İş İlanları

 • Vestel Şirketler Grubu

  Fantuzzi Bakım Teknisyeni Vestel Şirketler Grubu

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mekanik Bakım Teknisyeni

  Aranan Nitelikler 140 ülkeye ihracat -Sektöründe 15 yıldır ihracat lideri -5 yıl Türkiye ihracat şampiyonu -14000 çalışan -TV/Tablet/Akıllı Tahta/Uydu Alıcısı/Telefon/Buzdolabı/Çamaşır Makinası/Bulaşık Makinası/Fırın/Klima -1milyon m2 üretim alanı; Avrupa ' nın teknoloji üssü VESTEL CITY 'de yer alan Vestel Elektronik bakım bölümünde Mekanik Bakım Teknisyeni olarak görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek okulu Elektrik, Makine ve Mekatronik bölümü mezunu, Tercihen İş makineleri bakımında (Terex konteyner istif araçları) tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Herhangi bir sağlık problemi olmayan, İş disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip, İzmir veya Manisa'da ikamet eden, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Vestel Şirketler Grubu

  Elektrik Bakım Teknsiyeni Vestel Şirketler Grubu

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektrik Bakım Teknisyeni

  Aranan Nitelikler 140 ülkeye ihracat -Sektöründe 15 yıldır ihracat lideri -5 yıl Türkiye ihracat şampiyonu -14000 çalışan -TV/Tablet/Akıllı Tahta/Uydu Alıcısı/Telefon/Buzdolabı/Çamaşır Makinası /Bulaşık Makinası/Fırın/Klima -1milyon m2 üretim alanı; Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY 'de yer alan Vestel Elektronik ve Vestel Beyaz Eşya bakım bölümünde Elektrik Bakım Teknisyeni olarak görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek okulu Elektrik bölümü mezunu, Temel seviye PLC, kumanda bilgisine sahip olmak, Tercihen alçak veya orta gerilim dağıtım tesisi kurulu işletmelerde çalışmış, Tercihen "Yüksek Gerilim Altında Çalışma İzin Belgesi ‘ ne” sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Herhangi bir sağlık problemi olmayan, İş disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip, İzmir veya Manisa'da ikamet eden, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Penti

  Satış Danışmanı - Denizli Penti

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın Denizli'de yeni açılacak mağazası için aşağıda nitelikleri taşıyan 'Satış Danışmanı'aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • Randstad Türkiye

  Clınıcal Development Specıalıst Randstad Türkiye

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. • Responsible for setting and delivering territory targets • Visit and develop network with existing and potential customers and sub-distributors • Work with physicians and decision makers in the medical community • Follow up for tender processes for key accounts • Manage both direct sales and distributor sales activities all within the rules of healthcare Compliance • Clinical support for special products

  Aranan Nitelikler • University degree (Engineering, Chemistry, Biology or Biomedical) • + 4 years sales or +2 years clinical experience in Health Care Sector • Preferably good communication and presentation skills in Turkish and English • Results-driven and business-minded • Self-disciplined, self-motivated and ambitious personality with the confidence to contribute to the success and harmony of the team • Bases conduct on integrity and honesty at all times • No military obligation for male candidates • No restriction to travel

 • Altus Yapı

  Satış Sorumlusu, Müşteri Temsilcisi Altus Yapı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal Satış Temsilcisi olarak çalışacak, Satış ve Pazarlamada güçlü hedefleri olan, portföyünü yönetebilecek SATIŞ SORUMLUSU, MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Satış, Pazarlama deneyimi olan, İyi iletişim kurabilen, Prezantabl, Temsil ve ikna kabiliyeti güçlü, Müşteri portföyünü düzenli olarak yönetebilecek, Sonuç odaklı düşünen, Motivasyonu yüksek, MS Office programlarını iyi kullanabilen, SATIŞ SORUMLUSU MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ arıyoruz..

 • Gn Yapı

  Yetiştirilmek Üzere Yeni Mezun (Tekniker) Gn Yapı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Isı Yalıtımı alanında lider ve butik inşaat projelerinde büyümekte olan firmamız bünyesinde yetiştirilmek üzere Tekniker aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği ve Yalıtım Teknolojisi bölümlerinden mezun, Saha keşif ve metraj işlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Detay odaklı ve analitik bakış açısına sahip, İletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takip ve sonuçlandırma konusunda yetkin ve sonuç odaklı çalışan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan ve en az 2 yıldır aktif araç kullanan,

 • Yargıcı

  Mağaza Depo Elemanı - Nişantaşı Yargıcı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Nişantaşı mağazamızda görevlendirmek üzere; Mağazaya gelen ürünlerin teslim alınması, İrsaliye ve stok takibinin yapılması, Deponun ve ürünlerin sürekli düzenli tutulması ve temizliğinin muhafaza edilmesi, Ürünlerin reyonlara yerleşiminden sorumlu olacak, "Mağaza Depo Elemanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Mağazacılık sektöründe depo sorumlusu pozisyonunda deneyimli, Düzenli ve iş takibi kuvvetli olan, Dış görünümüne ve kişisel imajına özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Yargıcı

  Ürün Teknoloğu Yargıcı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yargıcı Merkez Ofis'te istihdam edilmek üzere; prova sürecini yönetip kritik yorumlarını üreticiye iletecek, koleksiyon ve üretim aşamalarında Tasarım Ekibi'ne ve Ürün Sorumluları'na teknik destek verecek "Ürün Teknoloğu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği Bölümleri'nden mezun, Dokuma,Triko ve Örme konusunda en az 3 yıl deneyimli, Kalıp ve teknik bilgisi kuvvetli, Ürünü kumaş, kalıp ve aksesuar, dikim ve finish olarak değerlendirebilecek, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Detaylara önem veren, gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın.

 • Sports International

  Cankurtaran (Şişli) Sports International

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üyelerin ve misafirlerin havuz, jakuzi, sauna gibi ıslak alanlardan güvenli ve Sports International tarafından belirlenen kullanım kurallarına uygun olarak yararlanmalarını sağlamak ve her türlü kaza anında ilkyardım ve cankurtarma işlemlerini uygulamak.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ŞİŞLİ TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, - BESYO mezunu, - TSSF'den onaylı Cankurtaran Belgesine sahip, - Yüzme Antrenörlük Belgesine sahip, (tercih sebebi) - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Full-time, - 22- 40 yaşları arasında, - Askerlikle ilişiği olmayan, (bay adaylar) Cankurtaran alınacaktır.

 • Loya Mağazacılık

  Müşteri İlişkileri Asistanı Loya Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En az lise mezunu İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği kuvvetli, Ms Office Programlarına hakim, Sosyal Medyayı takip eden, Tercihen Nebim Winner programı bilen, Planlama ve organize etme yeteneği gelişmiş, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan.

  Aranan Nitelikler · Müşteri şikâyetlerini çözüme kavuşturulmasının sağlanması, · Satış kampanyalarının takibi yapılması, ilgili ajans ile iletişim ve koordinasyon sağlanması, · Farklı sosyal medya kanallarının etkin bir şekilde yönetilmesi, · Gerekli haftalık ve aylık raporları hazırlamak.

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - Adana (Seyhan - Çukurova) Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1.75m. boyunda, Askerlik Hizmetini tamamlamış olan, Seyhan veya Çukurova'da ikamet edenBay Güvenlik Görevlileri alınacaktır.

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - Antalya / Serik Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1.75m. boyunda, Askerlik Hizmetini tamamlamış olan, Antalya / Serik'te ikamet edenBay Güvenlik Görevlileri alınacaktır.

 • Cengiz Kompozit

  Pazarlama Uzmanı Cengiz Kompozit

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün Öncü Kuruluşu Cengiz Kompozite aşağıdaki özelliklerde PAZARLAMA UZMANI arayışımız vardır , Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, Tercihen KOMPOZİT sektöründe ve "Yurtiçi Yurtdışı Pazarlama” alanında min.5 yıl deneyimli, Yurtdışı müşterilerle ilgili ülkenin kültürünü dikkate alarak etkili iletişim kurabilecek, dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Mücadeleci, azimli, karar alma, problem çözme ve zamanını verimli kullanabilme yetkinliklerine sahip, Yurtiçi Yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Avrupa Yakası Esenyurt Lokasyonuna yakın ikamet eden adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Akım Metal

  İnsan Kaynakları Personeli Akım Metal

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv ve Beyaz Eşya sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, aşağıdaki niteliklerde İNSAN KAYNAKLARI PERSONELİ alınacaktır. Özlük ve İnsan Kaynakları personel süreçlerinde görev almak, Puantaj işlemleri, yasal süreçlerin takibi, İnsan Kaynakları ile ilgili raporlamaları gerçekleştirmek, İnsan Kaynakları ile ilgili diğer operasyonel süreçlere destek vermek

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu (Tercihen üniversitelerin Halkla İlişkiler bölümü) Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Kariyerini İnsan Kaynakları alanında sürdürmeyi hedefleyen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul; Maltepe, Kartal,Pendik, Tuzla veya Kocaeli; Çayırova, Gebze, Darıca civarında ikamet eden veya ikamet edebilecek Bay

 • Pluscom A.Ş.

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Pluscom A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Pluscom, 300 kişilik devamlı büyüyen ekibine yeni takım arkadaşları arıyor. Türkiye'nin önde gelen firmalarına Çağrı Merkezi hizmeti veren firmamızın "Satış Projesinde"görevlendirilmek üzere Telefonda Satış Temsilcileri aranmaktadır. İş yerimiz; Anadolu yakası Maltepe minibüs yolu üzerindedir. Vardiyalı çalışma sistemi bulunmamaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti ve iletişim becerileri gelişmiş, Satış işinden keyif alan, azimli ve ekip ruhuna sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki sene süreyle tecilli, İstanbul, Anadolu yakasında oturan Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Sports International

  Satış Temsilcisi (Şişli) Sports International

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesisin üyelik satış hedeflerine ulaşması için gerekli sorumluluğu taşıyarak kendisi için belirlenen kotayı tutturmak.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ŞİŞLİ TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, En az YÜKSEK OKUL MEZUNU, 22-30 yaşları arasında, Tercihen İngilizce bilen, İkna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişklerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneğine sahip, Hırslı, Sabırlı, Güler yüzlü, Satış alanında kariyer hedefleyen, İstanbul'da (Avrupa Yakası) ikamet eden, Bay / Bayan, SATIŞ TEMSİLCİLERİ alınacaktır.

 • Enplus

  Mağaza Ekip Arkadaşları Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yetiştirilmek üzere, Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Lise veya Meslek Yüksek Okullarından mezun, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, Genç, dinamik ve pozitif Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bay/Bayan

 • Yargıcı

  Mağaza Depo Elemanı - Marmara Forum Yargıcı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marmara Forum mağazamızda görevlendirmek üzere; Mağazaya gelen ürünlerin teslim alınması, İrsaliye ve stok takibinin yapılması, Deponun ve ürünlerin sürekli düzenli tutulması ve temizliğinin muhafaza edilmesi, Ürünlerin reyonlara yerleşiminden sorumlu olacak, "Mağaza Depo Elemanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Mağazacılık sektöründe depo sorumlusu pozisyonunda deneyimli, Düzenli ve iş takibi kuvvetli olan, Dış görünümüne ve kişisel imajına özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Akım Metal

  Elektronik Teknisyen/Teknikerleri Akım Metal

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Akım Metal Ar-Ge Merkezimiz için belirtilen nitelikler doğrultusunda Elektronik Teknisyen/Teknikerleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise veya M.Y.O. Elektrik & Elektronik, Mekatronik bölümlerinden mezun Ölçü aletleri ve test cihazları kullanabilen Elektronik kart üretimi,tamiri veya kalite kontrolü alanında 2 yıl deneyimli ESD bilincine sahip Takım çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul; Maltepe, Kartal,Pendik, Tuzla veya Kocaeli; Çayırova, Gebze, Darıca civarında ikamet eden veya ikamet edebilecek

 • Karaca A.Ş

  Mağaza Müdürü Karaca A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Çanakkale, Diyarbakır

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza hizmet kalitesini Karaca standartlarına uygun olarak en üst seviyede tutacak, Müşteri beklentilerini en iyi şekilde algılayarak, sürekli müşteri memnuniyeti sağlayacak ve müşteri sadakati yaratabilecek, Piyasa ve rakiplerle ilgili bilgi sahibi olarak, şirketi doğru şekilde yönlendirebilecek, Mağaza performansı ve verimlilik ilkeleri doğrultusunda ekibin çalışma düzenini ve vardiya programlarını yönetecek, Mağaza stoklarını etkin bir şekilde yönetecek, Mağazanın bölge müdürleri ve genel müdürlük merkez ofisi ile iletişimini sağlayacak,

  Aranan Nitelikler Çanakkale Forum Avm, Forum Diyarbakır Avm, İstanbul Palladıum Ataşehir Avm, Ankara Kentpark Avm'ler de yeni açılacak mağazalarımızda ve İstanbul Kale Center Avm'deki mevcut mağazalarımızda görev alacak, Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksel Okulu mezunu, Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmiş, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen,

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan