Topoğraf İş İlanları

Hepsini Temizle
Topoğraf
 • Topoğraf
  Süper Enerji
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Süper Elektrik Üretim A.Ş. bünyesinde yer alan Çataltepe RES projesinde görevlendirilmek üzere, konusunda tecrübeli TOPOĞRAF aramaktayız.Çalışma yeri Çatalca Şantiyemizdir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden Mezun, Büyük Ölçekli projelerde yer almış, Alanında en az 4 yıl deneyimli, Total Station , Nivo , GPS kullanabilen, Netcad , Autocad, ve Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanan, Şantiye de her türlü Ölçü ve Aplikasyon işlerini yönetebilecek, Bilgisayar programlarına hakim, Sahada çalışacak, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Mesleğiyle ilgili her türlü ölçme aletini sorunsuz kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, bay çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Topoğraf
  İnanlar İnşaat A.Ş.
  İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İstanbul-Zekeriyaköy’deki projelerimizde görevlendirmek üzere “Topoğraf” aranmaktadır. Üniversitenin veya Meslek Yüksekokulu’nun ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Harita Mühendisliği veya Meslek Yüksek Okulu Harita/Tapu Kadastro Bölümü) Total Station, Nivo kullanımında yetkin, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını ( MS Office, AutoCAD, NetCAD vb. ) iyi düzeyde kullanabilen, İnşaat sektöründe Topoğraf olarak en az 3 yıl deneyimi olan, Her türlü arazi aletini okuyabilen, Saha aplikasyonu ve hesaplamalarını yapabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul-Zekeriyaköy bölgesine yakın ikamet eden, Sigara kullanmayan.

 • Harita Teknikeri
  Babacan Yapı
  İstanbul Avrupa 13 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şantiyede ölçme işlemlerinin yapılması

  Aranan Nitelikler Sektöründe hep ilklere imza atan firmamızın, Esenyurt'ta başlayacak ve devam eden Residence İnşaatı projesi şantiyesinde görevlendirilmek üzere, her biri kendi alanında profesyonellerden oluşan ekibimize, başarılı kariyer geçmişi ve hedefleri, vizyonu ile pozitif değerler katacak aşağıdaki niteliklerde "Harita Mühendisi" arıyoruz; Lise, Önlisans, Lisans mezunu Yüksek yapılar vb alanlardaki büyük ölçekli Otel, Avm ve Ofis projelerinde deneyim sahibi, Sistemli çalışma kültürüne sahip, ekip yönetimi konusunda tecrübeli ve yetkin, Problem çözme yeteneği yüksek, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Sözleşme aşamasından itibaren projenin ilgili birimlerinin sorumluluğunu üstlenebilecek, MS Office, Autocad, Photoshop ve 3Ds Max programlarına hakim, Total Station kullanabilen, Kübaj hesabı konusunda bilgi sahibi Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve yoğun tempoda çalışabilecek, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Bay.

 • İş Açıklaması Karayolları 11. Bölge (VAN) Müdürlüğü Merkez ve Bölge Sınırları Dahilinde Devam Eden Yapım Çalışmalarının ''Kontrollük ve Danışmanlık'' Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, Yol yapım veya kontrollük işlerinde en az 2 yıl Harita Teknikeri / Topoğraf olarak çalışmış olmak.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Topoğraf İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?