İş İlanları

 • Vasıfsız Eleman (Yetiştirilmek Üzere)
  Ft Grup
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 35 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • İş Açıklaması Müşterilerini çok iyi tanımak, yeni müşteriler kazanmak, mevcut müşterileri takip etmek Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunmak Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve müşterilere ürün özelliklerini anlatmak Mağaza çalışanları ile ilişkilerini takım elemanı anlayışı içinde, saygı temeli üzerine kurulmuş aşırı samimi olmayan ama güven yaratan, pozitif iletişim kurarak sağlamak. Ürün alarmlama, askılama, gelen ürünlerin reyonlara yerleştirilmesi, iade veya transfer amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılmak Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlamak Mağaza ürün düzeninin markanın görsel standartlarına uyumunu sağlamak

  Aranan Nitelikler Hatemoğlu,  markamızın İSTANBUL BRANDİUM AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip,      En az lise mezunu,      Mağazacılık sektöründe deneyim sahibi,      Müşteri ihtiyaçlarını anlayabilen,      İletişim becerisi yüksek,      Güler yüzlü, prezentabl, pozitif ve dinamik,      Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek,     18-30 yaşları arasında,     Bay-bayan takım arkadaşları aramaktayız.

 • Mimar &İç Mimar
  + Plus Design
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Design ve Mimari sektöründe pastane - restaurant - cafe alanında faaliyet gösteren,Türkiye çapında örnek projelere imza atan, İstanbul Güneşli Basın Ekspress yolu 212 MyOffice' de bulunan Merkezimizde görevlendirmek üzere deneyimli İç Mimar ve mimarlar  aranıyor. Pastane,fırın,cafe,restaurant tasarımlarıyla ilgili, Müşteri görüşmeleri yapmak Röleve almak Franchise anlaşmalı olduğumuz firmaların konsept revizyonlarını yapmak Tasarım ,çizim(3dmax) ve render çalışmalarını yapmak Avan proje yada 3 boyutlu proje ile sunum yapmak Anlaşma sağlanan proje çalışmalarının imalat çizimlerini hazırlatmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık, güzel sanatlar, endüstriyel tasarım ve benzeri bölümlerinden mezun, Tercihen Cafe, İç Mekan Tasarım ve Uygulamaları Konusunda Deneyimi Olan Tecihen restaurant, cafe alanında deneyimi olan 3dMax, Autocad , photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen  Proje detaylandırma,üretim çizimleri ve imalatları konusunda deneyimli   Teknik,detay ve malzeme bilgisine sahip  Şantiye sorumluluğunu üstlenebilecek  Metraj konusunda deneyimli  Tasarım yönü kuvvetli, yaratıcı  Seyahat Engeli Olmayan  İyi ya da orta derece İngilizce Bilen Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden Mimari veya iç mimari uygulama projesi çizimi yapabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yaratıcı düşünme özelliğine sahip, Mimari ofisimizde proje tasarımı yapmak Hazırlanan projeyi sunmak  Onaylanan projenin imalat dosyasını hazırlamak 

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitemizin Öğrenci İşleri Daire Başkanlığında görevlendirmek üzere;   Minimum Önlisans mezunu,  MS Ofis programlarına hakim,  Minimum 2 yıl Üniversitelerin Öğrenci İşleri Birimi'nde çalışmış,  Yazılı ve sözel iletişim yönü gelişmiş,  İyi derecede İngilizce bilen,  Stres ve baskı altında çalışabilecek,  Uzun mesai saatlerine ayak uydurabilecek,  Prezantabl, Bayan,   "Öğrenci İşlemleri Personeli" aranmaktadır.

 • Uluslararası Merkez Uzmanı
  T.C.İstanbul Kültür Üniversitesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Erasmus ve İkili Değişim Programları kapsamında, yurtdışına gidecek ve yurtdışından gelecek öğrenci/öğretim elemanı/idari personel için kurum içi süreçleri organize etmek, hareketliliğe katılanlara değişim süreleri boyunca destek olmak, gerekli evrakları hazırlamak ve takip etmek. Bu hareketlilikler ile ilgili bilgileri kayıt altında tutmak, raporlamak ve istatistiki veri hazırlamak. Bu çerçevede duyurular için metin ve materyaller hazırlamak, web sayfasını güncellemek, ortak kurumlarla günlük iletişim kurmak, ulusal/uluslararası organizasyonlar düzenlemek ve İstanbul Kültür Üniversitesi’ni ulusal/uluslararası platformlarda temsil etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitemiz bünyesinde görevlendirilmek üzere "Uluslararası Merkez Uzmanı” aramaktayız. Lisans derecesine sahip, (Uluslararası İlişkiler – Avrupa Çalışmaları...vb alanlarda lisans ve/veya lisansüstü programlardan mezun olmak tercih sebebidir) Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına ve Internet kullanımına hakim, Etkili iletişim ve etkin organizasyon becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Temsil becerisine sahip, Etkin sunum becerilerine sahip, Yoğun çalışma ortamına alışkın, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için). İlgili alanda iş deneyimine sahip olmak tercih sebebidir. Not: Başvurularınızda ücret beklenti aralığınızı başvuru mesajınız içerisinde belirtmenizi rica ederiz.

 • Kasiyer
  Özşanal Züc. ve Day. Tük.…
  İzmir, Aydın, Denizli, Manisa Bugün

  İş Açıklaması Perakendecilik sektöründe Ege Bölgesinde hizmet veren Öz Şanal mağazalar zinciri, dünyaca ünlü markaları tüketici ile buluşturarak, ülke ekonomisine, sektöre ve çalışanlarına verdiği değerle yoluna devam etmektedir. Bu yolda bizimle beraber yürüyecek, genç ve dinamik kadromuza katılarak şirketimize değer sağlayacak Takım Arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Tercihen Nebim - Winner program bilgisi olan Minimum Lise mezunu Diksiyonu düzgün Güleryüzlü, pozitif ve dikkatli Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Seri ve Pratik Bayan

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Dil Okulları BEYLİKDÜZÜ temsilciliğinde görevlendirilmek üzere İngilizce Etüt Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği , İngiliz Dili ve Edebiyatı veya Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olan, - Formasyonu olan, - İyi derecede İngilizce bilen, - Tam zamanlı çalışabilecek, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Dış görünüşüne dikkat eden,   - İletişim becerileri güçlü,   - Hizmet kalitesine önem veren,   - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,    

 • Satış Danışmanı
  Abbate
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması ABBATE markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş ,kariyer hedefleyen yukarıdaki niteliklere sahip, İSTANBUL PENDORYA AVM'de  bulunan mağazamız için Satış danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazıcılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli. En az lise mezunu .müşteri beklentilerini iyi algılayacak. Sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak.Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren. Erkek adayların askerlik görevini yapmış veya en az iki yıl tecilli. Bay bayan adaylar.

 • Satış Danışmanı
  Abbate
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması ABBATE markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş ,kariyer hedefleyen yukarıdaki niteliklere sahip, İSTANBUL KARDİYUM AVM'de  bulunan mağazamız için Satış danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazıcılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli. En az lise mezunu .müşteri beklentilerini iyi algılayacak. Sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak.Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren. Erkek adayların askerlik görevini yapmış veya en az iki yıl tecilli. Bay bayan adaylar.

 • İş Açıklaması ABBATE markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş ,kariyer hedefleyen yukarıdaki niteliklere sahip, İSTANBUL SULTANBEYLİ PLATO AVM 'de  bulunan mağazamız için Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli. En az lise mezunu .müşteri beklentilerini iyi algılayacak. Sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak.Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren. Erkek adayların askerlik görevini yapmış veya en az iki yıl tecilli. Bay bayan adaylar.

 • Satış Danışmanı
  Abbate
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması ABBATE markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş ,kariyer hedefleyen yukarıdaki niteliklere sahip, İSTANBUL NEOMARİN AVM'de  bulunan mağazamız için Satış danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazıcılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli. En az lise mezunu .müşteri beklentilerini iyi algılayacak. Sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak.Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren. Erkek adayların askerlik görevini yapmış veya en az iki yıl tecilli. Bay bayan adaylar.

 • İş Açıklaması ~~İş Açıklaması • Maltepe PARK AVM´de yer alan SWAROVSKI PARTNER BOUTIQUE mağazamız için, • İdeal adayımızın etkileyici kişilik, uygun stil sahibi ve profesyonel yaklaşım özelliklerine sahip olmasını, ayrıca ürünlerimize duyduğu tutkuyu müşterilerimize de aktarabilme yeteneğine sahip olmasını beklemekteyiz. SİZE SUNDUKLARIMIZ: Yeni ve dinamik bir ekip ile birlikte moda, bijuteri ve aksesuar dünyasında etkileyici bir çalışma ortamı sunmaktayız. Swarovski ürün uzmanı olarak, müşterilerin alışverişlerinde danışmanlık, ayrıca özenli ve incelikli hizmet sunmanız öngörülmektedir. SİZDEN BEKLEDİKLERİMİZ : İdeal adayımızın etkileyici kişilik, uygun stil sahibi ve profesyonel yaklaşım özelliklerine sahip olmasını, ayrıca ürünlerimize duyduğu tutkuyu müşterilerimize de aktarabilme yeteneğine sahip olmasını beklemekteyiz. SWAROVSKI İLE KRİSTAL DÜNYASINI KEŞFEDİN. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar • En az lise mezunu, Myo tercihen lisans mezunu olmak, • Perakende satış ve müşteri hizmetlerinde tercihen selektif markalarda en az 2 yil deneyimli olmak, • Mağazacılığı kariyer olarak hedeflemek, • Diksiyonu düzgün, pozitif , güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı, • Satış ve ikna kabiliyeti yüksek ,müşteri takibi konusunda disiplinli, • Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, • Sonuç odaklı ve analitik yönü kuvvetli, • Modayı yakından takip eden ve dış görünümüne önem veren, • Istanbul-Anadolu yakasında ikamet eden • 19-30 yaş arası, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş . Not: Özgeçmişinde resim olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Finans Uzmanı
  T.C.İstanbul Kültür Üniversitesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine bağlı bölümlerin birinden mezun, En az 5 yıl deneyim sahibi, SAP Finans modüllerine ait uygulamalarda tecrübeli, Microsoft office proğramlarını etkin kullanabilen, Raporlama yapabilecek, Mutabakat, fatura masraf analizleri, banka takipleri, çek-senet süreçlerinde deneyimli Tek düzen hesap planına hakim,  Muhasebe temel ilkelerini bilen dikkatli ve özenli, Takım çalışmasına yatkın, İşinde sözlü ve yazılı iletişim kurabilecek sekilde ingilizce bilen, İletişimi güçlü ve prezentabl,   "Finans Uzmanı” aramaktayız.

 • Kütüphaneci
  T.C.İstanbul Kültür Üniversitesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Kütüphane kullanıcılarının danışma ve araştırma ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak amacıyla; yayın ödünç alıp-verme işlemleri ve kullanıcı hesabı işlemlerini gerçekleştirecek, Kütüphane kullanıcılarının araştırmalarına yayın desteği sağlamak amacıyla; ulusal / uluslararası elektronik veritabanları üzerinde yayın taraması yapacak, diğer kütüphane ve ilgili kuruluşlarla işbirliği halinde çalışarak uygun bulunan yayınların kullanıcıya zamanında ulaştırılmasını sağlayacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü’nden yeni mezun, İyi düzeyde İngilizce diline hakim, Ekip çalışması ve etkin sosyal iletişime sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, sabırlı ve takım çalışmasına yatkın, Haftaiçi 13.00 - 22.00 Saatlerinde görev alabilecek. Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "Kütüphaneci” aramaktayız.

 • Muhasebe Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Kurumumuzda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin örgün öğrenim veren Muhasebe, Maliye, İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi ve benzeri bölümlerinde lisans düzeyinde mezun, Tercihen Eğitim Sektöründe, muhasebe uygulamaları alanında minimum 3 yıllık iş tecrübesine sahip, Tek düzen hesap planı ve muhasebe işlemleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Muhasebe uygulamaları alanındaki hukuksal mevzuat hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Genel Muhasebe standartları ve raporlamaları konusunda tecrübe sahibi, Özellikle SAP- FI- SD modülü uygulamaları hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, MS Ofis programlarına çok iyi derecede hakim, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Analitik düşünebilen, her zaman dikkatli ve ayrıntılara önem veren, Sorumluluk sahibi, sonuç ve çözüm odaklı, Alanıyla ilgili kendini sürekli geliştirebilen, "Muhasebe Uzmanı” aramaktayız.

 • İş Açıklaması Mağazacılık yönünde kariyer yapmak isteyen, genç, dinamik, kendine güvenen Kapı Önü Satış Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Kapı önünde sergilediğimiz ürünlerin satış, teşhir düzenlemesi, afişlendirilmesi,mağaza broşürlerinin dağıtılması ve yüksek sesle ürün tanıtımı yapabilecek Bay-bayan personel alınacaktır.

 • İş Açıklaması Mağazalarımızda görev yapacak engelli kadrosunda yer alacak kasa personeli  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli (%40 ve üzeri engeli olan) kapsamında değerlendirilebilecek, Manisa, Salihli veya Turgutlu da  ikamet eden, Tercihen Nebim - Winner program bilgisi olan Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, Güler yüzlü, pozitif ve dikkatli Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Bay/Bayan  

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda DEPO VE SEVKİYAT ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise veya meslek yüksek okulu mezunu B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Tercihen SRC belgesine sahip Bay Askerlik görevini tamamlamış Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikâyetleri bulunmayan

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda MOBİLYA SEVKİYAT VE DEPO PERSONELİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise veya meslek yüksek okulu mezunu B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Tercihen SRC 4  belgesine sahip Bay Askerlik görevini tamamlamış Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikâyetleri bulunmayan Mobilya sevkiyatı konusunda en az 1 yıl deneyimli  

 • Satış Danışmanı
  Özşanal Züc. ve Day. Tük.…
  İzmir, Aydın, Denizli, Manisa Bugün

  İş Açıklaması   Satılmakta olan ya da yeni satışa sunulacak olan ürünler (Elektronik Ürünler, Tekstil Ürünleri, Züccaciye, Mobilya, Giyim ve Ayakkabı) ile ilgili tüm bilgileri müşterilere aktarmak,   Müşterilerin ürünlerle ilgili sorularını yanıtlamak, Müşteri memnuniyetini sağlamak, Müşterilerin alışveriş sürekliliğini arttırmak, Mağazada sunulan hizmetlerin kapsamını ve kalitesini geliştirecek önerilerde bulunmak, Çalıştığı bölümün / rafın temiz ve düzenli olmasını sağlamak              

  Aranan Nitelikler En az lise ya da ön lisans düzeyinde mezun olan, Perakende Satış sektöründe (Mağazacılıkta) en az 1 yıl deneyimli, 20 – 30 yaşları arasında, İletişim becerileri kuvvetli, Detaylara önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Sabırlı ve hoşgörülü, Sonuç odaklı, Dış görünümüne önem veren, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, (Hafta sonları çalışabilecek) Tercihen sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

 • Medya İlişkileri Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul’da eğitim hizmeti sunan Vakıf Üniversitesinin Kurumsal İletişim Biriminde görev alacak "Medya İlişkileri Uzmanı" aranmaktadır. Üniversitenin tanıtım ve iletişim çalışmalarında kullanılacak mecraların belirlenmesi, stratejik planlaması ve yönetimi, Üniversitenin yanı sıra kurucu vakıf ve kardeş okulların medya satın alma ve iletişim çalışmalarına destek verilmesi, Yerel ve ulusal mecralarla, düzenli iletişimin sağlanması, Basın ile ilişkilerin yürütülmesi ve bülten yayımı, Haber değeri taşıyan verilerin düzenlenip, paylaşılması, Medya yansımalarının düzenli takibi, analizi ve raporlanması, Haftalık, aylık ve yıllık PR raporlarının hazırlanması, Sosyal medya hesaplarına içerik desteği sağlanması, Medya bütçe takibinin gerçekleştirilmesi, Sponsorluklarda sözleşme ve süreç takibinin sağlanması, Ajans ilişkilerini yürütülmesi, Dijital medya uzmanı ve metin yazarıyla projeler doğrultusunda senkronize çalışmak, Kurumsal iletişim biriminin sorumlu olduğu alanlardaki iş süreçlerine, akademik yıl boyunca ve bütün dönemsel etkinliklerde takım ruhuyla destek verebilecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Halkla İlişkiler-Tanıtım veya Gazetecilik bölümlerinden mezun, Basınla ilişkiler alanında 5 yıl ve üzerinde deneyimli, Eğitim ve yükseköğretim gündeminin yanı sıra bilim-teknoloji, kültür-sanat, ekonomi alanındaki gelişmeleri takip eden, Profesyonel iş ağı güçlü ve güncel (Medya ve sivil toplum kuruluşları), İyi derecede İngilizce bilen, Sözlü, yazılı iletişim yeteneği güçlü, Türkçe dil kurallarına hakim, Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Sunum ve ikna kabiliyeti yüksek, Hedef kitlesinin beklentilerini iyi analiz edebilecek, Esnek çalışma saatleriyle uyumlu, seyahat engeli bulunmayan. Metin yazarlığı ve içerik yönetimi alanlarında deneyimli, Basılı mecralarda yer alacak ilanların teknik özellikleri konusunda üniversitenin grafik-tasarım uzmanlarını yönlendirebilecek; reklam servislerinin taleplerini eksiksiz iletecek şekilde terminolojiye hakim,

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu yakası(Pendik)ilçesinde bulunan İstikbal,Bellona,Mondi mağazalarımızda istihdam edecek mağazalarımızın teşhir uygulamaları ve sevkiyatı yapılan ürünlerin montajında aktif olarak görev alacak personel

  Aranan Nitelikler İlköğretim veya lise Mobilya montajında tecrübeli,panel mobilya kurabilen Güler yüzlü,konuşması düzgün,iletişim kurabilen Dış görünümüne özen gösteren 22 - 40 yaşları arasında Ekip çalışmasına yatkın Tecrübeli ve yetiştirilmek üzere İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.(Tuzla,Pendik,Kartal,Maltepe) Erkek adayların Askerlik hizmetini tamamlamış  B- sınıfı ehliyetli

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu yakası(Pendik)ilçesinde bulunan İstikbal,Bellona ve Mondi mağazalarımızda istihdam edecek,mağazamızın teşhir uygulamaları,perakende satış ve diğer süreçlerinde aktif olarak görev alacak

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu Mağazacılık,perakende satış ve pazarlama konularında görev alacak Güler yüzlü,ikna kabiliyeti yüksek,iletişim yönü güçlü,diksiyonu düzgün Dış görünümüne özen gösteren,prezantable 20 - 35 yaş aralığında Ekip çalışmasına yatkın Mağazacılık ve perakende satış alanında kariyer hedefi olan MS office uygulamalarına hakim İstanbul Anadolu yakasında (Tuzla,Pendik,Kartal,Maltepe) ikamet eden Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış ve B sınıfı ehliyetli

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu yakası(Pendik)ilçesinde bulunan İSTİKBAL,BELLONA VE MONDİ mağazalarımızda istihdam edecek,mağazamızın teşhir uygulamaları,perakende satış ve diğer süreçlerinde aktif olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu Mobilya,mağazacılık,perakende satış ve pazarlama konularında görev alacak Güler yüzlü,ikna kabiliyeti yüksek, iletişim yönü güçlü,diksiyonu düzgün Dış görünümüne özen gösteren.25-40 yaş aralığında Ekip çalışmasına yatkın, Perakende-satış alanında kariyer hedfi olan SAP,MS office uygulamalarına hakim İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden(Tuzla,Pendik,Kartal,Maltepe) Erkek adaylar Askerlik hizmetini tamamlamış olması

 • İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan Damat Tween markasının, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Viaport Outlet AVM'de açılacak Çadır mağazamız için "Satış Danışmanı ve Kasa Sorumlusu” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar ( Kasa Sorumlusu adayların Nebim V3 programını bilmesi gerekmektedir.)

 • İş Açıklaması Orka Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markası için, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip;  Kütahya'da yeni açılacak olan mağazamız için "Mağaza Müdürü ve Mağaza Müdür Yardımcısı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sektöründe 5 yıl, mağaza yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeli Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Başarılı, liderlik özelliklerine sahip, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yenilikçi Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren         (Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekir.)  

 • İş Açıklaması ORKA Holding'in  genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip;  Afyon Afium Outlet AVM'de bulunan mağazamız için "Mağaza Müdürü” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sektöründe 5 yıl, mağaza yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeli Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Başarılı, liderlik özelliklerine sahip, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yenilikçi Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren     (Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekir.)    

 • İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markası için, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; Bursa Anatolium AVM'de bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.

 • İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markası için, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; Brandium AVM'de bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az Lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.

 • İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan  D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip;   Ankara Balgat' da bulunan mağazamız için"Satış Danışmanı”arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler   Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az Lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli  28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.  

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?