İş İlanları

 • Sefam Turizm Catering

  Gıda Mühendisi (İstanbul Anadolu Yakası) Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında hizmet veren firmamıza ait yemek projemizde çalıştırılmak üzere Erkek Gıda mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda mühendisi mezunu olmak. İş ve iş disiplinine riayet eden. Takım çalışmasına yatkın. Deneyim sahibi İlgili sertifikalara sahip olmak. Askerliğini yapmış muaf yada tecilli olmak. İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. Erkek (Bay) olmak.

 • Atalar Giyim

  Airport AVM Satış Danışmanı Atalar Giyim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AİRPORT A.V.M.'deki satış mağazamız için "Satış Danışmanları" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Minimum lise mezunu, * Bayan, * 20-35 arası, * Mağazacılık deneyimi olan tercihen Bayan giyimi konusunda * Öğrenmeye açık, * Dinamik ve ekip ruhunu benimseyecek,iletişimi güçlü, * Avrupa yakasında ikamet eden,tercihen Bakırköy,Yenibosna civarı

 • Ejder Makina

  Fabrika Müdürü Ejder Makina

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN MÜHENDİSLİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, YÖNETİM KONUSUNDA EN AZ 4 YIL TECRÜBELİ, MAKİNE-METAL-OTOMOTİV SEKTÖRÜ TECRÜBELİ, FABRİKA İÇİNDE VE ÜRETİMDE GEREKEN TÜM PLANLAMAYI YAPABİLECEK, YÖNETİM,PLANLAMA,VERİ ANALİZİ,ÜRETİM KONULARINA HAKİM, İLERİ DÜZEYDE MS OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM, YENİLİKÇİ,ARAŞTIRMACI,ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN, BAY ADAYLARIN ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ OLMAYAN, B SINIFI EHLİYETİ OLUP,AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, FABRİKA MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR.

 • Saha

  Satış Destek Aktivitesi Saha

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Elektrik-elektronik sektöründe bir firma için, ANNELER GÜNÜ ÖZEL satış destek aktivitesinde bulunacak takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 yaşından gün almış, Genç, dinamik, Güleryüzlü,, Üniversite öğrencisi Part-time görev alacak bayan personel alınacaktır.

 • Ejder Makina

  Kalite Sorumlusu Ejder Makina

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ISO 9001:2008 Kalite Yönetim sistemine hakim, Dökümantasyonda deneyimli, Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Ms. Office Programlarına hakim, Erkek adayların askerlik ile ilişiği olmayan, İletişimi güçlü,çalışma disiplinine sahip, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, En az Lise Mezunu, Bay Bayan , Kalite Kontrol Sorumlusu aranmaktadır.

 • İntersport

  Vialand Satış Danışmanı İntersport

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fourlis Grup şirketi olan INTERSPORT Atletik, Yunanistan, Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’de toplam 75 mağazası ile global spor ürünleri marketinde 36 ülkede pazar lideri olan INTERSPORT International Corporation üyesidir. Halihazırda 21 mağazası ile Türkiye’de faaliyetine devam eden Intersport Atletik, Türkiye’deki operasyonunu genişletmeye devam ediyor. Vialand AVM mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip Satış Danışmanları arıyor. Kalite odaklı ve uzman müşteri hizmeti sunmak, Ürünlerin satışını gerçekleştirmek, Ürünleri mağazada satışa hazırlamak, İş alanını her zaman temiz ve düzenli tutmak, Mağazadaki ürün özelliklerini, kategorileri tanıyor olmak

  Aranan Nitelikler Satışa ilgi duyan, Sonuç odaklı, insiyatif alan, Sözlü iletişimi güçlü, İkna yeteneği olan, Motivasyonu yüksek, Genel görünümüne dikkat eden, En az lise mezunu, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen bir veya daha fazla spor alanında amatör veya profesyonel olarak yer alan, Tercihen benzer bir iş alanında deneyimli Şirket’in sundukları; Sürekli eğitim, Kişisel gelişim ve kariyer imkanı, Canlı ve zevkli bir iş ortamı

 • Paloma Hotels

  Depo Şefi / Depo Sorumlusu Paloma Hotels

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sentido Marina Suit Hotel olarak Kuşadası Merkez de bulunan Butik otelimizde görevlendirilmek üzere, "Depo Şefi" olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ambar/depoların malzeme teslim alma, sayım, yükleme ve raporlama konularında en az 5 yıl deneyimli, -Ürün,depolama ve depo kaydı tutma konusunda deneyimli, -Yoğun iş temposunda ve esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, -Konusunda deneyimli, -Ekip ve takım çalışmasını benimsemiş, -Bilgisayar kullanabilen, - B sınıfı ehliyet sahibi, -Ms Office Programlarını etkin olarak kullanabilen -En az lise mezunu, tercihen yüksek okul mezunu, Takım çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, pratik düşünebilen bir takım arkadaşına ihtiyaç duymaktayız. Lojman Temin edilecektir.

 • Atalar Giyim

  Profilo AVM Satış Danışmanı Atalar Giyim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması PROFİLO AVM'deki satış mağazamız için "Satış Danışmanları" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Minimum lise mezunu, * Bayan, * 20-35 arası, * Mağazacılık deneyimi olan tercihen Bayan giyimi konusunda * Öğrenmeye açık, * Dinamik ve ekip ruhunu benimseyecek,iletişimi güçlü, * Avrupa yakasında Mecidiyeköy ve civarında ikamet eden,

 • Aydın & Aydın Avukatlık Ortaklığı

  Hukuk Asistanı Aydın & Aydın Avukatlık Ortaklığı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hukuk büromuz da görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz. Dosyalara ilişkin evrakların sisteme girişi, Müvekkilden gelen taleplerin yerine getirilmesi, takibi ve bunların müvekkillere raporlanması, Yapılan işlerin departman yöneticisine raporlanması, Dosyalarla ilgili müvekkillerle görüşmeler yapılması , Dilekçe yazım işlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler • Adalet Meslek Yüksek Okul mezunu • Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, çalışkan ve bu konuda kendini geliştirebilecek • Planlama yeteneğine sahip, • Takım çalışmasına yatkın, dikkatli, detaycı ve takipçi • İş sorumluluğuna sahip, çözüm odaklı, • Ekip ruhu ve çalışmasına yatkın, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen • Bay - Bayan Çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Bina Mekanik Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN

  Aranan Nitelikler Minimum Meslek lisesi mezunu (sıhhi tesisat, tesisat teknolojisi bölümlerinden mezun) Alanında en az 3 yıl deneyimli, Yüksek katlı ve akıllı bina tecrübesi olan (plaza, AVM ,işletme vb.), 3'lü vardiya sisteminde çalışabilecek, Planlı bakım konusunda tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Levent lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak), Bay, "ELEKTRİK TEKNİSYENİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Bina Otomasyon Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN

  Aranan Nitelikler Yüksek katlı ve akıllı bina sistemlerinde görev almış, Isıtma-Soğutma sistemlerinin bilgisayar destekli kontrolü konusunda bilgi sahibi, Elektrik dağıtım ve transfer sistemlerinin bilgisayar destekli kontrolü konusunda bilgi sahibi, Yangın algılama ve ihbar sistemi ekipmanlarını tanıyan ve bilgisayar sistemi üzerinden izleme yapabilen, Yangın söndürme sistemlerini bilgisayar destekli izleme yapabilen, Bilgisayar temel ekipmanlarını tanıyan, 3'lü vardiya sistemine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Levent lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak), Bay, "OTOMASYON TEKNİSYENİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • 3af Grup Medikal

  İhale Departmanı ve Dökümantasyon Sorumlusu 3af Grup Medikal

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Medikal sektörde, tıbbı sarf malzeme ve cihazların satışı, ithalatı ve ihracatı alanında faaliyet gösteren şirketimizde ; İhale Sorumlusu olarak görevlendirmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Yurt genelinde, tüm hastaneler tarafından ilan edilen ihale ve alımları takip etmek, ihaleleri İhale Takip Sistemi’ne kayıt etmek ; İlgili birimlerle koordineli bir şekilde, ihale sürecini başından sonuna kadar yürütmek İhaleler ile ilgili şartname ve dökümanları temin etmek ; İhale teklif mektuplarını hazırlamak, sonucunu takip etmek, arşivlemek ve gerekli analizleri yapmak ; İhaleler ve sonuçları ile ilgili verileri toplayarak (açılan ihale, kazanılan/kaybedilen ihaleler, ihale fiyatları vs.) sisteme kayıt etmek ; Sözleşme evraklarını hazırlamak, sipariş takvimini ilgili departmana rapor etmek ; Kazanılan ihalelerin bakiye ve sevklerinin takibini yapmak ; İhale uygulamaları, ihale yasaları ve ihalelerle ilgili güncel yayınları takip etmek ; Firmanın ithalat ve satışı gerçekleştirdiği tüm ürünleri Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası’na kayıt ettirmek, bunun için gerekli dosyaları hazırlamak, mevcut UBB kayıtlarının güncellemelerini yapmak ; Firmanın kalite yönetim, kalite kontrol, dokümantasyon, belgelendirme vb. işlerini yürütmek ; ISO kalite yönetim süreçlerinin güncelliğini sağlamak ve şirketi ilgili denetimlere hazırlamak ; Şirketin sahip olduğu dokümantasyonun güncelliğini sağlamak ve takip etmek.

  Aranan Nitelikler • Tercihen Üniversite mezunu; • Kamu İhale Kanunu mevzuatlarına hâkim; • İhale süreci yönetimi, ihale dosyası hazırlama, teklif konularında asgari 2 yıl tecrübeli; • Tercihen, medikal ekipmanlar konusunda deneyim sahibi; • Medikal ekipmanlar ile ilgili teknik dokümanları takip edebilecek ve ihale uygunluklarını kontrol edebilecek becerisi olan; • MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen; • Güleryüzlü, insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, sözel ve yazılı ifade yeteneğine sahip • Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş; • Tercihen ingilizce bilen; • İş disiplini olan, sorumluluk sahibi, titiz • İstanbul Anadolu Yakasında İkamet eden • Bayan Eleman

 • Şentürkler Holding

  Aktif Satış Danışmanı Şentürkler Holding

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AKTİF SATIŞ YAPACAK GÜNLÜK ZİYARET PLANI OLUŞTURUP ZİYARETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK GÜNLÜK RAPORLAMA YAPACAK

  Aranan Nitelikler PRESENTABLE SONUÇ ODAKLI DİKSİYONU DÜZGÜN AKTİF SATIŞ DANIŞMANLARI ARIYORUZ.

 • Mono Mimarlık Ltd.Şti.

  Kesin Hesap Uzmanı Mono Mimarlık Ltd.Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yurtiçinde devam eden ve başlanacak olan anahtar teslimi tesislerin (konut, mağaza, iş merkezi, banka şubesi, otel, endüstriyel yapı vb.) inşaat uygulamaları süresince; İmalatların metrajını hesaplamak, projede olmayan imalatlar için ataşman hazırlamak, İdari ve taşeron hak ediş raporlarını kontrol etmek, ilgili birimlere aktarmak, Hak ediş, rölöve, ataşman, tutanak vb. gibi değerli evrakların bir kopyasını muhafaza etmek, Aylık faaliyet raporunu hazırlamak, Revize keşiflerini hazırlamak, Metraj ve hesap konularında bütçe çalışmalarına katılmak, gerekli kontrolleri yapmak, İhale hazırlığı sürecini yürütmek Gibi görevlerden sorumlu olacak "Kesin Hesap” grubumuz için, Kesin Hesap Uzmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, MS Office ve Auto CAD programlarını çok iyi derecede kullanan, Tercihen İngilizce bilen, En az 4 yıl ilgili alanda deneyimi olan (Tercihen nitelikli inşaat projelerinde çalışmış olmak), Teknik ofis konusunda tecrübeli, Keşif, ihale hazırlığı ve hak ediş alanlarında çalışmış, Takım çalışmasına yatkın, koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatleri konusunda uyumlu, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Tercihen 30-40 yaş aralığında olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Aycan Bobinaj

