İş İlanları

 • Arma Kontrol Sistemleri

  Ön Muhasebe Arma Kontrol Sistemleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tercihen; Başakşehir, Küçükçekmece, Halkalı, Sefaköy, İkitelli ve Bağcılar’da ikamet eden Muhasebe/Ön Muhasebe konusunda deneyimli, Ticaret Lisesi ya da tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Gelir-gider-banka evraklarını işleyebilen ve stok takibi yapabilecek, Müşteri faturalarını düzenleyerek, muhasebe kayıtlarını ve mutabakatını yapabilecek, Alacakları ve sözleşmeleri sürekli takip edebilecek, MS Office programlarını ve özellikle Excel'i etkin kullanabilen, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Dikkatli ve sistemli çalışabilecek,

  Aranan Nitelikler Güvenlik Kontrol Sistemleri konusunda Türkiye’nin lider kuruluşlarından Arma Kontrol Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere, Genel Muhasebe işlemlerinden sorumlu olacak ve raporlama yapacak "Ön Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız.

 • Ar Metal

  Şantiye Sorumlusu Ar Metal

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Çelik konstrüksiyon şantiyelerde çalışmak üzere, Autocad kullanabilen, Hakediş metraj yapabilen, Proje okuyabilen, B sınıfı ehliyeti olan, Şehir dışı seyahate engeli olmayan, İnşaat/Makina Mühendisi ve/veya İnşaat/Makina Teknikerleri alınacaktır.

 • Arma Kontrol Sistemleri

  Satış Uzmanı Arma Kontrol Sistemleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamıza ait ürünlerin verilen hedefler doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı satışını gerçekleştirmek müşteriler ile satış anlaşmaları için görüşmeleri yürütmek, fiyat tekliflerini hazırlamak ve sunmak potansiyel müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, takibini yapmak ve sonuçları raporlamak üzere Şirketimizin Merkez Ofisinde görev alacak, satış ve pazarlamadan sorumlu bay, bayan ; ' SATIŞ UZMANLARI ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler GENEL NİTELİKLER En az lise mezunu, · Minimum 3 yıl aktif satış deneyimli · İyi derecede İngilizce bilen ve akıcı konuşabilen, · Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, · Gerektiğinde iş toplantılarına/fuar ve kongre vb. organizasyonlara katılabilecek, takip edebilecek · Yeni müşterilere ulaşmak amacıyla pazar araştırması yapabilecek,şirketin portföyüne yeni müşteriler katabilecek, · İstanbul’da İkamet eden veya edebilecek, · Aktif araç kullanabilen · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Axa İnşaat Gayrimenkul Yatırım

  Sekreter/Yönetici Asistanı Axa İnşaat Gayrimenkul Yatırım

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Levent Kanyon daki ofisimizde çalışacak En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Bütün telefon ve fax trafiğini aksaksız ve amacına uygun işleyişini sağlayabilecek, Uçak biletleri ve pasaport takip işleri yapabilecek Yazışma ve dosyalama yapabilecek, Diksiyonu düzgün,giyimine özen gösteren,prezantabl MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, beşeri ilişkileri kuvvetli, İngilizce bilen tercih sebebidir. Tecrübeli bayan SEKRETER/ YÖNETİCİ ASİSTANI alınacaktır Fotoğraflı başvurular kabul edilecektir.

 • Arma Kontrol Sistemleri

  Genel Muhasebe Sorumlusu Arma Kontrol Sistemleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Genel Muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, · Ticaret Lisesi, Ön-lisans ya da tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun · Gelir-gider-banka evraklarını işleyebilen ve stok takibi yapabilecek, · Müşteri faturalarını düzenleyerek, muhasebe kayıtlarını ve mutabakatını yapabilecek, · Alacakları ve sözleşmeleri sürekli takip edebilecek, · Müşteri ve Tedarikçi cari hesap mutabakatlarının ve BA / BS mutabakatlarını yapabilecek, · Aidat / Emlak / ÇTV / İlan vergilerinin takibi ve ödeme listelerinin hazırlayabilecek, · Orka,Eta ve Mikro programlarını bilen, · MS Office programlarını ve özellikle Excel'i etkin kullanabilen, · İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, · Dikkatli ve sistemli çalışabilen,

  Aranan Nitelikler Güvenlik Kontrol Sistemleri konusunda Türkiye’nin lider kuruluşlarından Arma Kontrol Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere, Genel Muhasebe işlemlerinden sorumlu olacak ve raporlama yapacak "Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız.

 • Arma Kontrol Sistemleri

  Elektrik/Elektronik Teknisyeni-Teknikeri Arma Kontrol Sistemleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Güvenlik Kontrol Sistemleri konusunda Türkiye’nin lider kuruluşlarından Arma Kontrol’de görev almak üzere; proje uygulamalarında görev alacak, otomasyon sektöründe kariyer yapmayı hedef olarak benimsemiş Elektrik-Elektronik Teknikeri ve Teknisyeni aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknik servis ve montaj konusunda en az 2 yıl deneyimi olan. Meslek Lisesi veya Yüksekokul Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun. Makine bakım ve montajı devreye alma konusunda tecrübeli. Arıza tespit ve çözümleme konularında tecrübeli. Müşterilerle etkin bir iletişim kurularak gerekli durumlarda telefon ile teknik destek hizmeti sunabilen. Temel düzeyde bilgisayar ve İngilizce bilen. Otomatik kumanda ve otomasyon konusunda bilgili. Elektronik, elektromekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek. Sistem geliştirme ve iyileştirme bakışı olan. Sürücü ehliyeti sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen. Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen. Askerlik hizmetini tamamlamış. Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri yüksek, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Bay.

 • Elmadağ Hukuk Bürosu

  Yönetici Asistanı Elmadağ Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörel bazda yerli ve yabancı müvekkillerimize "Dava, Danışmanlık ve İcra" konularında uluslararası işbirlikleriyle birlikte yaklaşık 18 yıldır destek vermekteyiz. Kadrosunda ve alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 100’den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin ilk 20 firması arasında yer almaktadır. Vizyonumuz; Yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak "YÖNETİM ASİSTANI ”arayışımız bulunmaktadır. Yöneticilerin tüm iş toplantılarını, randevuları ve seyahat programlarını organize etmek, Yurtiçi ve yurtdışı iletişim trafiğini yönetmek, Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek, Evrak akışını sağlamak, düzenlemek ve dosyalamak, Gerekli yazışma ve raporları yapmak ve takip etmek, Ofis içinde bilgi akışını sağlamak, Yöneticinin işle ilgili vereceği diğer görevleri yapmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite, Meslek Yüksekokulu veya lise mezunu, Yönetici asistanlığı konusunda en az 1-3 yıl deneyimli, MS Office programlarını (Word, Excel, Powerpoint) ve diğer ofis araçlarını kullanabilen, Yazışma tekniklerine hâkim, Arşivleme konusunda bilgisi olan, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Diksiyonu düzgün, yazılı/sözlü anlatım yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkileri başarılı; güler yüzlü, dinamik ve sabırlı, Giyimine özen gösteren, titiz, detaylara önem veren, Dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Esnek çalıma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum göstere bilen, 23 – 30 yaşları arasında, Stresle başa çıkabilen ve pratik çözümler üreten.

 • Kompedan

  Ürün Yönetimi Birimi Stajyeri Kompedan

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kompedan Genel Merkezi ürün yönetimi biriminde genel işleyişi öğrenecek, birim içi işleyişte görev almak isteyebilecek, haftanın en az 2 günü mesai saatlerinde firmada bulunabilecek gönüllü stajyer arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, Matematik, İşletme Mühendisliği, istatistik vb. Sayısal bölümlerinde halihazırda okuyan, Ürün yönetimi ve planlama konusunda kariyer hedefleyen, MS Office programlarını ve NEBIM V3 Programını aktif olarak kullanmak isteyen, Anlitik düşünme yeteneğine sahip, Teskstile ve modaya ilgisi olan, Koordinasyon ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.ş.

  Evden Satış Yapabilecek Ev Hanımları International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Para Kazanmak İsteyen Ev Hanımları, Öğrenciler ve bir iş yerine giderek çalışma imkanı olmayanlar..... Evden Satış Yaparak Para Kazanmak İster misiniz!...

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dinamik, motivasyonu yüksek, Para Kazanmayı Hedefleyen, Evden Satış Yapabilecek, Bilgisayar kullanmayı bilen, Hedef odaklı çalışmayı benimseyen, Bayan Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.ş.

  Kurumsal Saha Satış... (Bayan) International Support Asistans Sağlık Turizm ve Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal Saha Satış Yaparak Firmamızın Portföyünü Geliştirecek Saha Satış Tecrübesi Olan....

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen saha satış konusunda deneyimli, İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Sahada çalışmayı seven, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Firmamız portföyüne yeni müşteriler ve iş ortakları katabilecek, Prezentabl, Diksiyonu düzgün, Bayan arkadaşlar aranmaktadır.

 • Pierre Cardin

  Satış Danışmanı - Eskişehir Espark Pierre Cardin

  Eskişehir

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Pierre Cardin markamızın Eskişehir Espark AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.

 • British Time

  Halkla İlişkiler ve Eğitim Danışmanı British Time

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumumuzun BAKIRKÖY ve KADIKÖY şubelerine halkla ilişkiler ve eğitim danışmanlığı bölümünde çalışacak diksiyonu düzgün ikna kabiliyeti yüksek 20- 40 yaşları arasında elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 1. İKNA KABİLİYETİNE SAHİP VE KENDİNE GÜVENEN 2. 20-40 YAŞLARI ARASINDA OLMAK 3. EKİP ÇALIŞİMASINA UYUMLU PREZENTABL ÇALIŞMA ARKADAŞLARI

 • Adil Işık Group

  Güvenlik Amiri Adil Işık Group

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile global dünyada, bulunduğu segmentte yenilikçi marka olma iddiası ile beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet vaat eden, müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılan bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’inde İdari İşler Bölümünde görev alacak 'Güvenlik Amiri' arıyor.

  Aranan Nitelikler İlgili bölümlede değerlendirilmek üzere, Askeri personel olarak çalışıp, mecburi hizmetini tamamlamış ve kendi isteğiyle ayrılmış, 35 - 45 yaş arası erkek

 • Antalya Özel Yaşam Hastaneleri Sağlık Hizmetleri A.ş

  Kardiyoloji Uzmanı Antalya Özel Yaşam Hastaneleri Sağlık Hizmetleri A.ş

  Antalya

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Alanya Yaşam Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere, ' Kardiyoloji Uzmanı' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Tıp Fakültesi mezunu, * Kardiyoloji branşında uzman, * Tıp alanındaki gelişmeleri yakından takip eden, * İletişimi kuvvetli, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip, ' Kardiyoloji Uzmanı' aranmaktadır

 • Mae Reklam Tasarım

  Grafik Tasarımcı / Art Direktör Mae Reklam Tasarım

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ailemiz büyüyor! MAE İstanbul şubesi ekibimize katılmak üzere, tam zamanlı art direktör ve grafik tasarımcı yol arkadaşları arıyoruz. İşinden zevk alan, tasarlamak için nefes alan, bunu bir iş değil bir hayat görüşü olarak algılayan biriyseniz, elinizde de güvendiğiniz bir portfolyo var ise buyurun!

  Aranan Nitelikler Art Direktörler için; Adobe CS serisinin tüm programlarına hakim, İllüstrasyon yeteneği olan, Genel kültür seviyesi yüksek, İletişim becerileri güçlü, sunum yeteneği olan, İyi derecede ingilizce bilen, (ilave olarak fransızca bilmesi tercih sebebidir. ) Seyahat engeli bulunmayan (Yurtiçi, yurtdışı) Ekip çalışmasına yatkın olmak yetmez, onu yönetebilecek yetilere sahip olan, İleri seviyede ofset bilgisine sahip, Dijital medya bilgisine sahip, Minimum 5 yıl deneyimi olan, referans verebilecek, Gündemi takip eden, Dünya'yı takip eden, Bol bol okuyan, araştıran... Grafik Tasarımcılar Adobe CS serisinin tüm programlarına hakim, İllüstrasyon yeteneği olan, Genel kültür seviyesi yüksek, İletişim becerileri güçlü, sunum yeteneği olan, Seyahat engeli bulunmayan (Yurtiçi, yurtdışı) Ekip çalışmasına yatkın, İleri seviyede ofset bilgisine sahip, Dijital medya bilgisine sahip, Minimum 2 yıl deneyimi olan, referans verebilecek, Gündemi takip eden, Dünya'yı takip eden, Bol bol okuyan, araştıran...

 • Dd Değişim Dinamikleri

  Sosyal Medya Uzmanı Dd Değişim Dinamikleri

  İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren bir grup firmamız için; Kurumun sahip olduğu sosyal medya hesaplarının güncelliğini sağlayacak, Kurumun politikaları doğrultusunda takipçi sayısını arttırıcı faaliyetleri yürütecek, Sosyal medyadaki yenilikleri takip edip, yaratıcı ve geliştirici stratejiler belirleyecek ve kurumda uygulanmasını sağlayacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Görsel İletişim Tasarımı veya Grafik Tasarımı bölümlerinden mezun, tercihen alanında yüksek lisansını tamamlamış. Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya alanında en az 4 yıl deneyimli, Facebook Reklam Yönetimi, Google Analytics, google Trends, Google Adwors gibi internet sitelerine hakim, İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve Photoshop bilgisisne sahip, İletişim becerisi yüksek, Girişken bir yapıya sahip, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • Mothercare

  Mothercare Ankara Gordıon AVM -Satış Danışmanı Mothercare

  Ankara

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Yargıcı

  Seyahat ve Organizasyon Sorumlusu Yargıcı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yargıcı çalışanlarının tüm seyahat ve konaklama taleplerini karşılamak, Vize işlemlerinin koordinasyonunu sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yargıcı Merkez Ofis’de istihdam edilmek üzere 'Seyahat ve Organizasyon Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır. Adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir. Lisans veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Seyahat acentalarında en az 2 yıl deneyimli, Araştırmacı ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Organizasyon becerisi gelişmiş, İletişimi kuvvetli ve çözüm odaklı.

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün önde gelen internet firmalarından Çiçek Sepeti'nin çağrı merkezinde görev almak üzere bay - bayan müşteri temsilcileri aranmaktadır. Çağrı merkezi 4.Levent'tedir. Çalışma Saatleri: Haftada 5 gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında. 1 gün hafta içi, 1 gün hafta sonu izin kullanılacaktır. En az Lise mezunu, 28 yaşını aşmamış, Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen, Müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Telefonda görüşme becerileri yüksek, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Çağrı merkezi çalışma temposunu kaldırabilecek, Takım çalışmasına yatkın olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün önde gelen internet firmalarından Çiçek Sepeti'nin çağrı merkezinde görev almak üzere bay - bayan müşteri temsilcileri aranmaktadır. Çağrı merkezi 4.Levent'tedir. Çalışma Saatleri: Haftada 5 gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında. 1 gün hafta içi, 1 gün hafta sonu izin kullanılacaktır. En az Lise mezunu, 28 yaşını aşmamış, Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen, Müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Telefonda görüşme becerileri yüksek, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Çağrı merkezi çalışma temposunu kaldırabilecek, Takım çalışmasına yatkın olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan