İş İlanları

 • İş Açıklaması Firmamız da görev almak üzere üyelerimiz ile telefon vasıtasıyla iletişim kurup bilgi aktaracak '' CALL CENTER TEMSİLCİLERİ '' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Enerjisi yüksek, İletişim yeteneğine güvenen, Diksiyonu ve ifade gücü yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, 18-28 yaş aralığında, İzmir'de ikamet eden, Cumartesi ve Pazar çalışmayacak, BAYAN. 2000 TL - 3000 TL  aralığında ücret beklentisi olan   ### KURUMUMUZDA VARDİYA SİSTEMİ YOKTUR.. ### ### ÇALIŞANLARIMIZA TARAFIMIZDAN EĞİTİM VERİLECEKTİR. ###

 • Saha Satış Personeli
  Manpower Maltepe
  İstanbul Anadolu, Ankara, Adana, Hatay, Kastamonu, Mersin(İçel), Zonguldak Bugün

  İş Açıklaması  Enerji dağıtım sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Saha Satış Personeli' arıyoruz. Faaliyet bölgesindeki saha aktivitelerini şirket vizyon ve misyonu çerçevesinde yönetmek ve geliştirmek, Satış analizleri yapmak ve düzenli olarak bölgesindeki faaliyetlerini üstlerine raporlamak, Sorumlu olduğu faaliyet bölgesinin satışlarını arttırmaya yönelik aksiyon planları oluşturmak, Düzenli olarak saha ziyaretleri gerçekleştirmek, Sahadan talep ve şikâyetlerini takip etmek ve çözümlenmesini sağlamak, Sektörle ilgili ihtiyaç duyulan pazar araştırmalarını gerçekleştirmek, Bölgesindeki kanal ağı ile etkin bir iletişim kurarak etkin bir iş ortaklığı oluşturmak, Saha ekiplerine ürün ve satışla ilgili eğitim ve tanıtım desteği vermek üzere gerekli çalışma ve organizasyonu yapmak, Saha organizasyonu ile Genel Müdürlük arasındaki koordinasyonu sağlamak.  

  Aranan Nitelikler Minimum Ön Lisans mezunu,  Kanal yönetimi ve saha satış alanlarında deneyimi olan, En az 3 yıl iş tecrübesine sahip, Sözlü ve yazılı iletişimde başarılı, Temsil ve ifade yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Hedef odaklı, girişimci, insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve problem çözme becerilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, disiplinli, motivasyonu yüksek ve planlı çalışmayı prensip edinmiş, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak şehir içi ve şehir dışında araba kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, MS Office uygulamalarına hakim, sunum, veri analizi ve raporlama yapabilen, İstanbul, Mersin, Gaziantep, Ankara, Kastamonu, Zonguldak ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 

 • Saha Satış Takım Lideri
  Manpower Maltepe
  İstanbul Anadolu, Ankara, Adana, Hatay, Kastamonu, Mersin(İçel), Zonguldak Bugün

  İş Açıklaması Enerji dağıtım sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Saha Satış Takım Lideri' arıyoruz. Kanal yönetimi çerçevesinde saha satış ekibinin faaliyetlerini yönetmek ve denetlemek, performans arttırıcı katkıda bulunmak, Ekibinin hizmet kalitesi performansını sürekli geliştirerek, kendisine bağlı ekibin koordinasyonunu sağlayarak iş planlamasını yapmak, ekibinin belirlenen hedeflere ulaşması için gerekli yönlendirmeleri gerçekleştirmek, Pazar ve kanal koşulları ile rekabet edebilirlik ilkesini dikkate alarak, tanımlanmış kanal bölgesini geliştirmek ve güçlendirmek, İş süreçleri ile ilgili gerekli kontrol, verimlilik ve performans analizlerini yapmak ve yönetmek, Faaliyet bölgelerine düzenli olarak ziyaretler gerçekleştirmek, Saha faaliyetlerinden aldığı iş fikirleri ile yeni projelerin geliştirilebilmesi için zemin hazırlamak, Ekiplerinin eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını belirlemek, ilgili yöneticiler ile bu ihtiyaçları paylaşmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Kanal yönetimi ve saha satış alanlarında deneyimi olan, En az 5 yıl iş tecrübesine sahip, En az 2 yıl yaygın bir coğrafyada saha satış ekiplerini yönetmiş, Sözlü ve yazılı iletişimde başarılı, Temsil ve ifade yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Hedef odaklı, girişimci, insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve problem çözme becerilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, disiplinli, motivasyonu yüksek ve planlı çalışmayı prensip edinmiş, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak şehir içi ve şehir dışında araba kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, sunum, veri analizi ve raporlama yapabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Adeo Bilisim Danismanlik Hizmetleri bünyesinde ve/veya hizmet verdigimiz kurumsal müşterilerimize  yönlendirilmek üzere deneyimli ya da kariyerini Bilgi İşlem Danışmanlığında geliştirmeyi isteyen, yeni teknolojileri takip eden, uygulama yapmak isteyen; Sistem ve/veya Network Uzmanı  takım arkadaşları istihdam edilecektir. İlanimiz Genel Başvuru niteliğinde olup, özelliklerden bazılarının uyması durumu dahilinde değerlendirilebilecektir.    Proje satışı sonrası bilgi teknolojileri danışmanlığı verilen firmanın isteklerine bağlıolacak şekilde, sistem kurulumu, teknik destek, bakım, onarım, ürün eğitimi gibi konularda calışmakta olan danışman ekibine dahil olacak, Demo, teknik fizibilite konularında satış ekibine destek olacak, 

  Aranan Nitelikler Client işletim sistemleri hakkında ve Microsoft desktop uygulamaları hakkında ileri derecede bilgili, Microsoft Ürünleri (Active Directory, Exchange, ISA) hakkında bilgi ve tecrübeli, Cihaz, sunucu ve altyapi kurulum, yonetim ve sorun giderme konularında deneyimli, Sanal platform teknolojilerinde (VMWare, HyperV, Veeam) kurulum ve yonetim yapmış ve storage teknolojilerinde calışmış, Microsoft System Center urunleri konusunda bilgili, bir ya da bir kaçı hakkında tecrübe sahibi, Kurumsal Güvenlik sistemlerinin (IPS, Antivirus, Firewall vb.) yönetimi konusunda tecrübeli, Network sistemlerinde calışmış, temel ağ ve güvenlik teknolojilerini bilen,DNS, DHCP, WINS gibi network servisleri konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Network cihaz, ekipman kurulumu, yönetimi, konfigirasyonu, TCP/IP, WAN routing ve LAN switching protokolleri hakkında bilgi sahibi, IT sektorunde min. 2 yıl tecrübeli, tercihen sahada calışmış, En az MYO mezunu, İngilizce bilen, Ekip calışmasına yatkın, Disiplinli, problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneğine sahip, Koordinasyon ve iletisim becerisi yüksek, 

 • Şoför
  Ahu Havacılık
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Konusunda minimum 5 yıl tecrübeli, Giyimine özen gösteren, Sigara kullanmayan, Referans verebilecek, Tarabya bölgesine yakın oturan şoför alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler

 • Tornacı
  Ertürk Makine
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması FİRMAMIZ BÜNYESİNDE  İMALAT BÖLÜMÜNDE ÇALIŞTIRILACAK TORNACILAR  ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler  DENEYİMLİ TORNACI. TEKNİK LİSE MEZUNU , ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ , ESENYURT-KIRAÇ-BEYLİKDÜZÜN' DE İKAMET EDEN.

 • İş Açıklaması Etiler/ Levent Bölgesinin en prestijli sitelerinden Mermerler sitesinde yer alan Realty World AKYA Gayrimenkul'de şık bir ofise içerisinde, nezih bir çalışma ortamında Yüksek prim sistemi ile çalışacak ve ekibini kurabilecek "Gayrimenkul Danışmanları" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Beşiktaş bölgesi ve civarında oturan, Tecrübeli, 35 yaş ve üzeri, İnisiyatif kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Prezentabl, Küçük bir yatırımla kendi işinizin sahibi olun, Sadece kişisel masraflarınızı karşılayarak, Kazancınızı kendinizin belirlediği çalışma programı ile üst seviyeye çıkarmak isteyen, Profesyonel ofis ortamında teknolojik alt yapı olanakları ile gayrimenkul sektöründe kariyer yapmak isteyen, Ekip çalışmasına inanan,sistemli ve yoğun çalışma temposuna alışık, Pazarlama konusunda çalışmış, Adaylar bizi arayın, görüşelim.siz de bu büyük ailenin içinde yerinizi alın yeni ve büyük kazançlara yelken açın.

 • Müşteri Hizmetleri
  Src Yapı
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Küvet, Jakuzi, Duşa Kabin İmalatı Yapan, Sektöründe Lider Firmamızın Merkez Ofisinde Görevlendirmek Üzere... • Müşteriye prosedürleri anlatarak bilgi vermek ve sorularını yanıtlamak, en etkin çözüm yolunu önermek, • Öncelikli durumların tespitini yapmak ve ilgili departmanlarla iletişime geçmek, • Standart çalışma prosedürlerine uygun olarak görüşme sonuçlarını sisteme girmek, • Gerekli durumlara müşterilerle iletişime geçmek ve sorunları çözmek, • Tedarik edilemeyen ürünlerle ilgili müşterilere farklı seçenekler sunmak için aramalar yapmak.

  Aranan Nitelikler • En az lise mezunu, • Çağrı Merkezi ve/veya Müşteri Hizmetleri'nde deneyimli, • Müşteri memnuniyeti odaklı, • Problem çözme becerisi kuvvetli, • Kendine güvenen, empati yeteneğine sahip, • Diksiyonu akıcı ve düzgün, • Motivasyonu yüksek, • İnsan ilişkilerinde başarılı, • Takım çalışmasına yatkın, • Analitik düşünebilen, • İkna kabiliyetine güvenen ve satış odaklı, • MS Office uygulamalarına hakim, • Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • Mal Kabul Sorumlusu
  Src Yapı
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Küvet, Jakuzi, Duşa Kabin İmalatı Yapan, Sektöründe Lider Firmamızın Merkez Ofisinde Görevlendirmek Üzere... En az 3 yıl deneyimli, En az lise mezunu, Mc Office programlarını kullanabilen, Ön Muhasebe bilgisi olan ( Tercihen ), Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi ( Aktif araç kullanabilen ), Bay çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Fabrikamıza teslim edilen tüm ürünlerin sayısı dikkate alınarak teslim alınması, Ürün irsaliyelerinin sisteme girilmesi.

 • Satın Alma Sorumlusu
  Src Yapı
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Küvet, Jakuzi, Duşa Kabin İmalatı Yapan, Sektöründe Lider Firmamızın Merkez Ofisinde Görevlendirmek Üzere... En az3 yıl deneyimli, En az lise mezunu, Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü civarında ikamet eden, Mc Office programlarını kullanabilen, Ön Muhasebe bilgisi olan ( Tercihen ), Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi ( Aktif araç kullanabilen ), Bay çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İmalattan gelen alım taleplerini toplamak, Fiyat ve yeni firma araştırması yapmak, Yeni tedarik zinciri oluşturmak,  Yönetim onayı olmak şartı ile tüm alım süreçlerini yönetmek.  

 • İş Açıklaması Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde açılan GSStore mağazamızda görevlendirilmek üzere; •En az lise mezunu, •Tercihen satış alanında tecrübe sahibi ve bu alanda kariyer hedefleyen, •İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, •Sunum becerileri güçlü, •Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, •Dış görünümüne özen gösteren, •Spora ilgi duyan, •Nebim Winner veya V3 kasa deneyimi olması tercih sebebidir. Satış Danışmanı göreviyle 'takım arkadaşları' aramaktayız…

  Aranan Nitelikler •Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları konusunda destek verecek, bilgilendirecek, •Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesine gerekli katkıda bulunacak, •Reyonların düzenini sağlayacak, ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olacak, •Kasa işlemlerini gerçekleştirecek  

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Yapı Kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için IT Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Boşaltılan ürünlerin sevk irsaliyesi ile uyumlu olmasını kontrol etmek, hasarlı/eksik malzemeleri irsaliye üzerine not düşmek veya tutanak ile kayıt altına almak, gelen malzemelerin sisteme girişinin yapılmasını sağlamak. Yükleme yapılacak ürünlerin çekme listesini yükleme ekiplerine iletmek, yüklemenin çekme listesine göre yapıldığını kontrol etmek, sevk irsaliyesini düzenlemek ve çekme listesi ile sevk irsaliyesinin uyumlu olduğunu kontrol etmek, Yükleme sonrası araca teslim edilen sevk irsaliye kopyalarını ilgili Müşteri Temsilcisi, Bölge Müdürü ve Satış Müdürü’ne mail atmak, Yükleme sonrası aracın fotoğraflarını çekmek ve bilgisayar ortamında düzenli bir şekilde saklamak, gerektiği durumlarda mail yolu ile amirinin bilgisi dahilinde paylaşmak, Depo içi faaliyetlerde gerekli olduğu zamanlarda destek vermek, Depoya yükleme/boşaltma yapmak üzere gelen ve kayıtları yapılan araçların kayıtlarını bilgisayar ortamında eş zamanlı olarak tutmak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Benzer görev tanımı içerisinde en az 1 yıl görev almış, Erkek adaylar, "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur"

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ankara'da görev almak üzere ''Forklift Operatörü'' arayışımız bulunmaktadır. Her tür forklift operayonunu, vardiya programı, şirket standart ve prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirmek Doluma sevk edilen tüplerin dolum öncesi ve dolum sonrası görsel kontrollerini yapmak. Doluma alınacak boş tüpleri paletlemek. Müşteriye ve bölgelere sevkiyat yapılacak tüpleri hazırlamak ve paletlemek. Araç yükleme ve boşaltma yapmak. Boş tüp ayrım sahasının düzenlenmesi Dolu tüp hazırlama ayrım sahasının düzenlenmesi Boş ve dolu tüp stok sahasının düzenlenmesi Fabrika içi diğer bölümlere ait forklift hizmetlerini yapmak. "Adecco , İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. "

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan, En az lise mezunu,

 • İş Açıklaması GSStore mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, İşkur destekli 2 aylık İstihdam garantili Mesleki Eğitim kursu projesi gerçekleştirilecektir. Kursiyerlerimiz hafta içi 5 gün staj görecek olup, günlük cep harçlıkları ve sigortaları İşkur tarafından karşılanacaktır. 2 aylık eğitim programını tamamlayan kursiyerlere İşkur ve Milli Eğitim Onaylı sertifika verilecek ve ardından mağazalarımızda göreve başlayacaklardır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Nebim V3 veya Winner bilen, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Spora ilgi duyan  

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tarım sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmamız için '' Dik İşleme Operatörü '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler CNC Dik işleme tezgahlarında programlama ve operasyonda en az 4 yıl deneyimli, Farklı parçalar için üretim prosesleri ve kalıplarını geliştirebilecek,  Askerliğini yapmış, Teknik resim okuyabilen,  Adecco İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 no’lu lisans sahibi ozel      istihdam bürosudur.  

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tarım sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmamız için '' Gaz Altı Kaynak Operatörü '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Makine imalatında en az 4 yıl deneyimli, Askerliğini yapmış, Teknik resim okuyabilen,    Adecco İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 no’lu lisans sahibi ozel istihdam bürosudur.  

 • İş Açıklaması Netsa Yazılım ve Telekominikasyon Firması Bünyesinde; Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti yüksek , Satış odaklı Tecrübeli Bayan Müşteri Temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise veya Üniversite Mezunu, Beylikdüzü ve çevresinde oturan, Uyumlu, kazanma arzusu yüksek, Diksiyonu düzgün, 30 yaşını aşmamış (BAYAN)

 • İş Açıklaması Dizel ve LPG'li forkliftlerin bakım ve tamiri konusunda tecrübeli  usta ve ustabaşları aranmaktadır

  Aranan Nitelikler * forklift operatörlük belgesi sahibi olması veya mesleki yeterlilik belge sahibi * Askerleğini bitirmiş veya muaf olması * Anadolu yakası tercihen Ümraniye- Sancaktepe- Taşdelen civarında ikamet etmesi * otomotiv sektörü veya forklift tamir ve bakımında  az 3 yıl tecrübeli * Tercihen SRC ve Psikoteknik belgelrine sahip olması  

 • Forklift Tamircisi
  Teknik İstif
  Bursa, Sakarya Bugün

  İş Açıklaması Akülü, Dizel ve LPG'li forkliftlerin bakım ve tamiri konusunda Çorlu ve Gebze lokasyonlarımıza tecrübeli usta, ustabaşı ve forklift operatörleri aranmaktadır

  Aranan Nitelikler * Forklift operatörlük belgesi sahibi olması veya mesleki yeterlilik belge sahibi * Askerleğini bitirmiş veya muaf olması * Sakarya/ Adapazarı Bursa/ İnegöl civarında ikamet etmesi * Otomotiv sektörü veya forklift tamir ve bakımında  az 3 yıl tecrübeli * Tercihen SRC ve Psikoteknik belgelrine sahip olması

 • Servis Mühendisi
  Teknik İstif
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Merkez atölye ve bağlı bölge servislerinin yönetimi, denetimi vve koordinasyonunu sağlamak

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun • Tercihen iyi derecede İngilizceye sahip • Microsoft ofis uygulamalarına hakim, raporlama yapabilen • Seyahat engeli olmayan • B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen • Analitik düşünebilen • Planlama ve problem çözme yeteneğine sahip • Askerlik görevini tamamlamış • Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden  

 • Servis Teknikeri
  Teknik İstif
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Merkez servisimizde çalışacak  aşağıdaki özelliklere sahip forklift teknisyeni 

  Aranan Nitelikler ~~• Tercihen sektör tecrübeli • Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden • Askerlik görevini tamamlamış • Aktif araç kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip • SRC Belgesine sahip • Esnek çalışma saatlerine uyabilen • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen • Seyahat engeli bulunmayan  

 • Dış Ticaret Elemanı
  Teknik İstif
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması -İthalat / ihracat konularında bilgi sahibi -yurt dışı yazışma ve müşteri görüşmelerini yapabilecek  

  Aranan Nitelikler - işinin gereği yeterli seviyede İngilizce bilen -İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden tercihen Ümraniye ve civarında  

 • İş Açıklaması Forklift ve İstif makinaları kiralama sektöründe Türkiye genelinde hizmet vermekte olan Limited Şirketimizin; Yenidoğan -Sancaktepe- İstanbul'daki Merkez Atölyesinin yönetim-sevk ve idaresi Bölge atölyelerin koordinasyonu ve denetimi

  Aranan Nitelikler *Tercihen iş makineleri konusunda deneyimli *Servisteki işlerin planlamasını ve yönetimini koordine edebilecek * Makine parkındaki makinaların periyodik bakım, onarım ve revizyonlarını programlı bir şekilde en kısa sürede yapabilecek / yaptırabilecek *Makine mekanik ve elektrik konularında yeterli teknik bilgiye sahip *Müşteri memnuniyetini sağlayacak ekip çalışmasına uygun *Raporlama yapabilen *SRC-4 ve Psikoteknik belgelerine sahip *Yeteri teknik İngilizce ve bilgisayar bilgisine sahip *Tercihen makine teknikeri veya makine mühendisi

 • İş Açıklaması Turizm Sektörünün Güçlü Kuruluşu Takım Arkadaşları Arıyor Adana şube Ülkemizin en büyük IATA seyahat acentasında görevlendirilmek üzere Tecrübeli Bilet Satış Görevlileri'          - İnsan ilişkilerinde başarılı    - Prezentabl    - En az 1-2 yıl Seyahat Acentasında çalışmış adaylar alınacaktır. (Amadeus Troya Programına hakim)  

  Aranan Nitelikler     SSK, YEMEK  

 • İş Açıklaması   Potansiyel müşterilere eğitim sistemini etkili bir şekilde anlatmak, Zamanla bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturmak, Kendisine verilen bireysel (ağırlıklı olarak) ve kurumsal hedefleri gerçekleştirebilmek, Sisteme kayıt ettiği öğrencilerin gelişimlerini takip edebilecek, İşiyle ilgili gerekli raporlama ve dokümantasyonu yaparak görevlerini yerine getirebilmek, Çalışma saatleri: Hafta içi 5 gün 10:30-18:30 ve 13:30-21:30 shiftli çalışma,                                                 hafta sonu 1 gün 10:00-18:00 ve diğer gün izin vardır. İşe alınacak kişiler gerekli oryantasyon ve ürün eğitimlerinden geçirilecek olup, Şubesi için hazır hale getirilecektir.

  Aranan Nitelikler 1972 yılından bu yana var olan İngilizce dil eğitimi konusunda 250 uzman personeli ile Türkiye genelinde (İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, İzmir, Gaziantep illerinde) 15 Şube'de hizmet veren şirketimizin Kocaeli-İzmit Şubesinde görevlendirilmek üzere ağırlıklı olarak şube içinde bireysel satış yapacak 'Satış Uzmanı' alımı yapılacaktır.  En az Ön Lisans mezunu, Kariyerini satış alanında geliştirmek isteyen, Tercihen hizmet sektöründe satış konusunda 1-2 yıl tecrübeli, İletişim becerilerini etkin şekilde kullanabilen, Başarı odaklı, hırslı, Analitik düşünebilen, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik, Takım çalışmasına yatkın, 22-30 yaşları arasında Tercihen İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz. İşe alınacak kişi, firmamızda çalıştığı süre boyunca ücretsiz olarak ingilizce eğitimimizden faydalanabilecektir. 

 • İş Açıklaması Turizm Sektörünün Güçlü Kuruluşu Takım Arkadaşları Arıyor Ülkemizin en büyük IATA seyahat acentasında görevlendirilmek üzere Tecrübeli Bilet Satış Görevlileri'          - İnsan ilişkilerinde başarılı    - Prezentabl    - En az 1-2 yıl Seyahat Acentasında çalışmış adaylar alınacaktır. (Amadeus Troya Programına hakim)  

  Aranan Nitelikler     1500 TL NET MAAŞ FULL SİGORTA YEMEK  

 • İş Açıklaması Turizm Sektörünün Güçlü Kuruluşu Takım Arkadaşları Arıyor İzmir Alsancak Karşıyaka şubelerimiz için Ülkemizin en büyük IATA seyahat acentasında görevlendirilmek üzere Tecrübeli Bilet Satış Görevlileri'          - İnsan ilişkilerinde başarılı    - Prezentabl    - En az 1-2 yıl Seyahat Acentasında çalışmış adaylar alınacaktır. (Amadeus Troya Programına hakim)  

  Aranan Nitelikler     SSK, YEMEK  

 • İstanbul Tecrübeli Uçak Bilet Satış Görevlileri
  Trek Turizm
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Turizm Sektörünün Güçlü Kuruluşu Takım Arkadaşları Arıyor Ülkemizin en büyük IATA seyahat acentasının Şaşkınbakkal, Kızıltoprak, Bostancı, Atatürk Havalimanı, Taksim ve 4.Levent ofislerinde görevlendirilmek üzere 'Bilet Satış Görevlileri'    Üniversitelerin Turizm ile ilgili bölümlerinden mezun çalışma arkadaşları      - İnsan ilişkilerinde başarılı    - Hizmet sektöründe çalışmayı seven    - Amadeus ve Troya kullanabilen    - En az 1-2 yıl Seyahat Acentasında çalışmış adaylar alınacaktır.    - Bay / Bayan  

  Aranan Nitelikler 2000 TL net maaş Full sigorta Günlük 12 tl yemek parası Başarıya göre prim ve yol parası

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tarım sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmamız için '' Boya Ustası '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Fabrika ortamında en az 4 yıl deneyimli Elektrostatik toz boya ve akrilik boya proseslerine hakim Askerliğini yapmış Adecco İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 no’lu lisans sahibi ozel      istihdam bürosudur.  

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Mağazacılık Sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ümitköy'de görev almak üzere '' Ön Muhasebe Personeli '' arayışımız bulunmaktadır. Gelen ürün faturalarının girişi, Ödeme planı işlemleri, İlgili çizelgeler, Personel giriş çıkışları ile ilgili işlemleri, Sigorta, maliyet çalışmaları, İade/defolu ürünlerin muhasebe işlemleri,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Nebim, V3 bilgisayar pragramlarına hakim, Adecco İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?