İş İlanları

 • İstanbul Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti

  Üretim ve Planlama Müdürü İstanbul Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketler grubumuzun Gebze’de bulunan fabrikasında görevlendirmek üzere, Genel Müdür'e bağlı olarak; Açık hava reklamcılığı konusunda akaryakıt sektörü ve bu sektöre bağlı kurumsal kimlik ürünleri ile ilgili deneyimli, Benzer bir işte en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip,Üretim planlama müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, Endüstri Mühendisliği veya makine mühendisliği bölümlerinin herhangi birinden mezun Açık hava reklamcılığı konusunda akaryakıt sektörü ve bu sektöre bağlı kurumsal kimlik ürünleri ile ilgili deneyimli, Microsoft Office Programlarını iyi derecede kullanabilen Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip Üretim Planlama, İş Etüdü, İmalat Süreçleri Organizasyonu ve verimlilik çalışmaları konusunda tecrübeli İş ve Süreç Analiz Optimizasyonu konularında yetkin, Ekip çalışmalarına uygun, sorumluluk sahibi, analitik düşünen, analiz ve raporlama yapabilen, iletişim becerisi yüksek, araştırmacı ce yenilikleri takip eden, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ve Gebze lokasyonunda ikamet eden veya edebilecek.

 • Century 21 Anka

  Ofis Sekreteri Century 21 Anka

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kozyatağı'nda bulunan Gayrimenkul, Kentsel Dönüşüm ve Kat karşılığı Proje Danışmanlığı yapan ofisimize; -Bilgisayardan ilan giriş ve güncellemelerini yapmak, -Ofis içerisinde danışmanlar arasında iletişimi sağlamak, -Ofis düzenini sağlamak, -Ofis telefon trafiğini yönlendirmek, -Ofise gelen konukların ikramıyla ilgilenmek, -Düzenli olarak ajanda girişi yapıp takibini sağlamak, -İnstagram,Facebook,Twitter gibi sosyal medya hesaplarını güncel tutup, yönetebilmek, -Gayrimenkul sektörüyle ilgili evrakların(alım-satım-kapora-kira-tapu sözleşmeleri) düzenlenmesini ve takiplerini yapmak, -Evrakların düzenli olarak arşivlenmesini sağlamak, -

  Aranan Nitelikler -Dış görünüşe önem gösteren, -Takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, -Tercihen üniversite veya yüksek okul mezun -Ofis programlarına ve sosyal medya hesaplarına hakim, -Aktif internet kullanabilen, -Tercihen sigara kullanmayan, -25-45 yaş arası -Bayan sekreter aranmaktadır.

 • Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Depo Elemanı Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone merkezinde görevlendirilmek üzere; Depo malzeme giriş-çıkışı, dağıtım faaliyetleri, stok takibi ve deponun diğer departmanlarla koordinasyonunu prosedürlere uygun olarak planlayarak, takibini yapabilecek, Firma ve müşteri arasında yapılan hizmet sözleşmelerinde belirlenen her türlü depolama, dağıtım hizmetlerinin uygun olarak yerine getirilmesini sağlayacak, DEPO ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Perakende sektöründe depo ve stok yönetiminde en az 2 yıl deneyimli İnsan ilişkilerinde başarılı Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk anlayışı yüksek MS Office programlarına hakim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Birey Hazırlık Temel Lisesi

  Fizik Öğretmeni Birey Hazırlık Temel Lisesi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Birey Eğitim Kurumları Hazırlık Liselerinin Bakırköy ve Bahçelievler şubelerinde görevlendirilmek üzere, Fizik Öğretmeleri aramaktayız .

  Aranan Nitelikler Alanında tecrübeli, Dershane ve okul sistemini bilen, İletişimi kuvvetli, Öğrenci ve veli diyaloğu yüksek, Kurumsal kurumumuzu temsil edebilecek, Eğitim koçluğu sistemine hakim, Ekip çalışması gerçekleştirebilecek öğretmen arkadaşlar aranmaktadır.

 • Opan Otomobil Ticaret A.Ş

  Satış Danışmanı Opan Otomobil Ticaret A.Ş

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması OPAN Otomobil Ticaret A.Ş.; Sektöründe tercih edilen, örnek bir kurum olma vizyonuyla, hedefine sahip, işinde uzman, TAKIM ARKADAŞLARI ARIYOR.

  Aranan Nitelikler *Lise veya tercihen üniversite mezunu *Otomotiv sektöründe en az 1 yıl deneyimli, *İkna kabiliyetli, hırslı ve güler yüzlü *Sürücü belgeli ve aktif otomobil kullanabilen, *Yüksek primle çalışacak,

 • Opan Otomobil Ticaret A.Ş

  Hasar Danışmanı Opan Otomobil Ticaret A.Ş

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe, bilgi işlem, işletme, otomotiv gibi bölümlerde ön lisans mezunu En az bir yıl Otomotiv yada Sigorta deneyimi olan, Pozitif iletişim kurabilme becerisine sahip, Hırslı ve güler yüzlü, Sürücü belgesine sahip ve otomobil kullanabilen, Erkek adayların askerliğini yapmış olması, Ankara il sınırları içinde ikamet eden,

  Aranan Nitelikler

 • American Life Language Institute

  Freelance Çevirmen American Life Language Institute

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması FİRMAMIZA İNTERAKTİF ÇEVİRİ DALINDA ÇALIŞABİLECEK FREELANCE ÇEVİRMEN ARKADAŞLARIMIZI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen daha önce çeviri alanında çalışmış, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Güler yüzlü, Problem çözme becerisine sahip, Sonuç odaklı ve düzenli çalışabilen ekip arkadaşlarımızı arıyoruz.

 • Damla İnsan Kaynakları

  Şişli'de Gündüzlü Ev İşi Temizlik Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Şişli'de ikamet eden ailemiz için, Ev işi temizlik personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Çalışkan, Sorumluluk sahibi, Güler yüzlü, Titiz ve dinamik , 30-45 yaşları arasında olan, Gündüzlü olarak, Haftanın 6 günü 10:00-20:00 saatleri arasında çalışabilecek, Bayan

 • Pay Teknik

  Kalıp Montaj Operatörü-Mapçı Pay Teknik

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KALIP MONTAJ OPERATÖRÜ 2D ve 3D İŞLEMELER SONRASI ÖN MONTAJ ve MONTAJ YAPACAK. MAPÇI KALIPLARIN PRES ALTI ALIŞTIRMALARINI YAPACAK.

  Aranan Nitelikler MESLEKTE EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ MESAİ VE VARDİYE SİSTEMİNDE ÇALIŞABİLECEK. ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI FİRMALARDA KALIP DEVREYE ALMAYA GİDEBİLECEK. ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ.

 • Sev Eta Dayanıklı Tüketim Malları

  İnsan Kaynakları Uzmanı Sev Eta Dayanıklı Tüketim Malları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılından beri faaliyet gösteren Çarşım Alışveriş Merkezleri, bugun İstanbul'da 3 ayrı bölgedeki mağazaları ile kendi segmentinde ilk akla gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Hedefimiz; dinamik, keyifli, sürekli kendini geliştiren perakendecilik anlayışı ve her aşamada yüksek kalite bilinci ile müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmaktır. Ücret yönetimi, bodrolama ve personel özlük işleri, personel takibi (puantaj, bodro, ücret, SGK giriş-çıkış işlemleri...) işlemlerinin yürütülmesini sağlamak, İş Kanunu ve Sosyal Sigortalar Mevzuatını güncel takip etmek, ilgili süreçlere uyarlamak, Aylık insan kaynakları raporlamalarının ve istatistiklerinin hazırlanması, analizlerin yapılarak gerekli aksiyonları almak, Aday mülakatlarını organize etmek ve ön görüşmeleri yapmak, Tüm personellerinin özlük işlemlerinin gerçekleştrilmesi ve takip edilmesini sağlamak, resmi kurum ve kuruluşlara düzenli olarak gönderilmesi gereken belgelerin yasal süre içerisinde ulaştırılmasını sağlamak, personel özlük dosyalarının güncel bilgileri içermesini sağlamak, İşe giriş resmi evraklarının özlük dosyasında eksiksiz olmasını sağlamak, personel özlük bilgilerinin, kullanılan bilgisayar programına girişlerinin yapılmasını ve güncel tutulmasını sağlamak, işten ayrılan personellerinin ilgili yasal evraklarını hazırlamak ve gerekli tüm çıkış işlemlerinden sorumlu olmak, Personel devam kontrol sistemi kapsamında işletme içinde çalışan tüm personellerinin çalışma saatlerini kayıt altına almak, kayıtların doğru ve sürekli güncel olmasını sağlamak, Özlük, pdks ve bodro raporlarının hazırlanarak bağlı bulunduğu amirlerine dönemsel olarak raporlanmasını sağlamak, yıllık izin yönetiminin eksiksiz ve doğru yapılmasını sağlamak, Bodroda personelin maaşına yansıyacak olan çalışma sürelerinin, sosyal yardımlarının ve yapılacak olan yasal kesintilerini kullanılan bilgisayar programında düzenlemek, ilgili bodro kayıtlarının eksiksiz ve doğruluğunundan sorumlu olmak, Mülakat testleri, işe giriş ön test seçimlerini oluşturmak,

  Aranan Nitelikler En az Üniversitelerin başta Ekonomi, Psikolji, Sosyoloji, İktisat, İşletme, bölümlerinden mezun, İşe Alım, Tahakkuk, Performans Yönetimi konularında en az 2 yıl deneyimli, Personel seçme yerleştirme konularında deneyimli, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti güçlü, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, İnsan kaynakları alanında kariyerine devam etmek hususunda azimli, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Sunum, raporlama, iletişim, iş takibi, hız ve sonuç odaklılık becelerine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi ve temsil yeteneği güçlü, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna yatkın, Analitik düşünen, raporlama yapabilen, takipçi, sonuç odaklı, Planlama, organize ve koordinasyon becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eğer sende İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorsan Şans senin yanı başında! :) Ne bekliyorsun bu ilana hemen başvur ve Çarşım AVM' deki İş Fırsatlarını Yakala! Sende Bu Ailenin Bir Parçası Olmaya Ne Dersin?

 • Gecem İç Çamaşırları

  İdari Amir Gecem İç Çamaşırları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Şirketin tüm idari işlerinden sorumlu olmak, · Şirket araçlarının sevk ve idari ile ilgili organizasyonunu yapmak, · Demirbaşa eklenecek ürün ve sarf malzemelerin satın alınması ve stok yönetimini sağlamak, · Şirketin her türlü genel ihtiyaç malzemeleri ve hizmetler için tedarikçi araştırması yapmak, tedarikçilerle olan ürün fiyat, sözleşme ve teslimat süreçlerini yürütmek, · Hizmet araçlarının idare, bakım ve onarımının sağlanması, · Ofis içi ve dışı tüm idari işlerin yönetilmesi, · Fabrikadan giriş-çıkışların takibi · Tüm ofislerin elektrik, su, doğalgaz, aydınlatma, ısıtma, soğutma, arızalarının tespit edilmesi, giderilmesi, · Meydana gelen arıza ve hasarların raporlanması, · Servis,yemek,güvenlik işlemlerinin takibi, · Elektrik,su,doğalgaz v.s. gibi ödemelerin yapılması ve takibi,

  Aranan Nitelikler · Lise, Önlisans veya lisans mezunu, · Esnek ve yoğun iş temposuna uygun çalışabilecek, · İnsan ilişkileri kuvvetli ve sonuç odaklı, · İletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün, · Tercihen sigara kullanmayan. · İstanbul Anadolu Ümraniye-Sancaktepe-Sarıgazi-Sultanbeyli-Kurtköy bölgelerinde ikamet eden · Takipçi, analitik yönü kuvvetli ve çözüm odaklı, · Liderlik vasıflarına sahip, · Planlama, raporlama becerileri gelişmiş, · Yönetsel ve organizasyonel yeteneğine sahip, · Takım çalışmasına yatkın, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. · İdari işlerin yönetimi konusunda deneyimli, · Sorumluluk sahibi, iş odaklı ve disiplinli, · Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, · Planlama, organizasyon ve raporlama konusunda deneyimli,

 • Sev Eta Dayanıklı Tüketim Malları

  Cari Hesaplar Uzmanı Sev Eta Dayanıklı Tüketim Malları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılından beri faaliyet gösteren Çarşım Alışveriş Merkezleri, bugun İstanbul'da 3 ayrı bölgedeki mağazaları ile kendi segmentinde ilk akla gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Hedefimiz; dinamik, keyifli, sürekli kendini geliştiren perakendecilik anlayışı ve her aşamada yüksek kalite bilinci ile müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmaktır. Cari hesapların takip ve raporlamasını yapmak, Hesap mutabakatlarını gerçekleştirecek, Stok takibi yapabilecek, Fatura, irsaliye ve diğer belgelerin kontrolü ve organizasyonunu gerçekleştirebilecek, Satınalma ve ilgili diğer birim ile koordinali çalışmak, Alacak yaşlaşdırma raporlanının hazırlanmak, Cari kartların açılışını sağlamak ve ilgili kartlarda gerekli düznlemeleri yapmak, Cari hesap alacak ve tahsilat takibi ile mutakabatları vb. hesaplamalarını yapmak, Yapmış olduğu iş ve görevleri rapor halinde sunmak, Stok sayım hazırlıkları ve sayım sonrası düzeltme kayıtları yapmak,

  Aranan Nitelikler En az Üniversiterin İşletm, Muhasebe, İktisadi ve/veya Ekonomi bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda en az 5 yıl tecrübesi olan, Muhasebe alanında deneyim sahibi, Tercihen AVM sektöründe çalışmış, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Yazılı ve sözlü iletişimi ve temsil yeteneği güçlü, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip, Planlama, organize ve koordinasyon becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eğer sende İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorsan Şans senin yanı başında! :) Ne bekliyorsun bu ilana hemen başvur ve Çarşım AVM' deki İş Fırsatlarını Yakala! Sende Bu Ailenin Bir Parçası Olmaya Ne Dersin?

 • Euphorıa Hotel Tekirova  Tekirova-Antalya-Türkiy

  Barboy - Bargırl Euphorıa Hotel Tekirova Tekirova-Antalya-Türkiy

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya-Kemer bölgesinde bulunan ve 12 ay açık olan 5 yıldızlı otelimizde çalıştırılmak üzere; Barboy/ Bargirl ( Bay/Bayan) Deneyimli / Deneyimsiz

  Aranan Nitelikler Prezentabl,diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına uyumlu, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ve güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Pratik ve çözüm odaklı çalışan, İnsan ilişkileri kuvvetli

 • Firma Adı Gizli

  Satış Müdürü Firma Adı Gizli

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış odaklı çalışan firmamızda görevlendirilmek üzere ; Aktif satış ekibini yönetecek, Satış ekibinin sahadaki tüm süreçlerini takip edebilecek, Satış ekibi ile diğer departmanlar arasındaki iletişimi yürütebilecek, Şirket misyonu ve vizyonuna katkı sağlayabilecek Saha satış ekibi yönetiminde en az 2 yıl deneyimli, SATIŞ MÜDÜRÜ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Sorumluluk sahibi, Analitik düşünebilen, Satış odaklı çalışıp ekibini hedefler doğrultusunda yönlendirebilecek, Kariyer ve yüksek gelir hedefi olan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,

 • Euphorıa Hotel Tekirova  Tekirova-Antalya-Türkiy

  Barman -Barmaıd Euphorıa Hotel Tekirova Tekirova-Antalya-Türkiy

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya-Kemer bölgesinde bulunan ve 12 ay açık olan 5 yıldızlı otelimizde çalıştırılmak üzere; Barman -Barmaid (Bay / Bayan) Deneyimli Rusça ,Almanca,İngilizce dillerinden en az birini bilen

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 2 yıl deneyimli Prezentabl,diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına uyumlu, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ve güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Pratik ve çözüm odaklı çalışan, İnsan ilişkileri kuvvetli

 • Areta İnternet İletişim

  Satış Destek Uzmanı Areta İnternet İletişim

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Ofis yönetimini asiste edebilecek, satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Satış Destek Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şirketin telefon ve faks trafiğini yönlendirecek, Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Avrupa Yakasında ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN

 • Euphorıa Hotel Tekirova  Tekirova-Antalya-Türkiy

  F&B Hostes Euphorıa Hotel Tekirova Tekirova-Antalya-Türkiy

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya-Kemer bölgesinde bulunan ve 12 ay açık olan 5 yıldızlı otelimizde çalıştırılmak üzere; Hostes (Bayan) Rusça,Almanca,İngilizce dillerinden en az birini bilen

  Aranan Nitelikler Prezentabl,diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına uyumlu, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ve güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Pratik ve çözüm odaklı çalışan, İnsan ilişkileri kuvvetli

 • Areta İnternet İletişim

  Satış ve Müşteri Temsilcisi Areta İnternet İletişim

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde görevlendirilmek üzere Satış ve Müşteri Temsilcileri alınacaktır. Satış Müdür Yardımcısına bağlı çalışacak; Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirecek, Müşterileri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunacak, Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirecek, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirecek, Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliliğini artıracak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan, Maaş + Prim sistemiyle çalışacak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Eğitimi gelişimin bir parçası olarak gören, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Enerjisi yüksek ve kendine güvenen, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği güçlü ,

 • Euphorıa Hotel Tekirova  Tekirova-Antalya-Türkiy

  F&B Comi Euphorıa Hotel Tekirova Tekirova-Antalya-Türkiy

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya-Kemer bölgesinde bulunan ve 12 ay açık olan 5 yıldızlı otelimizde çalıştırılmak üzere; Comi (Bay/Bayan) Deneyimli / Deneyimsiz

  Aranan Nitelikler Prezentabl,diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına uyumlu, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ve güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Pratik ve çözüm odaklı çalışan, İnsan ilişkileri kuvvetli

 • Areta İnternet İletişim

  Aktif Satış Temsilcisi Areta İnternet İletişim

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Büyüyen organizasyonumuzda görevlendirilmek üzere; - Belirlenen hedef ve stratejiler doğrultusunda müşteri portföyünü oluşturacak, - Aktif saha faaliyetleri ile yeni müşterilerin kazanılmasını sağlayacak, - Müşteri ilişkileri yönetimi ile mevcut müşterilerin bağlılığının ve memnuniyetinin sağlanması konusunda destek verecek,

  Aranan Nitelikler Dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri gelişmiş, İkna kabiliyetine güvenen, Hedef odaklı çalışabilecek, Motivasyonu ve özgüveni yüksek, Yüksek gelir hedefi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan