İş İlanları

 • Printpark Ofset ve Ambalaj

  Satış ve Pazarlama Asistanı Printpark Ofset ve Ambalaj

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beylikdüzü'nde bulunan şirketimizin Satış ve Pazarlama bölümünde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler - Muhakkak Fransızca bilen, - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, - Diyalog kurabilmekte kuvvetli, konuşması düzgün, - Yurtiçi ve Yurtdışı Satış sipariş operasyonlarından sorumlu olabilecek, - Pratik düşünme yeteneğine sahip, - Dinamik, aktif, uyumlu, - Tercihen sektör deneyimi olan, - İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden (Beylikdüzü-Merter arası çalışan servis araçlarımız vardır), - Yurtdışı Seyahat engeli olmayan, - Tercihen BAYAN adaylar, - Maaş aralığı net 2.000 - 3.000 tl (CV ve tecrübeye göre değişiklik gösterir).

 • Firma Adı Gizli

  Pazarlama Net Maaş Prim Yemek Araç Sgk Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İSTANBULUN GENELİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ PAZARLAMA PERSONELİ ALINACAKTIR. 1500 TL NET MAAŞ PRİM SSK YEMEK ARAÇ

  Aranan Nitelikler -DENEYİMLİ - DİKSİYONU DÜZGÜN -BASİT BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI KULLANABİLEN

 • Firma Adı Gizli

  Etilerde Kliniğe Protez Uzmanı - Estetik Diş Hek. Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ETİLERDEKİ BUTİK KLİNİĞİMİZ DE ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ DİŞHEKİMİ VE PROTEZ UZMANI ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler 5000 TL FİX + Prim PROTEZ UZMANI İNGİLİZCE BİLEN EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN MESLEĞİNDE TİTİZ SİGARA İÇMEYEN

 • Firma Adı Gizli

  Bağdat Caddesinde Kliniğe Diş Hekimi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BAĞDAT CADDESİNDE KLİNİĞE TECRÜBELİ DİŞHEKİMİ - PROTEZ UZMANI ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına yatkın Hasta iletişimi kuvvetli, Tercihen ingilizce Yabancı dil bilen Prezantabıl Sigara içmeyen Diş Hekimi/ Uzman Diş Hekimi aramaktayız.

 • Mayoral Mağazalar

  Mağaza Müdürü-Akasya Avym Mayoral Mağazalar

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Avrupanın en büyük üreticilerinden İspanyol çocuk giyim firması Mayoral'ın yeni açılacak AKASYA AVM mağazasına bayan "Mağaza Müdürü" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacıkta tercihen çocuk giyimde deneyimli MS Office programlarını bilen 40 yaşını aşmamış, Bayan.

 • Birey Hazırlık Temel Lisesi

  Fizik Öğretmeni Birey Hazırlık Temel Lisesi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Birey Eğitim Kurumları Hazırlık Liselerinin Bakırköy ve Bahçelievler şubelerinde görevlendirilmek üzere, Fizik Öğretmeleri aramaktayız .

  Aranan Nitelikler Alanında tecrübeli, Dershane ve okul sistemini bilen, İletişimi kuvvetli, Öğrenci ve veli diyaloğu yüksek, Kurumsal kurumumuzu temsil edebilecek, Eğitim koçluğu sistemine hakim, Ekip çalışması gerçekleştirebilecek öğretmen arkadaşlar aranmaktadır.

 • Bodrum Capital

  Tanıtım Elemanı Bodrum Capital

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Turizm sektörünün hızla yükselen şirketi Capital Bodrum Takım arkadaşları arıyor! Siz de bu keyifli ekibin bir parçası olmak ve birbirinden yetenekli pazarlama ekibi üyelerimizle birlikte yeni projelerimizde yer almak istiyorsanız hemen başvurun!

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkileri kuvvetli , Diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne özen gösteren, Prezentabl, Represant takım arkadaşları aranıyor.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Satış Danışmanı - Kartal E5 Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek İstanbul Kartal E5 teki mağazamız için satış danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Ateş Halat Hırdavat

  Genel Muhasebe Şefi Ateş Halat Hırdavat

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR'İN TİRE İLÇESİNDE KURULU,HALAT ÜRETİMİ,İTHALAT-İHRACAT,TOPTAN HIRDAVAT İŞİ YAPAN ŞİRKETİMİZİN GENEL MUHASEBE KADROLARINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MUHASEBE ŞEFLERİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - TİRE'DE İKAMET EDEN YADA EDECEK OLAN, - MUHASEBE HESAP PLANLARINI İYİ BİLEN, - ŞİRKET FİNANS KONULARINA VAKIF, - KARİYERİNE MUHASEBECİ OLARAK DEVAM EDECEK VE BU KONUDA YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, - HER TÜRLÜ BEYANNAMEYİ VE YIL SONU RAPORLARINI TEK BAŞINA ÇIKARTABİLECEK, - YAPTIĞI İŞİ ZORUNLULUKTAN DEĞİL,ZEVK ALARAK YAPAN, - MESAİ SAATLERİNİ PROBLEM ETMEYEN, - EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, - EN AZ LİSE MEZUNU, - ERKEK ADAYLARIN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMASI, - BAY-BAYAN MUHASEBE ŞEFLERİ ARANMAKTADIR. ADAPTASYON DÖNEMİNDE TİRE İÇİNDE LOJMAN TEMİN EDİLMEKTEDİR.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Resepsiyonist Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Turizm şirketimize ait Taksim ' de bulunan apart otelimizde çalışmak üzere; -Okulların ilgili bölümlerinden mezun, -En az 2 yıl resepsiyonist tecrubesi olan, -İngilizce dilini konuşma, yazma ve anlama olarak çok iyi ( advanced ) derecede bilen, -Tercihen 2. bir dil bilen, -Prezentabl, sorumluluk sahibi , organizasyon yeteneği olan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, bay ve bayan resepsiyonistler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Selem Group

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu Selem Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Selem Group, 1993 yılında Denizli’de kurulmuştur. Bu zaman süresince birçok kargo ve kurye firmasının Denizli il temsilciliğini yapmıştır. 15 yıllık bilgi birikimi ve kurum kültürüne dayalı olarak 09.09.2008 tarihi itibari ile İstanbul, İzmir, Manisa ve Bursa illerinde hizmet vermeye başlamıştır.03.01.2011 tarihi itibariyle de İstanbul Anadolu Yakasına şube açarak hizmet kalitemizi daha da hızlandırmış ve güçlendirmiştir. Yine aynı tarihten itibaren Tekirdağ, Çorlu, Saray bölgelerine de servis vermeye başlanmıştır. 2014 Yılında ise hizmet noktalarımıza yenilerini ekleyerek Denizli, Nazilli, Aydın, İzmir, Manisa, Uşak, Bursa, Yalova, Eskişehir ve Ankara arasında hizmet verme noktasına gelmiştir. Selem Group, hizmet kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarını sürekli geliştirmektedir. " KARGODA GÜVEN... ” sloganıyla değerli müşterilerimizin şu an için bu illere yapacakları gönderimlerde en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Zamanında, hasarsız ve minimum hata ile müşteri memnuniyetini sürekli artırmayı hedeflemiştir. Müşteri odaklı hizmet vermeyi prensip edinmiş ve bunun göstergesi olarak da ISO.9001 – 2000 kalite yönetim sistem belgesini Türkiye’de ilk alan lokal kargo ve kurye firmasıdır. İŞTE BU DEĞİŞİM VE GELİŞİM ÇİZGİSİNDEN HAREKETLE, FİRMAMIZ İZMİR, ANKARA, İSTANBUL, DENİZLİ BÖLGELERİMİZDE GÖREV ALABİLECEK Bölgede mevcut veya yeni müşterilerimizle ilişkilerimizi başlatabilecek ve doğru şekilde sürdürebilecek, Stratejik satış ve anlaşmalar yapabilecek, Sorumlu olunan bölgede potansiyel müşterilerin tespit edilmesinde görev alabilecek, Müşteri talepleri doğrultusunda ilgili birimlerle koordinasyonu sağlayabilecek, Yeni anlaşma ve üyelik konularında, bu işlemlerin doğru ve zamanında gerçekleştirilmesinde aktif olarak rol alabilecek, İşlemleri ilgili birim yöneticisine raporlayabilecek, İşlemleri etkin, hızlı ve sisteme uygun şekilde yürütebilecek, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' SATIŞ ve PAZARLAMA SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen En Az Yüksekokul veya Üniversite Mezunu, Tercihen Kargo Sektörü Tecrübesi Bulunan, Pazarlama ve Satış Konusunda tecrübeli, İyi Derecede Bilgisayar Kullanabilen (Netsis, MS Office Programları, Outlook) Ekip Çalışmasına Uygun, Raporlama Tecrübesi Olan, Yönetim Sevk ve İdare Yeteneğine Sahip, İkili İlişkilerde Son Derecede Başarılı, Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilecek, İzmir, İstanbul, Ankara ve Denizli’ de İkamet Eden, B Sınıfı Ehliyete Sahip ve Aktif Araç Kullanabilen. BAY/BAYAN. ### KARGO SEKTÖRÜ TECRÜBESİNE SAHİP ADAYLAR ÖNCELİKLİ OLARAK DEĞERLENDİRİLECEKTİR. ###

 • B&G Store

  Satış Danışmanı B&G Store

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen çocuk giyim markası B&G STORE'un Çeşme Marina da yer alan mağazasında görevlendirilecek, bayan satış danışmanları istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, Mağazacılığı kendine meslek edinmiş, Mağazacılık ve satış alında yeterli yabancı dil bilgisine sahip. ( İngilizce) Benzer pozisyonda tercihen deneyimli Kişisel bakımına özen gösteren Diksiyonu düzgün Ekip çalışmasına yatkın Yoğun iş temposunda müşteri odalı çalışabilecek BAYAN takım arkadaşları arıyoruz....

 • Yalı Spor Malzemeleri

  Forum Kapadokya Satış Danışmanı Yalı Spor Malzemeleri

  Nevşehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'un Forum Kapadokya mağazasında görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak Yalı Spor firması standartlarına uygun, satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinde aktif rol oynayacak; Mağazacılık alanında gelişime açık ve kariyer hedefi olan Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan En az lise mezunu 18-28 yaş arası Aktif satışı seven Güleryüzlü, dinamik ve pozitif İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yoğun tempoda çalışabilecek Sporu ve spor giyimi seven Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • B&G Store

  Müdür Yardımcısı B&G Store

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri Çocuk Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 60 mağazayı aşan satış noktası ile kaliteyi , modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren anne- babaların öncelikli tercihi olan firmamızın İzmir Kıdsmall mağazasında görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip Yönetici yardımcıları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta tercihen tecrübeli. - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Bayan - Bay - Yabancı Dil tercih sebebidir.

 • Altus Yapı

  Satış Sorumlusu, Müşteri Temsilcisi Altus Yapı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal Satış Temsilcisi olarak çalışacak, Satış ve Pazarlamada güçlü hedefleri olan, portföyünü yönetebilecek SATIŞ SORUMLUSU, MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Satış, Pazarlama deneyimi olan, İyi iletişim kurabilen, Prezantabl, Temsil ve ikna kabiliyeti güçlü, Müşteri portföyünü düzenli olarak yönetebilecek, Sonuç odaklı düşünen, Motivasyonu yüksek, MS Office programlarını iyi kullanabilen, SATIŞ SORUMLUSU MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ arıyoruz..

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri

  İnsan Kaynakları Yöneticisi Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider olan Port VALE ' de, havalimanları,müze,residences,otel ve alışveriş merkezleri odaklı 24 saat faaliyet gösteren hizmet firmasının, İnsan kaynakları fonksiyonlarının ( İK politika ve stratejilerinin belirlenmesi, kariyer planlama, eleman seçme ve yerleştirme, eğitim, iş analizleri, performans değerleme sistemlerinin kurulması, ücretlendirme v.b) planlanması ve uygulaması, Şirket vizyonuna, stratejilerine uygun insan kaynakları çözümleri üretilmesi, Şirketin tüm insan kaynakları süreçlerinin yönetilmesi ve raporlanması konusunda çalışmalar yapacak saha çalışma süreçlerini iyi tanıyan insan kaynakları müdür/yönetici arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tüm İK süreçlerine hâkim ( İşe alım, SGK giriş-çıkış, puantaj, bildirge, ücretlendirme ve bordrolama, kariyer planlama, eğitim ve performans, idari işler ), İK süreçlerinde çözüm üretebilme ve uygulama becerisine sahip, Ekip yönetimi ve ekibi geliştirme konusunda yetkin, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği,organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Analitik düşünebilen; dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Microsoft Office programlarını (Excel, Word, Powerpoint) çok iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden, 24 saatlik operasyon trafiği içinde, iletişim kopukluğu yaşanmayacak yoğun iş yeri yönetiminde görev yapacak yönetici aranmaktadır. İhtiyaç olan yöneticimiz aynı zamanda personel eğitimlerimizden sorumludur. Eğitim kökenli olması tercih nedenimizdir.

 • Haus Santrifüj Teknolojileri

  Grafiker Haus Santrifüj Teknolojileri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve; Dokümantasyon, katalog hazırlama, gazete dergi reklam tasarımlama, kurumsal katalog, dergi-broşür çalışmalarına destek vermek, Süreçle ilgili ajans ve matbaalarla koordineli olarak çalışmak, Şirketimizin kurumsal anlamda tüm görsel çalışmaların sorumluluğunu üstlenmek, görevlerinde bulunabilecek '' GRAFİKER '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Güzel Sanatlar, Grafik Tasarım, Adobe illustrator, indesign, photoshop, freehand, corell draw programlarını etkin şekilde kullanabilen, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Yeniliklere açık, vizyon sahibi, prezentabl, fotoğrafçılığa ilgi ve alakası olan, Ekip çalışmasına yatkın. Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında İkamet eden.

 • Stratej İk

  Bilgisayar Mühendisi Stratej İk

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, savunma, sanayi ve sağlık sektörlerine yönelik yüksek teknoloji ürünleri geliştiren, AR-GE çalışmaları yapan bilişim firmasında görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Bilgisayar Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun, C programlama dilini uzman düzeyde kullandığı projelerde görev almış (en az 2 yıl tecrübeli), Yazılım, test ve analiz süreçlerinde deneyimli, Proje yönetimi konusunda tecrübe sahibi, Analitik düşünen, sistemli çalışan, Ekip çalışmasına yatkın, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli

 • Alaçatı Beach Resort

  Kasiyer Alaçatı Beach Resort

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesis bünyesinde yer alan ürün satış ve misafir giriş noktalarında yer alan kasa noktalarında görevlendirmek üzere kasiyer alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Daha önce benzer pozisyonlarda deneyimli olmak. Yüksek okul veya üniversite mezunu ya da okuyan sezonda çalışabilecek. Mali hesaplamalar ve sistemler konusunda sorun yaşamayan. İletişim becerileri gelişmiş. Raporlama, raporları analiz etme becerilerine sahip olmak. Tesis bünyesinde ikamet edebilecek. Esnek çalışma saatlerine alışkın, vardiyalı çalışabilecek. Takım arkadaşları arıyoruz...

 • B&G Store

  Mutfak Personeli B&G Store

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin B&G STORE çocuk giyim markasının Bayrampaşa da yer alan merkez ofisinde mutfak bölümünde görevlendirilecek, bayan personel istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Hijyen Kurallarına uyan, titiz çalışan Mutfak, Ofis temizliğinden ve günlük çay servisinden sorumlu olacak Bayrampaşa ve civar semtlerde ikamet eden Bayan.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan