İş İlanları

 • Sekreter
  Start A.Ş
  Bursa Bugün

  İş Açıklaması Santral ve ofis içi iş akışını yönetebilecek, Genel olarak e-mail, faks takibini yönetmek, Amirlerinin vermiş olduğu iş takiplerini yapabilecek Evrak yönetimi takibini sağlamak, Randevuları ayarlamak, Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek. Kişisel bakımına özen gösteren

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, kendine güvenen, Çözüm odaklı, MS Office programlarına hâkim, En az bir yıl deneyim sahibi 35 yaşını aşmamış,

 • İş Açıklaması FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE İNŞAAT KONUSUNDA DENEYİMLİ MUHASEBE SORUMLULULARI SMMM ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, İnşaat Muhasebesi konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Senit programını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Disiplinli , dikkatli çalışan, Bay - Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Antalya da yeni açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini yakalamak amacıyla mağaza ekibini satış ve müşteri odaklı yönlendirebilecek, Stefanel kurumsal kimliğine uygun olarak görsel ve vitrin standartlarını uygulayabilecek ve kontrolünden sorumlu olacak, Mağaza içi tüm operasyonel ve idari süreçlerini yürütülmesinden sorumlu olacak "MAĞAZA MÜDÜRÜ" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu Tercihen Antalya'da ikamet eden Mağaza yönetiminde en az 3 yıl deneyimli ve ingilizce bilen Modayı ve trendleri yakından takip eden Ekip yönetimi konusunda başarılı İletişim becerileri güçlü ve dinamik Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması Ahşap Finishing Makineleri Üreten Firmamıza Teknik Servis Sorumlusu Alınacaktır, Satış sonrası Müşteriden gelen talepleri projelendirmek, Teknik Destek ekibini koordine etmek, Satışı yapılan Makinelerin Periyodik Bakım ve Onarımı Tarihlerini Müşterilere bildirmek ve gerekli aksiyonları almak,

  Aranan Nitelikler Yüksekokul veya teknik eğitim lisesi mezunu, Tercihen en az 3-5 yıl Makine teknik servis deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu Yakası'nda ikamet eden (ATAŞEHİR-ÜMRANİYE-SANCAKTEPE-ÇEKMEKÖY servisimiz mevcuttur)

 • İş Açıklaması FİRMAMIZIN ÇEKMEKÖY ALEMDAĞ'DA BULUNAN FABRİKASINA ; MAKİNA MONTAJINDA 5 YIL DENEYİMLİ Üretim sorumlularının vereceği görev dağılımına göre, verilen imalatın montajını yapma görevlerini yürütecek '' MAKİNA MONTAJ USTALARI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Titiz çalışan, işine sadık, Askerlik hizmetini tamamlamış, Teknik resim okuyabilen, Problem çözme yeteneğine sahip, Servisimiz vardır Güzergahı Aşağıdaki Gibidir ; (Sarıgazi Yenidoğan-Çekmeköy Madenler-Sancaktepe Emek Mh.-Dudullu-Ataşahir Kayışdağı)

 • İş Açıklaması FİRMAMIZIN ÇEKMEKÖY ALEMDAĞ'DA BULUNAN FABRİKASINA ; TORNA'DA EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ 2 metrelik TOS VE BULGAR Kullanabilen

  Aranan Nitelikler Titiz çalışan, işine sadık, Askerlik hizmetini tamamlamış, Teknik resim okuyabilen, Problem çözme yeteneğine sahip, Servisimiz vardır Güzergahı Aşağıdaki Gibidir ; (Sarıgazi Yenidoğan-Çekmeköy Madenler-Sancaktepe Emek Mh.-Dudullu-Ataşahir Kayışdağı)

 • İş Açıklaması EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2007 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir.

  Aranan Nitelikler - Tercihen çağrı merkezinde deneyimli, - En az lise mezunu veya devam eden, - Diksiyonu düzgün, konuşmayı seven, - Dışa dönük ve ifade yeteneği gelişmiş, Çağrı merkezimizde ‘’ Müşteri Temsilcisi ‘’ olarak görev alacak Takım Arkadaşı Arıyoruz. Maaş + Yol + Yemek + SGK + Yüksek Prim + Komisyon ile birlikte 2.500 TL ye kadar para kazanma imkanı, YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tranvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

 • İş Açıklaması 2007 Yılından beri E-ticaret alanında başarı ile faliyet göstermekte olan firmamız , bitkisel ve kozmetik ürünlerin online satışında uzmanlaşmış ve bu alanda 2 ayrı kalite ödülüne layık görülmüştür. Çağrı Merkezi ekibinde görev alacak " Müşteri Temsilcisi " pozisyonunda çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 19:00 - 23:00 saatleri arasında çalışabilecek, En az lise mezunu veya devam eden, Konuşmayı seven, dışa dönük ve ifade yeteneği gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Zeytinburnu ve çevresinde ikamet eden Takım Arkadaşı Arıyoruz. Maaş + Yol + Yemek + SGK + Yüksek Prim + Komisyon ile birlikte 2.500 TL ye kadar para kazanma imkanı, YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tranvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

 • İş Açıklaması Zeytinburnu'nda bulunan depomuzda görevlendirilmek üzere "Depo Sevkiyat Sorumlusu" pozisyonunda çalışacak çalışma arkadaşına ihtiyacımız bulunmaktadır. Depo düzenini sağlamak, Stok yönetimi ve sayım işlemlerini gerçekleştirmek, Gelen mal kabullerini yapmak, Giden kargo çıkışlarını hazırlamak,

  Aranan Nitelikler Aktif araç kullanabilen, ( Ehliyeti olan ) Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, 09:00 - 19:00 saatleri arasında çalışabilecek, Zeytinburnu ve civarında ikamet eden 18 - 35 yaş arası

 • Genel Müdür İlanı
  Efz Sanal Mağazacılık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 2006 Yılından beri e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız dijital pazarlama ve tele-pazarlama yöntemlerini verimli bir şekilde kullanan nadir firmalar arasındadır. Firmamızın bu pazarlama yeteneklerini geliştirerek , bilgi ve tecrübesi ile hızlı yol almamıza yardımcı olacak liderlik vasıflarına sahip bir yönetici uzmana ihtiyaç duyuyoruz. İş Tanımı; Şirketin genel politikalarının belirlenmesi, tüm şirketin gelir-gider bütçesi çerçevesinde yönetilmesinin sağlanması, Şirket hedefleri doğrultusunda ilgili raporların ve bütçenin düzenli olarak sunulması, Şirketin gelişimi ile ilgili yatırım kararlarının aldırılması, uzun ve orta vadeli planların yapılması, bütçe öngörülerinin yaptırılması ve gelişiminin izlenmesi, Firma içi denetlemelerin yapılması, sonuç raporlarının incelenmesi ve düzeltici önlemlerin alınması, Kurumun temel çalışma alanı olan çağrı merkezi ve dijital pazarlama faaliyetlerinin operasyonel performans ve kalite değerleri doğrultusunda yürüterek, bütçe ve karlılık hedeflerinin yakalanması, Kalite, iş geliştirme faaliyetleri, yatırımlar, satın alma, fiyatlar ve piyasa faaliyetleri, bütçeleme ve takibi, muhasebe, finans, ücretlendirme, eğitim ve temsil görevlerinin yerine getirilmesi ve bu görevleri en iyi şekilde yerine getirecek ekiplerin kurulması ve yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler; Tercihen üniversite mezunu Çağrı merkezi inbound/outbound süreçlerinde deneyimli , CRM , yukarı satış , çapraz satış alanlarında deneyimli, Online satış , e-ticaret ve dijital pazarlama faaliyetlerinde deneyimli, Çağrı merkezi ve e-ticaret alt yapılarının kuruluşunda bulunmuş tecrübe edinmiş, Ekip oluşturmak , ekip yönetmek ve motivasyonu sağlamak konusunda deneyimli, Outbound arama sistemleri ve dialer sistemi gibi alanlarda bilgi sahibi, Orta veya büyük boy şirketlerde üst düzey yönetici olarak görev almış ve başarılı olmuş, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Gelir-gider bütçe yönetimi konusunda deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı , iletişimi güçlü , etkili konuşma ve ikna becerisi yüksek, Problem çözme , analiz etme , hızlı ve doğru karar alma becerisi yüksek, Disiplinli , aktif , iş ve personel takibi yapabilecek ve sonuçlandırabilecek, sonuç odaklı ve vizyon sahibi. YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tranvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

 • İş Açıklaması EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2006 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir. Banner, landing page tasarımlarını gerçekleştirmek, Web ortamı için yaratıcı, özgün, kullanıcı dostu tasarımlar üretmek, Tasarım dengesi, bütünlüğü, tipografi, menü/navigasyon mantığı, sayfa düzeni, sayfa yerleşimi gibi görsel tasarım yapmak, Not: Adaylardan daha önce hazırladığı siteleri / çalışmaları referans olarak göstermesi istenecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Photoshop, illustrator programını kullanabilen, Html ve css konularına hakim, Yabancı kaynakları araştırıp anlayacak seviyede İngilizce bilen, Arama motoru optimizasyonu konusunda bilgili, Browser (tarayıcı) ve mobilite uyumluluğu Dinamik, iletişimi güçlü, sorun ve problem çözme becerisine sahip, Yeni teknolojileri öğrenmeye meraklı ve araştırmacı, Hızlı ve pratik düşünme yeteneğine sahip, Yeni nesil web teknolojilerini yakından takip eden ve uygulayabilen, Tasarım yeteneği gelişmiş, yaratıcılığına güvenen, hayal gücü yüksek ve hızlı iş üretebilen, Web Sitesi Ara yüzü geliştirme konusunda bilgi sahibi, Zeytinburnu’na ulaşım sorunu olmayan Takım Arkadaşı Arıyoruz.

 • İş Açıklaması EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2006 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir. Ekip çalışmasının başarının en önemli faktörü olduğunun bilincinde olan firmamız sürekli ekibine değerli çalışma arkadaşları katarak büyümeyi hedeflemektedir. Tercihen üniversite mezunu, Adwords reklamcılığında en az 2 yıl tecrübeli, Adwords kampanyalarının detaylı optimizasyon yöntemlerine hakim olmak, Google Analytics, web analiz ve ölçümü konularına hakim, Güçlü bir analitik bakış açısına sahip, Tercihen İngilizce bilen, Dünyadaki dijital trendleri takip eden ve bunları kendi çalıştığı projelerde uygulayabilecek

  Aranan Nitelikler Adwords, kampanyalarını bütçe ve hedefler doğrultusunda yönetmek, optimizasyonları yapmak, yeni kampanya ve reklam grupları üzerinde çalışmak, SEM alanındaki yeni ürünleri takip etmek ve kurumlarını gerçekleştirmek, Google Analytics kullanarak SEM, ve Mobil analiz ve raporlamalarını gerçekleştirmek, Google Analytics’in teknik kurulumlarını gerçekleştirmek ve şirket genelinde Google Analytics’le ilgili raporlama, analiz ve ölçümlerini yapmak, Yıllık / Aylık Adwords bütçesi dahilinde aylık bütçe planlarını oluşturmak ve yönetmek üzere Takım Arkadaşı Arıyoruz.

 • İş Açıklaması EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2006 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir. *Reklamların mevcut dönüşüm performansını takip etmek ve iyileştirmek, •Reklam bütçelerini doğru kararlarla, doğru kampanyalar kurgulayarak doğru mecralarda yönetmek, • Ürünlerin ve ürün gruplarının ihtiyaçlarına yönelik etkili stratejiler geliştirmek ve projelendirme çalışması yapmak, • Ürünlerin proje kapsamındaki tüm sosyal medya iletişim ağlarındaki çalışmalarının gerçekleştirilmesini sağlamak ( Facebook , Twitter ve Linkedin hesap yönetimi, kampanya yönetimi, vs.) • Proje kapsamında alt ekipler oluşturmak, ekip üyelerine yön vermek ve proje performansını takip etmek, • Yenilikçi fikirleri ve önerileri ile projelerin iletişim stratejisine katkıda bulunmak, • Ekip üyelerinin koordinasyonu sağlamak, geliştirmek, •Kurumsal Web sitesinin içerik ve iş akış süreçlerini yönetmek, •Raporlama ve analiz yapabilmek,

  Aranan Nitelikler •Üniversite mezunu, •E-ticaret yöneticiliği ve bütçe yönetimi yapmış,reklam tecrübesi olan, •Tasarım proglamlarına hakim, • Dijital medya, sosyal medya, reklam, kurumsal iletişim iş alanlarında en az 3 yıl idarecilik deneyimi olan, • Facebook, Twitter, Linkedin gibi sosyal medya platformlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, •Google Analytics,Trends gibi raporlama ve analiz araçlarına hakim, •Google AdWords , SEM ve SEO konularında deneyimli, • Sosyal medya ile ilgili gelişmeleri takip eden, web teknolojileri hakkında güncel bilgilere sahip, • Proje yönetim tecrübesine sahip, analitik düşünebilen, web metrikleri konusunda bilgi sahibi, •Planlama, organizasyon, koordinasyon, iletişim ve sunum becerileri gelişmiş, • Sosyal medyada herhangi bir marka adına en az bir tane aktif hesap yönetimi yapmış, • Sosyal mecra üzerinden kampanya kurgulayabilecek ve kampanya yönetebilecek, •Veritabanı işleyişi hakkında raporlama yapabilecek olan Takım Arkadaşı Arıyoruz.

 • İş Açıklaması EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2006 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir. Bu sebeple firmamızda çalışacak "Facebook/Twitter Reklam Yöneticisi" çalışma arkadaşları aranmaktadır. Facebook, Twitter, Pinterest, Google+, Instagram gibi hesapların yönetimi, Facebook CPC ve CPM reklamlarının oluşturulması ve verimli hale getirilmesi, Her platform için haftalık veya aylık storyboard-içerik planları oluşturarak düzenli paylaşım içeriği sunmak, Blog, web sitesi, e-mailing vb platformlar için içerik hazırlamak, Rakip analizi yapmak ve raporlamak, Sosyal medya üzerinden gelen soruları yetkililere iletmek ve cevaplamak, En çok etkileşim alacak görselleri ve metinleri araştırmak, raporlamak, Sosyal medyada takipçi sayısını arttıracak çözümleri üretmek, Dünyada ve Türkiye'deki sosyal medya trendlerini gözlemleyerek, yöneticilerine yenilikler ile ilgili sunumlar yapmak, Ajanslarla ilişkileri yönetmek, Web sitesi, mobil, basın ilanı, TV reklamı, basın bülteni gibi çalışmalar için marka kimliğine uygun fikirler bulup, metinlerini hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Sosyal Medya konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sosyal paylaşım platformlarına, mecraların diline, duruşuna çok iyi düzeyde hakim, sosyal ağlarda aktif, Moda ile ilgili trendleri ve gündemi takip eden, moda diline hakim, Planlama, organizasyon, koordinasyon, iletişim ve sunum becerileri gelişmiş, Araştırmacı ve yaratıcı yönleri kuvvetli, Dergi, gazete, insert, e-mailing için metin hazırlayabilen, Editoryal yeteneklere sahip, Sosyal medya pazarlama ve içerik üretme konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını, sosyal medya yönetim ve raporlama araçlarını etkin kullanabilen, İş takibi yapabilen, ekip çalışmasının gücüne inanan, Üretken, araştırmacı, iletişim yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Takım Arkadaşı Arıyoruz.

 • İş Açıklaması EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2006 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir. Varolan ve yeni hazırlanacak olan web uygulamalarını PHP5 ile geliştirmek, Uygulamaların altyapısını arabirim yapıları ile entegre etmek, Hazırlanan uygulamaların güvenliğini,performansını test edip bu alanlarda yapılabilecek iyileştirmeleri belirleyerek bu konularda geliştirme yapmak, Hazırlanan web uygulamalarını test etmek ve oluşan hataları gidermek

  Aranan Nitelikler PHP 5 temelli,çok kullanıcılı web uygulamaları geliştirme konusunda en az 3 yıl tecrübeli, MySQL 5 veritabanı sistemine hakim , iyi derecede SQL bilen, PHP web servisleri konusunda bilgili, HTML,XHTML,HTTP,JSON,AJAX,XML, Javascript, jQuery, CSS gibi konuları bilen, Nesne Yönelimli Programlama (OOP) konusunda deneyimli, API, Sosyal Medya Entegrasyonları, Facebook uygulamaları konularında bilgili, Tasarım arayüzü ile kodlama arasındaki geçişleri rahatlıkla yapabilen, Web güvenliği konusunda temel düzeyde bilgi sahibi, Onlıne ödeme platformlarında deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, Analitik Düşünme, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip, Uzmanlık alanı ile ilgili gelişmeleri takip ederek kendini geliştirecek ve uzun soluklu projeler için araştırma yapabilecek düzeyde İngilizce bilen, Daha önceki çalışmalarından örnekler gösterebilen, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Takım Arkadaşı Arıyoruz.

 • PHP Yazılım Uzmanı
  Efz Sanal Mağazacılık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2007 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir. İş Tanımı: E-ticaret sektörünün öncülerinden olan firmamız bünyesinde istihdam etmek üzere PHP Yazılım Uzmanı aramaktayız. YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tranvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Araştırma yapabilecek düzeyde İngilizce bilen, - Tercihen PHP, SQL ile proje geliştiren, - Tercihen HTML,CSS, Javascript ve JQuery gibi teknolojilere hakim, - Web projelerinde yer alma konusunda istekli, - Takım çalışmasına yatkın, - Öğrenme konusunda istekli, kişisel gelişime önem veren - Erkek adaylar için askerliği tecilli veya tamamlanmış.

 • İş Açıklaması EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2007 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir.

  Aranan Nitelikler - - Tercihen çağrı merkezinde deneyimli, - - En az lise mezunu veya devam eden, - - Diksiyonu düzgün, konuşmayı seven, - - Dışa dönük ve ifade yeteneği gelişmiş, - Çağrı merkezimizde ‘’ Müşteri Temsilcisi ‘’ olarak görev alacak Takım Arkadaşı Arıyoruz. {C}{C}{C} Maaş + Yol + Yemek + SGK + Yüksek Prim + Komisyon ile birlikte 2.500 TL ye kadar para kazanma imkanı, YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tranvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

 • İş Açıklaması EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2007 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir.

  Aranan Nitelikler - Çağrı merkezinde kendisini geliştirmek isteyen, - En az lise mezunu veya devam eden, - Diksiyonu düzgün, konuşmayı seven, - Dışa dönük ve ifade yeteneği gelişmiş, Çağrı merkezimizde ‘’ Müşteri Temsilcisi ‘’ olarak görev alacak Takım Arkadaşı Arıyoruz. Maaş + Yol + Yemek + SGK + Yüksek Prim + Komisyon ile birlikte 2.500 TL ye kadar para kazanma imkanı,YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tranvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

 • İş Açıklaması EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2007 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir.

  Aranan Nitelikler -    Tercihen çağrı merkezinde deneyimli, -    En az lise mezunu devam eden, -    Diksiyonu düzgün, konuşmayı seven, -   Dışa dönük ve ifade yeteneği gelişmiş,   Çağrı merkezimizde ‘’ Müşteri Temsilcisi ‘’ olarak görev alacak Takım Arkadaşı Arıyoruz. Maaş + Yol + Yemek + SGK + Yüksek Prim + Komisyon ile birlikte 2.500 TL ye kadar para kazanma imkanı, YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tranvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

 • İş Açıklaması EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2007 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir.

  Aranan Nitelikler - Tercihen çağrı merkezinde deneyimli, - En az lise mezunu veya devam eden - Diksiyonu düzgün, konuşmayı seven, - Dışa dönük ve ifade yeteneği gelişmiş, Çağrı merkezimizde ‘’ Müşteri Temsilcisi ‘’ olarak görev alacak Takım Arkadaşı Arıyoruz. Maaş + Yol + Yemek + SGK + Yüksek Prim + Komisyon ile birlikte 2.500 TL ye kadar para kazanma imkanı, YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tranvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

 • İş Açıklaması İŞ TANIMI : - Çağrı merkezini yönetmek , - Ekibin satış ve hizmet kalitesi performansını sürekli geliştirmek, - Kendine bağlı ekibin koordinasyonunu sağlamak, iş planlaması yapmak, - Ekibin belirlenen hedeflere ulaşması için gerekli yönlendirmeleri yapmak - İş süreçleri ile ilgili gerekli kontrol, verimlilik ve performans analizlerini yapmak, yönetmek, - Ekibin satış ve çağrı değerlerinin takibini yapıp, günlük haftalık aylık hedefler belirleyerek daha iyi yönelmelerini sağlamak, - Ekibin kişisel gelişimine katkıda bulunmak, çalışma ortamı vb konularda eğitimlerle desteklemek ve anlık bilgilendirmek,

  Aranan Nitelikler - Tercihen Üniversite mezunu, - Çağrı merkezi ekip yönetimi alanında en az 3 yıl tecrübeye sahip, - Performans yönetimi, raporlama, eğitim ve kalite süreçlerine sahip, - İyi derecece MS Office programlarını kullanabilen, - Sektörü ve gündemi takip eden, değişmelere ayak uydurabilecek , - Çağrı merkezi teknolojisi ve altyapısı hakkında bilgi sahibi, - Güleryüzlü motivasyonu yüksek ve özgüven sahibi - Avrupa yakasında oturan YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tranvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

 • Metin Yazarı İş İlanı
  Efz Sanal Mağazacılık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması EFZ Sanal Mağazacılık, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 2007 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir.

  Aranan Nitelikler - Türkçe çok iyi kullanan (Tercihen İngilizce Bilen ), - En az 1 yıl dijital içerik üretimi deneyimine sahip, - Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, zaman yönetiminde başarılı, - Sorumluluk sahibi, detaycı ve iş takibinde başarılı, - İnterneti ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan, - Müşteriyi, markalarını, pazarlama hedeflerini anlayan, - Entelektüel bilgi birkimi bulunan, Araştırmayı seven, - Sorumluluk sahibi yaratıcı düşünebilen, - Strateji, fikir ve kampanya kurgusu geliştirebilen, - Web sitesi içerik metinleri hazırlamada yetenekli ve tecrübeli, - Üniversitelerin iletişim fakültesi ve iligili bölümlerinden mezun, İş tanımı: Şirketimizin çeşitli mecralarına ve markalarımıza içerik sağlayabilecek, ürünlerin, içerik bilgilerini oluşturacak, geliştirecek, Sosyal Medya ve kampanya kurgularına destek olacak, Gerekli tüm içerikleri üretebilecek Metin Yazarı ve Takım arkadaşı arıyoruz. YOL TARİFİ : Zeytinburnu metro, metrobüs, tranvay durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

 • Satış Temsilcisi (Yetiştirilmek Üzere)
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal mağazalarda satış temsilcisi olarak çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 45 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • İş Açıklaması Şirketimizin Yenibosna Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler 20-25 Yaş arası, Ticaret Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, Ön Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen Nebim Winner Muhasebe modülünü kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Bayan ön muhasebe elemanı aramaktayız.

 • Kimyager - Kimya Mühendisi (Satış)
  Adecco
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider uluslararası müşterimiz için Cihaz satışında çalışabilecek ' Kimyager / Kimya Mühendisi 'arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği / Kimya bölümünden mezun Tercihen satış alanında tecrübeli,Cihaz tanıyan ve cihaz satışı yapabilecek olan Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Sorumluluk bilinci gelişmiş, Yeniliğe ve gelişime açık, Seyahat engeli olmayan, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • İş Açıklaması İnşaat malzemeleri (Çatı ve Yalıtım) sektöründe, üretim ve satış alanında faaliyet gösteren firmamız için;

  Aranan Nitelikler En az lisans mezunu, Satış operasyonlarının yönetimi, raporlanması konusunda bilgi sahibi, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, İyi derece İngilizce bilen, Dış ticaret mevzuatı süreçlerine hâkim Dış ticaretteki ödeme ve teslim şekillerine vakıf Uluslararası fuar tecrübesi bulunan Yeni pazarlar oluşturabilecek uluslararası vizyon sahibi , Seyahat engeli bulunmayan; Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Diksiyonu düzgün, prezantabl Askerliğini tamamlamış(erkek adaylar için) İstanbul Anadolu yakasında ve Gebze civarında ikamet eden

 • İş Açıklaması Historia AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız. Satış Danışmanları İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek, müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Aksaray - Fatih ilçeleri civarında ikamet eden, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Yayınevi depomuzda görevlendirilmek üzere "Depo Sevkiyat Elemanı" arayışımız bulunmaktadır. Depo Sevkiyat Elemanı, Üretimi yapılan kitapların kontrol edilerek depoya teslim alınması, depolanması, gelen siparişler doğrultusunda sevkiyatların gerçekleştirilmesi, stok takibi ve stoğu azalan kitaplar hakkında üst yöneticinin bilgilendirilmesi işlerinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler 25 - 35 Yaş aralığında, Avrupa Yakasında ikamet eden Fiziksel güç gerektiren ve emek yoğun işlere yatkın, Ayakta çalışmaya ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, Gerekli durumlarda mesai engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış Erkek

 • Mekanik Bakımcı
  Yapı Teknik Grup
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması • Makinelerin periyodik bakım ve montajını yapabilen, • Üretim hattındaki makinelerde oluşacak arızalara müdahale edebilen, • Gerektiğinde torna, freze ve kaynak işlerini yapabilen,

  Aranan Nitelikler • Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu • Mekanik bakımcılık yapmış • Tornacılık ve frezecilik bilgisine sahip • Hidrolik, pnömatik sistemlerde bilgi sahibi • Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında (Pendik-Kartal-Göztepe civarında) ikamet eden, • 35 yaşını aşmamış • Askerlikle ilişiği olmayan, • Bay eleman

 • İş Açıklaması İnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde yetiştirilmek üzere çıraklar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gelişime açık ve matbaa sektörüne meslek sahibi olmayı hedefleyen Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?