Topoğraf İş İlanları

Hepsini Temizle
Topoğraf
 • Topoğraf
  Cekotaş İnşaat
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar İstanbul-Alibeyköy’deki projelerimizde görevlendirmek üzere “Topoğraf/Harita Teknikeri” aranmaktadır. Üniversitenin veya Meslek Yüksekokulu’nun ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Harita Mühendisliği veya Meslek Yüksek Okulu Harita/Tapu Kadastro Bölümü) Total Station, Nivo kullanımında yetkin, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını ( MS Office, AutoCAD, NetCAD vb. ) iyi düzeyde kullanabilen, İnşaat sektöründe Topoğraf olarak en az 5 yıl deneyimi olan, Her türlü arazi aletini okuyabilen, Saha aplikasyonu ve hesaplamalarını yapabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yüksek katlı binalarda çalışmış Tercihen İstanbul-Alibeyköy bölgesine yakın ikamet eden

 • Topoğraf
  İnanlar İnşaat A.Ş.
  İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İstanbul-Zekeriyaköy’deki projelerimizde görevlendirmek üzere “Topoğraf” aranmaktadır. Üniversitenin veya Meslek Yüksekokulu’nun ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Harita Mühendisliği veya Meslek Yüksek Okulu Harita/Tapu Kadastro Bölümü) Total Station, Nivo kullanımında yetkin, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını ( MS Office, AutoCAD, NetCAD vb. ) iyi düzeyde kullanabilen, İnşaat sektöründe Topoğraf olarak en az 3 yıl deneyimi olan, Her türlü arazi aletini okuyabilen, Saha aplikasyonu ve hesaplamalarını yapabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul-Zekeriyaköy bölgesine yakın ikamet eden, Sigara kullanmayan.

 • İş Açıklaması Karayolları 11. Bölge (VAN) Müdürlüğü Merkez ve Bölge Sınırları Dahilinde Devam Eden Yapım Çalışmalarının ''Kontrollük ve Danışmanlık'' Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, Yol yapım veya kontrollük işlerinde en az 2 yıl Harita Teknikeri / Topoğraf olarak çalışmış olmak.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Topoğraf İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?