AY Marka Mağazacılık

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.aymarka.com.tr/

AY Marka Mağazacılık hakkında:

AY Marka Mağazacılık, sahibi olduğu ünlü ve seçkin hazır giyim ve aksesuar markalarıyla Türkiye’nin moda trendlerini belirliyor. Her biri farklı bir tüketici segmentinin stil beklentisini karşılayan markaları ile yurt içi ve yurt dışındaki mağazaların yanı sıra internet üzerinden de, ürün çeşitliliğinden satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada müşteri mutluluğunu hedefleyerek fark yaratmayı sürdürüyor.

Türkiye hazır giyim ve aksesuar sektörlerine yön veren önemli şirketler arasında yer alan AY Marka Mağazacılık A.Ş., bünyesindeki NetWork, Divarese ve George Hogg markalarıyla, Türkiye’nin 31 iline dağılmış 153 mağazanın yanı sıra, yurt dışında Azerbaycan, Arnavutluk, Kıbrıs ve İsrail olmak üzere toplam 4 yurt dışı mağazası ile hizmet veriyor. AY Marka, ürün portföyünü 2 online mağaza ve Boyner-YKM mağazalarında yer alan satış noktalarında da müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Türkiye’nin köklü markalarından Altınyıldız, kendi markasını taşıyan ilk hazır giyim koleksiyonunu 1997 yılında piyasaya sundu ve bu amaçla bünyesinde bir perakende departmanı oluşturdu. 1999 yılında genç profesyonellere hitap eden NetWork markası kuruldu. 2007’de ise Que markası hayata geçti. Art arda doğan markaların ardından kurum içi perakende departmanı AY Marka adıyla büyük bir tekstil perakende şirketine dönüştü.

AY Marka’nın başlıca hedefi; tasarıma verdiği önem ve toplam kalite anlayışı doğrultusunda, çalışanları, ortakları ve müşterileri kadar toplum ve çevrenin de çıkar ve mutluluklarının birbirini tamamladığı bir başarı anlayışı ile karlı ve lider bir kuruluş olmak ve bunu sürdürmek. 2019 yılında devam eden yatırımlarımızla AY Marka’ nın ziyaretçi sayısı 16 milyon kişiyi aştı. AY Marka, 2019 yılında bir önceki seneye oranla toplamda %35 cirosal büyüme gerçekleştirecek müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 23:00-17:30
    • Cumartesi Yok
    • Pazar Yok

AY Marka Mağazacılık İş İlanları