İş İlanları

 • Assos İlaç

  Medikal Uzman Assos İlaç

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni ilaçların piyasaya sunulması ve mevcut ilaçların piyasadaki devamlılığını sağlamada tıbbi destek görevini gerçekleştirmek, İlacın piyasaya sunuluşundan itibaren firma içi ve firma dışı tüm tıbbi bilgileri sağlamak, Sorumluluğundaki ürünlerin bütçelenmiş satış ve pazar payı hedeflerine ulaşmaları amacıyla, gerekli Medikal strateji ve politikalarının oluşturulması, Klinik çalışmaların yönetilmesi ve koordine edilmesi, Ruhsat alınacak veya halen ruhsatlı ilaçlarla yapılan klinik çalışmalarda kalite kontrolü sağlanmış klinik çalışma verilerinin elde edilmesi, Ürünler için Medikal taramalar ve araştırmalar yapmak, yenilikleri takip etmek ve arşivlemek, Pazardaki gelişmelerin ve tedavi protokollerinin izlenmesi, Rakip ürün stratejilerini takip etmek, Farmakovijilans faaliyetlerini sürdürüp raporlamak, Yeni ürün ruhsatlandırma çalışmalarına destek verilmesi, Etik tanıtım yapılması amacıyla; ürün promosyonu için hazırlanan çalışmaların medikal açıdan kontrolü ve onayını gerçekleştirecektir.

  Aranan Nitelikler Şirketimiz bünyesinde yetiştirilmek üzere Medikal Uzman aranmaktadır. Tıp Fakültesi mezunu, Mesleki kariyerine ilaç sektöründe devam etmek isteyen (ilaç sektörü deneyimi gerekli değildir) İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Sunum ve iletişim becerileri yüksek, organizasyon ve planlama becerilerine sahip, Hızlı ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli ve enerjik, İstanbul' da ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Havataş Turizm

  Satış Personeli & Çağrı Merkezi Elemanı Havataş Turizm

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Anlaşmalı otellerimizin rezervasyon ve satışı için kurulan Çağrı Merkezinde çalışacak telefon ile gelen rezervasyon taleplerini satışa çevirebilecek aşağıdaki niteliklere sahip Call Center Satış Personelleri arıyoruz;

  Aranan Nitelikler * Tercihen üniversite mezunu yada öğrencisi, * Diksiyonu düzgün, * Sıcak kanlı ve insan ilişkileri üst düzey, * Benzer pozisyonlarda 1 yıl çalışmış ( tercihen ), * Sonuç odaklı proaktif, * İkna yeteneği güçlü, * Takım çalışmasına yatkın, disiplinli, * Müşteri memnuniyeti odaklı, * 20 - 40 Yaş arası * Temel PC, İnternet ve MS Office programları kullanım bilgisine sahip * Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan * Disiplinli ve çalışkan takım arkadaşları arıyoruz.

 • Vepa Group

  Departman Asistanı Vepa Group

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 53. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan ve 1962 yılında İstanbul'da kurulan Vepa Group, geçen 53 sene içerisinde spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu. Türkiye'ye kozmetik ithal eden ilk şirket olan Vepa Group, bu sektörde dünyanın en ünlü markalarını olan MAC, CLINIC, ESTEE LAUDER ve SHISEIDO’yu Türkiye’ye kazandırdı. Spor giyim kategorisinde ise NIKE markasını Türkiye pazarına getiren ilk firma olan Vepa Group, yine distribütörü olduğu NEW BALANCE markası ile 2005 yılında "EMEA Yılın Distribütörü" ödülüne layık görüldü. Halen bünyesinde; Vepa’62 mağazalarına ek olarak New Balance, Shiseido, NARS, Make Up For Ever, Valmont, Fitflop ve Lalique, Liu Jo, H20+ gibi dünyanın lider markalarını bulunuduran Vepa Group ; kurulduğu günden bugüne kadar müşteri ve tedarikçileriyle kurduğu ticari ve insani ilişkilerde karşılıklı güven ve saygıyı ön planda tutmaya özen gösterir; bu doğrultuda kaliteli ürün ve hizmet sunmayı temel ilke olarak benimsemiştir. Ürün ve hizmetlerini tıpkı dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de bu ilkelerine bağlı kalarak sunmaya devam edecek olan Vepa Group Türkiye genelinde yaklaşık 64 monobrand mağazası ve 620 çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Vepa Group'un Ortaköydeki Merkez ofisinde görev alarak; Santral telefon trafiğinin yönetilmesi, Misafirlerin ilgili birimlere yönlendirilmesi, Toplantı odalarının koordine edilmesi, Vepa Group çalışan iletişim bilgilerinin güncellenmesi, Çalışanların seyahat planlarının organize edilmesi (vize işlemlerinin hazırlanması ve takibi, uçak ve otel rezervasyonlarının yapılması vb) Çalışanların kartvizit siparişlerinin verilmesi, Çalışanların doğum günleri vb.aktivitelerin koordine edilmesi, Kargo ve kurye gönderimlerinin yapılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Orta düzeyde sözlü ingilizce bilgisine sahip, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda 2- 3 yıl deneyimi olan, Ms Office programlarını aktif kullanabilen, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri gelişmiş, Güleryüzlü, prezentabl, Istanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ve Ortaköy'e ulaşım problemi olmayan, Bayan "Departman Asistanı" ekip arkadaşı arıyoruz.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Adapazarı -Part Time Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Adapazarı mağazalarımızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Part Time Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Pizza Pizza

