İş İlanları

 • Tekzen Yapı Market

  Satış Danışmanı ve Şarkütör Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir.Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, 50 İlde 88 Mağaza 12 Ekspress Şubesiyle Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş' nin grup şirket bünyesinde değerlendirilmek üzere Caddebostan'da açılacak olan yeni mağazamız için "Satış Danışmanı" ve "Şarkütör" pozisyonunda görev alabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · En az lise, tercihen üniversite mezunu, · Gıda sektöründe ve satış konusunda en az 2 yıl tecrübesi olan, · MS ofis uygulamalarına hâkim; günlük, haftalık ve aylık raporlama yapabilecek, · Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan, · Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan, · Müşterilerin taleplerine istinaden şarküteri ürünlerini hazırlamaktan ve sunmaktan, · Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacak, · İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, · Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, · Hedef ve sonuç odaklı çalışıp müşteri ve risk analizi yapabilecek piyasa bilgilerine hâkim, · Mevcut müşterilerle etkin iletişim kurup, yeni müşteriler kazandırabilecek, · Tercihen şarküteri ürünleri, süt ürünleri satış tecrübesi olan, · Takım çalışmasına yatkın, referans verebilecek, sorumluluk sahibi, tercihen evli, · Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar, başvurularını secretcv.com üzerinden veya resimli özgeçmişlerini Alper@temari.com.tr adresine mail ile gönderebilirler.

 • Ekonsat Teknolojik Klima ve Pompa Tesisat Sistemleri A.Ş.

  Muhasebe Sorumlusu Ekonsat Teknolojik Klima ve Pompa Tesisat Sistemleri A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Finansman ve muhasebe departmanımızda görevlendirilmek üzere BAYAN eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ticaret lisesi ve/veya Önlisans muhasebe bölümü mezunu; Ofis ve tercihen Logo muhasebe programını kullanan Müşteri Cari hesap ile ön muhasebe işlerine hakim Fatura ve sevk irsaliye işlerini takibini yapabilecek, Arşivleme ve dosyalama işlerine hakim, Ofis makinalarını kullanabilecek bilgi ve beceriye sahip Santral Görevini üstlenebilecek Ofis düzenine hakim Sorumluluk alabilecek BAYAN eleman alınacaktır.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Satış Temsilcisi Sini Ev Böreği - Baklava

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1999 yılından beri gıda sektöründe hizmet veren firmamızın İzmir/Karabağlar'daki üretim tesisine "Satış Temsilcisi" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler MS Office programlarına hakim, Gıda Sektöründe çalışmış, Restoran, otel, cafe ve kurumsal müşteri portföyüne sahip, Aktif araç kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Siparişten sevkiyata kadar tüm süreçte sorumluluk alabilecek, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış, 45 yaşını aşmamış, Bay – Bayan Satış Temsilcisi alınacaktır

 • Bisse

  Maltepe Park - Satış Danışmanı Bisse

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İSTANBUL MALTEPE PARK Avm'de bulunan mağazamız için Satış Danışmanları arıyoruz.....

  Aranan Nitelikler * 20-35 yaşları arasında, * Mağazacılık ve satış konusunda en az 1 yıllık iş deneyimi olan, * Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, * Değişime açık, gelişimi hedefleyen, * Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, * Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * En az lise mezunu, * Bay,bayan

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Terzi (Viaport AVM) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazada satış sonrası müşteri ürünlerinin tadilatlarının gerçekleştirilmesi, müşteri isteğine göre satın alınan ürünlerin kısaltma, daraltma, düzeltme gibi işlemlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe ürün tadilatı deneyimine sahip, Dikiş, tadilat, kıyafet daraltma, boy kısaltma gibi terzilik işlemlerinde usta, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Ekip çalışmanlarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Perlina

  Satış Danışmanı Perlina

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ANKAMALL ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ PERLİNA MAĞAZAMIZ İÇİN ,SATIŞ DANIŞMANLARI ARANMAKTADIR .

  Aranan Nitelikler PERAKENDE SEKTÖRÜNDE DENEYİMİ OLAN .AKTİF. GÜLER YÜZLÜ ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYACAK EKİP ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

 • Biskon Yapı

  İnşaat Bekçisi - Kartal Biskon Yapı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan Biskon Yapı olarak; Anadolu Yakası Kartal'da yer alan şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun İnşaat Bekçisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu ve deneyimli, İletişim becerileri gelişmiş, Dikkatli, çalışkan ve sorumluluk sahibi.

 • Biskon Yapı

  Gece Bekçisi - Kartal Biskon Yapı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan Biskon Yapı olarak; Anadolu Yakası Kartal'da yer alan şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Gece Bekçisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu ve deneyimli, İletişim becerileri gelişmiş, Dikkatli, çalışkan ve sorumluluk sahibi, Gece çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

 • Yakamoz Sporcu Gıdaları Kuyumculuk İç ve Dış Ticaret

  Gıda Mühendisi-İthalat Yakamoz Sporcu Gıdaları Kuyumculuk İç ve Dış Ticaret

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız Sporcu Gıdaları ve Gıda Takviyeleri sektöründe 2005 yılında faaliyetine başlamış ve bu günlere başarıyla gelmiştir. Sektörünün tüm alanlarında hizmet veren firmamız , Dünyanın tanınmış markalarının distribütörü ve ithalatçısıdır. Dağıtım operasyonu da bulunan firmamızın dağıtım ekibi ve ağı Türkiye’nin sektöründe en büyük ve erişimi en yüksek yapısıdır. İstanbul içinde kendi araçları ile dağıtım yapan firmamız , Türkiye’nin tüm illerine de kargolar vasıtasıyla spor salonlarına , shoplara, online satış yapan büyük sitelere dağıtım yapmaktadır. E-Ticaret alanında da sektöründe lider olan firmamız kendi markalarını da oluşturmuştur. Kendi markalarını Almanya , Hollanda, İngiltere ve İrlanda gibi ülkelerde ürettirmektedir. Kalite çıtasını Avrupa standartlarının üst seviyesine taşıyan firmamızın XPRO , Sukrax ve RagingBull (eldiven ve tekstil) pazarda bilinen markalarıdır. Şirketimiz büyüyen ve gelişen pazarda ; yeni pazarlara açılmak ve mevcut altyapısını geliştirmek adına yeni bir süreç başlatmıştır. Bu süreçte şirketimizin İthalat ve Ruhsatlandırma departmanına şirketimize gelişim ve değişimde ivme katabilecek , karar verme , uygulama ve takip yeteneklerine sahip , Gıda ithalatı konusunda bilgisi olan dinamik , enerjik Gıda Mühendisleri adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Adaylarımızda aradığımız özellikler: Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Gıda İthalatını bilen , Gıda mevzuatına hakim, Ürün geliştirme konusunda bilgili, Ruhsatlandırma süreçlerine vakıf, Yurtdışı üretim süreçlerini koordine edebilecek, Problem çözme yeteneğine sahip, İletişim becerileri de olan, İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, Beykoz'a ulaşımı kolay lokasyonlarda ikamet eden , Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Trada Pazarlama ve Reklamcılık A.Ş.

  Operation And Reporting Specialist Trada Pazarlama ve Reklamcılık A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Our client is one of the biggest Electronical Manufacturer in the World. You will be working in one of the biggest electronical chain store’s head Officein Istanbul/Turkey and will work for our client. The position’s responsibilities are shown in job details section. Job Details:Responsible for preparing Run-Rate reports. Communicate and organise field force team according the reports and give advices to the team as a result of the reports and will provide the given tasks to the team has precisely done. Keep up communication closely with the key account team, Provide relevant support for transportation of our client’s merchandises to the chain store’s local shops.

  Aranan Nitelikler University degree which is related professions.(Business, Economics, Mathematics, Statistics etc.) in reputable universities. Excellent command of written and spoken English. Strong analytical & numerical skills. Good communication and interpersonal skills. Have strong experience with internal controls, detail-oriented, self-motivated, and a team player. Ability to keep up with flexible working hours and intense pace of work. Min. 2 years related work experience. Good communication and coordination skills. Strong analytical problem solving skills. Excellent MS Office skills especially Excel and Powerpoint. Military mission must be completed. Lives in Asia side of Istanbul.

 • Alarmnet Güvenlik Hizmetleri

  Muhasebe Şefi Alarmnet Güvenlik Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alarm ve Araç Takip sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Muhasebe Şefi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, (İşletme, İktisat, Maliye ve Muhasebe) Muhasebe ile ilgili yasal süreçlere hakim, En az 5 yıl tecrübeli, Tüm vergi süreçlerine hakim, Tek düzen hesap planı, Mali Tablolar, Beyannameler, Bütçe süreçlerini bilen, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar), Grup çalışmasına yatkın, Organizasyon ve süreç planlama yeteneğine sahip, Logo Go Plus programını iyi derecede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Personel özlük işleri , bordrolama işlemlerini bilen, Tercihen sigara kullanmayan

 • Kahve Deryası

  Servis Elemanı/Barista Kahve Deryası

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Konak Kahve Deryası için '' Servis Elemanı ve Barista '' olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, müşterinin en uygun seçimi yapabilmesini sağlayabilecek Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek ve servis edebilecek Mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek Misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek

  Aranan Nitelikler Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi 18-30 yaş aralığında

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Yurtdışı Operasyon Müdürü Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Yurt Dışında yürütülmekte olan tüm operasyonların yönetiminden sorumlu olacak, mağaza süreçlerinin etkinliğinin ve performansının takibini yapacak "Yurt Dışı Operasyon Müdürü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Liderlik vasfına sahip, Zincir Mağazalarda yöneticilik deneyimi olan, Tercihen Gıda sektöründe tecrübeli, Dinamik, temsil yeteneği güçlü, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, En az bir yabancı dili iyi düzeyde bilen (İngilizce, Almanca tercih sebebidir) Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, gerektiğinde uzun süreli kalabilecek (Tercihen Almanya ya da Hollanda)

 • Just Englısh

  Kadıköy Şubemiz İçin Ofisboy Just Englısh

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis içinde ve dışında çalışacak. Gerektiğinde İstanbul içinde bulunan diğer şubelerimize gidecek Şubeler ve milli eğitim arasında evrak getir-götür işleri yapacak. Verilen işi takip edebilecek. Ofis malzeme gerektiğinde alımını yapabilecek Gerektiğinde şube-derslik bilgisayarlarındaki temel sorunları düzeltebilecek (program kurulumu, basit bilgisayar sorunu tamiri) Ofis boy aranmaktadır. Not: kadıköy şube genel merkezde duracak ama gün içinde diğer şubelere gidecek personeller aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, 18-25 yaş arası, Bilgisayardan anlayan (en az temel donanım bilgisine sahip), Sabırlı ve güvenilir, İş disiplinine sahip, Önem sırasına göre işlerini düzenleyebilecek, Bay eleman alınacaktır.

 • Bayındır Hastanesi

  Pratisyen Hekim Bayındır Hastanesi

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bayındır Hastanesi Söğütözü'nde görevlendirilmek üzere Pratisyen Hekim aramaktayız

  Aranan Nitelikler Pratisyen hekimlik konusunda en az 2 yıl deneyimli Tercihen acil servis bölümünde tecrübeli Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş Gece nöbeti, takip eden günde nöbet olmayan sistemde çalışacak Ankara’da görev yapacak PRATİSYEN HEKİM arayışımız bulunmaktadır.

 • Fıratteks Tekstil

  Kalıp Programcısı Fıratteks Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması FIRATTEKS TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ DOKUMA SPOR HAZIR GİYİM İMALATI VE İHRACATI YAPAN FABRİKAMIZIN KESİMHANE BÖLÜMÜNE KONSAN CAD SİSTEMİNDE PASTAL YERLEŞİMİ YAPABİLEN PERSONEL ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, 25 - 40 Yaş Aralığında, Deneyimli.

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Marketing Specialist Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler We are looking for an enthusiastic, highly motivated and talented Marketing Specialist for our fast growing and dynamic team. We are offering an exciting and inspiring environment for this position. Proactively create rapid solutions for various marketing needs of brands. · Bachelor degree in related branches · Minimum 3 years of professional experience on marketing, communications or brand management · International experience for education or work will be asset · Able to work in multi-task way for different brands on the same time and able to work under pressure of strict deadlines · High level of understanding of complex and new approaches and ideas · Strong communication skills · Eager, highly motivated and creative about marketing · Very curious about new trends on marketing, business, consumer behaviors and technology · Fast and hard-working · Open-minded, analytical thinker and leader · Sociable and honest to build good relations with all internal and external contacts · Good knowledge of MS Office applications · Excellent English language skills · No restrictions for travelling · Knowledge in Photoshop, Indesign or web design will be plus · Knowledge in SEO or Analytics will be plus · No military obligation for male candidates Job Description · Managing agency relations for our Advertising, PR and Digital Marketing activities · Controlling and updating the websites · Monitoring our customers’ marketing activities to check the appropriate use of our brand guidelines · Tracking the effectiveness of marketing activities · Preparing internal and external organizations and events · Managing various supplier relations for marketing materials’ productions · Reporting to Marketing Director

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün önde gelen internet firmalarından Çiçek Sepeti'nin çağrı merkezinde görev almak üzere bay - bayan müşteri temsilcileri aranmaktadır. Çağrı merkezi 4.Levent'tedir. Çalışma Saatleri: Haftada 5 gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında. 1 gün hafta içi, 1 gün hafta sonu izin kullanılacaktır. En az Lise mezunu, 28 yaşını aşmamış, Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen, Müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Telefonda görüşme becerileri yüksek, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Çağrı merkezi çalışma temposunu kaldırabilecek, Takım çalışmasına yatkın olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Depo Elemanı- Engelli Boyner Büyük Mağazacılık

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ürünlerin depo ile ilgili süreçlerinin ve Ürün giriş-çıkış ve teslim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler YKM’nin Ankara Mağazalarında Engelli Kadrosunda değerlendirilmek üzere Depo Elemanı aranmaktadır. Tercihen lise mezunu, En az %40 oranında engelli raporu olan, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli, Ürün kaldırma ve taşıma işlerini yapabilecek, İletişim yönü kuvvetli, Ankara'da ikamet eden, Bay.

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün önde gelen internet firmalarından Çiçek Sepeti'nin çağrı merkezinde görev almak üzere bay - bayan müşteri temsilcileri aranmaktadır. Çağrı merkezi 4.Levent'tedir. Çalışma Saatleri: Haftada 5 gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında. 1 gün hafta içi, 1 gün hafta sonu izin kullanılacaktır. En az Lise mezunu, 28 yaşını aşmamış, Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen, Müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Telefonda görüşme becerileri yüksek, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Çağrı merkezi çalışma temposunu kaldırabilecek, Takım çalışmasına yatkın olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan