İş İlanları

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Çayyolu Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; MÜDÜR alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Bayan - Üniversitelerin okul öncesi öğretmenliği, anaokulu öğretmenliği veya çocuk gelişimi 4yillik lisans bölümlerinden birinden mezun, - Çalışma prensiplerine sadık, - Dış görünüşüne dikkat eden, - İletişim becerileri yüksek, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek, - Kres veya AnaokulundaMudurluk Tecrübesi olan - Basvurulariniz icin Resimli CV gondermeniz rica olunur.

 • İş Açıklaması ANKARA YENİMAHALLE EARLY ENGLISH Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; TÜRKÇE ÖĞRETMENLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, - Dış görünüşüne önem veren - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Aşçı
  Fes Spa Hamam
  İzmir Bugün

  İş Açıklaması FES SPA 'nın Cafe&Restaurant bölümüne AŞÇI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 25-45 Yaş arası BAYAN Deneyimli Alakart mutfağı usta aşçısı olarak daha önce çalışmış olan.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda RESEPSİYONİST alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce bilen, Deneyimli, Turizm-otelcilik mezunu, Dış görünümüne özen gösteren, Güleryüzlü, Kasa konusunda bilgi sahibi, Diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlamada tecrübeli, 25-40 yaş arası, Bayan.

 • İş Açıklaması İşletmemizin bayan bölümünde görevlendirilmek üzere Kat Görevlisi/Servis Elemanı/Karşılama Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 23-40 yaş arası İş ciddiyeti olan Güleryüzlü Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi Bay/Bayan.

 • İş Açıklaması İşletmemiz için belirtilen nitelikler doğrultusunda KOMİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Bayan, 20-35 yaş arasında, İzmir'de ikamet eden, Güleryüzlü, Dış görünümüne özen gösteren.

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Konya MeramTemsilciliğimiz tarafından görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Istanbul Kavacık Temsilciliğimiz tarafından görevlendirilmek üzere; JAPONCA ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Japonca Öğretmenliğinden mezun - İnsan ilişkileri kuvvetli, -PART TİME - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren,

 • İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe pardesü alanında , kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan ZÜHRE PARDESÜ Mahmutbey de bulunan genel merkezinde görevlendirmek amacıyla 'KUMAŞ DEPO SORUMLUSU' arayışındayız.

  Aranan Nitelikler Kumaş depo stoğunun kontrolü,takibi,güncel tutulması Kumaş depo stoğuna hakim olup yöneticisine raporlamak Gelen ve giden tüm kumaşların ön kontrollerinin, giriş ve çıkışlarının yapılması Kumaş kontrol aşamasını planlamak, kalite onayı almak Kumaş enlerinin, metraj kontrolünün, gramajların kontrolünü yapmak, yaptırmak Üretime girecek modellerin dosya bazında kumaşlarının hazırlanması Kumaş deponun düzenli tutulması Kumaşı bilen ve daha önce kumaş depo sorumlusu olarak çalışmış, tecrübeli

 • İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe pardesüde alanında , kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan ZÜHRE PARDESÜ Mahmutbey de bulunan genel merkezinde 'Aksesuar Satınalma Sorumlusu' olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşımızı arıyoruz. Aksesuarlarının takip edilmesi ve belirlenen süre içinde temin edilmesi. Aksesuar konusundaki eksiklerin önceden belirlenip raporlanması.

  Aranan Nitelikler Bayan dış giyim konusunda deneyimli Aksesuar ve Satın Alma konusunda en az 3 yıl tecrübeli Tedarikçi portföyüne sahip ve bu portföyü daha da geliştirebilecek. Tercihen B sınıfı ehliyete sahip Araştırmacı bir kişiliğe sahip ve çözüm odaklı Avrupa yakasında ikamet eden AKSARAY - BAYRAMPAŞA - ŞİRİNEVLER - YENİBOSNA -SULTANGAZİ -ESENLER civarında ikamet eden

 • İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe pardesü alanında , kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan ZÜHRE PARDESÜ Mahmutbey de bulunan genel merkezinde görevlendirmek amacıyla 'BÖLGE PAZARLAMA SORUMLUSU' arayışındayız.

  Aranan Nitelikler Rusya ve Orta Asya pazarında tekstil sektöründe müşteri portföyüne sahip olan Çok iyi düzeyde rusça bilgisine sahip olan Bayan dış giyiminde minimum 5 yıl satış pazarlama da tecrübesi olan Sezon koleksiyonu oluşturabilecek öngörüye sahip olan Seyahat engeli bulunmayan İletişim yeteneği çok iyi seviyede gelişmiş olan

 • İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe pardesü alanında , kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan ZÜHRE PARDESÜ Mahmutbey de bulunan genel merkezinde görevlendirmek amacıyla 'ÜRETİM PARTİSİ HAZIRLAMA SORUMLUSU' arayışındayız.

  Aranan Nitelikler Fason çıkışı yapılacak üretim dosyanın tüm malzeme ve ihtiyaçlarını hazırlamak Planlama ve kesimhane ile koordineli olup üretim hazırlığını termine göre düzenlemek Fason takipçileri, atölyeler ve üretim müdürlüğü arasında veri alışverişini sağlamak Malzeme çıkış fişi ve atölyelerle yapılan sözleşmeleri takip ederek üretim müdürlüğüne iletmek

 • İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe pardesü alanında , kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan ZÜHRE PARDESÜ Mahmutbey de bulunan genel merkezinde görevlendirmek amacıyla 'AKSESUAR DEPO SORUMLUSU' arayışındayız.

  Aranan Nitelikler Aksesuar depo stoğunun kontrolü,takibi,güncel tutulması Aksesuar depo stoğuna hakim olmak Üretim için gelen dosyaların aksesuar ve yardımcı malzeme hazırlığını yapmak, Tedarikçilerden gelen aksesuarların ön kontrollerinin ve sayım işleminin yapılması Gelen aksesuarların kalite onayının alınması Aksesuarların fatura ve irsaliye bilgisine hakim olunması Eksik ve fazla malzeme takibinin yapılması Tercihen aksesuar alımında tecrübe sahibi olunması

 • Eğitim Koordinatör Yardımcısı
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması KURSUMUZA KAYITLI KURSİYERLERİN DİL GELİŞİMİNİ VE OKUL BAŞARISINI TAKİP EDECEK, ETÜT ORGANİZASYONU YAPABİLECEK, KURS-AİLE ARASINDA İLETİŞİMİ CANLI TUTACAK, KAYIT VE HALKLA İLİŞKİLER SÜRECİNDE AKTİF ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ..

  Aranan Nitelikler - ÇOK İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE KONUŞMA YETENEĞİNE SAHİP - TERCİHEN * İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ, * İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI, * AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI, * İNGİLİZCE MÜTERCİM TERCÜMANLIK, KARŞILAŞTIRMALI EDEBİYAT VB BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, - OFİS PROGRAMLARINA HAKİM - GELİŞİME AÇIK - BAY-BAYAN NOT: İNGİLİZCESİ ÇOK İYİ OLMAYAN ADAYLAR LÜTFEN BAŞVURMASIN..

 • Part Time Web Personeli
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖY ŞUBEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE YABANCI DİL KURSLARIMIZ İÇİN- WEB TASARIMI- SEO- GOOGLE ADWORDS KONULARINDA HAFTANIN 6 GÜNÜ 14:00-20:00 ARASI ÇALIŞABİLECEK...BAY-BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR..

  Aranan Nitelikler BAŞVURU YAPACAK ADAYLARIN DAHA ÖNCE BİZZAT KENDİ YAPTIKLARI WEB SİTELERİNİN ADRESLERİNİ REFERANS OLARAK VERMELERİ RİCA OLUNUR..

 • İngilizce Öğretmenleri
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL KURSUMUZA TAM ZAMANLI VE YARI ZAMANLI OLARAK İNGİLİZCE KONUŞMA DERSLERİ VEREBİLECEK VE KAYIT OLMUŞ VEYA OLACAK ÖĞRENCİ TAKİBİ YAPABİLECEK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR..

  Aranan Nitelikler - ÇOK İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE KONUŞABİLME YETENEĞİNE SAHİP - PREZENTABL - MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN - BAY - BAYAN

 • Etüt Öğretmenleri
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKULDAKİ SAYISAL DERSLERİNDE (MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ VS) YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.. NOT: SADECE MATEMATİK YA DA SADECE FEN BİLİMLERİ DERSLERİNDE DEĞİL, OKULDAKİ TÜM SAYISAL DERSLERİN HEPSİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN ÜNİVERSİTEDE ÖĞRENİMİ DEVAM EDEN PREZENTABL YARI ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK OKUL PROGRAMI ÇOK YOĞUN OLMAYAN GELİŞİME AÇIK BAY-BAYAN

 • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Personeli
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE YOĞUN TELEFON ARAMALARI ve YÜZYÜZE GÖRÜŞMELER YAPARAK İNGİLİZCE KURSLARIMIZA ÖĞRENCİ KAZANDIRACAK, İSTEDİĞİ 1 GÜN İZİN YAPACAK DİĞER GÜNLER A- 11.30 - 16.00 YA DA B- 16.00 - 20.30 ARASINDAÇALIŞABİLECEK PART TIME (YARI ZAMANLI) BAY-BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.. İŞE ALINANLARA MAAŞ + PRİM + ÜCRETSİZ İNGİLİZCE EĞİTİMİ VERİLECEKTİR.. BU POZİSYONDA 1 YILI TAMAMLAYAN KİŞİLERE HALKLA İLİŞKİLER UZMANLIĞI BELGESİ VERİLİP, YÖNETİCİLİK EĞİTİMİ VERİLİP, PART TIME VEYA FULL TIME İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ (ORTA DÜZEY YÖNETİCİ) OLARAK ATAMASI GERÇEKLEŞECEKTİR..

  Aranan Nitelikler - MECİDİYEKÖY (İSTANBUL) ŞUBEMİZDE - DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL - MESAİ SAATLERİNDE SİGARA KULLANMAYAN - TELEFONDA VE YÜZ YÜZE İLETİŞİM KONUSUNDA YETENEĞİNE GÜVENEN - BAY VE BAYAN

 • E/E EDS System Engineer
  Ford Otosan
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması • Responsible for development of system design of electrical distribution system • Responsible for; • Fusing • Wire sizing • Layout Design • Establishes topology based on E/E architecture • Circuit numbering • Compatibility Reviews • Creation of design verification plan (DVP) • Support harness optimizations

  Aranan Nitelikler Ford Otosan Product Development invites bright engineering graduates to join in our development teams for challenging international Electrical Electronic System Engineering Projects. General Requirements : •B.Sc/M.Sc degree in Electrical&Electronics, Control, Mechatronics Engineering from a reputable university in Turkey or abroad •Outstanding academic record •Fluent in English to support international work environment •No restriction in travelling to abroad frequently •Self-motivation and discipline •Interested in designing and developing vehicle Electrical systems and wiring design. No military service obligation will be treated as an asset for male candidates. E/E EDS System Engineer candidates are expected to; • Have good communication skills • Be eager to perform design and development of vehicle EDS system • Have good knowledge of product development quality tools and methods • Preferably have experience in vehicle (Automotive, Rail Transportation, Aviation etc.) E/E system design • Preferably have experience in Zuken E3, Mentor CHS or CATIA based layout design • Preferably have experience in logical schematics development • Preferably have experience in 2D/physical schematics design • Preferably have experience in E/E CAE

 • Electrical Distribution System (Eds) Design And
  Ford Otosan
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Role: • Responsible for development of system design of electrical distribution system Responsible for; • Fusing • Wire sizing • Layout Design • Establishes topology based on E/E architecture • Circuit numbering • Compatibility Reviews • Creation of design verification plan (DVP) • Support harness optimizations

  Aranan Nitelikler Ford Otosan Product Development invites bright engineering graduates to join in our development teams for challenging international Electrical Electronic System Engineering Projects. General Requirements : •B.Sc/M.Sc degree in Electrical&Electronics, Control, Mechatronics Engineering from a reputable university in Turkey or abroad •Outstanding academic record •Fluent in English to support international work environment •No restriction in travelling to abroad frequently •Self-motivation and discipline •Interested in designing and developing vehicle Electrical systems and wiring design. No military service obligation will be treated as an asset for male candidates. E/E EDS System Engineer candidates are expected to; • Have good communication skills • Be eager to perform design and development of vehicle EDS system • Have good knowledge of product development quality tools and methods • Preferably have experience in vehicle (Automotive, Rail Transportation, Aviation etc.) E/E system design • Preferably have experience in Zuken E3, Mentor CHS or CATIA based layout design • Preferably have experience in logical schematics development • Preferably have experience in 2D/physical schematics design • Preferably have experience in E/E CAE

 • Product Development Engineer/Ürün Geliştirme Müh
  Ford Otosan
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Technical Specialist – Advanced Engineering/Research - Code: RNA Role: •Responsible for development of new technologies in the field of engine and powertrain systems •Responsible for advanced engineering activities to support concept phase of engine and powertrain systems design and development programs •Develops core foundation documents, advanced engineering tools and methodologies Profile: RNA candidates are expected to have: •Minimum M.S., preferably Ph.D. degree in the relevant fields. •Research projects and/or work experience in relevant fields; •Tribology, Lubrication, Friction, Piston-Ring Dynamics, Wear Mechanisms •Advanced Multi-body Dynamics, Control Systems, Acoustics, Mechanical Vibrations, Neural Networks, Mechanisms •Combustion, Internal Combustion Engines, Alternative Fuels, Computational Heat Transfer, Spray Combustion •Automotive Catalysts, Exhaust Emission Control, Chemical Kinetics •Computational Fluid Dynamics, Experimental Fluid Mechanics, Turbomachinery •Plasticity, Solid Mechanics, Mechanics of Composite Materials, Contact Mechanics of Graded and Coated Surfaces, Fracture Mechanics, Impact Mechanics, Theory of Elasticity Design and Release Engineer - Code: DRE Role: •Responsible for design and development of the systems and components from concept phase to final product phase (quality, cost, weight, and function). •Uses state of the art CAD/CAE tools, develops Product Development processes, core foundation documents, knowledge base for the systems and components they are responsible for. DRE are the business owners for their parts/sub-systems and act as the single point of contact for the suppliers for engineering direction. Profile: DRE candidates are expected to: •Have good knowledge of manufacturing methods •Have good communication skills •Be eager to perform design and development of engine and powertrain components •Have good knowledge of product development quality tools and methods Any of the following will be considered as an asset; •Work experience in engine design and development field •Experience in 3D CAD tools (Ideas, CATIA) and parametric design •Profound engine and/or powertrain systems knowledge •Hands on CAE experience Test and Methodologies Engineer - Code: TME Role: •Develop system level design verification plans using reliability methods •Follow up and/or execute system level engine tests •Perform engine teardowns and post-test inspections •Lead and perform mechanical development activities Profile: TME candidates are expected to have: •Good knowledge of product development quality tools and methods •Excellent communication skills and team oriented Any of the following will be considered as an asset; •Work experience in engine development field •Experience in design of experiments •Profound engine and/or powertrain systems knowledge Engine and Powertrain Calibration and Controls Engineers - Code: CALCON Role: •Development (design, testing and validation) of calibrations and tools for engine control units to meet emissions, performance, economy, driveability and NVH targets of new and existing engines and powertrains, •Development of engine and powertrain control software feature Profile: Engine/Powertrain Calibration and Controls Engineers expected to: •has very good knowledge and special interest in internal combustion engines, automotive engineering and their testing systems •have a strong background in control systems theory •are experienced in Matlab/Simulink •have experience on optimisation methods, engine and powertrain simulation and modeling techniques, design of experiments •have good knowledge of product development quality tools and methods Project Management/Coordination Engineers - Code: PMCE The Project Management/Coordination team is looking for candidates who; •Has B.Sc. or M.S. degree in mechanical or industrial engineering from a reputable leading university and good academic record •Is an effective team player, has excellent interpersonal skills, is self motivated and result-oriented, willing to take initiative and drive a team for results •Haspreferable1-2 years of experience in product development teams in automotive business •Has knowledge on project management and coordination skills •Is enthusiastic about coordination of developing combustion engines andpowertrainsystems •Is professional in MS Office and MS Project Design Engineers - Code: CADE Role: •Responsible for design and development of powertrain components using CAD software •Performs engineering calculations of moderate complexity and does dimensional analysis, including tolerance stack-ups. •Lead Design and Drawing Reviews for new components on assigned projects Profile: Design Engineers for Powertrain CAD Team who: •Have 3D modelling skills and strong analytical skills and be able to resolve technical design issues •Casting design experience or equivalent manufacturing design experience is strongly preferred. •Are experienced in CATIA V5 and/or I-DEAS or one of the 3D CAD softwares. •Are familiar with and able to properly apply GD&T to casting, machining and assembly models and drawings per ASME/ANSI Y14.5-1994 •Must have knowledge of parametric design and design to manufacture •Are preferably experienced in CATIA V5 analysis tools and has studied structural analysis •Are preferably familiar with the engines and engine components CAE/NVH Engineers Structural Analysis Engineers - Code: ANAE Analysis Engineers for Powertrain CAE Team who: •Have studied or experienced in one structural analysis, machine dynamics, vibration or acoustics modeling •Are enthusiastic about developing powertrain systems for high technology diesel and gasoline engines •Are experienced in finite elements, dynamics or vibration theory and software such as Abaqus, Nastran, Adams, AVL Excite •Preferably have completed his national service for male candidates Computational Fluid Dynamics Analysis Engineers - Code: CFDE CFD Analysis Engineers for Powertrain CAE Team who; •Have studied or experienced in 3D computational fluid dynamics, thermodynamics modeling and emissions development. •Are experienced in at least one 3D CFD software such as Fluent, Star CD, AVL Fire and also in Hypermesh, Icem-CFD or a similar pre-processor. •Are enthusiastic about developing combustion and emissions aftertreatment systems for high technology diesel and gasoline engines. •Preferably have completed military service. •Preferably can use one of the 3D CAD design program (preferably CATIA, IDEAS) •Preferably have knowledge of a combustion modeling software such as Kiva and a chemical modeling software such as Chemkin Engine & Powertrain NVH Development / Analysis Engineers - Code: PTNV Role: •Responsible for NVH development/testing and CAE in the development of engine and powertrain systems •Develops core foundation documents, advanced engineering tools and methodologies Profile: Candidates are expected to have: •B.S. in Mechanical, Aeronautical or Mechatronics Eng. •M.S. or Ph.D. degree in the NVH relevant fields is a very important asset. •Very good knowledge of Mechanisms, Dynamics and Mechanical vibrations •Experience in the following fields is an asset: Acoustics; Finite Element Analysis, Boundary Element Analysis; Multi-body; Dynamics, Control Systems; Engine dynamics, vehicle dynamics; Engine NVH, Powertrain NVH, Vehicle NVH; Flow induced vibrations; Modal analysis and testing

  Aranan Nitelikler Ford Otosan Product Development invites bright engineering graduates to join in our development teams for challenging international Engine, Powertrain and Vehicle Projects. General Requirements : •B.Sc/M.Sc degree in Mechanical, Mechatronics, Aerospace, Automotive, Industrial, Electrical/Electronics Engineering from a reputable university in Turkey or abroad •Outstanding academic record •Fluent in English to support international work environment •No restriction in travelling to abroad frequently •Self motivation and discipline •Interested in designing and developing high technology diesel/gasoline engines, powertrain and vehicle systems. No military service obligation will be treated as a very important asset for male candidates. Ph.D will be considered as an asset. 4th year and M.Sc/Ph.D Students can also apply to the open positions.

 • Ürün Geliştirme Elektrik Elektronik Mühendisi
  Ford Otosan
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Elektriksel sistem tasarimi ve analizi Transient Analizi ve EMI Microcontroller ve/veya programlanabilir cihazlar (örn. PLC ) üzerinde yazılım geliştirme CanBus ve diğer haberleşme protokolleri Kumanda sistemleri, otomasyon, elektrik motorları, güç kaynakları.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik / Elektronik / Mekatronik / Kontrol Mühendisliği bölümlerinden mezun Elektrik/Elektronik Devre Elemanlari ve çalışma prensiplerine hakim Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan İyi derecede İngilizce bilgisi olan Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için tercihen askerliğini yapmış

 • CAD Designer
  Ford Otosan
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe üç boyutlu tasarım yapmak, Projelerin devreye girmeden önce Cad ortamında kontrollerini yapmak, Yeni geliştirilen ürünlerle ilgili olarak; parça, montaj, mamul veya sistem tasarım ve modellemesini yapmak, Modellemesi tamamlanmış projelerin dijital ortamda ön kontrolünü yapmak, çeşitli parçaların aralarındaki ve nihai montajın diğer montajlarla uyumunu kontrol ederek gereken veya istenilen her türlü değişikliği yapmak, Gerekli durumlarda temel verilere göre alternatif konstrüksiyonlar geliştirmek.

  Aranan Nitelikler Makina Resim Konstrüksiyon, Teknik Eğitim, Tasarım veya Otomotiv Öğretmenliği mezunu, CATIA kullanan, Ofis programlarında yetkin olma, İmalat/Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İngilizce bilen, B sınıfı ehliyet sahibi olan.

 • PPM Analisti
  Ford Otosan
  Eskişehir Bugün

  İş Açıklaması Ürün Geliştirme çalışmaları kapsamında tasarlanan parçaların Ford’un küresel malzeme kayıt sistemi olan Wers e tanımlanması için "release analist” olarak çalışacak olup, Üretilen ya da üretilecek modellerin parçalarını malzeme kayıt sisteminde kayıtlarını açmak, Kayıtları uygun ürün tanıtım kodları ile kodlamak, tedarik kodlarını, renk kodlarını girmek ve gerektiğinde mühendislik birimlerine bu yayınlar konusunda teknik destek vermek, Mühendislik değişiklik sisteminden gelen değişklikleri parçalara ve kodlarına yansıtmak görevlerini yürütecektir.

  Aranan Nitelikler İstatistik, Matematik, Endüstri müh., Enformasyon sistemleri veya İşletme, Kamu yönetimi, Maliye bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce yazma/okuma/konuşma, Analitik düşünme kabiliyeti, Faaliyet planlaması ve raporlama konularında bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı, üretken, hayal gücü ve enerjisi yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Yenilikleri takip eden ve çözüm odaklı, Seyahate ve farklı lokasyonlarda çalışmaya engeli olmayan, MS Office ve database programlarını kullanabilen, Erkek adaylarımızda askerliğini tamamlayan, Lokasyon: Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşı arayışımız vardır.

 • Calibration Engineer
  Ford Otosan
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Ford Otosan Powertrain Calibration Team is looking for automotive enthusiasts to share our passion! We are inviting passionate and creative individuals to work with us on international Ford passenger car and commercial vehicle engine development projects, mainly on below tasks: Evaluate new engine hardware and technology for future applications Collect, manipulate and utilize large and complex sets of data for calibration optimization Exhaust after-treatment design, material selection, testing and calibration for best fuel economy and durability, satisfying Euro emission legislations (depending on the market sold) Vehicle torque control for best drive-ability and fuel economy

  Aranan Nitelikler Candidates should fulfill the following requirements: B.Sc./M.Sc. degree in Mechanical and Mechatronics Engineering from top-level universities in Turkey or abroad Strong fundamental knowledge in Thermodynamics, Fluid Dynamics, Heat Transfer and Control Theory Experience with Matlab/Simulink and similar CAE tools Formidable academic record and a lot of passion for automobiles!

 • Alias 3 Boyutlu Modellemeci
  Ford Otosan
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Ford’un gelecekteki araçlarını şekillendirecek Ford Otosan Design Stüdyo’sunda görev alacak, 3D Alias model geliştirme konusunda uzman olan veya kendini bu konuda geliştirmek isteyen takım arkadaşları aranıyor. Form algısı yüksek: Tasarımcılar tarafından belirlenen formları hızlıca anlamak, Autodesk Alias modelleme tutkusu olan, kendini geliştirmeye açık: Yeni teknikler ve araçlar ile modelleme yeteğini sürekli geliştiren, proaktif, Otomotiv tasarımına meraklı olan.

  Aranan Nitelikler Autodesk Alias modelleme bilgisine sahip olmak. Tasarım eskizlerini hızlı okuma ve yorumlayabilme yeteneğine sahip olmak. Tarama ve poligon datayı baz alarak modelleme tecrubesine sahip olmak. Photoshop, Showcase veya VRED programları ile ilgili bilgi sahibi olmak adayları pozisyon için avantajlı hale getirecektir. Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun olmak tercih sebebidir. Başvurunuzla birlikte güncel portfolionuzu eklemeniz öncelik sağlayacaktır.

 • İş Açıklaması Avcılar E-5 üzerinde Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi' nde yer alan WestMix Cafe & Restaurant' ta görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde SERVİS PERSONELİ (GARSON arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Cafe & Restaurant ve alakart garsonluk deneyimi olan Dış Görünümüne Özen Gösteren Dünya Mutfağına Hakim, İçecek Bilgisi Olan Tercihen Turizm Otelcilik Okulu Mezunu Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu İş Disiplinine Sahip Ekip Çalışmasına Yatkın 18-35 Yaşları Arasında Diksiyonu Düzgün, Güler Yüzlü, Pozitif Not: Resimli özgeçmişler dikkate alınacaktır.

 • İş Açıklaması Avcılar E-5 üzerinde Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi' nde yer alan WestMix Cafe & Restaurant' ta görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde misafir karşılama arayışımız bulunmaktadır. Misafir karşılamak, oturabilecekleri uygun yeri göstermek Mevcut misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeye getirmek Misafir öneri eleştirilerini değerlendirip datalarını tutmak Telefonlara bakmak ve rezervasyonları takip etmek

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik sektöründe deneyimli 22-28 yaşları arasında Telefon ve faks trafiğini yönlendirecek Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan İnsan ilişkileri güçlü Takım çalışmasında başarılı İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık Güler yüzlü ve pozitif İşini severek yapabilecek Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Not: Resimli özgeçmişler dikkate alınacaktır.

 • İş Açıklaması perakende satıs uzerıne satıs danısmanları alınacaktır

  Aranan Nitelikler ıs tecrubesı olmak tercıh sebebıdır

 • İş Açıklaması Karşıyaka’da zücaciye ve çeyiz sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıdaki özelliklere sahip Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen ön muhasebede deneyimli Winner programlarını kullanabilen Karşıyaka ve civarında ikamet eden 32 yaşını geçmemiş Bayan

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?