İş İlanları

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Levent CarrefourSA Mağaza Görevlisi Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Levent te açılacak olan CarrefourSA Mini mağazamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Gıda ve Gıda Dışı reyonları için tam zamanlı çalışarak mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler Dinamik bir ortamda çalışacak, - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip, - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, - 18-35 yaş arası , - Lise mezunu, ya da açıktan lise okuyan takım arkadaşları arıyoruz.

 • Dayneks İnternet Teknolojileri

  Web Yazılım ve Grafik Tasarım Uzmanları Dayneks İnternet Teknolojileri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler E-ticaret siteleri ve özel projelere konsept tasarımlar yapan firmamız bünyesinde görevlendirmek üzere, Html, css ve javascript dillerinde uzman, Orta düzeyde jquery kütüphane bilgisine sahip, Tarayıcı uyumlulukları konusunda bilgili, Php programlama dilini bilen, MysQl veritabanına hakim ve yönetimini yapabilecek, Referans gösterebileceği web yazılım projelerinde görev almış, Projelerinde framework (tercihen codeigniter) kullanmış, Psd to html yapabilecek, Responsive tasarım (Tercihen "bootstrap" bilen) ilgili, Yeni tasarımlar üretmekten keyif alan, Web tasarım alanında iş deneyimine sahip, Tercihen daha önce php ile yapılmış projelere arayüz giydirmiş, Teknolojiyi yakından takip ederek yetkinliklerini sürekli yenileyen, Portfolyosunu referans olarak sunabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün ve müşteri ihtiyaçlarını özümseyerek görsel alternatifler oluşturabilen, Askerliğini yapmış ya da engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen sigara içmeyen, Tüm sosyal imkanlar işe başladığınız gün sağlanmaktadır.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Banka Kaynaklı Bireysel Emeklilik Satış Uzmanı Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bireysel Emeklilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Banka şubelerinde görev alacak, "BANKA KAYNAKLI BİREYSEL EMEKLİLİK SATIŞ UZMANI" aramaktayız. Sorumluluğunda bulunan Banka şubeleri ile koordinasyon ve iletişimi sağlamak, düzenli ziyaretler yapmak, Banka kanallı Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası satışı yapmak, Bireysel ve kurumsal ürünler için hedeflenen üretim rakamlarını gerçekleştirmek, Bireysel ve kurumsal tüm üretimlerinin kalite rasyoları hakkında aksiyonlar almak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden veya ilgi MYO okulundan mezun (Bankacılık, Sigortacılık, İşletme, İşletmecilik, Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe, Finans,Borsa Ve Finans, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Para ve Sermaye Yönetimi, Maliye, Pazarlama Bölümleri vb. ), Satış temsilcilisi olmanın gerektirdiği iş disiplini ve performansa sahip, Satış hedefleri ile ilgili her türlü pazar araştırması ve yeni müşteri yaratma sürecine aktif katkı sağlayacak, İnsan ilişkilerinde ve ilişki yönetiminde başarılı ve ikna yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Askerlik görevlerini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli ( Bay adaylar için ), 31 yaşını aşmamış,

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Tarabya CarrefourSA Mağaza Görevlisi Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tarabya'da açılacak yeni CarrefourSA mağazamızda görevlendirmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Reyon- Kasa Görevlisi aranmaktadır

  Aranan Nitelikler 18- 35 yaş arası, - Lise mezunu yada açıköğretimden liseye devam eden,, - Mekanik ve elektirik konusunda bilgi sahibi, - Askerliğini yapmış, yada en az 2 yıl tecilli olan - Yoğun çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, takım arkadaşı arıyoruz.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Yazılım Uyarlama Mühendisi (sql-Tsql) Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası yazılım ortaklıkları olan bilişim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için YAZILIM UYARLAMA MÜHENDİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Bilgisayar Mühendisliği yada Endüstri Mühendisliği mezunu - En az 2 yıl iş tecrübesi olan, - Çok iyi derecede Microsoft SQL Server - TSQL programlama bilgisi olan, - İyi derecede İngilizce bilen, - Erkek adaylar için Askerliğini yapmış olan, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - İletişim ve uyum becerileri yüksek olan, - Tercihen (önceliğe göre): 1. Yerel yada yabancı ERP yada Depo Yönetim Sistemi paketlerinde tecrübesi olan ve en az birinde uyarlama yapmış olmak, 2. Tedarik Zinciri, Depo Yönetimi ve Lojistik kavramları hakkında bilgi sahibi olan, 3. İş uygulamaları arası entegrasyon metodlarına aşina olan, 4. Microsoft MCSE yada benzeri sertifikası olan, 5. Windows işletim sistemleri, yerel ve uzak ağlar hakkında bilgi ve tecrübesi olan

