Lineadecor

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.lineadecor.com.tr/

Lineadecor hakkında:

Dekor Ahşap Ürünleri Sanayi A.Ş., ev yaşamının en önemli mekanlarından biri olan mutfak üretimine 1991 yılında başlamıştır. Dekor Ahşap, çağdaş mutfak gereksiniminin; özgün tasarımlar ve modern teknoloji ile karşılanabileceği bilinciyle, zaman içinde dünyanın en ünlü markalarının ithalatının yanı sıra en çağdaş malzemelerle mutfak üretimini de gerçekleştirmiştir. Dekor Ahşap ürün grubu içinde lineadecor® ürünleri 1996 yılından bugüne tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.

Üstün kalitesini koruyarak, tüketicinin her kesimine uygun modüler mutfak sistemlerini müşterilerine sunmak Dekor Ahşap’ın önde gelen amaçlarından biridir. Dekor Ahşap, önümüzdeki yıllarda da yeni ürün serilerini geliştirmeye devam edecek ve her sosyo- ekonomik sınıfın talebini karşılayacak konuma gelecektir.

2000’li yıllarda bir dünya markası olmayı hedefleyen lineadecor®, ürünlerini Kıbrıs, Azerbaycan, Arnavutluk, İran, Kırgızistan, İsrail, Amerika Porto Rico, Amerika Chicago, İzlanda ve Almanya gibi ülkelere ihraç etmektedir. lineadecor®, 2000’li yıllarda bu coğrafyayı geliştirmeyi, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletlerinde daha pek çok noktaya ulaşmayı planlamaktadır.

lineadecor®, modüler mutfak sistemlerinin ayrılmaz bir parçası olan beyaz eşyada da dünyanın en tanınmış markaları ile işbirliği içindedir.

Çağdaş yaşamın, her alanını, her anını değerlendiren ve yaşamı kolaylaştıran pratik çözümleriyle, mutfakta geçen zamanı bir zevk haline dönüştürmeyi başaran lineadecor®, tasarımlarındaki yüksek estetik duygusundan, malzemesindeki en küçük detaya kadar kalite ile birleşmektedir.

Lineadecor İş İlanları