İş İlanları

 • Telsa Grup

  Arabalı Kurye Telsa Grup

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gün içerisinde çağrı merkezimizde satışı gerçekleştirilen internet adsl sözleşmelerinin müşterilere ulaştırılması ve ihtiyaç durumunda abonelere geçiş yaptıkları adsl hizmeti ile ilgili paket bilgisinin aktarılması.

  Aranan Nitelikler B Sürücü Belgesine Sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, navigasyon ile adres bulmakta sıkıntı çekmeyen, Girişimci ruha sahip Özgüveni Yüksek, Görüntüsüne Önem Veren. 18-30 Yaş Arası, Alınan randevulara zamanında ve hızlı bir şekilde gidecek, Seyehat engeli olmayan, gerektiğinde şehir dışında da çalışabilecek BAY saha müşteri temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş+Yüksek Prim+Yol+Yemek+SGK

 • Stratej İk

  Bilgisayar Mühendisi Stratej İk

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, savunma, sanayi ve sağlık sektörlerine yönelik yüksek teknoloji ürünleri geliştiren, AR-GE çalışmaları yapan bilişim firmasında görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Bilgisayar Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun, C programlama dilini uzman düzeyde kullandığı projelerde görev almış (en az 2 yıl tecrübeli), Yazılım, test ve analiz süreçlerinde deneyimli, Proje yönetimi konusunda tecrübe sahibi, Analitik düşünen, sistemli çalışan, Ekip çalışmasına yatkın, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli

 • Dd Değişim Dinamikleri

  Pazarlama İletişim Sorumlusu Dd Değişim Dinamikleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere; Bağlı bulunduğu yöneticisinin günlük, haftalık ve aylık çalışma programını ve ajandasını oluşturup programı takip edecek, Firmaya avantaj sağlayacak sektör, pazar, müşteri analizlerinin gerçekleştirilmesinden ve firmanın imajının, ürün ve hizmet kalitesinin tanıtımının ve halkla ilişkiler faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Pazarlama, Halkla İlişkiler, İİBF ön lisans / lisans bölümlerinden mezun, Tercihen Yönetici asistanlığı veya kurumsal iletişim / halkla ilişkiler alanında 2 yıl deneyimli, Kurumsal kimlik çalışmaları ve ajans / basın ilişkilerinde tecrübe ve bilgi sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İletişim ve ilişki yönetiminde başarılı, Takip ve sonuçlandırma yeteneği kuvvetli, Prezantabl ve dış görünüşüne önem veren, Bilgisayar, ofis yazılımlarını etkin olarak kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • Dd Değişim Dinamikleri

  Kurumsal İletişim Sorumlusu Dd Değişim Dinamikleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 21 yıldır Genel Yönetim Danışmanlığı, Sistem Kurma ve Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere; DD'nin düzenleyeceği iftar, panel, sosyal etkinlik vb. organizasyonların hazırlık süreçlerini yürütecek, Basın ve yayın organlarında DD ile ilgili yayınlanacak haber, röportaj, reklam basın bülteni vb. çalışmaların içeriklerini hazırlayacak, DD tanıtım materyallerinin gözden geçirilmesi, güncellenmesi ve kurumsal kimlik takibini yapacak, DD web sitesinin sürekli olarak güncel olmasını sağlayacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İletişim Fakülteleri bölümlerinden (tercihen Halkla İlişkiler) mezun, Halkla ilişkiler veya kurumsal iletişim alanında (tercihen organizasyon ajanslarında) asgari 3 yıl tecrübeli, İletişim becerileri kuvvetli, sabırlı ve güleryüzlü, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Detaylara hakim, araştırmacı, çalışkan ve özverili, Kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, Farklı ve yeni fikirlere açık, Microsoft Office yazılımlarından etkin ve hızlı bir şekilde yararlanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Ehliyeti olan Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • Stratej İk

  Financial Analyst Stratej İk

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, medya sektörünün dünyadaki öncü firmalarından biri olan iş ortağımız için aşağıdaki görevlerde rol alacak "Financial Analyst" arayışımız bulunmaktadır. Şirketin her türlü finansal raporlamalarının yapılması, Yurt dışı ile iletişimin sağlanması, Büttçenin hazırlanmasına destek verilmesi, Şirketin günlük finansal operasyonlarının yürütülmesinde aktif rol alınması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili önlisans ve lisans bölümlerinden mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, aktif olarak kullanabilen, En az 2 sene denetim firmalarında deneyim kazanmış, Analitik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı, iletişimi kuvvetli

 • Stratej İk

  Satınalma Mühendisi Stratej İk

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, savunma, sanayi ve sağlık sektörlerine yönelik yüksek teknoloji ürünleri geliştiren, AR-GE çalışmaları yapan bilişim firmasında görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Satınalma Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden (tercihen Elektronik Mühendisliği) mezun, -En az 2 yıl satınalma deneyimi olan, -İyi derecede İngilizce bilen, -MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, -İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, müzakere becerileri gelişmiş, -Sonuç odaklı, analitik düşünebilen, -Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, -Ekip çalışmasına yatkın, kurumsal temsil yeteneği olan, -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli.

 • Telsa Grup

  Çağrı Merkezi Takım Lideri / Yönetici Telsa Grup

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çağrı Merkezimizin Tele Satış operasyonunda takım lideri / yönetici olarak görev alacak, Takımına verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi için gerekli çalışma şartlarını sağlayarak ekibi yönetebilecek, Ekibin performans ve kalite performasını sürekli geliştirecek faaliyetlerde bulunacak, Ekibin motivasyonunun yüksek tutulmasını ve çalışma kapasitesinin arttırılmasına katkı sağlayıp ve ekibin bireysel gelişiminden sorumlu olacak Yapılan satışlara ait saha ve backoffice kısmının takibinden ve performansından sorumlu olacak Tele Satış alanında Deneyimli Takım Liderleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl Tele Satış Takım Liderliği yapmış Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve müşteri ilişkileri kuvvetli, Operasyon genelinde ve ekip içinde sorumluluk alabilen, Uzun ve kısa vadeli hedef odaklı çalışan, Özgüven sahibi,enerjik,güler yüzlü ve motivasyonu yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposunda çalışabilen, Analitik düşünme ve hızlı problem çözme yeteneği gelişmiş, Telemarketing dinamiklerine hakim. Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Ekibin motivasyon ve enerjisini üst düzeyde tutabilecek, Ekibin hedefine ulaşabilmesı için gerekli koçluk ve yönlendirmeleri yapabilecek,

 • Emin Mobilya

  Satış Danışmanı - Uzman Satış Danışmanı (Afyon) Emin Mobilya

  Afyon

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Afyon'da bulunan mobilya, dekorasyon ve halı mağazalarımızda (Kelebek-Aldora-Rengarenk Mobilya Mağazaları) görev alacak; Satış Danışmanları - Uzman Satış Danışmanları - Mağaza Yönetici Yardımcısı Adayları

  Aranan Nitelikler Afyon'da bulunan Mobilya-Halı mağazalarımızda (Kelebek-Aldora-Rengarenk) görev alacak; - Perakende sektöründe (tercihen) tecrübeli - Tasarım ve dekorasyon alanlarında kişisel ilgisi olan - En az lise mezunu, (tercihen) ön lisans mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Afyon Merkez'de ikamet eden, - Tam zamanlı olarak görev alacak Satış Danışmanları - Uzman Satış Danışmanları - Mağaza Yönetici Yardımcısı adayları aranmaktadır.

 • Dd Değişim Dinamikleri

  Bilgi İşlem Uzmanı Dd Değişim Dinamikleri

  Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızın bünyesinde değerlendirilmek üzere; Kurumun ihtiyaç duyduğu donanım ve yazılım sistemlerini işleme konulması ya da faaliyete geçirilmesi için gerekli çalışmaları yürütecek. Kurum ihtiyaçları doğrultusunda çıkan talepleri karşılamak üzere bilgi işlem sisteminde değişikliklerin yapılmasını sağlayacak. Bilgi işlem donanımlarının periyodik bakımlarının planlanmasını ve planlanan süresinde yapılmasını sağlayacak. Sistemin verimli çalışması için gerekli kontrollerin planlanmasını ve uygulanmasını sağlayacak. Kurum dışında, bilgi işlem firmaları ile sürekli iletişim halinde olacak, kurumun ihtiyaç duyduğu yazılım ve donanımların satın alınması için piyasa araştırması ve tedarikçi analizi yapacak ve amirine raporlayacak.

  Aranan Nitelikler Asgari olarak Bilgisayar Programcılığı ön lisans bölümünden, tercihen ilgili Lisans bölümlerinden mezun, Alanında asgari 2 yıl tecrübeli olmak, Bilgisayar donanım ve yazılımları konusunda bilgi sahibi (tercihen kurumun kullandığı özel yazılımlar konusunda deneyimli), Web paneli yönetimi ve internet kullanımı konusunda uzman, İletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına ve işbirliğine yatkın, Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış olmak. Samsun'da ikamet eden / edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • Dd Değişim Dinamikleri

  Ofis Elemanı Dd Değişim Dinamikleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 21 yıldır Genel Yönetim Danışmanlığı, Sistem Kurma ve Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere; Ofisin tüm temizlik, servis vb. hizmetlerini yürütecek, Ofis dışı işlerde (kargo, banka, basılı evrak vb. işlemler) tüm ekibe destek verecek, Ofis içi yazılı evrak ve telefon trafiğini yönlendirecek, Misafir karşılama ve ağırlama hizmetlerini gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler Asgari lise mezunu, Diksiyonu ve iletişimi düzgün, Dikkatli, detaylara önem veren, Sabırlı ve güleryüzlü, MS Word, MS Excel programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Şişli ilçesi ve civarında ikamet eden, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ve Mali Müşavirlik alanında hizmet veren bir müşterimiz için "Muhasebe Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lisans Mezunu, Tercihen Mali Müşavirlik bürosunda en az 5 yıl deneyimli, Muhasebe ve ofis programlarını etkin kullanabilen; (Logo Tiger, Micro, Luca, Orca) Genel muhasebe, BA-BS Mutabakatları, Kurumlar vergisi, KDV iadeleri konusunda deneyimli, İthalat, İhracat işlemleri bilgisine sahip, İş takip ve koordinasyon yeteneğine sahip, Karar verme ve problem çözme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakası Şişli, Fatih veya İkitelli civarında ikamet eden,

 • Stratej İk

  Kobi Portföy Yöneticisi - Sinop Stratej İk

  Sinop

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye'nin önde gelen bankalarında görev alacak "Kobi Portföy Yönetmenleri" arıyoruz. Üst yönetim tarafından banka politikaları doğrultusunda belirlenen kriterlere uygun potansiyel müşterilerin kazandırılmasına yönelik çalışmalar yaparak müşteri portföyü oluşturmak ve müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek Müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri sunmak, kaliteli hizmet anlayışının ve müşteri tatmininin yaratılarak müşteri portföyünü karlılık, verimlilik ve müşteri bilgileri gizliliği esaslarına uygun yönetmek Şube müdürü ve ilgili satış yönetimi tarafından belirlenen bütçe hedeflerinin gerçekleştirmek, hedeflerin gerçekleşme oranlarını izlemek Karlılığı sağlamak için müşteri bazında ilgili satış yönetiminin yönlendirmesi doğrultusunda şube müdürü ile birlikte gerekli aksiyonların alınmasını sağlamak Portföyünde bulunan müşterilerin bütçe-gerçekleşme ve performans raporlarını oluşturmak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi Kobi portföy yönetimi deneyimine sahip Tercihen SPK ve BES lisans belgesine sahip Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları takip ve analiz eden Analitik düşünme yeteneğine sahip İletişim becerileri güçlü

 • Stratej İk

  Kobi Portföy Yöneticisi - Amasya Stratej İk

  Amasya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye'nin önde gelen bankalarında görev alacak "Kobi Portföy Yönetmenleri" arıyoruz. Üst yönetim tarafından banka politikaları doğrultusunda belirlenen kriterlere uygun potansiyel müşterilerin kazandırılmasına yönelik çalışmalar yaparak müşteri portföyü oluşturmak ve müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek Müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri sunmak, kaliteli hizmet anlayışının ve müşteri tatmininin yaratılarak müşteri portföyünü karlılık, verimlilik ve müşteri bilgileri gizliliği esaslarına uygun yönetmek Şube müdürü ve ilgili satış yönetimi tarafından belirlenen bütçe hedeflerinin gerçekleştirmek, hedeflerin gerçekleşme oranlarını izlemek Karlılığı sağlamak için müşteri bazında ilgili satış yönetiminin yönlendirmesi doğrultusunda şube müdürü ile birlikte gerekli aksiyonların alınmasını sağlamak Portföyünde bulunan müşterilerin bütçe-gerçekleşme ve performans raporlarını oluşturmak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi Kobi portföy yönetimi deneyimine sahip Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları takip ve analiz eden Analitik düşünme yeteneğine sahip İletişim becerileri güçlü

 • Stratej İk

  İnsan Kaynakları Uzmanı Stratej İk

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası bir kağıt ve ambalaj grubunun İzmit'te bulunan fabrikasında görev alacak aşağıdaki niteliklere uygun "İnsan Kaynakları Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tüm İnsan kaynakları faaliyetlerinde görev almak (İşe alım, performans, eğitim, organizasyonel gelişim, ...) İşletmede fiili olarak çalışan tüm personellerin özlük işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve takip edilmesini sağlamak, resmi kurum ve kuruluşlara düzenli olarak gönderilmesi gereken belgelerin (EK-1, EK-2, EK-8, İAB, SGK Çıkış, Karakol Bildirgeleri v.b.) yasal süre içerisinde ulaştırılmasını sağlamak, personel özlük dosyalarının güncel bilgileri içermesini sağlamak. Endüstriyel ilişkiler çerçevesinde belirlenmiş olan tüm süreçlerin işleyişini ve yayılımını sağlamak. İşletmede sürekli veya dönemsel olarak hizmet satın alınan müteahhit ve altişveren kadrolarında çalışan personellerin yasal çalışma zorunluluklarının yerine getirilip getirilmediğini takip etmek ve kayıt altında tutmak. Hizmet bedellerinin kontrollerini yaparak (fazla mesai, çalışma süreleri, izinler, ...) muhasebeleştirmelerini sağlamak. İşe giriş resmi evraklarının özlük dosyasında eksiksiz olmasını sağlamak, personel özlük bilgilerinin, kullanılan bilgisayar programına girişlerinin yapılmasını ve güncel tutulmasının sağlamak, işten ayrılan personellerin ilgili yasal evrakların hazırlamak ve gerekli tüm çıkış işlemlerinden sorumlu olmak Personel devam kontrol sistemi kapsamında işletme içinde çalışan tüm personellerin çalışma saatlerini kayıt altına almak, kayıtların doğru ve sürekli güncel olmasını sağlamak; personelin, çalıştığı bölüm yöneticisi / müdürü tarafından ilgili aya ait fazla çalışma sürelerinin kontrolünü yapmak, bordro gününü, onaylı fazla çalışma ve gece çalışma sürelerini kapsayan puantajı aktarmak. Özlük, pdks ve bordro raporlarının hazırlanarak bağlı bulunduğu amirlerine dönemsel olarak raporlanmasını sağlamak, yıllık izin yönetiminin eksiksiz ve doğru yapılmasını sağlamak. Bordroda personelin maaşına yansıyacak olan çalışma sürelerinin, sosyal yardımlarının ve yapılacak olan yasal kesintilerini kullanılan bilgisayar programında düzenlemek, ilgili bordro kayıtlarının eksiksiz ve doğruluğundan sorumlu olmak. İşletmenin temel gereksinimleri çerçevesinde, tüm genel hizmetler ve idari işlerde aktif görev almak (Yemek, servis, şirket araçları, taşeron ilişkileri) Gıda güvenliği, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi gereklerini yerine getirmek ve bu sistemler dahilindeki görev ve sorumlulukları çerçevesinde çalışmak.

 • Stratej İk

  Android Yazılım Uzmanı Stratej İk

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, savunma, sanayi ve sağlık sektörlerine yönelik yüksek teknoloji ürünleri geliştiren, AR-GE çalışmaları yapan bilişim firmasında görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Android Yazılım Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili önlisans ve lisans bölümlerinden mezunu, -Android uygulamaları geliştirme konusunda en az 2 yıl deneyimli, -Uygulama geliştirme yaşam döngüsüne hakim, -Android tablet ve telefonlar için native uygulama geliştirme tecrübesi olan, -Android SDK, Eclipse ve Java bilen, Object Oriented programlama konusuna hakim -HTML5, Javascript, jQuery, JSON, XML, WCF ve SOAP konularında bilgi sahibi, -Web Uygulamaları veya Web Servisler ile entegre çalışan uygulama geliştirmiş, -Versiyonlama sistemleri hakkında bilgi sahibi, -Kendini geliştiren, yeni teknolojilere açık ve mobil teknolojiler konusunda gelişmeleri takip eden -İyi bir internet kullanıcısı olan, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli. -İyi derecede İngilizce bilen

 • Stratej İk

  Ios Yazılım Uzmanı Stratej İk

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, savunma, sanayi ve sağlık sektörlerine yönelik yüksek teknoloji ürünleri geliştiren, AR-GE çalışmaları yapan bilişim firmasında görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "IOS Yazılım Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili önlisans ve lisans bölümlerinden mezunu, -IOS uygulamaları geliştirme konusunda en az 2 yıl deneyimli, -Uygulama geliştirme yaşam döngüsüne hakim, -IOS tablet ve telefonlar için uygulama geliştirme tecrübesi olan, -XCode ve IOS ortamlarında uygulama geliştirme konusunda deneyimli, -Apple iOS platformu için; Objective-C, Cocoa Touch ve iOS SDK bilen, -HTML5, Javascript, jQuery, JSON, XML, WCF ve SOAP konularında bilgi sahibi, -Web Uygulamaları veya Web Servisler (ASP.net veya MVC) ile entegre çalışan uygulama geliştirmiş, -Versiyonlama sistemleri hakkında bilgi sahibi, -Tercihen geliştirilmiş bir veya daha fazla IOS projesine sahibi, -Kendini geliştiren, yeni teknolojilere açık ve mobil teknolojiler konusunda gelişmeleri takip eden -İyi bir internet kullanıcısı olan, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli. -İyi derecede İngilizce bilen

 • Calzedonia

  Mağaza Satış Danışmanı (Cevahir AVM) Calzedonia

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1986 yılında İtalya’da kurulan; çorap, mayo ve iç giyim üzerine perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren en büyük uluslararası firmalardan biri olan CALZEDONIA Türkiye’de mağazalar açmaya devam ediyor.

  Aranan Nitelikler Mağazamızda görevlendirilmek üzere; Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda tercihen 1 yıl deneyimli, İletişim becerileri yüksek, Diksiyonu düzgün, Ekip ruhuna sahip, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde kuvvetli, Ürünlerle ilgili detaylı bilgi vererek müşterilere yardımcı olan, Belirlenen hedefler doğrultusunda satış yapan,

 • Calzedonia

  Mağaza Satış Danışmanı (İstinye Park) Calzedonia

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1986 yılında İtalya’da kurulan; çorap, mayo ve iç giyim üzerine perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren en büyük uluslararası firmalardan biri olan CALZEDONIA Türkiye’de mağazalar açmaya devam ediyor.

  Aranan Nitelikler Mağazamızda görevlendirilmek üzere; Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda tercihen 1 yıl deneyimli, İletişim becerileri yüksek, Diksiyonu düzgün, Ekip ruhuna sahip, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde kuvvetli, Ürünlerle ilgili detaylı bilgi vererek müşterilere yardımcı olan, Belirlenen hedefler doğrultusunda satış yapan,

 • Kate Quinn Organics

  Mall Of İstanbul AVM Bayan Satış Danışmanı Kate Quinn Organics

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyada 400 den fazla satış noktası ile hizmet veren markamızın , İSTANBUL Mall of İstanbul AVM' de ki mağazamızda satış danışmanı olarak görevlendirilecek arkadaşları aramaktayız. Satış danışmanlarımızın görevi; satış, kasa işlemleri, depo ve reyon düzenini sağlamak, ürünler hakkında bilgi sahibi olmak, reyondaki ürünlerin stok takibi yapmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Parekende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Tercihen lüks(butik) mağazacılık konusunda deneyimli Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek Mesleki düzeyde yabancı dil bilgisine sahip Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Dikkatli dinleyen, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, nazik, pozitif, güleryüzlü AVM çalışma saatlerine uyumlu, yoğun iş temposunda çalışabilecek Takım arkadaşlarıyla uyum içinde çalışabilecek Tercihen sigara kullanmayan 18-25 yaş aralığında "FULL TIME" BAYAN satış danışmanı arıyoruz. NOT: yalnız fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

 • Stratej İk

  Dönemsel Banka Gişe Yetkilisi - Balıkesir Stratej İk

  Balıkesir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Balıkesir Edremit şubesinde görev alacak, "Dönemsel Gişe Yetkilileri" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince dönemsel çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde kadroya alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu veya lisans 3.4. sınıf öğrencisi, 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan