İş İlanları

 • Autoneum Erkurt Otomotiv Yan Sanayi ve Ticaret A.Ş

  General Application ( Part-Time ) Autoneum Erkurt Otomotiv Yan Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması This is a General Application to be evaluated for the vacant ( part-time) positions may occur in the future in Autoneum-Erkurt Please add a cover letter including the department which you want to work in.

  Aranan Nitelikler Must study at Faculty of Economics, Administrative Sciences and Engineering 3rd or 4th year student of an undergraduate program, Good command of English both written and spoken, Very good at MS Office Application, Developed Analytical / Structural thinking skills, Developed communication skills, Eager to learn, Able to work at least 3 days per week. We are looking for young talents who are willing to discover and learn province. Recruited positions will be supporting to Business operations. Thank you for your application as Autoneum-Erkurt Human Resources Department!

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Anaokulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları AKDKIDS Eryaman temsilciliğine İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin; İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı / Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun , - 2-6 yaş arası snıflarda görev alabilecek, - Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli veya istekli - Full Time çalışabilecek, - İletişim becerileri güçlü, - Çalışma prensiplerine sadık, - Hizmet kalitesine önem veren - Dış görünüşüne dikkat eden, sigara kullanmayan - Dil eğitimini amaç edinmiş, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek - Pedagojik Formasyon eğitimine sahip (tercihen)

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  İngilizce Bilen Dönemsel Ofis Personeli Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde aramalardan sorumlu olacak şekilde dönemsel olarak görev alabilecek İngilizce bilen Bay/Bayan personel aranmaktadır. İşin Tanımı: Fuar ile ilgili davetli katılım aramalarının yapılması, bilgilendirme, dataların güncellenmesi ve davetiyelerin gönderilmesinden sorumlu olunacak şekilde görev alınacaktır. Çalışma Tarihleri: Mayıs ve Haziran Çalışma Saatleri: 09:00- 18:00 ( Cumartesi Pazar Tatil ) Günlük Ücret : 80 TL + SSK Başvuran adayların İngilizce ve Excel bilmesi gerekmektedir. Başvuran adayların fotoğraflı şekilde http://www.jotformeu.com/Buajans/dönemselofispersoneli linki üzerindeki ilgili formu ayrıca doldurmaları rica olunur.

  Aranan Nitelikler -İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, -İyi seviyede Excel bilgisine sahip olmak, -19 - 30 yaş arasında, -Tercihen üniversite öğrencisi veya mezunu, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Ekol Göz Hastanesi

  Göz Doktoru Asistanı Ekol Göz Hastanesi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ekol Göz Hastanemizde görevlendirmek üzere Göz Doktoru Asistanı alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Göz Doktoru yanında en az 1 yıl deneyimli, Hasta takibine özen gösterecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Epikriz hazırlayabilecek, Tercihen Genotıp programını ve e-reçete sistemini kullanmayı bilen, 20-30 yaşları arasında, Tercihen Çiğli/Karşıyaka bölgesinde ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Core Marketing Group

  İstanbul / Yetiştirilmek Üzere Yönetici Adayı Core Marketing Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yetiştirilmek Üzere Yönetici Adayı Devlet üniversitelerinin İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi- İşletme bölümünden mezun pazarlama konusunda kariyer hedefi olan tecrübeli yada tecrübesiz genç arkadaşlar yönetici olarak yetiştirilmek üzere takımımıza dahil edilecektir. Merchandising ekip yönetimi, face to face uygulama yönetimi, door to door aktivite yönetimi ve CRM uygulamaları konusunda sektörünün en büyük beş firmasından biri olan firmamıza bireysel bilgi ve özellikleriyle katma değer katacağına inanan, büyük düşünen, kendini sürekli geliştiren, liderin arkasında sadakatle ve özveriyle duracağına inanan , takımda olmasının takıma değer katacağını bilen arkadaşların başvurularını bekliyoruz. Bu pozisyonun mülakatlarını bizzat firmamızın sahipleri yapacaktır.

  Aranan Nitelikler İktisadi ve idari bilimler fakültesi- İşletme bölümü (T.C. Devlet Üniversitesi ). Erkekler için askerliğini yapmış olmak yada en az 3 sene erteletmiş olmak. Office uygulamalarına kullanıcı seviyesinde hakim. En az B sınıfı ehliyete sahip olan (olmayanlara süre tanınacaktır). Disiplinli, presentable, kişisel gelişime önem veren bay /bayan arkadaşlar. İstanbul’da ikamet etmesi önemlidir. 22-23 yaşını geçmemiş olması tercihtir.

 • Firma Adı Gizli

  Montaj Teknisyeni Firma Adı Gizli

  Balıkesir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini Montaj Ekip Şefi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Montaj Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli ( Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (Tercihen SRC belgesine sahip) Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli Bandırma'da ikamet eden 'Montaj Teknisyeni' arıyoruz.

 • Vera Proje Tasarım Makina ve Mühendislik San. Tic. Ltd.Şti.

  Lazer Program Sorumlusu Vera Proje Tasarım Makina ve Mühendislik San. Tic. Ltd.Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SAC İŞLEME VE ENDÜSTRİYEL MAKİNE İMALATI İLE VARLIĞINI SÜRDÜREN FİRMAMIZIN, ÇİĞLİ A.O.S.B' DE BULUNAN SAC İŞLEME MERKEZİNE, LAZER MAKİNEMİZ İÇİN YERLEŞTİRME VE ÇİZİM YAPABİLECEK ''LAZER PROGRAM SORUMLUSU'' ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU PROGRAMLAMA İŞİNDE TECRÜBESİNİN BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR. DİKKATLİ, ÖZVERİLİ BAY-BAYAN 20-35 YAŞ ARASI TERCİHEN ÇİĞLİ,MENEMEN,KARŞIYAKA,BAYRAKLI CİVARINDA İKAMET EDEN

 • Core Marketing Group

  İş Geliştirme Uzmanı Core Marketing Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Core Marketing Group , Şirketimizin bünyesinde çalışmak üzere iş geliştirme uzmanı alınacaktır Doğrudan üst yönetim ile dirsek temasında görev yaparak satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak, Şirket portföyünü geliştirmek, yeni satış kanallarını ve projelerini oluşturmak, Mevcut müşteri ilişkilerinin devamlılığını sağlamak ve geliştirmek, Ticari pazarlama faaliyetlerini etkin uygulama ve takip için gereken altyapıyı geliştirmekten, Marka ve portföy gücünü artırmak, Belirlenen standartlar dahilinde müşterilere teklif sunmak, takip etmek ve sonuçlandırmak, Geliştirilen işlerle ilgili sözleşme sürecini yönetmek ve sonuçlandırmak, Satış ve rekabet gücünün arttırılmasına yönelik çalışmalarda öncülük etmek, İş geliştirme ve stratejik planlama yaparak, sürecin takibini ve raporlamasını etkin bir şekilde yürütmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen pazarlama üzerine yüksek lisans yapmış, İletişimi, ikna kabiliyeti ve temsil yeteneği güçlü, sunum becerileri üst düzeyde olan, Yaratıcı, analitik, dinamik, takipçi ve müşteri odaklı, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Başta PP, Excel ve Word olmak üzere MS ofis uygulamalarını çok iyi derece kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan, 40 yaşını aşmamış, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Ateş Halat Hırdavat

  İmalat ve Üretim Şefi Ateş Halat Hırdavat

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR İLİNİN BAYINDIR İLÇESİNDE KURULU İP VE HALAT ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZIN ÖRGÜLÜ HALAT BÖLÜMÜNE ,ÜRETİMDEN SORUMLU YÖNETİCİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - TİRE VEYA BAYINDIR DA İKAMET EDEN YADA EDECEK OLAN, - ÜNİVERSİTELERİN TEKSTİL,ENDÜSTRİ YADA MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN BİRİNDEN MEZUN, - BÖLÜMÜYLE İLGİLİ ÜRETİMİN HER AŞAMASINDA SORUMLU OLABİLECEK, - PERSONEL YÖNETİMİ VE PLANLAMASI KONUSUNDAN TECRÜBELİ, - LİDERLİK VASIFLARINA SAHİP, - ZAMANI DOĞRU VE ETKİN YÖNETEBİLEN, - YOĞUN VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, - ÖZGÜVEN SAHİBİ, - İŞLETME İÇİN GEREKLİ YÖNETİMSEL AKTİVİTELERİ TAKİP EDEBİLECEK, - ÜRETİM PLANLAMASI KONUSUNDA TECRÜBELİ, - GEREKTİĞİNDE VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK, - ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLMAYAN BAY ÜRETİM SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

 • Bilkon Grup

  Avea Mağaza Müdürü / Müdür Yardımcısı - Anadolu Bilkon Grup

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bilkon Grup’un İstanbul Anadolu yakasında faaliyet gösteren Avea Mağazalarında görevlendirilmek üzere, Yöneticisi olduğu mağazalarda belirlenen satış hedeflerine ulaşmak için gerekli aksiyonları hızlı ve planlı şekilde alabilecek, Avea satış süreç ve araçlarını etkin şekilde kullanıp ekibine de uygulatabilecek, Gerektiğinde ekibinin eğitimini üstlenebilecek, Kampanyaların, diğer satış strateji ve aktivitelerinin mağazasında etkin olarak uygulanmasını sağlayacak, " Mağaza Müdürü / Müdür Yardımcısı " çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise, tercihen yüksek okul veya fakülte mezunu, Tercihen 35 yaşını aşmamış, Tercihen Avea, Vodafone veya Turkcell İletişim Merkezlerinde çalışmış, Perakende sektöründe minimum 2 yıl tecrübeli, Liderlik vasıflarına sahip, sorumluluk alabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Analitik, planlı ve hedef odaklı çalışan, gelişime açık, Müşteri ve kalite odaklı çalışma bilincine sahip, Bilgisayar ve Office uygulamalarına hakim, Prim sistemi ile yüksek kazanç hedefleyen, Maaş + Prim + Sgk + Multinet + Yol Ücreti sistemiyle çalışabilecek,

 • Atak İnşaat Söve Tasarım

  Muhasebe Atak İnşaat Söve Tasarım

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektör de Üst Sıralarda yer alan Dış Cephe Mantolama,Fugalı Panel ve Söve Sistemlerinin imalatını yapmakta olan firmamızın İstanbul Pendik'teki merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Şirketin, mevzuat ve kanunlar çerçevesinde tüm finansal işlemlerinin muhasebeleştirilmesi ve raporlanmasını sağlamak, Alış faturalarının işlenmesi ve düzenlenmesi, Proforma faturaların düzenlenmesi ve takibi Nakit, çek, senet, tahsil ve tediye makbuzların işlenmesi ve takibi Beyanname çalışmalarının yapılması, Tahsilat ve ödemelerle ilgilenme, Stok takibi yapıp ham madde siparişlerinin takibini sağlayacak Aylık mutabakatların yapılması ve evrakların usule uygun dosyalanması, arşivlenmesi, Aylık ve yıllık olarak genel ve özel raporlamaların hazırlanması, Vergi daireleri ile ilgili olan ilişkilerin, işlemlerin yürütülmesi, İrsaliye, fatura ve cari hareket takibi yapıp raporlandırılmasını sağlamak tercihen ithalat ihracat mevzuatlarına hakim

  Aranan Nitelikler En az yüksekokul mezunu tercihen Üniversitelerin Muhasebe, İktisat ve İşletme Bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında minimum 4-5 yıl deneyimli, Tercihen Zirve Muhasebe Programına hâkim, MS Office uygulamaları konusunda bilgili ve deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Kahve Dünyası

  Servis Personeli - Denizli Kahve Dünyası

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Minimum lise mezunu En az 2 yıl tecrübeli Esnek çalışma saatlerine uyumlu Takım çalışmasına yatkın İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü Kişisel görünümüne özen gösteren Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)

  Aranan Nitelikler Türkiye genelinde 100'ü aşkın satış noktamızın DENİZLİ bulunan mağazasında, Kahve Dünyası Ailesine dahil olarak, eşsiz lezzetteki ürünlerimizin uluslararası hizmet standartlarında misafirlerimize sunumunu ve satışını gerçekleştirecek SERVİS PERSONELLERİ ARIYORUZ.

 • Tayaş Gıda

  Ön Muhasebe Sorumlusu Tayaş Gıda

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ön muhasebe kayıtlarının titizlikle oluşturulması ve kontrolü İhracatta devlet yardımlarına konu desteklerin harcama evraklarının uygun şekilde hazırlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin muhasebe bölümlerinden mezun Ön muhasebe işlemlerinde en az 3 yıl deneyimli İhracatta devlet teşvikleri konusunda deneyimli B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, MS Office programlarına hakim Askerlik hizmetini tamamlamış Gebze, Çayırova, Darıca, İstanbul Anadolu Yakası E-5 güzergahında ikamet eden bay adaylar

 • Firma Adı Gizli

  Satınalma Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektörünün lider firmalarından olan şirketimizde görev alacak "Satınalma Müdürü” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İnşaat, elektrik, mekanik malzemelerin satın almasında, tedarikçi ilişkileri konusunda ve sözleşme hazırlama konularında en az 5 yıl deneyimli, ERP Sistemi (SAP, AXAPTA) konusunda bilgi ve deneyimli, Piyasa ve İnşaat teknolojisindeki gelişmeleri takip eden ve işine yansıtabilen, Proje ve şantiye ile birlikte alternatif malzeme ve detay çalışmalarını yürütebilen, Yapı malzemelerinin performans kriterlerine vakıf, Analitik düşünme gücüne sahip, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Karar alma, yönetme ve planlama yetkinliklerine sahip, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, Sürücü ehliyetine sahip, seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Nope Tekstil

  Üretim Elemanları Nope Tekstil

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde olan fabrikamız için paketleme, kesim ve işletme içi sevkiyatta çalışacak elemanlar aranmaktadır . Sgk, servis, yemek imkanları bulunmaktadır .

  Aranan Nitelikler Erkek adaylarda askerliğini yapmış Osmangazi ve Nilüfer civarında oturan.

 • Sungurpen Yapı İnşaat

  Yönetici Asistanı Sungurpen Yapı İnşaat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yöneticinin günlük iş akışını ve çalışmalarını takip etmek, yönlendirmek Toplantı, organizasyon, ve rezervasyon işlerinin takibini ve kontrolünü yapmak, Günlük bazda standart raporlamaları yapmak, Ofis içi alınan bilgileri yöneticiye iletmek vs...

  Aranan Nitelikler En az Yüksekokul mezunu, En az üç yıl deneyimli, Ms Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Esnek çalışma saatleri ve yoğun çalışma ayak uydurabilen, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Tercihen sigara kullanmayan, ''Yönetici Asistanı'' aramaktayız.

 • Nope Tekstil

  Satış Temsilcisi Nope Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Cam balkon için üretimi yapılan perdelerin satışı ve bayilik oluşturulması .

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Aktif araç kullanan Erkek Askerlikle ilişiği olmayan Kurumsal satış tecrübesi bulunan.

 • Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  Muhasebe Şefi Fatih Dilek Gıda San. Tic. A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Şefi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun, Genel muhasebe konularında en az 7 yıl deneyimli(Tercihen gıda sektöründe iş deneyimi olan) Günlük muhasebe işlemlerini yönetebilecek, Muhtasar, KDV, Ba / Bs , Geçici vergi ve Kurumlar vergisi beyannameleri düzenleyebilecek,hesap planları, Mali Tablolar konusunda tecrübeli, E-fatura konusunda deneyimli, MS Office programlarına hâkim Tercihen Netsis programını kullanmayı bilen 30-40 Yaş aralığında, Başakşehir - İkitelli civarında ikamet eden,

 • Reed Türkiye

  Servis Mühendisi / Gebze & Ankara Reed Türkiye

  Ankara, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Danışmanlık, otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterisi için Ankara veya Gebze bölgesinde çalışabilecek "Servis Mühendisi" aramaktadır. Müşterilerden istek ve talepleri almak, Servis hizmetini ve yedek parça satışının şirket hedefleri doğrultusunda gerçekleştirilmesi, Teknisyen ekibini yönlendirmek ve destek vermek, Gerekli yazışmaları ve raporlamaları yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Müşteri odaklı ve iletişim becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi, dinamik, takım çalışmasına yatkın Aktif araç kullanan ve seyahate engeli bulunmayan, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik görevini tamamlamış, Satış ve ikna becerileri yüksek

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  5 - 8 Mayıs Tüyap Idef Fuarı Hostesleri Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Organizasyon ve fuar alanında faaliyet gösteren BUajans firması 5 - 8 MAYIS tarihinde (4 gün) düzenlenecek IDEF FUARI' nda görevlendirilmek üzere servis, karşılama ve stand hostesleri aramaktadır. GÖREV: İçecek servisi, misafir karşılama, firmayla ilgili bilgi verme ÇALIŞMA SAATLERİ: 10:00 - 17:00 saatleri arası ÜCRET : Toplam 240 TL + YEMEK + SİGORTA NOT: TÜYAP FUAR MERKEZİ'ne yakın konumda ikamet edilmesi tercih sebebidir. Başvurusu kabul edilecek olan hostesler ile Kadıköy Hasanpaşa ofisimizde randevu yapılacaktır. Başvurmak isteyen adayların aşağıda verilen linkteki formu doldurmaları gerekmektedir. Secret CV üzerinden yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. BAŞVURU FORMU İÇİN: http://form.jotformpro.com/form/51174229319960

  Aranan Nitelikler -Üniversite mezunu veya halen devam etmekte olan, -Bayan -Prezantabl, -19 - 27 yaş aralığında, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı.

 • Academic Hospital

  Bebek Hemşiresi Academic Hospital

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Academic Hospital bünyesinde istihdam edilmek üzere; • Sağlık Meslek Lisesi veya Üniversitelerin Hemşirelik bölümünden mezun, • İnsan ilişkilerinde başarılı, • Dikkatli, titiz, • Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, • Vardiyalı sistemde çalışabilecek, • NLP Sertifikası olan, "Bebek Hemşiresi" aranmaktadır

  Aranan Nitelikler

 • D's Damat

  Ürün Kategori Uzmanı D's Damat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tekstil mühendisliği fakültesinden mezun Klasik erkek giyiminde Mont, Kaban, Ceket üretiminde en az 3 yıl deneyimli Planlama ve termininde disiplinli Maliyet yapabilecek, kumaş bilgisi olan Nebim V3 programlarına hakim Geniş üretici portföyüne sahip Aktif araç kullanabilen Bay adayların askerlik görevini yapmış olması gerekir

 • Reed Türkiye

  Sales Engineer Reed Türkiye

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a ''Sales Engineer'' for it's customer that operates in automotive sector. Sell service maintenance contract and extended warranty agreement to the customers, Provide technical support for customer service agreements, Create the care service packages for periodical maintenance of construction machines and forklifts, Prepare customer contracts, Follow up collection and invoices of service sales,

  Aranan Nitelikler Bachelor's degree in Engineering preferably from a reputable University, Preferably minimum 2 years of experience in the construction sector, With sales skills and experience in the after sales service, Good command of English and MS Office programs, Preferably experienced in the use of SAP program, Military service completed for male candidates, With a 'B' class driving license and proven driving skills, Without any restriction to travel abroad.

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  6 Mayıs - 13 Haziran Roadshow Ekibi Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 6 Mayıs başlangıç ve 13 Haziran bitiş olmak üzere Türkiye'nin büyük bir bölümünün dolaşılacağı roadshowda görev alacak personeller aranmaktadır. Görev Tanımı: Etkinliğin kapsamı bir kamyon firmasının tanıtımıdır. Firmamız tarafından belirlenecek olan kamyon toplanma yerleri ve sebze/meyve hallerinde simit/çorba dağıtım ve data toplama yapılacaktır ve birebir olarak kamyon sahipleri ile iletişim kurulacaktır. Çalışma Tarihleri: 6 Mayıs - 13 Haziran Ücretlendirme: Çalışma ücreti 1650 TL'dir. Konaklama, ulaşım ve yemek karşılanacaktır. Sigorta yapılacaktır. Başvuracak adayların hızlı bir şekilde form doldurması gerekmektedir. http://www.jotformpro.com/Buajans/roadshow45

  Aranan Nitelikler -20-32 yaş arasında, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Ancha Lighting

  Satış Müdürü Ancha Lighting

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aydınlatma Projeleri ve LED' li aydınlatma armatür üretimi yapan firmamızın Proje Satış Departmanı’nda İSTANBUL Merkez Binamızda görevlendirilecek Proje Satış Müdürü, Türkiye pozisyonu için personel alımı yapılacaktır. Şirketin potansiyel müşterilerine ürünlerin tanıtımını yapmak, Şirketin pazardaki marka değerini yükseltmek, Satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış sürecinde gerekli faaliyetleri yerine getirmek, Müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek yeni müşteriler kazandırmak, Gerekli raporları hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun ( Tercihen Mühendislik Bölümleri ) Aydınlatma sektöründe özellikle LED Aydınlatma armatür satışında minimum 5 yıl tecrübeli İletişimi güçlü, ekip liderliği yapabilecek, satış yetkinliklerine sahip, Gerekli raporlamaları yapabilecek B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İngilizce bilen

 • Giynes Butik

  Mağaza Satış Danışmanı Giynes Butik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1985 yılından beri bayan giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Alsancak'taki mağazasında çalışacak. • Müşterisini takip ederek sadık müşteriler oluşturacak, • Ürünlerin müşteriye sunumunu yapacak, • Reyonundaki eksikleri tespit edip takibini yapabilecek, • Dinamik ve güler yüzlü Satış Danışmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • Bayan, • En Az Lise Mezunu, • Bayan giyim sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, • Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne önem veren, • Müşteri ile çabuk iletişim kurabilen, • Sabırlı ve ikna kabiliyeti yüksek, • Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık.

 • Pera Event

  Art Direktör Pera Event

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası etkinlik firmamızda görev almak üzere, Art Direktör aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Adobe Photoshop, Indesign, Illustrator programlarına hakim (AutoCAD, 3D Studio Max ile de ilgili olması tercih sebebidir) İllüstrasyon yeteneği olan, Genel kültür seviyesi yüksek, Sunum yeteneği olan, İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan (Yurtiçi, yurtdışı) İleri seviyede ofset bilgisine, Baskı ve matbaa tecrübesine sahip, Dijital medya bilgisine sahip, Minimum 5 yıl deneyimi olan, referans verebilecek, Tercihen konusunda Lisans derecesine, eğitime veya tecrübeye sahip, İnsan ilişkilerinde iyi, aktif ve güler yüzlü, yaratıcı ve iletişimi kuvvetli, İşlerinde titiz ve süratli Sosyal medya araçlarını biliyor ve kullanabiliyor, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri yüksek, Araştırmacı ve yeniliğe açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Beyazay Kalıp

  Cnc Freze Operatörü Beyazay Kalıp

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen FREZE CNC kullanımı konusunda tecrübeli, Alanında 2 veya 3 yıl deneyimli, Öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Tercihen Esenyurt ve çevresinde oturan.

 • Rabek Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Rabek Tekstil

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Boya-Baskı-Apre Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamıza 'İyi Derecede Almanca Bilen Müşteri Temsilcisi'' Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İyi Derecede Almanca bilen, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı çalışmayı kendisine prensip edinmiş, Emprime sektöründe tecrübeli,

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Bölge Yöneticisi Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bölgesinin satış stratejilerini oluşturmak ve gerekli aksiyon planlarının hazırlamak, Sorumlu olduğu mağazalarla ilgili bütçe, stok, maliyet ve personel yönetimin sağlamak, Sorumlu olduğu bölgenin müşteri profilini ve ihtiyaçlarını doğru analiz etmek ve hizmet standardını oluşturmak, Mağazalarda satışları ve verimliliği arttırmak, Düzenli aralıklarla mağaza ziyaretlerini gerçekleştirmek, Satış ekibinin motivasyon ve isteğini üst düzeyde tutmak ve geliştirmek, Sorumlu olduğu görevlerin tüm raporlamalarını hazırlamak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Mağazacılık bölge yönetiminde minimum 3 yıl deneyimli, Ekip liderliği ve ilişki yönetimi konularında yetkin, Takım performansını geliştirecek, Sunum ve raporlama becerileri üst düzeyde gelişmiş, Analitik düşünme ve problem çözme, planlama ve organizasyon yönleri kuvvetli, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, Proaktif ve yenilikçi, Disiplinli, kontrol ve denetleme yetkinliği gelişmiş, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, MS Office iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, İngilizce bilen

 • Firma Adı Gizli

  Formen (Ustabaşı) Firma Adı Gizli

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gebze’de bulunan uluslararası firmamızda görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Formen (Ustabaşı) arayışımız vardır. Kendisine bağlı olan çalışanların sevk ve idaresinin sağlanması, Üretimin verimlilik takibinin yapılması, İyileştirme çalışmalarında yer alınması.

  Aranan Nitelikler Lise veya Meslek Yüksekokulları’nın Elektrik, Elektrik-Elektronik, Makine veya Torna Tesviye bölümlerinden mezun, Ekip yönetiminde tecrübeli, Takım liderliği vasfı bulunan, Gebze’de ikamet eden.

 • Sungurpen Yapı İnşaat

  Satış Pazarlama Elemanı Sungurpen Yapı İnşaat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az Ön Lisans mezunu, Ms Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen En az iki yıl benzer bir pozisyonda iş deneyimi olan, Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, İfade kabiliyeti ve sunum yeteneği güçlü, Hedef ve sonuç odaklı çalışma yeteneğine sahip, kararlı Tercihen sigara kullanmayan bayan ''Satış ve Pazarlama Elemanı'' alınacaktır.

 • Ancha Lighting

  Satış Mühendisi Ancha Lighting

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aydınlatma Projeleri ve LED' li aydınlatma armatür üretimi yapan Firmamızın Proje Satış Departmanı’nda İSTANBUL'da görevlendirilecek, ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ bölümünden mezun PROJE SATIŞ MÜHENDİSLERİ alınacaktır. Şirketin potansiyel müşterilerine ürünlerin tanıtımını yapmak, Şirketin pazardaki marka değerini yükseltmek, Satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış sürecinde gerekli faaliyetleri yerine getirmek, Müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek yeni müşteriler kazandırmak, Gerekli raporları hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik, Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun Aydınlatma sektöründe özellikle LED Aydınlatma armatür satış tecrübesi olan, AutoCAD programı ile aydınlatma projelendirmesi yapmış, projeyi okuyabilen ve teklif sürecini tamamlayabilecek DIALux programı ile aydınlatma hesabı konusunda tecrübeli / bu projeleri okuyabilen İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, satış yetkinliklerine sahip, Gerekli raporlamaları yapabilecek B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İngilizce bilen (Tercihen)

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-Tuzla/Viaport Marina AVM Rossmann

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tuzla/Viaport Marina AVM'de açılacak olan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe; tercihen temizlik, hızlı tüketim malları, gıda veya kozmetik gruplarından birinde deneyimli, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Adil Işık Group

  Hatay Antakya Mağaza Müdürü Adil Işık Group

  Hatay

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Hatay Antakya mağazası için 'Mağaza Müdürü' arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hâkim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Rossmann

  Kozmetik Satış Görevlisi-Tuzla/Viaport Marina AVM Rossmann

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tuzla/Viaport Marina AVM'de açılacak olan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Kozmetik Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Doğsan Gross Madeni Yağ

  Grafiker & Web Tasarım Elamanı Doğsan Gross Madeni Yağ

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Reklam Bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Grafiker arayışımız bulunmaktadır. Reklam süreçlerinde kullanılacak görsellerin hazırlanmasıÜrün fotoğraflarının çekilmesi, görsellerin insört, dergi,WEB vb.yayını ve basılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 2 yıl deneyim sahibi Photoshop, Corel Draw, Freehand, Illustrator veya Indesign (herhangi bir vector programı Corel Draw tercih sebebidir.) Ofset ve İç-Dış mekan baskı konusunda deneyim sahibi Görsel yönü kuvvetli, yaratıcı ajans deneyimi olan Disiplinli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli Teknolojiyi takip eden Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Ofis Temizlik Personeli Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde görevlendirilmek üzere 'Temizlik Personeli' aramaktayız. Mutfak ve servisten sorumlu olmak, Her saat başı tuvaletleri kontrol etmek ve temizlemek Günlük temizlik çizelgesine uygun olarak ofisi silmek ,yerleri paspaslamak,günlük temizlik işlemlerinin yapılmasını sağlamak Mutfak temizliğini yapmak ve temiz kalmasından sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, Dinamik, takım çalışması yapabilen, Güvenilir ve güler yüzlü, Kişisel bakımına özen gösteren, Temizlik ekipmanlarının kullanımında tecrübeli, Ofisin genel temizliğinden sorumlu olabilecek, Benzer şirketlerde minimum 2 yıl tecrübe İstanbul Anadolu yakası Kadıköy civarında ikamet eden Bayan,

 • Rossmann

  Kasiyer-Tuzla/Viaport Marina AVM Rossmann

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tuzla/Viaport Marina AVM'de açılacak mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, kurum kültürünü benimseyerek iş hayatına yansıtacak müşteri odaklı Kasiyerler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında en az 2 yıllık kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Tercihen satış konusunda deneyimli, Dinamik çalışma ortamında bulunmayı seven, Güleryüzlü, temsil yeteneğine sahip, Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Rossmann

  Part-Time Kasiyer-Tuzla/Viaport Marina AVM Rossmann

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tuzla/Viaport Marina AVM'de açılacak mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, müşteri odaklı Part-Time Kasiyerler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Dinamik çalışma ortamında bulunmayı seven, güleryüzlü takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Miso

  Mağaza Müdür Yardımcısı Miso

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza stoklarının takip edilmesi ve yerine getirilmesi, Mağazanın aylık ciro hedeflerine ulaşması, Mağaza kayıtlarının düzenli olarak tutulması ve raporlanması, Mağaza ekibinin çalışma programlarının düzenlenmesi ve idaresi

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe, Mağaza Müdür Yardımcısı olarak minimum 2 yıl deneyimli MS office uygulamalarına ve mağazacılık programlarına hakim (Tercihen Nebim Winner programı) Müşteri memnuniyetini benimsemiş, Davranış, tutum ve ilişkiler konusunda temsil yeteneği kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl ve diksiyonu düzgün, Yaratıcı öneriler, yenilikler getirebilecek ve sorunlara profesyonelce yaklaşabilecek, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzenli konularında tecrübeli, Sorumluluk sahibi ve gerektiğinde inisiyatif kullanabilecek, Pozitif, dinamik, güler yüzlü, iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Takım ruhu ile ekibine liderlik yapacak, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Teknolojiyi bilen ve kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Resepsiyon Görevlisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, DÜNYA ÇAPINDA SAĞLIK ALANINDA ÖNCÜ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Gelen telefonları cevaplandırmak ve ilgililere aktarmak, * Kuruluşa gelen misafirleri karşılamak, bilgilendirmek ve ilgililerle görüşmelerini sağlamak, * Kargo ve gelen giden evrak organizasyonunu gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler * 23 - 30 yaşlar aralığında, * Minimum Lise tercihen MYO ve / veya Üniversite mezunu, * MS Office programlarına hakim, * Resepsiyon, Danışma alanında 1 - 2 yıl deneyimli, * İnsan ilişkileri güçlü ve diksiyonu düzgün, * Güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, * Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, * Tercihen orta seviyede İngilizce bilgisi olan ( telefona irtibat kurabilecek düzeyde ) * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bayan, " RESEPSİYON GÖREVLİSİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • A Grup

  Ambalaj Kategorisi Perakende Kanal Satış Temsilcis A Grup

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kağıt ambalaj, kese kağıdı, çanta vb. basılı materyaller alanında faaliyet gösteren bir firma adına Restaurant, Cafe, Büfe, Pastahanelere belli bir güzergah dahilinde ziyaret yapıp, kağıt ambalaj, kese kağıdı, çanta vb. basılı materyallerin satışını yapacak, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakalarında tam zamanlı olarak çalışacak, perakende sektöründe satış deneyimli, satış kabiliyeti yüksek personeller aramaktayız. - 1.100- TL MAAŞ - GÜNLÜK 10- TL YEMEK ÜCRETİ - HEDEFLER ÇERÇEVESİNDE PRİM - YOL ÜCRETİ - Alanında Tecrübeli Personellere Araç Verilebilir

  Aranan Nitelikler § Perakende Kanalda Daha Önce Satış Deneyimi Olan § Saha çalışmasında tecrübeli § Satış ve müşteri odaklı § İlgili Markanın ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapabilecek, § Daha çok kapı kapı bölgesel ziyaretler gerçekleştirecek § Enerjisi, öz güveni ve çalışma disiplini ile markayı en iyi şekilde temsil edebilecek § Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyumlu § Dış Görünümüne Özen Gösteren § İletişimi kuvvetli

 • Keops Yapı

  Sekreter Keops Yapı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Merkezi İstanbul ‘da, Ankara’ da şubesi bulunan Keops Yapı, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutarak deneyim kazanmış 16 yıllık bir geleneğin inşa ettiği bir şirkettir. Keops Yapı, 1996 yılında inşaat sektöründe proje, müşavirlik ve taahhüt işleri yaparak başladığı hayatına ayrıntılara olan düşkünlüğü sayesinde özellikle "anahtar teslimi çözümler" konusunda yetenek kazanmıştır. Keops Yapı, modern teknolojiden maksimum düzeyde yararlanan öncü, yenilikçi ve doğaya saygılı bir şirkettir. Firmamız bünyesinde Sekreterya pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Benzer görevde minimum 1 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Telefon trafiğini yönetebilecek, Planlama ve organizsyon becerileri gelişmiş, İletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Dış görünümü özenli

 • Osmangazi Koleji

  Öğretmen Osmangazi Koleji

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bursa'nın en özel okulu Osmangazi Koleji çocuklarımızı geleceğe taşıyacak eğitim lideri takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler Sınıf Öğretmenleri Türkçe Öğretmenleri Matematik Öğretmenleri Fen ve Teknoloji Öğretmenleri Sosyal Bilgiler Öğretmenleri İngilizce Öğretmenleri Beden Eğitimi Öğretmenleri Görsel Sanatlar Öğretmenleri Müzik Öğretmenleri

 • Bargello Perfume

  Genel Müdür Asistanı Bargello Perfume

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirket İçi ve Şirket Dışı bilgi akışını sağlamak, Genel Müdürü'e bağlı tüm birimler arasında iletişim ve koordinasyonu sağlamak, Bağlı bulunduğu Üst Düzey Yöneticinin iç ve dış yazışmalarını gerçekleştirmek, Genel Müdür'ün ajandasını takip etmek, ilgili planlama ve koordinasyonları sağlanmak, Genel Müdür'ün pasaport ve vize sürelerin takip etmek ve gerekiyorsa yenilemesi hususunda aksiyon almak, Genel Müdür'ün yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonlarını organize etmek, Genel Müdür'ün misafirlerinin randevularını ayarlamak ve karşılamak, Genel Müdür'ün telefon ve e-mail trafiğini yönetmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Minimum 2 yıl Üst Düzey Yönetici Asistanlığı tecrübesi olan, İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İleri Düzeyde MS-Office programlarına hakim olan, Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü, Detaylara önem veren, Sonuç ve zaman odaklı çalışabilecek, Kendine güvenen, takım oyuncusu, Güçlü iletişim becerilerine sahip olan, Pozitif yapıya sahip, proaktif çalışma yeteneğine sahip olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yurt içi veya yurt dışı seyahat engeli olmayan, 32 yaşını aşmamış

 • Öykü Lojistik

  Denizyolu Ordino Uzmanı Öykü Lojistik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Öykü Grup bünyesindeki Lojistik firmamıza 'Denizyolu Ordino Uzmanı' arıyoruz. *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, *Acente yada forwarding operasyon/dokümantasyon alanında en az 1 yıl deneyimli, *Günlük iş takibini yapabilecek düzeyde yeterli sözlü ve yazılı İngilizce bilgiye sahip, *Organizasyon becerisi yüksek, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, *Avrupa yakasında ikamet eden.

  Aranan Nitelikler *Deniz İthalat yüklemelerinde ,müşteri ile gemi acenteleri ve yurtdışı acenteleri arasındaki evrak işlerinin düzenlenmesi,kontrolünün yapılması,müşterinin evrak şekillerinin yerine getirilmesi, *Ordino verilmesi,fatura kesilmesi,gümrük işlemlerinin koordine edilmesi.

 • Çukurova Göz Hastanesi

  Acil Tıp Teknisyeni Çukurova Göz Hastanesi

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÖZEL ÇUKUROVA GÖZ HASTANESİ'NDE ÇALIŞMAK ÜZERE ACİL TIP TEKNİSYENİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler ÖZEL ÇUKUROVA GÖZ HASTANESİ'NDE ÇALIŞMAK ÜZERE ACİL TIP TEKNİSYENİ ARANMAKTADIR.

 • Hobi Exhaust Systems

  Kaynak Mühendisi - Sertifikalı Hobi Exhaust Systems

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen Silivri, Çatalca, Tepecik (Büyükçekmece), Tekirdağ Merkez, Çorlu ikametli, Kaynak proses parametrelerinin belirlenmesi, uygulanması, geliştirilmesi, personelin eğitilmesi, personel ve proseslerin belgelendirilmesi hususlarında öncelikle çalışacaktır. Otomotiv sektörü deneyimi tercih nedenidir.Üretim sahasında deneyimli olmak ve İngilizce bilen bay-bayan sertifikalı Kaynak Mühendisi arıyoruz. Bay adaylar için askerliğini yapmış olmalıdır. 40 yaşını aşmamış,Üniversite

  Aranan Nitelikler Kaynak Mühendisliği konusunda geçerli üniversitelerden sertifikalı ( ODTÜ, Gedik, vb..) Kaynak proseslerinde deneyimli. Full-time veya part-time çalışılabilir. WPS, PQR ve personel belgelendirmede deneyimli. Müşteri denetimlerinde firmamızı temsil edebilecek.

 • Schafer

  Satış Danışmanı (Mall Of İstanbul) Schafer

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Züccaciye sektörünün öncü firmalarından birisi olan SCHAFER 'in mağazalarında ( MALL OF İSTANBUL AVM ) görevlendirilmek üzere bay ve bayan satış danışmanları aramaktayız. Temel Beklentiler; Müşteri ihtiyaçlarını tespit etmek , uygun ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak , Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek , Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulamak , Merkez ile mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak , Hergeçen gün büyüyen bir sistem olan SCHAFER mağazacılıkta kariyer planlayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler MALL OF İSTANBUL AVM ' mağazamızda görevlendirilmek üzere tercihen ; yakın semtlerde ikamet eden , Bay ve bayan, 19-30 yaş arasında, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Güleryüzlü, hızlı müşteri odaklı, diksiyonu düzgün, Marka satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren , Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek , Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Perakende sektöründe deneyimli , Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş , Mağazacılık sektöründe kariyer planlaması yapan, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?