İş İlanları

 • İş Açıklaması Dünyaca  De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve  İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor  Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip bir MALL OF İSTANBUL AVM'de (Avm'nin lokasyonu Mahmutbey / İkitellidir) görev yapacak MAĞAZA MÜDÜR  YARDIMCISI  ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Marka kültürüne sahip, Moda ile ilgili, * Genç, dinamik ve girişimci ruhu olan, * Müşteri memnuniyeti odaklı * İletişim becerisi yüksek, proaktif,ikna kabiliyeti olan * Araştırmacı, güleryüzlü, genç ve dinamik * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek. * Esnek çalışma saatlerini işinin bir parçası olarak görebilen, gülümseyerek iş yapan ve pozitif enerjisini etrafındakilere de yansıtabilen, * MS Office programlarına iyi derecede hakim, tercihen Nebim Winner Kullanabilen, * Mahmutbey / iKİTELLİ civarında oturanlar tercih sebebidir. * Tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratabilecek

 • İş Açıklaması Türkiye çapında mağazacılık alanında sürekli büyüme çizgisinde olan, gerilla pazarlamanın Türkiye'deki temsilcisi TWIGY'nin İstanbul Avrupa yakasında yer alan Mağazalarına MAĞAZA SORUMLUSU / YÖNETİCİSİ olarak görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Tercihen üniversite veya en az lise mezunu, * Mağazacılıkta yönetici olarak en az 5 yıllık deneyime sahip, * Görseli kuvvetli, Müşteri odaklı, * İletişim kurmaktan keyif alan, yaratıcı ve dinamik * Ekip ruhuna sahip, İkna kabiliyeti yüksek * Araştırmacı, güler yüzlü, genç ve dinamik * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek. * Esnek çalışma saatlerini işinin bir parçası olarak görebilen, gülümseyerek iş yapan ve pozitif enerjisini etrafındakilere de yansıtabilen, * Askerlik görevini tamamlamış * MS Office programlarına iyi derecede hakim, Nebim Winner Kullanabilen, * Mağazacılığı mesleği olarak benimsemiş, * Marka mağazacılıkta deneyim sahibi olmuş ve Marka kültürüne sahip, * Genç, dinamik ve girişimci ruhu olan, * Satış grafikleri ile övgüler kazanmaya doymayan * Tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen takım arkadaşı aramaktayız.    

 • Faturalama Sorumlusu
  Twigy
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Dünyaca ünlü De Fonseca, Grendha, Rider, İpenema ve  İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor  Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip; * Satış ve İade Faturalarının ve irsaliyelerinin kesimi ve takibi, * Cari Hesap Mutabakatı ve takibini yapabilecek, ve  Muhasebesel tüm süreçlerde aktif rol oynayacak    'FATURA ve İRSALİYE UZMANI' olarak görevlendireceğimiz bir takım arkadaşı arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel muhasebe ,fatura ve irsaliye kesimi konularında en az 5 yıllık tecrübesi olan, MS ofis programları ve NEBİM WINNER programına son derece hakim, E-Fatura kesilmesi konusunda tecrübe sahibi, Faturaları muhasebeleştirebilecek,  Raporlama yapabilecek yetkinliğe sahip, Dikkatli ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Esnek çalışma saatlerini işinin bir parçası olarak görebilen, Avrupa yakasında ikamet eden, Şişli civarında ikamet edenler tercih nedenidir; (Şirket genel merkezi Fulya/Mecidiyeköy'de olup Servis imkanımız bulunmamaktadır)

 • İş Açıklaması Hedef Olarak Belirlenmiş Müşterilere İş Güvenliği Ürünleri satışı gerçekleştirebilecek takım arkadaşları arıyoruz. İş güvenliği malzemeleri satışında deneyimli ve malzemelerin satışını gerçekleştirebilecek portföye sahip, Prim usulü çalışmaya uyum sağlayacak.

  Aranan Nitelikler Aktif araç kullanan (B) sınıfı Sürücü belgesine sahip, Seyahat engeli olmayan Askerlik Görevini tamamlamış, Yüksek adetli personellerin çalıştığı Sanayi Kuruluşlarının satınalma bölümleri ile dialog kurabilecek ve ürün satışı gerçekleştirebilecek vizyona sahip, Ciro ve Adet hedefleri gerçekleştirme öngörüsüne sahip, MS Office programlarını iyi kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Temsil-Satış kabiliyeti yüksek, BAY/BAYAN satış elemanı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Büyük markaların, ürün satışlarının yapıldığı çağrı merkezimizde YÜKSEK GELİR elde etmek isteyen yetiştirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.. 5.000 TL,  prim kazanan takım üyelerinin yer aldığı ekiplerle yüksek prim kazanmak isteyen, 1200 net maaş + prim Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, hediyeler.. Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.    

  Aranan Nitelikler Gelişime açık, para kazanmak isteyen ; İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı,Hırslı, Sorumluluk sahibi, başarı hikayesi olan, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ne mezunu olduğun önemli değil, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İş yerimiz; 4. Levent metro durağı yakınındadır..

 • 1200tl. Maaş + 5000tl. Prim + Sgk
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda; Çağrı Merkezimizde, gelen çağrıları karşılayarak, güler yüzle ve özenle müşterilerle görüşerek çağrıları satışa dönüştürebilecek ekip arkadaşları arıyoruz.   1200TL Net Maaş + SGK, Yüksek Prim, Günlük Bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen Müşteri İlişkileri, Satış vb... eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.      

  Aranan Nitelikler    Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz!   En az Lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Takım çalışmasını seven, İkna yeteneğine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk sahibi, Ms office ve bilgisayar kullanabilen         arkadaşları bekliyoruz...     Sabit çalışma saatleri 09:30-19:00   İşyerimiz; 4. Levent Metro durağına yakındır.

 • İş Açıklaması Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! 1200TL Net Maaş + SGK, Yüksek Prim, Günlük Bonuslar,Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Maaşınızın yanı sıra performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları,

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, 17-32 yaş arası, Takım çalışmasını seven, İkna yeteneğine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk sahibi, Sabit çalışma saatleri 09:30-19:00  

 • İş Açıklaması Büyük markaların satışının yapıldığı firmamızda YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. Yüksek Prim, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Burası sizin için bir FIRSAT!! İkna kabiliyetine güvenen, ya da öğretin bana yeter diyen, İnsan ilişkilerinde başarılı,Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ne mezunu olduğunuz önemli değil, Telefonla büyük markların ürünlerinin satışını yapacak takım arkadaşları arıyoruz. Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • İş Açıklaması Satışı Öğretiyor Üstelik Yüksek Maaş ve 5000 TL Prim  Fırsatı Sunuyoruz...   Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, satış gerçekleştirebilecek; operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz.   Sıfırdan satışı öğrenmek istiyorum, diyorsanız, İş yaşamında kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız, İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız,

  Aranan Nitelikler 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü  bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.   Sabit çalışma saatleri 09:30-19:00 İşyerimiz; 4. Levent Metro durağı yakınındadır.  

 • Bireysel Bankacılık Satış Temsilcisi..
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz.   1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek,  Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları,  Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen,   Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Satış Temsilcisi (Yetiştirilmek Üzere)
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda satış temsilcisi olarak çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 35 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • Kasiyer (Anadolu Yakası)
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda kasiyer olarak çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 35 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • İş Açıklaması YARI ZAMANLI OLARAK   *HER YAŞ VE HER SEVİYEDE MATEMATİK VE FEN DERSLERİ VEREBİLECEK,  *YENİ MEZUN YADA ÖĞRENCİ ETÜT ÖĞRETMENİ ÖĞRETMENLİK BÖLÜMÜ MEZUNU OLMAYAN ADAYLAR DA BAŞVURABİLİR..

  Aranan Nitelikler  BAY - BAYAN    MESAİ SAATLERİ İÇERİSİNDE SİGARA KULLANMAYAN   PART TIME

 • Sekreter / Asistan
  Cvs Mimarliık
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması En az lise mezunu; Diksiyonu düzgün Şirket içi/dışı telefon trafiğini yönlendirebilecek, Şirket bünyesinde gelen/giden evrak, faks ve postaları takip etmek muhasebe olan evrak ilişkisini organize etmek, Evrak takibi (kargo,kurye hizmetleri) Fatura kesim ve takipleri, Ofis günlük düzen ve hizmetini sağlayacak. ik@cvsmimarlik.com www.cvsmimarlik.com

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu; Bayan Tercihen yakın ikametgah da olanlar

 • Çağrı Merkezi Eleman
  Cvs Mimarliık
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Çağrı merkezinde vardiyalı çalışabilecek deneyimli veya yetiştirilmek üzere bay /bayan eleman

  Aranan Nitelikler İyi derecede ingilizce bilgisi vardiyalı çalışabilmek Anadolu yakasında ikamet ediyor olmak.

 • Saha Satış Sorumlusu
  Promsis Makine ve Montaj…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kayseri, Konya Bugün

  İş Açıklaması Endüstriyel bağlantı elemanları (somun perçin, pop perçin,kafes somun, kaynak cıvatası ve benzeri bağlantı elemanları) konusunda ithalat, ihracat be distribütörlük yapan firmamıza;   ''Saha Satış Sorumlusu '' aranmaktadır.   Satış ve pazarlama faaliyetlerinin (müşteri ziyareti, sipariş alma, proje takibi gibi) planlı bir şekilde yürütülmesi, Satış hedeflerinin gerçekleşmesi için strateji ve taktikler geliştirmek, Kendi pazar dinamiklerini takip ederek, pazar hakkında araştırmalar yapmak, Günlük, aylık ve yıllık raporlamaların yapılması, Maaş + prim sistemi ile çalışacak iş arkadaşları arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Tercihen bağlantı elemanları ve hırdavat sektöründe tecrübeli, B Sınıfı sürücü belgeli, aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Askerlik ile ilişkisi olmayan, Temsil kabiliyetine sahip, insan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek, Sorumluluk sahibi olan ve yaptığı işe saygı duyan,  

 • Etüt Öğretmenleri
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE   LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKULDAKİ SAYISAL DERSLERİNDE (MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ VS) YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR..   NOT: SADECE MATEMATİK YA DA SADECE FEN BİLİMLERİ DERSLERİNDE DEĞİL, OKULDAKİ TÜM SAYISAL DERSLERİN HEPSİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN ÜNİVERSİTEDE ÖĞRENİMİ DEVAM EDEN PREZENTABL YARI ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK OKUL PROGRAMI ÇOK YOĞUN OLMAYAN GELİŞİME AÇIK BAY-BAYAN 

 • İngilizce Öğretmenleri
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ    YABANCI DİL KURSUMUZA  TAM ZAMANLI VE YARI ZAMANLI OLARAK    İNGİLİZCE KONUŞMA DERSLERİ VEREBİLECEK VE KAYIT OLMUŞ VEYA OLACAK ÖĞRENCİ TAKİBİ YAPABİLECEK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR..  

  Aranan Nitelikler - ÇOK İYİ DÜZEYDE  İNGİLİZCE KONUŞABİLME YETENEĞİNE SAHİP - PREZENTABL - MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN - BAY - BAYAN

 • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Personeli
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE YOĞUN TELEFON ARAMALARI ve YÜZYÜZE GÖRÜŞMELER YAPARAK İNGİLİZCE KURSLARIMIZA ÖĞRENCİ KAZANDIRACAK, İSTEDİĞİ 1 GÜN İZİN YAPACAK DİĞER GÜNLER A- 11.30 - 16.00 YA DA  B- 16.00 - 20.30 ARASINDAÇALIŞABİLECEK PART TIME (YARI ZAMANLI) BAY-BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.. İŞE ALINANLARA  MAAŞ + PRİM + ÜCRETSİZ İNGİLİZCE EĞİTİMİ VERİLECEKTİR.. BU POZİSYONDA 1 YILI TAMAMLAYAN KİŞİLERE HALKLA İLİŞKİLER UZMANLIĞI BELGESİ VERİLİP, YÖNETİCİLİK EĞİTİMİ VERİLİP, PART TIME VEYA FULL TIME İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ (ORTA DÜZEY YÖNETİCİ) OLARAK ATAMASI GERÇEKLEŞECEKTİR..

  Aranan Nitelikler - MECİDİYEKÖY (İSTANBUL) ŞUBEMİZDE - DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL   - MESAİ SAATLERİNDE SİGARA KULLANMAYAN     - TELEFONDA VE YÜZ YÜZE İLETİŞİM KONUSUNDA YETENEĞİNE GÜVENEN   - BAY VE BAYAN

 • İş Açıklaması RE/MAX ,1973 yılında ABD de kurulmuş, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren ve halen 97 ülkede, 6.755 franchise ofisi ve 119.990 gayrimenkul danışmanı ile sektöründe alım-satım, aracılık ve ekspertiz konularında lider firmadır. •1997 yılında Türkiye de kurulan ilk uluslararası gayrimenkul franchise firması olarak çalışmalarına başlamıştır. Bugün Türkiye ve KKTC’de 45 şehirde 250'yi aşkın franchise ofisi ve 2500 ü aşkın profesyonel gayrimenkul danışmanı ile ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe lider firma konumundadır.  Firmamızdaki bu gelişim çizgisi içerisinde firmamıza değer katabilecek, Osmaniye'deki ofisimizde görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' OFİS ASİSTANI  ''  arayışımız bulunmaktadır. Portföyümüzdeki gayrimenkulleri her gün düzenli olarak ilgili sistemlerde güncelleyecek, Gelen müşteri telefonlarını ilgili Gayrimenkul Danışmanına aktaracak, Satış sürecinin telefonla yada çat kapı başlangıçlarında ilk temas noktası olduğunu bilerek;satışa destek verecek, Ofis açma ve kapama sorumluluklarını yerine getirecek. Ofis içi ikramlara yardımcı olabilecek

  Aranan Nitelikler En Az Lise, Tercihen Üniversitelerin Ön Lisans Veya Lisans Bölümlerinden Mezun, Ms Office programlarına hakim,her türlü yazışma ve mail'leşmeleri yapabilecek Teknolojiyi takip eden 20 – 40 Yaş Arasında, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği yüksek, Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Prezentabl, BAYAN.

 • Gayrimenkul Danışmanı ve Uzmanlığı
  Re/Max Özer Emlak
  Adana, Gaziantep, Hatay, K.Maraş, Osmaniye Bugün

  İş Açıklaması RE/MAX ,1973 yılında ABD de kurulmuş, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren ve halen 64 ülkede, 6.755 franchise ofisi ve 119.990 gayrimenkul danışmanı ile sektöründe alım-satım, aracılık ve ekspertiz konularında lider firmadır. 1997 yılında Türkiye de kurulan ilk uluslararası gayrimenkul franchise firması olarak çalışmalarına başlamıştır. Bugün Türkiye ve KKTC’de 45 şehirde 250'yi aşkın franchise ofisi ve 2500 ü aşkın profesyonel gayrimenkul danışmanı ile ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe lider firma konumundadır. '' Dünyada Hiç kimse RE/MAX 'ten Daha Fazla Gayrimenkul Satmıyor.'' Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, kazancınızı da arttırmak istiyorsanız, yüksek gelir sahibi olmak için  Gayrimenkul Danışmanlığı tam size göre.Sektörün en büyük ve en güvenilir kurumlarından RE/MAX’in RE/MAX özer ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizlere sunulmaktadır. RE/MAX ‘in ve RE/MAX Özer sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. NOT (İŞİMİZ PAZARLAMA İŞİ DEĞİLDİR , UZMANLIK İŞİDİR )

