İş İlanları

 • Yetiştirilmek Üzere Mağaza Personeli
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 45 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • Satış Temsilcisi (Yetiştirilmek Üzere)
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal mağazalarda satış temsilcisi olarak çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 45 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • Kameraman
  Beta Medya
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İnteraktif TV kanallarımız için ve Ulusal TV kanallarına hazırlanan haber nitelikli tanıtım filmi yapımlarında, görevlendirmek üzere kameraman alınacaktır. Maaş + Yemek + SGK + Prim esaslı olarak çalışacak, 18-35 yaşları arasında, Enerjik, dinamik ve eğlenceli çalışma ortamında çalışabilecek, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, tercihen araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan ve en önemlisi RANDEVUSUNA SADIK...

  Aranan Nitelikler

 • Elektrik Tekniker / Teknisyen
  Otomatik Otopark Sistemleri
  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Sakarya, Yalova Bugün

  İş Açıklaması Otomatik otopark sistemleri, araç liftleri, otopark yönetim sistemleri, kontrol ve iletişim teknolojileri konularında çalışabilecek YETİŞTİRİLMEK ÜZERE takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen otomasyon uygulamalarından anlayan, şalt malzemesini tanıyan, Proje okuma becerisi olan, Tercihen Elektrik Pano Sistemleri anlayan öğrenmeye açık, Seyahet engeli bulunmayan, Saha uygulaması konusunda deneyimli veya öğrenmeye açık, Şehir dışında şantiyede çalışabilecek, çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Cnc Torna/Universal Torna ve Freze Operatörü
  Otomatik Otopark Sistemleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Sakarya, Yalova Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl tecrübeli, Askerliğini yapımış, Tercihen Yalova'da ikamet eden, CNC Torna operatörü ve Universal Torna ve Freze Operatörü Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Sigorta Satış Temsilcisi
  Zeen Sigorta Aracılık Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şirketimizin Elementer Sigorta Satış departmanında görevlendirilmek üzere Yangın, Nakliyat, Sorumluluk, Mühendislik, Ferdi Kaza, Sağlık Sigortaları branşlarına vakıf, müşteri portföyü olan Sigorta Satış Temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler SEGEM Sertifikalı, Minimum 2 yıl sektör deneyimi olan, Satış alanında kariyer hedefleyen, Sektör ürünleri satışına ve ürün bilgisine hakim, Portföyü olan veya kısa sürede portföy oluşturabilecek, Saha ve ekip çalışmasına yatkın, Dış görünüşüne özen gösteren, Motivasyonu yüksek, İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyetine güvenen Satış profesyonelleri arıyoruz.

 • İş Açıklaması Müşterilerini çok iyi tanımak, yeni müşteriler kazanmak, mevcut müşterileri takip etmek. Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunmak. Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve müşterilere ürün özelliklerini anlatmak. Mağaza çalışanları ile ilişkilerini takım elemanı anlayışı içinde, saygı temeli üzerine kurulmuş, aşırı samimi olmayan ama güven yaratan, pozitif iletişim kurarak sağlamak. Ürün alarmlama, askılama, gelen ürünlerin reyonlara yerleştirilmesi, iade veya transfer amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılmak. Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlamak Mağaza ürün düzeninin markanın görsel standartlarına uyumunu sağlamak

  Aranan Nitelikler · Mağazacılık konusunda en az 1 yıl deneyimli, · En az lise mezunu, · Müşteri ihtiyaçlarını anlayabilen, · İletişim becerisi yüksek, · Güler yüzlü, pozitif, dinamik, · Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek, · 18-28 yaşları arasında, · Askerlik hizmetini tamamlamış, · Bay-bayan takım arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Türkiye'nin sektöründe öncü kuruluşlarından olan, Tarım Gıda Hayvancılık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş ve TÜRKAK tarafından akredite edilmiş, Gıda, Yem, Çevre Sağlığı Analiz ve Laboratuvar Hizmetleri konusunda faaliyet gösteren firmamızda görevlendirmek üzere konusunda uzman ve tecrübeli "Teknik Satış Mühendisi" pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz. İş alanımız ile ilgili kuruluşları gıda, yem, çevre sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlendirmek, Şirketin pazarlama stratejileri ve ilgili prosedürlere uygun olarak verilecek hizmetin hazırlık, uygulama, takip ve raporlama süreçlerini yönetmek, Çalışmalarını ilişkili birimler (Müşteri İlişkileri Birimi, Muhasebe ve İdari İşler, Kalite Birimi vb) ile bir arada etkin ve uyumlu olarak yürütmek, Müşterilerin ihtiyaçlarını belirlemek ve uygun çözümler sunmak, Pazar araştırması yapmak, potansiyel müşterilerin ihtiyaçları ve istekleri konusunda bilgi toplamak ve üst birimlere raporlamak, Rakip firmaların faaliyetlerini izlemek ve raporlandırmak, Müşteri portföyünü geliştirmek için etkin satış görüşmeleri yapmak, Belirlenen aylık ve yıllık satış hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken genel nitelikler aşağıda yer almaktadır: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Gıda Mühendisliği, Kimya/Kimya Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Biyoloji, Biyokimya, Biyomühendislik ve Genetik bölümlerden mezun, Tercihen ISO 9001, ISO 17025, ISO 17020, ISO 22000, HACCP konularında eğitim almış, Temel düzeyde IFS, BRC, Global GAP, GMP, GLP ve GHP konularında bilgi sahibi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), B Sınıfı ehliyete sahip, Saha satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeye sahip, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarına hâkim, Kişisel farkındalığı gelişmiş, pozitif ve çevresine ilham verebilen, Liderlik becerilerine sahip, takım odaklı çalışabilecek, İletişim odaklı birimlerde kariyer hedefi olan, İzmir'de ikamet eden.

 • İş Açıklaması Online Yemek Siparişi sektöründe Türkiye'nin en teknolojik ve internetin en hızlı firması olarak anılan ve sektöründe 2006 yılından bugüne hizmet veren neyiyelim.com bünyesinde, Cafe/Restoran ve benzeri işletmelerin neyiyelim.com'a dahil olma süreçinde görev almak üzere güler yüzlü, en az bizim kadar enerjisi olan ve çok para kazanmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler neyiyelim.com ve onlineyemek.com markalarımız ile, sektörün en iyisi olma isteğimizi paylaşacak, zorluklarla başa çıkmayı bilen, değişimi yönetebilen ve bundan zevk alan, yenilikçi fikirler üretebilecek kişilerle çalışmak istiyoruz.

 • Şoför (Bay)
  Hrt Organizasyon
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörün lider markası müşterimiz için yapılan organizasyonlara lojistik destek verecek( stand götürme, toplama vs..); Tercihen Lise mezunu, En az 2 yıl şoförlük tecrübesi bulunan, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay "Şoför" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler : -- BAY -- E, B SINIFI EHLİYET SAHİBİ -- 30 YAŞ ÜSTÜ -- İŞ AHLAKINA UYGUN ÇALIŞABİLECEK -- YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK -- ÜSKÜDAR SALACAKTAKİ OFİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY SOFÖR ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

 • İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA ANKARA MEDİA MARKT, BİMEKS VE CARREFOUR'LARDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA, CEP TELEFONU VE TV KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK+ PRİM

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletler satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Bay ya da bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Yeni Açılacak ve Mevcut Mağazalarımızda Mağaza Müdürü ve Yetiştirilmek Üzere Yönetici Adayları Arıyoruz. Perakende mağazacılık alanında deneyimli ve kariyer hedefleyen, Güler yüzlü, enerjisi yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyetine önem veren, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı, Yoğun iş temposunda motivasyonunu yüksek tutarak çalışabilen, Maltepe, Bostancı, Ümraniye, Üsküdar, Göztepe, Pendik ve Küçükyalı civarında ikamet eden Tercihen Nebim programını bilen ekip arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * 1200 TL Maaş + Prim + Yol + Yemek TECRÜBELİ SATIŞ DANIŞMANI aranmaktadır. * Ümraniye, Üsküdar, Göztepe, Küçükyalı, Pendik, Maltepe, Bostancı civarında ikamet eden tercih sebebidir.

 • Depo Personeli
  Hepsii Life Ev Tekstili
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması *Mağazalara ürün sevkiyatı yapmak *Depoyu düzenlemek *Ürün teslimi almak *Barkotlama yapmak

  Aranan Nitelikler *Maltepe civarında ikamet eden *Aktif araç kullanan *Lojistik ve sevkiyat tecrübesi olan *Tercihen 25-40 yaş arası

 • İş Açıklaması YETİŞTİRİLMEK ÜZERE

  Aranan Nitelikler En az meslek lisesi mezunu, Tekstil sektöründe en fazla 1-3 yıl deneyimli, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliklerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Öğrenmeye ve gelişime açık, Başarı ve sonuç odaklı çalışan, Değişime uyumlu, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Ms-Office uygulamalarına hakim, 20-30 yaşları arasında İstanbul'un Avrupa yakasında ikamet eden BAYAN

 • Sekreter
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Telefon ve fax trafiğini yönetmek, Misafir yönlendirmelerini yapmak, Ürün sunumlarında bulunmak, Presentabl olmak

  Aranan Nitelikler Yurtdışı seyahat engeli olmamak, 25-35 yaş aralığında olmak, Fiziği ve diksiyonu düzgün olmak, Prezentabl olmak, Esnek çalışma saatlerine uymak, Bayan olmak, NOT: Resimli müracaatlar değerlendirilecektir

 • İş Açıklaması * Üretimle ilgili her türlü aksesuar takibinin yapılması, araştırılması * Nümune araştırması yapılması * İmalat ve merkez tasarım arasında köprü olunması * Firmanın dışarı işlerini takip edebilmek * Deneyimli

  Aranan Nitelikler * Baskı, nakış, dikiş ve piliseden anlamak * Aksesuar firma portföyü olmak * Şişli ve yakın çevresinde ikamet etmek

 • İş Açıklaması Üniversitelerin İletişim Fakültesi öğrencileri, İnternet projeleri geliştiren firmamıza yetiştirilmek üzere; yaz döneminde firmamızda çalışacak editör arkadaşlar alınacaktır

  Aranan Nitelikler Şirketin web siteleri için yazdırılan içeriklerin düzenlenerek siteye giriş yapılması. Web site içeriklerinin hazırlanması, özgün içerik geliştirilmesi, SEO kurallarına göre içeriğin düzenlenmesi, Web içeriği geliştirme konusunda deneyime sahip

 • İş Açıklaması Sağlık ürünleri, kozmetik ve dermokozmetik kategorilerinde faliyet gösteren E-TİCARET sitemizde "banner, mailing, web arayüz tasarımları yapabilen” GRAFİKER aranmaktadır. - Sayfa değişiklikleri, banner hazırlama vb gibi işlemleri yapmak - Sitenin görsel tarafının uygulamalarını gerçekleştirecek.

  Aranan Nitelikler İnternet reklam banner’larının hazırlanmasını ve yönetimini gerçekleştirmek, Kampanya bazlı landing page tasarlamak Adobe Tasarım araçlarına hakim (Photoshop - Dreamweaver - Flash) Yeni fikirlere açık, özgün ve ekip çalışmasına yatkın Yüksek iş disiplini ve motivasyona sahip, iletişim becerisi yüksek Tercih Sebebi: Front-end geliştirme yapabilecek (HTML - CSS döküm ve düzenleme yapabilen)

 • Sevkiyat Şoförü
  Bağ Pastaneleri
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Anadolu yakasının en Kaliteli gıda zinciri olma yolunda ilerleyen BAĞ PASTANELERİ ’ zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi ve 250 çalışanı ile hizmet vermektedir. Şirketimizin Anadolu Yakasında bulunan Fabrikamızın Lojistik bölümünde görev yapacak ve 17 Adet şubesine sevkiyat yapabilecek aşağıdaki niteliklere sahip ŞOFÖR ' ler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Minimum 1 yıl deneyimli, - En az B sınıfı ehliyetli, - Psikoteknik Belgeli, - SRC 4 Belgesine sahip, - Ekip çalışmasına yatkın, kısa sürede uyum sağlayabilen - Hijyen kurallarını önem veren, titiz olan - Aracını temiz ve bakımlı tutabilen, - Çalışkan, iletişim kurabilen, Güler yüzlü - 22 - 45 Yaş Arası - Benzer görevlerde deneyim sahibi - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek - Sabah 04.30 da işe başlayabilecek, - Günde 3 sefer en az 2 şubeye sevkiyat yapabilecek - İrsaliye ile mal alıp, mal teslimatı yapabilecek - Gerektiğinde irsaliye kesebilecek - Esnek çalışma saatlerine uygun, - Trafik Kurallarına mutlak riayet edecek, - Kendine güvenen - ŞOFÖR aranmaktadır - Maaş + Araç + SGK - Sabah kahvaltı ve öğlen yemek

 • Kurumsal Pazarlama Uzmanı
  Kadıoğlu Hastanesi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul’da 42 yıldır aralıksız sağlık hizmeti veren, Kadıoğlu Hastanesi’nin misyon, vizyon, kalite politikası ve kurumsal değerleri doğrultusunda; dış doktor ve kurum ziyaretleri yaparak hastaneyi birebir tanıtmak, ön hazırlıklar, iletişim kurulması ve ziyaret teklifleri ile ilgilenmek, hizmet sonrası hasta, misafir ve doktorların hizmetlerinin takibini sağlamak için “Kurumsal Pazarlama Uzmanı” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ve/veya lisans mezunu, Sağlık sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Yüz yüze, yazılı ve telefonla iletişimde başarılı, Ekip çalışmasına inanan, ekip çalışmasına artı değer katabilecek, Yeniliklere ve gelişime açık, İşinde titiz, çalışkan ve planlı, Görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi
  Kadıoğlu Hastanesi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul’da 42 yıldır aralıksız sağlık hizmeti veren, Kadıoğlu Hastanesi’nin misyon, vizyon, kalite politikası ve kurumsal değerleri doğrultusunda; ameliyathane sürecinin eksiksiz yürütülmesi ve hasta ve doktorların ameliyathane sürecinden memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamak için “Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin hemşirelik bölümlerinden lisans mezunu, Benzer pozisyonda 5 yıl ve üzeri deneyimli, Yönetim, planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip, Güler yüzlü, İletişimde başarılı, Ekip çalışmasına inanan, ekip çalışmasına artı değer katabilecek, Ekibindeki ve ekibine katılacak kişileri ameliyathane sürecinde eğitebilecek, İşinde titiz, çalışkan ve planlı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • İş Açıklaması İnsan Kaynakları süreçlerinin iyileştirilmesi ve sistem geliştirme çalışmalarında bulunmak, İnsan Kaynakları periyodik raporlamalarını hazırlamak, İnsan Kaynakları süreçlerinin tamamını (ücret ve bütçe yönetimi, norm kadro çalışması, eğitim ve kariyer planlama, performans yönetimi, işe alım vb.) etkin bir şekilde yürütmek, Personel Özlük İşlerini yürüten ilgili personeli yönetmek ve özlük işlerinin İş Hukuku çerçevesinde gerçekleşmesi için gerekli denetlemeleri yapmak.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin İnsan Kaynakları Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat, Psikoloji, Sosyoloji, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, * İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl deneyimli, * İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Kanunu hakkında bilgi sahibi, * Etkin iletişim becerisine sahip, * İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına ve yönetimine yatkın, * Analiz etme, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Raporlama ve analiz yeteneği güçlü, * MS Office uygulamalarına hakim, * 25-35 yaşları arasında, * B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanan, * Seyahate engeli olmayan, * BAY, * Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması GIDA SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ İMALATÇI FİRMAMIZA BAY SATINALMA SORUMLUSU ARANMAKTADIR. Sorumluluğunda bulunan satınalma sürecinin yürütülmesi, Talep edilen malzemelerin istenen noktalara zamanında, istenen kalitede, en uygun fiyata ve standartlara uygun olarak tedarik edilmesinin sağlanması, Tedarikçilerle ilişkilerin yönetilmesi ve alternatif tedarikçilerin geliştirilmesi, Tedarikçi performans değerlendirmelerinin yapılması, Verimlilik projelerinin yönetilmesi ve alternatif malzemeler geliştirilmesi.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Gıda sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, - MS Office programlarına hakim, - Sonuç odaklı, hızlı ve pratik düşünebilen, - Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, - İkna kabiliyeti yüksek, pazarlık etme kabiliyeti olan, - B sınıfı ehliyete sahip ve aktif manuel vites araç kullanabilen, - İstanbul Avrupa Yakasında oturan, - 25 – 35 yaş aralığında olan, - Askerlik hizmeti tamamlamış, - BAY

