İş İlanları

 • İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  Barista-Servis Elemanı Lavazza (Kadıköy Rıhtım) İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnsan Kaynakları Danışmanlığını üstlendiğimiz, Türkiye genelinde zincir kafe şubeleri bulunan İtalyan markası ve sektöründe lider firmamızın Kadıköy Rıhtım Franchise kafesinde görevlendirilmek üzere ; Kafe içinde düzen ve servisten sorumlu olacak çalışma arkadaşları arıyoruz. İŞTE SİZ İŞ-KUR'un denetiminde 02.07.2014 tarihli 676 no.lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı İş Kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz. 2015@İŞTESİZ

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına yatkın, Pozitif iletişim gücüne sahip, Yetiştirilmeye ve gelişime açık, Kariyer Planını bu sektörde yapmak isteyen, Sorumluluk alabilecek ve sonuç odaklı, Tempolu ve esnek saatlerde çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Kahve teknikleri ve çeşitli eğitimlerden geçirilerek görevlendirilecek, Temizliğe önem veren arkadaşları ekibimizde görev almak üzere aramaktayız.

 • Bisen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

  Samsun - Satış Danışmanı Bisen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

  Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İndirimli elektrik tanıtımını yapmak ve satış gerçekleştirmek Gerçekleşen satışları düzenli raporlamak.

  Aranan Nitelikler Firmamız için Zincir Mağaza içerisindeki Kioskumuzda (Mağazamızda) görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Temel Bilgisayar kullanımına hakim, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Evrak ve sözleşme takibi yapabilecek, Tecrübeli SATIŞ DANIŞMANI aramaktayız.

 • Bisen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

  Kayseri - Satış Danışmanı Bisen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

  Kayseri

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İndirimli elektrik tanıtımını yapmak ve satış gerçekleştirmek Gerçekleşen satışları düzenli raporlamak.

  Aranan Nitelikler Firmamız için Zincir Mağaza içerisindeki Kioskumuzda (Mağazamızda) görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Temel Bilgisayar kullanımına hakim, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Evrak ve sözleşme takibi yapabilecek, Tecrübeli SATIŞ DANIŞMANI aramaktayız.

 • Englısh Time

  Eğitim Satış Danışmanı Englısh Time

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Time Education Group, 1997 yılından itibaren eğitimin her alanında faaliyet gösteren , her yaş grubundan öğrencilerin tüm eğitsel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler üreten , lider markaların bir araya gelerek oluşturduğu bir topluluktur. Time Education Group bünyesindeki eğitim kurumları, temel etik değerlerini eğitim programlarına en iyi şekilde yansıtarak eğiticiliğin evrensel kurallarını yerine getirmektedirler. Bu yaklaşımları ile toplumun eğitim konusunda ilerlemesine ve kişisel gelişimlerini tamamlamalarına öncülük etmektedirler. Time Education Group ve kardeş kurumları olan Kültür Dersaneleri , FatihDersaneleri , Kültür Sürücü Kursları, Doğa Okulları, Okyanus Koleji ve Kültür Yayıncılık gibi eğitim sektöründe lider markalar bünyesinde yaklaşık olarak 350.000 'in üzerinde öğrenci eğitim almaktadır . Time Education Group ve kardeş eğitim kurumları ile eğitim sektörünün dışında faaliyet gösteren Doğa Telekom , Doğa Gayrimenkul , Koda Yazılım , Doğa Nanoteknoloji , Doğa Enerji , Kültür İnşaat , Techlife Yazılım , Galaksi Ajans ve Sade Organik gibi aynı çatıyı paylaştığı kurumlar bünyesinde toplamda 9.500 'ün üzerinde çalışan bulunmaktadır . Time Education Group toplumsal sorumluluk bilinci gereği, başarılarını, enerjisini, birikimini ve uyguladığı kaliteli eğitim işletmeciliğini gerek yurt içine gerekse yurtdışına bünyesindeki markaların yeni kurumlarını açarak yaymaktadır. Bu bağlamda Türkiye’de tüm eğitim ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamak amacıyla bir araya getirilen lider markalarla , ENGLISH TIME YAŞAM BOYU EĞİTİM AKADEMİSİ projesi hayata geçirilmiştir.

  Aranan Nitelikler Eğitim sistemimizin tanıtımı ve satışı alanında görev alabilecek Kurumumuzun uyguladığı eğitim programlarının koordinasyonunu sağlayacak, Öğrenci takibi ve ilişkilerini yönetebilecek, Çözüm odaklı, En az Lise Ve Önlisans Mezunu, 20-27 yaşları arasında, İkna kabiliyeti yüksek ve diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneğine sahip, ofis programlarına hakim, Sabırlı, Güleryüzlü, Satış Odaklı Analitik düşünebilen, Dış görünüşüne özen gösteren, Yoğun tempoda ve esnek çalışma saatleriyle çalışabilen, Eğitim Danışmanı Arkadaşlar Aramaktayız.

 • Egesu Marina

  İdari İşler Sorumlusu (Bodrum) Egesu Marina

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz Bodrum’da marina hizmet sektöründe saygın bir konumdadır. İşte bu sahip olduğumuz değerleri koruyabilecek, sürekli gelişim çizgisi ve vizyonuyla bizlere değerler katabilecek; İşletme içerisindeki resmi evrak takiplerini yapabilecek, İşletme içerisindeki satın alma faaliyetlerini gerçekleştirebilecek, İşletme içerisindeki İnsan Kaynakları birimini yönetebilecek, Teknik ve Temizlik birimini kontrol edebilecek, İlgili müdürünün talimatlarını yerine getirebilecek, Maddi ve Manevi Değerleri Savunup, İşletmesini Her Zaman İleri Taşımayı Düşünebilecek, niteliklere sahip ‘’ İDARİ İŞLER SORUMLUSU‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu, 28-40 Yaş Aralığında, 5 Yıl Deneyim Sahibi, Enerjisi ve Motivasyonu Yüksek, İletişim ve Koordinasyon Yeteneği Yüksek, Analitik Düşünme ve Raporlama Yeteneği gelişmiş, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, Sorumluluk sahibi, Sabırlı, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek, Çözüm Odaklı, BODRUM' DA İKAMET EDEBİLECEK. ### BAŞVURAN ADAYLARIN REFERANS VEREBİLMESİ ÇOK ÖNEMLİDİR ###

 • Avivasa
 • C&A Moda Tic. A.Ş.

  Mağaza Müdürü - Bursa C&A Moda Tic. A.Ş.

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ KİMİZ ? 1841 yılında kurulan Alman-Hollanda uyruklu firmamızın ilk mağazası Sneek şehrinde açılmıştır. Şu anda Avrupa'nın 21 ülkesinde 1500'den fazla mağazamızla faaliyet göstermekteyiz ve aynı hızla büyümeye devam etmekteyiz. Merkez ofislerimiz Düsseldorf ve Brüksel'de yer almaktadır. 37.500 çalışanımızla, yıllık 5.5 milyar euroluk ciroya sahibiz.İş prensibimiz - paranızın karşılığı hem de her gün.C&A, aynı zamanda Güney Amerika'da da lider moda şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. Tüm aile bireylerine, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktayız. Etik değerlerimiz, yüksek profesyonellik anlayışıyla, etik standartları koruyarak, sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmektir. Temel değerlerimiz, açıklık, bütünlük, kişiliklere saygı ve sosyal sorumluluk bilincidir.

  Aranan Nitelikler KİMİ ARIYORUZ? Biz, perakende sektöründe faaliyet gösteren çok uluslu bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, Bursa Korupark'da bulunan mağazamızda görev yapacak , aşağıdaki niteliklere sahip "Mağaza Müdürü" aramaktayız. En az yüksekokul veya üniversite mezunu, İngilizce bilgisine sahip, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Minimum 5 yıl çok katlı mağazada yöneticilik yapmış, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Planlama ve organize etme yeteneğine sahip, İletişim becerisi yüksek,Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adayları ekibimize katılmaya davet ediyoruz.

 • Bilkay Grup

  7/24 İzleme Teknisyeni Bilkay Grup

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şekerpınar Gebze'de kurulu Banka binamız için 7/24 İzleme Teknisyenleri arayışımız bulunmaktadır. Görev Tanımı: - 7/24 tüm sistemlerin izlenmesi, - Tüm altyapının izlenmesini sağlamak, - Kablolama ihtiyaçlarının belirlenmesi, - DCIM, BMS ve PMS altyapıları üzerinde oluşan alarmların hizmet yönetim yazılımı üzerinde kayıt altına almak, - Yazılım üzerinde açılan problem çağrılarını ilgili sorumlu kişi ve firmaya yönlendirmek, - Çözülen problemlere ait çağrıları kapatmak, - Günlük, haftalık ve aylık raporların alınması ve üst birimlere sunulması

  Aranan Nitelikler - Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Makine veya İklimlendirme Soğutma Bölümlerinden mezun olan, - Benzer pozisyonlarda minimum 2 yıllık deneyim sahibi, - Temel Network bilgisine sahip, - Vardiyalı çalışma düzeninde görev alabilecek, - Word, excel, powerpoint programlarını kullanabilen, - İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, - Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış, - Şekerpınar lokasyonuna rahat ulaşım sağlayabilecek lokasyonlarda ikamet eden, - 30 yaşını aşmamış

 • Doğruer Gümrük Müşavirliği

  İhracat Müşteri Temsilcisi Doğruer Gümrük Müşavirliği

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması EVRAKLARI TESLİM ALDIKTAN SONRA MÜŞTERİYE MALZEMEYİ TESLİM EDENE DEK İLGİLENECEK MAVİ GÜMRÜK PROGRAMINDA BEYANNAME YAZACAK SAHA ELEMANLARIYLA OFİS ARASINDA UYUMLU BİR BAĞLANTI KURACAK MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞACAK

  Aranan Nitelikler DIŞ TİCARET MEVZUATINA HAKİM, BEYANNAME YAZIP DOSYA TAKİBİNİ SONUÇLANDIRANA KADAR SÜRDÜREN, YOĞUN TEMPOYA AYAK UYDURABİLECEK, İNGİLİZCE BİLEN, ÇÖZÜMCÜ VE TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU, ŞİRKETİMİZİN 4.LEVENT OFİSİNDE İSTİHDAM EDİLECEK; İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ ARIYORUZ.

 • Doğruer Gümrük Müşavirliği

  İthalat Müşteri Temsilcisi Doğruer Gümrük Müşavirliği

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması EVRAKLARI TESLİM ALDIKTAN SONRA MÜŞTERİYE MALZEMEYİ TESLİM EDENE DEK İLGİLENECEK MAVİ GÜMRÜK PROGRAMINDA BEYANNAME YAZACAK SAHA ELEMANLARIYLA OFİS ARASINDA UYUMLU BİR BAĞLANTI KURACAK MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞACAK

  Aranan Nitelikler DIŞ TİCARET MEVZUATINA HAKİM, BEYANNAME YAZIP DOSYA TAKİBİNİ SONUÇLANDIRANA KADAR SÜRDÜREN, YOĞUN TEMPOYA AYAK UYDURABİLECEK, İNGİLİZCE BİLEN, ÇÖZÜMCÜ VE TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU, ŞİRKETİMİZİN 4.LEVENT OFİSİNDE İSTİHDAM EDİLECEK; İTHALAT MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ ARIYORUZ.

 • El Mikrocerrahi ve Ortopedi Travmatoloji Hastanesi

  Ameliyathane Yardımcı Personeli El Mikrocerrahi ve Ortopedi Travmatoloji Hastanesi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hijyen ve temizliğe önem veren Disiplinli, sorumluluk alabilen Kan görmeye dayanabilen Ameliyathane ortamında çalışabilecek Askerliğini tamamlamış Uzun dönem çalışmayı hedefleyen Ameliyathanede çalıştırılmak üzere, Tercihen 30 yaş üzeri ve 40 yaşını geçmemiş erkek yardımcı personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Grafiker Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler · Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere Grafiker arayışımız bulunmaktadır. · Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun · Maksimum 3 yıllık tecrübe sahibi · Grafik Tasarım programlarına çok iyi derecede hâkim (Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Adobe Photoshop) · Adobe Muse, Dreamweaver gibi programları kullanabilen, gerektiğinde web ara yüz tasarımına müdahalede bulunabilecek düzeyde program bilgisi olan · Yeni nesil tasarım trendlerine hâkim ve uygulayabilen · Sorumluluk alabilen ve hedef odaklı olan · Önceki çalışmalarıyla referans verebilecek (portfolyo) · Yaratıcı ve çok yönlü düşünebilen İş Tanımı · Markalarımıza ait çeşitli grafik tasarım uygulamalarını yapmak · Website güncellemeleri yapmak · Website ve sosyal medya için reklam ajansı ile koordineli olarak görsel çalışmalar yapmak · Baskıya gönderilecek çalışmaların, baskı öncesi ve sonrası sürecini takip etmek · Şirket içinden gelen çeşitli grafik uygulamalarını yapmak

 • Meskar Yapı Malzemeleri

  Engelli Personel Meskar Yapı Malzemeleri

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İşletmemizin uygun görülen departmanlarında istihdam etmek üzere; -En az ilköğretim mezunu, -%40 ve %60 arası ortopedi,göz,kulak engellilik raporu olan, - 25-35 yaş aralığında, - Bay engelli personel aranmaktadır. Başvurularda engel durumu ve derecesi belirtilmelidir.

 • Sunglass Hut Gözlük

  Satış Danışmanı - Bodrum Palmarina Sunglass Hut Gözlük

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Moda tutkunu musun? Stil sahibi misin? Sunglass Hut dünyasında parlak bir kariyer seni bekliyor 1971’de Miami ‘de kurulan Sunglass Hut olarak bugün Dünya’da 3.000’e yakın mağazamız ile müşterimizi en güçlü markalar, son moda güneş gözlükleri, sadece bize özel modeller ile buluşturuyor ve geniş kapsamlı güneş gözlüğü servisimiz ile fark yaratıyoruz. (www.sunglasshut.com.tr) 2011 yılında Türkiye’ye gelen Sunglass Hut ile bugün 70 satış lokasyonunda müşterilerimiz ile buluşuyoruz. Bodrum Palmarina Mağazamızda Satış Danışmanı olarak aramıza katılmaya ve Sunglass Hut deneyimini müşterilerimize yaşatmaya ne dersin?

  Aranan Nitelikler Müşterilerimize Sunglass Hut farkını yaşatacak enerjiye sahip, iletişime açık, güler yüzlü, çözüm odaklı Kendisi de modanın bir parçası olan ve kendine o şekilde özen gösteren Kendine güvenen Yabancı müşterilere İngilizce ile servis verebilecek düzeyde İngilizce konuşabilen ve anlayabilen Aylık kişisel ciro hedefi ile çalışacak Askerliğini tamamlamış veya en az 2016 sonuna kadar tecilli En az lise mezunu 18 yaşını tamamlamış Bodrum’da ikamet eden Perakendenin dinamik çalışma düzenine uyum sağlayacak.

 • Link Yapı ve Tesisat Malzemeleri Ltd.

  Pazarlama Ürün Uzmanı Link Yapı ve Tesisat Malzemeleri Ltd.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mekanik Tesisat Malzemeleri sektöründe imalat ve satış faaliyeti gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere PAZARLAMA ÜRÜN UZMANI aramaktayız. Şirketin vizyon ve hedefleri doğrultusunda pazarlama ürün yönetimi kapsamında sorumlu olduğu ürünler için pazarlama ve iletişim stratejileri geliştirmek, uygulamak Periyodik olarak saha bilgilerini toplayıp, değerlendirmek, sorumlu olduğu ürün grubu ile ilgili düzenli pazar ve rakip analizi yapmak, raporlamak Sorumluluğunda bulunan ürünlerde satış hedeflerini gerçekleştirmek üzere, pazar payı, karlılık ve satış kanalları, müşterileri ve satışları etkileyen diğer tüm faaliyetleri analiz etmek, raporlamak Müşteri ihtiyaçlarına göre yeni ürün geliştirme sürecinde yer almak, koordinasyonu sağlamak Sorumlu olduğu ürün grubu ile ilgili promosyon/aktivite stratejilerini belirlemek, planlamak, koordinasyonu, uygulanmasını sağlamak, kontrol etmek ve değerlendirmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin ilgili bölümlerinden veya Makine, İnşaat, vb. Mühendislik Fakültelerinden mezun Mekanik tesisat (HVAC) veya İnşaat malzemeleri sektöründe pazarlama Ürün Yönetimi, Satış Mühendisliği veya Makine Mühendisliği alanlarından birinde en az 2-3 yıl deneyimli İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın Koordinasyon yeteneği güçlü, matriks organizasyon yapısında etkin çalışma kabiliyeti olan Yenilikçi ve yaratıcı, iş geliştirme vizyonuna sahip, kendini geliştirmek arzusunda olan Seyahat engeli olmayan, aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Elle

  Kasa Sorumlusu Elle

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elle Ayakkabı, İstanbul Avrupa yakası LEVENT ÖZDİLEK AVM deki mağazasında görevlendirilmek üzere mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip Kasa Sorumlusu BAYAN personel aramaktadır.Nebim programı bilmesi tercihimizdir. **Sadece Kasa Sorumlusu tecrübesi olan adaylarin basvurulari ciddiye alinacaktir**

  Aranan Nitelikler · Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, · En az lise mezunu, · Özgüveni ve iletişim becerileri ile markalarımızı en iyi şekilde temsil edecek, · Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek, · İşinde fark yaratacak yetkinliklere sahip, · Dış görünüsune ve giyimine onem veren, modayi takip eden . Nebim Winner Programını bilen adaylar tercih sebebi olacaktır. Bayan kasa sorumlulari ile birlikte calismak istiyoruz.

 • Adecco

  Genel Muhasebe Sorumlusu Adecco

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıdan sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Genel Muhasebe Sorumlusu aramaktayız,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, iktisat, Maliye ve benzeri konularında lisans düzeyinde 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimi olan, Netsis programını etkin bir şekilde kullanabilen, İthalat-ihracat muhasebesi hakkında bilgi ve deneyim sahibi olan, Maliyet muhasebesi hakkında bilgi ve deneyim sahibi olan, Takipçi, dikkatli, yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Tercihen SMMM belgesine sahip, Ehliyetli aktif araç kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İzmir ili Menemen – Karşıyaka - Bornova ilçeleri hattın da ikamet eden,

 • İlpaş İlaç Tohum Fidan Üretim ve Paz. Aş

  Ziraat Mühendisleri İlpaş İlaç Tohum Fidan Üretim ve Paz. Aş

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın çim peyzaj, bitki besleme ürünlerinin satışve pazarlamasında görevlendirilmek üzere, belirtilen özelliklere sahip Ziraat Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Zıraat Fakültelerinin Toprak Bilimi ve Bitki besleme/ Peyzaj Mimarlığı/ Bahçe Bitkileri/ Bitki Koruma/ Tarla Bitkileri bölümlerinden mezun Çim peyzaj, bitki besleme ürünleri satış-pazarlama deneyimi olan, Bursa'da ikamet eden, Seyahat ve şehir dışında konaklama engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Girişken ve iletişim yeteneği güçlü, MS Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Gravity Tasarım

  Müşteri Temsilcisi Gravity Tasarım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gravity Design & Consultancy Müşteri Temsilcisi olarak görev alacak takım arkadaşları arıyor,

  Aranan Nitelikler Reklamcılık sektöründe en az 5 yıl deneyimli Proje ve müşteri ilişkileri yönetimi konularında uzman Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, Sorumluluk bilinci yüksek, İnsiyatif kullanabilecek, Prezentabl, portfolyo sahibi, Adayların cv ve başvurularını info@gravity-tr.com adresine bekliyoruz.

 • Kahve Diyarı

  Servis Elemanı ve Barista-Ayrancılar Kahve Diyarı

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni açılacak olan Ayrancılar şubemiz için Servis Elemanı ve Barista olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, müşterinin en uygun seçimi yapabilmesini sağlayabilecek Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek ve servis edebilecek Mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek Misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi 18-30 yaş aralığında

 • Kahve Diyarı

  Aşçı - Ayrancılar Kahve Diyarı

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni açılacak olan Ayrancılar şubemiz için '' AŞÇI '' olarak çalışacak; Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Menüde bulanan yemekleri hızla servise hazırlayabilecek, Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek, yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Aşçılık mesleğinde deneyimli, Tercihen bu alanda sertifikası ve/veya eğitimi bulunan, Gıda güvenliği ve hijyen konuları hakkında bilgi sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi 18-30 yaş aralığında.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan