İş İlanları

 • İş Açıklaması Kamu ihaleleri Kurumunun açmış olduğu ihaleler ile ilgili; -Yapı sektöründe ihalelere teklif hazırlama ,Hakkediş ve fiyatlandırma. -İhale yayınlanma tarihi itibari ile İhale Dosyasının Teknik ve İdari kısımlarının hazır hale getirlmesi. -Birim fiyat analizlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler -İlgili alanda Uzmanlaşmış Mimar-Mühendis-Tekniker -Erkek Adaylar için Askerliğini tamamlamış. -İnşaat sektöründe ihalelere teklif hazırlama ve fiyatlandırma konusunda En az 3 yıl deneyimli. -Sonuç odaklı ,Planlama ve problem çözme yetisi olan. -Şantiye Hakimiyeti yüksek -Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan. -Güncel KİK mevzuatına hakim.

 • İş Açıklaması Firmamızın Fatih Historia AVM ve Fındıkzade'de bulunan Arçelik mağazalarımızda tam zamanlı görevlendirilmek üzere; -Mağazamızda bulunan Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletlerinin satışını yapacak, -Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayacak, -Mağaza teşhir ve düzenine destek olacak, -Ürünle ilgili raporlamaları yapacak.

  Aranan Nitelikler 22-40 yaş aralığında, -Lise yada 2 yıllık Yüksek okul mezunu, -İyi derecede Asist ve Office programları (Word,Excell,Outlook) kullanabilen, -Ekip Çalışmasına yatkın, -Güler yüzlü ikna kabiliyet yüksek,iletişim yönü güçlü,diksiyonu düzgün, -Dış görünümüne önem gösteren, -Beyaz eşya sektöründe en az 2 yıl deneyimli (Tercihen Arçelik) -Ulaşım sorunu olmayan, -AVM için Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Tercihen yabancı dil konuşabilen, -Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan,(yönetici olarak yetiştirilecek) -Bay-Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Anasınıfı Öğretmeni
  Eser Anaokulu
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Öğretmenlik alanlarının herhangi birinden 4 yıllık lisans mezunu, en az 2 yıl Milli eğitim bakanlığına bağlı özel veya devlet okullarında asil görevli olarak çalışmış Üsküdar ve çevresinde ikamet eden 25-55 yaşları arasında bayan anaokulu öğretmeni.

  Aranan Nitelikler

 • Eğitim Koordinatör Yardımcısı
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması KURSUMUZA KAYITLI KURSİYERLERİN DİL GELİŞİMİNİ VE OKUL BAŞARISINI TAKİP EDECEK, ETÜT ORGANİZASYONU YAPABİLECEK, KURS-AİLE ARASINDA İLETİŞİMİ CANLI TUTACAK, KAYIT VE HALKLA İLİŞKİLER SÜRECİNDE AKTİF ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ..

  Aranan Nitelikler - ÇOK İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE KONUŞMA YETENEĞİNE SAHİP - TERCİHEN * İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ, * İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI, * AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI, * İNGİLİZCE MÜTERCİM TERCÜMANLIK, KARŞILAŞTIRMALI EDEBİYAT VB BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, - OFİS PROGRAMLARINA HAKİM - GELİŞİME AÇIK - BAY-BAYAN NOT: İNGİLİZCESİ ÇOK İYİ OLMAYAN ADAYLAR LÜTFEN BAŞVURMASIN..

 • İngilizce Öğretmenleri
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL KURSUMUZA TAM ZAMANLI VE YARI ZAMANLI OLARAK İNGİLİZCE KONUŞMA DERSLERİ VEREBİLECEK VE KAYIT OLMUŞ VEYA OLACAK ÖĞRENCİ TAKİBİ YAPABİLECEK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR..

  Aranan Nitelikler - ÇOK İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE KONUŞABİLME YETENEĞİNE SAHİP - PREZENTABL - MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN - BAY - BAYAN

 • Part Time Web Personeli
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖY ŞUBEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE YABANCI DİL KURSLARIMIZ İÇİN- WEB TASARIMI- SEO- GOOGLE ADWORDS KONULARINDA HAFTANIN 6 GÜNÜ 14:00-20:00 ARASI ÇALIŞABİLECEK...BAY-BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR..

  Aranan Nitelikler BAŞVURU YAPACAK ADAYLARIN DAHA ÖNCE BİZZAT KENDİ YAPTIKLARI WEB SİTELERİNİN ADRESLERİNİ REFERANS OLARAK VERMELERİ RİCA OLUNUR..

 • Etüt Öğretmenleri
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKULDAKİ SAYISAL DERSLERİNDE (MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ VS) YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.. NOT: SADECE MATEMATİK YA DA SADECE FEN BİLİMLERİ DERSLERİNDE DEĞİL, OKULDAKİ TÜM SAYISAL DERSLERİN HEPSİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN ÜNİVERSİTEDE ÖĞRENİMİ DEVAM EDEN PREZENTABL YARI ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK OKUL PROGRAMI ÇOK YOĞUN OLMAYAN GELİŞİME AÇIK BAY-BAYAN

 • İş Açıklaması Projelendirme, fiyatlandırma, teklif hazırlama,satış ve satış sonrası takip konularında müşteri taleplerini karşılayacak.

  Aranan Nitelikler Kastamonu merkezde faaliyet gösteren, sektörün öncü firmalarından Tavil Design ve İç Mimarlık firmasında istihdam edilmek üzere; - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Autocad ve 3D Max programlarını iyi derecede kullanabilen, - Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz eden, - Takım çalışmasına yatkın, - Tercihen B sınıfı ehliyeti olan, -Erkek adaylar için;tercihen askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ü üğ

 • İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ü üğ

 • İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler

 • Depo Sorumlusu
  Code Clothing Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Merter’de bulunan toptan hazır giyim üretimi ve satışı yapan firmamızın merkez deposunda, depo sorumlusu olarak bizimle çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Askerliğini tamamlamış, En az lise mezunu, SRC belgeli, ticari araç kullanabilecek, Tercihen Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL/BARKOD otomasyon sistemleri kullanmış Ürün giriş/çıkış/transfer hareketlerini sistem üzerinden yapabilecek Ekip çalışmasına yatkın, dinamik depo sorumlusu arıyoruz.

 • Kasiyer
  Code Clothing Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Merter’de bulunan toptan hazır giyim üretimi ve satışı yapan firmamızın mağazalarında kasiyer pozisyonunda bizimle çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kasa deneyimine ve ön muhasebe bilgisine sahip, Barkotlu otomasyon sistemi kullanmış, Dinamik, gelişime açık, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Raporlama yapabilecek, En az lise mezunu, Referans verebilecek.

 • Mağaza Müdürü
  B&G Store
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri ÇocukHazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 50 'yi aşan satış noktası ile kaliteyi , modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren anne- babaların öncelikli tercihi olan B&G STORE'un AKMERKEZ de yer alan mağazasında MAĞAZA MÜDÜRÜ pozisyonunda görevlendirilecek, takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta yönetici pozisyonunda deneyimli, - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Bayan - Yabancı Dil tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması Çocuk giyim sektörünün öncü markası B&G STORE 'un Bayrampaşa 'da yer alan merkezinde Reklam departmanında görevlendirilecek, yeni mezun departman asistanı istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO mezunu, Halka ilişkiler, reklamcılık bölümlerinden mezun Photoshop programını kullanabilen Düzenli,sistemli çalışabilecek Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü, Bayrampaşa'ya ulaşım sorunu olmayan. Bayan.

 • İş Açıklaması TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN ÇOCUK GİYİM MARKASI B&G STORE'UN ANKARA MAĞAZALARINDA GÖREVLENDİRİLECEK BAY&BAYAN SATIL DANIŞMANLARI İSTİHDAM EDİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIĞI MESLEK OLARAK SEÇMİŞ, MAĞAZACILIK ALANINDA KARİYER HEDEFLERİ OLAN, İLGİLİ SEKTÖRDE TERCİHEN DENEYİMLİ, KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, BAYAN.

 • Müdür Yardımcısı
  B&G Store
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İSTİNYE PARK AVM DE YER ALAN,MAĞAZAMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE; ÜRÜN TAKİBİNİ VE GEREKLİ RAPORLAMALARI YAPABİLECEK, ETKİN MÜŞTERİ HİZMETİ KONUSUNDA BERABER ÇALIŞTIĞI EKİBİ BİLGİLENDİREBİLECEK, YÖNETİP, GELİŞTİREBİLECEK. MAĞAZA HEDEFLERİNE ULAŞMAYI SAĞLAYABİLECEK MAĞAZANIN TÜM İHTİYAÇ VE KAYNAKLARININ YÖNETİMİNE YARDIMCI OLACAK BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE BENZER POZİSYONDA DENEYİMLİ, PERSONEL İDARESİ, ÜRÜN YÖNETİMİ, MAĞAZA GÖRSEL DÜZENİ KONUSUNDA BİLGİLİ, NEBBİM V3 PROGRAMLARINA HAKİM ( TERCİH SEBEBİ) KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, MESLEKİ DÜZEYDEN İNGİLİZCE TERCİHEN ARAPÇA YABANCI DİL BİLGİSİNE SAHİP EN AZ LİSE MEZUNU, BAYAN.

 • Mağaza Müdürü
  B&G Store
  Diyarbakır Bugün

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri Çocuk Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 60 mağazayı aşan satış noktası ile kaliteyi , modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren anne- babaların öncelikli tercihi olan firmamızın Diyarbakır Ceylanpark Alışveriş Merkezinde yer alan mağazası için aşağıdaki niteliklere sahip, bayan mağaza müdürü istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta yönetici pozisyonunda deneyimli - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Tercihen Nebim V3 programına hakim. - Bayan - Yabancı Dil tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması İZMİR MAĞAZALARIMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, MAĞAZACILIK ALANINDA KARİYER HEDEFLEYEN BAY&BAYAN SATIŞ DANIŞMANLARI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, Tercihen benzer pozisyonda en az altı ay deneyimli, Yoğun iş temposunda müşteri odaklı çalışabilecek, Kişisel bakımına özen gösteren, 18-35 yaş aralığında Bay , bayan. satış danışmanları arıyoruz...

 • Stok- Yönetimi Uzmanı
  B&G Store
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN ÇOCUK GİYİM MARKASI B&G STORE, BAYRAMPAŞA'DA YER ALAN MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLECEK, AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERE SAHİP ''STOK-YÖNETİM UZMANI'' İSTİHDAM EDECEKTİR.

  Aranan Nitelikler STOK YÖNETİMİ VE HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK KONUSUNDA DENEYİMLİ PLANLAMA,ORGANİZASYON, RAPORLAMA YETENEĞİ GÜÇLÜ NEBİM V3 PROGRAMINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN. MS OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM ÜNİVERSİTE MEZUNU TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,AKTİF, POZİTİF KİŞİLİKLİ BİRLİKTE ÇALIŞTIĞI EKİBİ YÖNLENDİREBİLECEK İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ,ÇÖZÜM ODAKLI ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU KARAR ALMA VE UYGULAMA BECERİSİ GELİŞMİŞ SİSTEMATİK ÇALIŞAN, TAKİPÇİ AVRUPA YAKASINDA TERCİHEN BAYRAMPAŞA VE CİVAR SEMTLERDE İKAMET EDEN, ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ

 • İş Açıklaması ANKARA MAĞAZALARIMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE; ÜRÜN TAKİBİNİ VE GEREKLİ RAPORLAMALARI YAPABİLECEK, ETKİN MÜŞTERİ HİZMETİ KONUSUNDA BERABER ÇALIŞTIĞI EKİBİ BİLGİLENDİREBİLECEK, YÖNETİP, GELİŞTİREBİLCEK. MAĞAZA HEDEFLERİNE ULAŞMAYI SAĞLAYABİLECEK MAĞAZANIN TÜM İHTİYAÇ VE KAYNAKLARININ YÖNETİMİNE YARDIMCI OLACAK BAY & BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE BENZER POZİSYONDA TERCİHEN DENEYİMLİ, PERSONEL İDARESİ, ÜRÜN YÖNETİMİ, MAĞAZA GÖRSEL DÜZENİ KONUSUNDA BİLGİLİ, TERCİHEN NEBBİM V3 PROGRAMLARINA HAKİM KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLCEK, EN AZ LİSE MEZUNU, BAYAN.

 • İş Açıklaması İZMİR MAĞAZALARIMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE; ÜRÜN TAKİBİNİ VE GEREKLİ RAPORLAMALARI YAPABİLECEK, ETKİN MÜŞTERİ HİZMETİ KONUSUNDA BERABER ÇALIŞTIĞI EKİBİ BİLGİLENDİREBİLECEK, YÖNETİP, GELİŞTİREBİLCEK. MAĞAZA HEDEFLERİNE ULAŞMAYI SAĞLAYABİLECEK MAĞAZANIN TÜM İHTİYAÇ VE KAYNAKLARININ YÖNETİMİNE YARDIMCI OLACAK BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE BENZER POZİSYONDA DENEYİMLİ, PERSONEL İDARESİ, ÜRÜN YÖNETİMİ, MAĞAZA GÖRSEL DÜZENİ KONUSUNDA BİLGİLİ, KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, EN AZ LİSE MEZUNU, NEBİM V3 PROGRAMINA HAKİM, BAYAN.

 • İş Açıklaması BODRUM OASİS DE YER ALAN MAĞAZAMIZ İÇİN MAĞAZACILIK ALANINDA KARİYER HEDEFLEYEN BAYAN SATIŞ DANIŞMANLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, tercihen benzer pozisyonda deneyimli, ekip çalışmasına yatkın, kişisel bakımına önem gösteren, yoğun iş temposunda müşteri odaklı çalışabilecek, en az lise mezunu, 18-35 yaş aralığında bayan. takım arkadaşları arıyoruz...

 • Satış Danışmanı
  B&G Store
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul mağazalarımızda görevlendirilecek mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan bayan satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan Benzer pozisyonlarda tercihen en az bir yıl deneyimli Yoğun iş temposunda müşteri odaklı çalışabilecek Kişisel bakımına özen gösteren Diksiyonu düzgün 18-25 yaş aralığında Bay,bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İnşaat Mühendisi
  Trc İnşaat Tasarım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması • Şantiyedeki bütün iş kalemlerinin hak edişlerini hazırlamak • Şantiyedeki inşaat ve mekanik gruplarının planlamaya uygun ve uyumlu çalışmalarını koordine etmek • Müşterilerden gelen talepleri projelendirmek (statik ve metraj)

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, • İyi derecede İngilizce bilen • Yapı, betonarme ve kaba inşaat kalemlerinin şantiye uygulamasında deneyimli, • İş güvenliği kriterlerine gereken önemi veren, • AutoCad ve MS Office programlarına hâkim, • Hakediş, metraj ve kesin hesap konularında tecrübeli, • Taşeronları çalıştırıp, yönetebilecek beceriye sahip, • Dış Görünümüne Özen gösteren,Sorumluluk sahibi,ve disiplinli, • İletişim becerileri güçlü, üst düzey idari ilişkilerde başarılı temsil yeteneğine sahip, • Fizibilite hazırlayabilecek, • Sahada teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek, • Teklif, planlama ve muhasebe ile koordineli çalışabilecek, • Konut ve Ticari yapıların proje geliştirme (tasarım) süreçlerinde en az 10 yıl deneyimli • 30 Yaşını aşmış • Askerlik hizmetini tamamlamış • İstanbul’da ikamet eden

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?