İş İlanları

 • İş Açıklaması Paslanmaz demir sektöründe bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere ; Lazer makinalarının işleyişini ve kontrolünü sağlamak, Lazer kesim sürecinin takip edilmesi, Sorunlarını çözmede ve genel bakımında yardımcı olmak, Lazer bölüm sorumlusu ve Teknik Ressam ile koordineli çalışacak,

  Aranan Nitelikler Dürüst ve Disiplinli olan, Teknik bilgisi orta derecede olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan Sorumluluk sahibi, Tercihen CNC imalat konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına uyumlu Takım arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması İşletmemizin bayan bölümünde görevlendirilmek üzere Kat Görevlisi/Servis Elemanı/Karşılama Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 23-40 yaş arası İş ciddiyeti olan Güleryüzlü Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi Bay/Bayan.

 • İş Açıklaması Paslanmaz demir sektöründe bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere ;

  Aranan Nitelikler Dürüst ve Disiplinli olan, 1-2 yıl ön muhasebe tecrübesi bulunan, İlgili bölümlerden mezun, Mevzuat bilgisi iyi derecede olan, Dudullu OSB ye ulaşımı zor olmayan, Sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına uyumlu, Deneyimli Bayan Ön Muhasebe sorumlusu alınacaktır.

 • Part-Time Saha Satış Temsilcisi
  Ece İş Çözümleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Online Eğitim Paketlerinin müşteri ziyaretleri ile tanıtımının yapılarak hedeflenen satışların gerçekleştirilmesi. Çalışma Saatleri: 18:00-21:30

  Aranan Nitelikler - Lise/Üniversite mezun veya öğrenci, - Pazarlama-Satış Tecrübesi olan, - İkna kabiliyeti yüksek, - Sıcak satışta kendisine güvenen, - Part-time ücret ve prim sistemi ile çalışabilecek Takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Sektörde köklü bir eğitim kurumunun kampüslerinde görev almak üzere "Satış Danışmanları" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, -Tercihen mağazacılık deneyimi olan, - Yaz dönemi boyunca görev alabilecek, Dönemsel Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

 • Bireysel Bankacılık Satış Temsilcisi..
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Digiturk-Satış Temsilcisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, DIGITURK paketlerinin satışını gerçekleştirebilecek; operasyonumuzda bizlerle birlikte, keyifle çalışacak, YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. Sıfırdan satış yapmak istemiyorum, müşteriler beni arasın diyorsanız, Satış benim işim deyip bu konuda kendinize inanıyorsanız, İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışmak motivasyonumu yüksek tutuyor diyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız,

  Aranan Nitelikler 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. Sabit çalışma saatleri 09:00-18:30 İ

 • 1200tl. Maaş + 5000tl. Prim + Sgk
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda; Çağrı Merkezimizde, gelen çağrıları karşılayarak, güler yüzle ve özenle müşterilerle görüşerek çağrıları satışa dönüştürebilecek ekip arkadaşları arıyoruz. 1200TL Net Maaş + SGK, Yüksek Prim, Günlük Bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen Müşteri İlişkileri, Satış vb... eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az Lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Takım çalışmasını seven, İkna yeteneğine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk sahibi, Ms office ve bilgisayar kullanabilen arkadaşları bekliyoruz... Sabit çalışma saatleri 09:30-19:00 İşyerimiz; 4. Levent Metro durağına yakındır.

 • İş Açıklaması Evet Yanlış Okumadınız.. 5 Bin TL Gelir... Yüksek Prim, Günlük Bonuslar,Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Maaşınızın yanı sıra performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları,

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Takım çalışmasını seven, İkna yeteneğine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk sahibi, Sabit çalışma saatleri 09:30-19:00

 • İş Açıklaması Büyük markaların, ürün satışlarının yapıldığı çağrı merkezimizde YÜKSEK GELİR elde etmek isteyen yetiştirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.. 5.000 TL, prim kazanan takım üyelerinin yer aldığı ekiplerle yüksek prim kazanmak isteyen, 1200 net maaş + prim Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, hediyeler.. Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Gelişime açık, para kazanmak isteyen ; İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı,Hırslı, Sorumluluk sahibi, başarı hikayesi olan, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ne mezunu olduğun önemli değil, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00

 • Dıgıturk'te Kariyer Hedefleyenler...
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması DIGITURK PAKETLERİNİN SATIŞINI YAPACAK, 1200TL Net Maaş +Yüksek Prim+Sgk Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları ile, YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışmak motivasyonumu yüksek tutuyor diyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. İşyerimiz; 4. Levent Metro durağı yakınındadır. Servis imkanımız yoktur.

 • İş Açıklaması Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! 1200TL Net Maaş + SGK, Yüksek Prim, Günlük Bonuslar,Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Maaşınızın yanı sıra performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları,

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, 17-32 yaş arası, Takım çalışmasını seven, İkna yeteneğine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk sahibi, Sabit çalışma saatleri 09:30-19:00

 • İş Açıklaması Size satışı öğretiyor, yüksek gelir elde etmenizi sağlıyoruz. Ayda 5000 TL prim kazanmak hayal değil. 5000 TL, 10000 TL prim kazanan takım üyelerinin yer aldığı ekiplerle yüksek prim kazanmak isteyen, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, hediyeler.. Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Bana bu işi öğretin , ya da ben bu işi çok iyi biliyorum diyenler ; İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı,Hırslı, Sorumluluk sahibi, başarı hikayesi olan, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ne mezunu olduğun önemli değil, Telefonla büyük markların ürünlerinin satışını yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Büyük markaların satışının yapıldığı firmamızda YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. Yüksek Prim, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Burası sizin için bir FIRSAT!! İkna kabiliyetine güvenen, ya da öğretin bana yeter diyen, İnsan ilişkilerinde başarılı,Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ne mezunu olduğunuz önemli değil, Telefonla büyük markların ürünlerinin satışını yapacak takım arkadaşları arıyoruz. Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Bireysel Bankacılık Satış Temsilcisi..
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Ofis Elemanı (Engelli)
  Işık Menkul Değerler A.Ş.
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Günlük yürütülen ofis işlerine yardımcı olunması.

  Aranan Nitelikler İş Kanunu gereği ‘’Engelli Personel’’ kapsamında şirketimizin İstanbul Maslak'taki Ofisinde aşağıdaki niteliklere sahip Ofis Elemanı (Engelli) istihdam edilecektir. Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, En az lise mezunu, İletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Ofis deneyimi olan, ‘’Ofis Elemanı’’ arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması We are looking for a Department Managers for our sport-departments in our stores with the following qualification A graduate and/or with previous experience, you're passionate about sport and are seeking a managerial role. You're energetic and have a sense of responsibility and organisation. Your service attitude and team spirit are your key strengths. You want an active role where you'll be making decisions every day. New challenges is your source of motivation Male candidates must have completed their military service.

  Aranan Nitelikler Join us as a department manager you’ll be running your own business from the start: Recruiting, training and managing your own team Planning your commercial activity Managing your stock to ensure you run a profitable business. It’s not a nine-to-five desk job, so you’ll need plenty of energy and a desire to work hands-on, in a customer-facing environment. In return you’ll get plenty of training and coaching, real responsibility, a competitive salary and benefits package and the opportunity to work with the sport you love. Now’s a great time to join us, because we want today’s department managers to be tomorrow’s Store Managers, Regional managers and beyond.

 • Bilgi İşlem Uzmanı
  Teknopalas
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması RFID teknolojileri temelli otomasyon çözümleri geliştiren , kamuda ve özel sektörde projeler üreten firmamızda çalışma arkadaşımız olacak tecrübeli BİLGİ İŞLEM uzmanları alınacaktır. Mevcut sistemlerin yönetimi, performansının takibi ve sorunlarının iyileştirilmesi (Güvenlik, Yedekleme, Kurtarma, Bakım, Temizlik, Lisans takibi, Dokümantasyon, Eğitim, Anlık Destek, İstatistikler ve Analizler)

  Aranan Nitelikler Bilişim teknolojilerine meraklı, kendisini geliştirmiş . Üniversitelerin 2 veya tercihen 4 senelik bölümlerinden mezun . Bilgisayar teknolojisine hakim : MSWindows İşletim Sistemleri ( Server ve Client ), Office uygulamaları , image uygulamaları , backup uygulamaları , uzak erişim uygulamaları, Network uygulamaları , PC Donanım, temel Firewall, Notebook, Printer vb. Network altyapısı konusunda bilgi sahibi. İşletmedeki bilgisayar ve network altyapısı başta olmak üzere projelerdeki bilgi teknolojileri ve sistemlerini kesintisiz şekilde çalışmasını sağlayacak bilgi ve tecrübeye sahip. Kısa, orta ve uzun vadeli yeni bilişim projelerinde, yeni donanım ve yazılıma olan gereksinmeleri çıkartabilecek bilgi ve tecrübeye sahip. Mevcut sistemlerin yönetimi, performansının takibi ve sorunlarının iyileştirilmesi (Güvenlik, Yedekleme, Kurtarma, Bakım, Temizlik, Lisans takibi, Dokümantasyon, Eğitim, Anlık Destek, İstatistikler ve Analizler)konularıyla ilgilenen, Yeni çözümler üretebilen, gelişime açık, analiz ve karar verebilme yeteneğine sahip, iletişim yönü kuvvetli, araştırma ve öğrenmeye istekli, ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı. Çözüm ve iç-dış müşteri odaklı çalışabilen pozitif yaklaşımlı, tempolu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Desktop sorunları ve talepleriyle ilgili çağrıları sistematik karşılayan, bildirilen problem ve taleplerin çözümlerini takip ederek sonuçlandırmasını sağlayan, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 2 yıl tecrübeli, Anadolu Yakasında ikamet eden,

 • İş Açıklaması Üretim Planlama süreçlerinin ERP'ye geçiş sürecinde aktif olarak rol alınması, - ERP'ye geçiş süreci sonrasında belirlenen üretim kapasitesi doğrultusunda satış birimlerinden talep edilen termin sürelerine uygun olarak üretim planının ERP üzerinden hazırlanması, - Hazırlanan üretim planı doğrultusunda üretim aşamalarının takip edilmesi, - Gecikmeler olması durumunda müşterilerin taleplerini aksatmayacak şekilde üretim planlarının revize edilmesi, - Aktif ERP programındaki yeni projeleri yönetmek - Mevcut işleyen projelerde iyileştirmeler ve geliştirmeler yaparak şirket verimliliğine katkı sağlamak - Yönetimin talepleri doğrultusunda ERP üzerinden alınan veriler ile kapasite ve sipariş raporlarının hazırlanması ve sunulması, -Verimliliği ölçecek ve verimliliği yükseltmek için çalışmalar yapabilecek, -Üretim hatlarında görev alabilecek, -Tercihen İngilizce bilen genç Endüstri Mühendisleri aranmaktadır..

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, -ERP Üretim Planlama Modüllerinin işleyişi konusunda bilgi ve tercihen deneyim sahibi olan, - Üretim Planlama Departmanı'nı ve ilgili süreçlerini yönetmek, - Pazarlama departmanından gelen yurtiçi ve ihracat satış tahminleri ile mevcut siparişleri konsolide ederek üretim planı yapmak ve yürütmek; - Alınan siparişlerin teslimat, süre ve adedini göz önünde bulundurarak siparişlerin karşılanmasını sağlayacak şekilde üretimi ve stokunu organize etmek; - Üretim planı doğrultusunda malzeme ihtiyaç planı oluşturmak ve taleplerini açmak, takip etmek; - Üretim ve stok yönetiminde verimliliği arttırmak. - Üretim ve planlama ile ilgili analiz ve raporlamaları yapmak, - İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, - Analitik düşünme yeteneğine sahip, yaratıcı ve öğrenmeye açık, - SQL bilen veya öğrenebilecek, - Motivasyonu yüksek, stresle başa çıkabilecek, - Takım çalışmasına yatkın, - Minumum 3 yıl iş tecrübesine sahip - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, -MS Office programlarına hakim, ERP sistem bilgisine sahip, -İş / zaman etüdleri konusunda tecrübeli, -Verimlilik ve kapasite artışı çalışmalarında bulunmuş, -Analitik bakış açısına sahip, detayları seven, araştırmacı, İstanbul Avrupa Yakası (Beylikdüzü, Avcılar, Bahçelievler, Küçükçekmece, Esenyurt, Kıraç, Şirinevler) civarında ikamet eden adaylar.

 • İş Açıklaması Firmanın üretim parkurunda, üretimini yaptığı Kompozit ürünlerin Boya ve montajını yapıcak

  Aranan Nitelikler Boya yapma ve Montaj işlerinde deneyimli, Meslek Lisesi, Teknik Lise veya İlköğretim Mezunu, Erkek adayların askerliğin yapmış olması gerekir, Bay aday aranmaktadır, Tercihen Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü ve Kıraç çevresinde ikamet eden.

 • İş Açıklaması İstanbul Tuzla fabrikamızda görevlendirilmek üzere İthalat ve İhracat sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Dış Ticaret, İşletme, İktisat, Mühendislik vb. bölümlerinden mezun, Tercihen Kimya sektöründe dış ticaret tecrübesine sahip, Portföy sahibi (tercih sebebidir) Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen ve yazan, (İkinci bir dil tercih sebebidir.) Dış Ticaret mevzuatı ve tüm ihracat operasyonu konularına hâkim, Gümrük müşavirliği ile ilişkileri yürütecek. İnternet üzerinden ürün ve yeni potansiyel müşteri araştırma sürecini bilen, Pazar araştırması yapıp satış aktivitelerini yürütebilecek vizyona sahip, Satış pazarlama raporlarını haftalık, aylık ve yıllık olarak hazırlayabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İthalat, ihracat süreçleri ile dış ticaret teşvikleri gibi konuları takip edebilecek, Dinamik, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Yurtiçi-yurtdışı seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, (Aydos, Kurtköy, Orhanlı ve Esenyalı civarı tercih sebebidir) Erkek adayların askerlikle ilişkisinin olmaması gerekir, Bay – Bayan "Dış Ticaret Sorumlusu" alınacaktır.

 • İş Açıklaması Decathlon bünyesindeki eğitimin ardından mağazamıza gelen müşterileri karşılamak, spor ürünlerimizle ilgili danışmanlık sunmak, ürünlerimizin satışını gerçekleştirmek ve reyon düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler -->Aktif olarak Sporla ilgilenen -->Departman müdürü ile koordine calısarak eğtimleri dogrultusunda geleceğin Departman Müdürü olacak şekilde kendini yetistirebilecek. -->Müşteri odaklı, ekip çalışmasına uyumlu -->Güleryüzlü, aktif Ankamall AVM'de açılacak mağazamız için takım arkadaşları aramaktayız.

 • Temizlik Görevlisi (Engelli)
  Işık Menkul Değerler A.Ş.
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Günlük yürütülen temizlik işlerine yardımcı olunması.

  Aranan Nitelikler İş Kanunu gereği ‘’Engelli Personel’’ kapsamında şirketimizin İstanbul Maslak'taki Ofisinde aşağıdaki niteliklere sahip Temizlik Görevlisi (Engelli) istihdam edilecektir. Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, İlkokul ya da tercihen Lise mezunu, Hijyen kurallarını bilen ve temizlik konusunda titiz, Tercihen temizlik şirketlerinde çalışmış, ‘’Temizlik Görevlisi’’ arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Müşterilerine Zayıf Akım Sistemleri (Yangın algılama, CCTV, Kartlı Geçiş, Acil Anons) sektöründe hizmet veren firmamızın teknik ekibinde istihdam edilmek üzere Zayıf Akım Teknikeri / Teknisyeni aranmaktadır. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Elektrik-Elektronik, Otomasyon, Bilgisayar Teknolojileri Meslek Lisesi veya Yüksek Okulu mezunu, BMS, Güvenlik teknolojileri ve zayıf akım sistemleri konularında en az 2 yıl tecrübeli İyi düzeyde Autocad bilgisi olan, Ürün kataloglarını okuyabilecek düzeyde İngilizce bilgisi, CCTV,Yangın algılama,Kartlı Geçiş Sistemleri,Bina Otomasyon Sistemleri,Network ve TCP/IP konularında bilgili, Ehliyet sahibi,aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, Sabırlı ve kendini geliştirmeye istekli, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakası’nda oturan, adayların başvurmalarını rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Zayıf Akım Sistemleri (Yangın algılama, CCTV, Kartlı Geçiş, Acil Anons) Tekliflerin projelendirilmesi, Proje analizlerinin yapılması, gerektiğinde keşif çıkartılması, Teknik projeleri uygunluğuna göre düzenlemek,altyapıyı sağlamak ve kurulumu gerçekleştirmek, Devreye alma sistemleri ara yüz programlarını network ve bilgisayar üzerinden çalıştırabilmek,bu konuda gerekli bilgi ve beceriye sahip olmak, Projeler üzerinde teknik olarak uygun şekilde değişiklikleri belirlemek ve devreye alma süresini kısaltmak, Proje teklifi hazırlanması süreçlerine destek olunması.

 • İş Açıklaması Elektrik, Elektrik panosu ve PLC kontrol sistemleri uygulamalarında görev almak, Soğutma, iklimlendirme sistemleri üzerinde elektrik ve mekanik konularında bakım onarım yapmak.

  Aranan Nitelikler Teknik / Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik MYO ilgili bölümlerinden mezun (tercihen İklimlendirme & Soğutma bölümünden ), Endüstriyel tesislerin soğutma ve iklimlendirme alanında en az 4 yıl tecrübeli, Tercihen gıda üretimi yapan işletmelerde çalışmış, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, iletişim becerileri gelişmiş, Vardiya sisteminde çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında (Dudullu civarında) ikamet eden, '' Bakım Teknikeri'' takım arkadaşları arıyoruz

 • Satış Yetkilisi
  Donuk Fırıncılık
  Çanakkale, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ön Lisans, tercihen Lisans mezunu, Ev Dışı Tüketim Kanalı ve FMCG sektöründe tercihen 2 yıl deneyim sahibi, İletişim becerileri gelişmiş ve organizasyon yeteneği yüksek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Trakya Bölgesinde ikamet eden veya edebilecek 'Satış Yetkilisi' takım arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması 24 yıllık geçmişe sahip, Elbirliği Sistemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına Faizsiz çözümler sunan Emin Şirketler Grubu’nun bünyesinde ‘’Güneş Enerjisi Elektrik Teknikeri'' olarak çalışabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Fotovoltaik (Güneş Enerjisi) alanında çalışabilecek, Elektrik Bölümü Mezunu (Meslek Lisesi-Teknik Lise-Myo-Üniversite) Enerji alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Şehir dışı seyahat engeli olmayan ve proje bitimine kadar şantiyede kalabilecek, Dikkatli,işine gerekli özeni gösterebilen, Takım çalışmasına yatkın, Askerliğini yapmış Bay takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 • Grafiker
  Emin Şirketler Grubu
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 24 yıllık geçmişe sahip, Elbirliği Sistemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına Faizsiz çözümler sunan Emin Şirketler Grubu' nun Altunizade Genel Merkezinde ''Grafiker'' olarak çalışacak takım arkadaşı aranıyor.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaş arası, Corel Draw, Photoshop, Adobe İllistrator ,İn Design Programlarını iyi derecede kullanabilen, Tasarım yeteneğine sahip, Altunizade Genel Müdürlüğümüzde çalışabilecek, Bay takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 • Ziraat Mühendisi
  Emin Şirketler Grubu
  Konya, Niğde, Yalova Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Ziraat Fakültesi Bölümünden mezun, Meyve Fidan dikiminde tecrübeli (Özellikle Elma Fidanı) Konya - Niğde veya Yalova civarında çalışabilecek, Planlama ve organizasyon becerisi olan, Minimum 5 yıl deneyimli, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış,

 • Satış Uzman Yardımcısı (İç Anadolu Bölge)
  Emin Şirketler Grubu
  Ankara, Aksaray, Eskişehir, Kayseri, Konya, Sivas Bugün

  İş Açıklaması 24 yıllık geçmişe sahip, Elbirliği Sistemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına Faizsiz çözümler sunan Emin Şirketler Grubu'nun İç Anadolu Bölge Şubelerinde çalışabilecek takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler Satış konusunda minimum 2 yıl deneyimli veya Satış alanında kariyer yapmak isteyen Gelişime açık, Dış görünümüne özen gösteren, Sorumluluk sahibi, İletişimi kuvvetli, Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Maaş+Prim sistemi ile çalışacak, Takım arkadaşları arıyoruz.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?