İş İlanları

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Batman Park AVM - Mağaza Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Batman

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Batman PARK AVM'de açılacak olan Mağazasında görevlendirmek üzere, MAĞAZA MÜDÜRÜ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Arapça Bilen Dönemsel Ofis Personeli Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Nisan ayından itibaren Kavacık’ta bulunan fuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ofisinde gerçekleşecek olan organizasyonlarımızla ilgili olarak aramalardan sorumlu olacak şekilde görev alacak ve çok iyi Arapça konuşabilen bay/bayan personel aranmaktadır. İşin Tanımı: Gerçekleşecek olan fuarlarımız için firmaların katılım durumlarının teyit edilmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olunacaktır. Çalışma Süresi: Hafta içi hergün ( 15 Mayıs'a kadar) Çalışma Saatleri: 09:00 – 18:00 Maaş: Çalışılan günler üzerinden günlük 90 TL (yol ve yemek içerisinde ) + SSK olarak hesaplanacaktır. Çalışma izni alan , yabancı uyruklu adaylarda değerlendirilecektir. Hızlı bir şekilde iş başı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler -Çok iyi derecede Arapça bilen, -MS Office programlarına hakim, -Prezentabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Kıta Ulaştırma Hizmetleri

  Hava Kargo İhracat Operasyon Uzmanı Kıta Ulaştırma Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası Havayolu, Denizyolu, Karayolu ve Proje taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmamızda hava kargo taşıma faaliyetleri çerçevesinde havayolları, müşteriler, gümrükçüler ve yurtdışı acenteler ile yakın temasta olarak gelen talepleri fiyatlandıracak, rezervasyon ve gerekli evrak düzenlemelerini yapacak Hava Kargo İhracat Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İşletme, Dış Ticaret, Lojistik veya ilgili bölümlerden mezun olmak tercih sebebidir. 'Forwarding' havayolu operasyonu konusunda en az 2 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Problem çözme, güçlü koordinasyon ve organizasyon becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, MS Office uygulamalarında üst düzeyde deneyimli, Takipçilik yeteneği güçlü, pratik ve hızlı düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Kişisel gelişime açık, Avrupa yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)

 • Bilgitaş Büro Makinaları

  Copy Center Uzman Yardımcısı Bilgitaş Büro Makinaları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Büro Makinaları ve Dökümantasyon alanında lider olan şirketimize, İstanbul Merkez Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere Kurumsal Baskı Merkezi Uzman Yardımcısı aramaktayız. Tercihen daha önce bir Copy Center'da çalışmış, Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Baskı ve baskı öncesi aşamaları çok iyi bilen, Küçük Ebat ve Geniş Ebat Dijital Baskı Makinelerinden çıkış alma mantığını bilen, Analitik düşünebilen, disiplinli, titiz ve dikkatli, Takım çalışmasının önemini kavramış, Yoğun iş temposuna ayak uyduracak.

  Aranan Nitelikler Siyah beyaz fotokopi, Renkli fotokopi çekimi konusunda deneyimli, Cilt sistemleri makinelerini kullanımı konusunda uzman, Dinamik bir ortamda çalışmaya istekli İnsan ilişkileri güçlü ve takım çalışmasına yatkın,

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası belgelendirme şirketi için,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ms Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Bayan, Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

 • Unmaş/Uno

  Dağıtım Elemanı - Bodrum Unmaş/Uno

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Alanında minumum 2 yıl tecrübeli, Sıcak satış yapabilecek, El terminali kullanmayı bilen, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullabilen, Src ve Psikoteknik belgesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bodrum'da ikamet eden, 'Dağıtım Elemanı' takım arkadaşları arıyoruz...

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sekreter Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını vermekte olduğumuz Çankaya'da spor sektöründe faaliyet gösteren, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını vermekte olduğumuz bir inşaat firmasına, -Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen -Diksiyonu düzgün -Gelen telefonları ve misafirleri karşılayabilecek Sekreter Aranmaktadır.

 • Direktika İnsan Kaynakları

  İstanbul Banka Kredi Kartı Saha Satış Temsilcisi Direktika İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen bankalarından biri olan, danışmanlığını yapmakta olduğumuz iş ortağımızın kadrosunda yer alarak, kredi kartı satış ekiplerinde görev alacak "Kredi Kartı Saha Satış Temsilcileri” arıyoruz. Kredi Kartı Saha Satış Temsilcileri; Banka tarafından satış ve pazarlama eğitimleri alacak Müşteri portföyünü kendisi oluşturacak Bankamızın Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bölge ofislerine bağlı olarak çalışacak (şube içi masabaşı bir iş değildir) Toplu taşıma araçlarını kullanarak sahada (ofis dışında) kredi kartı ve diğer yan ürünlerinin satışını gerçekleştireceklerdir.

  Aranan Nitelikler Bankacılık ve Satış alanında kariyer hedefliyor olmak, 19-30 yaşları arasında olmak, İstanbul’da ikamet etmek (İstanbul’da dışında ikamet eden adaylarımızın başvuru gerçekleştirmemeleri rica olunur.), En az lise mezunu tercihen Önlisans Mezunu veya devam zorunluluğu olmayan Üniversite öğrencisi olmak, Haftanın 5 günü çalışabilecek (çalışma saatleri 09:00-18:00), Maaş + Prim + Yol + Yemek + SGK + Özel Sağlık imkanları ile çalışacak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak, Seyahat engeli bulunmayan, ofis dışında yoğun tempoda çalışabilecek, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, müşteri odaklı olmak, Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için) olmak *Kredi kartı kullanımına ilişkin yasal takip sürecinde bulunan, KKB durumu uygun olmayan adayların başvurmamaları rica olunur. *Pozisyon, tam zamanlı bir çalışma sistemini gerektirir. Part time ya da dönemsel bir çalışma değildir.

 • Lande Lava Grup

  Emaye Bölümü Sorumlusu Lande Lava Grup

  Eskişehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Emaye üretiminin hazırlanan plana göre yapılması, Çalışanlar arasında iş bölümü yapılması ve koordine edilmesi, Bakım ve arıza giderme faaliyetlerinin ilgili birimlerle beraber yönetilmesi, Kalite kriterlerine uygun üretim yapılması, Üretim, kalite ve bakım proses iyileştirmelerine katılmak, Üretim proses performanslarını takip etmek ve iyileştirmek, Üretim hedeflerini tespit etmek ve hedefe doru ilerlemek, Haftalık aylık ve yıllık faaliyet raporlarını hazırlamak, Ekip çalışmalarına katılmak ve uygulamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim mühendisi veya şefi olarak en az iki yıl tecrübeli, Ofis programlarına hakim, TPM, OEE, Koruyucu Bakım, Kaizen ve Yalın Üretim hakkında bilgili, Analitik düşünebilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmalarına yatkın, Emaye konusunda bilgili, ISO 9000 konusunda bilgili, Tercihen İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış, Eskişehir’de ikamet eden veya edebilecek takım arkadaşları aranıyor.

 • Bülent Gülen Tekstıl

  Şöför Bülent Gülen Tekstıl

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firma Hakkında / www.bng-design.com : Lütfen başvuru öncesi web sayfamızı yeterli hissedin. Yakalamış olduğumuz bu değerlerle yoğun tempoda disiplinli, dinamik çalışan ve BNG ruhunu benimseyebilecek takım arkadaşlarıyla çalışmayı hedefliyoruz.

  Aranan Nitelikler - Şoförlük yanında muhtelif işlere destek olabilecek, becerikli 30-40 yaş arası - Tercihen tekstil sektöründe tecrübeli - İstanbul’da tecrübeye sahip en az 5 yıllık ehliyete ve src belgesi olan

 • Lande Lava Grup

  Dökümhane Sorumlusu Lande Lava Grup

  Eskişehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Döküm fabrikasının tüm operasyonlarından sorumlu olmak, Vardiya amirleri ve döküm operatörlerinin eğitimi ve performans yönetimini yapmak, Vardiya amirleri ile birlikte vardiyaları planlamak, mesaileri düzenlemek, Planlama, Bakım ve Kalite birimleriyle koordinasyon içinde iş emirlerinin en etkin şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak, Üretim performansını sürekli takip ederek en üst seviyede olmasını sağlamak, Üretim kalitesinin en yüksek seviyede tutulmasını sağlamak, kalite sorunlarının giderilmesi için önlem almak, Model değiştirme, ürün devreye alma faaliyetlerinin hatasız ve hızla yapılmasını sağlamak, Ürün geliştirme faaliyetlerinde mühendislik birimiyle çalışarak süreç parametrelerini belirlemek, Dökümhane ekipmanının işletmeye alınması ve üretim sürecinin verimli olarak yönetilmesi, Proses parametrelerinin takip edilmesi ve proses iyileştirme faaliyetlerinin koordine edilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Döküm veya Metalürji ve Malzeme bölümlerinden mezun, Pik (GG 15-20) Döküm konusunda 3-5 yıl tecrübeli, Benzeri sektörde en az 2 yıl yöneticilik yapmış, TPM, OEE, Koruyucu Bakım, Kaizen ve Yalın Üretim hakkında bilgili, Ofis Programlarına hakim, Sürekli geliştirme metodlarını bilen ve uygulayan, Takım çalışmalarına yatkın, Analitik düşünebilen, Beşeri ilişkileri iyi olan ve takım çalışmalarına önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyabilen, Tercihen İngilizce bilen, ISO 9000 konusunda bilgili, Eskişehir’de ikamet eden veya ikamet edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış olan.

 • Telpa

  Saha Satış Sorumlusu Telpa

  Gaziantep

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul - Merkez Ofis Satış Departmanı ile koordineli olarak; Sorumlu olduğu bölge bünyesindeki satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi Bölge satış penetrasyonunun artırılmasına yönelik uygulamaların gerçekleştirilmesi Bayilerin düzenli ziyaret edilerek; yeni ürün ve kampanyalar ile ilgili bilgilendirme yapılması Rakip uygulamaların takip ve raporlama çalışmalarının yürütülmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Bayi satış kanalına yönelik en az 2 sene aktif iş tecrübesine sahip MS Office uygulamalarına hakim İyi derecede sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip Koordinasyon becerisi kuvvetli Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesi olan (aktif araç kullanabilen) 27 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.

 • Hummel

  Satış Danışmanı ( Burdur Hummel ) Hummel

  Burdur

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazasının belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunmak Müşterisine ürün hakkında bilgi vermek Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunmak Stok ve depo kontrollerini sağlıklı yürütmek Ürün teşhiri ve reyon düzeni uygulamalarının gerçekleştirmek Mağaza satış performansını arttırmak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli veya kariyerine bu alanda devam etmek isteyen Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı Dış görünümüne önem veren Müşteri ilişkilerinde başarılı MS Office programlarını etkin kullanabilen Burdur Hummel mağazamızda görevlendirmek üzere Bay/Bayan satış danışmanı aranmaktadır

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Mağaza Müdürü- Via Tuzla Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , Via Tuzla da açılacak mağazamızda görev alacak, Mağazacılıkta kariyer hedefleyen Mağaza Müdürü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Başvurulan pozisyonda minimum 2 sene deneyimli, tercihen saat tecrübesi olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünme becerisine sahip, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, 38 yaşını aşmamış, Modayı yakından takip eden, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı- Part Time - Çerkezköy Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı- Part Time - Tekira AVM Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • Hummel

  Yönetici Adayı (İzmir/ Optimum AVM Hummel) Hummel

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak, Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek, yönlendirmek, Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek, Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, Mağazanın verimli işleyebilmesi için Mağaza koordinatörüyle koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri odaklı düşünen, Takım üyesi olan ve takımını geliştiren, Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturabilen, Stok satış raporlarını takip eden, Mağaza müdürü arayışımız bulunmaktadır.

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Satış Danışmanı - Via Tuzla Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , Via Tuzlada açılacak olan mağazamızda görev alacak, Mağazacılıkta kariyer hedefleyen satış danışmanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Başvurulan pozisyonda minimum 1 sene deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20 yaşını doldurmuş, Modayı yakından takip eden, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Hummel

  Yönetici Adayı (İzmir/ Şirinyer Hummel) Hummel

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak, Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek, yönlendirmek, Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek, Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, Mağazanın verimli işleyebilmesi için Mağaza koordinatörüyle koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri odaklı düşünen, Takım üyesi olan ve takımını geliştiren, Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturabilen, Stok satış raporlarını takip eden, Mağaza müdürü arayışımız bulunmaktadır.

 • Enplus

  Pazarlama Yöneticisi Enplus

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Ümraniye'de bulunan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Pazarlama Yöneticisi takım arkadaşı arıyoruz Pazarlama planının oluşturulması ve uygulanması, Reklam, tanıtım, promosyon stratejilerinin saptanması, Pazar ve Rekabet Analizi; rakiplerin ve rakip uygulamalarının analizlerinin raporlanması, Ajanslar ile koordineli çalışarak promosyon planlarının yapılması, her türlü malzeme desteğinin ve tanıtımının planlanması, uygulanması ve değerlendirilmesi, Online Satış ve Web sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesi, Insert,broşür vb. gibi Reklam uygulamalarının koordinasyonun sağlanması, Satış noktaları için görsel standartları geliştirmek, ilgili malzemelerin hazırlanmasının sağlanılması ve satış grubunun kullanımına sunulması, Yeni pazarlama stratejilerinin oluşturulması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme,İktisat veya Pazarlama bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında min. 5 yıl deneyimli, Çokiyi düzeyde İngilizce ve tercihen Almanca bilen, Analitik düşünce yapısına sahip ve çözüm odaklı çalışabilen, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Yeni pazarlama gelişmelerini takip eden, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Excel de raporlama yapabilen, Dış görünümüne önem gösteren, diksiyonu düzgün, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli, İngilizce bilmeyen adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • Sistem Teknik Ltd.Şti.

  Makine Mühendisi Sistem Teknik Ltd.Şti.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÇAYIROVA-KOCAELİ'NDE FAALİYETTE BULUNAN, ENDÜSTRİYEL FIRIN VE MAKİNE İMALATI YAPAN FİRMAMIZA YURTİÇİ VE YURTDIŞI ŞANTİYELERDE DE GÖREV ALABİLECEK, PROJE ÇİZİMİ VE TAKİBİ, PROJE KOORDİNATÖRLÜĞÜ YAPABİLECEK MAKİNE MÜHENDİSLERİ ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLAN, İNGİLİZCE BİLEN, ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ OLAN, İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA VEYA KOCAELİ-GEBZE/ÇAYIROVA CİVARINDA İKAMET EDEN, TAKIM ÇALIŞMASINA AYAK UYDURABİLEN, ALT TAŞERONLARI ORGANİZE EDECEK, İMALATLARIN PROJEYE UYGUN OLARAK YAPIMINI DENETLEYECEK, İŞLERİN ZAMANINDA VE KALİTELİ BİR ŞEKİLDE YAPILMASI SAĞLAYACAK OLAN, ANALİTİK DÜŞÜNME YETENEĞİNE SAHİP VE ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞABİLEN, SAHADA VE İMALATTA ÇALIŞACAK MAKİNE MÜHENDİSLERİ ARIYORUZ.

 • Damla İnsan Kaynakları

  Esenyurt'ta Yatılı Ev İşi Temizlik Personeli Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Esenyurt'ta ikamet eden ailemiz için, Referanslı ev işi temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sakin ve güvenilir, Titiz ve güler yüzlü, Pratik, 25-40 yaşları arasında olan, 3 katlı villanın temizliğini üstlenebilecek, Yemek yapımına destek olabilecek, Evdeki köpekle ilgilenebilecek, Haftanın 6 günü yatılı olarak, 2000 - 2500 TL ücret aralığında + sigorta karşılığında çalışabilecek, Bayan

 • Sephora

  Süpervizör/Mağaza Müdür Yardımcısı - Ankara Sephora

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aktif bir şekilde sahada satış odaklı çalışmak ve mağaza ekibini bu yönde motive etmek Hedeflerin gerçekleşmesini destekleyecek şekilde mağazanın satış odaklı yönetilmesinde mağaza müdürünü asiste etmek Mağazanın operasyonel süreçlerinin yürütülmesinde mağaza müdürü ile beraber aktif rol oynamak Mağaza görsel sunumunun global Sephora standartlarında sürdürülmesini sağlamak. Tamamen müşteri odaklı çalışmak ve ekibi bu konuda geliştirerek, liderlik etmek.

  Aranan Nitelikler Sephora, 1969 yılında Fransa’nın Paris şehrinde diğer tüm parfümeri zincirlerinden farklı bir konseptle ortaya çıkmış, 1997 yılından itibaren LVMH grubunun bir üyesi haline gelmiştir. Dünya üzerinde, 4 kıtada 1.500'den fazla mağazası ve 650'den fazla corner satış noktasıyla Sephora müşterilerine farklı ve eğlenceli kozmetik deneyimini sunmaktadır. 2007 yılı sonunda Türkiye’de ilk mağazasını açan Sephora, kısa zamanda mağaza sayısını 23'e çıkarmış ve tüketicilere özgür kozmetik deneyiminin kapılarını açmıştır. Farklılıklara açık, çalışanların eşitliğine ve özgürlüğüne önem veren, kişiliğin ve motivasyonun öne çıktığı bir dünya olan Sephora, kişisel gelişime ve geliştirmeye açık insanları bünyesine katmayı arzuluyor. Sephora Türkiye olarak, Ankara'da bulunan mağazalarımızda görev alabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Süpervizör/Mağaza Müdür Yardımcısı arıyoruz. En az lise mezunu, En az 4 yıl mağazacılık veya ekip yöneticiliği tecrübesine sahip, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Raporlama ve analitik becerileri gelişmiş, Marka ve imaj değerlerini temsil edebilecek, Ekip yönetimi, performanslarının takibi ve geliştirilmesi konularında aktif sorumluluk üstlenecek, Sektörel gelişmeleri ve pazar dinamiklerini takip edebilen. Öğrenmeye açık, dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Skala İnşaat

  Elektrik Teknik Ressam Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve lüks villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde elektrik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; En az 5 yıllık deneyime sahip, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısına sahip, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Elektrik Teknik Ressam Adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 • Sephora

  Mağaza Güzellik Uzmanları - İstanbul Sephora

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterilere, ürün bilgileri ve uygulamaları çerçevesinde doğru bir şekilde yönlendirme yapmak ve servis vermek, Sephora alışveriş deneyimi farkını,müşterilere yaşatmayı amaç edinmek, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirmeye katkıda bulunmak, Mağaza görsel sunumu ve düzeninin global Sephora standartlarına uygunluğunu sağlamak.

  Aranan Nitelikler Sephora, 1969 yılında Fransa’nın Paris şehrinde diğer tüm parfümeri zincirlerinden farklı bir konseptle ortaya çıkmış, 1997 yılından itibaren LVMH grubunun bir üyesi haline gelmiştir. Dünya üzerinde, 4 kıtada 1.500'den fazla mağazası ve 650'den fazla corner satış noktasıyla Sephora müşterilerine farklı ve eğlenceli kozmetik deneyimini sunmaktadır. 2007 yılı sonunda Türkiye’de ilk mağazasını açan Sephora, kısa zamanda mağaza sayısını 22'ye çıkarmış ve tüketicilere özgür kozmetik deneyiminin kapılarını açmıştır. Farklılıklara açık, çalışanların eşitliğine ve özgürlüğüne önem veren, kişiliğin ve motivasyonun öne çıktığı bir dünya olan Sephora, kişisel gelişime ve geliştirmeye açık insanları bünyesine katmayı arzuluyor. Sephora Türkiye olarak, İstanbul'da bulunan mağazalarımızda görev alabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güzellik Uzmanları/Danışmanları arıyoruz. En az lise mezunu, Kozmetik ürün satışı, cilt bakımı, makyaj uygulamaları veya benzeri alanlarda en az 2 yıl deneyim sahibi vekozmetik sektöründe kariyer hedefleyen, Müşteriye danışmanlık yapabilecek seviyede ürün bilgisi, servis, satış ve satış sonrası müşteri ilişkileri tecrübesine sahip, Müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın, dinamik ve güler yüzlü.

 • Trek Turizm

  Kozyatağı Şubemize Uçak Bilet Satış Görevlileri Trek Turizm

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Turizm Sektörünün Güçlü Kuruluşu Takım Arkadaşları Arıyor Ülkemizin en büyük IATA seyahat acentasında görevlendirilmek üzere 'Bilet Satış Görevlileri' - İnsan ilişkilerinde başarılı - Prezentabl - En az 1-2 yıl Seyahat Acentasında çalışmış adaylar alınacaktır. (Amadeus Troya Programına hakim) İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Şubelerimiz için

  Aranan Nitelikler Merkez ofisimiz Fatih Aksaray Ofislerimizin nerede olduklarını görebilmeniz için aşşağıdaki linke bakabilirsiniz http://www.epower.amadeus.com/trek/Portals/trek/offices.aspx SSK, YEMEK

 • Soylu Alışveriş Merkezleri

  Ön Muhasebe ( Samsun ) Soylu Alışveriş Merkezleri

  Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SAMSUN Şubesinde çalıştırılmak üzere; "ÖN MUHASEBE" personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise Mezunu, Tercihen NEBİM programını kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü, Dikkatli ve titiz, Bayan.

 • Vakko

  Satış Danışmanı - Gordion Ankara Vakko

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda Gordion Ankara Kiosk'unda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

 • Vakko

  Satış Danışmanı - Torium AVM Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda Torium AVM'deki Kiosk'da görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

 • Kiler Gayrimenkul

  Gece Müdürü-01 Kiler Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sapphire Residance Binasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde, Gece Müdürü aranmaktadır

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümlerinden mezun -Otel önbüro ve Orta düzey yöneticilik tecrübesi olan -Yeterli düzeyde İngilizce bilen -İletişimi gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, -Personel motivasyonuna önem veren -Dış görünüşüne özen gösteren, -Çözüm odaklı çalışabilen, -İş takibi konusunda başarılı, -İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, -Gece çalışma engeli olmayan -40 yaşını aşmamış erkek adaylar aranmaktadır.

 • Vakko

  Satış Danışmanı - Atirus AVM Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda Atirus AVM Vakko Kiosk'unda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

 • Vakko

  Satış Danışmanı - Kale Center Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda Kale Center AVM Eşarp Kiosk'unda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

 • Tamfa İnşaat Müh.San.Tic.Ltd.Şti.

  Mimar Tamfa İnşaat Müh.San.Tic.Ltd.Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın İstanbul ofisinde görevlendirilmek üzere Mimar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İlgili Üniversitelerin mimarlık veya iç Mekan tasarım bölümlerinden mezun Autocad, Archıcad Sketchup gibi temel mesleki programlardan en az bir tanesini iyi bilen, Tercihen 3d modelleme yapabilen En az B sınıfı sürücü ehliyeti olan Müşteri ile iletişim kurabilecek Sahada uygulama kontrollüğü yapabilecek Proje yönetimi yapabilecek..(Proje bazındaki bir işin, ölçü alımından başlayıp, her türlü özel veya standart üretimleri, malzeme seçim ve önerileri dahil, iş bitim tarihleri içinde programlayıp, yönetebilecek) Ekip çalışmasına yatkın Sonuç odaklı çalışan, ekip çalışmasına yatkın,

 • OYAK Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.

  Temizlik Elemanı OYAK Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara Saraköy'de bulunan Projemizde OYAK PAZARLAMA HİZMET ve TURİZM A.Ş.'ye bağlı çalışacak; Bay Temizlik personeli alınacak olup, görevi olarak temizlik olacaktır.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu Askerliğini tamamlamış 25 yaş ve üzeri Sincan, Etimesgut, Eryaman ve Batıkent ’te ikamet edenler tercih edilecektir. Sadece Temizlik personeli adayları değerlendirilecek olup, diğer adaylar değerlendirilmeyecektir.

 • Vakko

  Satış Danışmanı - A Plus Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda A Plus AVM'deki Kiosk'da görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

 • Firma Adı Gizli

  Satınalma Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tedarikçilerle tüm satınalama faaliyetlerinin yürütülmesi, Maliyet iyileştirme çalışmaları ile alternatif firma araştırma faaliyetlerinin yürütülmesi, Alımlar ile ilgili sipariş ve dökümantasyonların takip edilmesi, Nakliye sevkiyat takibinin yapılması, Firma performanslarının takibi ve raporlanması,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, MS ofis programlarını çok iyi kullanabilen,Tercihen ERP programını bilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Stefanel

  Satış Danışmanı - Anadolu Yakası - İstanbul Stefanel

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere SATIŞ DANIŞMANI arayışımız bulunmaktadır. En az Lise mezunu Güleryüzlü ve iletişim becerisi kuvvetli Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Müşteri odaklı satışta aktif rol alabilecek Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen 18-25 yaş arası

  Aranan Nitelikler

 • Öykü Lojistik

  Motorlu Kurye Öykü Lojistik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Öykü Grup bünyesinde motorlu kurye olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu, A2 Ehliyete sahip, 25-35 yaş aralığında, Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Motorlu kurye olarak çalışmış,deneyimli

 • Soylu Alışveriş Merkezleri

  Satış Temsilcisi Soylu Alışveriş Merkezleri

  Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Samsun Mağazasına ; Mobilya,Küçük Ev Aletleri,Ev Tekstili ve Züccaciye reyonlarında satış konusunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu. Satış konusunda deneyimli. Müşteri beklentilerini algılayarak , müşteri memnuniyetini sağlayabilecek. Diksiyonu düzgün , akıcı konuşabilen. Dış görünüşüne önem veren. Takım çalışmasına yatkın , iletişimi kuvvetli.

 • Doğan Hastanesi

  Anjıyo Sorumlu Hemşiresi Doğan Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Doğan Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere; -Sağlık Meslek Lisesi veya 2 yıllık Önlisans mezunu, -Bölümünde kullanılacak tüm cihazlar konusunda bilgi sahibi, -Alanında deneyimli, -Planlama ve Organizasyon becerileri gelişmiş -Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi -Yöneticilik vasıflarına haiz -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış'Anjiyo Sorumlu Hemşiresi'aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Watsons

  Mağaza Müdürü - Kocaeli Darıca Park Watsons

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak.

  Aranan Nitelikler Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıda ve kozmetik perakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış, İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).

 • Omsan Lojistik A.Ş.

  Ekip Lideri Omsan Lojistik A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sevk depo tarafından sevke uygun olarak raporlanan siparişleri kamyon bazında planlamak, bu planlamayı yaparken ürünlerin müşteride olması gereken sürelere dikkat etmek ve sevk edilecek ürünlerin müşteri ürün irsaliyesi ve yükleme listelerinin basılıp eşleştirilerek, dağıtım ekibine araç bazlı hazırlamak

  Aranan Nitelikler lköğretim tercihen Lise mezunu, Tercihen lojistik sektöründe min. 3 yıl deneyimli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, sonuç ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Orta derecede MS Office programlarını kullanabilen, Kurtköy'de görev yapabilecek, Dağıtım Operasyon Ekip Lideri aramaktayız.

 • Yıldız Entegre

  Satın Alma Görevlisi Yıldız Entegre

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Satın alma faaliyetlerinin yürütülmesini sağlamak, · Fatura ön kayıt işlemlerini yapmak, · Teklif toplama ve fiyat karşılaştırma analizlerini yapmak, · Satın alma sözleşmelerini hazırlamak ve takip etmek, · Tedarikçi ilişkilerinin yönetmek,

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ( Muhasebe, İktisat, İşletme Maliye vb ) · MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, SAP programını daha önceden kullanmış, · İngilizce bilen, · Satın alma süreçlerinde en az 2-3 yıl deneyimli, · Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın ve sürekli gelişmeye açık, · Askerlik görevini tamamlamış 30 yaşını aşmamış · Teknik malzeme satın alma, tedarikçi bilgisi olan · Kendini yenileyen, gelişmeye açık, analitik düşünen, prezentabl İletişim becerisi yüksek, · Seyahat engeli olmayan , · Aktif olarak araç kullanabilen,

 • City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi

  Aşçı Yardımcısı City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Nişantaşı City's AVM Yönetim Ofisine hizmet verilmek üzere "Aşçı Yardımcısı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl çalışmış , Toplu yemek üretiminde deneyimli, Türk mutfağına ait tüm bilgilere sahip, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış , Nişantaşı (Şişli) bölgesine ulaşım problemi olmayan.

 • Dilek Grup

  Ön Muhasebe Uzmanı Dilek Grup

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gaziosmanpaşa 'daki işyerimize Ön Muhasebe deneyimli personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe, cari, stok, fatura-irsaliye kayıt işlerine en az 1-2 yıl aktif çalışmış Tercihen Gıda sektöründe Operatör olarak deneyimli Ms Office uygulamalarını (Excel) iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen Micro muhasebe paket proğramı kullanmış Cari hesap takibi,mutabakatları ve raporlamalarını yapabilecek , Sorumluluk sahibi, dikkatli, takipçi detaylara önem veren, İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesi civarında ikamet eden Adayların başvurularında Ücret beklentisini belirtmesini rica ederiz.

 • Yıldız Entegre

  Muhasebe Görevlisi Yıldız Entegre

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • VUK ve UFRS ilkelerine göre tüm muhasebe kayıtlarının tutulması, • UFRS raporlamaya destek verilmesi, • Yasal beyannamelerin (KDV, Muhtasar, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi, BA-BS vb.) hazırlanması, • Aylık ve yıllık raporlamaların zamanında yapılması,

  Aranan Nitelikler · Üniversite mezunu, ( Muhasebe, İktisat, İşletme Maliye vb ) · Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, · Tek düzen hesap planına hâkim, · Raporlama yönü güçlü, Analiz etme ve problem çözme becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, · MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, SAP programını daha önceden kullanmış, · Detaylı, dikkatli, özenli çalışan, · Askerlik görevini tamamlamış 35 yaşını aşmamış, Bay Muhasebe Uzmanı

 • Sgs Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri

  E&E Test Engineer Sgs Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Conduct electrical and related tests in accordance with international standards or customer specification. Conduct tests as per the time schedule and arrange the test samples in according to the QA procuders.

  Aranan Nitelikler Electrical and/or Electronical Engineer Degree or equivalent experience, Able to set up electrical tests in accordance with applicable standards, Good knowledge of common software applications( Word,Excel ), Computer literate, Some verbal and written English skills, Capable of applying knowledge and solving problems independently, Completed military service for male candidates, Domestic and international travel required, The following skills will be a plus: Previous experience with testing to product safety standards Knowledge in standard interpretation for the relevant standards Knowledge of IEC/ISO 17025 Knowledge of measurement methods and measurement uncertainty.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Depo Elemanı Özgü İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ümraniye' de ve Bayrampaşa!da mağazası bulunan dünyaca ünlü sektöründe lider müşterimiz için Depo Elemanı arayışımız bulunmaktadır. Müşterilerin almış oldukları ürünlerin mağazada sevkiyata hazır hale getirilmesi, Müşteriye nakliyesi sırasında ürünlerin taşınması. Vardiya düzeni; I. vardiya 08:00 16:00 II. vardiya 15:00 23:00

  Aranan Nitelikler 18-40 yaşları arasında, Tercihen benzer pozisyonda tecrübesi olan, Sağlık problemi olmayan, Ümraniye, Bayrampaşa ve civarlarında ikamet eden, Vardiya düzeninde çalışabilecek, Erkek adaylar.

 • Beşiktaş Gemi İnşa A.Ş.

  Saha Elemanı Beşiktaş Gemi İnşa A.Ş.

  Kocaeli, Yalova

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tersanemizin Yeni İnşa bölümünde çalışacak saha elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Karamürsel-Yalova arasında ikamet eden, En az lise mezunu, Sahada çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uygun,

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan