Akat Prefabrike

İnşaat  

www.akatprefabrike.com.tr

Akat Prefabrike hakkında:

Akat Prefabrike A.Ş. 1972 yılından başlayan sektörel deneyimi ve birikimiyle, 1996 yılından beri İzmir Torbalı'daki 50.000 m2 alanun üzerine kurulmuş 7000 m2 kapalı imalat alanı ve dış imalat ve stok alanlarına sahip olan üretim tesislerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Betonarme prefabrike elemanların üretimine profesyonel bakışı ve kalite güvencesine verdiği önemle, sanayi yapıları için çubuk elemanlar (kolon, kiriş, aşık), muhtelif betonarme mamuller, öngerilmeli betonarme elemanlar (döşeme, köprü,viyadük kirişleri,) , cephe elemanları ve betonarme çift duvar üretmektedir.

Akat Prefabrike A.Ş., prefabrike betonarme yapıların üretiminden-montajına ve anahtar teslim bitirilişine kadar müteahhitlik hizmet sunmaktadır.

Üretim tesisindeki yapı malzemesi laboratuarında malzeme deneyi ekipmanları ile sürekli üretim kalitesini kontrol eden Akat Prefabrike, uzman personeli,özel üretim ekipmanları ile prefabrike betonarme yapılara mükemmelliğin imzasını atmaktadır.
Akat Prefabrike A.Ş, Türkiye Prefabrik Birliği üyesidir. “TSE K 118 Ön dökümlü betonarme yapı elemanları kalite yönetim sistemi” kapsamlarında denetlenerek belgelendirilmiştir.

Akat Prefabrike İş İlanları