Yedek Parça Stok Kontrol Uzmanı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Yedek Parça Stok Kontrol Uzmanı
 • Ürün Planlama Asistanı

  TIFFANY&TOMATOİstanbul Avrupa 3 Ekim 2022
  İş AçıklamasıFirmamızın, İstanbul – Merter Tekstil Merkezinde bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere uygun ÜRÜN PLANLAMA ASİSTANI aranmaktadır. Aranan Nitelikler : - En az lise tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Perakende/mağazacılık/tekstil sektöründe ürün planlama konusunda en az 1 yıl deneyimli, - Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen, - Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip eden, - Raporlama ve planlama becerisi yüksek, - MS Office uygulamalarını etkin raporlama yapabilecek seviyede bilen.
  Aranan Niteliklerİş Tanımı : - Ürün stok kartlarının açılması, - Ürün fiyatlandırmalarının yapılması, - Ürün barkotlarının basılması, - Ürünlerin fotoğraflarının çekilmesi ve sisteme yüklenmesi.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Stok Kontrol Elemanı, Stok Kontrol Sorumlusu, Stok Kontrol Uzmanı, Stok Kontrol ve Planlama Uzmanı, Stok Takip Sorumlusu, Üretim Planlama ve Stok Kontrol Uzmanı, Ürün Planlama Elemanı, Ürün Planlama Uzmanı, Yedek Parça Stok Kontrol Uzmanı, Yedek Parça Stok Sorumlusu

İş Habercisi - Yedek Parça Stok Kontrol Uzmanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?