  Aranan Nitelikler KARİYERİNİZDE DEVRİM YAPMAYA...HAYATINIZI DEĞİŞTİRMEYE NE DERSİNİZ ..? Girişimci ruha sahip, 20 yaş ve üzerinde, En az lise mezunu üniversite mezunu Kendi işini yapmayı hedefleyen, Öz güven sahibi, Gelişime açık ve eğitimleri almaya istekli hedefleri olan, Yüksek prim sistemiyle çalışarak , çok kısa zamanda çok kazanmayı hedefleyen Kendi işi olarak çalışma temposunu ve mesai saatini ayarlayabilecek, Sistemli çalışmanın ve profesyonel eğitimin gücüne inanan, Profesyonel bir satış ekibinin parçası olabilecek , Kariyerine Gayrimenkul Satış,kiralama ve Pazarlamasında yön vermek isteyen , OSMANİYE ve ÇEVRE İLÇELERDE çalışmak isteyen, Bayan - Erkek, Tercihen araç sahibi olan Finansman sorunu yaşamayan,profesyonel olarak işine zaman yatırımı yapabilecek {C}"Ticari Gayrimenkul Uzmanı' ve / veya 'Gayrimenkul Konut Uzmanı" olmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Atatürk Havalimanı dış hatlar gümrüksüz alanda (duty free) bulunan saat ve mücevher mağazalarımızda görev almak üzere aşağıdaki özellik ve donanımlara sahip personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lüks üretim ve marka mağazacılığı 'profesyonel meslek' olarak algılayıp severek yapabilen Aşağıda belirtilen lisanlardan bir ya da birkaçını 'iyi' konuşabilen (İngilizce, Arapça, Rusça) Sigara kullanmayan 20-33 yaşları arasında Sabırlı ve kararlı Düzen ve disiplinli Konuşma ve ifade edebilme yeteneği yüksek Havalimanı çalışma sistemine (vardiyalı) uygun çalışabilecek Erkek adaylar için asker görevini tamamlamış ya da ilişkisi olmayan

 • Yazılım Uzmanı
  Tekfonet
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Konuk ağırlama ve yiyecek-içecek sektöründe faaliyet gösteren firmalara (Restaurant|Cafe|Bar|Otel vb) yazılım otomasyon çözümleri üreten firmamızda Yazılım Uzmanı olarak çalışmak üzere aşağıdaki şartlara uyan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, C# ve ASP.net ile proje geliştirmiş, T-SQL dilini bilen ve MS SQL Server arayüzüne hakim, Tercihen Mobil ve web uygulamaları geliştirmiş, Dökümantasyon ve süreç takibi konularında titiz davranan, Araştırmayı ve ekip çalışmasını seven, Güncel teknolojileri ve teknikleri takip edebilecek ve araştırma yapabilecek seviyede İngilizce bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Firmamızda görevlendirilmek üzere Konfeksiyon Planlama/Satın alma konusunda deneyimli Kumaş planlamacılar alınacaktır. Tercihen Avcılar-Beylikdüzü-Esenyurt bölgesinde ikamet eden.

 • Müşteri Temsilcisi
  Beşli Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Müşteri tarafından talep edilen siparişlerin zamanında ve istenilen kalitede yüklenmesinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak "Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer bir görevde tecrübeye sahip, Tekstil üretim bilgisi olan, Vizyon ve prensip sahibi, ekip çalışmasına ve yoğun tempoya uyumlu, İmalatçı firmada çalışmış, Avcılar - Beylikdüzü civarında oturan.

 • İş Açıklaması Renkli kozmetik, makyaj, kişisel bakım sektöründe faaliyet gösteren perakende mağazalarımızda görevlendirilmek üzere,    Satış, uygulama, yönetim ve mağazanın tüm işlevlerinde sorumluluk alacak ve planlanan satış hedeflerini gerçekleştirecek,    Çalışma arkadaşları arıyoruz…

  Aranan Nitelikler •VAN'da ikamet eden, •Kozmetik sektöründe kariyer hedefi olan, •Perakende sektöründe mağaza satış deneyimine sahip, •Makyaj yapmayı bilen, •Bilgisayar ve yazar kasa kullanım deneyimli, •İletişim yeteneğini ve enerjisini satışa dönüştürebilecek, •Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, uygulamalı çözüm üretip satış ile sonuçlandırabilecek, •Vardiyalı çalışma saatlerine  uyum sağlayabilecek, •Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,

 • İş Açıklaması    Renkli kozmetik, makyaj, kişisel bakım sektöründe faaliyet gösteren perakende mağazalarımızda görevlendirilmek üzere,    Satış, uygulama, yönetim ve mağazanın tüm işlevlerinde sorumluluk alacak ve planlanan satış hedeflerini gerçekleştirecek,    Çalışma arkadaşları arıyoruz…

  Aranan Nitelikler •Bursa'da ikamet eden, •Kozmetik sektöründe kariyer hedefi olan, •Perakende sektöründe mağaza satış deneyimine sahip, •Makyaj yapmayı bilen, •Bilgisayar ve yazar kasa kullanım deneyimli, •İletişim yeteneğini ve enerjisini satışa dönüştürebilecek, •Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, uygulamalı çözüm üretip satış ile sonuçlandırabilecek, •Vardiyalı çalışma saatlerine  uyum sağlayabilecek, •Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,

 • Üretim Müdürü
  Desa Deri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Saraciye ürün gruplarında üretim bant/tezgah gruplarını kurma, üretimde etüd planlama, malzeme takibi, verimlilik, fire, kalite kontrol ve ürün teslim terminlerini takip etme, koleksiyon numune hazırlama takibi, fabrika üretim akış şemalarını ürüne göre oluşturma, endüstriyel otomasyon sistemlerini kurabilme, üretim personel sevk ve idaresini yapabilme, görevlerini üst yönetime raporlayarak sorumlu olacak takım arkadaşı Üretim Müdürü.

  Aranan Nitelikler Fakültelerin Endüstri, İşletme veya Tekstil Mühendislik bölümlerinden mezun olmak, Üretim bölümlerinde en az 10 senelik deneyim sahibi olmak, bu sürenin en az 5 yılını yönetici olarak tamamlamak, MS Office programlarını çok iyi kullanmak, Tercihen deri sarciye / konfeksiyon konularında tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Esnek çalışma saatlerine uyabilmek.

 • İş Açıklaması 29 ülkede, 1.000’e yakın danışman ve 65 iş ortağı ile 3.000 müşterisine hizmet sunan ABAS, ürünü olan abas Business Suite ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır. ABAS Türkiye'nin İstanbul-Bakırköy'deki ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki görev tanımı ile çalışacak ERP SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktayız. Potansiyel müşterilerin tespiti için pazarlama aktivitelerine destek olmak Tanıtım ve demo toplantılarının organizasyonunu yaparak ERP ve CRM yazılımlarının sunumlarını gerçekleştirmek Müşteri adaylarının süreçlerini ve verilerini analiz etmek ve ihtiyaçlarını belirlemek Müşteri adayları için teklif hazırlamak ve sunmak Tüm satış sürecinin takibi ve raporlanması

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ERP/CRM ya da IT projeleri satışı konusunda tecrübeli Tercihen iyi derecede İngilizce bilen B sınıfı ehliyet sahibi olup aktif olarak araç kullanabilen ve yurtiçi seyahat engeli olmayan Bay adaylar için askerliğini tamamlamış olan Kişisel Özellikler Prezantabl/Dış görünümüne özen gösteren Konuşması ve diksiyonu düzgün İkna ve sunum yeteneği kuvvetli İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim gücü yüksek İş takip ve sonuçlandırma yeteneğine sahip Takım bilincine sahip

 • Mağaza Muhasebe Elemanı
  Beymen
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Zorlu ve İstinye mağazalarımızda görev almak üzere, Üniversite mezunu, Konusunda en az 2 yıl deneyimli (tercihen perakende sektöründe), Mağaza muhasebesi deneyimi olan, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Sonuç odaklı, Zamanını etkin planlayabilen, Takım çalışmasına yatkın, Mağaza Muhesebe Elemanı arıyoruz.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?