İş İlanları

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak, danışmanlığını yaptığımız bir firma için Back End PHP Developer aramaktayız. Şişli / İstanbul’dan, Dünya çapında 11 ülke’de gerçekleştirdiği projelerde back-end yazılım geliştiricisi olarak görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere uygun ​takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler   İyi derecede PHP / MySql deneyimi olan, Linux sistemlerine aşina olan, Algoritma geliştirmede kendine güvenen, Tercihen Laravel ve / veya Codeigniter php­framework’leri ile proje geliştirmiş ya da php üstünde framework yapısına adapte olabilecek. Yeni bir şey öğrenmediği günü boş geçmiş kabul eden Disiplinli ve sorumluluk sahibi.  

 • Front-End Developer
  Btos Bilişim
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak, danışmanlığını yaptığımız bir firma için Front End Developer aramaktayız. Şişli / İstanbul’dan, Dünya çapında 11 ülke’de gerçekleştirdiği projelerde front-end yazılım geliştiricisi olarak görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere uygun ​takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler İyi derecede MVC, Object Oriented CSS​(OOCSS)*, jQuery bilmesi, ● Cross­browser standardizasyonu ve mobilite uyumluluğu konusunda deneyimli, ● Tasarım trendlerini, web ve mobil eğilimlerini, tarayıcı teknolojilerini ve uygulama tekniklerini yakından takip eden, ● Sürekli kendini geliştirmeyi seven, detaylarla ilgilenmekten sıkılmayan, ● Typescript​, Coffeescript gibi kütüphanelere kolaylıkla uyum sağlayabilicek, ● Yaratıcı, hızlı iş üreten, insan ilişkileri ve iletişimi güçlü, Esnek çalışma saatleri isteyen (Fazla mesai değil, görevlerini zamanında yapması halinde kendi mesaisini belirlemesidir),   Disiplinli ve sorumluluk sahibi.

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak, danışmanlığını yaptığımız bir firma için Creative Illustration Uzmanı / Art Director aramaktayız. Şişli / İstanbul’dan, Dünya çapında 11 ülke’de gerçekleştirdiği projelerde Creative Illustration Uzmanı / Art Director  olarak görevlendirilmek üzere (her iki pozisyonu da başarıyla yürütecek Süperman kıvamında, ücreti ve imkanları da o ölçüde), aşağıda belirtilen niteliklere uygun ​takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Hayal gücü kuvvetli, tasarım konusunda sınırları zorlayan, mükemmeliyetçi ve yenilikçi, 3D modelcilerle ve Front - End ekibiyle birlikte çalışabilecek,  Çok iyi derecede Illustration  bilgisine ve yeteneğine sahip, oyun projelerinin karakter ve ilgili görsellerini çizebilecek, yurtdışı seyehat engeli olmayan, İngilizce konuşabilen ve aşağıdaki videodaki tüm grafiklerin çok daha iyisini çizebilecek yetenek arıyoruz.  https://www.youtube.com/watch?v=mKuvxKBNoEY Başvurularınızda çalışmalarınızı görebileceğimiz portfolyolarınızı lütfen bize iletiniz.  

 • Yazılım Firmasına Cto / Yazılım Müdürü
  Btos Bilişim
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yaptığımız bir yazılım firması için, CTO (Chief Technology Officer) / Yazılım Müdürlüğü  yapacak en az 10 yıllık yazılım ve bilişim tecrübesi olan Teknik Yönetici aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede İngilizce bilen, Daha önce IT şirketlerinde yöneticilik yapmış olan, Özellikle PHP, Mobil Teknolojiler ve Veritabanı alanlarında uzman olması, Yazılım ekibi, yazılım projeleri yönetebilen ve insan ilişkileri kuvvetli olan, Yöneticilik, karar alma, iş geliştirme, çözüm üretme ve müşteri ilişkileri yetkinliklerine sahip, Daha önce GSM operatörleri ile iş ortaklığı yapmış şirketlerde çalışmış olması, 35-45 yaşları arasında. NOT :  - Başvurular gizli tutulacaktır.

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için, aşağıdaki iş tanımına ve aranan niteliklere uygun deneyimli ERP programları satış yöneticisi aramaktayız. - Firma politikasına uygun yeni müşteriler kazanmak, fırsatları araştırmak, tanıtım ve satışları gerçekleştirmek. - Mevcut müşterilerle ilişkileri geliştirmek, süreçlerini izlemek, ürün ve hizmetlerdeki yenilikleri duyurarak yeni satış fırsatları oluşturmak. - Hedeflere bağlı çalışmak, verilen iddialı hedefleri gerçekleştirebilmek. - Şirket yönetimine ilgili tüm raporlama aktivitelerini gerçekleştirmek. - Gerektiğinde Şirket içi Proje Yönetim Ofisi Eğitim çalışmalarında görev almak.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun, - ERP Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımları Satış ve Pazarlaması konusunda en az 3 yıl deneyimli, - Takım çalışmasını benimsemiş, ekip liderliği sorumluluğunu üstlenebilecek,  - Zaman yönetimi, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, - Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, - Aktif olarak araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan, - Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, , - İletişim yeteneği güçlü, kendini ifade edebilen, dış görünümüne önem veren, müşteri ve sonuç odaklı çalışabilen, - MS Office programlarını etkin kullanabilen, sunum hazırlama ve sunum yapma becerisine sahip,  - 36 yaşını aşmamış, - Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf.

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İngiltere'de merkezi bulunan Türkiye'de mukim fakat yabancı sahipli bir A.Ş. için Regional Sales Director arıyoruz. (Çok iyi yabancı dil gerekli olduğu için ilanın sonraki kısmı İngilizce'dir.) Job Description Reporting to the Vice President of Sales, EMEA will have the following responsibilities: Develop, implement and manage aggressive top line growth strategies Responsible for leading and overseeing all commercial activities Lead business development through a strong network of relevant channel and end user contacts Coordinate marketing needs with the Product Marketing and Marketing teams Compile and track sales data in company-wide CRM tool (Salesforce) Represent the company at conferences, trade shows and networking events

  Aranan Nitelikler Candidate Profile 10+ years in selling in the Physical Security, Video Analytics, Networking or related field 3 – 5 years’ experience in a Turkish Regional Sales / Sales Management role Strong communicator with exceptional leadership sales Good commercial acumen Results orientated Interpersonal competences and presentation skills Fluent in English (other languages could be advantageous) Extensive travel in region with occasional travel to the UK and United States Educated to Degree level The Successful Applicant To apply for the role, applicants should meet the following criteria; Leadership experience with a track record of managing and growing a diverse team Experience developing and executing growth and commercial strategies Proven ability to sell new disruptive technologies with a business-led value proposition Proven track record of exceeding targets and breaking into new blue-chip accounts Demonstrable top line growth within channel and end user lead businesses Hold a strong network of extensive and relevant contacts

 • Senior PHP Developer
  Btos Bilişim
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yaptığımız bir firma için, milyon kullanıcılı projelerde görevlendirilmek üzere Senior PHP Yazılım Uzmanları aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler •    PHP Programlama dilinde en az 5-10 yıl tecrübeli, CodeIgniter Framework ile çalışmış, •    İyi derecede İngilizce bilen, •    JSON, XML ve SOAP teknolojileri konusunda bilgi sahibi, •    İleri düzeyde MySQL bilgisine sahip ve replication sistemlerine aşina olan, •    Nesne odaklı programlama (OOP) konusunda tecrübeli, •    Güvenlik , performans ve optimizasyon konularında deneyimli Tercihen Linux / Unix dünyasına hakim  

 • İş Açıklaması  Elektrik Proje Taahhut alaninda calisan sirketin Muhasebe ve Finans islemlerini yonetecek deneyimli bay veya bayan 

  Aranan Nitelikler  •Benzer bir pozisyonda en az 5-10 yıl deneyimli,  •Genel muhasebe, tek düzen hesap planına ve dönem sonu işlemlerine hakim, • Genel Muhasebe ve SSK Mevzuatı Konusunda bilgili • Personel bordro ve özlük hakları işlemlerini yürütebilecek •LOGO GO programını çok iyi derecede kullanabilen, •Ms office ( Word, Excel programlarını) iyi derecede kullanabilen •Outlook programlarını etkin bir şekilde kullanan • Analiz ve raporlama becerisi olan, Bursa'da yasayan • Planlama ve organizasyon yapabilen, • Ekip çalışmasına yatkın adaylar tercih edilecektir

 • İş Açıklaması  

  Aranan Nitelikler * 1200 TL Maaş + Prim + Yol + Yemek TECRÜBELİ SATIŞ DANIŞMANI aranmaktadır. * Ümraniye, Üsküdar, Küçükyalı, Pendik, Maltepe, Bostancı civarında ikamet eden tercih sebebidir.  

 • İş Açıklaması      

  Aranan Nitelikler         Yeni Açılacak ve Mevcut Mağazalarımızda Mağaza Müdürü ve Yetiştirilmek Üzere Yönetici Adayları Arıyoruz. Perakende mağazacılık alanında deneyimli ve kariyer hedefleyen,  Güler yüzlü, enerjisi yüksek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyetine önem veren, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı, Yoğun iş temposunda motivasyonunu yüksek tutarak çalışabilen,  Maltepe, Bostancı, Ümraniye, Üsküdar, Pendik ve Küçükyalı civarında ikamet eden Tercihen Nebim programını bilen ekip arkadaşları aramaktayız.     

 • Tasarımcı Grafiker
  Grafidea
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Gelişime açık ve yaratıcısın. Ajans kültürü hakkında bir fikrin var. İyi bir reklam ajansında, iyi müşterilere, iyi tasarımlar yaparak kariyerini geliştirmek istiyorsun. Nitelikli tasarımlarla dolu bir portfolyon varsa ve aşağıdaki özelliklere sahipsen hemen başvurunu yap. Dünyaca ünlü firmalara reklam ve tanıtımın tüm alanlarında hizmet veren Grafidea’da deniz manzaralı bir masa, Mac ve dilediğin kadar filtre kahve seni bekliyor.  

  Aranan Nitelikler   ・ Grafik tasarım konusunda eğitim almış, ・ Yaratıcı fikirleri ve özgün tasarım yeteneği olan, ・ Uygulamalara kurumsal kimliğin sınırlarını aşmadan yorum katabilen, ・ Okumayı ve araştırmayı seven, ・ Mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden, ・ Sorumluluk sahibi, dikkatli, ・ Hızlı, pratik çözümler üretebilen, ・ Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, iletişimi kuvvetli, ・ Baskı malzemeleri ve üretim teknikleri konusunda bilgili, ・ Alanında en az 5 yıl deneyimli, ・ Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop gibi güncel grafik programlarını iyi kullanan, ・ Gerektiğinde yoğun tempoda ve esnek saatlerde çalışabilecek, ・ İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında oturan, ・ Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Tasarımcıları ekibimize katmak istiyoruz.  

 • Müşteri Temsilcisi
  Grafidea
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Reklam sektöründe hizmet vermekte olan firmamıza verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek  konusunda disiplinli ve özenli çalışan , yeni müşteri portföyü oluşturabilecek  Müşteri Temsilcisi çalışma arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler 21-33 yaş arası  , Aktif olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek Kurumsal satış ve pazarlama tecrübesi bulunan,  Üniversite veya Yüksekokul mezunu , MS office programlarına hakim, Sunum ve raporlama bilgisine sahip, Güler yüzlü , kendine özen gösteren,  Sorumluluk sahibi,dikkatli,hızlı, Diksiyonu düzgün , ikna kabiliyeti yüksek İnsan ilişkileri, iletişim ve satış becerileri gelişmiş, B sürücü ehliyeti sahibi ve aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Yaratıcı araştırmacı ve detaylara önem veren, Gelişime ve değişime açık,kariyer hedefi olan,  Yaratıcı,araştırmacı ve detaylara önem veren, Enerjisi yüksek, kendine güvenen,   Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi Müşteri temsilcilerini ekibimize katmak istiyoruz.

 • Cnc Operatörü
  Armony Mobilya
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Tasarım mobilya üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren firmamızın  fabrika üretim bölümünde MATERWOOD Project TF 100 CNC delik makinasını kullacak,  

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, en az iki yıllık... -Mobilya sektöründe deneyimli, -Auotocad programını iyi derecede bilen, -masterwood Project TF 100 makinasını kullanabilen, -Proje okuyabilen, -Sevk ve idaresinden sorumlu olabilecek -Bay CNC Operatörü arıyoruz...  

 • Mobilya Ustası
  Armony Mobilya
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Tasarım mobilya üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren firmamızın  fabrika üretim bölümünde üretimde çalışacak ustalar, kesimci ve cilacı  

  Aranan Nitelikler -Meslek lisesi  Mobilya Dekorasyon bölümlerinden mezun, -Mobilya sektöründe deneyimli veya az deneyimli -Minifix ile üretime yatkın, -Dekorasyonda çalışmış, -Proje okuyabilen, -Usta, kalfa, kesimci, cilacı -40 yaşından küçük -İşyeri örnek mahallesi, ataşehir dedir. -İstanbul dışı ve avrupa yakasından yapılan başvurular değerlendirilmemektedir..  

 • Asistan
  Slayt Production
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Kadıköy ‘de  Cast Ajansı olarak hizmet veren firmamıza deneyimli - deneyimsiz ‘ ASİSTAN ‘  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezenu , MS Office programlarına hakim , Fotoshop yada Fotofiltre bilen 18-30 yaş arası , Deneyimli veya yetiştirilmek üzere , Sorumluluk sahibi , Diksiyonu düzgün , dış görünüşüne özen gösteren , Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek , Anadolu , Avrupa yakasında oturan ( Firmamız Kadıköy ‘dedir , ulaşım sorunu olmayan adaylar değerlendirilecektir. ) Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Asistan
  Slayt Production
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Kadıköy ‘de  Cast Ajansı olarak hizmet veren firmamıza deneyimli - deneyimsiz ‘ ASİSTAN ‘  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezenu , MS Office programlarına hakim , Fotoshop yada Fotofiltre bilen 18-30 yaş arası , Deneyimli veya yetiştirilmek üzere , Sorumluluk sahibi , Diksiyonu düzgün , dış görünüşüne özen gösteren , Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek , Anadolu , Avrupa yakasında oturan ( Firmamız Kadıköy ‘dedir , ulaşım sorunu olmayan adaylar değerlendirilecektir. ) Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Yabancı ve Melez Model
  Slayt Production
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması SLAYT AJANS bünyesinde; tv dizilerinde, sinema filmlerinde, promosyon ve tanıtım filmlerinde, reklam ve klip çekimlerinde, fuar ve çeşitli organizasyonlarda görevlendirilmek üzere YABANCI UYRUKLU VE MELEZ MODEL, OYUNCU, YARDIMCI OYUNCU (FGR), HOST, HOSTES aranmaktadır. Başvuracak tüm adayların kayıtları yapılacak ve uygun görülen çekimler veya organizasyonlarda değerlendirilecektir.                            

  Aranan Nitelikler Bay, Bayan, Yaşlı, Genç, Çocuk, her yaştan adayın başvurusu değerlendirilecektir. BU İLAN SADECE İSTANBULDA YAŞAYANLAR İÇİN GECERLİDİR

 • Siyahi-Melez-Zenci-Arap Model
  Slayt Production
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması SLAYT AJANS bünyesinde; tv dizilerinde, sinema filmlerinde, promosyon ve tanıtım filmlerinde, reklam ve klip çekimlerinde, fuar ve çeşitli organizasyonlarda görevlendirilmek üzere MODEL, OYUNCU, YARDIMCI OYUNCU (FGR), aranmaktadır. Başvuracak tüm adayların kayıtları yapılacak ve uygun görülen çekimler veya organizasyonlarda değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler Bay, Bayan, Yaşlı, Genç, Çocuk, her yaştan adayın başvurusu değerlendirilecektir. BU İLAN SADECE İSTANBULDA YAŞAYANLAR İÇİN GECERLİDİR

 • Casting Director ve Süpervizör
  Slayt Production
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması      ajansımızda çalışmak üzere; firma sahibini asiste edebilecek, telefon trafiğini idare edebilecek, kayıt olmak için gelenlere gerekli bilgileri verecek, photoshop yada fotofiltre bilen cast çalışmasında ajansa kayıtlı üyeleri doğru çekimlere yönlendirebilecek, bayan CAST SORUMLUSU         yada   üyeleri çekimlere götürecek, sorumluluklarını üstlenecek, amirine işin raporunu iletecek bay EKİPBAŞI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler tercihen sektörde deneyimli, en az lise mezunu, iletişim becerisi kuvvetli, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, photoshop bilen veya öğrenmeye açık, ms office programlarına hakim(bayan adaylar için) esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, kadiköy ve civarında ikamet eden.

 • Model - Oyuncu - Host - Hostes
  Slayt Production
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması SLAYT AJANS bünyesinde; tv dizilerinde, sinema filmlerinde, promosyon ve tanıtım filmlerinde, reklam ve klip çekimlerinde, fuar ve çeşitli organizasyonlarda görevlendirilmek üzere MODEL, OYUNCU, YARDIMCI OYUNCU (FGR), HOST, HOSTES aranmaktadır. Başvuracak tüm adayların kayıtları yapılacak ve uygun görülen çekimler veya organizasyonlarda değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler Bay, Bayan, Yaşlı, Genç, Çocuk, her yaştan adayın başvurusu değerlendirilecektir. BU İLAN SADECE İSTANBULDA YAŞAYANLAR İÇİN GECERLİDİR

 • İş Açıklaması Manisa Salihli OSB de, Hızlı Tüketim Sektöründe faaliyet gösteren fabrikalarımızın FİNANS YÖNETİMİ ni  sağlayacak, Salihlide İkamet eden ya da edebilecek durumda olan , Banka  ilişkilerinin yönetim ve planlamasını yapabilen, Günlük kasa ve banka işlemlerinin yönetimini sağlayacak, Finans kuruluşları ile ilgili planlamayı yapıp ,raporlamaları belli aralıklarla üst yönetime sunacak , Nakit akım ve mali tabloların oluşturulması,analizlerinin yapılması konusunda tecrübeli Finansal gelir ve giderlerin sisteme işlenmesi ve takip edilmesini sağlayacak, Alacak ve Borç takiplerini sürekli değerlendirerek üst yönetime raporlayacak Alacak ve Borç devir hızlarını kontrol altına alınması konusunda  ,muhasebe ile koordineli çalışabilecek Muhasebe bilgisi olan , Bütçe çalışmalarını organize edebilecek Minumum 5 yıl deneyimli bay/bayan Finans Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ms ofis programlarına hakim, Finans alanında deneyimli, Planlama ve koordinasyon yeteneği olan, Ekip çalışmasına uyumlu,   Bay/bayan finans uzmanı alınacaktır.

 • Laborant
  Sezer Holding
  İzmir, Manisa Bugün

  İş Açıklaması HOLDİNG BÜNYEMİZDE,  MANİSA SALİHLİ OSB ‘de  ALKOLLÜ  İÇECECEK SEKTÖRÜNDE  ÜRETİM YAPAN  FABRİKAMIZA    LABORANT ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN GIDA VEYA KİMYA BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, GIDA GÜVENLİĞİ, AR-GE, LABORATUVAR UYGULAMALARINDA DENEYİMLİ VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK İNGİLİZCE BİLEN, MS OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM, EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU,GELİŞİME AÇIK, LABORATUVAR EKİPMANINA HAKİM, SALİHLİDE İKAMET EDEBİLECEK, BAY / BAYAN. LABORANT ALINACAKTIR

 • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Personeli
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİLLER MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; YOĞUN TELEFON ARAMALARI ve YÜZYÜZE GÖRÜŞMELER YAPARAK İNGİLİZCE KURSLARIMIZA ÖĞRENCİ KAZANDIRACAK, İSTEDİĞİ 1 GÜN İZİN YAPACAK DİĞER GÜNLER A- 11.30 - 16.00 YA DA  B- 16.00 - 20.30 ARASINDAÇALIŞABİLECEK PART TIME (YARI ZAMANLI) BAY-BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.. İŞE ALINANLARA  MAAŞ + PRİM + ÜCRETSİZ İNGİLİZCE EĞİTİMİ VERİLECEKTİR.. BU POZİSYONDA 1 YILI TAMAMLAYAN KİŞİLERE HALKLA İLİŞKİLER UZMANLIĞI BELGESİ VERİLİP, YÖNETİCİLİK EĞİTİMİ VERİLİP, PART TIME VEYA FULL TIME İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ (ORTA DÜZEY YÖNETİCİ) OLARAK ATAMASI GERÇEKLEŞECEKTİR..

  Aranan Nitelikler - MECİDİYEKÖY VE AVCILAR ŞUBELERİMİZDE - DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL   - MESAİ SAATLERİNDE SİGARA KULLANMAYAN     - TELEFONDA VE YÜZ YÜZE İLETİŞİM KONUSUNDA YETENEĞİNE GÜVENEN   - BAY VE BAYAN

 • Etüt Öğretmenleri
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE   LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKULDAKİ SAYISAL DERSLERİNDE (MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ VS) YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR..   NOT: SADECE MATEMATİK YA DA SADECE FEN BİLİMLERİ DERSLERİNDE DEĞİL, OKULDAKİ TÜM SAYISAL DERSLERİN HEPSİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN ÜNİVERSİTEDE ÖĞRENİMİ DEVAM EDEN PREZENTABL YARI ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK OKUL PROGRAMI ÇOK YOĞUN OLMAYAN GELİŞİME AÇIK BAY-BAYAN 

 • İngilizce Öğretmenleri
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ    YABANCI DİL KURSUMUZA  TAM ZAMANLI VE YARI ZAMANLI OLARAK    İNGİLİZCE KONUŞMA DERSLERİ VEREBİLECEK VE KAYIT OLMUŞ VEYA OLACAK ÖĞRENCİ TAKİBİ YAPABİLECEK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR..  

  Aranan Nitelikler - ÇOK İYİ DÜZEYDE  İNGİLİZCE KONUŞABİLME YETENEĞİNE SAHİP - PREZENTABL - MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN - BAY - BAYAN

 • İş Açıklaması İyi bir yaşam hedefi olan, Liderlik vasıfları gelişmiş, Eğitim sürecine ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Türkiye geneli bay & bayan satış sorumluları..

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen üniversite mezunu, Hırslı, sorumluluk sahibi, Kendine güvenen ve ifade edebilen, Çözüm odaklı, analitik düşünme yetenekleri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, Aktif sürüş deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.

 • İş Açıklaması  Build-A-Bear Worksop’un eşsiz deneyimini ve konseptini müşterilerimize en iyi şekilde anlatmak,  Her zaman yüksek motivasyonla çalışmak,  Çocuklarla kolayca iletişim kurmak,  Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunmak,  Mağazanın görsel düzeninden sorumlu olmak,  Yoğun bir tempoda, esnek saatlerde çalışmak,  Satış hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler .  Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimi bulunan,  Tercihen Çocuk Gelişim mezunu,  Dış görünümüne önem veren,  Çocuklarla iletişimi kuvvetli,  Dans etmeyi ve şarkı söylemeyi seven (Mağaza içerisindeki koreografilere uyum sağlayabilecek),  Değişime açık, gelişimi hedefleyen,  Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  En az lise mezunu adaylar aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Firmamızda 'Kurumsal Satış Uzmanı ' olarak görev yapacak, sistematik ve analitik düşünmeye yatkın, iletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, gelişime açık, prezentabl bir takım arkadaşı arıyoruz. Sipariş sürecini takip etmek, Nakit akış planını hazırlamak ve tahsilat sürecini takip ederek gerekli durumlarda bağlı olduğu yöneticisi ile birlikte aksiyon almak, Tüm periyodik satış raporlarını hazırlamak, İç ve dış müşterilerle işbirliği içerisinde çalışmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen 1 yıla kadar iş tecrübesine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, İngilizce bilgisine sahip (okuma, yazma ve konuşma) Genel bilgisayar uygulamalarına, web tabanlı uygulamalara ve MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Firmamız Bünyesinde Görevlendirilmek Üzere ; Satış Sonrası , CANIAS ERP  Eğitimini ve Desteğini verebilecek, CANIAS ERP Projelerimizde Aktif Rol ve Sorumluluk alabilecek, Tecrübeli veya Tecrübesiz , Takım arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin , Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, İşletme, İktisat, Muhasebe, Endüstri , Tekstil, Matematik bölümlerinin herhangi birinden mezun olmuş, Takım Çalışmasına Yatkın , Sorumluluk bilincine sahip , Seyahat Engeli olmayan, Erkek Adaylar için , Tercihen Askerliğini yapmış olması veya En az 3 Yıl Tecilli olması Tercihen Sürücü Belgesi olması. Uzun süreli Çalışabilecek. Gaziantep'te ikamet eden/edebilecek Takım Arkadaşları Arıyoruz.  

 • İş Açıklaması yapı sektöründe ve perakende sektöründe deneyimli çalışma arkadaşları

  Aranan Nitelikler yapı sektöründe ve perakende sektöründe deneyimli , mali disiplin ve muhasebe denetimine hakim çalışma arkadaşları.

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?