İş İlanları

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Lacoste Mağaza Destek Personelleri Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması --LACOSTE MAĞAZA DESTEK PERSONELLERİ ARANIYOR - 28 MART CUMARTESİ 29 MART PAZAR GÜNÜ-- Dünyaca ünlü lüks markalardan olan Lacoste, Burberry, Armani Jeans, Polo Ralph -Lauren, Gant, G-star, Nautica, Superstep, Superkids, markalarımının çatısı altında bulunduğu Occasion Mahmutbey Mağazası'nda görevlendirilmek üzere, "Mağaza Destek Personelleri' aramaktayız. Bütçe : 65 TL + 3 Öğün Yemek + SSK + Dönüş Ulaşımı (Servis) Çalışma saatleri : 09:00 - 19:00 İş Tanımı: Yöneticisinin belirlediği ilke ve talimatlar doğrultusunda, reyon satışlarının belirlenmiş satış hedefleri doğrultusunda ve müşteri memnuniyetini sağlayacak nitelikte gerçekleştirilmesi amacıyla reyonun düzenlenmesi, ürün eksikliklerinin tamamlanması, müşteriye kaliteli hizmet verilerek satış işleminin yapılması. BAŞVURU : Başvuracak adayların aşağıda yer alan link üzerinden belirtilen formu doldurmasını rica ederiz http://www.jotformpro.com/buajans2/lacostedestek

  Aranan Nitelikler · En az Lise mezunu, · Mağazacılık alanında tercihen deneyim sahibi, · Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · İletişim becerileri kuvvetli, · Kişisel gelişimine ve dış görünüşüne önem veren,

 • Dönerci Ali Usta

  Part Time Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Dönerci Ali Usta

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maltepe'de bulunan merkezimizin sipariş hattında çalışmak üzere "Part Time Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Diksiyonu düzgün ve iletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına uyumlu, 20:00 - 23:30 saatleri arasında çalışabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Galeri İrfan Home AVM

  Satın Alma Müdürü (Mobilya) Galeri İrfan Home AVM

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İrfan Home olarak müşterilerimize verdiğimiz mükemmel hizmetin yanında; genç, dinamik, eğitimli ve yaratıcı bir ekibi daha da büyütmek adına çalışıyoruz… "SATIN ALMA MÜDÜRÜ (mobilya) " olarak aramıza katılacak takım arkadaşı arayışı içerisindeyiz. Satın Alma prosedürleri doğrultusunda ilgili firmalarla temas kurarak satınalma ve lojistik operasyonlarını yürütmek, takibini yapmak. Fiyat, kalite ve termin performansına uygun alternatif tedarikçiler oluşturmak, tedarikçi ilişkilerini yürütmek Sürekli pazar araştırması yaparak yeni tedarikçiler bulup maliyet iyileştirme konusunda çalışmak Gerekli sözleşme süreçlerinin koordinasyonunu sağlamak

  Aranan Nitelikler Satınalma süreçleri konusunda bilgili ve en az 5 yıl deneyimli Mobilya ve yan ürünleri alımını gerçekleştirmiş Ms Office,Nebim uygulamalarını etkin olarak kullanabilen Hızlı, dinamik, kuvvetli iletişim, müzakere, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, sonuç odaklı, takipçi, girişimci kişiliğe sahip Ekip çalışmasında başarılı , Sorun çözme, raporlama ve analiz yeteneğine sahip Tedarikçi portföyüne sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri

  İnsan Kaynakları Yöneticisi Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider olan, havalimanları,müze,residences,otel ve alışveriş merkezleri odaklı 24 saat faaliyet gösteren hizmet firmasının, İnsan kaynakları fonksiyonlarının ( İK politika ve stratejilerinin belirlenmesi, kariyer planlama, eleman seçme ve yerleştirme, eğitim, iş analizleri, performans değerleme sistemlerinin kurulması, ücretlendirme v.b) planlanması ve uygulaması, Şirket vizyonuna, stratejilerine uygun insan kaynakları çözümleri üretilmesi, Şirketin tüm insan kaynakları süreçlerinin yönetilmesi ve raporlanması konusunda çalışmalar yapacak saha çalışma süreçlerini iyi tanıyan insan kaynakları müdür yöneticisi arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tüm İK süreçlerine hâkim ( İşe alım, SGK giriş-çıkış, puantaj, bildirge, ücretlendirme ve bordrolama, kariyer planlama, eğitim ve performans, idari işler ), İK süreçlerinde çözüm üretebilme ve uygulama becerisine sahip, Ekip yönetimi ve ekibi geliştirme konusunda yetkin, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği,organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Analitik düşünebilen; dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Microsoft Office programlarını (Excel, Word, Powerpoint) çok iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden, 24 saatlik operasyon trafiği içinde, iletişim kopukluğu yaşanmayacak yoğun iş yeri yönetiminde görev yapacak yönetici aranmaktadır. İhtiyaç olan yöneticimiz aynı zamanda personel eğitimlerimizden sorumludur. Eğitim kökenli olması tercih nedenimizdir.

 • Tamplas Turizm

  Mağaza Satış Danışmanı Tamplas Turizm

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazacılık-Perakende Satış, Ev ve Bahçe Mobilyaları, Ev ve Bahçe Dekorasyonu, İthalat ve Üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, Dudullu Mağazası için Bay/Bayan "Mağaza Satış Danışmanı" aranmaktadır. · Mağazaya gelen müşterileri karşılamak, · Müşteri ihtiyacını anlayıp, ilave alternatif ürünler sunarak satış yapmak, · Mağazanın satış hedeflerine gerekli katkıyı sağlamak ve satışlarının takibini yapmak, · Eksik ürünlerin mağaza yöneticisine bildirmek varsa depodan çıkarıp, reyona yerleştirmek, · Ürünlerin ve reyonların temizliği ve düzeninden sorumlu olmak, · Mağaza ve Depo içi sayımlara katılmak, · Mal kabule gelen ürünlerin mağazaya taşımak sayımlarını yapmak ve reyona yerleştirmek, · Etiket kontrolü yapmak, eksik etiketleri tamamlamak ve hatalı etiketleri tespit ederek düzeltmek, · Mağazanın gerekliliği olan her işte aktif rol almak,

  Aranan Nitelikler · Tercihen Ev Dekorasyonu, Mobilya, Bahçe Mobilyaları, Dekorasyon ürünlerinin satışında tecrübesi olan, · Mağazacılık sektöründe satış veya kasa konularında en az 2 yıl deneyimli, · En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, · Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, · İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, enerjisi yüksek · Pozitif, Güler yüzlü, Aktif, değişime ve gelişime açık olan, · Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, · Düzgün diksiyona sahip, · Müşteri memnuniyetine önem veren, · Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, · İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, · Ekip çalışmasına yatkın, · Tercihen Mikro programını kullanabilen, · MS Office uygulamalarına hakim, · Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, · Erkek adaylar askerlik hizmetini tamamlamış olmalıdırlar.

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe ve Finans Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konfeksiyon ihracatı yapan firmamızın tüm genel muhasebe işleyişini üstlenebilecek , ihracat kredileri ve sigorta uygulamalarına hakim muhasebe ve finans sorumlusu alınacaktır

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun, tercihen ticaret lisesi çıkışlı, Netsis bilen, Maliyet muhasebesine, genel muhasebeye ve mevzuata hakim, En az 5 yıl deneyimli, ihracat yapan bir firmada daha önce benzer pozisyonda çalışmış, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Gaziemir ve Sarnıç civarına ulaşım problemi olmayan, 25-35 yaşları arası bayan, Tercihen ihracat operasyon deneyimi olan,

 • Miso

  Satış Danışmanı Miso

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Müşterilerimize ürünlerle ilgili detaylı bilgiler vererek yardımcı olmak, • Belirlenen kotalar doğrultusunda satış yapmak. Bakırköy mağazamızda çalışmak üzere Bayan Satış Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Bayan Giyimde Satış Danışmanı tecrübesi olan minimum 2 yıl , • İletişim becerileri yüksek, • Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, • Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uyduracak, • Full-time bayan satış sorumluları.

 • Miso

  Satış Danışmanı Miso

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Müşterilerimize ürünlerle ilgili detaylı bilgiler vererek yardımcı olmak, • Belirlenen kotalar doğrultusunda satış yapmak. Şişli mağazamızda çalışmak üzere Bay-Bayan Satış Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Bayan Giyimde Satış Danışmanı tecrübesi olan minimum 2 yıl , • İletişim becerileri yüksek, • Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, • Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uyduracak, • Part-time ve full-time bay-bayan satış sorumluları.

 • Miso

  Satış Danışmanı Miso

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Müşterilerimize ürünlerle ilgili detaylı bilgiler vererek yardımcı olmak, • Belirlenen kotalar doğrultusunda satış yapmak. Beşyüzevler mağazamızda çalışmak üzere Bayan Satış Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Bayan Giyimde Satış Danışmanı tecrübesi olan minimum 2 yıl , • İletişim becerileri yüksek, • Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, • Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uyduracak, • Part-time ve full-time bayan satış sorumluları.

 • Miso

  Satış Danışmanı Miso

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Müşterilerimize ürünlerle ilgili detaylı bilgiler vererek yardımcı olmak, • Belirlenen kotalar doğrultusunda satış yapmak. Kadıköy mağazamızda çalışmak üzere Bay-Bayan Satış Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Bayan Giyimde Satış Danışmanı tecrübesi olan minimum 2 yıl , • İletişim becerileri yüksek, • Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, • Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uyduracak, • Part-time ve full-time bay-bayan satış sorumluları.

 • Gn Yapı

  Yetiştirilmek Üzere Yeni Mezun (Tekniker) Gn Yapı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Isı Yalıtımı alanında lider ve butik inşaat projelerinde büyümekte olan firmamız bünyesinde yetiştirilmek üzere Tekniker aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği ve Yalıtım Teknolojisi bölümlerinden mezun, Saha keşif ve metraj işlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Detay odaklı ve analitik bakış açısına sahip, İletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takip ve sonuçlandırma konusunda yetkin ve sonuç odaklı çalışan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan ve en az 2 yıldır aktif araç kullanan,

 • Miso

  Satış Danışmanı Miso

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Müşterilerimize ürünlerle ilgili detaylı bilgiler vererek yardımcı olmak, • Belirlenen kotalar doğrultusunda satış yapmak. Avcılar mağazamızda çalışmak üzere Bayan Satış Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Bayan Giyimde Satış Danışmanı tecrübesi olan minimum 2 yıl , • İletişim becerileri yüksek, • Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, • Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uyduracak, • Part-time ve full-time bayan satış sorumluları.

 • Barem Research

  Kantitatif Proje Uzmanı Barem Research

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Araştırma sektörünün öncü şirketlerinde Barem Research araştırma şirketinde proje süreçleri ile ilgili yürütülen faaliyetlerin belirlenen hedef, bütçe ve hizmet kalitesinde gerçekleştirilmesine yönelik planlamanın yapılması, eş güdümün sağlanması, kontrol ve takibin yapılmasını sağlamak üzere "Kantitatif Proje Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İstatistik, Pazarlama, Ekonometri, Endüstri Mühendisliği, Sosyoloji bölümlerinden mezun, Minimum 2-3 yıl deneyimli Kantitatif araştırmalar alanından tecrübeli, kantitatif metodlara hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office Programları ve SPSS kullanmış olan, Raporloma ve sunum yapacak deneyime sahip, Ekip çalışmasına yatkın, koordinasyon ve organizasyon becerisine sahip, Dış görünüşüne önem gösteren arkadaşlar arıyoruz.

 • Schafer

  Stok Kontrol ve Raporlama Sorumlusu Schafer

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Züccaciye sektörünün önde gelen firmalarından Schafer'da; Mağazalardaki ve depolardaki stok seviyelerinin takibini yapılması Verimli ürün akışını sağlayarak maksimum satışın gerçekleşmesinin sağlanması Mağazalar arası ürün sevkiyatlarının, sevkiyat hareketlerinin ve transferlerin yönlendirilmesi Mağaza kampanya uygulamalarının takibinin sağlanması Envanterde karşılaşılan sorunları tespit edilmesi ve gerekli olduğu durumlarda sayımlara katılım sağlanması Mağazaların satış/ stok analizlerinin yapılması Sayım operasyonlarının organize edilmesi ve aktif olarak yönetilmesi Mağazaların stok denetiminin ve kontrollerinin yapılması Konularında görev almak üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ürün yönetimi ve ev eşyaları mağazacılığı konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği güçlü Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde iletişim sahibi MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyumlu Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen Karar alma ve uygulama becerisi olan Yurt içi seyahat engeli olmayan Enerjik, aktif ve pozitif kişilikli Tercihen üniversite mezunu Planlama, problem çözme, zaman yönetimi ve karar verme yeteneği gelişmiş B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif kullanıcı olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Avrupa yakasında ikamet eden

 • Adecco Şişli

  İngilizce Bilen Dönemsel Resepsiyonist Adecco Şişli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için ''RESEPSİYONİST'' arayışımız bulunmaktadır. Gelen misafirlerin karşılanması, Gelen giden evrak ve kargo takibinin yapılması, Ofis çalışanlarına idari konularda destek verilmesi Ofisin telefon trafiğinin yönlendirilmesi,

  Aranan Nitelikler Min. Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, Kendine özen gösteren, diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, İletişim ve koordinasyon kabiliyeti yüksek, , MS Office programlarına hâkim, Bayan ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Firma Adı Gizli

  Web Tasarım ve Grafik Personeli Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Playland Türkiye' nin en büyük Oyun/Eğlence merkezidir. Türkiye genelinde 53 Avm' de 7'den 70'e her yaş grubuna hizmet vermekte koşulsuz müşteri memnuniyeti ile eğlendirmeyi hedeflemektedir. Hızla büyüyen Playland ailesinde sizde yerinizi alabilirsiniz. Şirketimizin Merkez/fabrika adresinde görevlendirilmek üzere Web tasarım ve Grafik personeli aranmaktadır. İlgili bölümlerden mezun, Benzer bir işte deneyimli, Web tasarım konusunda kendini geliştirmiş, A'dan Z'ye site hazırlayabilecek, Görsel tasarımlar yapacak flayer hazırlayabilecek, Css, Html jawa script bilgisine sahip, Sosyal medya, içerik hazırlama konusunda bilgi sahibi, Sosyal ağlarda güncellemeleri yapabilecek, Tercihen After effect kullanabilen, Görsel tasarım yeteneği güçlü ve özgün Tasarım dengesi, tasarım bütünlüğü, tipografi, menü/navigasyon mantığı ,renk teorisi, animasyon, sayfa düzeni, sayfa yerleşimi vb görsel tasarım prensiplerinde derinlemesine bilgi sahibi olan, Grafik tasarım yaparak broşür, katalog, el ilanı, kartvizit gibi insert çalışmalarımızı yapabilecek, SEO çalışmaları yapabilecek, Web tasarım ve grafik personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Altay Güvenlik

  Taksim Özel Güvenlik Görevlisi Altay Güvenlik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TAKSİM'DE BULUNAN PROJEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; SOSYAL HAKLARI+ 1400 TL MAAŞ+100 TL MULTİNET ŞEKLİNDEDİR. ÇALIŞMA SİSTEMİ : SAAT 15:00 - GECE 23:00 ARASI ÇALIŞMA HAFTADA 1 GÜN İZİN

  Aranan Nitelikler -5188 SAYILI YASA GEREĞİ GÜVENLİK KİMLİK KARTI OLAN -İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK,DİKSİYONU DÜZGÜN -GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN -YÖNLENDİRME KABİLİYETİNE SAHİP -BAY GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARANMAKTADIR.

 • Yaşar Motorlu Araçlar

  Hasar Servis Danışmanı Yaşar Motorlu Araçlar

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü'ne bağlı olarak; Hasarlı müşteri araçlarının kabulü, ekspertizi, onarımı ve anlaşmalı sigorta şirketleri ile ilgili operasyonların yürütülmesi Müşteri-sigorta şirketi-teknik servis arasındaki iş ve işlemlerin koordinasyonunu sağlamak üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Konusunda ve benzer görevlerde en az 1 yıllık deneyime sahip, Tercihan Renault ve Dacia Marka araçlar hakkında bilgi sahibi, 25-30 yaşları arasında B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Microsoft Office (Word-Excell) uygulamalarını kullanabilen İletişim gücü ve ikna kabiliyeti yüksek, insan ilişkilerinde başarılı Dikkatli, takipçi Sonuç ve müşteri odaklı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, disiplinli Prezantabl bay * - bayan adaylar *Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları

 • Boy İnsan Kaynakları

  İç Mimar Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tasarım ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için,

  Aranan Nitelikler İlgili okulların Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği ya da İç Mimarlık Bölümlerinden mezun -Konusunda en az 2 yıl deneyimli -Tercihen ahşap konusunda bilgili ve deneyimli, -Autocad ve 3 dmax kullanabilen, - Yurtdışı seyahat engeli olmayan, - Askerlik görevini tamamlamış,

 • Bülent Gülen Tekstıl

  Byn Yurtdışı Müşteri Temsilcisi/Yönetici Sekreteri Bülent Gülen Tekstıl

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firma Hakkında / www.bng-design.com : Lütfen başvuru öncesi web sayfamızı yeterli hissedin. Yakalamış olduğumuz bu değerlerle yoğun tempoda disiplinli, dinamik çalışan ve BNG ruhunu benimseyebilecek takım arkadaşlarıyla çalışmayı hedefliyoruz.

  Aranan Nitelikler - İngilizce / tercihen İtalyanca - Seyehat engeli olmayan - Tercihen minimum 3 yıl sektör tecrübeli / Eğitimli

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan