İş İlanları

 • Ayşar Turizm

  Takım Arkadaşı (Part Time) Ayşar Turizm

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Turizm sektöründe 20 yıllık deneyim sahibi olmanın vermiş olduğu tecrübe ile lider kuruluşumuzda her geçen gün büyümekte olduğumuz oluşum içerisinde yer alacak, anlaşmalı olduğumuz otel, yat ve tatil köylerinin tanıtım ve reklam organizasyonu gerçekleştirecek tecrübeli veya tecrübesiz yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Anketör Departmanı İş Tanımı: Şirketin anlaşmalı olduğu yerlerde ailelere 10 saniye süren, 3 sorulu anket yapılıyor. Rezervasyon Departmanı İş Tanımı: Ofis ortamında çalışılıp, anket çalışmasına katılan aileler telefonla aranıp tanıtımlarımıza davet ediliyor. Tanıtım Departmanı İş Tanımı: Tanıtımımıza katılan misafirlerimize çay, kahve eşliğinde otellerimiz ve yatımız tanıtılıyor.

  Aranan Nitelikler Prezentable Diksiyonu düzgün Kendine güvenen Yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan Deneyimli deneyimsiz 16-26 yaş arası takım arkadaşları aranmaktadır... ###ARANAN KRİTERLERDE YABANCI DİL GEREKMEMEKTEDİR. ### ### LÜTFEN BAŞVURUNUZDA DEPARTMAN İSMİ (REZERVASYON, TANITIM, ANKETÖR) BELİRTİNİZ. ### ### İZMİR İÇERİSİNDEN SADECE REZERVASYON DEPARTMANI BAŞVURULARI KABUL EDİLECEKTİR. ### ### İSTANBUL İÇERİSİNDEN SADECE ANKETÖR DEPARTMANI BAŞVURULARI KABUL EDİLECEKTİR. ###

 • Btos Bilişim

  Elektrik Mühendisi Proje Yöneticisi Btos Bilişim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yaptığımız bir firma için, veri merkezi projelerinin dizayn ve uygulama aşamalarında proje yöneticiliği yapabilecek Elektrik Mühendisleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Mezunu, Askerlik ile ilikişiği olmayan, Çok iyi derecede Autocad kullanabilen, Veri Merkezi Proje Deneyimi olan, Elektrik Projeleri Yönetim tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Ehliyeti olan ve İstanbul'da aktif araç kullanabilen, Erkek Elektrik Mühendisleri.

 • Btos Bilişim

  Senior PHP Laravel Developer Btos Bilişim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak, danışmanlığını yaptığımız bir firma için Senior PHP Laravel Developer aramaktayız. Şişli / İstanbul’dan, Dünya çapında 11 ülke’de gerçekleştirdiği projelerde back-end yazılım geliştiricisi olarak görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere uygun ​takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler İyi derecede PHP / MySql deneyimi olan, Linux sistemlerine aşina olan, Tercihen Laravel ve / veya Codeigniter php­framework’leri ile proje geliştirmiş ya da PHP üstünde framework yapısına adapte olabilecek. Tercihen Orta derecede Java ve/veya C# bilgisi olan, Esnek çalışma saatleri isteyen (Fazla mesai değil, görevlerini zamanında yapması halinde kendi mesaisini belirlemesidir), Disiplinli ve sorumluluk sahibi.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  Kasap Döner'e Garson International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mecidiyeköy'de bulunan "KASAP DÖNER" restoranımıza GARSON alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Cafe, fast food, restaurant alanında garson veya garson yardımcısı olarak çalışmış Kişisel bakımına ve giyimine özen göstereren Temizliğe önem veren Diksiyonu düzgün İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim kurabilen Dinamik Güleryüzlü Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden 18 - 30 yaş arası Garson alınacaktır.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  Diş Hekimi Asistanı International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Nişantaşı'nda bulunan Diş Estetiği Merkezimize "Diş Hekimi Asistanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Diş Hekimi Asistanı olarak daha önceden görev almış, Tercihen en az 1 yıl deneyimli, Yeniliğe ve öğrenmeye açık, Görünümüne ve kişisel hijyene önem veren, En az lise mezunu, Yapılan işlerin takibini gerçekleştirebilecek, Hasta koordinasyonunu sağlayabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, Ulaşımı sorun etmeyecek Diş Hekimi Asistanı alınacaktır.

 • Btos Bilişim

  Senior Front-End Javascript Developer Btos Bilişim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak, danışmanlığını yaptığımız bir firma için Front End (Javascript) Developer aramaktayız. Şişli / İstanbul’dan, Dünya çapında 11 ülke’de gerçekleştirdiği projelerde front-end yazılım geliştiricisi olarak görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere uygun ​takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler İyi derecede MVC, Object Oriented CSS​(OOCSS)*, jQuery bilmesi, ● Cross­browser standardizasyonu ve mobilite uyumluluğu konusunda deneyimli, ● Tasarım trendlerini, web ve mobil eğilimlerini, tarayıcı teknolojilerini ve uygulama tekniklerini yakından takip eden, ● Sürekli kendini geliştirmeyi seven, detaylarla ilgilenmekten sıkılmayan, ● Typescript​, Coffeescript gibi kütüphanelere kolaylıkla uyum sağlayabilicek, ● Yaratıcı, hızlı iş üreten, insan ilişkileri ve iletişimi güçlü, Esnek çalışma saatleri isteyen (Fazla mesai değil, görevlerini zamanında yapması halinde kendi mesaisini belirlemesidir), Disiplinli ve sorumluluk sahibi.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  Diş Hekimi International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Nişantaşı'nda bulunan Diş Estetiği Merkezimize "Diş Hekimi" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Diş Fakültesi mezunu, Tıp alanındaki branşı ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden, İletişime açık ve pozitif, Hasta memnuniyetine önem veren, Branşıyla ilgili tanı ve tedavi yaklaşımlarında deneyimli, Ulaşım sorunu olmayan, İş disiplinine vakıf, Diş Hekimi alınacaktır.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  Check-Up Satışına Bayan Satış Temsilcisi International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mecidiyeköy'de bulunan, Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşları ile çalışan firmamızın Çağrı Merkezinde çalışacak ve Check-up satışı yapabilecek bayan takım arkadaşları...

  Aranan Nitelikler Türkçeyi iyi kullanan, diksiyonu düzgün İletişim becerisi yüksek, İkna kabiliyetine güvenen, Genel bilgisayar bilgisi olan, Tercihen satış konusunda deneyimli, İş disiplinine önem veren, Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, İyi kazanç elde etmeyi hedefleyen, 18 ile 35 yaş arası Ulaşım sorunu olmayan ve ulaşımı bahane etmeyen, Satış yapabilecek BAYAN takım arkadaşları alınacaktır.

 • Btos Bilişim

  Java (Jee) / Spring Yazılımcısı Btos Bilişim

  Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak, danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için uzman Java Geliştiricisi aramaktayız. En az 3 yıllık Java geçmişi olması veya en az 2 Kurumsal Java (JEE) projeleri geliştirmiş olması gerekmektedir. Tekirdağ/ÇORLU bölgesinde bulunan bir fabrika için, sıfırdan geliştirilecek ERP projesinde görev alacaktır. Çorlu'ya ulaşımı rahat olan veya Çorlu'da ikamet edebilecek (konaklama şirket tarafından karşılanacaktır) Erkek çalışma arkadaşı.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu ve tercihen ilgili bir bölüm mezunu (Bilgisayar / Yazılım / Elektrik / Elektronik / Matematik Mühendisliği); İyi derecede İngilizce bilen (maalesef bu sektörde gerekli); Oracle kıldır mıldır ama hallederim diyebilen; Spring veya J2EE ile en az 2 proje geliştirmiş ; REST / SOAP Deneyimi olan; Heyecanlı, Dinamik,Disiplinli,Araştırmacı; Özellikle öğrenmeyi seven ve öğrenmeye istekli Analitik düşünme gücü yüksek; Sorumluluk sahibi; Proje bazlı çalışılacağı için, projenin belli aşamalarında yoğun çalışma temposuna, mesai yapma durumuna alışık; JEE sevdalısı arıyoruz.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÇAĞRI MERKEZİMİZ BÜNYESİNDE SATIŞ DEPARTMANINDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE TELEFONDA SATIŞ YAPABİLECEK BAYAN SATIŞ TEMSİLCİLERİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler 18 - 35 Yaş arası, Türkçeyi doğru kullanabilen, Hedef odaklı çalışabilen, İkna kabiliyetine güvenen, Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, Temel bilgisayar programlarına hakim, Telefonda satış yapabilecek BAYAN temsilciler alınacaktır. Çalışma yerimiz Mecidiyeköy'dedir. (Metro, Metrobüs ve Otobüs ulaşımı mevcuttur.)

 • International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  Outbound Satış Temsilcisi International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çağrı Merkezimiz bünyesinde satış departmanında istihdam edilmek üzere telefonda (outbound) satış yapabilecek Bayan Tele-Satış Müşteri Hizmetleri Temsilcisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18-35 yaş aralığında, İkna kabiliyeti yüksek, Telefonla satış konusunda kendine güvenen, Hedef odaklı çalışabilecek, Tercihen MS Office programlarını kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Avrupa ve Anadolu yakasında ikamet eden bayan adaylar.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  Tele-Satış Müşteri Temsilcisi International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çağrı Merkezimizde telefonda satış yapabilecek Tele-Satış Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18-35 yaş arası, İkna kabiliyeti yüksek, Telefonla satış konusunda kendine güvenen, Hedef odaklı çalışabilecek, Tercihen MS Office programlarını kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, yoğun tempoya ayak uydurabilecek, Avrupa ve Anadolu yakasında ikamet edip Mecidiyeköy'e ulaşım engeli olmayan bayan adaylar alınacaktır.

 • Btos Bilişim

  Junior iOS Uygulama Geliştirici Btos Bilişim

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için, Mobil uygulama geliştirme projelerinde iOS client uygulamaları geliştirecek Junior iOS yazılımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Özellikle öğrenmeyi seven ve öğrenmeye istekli, - Analitik düşünme gücü yüksek, - Sorumluluk sahibi, - Proje bazlı çalışılacağı için, projenin belli aşamalarında yoğun çalışma temposuna ayak uyduracak, - İyi derecede İngilizcesi olan, - Müşteri tarafında, farklı zamanlarda farklı lokasyonlarda çalışabilecek, - En az 1.5 yıl IOS geliştirme tecrübeli, - En az 2 uygulama geliştirmiş, - IOS 6 ve üzeri ve iPhone 4S ve üzeri platformlarında geliştirme tecrübesi olan, - iPad+ platformlarında geliştirme tecrübesi olan, - Temel IOS tasarım ve UX prensiplerini bilen. - En az bir kere "iOS Human Interface Guidelines" okumuş. - Tercihen Application Store'da uygulama yönetme ve yayınlama tecrübesi olan, - Mobil uygulama geliştirirken server ile REST / SOAP ile entegrasyon yapmış. - Tercihen Java / J2EE / Spring hakkında bilgi veya tecrübeye sahip, 4 yıllık fakülte mezunu. Tercihen Bilgisayar / Elektrik / Elektronik / Matematik Mühendisliği mezunu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Genel SQL bilgisi iyi, SQL-Lite kullanmış. Tercihen Oracle / Mysql / MSSQL tecrübeli.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  Call Center Elemanı International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çağrı merkezimizde arama yaparak müşterilerimizi bilgilendirmek ve satış yapmak.

  Aranan Nitelikler Satış konusunda kendine güvenen, Akıcı ve etkin konuşabilen, Diksiyonu düzgün, Telefonda ifade, iletişim ve ikna yeteneği kuvvetli, Müşteri odaklı çalışabilecek, Motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Temel bilgisayar bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Yüksek Kazanç Hedefleyen, İstanbul'da ikamet edip, Mecidiyeköy'e ulaşım engeli olmayan, Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi bayan arkadaşlar arıyoruz.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  Tele-Satış Müşteri Temsilcisi International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Potansiyel müşterilere, hedefler çerçevesinde telefonda ürün satışı yapmak ve müşteri portföyümüze profesyonel ve kaliteli bir hizmet sağlamak üzere Mecidiyeköy'deki ofisimize Tele-Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Telemarketing / Tele satış konusunda yüksek kazanç hedefleri olan, Telefonda etkili iletişim becerisine sahip, Satış odaklı, işini takip eden ve agresif satış yapabilecek, Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti ve iletişim yeteneği yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Temel bilgisayar bilgisine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum gösterebilecek, Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Güler yüzlü, motivasyonu yüksek ve diksiyonu düzgün,

 • International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  Call Center Agent (Bayan) International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız tarafından sağlanan dataları verimli kaynaklara dönüştürmek ve Potansiyel müşterilere belirlenen hedefler çerçevesinde telefon ile satış gerçekleştirmek..

  Aranan Nitelikler 18 – 35 yaş aralığında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışmayı benimseyen, Ekip çalışmasına yatkın, pozitif düşünce yapısına sahip Diksiyonu düzgün, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen, Güleryüzlü, konuşmayı seven, dinamik, İşini severek yapacak ve satış alanında yüksek kazanç hedefleyen, Bayan takım arkadaşları.

 • Btos Bilişim

  Yazılım Ürünü Kurumsal Satış Uzmanı Btos Bilişim

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak, danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için; Kendi geliştirdikleri Web Tabanlı Uygulama Geliştirme Platformu ürününün yurtiçi ve yurtdışında satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek, yazılım geliştirme metodlarına hakim kurumsal satış uzmanı aranmaktadır. Ürünün hedef kitlesi;Yazılım Geliştiren Firmalar, Özel Sektör Bilgi İşlem Birimleri, Kamu ve Belediye Bilgi İşlem Birimler...

  Aranan Nitelikler IT odaklı satış ve pazarlama faaliyetlerinde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen Bilgisayar Mühendisi, Yazılım Mühendisi veya Elektrik-Elektornik Mühendisliği mezunu ya da yazılım geliştirme metodlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Müşteri, IT ekibi ve iş ekipleriyle yakın çalışma içerisinde olabilecek, İyi derecede sunum becerisine sahip, Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yurt içi ve Yurt dışı projelerde görev alabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlamış , Tercihen ASP.NET (C#), Oracle ve MsSQL Server bilgisi olan, Yazılım ürünü satış uzmanı aramaktayız.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  Çağrı Merkezimize Bayan Personel (Outbound) International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çağrı Merkezimizde outbound çalışacak BAYAN personel..

  Aranan Nitelikler 18 – 35 yaş aralığında, Telefonda ifade, iletişim ve ikna yeteneği kuvvetli, etkili iletişim kurabilen, Diksiyonu düzgün, akıcı ve etkin konuşabilen, Motivasyonu yüksek, Temel bilgisayar bilgisi olan, Yüksek Kazanç Hedefleyen, İstanbul'da ikamet edip, Mecidiyeköy'e ulaşım engeli olmayan, Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi bayan arkadaşlar arıyoruz.

 • Btos Bilişim

  İzmir Yerel Yönetimler Yazılım Satış Uzmanı Btos Bilişim

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim İK olarak danışmanlığını yaptığımız bir firma için; İzmir ve Ege Bölgesinde görev yapacak, Yerel Yönetimler Yazılımlarının Satış ve Pazarlama faaliyetlerini yürütecek, Home Office çalışacak "Yazılım Satış Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yazılım Satışı konusunda deneyimli, Mühendislik Fakültesi Mezunu, Sattığı ürünleri kısa zamanda öğrenme becerisine sahip, Agrasif satış stratejilerini uygulayabilen, Güçlü ve kararlı bir karaktere sahip, Aktif araç kullanabilen, Düzenli raporlama ve bilgi akışı alışkanlığı olan, 28 - 35 Yaşları arasında, Askerlikle ilişiği olmayan Erkek.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  Ön Büro Elemanı International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Nişantaşı'nda bulunan Diş Estetiği Merkezimize "Ön Büro Elemanı" olarak görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler 2 veya 4 yıllık Üniversite mezunu, Dış görünüşüne dikkat eden ve kişisel hijyene önem veren, İletişim becerileri güçlü, Hizmet kalitesine önem veren, Teknolojiyi iyi kullanabilen, Girişimci, empati kurabilen, üretken, Güçlü koordinasyon ve organizasyon becerisi olan, Ön muhasebe deneyimli, İş disiplinine önem veren, Ulaşımı sorun etmeyecek Ön Büro Elemanı alınacaktır.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  Sağlık Danışmanı (Bayan) International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sağlık ile alakalı ürünlerimizin tanıtımını yapacak,

  Aranan Nitelikler • İnsan ilişkileri kuvvetli, • Takım çalışmasına önem veren, • Yeniliğe ve öğrenmeye açık, • Görünümüne ve kişisel hijyene önem veren, • En az lise mezunu, • Tercihen Satış konusunda tecrübeli, • Mecidiyeköy'de bulunan ofisimize ulaşım engeli olmayan.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  Kurumsal Saha Satış (Bayan) International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal Saha Satış Yaparak Firmamızın Portföyünü Geliştirecek Saha Satış Tecrübesi Olan....

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen saha satış konusunda deneyimli, İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Sahada çalışmayı seven, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Firmamız portföyüne yeni müşteriler ve iş ortakları katabilecek, Prezentabl, Diksiyonu düzgün, Bayan takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Btos Bilişim

  Teknik İş Geliştirme Uzmanı Btos Bilişim

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için, Coğrafi Bilgi Sistemleri alanında deneyimli İş Geliştirme Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler bÜniversitelerin Harita Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü, Coğrafya Bölümü veya benzeri bir bölüm mezunu olmak, En az 5 yıl mesleğini aktif olarak yapmış olmak, Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS/GIS), CAD/CAM Yazılımlarından en az birini kullanarak projeler yapmış olmak, Müşterilerle Teknik görüşmeler yapabilecek, Teknik Sunumlar ve Eğitimler verebilecek, Yeni ürün geliştirmelerinde proje ekiplerine destek verebilecek, Satış ekipleriyle koordineli şekilde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Teknik İş Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.

 • Btos Bilişim

  Özel Sektör Yazılım Satış Uzmanı Btos Bilişim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim İK olarak danışmanlığını yaptığımız bir firma için; İstanbul Avrupa Yakasında görev yapacak Yerel Yönetimler Yazılımlarının Satış ve Pazarlama faaliyetlerini yürütecek "Yazılım Satış Uzmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yazılım Satışı konusunda deneyimli, Mühendislik Fakültesi Mezunu, Sattığı ürünleri kısa zamanda öğrenme becerisine sahip, Agrasif satış stratejilerini uygulayabilen, Güçlü ve kararlı bir karaktere sahip, Aktif araç kullanabilen, Düzenli raporlama ve bilgi akışı alışkanlığı olan, 28 - 35 Yaşları arasında, Askerlikle ilişiği olmayan Erkek.

 • Btos Bilişim

  3d Karakter Tasarım Uzmanı Btos Bilişim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yaptığımız bir firma için 3D Karakter Tasarım Uzmanı aramaktayız. Şişli / İstanbul’dan, Dünya çapında 11 ülke’de gerçekleştirdiği projelerde 3D Karakter Tasarım Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere uygun takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Karakter veya Objelerin yapılan kemiklendirme (Rigger) sonrasında, bunların hareketlendirilmesi (animasyonu) işinde görev alacak. Çok iyi derecede; - After Effects - Cinema4D - Softimage | XSI - 3D Studio Max bilmek.

 • Btos Bilişim

  3d Generalist Btos Bilişim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yaptığımız bir firma için 3D Generalist aramaktayız. Şişli / İstanbul’dan, Dünya çapında 11 ülke’de gerçekleştirdiği projelerde 3D Generalist olarak görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere uygun takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel olarak rigleme, modelleme ve animasyon bilgisi ve tecrübesine sahip. - After Effects - Cinema4D - Softimage | XSI - 3D Studio Max Bilgilerinin yeterli seviyede olması.

 • Btos Bilişim

  3d Rigger / Rigleme Uzmanı Btos Bilişim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yaptığımız bir firma için 3D Rigger / Rigleme Uzmanı aramaktayız. Şişli / İstanbul’dan, Dünya çapında 11 ülke’de gerçekleştirdiği projelerde 3D Rigger / Rigleme Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere uygun takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Tasarım ve model aşaması bitmiş bir karakterin içerisine iskelet sistemi yerleştirerek, bir mekanizmanın ya da bir objenin animasyona hazırlanmasını sağlayabilmek. Çok iyi derecede; - Cinema4D (Tercih sebebi) - Softimage | XSI - 3D Studio Max bilmek.

 • Konyalı Saat

  Engelli Personel Konyalı Saat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Merkez ofisimizde Muhasebe ve İdari İşler departmanlarında görevlendirilmek üzere engelli personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, · En az lise mezunu, · Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, · Engel durumu ofis içinde aktif çalışmasına uygun olan, · Daha önce ofis içinde benzer bir görevde en az 1 yıl çalışmış, · Temel bilgisayar uygulamalarına hakim, · Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, · Takım çalışmasına yatkın, · İnsan ilişkilerinde başarılı, · Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden adaylar

 • Konyalı Saat

  Satış Danışmanı - Forum Ankara AVM Konyalı Saat

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde, Ankara FORUM AVM deki mağazamızda görev alacak, Mağazacılıkta kariyer hedefleyen Satış Danışmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Marka mağazacılık konusunda deneyimli, En az Lise mezunu, Mesleğinde kariyer yapmak isteyen, Dinamik, gelişime açık, dış görünümüne önem veren, İletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı çalışacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,

 • Konyalı Saat

  Satış Danışmanı - Maltepe Carrefour AVM Konyalı Saat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde, İstanbul MALTEPE CARREFOUR AVM deki mağazamızda görev alacak, Mağazacılıkta kariyer hedefleyen Satış Danışmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Marka mağazacılık konusunda deneyimli, En az Lise mezunu, Mesleğinde kariyer yapmak isteyen, Dinamik, gelişime açık, dış görünümüne önem veren, İletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı çalışacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?