İş İlanları

 • Kemal Kiraz Demir Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti

  Asistan Kemal Kiraz Demir Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyemizde Yetiştirilmek Üzere '' BAYAN ASİSTAN '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Halkla ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, MS Office programlarına hakim, Kemalpaşa ve çevresinde ikamet eden, 18-25 yaş arası, BAYAN.

 • Kemal Kiraz Demir Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti

  Ofis Personeli Kemal Kiraz Demir Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip '' OFİS PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise ya da üniversite mezunu veya üniversite öğrencisi Çankaya’daki ofisimizde görev alabilecek, Güler yüzlü, Organizasyon yeteneğine güvenen.

 • Kemal Kiraz Demir Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti

  Satış Sorumlusu Kemal Kiraz Demir Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Demir-Çelik alanında faaliyet gösteren firmamız için; Telefonla veya şahsen yapılan ürün talepleri doğrultusunda teklif hazırlanıp satışın gerçekleştirilmesi, Ürün kullanımıyla ilgili gelecek teknik soruların cevaplanması;doğru ürünün seçilmesine yardımcı olunması, Ürün dokümanlarının talep eden müşterilere yönlendirilmesi, Satış, ürün, teklif analizleri ve satış raporlarının hazırlanması, Potansiyel müşteri data araştırması yapılması, Sipariş dokümanlarının hazırlanması, görevlerini yürütebilecek '' SATIŞ SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek okul mezunu, Satış becerilerine sahip, hedef ve sonuç odaklı,satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek olan, Etkin ses tonuna sahip ve diksiyonu düzgün, Tercihen Photoshop ve Indesign programlarını kullanabilen, MS Office programlarına hâkim, Kemalpaşa bölgesine yakın ikamet eden,

 • Ozon Tekstil

  Hammadde Planlama Uzman Yardımcısı(Triko - Batman) Ozon Tekstil

  Batman

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılından beri örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapan Ozon Tekstil, kurulduğu günden itibaren insan kaynaklarında, ürün çeşitliliğinde ve üretim kapasitesinde istikrarlı bir artış sağlayarak 2013 yılından itibaren % 100’lük büyüme oranıyla 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarını belirleyen İSO İkinci 500 Listesi’nde 2013 yılı verilerine göre 221. sıradan 15. sıraya yükselmiş; 2014 yılı verilerine göre İSO Birinci 500 Listesi’nde yer almayı başarmıştır. Ozon Tekstil, Sivas’ta bulunan fabrikasında ve Türkiye’nin birçok şehrindeki iş ortaklarıyla hedef büyüterek, sürdürülebilir uygulamalar, inovatif ve çevreye duyarlı yaklaşımlar geliştirerek sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Çalışanlarının mutluluğu ve gelişimi için yenilikçi uygulamalar geliştiren Ozon Tekstil, "yeni bir gelecek inşa edecek” takım arkadaşları aramaktadır. İplik miktarı hesaplamalarını, iplik üretim ve sevkiyat planlamasını yapmak, İplik üretim planlamasını, tedarik termini ve kalitesini takip sürecine destek vermek.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe Planlama alanında kariyer hedefleyen, Tekstil sektörünün hızlı, dinamik, sonuç odaklı, değişken yapısına uyum sağlayabilecek, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Batman' da ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • Watsons

  Satış Görevlileri - İstanbul Osmanbey Watsons

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunuysanız, · Şişli ve çevresinde ikamet ediyorsanız, · Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, · Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, · Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, · İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, · Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

 • Fcl Assist

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Fcl Assist

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için satış elemanları arıyoruz. 1.100 tl net maaş + 250 tl multinet ( yemek kartı) + sigorta ; Günlük, haftalık, aylık yüksek primle çalışma imkanı.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , 30 yaş ve altı Bay/Bayan satış elemanları arıyoruz. Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi: 09:00-18:30 Hafta sonu: Cumartesi 09:30-17:00 Pazar Off

 • Ozon Tekstil

  Desen Tasarım Uzmanı (Batman) Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa, Batman

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılından beri örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapan Ozon Tekstil, kurulduğu günden itibaren insan kaynaklarında, ürün çeşitliliğinde ve üretim kapasitesinde istikrarlı bir artış sağlayarak 2013 yılından itibaren % 100’lük büyüme oranıyla 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarını belirleyen İSO İkinci 500 Listesi’nde 2013 yılı verilerine göre 221. sıradan 15. sıraya yükselmiş; 2014 yılı verilerine göre İSO Birinci 500 Listesi’nde yer almayı başarmıştır. Ozon Tekstil, Sivas’ta bulunan fabrikasında ve Türkiye’nin birçok şehrindeki iş ortaklarıyla hedef büyüterek, sürdürülebilir uygulamalar, inovatif ve çevreye duyarlı yaklaşımlar geliştirerek sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Çalışanlarının mutluluğu ve gelişimi için yenilikçi uygulamalar geliştiren Ozon Tekstil, "yeni bir gelecek inşa edecek” takım arkadaşları aramaktadır. Desen tasarım alanında yenilikleri ve gelişimleri takip etmek, İstenilen terminde ve kalitede koleksiyon hazırlamak, Üretim ve koleksiyonu aktif takip etmek, Verimliliği artırıcı çalışmalar yapmak, Üretim süre terminlerini doğru hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Tekstil Meslek Yüksekokulu Mezunu, Tekstil sektöründe en az 4 yıl Triko Desen Tasarım alanında deneyimli, Stoll ve Desen Tasarım programı kullanabilen, Desen Ar-Ge'si ve yeni desen tasarım vizyonu geliştirebilecek, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Batman' da ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Müdür Yardımcısı-İstanbul Anadolu Yakası Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasındaki mağazalarımız için mağaza müdür yardımcısı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu En az 3 yıl deneyimli veya mağazacılık sektöründe deneyimli, Bilgisayar kullanma becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği güçlü, Koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen, Dinamik çalışma temposunda sorunları çözme yeteneğine sahip, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),

 • Atalar Giyim

  İzmir / Agora AVM Atalar Giyim

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir/Balçova Agora AVM'deki mağazamız için "Satış danışmanı " arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu, Bayan, 20-35 arası, Mağazacılık deneyimi olan tercihen Bayan giyimi konusunda Kasa bilgisi olan (Tercihen nebim) Dinamik ve ekip ruhunu benimseyecek,iletişimi güçlü, Öğrenmeye açık,

 • Hak Gıda

  Yedek Plasiyer Hak Gıda

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ülker Distribütörlüğündeki Hak Gıda firmamızda görevlendirmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Araçta sıcak satış konusunda kendine güvenen, Belirli rut planı dahilinde müşteri ziyareti yapabilecek Mevcut müşteri portföyünün satış ve tahsilatını yapabilecek El terminali ile satış konusunda tercihen deneyimi olan, Prezentabl ve diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanan, B sınıfı ehliyetli, Tercihen SRC ve psikoteknik belgelerine sahip Askerlik görevini tamamlamış Adayların Başvurularını bekliyoruz.

 • Ozon Tekstil

  Depo Yöneticisi Ozon Tekstil

  Sivas

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılından beri örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapan Ozon Tekstil, kurulduğu günden itibaren insan kaynaklarında, ürün çeşitliliğinde ve üretim kapasitesinde istikrarlı bir artış sağlayarak 2013 yılında % 80’lik büyüme oranıyla 24 milyon adet üretim gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarını belirleyen İSO İkinci 500 Listesi’nde 221. sıradan 15. sıraya yükselmiştir. Ozon Tekstil, Sivas’ta bulunan fabrikasında ve Türkiye’nin birçok şehrindeki iş ortaklarıyla hedef büyüterek, sürdürülebilir uygulamalar, inovatif ve çevreye duyarlı yaklaşımlar geliştirerek sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Çalışanlarının mutluluğunu ve gelişimini ilke edinen Ozon Tekstil, hedeflerini birlikte gerçekleştirecek takım arkadaşları aramaktadır. Depoya gelen malzeme ve hammaddelerin kabul ve sevk süreçlerini koordine etmek, İş geliştirme ve verimlilik artırma çalışmalarında bulunmak, Stok ve envanter yönetiminden sorumlu olmak, Depolardaki iş akışlarının, ilgili talimat ve prosedürlere uygun bir şekilde yürümesini sağlamak/ sağlattırmak.

  Aranan Nitelikler Lisans veya yüksek lisans mezunu, tercihen İktisadi ve İdari Bilimler veya Mühendislik fakültelerinden mezun, Depo Yönetimi alanında en az 5 yıl deneyim sahibi, Ürün kabul ve çıkış, stok yönetimi ve kalite kontrol süreç ve yöntemlerine hakim, Depo yönetim süreçlerini geliştirebilecek verimlilik projeleri oluşturabilecek, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sivas'ta ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • Korozo Ambalaj

  Çay Servis ve Temizlik Elemanı Korozo Ambalaj

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofislere çay servisinin yapılması Ofis temizliği yapılması

  Aranan Nitelikler Sektöründe lider Korozo Ambalaj bünyesinde; En az ilkokul mezunu, 40 yaşını aşmamış, Prezantabl, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve düzenli, Benzer bir görevde en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen ofiste çay servisinde çalışmış, Bay / Bayan ÇAY SERVİS ELEMANI aranmaktadır.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Kasiyer ( Bursa Anatolium ) Çift Geyik Karaca Giyim

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bursa Anatolium AVM' de bulunan mağazamızda görev almak üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kasa hizmeti verecek Kasa noktasında yasal mevzuatlara ve şirket standartlarına uygun hizmeti sunacak kasiyerler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uygun (Bay- Bayan) İletişim yeteneği güçlü Müşteri odaklı Detaylara hakim Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi Nebim-winner kullanabilen adaylar

 • Ozon Tekstil

  Aksesuar Planlama Uzmanı (Triko-Batman) Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa, Batman

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılından beri örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapan Ozon Tekstil, kurulduğu günden itibaren insan kaynaklarında, ürün çeşitliliğinde ve üretim kapasitesinde istikrarlı bir artış sağlayarak 2013 yılından itibaren % 100’lük büyüme oranıyla 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarını belirleyen İSO İkinci 500 Listesi’nde 2013 yılı verilerine göre 221. sıradan 15. sıraya yükselmiş; 2014 yılı verilerine göre İSO Birinci 500 Listesi’nde yer almayı başarmıştır. Ozon Tekstil, Sivas’ta bulunan fabrikasında ve Türkiye’nin birçok şehrindeki iş ortaklarıyla hedef büyüterek, sürdürülebilir uygulamalar, inovatif ve çevreye duyarlı yaklaşımlar geliştirerek sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Çalışanlarının mutluluğu ve gelişimi için yenilikçi uygulamalar geliştiren Ozon Tekstil, "yeni bir gelecek inşa edecek” takım arkadaşları aramaktadır. Müşterimizden gelen ürün siparişleri doğrultusunda gereken aksesuar (düğme, fermuar, extrafor vb), planlamasını gerçekleştirmek. Aksesuar üretim planlamasını yapmak, tedarik termini ve kalitesini takip etmek, Aksesuar tedarikçi ilişkilerini yürütmek, Sistemde takip sürecini yönetmek.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümü mezun, Tekstil sektöründe Üretim ve Aksesuar Planlama alanında 3 yıllık deneyime sahip, Aksesuar miktarı hesaplamalarını, satın alma ve sipariş süreçlerini takip edebilecek, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Batman' da ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ankara Öveçler Cadde - Part Time Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Ankara Öveçler Cadde'de açılacak olan mağazamızda görevlendirmek üzere; Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, Dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Part Time Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Defacto

  International Traınıng Specıalıst Defacto

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DeFacto has become one of the most popular fashion brands in Turkey which was established in 2003. DeFacto, which is positioned as the pioneer brand of the Mediterranean fashion in the world and in Turkey, is revealed with its smart and comfortable designs which are used also in the business life as well as the daily life. The brand has currently more than 6500 employees and 250 stores. DeFacto has stores in abroad such as Kazakhstan, Iraq, Egypt, Belarus. Also Defacto has achieved a first in Turkey by establishing Happiness Departments for getting highest employee satisfaction. We are looking for a "International Training Specialist” with below required qualifications; Preparing training contents and improving training sets due to needs of organization, Analysis & assessment of the training activities and executing presentations, Deliver trainings of Headquartes & Global stores, Following up operational processess of Training activities,

  Aranan Nitelikler University graduated, Minimum 3 years of experience of training needs analysis, preparation of training content,evaluation and reporting, Ability to provide trainings active, Excellent team player with self motivation and perfect planning skills, Excellent command of written and spoken English, Russian & Arabic will be an asset, Good at interpersonal, communication and organizational skills, Perfect knowlegde of MS Office, No obstacle to travel domestic & International.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ankara Öveçler Cadde - Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, ANKARA Öveçler Cadde'de açılacak olan mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Karaca A.Ş

  Ürün Sevkiyat Şoförü Karaca A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satışı gerçekleşen ürünlerin müşterilerimize ulaştırılmasının sağlanması.

  Aranan Nitelikler Sektörünün lideri Karaca A.Ş. bünyesinde görev alacak Tercihen Lise mezunu Akif olarak sahada görev alacak, 10:00 – 20:00 saatleri arasında çalışacak, B sınıfı sürücü ehliyeti , SRC belgesi, Psikoteknik belgesi olan, Askerliğini yapmış, İstanbul’da Avrupa yakasında ikamet eden, Ürün Sevkiyat Şoförü aranmaktadır...

 • Karaca A.Ş

  Pazarlama Uzmanı Karaca A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüketici şikayetlerinin değerlendirilmesini, raporlanmasını, takibini ve çözümünü sağlamak, Satış noktalarının görsel pazarlama malzemeleri ihtiyaçlarını belirleyerek, sipariş vermek ve takip etmek, Basımı yapılan afiş ve görsellerin satış noktalarına gönderimini sağlamak, Açılış öncesi görsel ekipmanların organize edilerek satış noktalarına gönderimini gerçekleştirmek, Fuar, toplantı ve bayi toplantı organizasyonlarını gerçekleştirmek, Saha ve franchise mağaza çalışanlarının görsel pazarlama eğitim organizasyonlarına destek vermek.

  Aranan Nitelikler Grup şirketlerimizden KARACA HOME bünyesinde istihdam edilmek üzere; Tercihen İletişim Fakültesi mezunu, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Perakende sektöründe minimum 2 yıl pazarlama alanında deneyimi olan, PR, CRM, reklam çalışmaları ve tedarikçi ilişkileri yönetiminde görev almış, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Çözüm odaklı, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Pazarlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ankara Öveçler Cadde - Mağaza Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Ankara Öveçler Cadde'de açılacak olan Mağazasında görevlendirmek üzere, MAĞAZA MÜDÜRÜ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan