İş İlanları

 • Kahve Diyarı

  Servis Elemanı ve Barista-Ayrancılar Kahve Diyarı

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni açılacak olan Ayrancılar şubemiz için Servis Elemanı ve Barista olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, müşterinin en uygun seçimi yapabilmesini sağlayabilecek Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek ve servis edebilecek Mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek Misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi 18-30 yaş aralığında

 • Kahve Diyarı

  Aşçı - Ayrancılar Kahve Diyarı

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni açılacak olan Ayrancılar şubemiz için '' AŞÇI '' olarak çalışacak; Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Menüde bulanan yemekleri hızla servise hazırlayabilecek, Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek, yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Aşçılık mesleğinde deneyimli, Tercihen bu alanda sertifikası ve/veya eğitimi bulunan, Gıda güvenliği ve hijyen konuları hakkında bilgi sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi 18-30 yaş aralığında.

 • Firma Adı Gizli

  İthalat/İhracat Şefi Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İTHALAT/İHRACAT ŞEFİ olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz. İthalat –İhracat personelinin verimli bir şekilde sevk ve idaresinin sağlanması, İthalat/ihracat işlemleri ile ilgili tüm operasyonun yürütülmesi ve kontrolünün sağlanması, Müşteri memnuniyetinin ve bağlılığının artırılmasına yönelik aksiyonların alınması, Dosya ve yük takibi ile ilgili tüm süreçlerin yönetilmesi, bunlarla ilgili raporlamaların yapılmasının sağlanması ve kontrolü, Gümrük ve akreditif işlerinin takip edilmesi, Gelen siparişlerin üretime aktarılmasının sağlanması, Müşterilerin cari hesaplarının takip edilmesi, Depoya malzeme gelene kadar tüm akışı organize ve takip edilmesi, Yetkilendirilmiş gümrük müşavirliği için ATR raporlarını hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Dış Ticaret, Uluslararası İlişkiler, Pazarlama) mezun, Çok iyi derecede İngilizce ve Almanca bilen, Dış Ticaret,Gümrük mevzuatı ve teşvik uygulamalarını bilen, Dahilde işleme rejimi uygulamalarına hakim, Akreditif okuyup, uygun evrakları hazırlayabilen, Üretim yapan firmaların ithalat ve ihracat operasyon süreçlerinde en az 2-3 yıl deneyim sahibi olan, İthalat, ihracat ve gümrükleme işlemleri konusunda en az 5 yıl deneyimli, Gümrük Müşavirleri ile koordineli çalışabilecek, MS Office programlarına hakim,iyi derecede bilgisayar kullanabilen, Raporlama becerisi yüksek olan, Planlama ve organizasyon becerisi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı,takipçi,detaycı, yeniliklere açık ve sonuç odaklı, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, strese dayanıklı, Problemleri doğru teşhis edip, çözüm için alternatif geliştirebilen, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen.

 • Loya Mağazacılık

  Mağaza Müdürü Loya Mağazacılık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Faaliyet konusu iç giyim olan firmamızın İSTANBUL KADIKÖY BAĞDAT CADDESİ MAĞAZAMIZA MAĞAZA MÜDÜRÜ alınacaktır. İŞİN TANIMI: * Müşteri ihtiyaçlarının tespit edilerek uygun ürün ve hizmeti sunmak, * Müşteri memnuniyetini sağlamak, * Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek, * Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulayıp denetlemek, * Mağaza personel ihtiyacının tespit edilerek, personelin idaresinden sorumlu olmak, * Merkez ile mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak, * Stok yönetimini kontrol altında tutmak.

  Aranan Nitelikler * Mağazacılık alanında min. 3 yıllık yöneticilik deneyimine sahip, * Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Ekip yönetme konusunda başarılı, * İletişim becerileri güçlü, * Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek, * Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * Enerjisi ve özgüveni yüksek. * Nebim Winner programı bilmek

 • Vepa Group

  Mağaza Müdürü-Vepa62 (Next Level AVM-Ank) Vepa Group

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 53. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan ve 1962 yılında İstanbul'da kurulan Vepa Group, geçen 53 sene içerisinde spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu. Türkiye'ye kozmetik ithal eden ilk şirket olan Vepa Group, bu sektörde dünyanın en ünlü markaları olan MAC, CLINIC, ESTEE LAUDER ve SHISEIDO’yu Türkiye’ye kazandırdı. Spor giyim kategorisinde ise NIKE markasını Türkiye pazarına getiren ilk firma olan Vepa Group, yine distribütörü olduğu NEW BALANCE markası ile 2005 yılında "EMEA yılın distribütörü " ödülüne layık görüldü. Halen bünyesinde; VEPA’62 mağazalarına ek olarak New Balance, Shiseido, NARS, Make Up For Ever, Valmont, Fitflop ve Lalique, H20+ gibi dünyanın lider markalarını bulunuduran Vepa Group ; kurulduğu günden bugüne kadar müşteri ve tedarikçileriyle kurduğu ticari ve insani ilişkilerde karşılıklı güven ve saygıyı ön planda tutmaya özen gösterir; bu doğrultuda kaliteli ürün ve hizmet sunmayı temel ilke olarak benimsemiştir. Ürün ve hizmetlerini tıpkı dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de bu ilkelerine bağlı kalarak sunmaya devam edecek olan Vepa Group Türkiye genelinde yaklaşık 43 monobrand mağazası ve 480 çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. VEPA'62 markamızın hızla büyüyen yapısı bünyesinde yer almaktan gurur duyacak ve Ankara NEXT LEVEL Alışveriş Merkezindeki mağazamızın yönetim ekibinde yer alarak markanın standartları doğrultusuna hizmet sunacak ve ; İlgili Mağazanın yönetimini gerçekleştirecek, Müşterilere ürünlerin özellikleri hakkında detaylı bilgi verebilecek, Marka ve kurum bilinci doğrultusunda, mağazanın belirlenmiş ciro hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirecek, Kendisine bağlı satış ekibini verimli yönetecek, Ekibinin vardiya planlamalarını ve performans değerlendirmelerini gerçekleştirecek, ekibini ürün ve satış becerileri konusunda eğitecek, Mağazanın kasa işlemlerini yürütecek, Müşteri memnuniyetini sağlayacak, Mağazanın düzenini sağlayacak, Ürünlerin vitrin ve reyonda standartlar doğrultusunda sergilenmesini sağlayacak, "MAĞAZA MÜDÜRÜ" takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl yöneticilik denyetini ilke edinmiş, Satış odaklı Markalarımızı en iyi şekilde temsil edecek, İletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına inanan, Dinamik Erkek adaylarda askerliğini yapmış,

 • Avivasa
 • Atınç Moda Tasarım

  Model Makinacı Atınç Moda Tasarım

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bayan giyimde her çeşit modelin (düz / komplike ) dikimini özenle yapacak, uzun yıllar çalışabileceğimiz BAYAN model makinacılar alınacaktır. NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ -Kolay ulaşım, Taksim Metrosuna 2 dakika mesafede olan atölyemiz -Yıl sonu performansa göre ikramiye -Huzurlu bir çalışma ortamı NOT: Çok profesyonel olmadığı sürece Erkek adayların müracatı değerlendirilmeyecektir. Önceliğimiz Bayan model makinacılardır.

  Aranan Nitelikler ARANAN ÖZELLİKLER Düz, overlok, reçme ve baskı makinalarına hakim; el pratiği güçlü, hızlı ve düzgün olan, sektörde en az 5 yıl model makinacı olarak çalışmış, elbise, bluz, gömlek, ceket, pantolon ve kaban dikimlerinde ustalığını hissettirecek, tecrübeli bayan model makinacılar alınacaktır. ÖNCELİK SAĞLANACAK ADAY ÖZELLİKLERİ -Kalıp çıkarabilen -Yeterli kalıp bilgisi olup dikimlerde kalıplara sağdık kalacak -Model makinacı olarak sektörde 10 yıl ve üzeri çalışmıs

 • Caribou Coffee

  Barista Caribou Coffee

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adana da açılacak olan Caribou Coffee mağazamızda içeceklerimizi ve onlara eşlik eden enfes yiyeceklerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana tutkulu Baristalar arıyoruz. Caribou Coffee standartlarına uygun ürün hazırlamak, sunmak ve satışını yapmak, Görsel düzenleme, stok rotasyonu çalışmalarını ve standartlarını takip etmek, Mağazanın genel görünüm, düzen ve temizliğinden sorumlu olmak, Hijyen, sağlık ve güvenlik kurallarına uygun çalışmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Hizmet sektöründe çalışmaya istekli, Eğitime açık, kendini geliştirmeye istekli, Müşteri odaklı, güleryüzlü, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Tercihen İngilizce bilen.

 • Öztüre Çelik

  Satış Destek ve Sevkiyat Bölüm Stajeri Öztüre Çelik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Demir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, Potansiyelini Sektör tecrübemizle taçlandırmak isteyen ve kariyerini satış destek ve sevkiyat sorumluluğu alanıyla başlamak isteyen Gençleri aramıza bekliyoruz. Sizlerde ÖZTÜRE Ailemizde görev alarak iş hayatına bir adım önde başlamak istemez misiniz ?

  Aranan Nitelikler Menemen Demir-Çelik Fabrikamızda görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek okulu veya Üniversitelerin İşletme, Halkla ilişkiler ve Lojistik Bölümü Öğrencileri, Siparişlere ait sevkiyat planlarını oluşturmayı Sisteme kayıtlı sipariş formlarından sevk emri düzenlemeyi Süreçlerde meydana gelen değişikliklere göre, üretim ve satış personeli ile görüşerek iş sırasını güncellemeyi Satış destek ve Sevkiyat programının verimli olarak yürütülmesi, sevk bekleyen malzemelerin takibi ve raporlanmasına destek verebilecek İnsan ilişkileri kuvvetli, değişime ve gelişime açık Planlama ve Koordinasyon becerisi gelişmiş Kalite ve müşteri odaklı düşünme hedefi olan Titiz ve dikkatli çalışmayı ilke edinmiş, Karşıyaka, Çiğli veya Menemen çevresinde ikamet eden, Satış, Sipariş Akışı ve Sevkiyat takibi konularında deneyim sahibi olmak isteyen SATIŞ DESTEK VE SEVKİYAT BÖLÜM STAJERİ aramaktayız.

 • Öztüre Çelik

  Sekreter ve Ofis Temizlik,çay Servis Görevlisi Öztüre Çelik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Demir-Çelik ve Web sitesi Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Mavişehir,Karşıyaka/İZMİR ofisinde görevlendirilmek üzere; Ofisin genel temizlik işleriyle ilgilenecek, İdari personele hazır yemek servisi yapabilecek İdari personele ve misafirlere Çay-kahve servisini yapacak, Telefon trafiğini yönetebilecek

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise Mezunu, Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, diksiyonu düzgün, Sorumluluk üstlenebilen, dürüst, güvenilebilir ve dinamik kişiliğe sahip Microsoft Office programlarını kullanabilen Karşıyaka ve çevresinde ikamet eden Sekreter ve Ofis Temizlik,Çay Servis Görevlisi aranmaktadır.

 • Arda Mühendislik

  Ön Muhasebe Arda Mühendislik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Arda Grup Esenyurt Merkez ofisinde satınalma departmanında görev alacak , Üniversitelerin Tercihen İktisadi İdari Bilimler ve Muhasebe bölümlerinden mezun, En az 1 yıl tecrübeli, Dikkatli kontrol yapacak. Denetleyecek. Yanlış evrakı düzeltecek , Satınalınan ürünlerin faturalarını EMOR ERP sistemine günlük işleyip raporlayacak , Esenyurt Avcılar Beylikdüzü lokasyonunda oturan, Ön Muhasebe elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Sentim Bilişim Teknolojileri

  Sistem Yöneticisi Sentim Bilişim Teknolojileri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmet vermekte olduğumuz bir müşterimizin IT sistem yönetimini gerçekleştirmek için, aşağıdaki nitelikleri haiz SİSTEM YÖNETİCİSİ istihdam edilecektir:

  Aranan Nitelikler ■Üniversitelerin Bilgisayar veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, ■Sistem ve Network Yöneticiliği konusunda minimum 2 yıl deneyimli, ■Aşağıdaki uygulamalar konusunda uzman, ○MS Windows Server ve Active Directory, ○MS Exchange Server, ○MS ISA Server, ○LAN ve WAN Uygulamaları, ○Firewall, ○MS Office Uygulamaları, ■Tercihen; ○MCSE sertifikasına sahip ○CCNA sertifikasına sahip ○MS Windows Share Point konularında bilgi sahibi, ■İyi derecede İngilizce bilen, ■Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, ■Ekip çalışmasına uyumlu, ■Seyahat engeli olmayan, Not: Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gereklidir.

 • Century 21 Çözüm

  Gayrimenkul Danışmanı Century 21 Çözüm

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya Gayrimenkul Sektöründe lider Olan, CENTURY 21'in Çanakkale Temsilciliğinde Çalışıcak Takım Arkadaşları Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Markayı en iyi şekilde temsil edicek, Giyimine özen gösteren, insan ilişkileri kuvvetli,satış ve ikna yeteneği yüksek.Aktif araç kullanabilen.Yüksek kariyer ve kazancı hedef edinen.

 • Pilsan Plastik ve Oyuncak

  Çağrı Merkezi Backoffice Elemanı Pilsan Plastik ve Oyuncak

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Kıraç Esenyurt'da bulunan Firmamız bünyesinde Çağrı merkezimizce belirlenen kalite standartları çerçevesinde müşteri çağrılarını karşılayacak, yönlendirecek ve takibini yapıp, müşteri şikayetlerini müşteri memnuniyetine dönüştürebilecek, müşterilerimiz, zincir mağazalar ve servislerimizden gelen talepleri karşılayabilecek takım arkadaşları aramaktayız. NOT; İstanbul avrupa yakası dışındaki başvurular değerlendirilmeyecektir İş Tanımı; · Müşteri çağrılarını karşılayacak, · Kullanmakta olduğumuz programda servis yönlendirmelerini yapabilecek, · Yönlendirilen servis kayıtlarının takibini sağlayabilecek, · Telefonda teknik destek sağlayabilecek, · Müşteri siparişlerini oluşturup, kargo teslimat sürecini takip edebilecek, · Ürün bilgisi almak isteyen müşterilerimize üretimini yaptığımız ürünleri tanıtıp özelliklerini açıklayabilecek, · Zincir mağazalardan gelen servis ve yedek parça taleplerini karşılayıp, tedarik sürecini oluşturabilecek, · Mail yolu servis ve yedek parça taleplerinde bulunan müşterilerin takibini sağlayıp taleplerini yerine getirebilecek, Servis Ağı Yönetimi: o Servis Açılışı, evrak takibi o Servis Kapanışı o Servis ihtiyaçlarının tespit edilmesi ve giderilmesi o Servis şikayetlerinin yönetimi ve servislerin görev ve sorumlulukları konusunda bilgilendirilmesi o Sistem eğitimi ve sistemsel arızalarda problemlerin çözümü o Siparişler ve yedek parçalar hakkında destek o Servis ağının genişletilmesi ve geliştirilmesi o Sorunlu servislerin tespiti, uyarılması ve gerektiğinde sözleşme feshi o Yeni servislerin eğitimi ve adaptasyonunu sağlama · Müşteri sorunları o Ürün iade ve değişim şikayetlerinin uygun çözüm önerileri ile geri çevrilerek müşteri memnuniyetinin sağlanması. o Servis şikayetinin çözümlenmesi ve müşteri sorununun çözülmesi o Servis olmayan veya servise uzak olan bölgelerde garantili ürünü olan müşterinin sorununun çözülmesi o Açık iş, iptal, 48 saati geçen atamadaki işlerin takibi ve sonuçlandırılması. o Yedek parça siparişlerinde kargo teslimatlarında yaşanan aksaklıkların takibi ve yönlendirilmesi o Gelen çağrı karşılama ve dış arama yapılması Çağrı Merkezi Backoffice Elemanı”arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · Lise / Yüksekokul veya Üniversite mezunu · Ses tonu, diksiyonu düzgün, iletişim becerisi gelişmiş, iş takibinde başarılı, kişisel motivasyonu yüksek, · Dinamik ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, · İkna kabiliyeti ve görev bilinci yüksek, ekip çalışmasına yatkın, · MS Office programlarını kullanabilen, · Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), · 30 yaşını doldurmamış · Çağrı merkezi deneyimi olan, · Tercihen satış sonrası hizmetler konusunda tecrübeli olan,

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Grup Satış Temsilcisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Üniversite ve Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Fidelio/Opera programları konusunda deneyimli, Grup satış ve operasyon konusunda tecrübeli, Pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  İşyeri Hemşiresi/Diğer Sağlık Personeli Medical Park Hastaneler Grubu

  Adana, Mersin(İçel)

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çalışma ortamı ile ilgili sorunların saptanmasında ve önceliklerin belirlenmesi konusunda diğer iş sağlığı hizmet ekibi üyeleri ile birlikte çalışmalar yürütmek, İşe giriş ve periyodik muayeneleri işyeri hekimi ile birlikte planlamak ve yapmak, İşe bağlı olan ya da olmayan kazaların önlenmesi için diğer iş sağlığı hizmet ekibi üyeleri ile birlikte koordineli çalışmak, Meslek hastalıklarının önlenmesi, tedavisi ve izlemi ile ilgili hemşirelik girişimlerini planlamak, uygulamak ve değerlendirmek, İşyerinde oluşan küçük yaralanma ve hastalıklarda ilk müdahaleyi yapmak Sağlık davranışlarını geliştirmeye yönelik olarak sağlığı geliştirme programları planlamak, uygulamak ve değerlendirmek, Çevre koşullarının düzeltilmesi için diğer ekip üyeleri ile işbirliği yapmak, çevrede zararlı olabilecek maddelerden numune almak çalışma çevresinde sağlığı bozan faktörleri saptamak ve gerekli önlemleri almak, İş sağlığı ve iş güvenliği bilincinin geliştirilmesi konusunda ilgili birimlerle iş birliği halinde çalışmalar yapmak, İşyeri yemekhanesinde görev alan personele kişisel hijyen, mutfak hijyeni ve besinlerin satın alınmaları, saklanmaları, işleme, işlendikten sonra saklama konularında sağlık eğitimlerini planlamak, yürütmek ve denetlemek, İşyeri sağlık biriminin çalışmaları ile ilgili istatistikleri oluşturmak ve ilgili birimlere rapor etmek, İş yerinde çalışan gebe ve emzikli kadınların izlenmesi ve zararlı maddelerden korunması için gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamak, Hasta / Çalışan güvenliğini olumsuz etkileyebilecek hatalı bir uygulama yaptığında veya şahit olduğunda Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğüne olayı rapor etmek

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Tarsus Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik, Acil Tıp Teknisyenliği, Sağlık Memurluğu ve/veya Çevre Sağlık Teknisyenliği bölümlerinden mezun, Tercihen sertifika sahibi veya alanında en az 1 yıl deneyimli Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güleryüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli, Tercihen Tarsus ilçesinde ikamet eden/edebilecek "İşyeri Hemşiresi/Diğer Sağlık Personeli" aramaktayız.

 • English Home

  Satış Danışmanı ( Metroport AVM - İstanbul ) English Home

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 6 ay tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Acenta Satış Temsilcisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Üniversite ve Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Fidelio/Opera programları konusunda deneyimli, Acenta portföyü olan, Pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,

 • Esse

  Satış Danışmanı Ankara Gordion AVM Esse

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ANKARA GORDİON AVM de bulunan mağazamız için,iş tecrübesi olan yada olmamasına rağmen çalışmak isteyenler için full-time satış danışmanlığı ve kasiyerlik.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı meslek olarak benimsemek isteyen, • Tecrübeli yada tecrübesiz, • Değişime ve gelişime açık, • Diksiyonu düzgün, • Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, • Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, • İnsan ilişkileri kuvvetli ve dinamik,

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Yetiştirilmek Üzere Taze Gıda Reyon Elemanları Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul CarrefourSA Süpermarket mağazalarımızda yetiştirilmek üzere aşağıdaki bölümlerde görevlenlendirilecek takım arkadaşları arıyoruz. Taze Gıda reyonlarımız; - Sebze meyve - Pasta ekmek - Kasap - Balık - Şarküteri

  Aranan Nitelikler 18 yaşını tamamlamış, - Mağazacılık alanında kendini geliştirmek isteyen, - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güleryüzlü, - Dinamik bir ortamda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • Faik Sönmez

  Depo Elemanı Faik Sönmez

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Faik Sönmez firmasının Şişli Bomonti'de bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere ENGELLİ depo personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ürünleri taşıma ve etiketleme yapabilecek, Depo/Stok kontrol bilgisi olan, Yakın mağazalarda ürün taşıma ve yerleştirmeye yardım edebilecek, Sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya iki sene tecilli.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan