İş İlanları

 • İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Galleria mağazamızda görevlendirilmek üzere ‘’Satış Danışmanı’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan,​ En az lise mezunu, Mağazacılığı bir yaşam tarzı ve kariyer olarak benimsemiş, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Perakende mağaza satış tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, güleryüzlü ve dinamik, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen.

 • İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Nişantaşı Mağazamızda görevlendirilmek üzere ‘’Satış Danışmanı’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan Mağazacılığı bir yaşam tarzı ve kariyer olarak benimsemiş, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Perakende mağaza satış konusunda en az 3 yıl deneyime sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, güleryüzlü ve dinamik, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, En az lise mezunu.

 • İş Açıklaması İZMİR - ÜÇKUYULAR mağazamızda, en seçkin kahve çekirdekleri ile hazırlanan soğuk/sıcak içeceklerimizi hazırlayacak ve onlara eşlik eden enfes tatlılarımızı sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, deneyimli baristalar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan Müşteri taleplerini nazikçe ve güleryüzle karşılayan Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen Kahveye gönül vermiş baristalar aranıyor.

 • İş Açıklaması COFFEEMANİA İZMİR HATAY şubemizde, yemeklerimizi Coffeemania standartlarında hazırlayıp sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, tecrübeli aşçılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleğini seven, Gıda Hijyeni ve Sanitasyon konularında bilgili, Takım çalışmasına yatkın, Sürekli gelişimi hedefleyen, tecrübeli aşçı alınacaktır.

 • İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Kayseri Forum’da bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere ‘’Satış Danışmanı’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan, Mağazacılık alanında en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı bir yaşam tarzı ve kariyer olarak benimsemiş, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Perakende mağaza satış tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, güleryüzlü ve dinamik, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, En az lise mezunu,

 • İş Açıklaması Sağlık ürünleri, kozmetik ve dermokozmetik kategorilerinde faliyet gösteren E-TİCARET sitemizde "banner, mailing, web arayüz tasarımları yapabilen” GRAFİKER aranmaktadır. - Sayfa değişiklikleri, banner hazırlama vb gibi işlemleri yapmak - Sitenin görsel tarafının uygulamalarını gerçekleştirecek.

  Aranan Nitelikler İnternet reklam banner’larının hazırlanmasını ve yönetimini gerçekleştirmek, Kampanya bazlı landing page tasarlamak Adobe Tasarım araçlarına hakim (Photoshop - Dreamweaver - Flash) Yeni fikirlere açık, özgün ve ekip çalışmasına yatkın Yüksek iş disiplini ve motivasyona sahip, iletişim becerisi yüksek Tercih Sebebi: Front-end geliştirme yapabilecek (HTML - CSS döküm ve düzenleme yapabilen)

 • Kasiyer & 212 AVM
  Playland
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 212 Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playland mağazamızda görevlendirilmek üzere Kasiyer arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen perakende sektöründe deneyimli, En az lise mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İkitelli, Halkalı, Güneşli, Güngören , Küçükçekmece civarında ikamet eden, Bay-Bayan

 • İş Açıklaması Sapphire Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playbowling&Playland mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdür Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirebilecek, Genel Merkez ve Bölge Koordinatörleriyle koordinasyonu sağlayabilecek, En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerileri güçlü ve liderlik vasıfları gelişmiş, MS ofis programlarına hakim, Dış görünümüne önem veren,

 • İş Açıklaması Mevcut müşterilerle ilişkileri en iyi şekilde sürdürmek, yeni potansiyel müşteri araştırması yapmak ve şirkete kazandırmak, Satış aktivitelerini yürütmek, Yeni satış kanalları bulmak ve mevcut kanalları geliştirmek, %100 müşteri memnuniyetini sağlamak, Satış aktiviteleri ve satış sonrası hizmetler için diğer ilgili departmanlar ile koordinasyon içinde çalışmak, Satış ve pazarlama raporlarını haftalık, aylık ve yıllık olarak hazırlamak, ISO 9001:2008 Standartları ile uyum içinde çalışmak.

  Aranan Nitelikler Aktek Teknoloji Mühendislik Ltd. Şti. olarak %95 ihracat kapsamında saha tanklarının iç ekipmanlarının imalatını yapmaktayız. Kocaeli / Gölcük'te faaliyet göstermekte olan şirketimizde Satış ve Teklif Sorumlusu olarak görev yapmak üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Uluslararası İlişkiler ya da Mühendislik bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce yazma ve konuşma bilgisine sahip Raporlama, takip ve analiz yetkinliği olan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Microsoft Ofis programlarına hakim, Disiplinli, takipçi ve takım çalışmasına yatkın, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek olan, çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • İş Açıklaması Eğlence sektöründe lider olan Playland Oyuncak San.ve Tic. AŞ.şirketimizin Sapphire Alışveriş merkezinde bulunan Playbowling mağazamızda görevlendirilmek üzere Teknik işlerini yürütebilecek personel aranmaktadır. *Temel elektrik, elektronik veya mekanik bilgisi olan, *23-30 yaşları arasında,<span style="font-family:; font-size: 13.5pt;" tr"="" new="" roman","serif";mso-fareast-font-family:"times="" times=""> *Askerliğini yapmış yada muaf, *Erkek teknik personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Temel elektrik, elektronik veya mekanik bilgisi olan, *20-30 yaşları arasında, *Askerliğini yapmış yada muaf, *Erkek teknik personel alınacaktır.

 • İş Açıklaması İmalat sürecinde meydana gelen değişiklikler doğrultusunda teknik resimleri revize etmek, Bilgisayarda ürün projelerini çizmek ve çizimleri kullanıma hazırlamak, Sipariş verilen işlerin teknik resimlerini hazırlamak, ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 ve OHSAS 18001:2007 Standartları ile uyum içinde çalışmak. Üretimi izleyerek, tasarımın doğruluğunu kontrol etmek.

  Aranan Nitelikler Aktek Teknoloji Mühendislik Ltd. Şti. olarak %95 ihracat kapsamında saha tanklarının iç ekipmanlarının imalatını yapmaktayız. Özellikle petrol ve rafineri şirketlerine yönelik petrol ve kimyasal depolama tanklarına özel güvenlik ekipmanları, koruyucu ya da çevresel koruma ekipmanları üretmekteyiz. Ayrıca ATECO TANK firması adı altında uluslararası projeler yapmaktayız. Firma hakkında www.aktekeng.com ya da www.atecotank.com adreslerinden bilgi alabilirsiniz. Kocaeli / Gölcük ‘te faaliyet göstermekte olan şirketimizde Teknik Ressam olarak görev yapacak; Üniversitelerin Makine Resmi ve Konstrüksiyonu Öğretmenliği, Metal Öğretmenliği, Otomotiv Öğretmenliği, Talaşlı Üretim Öğretmenliği, Tasarım ve Konstrüksiyon Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Tercihen lisans eğitiminin öncesinde Endüstri Meslek, Teknik veya Anadolu Teknik liselerinden mezun (Tercihen Makina Ressamlığı Bölümü) Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), AUTOCAD ve INVENTOR veya SOLIDWORKS programlarına hakim, Ofis programlarına hakim, Disiplinli, takipçi ve takım çalışmasına yatkın, Kocaeli’de ikamet eden ya da edebilecek olan, çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • İş Açıklaması Üretim aşamasında üretilen ürünlerin kontrollerinin ilgili talimat, prosedür, şartname, teknik doküman, proje ve diğer kriterlere göre yapılması, dokümante edilmesi, Ürün bazında izlenebilirliğin sağlanması, Yapılan kontrollerde, belirtilen talimat, prosedür, şartname, teknik doküman, proje ve diğer kriterlere göre uygunsuzluk görüldüğünde ilgili faaliyetin durdurulması ve uygunsuzluk sisteminin çalıştırılması, Kontrol için kullanılan dokümanların (talimat, prosedür, şartname, teknik doküman vb) son revizyonlarının temin edilmesi ve kullanılması, Uygun ürünlerin bir sonraki prosese yönlendirilmesi, Gerektiğinde kalite kontrol departmanı bünyesinde ilgili kontrol noktalarında yer almak.

  Aranan Nitelikler Aktek Teknoloji Mühendislik Ltd. Şti. olarak %95 ihracat kapsamında saha tanklarının iç ekipmanlarının imalatını yapmaktayız. Kocaeli / Gölcük'te faaliyet göstermekte olan şirketimizde Kalite Kontrol Mühendisi olarak görev yapacak; Teknik Lise veya Meslek yüksek okullarının ilgili, tercihen Makine, Metalurji Malzeme, bölümlerinden mezun, Teknik resim ve/veya malzeme bilgisine sahip, Iyi seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan. çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması İyi derecede Photoshop / Coreldraw bilgisi olan, Bir web sitesini özgün tasarım ile tamamıyla tasarlayıp, sunumunu yapabilen, WEB Sayfaları için Masaüstü ve Mobil Arayüz tasarımı ve kodlaması, Sosyal Medya ve dış kaynakları için görsel tasarım çalışmaları, ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 ve OHSAS 18001:2007 Standartları ile uyum içinde çalışmak.

  Aranan Nitelikler Aktek Teknoloji Mühendislik Ltd. Şti. olarak %95 ihracat kapsamında saha tanklarının iç ekipmanlarının imalatını yapmaktayız. Kocaeli / Gölcük'te faaliyet göstermekte olan şirketimizde Web Tasarım Uzmanı olarak görev yapmak üzere; Firmamız bünyesinde kurumsal website tasarımı ve kodlaması yapmak. Şirket içi donanımsal ve yazılımsal işlerin takibini yapmak, Arayüz kodlama ve biçimlendirme dillerini bilen ( HTML, WP ve CSS), E-Marketing çalışmaları yaparak, raporlama oluşturmak, çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • İş Açıklaması Telefon trafigini idare etmek. Dısarıdan gelen görüsme taleplerini ilgili kisiye baglamak. Personelin görüsmek istedigi dıs telefonları baglamak. Mesajları zamanında ilgili kisilere ulastırmak. Tüm telefon görüsmelerinin kayıtlarını tutmak Sirket dahilindeki tüm gelen ve giden evrak düzeninin kontrolü, dosyalama sistematiginin olusturulması, izlenmesi. Telefon görüsmesi yapılan kisi ve kurumlar ile ilgili fihrist bilgileri tutmak ve güncellestirmek. ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 ve OHSAS 18001:2007 Standartları ile uyum içinde çalışmak.

  Aranan Nitelikler Aktek Teknoloji Mühendislik Ltd. Şti. olarak %95 ihracat kapsamında saha tanklarının iç ekipmanlarının imalatını yapmaktayız. Kocaeli / Gölcük'te faaliyet göstermekte olan şirketimizde Yönetici Asistanı olarak görev yapmak üzere; Lise veya Yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İnglizce bilgisine sahip, Raporlama, takip ve analiz yetkinliği olan, Analitik düşünce yeteneği güçlü, insan ilişkileri kuvvetli, organizasyon yeteneğine sahip Microsoft Ofis programlarına hakim, Disiplinli, takipçi ve takım çalışmasına yatkın, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek olan, çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • Depo Sorumlusu
  Santek
  Ankara Bugün

  İş Açıklaması ANKARA şubemizde görevlendirilecek depo sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise veya MYO Mezunu Tercihen Netsis programını kullanabilen Tercihen office programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Dikkatli ve detaylara önem vererek çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın Ankara'da ikamet eden veya edebilecek

 • İş Açıklaması Bodrum Şubelerimizde görevlendirilecek depo sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise veya MYO Mezunu Tercihen office programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Dikkatli ve detaylara önem vererek çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın Bodrum'da ikamet eden veya edebilecek

 • İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRİNCE GROUP” bünyesinde "AWAROS SPOR MERKEZİMİZ'de" çalıştırılmak üzere “TEMİZLİK GÖREVLİSİ” aramaktayız. • Minimum ilkokul mezunu • Alanında en az 1 yıl deneyimli • İletişimi güçlü, güler yüzlü, dinamik ve hızlı, • Hijyen kurallarını bilen ve temizlik konusunda titiz olan, • Çalışkan, azimli ve takım çalışmasına yatkın, • Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, • Antalya'da ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE KONSEPT TASARIM & HEDİYELİK EŞYA ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN BURSA MAĞAZASI İÇİN; * Mağazanın tüm işletme organizasyonundan ve personelden sorumlu olacak, * Mağaza stoklarını takip edecek, * Mağazanın görsel düzenlemesini yapabilecek, * Mağazanın satış hedeflerini geçmesinden sorumlu olacak, * Mağaza personelinin eğitim ve gelişim süreçlerinde aktif rol oynayacak, * Gerektiğinde kasa ve servis hizmetlerinin kontrolünü yaparak, müşterilere en yüksek düzeyde rahat bir alışveriş ortamı sağlayacak,

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * 24 - 33 yaşları arasında, * Mağazacılık ve satış konusunda en az 5 senelik iş deneyimi olan, * Mağaza yöneticiliği konusunda deneyimli, * Orta derecede İngilizce bilen, * MS Office uygulamalarını kullanabilen, * Güler yüzlü ve insan ilişkilerinde kendine güvenen, * İletişim yönü güçlü ve ekip çalışmasına uyumlu, * Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * Kendisine verilen görevleri, firma kültürünü ön planda tutarak en iyi şekilde gerçekleştirmeyi amaç edinecek, * Hareketli bir çalışma ortamında ve esnek çalışma saatlerinde kendi enerjisiyle müşteri memnuniyetini artırmayı hedef edinecek, * İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, * Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), * Bay / Bayan, "MAĞAZA MÜDÜRÜ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Showroom Otomotiv Satış Danışmanları
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Sakarya Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK KURUMLARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZİN, BAYİ TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK ÜZERE; Showroom’a gelen müşteriyi resepsiyonist ile koordineli olarak en kısa sürede karşılamak, Showroom’a gelen ya da herhangi bir şekilde iletişim kurulan müşterilere araç tanıtımı yaparak satışı gerçekleştirmek, Belirlenen aylık satış hedef ve aktivitelerini gerçekleştirmek, Mevcut müşterilerin sadakatini korumak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve yeni müşteriler kazanmak görevlerinden sorumlu olacak

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Satış alanında deneyimli, Tercihen otomotiv sektöründe satış alanında deneyimli, otomotiv alanında deneyimi yoksa otomotiv sektöründe ilgi duyan ve farklı sektörlerde satış tecrübesi olan, Satış ve pazarlama yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, MS Office programlarına hakim, İstanbul ve Adapazarı Sakarya'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış ve / veya minimum 2 yıl tecilli, Bay, Bayan ' SHOWROOM OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI ' aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması Genel Muhasebe Personeli Muhasebe kayıtlarının Tek Düzen Hesap Planı çerçevesinde yapılması, • Banka ekstrelerinin kontrolü muhasebe kayıtlarının yapılması • Müşteri ve Satıcı cari hesap kontrolü • KDV, Muhtasar, BA-BS Beyannamelerinin yapılması, • Yıl sonu işlemlerinin yapılması • Yevmiye, Kebir ve Envanter Defterlerinin yazdırılması • Personel Giriş/Çıkış işlemlerinin yapılması • Vergi dairesi ,SGK ve Diğer resmi kurumlar ile yazışmaların yapılması • Ticaret sicil tescil işlemlerinin takibi • E-Fatura ve E-Defter ile ilgili kontrol Muhasebe, MS Office Programları ile ETAV.8SQL programına hakim Cari Mutabakat Personeli Günlük kasa kayıtlarının kontrolü Banka ekstrelerinin kontrolü muhasebe kayıtlarının yapılması Müşteri ve Satıcı cari hesap kontrolü Haftalık rapor verilerinin hazırlanması Müşteri cari hesap kontrolü ve finansal raporlama konularında deneyimli Muhasebe, MS Office Programları ile ETAV.8SQL programına hakim

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Algılama ve kendini ifade yeteneği güçlü, öğrenmeye açık, Genel dış görünüş, tavır ve davranışlarıyla şirketi temsil ettiğinin bilincinde, titiz ve özenli,Güleryüzlü, Bay ,Bayan takım arkadaşı aramaktayız (Adayların askerlikle ilişkisi olmaması tercih edilecektir.)

 • İş Açıklaması Romanya hattinda calisan öz varlik araclarimizin takibini yapabilecek Tum operasyonu ve dokumantasyonu yurutebilecek Arac soforleri ile kontak halinde olacak ve onlari yonlendirebilecek Romanya ofisimiz ile koordinasyonu saglayabilecek Full ve parsiyel yüklemelerimizi organize edebilecek Musteri kazanimi icin de faaliyet gösterecek (Musteri portfoyu olanlar tercih sebebidir.)

  Aranan Nitelikler Bay veya Bayan Ingilizce ve Romence bilen Universite veya Yuksekokul mezunu Romanya Karayolu Operasyonda konusunda tecrubeli Yogun calisma temposuna alisik ve esnek mesai saatlerine uyum saglayacak Takim calismasina yatkin ve iletisim becerileri yuksek Anadolu yakasinda ikamet eden (Isyerimiz Orhanli/Tuzla'dadir) Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen SIBER paket programini kullanabilen

 • Product Specialist
  İnvivo
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Our client is Europe's leading manufacturer, based in Germany, of fire resistant safety storage cabinets. Since its establishment in 1994, they have dedicated itself to development and production of innovative products for storage, handling, transportation and ventilation of hazardous materials, such as safety storage cabinets, gas cylinder cabinets, chemical storage cabinets, safety cabinets for acids and alkalis, drum storage cabinets. The primary focus of this position will be targeted on identifying potential customers within the health & safety market. This position will be responsible for the strategic introducing of products and achieveing long term sustainable growth. This includes developing intimate relationships with decision makers and influencers at targeted accounts.

  Aranan Nitelikler We're asking a generalist with 3-5 years experience in sales o /and marketing, knowledge and experience with safety products are required. The ideal candidate shows a proven ability to analyze current business issues, formulates strategies and also meets the requirements by showing great communication skills, intercultural awareness and relationship building ability. English is required, German would be a benefit.

 • İş Açıklaması Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alarak; müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunacak, eksik ürünlerini takip edecek Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasını seven ve mağazacılığı meslek olarak benimseyen, Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Değişime ve gelişime açık, pratik ve pozitif düşünebilen, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, bakış açısını benimseyen, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlamış, Satış Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alarak; müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunacak, eksik ürünlerini takip edecek Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasını seven ve mağazacılığı meslek olarak benimseyen, Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Değişime ve gelişime açık, pratik ve pozitif düşünebilen, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, bakış açısını benimseyen, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, T.C Vatandaşı Olup Rusça bilen; Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlamış, Satış Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alarak; müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunacak, eksik ürünlerini takip edecek Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasını seven ve mağazacılığı meslek olarak benimseyen, Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Değişime ve gelişime açık, pratik ve pozitif düşünebilen, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, bakış açısını benimseyen, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlamış, Satış Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması · Mağaza satışını yönetecek · Personel sevk ve idaresini yapacak · Mağaza personeline hedeflere ulaşma konusunda mentorluk yapacak

  Aranan Nitelikler Tuzla Marina Mağazamıza; ·Tercihen Üniversite mezunu ·Mağaza yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli ·Tercihen Tekstil perakendesinde görev yapmış ·Planlama ve Organizasyon becerisi olan ·Ms Office programlarına hakim ·Tercihen daha önce Nebim Winner programını kullanabilen ·Müşteri Memnuniyetine önem veren Mağaza Müdürü ve Yardımcısı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Ekip çalışmasını seven ve mağazacılığı meslek olarak benimseyen, Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Değişime ve gelişime açık, pratik ve pozitif düşünebilen, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, bakış açısını benimseyen, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Nebim Winner Kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlamış,

  Aranan Nitelikler Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alarak; Müşteri Odaklı Yaklşımlarla en Kalitei Hizmet sunmak Satış Hedefini gerçekleştirmek Müşteri mennuniyeti ilkesi ile servis vermek Satış & Satış Kasa Sorumluları olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması · Mağaza hedeflerini gerçekleştirmek üzere çalışacak · Müşterilere ürünler konusunda servis verecek · Mağaza Müdürü’ne veya Müdür Yardımcısı’na bağlı görev yapacak.

  Aranan Nitelikler Profilo AVM'de bulunan Mağazamıza; · En az Lise mezunu, · Satış deneyimi olan veya bu alanda çalışma hedefi olan, · Ms Office programlarına hakim, · Müşteri Memnuniyetine önem veren, · Modaya ilgi duyan, · İletişim becerisine güvenen, · Hedef odaklı, · Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlanmış, Satış Danışmanı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alarak; müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunacak, eksik ürünlerini takip edecek Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yeni açacağımız Nişantaşı Konsept mağazamız için; Pazarlama uzmanları Erkek Bölümü için Satış Koordinatörü Bayan Bölümü İçin Satış Koordinatörü Aksesuar Bölümü İçin Satış Koordinatörü Ekip çalışmasını seven ve mağazacılığı meslek olarak benimseyen, Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Değişime ve gelişime açık, pratik ve pozitif düşünebilen, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, bakış açısını benimseyen, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlamış, Pazarlama uzmanları ve Koordinatörler arıyoruz.

 • İş Açıklaması Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı, Reyon Şefi, Kasa Sorumlusu ve Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ankara'da bulunan mağazalarımız için; · En az Lise, tercihen Üniversite mezunu, · Perakendede kariyer yapma konusunda istekli, · Alanında en az 2 yıl tecrübeli, · Ms Office programlarına hakim, (Tercihen Nebim Winner programını bilen) · Modaya İlgi duyan, · Müşteri ve sonuç odaklı, · Planlama ve Organizasyon becerisine sahip.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?