İş İlanları

 • Yordam Danışmanlık

  İnsan Kaynakları Yöneticisi (Çanakkale) Yordam Danışmanlık

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biri olan firmamız için İnsan Kaynakları Müdürü’ne raporlayacak İnsan Kaynakları Yöneticisi aramaktayız. Ana çalışma yeri Çanakkale olacak, zaman zaman İstanbul’daki Genel Merkeze seyahat durumu olacaktır.

  Aranan Nitelikler • Üniversite mezunu, • İnsan Kaynakları alanında en az 4 yıl tecrübeli, • Seçme Yerleştirme, Eğitim Gelişim & Planlama, Performans Yönetimi, Yetenek Yönetimi, Ücretlendirme Sistemleri (HAY Ücretlendirme Sistemi) süreçlerinde uygulama tecrübesine sahip, • Seyahat engeli olmayan, • Karar alma, işleri delege etme, alt ekibini geliştirme, ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı, *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Telemobil Bilgi İletişim Hizmetleri

  Üst Düzey Yönetici Asistanı Telemobil Bilgi İletişim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yönetim Kurulu Başkanının asiste edilmesi Görevi içinde bulunan konuların şirket içi ve dışında takibinin yapılması, planlama ve koordinasyonunun sağlanması. Yönetim Kurulu Başkanı ile birlikte toplantılara katılmak, alınan kararları kayıt altına alıp takibinin yapılması ve yerine getirilmesi için ilgili birimlerin takip edilmesi. Gerektiğinde teklif hazırlanmasına destek vermesi. Gerektiğinde saha kurulumlarının takip edilmesi

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Ön Lisans Veya Lisans Bölümlerinden Mezun Elektrik/ Elektronik, Zayıf akım konusunda bilgisi olan İyi düzeyde bilgisayar kullanabilen ve MS Office (Word, Excel, Power Point) programlarına hakim B Sınıfı Ehliyetli ve Aktif Araç Kullanabilen, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Disiplinli, Özgüveni yüksek, sorumluluk alabilen, gelişime ve öğrenmeye açık Tercihen İngilizce Bilen Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli 23 – 35 Yaş Arasında, Bay veya bayan Üst düzey yönetici asistanı arayışımız bulunmaktadır.

 • Saide Tekstil

  Production Merchandiser Saide Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Follow up all stages of production, product development, pricing, collection and samples till delivery Ensure proper and on time delivery.

  Aranan Nitelikler A unique opportunity to join our fast growing Group. We are engaged in designing and short-term producing of clothing and related articles. For our Saide Production Department, we are looking for Production Merchandiser; University graduate (preferably in Textile Engineering), Technical product information with patterns and fabrics, Min 2 - 3 years of experience in similar position, Very good command of English, both written and spoken, Good command of MS Office programs (especially Excel and Sentez), Driving license, Availability to business trips, Male candidates should have completed military service obligation, Well organized and strong daily follow up skills, Able to work analytical and organized in a dynamic environment, Strong analyzing and problem solving skill, Be fast and tidy in details, Have strong sense of quality and fashion, Good team player with strong leadership skills.

 • Sports International

  Fıtness Eğitmeni (Kadıköy) Sports International

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesise gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Üyelik yenileme programını uygulamak, Üyelerin tüm faaliyetlere katılımlarını sağlamak için gerekli sorumlulukları yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL Kadıköy Tesisimizde görevlendirilmek üzere; - BESYO mezunu*, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Full Time, - 22-30 yaşları arasında bay/bayan, - Askerlikle ilişiği bulunmayan (Bay adaylar için), Fitness Eğitmeni alınacaktır. *Antrenörlük Belgesi olanlar tercih sebebidir.

 • Yalın Yatçılık / Swordfish Travel

  Seyahat Danışmanı,rezervasyon Eleman,müşteri Hizm. Yalın Yatçılık / Swordfish Travel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması A- Grubu seyahat acentemize * Yurtiçi - Yurdışı Otel ve Tur Rezervasyonlarını yapabilecek, * Mevcut müşterilerimizin rezervasyon taleplerini alıp, rezervasyonu en iyi şekilde gerçekleştirip takibini yapmak * Gelen aramaların cevaplanması ve istenilen tesisler hakkında bilgi vermek

  Aranan Nitelikler * İnsan ilişkilerinde başarılı, * Yoğun iş temposu ve Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, * En az Lise mezunu, * Satış becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün, * "Seyahat acentasında çalışmış" sıcak satış veya telemarketing konusunda en az 1 yıl deneyimli, * Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç Odaklı, * MS Office programlarına hakim, * Turizm konusunda Deneyimli ve Yetiştirilmek üzere * Sarıyer - Maslak' a ulaşım problemi olmayan, Bayan Seyahat Danışmanları aranmaktadır.

 • Onur

  Yazılım Uzmanı Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.500 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Onur Market, Onursal Tarım ve Onurca markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Yazılım Uzmanı" alınacaktır. İş Tanımı; Projelerimizde görev alacak, bu projelerdeki yenilikler çerçevesinde geliştirme ve tasarım süreçlerinde verilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler C# veya Delphi (Windows) programlama dillerinden en az birini bilen windows tabanlı uygulama geliştirmiş, Asp.NET (Web Form / MVC) web tabanlı uygulama geliştirmiş, MS Sql (t-sql) konusunda uzman, 2 yıl aktif proje geliştirmiş, Sonuç odaklı ve iş takibi kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), Araştırmayı seven, ekip çalışmasına yatkın, yaratıcı, sorumluluk sahibi ve iletişimi kuvvetli, Dokümantasyona önem veren, Sonuç odaklı Kurumsal uygulamalar ve yazılım şirketi kökenli olması tercih sebebi olacaktır.

 • Halka Grup

  Denizli Merchandiser (Dönemsel Merchandiser) Halka Grup

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HAZİRAN AYI SONUNA KADAR ÇALIŞACAK!!!!!! Satış ve stok raporu (Günlük ve haftalık) Reyon düzenleme Rakip Aktivite Raporu yapılacak,verilen bölge dahilindeki zincir marketler plan dahilinde ziyaret edilecektir. Asgari Ücret+AGİ+ Yol+ Yemek ödemesi (ticket)yapılacaktır. Haftalık izin Pazar günüdür.

  Aranan Nitelikler Yerel ve Ulusal Zincir Mağazalarda Merchandiser olarak görev yapacak; 20-25 yaşlarında Tercihen daha önce bu görevde çalışmış ve zincir marketleri bilen Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek. En az Lise mezunu BAYAN personel alınacaktır. Lütfen fotoğraflı başvuru yapınız. Aktif ve dinamik, DENEYİMLİ elemanlar alınacaktır.

 • Onur

  Windows Uygulama Geliştirici Junior Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.500 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Onur Market, Onursal Tarım ve Onurca markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Windows Uygulama Geliştirici Junior" alınacaktır. İş Tanımı; Projelerimizde görev alacak, bu projelerdeki yenilikler çerçevesinde geliştirme ve tasarım süreçlerinde verilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler C# veya Delphi (Windows) programlama dillerinden en az birini bilen 1 yıl aktif proje geliştirmiş, MS Sql Bilgisi olan (t-sql) yazmayı bilen, Sonuç odaklı ve iş takibi kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), Araştırmayı seven, ekip çalışmasına yatkın, yaratıcı, sorumluluk sahibi ve iletişimi kuvvetli. Dokümantasyona önem veren. Sonuç Odaklı.

 • Onur

  Junior Web Yazılım Uzmanı Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.500 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Onur Market, Onursal Tarım ve Onurca markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere" " alınacaktır. İş Tanımı; Projelerimizde görev alacak, bu projelerdeki yenilikler çerçevesinde geliştirme ve tasarım süreçlerinde verilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ASP.NET (C#) 1 yıl kullanarak aktif proje geliştirmiş, (Web Form / Mvc) Css, Javascript, Jquery hakkında orta düzey bilgisi olan Sonuç odaklı ve iş takibi kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), Araştırmayı seven, ekip çalışmasına yatkın, yaratıcı, sorumluluk sahibi ve iletişimi kuvvetli. Dokümantasyona önem veren. Sonuç Odaklı Asp.Net (MVC) bilmesi tercih sebebi olucaktır.

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  CarrefourSA - Mağaza Açılış Ekibi Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Açılış Tadilat Mağazalarının ürün yerleşimini sağlamak, şirket konseptini uygulamak ve mağazayı bütünü ile açılışa hazırlanmasını organize etmek ve takibini sağlamak, Açılış mağazalarında yeni işe alınmış personele şirket politikalarını, müşteri kültürünü anlatarak yeni personellerin açılışa hazırlanmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler • İstanbul İkametli • En az Lise mezunu, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, • Reyon görevlisi pozisyonunda en az 1 yıl tecrübesi olan, • Genel ürün bilgisine sahip, • Atica sistemini iyi derecede kullanabilen,

 • Cvs Mimarliık

  Sekreter / Asistan Cvs Mimarliık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En az lise mezunu; Diksiyonu düzgün Şirket içi/dışı telefon trafiğini yönlendirebilecek, Şirket bünyesinde gelen/giden evrak, faks ve postaları takip etmek muhasebe olan evrak ilişkisini organize etmek, Evrak takibi (kargo,kurye hizmetleri) Fatura kesim ve takipleri, Ofis günlük düzen ve hizmetini sağlayacak. ik@cvsmimarlik.com

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu; Bayan Tercihen yakın ikametgah da olanlar

 • Koçtaş

  Ziraat Mühendisleri-İstanbul/ Ataşehir Koçtaş

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümeyi hedefleyen Koçtaş, İSTANBUL ATAŞEHİR MAĞAZASI için bahçe ve bahçe ürünleri alanında müşteri danışmanı olarak çalışacak "ZİRAAT MÜHENDİSLERİ" aramaktadır

  Aranan Nitelikler * Bahçe ve bahçe ürünleri konusunda bilgi sahibi * Üniversitelerin ziraat mühendisliğinin tarla bitkileri, süs bitkileri, toprak veya bahçe bölümlerinden mezun * Satış alanında deneyimli * MS Office uygulamalarına hakim * Vardiyalı ve haftasonu çalışmaya sıcak bakan

 • Qnet Promosyon Pazarlama ve Turizm Ltd. Şti.

  Accounting Specialist Qnet Promosyon Pazarlama ve Turizm Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Accurate statutory accounting and financial statements Recording and approval of all relevant service supplier,general expense and purchasing invoice Recording of banking transactions Performing financial reconciliation with vendors and performing inter-company reconciliations; To prepare some accounting reports in excel on month-ends for reporting department To support the projects for developing and improving of accounting systems Preparation of BA&BS forms and VAT1-2 decleration forms Running and providing timely and accurate reporting within the deadlines

  Aranan Nitelikler University degree in business administration, economics or accounting/finance, At least 3 years in general accounting experience Knowledge of Turkish accounting rules, Can use Logo Tiger Good command of English both written and spoken, Good knowledge of MS Office Applications Ensuring that all accounting and financial reporting requirements are met Controlling all types of tax declarations being submitte Experience in multinational company would be an asset Strong communication and interpersonal skills No military obligations for male candidates

 • Dumankaya İnşaat San.tic. A.Ş.

  Pazarlama ve Satış Direktörü Dumankaya İnşaat San.tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Pazarlama Grup Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Pazarlama Müdürü” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik/ Mimarlık bölümlerinden mezun, Konut projeleri pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetler konusunda deneyimli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Finansal hesaplamalar konusunda yeterli bilgiye sahip, Planlama, koordinasyon, analiz ve raporlama becerilerine sahip, Pazar araştırmaları, pazarlama analizleri yapacak ve pazarlama planları oluşturacak, İnsan ilişkileri konusunda proaktif davranış biçimini benimsemiş, CRM programları kullanımı ve sonuçları yorumlayarak planlama becerisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Perakende Muhasebe Uzmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Merkez Muhasebe Departmanımızda görevlendirilmek üzere, Perakende Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Mağazalardan gelen günlük kasa, banka, slip belgelerinin kontrolü, hataların tespiti, düzeltilmesi ve raporlanması Mağazalara ön muhasebe ve evrak yönetimi konularında destek verilmesi, mağaza eksikliklerinin giderilmesi İade ve değişim işlemlerinin kontrolü, hataların tespiti, düzeltilmesi ve raporlanması Bankaya yatırılan mağaza nakitlerinin kontrolü, hataların tespiti ve düzeltilmesi

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite en az yüksek okul mezunu Perakende muhasebe konusunda en az iki yıl deneyimli Tercihen Nebim Winner/ V3 program bilgisine sahip MS Office uygulamalarına hakim Dikkatli ve titiz çalışan Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan Mecidiyeköy'e ulaşım sorunu bulunmayan

 • Cvplus Search & Selection

  Satış Müdürü Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz dünyanın önde gelen makine ve ekipman üreticisi firmaların Türkiye distribütörlüğünü yürüten ve satışı gerçekleşen ürünlerle ilgili olarak yedek parça ve servis hizmeti de sunan müşterimiz için ‘’SATIŞ MÜDÜRÜ’’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Maden Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği lisans bölümlerinden mezun, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Teknik satış alanında min. 3 yıl deneyimi olan, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, dış görünümüne önem veren, Seyahat engeli bulunmayan, B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Altus Yapı

  Şantiye Şefi; İnşaat Mühendisi Veya Mimar Altus Yapı

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul dışında değişik illerde ki şantiyelerimizde Kaba Yapı ve İnce Yapı Uygulama Sorumlusu olarak çalışacak, İnşaat Mühendisi veya Mimar Şantiye Şefi ariyoruz.

  Aranan Nitelikler Minimum 5 sene tecrübeli, İstanbul dışında değişik illerde çalışabilen, Kaba ve İnce Yapı şantiye organizayonu yapabilen, Metraj ve Hakediş hazırlayabilen, Ofis programlarına hakim, özellikle Excel, Autocad programını minimmum ataşman ve shop drawing çizebilecek kadar kullanabilen, Tercihen B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, İnşaat Mühendisi veya Mimar şantiye şefi ariyoruz.

 • Kemer Country

  Muhasebe Yetkilisi Kemer Country

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe departmanında çalışmak üzere muhasebe yetkilisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lisans yada meslek yüksekokulu muhasebe bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Genel muhasebe sistemi işleyişine, tek düzen hesap planına, vergi mevzuatına ve uygulamalarına ve beyanname süreçlerine hakim, Tercihen site yönetimi muhasebesi deneyimi olan, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı, Analitik düşünen, Dinamik ve insan ilişkilerinde başarılı, MS Office uygulamalarına hakim, Sigara kullanmayan, 30-35 yaşını aşmamış, Bayan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden (Kağıthane, Sultangazi, Eyüp, Maslak, Sarıyer, Göktürk)

 • Bisen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

  Operasyon Yöneticisi Bisen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması PMUM ,Portal ve Takasbank ekranlarının etkin bir şekilde kullanılabilmesi, PMUM kayıt işlemleri ile ilgili Dağıtım Şirketleri-TEAİŞ-PMUM (Piyasa Mali Uzlaştırma Merkezi) gibi kurumlarla ilişkilerin yürütülmesi, Portföydeki müşteriler ile ilgili belgelerin sistem dahilinde arşivlenmesi, tüm veri tabanının güncel tutulması, İç kontrol sistemi dahilinde, operasyon raporlarının hazırlanması, Serbest tüketicilerle satış sonrası faturalama, tüketimlerin profillenmesi, teminat mekanizması ve sözleşme sürelerinin kontrolü gibi satış sonrası süreçlerin yönetilmesi. Beyannamelerin Hazırlanması (TRT,BTV,Enerji Fonu,GİB) Sayaç Giriş/Çıkış ve Tedarikçi Değişikliği işlemlerinin yapılması ve takibi Sistem Kullanım faturalarının ve GDDK (Geriye dönük düzeltme kalemi) ’ların kontrolü Müşteri destek sürecinde müşteri talep ve şikayetlerinin yönetilmesi ve raporlanması Sözleşme / İndirim oranı / Ürün kontrolleri Bayi/Bayi Yöneticisi/Müşteri Hizmetleri desteklerinin sağlanması

  Aranan Nitelikler ENERJİ sektöründe en az 3 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik ve sayısal analiz yönü güçlü, istatistiksel veri oluşturma ve raporlama yetkinliklerine sahip, Problem çözme ve ekip yönetme konusunda yetkin, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen.

 • Gf Hakan Plastik

  Satınalma Elemanı Gf Hakan Plastik

  Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimizin Çerkezköy’de bulunan Merkez Satınalma Departmanı’nda çalışmak üzere " Satınalma Elemanı ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, MS Office programlarına hâkim, Tercihen alanında 2 yıl deneyimli, İngilizce bilgisi tercih sebebidir, Güçlü iletişim becerilerine ve temsil yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Saray veya civarında ikamet etmek veya edebilecek durumda olmak

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan