İş İlanları

 • Leras Tekstil

  İngilizce Bilen Müşteri Temsilcisi Leras Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İTHALAT İHRACAT FALİYETLERİ OLAN FİRMAMIZA,İTHALAT-İHRACAT DEPARTMANINDA AKTİF İŞ YÖNETİMİNİ SAĞLAYACAK,İNGİLİZCE KONUŞMASINI ÇOK İYİ BİLEN PERSONEL ALINICAKTIR.

  Aranan Nitelikler İNGİLİZCE VE TÜRKÇE LİSANLARINA HAKİM,ÇOK İYİ DÜZEYDE KONUŞABİLEN, TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE ÇALIŞMA İZNİ OLAN, YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, TEKSTİL AKSESUARLARI KONUSUNDA DENEYİMLİ OLMASI TERCİH SEBEPLERİNDEN OLACAK, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU, POZİTİF YAPISI SOSYAL İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ, TAKIM RUHUNA UYUMLU OLAN MS OFFİCE PROĞRAMLARI VE ARAÇALRINA HAKİM ULUSLARARASI İTHALAT MEVZUATINA HAKİM VE UYGULAMALARINI BİLEN VEYA ÖĞRENMEYE AÇIK OLAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN, , FOTOĞRAFLI CV LER TERCİH OLACAKTIR

 • Leras Tekstil

  Santral Operatörü Leras Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Seçkin ve geniş müşteri portföyüne sahip sektöründe öncü kurumsal şirketimiz için yoğun telefon trafiğini ve şirket sekreteryasını birlikte yürütecek ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler Genç ve Dinamik, Diksiyonu düzgün, akıcı bir anlatıma sahip, Güleryüzlü, pozitif, uyumlu, Çok hatlı santral yönetim becerisine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve planlı, MS Offıce programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İstikrarlı, Güngören ve çevresinde ikamet eden (CV LERİN FOTOĞRAFLI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR)

 • Leras Tekstil

  Ön Muhasebe Elemanı Leras Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TEKSTİL KONFEKSİYON YAN ÜRÜNLERİ İTHALAT-İHRACAT ve TOPTAN SATIŞ YAPAN FİRMAMIZDA, ÖN MUHASEBE DEPARTMANINDA GÖREV ALACAK ,ÇOK KISA ZAMANDA SORUMLULUK ALABİLECEK,SADIK , EMİN VE İSTİKRARLI ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

  Aranan Nitelikler 1-GENÇ DİNAMİK 2-KONUŞMASI AKICI VE DÜZGÜN, 3-GÜLER YÜZLÜ POZİTİF , 4-DURUŞ VE GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN, 5-İNSAN İLİŞKİLERİ VE İKNA KABİLİYETİ GÜÇLÜ, 6-MUHASEBE VE PROBLEM ÇÖZMEDE GAYRETLİ, 7-ÇÖZÜM ODAKLI VE KARARLI, 8-MS OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM, 9-ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU, 10- OKUL,EVLİLİK GİBİ İŞTEN ÇIKMA BAHANESİ ÇIKARMAYAN, 11-GÜNGÖREN VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDENLER TERCİHLİDİR.(SERVİSTEN DOLAYI), 12-FOTOĞRAFLI CV'LER ÖNEMSENİR.

 • Vakko

  Front End Developer Vakko

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesindeki e-ticaret websitelerinin arayüz standartlarını oluşturacak ve denetleyecek "Arayüz Grliştirici" aramaktayız. Yazılım ekibi ile iş birliği yaparak, tasarım ekibinden gelen görsellerin HTML dönüşümünü, CSS ve Javascript kodlamaları ile ön yüz programlamasını gerçekleştirmek, Gelen talebin ve görsellerin geliştirilen yazılım ile uyumluluğunu kontrol ederek, SEO ve UX dinamiklerine uygun, performanslı bir şekilde tüm tarayıcılarda çalışacak şekilde geliştirilmesini sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Programlama veya ilgili bölümlerinden mezun En az 3+ yıllık HTML5, XHTML, CSS/CSS3, JavaScript kodlama tecrübesi olan, İyi seviyede JSON ve XML bilgisi olan, İyi seviyede jQuery bilgisi olan, (basit pluginler yazabilecek seviyede) W3C standartlarına göre kod geliştiren, MVC mimarisine ve frameworklerine hakim, Browser (tarayıcı) ve mobilite uyumluluğu , kullanıcı dostu ara yüz (UIX) tasarımı konusunda deneyimli Tasarım trendlerini, web ve mobil eğilimlerini, tarayıcı teknolojilerini ve uygulama tekniklerini yakından takip eden, SEO dinamiklerine göre kod yazabilen, kod optimizasyonu yapabilen, Responsive design konusunda tecrübeli İngilizce bilen ve Photoshop tecrübesi olan Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl askerlik ile ilişkisi olmayan

 • Vakkorama

  Satış Danışmanı - Vakkorama Suadiye Vakkorama

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

 • Firma Adı Gizli

  Dıgıtal Marketıng Responsıble Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are looking for candidates who will be responsible for all digital marketing activities of our brands. Coordinating digital marketing activities within marketing department, e-commerce department and 3rd party agencies. Managing, tracking , monitoring and optimising PPC campaigns Responsible for all SEM activities for both corporate and e-commerce websites. Identifying and implementing innovative SEO strategies. Tracking web site analytics and reporting monthly progress against KPI’S Setting up e-mail marketing strategies and tracking open & click rates. Development and execusion of new tactics to drive organic growth of the company’s websites. Identifying alternative digital marketing channels and assessing of opportunities Execute profitable media buys through display channels, retargeting networks, social paid ads, and email lists Determine test budgets, media, and buying strategy Coordinate creative direction and implementation. Continuously test, optimize, and analyze campaigns to achieve and maintain KPIs Develop and maintain collaborative relationships with media partners and internal team members Track the market for trends, opportunities, etc. and use that information to make recommendations Overseeing all socail media campaigns

  Aranan Nitelikler BS degree in marketing, business or similar discipline Minimum of 3 years of digital marketing experience . Experience in digital media agencies is a plus. Experience with SEO, SEM, CPC, CPA campaigns PLA/AdWords & Google analytics Strong at analyzing key marketing metrics Knowledge/experience with Interactive Marketing, Marketing Strategies, Social Media, affiliate marketing,Have experience in SEO reporting, Google Webmaster Tools, Google AnalyticsPassionate follower of digital marketing trends in the world;Have interest in fashion Strong attention to detail with the ability to execute projects from beginning to end Strong Excel skills Self-motivated , Must have a great attitude and be able to work well on a team. Strong organizational and time management skills.

 • Duymer İşitme Cihazları

  Satış Muhasebe Personeli Duymer İşitme Cihazları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterilerin günlük satış faturalamalarının yapılması, cari hesapların takip edilmesi, düzenli olarak cari hesap ve BA/BS mutabakatlarının gerçekleştirilerek hesap analizlerinin ve raporlamalarının yapılması. Arşiv ve dokümantasyonun sağlanması. Tahsilatların tespit edilmesi. İlgili departmanlar ile koordineli çalışarak periyodik raporlamaların gerçekleştirilmesi. Diğer muhasebe süreçlerine destek olunması.

  Aranan Nitelikler Şişli, Kadıköy, Bakırköy, Ankara, İzmir Karşıyaka, Alsancak, Buca şubeleri ve tüm Türkiye'ye yayılmış Bayileri ile hizmet vermekte olan Duymer İşitme Cihazları Merkezi bünyesinde, Çiğli-Merkez lokasyonunda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Maliye, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun. Genel muhasebe konusunda bilgi sahibi. Satış Muhasebesi alanında en az 1 yıl deneyim sahibi. Ekip çalışmasına yatkın. MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Netsis bilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Satış Muhasebe Personeli aranmaktadır.

 • Fas Firma Destek Hizmetleri

  Financial Controller Fas Firma Destek Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are looking for a ''Financial Controller'' with the qualifications below for our Multinational client; Responsible for preparation of financial statements in order to ensure that they are prepared in accordance with IFRS reporting requirements, Preparation of management reports and reporting / tracking the business KPI's Responsible for preperation of budget and periodical analysis of budget variances in terms of actual & forecast comparison, Responsible for cost analysis in order to actively contribute to pricing process, Ensuring that appropriate systems and internal controls are implemented and maintained, Coordination with 3rd parties in terms of external audits.

  Aranan Nitelikler BA/BS degree in Economics, Business Administration, or Industrial Engineering. Work experience in a big-four audit companies is an asset Excellent knowledge of MS Office Applications SAP knowledge is an asset Fluent in English Analytical thinking and problem solving skills Good communication skills Team player, No military service obligation

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Muhasebe Uzmanı Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere ''MUHASEBE UZMANI''aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl genel muhasebe deneyimi olan, Netsis enterprise programını çalışma hayatında aktif olarak kullanmış, Yoğun Çalışma temposuna uyum gösterebilecek, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Güleryüzlü ve kişisel gelişime açık, Çiğli/Karşıyaka bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış kişiler aranmaktadır.

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Pratisyen Hekim Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanemizde görevlendirilmek üzere "Pratisyen Hekim" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İzmir Karşıyaka, Çiğli ilçelerinde ikamet eden veya edebilecek olan, Nöbet usulü çalışabilecek bay "Pratisyen Hekim" aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  Üst Düzey Yönetici Asistanı Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ''Üst Düzey Yönetici Asistanı'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Günlük iş planının organize edilmesi ve telefon trafiğinin yönetilmesi, Randevu organizasyonlarının yapılması, Yurt içi ve yurt dışı organizasyonların ve yazışmaların yapılması, Evrak takibinin yapılması. 25 – 35 yaş aralığında olan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Planlama becerisi yüksek, organizasyon yeteneği gelişmiş, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi bulunan, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi gelişmiş, Prezentabl, Çözüm odaklı, disiplinli, Esnek çalışma saatlerine uygun Not:Sadece Fotograflı cv ler dikkate alınacaktır.

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Kalite Yönetim Direktörü Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hastanemiz "Kalite Yönetimi" Biriminde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Hastanede aynı pozisyonda minumun 3 yıl görev almış, Alanı ile ilgili sertifikalara sahip, 25-40 yaş aralığında, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Bilgisayar kullanımı aktif, office programlarına hakim, Prezentabl, Diksiyonu düzgün, Tercihen Çiğli/Karşıyaka bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşı aramaktayız. Not: Yalnızca fotoğraflı cvler değerlendirilmeye alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Satınalma Koordinatörü Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Grup şirketlerimizin satın alma süreçlerinden sorumlu olacak ''SATIN ALMA KOORDİNATÖRÜ'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Üniversite mezunu, *Yöneticilik pozisyonunda minimum 3 yıl aktif görev almış, * İletişimi güçlü, *Prezentabl, * İkna ve pazarlık kabiliyeti kuvvetli, * Hızlı ve doğru karar verebilen, * Ms Office ve Netsis Entegre W3/Enterprise programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, *Analitik düşünce yapısına ve zaman yönetimi becerisine sahip, *Ekip yönetme becerisine sahip, liderlik yönü güçlü, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, *Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma tempsuna ayak uydurabilecek, *40 yaşını aşmamış, İzmir' de ikamet eden çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Temas Tanıtım

  Eğitim Müdürü Temas Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kozmetik sektörünün en önemli markalarını bünyesinde bulunduran iş ortağımızda görevlendirilerek geniş saha kadrosunun ürün ve kişisel gelişim eğitimlerini verecek, satış kadrosunun işe alım ve saha performans değerlendirmelerini yaparak tüketiciye doğru bilgi aktarılmasını sağlamak sorumluluklarını üstlenecek EĞİTİM MÜDÜRÜ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 5 sene satış kadrolarının sınıf ve saha eğitimlerini veren, Tercihen Kozmetik sektöründe benzer bir görevde deneyimli, Kozmetik sevgisi ve ilgisi üst düzeyde, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün ve kişisel bakımına özen gösteren, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen,

 • Temas Tanıtım

  Kurumsal İletişim Müdürü Temas Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kozmetik sektörünün en önemli markalarını bünyesinde bulunduran iş ortağımızda görevlendirilerek markaların görsel, sosyal ve yazılı basında yer almasını sağlayacak, ilan ve alan satın almalarını yapacak, markaların basın bültenlerini takip edecek ve birlikte çalışılan ajansları etkin ve verimli yöneterek markaların ve firmanın bilinirliğini güçlendirme sorumluluğunu üstlenecek KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen pazarlama, marka yönetimi ve kurumsal iletişim konularında yüksek lisans sahibi, Basın ve ajans iletişimi ve yönetiminde minimum 5 sene deneyim sahibi, İlan ve reklam satın alması yapmış, Tercihen Güzellik editörleri ile iletişim geçmişine sahip, Çok iyi derecede yabancı dile kullanabilen, Kozmetik yatkınlığı ve ilgisi bulunan, Kendine özen gösteren, İstanbul'da ikamet eden,

 • Temas Tanıtım

  Eczane Teknisyeni Temas Tanıtım

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakasındaki eczanemizde görevlendirilerek, sipariş ve satış aşamalarında tüm ilaç ve OTC hareketlerinin sorumluluğunu üstlenecek, ECZANE TEKNİSYENİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi derecede Arapça ve İngilizce konuşabilen, Eczacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Satış konusunda kendine güvenen, İletişimi güçlü, güler yüzlü ve aktif, Ekip çalışmasına yatkın, Avrupa Yakasında ikamet eden,

 • Fas Firma Destek Hizmetleri

  Accountant Fas Firma Destek Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are looking for "ACCOUNTANT" for our Multinational Client. The person will be responsible from ; • Ensuring the fulfilment of the obligations in the accounting system in line with the group reporting requirements and local legislations, • Performing general accounting requirements - bookkeeping , • Prepare regular financial reports

  Aranan Nitelikler University degree in Economics, Business or Finance. 2-3 years of experience, Good knowledge of Accounting Principles, Good knowledge of MS Office applications, Good command of English,

 • Pandora Jewelry Mücevherat A.Ş

  Satış Danışmanı - İstanbul Avrupa Pandora Jewelry Mücevherat A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danimarka merkezli , 80’den fazla ülkede 1000’e yakın mağaza ve 10.000 satış noktasıyla, Dünya’nın 3. büyük takı markası olan PANDORA, hızla büyüyen Türkiye ailesine yeni takım arkadaşları katmaya devam ediyor. İstanbul Avrupa yakasında bulunan satış noktalarımızda çalışacak "Satış Danışmanları" arıyoruz. Mağazada bulunan ürünlerin satışından sorumlu olmak Marka ve ürünler hakkında müşterileri bilgilendirmek. Müşteri takibi yapmak ve portföy oluşturmak. Mağazadaki görsel düzenleme ve teşhir takibini yapmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe iki yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Müşteri odaklı çalışan, Güleryüzlü, dışa dönük ve iletişim kabiliyetleri kuvvetli, İnisiyatif alabilen, Güvenilir bir kişiliğe sahip olan, Ekip oyuncusu.

 • Pandora Jewelry Mücevherat A.Ş

  Satış Danışmanı - Ankara Cepa AVM Pandora Jewelry Mücevherat A.Ş

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danimarka merkezli , 80’den fazla ülkede 1000’e yakın mağaza ve 10.000 satış noktasıyla, Dünya’nın 3. büyük takı markası olan PANDORA, hızla büyüyen Türkiye ailesine yeni takım arkadaşları katmaya devam ediyor. Ankara Cepa AVM' de bulunan satış noktamızda çalışacak "Satış Danışmanları" arıyoruz. Mağazada bulunan ürünlerin satışından sorumlu olmak Marka ve ürünler hakkında müşterileri bilgilendirmek. Müşteri takibi yapmak ve portföy oluşturmak. Mağazadaki görsel düzenleme ve teşhir takibini yapmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe iki yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Müşteri odaklı çalışan, Güleryüzlü, dışa dönük ve iletişim kabiliyetleri kuvvetli, İnisiyatif alabilen, Güvenilir bir kişiliğe sahip olan, Ekip oyuncusu.

 • Pandora Jewelry Mücevherat A.Ş

  Satış Danışmanı - İstiklal Caddesi Pandora Jewelry Mücevherat A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danimarka merkezli , 80’den fazla ülkede 1000’e yakın mağaza ve 10.000 satış noktasıyla, Dünya’nın 3. büyük takı markası olan PANDORA, hızla büyüyen Türkiye ailesine yeni takım arkadaşları katmaya devam ediyor. İstanbul Avrupa yakası İstiklal Caddesi' nde bulunan concept mağazamızda çalışacak İngilizce bilgisine sahip "Satış Danışmanları" arıyoruz. Mağazada bulunan ürünlerin satışından sorumlu olmak Marka ve ürünler hakkında müşterileri bilgilendirmek. Müşteri takibi yapmak ve portföy oluşturmak. Mağazadaki görsel düzenleme ve teşhir takibini yapmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe iki yıl deneyimli, İngilizce bilgisine sahip, Müşteri odaklı çalışan, Güleryüzlü, dışa dönük ve iletişim kabiliyetleri kuvvetli, İnisiyatif alabilen, Güvenilir bir kişiliğe sahip olan, Ekip oyuncusu.

 • Pandora Jewelry Mücevherat A.Ş

  Mağaza Müdürü - Forum İstanbul AVM Pandora Jewelry Mücevherat A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danimarka merkezli , 80’den fazla ülkede 1000’e yakın mağaza ve 10.000 satış noktasıyla, Dünya’nın 3. büyük takı markası olan PANDORA, hızla büyüyen Türkiye ailesine yeni takım arkadaşları katmaya devam ediyor. İstanbul Avrupa yakasında bulunan Forum İstanbul AVM' de açılacak yeni concept mağazamızda çalışacak "Mağaza Müdürü" arıyoruz. Mağaza ekibine liderlik etmek ve takım ruhu bilinciyle çalışılmasını sağlamak, Çalışma tarzı, davranışları ve görünüşüyle markayı en iyi şekilde temsil etmek ve örnek kişi olmak, Mağaza ekip üyelerine gerekli eğitimleri vermek, gelişmelerini ve performanslarını takip etmek ve süreçleri yönetmek, Aktif olarak satışta rol almak, Mağaza için belirlenen hedeflere ulaşılmasını sağlamak, Şirket kültürünü ve marka değerini benimsemek bunu tüm ekibiyle paylaşmak ve müşterilere doğru şekilde aktarılmasını sağlamak, Ekibine liderlik yaparak müşteri memnuniyeti ilke ve standartlarında çalışmak Kaliteli ve yüksek servis standartları uygulayarak özel müşteri portföyü oluşturmak, Mağaza ekibi oluşturulmasında, işe alım sürecinde aktif rol oynamak ve yöneticilerine destek olmak, Mağaza içi görsel ve vitrin düzenlemesinin belirlenen standartlarda olmasını sağlamak, Mağazanın ve deponun sürekli temiz, düzenli ve eksiksiz olmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yazılı ve sözlü olarak İngilizce iletişim kurabilen, Tercihen üniversite mezunu, Perakende sektöründe Mağaza Yöneticiliği konusunda en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi becerisine sahip, ekibini hedeflere ulaştırma konusunda hırslı, Satış odaklı, Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri kuvvetli ve müşteri ilişkilerinde güçlü.

 • Pandora Jewelry Mücevherat A.Ş

  Mağaza Müdürü - İstanbul Avrupa Pandora Jewelry Mücevherat A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danimarka merkezli , 80’den fazla ülkede 1000’e yakın mağaza ve 10.000 satış noktasıyla, Dünya’nın 3. büyük takı markası olan PANDORA, hızla büyüyen Türkiye ailesine yeni takım arkadaşları katmaya devam ediyor. İstanbul Avrupa yakasında açılacak olan yeni mağazamızda görev almak üzere "Mağaza Müdürü" arıyoruz. Mağaza ekibine liderlik etmek ve takım ruhu bilinciyle çalışılmasını sağlamak, Çalışma tarzı, davranışları ve görünüşüyle markayı en iyi şekilde temsil etmek ve örnek kişi olmak, Mağaza ekip üyelerine gerekli eğitimleri vermek, gelişmelerini ve performanslarını takip etmek ve süreçleri yönetmek, Aktif olarak satışta rol almak, Mağaza için belirlenen hedeflere ulaşılmasını sağlamak, Şirket kültürünü ve marka değerini benimsemek bunu tüm ekibiyle paylaşmak ve müşterilere doğru şekilde aktarılmasını sağlamak, Ekibine liderlik yaparak müşteri memnuniyeti ilke ve standartlarında çalışmak Kaliteli ve yüksek servis standartları uygulayarak özel müşteri portföyü oluşturmak, Mağaza ekibi oluşturulmasında, işe alım sürecinde aktif rol oynamak ve yöneticilerine destek olmak, Mağaza içi görsel ve vitrin düzenlemesinin belirlenen standartlarda olmasını sağlamak, Mağazanın ve deponun sürekli temiz, düzenli ve eksiksiz olmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yazılı ve sözlü olarak İngilizce iletişim kurabilen, Tercihen üniversite mezunu, Perakende sektöründe Mağaza Yöneticiliği konusunda en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi becerisine sahip, ekibini hedeflere ulaştırma konusunda hırslı, Satış odaklı, Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri kuvvetli ve müşteri ilişkilerinde güçlü.

 • Pandora Jewelry Mücevherat A.Ş

  Satış Danışmanı - Bağdat Caddesi Pandora Jewelry Mücevherat A.Ş

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danimarka merkezli , 80’den fazla ülkede 1000’e yakın mağaza ve 10.000 satış noktasıyla, Dünya’nın 3. büyük takı markası olan PANDORA, hızla büyüyen Türkiye ailesine yeni takım arkadaşları katmaya devam ediyor. İstanbul Anadolu yakası Bağdat Caddesi' nde bulunan concept mağazamızda çalışacak "Satış Danışmanları" arıyoruz. Mağazada bulunan ürünlerin satışından sorumlu olmak Marka ve ürünler hakkında müşterileri bilgilendirmek. Müşteri takibi yapmak ve portföy oluşturmak. Mağazadaki görsel düzenleme ve teşhir takibini yapmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe iki yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Müşteri odaklı çalışan, Güleryüzlü, dışa dönük ve iletişim kabiliyetleri kuvvetli, İnisiyatif alabilen, Güvenilir bir kişiliğe sahip olan, Ekip oyuncusu.

 • Temas Tanıtım

  Güzellik Salonu Yöneticisi Temas Tanıtım

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın İstanbul - Anadolu Yakasında bulunan Güzellik Merkezinin yöneticiliğini üstlenecek, çalışan personeli yöneterek müşteri portföyünü geliştirecek ve gerektiğinde bakım yapabilecek bilgiye sahip GÜZELLİK MERKEZİ YÖNETİCİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Estetisyen belgesine sahip, Cilt Bakımı uygulaması konusunda en az 3 sene deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, Minimum 2 sene salon yöneticiliği tecrübesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Problem çözme konularında yetkin

 • Temas Tanıtım

  Tanıtım Elemanı Temas Tanıtım

  İzmir, Bilecik, Eskişehir, Gaziantep, Mersin(İçel), Kütahya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın yapılacak aktivitelerinde asistan olarak görevlendirilecek, iletişim konusunda kendine güvenen güler yüzlü HOST ve HOSTES aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu, · İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük · Diksiyonu düzgün ve kişisel bakımına dikkat eden, · İş disiplinine sahip, · Bayanlar için boy 1.65 ve üstü, · Erkekler için boy 1.75 ve üstü, · Aktif ve hareketli · Proje bazlı, dönemsel çalışabilecek,

 • Yordam Danışmanlık

  Yurtdışı Muhasebe Uzmanı Yordam Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende hazir giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Yurtdışı Muhasebe Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere " Yurtdışı Muhasebe Uzmanı " aramaktayız. Firmanın yurtdışı ofislerinin günlük muhasebe operasyonlarının yapılması, Faturaların işlenmesi, ödemelerin takip edilmesi ve mutabakatların yapılması, İlgili onayların alınması için yurtdışı ofislerdeki departmanlarla çalışılması, Ay sonu kapama işlemleri ve finansal raporların hazırlanması süreçlerine destek verilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yurtdışı muhasebe alanında min. 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli, İstanbul 'da ikamet eden / edebilecek, *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Acr Platform

  Kiralama Asistanı Acr Platform

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketin ilgili bölgesinin tüm makine kiralama işleri ile ilgili süreçlerde Bölge Sorumlusu'na yardımcı olmak ve bölgenin tüm Ön Muhasebe işlerinde aktif rol oynamaktır.

  Aranan Nitelikler * En az Lise Mezunu ( Tercihen Muhasebe Bölümü) * Ön Muhasebe konusunda deneyimli * Takım çalışmasına yatkın * Müşteri odaklı düşünebilen * İletişim becerisi yüksek * MS Office programlarına hakim * Bayan * Avrupa Yakasında ikamet eden

 • Temas Tanıtım

  Kasiyer Temas Tanıtım

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Takı ve Aksesuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere mağaza kasasında gerçekleşecek tüm işlemlerden sorumlu, müşteri memnuniyeti odaklı KASİYER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Kasa ve kasa uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Dış görünümüne özen gösteren, Gelişime açık, güler yüzlü ve dinamik Müşteri odaklı İnsan ilişkileri güçlü Bayan

 • Fas Firma Destek Hizmetleri

  Tekniker Fas Firma Destek Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çalışma Lokasyonu Istanbul – Maslak’ta olan Uluslararası müşterimiz için “ TEKNİKER “ aramaktayız .

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının veya Meslek liselerinin tercihen Elektrik-Elektronik, bölümlerinden mezun. Isıtma, havalandırma, yangın güvenlik, alarm, aydınlatma sistemleri, elektronik güvenlik sistemleri, ses ve görüntü sistemleri, servis, bakım ve onarım konusunda min.2 yıl tecrübe sahibi, Güvenilir, kendini geliştirmeyi hedefleyen, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri iyi, inisiyatif alabilecek ve detaylara hakim olacak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Iyi seviyede İngilizce bilen MS office proglarını iyi derecede kullanan

 • Acr Platform

  Koordinasyon Elemanı Acr Platform

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakasında yeni açılacak şubemizde ofis ve makine parkurunun koordinasyonuna destek verecek Koordinasyon Elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Lise ve Yüksekokul mezunu * 35 yaşını aşmamış * İletişim becerisi yüksek * Müşteri odaklı * Teknik becerilere sahip ( Tercihen ) * Aktif araç kullanabilen * Askerlik görevini tamamlamış * Bay * İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?