Tekne Bakım Elemanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekne Bakım Elemanı
  • İş AçıklamasıAta Grubu'na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. 1994 yılında kurulmuş, 1995'te ilk BURGER KING restoranını İstanbul'da açmıştır. Bugün TAB Gıda açmış olduğu restoran sayısı ve müşteri hacmi ile sektörde liderdir. TAB Gıda, Burger King’den sonra bünyesine dahil ettiği Sbarro, Popeyes, Arby’s markaları ve kendi yarattığı Usta Dönerci ve Usta Pideci markaları ile birlikte etkinliğini her geçen gün arttırmaktadır. İşin Tanımı: Arızalı olan ekipmanların arıza kaydını oluşturmak ve raporlamak, Ekipmanların kalite standartlarını ve zaman hedefini dikkate alarak tamirini yapmak, Servis hizmeti tamamlanan ekipmanların test ve kontrol işlemlerini gerçekleştirmek.
    Aranan NiteliklerŞirketimizin Kıbrıs'ta bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Ekipman Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır. Tercihen meslek liseleri ve meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun ya da ilgili alanda mesleki yeterlilik belgesi bulunan, Organizasyon, koordinasyon, iş takibi ve kontrol yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, KKTC’de ikamet eden veya firmamızın sağlamış olduğu lojmanlarda kalmak üzere KKTC’ye yerleşebilecek. adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. TAB GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. FİRMASINA AİT KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ AYDINLATMA ve RIZA METNİ https://bit.ly/3BOcvq5 Üstteki bağlantıyı adres çubuğuna kopyalayarak aydınlatma ve rıza metnini okuyabilirsiniz.

    Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

    Pozisyon: Elektrik/Elektronik Teknisyeni, Teknik Servis Elemanı, Arıza Bakım Teknisyeni, Bakım Onarım Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Makine Bakım Teknisyeni, Makine Teknisyeni, Tekne Bakım Elemanı, Teknik Personel, Test Teknisyeni

İş Habercisi - Tekne Bakım Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?