İş İlanları

 • Alkın Compressors

  Teknik Servis ve Montaj Elemanı Alkın Compressors

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Menderes'te faaliyet eden firmamızın Üretim/İmalat bölümünde çalışacak mavi yakalı teknik lise mezunu kalifiye eleman aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi mezunu Kompresör montajı ve servisinde yetiştirilmek üzere 30 yaşını geçmemiş Teknik resim okuyabilen Ölçü kontrol ve standartlarını iyi bilen. Mesleki yeterliliği olan

 • Ela Quality Resort Hotel

  Avrupa Satış Müdürü Ela Quality Resort Hotel

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özak Global Holding, 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır. Holdingimizin Antalya Belek' te bulunan beş yıldızlı tesisi Ela Quality Resort Hotel için 'Avrupa Satış Müdürü' aramaktayız. Ela Quality Resort Hotel' in satış faaliyetlerinde karlılığı ve verimliliği ön planda tutmak, bu bağlamda yapılacak bütçe çalışmalarına katılmak, Avrupa pazarında hedeflenen oda tiplerine göre doluluk oranlarını yükseltmek, Alternatif satış kanalları yaratmak, İlgili acente ve tur operatörleriyle ilişkileri yürütmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Turizm sektöründe benzer pozisyonda deneyimli, Seyahat acenteleri ve tur operatörleri ile bağlantıları kuvvetli, Acente ve şirket portföyüne sahip, uluslararası rezervasyon sistemleri konusunda bilgili, Planlama, organizayon ve koordinasyon becerisine sahip, Raporlama becerisine sahip, İletişim ve ikna becerisi yüksek, İyi derecede Almanca, ikinci dil olarak İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.

 • Arda Mühendislik

  Gana Makine Mühendisi Arda Mühendislik

  Gana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Bakım Onarım Departmanına bağlı olarak GANA şantiyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip yetiştirilmek üzere 'Makine Mühendisi' aranmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri düzeyde İngilizce bilen, Tercihen İş makinaları ve kamyon vb motorlu taşıtlar deneyimi olan, İş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgili, MS Ofis programlarına hâkim, Veri analizi, planlama ve raporlama yeteneği olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan. Tercihen 1-3 deneyimli , GANA ŞANTİYEMİZDE ÇALIŞACAK

  Aranan Nitelikler Bu İlan İstanbul Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü Başakşehir Hizmet Merkezi'nin 19.08.2014 tarih ve 119927 sayılı izni ile verilmiştir.

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı Part-Time Isparta Defacto

  Isparta

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetin artırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim bercerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

 • Adil Işık Group

  Adana Real Mağaza Uzman Satış Danışmanı Adil Işık Group

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Adana Real mağazası için "Uzman Satış Danışmanları" arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • Euro Moda Bijuteri

  Çiğköfte Dağıtım Euro Moda Bijuteri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İhlas marmarada açılan çiğköfte yerimiz için motor ile dağıtım yapacak erkek eleman aramaktayız

  Aranan Nitelikler Erkek aday tercihimizdir Askerlik görevini tamamlamış Motor kullanmına hakim Ehliyeti olan

 • Yargıcı

  Mağaza Müdürü - Kocaeli Symbol AVM Yargıcı

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirecek, Yargıcı kimliğine uygun olarak Görsel ve Vitrin standartlarını uygulayacak ve denetiminden sorumlu olacak, Mağazadaki idari ve operasyonel süreçlerin yürütülmesinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Kocaeli'de yeni açılacak olan Symbol AVM'de yer alacak mağazamızda görevlendirilmek üzere 'Mağaza Müdürü' arayışımız bulunmaktadır. Adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir: Mağaza yönetiminde en az 3 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce dilbilgisine sahip, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerileri güçlü, Dinamik ve enerji düzeyi yüksek, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Satış Destek Elemanı Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, SATIŞ DESTEK UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Yargıcı

  Mağaza Müdür Yardımcısı - Kocaeli Symbol AVM Yargıcı

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirecek, Yargıcı kimliğine uygun olarak Görsel ve Vitrin standartlarını uygulayacak ve denetiminden sorumlu olacak, Mağazadaki idari ve operasyonel süreçlerin yürütülmesinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Kocaeli'de yeni açılacak olan Symbol AVM'de yer alacak mağazamızda görevlendirilmek üzere 'Mağaza Müdür Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır. Adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir: Mağaza yönetiminde en az 1 yıl deneyimli, Tercihen Üniversite mezunu, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerileri güçlü, Dinamik ve enerji düzeyi yüksek, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Satış Temsilcisi (Part/Tıme) Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 25 YILDIR GÜVENİLİR SATIŞ SEKTÖRÜNDE LİDER OLAN AMERİKAN RAINBOW KURULUŞUNUN,TÜRKİYE RAINBOW ŞİRKETİNE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE DENEYİMLİ / DENEYİMSİZ PART/TIME SATIŞ TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler SATIŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ/DENEYİMSİZ, KISA SÜREDE YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN, GİRİŞKEN,İLETİŞİM KABİLİYETİ YÜKSEK, HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞABİLECEK, SAAT 19.00 DAN ÖNCE VEYA SONRA ÇALIŞABİLECEK PART/TIME SATIŞ TEMSİLCİSİ ARIYORUZ...

 • Ünver Group

  Montaj Operatörü Ünver Group

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yarı mamul ve parçaları sistematik biçimde bir araya getirerek mamul üretimi.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektörüne Kauçuk,Plastik ve Metal yedek parça üretimi yapan firmamızda değerlendirilmek üzere; Kauçuk üretim hattında Montaj bölümünde görevlendirilecek, Tercihen Lise mezunu, Otomotiv sektörü tecrübesi bulunan, Takım çalışmasına inanan, Vardiyalı ve esnek çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Askerlik ilişiği bulunmayan, Bay personel alınacaktır. Servis Güzergahlarımız · Yeşilova,Beşyol,Etibank, · Kent meydanı, Sıra Meşeler, İzmir yolu · Karaman, Beşevler, Üçevler, Çalı, Kayapa

 • Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Genel Başvuru-R/B001 Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması RAINBOW REXAIR ILC. Ankara ofisinde çalışmak üzere yeni takım arkadaşları arıyoruz. Eğitim sonrası Rainbow® Akademi Diploması ile uluslararası bir kariyer fırsatı sunuyoruz. Maaş + Prim + Servis ile çalışılacaktır. Başvurular gizli tutulacaktır.

  Aranan Nitelikler Satış sektöründe kariyer hedefleyen, Takım çalışmasına yatkın, Çalışkan; Satış Temsilciliği, Satış Müdürlüğü ve Eğitim Müdürlüğü’nde kariyer hedefleyen yetenekli kişiler alınacaktır.

 • Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Aktif Satış Temsilci Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SATIŞ SEKTÖRÜNDE GÜVENİLİR,VE LİDER OLARAK 25 YILDIR HİZMET VEREN AMERİKAN RAINBOW KURULUŞUNUN ,ANKARA BÖLGESİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE AKTİF SATIŞ TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler SATIŞ SEKTÖRÜNDE, DENEYİMLİ / DENEYİMSİZ, KENDİSİNİ GELİŞTİRMEYE VE ÖĞRENMEYE AÇIK, PRİME DAYALI(STANDARTLARIN ÜZERİNDE); YÜKSEK KAZANÇ VE DEVAMINDA İYİ BİR KARİYER HEDEFLEYEN, GİRİŞKEN VE İLETİŞİM KABİLİYETİ YÜKSEK, DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN; KURUMSAL BİR FİRMAYI TEMSİL EDEBİLECEK VİZYONA SAHİP, ÇABUK VAZGEÇMEYEN KARARLI BİR KİŞİLİĞE SAHİP, YURT DIŞINA ÇIKMAYA ENGELİ OLMAYAN, TERCİHEN SÜRÜCÜ EHLİYETİ OLAN, AKTİF SATIŞ TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR…

 • Üzümcü Tıbbi Cihaz ve Medikal Gaz Sistemleri

  Teknik Servis Elemanı Üzümcü Tıbbi Cihaz ve Medikal Gaz Sistemleri

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretimini yapmakta olduğumuz ürünlerin teknik servis hizmetlerini (bakım, onarım ve kurulum) verebilecek, tıbbi cihaz arızalarını giderecek ve koruyucu bakım ile kalibrasyonlarını yapacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Firmamızın Teknik Servis Bölümünde değerlendirilmek üzere, Teknik lise veya MYO bölümünden mezun, Tercihen Biyomedikal Teknikeri, Tercihen şirket ortamında çalışmış, Tıbbi cihazların bakımı ve onarımda tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını kullanabilen, Ankara'da ikamet eden Gelişime açık, sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, problem çözme ve doğru karar verebilme becerisine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uygun, Dinamik, Bay

 • Saha Eğitim ve Danışmanlık

  İngilizce Bilen Müşteri Temsilcisi Saha Eğitim ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünya çapında mükemmel müşteri deneyimi sağlama konusunda lider konumda olan çözüm ortağı olduğumuz şirket, uluslararası ölçekte firmalara hizmetler sağlar, kurumların müşteri hizmetleri, teknik destek, satış, pazarlama, tahsilat süreçlerinin yönetiminde üstün sonuçlar elde eder. Çözüm ortağı olarak çalışmış olduğumuz bu şirket, 62 ülkede, 63 dilde, 230 Çağrı merkezinde 149.000'den fazla çalışanıyla farklı sektörlerde, çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren büyük ölçekli uluslararası firmalara dış kaynaklı Çağrı Merkezi hizmeti sunmaktadır. Müşteri Hizmetleri ve Danışmanlık Hizmetleri Operasyonlarında görevlendirilmek üzere "Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az önlisans mezunu, Tercihen müşteri hizmetleri çağrı merkezi operasyonlarında deneyim kazanmış, İyi seviyede bilgisayar kullanıcısı Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri güçlü Sabırlı ve öğrenmeye açık Müşteri odaklı hizmet prensiplerini benimsemiş Vardiyalı sistemde çalışabilecek.

 • Euro Moda Bijuteri

  Çiğköfte Yerimiz İçin Kasiyer Euro Moda Bijuteri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İhlas Marmardaki Çiğköfte yerimiz için çalışabilecek, güleryüzlü, mağazaya hakimiyeti yüksek güvenilir Bayan kasiyer aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Bayan olması tercihcimizdir -Güvenilir -Tecrübeli

 • Saha Eğitim ve Danışmanlık

  Randevu Planlama Elemanı Saha Eğitim ve Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Tanımı: Hizmet vermekte olduğumuz sigorta şirketinin call center ekibinde görev alacak, verilen datalar üzerinden arama gerçekleştirerek bireysel emeklilik ve hayat sigortaları ile ilgilenen potansiyel müşterilere gün ve saat planlaması yaparak randevu planlayacak "Randevu Planlama Elemanı" arıyoruz. Sorumluluklar: Kurum kültür ve prosedürlerine uyum sağlayarak, müşteri memnuniyeti ilkeleri ve konuşma metinleri çerçevesinde şirketi müşterilere karşı en iyi şekilde temsil etmek, Belirlenmiş kurallar, standartlar ve hedeflerle uyum içerisinde, müşterilerle yapılan görüşmeleri verimli ve etkin şekilde yaparak müşteri memnuniyeti sağlamak. Çalışma Şartları: Haftaiçi 09:00 / 18:00 saatleri arasında vardiyasız sistemde çalışılmaktadır. Lokasyon: Şişli / İstanbul

  Aranan Nitelikler Tercihen çağrı merkezi deneyimi olan Tercihen bankacılık ve sigortacılık alanında deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, İtiraz ve şikayetlere yaklaşımı olumlu ve duygularını kontrol edebilen, Planlama, organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş, Kurum kimliğini profesyonel şekilde temsil edebilecek, Müşterinin değer ve öneminin farkında, Genç ve dinamik.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Satış Temsilcisi Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın çeşitli semtlerdeki şubeleri için, Satış Temsilcileri arayışımız bulunmaktadır,

  Aranan Nitelikler Prezantabl, İnsan İlişkileri kuvvetli, Tercihen satış deneyimi olan, 23 - 35 yaşları arasında, Bay, Bayan, Satış Temsilcileri arayışımız bulunmaktadır.

 • Saha Eğitim ve Danışmanlık

  İnşaat Teknik Ressamı Saha Eğitim ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz çözüm ortağımızın genel merkezinde; proje departmanımızda proje, çelik imalat çizim ve detay projelerinin hazırlanması işlerinde görevlendirilmek üzere "İnşaat Teknik ressamı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat veya Meslek yüksek okullarının İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun 2D ve 3D olmak üzere uzman seviyede Autocad bilgisine sahip Çelik ve betonarme imalat resimleri , detay çizimleri konusunda tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme yetisine sahip ve çözüm odaklı Üstlerine istendiği anda ilgili raporlama ve analizleri sunabilecek Görevini zamanında ve eksiksiz yapabilmek için kendi iş plan ve programını hazırlayabilme becerisine sahip Sorumluluk sahibi İstanbul anadolu yakasında ikamet eden

 • Mapp Pazarlama

  Bordro Uzman Yardımcısı Mapp Pazarlama

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider markalara sahada ''merchandising '' hizmeti veren firmamız için ofis içerisinde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, ileri derecede excel kullanabilen, Raporlama becerisine sahip, İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Bordro, tahakkuk ve puantaj uygulamalarına hakim, SGK, Çalışma Bakanlığı, Bölge Çalışma ve İş kurumu ile ilgili işlemler hakkında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, görev tanımları ile çalışabilecek "Bordro Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Personel işe giriş ve çıkış işlemlerinin yapılması, Çalışan bazında personel veritabanının güncel tutulması, Bordro, Puantaj ve Personel Özlük İşleri uygulamalarında deneyimli Personel Devam Kontrol Sistemi’nin işletilmesi, kontrolü ve periyodik raporlamaların hazırlanması, Puantajın bordrolaştırılması Maaş ve diğer ödeneklerin hesaplamalarının yapılması, ödemeye hazırlanması Personelden gelen evrak taleplerinin (vizite kağıdı, çalışma belgesi... vb) karşılanması Uyarı ve fesih yazılarının düzenlenmesi İş kazası tutanaklarının hazırlanması, SGK'ya bildirilmesi ve gerekli resmi kurumlara bildirilmesi İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim İş Kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği resmi kurumlara karşı yükümlülüklerin yerine getirilmesi, yazışmaların yapılması Bordro paket programları kullanımı deneyimli,

 • Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  Sterilizasyon Teknisyeni Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hastanemiz bünyesinde Kadıköy ve Ataşehir Lokasyonlarımızda Sterilizasyon Teknisyeni olarak görevlendirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler Sterlizasyon teknisyeni olarak görev yapmış, En az 1-2 Yıl deneyimli, Takım Çalışmasına Uyumlu, Kişisel Hijyenine Özen Gösteren, Anadolu Yakasında İkamet Eden,

 • Adil Işık Group

  Tokat Mağaza Satış Danışmanı Adil Işık Group

  Tokat

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Tokat Novada Avm'deki mağazası için 'Satış Danışmanları' arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • Empatik İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık

  Erp Proje Danışmanı Empatik İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bilişim sektöründe faaliyet veren müşteri firmamızın Ankara'da bulunan ofisi için; "ERP Proje Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun, 28-35 yaşları arasında olan, Finans sektöründe en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İnsanlarla iletişimi iyi, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerliğini tamamlamış, Bay

 • Saha Eğitim ve Danışmanlık

  İnşaat Mühendisi Saha Eğitim ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz çözüm ortağımızın genel merkezinde; Asma Germe Membran sistemlere ait form bulma, statik hesap ile çelik ve betonarme imalat çizimlerini hazırlama işlerinde görevlendirilmek üzere "İnşaat Mühendisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden Mezun, En az 2 yıl çelik Projelendirme ve imalat detay çizimleri konusunda tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme yetisine sahip ve çözüm odaklı Üst Yönetim tarafından alınan görev ve sorumluluk dağılımlarına göre kendi iş planını hazırlayabilecek ve sorumluluğu dahilinde olan projeler ile ilgili istenildiğinde rapor ve analizleri sunabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İstanbul anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Saha

  Satış Destek Personeli (İst-And) (Full-Time) Saha

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, sektörün önde gelen küçük ev aletleri firması için,teknolojik marketlerde görev alacak, ürünlerin tanıtım ve sunumundan sorumlu, satış destek personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -18 yaşından gün almış, -Sorumluluk sahibi,-Diksiyonu düzgün, -Full-time olarak çalışmayı düşünen, -İstanbul'da ikamet eden, -Mağazacılık ve satış tecrübesi bulunan, -MALTEPEPARK CARREFOUR 'da görev alacak personel alınacaktır. - Hafta içi 1 gün izin, 11:00 - 20:00 mesai aralığı, 1 saat öğle yemeği molası

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Mağaza Müdürü-Forum Erzurum AVM Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Erzurum

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ürün takibi ve gerekli raporlamaları yapabilecek, Etkin müşteri hizmetleri konusunda beraber çalıştığı ekibi bilgilendirebilecek, Mağazanın hedeflerine ulaşılmasını sağlayabilecek, Ekibini yüksek verimliliği sağlama konusunda bilinçlendirip, mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetebilecek Forum Erzurum AVM Mağazamız için Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, yönetici vasıfları taşıyan, Dinamik çalışma temposunda sorunları çözme yeteneğine sahip, Ürün stok devir hızı takibi yapabilecek, tercihen Netsis programını bilen, Hedefler doğrultusunda çalışacak, Yaratıcı, yenilikçi ve gelişime açık; sistem geliştirme yeteneğine sahip, Ekibini yönetebilecek ve liderlik yapabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği güçlü, Koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen, Askerlik görevini tamamlamış olan (bay adaylar için),

 • Yalı Spor Malzemeleri

  Mağaza Yönetici Adayı Yalı Spor Malzemeleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ege Bölgesi' nin perakende sektöründeki lideri YALISPOR' un gelecekteki yönetim pozisyonlarında değerlendirilmek üzere; perakende sektörüne ilgi duyan, öğrenmeye istekli ve yeniliklere açık yeni mezunlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Takım çalışmasına yatkın, Prensip ve sorumluluk sahibi, Türkiye'de yer alan tüm mağazalarımızda görev yapabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak, İkna gücü kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı Gelişime açık ve istekli adaylar

 • Yargıcı

  Mağaza Depo Elemanı - Kocaeli Symbol AVM Yargıcı

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kocaeli'de yeni açılacak olan Symbol AVM'de yer alacak mağazamızda görevlendirmek üzere; Mağazaya gelen ürünlerin teslim alınması, İrsaliye ve stok takibinin yapılması, Deponun ve ürünlerin sürekli düzenli tutulması ve temizliğinden, Ürünlerin reyonlara yerleşiminden sorumlu olacak, "Mağaza Depo Elemanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Mağazacılık sektöründe depo elemanı olarak deneyimli, Düzenli ve iş takibi kuvvetli olan, Dış görünümüne ve kişisel imajına özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Defacto

  Ankara Forum AVM Müşteri Danışmanı - Part Time Defacto

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetin artırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

 • Kompedan

  Satış Danışmanı Kompedan

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1999 yılında İzmir’de kurulan; iç giyim, kozmetik ve çorap üzerine perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren ve sektöründe öncü firmalardan biri olan Kompedan, İstanbul Güneşli Mağazası’nda değerlendirilmek üzere; En az Lise Mezunu Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, İletişim becerileri yüksek, Diksiyonu düzgün, Ekip ruhuna sahip, Kasa bilgisine sahip, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, 18-26 yaş arası Bayan genç ve dinamik takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dışa dönük, analitik düşünebilen, iç ve dış müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, dış görünümüne önem veren, kalite odaklı, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisine sahip, kariyer hedefleyen, artan iş hacminin gerektirdiği performansı sergileyebilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, bayan iç giyim ve dış giyim satışında tecrübeli ve İstanbul Güneşli’de bulunan Mağazamızda görevlendirilmek üzere, Takım arkadaşı arıyoruz...

 • Kompedan

  Ön Muhasebe Elemanı (İstanbul) Kompedan

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kompedan Genel Merkez Bünyesinde görevlendirilmek üzere " Ön Muhasebe Elemanı” aramaktayız… Tercihen Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Bankacılık ve Finans Bölümlerinden Mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıl iş tecrübesine sahip, Tercihen Perakende Sektöründe Tecrübeli, Dikkatli, Takipçi, Sorumluluk Alabilen,Yoğun İş Temposuna ayak uydurabilecek, Microsoft Ofis Programlarına hakim, Tercihen Nebim V3 kullanabilen, 24-35 yaş aralığında, Güneşli Bölgesi’ nde civarında ikamet eden ve ulaşım sorunu olmayan,

  Aranan Nitelikler Alış ve Satış Faturalarının girilmesi,Banka Havale ya da Çekli Ödemelerin Muhasebe kaydının yapılması ve Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılmasında Görev Alabilecek "Ön Muhasebe Elemanı" Arayışımız Bulunmaktadır.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Depo/Satış Destek Elemanı - 212 AVM Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 212 AVM Mağazamız için Depo Satış/Destek elemanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Yargıcı

  Kasiyer - Kocaeli Symbol AVM Yargıcı

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması -Kasa işlemlerini 'Yargıcı' standartlarına uygun olarak yürütürken, müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulabilmesi.

  Aranan Nitelikler Kocaeli'de yeni açılacak olan Symbol AVM'de yer alacak mağazamızda görevlendirmek üzere, Kasiyer arayışımız bulunmaktadır. Adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir: - Dış görünümüne ve kişisel imajına özen gösteren, - Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı, - Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan - Kişisel ve mesleki gelişime önem veren, mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, - Analitik, konsantrasyonu yüksek ve dikkatli, - İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın.

 • Damla İnsan Kaynakları

  Başakşehir'de Yatılı Bebek Bakıcısı Arıyoruz Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Başakşehir'de ikamet eden ailemiz için, Referanslı çocuk bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Güvenilir, Sigara kullanmayan, Anneye çocuk bakımında yardımcı olabilecek, Gün boyu 3 yaşındaki çocukla, okuldan geldikten sonra 8 yaşındaki çocukla ilgilenebilecek, Günlük toparlamaya destek olacak, Çocuğun yemeğini hazırlayabilecek, 30-45 yaşları arasında olan, Haftanın 6 günü yatılı olarak, 2000-2250 TL ücret aralığında çalışabilecek, Bayan

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Satış Danışmanı- İstiklal Caddesi Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstiklal Caddesi mağazalarımız için satış danışmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Sakarya - Serdivan AVM - Mağaza Müdürü Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Serdivan AVM Mağazasında görev yapacak "Mağaza Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Tercihen üniversite mezunu · Ms office uygulamalarına hakim · 25-35 yaş aralığında · Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için) · Mağazacılık alanında en az 2 yıl yöneticilik deneyimi olan (Otelcilik veya restoran işletmesi alanında yöneticilik deneyimi tercih sebebidir.) · Tercihen iyi derecede İngilizce bilen

 • Patya

  Grafik Tasarımcı Patya

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Patya için vitrin ve kampanya tasarımların hazırlanması; güncel tutulması İyi derecede dekupe işlemi yapabilen Sosyal Medya kanalları için görsel tasarımların hazırlanması (facebook, twitter..) Günlük E-mailing tasarımlarının hazırlanması Dijital pazarlama kanalları için banner hazırlanması Dijital Kreatif trendlerinin araştırılması

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Grafik - Tasarıma yönelik eğitim veren bölümlerinden mezun, Corel Draw, Photoshop, Adobe illustrator başta olmak üzere grafik programlarını aktif olarak kullanabilen, Renk ayarı ve baskı konularında bilgi sahibi, Esnek çalışma saatleri ve yoğun tempoda çalışabilen, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamaları gerekmektedir.

 • Babacan Yapı

  Proje Koordinasyon Mimarı Babacan Yapı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Proje takibi ve koordinasyonu sağlamak İş programı ve takibi yapmak Çizilen projelerin analizini yapmak Proje akışını sağlayıp, sahaya istenilen projeleri vermek Keşif ve metrajların hazırlanması Sahaya teknik detayların verilmesi Projelerin tüm tasarım elementlerini içeren statik, mekanik, elektrik koordinasyonunun sağlanması

  Aranan Nitelikler Sektöründe hep ilklere imza atan firmamızın yeni başlayacak projeleri için merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "PROJE KOORDİNASYON MİMARI" arıyoruz. Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Otel ve büyük ölçekli konut projelerinin, proje tasarım süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, Proje ofislerinde en az 3 yıl çalışmış olması tercih sebebi, İş takibi ve geri bildirim konularında hassas, Diğer mühendislik disiplinlerinin koordinasyonlarında, hesaplarında tecrübeli, İyi derecede İç Mimari / Mimari Autocad çizimi yapabilen, Yaratıcılık gücü kuvvetli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

 • Yks Tesis Yönetim Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi Yks Tesis Yönetim Hizmetleri

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş,nin projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip GÜVENLİK GÖREVLİSİ aramaktayız,

  Aranan Nitelikler Güvenlik kimlik kartına sahip Sözlü iletişimi iyi olan Takım çalışmasında başarılı Vardiyalı sistemde çalışabilecek 20 - 40 yaş arası Kocaeli başiskele bölgesinde görev alabilecek Bay

 • THY DO&CO İkram Hizmetleri A.Ş.

  Genel Başvuru (Engelli) THY DO&CO İkram Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TURKISH DO & CO İkram Hizmetleri A.Ş. bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden ' Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu' kapsamında Atatürk Havalimanı Genel Müdürlük'te 'Üretim ve Operasyon Departmanları'nda' görevlendirilmek üzere; En az ilköğretim mezunu İstanbul'da ikamet eden 3 vardiyalı sistemde çalışabilecek Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı İnsan ilişkilerinde güçlü, ekip çalışmasına yatkın takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Pozisyon ile ilgilenen adayların önyazılarında; Engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmelerini önemle rica ederiz.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Mağaza Müdürü-Marmara Forum AVM Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ürün takibi ve gerekli raporlamaları yapabilecek, Etkin müşteri hizmetleri konusunda beraber çalıştığı ekibi bilgilendirebilecek, Mağaza hedeflerine ulaşılmasını sağlayabilecek, Ekibini yüksek verimliliği sağlama konusunda bilinçlendirip, mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetebilecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu Özellikle ayakkabı veya mağazacılık sektöründe 5 deneyimli, Analitik düşünebilen, yönetici vasıfları taşıyan, Dinamik çalışma temposunda sorunları çözme yeteneğine sahip, Ürün stok devir hızı takibi yapabilecek, tercihen NETSİS programını bilen, Şirketin hedefleri doğrultusunda yaratıcı, yenilikçi ve gelişime açık; sistem geliştirme yeteneğine sahip olan, Ekibini yönetebilecek ve liderlik yapabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği güçlü, Koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen, Askerlik görevini tamamlamış olan (bay adaylar için) Marmara Forum AVM'de çalışmak üzere Mağaza Müdürü arayışımız mevcuttur.

 • Relax Mode

  Modelist - Kalıphane Şefi Relax Mode

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi/yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Gaziemir Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip KALIPHANE ŞEFİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, Örme ve Dokuma kumaş konusunda en az 5 yıl deneyimli, Kalıp,dikim ve ölçüm bilgisinde en az 5 yıl deneyimli, Bilgisayarlı kalıp tekniğine vakıf, Gerber ve ilgili programları iyi seviyede kullanabilen, Kalıphane şefliği ve yönetim deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın KALIPHANE ŞEFİ alınacaktır.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Satış Danışmanı-Marmara Forum AVM Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marmara Forum AVM Mağazamızda görev almak üzere;

  Aranan Nitelikler Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe 1 yıl deneyimli, Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli, Dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Team Fores HR

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Team Fores HR

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması LİNGUSTA METOD Çağrı Merkezi için ekibimize Müşteri Temsilcisi arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çağrı merkezlerinde en az 2 sene çalışmış olmak Üniversite mezunu İngilizce bilen (aktif konuşabilen) Anadolu yakasında ikamet eden (Kartal, Bostancı, Maltepe, Kadıköy tercihen) Askerlik görevini tamamlamış Sigara kesinlikle kullanmayan 20-30 yaşları arasında.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Dönemsel Satış Danışmanı - Kuşadası Marina- Aydın Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, KUŞADASI MARİNA mağazamızda DÖNEMSEL OLARAK görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Pera Event

  Proje Direktörü Pera Event

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası etkinlik firmamızda görev almak üzere, Proje Direktörü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun Etkinlik ve Organizasyon alanında minimum 5 yıl deneyimli Organizasyonun tüm aşamalarında bilgi ve deneyim sahibi Proje dosyası oluşturma, proje geliştirme ve sunum yapma konularına hakim Çok iyi derece İngilizce bilgisine sahip, yurt dışında yaşamış veya eğitim almış MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen Analiz etme, planlama, raporlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı Dış görünüşüne özen gösteren Takım çalışmasına uyumlu Yurt içi ve yurt dışı seyahat ve çalışma koşullarına uygun Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu

 • Fatih Akademik Ortaokulu

  Fatih Akademik Ortaokulları Branş Öğretmeni Fatih Akademik Ortaokulu

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fatih Dersanesi eğitimde ve başarıda 45 yılın verdiği profesyonelliği tek tek tüm öğrencilerine aktararak, adını Türk eğitim sistemine altın harflerle yazdırmıştır. Şimdiyse yarım yüzyıllık tecrübesiyle öğrenci ve velilerinin karşısına ortaokul formatında Fatih Akademik Ortaokulu olarak çıkıyoruz. Liselere geçiş sistemi ile sergilediğimiz eğitim sistemine yön veren başarımız şimdi Fatih Akademik Ortaokulu’nda okuyacak öğrencilerimizi de içine alıyor. 2015-2016 eğitim-öğretim döneminde Fatih Akademik Ortaokulu kampüslerinde görev yapacak branş öğretmenleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Adaylarda aranan nitelikler; · Üniversitelerin eğitim fakültelerinden mezun, · Pedagojik Formasyon belgesine sahip, · Alanında deneyim sahibi, · Tercihen akıllı tahta kullanım bilgisine sahip, · Eğitim teknolojilerini derslerine entegre edebilen, · Takım çalışmasına yatkın, · Öğretmenlik mesleğini seven, özverili, · Başarı odaklı, · İletişim gücü yüksek, · İdealist Branş öğretmenleri aranmaktadır.

 • Babacan Yapı

  Dizayn Ofis Mimarı Babacan Yapı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Proje takibi ve koordinasyonu sağlamak İş programı ve takibi yapmak Çizilen projelerin analizini yapmak Proje akışını sağlayıp, sahaya istenilen projeleri vermek Keşif ve metrajların hazırlanması Sahaya teknik detayların verilmesi Projelerin tüm tasarım elementlerini içeren statik, mekanik, elektrik koordinasyonunun sağlanması

  Aranan Nitelikler Sektöründe hep ilklere imza atan firmamızın yeni başlayacak projeleri için merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "DİZAYN OFİS MİMARI" arıyoruz. Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Otel ve büyük ölçekli konut projelerinin, proje tasarım süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, Proje ofislerinde en az 3 yıl çalışmış olması tercih sebebi, İş takibi ve geri bildirim konularında hassas, Diğer mühendislik disiplinlerinin koordinasyonlarında, hesaplarında tecrübeli, İyi derecede İç Mimari / Mimari Autocad çizimi yapabilen, Yaratıcılık gücü kuvvetli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

 • İstanbul Sera Plastik

  Satış Sorumlusu İstanbul Sera Plastik

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hedef müşterilerin belirlenmesi, ziyaretlerin planlanması ve müşteri ziyaretlerinde bulunulması, Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, İş sonuçları konusunda üst yöneticilerin bilgilendirilmesi, işin gelişimi ile ilgili öneriler geliştirerek sunulması, Rekabete karşılık avantaj sağlayacak satış araçlarının geliştirilmesi.

  Aranan Nitelikler · Satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, · Tercihen üniversite mezunu, · Office programlarına hakim, raporlama yapabilen, · Analitik düşünebilen, takipçi, gelişime açık, vizyon sahibi, · Sürücü belgesi ve aktif sürücülük tecrübesi olan, · İletişim becerileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, · Müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı, · Seyahat engeli olmayan, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek.

 • Desa Deri

  ''istinye Park AVM'' Mağaza Müdürü Desa Deri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Deri deyince akla ilk gelen marka olan ve 40. Yılını kutlayan, sektörünün lideri DESA olarak İSTİNYEPARK AVM mağazamız için ''MAĞAZA MÜDÜRÜ'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağaza ve satış ekibi yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli Mağazacılığı kendine kariyer hedefi ve yaşam tarzı olarak seçmiş, Kurumun ve markanın imajını taşıyabilecek ve ekibinin de bu değerler doğrultusunda çalışmasını sağlayabilecek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Dünya modasını yakından takip eden Başarılı, liderlik özelliklerine sahip, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yenilikçi, Sözlü iletişimi ve ikna kabiliyeti güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Tercihen üniversite mezunu

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?