İş İlanları

 • İş Açıklaması Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi ve grup şirketlerin elektrik ve elektronik işlerliğini sağlamak üzere görevlendirilecek;

  Aranan Nitelikler Üniversite ya da liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otel, hastane gibi projelerde en az 3 yıllık deneyimli, Bilgisayar programlarını kullanabilen, İş takip ve planlama vasıflarına sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış ELEKTRİK TEKNİKERİ/TEKNİSYENİ alınacaktır.

 • İş Açıklaması Uluslararası Hasta Hizmetleri biriminde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda tecrübesi olan, Sözlü ve yazılı iletişimde İleri seviyede İngilizce ve Arapça dil bilgisi olan, İletişim becerisi güçlü, seyahat engeli olmayan ve aktif çalışabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Uluslararası Hasta Hizmetleri Sorumlusu aramaktayız. * Yabancı Uyruklu adaylar için Türkiye'de çalışma izni ve oturma izni olması gerekmektedir.

 • İş Açıklaması EKOL Kulak Burun Boğaz Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; ‘AMELİYATHANE HEMŞİRESİ'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise ya da Üniversitelerin Acil Tıp Teknisyenliği/Hemşirelik/Sağlık Memurluğu bölümü mezunu, En az 1 yıl ameliyathane deneyimi olan, Ekip çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanemizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Ortopedi tecrübesi olan, Takım çalışmasına önem veren, İnsan ilişkileri kuvvetli, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Çiğli'ye ikamet sorunu olmayan Ortopedi Hemşiresi arıyoruz.

 • İş Açıklaması Fenerbahçe Spor Ürünleri San ve Tic. A.Ş. Sanal Mağaza (www.fenerium.com.tr) bünyesinde görev yapacak "Call Center - Müşteri Temsilcisi" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, 21 - 30 yaşları arasında, Call Center deneyimi olan, İletişimi kuvvetli, İkna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, Kişisel gelişimine önem veren, İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Ekol Özel Göz Tıp Merkezinde çalışmak üzere:

  Aranan Nitelikler Hemşirelik lisans mezunu, Hemşirelik alanında en az 5 yıl deneyimli, Yönetsel ve organizasyonel yetenekleri gelişmiş, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Kalite ve hasta memnuniyeti odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, ekibini motive edebilen ve etkin yönetebilen, Hedef ve strateji belirleyebilen, Analitik, sonuç odaklı ve disiplinli, İletişim yeteneği yüksek, İzmir de ikamet eden ya da edebilecek olan 'BAŞHEMŞİRE' istihdam edilecektir.

 • Muhasebe Personeli
  Armando Optik
  İzmir 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Armando Optik Muhasebe Personeli olarak görev yapacak;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve idari Bilimler Fakültesinden mezun, Genel Muhasebe konusunda min. 3 yıl deneyimi olan, 25-35 yaş aralığında, Paket Ticari Programları kullanabilen(tercihen Siber programı), İnsan ilişkileri kuvvetli, Raporlama becerisi yüksek, Dikkatli ve titiz, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Çiğli'ye ulaşım problemi olmayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Hemşirelik lisans mezunu, Hemşirelik alanında en az 10 yıl deneyimli, BAŞHEMŞİRE olarak en az 5 yıl görev yapmış, Yönetsel ve organizasyonel yetenekleri gelişmiş, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Kalite ve hasta memnuniyeti odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, ekibini motive edebilen ve etkin yönetebilen, Hedef ve strateji belirleyebilen, Analitik, sonuç odaklı ve disiplinli, İletişim yeteneği yüksek, İzmir de ikamet eden ya da edebilecek olan. 'BAŞHEMŞİRE' istihdam edilecektir.

 • İş Açıklaması Yeni açılacak Soobe Afyon Park AVM mağazamız için Full Time ve Part Time Happy Player/Satış Danışmanı adayları...

  Aranan Nitelikler Soo be mağazaları ile çocukların dünyasında sahne alacak, Bambaşka bir mağazacılık sahnesine antre yapacak, Fark yaratmayı seven, Çalışırken eğlenmeyi bilen, müşterisine ve ürününe aşık, Sürekli öğrenmeye ve öğrendiklerini paylaşmaya açık,

 • İş Açıklaması MATBAA SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ KONUSUNDA UZMAN GRAFİKER VE MONTAJ BİLGİSİ OLAN

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması MATBAA SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ KONUSUNDA UZMAN TASARIMCI GRAFİKER

  Aranan Nitelikler

 • Güvenlik Görevlisi
  Yks Tesis Yönetim Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş,nin Plaza ve Konut projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip GÜVENLİK GÖREVLİSİ aramaktayız,

  Aranan Nitelikler Güvenlik kimlik kartına sahip Sözlü iletişimi iyi olan Takım çalışmasında başarılı Vardiyalı sistemde çalışabilecek 20 - 35 yaş arası Bay

 • İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasının, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; Podium Ankara AVM 'de yeni açılacak mağazamız için "Satış Danışmanı ve Kasa Sorumlusu” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az üniversite mezunu Mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş ve bu alanda kariyer yapmak isteyen İkna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü, pozitif, insan ilişkilerinde başarılı Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Modayı kendine yaşam biçimi olarak seçmiş Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış Bay ve Bayan adaylar ( Kasa Sorumlusu adayların Nebim Winner programını bilmesi gerekmektedir.)

 • Demi Chef/Commis
  Talentclb
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız, Bomonti Şişli de yeme-içme ve eğlence sektörünün lider ve en büyük grubuna kariyerinde başarıyı hedefleyen takım arkadaşları arıyoruz. İstanbul Avrupa Yakasında merkezi konumda ve iş dünyasıyla kültür ve eğlence hayatını bir araya getiren yepyeni ve seçkin bir mekanda sektörün en profesyonel ekibinde yerinizi almak için hemen başvurabilirsiniz

  Aranan Nitelikler Aranılan Nitelikler: * Gastronomi veya Aşçılık Lisans/MYO bölümlerinde okuyan veya mezun, * Restoran mutfaklarında benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, * 19-35 yaş aralığında, * Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe özen gösteren, * İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri memnuniyetine ve ekip çalışmasına önem veren, Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek CHEF/DEMİ CHEF/COMMİS kariyerinizde profesyonel bir adım için hemen buradan veya aşağıdaki linkden başvurabilirsiniz. http://www.talentclb.com/isilanlari ** TALENTCLB , Türkiye İş Kurumu'nun denetiminde 14.03.2013 tarihli, 578 Numara lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Bar Supervizor/Barmen/Barboy/Barista/Garson/Komi
  Talentclb
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız, yeme-içme ve eğlence sektörünün lider ve en büyük grubuna kariyerinde başarıyı hedefleyen takım arkadaşları arıyoruz. İstanbul Avrupa Yakasında merkezi konumda ve iş dünyasıyla kültür ve eğlence hayatını bir araya getiren yepyeni ve seçkin bir mekanda sektörün en profesyonel ekibinde yerinizi almak istiyorsanız ;

  Aranan Nitelikler ·* Tercihen Turizm Meslek Yüksek Okulu veya Turizm Meslek Lisesi mezunu * İlgili pozisyonda en 2-4 yıl restoran servis/bar deneyimine sahip, * Barmen / Barista geçmişine sahip, ( Bar ve cafe pozisyonları için ) * 19-35 yaş aralığında, * Tercihen iyi derecede İngilizce iletişim yeteneğine sahip, * İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri memnuniyetine önem veren * Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, dinamik * Ekip çalışmasına önem veren, * Yiyecek İçecek alanında kariyer hedefi olan, * Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek BAR SUPERVİSİOR/BARMEN/BARBOY ve BARİSTA ve SERVİS bölümü ekibinde yer almak için "eğlenceli" ve "terfi" dolu bir kariyere hemen buradan veya aşağıdaki linkden başvurabillirsiniz. WEb sitesi basvuru linki: http://www.talentclb.com/isilanlari ** TALENTCLB , Türkiye İş Kurumu'nun denetiminde 14.03.2013 tarihli, 578 Numara lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Muhasebe Müdürü
  Adecco
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yaptığımız mobilya sektöründe hizmet veren Sultanbeyli’de bulunan bir fabrika için Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Muhasebe kayıtlarının zamanında, tam ve doğru olarak tutmak/tutulmasını sağlamak, günlük ve periyodik işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamak, Dönem kapanışı, gelir tablosu ve bilanço mutabakatlarını yapmak ve hazırlamak, Her türlü yasal beyanname ve bildirimlerin zamanında, tam ve doğru olarak düzenlenmesini sağlamak; KDV iadesi işlemlerini yürütmek, Başta Vergi Daireleri olmak üzere her türlü kamu kurum ve kuruluşları nezdinde şirketimizi temsil etmek, Şirketimizin genel kurul toplantıları, yönetim kurulu toplantıları, sermaye hareketleri ve kar dağıtımı işlemlerini organize etmek, Demirbaşlar, kar zarar cetveli ve bilanço tablolarının raporlamasını ve yönetimini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat, İşletme veya Maliye Bölümlerinden mezun, En az 5 yılı ekip yöneticiliği olmak üzere minimum 10 yıllık muhasebe deneyimi olan, Micro Enerji v15 ve MS Office programlarına hakim, Vergi Hukuku, Maliyet Muhasebesi ve Genel Muhasebe Mevzuat ve Uygulamalarına hakim, SMMM belgesine sahip olan, Yeni Türk Ticaret Kanunu, tek düzen hesap planı, vergi, iş hukuku, sosyal güvenlik hukuku, ticaret hukuku, gümrük ve teşvik gibi tüm mevzuat ve süreçlere hakim, UFRS muhasebe standartları hakkında bilgi sahibi, Analitik becerileri gelişmiş, iletişimi güçlü, çözüm odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen, Anadolu yakasında Sultanbeyli'de ikamet eden, "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur."

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstoç bölgesinde bulunan yabancı bir müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip “Müşteri Hizmetleri Uzmanı” aramaktayız. Müşterilerden gelen taleplerin doğru birimlere iletilmesi. Siparişlerin alınması. Teknik ekibin müşterilere yönlendirilmesi. Müşteri tekliflerinin hazırlanması. Yeni müşterilerin satış ekibine yönlendirilmesi.

  Aranan Nitelikler En az MYO mezunu olan, İletişim yeteneği güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, MS Ofis programlarına hakim. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur."

 • İş Açıklaması - Aktarılan sunumlar doğrultusunda markaların görsel tasarımlarını hazırlamak ve yeni projeler sunmak. - Markaların kurumsal kimlikleri doğrultusunda alternatifli yaratıcı tasarımların hazırlanması. - Hazırlanan tasarımların onaylarının alınması ve iş takibinin yapılması - Yapılan işlerin düzenli olarak arşivlenmesi - Başvuruların güncel portfolyo ile yapılması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( Güzel Sanatlar Fakültesi, İletişim Fakültesi vb. ) Photoshop, Indesing ve Illustrator programlarına hakim, En az 2 yıllık ajans deneyimi olan, Mac ortamında çalışabilen, Yaratıcı yönü güçlü ve hayal edebilen, Özgün tasarımlar yapabilen, Ekip çalışmasına uyumlu ve sorumluluk sahibi İletişim yönü güçlü

 • İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markası için, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; Eskişehir Espark AVM'de bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az Lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.

 • İş Açıklaması Gözetim firmamızın öncelikli olarak yurtdışı çalışmalarında görev alacak aşağıda belirtilen niteliklere sahip surveyor alınacaktır. Gözetim konusunda tecrübeli ( özellikle draft survey konusunda tecrübesi bulunan) başvurulara öncelik tanınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Metalurji, Kimya mühendisliği öncelikli olmak üzere mühendislik fakultesinden yada Denizcilik Yüksek okulundan mezun * İyi derecede ingilizce bilen * Askerlikle ilişkisi olmayan ( tecilli olanlar kabul edilmeyecektir) * İzmir, İskenderun yada Gebze/Kocaeli 'nde ikamet eden * Dinamik ve fiziksel dayanıma sahip ( liman ortamlarında , gemi yükle çalışabilecek) * Yurtdışı ve yurtiçi seyahat edebilecek * İletişim becerisi güçlü * Analitik düşünebilen, uzun süre işine odaklanabilen

 • Yerel Zincirler Satış Şefi / İstanbul
  Cp Group Türkiye
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Üniversite Mezunu Hızlı Tüketim Sektöründe, ilgili kanalda satış konusunda 3-4 yıl tecrübeli Analitik, çözüm odaklı, iletişimi ve ikna gücü kuvvetli Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf

  Aranan Nitelikler İlgili bölgelerdeki satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi ve aktivite planlarının yapılması. Müşteri siparişlerinin, tahsilat ve mutabakatlarının sıkı takibi. Mağaza bazlı ürün bulunurluğunun kontrolü. Yeni müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi. Rakip satış faaliyetlerinin takibi ve raporlaması.

 • İş Açıklaması Yem ve Gıda sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Erzincan, Gümüşhane, Giresun bölgelerindenden sorumlu olarak görevlendirilmek üzere 'YEM SATIŞ ŞEFİ' arıyoruz. Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler; Veteriner Hekim, Ziraat Mühendisiliği veya Zootekni mezunu Satış fonksiyonuna yatkın ve ikna kabiliyeti yüksek Orta derecede İngilizce bilen Aktif sürücü belgeli Seyahat engeli bulunmayan Erzincan'da ikamet eden veya edebilecek olan

  Aranan Nitelikler Yem Satış Şefimizin sorumlu olacağı konular aşağıda belirtilmiştir; Bayi ve müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi Üretici ziyaretlerinin yapılması ve teknik çalışmaların gerçekleştirilmesi Müşteri tahsilatlarının yapılması ve takip edilmesi

 • İş Açıklaması Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği,Yazılım Mühendisliği,Matematik Mühendisliği gibi bölümlerden mezun, En az 2 yıl iş tecrübesi olan, Herhangi bir veri tabanı konusunda uzmanlaşmış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden, • NET platformu ve C# dili ile MS SQL Server konularında bilgi sahibi, tercihen deneyimli • Nesne Yönelimli Programlama'da bilgi sahibi • .NET Framework konusunda bilgi sahibi • Object Oriented yapısına yatkın • Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı • Zaman yönetimi, planlama, organizasyon yeteneği kuvvetli • Analitik düşüme yeteneğine sahip • Yenilikçi fikirler önerme ve bu fikirleri gerçekleştirme konusunda istekli • Araştırmacı ve problem çözme yeteneğine sahip

  Aranan Nitelikler Windows • Vb.Net 3.5 & 4.0 • Ms SQL Server 2008 • Ado.Net • Devexpress windows components Web • CSS • HTML 4 & 5 • Jquery • Javascript • MVC • Microsoft ASP.Net

 • Çeviri Editörü
  Novitas Çeviri Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İngilizce ve Türkçe yazılmış metinlerin kontrolü, Çevirmenlerin gelişimine yönelik geribildirimler verilmesi, Kontrol sonrası oluşan verilerden stil kılavuzları hazırlanması, Şirket veri tabanlarının sağlıklı işleyişinin sağlanmasına yönelik süreç iyileştirmeleri.

  Aranan Nitelikler 2005 yılında, İstanbul’da kurulan Novitas Çeviri Hizmetleri sektörlerinin önde gelen firmalarına medikal, bilişim, teknik, otomotiv, medikal cihaz, hukuk, telekomünikasyon, finans ve pazarlama alanlarında çeviri hizmetleri sunmaktadır. Misyonumuz özel geliştirilmiş kalite sistemleri ile çevirilerde en üst seviye kaliteyi sağlamak, müşterilerimizin çeviri alanında ihtiyaç duydukları her türlü ek hizmeti sunarak çeviri alanında iş ortağı olmaktır. Bu amaca yönelik olarak Novitas, hizmet verdiği çeviri alanlarında ilerleme ve kariyer odaklı takım arkadaşları ile ekibini genişletme amacını taşımaktadır. ÇEVİRİ EDİTÖRÜ Aranan Nitelikler: Mütercim Tercümanlık, Filoloji, Çeviribilim bölümlerinden ya da İngilizce eğitim veren bölümlerden mezun, İngilizceden Türkçeye ve Türkçeden İngilizceye nitelikli çeviri ve kontrol yapabilecek seviyede İngilizce ve Türkçe dillerine hakim, Çevirmen veya editör olarak bir çeviri işletmesinde kadrolu ya da serbest olarak en az 3 yıl deneyimli, Çeviri/editörlük deneyimi aranan aşağıdaki alanlardan en az birinde deneyimli: Teknik Otomotiv Hukuk Pazarlama Trados ve Xbench başta olmak üzere bilgisayar destekli çeviri ve kalite kontrol teknolojilerini kullanabilen ya da öğrenmeye istekli, Kalite odaklı, zaman yönetimi güçlü, ayrıntıya önem veren, Araştırma becerileri gelişmiş, detaylar konusunda titiz ve gelişime açık. Tüm başvurular gizli tutulacaktır. Çalışma yeri Zincirlikuyu Esentepe’ dedir.

 • Çeviri Projeleri Sorumlusu
  Novitas Çeviri Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 2005 yılında, İstanbul’da kurulan Novitas Çeviri Hizmetleri sektörlerinin önde gelen firmalarına medikal, bilişim, teknik, otomotiv, medikal cihaz, hukuk, telekomünikasyon, finans ve pazarlama alanlarında çeviri hizmetleri sunmaktadır. Misyonumuz özel geliştirilmiş kalite sistemleri ile çevirilerde en üst seviye kaliteyi sağlamak, müşterilerimizin çeviri alanında ihtiyaç duydukları her türlü ek hizmeti sunarak çeviri alanında iş ortağı olmaktır. Bu amaca yönelik olarak Novitas, hizmet verdiği çeviri alanlarında ilerleme ve kariyer odaklı takım arkadaşları ile ekibini genişletme amacını taşımaktadır. Aranan Nitelikler Mütercim Tercümanlık, Filoloji, Çeviribilim bölümlerinden ya da İngilizce eğitim veren bölümlerden mezun, Çevirmen olarak veya çeviri projeleri yönetimi konusunda en az 1 yıllık deneyimli, MS Office programları ve internet uygulamalarının yanı sıra, tercihen Trados veya benzeri bilgisayar destekli çeviri (CAT) araçlarını kullanabilen, Raporlama ve yazışma becerileri konusunda kendine güvenen, Birden fazla projenin koordinasyonunu yürütebilme becerisine sahip, Kısa teslim süreleri ve müşteri beklentilerinin karşılanması için organizasyon ve zaman yönetimi becerisi olan, İş disiplinine sahip, özverili çalışmaya istekli, Araştırmacı, detaylara özen gösteren ve gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden Tüm başvurular gizli tutulacaktır.

  Aranan Nitelikler Müşteriden gelen çeviri taleplerini almak, Teklif hazırlayarak müşteriye iletmek ve takip etmek, İşe en uygun çevirmeni belirlemek ve atamak, İşi muhasebeleştirebilmek için proje yönetimi programına kayıtlarını girmek, Çevirmen ekibini güçlendirmek üzere İK faaliyetlerine destek vermek, Gerektiğinde günlük iş akışında çeviri yapmak, Müşterilerle, iç ve dış kaynaklarla iyi ilişkiler kurulmasını sağlamak, Projelerle ilgili tüm kayıtları şirket kuralları doğrultusunda dosyalanmak ve saklanmak. Ofisimiz Şişli Esentepe’dedir.

 • İş Açıklaması Yem ve Gıda sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Sivas, Erzincan, Erzurum, Kars bölgelerindenden sorumlu olarak görevlendirilmek üzere 'YEM SATIŞ ŞEFİ' arıyoruz. Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler; Veteriner Hekim, Ziraat Mühendisiliği veya Zootekni mezunu Satış fonksiyonuna yatkın ve ikna kabiliyeti yüksek Orta derecede İngilizce bilen Aktif sürücü belgeli Seyahat engeli bulunmayan Erzincan'da ikamet eden veya edebilecek olan

  Aranan Nitelikler Yem Satış Şefimizin sorumlu olacağı konular aşağıda belirtilmiştir; Bayi ve müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi Üretici ziyaretlerinin yapılması ve teknik çalışmaların gerçekleştirilmesi Müşteri tahsilatlarının yapılması ve takip edilmesi

 • Yalın Üretim Sorumlusu
  Adecco
  İzmir, Manisa Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Yalın Üretim Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır, Yalın üretim faaliyetlerinin yürütülmesi, Kaizen, 5S süreçlerinin yürütülmesi, Yalın faaliyetlerinin planlanması ve uygulanması, Çalışmalarla ilgili raporların hazırlanması, Verimlilik ve iyileştirme odaklı çalışmaların yapılması, Yalın eğitimlerinin verilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Yalın üretim konusunda min. 2 yıl deneyimli, 6 Sigma konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, İletişim yeteneği güçlü, sonuç odaklı, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz; Özel Okullar için Avrupa Yakası Genel Müdürlük’te görevlendirilmek üzere; Personel ihtiyaç analizi doğrultusunda kariyer sitelerinde özgeçmiş taraması yapacak, telefon mülakatlarını gerçekleştirecek,mülakat randevularının organizasyonunu yapacak, işe alım sürecine destek verecek, İnsan Kaynakları Asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen, *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, *Öğrenmeye ve gelişime açık, *İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, *Tam zamanlı çalışacak İnsan Kaynakları Asistanı aranmaktadır. Not: Görev yeri Şirinevler’dedir.

 • İş Açıklaması Yem ve Gıda sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Denizli - Afyon - Burdur - Isparta - Antalya bölgesinden sorumlu olarak görevlendirilmek üzere 'YEM SATIŞ ŞEFİ' arıyoruz. Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler; Tercihen Veteriner Hekim, Ziraat Mühendisiliği veya Zootekni mezunu Satış fonksiyonuna yatkın ve ikna kabiliyeti yüksek Orta derecede İngilizce bilen Aktif sürücü belgeli Seyahat engeli bulunmayan Denizli ya da Afyon'da ikamet eden veya edebilecek olan

  Aranan Nitelikler Yem Satış Şefimizin sorumlu olacağı konular ; Bayi ve müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi Üretici ziyaretlerinin yapılması ve teknik çalışmaların gerçekleştirilmesi Müşteri tahsilatlarının yapılması ve takip edilmesi

 • Muhasebe Elemanı
  Artemis Asansör
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Mali müşavir olan muhasebe müdürünün yardımcısı.

  Aranan Nitelikler Adayların kurumsal yapıda bir firmanın muhasebe departmanında aktif olarak en az 2 yıl görev yapmış ve muhasebe konusunda en az 2 yıllık yüksekokul mezunu olması gerekmektedir.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?