İş İlanları

 • Turkcell Superonlıne Supernet Abone Merkezi

  Saha Satış Temsilcisi Turkcell Superonlıne Supernet Abone Merkezi

  Mersin(İçel)

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Mothercare

  Mothercare Suadiye(Bağdat Caddesi)-Satış Danışmanı Mothercare

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Coldwell Banker 1906 yılında kurulmuş dünyadaki ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Bununla birlikte 3.200’ü aşkın franchise ofisi, 80.000’i aşkın profesyonel Gayrimenkul Danışmanı ile bugün 48 ülkede, 500 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD hizmet bedeli cirosu ile en fazla işlem kapanışı yapan gayrimenkul markasıdır. İş Tanımı Ankara’nın sirkülasyonu yüksek ve en değerli bölgelerinden biri olan Çukurambar'da çok merkezi ve şık bir ofiste hem konut, hem ticari müşterilerimize sektörün En iyi Hizmetini Vermek Hedefinde olan firmamızın Bir Parçası ve İş ortakları olun. Ekibimize Katılın, Ankara'nın en çok kazanan danışmanları arasında yerinizi alın! Profesyonel Eğitimler, İnsan ilişkileri ve Eğlenceli Bir Kariyer için bizimle iletişime geçin. Ofisimizi, bizi , çalışma arkadaşlarınızı ve Arkamızdaki Bu büyük 109 yıllık Firmanın gücünü görmeniz için davetlisiniz.

  Aranan Nitelikler Hedefleri Büyük Danışmanlar Arıyoruz Bölgenin En Prestijli Gayrimenkul Ofisi Gayrimenkul sektöründe yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan İnsan ilişkilerinde başarılı, özgüvenli "Emlakçı” değil "Gayrimenkul Danışmanı” olmak isteyen Eğitime açık ve önem veren Enerjik, Sabırlı ve Saha Çalışmasını benimseyen Temsil ve ikna kabiliyetine güvenen, özgüveni yüksek, girişimci ruha sahip Bay/Bayan Tercihen Üniversite/Yüksekokul Mezunu Bilgisayar kullanabilen (office ve internet) Kendi işini hızlandırmak amacıyla tercihen araç sahibi Çukurambar ve çevresinde ikamet eden,

 • Teknoteks

  Çay Servis ve Temizlik Elemanı Teknoteks

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Merkez binasında misafir ve personelimize çay servisi yapabilecek, şirket temizlik işlerini yapabilecek, çay servisi ve ofis temizliği konusunda tercihen deneyimli, Bayan personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Misafir ağırlama kurallarına riayet edebilecek, Hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden, Kişisel bakımına özen gösteren, Çok titiz ve düzenli olan, Dinamik, güler yüzlü , 22-35 yaşları arasında, Tercihen Anadolu Yakasında oturan, Bayan,

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Yazılım Geliştirme Uzmanı Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde Bilgi işlem departmanı, E Ticaret sitesi geliştirebilecek Yazılım Geliştirme Uzmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, Tercihen iyi derecede ingilizce seviyesi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, problem çözme becerisi ve koordinasyon yeteneği yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Yeni ve farklı teknolojileri öğrenmeye istekli, IIS 7 teknolojisine hakim, JavaScript, Jquery, Html5/Css3, Xml Webservice, Ms SQL ile uygulama geliştirmiş, Vb. net, Asp.net, Savery veritabanı konularına hakim, Yazılım alanında en az 2 yıl deneyimli, Visual Basic diline hakim ve B2C tecrübesi olan, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Loya Mağazacılık

  Avcılar Mağaza Müdürü Loya Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Faaliyet konusu iç giyim olan firmamızın İSTANBUL AVCILAR MAĞAZAMIZA MAĞAZA MÜDÜRÜ alınacaktır. İŞİN TANIMI: Müşteri ihtiyaçlarının tespit edilerek uygun ürün ve hizmeti sunmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak, Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek, Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulayıp denetlemek, Mağaza personel ihtiyacının tespit edilerek, personelin idaresinden sorumlu olmak, Merkez ile mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak, Stok yönetimini kontrol altında tutmak.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında min. 3 yıllık yöneticilik deneyimine sahip, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Ekip yönetme konusunda başarılı, İletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Enerjisi ve özgüveni yüksek. Nebim Winner programı bilmek

 • Çetinkaya

  Ürün Destek Personeli Çetinkaya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Giyim San. Dudullu Genel Müdürlük Binasında görevlendirilmek üzere sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan aşağıdaki niteliklere uygun Ürün Destek Personeli takım arkadaşı arıyoruz. Cari / stok kartı açılışlarını yapılması Sipariş ve satın alma şartlarının giriş ve kontrolü Fiyat giriş ve değişiklik işlemlerinin yapılması ve raporlanması Stok seviyelerinin kontrol ve raporlanması Promosyon ve aktivitelere destek verilmesi ve raporlanması

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu Perakendecilik ve mağazacılık alanlarında tercihen en az 1 yıl tecrübeli Dikkatli ve analitik düşünebilen Esnek Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Microsoft Ofis ve Mikro ticari yazılım programlarını bilen Erkek adayları için askerlik hizmetini tamamlamış Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek Sigara kullanmayan

 • Ağaoğlu Şirketler Grubu

  Satış Sorumlusu Ağaoğlu Şirketler Grubu

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Nitelikler Turizm Sektörünün Liderlerinden olan Ağaoğlu Şirketler Grubu bünyesinde yer alan, MY CITY HOTEL İSTANBUL' da Satış Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere, İş tanımı Üniversite veya Turizm Meslek Yüksek Okulu mezunu Otelcilik sektörü satış departmanında en az 2 yıl deneyimli Ekip çalışmasına uyumlu Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Anadolu yakasında portföy sahibi Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden B sınıfı ehliyet sahibi Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) *Satış Sorumlusu-Şefi* takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Teknotherm

  Depo ve İmalat Elemanı Teknotherm

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tuzla'daki Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Askerliğini tamamlamış, Lise mezunu, Tercihen forklift ehliyeti olan, Depo ve imalat bölümünde muhtelif yerlerde görev alabilecek, Tercihen tecrübeli 30 yaşını aşmamış. Servis güzergahımız: Kartal, Soğanlık, Yakacık, Kurtköy, Şekerpınar (Tuzla) dır.

 • Geyik Nakliyat

  Mutemet/Ofis Boy Geyik Nakliyat

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirket Grubumuzun Işıkkent’teki Merkez Ofisinde Görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Buca ve civarında ikamet eden (Buca Yönünden servisimiz vardır), Tercihen emniyet mensubu emeklisi, Aktif araç kullanabilen, Günlük kasa/banka/tahsilat/ödeme nakit akışında Finans/Muhasebe Bölümüne destek olabilecek, Resmi/Özel Kurum ve Kuruluşlarda İş takip edebilecek, Sigara Kullanmayan, Mesai saatlerine ve çalışma düzenine uyum gösterebilecek, Takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk alabilecek, İletişim yönü kuvvetli, dikkatli ve düzenli, Kavrama Yeteneği Yüksek, Mutemet/Ofis Boy olarak görev yapacak.

 • Enplus

  İzmit 41 Burda Mağaza Ekip Arkadaşları Enplus

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İZMİT 41 BURDA' da açılacak mağazamız için; Yetiştirilmek üzere, Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Lise veya Meslek Yüksek Okullarıperakende bölümü mezunu, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, Genç, dinamik ve pozitif, Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bay/Bayan.

 • Park Poliklinik

  Hemşire Park Poliklinik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni açılacak Cerrahi Tıp Merkezimizde görevlendirilerek; Hemşirelik Hizmetleri' nin belirlediği politika, hedef, kural ve düzenlemeler doğrultusunda hemşirelik hizmetlerinin sunulmasını, hemşirelik hizmetlerinin diğer hizmetlerle koordinasyonunu sağlamak ve yürütmek.

  Aranan Nitelikler Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Hasta güvenliğine ve hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına uyumlu, İletişim becerisi kuvvetli, Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden, eğitim ve gelişime açık, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, güler yüzlü.

 • Gratis

  Aydın Söke Satış Danışmanları Gratis

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışa yönelik ürün tanıtımı yapmak, Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve bunlara yönlendirmek, Mağazanın temizliği, düzeni, depo süreçlerinde görev almak,

  Aranan Nitelikler Lise öğrencisi ya da lise mezunu Mağazaların çalışma saatlerine göre full time olarak vardiyalı çalışabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Kişisel bakım ürünlerine ilgi duyan, dinamik, iletişimi kuvvetli, Perakende sektöründe kariyer hedefleyen adaylar

 • Adecco Ankara

  Tanzim Teşhir Elamanları / Merchandiser Adecco Ankara

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000'in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmış olduğumuz Uluslararası güçlü markanın satış destek kadrolarında Ankara'da görevlendirilmek üzere, Merchandiser arayışımız bulunmaktadır. Sorumlu Oldukları Marketlerde,ürünlerin satışını destekleyecek, Reyon düzenlemelerini yapacak, Raf konumunu yönetecek, Stok kontrolünü yapacak,

  Aranan Nitelikler Kadrolu olarak tam zamanlı çalışabilecek ( Maaş + Yol +Yemek +SGK ) En az lise mezunu, 20-29 yaş arası, Prezantable, Deneyimli adaylar

 • Aldoy Gıda

  Satış&Dağıtım Temsilcisi Aldoy Gıda

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması A.) * DARDANEL ''Mister No'' Taze Hazır Sandviç Ürünleri ile, * Exotic Taze Sıkılmış Meyve Suları ; * Oses (Entabi) Çiğ Köfte; a.) Satışında (ev dışı tüketim kanalı, sıcak satış) b.) Dağıtımında (ulusal zincir market ,sıcak dağıtımı) Kısa ömürlü taze ürün (+4) dağıtımı ve raf yönetimi tecrübesi ile, iade oranını kontrol altında tutup düzenli rut ziyaretlerini aksatmadan noktada satışın artmasını sağlayıp, yeni noktalar kazanmak. B.) * doydoy Dondurulmuş (-18) ve İleri işlenmiş (+4) ET ÜRÜNLERİ ; * Dondurulmuş (-18) (hamburger,inegöl,tekirdağ köftesi v.s.) ile * İleri işlenmiş (+ 4) (sosis,sucuk,salam v.s.) EDT (Ev Dışı Tüketim) kanalında (Okul kantini,Büfe,Cafe, v.s.) gerek mevcut müşterilerdeki satış hacmini arttırarak,gerekse yeni müşteriler ekleyerek bölge satış hadeflerine ulaşmak.( doydoy et ürünleri) Cari hesap bazında çalışılan tüm şirket müşterilerinde, risk yönetimi kapsamında tahsilatın zamanında ve doğru bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak. Satış ve Dağıtımında görev alacak , Avrupa yakası (Gaziosmanpaşa civarı) ikamet eden TECRÜBELİ PLASİYER SATIŞ TEMSİLCİLERİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Hızlı tüketim ürünleri (+4) ve/veya (-18) dağıtımında tecrübeli, * Dinamik çalışma ortamlarına uyum sağlayabilecek, * Ekip çalışmasına yatkın,insan ilişkilerinde başarılı,kendine güvenen, * Sürücü belgesine sahip,aktif sürüş deneyimi olan, * Tercihen SRC ve Psikoteknik Belgeleri olan, * Tercihen en az lise mezunu, * Askerlik görevini tamamlamış.

 • Saha

  İletişim Uzmanı Saha

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, TELEKOMİNİKASYON sektörünün lider firması için, Çat kapı sistemiyle sahada son kullanıcıya satış yapacak (TV paketleri) Verilen aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi Müşteri memnuniyetinin sağlanması Haftanın 7 günü çalışacak (haftaiçi 1 gün izinli) Çalışma Şekli : - 1400net Maaş +Agi + 170 TL Yol + 250 TL Yemek + Yüksek prim şeklinde çalışacak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Sahayı seven ve bu alanda deneyimli ya da deneyim kazanmak isteyen, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında hikamet eden, Takım ruhuna sahip, Prezantabl, İnsan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, SAHA SATIŞ UZMANI ” arıyoruz.

 • Aresis Bilişim Teknolojileri

  Teknik Destek Elemanı Aresis Bilişim Teknolojileri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1996 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız bünyesinde aşağıdaki özelilklere sahip teknik servis personeli takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Bay adaylar (Tercihen Ataşehir-Ümraniye civarında) Avrupa yakasında ikamet edip başvuru yapan adaylar kesinlikle değerlendirilmeyecektir. Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Bilgisayar veya Elektronik bölümlerinden mezun, PC'lerde oluşan sorunların çözümü, ağ sorunları, program güncelleme vb konularında en az 2 yıllık tecrübesi olan, Temel IT donanım ve yazılım konularında tecrübeli (işletim sistemleri, office programları, network ve kablolama, pc donanım), IP santral, kamera kayıt, kablolama ve yönetimi konularında bilgi sahibi, Server mimarileri ve donanım konusunda bilgi sahibi, Windows Server ailesi ile çalışmış active directory konusunda bilgi sahibi. Sanallaştırma teknolojilerinde bilgi sahibi Network ve sistem yönetimi konusunda pratik ve teorik bilgiye haiz (Router, Switch ve Firewall), Erp ve Veritabanı mimarisi hakkında bilgi sahibi, Analitik düşünce yapısına sahip, problem çözme becerisi olan, sonuç odaklı, ekip çalışmasına uygun, Sorumluluk alabilecek, Girişimci , dinamik ve her zaman öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Teknik makaleleri okuyup yorumlayabilecek kadar İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış, Şehir dışı Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,

 • Güntay Şirketler Grubu

  Stajyer Avukat Güntay Şirketler Grubu

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın Hukuk Biriminde çalışacak, şirket avukatlığında kariyer planlaması olan ve hukuk fakültesi yeni mezun ve staj sürecinin başında olan avukat adayları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İcra ve dava dosyalarının takip edilmesi, yazışmaların düzenlenmesi, Mahkeme ve idari makamlardaki işlerin yürütülmesi ve takibi, Gerekli konularda araştırma yapılması, Yasal gündemi yakından takip edilmesi ve bilgi paylaşılması Araştırmaya ve öğrenmeye açık Raporlama bilgisine sahip Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın

 • Güntay Şirketler Grubu

  Satış Pazarlama Uzmanı Güntay Şirketler Grubu

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Bölge Müdürlüğümüze bağlı çalışacak;

  Aranan Nitelikler - Tercihen üniversite mezunu - Deneyimli - Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen - Diksiyonu düzgün - İletişimi güçlü, dinamik, girişimci - Sonuç odaklı çalışacak - Anadolu yakasında ikamet eden - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış - Bay/Bayan

 • Firma Adı Gizli

  Yönetici Asistanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmet sektöründeki benzersiz deneyimimiz ve profesyonel çalışan kadromuzla, müşterilerimize en iyi hizmeti sunma hedefiyle sektörün lider firması olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Güvenlik ve temizlik sektörünün lideri olan şirketimize genç, dinamik ve değer katabilecek, aşağıda belirtilen niteliklere sahip Yönetici Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, Dikkatli ve etkin iş takibi yapan, İyi derecede Ms Office bilgisine sahip Dış görünümüne özen gösteren Yazışma, dosyalama ve raporlama işlemlerini düzenleyecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği yüksek, Planlama ve organize etme yeteneğine sahip Yönetici adayı olarak yetiştirilecek İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Resimsiz cv ler dikkate alınmayacaktır!

 • Özsoy İnşaat Turizm Ticaret Sanayi A.Ş.

  Personel ve Özlük İşleri Sorumlusu Özsoy İnşaat Turizm Ticaret Sanayi A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özsoy Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren İnşaat Şirketimizin Genel Merkezinde görevlendirilecek; * MYO / Üniversite Mezunu * Bordro süreçlerindeki işlemlerin mevzuatlara uygun olarak yapılması, * İş Kanunu, SSK, Bordroloma konusunda bilgi sahibi * Personelin e-bildirge sigorta işlemleri, işe giriş-çıkış, tazminat hesaplamaları, yasal bildirimler ve işlemlerinin gerçekleştirilmesi, * Personel özlük dosyalarının oluşturulması, güncellenmesi, takibinin sağlanması, * Şirketin, yıllık izin, kıdem ve ihbar tazminat yükünün hesaplanması, personel bütçesi çalışmasının yapılması ve raporlanması, * Maaş hesaplaması, avans, diğer yan hakların tahakkuklarının yapılması, * Personel özlük işlemleri ve bordrolama konusunda en az 2 yıl tecrübeli, * İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarını bilen, * Bordro, tahakkuk ve puantaj uygulamalarına hakim, * SGK, Çalışma Bakanlığı, Bölge Çalışma ve İş kurumu ile ilgili işlemler hakkında bilgi sahibi, * İhaleli işlerde bilgi sahibi ve asgari işçilik uygulamasına vakıf, * Askerliğini yapmış

  Aranan Nitelikler

 • Üçel Yapı Malz. ve İnş.

  Seramik ve Banyo Grubu Satış Elemanı Üçel Yapı Malz. ve İnş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BAHÇEKÖY SARIYER DE BULUNAN KALE SERAMİK VE İTHAL ÜRÜNLER SATIŞI YAPAN MAĞAZAMIZA SICAK SATIŞ YAPABİLECEK TECRÜBELİ SATIŞ ELEMANI ARAMAKTAYIZ Yer döşemeleri, seramik, banyo-vitrifiye, dekorasyon perakende alanlarında ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip,

  Aranan Nitelikler SEKTÖR TECRÜBELİ BAY/BAYAN ELEMAN GÖRÜŞMELER BAHÇEKÖY MAĞAZAMIZDA YAPILACAKTIR 18 yaş ve üzeri Ürün bilgisine sahip, Tercihen satış alanında deneyimli ve / veya bu alanda kariyer hedefi olan, MS Office programlarına hakim Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Hatfa sonu çalışmaya sıcak bakan Bay, Bayan,

 • Fırat Plastik

  Fon Yönetim Uzmanı Fırat Plastik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Fon yönetimi bölümü tarafından yapılan tüm işlemlerin bankalar ile günlük, aylık mutabakatların ve bu işlemlerin sistem kontrolünün yapılması, * Bankalarla yapılan işlem sözleşmelerinin takip edilmesi, işlemlerin bu sözleşmelerle uygunluğunun kontrolü, * Vadesi gelen işlemlerin raporlanması, operasyonların hazırlanması, muhasebe kayıtları yapılması vadesi gelmemiş tüm işlemlerin günlük cari piyasa fiyatlarıyla değerlendirilmesi ve güncel kar zarar tablolarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler * Fon yönetimi bölümünde görev alacak, * Üniversite mezunu, * Türev araçları bilgisi olan (opsiyon, forward) SPK türev araçlar lisansı olması tercih sebebidir. * Krediler, Bütçe ve bilanço bilgisi olan, * Tercihen İngilizce bilen, * Tercihen bankaların veya aracı kurumların hazine bölümlerinde 3 veya daha fazla süreli çalışmış olan. * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, * Bay adaylarda askerliğini yapmış, * Bay veya bayan

 • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

  Satış Danışmanı İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İngiliz Kültür Dil Okulu Çukurova Temsilciliğinde görevlendirilmek üzere SATIŞ DANIŞMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler YABANCI DİL EĞİTİM METARYALLERİ SATIŞ-PAZARLAMADA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 2 YADA 4 YILLIK ÜNİVERSİTE MEZUNU PRESENTABLE BAYAN B SINIFI EHLİYETİ OLAN,AKTİF ARAÇ KULLANMAYI BİLEN

 • Canzone

  Lojistik-Ön Muhasebe Canzone

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Stok takibi, Konsinye Stok takibi,Sevk Fişlerinin Hazırlanması - Alış/satış ve iade faturalarının düzenlenmesi ve takibi - Lojistik deponun takibi

  Aranan Nitelikler - Korgün programına hakim -Office programları kullanabilen -Ayakkabı/Çanta sektöründe Deneyimli - Tercihen Bay -Askerliğini tamamlamış ,Avrupa yakasında ikamet eden - 25 -40 yaş aralığında -Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek takım arkadaşları

 • Öztüre Çelik

  Web Tasarım Uzmanı / Web Designer Öztüre Çelik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) görevlendirilmek üzere; Web tasarımı, grafik programlarına iyi derecede hakim banner, e-mail ve web ara yüzü tasarımı yapabilecek yaratıcı, deneyimli, meslek ile ilgili gelişme ve trendleri takip edecek Web Tasarım Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, HTML5 / CSS3 / UX deneyimine sahip, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Fireworks, Gimp vb. grafik tasarım ve fotoğraf işleme uygulamalarına en az birine hâkim, Banner, Email, ve Web Arayüzü Tasarımlarını yapabilecek, Responsive, Flat design gibi web tasarım trendlerinde bilgi sahibi, Bootstrap, Foundation veya herhangi bir css framework hakkında bilgisi veya tecrübesi olan, Responsive hakkında bilgisi veya tecrübesi olan, Stylus, Sass veya Less gibi teknolojileri kullanmış veya ilgisi olan, Farklı tarayıcılar, işletim sistemleri ve cihazlar arası uyumluluk problemleri hakkında tecrübe ve çözümleri olan, Yaratıcı ve mesleği ile ilgili yenilikleri ve gelişmeleri takip eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

 • Temizsan

  Muhasebe Şefi Temizsan

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe personelinin koordinasyonunu sağlayacak, Tek düzen hesap planına ve genel muhasebe sistemine hakim, İade, satış, irsaliye ve faturalarını düzenleyip takip ve düzenli işleyişini sağlayacak, Personel bordrolarını hazırlayıp, imzalatacak. Gerekli hallerde banka ve resmi kurum işlemlerini takip edip yürütebilecek, Banka ve resmi kurumlarla iletişimi ve koordinasyonu sağlayacak, Günlük , haftalık ,aylık ve yıllık muhasebe ve finansman raporlaması yapabilecek, Genel muhasebenin ay sonu ve yıl sonu işlemlerine hakim Tercihen üniversitelerin muhasebe , iktisat ,ekonomi bölümlerinden mezun, 30 - 40 yaşları arasında, Bayan

  Aranan Nitelikler ATAŞEHİR MERKEZ OFİSİMİZDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE BAYAN MUHASEBE ŞEFİ ALINACAKTIR.TESETTÜRLÜ ADAYLAR BAŞVURUDA BULUNABİLİRLER.

 • Firma Adı Gizli

  İç Denetçi Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mali İşler departmanında görevlendirilecek İç Denetçi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler ∙ Üniversite Mezunu , ∙ Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama yeteneğine sahip, ∙ Denetim konusunda 3 yıl deneyime sahip ( Tercihen üretim işletmesinde tecrübeli), ∙ Tercihen Netsis’i bilen, Ms Office programlarına hakim, ∙ Mali işler ve operasyonel denetimlerde görev yapacak, ∙Seyahat engeli olmayan, .Yönetim Kurulu başkanına raporlama yapacak, ∙ Denetim raporlarını hazırlayacak, ∙ İç denetim raporlarında tespit edilen risklere yönelik takip denetimlerini yapmak.

 • Firma Adı Gizli

  Kaynakçı Firma Adı Gizli

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beton santrallerindeki arızaları gidermek üzere, Elektrik Kaynağı konusunda deneyimli, Mekanikten anlayan, Beton şantiyesi ortamında çalışmış , Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, 25-55 yaşları arasında, sağlık problemi bulunmayan, Kaynakçı arayışımız bulunmaktadır. **Şehir dışından gelecek çalışanlarımız için kalacak yer temin edilmektedir.

  Aranan Nitelikler

 • Harvard Kids Anaokulu

  Anaokul Müdürü Harvard Kids Anaokulu

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Harvard Kids Anaokulumuz AYDIN temsilciliğine ANAOKULU MÜDÜRÜ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Okul öncesi öğretmenliği Lisans mezunu veya İngilizce Öğretmenliği Lisans mezunu, Milli eğitime bağlı özel bir anaokul veya ilkokulda, En az 5 yılık öğretmen,müdür,anaokulu bölüm başkanı olarak çalışmış İngilizce bilen,Bayan, Enerjik,Çalışkan, İnsan ilişkileri kuvvetli Müdür aranmaktadır Anaokulumuzda alanlarında tecrübeli, -Tercihen sigara kullanmayan

 • Ena Tekstil Tic. ve Sanayi A.Ş

  Dokuma Operatörü Ena Tekstil Tic. ve Sanayi A.Ş

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2003 yılında kurulan E.N.A. Tekstil, kurucularının sahip olduğu dört kuşağı aşan tekstil tecrübesi ile, kurulduğu günden itibaren büyümeye devam etmiş; İplik Üretimi, İplik Boyama, İplik Satış Pazarlama ve Dokuma konusunda sektörünün en önemli şirketlerinden biri haline gelmiştir. Türkiye'nin tekstil sanayinde hak ettiği yere gelebilmesi için, sürekli gelişme, artan kalite anlayışı ile dış pazarda rekabet gücüne ulaşarak var olan şirket Yalın Altı Sigma uygulamaları ile de, maksimum müşteri memnuniyeti, maksimum verim ile dünya şirketleri arasında yerini almaktadır. Grup olarak E.N.A, Tekstil sektörünün yanı sıra, Enerji, Çimento ve yurt dışı yatırımları ile de büyümeye devam etmekte olup, bu vizyonu paylaşacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Dokuma işletmemizde Dokuma Operatörü çalışacak, - Dokuma konusunda; 4 -5 yıl deneyimli, - 4'lü vardiya sisteminde çalışabilecek, - Bay / Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız

 • Dentram Diş Hekimliği

  4.Levent Diş Kliniğimize Sekreter Dentram Diş Hekimliği

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DENTRAM DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİ LEVENT ŞUBESİNE DENEYİMLİ BANKO GÖREVLİSİ (SEKRETER) ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler - Dr. Organizer veya randevu takip bilgisayar sistemi kullanan - MS Office(Word, excel, powerpoint) programlarına hakim - Tercihen Sağlık sektöründe sekreterlik/ asistanlık yapmış -Tercihen yabancı dil bilen - İletişim becerisi kuvvetli,işe hakim ve istekli - Nakit akışı,bankacılık işlemlerine hakim, - Fatura Kesimi, Pos cihazı, anlaşmalı kurum işlemlerini bilen - Ön Muhasebe konusunda deneyimi olan - Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, - Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, - Ekip çalışmasına yatkın, - Tempolu ve yoğun çalışma ortamına,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Larespark Hotel İstanbul

  Sorumlu Öğretmen Larespark Hotel İstanbul

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Spor tesislerimizde öğrenimlerine devam ederken spor takımlarımızda yer alıp, konaklayan sporcularımızla yatılı düzende ilgilenilecek.

  Aranan Nitelikler * Eğitim fakültesi mezunu ( İngilizce ve ya Beden Eğitimi tercihimiz ) * Yatılı düzende çalışabilecek * Bay Öğretmen

 • Harvard Kids Anaokulu

  İngilizce Eğitim Koçu Harvard Kids Anaokulu

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Harvard Kids Anaokulumuz AYDIN temsilciliğine İNGİLİZCE EĞİTİM KOÇU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olan, Çok İyi derecede İngilizce bilgisi olan ve akıcı İngilizce konuşabilen, Öğrencilere eğitim programları ile ilgili gerekli bilgiyi verip bu süreci takip edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen, İkna kabiliyeti yüksek,Enerjisi, özgüveni ve yüz yüze iletişim becerisi yüksek olan Satış ve halkla ilişkiler konusunda gelişime açık, Hizmet kalitesine önem veren, Dış görünüşüne dikkat eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan,İ

 • Competence Call Center

  Inbound Sales Representative Competence Call Center

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Google fan? Love Google products? Passionate about the web and new technology?" If you are outgoing and passionate about sales, if you like talking to new clients on the phone, if discovering new revenue opportunities and closing deals truly motivates you, this is your opportunity! We are looking for Inbound Sales Experts with excellent communication skills to work in a dynamic environment and promote Google products to small and medium-sized media companies.

  Aranan Nitelikler Develop new business opportunities and react to inbound customer requests Secure new advertising clients by presenting customized marketing solutions Work closely with our short-term account management team to ensure your newly-sold clients achieve their advertising goals Effectively manage your sales pipeline and develop a strategy for long-term sustained success Consistently deliver against assigned quota, while prioritizing and delivering outstanding customer sales experience to customers High school diploma or equivalent experience. College degree a plus 1-2 years proven consultative sales and preferably in an advertising sales/business development and/or online media environment Strong communication skills and the ability to pitch comprehensive advertising solutions over the telephone to high-end prospects Proactive, organized, responsible, and having the proven ability to work well with a team

 • Ünüvar Elektronik

  Proses ve Planlama Mühendisi Ünüvar Elektronik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış biriminden gelen siparişlerin analizini yaparak; üretim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve malzeme ihtiyaç planlaması yapılması, Günlük,Haftalık ve Aylık Üretim Planlarının hazırlanması, Planlanan ve gerçekleşen Üretim verilerine göre performans tablolarının oluşturulması, Stok Devir Hızı ve Ambardan Ambara Malzeme Kontrol Planlarının Hazırlanması, Stok Takibi,Malzeme ve Kapasite planlamasının yapılması, İş/Zaman Etüdleri yaparak kaynakların verimli şekilde tutulması, Üretim Sürecini takip ederek,Verimliliği arttırmak için faaliyetler gerçekleştirmek, Yeni kurulacak Montaj hatlarının Proses tasarımının gerçekleştirilmesi, Hataların Kök neden analiz çalışmalarının yapılması, Sürekli iyileştirme ve Maliyet düşürme çalışmaları yapılması, PFMEA,Kontrol Planı,Operasyon Talimatlarının oluşturulmasında Proje Ekibine destek sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,(Tercihen Endüstri / Makine Mühendisliği) İstanbul Anadolu Yakasında İkamet eden, Analitik düşünebilen,Takım çalışmasına yatkın,Yoğun İş Temposuna ayak uydurabilecek, Otomotiv Sektöründe Üretim Planlama ve Proses Tasarımı Konularında en az 3 yıl tecrübe sahibi, MS Office ve ERP programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, ISO TS 16949 Kalite Yönetim Sistemleri hakkında bilgi sahibi, İngilizce bilen.

 • Dentram Diş Hekimliği

  Bağdat Caddesinde Diş Kliniğe Sekreter Dentram Diş Hekimliği

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DENTRAM DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİ BAĞDAT CADDESİ ŞUBESİNE BANKO GÖREVLİSİ (SEKRETER) ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler - Dr. Organizer veya randevu takip bilgisayar sistemi kullanan - MS Office(Word, excel, powerpoint) programlarına hakim - Tercihen Sağlık sektöründe sekreterlik yapmış -Tercihen yabancı dil bilen - İletişim becerisi kuvvetli,işe hakim ve istekli - Nakit akışı,bankacılık işlemlerine hakim, - Fatura Kesimi, Pos cihazı Kullanımını bilen - Ön Muhasebe konusunda deneyimi olan - Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, - Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, - Ekip çalışmasına yatkın, - Tempolu ve yoğun çalışma ortamına,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Harvard Kids Anaokulu

  Anaokulu Öğretmeni Harvard Kids Anaokulu

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Harvard Kids Anaokulumuz AYDIN temsilciliğine ANAOKULU ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olan, Çok İyi derecede İngilizce bilgisi olan ve akıcı İngilizce konuşabilen, Öğrencilere eğitim programları ile ilgili gerekli bilgiyi verip bu süreci takip edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen, İkna kabiliyeti yüksek,Enerjisi, özgüveni ve yüz yüze iletişim becerisi yüksek olan Satış ve halkla ilişkiler konusunda gelişime açık, Hizmet kalitesine önem veren, Dış görünüşüne dikkat eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan,İ

 • Competence Call Center

  Outbound Sales Representative Competence Call Center

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Google fan? Love Google products? Passionate about the web and new technology?" If you are outgoing and passionate about sales, if you like talking to new clients on the phone as well as face-to-face, if discovering new revenue opportunities and closing deals truly motivates you, this is your opportunity! We are looking for Outbound Sales Experts with excellent communication skills to work in a dynamic environment and promote Google products to small and medium-sized businesses.

  Aranan Nitelikler Develop new business and secure new AdWords clients by presenting integrated marketing solutions on the phone and face-to-face Plan and strategically prospect, call, meet and close best opportunities Communicate with Customers proactively, via phone and email as well as in 1:1 meetings, engaging decision makers Identify and develop a strong understanding of client's core objectives and challenges Consistently deliver against assigned target, while prioritizing and delivering outstanding customer sales experience High school diploma or equivalent experience. College degree a plus 2+ years of outbound sales experience preferably in an advertising sales/business development and/or online media environment Deep understanding of all facets of the sales cycle including communicating, negotiating, and the ability to sell based on value - not price Revenue focus, confident tenacious approach and hardworking Proactive, entrepreneurial worker with the demonstrated capacity to lead, motivate and work well with others 1-2 years online experience selling video, rich media, or custom branded solutions or equivalent practical experience Proven technical ability with customer-relationship management programs (salesforce.com) Fluency in written and spoken English

 • Excup Ali Aydın Tekstil Sanayi Tic. Ltd. Şti.

  Kesimhane Şefi / Makastar Excup Ali Aydın Tekstil Sanayi Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dokuma ve örme deneyimli kesimhane şefliği yapacak makastarlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış , En az 5 yıl deneyimli , Sorumluluk sahibi , Avrupa yakasında oturan , Bay çalışma arkadaşı

 • Park Poliklinik

  Laboratuvar Teknisyeni Park Poliklinik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni açılacak Cerrahi Tıp Merkezi Laboratuvarında görevlendirilecek; "Laboratuvar Teknisyeni" hizmetlerinin sunulmasını, görev ve sorumluluklarını yerine getirecek, hizmetlerinin diğer hizmetlerle koordinasyonunu sağlayıp yürütebilme özelliklerinde.

  Aranan Nitelikler Tıbbi Laboratuvar bölümü " Sağlık Yüksek okulu ya da Sağlık Meslek Lisesi" mezunu, Kan alma tecrübesi olan, Hasta güvenliğine ve hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına uyumlu, İletişim becerisi kuvvetli, Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden, eğitim ve gelişime açık, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, güler yüzlü, 'Laboratuvar Teknisyeni '' Aramaktayız.

 • Ziylan Grup

  Sıs - Satış Danışmanı - Viaport Marina AVM Tuzla Ziylan Grup

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı, tekstil ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK ve PAZ. A.Ş.; açılacak olan Viaport Marina AVM "Sport In Street (SIS)" Mağazasında görevlendirmek üzere SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, İş disiplinine sahip, Müşteri odaklı düşünen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Genç, dinamik, güleryüzlü ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile min. 2 yıl ilişiği bulunmayan.

 • Opak Lens

  Ofis Personelleri Opak Lens

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, SATIŞ TECRÜBESİ BULUNAN BAY / BAYAN OFİS PERSONELLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Telefonla sipariş alabilecek Diksiyonu düzgün Yoğun iş temposunda görev alabilecek Ms Office programlarını özellikle Excel kullanabilen, (Tercih nedenidir) Analitik düşünebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve sorumluluk sahibi, Kurumsal şirketlerde çalışma disiplinine sahip Öğrenmeye açık Takım çalışmasında başarılı Depo tecrübesi olan (Bay) Satış tecrübesi olan Bay tercih Sebebidir DEPO / OFİS için de görev yapacak Bay/Bayan akım arkadaşları aranmaktadır.

 • Harvard Kids Anaokulu

  Aşçı Harvard Kids Anaokulu

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Harvard Kids Anaokulumuz AYDIN temsilciliğine AŞCI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Mutfağın temizliğinden ve yemeklerden sorumlu olacak, - Aşçılık konusunda tecrübeli - Bayan -25-40 YAŞLARI ARASINDA AŞÇILIK İŞLERİNİ YAPACAK, -Dış görünüşüne dikkat eden, esnek çalışma saatli çalışabilecek, -KREŞ TECRÜBESİ OLANLAR TERCİH EDİLİR.

 • American Life Language Institute

  Eğitim Danışmanı - Sivas American Life Language Institute

  Sivas

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AMERICAN LIFE DİL OKULLARI SİVAS Şubemizde 'Eğitim Satış Temsilcisi' olarak Görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler - MS Office ve dengi bilgisayar programlarını kullanabilen, - Takım çalışmasına uyumlu, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Problem çözme/Karşılama yetisine sahip, Sonuç odaklı ve düzenli çalışabilen <span style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px currentColor; border-image: none; line-height: 14.94px; font-weight: bold;" 0cm;="" 1.0pt_;mso-border-alt:none="" windowtext="" minor-bidi;color_:#3b3b3b;border_:none="" new="" times="" padding:0cm;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold"="">takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Renata Suıtes Boutique Hotel

  Resepsiyonist Renata Suıtes Boutique Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler OSMANBEY ŞİŞLİDE YENİ AÇILACAK OTELİMİZE: 40 YAŞINI AŞMAMIŞ PREZANTABLE HER VARDİYADA ÇALIŞABİLECEK AMONRA İŞLETİM SİSTEMİNİ BİLEN EN AZ BİR YABANCI DİLİ İYİ DERCEDE KULLANABİLEN EKİP ARKADAŞLARI ARAYORUZ

 • American Life Language Institute

  Eğitim Danışmanı - Elazığ American Life Language Institute

  Elazığ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AMERICAN LIFE DİL OKULLARI KELAZIĞ Şubemizde 'Eğitim Satış Temsilcisi' olarak Görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler - MS Office ve dengi bilgisayar programlarını kullanabilen, - Takım çalışmasına uyumlu, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Problem çözme/Karşılama yetisine sahip, Sonuç odaklı ve düzenli çalışabilen <span style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px currentColor; border-image: none; line-height: 14.94px; font-weight: bold;" 0cm;="" 1.0pt_;mso-border-alt:none="" windowtext="" minor-bidi;color_:#3b3b3b;border_:none="" new="" times="" padding:0cm;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold"="">takım arkadaşları aranmaktadır.

 • American Life Language Institute

  Natıve Teacher -Elazığ American Life Language Institute

  Elazığ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Job Description Looking For English Teachers (Native teacher) Who Would Like To Work Part Time / Full Time In ELAZIG Of AmericanLIFE Language Institutes

  Aranan Nitelikler Qualifications & Requirements CANDIDATES SHOULD HAVE THE FOLLOWING QUALIFICATIONS; -Candidates are required to have a university degree (English Language Teaching-English Linguistics-English Language and Literature,American Language and Literature / A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate for foreigns) -Result orientated -Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. -Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. -Willing to work in flexible working hours. -Willing to use interactive and communicative methods in classes. -Have no difficulty in adapting new cultures for foreigns. -Careful about his/her appearance -Strong communication skills, good appearance and speech, -Ability to use digital teaching materials (Internet, PC, projector, sound systems), -Creative and outgoing, -Focus on innovation and teamwork, -Effective use of MS Office programs,

 • Amerikan Kültür

  Eğitim Satış Danışmanı Amerikan Kültür

  Konya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları KONYA Temsilciliğimizde çalışmak üzere 'Eğitim Satış Danışmanı' ünvanıyla görev yapacak bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Eğitim Sektöründe, sıcak satış pozisyonunda deneyimli, • Proje üretecek, var olan projeleri yönetebilecek, • Ekip çalışmasında tecrübeli, • MS Office Programlarına hakim, • Performans ve hedef odaklı çalışabilecek, Sabırlı ve takipçi ruhlu, • Satışı meslek olarak gören, insan ilişkilerinde ve telefonda iletişimde başarılı • Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Hafta sonları çalışıp, hafta içi izin kullanabilecek, • Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli,Sistemli çalışmayı, güler yüzlü iletişimi ve ekip çalışmasını benimsemiş • Tercihen İngilizce bilen Takım arkadaşımıza görevi ile ilgili eğitimler verilecektir.

 • Hatko Şirketler Grubu

  Endüstri Veya Bilgisayar Mühendisi  Hatko Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Canias Erp Üzerinde İhtiyaçlara Göre Sistemin Geliştirilmesi, Konfigrasyon Kurulumları ile Fonksiyon Testlerinin Yerine Getirilmesi, Erp Modüllerinde Kullanıcı Desteğini Sağlanması, Sql Server Yönetim ve Bakım İşlemlerine Destek Verebilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri yada Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden Mezun, Erp Tecrübesi Olan, Tercihen Canias Erp, Troia Yazılım Dili ve Veri Tabanında Bilgi Sahibi, M-Sql Sorgulama Yapabilen, İlişkisel Veritabanları ve Yazılım Geliştirmede Alanında En Az 1 Yıl Deneyimli, Microsoft Sql Server Hakkında Temel Bilgi Sahibi, Erkek Adaylar İçin Askerliğini Tamamlamış

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?