İş İlanları

 • Özerler Gıda

  Pazarlama Özerler Gıda

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÖZERLER GIDA VE İHT.MADD LTD ŞTİ. NİN MARMARA BÖLGESİ PAZARLAMA BÖLGE SORUMLUSU

  Aranan Nitelikler ALANINDA EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ,ESNEK ÇALIŞMA ŞARTLARINA UYGUN,VİZYON SAHİBİ,PREZENTBL ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

 • Emes Endüstriyel Makina Ekipmanları

  Üretim Planlama Sorumlusu Emes Endüstriyel Makina Ekipmanları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin önde gelen sanayi firması olarak büyüyen ailemizin, Tuzla'daki tesislerinde üretim bünyesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun; tercihen Endüstri Mühendisliği mezunu, Üretim planlaması konusunda deneyimli, Stok ve tedarik yönetimi konusunda tecrübeli, ERP ve MRP altyapısı güçlü, MS Office uygulamalarında yetkin (Ms Access, MicroSoft SQL), Maliyet ve verimlilik konularında bilgi sahibi, Raporlama ve sunum becerileri gelişmiş, Analitik düşünebilen, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Üretim Planlama Sorumlusu aramaktayız.

 • Emes Endüstriyel Makina Ekipmanları

  Üretim Yöneticisi Emes Endüstriyel Makina Ekipmanları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tuzla’nın Orhanlı Bölgesinde bulunan fabrikamızda üretim müdürü olarak görevlendirilmek üzere; *Tüm üretim süreçlerini takip edebilecek, *Verimliliği artırmak için gerekli üretim koordinasyonun sağlanmasından sorumlu olacak Bay ÜRETİM YÖNETİCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, *Üretim bölümünde en az 5-10 yıl tecrübe sahibi, *Tercihen Plastik ve Sac Kalıp bilgisi olan, *Ekip çalışmasına önem veren, ISO 9001 kalite yönetim sistemi esaslarını bilen, *Analitik düşünme yapısına sahip, araştırmacı, yeniliklere açık ve sonuç odaklı, *Etkili iletişim becerisine sahip, *Organizasyon, planlama ve yönetim becerileri gelişmiş, vizyon sahibi, *Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, *Planlama ve Koordinasyon yönü güçlü, *ERP bilgisi olan, *Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, *Askerliğini tamamlamış.

 • Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  Anestezi Teknikeri Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kadıköy Şifa Sağlık grubuna bağlı olan Kadıköy Hastanesinde Anestezi Teknisyeni/Teknikeri olarak görevlendirmek üzere;

  Aranan Nitelikler MYO Anestezi bölümünden mezun En az 1-2 Yıl deneyimli, Gerekli farmakolojik bilgiye vakıf, Takım Çalışmasına Uyumlu,

 • Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  OYAK Reyon Görevlisi Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Reyon Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * 18-25 yaşları arasında, * En az lise mezunu, * Sabırlı, güler yüzlü, * Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, * Mağazacılık ve perakende sektöründe kariyer hedefi olan, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Takım çalışmasına yatkın *Yetiştirilmek üzere, tercihen tecrübeli Erkek reyon görevlileri alınacaktır.

 • Fcl Assist

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Fcl Assist

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için satış elemanları arıyoruz. 1.100 tl net maaş + 250 tl multinet ( yemek kartı) + sigorta ; Günlük, haftalık, aylık yüksek primle çalışma imkanı.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , 30 yaş ve altı Bay/Bayan satış elemanları arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Yetiştirilmek Üzere Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Büyüyen çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere gelen çağrıları karşılayarak (inbound) satış yapabilecek, kariyer odaklı, YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİLERİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş +Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Çağrı Merkezinde kariyer (insan kaynakları/takım lideri) yapmak isteyen, İletişimi kuvvetli, İkna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Telefonda satış yapabilecek, akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, Kişisel gelişimine önem veren, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, dışa dönük, İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, MS Office programlarını kullanabilen, 1200 TL Net Maaş+Sgk+Yüksek Prim sisteminde çalışacak. Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Firma Adı Gizli

  Lise Mezunlarına Ayda 5000 Tl Prim.. Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Express Englısh

  Eğitim Merkezine Ev Görüşmesi İçin Deneymli Eleman Express Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İSTANBUL (AVCILAR) ŞUBEMİZE : İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, EV GÖRÜŞMELERİNE GİDECEK KAYIT BAŞI PİRİMLE ÇALIŞABİLECEK DENEYİMLİ ELEMANLAR ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ:18:00-21:00 NOT:LÜTFEN DAHA ÖNCE BENZER İŞ YAPMIŞ OLAN ADAYLAR BAŞVURUDA BULUNSUN

  Aranan Nitelikler - EV GÖRÜŞMELERİNDE DENEYİMLİ -DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL - BAY VE BAYAN

 • Express Englısh

  Çağrı Merkezi Görevlisi Express Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İSTANBUL AVCILAR DA İLKOKUL&ORTAOKUL&LİSE ÖĞRENCİLERİNE EĞİTİM MASRAFLARININ ÇOK BÜYÜK BİR KISMINI KARŞILAYARAK "BURSLU İNGİLİZCE+OKUL DESTEK PROGRAMI VEREN İNGİLİZCE KURSUMUZA YOĞUN TELEFON ARAMALARI ve YÜZ YÜZE GÖRÜŞMELER YAPARAK ÖĞRENCİ KAZANDIRACAK, BAY-BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.. İŞE ALINANLARA STAJ AYINDAN SONRA * NET MAAŞ * PRİM * ÜCRETSİZ İNGİLİZCE KONUŞMA EĞİTİMİ VERİLECEKTİR.. AYRICA BU KİŞİLER BİR YIL BOYUNCA ÇALIŞIP KURSA ÖĞRENCİ KAZANDIRMA KONUSUNDA UZMANLAŞTIKTAN SONRA MEVCUT ŞUBELERİMİZDE VEYA AÇILACAK YENİ ŞUBELERİMİZDE İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ (ORTA DÜZEY YÖNETİCİ) OLARAK ATAMALARI GERÇEKLEŞECEKTİR..

  Aranan Nitelikler - DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL - MESAİ SAATLERİNDE SİGARA KULLANMAYAN - TELEFONDA İLETİŞİM KONUSUNDA YETENEĞİNE GÜVENEN - HAFTA SONU ÇALIŞIP HAFTA İÇİ BİR GÜN İZİN YAPABİLECEK - BAY VE BAYAN

 • Express Englısh

  Anketör Express Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KURUMUMUZUN AVCILAR ŞUBESİNDE ANKETÖR (CANLI) OLARAK SAHADA ÇALIŞACAK BAY BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR.MAAŞ + PRİM ÜCRET DOLGUNDUR.

  Aranan Nitelikler İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK HIRSLI ÇALIŞKAN

 • Express Englısh

  Broşür Dağıtımı ve Pazarlama Yapacak Elemanlar Express Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KURUMUMUZUN AVCILAR ŞUBESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE AKTİF ŞEKİLDE BROŞÜR DAĞITARAK ANKETÖRLÜK YAPIP KURUMA KAYIT KAZANDIRACAK İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK BAY BAYAN PAZARLAMA ELEMANLARI ALINACAKTIR MAAŞ +PRİM ÜCRET DOLGUNDUR.

  Aranan Nitelikler

 • Damla İnsan Kaynakları

  Ataşehir'de Yatılı Çalışabilecek Ebe Hemşire Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ve İstanbul Ataşehir'de ikamet eden ailemiz için, Haftanın 6 günü yatılı olarak, 3000-5000 TL ücret aralığında, Temmuz ayında doğum yapacak olan anne ile ilgilenebilecek, Gerekli durumlarda bebeğe müdahale edebilecek yetkinliğe sahip, Aile doktoruyla da iletişim halinde olacak, Ebe hemşire arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü ve titiz, Pozitif, İşini severek yapan, Hızlı düşünüp çabuk hareket eden, Evde bakım hemşiresi olarak çalışmak isteyen, 30-50 yaşları arasında olan, Bayan

 • Altis Hediyelik Eşya

  Depo ve Lojistik Yöneticisi Altis Hediyelik Eşya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Pozisyon Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanında bulunan mağazalar zincirimize bay, Depo ve Lojistik Yöneticisi arıyoruz. Görev Tanımı Depoya gelen ürünlerin irsaliye ve/veya fatura üzerinden tesellüm sürecimize uygun olarak kontrol edilerek teslim alınması, Ürünler ile gelen evrakların bilgi yönetim sistemine stok kayıtlarının yapılması, Tesellüm esnasında oluşabilecek sorunların süreçlerimiz üzerinden takip edilerek, gerekli durumlarda kabul/şartlı kabul veya ret inisiyatifinin kullanılması, Tesellümü yapılan ürünlerin depoda FIFO esasına göre muhafaza edilmesi, Depodan mağazalarımıza sevk veya tedarikçilere iade edilecek ürünlerin irsaliye ve fatura kontrolü ile çıkışı yapılarak, evraklarının düzenlemesi ve ürünlerin sevk edilmesi, Muhataplarına imzalatılmış teslim, tesellüm, iade evrakları ve tutanakların depo çıkış fişi ekinde muhasebeye intikal ettirilmesi ve depo takip sistemine işlenmesi, Depo stoklarının, mağaza ihtiyaçlarını kesintisiz karşılayacak şekilde optimize edilmezsi ve bu amaçla tedarikçilere sipariş verilmesi, verilen siparişleri takip edilmesi, Deponun fiziki düzeninin sayıma ve denetime hazır halde, temiz ve ürünlerin ekonomik ömrüne uygun olarak muhafazası, Kendisine zimmetlenecek deponun aylık sayıma hazır halde bulundurulması ve sayıma fiilen katılınması, Mağaza aylık sayımlarına nezaret edilmesi, Depolama, teslim, tesellüm ve sevkiyat ile ilgili süreçlerin uygulanması ve gerektiğinde bu süreçlerin revizyonu için gerekli bilgi desteğini sağlanması, Kendi iş alanında, amir ve yöneticilerinin vereceği diğer görevlerin yerine getirilmesi, Depo ve lojistik operasyonları ile ilgili haftalık olarak üst yönetime raporlama yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin lisans veya ön lisans bölümlerinden mezun, Lojistik, depo ve malzeme yönetimi konusunda bilgi sahibi, Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office Programları ve Windows işletim sistemine hakim olacak düzeyde bilgisayar kullanıcısı, ERP sistemi tecrübesi olan, Tercihen; Akınsoft, MS Dynamics – NAV – LSRetail tecrübesi olan, Bilgisayar, Yazıcı, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı gibi donanımları kullanabilen, Günlük işlerini mesai saatleri içerisinde bitirecek zaman planlaması yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve Analitik düşünebilen, Hızlı karar alabilen, risk oluşturacak durumları önceden tespit edip, yöneticilerini uyarabilen, Görev tanımı ve iş akışı gereği kendisine hatalı gelen işleri ilgilisine düzeltilmek üzere geri gönderebilen, Askerlik Hizmetini tamamlamış, En az B sınıfı sürücü belgeli, Aktif sürücü, tercihen SRC belgesi sahibi, 25-40 yaş aralığında, Not Görev yeri Sabiha Gökçen Uluslarası Havalimanında olup D-100 karayolu güzergahından servisimiz mevcuttur. İK politikamız gereği Fotoğtafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • American Life Language Institute

  İngilizce Öğretmeni - Sivas American Life Language Institute

  Sivas

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumumuzun SİVAS şubesinde görevlendirilmek üzere part-time ve full-time İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler *Güler yüzlü, iletişim becerileri güçlü, *Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, *Dış görünüşüne özen gösteren, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek *Yaratıcı, dinamik, üretken

 • American Life Language Institute

  İngilizce Öğretmeni - Sivas American Life Language Institute

  Sivas

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumumuzun SİVAS şubesinde görevlendirilmek üzere part-time ve full-time İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler *Güler yüzlü, iletişim becerileri güçlü, *Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, *Dış görünüşüne özen gösteren, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek *Yaratıcı, dinamik, üretken

 • American Life Language Institute

  İngilizce Öğretmeni -Kayseri American Life Language Institute

  Kayseri

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KURUMUMUZ AMERİCANLİFE KAYSERİ TEMSİLCİĞİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE Öğrencilerin gelişimlerinin takibini yapacak ve verim arttırıcı önerilerde bulunabilecek, Kurumumuzun eğitim tekniklerini kullanarak öğrencilerin eğitimine destek olabilecek, Ekip çalışmasına uygun Özdisiplini olan, öğrenci odaklı

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin İngiliz veya Amerikan Dili Edebiyatı, İngilizce Öğretmenliği, İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümlerinden herhangi birinden mezun olan • Yaratıcı, Dinamik, Motivasyonu yüksek,Sunum Becerisi Olan, • Başarı Odaklı ve Kendini Geliştirebilen, • Öğretmenliği Severek Yapan, • İletişim Becerileri Güçlü, Diksiyonu Düzgün, • Kurumuna Sahip Çıkabilen ve Takım Çalışmasına Yatkın, • Tercihen bir eğitim kurumunda tecrübesi olan, • PART-Full Time çalışabilecek Türk ve yabancı İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Üsküdar Çengelköy CarrefourSA- Market Görevlileri Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üsküdar Çengelköy'de açılacak olan CarrefourSA Mini marketimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Sebze - Meyve, Gıda ve Gıda Dışı reyonları için tam zamanlı çalışarak mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler Dinamik bir ortamda çalışacak, - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip, - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, - 30 yaşını aşmamış, - En az Lise mezunu, takım arkadaşları arıyoruz.

 • Yapı Teknik Grup

  Üretim Şefi Yapı Teknik Grup

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Isı ve Su Yalıtım malzemeleri üretimi yapan firmamızda Fabrika Müdürüne bağlı çalışmak üzere; * Üretim süreçlerini, hammadde hazırlığından, son ürün elde edilinceye kadar takip edecek ve raporlamasını sağlayacak., * Standartlara uygun üretim yapılmasını sağlamak * Üretim süreçlerindeki aksaklıkları tespit ederek, zamanında çözüm üretebilmek. * Üretim makinalarının gerekli bakım planlarını yapmak, arıza öncesi önlemler almak, * Ürün teslim tarihleri ve termin sürelerine uyulması konusunda gerekli koordinasyonu sağlayarak gerekli önlemleri almak * İşletmenin ihtiyacı olan malzemeleri tesbit etmek(hammadde,sarf malzeme vs..) ve talebini yapmak, * İş sağlığı ve güvenliği konularında yapılması gerekli faaliyetleri yürütmek, * Üretim raporlarının periyotlarına uygun olarak üst yönetime sunmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya mühendisliği bölümlerinden mezun En az 5 yıl tecrübeli Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli Tercihen İngilizce bilen Kalite Yönetim Sistemleri esaslarını bilen Bitüm Levha üretiminde tecrübeli Sakaryada ikamet eden

 • Firma Adı Gizli

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi.. Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Firma Adı Gizli

  Yüksek Prim İle Çağrı Merkezinde Kariyer İmkanı.. Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İDDİA EDİYORUZ, BİZ BİR İLKİZ... Bu nedenle de çalışanlarımıza Türkiye'nin en yüksek PRİMİNİ veren şirketlerden biriyiz… 1200TL Net Maaş +Yüksek Prim+Sgk Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları ile, Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, satış gerçekleştirebilecek; operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak, GÜNLÜK PRİM SİSTEMİYLE, YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sıfırdan satış yapmak istemiyorum, müşteriler beni arasın diyorsanız, İş yaşamına ilk adımı atıp, kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız, Satış benim işim deyip bu konuda kendinize inanıyorsanız, Çevremde iş arayan arkadaşlarım var, onlarla beraber aynı ortamda çalışmak istiyorum diyorsanız, İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışmak motivasyonumu yüksek tutuyor diyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. İşyerimiz; 4. Levent Metro durağı yakınındadır. Servis imkanımız yoktur.

 • Pasaport Ajans

  Sekreter Pasaport Ajans

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Şirketimize , *20-30 yaş arası *Tercihen reklam ajansı deneyimli *Tercihen orta derece İngilizce bilen *Müşteri karşılamasını güler yüzle yapabilecek *Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı *Ofis programlarını kullanabilen *Hızlı iş temposuna ayak uydurabilecek *Gelen aramaları, randevuları zamanında ilgililerine iletme konusunda başarılı *Gelen giden evrak takibini yapabilecek(fax, kargo vb.) çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Bbc Gıda / Whitemill Cafe

  Mutfak Şefi Bbc Gıda / Whitemill Cafe

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakasındaki İşletmemiz için Mutfak Ekibi Takım Arkadaşları Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise veya MYO aşçılık bölümlerinden mezun Tercihen 5 yıldızlı otel restaurantlarında, en az 5 yıl deneyimli Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren HAACP, ISO, Gıda Güvenliği Standartları Hakim Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen Yönetcilik vasfına sahip, misafir memnuniyetine ve lezzete önem veren Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Erkek Adaylar için, askerlik ile ilişkisi bulunmayan.

 • Egevizyon

  Servis Elemanı Egevizyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yaz sezonu boyunca Caddebostan ve Florya’da bulunan Cafe , restorantlar da sabit çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Restaurant Cafe sektöründe çalışmış deneyimli Kişisel bakımına ve dış görüntüsüne önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Tam zamanlı çalışabilecek; "Bay-Bayan servis elemanı ve kasiyer " arıyoruz.

 • Ermoda Tekstil Konf. San.Ve Tic.Ltd.Şti.

  Muhasebe Ermoda Tekstil Konf. San.Ve Tic.Ltd.Şti.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tek düzen hesap planına hakim Günlük muhasebe kayıtlarının sisteme girişini sağlayacak Cari hesap mutabakatı yapacak Ba-Bs kontrolü yapacak Kdv kontrolü yapacak

  Aranan Nitelikler Nebim bilen Muhasebe de deneyimli Takım çalışmasına yatkın Askerlik görevini yapmış ( Erkek Adaylar İçin ) Aktif araç kullanabilen

 • Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Web Tasarım / Web Designer Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin IT Departmanına tam zamanlı çalışabilecek web designer / web developer arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Web tasarım ve geliştirme programlarında uzman, bu alanda deneyim sahibi olan Web trendlerini yakından takip eden ve uygulayan Çok iyi derecede Html ve CSS bilgisi olan Özgün web sitesi tasarımı yapabilen ve güncel tasarım gereklerini bilen Tasarladığı siteleri, sorunsuz bir şekilde web ortamına aktarabilen Önceden çalıştığı web projelerini referans olarak sunabilecek, Erkek adaylar için, en az 3 yıl askerlikle ilişkisi bulunmayan

 • Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Grafik Tasarım Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Grafik Tasarım departmanında görev alacak grafiker çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Üniversite Mezunu, * Adobe İllustrator,İn Design ve Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, * Görsel Tasarım ve içerik geliştirme konusunda en az 3 yıl deneyimli, * Tasarım yönü kuvvetli, yaratıcı görseller üretebilecek, * Özgün arayüz tasarımları üreten ve daha önceden tasarım alanında deneyimi olan, * Web/program tasarımları konusunda kullanıcı deneyimi olan, * Web teknolojileri ile grafik öğelerin birlikte kullanılmasını bilen, * HTML ve XML gibi web teknolojileri ile çalışan web sayfaları için grafik tasarımı yapabilen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay / Bayan

 • Ece İş Çözümleri

  Müşteri Temsilcisi Ece İş Çözümleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maltepe şubemizin İnsan Kaynakları Departmanı'nda , kariyer portalları üzerinden cv taraması yaparak telefon üzerinden mülakat organizasyonu yapacak Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen çağrı merkezi tecrübesi olan, İletişim becerileri gelişmiş, Öğrenmeye açık.

 • Mcr Moda Crise

  Üretim Veri Giriş Elemanı Mcr Moda Crise

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * ERKEK GİYİM FİRMAMIZDA, KESİMHANE DEPARTMANINA BAĞLI OLARAK, * ÜRETİM FÖYLERİNİN HAZIRLANMASI, * YIKAMA TALİMATLARININ ÇIKARILMASI, * SARF FORMLARININ DÜZENLENMESİ, * ÜRETİMİ YAPILACAK ÜRÜNLERİN AKSESUAR TAKİBİNİN YAPILMASI, * ATÖLYE GİRİŞ-ÇIKIŞ İŞLEMLERİNİN EVRAK BAZINDA DÜZENLENMESİ VE TAKİBİNİN YAPILMASI,

  Aranan Nitelikler * EN AZ LİSE MEZUNU * MS OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM (EXCELL) * ESENLER-GÜNGÖREN-BAYRAMPAŞA-GAZİOSMANPAŞA-YÜZYIL-TOPKAPI CEVRELERİNDE İKAMET EDEN * EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN * ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLMAYAN * TEKSTİL SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ * ERKEK

 • Polin Yapı

  Şoför Polin Yapı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Sancaktepede, Yapı ve Reklam malzemelerinin satışını yapan firmamıza; kamyonet kullanabilen, İstanbulun her iki yakasında malzeme dağıtımı yapabilecek şöför alınacaktır. * Depo sevkiyat sorumlusunun talimatları doğrultusunda çalışabilecek, genel iş kurallarına dikkat eden, takım çalışmasına yatkın, * Tam zamanlı ve yoğun iş temposunda çalışabilecek.

  Aranan Nitelikler * Lise veya dengi okul mezunu * İstanbulun her iki yakasını iyi bilen * Kamyonet kullanabilen * SRC ve Pisikoteknik belgelerine sahip * 35 yaşını aşmamış * Sevkiyat şöförlüğünde en az 4 yıl deneyimli. * Askerlikle ilişkisi olmayan * Bay

 • Süper Otelcilik

  Kat Hizmetleri Görevlisi / Housekeeping Süper Otelcilik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beyoğlu / Şişhane' de bulunan otelimiz için aşağıdaki niteliklere uygun 'Kat Hizmetleri Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır - Otelin temizliğini, günlük bakımını, tertip ve düzenleme işlerini yapmak - Misafirler çıkış yaptığında oda temizliğini kontrol etmek ve odaların bakım onarıma ihtiyacı olduğunda ön büro yetkililerine rapor vermek

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına yatkın, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, misafir memnuniyeti odaklı çalışacak, Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, Genel temizlik konularında tecrübeli ve bilgili, Disiplinli, işinde titiz ve özverili, Bay ve bayan takım arkadaşları aramaktayız. Otel H&K departmanında daha önce çalışmış olmak, - Oda temizliğini ve dataylarını biliyor olmak, -Çalışmaya engel teşkil edecek fiziki problemi bulunmamak, - Kimyasal ürün eğitimi bulunmak, -35 yaşını geçmemiş olmak, -Tercihen işini anlayabilecek kadar İngilizce biliyor olmak

 • Markalar Birliği

  Sosyal Medya Uzmanı Markalar Birliği

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Eğitim Kurumları Genel Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere SOSYAL MEDYA UZMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu * İyi derecede İngilizce bilen * En az lise mezunu * Sosyal Medya konusunda tecrübeli * Kuruma ait Facebook, Twitter, Linked-in ve bezeri sosyal medya platformlarında ki profillerin gurupların yönetimi, yaygınlaştırılması ve reklam hizmetleri konusunda çalışacak * Ekip çalışmasına yatkın * Yaratıcı fikirler üretebilen * Tercihen grafik programları konusunda bilgi sahibi * İletişim yeteneği yüksek * Forum, Blog, Metin, Slogan çalışmalarını yürütebilecek * Yenilikleri ve dijital trendleri takip eden * Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren * En az lise mezunu

 • Enter İnsan Kaynakları

  Müşteri Hizmetleri Danışmanları Enter İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÜLKEMİZİN EN BÜYÜK ÇAĞRI MERKEZİNİN İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA BULUNAN LOKASYONUNDA AŞAĞIDA BELİRTİLEN PROJELERDEN BİR TANESİNDE GÖREV ALACAK MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ ARIYORUZ 1)Gitti Gidiyor Müşteri Temsilcisi; -E-ticaret alanında hizmet veren firma için mail aracılığı ile müşteri desteği verebilecek ve inbound olarak gelen çağrıları karşılayabilecek -Yazışmalı olarakta destek verilecek olması nedeniyle dilbilgisi konusunda sınav olacaktır. -Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri güçlü, -En az lise mezunu olan, -Avrupa yakasında ikamet eden, -Çalışma saatleri;08:00-24:00 arasında haftalık olarak değişen vardiya sisitemi olacaktır.Akşam 22:00 çıkışlarına denk gelen vardiyalarda servislerimiz bulunacaktır.İzin günleri hafta içine de hafta sonuna da denk gelecektir. 2) KKB (FİNDEX) Inbound Müşteri Temsilcisi -Banka alanında çalışmış,banka deneyimi olan, -En az yüksekokul mezunu, -İyi seviyede bilgisayar kullanıcısı, -Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri güçlü, -Sabırlı ve öğrenmeye açık, -Tesettürlü olmayan adaylar tercih edilecektir. -Müşteri odaklı hizmet prensiplerini benimsemiş, -Vardiyalı çalışmaya açık 3) KKB (FİNDEX) Satış Müşteri Temsilcisi -Banka alanında çalışmış,banka deneyimi olan, -Tercihen banka ürünlerinin satışını yapmış olan, -Satış konusunda istekli, -En az yüksekokul mezunu, -İyi seviyede bilgisayar kullanıcısı, -Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri güçlü, -Çalışma saatleri konusunda esnek olan 4)Türk.Net CS Müşteri Temsilcisi; -Türkiye’nin önde gelen servis sağlayıcılarından olan Türk.Net adına inbound olarak gelen çağrıları karşılayabilecek - Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri güçlü, kendine güveni olan - İyi seviyede bilgisayar kullanıcısı olan - En az lise mezunu -7/24 vardiyalı sistemde çalışabilecek,akşam saat:22:00 vardiyası ve sonrasında servislerimiz bulunacaktır.İzin günlerimiz hafta içine de haftasonuna da denk gelebilecektir. 5) Aksigorta Müşteri Temsilcisi; -Sigorta alanında faaliyet gösteren firma için inbound olarak gelen çağrıları karşılayacak -7/24 haftalık olarak değişen vardiya sisteminde çalışabilecek,2 gün izin günleri olacak,haftaiçine de haftasonuna da denk gelebilir. Akşam 22:00 çıkışlarına denk gelen vardiyalarda servislerimiz bulunacaktır. -Tercihen ön lisans ve lisans mezunları,en az lise mezunu olan, -Avrupa yakasında ikamet eden, --Sigortacılık alanında deneyimi yok ise lise veya üniversitelerin SİGORTACILIK bölümlerinden mezun olması gerekir. -Sigortacılık alanında deneyimi var ise lise veya üniversitelerin SİGORTACILIK bölümlerinden mezun olması gerekmeyecektir.(Tercihen ilgili bölümlerden mezun olmaları beklenmektedir.) Eğer sigortacılık alanında bilgi sahibi olan adaylar var ise yine değerlendirilecektir. 6) İndesit Müşteri Hizmetleri; -Beyaz eşya sektöründe hizmet veren firmamız için müşteri temsilcileri arıyoruz. - Satış konusunda istekli,satış potansiyeli olan, -En az lise mezunu olan, -Diksiyonu düzgün,kendine güveni olan . -Haftaiçi 5 gün 08:00-20:00 saatleri arasında dönüşümlü vardiyalı çalışacak

  Aranan Nitelikler Çağrı Merkezinde çözüm odaklı çalışma prensibine sahip İstanbul da ikamet eden, En az lise ,tercihen ön lisans mezun ya da öğrenicisi 19-35 yaş aralığında Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip Sorumluluk ve insiyatif sahibi Akıcı Türkçe konuşabilen, kendini ifade yeteneği gelişmiş Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Takım arkadaşları aramaktayız ÖNEMLİ NOT : BAŞVURULARINIZDA TERCİH ETTİĞİNİZ PROJEYİ ÖN YAZINIZDA BELİRTMENİZİ RİCA EDERİZ ‘’GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdamBürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’

 • Tanca Ayakkabıcılık

  Genel Başvuru - Engelli Tanca Ayakkabıcılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, dinamik (ayakta çalışmaya yatkın) En az %40 oranında engelli raporu olan, Daha önce ofis içerisinde benzer bir görevde en az 1 yıl çalışmış, Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

 • Tanca Ayakkabıcılık

  Satış Danışmanı (Capacity AVM) Tanca Ayakkabıcılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CAPACİTY AVM'de bulunan mağazalarımızda "Satış Danışmanı" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • En az Lise mezunu, • Perakende sektöründe başvurulan pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, • Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, • Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, • Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek, • İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın ve diksiyonu düzgün, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Tanca Ayakkabıcılık

  Kasiyer - Galleria AVM Tanca Ayakkabıcılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Galleria Avm de bulunan mağazamızda "Kasiyer" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe başvurulan pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Nebim Winner V3 programını bilen, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek, İletişim becerileri yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, En az lise, tercihen üniversite mezunu,

 • Tavuk Dünyası Gıda

  Muhasebe Elemanı Tavuk Dünyası Gıda

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe hızla büyümekte olan TAVUK DÜNYASI firmamızın Maltepe merkez ofisi için Muhasebe Departmanına aşağıdaki niteliklere sahip MUHASEBE ELEMANLARI aranmaktadır. Tüm alış ve satış faturaların takibi ve muhasebe kayıtlarının yapılması Cari hesapların takibi ve firmalar ile mutabakatların yapılması Günlük kasa, çek – senet işlemleri ve banka işlemlerine ait kayıtları yapmak Şirket giderlerini masraf merkezi bazında kayda almak BA- BS formlarının hazırlanması ve mutabakatlarının yapılması Personel işlemlerine destek vermek Muhasebe evraklarının dosyalanması ve arşivleme işlemlerinin yapılması Şirketin banka ve resmi dairelerdeki işlemlerini gerçekleştirmek Muhasebe departmanında ihtiyaç duyulabilecek tüm süreçlere destek vermek

  Aranan Nitelikler Askerlik görevini yapmış Alanında 2 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, Logo Tiger programını bilen Ehliyeti olan, Fiili olarak araç kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı analitik düşünce yapısına sahip, detaylara önem veren, Takipçi, sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişim becerisi güçlü, analitik düşünen, takım çalışmasına yatkın, Firmaların muhasebe kadrolarında çalışmış genç Bay adayların başvurularını bekliyoruz

 • Fcl Assist

  Müşteri Temsilcisi Fcl Assist

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için satış elemanları arıyoruz. 1.100 tl net maaş + 250 tl multinet ( yemek kartı) + sigorta ; Günlük, haftalık, aylık yüksek primle çalışma imkanı.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , 30 yaş ve altı Bay/Bayan satış elemanları arıyoruz. Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi: 09:00-18:30 Hafta sonu: Cumartesi 09:30-17:00 Pazar Off

 • Hello Kıtty World Peritozu

  Satış Danışmanı Hello Kıtty World Peritozu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hello Kitty World markamızın Aqua Florya AVM mağazası için aşağıdaki nitelikleri taşıyan Satış Danışmanları aramaktayız. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre uygun ürünü sunmak Müşterilere ürün özelliklerini anlatmak. Reyon ve ürün düzeni Sipariş ve stok takibi

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu , Perakende, tekstil ve mağazacılık sektöründe en az 2 yıl tecrübesi olan, Tekstil ve çocuk ürünleri satan markalar ile çalışmış, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Avrupa yakasında ikamet eden, Full time çalışabilen , Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bay- bayan,

 • Yiğit Mağazacılık

  Arşiv Elemanı Yiğit Mağazacılık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için , Arşiv bölümünde görevlendirilecek arşiv elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Office programlarını kullanabilen, Tercihen arşivleme bölümünde deneyimli, dosyalama konusunda bilgili, Organizasyon, planlama, takip yönleri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen Anadolu Yakası'nda ikamet eden,Bayan arşiv elemanı aranmaktadır.

 • Enplus

  Paketleme Elemanı Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tedarikçilerden ve İthalattan gelen malların sayımı,kabulü, paketlenmesi, sipariş kontrolünün yapılması, Depo düzeninin korunması, Düzenli bir şekilde yönetime rapor verilmesi.

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl depo konusunda iş tecrübesi bulunan, Bilgisayar kullanabilen,(MS Office Proğramlarına hakim) Takım çalışmasına uyumlu, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış erkek adaylar

 • Suwen

  Yetiştirilmek Üzere İnsan Kaynakları Elemanı Suwen

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnsan Kaynakları bünyesinde mağazacılık ve genel müdürlük işe alım süreçlerinde ve diğer İnsan Kaynakları süreçlerinde de görev alacak Yetiştirikmek Üzere İnsan Kaynakları elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İşe alım süreçlerinde destek verecek, Personel özlük işlemlerinde aktif olarak görev alacak, İletişimi kuvvetli Takım çalışmasına uygun Esnek saatlerde çalışabilecek, Yetirilmek üzere bayan insan kaynakları elemanı aramaktayız.

 • Dovi Ofis Mobilyaları

  Satış ve Pazarlama Elemanı Dovi Ofis Mobilyaları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis Mobilyası sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Masko şubesinde çalıştırılmak üzere Kurumsal Satış ve Pazarlama elemanlanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen ofis mobilya ürünlerinin satışında en az 5 yıl tecrübesi olan, *Devlet Malzeme Ofisi kurumlarına pazarlama konusunda bilgisi olan , *Kamu kurum ve kuruluşlarına mobilya pazarlama konusunda tecrübeli , * İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, * Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, * Ekip çalışmasına yatkın, * Tercihen üniversite mezunu, * Askerlik görevini tamamlamış veya muaf , * Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, *Ehliyeti olan

 • Damla İnsan Kaynakları

  Bakırköy'de Yatılı Ev İşi / Temizlik Personeli Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Bakırköy'de ikamet eden ailemiz için, Haftanın 6 günü yatılı olarak, 1750 TL ücret + sigorta karşılığında , Evin tüm temizlik sorumluluğunu üstlenebilecek, Ev işi temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Titiz ve güler yüzlü, Pratik ve hareketli, En az 2 yıl deneyim sahibi ve referans verebilen , 25-45 yaşları arasında olan, Bayan

 • Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Night Auditor Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Resort Hotel Marmaris / Muğla bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler İyi seviyede ingilizce bilgisine hakim, tercihen 2. bir dil bilen, Üniversitelerin ilgili bölümleri ya da Turizm Otelcilik ve Meslek Yüksekokulu mezunu, İlgili pozisyonda minimum 1 yıl tecrübesi olan ve gece shiftinde çalışabilecek Önbüro program ve Windows Office programlarına eksiksiz hakim olan, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, hızlı ve etkili karar verebilen, Sorunlara soğukkanlı yaklaşabilen ve problem çözme becerisi yüksek, Çözüm odaklı ve temsil yeteneği kuvvetli, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü ve prezantabl, 22-35 yaşları arasında bay / bayan takım arkadaşları.

 • Akgün Radyatör

  Makina-Endüstri ve Kaynak Mühendisi Akgün Radyatör

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Trafo Kazanı İmalatı sektöründe faaliyet gösteren firmamızın bünyesinde çalıştırılmak üzere, İMALAT VE PLANLAMA BÖLÜMÜNE HAKİM KALİTE SORUMLUSU ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hakim, Sonuç odaklı ve problem çözme yeteneği yüksek Takım çalışmasına inanan, iletişim becerisi gelişmiş, Tercihen ingilizce bilen Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.

 • Beta Optik

  Kalite Kontrol Sorumlusu Beta Optik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'de Optik Sektörünün öncüsü firmamızın İstanbul /Anadolu Yakasındaki Kalite Kontrol Departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu (tercihen biyoloji ve kimya bölümü) Benzer bir görevde en az 2 yıl deneyimli Kalite güvence sistemleri (Iso 9001 vb.) konusunda deneyimli Kalite kontrol sistemi ve İstatiksel Proses Kontrol konusunda tecrübeli Tercihen İngilizce bilen Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen Değişime açık, dinamik, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın Tercihen Ümraniye ve civarında ikamet eden Kalite Kontrol Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Beta Optik

  Motorlu Kurye Beta Optik

  Kocaeli, Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'de Optik Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Kadıköy Şubesine bağlı olarak, Adapazarı - İzmit Bölgesinde görevlendirilmek üzere; Müşterilere ürün teslimi aşamasında, doğru ve zamanında hizmet verecek olan, Ürün sevkiyat işlemlerini gerçekleştirilmesinde görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Tercihen Depoculuk, kurye hizmetleri alanında deneyimli, Sorumluluk sahibi ve iletişimi güçlü, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış, Kendisine ait motorlu aracı olan, Adapazarı veya İzmit'te ikamet eden,

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Yetiştirilmek Üzere Tahsilat Personeli Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ.TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTMEK.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN,

 • Uzman İş Güvenliği

  Kalite Yöneticisi Uzman İş Güvenliği

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TS EN ISO/IEC 17025 Standardı deneyimli en az dört yıllık lisans eğitimi veren Çevre Mühendisliği veya diğer mühendislik fakültelerinden mezun olmuş ve laboratuvar yönetim sistemi kurulmasından, uygulanmasından, iyileştirilmesinden, tespit edilen eksik ve/veya uygunsuzlukların yönetime bildiriminden sorumlu çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Kalite sistemleri konusunda bilgili ve en az 3 yıl tecrübeli, -Laboratuvar ve iç ortam ölçümlerinde tecrübe veya bilgi sahibi olmak, -25-45 yaşları arasında, -İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, -Azimli,çalışkan,uyumlu ve sabırlı, - Bay veya Bayan - Sürücü belgesi olan - İş takibi iyi ve belirlenen programlar temposunda çalışmaya uyumlu.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?