İş İlanları

 • İş Açıklaması Satış ve karlılık hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunarak kuruma yeni müşteriler kazandırılması, Müşterilere operasyonel destek ve piyasa eğitimi verilmesi, Mevcut müşteri ilişkilerinin, müşteri kalıcılığını sağlayacak şekilde yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin İstanbul Maslak'ta bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip '' Takım Arkadaşları'' arıyoruz. Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun, Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Şirket tarafından verilen hedefleri gerçekleştirebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Sektöründe lider üretim firmamıza tecrübeli TECRÜBELİ VARDİYA MÜHENDİSİ alınacaktır . Üretim faaliyetlerinin her aşamasını denetlemek, Ürünlerin kalite standartlarına uygun olarak üretilmesini ve geliştirilmesini sağlamak, Üretim ile ilgili faaliyetler konusunda üst yönetime rapor sunmak.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, Üretim faaliyetleri konusunda en az 3 Yıl tecrübeli, Tercihen Plastik – kompozit malzemelerle çalışmış, CTP ve laminasyon üretim teknikleri konusunda bilgi sahibi, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip , MS Office programlarını ve Netsis Fusion ‘ı iyi derecede kullanan, Erkek,Askerlik görevini tamamlamış , Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden, Takım arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Akaryakıt alanında hizmet veren şirketimizin Genel Müdürlük Satın Alma Departmanında çalışacak  " Satın Alma Yöneticisi " aranmaktadır. Pozisyonla ile ilgili olarak görev tanımı ve aranılan özellikler aşağıda yer almaktadır.   Siparişlerin açılması ve takibinin sağlanması, Verilen siparişlerle ilgili operasyonel işlemlerin yürütülmesi ve sisteme girişinin yapılması, Bulunan yeni ve alternatif kaynaklar için kalite ve fiyat analizlerinin yapılması, Uygun bulunan kaynaklardan gerekli dokümanların sağlanıp incelenmesi, numune tedarik sürecinin yürütülmesi ve kaynağın onaylatılmasına kadar olan süreçte ilgili  departmanlarla koordineli iş takibinin yapılması Ürünlerin temininde istenilen kalite, en uygun fiyat ve standartlara uygun olarak satın alma sürecinin yönetilmesi, Tedarikçi firmalar ile ilişki yönetiminin gerçekleştirilmesi, Fiyat ve tedarikçi araştırmalarının yapılması, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Alternatif yeni ürün  ve yeni tedarikçi firmaların kazanılmasına yönelik çalışmaların sağlanması. Market departmanının reyon bölümleriyle ilgili faaliyet ve düzenlemelerin gerçekleştirilmesi Market ürünlerinin misafirlere tanıtımı, ürünlerle ilgili yönlendirme yapılarak satışların desteklenmesi Reyonlardaki ürünlerin takibi, düzenlenmesi, fiyat – ürün eşleşmelerinin kontrolü ve stok takibi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat bölümlerinden mezun, Zincirleme marketlerde çalışmış, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Perakende tecrübesi olan, En az 3 yıl satış alanında yöneticilik tecrübesi bulunan, Yeni pazarlama gelişmelerini takip eden, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü Ekip çalışmasına yatkın, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış 40 yaşını aşmamış BAY,

 • İş Açıklaması Semen Yemek Servisleri, 1996 yılında, kurum ve kuruluşların toplu yemek ihtiyaçlarını Türk Mutfağının en leziz örnekleriyle buluşturmak amacıyla kurulmuştur. Büyüyen organizasyonumuz için birlikte çalışacak SATIŞ MÜDÜRÜ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Satış stratejilerini gelştirerek şirketin pazar payını arttırabilecek, Toplu yemek sektöründe en az 3 yıl yönetici olarak deneyim sahibi Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Fiyat- maliyet analizi yapabilecek, Prezentabl, Dikkatli, sorumluluk sahibi ve işini takip eden, İnsan ilişkilerinde başarılı ve kip çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Yönetim, müzakere,karar alma ve iletişim becerileri yüksek, MS OFFİCE programlarına hakim SATIŞ MÜDÜRÜ aramaktayız.

 • Satınalma Sorumlusu
  Elmaksan
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Maltepe / Büyükbakkalköyde Demir Çelik sektöründe faliyet gösteren, İthalat ve İhracat yapan firmamızda satınalma departmanında görevlendirilmek üzere Makine İmalat Sektöründe Deneyimli Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   SatınAlma Bölümünde Deneyimli Fiyat, Kalite ve Termin Performansına uygun Alternatif Araştıracak, Tedarikçiler ile Görüşmeleri Yönetebilecek Tercihen İngilizce Bilen Erkek Adaylar için Askerliğini Tamamlamış Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe ve Sancaktepe İstikametinde İkamet Eden

 • Lüks Markalar Mağaza Müdür Yardımcısı
  Demsa Group
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Demsa Group önemli yatırımlarıyla sürekli büyümeye devam ederek, Tom Ford, Alexander McQueen, Lanvin, Karl Lagerfeld ve benzeri dünyanın önde gelen lüks markalarının mağazalarını moda severlerle buluşturuyor. Yeni açılacak lüks markalarımızda değerlendirilmek üzere ‘Mağaza Müdür Yardımcısı’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Lüks mağaza yönetimi konusunda en az 2 yıllık deneyim sahibi, Raporlama konusunda tecrübeli, Kişisel bakımına özen gösteren, Moda ve trendleri yakından takip eden, Liderlik yeteneği olan, Satış ve müşteri odaklı çalışan, Analitik yönü gelişmiş, Takım yönetimi ve motivasyonu konusunda deneyimli, Yoğun iş temposunda özveriyle çalışabilen.

 • İş Açıklaması Kalite Müdürüne bağlı olarak firma kalite hedef ve politikalarına uymak ve uyulmasının sağlanması. DÖF / 8D çalışması yapabilecek Kalite raporlamalarını yapmak, Kalite proses kontrol deneyimi olmak Müşteri odaklı çalışmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv, otomotiv yan sanayi yada beyaz eşya imalat sanayinde en az 2 yıl kalite mühendisi olarak çalışmış , ISO/TS 16949 kalite sistem bilgisine hakim , APQP / PPAP eğitimi almış olmak. MSA , SPC bilgisi olmak ve uygulamak. İyi derecede İngilizce bilen , Üniversitelerin endüstri,makina ve kimya mühendisliği fakültelerinden mezun, 35 yaşını aşmamış, Ms Office uygulamalarını bilen, Proses ölçüm aletleri kullanım bilgisi  olan (kumpas , komparatör ) Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olması tercih sebebidir Manisa veya İzmir'de ikamet eden erkek/bayan adaylar.

 • Outbound Müşteri Temsilcisi
  Pronet Güvenlik Hizmetleri…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Mevcut müşteri portföyünün devamlılığını sağlamak amacıyla müşteri aramaları yaparak geri kazanım yapmak Görüşme sırasında müşterinin taleplerine uygun çözüm önerileri sunmak, benzer bir talep/şikayet ile gelmesini engellemek Sistemin fayda ve avantajlarını anlatarak müşteri bağlılığını sağlamak  

  Aranan Nitelikler En az ön lisans tercihen lisans mezunu ve/veya açık öğretim fakültesi 3.ve 4. Sınıf öğrencisi, Çağrı Merkezi alanında en az 1 yıl telefonda satış ve/veya ikna yönetimi konusunda deneyimli, Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen, Müşteri bağlılığı ve memnuniyeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşabilecek, Dinamik bir ortamda hedef odaklı çalışabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Churn-İkna Yönetimi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.  

 • Muhasebe Elemanı
  Pacific Holding
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Akaryakıt alanında hizmet veren şirketimizin MUHASEBE Departmanında çalışacak  " MUHASEBE ELEMANI " aranmaktadır. Pozisyonla ile ilgili olarak görev tanımı ve aranılan özellikler aşağıda yer almaktadır. Fatura, irsaliye, hesap mutabakatı, stok, çek, senet işlemlerinin yapılması Günlük, haftalık, aylık ödeme ve tahsilât, nakit akış raporlarının hazırlanması Ödeme ve tahsilât raporlarının hazırlanması Günlük Muhasebe kayıtları ve mali tabloların hazırlık çalışmasını yapmak Defter belge ve kayıtlarının yasal mevzuata uygun şekilde tutulması

  Aranan Nitelikler    Üniversite mezunu, Genel muhasebe, ticari muhasebe bilgisi olan, ilgili mevzuat konusunda tecrübeli, İstanbul Avrupa yakasında oturan; tercihen Yeşilköy, Bahçelievler, Yenibosna, Bakırköy ve civarlarında ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış / ilişiği olmayan  25/30 yaş aralığında bay adaylar. "MUHASEBE ELEMANI" çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması PFW is a recognized specialist for system solutions and a reliable partner of the world-wide aviation industry. Conforming to the highest quality standards, with our highly qualified employees, we design and produce on the highest level of technology. For the further development of our Supply Chain Department in our Factory in Izmir, we are looking for “Purchasing Specialist” having following qualifications; Preparing orders, Communicating suppliers, tracking of orders, Preparing reports and documentation.

  Aranan Nitelikler BS or MSc degree in related department, Good command of verbal and written English is must (German as a second language is an asset) Minimum 2 years experience in purchasing Having knowledge about procurement process, Technical background, Proficiency in MS-Office applications, Teamwork, communication, reliability, high self-motivation skills, Able to work in Izmir, Military service must be completed for male candidates.  

 • Butik Mağaza Müdür Yardımcısı
  Demsa Group
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group Lüks Markalar bünyesinde değerlendirilmek üzere ‘Mağaza Müdür Yardımcısı’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Lüks mağaza yönetimi konusunda en az 5 yıllık deneyim sahibi, Raporlama konusunda tecrübeli, Kişisel bakımına özen gösteren, Moda ve trendleri yakından takip eden, Liderlik yeteneği olan, Satış ve müşteri odaklı çalışan, Analitik yönü gelişmiş, Takım yönetimi ve motivasyonu konusunda deneyimli, Yoğun iş temposunda özveriyle çalışabilen

 • Zorlu Center Şubemize Bayan Şoförler
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Bursa, İzmir, Kocaeli, Samsun Bugün

  İş Açıklaması Zincirlikuyu ' da bulunan ve işletmesini yaptığımız " ZORLU CENTER " projesi ve Etiler ' de bulunan, yaklaşık 15 gün içerisinde açılacak olan " NİSPETİYE ON " projesinde çalışacak BAYAN VALE ŞOFÖR ' leri aranmaktadır.  ( Ayrıca, sadece hafta sonları çalışacak BAYAN PART TİME şoförler de başvuru yapabilir. Mulakat anında,belirtmeleri önemli rica olunur ) * Ödemeler haftalık yapılmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Otel, Havalimanı, Alışveriş merkezi, Kongre merkezi veya Hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda görev yapmış, Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen, En az 3 yıldır aktif araç kullanan, Tercihen lise ve dengi okul mezunu, Kendine ve işine özenli, Müşteri hizmetleri ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, Makam kurallarını bilen, Referansları ve GBT sicili temiz, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 46 Yaşını aşmamış, dinamik, dış görünüşüne önem veren, Bayan araç sürücüleri aranmaktadır. Sosyal Şartlar ; Sabit Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek Ücreti + Günlük Bahşiş Ödemesi ve Performans Primi * SİGARA KULLANMAYAN BAYANLAR İÇİN EK ÖDEME VERİLMEKTEDİR. AYRICA 6 AYINI DOLDURAN BU KADRO PERSONELLERİMİZE İKRAMİYE ÖDEMESİ YAPILACAKTIR. 

 • İş Açıklaması Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , Kocaeli Gebze Center mağazamızda görevlendirmek üzere, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Başvurulan pozisyonda minimum 1 sene deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20 yaşını doldurmuş, Modayı yakından takip eden, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen Bayan

 • İş Açıklaması ÜRETİMİNİ VE DIŞ ALIMINI YAPTIĞIMIZ TEST CIHAZLARINI, YURT İÇİ VE YURT DIŞI ALICILARLA BULUŞMASINI SAĞLAMAK İÇİN DENEYİMLİ SATIŞ MÜHENDİSLERİ İLE ÇALIŞMAK İSTERİZ.

  Aranan Nitelikler * SATIŞ YETENEGİ OLAN , İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ VE SOHBETİ SEVEN, *TERCİHEN SATIŞ DENEYİMLİLER, *YAPTIĞI İŞTEN TAT ALABİLEN,İŞ ODAKLI, *MEMUR ANLAYIŞINDAN UZAK,İŞİ PROFESYONEL ANLAYIŞLA YAPAN, *İLKELİ,SORUMLULUK SAHİBİ VE ÇÖZÜM ÜRETEBİLEN, *MS Office programlarına hakim, *Seyahat engeli olmayan, AKTİF SATIŞ İÇİN.*** Askerlik hizmetini tamamlamış, *Ehliyet sahibi ve sürcü demeyimi olan, *İngilizce bilen, TERCİHEN  İNGİLİZCEY İYİ DERECE BİLEN,   *Jeoloji, İnşaat , Hidrojeoloji,    Maden, Mühendislik bölümlerinden mezun "BAY" Satış Mühendisleri ile birlikte çalışmak isteriz. NOT: İNGİLİZCE BİLMEYEN VE BAYAN ADAYLARIN BAŞVURMAMASI RİCA OLUNUR, UYUMAYANLAR İŞLEME ALINMAYACAKTIR !!  

 • Mağaza Müdür Yardımcısı / İstinyepark AVM
  Demsa Group
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group Lüks Markalar bünyesinde değerlendirilmek üzere ‘Mağaza Müdür Yardımcısı’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Lüks mağaza yönetimi konusunda en az 5 yıllık deneyim sahibi, Raporlama konusunda tecrübeli, Kişisel bakımına özen gösteren, Moda ve trendleri yakından takip eden, Liderlik yeteneği olan, Satış ve müşteri odaklı çalışan, Analitik yönü gelişmiş, Takım yönetimi ve motivasyonu konusunda deneyimli, Yoğun iş temposunda özveriyle çalışabilen

 • Üretim Planlama Şefi
  Ongan Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Ongan Holding, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur.  Döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştiren, Türkiye ve yurtdışında mağazalar açacak olan yeni kurulmuş olan şirketimiz Momis Mobilya için, aşağıdaki özelliklere uygun ‘Üretim Planlama Şefi’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ‘Endüstri Mühendisliği’ bölümünden mezun, Üretim Planlanma  pozisyonunda minimum 3 yıl tecrübeli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde excel kullanabilen ve ERP konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına uyumlu, Liderlik özelliklerine sahip, Analitik düşünebilen ve problem çözme becerisi yüksek, 35-45 Yaş Aralığında, Esnek Çalışma saatlerine uyumlu " Üretim Planlama Şefi"aramaktayız.   *SGK, servis, yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır. *Fabrikamız Esenyurt / İstanbul bölgesinde bulunmaktadır.  

 • İş Açıklaması Tecrübeli veya Yetiştirilmek üzere ,

  Aranan Nitelikler 1- Üniversitelerin  Mimarlık , Makina Mühendisliği , İnşaat Mühendisliği  fakültelerrinden mezun . 2-Autocad,3dmax ,Office  Programları konusunda bilgili sahibi . 3- Metraj ,Keşif  çalışmaları yapmış ,bilen . 4 - Detay çözümleri  ve uygulama  çizimleri  yapabilen . 5- Sonuç odaklı ,problem çözme becerileri ve ikna  yeteneği gelişmiş . 6-Tecrübelilerin  Alüminyum  giydirme cephede  deneyimli veya yetiştirilmek üzere . 7- Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve  aktif araç kullanabilen

 • İş Açıklaması --Tercihen saha satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan, --Aylık ve yıllık hedefler doğrultusunda satış amaçlı kurumsal görüşmeler gerçekleştirebilecek, Eğitmenlerin programlarını ilgili kişilerle koordine ederek satış faaliyetlerini gerçekleştirebilecek, --Satış tekliflerini ve sözleşmelerini hazırlayıp gönderebilecek, --Satış sonrasında kurumlara yönelik eğitimlerin organizasyonunu yürütebilecek, --Rakip ve piyasa araştırması (fiyat ve hizmetler kapsamında) yaparak yöneticisine raporlayabilecek.

  Aranan Nitelikler --İkna ve iletişim yeteneği yüksek --Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü --Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen --Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek --Dış görünüşüne özen gösteren --Ehliyeti olan ve aktif araç ve motorsiklet kullanan -Tek vasıta ile ulaşım sağlayabilen İkitelli ve çevresinde ikamet eden, bizimle birlikte büyümeye ve gelişime açık takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Uluslararası şirketimizin Marka yönetimini ekip çalışması ile yönetecek ;  * Vizyonist * Yenilikçi , Kendine ve yaşamına önem veren * Liderlik konusunda Eğitime açık    Çalışma arkadaşları Randevu ile değerlendirilecektir. Teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler Uluslararası şirketimizin Marka yönetimini ekip çalışması ile yönetecek ;  * Vizyonist * Yenilikçi , Kendine ve yaşamına önem veren * Liderlik konusunda Eğitime açık    Çalışma arkadaşları Randevu ile değerlendirilecektir. Teşekkür ederiz.

 • İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Kurumsal faturalama biriminde görev alacak, SGK ve Özel Sigorta faturalandırması yapabilecek, Medula sistemini bilen, Deneyimli, " Kurumsal faturalama görevlisi " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Management Trainee (Yönetici Yetiştirme Programı)
  Karaca A.Ş
  Adana, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Trabzon Bugün

  İş Açıklaması Karaca, mağazalarındaki büyüme  hızına eşlik edecek takım arkadaşlarını bünyesine katmaya devam ediyor... 2014 yılında hem mevcut ekiplerimizde görev alan arkadaşlarımızı bir üst pozisyon için hazırladık, hem de  yeni arkadaşları geçirdikleri keyifli eğitim dönemi sonrasında aramıza kazandırdık.  Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi BÜYEM'in teorik eğitimlerini kapsayan sertifikalı eğitim programı ile gerçekleşecek, Eğitim Süresi boyunca İş-Kur tarafından günlük 50.-TL ile ücretlendirilecek ve iş kazası ve meslek hastalığı ile genel sağlık sigortası yapılacak, 32 gün teorik, 22 gün uygulamalı eğitim sürecinden sonra Yetiştirilmek üzere Mağaza Müdür Yardımcısı olarak istihdam edeceğimiz, yeni MT programımıza Mart ayında başlıyoruz .

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun , Büyüyen bir organizasyondaki fırsatların farkına varan, Mağazacılığı bir meslek olarak benimsemiş ve bu alanda kariyer hedefleyen, Tercihen mağaza satış kadrolarında deneyimi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına önem veren, Yeni fikirlere ve öğrenmeye açık, Kendine güvenen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eğitim süresi boyunca konaklamalar şirketimiz tarafından karşılanacaktır.

 • İş Açıklaması Manufacturing structural parts and tube system for Airbus and Boeing, PFW is recognized as specialist for system solutions and reliable partner of the world-wide aviation industry. Due to the increased capacity and needs, we are searching for new collegues having following qualifications for our facility in Aegean Free Zone, Gaziemir: Creating work plans (inspection of design documents, creating material master) Determination of all required process for actual work plans, (assigning quality inspections, determining the required production equipment, making schedules, creating production list..etc ),  changing the work plan if necessary, Creating and inspecting work plans, Time analysis for new products and quotations Ensuring information flow between production units to create work plans, Supporting specimen production and tests, Monitoring the performance of the processes related to planning, measurement, improving planning criteria, Contacting supplier for technical issues of customer complaints

  Aranan Nitelikler BS or MSc degree in related department, Proficient knowledge of English or German Proficient knowledge of MS Office and reporting, (especially Excel) Having good knowledge of SAP R/3, TAKSY, PRIMES, REFA-MTM / ORTIM, PLM, Good communication skills, well-organised, being a team member, attentive, dynamic Researcher, result-oriented, analytical thinking, Military service must be completed for male candidates. Dikkat: İş görüşmeleri İngilizce veya Almanca gerçekleşecektir.  

 • Barmen/Barmaid (Part Time)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda part time/proje bazlı / günlük / saatlik veya tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE çalışacak eleman arayışımız bulunmaktadır. Not: Dil bilinmesi artı bir özelliktir.   

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler   Fiziği ve Diksiyonu Düzgün,  Bedence sağlıklı, dayanıklı,  Ellerini çabuk ve ustalıkla kullanabilen, İnsanlarla iyi iletişim kurabilen,  Güler yüzlü, nazik, sabırlı, sır tutabilen  Kendisini ve çevresini temiz ve düzenli tutmaya özen gösteren, Servis ve Bar konusunda deneyim sahibi / uzman   Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilicektir.         Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • İş Açıklaması Yazılım Geliştirme / Ar-Ge sektöründe faaliyet gösteren firmamızda; Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak görev alıp geliştirilmesi devam eden ve planlanmakta olan yazılım geliştirme projelerinin içinde yer alarak; Web ve Windows tabanlı otomasyon sistemleri ve uygulamalar geliştirecek, Proje geliştirirken hazırlanmış proje dökümanlarını takip edecek ve geliştirdiği uygulamalar ile ilgili dökümantasyon yapacak, Uygulamaların geliştirilmesinde, sorunun çözümüne yönelik mevcut yöntemleri araştırıp uygulayacak veya yeni oluşturulacak çözümler ile geliştirilmesini sağlayacak, Büyük ölçekli ve çok modülden oluşan yazılım projelerinde kod geliştirecek, Mevcut geliştirilmiş yazılımları öğrenecek ve gerektiğinde destek verecek, Takım ruhu ile çalışarak katkıda bulanabilecek adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar Bilimleri ve ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Platformdan bağımsız düşünebilen, C#, Asp.Net, HTML, CSS, JS, JQuery, SOA ve T-SQL dillerinde tecrübeli Net Framework ve MS SQL kullanarak, profesyonel olarak hem Windows hem de Web tabanlı uygulamalar geliştirmiş. Web ve Windows Servisler ile çalışmış, Çok modülden oluşan ve büyük ölçekli yazılım projelerine adapte olabilecek ve kısa zamanda üzerinde çalışabilecek, İyi derecede teknik dokümantasyon yapabilen / okuyabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (Teknik dokümanları ve eğitimleri takip edebilecek düzeyde) Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, öğrenmeye ve gelişmeye açık, Zamanını iyi planlayan ve kullanabilen, En az 3 yıl deneyimli, Bay adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • İş Açıklaması Satış ve karlılık hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunarak kuruma yeni müşteriler kazandırılması, Müşterilere operasyonel destek ve piyasa eğitimi verilmesi, Mevcut müşteri ilişkilerinin, müşteri kalıcılığını sağlayacak şekilde yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin İstanbul Maslak'ta bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip '' Forex Müşteri Temsilcisi'' arıyoruz. Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun, Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Şirket tarafından verilen hedefleri gerçekleştirebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması   Şirketimizde  çalışacak  " Aşçı (Köfte Ustası) " aranmaktadır. Pozisyonla ile ilgili olarak görev tanımı ve aranılan özellikler aşağıda yer almaktadır

  Aranan Nitelikler Tercihen bu alanda sertifikası ve/veya eğitimi bulunan, Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın Gıda güvenliği ve hijyen konuları hakkında bilgi sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Askerliğini tamamlamış Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi 25-40 yaş aralığında Aşçı takım arkadaşı aramaktayız.

 • Tanıtım Elemanı/Host/Hostes
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Event ve Organizasyonlarımızda Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak Host/ Hostes arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   •18 – 27 yaş aralığında, •Prezantabl, •Diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik, •Takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi, •Tanıtım becerisine sahip Not : Fotoğraflı adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.          Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ AMBALAJ SEKTÖRÜNÜN KURUMSAL FİRMALARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN; Tercihen ambalaj sektöründe veya tiefdruck baskı teknolojilerinde çalışmış, Alanında tecrübeli, Bilgisayar ve ERP konularında bilgili, Mavi yaka personel sevk ve idaresinde deneyimli,  

  Aranan Nitelikler 30-40 yaşları arasında, Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, Minumum 3 yıl tecrübeli, Gece - Gündüz vardiya sisteminde çalışabilecek, (08:00-18:00 / 22:00-08:00) İstanbu Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen Hadımköy, Arnavutköy, Esenyurt, Beyikdüzü, Kıraç, Küçükçekmece, Başakşehir, Halkalı vb.) Mavi yaka personeli yönetebilecek iradeye sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "VARDİYA ŞEFİ" arayışımız bulunmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Karşılama Hostesi
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İş Tanımı   Organizasyonlarımızda veya anlaşmalı mekanlarımızda Part time / proje bazlı / tam zamanlı / günlük / saatlik çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak karşılama hostesi arayışımız bulunmaktadır.   

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18- 27 yaş aralığında , •1.70 ve üzeri boyda, •Diksiyonu ve fiziği düzgün, •Prezantabl, •Güleryüzlü ve enerjik, •Müşteri  ve rezervasyon takibi yapabilecek •Sorumluluk sahibi BAYAN takım arkadaşları aramaktayız. Not : Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.          Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • İş Açıklaması PMS A.Ş. İzmir-Kemalpaşa 10.000 m² kapalı alan, 10.000 m² açık alan üzerine yapılandırılmış olup, polietilen ve alüminyum modüler yüzer iskele ve duba sistemleri,(Dock Marine Systems Yüzer Platformlar), ürün imalatı yapan firmadır. Firmamız, bilinen plastik işleme metotlarından rotasyon, şişirme, enjeksiyon ve ekstrüzyon teknolojilerini bünyesinde barındıran entegre bir kuruluş olup içinde bulunduğu dünyada sürekli değişimi ve iyileşmeyi esas alarak çalışan yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile % 100 müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan bir firmadır. Ailemiz dinamik, yetenekli, başarılı ve kendini geliştirmeyi ilke edinmiş personellere ihtiyaç  duymaktadır.

  Aranan Nitelikler Denizcilik sektöründe hizmet veren firmamız için, Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, Tercihen denizcilik konularında bilgisi ve tecrübesi bulunan, Sözlü ve yazılı ingilizce iletişimi iyi olan, Bilgisayara son derece hakim ve ilgili, İleri düzeyde Autocad ve Solidworks kullanabilen, Projeleri maliyetlendirebilecek ve tekliflendirebilecek, Seyahat engeli olmayan, Tercihen evli Proje Sorumlusu takım arkadaşları arıyoruz.  

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?