Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Dünyanın merak ettiği konuşmacılar 22-23 Kasım’da Bilişim Zirvesi’ne Geliyor!

Kariyer Rehberi

Dünyanın merak ettiği konuşmacılar 22-23 Kasım’da Bilişim Zirvesi’ne Geliyor!

Bilişim Zirvesi’16 - ICT Summit etkinliği bu yıl,dünyanın yakından takip ettiği isimlerin de yer aldığı 200’ün üzerindeki konuşmacının katılımıyla ve"Dijital Evrim ile Endüstri 4.0” ana temasıyla 22-23 Kasım tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak.  

Bilişim Zirvesi’16 – ICT Summit etkinliği bu yıl 22-23 Kasım tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde dünyaca tanınmış konuşmacıların konuk olarak katıldığı etkinliklerle gerçekleşecek. Konuşmacılar arasında öyle isimler var ki onların söylediklerini bütün dünya merakla bekliyor. T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Bilgi Teknolojileri Kurulu Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan’ın da davetli olduğuBilişim Zirvesi’16’da "Digital Evrim’in Organizasyonu” kitabının yazarıSriramNarayan ve Robert BoschEngineeringand Business Solutions Başkan Yardımcısı & İşletme Birimi BaşkanıGaurDattatreyatüm dünyanın merakla beklediği konuşmacılar olacak.

"Digital Evrim’ in Organizasyonu” kitabında SriramNarayanDijital Evrim sürecinde CIO bakışı ile Dijital dünyaya hazırlanırken önündeki fırsatlar ve engeller nelerdir?  Dijital transformasyon hangi araçlardır, hangiyöntemler ile mümkün olabilir? sorularınıncevaplarını veriyor. Alanında "dünyada okunması gereken 10 kitaptan birinin yazarı” olarak tanınan SriramNarayan,dijitalleşmede iş analizinin yeni tanımını yapıyor ve nasıl olması gerektiğinin altını çiziyor. 

 

Robert BoschEngineering Başkan Yardımcısı GaurDattatreya ise endüstiri4.0 bağlantısı ve entegrasyonu süreci, bunun sonrasında bizi nasıl bir dünya bekliyor, bu dünya ne kadar güvenli olacak, geleceğin otomobilleri nasıl olacak,endüstri ve sanayi 4.0’ın hangi süreçlerden geçmesi gerekiyor? sorularının cevaplarını katılımcılarla paylaşacak. 

Uluslararası kimliği, köklü, güçlü, özgün ve zengin içerikli yapısıyla alanındaki en önemli platform olan

Bilişim Zirvesi’nde bu yıl"Dijital Evrim ile Endüstri 4.0” ana temasında, "No wayout! (Kaçış yok)” mottosuişlenecek. Zirvede dijital evrimin yol haritası oluşturulurken, Endüstri 4.0 dalgasını yakalamanın ipuçları da masaya yatırılacak. 

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim