İş İlanları

 • Çelsan Cellbor Dış Ticaret

  Dış Ticaret Personeli Çelsan Cellbor Dış Ticaret

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve; Yaklaşık 40' a yakın ülkedeki tüm müşterilerimiz ile ilgili konuların takibi, Yurt dışı gezi fuar organizasyonları yapma, Gelen misafirlerimizin Manisadaki fabrikada ve Bayraklı Folkart Towers ofisimizde de ağırlama, görevlerinde bulunabilecek, ayrıca aşağıdaki niteliklere sahip '' DIŞ TİCARET PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Dış Ticaret Konusunda Bilgili veya Tecrübeli, Çok İyi Seviyede İngilizce Bilen, İnsan İlişkileri ve Girişimciliği Ön Planda Olan, İş Gezisi ve Yurt Dışı Fuarlarda Engeli Olmayan, BAYAN.

 • Namlı Gıda

  Cafe Sorumlusu Namlı Gıda

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Namlı Gurme Karaköy şubemizde görev alacak, -Cafe bölümünden sorumlu olacak -Çay demlemesi ve servisini yapabilecek -Kahvelerin hazırlanması ve sunumuna destek olacak -Pasta ve kek gibi ürünlerin satışını yapabilecek ve eksiklerini takip edebilecek -Tercihen sorumluluk sahibi,genç,bayan Takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Namlı Gurme Karaköy şubesinde görev alacak ,aktif ve hareketli olarak çalışabilecek , yoğun saatlerin temposunu kaldırabilecek, güler yüzlü ekip arkadaşları alınacaktır.

 • Tribal

  Firma Temsilcisi-(Merchandiser) Tribal

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Türkiye’nin en büyük Firmalarından biri için "Merchandiser-(Firma Temsilcisi)” aranmaktadır. Rut planlamasına uygun saha ziyareti gerçekleştirmek, Ürün Bulunurluluk ve sipariş sürecine zemin hazırlamak Satış Arttırıcı nitelikteki tanzim ve teşhir çalışmalarının yürütülmesi ve satış destek aktivitelerinin yerine getirilmesi sağlamak Şirket politikaları ve hedefleri doğrultusunda kendisine verilen hedefleri sahada gerçekleştirmek bu pozisyonun başlıca sorumluluklarındandır.

  Aranan Nitelikler -En az Lise düzeyinde eğitimini tamamlamış, - İletişim becerisi yüksek, - Planlı ve programlı çalışan, - Sorumluluk sahibi, - Kişisel gelişimine önem veren, - Zaman yönetimi olan, - Motivasyonu yüksek, - Sorun çözme becerileri gelişmiş ve çözüm odaklı çalışma yaklaşımına sahip, - Dürüst, tutarlı ve ekip çalışmasına uyumlu, - Ms ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, - Erkek Adaylar için Askerlik görevini tamamlamış yada enaz 3 yıl tecilli-BODRUM BÖLGE için Firma Temsilcisi Alımı Yapılacaktır.

 • Guess

  Guess Operasyon Yöneticisi Guess

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Operasyon Müdürü'ne bağlı olarak; Sorumlu olduğu bölge mağazalarının, müşteri segmentinin ihtiyaçlarını, beklentilerini anlayarak doğru ürün, hizmet ve çözümler sunmak, söz konusu satış ve hizmet yaklaşımında kendi ekibini eğitmek, bilgilendimek, düzenli koçluk yapmak, Sorumlu olduğu bölge mağazalarının günlük, haftalık ve aylık hedeflerini analiz ederek ekibi ile net bir şekilde paylaşarak yönetilmesini sağlamak, İş akışı ve sorunlarının takibinin gerçekleştirilmesi için düzenli periyotlarla mağaza ziyaretlerini gerçekleştirmek, Ekibinin sürekli gelişiminden sorumlu olarak, çalışanları için geri bildirme ve koçluğa dayalı bir çalışma ortamı yaratmak, Piyasadaki rakipleri konusunda sürekli güncel bilgileri takip etmek, Merkezle mağazalar arası koordinasyonu sağlamak. Yıllık satış ve gider bütçelerinin hazırlanmasını sağlamak, kontrollerini yapmak, Çalışma Yeri:Kartal-Sancaktepe

  Aranan Nitelikler Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group, mağazacılığı yaşam biçimi edinmiş, aşağıdaki niteliklere sahip GUESS OPERASYON YÖNETİCİSİ aramaktadır. Üniversite mezunu, Perakende/ mağazacılık operasyonunda en az 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim Takım yönetimi ve motivasyonu konusunda deneyimli, Analitik yönü gelişmiş, Raporlama konusunda tecrübeli, İletişimi güçlü, kişisel görünümüne özen gösteren, Yoğun iş temposunda özveriyle çalışabilen, Sık seyahat edebilen, İlişki yönetiminde kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan,

 • Armando Optik

  Optisyen Armando Optik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Optik şubemizde'' OPTİSYEN'' olarak görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun -Prezentabl, -Diksiyonu, insan ilişkileri kuvvetli, -Yöneticilik becerileri gelişmiş, -Ekip içerinde uyumlu çalışabilecek, -Pazarlama yeteneği yüksek, -Çiğli/Karşıyaka bölgesinde ikamet eden, -Daha önce optisyen olarak görev almış, -Genç ve dinamik çalışma arkadaşları aranmaktadır. Not: Fotoğrafsız cvler dikkate alınmayacaktır.

 • Pizza Pizza

  İnsan Kaynakları Sorumlusu Pizza Pizza

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketin İnsan Kaynakları süreçlerinden sorumlu olacak İnsan Kaynakları Sorumlusu.

  Aranan Nitelikler ∙ Üniversite Mezunu , ∙ Dikkatli, Planlı, Analitik düşünme yeteneğine sahip, ∙ İnsan Kaynakları alanında 3-4 yıl tecrübeli, ∙ Askerliğini tamamlamış, ∙ Netsis’i iyi derecede bilen, Ms Office programlarına hakim, ∙ Bordro ve özlük işleri süreçlerine hakim, ∙ SGK Giriş-çıkış işlemlerini yapacak, ∙ İş Kanunu, SGK, İşkur ve ilgili diğer çalışma mevzuatına hakim, ∙ Personel izinlerinin takibini yapacak, ∙ Puantaj, E bildirge, Ek-10 işlemlerini uygulayacak, ∙ Banka talimatlarını hazırlayacak,

 • Gedizler

  Araç Yıkama Personeli Gedizler

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Aktif olarak araç kullanan , Oto yıkama konusunda tecrübeli, Bay,

 • Empatik İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık

  Sosyal Medya Uzmanı Empatik İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Dijital Medya projelerinde çalışırken, Ağırlıklı olarak müşteri kurumların hesap yönetimi ve zaman zaman web tasarım ile ilgili çalışmalar yapabilecek, (HTML/CSS başlangıç düzeyinde olabilir) Özgün projeler tasarlanırken kendisi de fikirleriyle aktif katılım sağlayabilecek. "Sosyal Medya Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sosyal Medya konusunda kendisini geliştirmeye istekli Uzmanlık alanındaki bütün gelişmeleri yerli/yabancı kaynaklardan takip eden Kitap okumayı, araştırmayı ve girişimciliği seven Photoshop'u iyi düzeyde bilen, "creative" tasarımlar yapabilen (Tercihen) Web tasarımda örnek çalışmalar gösterebilecek Wordpress gibi açık kaynak PHP alt yapılara hakim Bahçelievler (E-5 üzeri havalimanı kavşağı) ulaşım sorunu olmayan Bay/Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz

 • Parantez Giyim

  Satış Danışmanı-Isparta Parantez Giyim

  Isparta

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterisine ürün hakkında bilgi vererek ihtiyaçlarına göre hizmet sunmak

  Aranan Nitelikler Tekstil sektörünün öncü kuruluşlarından Parantez Giyim'in Isparta IYAŞPARK AVM'de bulunan mağazasında görevlendirilmek üzere; mağazacılığı meslek olarak benimseyen aşağıdaki niteliklere sahip 'Satış Danışmanı” arıyoruz. ·Lise mezunu ·Hazır giyim mağazacılık alanında en az 1 yıl tecrübeli ·İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve dinamik ·İkna yeteneği yüksek ·Takım çalışmasına yatkın ·Dış görünüşüne özen gösteren ·Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen ·Bayan

 • Gedizler

  Satış Temsilcisi Gedizler

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız için 2. el araç satışı yapabilecek Satış Temsilcileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Araç alım satım konusunda bilgi sahibi, Ehliyeti olan, Satış kabiliyeti yüksek ve müşteri memnuniyetine önem veren, Tercihen Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Satış konusunda kendine güvenen ,dinamik istekli, Bay - Bayan.

 • Dap Yapı İnşaat A.Ş.

  İnşaat Teknikeri Dap Yapı İnşaat A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Maltepe şantiyesinde görevlendirilmek üzere,"İnşaat Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları'nın İnşaat Bölümü'nden mezun, İnşaat sektöründe minimum 5 yıl tecrübeli, İnce işleri konusunda tecrübeli kaba yapıda da çalışmış olması tercih edilen, Tercihen yüksek binalarda çalışmış olması, Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, M. Office programlarına hakim, autocad programını bilen, 40 yaşını aşmamış, çalışkan disiplinli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

 • Lk&Jns Dew

  İmalat Lk&Jns Dew

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İSTANBUL HADIMKÖYDE FAALİYET GÖSTEREN DENİM VE GABARDİN ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZA ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler OVERLOK, ÇİFTİĞNE, KOLLU, KEMER, DÜZ MAKİNE, KALİTE KONTROLCU, METOCU VE VASIFSIZ ELEMANLAR ALINACAKTIR. ERKEK ADAYLAR ASKERLİK GÖREVLERİNİ YAPMIŞ OLMALARI GEREKMEKTEDİR. ( MÜRACAT MAHMUT BEY: 0530 767 56 80 )

 • Power Group

  Çağrı Merkezi Operatörü Power Group

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider konumdaki firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip "Çağrı Merkezi Operatörü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler MYO ya da Üniversite’lerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen çağrı merkezi konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, İletişim becerileri kuvvetli ve akıcı bir diksiyona sahip, Hedef odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Dinamik, enerjik, Problem çözme becerisi olan,

 • Belde Group

  Danışman Belde Group

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiyenin 1 numaralı kurumsal ve profesyonel gayrimenkul firması olan Remax ailesine katılmak isteyen çalışma arkadaşları aranıyor... Mesai zorunluluğu olmayan bir işte çalışmak Kendi işinizi kurmak Dünyanın en çok satan gayrimenkul danışmanı olmak istiyorsanız

  Aranan Nitelikler Tercihen Beylikdüzü , Esenyurt ve yakın çevresinde ikamet eden, 25-45 yaş aralığında, Satış ve Pazarlama becerisi olan En az lise mezunu Tercihen gayrimenkul tecrübesi olan Bay-Bayan Gayrimenkul danışmanları

 • Elektroser Büro Makineleri

  Muhasebe Elemanı Elektroser Büro Makineleri

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe işleri ; Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe işleri yapabilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İ.İ.B.F Bölümlerinden veya Muhasebe alan bölümünden mezun Muhasebe işlemleri konusunda 2 yıl tecrübeli MS. Office uygulamalarını ve muhasebe programlarına hakim tercihen logo bilen, Dikkat ve Gözlem becerisine sahip, takipçi ve detaycı sayısal yeteneğe sahip, Güleyüzlü ve dinamik Uzun süreli bizimle çalışacak

 • Sports International

  Satış Akademisi Kapılarını Açıyor (Tepe Akademi) Sports International

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .

  Aranan Nitelikler .

 • May Sağlık Grubu

  Dermokozmetik Satış Danışmanı May Sağlık Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sağlık perakendeciliği alanında faaliyet gösteren firmamızın Bağcılar'da bulunan eczanesinde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere haiz Dermokozmetik Satış Danışmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Lise mezunu, -Satış alanında deneyimi olan, -Dermokozmetik ürünler ve saç ve cilt analizi konusunda bilgili, -İletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, -Temsil yeteneği kuvvetli, -Dış görünümüne önem veren,

 • Finesse

  Kalite Kontrol Finesse

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Erkek ceket fabrikasında çalışabilecek deneyimli personel aranmaktadır.

 • Mothercare

  Mothercare İstanbul Forum AVM -Satış Danışmanı Mothercare

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Idea İletişim ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.

  Junior .Net Developer Idea İletişim ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Farklı sektörlerden gelen müşterilerimize doğru ve en uygun çözümleri geliştirmekteyiz. Mobil projelere de yönelik hizmetler veren firmamızın aradığı takım arkadaşı için istediğimiz özellikler aşağıda bulunmaktadır. • Analitik düşünen ve sonuç odaklı, • Sorumluluk bilinci gelişmiş, • İngilizce bilen, • Takım çalışmasına yatkın...

  Aranan Nitelikler - Microsoft.Net 4.0/4.5 Framework üzerinde C# ile ASP.Net ortamında yazılım geliştirme konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi, - T-SQL deneyimi olan, - Nesneye yönelik programlama konseptlerine hakim, - Entity Framework veya diğer ORM araçlarında bilgili, - Ajax, Javascript ve Jquery konusunda deneyimli, - HTML5 konusunda bilgi sahibi, - Erkek adaylar için en az 2 yıl tecilli ya da askerlikle ilişkisi olmayan - Mevcut projelerimizde ve yeni projelerde görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı Yardımcısı (Jr.Developer) alınacaktır.

 • Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  İnsan Kaynakları Stajyeri Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnsan Kaynakları, İşe Alım Danışmanlığı alanında faaliyet gösteren firmamızın, kurumsal müşteri portföyü dahilinde vermiş olduğu orta ve üst düzey Seçme & Yerleştirme projelerinde ekibimize destek olacak "Stajyer" arayışımız mevcuttur. Tüm işe alım süreçlerinde, kariyer portallarını aktif kullanarak İşe Alım Uzmanlarına destek verilmesi, Monad HR’a ait veri tabanına CV girişlerini sağlamak, CV ve rapor hazırlığı süreçlerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da devam zorunluluğu olmayan, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Öğrenmeye açık ve ekip çalışmasına yatkın, İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Haftada en az 3 tam gün, tercihen 5 gün işe devam edebilecek, Anadolu yakasında ikamet eden (Çalışma yeri Erenköy olacaktır).

 • Sgs Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri

  Kurumsal Sosyal Sorumluluk Denetçisi Sgs Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Tüketici Ürünler Departmanında, müşteri standartları doğrultusunda Sosyal Uygunluk ve Teknik Denetimleri gerçekleştirecek yetiştirilmek üzere yukarıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen üretim & kalite alanında iş tecrübesi olan, Tercihen İş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı belgesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan, seyahat etmeyi seven B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Müşteri Hizmetleri Müdürü Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz e-ticaret sitesi için "Müşteri Hizmetleri Müdürü" aramaktayız. Süreç değiştirme tecrübesi olan, Yeni bir CRM sisteminin kurulması (örn: Mi4Biz), müşteri taleplerinin şirket içine ticket ile bildirilmesi ve bu ticket'lar üzerinden takip edilmesi, Müşteriye değen tüm süreçleri analiz ederek (kargo, iade, hediye pakedi), süreçlerin yeniden yapılandırılması, Müşteri telefonlarının %95 ini 20sn de cevaplamak için agent ekibinin tamamlanması Müşteri sorunlarını çözmek icin süreç geliştirmeleri, Müşteri görüşmelerindeki kalite kontrolünün sağlanması, Belirlenen KPI lara gore operasyonel metriclerin raporlama yapılması, Kargo ve 3rd party lojistik firmaları ile ilişkilerin takibi ve fiyat pazarlıkları, Operasyon - Muhasebe entegrasyonunu tamamlamak, Online ödeme sistemleri (örn PayU) için pazarlık yapmak ve siteye entegrasyonu sağlamak,

  Aranan Nitelikler 4 yıllık üniversite mezunu, Müşteri hizmetlerinde 4+ yıl deneyimi olan, Tercihen 1+ yıl yöneticilik deneyimi olan, Tercihen CRM sistemleri konusunda deneyimli, İletişim becerileri yüksek olan,

 • Mcr Moda Crise

  Satış Danışmanları Mcr Moda Crise

  İstanbul Anadolu, Eskişehir, Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve müşterilere ürün özelliklerini anlatmak ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünü müşteriye sunmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Mövenpick Hotel İzmir

  Corporate Sales Executive Mövenpick Hotel İzmir

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The objective of this position is to be responsible for corporate sales and have close relationships with corporate accounts according to the Mövenpick Hotels & Resorts procedures and standards.

  Aranan Nitelikler Mövenpick Hotel Izmir is looking for a "Corporate Sales Executive" with the following qualifications: Minimum two years of experince in an international chain hotel in the same position, Initiates, maintains and developes excellent relationships with corporate sales accounts of the hotel, Previous work experince in corporate sales will be preferred, Display a high degree of passion and enegry to maximise sales, Having the ability to persuade and represent, Excellent written and oral English language skills, Computer literacy; MS Office applications and software packages of sales department. Knowledge of Opera software programme is a plus, University degree of Tourism & Hotel Management is preferred.

 • Komşufırın

  Emlak Geliştirme ve Kiralama Yöneticisi Komşufırın

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Emlak Geliştirme ve Kiralama Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır. Şirketin kiralama kriterlerine uygun olarak lokasyonları belirlemek (AVM/cadde) Mağaza açılışlarının yasal süreçlerinin takibi, gerekli izinlerin alınması Lokasyon üzerindeki müşteri potansiyelleri, rayiç ve kira bedelleri ile ilgili araştırmalar yapmak Mülk sahipleri ile ilgili süreçlerin yönetimi ve yıllık kira artışlarının takibini yapmak Üst yönetime ilgili konuların sunumlarının ve raporlamalarının yapılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İnşaat Mühendisliği, Şehir Planlama... vb) Perakende sektöründe min 3 yıl deneyim sahibi MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen Raporlama becerisi güçlü B sınıfı ehliyete sahip, aktif olarak araç kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden

 • Teknosa

  Bilgi Güvenliği ve Risk Müdür Yardımcısı Teknosa

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bilgi Güvenliği ve Kurumsal Risk Yönetimi kapsamında risklerin değerlendirmesinin yapılması/yapılmasının sağlanması, ISO 27001 belge denetimlerine kılavuzluk edilmesi, sertifikanın sürdürülebilmesi için gerekli çalışmalara rehberlik edilmesi, Bilgi Güvenliği ve Kurumsal Risk Yönetimi politika, prosedür ve talimatlarının oluşturulması, geliştirilmesi ve güncellenmesi çalışmalarında görev alınması, Riskin Erken Saptanması Komitesi’ne sunulan raporların hazırlanması, Risk havuzunun yeni riskler bazında güncellenmesi çalışmalarının takip edilmesi ve yönlendirilmesi, Nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Mühendislik, Matematik, vb. bölümlerinden mezun, Bilgi güvenliği ile ilgili temel konularında ve Bilgi Güvenliği Standartları konusunda tecrübeli (ISO 27001, COBIT, ITIL, PCI DSS, vb.) Tercihen ISO 27001 Tetkikçi/Baş Tetkikçi belgesine sahip, COSO ve/veya ISO 31000 konusunda bilgi sahibi ve Kurumsal Risk Yönetimi konularında görev yapmış, Alanında en az 3-4 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen ve konuşabilen, Etkili sunum becerilerine sahip ve sunuş tekniklerini iyi uygulayabilen, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, Seyahat engeli olmayan, sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Mcr Moda Crise

  Mağaza Müdürleri Mcr Moda Crise

  İstanbul Avrupa, Eskişehir, Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ESKİŞEHİR - SAMSUN - VIALAND mağazalarımızda görev alabilecek, Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak, Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren

 • Mytechnıc - Aircraft Mro Services

  Uçak Bakım Planlamacısı Mytechnıc - Aircraft Mro Services

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bakım ile ilgili süreçlerin kontrolünü sağlamak, Bakım planı dışındaki işleri ilgili departmana raporlamak, Yazılı bakım kayıtlarının doğruluğunu kontrol ederek, kayıtların günlük olarak toplanmasını organize etmek, Bakım sırasında gerekli malzemelerin geliş sürelerinin kontrolünü sağlayıp, ilgili birimlere bilgi vermek.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği veya 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu (Tercihen Havacılık) bölümünden mezun, Ms Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Dikkatli ve detaycı çalışabilen, uyumlu, dinamik yapıya sahip, Planlama- Organizasyon, analiz ve raporlama becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Ege Deltaş

  Muhasebe Elemanı Ege Deltaş

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maden sektöründe hızla büyümekte olan firmamız bünyesinde, aşağıda belirtilen iş tanımlarını uygulayacak '' NETSİS programı kullanabilen MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır. Alış-Satış faturalarının girilmesi Çek senet ve banka kayıtlarının işlenmesi, Cari hesap borç alacak kayıtlarının tutulması, ödemelerin takibi Günlük kasa hareketlerinin takibi ve ilgili kayıtların yapılması BA-BS ve firma mutabakatlarının yapılması Her ay genel muhasebeye gerekli kayıtların hazırlanması Çalışanların SSK kayıtlarının tutulması Personel Özlük işlemlerinin takibi ve gerçekleştirilmesi Evrak düzeni ve dosyalanmasından sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler En az yüksekokul ve tercihen muhasebe bölümünden mezun, Netsis programına ve tek düzen hesap planına hakim Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama, organizasyon, ve iletişim becerileri gelişmiş, Problem çözme analitik düşünme, takip yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun ve stresli çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Çalışma saatlerine özen gösterebilecek İzmir’de ikamet eden, 23-30 yaş aralığında, Bayan

 • Turkcell Superonlıne Fiber İzmir Abone Merkezi

  Teknik Servis Uzmanı Turkcell Superonlıne Fiber İzmir Abone Merkezi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Karşıyaka bölgesinde ikamet eden

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Otomotiv Ön Muhasebe Elemanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE ÖZEL SERVİS ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN Faturaların sisteme işlenmesi (giriş-çıkış), kesimi ve kontrolü, Müşteri kartlarının açılması,​ Kredi kartı, pos işlemlerinin yapılması gibi görevlerden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe süreçlerine vakıf, Yazar kasa bilgili olan, Z Raporu alabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Bostancı'ya ulaşımda sorun yaşamayacak), Tercihen Otomotiv sektöründe Muhasebe alanında deneyimli, Muhasebe programlarını kullanabilen, 33 yaşını aşmamış, Cumartesi günleri çalışabilecek, MS Office programlarına hakim, Minimum Lise mezunu, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Bay / Bayan, "ÖN MUHASEBE ELEMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Turkcell Superonlıne Fiber İzmir Abone Merkezi

  Saha Satış Temsilcisi Turkcell Superonlıne Fiber İzmir Abone Merkezi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Fiberizmir Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Turkcell Superonlıne Fiber İzmir Abone Merkezi

  Çağrı Merkezi Uzmanı Turkcell Superonlıne Fiber İzmir Abone Merkezi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı : Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Fiberizmir Abone Merkezinde, ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek ÇAĞRI MERKEZİ UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

 • Legacy Ottoman Hotel

  Misafir İlişkileri Legacy Ottoman Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tarihi Yarımada içerisinde, Boğazın eşsiz manzarasına sahip 5 Yıldızlı Legacy Ottoman Hotel, Önbüro Departmanında Misafir İlişkileri pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, * İyi düzeyde İngilizce bilen, * Tercihen ikinci bir dile daha sahip, * Benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, * Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, * İşinde titiz ve dikkatli, insiyatif kullanabilen. * Hizmet sektörünün inceliklerine sahip, misafir odaklı, * Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, enerjik ve pratik, * Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Tercihen Fidelio V8 programını kullanabilen,

 • Cevdet Albayrak

  Elektrik Veya Elektrik-Elektronik Mühendisi Cevdet Albayrak

  Kastamonu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alaplı ve Devrek'te bulunan Tünel bakım-onarım şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere Elektrik veya Elektrik/Elektronik Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Sacada sistemleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Elektrik Yüksek Gerilim Tesisleri İşletme Sorumluluğu belgesine sahip, AG tesisleri ve OG ENH tesislerinde tecrübeli, Görev yapmasına engel sağlık sorunu bulunmayan, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Şantiye saha çalışmaları ve ekip yönetiminde deneyimli, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, analitik düşünebilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Kesinlikle sigara kullanmayan,

 • Mcr Moda Crise

  Uzman Satış Danışmanı Mcr Moda Crise

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan MCR markamızın İSTANBUL KÜÇÜKKÖY'deki mağazası için aşağıda nitelikleri taşıyan 'Uzman Satış Danışmanı' aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • Advantis Consulting

  Key Account Manager (Kam) Advantis Consulting

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Advantis Consulting is specialized in operational consultancy services to French companies willing to invest in Turkey. For further information, please visit our website : www.advantisconseils.com We are looking for a KEY ACCOUNT MANAGER (KAM) in behaviour of our European Partner specialized in designing and manufacturing medical devices. Responsibilities : The Sales Representative’s major task will be to implement the sales of medical devices with new customer portfolio according to the head quarter’s strategy. He/she will have the opportunity to become the manager of the future Turkish branch. He/she will have : To prospect the pharmaceutical and medical markets in order to identify major purchasers and decision makers in hospitals and clinics To follow the public tenders and private projects on the sector and to prepare for participation To promote and commercialize the medical devices of the company in order to achieve high level sales with the pharmaceutical industry To follow the market trends, the new actors and new projects in order to identify opportunities To maintain durable professional relationships with the identified decision makers and customers by frequently visiting them To be the interface between the SEMEA direction and Turkey, to ensure the proper implementation of company’s commercial strategy To report regularly to the French head quarter and to Advantis

  Aranan Nitelikler Skills : Bilingual English - Turkish – French would be a plus University degree 3-5 years of relevant experience in B2B sales / marketing Ability to progress and become manager Good knowledge of the medical network (hospitals, laboratories, pharmaceutical industry) Knowledge of the ecosystem of injectable + diabetic’s medical devices Good personal relationship, ability to convince and negotiate Proficiency in computer and Microsoft office application ATTENTION : Please send your resume in English with the reference "ADV-OWM01" to : projet@advantis.com.tr

 • Legacy Ottoman Hotel

  Kat Görevlisi Legacy Ottoman Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tarihi Yarımada içerisinde, Boğazın eşssiz manzarasına sahip 5 Yıldızlı Legacy Ottoman Hotel, Kat Hizmetleri Departmanında Kat Görevlisi pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen min. Lise mezunu, * Orta düzeyde İngilizce bilen, * 5 yıldızlı otellerde min. 3 yıl iş tecrübesi bulunan, * Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü, diksiyonu düzgün, * İşinde titiz ve dikkatli, hijyene önem veren, * Hizmet sektörünün inceliklerine sahip, misafir odaklı, * Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, enerjik ve pratik, * Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Askerlik görevini tamamlamış ( Erkek adaylar için)

 • Mas Consulting

  Yönetici Asistani Mas Consulting

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İthalat ve ihracat sektöründe faaliyet gösteren Merkezi Almanya olan şirketimizde back office ve yönetici asistanı olarak, çalışabilecek çalışma arkadaşları

  Aranan Nitelikler MS- Ofis ( Outlook, Powerpoint,Word-Excel) programlarini etkin kullanabilen Almanca veya İngilizce bilen (tercihen Almanca) Lise-Üniversite mezunu Analitik düsünebilen, problem çözmede hızlı ve başarılı Hedef odaklı, yöneticisi ile uyumlu çalışabilen Sorumluluk albilen Değişen şartlara uyum sağlayabilen BAY- BAYAN elemanlar araniyor

 • Legacy Ottoman Hotel

  Resepsiyonist Legacy Ottoman Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tarihi Yarımada içerisinde, Boğazın eşsiz manzarasına sahip 5 Yıldızlı Legacy Ottoman Hotel, Önbüro Departmanında Resepsiyonist pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, * İyi düzeyde İngilizce bilen, * Tercihen ikinci bir dile daha sahip, * 5 yıldızlı otellerde min. 2 yıl iş tecrübesi bulunan, * Fidelio V 8 programını kullanabilen, * Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, * İşinde titiz ve dikkatli, * Hizmet sektörünün inceliklerine sahip, misafir odaklı, * Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, enerjik ve pratik, * Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Askerlik görevini tamamlamış ( Erkek adaylar için)

 • Legacy Ottoman Hotel

  Garson Legacy Ottoman Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tarihi Yarımada içerisinde, Boğazın eşssiz manzarasına sahip 5 Yıldızlı Legacy Ottoman Hotel, Yiyecek & İçecek Departmanı Garson pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, * İyi düzeyde İngilizce bilen, * Tercihen ikinci bir dile daha sahip, * 5 yıldızlı otellerde min. 2 yıl iş tecrübesi bulunan, * Servis ve sunum bilgisi iyi düzeyde olan, * Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü, * Diksiyonu düzgün, * Hizmet sektörünün inceliklerine sahip, misafir odaklı, * Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, enerjik ve pratik, * Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Askerlik görevini tamamlamış ( Erkek adaylar için)

 • Firma Adı Gizli

  Turquality Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamızda değerlendirilmek üzere Turquality Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun • Turquality alanında en az 5 yıl deneyimli, • Tercihen ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlar tarafından sağlanan kaynakların takibi ve başvuru sürecinde deneyimli, • İyi düzey İngilizce bilen, • MS Office programlarına hakim, • Proje yönetimi metodolojisini bilen, • Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, • Raporlama becerisi yüksek, • Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü, • Analitik düşünen ve sonuç odaklı, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Cps Pressform

  Mekanik Bakım Elemanı Cps Pressform

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fabrikamızda tesis bakımcı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · En az meslek lisesi mezunu · Pres makineleri üzerine en az 3 yıl deneyimli, · Hidrolik ve pinömatik tecrübesine sahip, · Mekanik bakım onarımda tecrübeli · Yoğun iş temposunda çalışmaya istekli, · Askerlik görevini tamamlamış

 • Ak Nişasta

  Ofis Elemanı Ak Nişasta

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız İstanbul EGS Bloklarında bulunan ofisimize; ofisiçi düzen, temizlik, ikram ve ofis tertibinden sorumlu olacak personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Bilgisayar kullanabilen, Etik Kurallara bağlı kalarak, kişisel görünüm ve bakımına önem veren, Gelen telefonları cevaplandırıp ilgili yönlendirmeleri yapabilecek, Kargo hazırlayıp gelen kargoları ilgili birimlere iletme, Takip ve sonuçlandırma konusunda yetkin, Ofis açma- kapama sorumluluklarını yerine getirecek, Konuşması ve hitap şekli düzgün,pozitif, güler yüzlü, enerjik, çalışkan,titiz ve disiplinli, 20-35 yaşları arası, Bayan eleman arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Elektrik Bakım Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv Yan sanayisinde öncü firmamıza; Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi Elektrik, Elektronik bölümü mezunu, En az 3 yıl benzer pozisyonda elektrik-elektronik bakım konusunda tecrübe sahibi, PLC, ve otomasyon bilgisi olan PLC ile çalışan makinelerin bakım& onarım ve arıza bulma& çözme faaliyetlerinde tecrübeli Yeni teknolojileri takip etme konusunda istekli, araştırma becerisine sahip Tercihen pres rve robot tecrübesi olan Elektrik proje okuyup yorumlayabilen, askerlik hizmetini tamamlamış 3 Vardiya çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Üretim faaliyetlerinin sürekliliğini sağlayabilmek için sorumlu olduğu tüm makinaların elektrik-elektronik arızasını en kısa zamanda gidermek, bakımını yapmak Fabrikada kullanılan makine, ekipman ve tesisatın istenilen süreler içinde planlı, önleyici ve kestirimci bakımlarını yapmak Arıza analizlerine katkıda bulunup tekrarının engellenmesi için gerekli önlemlerin alınmasına yardımcı olmak. Üretim hatlarında kaliteyi ve verimliliği arttırmak için oluşan projelerde aktif yer almak Belirlenmiş üretim programının etkin bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için tüm üretim hatları ve yardımcı tesisleri çalışır durumda tutmak

 • Coquet Accessories

  Mağaza Müdürü- İstinyepark Coquet Accessories

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza Müdürü; Müşteriler, iş ortakları, ilgili birimlerle ilişkileri ve iletişimi yönetir. Satışları yöneterek yeni müşteri kazanımı, satış aktivitelerini yürütme ve iş geliştirme amaçlı öneri, faaliyetlerde bulunur. Mağaza hedeflerinin gerçekleştirilmesini, mağazanın genel düzeninin devamlılığını, şirket kuralları ve kurum kültürümüzün mağaza çalışanları tarafından doğru olarak uygulanmasını sağlar. Mağazaya ilişkin tüm süreçleri koordine eder.

  Aranan Nitelikler Coquet Accessories, her geçen gün aramıza yeni katılan mağazalarımızla büyümeye devam ediyor.. İstanbul da bulunan İstinyepark mağazamızda çalışmak üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip 'Mağaza Müdürü' arıyoruz. "Mağaza Müdürü” pozisyonu için: Perakende mağazacılık satış ve yönetiminde en az 5 yıl ve üzeri deneyime sahip, Tercihen aksesuar ve perakende sektöründe deneyimli, En az lise mezunu, Takım yönetimi, organizasyon becerisi, sunum yetkinlikleri ve ikna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Damla İnsan Kaynakları

  Moda'da Çalışabilecek Oyun Ablası Arıyoruz Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ve İstanbul Moda'da ikamet eden ailemiz için , Haftanın 5 günü 10:00-18:00 saatleri arasında, 1500 TL ücret karşılığında, 4 yaşındaki erkek çocukla onu geliştirecek oyunlar oynayıp onun sosyalleşmesine katkıda bulunacak, Çocukla birlikte sinemaya, tiyatroya , oyun parkına gidebilecek, Oyun ablası arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü veya dengi olan bölümlerden mezun olmuş, Enerjik ve hareketli, Yüzme bilen, Güler yüzlü, Sempatik ve sevecen, 20-35 yaşları arasında olan, Deneyim sahibi ve referans verebilen

 • Kırkpınar Lokantaları

  Teknik Servis Elemanı Kırkpınar Lokantaları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mutfak ekipmanlarının tüm teknik (soğutma sistemleri, sıhhi tesisat, elektrik, elektronik) işleyişinden sorumlu olmak; Mutfak ekipmanlarının tamir, onarım ve periyodik bakım işlemlerini yapmak; Oluşabilecek ani arıza ve aksaklıklara müdahale etmek, Birimi ile ilgili alınması gereken tasarruf önlemleri konusunda çalışmalarda bulunmak; İş geliştirme ilgili yönetime önerilerde bulunmak.

  Aranan Nitelikler Kırkpınar Lokantalarının Dudullu/Ümraniye'de bulunan merkez ofisinde , Teknik Servis Elemanı olarak görevlendirmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip bay takım arkadaşı arıyoruz. Meslek Yüksek Okullarının ve ya Meslek Liselerinin, makina, mekatronik, elektrik – elektronik ya da ilgili bölümlerinden mezun; Endüstriyel mutfak ekipmanlarının arıza, bakım, onarım ve kurulumunda asgari 2 yıl tecrübeli; MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen; Şehir içi seyahat engeli olmayan; Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek; Dinamik ve iş odaklı çalışabilen; B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen; Tercihen, Anadolu yakasında ikamet eden; Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış; Analitik becerileri gelişmiş, iletişimi güçlü, enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip.

 • Kırkpınar Lokantaları

  Vasıfsız Elemanlar Kırkpınar Lokantaları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe, zincir şubeler şeklinde faaliyet gösteren Kırkpınar Lokantalarının genişleyen organizasyon ve ihtiyaçları doğrultusunda, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan şubelerinde yetiştirilme üzere, VASIFSIZ ELEMANLAR arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?