İş İlanları

 • Century 21 Ece Emlak

  Yaşlı Bakıcı Century 21 Ece Emlak

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yaşlı Bayana evde yardımcı olmak . Ev temizliği , yemek , bulaşık , çamaşır , can yoldaşlığı . Hareket kısıntısı olmayan , kendi işini kendi yapan yaşlı bayana can yoldaşlığı.

  Aranan Nitelikler 24 saat aynı evde kalmak . Haftada 1 veya 2 gün izin olabilir.

 • Century 21 Ece Emlak

  Sosyal Medya Yöneticisi Century 21 Ece Emlak

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Linkedin ; Twitter ; Facebook ve benzeri sosyal medyada tanıtımı yapmak . Buralarda gerekli araştırmaları yapmak , grup kurup yönetmek ; gerekli gruplara üye olup faaliyetleri takip etmek , gerekli telefon görüşmelerini yapmak .

  Aranan Nitelikler İşin gerektirdiği bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmak .

 • Slayt Production

  Siyahi-Melez-Zenci-Arap Model Slayt Production

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SLAYT AJANS bünyesinde; tv dizilerinde, sinema filmlerinde, promosyon ve tanıtım filmlerinde, reklam ve klip çekimlerinde, fuar ve çeşitli organizasyonlarda görevlendirilmek üzere MODEL, OYUNCU, YARDIMCI OYUNCU (FGR), aranmaktadır. Başvuracak tüm adayların kayıtları yapılacak ve uygun görülen çekimler veya organizasyonlarda değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Bay, Bayan, Yaşlı, Genç, Çocuk, her yaştan adayın başvurusu değerlendirilecektir. BU İLAN SADECE İSTANBULDA YAŞAYANLAR İÇİN GECERLİDİR

 • Slayt Production

  Cast Sorumlusu ve Ekip Başı Slayt Production

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ajansımızda çalışmak üzere; firma sahibini asiste edebilecek, telefon trafiğini idare edebilecek, kayıt olmak için gelenlere gerekli bilgileri verecek, cast çalışmasında üyeleri doğru çekimlere yönlendirebilecek, bayan CAST SORUMLUSU yada üyeleri çekimlere götürecek, sorumluluklarını üstlenecek, amirine işin raporunu iletecek bay EKİPBAŞI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler tercihen sektörde deneyimli, en az lise mezunu, iletişim becerisi kuvvetli, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, photoshop bilen veya öğrenmeye açık, ms office programlarına hakim(bayan adaylar için) esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, mecidiyeköy ve civarında ikamet eden.

 • Slayt Production

  Muhasebe Sorumlusu Slayt Production

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kadiköy’de bulunan cast ajansımızda çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Ön Muhasebe ve ofis asistanlığı yapabilecek bayan personel alınacaktır.Lütfen fotoğraflı cv lerinizi gönderin Not:Eğer SGK mevzuatını iyi bilmiyorsanız lütfen başvuruda bulunmayın

  Aranan Nitelikler SGK Mevzuatına hakim (günlük sgk giriş ve çıkışlarını yapabilen ve takibini hatasız kontrol eden) Ms Office programlarını ve Alınteri programını etkin bir şekilde kullanabilen İletişimi güçlü, pratik çözümler sunabilen İş takipçisi ve sorumluluk sahibi Esnek çalışma saatlerine uyum sağlıyabilecek

 • Slayt Production

  Yabancı ve Melez Model Slayt Production

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SLAYT AJANS bünyesinde; tv dizilerinde, sinema filmlerinde, promosyon ve tanıtım filmlerinde, reklam ve klip çekimlerinde, fuar ve çeşitli organizasyonlarda görevlendirilmek üzere YABANCI UYRUKLU VE MELEZ MODEL, OYUNCU, YARDIMCI OYUNCU (FGR), HOST, HOSTES aranmaktadır. Başvuracak tüm adayların kayıtları yapılacak ve uygun görülen çekimler veya organizasyonlarda değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Bay, Bayan, Yaşlı, Genç, Çocuk, her yaştan adayın başvurusu değerlendirilecektir. BU İLAN SADECE İSTANBULDA YAŞAYANLAR İÇİN GECERLİDİR

 • Slayt Production

  Model - Oyuncu - Host - Hostes Slayt Production

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SLAYT AJANS bünyesinde; tv dizilerinde, sinema filmlerinde, promosyon ve tanıtım filmlerinde, reklam ve klip çekimlerinde, fuar ve çeşitli organizasyonlarda görevlendirilmek üzere MODEL, OYUNCU, YARDIMCI OYUNCU (FGR), HOST, HOSTES aranmaktadır. Başvuracak tüm adayların kayıtları yapılacak ve uygun görülen çekimler veya organizasyonlarda değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Bay, Bayan, Yaşlı, Genç, Çocuk, her yaştan adayın başvurusu değerlendirilecektir. BU İLAN SADECE İSTANBULDA YAŞAYANLAR İÇİN GECERLİDİR

 • Slayt Production

  Asistan Slayt Production

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firma bünyemizde Yetiştirilmek Üzere Bayan Asistan aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Halkla ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, MS Office programlarına hakim, Kadiköy civarında ikamet eden, 18-25 yaş arası, Bayan

 • Process Turkey

  Satış ve Pazarlama Uzmanı Process Turkey

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Process Turkey, hedefi; güvenlik sektörünü zirveye taşımak olan, ilerlemeyi hedefleyen ve müşterilerin beklentilerini iyi bilen, güvenli, hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunan bir kuruluştur. Büyük bir titizlikle çalışan insan kaynakları departmanımız "Her personele özel olduğu hissettirilmeli ve kariyer planı yapılmalıdır” ilkesi ile yola çıkıp, güvenlik sektöründe ilermeyi hedefleyen takım arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe satış ve pazarlama departmanında çalışmış, Pazarlama ve Satış konularında 3-4 yıl deneyimli, Yazılı ve sözlü sunum becerisi yüksek olan, Analitik düşünce yapısına sahip, Etkin planlama ve iş takibi becerisi olan, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, İkna yeteneği yüksek, satış ve hedef odaklı çalışabilen, İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden, 40 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar

 • Sky Tower Hotel

  Çağrı Merkezi Elemanı Sky Tower Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 5YILDIZLI " SKY TOWER SPA & CONVENTİON CENTER " OTELİMİZİN TATİL REZERVASYON VE TATİL PAKETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İŞİN TANIMI : SKY TOWER SPA & CONVENTİON CENTER İSTANBUL MERKEZ OFİSİNDE MEVCUT VEYA YENİ MÜŞTERİ İSTEK VE TALEPLERİNİ ALMAK TATİL PAKETLERİ VE OTELİMİZ HAKKINDA BİLGİ AKTARMAK. İÇİN TELEFON GÖRÜŞMELERİ YAPMAK. TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRMEK, MEDYA, VE REKLAM KANALI İLE GELEN VEYA ARAYAN MÜŞTERİLERİ BİLGİLENDİRMEK YÖNLENDİRMEK REZERVASYON YAPMAK. TATİL PAKETLERİ HAKKINDA BİLGİ AKTARMAK GELEN ARAMALARI CEVAPLAMAK. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAMAK. BAHÇELİEVLER, YENİBOSNA ,KÜÇÜKÇEKMECE, SEFAKÖY,AVCILAR ,BEYLİKDÜZÜ , ŞİRİNEVLER, BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN NOT: İŞ EĞİTİMİ VERİLECEKTİR. GECE VARDİYASI YOKTUR ÇALIŞMA ŞARTLARI : MAAŞ + SGK + YEMEK+ SERVİS (VEYA YOL ÜCRETİ) + PİRİM ÇALIŞMA İMKANLARIYLA.

  Aranan Nitelikler *EN AZ LİSE MEZUNU *DİKSİYONU DÜZGÜN *ÖZ GÜVEN SAHİBİ *DİNAMİK *KARİYER HEDEFİ OLAN *EĞİTİME AÇIK * TERCİHEN DENEYİMLİ ÇAĞRI MERKEZİ DENEYİMLİ *18-28 YAŞ ARASI *BAYAN TURİZM ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANI

 • Winstar//Uras Plastik

  Satın Alma Yetkilisi Winstar//Uras Plastik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yapı market yoğunluklu avm projemizin yapılandırılmasında, yönetiminde deneyimli çalışma arkadaşları...

  Aranan Nitelikler

 • Winstar//Uras Plastik

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu Winstar//Uras Plastik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ihracat ve ithalatta deneyimli ingilizce , arapça veya ingilizce, rusça dillerine hakim çalışma arkadaşları...

  Aranan Nitelikler

 • Winstar//Uras Plastik

  Sorumlu Müdür Winstar//Uras Plastik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Avm projemizin yapılandırılmasında ve yönetiminde aktiv rol alabilecek, deneyimli çalışma arkadaşları...

  Aranan Nitelikler

 • Century 21 Ece Emlak

  Gayrimenkul Danışmanı Century 21 Ece Emlak

  İstanbul Anadolu, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İyi insan ilişkileri . Gayrimenkul Değerleme / Ekspertiz yapmak ve raporlar hazırlamak ; Gayrimenkul sektörü ile ilgili gerekli araştırmaları yapmak ; Gayrimenkul sahipleri ile düzenli görüşmeler yapmak ; Portföy çalışmaları yaparak bunlarla ilgili pazarlama faaliyetlerinde bulunmak ; Tanıtım toplantıları düzenlemek ; Portföy sunum dosyası hazırlamak . Kentsel dönüşümle ilgili çalışmalar yapmak .

  Aranan Nitelikler Günümüzde kariyer yapmak için en gözde meslek haline gelen '' Gayrimenkul Danışmanı '' olarak Dünyanın en bilinen emlak markasında , Century21 ailesinde , çalışmaya ne dersiniz ? 1. En az yüksekokul mezunu ( erkek adayların askerliğini yapmış olması ) 2. Tercihen İstanbul , Anadolu yakasında ikamet eden 3. Girişimci ruha sahip , satışı seven , prezentabl Century21 sistemi içinde çalışmanın ve koşullarının ne kadar iyi olduğunu görünce şaşıracaksınız . 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimize Sinerji katacak çalışkan ve dürüst adaylarla tanışmak istiyoruz .

 • Century 21 Ece Emlak

  Ofis Asistanı Century 21 Ece Emlak

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Telefon trafiğini yönetmek , İnternete ilan girişlerini yapmak , İyi derecede bilgisayar , özellikle de excel kullanımı , Pozitif insan ilişkileri . Gayrimenkul portföy yönetimi . Ofise bağlı Gayrimenkul Danışmanlarının portföylerinin takibi .

  Aranan Nitelikler Anadolu yakasında veya İzmir de ikamet etmek , 26-39 yaş arası olmak , Dinamik , işini seven , en az lise mezunu . 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimize sinerji katacak akıllı ve becerikli bir Asistan arıyoruz .

 • Century 21 Ece Emlak

  Broker Asistanı Century 21 Ece Emlak

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis Broker'ına tüm çalışmalarda asiste etmek . Müşterilerle görüşmek , portföylerin internet sitelerine girişlerinin yapılması , Ekspertiz / Değerleme , Sunum , Telefonlara cevap vermek . Excel de müşteri listelerinin tutulması ,takip ve düzenlemelerin yapılması .

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü , İnsan ilişkileri iyi , İşin gerektirdiği kadar bilgisayar kullanabilmek , Gayrimenkul Sektörünün önemini ve fırsatlarını kavramış , düzenli çalışmayı seven .

 • Century 21 Life

  Gayrimenkul Danışmanı Century 21 Life

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Century21 Markası altında, müsteri memnuniyetini ilke edinmis, hizmet kalitesinden taviz vermeyen hazır işleyen bir ofiste, gayrimenkul konusunda eğitimler alarak, tüm sorunlarınızda sizi destekleyen tecrübeli Broker ve Ofis ekibi ile Century21 sistemini uygulayarak kendi kazancınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Sistem detayı karşılıklı görüşmelerde anlatılacaktır. Unutmayın, insanların üç temel ihtiyacı yemek, giyinmek ve barınmaktır. Bu sebeple her zaman faal olan bu sektörde sizlerde yerinizi alınız!..

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde güçlü, iç motivasyonu yüksek; ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler; - 25 yaş üzerinde; - Kurumsal gayrimenkul şirketlerinde 1 yıl deneyimli; - Danışman odaklı çalışan ofisimizde % 50 prim ile kendi işinin sahibi olacak; - Kariyerini gayrimenkul Sektöründe yapmak veya devam ettirmek isteyen; - Girişimci ruhlu, pozitif düşünceli, vizyon sahibi satış konusunda tecrübeli; hırslı, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek; İnsan ilişkileri güçlü, motivasyonu yüksek; - Dış görünümüne önem veren, prezantabl; - Yüksek kazanç hedefi olan; - Özgür bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi sekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer alacak; - MS Office programlarını ve interneti iyi ve etkin kullanabilen; - Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır.

 • Efe Tekstil

  İnspektör Efe Tekstil

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen örme, mont, kaban ve dokuma alanında en az 3 yıl tecrübeli, Üretilen ürünlerin ara kalite kontrolleri ile final kontrollerini gerçekleştirebilecek, sevk/iptal onayını verebilecek, Dikim ve ölçüm tekniklerini bilen, Kumaş bilgisi olan, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, Planlama ve organize etme becerisine sahip, raporlama yönü güçlü, Detaylara önem veren, dikkatli, disiplinli.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ankara Aydınlıkevler Cadde - Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ankara

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, ANKARA Aydınlıkevler Cadde'de açılacak olan mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ankara Aydınlıkevler Cadde - Mağaza Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ankara

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Ankara Aydınlıkevler Cadde'de açılacak olan Mağazasında görevlendirmek üzere, MAĞAZA MÜDÜRÜ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Niğde Cadde - Part Time Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Niğde

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Niğde Cadde'de açılacak olan mağazamızda görevlendirmek üzere; Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, Dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Part Time Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Niğde Cadde - Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Niğde

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Niğde Cadde'de açılacak olan mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Niğde Cadde - Mağaza Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Niğde

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Niğde Cadde'de açılacak olan Mağazasında görevlendirmek üzere, MAĞAZA MÜDÜRÜ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

 • Star Elektrik Pano Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.

  Proje Departmanı Star Elektrik Pano Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz 1994 ‘de Ümraniye-İSTANBUL ’da Alçak Gerilim Elektrik Dağıtım Panoları üretimi konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır. Şirketimiz 2012 yılında Dudullu Organize Sanayi bölgesinde 3000 m² lik kapalın alanı olan yeni yerine taşınmıştır. Firma yapısı olarak 5 ana departman ve 47 kişilik uzman kadrosu ile, yurt içi ve yurt dışında muhtelif Elektrik projelerine yaptığı Alçak Gerilim Panoları imalatı ile sektörün önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Toplumsal ve kültürel değerlerimiz çerçevesinde, sağlıklı çevre bilinci ile günümüz ve gelecek nesillerimizin mutluluğu ve refahı için mühendislik teknolojilerini, proje ve üretimde ilke ve öz değerlerimize bağlı kalarak kullanıp, kaliteden asla taviz vermeden, takım ruhu ile hedeflerimize ulaşmak.

  Aranan Nitelikler AG elektrik pano sektöründe 2-3 yıl çalışmış Askerliğini tamamlamamış adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır. İngilizce bilen adaylar tercih sebebidir. Proje departmanımızda uzun vadeli çalışabilecek,ee Seyahat engeli olmayan , Anadolu yakasında oturan veya oturabilecek, Elektrik, Otomatik Kumanda, Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Adaptasyon ve çabuk kavrama yetenekleri gelişmiş, Öğrenmeye açık, sonuç odaklı Mesai şartlarına uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına uygun, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office, AutoCad, E PLAN programlarını bilen, Girişken, iş konusunda takipçi, insan ilişkilerinde başarılı, özverili TEKNİK PROJE personeli aramaktayız

 • Star Elektrik Pano Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.

  Proje ve Satış Mühendisi Star Elektrik Pano Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz 1994 ‘de Ümraniye-İSTANBUL ’da Alçak Gerilim Elektrik Dağıtım Panoları üretimi konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır. Şirketimiz 2012 yılında Dudullu Organize Sanayi bölgesinde 3000 m² lik kapalın alanı olan yeni yerine taşınmıştır. Firma yapısı olarak 5 ana departman ve 47 kişilik uzman kadrosu ile, yurt içi ve yurt dışında muhtelif Elektrik projelerine yaptığı Alçak Gerilim Panoları imalatı ile sektörün önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Toplumsal ve kültürel değerlerimiz çerçevesinde, sağlıklı çevre bilinci ile günümüz ve gelecek nesillerimizin mutluluğu ve refahı için mühendislik teknolojilerini, proje ve üretimde ilke ve öz değerlerimize bağlı kalarak kullanıp, kaliteden asla taviz vermeden, takım ruhu ile hedeflerimize ulaşmak.

  Aranan Nitelikler AG elektrik pano sektöründe 2-3 yıl çalışmış Askerliğini tamamlamamış adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır. İngilizce bilen adaylar tercih sebebidir. Yönetici adayı olarak yetiştirilmek üzere olan programımızı başarı ile tamamlayacak ve uzun vadeli çalışabilecek, CV’sini ön yazı ile pekiştirme şartı aranmaktadır. Seyahat engeli olmayan , Anadolu yakasında oturan veya oturabilecek, Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden özellikle mezun, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Adaptasyon ve çabuk kavrama yetenekleri gelişmiş, Öğrenmeye açık, sonuç odaklı Mesai şartlarına uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına uygun, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office ve AutoCad programlarını bilen, Girişken, iş konusunda takipçi, insan ilişkilerinde başarılı, özverili ELEKTRİK MÜHENDİSİ aramaktayız.

 • Barbera

  Bellboy Barbera

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sirkeci de acilan Barbera Hotel de calismak uzere bellboy ise alinacaktir.

  Aranan Nitelikler Ingilizce nin orta seviyede konusulmasi gerekmektedir. Caliskan,guler yuzlu ve hareketli olunmasi tercihimizdir.

 • Barbera

  Bulasikci Barbera

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sirkeci de acilan Barbera Hotel icindeki Restaurant da calismak uzere bulasikcilar ise alinacaktir.

  Aranan Nitelikler Hijyene onem veren,tecrubeli bulasikcilar ise alinacaktir.

 • Barbera

  Asci Yardimcisi Barbera

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sirkeci de acilan Barbera Hotel de calismak uzere tecrube sahibi asci yardimcisi ise alinacaktir.

  Aranan Nitelikler Cafe restoran veya Otel mutfaklarında en az 1 yıl deneyimli, Dünya mutfağı lezzetleri hakkında bilgi sahibi, Dinamik, işini seven, Hijyen kurallarına dikkat eden, Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun, İnsan ilişkilerinde başarı, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Orta seviyede ingilizce bilen asci yardimcisi sirketimiz bunyesinde ise alinacaktir.

 • Barbera

  Garson Barbera

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sirkeci de acilan Barbera Hotel de bulunan restaurantimizda calismak uzere yabanci dil bilen garsonlar ise alinacaktir

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm ve Otelcilik lisesi veya yüksek okulu mezunu Vardiya sistemiyle çalışabilecek Orta seviye İngilizce bilgisine sahip Ekip çalışmasına uygun Bölgeye ulaşım engeli olmayan Dış görünüşüne önem gösteren bay-bayan elemanlar alinacaktir.

 • English Home

  Mağaza Sorumlusu -Ankara Mağazaları English Home

  Ankara

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dekorasyon ve ev tekstilinde öncü, perakende ağı güçlü olan firmamızın büyüyen organizasyonunda Ankara'da bulunan Mağazalarımız için ‘’Mağaza Sorumlusu’’ aramaktayız. Sorumlusu olduğu mağazadaki tüm faaliyetleri etkin ve verimli bir şekilde yöneterek, hedeflenen ürün satışının gerçekleştirilmesini sağlamak, bölge hedeflerinin ulaşılmasına katkıda bulunmak, Mağazada satılan ürünlerin, şirketin satış modeli ile müşteri istek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde sunulmasını sağlamak, Mağazada satışa sunulan tüm ürünler hakkında eksiksiz ve detaylı ürün bilgisine sahip olarak, mağazadaki Satış Danışmanlarının, ürünler hakkında aynı bilgiye sahip olmalarını sağlamak, Aylık hedeflerin gerçekleşmesi için çalışanları desteklemek, yönlendirmek ve ürün satışı yapmak, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve mağaza çalışanlarının istenen kalitede hizmet vermesini sağlamak için uygun çalışma ortamını yaratmak, Müşterilerden gelen istek, talep ve şikayetleri değerlendirerek, kendi sorumluluğu kapsamında çözmek veya çözülmesi için Bölge Sorumlusuna iletmek, Satışı arttırıcı faaliyetlerin uygulanması, alternatif ve ek ürün satışlarının yapılması için gerekli aksiyonları almak, gerektiğinde Bölge sorumlusuna önerilerde bulunarak alınmasını sağlamak, Mağazanın, EHM kurum kimliği ve görsel düzenleme standartlarına uygun yerleşim ve ürün düzenini sağlamak, Mağaza vitrin ve teşhir düzeninin, tema ve sezon ürünlerine göre yenilenmesini sağlamak, Kampanya dönemlerinde, kampanya ürün ve teşhir malzemelerinin satışa sunulan tarih aralığında yerleştirilmesini ve toplanmasını sağlamak, Mağazada kullanılacak görsel ve teşhir malzemelerinin uygun bir zamanda temini için Bölge Sorumlusunu bilgilendirmek, Satış Danışmanlarının, müşteri ve birbirleri ile ilişkilerini takip etmek, EHM kurum kimliğine uygun bilgi, beceri, tutum ve davranışlar sergilemelerini sağlamak, uygun olmayan durumlarda çalışanları uyarmak, gerektiğinde Bölge Sorumlusunu bilgilendirmek, Mağazalarda sürekli oluşan ürün ve stok eksikliği, bakım onarım ve tadilat istekleri, hatalı ürün bilgileri ve çalışan kaynaklı problemlerin çözümlenmesi için yazılı olarak Bölge Sorumlusuna iletmek, çözümlenmesini sağlamak ve takibini yapmak, Mağaza stoklarının kontrolünü ve takibini yapmak/yapılmasını sağlamak, Dış firma sayımları dışında Bölge Sorumlusunun veya kendisinin de belirleyebileceği zamanlarda ürün stoklarının ara sayımlarını gerçekleştirmek, Sayım açığı oluşmasına sebebiyet verecek durumların dış firma sayım periyodları dışında da ortaya çıkmasını sağlayarak, sayım açığına neden oluşabilecek her türlü durumu çözmek, iyileştirmek, Satış Danışmanlarının görevlerini daha iyi yapabilmesi için gerekli aksiyonları almak, uyarmak ve iyileştirme sürecini takip etmek,

  Aranan Nitelikler En az lise, MYO bölümlerinden mezun, Perakende, tekstil sektörü ve mağazacılık alanında en az 3 yıl deneyimli, Analitik düşünme ve karar verme becerisine sahip, Liderlik becerilerine sahip ve sergileyen, Ekip oluşturma ve yönetme becerisine sahip, İletişim becerisi ve ikna etme becerisi yüksek, Müşteriyle ilişkiler konusunda bilgi sahibi, Kurum kimliğini yansıtan profesyonel bir duruş sergileyen, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Kaliteli ve hizmet odaklı yaklaşımı sağlayabilen Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Sistemli, takipçi ve detaylara önem veren, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Barbera

  Resepsiyonist Barbera

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması At Barbera Hotel in Sirkeci, Istanbul, we will be offering a high level of service to the guests. We are currently hiring receptionists for jobs including the main day shift as well as night shifts.

  Aranan Nitelikler Qualifications: - University degree in the hospitality field. - 2+ years of previous experience in hospitality industry, preferably in a sales or front desk capacity. - Ability to speak fluent English. - Effective leadership skills and a strong work ethic. - Excellent customer service skills. - Well organized and able to handle a variety of duties simultaneously. - Energetic, enthusiastic and motivational. - Professional manner and appearance. - Excellent verbal and written skills. - Able to show initiative and make decisions. - Availability while hotel is open: This could include nights, weekends, and holidays (For men, your military service should be completed.)

 • Barbera

  Otel Teknisyeni Barbera

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sirkeci de acilan Barbera Hotel de calismak uzere elektrik,sihhi tesisat,mekanik vb teknik isler konusunda bilgi sahibi ve tecrubeli teknisyen ise alinacaktir.

  Aranan Nitelikler elektrik,sihhi tesisat,bakim ve onarim konusunda en az 2 yil tecrube sahibi olunmasi mecburidir. 25-45 yas araligi tercihimizdir.

 • Barbera

  Housekeeper Barbera

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sirkeci de acilan Barbera Hotel de calismak uzere bay yada bayan kat temizlik gorevlileri ise alinacaktir

  Aranan Nitelikler En az ilköğrenim mezunu, Konusunda en az 1 yıl otel deneyimine sahip, Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren Temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünüşüne önem veren , Üstlerine geribildirim verebilecek, Bay veya Bayan,

 • Team Gerilla

  Satış Destek Personeli (Bandırma Bayan Part Time) Team Gerilla

  Balıkesir

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına BANDIRMA bölgesinde ikamet eden Part-time BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. MAYIS-HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL ayları boyunca Cuma-Cumartesi-Pazar günleri çalışma yapılacaktır. (Haftada 3 gün çalışma yapılacaktır) İşin Tanımı : Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. BANDIRMA Bölgesinde ikamet eden 19-28 yaş aralığında.( BAYAN ) İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. Disiplinli. Takım çalışmasına yatkın

 • Firma Adı Gizli

  7000tl.Prim + 1200tl.Net Maaş + Sgk Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İDDİA EDİYORUZ, BİZ BİR İLKİZ... Bu nedenle de çalışanlarımıza Türkiye'nin en yüksek PRİMİNİ veren şirketlerden biriyiz… Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, satış gerçekleştirebilecek; operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. Sıfırdan satış yapmak istemiyorum, müşteriler beni arasın diyorsanız, İş yaşamına ilk adımı atıp, kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız, Satış benim işim deyip bu konuda kendinize inanıyorsanız, Çevremde iş arayan arkadaşlarım var, onlarla beraber aynı ortamda çalışmak istiyorum diyorsanız, İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışmak motivasyonumu yüksek tutuyor diyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız,

  Aranan Nitelikler 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. Sabit çalışma saatleri 09:30-19:00 İşyerimiz; 4. Levent Metro durağı yakınındadır.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ataşehir Novada AVM - Depo Personeli Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Ataşehir Novada Mağazasında görevlendirmek üzere perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan DEPO GÖREVLİSİ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, El terminaliyle mal kabul yapabilecek Benzer pozisyonda en az bir yıl deneyimli Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Göztepe Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, İstanbul Göztepe'de açılmış bulunan mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Mağaza Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Core Marketing Group

  Diyarbakır Bölgesi Satış Geliştirme Sorumlusu Core Marketing Group

  Diyarbakır

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyaca ünlü deterjan sektöründe hizmet veren firmamızın çalışmalarını gerçekleştirmek üzere araçlı "Satış Geliştirme Sorumlusu" aramaktayız. Merch kadrosunun etkinliğini ve verimliliğini yüksek tutmak Merch kadrosunun ilgili birimlerle iletişimini ve koordinasyonunu organize etmek ve sağlamak Noktalardaki bulunurluğun maximumda tutulması ve gerekli siparişlerin oluşturulmasında etkinliği sağlamak İstenen Raf Yönetim Sisteminin uygulanmasını sağlamak Önceden planlanmış aktivite ve insert çalışmalarını zamanında ve eksiksiz uygulamak Merch ekibi toplantılarını organize ve disipline etmek Merkezden alınan bilgileri hızlıca ekibine iletmek ve takip etmek Kendi ve ekibi üzerindeki masraf süreçlerini disiplin altında tutmak

  Aranan Nitelikler Yönetici özellikleri taşıyan Satış destek ve geliştirme hizmetleri ve insan kaynakları danışmanlık hizmetleri alma potansiyeline sahip Ekip yönetimi konusunda deneyimli ( deterjan sektörü deneyimi olan ) Lise mezunu ( Tercihen lisans mezunu) İletişim yeteneği kuvvetli B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen Diyarbakır'da ikamet eden

 • Stefanel

  Mağaza Müdürü - Akbatı AVM - İstanbul Stefanel

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Akbatı Alışveriş Merkezinde bulunan mağazamız için markamızı temsil edebilecek Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini yakalamak amacıyla mağaza ekibini satış ve müşteri odaklı yönlendirebilecek, Stefanel kurumsal kimliğine uygun olarak görsel ve vitrin standartlarını uygulayabilecek ve kontrolünden sorumlu olacak, Mağaza içi tüm operasyonel ve idari süreçlerini yürütülmesinden sorumlu olacak

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu Mağaza yönetiminde en az 3 yıl deneyimli ve ingilizce bilen Modayı ve trendleri yakından takip eden Ekip yönetimi konusunda başarılı Dinamik ve iletişim becerileri güçlü Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış

 • Altay Güvenlik

  Çatalca Özel Güvenlik Altay Güvenlik

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÇATALCA'DA BULUNAN VİLLA PROJEMİZ İÇİN ; SOSYAL HAKLAR + 1400 TL MAAŞ + YEMEK ÇALIŞMA SİSTEMİ 12 SAAT ÜZERİNDENDİR.

  Aranan Nitelikler -5188 SAYILI YASA GEREĞİ GÜVENLİK KİMLİK KARTI OLAN -İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK,DİKSİYONU DÜZGÜN -GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN -YÖNLENDİRME KABİLİYETİNE SAHİP -BAY GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARANMAKTADIR. İLETİŞİM :

 • Meetrooms Bina ve Ofis Yönetimi

  Resepsiyonist Meetrooms Bina ve Ofis Yönetimi

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası bir firmanın İstanbul Levent Plazalar bölgesinde yer alan ofisinde görevlendirilmek üzere, resepsiyon ve ofis hizmetleri koordinasyonuna yardımcı olabilecek bayan personel arıyoruz. Ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Santrale gelen çağrıları karşılamak ve ilgililerine yönlendirmek Dahili numaralar listesini oluşturmak ve güncel tutulmasını sağlamak Kurye/Kargo gönderimi ve alımlarını koordine etmek Toplantı odaları kullanım organizasyonlarını yapmak Ofis Hizmetleri ile ilgili gelen şikayet ve talepleri, ilgili programlara girip takibini yapmak Ofis için yapılacak satınalma aktivitelerine ve faturaların takibine yardımcı olmak

  Aranan Nitelikler Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi Benzer bir görevde en az 1-2 yıl deneyimli Orta ve üzeri seviyede İngilizce anlama, okuma ve yazma bilgisi Orta / Yüksek seviyede ofis programlarını kullanabilme En az önlisan/lisans mezunu Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın Prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı Kriz yönetimini çözebilme yeteneğine sahip Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Not : Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmamaktadır.

 • Silk&Cashmere

  Atü Mağazası Satış Danışmanı Silk&Cashmere

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İpek ve Kaşmir alanında bir dünya markası olan Silk & Cashmere markamızın İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde açılacak olan mağazasında görevlendirilmek üzere; -Kaşmir Kalitesinde Mağazacılık standartlarına uygun olarak mağazadaki her türlü satış faaliyetinde aktif rol alacak -Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak satış hedeflerini gerçekleştirecek -Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerinde görev alabilecek ''Satış Danışmanları" arıyoruz

  Aranan Nitelikler - En az yüksekokul mezunu -Freeshop mağazacılık alanında deneyimi olan, - Dış görünüm ve kişisel imajına çok özen gösteren, - Müşteri odaklı, marka bilincine sahip ve modayı takip eden, - Çok iyi derecede İngilizce bilen, ikinci bir dil bilmek tercih sebebidir. - Kendine güvenen,gelişime açık, müşteri ilişkileri ve iletişimi güçlü, -Vardiyalı çalışabilecek,yoğun tempoya uyum sağlayabilecek,

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal Kalite Politikamız: İş süreçlerimizi sürekli iyileştirmek, danışmanlarımıza eğitimler planlayarak gelişimlerini sağlamak, danışmanlarımızla iletişimi ve ilişkileri olumlu bir şekilde yürüterek, zamanında gerekli danışmanlık desteğini vermek ve ilişkilerin sürdürülebilir olmasını sağlamak. Kurumsal Değerlerimiz: İç ve dış müşteri odaklılık, takımdaşlık, tam zamanında kaliteli hizmet, sürdürebilirlik, liderlik, sürekli gelişim, bilgi paylaşımı, olumlu düşünce. Misyonumuz: En iyi gayrimenkullerin satış/kiralama işlemlerini, prestijli ofisimizde, kendini işine adamış profesyonel danışmanlarımız ile sonuçlandırmak. Vizyonumuz: Müşterilerle her etkileşimimizin bir tebessümle sonuçlanması. Gayrimenkul Danışmanlık sektöründe, sürekli gelişen ve farklılık yaratan bir marka olan Coldwell Banker yıllık 250 milyar dolar ciro ve 6 milyar dolar geliri ile dünyanın bir numaralı firmasıdır. 108 yıllık deneyimi ile 50 ülkede, 3000 'ü aşkın ofisi ve 100.000 ' i aşkın gayrimenkul danışmanı ile hizmet vermektedir. Coldwell Banker; konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak en yüksek satış hacmine ulaşmış lider bir markadır. Coldwell Banker Kozyatağı bölge ofisi Concept Gayrimenkul ekibimize katılarak gücümüze güç katacak '' Gayrimenkul Danışmanları '' aramaktadır. NEDEN COLDWELL BANKER CONCEPT? Kozyatağı ofisimizin hemen metro çıkışında olması metro ve metrobüs bağlantıları ile yoğun trafikte bile tüm İstanbul'a en kısa zamanda araçsız ulaşım imkanı verir.Bu şekilde danışmanlarımız ve müşterilerimizin zamanı en efektif şekilde kulanma imkanı olur. Konum olarak anadolu yakasının en büyük iki ana arterinin FSM yolu (O-2) ve D-100 (E-5) kesişme noktasında olması, Plaza, AVM 'ler , Oteller, yoğun sirkülasyonlu ve yüksek fiyatlı ticari/konut tipi portföylerin yoğunluğu portföy oluşturmada danışmanlarımıza büyük avantaj sağlar. Profesyonel Coach desteği ve eğitimler ile gayrimenkul danışmanlığında profesyonelleşme ve bunu portföy bulma, zaman yönetimi ile en kısa sürede değerlendirme, rakipler karşısında avantaja dönüştürme imkanı. 200 metrekarelik ferah, modern, keyifli ve prestijli ofis ortamında çalışma imkanı. Motivasyonun önemini çok iyi bilen bir broker eşliğinde ofis içi ve dışı (Yurt içi – Yurt dışı ) sosyal programlar ile meslek hayatının aynı zamanda eğlencelide olabileceğini görmek. Kazançlarınızdan bağımsız ödüllendirme ve prim sistemi Tüm kazanımlarda adaletli bir paylaşım sistemi Tanıtım ve promosyona önem veren bu sayede bilinen bir ofis olması Etik değerlere önem veren, başarı güdüsü ve kendine inancı yüksek, enerjik, hedefleri olan bir ofis olması. COLDWELL BANKER CONCEPT Kozyatağı Mh. Değirmen Sk.Duran Bey İşhanı No:13/4 (E-5 yanyol) Kadıköy-İstanbul Ofis Tel : 0 216 384 23 23 Cep tel : 0 534 891 03 03 murat.kavuncu@coldwellbanker.com.tr

  Aranan Nitelikler Başarısı ispatlanmış ve yüksek kazanç sağlayan bir sektörde, hem çok büyük bir grubun parçası olmak, hem de kendinizi bağımsız hissetmek, sıfır sermaye ile başarı hikâyemizin bir parçası olmak istiyorsanız; sizi tanımak ve gayrimenkul sektörünün dünya markası Coldwell Banker'la tanıştırmak üzere başvurularınızı bekliyoruz. · Faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin %50 - %65 - %85 ya da %100 gelir paylaşımı ile çalışırlar. · COLDWELL BANKER’ın yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerini Uluslararası ödüllü eğitmenlerinden alır, yurtiçi ve yurtdışı kongrelere katılırlar. · Ofisimizin teknik destek ve altyapısına ek olarak COLDWELL BANKER’ın İntranet ve CRM programlarını kullanırlar. · Portföyümüzdeki Gayrimenkullerin Satış, Kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar. · Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık/kiralık portföy oluşturmak, portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulayarak yeni portföy çalışmaları yaparlar. · Satıcı ve alıcı veri tabanı oluştururlar. · Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, güncel olmak, eğitim olanaklarını takip ederek değerlendirirler · Coldwell Banker etik ve ahlaki değerler bütününü uygularlar. · Sürekli ofis dışı coaching desteği ve ofis içi ücretsiz profesyonel eğitim alırlar.

 • Turkcell Superonlıne İnterant Abone Merkezi

  Saha Satış Temsilcisi Turkcell Superonlıne İnterant Abone Merkezi

  Antalya

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattıhizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışınıgerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Sumak Pompa

  Sekreter Sumak Pompa

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşletmemize aşağıdaki özelliklere sahip "Sekreter" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az iki yıllık üniversite mezunu, MS Office programlarını iyi derecede bilen, Analitik düşünebilme yeteneğine sahip, yaratıcı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, pozitif, dikkatli ve düzenli çalışmayı benimsemiş, Titiz ve detaylara önem veren, sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde iletişim becerisi yüksek, Muhasebe konularıyla ilgili ekibe destek verilmesi konularında görev üstlenecek Eğitim ve gelişime açık, İstanbul Ümraniye – Dudullu civarında ikamet eden Bayan takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Reed Türkiye

  İşe Alım Uzmanı Reed Türkiye

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnsan Kaynaklarının tüm süreçlerinin yürütülmesine destek olacak, Mavi Yaka ve Beyaz Yaka İşe Alımı gerçekleştirecek.

  Aranan Nitelikler 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Türkiye, danışmanlığını yaptığı bankacılık alanında faaliyet gösteren bir müşterisinde değerlendirmek üzere, "İşe Alım Uzmanı" aramaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerden mezun, Benzer bir pozisyonda minimum 5 yıl deneyimi olan, MS Office programlarına hakim, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Optima Mühendislik

  Müşteri Temsilcisi/Proje Sorumlusu Optima Mühendislik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin faaliyeti ile ilgili sözleşme imzalanmış Müşterilerin Bakım/Onarım ve Arıza işlerini takip edecek, Sorumlusu olduğu müşterilere tekliflerin hazırlanması ve onay süreçlerinin takibini yapacak Müşteri temsilcisi aramaktayız. •Sorumlu olduğu müşterilerinin taleplerini koordine etmek, •Mevcut Müşterilerinin satış sürecini takip ve koordine edecek, •Hizmetin verilmesi sürecinde de raporlama ve dokümantasyon görevlerini üstlenecek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik ve İklimlendirme bölümlerinden Mezun Benzer sektörlerde belirtilenen iş alanında çalışmış 35 yaşını aşmamış, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı çözümler üretebilen, Müşteri ilişkileri konusunda başarılı, Sunum becerisine ve temsil yeteneğine sahip, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI
 Coldwell Banker, gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdüren en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün lider firmasıdır. 1906 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde, San Francisco’da kurulmuş olan Coldwell Banker 50 ülkede, 3.000’ü aşkın ofisi ve 100.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir. Kendi işinizi mi yapmak istiyorsunuz ? - Çalışma saatlerinizi kendiniz belirlemek ? - Sınırsız para kazanma olanağına sahip olmak ? - Insanlarla sürekli iletişimde olmak ? - Masa başına bağlı kalmamak? Bunu yaparkende arkanızda profesyonel, huzurlu ve kaliteli bir ofisin desteğini hisettmek istiyorsanız, COLDWELL BANKER CALISTA Ofisi (Bağdat Caddesi/Göztepe) sizin için doğru adres. Gayrımenkul alımı, satımı ve kiralamalarında Müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için: - Müşterin beklentileri doğrultusunda iş planı hazırlamak, - Lokasyon ve mülk özellikleri doğrultusunda, emsal mülk araştırması yaparak doğru fiyatı belirlemek, - Kiralamalar ve satışlar için gerekli görüşmeleri gerçekleştirmek, - Gayrımenkul sözleşmeleri ile profesyonel şekilde çalışmak - Uzmanlık bölgenizi belirledikten sonra gerekli reklam çalışmalarınızı yürütmek,

  Aranan Nitelikler - Tercihen üniversite mezunu - Yazılı ve sözlü olmak üzere insanlarla güçlü iletişim kurabilen - Dürüst ve güvenilir - Empati yeteneği ve dinleme becerisi gelişmiş - Müzakere etme ve analitik düşünme yeteneğine sahip - İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı - Rekabetçi, ulaşmak istediği hedefler doğrultusunda motivasyonu olan - Zaman yönetiminde başarılı - Araştırmacı ve dinamik İş Ortakları arıyoruz

 • Diatek Diagnostik Ürünler ve Teknik Danışmanlık

  Depo-Sevkiyat Personeli Diatek Diagnostik Ürünler ve Teknik Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Biyolojik ürünler üretimi yapan firmamızın, Dudullu’daki deposunda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklere uygun, Depo-Sevkiyat Personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 23-35 yaş arası, İstanbul Anadolu yakası – Ümraniye, Çekmeköy, Sancaktepe, Kadıköy civarında ikamet eden, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, İyi derecede ticari araç kullanabilen, Şehir içini iyi bilen ve şehirlerarası yol deneyimi olan, MS Office programlarını kullanabilen, Muhasebe programlarında tecrübeli ya da hızlı bir şekilde öğrenebilecek, İş ahlak ve disiplinine sahip, Ürün taşımasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, gerekli durumlarda mesai engeli olmayan, Dikkatli ve özenli çalışabilecek, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, Deneyimli ya da yetiştirilmek üzere, bay personel aramaktayız.

 • Ymy Otomotiv

  Otomotiv Satış Müdürü Ymy Otomotiv

  Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana, Mersin(İçel), Trabzon

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması YMY OTOMOTİV SHOWROOMLARIMIZ İÇİN; "İSTANBUL - ANKARA - İZMİR - ERZURUM - ADANA - BURSA - TEKİRDAĞ - TRABZON - ANTALYA - MERSİN" İLLERİNDE ÇALIŞABİLECEK, OTOMOTİV SATIŞ TECRÜBESİ BULUNAN, "SATIŞ MÜDÜRÜ" POZİSYONUNDA GÖREV ALACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ. Satış hedeflerini gerçekleştirmek için kendi sorumluluk alanındaki tüm faaliyetleri planlamak, Müşteri memnuniyetinin %100 seviyesinde sürekliliğini sağlamak, Satış hacmini ve verimliliğini artıracak yeni satış stratejileri geliştiremek ve faaliyetlerini bu doğrultuda organize etmek, Satış ekibini etkin şekilde yönetmek; ekibin motivasyonunu üst seviyede tutmak, ekibe hedef vermek ve hedeflerin gerçekleştirilmesine katkı sağlamak, Öngörülen hedeflere ulaşmak için gerekli önlemleri almak, Ekibin satış performanslarını yakından izlemek, analiz yapmak ve raporlamak, Yeni satış kanalları oluşturmak amacıyla tüm pazarlama faaliyetlerini planlamak ve etkin şekilde uygulamak. Not: Fotoğrafsız özgeçmişler değerlendirmeye alınamayacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Otomotiv sektörü satışında en az 8 yıl tecrübeli, Satış Müdürü pozisyonunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Piyasadaki gelişmeleri yakından takip eden ve bilgilerini güncelleyen, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Araştırmayı seven, girişimci, pozitif ve yeniliklere açık, Analitik, sonuç odaklı ve dinamik bir yapıya sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna ve temsil yeteneği olan, Disiplinli, sorumluluk sahibi ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, Organizasyon ve planlama becerisi yüksek, Takip ve raporlama becerisine sahip, Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan