İş İlanları

 • Şentürkler Holding

  Turizm Ofis Satış Elemanı Şentürkler Holding

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterilerin ihtiyaçlarını tespit ederek doğru çözümler sunmak, Müşterilerin takibini yapmak ve raporlamak, Hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmektir Turizm yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyon satışı Turizm yurt dışı vize işlemleri Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti sistem üzerinden satışı Tercihen Turizm Otelcilik, Seyahat Acenteciliği, Rehberlik alanında eğitim görmüş Meslek Lisesi / Yüksek Okul / Üniversite mezunu veya Açıköğretim Fakültesi öğrencisi Büyük ölçekli seyahat acentelerinde staj veya iş deneyimi olan İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, dış görünümüne özen gösteren

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl turizm tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Bay adaylar için) MS Office programlarına hakim, Güleryüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Prezantabl, Diksiyonu düzgün, Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışan, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Muhasebe Sorumlusu Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü inşaat firması için Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli Muhasebe Programlarını kullanabilen Takım Çalışmasına uyum sağlayabilecek Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Tasarım Asistanı Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende ve Mağazacılık alanında hizmet veren köklü ve öncü şirketimizin Bayrampaşa' da bulunan üretim merkezinde istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen nitelikler ve iş tanımına uygun "Tasarım Asistanı" aramaktayız; Koleksiyon aşamasında derlenen donelerin yorumlanması ve teknik çizimlerin yapılması, Kumaş, aksesuar, baskı, nakış gibi konularda yeniliklerin araştırılması ve numunelerin tedarik edilmesi, Model numune çalışmalarının takip edilmesi ve olası sorunlara yaratıcı çözümler üretilmesi, Firma içindeki ve dışındaki Ar-Ge sürecine destek olunması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil, Hazır Giyim, Moda Tasarımı bölümlerinden mezun, Özellikle PENYE ve TRİKO alanlarında genel teknik bilgiye sahip, Tercihen benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Adobe Photoshop veya Corel Draw programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen Hazır giyim alanına ilgili ve dünya moda trendlerini araştıran, İletişimi ve sosyal ilişkileri kuvvetli, Pozitif bakış açısına sahip, Düzenli çalışan, Hızlı çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dinamik, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar

 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli (Cam Temizliği) Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SUİT GRUP bünyesinde yer alan İdeal Temizlik şirketinde mesai yapacak, okul, hastane ve çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Yüksek Cam Temizliği Yapabilen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Cam temizliğinde deneyimli Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli Genel temizlik kurallarını bilen Düzenli ve sistemli çalışan İnsan ilişkilerinde başarılı Amirince verilen işleri yapabilecek, Tercihen Göztepe - Samandıra - Kurtköy - Pendik - Sultanbeyli - Orhanlı civarında ikamet eden, Bay personeller alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  İnsan Kaynakları Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tercihen üniversite mezunu Bordro & Özlük İşleri yönetiminde en az 5 yıllık tecrübe sahibi olan, İş Kanunu ve SGK mevzuat bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MS Office programlarına hakim, ileri derecede excel kullanabilen, SGK, Çalışma Bakanlığı, Çalışma ve İş kurumu ile ilgili işlemler hakkında bilgi sahibi, MİKRO programını iyi derecede kullanabilen, Tüm İ.K fonksiyonlarına hakim Takipçi, çözüm ve sonuç odaklı ve dinamik , İstanbul Avrupa yakası Mecidiyeköy, Maslak,4.Levent, Ayazağa, Gültepe, Kağıthane lokasyonun da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler • Yasal prosedürlerin (personel işe giriş ve çıkış işlemleri bildirimi) takibi ve yapılması. • Aylık puantaj işlemlerinin yürütülmesi, yasal çerçevede bildirge ve tahakkukların onaylanması. • İşe başlayacak kişilerin evraklarının takibi, özlük dosyalarının güncel tutulması. • Personelin aylık maaş bordrosu dağıtımının yapılması. • Bordro tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi.

 • Campanola

  Satış Danışmanı - Ankara Ankamall Campanola

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , Ankara Ankamall Campanola mağazamız için görevlendirmek üzere Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Mağazacılık alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20 yaşını doldurmuş, Modayı yakından takip eden,İletişim becerileri kuvvetli, Kişisel gelişimine ve dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Linens Pazarlama

  Satış Danışmanı Linens Pazarlama

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev tekstili sektörünün öncü firması LİNENS'in BAKIRKÖY CAPACITY AVM'de bulunan mağazasında "SATIŞ DANIŞMANI" olmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık konusunda tecrübeli ya da bu alanda tecrübe kazanmak isteyen, İletişim yeteneği güçlü, Dinamik, En az lise, tercihen üniversite mezunu,

 • Skala İnşaat

  Mekanik Teknik Ressam (İstanbul) Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 5 yıllık deneyime sahip, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısına sahip, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Mekanik Teknik Ressam Adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 • Skala İnşaat

  Mekanik Saha Mühendisi (İstanbul) Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi ve üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler Mekanik Tesisat Sektöründe en az 5 yıllık deneyime sahip, Tercihen iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Saha Mühendisi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Skala İnşaat

  Mekanik Teknik Ofis Mühendisi (İstanbul) Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler Mekanik tesisat sektöründe en az 5 yıllık deneyime sahip, Çok iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Mekanik Teknik Ofis Mühendisi ve Planlama Mühendisi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Zeta İnsan Kaynakları

  Operasyon Yetkilisi Zeta İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Turizm Sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri talepleri doğrultusunda otel rezervasyonu, tur, tatil, uçak bileti vb. hizmetler konusunda satış öncesi ve satış sonrası süreçlerden sorumlu olacak ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Sektöründe deneyimli, Alanında en az 1 yıl tecrübeli, İkna ve iletişim beceresi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Müşteri ve çözüm odaklı, Sabırlı ve stres yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyetine önem veren, İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren, Takım arkadfaşlarıyla iyi ilişki kuran, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Maltepe/Dragos bölgesine ulaşımı kolay,ac Bayan.

 • Mapp Pazarlama

  Saha Aktivite Elemanı Mapp Pazarlama

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Üniversite öğrencisi isen ya da yeni mezun isen ve yaz dönemini boş geçirmek istemiyorsan; bu iş tam sana göre!" Hizmet verdiğimiz sektörünün lideri olan içecek firmasının dönemsel ve tam zamanlı saha aktivitesinde görevlendirilmek üzere, "SAHA AKTİVİTE ELEMANLARI" arıyoruz. Aşağıda aradığımız nitelik ve kriterlere uygun olduğunu düşünüyorsan, hemen başvur! En kısa sürede dönüş sağlayalım.

  Aranan Nitelikler Üniversite öğrencisi ya da yeni mezun, İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği güçlü, 18 - 25 yaş aralığında, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, gerektiğinde gece çalışmalarına katılabilecek, Bay - Bayan, adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Hışım Grup

  Bellboy (Meydancı) Hışım Grup

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul’un eşsiz tarihi binalarından "NORDSTERN HOTEL GALATA” otelimiz de bizlerle birlikte çalışacak ''Bellboy (Meydancı) '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Otelcilik sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk alabilen, Takım çalışmasına yatkın, Misafir hizmetlerinde aktif rol alacak, Müşteri memnuniyetini ön planda tutacak personeller aranmaktadır.

 • Euro-Line Sağlık Hizmetleri

  Acil Tıp Teknisyeni, Att, Hemşire Euro-Line Sağlık Hizmetleri

  Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İlk Dost OSGB İstanbul, Kocaeli, Ankara ve Manisa illerinde yapılanarak İş Güvenliği ve İş Sağlığı alanında faaliyet göstermektedir. Manisa ili Soma-Kınık mevkiinde bulunan müşterilerimize İş Güvenliği ve İş Sağlığı Hizmetleri kapsamında verdiğimiz revir ve ambulans hizmetlerinde TAM ZAMANLI görev alacak ACİL TIP TEKNİSYENİ (ATT), HEMŞİRE çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *İlgili bölümlerden mezun, *İletişim becerisi yüksek, *Çözüm odaklı, *BAY, *Tam zamanlı görev yapacak, çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Şentürkler Holding

  İş Planlama Uzmanı Şentürkler Holding

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ŞENTÜRKLER HOLDİNG BÜNYESİNDEKİ VİYA-KARAVAN FİRMAMIZDA ÇALIŞACAK İŞİN PLANINI VE TAKİBİNİ YAPACAK ATÖLYEDEN VE PERSONELDEN SORUMLU OLACAK

  Aranan Nitelikler AUTOCAD VE 3D MAX PROGRAMLARINA HAKİM İŞ AKIŞ TAKİBİNİ YAPABİLECEK VE YÖNLENDİRECEK İŞ PLANLAMASI VE RAPORLAMASINI YAPABİLECEK İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP UZMAN ARANMAKTADIR.

 • Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama

  Full Time Saha Satış Danışmanı (İstanbul-Eminönü) Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Almanya merkezli, Avrupa'da 35 ülke ve Amerika'da, I AM ve SIX aksesuar Markaları altında faliyet gösteren 400'e yakın mağazası 15.000 üzerinde farklı satış noktası ile Takı ve Aksesuar sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamızın, Beyazıt, Eminönü, Akdeniz Caddesi ve Fatih Historia AVM'deki satış noktalarında görevlendirilmek üzere FULL TIME SAHA SATIŞ DANIŞMANI arıyoruz. Farklı çalışma ortaklarımızın mağazalarında konumlandırdığımız standlarımızın görsel düzenini ve donanımını sağlayacak Haftalık siparişleri verip, aksesuar standlarının her zaman beeline standartları dahilinde olmasını sağlayacak Ürün eksiklerini tamamlayarak , görselliği sağlamak amacı ile günlük mağaza ziyareti yapacak Stok ve sipariş takibi yapabilecek

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Hareketli yaşam tarzını benimsemiş, hareket etmeyi seven Modayı yakından takip eden Ürün görsel düzenleme konusunda kabiliyetli Bireysel çalışma konusunda motivasyonu yüksek Tercihen satış deneyimine sahip Tam zamanlı (full time) çalışabilecek Tercihen bayan

 • Çelebi Holding

  İnsan Kaynakları Memuru (Engelli Aday) Çelebi Holding

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnsan Kaynakları Departmanı'na tüm süreçlerde destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler Çelebi Havacılık Holding A.Ş. İnsan Kaynakları Departmanında görevlendirmek üzere; Tercihen üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden yeni mezun, Tercihen 1 yıl işe alım konusunda iş yada staj deneyimi olan, Organizasyon yeteneğine sahip, Analitik düşünebilen, MS Office programlarını kullanabilen Yetiştirilmek üzere “ İnsan Kaynakları Memuru ” arayışımız bulunmaktadır.

 • Aydın & Aydın Marka Patent Danışmanlık

  Arama Motoru Optimizasyonu (Seo) Uzmanı Aydın & Aydın Marka Patent Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Var olan sitelerimizin SEO açısından incelenmesi, eksiklerinin raporlanması, bu eksikleri gidermek adına yapılabilecekler hakkında önerilerin sunulması ve SEO Yönetiminin yapılması. Yeni yapılacak projelerimizde, projenin gelişme aşamasında SEO uygunluğuyla ilgili analizlerin yapılması ve SEO yönetiminin yapılması. Kelime araştırmalarının ve raporlamalarının yapılması. Sosyal Medya platformlarının oluşturulması , gerekli bannerların hazırlanması ve aktif olarak sosyal medya yönetiminin yapılması

  Aranan Nitelikler SEO ve SEM konusunda deneyimli, SEO'ya (Search Engine Optimization) ilişkin başta Google'ın yaptığı algoritma değişiklikleri olmak üzere dünyadaki tüm gelişmeleri ve değişiklikleri takip ederek sitelerimizin bu gelişmelerden geri kalmamasını sağlamak ve gerekli güncellemeleri yapmaktan sorumlu olmak SEO ile ilgili kritik nitelikli parametreleri(KPI) belirleyecek ve takibini yapacak Site içeriklerinin SEO'ya uyumluluğunun kontrolünü yapmak gerektiğinde içeriklere müdahale etmek Sitelerin Google kaynaklı trafiğini arttırmak için anlık ve kısa,orta,uzun vadeli SEO stratejileri belirlemek Google Adwords programına hakim olmak Periyodik olarak sitelerin SEO analizini yapıp raporlar hazırlamak Sosyal medyada aktif olan ve sosyal medya yönetimi yapabilecek Orta-ileri seviye HTML bilgisi olan Tercihen temel düzeyde yazılım bilgisi olan Takım çalışmasına yatkın, planlı, çözüm odaklı, iletişim becerisine sahip ve sorumluluk alabilen Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Gcm Menkul Kıymetler A.Ş.

  İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı Gcm Menkul Kıymetler A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir, Balıkesir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşe Alım Süreçlerinin yönetilmesi (İlan, Mülakat, Testler, Değerlendirme ve raporlama), Şirkete yeni başlayan çalışanların oryantasyon süreçlerine destek vermek, İnsan Kaynakları faaliyetleri için gerekli raporlamaların hazırlanmasını sağlamak, Personel özlük işlemlerinin kaydı ve takibine destek vermek. Aday referans kontrollerinin yapılması ve değerlendirilmesi, Seçme ve yerleştirme süreçlerinin kalitesini arttırmaya yönelik çalışmaların yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler Kaldıraçlı Alım Satım (Forex) işlemlerinde faaliyet gösteren kurumumuzda görevlendirilmek üzere; İnsan Kaynakları Uzman Yardımcıları istihdam edilecektir. 4 Yıllık Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İktisat, İşletme veya Psikoloji vb. bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları Seçme ve Yerleştirme alanında deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Temsil yeteneği kuvvetli, Analitik düşünebilen, planlama ve problem çözme yeteneği yüksek,

 • Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama

  Full Time Saha Satış Danışmanı (Bayrampaşa Forum) Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Almanya merkezli, Avrupa'da 35 ülke ve Amerika'da, I AM ve SIX aksesuar Markaları altında faliyet gösteren 400'e yakın mağazası 15.000 üzerinde farklı satış noktası ile Takı ve Aksesuar sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamızın, Bayrampaşa Forum AVM' deki satış noktalarımızda görevlendirilmek üzere FULL TIME SAHA SATIŞ DANIŞMANI arıyoruz. Farklı çalışma ortaklarımızın mağazalarında konumlandırdığımız standlarımızın görsel düzenini ve donanımını sağlayacak Haftalık siparişleri verip, aksesuar standlarının her zaman beeline standartları dahilinde olmasını sağlayacak Ürün eksiklerini tamamlayarak , görselliği sağlamak amacı ile günlük mağaza ziyareti yapacak Stok ve sipariş takibi yapabilecek

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Hareketli yaşam tarzını benimsemiş, hareket etmeyi seven Modayı yakından takip eden Ürün görsel düzenleme konusunda kabiliyetli Bireysel çalışma konusunda motivasyonu yüksek Tercihen satış deneyimine sahip Tam zamanlı (full time) çalışabilecek Tercihen bayan

 • Çelebi Holding

  Sigorta Uzmanı Çelebi Holding

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sigorta işlemlerinin yürütülmesi ile ilgili çalışılacak firma ağını iyileştirmek, Risk analizlerinin yapılması, Poliçe ihalelerini yürütmek ve tekliflerin toplanmasını sağlamak, Sigorta içerikleri ve şartnameler konusunda çalışmak, Poliçelerde yer alacak teminat ve şartlar doğrultusunda en uygun fiyat maliyet politikasını gözeterek limitlerin belirlenmesini sağlamak ve gerekli onay sürecini yürütmek, Poliçe prim ödeme takibini yapmak, meydana gelen hasarların sigorta kapsamı dahilinde olup olmadığının kontrolünü ve tazminatların takibini yapmak, Yurtdışı iştiraklerin poliçelerinin yenileme işlemlerini sürdürmek, Yurtdışı ithalat ve ihracatların işlemlerinin nakliye aşamasında kapsamlar konusunda destek olmak.

  Aranan Nitelikler Çelebi Havacılık Holding Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere; Tercihen havacılık sektöründe deneyimli, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Sigorta süreçlerinde min. 4 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İkna yeteneği olan ve etkili iletişim kurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, Sigorta Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Kurumsal Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çeşitli medya kuruluşlarını bünyesinde barındıran kurumsal firmamıza çalışma arkadaşı aramaktayız. Firmamız , doğrudan satış ve telemarketing sektörüne yeni bir bakış açısı katmakta ve teknolojik çağrı merkezleri kurarak büyük ölçüde istihdam sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler Florya Paşa Metrobüs Durağına ulaşımı kolay olan, İkna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, kendine güvenen şirketimiz bünyesinde çalışacak Bay/Bayan Müşteri Temsilcisi Takım Arkadaşları Arıyoruz...

 • Orijin Danışmanlık

  Çağrı Merkezi Personeli Orijin Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız eğitim kurumlarının Şirinevler'de bulunan merkezinde görevlendirmek üzere Çağrı Merkezi Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu, Tercihen Çağrı Merkezi veya Müşteri Hizmetleri tecrübesi olan, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Sabırlı ve çözüm üretme yeteneğine sahip, İş takibi konusunda disiplinli, Motivasyonu yüksek,yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Full time çalışabilecek, adaylar aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Ürün Yönetimi ve Planlama Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ürün yönetimi, üretim planlama vb konularda birimini yönetecek düzeyde bilgi ve deneyim sahibi olmak, Yıllık bütçelerin hazırlanması, marka, kategori ve ürünlerin bütçe hedefleri içindeki performansının yönetimi ve takip edilmesi, Merkeze bağlı, corner, bayi mağazalar vb. ürün siparişlerinin iş kolları ile koordineli olarak en verimli şekilde satış perakende sipariş süreçlerinin yönetilmesini sağlamak, Pazarlama, Tasarım ve Lojistik birimleriyle koordineli çalışarak ilgili raporların paylaşılmasını sağlamak ve gerekli süreçlerin yol almasında destek vermek, Pazarlama ve Satış birimleri ile düzenlenen kampanyalardaki ürün dağılım işleyişini yönetmek. Fiyatlandırma, Stok ve tedarik yönetimi süreçlerinin ilgili birimler ile birlikte yürütülmesi, Rpt siparişlerinin verilmesi, sezon satışlarının düzenli takip edilmesi, Üretici siparişlerinin verilmesi ve üretim süreçlerinin takip edilmesi, Ürün ve kategori eğitimlerinin verilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun(Tekstil Mühendisliği,Endüstri Mühendisliği tercih sebebidir) Sektörde ilgili pozisyonda en az 5 yıllık deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını ileri derecede hakim ve tercihen Obase programını kullanabilen, Planlama, organizasyon ve zaman yönetiminde başarılı, Motivasyonu yüksek, mükemmeliyetçi ve sonuç odaklı, İ letişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Analitik ve takım çalışmasına yatkın, Ekip yönetiminde başarılı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Anadolu yakasında ikamet eden

 • Zeta İnsan Kaynakları

  Müşteri Satış Temsilcileri Zeta İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Turizm Sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Müşteri Satış Temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Turizm Sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, Müşteri ve hizmet odaklı, İletişim becerileri kuvvetli, akıcı bir diksiyona sahip, Satış konusunda kendine güvenen Telefonda etkin iletişim kurabilen, ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren, MS Office uygulamalarına hakim (Word, excel), Maltepe/Dragos bölgesine kolay ulaşım sağlayabilecek, Haftanın 6 günü çalışma engeli olmayan,

 • Çelebi Holding

  İc Denetim Uzmanı Çelebi Holding

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Holding ve bağlı şirketleri genelinde, risk odaklı bir yaklaşımla süreç denetim faaliyetlerinin yürütülmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasına destek verilmesi, • Süreç analizlerinin yapılarak kilit kontrol noktalarının etkinliklerinin ölçülmesine destek verilmesi, •Kurumun faaliyetlerinin, operasyonel, finansal ve uygunluk riskleri açısından değerlendirerek iç kontrol mekanizmalarının işleyişinin analiz edilmesine destek verilmesi, •Yıllık denetim planında yer alan ya da plan dışı talep edilen faaliyet, inceleme, soruşturma ve özel çalışmaların yürütülmesine destek verilmesi, •Tespit edile risklerin, buna bağlı bulguların ve tanımlanmış aksiyonların takip edilmesine destek verilmesi, •Denetim Direktörü ve Denetim Müdürü tarafından verilecek diğer görevlerin yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (İşletme, İktisat, Maliye ya da İşletme/ Endüstri Mühendisliği) mezun (tercihen yüksek lisans eğitimini tamamlamış), •Bağımsız denetim şirketlerinde veya kurumsal firmaların iç denetim departmanlarında en az 3 yıl görev yapmış, •Tercihen dört büyük denetim firması deneyimi, • Muhasebe, hesap planı, mali, mevzuat, mali analiz ve kontrol konularında tecrübeli, • Operasyonel, finansal ve uyum denetimi konularında deneyimli, •Tercihen Bilgi Teknolojileri denetimi konusunda deneyimli, • Tercihen CRMA / CIA (Sertifikalı İç Denetçi) ve/veya SMMM belgelerine sahip, •Yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek üst düzey İngilizce bilgisine sahip, • MS Office programlarına hakim, iyi derece kullanabilen, • Araştırmacı, sorgulaması yüksek, koordinasyon, planlama ve ilişki yönetimi çok iyi olan, • Sorumluluk anlayışı olan ve iş takibi kuvvetli, sunum kabiliyeti olan, •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, •Seyahat engeli bulunmayan.

 • Adecco Ankara

  Toz Boya Ekip Lideri/ Toz Boya Opr. Adecco Ankara

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için '' Toz Boya Ekip Lideri/Toz Boya Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Elektrostatik toz boya uygulama tecrübesi olan, Fazla mesai yapabilecek, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Genel Müdür Yardımcısı Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Gaziosmanpaşa Hastanemizde görevlendirilmek üzere; “Hastane Müdür Yardımcısı” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden mezun, • Sağlık Sektöründe en az 5-7 yıl tecrübeli • Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, analitik ve raporlama deneyimine sahip, •JCI, ISO ve kalite standartları konusunda deneyimli, • İletişim gücü yüksek, takım çalışmasına yatkın, • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • Yeditepe Group

  Muhasebe Uzmanı Yeditepe Group

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'de kurulu grup firmamızın genel müdürlüğünde ekibimizin br parçası olarak ,belirlenmiş olan şirket vizyon ve misyonuna uygun çalışabilecek adayların aşağıdaki kriterlerin yanında kurumsal yapımıza uyum sağlayabilecek ,belirlenen görev tanımları içerisinde özveriyle çalışacak MUHASEBE UZMANI aramaktayız. *Muahasebe kayutlarının,yasal mevzuata ve yönetim muhabesine uygun olarak tutlması *Müşteri faturalarının kesilmesi ve müşterilere ulaştırılması için gerekli süreçler yürütmek, *Müşteriden gelen tüm faturaların,Şirket kurallarına ve mali mevzuata uygunluğunu kontrol etmek,kayda alınmasını sağlamak,gerektiğinde ilgililerle görüşmeler yapmal ve arşivlenmesini sağlamak *Müşteri cari hespalarını takip etmek,düzenli olarak mutabakatları ve hesap analizlerini yapmak,ilgili departmanları bilgilendimek, *Ayve yıl kapanışlarının ilgili tarihlerde yapabilmesi sağlamak, *Kdv,muhtasar,geçici vergi,diğer gerekli beyanamlerin hazırlanması ve süreçlerde ilgili departmanlara katkıda bulunmak

  Aranan Nitelikler Üniversetinin İİBF veya MYO muhasebe mezunu Muhasebe uygulamaları konusunda benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli Genel Muhasebe,beyannameler ile vergi mevzuatına ve uygulamalarına hakim, Analitik düşünebilen,sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş ,sorumluluk sahibi ve temsil yeteneği gelişmiş,iş birliği içinde takım çalışmasına yatkın Tek düzen hesap planı bilen ve yapıya uygun kayıt yapıp ,takip edebilen Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Link ve MS Office programlarına hakim 20-30 yaş arasında Askerlik ile ilişkisi bulunmayan

 • Jimmy Key

  Satış Danışmanı Ege Park Mavişehir Jimmy Key

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşin Tanımı: Jimmy Key Mağazacılık bünyesinde çalışacak Mağaza Satış Temsilcileri aramaktayız. · Mağazanın temizliği ve düzenine dikkat etmek · Ürünlerin ideal şekilde sergilenmesini sağlamak · Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmak · Müşterilerden gelen sorulara en doğru cevapları vermek ve beklentilerini en doğru şekilde karşılamak · Ürünlere hakim olmak · Bireysel ve mağazaya ait aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek · Ürün ve stok takibi yapmak · Güçlü bir iletişim ile müşterisi ile arasında doğru iletişim kurmak

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: · En az lise mezunu · Tercihen İngilizce bilen · Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu · Ekip çalışmasına yatkın · Modayı takip eden · İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek · Pozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren, enerjik · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen · Müşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemiş - Jimmy Key ruhunu ve anlayışını benimseyebilen

 • Esse

  Satış Danışmanı Airport AVM Esse

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Istanbul AIRPORT AVM de bulunan mağazamız için,iş tecrübesi olan yada olmamasına rağmen çalışmak isteyenler için full-time satış danışmanlığı ve kasiyerlik.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı meslek olarak benimsemek isteyen, • Tecrübeli yada tecrübesiz, • Değişime ve gelişime açık, • Diksiyonu düzgün, • Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, • Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, • İnsan ilişkileri kuvvetli ve dinamik,

 • Ekol Göz Hastanesi

  Biyomedikal Cihaz Teknikeri Ekol Göz Hastanesi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ekol Göz Hastanesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin önlisans biyomedikal bölümünden mezun, 20-30 yaşları arasında, Güleryüzlü, iletişimi kuvvetli, Prezentabl, Yoğun çalışma temposuna uyum gösterebilecek, TercihEn Çiğli/Karşıyakada ikamet eden, Bay/bayan eleman aranmaktadır. (erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış).

 • Esse

  Satış Danışmanı Pendorya AVM Esse

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Istanbul PENDORYA AVM deki mağazamız için,iş tecrübesi olan yada olmamasına rağmen çalışmak isteyenler için full-time satış danışmanlığı ve kasiyerlik.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı meslek olarak benimsemek isteyen, • Tecrübeli yada tecrübesiz, • Değişime ve gelişime açık, • Diksiyonu düzgün, • Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, • Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, • İnsan ilişkileri kuvvetli ve dinamik,

 • Firma Adı Gizli

  Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal çağrı merkezimize inbound/outbound çağrı karşılayacak deneyimli deneyimsiz arkadaşlar

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, - Gündüz vardiyalarında esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, - 19-30 yaş aralığında olan, - MS Office ve genel bilgisayar kullanımına hakim, - Takım çalışmasını seven, - Diksiyonu düzgün, - İletişim yeteneği güçlü, - İkna kabiliyeti yüksek, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl tecili bulunan, -Maaş+Prim+SSK+Yemek

 • Adecco Ankara

  Kaynak Temizlik Elemanı/Punto Kaynak Opr. Adecco Ankara

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için '' Kaynak Temizlik Elemanı/ Punta Kaynak Operatörü'' arayışımız bulunmaktadır. Kaynak operasyonu sonrasında kaynak temizliği ve taşlama işlemlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Metal İşleri bölümlerinden mezunu, Tercihen kaynaklı üretim tecrübesi olan, Fazla mesai yapabilecek, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Seviye Yaşamkent Koleji

  Sınıf Öğretmeni Seviye Yaşamkent Koleji

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yaşamkent Seviye Kolejinde görevlendirilmek üzere deneyimli sınıf öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Derkim Kimya

  Müşteri Temsilcisi Derkim Kimya

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * MÜŞTERİ PÖRTFÖYÜNÜ YÖNETMEK, PÖRTFÖYÜ GENİŞLETME ÇALIŞMALARINI YAPMAK. *İŞİN SİPARİŞTEN,TAHSİLATA KADAR TÜM AŞAMLARINI TAKİP ETMEK. *SATIŞ YAPMAK, SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI TÜM MÜŞTERİ BEKLENTİ VE ŞİKAYETLERİNİ YÖNETMEK,ÇÖZÜM ÜRETMEK. *PAZAR ARAŞTIRMASI YAPMAK, KONUSU İLE İLGİLİ ÜRÜN GELİŞTİRMEK. *DÜZENLİ MÜŞTERİ ZİYARETLERİ YAPMAK. *İŞİ İLE İLGİLİ SATIŞ,MÜŞTERİ ZİYARETİ,MÜŞTERİ BEKLENTİ VE ŞİKAYETLERİ İLE İLGİLİ DÜZENLİ OLARAK YÖNETİME RAPOR VERMEK.

  Aranan Nitelikler *ÜNİVERSİTELERİN KİMYA LİSANS, KİMYA MÜHENDİSLİĞİ VE ZİRAAT MÜH. BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLMAK. *TARIM KİMYASALLARI VE GIDA KİMYASALLARI KONUSUNDA BİLGİ VE TECRÜBE SAHİBİ OLMAK. *İYİ DERECE İNGİLİZCE KONUŞUP,YAZABİLEN *25-40 YAŞ ARALIĞINDA. *ERKEK *ARKERLİK GÖREVİNİ YAPMIŞ *AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN. *B SINIFI EHLİYET SAHİBİ,AKTİF ARAÇ KULLANAN. *TERCİHEN SİGARA KULLANMAYAN.

 • Bisse

  Trump Towers - Mağaza Müdürü Bisse

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen markamızın İstanbul Mağazalarında, Bisse Ailesine katılmak ve kariyer hedeflerini bizimle devam ettirmek isteyen herkesi aramıza bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler * 25-40 yaşları arasında, * Yöneticilik özelliği bulunan ve ekip yönetiminde deneyimi olan, * Mağazacılık ve satış konusunda en az 5 yıllık iş deneyimi olan, * Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, * Değişime açık, gelişimi hedefleyen, * Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, * Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * Nebim programını bilen, * En az lise mezunu, * Bay,bayan

 • Özyurt Madencilik

  Beton Pompa Operatörü Özyurt Madencilik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ESENYURT HAZIR BETON SANTRALİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; BETON POMPA OPERATÖRÜ

  Aranan Nitelikler MESLEKİ YETERLİLİK BELGELİ

 • Seviye Yaşamkent Koleji

  Müzik Öğretmeni Seviye Yaşamkent Koleji

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yaşamkent Seviye Kolejinde görevlendirilmek üzere müzik öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • My Staff İnsan Kaynakları

  Part-Tıme Dış Hatlar Havalimanı Personeli My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ülkemizin Lider ve İlk Havayolu Olan Şirketi İçin, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde görevlendirmek üzere Dönemsel Yönlendirme Personeli bay&bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler T.C. Vatandaşı olmak, Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği en az 2 yıl tecil ettirmeyi taahhüt etmek, En az lise mezunu, (Yabancı dilde eğitim veren liseler veya üniversite öğrencisi olması tercih sebebidir.) 01.01.1991 ve sonrasında doğmuş olmak Dinamik, takım çalışmasına yatkın beşeri ilişkileri güçlü Erkek adayalar için, boy 175 cm’den kısa, 190 cm’den uzun olmamak ve beden-kitle endeksine uygun olmak, Bayan adaylar için, 165 cm’den kısa, 190 cm’den uzun olmamak ve beden-kitle endeksine uygun olmak, Adli Sicil Kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, Vardiyalı sistemde çalışmaya elverişli olmak, Daha önce herhangi bir havayolu şirketinden veya diğer kuruluşlardan disiplinsizlik nedeni ile ayrılmış olamamak, Son iki yıl içerisinde aşağıda belirtilen İngilizce dil sınavlarından birinden istenilen minimum puanı belgelemek (Herhangi bir dil belgesine sahip olmayan adayların düzenlenecek olan dil mülakattın da başarılı olması) YDS – 50 Puan TOEFL (IBT) - 60 Puan IELTS - 5 Puan İngilizce dışında iyi derecede bilinen başka bir dil tercih sebebi olacaktır. (Rusça ve Arapça) Herhangi bir sağlık problemi olmayan, Bay&bayan adaylar

 • Özyurt Madencilik

  Beton Mikser Operatörü Özyurt Madencilik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ESENYURT HAZIR BETON SANTRALİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; BETON MİKSER OPERATÖRÜ

  Aranan Nitelikler MESLEKİ YETERLİLİK BELGELİ

 • Yalı Spor Malzemeleri

  Sosyal Medya Uzmanı Yalı Spor Malzemeleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'un Çiğli'deki merkez ofisinde değerlendirilmek üzere; Sosyal paylaşım sitelerinde marka iletişim stratejileri geliştirilmesine katkıda bulunacak, Facebook, Twitter, Instagram vb. sosyal medya hesaplarını yönetecek, içerik geliştirecek ve raporlama yapabilecek, Blog yazarlığı yapabilecek "Sosyal Medya Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Analytics raporlamalarına hakim, Dijital dünyadaki trendleri takip eden, Türkçe dilbilgisi kurallarına hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip

 • Bisse

  Carousel AVM - Satış Danışmanı Bisse

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İSTANBUL CAROUSEL Avm'de bulunan mağazamız için Satış Danışmanları arıyoruz.....

  Aranan Nitelikler * 20-40 yaşları arasında, * Mağazacılık ve satış konusunda en az 1 yıllık iş deneyimi olan, * Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, * Değişime açık, gelişimi hedefleyen, * Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, * Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * En az lise mezunu, * Bay,bayan

 • Firma Adı Gizli

  Kalite Güvence Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm kalite süreçlerinin sorumluluğunun üstlenmek . Ürün, proses ve sistem denetlemelerinin planlanması ve uygulanmasını sağlamak . Üretim kalite sisteminin firma gereklerine uygunluğunun sağlanması ve yönetilmesi . Kalite konularında iç ve dış müşteri ilişkilerinin yönetilmesi Uluslar arası standartlara uygun (ISO/TS 16949:2009 ) dokümantasyon çalışmalarının yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen mühendislik bölümlerinden) mezun. Kalite Yönetim Sistemleri alanında en az 5 yıl deneyimli. İnsan ilişkileri, ikna kabiliyeti ve sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, uyumlu, paylaşımcı. Yönetim ve organizasyon becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın. Avrupa yakasında ikamet eden. Sürücü ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan. Çok iyi derecede İngilizce bilen. Askerliğini yapmış bay Kalite güvence Müdürü Aramaktayız.

 • Özyurt Madencilik

  İnşaat Mühendisi Özyurt Madencilik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ESENYURT HAZIR BETON SANTRALİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; İNŞAAT MÜHENDİSİ

  Aranan Nitelikler TECRÜBELİ

 • Adecco Ankara

  Profil Kesim Elemanı- Ankara Adecco Ankara

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için '' Profil Kesim Elemanı' arayışımız bulunmaktadır. Hazırlanan programlara göre tezgahlara plaka sac malzemeleri yüklemek, planlanan üretimi gerçekleştirmek ve çıkan iş parçalarını toplamak, Tezgah bakımı ve temizliği ile ilgili gerekli işlemleri gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liselerinin Metal İşleri bölümlerinden mezunu, Tercihen Bystronic lazer kesim tezgahlarını kullanabilen, Fazla mesai yapabilecek, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Özyurt Madencilik

  Çeşitli Özyurt Madencilik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ESENYURT HAZIR BETON SANTRALİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; İNŞAAT MÜHENDİSİ (Tecrübeli) BETON MİKSER OPERATÖRÜ (Mesleki yeterlilik belgeli) BETON POMPA OPERATÖRÜ (Mesleki yeterlilik belgeli)

  Aranan Nitelikler

 • Adecco Ankara

  Dübel Çekme Operatörü- Ankara Adecco Ankara

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için '' Dübel Çekme Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. Hazırlanan programlara göre tezgahlara plaka sac malzemeleri yüklemek, planlanan üretimi gerçekleştirmek ve çıkan iş parçalarını toplamak, Tezgah bakımı ve temizliği ile ilgili gerekli işlemleri gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liselerinin Metal İşleri bölümlerinden mezunu, Tercihen Bystronic lazer kesim tezgahlarını kullanabilen, Fazla mesai yapabilecek, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Firma Adı Gizli

  Yetiştirilmek Üzere Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Büyüyen çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere gelen çağrıları karşılayarak (inbound) satış yapabilecek, kariyer odaklı, YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİLERİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş +Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Çağrı Merkezinde kariyer (insan kaynakları/takım lideri) yapmak isteyen, İletişimi kuvvetli, İkna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Telefonda satış yapabilecek, akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, Kişisel gelişimine önem veren, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, dışa dönük, İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, MS Office programlarını kullanabilen, 1200 TL Net Maaş+Sgk+Yüksek Prim sisteminde çalışacak. Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?