 • Ofis Asistanı
  Marpataş Patent Bürosu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ​1985 yılından beri Sınai Haklar konusunda faaliyet gösteren, yenilikçi, güvenilir ve ilkeli çalışma prensipleriyle sektörün en iyileri arasında yer alan şirketimizin, büyüyen organizasyon yapısında “Ofis Asistanı” olarak görev yapacak, aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız. Telefon trafiğini yönetmek, firma iç ve dış yazışmalarını yapmak, Evrak takibi (Kargo, kurye hizmetleri …) yapmak, Üst yönetim tarafından talep edilen raporlamaları hazırlamak, Gelen ve giden faksları ve kargoları ilgili kişilere iletmek, Gelen konukları karşılamak, bilgilerini almak ve ilgili departmana yönlendirmek, Görüşme, toplantı, vb etkinlikleri organize etmek ve takibini yapmak, Otel, uçak rezervasyonlarını yaparak, toplantı ve seyahat organizasyonlarını yönetmek, Dosyalama, evrak kayıt ve dağıtım sistematiğini oluşturarak arşiv organizasyonunu etkin bir şekilde sağlamak,

  Aranan Nitelikler MYO veya Üniversite mezunu (tercihen üniversitelerin Büro yönetimi ve Sekreterlik bölümü) Minimum 3 yıl sekreterlik, yönetici veya ofis asistanlığı deneyimine sahip Microsoft Office programlarına hâkim Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi gelişmiş, Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği bulunan, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Disiplinli, sorumluluk alabilen ve gizlilik kurallarına riayet eden, Kavacık ofisimizde çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

 • Marka Danışmanı
  Marpataş Patent Bürosu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ​1985 yılından beri Sınai Haklar konusunda faaliyet gösteren, yenilikçi, güvenilir ve ilkeli çalışma prensipleriyle sektörün en iyileri arasında yer alan şirketimizin, büyüyen organizasyon yapısında “Marka Danışmanı” olarak görev yapacak, aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız. Marka, konusunda ihtiyaca göre büro içi ekip çalışmasına destek verilmesi, Müşterilere firmamız ve hizmetlerimiz hakkında telefonda bilgi verilmesi ve firmalardan telefonla randevu alınması İlgili tüm konularda müvekkillerle olan ilişkileri yürütmek, Dosyaların takip edilmesi, yönlendirilmesi ve ilgili yazışmaların yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Sınai Haklar konusunda yetiştirilebilecek veya deneyimli, Tercihen üniversite (lisans/ön lisans) mezunu, Sorumluluk ve inisiyatif alabilen, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Gelişmeye ve öğrenmeye açık, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, (Excel, Word, PowerPoint) Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Prezentabl, Müşteri ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Oryantasyon döneminde Zincirlikuyu da, daha sonrasında Kavacık merkez ofiste çalışabilecek, Bay, Bayan takım arkadaşı aramaktayız

 • İş Açıklaması American Time Dil Okulları Mersin Şubesi'nde görevlendirilmek üzere İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Çocuk ve yetişkin gruplarında dil öğretimi konusunda deneyimli yada bilgi sahibi - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ( hafta içi akşam - hafta sonu dahil) - Çözüm odaklı, etik iş bilincine sahip - İlgili bölümlerden lisans diplomasına sahip (İngiliz Dili Ve Edebiyatı, İngilizce Öğretmenliği, Amerikan Dili Ve Edebiyatı vb.) - İnsan ilişkileri kuvvetli - Dinamik, yeniliklere uyum sağlayabilen, gelişmeye açık İngilizce Öğretmenleri istihdam edilecektir. ( - Resimli ilanlar değerlendirmeye alınacaktır. )

 • İş Açıklaması İZMİR DE AYAKKABI ÜZERİNE ,MAĞAZACILIK VE PAREKENDE SATIŞ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN KASABA MAĞAZALARIMIZDA ÇALIŞABİLECEK YÖNETİCİ ADAYLARI, SATIŞ DANIŞMANLARI, DEPOCU VE KASİYER ALIMI YAPILACAKTIR

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK VE PAREKENDE DE AYAKKABI ÜZERİNE EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ. İNSAN İLİŞKİLERİ VE SATIŞ BECERİSİ YÜKSEK YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSU VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE VE İMAJINA ÖZEN GÖSTEREN İZMİR DE İKAMET EDEN EN AZ LİSE MEZUNU ; YÖNETİCİLER İÇİN İSE TERCİHEN ÜNİVERSİTE MEZUNU MS OFFİCE PROGRAMLARINA ÖZELLİKLE EXCEL E HAKİM. STOK ANALİZİ VE STOK TAKİBİ KONUSUNDA YETKİN ERKEK ADAYLARDA ÖZELLİKLE YÖNETİCİLER İÇİN ; ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR.

 • İş Açıklaması American Time Language Schools Mersin Şube de görevlendirilmek üzere Eğitim Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Yüksekokul ya da lisans mezunu, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Ekip çalışmasına yatkın, - İnisiyatif kullanabilen, - Tercihen İngilizce bilen, - Eğitim ve satış sektöründe deneyimli, - Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, - Giyimine özen gösteren ve güleryüzlü - 21-27 yaş aralığında - Bay - Bayan - Resimli ilanlar değerlendirmeye alınacaktır.

 • Muhasebe Personeli
  Alternatif Sigortam
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 11 şirketin ana acenteliğini yapan firmamızda Muhasebe Personeli aramaktayız. Şirketin tüm genel gider kayıtlarının günlük yapılması, Sigorta şirketlerinden poliçe verilerinin günlük entegrasyon ile aktarımı, Poliçe tahsilatlarının yapılması, Günlük banka işlemlerinin kayıtlarının yapılması, Sigorta şirketi mutabakatlarının yapılması, Müşteri bakiyelerinin takibi, mutabakatlarının yapılması.

  Aranan Nitelikler Tercihen Sigorta acentesi muhasebe ve/veya teknik departmanında çalışmış, En az 2 yıl iş tecrübesi olan, Genel muhasebe bilgisi olan, Sigorta şirketi ekranlarını ,office programını bilen, Tercihen polisoft programını aktif kullanabilen, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün ,dış görünüşüne özen gösteren.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?