İş İlanları

 • İş Açıklaması Manisa Salihli OSB de, Hızlı Tüketim Sektöründe faaliyet gösteren fabrikalarımızın FİNANS YÖNETİMİ ni  sağlayacak, Salihlide İkamet eden ya da edebilecek durumda olan , Banka  ilişkilerinin yönetim ve planlamasını yapabilen, Günlük kasa ve banka işlemlerinin yönetimini sağlayacak, Finans kuruluşları ile ilgili planlamayı yapıp ,raporlamaları belli aralıklarla üst yönetime sunacak , Nakit akım ve mali tabloların oluşturulması,analizlerinin yapılması konusunda tecrübeli Finansal gelir ve giderlerin sisteme işlenmesi ve takip edilmesini sağlayacak, Alacak ve Borç takiplerini sürekli değerlendirerek üst yönetime raporlayacak Alacak ve Borç devir hızlarını kontrol altına alınması konusunda  ,muhasebe ile koordineli çalışabilecek Muhasebe bilgisi olan , Bütçe çalışmalarını organize edebilecek Minumum 5 yıl deneyimli bay/bayan Finans Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ms ofis programlarına hakim, Finans alanında deneyimli, Planlama ve koordinasyon yeteneği olan, Ekip çalışmasına uyumlu,   Bay/bayan finans uzmanı alınacaktır.

 • Laborant
  Sezer Holding
  İzmir, Manisa Bugün

  İş Açıklaması HOLDİNG BÜNYEMİZDE,  MANİSA SALİHLİ OSB ‘de  ALKOLLÜ  İÇECECEK SEKTÖRÜNDE  ÜRETİM YAPAN  FABRİKAMIZA    LABORANT ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN GIDA VEYA KİMYA BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, GIDA GÜVENLİĞİ, AR-GE, LABORATUVAR UYGULAMALARINDA DENEYİMLİ VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK İNGİLİZCE BİLEN, MS OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM, EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU,GELİŞİME AÇIK, LABORATUVAR EKİPMANINA HAKİM, SALİHLİDE İKAMET EDEBİLECEK, BAY / BAYAN. LABORANT ALINACAKTIR

 • İş Açıklaması Ankara Taurus ve Ankara Kuğulu Mağazalarımız için "Satış Danışmanı ve Kasiyer" arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık konusunda deneyimli Tercihen IBM kasa programını bilen Minimum Lise mezunu İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek 18-28 yaşları arasında Güleryüzlü, pozitif, dinamik

 • İş Açıklaması Sektöründe 10 Yıllık Tecrübesi olan Firmamız için; - Kurumsal Müşteri Portföyümüze katkıda bulunabilecek - Müşteri Ziyaretleri Yapabilecek - İstanbul Genelinde çalışma yapılacaktır. İşe başlandığı gün SSK Maaş+Yemek + Yol(İş Akışı İçin)

  Aranan Nitelikler    Diksiyonu Düzgün - Temel Ofis Programlarına hakim - İkna Kabiliyeti Yüksek - Sürekliliği Olan - Pazarlama alanında en az 1 yıllık tecrübesi olan

 • İş Açıklaması Merhaba; Şirketimizin arge projelerinde görev almak için bu proje için şirket yöneticinden sonra gelecek bir proje sorumlusuna ihtiyaç vardır. Proje Yıldız Teknik Üni. Teknokent projesidir. Yazılım projesinin tüm dünya araştırılarak en iyi analizleri yapmak ve projeyi 18 ay içinde yurt dışına açabilmek.  

  Aranan Nitelikler - 22 Yaş üstü bayan - En az 2 Yıllk üniversite mezunu - Üst düzey bilgisayar bilgisi - Ofis programları, az derecede Photoshop, teamviewer veya benzeri program - Powerpoint programında sunum hazırlayan - Türkçesi üst seviye olan (dilbilgisi ve kurallarına hakim) - En az başlangıç seviyesinde ingilizce bilen - Kurumsal giyimine özen gösteren (spor giyim kesinlikle yasaktır.) - Diksiyonuna ve görünüşüne özen gösteren - Seyahat engeli ve geç çalışma saat sınırları olmayan - Yurt içi/dışı seyahat engeli olmayan  

 • Ezcane Dermokozmetik Uzmanı
  Ekom Tanıtım
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana Bugün

  İş Açıklaması Anlaşmalı eczanelerde uluslar arası bir firmanın ürünlerinin tüketiciye tanıtım ve satışında görev alacak 'Ezcane Dermokozmetik Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Eczanelerde dermo kozmetik ürünlerinin tüketiciye satışında tecrübeli, - En az 1 yıl tecrübeli, - En az lise mezunu, - Güler yüzlü, - Prezentable, - İnsan ilişkilerinde kendine güvenen, - Kariyerlerinde gelişim hedefleyen 

 • İş Açıklaması Donuk  Pasta, Cheesecake ve türevi ürünler üreten ve satışını yapan firmamıza,   -Üretimin her aşamasında, takip, kontrol ve raporlama yapabilecek, -Hammadde girişinden, mamül çıkışına kadar Üretim takip ve kontrol sorumluluğunu alabilecek,   Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Gıda teknolojisi veya Gida Mühendisliği bölümlerinden mezun, -İnsan ilişkileri başarılı ve yöneticilik vasfı olan, -Düzenli,Planlı,Sistemli çalışmayı kendisine prensip edinmiş, -Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Tercihen Bay, -Askerliğini tamamlamış veya askerlik sorunu olmayan, -Istanbul Adadolu yakasında ikamet eden,   Gıda Mühendisleri,Gıda teknikerleri arıyoruz.

 • İş Açıklaması Merhaba; 10 yıllık web tasarım sektöründe çalışan firmamız için Web Tasarım uzmanı Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu - Ekip Çalışmasına uyumlu - İstanbul avrupa yakasında oturan  Benzer pozisyonda en az 2 yıllık iş deneyimine sahip - Kullanıcı deneyimi odaklı web sitesi, uygulama (android/ios) arayüzü tasarımları yapabilen - Web şablon tasarımlarında şablonun responsive ve mobil halini düşünerek tasarım yapabilecek - Profesyonel web tasarım ve arayüz örnekleri (Ebülten,banner vb) içeren bir portfolio sunabilecek .- Yenilikçi ve dijital trendleri takip eden - Tasarım kabiliyeti gelişmiş - Tercihen HTML5, CSS, Javascript konusunda bilgi sahibi 

 • İş Açıklaması Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu,  Elektrik,Elektronik,Endüstriyel otomasyon veya dengi bölümünden mezun, Tercihen Makine imalatı sektöründe çalışmış, Pano yapmasını bilen, Otomasyon sistemlerine yatkın, PLC programlama konusunda bilgi sahibi, Çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, dinamik,disiplinli, Takım çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, sigara kullanmayan, uzun dönem çalışacak,  Elektrik teknisyeni arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması MBK köseoğulları Sincan mağazalarında çalışacak,güler yüzlü,gelişime açık,perakende sektöründe kariyer hedefleyen,müşteri odaklı çalışabilecek,sorumluluk sahibi,işinin tüm gerektirdiklerini istekle yerine getirebilecek,genç,dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   En az lise mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimseyen / benimseyecek Değişime ve gelişime açık, Pratik ve pozitif düşünebilen, Müşteri odaklı, bakış açısını benimseyen. Yoğun iş temposunda çalışacak ve vardiyalı çalışma saatlerine uyabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Planlama ve organize etme yetilerine sahip, İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevi tecilli ve tamamlamış, takım arkadaşlarımızı arıyoruz.

 • İş Açıklaması MAKİNE MÜHENDİSİ / TEKNİK RESSAM   Endüstriyel sektöre makine üretimi yapan Sultangazi'de bulunan firmamızda çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.    

  Aranan Nitelikler •Makine imalatı ve tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli   •Solidworks programına hakim   •İmalat bilgisi güçlü, tasarım kabiliyeti yüksek ve teknik resim okuma beceresi gelişmiş   •Sorumluluk alabilecek, disiplinli,uzun vadede çalışmayı hedefleyen   •Avrupa yakasında ikamet eden veya ulaşımı problem etmeyecek uzun dönemli çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Mağazaların satışlarını merkez depo kanalı ile destekleyecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu E sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanan Sevkiyat konusunda tecrübeli SRC Belgeleri olan Psikoteknik raporu bulunan Askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Demetevler,Yenimahalle,Sincan,Etimesgut,Eryaman,Batıkent semtlerinde ikamet eden  

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK  SEKTÖRÜNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; *   TERCİHEN YÜKSEK OKUL VEYA ÜNİVERSİTE MEZUNU, *  İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, GÜLERYÜZLÜ, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, *  MÜŞTERİ ODAKLI, ANALİTİK DÜŞÜNCE YAPISINA SAHİP,TİTİZ,DÜZENLİ, *  YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, *  LİDERLİK ÖZELLİKLERİNE SAHİP, ORGANİZASYON VE TAKİP YETENEĞİ GELİŞMİŞ,     TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK  SEKTÖRÜNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; *  İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, GÜLERYÜZLÜ, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, *  MÜŞTERİ ODAKLI, ANALİTİK DÜŞÜNCE YAPISINA SAHİP,TİTİZ,DÜZENLİ, *  YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, *  LİDERLİK ÖZELLİKLERİNE SAHİP, ORGANİZASYON VE TAKİP YETENEĞİ GELİŞMİŞ,     TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

 • İş Açıklaması Mağazalar ve merkez depoda stok takibi,sayımı yapabilecek, Teknik konularda mağazalara destek verebilecek. Tercihen Nebim Winner bilen, Yenimahalle-Keçiören-Sincan-Etimesgut Çevresinde ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması MBK Köseoğulları bünyesinde görevlendirilmek üzere; Lisans mezunu Kurumsal yapıda Yönetici Asistanı pozisyonunda en az 2 yıl deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Rapor ve sunum hazırlama konusunda deneyime sahip olan, Kesinlikle sigara kullanmayan, Temsil yeteneği güçlü,iyi iletişim kuran, Ankara,Batıkent,Eryaman,Yenimahalle,Etimesgut,Sincan 'da ikamet eden 'Yönetici Asistanı' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Ürün Geliştirme Müdürü
  Cvplus Search & Selection
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz, Sigorta sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘ÜRÜN GELİŞTİRME MÜDÜRÜ’ arıyoruz. Şirketi hedeflerine ulaşmayı sağlayıcı alternatif eğitim çalışmalarını projelendirmek, Rekabet ve ürün “benchmark”ları yoluyla, ürünlere SWOT analizleri yapmak,  ürün fiyatlandırmalarını gerçekleştirmek Yurtdışı sigorta trendlerini ve gelişmeleri takip etmek, “innovasyon” projesini yönetmek, Ürünlerin lansmanlarını yapmak, ürün bilgilerini ve içeriklerini dokümante etmek, Acente ihtiyaçlarını belirleyebilmek için dağıtım kanallarını  ziyaret etmek. 

  Aranan Nitelikler Sigorta Şirketlerinin pazarlama veya satış departmanlarında en az 7 yıl tecrübe sahibi olmak, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Eğitim organizasyonlarında deneyimli, Elementer branşta tecrübe sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan.

 • Yangın Sigortaları Uzmanı
  Cvplus Search & Selection
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz, Sigorta sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘YANGIN SİGORTALARI UZMANI ’ arıyoruz.   Satış kanalı ve bölge müdürlüklerinden gelen teklifleri değerlendirmek. Yeni poliçe düzenlenmesini sağlamak, Teklif kayıt listesinin güncel tutulması. Yenileme listesinin hazırlanması ve hasar kontrolünün yapılması Haftalık üretim raporunun hazırlanması. Ürün revize ihtiyaçlarının belirlenmesi, ilgili taleplerin IT departmanına yapılması ve takibi. DASK ve TARSİM aktarımlarının kontrolünün yapılması.

  Aranan Nitelikler  Üniversitelerin tercihen Bankacılık ve Sigortacılık, İşletme, İktisat veya Aktüerya  bölümünden mezun, Yangın ve Mühendislik sigortalarında en az 3 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Çözüm ve sonuç odaklı,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ZÜCCACİYE BÖLÜMÜ SATIŞ DANIŞMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise  mezunu, Perakende, züccaciye veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 2-3 yıl tecrübesi olan, Züccaciye konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 22 yaş ve üstü 

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda TEKSTİL BÖLÜMÜ SATIŞ DANIŞMANLARI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise  mezunu, Tekstil sektöründe, mağazacılık alanında en az 2-3 yıl tecrübesi olan, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Tercihen mağazacılıkta perakende satış deneyimi olan Mağazanın ve ürünlerin genel düzenini sağlayacak Aktif satış yönetimi ve iyi müşteri ilişkileri kurmak Ekip çalışmasına yatkın, pozitif, dinamik, güleryüzlü Müşteri memnuniyetini sağlayabilecek Dış görünümüne özen gösteren, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli Gelişim ve yetiştirilmeye açık Bay-Bayan 25 yaş ve üstü Çelik Kardeşler Şubelerimizde çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubunun Samsun Şubesinde görevlendirmek üzere ;

  Aranan Nitelikler Branşı ile bilimsel gelişmeleri takip eden Tam zamanlı görev yapabilecek Hasta memnuniyeti odaklı Samsunda ikamet edebilecek Çocuk Cerrahi Uzmanı aramaktayız.

 • Beyaz Eşya Satış Danışmanı
  Sarıçelik Kardeşler//Çelik…
  İzmir, Aydın, Balıkesir, Denizli, Manisa Bugün

  İş Açıklaması FİRMAMIZIN MAĞAZALARINDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA SATIŞ DANIŞMANLARI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler BEYAZ EŞYA SATIŞI KONUSUNDA DENEYİMLİ MAĞAZACILIK RUHUNU BENİMSEMİŞ GÜLERYÜZLÜ, AKTİF SATIŞ FELSEFESİNİ İYİ BİLEN SATIŞ DANIŞMANLARI ALINACAKTIR

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent'te ki Genel Müdürlüğümüz de görev yapacak "Network Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Cisco ve Aruba konusunda tecrübeli, MS Windows ve Network işletim sistemleri, PC ve çevrebirimleri konusunda tecrübeli, Tercihen sanallaştırma, IP Santral, Windows Server ve Firewall çözümlerinde deneyimli, İnsan ilişkileri iyi ve ekip çalışmasına yatkın, Uzun vadeli çalışmayı ve kariyerinde gelişmeyi hedefleyen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun İzmir Mağazamızda görev yapacak "Vardiya Müdürü" aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler     En az lise mezunu Ms office uygulamalarına hakim  25-35 yaş aralığında Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için)  Tercihen mağazacılık alanında yöneticilik deneyimi olan Tercihen iyi derecede İngilizce bilen 

 • İş Açıklaması 1982 yılında tesettür giyim imalatına başlayan Tekbir, 1990 yılında Tekbir A.Ş.’ni kurmuştur. Türkiye genelinde ve Avrupa ülkelerinde bayi ve satış noktaları oluşturarak ürünlerini tüm dünyaya tanıtan ve pazarlayan Tekbir A.Ş. Osmanbey’de " D8 ” markası ile kurulan Karaduman Giyim LTD.ŞTİ. ve Fatih Giyim LTD.ŞTİ. bir şirketler grubudur. ÇANKIRI mağazamızda değerlendirilmek MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Mağazacılık alanında 7 yıl olmak üzere, tercihen Tesettür bayan giyim sektöründe yönetici pozisyonlarda en az 3 tecrübeli, Kişisel İmajına dikkat eden, Güler yüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetini benimsemiş, Ms Office, Nebim Winner Programını etkili kullanabilen, 30 - 45 yaş arası, "Bay Mağaza Müdürü" aranmaktadır.

 • İş Açıklaması 1982 yılında tesettür giyim imalatına başlayan Tekbir, 1990 yılında Tekbir A.Ş.’ni kurmuştur. Türkiye genelinde ve Avrupa ülkelerinde bayi ve satış noktaları oluşturarak ürünlerini tüm dünyaya tanıtan ve pazarlayan Tekbir A.Ş. Osmanbey’de " D8 ” markası ile kurulan Karaduman Giyim LTD.ŞTİ. ve Fatih Giyim LTD.ŞTİ. bir şirketler grubudur.                                                                                                                                                SAMSUN Satış Mağazamızda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tesettür bayan giyim sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Kişisel İmajına dikkat eden, İkna kabiliyetine güvenen ve yüksek, Güler yüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetini benimsemiş, Tercihen Ms Office, Nebim Winner Programını etkili kullanabilen, 18 -35 yaş arası Bayan "  Satış Danışmanı" aranmaktadır. Resimsiz Cv ler dikkate alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubunun Samsun Şubesinde görevlendirmek üzere ; Dermatoloji Uzmanı  aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Branşı ile bilimsel gelişmeleri takip eden Tam zamanlı  görev yapabilecek Hasta memnuniyeti odaklı Samsunda ikamet edebilecek  Dermatoloji Uzmanı aramaktayız

 • Diş Hekimi
  Medicana
  Samsun Bugün

  İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubunun Samsun Şubesinde görevlendirmek üzere ; Ortodonti, Ağız ve Çene Cerrahisi, Diş hekimleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Branşı ile bilimsel gelişmeleri takip eden Tam zamanlı görev yapabilecek Hasta memnuniyeti odaklı Minumum 5 yıl tecübeli Samsunda ikamet edebilecek diş hekimleri aramaktayız

 • Satış Uzmanı
  Asilkrom Evye Sanayi
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği , Makina Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği ve ilgili Mühendislik Fakültelerinden mezun, 22 - 28 yaş aralığında, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Analitik düşünebilen, İkna kabileyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Office programlarına hakim, İleri derece İngilizce bilgisi olan, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik ile ilişkisi olmayan BAY adaylar. (Tercihen esenyurt , beylikdüzü , avcılar ve sefaköy bölgelerinde ikamet eden arkadaşların başvuruları değerlendirilecektir.)

 • İş Açıklaması Loomis Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Değerli Kargo Lojistik Hizmetleri alanında hizmet sunmak amacıyla 1995 yılında kurulmuş, 2004 yılında hizmetlerine Zırhlı Araç ve Nakit İşleme Servisini dahil etmiştir.

  Aranan Nitelikler 5188 sayılı yasa gereği silahlı özel güvenlik görevlisi kimlik kartı sahibi, Asgari lise mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Gelişime açık, 22 - 35 yaş aralığında çalışma arkadaşları arıyoruz.

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?