İş İlanları

 • İş Açıklaması Euro-line Sağlık Hizmetleri'nde (İlkdost Ortak Sağlık Birimi) Avrupa yakasında ikamet eden tam zamanlı ve yarı zamanlı iş yeri hekimleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 1. 30-45 yaş arası 2. İş yeri hekimliği sertifikasına sahip, 3. Aktif araç kullanabilen, 4. Bay veya Bayan 5. Seyehat engeli bulunmayan, 6. İyi derecede İngilizce bilen, 7. Takım çalışmasına yatkın, 8. Mecburi hizmetini tamamlamış, 9. Ofis programlarını kullanabilen deneyim sahibi iş yeri hekimleri aramaktayız. 10.Avrupa yakasında ikamet edenler tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması BEYTAŞ Ulaşım Hizmetleri Bilgi İşlem departmanında görevlendirilmek üzere; * .NET platformununa hakim * Windows, web ve mobil uygulamalarda tecrübeli, * Takım çalışmasına uyumlu, * Analiz çalışmalarına yatkın, * Raporlama yapabilen "Yazılım Mühendisi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilen, * C# programlama dili ile web uygulamaları geliştirmiş ve projelerde aktif rol almış, * Web teknolojilerine (JQuery, Javascript, HTML5, XML, Ajax) hakim ve projelerinde kullanmış, * Asp.Net MVC & Entity Framework konusunda deneyim sahibi, * MSSQL Veritabanı sistemi üzerinde VIEW, FUNCTION, SP yazabilen, * Çok katmanlı mimari üzerinde projesi geliştirmiş (OOP konusuna hakim), * Windows ve web servis konularına hakim, * En az 2 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip * Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve etkili iletişim kurabilen, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 sene tecilli,

 • İş Açıklaması İletişim danışmanlığı ajansı İNOMİST’e PR Aksiyon ve Medya Planlarının hazırlanmasında ve yürütülmesinde aktif görev alabilecek tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen iletişim fakültesi mezunu, PR ajanslarında 5 yıl ve üzeri deneyimi olan, Tercihen gazetecilik deneyimi de olan, Medya ve müşteri ilişkileri konusunda yetkin, İçerik üretme, yazı yazma, planlama konularında yetenekli, Uluslararası müşterilerle çalışabilecek düzeyde İngilizce bilen (Sözlü ve yazılı), Ekip çalışmasında uyumlu ve başarılı, işini severek ve sahiplenerek yapan takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Ümraniye Yavuztürk mahallesinde bululnan Şirketimizin ön muhasebe bölümünde çalışacak eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ana muhasebemizin mali müsavir tarafından tutuldugu muhasebe bölümümüze Bölümünde min 3 yıl tecrübeli Logo ve Microsoft programlarına hakim Diksiyonu düzgün Telefon trafiğini yönetecek İletişimi kuvvetli sorumluluk sahibi Çabuk kavrayan Analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Tercihen Ümraniye civarında ikamet eden Dikkatli ve titiz çalışan 25-35 yaşlarında Sigara kullanmayan Bayan Eleman

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Tuğse Tekstil
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Kağıthane gürsel mahallesinde (Çağlayan Adliyesi arkası) bulunan Şirketimizin ön muhasebe bölümünde çalışacak eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ana muhasebemizin mali müsavir tarafından tutuldugu muhasebe bölümümüze İnşaat sektöründe min 3 yıl tecrübeli Eta ve Microsoft programlarını kullanabilen Diksiyonu düzgün Prezantabl İletişimi kuvvetli sorumluluk sahibi Çabuk kavrayan Analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Aktif araç kullanabilen Dikkatli ve titiz çalışan 25-35 yaşlarında Bay bayan eleman (bay adaylar için askerliğini tamamlamış)

 • İş Açıklaması Mayıs 2008 tarihinden bu yana televizyon, sinema ve DVD için alt yazı ve dublaj çevirisi alanında hizmet vererek kalitesi, hızı, dil bilinci ve ele aldığı işlere ciddi yaklaşımıyla sektöründe isim yapan firmamızda, redaksiyon ve çeviri yapmak üzere bizimle çalışmak isteyecek arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çok iyi İngilizce ve müthiş Türkçe bilgisine sahip olduğunu düşünen ve ana dili Türkçe olan veya ana dili Almanca, Fransızca, Hollandaca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Arapça, Kürtçe, Rusça, Çince, Azerice dillerinden biri olan, Tercihen üniversitelerin dil bölümlerinden mezun ya da hâlen bu bölümlerde okumakta olan, Metinli ve metinsiz çeviride kendine güvenen, Sonuç odaklı ve işleve yönelik çalışabilecek, Öğrenme şevkine ve azmine sahip takım oyuncularının bu ilana yapacağı başvurular tarafımızdan değerlendirilecek, adaylar görüşmeye alınarak uygulanacak deneme çevirisi sonucunda karara varılacaktır. Çalışma Sürecinde Beklediklerimiz Her zaman erişilebilir olmak, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilmek, Geri bildirimlerimizi dikkate alarak kendini geliştirmek. Not: Alanımıza dair tecrübeniz varsa öz geçmişinizde detaylı şekilde belirtmeniz rica olunur.

 • İş Açıklaması Dokuma kumaş üreticisi olan firmamızın Esenyurt’taki merkez binasında görev alacak Tecrübeli Dokuma Kumaş Tasarım ve Planlama Uzmanı arıyoruz. Dokuma üretim planlamasını yapmak, Kumaş ve iplik teknik analizi yapmak, Mevcut ve yeni kalitelerin maliyet hesaplamalarını gerçekleştirmek, Talep edilen numune veya sipariş kumaşlarının üretim planlamasını yapmak, Kendisine bağlı çalışanların koordineli ve uyumlu çalışmalarını sağlamak, Trend ve seminerleri takip ederek yeni koleksiyon oluşturmak.

  Aranan Nitelikler (Tercihen) Tekstil Mühendisliği veya Güzel Sanatlar Tekstil bölümlerinden mezun, Tekstil dokuma alanında en az 3 yıl tecrübeli, Kumaş teknik analizi ve dokuma tekniği konusunda deneyimli, CAD programlarını aktif kullanabilen, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tecrübeli Dokuma Kumaş Tasarım Ve Planlama Uzmanı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Dokuma kumaş üreticisi olan firmamızın Esenyurt’taki merkez binasında görev alacak, *Siparişleri üretime hazırlama ve planlama, *Tedarikçilerle iletişimi sağlama, *Siparişlerin zamanında ve hatasız üretimden gelmesinin yakından takibi, *Üretim raporu tutulması görevlerinde Üretim Müdürüne destek olacak, Bayan Üretim Planlama Asistanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler *Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden veya Tekstil Meslek Lisesinden mezun, *Tercihen kumaş üretim planlamada deneyimli, *Ms Ofis programlarını aktif kullanabilen (önemlidir) *Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, *Disiplinli çalışan, detaycı ve azimli, *Sigara kullanmayan, *Esenyurt’a yakın ikamet eden, Bayan Üretim Planlama Asistanı arıyoruz.

 • İş Açıklaması İŞ TANIMI Satış hedeflerini gerçekleştirmek için kendi sorumluluk alanındaki tüm faaliyetleri planlamak, Satış takımındaki tüm ekiplerin yönetiminden ve geliştirilmesinden sorumlu olmak, Müşteri memnuniyetinin %100 seviyesinde sürekliliğini sağlamak, Satış hacmini ve verimliliğini arttıracak yeni satış stratejileri geliştirmek ve faaliyetlerini bu doğrultuda organize etmek, Satış ekibini etkin şekilde yönetmek; ekibin motivasyonunu en üst seviyede tutmak, ekibe hedef vermek ve hedeflerin gerçekleştirilmesine katkı sağlamak, Ekibin satış performanslarını yakından izlemek, analiz yapmak ve raporlamak, Yeni satış kanalları oluşturmak amacıyla tüm pazarlama faaliyetlerini planlamak ve etkin şekilde uygulamak.

  Aranan Nitelikler İLAÇ VE KOZMETİK SEKTÖRÜNDE 25 YILLIK TECRÜBEYE SAHİP ŞİRKETİMİZİN İZMİR İLİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE SATIŞ MÜDÜRÜ POZİSYONUNDA GÖREV ALACAK YÖNETİCİ ARAMAKTAYIZ, Tercihen Üniversite Mezunu, Kozmetik ve Gıda satışında en az 10 deneyimli derinlemesine bilgi ve tecrübe sahibi, piyasadaki gelişmeleri yakından takip eden ve bilgilerini güncelleyen, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Araştırmayı seven, girişimci, pozitif ve yeniliklere açık, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna ve temsil yeteneği olan, Disiplinli, sorumluluk sahibi ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, Organizasyon ve planlama becerisi yüksek, Takip ve raporlama becerisine sahip, Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Kendi müşteri portföyü olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bölgesel dağıtım depoları ile ilişkileri kuvvetli,

 • Sistem Uzmanı
  Nt Marka ve Yönetim Danışmanlığı…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması • Yangın erken uyarı sistemleri ve gazlı yangın söndürme sistemlerinin satışının gerçekleştirilmesi, • Sistem kurulacak binanın keşfinin yapılması, projelendirilmesi ve müşteriye teklif olarak sunulması, • Hidrolik hesaplamaların yapılması ve kontrolü.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin mühendislik bölümü mezunları, tercihen makine mühendisliği • Alanında minumum 3 yıl tecrübeli • Hidrolik hesap programlarını etkin kullanabilen • Ms Office programlarına hakim.

 • İş Açıklaması Karabağlarda bulunan merkezimizde belirtilen nitelikler doğrultusunda SEVKİYAT PLANLAMA SORUMLUSU alınacaktır. Mağazalardan gelen ürünlerin siparişlerini sistemde takibini sağlamak, Sevkiyat planlama süreçlerinin düzenli işleyişini sağlamak, Mağaza sevkiyat süreçlerinde aktif rol oynamak, Takibini gerçekleştirdiği ürün grubunun müşteriye ulaşma ve sonrasında ki süreçlerin denetimi sağlamak, Sevkiyat planlama ile ilgili tüm konularda faaliyet göstermek.

  Aranan Nitelikler Meslek yüksekokulu veya üniversite mezunu, Sevkiyat planlama alanında deneyimli,tercihen mobilya sektöründe, Ürün sipariş takibi işlemleri sürecini yönetebilecek, Enerjisi,özgüveni ve iletişim becerileri yüksek, İş takibi yüksek,çözüm odaklı,neden-sonuç ilişkisi kurabilen, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 25-35 yaş arası bay,bayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Yetiştirilmek Üzere Mağaza Personeli
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 45 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • İş Açıklaması 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Linkedin ; Twitter ; Facebook ve benzeri sosyal medyada tanıtımı yapmak . Buralarda gerekli araştırmaları yapmak , grup kurup yönetmek ; gerekli gruplara üye olup faaliyetleri takip etmek , gerekli telefon görüşmelerini yapmak .

  Aranan Nitelikler İşin gerektirdiği bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmak .

 • İş Açıklaması Yabancı Yatırımcılarla yazışmalar yaparak şirket portföylerinin tanıtım ve pazarlamasını yapmak . Yurt dışı gayrimenkul fuarlarını takip edip , katılımcılarla gerekli görüşmeleri ve yazışmaları yapmak.

  Aranan Nitelikler İyi derecede ingilizce bilmek , gerekli yazışma ve görüşmeleri yapmak . İşin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip olmak . Yurt dışı seyahatlere katılmak. 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz size iyi imkanlar ve güzel fırsatlar sunacaktır .

 • Broker Asistanı
  Century 21 Ece Emlak
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir Bugün

  İş Açıklaması Ofis Broker'ına tüm çalışmalarda asiste etmek . Müşterilerle görüşmek , portföylerin internet sitelerine girişlerinin yapılması , Ekspertiz / Değerleme , Sunum , Telefonlara cevap vermek . Excel de müşteri listelerinin tutulması ,takip, arama ve düzenlemelerin yapılması .

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü , İnsan ilişkileri iyi , İşin gerektirdiği kadar bilgisayar kullanabilmek , Gayrimenkul Sektörünün önemini ve fırsatlarını kavramış , düzenli çalışmayı seven .

 • Ofis Asistanı
  Century 21 Ece Emlak
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir Bugün

  İş Açıklaması Telefon trafiğini yönetmek , İnternete ilan girişlerini yapmak , İyi derecede bilgisayar , özellikle de excel kullanımı , Pozitif insan ilişkileri . Gayrimenkul portföy yönetimi . Ofise bağlı Gayrimenkul Danışmanlarının portföylerinin takibi .

  Aranan Nitelikler Istanbul Anadolu yakasında veya İzmir de ikamet etmek , 26-39 yaş arası olmak , Dinamik , işini seven , en az lise mezunu . 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimize sinerji katacak akıllı ve becerikli bir Asistan arıyoruz .

 • Gayrimenkul Danışmanı
  Century 21 Ece Emlak
  İstanbul Anadolu, İzmir Bugün

  İş Açıklaması İyi insan ilişkileri . Gayrimenkul sektörü ile ilgili gerekli araştırmaları yapmak ; Gayrimenkul sahipleri ile düzenli görüşmeler yapmak ; Portföy çalışmaları yaparak bunlarla ilgili pazarlama faaliyetlerinde bulunmak ; Gayrimenkul Değerleme / Ekspertiz yapmak ve raporlar hazırlamak ; Tanıtım toplantıları düzenlemek ; Portföy sunum dosyası hazırlamak . Kentsel dönüşümle ilgili çalışmalar yapmak .

  Aranan Nitelikler Günümüzde kariyer yapmak için en gözde meslek haline gelen '' Gayrimenkul Danışmanı '' olarak Dünyanın en tanınmış emlak markası , Century21 ailesinde , çalışmaya ne dersiniz ? 1. En az yüksekokul mezunu ( erkek adayların askerliğini yapmış olması ) 2. Tercihen İstanbul , Anadolu yakasında ikamet eden 3. Girişimci ruha sahip , satışı seven , prezentabl Century21 sistemi içinde çalışmanın ve koşullarının ne kadar iyi olduğunu görünce şaşıracaksınız . 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimize Sinerji katacak çalışkan ve dürüst adaylarla tanışmak istiyoruz .

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Akay Plastik
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Plastik imalatı yapmakta olan firmamızın bünyesinde çalıştırılmak üzere, • Fatura kesme işlemleri,alış faturaları işleme,banka,çek,senet,kasa,cari hesap tutma mutabakat işlemlerini yapabilecek • Tedarikçi Fatura takibi yapabilecek • Personel özlük işlemleri konusunda tecrübeli, • Stok raporlamalarını yapabilen, • Gerekli yazışmaları yapabilen, • Evrakların arşivlenmesini ve dosyalanmasını yapabilen, • Mahmutbey ve yakını semtlerde oturan referans verebilecek BAY veya BAYAN eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Ticaret lisesi veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • MİKRO ENERJİ V.15 ve Microsoft Office programlarını kullanabilen • Ön muhasebe bilgisi olan • Hızlı ve disiplinli çalışabilecek • Yoğun çalışma temposuna uyumlu • İnsan ilişkilerinde başarılı, • İnisiyatif alabilen, analitik düşünce yeteneği olan, güvenilir • Sonuç odaklı çalışkan, takipçi ve dikkatli, • Benzer bir görevde en az 3 yıl tecrübeli, • 22-35 yaşları arasında, • Bay eleman için ASKERLİK yapmış olması gereklidir

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, ilkelerimiz doğrultusunda gelen müşterinin karşılanmasından sorumlu olacak, doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetiyle memnuniyet sağlayabilecek, Satış Destek / Müşteri Karşılama Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Dinamik, motivasyonu yüksek, güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Antalya Yetkili Bayisinde Görevlendirilmek üzere; -Ofis Genel Temizliğinin Yapılması, -Ofis Çalışanlarına ve Misafirlerine İçecek Servisi Yapılması, -Ofis Mutfağının Temizliği ve Düzeni ile ilgilenecek,

  Aranan Nitelikler Kişisel Bakımına ve Dış Görünüşüne Özen Gösteren, Güleryüzlü ve Pozitif, Diksiyonu Düzgün, Çalışkan ve Sorumluluk Sahibi, Daha Önce Benzer Bir Görevde Çalışmış, Bayan Ofis Destek Personeli Aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Türkiye’nin önde gelen Telekomünikasyon şirketlerinden lider konumda bulunan Tiamat Şirketler Grubunda görevlendirilmek üzere Avrupa Bölgesi için “Bayi Saha Temsilcileri“ alınacaktır. AVRUPA BÖLGESİNDE OTURAN ADAYLAR TERCİH SEBEBİDİR.

  Aranan Nitelikler Tiamat olarak çözüm ortaklığını yürüttüğümüz (Millenicom, TurkNet, Vodafone) internet ve sabit telefon hizmetleri için mevcut portföy ve yeni bayi yapılandırmasını yöneten ekibimiz için; Diksiyonu düzgün, beşeri ilişkileri kuvvetli, prezantabl, Özgüveni yüksek, girişimci ruha sahip, Kampanya ve ürünlerin pazarlamasını ve eğitimlerini mevcut bayilere veren ekibin başında liderlik konumunda bulunabilecek, Satış süreçlerini doğru, etkin ve verimli bir şekilde yönetecek ve raporlayacak, İletişim sektörü uygulamalarına aşina, Mevcut bayi yapılanmasının kontrolünü düzenli olarak sağlayabilecek, Ehliyeti olan, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Türk Telekom| Avea | TTnet işortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için İstanbul Avrupa yakası Levent ve 4.levent'de bulunan mağazalarına satış danışmanı arıyoruz.. ilgili adayların başvurularını bekliyoruz..

  Aranan Nitelikler Yetkili bayilerimizle iletişime geçerek bayilerin hedeflerine ulaşmasını sağlayacak, TTnet/Türk Telekom ürün ve servislerine hakim, Sektörde minimum 1 yıl tecrübeli, Güncel programları kullanabilen, Müşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı, İletişim becerileri yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, En az lise mezunu, 20-30 yaş aralığında, Levent,4.Levent yada yakın bölgelerde ikamet eden Bay,Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Ankara Gordion Avm'deki mağazası için 'Mağaza Müdürü' arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hakim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, İstanbul Torıum AVM' de yeni açılacak olan mağazası için 'Mağaza Müdürü' arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hakim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Ankara'da yeni açılacak Podyum Avm'deki adL ve Love My Body mağazaları için 'Mağaza Müdürü' arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hakim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Deri sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksekokullarının Makina, Mekatronik, Elektrik,Elektronik bölümlerinden mezun Teknikererler/Teknisyenler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Meslek Lisesi veya MYO. ilgili bölümlerinden mezun, - 18-37 yaş arası, ŞEHİR DIŞINDAN GELECEKLER İÇİN FABRİKAMIZDA KALACAK YER MEVCUTTUR. ( Kira,elektrik,su, yemek gibi giderleri olmayacak)- Gebze-Maltepe arası ikamet eden, Bakım Teknikerleri/Teknisyenleri alınacaktır.

 • İş Açıklaması Deri sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Meslek Yüksekokullarının veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Deri Mühendisleri,Teknikerler,, ve Teknisyenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ŞEHİR DIŞINDAN GELECEKLER İÇİN FABRİKAMIZDA KALACAK YER MEVCUTTUR. ( Kira,elektrik,su, yemek gibi giderleri olmayacak)

 • İş Açıklaması Firmamızın muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere minimum 3 yıl şirket tercrübesi olan muhasebeci alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ticaret meslek lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tek Düzen Hesap Planına vakıf, Minimum 3 yıl şirket tecrübesi olan Problem çözme yeteneği olan, Esnek çalışma saatlerine yatkın, Ekip çalışmasına uyumlu, Gebze-Maltepe arası ikamet eden, Sigara kullanmayan, 35 yaşını aşmamış Bay- Bayan AÇIKLAMA Çalışma saatimiz Cumartesi günü saat 2 ye kadar devam etmektedir.

 • İş Açıklaması Güçlü kurumsal yapısı ile Deri Sektöründe faaliyet gösteren Firmamızın Dış Ticaret Departmanına İngilizce bilen Eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İngilizce bilen Yetiştirilmek üzere veya deneyimli, Sorumluluk alabilen, girişken, İş konusunda takipçi ve düzenli, Ekip çalışmasına yatkın, Ms Office programlarına hakim Anadolu yakasında ikamet eden ( Maltepe-Gebze) Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Not: Gebze ve Maltepe arasında servis imkanı bulunmaktadır.

 • Tasarım Planlama Asistanı
  Adil Işık Group
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile hazır giyim sektörünün dinamik ve gelişen bir markası olan ve bulunduğu yere değer katan; satın alırken ve kullanırken kadınları mutlu eden bir dünya markası olma vizyonu ile yola çıkan adL, Genel Merkez’de görev alacak "Tasarım Planlama Asistanı" arıyor..

  Aranan Nitelikler Tasarım planlama departmanında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen mesleki ingilizce bilgisine sahip olan, Corel Draw, Photoshop, Freehand ,Adobe İllustrator,Fashion Studio Nedgraphics programlarına hakim, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren, Tekstil, Hazır Giyim, Moda Tasarımı bölümlerinden mezun, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen B sınıfı ehliyeti belgesi sahibi olan.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?