 • Soylu Alışveriş Merkezleri

  Call Center Personeli ( Tahsilat Uzmanı) Soylu Alışveriş Merkezleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Hukuk Departmanında CALL CENTER ekibinde görevlendirilmek üzere, kendisine tanımlanan dosyaları takip ederek borçlu aramalarını yapacak, tahsilâtları ve gerektiğinde ödeme planları oluşturarak aylık bazda taahhütlerini takip edecek, borcun kısa sürede tasfiyesi için tahsilât odaklı planlama yapacak, verilen tahsilât hedeflerine yoğunlaşarak ikna odaklı yaklaşımla tahsilâtı gerçekleştirecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Hukuk Departmanımız da istihdam edilmek üzere, Lise Mezunu, Ses tonu, diksiyonu düzgün, iş takibinde başarılı, hırslı, Telefonda iletişim gücü ve ikna becerisine sahip, Pozitif ve çözüm odaklı düşünebilen, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, ekip çalışmasına yatkın, Tercihen 30 yaşını geçmemiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli. Sigara kullanmayan Uzun süreli çalışmayı düşünen, personeller aramaktayız.

 • Bilgi Sistemleri

  Sistem Mühendisi Bilgi Sistemleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri tarafındaki Sunucu , Depolama ve BT güvenliği sistemlerinin kurulmasını ve problemlerinin çözülmesini sağlamak, takibini yapmak, müşteri memnuniyetini sağlayan etkin ve kalıcı çözümler geliştirmek. HP, Microsoft, ve McAfee (Intel Security) ürünlerini kullanarak geliştirilen BT otomasyon ve sistem entegrasyon projelerinde, profesyonel kadromuzda yerini alacak, analitik düşünme yeteneğine sahip, kişisel gelişime önem veren, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Sunucu, Depolama, BT Güvenliği sistemleri alanında kariyer yapmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin 4 yıllık, Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, · Microsoft İşletim Sistemleri, yazılım, donanım bilgisine sahip, · MS Active Directory bilgisine sahip, · MCSE sertifikasına sahip, · DAG yapısında MS Exchange sistemleri kurmuş ve yönetmiş, · Microsoft ve Vmware ürünleri ile yapılan sanallaştırma projelerinde aktif görev almış, · SAN ortamında veri depolama cihazları kurmuş ve kümeleme teknolojileri ile projeler yapmış, · Symantec ve Veeam gibi yedekleme yazılımlarında deneyimli, · Anti-virüs, web gateway, dlp vs. gibi güvenlik ürünlerinde konusunda deneyimli, · Ağ sistemleri konusunda deneyim ve bilgi sahibi, · En az teknik dokümanları takip edebilecek derecede İngilizce bilgisine sahip ( okuma – konuşma – yazması iyi olan), · Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli, · Benzer görevde minimum 3 yıl tecrübeli, · Tam zamanlı yoğun çalışma ortamına ve şirket kurallarına ayak uydurabilecek, · Analitik düşünme ve problem çözme becerileri gelişmiş, · Takım oyuncusu, pozitif, azimli, motivasyonu yüksek, iletişim yeteneği kuvvetli, · Aktif olarak araç kullanabilen, · Seyahat engeli olmayan, · Askerlik yükümlülüğü bulunmayan veya en az 3 yıl tecilli (erkek adaylar için)

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Banka Kaynaklı Bes Lisanslı Finansal Danışman Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bireysel Emeklilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Banka şubelerinde görev alacak, " BANKA KAYNAKLI BES LİSANSLI FİNANSAL DANIŞMAN" aramaktayız. Sorumluluğunda bulunan Banka şubeleri ile koordinasyon ve iletişimi sağlamak, düzenli ziyaretler yapmak. Banka kanallı Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası satışı yapmak, Bireysel ve kurumsal ürünler için hedeflenen üretim rakamlarını gerçekleştirmek, Bireysel ve kurumsal tüm üretimlerinin kalite rasyoları hakkında aksiyonlar almak.

  Aranan Nitelikler BİREYSEL EMEKLİLİK ARACI LİSANSINA sahip, Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden veya ilgi MYO okulundan mezun, 32 yaşını aşmamış Satışın gerektirdiği yetkinliklere sahip, Temsil kabiliyetine sahip, kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, MS Office programlarını kullanabilen Dinamik, hırslı, yenilikçi, yaratıcı Hedef odaklı ve ekip çalışmasına yatkın Kariyerini satış üzerine kurmayı hedefleyen Seyahat edebilen, Askerlik görevlerini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli ( Bay adaylar için ),

 • Alisya Pastacılık

  Şöför Alisya Pastacılık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · TUZLA ORHANLI DA PASTA ÜRETİM FİRMAMIZA • E SINIFI EHLİYET SAHİBİ VE SRC BELGESİ OLAN • REFERANS VEREBİLECEK • TRAFİK KURALLARINI BİLEN VE UYGULAYAN • SARIYER-LEVENT-MASLAK CİVARINDA İKAMET EDEN ŞÖFÖR ARANMAKTADIR. Tel: 02163040572

  Aranan Nitelikler -E Sınıfı Ehliyetli, SRC belgesi olan -Erkek Adaylar İçin Askerliğini yapmış -Sarıyer, Maslak, Levent civarında oturan (İşe geliş gidişler için binek araç verilecektir)

 • Bimeks

  Part Time Mağaza Satış Danışmanı-Ataşehir Novada Bimeks

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bimeks Part-Time Satış Danışmanı olarak; Mağazalarımızda, aktif olarak satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, mağazada satışa sunulan ürünleri teslim alacak ve takibini yapmaktan sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler Ataşehir Novada AVM'deki Bimeks mağazamızda haftanın belirli gün ve saatlerinde çalışacak Part Time Satış Danışmanlarımızı arıyoruz. - Üniversite öğrencisiyseniz, - Part time çalışmak istiyorsanız, - Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, - Daha önce satış danışmanlığı deneyiminiz varsa, - Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, - Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, - Müşteri ile iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, - Anadolu Yakası'nda ikamet ediyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Abacıoğlu Sağlık Kurumları

  Tıbbi Sekreter Abacıoğlu Sağlık Kurumları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Doktor Giriş çıkışlarında İl ve İlçe Sağlık Müdürlüklerinde yapılacak işlerde deneyimli eleman

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Abacıoğlu Yönetim Merkezinde görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Resmi İşlemler ve Ruhsatlandırma konusunda deneyim kazanmak isteyen, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip edebilecek, İletişim yeteneği kuvvetli, Yoğun tempoda çalışabilecek, Üniversitelerin Tıbbi Dökumantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl tecrübeli Tercihen özel hastane ruhsatlandırmada deneyimli, Gelen giden evrak kayıtları,resmi yazışmalar ve dosyalama konularına hakim, İl ve İlçe Sağlık evrak bildirim ve takip edebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Takım çalışmasına yatkın Tıbbi Sekreter olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aranıyor "Resmi İşlemler ve Ruhsatlandırma Stajyeri” alınacaktır.

 • Angels Never Die

  Kumaş Kontrol Sorumlusu Angels Never Die

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere Kumaş Kontrol Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Kumaş Kontrol Makinesini kullanabilen -Gelen kumaşların kontrolünü ve raporlamasını yapabilecek

 • Gülümseten Dükkan

  Satış Pazarlama Elemanı Gülümseten Dükkan

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış hedefleri doğrultusunda Gülümseten Dükkan’a ait ürünlerin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek, Hedef pazarda potansiyel müşteri analizi yapmak ve raporlamak, Yeni müşteriler kazanmak, Yeni potansiyel noktalara urun tanıtımını gerçekleştirmek ve satış yapabilmek, Sipariş almak, Müşterileri düzenli aralıklar ile ziyaret etmek, Pazar ve rekabet analizi yapmak, Planlanan stratejilerin uygulanmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Hızlı tüketim sektöründe (Tercihen Gıda-İçecek) deneyimli,portföyü olan, Ekip çalışmasına yatkın, ürün bilgisi ve yönlendirme süreçlerinde deneyimli, Planlama ve Organizasyon becerileri gelişmiş, Analitik ve sonuç odaklı düşünen, B sınıfı ehliyetli,aktif araç kullanabilen, Balat’ta olan ofisimize kolay ulaşım sağlayabilecek olan, Bay veya Bayan.

 • Englısh Time

  Kurumsal Satış Danışmanı Englısh Time

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Kurum tanıtım faaliyetlerini gerçekleştirmek, · Mevcut müşterilerin ziyaret edilmesi ve iş ilişkilerin geliştirilmesi, · Her türlü pazarlama ve satış faaliyetleri için sorumluluk almak ve yönetmek · Yeni kampanyalar ve uygulamalar konusunda yaratıcı fikirler üretmek. · Şirket ve kurumsal müşteriler arasındaki ilişkileri koordine etmek.

  Aranan Nitelikler · KOBİ Segmentindeki firmalara satış odaklı ziyaretler yapabilecek, · Satış fırsatları yaratmak için tüm yöntemleri etkin şekilde kullanabilecek, · Satış alanında kariyer yapmak isteyen, · Sahada pazarlama faaliyetlerinde bulunacak ve süreci takip edecek, · Net maaş, Sosyal Haklar + Performansı ile orantılı tatminkar bir kazanç beklentisi olan, uzun vadeli çalışmayı hedefleyen · Hırslı,azimli,mücadeleyi seven,İkna yeteneği güçlü · Fiziği ve diksiyonu düzgün,dış görünümüne önem veren, · Öğrenmeye ve yeniliklere açık.

 • Onur

  Sistem Analiz ve Proje Takip Yöneticisi Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.500 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Onur Market, Onursal Tarım ve Onurca markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Sistem Analiz ve Proje Takip Yöneticisi" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık üniversitelerin İşletme, Ekonometri, İstatistik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2-3 yıl tecrübeli, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Planlama ve raporlama becerileri gelişmiş, iletişimi kuvvetli, sonuç odaklı çalışabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Abacıoğlu Sağlık Kurumları

  Hastane Ruhsatlandırma Abacıoğlu Sağlık Kurumları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sağlık Bakanlığına Doktor giriş çıkışlarını düzenleyecek SGK Faturalandırma konularında tecrübeye sahip eleman

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversite mezunu, Resmi İşlemler ve Ruhsatlandırma konusunda deneyim kazanmak isteyen, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip edebilecek, İletişim yeteneği kuvvetli, Üniversitelerin Tıbbi Dökumantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl tecrübeli Tercihen özel hastane ruhsatlandırmada deneyimli, Gelen giden evrak kayıtları,resmi yazışmalar ve dosyalama konularına hakim, İl ve İlçe Sağlık evrak bildirim ve takip edebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Takım çalışmasına yatkın Tıbbi Sekreter olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aranıyor.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  ERP Yazılım Uzmanı Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası yazılım ortaklıkları olan bilişim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ERP YAZILIM UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Bilgisayar Mühendisliği yada Endüstri Mühendisliği mezunu - En az 2 yıl iş tecrübesi olan, - Çok iyi derecede Microsoft SQL Server - TSQL programlama bilgisi olan, - İyi derecede İngilizce bilen, - Erkek adaylar için Askerliğini yapmış olan, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - İletişim ve uyum becerileri yüksek olan, - Tercihen (önceliğe göre): 1. Yerel yada yabancı ERP yada Depo Yönetim Sistemi paketlerinde tecrübesi olan ve en az birinde uyarlama yapmış olmak, 2. Tedarik Zinciri, Depo Yönetimi ve Lojistik kavramları hakkında bilgi sahibi olan, 3. İş uygulamaları arası entegrasyon metodlarına aşina olan, 4. Microsoft MCSE yada benzeri sertifikası olan, 5. Windows işletim sistemleri, yerel ve uzak ağlar hakkında bilgi ve tecrübesi olan

 • Enplus

  Beyaz Eşya Servis Destek Uzmanı Enplus

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Distribütörlüğünü yürütmekte olduğumuz markalarımızın Beyaz Eşya grubu Satış Sonrası Hizmetler biriminde istihdam edilmek üzere, Beyaz Eşya Servis Destek Uzmanları arıyoruz. Yetkili Servislere teknik destek ve bilgi verecek, Yetkili Servislerin hakedişlerini inceleyecek ve raporlayacak, Garanti dahili veya harici tamir-bakım süreçlerinde yetkili servislerin denetlenmesi ve yönlendirilmesini gerçekleştirecek, Garantili değişen parçaların testi ve prosedüre uygun kayda alınmasından sorumlu olacak, Belirli periyotlarla teknik raporlar oluşturulması ve Servis Yöneticisi’ne raporlanmasını yürütecek, Ürün tamirlerinde kullanılacak yedek parçaların planlanmasını sağlayacak, Garanti dahili veya harici tamir amaçlı gelen ürünlerin giriş ve çıkış işlemlerini gerçekleştirecek, Garanti dahili veya harici tamir işlemlerinde gerekli tamir süreçlerini uygulanması (Ürün teknik kontrolü, garanti raporlamaları, ücretli tamirlerde teklif hazırlığı…) gibi süreçlerden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik ve M.Y.O Teknik Eğitim fakültelerinin; Elektronik, Makine, Mekatronik, İklimlendirme v.b. bölümlerinden mezun, Tercihen satış sonrası hizmetler sektöründe deneyim sahibi, Arıza çözüm yollarında manuel, şema vb. dökümanlardan yararlanabilen, MS Office programlarına hakim, raporlama yapabilen, Öğrenmeye açık, kendini geliştirmeyi seven, B sınıfı Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış veya 2017 yılına kadar tecilli, Anadolu yakasında tercihen Ümraniye'ye yakın ikamet eden/edebilen, 30 yaşını aşmamış, Bay.

 • Enplus

  Küçük Ev Aletleri Teknisyeni Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Distribütörlüğünü yürüttüğümüz Breville, Laurastar ve Silit markalarının Satış Sonrası Hizmetler biriminde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Küçük Ev Aletleri Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır. Merkez Servis Atölyesinde küçük ev aletleri bakım-onarımını gerçekleştirmek, Tüketicilere ürün kullanımı hakkında telefonda ve sahada eğitim/destek vermek, Yetkili Servislere teknik destek ve bilgi vermek, Yetkili Servislerin hakedişlerini incelemek, Garanti dahili veya harici tamir-bakım süreçlerinde yetkili servislerini denetlemek ve yönlendirmek, Garantili değişen parçaların testi ve prosedüre uygun kayda almak, Belirli periyotlarla teknik raporlar oluşturmak ve Servis Yöneticisine raporlamak, Ürün tamirlerinde kullanılan yedek parçalarını planlanmak, Garanti dahili veya harici tamir amaçlı gelen ürünlerin giriş ve çıkış işlemlerini gerçekleştirmek, Garanti dahili veya harici tamir işlemlerinde gerekli tamir süreçlerini uygulamak (Ürün teknik kontrolü, garanti raporlamaları, ücretli tamirlerde teklif hazırlığı…)

  Aranan Nitelikler Teknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun, Tercihen satış sonrası hizmetler sektöründe deneyim sahibi, Elektrikli Ev Aletleri konusunda minimum 2 yıl tecrübeli, Arıza çözüm yollarında manuel, şema vb. dökümanlardan yararlanabilen, MS Office programlarına hakim, raporlama yapabilen, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış veya 2017 yılına kadar tecilli, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilen, 30 yaşını aşmamış, Bay

 • Nazik Brode

  Ev Tekstili İçin Makinacı Nazik Brode

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çavuşbaşı - Beykoz'daki ev tekstili atölyemizde çalışmak üzere bayan usta makinacı personeli arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bernina sargı makinasında çalışabilecek bayan personel aranmaktadır.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan