İş İlanları

 • İş Açıklaması .

  Aranan Nitelikler .

 • İş Açıklaması • Sourching • Kollektionsvorbereitung und Verfolgung • Produktionsvorbereitung • Enge Zusammenarbeit mit den Designern • Allgemeine Verwaltungs¬aufgaben  

  Aranan Nitelikler • Keine Hindernisse für In- und Auslandreisen • Organisatorische Fähig¬keiten und Sorgfalt • Sicheres Auftreten und Engage¬ment • Deutschkenntnisse sowie gutes Zahlenverständnis • MS-Office-Kenntnisse • Kommunikations- und Teamfähigkeit  

 • Tekniker
  Aplan Plus Organızasyon…
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Avrupa pazarında önde gelen mağaza zincirleri ile çalışan acentamızın ,örme, dokuma ve ev tekstili ihracatı yapan ekibinde görevlendirilmek üzere Tekniker aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler • Dosya, koleksiyon ve üretim sürecinde bağlı olduğu birim yöneticisi ile koordineli şekilde çalışacak • Üretim aşamasında zaman yönetimini iyi yapabilecek ve işleri önem ve aciliyet sırasına göre planlayarak işin bağlı olduğu tüm birimlere yönlendirebilecek • AQL kontrol bilgisine sahip • İhracat ürün kalite kontrol alanında en az 3 yıl deneyimli • Dikiş teknikleri ve kalıp konularında yeterli düzeyde bilgiye sahip, • Dosyası ve numunesi hazırlanmış ürünün kesim, dikim ve yükleme aşamalarını kontrol edebilecek, • Microsoft Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen, • Detaycı, ayrıntılara dikkat eden, problem çözme becerisine sahip, • Sonuç odaklı, hızlı ve titiz çalışmaları, takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerilerinin güçlü olması • Almanca ya da İngilizce bilmeleri tercih sebebidir, • Acente deneyimi olan (ayrıca imalatçı deneyimi tercih sebebidir) • Kendi aracı ile çalışabilecek, seyahat engeli olmayan Avrupa yakasında oturan • Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)  

 • İngilizce Öğretmeni
  Londonhouse
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması .S.S. İLİM İSTANBUL EĞİTİM KOOPERATİFİ; LONDONHOUSE   DİL OKULU KURTKÖY YERLEŞKESİNE İngilizce Öğretmenleri aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler LONDONHOUSE   DİL OKULU KURTKÖY YERLEŞKESİNE   Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı ,Mütercim Tercümanlık bölümlerinden mezun olan-İlgili, dinamik,iletişim gücü yüksek ,üretken Motivasyonu yüksek, organizasyon kabiliyeti güçlü, Profesyonel dış görünüş ve davranışlara sahip,güleryüzlü Kurumumuzun eğitim tekniklerini kullanarak öğrencilerin eğitimine destek olabilecek. MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, Öğrencilerin gelişimlerinin takibini yapacak ve verim arttırıcı önerilerde bulunabilecek. Esnek çalışma saatlerine ,tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Hafta sonları çalışabilecek , Çalışma arkadaşları ile koordineli bir şekilde çalışabilecek, Full Time veya part time İngilizce öğretmenleri aramaktayız. Ücret tatmin edicidir. İŞYERİ KURTKÖY PENDİK BÖLGESİNDEDİR.

 • İş Açıklaması Konuşarak Öğren geliştirdiği benzersiz uygulaması ile İstanbul Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi'ne kabul edilmiş ilk dil eğitim projesidir. Ana dili Arapça olan ya da çok iyi derecede Arapça bilen, Ana dili Arapça olanlar için Türkçe bilen, Telefonla satış yapabilecek, Tercihen çağrı merkezi tecrübesi olan, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Daha önceden telefon ile satış yapmış ve/veya kendine güvenen, 19 yaşında ve üzerinde olan,

  Aranan Nitelikler Türkiye'de yaklaşık 20.000 kişiye hizmet veren bir dil eğitim programının yurt dışı satış biriminde görev alacak, Dil eğitim sistemine dahil olacak öğrencilerin satışında, dahil olmuş öğrencilerin müşteri memnuniyeti biriminde görevlendirilecek, Alacağı eğitimler doğrultusunda öğrencilerin varsa sorunlarını çözecek, doğru yönlendirmelerle memnuniyetlerini sağlayacak, İstanbul Şirinevler'de bulunan merkezimize maaş ve yüksek primle çalışacak 'Arapça Bilen Çağrı Merkezi Satış Yetkilileri' alınacaktır.

 • İş Açıklaması Konuşarak Öğren geliştirdiği benzersiz uygulaması ile İstanbul Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi'ne kabul edilmiş ilk dil eğitim projesidir. Türkiye'de yaklaşık 20.000 kişiye hizmet veren dil eğitim sisteminin yurtiçi satış biriminde görev alacak, İnternet sitesi üzerinden başvuran adayları telefon ile arayıp, ürün tanıtımı yaparak satış gerçekleştirecek, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Telefonla satış yapabilecek, Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Müşteri odaklı bakış açısına sahip,

  Aranan Nitelikler Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Tercihen çağrı merkezi tecrübesi olan, Daha önceden telefon ile satış yapmış ve/veya kendine güvenen, Takım çalışmasına yatkın, 22 yaş ve üzerinde olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması tercih sebebidir.  İstanbul Asya veya Avrupa Yakası’nda ikamet eden,  Şirketimiz Hakları: Maaş + Prim + AGİ + SSK + Yol Ücreti + Yemek İstanbul Şirinevler'de bulunan merkezimize maaş ve yüksek primle çalışacak 'Çağrı Merkezi Satış Müşteri Temsilcisi' alınacaktır.

 • Şoför
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; yönetici şoförlüğü yapacak ve aynı zamanda ofis işlerine yardım edecek, şirketin dışarıdaki işlerini takip edebilecek en az lise mezunu bay şoför alınacaktır. İlk günden sigorta yapılmaktadır.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; E sınıfı ehliyete sahip, en az lise mezunu, tercihen Bahçelievler’e yakın oturan bay şoför alınacaktır.

 • İş Açıklaması Konuşarak Öğren geliştirdiği benzersiz uygulaması ile İstanbul Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi'ne kabul edilmiş ilk dil eğitim projesidir. Türkiye'de yaklaşık 20.000 kişiye hizmet veren dil eğitim sisteminin yurtiçi operasyon-satış biriminde görev alacak, Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Telefonla operasyon süreçlerini yönetebilecek,  Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas,

  Aranan Nitelikler Tercihen çağrı merkezi tecrübesi olan, Daha önceden telefon ile operasyon süreçlerinde çalışmış ve/veya kendine güvenen, Takım çalışmasına yatkın, 19 yaş ve üzerinde olan, İstanbul'da ikamet eden, Şirketimiz Hakları: Maaş + Prim + AGİ + SSK + Yol Ücreti + Yemek İstanbul Şirinevler'de bulunan merkezimizde çalışacak 'Çağrı Merkezi Operasyon Müşteri Temsilcileri' alınacaktır. 

 • Yönetici Asistanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; ofis işlerinin yapımı/takibini yapabilecek, en az lise mezunu, tercihen İngilizce bilen bayan yönetici asistanı alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine ve metro durağına çok yakın). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. Haftasonu çalışılmamaktadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır. Dileyenler bilgin@ebesweb.org adresinden pozisyonla ilgili daha detaylı bilgi edinebilirler.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az lise mezunu, tercihen İngilizce bilen, ofis yönetimi/işleri konusunda deneyimli, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli, seyahat engeli olmayan bayan yönetici asistanı alınacaktır.

 • Ofis Yönetmeni
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; ilgili akademik konular ve ofis işlerinin yapımı/takibini yapabilecek, iyi derecede İngilizce bilen, tercihen yüksek lisans derecesine sahip bayan eleman alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine ve metro durağına çok yakın). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. Haftasonu çalışılmamaktadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır. Servis yok, ama yol parası verilecektir. Yılda iki kez 4-5 günlük yurtdışı seyahati olacaktır. Dileyenler bilgin@ebesweb.org adresinden pozisyonla ilgili daha detaylı bilgi edinebilirler.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip, iyi derecede İngilizce bilen, ofis yönetimi/işleri konusunda deneyimli, akademik işler konusunda bilgi sahibi, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli bayan eleman alınacaktır.

 • Editör
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; uluslararası bilimsel akademik dergilerin yayına hazırlık sürecinde editör yardımcısı olarak çalışacak akademik seviyede İngilizce bilen, tercihen yüksek lisans derecesine ve yurtdışı tecrübesine sahip bayan eleman alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine ve metro durağına çok yakın). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. Haftasonu çalışılmamaktadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır. Servis yok, ama yol parası verilecektir. Yılda iki kez 4-5 günlük yurtdışı seyahati olacaktır. Dileyenler bilgin@ebesweb.org adresinden pozisyonla ilgili daha detaylı bilgi edinebilirler.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip, iyi derecede İngilizce bilen, bilimsel yayınlar konusunda deneyimli, akademik işler konusunda bilgi sahibi, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli bayan editör alınacaktır.

 • Avukat
  Efes Varlık Yönetim A.Ş.
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Efes Varlık Yönetim tahsili gecikmiş alacakları banka ve diğer finansal kuruluşlardan devir alarak, borç sahibi müşterilerine çözüm odaklı hizmet sunarak, ödeme kolaylığı sağlamaktadır. *Güçlü ve istikrarlı bir şekilde büyüyen şirketimizde uzun vadeli kariyer hedefleyen adaylar titizlikle değerlendirilecektir. İş tanımı: *Dava takibi ve hukuki görüş hazırlama tecrübesi olan, *İcra takibi yapabilecek, *Microsoft Ofis programlarını etkin kullanabilen, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *Düzenli raporlama yapabilen, *Seyahat engeli olmayan, *UYAP sisteminden aldığı bilgiler doğrultusunda icralarda dosya takibi yapacak, *İcra Müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak, *İstanbul ve çevre illerdeki icralara ziyaret gerçekleştirecek, *Seyahat engeli olmayan, *Gerekli durumlarda haciz kararı alarak şehir içi ve şehir dışı hacizlere çıkabilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Uygun adayların; *30 yaşını aşmamış, *Üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun, *Minimum 2 yıllık avukatlık tecrübesine sahip, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *İş bitirici,takipçi,analitik düşünebilen,icra deneyimi olan,ileri seviyede bilgisayar bilgisi olan,iletişimi kuvvetli,koordinasyon becerisi yüksek ve çözüm odaklı kişiler olması tercih edilmektedir.

 • Grafik Tasarım Uzmanı
  Propars
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Tam zamanlı çalışacak, alanında tecrübeli grafik tasarım uzmanları aranmaktadır. Maaş ve sosyal güvence sağlanacaktır.    

  Aranan Nitelikler *Gerekli programları çok iyi derecede kullanabilen, hızlı  *En az 3 yıl tecrübeli *4 yıllık üniversite mezunu (mutlaka) *Takım çalışmasına ayak uydurabilecek, *Hayal gücü geniş, yaratıcı ve özgün ürünler ortaya çıkarabilecek, *İş ahlakı ve vicdan sahibi, *Kapsamlı bir portfolyo örnek gösterebilecek Tecrübeli, profesyonel grafik tasarım uzmanları aranmaktadır. Dört yıllık üniversite mezunu olmayan veya portfolyo göndermeyenlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.  

 • İş Açıklaması 53. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan ve 1962 yılında İstanbul'da kurulan Vepa Group, geçen 53 sene içerisinde spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu.  Renkli kozmetik alanındaki lider markalarımızdan biri olan NARS'ın hızla büyüyen ekibinde yer almak isteyen; Markamızın Citys avm Nişantaşı'da yer alan  mağazasında görev alarak; Müşterilerimize, Nars ürünlerinin kaliteli servisini verecek, Kendisine verilen hedefler doğrultusunda ürün satışlarını gerçekleştirecek, Müşterilere aktif olarak makyaj uygulayacak, Nars'ın marka ruhunu ve vizyonunu müşteri servislerine yansıtacak, 'Make Up Artist' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe, tercihen kozmetik sektöründe deneyimli Makyaj yapmayı seven Ekip çalışmasına yatkın Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, prezentabl, Güleryüzlü , iletişim becerileri gelişmiş ve insanlarla rahat iletişim kurabilen, İş disiplinine sahip, hedef odaklı çalışabilen, Satış yapmayı seven, Perakende ve makyaj sektöründe kariyer sahibi olmayı hedefleyen, Bay/Bayan.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Firmamızda genel muhasebeye bakabilecek, Muhasebe Micro programını iyi derecede bilen, Ofis malzemelerini kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Bayan eleman aranmaktadır.

 • İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA  ŞİŞLİ CEVAHİR EXXTRA TEKNOSA MAĞAZASINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA VE TV KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEK OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.   Başlıca sorumluluklar;   * Mağazaya zamanında gitmek, * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olmak, * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak,    gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır.   Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır.  Çalışma saatleri: 12.00-20.00   MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK

  Aranan Nitelikler   Beyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletleri sektöründe tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-34 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Bay ya da bayan  takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.    

 • İş Açıklaması • Ofis genel temizliği (masalar,koltuklar,zeminler,mutfak,tuvaletler,dolaplar..vb.) ile ofis içi ve dışı camları temizlemek, • Ofislerdeki çöpleri düzenli olarak toplamak • Göreviyle ilgili sarf malzemeleri ekonomik şekilde kullanmak. Görev alanındaki malzemelerin günlük bakımını yapmak ve her an kullanıma hazır durumda bulundurmak, • Çay, kahve ve diğer ikramlık yiyecek ve içeceklerin sıhhi şekilde hazırlanmasını ve ofis personeli ile misafirlere sunulmasını sağlamak, • Toplantı / seminer salonlarını sürekli kullanıma hazır tutmak, kullanım sonrası temizliğini yapmak,                                                      

  Aranan Nitelikler • Tercihen yiyecek, içecek servisinde ve ofis temizliğinde deneyimli, • Misafir ağırlama kurallarına uyum ve özen gösteren, • Tertipli, düzenli,diksiyonu düzgün,sorumluluk sahibi, güleryüzlü, saygılı ve insan ilişkilerinde uyumlu, • Hijyen kurallarına ve kişisel bakımına özen gösteren, • İş disiplini bilincinde olan, • Tercihen Kozyatağı’na yakın ikamet eden,ulaşım problemi olmayan. • Hızlı ve pratik iş yapabilen, 35 yaşını aşmamış  

 • Satış Danışmanı Arzum
  A Grup
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması UZMANLIK ALANLARIMIZ; Promosyonel Pazarlama, Satış Noktalarında Pazarlama, Veri Tabanına Dayalı Pazarlama, Etkinlik Pazarlaması, Satış Noktalarında Pazarlama, Merchandising.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL En az ilköğretim mezunu Satış ve Pazarlama alanında deneyimli İletişimi güçlü Diksiyonu düzgün Tercihen küçük ev aletleri sektör tecrübeli 19-30 yaş arası bayan "Satış Danışmanı” aramaktayız. ÜCRET; 1065,00 TL Maaş + 300 TL Yemek + SSK NOT: LÜTFEN CV'LERİNİZİ FOTOĞRAFLI OLARAK GÖNDERİNİZ. (Bay adayların cv leri değerlendirmeye alınmayacaktır.)

 • İş Açıklaması Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, IFRS(Uluslararası Finansal Raporlama Standartları) ve genel muhasebe konularında bilgi sahibi, Tercihen denetim firmalarında deneyimli en az 4 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilen, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş, problem çözme, raporlamada etkili ve başarılı, Gelir - Gider bütçelerinin takip, raporlama ve analizlerini gerçekleştirerek bir sonraki dönem için projeksiyon yapabilen, Periyodik kontrollerle yönetim raporlarının güvenilir verilerle hazırlanmasına katkıda bulunmak ve çıkan raporları analiz etmek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Yurtdışı iştiraklerinin mali denetimininin yapılması, nakit akışlarının takip edilmesi, Şirket ve iştiraklerin aylık ve yıllık bütçe faaliyetlerinin yürütülmesi, Yurtdışı ve yurtiçi iştiraklerin yönetim raporlarının zamanında ve eksiksiz olarak hazırlanması, konsolide edilmesi, Dönemsel olarak mali tablolarının ve aylık yönetim raporlarının hazırlanması ve analizlerinin gerçekleştirilmesi, Aylık ve yıllık bütçe çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve değişen koşullara göre revize tahminler üzerinde çalışılması, Bütçe ve fiili karşılaştırma raporlarının düzenlenmesi ve yorumlanması, Karlılık ve yatırım analizlerinin yapılması, Üst yönetime gerekli raporlama ve sunumların yapılması.

 • İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın?   Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 267, yurt dışındaki 147 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?   MERSİN BÖLGE'de bulunan "Koton" mağazamız için, Mağazasını ekip halinde müşteri memnuniyeti ve satışa odaklayarak belirlenen mağaza hedeflerinin gerçekleşmesini sağlayacak Mağaza Müdür Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, MERSİN'de ikamet edecek.  

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ankara merkez ofisinde ve Kırıkkale Şantiyelerinde görevlendirilmek üzere  "ELEKTRIK MÜHENDİSİ "  aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ELEKTRİK/ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ bölümlerinden mezun En az 5 yıl deneyimli  İlgili meslek odasına kaydı bulunan Konut-AVM-Eğitim binaları vb. konularda kuvvetli akım-zayıf akım-orta gerilim-jeneratör ve otomasyon gibi elektrik-elektronik sistemlerinde tecrübeli İş programı, Hakediş ve Ataşman kontrolleri yapabilen  Alt yükleniciler ve idare ile ilişkilerde tecrübeli Sahada imalatların takibini yapmak ve diğer disiplinlerdeki alt yüklenicilerle iş programına göre imalat akışını düzenleyen ve ontrol edebilen Malzeme onay ve siparişleri ile sahadaki malzeme kontrolleri yaparak işi aksatmayacak şekilde düzenli malzeme akışı sağlayacak Auto-cad ve temel bilgisayar programlarını kullanabilen Seyehate engel bir durum olmayan  Askerlik görevini tamamlamış  BAY ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ ALINACAKTIR.

 • İş Açıklaması UZMANİŞ OSGB ‘de görevlendirilmek üzere İstanbul Avrupa Yakasında; İşyeri Sağlık Personeli, Hemşire-Sağlık Memuru-Acil Tıp Teknisyeni sertifikalı Diğer sağlık personelleri alınacaktır. ·         İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına bağlı olarak İşyeri hekimi ile birlikte koordineli çalışması; ·         Tedavi edici ve koruyucu sağlık hizmetlerinin yürütülmesi ve uygulanmasında İşyeri Hekimine yardımcı olunması, ·         Reçete kayıtlarını tutarak, gelen ilaçları sahiplerine verilmesi, ·         İşyeri hijyen kontrolünün yapılması.

  Aranan Nitelikler Adayların;  ·         Sağlık Meslek Yüksek Okulu'ndan veya Sağlık Meslek Lisesi'nden mezun, ·         İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip içinde çalışmaya yatkın, güleryüzlü, sabırlı, ·         İşçi sağlığı ve güvenliği bilincine sahip, ·         İlkyardım konusunda tecrübeli, ·         MS Office programlarını kullanabilen, ·         İşyeri hekimleri ile koordineli çalışma başarısına sahip, ·         Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış, ·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden BAY/ BAYAN sağlık personelleri alınacaktır.

 • İş Açıklaması • Yurtdışı kontaklar ile iletişimin sağlanması • İhracat planlamasının yapılması • Sevkiyat planlama ve booking gerçekleştirme • Sevkiyat takibinin sağlanması • Haftalık Sevkiyat Takibi raporunun hazırlanması • İhracat Dökümanlarının hazırlanması ve paylaşımı • DHL İhracat sistemine veri girişi ve güncellenmesi • Fatura kontrolü yapılması, • Günlük,Haftalık ve aylık raporlamalara destek olunması,  

  Aranan Nitelikler Dünya'nın önde gelen perakende şirketlerinden olan müşterimizin çözüm ortağı olarak çalıştığımız projede,  görev almak üzere İHRACAT UZMANI – EXPORT PLANNER aramaktayız. • Tercihen Lojistik ve Dış Ticaret bölümlerinden lisans veya ön lisans mezunu, • İngilizce bilen, • Microsoft Excel bilgisi olan • Tercihen SAP bilgisi olan, • Çok iyi düzeyde organizsyon ve planlama becerisine sahip, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  

 • İş Açıklaması Hazırlanan ürünlerin mağazalara sevki için personellerin koordine edilmesi, Mağazaların lojistik konusundaki ihtiyaçlarına cevap verilmesi, Evrakların düzenlenmesi ve arşivlenmesi, Günlük, haftalık ve aylık nakliye mutabakatlarının yapılması, Araç yükleme formlarını ve sevk irsaliyelerini düzenleyip araç sürücülerine imzalatmak, Ürünlerin mağazalara sevkiyatını yapmak üzere minimum maliyetle araç planlamalarının yapılabilmesi.

  Aranan Nitelikler Lisans Mezunu,  Alanında 2 yıl tecrübeli,  Disiplinli, dinamik ve dikkatli,  Raporlama becerileri gelişmiş,  MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Drama Öğretmeni
  Doğa Okulları
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey... Bu düşün ilham kaynağı 'doğa'ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde 10000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Eğitimin sınıflarda dört duvar arasında değil, doğayla iç içe açık alanlarda özgürce, keyifle yapıldığı ve çocukların görerek, yaşayarak ve eğlenerek öğrendiği, sürekli gelişim felsefesine inanan öğretmenlerin çalıştığı eğitim yuvası Doğa, kendini geliştiren, değiştiren, yenileyen, çok yönlü Doğa Harikası Öğretmenlerini arıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 'Tiyatro-Drama' bölümlerinden mezun, tercihen 4 yıl eğitim veren bir üniversite ya da 2-4 yıllık bir sanat eğitimi kurumundan mezun veya 320 saatlik MEB onaylı 'yaratıcı drama' eğitim sertifikasına sahip, - Tercihen en az bir yıl çocuklarla drama ve tiyatro deneyimi olan, - Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yenilikçi, - Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, - İletişim gücü yüksek, üretken, - Kariyer planı olan, idealist, - Tercihen İngilizce bilen.

 • İş Açıklaması Keçiören/Şenlik Mahallesi'nde açılacak mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, kurum kültürünü benimseyerek iş hayatına yansıtacak müşteri odaklı Kasiyerler aramaktayız.        

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında en az 2 yıllık kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Tercihen satış konusunda deneyimli, Dinamik çalışma ortamında bulunmayı seven, Güleryüzlü, temsil yeteneğine sahip,    Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.        

 • İş Açıklaması     Lüleburgaz'da bulunan fabrikamızda üretim bölümünde vardiyalı olarak çalışmak üzere aktif, kendini geliştirmek ve ileriye dönük meslek edinmek isteyen adaylara ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu, -Vardiyalı çalışacak, -Tercihen üretim alanında ve gıda sektöründe deneyimli, -Aktif ve çözüm odaklı, -Askerliğini tamamlamış, -Forklift ehliyeti olan, -Lüleburgaz'da ikamet eden, -Erkek

 • Servis Personeli
  Midpoint
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 2002 yılında "Herkesin Buluşma Noktası" sloganı ile yola çıkan Midpoint, İstanbul genelindeki şubelerinde görevlendirilmek üzere "Servis Personeli" aramaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen lisans veya yüksek okul mezunu,  İletişim becerileri gelişmiş,  Ekip çalışmasına uygun,  Planlama, Organizasyon ve Koordinasyon yapabilen  Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen  35 yaşını aşmamış

 • İş Açıklaması 1984 yılından bu yana yapı sektöründe öncülük eden BETAŞ, yatırımlarını hızla sürdürmektedir. Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden BETAŞ, Türkiye’nin en yaygın kullanılan Cam Mozaik üreticisi unvanını korumaktadır.   BETAŞ bünyesinde Avcılar’da bulunan Vista Italy Satış Showroom’umuzda, “Perakende Satış Sorumlusu” pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler • En az lise veya üniversite mezunu, • Pazarlama ve İletişim konusunda bilgi sahibi, • Sektörü yakından takip eden, • Mağazacılık, Perakende ve Mutfak sektöründe iş tecrübesine sahip, • Takım arkadaşlarıyla uyumlu çalışabilecek, • İletişim becerisi kuvvetli, dinamik, • Çözüm/sonuç ve müşteri/hizmet odaklı çalışma prensiplerine sahip, • 3 Boyutlu Çizim ve MS Office programlarını kullanabilen, • Konsantrasyon, dikkat ve gözlem becerisine sahip, takipçi ve detaycı,   sayısal yeteneğe sahip, • Diksiyonu düzgün, Avrupa Yakasında ikamet eden tercihen Avcılar ve çevresi • 22-35 yaş arası bayan 

 • İş Açıklaması Şirketimize bağlı, Güllük Kıyıkışlacık mevkiinde bulunan marinamızda, görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip '' ÖN BÜRO VE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSU'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Deniz Turizmi veya Marina veya Turizm işletmelerinde en az 5 yıl Sorumlu pozisyonunda çalışmış İnsan İlişkilerinde başarılı ,müşteri ve sonuç odaklı çalışan Motivasyon becerisi yüksek ve kendi bölümünde çalışan personel yönetiminde başarılı, Pozitif takım ruhunu yaratan ve takım arkadaşlarını iyi anlayan, İkna becerisi yüksek ,Diksiyonu Düzgün İyi derecede Türkçe bilen (Okuma –Yazma –Konuşma) İyi derecede İngilizce bilen (Okuma –Yazma –Konuşma) Dış Görünümüne özen gösteren Güler yüzlü, dinamik MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen 30-45 Yaş aralığında En az Lise Mezunu Milas veya Güllük veya Bodrum ‘da ikamet eden /edebilecek olan B sınıfı araç ehliyetine sahip Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış .

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?