İş İlanları

 • Turkuvaz Plastik ve Temizlik Ürünleri San. Tic. A.Ş.

  Personel ve İnsan Kaynakları Sorumlusu Turkuvaz Plastik ve Temizlik Ürünleri San. Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ömerli Köy’ ün de faaliyet gösteren üretim tesisimiz için; İşe Alım, Değerlendirme, Mülakat, Performans yönetimi konularında deneyimli, Personel özlük işleri süreçlerini yürütecek ve güncellemelerini yapacak, PDKS takibi ve puantaj kayıtlarının tutulmasından sorumlu olacak, Eğitim ve geliştirme çalışmalarının takibi, Personel bordrolama işlemlerini yürütmek, Personel işe giriş/çıkış ve SGK E-Bildirge beyanlarını yapmak, İşkur, SGK ve diğer kamu kurumlarına beyan ve bildirimlerini yapmak, Personel işten çıkış işlemleri ve hukuki süreçlerinin takibini sağlamak, Personel yıllık ücretli izin ve puantaj takibini yapmak, Konusuyla ilgili güncel mevzuatı takip etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üretim Sektöründe çalışmış; İnsan Kaynakları, Personel Özlük İşlerinde en az 10 yıl tecrübeli, İş kanunu, SGK ve İş Güvenliği kanunlarına hakim, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İş yoğunluğu karşısında zamanı etkin kullanabilecek, Micro Programını kullanabilen, MS Office ve PDKS sistemlerini etkin şekilde kullanabilen, BAYAN Cv’ler dikkate alınacaktır.

 • Enplus

  Mall Of İstanbul Takım Arkadaşları Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler MALL OF İSTANBUL Avm'de bulunan mağazamız için; Yetiştirilmek üzere, Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Lise veya Meslek Yüksek Okullarından mezun, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Avrupa Yakası' nda ikamet eden, Genç, dinamik ve pozitif Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bay/Bayan

 • Triada Residence

  Housekeeping (Kat Hizmetleri Görevlisi) Triada Residence

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HIŞIM GRUP bünyesinde yer alan NORDSTERN GALATA HOTEL" VE ''TRİADA RESİDENCE'' otellerimiz için " KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az 1 yıl housekeeping (kat temizliği) tecrübesi olan. *40 yaşını aşmamış. *Dış görünüşüne özen gösteren. *Titiz ve sorumluluk sahibi *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. *Bay/Bayan.

 • Hışım Grup

  Garson Hışım Grup

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Karaköy ve Taksim de yer alan HALİS BEKRİZADE EFENDİ ve CAFE FRANÇAİS cafelerimiz için GARSON alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaşları arasında Cafe ve restoran sektöründe deneyim sahibi Kişisel bakımına özen gösteren Güler yüzlü ve dinamik Tercihen Fransızca, İngilizce bilgisi olan,

 • Özgün Group

  E-Ticaret Yöneticisi Özgün Group

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşin Tanımı : - E-Ticaret sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerini yönetmek, - Online iletişim, pazarlama ve satış konusunda verimliliği arttıracak projeler üretip, uygulamaya koymak ve offline kampanyalar ile entegrasyonu sağlamak, - Satışı yapılacak ürünlerin resim, içerik ve tanıtım yazılarının güncelliğini takip etmek, - Ürünlerin veritabanı bilgilerini denetlenmek, fiyat kontrolü ve ürünlerin satışa açılması süreçlerini denetlemek, - Satışı gerçekleşen ürünlerin depo lojistik bölümü ile entegre şekilde tüketiciye ulaşmasını sağlamak, - Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sunacak çalışmalar yapmak, - Online satış performansını raporlamak, - Sosyal paylaşım sitelerinde marka iletişiminin gerçekleştirilmesini sağlamak, - Büyümekte olan e-ticaret ekibini yönetmek, pazarlama, perakende ve tasarım ekibi ile koordineli olarak çalışmak, - Ajanslar ile ilişkileri yönetmek.

  Aranan Nitelikler - Online Pazarlama süreçlerinde yönetici/ uzman olarak min 2 yıl deneyimli, - Perakende sektöründe tecrübe sahibi, - Raporlama tekniklerine hakim, yazılı ve görsel sunum becerileri gelişmiş, - Online reklam kampanyaları konularında tecrübeli, - Tüm dünyadaki moda e-ticaret sektörünü takip eden, - Sosyal medya ile ilgili web trendlerini ve gelişen teknolojileri yakından takip eden, - İnternete yoğun ilgi duyan, Web dünyasına ve internet uygulamalarına hakim, - MS Office uygulamalarına ve web teknolojlerine hakim - Üniversite Mezunu, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Imaginarium

  Satış Danışmanı / Panora AVM Ankara Imaginarium

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Marka kültürü, ekip ruhu, merchandising size de bizimle aynı şeyleri ifade ediyorsa, - Oyuncakla oynamayı, kurcalamayı, öğrenmeyi seviyorsanız, - Çocuklar ile ilgilenmeyi seviyor, nezih bir ortamda çalışmak istiyorsanız, - Uluslararası bir marka ile çalışmak size de hoş geliyorsa, - Oyuncağın çocuk sağlığında etkileyici ve özel bir yeri olduğu fikrini bizimle paylaşıyorsanız, Sizi dünyanın en güzel oyuncak mağazalarında çalışmaya davet ediyoruz. Madrid, Barselona, Paris, Roma, Milan, Moskova, Berlin, Amsterdam, Hong Kong gibi dunyanin onemli sehirlerinde 400’e yakın mağazasi bulunan dünyanın en özel oyuncak markası olan Imaginarium Istanbul mağazalarımızda SATIŞ DANIŞMANI olarak çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz. Satis Danismani Aranan Yeni Acilacak Mağazamız : Ankara: Panora AVM (Ankara) İş tanımı: - Misafirlerimize (bizim için müşterilerimiz misafirlerimizdir) değerlerimizi ve misyonumuzu doğru şekilde iletmek - Misafirlerimizi koşulsuz memnun etmek ve Imaginarium Aile Kulübümüzün üye sayısını artırmak - Ürünleri / koleksiyonumuzu / promosyonlarımızı ve firmamızın değerlerini ve satış tekniklerimizi bilmek. - Mağazadaki iş akışını efektif bir şekilde yönetebilmek - Mağazanın düzenini, imajını ve güvenliğini sağlamak ve korumak

  Aranan Nitelikler - Bireylerle birebir ilişkileri kuvvetli, özgüvenli, entellektüel, - Dinamik, gelişime – öğrenmeye açık, ifade kabiliyeti yüksek, - Misafirlerine ev sahibi özgüveniyle davranabilecek, - Tercihen en az bir yabancı dil konuşabilen, - Tercihen çocuk gelişimi mezunu veya kendi çocuğu/yeğeni olan, - Satış performans etkinliği sayesinde hak ettiğini kazanmak isteyen.

 • Hışım Grup

  Kadıköy Superstep Satış Danışmanı Hışım Grup

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya' nın bir numaralı markalarında İstanbul'un en iyi lokasyonlarındaki mağazalarda kariyer yapmak ister misiniz?

  Aranan Nitelikler İstanbul'daki mevcut mağazalarımız için Part time - Full Time Satış Danışmanı ve Kasiyerler arıyoruz. (Tecrübe Aranmamaktadır.)

 • Watsons

  Mağaza Müdürü - Diyarbakır Watsons

  Diyarbakır

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak.

  Aranan Nitelikler Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıda ve kozmetik perakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış, İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).

 • Altis Hediyelik Eşya

  Mağazalar Müdürü Altis Hediyelik Eşya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda yer alan mağazalarımızın koordineli bir şekilde işleyişini sağlayabilecek "Mağazalar Müdürü" pozisyonuna erkek yönetici aranmaktadır; Düzenli olarak rapor sunabilmek Satış stratejisi geliştirebilmek Sorumlu olduğu mağazaların tüm iş süreçlerini koordine etmek, Merkez ve mağazalar arasındaki iletişimi sağlamak, Tedarik / Muhasebe yönetimi ile koordineli çalışmak, Kendisine bağlı ekibin ve satış hedeflerini yönetmek, Çalışan memnuniyetini arttırıcı çalışmalarda bulunmak, Bağlı bulunan mağazaların genel işletme politikaları ve insan kaynakları uygulamaları çerçevesinde çalışmasını sağlamak, denetlemek ve raporlamak

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Satış ve başarı odaklı, çözüme yönelik çalışan ve ticareti bilen, Mağaza müdürlerine liderlik edebilecek bilgiye ve karaktere sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Yönetim Bilimleri bölümlerinden mezun ( tercihen MBA yapmış) Ms Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Tercihen Microsoft ERP sistemlerini bilen, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri gelişmiş,planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü, Liderlik becerileri güçlü, yönetim ve denetleme konularında yetenekli, Ekibini motive edebilen ve takım çalışmasına yatkın, Temsil becerisi olan (Kişisel imajına dikkat eden) Seyahat engeli olmayan, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış Anadolu yakasında ikamet eden , Perakende sektöründe satış deneyimi olan, 28-40 yaş aralığında erkek adaylar aranmaktadır.

 • Schafer

  Mağaza Müdürü ( Ceylanpark AVM- Diyarbakır ) Schafer

  Diyarbakır

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Züccaciye sektörünün öncü firmalarından birisi olan SCHAFER 'in mağazalarında ( CEYLANPARK AVM - DİYARBAKIR ) görevlendirilmek üzere mağaza müdürü aramaktayız. Temel Beklentiler; Müşteri ihtiyaçlarını tespit etmek , uygun ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak , Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek , Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulamak , Merkez ile mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak , Hergeçen gün büyüyen bir sistem olan SCHAFER mağazacılıkta kariyer planlayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler CEYLANPARK AVM - DİYARBAKIR ' mağazamızda görevlendirilmek üzere tercihen ; yakın semtlerde ikamet eden , Bay - Bayan 25-40 yaş arasında, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Güleryüzlü,hızlı müşteri odaklı,diksiyonu düzgün, Marka satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren , Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek , Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Perakende sektöründe deneyimli , Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş , Mağazacılık sektöründe kariyer planlaması yapan, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Mağaza Satış Müdürü Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara Çankaya semtinde yer alan Lüks Aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için,

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, Perakende sektöründe satış yöneticiliği tecrübesi olan, Teknik ve/veya dekoratif aydınlatma alanında istekli, İletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Mağaza Satış Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

 • İntersam Etiket ve Barkot Sistemleri

  Kurumsal Satış Temsilcisi İntersam Etiket ve Barkot Sistemleri

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bursa merkezli olmak üzere Türkiye geneline baskılı ve baskısız Etiket konusunda hizmet veren şirketimizin satış ve pazarlama bölümünde görevlendirilmek üzere BAYAN çalışma arkadaşları arıyoruz. Potansiyel Müşteri Oluşturulması, Mevcut Müşterileri Portföyünün Arttırılması, Müşterilerden siparişlerin alınması, Alınan siparişlerin üretimden sevkiyata kadar olan süreçte takibinin yapılması, Müşteriler ile şirket arasında ki ilişki ve bilgi akışının sağlanması, Mevcut aktivitelerin pazarlama müdürüne raporlanması,

  Aranan Nitelikler SATIŞ VE PAZARLAMADA EN AZ 2 SENE DENEYİMLİ 22 - 35 yaş aralığında Bayan, Aktif araç kullanabilen (Araç kullanımı teste tabi tutulacaktır) Tercihen seyahat engeli olmayan, Beşeri ilişkileri güçlü, Giyimine özen gösteren, İkna kabiliyeti yüksek, Bursa’da ikamet eden ve Bursa Sanayi Bölgelerini bilen.

 • Halka Grup

  Boyner Satış Danışmanı Halka Grup

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İç giyim alanında lider firmamız için BALÇOVA VE KSK Boyner’de görevlendirilmek üzere, *Planlanan satış hedeflerini gerçekleştirmek, *Tekstil ürünleri özellikle iç çamaşırı satışında görev alabilecek *Perakende kasa-satış-mağaza işleyiş görevlerinde deneyim sahibi,

  Aranan Nitelikler KSK VE BALÇOVA'DAKİ MAĞAZALARDA GÖREV ALABİLECEK *İletişim yeteneğini ve enerjisini satışa dönüştürebilecek, *Giyimine ve görüşüne özen gösteren, *Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip satış ile sonuçlandırabilecek, *Bay-Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Kate Quinn Organics

  Mall Of İstanbul AVM Bayan Satış Danışmanı Kate Quinn Organics

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyada 400 den fazla satış noktası ile hizmet veren markamızın , İSTANBUL Mall of İstanbul AVM' de ki mağazamızda satış danışmanı olarak görevlendirilecek arkadaşları aramaktayız. Satış danışmanlarımızın görevi; satış, kasa işlemleri, depo ve reyon düzenini sağlamak, ürünler hakkında bilgi sahibi olmak, reyondaki ürünlerin stok takibi yapmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Parekende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Tercihen lüks(butik) mağazacılık konusunda deneyimli Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek Mesleki düzeyde yabancı dil bilgisine sahip Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Dikkatli dinleyen, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, nazik, pozitif, güleryüzlü AVM çalışma saatlerine uyumlu, yoğun iş temposunda çalışabilecek Takım arkadaşlarıyla uyum içinde çalışabilecek Tercihen sigara kullanmayan 18-25 yaş aralığında "FULL TIME" BAYAN satış danışmanı arıyoruz. NOT: yalnız fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

 • Saygı Hastanesi

  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Saygı Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Saygı Hastanesi Bünyesinde Ayda 15 Gece Nöbet Tutacak Bayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Aramaktayız. İLETİŞİM : 0 532 297 53 53

  Aranan Nitelikler Ayda 15 Gece Nöbet Tutacak , Sağlıkta Hizmet Kalite Standartlarını çalışmalarında deneyim sahibi, bilinçli ve başarılı, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışmayı benimsemiş, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, İstanbul Anadolu Yakasın da ikamet eden veya edebilecek olan, Bayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

 • Karibu Turizm

  Muhasebe Personeli Karibu Turizm

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Seyahat Acentasında Operasyon ve Satış Ön Muhasebe Sorumlusu · Bursa ve İstanbul’da yurt içi/yurt dışı operasyonlar gerçekleştiren KARİBU Turizm, bünyesine yeni elemanlar katacaktır.

  Aranan Nitelikler Operasyon elemanlarının yurt içi/yurt dışı otel ve tedarikçilerle görüşmeleri yürütmesi, uçak bilet rezervasyonlarının düzenlenmesi, satış ve takibini yapılması; gerektiği durumlarda kurumu dış mekanlarda temsil edebilmesi beklenmektedir. Ön muhasebe (İrsaliye/fatura, banka, vb.) kayıtlarının titizlikle oluşturulması ve kontrolü. MS office programlarını kullanabilmesi beklenmektedir. Bursa’da İkamet Eden Tercihen üniversitelerin Turizm ya da Dil Bölümlerinden mezun (Operasyon) Tercihen alanında 3 – 5 yıl deneyimli Photoshop Programlarına hakim ve tasarım yapabilecek. Ekip Çalışmasına Yatkın Sorumluluk Sahibi İkna Kabiliyeti Yüksek Gerektiği Durumlarda Esnek Çalışma Saatlerine Sahip Kriz Yönetebilme Becerisine Sahip Erkek ise askerliğini tamamlamış İyi Derecede İngilizce Bilen ve yazışma yapabilecek( Tercih Sebebidir) Ehliyete Sahip ( Tercih Sebebidir)

 • Faveo Danışmanlık

  Mali İşler Müdürü Faveo Danışmanlık

  Irak

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız sektörünün güçlü markalarından olan müşterimiz için yurtdışında görevlendirilmek üzere "MALİ İŞLER MÜDÜRÜ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 7 yıl bahsedilen pozisyonda tecrübeli, SAP deneyimi olan, Denetim ve kontrol konusunda deneyimli olup yöneticilik ve liderlik vasıflarına sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Turizm - otelcilik sektöründe tecrübeli, Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Yönetim Muhasebesi, Finansman, Nakit Yönetimi ve konularında bilgi sahibi, İletişimi kuvvetli ve sonuç odaklı, İş konusunda titiz ve çalışkan, Kadın veya Erkek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, MS Office programlarını kullanabilen, Yurtdışında ikamet edebilecek çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 • Erteknik Elektrik Elektronik

  Satış Destek Personeli Erteknik Elektrik Elektronik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ASANSÖR SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZIN,SATIŞ DEPARTMANINDA '' SATIŞ DESTEK PERSONELİ '' OLARAK GÖREV ALABİLECEK PERSONEL ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN LİSE MEZUNU YA DA ÜNİVERSİTELERİN 2 YILLIK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN (ELEKTRİK – ELEKTRONİK BÖLÜMLERİ TERCİH SEBEBİDİR) DİKSİYONU DÜZGÜN İLETİŞİM KABİLEYETİ YÜKSEK SABIRLI VE KENDİSİNE GÜVENEN TAKIM ÇALIŞMASI BİLİNCİNDE OLAN BAYAN EVLİ.

 • Nwg Services

  Depo Operasyon Elemanı Nwg Services

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazadan satın alınan ürünlerin teslim alınması ya da mağaza deposundan tedarik edilmesi, ürün kontrolü, sistemden ürüne göre barkot çıkartılması ve nakliye araçlarına teslim edilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu,Vardiyalı çalışabilecek, 18-30 yaş arası, İstanbul Avrupa yakasında (Aksaray, Fatih, Topkapı, Bayrampaşa, Esenler, Merter, Zeytinburnu, Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy/Şirinevler, Yenibosna) Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Bay.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Müşteri Hizmetleri Elemanı Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz e-ticaret portalı için "MÜŞTERİ HİZMETLERİ ELEMANI" aramaktayız. Müşteri telefonlarına, e-maillerine cevap vermek, Inbound- Outbound telefon görüşmeleri yapmak, Müşteri iade süreçlerini yapmak

  Aranan Nitelikler Müşteri hizmetleri alanında tercihen e-ticaret sitelerinde 1 yıl deneyimli En az lise mezunu Seyrantepe'ye ulaşım sorunu olmayan

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan