İş İlanları

 • Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Cost Control Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Resort Hotel Marmaris / Muğla bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık yüksek okul mezunu, Turizm sektöründe cost control deneyimine sahip, Değişime açık,gelişimi hedefleyen, iletişim becerisi gelişmiş, Raporlama konusunda titiz,özverili ve başarılı, Pozitif,güler yüzlü, enerjisi yüksek, MS Office, Logo MC veya benzer programlara hakim, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Dış görünüşüne özen gösteren, Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

 • Karali Çay

  Abkant Operatörü Karali Çay

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ateşe Makine A.Ş; Çay kazanı üretiminde , metal bölümün de apkant pres operatörleri alınacaktır.. Abkant preste çalışacak; -5 yıl abgant preste deneyimli - Egzantrik pres kullanabilen , Punto makinesi kullanabilen deneyimli personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi,Meslek Yüksek Okulu yada Çıraklık Eğitim Merkezi Mezunu, Tercihen Torna Tesviye ,Makine,Metal İşleri bölümlerinden mezun, Kumpas,mikrometre,pasimetre gibi ilgili ölçüm ekipmanlarını kullanabilen, İyi derecede teknik resim okuma becerisine sahip, Vardiyalı çalışacabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan, En az 5 yıl deneyim Durmazlar NC Apkant preste deneyimli

 • Simetrik Pro Endüstrıyel Ekıpmanları Teknolojılerı San.Ve Tıc.Ltd.Stı.

  Otomasyon Sorumlusu Simetrik Pro Endüstrıyel Ekıpmanları Teknolojılerı San.Ve Tıc.Ltd.Stı.

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta otomotiv sektörü olmak üzere genel endüstri dahil pek çok müşteriye makine & ekipman ve robotlu sistemler alanında hizmet veren firmamızda, Robotlu Prosesler ve Otomasyon Birimlerinde aşağıdaki niteliklere uygun Otomasyon Sorumlusu istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen, Üniversitelerin Mühendislik veya Teknik Eğitim Fakültelerinin Makine, Elektrik & Elektronik, Mekatronik bölümlerinden mezun, Tercihen lise eğitimini "meslek lisesi veya teknik lise” biçiminde tamamlamış Elektrik devre takipleri yapabilecek ve otomasyon panoları hazırlamada tecrübe sahibi PLC konusunda bilgi sahibi ve ilgili programları kullanabilen ve yazılım yapabilen, Tercihen Robotlu Punta ve Gazaltı kaynak sistemleri tecrübesine sahip ve Robotik Sistem Software ve Hardware konularına hakim Askerliğini yapmış, aktif araç kullanabilen, dinamik, çalışma arkadaşları arıyoruz. Esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek

 • Banoto Otomotiv Tic. A.Ş.

  Fiat Servis Danışmanı Banoto Otomotiv Tic. A.Ş.

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Servise gelen müşterilerin güler yüzle karşılanarak ihtiyaçlarının kayıt altına alınması ve ilgili birimlere iletilerek, zamanında, eksiksiz, temiz bir şekilde araçlarının işlemlerinin tamamlatılması. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda aksesuar, oto koruma gibi ilave ürün ve hizmetlerin satışı. Tüm bunların sonunda müşterinin en üst seviyede memnuniyetinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler • Deneyimli (yetkili servis danışmanlık deneyimine sahip) • Son derece memnun müşteriler yaratabilecek • Pozitif, takım ruhuna sahip • Etkili iletişim kurabilen • Rekabet yaratabilen • Temsil kabiliyeti güçlü • En az Meslek Lisesi mezunu ve üniversitelerin ilgili meslek yüksek okulu veya fakültelerinden mezun, • Askerliğini yapmış (Bay adaylar için), • Tercihen sigara içmeyen.

 • Aytemiz

  Bütçe ve Raporlama Sorumlusu Aytemiz

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aylık UFRS Mali Tabloların hazırlanması, Bağımsız denetim süreçlerine destek olunması, Şirket karlılık ve KPI raporlarının hazırlanması, Yıllık bütçe hazırlığı ve fiili karşılaştırmalı takibinin sağlanması, Bütçe çalışmalarının yapılması ve sunumların hazırlanması, Dönemsel yönetim raporlarının hazırlanması, Bütçe, finansal analiz ve raporlama konusunda sistemlerin oluşturulması ve kullanılması, Bütçe hedef gerçekleşmelerinin analiz edilmesi ve raporlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Denetim firmalarında en az 3 yıl, bütçe ve raporlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli UFRS uygulamalarına hakim, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve SAP bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Şirketler grubuna ait konsolidasyon işlemlerini yapabilen, Bütçeleme ve konsolidasyon sürecine; gelir-gider bütçelerinin, bütçe akış tablosunun, bilançosunun hazırlanması ve raporlanması konusuna hakim, Dönemsel mali tablo ve raporlarının, aylık ve yıllık faaliyet raporlarının hazırlanması ve analiz edilmesi konusunda tecrübeli, Karşılaştırmalı bütçe raporlarının hazırlanması, periyodik Yönetim Raporlarının hazırlanması, müşteri ve ürün finansal analizlerinin hazırlanması konularında tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Analitik düşünce yapısına sahip, Sonuç odaklı, planlı ve organize çalışan,

 • Aytemiz

  İkmal Müdürü Aytemiz

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ürün tedariğinin sağlanması ve planlanan stok seviyelerinin tutturulması için ikmal programını yapmak, Ürün fiyatlarının oluşumu, revizyonu, fiyatlama stratejilerinin yerine getirilmesi ve takibi Satın alınması ile yükümlü olduğu kalemlerin gereksinimlerini planlamak, optimum miktar ve süre içinde alımını sağlamak. Yapılan tüm satınalma süreçlerini ilgili prosedürlere göre takip etmek ve eksiksiz tam denetlenebilir kayıtlarını tutmak, Departmana ilişkin raporlamaları yapmak, İthalat /satınalma süreçlerini ( sipariş, sevkiyat, gümrükleme ve stoklara giriş ) takip etmek, EPDK ile ilgili raporlamaları yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu (Tercihen mühendislik, işletme ve iktisat fakülteleri) Pozisyona ve iş koluna yönelik teknik/mesleki yetkinliklere sahip, Tercihen akaryakıt sektöründe en az 3 yıl ikmal, fiyatlama, planlama, ithalat ve satın alma pozisyonlarından birinde çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ofis programlarını (Word, Excel) iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı ve takipçi.

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  İspanyolca Öğretmeni Amerikan Kültür Dil Okulları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Dil Okulları İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İSPANYOLCA ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İspanyolca Öğretmenliği, İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olan, Hizmet kalitesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, Dış görünüşüne önem veren,

 • Banoto Otomotiv Tic. A.Ş.

  Mekanik Teknisyeni Banoto Otomotiv Tic. A.Ş.

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Servise gelen araçların bakım ve onarım işlemlerinin FIAT standartlarında (Firma tarafından gerekli eğitimler verilecektir) gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi Motor Bölümü mezunu Tercihen mekanik konusunda deneyimli B sınıfı ehliyet sahibi Askerlikle ilişiği olmayan Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Tercihen sigara içmeyen

 • Firma Adı Gizli

  Müşteri Asistanı Firma Adı Gizli

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Anlaşmalı noktaların ziyaretinin yapmak, siparişini almak, Müşterinin depo ve raf isteğini kontrol etmek, sisteme girmek ve sevkiyatını kontrol etmek, Kendisine verilen rut planına uymak, Depo stoğunun fazla olduğu yerlerde ürünü teşhire çıkarmak, Aracında tanzim teşhir malzemeleri bulundurmak(POP), Düzenli olarak ürünlerin Son Kullanım Tarihlerinin kontrolünü yapmak, Raf fiyatlarını kontrol etmek, sorunları Müşteri Takım Liderine bildirmek, Sorumlu olduğu müşterilerin satış ve iade kotalarını tutturmak.

  Aranan Nitelikler Denizli ilinde ikamet eden En az lise mezunu B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Satış konusunda en az 1 yıl deneyimli 35 yaşını aşmamış

 • Halka Grup

  Merch (Raf Destek Personeli) Halka Grup

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bünyemizde hizmet verdiğimiz sektöründe lider KIRTASİYE firmamıza rut dahilindeki zincir mağazalar için; Reyon düzenleme Stok Kontrol Satış ve Stok Raporu Gece sayımları (envanter ve tanzim teşhir çalışmaları) Dönemsel personellerin yönetimi Rakip Aktivite Raporu yapılacak,verilen bölge dahilindeki zincir marketler plan dahilinde ziyaret edilecektir. Pazar günü haftalık izin kullanılacaktır. FİRMAMIZDA GECE SAYIMLARI- GECE STAND KURUMLARI YAPILMAKTADIR. GECE ÇALIŞMASINA KATILABİLECEK ADAYLAR TERCİH EDİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler Zincir Mağazalarda Merchandiser olarak görev yapacak; DENEYİMLİ 24-30 yaşlarında Ehliyeti olup aktif araç kullanabilen Erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmaması Seyahat engeli olmayan MERCH Tercihen daha önce bu görevde çalışmış, Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek. En az Lise mezunu veya yüksekokul Bay&BAYAN personel alınacaktır. Lütfen fotoğraflı başvuru yapınız. (ASGARİ ÜCRET+ Günlük 10TL YEMEK +Yol+Prim )

 • Fcl Assist

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Fcl Assist

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için satış elemanları arıyoruz. 1.100 tl net maaş + 250 tl multinet ( yemek kartı) + sigorta ; Günlük, haftalık, aylık yüksek primle çalışma imkanı.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , 30 yaş ve altı Bay/Bayan satış elemanları arıyoruz.

 • Ayakkabı Dünyası

  Satış Danışmanı - Torium AVM Ayakkabı Dünyası

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ayakkabı perakendecilerinden biri olan Ayakkabı Dünyası, Torium mağazasında çalışmak üzere Satış Danışmanı arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (tercihen), Mağazacılıkta kariyer yapmak isteyen, Tercihen ayakkabı satışı konusunda deneyimli, Türkçe'yi doğru kullanan,kendine ve giyimine önem gösteren, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü ve dinamik, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • Echomar Sağlık Grubu

  Radyoloji Raportörü Echomar Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ŞİŞLİ ECHOMAR GÖRÜNTÜLEME MERKEZİ'nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen yüksekokul ya da üniversitelerin tıbbi dokümantasyon, sekreterlik veya sağlıkla ilgili bölümlerinden lisans mezunu, Tercihen sağlıkla ilgili bir alanda 1 yıl deneyim sahibi olan, Olumlu iletişim becerilerine sahip, Etkili zaman yönetimi yapabilme becerisine sahip, Sorun çözme becerisine sahip olan, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden veya Şişli'ye ulaşımı kolay olan Raportör aranmaktadır

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Kolejleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması American Fine Arts and Drama Primary Schools İstanbul Yeşilköy Temsilciliğinde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı , Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olan, Hizmet kalitesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, Dış görünüşüne dikkat eden, Alanında tecrübeli olan,

 • Wyndham İstanbul Petek

  Spa & Fitness Resepsiyonist Wyndham İstanbul Petek

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa / Güneşli bölgesinde olan uluslararası beş yıldızlı otelimize,SPA Fitness merkezimize gelen üye ve misafirleri güler yüzlü bir şekilde karşılamak ve üyelerden gelen telefonları hızlı ve doğru bir şekilde yönlendirmek üzere ''Resepsiyonist''pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, 5 yıldızlı otelimizde Resepsiyonist pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce,tercihen ikinci yabancı dil bilgisi, MS office uygulamalarına hakim, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, Çözüm odaklı çalışan , İkna ve temsil yeteneği kuvvetli, Diksiyonu düzgün ,güler yüzlü, Esnek çalışma saatlerine uyumlu olan.

 • Defacto

  İdari Şoför Defacto

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İleri sürüş teknikleri konusunda bilgili, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, İstanbul trafiğine hakim, İletişim becerisi yüksek ve prezantabl, Askerlik görevini tamamlamış "İdari Şoför" arayışımız bulunmaktadır.

 • Defacto

  İç Denetim Uzmanı Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mali tabloların analizinin yapılması, yorumlanması ve denetlenmesi, İç denetim bulguları doğrultusunda iyileştirme çalışmalarının yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Şirketlerin finansal raporlama ya da iç denetim departmanlarında 1-2 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişime önem veren, Analitik düşünce yapısına sahip, raporlama ve problem çözme yetkinliği olan, Ekip çalışmasına yatkın, dikkatli ve detay odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Orka Ahşap Ürünleri

  Servis ve Temizlik Görevlisi Orka Ahşap Ürünleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Masko Mobilyacılar Sitesinde bulunan Showroomumuzda görevlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler 28-35 yaşları arasında Başakşehir, Yenibosna, Bağcılar, Küçükçekmece veya yakın lokasyonlarda ikamet eden Sigara kullanmayan Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip Güleryüzlü, pozitif Kişisel hijyene önem veren Benzer bir görevde deneyimli Çalışkan ve sorumluluk sahibi Bayan ' Servis ve Temizlik Görevlisi' alınacaktır.

 • Telsa Grup

  Arabalı Kurye Telsa Grup

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gün içerisinde çağrı merkezimizde satışı gerçekleştirilen internet adsl sözleşmelerinin müşterilere ulaştırılması ve ihtiyaç durumunda abonelere geçiş yaptıkları adsl hizmeti ile ilgili paket bilgisinin aktarılması.

  Aranan Nitelikler B Sürücü Belgesine Sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, navigasyon ile adres bulmakta sıkıntı çekmeyen, Girişimci ruha sahip Özgüveni Yüksek, Görüntüsüne Önem Veren. 18-30 Yaş Arası, Alınan randevulara zamanında ve hızlı bir şekilde gidecek, Seyehat engeli olmayan, gerektiğinde şehir dışında da çalışabilecek BAY saha müşteri temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş+Yüksek Prim+Yol+Yemek+SGK

 • Firma Adı Gizli

  İş Ortamı Benim İçin Önemli Diyenler... Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İDDİA EDİYORUZ, BİZ BİR İLKİZ... Bu nedenle de çalışanlarımıza Türkiye'nin en yüksek PRİMİNİ veren şirketlerden biriyiz… 1200 TL. Net Maaş + Yüksek Prim + Sgk Günlük bonuslar, Günlük ödülller, Günlük hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları ile, YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışmak motivasyonumu yüksek tutuyor diyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. Sabit çalışma saatleri 09:30-19:00 İşyerimiz; 4. Levent Metro durağı yakınındadır.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan