İş İlanları

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı-Full/Part Time- Venezia Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı-Part/Full Axıs Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ü üğ

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı-Part/Full Fatih Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ü üğ

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı-Full Cevahir Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı-Full/Part Time Osmanbey Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı-Full Beyoğlu Defacto

  İstanbul Avrupa

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı-Part/Full Levent Özdilek Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı-Part/Full Eyüp Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler

 • Otokar Ltd. Şti.

  Satış Danışmanları Otokar Ltd. Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde oto bakım, onarım ürünleri, servis ekipmanları ve el aletleri gibi ürünlerin satışı konusunda çalışacak tercihen bay, SATIŞ DANIŞMANLARI aranmaktadır. Çalıştığı Bölgede belirlenen satış hedeflerine ulaşması için gerekli çalışmalarda bulunmak. Bu amaçla bir rut planı çerçevesinde ziyaret edilecek müşterilere, şirketin belirlediği satış fiyatları ve yine şirketin belirlediği satış enstürmanlarını kullanarak (yeni ürün tanıtımı, varsa promosyondaki ürünler bilgisi, katalog gösterimi, demolar v.s) ve gerekli diğer iletişim tekniklerini kullanarak satış faaliyetinde bulunmak. Yeni ve reaktif müşteri çalışması yaparak şirket müşteri pörtföyünün artmasını sağlamak. Müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek ve firmamızın ürün kataloglarını çok iyi takip ederek müşteri ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin satışını gerçekleştirmek. Müşterilerimizden yapılması gereken tahsilatları şirketimizin belirlediği şekilde gerçekleştirerek firmamıza iletmek ve tahsilatların zamanında yapılması için gerekli önlemleri almak. Satış,tahsilat ve günlük faaliyet raporları ile ilgili istenen raporları tutmak ve bu raporları düzenli olarak firmaya iletmek.

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde başarılı, analitik, diksiyonu düzgün, temsil ve ikna kabiliyeti yüksek. Üniversitelerin Teknik eğitim fakülteleri ve Yüksekokulları veya Teknik ve endüstri Meslek Lisesi mezun olması Satış ve pazarlama deneyimi olan Askerliğini yapmış olmak İyi derecede binek araç kullanabilen ve geçerli sürücü ehliyeti olan MS ofis programını kullanabilen Seyahat engeli olmayan

 • Ust Production

  Satış ve Müşteri İlişkileri Ust Production

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması UST Production & Media Counseling Bünyesinde Bloomberg HT, 360, NTV, STAR TV Reklam ve Programları Satış departmanında maaş+prim ile çalışacak, Satış konusunda kendine güvenen 5 personel alınacaktır. Çalışma ofisi İstanbul Taksim de yer almaktadır.

  Aranan Nitelikler -Özgüveni yüksek -İkna kabiliyetine güvenen -Müşteri ilişkilerine önem veren -Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş -Değişime ve gelişime açık -Çalışkan, disiplinli ve sorumluluk sahibi Adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.

 • Hattuşa Termal Resort

  Halkla İlişkiler Hattuşa Termal Resort

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - HALKLA İLİŞKİLER - BALIKESİR / EDREMİT / AKÇAY

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü İnsan ilişkileri başarılı İkna kabiliyeti yüksek Balıkesir Akçayda ikamet edebilecek Kendini geliştirebilen Yoğun çalışmaya ayak uydurabilen Hedefleri olan Takım çalışmasına yatkın Dış görünüşüne özen gösteren 18-28 yaş arası takım arkadaşları aranmaktadır KONAKLAMA TARAFIMIZA AİTTİR.

 • Century 21 Ekspres

  Gayrimenkul Danışmanı Century 21 Ekspres

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ULUSLARARASI BİR GAYRİMENKUL FİRMASI OLAN CENTURY 21'İN ANKARA-ÇANKAYA-BALGAT'TA BULUNAN VE HALEN 1 BROKER, 2 OFİS ASİSTANI VE 8 GAYRİMENKUL DANIŞMANININ HİZMET VERDİĞİ KURUMSAL FİRMAMIZA

  Aranan Nitelikler GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE İLGİ DUYAN, İLETİŞİM KABİLİYETİ OLAN, ÖZ GÜVENİ YÜKSEK, KENDİ İŞ POTANSİYELİNİ KURABİLECEK, OTOMOBİLİ OLAN, 25-50 YAŞ ARASI, BAY-BAYAN GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI ARIYORUZ.

 • Firma Adı Gizli

  Ofis Asistanı Firma Adı Gizli

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ULUSLARARASI BİR GAYRİMENKUL FİRMASI OLAN CENTURY 21'İN ANKARA-ÇANKAYA-BALGAT'TA BULUNAN KURUMSAL TEMSİLCİLİĞİ İÇİN;

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTE MEZUNU, OFİS-WORLD-EXCEL PROGRAMLARINI KULLANMAYI BİLEN, İLETİŞİM KABİLİYETİ OLAN, DİKSİYONU DÜZGÜN, MAAŞ+SSK+PRİMLE ÇALIŞACAK, 25-45 YAŞ ARASI, BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI ARIYORUZ.

 • Century 21 Ece Emlak

  Gayrimenkul Danışmanı Century 21 Ece Emlak

  İstanbul Anadolu, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İyi insan ilişkileri . Gayrimenkul sektörü ile ilgili gerekli araştırmaları yapmak ; Gayrimenkul sahipleri ile düzenli görüşmeler yapmak ; Portföy çalışmaları yaparak bunlarla ilgili pazarlama faaliyetlerinde bulunmak ; Gayrimenkul Değerleme / Ekspertiz yapmak ve raporlar hazırlamak ; Tanıtım toplantıları düzenlemek ; Portföy sunum dosyası hazırlamak . Kentsel dönüşümle ilgili çalışmalar yapmak .

  Aranan Nitelikler Günümüzde kariyer yapmak için en gözde meslek haline gelen '' Gayrimenkul Danışmanı '' olarak Dünyanın en tanınmış emlak markası , Century21 ailesinde , çalışmaya ne dersiniz ? 1. En az yüksekokul mezunu ( erkek adayların askerliğini yapmış olması ) 2. Tercihen İstanbul , Anadolu yakasında ikamet eden 3. Girişimci ruha sahip , satışı seven , prezentabl Century21 sistemi içinde çalışmanın ve koşullarının ne kadar iyi olduğunu görünce şaşıracaksınız . 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimize Sinerji katacak çalışkan ve dürüst adaylarla tanışmak istiyoruz .

 • Century 21 Ece Emlak

  Ofis Asistanı Century 21 Ece Emlak

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Telefon trafiğini yönetmek , İnternete ilan girişlerini yapmak , İyi derecede bilgisayar , özellikle de excel kullanımı , Pozitif insan ilişkileri . Gayrimenkul portföy yönetimi . Ofise bağlı Gayrimenkul Danışmanlarının portföylerinin takibi .

  Aranan Nitelikler Istanbul Anadolu yakasında veya İzmir de ikamet etmek , 26-39 yaş arası olmak , Dinamik , işini seven , en az lise mezunu . 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimize sinerji katacak akıllı ve becerikli bir Asistan arıyoruz .

 • Century 21 Ece Emlak

  Broker Asistanı Century 21 Ece Emlak

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis Broker'ına tüm çalışmalarda asiste etmek . Müşterilerle görüşmek , portföylerin internet sitelerine girişlerinin yapılması , Ekspertiz / Değerleme , Sunum , Telefonlara cevap vermek . Excel de müşteri listelerinin tutulması ,takip, arama ve düzenlemelerin yapılması .

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü , İnsan ilişkileri iyi , İşin gerektirdiği kadar bilgisayar kullanabilmek , Gayrimenkul Sektörünün önemini ve fırsatlarını kavramış , düzenli çalışmayı seven .

 • Century 21 Ece Emlak

  Sosyal Medya Yöneticisi Century 21 Ece Emlak

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Linkedin ; Twitter ; Facebook ve benzeri sosyal medyada tanıtımı yapmak . Buralarda gerekli araştırmaları yapmak , grup kurup yönetmek ; gerekli gruplara üye olup faaliyetleri takip etmek , gerekli telefon görüşmelerini yapmak .

  Aranan Nitelikler İşin gerektirdiği bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmak .

 • Century 21 Ece Emlak

  Yabancı Yatırımlar Direktörü Century 21 Ece Emlak

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yabancı Yatırımcılarla yazışmalar yaparak şirket portföylerinin tanıtım ve pazarlamasını yapmak . Yurt dışı gayrimenkul fuarlarını takip edip , katılımcılarla gerekli görüşmeleri ve yazışmaları yapmak.

  Aranan Nitelikler İyi derecede ingilizce bilmek , gerekli yazışma ve görüşmeleri yapmak . İşin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip olmak . Yurt dışı seyahatlere katılmak. 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz size iyi imkanlar ve güzel fırsatlar sunacaktır .

 • Remax Vista

  Broker Asistanı Remax Vista

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması RE/MAX Vista, Pendik Kurtköy'de 10 yıla yakın süredir, 20 kişilik kadrosu ile gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren bir firmadır. Sektörün profesyonelleşmesi ve standartlarının yükseltilmesini kendisine misyon edinmiştir. Firmamıza, Yönetici (Broker) Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Sorumlulukları: Yönetici ile gayrimenkul danışmanları arasında iletişimi sağlamak Dosyalama ve evrak takibi yapmak Sosyal medya yönetimi, insan kaynakları gibi konularda destek vermek Gerektiğinde Broker'ı temsil etmek, belirlenen kural ve standartların uygulanmasına destek olmak Gerektiğinde ofise gelen telefon ve müşterilerin yönlendirmesinde ofis asistanımıza destek olmak

  Aranan Nitelikler Ön lisans ve üzeri eğitim derecesine sahip Yönetici asistanlığında en az 1 yıl tecrübeli MS Office programlarını ve sosyal medyayı iyi derecede kullanabilen Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip İletişim becerileri yüksek, sorumluluk sahibi Ofisin dışa açılan yüzü olarak her zaman olumlu, kibar ve güleryüzlü Haftada altı gün çalışabilecek Tercihen Kurtköy'de ikamet eden Tercihen 30 yaş üzeri Bayan

 • Firma Adı Gizli

  Sigorta Acentası Teknik Personeli Firma Adı Gizli

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Segem belgeli teknik personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Segem Belgesi'ne sahip Tecrubeli veya Tecrübesiz En az lise mezunu Takım arkadaşları aramaktayız.

 • Renerser Rüzgar Enerji

  Rüzgar Servis / Bakım Onarım Teknikeri Renerser Rüzgar Enerji

  İstanbul Avrupa, Afyon, Balıkesir, Çanakkale, Hatay, Mersin(İçel), Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye genelinde bulunan rüzgar enerji santrallerindeki rüzgar türbinleri için bakım onarımda görev alacak Elektrik ve Mekanik teknikerleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Elektrik projesi okuyabilen Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye istekli Seyahat engeli olmayan Yüksekte çalışmaya engel bir durumu olmayan İngilizce'ye en az orta derecede hakim Askerlikle ilişiği olmayan B sınıfı ehliyeti ve aktif sürücülük deneyimi olan MS Office uygulamalarına hakim Tercihen enerji santrallerinde deneyim sahibi, AG-OG-YG deneyimi olan Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek 32 yaşını aşmamış Tercihen Yüksek Gerilim İşletme belgesine sahip Tercihen Enstrüman (Pompa, valf, hidrolik borular, rulman) konularında deneyim sahibi, Tercihen EKAT Belgesi bulunan Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Renerser Rüzgar Enerji

  Rüzgar Servis / Bakım Onarım Mühendisi Renerser Rüzgar Enerji

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin Elektrik/Elektrik-Elektronik/Makine/Mekatronik/Fizik vb. mühendislik bölümlerinden mezun; Ankara Oran'da bulunan ofiste çalışacak; Dönemsel olarak Hatay'da bulunan rüzgar enerji santrallerindeki rüzgar türbinleri için bakım onarımda bulunacak; Tecrübeli ya da tecrübesiz

  Aranan Nitelikler İngilizce'ye iyi derecede hakim Askerlikle ilişiği olmayan Seyahat engeli olmayan Yüksekte çalışmaya engel bir durumu olmayan B sınıfı ehliyeti ve aktif sürücülük deneyimi olan Sorumluluk sahibi MS Office uygulamalarında bilgi sahibi Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, öğrenme ve gelişmeye açık 30 yaşını aşmamış takım arkadaşları arıyoruz.

 • Sporthınk - (Doğukan Spor)

  Mağaza Müdürü Sporthınk - (Doğukan Spor)

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyetini sağlayacak, Çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlayacak ve satış performansını arttıracak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek, Müşteri portföyü oluşturacak, Müşteri şikayet / öneri sistemini yönetecek, Mağazanın karlı ve örnek bir operasyona dönüşmesini sağlayacak, Ürün sayımının yapılarak, stok takibi gerçekleştirecek, Mağaza içi lojistik uygulamaları yürütebilecek, Gerekli raporlamaların Merkez ofise zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlayacak, Mağaza müşteri hizmet birimlerinin faaliyetleri ile ilgili merkez ve mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak ve takibini yapacak, Optimum AVM ve Şirinyer -Sporthink mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hazır giyim sektöründe tecrübeli, Güleryüzlü , iletişime açık ve ekip çalışmasına yakın, Pozitif iletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetini benimsemiş, Dinamik,kendisine özen gösteren, Satış motivasyonunu yüksek tutabilecek, Nebim & Winner ve tercihen V3 mağaza programı iyi derecede bilen, 25-40 yaşlarında.

 • Sporthınk - (Doğukan Spor)

  Mağaza Satış Danışmanı / Kasiyer Sporthınk - (Doğukan Spor)

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazacılık ve perakende sektöründe faaliyet gösteren, bünyesinde bulundurduğu Adidas, Nike,Hummel, Levi’s,Superga, New Balance,, Converse, Onitsuka Tiger ve Jack & Jones gibi markalarla sürekli büyüme grafiği çizen firmamız, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek, tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratabilecek niteliklere sahip, Buca(merkez), Şirinyer(şube) ve Gaziemir Optimum AVM’de görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı / Kasiyer aramaktadır. Satış Danışmanı : Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak,ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,müşteri memnuniyetini sağlamak. Kasiyer : Günlük fatura işlemlerinin takibini yürütmek,müşterileri güleryüzle karşılayıp uğurlamak,kasa bölgesi düzen ve tertibini sağlamak,gereken durumlarda satışa ve reyona destek vermek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, İş disiplinine sahip, ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, Güler yüzlü, Enerjisi yüksek, iletişim ve ikna becerileri güçlü, Modayla ilgili, Kişisel bakımına özen gösteren, MS Ofiice programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. ### FİRMAMIZA ALINAN ADAYLARIMIZ, PERFORMANSLARI NETİCESİNDE FİRMAMIZDA ÜST POZİSYONLAR İÇİN DEĞERLENDİRİLECEKTİR. ###

 • Mbk Köseoğulları

  Güvenlik Kameraları Montaj Personeli Mbk Köseoğulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firma bünyemizde çalışacak ;Güvenlik kamera sistemi konusunda tecrübeli daha önce yaptığı işleri referans verebilecek takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı,

 • Mbk Köseoğulları

  Veri Giriş Elemanı Mbk Köseoğulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Microsoft Ofis programlarına hakim, Algısına güvenen, Analitiği güçlü, Kolay kavrayabilren Tercihen MYO ve fakülte mezunu, Veri girişi konusunda tecrübeli, İletişim becerisi yüksek ve problem çözme becerisine sahip, Raporlama bilgi ve becerisine sahip, Bay-bayan çalışma arkadaşları alınacaktır. İLK 5 AY MAĞAZALARIMIZDA KASİYER EĞİTİMİ ALACAKTIR.

 • Mbk Köseoğulları

  Satış Danışmanı (Polatlı) Mbk Köseoğulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MBK köseoğulları Ankara Polatlı İlçesinde görevlendirilecek, Güler yüzlü ve gelişime açık, Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, Müşteri odaklı çalışabilecek ve Sorumluluk sahibi, İşinin tüm gerektirdiklerini yerine getirebilecek, Polatlı İlçesinde ikamet eden/edebilecek, Bay ve bayan, Genç ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimseyen / benimseyecek Bilgisayar bilgisi iyi, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne önem veren, Müşteri odaklı bakış açısını benimseyen. Yoğun tempoda ve vardiyalı esnek çalışma saatlerine uyabilecek, 35 yaşını aşmamış, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Planlama ve organize etme yetilerine sahip, İletişim becerisi yüksek ve insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetiyle alakası olmayan

 • Mbk Köseoğulları

  Satış Danışmanı / Kasiyer Mbk Köseoğulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MBK köseoğulları Yenimahalle/Demetevler mağazalarında çalışacak,güler yüzlü,gelişime açık,perakende sektöründe kariyer hedefleyen,müşteri odaklı çalışabilecek,sorumluluk sahibi,işinin tüm gerektirdiklerini istekle yerine getirebilecek,genç,dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimseyen / benimseyecek Değişime ve gelişime açık, Pratik ve pozitif düşünebilen, Müşteri odaklı, bakış açısını benimseyen. Yoğun iş temposunda çalışacak ve vardiyalı çalışma saatlerine uyabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Planlama ve organize etme yetilerine sahip, İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlikle alakası olmayan, takım arkadaşlarımızı arıyoruz.

 • Mbk Köseoğulları

  Genç Emekliler Mbk Köseoğulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; * TERCİHEN YÜKSEK OKUL VEYA ÜNİVERSİTE MEZUNU, * İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, GÜLERYÜZLÜ, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, * MÜŞTERİ ODAKLI, ANALİTİK DÜŞÜNCE YAPISINA SAHİP,TİTİZ,DÜZENLİ, * YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, * LİDERLİK ÖZELLİKLERİNE SAHİP, ORGANİZASYON VE TAKİP YETENEĞİ GELİŞMİŞ, TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

 • Mbk Köseoğulları

  Sevkiyat Şöförü Mbk Köseoğulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazaların satışlarını merkez depo kanalı ile destekleyecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu E sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanan Sevkiyat konusunda tecrübeli SRC Belgeleri olan Psikoteknik raporu bulunan Askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Demetevler,Yenimahalle,Sincan,Etimesgut,Eryaman,Batıkent semtlerinde ikamet eden

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?