  Ön Muhasebe Elemanı Aycan Bobinaj

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün Öncü firmalarından AYCAN BOBİNAJ A.Ş Şirketinde görevlendirmek üzere Erkek "Ön Muhasebe Elemanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ön muhasebe bilgisine vakıf, LKS Programına iyi derecede bilen, Word Excel programlarına hakım, İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış, Anadolu Yakası'nda Pendik civarında ikamet eden, Bay çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • 3af Grup Medikal

  Tekniker ve Klinik Destek Personeli 3af Grup Medikal

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumluluğu altında olan kişinin, görevi gereği verdiği tüm talimatları yerine getirmek Kullanılacak cihaz ve malzemelerde doktorlara teknik desteği sağlamak, vakalara eşlik etmek Pazardaki gelişmeleri , müşteri ihtiyaçlarını, satış bilgilerini ve sipariş değişikliklerini en etkin ve hızlı biçimde anında ilgili bölüm sorumlusuna bildirmek, Kullandırılan cihaz ve sarf malzemelerle ilgili faturalandırma işlemlerinde sorumlu müdürüne ve ilgili birimlere (Bölüm Asistanı, Fatura Departmanı) ulaştırmak,sonrasında ki takibini yapmak, Bölüm müdürü tarafından görevlendirildiği taktirde,kongre,demo,eğitim semineri ve benzeri etkinliklere katılma, Ürün hataları ile ilgili yapılan tüm bildirimlerin takip etmek ve bilgilendirme yapmak, Müşteri ürünle ilgili tüm istek ve şikayetlerini, prosedüre göre ilgili bölüm ve kişilere bildirmek ve süreci tamamen takip ederek tebliğ edilen görevleri yerine getirmek

  Aranan Nitelikler İlgili Meslek Yüksek Okul veya Üniversitelerinden Mezunu olmak (Biyoloji, Biomedikal, veya teknik birimler.) Adaylar için askerliğini yapmış olmak, Yurtdışı seyahat engeli olmaması, Orta seviyede İngilizce konuşmak ve yazmak, Ameliyathane ortamında çalışabilmek, Sağlık çalışanları ile iyi iletişim kurabilmek, Olumlu, proaktif, disiplinli ve özverili bir tutum ile çalışabilmek, Bilgisayar ve ofis yazılımlarına tamamen hakim olmak, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerine sahip olmak, B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve seyahat engeli olmaması, Medikal cihaz teknolojisi ve onarım,bakım konularına ilgili olmak, Esnek çalışma saatlerine uyabilicek, Bay Eleman alınacaktır. Tercih Sebebi Olan Ek Özellikler: Biomedikal teknikeri olmak Daha önce ameliyathane ortamında çalışmış olmak, Medikal sektörde iş deneyimi sahibi olmak, Hastane işlem süreçleri konusunda bilgi sahibi olmak

 • Btm Bilinçli Tüketici Mağazaları

  Kargo Takip Elemanı Btm Bilinçli Tüketici Mağazaları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın e-ticaret departmanı dahilinde, müşteriden gelen siparişlerin, hazırlanması, kargoya teslim edilmesi, gönderilen ürünün müşteri ile buluşması aşamasına kadar takibini yapacak, kargo hazırlama ve takip elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Genç, dinamik, kendine güvenen Problemleri hızlı çözebilecek yapıya sahip Analitik düşünen Ayrıntılara dikkat edip hızlı karar verebilen İletişim kabiliyeti yüksek Office programlarını etkin kullanabilen Bağcılar ve çevresinde oturan

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Bina Elektrik Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN Bakım ve günlük programa uygun olarak sistemdeki makinelerin periyodik kontrollerini yapacak. Çıkan arızalara ilk müdahaleyi gerçekleştirecek Arızanın çözülmesini sağlayacak ve iyileştirme çalışmalarında bulunacak.

  Aranan Nitelikler Minimum Meslek lisesi mezunu (Elektrik veya Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun), Alanında en az 3 yıl deneyimli, Yüksek katlı ve akıllı bina tecrübesi olan (plaza, AVM ,işletme vb.), 3'lü vardiya sisteminde çalışabilecek, Planlı bakım konusunda tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Levent lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak), Bay, "ELEKTRİK TEKNİSYENİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Saha

  Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi Saha

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ajans yönetimi, araştırma, analiz ve strateji geliştirme konularında tecrübeli, En az 2 yıl ajans deneyimine sahip Planlama, analiz etme, pazarlama deneyimine sahip, Vizyoner ve yaratıcı kimliğini kullanarak markayı yönetirken, şirketin deneyimlerine ve kültürüne aynı hızda adapte olabilecek, Sözlü, yazılı iletişim, planlama, organizasyon ve sunuş becerileri gelişmiş, Satış odaklı düşünen, yeni satış stratejileri oluşturma konusunda tecrübe sahibi, Raporlama ve sunum tekniklerine hakim Müşterilerin dilinden anlayıp, ihtiyaçlarına cevap verebilecek, Aktif araç kullanabilen

  Aranan Nitelikler Hedef müşterileri tespit etmek, müşteri ile gerekli profesyonel ilişkiyi telefon, toplantılarla kurmak, geliştirmek ve satış sürecini yönetmek ve satış potansiyeli yaratmak Satış kanalları geliştirmek Sektör dinamiklerini takip edip, şirket satış hedefleri doğrultusunda kendisine verilen hedeflere ulaşmak Sorumlu olunan mevcut müşterilere ziyaret, tanıtım ve aktiviteler yapmak, Ürün tekliflerinin hazırlanması, sözleşmelerin imzalanması sürecini yöneterek satışın gerçekleştirilmesinde aktif rol oynamak, gelişmeyi kendine ilke edinmek ve firmamıza maksimum düzeyde katkı sağlayacak uzun soluklu işbirliğine hazır olmak Gerektiğinde çalışmaları ile ilgili raporlama ve sunum yapmak

 • Lds Lodos Teknik

  İnsan Kaynakları ve İdari İşler Uzman Yardımcısı Lds Lodos Teknik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan CMS Grubu’nun Lodos Teknik A.Ş. firmasında görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde ‘İnsan Kaynakları ve İdari İşler Uzman Yardımcısı’ aranmaktadır. Temizlik, güvenlik, yemekhane, servis gibi tesisle ilgili idari işler süreçlerinden sorumlu olmak, İnsan Kaynakları uygulamaları çerçevesinde evrakların günlük puantaj sistemine girişini yapmak, İdari İşler maliyetlerini takip etmek ve raporlamak, İş güvenliği ve işçi sağlığı konularında yasal mevzuata uygun tesis içindeki uygulamalara destek vermek, Dokümanların, evrakların kontrolünü yapmak ve dosyalanmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl İnsan Kaynakları ve İdari İşler alanında iş tecrübesi olan, İş Kanunu ve SSK mevzuatına hakim, 25-35 yaş aralığında olan, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlı, güvenilir, analitik yönü kuvvetli ve proaktif olan, Ekip çalışmasına yatkın, Temsil yeteneğine sahip olan, İyi bir raporlama tekniğine ve dosyalama sistemine sahip olan.

 • Ardes Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

  Mali İşler Sorumlusu Ardes Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Şirket Muhasebesi ve Maliyet Muhasebesi (cost control ) konusuna hakim, Üniversitelerin Maliye, Bilgisayarlı Muhasebe ve ilgili bölümlerinden mezun Maliyet Muhasebesi, Resmi Muhasebe ve Finans alanında tercihen 5 yıl deneyimli, Gıda sektöründe reçetesel sistemde çalışmış; cost control deneyimi yüksek ( önemli tercih sebebidir ) Satın alma faaliyetini yürütecek İyi derecede MS Office ve Muhasebe programı kullanabilen Tercihen SMMM belgesi olan, Tekdüzen hesap planı, vergi konusunda bilgi sahibi, Satış programlarına vakıf Mali mevzuat ve uygulamalara hakim, Bütçe ve Finansal raporlamalar konusunda stratejik ve yön verme konusunda uzman, Takip, kontrol ve sonuçlandırma noktalarında tam sorumluluk sahibi, Nakit ve nakit akışı yönetimi, Risk Yönetimi İşletme sermayesi yönetimi, Bilanço Analizi ve bilgilerin raporlanması konularında deneyim sahibi, Planlı, programlı, disiplinli çalışan Cari Hesap, Çek Takibi, Fatura Mutabıkları konusunda deneyimli, Şirket, Bankalar gibi dış ilişkilerin yönetiminde tecrübeli, Organizasyon ve iş takibi yetkinliği olan B Sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, “ Mali İşler Sorumlusu ” arıyoruz.

 • Goldenhorn Turizm İnşaat

  Misafir İlişkileri Görevlisi Goldenhorn Turizm İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Golden Horn Hotel Tarihi Yarımada içerisinde, Boğazın eşsiz manzarasına sahip özel konaklama tesisimiz sirkeci bölgesinin merkezinde bulunmaktadır. Iddamız bütün misafirlere en iyi konaklama hizmetini sunmak ve ailesel bütünlük içerisinde saygın bir çalışma standartları yaratmaktır. Sizler eğer yenilikçi yaklaşımlarla Golden Horn Hotels ailesine katılmak, hem kendinize bir şeyler katmak, hemde bütün içinde yenilik yaratmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu, tercihen üniversitelerin turizm otelcilik bölümlerinden mezun veya mesleki eğitim sertifikasına sahip, Minimum 2 yıl Misafir İlişkileri Görevlisi veya Resepsiyonist olarak çalışmış, iyi derecede İngilizce bilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uygun, vardiyalı sistemde çalışabilecek, Satış ve ikna yeteneği olan, Güleryüzlü, Dış görünümüne özen gösteren, prezentabl, İletişimi güçlü, dikkatli, stres altında çalışma becerisi olan, İşinde özverili çalışabilen, organizasyon ve satış becerisi olan, Analitik düşünebilen, Disiplinli çalışma isteği ve düşüncesinde olan, Kurumumuzda uzun süreli çalışacak, Bayan - Bay

 • Lds Lodos Teknik

  Genel Müdür Asistanı Lds Lodos Teknik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan CMS Grubu’nun Lodos Teknik A.Ş. firmasında görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Genel Müdür Asistanı' aranmaktadır. İş sonuçlarını takip etmek ve yöneticisine veri analizi yaparak raporlamak, Toplantıları organize etmek, notlarını tutmak, yayınlamak ve sonuçlarını takip etmek, Seyahat organizasyonlarını düzenlemek, Güncel yazışmaları yapmak, Yöneticisine ve diğer çalışanlara gerekli bilgilendirme yapmak, Dokümanların, evrakların kontrolünü yapmak ve dosyalanmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun, En az 2 yıl iş tecrübesi olan, 25-35 yaş aralığında olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlı, güvenilir, soğukkanlı ve proaktif olan, İyi bir gözlemci ve dinleyici olan, Ekip çalışmasına yatkın, İnisiyatif kullanabilen, Değişen önceliklerle baş edebilmek için yeterli esnekliği gösterebilen, Dakik ve gelişime açık olan, Stres ve zamansızlıkla başa çıkabilen, Sözlü ve yazılı iletişim tekniği gelişmiş, raporlama ve dosyalama konusunda uzman olan.

 • Damla İnsan Kaynakları

  Eyüp'te Yatılı Çalışabilecek Ev Öğretmeni Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Eyüp'te ikamet eden ailemiz için, Referanslı ev öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Çocuk Gelişimi Bölümleri, Eğitim Fakültesi Bölümleri veya Psikoloji Bölümlerinin herhangi birinden mezun olan, Güvenilir, Disiplinli, Güler yüzlü, İletişimi kuvvetli, Sigara kullanmayan, Evdeki 8 ve 13 yaşlarındaki iki kız çocuğun dersleriyle ilgilenebilecek ve çocukların günlük programlarını düzenleyebilecek, 27-45 yaşları arasında olan, Haftanın 6 günü yatılı olarak, 3000-5000 TL ücret aralığında + sigorta ile çalışabilecek, Bayan

 • Cms Jant ve Makine

  Proje Lideri Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Ürün Geliştirme Departmanında değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde 'Proje Mühendisi / Proje Lideri' aranmaktadır. Nominasyon aşamasından seri üretim onayına kadar olan ürün gerçekleştirme/devreye alma sürecine ait proje planlarını oluşturmak ve süreç boyunca proje ekibine liderlik etmek. Ürün geliştirme aşamasında ilgili CAD/CAE/Fizibilite/FMEA çalışmalarını yürütmek. PPAP dökümantasyonunun hazırlanması ve müşteriye sunulmasını sağlamak. Proje ekibi üyeleri arasındaki koordinasyonu sağlamak. Teknik anlamda müşteri yönetimini gerçekleştirmek ve müşteri ile proje ekibi arasındaki iletişim ve koordinasyonu sağlamak. Yaşam döngüsü boyunca ürünün proje sorumluluğunu taşımak ve gerekli durumlarda mühendislik değişikliği sürecini yönetmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, 24-32 yaş arası, Otomotiv sektöründe minimum 2 yıl ürün geliştirme ve/veya proje yönetimi tecrübesine sahip, İleri derecede İngilizce ve Fransızca bilen, ISO-TS 16949 kalite sistemi, FMEA, PPAP, ANPQP gibi ürün gerçekleştirme/devreye alma konularında bilgi ve tecrübe sahibi, CATIA,UG vb. CAD programları kullanımında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen AnSYS, Abaqus, vb. CAE programları kullanımında bilgi ve tecrübe sahibi, Problem çözme teknikleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Planlama, önceliklendirme, organizasyon ve iletişim yeteneklerine sahip, Takım çalışmasına ve farklı kültürlerle çalışmaya yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Hatemoğlu

  Üniversite Stajyeri Hatemoğlu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Müdürlüğümüzde, yaz döneminde görevlendirilmek üzere ‘‘Üniversite Stajyeri’’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Lisans ya da önlisans üniversite öğrencisi, eğitimi devam eden · Staj yükümlülüğü bulunan · İletişim becerisi gelişmiş · Aktif, dinamik bir yapıda çalışabilecek - İnsan Kaynakları - Satış Pazarlama - Finans - Tasarım departmanları için stajyer alımı gerçekleştirilecektir.

 • Sports International

  Fıtness Eğitmeni (İzmir) Sports International

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesise gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Üyelik yenileme programını uygulamak, Üyelerin tüm faaliyetlere katılımlarını sağlamak için gerekli sorumlulukları yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler İZMİR MAVİŞEHİR Tesisimizde görevlendirilmek üzere; - BESYO öğrencisi/mezunu* - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Part-time, - Karşıyaka'da ikamet eden, - 18-30 yaşları arasında bay/bayan, 'Fitness Eğitmeni' alınacaktır. *Antrenörlük Belgesi olanlar tercih sebebidir.

 • Saha

  Tasarımcı Grafiker Saha

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız İzmir ofisinde görev almak üzere "tasarımcı grafiker" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Roland lef 12 UV makine kullanabilecek -corel programına hakim -yazılımcı ve grafiker -Diksiyonu Düzgün/iletişim becerileri yüksek -seyahat engeli olmayan -Askerliğini tamamlamış -Erkek aday Yaş alalığı25-35

 • Ardes Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

  İşletme Yöneticisi Ardes Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Çeşitli yiyecek-içecek işletmelerinin bulunduğu Sosyal Tesisimize; Ön Lisans veya Lisans Mezunu, Tercihen üniversitelerin işletme, turizm otelcilik, konaklama işletmeciliği bölümlerinden mezun, Otel ve konaklama tesisleri, restoran işletmeciliği alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyime sahip, Sosyal Tesis operasyonel işletiminden sorumlu olacak, İdari ve mali işleri yürütecek, Gıda güvenliği ve hijyen mevzuatına hakim, Üretim Maliyet kontrolü ve stok yönetimi bilgisine sahip, Maliyet-satış-analiz raporlama konusunda tecrübeli, Personel yönetimine hakim, Planlama, koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Organizasyon ve iş takip yeteneği gelişmiş, Ekip motivasyonunu sağlayabilecek, Çözüm odaklı çalışabilen, Müşteri memnuniyeti konusunda titiz, Temsil yeteneğine sahip, Tempolu ve esnek saatlerde çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Tercihen AVM çalışma tecrübesine sahip ve İngilizce bilen, MS Office Programlarını etkin derecede kullanabilen “ Sosyal Tesis İşletme Yöneticisi ” arıyoruz.

 • Cms Jant ve Makine

  Muhasebe Uzmanı Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupanın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Mali İşler Departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Muhasebe Uzmanı' aranmaktadır. Muhasebe kayıt işlerini mevzuat ve usullere uygun olarak yapmak, Sabit kıymet / amortisman hakkında bilgi sahibi, Yatırım teşvik işlemlerin takibinin yapılması, Aylık vergi beyannamelerinin hazırlanması , Geçici Vergi, Kurumlar vergisi beyannamelerinin hazırlanması IFRS raporlama Dönem sonlarında söz konusu işlemlere ilişkin rapor ve analizleri yapmak Bağımsız denetim ve tam tastik çalışmalarına destek olunması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 3 yıllık deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Vergi Mevzuatına Hakim, IFRS raporlama bilgisi olan, Tercihen SAP bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Finansal ve analitik düşünce yeteneği gelişmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Saha

  Junior Grafiker Saha

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ajansımız bünyesinde görev almak üzere, Kurum içerisinde ihtiyaç duyulan tasarımları yapacak, bu tasarımların baskı sürecini takip edecek, Hızlı fikirler üretip uygulama, kendini geliştirme, mesleğiyle ve kurumla ilgili yenilikleri takip etme yeteneğine sahip "junior grafik tasarımcı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kreatif yönü kuvvetli, Verilen brief doğrultusunda hızlı ve dikkatli çalışabilen, Photoshop, 3D MAX , RHINO programlarına hakim, Şişli - Gayrettepe'ye ulaşım zorluğu bulunmayan, Deneyimsiz olsa dahi dinamik ve kendini geliştirmiş adaylar dikkate alınacaktır. Çalışma saatleri: Haftaiçi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 13:00

 • Cms Jant ve Makine

  İş Etüdü Mühendisi Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Planlama Lojistik Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'İş Etüdü Mühendisi' aranmaktadır. Üretim ve üretime destek alanlarda "İş Etüdü çalışmaları ve Süreç Geliştirme Projelerinde" görev almak, Yalın 6 Sigma Proje ve çalışmalarına katılmış veya bilgi sahibi Yalın Üretim Tekniklerindeki bilgilerle ( SMED, Kaizen, Poke Yoke, Jideko, Kanban, Kaizen) Değer Akış Haritalandırma Faaliyetlerine katılmak Simulasyon Programları ile Tesis Planlama, kapasite, yatırım çalışmaları fizibilitesi, Sistemde İş Planlarının Güncellenmesi, Verimlilik, üretkenlik, etkinlik gibi Kritik Performans Göstergeleri raporlamaları Üretim planlama/programlama faaliyetlerinde görev almak, Diğer Endüstri mühendisliği çalışmalarını yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, İş Etüdü, Simulasyon, Ergonomi ve Yalın Üretim Teknikleri konularında en az 3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce ve 2. dil olarak tercihen Almanca bilen, İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgisine sahip, REFA Temel Düzey İş Organizasyonu-İş Sistemi ve Süreç Düzenleme’’ eğitimi almış veya bilgi sahibi MS Office, SAP, AutoCad, Simulasyon Programları Bilgisi ( Arena& Flexsim,..) Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İletişim yeteneği ve beşeri ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına tam uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Cms Jant ve Makine

  Üretim Metod Mühendisi Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Talaşlı İmalat Bölümü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Üretim Metod Mühendisi' aranmaktadır. Yeni ürün devreye alma sürecinde prosesin liderliğini yapmak, Mevcut ürünlerin verimini ve kalitesini arttırıcı projeler geliştirmek, Proseslerde standartlaştırma çalışmalarında bulunmak, Tezgah verimliliği arttırıcı çalışmalarda bulunmak, İşleme teknolojileri üzerinde çalışarak, çevrim süresi iyileştirilmesi çalışmalarına katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe, CNC tezgahlarda, talaşlı imalat konularında tecrübeli, Otomotiv sektöründeki kalite standartları konusunda bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, İyi derecede CAD/CAM tasarım programı ya da programları kullanabilen, İnsan ilişkileri ve müzakere becerileri güçlü, analitik düşünebilen ve çözüm üretici olan Takım çalışmasına tam uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Cms Jant ve Makine

  Yeni Ürün Devreye Alma Mühendisi Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye’nin en büyüğü ve Avrupa’nın en büyüklerinden birisi olan Grubumuzun Ürün Gerçekleştirme Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde 'Yeni Ürün Devreye Alma Mühendisi' aranmaktadır. Yeni ürün ve yeni kalıp tasarımlarında aktif rol alarak, yeni ürünlerin doğrulanması, imalat proseslerinde iyileştirme ve verimlilik arttırma çalışmalarında görev almak, Yeni ürün devreye alma sürecinde ürün ve kalıp tasarımlarına üretilebilirlik ve verimlilik açılarından katkıda bulunmak, Yeni ürünleri iç ve dış müşteri onaylarını alacak şekilde üretmek, Yeni ürünlerin önseri üretimlerini metod şefleriyle birlikte yapmak, Yeni ürün süreçlerindeki problemlere analiz, raporlama, çözümlerinde öneri sunma ve uygulamalarını takip edip geliştirme sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine veya Malzeme / Metalürji Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen alüminyum alaşım ve döküm konusunda en az 2 yıl deneyimli, üretim saha tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce / Almanca bilen, Tercihen yüksek lisans yapmış, 6 Sigma uygulamalarına hakim, Minitab vb. istatistik programlarını kullanabilen, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen döküm simülasyonu konusunda bilgisi olan, Temel seviyede CAD / CAE / CAM bilgisi olan, Yaratıcı, analitik düşünen, sonuç ve çözüm odaklı, Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İletişim yeteneği ve beşeri ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına tam uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • My Staff İnsan Kaynakları

  İnsan Kaynakları Stajyeri My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MyStaff - MTG İnsan Kaynakları ve Org. Hizmetleri Deneyimli ,dinamik ve genç kadrosuyla İstanbul içi ve İstanbul dışı Ulusal ve Uluslararası Kongre-İncentive-Ürün lansmanı-Devlet toplantıları-Basın topları ve bir çok elit organizasyonda personel tedariğini sağlamakta olan sektörünün öncü İnsan Kaynakları firmasıdır. Bünyemizde İnsan Kaynakları departmanına destek verebilecek stajyer arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan, 18 ile 24 yaş aralığında, MS Office programlarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişim yönü güçlü,takım çalışmasına yatkın, Takipçi ve sonuç odaklı, Sorumluluk sahibi olan ve inisiyatif alabilen Veri girişi yapabilecek 'stajyer' bay&bayan

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Mağaza Satış Danışmanı Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Afyon

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Optik Perakende/Mağazacılık alanında faaliyet gösteren müşterimizin İstanbul Anadolu/Avrupa yakası ve Afyon'da yer alan mağazalarında görev alacak, " MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI " aramaktayız. Müşterileri güleryüzle karşılayacak, Ürünler hakkında doğru bilgileri vererek satış gerçekleştirecek, Müşterilere ihtiyaç duydukları tüm konularda yardımcı olacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Minimum 1 yıl perakende deneyimi olan İkna ve iletişim gücü yüksek Problem çözme kabiliyetine sahip, takım çalışmasına yatkın Müşteri odaklı, prezentabl Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 19-24 yaşları arasında

 • Cms Jant ve Makine

  Metod Uzman Yardımcısı / Uzmanı Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden olan şirketimizin Dökümhane Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;'METOD UZMAN YARDIMCISI/UZMANI ' aranmaktadır. Mevcut proses verimliliğini ve ürün kalitesini artırıcı projeler geliştirmek, Üretim planlarının gerçekleştirilmesini sağlamak, Proseslerde standartlaştırma çalışmalarına liderlik yapmak, Operatörlerin teknik eğitim ihtiyaçlarını belirlemek ve planlamak, Yeni yatırımlarda şartnamenin hazırlanmasından sipariş aşamasına kadar olan süreçten sorumlu olmak, Ürün ve Proses FMEA çalışmalarına katılmak, 5S ve TPM çalışmalarına destek vermek, Deneme, Numune ve Ön seri çalışmalarını gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Otomotiv sektörü Kalite Yönetim sistemleri bilgisine sahip, Alüminyum alaşım ve döküm konularında tecrübeli, Yalın üretim teknikleri konusunda tecrübeli Alüminyum ısıl işlem bilgisine sahip , Kalıp imalat, bakım, ısıl işlem bilgisine sahip, Takım liderliği becerileri gelişmiş, İnsan ilişkileri ve müzakere becerileri güçlü, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına tam uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Ayakkabı Dünyası

  Kasiyer - Forum İstanbul Ayakkabı Dünyası

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası, Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'nde çalışmak üzere "Kasiyer" arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılıkta kasiyer olarak deneyimli (tercih nedenidir), Rakamlarla çalışmayı seven ve işlemlerde dikkatli, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmalarına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Müşteri odaklı, Güleryüzlü ve dinamik, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). Not : Yukarıda belirtilen niteliklere uygun olan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Bayan Miço Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ~~ÇEŞME DEKİ TEKNE DE GÖREV YAPACAK ; LİSE MEZUNU, YEME-İÇME ,İKRAM, AĞIRLAMA KONUSUNDA YETENEKLİ TEMİZLİK İŞLERİNİ GÖREBİLECEK, ÇEŞME İLÇESİNDE İKAMET EDEN SEYAHAT ENGELİ OLAMAYAN YATILI KALABİLECEK OLAN TEKNE VE/VEYA TURİZM SEKTÖRÜNDE 3 YIL DENEYİMLİ 25 - 35 YAŞ ARASI

  Aranan Nitelikler

 • Gebe

  İstanbul - Buyaka - Mağaza Müdürü Gebe

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hamile Modasının Tüm Dünyadaki etkin markası GeBe'nin İSTANBUL BUYAKA AVM'de Mağazasında görevlendirilmek üzere ; Mağazacılığı kendisi için kariyer edinmiş, sürekli eğitime ve yeniliğe açık, ürün detay bilgilerini müşteriye aktaracak, diksiyonu düzgün ve satış yapmaktan keyif alan, dinamik Bayan Mağaza Müdürü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler BUYAKA mağazamızda görevlendirmek üzere; BUYAKA AVM En az Lise Mezunu, Mağazacılık alanında minimum 4 yıl yöneticilik deneyimi olan, Modayı yakından takip eden ve görünümününe önem veren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek, güleryüzlü, Ekip çalışmalarında başarılı, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, BAYAN MAĞAZA MÜDÜRÜ ARIYORUZ www.gebe.com.tr www.e-gebe.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Otomotiv Elektrik ve Mekanik Üretim İşçileri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SANAYİ SEKTÖRÜNÜN LİDERİ VE ÖNCÜSÜ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN KENDİ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; Otomotiv elektrik, mekanik ve / veya motor işlemlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ve / veya Önlisans eğitimi veren okulların Metal İşleri, Elektrik, Torna Tesviye, Motor ve Makine bölümlerinde mezun, 22 - 30 yaşları aralığında, Tercihen konusunda ve / veya alanında Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi yada Türkiye İş Kurumu tarafından düzenlenmiş işgücü yetiştirme kurslarına katılmış olan, Otomotiv sektöründe elektrik, mekanik ve / veya motor alanında 3 yıl deneyimli, İstanbul Anadolu / Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Not: Vardiya yoktur. Çalışma yeri Çayırova/ Kocaeli olacaktır. ( İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası-Okmeydanı'na kadar geniş servis ağı bulunmaktadır.) " ELEKTRİK, MEKANİK, MOTOR ÜRETİM İŞÇİLERİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Otomotiv Üretim İşçileri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SANAYİ SEKTÖRÜNÜN LİDERİ VE ÖNCÜSÜ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN KENDİ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; Otomotiv kaynak ve / veya otomotiv boya işlemlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ve / veya Önlisans eğitimi veren okulların Metal İşleri, Elektrik, Torna Tesviye, Motor ve Makine bölümlerinde mezun, 22 - 30 yaşları aralığında, Tercihen konusunda ve / veya alanında Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi yada Türkiye İş Kurumu tarafından düzenlenmiş işgücü yetiştirme kurslarına katılmış olan, Otomotiv sektöründe kaynak ve boya alanında 3 yıl deneyimli, İstanbul Anadolu / Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Not: Vardiya yoktur. Çalışma yeri Çayırova/ Kocaeli olacaktır. ( İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası-Okmeydanı'na kadar geniş servis ağı bulunmaktadır.) " KAYNAK VE OTO BOYACISI ÜRETİM İŞÇİLERİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Cms Jant ve Makine

  Ar-Ge Mühendisi Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden olan Grubumuzun, Arge Merkezinde görevlendirilmek üzere 'Arge Mühendisi' aranmaktadır. Yeni alaşım geliştirme AR&GE projelerinde görev alarak, yeni nesil malzeme kompozisyonlarının oluşturulması ve deneysel çalışmaların yapılması, Yeni alaşımlar için malzeme testlerinin belirlenmesi ve takip edilmesi Farklı imalat yöntemleri projelerinde görev alma, iyileştirme ve verimlilik artırma çalışmaları yapmak TEYDEB ve SanTez projeleri hazırlama AR&GE projelerinde istatistiksel analiz, raporlama ve problemlerin çözümlerinde öneri sunma

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun tercihen doktora veya yüksek lisans yapmış İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen Alüminyum ve alaşımlar konusunda bilgi sahibi Sonlu Elemanlar Analizleri konusunda yetkin, CFD Analizleri üzerine çalışmış Tercihen TEYDEB Proje Yürütücülüğü yapmış, SanTez proje ekibinde yer almış Tercihen CAD bilgisine sahip, tercihen Minitab bilen Tercihen programlama bilgisi olan Tercihen döküm teknolojileri ile ilgili bilgi sahibi MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen Yaratıcı, analitik düşünen, sonuç odaklı Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Firma Adı Gizli

  Motokurye Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde evrak taşıma işlemlerini gerçekleştirmek üzere MOTOKURYE arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler *Referans verebilecek, * En az 5 yıllık motor ehliyetine sahip ve aktif motor kullanabilen, * En az Lise mezunu, *35 yaşını aşmamış, *Askerlikle ilişiği bulunmayan, *Ekip çalışmasında başarılı, *Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, *Yenibosna bölgesine ulaşım sorunu olmayan, * BAY, çalışma arkadaşı arayışı arıyoruz.

 • Hummel

  Satış Danışmanı (Samsun) Hummel

  Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazasının belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunmak Müşterisine ürün hakkında bilgi vermek Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunmak Stok ve depo kontrollerini sağlıklı yürütmek Ürün teşhiri ve reyon düzeni uygulamalarının gerçekleştirmek Mağaza satış performansını arttırmak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli veya kariyerine bu alanda devam etmek isteyen Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı Dış görünümüne önem veren Müşteri ilişkilerinde başarılı MS Office programlarını etkin kullanabilen Samsun Hummel mağazasında görevlendirmek üzere Bay/Bayan satış danışmanı aranmaktadır.

 • Eriş İnşaat

  Şantiye Şefi Eriş İnşaat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler · Üstyapı projelerinde en az 5 yıllık deneyime sahip, · Alt yüklenicileri organize edecek, imalatların projeye ve iş programına uygun şekilde yapımını denetleyecek, · İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemleri konusunda bilgili ve özenli, · Tercihen İş güvenliği uzmanlığı belge sahibi olan, · Mesleki bilgisayar programlarını etkin olarak kullanabilen, · Bağlı çalışılan idarelerle ilişkileri yönetebilecek ve günlük raporlama yapabilecek, · İşlerin zamanında ve kaliteli şekilde yapılmasını sağlayacak, · Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, · İstanbul ikamet eden veya ulaşım engeli bulunmayan · B sınıfı sürücü belgesine sahip, İstanbul Rumeli yakası şantiyelerimiz de çalışmak üzere saha mühendisi ve saha mimarı aramaktayız.

 • Defacto

  Erzurum Müşteri Danışmanı - Full Time Defacto

  Erzurum

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetin artırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

 • Firma Adı Gizli

  1200tl. Net Maaş + Günlük 300tl.Prim+ Sgk Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İDDİA EDİYORUZ, BİZ BİR İLKİZ... Bu nedenle de çalışanlarımıza Türkiye'nin en yüksek PRİMİNİ veren şirketlerden biriyiz… 1200TL Net Maaş +Yüksek Prim+Sgk Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları ile, Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, satış gerçekleştirebilecek; operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak, GÜNLÜK PRİM SİSTEMİYLE, YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sıfırdan satış yapmak istemiyorum, müşteriler beni arasın diyorsanız, İş yaşamına ilk adımı atıp, kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız, Satış benim işim deyip bu konuda kendinize inanıyorsanız, Çevremde iş arayan arkadaşlarım var, onlarla beraber aynı ortamda çalışmak istiyorum diyorsanız, İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışmak motivasyonumu yüksek tutuyor diyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. İşyerimiz; 4. Levent Metro durağı yakınındadır. Servis imkanımız yoktur.

 • Cms Jant ve Makine

  Talaşlı İmalat Operatörleri Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Pınarbaşı, Çiğli ve Serbest Bölge'deki fabrikalarında değerlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'TALAŞLI İMALAT OPERATÖRLERİ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Liselerinin Torna Tesviye, Kalıp, Makine Model, Motor ve Cnc bölümlerinden mezun Tercihen Cnc Programlama deneyimi olan, Yüksek kalite standartlarında ve vardiyalı düzende çalışabilecek, Öğrenmeye istekli, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Fabrikalarımıza yapılan elden başvurular da değerlendirilmeye alınacaktır.

 • Cms Jant ve Makine

  Sipariş ve Lojistik Uzmanı Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa' nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Planlama Departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Sipariş ve Lojistik Uzmanı' aranmaktadır. Müşteri siparişlerinin yönetilmesi, Sevkiyat planlarının hazırlanması ve organize edilmesi, Teslimat takibi ve yönetimi, Müşteri ile koordinasyonun sağlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kontratı yapılmış siparişlerin alım süreçleri, sevkiyat ve teslimat konularında en az 2 yıl tecrübeli (Otomotiv sektörü tecrübesi tercih sebebidir), Çok iyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Müşteri ilişkilerini yönetebilecek, Sorumluluk sahibi ve inisiyatif alabilen, Sistematik ve analitik çalışmayı prensip haline getirmiş, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?