İş İlanları

 • Aslı Börek

  Part ve Full Time Cafe Satış Takım Üyeleri Aslı Börek

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterilerin karşılanması, Ürünlerin talimatlara uygun şekilde hazırlanması, pişirilmesi ve sunulması, Önerili satış yapılması, Şube temizliği, Kasa işlemlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Gıda ve Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan, Tercihen satış deneyimli, Güleryüzlü, Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen İkitelli ve civarında ikamet eden tek vasıta ile ulaşabilecek, Bay - Bayan.

 • Lk&Jns Dew

  Kumaş Satın Alma Lk&Jns Dew

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bursa'da ikamet eden kumaş satın alma personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Lk&Jns Dew

  Aksesuar Satın Alma Lk&Jns Dew

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bursa'da ikamet eden aksesuar satın alma elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Alida

  Satış Sorumlusu Alida

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Verilen hedefleri, şirket satış prosedürleri ile gerçekleştirmek, Firmamızın satış faaliyetlerini etkili bir şekilde yönetmek, Yeni pazar araştırmaları yaparak aktif, bayi, proje ve sektör portföyünün etkin bir şekilde ziyaret edecek, Yaptığı planlamalar ile bölgesinde aktif satış faaliyetlerinde bulunacak, Fiyat teklifi ve sözleşmeleri hazırlayacak ve müşterilere sunacak, Yürüttüğü satış görüşmeleri neticesinde gerçekleştirdiği satışları, sevkiyatı ve tahsilatı takip ederek sonuçlandırmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Pastacılık ürünleri alanında deneyimi bulunan, Satış ve bayi yapılandırılması alanında tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, yeniliğe açık ve kendini geliştiren, Sorumluluk sahibi ve hızlı karar alabilen, Detaycı, dikkatli, düzenli ve sistematik çalışabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office uygulamalarını (Excel) kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Bay / Bayan "Satış Sorumlusu" istihdam edilecektir.

 • Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  Sigorta Personeli - Ankara Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir firma için Sigorta Personeli aranmaktadır. Lokasyon : Ankara

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Sigortacılık sektöründe deneyim sahibi, Poliçe üretimi ve poliçe yenilemelerinin takibini gerçekleştirecek, Ofisin iletişim trafiğini yöneticek, Organizasyon, planlama yeteneği gelişmiş, İletişim becerisi gelişmiş, MS Office uygulamalarını iyi kullanabilen, TÜM BAŞVURULAR GİZLİ TUTULMAKTADIR.

 • Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği

  Satış Pazarlama Uzmanı Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Proje Taşımacılığı, ağır yük kaldırma, vinç ve manlift kiralama, montaj faaliyetlerinin satış ve pazarlama bölümünde, İstanbul merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, İyi derecede ofis programlarını kullanabilen, İş Makineleri ve Forklift sektöründe en az 3 yıl satış ve pazarlama deneyimi olan, Analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısında, Etkin iletişim kurabilen ve takım çalışmasına inanan, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlikle ilişkisi olmayan.

 • Firma Adı Gizli

  Call Center Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması E-ticaret alanında faaliyet göstermekte olan firmamız için EVİNDEN ÇALIŞACAK Call Center - Müşteri Hizmetleri elemanı aranmaktadır. İstihdam edilecek personelin sorumlu olacağı konular: - Gelen çağrıları cevaplandırmak - Müşteri soru ve sorunlarını sonuna kadar takip ederek sonuçlandırmak - Müşterilerin istekleri doğrultusunda gerekli bilgileri depoya ve muhasebeye bildirmek

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite, en az lise mezunu En az 2 yıl müşteri hizmetleri tecrübesi Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü Titiz, enerjik, tertipli İkna kabiliyeti yüksek Erkek adaylar için Askerliğini yapmış , ya da tecilli MS Office Programlarını kullanabilen Öğrenmeye açık Kalıcı çalışabilecek Yöneticiye günlük raporlama yapacak Bay, bayan Asgari ücret + telefon ve internet masrafları verilecektir Call center konusunda tecrübesi olmayanların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır

 • Ozon Tekstil

  Üretim Müdürü (Triko -Batman) Ozon Tekstil

  Batman

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılından beri örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapan Ozon Tekstil, kurulduğu günden itibaren insan kaynaklarında, ürün çeşitliliğinde ve üretim kapasitesinde istikrarlı bir artış sağlayarak 2013 yılından itibaren % 100’lük büyüme oranıyla 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarını belirleyen İSO İkinci 500 Listesi’nde 2013 yılı verilerine göre 221. sıradan 15. sıraya yükselmiş; 2014 yılı verilerine göre İSO Birinci 500 Listesi’nde yer almayı başarmıştır. Ozon Tekstil, Sivas’ta bulunan fabrikasında ve Türkiye’nin birçok şehrindeki iş ortaklarıyla hedef büyüterek, sürdürülebilir uygulamalar, inovatif ve çevreye duyarlı yaklaşımlar geliştirerek sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Çalışanlarının mutluluğu ve gelişimi için yenilikçi uygulamalar geliştiren Ozon Tekstil, "yeni bir gelecek inşa edecek” takım arkadaşları aramaktadır. Üretimle ilgili sorunları çok yakından takip ederek, üretim süreçleri ile ilgili karar vermek, Kendisine bağlı ekibin süreç ve operasyonel verimliliğini yönetmek, Fabrikakapasite planlamalarının yapılması, Takımın performansı ve üretim süreçleriyle ilgili gerekli raporların hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe Triko alanında 5 yılı yöneticilik olmak üzere en az 10 yıl deneyimli, Fabrika üretim süreçlerinde, Maliyetlendirme, Planlama, Raporlama ve Operasyonel süreçlerde deneyimli, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Batman' da ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • Lunchbox

  Restoran Müdürü Lunchbox

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmet sektörüne Şef Gıda Restaurant İşletmeleri olarak 2001 yılında, LUNCH BOX adı altında Güneşli’deki ilk şubemiz ile başladık. Sektörde hızlı bir atılım yaparak başarı grafiğini sürekli yükselterek, kendi sektöründe sayılı markalar arasında yerimizi aldık. Geniş vizyonu ve her zaman gelişmeye açık kimliğiyle yeni markalar yaratan kurumumuza misafir memnuniyetini ön planda tutarak, personele kurum kültürünü benimsetebilecek, ekibin birbirine inanan ve güvenen bir ruha sahip olmasını sağlayabilecek, mesleğini benimsemiş "Restoran Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler; Benzer pozisyonda en az beş yıl deneyimi olan, Çalıştığı mekanı benimseyerek, mekanı, ekibini geliştirmek, misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek adına stratejiler geliştirebilecek, Lise veya Tercihen Turizm Meslek Yüksekokulu mezunu, Esnek ve yoğun tempoda çalışmaya yatkın, Dış görünüşüne özen gösteren, dinamik, proaktif, Kişisel gelişime önem veren ve inisiyatif kullanabilen, İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Mesleki ve kişisel gelişime açık, Organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Analitik düşünebilen ve raporlama yapabilen, Olaylara objektif yaklaşabilen, detaylara önem veren ve bu özellikleriyle misafirlerimize güler yüzlü yaklaşabilecek takım arkadaşı arıyoruz. Sorumluluklar; Bütçesel raporları analiz etmek ve yönetime sunmak Şube ekibinin eğitim süreçlerinin takibi, eğitim planının düzenlenmesi Ekip performans yönetimi; Performans takibi ve raporlamak Ekibine değer katmaya yönelik yapılacak çalışmaları yürütmek Organizasyonel yapıya hakimiyet kurarak insan kaynakları işbirliği ile çalışan sayılarını optimize etmek

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  .Net Yazılım Uzmanı (Mvc) Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İnternet portalı için ".NET YAZILIM UZMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun, Web tabanlı yazılım geliştirme projelerinde min. 1 yıl tecrübeli, .Net teknolojileri (c#, ASP.Net WebForms & MVC ) konusunda bilgi sahibi, Klasik ASP konusunda bilgi sahibi, OOP konusunda bilgi sahibi, Css, XHTML, HTML, JS, JQuery, Ajax konularında bilgi sahibi, Tercihen Oracle veritabanı sorguları (PL/SQL) konusunda bilgi sahibi, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Çözüm odaklı, inisiyatif alabilen, sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın ve işbirliğine yönelik ilişkiler kurabilecek, Literatürü takip edecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.

  Hazırlık Personeli Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Toplu Yemek Üretimi sektöründe en az 2-3 yıllık tecrübeye sahip, Hijyen kurallarına önem veren, Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, Hazırlık bölümünde çalışan personelin yönetilmesinden sorumlu, Bay; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Ozon Tekstil

  Üretim Planlama Uzmanı (Triko-Batman) Ozon Tekstil

  Batman

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2004 yılından beri örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapan Ozon Tekstil, kurulduğu günden itibaren insan kaynaklarında, ürün çeşitliliğinde ve üretim kapasitesinde istikrarlı bir artış sağlayarak 2013 yılında % 80’lik büyüme oranıyla 24 milyon adet üretim gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarını belirleyen İSO İkinci 500 Listesi’nde 221. sıradan 15. sıraya yükselmiştir. Ozon Tekstil, Sivas’ta bulunan fabrikasında ve Türkiye’nin birçok şehrindeki iş ortaklarıyla hedef büyüterek, sürdürülebilir uygulamalar, inovatif ve çevreye duyarlı yaklaşımlar geliştirerek sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Çalışanlarının mutluluğunu ve gelişimini ilke edinen Ozon Tekstil, hedeflerini birlikte gerçekleştirecek takım arkadaşları aramaktadır. Üretim süreçleriyle ilgili sorunları çok yakından takip ederek, üretim süreçleri ile ilgili karar vermek, Müşteri ilişkileri ve tüm proses süreçlerinin yönetimi, Fiyatlandırma süreçlerinin ve kapasite planlamalarının yapılması, Takımın performansı ve üretim süreçleriyle ilgili gerekli raporların hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe Triko Üretim Planlama alanında 3 yıl deneyimli, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Batman 'da ikamet eden veya edebilecek.

 • Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.

  Hazırlık Ustası Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Toplu Yemek Üretimi sektöründe en az 4-5 yıllık tecrübeye sahip, Aşçı pozisyonunda en az 3-4 yıl görev yapmış, Hijyen kurallarına önem veren, Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, Hazırlık bölümünde çalışan personelin yönetilmesinden sorumlu, Bay; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Ersoy Hastanesi

  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Ersoy Hastanesi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

  Aranan Nitelikler Ersoy Sağlık Grubu'nun Sultanbeyli Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı aramaktayız.

 • Ersoy Hastanesi

  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Ersoy Hastanesi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

  Aranan Nitelikler Ersoy Sağlık Grubu'nun Sultanbeyli Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı aramaktayız.

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Temizlik Görevlisi Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Temizlik makinalarını kullanabilen, Herhangi bir sağlık sorunu olmayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sevkiyat Elemanı Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir kuruluş için - E sınıfı ehliyeti olan veya forklift kullanabilen -Hem depo hem sevkiyat bölümünde çalışabilecek -35 yaşını aşmamış -Askerlik görevini tamamlamış DEPO SEVKİYAT ELEMANLARI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • Cga Müh Taahhüt İnş

  İnşaat Mühendisi Cga Müh Taahhüt İnş

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Statik proje tasarımı yapan firmamız için iş deneyimi olmayan veya maksimum 2 yıllık tecrübeye sahip inşaat mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.Sadece program kullanmakla yetinmeyip mühendislik nosyonunu geliştirmek isteyen ve mesleğini uygulamaktan mutluluk duyan adaylar şirketimizin profiline uygundur. www.cgamuhendislik.com

  Aranan Nitelikler Yapı Mühendisliğinde kendini geliştirmek isteyen,takım çalışmasına uygun,mühendisliği seven.

 • Radu Teknoloji

  Saha Satış Temsilcisi Radu Teknoloji

  Ankara, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin en büyük ve lider güvenlik firması olan Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.' nin çözüm ortağı RADU Teknoloji bünyesinde Ankara ve İzmir ofislerimizde görev alacak Saha Satış Temsilcileri arıyoruz. Aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik fırsatlar geliştirmek. Randevulu veya randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup genişletecek Müşterileri ile ilişkilerini sürekli tutarak müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik katkı sağlamak, Şirket satış hedeflerine ulaşılması yönünde bireysel hedeflerini aşarak gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu İletişim ve ikna becerileri yüksek Tercihen satış konusunda tecrübeli Satış konusunda kariyer yapmak isteyen Motivasyonu ve özgüveni yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 35 yaşını aşmamış Saha Satış Temsilcileri arıyoruz.

 • Gobito Bilişim

  Yazılım Test Uzmanı Gobito Bilişim

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Telekom sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin, Anadolu Yakasındaki merkezinde , uygulama testleri, entegrasyon testi, regresyon testleri, performans ve yük testi, üretim ortamı testlerinin yapılmasında görevlendirilmek üzere "Yazılım Test Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel test prensiplerine hakim Jira ve / veya benzeri ş takip, hata raporlama ve proje yönetim araçları konusunda bilgili Tercihen SOAPUI ve / veya benzeri test araçları konusunda tecrübeli Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli (Erkek adaylar için).

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan