Ay Marka Mağazacılık

Mağazacılık / Perakendecilik  

aymarka.com.tr/

Ay Marka Mağazacılık hakkında:


NetWork

Modern, dinamik, güçlü,sahici, kendine güvenen marka değerleri ile NetWork global bir marka olmanın yanı sıra bireyselliğini kaybetmeyen, çağdaş dünya insanı için yaratıldı.

Modern kadın ve erkeğin günden geceye taşıyabileceği NetWork koleksiyonu, yaşamın yoğun temposuna uyum sağlayan, detaylarda özgünleşen, kumaş kalitesiyle öne çıkan ve günü yaşayan bir çizgiye sahip.

Dubai, Kıbrıs ve Azerbaycan gibi ülkelerde de mağazaları bulunan NetWork’ün yurtiçi ve yurtdışında 73 mağazası bulunmaktadır.

FABRİKA ALTINYILDIZ

Enerji dolu ritmiyle Fabrika Altınyıldız, genç ve her zaman genç yaşayanların markası olarak yaratıldı. Doğal, üretken, yaratıcı, cesur ve yaşama duyarlı marka değerlerine sahip Fabrika Altınyıldız, kaliteyi uygun fiyatlarla sunuyor.

Günlük yaşamda aktif yaşayanlara, rahatlık ve çeşitlilik sunarak haftanın 7 gününü kapsayan Fabrika Altınyıldız koleksiyonu, fark yaratan detaylar içeren, yaşamı kolaylaştıran, fonksiyonel ve trendy geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Dubai, Kıbrıs ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde de mağazaları bulunan Fabrika Altınyıldız’ın yurtiçi ve yurtdışında 73 mağazası bulunmaktadır.

Ay Marka Mağazacılık İş İlanları

Ay Marka Mağazacılık firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!