İş İlanları

 • Kaymas Hukuk Bürosu

  Call Center - Çağrı Merkezi Kaymas Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hukuk Büromuzda Call Center ekibinde görevlendirilmek üzere; -Kendisine tanımlanan dosyaları takip ederek borçlu aramalarını yapacak -Ödeme planları oluşturarak aylık bazda tahsilatları takip edecek -Verilen tahsilat hedeflerine yoğunlaşarak borcun kısa sürede tasfiyesi için ikna odaklı yaklaşımla tahsilatı gerçekleştirecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Lise mezunu -Ses tonu, diksiyonu düzgün, iş takibinde başarılı, hırslı -Telefonda iletişim gücü ve ikna becerisine sahip -Pozitif ve çözüm odaklı düşünebilen -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış -Uzun süreli çalışmayı düşünen personel aramaktayız.

 • Hakan Mücevherat

  Ön Muhasebe Elemanı Hakan Mücevherat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Anadolu yakası MALTEPE ve BUYAKA KOÇAKGOLD Şubelerimize ve ayrıca ; Ataşehir ' de 1980 yılından beri faaliyet gösteren, "HAKAN MÜCEVHERAT” a ait ''ÇAKMAKÇI GRUP'' bünyesindeki mağazalarda görevlendirilmek üzere "Ön Muhasebe Elemanları" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çok uzun yıllar hizmet edebilecek, Tercihen kuyumcu muhasebe programı bilen, Çalışkan, zeki, detaycı, 08:30 – 20:00 saatleri arası esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adayların askerliğini yapmış olması, 18-25 yaş aralığında, Bay–Bayan Ön Muhasebe elemanı aranmaktadır. Not: Aranılan şartlara haiz olmayan müracatlar değerlendirilmeyecektir.

 • Team Gerilla

  Satış Destek Personeli (Çanakkale Bayan Part Time) Team Gerilla

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına ÇANAKKALE ilinde ikamet eden Part-time BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. MAYIS-HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL ayları boyunca Cuma-Cumartesi-Pazar günleri çalışma yapılacaktır. (Haftada 3 gün çalışma yapılacaktır) İşin Tanımı : Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. ÇANAKKALE ilinde ikamet eden 19-27 yaş aralığında.( BAYAN ) İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. Disiplinli. Takım çalışmasına yatkın

 • Team Gerilla

  Satış Destek Personeli (Edremit Bayan Part Time) Team Gerilla

  Balıkesir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına Balıkesir EDREMİT bölgesinde ikamet eden Part-time BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. MAYIS-HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL ayları boyunca Cuma-Cumartesi-Pazar günleri çalışma yapılacaktır. (Haftada 3 gün çalışma yapılacaktır) İşin Tanımı : Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. EDREMİT (Balıkesir) Bölgesinde ikamet eden 19-27 yaş aralığında.( BAYAN ) İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. Disiplinli. Takım çalışmasına yatkın

 • Asyanet Teknoloji

  Satış Temsilcisi Asyanet Teknoloji

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türk Telekom ve AVEA kurumsal ürünlerinin satışı için; Ofiste randevu amaçlı müşterileri aramak Alınan randevuların ziyaretlerini sahada gerçekleştirmek Sahada esnaf ziyaretleri gerçekleştirmek Satış sonrası portföy yönetimini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Türk Telekom Kurumsal Bayisi olan firmamızın Maltepe ofisine bağlı çalışmak üzere; Bay- Bayan Aktif satışı seven ve bu alanda kariyer hedefleyen En az Lise Mezunu Dış görünümüne özen gösteren Hırslı,azimli,mücadeleyi seven MS Office uygulamalarına hakim Bay adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli 1100 TL Net Maaş + Prim + 300 TL yemek ücreti + yol ücreti ile çalışacak Satış Temsilcileri aramaktayız.

 • Uniworks

  Yönetici Asistanı Uniworks

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Reklam teknolojileri üzerine ithalat ve ihracat yapan firmamızda görevlendirilmek üzere; Yurtiçi/yurtdışı tedarikçi ve müşteri iş takiplerini yapacak, Gümrük süreçlerini yönetecek, Tüm telefon ve e-mail trafiğini yönlendirecek, Yurtiçi toplantıları organize edecek, Şirket içi ve dışı bilgi akışını en efektif şekilde gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dış ticaret konusunda deneyimli, İthalat-İhracat konularına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, MS-Office uygulamalarında uzman, Sorumluluk alıp yetki kullanabilecek, Görev bilinci ve kararlılıkla sonuç odaklı çalışacak Bayan "Yönetici Asistanı" aranmaktadır.

 • Cga Müh Taahhüt İnş

  İnşaat Mühendisi Cga Müh Taahhüt İnş

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Statik proje tasarımı yapan firmamız için iş deneyimi olmayan veya maksimum 2 yıllık tecrübeye sahip inşaat mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.Sadece program kullanmakla yetinmeyip mühendislik nosyonunu geliştirmek isteyen ve mesleğini uygulamaktan mutluluk duyan adaylar şirketimizin profiline uygundur. www.cgamuhendislik.com

  Aranan Nitelikler Yapı Mühendisliğinde kendini geliştirmek isteyen,takım çalışmasına uygun,mühendisliği seven.

 • Mercury Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş

  Kurumsal Pazarlama Mercury Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mercury Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş, Sigorta Brokerliği, Reasürans Brokerliği, Risk Yönetimi ve Affinity Çözümleri hizmetleri konularında uluslararası hizmet sağlayıcısıdır. Sigortaya konu olan her alanda, yerli ve yabancı bir çok şirkete brokerlik hizmeti vermektedir. MERCURY’nin en büyük avantajı, günümüz ekonomisinin en önemli konusu olan "insan ve risk”e geniş bakış açısıyla bakabilmesidir. MERCURY, şirket hedeflerine ulaşmada müşteri projelerinin geliştirilmesi, sinai yapıların sigortalanması, hasar sonrası destek çalışmaları ve 7/24 ulaşılabilir olmasıyla müşterilerinin özel ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Çözüm üretmek konusunda hızlı yapısıyla kusursuz hizmet sunmaya hazır olup her şeyden önce müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak adına dokunulabilir ve şeffaf yapısıyla kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. www.mercurybroker.com.tr · Kurumsal Pazarlama · Sağlık Operasyon · Bireysel Sağlık · Teknik Departman · Hasar Departman İlgili departmanlarda eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler · Üniversite mezunu · Sigorta, reasürans ve brokerlik alanında en az 2 yıllık iş deneyimi · Çabuk karar alan ve harekete geçebilen · Analitik düşünen, problem çözebilen · Müşteri odaklı yaklaşabilen · Güçlü iletişim becerilerine sahip

 • As Dayanıklı Tüketim Malları

  Satış Temsilsici As Dayanıklı Tüketim Malları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın Fatih Historia AVM ve Alibeyköy Haliç Rezidans'da bulunan Arçelik mağazalarımızda tam zamanlı görevlendirilmek üzere; -Mağazamızda bulunan Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletlerinin satışını yapacak, -Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayacak, -Mağaza teşhir ve düzenine destek olacak, -Ürünle ilgili raporlamaları yapacak.

  Aranan Nitelikler 22-40 yaş aralığında, -Lise yada 2 yıllık Yüksek okul mezunu, -İyi derecede Asist ve Office programları (Word,Excell,Outlook) kullanabilen, -Ekip Çalışmasına yatkın, -Güler yüzlü ikna kabiliyet yüksek,iletişim yönü güçlü,diksiyonu düzgün, -Dış görünümüne önem gösteren, -Beyaz eşya sektöründe en az 2 yıl deneyimli (Tercihen Arçelik) -Fatih ve Alibeyköy'e ulaşım sorunu olmayan, -AVM için Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Tercihen yabancı dil konuşabilen, -Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan,(yönetici olarak yetiştirilecek) -Bay-Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Ersa İthalat ve Ticaret A.Ş.

  Ürün Yöneticisi Ersa İthalat ve Ticaret A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1986’ dan bu yana Türkiye saat sektörünün önde gelen distribütör firmalarından ERSA Saat, Ürün Yönetimi Departmanı için yeni takım arkadaşları arıyor. Yurtdışı tedarikçiler ile iletişim sağlanması Satış stratejilerinin gelişmesine katkıda bulunulması Satış ve Stok raporlarının kontrol edilmesi Ürün portföyünün yenilenmesine katkı sağlanması ( ilave edilecek ve portföyden çıkarılacak ürünlerin belirlenmesi) Fiyatlandırma çalışmalarına yardımcı olmak Sorumlu olunan markalar ile ilgili saha ve mağazaları ziyaret ederek, ürünler hakkında geri dönüş sağlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Ürün Yönetimi veya Pazarlama alanında 1-2 yıl deneyimli, Bilgisayar donanım bilgisine sahip, MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Gelişmeye ve öğrenmeye açık, İletişim becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

 • Hasboy

  Yönetici Asistanı Bayan Hasboy

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Plastik sektörü, İnternet, yazılım ve reklamcılık sektörlerinde faal olan üst düzey yöneticimizin tüm işlerini takip edecek, raporlayacak, görev takibi yapacak bayan yönetici asistanı .. Çalışma Saatleri : Hafta içi her gün saat 09.30 - 19.30 İşyerimiz İkitelli organize sanayi bölgesinde merkezi bir yerde showrrom ofistir. Mülakata gelmeyecek olan adaylar başvurmasın ve randevu vermesinler lütfen.

  Aranan Nitelikler Analitik düşünebilen, Pratik, İnsan ilişkileri kuvvetli , Presentabl, Bayan

 • Full Group Of Companies

  Garson Full Group Of Companies

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Full Group bünyesinde faaliyet göstermekte olan ELAS PARTY HOUSE & CAFE'de görevlendirilmek üzere part time/ full time garson ve servis elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18-30 YAŞ ARALIĞINDA, Çocukları seven ve çocuklu ailelere hizmet verecek, HİJYEN KURALLARINA ÖNEM VEREN, DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU, GÜLERYÜZLÜ VE DİKSİYONU DÜZGÜN, TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU, TAM ZAMANLI, BAY-BAYAN.

 • Marmara Lastik Endüstri Ticaret

  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Marmara Lastik Endüstri Ticaret

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Araç lastiği sektöründe hizmeti veren firmamızda tam zamanlı olarak çalışmak üzere Müşteri Hizmetleri Temsilcisi arıyoruz. İşin Tanımı: · Türkiye ve Avrupa genelinde anlaşmalı filolara verilen yol yardım hizmetlerine ilişkin telefon çağrılarının cevaplanması ve yol yardım hizmeti sağlanması, · Müşteri ilişkileri departmanı ile ilgili müşteri listelerinin oluşturulması Müşterilerin aranması, · Müşterilere ait takip işlerinin yapılması · Özel müşterilerin taleplerinin karşılanması. Çalışma lokasyonu: Büyükçekmece / İstanbul

  Aranan Nitelikler · Tercihen ilgili bölümlerden Lisans mezunu · İyi derecede İngilizce bilen · 28 yaşını aşmamış, · Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti ve iletişim yeteneği yüksek, · Sorun çözme ve yardımcı olma konusunda istekli, · Müşteri odaklı çalışabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli. · Esenyurt, Hadımköy, Büyükçekmece, Avcılar, Küçükçekmece civarında ikamet eden,

 • Şamiloğulları Otomotiv ve Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Şamiloğulları Otomotiv ve Tekstil

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hazır giyim imalatı ve ihracatı yapan firmamıza, müşteriler ile direk temas içerisinde olarak numune oluşturma ve takibinden, sipariş işlemlerinden ve bilgi akışının sağlanmasından sorumlu olacak takım arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu, Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Yeniliği Seven Tekstil(Hazır Giyim) alanında en az 5 yıl deneyimli, Öğrenmeye açık, ekip çalışmasına ve Programlı çalışmaya uyumlu, Piyasa tecrübesi olan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden. B Sınıfı Ehliyeti olan Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahat engeli olmayan

 • Gold Data Teknoloji

  Ofis Elemanı Gold Data Teknoloji

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Tanımı: * Ofisin temizliğini sağlamak,müşterilerimize ve personelimize ikramlarda bulunmak * Ofis içi düzeni sağlamak. * Santral kısmında telefonları yönlendirmek Çalışma Saatleri : Sabah 08:30 Akşam : 19:00 Pazar tatil. ASGARİ ÜCRET+SSK+YEMEK ve tüm sosyal haklar.

  Aranan Nitelikler * En az Lise Mezunu, * Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, * Prezantabl, güleryüzlü, insan ilişkilerinde başarılı, * Diksiyonu düzgün, şık giyinen ve dış görünüşüne her zaman özen gösteren. Tercihen ulaşım sorunu olmayan bayan personel.

 • Eks İstanbul Yapı

  Genel Muhasebe Elemanı Eks İstanbul Yapı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Açıklaması: Beşiktaş Akmerkez Residence 'de faaliyet gösteren EKS İSTANBUL YAPI TAAH.SAN büromuza muhasebe elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Ø Muhasebe için gerekli program uygulamalarına hâkim Ø Tek düzen hesap planına hakim Ø Fatura işleyebilen ve fatura kesebilen. Ø İnsan kaynakları mevzuatına hakim bu alanda deneyimli Ø Mali Tablolar , Bütçe , Kar/Zarar Ve Bilanço Analizi Yapabilecek, Ø Güncel Vergi,SGK ve İş Kanunu Mevzuatına Hakim, Ø Bütçe ve finansal raporlamalar konusunda deneyim sahibi Ø Düzenli Olarak Yönetime Rapor Verebilecek, Ø Sorumluluk Sahibi Analitik Düşünebilen Ve Sonuç Odaklı Çalışan, Ø Tercihen Netsis programını kullanabilen Ø Şirketimizin tüm muhasebe ve personel işlemlerini yürütebilecek Ø Bay ve bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. Ø Alanında Beş yıllık Tecrübeye sahip

 • Eks İstanbul Yapı

  Yönetici Asistanı Eks İstanbul Yapı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Açıklaması · Üniversite mezunu veya Meslek Yüksek Okulları'nın 'Büro Yönetimi ve Sekreterlik' Bölümleri'nden mezun, Bayan Çalışma Arkadaşı Arıyoruz. · Konusunda En Az 4 Yıl Deneyimli ( Genel Müdür Veya Yönetim Kurulu Üyelerini Asiste Etmiş ) · Çok İyi Derecede İngilizce Bilen · Ms Office Programlarına Hakim · Planlama Ve Organizasyon Yeteneği Kuvvetli · İdari İşler Konularında Bilgi Sahibi · Sözlü Ve Yazılı İletişim Yeteneği Güçlü, Dış Görünüşüne Özen Gösteren, Diksiyonu Düzgün, · Telefon İle Mail Trafiğini, Randevuları, Toplantıları Ve Ziyaretçi Görüşmelerinin Etkin Bir Şekilde Organize Edebilen, · Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması konusunda gerekli organizasyonların yapılması. · Yoğun İş Temposuna Uyabilecek, · Tüm Dosya Ve Yazışma Trafiğinin Gizlilikle Ve Düzenli Bir Şekilde Tutabilen, · Tebliğ Ve Yasal Yazıları Zamanında İlgili Departmanlara Yönlendirip, Süreç Akışını Sağlayabilen, · İç Ve Dış Yazışmaları Hazırlayacak,

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Ø Minimum Ön Lisans mezunu, Ø MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ø İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, Ø Yönetici asistanlığı pozisyonunda en az 4 yıl tecrübeli, Ø 20 -30 Yaş aralığında olan. Ø Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Ø Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, Ø İnsan ilişkileri güçlü, Ø Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Ø Analiz, planlama, iş takibi ve organizasyon becerisi yüksek.

 • B4 Dynamics İş Çözümleri ve Hizmetleri

  Yazılım Uzmanı B4 Dynamics İş Çözümleri ve Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Bilgisayar mühendisliği veya ilgili bölümlerden, En az 1 yıl iş deneyimi, Tercihen SQL server, SQL reporting service konularında bilgi sahibi, Tercihen C#, .NET ortamlarında geliştirme yapabilen, Tercihen İngilizce bilen, Tercihen yurtiçi-yurtdışı seyahat edebilecek.

 • B4 Dynamics İş Çözümleri ve Hizmetleri

  Navision Danışmanı B4 Dynamics İş Çözümleri ve Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Endüstri mühendisliği veya ilgili bölümlerden, En az 2 yıl iş deneyimi, ERP yazılımları ile ilgili bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünceye sahip, İngilizce bilen, Yurtiçi-yurtdışı seyahat edebilecek.

 • Ascs Tanıtım Organizasyon ve Turizm

  Satış Danışmanı Ascs Tanıtım Organizasyon ve Turizm

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları konusunda destek verecek, bilgilendirecek, Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesine gerekli katkıda bulunacak, Reyonların düzenini sağlayacak, ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olacak Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mutfak ürünleri satışı yapan firmamız bünyesinde, Ankara; CEPA, EVDE ZİRVEKENT, EVDE GORDION, ANKA MALL, İstanbul; İSTİNYE PARK, ŞAŞKINBAKKAL, İÇERENKÖY, CAPITOL, ÖZDİLEK AVM, Antalya; SHE MALL, İzmir; BALÇOVA KİPA, YKM mağazalarında görev alacak, En az ortaokul mezunu 30-45 yaş aralığında, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Bayan

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan