İş İlanları

 • Avukat
  Arzu Akalın Hukuk Bürosu
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması ZİNCİRLİKUYU’DA BULUNAN VE AĞIRLIKLI OLARAK FİKRİ VE SINAİ HAKLAR ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN HUKUK BÜROMUZ İÇİN AVUKAT ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler SINAİ HAKLAR AĞIRLIKLI ÇALIŞAN OFİSİMİZDE, DİLEKÇE YAZIMINDA VE DOSYA TAKİBİNDE TİTİZ, MÜVEKKİLLERE KARŞI ÖZENLİ, TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN,

 • İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? ADANA OPTIMUM AVM 'de bulunan KOTON mağazamız için, Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alacak Full-Time Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hazır giyim veya mağazacılık alanında tercihen bir yıl tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Adana Optimum Mağazamıza yakın lokasyonda ikamet eden,

 • İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? ADANA TOROS CADDE'de bulunan KOTON mağazamızda görevlendirilmek üzere ; Sorumlu olduğu mağazanın görsel uygulamalarından sorumlu olacak Görsel Sunum Sorumlusu arıyoruz...

  Aranan Nitelikler * Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip, * Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan, * Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi, * Gözlemci, araştırmacı, dinamik, * Ekip çalışmasına yatkın, * Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) * ADANA da ikamet eden.

 • İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? ADANA'da bulunan 'Koton' mağazalarımız için, Mağazasını ekip halinde müşteri memnuniyeti ve satışa odaklayarak belirlenen mağaza hedeflerinin gerçekleşmesini sağlayacak Mağaza Müdür Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, ADANA'da ikamet eden,

 • Gıda Mühendisi
  A.B Group
  Balıkesir Bugün

  İş Açıklaması Firmamızın Balıkesir/Bandırma'da bulunan pastörize yumurta fabrikasında çalışmak üzere gıda mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Düzenli, disiplinli ve sorumluluk sahibi, Dinamik ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasında uyumlu ve iletişimi kuvvetli, ISO 9001 ve HACCP sistemlerinde tecrübe sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.

 • İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? MERSİN MARİNA'da açılacak KOTON mağazamızda görevlendirilmek üzere ; Sorumlu olduğu mağazanın görsel uygulamalarından sorumlu olacak Görsel Sunum Sorumlusu arıyoruz...

  Aranan Nitelikler * Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip, * Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan, * Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi, * Gözlemci, araştırmacı, dinamik, * Ekip çalışmasına yatkın, * Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) * MERSİN'de ikamet eden.

 • İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 263 yurt dışındaki 141mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? MERSİN'de bulunan "Koton" mağazamız için, Mağazasını ekip halinde müşteri memnuniyeti ve satışa odaklayarak belirlenen mağaza hedeflerinin gerçekleşmesini sağlayacak Mağaza Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, MERSİN'de ikamet edecek.

 • İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? MALATYA CADDE'de bulunan "Koton" mağazası için, Tüm atış sürecinde aktif olarak rol alacak, Müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif sunacak, Ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, Tadilat alacak,eksik ürünlerini takip edecek, Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Hazır Giyim sektöründe satış konusunda deneyimli, En az lise,tercihen üniversite mezunu, Yoğun tempoda haftasonu çalışbilecek, Kendine güvenen,özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, Malatya Cadde Mağazasına yakın ikamet eden .

 • İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? MALATYA CADDE'de bulunan KOTON mağazamızda görevlendirilmek üzere ; Sorumlu olduğu mağazanın görsel uygulamalarından sorumlu olacak Görsel Sunum Sorumlusu arıyoruz...

  Aranan Nitelikler * Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip, * Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan, * Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi, * Gözlemci, araştırmacı, dinamik, * Ekip çalışmasına yatkın, * Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) * Malatya da ikamet eden.

 • İş Açıklaması 1986 yılında kurulan Civan Sigorta, tam 27 yıldan bu yana İzmir ve Ege Bölgesi’ndeki pek çok ulusal ve uluslararası kuruluşa sigorta danışmanlık hizmeti sunuyor. Kurumsal bazda gerçekleştirdiği çalışmaların yanı sıra; bireysel sigortacılık alanında da faaliyetlerini kesintisiz yürütüyor. Sigorta konusunda uzman kadroları, deneyimli ve yaygın acente ağıyla müşterilerini bilgilendirmek, sigortacılık hakkında bilinçlendirmek, ihtiyacı doğru ve tam belirlemek ve talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimser. • Evrak takibi ve muhasebe ile ilgili iş akışı içerisinde verilecek her türlü görevin yerine getirilmesi • Vergi Dairesi, SGK, belediyeler ve bankalarla ilgili şirket dışı işlerin takibi • Şirket ihtiyacı olan alımların takip edilmesi ve gerçekleştirilmesi • Yöneticinin zaman yonetimine yardımcı olmak ve organize etmek.

  Aranan Nitelikler • En az iki yıllık muhasebe eğitimi veren okullardan mezun • İyi derecede MS Office programlarını bilen • Tercihen Polisoft Acente cari hesap programı bilen • Sorumluluk bilinci yüksek, dikkatli ve planlı çalışan • Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip • İletişimi düzgün, ekip çalışmasına yatkın • Dinamik, güleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, • Pozitif yaklaşım ile mükemmel müşteri hizmeti sunmaya odaklanacak • 20-30 yaşlar arasında – Bayan eleman alınacaktır.

 • Sekreter
  İnci Enerji
  Denizli Bugün

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Sekreter aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Lise veya Yüksek okul mezunu · Raporlama , planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, temsil yeteneği güçlü, · Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerisi gelişmiş, · Ms Office programlarına hakim, · En az 2 yıllık deneyime sahip, · Denizli de ikamet eden, · BAYAN

 • İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren MT Gıda’nın okul projesinde çalışmak üzere ; Üretim planı doğrultusunda istenilen kalite ve zamanda üretimin gerçekleştirilmesini sağlamak, Yasal mevzuatın takibini yapmak, Üretim kalite yönetim sistemini denetlemek ve geliştirmek, İmalatta kullanılacak ürünlerin düzenli stok kontrollerini yaparak gerekli olan hammadde siparişlerini oluşturmak, Müşteriden gelen gıda kalitesi ile ilgili şikayetleri değerlendirmek, Şubelerde hijyen ve gıda güvenliği uygulamalarını kontrol etmek, Üretilecek ürünlerin reçetelerini hazırlamak, Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi yükseltecek metot / yöntemler geliştirmektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Gıda güvenliği ve mevzuatına hakim, Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri (TS EN ISO 22000 ve 9001) konularında bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen cafe-restoran alanında tecrübeli, Stok takibi ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısına sahip, Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, Seyahat engeli olmayan, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir. BAY & BAYAN "GIDA MUHENDİSİ" aranmaktadır.

 • Kasiyer
  Mt Gıda Teks. ve Yapım…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Gıda sektöründe cafe - restaurant alanında faaliyet gösteren, İstanbul' un çeşitli semtlerinde şubeye sahip firmamızda görevlendirilmek üzere "Kasiyerler" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Müşteri memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, Benzer pozisyonlarda ve yiyecek içecek sektöründe en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, yazar kasa ve restoran programlarını kullanabilen, İletişim ve temsil yönü kuvvetli, güler yüzlü, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Dış Görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Sorumluluk bilincine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yeniliğe ve gelişime açık, Tercihen lise veya myo mezunu, 25 – 35 yaşları arasında, Avrupa ve Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Bay - Bayan.

 • Marka Danışmanı
  Marpataş Patent Bürosu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ​1985 yılından beri Sınai Haklar konusunda faaliyet gösteren, yenilikçi, güvenilir ve ilkeli çalışma prensipleriyle sektörün en iyileri arasında yer alan şirketimizin, büyüyen organizasyon yapısında “Marka Danışmanı” olarak görev yapacak, aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız. Marka, konusunda ihtiyaca göre büro içi ekip çalışmasına destek verilmesi, Müşterilere firmamız ve hizmetlerimiz hakkında telefonda bilgi verilmesi ve firmalardan telefonla randevu alınması İlgili tüm konularda müvekkillerle olan ilişkileri yürütmek, Dosyaların takip edilmesi, yönlendirilmesi ve ilgili yazışmaların yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Sınai Haklar konusunda yetiştirilebilecek veya deneyimli, Tercihen üniversite (lisans/ön lisans) mezunu, Sorumluluk ve inisiyatif alabilen, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Gelişmeye ve öğrenmeye açık, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, (Excel, Word, PowerPoint) Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Prezentabl, Müşteri ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Oryantasyon döneminde Zincirlikuyu da, daha sonrasında Kavacık merkez ofiste çalışabilecek, Bay, Bayan takım arkadaşı aramaktayız

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Yaprak Plastik
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere, ÖN MUHASEBE ELEMANLARI aramaktayız. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin Muhasebe konusu ile ilgili bölümlerinden mezun, İkitelli veya civarında ikamet eden, Genel muhasebeye destek verebilecek ve genel muhasebe konusunda kendisini geliştirebilecek, Eta programını bilen, MS Office uygulamalarını çok iyi kullanabilen, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli, Ön muhasebede çalışacak 25 yaşını geçmemiş BAYAN elemanlar aranıyor. NOT: İlgili bölümlerden mezun olmayan adayların ve erkek adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması Tek düzen hesap planına vakıf Personel işlemleri , bordroların hazırlanması ve bildirgelerin gönderilmesi konusunda tecrübeli KDV, Muhtasar, Ba-Bs Beyannamelerinin yapılması ve gönderilmesi konusunda bilgili Banka extrelerinin işlenmesi konusunda bilgili Geçici ve Kurumlar Vergisinde bilgi ve tecrübe sahibi

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi Mezunu Minimum 3 yıl mali müşavirlik bürosu tecrübeli Kartal civarında oturan Orka,Logo,Mikro,Luca programlarının birden fazlasını kullanabilen Sigara içmeyen Devamlılık arz edecek

 • Satış Sorumlusu
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması PERAKENDE SATIŞ

  Aranan Nitelikler “Uluslararası lüks tüketim markası Sultanahmet’te yeni açılan mağazası için bayan Satış Sorumlusu aramaktadır. 28 yaşından büyük ve prezantabl olmak, birden fazla yabancı dil bilmek ve satış tecrübesi olması tercih sebebidir. Mükemmel bir çalışma ortamı sunulmaktadır. “ “International Luxury Brand is seeking sales manager for its newly opened Sultanahmet boutique. Multilingual, presentable ladies over 28 years old with selling experience will be preferred. Excellent working environment offered. “ 28 yaşından büyük Prezantabl Birden fazla yabancı dil bilen Satış tecrübesi olması Satış Sorumlusu Tecrübesi ( tezgahtar )

 • Big Data Analyst
  Net Danışmanlık Eğitim
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İş birlikleri-iş geliştirme, işlemler bazında verimlilik analizlerinin değerlendirmesi ile ilgili istatistiksel analizlerin yapılmasına yönelik verilerin formatlanması, Saha personelinin performanslarının izlenmesi ve profillendirilmesi, Kampanya önermek ve sonuçlarını inceleyerek; analizlerin yapılması, Temel kodlama.

  Aranan Nitelikler Lisans veya lisansüstü mezuniyet (tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS), Matematik Mühendisliği, İstatistik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden), SQL ve / veya NoSQL bilgisi (Hadoop, Mongo.DB bilgisi artıdır.) Temel kodlama deneyimi.

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ SAĞLIK, ESTETİK, GÜZELLİK VE SPOR HİZMETLERİ SUNAN KURUMSAL BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; Gelen bayan müşterilere kuaför hizmeti verecek,

  Aranan Nitelikler 22-40 yaşları arasında En az Lise mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet edecek olup, Kadıköy Moda'ya kendi imkanları ile ulaşım sağlayabilecek, En az 3 yıl bu alanda tecrübesi olan, Haftasonları çalışma esnekliği olan, Bay, 'KUAFÖR KALFASI' arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz elektrik motorları bakım ve onarımı alanında faaliyet gösteren müşterimizin kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Elektrik motorlarının montaj ( toplama ) işlemlerinden sorumlu olacak, Eğitimini aldıktan sonra basit şemaları anlayıp, uygulayabilecek, Bobinlerin makinede sarılması, Bobinlerin motor gövdesi içine yerleştirilmesi, Elektrik motorunu sökme -geri toplama görevlerini yerine getirebilecek, Kalite güvence ilkelerine uyulmasını sağlayacak, Üretim süreci kayıtlarının tutulmasını gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler Lise, Endüstrim Meslek Lisesi ve / veya MYO mezunu, 25- 40 yaşında, Elektrik motorları tamiri ve / veya montajı alanında deneyimli, Doğru akım, alternatif akım motorları üzerinde deneyimli, Bobin alanında deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( servis güzergahı; Dudullu, Sarıgazi, Kartal, Pendik, Kurtköy, Kaynarca ve Tuzla hattındadır. ) Bay, NOT: Çalışma sistemi vardiyalı değildir. " ELEKTRİK MONTAJ ELEMANI " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • İnşaat Mühendisi
  Shimizu Corporation
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmamız Japonya’nın en önde gelen proje ve inşaat firmalarındandır. Her türlü alt yapı ve üst yapı projelerinde büyük tecrübe sahibidir. İstanbul’da 2012 yılında ofis açmıştır.

  Aranan Nitelikler İnşaat Mühendisi olması Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun On yıl ve üzeri şantiye deneyimine sahip olması ve Maliyet hesabı ve bütçeleme bilgisinin olması İngilizce bilmesi (Yazışmaları ve gerektiğinde sözel anlatımları akıcı yapabilecek düzeyde) İnşaat Müh. Odasına kayıtlı Askerlik hizmetini tamamlamış Sorumlu olacağı konulardan şantiyenin iş akışı, metraj, keşif konularına hakim olması Yönetmelik, şartname ve ruhsat başvurusu gibi başvurulara hakim olması ve tecrübesi olması. Not: İngilizce CV göndermenizi rica ederiz.

 • İş Açıklaması İstanbul - Bakırköy şubemiz için SuperSlow Zone Eğitmeni olarak yetiştirilecekler gençler arıyoruz; SuperSlow Zone sertifikasıyla salonlarımızda yepyeni bir kariyer imkanı bulacak adayların, PREZANTABL, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, ENERJİK, POZİTİF, GÜLERYÜZLÜ, İKNA KABİLİYETİ, İŞ DİSİPLİNİ VE SORUMLULUK DUYGUSU YÜKSEK olmaları beklenmektedir. Sertifikalar yalnızca Türkiye'deki SuperSlow Zone'larda değil, Amerika'daki SuperSlow Zone'larda da geçerliliğe sahiptir. Merkezimizde üyelere SuperSlow Zone egzersiz yöntemini uygulamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Enerjisi, öz güveni ve iletişim becerileri ile SuperSlow Zone markasını en üst düzeyde temsil etmek, Yeni müşteri kazanımı sağlayarak, mevcut müşteri portföyünü koruyabilmek. Üyelik yenileme programını uygulamak. detaylı bilgi için www.superslowzoneturkey.com ve facebook sayfalarımızı ziyaret ediniz.

  Aranan Nitelikler Gerekli eğitimleri tamamlayarak, uluslararası geçerliliği olan IACET onaylı sertifika alabilecek dikkat ve çalışkanlığa sahip, Esnek / Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, Neşeli, dinamik, enerjik, pozitif, Askerlikle ilişiği bulunmayan (Bay adaylar için), Sigara kullanmayan Lise veya Üniversite mezunu

 • İş Açıklaması Şirketimiz Bünyesinde, Merkezimizde Muhasebe Departmanında Çalışmak Üzere,

  Aranan Nitelikler Universitelerin veya ticaret Liselerinin ilgili bölümlerinde mezun En fazla 3 yıllık muhasebe tecrübesi olan Dudullu Organize Bölgesi, Ümraniye, Çekmeköy, Sancaktepe civarında ikamet eden, Finans ve Muhasebe bölümlerine destek verecek Ehliyeti olan ve araç kullanabilen (Tercih sebebidir.) Bu kriterlere uymayan lütfen başvurmasın.

 • İş Açıklaması MAĞAZAMIZA GELEN MUŞTERİLERİMİZE CEP TELEFONU VE VODAFONE HİZMETLERİNİ SATIŞINI GERÇEKLEŞTİREBİLECEK *DENEYİMLİ SATIŞ TEMSİLCİLERİ( EN AZ 1 YIL GSM MAĞAZASI DENEYİMİ) *KASA SATIŞ ELAMANI *DENEYİMSİZ SATIŞ-KASA ELEMANI ARIYORUZ. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar 19-30 YAŞ ARALIĞI BAY , BAYAN ERKEK ADAYLAR DA ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ OLMAYAN AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN, GÜLERYÜZLÜ,İŞİNİ SEVEN ,ENERJİK

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Gsm tecrübesine sahip, Prezantabl, Düzgün diksiyon, net ve akıcı konuşma becerisine sahip, Bilgisayar kullanımına hakim, Avrupa yakasında ikamet eden, Ekip çalışmasına yatkın, POZİTİF çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Dünyanın lider operatörü Vodafone'un Türkiye kanalında Cep merkezleri olarak hizmet veren köklü firmalarından Atmaca İletişim San. Tic. Ltd. Şti. olarak aşağıdaki özelliklere sahip , Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Mağazanın ürün,hizmet,personel sorumluluğunu alacak , Vodafone ürün ve servislerine hakim Müşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden , MAĞAZA YÖNETİCİSİ VE MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Şişli Mecidiyeköy (Cevahir AVM Vodafone), Bakırköy ,Yeşilköy ve Bağcılar 'da bulunan mağazalarımızda görevlendirmek üzere; Mağ azacılık alanında en az 1 yıl yönetici pozisyonunda olmak üzere 4 yıl ve üzeri deneyime sahip , En az lise tercihen üniversite mezunu, Ekibini satış ve hizmet konularında destekleyecek ,motive edecek ,geliştirecek, POZİTİF :) Enerjisi yüksek, Kariyer hedefi olan Raporlama becerisi olan ,Ms ofis aktif kullanıcısı olan , Tercihen İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf olan , Esnek çalışma saatlerine vakıf , Dış görünüşüne özen gösteren , MAĞAZA YÖNETİCİSİ VE MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Firma Profili EUCHNER GmbH 1950 yılından itibaren otomasyon , makine emniyeti ve operatör arayüzleri konusunda üretim yapan dünya genelinde 27’den fazla ülkede satış ofisi ve distributörü bulunan , konusunda yenilikçi ürünleriyle öncü olan bir Alman firmasıdır. Dinamik, çalışkan, ikna kabiliyeti yüksek, motivasyonu yüksek, rekabeti seven , müşteri odaklı , kendini ve beraber çalıştığı ekibi geliştirmeyi hedefleyen satış mühendisi / satış sorumlusu olmak isteyen adayları ailemize katılmaya davet ediyoruz. İş tanımı ; *Sorumlu olacağı bölgede/bölgelerde düzenli olarak müşteri ziyaretleri yapmak *Müşteri ziyaretleri sırasında ürün demoları gerçekleştirmek. * Mevcut müşterilerle olan ilişkileri geliştirmek * Yeni müşteriler ve fırsatlar yaratmaktan sorumlu olmak * Sorumlu olduğu bölgenin/bölgelerin satış stratejilerini belirlemek * Fuar katılımlarında görev almak * Satış aktiviteleriyle ilgili haftalık olarak raporlama yapmak

  Aranan Nitelikler * Otomasyon ürünleri ile ilgili satış ve/veya kullanım tecrübesine sahip * Tercihen Makine Emniyeti konusunda konusunda bilgi sahibi * Aktif satış yapabilecek * Tercihen üniversite mezunu * Tercihen makina, mekatronik, kontrol mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği bölümlerinden birinden mezun * Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen * B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araba kullanabilen * Seyahat edebilen * Bursa ilinde ikamet eden * Askerlik görevini tamamlamış veya uzun süre tecilli * MS Ofis programlarını kullanabilen

 • Gayrimenkul Danışmanı
  Remax Vista
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması -Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında)satılık-kiralık portföy oluşturmak , - Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak, - Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, -Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek ,güncel olmak , - RE/MAX etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak.

  Aranan Nitelikler İnsan İlişkilerinde başarılı, 25 yaş ve üzeri İç motivasyonu yüksek ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler, İletişim becerileri yüksek , vizyon sahibi, gelişime açık ,dinamik, dış görünümüne önem veren , Satış ve pazarlama deneyimi olan veya ilgi duyan , Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen , Özgür bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak,kendi kişisel becerilerini en iyi şekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer alacak Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır.

 • Broker Asistanı
  Remax Vista
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması RE/MAX Vista, Pendik Kurtköy'de 10 yıla yakın süredir, 20 kişilik kadrosu ile gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren bir firmadır. Sektörün profesyonelleşmesi ve standartlarının yükseltilmesini kendisine misyon edinmiştir. Firmamıza, Yönetici (Broker) Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Sorumlulukları: Yönetici ile gayrimenkul danışmanları arasında iletişimi sağlamak Dosyalama ve evrak takibi yapmak Sosyal medya yönetimi, insan kaynakları gibi konularda destek vermek Gerektiğinde Broker'ı temsil etmek, belirlenen kural ve standartların uygulanmasına destek olmak Gerektiğinde ofise gelen telefon ve müşterilerin yönlendirmesinde ofis asistanımıza destek olmak

  Aranan Nitelikler Ön lisans ve üzeri eğitim derecesine sahip Yönetici asistanlığında en az 1 yıl tecrübeli MS Office programlarını ve sosyal medyayı iyi derecede kullanabilen Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip İletişim becerileri yüksek, sorumluluk sahibi Ofisin dışa açılan yüzü olarak her zaman olumlu, kibar ve güleryüzlü Haftada altı gün çalışabilecek Tercihen Kurtköy'de ikamet eden Tercihen 30 yaş üzeri Bayan

 • İş Açıklaması Kazakistan’da çeşitli sektörlerde uluslararası fuarlara katılım sağlayan şirketimize; projelerimizde görevlendirilmek üzere fuar satış sorumluları aranmaktadır.Projelerimizde görev alacak olan arkadaşlarımız sorumlu olacakları projelerin yurtdışı ve yurtiçinde tanıtılmasından, satışından ve operasyonundan sorumlu olacaklardır.

  Aranan Nitelikler Lise/kolej ve tercihen üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen(2. dil rusça tercih sebebidir) Seyahat engeli bulunmayan, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünebilen ve ekip çalışmasına kolay adapte olabilen, 22-28 yaş arası, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, dinamik ve prezantable, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ( Tercihen ), Avrupa yakasında ikamet eden,

 • İş Açıklaması Dünyanın önde gelen raf ve otomasyon sistemleri üreticilerinden olan firmamızın İstanbul Anadolu yakasında yer alan merkezinde, Satış departmanında görevlendirilmek üzere, Satış Mühendisleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Satış ve Pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi Mevcut Müşteri ilişkilerini sürdürecek ve yeni pazar / müşteri araştırması yapacak Projelerin her aşamasında aktif olarak görev yapacakTercihen raf ve depolama sistemleri konusunda deneyimli Tercihen üniversitelerin Makine, Endüstri veya Mekatronik mühendislik bölümleri mezunu MS Office programlarına hakim İngilizce bilen Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyabilen Askerlik hizmetini tamamlamış Anadolu Yakası'nda ikamet eden, 25 - 40 yaş aralığında.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?