İş İlanları

 • Teknik Personel
  Erdem Bilişim Elektronik…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Elektronik Güvenlik Sistemleri, IP Kamera ve Sistemi (CCTV), Hırsız Alarm Sistemleri ve Geçiş Kontrol Sistemleri (AC), Yangın İhbar Sistemleri ve Road Blocker, Mantar Bariyer, Kollu Bariyer, Bahçe Kapı Motorları, Fotoselli Cam Kapılar, Endüstriyel Kapılar, Yükleme Rampaları, Tuzaklar, RFID Sistemleri (HGS, OGS), ve tüm bu çözümlerin entegrasyonu olmak üzere geniş bir ürün/hizmet yelpazesi sunmakta olan şirketimize konularında deneyimli "Teknik Personel" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi Elektrik, Elektronik Bölümü, tercihen myo mezunu, Tercihen faaliyet konularında tecrübeli, Elektronik güvenlik sistemleri alanında kendini geliştirmek isteyen, Söz konusu Sistemlerimize kısa sürede destek verebilecek bilgi altyapısına sahip Askerlikle ilişkisi olmayan, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, İnsan ilişkileri iyi ve ekip çalışmasına yatkın, İstanbul da ikamet eden, İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Satış Personeli
  Erdem Bilişim Elektronik…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Elektronik Güvenlik Sistemleri,IP Kamera ve Sistemi (CCTV), Hırsız Alarm Sistemleri ve Geçiş Kontrol Sistemleri (AC), Yangın İhbar Sistemleri ve Road Blocker, Mantar Bariyer, Kollu Bariyer, Bahçe Kapı Motorları, Fotoselli Cam Kapılar, Endüstriyel Kapılar, Yükleme Rampaları, Tuzaklar, RFID Sistemleri (HGS, OGS), ve tüm bu çözümlerin entegrasyonu olmak üzere geniş bir ürün/hizmet yelpazesi sunan firmamıza, Şirketin satış potansiyelini artırmaya yönelik müşteri portföyünü genişletmek, Satış ve satış sonrasında müşteri ilişkilerini yönetmek, Müşteri ihtiyacını tespit ederek iş geliştirme ve yeni projeler oluşturmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik, Elektronik Endüstri, Bilgisayar, İşletme ve iktisat bölümlerinden mezun, Tercihen faaliyet konularında tecrübeli, Kurumsal ve zincir projeler satışında deneyimli, İletişimi yüksek, takım çalışmasına uyumlu ve yeniliklere açık, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, İstanbul da ikamet eden, İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, Network işletim sistemleri ve yazılım donanım konularına hakim takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Ön Muhasebeye. Fatura Kesecek. Cari Hesap Borç Alacak Takibi Yapacak. Çek Senet Tahsilat Ödeme Takibi Yapacak. Yazışmalar Hazırlayacak.

  Aranan Nitelikler Askerliğini Yapmış. Ümraniye veya Çekmeköy İlçesinde İkamet Eden. Office Uygulamalarına (excel, word, outlook) hakim. Ön Muhasebe paket programlarında deneyimli. Benzer Görevlerde en az 3 yıl deneyimli Referans Verebilecek

 • Yetiştirilmek Üzere Mağaza Personeli
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 45 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • Vasıfsız Eleman (Yetiştirilmek Üzere)
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 35 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • Danışma-Santral
  Lunchbox
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışma-Santral-Karşılama personeli olarak görev yapacak KARŞILAMA HOSTESLERİNİ ekibimize davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Turizm ve Otelcilik Meslek Okulu Mezunu, - Tecrübeli (Öncelikle ) / Tecrübesiz, - Yazılı-Sözlü Kurumsal İletişim kültürünü bilen, - 20-30 yaş aralığında, - Disiplinli, özverili, - Kişisel bakımına önem veren, - Takım çalışmasına yatkın, - İletişimi kuvvetli, güler yüzlü, sabırlı ve misafir memnuniyeti odaklı, - Ofis programlarına hakim, - Başakşehir-İkitelli civarında ikamet eden bayan ekip arkadaşları arıyoruz. Şahsen başvurularınız için genel merkez adresimiz; İKİTELLİ OSB Çevre San.Sit.1.Blk.N:25-27-29 Başakşehir-İstanbul İnsan Kaynakları e-mail adresimiz:gulseren.bicakci@lunchbox.com.tr

 • İş Açıklaması Modern Meyhane kültürünün kurumsal anlamda ilk şubesini Bahçeşehir AKBATI Fransız Sokağında açacak olan DUDAK PAYI MEYHANE için benzer sektörde KASİYER olarak görev yapmış, Bahçeşehir veya civarında ikamet eden Ekip Arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Ticaret Meslek Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Tecrübeli (Öncelikle ) / Tecrübesiz, - Mıcrosoft Ofis Programlarını(Word-Excel),Outlook kullanımını bilen, - Tercihen, Modern Meyhane kültürünü bilen, - 20-30 yaş aralığında, - Disiplinli, düzenli,istikrarlı, özverili, - Kişisel bakımına önem veren, - Takım çalışmasına yatkın, - İletişimi kuvvetli, güler yüzlü, sabırlı ve misafir memnuniyeti odaklı, - Bahçeşehir civarında ikamet eden Bay/Bayan ekip arkadaşları arıyoruz. Şahsen başvurularınız için genel merkez adresimiz; İKİTELLİ OSB Çevre San.Sit.1.Blk.N:25-27-29 Başakşehir-İstanbul İnsan Kaynakları e-mail adresimiz:gulseren.bicakci@lunchbox.com.tr

 • İş Açıklaması Modern Meyhane kültürünün kurumsal anlamda ilk şubesini Bahçeşehir AKBATI Fransız Sokağında açacak olan DUDAK PAYI MEYHANE için rezervasyon takibi yapacak KARŞILAMA HOSTESLERİNİ ekibimize davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Turizm ve Otelcilik Meslek Okulu Mezunu, - Tecrübeli (Öncelikle ) / Tecrübesiz, - Modern Meyhane kültürünü bilen, - 20-30 yaş aralığında, - Disiplinli, özverili, - Kişisel bakımına önem veren, - Takım çalışmasına yatkın, - İletişimi kuvvetli, güler yüzlü, sabırlı ve misafir memnuniyeti odaklı, - Vardiyalı sistemde çalışabilecek, - Bahçeşehir civarında ikamet eden bayan ekip arkadaşları arıyoruz. Şahsen başvurularınız için genel merkez adresimiz; İKİTELLİ OSB Çevre San.Sit.1.Blk.N:25-27-29 Başakşehir-İstanbul İnsan Kaynakları e-mail adresimiz:gulseren.bicakci@lunchbox.com.tr

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Dil Okulları GEBZE Temsilciliğinde görevlendirilmek üzere,Satış Departmanlarını çalışacak, tecrübeli, 'Eğitim Satış Danışmanı' ünvanıyla görev yapacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler •Eğitim, turizm, sigortacılık veya bankacılık sektörlerinde satış departmanında görev almış, Eğitim Sektöründe, sıcak satış pozisyonunda deneyimli, • Proje üretecek, var olan projeleri yönetebilecek, • Ekip çalışmasında tecrübeli, • MS Office Programlarına hakim, • Performans ve hedef odaklı çalışabilecek, Sabırlı ve takipçi ruhlu, • Satışı meslek olarak gören, insan ilişkilerinde ve telefonda iletişimde başarılı • Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Hafta sonları çalışıp, hafta içi izin kullanabilecek, • Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli,Sistemli çalışmayı, güler yüzlü iletişimi ve ekip çalışmasını benimsemiş • Tercihen İngilizce bilen • Gebze ve çevresinde ikamet eden (Deneyimsiz fakat satışta kendine güvenen, öğrenmek ve kazanmak isteyen adaylarda başvuruda bulunabilir)

 • İş Açıklaması Dünya mutfağı üzerine hizmet veren LUNCHBOX restoran zincirinin Bağcılar 212 AVM şubesi için Paket Serviste çalışacak a2 Ehliyetli Motorcular aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * a2 Ehliyetli * Bağcılar çevresini iyi bilen * Disiplinli * Vardiyalı Sistemde çalışabilen * Deneyimli * Erkek

 • İş Açıklaması Dünya mutfağı üzerine hizmet veren LUNCHBOX restoran zincirinin Bahçeşehir şubesi için Paket Serviste çalışacak a2 Ehliyetli Motorcular aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * a2 Ehliyetli * Bahçeşehir çevresini iyi bilen * Disiplinli * Vardiyalı Sistemde çalışabilen * Deneyimli * Erkek

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Dil Okulları GEBZE Temsilciliğinde çalışmak üzere; *AVM, üniversiteler ve diğer lokasyonlarda gerçekleştirdiğimiz saha ve stant aktivitelerinin organizasyonunu üstlenecek, *Zamanının çoğunu ofis dışında çalışarak geçirecek, *Saha organizasyonu dışındaki günlerde ofisteki işlerde görev alacak Kadrolu Saha Aktivite Yöneticisi arıyoruz. .

  Aranan Nitelikler Gerekli izinlerin alınıp ticari sözleşmelerin yapılması, Personel seçimlerinin yapılıp ekiplerin kurulması, Saha çalışma eğitimlerinin verilmesi, Saha ekibinin yönetim ve kontrolü, Üst yönetime düzenli raporlamanın yapılması, Lise ya da üniversite mezunu, Saha aktivite tecrübesi olan, Ekip kurma ve yönetme becerisi olan, İkna kabiliyeti yüksek ve girişken, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office uygulamarında ve özellikle excel kullanımında yetkin, Dış görünüşüne özen gösteren, İş ve başarı odaklı, Motivasyonu yüksek takım arkadaşı aramaktayız. Özellikle Gebze ve çevresinde ikamet eden kurum misyonunu taşıyabilecek eğitmen alımları gerçekleştirilecektir.

 • Dudak Payı Meyhane İçin Garson
  Lunchbox
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Modern Meyhane kültürünün kurumsal anlamda ilk şubesini Bahçeşehir AKBATI Fransız Sokağında açacak olan DUDAK PAYI MEYHANE için GARSON ve KOMİLER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış - Tercihen Turizm ve Otelcilik Meslek Okulu Mezunu - Tecrübeli (Öncelikle ) / Tecrübesiz - Modern Meyhane kültürünü bilen - Disiplinli, özverili - Kişisel bakımına önem veren - Takım çalışmasına yatkın - İletişimi kuvvetli, sabırlı ve misafir memnuniyeti odaklı - Vardiyalı sistemde çalışabilen

 • Halkla İlişkiler Uzmanı
  Lunchbox
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Geniş vizyonu ve her zaman gelişmeye açık kimliğiyle yeni markalar yaratan kurumumuza Pazarlama ve PR aktivitelerinin planlama ve organizasyonunda destek verebilecek, dinamik "Halkla İlişkiler Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ~~• Tercihen üniversitelerin Halkla İlişkiler, Reklamcılık ve İletişim Bölümlerinden mezun, • En az 3 yıl PR , kurumsal iletişim basın-medya deneyimi olan, • Metin yazarlığı, Medya ilişkileri ve içerik yönetimi alanlarında deneyimli, • Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, • Basın ile ilişkileri yürütecek ve bülten yayınlayabilecek, • Etkinlik planlama, organizasyon ve takip becerileri gelişmiş, • MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, • İnisiyatif alma becerisi gelişmiş, • Anatitik düşünce yapısına sahip ve sonuç odaklı, • Müzakere kabiliyeti olan, • Tercihen Başakşehir-İkitelli civarında ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan • Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ekip arkadaşı aramaktayız. • Çalışma Yeri; İkitelli OSB, Çevre San.Sit.(İkitelli Başakşehir)The Lunch Box Company genel merkez binası Grup markaları için; • Yerel ve ulusal mecralarla, düzenli iletişimin sağlanması • Haber değeri taşıyan verilerin düzenlenip, paylaşılması • Medya yansımalarının düzenli takibi, analizi ve raporlanması • Aylık ve yıllık PR raporlarının hazırlanması • Bölüme ait organizasyonlarda aktif rol alınması • Sosyal medya hesaplarına içerik desteği sağlanması • PR bütçe takibinin gerçekleştirilmesi • Sponsorluklarda sözleşme ve süreç takibinden sorumlu olmak • Ajans ilişkilerini yürütmek

 • Muhasebe Elemanı
  Lunchbox
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şef Gıda Restaurant İşletmeleri olarak hizmet sektörüne 2001 yılında LUNCH BOX adı altında Güneşli’deki ilk şubesi ile başladı. 2004 yılının ilk yarısından itibaren hızlı bir atılım yaparak yeni şubeleriyle başarı grafiğini sürekli yükseltmiş, kendi sektöründe sayılı markalar arasında yerini almıştır. LUNCH BOX dünya mutfağından derlenmiş, Meksika, Amerika, Fransa, İtalya gibi ülkelerin kendine özgü ürünlerini Türk damak tadına ve lezzetine uygun hale getirerek en yüksek kalitede, fast alacarte servis ile müşterisine sunmaktadır. Üç altın kuralı Hizmet Kalitesi, Ürün Kalitesi, Hijyen ve Temizlik Kalitesinden ödün vermeden müşterilerinin beğenilerini kazanmaya ve müşteri sayısını hızla artırmaya devam etmektedir. İkitelli OSB Çevre Sanayi Sitesindeki Merkez Ofisimizde "Muhasebe Elemanı"görevini üstlenecek ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler; Üniversite veya Yüksekokul ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi, Muhasebe LOGO GO Plus yazılım programına hakim, MS Office uygulamaları kullanabilen, Çek, senet, fatura ve mutabakat alanlarında deneyim ve yetkinlik sahibi, Tercihen Maliyet / Süreç muhasebesinde deneyimli, Türk Ticaret Kanunundaki yeni düzenlemelere hakim, Günlük işleri düzenli olarak gerçekleştirecek, Düzgün, Tek düzen hesap planına uygun veri girişleri yapabilecek, Takipçi, detaylara önem veren, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış, İkitelli-Başakşehir ve civarında ikamet eden ulaşım sorunu olmayan adayların başvurmalarını rica ederiz. İş tanımı: Evrakların düzeni, tertibi, muhasebe programına girilmesi, Faturaların eşleştirilmesi ve takibi, Kasa takibi ve raporlamaları, Tedarikçi ve müşteri cari hesaplarını takibi ve bunların sürekli güncel tutulması, Sorumlu olduğu hesaplara ilişkin tüm iş ve işlemler ile muhasebe biriminin ay ve yıl sonu hesap ve cetvellerinin süresinde hazırlanması işlemlerini koordine etmek, Mevzuatta yapılan değişiklikleri takip etmek ve iş sorumluluğu altında görev yapan personeli mevzuat yönünden bilgilendirmek,

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür GEBZE temsilciliğinde görevlendirilmek üzere,AVM, üniversiteler ve diğer lokasyonlarda gerçekleştirdiğimiz saha ve stant aktivitelerinde yer alacak stant elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - 18/27 yaş arası - En az lise mezunu; tercihen üniversite öğrencisi ya da mezunu, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Dış görünüşüne özen gösteren, - Firmamızı giyim ve tavırlarıyla en iyi şekilde temsil edebilecek, - Sabırlı ve güler yüzlü, - Diksiyonu düzgün ve kendine güvenen - Dışadönük ve girişken, - Dinamik, canlı ve pozitif, - İkna kabiliyeti yüksek, - Part-Time yada Full-Time çalışacak

 • Operasyon Müdürü
  Lunchbox
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Zincir restaurant grubu olarak faaliyet gösteren Lunch Box markamızın Genel Merkeze bağlı şubelerimizin, Günlük Operasyon ve müşteri memnuniyetinden, Şube Müdürlerinin Eğitim ve Performansından, Ciro-Kârlılık artırma faaliyetlerinin yürütmesi, Şirket standartlarının tüm şubelerde uygulanmasının sağlanması ve gelişiminden sorumlu olarak, Misafir beklentileri ve memnuniyetleri çerçevesinde hizmet ve fiziki açıdan gerekli iyileştirmeleri yapacak OPERASYON MÜDÜRÜ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik Meslek Yüksekokulu veya ilgili Üniversitelerden mezun, Restaurant-Cafe sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl çalışmış, Dünya Mutfağının öncü markalarında tecrübe edinmiş, • * Ofis Programlarını (Word-Excel-vb..) kullanabilen, • * Raporlama tecrübesi olan,detaylara önem veren, • * Temsil yeteneği olan, Güleryüzlü, • * Dinamik, sorumluluk alabilecek, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek, • * Çözüm odaklı, ekibini motive edebilen ve takım çalışmasına yatkın, • * Askerliğini yapmış , • * Aktif araç kullanabilen, Seyahat Sorunu olmayan, • * Bay

 • İş Açıklaması İskenderun Prime Mall' da bulunan mağazamız için "Mağaza Müdür Yardımcısı ve Mağaza Şefi" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Fenerbahçeli olma ayrıcalığını hissedecek ve taraftarlarımıza hissettirecek, Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uygun, Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, Bay ve Bayan Mağaza Müdür Yardımcıları, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • İş Açıklaması Antalya Migros ta bulunan mağazamız için "Mağaza Müdür Yardımcısı ve Mağaza Şefi" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Fenerbahçeli olma ayrıcalığını hissedecek ve taraftarlarımıza hissettirecek, Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uygun, Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, Bay ve Bayan Mağaza Müdür Yardımcıları, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • Satış Danışmanları
  Fenerium
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakasında bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanları" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Fenerbahçeli olma ayrıcalığını hissedecek ve taraftarlarımıza hissettirecek, Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uygun, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli,dış görünümüne özen gösteren , 25 yaşını aşmamış, Bay ve Bayan satış danışmanları Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli olmaları gerekmektedir.

 • Satış Danışmanları
  Fenerium
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanları" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Fenerbahçe'li olma ayrıcalığını hissedecek ve taraftarlarımıza hissettirecek, Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uygun, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli,dış görünümüne özen gösteren , 25 yaşını aşmamış, Bay ve Bayan satış danışmanları Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli olmaları gerekmektedir.

 • Mağaza Müdürleri
  Fenerium
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakasında bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere " Mağaza Müdürleri ” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uygun, Perakende Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl yöneticilik deneyimi olan, Dış görünümüne özen gösteren, Bay ve Bayan Mağaza Müdürleri, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • İş Açıklaması Avrupanın en büyük üreticilerinden İspanyol çocuk giyim firması Mayoral'ın Bakırköy CAPACITY mağazasına bayan "Mağaza Müdürü" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan, en az lise mezunu Mağazacıkta tercihen çocuk giyimde deneyimli MS Office programlarını bilen, 40 yaşını aşmamış, Satış odaklı

 • Kasiyer (Yetiştirilmek Üzere)
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda kasiyer olarak çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 45 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • Pazarlama Müdürü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Pazarlama Planı ve Bütçesi Marka Stratejileri Reklam ve Mecra Yönetimi CRM Faaliyetleri ve Altyapıları Sosyal Medya İletişimi Yönetimi WEB Sitesi Tasarımı, Geliştirilmesi ve İşletimi SEO, SEM, Affiliate Marketing PR/İletişim Faaliyetleri Medya Planlama ve Satınalma Dijital Pazarlama ve Internet Pazar Analizleri ve Araştırmaları Alanlarında en güncel bilgi ve donanım ile deneyime sahip,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Pazarlama ve İletişim bölümlerinden mezun, tercihen MBA yapmış Tercihen Dekorasyon, Mimarlık, Mobilya, Hazır Giyim, Tasarım alanlarında en az 5 yıl pazarlama yöneticiliği deneyimi olan Çok güçlü iletişim, yönetim ve koordinasyon becerisine sahip Çok iyi derecede İngilizce bilen Yoğun, planlı ve etkin çalışabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • İş Açıklaması Marmara Forum Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playbowling mağazamızda görevlendirilmek üzere Alan Personeli arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Oyun Alanında görevlendirilmek üzere, Alan personeli aramaktayız. Güleryüzlü , dış görünümüne önem veren, 20-30 yaş aralığında, İletişim becerileri gelişmiş, Müşteri memnuniyeti sağlayacak Sosyal haklar (Asgari Ücret + SSK + Yemek) Bay - Bayan Takım arkadaşı arıyoruz.

 • Şube Müdürü
  Playland
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playland mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirebilecek, Genel Merkez ve Bölge Koordinatörleriyle koordinasyonu sağlayabilecek, En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerileri güçlü ve liderlik vasıfları gelişmiş, MS ofis programlarına hakim, Dış görünümüne önem veren, Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması FUAR STANDI ve DEKORASYON ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, TASARIM BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN MİMARLIK - İÇ MİMARLIK veya ENDÜSTRİYEL TASARIM BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE 3DMAX ve AUTOCAD PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, FUAR STAND TASARIM ve İMALATI ALANINDA DENEYİMLİ, FUAR ŞANTİYESİ ve EKİP YÖNETİMİ ALANINDA DENEYİMLİ, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN, TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

 • İş Açıklaması FUAR STANDI ve DEKORASYON ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, TASARIM BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN GRAFİK TASARIM BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE Adobe IIIustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, FreeHand, CorelDraw, 3DMAX, Microsoft Ofis PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, STAND GRAFİĞİ ALANINDA DENEYİMLİ, TASARIM GÜCÜ ve ESTETİK ANLAYIŞI GELİŞMİŞ, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN, TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

 • İş Açıklaması FUAR STANDI ve DEKORASYON ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, ÖN MUHASEBE ve SEKRETERYA BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler LİSE VEYA ÖN LİSANS MEZUNU MS OFFİCE UYGULAMALARINI ETKİN OLARAK KULLANAN İLETİŞİM KURMA BECERİSİ YÜKSEK, İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ OFİS TELEFON - FAKS - MAİL TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK TİTİZ VE DÜZENLİ ÇALIŞMA PRENSİBİNE SAHİP ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN - TERCİHEN DENEYİMLİ GELEN MİSAFİRLERİ GÜLER YÜZLE KARŞILANIP, AĞIRLANMASI İŞİNİ YAPABİLECEK OFİSİN GENEL DÜZENİ VE TEMİZLİĞİ İLE İLGİLENEBİLECEK MESLEĞİNE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA SAYGILI, SORUMLULUK SAHİBİ, DIŞ GÖRÜNÜMÜNE VE GİYİMİNE ÖNEM GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, GÜLER YÜZLÜ 35 YAŞINI AŞMAMIŞ BAYAN ,

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?