İş İlanları

 • Ege Reklam Basım Sanatları

  Saha Satış Elemanı Ege Reklam Basım Sanatları

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması EMEKLİ ÖĞRETMEN VEYA TEKNİK ÖĞRETMENLERİN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSELERİNDE KENDİ ARAÇLARI İLE OKULLARA KİTAP SATIŞI YAPACAKLARI BİR EKİP KURMAKTAYIZ. YAŞADIĞINIZ BÖLGEYE YAKIN YERLERDE KİTAP SATIŞI YAPILACAKTIR. AĞUSTOS AYINDAN ŞUBAT AYINA KADAR SÜREN DÖNEMSEL BİR İŞTİR. İLGİLENENLERİN İLETİŞİME GEÇMESİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

  Aranan Nitelikler

 • Şayir Gsm Dağıtım

  Saha Aktivite Temsilcisi Şayir Gsm Dağıtım

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TURKCELL STAND AKTİVİTELERİNDE GÖREV YAPACAK SAHA AKTİVİTE TEMSİLCİLERİ ARIYORUZ TURKCELL'in Düzenlediği Bütün Stand Aktivitelerinde görev yapacak genellikle Turkcell Bayi önlerinde zaman Zaman festival ve şenliklerde görev alacak Turkcell Elçileri arıyoruz. İstanbul Avrupa yakasında İkamet eden. Küçükçekmece Başakşehir Bölgesinde çalışacak( 1165 TL MAAŞ + 290 TL YEMEK + 550 TL PRİM + SSK + AGİ )FULL TİME

  Aranan Nitelikler - Diksiyonu düzgün , - İkna kabiliyeti ve insan ilişkileri yüksek , - En az lise mezunu , - İletişim sektöründe kariyer hedefi olan , - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek , - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , - Özverili , Çalışkan ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Hışım Grup

  Lacoste - Kasiyer Hışım Grup

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HIŞIM GRUP bünyesinde yer alan Beyoğlu - Lacoste mağazamız için " Kasiyer" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen yüksek okul mezunu Nebim Winner programını iyi derecede kullanabilen Modayı yakından takip eden Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek Kasa ile ilgili günlük, periyodik rapor ve evrakların düzenini sağlayacak.

 • Emin Şirketler Grubu

  2.El Satış ve Kiralama Sorumlusu (Gayrimenkul) Emin Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörde bulunan yatırımcılar ve perakendecilerle ilişkilerin yürütülmesi ve bilgi akışının sağlanması, Mevcut ve muhtemel kiracılarla ticari koşulların belirlenmesi ve sözleşme süreçlerinin ve teslim süreçlerinin koordinasyonu için ilişkilerin yönetilmesi, Kiralama süreçlerinin yönetilmesi. Projeye yönelik müşteri ilişkilerini satış, kiralama ve sözleşme süreçlerinin yönetilmesi ve hazırlanması, Kiralama şirketiyle koordinasyon sağlanması ve iş takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektöründe görev almış, Gayrimenkul Kiralama işlerinde en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İletişim becerisi ve insan ilişkileri kuvvetli, İkna yeteneği kuvvetli, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Beylikdüzü, Avcılar ve Esenyurt civarında ikamet eden, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  Hasta Bakıcı Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hastanemiz bünyesinde Kadıköy Hastanemizde (Hasta Bakıcı) Sağlık Teknisyeni olarak görevlendirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler Bebek Odası, Erişkin Yoğun Bakım ve Hasta katlarında, Sağlık teknisyeni veya Hasta Bakıcı olarak görev yapmış, En az 1-2 Yıl deneyimli, Takım Çalışmasına Uyumlu, Kişisel Hijyenine Özen Gösteren, Anadolu Yakasında İkamet Eden,

 • Süvari Giyim

  Mağaza Yöneticisi - (Gebze) Süvari Giyim

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza Yöneticisi olarak istihdam edilecek kişi; Mağazanın tüm fonksiyonları ile hizmete hazır hale gelmesini sağlamak, Ekibindeki satış kadrolarının uyumlu çalışmasını sağlamak, Tüm satış ekibine koçluk yapmak ve rol model olmak, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti yaratmak, Satış artırıcı öneri ve çalışmalar yapmak ve Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlamaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Yurt içi ve yurt dışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın AFYON'da bulunan mağazasında istihdam edilmek üzere; Tercihen Üniversite Mezunu, Mağaza Yöneticiliği yapmış, Satış ve Perakende alanında deneyimli, Askerlik dahil herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmayan, Seyahat engeli bulunmayan, Mağaza Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • Yordam Danışmanlık

  Plant Controller Yordam Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Our Cilent is a a global diversified technology and industrial leader serving customers in more than 150 countries, in automotive sector. We are looking for a Plant Controller for their organization. His/ her responsibilities'll be; Review, analyze and evaluate financial data and information for accuracy, consistency and transparency. Maintain integrity of financial reports prepared by the plant Develop and coordinate plant profit plans, monthly forecasts, goals & objectives, financial reconciliations, reports and analysis for management Advice plant management on financial implications of operating strategies, cost control actions and participate in making decisions Interpret, implement and monitor corporate policies and procedures, ensure financials are reported in compliance with generally accepted accounting principles (US GAAP) and local statutory requirements Ownership of account reconciliation process to maintain integrity of plant general ledger and its supporting sub-systems. Etablish, monitor and maintain a system of internal controls that safeguards company asset and provides for integrity and propriety of financial transactions and activities. Compliance with corporate policy, including SOX; Evaluate and approve plant capital appropriation requests prior to region/division and corporate management approval. Monitor and report purchase commitments and spending for all capital programs. Leads and supervisors controlling team. Build organizational capability in finance function (accounting activities outsourced to shared service center, limited responsibility in that regards) Manages the deployment of cost saving and other programs to provide operating economies and improve profitability Lead ad hoc projects as required including appropriate ERP implementations and system upgrades, business development initiatives such as new business opportunities

  Aranan Nitelikler Successful candidate will have at least 5 years of progressive accounting/finance experience as Plant Controller (or equivalent) in a manufacturing environment Experience developing and leading annual budget, periodic forecasting and monthly closing process Experience developing and analyzing complex financial models Strong IT systems aptitude Bachelors degree in Accounting or Finance (CPA/CMA/MBA a plus) Good communication and interpersonal skill to operate effectively at all levels of the organization Understanding of global business issues, including foreign currency impacts, effective hedging protocols and local customs and duty requirements Leadership competency Attention to detail and accuracy Strong verbal and written communication skills with all colleagues at all levels Judgment and problem-solving *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Fortune Danışmanlık

  Mağaza Sorumlusu-Yöneticisi Fortune Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için 'Mağaza Sorumlusu' arayışındayız.

  Aranan Nitelikler • Mağaza ekibinin yönetimini sağlamak, • Gerekli raporlamaların merkez ofise zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlamak, • Ürün sayımının gerçekleştirilmesini sağlamak, stok takibini gerçekleştirmek. • Mağaza içi lojistik uygulamalarını planlamak ve etkin gerçekleştirilmesini sağlamak, • Müşteri ilişkileri, ürün bilgisi, stok yönetimi, mağazacılık disiplinleri konusunda ekibini sürekli eğitmek, Mağazalarımız için "Mağaza Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

 • Renata Suıtes Boutique Hotel

  Bellboy Renata Suıtes Boutique Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * 35 Yaşını aşmamış, * Presentable * Konuşma ve diksiyon bozukluğu olmayan, * Üç vardiyada çalışma konusunda problemi olmayan, * Güleryüzlü ve samimi olan, * Erkeklerde askerlik problemi olmayan, * En az bir yabancı dili olan takım arkadaşları arıyoruz...

 • Fortune Danışmanlık

  Mağaza Satış Personeli Fortune Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için 'Mağaza Satış Personeli' arayışındayız.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, *Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak görev yaptıkları mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek, *İletişimi güçlü, müşteri odaklı, ekip çalışmasına yatkın, *Güler yüzlü, aktif, satış ve sunum becerileri güçlü, *Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları konusunda destek verecek, bilgilendirecek, * Tercihen baharat sektöründe deneyim sahibi Bay/Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Fortune Danışmanlık

  Mağaza Satış Personeli Fortune Danışmanlık

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için 'Mağaza Satış Personeli' arayışındayız.

  Aranan Nitelikler *Perakende sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, *Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak görev yaptıkları mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek, *İletişimi güçlü, müşteri odaklı, ekip çalışmasına yatkın, *Güler yüzlü, aktif, satış ve sunum becerileri güçlü, *Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları konusunda destek verecek, bilgilendirecek, * Tercihen baharat sektöründe deneyim sahibi Bay/Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Saha Eğitim ve Danışmanlık

  Banka Direkt Satış Saha Eğitim ve Danışmanlık

  Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Konya, Trabzon

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmet vermekte olduğumuz Türkiye'nin önde gelen Bankalarından biri olan çözüm ortağımız için kendi bünyelerinde çalışmak üzere Banka Direkt Satış'ında yer alacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Şu an da alım gerçekleştirdiğimiz şehirler İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Eskişehir, Trabzon, Kayseri, Konya, Gaziantep'dir.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, 30 yaşını aşmamış Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli (erkek adaylar için) Kendinizi iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda da istekli biri olarak tanımlıyorsanız biz sizinle çalışmaya hazırız. *Yabancı Dil Tazminatı hakkınız bulunmaktadır.

 • Saha Eğitim ve Danışmanlık

  Banka Direkt Satış Saha Eğitim ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Gaziantep

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmet vermekte olduğumuz Türkiye'nin önde gelen Bankalarından biri olan çözüm ortağımız için kendi bünyelerinde çalışmak üzere Banka Direkt Satış'ında yer alacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Şu an da alım gerçekleştirdiğimiz şehirler İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Eskişehir, Trabzon, Kayseri, Konya, Gaziantep'dir.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, 30 yaşını aşmamış Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli (erkek adaylar için) Kendinizi iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda da istekli biri olarak tanımlıyorsanız biz sizinle çalışmaya hazırız. *Yabancı Dil Tazminatı hakkınız bulunmaktadır.

 • Pronet Güvenlik

  Güvenlik Görevlileri Arıyoruz Pronet Güvenlik

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün liderlerinden olan şirketimizin, Bodrum'da bulunan Mandarin Hotel projesinde görevlendirilmek üzere Güvenlik kimlik kartına sahip, ''Güvenlik Elemanları" alınacaktır. Şartlar Kira ve tüm faturaları şirketimiz tarafından karşılanacak evlerde kalınacaktır. Sürekli bir iştir.Dönemsel değildir. Alımlarımız yıl boyu devam edecektir. Haklar: 1300 TL net ücret + AGİ ( Bekar için, eş durumu ve çocuk sayısına göre artar) + Projede Yemek+Kalacak Yer (Proje 8 saat)

  Aranan Nitelikler

 • Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Satış Temsilcisi (Part/Tıme) Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 25 YILDIR GÜVENİLİR SATIŞ SEKTÖRÜNDE LİDER OLAN AMERİKAN RAINBOW KURULUŞUNUN,TÜRKİYE RAINBOW ŞİRKETİNE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE DENEYİMLİ / DENEYİMSİZ PART/TIME SATIŞ TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler SATIŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ/DENEYİMSİZ, KISA SÜREDE YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN, GİRİŞKEN,İLETİŞİM KABİLİYETİ YÜKSEK, HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞABİLECEK, SAAT 19.00 DAN ÖNCE VEYA SONRA ÇALIŞABİLECEK PART/TIME SATIŞ TEMSİLCİSİ ARIYORUZ...

 • Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Satış Temsilcisi (Part/Tıme) Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 25 YILDIR GÜVENİLİR SATIŞ SEKTÖRÜNDE LİDER OLAN AMERİKAN RAINBOW KURULUŞUNUN, TÜRKİYE RAINBOW ŞİRKETİNE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE DENEYİMLİ / DENEYİMSİZ PART/TIME SATIŞ TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR. SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN EHLİYET SAHİBİ

  Aranan Nitelikler SATIŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ/DENEYİMSİZ, KISA SÜREDE YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN, GİRİŞKEN,İLETİŞİM KABİLİYETİ YÜKSEK, HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞABİLECEK, SAAT 19.00 DAN ÖNCE VEYA SONRA ÇALIŞABİLECEK PART/TIME SATIŞ TEMSİLCİSİ ARIYORUZ...

 • Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Genel Başvuru-R/B001 Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması RAINBOW REXAIR ILC. Ankara ofisinde çalışmak üzere yeni takım arkadaşları arıyoruz. Eğitim sonrası Rainbow® Akademi Diploması ile uluslararası bir kariyer fırsatı sunuyoruz. Maaş + Prim + Servis ile çalışılacaktır. Başvurular gizli tutulacaktır.

  Aranan Nitelikler Satış sektöründe kariyer hedefleyen, Takım çalışmasına yatkın, Çalışkan; Satış Temsilciliği, Satış Müdürlüğü ve Eğitim Müdürlüğü’nde kariyer hedefleyen yetenekli kişiler alınacaktır.

 • Denso Otomotiv Parçaları

  Üretim Operatörü Denso Otomotiv Parçaları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * İşi tanımlanan kalitede ve sürede tamamlamak, * Şirket kurallarına, yönetmeliklerine ve çalışma talimatlarına uymak, * Makinaların ve iş ekipmanlarının periyodik bakımlarını kontrol etmek, * İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uymak, * Çalışma alanlarında 5S kurallarına uymak ve 5S faaliyetlerine katılmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv Yan Sanayi alanında faaliyet gösteren %100 Japon sermayeli Firmamızda ÜRETİM, MONTAJ, PLASTİK ENJEKSİYON ve DEPO / SEVKİYAT Bölümlerinde Operator olarak görev alacak; * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, * 30 Yaşını aşmamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * İstanbul Anadolu Yakası veya Koceli - Gebze bölgesinde ikamet eden, * Tempolu ve disiplinli çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Bay / Bayan takım arkadaşları aramaktayız. (Gebze, Körfez, Derince, Darıca, Sultanbeyli, Sarıgazi, Kartal, Pendik, Ümraniye'ye servislerimiz vardır. )

 • İbm İnsan Kaynakları

  Muhasebe Uzmanı İbm İnsan Kaynakları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız firmaya , SMMM ruhsatına sahip veya stajını başlatmış yada başlatacak olan genel muhasebe departmanında çalışmak üzere personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık İşletme, İktisat, veya Maliye bölümlerinden mezun SMMM ruhsatına sahip yada SMMM stajını başlatmış veya başlatacak olan Tercihen üretim sektöründe tecrübeli Netsis paket program(cari,fatura,dekont,stok ,banka ve muhasebe) modülünü bilen Beyanname ve Bildirge uygulamalarında tecrübeli olan Maliyet muhasebesinde tecrübeli olan Ms excel,word uygulamalarında tecrübeli Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmamak 40 yaşını aşmamış

 • Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Genel Başvuru-R/B001 Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması RAINBOW REXAIR ILC. Ankara ofisinde çalışmak üzere yeni takım arkadaşları arıyoruz. Eğitim sonrası Rainbow® Akademi Diploması ile uluslararası bir kariyer fırsatı sunuyoruz. Maaş + Prim + Servis ile çalışılacaktır. Başvurular gizli tutulacaktır.

  Aranan Nitelikler Satış sektöründe kariyer hedefleyen, Takım çalışmasına yatkın, Çalışkan; Satış Temsilciliği, Satış Müdürlüğü ve Eğitim Müdürlüğü’nde kariyer hedefleyen yetenekli kişiler alınacaktır.

 • Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Aktif Satış Temsilci Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SATIŞ SEKTÖRÜNDE GÜVENİLİR,VE LİDER OLARAK 25 YILDIR HİZMET VEREN AMERİKAN RAINBOW KURULUŞUNUN ,ANKARA BÖLGESİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE AKTİF SATIŞ TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler SATIŞ SEKTÖRÜNDE, DENEYİMLİ / DENEYİMSİZ, KENDİSİNİ GELİŞTİRMEYE VE ÖĞRENMEYE AÇIK, PRİME DAYALI(STANDARTLARIN ÜZERİNDE); YÜKSEK KAZANÇ VE DEVAMINDA İYİ BİR KARİYER HEDEFLEYEN, GİRİŞKEN VE İLETİŞİM KABİLİYETİ YÜKSEK, DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN; KURUMSAL BİR FİRMAYI TEMSİL EDEBİLECEK VİZYONA SAHİP, ÇABUK VAZGEÇMEYEN KARARLI BİR KİŞİLİĞE SAHİP, YURT DIŞINA ÇIKMAYA ENGELİ OLMAYAN, TERCİHEN SÜRÜCÜ EHLİYETİ OLAN, AKTİF SATIŞ TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR…

 • Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Aktif Satış Temsilci Rainbow - Mar Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SATIŞ SEKTÖRÜNDE GÜVENİLİR,VE LİDER OLARAK 25 YILDIR HİZMET VEREN AMERİKAN RAINBOW KURULUŞUNUN ,ANKARA BÖLGESİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE AKTİF SATIŞ TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler SATIŞ SEKTÖRÜNDE, DENEYİMLİ / DENEYİMSİZ, KENDİSİNİ GELİŞTİRMEYE VE ÖĞRENMEYE AÇIK, PRİME DAYALI(STANDARTLARIN ÜZERİNDE); YÜKSEK KAZANÇ VE DEVAMINDA İYİ BİR KARİYER HEDEFLEYEN, GİRİŞKEN VE İLETİŞİM KABİLİYETİ YÜKSEK, DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN; KURUMSAL BİR FİRMAYI TEMSİL EDEBİLECEK VİZYONA SAHİP, ÇABUK VAZGEÇMEYEN KARARLI BİR KİŞİLİĞE SAHİP, YURT DIŞINA ÇIKMAYA ENGELİ OLMAYAN, TERCİHEN SÜRÜCÜ EHLİYETİ OLAN, AKTİF SATIŞ TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR…

 • Adecco Bursa

  Sipariş Operasyon Mühendisi Adecco Bursa

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Sipariş Operasyon Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Lojistik ve Mühendislik bölümlerinden mezun, Lojistik, depo ve ambar konularında en az 3 yıl deneyimli, tercihen gıda sektöründe çalışmış, B2C e-ticaret alanında çalışmış, MS Office programlarını kullanabilen, SAP bilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünme yetkinliklerine sahip, çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın, Bursa Mustafakemalpaşa’da çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Depolama ve lojistik süreçlerinde iş geliştirme ve optimizasyon çalışmaları yapmak, Hazırlanan siparişlerin kontrolü, dağıtım planını yapmak ve sevkiyat süreçlerini yürütmek, Depo yönetim sisteminin sağlıklı çalışmasını sağlayarak gerekli kontrolleri ve raporlamaları hazırlamak, Sevkiyat ve stok unsurlarını raporlamak ve güncel halde tutmak, Tüm depoların stok kontrollerinin yapılarak, sayım sonuçlarını değerlendirmek, Operasyonel verimlilik çalışmalarını yapmak, İlgili birimler ile koordineli çalışarak lojistik süreçlerinin geliştirilmesi faaliyetlerine destek olmak, Lojistik yönetimi ve envantere konu olan projelere katımak/destekte bulunmak, Lojistik ve envanter yönetimi konularında talimat ve prosedürleri hazırlamak, uygulamak ve/veya uygulatmak ​Adecco , İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Iss Tesis Yönetim Hizmetleri

  Teknik Personel Iss Tesis Yönetim Hizmetleri

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesis Yönetimi; temizlik, güvenlik, catering, teknik bakım, bahçe bakımı,entegre işletme yönetimi ve haşere kontrol hizmetleri alanında dünya lideri ISS, 53 ülkede 500.000 çalışanı ile günde 200.000'den fazla müşteriye hizmet sağlıyor. 22.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000'den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren ISS Türkiye, BURSA BÖLGESİNDE Teknik Personel aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az teknik liselerin elektrik elektronik mezunu Bakım-onarım projelerinde tecrübeli Haftanın altı günü, vardiyalı çalışma programına ayak uydurabilecek, İş güvenliği konusunda yüksek bilince sahip, Askerli görevini tamamlamış Bay adaylar

 • Aynes Gıda

  Internal Auditor Aynes Gıda

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Individually, or working as part of a team, perform financial, compliance and operational audits in accordance with International Internal Auditing Standards, ·Identify the needs and best methods to improve risk management and internal control across the Group, Devise practical solutions and offer advice and guidance to issues that arise in the course of assignment, Development of audit concepts for new audit areas, Identification of deficiencies within the audited areas in terms of efficiency, transparency, truth and fairness and the internal control system, Performing follow up activities to ensure that the action plans related with recommendations are implemented in a timely manner and effectively, Collaboration with other departments, particularly on projects and implementation of improvement suggestions

  Aranan Nitelikler University degree preferably in Business Administration, Finance, Economics or related fields from a reputable university or Engineering degree supported with an MBA, MS in Economics, Finance, Min 5 years of work experience in Big 4 firms or internal audit departments of multinational companies and Turkish Holdings, Hands on experience with COSO framework is preferred, Preferably having qualification of Certified Internal Auditor (CIA), Certified Public Accountant (CPA) or Chartered Accountant (CA), Preferably knowledge of the Standards for the Professional Practice of Internal Auditing and the Code of Ethics developed by the Institute of Internal Auditors and knowledge of management information systems terminology, concepts and practices. Good command of MS Office applications, EXCEL to advanced level (can demonstrate use of complicated look-ups and advanced Pivot Tables), Excellent command of both written and spoken English, Career driven personality, Team player with excellent interpersonal and communication skills to be able to build effective relationships, Result-oriented and multitasking personality with strong planning and analytical skills, Skill in collecting and analyzing complex data, evaluating information and systems, and drawing logical conclusions, No travel restriction, No military obligation for male candidates.

 • Fortune Danışmanlık

  Mağaza Sorumlusu Fortune Danışmanlık

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için 'Mağaza Sorumlusu' arayışındayız.

  Aranan Nitelikler • Mağaza ekibinin yönetimini sağlamak, • Gerekli raporlamaların merkez ofise zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlamak, • Ürün sayımının gerçekleştirilmesini sağlamak, stok takibini gerçekleştirmek. • Mağaza içi lojistik uygulamalarını planlamak ve etkin gerçekleştirilmesini sağlamak, • Müşteri ilişkileri, ürün bilgisi, stok yönetimi, mağazacılık disiplinleri konusunda ekibini sürekli eğitmek, Mağazalarımız için "Mağaza Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

 • Forever New

  Satış Danışmanı-İzmir Agora AVM Forever New

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış Danışmanı, müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek ve müşteriye ideal ürün ve hizmet sunmak, mağazada aktif satış yapmak ve satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlamaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler İzmir'de yer alan AGORA AVM deki Forever New mağazamızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde "Satış Danışmanı" aranmaktadır. En az lise mezunu, Perakende mağaza satış tecrübesine sahip Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Saha Eğitim ve Danışmanlık

  Banka Çağrı Merkezi Saha Eğitim ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmet vermekte olduğumuz Türkiye'nin önde gelen Bankalarından biri olan çözüm ortağımız için kendi bünyelerinde çalışmak üzere Çağrı Merkezi Operasyon Birimi'nde yer alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Meslek yüksek Okulu mezunuysanız, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için) Kendinizi iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda da istekli biri olarak tanımlıyorsanız biz sizinle çalışmaya hazırız.

 • C&A Moda Tic. A.Ş.

  Mağaza Satış Danışmanları (Part Time)-Kentpark AVM C&A Moda Tic. A.Ş.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ KİMİZ ? 1841 yılında kurulan Alman-Hollanda uyruklu firmamızın ilk mağazası Sneek şehrinde açılmıştır. Şu anda Avrupa'nın 21 ülkesinde 1500'den fazla mağazamızla faaliyet göstermekteyiz ve aynı hızla büyümeye devam etmekteyiz. Merkez ofislerimiz Düsseldorf ve Brüksel'de yer almaktadır. 37.500 çalışanımızla, yıllık 5.5 milyar euroluk ciroya sahibiz. İş prensibimiz - paranızın karşılığı hem de her gün. C&A aynı zamanda Güney Amerika'da da lider moda şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. Tüm aile bireylerine, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktayız. Etik değerlerimiz, yüksek profesyonellik anlayışıyla, etik standartları koruyarak, sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmektir. Temel değerlerimiz, açıklık, bütünlük, kişiliklere saygı ve sosyal sorumluluk bilincidir. KİMİ ARIYORUZ ? Biz, perakende sektöründe faaliyet gösteren çok uluslu bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, Ankara bölgesinde bulunan KENTPARK AVM mağazamızda görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip, yarı zamanlı çalışabilecek "Mağaza Satış Danışmanları" aramaktayız. Kasa işlemleri Deneme kabini hizmetleri Ürün iadesi ve değiştirme işlemleri Etiketleme ve alarmlama Ürün yerleşimi görevlerinde ve bayan, erkek, çocuk, konsept kategorilerinde dönüşümlü olarak çalışılmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen mağazacılık alanında deneyim sahibi Esnek çalışma saatlerine uyumlu Algılama yeteneği yüksek, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş Takım çalışmasına uyumlu Dikkatli Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen Civar semtlerde ikamet eden

 • Areta İnternet İletişim

  Alarm Montaj Teknisyeni Areta İnternet İletişim

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması -Firmamızda Teknik Servis Departmanında görev yapacak Elektrik-Elektronik Teknisyeni, -Elektronik Güvenlik Sistemlerinin montaj, devreye alınması ve bakımını gerçekleştirecek, -Güvenlik Sistemlerine teknik olarak hakim, çalışkan, düzenli ve planlı, -Elektrik Tesisatı ve Kablolama Konularında Deneyimli, -Sistemlerin müşteriye eğitimini verebilecek, -Ekip çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır

  Aranan Nitelikler - Askerlik engeli olmayan, - Aktif olarak araç kullanabilen, - Tercihen Proje Deneyimi olan,

 • Halka Grup

  Acil Merchandiser Şanlıurfa Halka Grup

  Şanlıurfa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider firmamız için , mağazalarda rut planı dahilinde mağazaları ziyaret ederek; • Reyon düzenleme, • Raf tanzim teşhir, • Stok Kontrolü yapacak bay/bayan personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • 20-30 yaşlarında • Görünümü ve telaffuzu düzgün, • Daha önce bu görevde çalışmış ve yerel - zincir marketleri bilen, • Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek, • Reyon tanzim,teşhir sonrasında ürüne reyonda satış desteği verecek, • Bay & Bayan Çalışma Şartlarımız ; Maaş+Yol+Yemek+SGK

 • Sun Tekstil

  Kalite Güvence Uzmanı Sun Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe öncü tekstil firmamız Sun Tekstil ailesine katılmak üzere; -Üniversitenin tercihen Tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun olmak. -Örme konfeksiyonu sektöründe, kalite yönetiminde deneyim sahibi olmak (minimum 5yıl) -Tekstil Sektöründe 3-5 yıl deneyim sahibi olmak -Koleksiyon numunelerinin, imalat öncesi ve imalat numunelerinin; kalıp, ölçü, dikim özellikleri, aksesuar, malzeme, baskı, nakış gibi tüm detaylarının istenilen özelliklere uygunluğunu kontrol edebilen ve konuyla ilgili bölümlerle iletişime geçebilen -Üretim öncesi ve üretim sırasında üretimin istenen standartlara uygun yapılması için gerekli sistemleri oluşturma ve kontrol edebilme yetkinliğine sahip -Konfeksiyon üretim ve dikim teknikleri konusunda bilgi sahibi olan -Problem çözebilen, kalite ilgili sorunları çözüme ulaştırabilen, takım kurup onu yönetebilen -Analitik düşünme yeteneğine sahip olan, detaylara hakim ve sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli olan -Kalite ve verimlilik odaklı çalışabilen -İnsan ilişkileri seviyeli, iletişim becerileri gelişmiş olan -Aktif araç kullanabilen -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan Kalite Güvence Uzmanı takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İnterlink Şirketler Grubu

  Yönetici Asistanı İnterlink Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dokümantasyon, raporlama, ajanda takip, iletişim ve koordinasyon işlerini yürütecek, seyahat ve toplantı organizasyonlarını yapacak, "Yönetici asistanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Temsil yeteneği ve insan ilişkileri güçlü, MS Office uygulamalarına hâkim, Diksiyonu düzgün ve prezantable, Yöneticisinin projelerinin takibini yapacak Mail trafiğinin idare edecek, Yöneticisinin sekreteryasını düzenleyecek Bayan adaylar. *Şirketimiz Seyrantepe' dedir.

 • Suwen

  Satış Danışmanı Orıon AVM Suwen

  Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İç giyimde modanın öncüsü Suwen Markamızı Tekirdağ çorlu ORION AVM lokasyonunda temsil etmek üzere, Aktif, dinamik, başarı ve satış odaklı satış danışmanı arkadaşları aramaktayız,

  Aranan Nitelikler *Marka mağazacılıkta en az 1 yıl deneyimli *İç giyim tecrübesi bulunan *En az lise mezunu *Mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş *İletişim becerileri güçlü *Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyen *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Tercihen nebim winner kullanabilen *Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Mutfak Görevlisi Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız. Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli İnsan ilişkilerinde başarılı İletişimi güçlü, güler yüzlü Titiz, temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden Dış görünüşüne önem veren İş Tanımı Gün içinde çayı sürekli hazır tutmak ve çalışanlara çay servisi yapmak Misafirlere gerekli ikramları yapmak Çalışanlar tarafından kullanılan mutfak malzemelerini toplamak ve yıkamak Mutfağı temiz ve düzenli tutmak

 • Iss Tesis Yönetim Hizmetleri

  Iss Takım Arkadaşları Arıyor Iss Tesis Yönetim Hizmetleri

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesis Yönetimi; temizlik, güvenlik, catering, teknik bakım, bahçe bakımı,entegre işletme yönetimi ve haşere kontrol hizmetleri alanında dünya lideriISS, 53 ülkede 536.000 çalışanı ile günde 200.000'den fazla müşteriye hizmet sağlıyor. 24.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000'den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren ISS Türkiye, BURSA ULUDAĞ DA YAZ DÖNEMİNDE SEZONLUK ÇALIŞACAK, OTELDE KONAKLAYABİLECEK OTEL TEMİZLİĞİ İÇİN TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTADIR...

  Aranan Nitelikler Yaz dönemini değerlendirmek isteyen Üniversite öğrencileri,sezonu değerlendirmek isteyen adaylar Otelin temizlik hizmetlerinde çalışacak Otel de konaklayabilecek Takım çalışmasına yatkın Dinamik adaylar..

 • Yap1 İnşaat A1 Mimarlık

  Mutfak Görevlisi Yap1 İnşaat A1 Mimarlık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Esenyurt bölgesinde bulunan şirket ofisimizde ; Haftaiçi ; 08:00 - 18:00 Cumartesi ; 08:00 - 13:00 arası çalışacak, 14 kişilik personelimizin öğle yemeğinin hazırlanması, servisinin yapılması, mutfağın temiz ve düzenli tutulması, Haftalık temizlik işlerinin yapılması görevini yürütecek, Misafirlere çay/kahve servisi yapacak, Tecrübeli 30 - 40 yaş aralığında BAYAN personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Öğle yemeğinin hazırlanması, servisinin yapılması, mutfağın temiz ve düzenli tutulması Haftalık temizlik işlerinin yapılması Gün içinde çay/kahve servisi yapılması

 • İnterlink Şirketler Grubu

  Müşteri Temsilcisi İnterlink Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Kurumsal Müşterilere yönelik faaliyetlerin takibini yapacak. Kurumsal Satış faaliyetlerine doğrudan destek verecek, *MS Office uygulamalarına hakim, * Çözüm odaklı, analitik düşünebilen, iletişim kabiliyeti yüksek, *Kurumsal müşteri portföyü oluşturabilecek, *Kurumsal firmaların projelerine destek verebilecek, * Ekip çalışmasına yatkın, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, *Satış pazarlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli, *Asgari lise mezunu (tercihen üniversite mezunu), *B sınıfı ehliyet sahibi, aktif sürücü ve seyahat engeli olmayan, * 35 yaşını aşmamış. İşyerimiz Seyrantepe'de dir.

 • Seta Tıbbi Cihazlar Paz.Tic. A.Ş.

  Muhasebe Şefi Seta Tıbbi Cihazlar Paz.Tic. A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat, Maliye veya İşletme bölümlerinden mezun, Üretim yapan AŞ.lerde Genel Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Finansman, ithalat ve ihracat muhasebesi işlemlerine vakıf, Yasal mali mevzuat bilgisine ve Mali Raporlama uygulamalarına Vakıf, Netsis Fusion , MS Ofis (Excel, Word,..) programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden , Yazılı ve sözlü iletişimi, temsil yeteneği güçlü, dinamik ve sabırlı, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, sorumluluk sahibi, sonuç odaklı,detaylara önem veren, prezentabl,Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  Bordro Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm SGK işlemlerinin yapılmasını sağlamak, İş Kanunu ve tüm sigorta mevzuatını takip etmek ve uygulamak, İşçi Sağlığı ve Güvenliği çalışmalarına destek olmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin iktisat, işletme, muhasebe bölümlerinden mezun, Üretim firmalarında en az 3 yıl deneyim sahibi, En az 500 çalışandan oluşan bordro yapma deneyimi olan, Tüm bordro süreçlerine hakim, ERP sistemi kullanan, Tercihen mavi yaka ilişkilerine ve ilgili hukuki süreçlere hakim, Dikkatli ve titiz çalışan, yoğun iş temposuna uyumlu, 28-35 Yaş aralığında, Askerlik hizmetini yerine getirmiş Bay ya da Bayan adaylar,

 • Hacı Sayid Gıda

  Muhasebe Elemanı Hacı Sayid Gıda

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründe pastane - restaurant alanında faaliyet gösteren, İstanbul 'un çeşitli semtlerinde 40 Şubeye sahip, firmamızın Haramidere Beylikdüzü'nde bulunan Genel Merkezimizin Muhasebe Bölümünde görevlendirmek üzere Bay Muhasebe Elemanı alınacaktır. cari hesap mutabakatı yapmak veri girişi yapmak

  Aranan Nitelikler * Ticaret lisesi veya Meslek Yüksek Okulu ilgili Bölümlerinden mezun, * Tercihen ön muhasebe alanında 1 yıl deneyime sahip * MS office programlarını kullanabilen * Tercihen Netsis muhasebe programını bilen * Tercihen aktif araç kullanabilen * Avrupa yakasında ikamet eden, * Öğrenmeye açık, sorumluluk sahibi,ekip çalışmasında uyumlu * Askerlik görevini tamamlamış Bay Muhasebe Elemanı Aranmaktadır.

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Bölge Müdürü Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla BÖLGE MÜDÜRLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Catering (Toplu yemek ) sektöründe en az 3 yıl iş tecrübesine sahip, Konusu ile ilgili imalat, proses, hijyen konularında yeterli bilgi sahibi, ISO 9000 ve HACCP (IS0 22000) sistemleri konusunda uygulamada yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Analiz yeteneği olan, detaycı olan,Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip olan, Sonuç odaklı çalışabilen,Ekip çalışmasına yatkın İletişim bilgisi ve insani ilişkileri güçlü olan, Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen Esenyurt,Avcılar,Beylikdüzü,,) Çalışmaya istekli, 26-45 yaş aralığında, Bay-Bayan BÖLGE MÜDÜRLERİ.. EHLİYETLİ AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN

 • Klüh Servis Yönetimi

  Güvenlik Görevlileri Klüh Servis Yönetimi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dudullu ‘da bulunan projemize 12/36 vardiya sisteminde , Maslak'ta bulunan projemize, İkitellide Organize Sanayi bölgesinde bulunan projemize 8 saat vardiya sisteminde ,Gebze Organize Sanayi bölgesinde bulunan projemize 8 saat vardiya sisteminde , Gebze Güzeller Organize Sanayi bölgesinde bulunan projemize 8 saat vardiya sisteminde çalışacak Özel Güvenlik Kimliği olan ,

  Aranan Nitelikler • Güvenlik sertifikası ve eğitimleri mevcut, • Vardiyalı sistemde çalışabilecek, • Tercihen MsOffice programlarını kullanabilen, • Dikkatli, gözlemci, • Ekip çalışmasına yatkın, • İnsan ilişkileri kuvvetli, • Raporlama yeteneği olan, • Kendi işyeri gibi firmasına sahip çıkabilecek,

 • Temas Tanıtım

  Tanıtım Elemanı Temas Tanıtım

  İzmir, Eskişehir, Gaziantep, Kütahya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın yapılacak aktivitelerinde asistan olarak görevlendirilecek, iletişim konusunda kendine güvenen güler yüzlü HOST ve HOSTES aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu, · İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük · Diksiyonu düzgün ve kişisel bakımına dikkat eden, · İş disiplinine sahip, · Bayanlar için boy 1.65 ve üstü, · Erkekler için boy 1.75 ve üstü, · Aktif ve hareketli · Proje bazlı, dönemsel çalışabilecek,

 • Nezih

  Muhasebe Sorumlusu Nezih

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazacılık alanında hizmet veren ve kitap, kırtasiye, oyuncak, hediyelik eşya ürün gruplarından oluşan firmamızın Ümraniye’ deki Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere ‘Muhasebe Sorumlusu’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 1)Tercihen üniversite mezunu 2) Microsoft Office Programlarını iyi düzeyde bilen (özellikle excel fonksiyonları konusunda iyi) 3) Takım çalışmasına yatkın 4) Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen 5)Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek 6) İnsan ilişkilerinde başarılı 7) 35 yaşını aşmamış 8) Tek düzen hesap planına hakim, 9) Ay sonu işlemleri, dönem sonu işlemlerini yürütebilecek, 10) Gider faturalarının kayıtlarını ve takibini yapabilecek, 11) Dönemsel mutabakat işlemlerini yürütebilecek, 12) Tüm yasal Beyanname ve e-futara işlemlerini yürütebilecek, 13)Tercihen Ümraniye ve civarında Anadolu yakasında ikamet eden, 14)Erkek adaylar için askerliğini yapmış Konusuyla ilgili olarak iş akışını sağlayacak, Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

 • Bilsa Kalıp

  Montaj Elemanları&Testere-Doğrultma Operatörü Bilsa Kalıp

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1992 yılından bu yana metal enjeksiyon, kalıplama, döküm, işleme konularında savunma sanayi, medikal, otomotiv, elektrik ve tekstil endüstrilerinde konusunda uzman olan kuruluşlara hizmet veren firmamızda görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Konusunda en az 2 yıl tecrübeli, -Tercihen Meslek Lisesi mezunu, -Talaşlı imalat işleme tekniklerine hakim, -İnsan ilişkileri güçlü ve güler yüzlü, -Tercihen sigara içmeyen, -Tercihen Pendik ve Sultanbeyli civarında ikamet eden erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Halka Grup

  Acil Merchandiser Kahraman Maraş Halka Grup

  K.Maraş

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider firmamız için , mağazalarda rut planı dahilinde mağazaları ziyaret ederek; • Reyon düzenleme, • Raf tanzim teşhir, • Stok Kontrolü yapacak bay/bayan personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • 20-30 yaşlarında • Görünümü ve telaffuzu düzgün, • Daha önce bu görevde çalışmış ve yerel - zincir marketleri bilen, • Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek, • Reyon tanzim,teşhir sonrasında ürüne reyonda satış desteği verecek, • Bay & Bayan Çalışma Şartlarımız ; Maaş+Yol+Yemek+SGK

 • Dhl Lojistik Hizmetleri A.Ş.

  Operasyon Sorumlusu Dhl Lojistik Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Operasyon iş akış faaliyetlerinin planlaması, Günlük depo ve nakliye organizasyonun yapılması Operasyon birimleri arasında koordinasyonun sağlanması, Verimliliği arttırmak için performansların takibini yaparak,objektiflerin ve aksiyonların belirlenmesi, Genel operasyon analizlerinin yapılması,performansların takibi ve raporlanması, Depo ekipmanlarının sürekli kullanıma hazır bulundurulması, Ekip yönetiminin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, En az 3 yıl depo, lojistik ve nakliye yönetimi konusunda tecrubesi olan Birden fazla operasyonun nakliye ve kargo süreçleri, kar/zarar dahil aynı anda yönetim tecrübesi olan, MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede ingilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Halka Grup

  Acil Merchandiser Ankara Halka Grup

  K.Maraş

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider firmamız için , mağazalarda rut planı dahilinde mağazaları ziyaret ederek; • Reyon düzenleme, • Raf tanzim teşhir, • Stok Kontrolü yapacak bay/bayan personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • 20-30 yaşlarında • Görünümü ve telaffuzu düzgün, • Daha önce bu görevde çalışmış ve yerel - zincir marketleri bilen, • Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek, • Reyon tanzim,teşhir sonrasında ürüne reyonda satış desteği verecek, • Bay & Bayan Çalışma Şartlarımız ; Maaş+Yol+Yemek+SGK

 • Akarteks Tekstil

  Kumaş Depoya Yardımcı Akarteks Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DENİM DOKUMA VE DIŞ GİYİM İMALATI YAPAN FİRMAMIZIN KUMAŞ DEPO BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE '' KUMAŞ DEPO SORUMLU YARDIMCISI'' ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler 1 - DENİMDE EN AZ 3 YILLIK DENEYİMLİ 2 - ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMIŞ 3 - ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN 4- TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN 5- EN AZ ORTAOKUL MEZUNU 6- AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN 25 İLA 40 YAŞ ARASI BAY ELEMAN ARANMAKTADIR.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?