İş İlanları

 • Ebes

  Ofis Yönetmeni Ebes

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; ilgili akademik konular ve ofis işlerinin yapımı/takibini yapabilecek, iyi derecede İngilizce bilen, tercihen yüksek lisans derecesine sahip bayan eleman alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine çok yakın). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. Cumartesi günleri dönüşümlü olarak yarım gün çalışılmaktadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır. Servis yok, ama yol parası verilecektir. Yılda iki kez 4-5 günlük yurtdışı seyahati olacaktır. Dileyenler bilgin@ebesweb.org adresinden pozisyonla ilgili daha detaylı bilgi edinebilirler.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip, iyi derecede İngilizce bilen, ofis yönetimi/işleri konusunda deneyimli, akademik işler konusunda bilgi sahibi, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli bayan eleman alınacaktır.

 • Ebes

  Editör Ebes

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; uluslararası bilimsel akademik dergilerin yayına hazırlık sürecinde editör yardımcısı olarak çalışacak iyi derecede İngilizce bilen, tercihen yüksek lisans derecesine ve yurtdışı tecrübesine sahip bayan editör alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine çok yakın). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. Cumartesi günleri dönüşümlü olarak yarım gün çalışılmaktadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır. Servis yok, ama yol parası verilecektir. Yılda iki kez 4-5 günlük yurtdışı seyahati olacaktır. Dileyenler bilgin@ebesweb.org adresinden pozisyonla ilgili daha detaylı bilgi edinebilirler.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip, iyi derecede İngilizce bilen, bilimsel yayınlar konusunda deneyimli, akademik işler konusunda bilgi sahibi, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli bayan editör alınacaktır.

 • Tuğba Kuruyemiş

  Satış Temsilcisi Tuğba Kuruyemiş

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimizi (Kuruyemiş, Lokum, Kahve, Draje, Şekerleme, İncir, Baharat vs.) ülkemizin en güzel noktalarında ki butik mağazalarımızla müşterilerimize ulaştırıyoruz... Aydın, Afyon, Bursa, Denizli, Muğla, Manisa, Kütahya, Balıkesir, Uşak, Eskişehir, İzmir, Ankara ve İstanbul illerinde 56 adet mağazamız bulunmaktadır... Yeni açılacak Kuşadası mağazamızda görevlendirilmek üzere SATIŞ TEMSİLCİLERİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler BAYAN : 18-30 yaş BAY : 21-30 yaş (Askerliğini Tamamlamış) Güleryüzlü, insan ilişkilerinde güçlü, genç, dinamik, diksiyonu düzgün Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Firmamızın ''Burada Gülümseme Hizmet Eder'' felsefemizine uygun çalışma arkadaşları arıyoruz. Not 1 :Başvurular hemen değerlendirmeye alınacak, pozisyon açığı kapatıldıktan sonra yeni açılacak diğer mağazalar için aynı başvurular tekrar değerlendirilecektir. Not 2 : Fotoğrafsız CV'ler değerlendirilmeyecektir www.tugbakuruyemis.com.tr

 • Mat Metal A.Ş.

  İmalat Yöneticisi Mat Metal A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşimiz, Paslanmaz çelik sac satışı ve sacların müşterilerin istekleri doğrultusunda işlenmesidir. Sac işlemleri; sacların lazer tezgahlarının kesimine uygun olarak CAD çizimlerinin hazırlanması, abgant bükümlerde sacın, sac kalınlıklarının verilen imalata göre boyutlanması, giyotin kesim, argon kaynaklarının takibi ile ilgili stokların eşleştirilmesinden ibarettir.

  Aranan Nitelikler Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, verilen sac numunesine uygun çizimleri CAD programlarında yapabilecek, veya gelen çizimlere uygun imalat programını düzenleyip, takibi yapabilecek, MS Office programlarını kullanarak teklif formlarımıza uygun şekilde müşteriye yazılı teklif verip, siparişin alımından, siparişin teslime kadar geçen sürecin tüm aşamalarını gerçekleştirip, müşteri ile bire bir güler yüzle, iş disiplini ve sorumluluk bilinci içinde hareket edecek, İşlerini iş disiplini ve ciddiyeti içinde kontrol edip, düzenli dosyalama yapabilecek - Sac ve Lazer kesim sektöründe çalışmış veya Lazer'e iş hazırlamış olan tecrübeli elemanlar tercih sebebi olacaktır. - Lütfen askerliğini yapmamış elemanların başvuruda bulunmamasını rica ederiz. - CAD tecrübesi olmayan ve çok iyi derecede çizim yapamayanların lütfen başvuruda bulunmamasını rica ederiz.

 • Tuğba Kuruyemiş

  Satış Temsilcisi Tuğba Kuruyemiş

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimizi (Kuruyemiş, Lokum, Kahve, Draje, Şekerleme, İncir, Baharat vs.) ülkemizin en güzel noktalarında ki butik mağazalarımızla müşterilerimize ulaştırıyoruz... Aydın, Afyon, Bursa, Denizli, Muğla, Manisa, Kütahya, Balıkesir, Uşak, Eskişehir, İzmir, Ankara ve İstanbul illerinde 56 adet mağazamız bulunmaktadır... İzmir mağazalarımızda veya diğer illerdeki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere SATIŞ TEMSİLCİLERİ aramaktayız. Not: Maaş Dolgundur, yemek verilmektedir...

  Aranan Nitelikler BAYAN : 18-25 yaş BAY : 21-25 yaş (Askerliğini Tamamlamış) Güleryüzlü, insan ilişkilerinde güçlü, genç, dinamik, diksiyonu düzgün Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Firmamızın ''Burada Gülümseme Hizmet Eder'' felsefemizine uygun çalışma arkadaşları arıyoruz. Not 1 :Başvurular hemen değerlendirmeye alınacak, pozisyon açığı kapatıldıktan sonra yeni açılacak diğer mağazalar için aynı başvurular tekrar değerlendirilecektir. Not 2 : Fotoğrafsız CV'ler değerlendirilmeyecektir www.tugbakuruyemis.com.tr

 • Century 21 Ece Emlak

  Broker Asistanı Century 21 Ece Emlak

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis Broker'ına tüm çalışmalarda asiste etmek . Müşterilerle görüşmek , portföylerin internet sitelerine girişlerinin yapılması , Ekspertiz / Değerleme , Sunum , Telefonlara cevap vermek . Excel de müşteri listelerinin tutulması ,takip, arama ve düzenlemelerin yapılması .

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü , İnsan ilişkileri iyi , İşin gerektirdiği kadar bilgisayar kullanabilmek , Gayrimenkul Sektörünün önemini ve fırsatlarını kavramış , düzenli çalışmayı seven .

 • Century 21 Ece Emlak

  Ofis Asistanı Century 21 Ece Emlak

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Telefon trafiğini yönetmek , İnternete ilan girişlerini yapmak , İyi derecede bilgisayar , özellikle de excel kullanımı , Pozitif insan ilişkileri . Gayrimenkul portföy yönetimi . Ofise bağlı Gayrimenkul Danışmanlarının portföylerinin takibi .

  Aranan Nitelikler Istanbul Anadolu yakasında veya İzmir de ikamet etmek , 26-39 yaş arası olmak , Dinamik , işini seven , en az lise mezunu . 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimize sinerji katacak akıllı ve becerikli bir Asistan arıyoruz .

 • Century 21 Ece Emlak

  Gayrimenkul Danışmanı Century 21 Ece Emlak

  İstanbul Anadolu, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İyi insan ilişkileri . Gayrimenkul sektörü ile ilgili gerekli araştırmaları yapmak ; Gayrimenkul sahipleri ile düzenli görüşmeler yapmak ; Portföy çalışmaları yaparak bunlarla ilgili pazarlama faaliyetlerinde bulunmak ; Gayrimenkul Değerleme / Ekspertiz yapmak ve raporlar hazırlamak ; Tanıtım toplantıları düzenlemek ; Portföy sunum dosyası hazırlamak . Kentsel dönüşümle ilgili çalışmalar yapmak .

  Aranan Nitelikler Günümüzde kariyer yapmak için en gözde meslek haline gelen '' Gayrimenkul Danışmanı '' olarak Dünyanın en tanınmış emlak markası , Century21 ailesinde , çalışmaya ne dersiniz ? 1. En az yüksekokul mezunu ( erkek adayların askerliğini yapmış olması ) 2. Tercihen İstanbul , Anadolu yakasında ikamet eden 3. Girişimci ruha sahip , satışı seven , prezentabl Century21 sistemi içinde çalışmanın ve koşullarının ne kadar iyi olduğunu görünce şaşıracaksınız . 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimize Sinerji katacak çalışkan ve dürüst adaylarla tanışmak istiyoruz .

 • Konuşarak Öğren

  Telesatış Temsilcisi Konuşarak Öğren

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konuşarak Öğren geliştirdiği benzersiz uygulaması ile İstanbul Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi'ne kabul edilmiş ilk dil eğitim projesidir. Dil eğitim sisteminin satışında görev alacak, İnternet sitesi üzerinden başvuran adayları telefon ile arayıp, ürün tanıtımı yaparak, satış gerçekleştirmek, En en az 2 sene satış tecrübesi olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir. Telefonla satış yapabilecek, Telefonda insanları ikna edecebileceğine inanan, Tercihen çağrı merkezi tecrübesi olan, Daha önceden telefon ile satış yapmış ve kendine güvenen, En az 19 yaş ve üzerinde olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler İstanbul Şirinevler'de bulunan merkezimizde maaş ve yüksek pirimle çalışacak Tele Satış Yetkilileri alınacaktır.

 • Century 21 Ece Emlak

  Fuar Organizasyon Sorumlusu Century 21 Ece Emlak

  Rusya Federasyonu, İngiltere, Hollanda

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yurt dışı fuarları takip edip , buralarda katılım , tanıtım ve satış faaliyetlerini yürütmek .

  Aranan Nitelikler İşi yürütecek bilgi ve tecrübeye sahip olmak . İyi derecede İngilizce bilmek . Tercihan daha önce benzer işte çalışmış olmak .

 • Tuğba Kuruyemiş

  Satış Temsilcisi Tuğba Kuruyemiş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimizi (Kuruyemiş, Lokum, Kahve, Draje, Şekerleme, İncir, Baharat vs.) ülkemizin en güzel noktalarında ki butik mağazalarımızla müşterilerimize ulaştırıyoruz... Aydın, Denizli, Muğla, Manisa, Kütahya, Bursa, Balıkesir, Uşak, Eskişehir, İzmir, Ankara ve İstanbul illerinde 56 adet mağazamız bulunmaktadır... İSTANBUL BAKIRKÖY mağazamızda görevlendirilmek üzere SATIŞ TEMSİLCİLERİ aramaktayız. Not: Maaş Dolgundur, yemek ve yol verilmektedir...

  Aranan Nitelikler BAYAN : 18-25 yaş BAY : 21-25 yaş (Askerliğini Tamamlamış) Güleryüzlü, insan ilişkilerinde güçlü, genç, dinamik, diksiyonu düzgün Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Firmamızın ''Burada Gülümseme Hizmet Eder'' felsefemizine uygun çalışma arkadaşları arıyoruz. Not 1 :Başvurular hemen değerlendirmeye alınacak, pozisyon açığı kapatıldıktan sonra yeni açılacak diğer mağazalar için aynı başvurular tekrar değerlendirilecektir. Not 2 : Fotoğrafsız CV'ler değerlendirilmeyecektir www.tugbakuruyemis.com.tr

 • Century 21 Ece Emlak

  Yaşlı Bakıcı Century 21 Ece Emlak

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yaşlı Bayana evde yardımcı olmak . Ev temizliği , yemek , bulaşık , çamaşır , can yoldaşlığı . Hareket kısıntısı olmayan , kendi işini kendi yapan yaşlı bayana can yoldaşlığı.

  Aranan Nitelikler 24 saat aynı evde kalmak . Haftada 1 veya 2 gün izin olabilir.

 • Century 21 Ece Emlak

  Sosyal Medya Yöneticisi Century 21 Ece Emlak

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Linkedin ; Twitter ve benzeri sosyal medyada tanıtımı yapmak . Buralarda gerekli araştırmaları yapmak , grup kurup yönetmek ; gerekli gruplara üye olup faaliyetleri takip etmek , gerekli telefon görüşmelerini yapmak .

  Aranan Nitelikler İşin gerektirdiği bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmak .

 • Tuğba Kuruyemiş

  Satış Temsilcisi Tuğba Kuruyemiş

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimizi (Kuruyemiş, Lokum, Kahve, Draje, Şekerleme, İncir, Baharat vs.) ülkemizin en güzel noktalarında ki butik mağazalarımızla müşterilerimize ulaştırıyoruz... Aydın, Denizli, Muğla, Afyon, Manisa, Kütahya, Balıkesir, Uşak, Eskişehir, Bursa, İzmir, Ankara ve İstanbul illerinde 56 adet mağazamız bulunmaktadır... ANKARA KIZILAY mağazamızda görevlendirilmek üzere SATIŞ TEMSİLCİLERİ aramaktayız. Not: Maaş Dolgundur, yemek ve yol verilmektedir...

  Aranan Nitelikler BAYAN : 18-25 yaş BAY : 21-25 yaş (Askerliğini Tamamlamış) Güleryüzlü, insan ilişkilerinde güçlü, genç, dinamik, diksiyonu düzgün Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Firmamızın ''Burada Gülümseme Hizmet Eder'' felsefemizine uygun çalışma arkadaşları arıyoruz. Not 1 :Başvurular hemen değerlendirmeye alınacak, pozisyon açığı kapatıldıktan sonra yeni açılacak diğer mağazalar için aynı başvurular tekrar değerlendirilecektir. Not 2 : Fotoğrafsız CV'ler değerlendirilmeyecektir www.tugbakuruyemis.com.tr

 • Collomb-Muret Auto Logıstıqe Internationale

  Forlıft Operatoru Collomb-Muret Auto Logıstıqe Internationale

  Bursa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Forlift ehliyeti olan, Askerlik gorevini tamamlamis, Bay, Çalısma arkadaslari aranmaktadir. Not:Ücret dolgundur.

 • Acıbadem Sağlık Grubu

  Hasta Hizmetleri Yetkilileri-Avrupa Yakası Acıbadem Sağlık Grubu

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Acıbadem Sağlık Grubu Sağlık Sektöründe Gerçekleştirdiği Hizmet ve Yatırımları ile İstihdam Ettiği 17.000'i Aşkın Dev Kadrosunu Yeni İşe Alımlar İle Daha da Büyütecek. Siz de 'Acıbadem Sağlık Grubu'nun Şubelerinde Hasta Hizmetlerinin Seçkin Kadrosu İçinde Yer alarak Kariyerinize Güçlü Bir Adım Atabilirsiniz.

  Aranan Nitelikler İş tanımı Grubumuzun Avrupa Yakasındaki "Hasta Hizmetleri Ekiplerinde" Yer Alarak : • Hastalarımızın karşılanması, yönlendirilmesi ve faturalandırılması, • Hasta, hasta yakını ve doktor arasındaki iletişimin sağlanması süreçlerinde görev alacak sağlık sektöründe kariyer hedefleyen adayların başvuruları değerlendirilecektir.

 • Özyurt Madencilik

  Proje Satış Müdürü Özyurt Madencilik

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Aşağıda ki niteliklere uygun CityCenter Esenyurt Projesinde satış müdürü pozisyonunda çalışacak kendine güvenen, yeni başlayacak ileriye dönük projelerde satış organizasyonlarını düzenleyebilecek, geniş müşteri portföyü olan, çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - İnsan İlişkilerinde başarılı, - İletişim becerileri yüksek, vizyon sahibi, gelişime açık, dinamik, dış görünümüne özen gösteren, - Gayrimenkul kiralama ve satışında tecrübe sahibi olan, - Ekip yönetme ve liderlik vasıflarına sahip, - Kendi müşteri portföyünü oluşturabilecek, - Sistemli ve disiplinli çalışan, - İyi derecede ingilizce konuşabilen,

 • Firma Adı Gizli

  Satış Müdürü Firma Adı Gizli

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış odaklı çalışan firmamızda görevlendirilmek üzere ; Aktif satış ekibini yönetecek, Satış ekibinin sahadaki tüm süreçlerini takip edebilecek, Satış ekibi ile diğer departmanlar arasındaki iletişimi yürütebilecek, Şirket misyonu ve vizyonuna katkı sağlayabilecek Saha satış ekibi yönetiminde en az 2 yıl deneyimli, SATIŞ MÜDÜRÜ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Sorumluluk sahibi, Analitik düşünebilen, Satış odaklı çalışıp ekibini hedefler doğrultusunda yönlendirebilecek, Kariyer ve yüksek gelir hedefi olan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,

 • Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Alarm Montaj Teknisyeni Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması -Firmamızda Teknik Servis Departmanında görev yapacak, -18- 26 Yaş Aralığında, -Alarm ve Güvenlik Sistemlerinin montajını gerçekleştirebilecek, -Sorumlulluk sahibi, -Elektrik Tesisatı ve Kablolama Konularında bilgi sahibi, -Ekip çalışmasına yatkın, yetiştirilmek üzere adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik / Elektronik Bölümlerinden mezun, • Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda görev alacak. • Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, • Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, • Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, • Kendini geliştirmek isteyen, yetiştirilmek üzere • Montaj Teknisyeni Adayı arıyoruz.

 • Areta İnternet İletişim

  Satış Müdürü Areta İnternet İletişim

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Büyüyen saha organizasyonumuzun Aktif satış ekibini kurup, yönetebilecek, Satış ekibinin sahadaki süreçlerini takip edebilecek , Şirket misyonu ve vizyonuna katkı sağlayabilecek, SATIŞ MÜDÜRÜ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Satış alanında yönetici olarak çalışmış , İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasında uyumlu, Sorumluluk sahibi ve analiz gücü olan, Satış odaklı çalışıp ekibini hedefler doğrultusunda yönlendirebilecek, Tercihen üniversite mezunu, Ankara'da ikamet eden, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen SATIŞ MÜDÜRÜ alınacaktır.

 • Areta İnternet İletişim

  Satış Müdür Yardımcısı Areta İnternet İletişim

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış odaklı çalışan firmamızda görevlendirilmek üzere ; Satış Müdürüne bağlı olarak çalışacak, Aktif satış ekibini yönetecek, Satış ekibinin sahadaki tüm süreçlerini takip edebilecek, Satış ekibi ile diğer departmanlar arasındaki iletişimi yürütebilecek, Şirket misyonu ve vizyonuna katkı sağlayabilecek SATIŞ MÜDÜR YARDIMCISI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Satış alanında tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Sorumluluk sahibi, Analitik düşünebilen, Satış odaklı çalışıp ekibini hedefler doğrultusunda yönlendirebilecek, Kariyer ve yüksek gelir hedefi olan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,

 • Firma Adı Gizli

  Satış Müdür Yardımcısı Firma Adı Gizli

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış odaklı çalışan firmamızda görevlendirilmek üzere ; Satış Müdürüne bağlı olarak çalışacak, Aktif satış ekibini yönetecek, Satış ekibinin sahadaki tüm süreçlerini takip edebilecek, Satış ekibi ile diğer departmanlar arasındaki iletişimi yürütebilecek, Şirket misyonu ve vizyonuna katkı sağlayabilecek SATIŞ MÜDÜR YARDIMCISI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Satış alanında tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Sorumluluk sahibi, Analitik düşünebilen, Satış odaklı çalışıp ekibini hedefler doğrultusunda yönlendirebilecek, Kariyer ve yüksek gelir hedefi olan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,

 • Firma Adı Gizli

  Aktif Satış Temsilcisi Firma Adı Gizli

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Sektöründe lider konumda bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere; - Belirlenen hedef ve stratejiler doğrultusunda müşteri portföyünü oluşturacak, - Aktif saha faaliyetleri ile yeni müşterilerin kazanılmasını sağlayacak, - Müşteri ilişkileri yönetimi ile mevcut müşterilerin bağlılığının ve memnuniyetinin sağlanması konusunda destek verecek, Aktif Satış Temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 35 yaşını aşmamış, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri gelişmiş, İkna kabiliyetine güvenen, Yüksek gelir hedefi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli

 • Çetinkaya

  Kasa Şef Yardımcısı-Şirinevler Çetinkaya

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA, ŞİRİNEVLER Mağazamızda görevlendirilmek üzere; dinamik ve çağdaş mağazacı olmayı hedeflemiş, takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, inisiyatif kullanabilen, sosyal ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni tam, 'Kasa Şef Yardımcısı' takım arkadaşı arıyoruz Mağaza içi kasa işlemlerinin sorunsuz bir şekilde işleyişini sağlamak Kasa organizasyonundan ve yönetiminden sorumlu olmak Kasa ekibinin eğitim faaliyetlerini ve performans değerlendirmesinin yönetiminden sorumlu olacak Üst birime günlük kasa ile ilgili raporlamalarını doğru bir şekilde ve zamanında yapmak Kasa ve P:O:S cihazları ile ilgili olarak banka ilişkilerini yürütmek

  Aranan Nitelikler En az önlisans mezunu En az 2 yıl perakende sektöründe kasa sorumlusu olarak çalışmış Mağaza içi tüm kasa işlemlerini sorunsuz bir şekilde sağlayacak MS Office programlarını ve paket programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sigara kullanmayan 35 yaşını aşmamış bay ve bayan

 • Firma Adı Gizli

  Satış ve Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1.300 TL NET MAAŞ + PRİM + 250 TL YEMEK(ticket) SOSYAL HAKLAR VE SERVİS - Sektöründe lider konumda bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere; - Belirlenen hedef ve stratejiler doğrultusunda müşteri portföyünü oluşturacak, - Aktif saha faaliyetleri ile yeni müşterilerin kazanılmasını sağlayacak, - Müşteri ilişkileri yönetimi ile mevcut müşterilerin bağlılığının ve memnuniyetinin sağlanması konusunda destek verecek, SATIŞ ve MÜŞTERİ TEMSİCİLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 35 yaşını aşmamış, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri gelişmiş, İkna kabiliyetine güvenen, Yüksek gelir hedefi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli

 • Areta İnternet İletişim

  Satış ve Müşteri Temsilcisi Areta İnternet İletişim

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde görevlendirilmek üzere Satış ve Müşteri Temsilcileri alınacaktır. Satış Müdür Yardımcısına bağlı çalışacak; Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirecek, Müşterileri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunacak, Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirecek, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirecek, Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliliğini artıracak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan, Maaş + Prim sistemiyle çalışacak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Eğitimi gelişimin bir parçası olarak gören, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Enerjisi yüksek ve kendine güvenen, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği güçlü ,

 • İmza

  Satış Danışmanı -Diyarbakır Ceylan Karavil AVM İmza

  Diyarbakır

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Diyarbakır Ceylan Karavil Park AVM 'de bulunan mağazamız için SATIŞ DANIŞMANLARI aranmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, ürünleri müşterilerin beğenisine sunmak, Ürün bilgilerine hakim olmak ve müşterileri bu konuda bilgilendirmek, Mağazada bulunan ürünlerin düzenli olmasını sağlamak, Ödeme koşulları hakkında bilgi vermek ve gerekli tadilat işlemlerini alarak sonuçlandırılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 1 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

 • Firma Adı Gizli

  Satış ve Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde görevlendirilmek üzere Satış ve Müşteri Temsilcileri alınacaktır. Satış Müdür Yardımcısına bağlı çalışacak; Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirecek, Müşterileri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunacak, Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirecek, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirecek, Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliliğini artıracak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan, Maaş + Prim sistemiyle çalışacak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Eğitimi gelişimin bir parçası olarak gören, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Enerjisi yüksek ve kendine güvenen, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği güçlü ,

 • Saha

  Saha Satış Elemanı (Türkiye Geneli) Saha

  Türkiye Geneli

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, TELEKOMİNİKASYON sektörünün lider firması için, Çat kapı sistemiyle sahada son kullanıcıya satış yapacak (TV paketleri) Verilen aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi Müşteri memnuniyetinin sağlanması Haftanın 7 günü çalışacak (haftaiçi 1 gün izinli) Çalışma Şekli : - 1400net Maaş + 170 TL Yol + 250 TL Yemek + Agi + Yüksek prim şeklinde çalışacak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Sahayı seven ve bu alanda deneyimli ya da deneyim kazanmak isteyen, Takım ruhuna sahip, Prezantabl, İnsan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, "BİREYSEL SAHA SATIŞ TEMSİLCİLERİ” arıyoruz.

 • Ozan Cam ve Ayna Tic.San.Ltd.Şti

  E Sınıfı Ehliyetli Şoför Ozan Cam ve Ayna Tic.San.Ltd.Şti

  Bursa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörünün öncü firmalarından olan işletmemizde ürünlerimizin sevkiyatında çalışacak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Şehir içi, şehir dışı çalışabilecek Takım çalışmasına uygun Tercihen Yıldırım'da ikamet eden E ehliyetli, ticari yük taşıyan araçlar için gerekli diğer belgelerin sahibi

 • Lescon

  Ürün İade Takip Sorumlusu Lescon

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ayakkabı ve Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Merkez fabrikasında görevlendirilmek üzere; Bayii ve Mağazalardan gelen ürünlerin kontrollerini yaparak, üretim hatası veya kullanıcı hatasını tespit edecek. Ürünlerin süreçleri hakkında müşterileri bilgilendirecek, Tamir ve İade ürünlerin sisteme kayıtlarını yaparak, takip edecek, Müşterinin kalite standartlarını hızlı kavrayıp ona uygun çalışma düzeni geliştirebilecek, Ürün kalitesinin istenen standartlara uygunluğunu kontrol edecek, Müşteri etik ve teknik denetim süreçlerini yürütebilecek, Faaliyetlerini rapor haline getirip sunum yapabilecek, Müşteri isteklerinin eksiksiz olarak yerine getirilmesi için çalışmalar yapacak, Ürün İade Takip Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu Ayakkabı ve Tekstil sektöründe üretim yapan firmalarda Kalite Güvence konusunda en az 3 yıl deneyimli, İletişim ve koordinasyon yeteği yükseki, Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı ve takib yönü kuvvetli, Ms Office programlarını, Nebim Winner ve Nebim V3 programlarını bilen, Detaylara hakim ve sonuç odaklı çalışma becerisi yüksek, Üretim teknik bilgisi olan, ( Öncelik ) Kalite ve verimlilik odaklı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • CRM Tanıtım Hizmetleri

  İstanbul Bölgesi Saha Sorumlusu ( Supervızor) CRM Tanıtım Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş ortağı olarak çalıştığımız dünyanın önde gelen şirketlerinden biri için zincir mağazalardan sorumlu olacak, saha ekibini yönetecek süpervizör adayları aramaktayız. Route planı doğrultusunda müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi Ürün raf/reyon düzenlemelerinin yapılması ve eksiklerin takip edilmesi Ürünlerin ilgili satış noktalarında bulunurluğunun ve görünürlüğünün sağlanması Mağazaların satış adet ve ciro hedeflerinin tutturulması Günlük ve haftalık raporlamanın yapılması Bölgesindeki pesonellerin yönetimi ve motivesinin sağlanması

  Aranan Nitelikler Saha satışında tecrübeli, Saha ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış alanında kariyer hedefleyen, Satış odaklı düşünce yapısına sahip, ikna kabiliyeti yüksek, pratik düşünebilen, Ekibiyle etkin iletişim kurabilen, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Prezantabl, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Aktif araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden Bay

 • İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  Halkla İlişkiler İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ingiliz Kültür Erken İngilizce Etüt Merkezleri ANKARA YENİMAHALLE Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; HALKLA İLİŞKİLERalınacaktır.

  Aranan Nitelikler İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ -TELEFONLA SERİ ARAMA YAPABİLİCEK. -YÜZYÜZE GÖRÜŞMELERDE KENDİNE GÜVENEN -İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP -PREZENTABL BAY BAYAN ARKADAŞLAR…

 • Saha

  Aktif Saha Temsilcileri (İstanbul) Saha

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, TELEKOMİNİKASYON sektörünün lider firması için, Çat kapı sistemiyle sahada son kullanıcıya satış yapacak (TV paketleri) Verilen aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi Müşteri memnuniyetinin sağlanması Haftanın 7 günü çalışacak (haftaiçi 1 gün izinli) Çalışma Şekli : - 1400net Maaş + 170 TL Yol + 250 TL Yemek + Agi + Yüksek prim şeklinde çalışacak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Sahayı seven ve bu alanda deneyimli ya da deneyim kazanmak isteyen, Avrupa Yakasında hikamet eden Takım ruhuna sahip, Prezantabl, İnsan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, "BİREYSEL SAHA SATIŞ TEMSİLCİLERİ” arıyoruz.

 • İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  İngilizce Öğretmeni İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İngiliz Kültür Etüt Merkezi Ankara yenimahalle Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek,

 • Sertrans Logistics

  Antrepo Operasyon Sorumlusu Sertrans Logistics

  İstanbul Anadolu

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik alanında gelişmekte olan firmamızın Samandıra Atreposunda görev almak üzere 'Antrepo Operasyon Sorumlusu' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lojistik ve/veya depo departmanlarında çalışmış Stok yönetimini ve malzeme giriş çıkış hareketlerini bilen En az 3 yıl antrepo yönetimi tecrübesi olan Gümrük mevzuat bilgisi olan Askerlik görevini tamamlamış İyi derecede Ms Office programlarını kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden

 • Inspecco Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri

  Kaynak Mühendisi Inspecco Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması INSPECCO Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri Ltd. Şti. Uluslararası alanda belgelendirme, gözetim, muayene, test hizmetleri konusunda hizmet veren TS EN ISO/IEC17021, TS EN ISO/IEC17020, TS EN ISO/IEC 17024 akreditasyonlarına sahip ve Mesleki Yeterlilik Kurumu MYK tarafından yetkilendirilmiş köklü bir kuruluştur. Ürün belgelendirme bölümünde çalışmak üzere, Sorumlusu olduğumuz yurt içi ve/veya yurt dışı projelerimizde firmamızı temsil edecek, EN, AWS, ASME API vb. ulusal ve/veya uluslararası standartlara hakim, WPQR, WPS ve WPQ (Kaynakçı Sertifikasyonları) hazırlayabilecek, İmalat öncesi, imalat süresince ve imalat sonrası parçaların kontrollerini yapabilecek, Tahribatlı ve Tahribatsız testlerin kontrol ve koordinasyonunu sağlayacak, Raporlama ve hak ediş hazırlayabilecek,

  Aranan Nitelikler Mühendislik Fakültelerinin ; İnşaat , Makine , Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Mezunu veya Teknik Eğitim Fakültesi mezunu, Kaynak Mühendisliği Diploması olan ( IWE/EWE ) ya da Kaynak Enspektörlüğü sertifikası olan ( CSWIP 3.1, CSWIP 3.2) Tahribatlı ve/veya tahribatsız test konusunda tecrübeli, Tercihen NDT sertifikalarına sahip, Tercihen İngilizce bilen, Yurt içi ve/veya yurt dışı seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, MC Office , AutoCad programlarına hakim, 25-35 yaş arasında Aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış

 • Dap Yapı İnşaat A.Ş.

  Satış Danışmanı - Uzmanı Dap Yapı İnşaat A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu (Kartal, Maltepe bölgeleri) ve Avrupa yakasında ki Konut projelerimizde, şirketimizin bünyesinde çalışacak Bay - Bayan Satış Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Takım Çalışmasına Yatkın Diksiyonu Düzgün, Görünümüne ve Giyimine Özen Gösteren Güçlü İletişim Becerilerine ve Tekniklerine Sahip İkna Kabiliyeti ve Motivasyonu Yüksek Müşteri İhtiyaçlarını Analiz Edip Çözüm Sunabilen Telefonla veya Yüzyüze Gelecek Müşteri Taleplerine Cevap Verebilecek, Müşterilerin Yönlendirilmesi ve Bilgilendirilmesini Sağlayabilecek, Gayrimenkul Sektörüyle İlgili Gelişmeleri Takip Eden Gayrimenkul Pazarlama / Satışında En Az 2 Yıl Tecrübeli MS Office Programlarına Hakim Bay - Bayan

 • Artıç Otel

  Temizlik Görevlisi Artıç Otel

  Bursa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kat hizmetlerinde çalışacak, Otel odası ve genel alanların temizliğini yapmak, Otel yönetim ve konukların hizmet kalite standardlarını karşılamak ve aşmaya çalışmak

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, En az 2 yıl otel tecrübesi olan, Hijyen ve temizlik kurallarını bilen, Dış görünüşüne özen gösteren, Güleryüzlü ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Sigara kullanmayan,

 • İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  Natıve Speaker İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması WE ARE LOOKING FOR NATIVE ENGLISH TEACHERS WHO WOULD LIKE TO WORK IN ANKARA YENİMAHALLE BRANCH OF ENGLISH CULTURAL ASSOCIATION LANGUAGE SCHOOLS.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler -Candidates are required to have a university degree, A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate, -Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. -Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. -Willing to work in flexible working hours. -Willing to use interactive and communicative methods in classes. -Have no difficulty in adapting new cultures.

 • Artıç Otel

  Resepsiyonist Artıç Otel

  Bursa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bursa şehir merkezinde 12 ay hizmete açık, 3 yıldızlı, 70 oda, 135 yatak kapasiteli hotelimizin resepsiyon mevkinde çalışacak Bayan personel arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu, -İyi derecede İngilizce bilen, -Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, -Güleryüzlü, iletişime açık, -MS Office yazılımlarında tecrübeli, -Diksiyonu düzgün, -Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, -İnsan ilişkilerinde başarılı,takım çalışmasını benimsemiş, Resimli Başvurular değerlendirmeye alınacaktır. HOTEL ARTIÇ

 • İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  Sınıf Öğretmeni İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ingiliz Kültür Erken İngilizce Etüt Merkezleri ANKARA YENİMAHALLE Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; SINIF ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli veya istekli, • Tam zamanlı ve part time çalışabilecek, • Çalışma prensiplerine sadık, • Dış görünüşüne dikkat eden, • İletişim becerileri yüksek • Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek

 • İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  Matematik Öğretmeni İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ingiliz Kültür Erken İngilizce Etüt Merkezleri ANKARA Yenimahalle Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; MATEMATİK ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun. - Pedagojik Formasyon eğitimine sahip, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Eğitim ortamında dış görünüşüne önem veren, - Erkek adaylar için ,Askerliğini tamamlamış.

 • Saha

  Aktif Saha Temsilcileri (İstanbul) Saha

  İstanbul Anadolu

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, TELEKOMİNİKASYON sektörünün lider firması için, Çat kapı sistemiyle sahada son kullanıcıya satış yapacak (TV paketleri) Verilen aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi Müşteri memnuniyetinin sağlanması Haftanın 7 günü çalışacak (haftaiçi 1 gün izinli) Çalışma Şekli : - 1400net Maaş + 170 TL Yol + 250 TL Yemek + Agi + Yüksek prim şeklinde çalışacak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Sahayı seven ve bu alanda deneyimli ya da deneyim kazanmak isteyen, İstanbul Anadolu yakasında hikamet eden Takım ruhuna sahip, Prezantabl, İnsan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, "BİREYSEL SAHA SATIŞ TEMSİLCİLERİ” arıyoruz. NOT: Kriterleri sağlamayan başvurular dikkate alınmayacaktır, lütfen iş tanımını dikkatlice okuyunuz.

 • İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  Temizlik Personeli İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ingiliz Kültür Erken İngilizce Etüt Merkezleri ANKARAYENİMAHALLE Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; TEMİZLİK PERSONELİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, - Çay-kahve servisini yapacak, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, - 25-35 yaşları arasında olan, - Anaokulumuzda alanlarında tecrübeli,

 • Leras Tekstil

  Çay Servis ve Temizlik Leras Tekstil

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Güngören'de faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Mutfak Servis Elemanı aranmaktadır; *Mağazada kurulu bulunan mutfağın işletilmesi *Müşteri ve Mağaza Personeline ikram hizmetlerinin yapılması, *Mutfak ve mağazanın günlük rutin temizliğinin yapılması.

  Aranan Nitelikler *20-45 yaşlarında bay-bayan, tecrübeli, *istikrarlı ve takım ruhunu benimseyen,uyan *Güngören ve civarında ikamet eden, *Pratik,çalışkan ve sosyal ilşkisi iyi olan *İşini seven ve gereklerini eksiksiz yerine getiren, *Güleryüzlü,aktif,diksiyonu düzgün *Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Delsan Asfaltlama İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

  Harita Mühendisi Delsan Asfaltlama İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR İLİ ŞANTİYEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE '' HARİTA MÜHENDİSİ" ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Netcad ve Netpro programlarını kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, sonuç odaklı

 • Denizcan Gıda Otomotiv İnş ve Turizm

  Bölge Müdürü Denizcan Gıda Otomotiv İnş ve Turizm

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektörünün öncüsü olan firmamızda OPERSYONU yönetecek,bilgileri ile değerlerimize değer katacak çalışma rakadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Gıda sektöründe en az 3 yıl BÖLGE MÜDÜRÜ veya YÖNETİCİ deneyimi olan *Temsil yeteneğine sahip *Müşteri memnuniyetine önem veren *Problem çözme yeteneği olan *İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş *Dış görünümüne önem veren *Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş *Esnek çalışma saatlerine uyumlu *B sınıfı ehliyeti olan *Beylikdüzü,Bahçelievler,Yenibosna,Esenyurt,Hadımköy,Büyükçekmece,Küçükçekmece civarlarında oturan işini kendi işi gibi benimseyen TAKIM ARKADAŞLARI aramaktayız.

 • İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  Eğitim Danışmanı İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  Ankara

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ingiliz Kültür Erken İngilizce Etüt Merkezleri ANKARA YENİNAHALLE Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; EĞİTİM DANIŞMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler En az lise mezunu Güleryüzlü İnsanlarla iletişimi yüksek Öğrenci kayıt işlerini takp edebilecek Ön muhasebe bilgisi olan Diksiyonu düzgün,giyimine özen gösteren

 • Hrt Organizasyon

  Satış Temsilcisi / İzmir Hrt Organizasyon

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA İZMİR BİMEKS VE MEDİA MARKT MAĞAZALARINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA VE TV KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK+ PRİM

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletler satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Bay ya da bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?