Topoğraf İş İlanları

Hepsini Temizle
Topoğraf
 • Topoğraf
  Biskon Yapı
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın İstanbul Anadolu yakası Kartal'da bulunan şantiyemizde görevlendirilmek üzere Topoğraf aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Total Station, Nivo kullanımında yetkin, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını ( MS Office, AutoCAD, NetCAD vb. ) iyi düzeyde kullanabilen, İnşaat sektöründe Topoğraf olarak en az 5 yıl deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ön koşuldur.

 • Topoğraflar
  Timsan
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dilovası MOSB’da bulunan şantiyemizde görevlendirilmek üzere  Topoğraf arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Arazilerde her türlü aplikasyon,kot kontrolü,röleve ve ince işler konusunda tecrübeli {C} Total station kullanabilen Autocad,Netcad ve  Ms Office programlarına hakim Askerliğini yapmış İngilizce bilen Konusunda en az 5 yıl tecrübeli Anadolu yakasında ve ya Gebze civarında ikamet eden  

 • Topoğraf
  İnanlar İnşaat A.Ş.
  İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İstanbul-Zekeriyaköy’deki projelerimizde görevlendirmek üzere “Topoğraf” aranmaktadır. Üniversitenin veya Meslek Yüksekokulu’nun ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Harita Mühendisliği veya Meslek Yüksek Okulu Harita/Tapu Kadastro Bölümü) Total Station, Nivo kullanımında yetkin, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını ( MS Office, AutoCAD, NetCAD vb. ) iyi düzeyde kullanabilen, İnşaat sektöründe Topoğraf olarak en az 3 yıl deneyimi olan, Her türlü arazi aletini okuyabilen, Saha aplikasyonu ve hesaplamalarını yapabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul-Zekeriyaköy bölgesine yakın ikamet eden, Sigara kullanmayan.

İş Habercisi - Topoğraf İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?