İş İlanları

 • Orka Ahşap Ürünleri

  Proje Teknikeri Orka Ahşap Ürünleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Banyo Mobilyaları sektöründe lider olan firmamızın inşaat projelerindeki süreçlerinin takibinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Asgari ön lisans mezunu, Proje planlama, uygulama, takip, teslim, hakediş konularında bilgili Keşif, ölçü süreçlerini yürütebilecek Mobilya sektöründe deneyimli Firmamızı şantiyede temsil edebilecek İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış Avrupa Yakasında ikamet eden

 • Defacto

  Mimari Projeleri Uygulama Uzmanı Defacto

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza mimari projelerinin sahada eksiksiz olarak uygulanmasının takip edilmesi ve uygulama firmaları arasındaki koordinasyonun sağlanması, Tadilat, revizyon ve büyüme projelerinin uygulanması ve hak edişlerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık fakültelerinden mezun, Perakende sektörü, mağazacılık, mimari proje uygulamaları konusunda tecrübeli, 3 boyutlu çizim programları ve AutoCAD çizim programı kullanabilen ve proje okuyabilen, Elektrik ve mekanik proje uygulamalarına hakim ve bu konularda iş takibi yapabilecek, İmar ve Yangın yönetmelikleri hakkında bilgi sahibi, İngilizce, Arapça, Rusça dillerinden birini iyi derecede konuşabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office uygulamalarına hâkim, İş takibi, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Babexi

  Ön Muhasebe Personeli Babexi

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konusunda tecrübeli Ön Muhasebe Personeli aramaktayız .

  Aranan Nitelikler Konusunda tecrübeli ms office programlarını bilen Tercihen Yıldırım veya Osmangazi Bölgesinde ikamet eden Bay/Bayan Erkek adayların askerliğini yapmış olması

 • Analiz Kariyer

  Gece Resepsiyonisti Analiz Kariyer

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Analiz Kariyer işe yarayan ve özgün insan kaynakları çözümlerine odaklanmış, ülkemizin EN YENİ ve EN YENİLİKÇİ insan kaynakları firmasıdır. Bilimsel analizler ve veri yönetimi ilkeleri kullanarak işverenin ve çalışanın kazançlı ve mutlu olacağı profesyonel birliktelikler kurar. Kurumsal müşterilerimizden Ankara'da faaliyet gösteren seçkin bir otel için; otelin gece vardiyasında görev almak üzere, "Gece Resepsiyonisti" istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, yüksekokulların Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Tercihen 4 yıldızlı otellerde gece resepsiyonisti deneyimi bulunan, İngilizce bilgisine güvenen, Misafir ve kalite odaklı çalışan, Güleryüzlü, insan ilişkilerinde olumlu, 24-30 yaş arası. Analiz Kariyer, İŞKUR'un denetiminde 21.10.2014 tarihli 700 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz. Türkiye İş Kurumu Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Sağlık Sok. No:1 Sıhhiye ANKARA T: 444 75 87

 • Toker Bebe

  Grafik Tasarım E-Toker Toker Bebe

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Baskı hazırlık, Sosyal medya görselleri oluşturabilecek (Twitter, Facebook, Instagram gibi sitelerde kullanılmak üzere içerik görselleri hazırlayabilecek) Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, hızlı ve üretken, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, analitik düşünebilen, Sorumluluk bilincine sahip,

  Aranan Nitelikler Müşteri Odaklılık /Customer Oriented İletişim Odaklılık / Communication Oriented Çözüm ve sonuç odaklılık / Solution and Result Oriented Kalite bilinci / Quality Conscious Takım Çalışması /Team Work Photoshop Bilgisi Üst Seviye Grafik Tasarım konusunda deneyimli Fotoğraf Çekebilen tercihimizdir. Bay/Bayan

 • A Grup

  Satış Danışmanı Arzum A Grup

  Malatya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması UZMANLIK ALANLARIMIZ; Promosyonel Pazarlama, Satış Noktalarında Pazarlama, Veri Tabanına Dayalı Pazarlama, Etkinlik Pazarlaması, Satış Noktalarında Pazarlama, Merchandising.

  Aranan Nitelikler MALATYA En az lise mezunu Satış ve Pazarlama alanında deneyimli İletişimi güçlü Diksiyonu düzgün Tercihen küçük ev aletleri sektör tecrübeli 19-30 yaş arası bayan "Satış Danışmanı” aramaktayız. ÜCRET; 1015,00 TL Maaş + 300 TL Yemek + SSK NOT: LÜTFEN CV'LERİNİZİ FOTOĞRAFLI OLARAK GÖNDERİNİZ. (Bay adayların cv leri değerlendirmeye alınmayacaktır.)

 • A Grup

  Satış Danışmanı Arzum A Grup

  Sivas

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması UZMANLIK ALANLARIMIZ; Promosyonel Pazarlama, Satış Noktalarında Pazarlama, Veri Tabanına Dayalı Pazarlama, Etkinlik Pazarlaması, Satış Noktalarında Pazarlama, Merchandising.

  Aranan Nitelikler SİVAS En az lise mezunu Satış ve Pazarlama alanında deneyimli İletişimi güçlü Diksiyonu düzgün Tercihen küçük ev aletleri sektör tecrübeli 19-30 yaş arası bayan "Satış Danışmanı” aramaktayız. ÜCRET; 1015,00 TL Maaş + 300 TL Yemek + SSK NOT: LÜTFEN CV'LERİNİZİ FOTOĞRAFLI OLARAK GÖNDERİNİZ. (Bay adayların cv leri değerlendirmeye alınmayacaktır.)

 • Med Akademi

  Kocaeli - İşyeri Hemşiresi - Sağlık Memuru Med Akademi

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın Kocaeli Bölge Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ve meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen alanında deneyimli, 'İşyeri Hemşiresi/Sağlık Personeli' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İş Sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, İş Sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, İş yerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, İşyeri Hekimi ile koordineli çalışmaların yapılması.

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Operasyon Direktörü Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Nitelikler: Enigma Analiz ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini ve değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDİT İNFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere Operasyon Direktörü aramaktayız. · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun · Sistematik çalışma prensibini benimseyen · Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek · Liderlik ve temsil yeteneğine sahip · MS Office programlarını etkin kullanabilen · Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip · Prezantabl · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İş Tanımı Satış sonrası destek hizmetlerinin tüm süreçlerinden sorumlu olmak, ilgili birimler ile koordinasyonu sağlamak

 • Dumankaya Otomotiv

  Temizlik ve Servis Elemanı Dumankaya Otomotiv

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Toyota Plaza Dumankaya Pendik 'de görevlendirilmek üzere ''Temizlik ve Servis Elemanı'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe tecrübeli, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Kişisel görünüm ve bakımına önem veren, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul AnadoluYakası'nda (Pendik, Tuzla, Kurtköy civarında) ikamet eden.

 • Pronet Güvenlik

  Güvenlik Görevlileri Arıyoruz-Florya Pronet Güvenlik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En Değerli Varlığımız İnsan, Amacımız; İşinden Memnun, Mutlu Çalışan Pronet Güvenlik ve Danışmanlık Hiz. A.Ş, 19 yılı aşkın süredir güvenlik sektöründe hizmet veren ve sektörün liderlerinden olan bir kuruluştur. Bugün Türkiye genelinde 3700’den fazla Güvenlik Ekibi ile, yüzlerce kurum ve kuruluşun fiziki güvenlik konusunda çözüm ortaklığını yürüten kuruluşumuzda hedefimiz; insana, eğitime, teknolojik altyapıya verdiğimiz önem ve yapmış olduğumuz yatırımlarla, bugün olduğu gibi gelecekte de çalışanlarımız ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmektir. Şirketimizin Floryada bölgesinde bulunan avm projesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip, ''GÜVENLİK GÖREVLİLERİ'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • 5188 Sayılı Güvenlik kimlik kartına sahip (Silahlı -Silahsız farketmez) • Bayan ( 1,65 ve üzeri boy) / Bay ( 1,75 ve üzeri boy ) • 20-33 Yaş aralığında • Fiziki görüntüsü ve iletişimi düzgün

 • Pronet Güvenlik

  Güvenlik Görevlileri Arıyoruz-Pendik Pronet Güvenlik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En Değerli Varlığımız İnsan, Amacımız; İşinden Memnun, Mutlu Çalışan Pronet Güvenlik ve Danışmanlık Hiz. A.Ş, 19 yılı aşkın süredir güvenlik sektöründe hizmet veren ve sektörün liderlerinden olan bir kuruluştur. Bugün Türkiye genelinde 3700’den fazla Güvenlik Ekibi ile, yüzlerce kurum ve kuruluşun fiziki güvenlik konusunda çözüm ortaklığını yürüten kuruluşumuzda hedefimiz; insana, eğitime, teknolojik altyapıya verdiğimiz önem ve yapmış olduğumuz yatırımlarla, bugün olduğu gibi gelecekte de çalışanlarımız ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmektir. Şirketimizin Anadolu yakasında Pendik bölgesinde başlayacak olan avm projemizde görevlendirmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip "GÜVENLİK GÖREVLİLERİ” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • 5188 Sayılı Güvenlik kimlik kartına sahip (Silahlı -Silahsız farketmez) • Bayan ( 1,65 ve üzeri boy) / Bay ( 1,75 ve üzeri boy ) • 20-33 Yaş aralığında • Fiziki görüntüsü ve iletişimi düzgün

 • Firma Adı Gizli

  Halkla İlişkiler Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere "Halkla İlişkiler Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Halkla ilişkiler alanında en az 3 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, enerjisi yüksek, Misyon ve vizyonumuz doğrultusunda kurumumuzu temsil edebilecek, Hizmet kalitesine önem veren, iş disiplini yüksek, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Cvplus Search & Selection

  Müşteri İlişkileri ve Yenileme Uzman/Yetkili Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve sektör lideri firmalardan olan müşterimiz için 'MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ VE YENİLEME UZMANI/YETKİLİSİ' arıyoruz. Müşteri Memnuniyetinin yönetilmesi; eğitim amaçlı müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, sistem ile ilgili operasyonel destek sağlanması Mevcut müşteri portföyü periyodik olarak ziyaret edilerek üyelik bitiş tarihlerinin sistematik bir şekilde takip edilmesi, Yenileme dönemi gelen müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olacak ürün ve hizmetlerin belirlenmesi ve yenileme tekliflerinin verilmesi, Yenileme teklifleri verilen müşterilerin takip edilmesi ve kurumsal üyelik sözleşmelerinin yenilenmesi gibi süreçlerde aktif olarak sorumluluk almak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Hızlı, düzenli ve programlı çalışma disiplinine sahip, sonuç odaklı, Benzer pozisyon veya satış pozisyonunda en az 2-3 yıl deneyimli, Yoğun çalışma temposuna uyum gösterebilen, her zaman planlı, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği yüksek, MS Office programlarını kullanabilen, Aktif araç kullanabilen

 • Altay Güvenlik

  Bahçeşehir Özel Güvenlik Görevlisi Altay Güvenlik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BAHÇEŞEHİR CİVARINDA BULUNAN PROJEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;

  Aranan Nitelikler SOSYAL HAKLARI:1250 TL MAAŞ+100 TL YOL+ YEMEK ŞEKLİNDEDİR. ÇALIŞMA SİSTEMİ : 2 +2+2 ŞEKLİNDEDİR. -5188 SAYILI YASA GEREĞİ GÜVENLİK KİMLİK KARTI OLAN -İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK,DİKSİYONU DÜZGÜN -GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN -YÖNLENDİRME KABİLİYETİNE SAHİP -BAY GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARANMAKTADIR.

 • Vakko

  İç Denetim Uzman Yardımcısı Vakko

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz İç Denetim departmanında görev yapmak üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Uzman Yardımcısı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, İstatistik, bölümlerinden mezun, *Tercihen şirketlerin veya bağımsız denetim şirketlerinin İç Denetim bölümlerinde en az 1 yıl süre ile çalışmış, *Çok iyi derecede İngilizce bilen, *Raporlama ve iş takip yeteneği gelişmiş, *Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, araştırma ve geliştirmeye istekli, *Temel finansal ve operasyonel göstergeleri algılayıp yorumlayabilecek, *Detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilen, *MS Office programlarına hakim, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Simya Özel Eğitim Hizmetleri

  Dizgi Elemanı Simya Özel Eğitim Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşin Tanımı : Eğitim sektöründe Genel Müdürlüğümüzde çalışacak, yaratıcı ve yeniliklere açık GRAFİKER VE DİZGİ ELEMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : • Firmamızın dizgi, grafik ve tasarım biriminde görev alabilecek, • Alanında en az 3 yıl tecrübeli, • Dizgi deneyimi olan, Quark Express, Freehand , Photoshop, Illustrator, InDesign, programlarına hakim • Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri gelişmiş, • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Gcm Menkul Kıymetler A.Ş.

  Satış Müşteri Temsilcisi - Türkiye Geneli Gcm Menkul Kıymetler A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana, Balıkesir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Forex piyasalarında uluslararası SPK lisansı olan GCM Menkul Kıymetler A.Ş' ne yeni müşteriler kazandırmak GCM Menkul Kıymetler A.Ş portföyünde yer alan müşterilerle telefon aracılığı ile irtibata geçerek forex piyasasının tanımını yapmak. Müşteri portföyünü CRM üzerinden ayrıntılı olarak takip etmek gerekli notları almak ve düzenli olarak raporlamak

  Aranan Nitelikler Şirketimiz bünyesinde, Kaldıraçlı Alım Satım (Forex) biriminde, görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip satış müşteri temsilcileri istihdam edilecektir. Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun. Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş, İleri düzeyde MS Office bilgisi olan, İkna kabiliyeti yüksek, hedef odaklı ve tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek. Hırslı, azimli, mücadeleyi seven, enerjisi yüksek. MS Office programlarına hakim, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Sürekli Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için tercihen askerlikle ilişiği kalmamış olan

 • Doğapark

  Makine Teknikeri Doğapark

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin Makina Teknikerlik bölümlerinden mezun, Ürünlerin imalatını onaylı proje ve şartnameye uygun yapılmasını sağlamak Yapılan imalatların denetleyerek tutunması gereken evrakları düzenlemek, Satın alınan malzemeleri denetleyerek uygunsuz olanlara red vermek, Mekanik işletme ve bakımlarını yapmak

  Aranan Nitelikler Meslek yüksekokullarının Makina Teknikerliği bölümlerinden mezun Daha önce ahşap imalatı yapan firmalarda çalışmış, proje okuyabilen, Ms Office ve Autocad programlarını kullanabilen Planlı programlı, düzenli çalışma disiplinine sahip Sürücü Belgesi olan Askerlikle ilişi bulunmayan İstanbul / Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar tercihimiz

 • Ikea

  Bakım Onarım Grup Lideri - Ikea Bayrampaşa Ikea

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza içerisindeki cihazların rutin bakımlarını yaptırarak arızalanmalarını önlemek ve arızaların giderilmesini sağlamak Bakım onarım çalışanlarının gerekli kurallara uyarak çalışmalarını sağlamak, çalışma düzenlerini belirlemek ve takip etmek Bölümü ile ilgili talimatları hazırlamak, cihazların bakımları ile ilgili PBS kartlarını hazırlamak ve kontrollerini yapmak Günlük ve aylık elektrik, su, doğalgaz ve benzeri giderlerin sarfiyatlarını tespit ve kontrol etmek, kullanımlarını minimum seviyeye indirerek gerekli tedbirleri almak Bakım onarım bölümü harcama ve yatırım bütçelerini hazırlamak ve yıl içerisinde takip ederek bütçe sınırları dahilinde kalmasını sağlanmak Dış firma bakımlarını planlamak, takibini ve kontrolünü sağlamak Bakım onarım bölümü sarf malzemelerini en uygun fiyatla satın almak, malzeme stoklarının ve kullanımının takibini yapmak Mağaza operasyonlarının güvenli bir şekilde işlemesini sağlamak ve taşeron güvenlik firmasının takibini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okulu’na ait Elektrik, Elektrik - Elektronik veya Makina bölümlerinden mezun Elektrik ve mekanik sistemler konusunda en az 3 yıllık deneyime sahip Office programlarını kullanabilen İyi iletişim kurabilen ve analitik düşünebilen Hızlı öğrenme ve öğrendiğini paylaşma becerisine sahip Sorun çözme becerisine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan