İş İlanları

 • Pazarlama
  Tnt İnşaat Danışmanlık…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Sağlık, kozmetik ve eğitim sektörlerinde satış, pazarlama ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren firmamızda, saha ve kurumsal satış - pazarlama alanında çalışacak, organizasyon kabiliyeti olan SATIŞ PAZARLAMA DANIŞMANLARI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * 28 yaş üstü, * Alanında en az 2-3 yıl tecrübeli * Satış odaklı, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, * İnsan ilişkilerinde başarılı, genç, dinamik, güleryüzlü, * Müşteri odaklı çalışan, * Giyimine özen gösteren,diksiyonu düzgün, * pozitif yaklaşım sahibi ,enerjisi yüksek olması tercih sebebi olacaktır.

 • İş Açıklaması İmalatı yapılan ürünleri girdi ve üretim prosesleri sırasında resim ve standartlara göre kontrol etmek Sevke hazır ürünleri resimlere göre kontrol etmek Kontrol sonuçları kaydetmek ve ilgili birimlere sistemin gerektirdiği şekilde bildirmek

  Aranan Nitelikler İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Dövme, Talaşlı İmalat, Kaynak, Boya ve Montaj atölyeleri ile Tarım Makineleri ve Otomotiv sektörlerine üretim yapan fabrikamızda görevlendirilmek üzere giriş , proses ve sevk kontrol faaliyetlerini yapacak kalite enspektörleri aranmaktadır. Genel Nitelikler : Meslek Lisesi Metal İşleri, Torna tesviye, makina veya Meslek Yüksek Okulu Makine Bölümü Mezunu, Boyutsal ölçüm cihazlarını ( kumpas, mikrometre, v.s ) kullanmayı bilen Teknik resim okuyabilen Benzer sektörde kontrol konusunda en az 2 yıl deneyimli Analitik düşünme becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Vardiyalı çalışabilecek Microsoft Office programlarına en az ön bilgiye sahip Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay İstanbul Anadolu yakası veya Gebze’de ikamet eden veya edebilecek (Anadolu yakasında Gebze dahil servis bulunmaktadır)

 • Şarküteri Personeli
  Mopaş A.Ş
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Perakende sektörünün öncü firmalarından MOPAŞ Marketin İstanbul'daki şubelerinde görevlendirilmek üzere Günlük 8,5 saatlik çalışma temposunda (molalar dahil ) çalışabilecek Şarküteri personeli arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü,iletişimi kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı, Kişisel bakımına özen gösteren, hijyene önem veren, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sorumluluk alan ve ilerlemeyi ilke edinmiş, Motivasyonu yüksek, Şarküteri bilgi ve tecrübesi olan, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Kasiyer (Kasa Görevlisi)
  Mopaş A.Ş
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Perakende sektörünün öncü firmalarından MOPAŞ Marketin İstanbul'daki şubelerinde görevlendirilmek üzere Günlük 8,5 saatlik çalışma temposunda (molalar dahil ) çalışabilecek Kasa personeli(Kasiyer) arıyoruz. Deneyimli Deneyimsiz

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü,iletişimi kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı, Kişisel bakımına özen gösteren, hijyene önem veren, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sorumluluk alan ve ilerlemeyi ilke edinmiş, Motivasyonu yüksek, Deneyimli ve deneyimsiz, 18 -30 yaş arası, Bay ve bayan, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Mağaza Müdür Yardımcısı
  İpekyol
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Ipekyol, Twist, Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın&Miroglio Grubu Metrocity AVM İpekyol Mağazamız için "Mağaza Müdür Yardımcısı" pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Mağazada verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak Müşteri memnuniyetini sağlamak Sadık müşteriler yaratmak Mağaza Müdürü’ne mağaza ve ekip yönetiminde destek olmak

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen benzer pozisyonda 3 yıl sektör deneyimli Modayı ve trendleri takip eden Erkek adaylarda askerlik ile ilişiği olmayan

 • İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda Merter Üretim Tesislerimizde unlu mamüller bölümümüzde çalışacak Kalfa/Çırak arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Gıda sektörü konusunda işi öğrenmeye hevesli, * Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Dinamik bir yapıya sahip, * Yaratıcı ve yenilikleri takip eden, * Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, * Güler yüzlü ve çalışkan, * 17-24 yaş aralığında

 • Finans Elemanı
  Etstur
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Finans Departmanımız için çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin iktisat, işletme ve maliye bölümlerinden bölümlerinden mezun, MS Office programlarını, özellikle excel'i iyi derecede kullanabilen, Temel muhasebe bilgisi ve finans alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olan ve finansal raporlamalar yapabilecek, İş planı, evrak takibi ve dosyalama konusunda özenli çalışma prensibine sahip, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, 26 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu takım arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Talaşlı imalat bölümümüzde CNC tornalarımızda çalışacak elemanlar alınacaktır. Mazak, Mori Seiki, Okuma CNC Tornalarımızda program yapılıp imalat yapılması.

  Aranan Nitelikler Askerliğini yapmış, 24 - 35 yaşları arasında, Endüstri Meslek Lisesi Metal, Makine, CNC vb. bölümlerinden mezun olmuş, teknik resim okuma bilgisi olan elemanlar aranmaktadır. Fabrikamız şu an Hadımköy'deki yeni fabrikamıza taşınmış olup Okmeydanından başlayan E-5, Tem Yanyol, Güneşli, Bağcılar servisleri mevcuttur.

 • İş Açıklaması Denetim öncesi, denetim kuralları doğrultusunda denetim planlarını hazırlanmak, Kalite Direktörü’ ne bağlı olarak iç ve dış denetimleri yürütmek, 2. Ve 3. Parti denetimlere eşlik etmek, Denetim prosedürlerine bağlı olarak denetim sonuçlarını Kalite Direktörü’ ne raporlamak, Bulguların takibini ve kök neden analizini gerçekleştirmek, Kalite, çevre ve güvenlik süreçlerini iyileştirme faaliyetleri için hizmet vermek, Güncel doküman takibini gerçekleştirmek, Kalite Direktörü tarafından verilen diğer işleri yapmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu olup, SHY/Part 145 yetkili işletmede, en az 1 yıllık kalite denetçisi olarak çalışmış olmak veya kalite departmanı dışında en az 2 yıl iş tecrübesine sahip olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, İletişim becerileri kuvvetli, dürüst ve tarafsız davranabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yurt içi/dışı kısa süreli seyahat engeli olmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması MADAME COCO, Niğde Cadde'de açılacak olan mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Depo Elemanı
  Vakko
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Vakko Esenyurt Üretim Merkezi Lojistik Birim Yöneticiliği'nde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Depo Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu Tercihen tekstil lojistiği alanında asgari 2 yıl tecrübe sahibi, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden

 • İş Açıklaması Sektörde köklü bir eğitim kurumunun kampüslerinde görev almak üzere "Satış Danışmanları" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, -Tercihen mağazacılık deneyimi olan, - Yaz dönemi boyunca görev alabilecek, Dönemsel Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Erstellung der Vor- und Projektkalkulationen und Durchführung der Kostenanalysen Validierung und Tracking von Kostensenkungsmassnahmen in Effizienzprogrammen und Reporting Koordination der Controllingaufgaben innerhalb der Projektteams Regelmäßige Plausibilitätschecks zwischen Projektrechnung, Planungsprämissen und Ist-Entwicklungen im Projekt und in der laufenden Serie Erstellung und Verfolgung der produktbezogenen Wirtschaftlichkeitsrechnungen Planung, Verfolgung und Berichterstattung der Projektmittelbedarfe Überprüfung der Kostensenkungspotentiale auf Wirtschaftlichkeit Weiterentwicklung Methoden/Prozesse/Systeme zum Thema Projektcontrolling

  Aranan Nitelikler Abgeschlossenes Studium Betriebswirtschaft/Ingenieurwesen/technisches Studium mit betriebswirtschaftlichem Hintergrund oder vergleichbare kaufmännische bzw. technische Ausbildung Kenntnisse und Erfahrungen in Projekten Erfahrung in Controlling von Vorteil Sehr gute Deutsch- und Englischkenntnisse Analytisches Denken, teamorientierte Arbeitsweise und hoches Verantwortungsbewusstsein

 • İş Açıklaması Sorumlu yöneticisi tarafından kendisine verilen dökümanların İngilizce çevirisini yapmak ve raporlamak, Hangar çalışma alanı içindeki tehlikeleri belirlemek ve operasyonel emniyet risk analizlerinin yapılmasına destek olmak, Havacılık sektöründeki emniyet konularını gözlemleyerek, bu konuların işletmenin operasyonları üzerindeki etkilerinin takibini yapmak, Düzeltici ve önleyici faaliyetleri gözlemlemek ve sonuçlarını değerlendirmek, Şirketin emniyet performansı ile ilgili periyodik raporları oluşturmak, Personel emniyet eğitimlerinin planlanmasını ve organizasyonunu sağlanmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme Bölümleri’nden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda Merter Üretim Tesislerimizde çalışacak Kalfa arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Sütlü tatlıda kariyer hedefi olan, * En az 2 yıl deneyimli, * Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, * Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Dinamik bir yapıya sahip, * Yaratıcı ve yenilikleri takip eden, * Güler yüzlü ve çalışkan, Ekip arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması 1999 yılından beri gıda sektöründe hizmet veren firmamıza Danışma Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Bayan Düzgün ve etkili konuşabilien Dış görünüşüne önem veren Danışma Görevlisi alınacaktır.

 • İş Açıklaması Sitelerimize her gün düzenli olarak ürün girişi yapmak, Photoshop ve benzeri programlarla resim/fotoğraf düzenlemeleri yapmak, Ürün içeriği girmek ve ürün görsellerini eklemek, Mevcut ürünlerin güncelliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Veri girişi konusunda deneyimli veya e-ticaret alanında kendini geliştirmek isteyen, En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, İstanbul Anadolu yakası ilçelerinde ikamet eden, MS Office bilgilerine hakim (özellikle Excel bilgisi), klavye hakimiyeti hızlı, Photoshop ve benzeri resim uygulama programlarında en az orta seviye bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Uzun süreli çalışmayı düşünen, Sorumluluk sahibi, uyumlu, Dikkati yüksek, takip yeteneği gelişmiş,

 • İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda Merter Üretim Tesislerimizde değerlendirilmek üzere Kadayıf Üretim Bölümünde çalışacak kalfa arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Gıda sektörü konusunda işi öğrenmeye hevesli, * Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Dinamik bir yapıya sahip, * Yaratıcı ve yenilikleri takip eden, * Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, * Güler yüzlü ve çalışkan, * 17-24 yaş aralığında

 • İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda Merter Üretim Tesislerimizde değerlendirilmek üzere Sütlü Tatlı Ustası arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Alanında en az 5 yıl deneyimi olan, * Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, * Güler yüzlü ve çalışkan, * İnsan ilişkileri kuvvetli, * Ekip çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren, * Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Sabiha Gökçen Havaalanı' nda, Uçak Bakım sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan şirketimizin Uçak Bakım Direktörlüğü, Yapısal ve Kompozit Atölyesi' nde görevlendirilmek üzere Yardımcı teknisyenler istihdam edecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen Uçak Liselerinin veya Sivil Havacılık Meslek Yüksek Okullarının Uçak Gövde-Motor, Uçak Teknolojisi bölümlerinden mezun Ms Office uygulamalarına hakim, Dikkatli ve detaycı çalışabilen, iş süreçlerini takip edebilme yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Sahada ki tüm ekipleri yönetip, yönlendirecek, İnşaatın her aşamasını düzenli olarak kontrol edecek, İşlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, Farklı projelerde eş zamanlı görev alabilecek, yoğun seyahat, proje ve çalışma temposuna ayak uydurabilecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat mühendisliği, mimarlık, iç mimarlık, inşaat teknikerliği veya Teknik Lise/MYO Teknik Ressamlık veya inşaat bölümlerinden mezun, Uygulama bilgisi, zaman yönetimi, insiyatif alma ve detay çözme konularında çözüm ve sonuç odaklı ilerleyen, 30 yaşını aşmamış, Yüksek katlı bina, otel, plaza, hastane gibi büyük ölçekli üst yapı projelerde görev almış, Mimari ince işler konularında tecrübeli, malzeme ve detay bilgisine sahip, Taşeron ekiplerin sevk ve idaresi konusunda deneyimli, Keşif, metraj, ataşman, hakediş ve iş tesliminde tecrübeli, Ms Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Autocad ve MS Project konusunda bilgi sahibi, Esnek çalışma saatlerinde uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun ve hızlı iş ortamında çalışmaya istekli, işini ve şirketini sahiplenecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlikle ilişiği olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, bay.

 • İş Açıklaması FİRMAMIZ İÇİN BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA SATIŞ ve PAZARLAMA ELEMANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler BAY ÜNİVERSİTE MEZUNU ( işle ilgili veya yakın bölümler olursa tercih sebebi) İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA OTURAN 25-30 YAŞLARINDA DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN İKİLİ İLİŞKİLERİ İYİ SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN EHLİYETİ OLAN ( B sınıfı aktif kullanıcı olması lazım) İSTANBUL'UN TÜM BÖLGELERİNİ BİLEN İŞ TECRÜBESİ OLAN VE TİCARETİ BİLEN

 • İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda Merter Üretim Tesislerimizde çalışacak Kalfa/Çırak arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Baklavacılıkta kariyer hedefi olan, * Kalfa için en az 2 yıl deneyimli, * Çırak için yetiştirilmek üzere, (17-21 yaş) * Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, * Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Dinamik bir yapıya sahip, * Yaratıcı ve yenilikleri takip eden, * Güler yüzlü ve çalışkan, Ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Bayan Temizlik Görevlisi
  Teknopalas
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Sancaktepe'de bulunan merkezimize aşağıdaki özelliklere uyan Bayan Temizlik Personeli alınacaktır

  Aranan Nitelikler En az İlköğretim mezunu Alanında en az 1 yıl deneyimli İletişimi güçlü, güler yüzlü, dinamik Hizmet bilincinde olan, Sancaktepe/Yenidoğan yakınlarında ikamet eden Bayan

 • Satınalma Uzmanı
  Adecco Bakırköy
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yaptığımız Alman menşeili bir firma için Satınalma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Sistem üzerinde sipariş onaylarını açmak,onaylanan siparişleri yazılı olarak tedarikçilere bildirmek ve teyidini almak, Onaylı tedarikçi listeleri oluşumu ve güncellenmesinde görev almak, Satınalma ihtiyaç ve tedariklerini prosedürlerle belirlenen kurallar içerisinde yapmak, Ünitedeki satın alma hizmetlerinin yürütülmesini sağlamak, Aylık fiyat analizleri yapmak, Alınan ürünlerin tedarik ve kullanım hızına göre işleyiş programı hazırlamak, Mahalli alımlarda üstünün direktifiyle piyasa araştrıması yaparak fiyat teklifleri toplamak.

  Aranan Nitelikler En az üniversite mezunu, Satınalma süreçlerinde 3-4 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünebilen. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur."

 • İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda Merter Üretim Tesislerimizde çalışacak Su Böreği Ustası arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Alanında en az 5 yıl deneyimi olan, * Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, * Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Dinamik bir yapıya sahip, * Yaratıcı ve yenilikleri takip eden, * Güler yüzlü ve çalışkan,

 • Pazarlama Müdürü
  Cengiz Kompozit
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Sektörün Öncü Kuruluşu Cengiz Kompozite aşağıdaki özelliklerde PAZARLAMA MÜDÜRÜ arayışımız vardır , Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, Tercihen KOMPOZİT sektöründe ve "Yurtiçi Yurtdışı Pazarlama” alanında min.6-7 yıl deneyimli, Yurtdışı müşterilerle ilgili ülkenin kültürünü dikkate alarak etkili iletişim kurabilecek, dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Mücadeleci, azimli, karar alma, problem çözme ve zamanını verimli kullanabilme yetkinliklerine sahip, Yurtiçi Yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Avrupa Yakası Esenyurt Lokasyonuna yakın ikamet eden adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Pazar, hedef kitle ve rekabet analizleri yapabilecek, Pazarlama planları oluşturacak ve gerekli bütçelemeleri yapacak, Pazarlama aktiviteleri ve yeni pazarlama fikirleri geliştirebilecek, Fiyat ve ödeme planı stratejileri geliştirebilecek, Satış ve müşteri verilerini takip edecek ve öneriler geliştirecek, Müşteri beklentileri ve memnuniyetini ölçecek, sonuçları analiz edecek, müşteri sadakat programları geliştirecek, “Farklılaşma” önerileri getirerek buna uygun pazarlama uygulamaları geliştirecek, Sektördeki pazarlama ve reklam faaliyetlerini analiz edip, kıyaslama yapabilecek

 • Garson
  Esbaş Eyüp Belediyesi
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Eyüp Belediyesi Sosyal Tesislerinde Çalıştırılmak üzere Tecrübeli Garson ve Komi ler alınacaktır

  Aranan Nitelikler Alakart terübesi olan Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip Hijyen kurallarına önem veren Servis ve sunum bilgisi olan Takım çalışmasına önem veren Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen Misafir memnuniyeti odaklı İnsan ilişkileri kuvvetli ve güleryüzlü Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Organizasyon ve koordinasyon yeteneği gelişmiş Tercihen Askerlik görevini tamamlamış

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Kalite bölümlerinde görevlendirilmek üzere proses kalite operatörleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu Otomotiv sektöründe (sac şekillendirme) Proses Kalite personeli olarak çalışmış Teknik Resim Okuma bilgisine sahip, Temel ölçü aletlerini kullanabilen (Kumpas, mikrometre v.b.) Otomotiv Sektöründe kullanılan Kalite Araçlarını bilen ( MSA, SPC vb.) Ekip çalışmasına uygun Vardiyalı ve mesaili çalışabilecek, Ehliyeti olan, Bursa’da ikamet eden Askerliğini tamamlamış Erkek adaylar Proses Kalite Operatörü alınacaktır.

 • E-Ticaret Yöneticisi
  Anka Sanat
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması E-ticaret sitesinin güncelliğini (ürün, fiyat, içerik ve kampanyalar vs.) sağlamak. Web sitesi için gerekli olan tüm görsel ve metin verilerini hazırlamak. Ürün stok takiplerinin düzenli olarak kontrolünü yapmak. Sorumlusu olduğu bilişim ekibinin koordinasyonunu sağlamak. Google Adwords ve SEO yönetimi yapmak; satış kampanyaları düzenlemek. Gerekli analiz ve raporlama süreçlerini yürütmek. Şirketimize ait sosyal medya hesaplarını yönetmek. Rakip firmaların satış sitelerini takip ederek, olası pazar hamlelerine anında yanıt vermek. Müşteri problemlerine çözüm üretmek, çözüm üretilmesine destek olmak.

  Aranan Nitelikler E-ticaret sitelerinin satış yönetimi hakkında bilgi sahibi, Sosyal medya kullanımına hakim, Microsoft Office ve Photoshop (veya benzeri düzenleme) programlarını iyi düzeyde kullanabilen, E-ticaret alanında en az 1 yıl tecrübesi olan, Tercihen t-soft e-ticaret panelini kullanmış olan, En az orta seviye HTML/CSS bilen, Hızlı Klavye kullanabilen SEO bilgisine sahip, bu konuda çalışma yapmış, Google Adwords bilen, uygulama yapmış, Tercihen üniversitelerin lisans veya ön lisans bölümlerinden mezun, Analitik düşünme becerisine sahip, analiz ve raporlama yapabilecek, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Detaylara önem veren ve titiz çalışabilen, İletişim kurma ve dinleme becerileri yüksek, Ekip çalışması yapabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden. Haftaiçi (P.tesi-Cuma), 09.00-19.00 saatleri arasında çalışacak.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?