İş Hayatına Dair

sahibinden.com İnsan Kaynakları Projesine Stevie Ödülü
sahibinden.com İnsan Kaynakları Projesine Stevie Ödülü

sahibinden.com, dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olan "Stevie International Business Awards” tarafından, "Yılın İnsan Kaynakları Departmanı” kategorisinde "Sahibi Sensin” projesiyle bronz ödüle layık görüldü.

 

Şirketin insan kaynakları uygulamalarının temelini oluşturan ve "sahibinden.com’da gerçekleşen tüm başarıların, hedeflerin sahibi çalışanlardır” anlayışı ile kurgulanan "Sahibi Sensin” programı, geçtiğimiz aylarda sahibinden.com’un Great Place to Work Enstitüsü’nün "Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2015” listesinde yer almasını sağlamıştı.

 

sahibinden.com İş Destek’ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güntulu Pamuk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada İK uygulamalarının getirdiği başarılı sonuçlardan gurur duyduklarını ifade etti. Pamuk, "Başarılarımızın en büyük kaynağı çalışanlarımız. İnsan kaynakları politikalarımızı da bu bilinçle şekillendiriyoruz. 380 kişilik dinamik ekibimize ‘Sahibi Sensin’ diyoruz. Çünkü biz sürdürülebilir başarının işine sıkı sıkıya bağlı mutlu çalışanlarla mümkün olacağına inanıyoruz. Kurumsallaşan değil sosyalleşen şirket olma vizyonumuzla tasarladığımız Sahiplex’ten, insan kaynakları stratejilerimize; sosyal sorumluluk projelerinden stajyer programlarına kadar en değerli varlığımız olarak gördüğümüz çalışanlarımızı temel alarak hareket etmeye gayret ediyoruz. Uluslararası saygın bir organizasyon tarafından da bu yaklaşımımızın görülüp, ödüllendirilmesi bizim için çok kıymetli” dedi.

 

sahibinden.com, Stevie Awards’ta "Şirket/Yönetim” kategorisinde "Android Uygulaması 2.0 Versiyonu” ile altın, "Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı” kategorisinde "Müşteri Hizmetleri Departmanı” ile bronz ödülü de aldı.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver