İş İlanları

 • Repkon Makine

  Cnc Freze (Dik İşleme Merkezi) Operatörü Repkon Makine

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CNC Kontrollü Hidrolik, Pnömatik ve Servo sistemler kullanarak özel makinalar üreten, 35 yılı aşkın süredir alanında uzman kadrosuyla dünyada söz sahibi, teknolojiyi ve yenilikleri takip eden firmamızın İmalat Bölümünde görevlendirmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi Mezunu, (Makine, Torna, Tesviye, CNC Bölümünden Mezun), · CNC Dik İşlem Tezgahlarında Hassas İşleme Konusunda En Az 5 Yıl Tecrübesi olan, · Delik ve yüzey tarama gibi basit programları yazabilen, · CNC Dik işlemde takım ve parça sıfırlama yapabilen, · CAM programlama konusunda tecrübe sahibi, · FANUC Kontrol ünitesi hakkında tecrübesi sahibi, · Teknik resim okuyan ve yorumlayabilen, · Ölçüm aletleri kullanabilen, · İletişim becerisi olan, takım çalışmasına uyumlu, · Askerlik ile ilişiği olmayan, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Repkon Makine

  Montaj Elemanı Repkon Makine

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretim departmanında, Montaj elemanı olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Meslek liseleri ya da MYO mekanik, makine veya mekatronik bölümlerinden mezun, · Mekanik montaj konusunda en az 5 yıl tecrübeli, · Hassas makine komponentleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, · Hidrolik, pnömatik sistemler konusunda temel bilgisi olan, · Takım çalışmasına yatkın, · Teknik resim okuma, yorumlama ve geometrik toleranslar ile ilgili bilgi sahibi, · Temel ölçüm aletlerini kullanabilen, · Pratik ve analitik düşünen el becerisine sahip, · Öğrenmeye açık, işini benimseyen, disiplinli, sonuç odaklı, · Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, · Temel seviyede İngilizce bilen, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden , · Askerlik ile ilişiği olmayan.

 • Perlina

  Satış Danışmanı Perlina

  Konya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KONYA KULE , ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ PERLİNA MAĞAZAMIZ İÇİN, SATIŞ DANIŞMANLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler PERAKENDE SEKTÖRÜNDE DENEYİMİ OLAN, GÜLER YÜZLÜ ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYACAK. NEBİM PROĞRAMINI BİLEN

 • Dentram Diş Hekimliği

  Bağdat Caddesinde Diş Kliniğe Sekreter Dentram Diş Hekimliği

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DENTRAM DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİ BAĞDAT CADDESİ ŞUBESİNE BANKO GÖREVLİSİ (SEKRETER) ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler - Dr. Organizer veya randevu takip bilgisayar sistemi kullanan - MS Office(Word, excel, powerpoint) programlarına hakim - Tercihen Sağlık sektöründe sekreterlik yapmış -Tercihen yabancı dil bilen - İletişim becerisi kuvvetli,işe hakim ve istekli - Nakit akışı,bankacılık işlemlerine hakim, - Fatura Kesimi, Pos cihazı Kullanımını bilen - Ön Muhasebe konusunda deneyimi olan - Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, - Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, - Ekip çalışmasına yatkın, - Tempolu ve yoğun çalışma ortamına,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Repkon Makine

  Talaşlı İmalat Operatörü Repkon Makine

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretim departmanında, Talaşlı imalat operatörü olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Meslek liseleri ya da MYO Torna Tesviye, Kalıp, Makine, CNC bölümlerinden mezun, · Torna, freze ve bohrwerk tezgâhlarını kullanabilen, · Talaşlı imalat konusunda en az 5 yıl tecrübeli, · Kullandığı tezgâhların küçük çaplı bakımlarını yapabilecek, · Tercihen CNC programlama konusunda bilgi sahibi, · Takım çalışmasına yatkın, · Teknik resim okuma, yorumlama ve geometrik toleranslar ile ilgili bilgi sahibi, · Temel ölçüm aletlerini kullanabilen, · Pratik ve analitik düşünen, el becerisine sahip, · Öğrenmeye açık, işini benimseyen, disiplinli, sonuç odaklı, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, · Askerlik ile ilişiği olmayan.

 • Galeri İrfan Home AVM

  Kalite Sistem Yöneticisi Veyönetici Asistanı Galeri İrfan Home AVM

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Entegre Yönetim Sisteminin (ISO 9001 ) yürütülmesi ve geliştirilmesi için gerekli çalışmaları organize etmek ve yönetmek Müşteri Özel isteklerinin sisteme entegrasyonu, güncelliğinin takibi Performans göstergelerinin takip edilip, yönetime raporlanması İç kalite sistem denetimleri/Proses/Ürün denetimleri planlanması, gerçekleştirilmesi, raporlanması Müşteri şikayetlerinin, düzeltici ve önleyici faaliyetlerin takibi, aksiyon planlarının gerçekleşme durumunun takibi Şirket içi kalite eğitimlerinin verilmesi Tüm kalite kayıtlarının sistematik olarak tutulmasının sağlanması Süreç performans parametrelerinin kaydı, analizi, raporlaması, takibi ve iyileştirilmesi için gerekli faaliyetlerin yönetilmesi Kurum içindeki iş akış sistemi doğrultusunda departmanlar arası iletişimi ve çalışanların kalite konusunda duyarlılık kazanmasının sağlanması

  Aranan Nitelikler İlgili okullardan mezun (üniversite ve dengi) Mevcut yönetim sistemlerinin ISO 9001 ve kalite uygulamaları konularında bilgi birikimi ve en az 3 yıl uygulama tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce konuşup yazışabilen Analiz ve raporlama teknikleri konusunda tecrübeli Hızlı ve analitik düşünme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi olan, Ekip çalışmasına yatkın ve gelişime açık, Microsoft Office programlarına hakim Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Repkon Makine

  Talaşlı İmalat Formeni Repkon Makine

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretim departmanında, Talaşlı imalat Formeni olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Görev ve Sorumlulukları , · Talaşlı imalat ekibinin yürüttüğü tüm faaliyetlerden ve faaliyetlerin kalitesinden sorumludur. · Tezgah doluluk oranlarına göre talaşlı imalat planının hazırlanmasında Takım liderine destek verir. · Montaj ekibinin eğitim ihtiyaçlarının belirler ve organize eder. · İhtiyaç olan sarf malzeme, takım, aparat ve ekipmanları belirler takım liderine bildirir. · Talaşlı imalat bölümünde İş güvenliği şartlarının sağlanması ve operatörlerin kişisel koruyucu donanımlarının kullanmasından sorumludur. · Kalite kontrole veya bir sonraki operasyona hazır parçaların akışını organize eder. · Operasyon sırasında karşılaşılan zorluklar için operatörlere destek verir. · Tüm parçaların ara operasyonlarında kritik ölçümlerini yapar ve bir sonraki operasyona onay verir, kontrol kayıtlarını tutar ve Kalite Kontrol ile koordineli çalışır. · Tespit edilen uygunsuzluklara göre DÖF açılmasını takip eder ve kalite yönetim kayıtlarının tutulmasına yardımcı olur · Talaşlı imalat kapasitesi için geliştirme ve destek ihtiyaçlarını tespit eder takım liderine bildirir. · İmalat panosunun sürekli güncellenerek canlı tutulmasını sağlar sistemsel kayıtlarını tutar · ERP üzerinde rotası ve iş emri açılmış parçaların iş emirlerini güncel olarak başlatır ve ERP verilerini girer. · Talaşlı imalat aktivitelerini proje bazında haftalık olarak raporlar. · Enerji tasarrufu ve sarf malzeme ekonomisine yardımcı olur. · Bölümüne ait fiziki alanın temizlik ve düzeninin sağlanmasını takip eder.

  Aranan Nitelikler · Meslek liseleri ya da MYO Torna Tesviye, Kalıp, Makine, CNC bölümlerinden mezun. · Torna, freze ve bohrwerk tezgâhlarını kullanabilen, · Talaşlı imalat konusunda en az 10 yıl ve benzer pozisyonda 5 yıl tecrübeli, · Tercihen CNC programlama konusunda bilgi sahibi, · Takım çalışmasına yatkın, · Teknik resim okuma, yorumlama ve geometrik toleranslar ile ilgili bilgi sahibi, · Temel ölçüm aletlerini kullanabilen, · Pratik ve analitik düşünen el becerisine sahip, · Öğrenmeye açık, işini benimseyen, disiplinli, sonuç odaklı, · Temel seviyede İngilizce bilen , · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden , · Askerlik ile ilişiği olmayan.

 • Repkon Makine

  Montaj Takım Lideri Yardımcısı Repkon Makine

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretim departmanında, Montaj Takım Lideri Yardımcısı olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Görev ve Sorumlulukları , · Mekanik montaj ekibinin yürüttüğü tüm faaliyetlerden ve faaliyetlerin kalitesinden sorumludur. · Montaj zaman planını montaj ekibi ile birlikte hazırlar · Montaj ekibinin eğitim ihtiyaçlarını belirler ve organize eder. · İhtiyaç olan ekipmanları belirler ve takım liderine bildirir. · Montaj Bölümünde İş güvenliği şartlarının sağlanması ve montaj elemanlarına, kişisel koruyucu donanımlarının kullandırılmasından sorumludur. · Montaja hazır parçaların saklanması ve korunması için gerekli çalışmaları organize eder. · Montaj ekibinin yıllık izin planlarını hazırlar ve kaydını tutar. · Montajda tespit edilen uygunsuzluklara göre DÖF açılmasını takip eder ve kalite yönetim kayıtlarını tutar. · Montaj hattı kapasitesi için geliştirme ve destek ihtiyaçlarını tespit eder. · Montaj panosunun sürekli güncellenerek canlı tutulmasını sağlar sistemsel kayıtlarının tutulmasını sağlar. · Montaj Rotalarının belirlenmesinde Takım Liderine destek verir ve iş emirlerini başlatır ERP verilerini girer. · Montaj aktivitelerini proje bazında haftalık olarak raporlar. · Enerji tasarrufu ve sarf malzeme ekonomisine yardımcı olur. Bölümüne ait fiziki alanın temizlik ve düzeninin sağlanmasını takip eder.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun. · Mekanik Montaj konusunda 3 -5 yıl tecrübeli. · Yabancı kaynaklı katalog ve yayınları anlayabilecek ve yurtdışındaki firmalar ile iletişim kurabilecek derecede İngilizce bilen · MS Office programlarına hakim, · 2D ve 3D CAD programlarından en az birini iyi derecede kullanabilen, · Tercihen ERP sistemi ile ilgili tecrübe sahibi, · Takım çalışmasına yatkın ekibe liderlik edebilecek, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, · Askerlik ile ilişiği olmayan.

 • Öz Büşra Asansör İnş. Elektrik Makina Mühendislik Müşavirliği San. Ltd.Şti.

  Asansör Ustası ve Yardımcısı Öz Büşra Asansör İnş. Elektrik Makina Mühendislik Müşavirliği San. Ltd.Şti.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Asansör bakım,onarım ve revizyonda çalışacak usta ve yardımcıları aranmaktadır. Şirketimiz Beylikdüzü Gürpınarda dır.

  Aranan Nitelikler Asansör üzerine deneyim sahibi İşine sadık Yetki ve sorumluluk alabilecek kişiler aranmaktadır

 • Saadet Gıda

  Kalite Müdürü Gıda Mühendisi Saadet Gıda

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mevcut kalite sistemlerinin işletilmesi ve etkinliğini sağlamak Alınan her türlü ana ve yardımcı maddelerin standart değerlere göre olmasını sağlamak. Laboratuvarda yapılacak mikrobiyolojik ,kimyasal , fiziksel analizlerin yapılış porsedürlerini hazırlamak ve işleyişi takip etmek. İl kontrol ,çevre ve şehircilik ve danışman firmalarla ve gıda üretimi konusunda yapılması gereken teknik çalışmaları yürütmek , denetimlere katılmak şirketi temsil etmek. Laboratuvarda yapılan , her türlü analiz ve işlemlerin trend analizlerini yaparak üst yönetime sunmak . Hammadde'den son ürüne kadar kabul ve ret değerleri konusunda net yetkiler almak ve ürün kalitesinin sürekliliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Esenyurt'ta faaliyet gösteren firmamıza ; Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe Kalite Güvence alanında 5 yıl deneyimli, ISO 22000, ISO9001, HACCP ve BRC kalite sistemlerine hakim, TURQUALITY uygulamaları konusunda bilgi sahibi Sistem kurma ve geliştirme konusunda deneyimli, İngilizce bilen, Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen, İletişim yeteneği kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı, Avrupa yakasında oturan Kalite Müdürü aramaktayız.

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Kat Şefi Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde 4+ yıldızlı otelimizde istihdam ediimek üzere Kat Şefleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az ön lisans mezunu. * 4 veya 5 yıldızlı otellerde en az 2 yıl kat şefliği yapmış. * Temizlik,hijyen ve sanitasyon bilgisine sahip. * Kimyasal ürünler ve Teknik cihazlar konusunda tecrübeli (Tercihen sertifikası olan) * Misafir ve Sonuç odaklı. * Planlama ve organizasyon becerisi yüksek. * Dış görünüşüne önem gösteren * Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren * Kariyer hedefi olan.

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Bilgi İşlem Personeli Amerikan Kültür Kolejleri

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara İncek Amerikan Kültür Koleji temsilciliğğine BİLGİ İŞLEM PERSONELİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler K-12 sistemini iyi kullanabilen e-okul sistemine hakim Photoshop programını iyi kullanabilen ofis programlarına hakim esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Tam zamanli

 • Damat - Tween

  Mağaza Müdürü - Adapazarı Agora AVM Damat - Tween

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan Tween markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; Adapazarı Agora AVM'de açılacak olan bayii mağazamız için "Mağaza Müdürü” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sektöründe 5 yıl, mağaza yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeli Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Başarılı, liderlik özelliklerine sahip, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yenilikçi Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren (Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekir.)

 • Altıparmak Gıda (Balparmak/Binbirçiçek/Balkovan)

  Dijital İletişim Uzmanı Altıparmak Gıda (Balparmak/Binbirçiçek/Balkovan)

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dijital pazarlama bütçesinin takibi, güncellenmesi, faturaların girilmesi, Medya ve Dijital medya ajansının koordinasyonunun sağlanması, Haftalık ve aylık dijital pazarlama aktivite raporlarının hazırlanması, Web sitelerindeki içeriklerin güncellenmesi, Tüm mecralarda ilgili markaların tanıtım içeriklerinin yerleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihen İşletme, İletişim, Pazarlama İletişimi bölümlerinden mezun), Tercihen FMCG/ Gıda sektöründe Dijital Pazarlama Uzmanı olarak görev almış, Wordpress, Druppal, Joomla vb. bir İYS(CMS) kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Dijital medya planlama ve satın alma konusunda deneyimli, Sosyal medya ve web içerik geliştirmesi konusunda bilgili, Organik erişim, paralı erişim, tıklama başına maliyet, tıklanma oranı, gösterim, tekil ziyaretçi gibi kavramları bilen ve bunları içeren raporları hazırlayabilen, Google Adwords veya Facebook reklamları hesabı yönetebilen, Sunum hazırlama konusunda bilgili ve deneyimli, Grafik programlarını en az giriş seviyesinde kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Tercihen ileri düzeyde Excel kullanabilen, Dijital pazarlama ve pazarlama alanlarına ilgili, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği bulunmayan,

 • Eos Elektronik Oto. ve Bilişim

  Muhasebe Personeli Eos Elektronik Oto. ve Bilişim

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe ile ilgili evrakların takibi ve eksik evrakların tamamlanmasını sağlamak, Muhasebe programına girilen sipariş,irsaliye ve satış faturası işlemlerinin muhasebeleştirilmesi, Çek, senet, kasa ve diğer tahsilat işlemlerinin girişlerinin yapılması, Satıcı ve müşteri mutabakatlarının yapılması, Müşteri ve satıcılar ile ilgili olarak gerekli raporların hazırlanması, Satış faturalarının ve diğer muhasebe evraklarının kargolanması, Şirket içinde günlük işlere destek verilmesi, Dosyalama işlemlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Ticaret Meslek lisesi Muhasebe bölümü veya ön lisans mezunu, Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim ve diğer ofis araçlarını çok iyi derecede kullanabilen, Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve düzgün bir şekilde yapılmasını sağlayacak, Tek Düzen Hesap Planına vakıf, İş ve evrak takibi konusunda dikkatli ve detaylara önem veren, Sigara Kullanmayan Anadolu Yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Repkon Makine

  Dokümantasyon Sorumlusu Repkon Makine

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretim departmanında, Dokümantasyon Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde bayan takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · MYO mezunu, tercihen Makine veya ilgili bölümden · MS Office programlarına hâkim, · Raporlama ve dokümantasyon yönetimi konusunda bilgi sahibi, · Temel seviyede İngilizce bilen, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, · Tercihen ERP sistemleri ile ilgili bilgi ve tecrübe sahibi.

 • Damat - Tween

  Satış & Kasa – Adapazarı Agora AVM Damat - Tween

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan Tween markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; Adapazarı Agora AVM'de açılacak olan bayii mağazamız için "Satış Danışmanı ve Kasa Sorumlusu” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.

 • Deba Mimarlık

  Teknik Personel Deba Mimarlık

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MİMARLIK MÜHENDİSLİK BÜROMUZA KENTSEL DÖNÜŞÜM VE STATİK PROJE DENEYİMLİ ELEMAN ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler İDESTATİK, STATİCAD YIĞMA VE AUTOCAD KULLANABİLEN İNŞAAT MÜHENDİSİ ALINACAKTIR.

 • Turuncu Balon

  Organizasyon Sorumlusu Turuncu Balon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesindeki organizasyonlarda görevlendirilmek üzere; Sorumluluk sahibi Part-time Doğum günü, sünnet, açılış,eğlence ve satış arttırma organizasyonları vb. Etkinliklerde bizimle birlikte çalışabilecek deneyimli,deneyimsiz 18-25 yaş arası bay-bayan Palyaço,animatör,jonklör,sihirbaz,host ve hostes takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, Haraketli ve pozitif bir kişiliğe sahip, Çevresine neşe saçan,eğlenceli Çocuklarla oyun oynamaya bayılan, Çözüm odaklı çalışan, Zaman sıkıntısı olmayan, İşini seven,

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Odalar Bölümü Müdürü Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde bulunan 4 + yıldızlı otelimizde istihdam edilmek üzere, Odalar Bölümü Müdürü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Turizm ve İşletme bölümlerinden mezun. * Sektörde en az 3 yıl Odalar Bölüm Müdürü olarak çalışmış. * Online satış konusunda tecrübeli * Çok iyi derecede ingilizce bilen * Kariyer hedefi olan. * İkna kabiliyeti yüksek. * Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek. * Takım çalışmasına yatkın. * Alanında eğitim verebilecek düzeyde bilgi sahibi. * Dış görüntüsüne önem veren ve diksiyonu düzgün

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan