İş İlanları

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisindeki toplu yaşam alanlarında kurulan stant veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • İş Açıklaması Grubumuz bünyesindeki şirketlerimizin tanıtımı yapılarak grubumuza yeni projeler ve yeni müşteriler kazandırılması.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Satış ve pazarlama konusunda tecrübeli, Tercihen Güvenlik Sektörüne Hakim Bilgisayar kullanabilen, Ms Office proğram bilgisine sahip B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Problem çözme yeteneğine sahip, üretken, çözüm odaklı çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Sancaktepe Üretim Fabrikasında görev yapacak "Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı" aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Teknikerliği Bölümünden mezun, ISO 9001 – ISO 22000 konusunda bilgili, Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, İletişime açık ve takım çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adaylar için), Anadolu yakasında ikamet eden.  

 • İş Açıklaması Gıda sektörünün öncü firmalarından olan şirketimize; · Ambalaj tasarımlarını hazırlamak, · Tasarımların baskıya hazır hale getirilmesi, · Baskı sürecinin takip edilmesi, · Tasarımların farklı bölge ve pazarlar için uyarlanması. Grafiker(Ambalaj Tasarım Uzmanı) arıyoruz

  Aranan Nitelikler   ·         Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, ·         Solid Works,Autocad,Adobe Illustrator, Adobe Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, ·         Alanında en az 2-3 yıl deneyimli, ·         MS Office programlarına hakim, ·         Ambalaj tasarım ve baskı teknikleri konusunda tecrübeli, ·         İyi derecede İngilizce bilen, ·         Analitik düşünen, sonuç odaklı, ·         Takım çalışmasına yatkın, ·         Öğrenmeye, yeniliklere ve gelişime açık, ·         İletişim becerileri güçlü, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent'te ki Genel Müdürlüğümüz de görev yapacak "İç Mimar" aramaktayız.   Perakende mağazacılık ve özellikle Gıda sektöründe tecrübeli, Mimari ve inşaat işlerinin görsel ve uygulama yönlerinde bilgili ve tecrübeye sahip, Konsept oluşturma ve konsept geliştirme yönleri güçlü, Uygulama Projelerinin Hazırlanmasını, Detay Projelerinin Güncellenmesini yapacak, Çizilen projelerin şantiye ekibine aktarılması ve gerekli uygulamaların takibinin yapılması, Hazırlanan projelerin AVM ve Belediyelere yapılan işlerde kullanılabilir nitelikte olması gerekmektedir.  

  Aranan Nitelikler Teknik Üniversitelerin Mimarlık / İç Mimarlık Bölümü mezunu En az 5 yıl  deneyimi olan Autocad, 3D max iyi derecede kullanabilen En az bir yabancı dili iyi düzeyde bilen (İngilizce, Almanca tercih sebebidir) Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan

 • İş Açıklaması Akasya AVM'de yer alan DC Pastacılık şirketimizde çalışabilecek "Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye Bölümlerinden mezun, Muhasebe ve Finans konusunda deneyimli, Vergi mevzuatı, maliyet muhasebesi, tek düzen hesap planı ve genel muhasebe uygulamalarına hakim, Personel Özlük İşleri ve Bordrolama konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, SGK, İş Kanunu ve Yasal Mevzuata uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Takip yönü, bütçeleme ve raporlama yönü kuvvetli, detaylara hakim, Sorumluluk sahibi, paylaşımcı ve ekip çalışmasına önem veren, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (bay adaylar için),

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Cnr Expo Simit Sarayında görevlendirmek üzere Ekip Üyeleri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18 yaşından büyük, Pozitif, güler yüzlü, dinamik, temiz, Öğrenmeye ve yeniliklere açık, Takım çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

 • Muhasebe Müdürü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Tuzla Orhanlı'daki fabrikamızda çalışabilecek "Muhasebe Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili Bölümlerinden mezun, Vergi mevzuatı, maliyet muhasebesi, tek düzen hesap planı ve genel muhasebe uygulamalarına hakim, Raporlama ve bütçe konusunda tecrübeli, En az 5 yıl Personel Özlük İşleri ve Bordrolama konusunda deneyimli, SGK, İş Kanunu ve Yasal Mevzuata uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Planlama ve iş takip becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi, paylaşımcı ve ekip çalışmasına önem veren, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Resepsiyonist
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Tuzla Orhanlı'daki üretim fabrikamızda çalışabilecek "Resepsiyonist" aramaktayız. Minimum lise, tercihen üniversite mezunu, Word, Excel ve PowerPoint programlarını iyi derecede kullanabilen, Gelen çağrıların, e-posta ve faks trafiğinin yönetilmesi, Gelen misafirlerin karşılanması, ilgili birimlere yönlendirilmesi, Gelen ve giden evrak takiplerinin gerçekleştirilmesi, Faks, fotokopi ve evrak işleri ile ilgili olarak gerekli birimlere destek verilmesi, Toplantı organizasyonlarının yapılması, İdari işler kapsamına giren konuların takibi, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, dış görünümünde özenli, Pratik ve hızlı hareket edebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek, Disiplinli, kişisel gelişime açık, sorumluluk almaya istekli, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.  

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Sancaktepe Üretim Fabrikamız da görev yapacak "Unlu Mamuller Ustası" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Unlu mamuller alanında (Ekmek,Poğaça,Simit vb.) en az 5 yıl deneyimli, Fırın, mikser, mayalama kabini, pastörizatör vb. üretim ekipmanlarını kullanabilecek ve bu cihazlara programlama yapabilecek, Tat alma duyusu gelişmiş, Hammadde ve ürünleri tadabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden,

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır.. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Apa-Giz Genel Müdürlüğünde; •İşletme maliyetlerini kontrol edecek, satış ve etkinliği arttırabilecek ve raporlayabilecek, kaliteli servis standartlarının uygulanmasını sağlayabilecek, ürün satış ve satın alma politikalarını yönlendirebilecek, •Yeni ürün ve menüler geliştirebilecek, •Rakipleri ve fiyat politikalarını takip ederek ürün ve hizmet kalitesini geliştirecek projeler üretip uygulanmasını sağlayarak, projenin sonuçlarını raporlayabilecek,   Kategori Yöneticisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Yiyecek ve içecek sektöründe, zincir restaurant, otel, toplu yemek, cafeterya işletmesinde en az 5-6 yıl yöneticilik deneyimi olan * Yaratıcı, mesleki trendleri ve uygulamaları takip eden, * Yöneticilik ve iletişim becerileri gelişmiş * İnsan ilişkileri başarılı ve vizyon sahibi, * İyi derecede İngilizce bilen,

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzda İstanbul ve çevresinde görev alacak ‘‘Emlak Geliştirme Müdür Yardımcısı’’ aramaktayız  Yeni mağaza lokasyonlarının bulunması,  Firma standartlarına uygun mağazaların değerlendirilmesi,  Kiralama yapılması hedeflenen gayrimenkul ve AVM piyasa araştırmasını yaparak fizibiliteleri hazırlanması,  Yeni yapılan projeler ve sözleşmelerin takibinin yapılması,  Mevcut mağazaların bulunduğu lokasyonlardaki kira, yönetim ve mağaza sorunlarının çözülmesi.  

  Aranan Nitelikler  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  En az 5 yıllık deneyimi olan,  Seyahat engeli bulunmayan  Kiralama ve İş geliştirme konusunda deneyimli  Uluslararası Kiralama firmalarında görev almış, kira kontratı ve pazarlık süreçlerinde deneyimli  Kiralama ve iş geliştirme konusunda hukuksal bilgiye sahip  Analitik düşünebilen, dikkatli, sabırlı ve ayrıntıya önem veren,  Seyahat engeli bulunmayan,  Askerlik Hizmetini tamamlamış.  

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır.  Hızla büyüyen organizasyonumuzun Sancaktepe Üretim Fabrikamız da görev yapacak "Üretim Müdür Yarımcısı"aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin gıda mühendisliği bölümünden mezun, · Gıda üretiminde en az 7 yıl tecrübesi olan, · Çok iyi derecede İngilizce bilen, · Ofis programlarını ( Word , excell ) iyi derecede kullanabilen, Tercihen Sap ( MRP ) tecrübesi olan, · Analitik düşünen ve problem çözme, iletişim yeteneği yüksek olan, Günlük, aylık ve yıllık raporlar için gerekli verilerin toplatılıp değerlendirilmesini sağlayacak, · Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve kontrolünü yapacak, Ekibine liderlik yapabilecek vizyona sahip, · Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, · İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda duyarlı olup işle ilgili risk analizlerini yaparak ekibini uyaracak, · Anadolu yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent 'teki Genel Müdürlüğünde;  Proje Hazırlık Proje hedeflerinin ve amaçlarının belirlenmesi Uygulama stratejisinin belirlenmesi Genel proje takviminin, uygulama ve eğitim sırasının belirlenmesi Proje organizasyonunun ve komitelerin oluşturulması  Kaynakların tayin edilmesi  Proje çalışma ortamının ve sisteminin oluşturulması  Proje Eğitim planında belirtilen eğitimlerin alınması  İşletme rapor yapısının ve raporların detaylı olarak tanımlanması  Kavramsal Tasarım Raporunun oluşturulması  Proje plan ve çizelgelerinin gözden geçirilmesi ve gerekirse yenilenmesi  Bu işlerden en önemlisi, şirketin ihtiyaç duyduğu ve/veya SAP yazılımının kullanımı ile birlikte ihtiyaç duyacağı iş süreçlerinin tesbit edilmesi ve Kavramsal Tasarım Raporu içerisinde detaylarıyla oluşturulması Raporların geliştirilmesi yetkilendirmelerin yapılması Son Testlerin Yapılması Son kullanıcı eğitim dokümantasyonunun hazırlanması Canlı Kullanım Sisteminin Hazırlanması Canlı Kullanıma Geçiş ve Canlı Kullanım Desteği (Help Desk) Planlamasının Yapılması   görevlerini yürütecek "SAP Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, SAP FI,CO modülüne ve FI-MM ilişkilerine hakim Proje Deneyimi Olan (En Az 3 Yıl) İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, iş süreçlerinin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek olan, Zaman yönetimi ve  iş planlama becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan. 

 • Emlak Geliştirme Uzmanı
  Simit Sarayı Yatırım ve…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzda İstanbul ve çevresinde görev alacak ‘‘Emlak Geliştirme Uzmanı’’ aramaktayız Yeni mağaza lokasyonlarının bulunması, Firma standartlarına uygun mağazaların değerlendirilmesi, Kiralama yapılması hedeflenen gayrimenkul ve AVM piyasa araştırmasını yaparak fizibiliteleri hazırlanması, Yeni yapılan projeler ve sözleşmelerin takibinin yapılması, Mevcut mağazaların bulunduğu lokasyonlardaki kira, yönetim ve mağaza sorunlarının çözülmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Seyahat engeli bulunmayan Kiralama ve İş geliştirme konusunda deneyimli Uluslararası Kiralama firmalarında görev almış, kira kontratı ve pazarlık süreçlerinde deneyimli Kiralama ve iş geliştirme konusunda hukuksal bilgiye sahip Analitik düşünebilen, dikkatli, sabırlı ve ayrıntıya önem veren, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik Hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Anadolu Yakası Mağazalarında görevlendirmek üzere Takım Arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18 yaşından büyük, Pozitif, güler yüzlü, dinamik, temiz, Öğrenmeye ve yeniliklere açık, Takım çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

 • Stratejik Planlama Müdürü
  Simit Sarayı Yatırım ve…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğünde görev yapacak; Stratejik yönetim sürecinde aktif rol alınması (dış analiz, rekabet analizleri, strateji oluşturma, kurumsal performans programı, balanced scorecard, strateji haritaları, stratejik iletişim) Stratejik kararlara hizmet edecek araştırma ve analizlerin yapılması, Stratejik yönetim sistemlerinin geliştirilmesinde rol oynanması ve fikirlerin geliştirilmesi, Finansal projeksiyon ve senaryo çalışmalarında görev alınması (gelir tablosu, nakit akım, bilanço) görevlerini yönetecek "Stratejik Planlama Müdürü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · • Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, • Süreç yönetimi bilgisine ve etkin raporlama becerilerine sahip, • MS Office programlarına hakim, • Sonuç odaklı ve analitik düşünme yeteneğine sahip, • Ekip çalışmasına yatkın, • Etkili sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • İç Denetim Müdürü
  Simit Sarayı Yatırım ve…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğümüzde görev yapacak; Yıllık denetim planlarının hazırlanması, Hazırlanan yıllık planlar doğrultusunda mali ve operasyonel denetimlerinin yerine getirilmesi Risk yönetimi, iç kontrol ve kurumsal yönetim süreçlerinin etkinliğinin ve verimliliğinin değerlendirilmesi ve geliştirilmesi, Denetim bulgularının raporlanması, Düzeltme faaliyetlerini takip edilmesi ve raporlanması, görevlerini yönetecek "İç Denetim Müdürü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · En az 5 yıllık benzer iş tecrübesine sahip · Üniversite mezunu, tercihen üniversitelerin Mühendislik, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun · Çok iyi derecede İngilizce bilen · Analitik düşünme becerisi yüksek · İletişim becerileri kuvvetli · Çözüm odaklı düşünebilme yeteneğine sahip · Yüksek dikkat ve konsantrasyon becerisine sahip · Seyahat engeli olmayan · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır.. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Apa-Giz Genel Müdürlüğünde; •İşletme maliyetlerini kontrol edecek, satış ve etkinliği arttırabilecek ve raporlayabilecek, kaliteli servis standartlarının uygulanmasını sağlayabilecek, ürün satış ve satın alma politikalarını yönlendirebilecek, •Yeni ürün ve menüler geliştirebilecek, •Rakipleri ve fiyat politikalarını takip ederek ürün ve hizmet kalitesini geliştirecek projeler üretip uygulanmasını sağlayarak, projenin sonuçlarını raporlayabilecek, Yiyecek ve İçecek Pazarlama Müdür Yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Yiyecek ve içecek sektöründe, zincir restaurant, otel, toplu yemek, cafeterya işletmesinde en az 5-6 yıl yöneticilik deneyimi olan * Yaratıcı, mesleki trendleri ve uygulamaları takip eden, * Yöneticilik ve iletişim becerileri gelişmiş * İnsan ilişkileri başarılı ve vizyon sahibi, * İyi derecede İngilizce bilen,

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent'te ki Genel Müdürlüğünde görev yapacak "Barista" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl mesleki tecrübeye sahip, Müşteri odaklı hareket eden, Güler yüzlü, enerjik ve sabırlı, Dış görünüşüne özen gösteren, Hijyen kurallarına önem veren, Takım ruhuna sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Finans Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Levent Genel Müdürlüğümüzde görev yapacak "Finans Uzmanı" aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Finans alanında deneyimli, Planlama ve koordinasyon yeteneği olan, ilgili pozisyonda 3 yıl deneyimli, Ms ofis programlarına hakim, Ekip çalışmasına uyumlu,

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Sancaktepe Fabrikada görevlendirilmek üzere ‘‘Kalite Kontrol Müdürü’’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen Gıda, Kimya bölümlerinden) mezun Tercihen ihracat konusunda deneyimli olan , FMCG sektöründe kalite alanında minimum 5 yıl yönetici pozisyonunda tecrübeli Ar-Ge, Ür-Ge konularında bilgi ve tecrübe sahibi Üretim yapan firmaların kalite ve kalite yönetim sistemleri ISO 9001, 22000, 14001, 18001, AIB ve BRC konusunda en az 3 yıl bilgi ve tecrübe sahibi MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen Çok iyi derecede İngilizce bilen Liderlik vasıflarına sahip, koordinasyon yeteneği yüksek, takipçi ve sonuç odaklı Disiplinli ve sorumluluk sahibi Yönetim, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş Sürücü Belgesi'ne sahip ve gerektiğinde seyahat edebilecek

 • Elektrik Teknik Ressamı
  Simit Sarayı Yatırım ve…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent 'teki Genel Müdürlüğünde görev yapacak "Elektrik Teknik Ressamı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının Elektrik Teknikerliği bölümünden mezun, Elektrik projelerin çizimi konusunda deneyimli, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Yüksek çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyim sahibi,

 • İş Açıklaması Tuzla Orhanlı'da ki üretim fabrikamız da çalışabilecek "Vardiya Şefi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Lisans veya ön lisans mezunu *Tercihen kurutulmuş meyve-sebze alanında üretim tecrübesi olan *Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek *Tuzla civarinda ikamet eden *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  

 • Üretim Müdürü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Tuzla Orhanlı'da ki üretim fabrikamız da çalışabilecek "Üretim Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Üniversite mezunu *Gıda üretiminde en az 10 yıl tecrübesi olan, *Kurutulmuş meyve-sebze alanında üretim tecrübesi olan *Üretim kontrol, üretim planlama ve kalite süreçlerine hakim *Meyve-Sebze sektörünün işleyişini bilen *Aktif araç kullanabilen *30 yaş ve üzerinde

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Şirketimizin Avrupa Yakasında bulunan merkezinde görev yapacak aşağıdaki niteliklere sahip Mutfak-Servis Elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler • En az ilköğretim mezunu • Kişisel bakımına özen gösteren • Mutfak-Çay ocağı -Servis deneyimi olan • Güleryüzlü

 • İş Açıklaması   Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere ‘‘Muhasebe Uzman Yardımcısı’’ aramaktayız.   Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye ve ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli Tek düzen hesap planına vakıf, MS Office programlarına hakim, ERP programlarında (tercihen SAP) deneyimli İletişime açık ve takım çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adaylar için) Tercihen sigara kullanmayan Avrupa yakasında ikamet eden  

  Aranan Nitelikler

 • Elektrik Teknikeri
  Simit Sarayı Yatırım ve…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent 'teki Genel Müdürlüğünde görev yapacak "Elektrik Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının Elektrik Teknikerliği bölümünden mezun, Elektrik projelerin çizimi konusunda deneyimli, Şantiye uygulama deneyimi olan, Yüksek çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen,

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğümüzde; İş Analizleri, süreç analizleri, zaman analizleri çalışmalarını planlamak ve yürütmek, İş süreçlerinin belirlenmesi ve süreç akışlarının oluşturulması çalışmalarını yürütmek, Organizasyon değişiklikleri, iş kademelendirme, terfi ve atama analizlerinin yapılması, daha verimli organizasyon önerilerinin oluşturulmasına destek vermek, Organizasyon şemasını hazırlamak, Yeni görev tanımlarının çıkartılması ve var olanların güncellenmesi çalışmalarını yürütmek, Süreç verimliliklerini ölçmek ve arttırılması,iyileştirilmesi için gerekli çalışmaları planlamak, yürütmek, Birimler bazında dinamik norm kadro analizi, planlaması ve yönetim sisteminin geliştirilmesi, uygulama sürecini yönetmek, Süreçlerin, iş ekiplerinin ve bireysel performansların ölçülmesi ile ilgili sistemlerin geliştirilmesi ve uygulanması çalışmalarında bulunmak, görev yapacak ''Organizasyonel Gelişim Uzmanı'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları Sistem Geliştirme ve Süreç Yönetimi konularında uzmanlaşmış, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Organizasyonel gelişim alanında 2-3 yıl deneyimli, Gözlem, analiz ve raporlama yeteneği yüksek, Analitik düşünebilen, Pozitif iletişim becerisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Mutfak Şefi
  Simit Sarayı Yatırım ve…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Simit Sarayı Yurtdışı Operasyonda görev yapacak "Mutfak Şefi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Tercihen Aşçılık Lisesi veya Aşçılık Yüksekokulu Mezunu, *4–5 yıldızlı otellerde Mutfak Şefi olarak görev almış, * Çok iyi derecede İngilizce bilen, *Türk ve uluslararası yemekler konusunda deneyimli, *Güler yüzlü, pozitif, hizmet odaklı, gelişmeye açık, *Ekip yönetiminde deneyimli, *Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, *Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, *Gıda güvenliği ve hijyen konusunda bilgili ve titiz, *Seyahat engeli olmayan *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?