İş İlanları

 • Elektrik Mühendisi
  Genkon Mühendislik Müşavirlik
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Ağır Sanayi Yapıları ve Tesislerinin Elektrik Zayıf ve Orta Akım Projelerinin Hazırlanması, Çimento Fabrikaları, Demir Çelik Tesisleri, Enerji Tesislerinin Elektrik Zayıf ve Orta Akım Projelerinin Hazırlanması

  Aranan Nitelikler Ağır Sanayi Yapıları ve Tesislerinin Elektrik Zayıf ve Orta Akım Projelerinin Hazırlanmasında Çalışmış ve deneyimli, Tercihen Çimento Fabrikaları, Demir Çelik Tesisleri, Enerji Tesislerinin Elektrik Zayıf ve Orta Akım Projelerinin Hazırlanmasında Görev Almış, Erkek Adaylar için Askerlik Hizmetini Tamamlanmış, İyi Seviyede İngilizce Bilgisi Sahibi, Seyahat Engeli Olmayan, Geniş proje kadromuz için takım çalışmasına uygun olarak çalışabilecek, Elektrik Mühendisi aranmaktadır.

 • İş Açıklaması • İlgili tesisat projelerin hesaplarını yaparak hesap raporlarını oluşturmak, • Tesisat projelerin çizimlerini yapmak(Kolon şemaları, genel yerleşim, detay imalat ve izometrik projeler ) • Tesisat projelerin kontrollü bir şekilde müşteriye gitmesini sağlamak, • Arşiv oluşturulmasında çalışmak

  Aranan Nitelikler Mühendislik ve Müşavirlik hizmeti veren firmamızda, endüstriyel tesislerin basınçlı hava, su, yangın, iklimlendirme vs… tesisat projelerinin hazırlanmasında görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi arıyoruz. • Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, • Endüstriyel tesislerin basınçlı hava, su, yangın, iklimlendirme vs.. tesisat projelerinin hazırlanmasında deneyimli • Tercihen çimento fabrikaları ve demir çelik tesislerinin tesisat projelerinin hazırlanmasında görev almış • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, • MS Office, Autocad ve Inventor vs.. programlarını etkin kullanabilen, • Takım çalışmasına yatkın, • Analitik düşünce yeteneğine sahip, • Yenilikçi, yaratıcı ve sorumluluk almaya istekli, • Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, • Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, • Ehliyet sahibi, • Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan

 • İş Açıklaması Mühendislik ve müşavirlik hizmeti veren firmamızda görevlendirmek üzere betonarme ve çelik konstrüksiyon statik projelendirme ve proje ofisi çalışmalarında en az 3 yıl tecrübeli İnşaat Mühendisi aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun. İngilizce bilen. Erkek Adaylar İçin Askerliğini tamamlamış. Endüstriyel tesis projelerinin çelik konst. Ve (veya) betonarme statik hesaplama ve detay çözümü konularında en az 3 yıl deneyimli, Tekla Structures,Sap2000,Sta4-CAD 3D ve (veya) Allplan modelleme ve statik hesap programlarını çok iyi kullanabilen, Autocad ve ofis programlarına hakim, Sigara kullanmayan, Tercihen İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden, Ekip çalışmasına alışık, Dinamik, yoğun ve disiplinli çalışma ortamını seven, Seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı statiker takım arkadaşları aranıyor.

 • İş Açıklaması Endüstriyel Tesislerin, Ağır Sanayi Yapılarının, Çimento Fabrikalarının, Demir Çelik Tesislerinin, Maden Tesislerinin, Termik Santrallerin Mühendislik, Müşavirlik ve Proje hizmetlerinde görev alacak aşağıdaki görevleri gerçekleştirecek ve İstanbul Merkez ofisimizde görevlendirmek üzere; · Üniversitelerin İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ, MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ,bölümlerinden mezun, · Detay Mühendislik ve projelendirme işlerinde en az 5 yıl deneyimli, · Takım çalışmasına yatkın · Yönetimini yapacağı projenin mühendislik iş programını hazırlayabilecek, takip ve güncellemesini yapabilecek · Yönetimini yapacağı projede çalışacak personelin ve proje taşeron kadrosunun sevk ve idaresini yapabilecek. · İşveren ile Genkon arasındaki iletişimi kuracak ve projeyi yönetebilecek. · Teknik ve idari şartnameleri hazırlayarak kontrol edebilecek, · Taşeron tekliflerinin toparlanmasında ve değerlendirmesinde deneyimli, · Yönetimini yapacağı Projenin gerektirdiği şekilde merkezde ve/veya şantiyede toplantılara katılım sağlayacak, · Yönetimini yapacağı Proje ile ilgili hak edişleri yapabilecek. · Tanımlanan İş ile ilgili gerekli teknik ve idari donanıma sahip olan, · Yurt dışı ve Yurt içi seyahat engeli olmayan, · İşveren’ in proje ile ilgili soru ve isteklerini ilgili Genkon yönetimini bilgilendirerek çözüm önerilerini sunabilen · Yurt dışı tedarikçiler ile İşveren ve Genkon arasındaki iletişimi ve bilgi alışverişini rahatlıkla sağlayabilecek öz güvene sahip olan. · Proje yönetiminde lider vasıflı, sabırlı, hoşgörülü ve inisiyatif alan kişi özelliklerde olan, · Projesini yönettiği işlerdeki öncelik sıralamasını değişen proje şartlarına göre belirleyecek ve buna göre çalışma şeklini, iş programını ve yöntemini değiştirebilecek esnekliğe ve kabiliyete sahip olan · İşveren’ in proje ile ilgili taleplerini yerine getirecek, · Genkon üst yönetimi ve bağlı bulunacağı Proje Koordinatörü ile uyum içinde çalışacak, · Yenilikçi, yaratıcı ve sorumluluk sahibi olan · Analitik düşünce yeteneğine sahip olan · Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş olan · Erkek adaylar için askerliğini yapmış, · İyi derecede İngilizce bilen, (2. Bir yabancı dil tercihi sebebidir) · Autocad ve Office programlarına hakim, Ehliyet sahibi, · Konusunda en az 5 yıl deneyimli, · Yenilikçi, yaratıcı ve sorumluluk sahibi olan · Analitik düşünce yeteneğine sahip olan Endüstriyel Tesislerin Detay Mühendislik & Projelendirme İşleri Yöneticisi aranmaktadır. NOT: Şirketimizin Metrobüs ve Metro duraklarına servisi mevcuttur. Buralara ulaşım sorunu olmayan ve Anadolu yakasında çalışmak isteyen. Yukarıda tanımlı iş ile ilgili 5 yıldan az tecrübesi olan kişilerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Mimar
  Genkon Mühendislik
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Ağır sanayi ve Endüstri tesislerinin mimari proje hizmetlerinde tecrübeli Yaratıcı, girişken, ofis ortamında çalışacak Dürüst, çalışkan, Yoğun çalışma temposuna alışık Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Kurumsal bir firmada çalışmak isteyen MİMAR arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında oturan, Sigara kullanmayan, Erkek adayların askerliklerini tamamlamış olması gerekiyor. 3d max ve autocad programlarını iyi kullanabilen Mimar arıyoruz.

 • İnşaat Mühendisi
  Genkon Mühendislik Müşavirlik
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şirketimizin projelendirdiği Aydın Söke’de yapılacak olan Çimento Fabrikası yatırımında Proje denetim ekibinde yer alacak İnşaat Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin, İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Şantiye organizasyonu içinde bulunmuş ve minimum 3 yıl saha tecrübesine sahip, -Endüstriyel tesislerin yapım işlerinde tecrübeli (Çimento sektörü, kazık uygulamaları ve taş kolon uygulamaları hakkında tecrübe tercih sebebidir.) -İş Programı doğrultusunda projenin İnşaat işleri üretiminin zamanında, eksiksiz, şirketimiz tarafından hazırlanmış olan detay projelere ve belirlenen kaliteye uygun gerçekleşmesi için gerekli denetimi ve yönlendirmeyi yapabilecek. -İş Programını takip edebilecek, saha denetimini yaparak günlük ve aylık raporları hazırlayacak, -Tüm ataşman, saha düzeltme vb. işlerin yapılmasını ve Mühendislik birimine iletilmesini sağlayacak, -İşveren ve Müteahhit firma ile uyumlu çalışabilecek, gerekli yazılı ve sözlü iletişimi sağlayacak, -Müteahhitlerin Hak edişlerininin saha ve proje değerlerine göre kontrollerini yapacak, -Projenin ana iş kalemlerinin iş metot tariflerinin yapılmasını ve onaylanmasını takip edecek. -İş sağlığı ve İş güvenliği (HSE) yönetmelik ve talimatlarını uygulayacak, -Analitik düşünen, takım çalışmasına yatkın, iş disiplinini seven, -MS Office, Microsoft Project ve Auto-Cad programlarını bilen ve kullanan, -Tercihen Söke’de ikamet eden veya edebilecek, seyahat engeli olmayan, -İyi derecede İngilizce bilen (Yazılı, Sözlü), -B tipi sürücü ehliyeti sahibi, -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, -Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Ataşehir ve Ümraniye Tatlısu, Çamlık, Site Mahallesi, Armağan Evler bölgelerinde konut, arsa, ticari gayrimenkullerin malikleri ile görüşülmesi, satış ya da kiralama yetkisinin alınarak portföy oluşturulması ve bu portföylerin satış ya da kiralanması için pazarlama aktivitelerinin oluşturulması, tanıtılması ve hedeflenen sonuca ulaştırılması. Niçin D&A Realty: Samimi bir çalışma ortamı sunar, Kurumsalılığın getirdiği hantallık yoktur, proaktif hareket edebilirsiniz, Deneyimli yönetici ile çalışırsınız, bire bir koçluk alırsınız, Ofis tarafından verilen eğitim dahil her türlü desteğe ücretsiz ulaşırsınız.

  Aranan Nitelikler Ataşehir ya da Ümraniye bölgesinde ikamet eden, İşine ve kendisine özen gösteren, Çalışkan, disiplinli, Kendi işinin patronu olabilecek girişimci ruha sahip Problemleri fırsat olarak gören, Sonuç odaklı İletişim ve satış becerisi yüksek Ekip çalışmasına uygun, Araç kullanabilen, Tercihen gayrimenkul sektöründe deneyimli ve müşteri portföyü olan Takım arkadaşları arıyoruz

 • İş Açıklaması 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir.Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, 52 İlde 92 Mağaza 11 Ekspress Şubesiyle Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. Manisa ilinin Salihli ilçesinde bulunan mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri,mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak,bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' ile kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

 • İş Açıklaması ŞİRKETİMİZİN sanal müşterilerine internet üzerinden hizmet vermek,verdikleri siparişleri temin etmek,hazırlatmak,göndermek,iade vs... işlemlerinden sorumlu olmak, sosyal ağları etkin bir biçim de kullanarak reklam olanakları sağlamak. Ayrıca site içerisinde değişiklileri yapabilecek siteyi yönetebilecek E-TİCARET UZMANI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu * 30 yaşını aşmamış * Bay-Bayan * Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan * Microsoft office programalrını etkin bir şekilde kullanabilen * Genç,dinamik,sistemli * Alanın da minimüm 5 yıl deneyim sahibi * Daha önceki işyerlerinden referans gösterebilecek * Tercihen ( Avcılar,B.düzü,Esenyurt,Esenkent,K.çekmece,Bağcılar,Sefaköy,Bayramtepe,Şahintepe,İkitelli,Halkalı,Kayaşehir civarında ikamet eden )

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN EN PRESTİJLİ MARKALARINDAN BİRİ BÜNYESİNDE; * Yeni otomobil satışı sonrasındaki tüm süreçlere destek olacak, * Araç alış / satış işlemlerinin tüm operasyonunu yürütebilecek,

  Aranan Nitelikler - 30-35 yaşlar arasında, - Minumum MYO mezunu, - Benzer bir pozisyonda deneyimli, (Tercihen Hyundai markasında tecrübeli) - MS Office programlarına hakim, - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, - Düzenli ve titiz çalışan, - Analitik düşünebilen, prezentabl, hızlı hareket edebilen, - İnsiyatif kullanabilecek yapı ve kapasitede olan, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Bay, Bayan ' SATIŞ DESTEK UZMANI ' aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN OLAN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; Servise gelen müşterilerin araçlarını teslim alıp tüm atölye işlemleri boyunca gerekli takipleri yaparak müşteriyi bilgilendirecek, Servis pazarlaması faaliyetlerini yürütecek,

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaşları arasında, Minumum EML Motor bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe Servis Danışmanlığı alanında en az 3 yıl deneyimli,(Tercihen Hyundai tecrübesi olan) Araçla ilgili temel teknik konulara hakim, Servis ek iş pazarlaması yapabilecek, (Aksesuar, ek onarım, lastik, oto kuaför hizmeti vb.) Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli ve insan ilişkileri kuvvetli, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, prezentabl, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay / Bayan, "OTOMOTİV SERVİS DANIŞMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Bayan Antrenör - Spor Eğitmeni
  Portakal Spor Kadınlara…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Balıkesir, Giresun, Kütahya, Tekirdağ Bugün

  İş Açıklaması Türkiye genelinde açılmış ve yeni açılacak olan 50'ye yakın lokasyonda bulunan Portakal Spor Kadınlara Özel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri'nde görevlendirilmek üzere, tam ve yarı zamanlı çalışacak bayan antrenörler alınacaktır. www.portakalspor.com.tr

  Aranan Nitelikler Adayların beden eğitimi bölümünden mezun veya 3./4.Sınıf Öğrencisi, Profesyonel olarak bir spor dalı ile uğraşmış, Sertifika sahibi, Sigara kullanmayan, İkili ilişkilerinde güler yüzlü ve rahat, Etkili ve eğlenceli egzersiz yöntemlerini uygulayabilen, Tecrübeli, Referans gösterebilen, Bayan, Enerjik ve aktif yaşayan kişiler,öncellikle tercih sebebi olacaktır. Adayların kariyer planlarını antrenörlük konusunda yapmaları beklenmektedir. "İstanbul Anadolu Yakası/Kozyatağı-Kadıköy-İçerenköy, İstanbul Avrupa Yakası/Bakırköy,Beylikdüzü,Mecidiyeköy,Tekirdağ/Merkez-Çorlu, Balıkesir/Merkez, İzmir illerinden gelen CV ler öncelikli olarak değerlendirilecektir.”

 • Satış Destek Uzmanı
  Yön Patent
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Mevcut ve potansiyel müşterilerin, şirket faaliyet konuları ile ilgili bilgilendirilmesi, yönlendirilmesi ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler konusunda danışmanlık hizmeti verilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu veya 2 yıllık yüksek okul mezunu, Telesatış veya aktif satış alanında en az 2 yıllık deneyime sahip, İkna kabiliyeti ve kurumsal anlamda temsil yeteneği olan, Planlama, takip ve organizasyon becerilerine sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Enerji düzeyi yüksek, Uzun dönemli çalışma beklentisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması We are looking for British/American NATIVE ENGLISH TEACHERS who would like to work in Istanbul Esenyurt ENGLISH ASSOCIATION LANGUAGE SCHOOLS.

  Aranan Nitelikler -Candidates are required to have a university degree, A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate, -Result orientated -Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. -Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. -Willing to work in flexible working hours. -Willing to use interactive and communicative methods in classes. -Have no difficulty in adapting new cultures.

 • İş Açıklaması We are looking for British/American NATIVE ENGLISH TEACHERS who would like to work in Istanbul Esenyurt ENGLISH ASSOCIATION LANGUAGE SCHOOLS.

  Aranan Nitelikler -Candidates are required to have a university degree, A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate, -Result orientated -Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. -Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. -Willing to work in flexible working hours. -Willing to use interactive and communicative methods in classes. -Have no difficulty in adapting new cultures.

 • İş Açıklaması Ev Eşyaları Sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ekip, performans, karlılık ve hizmet yönetiminden sorumlu olmak üzere "BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ” yapacak takım arkadaşı aramaktayız. -Kendisine bağlı mağazaların, mağazaiçi süreçlerinin şirket standartlarında yapılmasını sağlamak - Merkez-mağaza arasındaki koordinasyonu yürütmek, Şirket stratejilerinin bölgesinde uygulanmasını sağlamak -Mağazaların karlılığını arttırıcı yeni projeler geliştirmek, örnek bir operasyona dönüşmesini sağlamak, -Gerekli raporlamaların zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlamak -Bölge satış stratejilerinin uygulanması ve hedeflerin gerçekleştirilmesi, -Mağaza ekiplerinin eğitim ihtiyaç analizlerini yapıp, teknik eğitimlerin verilmesini sağlamak, -Yeni açılacak mağazaların açılış koordinasyonunu yapmak

  Aranan Nitelikler -30 yaş üstü, -Tercihen Üniversite mezunu, -Seyahat engeli olmayan -B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden -Mağazacılık sektöründe en az 2 yıllık bölge yöneticiliği tecrübesi olan, -Organizasyon ve ekip yönetim becerisine sahip, -Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen , takım çalışmasında ve sosyal ilişkilerinde başarılı, -Etkin İletişim Becerileri, Satış Sonrası Destek, müşteri memnuniyeti konularında bilgi ve tecrübeye sahip -MS Office ve diğer ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen, -Esnek ve Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek

 • İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Sevkiyat Departmanında görevlendirilmek üzere Sevkiyat Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - 30 Yaş ve üzeri, - Kendisine Bağlı Personelin İdaresini Gerçekleştirebilecek ve Ekibini Geliştirebilecek, -Sevkiyat Bölümünde en az 5 Yıl Tecrübeli Yada Sevkiyat Yöneticisi pozisyonunda en az 2 yıl deneyimi olan, -Satış sonrası Sevkiyat organizasyonunu düzenli ve sistemsel yapabilecek, -Sorunlar Karşısında Çözüm Üretebilecek, -Hızlı karar alabilen ve uygulayan, sonuçlarını takip edip, raporlama yapabilen, -Ekip Ruhu Yaratabilecek ve Ekibini Motive Edebilecek , Temsil yeteneği kuvvetli, -Dış görünümüne özen gösteren , müşteri memnuniyet odaklı çalışan , - MS Office ve diğer ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen, -B sınıfı ehliyete sahip - aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ,

 • İş Açıklaması Ekibimize katılıp; bizimle birlikte çalışmak ister misiniz? En az lise mezunu, tercihen yüksekokul mezunu Mağazacılık sektöründe en az 10 yıl olmak üzere, Mağaza Müdürü pozisyonunda en az 5 yıl deneyim sahibi, Dinamik, iletişimi kuvvetli, hedef odaklı çalışabilen Perakende sektöründe kariyer hedefleyen adaylar

  Aranan Nitelikler Kendisine Bağlı Personelin İdaresini Gerçekleştirebilecek ve Ekibini Geliştirebilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Ürün Yönetimi ve Mağaza Görsel Düzeni Konularında Tecrübeli Mağazanın Eksiksiz İşletilmesi ile İlgili Organizasyonun Parçası Olabilecek Marka Bilinci ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Düşünen Sorunlar Karşısında Çözüm Üretebilecek Ekip Ruhu Yaratabilecek ve Ekibini Motive Edebilecek Temsil Yeteneği Güçlü Dış Görünüşüne Özen Gösteren MS Office programlarını iyi derece bilen Tercihen Nebim V3 Programını Kullanabilen Tercihen çok katlı mağazacılıkta deneyimli Pratik ve Pozitif düşünülebilen Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek 30 yaş ve üstü Adana ilimizde ikamet eden, Bay- Bayan Mağaza Müdürü aranıyor

 • Mağazalar Bölge Müdürü(Anadolu)
  Yiğit Mağazacılık
  Elazığ, K.Maraş, Malatya, Samsun Bugün

  İş Açıklaması Ev Eşyaları Sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ekip, performans, karlılık ve hizmet yönetiminden sorumlu olmak üzere "BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ” yapacak takım arkadaşı aramaktayız. -Kendisine bağlı mağazaların, mağazaiçi süreçlerinin şirket standartlarında yapılmasını sağlamak - Merkez-mağaza arasındaki koordinasyonu yürütmek, Şirket stratejilerinin bölgesinde uygulanmasını sağlamak -Mağazaların karlılığını arttırıcı yeni projeler geliştirmek, örnek bir operasyona dönüşmesini sağlamak, -Gerekli raporlamaların zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlamak -Bölge satış stratejilerinin uygulanması ve hedeflerin gerçekleştirilmesi, -Mağaza ekiplerinin eğitim ihtiyaç analizlerini yapıp, teknik eğitimlerin verilmesini sağlamak, -Yeni açılacak mağazaların açılış koordinasyonunu yapmak

  Aranan Nitelikler -30 yaş üstü, -Tercihen Üniversite mezunu, -Seyahat engeli olmayan -B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen -Malatya, Elazığ, Kahramanmaraş , Samsunda ki mağazalarımızı koordine edebilcek, -Mağazacılık sektöründe en az 2 yıllık bölge yöneticiliği tecrübesi olan, -Organizasyon ve ekip yönetim becerisine sahip, -Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen , takım çalışmasında ve sosyal ilişkilerinde başarılı, -Etkin İletişim Becerileri, Satış Sonrası Destek, müşteri memnuniyeti konularında bilgi ve tecrübeye sahip -MS Office ve diğer ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen, -Esnek ve Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek

 • İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren ve Perakende sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamızın, Satınalma departmanında görevlendirilecek Satın Alma yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Tercihen üniversite mezunu, -Perakende sektör bilgisi olan, Benzer pozisyonda en az 3 yıl yöneticilik deneyimi olan, -Şirket hedefleri ve piyasa şartları doğrultusunda sorumlu bulunan kategorinin satış hedeflerini belirlemek ve bütçelemek, - Ürün sınıflandırma, fiyatlandırma ve marj çalışmalarını yapabilecek -GününTrendlerini ve Pazar koşullarını takip eden, Araştırmayı seven ve sürekli uygun koşulları yakalamaya çalışan - MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, -Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden SatınAlma yönetici aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Sevkiyat Departmanında görevlendirilmek üzere Sevkiyat Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - 30 Yaş ve üzeri, - Kendisine Bağlı Personelin İdaresini Gerçekleştirebilecek ve Ekibini Geliştirebilecek, -Sevkiyat Bölümünde en az 5 Yıl Tecrübeli Yada Sevkiyat Yöneticisi pozisyonunda en az 2 yıl deneyimi olan, -Satış sonrası Sevkiyat organizasyonunu düzenli ve sistemsel yapabilecek, -Sorunlar Karşısında Çözüm Üretebilecek, -Hızlı karar alabilen ve uygulayan, sonuçlarını takip edip, raporlama yapabilen, -Ekip Ruhu Yaratabilecek ve Ekibini Motive Edebilecek , Temsil yeteneği kuvvetli, -Dış görünümüne özen gösteren , müşteri memnuniyet odaklı çalışan , - MS Office ve diğer ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen, -B sınıfı ehliyete sahip - aktif araç kullanabilen, Elazığ'da ikamet eden

 • İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Sevkiyat Departmanında görevlendirilmek üzere Sevkiyat Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - 30 Yaş ve üzeri, - Kendisine Bağlı Personelin İdaresini Gerçekleştirebilecek ve Ekibini Geliştirebilecek, -Sevkiyat Bölümünde en az 5 Yıl Tecrübeli Yada Sevkiyat Yöneticisi pozisyonunda en az 2 yıl deneyimi olan, -Satış sonrası Sevkiyat organizasyonunu düzenli ve sistemsel yapabilecek, -Sorunlar Karşısında Çözüm Üretebilecek, -Hızlı karar alabilen ve uygulayan, sonuçlarını takip edip, raporlama yapabilen, -Ekip Ruhu Yaratabilecek ve Ekibini Motive Edebilecek , Temsil yeteneği kuvvetli, -Dış görünümüne özen gösteren , müşteri memnuniyet odaklı çalışan , - MS Office ve diğer ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen, -B sınıfı ehliyete sahip - aktif araç kullanabilen, K.Maraş'ta ikamet eden

 • İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Sevkiyat Departmanında görevlendirilmek üzere Sevkiyat Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - 30 Yaş ve üzeri, - Kendisine Bağlı Personelin İdaresini Gerçekleştirebilecek ve Ekibini Geliştirebilecek, -Sevkiyat Bölümünde en az 5 Yıl Tecrübeli Yada Sevkiyat Yöneticisi pozisyonunda en az 2 yıl deneyimi olan, -Satış sonrası Sevkiyat organizasyonunu düzenli ve sistemsel yapabilecek, -Sorunlar Karşısında Çözüm Üretebilecek, -Hızlı karar alabilen ve uygulayan, sonuçlarını takip edip, raporlama yapabilen, -Ekip Ruhu Yaratabilecek ve Ekibini Motive Edebilecek , Temsil yeteneği kuvvetli, -Dış görünümüne özen gösteren , müşteri memnuniyet odaklı çalışan , - MS Office ve diğer ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen, -B sınıfı ehliyete sahip - aktif araç kullanabilen, Samsun'da ikamet eden

 • İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Sevkiyat Departmanında görevlendirilmek üzere Sevkiyat Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - 30 Yaş ve üzeri, - Kendisine Bağlı Personelin İdaresini Gerçekleştirebilecek ve Ekibini Geliştirebilecek, -Sevkiyat Bölümünde en az 5 Yıl Tecrübeli Yada Sevkiyat Yöneticisi pozisyonunda en az 2 yıl deneyimi olan, -Satış sonrası Sevkiyat organizasyonunu düzenli ve sistemsel yapabilecek, -Sorunlar Karşısında Çözüm Üretebilecek, -Hızlı karar alabilen ve uygulayan, sonuçlarını takip edip, raporlama yapabilen, -Ekip Ruhu Yaratabilecek ve Ekibini Motive Edebilecek , Temsil yeteneği kuvvetli, -Dış görünümüne özen gösteren , müşteri memnuniyet odaklı çalışan , - MS Office ve diğer ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen, -B sınıfı ehliyete sahip - aktif araç kullanabilen, Malatya 'da ikamet eden

 • İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Sevkiyat Departmanında görevlendirilmek üzere Sevkiyat Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - 30 Yaş ve üzeri, - Kendisine Bağlı Personelin İdaresini Gerçekleştirebilecek ve Ekibini Geliştirebilecek, -Sevkiyat Bölümünde en az 5 Yıl Tecrübeli Yada Sevkiyat Yöneticisi pozisyonunda en az 2 yıl deneyimi olan, -Satış sonrası Sevkiyat organizasyonunu düzenli ve sistemsel yapabilecek, -Sorunlar Karşısında Çözüm Üretebilecek, -Hızlı karar alabilen ve uygulayan, sonuçlarını takip edip, raporlama yapabilen, -Ekip Ruhu Yaratabilecek ve Ekibini Motive Edebilecek , Temsil yeteneği kuvvetli, -Dış görünümüne özen gösteren , müşteri memnuniyet odaklı çalışan , - MS Office ve diğer ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen, -B sınıfı ehliyete sahip - aktif araç kullanabilen, Adana'da ikamet eden

 • Kasa Görevlisi
  Yiğit Mağazacılık
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın,Muhasebe departmanında görevlendirilecek Kasa Personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Müşteri ödemelerinin alabilen, Kredili ve nakit kasa kullanabilen,Kullanılan programa müşteri bilgilerinin girebilen, Fatura düzenleyebilen, Pos cihazlarının kullanabilen, Raporları tutabilen, Lise mezunu, Kendini geliştirmeye istekli ve yeniliklere açık, Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,

 • Satış Danışmanı Züccaciye
  Yiğit Mağazacılık
  Elazığ, K.Maraş, Malatya, Samsun Bugün

  İş Açıklaması Hizmet vermekte olduğumuz Perakende Sektörünün lider markalarını temsil edecek mağazacılık ve satış alanında kariyer hedefi olan, şirketimiz ile uzun dönem çalışacak aşağıdaki niteliklerde sahip Satış Danışmanı arıyoruz. Züccaciye satış konusunda deneyimli Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek Disiplinli, dikkatli ve sonuç odaklı, Müşteri odaklı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bay/ Bayan.

  Aranan Nitelikler Genel strateji ve prensipler dahilinde mağaza müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesi, En az 5 yıl Züccaciye satışında deneyimli Müşteriye marka ve ürün bilgisinin aktarılması, İhtiyaca yönelik doğru ürün sunumunun/satışının gerçekleştirilmesi, Görev aldığı reyonun satış hedeflerine ulaştırılması, Ürün uygulamasının yapılıp, müşteri memnuniyetinin sağlanması, Tercihen 30 yaş ve üstü

 • İş Açıklaması Hizmet vermekte olduğumuz Perakende Sektörünün lider markalarını temsil edecek mağazacılık ve satış alanında kariyer hedefi olan, şirketimiz ile uzun dönem çalışacak aşağıdaki niteliklerde sahip Satış Danışmanı arıyoruz. Züccaciye Satış konusunda deneyimli, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek Disiplinli, dikkatli ve sonuç odaklı, Müşteri odaklı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bay/ Bayan.

  Aranan Nitelikler Genel strateji ve prensipler dahilinde mağaza müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesi, En az 5 yıl Züccaciye satışında deneyimli Müşteriye marka ve ürün bilgisinin aktarılması, İhtiyaca yönelik doğru ürün sunumunun/satışının gerçekleştirilmesi, Görev aldığı reyonun satış hedeflerine ulaştırılması, Ürün uygulamasının yapılıp, müşteri memnuniyetinin sağlanması, Tercihen 30 yaş ve üstü

 • Satış Danışmanı Elektronik
  Yiğit Mağazacılık
  Elazığ, K.Maraş, Malatya, Samsun Bugün

  İş Açıklaması Hizmet vermekte olduğumuz Perakende Sektörünün lider markalarını temsil edecek mağazacılık ve satış alanında kariyer hedefi olan, şirketimiz ile uzun dönem çalışacak aşağıdaki niteliklerde sahip Satış Danışmanı arıyoruz. Elektronik satış konusunda deneyimli, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek Disiplinli, dikkatli ve sonuç odaklı, Müşteri odaklı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bay/ Bayan.

  Aranan Nitelikler Genel strateji ve prensipler dahilinde mağaza müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesi, En az 5 yıl Elektronik satışında deneyimli Müşteriye marka ve ürün bilgisinin aktarılması, İhtiyaca yönelik doğru ürün sunumunun/satışının gerçekleştirilmesi, Görev aldığı reyonun satış hedeflerine ulaştırılması, Ürün uygulamasının yapılıp, müşteri memnuniyetinin sağlanması, Tercihen 30 yaş ve üstü

 • Yazılım Destek Uzmanı
  E&A Yazılım Bilgisayar
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  İş Açıklaması Şirketimiz tarafından geliştirilen ERP,CRM ve HBYS yazılımlarının internet üzerinden, telefonda ya da yerinde desteğini vermek, yeni müşteriler için yerinde kurulum faaliyetlerinde bulunmak.

  Aranan Nitelikler Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS), sağlık sektörü ve yazılım alanında hizmet veren firmamızın teknik destek departmanında çalışacak; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Bilgisayar Mühendisliği ya da Bilgisayar Programcılığı), MS SQL bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Ankara, İstanbul ve ya İzmir'de ikamet eden Seyahat engeli olmayan, Yeni çözümler üretebilen, gelişime açık, analiz ve karar verebilme yeteneğine sahip, iletişim yönü kuvvetli, araştırma ve öğrenmeye istekli, ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, yaratıcılığı güçlü, zaman yönetiminde başarılı, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 (iki) yıl tecilli, deneyimli yazılım destek uzmanları alınacaktır.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?