İş İlanları

 • Haksan Takım Tezgahları Makina

  Ön Muhasebe Haksan Takım Tezgahları Makina

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Takım Tezgahları sektöründe saygın bir yere sahip, köklü firmamızın İstanbul Bayrampaşa'daki merkez binasında Muhasebe Departmanı bünyesinde ÖN MUHASEBE görevini yapacak deneyimli, bay takım arkadaşı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Zirve / Logo Go programlarını aktif şekilde kullanabilen ve hakim olan, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Genel muhasebe kurallarını bilen, ön muhasebe konusunda tecrübeli, Askerliğini yapmış, Yeri geldiğinde yoğun stres altında çalışabilecek, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Disiplinli, saygılı, sabırlı, dikkatli, sabırlı ve sorumluluk sahibi, İş takip ve koordinasyon yeteneğine sahip

 • Barçın Spor

  Satış Danışmanı-Adapazarı Agora AVM Barçın Spor

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adapazarı Agora AVM de açılacak mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları arıyoruz. Mağazasının/reyonunun belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunmak, Mağazasının/reyonunun Barçın Spor global görsel sunum prensiplerine uygunluğunu sağlamak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 18-25 yaşları arasında, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Dış görünüşüne, kişisel bakımına özen gösteren , Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Bay - Bayan Not: CV'lerin fotoğraflı olması tercih sebebidir.

 • Nasfarma Sağlık ve Kozmetik Ürünleri

  Tıbbi Mümessi Nasfarma Sağlık ve Kozmetik Ürünleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Antalya, Bursa, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olunan bölge içerisindeki hastane ve muayenehanelere düzenli ziyarek götürerek ürünlerin reçete edilmesini sağlamak. Sonrasında eczanelerde ürünlerin satışını gerçekleştirerek aylık satış hedeflerine ulaşmak.

  Aranan Nitelikler Uyumlu, çalışkan, azimli, planlı

 • Lcwaikiki

  Departman İdari Asistanı (Engelli Kadro) Lcwaikiki

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması LCWaikiki markası ile, Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında "Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 4.4 Milyar TL cirosu, 23.000 çalışanı ve yurt içi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç giyim perakendecisinden biri olma vizyonumuzu gerçekleştirmek üzere, hızla büyüyen grubumuzda, şirketimizin çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere engelli kadrosunda 'Departman İdari Asistanı' alımlarımız olacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen 2 yıllık yüksek okul mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excel) programlarına hakim, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 oranında engel raporu bulunan. Şirketimizin yurtiçi mağazacılık departmanlarında yetiştirilmek üzere veya uzmanlık alanına uygun pozisyonlarda değerlendirilecek engelli adaylarımızdan; ön yazılarında raporlarında belirtilen işgücü kaybı yüzdesini ve varsa çalışmalarına engel olabilecek özel durumları belirtmelerini rica ederiz.

 • İpekyol

  Mağaza Müdürü İpekyol

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ipekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın& Miroglio Grubu Metrocity İpekyol Mağazamız için Mağaza Müdürü pozisyonunda yeni ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek Mağazayı ve ekibini yönetmek Mağazada müşteri memnuniyetini sağlamak, Sadık müşteriler yaratmak, Ekibini yetiştirmek

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Minimum 4 yıllık perakende tecrübesi ve minimum 1 yıllık yönetsel tecrübeye sahip Modayı ve trendleri takip eden Erkek adaylarda askerlik ilişiği olmayan

 • Avivasa
 • Barçın Spor

  Satış Danışmanı-Symbol AVM Nike Mağazası Barçın Spor

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmit SYMBOL AVM de açılacak NIKE mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları arıyoruz. Mağazasının/reyonunun belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunmak, Mağazasının/reyonunun Barçın Spor global görsel sunum prensiplerine uygunluğunu sağlamak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 18-25 yaşları arasında, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Dış görünüşüne, kişisel bakımına özen gösteren , Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Bay - Bayan Not: CV'lerin fotoğraflı olması tercih sebebidir.

 • Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  Yönetici Asistanı Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Ataşehir/İstanbulda bulunan Genel Merkezimizde görevlendirmek üzere Yönetici ortak ve Genel Müdürümüzü asiste edecek; *Günlük iş planlarını organize etmek ve tüm iş takiplerini yapmak, *Görüşme toplantı ve seyehat organizasyonlarını yapmak.

  Aranan Nitelikler * Lise ya da tercihen üniversite mezunu *Microsoft Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilen *Beşeri ilişkilerde uyumlu ve güleryüzlü *Giyimine özen gösteren *Diksiyonu düzgün prezantabl *Dinamik analitik düşünebilen gelişime açık *Yönetici Asistanlığında en az 1 yıl tecrübeli *Bayan personel alınacaktır.

 • Koton

  Mağaza Müdürü- Manisa Cadde Koton

  Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? MANİSA'DAKİ mağazamız için, Mağazasını ekip halinde müşteri memnuniyeti ve satışa odaklayarak belirlenen mağaza hedeflerinin gerçekleşmesini sağlayacak Mağaza Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim, Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık, İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

 • Gülel Gıda

  Depo Elemanları Gülel Gıda

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründe hizmet veren firmamızda Depo içerisinde ürün hazırlama, yükleme ve boşaltmada çalışacak

  Aranan Nitelikler Antalya Merkez de ikamet eden En az İlköğretim Mezunu El terminali kullanabilme yeteneğine sahip Depo içerisinde ürün hazırlayacak Araç yüklemede çalışacak Bedensel çalışma engeli olmayan Erkek Depo Elemanları alınacaktır

 • Suwen

  Satış Danışmanı Bağdat Caddesi Suwen

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi benimseyip bu doğrultuda hizmet veren SUWEN markamızın Anadolu yakasındaki BAĞDAT CADDESİ mağazası için ekibimize dahil olacak Satış Danışmanı arkadaşlar aramaktayız. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, mevcut mağaza hedeflerinin gerçekleştirmek, Mağaza görsel standartlarına uygun ürün düzeninin sağlamak, Ürün ve stok takibinin gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü, pozitif, insan ilişkilerinde başarılı, Mağazacılığı benimseyen, tercihen marka mağazacılıkta deneyimli, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, Yoğun iş temposuna dayanıklı, esnek çalışma saatlerine uygun, En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Winner kullanabilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren, diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, Modayı takip eden, Ekip çalışmasına uygun Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.ş.

  Satış Danışmanı Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış Danışmanı – Esenyurt / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Esenyurt Torium AVM Mağazası için "Satış Danışmanı" aranmaktadır. Mağazaya gelen müşterileri karşılamak, Müşteri ihtiyacını anlayıp, ilave alternatif ürünler sunarak satış yapmak, Mağazanın satış hedeflerine gerekli katkıyı sağlamak ve satışlarının takibini yapmak, Eksik ürünlerin mağaza yöneticisine bildirmek varsa depodan çıkarıp, reyona yerleştirmek, Ürünlerin ve reyonun temizliği ve düzeninden sorumlu olmak, Mağaza içi sayımlara katılmak, Mal kabule gelen ürünleri mağazaya taşımak sayımlarını yapmak ve reyonuna yerleştirmek, Etiket kontrolü yapmak, eksik etiketleri tamamlamak ve hatalı etiketleri tespit ederek düzeltmek, Mağazanın gerekliliği olan her işte aktif rol almak, Pozisyonun Amacı; Şirketin mevcut ve potansiyel müşterileri doğrultusunda satış hacminin artırılması, Şirket stratejilerine uygun olarak satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, müşteri memnuniyetini artırmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen ev tekstili, mobilya, bahçe mobilyaları, aydınlatma veya dekorasyon ürünlerinin satışında tecrübesi olan, Mağazacılık sektöründe satış veya kasa konularında en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Alimex Alüminyum

  Proje Uzmanı Alimex Alüminyum

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Alüminyum profilden imal kış bahçesi, doğrama, balkon kaplama ve korkuluk sistemlerinin üretim, satış ve pazarlaması faaliyetini yürüten çok uluslu şirketler grubunun Sakarya / Akyazı daki fabrikasında görevlendirilmek üzere, gelen siparişleri projelendirecek ve projenin imalatı sırasında üretim bölümüne teknik destek verecek Proje Hazırlama Uzmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden Mezun, * AutoCad, Ms Office Bilgisine Sahip, * İngilizce ve/veya Almanca yı iyi seviyede bilen, * Takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve yeniliklere açık, * İletişim ve birlikte çalışma becerileri gelişmiş, * Takip yeteneği kuvvetli, * Farklı açılardan bakabilme ve farklı çözümler üretme yeteneğine sahip, * 30 yaşını aşmamış, * Sakarya da ikamet eden,

 • Gülel Gıda

  Dağıtım Şoförü Gülel Gıda

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründe hizmet veren firmamızda Market ve Otel lere kapalı kasa kamyonlar ile ürün dağıtımı yapacak 6 teker ve 10 teker kapalı kasa araçlar ile ürün teslimatı yapacak Yüklenen araçları yanında yardımcı ile birlikte market veya otellere bedenen çalışarak araçtan ürünleri indirip sipariş sahiplerine teslim etmek

  Aranan Nitelikler ANTALYA DA İKAMET EDEN E veya C sınıfı sürücü ehliyeti, SRC 3 veya 4 belgeleri bulunan Alanında en az 3 yıl, tercihen frigorifik araç kullanımında deneyimli Araç bakımı ve onarımı konularında bilgi sahibi Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Antalya, Burdur, Isparta ve ilçelerindeki Market ve Otel işletmelerini bilen Seyahat engeli olmayan Takım çalışmasına yatkın Herhangi bir sağlık sorunu olmayan 40 yaşını aşmamış Askerlik hizmetini tamamlamış Erkek adaylar

 • Tustime Yayıncılık

  Eğitim Kurumu Yöneticisi Tustime Yayıncılık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Eğitim kurumlarımızın farklı illerdeki şube yönetim departmanlarında görevlendirilmek üzere; şube müdürülüğü görevini üstlenebilecek YÖNETİCİ ve YÖNETİCİ YARDIMCILARI.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan Sürücü belgesi olan 25-45 yaş arası Eğitim veya Sağlık sektöründe deneyimli Pazarlama ve İletişim yönü güçlü Microsoft Office programlarına hakim Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Seyahat engeli olmayan Hafta sonu çalışabilecek Ekip çalışmasına yatkın

 • Fiat Ary Otomotiv

  Yedek Parça Elemanı Fiat Ary Otomotiv

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fiat Ana Bayisi şirketimizde istihdam edilmek üzere ; Otomotiv Yedek Parça Deposunda ( Toptan, Parekende ) çalışacak

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu , Tercihen konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Tercihen B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için).

 • Bülent Gülen Tekstıl

  Bayan Resepsiyon - Ofis Asistanı Bülent Gülen Tekstıl

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşin Tanımı : Amerika, Japonya,İtalya başta olmak üzere satılan BNG, Türkiye’de 16-17 mağazası ile imajını çok hızlı bir grafikle yükseltmiştir. BNG bilgi, tecrübe birikimi sofistike tarzı , rahat ve lüks dokunuşlu ifadelerini yansıtan,A ve A Plus kadına hitap eden marka olarak yerini daha da sağlamlaştırmıştır. BNG’ye damgasını vuran temel özellik, markanın lokomotifi olan siyah renge verdiği önem ve fonksiyonelliğidir. Keşfetmeyi ve keşfedilmeyi seven BNG kadını, bu ürünleri kişiselleştirerek, kendi tarzını yaratır. Yakalamış olduğumuz bu değerlerle yoğun tempoda disiplinli, dinamik çalışan ve BNG ruhunu benimseyebilecek takım arkadaşlarıyla çalışmayı hedefliyoruz. Web Sayfası www.bng-design.com

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : *Diksiyonu düzgün *En az 2 yıl santral tecrübeli *Pc’ye hakim *Min. Lise Mezunu, *Tercihen İngilizce , Arapça bilen

 • Egedor

  Mağaza Yöneticisi Egedor

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mobilya sektöründe hizmet verecek Mağazamız için Mağaza Yöneticisi olarak görev yapacak takım lideri arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Mobilya veya Beyaz Eşya, ürün gruplarından en az birine hakim, ürün bilgisi bakımından yetkin, Mağaza yöneticiliği konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, Lise veya Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ve yoğunluğu yönetecek niteliklerde, Başarılı, liderlik özelliklerine sahip, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yenilikçi, dinamik, Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç süren,

 • Bilkay Grup

  Dağıtım Merkezi Elemanı (Gece) Bilkay Grup

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kitapevi ve İnternet mağazacılığı alanında faaliyet gösteren firmamız için ''İKİTELLİ -Organize Sanayi Bölgesinde'' bulunan ürün dağıtım merkezinde görev alacak, GECE VARDİYASI'NDA çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Yapılan işler; Ayrıştırma, sayım, barkodlama, sipariş hazırlama, paketleme, fatura kesme şeklindedir. *Çalışma Saati: 22:00 - 06:00 aralığındadır. *Yol ücreti verilmektedir. *İkitelli'ye ulaşım sorunu olmayacak kişilerin başvuruları dikkate alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Erkek adaylar, En az İlköğretim mezunu, 19-30 yaş aralığında, Yoğun iş temposuna ve gece çalışmasına düzenli olarak uyum gösterebilecek, Güler yüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yakın, Depoyu herzaman düzenli ve temiz tutacak, Düzenli ve Takipçi,

 • Polin Yapı

  Şoför Polin Yapı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Sancaktepede, Yapı ve Reklam malzemelerinin satışını yapan firmamıza; kamyonet kullanabilen, İstanbulun her iki yakasında malzeme dağıtımı yapabilecek şöför alınacaktır. * Depo sevkiyat sorumlusunun talimatları doğrultusunda çalışabilecek, genel iş kurallarına dikkat eden, takım çalışmasına yatkın, * Tam zamanlı ve yoğun iş temposunda çalışabilecek.

  Aranan Nitelikler * Lise veya dengi okul mezunu * İstanbulun her iki yakasını iyi bilen * Kamyon / Kamyonet kullanabilen * SRC ve Pisikoteknik belgelerine sahip * 35 yaşını aşmamış * Sevkiyat şöförlüğünde en az 4 yıl deneyimli. * Askerlikle ilişkisi olmayan * Bay * Ümraniye veya sancaktepe ilçelerinde ikamet edenler tercih edilecektir.

 • Kartanesi Anaokulu

  Mini Club Elemanı Veya Eğitmen Kartanesi Anaokulu

  Antalya, İzmir, Aydın, Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bünyemizde olan ve işletmeciliğini üstlendiğimiz '' BODRUM '', '' ALAÇATI '', '' KUŞADASI'' - ‘’ ANTALYA ‘’ - ‘’ KEMER ‘’ de bulunan otellerin mini clublarında çalışacak '' MİNİ KULÜP ELEMANI VE EĞİTMEN '' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Çocuk Gelişimi, Okul Öncesi Eğitim Bölümlerinden Mezun veya Otellerin Mini Club’ ların da Çalışmış, Deneyimli ya da Bizlerin Gözetiminde Yetiştirilmek Üzere, En Az Bir Yabancı Dil Bilgisi Oldukça İyi Olan, Sorumluluk Bilinci Gelişmiş, Ekip Çalışmasına Uyumlu, Enerjik ve Aktif, Sabırlı, Çocukların Dünyasında Bulunmaktan Keyif Alan Takım Arkadaşları.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan