İş İlanları

 • The Green Park Hotel Diyarbakır

  Satış Pazarlama Temsilcisi The Green Park Hotel Diyarbakır

  Diyarbakır

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The Green Park Hotel Diyarbakır'da Satış Departmanında, ‘’Satış Pazarlama Temsilcisi’’ olarak çalışacak aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (tercihen Turizm Otelcilik veya Halkla İlişkiler), Otelcilik sektöründe ve benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Banket, toplantı vb organizasyonlar konusunda bilgili, İyi derecede İngilizce bilen (tercihen ikinci dil), Analiz ve raporlama yapabilen, İleri düzeyde bilgisayar (MS Office programları) ve otelcilik programları (Opera) bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, planlama ve koordinasyon yeteneği gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, Genel dış görünüş, tavır ve davranışlarıyla şirketi temsil ettiğinin bilincinde, titiz ve özenli, Güler yüzlü. Esnek çalışma saatlerine uygun, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,Bayan takım arkadaşları aramaktayız.

 • T-Shop

  Depo Elemanı T-Shop

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler · Tercihen Lise Mezunu · Depo-Sevkiyat konusunda deneyimli · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden · ESENLER depomuzda görevlendirilecek askerliğini yapmış depo elemanı alınacaktır.(DEPOMUZ GİYİMKENTTEDİR)

 • The Green Park Hotel Diyarbakır

  Gece Müdürü The Green Park Hotel Diyarbakır

  Diyarbakır

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The Green Park Hotel Diyarbakır "GECE MÜDÜRÜ" olarak görevlendirilmek üzere,aşağıdaki niteliklere sahip personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Tercihen Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun - Beş yıldızlı otellerde Gece Müdürü pozisyonunda deneyimi bulunan - İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, - Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip, - Gece operasyonunun idare ve kontrolünü gerçekleştirecek, - Personel ve misafir ilişkileri gelişmiş, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, -Askerlikle ilişkisi bulunmayan,

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Sarıyer Maden Sinpaş CarrefourSA - Mağaza Görevlis Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sarıyer Maden'de (SİNPAŞ) CarrefourSA Mini mağazamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Sebze - Meyve, Gıda ve Gıda Dışı reyonları için tam zamanlı çalışarak mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler Dinamik bir ortamda çalışacak, - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip, - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, - 18 - 35 yaş arasında, - Lise mezunu, (açık lisede okuyanlar dahil) takım arkadaşları arıyoruz.

 • Mt Teknik Servis

  Teknik Servis Destek Personeli Mt Teknik Servis

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bölgesine ait müşterilerinin; Yazar Kasa - Pos cihaz kurulum, bakım ve onarım desteğini sağlayacak, mobil olarak çalışacak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Elektronik Yüksekokulu veya Meslek Liselerinin yine Aynı bölümlerinden mezun olmak, B sınıfı ehliyet sahibi, tercihen SRC belgesine sahip, aktif araç kullanan, Tercihen Yazar Kasa-Pos cihaz deneyimi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası; Beşiktaş, Kağıthane, Beyoğlu, Bakırköy, Bayrampaşa, Fatih, G.Osmanpaşa, Bahçelievler bölgelerinde ikamet eden.

 • A Grup Telekom

  Kurumsal Satış Temsilcisi A Grup Telekom

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kısa Şirket Tanıtımı Turkcell Kurumsal çözüm ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Kurumsal Satış Temsilcileri arıyoruz. İş Tanımı; Turkcell Kurumsal Hizmetler bünyesinde faaliyet gösteren A Grup Ltd. Kurumsal Çözüm Merkezi çatısı altında, Turkcell ürün servislerinin hedef bazlı saha satışı, satış sonrası hizmetleri, yeni pazar tespiti ve mevcut müşteri portföyünün, bölgesi ağırlıklı olmak üzere geliştirilmesinden sorumlu olacak, * Aylık olarak kendisine verilmiş olan ziyaret hedeflerini gerçekleştirecek, * Firmamızı, faaliyetlerimizi, ürün ve hizmetlerimizi tanıtacak, * Aktif satışı seven, bu alanda kariyer hedefleri olan, * Sıcak satış ve sahada çalışma konusunda tecrübeli, * Maaş + Yemek + Yol + Prim sistemi ile çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Asgari Lise, tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Fakülte mezunu, * İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, Prezantabl ve diksiyonu düzgün * Temsil ve satış kabiliyeti yüksek, takım çalışmasını ile Teknoloji’yi seven, * Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren * Pozitif düşünce ve davranışlı, istekli, dinamik, analitik düşünen, gelişime açık * Yoğun saha çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * En az 2 yıl satış ve pazarlama deneyimine sahip

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Deneyimli Satış Danışmanları Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TÜRKİYE'NİN ve DÜNYANIN EN KALİTELİ MARKALARINDAN BİRİNİN SATIŞINI YAPAN ve A PLUS KESİME HİTAP EDEN MÜŞTERİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE;

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, 20 - 33 yaşları arasında, Tercihen zincir mağazacılık ve / veya perakende sektöründe satış konusunda deneyimli ve mağazacılık alanında kariyer hedefi olan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Satış hedeflerinin gerçekleşmesine bağlı olarak prim sistemi ile çalışabilecek, İstanbul Avrupa ikamet eden ( Zincirlikuyu, İstinye ve Nişantaşı lokasyonlarına ulaşım imkanı bulunan), Bayan, Net maaş + prim + yol + yemek sisteminde çalışacak, "DENEYİMLİ SATIŞ DANIŞMANLARI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Pro Tanıtım

  Merchandıser - Tanzim Teşhir Elemanları Pro Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Afyon, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, Mersin(İçel), Kayseri, Kırklareli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Osmaniye, Tekirdağ, Zonguldak

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması PRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren,araştırma,pazarlama,danışmanlık ve bir çok alanda saha hizmetleri sunan,Sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz sektöründe lider müşterilerimizin yerel ve ulusal mağazalarda görevlendirilmek üzere, büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak ; Rut planı dahilinde mağaza ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Ürün satış faaliyetlerinin desteklenmesi, Raf, reyon ve görsel düzenlemelerin yapılması ve eksiklerin takip edilmesi, Depo ve stok kontrolünün yapılması, Rakip ürün-marka takibinin yapılması, Gerekli raporlamaların gerçekleştirilmesi, görevlerinde bulunabilecek "TANZİM TEŞHİR ELEMANLARI – MERCHANDISER” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen ürün tanıtım çalışmalarında deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna yatkın, NOT: Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

 • Panço

  Mağaza Satış Danışmanları (Bursa) Panço

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Biz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, Bursa Korupark'taki mağazalarımızda görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Mağaza Satış Danışmanları" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık alanında deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Algılama yeteneği yüksek, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Satış odaklı hareket edebilen, Takım çalışmasına uyumlu, Dikkatli ve aktif, Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen, Kişisel bakımına özen gösteren, MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktayız.

 • Birey Hazırlık Temel Lisesi

  Coğrafya Öğretmeni Birey Hazırlık Temel Lisesi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Birey Eğitim Kurumları Hazırlık Liselerinin Bakırköy, Bahçelievler, Şirinevler ve Bahçeşehir şubelerinde görevlendirilmek üzere, Coğrafya Öğretmeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Alanında tecrübeli, Dershane ve okul sistemini bilen, İletişimi kuvvetli, Öğrenci ve veli diyaloğu yüksek, Kurumsal kurumumuzu temsil edebilecek, YGS-LYS sistemine hakim Eğitim koçluğu sistemini yönetebilecek, Ekip çalışması gerçekleştirebilecek öğretmen arkadaşlar aranmaktadır.

 • Pro Tanıtım

  Tanıtım Elemanı - Aktivite Elemanı Pro Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Afyon, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, Mersin(İçel), Kayseri, Kırklareli, Kırıkkale, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Ordu, Samsun, Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması PRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren, araştırma, pazarlama, danışmanlık ve birçok alanda saha hizmetleri sunan, sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz sektöründe lider müşterilerimizin tanıtım ve satış projelerinde görevlendirilmek üzere, büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak ve; Marka ve ürünün, tüm satış kanallarında ( zincir mağaza, avm, satış noktaları v.b.) verilen eğitimler doğrultusunda, müşterilere gerekli bilgilendirmelerin yapılması ve satış destek faaliyetlerinin yürütülmesi, Müşterilerle etkin iletişim kurularak ideal ürün ve hizmetin sunulması, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve firmanın en iyi şekilde temsil edilmesi, Marka ve ürünle ilgili promosyon dağıtım çalışmalarının yürütülmesi, Aktivite raporlamalarının gerçekleştirilmesi, görevlerinde bulunabilecek " TANITIM ELEMANI - AKTİVİTE ELEMANI” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen ürün tanıtım, saha aktivite ve stand çalışmalarında deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Güler yüzlü, girişken ve dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna yatkın. NOT: Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

 • Birey Hazırlık Temel Lisesi

  Türkçe- Edebiyat Öğretmeni Birey Hazırlık Temel Lisesi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Birey Eğitim Kurumları Hazırlık Liselerinin Bakırköy, Bahçelievler, Şirinevler ve Bahçeşehir şubelerinde görevlendirilmek üzere, Türkçe-Edebiyat Öğretmeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Alanında tecrübeli, Dershane ve okul sistemini bilen, İletişimi kuvvetli, Öğrenci ve veli diyaloğu yüksek, Kurumsal kurumumuzu temsil edebilecek, YGS-LYS sistemine hakim Eğitim koçluğu sistemini yönetebilecek, Ekip çalışması gerçekleştirebilecek öğretmen arkadaşlar aranmaktadır.

 • Aker Mağazacılık

  Mağaza Müdürü - Fatih Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde FATİH şubemizde görevlendirilmek üzere, tecrübeli bayan Mağaza Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler •En az lise, tercihen üniversite mezunu, •Modayı ve mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş, •Yöneticilik ve liderlik becerilerine sahip, •Hazır giyim mağaza yöneticiliği konusunda en az 3 yıl deneyimli, •Güler yüzlü, •Takım çalışmasının gücüne inanan, •Satış odaklı hareket eden, •Müşteri memnuniyetine önem veren, •Görünüşüne ve giyimine özen gösteren, •Problem çözme yeteneğine sahip, •MS Office programlarını kullanabilen, •BAYAN, Mağaza Müdürü aranmaktadır.

 • Şengüller

  Depo Görevlisi Şengüller

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Önce İnsan” diyerek yola çıkan ŞENGÜLLER AŞ’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz! Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde İstanbul Anadolu yakasında Genel Müdürlük binasında bulunan depomuz için Depo Görevlisi olarak istihdam edilecek personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Asgari lise mezunu, Cep telefonları hakkında bilgi sahibi ve cep telefonu depo süreçlerini bilen, Perakende mağazacılık alanında satış ve depo süreçlerinde deneyimli, 20-30 yaş aralığında, Askerliğini yapmış, Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Uzman Satış Danışmanı ( A City AVM ) Çift Geyik Karaca Giyim

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara A City AVM' de bulunan mağazamızda görev almak üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmeti vererek satış gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlayacak, Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyonu yapacak, Görevli olduğu satış alanını kurum standartlarına uygun hale getirerek bu standartları koruyacak uzman satış danışmanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise veya Önlisans mezunu, Perakende sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Kariyer hedefi mağazacılık olan, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik İletişim yeteneği kuvvetli ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Sonuç odaklı, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan), Sorumluluk sahibi adaylar,

 • Karali Çay

  Yönetici Asistanı ve Muhasebe Karali Çay

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZİN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler MİCRO PROGRAMI KULLANABİLEN MC OFFİCE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN ÖN MUHASEBE ALANINDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ OLAN YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI YAPABİLEN İŞ DİSİPLİNİ VE AHLAKINA SAHİP OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK EN AZ LİSE MEZUNU OLMAK SİSTEMLİ VE DÜZENLİ ÇALIŞMA DİSİPLİNİNE SAHİP OLMAK

 • Tüvtürk

  İstasyon Amiri (İstanbul) Tüvtürk

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’de trafik güvenliğinin sağlanması vizyonuyla, araç muayene istasyonlarını kurmak ve işletmek için kurulan TÜVTURK, İstanbul'daki istasyonlarında görevlendirmek üzere İstasyon Amiri aramaktadır. Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nin Makine, Endüstri, Mekatronik, Otomotiv Mühendisliği bölümleri veya Teknik Eğitim Fakülteleri'nin Makine, Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden mezun*, Otomotiv sektöründe, tercihen satış sonrası hizmetlerde en az 3 yıl deneyim sahibi, Personel yönetiminde deneyimli, Kalite sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, “B” sınıfı sürücü belgesi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, MS Office uygulamalarını kullanabilen. *Sadece belirtilen bölümlerden mezun adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır

  Aranan Nitelikler Araç muayene istasyonu ekibini yönetmek ve yönlendirmek, Verimli ve etkin çalışma ortamı yaratmak ve sürekliliğini sağlamak, Araç muayene istasyonunun operasyonel ve stratejik süreçlerini planlamak, uygulanmasını takip etmek, Muayene sürecinde müşteri odaklı hizmet verilmesini sağlamak, Araç muayenesi ve araçlarla ilgili teknolojik gelişmeleri ve yasal mevzuatı takip etmek, ekibini bilgilendirmek, Ekibinin bilgi ve deneyiminin istenilen standartlarda olmasını sağlamak.

 • Ora

  Servis Elemanı-Komi-Göztepe-Gaziemir-Manavkuyu Ora

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gelecek Lezzet Sektöründe; İzmir'in farklı semtlerinde 9 Şubeye sahip şirketimizin Göztepe , Gaziemir , Manavkuyu şubelerinde görevlendirilmek üzere Lezzet Sektöründe çalışmayı meslek edinmiş "Servis Ekibimiz" için takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 18-30 yaşları arasında, Tercihen servis deneyimi bulunan Güler yüzlü, dinamik, ekip ruhu içerisinde çalışabilen Hijyen kurallarına önem veren, titiz ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyumlu

 • Standart Civata

  Yazılım Uzmanı Standart Civata

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Bilgi İşlem Bölümünde görevlendirilmek üzere tecrübeli Yazılım Uzmanı istihdam edilecektir. Canias ERP kullanan firmamızda; Canias ERP’ye kendi dili olan Toria ile ekmodüller ve raporların yazılmasında, Visual C# .NET ile ERP programına entegre Web Servis, El Terminali Uygulamaları, WEB Satış Sitesi yazılımlarının geliştirilmesinde ve/veya mevcut uygulamalarda çıkan sorunların çözümünde görevlendirilebilecektir.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar, Matematik, Elektronik, Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden veya mühendisliklerinden mezun, Yazılım konusunda tecrübeli, Ekip çalışmasında uyumlu, analitik düşünebilen, yaratıcı ve iyi iletişim kurabilen, İyi derecede SQL bilen, Veritabanı tasarımı ve ilişkisel veritabanı mimarisi konularında bilgi sahibi, Kurumsal yazılım ihtiyaçlarına cevap verebilecek, ERP alanında tecrübeli ya da bu alanda kendini geliştirmek isteyen, Dökümantasyon ve raporlama disiplinine önem veren, .Net teknolojisine hakim, ASP.Net konusunda uzman (C#), Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak.

 • Mango

  Kat Destek Personelleri Mango

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İNDİRİM DÖNEMİNDE GEÇİCİ SÜRELİ, DİNAMİK BİR ORTAMDA ÇALIŞABİLECEK 'DESTEK' PERSONELLERİ ARANMAKTADIR. BAŞVURULARINIZI MANGO MAĞAZALARINDAN ve SECRETCV ÜZERİNDEN YAPABİLİRSİNİZ.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli / Tecrübesiz adaylar başvuru yapabilirler.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Satış Danışmanı ( A City AVM ) Çift Geyik Karaca Giyim

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara A City AVM' de bulunan mağazamızda görev almak üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet vererek satış gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlayacak, · Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyonu yapacak, Sorumlu olduğu satış alanını şirket standartlarına uygun hale getirecek satış danışmanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, İletişim yeteneği güçlü ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Sonuç odaklı, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan), Sorumluluk sahibi adaylar

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  İnternet Çekim Mankeni Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çift Geyik Karaca ürünlerinin, internet sitesinde sergilenecek görsellerinin çekimlerinde görev almak üzere Bay ve Bayan mankenler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bayan Adaylar İçin; 36 Beden 1.70 Cm ve üzeri boyunda olmak Tüm adayların portfolyö gösterecek durumda olmaları ve en az bir adet fotoğraflarını burakozdek@karaca.com.tr adresine mail yoluyla iletmeleri gerekmektedir.

 • Firma Adı Gizli

  Bahçıvan Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet gösteren Şirketimizde değerlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler -Her türlü çiçek, süs bitkisi ve ağaçları konusunda bakım, dikim, ilaçlama ve budama deneyimli, -Benzer işlerde en az 3 yıl deneyimli, -B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, -İnsan ilişkileri kuvvetli -Temiz, titiz, güvenilir, -İşine karşı gerekli dikkati ve özeni gösteren, -Askerlik görevini tamamlamış, "Bahçıvan" arıyoruz.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Satış Danışmanı (Blue Port AVM Karaca Toss) Çift Geyik Karaca Giyim

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marmaris'te bulunan BLUE PORT AVM KARACA TOSS MAĞAZASI' nda görevlendirilmek üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet verecek Sorumlu olduğu satış alanını şirket standartlarına uygun hale getirecek Tercihen Marmaris' te ikamet eden satış danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan) Tercihen Rusya ve İngilizce bilen, Sosyal ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın ve dinamik İletişim yeteneği kuvvetli ve ikna kabiliyeti gelişmiş Sonuç odaklı Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi Tercihen sigara kullanmayan adaylar.

 • Panço

  Mağaza Müdürü (Tepe Nautılus) Panço

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Biz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, Tepe Nautilus AVM'deki mağazamızda görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Mağaza Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık alanında deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Algılama yeteneği yüksek, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Satış odaklı hareket edebilen, Takım çalışmasına uyumlu, Dikkatli ve aktif, Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakasında ikamet eden. MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktayız.

 • Teknopalas

  Elektrik Teknisyeni Teknopalas

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın hayata geçirmiş olduğu otomasyon sistemlerinin elektrik alt yapısını,network kablolamasını yapacak Montaj Teknisyenleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan, Montaj ve kablolamada pratik ve hızlı kablolama yapabilen, Tesisat projesi okuyabilen, Elektrik bilgisi olan, Tercihen SRC belgesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış,

 • Firma Adı Gizli

  Analist Firma Adı Gizli

  Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması -Üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümünden mezun -MS Ofis programlarına hakim, çok iyi derecede exel kullanabilen -İyi derecede netsis kullanabilen -Analitik ve sonuç odaklı, -İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, -Plastik sektöründe çalışmış olmak tercih sebebidir. -Ürün fiyatlandırması yapabilecek. -Manisa' da ikamet eden -30-35 yaş aralığında endüstri mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İşletmedeki yeni ve değişiklik gören ürünlerin; -Teklif Verme Süreci, -Anlaşma ve Sözleşme Süreci, -Projelendirme Süreci, -Değişikliklerin Yönetimi sürecinde aktif olarak çalışmak.

 • Yargıcı

  Çay Servis ve Temizlik Elemanı Yargıcı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Yargıcı “Nişantaşı Homeworks” mağazasında görevlendirilmek üzere Mağaza Temizlik Personeli arayışımız bulunmaktadır. Adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir. Tercihen Lise mezunu Güler yüzlü, kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren Daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış Mağaza temizliği ve çay - kahve servisi yapabilecek, İstanbul Avrupa yakası tercihen Şişli ilçesinde ikamet eden.

 • Temas Tanıtım

  Eczane Teknisyeni Temas Tanıtım

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mall Of İstanbul Alış Veriş Merkezinin içerisinde bulunan Eczanemizde görevlendirilmek üzere, ECZANE TEKNİSYENİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi derecede Arapça ve İngilizce konuşabilen, Eczacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Satış konusunda kendine güvenen, İletişimi güçlü, güler yüzlü ve aktif, Ekip çalışmasına yatkın, Avrupa Yakasında ikamet eden,

 • Ekol Mağazaları

  Kasiyer Ekol Mağazaları

  Kırıkkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması EKOL Kadın Giyim alanında her geçen gün büyüyen ve gelişen bir marka olarak mağazalaşmasını sürdürüyor. Podium AVM ' de bulunan mağazamız için Kasiyer pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz. Kasada görev alan kişi kasanın tüm işlerinden, materyallerinden ve dokümanlarından sorumludur. Tahsilat, Fatura düzenleme, POS cihazından ödeme alma, gider pusulası düzenleme, müşteri iade ve değişimlerini yapma, müşteri bilgilerini alarak sisteme girişini yapma, gelen e-postaları kontrol etme ve ilgili kişilerle paylaşma, indirim etiketi, fiyat etiketi çıkarma gibi işlemlerin yapılmasını sağlar. POS cihazlarından gün sonu raporlarının alınmasını ve kasa fişini düzenleyerek merkeze kasa evraklarının gönderilmesini sağlar. Kasanın düzenli, temiz ve görsel olarak düzgün kalmasını sağlar. Nakit paraların kontrolü, sayımı ve bankaya eksiksiz ve tam yatırılması sorumluluğunu alır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu Tercihen mesleki dilde İngilizce bilen, Kasa bölümünde en az 1 yıl tecrübeli Bilgisayar / Kasa programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasında başarılı, Dikkatli kontrollü ve rakamlarla çalışabilen, Planlı, programlı ve düzenli, Güler yüzlü, pozitif ve enerjik, Yeniliklere ve değişime açık, Mağazacılığı meslek olarak seçmiş ve kariyerini bu alanda sürdürmek isteyen Bayan arkadaşlar arıyoruz.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Malatya - Mağaza Vardiya Müdürü Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Malatya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Malatya Mağazamızda görev yapacak "Vardiya Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Ms office uygulamalarına hakim 25-35 yaş aralığında Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için) Tercihen mağazacılık alanında yöneticilik deneyimi olan Tercihen iyi derecede İngilizce bilen

 • Reysaş Logistics

  İnşaat Mühendisi Reysaş Logistics

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin yurt içinde devam eden depo projelerinin ve mevcut inşaatlarının yönetiminden ve tüm süreçlerinden sorumlu olacak;

  Aranan Nitelikler Tercihen Boğaziçi, Yıldız Teknik veya İTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Farklı lokasyonlarda bulunan büyük hacimli inşaatların planlanması ve proje yönetimi konusunda en az 10 - 15 yıl deneyimi olan, Keşif , Metraj, Çelik Kontrüksiyon ve Prefabrik bina bilgisi olan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Liderlik vasıfları gelişmiş, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Aktif araç kullanabilen, İnşaat Mühendisi çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Yargıcı

  Kasiyer - Zorlu Yargıcı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zorlu mağazamızda görevlendirmek üzere; -Kasa işlemlerini 'Yargıcı' standartlarına uygun olarak yürütürken, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilecek "Kasiyer" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Dış görünümüne ve kişisel imajına özen gösteren, - Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı, - Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan, - Kişisel ve mesleki gelişime önem veren, mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, - Analitik, konsantrasyonu yüksek ve dikkatli, - İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın.

 • Yalı Spor Malzemeleri

  Mağaza Müdürü Yalı Spor Malzemeleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Denizli, Eskişehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'un Türkiye'nin çeşitli illerinde yer alan mağazalarında görevlendirilmek üzere; İletişimi kuvvetli, Merkez ve mağaza arasındaki koordinasyonu sağlayacak, Çalışan memnuniyetini ve satış performansını arttıracak, Müşteri portföyü oluşturabilecek, Ürün sayımı ve stok takibini gerçekleştirecek Mağaza Müdürü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Yabancı dil bilgisi olan, Mağaza Müdürlüğü ve ekip yönetimi konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Hızlı karar alma becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Damla İnsan Kaynakları

  Kadıköy'de Yatılı Çalışabilecek Hasta Bakıcısı Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Kadıköy'de ikamet eden ailemiz için, Haftanın 6 günü yatılı olarak, Hastanın tüm kişisel ve hijyenik bakımını profesyonel şekilde yapabilecek, 1500-1750 TL ücret aralığında çalışabilecek, Hasta bakıcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İşini severek yapan, Vicdan sahibi ve sabırlı, Güvenilir ve dürüst, 25-50 yaşları arasında olan, Hasta bakımında en az 2 yıl deneyim sahibi ve referans verebilen, Bayan

 • Halavet

  Mini Eskavatör (Jcb) Operatörü Halavet

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Halavet Gıda' da üretim yapılan fabrikada, işlentilerde kullanılan ürünlerin sevk, teslim ve idaresini yapacak; JCB Belgesine sahip, Mini Eskavatör kullanımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Fazla mesai sorunu olmayan, Anadolu yakasında (Tercihen tuzla civarında) oturan, Askerlik ile ilişkisi olmayan, Mini Eskavatör (JCB) Operatörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Aker Mağazacılık

  Kasiyer / Ümraniye Meydan AVM Aker Mağazacılık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde yeni açılacak olan MEYDAN AVM mağazamızda görevlendirilmek üzere kasa görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan En az lise mezunu, Perakende sektöründe deneyimli Ofis programlarına hakim Tercihen Nebim programını etkin kullanabilen İletişim yeteneği güçlü, güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın adaylar

 • Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri San.Ve Tic.A.Ş.

  Ar-Ge Mühendisi Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri San.Ve Tic.A.Ş.

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikamızın AR-GE bölümünde görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi yada kimyager alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu ( Kimya Mühendisliği yada Kimya Bölümü ), Antalya'da ikamet eden veya edebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Endüstriyel Temizlik Ürünleri ve Kazan Kimyasalları konusunda tecrübeli B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

 • Aker Mağazacılık

  Satış Danışmanı / Mall Of İstanbul Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde MALL OF İSTANBUL mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan, En az lise mezunu, Mağazacılık deneyimine sahip, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Kendine ve işine özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Aker Mağazacılık

  Arapça Bilen Satış Danışmanı/ Mall Of İstanbul Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde Mall of İstanbul mağazamızda görevlendirilmek üzere Arapça bilen Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan, En az lise mezunu, İyi derece Arapça bilen, Mağazacılık deneyimine sahip, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Kendine ve işine özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Aker Mağazacılık

  Arapça Bilen Satış Danışmanı/ Fatih Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde Fatih mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Arapça bilen Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan, En az lise mezunu, İyi derece Arapça bilen, Mağazacılık deneyimine sahip, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Kendine ve işine özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Watsons

  Satış Görevlileri - İstanbul Ataköy Watsons

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunuysanız, · Ataköy 5. kısım ve çevresinde ikamet ediyorsanız, · Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, · Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, · Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, · İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, · Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

 • İnteraktif Kredi

  Kredi Portföy Danışmanı İnteraktif Kredi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnteraktif Kredi Kimdir? İnteraktif Kredi "İnteraktif Danışmanlık, Satış, Pazarlama, Aracılık, Komisyonculuk Ticaret Limited Şirketi” Bünyesinde Mart 2011 tarihinde fizibilite çalışmasına başlanmış ve Nisan 2011’de resmi olarak faaliyete geçmiş, İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı, ana sözleşmesinde faaliyet konusu açıkça belirtilmiş, kurumsal ve yasal olarak çalışan ilk ve tek kredi danışmanlık/sınıflandırma kuruluşudur. İnteraktif Kredi’de kariyer planlamak ister misiniz ? Türkiye’nin en önde gelen danışmanlık kurumu İnteraktif Kredi olarak biz; gelişime açık, kendini yenileyen, modern, yaratıcı, yeteneklerini kullanabilen takım arkadaşları ile çalışmaya önem veriyoruz. Bilgi, birikim ve tecrübelerini şirket ve ülke çıkarları doğrultusunda kullanan, yenilikleri peşinde sürükleyen hırslı ve profesyonel çalışanları kurumumuza kazandırmaya devam ediyoruz. Firmamız satış grubuna bağlı olarak telefonla veya saha çalışmasıyla portföy oluşturarak banka ve finans ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite Mezunu, Kariyerini bankacılık/finans alanında geliştirmek isteyen, Eğitimi kişisel gelişimin bir parçası olarak gören, İletişim becerileri kuvvetli ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen ve hedef odaklı çalışacak, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, 20 - 28 yaş aralığında, İstanbul Avrupa/Anadolu yakasında ikamet eden Merter'e ulaşım problemi olmayan adaydalar tercih sebebidir.

 • Yalı Spor Malzemeleri

  Ankara Satış Danışmanı Yalı Spor Malzemeleri

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'un Ankara'da yer alan mağazalarında görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak Yalı Spor firması standartlarına uygun, Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinde aktif rol oynayacak; Mağazacılık alanında gelişime açık ve kariyer hedefi olan Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan En az lise mezunu 18-28 yaş arası Aktif satışı seven Güleryüzlü, dinamik ve pozitif İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yoğun tempoda çalışabilecek Sporu ve spor giyimi seven Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Kasiyer (Urfa Piazza AVM) Çift Geyik Karaca Giyim

  Şanlıurfa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Urfa Piazza AVM' de bulunan mağazamızda istihdam edilmek üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kasa hizmeti verecek Kasa noktasında yasal mevzuatlara ve şirket standartlarına uygun hizmeti sunacak kasiyerler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uygun (Bay- Bayan) İletişim yeteneği güçlü Müşteri odaklı Detaylara hakim Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi Nebim-winner kullanabilen adaylar

 • Suwen

  Satış Danışmanı İzmit Sembol AVM Suwen

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marka mağazacılıkta kariyer hedefleyen, müşteri memnuniyetini esas almış markamızda görev alacak, başarı odaklı ekip ruhuna uyum sağlayacak,İZMİT SEMBOL AVM Suwen mağazasında görev alacak , satın danışmanı arkadaşlar aramaktayız

  Aranan Nitelikler *Marka mağazacılıkta en az 1 yıl deneyimli *İç giyim tecrübesi bulunan *En az lise mezunu *Mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş *İletişim becerileri güçlü *Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyen *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Tercihen nebim winner kullanabilen *Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren

 • Dilek Grup

  Finans Elemanı Dilek Grup

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dudullu O.S.B deki işyerimizde çalışmak üzere Üniversitelerin ilgili bölümleri veya ticaret liselerinden mezun, Finans ve genel muhasebe uygulamaları konusunda en az 2 yıl deneyimli, Micro ve muhasebe programını ve ms office programlarını (word, excell) kullanabilen, Günlük kasa kasa hareketleri banka, hareketlerini işleyecek ve kontrol edecek Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), FİNANS ELEMANI aranmaktadır

  Aranan Nitelikler

 • Cookshop

  Komi Cookshop

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm şubelerimizde görevlendirilecek Komi personel arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yiyecek-İçecek sektöründe kariyer hedefi olan, Mesleki ve kişisel gelişime önem veren, Takım çalışmasını benimsemiş, Dikkatli, temiz, bakımlı, itiz ve düzenli, Çalışkan, hızlı ve pratik.

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Istanbul Gaziosmanpa Via Venezia Mini Hiper Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Istanbul Gaziosmanpasa Via Venezia ds açılacak CarrefourSA mini hiper marketimizde görevlendirilmek üzere, tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Kasap, Şarküteri, Sebze-Meyve, Pasta- Ekmek, Gıda ve Gıda Dışı reyonları için; mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler - Dinamik bir ortamda çalışacak - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü - 45 yaşını aşmamış ( Taze gıda hariç ) - lise mezunu (Açık lisede okuyanlar dahil) takım arkadaşları arıyoruz.

 • Suwen

  Satış Danışmanı İzmit 41 Burda AVM Suwen

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marka mağazacılıkta kariyer hedefleyen, müşteri memnuniyetini esas almış markamızda görev alacak, başarı odaklı ekip ruhuna uyum sağlayacak,İZMİT 41 BURDA AVM Suwen mağazasında görev alacak , satın danışmanı arkadaşlar aramaktayız

  Aranan Nitelikler *Marka mağazacılıkta en az 1 yıl deneyimli *İç giyim tecrübesi bulunan *En az lise mezunu *Mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş *İletişim becerileri güçlü *Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyen *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Tercihen nebim winner kullanabilen *Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?