Satış Uzmanı Ankara

Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş. - Satış Uzmanı Ankara

İş Açıklaması

Faaliyetlerine 1998 yılında Ankara Emeklilik ve Hayat adıyla başlayan şirketimiz, 2008 yılında Aegon Grup tarafından satın alındıktan sonra hayat sigortacılığı alanında toplumumuzun ihtiyaç duyduğu bir marka olma amacıyla yola çıkmış ve bu süreçte benzersiz ürünleri ve yenilikçi yaklaşımıyla sektörde birçok ilki gerçekleştirerek, en hızlı büyüyen hayat sigorta şirketi olma başarısını elde etmiştir. Nisan 2022'de 30 ülkede faaliyet gösteren 50 sigorta şirketi ve 25.000'den fazla çalışanıyla Viyana merkezli Avrupa'nın önde gelen sigorta grubu "VIENNA INSURANCE GROUP" ailesine katılan şirketimiz, altı ay sonra Ekim 2022'de Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş. olarak adını değiştirmiştir.

Türkiye pazarına giriş yaptığı günden bu yana sektöre kazandırdığı yenilikçi hayat sigortası ürünleri, dijital satış süreçleri, insan odaklı hizmet anlayışı ile birçok konuda değişimin öncüsü olan şirketimiz neredeyse, sadece kredi hayat ürününden ibaret olan hayat sigortacılığının bugünkü konumuna gelmesinde öncülük etmiştir. Sektöre kazandırdığı, “Prim İadeli” gibi yenilikçi ürünlerin yanı sıra, sunduğu benzersiz esneklikler ile müşteri deneyim yolculuğuna yeni bir soluk getirmiştir.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

HAYAT Vienna’da güzel!

Sizi kariyerinizde başarıya ulaştıracak bu yolculuğa hazır mısınız ?

  • Sabit maaş + performansa dayalı yüksek gelir imkanı,
  • Satış süreçlerini tablet üzerinden yönetme kolaylığı,
  • Sertifikalı sektörel ve online eğitim,
  • Mesleki & kişisel gelişim akademisi,
  • Esnek çalışma koşulları ile iş & yaşam dengesi,
  • Konusunda uzman kişilerden iş başı eğitimleri,
  • Destekleyici bir ekip ruhu ile çalışma ortamı,

İş'te tüm bu fırsatlar sizi bekliyor ve kariyeriniz bir tık ötede , Finansal Güvence Danışmanı pozisyonu ile parıldıyor .

veya
İlanı Şikayet Et
İlan Tarihi
26-06-2024
İstihdam Türü
Tam Zamanlı
Eleman Sayısı
10
Pozisyon
Aktif Satış Danışmanı, Aktif Satış Görevlisi, Saha Satış Temsilcisi, Aktif Pazarlama Elemanı, Aktif Satış Uzmanı, Saha Satış Danışmanı, Saha Satış Destek Elemanı, Saha Satış Elemanı, Saha Satış Personeli, Saha Satış Uzmanı
Eğitim Seviyesi
Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı
Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş. İş İlanları
Benzer İlan Aramaları Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Satış Uzmanı Ankara arıyor. İlana başvuru yapabilmeniz için secretcv.com'a kayıtlı CV'nizin olması gerekmektedir. CV'niz yoksa CV Oluştur linkinden oluşturabilirsiniz. Secretcv.com'a iş arayan girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna tıklayarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu ilana benzer ilanları görmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.
Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver