İş İlanları

 • Firma Adı Gizli

  Satış - Eğitim Danışmanı Firma Adı Gizli

  Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dil eğitimi sektörünün önde gelen kurumumuzun Samsun şubesinde çalışmak üzere Eğitim Danışmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Satış ve Hizmet sektöründe deneyimli veya kariyer yapmak isteyen İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik Tercihen daha önce satış pozisyonunda çalışmış Diksiyonu düzgün Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Dış görünüşüne özen gösteren Problem çözme/Karşılama yetisine sahip Sonuç odaklı ve düzenli çalışabilen Üniversite mezunu MS Office ve dengi bilgisayar programlarını kullanabilen Takım çalışmasına uyumlu Satış Temsilcileri aranmaktadır.

 • Altis Hediyelik Eşya

  İç Denetim Uzmanı Altis Hediyelik Eşya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sabiha Gökçen Uluslar arası Havalimanı'nda bulunan perakende mağazalarımızın denetimini yapmak üzere, İÇ DENETİM UZMANI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı sistem de çalışabilecek, Emekli 35 - 50 yaş arası, İngilizce bilen, Sorumlu olduğu vardiyada mağazaları denetleyip personelin verimli şekilde çalışmasını sağlayacak, Günlük rutin kontrol süreçleri yürütebilecek Verilen hizmetin kalite kontrolünü takip edecek, vardiyası ile ilgili günlük raporlama yapabilecek, öncelik belirleyebilen ve yönetimsel inisiyatif alabilen Sorumluluk sahibi, dinamik, çözüm odaklı, disiplinli, pozitif, Takım çalışmasına yatkın ve Ekip yönetebilecek, Sürücü ehliyeti sahibi ve aktif sürücü, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, İşyerimiz Sabiha Gökçen Uluslar arası Havalimanı'nda olup D-100 karayolu ve Kurtköy güzergâhlarından servisimiz mevcuttur. İK politikalarımız gereği Fotoğrafsız ve/veya ilan kriterlerİne uymayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmamaktadır.

 • Altis Hediyelik Eşya

  Gece Vardiya Amiri Altis Hediyelik Eşya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sabiha Gökçen Uluslar arası Havalimanı'nda bulunan perakende mağazalarımızın denetimini yapmak üzere, GECE VARDİYA AMİRİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen (Silahlı Kuvvetler veya Emniyet) Emekli, Gece vardiyasında da çalışabilecek, Emekli 40-55 yaş arası, Bay, İngilizce bilen, Sorumlu olduğu vardiyada mağazaları denetleyip personelin verimli şekilde çalışmasını sağlayacak, Verilen hizmetin kalite kontrolünü takip edecek, vardiyası ile ilgili günlük raporlama yapabilecek, öncelik belirleyebilen ve yönetimsel inisiyatif alabilen Sorumluluk sahibi, dinamik, çözüm odaklı, disiplinli, pozitif, Takım çalışmasına yatkın ve Ekip yönetebilecek, Sürücü ehliyeti sahibi ve aktif sürücü, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, İşyerimiz Sabiha Gökçen Uluslar arası Havalimanı'nda olup D-100 karayolu ve Kurtköy güzergâhlarından servisimiz mevcuttur. İK politikalarımız gereği Fotoğrafsız ve/veya ilan kriterlerİne uymayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmamaktadır.

 • Altis Hediyelik Eşya

  Satış Temsilcisi Altis Hediyelik Eşya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı dış hatlar terminalinde bulunan Gıda, Hediyelik Eşya, Kuyumcu, Çiçekçi, ve GS Store mağaza ekiplerimize katılacak SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 20-45 yaş aralığında, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Rusça, Arapça veya İngilizce dillerinden en az birine hakim, Anadolu yakasında Kozyatağı - Pendik arasında veya Kurtköy civarında ikamet eden, Bay (askerliğini yapmış) veya Bayan, Satış becerileri yüksek, tecrübeli. Not : İK politikamız gereği fotoğrafsız başvurular dikkate alınmamaktadır. Görev yeri Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı içerisinde olup SERVİS imkanımız bulunmaktadır.

 • Clinicexpert.Net

  Src Belgeli Vıp Araç Şoförü Clinicexpert.Net

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sağlık Turizmi alanında en büyük kurumlarından biri olan firmamızda yurt dışından gelen VIP misafirlerimizin İstanbul içi transferlerini yapmak üzere, 1.500TL net maaş + yemek ile çalışacak, Sadece yaz sezonunda değil yılın 12 ayı, sürekli çalışacak, Ayda 26 gün çalışıp 4 gün tatil kullanacak, Fazla mesai saatleri ve ekstra çalıştığı tatil günleri için fazla mesai ücreti ödenecek, Makam şoförlüğü veya VIP müşteri transferi konusunda deneyimli, İngilizce konuşabilen, Çok yoğun iş temposunda çalışabilecek, VIP Mercedes Vito'lar ile çalışabilecek, SRC, Psikoteknik belgelerine sahip, Tercihen Bahçelievler veya yakınlarında ikamet eden, ancak en azından Avrupa yakasında ikamet eden, Araç Şoförleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler SRC Mesleki Yeterlilik Belgesi' ne sahip, B veya E sınıfı sürücü ehliyeti olan, Psikoteknik belgesine sahip, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, İletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, Turizm tecrübeli, Mercedes VITO, Minibüs, Midibüs, Otobüs veya VIP araç deneyimine sahip, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • Akay Plastik

  Depo ve Lojistik Yöneticisi Akay Plastik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşin Tanımı : Operasyon ekibinin yönetimini sağlayacak, Depolama alanı ve sevkiyatın sağlıklı işleyişini koordine edebilecek, Hizmeti verilen firmaların ürünlerini ilgili iş akışları çerçevesinde planlayarak yönetecek, Adresleme işlemini sağlıklı olarak kurarak yönetebilecek, Sevkiyat, hasarlı iade, ürün kabulü ve depolanması işlemlerini şirket programı dâhilinde gerçekleştirebilecek. Lojistik operasyon süreçlerinin yönetiminden ve kontrolünden sorumlu olacak, Tüm stok yönetimi aktivitelerini (irsaliye, fatura,sarf fişi, vs.) evraklarla kayıt altına alıp,sisteme girdirecek, Personelinin verimli çalışma ortamının oluşturulmasını sağlayacak, Sevkiyat planının yapılıp (araç, şoför vs.) bu plan doğrultusunda dağıtımını gerçekleştirecek, Periyodik stok sayımlarını organize edecek ve gerçekleştirecek, Fabrika ve Mağaza ile gerekli iletişimi kurup, onlardan gelen problemleri ilgili birimlere aktarıp, kendisi ile ilgili sorunların çözümünü sağlayacak Lojistik Müdürü alınacaktır

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Üniversite mezunu,(Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun) Tercihen plastik sektöründe depo yöneticiliği yapmış Lojistikte sistem kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli Mikro muhasebe programınıve MS Office uygulamalarını bilen Depo personelini sevk ve idare edebilecek Depo iş akışlarında koordinasyonu sağlayabilecek Analitik düşünme ve organizasyon becerisine sahip, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Avrupa yakasında ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış

 • Altis Hediyelik Eşya

  Satış Temsilcisi Altis Hediyelik Eşya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı dış hatlar terminalinde bulunan Gıda, Hediyelik Eşya, Kuyumcu, Çiçekçi, ve GS Store mağaza ekiplerimize katılacak SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 20-40 yaş aralığında, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Rusça, Arapça veya İngilizce dillerinden en az birine hakim, Anadolu yakasında Kozyatağı - Pendik arasında veya Kurtköy civarında ikamet eden Bay (askerliğini yapmış) veya Bayan, İşe alınacak adaylara eğitim verileceğinden sektörel tecrübe aranmamaktadır. Not : İK politikamız gereği fotoğrafsız başvurular dikkate alınmamaktadır. Görev yeri Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı içerisinde olup SERVİS imkanımız bulunmaktadır.

 • Akay Plastik

  Ön Muhasebe Elemanı Akay Plastik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Plastik imalatı yapmakta olan firmamızın bünyesinde çalıştırılmak üzere, • Fatura kesme işlemleri,alış faturaları işleme,banka,çek,senet,kasa,cari hesap tutma mutabakat işlemlerini yapabilecek • Tedarikçi Fatura takibi yapabilecek • Personel özlük işlemleri konusunda tecrübeli, • Stok raporlamalarını yapabilen, • Gerekli yazışmaları yapabilen, • Evrakların arşivlenmesini ve dosyalanmasını yapabilen, • Mahmutbey ve yakını semtlerde oturan referans verebilecek BAY veya BAYAN eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Ticaret lisesi veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • MİKRO ENERJİ V.15 ve Microsoft Office programlarını kullanabilen • Ön muhasebe bilgisi olan • Hızlı ve disiplinli çalışabilecek • Yoğun çalışma temposuna uyumlu • İnsan ilişkilerinde başarılı, • İnisiyatif alabilen, analitik düşünce yeteneği olan, güvenilir • Sonuç odaklı çalışkan, takipçi ve dikkatli, • Benzer bir görevde en az 3 yıl tecrübeli, • 22-35 yaşları arasında, • Bay eleman için ASKERLİK yapmış olması gereklidir

 • Altis Hediyelik Eşya

  Satış Temsilcisi Altis Hediyelik Eşya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bulunan Doğa Çiçek ve Hediyelik mağazamızda çalışmak üzere bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı sistemde çalışabilecek, MS Office Programlarını Aktif Kullanabilen, İletişim Becerileri Kuvvetli, Kişisel Gelişimine Önem Veren, Sorumluluk Sahibi, Diksiyonu Düzgün, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan takım arkadaşları aramaktayız.

 • Altis Hediyelik Eşya

  Depo ve Lojistik Elemanları Altis Hediyelik Eşya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanında bulunan mağazalarımızın depo bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Depo ve Lojistik Elemanları istihdam edilecektir. Depoya gelen ürünleri teslim almak, Ürünlerin sayım mutabakatını ve evrak kontrolünü yapmak, Ürünlerin depo yerleşimini ve düzenini sağlamak, Mağazalara yapılacak sevkiyatların gelen talebe göre hazırlanmasını sağlamak ve sevk etmek,, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin kontrollü ve düzenli olarak alınmasını sağlamak. Yapılan işlemlerle ilgili evrak ve bilgisayar kayıtlarını yapmak,

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Yoğun tempoda çalışabilecek, Periyodik olarak mal sevkiyatını yapabilecek, En az Lise Mezunu, Tercihen Depo ve Stok yönetimini tecrübesine sahip , Askerlik hizmetini tamamlamış, E-5 otoyolu civarı ikamet eden, Bay eleman aranmaktadır.

 • Kotonteks Tekstil

  Kumaş Pazarlama Müşteri Temsilcileri Kotonteks Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Uzun yıllardır başarıyla ihracatını yaptığımız fantezi kumaşlarımızın yurtiçi ve yurtdışında pazarlamasında görevlendirmek üzere çalışma arkadaşları alınacaktır. İSTANBUL KUMAŞ PAZARLAMA - portföyünde sağlam İstanbul ihracatçı konfeksiyon piyasası olan, -Kendi aracı olan ve tercihen İstanbul’da ikamet eden ANKARA KUMAŞ PAZARLAMA - portföyünde sağlam Ankara konfeksiyon piyasası olan, -Kendi aracı olan ve tercihen Ankara’da ikamet eden İHRACAT KUMAŞ PAZARLAMA - portföyünde sağlam yurtdışı müşterileri olan, -Yurtdışına seyahat engeli olmayan PAMUK VE POLYESTER FASON İPLİK BOBİN BOYA PAZARLAMA - portföyünde sağlam fason iplik boyatan müşteri portföyü olan, -Tercihen kendi aracı olan DİJİTAL BASKI FASON KUMAŞ PAZARLAMA - portföyünde sağlam fason dijital baskı müşteri portföyü olan, -Tercihen kendi aracı olan

 • Altis Hediyelik Eşya

  Satış Temsilcisi - Gs Store Altis Hediyelik Eşya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDA BULUNAN GALATASARAY STORE MAĞAZAMIZA SATIŞ TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Spora, özellijkle futbola ilgi duyan, GS taraftarı, İletişim Becerileri Kuvvetli, Kişisel Gelişimine Önem Veren, Sorumluluk Sahibi, Diksiyonu Düzgün, En az lise mezunu, 22 - 30 yaş aralığında, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay veya Bayan takım arkadaşları aramaktayız. Not: İşyerimiz Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanında olup D-100 Karayolu güzergahından servisimiz mevcuttur. İK politikalarımız gereği fotografsız başvurular dikkate alınmamaktadır.

 • Zümrüt Kuyumculuk

  Satış Temsilcisi - Kuyumcu Zümrüt Kuyumculuk

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Dış Hatlar Terminalindeki ALTINBAŞ KUYUMCULUK Mağazamıza Bayan Satış Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Bayan, En az Lise Mezunu, 20 - 40 yaş aralığında, Anadolu yakasında (tercihen Havalimanı yakınında) ikamet eden, Vardiyalı sistemde çalışacak, Prezantabl, Diksiyonu düzgün, Sektör deneyimi aranmamaktadır. Not : İş yerimiz Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda olup D-100 karayolu güzergahından servisimiz mevcuttur. İK politikamız gereği ilanda belirtilen şartlara uymayan ve/veya fotografsız başvurular dikkate alınmamaktadır.

 • Zümrüt Kuyumculuk

  Satış Temsilcisi - Doğa Çiçek Zümrüt Kuyumculuk

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bulunan Doğa Çiçek ve Hediyelik mağazamızda çalışmak üzere bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı sistemde çalışabilecek, MS Office Programlarını Aktif Kullanabilen, İletişim Becerileri Kuvvetli, Kişisel Gelişimine Önem Veren, Sorumluluk Sahibi, Diksiyonu Düzgün, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan takım arkadaşları aramaktayız.

 • Orfoz Sigorta Aracılık Hizmetleri

  Teknik Personel Orfoz Sigorta Aracılık Hizmetleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR'DE BULUNAN MERKEZ OFİSİMİZDE ÇALIŞABİLECEK ve; SİGORTA ELEMENTER, BES, SAĞLIK KONULARINDA EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ. EKRAN VE ÜRÜN BİLGİSİNE HÂKİM, SEGEM VEYA BES LİSANSI BULUNAN, ‘’ TEKNİK PERSONEL ‘’ ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU TERCİHEN İLGİLİ BÖLÜM MEZUNU, ELEMENTER SİGORTA KONULARINDA DENEYİMLİ, GELEN GİDEN EVRAKIN TAKİP, DOSYALAMA VE ARŞİVLENMESİ KONULARINDA TECRÜBELİ, İLETİŞİM YETENEĞİ GÜÇLÜ, DİNAMİK, DİKSİYONU DÜZGÜN, İYİ DERECEDE BİLGİSAYAR KULLANABİLEN ( ÖZELLİKLE ŞİRKETİMİZE TANİMLİ EKRANLARI ÖĞRENEBİLECEK KADAR BİLGİSAYAR TECRÜBESİNE SAHİP ) ÖN MUHASEBE BİLEN, ŞİRKET TELEFON TRAFİĞİNİ İDARE EDEBİLECEK, MİSAFİR KARŞILAMA PROTOKOL KURALLARINI BİLEN.

 • Zümrüt Kuyumculuk

  Satış Temsilcisi (New Bazaar) Zümrüt Kuyumculuk

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINDA BULUNAN HEDİYELİK EŞYA MAĞAZALARIMIZA SATIŞ TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU , 20-35 YAŞ ARASI , RUSÇA , İNGİLİZCE , ARAPÇA DİLLERİNDEN HERHANGİ BİRİNİ BİLEN , ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN , BAY-BAYAN , SATIŞ ELEMANLARI ALINACAKTIR. NOT: SERVİS,YEMEK,SSK,PRİM VE MAAŞ MEVCUTTUR.

 • Babymall

  Satış Danışmanı Babymall

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Istanbul Yolu İmaj Plaza da Avrupa’nın ve Ankara’nın en büyük bebek mağazası BABYMALL için, 'Satış Danışmanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu · Mağazacılık sektöründe tercihen anne / bebek ürünleri satış deneyimine sahip, · Güler yüzlü, müşteri odaklı, satışta aktif rol alacak, · Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, · Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek, · İnsan ilişkileri kuvvetli, · Takım çalışmasına yatkın, · Ankara’da ikamet eden, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da tecilli,

 • Elmadağ Hukuk Bürosu

  Çağrı Merkezi, Alacak Tahsilatı Temsilcisi Elmadağ Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkillerimize Dava, Danışmanlık ve İcra konularında 20 yıldır destek vermekteyiz. Kadrosunda alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 100’den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir. Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak, alanlarında deneyimli "Çağrı Merkezi Birimimiz'de Alacak Tahsilatı Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çağrı Merkezi Birimimiz'de telefonla alacak tahsilatı yapmak üzere çalışacak; Lise mezunu ve/veya tercihen meslek yüksekokul mezunu, Hukuk bürosu ve/veya çağrı merkezlerinde "Alacak Tahsilatı veya Müşteri Temsilcisi" olarak en az 1 yıl tecrübesi olan, Ofis programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Yoğun stresle baş edebilen, Tercihen sigara kullanmayan, 20 - 30 yaşları arasında bay/bayan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden (Yenibosna'ya ulaşım problemi olmayan.) Not: Çalışma yerimiz havalimanı metro güzergahında bulunan İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Plazalarıdır. (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.)

 • Humcon Yönetim Danışmanlığı

  İnsan Kaynakları Proje Sorumlusu Humcon Yönetim Danışmanlığı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1998 den bugüne uzanan şirketimiz İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı alanında ilkler arasında yer almıştır. Humcon Yönetim Danışmanlık olarak bugün yenilenen hedef ve vizyonumuzla; Genel Yönetim Danışmanlığı, Stratejik Yönetim Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı, Kalite Yönetim Danışmanlığı, Proje Danışmanlığı, Eğitim, Seçme ve Yerleştirme Hizmetleri, Değerlendirme Merkezi Hizmetleri ve Akademi Hizmetleri konularında İstanbul/Ataşehir'de bulunan Merkez Ofisinden tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Ataşehir'de bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirmek üzere; İnsan Kaynakları süreçlerinin iyileştirilmesi ve sistem geliştirme çalışmalarında bulunmak, İnsan Kaynakları periyodik raporlamalarını hazırlamak, İnsan Kaynakları süreçlerinin (ücret ve bütçe yönetimi, norm kadro çalışması, eğitim ve kariyer planlama, performans yönetimi, işe alım vb.) yürütülmesinde görev almak, Hedef müşterilere ziyaret planlamasını ve müşteri ziyaretlerini yapmak, Müşteri portföyümüze yeni müşterilerin eklenmesine yönelik iş geliştirme faaliyetlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin İnsan Kaynakları Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat, Psikoloji, Sosyoloji, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, * İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl deneyimli, * İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Kanunu hakkında bilgi sahibi, * Müşteri odaklı yaklaşıma ve etkin iletişim becerisine sahip, * İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına ve yönetimine yatkın, * Analiz etme, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Raporlama ve analiz yeteneği güçlü, * MS Office uygulamalarına hakim, * 25-35 yaşları arasında, * Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, * B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanan, * Seyahate engeli olmayan, * Bay/Bayan, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli.

 • Humcon Yönetim Danışmanlığı

  Kurumsal Satış Uzmanı Humcon Yönetim Danışmanlığı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1998 den bugüne uzanan şirketimiz İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı alanında ilkler arasında yer almıştır. Humcon Yönetim Danışmanlık; Genel Yönetim Danışmanlığı, Stratejik Yönetim Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı, Kalite Yönetim Danışmanlığı, Proje Danışmanlığı, Eğitim, Seçme ve Yerleştirme Hizmetleri, Değerlendirme Merkezi Hizmetleri ve Akademi konularında İstanbul Ataşehir'de bulunan Merkez Ofisinden tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Merkez Ofisimizde değerlendirmek üzere; Hedef müşterilere ziyaret planlamasını ve müşteri ziyaretlerini yapacak, Hizmetlerimizin tanıtımını ve satışını gerçekleştirecek, Müşteri portföyümüze yeni müşterilerin eklenmesine yönelik iş geliştirme faaliyetlerini gerçekleştirecek, Gerekli raporlamaların yapılmasını sağlayacak, Sorun ve fırsat alanlarını rakamsal olarak belirleyecek, Kurumsal Satış Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Kurumsal satış ve iş geliştirme alanında minimum 3 yıl deneyimli, Tercihen İnsan Kaynakları (danışmanlık, işe alım, eğitim) alanında satış deneyimi olan, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen, İkna kabiliyeti yüksek, müzakereci, girişken, Öz güveni gelişmiş, Sorumluluk sahibi, Dış görünüşüne önem veren, Prim sistemini benimseyen, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif (düz vites) araç kullanabilen, Bay/Bayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli.

 • Btm Bilinçli Tüketici Mağazaları

  Mağaza Müdürü Btm Bilinçli Tüketici Mağazaları

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 30 şubesi ile ayakkabı ve giyim satışı konusunda hizmet veren firmamıza Mağaza Müdürleri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Perakende Mağazacılık alanında en az 3 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri güçlü olan, takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve gelişime açık, İşini takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı, Kişisel bakımına özen gösteren, Ekip kurma ve yönlendirme becerisi yüksek, Yüksek hedefler doğrultusunda çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,Nebim bilen.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Kasa Sorumlusu - Çanakkale Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Firma Adı Gizli

  Satınalma Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GIDA SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ İMALATÇI FİRMAMIZA BAY SATINALMA SORUMLUSU ARANMAKTADIR. Sorumluluğunda bulunan satınalma sürecinin yürütülmesi, Talep edilen malzemelerin istenen noktalara zamanında, istenen kalitede, en uygun fiyata ve standartlara uygun olarak tedarik edilmesinin sağlanması, Tedarikçilerle ilişkilerin yönetilmesi ve alternatif tedarikçilerin geliştirilmesi, Tedarikçi performans değerlendirmelerinin yapılması, Verimlilik projelerinin yönetilmesi ve alternatif malzemeler geliştirilmesi.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Gıda sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, - MS Office programlarına hakim, - Sonuç odaklı, hızlı ve pratik düşünebilen, - Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, - İkna kabiliyeti yüksek, pazarlık etme kabiliyeti olan, - B sınıfı ehliyete sahip ve aktif manuel vites araç kullanabilen, - İstanbul Avrupa Yakasında oturan, - 25 – 35 yaş aralığında olan, - Askerlik hizmeti tamamlamış, - BAY

 • Vale Araç ve Park Hizmetleri

  Lounge Servis Elemanı Vale Araç ve Park Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ALFRED CONCIERGE HİZMETLERİ; Türkiye'de ilk defa A Sınıfı Rezidanslara 5 Yıldızlı otel hizmetlerini taşıyarak ön büro yönetimi hizmetlerini vermektedir. Uluslararası konforda, güler yüzlü ve güvenli hizmet vererek, her gün yüzlerce misafirimizi ağırlayan ekibimize yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Yiyecek içecek operasyonu ve misafir hizmetlerinden sorumlu olacak, Turzim sektöründe benzer bir pozisyonda tecrübe sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, Gelişime açık, dinamik, güleryüzlü ve iletişimi güçlü Çözüm odaklı, Vardiyalı çalışabilecek.

  Aranan Nitelikler Residence Lounge'ın genel işleyişinden sorumlu olmak Misafirleri karşılamak, ağırlamak Misafirlerin istekleri doğrultusunda gerekli yönlendirmeleri yapmak ve iletişimi sağlamak

 • Vale Araç ve Park Hizmetleri

  Bellboy & Vale Vale Araç ve Park Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul'da concierge hizmeti vermekte olduğumuz Alışveriş Merkezi, Rezidans ve İş Merkezilerinde Bellboy&Vale olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen Lise veya MYO'nın Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Otel, AVM veya Rezidans bünyesinde benzeri bir görevde bulunmuş veya staj yapmış, Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, B sınıf ehliyet sahibi aktif araç kullanabilen,

  Aranan Nitelikler Maksimum müşteri memnuyeti odaklı çalışma hedefi doğrultusunda; Müşterilerden gelen hizmet taleplerinin karşılanması, Misafirlerin karşılanması, bagaj/paket taşıma vb. konularında destek verilmesi, Misafir araçlarını güvenli bir biçimde otoparka çekilmesi, Resepsiyona concierge hizmetleriyle ilgili destek vermek

 • Vale Araç ve Park Hizmetleri

  Vale Görevlisi (Genel Başvuru) Vale Araç ve Park Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası konforda, güler yüzlü ve güvenli hizmet vererek, her gün yüzlerce misafirimizi ağırlayan ekibimizde görevlendirilmek üzere Araç Park Görevlisi /Vale aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise veya MYO'nın Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Otel, Alışveriş Merkezi, Kongre Merkezi veya Rezidans bünyesinde benzeri bir görevde bulunmuş veya staj yapmış, Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, B sınıfı ehliyet sahibi, En az 2 yıldır aktif araç kullanan, Kendine ve işine özenli, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren Güleryüzlü, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • Vale Araç ve Park Hizmetleri

  Vale (Zorlu Center) Vale Araç ve Park Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zorlu Center Residence ön büro hizmetlerinde görevlendirilmek üzere "Vale" takım arkadaşları aranmaktadır. Turizm meslek lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Turzim sektöründe benzer bir pozisyonda tecrübe sahibi, Orta seviyede İngilizce bilen. Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, B sınıfı ehliyet sahibi, En az 2 yıldır aktif araç kullanan, Kendine ve işine özenli, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Empati yeteneği güçlü ve disiplinli, Güleryüzlü,

  Aranan Nitelikler

 • Vale Araç ve Park Hizmetleri

  Resepsiyonist (Genel Başvuru) Vale Araç ve Park Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası konforda, güler yüzlü ve güvenli hizmet vererek, her gün yüzlerce misafirimizi ağırlayan ekibimize Alfred’ler arıyoruz. En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm&Otelcilik bölümlerinden mezun, Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Güler yüzlü ve dinamik, MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri ve sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş veya en az 2 yıl tecilli,

  Aranan Nitelikler

 • Vale Araç ve Park Hizmetleri

  Resepsiyonist (Zorlu Center) Vale Araç ve Park Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zorlu Center Rezidans ön büro hizmetlerinde görevlendirilmek üzere "RESEPSİYONİST” takım arkadaşları aranmaktadır. En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm&Otelcilik bölümlerinden mezun, Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Güler yüzlü ve dinamik, MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri ve sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş veya en az 2 yıl tecilli,

  Aranan Nitelikler

 • Vale Araç ve Park Hizmetleri

  Kasiyer (Kanyon & Özdilek AVM) Vale Araç ve Park Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası konforda, güler yüzlü ve güvenli hizmet vererek, her gün yüzlerce misafirimizi ağırlayan ekibimize Alfred’ler arıyoruz. Lise veya MYO'nın Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Otel, Alışveriş Merkezi, Kongre Merkezi veya Rezidans bünyesinde benzeri bir görevde bulunmuş veya staj yapmış, Bayan, Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, Kendine ve işine özenli, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren Güler yüzlü, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Aranan Nitelikler

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?