İş İlanları

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yk. Bimeks mağazalarımız için Satış Danışmanlarımızı arıyoruz. Mağazalarımızda, aktif olarak satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, mağazada satışa sunulacak ürünleri teslim alacak ve takibini yapmaktan sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen yüksekokulların Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezunsanız, Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, Daha önce Satış Danışmanlığı deneyiminiz varsa, Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Bimeks Ailesine katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına BURSA ilinde ikamet eden Part-time BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz.     Haftada 3 gün çalışma yapılacaktır.     İşin Tanımı : Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-28 yaş aralığında.( BAYAN ) İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. Disiplinli. Takım çalışmasına yatkın

 • İş Açıklaması     Giyim ve aksesuar tasarlayan, üreten ve satan çok uluslu bir moda firmasıyız.   Mağazalarımızda ve Barselona merkezlerimizde toplam 15.000 çalışanımız ile 109 ülkede 2.700'den fazla mağaza ağımız, Kadın, Erkek, Çocuk ve Violeta by MANGO olmak üzere güncel olarak dört farklı markamızla hizmet vermekteyiz. Sorumluluk paylaşmayı, hem profesyonel hem de bireysel olarak gelişmeyi seviyorsanız ve büyüyen dinamik bir moda perakende satışı yapan şirketimizde  gelişmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın! Şimdi başvurun ve MANGO'da uzun ve başarılı bir kariyere başlayın.  ‘’Dünyanın her bir şehrinde var olma’’ hedefimize ulaşmamızda bize eşlik edin.   İŞİN TANIMI   AKBATI AVM'de bulunan mağazamız için   Satış ekibimize katılacak "PART-TİME SATIŞ DANIŞMANLARI"  arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Amacınız; satış yapmak, müşterilerimizin bağlılığını kazanmak için markanın imajını yükseltmek ve daima en yüksek müşteri hizmeti standardını devam ettirmek olacaktır. Stoğu kontrol etme ve eksik olan ürün stoğu tamamlamanın yanında ayrıca mağazayı toplu ve düzenli tutma görevinden sorumlu olacaksınız.   Ana Sorumluluklar: Müşterilere içten bir tavır ve hizmet gönüllülüğü göstererek onları karşılamak, gülümsemek ve yaklaşmak Satışları en yüksek dereceye çıkarmak için müşterilerin ihtiyaçlarına göre hizmetleri iyi bilmek ve sunmak Aynı anda birden fazla müşteriye hizmet verebilmek ve hepsine mükemmel bir hizmet sunabilmek Satış hedeflerini iyi bilmek, bunları bireysel ve ekip olarak elde edip,aşma amacında olmak Müşteri hizmetini diğer tüm işlerin önüne almak Müşterilere daima cazip gelen en iyi mağaza imajını sürdürerek destek sağlamak       Markamızı en iyi şekilde temsil edecek, hareketli, dışa dönük ve mükemmel iletişim becerilerine sahip etkin bir tavır ve heveslilik gösterebilecek, kendi kendini motive eden bir ekip arkadaşı arıyoruz.    Moda perakende satışında geçmiş iş tecrübesine sahip olunması tercih edilir. 

 • İş Açıklaması Sunis  Hotels Grubu bünyesinde İzmir Özdere’de bulunan Sunis Efes Royal Palace Hotel 'imizde görevlendirilmek üzere’’Servis Müdürü’’ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Beş yıldızlı otel deneyimine sahip • En az lise mezunu, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Çok iyi derecede Almanca/İngilizce bilen, • Yiyecek İçecek operasyonunun sevk ve organizasyonunu yönetebilen, • Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimi bulunan, • Güler yüzlü, dinamik, kişisel motivasyonu yüksek ve diksiyonu düzgün, • Misafir memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip, hızlı ve etkili karar verebilen, proaktif, • Etkin iletişim, misafir ilişki yönetimi ve güçlü koordinasyon becerilerine sahip, • Yeni fikirler üretme becerisiyle katkı sağlayabilen,  takım arkadaşı arıyoruz.   

 • İş Açıklaması Sahada ince yapı detaylarında saha ekibini bilgilendirerek uygulama esnasında oluşabilecek teknik sorunlara çözüm getirilmesi İnce imalatların, elektrik ve mekanik imalatlar ile koordinasyonun sağlanması, İmalatların teknik şartname proje ve iş planına uygunluğunun takibinin yapılması, İmalatların yapım yönetimine uygunluğunun sağlanması, Sahada ince yapı için gerekli olan tüm belgeleri dokümante edecek ve siparişlerin kontrollerinin yapılması 

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında yapımına devam etmekte olduğumuz İSTMARİNA projemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli İş merkezi, Alışveriş Merkezi ve konut projelerinde en az 5 yıl  görev yapmış İnce işlerde malzeme, imalat bilgisi ve ekip yönetimi tecrübesine sahip, MS Office, Autocad, programlarını iyi derecede kullanabilen, İngilizce bilen Planlama ve koordinasyon becerilerine sahip, Güçlü analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, Sonuç ve kalite odaklı çalışan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, dinamik Ekip çalışmasına yatkın, şantiye çalışmasına uyumlu, esnek çalışma saatlerine alışık   ‘’İnce İşler Mimarı’’ aramaktayız.

 • İş Açıklaması Klima-Havalandırma cihazları üretimi konusunda faaliyet gösteren; sektörün liderleri arasında olan kuruluşumuzun, İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikasında otomasyon ve otomatik kontrol departmanında “Otomasyon Ve Otomatik Kontrol Müdürü “ olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşı arıyoruz. Pozisyon için “Otomasyon Ve Otomatik Kontrol Bölümü” hedef ve stratejileri doğrultusunda beklenenler ; Gerektiğinde yazılım ve otomasyon projesi yapabilmek, Projeye uygun kumanda panosunu yaptırabilmek, Otomasyon projesine uygun elektrik devre şemasını çizmek, Proje için gerekli malzeme seçim ve değerlendirmelerini yapmak, Üretim sahasında ve sahada,cihaz üzerine projeye uygun otomasyon kumanda panosu montajı ve kablolamasını yaptırmak, Satış-Pazarlama ve Üretim Planlama departmanları ile senkronize çalışarak otomasyon iş-zaman planlamasını yapmak, Müşteri otomasyon ihtiyaçlarını anlayarak, otomasyon tedarikçisine uygun çözüm için aktarmak ve tedarikçiden gelen otomasyon tekliflerinin uygunluğunu değerlendirmek, Tedarikçi tarafından yapılan panonun montajının ardından otomasyon senaryosuna uygun testleri yapmak ve aksaklık varsa tedarikçi ile görüşülerek giderilmesini sağlamak, Gerektiğinde sahada otomasyonlu cihazların devreye alınması ve arıza tespit ile müdahale faaliyetlerini gerçekleştirmek. Kendisine bağlı teknisyen ekibin üretim sahasında ve müşteri sahasında planlamasını yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik-Elektronik,Otomasyon ya da Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen,klima havalandırma sektöründe çalışmış,klima santrali v.b cihazların otomasyonu konusunda en az 6 yıl tecrübeli, Otomasyon projesi yapma becerisine sahip, Elektrik proje teknik çizim programlarından herhangi birisine hakim (Tercihen Auto-CAD), PLC yazılım, donanım, kontrol ve kumanda bilgisi olan, Proje uygulamalarında ve saha çalışmalarında aktif olarak bulunmuş, Üretim sahasında ve müşteri sahasında,pano montaj ve kablolama işlerinde takımını yönetebilecek. Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İletişim kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, prezantabl, yeniliklere açık ve sürekli kendisini geliştirebilen, Enerjisi ve iç motivasyonu yüksek, Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Stres ve kriz yönetimi becerisi olan, Oluşabilecek problemleri hızlı ve pratik çözme becerisine sahip, Yurt içi – yurt dışı seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen İstanbul/Anadolu Yakası’nda ikamet eden. Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar.

 • Mağaza Müdürü - Mersin
  Morven
  Mersin(İçel) Bugün

  İş Açıklaması BİLİR Giyim genişleyen mağazalar zinciri olan morven markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip HASTANELER CAD. mağazamız için "Mağaza Müdürü" aramaktayız. Mağaza personel yönetiminde deneyimli, Ürün bilgilerine hakim ve personelini bu konuda bilgilendirebilen, Mağaza depo ve ürün yönetimine hakim, Mağaza ürün ve görsel düzeni sağlayabilen, Aylık satış hedeflerini gerçekleştirebilen.

  Aranan Nitelikler Erkek Klasik Giyim sektörü ve Mağaza Yöneticiliği konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, Mağazacılığı yaşam tarzı ve meslek olarak gören, Modayı yakından takip eden, Markayı temsil yeteneğine sahip, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Gelişime açık, İletişim gücü ve ekip ruhu kuvvetli, Problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Nebim Winner programını bilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Oryantasyon ve rotasyona açık.

 • İş Açıklaması Mağazacılık Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Sevkiyat Departmanımızda görevlendirilmeküzere Sevkiyat Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Satış sonrası sevkiyat organizasyonuyapabilen. Askerlik ilişkisi olmayan erkeksevkiyat yöneticisi Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek. MS Office ve diğer ofisaraçlarını iyi derecede kullanabilen, İş güvenliği ve kaliteyönetimi odaklı çalışabilecek, Malatyada ikamet eden yada edebilecek olan,

 • Muhasebe Müdürü
  Lunchbox
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şef Gıda Restaurant İşletmeleri olarak hizmet sektörüne 2001 yılında LUNCH BOX adı altında Güneşli’deki ilk şubesi ile başladı. 2004 yılının ilk yarısından itibaren hızlı bir atılım yaparak yeni şubeleriyle başarı grafiğini sürekli yükseltmiş, kendi sektöründe sayılı markalar arasında yerini almıştır.  LUNCH BOX dünya mutfağından derlenmiş, Meksika, Amerika, Fransa, İtalya gibi ülkelerin kendine özgü ürünlerini Türk damak tadına ve lezzetine uygun hale getirerek en yüksek kalitede, fast alacarte servis ile müşterisine sunmaktadır. Üç altın kuralı Hizmet Kalitesi, Ürün Kalitesi, Hijyen ve Temizlik Kalitesinden ödün vermeden müşterilerinin beğenilerini kazanmaya ve müşteri sayısını hızla artırmaya devam etmektedir.   İkitelli OSB Çevre Sanayi Sitesindeki Merkez Ofisimizde görev yapmak üzere  "MUHASEBE MÜDÜRÜ"  aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin işletme, iktisat vb. bölümlerinden mezun, • Benzer pozisyonda en az 10 yıl tecrübeli, • Tercihen SMMM belgesi olan, • Yasal mevzuatı bilen ve mevzuat değişikliklerini yakından takip edebilecek, • Logo Go muhasebe programına hakim, • Bütçe, raporlama ve dokümantasyon prensiplerini iyi bilen, • Mağazacılık muhasebesi alt yapısı konusunda tecrübeli, • Kendisine bağlı olacak ekibi etkin şekilde sevk ve idare edebilecek yöneticilik vasıflarına sahip, • MS Ofis programlarını ileri derecede kullanabilen, • Esnek çalışma saatlerine yatkın, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, • İstanbul- Avrupa yakasında ikamet eden. Takipçi, detaylara önem veren, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Muhasebe Müdürü arıyoruz.         İş tanımı: Evrakların düzeni, tertibi, muhasebe programına girilmesi, Faturaların eşleştirilmesi ve takibi, Kasa takibi ve raporlamaları,  Tedarikçi ve müşteri cari hesaplarını takibi ve bunların sürekli güncel tutulması, Sorumlu olduğu hesaplara ilişkin tüm iş ve işlemler ile muhasebe biriminin ay ve yıl sonu hesap ve cetvellerinin süresinde hazırlanması işlemlerini koordine etmek, Mevzuatta yapılan değişiklikleri takip etmek ve iş sorumluluğu altında görev yapan personeli mevzuat yönünden bilgilendirmek,    

 • İş Açıklaması OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA ÇALIŞACAK DEPO VE SEVKİYAT ELEMANI ARIYORUZ Depoya gelen ürünleri teslim almak ve kontrollerini yapmak Ürünlerin sayım mutabakatını ve evrak kontrolünü yapmak, Ürünlerin depo yerleşimini ve düzenini sağlamak, Yapılacak olan sevkiyatları gelen talebe göre hazırlayıp sevk etmek Yapılan işlemlerle ilgili evrak ve sistem kayıtlarını düzenli olarak tutmak  

  Aranan Nitelikler Otomotiv yedek parça sektöründe tecrübeli veya yetiştirilmek üzere İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden 25-35 yaş arasında Askerlik görevini tamamlamış Dinamik,titiz,dikkatli,takipçi,ekip çalışmasına uyum gösteren En az Lise mezunu Evli Bay Sigara kullanmayan B sınıfı ehliyeti olan SRC tercih sebebidir       Not:Resimsiz yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır

 • İş Açıklaması       Satış Sonrası Hizmetler kapsamında müşterilerden gelen talep ve şikayetlerin çözümlenmesi, ·        Alınan şikayet ve taleplerin sisteme aktarılarak kayıt altına alınması,          ·        Müşteri memnuniyetinin ve ilgili süreçlerin takibinin sağlanması. ·        İade yönetim sürecini yürütmek ve takibini yapmak.

  Aranan Nitelikler .        Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ·        Tercihen perakende sektöründe benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, ·        İyi seviyede MS Office programlarını kullanabilen, ·        Müşteri ve kalite odaklı çalışabilen, ·        İletişim ve problem çözme becerisi kuvvetli, ·        Müşteri ihtiyaçlarını ve şikayetlerini doğru şekilde analiz edip, yönlendirme becerisine sahip, ·        Etkin iletişim kurabilen,diksiyonu düzgün ·        Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı düşünebilen,

 • İş Açıklaması  ''Sunis Grup'' bünyesinde İzmir Özdere’de bulunan Sunis Efes Royal Palace Resort&Spa Otelimizde kendisine verilecek  ''AŞÇIBAŞI'' görevinin gereklerini yerine getirmek.  

  Aranan Nitelikler   5 yıldızlı otellerde AŞÇIBAŞI olarak çalışmış, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen, Dünya Mutfakları konusunda kendini geliştirmiş, Misafir ve Personel ile iletişim konularında kendisini geliştirmiş, Personel eğitimi konusunda deneyimli, Mutfak ekipmanlarını kullanma konusunda bilgi sahibi, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri hakkında bilgi sahibi ,titiz çalışan Uzun süreli ve istikrarlı çalışmayı hedefleyen, Grup otel tecrübesine sahip ya da grup otel anlayışını kısa sürede benimseyecek, Adayların resimli Cv lerini mail yoluyla tarafımıza ulaştırmaları gerekmektedir.  

 • İş Açıklaması Tüm evrak trafiğini kontrol etmek, Gider faturaları kontrolü ve muhasebeleştirilmesi Mal alım faturaları kontrolü ve muhasebeleştirilmesi İade faturaları ve kontrolü ve muhasebeleştirilmesi Stok  kontrollerinin yapılması, hataların düzeltilmesi. (sıfır fiyatlı ürünler, hatalı maliyetler gibi.) Satış faturaları kontrolü İrsaliye kontrolünün yapılması ve kesilmiş irsaliyelerin E-faturaya dönüştürülmesi E fatura ,  e-defter, e arşiv konularında  kontrol ve kayıt işlemleri Alt taşeron faturalarının kontrol ve takibi (yemek, servis, güvenlik vb.) Kişi bazlı ve departman bazlı gider kayıtlarının girilmesi, kontrol edilmesi ve raporlamasının yapılması, Puantaj işlemleri, Kısmi iş sağlığı ve güvenliği süreçlerine destek olmak (iş kazası bildirimi vb)

  Aranan Nitelikler Otomotiv yedek parça sektöründe 35 yıldır toptancı olarak faaliyet gösteren, sektörün öncüsü konumunda olan şirketimizin Gebze – Pelitli lokasyonundaki lojistik merkezinde Muhasebe Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere;   Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Genel muhasebe ve şirketler muhasebesi alanında minimum 5 yıl deneyimli (tercihen otomotiv/lojistik firmalarında) Bilgisayarlı muhasebe programı kullanabilen (tercihen Netsis)  MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, veri analizi ve raporlama yapabilen Sorumluluk sahibi, titiz, dikkatli ve sistemli çalışan Takım çalışmasına uyumlu, zamanı etkin yönetebilen Müşteri ve çözüm odaklı İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek İş disiplini, takip yeteneği olan, pratik ve çözüm odaklı, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Gebze’de ikamet eden Askerlik ile ilişiği bulunmayan   Takım arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Beşiktaş mağazamızda görevlendirilmek üzere öğrenmeye ve gelişime açık, yenilikçi ve yeniliklere kısa zamanda adapte olabilecek Full Time Satış Danışmanı arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışacak, İnsan ilişkileri kuvvetli, 18-25  yaş aralığında BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması BİLİR Giyim genişleyen mağazalar zinciri olan morven markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip ŞEHİT PAMİR CAD. mağazamız için "Mağaza Müdürü" aramaktayız. Mağaza personel yönetiminde deneyimli, Ürün bilgilerine hakim ve personelini bu konuda bilgilendirebilen, Mağaza depo ve ürün yönetimine hakim, Mağaza ürün ve görsel düzeni sağlayabilen, Aylık satış hedeflerini gerçekleştirebilen.  

  Aranan Nitelikler Erkek Klasik Giyim sektörü ve Mağaza Yöneticiliği konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, Mağazacılığı yaşam tarzı ve meslek olarak gören, Modayı yakından takip eden, Markayı temsil yeteneğine sahip, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Gelişime açık, İletişim gücü ve ekip ruhu kuvvetli, Problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Nebim Winner programını bilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Oryantasyon ve rotasyona açık.  

 • İş Açıklaması Renkli kozmetik, makyaj, kişisel bakım sektöründe faaliyet gösteren perakende mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Satış, uygulama, yönetim ve mağazanın tüm işlevlerinde sorumluluk alacak ve planlanan satış hedeflerini gerçekleştirecek, Çalışma arkadaşları arıyoruz…

  Aranan Nitelikler • Çankırı' da ikamet eden, • Kozmetik sektöründe kariyer hedefi olan, • Perakende sektöründe mağaza satış deneyimine sahip, • Makyaj yapmayı bilen, • Bilgisayar ve yazar kasa kullanım deneyimli, • İletişim yeteneğini ve enerjisini satışa dönüştürebilecek, • Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, uygulamalı çözüm üretip satış ile sonuçlandırabilecek, • Vardiyalı çalışma saatlerine  uyum sağlayabilecek, • Ekip yönetimi konusunda tecrübeli

 • İş Açıklaması Yem ve Gıda sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Bursa - İnegöl bölgesinde bulunan Damızlık Departmanında görevlendirilmek üzere "ÜRETİM ŞEFİ" arıyoruz. Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler :   Üniversitelerin Veterinerlik Fakültelerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Seyehat engeli bulunmayan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, Bursa / İnegöl bölgesinde ikamet eden ya da edebilecek olan,

  Aranan Nitelikler Çiftlik ve kümeslerin günlük işletme kontrollerinin yapılması, Kümes yönetiminin organize edilmesi ve koordinasyonunun sağlanması Biogüvenlik ve hijyenle ilgili tedbirlerin alınmasına yönelik çalışmaların yapılması İş güvenliği ve işçi sağlığı ile iligli tedbirlerin alınmasına yönelik çalışmaların yapılması

 • Operasyon Yöneticisi
  Vesta Lojistik
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Uluslararası lojistik, taşımacılık ve depolama sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Türkiye yapılanmasında İstanbul Beylikdüzü merkez ofisimizde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. İş Tanımı; - Müşteriye özel hizmet anlayışımız çerçevesinde mevcut ve potansiyel müşterilerimize yönelik hizmetlerin üst seviyede muhafaza edilmesini sağlamak. - Karayolu ve denizyolu ithalat ve ihracat operasyon süreçlerini takip etmek, veri girişlerini ve müşteri bilgilendirmelerini organize etmek.

  Aranan Nitelikler - Uluslararası karayolu ve denizyolu ithalat, ihracat operasyon prosedürü hakkında en az 2 yıl tecrübeye sahip, - MS Office programlarını kullanabilen, - İngilizce konuşma, okuma ve yazma bilgisine hakim, - Takım çalışmasına uygun, sorumluluk sahibi, - Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek bay/bayan.

 • Capacıty - Depo Personelleri
  Mango
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Giyim ve aksesuar tasarlayan, üreten ve satan çok uluslu bir moda firmasıyız.   Mağazalarımızda ve Barselona merkezlerimizde 15.000 çalışanımız ile 109 ülkede 2.700'den fazla mağaza ağımız, Kadın, Erkek, Çocuk ve Violeta by MANGO olmak üzere güncel olarak dört farklı markamız mevcuttur. Sorumluluk paylaşmayı, hem profesyonel hem de bireysel olarak gelişmeyi seviyorsanız ve büyüyen dinamik bir moda perakende satışı yapan şirketimizde  gelişmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın! ‘’Dünyanın her bir şehrinde var olma’’ hedefimize ulaşmamızda bize eşlik edin.   CAPACITY AVM'deki Mango mağazamız için Depo ekibimize katılacak tam zamanlıçalışmak üzere DEPO PERSONELİ  arıyoruz.   Mağazanın doğru zamanda doğru ürünü elinde bulundurduğundan emin olmak için şirket prosedürlerine göre mağaza stoğunu tamamlamanın yanında depoda ürün karşılaması, ürün kontrolü ve depolanmasından sorumlu olacaksınız. 

  Aranan Nitelikler Düzen ve tertipliliği sürdürerek, zarardan kaçınarak ve stok kaybını önleyerek günlük olarak dağıtımlar ile ilgilenmek ve eksik ürün stoğunu tamamlamak Kolileri karşılamak, kabul etmek, açmak ve ürünleri depo yönergelerine göre her gün en iyi ve sistematik bir biçimde organize etmek Eksik olan ürün stoğunu tamamlayıp ve gerekli olduğunda ek sipariş geçerek mağaza katında iş arkadaşlarına destek sağlamak Bireysel mağaza talepleri ile hızlı ve verimli bir şekilde ilgilenebilmek Mağaza ihtiyaçlarına göre depo alanını en iyi şekilde yeniden organize etmek Temiz ve tertipli bir depo bakımından sorumlu olmak Mağaza değişikliklerini yerine getirecek materyal hazırlığında işbirliği yapma   Hem ekibin bir parçası olarak hem de gerekli olduğunda kendi kendine çalışabilecek motive, çalışkan, verimli ve organize birini arıyoruz. Dinamik misiniz? Harika zaman yönetme becerileriniz, öncelik verme yeteneğiniz var ve hızlı mı çalışıyorsunuz?     Şimdi başvurun ve MANGO'da uzun ve başarılı bir kariyere başlayın.

 • İş Açıklaması Ürün bilgisi konusunda yeterlilik sağlamak amacıyla bölgedeki mağaza personeline, hem sınıf içi hem de uygulamalı "iş başında eğitim"leri vermek, Tedarikçi ürün eğitimlerine katılmak, aldığı eğitimleri bölgedeki mağaza personellerine eğitim olarak aktarmak, Standların ve etiketlerin düzenini, temizliğini takip etmek, reyondaki stok durumunu takip etmek, Görev aldığı mağazalarda satış yapmak, Mağaza personeline yeni promosyonlar, insert'ler ve kampanyalar hakkında koçluk ve bilgilendirme yapmak, Mağazalarda planogram uygulamalarının standartlara uygun şekilde yerine getirilmesi ve standartlara uygun şekilde korunmasını sağlamak amacıyla persnele gerekli eğitimleri vermek, Yeni mağaza açılışlarında reyon ve stand dizilimlerinin planograma göre yapılmasını sağlamak, açılışta satışa hazır hale gelmesini sağlamak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Minimum 1 yıl Kozmetik alanında Satış, Müşteri Hizmetleri veya Eğitimle ilgili pozisyonlarda çalışmış, Cilt bakımı ve makyaj alanında eğitimlere katılmış, Dış görünüşüne önem veren, temiz ve bakımlı, Aktif satış yapabilecek ve ikna kabiliyeti yüksek, Pozitif ve güler yüzlü, Sorumlu olduğu bölge dahilinde seyahat engeli olmayan,

 • İş Açıklaması Birey Eğitim Kurumları ( Bakırköy Özel Öğretim Kursu )  şubesinde görevlendirilmek üzere, Matematik Öğretmenleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Alanında tecrübeli, Dershane ve okul sistemini bilen, İletişimi kuvvetli, Öğrenci ve veli diyaloğu yüksek, Kurumsal kurumumuzu temsil edebilecek, Eğitim koçluğu sistemine hakim, Ekip çalışması gerçekleştirebilecek öğretmen arkadaşlar aranmaktadır.  

 • Elektrik Tesisat Ressamı
  Akfa Holding
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul şantiyelerimiz için Elektrik Tesisat sektöründe tecrübeli Teknik Ressam çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Akfa Holding şirketlerimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulları / Meslek Liseleri’nin Elektrik Ressamlığı, Elektrik veya ilgili bölüm / programlarından mezun, Alçak gerilim, Zayıf akım, Orta gerilim, Tasarım, Saha uygulama projeleri, Superpoze koordinasyon projeleri, As Built ve Ataşman çizme konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme yetisine sahip, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Sorumluluğundaki işleri zamanında ve kaliteli bir şekilde yapmayı hedefleyen, İyi derecede Autocad ve tercihen 3D Revit kullanabilen, Ms Office programlarına hakim (Word, Excel, Powerpoint vb.) Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Şantiye Teknik Ofis Bölümü’nde görev yapacak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan,   Elektrik Tesisat Ressamı arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Gıda" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için "Mali Hizmeter Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mali işler konusunda yöneticilik deneyimi olan, SMMM belgesine sahip, KDV, muhtasar, SSK, Ba/Bs, açılış, kapanış ve geçici vergi hesaplarını denetleyebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis ve Netsis uygulamalarını çok iyi düzeyde bilen, Analitik, sistematik ve problem çözme becerisi olan, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.  

 • Denetçi
  Ağaoğlu Şirketler Grubu
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Denetim Kurulu Başkanı'na bağlı olarak Ağaoğlu Denetim Kurulu Yönetmeliği uyarınca risk odaklı denetim, süreç denetimi, risk yönetimi, iç kontrol ve uyum sistemleri, operasyonların etkinliği ve verimliliği, iç denetim standartları ve metodolojilerinin uygulanması konularında görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun Denetim Kurulunda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Hukuk bölümlerinden mezun, Tercihen Holdinglerin veya Bankaların Teftiş kurullarında / İç Denetim fonksiyonlarında görev almış, İç denetim, süreç ve sistem denetimi, operasyon ve süreçlerin analizi, iyileştirilmesi ve geliştirilmesi, finansal tablolar, risk yönetimi ve kıymetli evrak mevzuatı konularında en az 3 yıl tecrübeli, Finansal ve operasyonel denetim yapmış, Genel Muhasebe bilgisine sahip olup Bigi Teknolojileri, Mali ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve İş Güvenliği konularında uzmanlaşmış, Tercihen CIA/SMMM Sertifikasına sahip, Uluslararası İç Denetim Standartaları ve Kurumsal Yönetim İlkeleri'ne hakim, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Proje Yönetimi,problem çözme ve analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yetkinliklerine sahip, raporlama, sunum ve iş takip yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, müzakere becerileri gelişmiş, etik değerleri en üst seviyede tutan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), B sınıfı sürücü belgesine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, 'Denetçi' takım arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Enkay çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite öğrencisi veya lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Hizmet ve müşteri odaklı çalışacak, Kişisel bakımına ve dış görünümüne özen gösteren ; pozitif ve güleryüzlü, Haftanın 3 günü ( Cuma, Cumartesi, Pazar) çalışacak, 20 - 30 yaş arası,

 • İş Açıklaması beeline Retail GmbH, Almanya-Köln merkezli olup Avrupa'da 35 ülkede ve Amerika'da yaygın perakende ağı ile I AM ve SIX aksesuar markalarını çatısı altında bulundurur. 400'e yakın sayıda I AM ve SIX mağazası, 15.000 üzerinde farklı satış noktası ile Takı ve Aksesuar sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamızın, Palladium AVM'deki SIX mağazasında değerlendirilmek üzere Part Time çalışacak Mağaza Satış Danışmanı arıyoruz. En az Lise Mezunu Tercihen orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip Modayı yakından takip eden Ürün görsel düzenleme konusunda kabiliyetli Tercihen mağazacılık deneyimine sahip Takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek Pozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren ve enerjik İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek Müşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemiş Part time (yarı zamanlı) çalışabilecek

  Aranan Nitelikler •Mağazalarımızda aksesuar standlarımızın görsel düzenini ve donanımını sağlayacak •Haftalık siparişleri verip, aksesuar standlarının her zaman beeline standartları dahilinde olmasını sağlayacak •Stok ve sipariş takibi yapabilecek •Mağaza satış ve operasyon süreçlerini beeline yönergeleri doğrultusunda eksiksiz uygulayacak •Müşteri servisini beeline standartlarında verecek

 • Satış Personeli
  Alimod 3
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Göztepe​'de faaliyette bulunanan ihrac fazlasi giyim magazamizda satis yapacak part time/fulltime Satış Personeliri aramaktayiz. - Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. - İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır. - Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. - Müşterilere sunacağı ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. - Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. - Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağaza satış danışmanı olarak en az 1 yıl deneyimli, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Güleryüzlü ve hızlı, Müşteri odaklı ve satışta aktif rol alacak, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, 20-30 yas bayan 

 • Seyahat Danışmanı
  Tatilsa
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Yurtdışı Tur programlarını oluşturmak, operasyonunu gerçekleştirmek, kayıtlarını tutmak, cruise turlarının satışını yapmak.

  Aranan Nitelikler IATA üyesi A Grubu seyahat acentemizde görevlendirilmek üzere; • Yurtdışı Tur programlarını oluşturabilecek ve satışını yapabilecek, • Yurtdışı Kültür Turizmi konusunda satış faaliyetlerini üstlenebilecek, • Yurtdışı destinasyon bilgisi yüksek, • Cruise Gemi Turlarının destinasyonlarına ve bu destinasyonların özelliklerine hakim, • Turizm Seyahat Acentelerinin yurtdışı departmanlarında en az 2 yıl çalışmış olan, • Bilgisayar kullanımına yatkın, MS Ofis programları (Word, Excel, Powerpoint) ve Outlook’u iyi kullanabilen, • İş disiplinine sahip, iletişim yeteneği kuvvetli, iş arkadaşları ve parter firmalar ile uyum içerisinde çalışabilecek, • Müşteri ilişkileri güçlü, telefon ve yüz yüze görüşmede ikna kabiliyeti yüksek, • Kendine güvenen, motivasyonu ve enerjisi yüksek, • Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının Turizm ve Otelcilik ile ilgili bölümlerinden mezun, • Çok İyi derecede İngilizce bilen, • Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyabilen, • Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden “Seyahat Danışmanı” aramaktayız.

 • Gayrımenkul Danışmanı
  Remax Altın
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İş Açıklaması ~~RE/MAX  Intertnational  Kimdir? 1973 yılında ABD de kurulmuş, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren ve halen 64 ülkede, 6.755 franchise ofisi ve 119.990 gayrimenkul danışmanı ile sektöründe alım-satım, aracılık ve ekspertiz konularında lider firmadır. RE/MAX Türkiye Kimdir? 1997 yılında Türkiye de kurulan ilk uluslararası gayrimenkul franchise firması olarak çalışmalarına başlamıştır. TOYP tarafından finans ve girişimcilik dallarında "en başarılı genç girişimci ve işadamı” ödülünü alan Murat Goldştayn tarafından kurulmuştur.Bugün Türkiye ve KKTC’de 45 şehirde 220 frenchise ofisi ve 1800 ü aşkın profesyonel gayrimenkul danışmanı ile ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe lideri oynayan firma durumundadır.    

  Aranan Nitelikler ​ KALAMIŞ'TAKİ OFİSİMİZE AŞAĞİDA NİTELİKLERİ BELİRTİLEN POZİSYON İÇİN GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI ALINACAKTIR. SABİT GELİR YERİNE YÜKSEK PRİM KAZANCI İLE DAHA YÜKSEK GELİR ELDE ETMEYİ HEDEFLEYEN, Kariyerini gayrimenkul sektöründe hedefleyen, İç Motivasyonu yüksek ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler, İletişim gücü ve ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, Sabırlı, hırslı, diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri güçlü, Dış görünüşüne özen gösteren, Microsoft Office programlarına hâkim ve interneti iyi bir şekilde kullanabilen, En az lise mezunu , 25 yaş ve üzeri, Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır. AÇIK ADRESİMİZ AŞAĞIDADIR: FENER KALAMIŞ CAD. ÜNVER APT. 21\1 KALAMIŞ\İSTANBUL

 • İş Açıklaması •Reklam panolarına görsel asılması/sökülmesi ve fotoğraflanması, •Reklam panolarının tamir, bakım, kontrol ve temizlik işlemlerinin yapılması, •Reklam alanları ile ilgili raporlamanın yapılması

  Aranan Nitelikler Holdingimize bağlı Reklam alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde İstanbul Atatürk Havalimanında Teknik Eleman olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. •Tercihen açıkhava reklamcılığında veya reklam panosu üretiminde tecrübeli, •Tercihen temel elektrik işlerinden anlayan, •En az Lise mezunu, (tercihen MYO mezunu) •Excel kullanımına hakim, •Planlama, iş takibi ve iletişim konularında etkin, •Prezentabl, dinamik, •Mesai saatleri gözetmeden çalışabilecek, •İstanbul - Avrupa yakasında ikamet eden, •Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – İstanbul - Atatürk Havalimanı

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?