Yiyecek İçecek Müdürü İş İlanları

Hepsini Temizle
Yiyecek İçecek Müdürü
 • İş AçıklamasıKuveyt merkezli Alshaya Grubu 2002 yılında, Türkiye’deki operasyonuna başlamıştır. Bugün, Giyim, Güzellik-Bakım ve Gıda perakendeciliği alanlarında Türkiye'de temsil ettiği uluslararası markaların mağazacılık operasyonlarını yürütmektedir. Bath and Body Works, Pinkberry, Shake Shack, Starbucks, The Body Shop ve Victoria's Secret Türkiye’de Alshaya Group tarafından temsil edilen markalardır. Yaygınlaşan mağaza operasyonlarıyla mevcut marka portföyünü tüketiciyle buluşturmaya devam ederken, büyüyen marka portföyüyle de yeni markaların lansmanlarını hedeflemektedir. En iyi uluslararası markaları kazançlı işbirlikleri ile yöneten, dünyanın önde gelen bir perakende şirketi olma" vizyonu ile faaliyet gösteren Alshaya Group; "Büyük Düşünmenin", "Küçükmüş gibi Davranmanın" ve "Kendin Olmanın" ödüllendirildiği bir çalışma anlayışını benimsemiştir. 1971 yılında Amerika’da kurulan Starbucks; her mağazamızı ilk kez açıyor, her içeceği ilk kez hazırlıyor, her misafiri ilk kez karşılıyor gibi insan ruhuna ilham kaynağı olmak misyonuna sahiptir. 2003 yılından bu yana Türkiye’de yaşatılan Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. İzmir Çeşme'de bulunan mağazımızda dünyanın en iyi kahve çekirdekleriyle hazırlanan içeceklerimizi ve onlara eşlik eden enfes yiyeceklerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana tutkulu "Mağaza Müdürü" aramaktayız. Misafir ihtiyaçlarınına yönelik “Eşsiz Misafir Deneyimi” yaşatmak ve ekip arkadaşlarını bu yönde teşvik etmek, sürekliliğini sağlamak, Standartlara uygun ürünler hazırlanmasını ve servis edilmesini sağlamak, Tüm mağaza ekip arkadaşlarının eğitimlerini eksiksiz ve planlı bir şekilde vermek veya verilmesini sağlamak, Günlük, haftalık, aylık, yıllık iş planlarının hedeflere uygun olarak planlamak, Mağaza ihtiyaçları doğrultusunda işe alım görüşmeleri yapmak, Performans değerlendirmelerinin gerçekleştirilmesini sağlamak, Kullanılan ekipman ve cihazların bakımının zamanında ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak.
  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen yiyecek-içecek sektöründe deneyimli, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Çeşme'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Hizmet sektöründe en az 3 yıl yöneticilik deneyimi olan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Gıda Müdürü, Mağaza Müdürü, Restoran Müdürü, Yiyecek İçecek Müdürü, Restoran İşletme Müdürü

 • İş AçıklamasıGebze Oksijen AVM MADO şubemizde çalışacak "İşletme Müdür Yardımcısı" arıyoruz
  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin İşletme,Turimz Otelcilik, Turizm İşletmeciliği, vb. bölümlerinden mezun, Restaurant/Cafe sektöründe en az 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Kişisel bakımına ve dış görüntüsüne önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek "İşletme Müdür Yardımcısı " arıyoruz.

  Sektör: Gıda, Otelcilik, Restorancılık

  Pozisyon: İşletme Müdürü, Yiyecek İçecek Müdür Yardımcısı, Yiyecek İçecek Müdürü, İşletme Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıIKEA Türkiye olarak biz, çoğunluk için daha iyi bir günlük yaşam yaratmak vizyonu ile çalışan, birlikte çalışmaktan keyif alan, sade ve dürüst bir hayat görüşünü benimsemiş, birlikte öğrenen ve gelişen bir ekibiz. Eğer sen de bizimle aynı heyecanı taşıyor ve değerlerimizi paylaşıyorsan, seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. • Mağaza Yiyecek ve İçecek operasyonu dahilinde Gıda Güvenliği Lideridir; Gıda Güvenliği kurallarına uygun olarak ziyaretçiler ve çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı sağlar ve Gıda Güvenliği kurallarına uygun olan günlük operasyonun icra edildiğini denetler. • Yiyecek & İçecek Departmanı'nın yıllık, ticari ve operasyonel hedefleri doğrultusunda, operasyonu ve Yiyecek ve İçecek ekibini yönetir. • Ekibini en üst düzeyde sağlık, hijyen ve servis konusunda eğitmek ve bilgilerini güncel tutar. • Yeterli sayıda ve yetkin personelin doğru zamanda doğru yerde olmasını sağlamak üzere ekibinin çalışma vardiyalarını planlar. • Departmanındaki üretim maliyetleri, karlılık ve envanterinden sorumludur. • IKEA Konsept'ini kendi bölümünde uygular ve denetler.
  Aranan Nitelikler• Yiyecek & İçecek alanında en az 2 yıl alan yönetimi tecrübesi • Tercihen üniversite mezunu • Tercihen İngilizce bilgisi • İyi derecede MS Office bilgisi • Yoğun ve hareketli iş temposunda çalışma motivasyonu • Müşteri odaklılık • Kendini ve ekibini geliştirme isteği • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yiyecek İçecek Koordinatörü, Yiyecek İçecek Müdür Yardımcısı, Yiyecek İçecek Müdürü, Yiyecek İçecek Süpervizörü, Yiyecek İçecek Şef Yardımcısı, Yiyecek İçecek Şefi, Yiyecek İçecek Yöneticisi, Yiyecek İçecek Direktörü, Grup Lideri, Yiyecek Direktörü

 • İş AçıklamasıGebze Oksijen AVM MADO şubemizde çalışacak "İşletme Müdür ve İşletme Müdür Yardımcısı" arıyoruz
  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin İşletme,Turimz Otelcilik, Turizm İşletmeciliği, vb. bölümlerinden mezun İşletme Müdürü pozisyonu için Restaurant/Cafe sektöründe en az 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İşletme Müdür Yardımcısı pozisyonu için Restaurant/Cafe sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Kişisel bakımına ve dış görüntüsüne önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek "İşletme Müdür ve İşletme Müdür Yardımcısı " arıyoruz.

  Sektör: Gıda, Otelcilik, Restorancılık

  Pozisyon: İşletme Müdürü, Yiyecek İçecek Müdür Yardımcısı, Yiyecek İçecek Müdürü, İşletme Müdür Yardımcısı

 • Yiyecek İçecek Eğitmeni

  Mado Dondurmaİstanbul Anadolu 25 Ocak 2023
  İş AçıklamasıKahramanmaraş’ta ki Üretim Tesislerimiz , İstanbul, Ankara, İzmir Bölge Müdürlüklerimiz 300 Yurtiçi 70 Yurtdışı Mado Cafe Şubesi ile gün geçtikçe daha da büyüyüp güçlenen MADO Ailesi olarak ‘Yiyecek İçecek Eğitmeni " arıyoruz.
  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Gastronomi, Mutfak Sanatları Akademisinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 7 yıl deneyim sahibi, Tercihen Yiyecek &İçecek sektöründe mağaza yönetimi konusunda veya işin mutfağında bulunmuş, dondurma, servis, barista, fırın/pişirme, donuk ürün konusunda tecrübe sahibi. Gelişim eğitimlerinde (örneğin; kişisel ve yönetsel gelişim ile müşteri deneyimi, satış becerileri vb. konularında) en az 3 yıllık eğitmenlik tecrübesi olan ve çağdaş eğitim yöntemlerini uygulayan Eğiticinin Eğitimi ve Sunum Teknikleri konularında katılım belgesine/sertifikaya sahip Yiyecek ve İçecek sektörünü takip eden, yenilikçi, Gıda güvenliği ve Hijyen kurallarına özen gösteren, Ekip çalışmasıyla başarıya ulaşılacağına inanan, İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünümüne önem veren, dikkatli ve titiz çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Gıda, Otelcilik, Restorancılık

  Pozisyon: Pasta Ustası, Üretim Usta Yardımcısı, Yiyecek İçecek Müdür Yardımcısı, Yiyecek İçecek Müdürü, Pastacı, Yiyecek Direktörü

İş Habercisi - Yiyecek İçecek Müdürü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?