İş İlanları

 • İş Açıklaması Test  Cihazları konusunda  imalat, dış alım ve dış satım yapan firmamızda, Bu  ve benzeri Cihazları montaj, eğitim , bakım ve onarımını yapacak SERVİS TEKNİSYENİ ARAMAKTAYIZ 

  Aranan Nitelikler   Meslek Lisesi, MYO  ELEKTRONİK MEZUNU veya  Mekatronik mezunu olmak ve Elektronik konusunda  deneyimli olmak.  MS Office programlarını çok iyi bilen power point ; photo shop vs propgramı iyi bilen, Araç kullanma ve seyahat engeli olmayan, Orta Seviyede  İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın . Not: ELEKTRONİK KONUSUNDA DENEYİMİ OLMAYAN ADAYLAR  DEĞERLENDİRİMEYECEKTİR.

 • İş Açıklaması GENEL LABORATUVAR TEST CİHAZLARININ DEVLET KURUMU , ÖZEL SEKTÖR YURTDIŞI SATIŞ  YAPMA EYLEMİ

  Aranan Nitelikler NİTELİKLİ, GÜVENİLİR VE YAPTIĞI İŞE SAYGISI OLACAK KADAR ÇALIŞKAN OLMAK SOSYAL İLİŞKİLERİ  VE SORUMLULUK  DUYGUSU GELİŞMİŞ OLMAK SATIŞ DENEYİMLİ VE BECERİSİNE SAHİP OLMAK .  AKTİF SÜRÜCÜ BELGELİ ARAÇ KULLANMAK  OFİS PROGRAMLARINA HAKİM OLMAK ( WORD, EXCELL ,POWER POINT, PHOTO SHOP VS, VS) İYİ DERECE İNGİLİZCE  BİLMEK, NOT: BU ÖZELLİKLERE UYGUN OLMAYAN KİŞİLER İŞLEME ALINMAYACAKTIR.

 • İş Açıklaması MAKİNE İMALTI YAPAN  İŞLETMEMİZDE  MAKİNE TASARIMI VE  YAPILAN İŞİ PLANLAMA YAPACAK KİŞİLER ARANIYOR

  Aranan Nitelikler 1. DENEYİMLİ  MAKİNE TASARIM (YAPMA YETİSİNE SAHİP) YAPABİLEN , SOLİDWORKS PROGRAMINA, PLANLAMA VE MALZEME BİLGİSİNE HAKİM OLMALI. 2. SOSYAL YANI GELİŞKİN - (OSTİM VE İVEDİK BÖLGESİNİ TANIMALI VEYA)  ESNAFLA İLİŞKİLERİN SORUN YASAMAYACAK ÖLÇÜDE DENGELİ OLMALI. 3. AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN VE SÜRÜCÜ BELGELİ OLMALI. 4. ALDIĞI HER GÖREVİ ONURU KADAR SAHİPLENME DUYGUSUNA SAHİP OLMALI. 5.DEVİNGEN VE ÜRETKEN ÖZELLİĞİNE SAHİP OLMALI. 6. YUKARDAKİ ÖZELLİKLERE SAHİP KİŞİLER BAŞ VURUSU  DİKKATE ALİNACAKTIR. GUSUNA SAHİP OLMALI. 7. BU ÖZELLİĞE SAHİP KİŞİLER: ali@kaltest.com  adresine öz geçmişini göderebilirler. 8. AYRINTILARI GÖRÜŞMEK ÜZERE  İLETİSİNDE   BEKLENTİLERİNİ BELİTEBİLİRLER..

 • Manken
  Firma Adı Gizli
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Event ve Organizasyonlarımızda  Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak, manken  arayışımız bulunmaktadır. Boy ve kilo bilgisini not kısmında belirtmenizi rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18-27 yaş aralığında, •Prezantabl, diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik,takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi,tanıtım becerisine sahip, Not: Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.

 • İş Açıklaması Loft Mağazacılık AŞ. bünyesinde Milas Pamelon AVM'deki bayi mağazamız da görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip; Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Asgari Lise mezunu, Bay ve Bayan Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar, Ürün alarmlama, askılama, reyona  ürün indirme, katlama, ve reyon temizliği çalışmalarına katılma, Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır, Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar.

 • İş Açıklaması Şirketimizin tedarik ve satınalma sürecini yönetmek. Satınalma sürecini optimize etmek amacıyla sürekli piyasa araştırması yapmak. Satışa sunulan ürünlerle ilgili karlılık ve verimlilik analizini yapmak ve raporlamak. Satışa sunulabilecek mal ve ürün gruplarını geliştirmek. Rakip faaliyet analizi yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ticari satınalma konusunda en az 5 yıl iş tecrübesine sahip, Gıda perakende ve FMCG alanında deneyimli, Ürün ve kanal geliştirme konularında deneyimli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP programını aktif olarak kullanabilen, Karar verme ve problem çözme becerileri gelişmiş, Sistemli, verimli ve titiz çalışabilen, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).

 • İş Açıklaması Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey... Bu düşün ilham kaynağı 'doğa'ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Eğitimin sınıflarda dört duvar arasında değil, doğayla iç içe açık alanlarda özgürce, keyifle yapıldığı ve çocukların görerek, yaşayarak ve eğlenerek öğrendiği, sürekli gelişim felsefesine inanan öğretmenlerin çalıştığı eğitim yuvası Doğa, kendini geliştiren, değiştiren, yenileyen, çok yönlü Doğa Harikası Öğretmenlerini arıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, - Satranç antrenörü belgesine sahip olan, - Alanında en az iki yıl deneyimli, - Eğitim teknolojilerini derslerinde severek uygulayan, akıllı tahta kullanımı bilgisine sahip, - Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yenilikçi, - Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, - İletişim gücü yüksek, üretken, - Kariyer planı olan, idealist, - Tercihen İngilizce bilen.

 • İş Açıklaması Eke Tekstil havlu ve bornoz üretimi yapan ve bunun tamamına yakınını ihraç eden Denizli'de yerleşik bir tekstil firmasıdır . Çalışan sayısı yaklaşık 600 kişidir ve yıllık ihracat rakamı 50 milyon Amerikan Dolarıdır . Bünyesinde bulunan ARGE ve ÜRGE ekipleri ve tüm çalışanlarıyla inovasyona ve markalaşmaya önem vermektedir . Firmamızda tekstil mühendisleri ağırlıkta olmak üzere yaklaşık kırk mühendis çalışmaktadır . Ekip olarak çalışmanın başarı getirdiği inancıyla , çalışanlarımızdaki en önemli iki kriter uyumlu olmaları ve uzun dönemli çalışmalarıdır . Bu önemli kriterler ışığında iyi bir arkadaş ortamının bulunduğu , profesyoneller tarafından yönetilen firmamıza , uyumlu ve uzun dönemli çalışabilecek konfeksiyon bölümünde görev alacak '' Havlu Kesim Şefi '' pozisyonunda çalışacak bir arkadaş arıyoruz. İş tanımı: Havlu konfeksiyon siparişlerinin boy kesim ve otamat dikim organizasyonunun yapılması Siparişlerin takibi Üretim planının ypılması Verimlilik analizlerinin yapılması Maliyet analizleri Boyahane ile koodinasyon

  Aranan Nitelikler Yüksek sorumluluğa sahip İnsan ilişkilerinde uyumlu Uzun dönemli çalışmak isteyen İşletme, İktisat ya da Tekstil Mühendisliğinden mezun Denizli'de ikamet eden Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerliğini yapmış

 • Satış Yönetmeni
  Netmak Metal Makina Sanayi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Sakarya Bugün

  İş Açıklaması Taşıma ve Kaldırma Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sorumlu olduğu çalışma bölgesi içinde, bayi, satıcı ve son kullanıcılara ürünlerin tanıtım ve pazarlamasını gerekleştirecek Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda doğru ürün seçiminde rehberlik edecek, Teklif hazırlığı ve verilen tekliflerin takibini gerçekleştirecek, Mevcut müşteri ilişkilerini geliştirecek ve potansiyel müşteri ziyaretleri yaparak, porföy gelişimine katkıda bulunacak çalışma arkadaşları aramaktadır.   

  Aranan Nitelikler Üniversite ya da Meslek Yüksek Okul mezunu / tercihen makine / satış ve pazarlama bölümlerinden mezun Teknik bilgi ve beceriye sahip, müşteriye doğru çözümler sunacak, Satış kabiliyeti ve müşteri işiklileri kuvvetli, İletişimi güçlü ve insan ilişkilerini seven, Saha satış tecrübesine sahip,  Sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli bulunmayan, Askerliğini tamamlamış. 

 • İş Güvenliği Uzmanı
  Mono Mimarlık Ltd.Şti.
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Ağırlıklı olarak İstanbul'daki konut projelerimizde çalışmak ve İstanbul dışındaki diğer projelerimizde destek olacak şekilde ; İş yerinde uygulanmakta olan tüm proje, iş talimatları ve iş yöntemlerinin işçi sağlığı ve iş güvenliği açısından incelenmesi, iş güvenliği talimatlarının ve duyurularının hazırlanması, İlgili toplantıların aksamadan yapılmasının sağlanması ve bu toplantılara katılımın sağlanması, Tehlikeli yerler ve durumlar için uyarı levhaları hazırlatılarak gereken yerlere konmasının sağlanması, İş kazası halinde rapor düzenlenmesinin ve gereken kayıtların tutulmasının sağlanması, İş güvenliği konulu eğitimler verilmesi, Sahadaki iş güvenliği önlemlerinin organize edilmesi vb.  Görevlerinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik veya Mimarlık bölümlerinden mezun, Bakanlık onaylı en az C sınıfı İş Güvenliği belgesine sahip,   İnşaat sektöründe, şantiye uygulamalarında en az 1 yıl deneyimli, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda mevzuat, yönetmelik ve saha uygulamalarına hâkim, Gerekli müdahaleleri yapabilecek, Çalışanlara kurum içi eğitim verebilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, şantiye ziyareti yapabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,  Girişken, pratik, analitik yönü kuvvetli, Sorunlara çözüm getirebilen, sorumluluk alabilen, özverili 35 yaşını aşmamış,  İş Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

 • Garson
  Hışım Grup
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Hışım Grup bünyesinde yer alan cafe ve otellerimiz için " Garson "  adaylarının başvurularını beklemekteyiz.

  Aranan Nitelikler * En az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip, * Mutfak bilgisi olan, * Tercihen İngilizce bilen, * Müşteri odaklı hareket eden, * Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın.

 • İş Açıklaması Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.' nin grup şirketi bünyesinde değerlendirilmek üzere "Pazarlama Asistanı" pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.   *Pazarlama ekibine tüm operasyonel desteğin verilmesi, Raporlama, (satılan ürünlerin, ürün, firma, kategori bazında satış, stok, marj ve cari durum yönetimi) *İthalata destek, ürünlerin stok ve satışına göre sipariş raporlama, yazışmaları birlikte yürütme, *Sisteme veri gerişi, *Bayilerin sipariş ve sevkiyatı, ödeme düzenini takip etmesi, *Tüm yazışmaların takibi,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin ilgili bölümünden Mezun *Microsoft Office programlarına hakim *Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, *Çok iyi İngilizce konuşma ve yazma, *Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, *İş takip ve raporlama yeteneği olan, *B sınıfı Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, *Büyükçekmece’de çalışabilecek, *35 yaşını aşmamış, *Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış,

 • IT Destek Uzmanı
  Watsons
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Mağaza bilgi sistemleri alt yapısının (Bilgisayar, access point, modek, el terminali, printer vb.) ve de şirketin Genel Merkez ve Dağıtım Merkezi lokasyonlarındaki kurulum, bakım ve teknik destek hizmetlerinin yerinde veya uzaktan sağlamak, Çağrı yönetim  sisteminin takibini yaparak belirli bir SLA içinde çağrıların kapanmasını sağlamak, Promosyon dönemlerindeki Promosyon tanımlarının sisteme girişini sağlamak, İhtiyaç halinde proje bazlı işlerde belirli kurulum, dağıtım gibi görevleri yerine getirmek.  

  Aranan Nitelikler   Meslek Yüksekokulu veya Lisans mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 1-2 yıllık tecrübeye sahip, Genel network bilgisine sahip, Tercihen İngilizce bilgisi olan, Etkin iletişim becerisine sahip, Analitik düşünme yeteneği yüksek, takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2-3 yıl tecilli.    

 • İş Açıklaması   Academic Hospital bünyesinde istihdam edilmek üzere; • Lise veya Ön lisans mezunu, • Alanında deneyimli (özel sigorta ve faturalandırma süreçleri, tahsilat), • Ekip çalışmasını ilke edinmiş, • İletişim becerileri gelişmiş, güleryüzlü, sabırlı, dinamik, • Bil-med hastane otomasyon sistemini bilen, • Gece vardiyasında çalışabilecek, "Hasta Kabul Yetkilisi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Grafik Tasarım Uzmanı
  Propars
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Tam zamanlı çalışacak, alanında tecrübeli grafik tasarım uzmanları aranmaktadır. Maaş ve sosyal güvence sağlanacaktır. Not: Çalışmaya 1 Şubat itibariyle başlanacaktır.    

  Aranan Nitelikler *Gerekli programları çok iyi derecede kullanabilen, hızlı  *İyi derecede Html, css bilgisine sahip *En az 3 yıl tecrübeli *4 yıllık üniversite mezunu (mutlaka) *Takım çalışmasına ayak uydurabilecek, *Hayal gücü geniş, yaratıcı ve özgün ürünler ortaya çıkarabilecek, *İş ahlakı ve vicdan sahibi, *Kapsamlı bir portfolyo örnek gösterebilecek Tecrübeli, profesyonel grafik tasarım uzmanları aranmaktadır. Dört yıllık üniversite mezunu olmayan veya portfolyo göndermeyenlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.  

 • İş Açıklaması MEDİCANA SAĞLIK GRUBUNA BAĞLI BAHÇELİEVLER MEDİCANA HASTANESİNDE YARI ZAMANLI (18:00 - 24:00 SAATLERİ ARASINDA) OLARAK GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE "KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI" ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımlarında deneyimli, Uzmanlık alanında bilimsel gelişmeleri takip eden,  Hasta memnuniyetini ilke edinmiş,  Ekip çalışmasına uyumlu,    

 • İş Açıklaması Müşteri memnuniyetini takip etmek, sağlamak, geliştirmek için faaliyetleri belirlemek, Müşteri şikayetleri ve geri beslemeleri takip etmek gerekli çalışmaları koordine etmek, Yeni müşteri potansiyelleri aramak, yaratmak bu potansiyellere ulaşmak için hedeflerini ve objektiflerini seçmek, Mevcut müşteri portföyünü korumak ve sürekliliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Dinamik iş ortamına uyum sağlayabilecek, Güler yüzlü, Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, İkna kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı ve sorumluluk sahibi, Yeniliklere ve gelişmelere açık, Sonuç odaklı hareket edebilen, Microsoft office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Bayan SATIŞ TEMSİLCİSİ alınacaktır. 

 • Avukat
  Efes Varlık Yönetim A.Ş.
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Efes Varlık Yönetim tahsili gecikmiş alacakları banka ve diğer finansal kuruluşlardan devir alarak, borç sahibi müşterilerine çözüm odaklı hizmet sunarak, ödeme kolaylığı sağlamaktadır. *Güçlü ve istikrarlı bir şekilde büyüyen şirketimizde uzun vadeli kariyer hedefleyen adaylar titizlikle değerlendirilecektir. İş tanımı: *Dava takibi ve hukuki görüş hazırlama tecrübesi olan, *İcra takibi yapabilecek, *Microsoft Ofis programlarını etkin kullanabilen, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *Düzenli raporlama yapabilen, *Seyahat engeli olmayan, *UYAP sisteminden aldığı bilgiler doğrultusunda icralarda dosya takibi yapacak, *İcra Müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak, *İstanbul ve çevre illerdeki icralara ziyaret gerçekleştirecek, *Seyahat engeli olmayan, *Gerekli durumlarda haciz kararı alarak şehir içi ve şehir dışı hacizlere çıkabilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Uygun adayların; *30 yaşını aşmamış, *Üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun, *Minimum 2 yıllık avukatlık tecrübesine sahip, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *İş bitirici,takipçi,analitik düşünebilen,icra deneyimi olan,ileri seviyede bilgisayar bilgisi olan,iletişimi kuvvetli,koordinasyon becerisi yüksek ve çözüm odaklı kişiler olması tercih edilmektedir.

 • İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda şirketleri ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global  hazır giyim markalama ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, ısı transferleri, kağıt baskı ürünleri, paketleme, özellik trimi. 30 ülkedeki varlığıyla, dünya genelindeki müşterilerinin ihtiyaçlarına efektif ve verimli hizmeti taahüt etmektedir.  Şirketimizin Müşteri Hizmetleri Departmanında çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip 'Veri Giriş Personeli' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Min. Ön lisans, tercihen üniversite mezunu. • Office programlarını kullanabilen, • Min. 1 yıl Müşteri Hizmetlerinde deneyimli, • İletişim yeteneği yüksek, detaylarda dikkatli, analitik, • Tercihen İngilizce iyi düzeyde, • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden • Erkek adaylarda Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak. Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak. Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak. Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak. Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek. Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak. Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak. Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen,  Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen,  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen,  Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli,  Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren.

 • İş Açıklaması numnum cafe & restaurant, pek yakında PodyumPark şubesi ile Bursa’da.. Ekibimizde yer almak için runner (servis-komi) adaylarını davet ediyoruz..  

  Aranan Nitelikler • Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun (değilse sektörel deneyimi olan), • Tercihen Yiyecek & İçecek sektöründe en az 2 sene deneyimli , • Gelişmeye ve öğrenmeye açık, kariyer odaklı, • Takım çalışmasına alışık, sorumluluk alabilen, • Güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli, pozitif, diksiyonu düzgün, • Hijyene önem veren, • Yoğun ve tempolu çalışma ortamında neşeli kalabilen, dinamik ve çalışkan , • 18 - 25 yaş arası • Bay • Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.  

 • İş Açıklaması -Service gelen Cep Telefonlarının arızalarını tesbit etmek -Tesbit edilen donanım ve yazılım hatalarını gidermek.  -Verilecek eğitimleri ozumseyerek yeni katilacak ekip arkadaşlarına aktarmak. -Verilecek yurt içi ve yurt dışı eğitim ve görevlere katılmak.

  Aranan Nitelikler İş Açıklaması Yurt Dışı yada Yurt içi operasyonlarımızda görevlendirilmek üzere Lise yada MYO Mezunu;(Elektronik bölümü mezunları tercih edilir) Cep Telefonu tamirinde en az 2 yıl iş tecrübeli Devre takibi yapabilen, Yüksek iş sorumluluğuna sahip; İstanbul-KADIKÖY'e ulaşımı kolay, Sigara kullanmayan, BAY (Askerlikle ilişiği olmayan)  "Elektronik Teknisyeni" elemanlar alınacaktır.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler A,B ve C sınıfı sertifikasına sahip, Konusunda tecrübeli, Bay/Bayan, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Bölge Müdürü (Güneydoğu Anadolu Bölgesi)
  Simit Sarayı Yatırım ve…
  Diyarbakır, Elazığ, Malatya, Şanlıurfa Bugün

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır.   Hızla büyüyen organizasyonumuzun  Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde görev yapacak "Bölge Müdürü" aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Ms office uygulamalarına hakim  30-40 yaş aralığında Askerliğini tamamlamış (Bay adaylar için)  Gıda sektöründe en az 2 yıl Bölge Müdürü deneyimi olan (Otelcilik veya restoran işletmesi alanında yöneticilik deneyimi tercih sebebidir) Şanlıurfa, Diyarbakır, Elazığ, Malatya veya çevresindeki illerde ikamet eden.  Aktif araç kullanabilen.

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Dil Okulları İstanbul Halkalı Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; EĞİTİM DANIŞMANI alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler   Kurs satışlarıyla ve kayıt sonrası öğrenci işleriyle ilgilenecek, Satış ve halkla ilişkiler konusunda gelişime açık, Öğrencilere eğitim programları ile ilgili gerekli bilgiyi verip bu süreci takip edebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Organizasyon yeteneği olan , Hizmet kalitesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Prezantabl, MS Office uygulamalarını kullanabilen,  

 • İş Açıklaması Talep edilen numune modellerin serilemesini bilgisayarda hazırlayabilecek, CAD CAM kullanabilecek, dökümantasyon takibi yapabilecek, elde kalıp çıkartabilecek, kritikleri düzeltebilecek, Assyst programını kullanabilecek.

  Aranan Nitelikler Avrupa yakasında ikamet eden, Yaratıcı ve yetenekli, Yoğun tempoya ayak uydurabilecek, Konusunda en az 2 yıl deneyiml,  

 • İş Açıklaması  İhtiyaç doğrultusunda sistemle ilgili tüm iyileştirme ve geliştirme süreçlerine destek olmak,  Sistemsel ihtiyaçların tespiti, analizi ve dokümantasyonunu sağlamak,  İlgili iş birimleri ile iletişim ve koordinasyonu sağlamak,  Projelerin, planları doğrultusunda ilerleyişini takip etmek,  Testleri gerçekleştirmek, kullanıcı testlerini organize etmek, test sonuçlarını denetlemek,  Projelerin planlanana uygun bir şekilde tamamlanması için gerekli tüm çalışmaları yürütmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Matematik, Mühendislik,MIS veya ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarını (MS Visio ve MS Project dahil) etkin kullanabilen, Tercihen hayat ve bireysel emeklilik sektör deneyimi olan, Oracle PL/SQL konusunda bilgi sahibi, Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dökümantasyona önem veren, Yazılım geliştirme hayat döngüsü konseptleri, süreçleri, pratikleri ve prosedürleri ile ilgili genel kabul görmüş metodolojiler  hakkında bilgi sahibi olan, Araştırmayı seven, yaratıcı, analitik düşünme becerisi gelişmiş, Planlama ve organizasyon yönü kuvvetli, Problem çözme ve önceliklendirme becerisine sahip, Yoğun iş temposuna ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, sorumluluk sahibi Müşteri odaklı, ikna/ifade ve iletişim yönü güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliği tamamlanmış,

 • Tasarımcı Grafiker
  Med Partners
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması TASARIMCI GRAFİKER Reklam ve halkla ilişkiler alanında yıllardır faaliyet gösteren ajansımızda TASARIMCI GRAFİKER & ART DIRECTOR olarak görevlendirilmek üzere; Hızlı, yaratıcı, gözüne güvenen, dergi sayfası tasarımında deneyimli, Indesign, Illustrator ve Photoshop programlarına hakim,  üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, en az 3 yıl ajans deneyimli, İstanbul’un Anadolu yakasında ikamet eden, sigara kullanmayan dinamik ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun 3 yıl grafiker deneyimi olan Yaratıcı ve hızlı Indesign, Illustrator ve Photoshop kullanabilen İnternet uygulamalarına yabancı olmayan Renk bilgisine sahip.

 • Sistem Mühendisi
  Yatırım Finansman Menkul…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Bilgi İşlem Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıda belirttiğimiz niteliklere uygun ekip arkadaşı aramaktayız. • Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, • Server/Storage donanımları hakkında iyi derecede bilgi ve deneyimli • Server/Storage işletim sistemleri,yazılımları ve alt yapı teknolojileri konusunda bilgi  ve deneyimli • Windows 2008, 2012 Server kurulum ve konfigürasyonlarını yapabilen, gerektiğinde script yazabilen • Sanallaştırma (HyperV, Vmware) konularında  bilgi ve deneyim sahibi, • Active Directory, Terminal Server, GPO  kurulum ve yönetiminde tecrübe sahibi, • Web Server (IIS) ve FTP Server konularında detaylı bilgi ve deneyim sahibi, • Mail Server (MS Exchange) kurulumu, ayarları,  yönetimi konusunda bilgi sahibi • Router, Switch, TCP/IP, Security ve Management ürünlerini tanıyan, kurmuş ve yönetmiş VPN, IP, LAN, WAN, BGP, Firewall yapılandırmaları yapabilen • Sunucu ve network monitoring ürünlerini kullanmış ve konfigüre edebilen • SQL Server kurulum, işletim, yedekleme,replikasyon, monitoring bilgisi • Load Balancer altyapısı ve teknolojileri hakkında bilgi sahibi • Benzer pozisyonda en az 3 yıl iş deneyimi olan, • Analitik, çözüm odaklı, öğrenmeye ve gelişime açık, yenilikleri takip eden • Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, • İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Kurumsal Satış ve Pazarlama Personeli
  Katre Hediyelik Eşya
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Perkande e-ticarette ciddi başarılarıları bulunan firmamızın yeni bir projesi hayata geçirilmiştir. Satışını yaptığımız ürünlerin toptan satışı ile ilgili bir projedir. Müşterileri kitlemiz perkende satış yapan mağazalar ve e-ticaret siteleridir. Proje dönemsel veya part time değildir! İyi derecede iletişim becerisi olan ve sorumluluk alacak adayların başvurmasını rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Kesinlikle sigara kullanmayan Erkek adaylar için askkerlik görevini tamamlamış olanlar 22-30 yaşları arasında Bay/Bayan  Seyahat engeli olmayan  Teknolojiye uyum sağlayan, yeni program kullanmaya açık. Microsoft Excel programını rahatlıkla kullanabilen. Soumluluk alabilecek. Matematiksel hesaplar konusunda yetenekli. İletişim becerileri yüksek, diksiyonu düzgün adaylar

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?