İş İlanları

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet gösteren Şirketimizde değerlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * SMMM belgesine sahip, * Kurumsal şirketlerde 5 yılı yönetici olmak üzere en az 15 yıl tecrübe sahibi, * Tercihen halka açık şirket deneyimi bulunan, * Muhasebe paket programlarını etkin kullanan, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, MUHASEBE MÜDÜRÜ çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Smmm Burak Gençcan

  İş ve Sosyal Güvenlik Uzmanı Smmm Burak Gençcan

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tahsis,emeklilik işlemlerine vakıf, İş Hukuku hakkında deneyimli, Çalışma hayatındaki işçilerin hakları hakkında bilgi sahibi, En az 1 yıl deneyimli, Tercihen yüksek okul veya mezunu veya lisans mezunu, Ofis programlarına hakim çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Paloma Hotels

  Güvenlik Görevlisi Paloma Hotels

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma Otelleri zincirinin Aydın - Kuşadası ilçesinde bulunan SENTIDO Marina Suites Otelimize Güvenlik Görevlisi arıyoruz.

  Aranan Nitelikler *Takım çalışmasına yatkın, iletişim kabiliyeti yüksek *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek *Detaylı ve dikkatli çalışabilen *Kişisel hijyenine önem veren *Sertifikası olan

 • Firma Adı Gizli

  Satış Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler - Kıraçtaki işletmemizde, - Satış elemanı olarak görev yapacak, - 30 lu yaşlarda, - Araç kullanabilen, - Beylikdüzü, Esenyurt, Kıraç, Büyükçekmece, Avcılar civarında ikamet eden, - Askerliğini yapmış, Bay.

 • Efe Danışmanlık

  Temizlik Efe Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması EFE DANIŞMANLIK OLARAK ANADOLU YAKASINDA ( ATAŞEHİR- KADIKÖY- GÖZTEPE ÖNCELİKLİ ) EV İŞLERİNDE , EVE YARDIMCI OLARAK TEMİZLİK İŞLERİNDE ÇALIŞABİLECEK . ULAŞIM SORUNU OLMAYAN ÇALIŞMA SAATLERİNE UYABİLECEK ,DENEYİMLİ VEYA DENEYİMSİZ . ELEMANLAR ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler -EV İŞLERİNDE ÇALIŞMIŞ OLMASI İLK TERCİHTİR. -ULAŞIM SORUNU OLMAYAN . - GÜVENİLİR REFERANS VEREBİLEN.

 • Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

  Diyaliz Hekimi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tıp fakültesi mezunu Hemodiyaliz sertifikası sahibi Tercihen diyaliz merkezi deneyimli İnsan ilişkilerinde başarılı Sorumluluk sahibi Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

  Aranan Nitelikler .

 • Manpower Maltepe

  Cnc Punch Operatörü Manpower Maltepe

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tercihen Endüstri Meslek/Teknik Lisesi mezunu, (Tercihen makine, metal, torna-tesviye,elektrik, kalıp vb.) Elektrik sektöründe tecrübeli ve malzeme bilgisi olan, Punch makinalarının operasyonu ve bakımı konusunda tecrübeli, Vardiyalı çalışmaya uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Kesintisiz güç kaynağı üretimi yapan sektöründe lider müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'CNC Punch Operatörleri' arıyoruz.

 • Brooks Brothers

  Akasya Acıbadem Satış Danışmanı Brooks Brothers

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza satış hedeflerinin gerçekleşmesinde yardımcı olacak, lüks marka mağazacılık alanında tecrübeli Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, En az 2-4 yıl birebir satış tecrübesi olan ( tercihen lüks marka mağazacılık ) Tercihen ingilizce bilen , Hizmet ve satış becerisine güvenen , Olağanüstü iletişim becerisine güvenen , Ekip çalışmasına yatkın, Üst düzeyde müşteri memnuniyeti odaklı, Adayların, ilanımıza başvuru yapmasını rica ederiz.

 • Sefam Turizm Catering

  Garson(Servis Elemanı) Sefam Turizm Catering

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara Ovacıkta bulunan işyerimizde vardialı olarak kantin de görevlendirilecek bayan personel alınacaktır.Tercihen Atapark,Keçiören,Esentepe,Yayla,Etlik,Ufuktepe civarında ikamet eden,

  Aranan Nitelikler 18 - 45 yaş aralıklarında Bayan. Temizliğe tertip ve düzene (giyimine) riayet eden Atik pratik ve becerili kilişiliğe sahip, Güler yüzlü personeller öncelikli tercih edilecektir. Vardialı çalışabilen (gündüz-gece) Ankara Ovacık civarına yakın ulaşım proplemi olmayan semt-mahalle'de ikamet eden.

 • Aysira Tekstil

  Üretim Sorumlusu Aysira Tekstil

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretim planlaması ve personel kadrolarının yönetimi alanında deneyimli , Sonuç odaklı çalışıp , karar verme , problem çözme , ve liderlik vasıflarına sahip, Bilgisayar ve Office yazılımlarına hakim , Üretimdeki iş akışını düzenli takip etmek ve üretim planına uygunluğunun kontrolünü gerçekleştirmek, Üretimdeki sorunlarını , iş gücü , zaman vs. kayıplara karşı , iş yapış şekillerini ve mevcut iş akışı da dahil tüm süreçleri sorgulayarak kesin ve kalıcı yöntemler almak. Üretime ait verilerin günlük ,haftalık ,aylık raporlama , aksaklık ve kayıplara karşı çözüm önerileri sunmak ve periyodik kontrolleri sağlamak . Üretimin tüm evrelerini takip etmek ,

  Aranan Nitelikler Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıllık iş tecrübesi olan , MS ofis programlarını kullanabilen, Üretimi bilen ve raporlama yöntemleri ile bunlarını yönetebilen , Takip yeteneği güçlü , detaylar konusunda dikkatli , hedef ve sonuç odaklı Analitik düşünebilen ve güçlü iletişim becerisi olan , Sorumluluk sahibi, Tüm üretim süreçlerini organize edecek, Kalıp kontrolü,ölçü alma,kalite kontrol standartları konularında bilgili, Detaylara önem veren, dikkatli,disiplinli Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek , Planlama yeteneği yüksek, Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan ,

 • Ekom Tanıtım

  Genel Muhasebe Uzmanı Ekom Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider firmamızın Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere 'Genel Muhasebe uzmanı' arayışımız bulunmaktadr.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, vb bölümlerinden mezu Şirket Muhasebesi konusunda en az 5 yıl tecrübeli Muhasebe ve Vergi Mevzuatına hakim Tek Düzen Hesap Planına vakıf Ms Office uygulamalarını ve Logo Tiger kullanabilen Evrak girişi yapabilecek Yasal Beyannamelerin düzenlenmesi konusunda tecrübeli Raporlama deneyimine ve becerisine sahip Kişisel disiplin ve motivasyona sahip Problem çözme yeteneğine sahip ve İnisiyatif kullanabilecek Ekip çalışmasında ve insan ilişkilerinde uyumlu Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Gürsoy Gıda

  Muhasebe Personeli Gürsoy Gıda

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Logo programını iyi derecede kullanabilen, En az 2 yıl deneyimli, (Genel muhasebede çalışacak.) 33 yaşını aşmamış, Sorumluluk alabilecek, Diksiyonu düzgün, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Bayan. Not: Firmamız Yenibosna ‘dadır tek vasıta ile ulaşılması tercih sebebidir.

 • Firma Adı Gizli

  2015 İn En Yüksek Kazandıran Şirketinde Çalışın Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İDDİA EDİYORUZ, BİZ BİR İLKİZ... Bu nedenle de çalışanlarımıza Türkiye'nin en yüksek PRİMİNİ veren şirketlerden biriyiz… Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, satış gerçekleştirebilecek; operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. Sıfırdan satış yapmak istemiyorum, müşteriler beni arasın diyorsanız, İş yaşamına ilk adımı atıp, kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız, Satış benim işim deyip bu konuda kendinize inanıyorsanız, Çevremde iş arayan arkadaşlarım var, onlarla beraber aynı ortamda çalışmak istiyorum diyorsanız, İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışmak motivasyonumu yüksek tutuyor diyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız,

  Aranan Nitelikler 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. Sabit çalışma saatleri 09:30-19:00 İşyerimiz; 4. Levent Metro durağı yakınındadır.

 • Suwen

  Satış Danışmanı Brandıum AVM Boyner Suwen

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi benimseyip bu doğrultuda hizmet veren SUWEN markamızın Anadolu yakasındaki BRANDIUM BOYNER mağazası için ekibimize dahil olacak Satış Danışmanı arkadaşlar aramaktayız. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, mevcut mağaza hedeflerinin gerçekleştirmek, Mağaza görsel standartlarına uygun ürün düzeninin sağlamak, Ürün ve stok takibinin gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü, pozitif, insan ilişkilerinde başarılı, Mağazacılığı benimseyen, tercihen marka mağazacılıkta deneyimli, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, Yoğun iş temposuna dayanıklı, esnek çalışma saatlerine uygun, En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Winner kullanabilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren, diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, Modayı takip eden, Ekip çalışmasına uygun Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Temizsan

  Dolum Makinesi Operatörü Temizsan

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kocaeli Köseköy’de Bulunan Kozmetik ve Deterjan sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda, Krem tüp dolum tebrübeli, Likit dolum tecrübeli, Ambalajlama makineleri ve pinomatik konusunda deneyimli sorumluluk sahibi, Başladığı işi sonuçlandıran, İnsan ilişkilerinde başarılı Kocaelinde ikamet eden, Bay

  Aranan Nitelikler Kocaeli Köseköy’de Bulunan Kozmetik ve Deterjan sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda çalışmak üzere DOLUM MAKİNESİ OPERATÖRÜ alımı yapılacaktır.

 • Aksapark Kent Mobilyaları A.Ş.

  Şoför ve Danışma Görevlisi Aksapark Kent Mobilyaları A.Ş.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AKSAPARK Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; En az 10 yıllık deneyimli, En az B sınıfı ehliyete sahip, Tercihen ingilizce bilen ve sigara kullanmayan, Eryaman, elvankent, sincan, etimesgut ve batıkent te ikamet eden, ŞOFÖR VE DANIŞMA GÖREVLİSİ PERSONEL ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • Aysira Tekstil

  Terzi Yardımcısı Aysira Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan Nitelikler En az 2yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden, Bayan Terzi Yardımcısı aranmaktdır.

 • Firma Adı Gizli

  Satış Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız dünyanın önde gelen üretici firmalarının ülkemiz temsilciliğini 20 seneden beri yapmaktadır. Satıcı gerçekleştirilen cihazlar elektronik ağrlıklı olup bütün sektörlerdeki üretici firmalar tarafından kullanılmaktadır. Dolayısı ile müşteri kitlesi sanayi kuruluşlarının, satınalma, teknik, üretim gibi bölüm yöneticileridir.

  Aranan Nitelikler Satış konusunda tecrübeli olmak. İyi derecede araç kullanmak ve SRC belgesine sahip olmak.Beklenen yaş aralığı 24 ile 35 dir. Beklenen yetkinlikler; İkna etme kabiliyeti, ilişki kurabilme becerisi, Türkçe'yi düzgün kullanma ve takipçilik tir.

 • Aksapark Kent Mobilyaları A.Ş.

  Depo Sorumlusu Aksapark Kent Mobilyaları A.Ş.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AKSAPARK Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Fabrika içi depolarda çalışacak stok programı kullanmış, Veri girişi yapabilecek, Mal kabulü ve raporlama yapabilecek, Ehliyetli, Tercihen sigara kullanmayan, DEPOSORUMLUSU PERSONEL ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • Sabay

  Satış Paz Elemanı Iskenderun Sabay

  Hatay

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İskenderun'da ikamet eden, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, Min. 1 Yıl Lojistik sektöründe deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Prezantabl, Satış - Pazarlama'ya elverişli özelliklere sahip olmak, Beşeri ilişkileri kuvvetli, E tipi ehliyet sahibi, Erkek adaylarda askerliğini bitirmiş olmak, 35 yaşı aşmamış olmak.

 • Aksapark Kent Mobilyaları A.Ş.

  Montaj Elamanı Aksapark Kent Mobilyaları A.Ş.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AKSAPARK Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Yurt içi ve yurt dışı arazi montajları yapabilecek, Montaj konusunda deneyimli, Askerliğini yapmış, Seyahat engeli bulunmayan, Ehliyetli, MONTAJ ELEMANI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • Aksapark Kent Mobilyaları A.Ş.

  Lojistik Elemanı Aksapark Kent Mobilyaları A.Ş.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AKSAPARK Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Yükleme ve sevkiyat konusunda en az 5 yıl tecrübeli, İhracat konusunda çekiş listesi hazırlama, Gümrük organizasyonu ve takibi yapmış, Ehliyetli, Tercihen sigara kullanmayan, LOJİSTİK PERSONELİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • Mango

  Brandıum - Satış Danışmanları Mango

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, büyüyen organizasyonumuz içerisinde BRANDIUM mağazamız için "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dinamik, hevesli, sıcakkanlı, samimi ve nazik, İletişimi iyi olan – dikkatli bir şekilde dinleyen, açık ve düzgün bir biçimde iletişime geçen, Dış görünümüne önem veren ve güleryüzlü, Satışa ve modaya ilgi duyan, Zamanı etkili bir biçimde yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu, Tercihen Ataşehir'de ikamet eden, Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise GELİN, EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN !

 • M.A.Y Fren Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti.

  Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu M.A.Y Fren Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti.

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv yan sanayii sektöründe after market olarak hizmet veren firmamızda görevlendirilmek üzere, yüksek iletişim becerilerine sahip, güleryüzlü, diksiyonu gelişmiş, pratik zekalı ve aşağıdaki niteliklere sahip, takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Dış Ticaret ve/veya idari bilimler fakültelerinden mezun, İleri seviyede İngilizce ve Rusça bilgisine sahip, TC Vatandaşı, Yurtdışı seyahate engeli olmayan, Branşında asgari 10 yıl deneyimli, Rapor odaklı,

 • Sabay

  Operasyon ve Satış Pazarlama Elemanı Sabay

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, Min. 3 yıl deneyimli Konteyner ve Hava kargo satış Parsiyel konteyner İthalat / İhracat operasyon tecrübesine sahip, Seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Prezantabl, Beşeri ilişkileri kuvvetli, E tipi ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 35 yaşı aşmamış, Proje taşımacılığı satış tecrübesi olan, Min. 3 Yıl deneyimli Denizyolu Parsiyel Operasyon ve Satış Pazarlama Elemanı aramaktayız.

 • Boğaziçi Asfalt

  Mali ve İdari İşler Uzman Yardımcısı Boğaziçi Asfalt

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Altyapı İnşaat Taahhüt, Üstyapı İnşaat ve Madencilik sektöründe faaliyet gösteren Grubumuzda; Antalya Asfalt Şantiyesi'nde görevlendirilen Mali ve İdari İşler Uzman Yardımcısı, Görev yaptığı şantiyede görev yapan personelin özlük işlemlerini amirinin talimatları doğrultusunda takip eder. Görev yaptığı şantiye ile ilgili tüm muhasebe işlemlerini amirinin gözetiminde eksiksiz bir biçimde muhasebe programına işler. Ön muhasebe işlemlerini yapar. Görev yaptığı şantiyede amirinin talimatları doğrultusunda finans işlerini takip eder. Tahsil ve tediye işlemlerini yapar. Görev yaptığı şantiyede yönetmeliklerde belirlenen süreçlere uygun olarak İdari İşler Birimi’nce onaylanan satın alma işlemlerini gerçekleştirir. Günlük çalışma raporlarını amirinin talimatları doğrultusunda oluşturur ve amirine teslim eder. Amirinin talimatları doğrultusunda günlük araç ve iş makinalarının mazot, yağ, yedek parça gibi malzemelerinin teminini sağlar. Şantiye mazot sevkiyatını gerçekleştirir ve takibini yapar. Görev ve sorumlulukları dahilinde herhangi bir olumsuzluğu derhal amirine iletir. Ve gerekli aksiyonun alınması için önerilerde bulunur. Sorumlu olduğu işleri gerçekleştirirken gerekli iş güvenliği tedbirlerini almaktan birinci derecede sorumludur. Amirinin kendisine verdiği diğer görevleri yerine getirmekten sorumludur.

  Aranan Nitelikler Altyapı İnşaat Taahhüt, Üstyapı İnşaat ve Madencilik sektöründe faaliyet gösteren Grubumuza, Antalya Asfalt Şantiye'sinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye vb. bölümlerden ön lisans, tercihen lisans seviyesinde mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen ETA8 & SQL Muhasebe Sistemini etkin kullanabilen, Sistematik ve analitik düşünce sahibi, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Antalya'da ikamet eden, MALİ VE İDARİ İŞLER UZMAN YARDIMCISI aramaktayız. ** SADECE ONLİNE BAŞVURULAR DİKKATE ALINACAKTIR

 • Aksapark Kent Mobilyaları A.Ş.

  İnsan Kaynakları Personeli Aksapark Kent Mobilyaları A.Ş.

  Amasya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AKSAPARK Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Özlük dosyalarını takip edecek, Personel alımlarını koordine edecek, İlgili iş ve isg kanunlarına hakim, İlgili eğitim sertifikalarına sahip ve personel eğitimlerini verebilecek, ISO sistemine hakim, Tercihen sigara kullanmayan, İNSAN KAYNAKLARI PERSONELİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • M.A.Y Fren Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti.

  Aktif Satış Sorumlusu M.A.Y Fren Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti.

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, iletişim becerileri gelişmiş, dinamik, ekip çalışmasında uyumlu, rapor odaklı ve aşağıdaki niteliklere sahip ekip arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin satış/pazarlama bölümlerinden mezun, Otomotiv yan sanayi sektöründe asgari 7 yıl aktif satış deneyimi bulunan, TS 16949 standartlarına hakim, Bayi yönetim ve raporlama tekniklerinde tecrübe sahibi, Seyahate engeli olmayan, Bursa'da ikamet eden, B sınıfı aktif sürücü ehliyetine sahip,

 • Tekbir Giyim

  Mağaza Müdür Yardımcısı Tekbir Giyim

  Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1982 yılında tesettür giyim imalatına başlayan Tekbir, 1990 yılında Tekbir A.Ş.’ni kurmuştur. Türkiye genelinde ve Avrupa ülkelerinde bayi ve satış noktaları oluşturarak ürünlerini tüm dünyaya tanıtan ve pazarlayan Tekbir A.Ş. Osmanbey’de " D8 ” markası ile kurulan Karaduman Giyim LTD.ŞTİ. ve Fatih Giyim LTD.ŞTİ. bir şirketler grubudur. SAMSUN mağazamızda değerlendirilmek üzere "Bayan Mağaza Müdür Yardımcısı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Mağazacılık alanında 3 yıl olmak üzere, tercihen Tesettür bayan giyim sektöründe yönetici pozisyonlarda en az 1-2 yıl tecrübeli, Kişisel İmajına dikkat eden, Güler yüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetini benimsemiş, Ms Office, Nebim Winner Programını etkili kullanabilen, 25 - 40 yaş arası, "Bayan Mağaza Müdür Yardımcısı" aranmaktadır

 • Firma Adı Gizli

  Fabrika Müdürü Firma Adı Gizli

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ankara'da bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, En az 10 yıl tecrübeli, Yöneticilik yetkinliklerine sahip, İletişim ve koordinasyon yeteneği yüksek, Analitik düşünme yeteneğine sahip ve sonuç odaklı, Planlama yeteneğine sahip, İş süreçlerini geliştirecek ve yenilikleri takip edebilecek, Fabrikanın tüm işleyişini kontrol edebilecek, Çizim ve modelleme programlarına hakim, İngilizce bilmesi tercih sebebidir. FABRİKA MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR.

 • Aksapark Kent Mobilyaları A.Ş.

  Yönetici Asistanı Aksapark Kent Mobilyaları A.Ş.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AKSAPARK Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yönetici asistanlığı konusunda en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İş disiplini ilkelerini benimsemiş, İletişim becerileri kuvvetli, YÖNETİCİ ASİSTANI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • Aksapark Kent Mobilyaları A.Ş.

  Ahşap Boyama Ustası Aksapark Kent Mobilyaları A.Ş.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AKSAPARK Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; En az 5 yıl deneyimli, Seyahat engeli bulunmayan, Eryaman, elvankent, sincan, yenikent ve etimesgut'ta ikamet eden, Tercihen sigara kullanmayan, DIŞ MEKAN AHŞAP BOYAMA USTASI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • Renault Detay Otomotiv Plaza

  Otomobil Satış ve Pazarlama Müdürü Renault Detay Otomotiv Plaza

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1-Tüm sıfır otomobil satış ve pazarlama faaliyetlerini profesyonel ve kurumsal bir format içinde yönetip yönlendirmek ve tespit servis hedeflerine yüksek müşteri standartlarıyla ulaştırmak, 2-20 kişilik büyük bir satış ekibini, pazarlama, kalite yönetimi, müşteri ilişkileri ve memnuniyeti konularında yönetmek, yönlendirmek, eğitmek, bunlara hedef vermek, gerek departman gerekse bireysel olarak tüm ekibin ve diğer çalışanlarının performanslarını takip edecek altyapı ve raporlamaları hazır bilgi işlem altyapısıyla tesis etmek hedeflere binaen satış ve pazarlama stratejileri geliştirmek, bu maksada uygun kurumsal, profesyonel ve beşeri bir çalışma sistemi kurmak, 3-Renault Mais ile kurumsal tabanlı ilişkiler tesis etmek ve tüm personelini bu konularda yetkin ve donanımlı hale getirmek suretiyle firma satış ve karlılık anlamında, günlük, aylık ve yıllık firma hedeflerine ulaşmak, 4-Günlük, aylık ve dönemsel olarak takip edilecek filo ve perakende otomobil hedeflerini gerçekleştirmek, tüm satış ekibinin bireysel ve ekip performans analizleri ile takiplerini yapacak deneyim ve donanıma sahip olmak, 5- Tüm iş akışı süreçlerini düzenli, eksiksiz ve kusursuz bir biçimde takip edilmesi için gerekli olan kontrol ve yönetim sistemleri kurmak suretiyle, tüm satış ve pazarlama takibi ve denetim mekanizmalarının kurulması ve raporlamalarının yapılması, 6-Kişisel ve mesleki anlamda geniş ve hazır bir müşteri portföyüne sahip olmak ve bunu tüm faaliyetlerinde aktif bir biçimde kullanabilmek,

  Aranan Nitelikler 1-Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri gibi bölümlerinden mezun, otomobil satış ve pazarlama müdürlüğü alanında en az 5 yıl kurumsal plaza tecrübesi olan, kurumsal bir yapı içerisinde satış ve pazarlama müdürlüğü ve benzeri bir vasıfla başarılı bir yöneticilik dönemi geçirmiş, 2-Genel yönetim, satış, pazarlama, ekip yönetimi, performans yönetimi vs. konularda eğitim almış ve bunu tüm ekibine aktarabilecek profesyonel yapıda bulunan, 3-Otomobil şirketlerine ait paket programları kullanma ve takip etme konusunda tecrübeli, 4-Ms Office uygulamalarını çok iyi seviyede kullanarak, bunlara hakim ve raporlama yapabilen, 5-Genel anlamıyla analiz ve raporlama becerisine sahip, ekip yönetimini ve performans takibini bilen, personel takip ve yönetim konularında yetkin, 6-İnsan ilişkileri ve yöneticilik vasıfları kuvvetli, genç, dinamik, yoğun tempo ve rekabeti seven pazarlama, ürün prezantasyonu ile ekip çalışması, yönetmesi ve motivasyon yeteneği güçlü, 7-Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, 8-Referans ve kefil verebilen,

 • Soy Yılmaz İş Güvenliği

  Satış Temsilcisi Soy Yılmaz İş Güvenliği

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’de kurulan ilk OSGB’lerden (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) biri olan ve İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri sunan Soyyılmaz Grup Şirketleri bünyesinde, KKD (iş güvenliği kişisel koryucu malzeme) satışı konusunda deneyimli , aktif satışda rol alacak, görüşme, teklif ve sözleşme süreçlerini takip edecek, tercihen OSGB hizmet satışı konusunda deneyimli İstanbul Anadolu yakasında tercihen Pendik civarında ikamet eden , - Pendik (Güllübağlar ) merkez ofisimizde ve sahada çalışacak "SATIŞ TEMSİLCİLERİ " çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise /Yüksekokul mezunu Tercihen hizmet sektöründe satış süreçlerinde aktif olarak rol almış Microsoft Office programlarını ( Word, Excel, Poverpoint, Outlook.. .) çok iyi düzeyde kullanan Tercihen KKD satışı veya OSGB deneyimi olan , Ekip çalışmasının önemini bilen ve uygulayan, İletişim becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay veya Bayan eleman alınacaktır.

 • İletim Mühendislik

  Muhasebe ve Personel Yöneticisi İletim Mühendislik

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde görev yapacak Bursa'da ikamet eden MUHASEBE ve PERSONEL YÖNETİCİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Benzer bir pozisyonda en az 5-10 yıl deneyimli, Genel muhasebe, tek düzen hesap planına ve dönem sonu işlemlerine hakim, Genel Muhasebe ve SSK Mevzuatı Konusunda bilgili Personel bordro ve özlük hakları işlemlerini yürütebilecek LOGO GO programını çok iyi derecede kullanabilen, Ms office ( Word, Excel programlarını) iyi derecede kullanabilen Outlook programlarını etkin bir şekilde kullanan Analiz ve raporlama becerisi olan, Planlama ve organizasyon yapabilen, Ekip çalışmasına yatkın adaylar tercih edilecektir.

 • Randstad Türkiye

  Credit Analysis Specialist Randstad Türkiye

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. Our multinational client operating in operational fleet management field is looking for a credit analysis specialist -evaluation of customer credit risk profiles, as per financial data, market information and related general trends and sectors -analysis of corporate clients’ payment continuity for long term contracts -evaluation of market risks and high risk sectors for decision making -effectively using the internal and external information sources and evaluation tools for decision making. -to implement and follow up of necessary guidelines and processes for credit analyses. -to perform the back testing of the credit files and update the guidelines and processes

  Aranan Nitelikler -university degree from finance, economics, business and related fields -has good knowledge on evaluation of p/l, balance sheet and financial data -previous experience on credit analyses for companies -efficient use of MS Office applications -minimum 2 years of experience in related area -team work oriented and analytical minded -having problem solving abilities and to be able to create a written, traceable working environment. -able to work with tight deadlines

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Mağaza Müdür Yardımcısı (Vıaport Venezıa AVM) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Gaziosmanpaşa' da yer alan Viaport Venezia AVM' de açılacak mağazamızda istihdam edilmek üzere aşağıdaki görev tanımı ve kriterlere uygun "Mağaza Müdür Yardımcısı" aramaktayız. Mağazasının operasyonel süreçlerini şirket standartlarına ve yasal mevzuatlara dayalı yönetecek Müşterilere kurum standartları doğrultusunda hizmet verilmesini kontrol ve takip edecek Mağazanın satış, denetim, sayım açığı vb. performans alanlarında ki hedeflere ulaşabilmesi için stratejik çalışmalar yapabilecek Modayı takip ederek müşterilere tarz danışmanlığı yapabilecek Mağaza giderlerini ve personel bütçelerini kontrol altında tutabilecek Belirlenen görsel sunum standartlarının uygunluğunu kontrol edebilecek Bağlı çalışanlarının gelişim ve eğitimleri için koçluk ve mentörlük yapabilecek

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe en az 2 yıl Mağaza Müdür Yardımcılığı deneyimi olan Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Takım çalışmasına yatkın Astlarını motive edebilecek İletişim becerisi güçlü Kalite odaklı Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Nebim-Winner ve MS-Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak

 • Aysira Tekstil

  Ön Muhasebe Personeli Aysira Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aysira Tekstil Fatih Kadıköy Bakırköy şubesinde görevlendirilmek üzere; Problemler karşısında çözüm üretebilen , Marka bilincine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Kurumsal temsil yeteneği yüksek ve iletişim becerisi güçlü, Dinamik ,Yeniliklere açık, Referans verebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Raporlama yapabilecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen yüksek okul, Nebim winner programını aktif kullanmış, Ön muhasebe deneyimi olan, Dikkatli ve titiz çalışan, Dış görünüşüne özen gösteren,

 • Buenza

  Muhasebe Yardımcısı (Yetiştirilmek Üzere) Buenza

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe Büromuzda çalıştırılmak üzere; •Bir yıl veya daha az tecrübeli, •Öğrenime açık, •Düzenli, •Yetiştirilmek üzere, Bayan muhasebe elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler . Yetiştirilmek üzere, · MS Office programlarına hakim, aktif olarak kullanabilen, · İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, · Detaylara özen gösteren ve çözüm odaklı, iş motivasyonu yüksek, · 18-28 yaşları arasında bayan takım arkadaşları

 • Özsoy İnşaat Turizm Ticaret Sanayi A.Ş.

  İş Makinesi Operatörleri Özsoy İnşaat Turizm Ticaret Sanayi A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Milas Yatağan Yol Projemizde görevlendirilmek üzere İŞ MAKİNESİ OPERATÖRLERİ alınacaktır. • GREYDER Operatörleri • Lastikli Ekskavatör Operatörleri, • Paletli Ekskavatör Operatörleri, • Lastikli Löder Operatörleri, • Kamyon Şoförleri Tel : 544.326.53.13 / 216.630.01.01

  Aranan Nitelikler

 • Randstad Türkiye

  Bireysel Yardımcı Müşteri Yöneticisi Randstad Türkiye

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sigortacılık sektöründe uluslararası faaliyet gösteren bir firmada görevlendirilmek üzere bireysel yardımcı müşteri yöneticisi aranmaktadır. -müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek, sigorta ürünlerinin tanıtımını yapmak, -mevcut müşteri portföyü üzerinden kasko ve trafik sigortası poliçelerinin satışını gerçekleştirmek, -elementer branşta müşterilerin yenilemeleri ile ilgili süreçleri takip etmek, -sigorta tekliflerinin ve periyodik raporların hazırlanması, -potansiyel müşteriler ile irtibata geçilmesine destek vermek,

  Aranan Nitelikler -üniversite mezunu, -kredi sigortası, bankacılık,bağımsız denetim, faktoring alanında en az 1 yıllık iş deneyimine sahip, -ms office programlarına hakim, -dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilecek, -detaylara hakim ve analiz edebilme yeteneği olan, -telefonla ve yüzyüze sağlıklı iletişim kurabilecek, -erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Mercanlar Kitchen

  Endüstriyel Tasarımcı Mercanlar Kitchen

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zücaciye sektörünün bilinen ve öncü konumda olan markası ile faaliyet gösteren firmamızın, Haramidere'de bulunan Genel Merkezi'nde görev alacak; Ürün geliştirme sürecinde aktif olarak görev alacak Firma ve sektör ihtiyaçlarına göre yeni ürün tasarımları gerçekleştirecek Yeni ürünlerin tasarımından imalata alınmasına kadar geçecek sürelerde üretim ile sürekli koordinasyon halinde olacak Sektörle ilgili pazar tredlerini sürekli olarak takip edecek Endüstriyel Tasarımcı ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım ile ilgili bölümlerinden mezun Endüstriyel Tasarım alanında en az 1 yıl deneyimli Rhinoceros 3D, 3D Studio Max, V-Ray, Photoshop programlarına hakim Ekip çalışmasına önem veren Özgün tasarım yeteneğine sahip Bay adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen İngilizce bilen İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden

 • Migros

  Yeni Açılacak Emirgan Mjet Mağaza Personeli Migros

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul ili Emirgan ilçesinde açılacak olan Migros Jet Mağazamızda görevlendirilmek üzere; Full Time Mağaza Personeli olarak görev yapacak kişiler; - Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan, - Mal Kabul Görevlileri'ne destek vermekten, - Ürünlerin reyonlarda standartlara göre olmasını sağlamaktan, - Müşteri ilişkilerine destek vermekten, - Mağaza kasalarıyla ilgili tüm işlemleri yerine getirmekten sorumlu olacaklardır.

  Aranan Nitelikler En az lise öğrencisi/mezunu, Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Mağaza Müdürü (İstanbul Vıaport Venezıa AVM) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Gaziosmanpaşa' da yer alan Viaport Venezia AVM' de açılacak mağazamızda istihdam edilmek üzere aşağıdaki görev tanımı ve kriterlere uygun "Mağaza Müdürü" aramaktayız. Mağazasının operasyonel süreçlerini şirket standartlarına ve yasal mevzuatlara dayalı yönetecek Müşterilere kurum standartları doğrultusunda hizmet verilmesini kontrol ve takip edecek Mağazanın satış, denetim, sayım açığı vb. performans alanlarında ki hedeflere ulaşabilmesi için stratejik çalışmalar yapabilecek Modayı takip ederek müşterilere tarz danışmanlığı yapabilecek Mağaza giderlerini ve personel bütçelerini kontrol altında tutabilecek Belirlenen görsel sunum standartlarının uygunluğunu kontrol edebilecek Bağlı çalışanlarının gelişim ve eğitimleri için koçluk ve mentörlük yapabilecek

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe en az 2 yıl Mağaza Müdürlüğü deneyimi olan Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Takım çalışmasına yatkın Astlarını motive edebilecek İletişim becerisi güçlü Kalite odaklı Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Nebim-Winner ve MS-Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak

 • İbm İnsan Kaynakları

  Reyon Görevlisi İbm İnsan Kaynakları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız İZMİR'in en büyük toptan marketinde; reyon ve raf düzenlemesi yapacak

  Aranan Nitelikler ERKEK 18-35 YAŞ ARASI

 • Hummel

  Muhasebe Bolumu- Uzman Hummel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektorunde hızlı buyuyen firmamız icin Muhasebe Departmanında gorev alacak takım arkadasları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen yuksekokul veya universite mezunu, Tekstil ve/ veya Perakende sektorunde 3+ yıl muhasebe deneyimi olan, Tek duzen hesap planına ve on genel muhasebe sureclerine hakim, Vergi Usul Kanunu'na (VUK) gore muhasebesel raporlama sureclerine hakim, MS Office (Excel, Word, PowerPoint) uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen, Tercihen ETA ve/ veya Winner Programlarını daha once kullanmıs, Takım calısmasına yatkın calısma arkadasları arıyoruz.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Kasiyer ( İstanbul Vıaport Venezıa AVM) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Gaziosmanpaşa' da yer alan Viaport Venezia AVM' de açılacak mağazamızda istihdam edilmek üzere aşağıdaki görev tanımı ve kriterlere uygun "kasiyerler" aramaktayız. Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kasa hizmeti verecek Kasa noktasında yasal mevzuatlara ve şirket standartlarına uygun hizmeti sunacak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uygun (Bay- Bayan) İletişim yeteneği güçlü Müşteri odaklı Detaylara hakim Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi Nebim-winner kullanabilen adaylar

 • Doğan Hastanesi

  Arapça Bilen Çağrı Merkezi Temsilcisi Doğan Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Doğan Sağlık Grubu Bünyesinde ;

  Aranan Nitelikler Min. Önlisans mezunu, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip,Arapça bilen, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Bay - Bayan adaylar arıyoruz,

 • Doğan Hastanesi

  Paramedik Doğan Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Doğan Sağlık Grubunda görev almak üzere ;

  Aranan Nitelikler - Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, - Yeni mezun ya da deneyimli, - Ekip çalışmasına yatkın,Sağlık teknisyenleri(ATT,Paramedik,Hemşire/Sağlık memuru) aramaktayız.

 • Sports International

  Satış Temsilcisi (Şişli) Sports International

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesisin üyelik satış hedeflerine ulaşması için gerekli sorumluluğu taşıyarak kendisi için belirlenen kotayı tutturmak.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ŞİŞLİ TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, En az YÜKSEK OKUL MEZUNU, 22-30 yaşları arasında, Tercihen İngilizce bilen, İkna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişklerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneğine sahip, Hırslı, Sabırlı, Güler yüzlü, Satış alanında kariyer hedefleyen, İstanbul'da (Avrupa Yakası) ikamet eden, Bay / Bayan, SATIŞ TEMSİLCİLERİ alınacaktır.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?