İş İlanları

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Kartal, Pendik, Tuzla ve Maltepe bölgelerinde ikamet eden, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.  

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İnteraktif Satış Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere, “Kurumsal Saha Satış Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. İşbirliği başlatılan kurumsal müşterinin çalışanlarına ulaşacak , proje bilgilendirmesi yaparak satış yapacak. Standlarda aktif rol alacak ve Crm datasını arttırmak için hedeflenen sayıda müşteri formu alacak. Standda birebir iletişim kurduğu müşterilerin takibini yaparak satış yapacak Müşteriyi kurum içinde ziyaret edecek ,bireysel ve toplu sunum yapacak Kurumsal kontakları ziyaret edecek. Kurum içi satış yapılan müşterilerin referanslarıyla iletişim kuracak, referans ağını genişletecek. Mevcut ve satışa çıkacak projelere yakın lokal firmaları tespit edecek ve kurumsal pazarlama uzmanına yönlendirecek. Kurumsal form aracılığıyla talepte bulunan müşterileri ziyaret edecek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, En az 2 yıl kurumsal firmada saha satış pozisyonlarında görev almış, Tercihen gayrimenkul, telekomünikasyon , bankacılık sektörlerinde deneyimli, Satış odaklı ekip ortamında çalışmayı seven, enerjisi yüksek, girişken, Dış görünümüne önem veren, ikna kabiliyeti yüksek, sunum becerileri kuvvetli, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan.

 • Muhasebe Elemanı
  Yeşilyurt İnşaat
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda yetiştirmek üzere muhasebe elemanı aramaktayız. Satınalma ve ilgili diğer birimler ile koordineli çalışacak, Fatura, irsaliye ve diğer belgelerin kontrolü ve organizasyonunu gerçekleştirecek, Hesap mutabakatlarını gerçekleştirecek, Personel bordro ve puantajlarının kontrolünü ve takibini yapacak, Personellerin SGK işlemlerini yapacak, Vergi dairesi, sigorta müdürlüğü vb. dairelerde işlemleri takip edecek,

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun, • MS Office programlarına hakim, • Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, • Dış görünüşüne önem veren, • Ekip çalışmasına yatkın, • Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,            

 • İş Açıklaması Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak.

  Aranan Nitelikler Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıda ve kozmetik perakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış, İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).

 • İş Açıklaması Bu ilan BİSSE Tekstil Ürünleri bünyesinde part time satış danışmanı pozisyonunda değerlendirilmek üzere yayınlanmış bir "Türkiye Geneli-Part time Satış Danışmanları" ilanıdır. Lütfen bu ilana yapacağınız başvuruya çalışmak istediğiniz şehir tercihinizi de içeren bir kapak yazısı ilave etmeyi unutmayınız. (İstanbul, Afyon,Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, İzmir, Konya, Muğla, Samsun)

  Aranan Nitelikler 18-40 yaşları arasında, Mağazacılık ve satış konusunda kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, İletişimi güçlü, müşteri odaklı, ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu, Bay,bayan

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Ataşehir'e tek vasıta ile ulaşılabilecek bölgelerde ikamet eden Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.  

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az  1.75m. boyunda, Askerlik Hizmetini  tamamlamış olan, Bursa'da ikamet eden (Mustafa Kemal Paşa, Karacabey, Yıldırım, Çekirge, Osmangazi, Nilüfer) Bay Güvenlik Görevlileri alınacaktır.

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi

  Aranan Nitelikler 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, Askerlik Hizmetini  tamamlamış olan, 30- 50 yaşları arasında, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen emekli ordu mensubu olan, Bay adaylar aranmaktadır. s

 • İş Açıklaması Mağazacılık Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Sevkiyat Departmanımızda görevlendirilmeküzere Sevkiyat Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Satış sonrası sevkiyat organizasyonuyapabilen. Askerlik ilişkisi olmayan erkeksevkiyat yöneticisi Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek. MS Office ve diğer ofisaraçlarını iyi derecede kullanabilen, İş güvenliği ve kaliteyönetimi odaklı çalışabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden yada edebilecek olan adaylar aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Elektrik-Elektronik-Bilgisayar Teknikeri / Teknisyeni   Şirketimizin Ankara’da bulunan merkezine Elektronik Üretim ve Teknik Servis Bölümüne bağlı çeşitli birimlerde görev alacak, tercihen Elektronik/Elektrik/Bilgisayar , Test ve Arıza Onarım konularında tecrübeli  Elektrik-Elektronik teknikeri veya Teknisyeni (bay) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler    Meslek Yüksekokullarının Elektrik/Elektronik Teknikerliği veya eşdeğer bölümlerinden mezun -    Ankara’da ikamet eden, -    Src belgesi ve sürücü belgesi olan,  -    Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, -    Araştırmacı, kendini yetiştirmek isteyen , -    Avometre, multimetre vb. gibi ölçüm cihazlarını kullanabilen ve ölçüm cihazları ile test yapma tecrübesine sahip -    Bilgisayarla ilgili temel kavramlara hakim, -    Seyahat engeli bulunmayan -    İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, -    Gelişmeye açık ve sorumluluk alabilen,   takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Şirketimizin Ankara’da bulunan Elektronik Üretim Bölümüne bağlı çeşitli birimlerde görev alacak, tercihen Elektronik  Kart montaj, Test ve Arıza Onarım  konularında tecrübeli Elektrik-Elektronik teknikerleri (bay-bayan) aranmaktadır. Başvuru yapacak adaylarda aranan özellikler:     

  Aranan Nitelikler -    Meslek Yüksekokullarının Elektrik/Elektronik Teknikerliği veya eşdeğer bölümlerinden mezun -    Ankara’da ikamet eden,  -    Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, -    Araştırmacı, kendini yetiştirmek isteyen , -    Teknik dokümanları anlayabilecek düzeyde tecrübeye sahip, -    Osiloskop, sinyal jenaratörü, multimetre vb. gibi ölçüm cihazlarını kullanabilen ve ölçüm cihazları ile test yapma tecrübesine sahip -    Analog ve Dijital elektronik devreler konusunda bilgili ve deneyimli, tercihen elektronik cihaz tasarım deneyimi olan, -    Bilgisayarla ilgili temel kavramlara hakim, -    SMD, Baskı devre dizimi konularında deneyimli -    Ölçme ve raporlama konularında  sistematik çalışmaya yatkın, -    Seyahat engeli bulunmayan -    İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, -    Gelişmeye açık ve sorumluluk alabilen, -    Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Aşçı
  Akp Otomotiv
  Bursa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Lise veya Myo mezunu En az 3 yıl deneyimli Türk mutfağı konusunda uzman Günlük haftalık mutfak ihtiyaçlarınının planlanmasını yapabilecek Hijyen kurallarına dikkat eden temizliğe ve titizliğe özen gösteren Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun Dinamik yaratıcılık yönü kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askelik hizmetini tamamlamış Fabrika bünyemizde çalışacak AŞÇI ve AŞÇI YARDIMCILARI alınacaktır.

 • İş Açıklaması Bursa da bulunan ve yeni açılacak olan Caribou Coffee mağazalarımızda içeceklerimizi ve onlara eşlik eden enfes yiyeceklerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana tutkulu Baristalar arıyoruz.   Caribou Coffee standartlarına uygun ürün hazırlamak, sunmak ve satışını yapmak, Görsel düzenleme, stok rotasyonu çalışmalarını ve standartlarını takip etmek, Mağazanın genel görünüm, düzen ve temizliğinden sorumlu olmak, Hijyen, sağlık ve güvenlik kurallarına uygun çalışmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Hizmet sektöründe çalışmaya istekli, Eğitime açık, kendini geliştirmeye istekli, Müşteri odaklı, güleryüzlü, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Tercihen İngilizce bilen.  

 • İş Açıklaması Grubumuz, Temizlik, güvenlik, teknik bakım, bahçe bakımı, ofis destek ve geri dönüşüm  hizmetleri alanında 4.500 çalışanı ile  hizmet sağlamaktadır..  Merkez organizasyonumuzda görev alacak aşağıdaki özelliklere sahip olan takım arkadaşı arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, İnsan Kaynaklarının; İşe alım, organizasyonel gelişim ve süreç yönetimi fonksiyonlarında en az 3 yıl deneyimli, Farklı kaynaklardan aday havuzu oluşturabilecek, İş Kanunu ve SGK Mevzuatına hakim, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkileri, iletişim ve koordinasyon becerilerine sahip, İnsan Kaynakları iş süreçlerini geliştirebilen ve fark yaratabilen, kendi ve şirket gelişimi için sorumluluk üstlenen, MS Office (Word, Excel, PP) programlarını iyi derecede kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, Bay aday aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Firmamız 40 yıla aşkın süredir üretim ve pazarlama üzerine çalışan Erzurum'un en köklü firmalarından biridir. Bünyemizde 250 ye yakın takım arkadaşlarımızla bölgede Erzurum,Trabzon başta olmak üzere inşaat sektöründe hizmet vermekteyiz. Şimdi de Trabzonda Satış Pazarlama üzerine ASİSTANLIK YAPACAK yeni bir oluşumda görev alacak Takım Arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler • Tercihen Üniversite mezunu olan, • Trabzon merkezde ikamet eden , • Güler yüzlü, • Çalışmayı seven, • İnsan ilişkileri düzgün, • Dürüst ve ahlaklı, • Diksiyonu düzgün, • Prezantable görünüşe sahip, • Esnek iş saatlerine uygun çalışacak, • İşini ciddiye alan, • İş geliştirme için fikir üreten, • Satış destek biriminde görev alacak, • Aynı zamanda yönetici asistliği yapacak, • Bayan takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Firmamız 40 yıla aşkın süredir üretim ve pazarlama üzerine çalışan Erzurum'un en köklü firmalarından biridir. Bünyemizde 250 ye yakın takım arkadaşlarımızla bölgede Erzurum,Trabzon başta olmak üzere inşaat sektöründe hizmet vermekteyiz. Şimdi de SAKARYADA İSTİHDAM EDİLECEK yeni bir oluşumda görev alacak Takım Arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler • Tercihen Üniversite mezunu olan, • SAKARYA merkezde ikamet eden , • Güler yüzlü, • Çalışmayı seven, • İnsan ilişkileri düzgün, • Dürüst ve ahlaklı, • Diksiyonu düzgün, • Prezantable görünüşe sahip, • Esnek iş saatlerine uygun çalışacak, • İşini ciddiye alan, • İş geliştirme için fikir üreten, • Aynı zamanda yönetici asistliği yapacak, • BAY BAYAN  takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Genel İngilizce ve akademikte eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Bursa şubemizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi herşeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır. 

 • İş Açıklaması Sorumlusu olduğu bölgedeki optik bayilerine düzenli ziyaretler gerçekleştirerek, merkezden gönderilmiş olan standların kontrolü ve vitrin düzenlemelerinin yapılması İhtiyaç olması dahilinde merkeze danışılarak görsellerin yenilenmesi için ajans ile irtibata geçilmesi Yapılan vitrinlerin fotoğraflanması ve Genel Merkez'e haftalık olarak düzenli raporlanması Türkiye'deki diğer bölgelerde bulunan takım arkadaşları ile iletişim halinde olarak ortak hedefe koşmak

  Aranan Nitelikler GLOBAL OPTİK MARKASI’NIN BAYİ DÜZENLEME KADROSUNDA GÖREV ALACAK; En az Lise mezunu Alanında en az 2 sene deneyimli B sınıfı ehliyet sahibi ve iyi derecede araç kullanabilen Koordinasyon yeteneğine sahip İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Orta derecede Excel ve Power Point kullanabilen Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan 20-30 yaş arası BAY GÖRSEL UYGULAMACI ARAMAKTAYIZ… Sosyal Haklar: Net Maaş + Yemek (Sodexo Kart) + SGK + ARAÇ

 • İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın?   Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, BEYAZIT'a ulaşım sorunu olmayan

  Aranan Nitelikler   BEYAZIT CADDE'de bulunan KOTON mağazamız için, SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz.

 • İş Açıklaması - Toz boya (elektrostatik boya ) - Konusunda tecrübelio - Askerliğini yapmış - Vardiyalı çalışabilecek - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek - 25 - 35 yaş arası

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızın boyahane bölümünde toz boya ustası olaark çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Oto yan sanayinde faaliyet gösteren firmamızın Kalıphane Bölümünde , Torna Operatörü olarak çalıştırılmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Kalıphane bölümünde çalışmak üzere - Konveksiyonel torna tezgahında çalışacak - Kalıp montaj bilgisi olan - Tercihen Meslek lisesi mezunu - Askerliğini yapmış - Takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması "Vakkorama Nişantaşı City's"  mağazamızda görevlendirilmek üzere, perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, "Kasa Elemanı" pozisyonunda  görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen   Mağazacılık sektöründe kasa pozisyonunda deneyimli En az lise mezunu

 • İş Açıklaması Mağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak, Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek, yönlendirmek, Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek, Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, Mağazanın verimli işleyebilmesi için Mağaza koordinatörüyle koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri odaklı düşünen, Takım üyesi olan ve takımını geliştiren, Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturabilen, Stok satış raporlarını takip eden, Mağaza müdürü arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması ANKARA NATAVEGA AVM MAĞAZAMIZA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE PART TİME SATIŞ DANIŞMANLARI ARAMAKTAYIZ...

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli Planlama organizasyon yeteneği güçlü Sorumlu olduğu mağazada müşteri memnuniyeti sağlayan Sadık müşteriler oluşturacak Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek Mevcut satış performansını arttıracak İletişim becerisi güçlü Modaya ilgi duyan  

 • İş Açıklaması Cevahir ParkBravo Mağazamız için "Kasiyer" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık konusunda deneyimli Tercihen Nebim Pos kasa programını bilen  İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek Ekip çalışmalarında başarılı Modayla ilgilenen,kişisel bakımına özen gösteren 20-30  yaşları arasında Bay /Bayan Bayan

 • İş Açıklaması Firmamız 40 yıla aşkın süredir üretim ve pazarlama üzerine çalışan Erzurum'un en köklü firmalarından biridir. Bünyemizde 250 ye yakın takım arkadaşlarımızla bölgede Erzurum,Trabzon başta olmak üzere inşaat sektöründe hizmet vermekteyiz. Şimdi de SAKARYA'da  Satış Pazarlama üzerine  yeni bir oluşumda görev alacak Takım Arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler • Üniversite mezunu , • Sakarya merkezde ikamet eden , • Güler yüzlü, • Çalışmayı seven, • İnsan ilişkileri düzgün, • Dürüst ve ahlaklı, • Diksiyonu düzgün, • Prezantable görünüşe sahip, • Esnek iş saatlerine uygun çalışacak, • İşini ciddiye alan, • İş geliştirme için fikir üreten, • BAY BAYAN  takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Telefon üzerinden otomotiv ürünlerinin satışını gerçekleştirecek Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunkatadır.

  Aranan Nitelikler ·         Tercihen Çağrı merkezinde deneyimli, ·         Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçe’yi akıcı konuşabilen,  ·         İkna kabiliyeti yüksek,  ·         Telefonda iletişim yeteneği güçlü, ·         İnsan ilişkileri kuvvetli, ·         Pozitif, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, ·         Takım çalışmasına uygun, güler yüzlü, ·         Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ·         Bayan/Bay takım arkadaşları arıyoruz.

 • İstanbul-Merchandiser
  Go Group Danışmanlık
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Zincir mağazalarda ve bayilerde route planı dahilinde ziyaretlerde bulunmak. Müşteri ilişkilerini iyileştirmek. Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunarak, satış yapmak. Ürün görsel düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler TÜRKİYE’NİN LİDER DIGITAL PLATFORMU BÜNYESİNDE GÖREV ALABİLECEK;   Üniversite mezunu Tercihen Medya ve Telekomünikasyon sektöründe deneyimli Zincir Mağaza ve Bayi kanalında promotör olarak görev almış İnsan ilişkileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Firma temsil yeteneğine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan   MERCHANDISER Arıyoruz!

 • İş Açıklaması Dumankaya Toyota'da görevlendirilmek üzere "Randevu Planlama Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Otomotiv sektöründe, servis, karşılama ya da müşteri ilişkileri departmanında deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Diksiyonu düzgün, Yoğun telefon trafiğini ve iş planlamasını organize edecek, Zaman yönetimi konusunda becerikli, Stres altında çalışabilecek, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Firmamız 40 yıla aşkın süredir üretim ve pazarlama üzerine çalışan Erzurum'un en köklü firmalarından biridir. Bünyemizde 250 ye yakın takım arkadaşlarımızla bölgede Erzurum,Trabzon başta olmak üzere inşaat sektöründe hizmet vermekteyiz. Şimdi de Trabzonda İSTİHDAM EDİLECEK yeni bir oluşumda görev alacak Takım Arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler • Tercihen Üniversite mezunu olan, • Trabzon merkezde ikamet eden , • Güler yüzlü, • Çalışmayı seven, • İnsan ilişkileri düzgün, • Dürüst ve ahlaklı, • Diksiyonu düzgün, • Prezantable görünüşe sahip, • Esnek iş saatlerine uygun çalışacak, • İşini ciddiye alan, • İş geliştirme için fikir üreten, • Aynı zamanda yönetici asistliği yapacak, • Bayan takım arkadaşları arıyoruz.

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?