İş İlanları

 • İş Açıklaması Dokuma kumaş üreticisi olan firmamızın Esenyurt’taki merkez binasında görev alacak, *Siparişleri üretime hazırlama ve planlama, *Tedarikçilerle iletişimi sağlama, *Siparişlerin zamanında ve hatasız üretimden gelmesinin yakından takibi, *Üretim raporu tutulması görevlerinde Üretim Müdürüne destek olacak, Bayan Üretim Planlama Asistanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler *Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden veya Tekstil Meslek Lisesinden mezun, *Tercihen kumaş üretim planlamada deneyimli, *Ms Ofis programlarını aktif kullanabilen (önemlidir) *Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, *Disiplinli çalışan, detaycı ve azimli, *Sigara kullanmayan, *Esenyurt’a yakın ikamet eden, Bayan Üretim Planlama Asistanı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Personel ücret ve yan haklar yıllık bütçesinin hazırlanması, bütçe-fiili durumlarının takip edilmesi, Sorumlu olunan süreçlerle ilgili iyileştirme faaliyetlerinin yürütülmesi, Kurum çalışanlarına Ücretlendirme ve Yan Haklar alanında danışmanlık yapması, Kurum içi ücret yapısının, piyasa ücret verileri dikkate alınarak, sağlıklı bir şekilde işlemesini ve düzenli olarak revize edilmesini sağlamak için gerekli desteğin sağlanması, İK projelerinde aktif görev alınması, Ücretlendirme ve Yan Haklar raporlarının hazırlanarak sunulması, İşe alım, terfi/transfer, yıllık ücret değerlendirme süreçlerine ücret ve yan yaklar verileri ile destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla “MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile “Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Türkiye’nin en büyüğü olarak Dünya’da da tanınan bir markaya dönüşme yolunda hedeflerimize hızla ulaşırken bize eşlik edecek profesyonelleri Doğa ailesine davet ediyoruz. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat, İnsan Kaynakları vb. bölümlerinden mezun, Ücretlendirme ve Yan Haklar alanında en az 2 yıl tecrübeli, Personel işlemleri, puantaj, bordro, insan kaynakları süreçlerinde en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen SAP HR modülünde deneyimli, İnsan Kaynakları bütçe sürecinde aktif rol almış, Hay Pozisyon Değerlendirmesinde tecrübeli, Satış ve Performans prim sistemlerinde tecrübeli, İş Kanunu, SGK, tercihen MEB mevzuatlarına hakim, Orta seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumlu, Analitik düşünebilen, Sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Efes Varlık Yönetim A.Ş; Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından verilen kuruluş izniyle 8 Şubat 2011 tarihinde kurulmuş bir varlık yönetim şirketidir. Yeni gelişmekte olan ve büyüme potansiyeli çok yüksek bir sektörde, birlikte çalışacak ''Tahsilat Yetkilisi Uzmanı'' aramaktayız. Sosyal Haklar; Multinet, Servis(Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasına servisimiz bulunmaktadır.) Özel Sağlık Sigortası (Yatarak+Ayakta), Maaş + Prim

  Aranan Nitelikler 28 yaşını aşmamış, Yetiştirilmek üzere, Ön Lisan veya Üniversite Mezunu,(Üniversite Öğrencisi) Microsoft Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Günlük ve aylık hedef doğrultusunda çalışabilecek, Telefonda iletişimi kuvvetli,iyi bir dinleyici potansiyeline sahip, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip,İkna kabiliyeti yüksek, İş disiplinine uygun çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Borçlularla telefon ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçebilecek, Rekabet ortamında çalışmaya hazır, hırslı, enerjik ve özgüven sahibi Analitik düşünebilen, takip yönü kuvvetli, yoğun tempoda dikkatli ve hızlı çalışabilecek, öğrenmeye yatkın

 • İş Açıklaması Kurum içi ve dışında yönetimin belirlediği hedeflerin geliştirilmesi ve bu amaçla iletişim ve tanıtım araçlarının tasarlanması, kullanılması, yönlendirilmesi ve yönetilmesi. Kurumsal çalışmaların amacına uygun biçimde, istenilen zamanda yapılması Firmanın ve markanın bilinirliğini ve imajını arttırma faaliyetleri kapsamında çalışmalar yapılması.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ FAKÜLTELERİNDEN MEZUN GRAFİK TASARIM PROGRAMLARINI KULLANABİLEN YAZILI VE SÖZLÜ İLETİŞİM (İNGİLİZCE / TÜRKÇE) BECERİSİNE SAHİP KURUM KÜLTÜRÜNE UYUM SAĞLAYABİLECEK İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, ORGANİZASYON YÖNETİMİ VE KOORDİNASYON BECERİSİ YÜKSEK YENİ PROJE VE YARATICI FİKİRLER ÜRETEBİLEN ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, TERCİHEN NİLÜFER BÖLGESİNDE İKAMET EDEN, BAY / BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

 • İş Açıklaması Çalıştığı Bölgede belirlenen satış hedeflerine ulaşması için gerekli çalışmalarda bulunmak. Bu amaçla bir plan çerçevesinde ziyaret edilecek müşterilere, şirketin belirlediği satış fiyatları doğrultusunda gerekli diğer iletişim tekniklerini kullanarak satış faaliyetinde bulunmak. • Yeni ve reaktif müşteri çalışması yaparak şirket ve kendi müşteri pörtföyünün artmasını sağlamak. • Müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek ve ürün kataloglarını çok iyi takip ederek müşteri ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin satışını gerçekleştirmek. • Satış yapılacak müşterilerin tahsilatlarını gerçekleştirmek ve tahsilatların zamanında yapılması için gerekli önlemleri almak. • Satış ve tahsilatlar ile ilgili istenen raporları tutmak ve bu raporları düzenlemek ve iletmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, • Bölgesindeki müşterilerine aktif satış yapabilen, • Tercihen İngilizce bilen, • Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, • İletişim becerileri güçlü ve sonuç odaklı, • Hedef odaklı çalışmayı seven ve uygulayabilen, • Ekip çalışmalarında başarılı, pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek • Sunum becerisi ve yüksek ikna kabiliyetine sahip olan ve bu becerisini satışla sonuçlandırabilen, • Bölgesinde bulunan müşteri potansiyelini yönetebilecek, • Müşterinin ihtiyaçlarını belirleyebilecek ve yönlendirebilecek, • Çalışmalarını bilgisayar ortamında raporlayabilecek, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış SATIŞ PAZARLAMA TEMSİLCİLERİ arıyoruz

 • Key Account Executive
  Adecco
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. Build up the relationships with the customers Manage projects with freelance crowd based on customer demand Ensure retention rates are high and negotiate renewal terms Plan and implement projects of business developer special opportunities, and in this direction offering different suggestions Report and provide information of competitors in the field by following them continuously in order to ensure competition

  Aranan Nitelikler We are looking for a “Key Account Executive” for our client with the following skills and the qualifications; University degree Minimum 4 years industry related sales / key account management experience Excellent communication skills in English Experience of working in a software/e-commerce/SEO company Experience working in a start up Working knowledge of CRM (Salesforce) Proven ability to manage and increase revenue on Key accounts Advanced level of MS Office Application ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Reklam sektöründe faaliyette olan firmamızda kurumsal firmaların; görsel tasırım, matbaa ve tabela işlerini baştan sona takip edecek, kurumsal kimlik, logo, katalog işlerini yürütecek Web Tasarımcı çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İşinde en az 3 yıl deneyimli, Adobe Photoshop, Indesign, Adobe İllustrator, Freehand, Coreldraw tasarım programlarına hakim, Ofis programlarını kullanabilen, Renk ve kompozisyon bilgisi olan, Görsel konsept yaratma becerisi olan, Öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık, Dinamik, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Yapıcı yaklaşımıyla çözüm odaklı öneriler getirebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Tercihen Nilüfer / BURSA’da ikamet eden.

 • Teknik Servis Elemanı
  Destek Bilişim
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Samsung Servis Merkezi (Destek Bilişim-Sancaktepe) için cep telefonu tamiratında en az 1 yıl tecrübeli çalışma arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler Samsung Cep Telefonlarında en az 1 yıl deneyimli, İstanbul' da ikamet eden, Tercihen askerliğini yapmış olan, İş disiplinine sahip, Genç, dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması W Collection Kanyon mağazamız için perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek, "Uzman Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak, takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Kurumsal mağazacılık deneyimini yansıtabilecek Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli ve İngilizce bilen En az lise mezunu

 • İş Açıklaması Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak.

  Aranan Nitelikler Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıda ve kozmetik perakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış, İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunuysanız, · Ankara'da ikamet ediyorsanız, · Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, · Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, · Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, · İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, · Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Vakko İstinyepark mağazasında Bayan ve Erkek reyonunda "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

 • İş Açıklaması Panora AVM 'deki Vakko Butik mağazamız için "Mağaza Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Modayı ve mağazacılığı yaşam tarzı edinmiş Yöneticilik pozisyonunda en az 10 yıl deneyimli Üniversite mezunu Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Office programları kullanabilen Estetik bakış açısı olan Markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek Problem çözme becerisine sahip

 • İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan "Vakko Outlet Airport" mağazamızda "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

 • İş Açıklaması Samsung Servis Merkezi (Destek Bilişim-Ankara) için cep telefonu tamiratında en az 1 yıl tecrübeli çalışma arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler Samsung Cep Telefonlarında en az 1 yıl deneyimli, Ankara' da ikamet eden, Tercihen askerliğini yapmış olan, İş disiplinine sahip, Genç, dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

 • İş Açıklaması Konya Novada Avm'de açılacak mağazamız için "Mağaza Müdürü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler *Tercihen Üniversite mezunu, *Mağazacılık sektöründe ve yöneticilik pozisyonunda en az 5 yıl deneyimli, *Microsoft Office programları kullanabilen, *Estetik bakış açısı olan, *Satış ve müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, *Markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, *Problem çözme becerisine sahip

 • İş Açıklaması Vakko Outlet Optimum Göztepe mağazamızda "Satış Danışmanı" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen Mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

 • İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen

 • Gelinlik Satış Danışmanı
  Vakko
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması "Vakko Zorlu Wedding" mağazamızda görev alacak, perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Gelinlik Satış Danışmanları" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Tercihen gelinlik satışında deneyimli Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen

 • İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, modaya ve mağazacılığa ilgi duyan, "Kasa Elemanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl kasa konusunda deneyimli, En az lise mezunu (tercihen Ticaret Lisesi mezunu) Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen, sayısal işlem yapma becerisine sahip, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü.

 • İş Açıklaması W Collection Brandium mağazamız için perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek, "Uzman Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak, takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Kurumsal mağazacılık deneyimini yansıtabilecek Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli ve İngilizce bilen En az lise mezunu

 • İş Açıklaması Yeni açılacak Vakko Outlet Tuzla Marina mağazamızda "Kasa Sorumlusu" olarak görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kasa konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu (tercihen Ticaret Lisesi mezunu), Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen, sayısal işlem yapma becerisine sahip, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, Güleryüzlü,

 • Kasa Elemanı- Vakko Suadiye
  Vakko
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, modaya ve mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Kasa Elemanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl kasa konusunda deneyimli, En az lise mezunu (tercihen Ticaret Lisesi mezunu) Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen Analitik düşünebilen, sayısal işlem yapma becerisine sahip Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü

 • İş Açıklaması Tuzla Merkez'de açılacak olan yeni CarrefourSA mini marketimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Kasap, Şarküteri, Sebze-Meyve, Gıda ve Gıda Dışı reyonları için; mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler - Dinamik bir ortamda çalışacak - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü - 45 yaşını aşmamış - En az lise mezunu (Açık lisede okuyanlar dahil) takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Tuzla İş GYO'da açılacak olan CarrefourSA süper marketimizde görevlendirilmek üzere, tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Kasap, Şarküteri, Sebze-Meyve, Gıda ve Gıda Dışı reyonları için; mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler - Dinamik bir ortamda çalışacak - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü - 45 yaşını aşmamış ( Taze gıda hariç ) - En az lise mezunu (Açık lisede okuyanlar dahil) takım arkadaşları arıyoruz.

 • Restoran Müdürü
  Dardenia
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Dardenia Fish+Bread ve Fish+Sushi restoranlarımızda çalışacak, güleryüzlü, dinamik, genç takım arkadaşları aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe tecrübeli, Benzer pozisyonlarda minimum 3 yıl çalışmış, Micros programına hakim, Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Ekip yönetimi konusunda başarılı,

 • Motorlu Kurye
  Dardenia
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Dardenia Fish+Bread ve Fish+Sushi restoranlarımızda çalışacak, güleryüzlü, dinamik, genç takım arkadaşları aramaktayız

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer pozisyonda min 1 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Kendine güvenen, müşteri odaklı, A2 ehliyeti olan, Askerliğini tamamlamış.

 • Ahçı Yardımcısı
  Dardenia
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Dardenia Fish+Bread ve Fish+Sushi restoranlarımızın Anadolu ve Avrua yakasındaki şubelerinde görevlendirilecek, yeni bir mutfak kültürüyle tanışmaya hazır, el becerileri kuvvetli, öğrenmeye açık takım arkadaşları aramaktayız

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik, Aşçılık Meslek Yüksekokulu veya Lisesi mezunu Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli Restoran, cafe konusunda tecrübeli, Kişisel bakımına özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyumlu

 • Servis Elemanı
  Dardenia
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Dardenia Fish+Bread ve Fish+Sushi restoranlarımızda çalışacak, güleryüzlü, dinamik, genç takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İletişim becerileri gelişmiş, güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Müşteri memnuniyetine önem veren Satış becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek Sağlığına ve dengeli beslenmeye önem veren,

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?