İş İlanları

 • İş Açıklaması Korupark ve Zafer Plaza mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Bayan Satış Danışmanı aranıyor.......

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu, -Güler yüzlü,pozitif, -İletişim becerisine sahip, -Takım çalışmasına yatkın,dinamik, -Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimi olan, -Yeni çalışma ortamına kolay uyum sağlayabilen, -Bayan satış danışmanları ve müdür yardımcısı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak, danışmanlığını yaptığımız bir firma için Mid-Level PHP Yazılım Geliştiricisi aramaktayız. Şişli / İstanbul’dan, Dünya çapında 11 ülke’de gerçekleştirdiği projelerde back-end yazılım geliştiricisi olarak görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere uygun ​takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler İyi derecede PHP / MySql deneyimi olan, Linux sistemlerine aşina olan, Tercihen Laravel ve / veya Codeigniter php­framework’leri ile proje geliştirmiş ya da php üstünde framework yapısına adapte olabilecek. Disiplinli ve sorumluluk sahibi.

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için, Mobil uygulama geliştirme projelerinde iOS client uygulamaları geliştirecek Junior iOS yazılımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Özellikle öğrenmeyi seven ve öğrenmeye istekli, - Analitik düşünme gücü yüksek, - Sorumluluk sahibi, - Proje bazlı çalışılacağı için, projenin belli aşamalarında yoğun çalışma temposuna ayak uyduracak, - İyi derecede İngilizcesi olan, - Müşteri tarafında, farklı zamanlarda farklı lokasyonlarda çalışabilecek, - En az 1.5 yıl IOS geliştirme tecrübeli, - En az 2 uygulama geliştirmiş, - IOS 6 ve üzeri ve iPhone 4S ve üzeri platformlarında geliştirme tecrübesi olan, - iPad+ platformlarında geliştirme tecrübesi olan, - Temel IOS tasarım ve UX prensiplerini bilen. - En az bir kere "iOS Human Interface Guidelines" okumuş. - Tercihen Application Store'da uygulama yönetme ve yayınlama tecrübesi olan, - Mobil uygulama geliştirirken server ile REST / SOAP ile entegrasyon yapmış. - Tercihen Java / J2EE / Spring hakkında bilgi veya tecrübeye sahip, 4 yıllık fakülte mezunu. Tercihen Bilgisayar / Elektrik / Elektronik / Matematik Mühendisliği mezunu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Genel SQL bilgisi iyi, SQL-Lite kullanmış. Tercihen Oracle / Mysql / MSSQL tecrübeli.

 • İş Açıklaması Matafora Denizcilik Uluslararası Türkiye içi yük,yolcu,konteyner,tanker Gemilerinin Özel ve Turistik Yatların Mutfak,Makine,Güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,mekanikçi,kaynakçı,tornacı,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak,makine,güverte bölümlerinde çalışaca aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,tornacı,vasıflı,vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. Not:Gemi cüzdanı (sertifika)olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik Ulaştıma Müsteşarlığına bağlı eğitim kurumlarında temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilir.

 • İş Açıklaması MATAFORA DENİZCİLİK Uluslar arası Türkiye içi tanker,konteyner,kuruyük,yolcu,gemilerin özel ve turistik yatların makine,mutfak, güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,makineci,motorcu,kaynakçı,elektirikçi,tornacı,vasıflı vasıfsız eleman,personeller aranıyor dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak makine,güvetre bölümlerinde çalışacak, aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,motorcu,tornacı,elektirikçi,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. NOT:Gemi cüzdanı(sertifika) olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik ulaştırma haberleşme bakanlığına bağlı anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarından temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 • İş Açıklaması Matafora Denizcilik Uluslararası Türkiye içi yük,yolcu,konteyner,tanker Gemilerinin Özel ve Turistik Yatların Mutfak,Makine,Güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,mekanikçi,kaynakçı,tornacı,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak,makine,güverte bölümlerinde çalışaca aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,tornacı,vasıflı,vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. Not:Gemi cüzdanı (sertifika)olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik Ulaştıma Müsteşarlığına bağlı eğitim kurumlarında temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilir.

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak; danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için, Mid-Level ve/veya Uzman Oracle PL/SQL Developer takım arkadaşına ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Veritabanı tasarımı ve uygulamaları konusunda tecrübeli , Oracle RDBMS, SQL,PL/SQL bilgisine sahip, En az 2 yıl Oracle PL/SQL proje/iş tecrübesine sahip, Veritabanı tasarımı ve uygulamaları konusunda bilgili, Teknik dokümanları anlayabilecek ve takip edebilecek seviyede İngilizce bilen, Analitik düşünme becerisine sahip, Sorumluluk sahibi, detaylara önem veren, iletişimi güçlü, Askerlik ile ilişiği bulunmayan (Erkek adaylar için), Takım çalışmasına yatkın, raporlamaya önem veren,iş takibi kuvvetli, Kalite bilinci ve sorumluluğu yüksek,detaylara önem veren, Tercihen Bankacılık, Finans ve/veya Sigorta sektöründe çalışmış.

 • PHP Yazılım Uzmanı
  Btos Bilişim
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için, PHP Yazılım Uzmanları aranmaktadır. İş Tanımı Yeni teknolojileri araştırarak şirket içi ve şirket dışı yazılımlara uygun yazılım geliştirme süreçlerinin yürütülmesine sağlamak. CDN ve Stream servislerinde kullanılan sunucu ve üzerinde çalışılan uygulamalar ile yönetim araçlarının otomasyonu alanında görev alacak, Mevcut ürünlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve ekip yöneticisinin isteklerinin karşılanmasını sağlayacak, Dış müşteri ve iç müşteri kullanımı için oluşturulan panellerin entegrasyonunda görev alacak, Gerekli altyapı sistemlerinin oluşturarak, kurumsal projelerde yazılım geliştirme metodolojilerine uygun entegrasyon çalışmaları yapacak, Yeniden yapılandırılmakta olan ürün ve hizmetlerin modernleştirme süreçlerinde bulunacak, Spesifik sorunları tespit ederek ihtiyaç analizi yapacak, tasarım, dokümantasyon, program geliştirilmesi & test edilmesi, var olan sistemler ile gerekli entegrasyonların yapılması ve ilgili operasyonların yürütülmesi konularında süreç yönetimi yapabilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar, Fizik ve Matematik Mühendislik bölümlerinden mezun, Yazılım Geliştirme Uzmanı pozisyonunda en az 2 yıl tecrübeli, İngilizce okuduğunu anlama ve yazma konusunda en az orta seviyede bilgi sahibi, PHP Nesne yönelimli programlama metodolojisine hakim, Zendframework, Codeigniter veya diğer framework uygulamalarından en az biri ile proje geliştirmiş, Java core, Python, Perl, Linux shell dillerinde bilgi sahibi, Web 2.0 konseptine hakim, HTML, CSS, XML, XHTML, Ajax, JavaScript, jQuery vs. teknolojilerine hakim, MySQL veritabanı hakkında bilgi sahibi ve proje geliştirmiş, NoSQL konseptini bilen, Git ve SVN gibi araçları kullanmış olan, SOAP & RESTful Webservisi teknolojileri ile çalışmış, entegrasyon süreçlerine hakim, Dokümantasyon yeteneğine sahip, yapılan çalışmaları düzenli raporlayabilen, Yeni ve farklı teknolojileri araştıran, Kendini sürekli geliştirmeye açık ve analitik düşünebilen, Takım çalışması yapabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak, danışmanlığını yaptığımız bir firma için Front End (Javascript) Developer aramaktayız. Şişli / İstanbul’dan, Dünya çapında 11 ülke’de gerçekleştirdiği projelerde front-end yazılım geliştiricisi olarak görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere uygun ​takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler İyi derecede MVC, Object Oriented CSS​(OOCSS)*, jQuery bilmesi, ● Cross­browser standardizasyonu ve mobilite uyumluluğu konusunda deneyimli, ● Tasarım trendlerini, web ve mobil eğilimlerini, tarayıcı teknolojilerini ve uygulama tekniklerini yakından takip eden, ● Sürekli kendini geliştirmeyi seven, detaylarla ilgilenmekten sıkılmayan, ● Typescript​, Coffeescript gibi kütüphanelere kolaylıkla uyum sağlayabilicek, ● Yaratıcı, hızlı iş üreten, insan ilişkileri ve iletişimi güçlü, Esnek çalışma saatleri isteyen (Fazla mesai değil, görevlerini zamanında yapması halinde kendi mesaisini belirlemesidir), Disiplinli ve sorumluluk sahibi.

 • Seo Uzmanı
  Btos Bilişim
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için, aşağıdaki görevleri yerine getirebilecek SEO Uzmanı aramaktayız. Arama motoru optimizasyonu stratejisinin oluşturulması, proje planlanması ve yönetimi. Siteyi SEO için teknik açıdan incelemek ve eksiklikleri belirleyip raporlamak. Siteyi SEO için içerik açısından (kelime kullanımı, metin yazımı, tag kullanımı, Site içi linkleme, vb.) incelemek ve eksiklikleri belirleyip raporlamak. Site için anahtar kelime listesi oluşturmak ve hedefleri belirlemek. Sitenin uygun sitelerden referans edilmesini sağlamak, backlink yapısını kurgulamak. Site rakiplerinin neler yaptığını incelemek, rapor çıkarmak ve rakibi takip etmek. Proje planına göre müşteriye rapor sunmak. Sitede yapılacak değişikliklerin SEO için uygun hale getirilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda ileri seviyede bilgi sahibi ve referans sunabilecek, HTML ve CSS konularına hakim, Tercihen Asp, Asp.net, Php veya benzeri dinamik programlama dilleri bilgisi olan, SEO konusunda en yeni gelişmeleri takip eden, SEO takip ve raporlama araçları konusunda deneyimli, Google Analytics ve Google’ ın diğer araçlarına hakim olan, İleri düzeyde analiz yapabilen, Sosyal ağları takip edip, bunları analiz araçlarına entegre edebilen, Tercihen SEM konusunda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 sene tecilli

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için aşağıdaki görev tanımını yerine getirebilecek İnternet Haber Editörleri aramaktayız. Emlak sektörüne hitap eden web sitesi haber portalımız için, Gayrimenkul/Emlak/ Konut /Ekonomi / Finans konularında bilgili, Günlük trendleri ve piyasaları takip edip, inşaat sektörüne hakim olan, haber editörlüğü yapabilecek haberlerin güncellenmesi, düzenlenmesi ve geliştirilmesi, haber kaynaklarından (AA,DHA,İHA,CİHAN) gündemi takip ederek haberin görsel malzemelerle desteklenip etkili ve ilgi uyandırıcı şekilde sunulması, mevcut içeriklerin değerlendirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla yaratıcı fikirler üretilmesini gerçekleştirmek üzere görev yapacak İnternet Haber Editörü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen İletişim / Gazetecilik veya İnternet Haberciliği bölümlerinden mezun olmuş. Bu meslekte en az 2 yıl çalışmış. Haber yazma konusunda gerek bilgi gerekse pratiklik açısından kendisini yetiştirmiş. Analiz yeteneği olan, pratik düşünebilen ve yorum kabiliyetine sahip. Yaratıcı, disiplinli ve sorumluluk sahibi. Gündemi takip eden. Tercihen Photoshop ya da pixlr.com gibi temel tasarım programınlarını kullarak görsellere eklemeler yapabilecek. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli. Sosyal Medya, Online Bloglar, Forumlar ve PR konularındaki gelişmeleri yakından takip eden, Gayrimenkul sektörü hakkında bilgi sahibi.

 • İş Açıklaması TURKCELL STAND AKTİVİTELERİNDE GÖREV YAPACAK SAHA AKTİVİTE TEMSİLCİLERİ ARIYORUZ TURKCELL'in Düzenlediği Bütün Stand Aktivitelerinde görev yapacak genellikle Turkcell Bayi önlerinde zaman Zaman festival ve şenliklerde görev alacak Turkcell Elçileri arıyoruz. FULL TİME

  Aranan Nitelikler - Diksiyonu düzgün , - İkna kabiliyeti ve insan ilişkileri yüksek , - En az lise mezunu , - İletişim sektöründe kariyer hedefi olan , - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek , - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , - Özverili , Çalışkan ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Turkcell - Saha Aktivite Temsilcisi
  Teknoteks
  Edirne, Kırklareli, Tekirdağ Bugün

  İş Açıklaması TURKCELL STAND AKTİVİTELERİNDE GÖREV YAPACAK SAHA AKTİVİTE TEMSİLCİLERİ ARIYORUZ TURKCELL'in Düzenlediği Bütün Stand Aktivitelerinde görev yapacak genellikle Turkcell Bayi önlerinde zaman Zaman festival ve şenliklerde görev alacak Turkcell Elçileri arıyoruz. Edirne'nin Keşan,Uzunköprü ve Merkez ilçelerinde Kırklareli'nin Lüleburgaz ve Merkez İlçelerinde Tekirdağ'ın Çorlu,Çerkezköy,Kapaklı ve Merkez İlçelerinde İkamet eden. ( 1250 TL MAAŞ + 280 TL YEMEK + 625 TL PRİM + SSK ) FULL TİME

  Aranan Nitelikler - Diksiyonu düzgün , - İkna kabiliyeti ve insan ilişkileri yüksek , - En az lise mezunu , - İletişim sektöründe kariyer hedefi olan , - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek , - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , - Özverili , Çalışkan ekip arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Makine üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, bay / bayan Makine Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Atolye idaresi konusunda tecrübeli,Solid Cam ile makine tasarımı yapabilen,Devlet destekleri konusunda ve talaşlı imalat konusunda tecrübeli ,Office programlarını kullanabilen,En az B sınıfı ehliyetli

 • Tasarımcı Grafiker
  Med Partners
  İstanbul Anadolu 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması TASARIMCI GRAFİKER Reklam ve halkla ilişkiler alanında yıllardır faaliyet gösteren ajansımızda TASARIMCI GRAFİKER & ART DIRECTOR olarak görevlendirilmek üzere; Hızlı, yaratıcı, gözüne güvenen, dergi sayfası tasarımında deneyimli, Indesign, Illustrator ve Photoshop programlarına hakim, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, en az 3 yıl ajans deneyimli, İstanbul’un Anadolu yakasında ikamet eden, sigara kullanmayan dinamik ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Yaratıcı ve hızlı Indesign, Illustrator ve Photoshop kullanabilen İnternet uygulamalarına yabancı olmayan Renk bilgisine sahip 3 yıl ajans deneyimi olan

 • İş Açıklaması Firmamız Barkod ve RFID sektöründe anahtar teslimi çözümler üretmekte ve ülkemizin en büyük firmalarına hizmetler sunmaktadır. Büyüyen organizasyonumuz içinde hedeflerimize ulaşmamızda rol alacak yeni takım arkadaşları aranmaktadır. Bakım onarım süreci içerisinde aktif olarak görev almak, Mobil cihazlar, barkod yazıcılar vb. onarımı ve kurulumu yapmak, Son kullanıcı desteği verebilmek.

  Aranan Nitelikler Konusunda yetiştirilmek üzere 27 yaşını aşmamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Elektronik cihazların onarımı konusunda uzmanlaşmış, EML veya MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar bölümü mezunu, Seyahat engeli olmayan ve B sınıfı ehliyeti olan, Microsoft Ofis uygulamalarına hakim.

 • Satış Temsilcisi
  Elecom Bilişim Sistemleri
  İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması Elecom Bilişim, Otomatik Veri Toplama sektöründe Barkod ve RFID teknolojileri üzerine anahtar teslimi çözümler üretmekte ve ülkemizin en büyük firmalarına hizmetler sunmaktadır. Büyüyen organizasyonumuz içinde hedeflerimize ulaşmamızda rol alacak yeni takım arkadaşları aranmaktadır. • Düzenli olarak mevcut ve potansiyel müşteri takibinin yapılması, • Şirket çözümlerinin tanıtılması, • Müşterilerin ihtiyaçlarının analiz edilmesi ve bu ihtiyaçların satışa dönüştürülmesi, • Şirket hedef ve stratejileri doğrultusunda yeni projelerin araştırılması ve hazırlanması.

  Aranan Nitelikler • 35 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar, • Diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, • Etkin müşteri ilişkileri yönetimi ve satış becerisine sahip, • Planlama, iş takibi, başarma ve sonuç alma konusunda kendine güvenen, • B sınıfı ehliyetine sahip adaylar aranmaktadır.

 • Satış Danışmanı - Suadiye Vakko
  Vakko
  İstanbul Anadolu 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması "Vakko Suadiye" mağazamızda görev alacak, perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanları" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli, Modayı yaşam tarzı haline getirmiş, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen

 • Reyon Görevlisi (Yetiştirilmek Üzere)
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda reyon görevlisi olarak çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 45 yaş arası Perakende Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • Vasıfsız Eleman (Anadolu Yakası)
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 35 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • İş Açıklaması Balgat , NataVega AVM ve Gimart AVM mağazalarımızda çalışmak üzere takım arkadaşları aranmaktadır. Mağazasının belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak Mağazasının adidas global görsel sunum prensiplerine uygunluğunu sağlamak Tercihen bir sene perakende mağaza satış tecrübesi sahibi

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu olmak Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek 18-30 yaşları arasında olmak Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duymak Ms Office (Word, Excel) programlarına hakim olmak Tercihen askerlik görevini tamamlamış olmak (Erkek adaylar için) NOT:Ankara dışından gelen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır

 • İş Açıklaması Bimeks Part-Time Satış Danışmanı olarak; Mağazalarımızda, aktif olarak satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, mağazada satışa sunulan ürünleri teslim alacak ve takibini yapmaktan sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler Uşak Bimeks mağazamızda haftanın belirli gün ve saatlerinde çalışacak Part Time Satış Danışmanlarımızı arıyoruz. - Üniversite öğrencisiyseniz, - Part time çalışmak istiyorsanız, - Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, - Daha önce satış danışmanlığı deneyiminiz varsa, - Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, - Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, - Müşteri ile iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Beyaz Eşya Satış Danışmanı olarak; Mağazalarımızda bulunan beyaz eşyaların satışını yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, mağazada satışa sunulacak ürünleri teslim alacak ve takibini yapmaktan sorumlu olacaksınız

  Aranan Nitelikler Bimeks' te Kariyerinize Beyaz Bir Sayfa Açın! 'Beyaz eşya satışı benim işim' diyorsanız işte size fırsat... Bakırköy Capacity AVM'deki Bimeks mağazamız için beyaz eşya satışlarından sorumlu olacak Deneyimli Satış Danışmanlarımızı arıyoruz. - Daha önce Beyaz Eşya Satış Danışmanlığı konusunda deneyiminiz varsa - En az lise mezunuysanız, - Askerliğinizi tamamlamışsanız, (erkek adaylar için) - Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, - Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, - Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, - Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Teknoloji perakendeciliğinin hızla büyüyen firması Bimeks'de yerinizi almak istiyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakası'ndaki Bimeks mağazalarımız için Teknik Danışmanlarımızı arıyoruz. Bimeks Teknik Danışmanı olarak; mağazamızda satış sonrasında müşteri ile iletişim kurup, müşterinin değişim ve teknik konularla ilgili sorunlarına çözüm bulacak, süreç hakkında müşteriyi bilgilendirecek ve tüm bu sürecin takibinden sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunuysanız, (tercihen yüksekokulların Bilgisayar Prg. bölümlerinden mezun) - Askerliğinizi tamamlamış ya da 3 yıl tecil ettirmişseniz, - Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, - Daha önce Teknik Danışmanlık deneyiminiz varsa, - Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, - Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, - Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Bimeks Part-Time Satış Danışmanı olarak; Mağazalarımızda, aktif olarak satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, mağazada satışa sunulan ürünleri teslim alacak ve takibini yapmaktan sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler Bursa'daki Bimeks mağazalarımızda haftanın belirli gün ve saatlerinde çalışacak Part Time Satış Danışmanlarımızı arıyoruz. - Üniversite öğrencisiyseniz, - Part time çalışmak istiyorsanız, - Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, - Daha önce satış danışmanlığı deneyiminiz varsa, - Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, - Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, - Müşteri ile iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Çankırı Bimeks mağazamız için Satış Danışmanlarımızı arıyoruz. Mağazalarımızda, aktif olarak satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, mağazada satışa sunulacak ürünleri teslim alacak ve takibini yapmaktan sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen yüksekokulların Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezunsanız, Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, Daha önce Satış Danışmanlığı deneyiminiz varsa, Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Bimeks Ailesine katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Depo Personeli-Gebze Lojistik
  Bimeks
  İstanbul Anadolu 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması Bimeks Gebze Lojistik bölümünde depo personeli olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Not:Yalnızca İstanbul Anadolu Yakası'na servis imkanımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunuysanız - Askerliğinizi tamamlamış ya da en az 3 yıl tecil ettirmişseniz, - MS Office programlarını kullanabiliyorsanız, - Hareketli ve dinamik bir çalışma ortamına ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yk. Bimeks mağazalarımız için Satış Danışmanlarımızı arıyoruz. Mağazalarımızda, aktif olarak satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, mağazada satışa sunulacak ürünleri teslim alacak ve takibini yapmaktan sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen yüksekokulların Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezunsanız, Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, Daha önce Satış Danışmanlığı deneyiminiz varsa, Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Bimeks Ailesine katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yk. Bimeks mağazalarımız için Satış Danışmanlarımızı arıyoruz. Mağazalarımızda, aktif olarak satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, mağazada satışa sunulacak ürünleri teslim alacak ve takibini yapmaktan sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen yüksekokulların Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezunsanız, Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, Daha önce Satış Danışmanlığı deneyiminiz varsa, Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Bimeks Ailesine katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Denizli'deki Bimeks mağazamız için Teknik Danışmanımızı arıyoruz. Bimeks Teknik Danışmanı olarak; Mağazamızda satış sonrasında müşteri ile iletişim kurup, müşterinin değişim ve teknik konularla ilgili sorunlarına çözüm bulacak, süreç hakkında müşteriyi bilgilendirecek ve tüm bu sürecin takibinden sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunuysanız, (tercihen yüksekokulların Bilgisayar Prg. bölümlerinden mezun) - Askerliğinizi tamamlamış ya da 3 yıl tecil ettirmişseniz, - Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, - Daha önce Teknik Danışmanlık deneyiminiz varsa, - Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, - Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, - Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz..

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?