İş İlanları

 • Mothercare

  Mothercare Ataşehir Palladıum AVM-Satış Danşmanı Mothercare

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Uzman Satış Danışmanı ( İstanbul Cevahir ) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Cevahir AVM' de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine en doğru ve kaliteli hizmeti vererek satış yapabilecek Görevli olduğu satış alanını kurum standartlarına uygun hale getirerek bu standartları koruyacak Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyon yapacak Müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlayacak uzman satış danışmanları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Lise veya Önlisans mezunu Perakende sektöründe en az 3 yıl tecrübeli Kariyer hedefi mağazacılık olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan) Sosyal ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın ve dinamik İletişim yeteneği kuvvetli ve ikna kabiliyeti gelişmiş Sonuç odaklı Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi adaylar.

 • Firma Adı Gizli

  Yazılım Mühendisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mevcut yazılımların web ortamında geliştirilmesini sağlamak. C# dilini kullanarak Microsoft ASP.NET, ADO.NET, Win Forms ve web servis, teknolojileriyle çalışan projeleri sürdürmek, Şirket bünyesinde kullanılmakta olan veri tabanlı (MSSQL, T-SQL) programları kullanmak ve oluşa bilecek sorunları çözmek, Yazılımlara ilişkin kullanıcı seviyesinde çalışanlara destek vermek

  Aranan Nitelikler Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı veya benzeri konularda lisans veya üstü eğitim almış, MS SQL ve/veya ORACLE veri tabanı üzerinde çalışan geliştirme projelerine, veri tabanı tasarım ve uygulamalarına aşina, ASP.NET konusunda kendini geliştirmiş, Web tabanlı uygulama geliştirme konusunda bilgi sahibi (AJAX, HTML, Java Script) , Sonuç odaklı , analitik, insan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, müşteri ilişkilerini yönetebilecek yetkinliğe sahip, enerjik, Çalışmaktan keyif alan ve teknolojik gelişmeleri takip eden öğrenmeye meraklı, Ekip çalışmasına yatkın adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Korozo Ambalaj

  Uzman İhracat Satış Temsilcisi - İngilizce Korozo Ambalaj

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, Toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer aldık, 42 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için; Üniversitelerin yabancı dil ile eğitim veren mühendislik veya idari bilimler fakültelerinden mezun, En az 3 yıllık İhracat tecrübesi olan (tercihen üretim alanında faaliyet gösteren firma tecrübesi olan), Çok iyi derecede İngilizce bilen (tercihen ikinci dil Fransızca ya da Almanca), MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişimi güçlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, diksiyonu düzgün, prezantabl, Planlama ve koordinasyon becerisi olan, Avrupa yakasında ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Kendisine bağlı müşteri portföyünü yönetmek, Müşteri taleplerine kısa zamanda etkin çözümler bulmak, Planlama, Üretim, Arge ve Sevkiyat bölümleri ile koordineli çalışarak süreci takip etmek, Sipariş açmak ve siparişin takibini yapmak, Fiyatlandırma ve satış raporları hazırlamak, Müşteri memnuniyeti sağlamak, Pazar geliştirme çalışmalarına katkıda bulunmak.

 • Kormetal

  Talaşlı İmalat Mühendisi Kormetal

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aliminyum Enjeksiyon Döküm ve parça imalatı yapan fabrikamızda, Aliminyum talaşlı imalat tecrübesi olan Mühendisler, Meslek Yüksek Okulu ve Meslek Lisesi mezunu elemanlar aranmaktadır. Gelen siparişler doğrultusunda Aliminyum döküm ve talaşlı imalatı gerçekleştirecek;

  Aranan Nitelikler Konu ile ilgili en az 3 yıl tecrübe sahibi olan, Tercihen İngilizce bilen, Tercihen Kalite sistem bilgi ve tecrübesine sahip olan, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olan Talaşlı İmalat Mühendisi arıyoruz.

 • Oxxo

  Görsel Düzenleme Yöneticisi Oxxo

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Görsel Düzenleme Yöneticisi OXXO’da yaratıcılığı destekleyici bir rol olmakla beraber;satış odaklı olarak görsel unsurların geliştirilmesi ve yürütülmesini ekibiyle birlikte sağlar. Bu kişi OXXO içinde yer alan Ürün Tasarım Departmanı ,E-Ticaret departmanı ve Mağazacılık Satış Departmanı ile işbirliği içinde çalışır . Görsel Düzenleme Yöneticisi OXXO’nun görsel stratejileri ve detaylarına bir yön sağlamak için, tüm kanallar üzerinden homojen bir şekilde yönetmekten sorumlu olacaktır. Tasarım, uygulama ve uzman görsel sunum planlarını, plan programlarını, tutarlı ve Oxxo’nun stratejik hedefleri ile uyumlu olarak marka farkındalığını arttırmak, Sürekli satışı teşvik edici yöntemler uygulamak ve KPI değerlerini analiz etmek, Perakende ortamında yeni merchandising trendlerini ve eğilimlerini ölçmek, test etmek ve OXXO’ya uyarlamak Farklı departmanlarla tüm görsel sunumlarda kullanılmak üzere (örneğin yeni ürün, en iyi satılan ürünler vb) ürün alımını işbirliği içinde çalışarak koordine etmek, Görsel Mağazacılık planogramları düzenlemek, yeniden oluşturmak, yenilemek, Görsel düzenlemelerle ilgili uygulamalar yaparken herbir mağazanın müşteri- ürün ilişkisindeki rakamsal ve gözlemsel kriterleri gözönünde bulundurarak uygulamalar yapılmasını sağlarken görsel standartların gözardı edilmemesini sağlamak, Görsel bütçeyi yönetmek, Görsel Ürün stratejilerinin, vitrin değişiklik standartları ve kurallarını oluşturmak, liderlik etmek, Görsel Tasarım ekiplerine sunumlar ve uygulamalar ile ilgili tüm görsel sunum stratejilerinin belgelerin dağılımını sağlamak ve uygulamasında liderlik etmek, Ekip verimliliğini sağlamak ve mağaza görsel uygulamaları ile sonuçlanan süreç iyileştirmelerinin yapılmasına teşvik etmek, İş Birliği içinde olduğu tüm departmanlara tüm ilgili bilgileri iletmek, Mağaza Operasyon ekibini yeni görsel direktifleri benimseyerek işi harekete geçirmek için eğitmek, rehberlik etmek ve etkilemek, Uygun kanallardan gelen tüm ürün ve malzemelere ilişkin yönetimsel onaylardan sorumludur; buna tüm ürün ve malzemelerin , tüm mağaza görsel ekipman siparişi ve üretimi de dahildir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık Eğitim veren Fakültelerinden mezun olmak Merchandising alanında 5 yıldan fazla tecrübeye sahip olmak Farklı sunum uygulamalarında tecrübe edinmiş olmak Planogram konusunda uzman olmak Ekip Liderliği konusunda deneyimli olmak İç motivasyonu yüksek olmak Veri analizini iyi yapmak, Esnek Çalışma saatlerine uygun, Seyahat engeli olmayan ,

 • Pia Frucht Gıda Lojistik ve Dış Ticaret

  Muhasebe Personeli / Ön Muhasebe Personeli Pia Frucht Gıda Lojistik ve Dış Ticaret

  İzmir, Aydın, Denizli, Kütahya, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız yaş sebze ve meyve ihracatında çeyrek asrın vermiş olduğu tecrübe ve birikimiyle her zaman kaliteli ve sağlıklı ürünlerle ön plandadır. Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve müstahsillerimizi her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bir gıda şirketiyiz.Şirketimiz sürekli gelişen yapısı ve ekonomisi yapısıyla insan sağlığını önemseyen, iyi tarım uygulamalı ürünler yetiştirip çevre kirliliğine hassasiyet gösteren ve bunları ekip çalışmasıyla gerçekleştiren entegre bir şirkettir. Gelecek’’PIA FRUCHT’’ ile kaliteli ve güzel olacak ... LABORATUVAR: Şirketimizin laboratuarı nitelikli personeli alt yapı ve laboratuar alanı ile alanında uluslar arası düzeyde kabul gören niteliklere ulaşmış Türkiye’nin önder laboratuar özelliğini korumak ve geliştirmek amacıyla sürekli gelişme amacını benimsemiştir. LOJİSTİK DEPARTMANI: Lojistik farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek liderlik konumunu sürdüren yenilikçi bir şirketiz. Firmamızda çalışmak üzere, '' MUHASEBE PERSONELİ '' ve '' ÖN MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler MUHASEBE PERSONELİ: Alanında En Az 5 Yıl Tecrübeye Sahip, Dikkatli,Özenli Çalışan, Kariyer Hedefleri Olan. ÖN MUHASEBE PERSONELİ: Alanında En Az 3 Yıl Tecrübeye Sahip Alanında Kariyer Hedefleri Olan Dikkatli, Özenli Çalışan. Sorumluluklarını Bilen. NOT:MANİSA ALAŞEHİR'DE İKAMET EDEBİLECEK. (DENİZLİ VE İZMİR İLLERİNE 100 KM UZAKLIKTADIR.)

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Mağaza Müdür Yardımcısı (İstanbul Metroport AVM) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Metroport AVM' de bulunan mağazamızda görev almak üzere; Mağazasının operasyonel süreçlerini şirket standartlarına ve yasal mevzuatlara dayalı yönetecek Müşterilere kurum standartları doğrultusunda hizmet verilmesini kontrol ve takip edecek Mağazanın satış, denetim, sayım açığı vb. performans alanlarında ki hedeflere ulaşabilmesi için stratejik çalışmalar yapabilecek Modayı takip ederek müşterilere tarz danışmanlığı yapabilecek Mağaza giderlerini ve personel bütçelerini kontrol altında tutabilecek Belirlenen görsel sunum standartlarının uygunluğunu kontrol edebilecek Bağlı çalışanlarının gelişim ve eğitimleri için koçluk ve mentörlük yapabilecek mağaza müdür yardımcıları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe en az 2 yıl Mağaza Müdür Yardımcılığı deneyimi olan Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Takım çalışmasına yatkın Astlarını motive edebilecek İletişim becerisi güçlü Kalite odaklı Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Nebim-Winner ve MS-Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerliği tamamlamış adaylar

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Kasiyer (İstanbul Metroport AVM) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Metroport AVM' de bulunan mağazamızda görev almak üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kasa hizmeti verecek Kasa noktasında yasal mevzuatlara ve şirket standartlarına uygun hizmeti sunacak kasiyerler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uygun (Bay- Bayan) İletişim yeteneği güçlü Müşteri odaklı Detaylara hakim Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi Nebim-winner kullanabilen adaylar

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Garson Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, CAFE, BAR, RESTAURANT İŞLETMECİLİĞİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN VE SEKTÖRÜNDE EN PRESTİJLİ İSİMLERDEN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZİN ETİLER VE BATI ATAŞEHİR ŞUBELERİ İÇİN; Servis masalarının düzenini sağlayacak, Müşterileri en iyi şekilde ağırlayacak, Kaliteli ve eksiksiz servis sunmak hususunda gerekli titizliği gösterecek,

  Aranan Nitelikler * 22 - 35 yaşları aralığında, * Alanında minimum 3 yıl deneyimli, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul'da ikamet eden ( Etiler veya Batı Ataşehir bölgesine ulaşım imkanı bulunan), * Bay, Bayan " GARSON " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Jotun Group

  Muhasebe Elemanı / Adana Jotun Group

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen inşaat,endüstri,toz ve deniz boyaları üreticilerinden Jotun,beş kıtada 70 şirket, 36 fabrika, 9500 çalışan ve 2013 sonunda ulaştığı 16.022 milyon NOK cirosu ile uluslararası boya sektörüne yön vermektedir. Dev projelerin altına rengi ve kalitesiyle imzasını atan Jotun Boya’nın referansları arasında birçok ünlü yapı bulunmaktadır; Eyfel Kulesi, dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab ve Queen Mary 2, Jotun’un renklendirdiği projelerin sadece birkaçını oluşturmaktadır. Jotun Boya olarak, bayilerimizden Yiğiter Boya kadrosunda görevlendirilmek üzere, Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır. Günlük satış faturalarının kesilmesi ve alış faturalarının işlenmesi Çek-Senet-Banka işlemlerinin veri girişleri Şirket içerisindeki günlük işlerin takibi

  Aranan Nitelikler En az Yüksek Okul mezunu, Ön muhasebe ve finans konusunda en az 2 yil deneyimli MS Office uygulamalari ve kullanimi konusunda bilgili Esnek çalisma saatlerine uyumlu Adanada ikamet eden

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Uzman Satış Danışmanı ( Olivium ) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Olivium AVM' de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine en doğru ve kaliteli hizmeti vererek satış yapabilecek Görevli olduğu satış alanını kurum standartlarına uygun hale getirerek bu standartları koruyacak Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyon yapacak Müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlayacak uzman satış danışmanları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Lise veya Önlisans mezunu Perakende sektöründe en az 3 yıl tecrübeli Kariyer hedefi mağazacılık olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan) Sosyal ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın ve dinamik İletişim yeteneği kuvvetli ve ikna kabiliyeti gelişmiş Sonuç odaklı Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi adaylar.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Forklift Satış ve Pazarlama Uzmanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK GRUPLARINDAN BİRİNE AİT MAKİNA KİRALAMA ŞİRKETİ BÜNYESİNDE; Forklift satışı ile ilgili müşteri kanalları üretip ilgili satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler Ön Lisans tercihen Lisans mezunu, 24 - 45 yaş aralığında, Forkift ve / veya iş makineleri alanında satış geçmişine sahip, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Dinamik, hırslı ve ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, " FORKLİFT SATIŞ VE PAZARLAMA UZMANI " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Dönerci Ali Usta

  Tatlı Ustası Dönerci Ali Usta

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirinevlerde bulunan şubemize Tatlı ustası arayışımız bulunmaktadır. (Künefe, kadayıf)

  Aranan Nitelikler

 • The Lifeco

  Temizlik Görevlisi The Lifeco

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Etiler Akatlarda yer alan sağlıklı yaşam ve spa merkezimizin genel temizliğinden sorumlu olmak. Tesisi bütün gün kontrol ederek Hijyeni ve Temizliği sağlamak.

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına uyumlu. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Hijyen ve temizlik konusunda bilgili. Alanında tecrübe sahibi. Bay/Bayan 20-35 yaş arası

 • My Staff İnsan Kaynakları

  15-16 Nisan Tarihleri İçin Bay Maskot My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 15-16 Nisan Tarihleri Arasında Haliç Kongre Merkezinde yapılacak Yerel Zincirler Fuarında görev almak üzere; Maskot kıyafeti giyebilecek bay takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - İstanbul'da ikamet eden - 18/28 yaş arası - Bay - Esnek çalışma saatlerine uygun - İletişim yönü kuvvetli

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Forklift Servis Ekip Lideri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK GRUPLARINDAN BİRİNE AİT MAKİNA KİRALAMA ŞİRKETİ BÜNYESİNDE; Merkez servisinde bulunan 20 kişilik teknisyen ekibini yönetebilecek, İş dağılımlarını gerçekleştirecek, Gerekli olduğunda kendisi de arıza tespit ve onarımlarda müdahil olabilecek, Gerektiğinde müşteri şikayetleri ile ilgili müşteri ile yapıcı diyalog kurabilecek,

  Aranan Nitelikler EML ve / veya Teknik Lise mezunu, 25 - 45 yaşlar aralığında, Forkift bakım - onarım alanında deneyimli ve teknik bilgisi olan, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Teknisyen kadrosu ile pozitif etkileşim kurabilecek, hedefe yöneltici, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, " FORKLİFT SERVİS EKİP LİDERİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • My Staff İnsan Kaynakları

  15-16 Nisan Bayan İkiz Kardeşler Etkinlik Elemanı My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 15-16 Nisan Tarihleri Arasında Haliç Kongre Merkezinde yapılacak Yerel Zincirler Fuarında görev almak üzere; Çikolata reklamındaki ikizleri canlandıracak ikiz kız kardeşler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - İstanbul'da ikamet eden - 18/28 yaş arası - Bayan - Esnek çalışma saatlerine uygun - İletişim yönü kuvvetli

 • Rem Spor Giyim

  Mağaza Müdür Yardımcısı Rem Spor Giyim

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması NEOMARİN AVM NIKE ve PENDORYA AVM NIKE mağazalarımız için, Mağaza satış hedeflerinin tutturabilmek, Kasa işlemlerine hakim olmak, Mağaza düzenini sağlamak, Müşterilere etkili bir hizmet sunmak, müşteri soru ve şikâyetleriyle ilgilenip çözüm üretmek, Müşterilere ürünlerle ilgili detaylı bilgi verebilmek ve öneride bulunabilmek, Reyon yerleşim düzeniyle ilgili öneriler sunmak ve gerekli olduğunda yapılmasını sağlamak, Her türlü idari dokümanın doğru şekilde oluşturulması, dosyalanması gibi işleri hatasız olarak yürütmek.

  Aranan Nitelikler Bay -Bayan, Ms Office programlarını kullanabilme, NEBİM V3 programı bilen Lise ve üzeri, 1 yıl deneyimli, Pendik ve çevre ilçelerde ikamet eden. Aranan Yetkinlikler İkna ve müzakere, İletişim, Karar verme, Liderlik, Problem çözme, Müşteri Odaklılık

 • Vepa Group

  Lojistik Uzmanı Vepa Group

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 53. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan ve 1962 yılında İstanbul'da kurulan Vepa Group, geçen 53 sene içerisinde spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu. Türkiye'ye kozmetik ithal eden ilk şirket olan Vepa Group, bu sektörde dünyanın en ünlü markalarını olan MAC, CLINIC, ESTEE LAUDER ve SHISEIDO’yu Türkiye’ye kazandırdı. Spor giyim kategorisinde ise NIKE markasını Türkiye pazarına getiren ilk firma olan Vepa Group, yine distribütörü olduğu NEW BALANCE markası ile 2005 yılında "EMEA Yılın Distribütörü" ödülüne layık görüldü. Halen bünyesinde; Vepa’62 mağazalarına ek olarak New Balance, Shiseido, NARS, Make Up For Ever, Valmont, Fitflop ve Lalique, Liu Jo, H20+ gibi dünyanın lider markalarını bulunuduran Vepa Group ; kurulduğu günden bugüne kadar müşteri ve tedarikçileriyle kurduğu ticari ve insani ilişkilerde karşılıklı güven ve saygıyı ön planda tutmaya özen gösterir; bu doğrultuda kaliteli ürün ve hizmet sunmayı temel ilke olarak benimsemiştir. Ürün ve hizmetlerini tıpkı dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de bu ilkelerine bağlı kalarak sunmaya devam edecek olan Vepa Group Türkiye genelinde yaklaşık 64 monobrand mağazası ve 620 çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Günlük kargo işlemlerinin takip edilmesi, Tedarikçilerden ürün bilgilerinin toplanarak, SAP programında onay ve diğer işlemlerinin yapılması ve ilgili mağazalara bilgi aktararak lojistik sevkiyat sürecinin hatasız ve doğru bir şekilde yürütülmesinin sağlanması, Eksik, hatalı gönderilen ürünlerin takibi ve sürecin iyileştirilmesinin sağlanması, İade edilen ürünlerin, depo, mağaza koordinasyonun sağlanması ve iade sürecinin her adımının hatasız yürütülmesinin sağlanması,

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe, benzer bir pozisyonda minimum 3 yıl görev almış, Üniversitelerin sayısal bölümlerinden mezun, SAP Programı, tercihen MM Modül kullanıcısı olan, Ms Office (özellikle Excel) programına hakim, Analitik düşünebilen, Sorunlara proaktif yaklaşabilen ve insan ilişkileri kuvvetli, Problem çözme becerileri gelişmiş

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan