İş İlanları

 • American Life Language Institute

  İngilizce Öğretmeni - Kurtköy American Life Language Institute

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AMERICAN LIFE LANGUAGE INSTITUTE KURTKÖY TEMSİLCİLİĞİ' nde görevlendirilmek üzere part-time, full-time İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : *Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili Edebiyatı, Amerikan Kültürü Edebiyatı ya da Mütercim-Tercümanlık bölümlerinden mezun, *Güler yüzlü, iletişim becerileri güçlü, *Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, *Dış görünüşüne özen gösteren, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek *Yaratıcı, dinamik, üretken

 • Esse

  Mağaza Müdür Özdilek AVM Antalya Esse

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ANTALYA ÖZDİLEK AVM de açılacak mağazamız için, Esse standartlarına uygun bir şekilde, mağaza planlama ve organizasyonunu yaparak, mağazasındaki satışları yükseltmek; müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet vermek üzere ekibini, ürünü, mağazayı yönetmek ve geliştirmek.

  Aranan Nitelikler •Yüksek motivasyonlu çalışma ortamı yaratarak mağazadaki diğer çalışanlara organizasyon,yönetim ve satış konusunda liderlik edebilecek, •En az lise, tercihen Üniversite mezunu , •Mağazacılığı bir meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, •Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, •Satış performansının arttırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulayacak, •Dinamik bir ortamda, esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek mağaza yöneticileri arıyoruz.

 • Esse

  Satış Danışmanı Özdilek AVM Antalya Esse

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ANTALYA ÖZDİLEK AVM de açılacak mağazamız için,iş tecrübesi olan yada olmamasına rağmen çalışmak isteyenler için full-time satış danışmanlığı ve kasiyerlik.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı meslek olarak benimsemek isteyen, • Tecrübeli yada tecrübesiz, • Değişime ve gelişime açık, • Diksiyonu düzgün, • Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, • Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, • İnsan ilişkileri kuvvetli ve dinamik,

 • Fcl Assist

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Fcl Assist

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için satış elemanları arıyoruz. 1.100 tl net maaş + 250 tl multinet ( yemek kartı) + sigorta ; Günlük, haftalık, aylık yüksek primle çalışma imkanı.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , 30 yaş ve altı Bay/Bayan satış elemanları arıyoruz.

 • Esse

  Satış Danışmanı İzmir Torbalı Kipa AVM Esse

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR TORBALI KİPA AVM de bulunan mağazamız için,iş tecrübesi olan yada olmamasına rağmen çalışmak isteyenler için full-time satış danışmanlığı ve kasiyerlik.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı meslek olarak benimsemek isteyen, • Tecrübeli yada tecrübesiz, • Değişime ve gelişime açık, • Diksiyonu düzgün, • Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, • Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, • İnsan ilişkileri kuvvetli ve dinamik,

 • Esse

  Satış Danışmanı Didim Kipa AVM Esse

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DİDİM KİPA AVM de bulunan mağazamız için,iş tecrübesi olan yada olmamasına rağmen çalışmak isteyenler için full-time satış danışmanlığı ve kasiyerlik.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı meslek olarak benimsemek isteyen, • Tecrübeli yada tecrübesiz, • Değişime ve gelişime açık, • Diksiyonu düzgün, • Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, • Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, • İnsan ilişkileri kuvvetli ve dinamik,

 • Anadolunet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Çağrı Merkezi Takım Lideri Anadolunet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çağrı Merkezimizin Tele Satış operasyonunda takım lideri / yönetici olarak görev alacak, Takımına verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi için gerekli çalışma şartlarını sağlayarak ekibi yönetebilecek, Ekibin performans ve kalite performasını sürekli geliştirecek faaliyetlerde bulunacak, Ekibin motivasyonunun yüksek tutulmasını ve çalışma kapasitesinin arttırılmasına katkı sağlayıp ve ekibin bireysel gelişiminden sorumlu olacak Yapılan satışlara ait saha ve backoffice kısmının takibinden ve performansından sorumlu olacak Tele Satış alanında Deneyimli Takım Liderleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl Tele Satış Takım Liderliği yapmış Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve müşteri ilişkileri kuvvetli, Operasyon genelinde ve ekip içinde sorumluluk alabilen, Uzun ve kısa vadeli hedef odaklı çalışan, Özgüven sahibi,enerjik,güler yüzlü ve motivasyonu yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposunda çalışabilen, Analitik düşünme ve hızlı problem çözme yeteneği gelişmiş, Telemarketing dinamiklerine hakim. Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Ekibin motivasyon ve enerjisini üst düzeyde tutabilecek, Ekibin hedefine ulaşabilmesı için gerekli koçluk ve yönlendirmeleri yapabilecek,

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Beden Eğitimi Öğretmeni Amerikan Kültür Anaokulları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları İstanbul Ümraniye Şerifali Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek, - Alanında 2 yıl deneyimi olan, İngilizce bilen

 • Tulu Yapı Müşavirlik

  Takip Elemanı Tulu Yapı Müşavirlik

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İpotek tesis ve tescil işlemleri konusunda bankalara hizmet veren firmamızın Hukuk Departmanına sistem üzerinden çalışacak takip elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Adalet Yüksek Okullu Mezunu, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi güçlü, Evrak takiplerini sistem üzerinden yapabilen(hukuk otomasyon programlarını kullanabilen), Teknolojiyi kullanmaya yatkın, Ms office programlarını aktif olarak kullanarak raporlama yapabilen, Ekip çalışmasına kolaylıkla uyum sağlayabilecek nitelikte olan personel adayların iş başvuruları kısa süre içerisinde değerlendirilecektir.

 • Mgy Endüstri Çelik

  Teknik Ressam Mgy Endüstri Çelik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çelik Konstrüksiyon ve Makina İmalatında Tecrübeli, Maden Kırma ve Eleme Tesisleri Tasarımında Deneyimli Teknik Ressam.

  Aranan Nitelikler Solidwork, Autodesk Inventor, Autocad programlarına hakim.

 • Europen

  Özel Güvenlik Görevlisi Europen

  Eskişehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ''ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Özel Güvenlik Sertifikası sahibi, * Alanında min. 2 yıl deneyimli, * 22-35 yaş aralığında, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif araç kullanabilen, * Bay.

 • Firma Adı Gizli

  Teknik Müdür Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İzmir Projelerinde görevlendirmek üzere Teknik Müdür arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun; Alışveriş merkezi, ofis binası ,otel gibi her türlü bina ve tesiste; Tüm mekanik, elektrik tesisatının ve bina otomasyonunun işletilmesi ve bakımı konusunda tecrübeli, En az 2 yıl yöneticilik olmak üzere 5 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyet sahibi olan, Tercihen İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış,

 • Firma Adı Gizli

  Bireysel Bankacılık Satış Temsilcisi.. Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Galeri İrfan Home AVM

  Ev Tekstili Grubu Satış Danışmanı Galeri İrfan Home AVM

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ev tekstili bölümünde çalışabilecek aktif , güleryüzlü , işini severek yapabilecek adaylar alınacaktır. Avcılar ve çevresinde ikamet eden adaylar tercih edilecektir.

  Aranan Nitelikler - Ev tekstili alanında deneyimli - Pozitif, güleryüzlü ve çalışkan - 18/30 yaş arası - Yoğun çalışma saatlerine adapte olabilecek -Avcılar ve yakın semtlerde ikamet eden

 • Seyahan Kuyumculuk San.Tic.Ltd.Şti

  Retail Sales Associate Seyahan Kuyumculuk San.Tic.Ltd.Şti

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Handling cash and other forms of payment, Demonstrating product knowledge to customers, Creating a remarkable shopping experience, Maintaining a clean and organized store, Maintaining proper product stock levels, Performing opening, closing & side duties.

  Aranan Nitelikler Possess a Bachelor's Degree, Must have an excellent command of English, Should be able to work on the weekends, Preferably with a minimum 2 - 3 years of experience working in retail or sales related positions, Positive attitude and a team player.

 • Firma Adı Gizli

  İlköğretim Mezunlarına Ayda 5000tl Kazanma Fırsatı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Team Fores HR

  Satış Destek Elemanı_Ankara Team Fores HR

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması <span style="font-family:; font-size: 11.5pt;" "times="" new="" roman";mso-bidi-font-family:helvetica;color:#6d747b;mso-fareast-language:="" tr"="" pt="">Optik alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için Ülkemizin en modern optik mağazalarında Haziran / Ağustos Ayları arasında Cuma – Cumartesi - Pazar günlerinde çalışacak,

  Aranan Nitelikler - MYO veya Lisans öğrencisi, - Ankara’da ikamet eden, - Perakende mağazacılık konusunda daha önce "Satış Destek” konusunda tecrübe edinmiş, - İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, -Ekip çalışmasına uyumlu, - İletişimi ve motivasyonu yüksek, dinamik çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Go Group Danışmanlık

  Diyarbakır-Merchandiser Go Group Danışmanlık

  Diyarbakır

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zincir mağazalarda ve bayilerde route planı dahilinde ziyaretlerde bulunmak. Müşteri ilişkilerini iyileştirmek. Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunarak, satış yapmak. Ürün görsel düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler TÜRKİYE’NİN LİDER DIGITAL PLATFORMU BÜNYESİNDE GÖREV ALABİLECEK; Üniversite mezunu Tercihen Medya ve Telekomünikasyon sektöründe deneyimli Zincir Mağaza ve Bayi kanalında promotör olarak görev almış İnsan ilişkileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Firma temsil yeteneğine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan MERCHANDISER Arıyoruz!

 • Go Group Danışmanlık

  Bursa-Merchandiser Go Group Danışmanlık

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zincir mağazalarda ve bayilerde route planı dahilinde ziyaretlerde bulunmak. Müşteri ilişkilerini iyileştirmek. Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunarak, satış yapmak. Ürün görsel düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler TÜRKİYE’NİN LİDER DIGITAL PLATFORMU BÜNYESİNDE GÖREV ALABİLECEK; Üniversite mezunu Tercihen Medya ve Telekomünikasyon sektöründe deneyimli Zincir Mağaza ve Bayi kanalında promotör olarak görev almış İnsan ilişkileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Firma temsil yeteneğine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan MERCHANDISER Arıyoruz!

 • Team Fores HR

  Satış Destek Elemanı_Avrupa Team Fores HR

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması <span style="font-family:; font-size: 11.5pt;" "times="" new="" roman";mso-bidi-font-family:helvetica;color:#6d747b;mso-fareast-language:="" tr"="" pt="">Optik alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için Ülkemizin en modern optik mağazalarında Haziran / Ağustos Ayları arasında Cuma – Cumartesi - Pazar günlerinde çalışacak,

  Aranan Nitelikler - MYO veya Lisans öğrencisi, - İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, - Perakende mağazacılık konusunda daha önce "Satış Destek” konusunda tecrübe edinmiş, - İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, -Ekip çalışmasına uyumlu, - İletişimi ve motivasyonu yüksek, dinamik çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Galeri İrfan Home AVM

  Karaca Züccaciye Satış Danışmanı Galeri İrfan Home AVM

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev ürünleri alanında faaliyet gösteren şirketimizin züccaciye bölümünde çalışabilecek aktif , güleryüzlü , işini severek yapabilecek adaylar alınacak, Avcılar ve çevresinde ikamet eden adaylar tercih edilecektir.

  Aranan Nitelikler - Dış görünümüne olduğu kadar satışını yaptığı ürünlerede ilgi gösteren - Ürünlerin görselini, temizliğini ve düzenini sağlayabilecek - Müşterilere ilgi ve güleryüz gösterebilen - 24 / 30 yaş arası - Yoğun çalışma saatlerine adapte olabilecek - Züccaciye alanında deneyimli yada ilgisi olan - Avcılar ve yakın semtlerde ikamet eden

 • Go Group Danışmanlık

  Trabzon-Merchandiser Go Group Danışmanlık

  Trabzon

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zincir mağazalarda ve bayilerde route planı dahilinde ziyaretlerde bulunmak. Müşteri ilişkilerini iyileştirmek. Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunarak, satış yapmak. Ürün görsel düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler TÜRKİYE’NİN LİDER DIGITAL PLATFORMU BÜNYESİNDE GÖREV ALABİLECEK; Üniversite mezunu Tercihen Medya ve Telekomünikasyon sektöründe deneyimli Zincir Mağaza ve Bayi kanalında promotör olarak görev almış İnsan ilişkileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Firma temsil yeteneğine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan MERCHANDISER Arıyoruz!

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Kırşehir Cadde- Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Kırşehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Kırşehir Cadde'de bulunan Mağazasında görevlendirmek üzere perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan SATIŞ DANIŞMANI olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Team Fores HR

  Satış Destek Elemanı_Anadolu Team Fores HR

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması <span style="font-family:; font-size: 11.5pt;" "times="" new="" roman";mso-bidi-font-family:helvetica;color:#6d747b;mso-fareast-language:="" tr"="" pt="">Optik alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için Ülkemizin en modern optik mağazalarında Haziran / Ağustos Ayları arasında Cuma – Cumartesi - Pazar günlerinde çalışacak,

  Aranan Nitelikler - MYO veya Lisans öğrencisi, - İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, - Perakende mağazacılık konusunda daha önce "Satış Destek” konusunda tecrübe edinmiş, - İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, -Ekip çalışmasına uyumlu, - İletişimi ve motivasyonu yüksek, dinamik çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Go Group Danışmanlık

  Antalya-Merchandiser Go Group Danışmanlık

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zincir mağazalarda ve bayilerde route planı dahilinde ziyaretlerde bulunmak. Müşteri ilişkilerini iyileştirmek. Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunarak, satış yapmak. Ürün görsel düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler TÜRKİYE’NİN LİDER DIGITAL PLATFORMU BÜNYESİNDE GÖREV ALABİLECEK; Üniversite mezunu Tercihen Medya ve Telekomünikasyon sektöründe deneyimli Zincir Mağaza ve Bayi kanalında promotör olarak görev almış İnsan ilişkileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Firma temsil yeteneğine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan MERCHANDISER Arıyoruz!

 • Go Group Danışmanlık

  İzmir-Merchandiser Go Group Danışmanlık

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zincir mağazalarda ve bayilerde route planı dahilinde ziyaretlerde bulunmak. Müşteri ilişkilerini iyileştirmek. Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunarak, satış yapmak. Ürün görsel düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler TÜRKİYE’NİN LİDER DIGITAL PLATFORMU BÜNYESİNDE GÖREV ALABİLECEK; Üniversite mezunu Tercihen Medya ve Telekomünikasyon sektöründe deneyimli Zincir Mağaza ve Bayi kanalında promotör olarak görev almış İnsan ilişkileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Firma temsil yeteneğine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan MERCHANDISER Arıyoruz!

 • Go Group Danışmanlık

  Ankara-Merchandiser Go Group Danışmanlık

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zincir mağazalarda ve bayilerde route planı dahilinde ziyaretlerde bulunmak. Müşteri ilişkilerini iyileştirmek. Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunarak, satış yapmak. Ürün görsel düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler TÜRKİYE’NİN LİDER DIGITAL PLATFORMU BÜNYESİNDE GÖREV ALABİLECEK; Üniversite mezunu Tercihen Medya ve Telekomünikasyon sektöründe deneyimli Zincir Mağaza ve Bayi kanalında promotör olarak görev almış İnsan ilişkileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Firma temsil yeteneğine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan MERCHANDISER Arıyoruz!

 • Go Group Danışmanlık

  Adana-Merchandiser Go Group Danışmanlık

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zincir mağazalarda ve bayilerde route planı dahilinde ziyaretlerde bulunmak. Müşteri ilişkilerini iyileştirmek. Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunarak, satış yapmak. Ürün görsel düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler TÜRKİYE’NİN LİDER DIGITAL PLATFORMU BÜNYESİNDE GÖREV ALABİLECEK; Üniversite mezunu Tercihen Medya ve Telekomünikasyon sektöründe deneyimli Zincir Mağaza ve Bayi kanalında promotör olarak görev almış İnsan ilişkileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Firma temsil yeteneğine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan MERCHANDISER Arıyoruz!

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Müzik Öğretmeni Amerikan Kültür Anaokulları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları İstanbul Ümraniye Şerifali Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; MÜZİK ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli, -Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek, - Alanında 2 yıl deneyimi olan, İngilizce bilen

 • Nwg Services

  Ofis Elemanı - Engelli Nwg Services

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Koşuyolu'ndaki merkez ofisimizde istihdam edilmek üzere "Ofis işlerinde görev almak üzere bay/bayan eleman aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen bilgisayar kullanabilen, Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Aktif ve dış görünümüne önem veren, Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye civarında ikamet eden, Bay (askerlik ile ilişiği bulunmayan) / Bayan,

 • Enuygun.Com İnternet Bilgi Hizmetleri

  Jr Yazılımcı Enuygun.Com İnternet Bilgi Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yazılım ekibimize katılarak Enuygun.com'un hızlı gelişim sürecine katkıda bulunacak PHP, mySQL, Javascript/jQuery alanlarında uzman bir ekibin içinde yer alıp kendini geliştirmek isteyen, HTML/CSS bilgisi olan, Yazılım geliştirmekle ilgili heyecan duyan, Yaptığı işte kaliteye önem veren, Alanındaki gelişmeleri ve teknik dökümanları araştırıp, öğrenebilecek düzeyde İngilizce bilen, Framework’ün ne olduğunu bilen, tercihen en az bir framework deneyimi olan, Analitik düşünme ve çözüm üretme yeteneğine sahip, Öğrenmeye açık, Daha önce hazırladığı siteleri/çalışmaları referans gösterebilecek ' Jr PHP Yazılım Geliştiricisi ' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin en büyük kişisel finans ve seyahat karşılaştırma sitesi Enuygun.com, her ay milyonlarca ziyaretçisine banka kredilerinden uçak biletlerine kadar pek çok servis ile karşılaştırma ve tasarruf imkanı sunuyor. 1,5 milyon üyemiz ve her ay milyonlarca ziyaretçimize en uygun servisi vermek için IT Ekibi olarak Enuygun.com'un Para, Seyahat, Sigorta ve Ev Servisleri dikeyleri için sürekli olarak yeni projeler üretiyor ve varolan sistemde iyileştirmeler yapıyoruz. Ekibimize katılması için aradığımız yeni takım arkadaşımız, bizimle birlikte bu büyük sistemi daha da iyi hale getirmek için Symfony framework üzerinde yazılım geliştiriyor olacak. Bu geliştirme ve operasyon sürecinde mobil uygulama ve sitenin mobil versiyonu, mailing, hatta UX, SEO konularında da düşünüyor, fikir üretiyor ve çalışıyor olacak.

 • Vepa Group

  Satış Danışmanı - Vepa 62 (Palladium) Vepa Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 53. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan ve 1962 yılında İstanbul'da kurulan Vepa Group, geçen 53 sene içerisinde spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu. Türkiye'ye kozmetik ithal eden ilk şirket olan Vepa Group, bu sektörde dünyanın en ünlü markalarını olan MAC, CLINIC, ESTEE LAUDER ve SHISEIDO’yu Türkiye’ye kazandırdı. Spor giyim kategorisinde ise NIKE markasını Türkiye pazarına getiren ilk firma olan Vepa Group, yine distribütörü olduğu NEW BALANCE markası ile 2005 yılında "EMEA Yılın Distribütörü" ödülüne layık görüldü. Halen bünyesinde; Vepa’62 mağazalarına ek olarak New Balance, Shiseido, NARS, Make Up For Ever, Valmont, Fitflop ve Lalique, Liu Jo, H20+ gibi dünyanın lider markalarını bulunuduran Vepa Group ; kurulduğu günden bugüne kadar müşteri ve tedarikçileriyle kurduğu ticari ve insani ilişkilerde karşılıklı güven ve saygıyı ön planda tutmaya özen gösterir; bu doğrultuda kaliteli ürün ve hizmet sunmayı temel ilke olarak benimsemiştir. Ürün ve hizmetlerini tıpkı dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de bu ilkelerine bağlı kalarak sunmaya devam edecek olan Vepa Group Türkiye genelinde yaklaşık 64 monobrand mağazası ve 620 çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. VEPA'62- Palladium AVM Mağazamızda görev alarak markamızın hızla büyüyen yapısı bünyesinde yer almaktan gurur duyacak ve markanın standartları doğrultusuna hizmet sunup müşterilerimize; Ürünlerin özellikleri hakkında detaylı bilgi verecek, Talep ve ihtiyaçları konusunda destek verecek, Müşteri memnuniyetini sağlayacak, Marka ve kurum bilinci doğrultusunda satış gerçekleştirecek, Mağazanın düzenini sağlayacak, Ürünlerin vitrin ve reyonda sergilenmesine destek olacak,

  Aranan Nitelikler Tercihen satış ve mağazacılık konusunda deneyimli, En az lise mezunu, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşteri beklentileri ve davranışları konusunda deneyimli, Satış odaklı, VEPA'62 markasını en iyi şekilde temsil edecek, İletişim becerisi yüksek, güleryüzlü, Takım çalışmasına inanan, Dinamik, Bay veya bayan Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için). "SATIŞ DANIŞMANI" arıyoruz.

 • Century21 As Gayrimenkul

  Gayrımenkul Danışmanı Century21 As Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Açıklaması Size, KENDİ İŞİNİZİ bizim mükemmel alt yapımız üzerine KURABİLME ŞANSI veriyoruz. "GAYRİMENKUL DANIŞMANI" bir KARİYER tanımıdır. KARİYER sahibi olabilmek için, doğal bazı becerilere sahip olmanın yanı sıra, işinizi daha iyi yapabilme olanağı sunan bir EĞİTİM SÜRECİ geçirmek, mesleki uygulamaları PROFESYONELLER ile birlikte yaşayarak kısa sürede olabildiğince fazla DENEYİM kazanabilmek ve bütün bunları CENTURY21 AS bünyesinde, aynı anda YÜKSEK GELİR elde ederek, gerçekleştirebilmek çok önemlidir Aşağıdaki asgari NİTELİKLERE ve GİRİŞİMCİ RUHUNA sahipseniz, yeni dostluklar kurup, insanların hayallerine kavuşmanın mutluluğunu yaşamak istiyorsanız atmanız gereken İLK ve doğru ADIM, bir an önce CENTURY21 AS ile tanışmanızdır, Bizimle hemen temas kurun, CV’nizi değerlendirelim, GAYRİMENKUL DANIŞMANI adaylarımız arasına katılın. KARİYER sahibi olabilmek için, doğal bazı becerilere sahip olmanın yanı sıra, olmazsa olmaz bir EĞİTİM SÜRECİ geçirmek, mesleki uygulamaları PROFESYONELLER ile birlikte yaşayarak kısa sürede olabildiğince fazla DENEYİM kazanabilmek ve bütün bunları CENTURY21 AS bünyesinde, aynı anda YÜKSEK GELİR elde ederek, gerçekleştirebilmek çok önemlidir. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Aranan Nitelikler *Bir haftalık kurum içi eğitim alarak sistemli bir ofiste danışmanlığa adım atmak istiyorsanız, *Kendi işinde çalışarak, yüksek gelir kazanmayı hedefleyen, *İletişim becerileri güçlü, öz güvenli , *Hedef odaklı, enerjik ve sabırlı, *Zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden, *Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen, *İSTANBUL BEŞİKTAŞ / Barbaros bulvarı caddesi üzerindeki ofisimize bekleriz. Ek Bilgiler İş Alanı Satış-Pazarlama Gayrimenkul Danışmanlığı Organizasyondaki Yeri Danışman Çalışma Şekli Tam zamanlı Deneyim Deneyimsiz Çalışma Yeri İstanbul Avrupa Yakası - Türkiye İlan Tarihi 13 Şubat 2015 İstihdam Türü Tam Zamanlı Eleman Sayısı Belirtilmemiş Pozisyon Danışman

  Aranan Nitelikler

 • Ateş Halat Hırdavat

  Genel Müdür Yardımcısı Ateş Halat Hırdavat

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR İLİNE BAĞLI TİRE İLÇESİNDE İP - HALAT VE SULAMA SİSTEMLERİ ÜRETEN,HIRDAVAT VE NALBURİYE PİYASASINA YÖNELİK İTHALAT VE İHRACAT YAPAN ŞİRKETİMİZİN YÖNETİM KADROSUNA GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler * TİRE'DE İKAMET EDEN YADA EDECEK OLAN, * ÜRETİM,PLANLAMA,MUHASEBE,PERSONEL VE SATIŞ KONULARINA VAKIF OLAN, * LİDERLİK VASIFLARINA SAHİP,MOTİVASYON BECERİSİ YÜKSEK, * DEPARTMANLAR ARASI KOORDİNASYONU SAĞLAYABİLEN, * ŞİRKETİN SEKTÖRDEKİ PAZAR PAYINI ARTTIRMAYA YÖNELİK STRETEJİLERİ BELİRLEYİP FAALİYETLERİ ORGANİZE EDEBİLECEK, * İÇ VE DIŞ PAZAR DİNAMİKLERİNİ TAKİP EDEN, * İŞ DİSİPLİNİ VE MOTİVASYONU YÜKSEK, * SİSTEM KURMA VE SÜREÇ YÖNETİMİ DENEYİMİ OLAN, * YAZILI VE SÖZLÜ İLETİŞİM YETENEĞİ,ORGANİZASYON,PLANLAMA-TAKİP VE RAPORLAMA YÖNÜ KUVVETLİ, * ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN,HIZLI VE SONUÇ ODAKLI ÇALIŞABİLEN, * KOORDİNASYON YETENEĞİ GÜÇLÜ, * PROBLEM ÇÖZME BECERİSİNE SAHİP, * FİRMANIN GENEL DURUMU,MALİ YAPISI,HEDEFLERİ VE GÖSTERGELER DOĞRULTUSUNDA YORUM YAPABİLECEK VE RAPORLAYABİLECEK, * RAKAMSAL VERİ ANALİZLERİ YAPARAK MALİYETLERİ TAKİP EDEBİLECEK, * SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, * BAY

 • Century21 As Gayrimenkul

  Danışman Century21 As Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Açıklaması Size, KENDİ İŞİNİZİ bizim mükemmel alt yapımız üzerine KURABİLME ŞANSI veriyoruz. "GAYRİMENKUL DANIŞMANI" bir KARİYER tanımıdır. KARİYER sahibi olabilmek için, doğal bazı becerilere sahip olmanın yanı sıra, işinizi daha iyi yapabilme olanağı sunan bir EĞİTİM SÜRECİ geçirmek, mesleki uygulamaları PROFESYONELLER ile birlikte yaşayarak kısa sürede olabildiğince fazla DENEYİM kazanabilmek ve bütün bunları CENTURY21 AS bünyesinde, aynı anda YÜKSEK GELİR elde ederek, gerçekleştirebilmek çok önemlidir Aşağıdaki asgari NİTELİKLERE ve GİRİŞİMCİ RUHUNA sahipseniz, yeni dostluklar kurup, insanların hayallerine kavuşmanın mutluluğunu yaşamak istiyorsanız atmanız gereken İLK ve doğru ADIM, bir an önce CENTURY21 AS ile tanışmanızdır, Bizimle hemen temas kurun, CV’nizi değerlendirelim, GAYRİMENKUL DANIŞMANI adaylarımız arasına katılın. KARİYER sahibi olabilmek için, doğal bazı becerilere sahip olmanın yanı sıra, olmazsa olmaz bir EĞİTİM SÜRECİ geçirmek, mesleki uygulamaları PROFESYONELLER ile birlikte yaşayarak kısa sürede olabildiğince fazla DENEYİM kazanabilmek ve bütün bunları CENTURY21 AS bünyesinde, aynı anda YÜKSEK GELİR elde ederek, gerçekleştirebilmek çok önemlidir. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Aranan Nitelikler *Bir haftalık kurum içi eğitim alarak sistemli bir ofiste danışmanlığa adım atmak istiyorsanız, *Kendi işinde çalışarak, yüksek gelir kazanmayı hedefleyen, *İletişim becerileri güçlü, öz güvenli , *Hedef odaklı, enerjik ve sabırlı, *Zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden, *Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen, *İSTANBUL BEŞİKTAŞ / Barbaros bulvarı caddesi üzerindeki ofisimize bekleriz. Ek Bilgiler İş Alanı Satış-Pazarlama Gayrimenkul Danışmanlığı Organizasyondaki Yeri Danışman Çalışma Şekli Tam zamanlı Deneyim Deneyimsiz Çalışma Yeri İstanbul Avrupa Yakası - Türkiye İstihdam Türü Tam Zamanlı Eleman Sayısı Belirtilmemiş Pozisyon Danışman

  Aranan Nitelikler

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Satış Danışmanı (Maltepe Park) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstsanbul Maltepe Park AVM' de bulunan mağazamızda istihdam edilmek üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet vererek satış gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlayacak, Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyonu yapacak, Sorumlu olduğu satış alanını şirket standartlarına uygun hale getirecek satış danışmanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, İletişim yeteneği güçlü ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Sonuç odaklı, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan), Sorumluluk sahibi adaylar

 • Pronet Güvenlik

  Bilgi İşlem Asistanı Pronet Güvenlik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En Değerli Varlığımız İnsan, Amacımız; İşinden Memnun,Mutlu Çalışan Pronet Güvenlik ve Danışmanlık Hiz. A.Ş, 20 yılı aşkın süredir güvenlik sektöründe hizmet veren ve sektörün liderlerinden olan bir kuruluştur. Bugün Türkiye genelinde 3900’den fazla Güvenlik Ekibi ile, yüzlerce kurum ve kuruluşun fiziki güvenlik konusunda çözüm ortaklığını yürüten kuruluşumuzda hedefimiz; insana, eğitime, teknolojik altyapıya verdiğimiz önem ve yapmış olduğumuz yatırımlarla, bugün olduğu gibi gelecekte de çalışanlarımız ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmektir. Şirketimizde Bilgi İşlem Yöneticisi’ne bağlı olarak çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip ''BİLGİ İŞLEM UZMANI'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Yüksekokul veya Üniversite mezunu(Tercihen Bilgisayar Programcılığı, Bilgi İşlem Bölümü vb.) Sistem ve Network yönetimi konusunda tecrübeli Veri tabanı ve Sistem yedeklemeleri konusunda deneyimli Tercihen sunucu bilgisi bulunan Photoshop ve tasarım programlarına hakim MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen (Power point, Word, Excel) Analitik düşünebilen, problem çözme, karar verme, iş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş

 • Gap

  Dönemsel Satış Danışmanı-Antalya Gap

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sade, net, rahat, özgüveni yüksek, iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık, modayı yakından takip eden, kendine özgü tarzı olan... Dünyanın en büyük parekende zincirlerinden Gap, Antalya mağazası için Yaz Döneminde çalışabilecek Full Time yada Part Time Satış Danışmanları arıyor... Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda,Fransa, Japonya’da 3.200’ün üzerinde mağazası olan Gap ekibinin bir üyesi olmak için başvurmanız yeterli. Satış Danışmanları; Satış, Kasa işlemleri, Deneme kabini hizmetleri, Ürün iadesi ve değiştirme işlemleri, Mağaza içi ürün yerleşimi, Etiketleme ve alarmlama gibi mağaza içindeki tüm görevlerde çalışmaktadırlar.

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli, Müşteri memnuniyeti odaklı, Güleryüzlü ve iletişim becerisi kuvvetli.

 • Onur

  Finans Uzmanı Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.100 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. · Onur Market,Onursal Tarım, Monet, Rapata markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. · Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. · Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere '' Finans Uzmanı'' aranmaktadır. İş Tanımı: Banka mutabakatlarının yapılması, Tüm finans birimi tarafından yapılan operasyonel süreçlerin kontrol edilmesi, Pos geçiş kontrollerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Finans operasyonel işlemlerinde en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen SAP programını kullanabilen, Bankacılık ve pos işlemlerinde deneyimli, Tek düzen hesap planına vakıf finansal muhasebe kayıtlarında tecrübeli, Analitik düşünebilen, problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına uyumlu ve sonuç odaklı, Perakende sektöründe tecrübeli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ( Özellikle Excel), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (İşyerimiz Sefaköy’dedir)

 • Eyüpoğlu Mermer San . Tic . Ltd . Şti

  Pazarlama-İhracat Personeli Eyüpoğlu Mermer San . Tic . Ltd . Şti

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yurtiçi ve yurtdışı pazar ve müşteri araştırmalarını yapmak ve yeni müşteri kazanımlarını sağlamak, Mevcut, yurtiçi ve yurtdışı müşterileri ile işbirliğini sürdürmek ve güçlendirmek, Müşteri memnuniyetini sağlamak, Satış ve satış sonrası sürecinin yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler Mermer,doğaltaş üretimi ve ihracatı yapan firmamızda istihdam edilmek üzere;"Pazarlama-İhracat Personeli” aranmaktadır. Örgün eğitim veren üniversitelerin veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Satış,Pazarlama ve İhracat konusunda deneyimli, Diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın, sosyal ilişkileri güçlü, ikna kabiliyeti olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Denizli’de ikamet eden veya edebilecek olan

 • CRM Tanıtım Hizmetleri

  İzmir Part Time Satış Danışmanı ( Promoter) CRM Tanıtım Hizmetleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CRM tanıtım olarak 15 den fazla dünya lideri elektronik markanın mağaza satış (Promotör) takımlarını kurup yönetmekteyiz. İş ortaklarımızdan biri için İzmir'de elektronik marketlerde tablet bilgisayar satışı yapabilecek Part Time çalışabilecek personeller arıyoruz. Çalışmalarımız hafta sonları ( Cumartesi-Pazar veya Cuma-Cumartesi-Pazar günleri ) olacaktır. (Günlük iş değildir. Her hafta sonu çalışabilecek kişilerin başvurmasını rica ederiz.)

  Aranan Nitelikler Üniversite öğrencisi veya mezunu, Tercihen benzer pozisyonda iş tecrübesi olan, Teknolojiyi takip eden, Kendine özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, İkna yeteneği gelişmiş, Bay, Bayan.

 • CRM Tanıtım Hizmetleri

  İstanbul Part Time Satış Danışmanı ( Promoter) CRM Tanıtım Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CRM tanıtım olarak 15 den fazla dünya lideri elektronik markanın mağaza satış (Promotör) takımlarını kurup yönetmekteyiz. İş ortaklarımızdan biri için İSTANBUL 'dA elektronik marketlerde tablet bilgisayar satışı yapabilecek Part Time çalışabilecek personeller arıyoruz. Çalışmalarımız hafta sonları ( Cumartesi-Pazar veya Cuma-Cumartesi-Pazar günleri ) olacaktır. (Günlük iş değildir. Her hafta sonu çalışabilecek kişilerin başvurmasını rica ederiz.)

  Aranan Nitelikler Üniversite öğrencisi veya mezunu, Tercihen benzer pozisyonda iş tecrübesi olan, Teknolojiyi takip eden, Kendine özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, İkna yeteneği gelişmiş, Bay, Bayan.

 • Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Teknik Servis Uzmanı Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Enkay Group

  Bütçe ve Raporlama Uzmanı Enkay Group

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enkay Group bünyesinde Bütçe ve Raporlama Uzmanı olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz; •Yönetim ve UFRS raporlarının, zamanında ve eksiksiz olarak hazırlanması, •Dönemsel olarak mali tablolarının ve aylık yönetim raporlarının hazırlanması, •Aylık ve yıllık bütçe çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve değişen koşullara göre revize tahminler üzerinde çalışılması, •Bütçe ve fiili karşılaştırma raporlarının düzenlenmesi ve yorumlanması, •Raporlama sisteminin geliştirilmesi ve uygulanabilir kalitede devam ettirilmesinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat, İşletme, Ekonometri, Maliye, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Bütçe ve Mali Raporlama alanında 3-5 yıl deneyimli, MS Office programlarına, özellikle MS Excel kullanımına ileri düzeyde hakim, Takım çalışmasına uyumlu, sonuç odaklı, iletişim becerisi yüksek, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş, problem çözmede etkili ve başarılı İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Titiz disiplinli ve dikkatli çalışabilen; gizlilik ilkesini benimsemiş, güvenilir, oğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Hokka İstanbul

  Kongre Merkezi Garsonu Hokka İstanbul

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 12 Yıldır Turizm Sektöründe Ekstra Personel Temini Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamızın; Çözüm Ortağı Olduğu En İyi İşletmelere Garsonlar Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 - 35 yaş arası Part time - Full time Tecrübeli - Tecrübesiz, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Öğrenmeye Ve Gelişmeye Açık Garsonluğu Bir Meslek Edinmek İsteyen, Ekip çalışmasına yatkın, Güleryüzlü, kendine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Gerektiğinde esnek çalışmak saatlerine uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında oturan, Bay-Bayan

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Beşiktaş - Part Time Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO İstanbul Beşiktaş'ta bulunan mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Part Time Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler •Üniversite öğrencisi, •Haftalık 30 saat çalışma imkanı bulunan, •Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, •İletişim becerileri gelişmiş, •Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,

 • Teknoteks

  Mutfak Personeli/ Esentepe Teknoteks

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1983 yılından beri,35 ülkede, toplam 4200 restoranıyla hizmet veren, dünyanın en çok tercih edilen ve en güvenilir restoran zincirlerinden biri olan Papa John’ s un İstanbul Avrupa Yakası’ nda bulunan ESENTEPE Şubesi'nde görevlendirilmek üzere; Avrupa Yakası’ nda ikamet eden, Kariyerini pizza yapımı ve fast-food alanında ilerletmek isteyen, Tercihen pizza yapımında deneyimli, 18- 35 yaşları arasında, Hijyene ve kişisel bakıma özen gösteren, Dinamik, dakik, sorumluluk sahibi, Gelişime açık, müşteri memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Aranan Nitelikler Mutfak Personeli takım arkadaşları arıyoruz.

 • Teknoteks

  Moto-Kurye/ Esentepe Teknoteks

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1983 yılından beri,35 ülkede, toplam 4200 restoranıyla hizmet veren, dünyanın en çok tercih edilen ve en güvenilir restoran zincirlerinden biri olan Papa John’ s un İstanbul Avrupa Yakası’ nda bulunan ESENTEPE şubesinde görevlendirilmek üzere; Avrupa Yakası’ nda ikamet eden, A-2 Ehliyetli, Hijyene ve kişisel bakıma özen gösteren, Gelişime açık, müşteri memnuniyetine önem veren, Dinamik, dakik ve sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Aranan Nitelikler Motor Kurye Dağıtım Elemanı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • Kıta Ulaştırma Hizmetleri

  Forklif Operatörü Kıta Ulaştırma Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Hadımköy deki Andrepomuza Deneyimli Forklif operatörü aranmaktadır.

 • Randstad Türkiye

  İnsan Kaynaklar1 Asistanı Randstad Türkiye

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için insan kaynakları asistanı aramaktayız. - işe alım, eğitim ve geliştirme, performans değerlendirme, ücret yönetimi dahil, tüm insan kaynakları süreçlerine destek vermek - şirket insan kaynakları politikalarının uygulanması ve yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak - insan kaynakları ile ilgili rapor ve istatistikleri hazırlamak, analizleri gerçekleştirmek - şirket içi ve dışı iletişim faaliyetlerine destek vermek - yabancı çalışanların izin süreçleri işlemlerini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler - üniversite mezunu - insan kaynakları süreçlerinde en az 1 yıl tecrübeli - iyi seviyede İngilizce bilen - iyi düzeyde MS Office bilgisine sahip olan - takım çalışmasına yatkın - iletişim becerileri gelişmiş - gelişime ve öğrenmeye açık - erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?