  Restoran/Vardiya Müdürü- İzmir Pizza Pizza

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirket hedefleri doğrultusunda İzmir şubelerinde görev alacak ve yönetecek Restoran ve Vardiya Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 25-35 yaş arası, Vardiyalı çalışma sistemine yatkın, Fast-Food, tercihen Pizza sektöründe en az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübeli olan, Öğrenmeye ve gelişime açık, kariyer hedefi olan, Liderlik vasıflarına sahip, disiplinli, takım çalışmasına uyumlu, enerjik, Hizmet vereceği restoranda en üst seviyede kalite, servis ve temizlik standartlarını uygulatmak, Satış artışı faaliyetleri planlamak ve uygulatmak,Restoran karlılık hedefine ulaşmak,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak,Ekibini eğitmek ve geliştirmek, Kullanılan ekipmanların bakımlarını ve koruyucu faaliyetlerini yürütmek, Ürün ve stok yönetimini sürekli kontrol altında tutmak,Personel motivasyonu ve bağlılığını arttıracak faaliyetlerde bulunmak ve geliştirmek.

 • My Staff İnsan Kaynakları

  Turizm Acentası İdari Ofis Asistanı My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Anadolu Yakasın'da yer alan turizm ofisinde görevlendirilmek üzere İdari Ofis Asistanı aramaktayız. Uçak, otel vs. seyahat organizasyonlarını gerçekleştirmek İdari İşlerin destek verdiği organizasyonlarda görev almak İdari İşler Bölümüne ait tüm süreçlere destek vermek.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinde 3. veya 4.sınıf öğrencisi · Haftanın en az 3 günü tam zamanlı çalışabilecek olan · İdari İşler ve organizasyon konusunda çalışabilecek yetkinlikte · Okuma, yazma ve konuşmada aktif İngilizcesi olan, · MS Office Programlarını etkin olarak kullanabilen, · SAP bilgisi olan · Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, · Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek, · Bay ile bayan adaylar

 • Tekzen Yapı Market

  Elektrik Mühendisi Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.' nin grup şirketi AGROMAK bünyesinde değerlendirilmek üzere "Depo Sorumlusu" pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Depolama ve sevkiyat alanında 3 yıl deneyime sahip, *Data giriş, çıkış yapabilecek, *Stok yönetimine hakim, *MS Office uygulamalarını kullanabilen, *Büyükçekmece' de ikamet eden, *En az lise mezunu, *Askerliğini yapmış adaylar.

 • Sgs Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri

  Hardline Satış Yöneticisi Sgs Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kozmetik,Oyuncak,Kırtasiye, Ambalaj gibi sektörlerde laboratuvar hizmetleri satışı yapacak, Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak, Şirketin sektördeki pazar payını arttırmaya yönelik stratejileri belirleyebilecek ve bu stratejilerin uygulanmasından sorumlu olacak, Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutabilecek ve hızlı geri dönüşler sağlayabilecek, Bütçe, fiyatlandırma ve teklif süreçlerini takip edebilecek bir takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Kimya veya ilgili bölümlerden mezun, En az 3 yıllık iş tecrübesi olan, Prezentabl , ikna kabiliyeti güçlü , insan ilişkileri kuvvetli İyi derecede İngilizce bilen, Aktif araç kullanan ve seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Firma Adı Gizli

  İş Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İSG ile ilgili yasal mevzuat değişikliklerini düzenli takip etmek Risk değerlendirmelerini planlamak, değerlendirme programına risk yönetim komitesiyle / ekibiyle katılmak ve risk değerlendirmesi sonucunda alınması gereken aksiyonlar ve önlemler konusunda yönetime önerilerde bulunmak, planlanan çalışmaların tamamlanmasını takip ve koordine etmek, Periyodik saha değerlendirmeleri yaparak raporlamak, gerekli iyileştirmelerin yapılması için öneriler geliştirmek ve organize etmek, Doğal afet, kaza, yangın veya patlama gibi durumlar için acil durum planlarının hazırlanması çalışmalarına katılmak, bu konuda periyodik olarak tatbikatların yapılmasını ve acil durum planı doğrultusunda hareket edilmesini izlemek ve kontrol etmek, durum hakkında rapor hazırlayarak yönetime sunmak, İşyeri hekimi ile işbirliği yaparak iş kazaları ve meslek hastalıkları ile ilgili değerlendirme yapmak, tehlikeli olayların tekrarlanmaması için inceleme ve araştırma yaparak gerekli önleyici faaliyet planlarını hazırlamak ve bu konuları da içerecek şekilde yıllık çalışma planını hazırlayarak yönetimin onayına sunmak ve uygulamaların takibini yapmak, İSG yıllık eğitim planını hazırlamak. Verilen eğitimler ile İSG konularında tanımlanan kurallar, talimatlar ve uygulamalar konusunda çalışanları bilgilendirmek, Kalite Yönetim Sistemleri (HACCP, denetim, bilinçlendirme, iç prosedürler vs.) ve SEÇ-G kapsamlı zorunlu ve iç eğitimleri şirket çalışanlarına vermek, ISG ve Çevre konularında şirket genelinde yer alan eğitim içerikleri ve dokümanları güncel tutmak, ihtiyaç duyulan yeni dokümanlar oluşturmak, Kalite, müşteri, ürün, belgelendirme ve tüm sistem denetimlerine (ISO 9001, ISO 14001, ISO 10002, ISO 27001, TAPA, HACCP, OHSAS vs.) hazırlık sürecinde çalışmak, koordinasyonu sağlamak ve yapılan değişiklikleri yöneticisinin onayı ile uygulamaya almak, Müşteri tarafından talep edilen talimat ve prosedür çalışmalarının hazırlanması ve entegrasyon süreçlerine destek vermesi, Müşteri tarafından talep edilen kalite yönetim sistemleri kayıtlarının tutulması Çalışma sahalarının düzenli olarak incelenmesi ve durum raporu oluşturularak yönetime raporlanması, ÇSGB' nin istediği normlarda işyeri şartlarının oluşması ve devamlılığının sağlanması,

  Aranan Nitelikler İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikasına sahip (C sınıfı), Mühendislik lisans derecesine sahip Alanında en az 2 yıl deneyimli, Kalite Yönetim Sistemleri konularına hakim, OHSAS 18001, ISO 14001 ve ISO 9001 standartlarına hakim, Denetim tecrübesi olan, İyi seviyede İngilizce dil bilgisi olan, Seyahat engeli olmayan, İyi derece bilgisayar kullanabilen, Takım çalışmasına inanan ve destek veren, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış,

 • Gn Yapı

  Depo Sorumlusu / Elemanı Gn Yapı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Isı Yalıtım sektöründe lider ve butik İnşaat projelerinde büyümekte olan firmamız bünyesinde lojistik operasyonunda, · Depo düzeninin sağlanması, · Tedarikçilerden gelen malzemelerin kontrolünün ve sayımının yapılması, · Malzemenin depo yerleşiminin sağlanması, · Stok ürünlerinin sistem üzerine giriş ve takibini sağlayabilecek, süreçlerinde görev alacak, "Depo Sorumlusu / Elemanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına uygun, Dikkatli, düzenli ve takipçi olarak yaptığı işi benimseyen, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanım deneyimi olan Tercihen SRC2 ve SRC4 belgelerine sahip, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış,

 • Marks & Spencer

  Görsel Düzenleme Asistanı - Panora Marks & Spencer

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 45 Ülkede 1000'i aşkın mağazası ile perakendecilik sektöründe bir dünya devi olan ve Türkiye'de 49 mağazası ile müşterilerine hizmet veren Marks & Spencer, Panora mağazası için Görsel Düzenleme Asistanları arıyor... Kurumsal bir şirket ve uluslararası bir markada kendinizi geliştererek kariyerinize devam etmek istiyorsanız, haftada 2 gün izin kullanarak çalışacak Görsel Düzenleme Asistanlarından biri siz olabilirsiniz. MS Office programlarını kullanabilen, Mağazacılık Görsel Düzenleme uygulamalarında en az 1 yıllık iş deneyimi olan, Müşteri odaklı çalışabilen ve modaya ilgi duyan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, Kendini geliştirmeye açık ve yaptığı işten keyif alan, Esnek çalışma saatlerine ve yeni çalışma ortamına kolay uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Görsel Düzenleme Asistanları, mağazalardaki vitrin ve iç teşhir çalışmalarını, mağaza içi ürün düzenini Marks & Spencer görsel düzenleme standartlarına uygun şekilde gerçekleştirirler.

  Aranan Nitelikler

 • Zeki Triko A.Ş.

  Satış Danışmanları Zeki Triko A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe satış konusunda tecrübeli, Veya bu alanda çalışmaya istekli Dinamik, gelişime açık, dış görünümüne önem veren, İletişimi güçlü, güler yüzlü, müşteri odaklı satışta aktif rol alacak Diksiyonu düzgün Takım çalışmasına yatkın 18-28 yaşları arası Bayan İSTANBUL AVRUPA YAKASI İZMİR -FORUM BORNOVA AVM VE İZMİR - AGORA AVM' de ki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanları” aranmaktadır.

 • Optima Mühendislik

  Elektrik Teknisyeni Optima Mühendislik

  Diyarbakır

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin Forum Diyarbakır AVM de Projelerinde görevlendirmek üzere Elektrik ve Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Elektrik sistemlerinde arıza takibi yapabilecek, Tercihen zayıf akım tecrübesi olan (Telefon santrali, CCTV, Yangın algılama ve ihbar sistemleri vb.) Askerlik hizmetini tamamlamış, Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

 • Doluca Bağcılık ve Şarapçılık A.Ş.

  Backoffice Sorumlusu Doluca Bağcılık ve Şarapçılık A.Ş.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması -Satış fatura ve irsaliyelerini mevzuata uygun olarak düzenlemek -Müşterilerden yapılan tahsilatları prosedürlere göre sisteme girmek -Müşteriler ile dönemsel mutabakatlar yapmak ve bölgedeki satış ,tahsilat ile ilgili işlemleri bölge müdürü ve merkeze rapor etmek

  Aranan Nitelikler -Ankara satış ofisimizde görevlendirilmek üzere; -Üniversite veya Yüksekokul mezunu -ERP sistemlerinde deneyimli -İyi derecede MS Office (excel/word /outlook ) bilgisi olan -Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli -Analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın -Takipçi, müşteri odaklı ve planlı çalışabilen -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Bisen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

  Ankara / Etlik - Satış Danışmanı Bisen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazamızı ziyaret eden müşterilere indirimli elektrik hakkında bilgi vermek ve sözleşme yenilemelerini yapmak Gerçekleşen satışları düzenli olarak raporlamak.

  Aranan Nitelikler Firmamız için Zincir Mağaza içerisindeki Kioskumuzda (Mağazamızda) görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyetine güvenen, pozitif düşünce yapısına sahip, Temel Bilgisayar kullanımına hakim, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Evrak ve sözleşme takibi yapabilecek, Enerjisi, özgüveni ve fiziksel görünümü ile firmamızı temsil edebilecek, Tecrübeli Bay, Bayan Kiosk -Satış Danışmanı aramaktayız.

 • Ereks Konfeksiyon A.Ş.

  Yetiştirilmek Üzere Müşteri Temsilcisi Asistanı Ereks Konfeksiyon A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denimden mamul spor pantolon üreten ve ihraç eden firmamızda planlama ve pazarlama bölümlerinde "Yetiştirilmek Üzere Müşteri Temsilcisi Asistanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Meslek yüksek okullarının ya da Meslek liselerinin tekstil ile ilgili bölümlerinden yeni mezun, - Pazarlama/Planlama bölümlerinde deneyim kazanıp ilerlemek isteyen, - İyi derecede İngilizce bilen, - Öğrenmeye açık ve iş disiplini olan, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, "Müşteri Temsilcisi Asistanı" aramaktayız.

 • Schenker Arkas

  Finansman Memuru Schenker Arkas

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri tahsilatları, alacakların takibi ve finansal işlemlerin yürütülmesinde görev alacak *Finansman Memuru*arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, MS Office Programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Takipçi ve dikkatli, Sorumluluk sahibi, Sonuç odaklı, Öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Pamukkale Grup

  Bölge Sorumlusu Pamukkale Grup

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kargo operasyonlarını yönetebilecek Kargo satış faaliyetlerini sorumlu olduğu bölge içerisinde yürütebilecek Faaliyet raporlarını oluşturması, üst yönetime raporlanması Müşteri ziyaretlerinde bulunabilecek

  Aranan Nitelikler En az Yüksekokul mezunu Microsoft Office programlarını kullanabilen Detaylara hakim, iş takibi ve raporlama yapabilecek. 35 yaşını aşmamış Kargo operasyonları ve satışı konusunda en az 1 yıl deneyimi olan Sürücü ehliyeti olan İzmir’ de ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış Bay aday

 • Karaca Otel

  Kat Görevlisi Karaca Otel

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 4 Yıldızlı otelimizin Housekeeping Departmanına tecrübeli bayan Kat Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ortaokul mezunu,güleryüzlü,kişisel bakımına özen gösteren.

 • Schenker Arkas

  Satış Yönetmeni Schenker Arkas

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketin sahip olduğu müşteri portföyünün korunması, yeni müşterilerle temasa geçilmesi ve mevcut trafiklere yeni müşteri kazandırılmasından sorumlu olacak, Yeni açılacak trafikler için piyasa araştırmasını yürütecek, Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirecek, Yurtdışı ofislerden gelen satış bilgileri ile ilgili firmalarla iletişime geçerek sonuçların ilgili ofislere aktarılmasını sağlayacak "Satış Yönetmeni" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Lojistik sektöründe satış alanında en az 2 yıl deneyimli İyi derecede İngilizce bilen Sözlü ve yazılı iletisim becerisi kuvvetli İkna kabiliyeti yüksek Müşteri odaklı çalışma anlayışını benimsemiş Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış MS Ofis uygulamalarına hakim

 • Penti

  Part Time Satış Danışmanı - Çorum Gazi Cd. Penti

  Çorum

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın Çorum Gazi Cd.'deki mağazası için aşağıda nitelikleri taşıyan "Part Time Satış Danışmanı" aramaktayız. En az lise mezunu veya üniversite öğrenimine devam eden, Tercihen Perakende Mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Tercihen bayan,

 • Derintec

  Şatış Pazarlama Sorumlusu Derintec

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZİN BODRUM ŞUBESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, ** BODRUMDA İKAMET EDEN ** ŞATIŞ PAZARLAMA KONUSUNDE DENEYİMLİ **TERCİHEN İNŞAAT VE CAM KONUSUNDA TECRÜBELİ ** MÜŞTERİ PORTFÖYÜ OLAN VEYA OLUŞTURABİLECEK **İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler

 • Tekzen Yapı Market

  Elektrik Mühendisi Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.' nin grup şirketi AGROMAK bünyesinde değerlendirilmek üzere "Elektrik Mühendisi" pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, *Elektrik grubu deneyim sahibi ( ampul çeşitleri , elektrik tesisat malzemeleri ), *Temel bilgisayar kullanımına hakim, *Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, *Enerjisi, özgüveni ve fiziksel görünümü ile firmamızı temsil edebilecek, *B sınıfı Ehliyetı olan, aktif olarak araç kullanabilen, *Seyahat engeli olmayan, *Büyükçekmece’de çalışabilecek, *Askerliğini tamamlamış adaylar.

 • Mothercare

  Mothercare Bakırköy Carousel AVM -Satış Danışmanı Mothercare

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Kesin Hesap Uzmanı/Mühendisi Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Genel Merkezi’nde görevlendirilmek üzere "Kesin Hesap Uzmanı/Mühendisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun, -Şantiye tecrübesi olan, -Metraj, Keşif, Hakediş, Maliyet, Planlama, Raporlama, Kesin Hesap konularında en az 5 yıl deneyimli, -Bayındırlık Mevzuatlarına hâkim, birim fiyat analizleri ve ihale dokümanları konularında deneyimli, -İnşaat malzemeleri ve detay bilgisine sahip, -MS Office, Autocad programlarına hakim, -Tercihen Allplan programını bilen, -Takım çalışmasına yatkın, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, -Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, -İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Firma Adı Gizli

  Saha Satış Sorumlusu Firma Adı Gizli

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel nitelikler: OTEM TEMİZLİK LTD ŞTİ. Bursa Merkezli Şirketlerimize Hizmet sektöründe özellikle Temizik Hizmet temini Satış ve Pazarlamasında en az 3 yıl deneyimli, İlgili Eğitim kurumlarından mezun ( Tercihen Satış , Pazarlama , İşletme vbg ) Prezantable , ikna kabiliyeti yüksek ve sabırlı, Aktif olarak araç kullanabilen ,

  Aranan Nitelikler İş tanımı: Pazar araştırmaları yaparak alternatif müşteri kanalları oluşturmak, Pazar koşullarını öğrenip en verimli ve karlı iş potansiyellerini elde etmek, Alınan işlerle ilgili sürekli müşteri memnuniyetlerini takip etmek , sürdürülebilirliğini sağlamak, Pazar payını belirlenmiş kotalar doğrultusundayükseltmek , Konusu ile ilgili yenilikleri takip etmek ,

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Mentör Öğretmen Amerikan Kültür Kolejleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Koleji Avrupa yakasındaki kurumlarımız için MENTÖR ÖĞRETMEN alınacaktır.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN ÜSTÜN YETENEKLİ ÖĞRENCİLERİMİZLE ÇALIŞABİLECEK AKIL OYUNLARINA HAKİM ÖĞRENCİLERLE PROJE YAPIP GELİŞTİREBİLECEK BİLGİSAYAR BİLEN TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN

 • Hlm İnternational Kompozit Panel San.Ve Tic.Ltd.Şti

  Kalite Kontrol Teknikeri Hlm İnternational Kompozit Panel San.Ve Tic.Ltd.Şti

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2009'dan beri İzmir Pınarbaşı'nda Kompozit sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere kalite kontrol teknikeri aramaktadır;

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okullarının ilgili teknik bölümlerinden mezun, kalite kontrol alanında minimum 2 yıl tecrübeli, Teknik çizimleri okuyabilen ve yorumlayabilen, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Sorun çözme yeteneğine sahip ve eylem odaklı çalışabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Seyahat engeli olmayan, Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek. Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Doğanlar / Mevlana / Limontepe / Pınarbaşı / Şirinyer / Altındağ veya Çamdibi'nde ikamet eden 40 yaşını aşmamış Bay Eleman alınacaktır.

 • Netgör Uydu ve Güvenlik Sistemleri

  Ön Muhasebe Elemanı/Sorumlusu Netgör Uydu ve Güvenlik Sistemleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın ön muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaşları arasında, Ön muhasebe programı kullanmış, MS Office programlarına hakim, Konusunda en az 1-2 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Bayan.

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Üstün Yetenekli Öğretmeni Amerikan Kültür Kolejleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Kolejleri İstanbul Avrupa yakasındaki kurumlarımız için ÜSTÜN YETENEKLİ ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun ÜSTÜN YETENEKLİ ÖĞRENCİLERİMİZLE ÇALIŞABİLECEK AKIL OYUNLARINA HAKİM ÖĞRENCİLERLE PROJE YAPIP GELİŞTİREBİLECEK BİLGİSAYAR BİLEN TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  İngilizce Eğitim Koçu Amerikan Kültür Kolejleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Kolejlerimiz İstanbul Avrupa yakasındaki kurumlarımız için; İNGİLİZCE EĞİTİM KOÇU alınacaktır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olan, Çok İyi derecede İngilizce bilgisi olan ve akıcı İngilizce konuşabilen, Öğrencilere eğitim programları ile ilgili gerekli bilgiyi verip bu süreci takip edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen, İkna kabiliyeti yüksek,Enerjisi, özgüveni ve yüz yüze iletişim becerisi yüksek olan Satış ve halkla ilişkiler konusunda gelişime açık, Hizmet kalitesine önem veren, Dış görünüşüne dikkat eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan,İ

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  İlkokul Öğretmeni Amerikan Kültür Kolejleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Kolejleri İstanbul Avrupa yakasındaki Kolejlerimiz için; görev alacak İLKOKUL ÖĞRETMENİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Sınıf öğretmenliği bölümünden mezun, • Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli veya istekli, • Tam zamanlı çalışabilecek, • Çalışma prensiplerine sadık, • Dış görünüşüne dikkat eden, • İletişim becerileri yüksek • Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek

 • Armağan Oyuncak

  Ön Muhasebe Elemanı Armağan Oyuncak

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1990 yılından beri kalitesini ve güvenirliliğini kanıtlamış markalarla sektörde perakendeci olarak hizmet veren Armağan Oyuncak "Ön Muhasebe Elemanı" çalışma arkadaşları aramaktadır. Alış - satış faturalarını ve çek-senet-banka kayıtlarını yapılması, Cari hesap borç ve alacak takibini yapılması, BA - BS mutabakatlarının yapılması,

  Aranan Nitelikler Lise ve dengi okulların muhasebe bölümünden mezun, Ön muhasebe konusunda min. 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama, organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş, Problem çözme, analitik düşünme, planlama ve takip yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,

 • Mövenpick Hotel İzmir

  Genel Alan Temizlik Personeli Mövenpick Hotel İzmir

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mövenpick Hotels & Resorts prosedür ve standartları dahilinde otelemizin kat hizmetleri departmanında "Genel Alan Görevlisi"olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda çalışmış, Misafir memnuniyeti odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, Temizlik ve kişisel hijyene özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın.

 • Beyazlale Çiçekçilik

  İnsan Kaynakları Personeli Beyazlale Çiçekçilik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde Mali İşler Sorumlusunun altında, insan kaynakları departmanında çalışacak, konusuna hakim personel arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ve yüksek okulların ilgili bölümünden mezun, Erkek adaylar için askerlik ile bir bağı kalmamış, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, 35 yaşını aşmamış, Yasal mevzuata hakim, Personel özlük işlemleri konusunda deneyimli, İşe giriş ve işten çıkış işlemlerini yasal mevzuat çerçevesinde yapabilen, İlgili resmi dairelerle süreli, süresiz bildirimleri ve yazışmaları yapabilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden ya da edebilecek olan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sonuç odaklı insan kaynakları personeli arıyoruz.

 • Watsons

  Satış Görevlileri - Forum Kayseri Watsons

  Kayseri

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunuysanız, · Kayseri'de ikamet ediyorsanız, · Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, · Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, · Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, · İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, · Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

 • Beyazlale Çiçekçilik

  Ön Muhasebe Personeli Beyazlale Çiçekçilik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde "Ön Muhasebe Personeli" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Günlük Ön muhasebe işlemlerini gerçekleştirecek, Tüm muhasebe sürecini yasal mevzuatlar çerçevesinde kayıt ve kontrol altında tutarak, işlemleri eksiksiz yürütebilecek, Muhasebe programlarını aktif olarak kullanabilen, MS Office program bilgisi kuvvetli, Analitik ve raporlama yetkinliğine güvenen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Bilgisayar Öğretmeni Amerikan Kültür Kolejleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Koleji İstanbul Avrupa yakasındaki kurumlarımız için BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ alınacaktır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun ÜSTÜN YETENEKLİ ÖĞRENCİLERİMİZLE ÇALIŞABİLECEK AKIL OYUNLARINA HAKİM ÖĞRENCİLERLE PROJE YAPIP GELİŞTİREBİLECEK BİLGİSAYAR BİLEN TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN

 • Fcl Assist

  Tele Marketing Satış Temsilcisi Fcl Assist

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için satış elemanları arıyoruz. 1.100 tl net maaş + 250 tl multinet ( yemek kartı) + sigorta ; Günlük, haftalık, aylık yüksek primle çalışma imkanı.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , 30 yaş ve altı Bay/Bayan satış elemanları arıyoruz. Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi: 09:00-18:30 Hafta sonu: Cumartesi 09:30-17:00 Pazar Off

 • Remzi Kitabevi

  Ön Muhasebe Elemanı Remzi Kitabevi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis içinde ön muhasebe (sipariş, stok takibi, dosyalama, arşivleme vb.) işlemlerinin takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler Avrupa yakasında ikamet eden, (Tercihen Etiler' e yakın) 20-30 yaş arası, Diksiyonu düzgün, Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, Bay-Bayan eleman

 • Eren Perakende Satış ve Mağazacılık A.Ş.

  Muhasebe Elemanı Eren Perakende Satış ve Mağazacılık A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende mağaza kasası işlemleri Satınalma faturaları Cari hesap mutabakatları Banka muhasebe işlemleri Sevkiyat takipleri Pozisyonun gerektirdiği diğer muhasebesel işler

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Muhasebe, İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun 1/2 yıl ön muhasebe tecrübesi Tek düzen hesap planına hakim Avrupa/Anadolu yakasında ikamet eden (Anadolu yakasına taşınıldığında engel bulunmama) Orta ya da iyi derecede İngilizce Prezantabl, ekip çalışmasına uyumlu, iletişimi kuvvetli Ofis programlarını iyi kullanabilen 20-25 yaş arası Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Antalya Akyıldız Hurda Plastik

  Granül Makinası Ustası Antalya Akyıldız Hurda Plastik

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde aşağıda belirttiğimiz niteliklerde çalışabilecek plastik ve granül ustası aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Tercihen plastik sektöründe tecrübeli Tercihen granül makinasında tecrübeli En az ilköğretim mezunu Vardiyalı çalışabilecek Antalya da ikamet eden veya edebilecek

 • Firma Adı Gizli

  Makina Bakım Müdürü Firma Adı Gizli

  Gana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Afrikanın prestijli altyapı projesinde Makina İkmal Bölümü'nde görevlendirmek üzere "MAKİNA BAKIM MÜDÜRÜ” arıyoruz , Üniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümü'nden mezun İnşaat sektöründe en az 10 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Makine İkmal ve ağır iş makineleri ile ilgili toplam 5-10 yıl tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Periyodik bakımları takip edip yaptıracak , Tercihen Altyapı Projelerinde tecrübeli, İş makinesi, kamyon, motor, yedek parça, üst ekipman servis ve bakım konularında deneyimli , Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek , Şantiyeye gelen ekibi yönetecek tutunduracak ,

  Aranan Nitelikler Bu İlan İstanbul Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü Başakşehir Hizmet Merkezi'nin 19.08.2014 tarih ve 119927 sayılı izni ile verilmiştir.

 • Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

  Anestezi ve Yoğun Bakım Uzmanı Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması T.C. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Gaziosmanpaşa Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan, Kısmı süreli çalışabilecek, Gece nöbet tutabilecek Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, İstanbul da ikamet eden veya edebilecek olan, ' 'Anestezi ve Yoğun Bakım Uzmanı'' Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler .

 • Yargıcı

  Mağaza Satış Danışmanı - Kocaeli Symbol AVM Yargıcı

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması -Satış hedeflerini gerçekleştirmek için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak Yargıcı standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak.

  Aranan Nitelikler Kocaeli'de yeni açılacak olan Symbol AVM'de yer alacak mağazamızda görevlendirmek üzere 'Satış Danışmanı' arayışımız bulunmaktadır. Adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir. En az lise mezunu, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı satışta aktif rol alacak, Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın.

 • Alkın Compressors

  Teknik Servis ve Montaj Elemanı Alkın Compressors

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Menderes'te faaliyet eden firmamızın Üretim/İmalat bölümünde çalışacak mavi yakalı teknik lise mezunu kalifiye eleman aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi mezunu Kompresör montajı ve servisinde yetiştirilmek üzere 30 yaşını geçmemiş Teknik resim okuyabilen Ölçü kontrol ve standartlarını iyi bilen. Mesleki yeterliliği olan

 • Ela Quality Resort Hotel

  Avrupa Satış Müdürü Ela Quality Resort Hotel

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özak Global Holding, 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır. Holdingimizin Antalya Belek' te bulunan beş yıldızlı tesisi Ela Quality Resort Hotel için 'Avrupa Satış Müdürü' aramaktayız. Ela Quality Resort Hotel' in satış faaliyetlerinde karlılığı ve verimliliği ön planda tutmak, bu bağlamda yapılacak bütçe çalışmalarına katılmak, Avrupa pazarında hedeflenen oda tiplerine göre doluluk oranlarını yükseltmek, Alternatif satış kanalları yaratmak, İlgili acente ve tur operatörleriyle ilişkileri yürütmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Turizm sektöründe benzer pozisyonda deneyimli, Seyahat acenteleri ve tur operatörleri ile bağlantıları kuvvetli, Acente ve şirket portföyüne sahip, uluslararası rezervasyon sistemleri konusunda bilgili, Planlama, organizayon ve koordinasyon becerisine sahip, Raporlama becerisine sahip, İletişim ve ikna becerisi yüksek, İyi derecede Almanca, ikinci dil olarak İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.

 • Arda Mühendislik

  Gana Makine Mühendisi Arda Mühendislik

  Gana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Bakım Onarım Departmanına bağlı olarak GANA şantiyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip yetiştirilmek üzere 'Makine Mühendisi' aranmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri düzeyde İngilizce bilen, Tercihen İş makinaları ve kamyon vb motorlu taşıtlar deneyimi olan, İş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgili, MS Ofis programlarına hâkim, Veri analizi, planlama ve raporlama yeteneği olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan. Tercihen 1-3 deneyimli , GANA ŞANTİYEMİZDE ÇALIŞACAK

  Aranan Nitelikler Bu İlan İstanbul Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü Başakşehir Hizmet Merkezi'nin 19.08.2014 tarih ve 119927 sayılı izni ile verilmiştir.

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı Part-Time Isparta Defacto

  Isparta

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetin artırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim bercerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

 • Adil Işık Group

  Adana Real Mağaza Uzman Satış Danışmanı Adil Işık Group

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Adana Real mağazası için "Uzman Satış Danışmanları" arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?