İş İlanları

 • Winstar//Uras Plastik

  Satın Alma Yetkilisi Winstar//Uras Plastik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yapı market yoğunluklu avm projemizin yapılandırılmasında, yönetiminde deneyimli çalışma arkadaşları...

  Aranan Nitelikler

 • Winstar//Uras Plastik

  Sorumlu Müdür Winstar//Uras Plastik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Avm projemizin yapılandırılmasında ve yönetiminde aktiv rol alabilecek, deneyimli çalışma arkadaşları...

  Aranan Nitelikler

 • Winstar//Uras Plastik

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu Winstar//Uras Plastik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ihracat ve ithalatta deneyimli ingilizce , arapça veya ingilizce, rusça vaya arapça ,fransızca dillerine hakim çalışma arkadaşları...

  Aranan Nitelikler

 • Hasboy

  Yönetici Asistanı Hasboy

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirket Sahibine Asistanlık.

  Aranan Nitelikler Yeteri kadar Word, Excel, Powerpoint vb gibi B.sayar programlarının kullanımı Çalışkan, İş Takibi kuvvetli, Fikir üretebilen, Araştırmacı. İkna kabiliyeti ve insan ilişkileri kuvvetli, Müşteri ilişkilerinde başarılı.. Uzun vadeli çalışmak isteyen, Presantable Bayan Yönetici Asistanı.

 • Ebes

  Ofis Yönetmeni Ebes

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; ilgili akademik konular ve ofis işlerinin yapımı/takibini yapabilecek, iyi derecede İngilizce bilen, tercihen yüksek lisans derecesine sahip bayan eleman alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine çok yakın). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. Cumartesi günleri dönüşümlü olarak yarım gün çalışılmaktadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır. Servis yok, ama yol parası verilecektir. Yılda iki kez 4-5 günlük yurtdışı seyahati olacaktır. Dileyenler bilgin@ebesweb.org adresinden pozisyonla ilgili daha detaylı bilgi edinebilirler.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip, iyi derecede İngilizce bilen, ofis yönetimi/işleri konusunda deneyimli, akademik işler konusunda bilgi sahibi, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli bayan eleman alınacaktır.

 • Ebes

  Editör Ebes

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; uluslararası bilimsel akademik dergilerin yayına hazırlık sürecinde editör yardımcısı olarak çalışacak iyi derecede İngilizce bilen, tercihen yüksek lisans derecesine ve yurtdışı tecrübesine sahip bayan editör alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine çok yakın). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. Cumartesi günleri dönüşümlü olarak yarım gün çalışılmaktadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır. Servis yok, ama yol parası verilecektir. Yılda iki kez 4-5 günlük yurtdışı seyahati olacaktır. Dileyenler bilgin@ebesweb.org adresinden pozisyonla ilgili daha detaylı bilgi edinebilirler.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip, iyi derecede İngilizce bilen, bilimsel yayınlar konusunda deneyimli, akademik işler konusunda bilgi sahibi, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli bayan editör alınacaktır.

 • Tuğba Kuruyemiş

  Satış Temsilcisi Tuğba Kuruyemiş

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimizi (Kuruyemiş, Lokum, Kahve, Draje, Şekerleme, İncir, Baharat vs.) ülkemizin en güzel noktalarında ki butik mağazalarımızla müşterilerimize ulaştırıyoruz... Aydın, Afyon, Bursa, Denizli, Muğla, Manisa, Kütahya, Balıkesir, Uşak, Eskişehir, İzmir, Ankara ve İstanbul illerinde 56 adet mağazamız bulunmaktadır... Yeni açılacak Kuşadası mağazamızda görevlendirilmek üzere SATIŞ TEMSİLCİLERİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler BAYAN : 18-30 yaş BAY : 21-30 yaş (Askerliğini Tamamlamış) Güleryüzlü, insan ilişkilerinde güçlü, genç, dinamik, diksiyonu düzgün Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Firmamızın ''Burada Gülümseme Hizmet Eder'' felsefemizine uygun çalışma arkadaşları arıyoruz. Not 1 :Başvurular hemen değerlendirmeye alınacak, pozisyon açığı kapatıldıktan sonra yeni açılacak diğer mağazalar için aynı başvurular tekrar değerlendirilecektir. Not 2 : Fotoğrafsız CV'ler değerlendirilmeyecektir www.tugbakuruyemis.com.tr

 • Hastek

  Kurumsal İletişim Sorumlusu Hastek

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın Kurumsal iletişim ve Genel Pazarlama departmanında Kurumsal iletişim Pazarlama Müdürüne bağlı olarak, aşağıdaki görevleri yapacak, zaman içinde bölümde blüm müdürlüğüne kadar yükselmeye istekli, hevesli, çalışkan kurumsal iletişim ve pazarlama departman sorumlusu .. 1. Firmamız reklam bütçesi kullanımı için reklam mecralarını araştırma fiyat teklifi alma, yapılan reklam anlaşmalarımızın uygulamalarını takip etme. 2. Senede 1 kez katıldığımız fuar organizasyonu için , stand tasarım firmalarından teklif alma , yapılan anlaşmayı ve fuar organizasyonunu A dan Z ye takip ve organize etmek. 3. Firma CRM programımızda bulunan müşteri data bankasında bulunan eksik bilgileri tamamlamak için müşteriler ile telefon ile görüşüp bilgi tamamlama ve firmamız hakkında memnuniyet ölçümü görüşmeleri yapmak. 4. Yeni müşteri araştırma ve satış departmanına yönlendirme çalışmaları 5. Photoshop veya benzer bir programda internet banner reklamlarımızı yapabilecek seviyede bilgi sahibi olmak. 6. Sosyal Medya Paylaşımları , bülten hazırlama ve sektörel blog ve mecralarda paylaşma. 7. Kurumsal iletişim projeleri geliştirecek ve amirine sunacak.

  Aranan Nitelikler Photoshop veya benzeri bir programı yeteri kadar kullanabilme. Mikrosoft Ofice programlarını yeteri kadar kullanabilme. Hevesli , çalışkan, işinde yükselmeye odaklı, amiri ile uyumlu çalışabilen Tercihan, az da olsa Grafik, Tasarım, Yazılım, Bilgi Teknolojileri konusuna meraklı ve bilgili. Kurumsal iletişim, kurumsal pazarlama konularında eğitimli veya tecrübeli.

 • Demotek Plastik Sanayi

  Kalite Güvence Mühendisi / Sorumlusu Demotek Plastik Sanayi

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki aranan niteliklerde, plastik fabrikasında görevlendirilmek üzere ;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Kalite departmanında kariyer hedefi olan, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi konusunda tecrübeli, Ms Office Uygulamalarına hakim, Stres altında, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, dinamik ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sürücü ehliyetine sahip. Takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Gold Data Teknoloji

  Sekreter Gold Data Teknoloji

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis içi düzenin sağlanması (ikram ve temizlik) Santral kısmına gelen telefonları cevaplandırıp ilgili birimlere yönlendirilmesi, Ofise gelen müşterinin karşılanması Kargoların teslim alınması Çalışma Şartları : Pazar tatil. ASGARİ ÜCRET +SSK+ Yol + Yemek Mesai Saatler : 08:30- 18:00

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Bilgisayar kullanabilen, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Kılık kıyafetine ve görünümüne önem veren, Sorumluluk sahibi, Konuşmayı seven, dışa dönük, ifade yeteneği yüksek, Güleryüzlü ve pozitif iletişim kurabilen, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli Yenibosna'daki ofisimiz için ulaşım sorunu olmayan bayan personel.

 • Tuğba Kuruyemiş

  Satış Temsilcisi Tuğba Kuruyemiş

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimizi (Kuruyemiş, Lokum, Kahve, Draje, Şekerleme, İncir, Baharat vs.) ülkemizin en güzel noktalarında ki butik mağazalarımızla müşterilerimize ulaştırıyoruz... Aydın, Afyon, Bursa, Denizli, Muğla, Manisa, Kütahya, Balıkesir, Uşak, Eskişehir, İzmir, Ankara ve İstanbul illerinde 56 adet mağazamız bulunmaktadır... İzmir mağazalarımızda veya diğer illerdeki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere SATIŞ TEMSİLCİLERİ aramaktayız. Not: Maaş Dolgundur, yemek verilmektedir...

  Aranan Nitelikler BAYAN : 18-25 yaş BAY : 21-25 yaş (Askerliğini Tamamlamış) Güleryüzlü, insan ilişkilerinde güçlü, genç, dinamik, diksiyonu düzgün Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Firmamızın ''Burada Gülümseme Hizmet Eder'' felsefemizine uygun çalışma arkadaşları arıyoruz. Not 1 :Başvurular hemen değerlendirmeye alınacak, pozisyon açığı kapatıldıktan sonra yeni açılacak diğer mağazalar için aynı başvurular tekrar değerlendirilecektir. Not 2 : Fotoğrafsız CV'ler değerlendirilmeyecektir www.tugbakuruyemis.com.tr

 • Konuşarak Öğren

  Telesatış Temsilcisi Konuşarak Öğren

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konuşarak Öğren geliştirdiği benzersiz uygulaması ile İstanbul Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi'ne kabul edilmiş ilk dil eğitim projesidir. Dil eğitim sisteminin satışında görev alacak, İnternet sitesi üzerinden başvuran adayları telefon ile arayıp, ürün tanıtımı yaparak, satış gerçekleştirmek, En en az 2 sene satış tecrübesi olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir. Telefonla satış yapabilecek, Telefonda insanları ikna edecebileceğine inanan, Tercihen çağrı merkezi tecrübesi olan, Daha önceden telefon ile satış yapmış ve kendine güvenen, En az 19 yaş ve üzerinde olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler İstanbul Şirinevler'de bulunan merkezimizde maaş ve yüksek pirimle çalışacak Tele Satış Yetkilileri alınacaktır.

 • Sezer Holding

  Mali İşler Müdürü Sezer Holding

  Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HOLDİNG bünyesinde, İçecek Sektöründe Üretim gerçekleştiren fabrikalarımıza MALİ İŞLER MÜDÜRÜ alınacaktır. Yönetim kuruluna bağlı olarak çalışacak olan bu pozisyon, Muhasebe,Finans,İ.K, Departmanlarının yönetimi,yapılandırılması,organizasyonu ve Grup firmaların mali kontrolünü, finansal koordinasyonunu sağlayıp, yönetim kuruluna raporlama yapacak, Holding ve Grup firmaları temsil edecek, Pozisyonla ilgili yeterliklere ve 10 yıllık tecrübeye sahip, Pozisyon çalışma yeri SALİHLİ / MANİSA olacaktır.

  Aranan Nitelikler Bağlı fabrikaların muhasebe, finans, bütçe, insan kaynakları, idari işler, bilgi teknolojileri ve iç denetim faaliyetlerinin yönetimi ve işletmelerin mevcut mali sistemlerinin denetimi / yeniden yapılandırılması, Grup genelinde uygulanacak uluslar arası raporlama standartlarına uygun bütçe ve faaliyet raporu formatlarının oluşturulması ve uygulamaya sokulması, Şirketin mali ve operasyonel peformanslarını yansıtan haftalık ve aylık faaliyet raporlarını hazırlamak ve Yönetim Kuruluna sunmak, Denetim ve firmaları ile aynı ekip içinde şirketin yeniden yapılandırma ve değerleme çalışmasını yapmak. Üretilen ticari mamullerin gerçekçi fiili maliyetlerinin tespit edilmesi, Bağlı şirketler için, grubun genel misyon ve vizyonu paralelinde 5 yıllık stratejik planlar geliştirilmesi, Yeni yatırımlar için etüd, proje ve fizibilite çalışmalarının yapılması,gerekli finansmanın yurtiçi ve yurtdışı kreditör kuruluşlardan temini Grup şirketleri için vergi planlaması çalışmalarının yapılması, Bağlı şirketler bünyesinde insan kaynakları yönetim ve performans sistemleri kurmak, Grup şirketlerinin MALİYE,SGK,MÜSTEŞARLIK ve BAKANLIKLAR nezdinde temsil edilmesi,

 • Pan Etiket

  Kurumsal Satış Müdürü Pan Etiket

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe öncü olan firmamıza sadece ofis bünyesinde çalışacak 'Satış Müdürü' aramaktayız. İş tanımı: Yeni müşteri portföyü oluşturabilmek, mevcut olan müşteri portföyünü korumak ve geliştirme çalışmalarını yürütmek, Belirlenmiş satış hedefleri doğrultusunda, kurumsal satış işlemlerini gerçekleştirmek, Düzenli görüşmeler ile sürekli iletişim halinde kalarak, müşterilerle yakın ilişki kurmak ve müşteri ihtiyaçlarını belirlemek, Yeni ürün ve hizmetlerimizin kurumsal müşterilere tanıtılması ve satışa dönüştürülmesi, Yapılan çalışmalarla alakalı raporlamaları tutmak ve bunun dışında yetkililerce istenebilecek rapor ve dökümanları yetkililere iletmek. Kendisine bağlı olan ekibi yönetmek, analiz etmek ve yönlendirmek.

  Aranan Nitelikler En az ön lisans mezunu mezunu, Kurumsal satış konusunda en az 3 deneyimli, Ms Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, Tercihen CRM yazılımı kullanmış olan Ekip çalışmasına yatkın, girişken, araştırmacı ve dinamik, ofis içi satış yapabilecek olan Diksiyonu düzgün, İletişim becerisi yüksek ve ikna yeteneği güçlü, Müşteri ve çözüm odaklı, müşteri memnuniyetine önem veren, Sorumluluk sahibi, Analitik düşünebilen, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Tag Cafe & Bistro

  Garson Servis Elemanı Tag Cafe & Bistro

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul’un kent dokusunu yansıtan Beyoğlu Tünel bölgesinde yeme-içme alternatifleri sunan "TAG Cafe & Bistro" olarak; "Tam Zamanlı” çalışacak, "Garson Servis Elemanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Deneyimli, Lise mezunu, Yabancı müşterilerimiz ile iletişim kurabilecek düzeyde ingilizce bilen Hizmet sektöründe çalışmaktan zevk alan, öğrenmeye açık İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik, Titiz, görünüşüne ve hijyen konusuna önem veren

 • Tuğba Kuruyemiş

  Satış Temsilcisi Tuğba Kuruyemiş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimizi (Kuruyemiş, Lokum, Kahve, Draje, Şekerleme, İncir, Baharat vs.) ülkemizin en güzel noktalarında ki butik mağazalarımızla müşterilerimize ulaştırıyoruz... Aydın, Denizli, Muğla, Manisa, Kütahya, Bursa, Balıkesir, Uşak, Eskişehir, İzmir, Ankara ve İstanbul illerinde 56 adet mağazamız bulunmaktadır... İSTANBUL BAKIRKÖY mağazamızda görevlendirilmek üzere SATIŞ TEMSİLCİLERİ aramaktayız. Not: Maaş Dolgundur, yemek ve yol verilmektedir...

  Aranan Nitelikler BAYAN : 18-25 yaş BAY : 21-25 yaş (Askerliğini Tamamlamış) Güleryüzlü, insan ilişkilerinde güçlü, genç, dinamik, diksiyonu düzgün Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Firmamızın ''Burada Gülümseme Hizmet Eder'' felsefemizine uygun çalışma arkadaşları arıyoruz. Not 1 :Başvurular hemen değerlendirmeye alınacak, pozisyon açığı kapatıldıktan sonra yeni açılacak diğer mağazalar için aynı başvurular tekrar değerlendirilecektir. Not 2 : Fotoğrafsız CV'ler değerlendirilmeyecektir www.tugbakuruyemis.com.tr

 • Demotek Plastik Sanayi

  Genel Başvuru Demotek Plastik Sanayi

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Plastik sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıda belirtilen pozisyonlara personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üretim, Gruplama, Kalite, Depo-Sevkiyat, Planlama birimlerinde görevlendirilmek üzere; Manisa'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, En az ortaokul mezunu, Vardiyalı çalışabilecek,(Üretim-Kalite-Depo) Bay-Bayan personel alınacaktır.

 • Kınan Medya

  Gazete ve Dergilere Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Kınan Medya

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Çalışacağım, Başaracağım, var olacağım diyen ! Prezentabıl, çağdaş düşünce yapısına sahip, seyahat engeli olmayan, Gazetelerimizin ve dergilerimizin Birim Müdürlüklerinde görevlendirilecek BAYAN çalışma arkadaşları arıyoruz.. 1.350 TL net maaş+%10 Pirim+ SGK+harcırah+yemek+yol.

 • Kınan Medya

  Ofis Sekreteri Kınan Medya

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, ofis aletlerini kullanabilen, seyehat engeli olmayan , Giyimine özen gösteren, Türkçeyi çok iyi kullanabilen telefon görüşmelerinde hakimiyeti elinde tutan. Randevu bağlantısını kurabilecek düzeyde Deneyimli Yönetici sekreteri alınacaktır. 1.000 tl maaş + SGK + mesai saatleri sabah 08.00 akşam 19.00 CUMARTESİ – PAZAR TATİL

 • Kınan Medya

  Reklam Asistanı Kınan Medya

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Gazetemizin çeşitli bölümlerinde çalıştırılmak üzere, imkan verildiğinde kendisini kanıtlamak isteyen, Deneyimli veya deneyimsiz, seyahat engeli olmayan bayan eleman alınacaktır. Maaş: 1250+SSK+Yemek+Harcırah

 • Kınan Medya

  Grafiker Kınan Medya

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Gazete ve dergilerimizde 1.750. TL Net maaşla çalışacak, Freehand, coreldraw, photoshop, Quarkexpres programlarını kullanabilen , GAZETE VE DERGİ DİZGİLERİNİ YAPABİLEN deneyimli grafiker alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Freelance - Makale Yazarı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yazili.net üzerinde yarı zamanlı & home ofise çalışacak deneyimli yazar arkadaşlar arıyoruz; Günde en az 2.000 kelime - en fazla 6.000 kelime yazıbileceksiniz, evde / ofiste / okulda dilediğiniz her yerde çalışma imkanınız olacaktır. Online olarak yazdıkça & kazan sistemi ile çalışan sitemize; 10 farklı kategoride 17 yazar aradaş alınacaktır. Gün içerisinde bizim size ileteceğimiz alanlarda yazacağınız makaleler karşılığında ücretlendirilecek ve 100 TL ' yi geçen ödemenizi istediğiniz vakit paypal hesabınıza alabileceksiniz. Yazanacağınız her 100 kelime için 1 TL olarak ücretlendirilmektedir. Makalelerinizin kalitesine ve sisteme uygun çalışmanıza göre bu ücret 1 TL' ye kadar artmaktadır. İletişim mail ile olacak; size adetler halinde belirli alanlar (yazı yazacağınız konular) verilecek ve sizden %100 özgün bir şekilde yazılar yazmanız ve belirtilen sürede teslim etmeniz istenecektir. Kazanç Örneği : Diyelimki günde 20 makale yazdınız ve her bir makale ortalama olarak 200 kelime, yani toplam yazmış olduğunuz 6.000 kelime. Bunun karşılığı olarak 60 TL kazanmış olacaksınız. Ayda 20 gün yazmış olduğunuzu düşünürsek aylık kazancınız (buna ek gelir diyebilirsiniz) 1.200 TL olacaktır.

  Aranan Nitelikler Türkçe yazım kurallarına hâkim, Klavyesi hızlı, Özgün makale hakkında bilgisi olan, Tercihen bu alanda daha önce deneyimli, Paypal kullanmış ve kullanmakta olan, Bay / Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Sezer Holding

  Kalıte Kontrol Yöneticisi Sezer Holding

  Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SALIHLI OSB de kurulu Alkollü içecekler üzerine faaliyet Gösteren fabrikalarımıza SALIHLI de ikamet edecek KALITE KONTROL YÖNETICISI arıyoruz, Kalite yönetim sistemi Uygulamaları ile ilgili çalışmaları yönetmek,Kontrol etmek, Fabrikalarımızdaki üretim süreçlerinde bulunan kontrol noktalarının Etkinliğini yönetmek, Hammadde,yarı mamul,yardımcı malzeme ve son ürün için gerekli Kalite testlerinin yapılmasını Sağlamak ve raporlamak. Kalite Kontrol ve Kalite Güvence odaklı faaliyetleri yönetmek ve temsil etmek. Sorumluluk alanındaki ekibe gerekli eğitimleri vermek / verilmesini Sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversite'lerin mühendislik bölümlerinden ( tercihen Gıda ) mezun Ekip ve zaman yönetme becerisine sahip, Kalite kontrol / güvence deneyimi ( 3 + yıl) ve yasal mevzuata hakim, İngilizce bilen ofis programlarına hakim Manisa / Salihli de ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik Görevini tamamlamış, Çalışma Arkadaşı aranmaktadır.

 • Pan Etiket

  Kurumsal Satış - Ofis Bünyesinde Pan Etiket

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe öncü olan firmamıza sadece ofis bünyesinde çalışacak 'Kurumsal Satış Danışmanları' aramaktayız. İş tanımı: Yeni müşteri portföyü oluşturabilmek, mevcut olan müşteri portföyünü korumak ve geliştirme çalışmalarını yürütmek, Belirlenmiş satış hedefleri doğrultusunda, kurumsal satış işlemlerini gerçekleştirmek, Düzenli görüşmeler ile sürekli iletişim halinde kalarak, müşterilerle yakın ilişki kurmak ve müşteri ihtiyaçlarını belirlemek, Yeni ürün ve hizmetlerimizin kurumsal müşterilere tanıtılması ve satışa dönüştürülmesi, Sahada yapılan çalışmalarla alakalı raporlamaları tutmak ve bunun dışında yetkililerce istenebilecek rapor ve dökümanları yetkililere iletmek.

  Aranan Nitelikler En az ön lisans mezunu, Kurumsal satış konusunda en az 2 deneyimli, Ms Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, girişken, araştırmacı ve dinamik, ofis içi satış yapabilecek olan Diksiyonu düzgün, İletişim becerisi yüksek ve ikna yeteneği güçlü, Sektörde kariyer hedefi olan, Müşteri ve çözüm odaklı, müşteri memnuniyetine önem veren,

 • Pan Etiket

  Kurumsal Satış Temsilcisi Pan Etiket

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe öncü olan firmamıza 'Kurumsal Satış Danışmanları' aramaktayız. İş tanımı: Yeni müşteri portföyü oluşturabilmek, mevcut olan müşteri portföyünü korumak ve geliştirme çalışmalarını yürütmek, Belirlenmiş satış hedefleri doğrultusunda, kurumsal satış işlemlerini gerçekleştirmek, Düzenli görüşmeler ile sürekli iletişim halinde kalarak, müşterilerle yakın ilişki kurmak ve müşteri ihtiyaçlarını belirlemek, Yeni ürün ve hizmetlerimizin kurumsal müşterilere tanıtılması ve satışa dönüştürülmesi, Sahada yapılan çalışmalarla alakalı raporlamaları tutmak ve bunun dışında yetkililerce istenebilecek rapor ve dökümanları yetkililere iletmek.

  Aranan Nitelikler En az meslek yüksek okulu mezunu, Kurumsal satış konusunda en az 2 deneyimli, Ms Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen Tercihen CRM yazılımı kullanmış olan Ekip çalışmasına yatkın, girişken, araştırmacı ve dinamik, ofis içi satış yapabilecek olan Diksiyonu düzgün, İletişim becerisi yüksek ve ikna yeteneği güçlü, Sektörde kariyer hedefi olan, Müşteri ve çözüm odaklı, müşteri memnuniyetine önem veren,

 • Demotek Plastik Sanayi

  Üretim Planlama Mühendisi Demotek Plastik Sanayi

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Plastik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Planlama alanında kariyer hedefi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Stres altında, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, dinamik ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sürücü ehliyetine sahip

 • Schafer

  Satış Danışmanı Starcity AVM İstanbul Schafer

  İstanbul Avrupa

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Büyüyen ve gelişen yeni organizasyonumuzda, ‘’SCHAFER’’ ailesine katılmaya hazır mısınız? İstanbul/ Starcity AVM’de görev yapmak isteyen tüm adaylar ile tanışmak istiyoruz. Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, tüm satış sürecinde aktif rol alabilecek, dinamik ve gelecek planları olan ‘’SATIŞ DANIŞMANI’’ pozisyonunda görev alacak bay, bayan takım arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler • Mağazacılığı meslek olarak benimseyen, • Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri kuvvetli, • Değişime ve gelişime açık, • Müşteri ve satış odaklı, • Mağazasının , satış hedeflerini gerçekleştirmesinde önemli katkısı olacak, • Müşteri talep ve ihtiyaçlarına destek verip, doğru bilgilendirecek, • Sunum becerisi ve ikna kabiliyeti olan, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, • En az Lise mezunu

 • Bimeks

  Yazılım Uzmanı Bimeks

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bimeks Yenisahra, Ataşehir Genel Merkezimizde, görev alacak Yazılım Uzmanımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans, tercihen Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezunsanız, - .NET (C#) ile ASP.NET MVC, ile N-tier ve OOP yazılım mimarisilerine hakimseniz, - MS SQL Server veri tabanı ve T-SQL konularında bilgi sahibiyseniz, - ORM tecrübesiniz varsa, (Dapper, Entity framework, NHibernate ), - Css, XHTML, HTML, JS, JQuery, Ajax konularında bilgi sahibiyseniz, - Web api ile servis geliştirmiş yada bilginiz var ise, - Web tabanlı uygulama geliştirme konusunda 3-5 yıl deneyimliyseniz, - E-ticaret ve internet teknolojileri konularına hakimseniz, - Sorumluluk sahibi, ekibin etkin üyesi olarak çalışabilecek, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahipseniz, - Konusu ile ilgili teknik literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce biliyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz. *Daha önceki çalışmalarınızdan CV'nizde kısaca bahsediniz.

 • Bimeks

  Mağaza Satış Danışmanı- Ordu Bimeks

  Ordu

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ordu'daki Bimeks mağazamız için Satış Danışmanlarımızı arıyoruz. Mağazalarımızda, aktif olarak satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, mağazada satışa sunulacak ürünleri teslim alacak ve takibini yapmaktan sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen yüksek okulların Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezunsanız, Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, Daha önce Satış Danışmanlığı deneyiminiz varsa, Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Sigara kullanmıyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Deichmann Ayakkabıcılık

  Bursa Kent Meydan AVM Satış Danışmanı Deichmann Ayakkabıcılık

  Bursa

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 23 Avrupa ülkesi ve Amerika'da 3000'i aşkın mağazamızla ayakkabı sektöründe Avrupa'nın en büyük mağazalar zinciriyiz. Deichmann sizlere güvenli bir çalışma ortamında, uygun şartlar ile kariyer fırsatı sunuyor. Modern satış sistemimiz sizleri de etkileyecektir.

  Aranan Nitelikler Modayı yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Mağazacılık sektöründe iş tecrübesine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek, Müşteri ve hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Büyüyen bir organizasyonda kariyer yapmak isteyen, Bursa Kent Meydan AVM'de bulunan mağazamız için Satış Danışmanları aramaktayız.

 • Direct Scouts

  Deutschsprachige Kundenbetreuer Direct Scouts

  İstanbul Avrupa

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gegründet im Jahr 2010, ist Direct Scouts Istanbul seitdem kontinuierlich gewachsen und bedient mit über 60 Mitarbeitern eine breite Palette an Callcenter Aufgaben für die unterschiedlichsten Branchen. Der Standort in Istanbul ermöglicht mit mehrsprachigen Kundenbetreuern ein internationales Geschäft, mit dem Hauptfokus Deutschland und Türkei. Für den Qualitätsfaktor sorgen die ausschließlich festangestellten Mitarbeiter, die alle Kundenprojekte in festen Teams bearbeiten. Für unseren Standort in Şişli – Osmanbey suchen wir, für einen der führenden Tiefkühl-Heimservice Dienstleister in Deutschland hochmotivierte Kundenbetreuer für unser Outbound-Team. Alle Interessenten haben bereits den Produktkatalog in der Hand und sind über den Anruf informiert.

  Aranan Nitelikler Ihr Profil: Sehr gute Deutschkenntnisse Grund-PC-Kenntnisse für die Nutzung der webbasierten Systeme Begeisterung für aktive Gespräche mit potenziellen Kunden Gute Kommunikationsfähigkeit Bereitschaft in Teams zu arbeiten Wir bieten: Feste Arbeitszeiten von 10:00 – 19:00 Uhr Sicheres Einkommen Sehr hohe Provisionsmöglichkeiten Fahrtgeld Essensgeld (Multinet) Private Krankenversicherung Umfangreiche Schulungen Aufstiegsmöglichkeiten

 • American Life Language Institute

  Rehberlik Öğretmeni American Life Language Institute

  İstanbul Anadolu

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün öncü dil okullarından AmericanLife Kadıköy branşında çalışmak üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş Part-time Rehberlik Hocası arayışımız bulunmaktadır. Temmuz ve Ağustos ayında saat 10.00-18.00 arası çalışabilecek Hafta içi hergün burada bulunabilecek, çocuklarla ilgilenebilecek bir eğitmene ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sıcakkanlı, çocuklarla iyi anlaşabilen, çözüm odaklı bir öğretmenle çalışmak isteriz.

 • Capitol Alışveriş Hizmetleri

  Sergi Alanı Görevlisi Capitol Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sanat galerimizde sergilenen sanatçilarimizin eserlerini ziyaretçilerimize tanıtacak,sipariş ve satış sürecini takip edecek Takım Arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Sanat Tarihi, Moda Tasarım, Resim, Görsel Düzenleme bölümlerinden üniversite öğrencisi veya üniversiteden mezun olmuş, -Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, -Müşteri ilişkileri iyi, -Güler yüzlü, dinamik, bakımlı, -Sorumluluk sahibi, -Ekip çalışmasına yatkın, -İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,

 • A Grup

  İnsan Kaynakları A Grup

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Doğrudan Pazarlama sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Merkez Ofisi İnsan Kaynakları Departmanında görev alacak, İnsan Kaynaklarının operasyonel süreçlerine ve yeni kurulan sistemlere destek verecek, seçme-yerleştirme, performans yönetimi, eğitim planlaması, oryantasyon sistemi, ücretlendirme sistemi konularına hakim ve deneyimli Bayan İnsan Kaynakları Personelleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl DOĞRUDAN PAZARLAMA AJANS sektöründe çalışmış İnsan Kaynakları alanında deneyimli Yüksekokul veya üniversite mezunu Office programlarını etkin kullanabilen Anadolu ve Avrupa yakalarına hakim Analitik düşünme ve Analiz yeteneğine sahip Ekip kurma, yönetme ve koordinasyon yetkinliğine sahip Ulusal Zincir ve Yerel Marketlerde görev alacak hostes portföyü olan ve yeni portföy oluşturabilecek Market içi aktivite ekibininin rut planını oluşturabilecek, evraklarını hazırlayabilecek Ekibinin motivasyonunu sağlayıp, performans sürecini yönetebilecek Sahada gerçekleştirilen tüm aktiviteleri gözlemleyip yöneticisine raporlayabilecek Aktif olarak araç kullanabilen BAYAN İnsan Kaynakları Personelleri aramaktayız

 • Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Atölye Müdürü Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kocaeli-Gebze'de faaliyet gösteren Atölye Birimimize aşağıdaki niteliklerde "Atölye Müdürü" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Ağır vasıta araçlar ve iş makineleri bakım-onarımı / yönetimi konusunda en az 10 yıl deneyimli, Ms office programlarına hakim, İletişim, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yetenekleri gelişmiş, Analitik , hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze civarında ikamet eden/edebilecek

 • Dönerci Ali Usta

  Part Time Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Dönerci Ali Usta

  İstanbul Anadolu

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maltepe'de bulunan merkezimizin sipariş hattında çalışmak üzere "Part Time Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Diksiyonu düzgün ve iletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına uyumlu, 20:00 - 23:30 saatleri arasında çalışabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden, Bay çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Dönerci Ali Usta

  Inbound Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Dönerci Ali Usta

  İstanbul Anadolu

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maltepe'de bulunan merkezimizin sipariş hattında çalışmak üzere "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen çağrı merkezi tecrübesi bulunan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Diksiyonu düzgün ve iletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına uyumlu, 11:30 - 21:30 ve 12:00 - 22:00 saatleri arasında çalışabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan takım arkadaşları aramaktayız.

 • American Life Language Institute

  İngilizce Öğretmeni - Kurtköy American Life Language Institute

  İstanbul Anadolu

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AMERICAN LIFE LANGUAGE INSTITUTE KURTKÖY TEMSİLCİLİĞİ' nde görevlendirilmek üzere part-time, full-time İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : *Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili Edebiyatı, Amerikan Kültürü Edebiyatı ya da Mütercim-Tercümanlık bölümlerinden mezun, *Güler yüzlü, iletişim becerileri güçlü, *Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, *Dış görünüşüne özen gösteren, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek *Yaratıcı, dinamik, üretken

 • Esse

  Mağaza Müdür Özdilek AVM Antalya Esse

  Antalya

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ANTALYA ÖZDİLEK AVM de açılacak mağazamız için, Esse standartlarına uygun bir şekilde, mağaza planlama ve organizasyonunu yaparak, mağazasındaki satışları yükseltmek; müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet vermek üzere ekibini, ürünü, mağazayı yönetmek ve geliştirmek.

  Aranan Nitelikler •Yüksek motivasyonlu çalışma ortamı yaratarak mağazadaki diğer çalışanlara organizasyon,yönetim ve satış konusunda liderlik edebilecek, •En az lise, tercihen Üniversite mezunu , •Mağazacılığı bir meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, •Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, •Satış performansının arttırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulayacak, •Dinamik bir ortamda, esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek mağaza yöneticileri arıyoruz.

 • Esse

  Satış Danışmanı Özdilek AVM Antalya Esse

  Antalya

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ANTALYA ÖZDİLEK AVM de açılacak mağazamız için,iş tecrübesi olan yada olmamasına rağmen çalışmak isteyenler için full-time satış danışmanlığı ve kasiyerlik.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı meslek olarak benimsemek isteyen, • Tecrübeli yada tecrübesiz, • Değişime ve gelişime açık, • Diksiyonu düzgün, • Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, • Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, • İnsan ilişkileri kuvvetli ve dinamik,

 • Fcl Assist

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Fcl Assist

  Ankara

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için satış elemanları arıyoruz. 1.100 tl net maaş + 250 tl multinet ( yemek kartı) + sigorta ; Günlük, haftalık, aylık yüksek primle çalışma imkanı.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , 30 yaş ve altı Bay/Bayan satış elemanları arıyoruz.

 • Esse

  Satış Danışmanı İzmir Torbalı Kipa AVM Esse

  İzmir

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR TORBALI KİPA AVM de bulunan mağazamız için,iş tecrübesi olan yada olmamasına rağmen çalışmak isteyenler için full-time satış danışmanlığı ve kasiyerlik.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı meslek olarak benimsemek isteyen, • Tecrübeli yada tecrübesiz, • Değişime ve gelişime açık, • Diksiyonu düzgün, • Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, • Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, • İnsan ilişkileri kuvvetli ve dinamik,

 • Esse

  Satış Danışmanı Didim Kipa AVM Esse

  Aydın

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DİDİM KİPA AVM de bulunan mağazamız için,iş tecrübesi olan yada olmamasına rağmen çalışmak isteyenler için full-time satış danışmanlığı ve kasiyerlik.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı meslek olarak benimsemek isteyen, • Tecrübeli yada tecrübesiz, • Değişime ve gelişime açık, • Diksiyonu düzgün, • Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, • Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, • İnsan ilişkileri kuvvetli ve dinamik,

 • Anadolunet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Çağrı Merkezi Takım Lideri Anadolunet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çağrı Merkezimizin Tele Satış operasyonunda takım lideri / yönetici olarak görev alacak, Takımına verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi için gerekli çalışma şartlarını sağlayarak ekibi yönetebilecek, Ekibin performans ve kalite performasını sürekli geliştirecek faaliyetlerde bulunacak, Ekibin motivasyonunun yüksek tutulmasını ve çalışma kapasitesinin arttırılmasına katkı sağlayıp ve ekibin bireysel gelişiminden sorumlu olacak Yapılan satışlara ait saha ve backoffice kısmının takibinden ve performansından sorumlu olacak Tele Satış alanında Deneyimli Takım Liderleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl Tele Satış Takım Liderliği yapmış Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve müşteri ilişkileri kuvvetli, Operasyon genelinde ve ekip içinde sorumluluk alabilen, Uzun ve kısa vadeli hedef odaklı çalışan, Özgüven sahibi,enerjik,güler yüzlü ve motivasyonu yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposunda çalışabilen, Analitik düşünme ve hızlı problem çözme yeteneği gelişmiş, Telemarketing dinamiklerine hakim. Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Ekibin motivasyon ve enerjisini üst düzeyde tutabilecek, Ekibin hedefine ulaşabilmesı için gerekli koçluk ve yönlendirmeleri yapabilecek,

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Beden Eğitimi Öğretmeni Amerikan Kültür Anaokulları

  İstanbul Anadolu

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları İstanbul Ümraniye Şerifali Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek, - Alanında 2 yıl deneyimi olan, İngilizce bilen

 • Tulu Yapı Müşavirlik

  Takip Elemanı Tulu Yapı Müşavirlik

  Ankara

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İpotek tesis ve tescil işlemleri konusunda bankalara hizmet veren firmamızın Hukuk Departmanına sistem üzerinden çalışacak takip elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Adalet Yüksek Okullu Mezunu, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi güçlü, Evrak takiplerini sistem üzerinden yapabilen(hukuk otomasyon programlarını kullanabilen), Teknolojiyi kullanmaya yatkın, Ms office programlarını aktif olarak kullanarak raporlama yapabilen, Ekip çalışmasına kolaylıkla uyum sağlayabilecek nitelikte olan personel adayların iş başvuruları kısa süre içerisinde değerlendirilecektir.

 • Mgy Endüstri Çelik

  Teknik Ressam Mgy Endüstri Çelik

  İzmir

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çelik Konstrüksiyon ve Makina İmalatında Tecrübeli, Maden Kırma ve Eleme Tesisleri Tasarımında Deneyimli Teknik Ressam.

  Aranan Nitelikler Solidwork, Autodesk Inventor, Autocad programlarına hakim.

 • Europen

  Özel Güvenlik Görevlisi Europen

  Eskişehir

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ''ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Özel Güvenlik Sertifikası sahibi, * Alanında min. 2 yıl deneyimli, * 22-35 yaş aralığında, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif araç kullanabilen, * Bay.

 • Firma Adı Gizli

  Teknik Müdür Firma Adı Gizli

  İzmir

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İzmir Projelerinde görevlendirmek üzere Teknik Müdür arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun; Alışveriş merkezi, ofis binası ,otel gibi her türlü bina ve tesiste; Tüm mekanik, elektrik tesisatının ve bina otomasyonunun işletilmesi ve bakımı konusunda tecrübeli, En az 2 yıl yöneticilik olmak üzere 5 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyet sahibi olan, Tercihen İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış,

 • Firma Adı Gizli

  Bireysel Bankacılık Satış Temsilcisi.. Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?