İş İlanları

 • Firma Adı Gizli

  Özel Güvenlik Satış ve Pazarlama Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni kurulan Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi firmalarımızda istihdam edilmek üzere Satış ve Pazarlama Uzmanı arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Hizmet (ÖZEL GÜVENLİK, Temizlik ve Tesis Yönetimi ) sektörlerinde satış ve pazarlama departmanında çalışmış, tercihen bu sektörlerde operasyonda da görev almış Pazarlama ve Satış konularını kendine meslek edinen 3-4 yıl deneyimli, Tercihen kendi portföyü olan Yazılı ve sözlü sunum becerisi yüksek olan, Analitik düşünce yapısına sahip, Etkin planlama ve iş takibi becerisi olan, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, İkna yeteneği yüksek, satış ve hedef odaklı çalışabilen, İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden, (tercihen Maltepe- Kadıköy-Ataşehir-Üsküdar) 45 yaşını aşmamış bay adaylar

 • Halka Grup

  Satış Danışmanı Marmara Forum Carrefour Halka Grup

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz , Sektöründe Lider Bir Firma için Marmara Forum AVM carrefour Mağazasında Satış Danışmanı ekip arkadaşları aramaktayız ; Sipariş ve stok takibi Ürünlerin satışına destek Reyon düzenlemeleri (Maaş+Agi+ Yol+Yemek )

  Aranan Nitelikler Tercihen sektöründe ve satış konusunda tecrübe sahibi, 20-35 yaş aralığında, Prezentabl ve güleryüzlü İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerileri gelişmiş Merter'de ikamet eden veya ulaşım problemi olmayan Bayan Satış Temsilcileri aramaktayız.

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Anestezi Teknikeri / Teknisyeni Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en büyük ve kapsamlı hastanesi olan Ekol Kulak Burun Boğaz İhtisas Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; ‘Anestezi Teknikeri / Teknisyeni’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Lisesi yada Üniversitelerin Anestezi Teknikerliği bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimi olan, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Garson Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, GIDA ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; Büfe içinde müşterilerden sipariş alacak, Mutfaktan aldığı siparişleri müşterilere servis edecek, Paket siparişleri motorcuya doğru bir şekilde adres bilgisiyle beraber tarif ederek gönderecek, Büfenin genel temizliğini yapacak (masalar, wc, bahçe),

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş aralığında, Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, Daha önce benzer bir iş tecrübesi olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( Ümraniye bölgesine ulaşım imkanı bulunan) Bay " GARSON " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Ege Gökmen İnş Araç Kir. Osgb İsg Eğt Hiz San ve Tic Ltd Şti

  Asistan(Çayırova/Kocaeli-034) Ege Gökmen İnş Araç Kir. Osgb İsg Eğt Hiz San ve Tic Ltd Şti

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumumuzun Çayırova/KOCAELİ'de bulunan ofisinde ; Ofis içi koordinasyonu sağlayacak, Yöneticilere günlük rapor sunacak, Resmi yazışmaları yapacak, Gelen giden evrakların arşivini oluşturacak, çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık yüksek okul mezunu olan, Üniversitelerin Bankacılık, Finans, Muhasebe, İşletme, İktisat,İnsan Kaynakları bölümlerinden mezun olan, Muhasebe programlarına ve vergi uygulamalarına hakim olan, Ofis içi işleyişe hakim olan, MS Office uygulamalarına hakim olan, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dışa dönük,analitik düşünebilen sonuç odaklı çalışmayı seven, Koordinasyon becerisi yüksek, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Hizmet kalitesine önem veren, Dış görünüşüne önem veren,prezantabl,

 • Rossmann

  Part-Time Kasiyer-Uşak Festiva Outlet AVM Rossmann

  Uşak

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uşak/Festiva Outlet AVM'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, müşteri odaklı erkek part-time kasiyer aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Dinamik çalışma ortamında bulunmayı seven, güleryüzlü takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Saha Satış Uzmanı Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz online emlak portalı için "SAHA SATIŞ UZMANI " aramaktayız. - Kendisine verilen bölge kapsamında potansiyel müşterileri ziyaret ederek ihtiyaçlarını analiz ederek firmanın ürününün tanıtımını ve satışını gerçekleştirmek. - Yeni müşteriler kazanarak, bölgesine geliştirecek ve satışlarını arttıracak, bölgeye ait portföy oluşturmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Aktif Satış konusunda tecrübeye sahip, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış ve ya en az 2 yıl tecilli, Başardıkça kazanıp yüksek gelir elde etmek isterseniz, Beklenenden daha iyisini gerçekleştirmeyi hedefleyen biriyseniz, Verilecek yoğun satış eğitimleri ile kendinizi geliştirmeye hazırsanız, Enerjikseniz ve kendinize güveniyorsanız, İletişim ve ikna becerileriniz yüksekse, Satış konusunda kariyer yapmak isterseniz, düşünüyorsanız...

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-Uşak Festiva Outlet AVM Rossmann

  Uşak

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uşak Festiva Outlet AVM'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe; tercihen temizlik, hızlı tüketim malları, gıda veya kozmetik gruplarından birinde deneyimli, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Aroma Tekstil

  Mağaza Müdür Yardımcısı Aroma Tekstil

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uzun süreli perakende deneyimi ile ünlü markaların distribütörlüğünü gerçekleştiren Aroma Tekstil, Yeni açılacak olan ''İzmit Symbol Avm'' ''Loft Mağazası'' için ''Mağaza Müdür Yardımcısı'' arıyor. Mağaza organizasyonunda mağaza müdürü ile sorumlu olmak, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak konusunda mağaza müdürüne yardımcı olmak, Müşteri ilişkilerini yönetmek, Mağaza ekibinin işe alım, performans yönetimi ve eğitimlerini gerçekleştirmede mağaza müdürüne yardımcı olmak, Operasyon standartlarıın tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek, Etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık giyim sektöründe yönetici pozisyonunda deneyimli, *** Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Satış odaklı, Ekip motivasyonunu ve yönetimini başarıyla sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen,

 • Aroma Tekstil

  Mağaza Müdürü Aroma Tekstil

  Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uzun süreli perakende deneyimi ile ünlü markaların distribütörlüğünü gerçekleştiren Aroma Tekstil, ''Tekira Avm'' ''Loft Mağazası'' için ''Mağaza Müdürü' arıyor. Mağaza organizasyonunda sorumlu olmak, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak , Müşteri ilişkilerini yönetmek, Mağaza ekibinin işe alım, performans yönetimi ve eğitimlerini gerçekleştirmek, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek, Etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden, Mağaza yöneticiliğinde en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan, İletişim becerisi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, adaylar aranmaktadır.

 • Onur

  Bağcılar Reyon Görevlisi ( Yeni Mağaza ) Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.100 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. · Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. · Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Bağcılar'da yeni açılacak olan mağazasında görevlendirilmek üzere '' Reyon Görevlisi '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın Reyon bölümünde görevlendirilmek üzere; · Tercihen Market sektöründe deneyimli, · Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Dikkatli ve titiz çalışan, · Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), · Market sektöründe kariyer yapmak isteyen, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Türkiye Teknoloji

  Turkcell Aktivasyon Personeli Türkiye Teknoloji

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Turkcell Tim'de en az iki yıl çalışmış, Aktivasyon ve terminal işlemi yapabilen, Tercihen Arapça, İngilizce bilen, Ekip çalışmasına uyum sağlayan, İşini seven, yüksek hedefleri olan, Esnek çalışma saatlerine uyum saglayan, Tercihen Beyoğlu ve çevresinde ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz. Not: Ücret dolgundur. SSK+ Yol + Yemek.

 • Analizden İnsan Kaynakları

  Resepsiyonist Analizden İnsan Kaynakları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için "Resepsiyonist" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Tercihen Netsis programını bilen, Çalışkan, titiz ve ayrıntılara önem veren, Telefonda İletişim becerileri yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Organize çalışabilen, Çiğli ve çevresinde ikamet eden adaylar değerlendirilecektir.

 • Sa Group

  Üretim Elemanları Sa Group

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÜRETİM ELEMANLARI; 18-30 YAŞ ARASI VASIFLI; MAKİNACILAR MAKASTAR METOCU SON ÜTÜ ORTACI eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Onur

  Bağcılar Kasa Görevlisi ( Yeni Mağaza ) Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.100 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. · Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. · Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Bağcılar'da yeni açılacak olan mağazasında görevlendirilmek üzere '' Kasa Görevlisi '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın Kasa bölümünde görevlendirilmek üzere; · Tercihen Market sektöründe deneyimli, · Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Dikkatli ve titiz çalışan, · Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), · Market sektöründe kariyer yapmak isteyen, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Halka Grup

  Merchandiser (Reyon Elemanı) Bakırköy-Merter Halka Grup

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz , Sektöründe Lider Bir Firma için Bakırköy-Merter-Yenibosna rut planı dahilindeki mağazalarda çalışabilecek ekip arkadaşları aramaktayız ; Sipariş ve stok takibi Ürünlerin satışına destek Reyon düzenlemeleri Reyon konumu yönetimi (Maaş+Agi+ Yol+ Yemek )

  Aranan Nitelikler Tercihen sektörde deneyimli 20-35 yaş aralığında Prezantabl ve güler yüzlü Bakırköy 'de ikamet eden veya ulaşım problemi olmayan İletişimi kuvvetli Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği kalmamış yada en az 2 yıl tecillli, Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Satış Danışmanı - Ankara İzmir Cadde Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara İzmir Cadde mağazamız için satış danışmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Onur

