İş İlanları

 • Damla İnsan Kaynakları

  Eyüp'te Yatılı Çalışabilecek Ev Öğretmeni Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Eyüp'te ikamet eden ailemiz için, Referanslı ev öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Çocuk Gelişimi Bölümleri, Eğitim Fakültesi Bölümleri veya Psikoloji Bölümlerinin herhangi birinden mezun olan, Güvenilir, Disiplinli, Güler yüzlü, İletişimi kuvvetli, Sigara kullanmayan, Evdeki 8 ve 13 yaşlarındaki iki kız çocuğun dersleriyle ilgilenebilecek ve çocukların günlük programlarını düzenleyebilecek, 27-45 yaşları arasında olan, Haftanın 6 günü yatılı olarak, 3000-5000 TL ücret aralığında + sigorta ile çalışabilecek, Bayan

 • Cms Jant ve Makine

  Proje Lideri Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Ürün Geliştirme Departmanında değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde 'Proje Mühendisi / Proje Lideri' aranmaktadır. Nominasyon aşamasından seri üretim onayına kadar olan ürün gerçekleştirme/devreye alma sürecine ait proje planlarını oluşturmak ve süreç boyunca proje ekibine liderlik etmek. Ürün geliştirme aşamasında ilgili CAD/CAE/Fizibilite/FMEA çalışmalarını yürütmek. PPAP dökümantasyonunun hazırlanması ve müşteriye sunulmasını sağlamak. Proje ekibi üyeleri arasındaki koordinasyonu sağlamak. Teknik anlamda müşteri yönetimini gerçekleştirmek ve müşteri ile proje ekibi arasındaki iletişim ve koordinasyonu sağlamak. Yaşam döngüsü boyunca ürünün proje sorumluluğunu taşımak ve gerekli durumlarda mühendislik değişikliği sürecini yönetmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, 24-32 yaş arası, Otomotiv sektöründe minimum 2 yıl ürün geliştirme ve/veya proje yönetimi tecrübesine sahip, İleri derecede İngilizce ve Fransızca bilen, ISO-TS 16949 kalite sistemi, FMEA, PPAP, ANPQP gibi ürün gerçekleştirme/devreye alma konularında bilgi ve tecrübe sahibi, CATIA,UG vb. CAD programları kullanımında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen AnSYS, Abaqus, vb. CAE programları kullanımında bilgi ve tecrübe sahibi, Problem çözme teknikleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Planlama, önceliklendirme, organizasyon ve iletişim yeteneklerine sahip, Takım çalışmasına ve farklı kültürlerle çalışmaya yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Hatemoğlu

  Üniversite Stajyeri Hatemoğlu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Müdürlüğümüzde, yaz döneminde görevlendirilmek üzere ‘‘Üniversite Stajyeri’’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Lisans ya da önlisans üniversite öğrencisi, eğitimi devam eden · Staj yükümlülüğü bulunan · İletişim becerisi gelişmiş · Aktif, dinamik bir yapıda çalışabilecek - İnsan Kaynakları - Satış Pazarlama - Finans - Tasarım departmanları için stajyer alımı gerçekleştirilecektir.

 • Sports International

  Fıtness Eğitmeni (İzmir) Sports International

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesise gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Üyelik yenileme programını uygulamak, Üyelerin tüm faaliyetlere katılımlarını sağlamak için gerekli sorumlulukları yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler İZMİR MAVİŞEHİR Tesisimizde görevlendirilmek üzere; - BESYO öğrencisi/mezunu* - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Part-time, - Karşıyaka'da ikamet eden, - 18-30 yaşları arasında bay/bayan, 'Fitness Eğitmeni' alınacaktır. *Antrenörlük Belgesi olanlar tercih sebebidir.

 • Saha

  Tasarımcı Grafiker Saha

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız İzmir ofisinde görev almak üzere "tasarımcı grafiker" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Roland lef 12 UV makine kullanabilecek -corel programına hakim -yazılımcı ve grafiker -Diksiyonu Düzgün/iletişim becerileri yüksek -seyahat engeli olmayan -Askerliğini tamamlamış -Erkek aday Yaş alalığı25-35

 • Ardes Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

  İşletme Yöneticisi Ardes Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Çeşitli yiyecek-içecek işletmelerinin bulunduğu Sosyal Tesisimize; Ön Lisans veya Lisans Mezunu, Tercihen üniversitelerin işletme, turizm otelcilik, konaklama işletmeciliği bölümlerinden mezun, Otel ve konaklama tesisleri, restoran işletmeciliği alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyime sahip, Sosyal Tesis operasyonel işletiminden sorumlu olacak, İdari ve mali işleri yürütecek, Gıda güvenliği ve hijyen mevzuatına hakim, Üretim Maliyet kontrolü ve stok yönetimi bilgisine sahip, Maliyet-satış-analiz raporlama konusunda tecrübeli, Personel yönetimine hakim, Planlama, koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Organizasyon ve iş takip yeteneği gelişmiş, Ekip motivasyonunu sağlayabilecek, Çözüm odaklı çalışabilen, Müşteri memnuniyeti konusunda titiz, Temsil yeteneğine sahip, Tempolu ve esnek saatlerde çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Tercihen AVM çalışma tecrübesine sahip ve İngilizce bilen, MS Office Programlarını etkin derecede kullanabilen “ Sosyal Tesis İşletme Yöneticisi ” arıyoruz.

 • Cms Jant ve Makine

  Muhasebe Uzmanı Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupanın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Mali İşler Departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Muhasebe Uzmanı' aranmaktadır. Muhasebe kayıt işlerini mevzuat ve usullere uygun olarak yapmak, Sabit kıymet / amortisman hakkında bilgi sahibi, Yatırım teşvik işlemlerin takibinin yapılması, Aylık vergi beyannamelerinin hazırlanması , Geçici Vergi, Kurumlar vergisi beyannamelerinin hazırlanması IFRS raporlama Dönem sonlarında söz konusu işlemlere ilişkin rapor ve analizleri yapmak Bağımsız denetim ve tam tastik çalışmalarına destek olunması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 3 yıllık deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Vergi Mevzuatına Hakim, IFRS raporlama bilgisi olan, Tercihen SAP bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Finansal ve analitik düşünce yeteneği gelişmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Saha

  Junior Grafiker Saha

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ajansımız bünyesinde görev almak üzere, Kurum içerisinde ihtiyaç duyulan tasarımları yapacak, bu tasarımların baskı sürecini takip edecek, Hızlı fikirler üretip uygulama, kendini geliştirme, mesleğiyle ve kurumla ilgili yenilikleri takip etme yeteneğine sahip "junior grafik tasarımcı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kreatif yönü kuvvetli, Verilen brief doğrultusunda hızlı ve dikkatli çalışabilen, Photoshop, 3D MAX , RHINO programlarına hakim, Şişli - Gayrettepe'ye ulaşım zorluğu bulunmayan, Deneyimsiz olsa dahi dinamik ve kendini geliştirmiş adaylar dikkate alınacaktır. Çalışma saatleri: Haftaiçi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 13:00

 • Cms Jant ve Makine

  İş Etüdü Mühendisi Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Planlama Lojistik Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'İş Etüdü Mühendisi' aranmaktadır. Üretim ve üretime destek alanlarda "İş Etüdü çalışmaları ve Süreç Geliştirme Projelerinde" görev almak, Yalın 6 Sigma Proje ve çalışmalarına katılmış veya bilgi sahibi Yalın Üretim Tekniklerindeki bilgilerle ( SMED, Kaizen, Poke Yoke, Jideko, Kanban, Kaizen) Değer Akış Haritalandırma Faaliyetlerine katılmak Simulasyon Programları ile Tesis Planlama, kapasite, yatırım çalışmaları fizibilitesi, Sistemde İş Planlarının Güncellenmesi, Verimlilik, üretkenlik, etkinlik gibi Kritik Performans Göstergeleri raporlamaları Üretim planlama/programlama faaliyetlerinde görev almak, Diğer Endüstri mühendisliği çalışmalarını yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, İş Etüdü, Simulasyon, Ergonomi ve Yalın Üretim Teknikleri konularında en az 3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce ve 2. dil olarak tercihen Almanca bilen, İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgisine sahip, REFA Temel Düzey İş Organizasyonu-İş Sistemi ve Süreç Düzenleme’’ eğitimi almış veya bilgi sahibi MS Office, SAP, AutoCad, Simulasyon Programları Bilgisi ( Arena& Flexsim,..) Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İletişim yeteneği ve beşeri ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına tam uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Cms Jant ve Makine

  Üretim Metod Mühendisi Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Talaşlı İmalat Bölümü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Üretim Metod Mühendisi' aranmaktadır. Yeni ürün devreye alma sürecinde prosesin liderliğini yapmak, Mevcut ürünlerin verimini ve kalitesini arttırıcı projeler geliştirmek, Proseslerde standartlaştırma çalışmalarında bulunmak, Tezgah verimliliği arttırıcı çalışmalarda bulunmak, İşleme teknolojileri üzerinde çalışarak, çevrim süresi iyileştirilmesi çalışmalarına katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe, CNC tezgahlarda, talaşlı imalat konularında tecrübeli, Otomotiv sektöründeki kalite standartları konusunda bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, İyi derecede CAD/CAM tasarım programı ya da programları kullanabilen, İnsan ilişkileri ve müzakere becerileri güçlü, analitik düşünebilen ve çözüm üretici olan Takım çalışmasına tam uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Cms Jant ve Makine

  Yeni Ürün Devreye Alma Mühendisi Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye’nin en büyüğü ve Avrupa’nın en büyüklerinden birisi olan Grubumuzun Ürün Gerçekleştirme Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde 'Yeni Ürün Devreye Alma Mühendisi' aranmaktadır. Yeni ürün ve yeni kalıp tasarımlarında aktif rol alarak, yeni ürünlerin doğrulanması, imalat proseslerinde iyileştirme ve verimlilik arttırma çalışmalarında görev almak, Yeni ürün devreye alma sürecinde ürün ve kalıp tasarımlarına üretilebilirlik ve verimlilik açılarından katkıda bulunmak, Yeni ürünleri iç ve dış müşteri onaylarını alacak şekilde üretmek, Yeni ürünlerin önseri üretimlerini metod şefleriyle birlikte yapmak, Yeni ürün süreçlerindeki problemlere analiz, raporlama, çözümlerinde öneri sunma ve uygulamalarını takip edip geliştirme sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine veya Malzeme / Metalürji Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen alüminyum alaşım ve döküm konusunda en az 2 yıl deneyimli, üretim saha tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce / Almanca bilen, Tercihen yüksek lisans yapmış, 6 Sigma uygulamalarına hakim, Minitab vb. istatistik programlarını kullanabilen, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen döküm simülasyonu konusunda bilgisi olan, Temel seviyede CAD / CAE / CAM bilgisi olan, Yaratıcı, analitik düşünen, sonuç ve çözüm odaklı, Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İletişim yeteneği ve beşeri ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına tam uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • My Staff İnsan Kaynakları

  İnsan Kaynakları Stajyeri My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MyStaff - MTG İnsan Kaynakları ve Org. Hizmetleri Deneyimli ,dinamik ve genç kadrosuyla İstanbul içi ve İstanbul dışı Ulusal ve Uluslararası Kongre-İncentive-Ürün lansmanı-Devlet toplantıları-Basın topları ve bir çok elit organizasyonda personel tedariğini sağlamakta olan sektörünün öncü İnsan Kaynakları firmasıdır. Bünyemizde İnsan Kaynakları departmanına destek verebilecek stajyer arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan, MS Office programlarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişim yönü güçlü,takım çalışmasına yatkın, Takipçi ve sonuç odaklı, Sorumluluk sahibi olan ve inisiyatif alabilen Veri girişi yapabilecek 'stajyer' bay&bayan

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Mağaza Satış Danışmanı Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Afyon

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Optik Perakende/Mağazacılık alanında faaliyet gösteren müşterimizin İstanbul Anadolu/Avrupa yakası ve Afyon'da yer alan mağazalarında görev alacak, " MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI " aramaktayız. Müşterileri güleryüzle karşılayacak, Ürünler hakkında doğru bilgileri vererek satış gerçekleştirecek, Müşterilere ihtiyaç duydukları tüm konularda yardımcı olacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Minimum 1 yıl perakende deneyimi olan İkna ve iletişim gücü yüksek Problem çözme kabiliyetine sahip, takım çalışmasına yatkın Müşteri odaklı, prezentabl Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 19-24 yaşları arasında

 • Cms Jant ve Makine

  Metod Uzman Yardımcısı / Uzmanı Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden olan şirketimizin Dökümhane Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;'METOD UZMAN YARDIMCISI/UZMANI ' aranmaktadır. Mevcut proses verimliliğini ve ürün kalitesini artırıcı projeler geliştirmek, Üretim planlarının gerçekleştirilmesini sağlamak, Proseslerde standartlaştırma çalışmalarına liderlik yapmak, Operatörlerin teknik eğitim ihtiyaçlarını belirlemek ve planlamak, Yeni yatırımlarda şartnamenin hazırlanmasından sipariş aşamasına kadar olan süreçten sorumlu olmak, Ürün ve Proses FMEA çalışmalarına katılmak, 5S ve TPM çalışmalarına destek vermek, Deneme, Numune ve Ön seri çalışmalarını gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Otomotiv sektörü Kalite Yönetim sistemleri bilgisine sahip, Alüminyum alaşım ve döküm konularında tecrübeli, Yalın üretim teknikleri konusunda tecrübeli Alüminyum ısıl işlem bilgisine sahip , Kalıp imalat, bakım, ısıl işlem bilgisine sahip, Takım liderliği becerileri gelişmiş, İnsan ilişkileri ve müzakere becerileri güçlü, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına tam uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Ayakkabı Dünyası

  Kasiyer - Forum İstanbul Ayakkabı Dünyası

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası, Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'nde çalışmak üzere "Kasiyer" arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılıkta kasiyer olarak deneyimli (tercih nedenidir), Rakamlarla çalışmayı seven ve işlemlerde dikkatli, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmalarına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Müşteri odaklı, Güleryüzlü ve dinamik, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). Not : Yukarıda belirtilen niteliklere uygun olan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Bayan Miço Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ~~ÇEŞME DEKİ TEKNE DE GÖREV YAPACAK ; LİSE MEZUNU, YEME-İÇME ,İKRAM, AĞIRLAMA KONUSUNDA YETENEKLİ TEMİZLİK İŞLERİNİ GÖREBİLECEK, ÇEŞME İLÇESİNDE İKAMET EDEN SEYAHAT ENGELİ OLAMAYAN YATILI KALABİLECEK OLAN TEKNE VE/VEYA TURİZM SEKTÖRÜNDE 3 YIL DENEYİMLİ 25 - 35 YAŞ ARASI

  Aranan Nitelikler

 • Gebe

  İstanbul - Buyaka - Mağaza Müdürü Gebe

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hamile Modasının Tüm Dünyadaki etkin markası GeBe'nin İSTANBUL BUYAKA AVM'de Mağazasında görevlendirilmek üzere ; Mağazacılığı kendisi için kariyer edinmiş, sürekli eğitime ve yeniliğe açık, ürün detay bilgilerini müşteriye aktaracak, diksiyonu düzgün ve satış yapmaktan keyif alan, dinamik Bayan Mağaza Müdürü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler BUYAKA mağazamızda görevlendirmek üzere; BUYAKA AVM En az Lise Mezunu, Mağazacılık alanında minimum 4 yıl yöneticilik deneyimi olan, Modayı yakından takip eden ve görünümününe önem veren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek, güleryüzlü, Ekip çalışmalarında başarılı, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, BAYAN MAĞAZA MÜDÜRÜ ARIYORUZ www.gebe.com.tr www.e-gebe.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Otomotiv Elektrik ve Mekanik Üretim İşçileri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SANAYİ SEKTÖRÜNÜN LİDERİ VE ÖNCÜSÜ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN KENDİ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; Otomotiv elektrik, mekanik ve / veya motor işlemlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ve / veya Önlisans eğitimi veren okulların Metal İşleri, Elektrik, Torna Tesviye, Motor ve Makine bölümlerinde mezun, 22 - 30 yaşları aralığında, Tercihen konusunda ve / veya alanında Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi yada Türkiye İş Kurumu tarafından düzenlenmiş işgücü yetiştirme kurslarına katılmış olan, Otomotiv sektöründe elektrik, mekanik ve / veya motor alanında 3 yıl deneyimli, İstanbul Anadolu / Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Not: Vardiya yoktur. " ELEKTRİK, MEKANİK, MOTOR ÜRETİM İŞÇİLERİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Otomotiv Üretim İşçileri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SANAYİ SEKTÖRÜNÜN LİDERİ VE ÖNCÜSÜ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN KENDİ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; Otomotiv kaynak ve / veya otomotiv boya işlemlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ve / veya Önlisans eğitimi veren okulların Metal İşleri, Elektrik, Torna Tesviye, Motor ve Makine bölümlerinde mezun, 22 - 30 yaşları aralığında, Tercihen konusunda ve / veya alanında Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi yada Türkiye İş Kurumu tarafından düzenlenmiş işgücü yetiştirme kurslarına katılmış olan, Otomotiv sektöründe kaynak ve boya alanında 3 yıl deneyimli, İstanbul Anadolu / Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Not: Vardiya yoktur. " KAYNAK VE OTO BOYACISI ÜRETİM İŞÇİLERİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Cms Jant ve Makine

  Ar-Ge Mühendisi Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden olan Grubumuzun, Arge Merkezinde görevlendirilmek üzere 'Arge Mühendisi' aranmaktadır. Yeni alaşım geliştirme AR&GE projelerinde görev alarak, yeni nesil malzeme kompozisyonlarının oluşturulması ve deneysel çalışmaların yapılması, Yeni alaşımlar için malzeme testlerinin belirlenmesi ve takip edilmesi Farklı imalat yöntemleri projelerinde görev alma, iyileştirme ve verimlilik artırma çalışmaları yapmak TEYDEB ve SanTez projeleri hazırlama AR&GE projelerinde istatistiksel analiz, raporlama ve problemlerin çözümlerinde öneri sunma

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun tercihen doktora veya yüksek lisans yapmış İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen Alüminyum ve alaşımlar konusunda bilgi sahibi Sonlu Elemanlar Analizleri konusunda yetkin, CFD Analizleri üzerine çalışmış Tercihen TEYDEB Proje Yürütücülüğü yapmış, SanTez proje ekibinde yer almış Tercihen CAD bilgisine sahip, tercihen Minitab bilen Tercihen programlama bilgisi olan Tercihen döküm teknolojileri ile ilgili bilgi sahibi MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen Yaratıcı, analitik düşünen, sonuç odaklı Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Firma Adı Gizli

  Motokurye Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde evrak taşıma işlemlerini gerçekleştirmek üzere MOTOKURYE arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler *Referans verebilecek, * En az 5 yıllık motor ehliyetine sahip ve aktif motor kullanabilen, * En az Lise mezunu, *35 yaşını aşmamış, *Askerlikle ilişiği bulunmayan, *Ekip çalışmasında başarılı, *Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, *Yenibosna bölgesine ulaşım sorunu olmayan, * BAY, çalışma arkadaşı arayışı arıyoruz.

 • Hummel

  Satış Danışmanı (Samsun) Hummel

  Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazasının belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunmak Müşterisine ürün hakkında bilgi vermek Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunmak Stok ve depo kontrollerini sağlıklı yürütmek Ürün teşhiri ve reyon düzeni uygulamalarının gerçekleştirmek Mağaza satış performansını arttırmak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli veya kariyerine bu alanda devam etmek isteyen Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı Dış görünümüne önem veren Müşteri ilişkilerinde başarılı MS Office programlarını etkin kullanabilen Samsun Hummel mağazasında görevlendirmek üzere Bay/Bayan satış danışmanı aranmaktadır.

 • Eriş İnşaat

  Şantiye Şefi Eriş İnşaat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler · Üstyapı projelerinde en az 5 yıllık deneyime sahip, · Alt yüklenicileri organize edecek, imalatların projeye ve iş programına uygun şekilde yapımını denetleyecek, · İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemleri konusunda bilgili ve özenli, · Tercihen İş güvenliği uzmanlığı belge sahibi olan, · Mesleki bilgisayar programlarını etkin olarak kullanabilen, · Bağlı çalışılan idarelerle ilişkileri yönetebilecek ve günlük raporlama yapabilecek, · İşlerin zamanında ve kaliteli şekilde yapılmasını sağlayacak, · Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, · İstanbul ikamet eden veya ulaşım engeli bulunmayan · B sınıfı sürücü belgesine sahip, İstanbul Rumeli yakası şantiyelerimiz de çalışmak üzere saha mühendisi ve saha mimarı aramaktayız.

 • Defacto

  Erzurum Müşteri Danışmanı - Full Time Defacto

  Erzurum

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetin artırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

 • Firma Adı Gizli

  1200tl. Net Maaş + Günlük 300tl.Prim+ Sgk Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İDDİA EDİYORUZ, BİZ BİR İLKİZ... Bu nedenle de çalışanlarımıza Türkiye'nin en yüksek PRİMİNİ veren şirketlerden biriyiz… 1200TL Net Maaş +Yüksek Prim+Sgk Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları ile, Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, satış gerçekleştirebilecek; operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak, GÜNLÜK PRİM SİSTEMİYLE, YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sıfırdan satış yapmak istemiyorum, müşteriler beni arasın diyorsanız, İş yaşamına ilk adımı atıp, kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız, Satış benim işim deyip bu konuda kendinize inanıyorsanız, Çevremde iş arayan arkadaşlarım var, onlarla beraber aynı ortamda çalışmak istiyorum diyorsanız, İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışmak motivasyonumu yüksek tutuyor diyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. İşyerimiz; 4. Levent Metro durağı yakınındadır. Servis imkanımız yoktur.

 • Cms Jant ve Makine

  Talaşlı İmalat Operatörleri Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Pınarbaşı, Çiğli ve Serbest Bölge'deki fabrikalarında değerlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'TALAŞLI İMALAT OPERATÖRLERİ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Liselerinin Torna Tesviye, Kalıp, Makine Model, Motor ve Cnc bölümlerinden mezun Tercihen Cnc Programlama deneyimi olan, Yüksek kalite standartlarında ve vardiyalı düzende çalışabilecek, Öğrenmeye istekli, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Fabrikalarımıza yapılan elden başvurular da değerlendirilmeye alınacaktır.

 • Cms Jant ve Makine

  Sipariş ve Lojistik Uzmanı Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa' nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Planlama Departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Sipariş ve Lojistik Uzmanı' aranmaktadır. Müşteri siparişlerinin yönetilmesi, Sevkiyat planlarının hazırlanması ve organize edilmesi, Teslimat takibi ve yönetimi, Müşteri ile koordinasyonun sağlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kontratı yapılmış siparişlerin alım süreçleri, sevkiyat ve teslimat konularında en az 2 yıl tecrübeli (Otomotiv sektörü tecrübesi tercih sebebidir), Çok iyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Müşteri ilişkilerini yönetebilecek, Sorumluluk sahibi ve inisiyatif alabilen, Sistematik ve analitik çalışmayı prensip haline getirmiş, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Cms Jant ve Makine

  Boyahane Metod Mühendisi Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Boyahane Departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Boyahane Metod Mühendisi' aranmaktadır. Operatör teknik ihtiyaçlarını tespit etmek, Proses standartlaştırmasında aktif rol oynamak, Üretim planlarını oluşturup takip etmek, Yeni ürün devreye alma sürecinde proses liderliğini yapmak, Deneme çalışmalarını organize etmek, Fabrika içerisinde iş etüdleri yaparak iyileştirme noktalarını tespit etmek, Üretim bölümleri ile birlikte organize çalışarak 5S ve hatasızlaştırma konularında tespitte bulunmak, Malzeme, yarımamul ve mamul akışlarını düzenlemek, stok maliyetlerinin düşürülmesi için çalışmalar yapmak, sarf malzeme takiplerini yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun İyi derecede İngilizce bilen, AutoCAD ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Boya süreçleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen Otomotiv yan sanayinde minimum 2 yıl tecrübeli, Takım liderliği becerileri gelişmiş, Planlama, önceliklendirme, organizasyon ve iletişim yeteneklerine sahip, Problem çözme teknikleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına tam uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Hummel

  Mağaza Müdürü (Samsun) Hummel

  Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak, Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek, yönlendirmek, Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek, Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, Mağazanın verimli işleyebilmesi için Mağaza koordinatörüyle koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri odaklı düşünen, Takım üyesi olan ve takımını geliştiren, Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturabilen, Stok satış raporlarını takip eden, Samsun Hummel Mağaza müdürü arayışımız bulunmaktadır.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sağlık Turizmi Satış Temsilcisi Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz turizm ve sağlık sektöründe faaliyet gösteren Çankaya semtindeki firmamız için, Müşteri portföyünü genişletmek ve satış hedeflerine ulaşmak üzere, potansiyel müşterileri belirlemek, randevu ve toplantı organizasyonunu sağlamak. Mevcut satış ve pazarlama yaklaşımlarında iyileştirmeler, düzeltmeler yaparak, yeni veya mevcut müşterilere daha fazla ürün ve hizmet satışı gerçekleştirmek..

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office (Word, Excel, Powerpoint vb.) programlarının tümünü çok iyi kullanan, Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanan ve seyahat engeli olmayan, Bay, Bayan, Satış Temsilcileri arayışımız bulunmaktadır.

 • Cms Jant ve Makine

  Dökümhane Operatörleri Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden olan şirketimizin Pınarbaşı, Çiğli ve Gaziemir'deki fabrikalarında Dökümhane bölümünde değerlendirilmek üzere, aşağıda yer alan özelliklerde tercihen deneyimli, Döküm Operatörleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ortaokul ( üretim tecrübesi olan) veya Lise - tercihen Meslek Liselerinin Döküm, Metalurji, Metal İşleri, Makina bölümlerinden mezun ya da ilgili konularda kalfalık/çıraklık belgesine sahip Tercihen üretim sektöründe belirtilen bölümlerde en az 1 yıl deneyimli Yüksek kalite standartlarında ve vardiyalı düzende çalışabilecek, Öğrenmeye istekli, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Not:Fabrikalarımıza direk başvurular da kabul edilecektir.

 • U.S. Polo Assn.

  Satış Danışmanı - Tokat Novada U.S. Polo Assn.

  Tokat

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,

  Aranan Nitelikler U.S Polo Assn. markamızın Tokat Novada AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.

 • Cms Jant ve Makine

  Boyahane Operatörleri Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden olan şirketimizin Pınarbaşı, Çiğli ve Gaziemir'deki fabrikalarında Boyahane bölümlerinde değerlendirilmek üzere, aşağıda yer alan özelliklerde tercihen deneyimli Boya Operatörleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ortaokul ( üretim tecrübesi olan) veya Lise - tercihen Meslek Liselerinin Boya Teknolojisi, Kimya bölümlerinden mezun ya da ilgili konularda kalfalık/çıraklık belgesine sahip Tercihen üretim sektöründe belirtilen bölümlerde en az 1 yıl deneyimli Yüksek kalite standartlarında ve vardiyalı düzende çalışabilecek, Öğrenmeye istekli, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Not:Fabrikalarımıza direk başvurular da kabul edilecektir.

 • Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  Müşteri Operasyon Sorumlusu Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz,, promosyon ürünleri ve hediyelik eşya sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamıza "Müşteri Operasyon Sorumlusu" aranmaktadır. İş Tanımı: Müşteri Operasyon Sorumlusu, var olan müşterilerle iletişimi sürdürmek ve bu müşterilerin operasyonlarını yönetmek, Tedarikçiler ile sipariş, kontrol, teslimat aşamalarında operasyonları takip etmek, Yeni tedarikçiler araştırmak işlerinden sorumlu olunacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu (tercihen işletme ya da iletişim bölümlerinden mezun) olması, En az iki yıl iş tecrübesi olması. Sektör tecrübesi tercih sebebidir. Windows office programlarını (word, excel, power point, outlook) iyi şekilde kullanabilmesi, İletişim ve organizasyon becerilerinin yüksek olması, Aynı anda birden fazla işi takip edecek yapıda olması, Yoğun iş ortamında çalışabilecek dinamizm ve enerjiye sahip olması, Mevcut müşterilerimizin süren operasyonlarını şirket içi ve şirket dışı taraflar ile işbirliği yaparak koordine etmek ve müşteri memnuniyeti ve şirket verimliliği unsurlarını en üst düzeyde tutacak şekilde yürütebilmesi, Müşterilerimizin ihtiyaçları ile tedarikçilerimizin kapasitelerini eşleştirerek ürün/hizmet alternatifleri geliştirecek, tedarikçilerden topladığı teklifler ile maliyet hazırlayacak, bu maliyetler ile yöneticileri tarafından belirlenen hedeflere uygun teklifler hazırlayacak ve yöneticilerinin onayıyla teklifleri müşterilerimize sunacak ve bu çalışmaları hedefleri doğrultusunda satışa dönüştürecek birikim ve yetenekte olması, Dürüst, çalışkan, iyi niyetli, hevesli olması, değişen koşullara ve işinin gerektirdiği durumlara uyum sağlayabilmesi, Ekip çalışmasına yatkın ve öğrenmeye açık olması, Hem kendisi hem şirketi için gelişim peşinde olması, Ehliyet sahibi ve araç kullanabilir olması tercih sebebidir.

 • Yenigüller Uluslararası Nakliyat İth. İhr. Kerestecilik İnş. Taah. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Parsiyel Elamanı Yenigüller Uluslararası Nakliyat İth. İhr. Kerestecilik İnş. Taah. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler 20 - 35 yaş arasında, Küçükbakkalköy civarında ikamet eden, Lojistik sektöründe deneyimli, Tercihen Bayan "Parsiyel Elemanı" alınacaktır.

 • Levent Kağıt San. ve Tic.A.Ş.

  Üretim Elemanları Levent Kağıt San. ve Tic.A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da kurulu olan Türkiye'nin en büyük Kağıt,Karton üretimi yapan Fabrikalarından birisi olan Fabrikamıza vardiyalı çalışabilecek üretim elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek lisesi mezunu veya Kalfalık,Ustalık Belgesi olan veya Mesleki eğitim sertifikası olan Erkek,Askerliğini Tamamlamış 30 Yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek Tercihen Kemalpaşa veya Bornova bölgesinde ikamet eden

 • Zeta İnsan Kaynakları

  Bireysel Kredi Danışmanı (Dönemsel) Zeta İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Okullarda bulunan kredi destek bankolarında yaz döneminde (Haziran/Eylül) sabit olarak görevlendirmek üzere Bireysel Kredi Danışmanları aranmaktadır. (Final sınavları zamanında izin verilecektir)

  Aranan Nitelikler Devam zorunluluğu olmayan Üniversite öğrencisi veya mezunu, İletişimi Güçlü, İkna kabiliyetine sahip, Satış konusunda kendine güvenen, Dış görünümüne özen gösteren, Hafta sonu çalışma engeli olmayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Ardes Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

  Yurt Müdür Yardımcısı Ardes Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 750 Kişi kapasiteli Özel Yükseköğrenim Öğrenci Yurdumuza Yurt Müdür Yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ön Lisans veya Lisans Mezunu Tercihen, üniversitelerin işletme, turizm otelcilik ve konaklama işletmeciliği bölümlerinden mezun, Yurt, otel ve konaklama tesisleri işletmeciliği alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyime sahip, Yurt Yönetimi mevzuatına hakim Yurdun operasyonel işletiminden sorumlu olacak İdari ve mali işleri yürütecek, Personel yönetimine hakim Planlama, koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Organizasyon ve iş takip yeteneği gelişmiş, Ekip motivasyonunu sağlayabilecek, Çözüm odaklı çalışabilen, Müşteri memnuniyeti konusunda titiz, Temsil yeteneğine sahip, Tercihen İngilizce bilen, MS Office Programlarını etkin derecede kullanabilen " Yurt Müdür Yardımcısı ” arıyoruz.

 • Aykanlar Gıda

  Bilgi Sistem Uzmanı Aykanlar Gıda

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde Bilgi Sistemleri Uzmanı olarak görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Matematik, Bilgisayar, Elektronik, Haberleşme Müh., MIS veya ilgili bölümlerden mezun, Sunucu, Veri Depolama ve Yedekleme sistemleri ve yazımları hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Windows ve Exchange Server olmak üzere, Microsoft teknolojilerine hakim, çeşitli kurulum ve projelerde görev almış (Tercihen MCSE veya MCSA sertifikalarından birinr sahip), Konsolidasyon ve sanallaştırma konularında bilgi ve tecrübesi olan (Sertifikasyon tercih sebebi olacaktır), Benzer pozisyonlarda en az 4 sene deneyimli, İyi derecede ingilizce bilen, Analitik düşünüp, problem çözebilme yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri odaklı bakış açısına sahip, takım çalışmasına yatkın, Kendini geliştirmek isteyen, yeniliklere açık, Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

 • Yılmaz Makine San. ve Tic. A.Ş.

  Satış Uzmanı Yılmaz Makine San. ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri ilişkilerin yürütebilcek, Yeni potansiyel müşterileri portföyüne katabilcek, Üniversite mezunu, tercihen Mühendislik fakültesi mezunu, Sonuç odaklı çalışabilecek, sorumluluk sahibi ve kendini geliştirmeye önem veren, Güçlü iletişim becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın çalışmış ve çalışabilecek, Çok iyi derecede İspanyolca bilen MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Yetiştirilmek üzere Bayan Satış Uzmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Önalanlar Yapı

  Satış Temsilcileri Önalanlar Yapı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakasındaki firmamızda banyo ve mutfak departmanlarımızın satış ekibinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip, ince yapı malzemeleri satışında tecrübeli çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ofis ve mimari çizim programlarına hakim, Yapı malzemeleri satışında tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Temsil yeteneği gelişmiş, iletişim becerileri yüksek, müşteri memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Yönetsel ve organizasyon becerileri yüksek, Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların güncel ve fotoğraflı CV’ leriyle başvurmalarını rica ederiz.

 • Vakkorama

  Satış Danışmanı - Vakkorama Suadiye Vakkorama

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Satış Temsilcisi - Beykoz Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dijital Platform'un lider markasının İstanbul Anadolu Yakasında Beykoz'da bulunan yetkili satış bayilerinde görev alacak, sahada satış gerçekleştirebilecek bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş 1050TL+ Yemek 250TL + Yol 170TL SSK +Prim

  Aranan Nitelikler - Ürün tanıtım ve satışı yapabilecek, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, satış yapabilecek, - İletişim becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, -Kendi müşteri portföyünü oluşturacak - Dönemsel olarak satış arttırıcı etkinlikler düzenleyebilecek, - Girişimci, - Diksiyounu düzgün, - Sorumluluk sahibi, Bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır.

 • Penti

  Satış Danışmanı - Bodrum Penti

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın Bodrum'daki mağazaları için aşağıda nitelikleri taşıyan "Satış Danışmanı" aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Tercihen bayan,

 • Joker

  Joker Satış Danışmanı _Cepa Joker

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Mağaza görsel standartların uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak, müşterilere ürün özelliklerini etkin şekilde anlatmak ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünü müşteriye sunmak.

  Aranan Nitelikler Bebek ve oyuncak sektöründe Türkiye’nin önde gelen perakende firması Joker, hızlı büyüme hedeflerini ve müşteri ilişkileri politikalarını hayata geçirebilecek Satış Danışmanları arıyor. En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Pozitif, dış görünümüne önem gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın.

 • Yılmaz Makine San. ve Tic. A.Ş.

  Satış Sorumlusu Yılmaz Makine San. ve Tic. A.Ş.

  Rusya Federasyonu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Müşteri ilişkileri güçlü, * Bayilerle koordinasyonu sağlayabilecek, * Müşteri, ürün ve pazar analizini yapabilecek, * Ülke pazar analizlerinde tecrübeli, * İhracat ve Dış Ticaret bilgilerine vakıf, * Çok iyi derecede Rusça bilen, * Türkçe ve/veya İngilizce bilgisine sahip, * Rusya' da görev alabilecek, uzun süreli seyahat engeli olmayan, * Üniversite mezunu, tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun, * Askerlik görevini tamamlamış, Satış Sorumlusu arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi

  Cildiye Uzman Hekimi Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Çanakkale Anadolu Hastanesinde görevlendirilmek üzere, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli Çanakkale de ikamet eden / edebilecek İletişimi Kuvvetli, aktif ve tam zamanlı çalışabilecek "Cildiye Uzman Hekimi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Satış Temsilcisi - Bahçelievler Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dijital Platform'un lider markasının İstanbul Avrupa Yakasında Bahçelievler'de bulunan yetkili satış bayilerinde görev alacak, sahada satış gerçekleştirebilecek bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş 1050TL+ Yemek 250TL + Yol 170TL SSK +Prim

  Aranan Nitelikler - Ürün tanıtım ve satışı yapabilecek, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, - Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, satış yapabilecek, - İletişim becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, -Kendi müşteri portföyünü oluşturacak - Dönemsel olarak satış arttırıcı etkinlikler düzenleyebilecek, - Girişimci, - Diksiyounu düzgün, - Sorumluluk sahibi, Bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır.

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Satış Temsilcisi - Zeytinburnu Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dijital Platform'un lider markasının İstanbul Avrupa Yakasında Kadıköy Zeytinburnu'nda bulunan yetkili satış bayilerinde görev alacak, sahada satış gerçekleştirebilecek bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş 1050TL+ Yemek 250TL + Yol 170TL SSK +Prim

  Aranan Nitelikler - Ürün tanıtım ve satışı yapabilecek, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, - Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, satış yapabilecek, - İletişim becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, -Kendi müşteri portföyünü oluşturacak - Dönemsel olarak satış arttırıcı etkinlikler düzenleyebilecek, - Girişimci, - Diksiyounu düzgün, - Sorumluluk sahibi, Bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır.

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Satış Temsilcisi - Bakırköy Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dijital Platform'un lider markasının İstanbul Avrupa Yakasında Bakırköy'de bulunan yetkili satış bayilerinde görev alacak, sahada satış gerçekleştirebilecek bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş 1050TL+ Yemek 250TL + Yol 170TL SSK +Prim

  Aranan Nitelikler - Ürün tanıtım ve satışı yapabilecek, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, - Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, satış yapabilecek, - İletişim becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, -Kendi müşteri portföyünü oluşturacak - Dönemsel olarak satış arttırıcı etkinlikler düzenleyebilecek, - Girişimci, - Diksiyounu düzgün, - Sorumluluk sahibi, Bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?