  Bağcılar Manav Satış Görevlisi ( Yeni Mağaza ) Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.100 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. · Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. · Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Bağcılar'da yeni açılacak olan mağazasında görevlendirilmek üzere '' Manav Satış Görevlisi '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın Manav bölümünde görevlendirilmek üzere; · Tercihen Market sektöründe deneyimli, · Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Dikkatli ve titiz çalışan, · Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), · Market sektöründe kariyer yapmak isteyen, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Randstad Türkiye

  Serial Buyer Randstad Türkiye

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. we are looking for a "serial buyer" for a multinational automotive company, reporting to purchasing manager, managing the relations with suppliers, maintaining optimum pricing quality operation, search for new suppliers and develop existing supplier base, preparing purchasing reports to management team

  Aranan Nitelikler Graduated from business administration or engineering science, experience in automotive industry, advance level English, netsis usage will be advantage, ms office applications and good level of excel knowledge flexible working hours, ability to work under stress and time management, driving licence

 • Halka Grup

  Merchandiser ( Reyon Elemanı ) Avcılar Halka Grup

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz , Sektöründe Lider Bir Firma için Avcılar rut planı dahilindeki mağazalarda çalışabilecek ekip arkadaşları aramaktayız ; Sipariş ve stok takibi Ürünlerin satışına destek Reyon düzenlemeleri Reyon konumu yönetimi (Maaş+Agi+ Yol+ Yemek )

  Aranan Nitelikler Tercihen sektörde deneyimli 20-35 yaş aralığında Prezantabl ve güler yüzlü Avcılar 'da ikamet eden veya ulaşım problemi olmayan İletişimi kuvvetli Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği kalmamış yada en az 2 yıl tecillli, Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Onur

  Bağcılar Şarküteri Satış Görevlisi ( Yeni Mağaza ) Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.100 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. · Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. · Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Bağcılar'da yeni açılacak olan mağazasında görevlendirilmek üzere '' Şarküteri Satış Görevlisi '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın Şarküteri bölümünde görevlendirilmek üzere; · Tercihen Market sektöründe deneyimli, · Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Dikkatli ve titiz çalışan, · Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), · Market sektöründe kariyer yapmak isteyen, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Onur

  Bağcılar Kasap Satış Görevlisi ( Yeni Mağaza ) Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.100 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. · Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. · Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Bağcılar'da yeni açılacak olan mağazasında görevlendirilmek üzere '' Kasap Satış Görevlisi '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Mağazamızın Kasap bölümünde görevlendirilmek üzere; · Tercihen Market sektöründe deneyimli, · Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Dikkatli ve titiz çalışan, · Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), · Market sektöründe kariyer yapmak isteyen, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • İntersport

  Kanyon Satış Danışmanı İntersport

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fourlis Grup şirketi olan INTERSPORT Atletik, Yunanistan, Kıbrıs, Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’de toplam 75 mağazası ile global spor ürünleri marketinde 36 ülkede pazar lideri olan INTERSPORT International Corporation üyesidir. Halihazırda 22 mağazası ile Türkiye’de faaliyetine devam eden Intersport Atletik, Türkiye’deki operasyonunu genişletmeye devam ediyor. İstanbul Avrupa Yakası KANYON AVM 'deki Mağazası için aşağıdaki özelliklere sahip Satış Danışmanları arıyor. Kalite odaklı ve uzman müşteri hizmeti sunmak, Ürünlerin satışını gerçekleştirmek, Ürünleri mağazada satışa hazırlamak, İş alanını her zaman temiz ve düzenli tutmak, Mağazadaki ürün özelliklerini, kategorileri tanıyor olmak,

  Aranan Nitelikler Satışa ilgi duyan, Sonuç odaklı, insiyatif alan, Sözlü iletişimi güçlü, İkna yeteneği olan, Motivasyonu yüksek, Genel görünümüne dikkat eden, En az lise mezunu, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen bir veya daha fazla spor alanında amatör veya profesyonel olarak yer alan, Tercihen benzer bir iş alanında deneyimli Şirket’in sundukları; Sürekli eğitim, Kişisel gelişim ve kariyer imkanı, Canlı ve zevkli bir iş ortamı

 • İmep Estetik

  Bayan Asistan / Sekreter İmep Estetik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fulya Terrace Residance'da ki ofisimizde çalışacak Bayan Asistan / Sekreter aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Hastalarımız ile yakından ilgilenebilecek, Yurt dışı hastalarımıza muayene saati ve adres verebilecek düzeyde İngilizce lisanına hakim, Estetik cerrahi kliniğine uygun derecede şık giyimli ve özenli, Güler yüzlü ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Hasta muayene ve ameliyat raporlamalarını yapacak, iyi derecede bilgisayar kullanan, Doktorun tüm ameliyat ve klinik muayenelerini asiste edebilecek profesyonellikte olan, Bayan Asistan / Sekreter aramaktayız.

 • Yömser Ambalaj

  Üretim Mühendisi Yömser Ambalaj

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Plastik Ambalaj üretimi yapan fabrikamızda ilgili pozisyonlarda bölüm şefi olarak yetiştirilmek üzere Bay/Bayan Çalışma arkadaşı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun 30 yaşını aşmamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Ekip yönetme yetkinliğine sahip Erkek adaylar için askerliğini yapmış Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişime ve öğrenmeye açık Gebze,Tuzla,Pendik,Kurtköy civarlarında ikamet eden

 • Fas Firma Destek Hizmetleri

  Customer Service Specialist Fas Firma Destek Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Customer order entries / send out confirmations for open orders / follow up dispatches from warehouse, Invoicing domestic & export / make invoice controls, Support Sales team for allocated Customers – Involve actively Sales process for existing and new customer, sales price and conditions, return inbound, credits entries, Clarify with customer open / unclear issues, In case of delivery problems, cross checking and to resolve issue with customer and the warehouse, Working on the open orders list periodically and to share the information with related sales team.

  Aranan Nitelikler Graduates in Business Administration – Economy faculties, 2-3 years experience in Customer Service operations, Eager to learn & take responsibility, problem sover, SAP SD module experience is a must , Proficiency with computer programs including Excel, Word and PowerPoint, Good level of English speaking, Military Service completed for male candidates, Preferably Non smoker, Residing in Asian Side.

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  29 Mayıs Üni. Dönemsel Sekreterya Personeli Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Altunizade'de bulunan 29 Mayıs Üniversitesi'nde kampüsünde 07 - 30 Mayıs tarihleri arasında görev alacak İngilizce bilen erkek personel aranmaktadır. İş Tanımı: Kampüsün sekreteryasında görev alınacak olup, günlük raporlamaların yapılması, aramaların gerçekleştirilmesi, gelen konukların karşılanması gibi görevlerden sorumlu olunacaktır. Genel olarak organizasyon firmamızın orada ihtiyaç duyacağı işlemleri alandaki temsilcileri olarak gerçekleştirilecektir. Çalışma Saatleri: Hafta içi 09:00 - 18:00. Cumartesi - Pazar günleri izinli olunacaktır. Günlük Ücret: 60 TL + Yemek. Başvuran adaylar hızlı şekilde görüşmeye davet edilecektir.

  Aranan Nitelikler -20-32 yaş arasında, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Ofis çalışmalarını yürütebilecek, -Disiplinli, -Raporlama sağlayabilecek, -LCV aramalarını yürütebilecek, -İngilizce bilen adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Aker Mağazacılık

  Bayan Prova Mankeni Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü kuruluşlarından AKER Mağazacılık bünyesinde, Şişli / Bomonti de bulunan üretim biriminde, koleksiyon çalışmalarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki ölçülere sahip 'Prova Mankeni' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Prova Mankeni beden ölçüleri : Göğüs :88 cm Bel :68 cm Basen :98 cm Boy :1.67 cm- 1.73 cm Başvurunun değerlendirmeye alınması için ölçülerin mezura ile kontrol edilerek belirtilmesi önemle rica olunur.

 • Bessini Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti

  İk Stajyeri Bessini Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İK Departmanında görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okumakta olan BAYAN stajyer alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Vakko

  Şablon Dairesi Sorumlusu Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Emprime İşletmesi Birim Yöneticiliğinde şablon ile baskı konularında bilgili "Şablon Dairesi Sorumlusu” takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının Tekstil veya Makine bölümlerinden mezun, Tekstil’de baskı konusunda 5-10 yıl deneyimli, Baskılı desen bilgisine sahip , Planlama ve zaman yönetimi becerilerine sahip, Problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Adeo Bilişim Danışmanlık Hizmetleri

  Network Danışmanı Adeo Bilişim Danışmanlık Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklerde ve belirtilen sorumlulukları yürütebilecek takım arkadaşaları aramaktayız. Network ürünleri konusunda, atanmış oldukları işler ile ilgili olarak şirket bünyesinde sorunların tespiti ve çözülmesi çalışmalarını yürütmek, Network cihazlarının kurulmasını sağlamak, proje adımlarını gerçekleştirmek, teknik boyutta proje veya kuruluş yönetimi yapmak ve gerekli olan konfigürasyonları, dokümantasyonu, checklistleri vb. oluşturmak, Periyodik olarak network ağının çalışırlığını test etmek, tekrarlanan sorunların giderilmesinde etkin ve kalıcı çözümler geliştirmek; kurulu network üzerinde optimizasyon ve tuning işlemlerini yapmak. İlgi ve yönetiminde olan networklerde oluşacak yeni ihtiyaçlara çözüm araştırmak bu kapsamda oluşacak yeni projelerde aktif rol almak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili teknik fakültelerinden mezun. Tercihen (Elektronik, Elektrik, Bilgisayar, Matematik) Tercihen HP, Huawei , Dell Network ürün ailesinde saha tecrübesi olan, Fortigate veya Checkpoint ürün ailelerinden enaz birinde saha tecrübesi olan, Seyahat engeli olmayan.

 • Bikar İlaç

  Ruhsatlandırma Uzmanı Bikar İlaç

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun olan adaylar değerlendirmeye alınacaktır. İlgili mevzuat doğrultusunda CTD formatına uygun olarak yerli ve ihraç ürünlerin ruhsat başvuru dosyalarının hazırlanması ve başvurularının yapılması, Ürünlerin varyasyon başvurularının hazırlanması, Ruhsat yenileme ve dosya güncellemelerinin yapılması, Bakanlıktan ve diğer resmi kurumlardan gelen yazılara yanıt verilmesi, kayıt altına alınması ve arşivlenmesi, KÜB/KT bilgilerinin hazırlanması, Ruhsatlandırma ile ilgili ulusal ve uluslararası yönetmelikler ve mevzuatın takip edilmesi, Tercihen ARGE (metot geliştirme) çalışmalarına destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın, araştırmacı ve gelişime açık

 • Vakko

  Kimya Mühendisi Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Emprime İşletmesi Birim Yöneticiliğinde ipek kumaşlar üzerine boya - baskı - apre konularında görev alacak "Kimya Mühendisi" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Tekstil Kimyası konusunda deneyimli, Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgili, İletişim ve analitik becerileri yüksek, sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Adecco

  Satış Mühendisi Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Endüstriyel Kapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Satış sürecinde fiyatlandırma, teslimat, kalite ve sevkiyatı yönetecek. Müşteri ziyaretleriyle aktif müşteri yönetimi yapacak. Teklif hazırlayacak , gerektiğinde revize edecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun. Minumum 2 yıl satış tecrübesi olan. İyi derecede İngilizce bilen. Takipçi, iletişimi güçlü. Aktif araç kullanabilen.

 • Win Bilgi İletişim Hizm. A.Ş

  Genel Muhasebe Uzmanı Win Bilgi İletişim Hizm. A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bizimle Çalışmaya Ne Dersiniz? Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde, Muhasebe Uzmanı olarak görev yapacak, en az 3 yıl deneyimli çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 24-34 yaş arası, En az Ticaret Meslek Lisesi mezunu, Tercihen MYO'larının ilgili bölümlerinden mezun, (İşletme, Muhasebe, ...) Genel Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olan, Tercihen SMMM veya YMM bürosu tecrübesi olan, LOGO, Mikro, Luca muhasebe programlarından herhangi birini iyi derece kullanabilen, Faturaların düzenlenmesi, muhasebe hesaplarının tutulması, hesap mutabakatlarının yapılması, gelir ve gider hesaplarının takibi işlerinin yürütülmesinde aktif rol alabilecek, Prezentabl, İnsan ilişkileri gelişmiş, iletişimi güçlü, Sigara kullanmayan, Bir şirketin tüm muhasebe hareketlerini Mali Müşavir gözetiminde yürütebilen, Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

 • Ptc Metalurji Dökümhane ve Endüstri Malzemeleri

  Satış Mühendisi Ptc Metalurji Dökümhane ve Endüstri Malzemeleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması PTC Metalurji; demir dışı döküm sektörüne kaliteli hizmet vermek amacı ile 2005 yılında ticari faaliyetine başlamıştır. Amacımız ticari ortağımız olan değerli müşterilerimizin problemlerine akılcı ve sonuç odaklı çözümler sunarak, maksimum verimlilik ve minimum maliyetler ile ekonomik üretim olanağı sağlamaktır. Bu nedenledir ki, ‘’ Metalurji’de Akılcı Çözümler ‘’ sloganımızdır. PTC olarak, metal sektöründe faaliyet gösteren her bir firmaya ulaşarak çözüm ortaklıkları yaratmak, yeni ürünlerin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve sektördeki yerimizi kullanıcılarımız için vazgeçilmez kılmaktır. PTC Metalurji’nin verdiği hizmetler ve servis sağladığı sektörler; Döküm Sanayi - Alüminyum Basınçlı Döküm - Kum Döküm - Kokil Döküm Dövme Sanayi - Pirinç Dövme - Çelik Dövme - Alüminyum Dövme Otomasyon - Kalıp Yağlama Ekipmanı ve Otomasyonu - Piston Yağlama Ekipmanı (Sıvı & Granül) - Otomatik Kepçe Ekipmanı ve Otomasyonu - Pirinç Kokil Döküm Ekipmanı ve Otomasyonu - Otomatik Dozajlama Ünitesi Firmamız HENKEL bayisi olup ileri teknoloji ile yenilikçi, çevre dostu Bonderite marka ürünler sunmaktadır. Metal işleme endüstrisinin değişmez sarf malzemesi olan "endüstriyel yağlar" konusunda görevlendirilmek üzere (Bay / Bayan) · Satış stratejileri ve prensipleri doğrultusunda ürünlerin satışını gerçekleştirecek, · Çalışma planına bağlı olarak düzenli müşteri ziyareti gerçekleştirecek ve raporlayacak, · Endüstriyel yağlar ve özellikle metal işleme sektöründe yeni müşteriler kazanabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Endüstriyel Madeni Yağlar & Metal İşleme konusunda tecrübeli, En az 2 yıl satış tecrübesine sahip, Müşteri portföyü olan, 30 yaşını aşmamış, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış, İnsan ilişkilerinde başarılı ve sonuç odaklı, MS ofis programlarını kullanabilen,

 • Ekol Mağazaları

  Mağaza Satış Danışmanı Ekol Mağazaları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması EKOL Kadın Giyim alanında her geçen gün büyüyen ve gelişen bir marka olarak mağazalaşmasını sürdürüyor. Kızılay Bölgesinde bulunan mağazalarımız için Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz. Mağazanın genel anlamda temiz ve düzenli olmasını sağlar. Görsel standartlara bağlı kalarak reyon ve raflardaki ürünlerin düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. Kargo ile gelen ürünlerin teslim alınması, sayılması ve reyonlara dağıtımını sağlar. Müşterileri güler yüzle karşılar istek, talep ve ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamaya çalışır. Ürün toplama, katlama, askılama, alarmlama ve etiketleme işlemlerini hızlıca yürütür. Mağazayı her zaman satışa ve hizmete hazır halde bulunmasınısağlar. Ürün özellikleri hakkında bilgi sahibi olur. Markanın yüzü olarak genel görüşü, kıyafeti ve davranışlarıyla marka imajına katkı sağlar. Mağaza satış hedeflerini gerçekleştirmek için mücadele verir. Satış performansını en üst düzeyde tutmak ve sıcak satışın sürekli içinde bulunmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kadın Giyim sektöründe en az 1 yıl tecrübeli Ekip çalışmasında başarılı, İşinde istekli, mücadeleci ve hevesli, Güler yüzlü, pozitif ve enerjik, Modayı, görselliği ve yeni trendleri takip eden, Yeniliklere ve değişime açık

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Fastfood Mutfak Aşçısı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, GIDA ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; Büfe içinde menülerde bulunan ürün yelpazesini( tost, ıslak hamburger vb.) üretmek için gerekli donanıma ve bilgiye sahip,

  Aranan Nitelikler 18 - 30 yaş aralığında, Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, Daha önce benzer bir iş tecrübesi olan, En az ilköğretim mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden( Ümraniye bölgesine ulaşım imkanı bulunan) Bay " AŞÇI " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Remax Flex

  Ofis Elemanı Remax Flex

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İŞ AÇIKLAMASI; RE/MAX FLEX Gayrimenkul Danışmanlık Ofisi İzmir’in hızla gelişmekte olan Güzelbahçe bölgesinde açıldı.Ofisimiz kadrosuna yeni ekip arkadaşlarını arıyor! OFİS ELEMANI POZİSYONUNDA ; Ofisimizde belirli çalışma saatleri çerçevesinde çalışmak üzere, Kurumsal bir çatı altında çalışabilecek,etik kurallara bağlı kalabilecek, Ofisimize gelen potansiyel müşterilerimizi karşılayacak, Gelen Telefon trafiğini cevaplayacak ve ilgili gayrimenkul danışmanına yönlendirecek Bazı durumlarda ofis Danışmanlarına teknik destek verebilecek, Ofis içi düzen ,temizlik ,ikram ve ofis tertibinden sorumlu olabilecek, Ofis açma-kapama sorumluluklarını yerine getirebilecek

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar ARANAN ÖZELLİKLER; Ekip çalışma ruhunu benimseyecek, Kurumsal bir çatı altında çalışabilecek sorumlulukta, İletişim ,temsil , ikna,ve sorun çözebilme yeteneğine sahip, pozitif ,güler yüzlü,enerjik,ve çalışkan , Dış görümüne önem veren, M.S. (Microsoft) programlarına hakim, Eğitime ve gelişime açık, GÜZELBAHÇE (İZMİR)BÖLGESİNDE ÇALIŞMAK İSTEYEN BAYAN ARKADAŞLAR

 • Demircan İnşaat Elektrik Makina San.Ve Tic.A.Ş

  Ön Muhasebe Sorumlusu Demircan İnşaat Elektrik Makina San.Ve Tic.A.Ş

  Ordu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Demircan A.Ş.’ nin ana faaliyet konusu Elektrik iletim ve dağıtım tesisleridir. Kuruluşundan bu yana bir çok şehir ve köyde elektrik şebekesi ve enerji nakil hattı projesini başarıyla tamamlayarak sektöründe kendine saygın bir yer edinmiştir. 2006 yılında İnşaat sektörüne girme kararı alan Demircan A.Ş. bu sektörde kendisine müşterilerinin beklentisi doğrultusunda, doğayla uyumlu, modern, güvenli ve konforlu yapılar kazandırmayı amaç edinmiştir. Şirket hedef politika ve stratejileri doğrultusunda, programa uygun olarak Merkez ve İlçe Şantiye işlerinin yürütülmesini sağlamak. İş programını uygulamak, uygulatmak, koordine etmek, denetlemek ve işleyişten sorumlu olarak; gerekli kanuni ve idari yükümlülükleri yerine getirmek ve getirilmesini sağlamak. Demircan A.Ş. olarak, Ordu/FATSA Ofisi'mizde görevlendirmek üzere Ön Muhasebe Sorumlusu arıyoruz!

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksek Okul ‘ların ilgili bölümlerinden mezun, Ön Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli, B sınıfı sürücü belgesi bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen, Onay süreçleri tamamlanan gider faturalarının kayıtlarının oluşturulması, muhasebeleştirilmesi, raporlanması işlerini yürütebilecek Cari hesap mutabakatlarını ve Ödeme işlemlerinin takibini yapabilecek Banka hareketlerinin takibi ve muhasebeleştirilmesi işini yapabilecek Kendi sorumluluğu altında olan, Şirketin yasal/diğer evraklarını emniyetli, düzenli bir şekilde muhafaza edip arşivleyecek Tek düzen hesap planına, Cari hesap ve mutabakat süreçlerine hakim, MS Office programlarına, LOGO GO muhasebe uygulamalarına hakim ve raporlama yapabilen, Ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, saha ve büro çalışmalarına yatkın adayların başvuruları beklenmektedir.

 • Gnc

  Ürün Danışmanı - Genel Başvuru Gnc

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir, Adana, Gaziantep

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm Türkiye Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Mağaza Müdürü'ne bağlı olarak çalışacak, müşteri ihtiyaçlarını anlayıp doğru ürünler tercih etmelerini sağlayabilecek "Takım Arkadaşları" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, tercihen ( Yüksekokul veya Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Biyoloji, Kimya, Beslenme Diyetetik, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler, Ziraat, Süt Teknolojisi veya Gıda Teknolojisi, Beden Eğitimi Bölümlerinden mezun) Perakende sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Genç, dinamik, pozitif, güler yüzlü, ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, MS Office ve internet uygulamalarına hakim.

 • Aysira Tekstil

  Tasarım Yardımcısı Aysira Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Kurumsal bir yapı sistemi ile çalışan Aysira ürün çeşitliliği ve kalitesinde ulaşmış olduğu nitelikli seviyelerden ötürü, bir başka dünya markası olan Pierre Cardin Wedding üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğini de güçlendirmiştir. Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Aysira renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir. 5000 m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira Genel Merkez bünyesinde görevlendirmek üzere Tasarım Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Moda Tasarımı ve Tekstil, Hazır Giyim,gibi ilgili bölümlerimden mezun Hazır giyim alanına ilgi duyan ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen, Moda ve tasarım zevki olan, dünya modasını yakından takip edebilecek, Renk, kumaş, aksesuar ve dikim teknikleri konusunda bilgili, Model çizimi üzerinden ölçü tablosu hazırlayabilen, kalıp sonrası gelen ürünü oluşturabilecek, Asistanlık ve yardımcılık yapabilecek, MS Office programlarına hâkim, Kontrol gözü kuvvetli, sorumluluk almaktan açınmayan,

 • Atılgan Otomotiv

  Garanti Elemanı Atılgan Otomotiv

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Atılgan Otomotiv İstanbul Sultanbeyli şubesinde görevlendirilmek üzere "Garanti Elemanı” arıyoruz..

  Aranan Nitelikler * En az MYO mezunu, * Garanti uygulamalarında en az 2 yıl tecrübeli, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * MS Office uygulamalarına hakim, * Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • Kırmızı Ayakkabı

  Satış Elemanı Kırmızı Ayakkabı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Spor ayakkabı mağazasında çalışacak tecrübeli "Satış Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende satış ve müşteri hizmetlerinde deneyimli, Mağazacılığı kariyer olarak hedeflemek, Diksiyonu düzgün, pozitif , güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış ve ikna kabiliyeti yüksek ,müşteri takibi konusunda disiplinli, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, Sonuç odaklı ve analitik yönü kuvvetli, Modayı yakından takip eden ve dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş.

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  E-Ticaret Genel Müdürü Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Nitelikler: Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun · Akıcı İngilizce bilgisine sahip, e-ticaret terminolojisi ve teknik terimlerine hâkim · Internet teknolojilerine yatkın ve ilgili alanda yurtiçi ve yurtdışı trendleri ve yenilikleri takip eden · E-ticaret sektöründe en az 5 yıl deneyimli · E-ticaret sitesi, projeleri ve operasyonları yönetmiş, referans sunabilecek · Satın alma operasyonları ve süreç yönetimi bilgisine sahip · Tedarikçi seçimi ve alternatif tedarikçi geliştirme konusunda uzman · Seyahat engeli bulunmayan · Aktif araç kullanabilen · Prezantabl · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İş Tanımı E-ticaret yönetim sisteminin uygulanabilmesi için gerekli kaynakları sağlamak E-ticaret politika, hedef ve stratejilerini belirlemek ve bu faaliyetlere önderlik etmek Kuruluş içi e-ticaret yönetim sisteminin değerlendirilmesi faaliyetleri ile ilgili olarak; denetçi grupları tarafından hazırlanan raporları incelemek, görüşlerini bildirerek önerilerde bulunmak E-ticaret mali yapısını yönetmek E-ticaret operasyonel akışına hâkim olmak, resmi kurumlara karşı temsil etmek, şirketin ilişkide bulunduğu ve ilişkide bulunmayı hedeflediği özel ve resmi kurumlarla iyi ilişkiler kurmak

 • Hotel Su /Sunis Hotels

  Santralist Hotel Su /Sunis Hotels

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sunis Hotels grubu Hotel Su'da çalıştırılmak üzere "Santralist" alımımız olacaktır. Başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler İyi derece de İngilizce dil bilgisine sahip, (2. dil tercih sebebidir.) Takım çalışmasına yatkın, Bayan, Diksiyonu düzgün

 • Firma Adı Gizli

  Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mevcut ithalat ve ihracat operasyon işlemleri yapmak, Gümrüklere gelen malzemelerin takibini yapmak ve ilgili malzemenin ithalat dosyasını hazırlayarak Gümrük Müşaviri ‘ne göndermek ve malzemenin ithalatının yapılıp fabrikaya teslimini sağlamak, Gerçekleşen ithalat dosyalarını takip etmek, raporlamak, analiz etmek, Satış bölümünden gelen yurtdışı siparişleri hazırlamak ilgili tedarikçiye sipariş için gerekli bilgileri vermek, Malların yola çıkışından itibaren stok girişine kadar tüm süreçleri yürütmek özellikle sevkiyat planını yapmak, Ürünün sevkiyatı için uygun nakliye şirketleri ile anlaşmak, İthalat ve ihracat işlemlerinin mevzuata uygun bir şekilde gerekli resmi izinleri alarak gerçekleştirmek, Yurtdışı tedarikçileri ile koordinasyonu sağlamak, tedarikçi yönetimi ve takibini sağlamak, Ürünün doğrudan farklı bir ülkeye ihraç edilmesi halinde süreci organize etmek, gerekli dokümantasyonları müşterinin gerekli departmanı ile paylaşmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. İyi derecede İngilizce bilen, okuma yazma konuşma kabiliyeti yüksek, Tercihan dış ticaret operasyonu (ithalat-ihracat) konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Raporlama, dosyalama konusunda titiz ve düzenli, ayrıntılara önem veren, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Takipçi, hızlı, dinamik ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Sigara kullanmayan, Kesinlikle Anadolu yakasında tercihan Tuzla, Gebze, Pendik, Kartal, Kaynarca bölgesinde ikamet eden, Çalışma arkadaşları arıyoruz. Aranılan özelliklere uymayan özgeçmişler dikkate alınmayacaktır!!! NOT: İşyerimiz Birlik Organize Sanayi Bölgesi Tuzla'dır.

 • Sgs Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri

  İngilizce Bilen Üniversite Öğrencileri Sgs Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Güneşli merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, telefon trafiğini yönetebilecek "İngilizce Bilen Üniversite Öğrencileri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MYO veya Lisans bölümleri öğrencisi, 16:00-20:00 Saatleri arasında çalışabilecek, Gelen telefonları karşılayabilecek, İleri seviyede İngilizce bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın,

 • Aroma Tekstil

  Mağaza Müdürü Aroma Tekstil

  Kırklareli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uzun süreli perakende deneyimi ile ünlü markaların distribütörlüğünü gerçekleştiren Aroma Tekstil, ''LÜLEBURGAZ'' ''Loft Mağazası'' için ''Mağaza Müdürü' arıyor. Mağaza organizasyonunda sorumlu olmak, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak , Müşteri ilişkilerini yönetmek, Mağaza ekibinin işe alım, performans yönetimi ve eğitimlerini gerçekleştirmek, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek, Etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden, Mağaza yöneticiliğinde en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan, İletişim becerisi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, adaylar aranmaktadır.

 • Bilişim Eğitim Merkezi

  Kurumsal Satış Uzmanı Bilişim Eğitim Merkezi

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarının belirlenip satış süreçlerinin yönetilmesi, Mevcut kurumsal müşteri portföyünü yönetmek ve yeni satış projeleri geliştirmek, Kendisine verilen satış ve müşteri memnuniyeti hedefini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilişim sektöründe en az 2 yıl Kurumsal Satış tecrübesi olan, Tercihen Kamu kurumlarına satış tecrübesi ve portföyü olan, Belirlenen hedefler doğrultusunda müşteri ziyaretlerinde bulunmak ve sahada sıcak satış yapmak, MS Office Programlarına hakim, İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli, takipçi, güvenilir, aktif ve sorumluluk sahibi, İletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve hırslı, Diksiyonu düzgün, sunum yeteneğine sahip, prezantabl, Kalite, başarı ve hedef odaklı çalışmayı benimsemiş, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş, Motivasyonu ve enerjisi yüksek,

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?