İş İlanları

 • İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? ANTAKYA AVM'de açılan olan olan Koton mağazamız için,Mağazasını ekip halinde müşteri memnuniyeti ve satışa odaklayarak belirlenen mağaza hedeflerinin gerçekleşmesini sağlayacak Mağaza Müdür Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Antakya' da ikamet eden,

 • İş Açıklaması Tekstil ihracat ağırlıklı çalışan fabrikamızın ürün çoğaltmalarında dikişten sevkiyata kadar olan tüm sürecin takibini yapabilecek, fason atölyeleri ile iletişimden ve kalitesinden sorumlu olacak Fason Takip Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Denim-dokuma bilgisi olan, *Dikim tekniklerinde bilgi sahibi-dikim atölyesini yönlendirme yeteneği olan, *Atölye portföyü olan, *Modelin kesim aşamasından başlayıp-yükleme aşamasına kadar olan süreçlerini takip edebilecek, *Asli olarak dikim kalitesinden ve termininden sorumlu olacak, * Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, *B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, *Pratik zekaya sahip,zamanı etkin kullanabilen, *Raporlama yapabilecek,insan ilişkileri kuvvetli, *Askerlikle ilişiği olmayan, Fason Takip Sorumlusu alınacaktır. Firmamız Yenibosna'da bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere CHEF DE PARTIE olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Turizm Otelcilik Lisesi Mutfak bölümü ya da Aşçılık okulu mezunu, Sıcak/Soğuk mutfak bilgisine sahip ve yaratıcı, Dünya mutfaklari ve Türk mutfağı konusunda tecrübeli, Konusuyla ilgili gelişmeleri yakından takip edebilen ve uygulayabilen, Benzer pozisyonda en az 2 yıl otel tecrübesi olan, Yemek reçetesi ve maliyetlendirme yapabilen, Kalfalık veya Ustalık Belgesine sahip, Gıda saklama ve hijyen konularında bilgili ve tecrübeli, Takım çalışmasını benimsemiş, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Steward
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere STEWARD (BULAŞIKÇI) olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Aynı pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, detaya önem veren, Öğrenmeye ve gelişime açık, Sorumluluk sahibi ve iş disiplini olan, Takım oyununu benimsemiş, Vardiyalı çalışmasına engel olmayan

 • Emprime İşletme Sorumlusu
  Vakko
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Üretimi yapılacak, ham ve işlem görmüş kumaşların istenilen renk ve şekillerde baskılı veya düz boyalı olarak üretilmesinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tekstil Boya Baskı konusunda minimum 3 yıl deneyim sahibi, Renk bilgisi ve kombinasyonlarına hakim, Planlama ve zaman yönetimi becerilerine sahip, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Problem çözme ve karar verme yeteneği olan, Liderlik ve yöneticilik becerilerine sahip, Ms Office programlarını kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Stres altında çalışabilen, Seyahat engeli olmayan.

 • Budget And Reporting Manager
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması We are looking for a Budget & Reporting Manager who will be responsible for all budget and reporting processes.

  Aranan Nitelikler Bachelor degree in Business Administration, Finance or equivalent, Preparation and revision of annual budget and forecasts; determines financial status by monitoring variances from plan, Following up, analysing and consolidating operational monthly, quarterly and annual reports and financial statements of the company, Good knowledge of IFRS and SPK reporting and compliance to Group Standards and Policies for group financial reporting / management reporting, Adding value to the business by identifying and tracking key business drivers and performance indicators, Work directly with other departments to ensure that various processes are properly interacting with financial reporting, Manage daily treasury operations, Contribute to borrowing and hedging strategies, as well as financial risk management activities Establish sustainable relationship with banks, Improve net working capital and cash flow management, Competent in team development and motivation, Strong analytical skills and result-oriented, Team player with strong planning and organizational skills,

 • Air Conditioner (Hvac) Development Engineer
  Sattelo
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Project is covering complete HVAC unit / system development from early stage to mass production, application is TRUCK. Priority role – next 2 years: Candidate will work in a team of 4 people, leading design and being permanent and key customer contact. Another 3 colleagues will be all citizens of CHINA and will be working on CAD, calculation etc. as support to a leader. There will be also Chinese translator and coordinator to make sure smooth communication back to CHINA. NEXT STEPS: Based on such opening project, candidate will be involved in other future projects and developments and considered for long term relation.

  Aranan Nitelikler Requirements: - Engineering degree - Fluent English - No travelling restrictions (China, Turkey, EU) - Excellent communication skills - Proactive personality - Three or more years experience in design and development of mobile machinery HVAC units - Ability to lead design and small team of CAD, electrical and test engineer - APQP / PPAP (Ford / GM experience will be an added value) Our offer: - Position in a young and fast growing team - Long-term position - Motivational salary with benefits - Access to technologies, know-how expansion and presence at a major automobile OEM

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Tercihen lise mezunu, Makam-kurum-özel şoförlük tecrübesi olan, Prezantable, dikkatli, sorumluluk sahibi, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Tercihen şehirlerarası araç tecrübesi olan,g Göktürk, Kemerburgaz bölgelerinde veya yakınlarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Özel Şoför aramaktayız.

 • İş Açıklaması AVM içinde bulunan standa gelen müşteri- misafirlere verilen hizmetler hakkında bilgi vermek, müşteri kayıtlarını tutmak, emanet hizmetinin yönetimi, gelen telefonların cevaplandırılması.

  Aranan Nitelikler Alfred Concierge Services, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, Otel ve İş Merkezlerine 5 yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Vale ve Özel Şoför hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet veren ekibimizin Kanyon AVM projesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen Stand Hostesliği, Tanıtım - Organizasyon deneyimi olan, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek, Misafir- müşteri memnuniyetine önem veren, AVM çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Stand Görevlisi aramaktayız.

 • İş Açıklaması Misafirlerin karşılanması, tüm yiyecek ve içecek servislerinin, misafir beklentilerine uygun bir şekilde yapılması.

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Zorlu Center Rezidans projesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Servis elemanı pozisyonunda birkaç yıl deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilen, Prezentabl, dinamik, güleryüzlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Servis Elemanı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Şirketin sunmuş olduğu hizmetlerle ilgili bilgi almak isteyen müşterilerle iletişim kurmak, ihtiyaç ve taleplerini anlamak ve doğru birim/kişilere yönlendirmek, Ofis içi telefon trafiğini ve santral görevini yürütmek, Randevu, rezervasyon organizasyonları ile ilgilenmek, Gelen misafirleri karşılamak, Kurye hizmeti alınan şirket ile irtibatı sağlamak, İdari işler ve müşteri ilişkileri fonksiyonuna destek olmak. Faks, fotokopi ve evrak işleri ile ilgili olarak gerekli birimlere destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Maslak'ta bulunan Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Diksiyonu düzgün, giyinimine ve dış görünümüne özen gösteren, Minimum 1 yıl benzer pozisyonda görev almış, Organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, Dikkatli, düzenli ve sistemli çalışmayı prensip edinmiş, Planlama, organizasyon becerileri ve temsil yeteneği güçlü, Pratik ve hızlı hareket edebilen, Tercihen avrupa yakasında ikamet eden, Ofis Asistanı aramaktayız.

 • Genel Başvuru
  Alfred Concierge Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. İstanbul genelinde yer alan çeşitli projelerimizde ve Merkez kadrolarımızda görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları aramaktayız. Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular, aday veri tabanımızda saklı tutulacak ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda, ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Finansbank Kristal Kule projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Turizm Otelcilik, İşletme, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, Resepsiyon, ofis yönetimi, santral ve misafir ilişkileri konularında deneyimli, Organizasyon becerisi ve iletişim yeteneklerine güvenen, Çözüm odaklı, prezentable, enerjisi yüksek ve pozitif, Resepsiyonist aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Şoför
  Alfred Concierge Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Anadolu ve Avrupa yakasındaki projelerinde görevlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Makam-kurum-özel şoförlük tecrübesi olan, Prezantable, dikkatli, sorumluluk sahibi, B sınıfı ehliyet sahibi, tercihen SRC belgesi olan, aktif araç kullanabilen, Tercihen şehirlerarası araç tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Şoför aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Zorlu Center Rezidans ve Ofis projesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm - Otelcilik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı vb. bölümlerinden mezun, Resepsiyon, yönetici asistanlığı, danışma, misafir hizmetleri/ilişkileri gibi alanlarda deneyimi olan, İnsan ilişkilerinde kendine güvenen, enerjisi yüksek, sorumluluk sahibi, Prezentable, empati becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Resepsiyonist aramaktayız.

 • Bellboy (Zorlu Center)
  Alfred Concierge Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Gelen misafirlerin karşılanması, araç organizasyonunun yapılması, misafirlerin istek ve taleplerinin karşılanması.

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Zorlu Center Rezidans ve Ofis projesinde görevlendirilmek üzere; Lise veya üniversitelerin Turizm - Otelcilik bölümlerinden mezun, Tercihen Otel, Rezidans, Restoran, AVM vb. yerlerde benzer bir pozisyonda çalışmış, İletişimi kuvvetli, görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Bellboy aramaktayız.

 • İş Açıklaması Mobilya Mağazamıza;Takım Çalışmasına Yatkın Kişisel Bakımına Özen Gösteren Diksiyonu Düzgün Tecrübeli Bay ve Bayan Satış Yönetmenleri Alınacaktır

  Aranan Nitelikler

 • Satış Temsilcisi
  Kama Pres
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Güneşli'deki fabrikamızın satış departmanına.

  Aranan Nitelikler MYO ve Üniversitelerin Teknik bölümlerinden mezun olan, Ofis ve üretim sahasında görev alabilecek, Askerliğini tamamlamış, B Sınıfı sürücü belgeli, Bay/Bayan satış temsilcileri alınacaktır. İkametgahı Güneşli ve yakın çevresinde olması tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması Güneşli'deki Fabrikamızın çeşitli departmanlarında yetiştirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Makina ve Endüstri Mühendisliği Bölümü Mezunu, Askerliğini yapmış, İstanbul Avrupa yakasında (Tercihen Bağcılar/Güneşli civarında ) ikamet eden, Bay/Bayan Makina ve Endüstri Mühendisleri alınacaktır.

 • İş Açıklaması DENTRAM DİŞ TEDAVİ MERKEZİNİN DİŞ KLİNİĞİMİZİN LEVENT ŞUBESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE DİŞ HEKİMİ ASİSTANLIĞINDA DENEYİMLİ EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN KENDİSİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN TERCİHEN AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI YÜKSEK OKULU MEZUNU VEYA DİŞ HEKİMİ YANINDA ÇALIŞMIŞ DİŞHEKİMİ ASİSTANLARI ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler HASTA TAKİP PROGRAMI KULLANABİLECEK BİLGİSAYARA HAKİM, OFİS PROGRAMLARINI BİLEN SİGARA İÇMEYEN DİŞ HEKİMİNE HER KONUDA ASİSTANLIK YAPABİLECEK TERCİHAN CADDEBOSTANAYAKIN OTURAN 9.30 - 19.30 SAATLERİ ARASINDA ÇALIŞABİLECEK CUMARTESİ ÇALIŞMA KONUSUNDA SORUNU OLMAYAN

 • İş Açıklaması DENTRAM DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİ LEVENT ŞUBESİNE DENEYİMLİ BANKO GÖREVLİSİ (SEKRETER) ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Dr. Organizer veya randevu takip bilgisayar sistemi kullanan - MS Office(Word, excel, powerpoint) programlarına hakim - Tercihen Sağlık sektöründe sekreterlik/ asistanlık yapmış -Tercihen yabancı dil bilen - İletişim becerisi kuvvetli,işe hakim ve istekli - Nakit akışı,bankacılık işlemlerine hakim, - Fatura Kesimi, Pos cihazı, anlaşmalı kurum işlemlerini bilen - Ön Muhasebe konusunda deneyimi olan - Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, - Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, - Ekip çalışmasına yatkın, - Tempolu ve yoğun çalışma ortamına,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • İş Açıklaması İŞ TANIMI BİZ KİMİZ ? Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan SPORTİCA SPORTİF PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. MİSYONUMUZ Çevikliğimiz, örgütsel verimliliğimiz ile sürekli fark ve değer yaratarak çalışan memnuniyetini, müşteri sadakatini temel alan bir yaklaşım sergilemek. VİZYONUMUZ Ülkemizde lider, dünyada model olabileceğimiz bir yapıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak. PROJELERİMİZ SİGORTA - https://sigortarobotu.com/ SPORTİF - https://www.taraftarcicek.com/ TUR ORGANİZASYONU - http://www.asktur.com/ LOJİSTİK - http://www.nakliyatfirsati.com/ gibi bir çok projelerin yanı sıra e-ticaret sektöründe de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

  Aranan Nitelikler ARANAN NİTELİKLER Lise veya üniversite mezunu/öğrencisi, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve pozitif, Tercihen satış alanında deneyimli, Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İkna kabiliyeti yüksek, eğlenmeyi eğlendirmeyi seven, Kariyer hedefleyen , ekip çalışmasına yatkın, Maaş + Prim + yemek + sgk sistemi ile çalışacak Satış Temsilcisi Arayışımız vardır.

 • İş Açıklaması İŞ TANIMI BİZ KİMİZ ? Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan SPORTİCA SPORTİF PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. MİSYONUMUZ Çevikliğimiz, örgütsel verimliliğimiz ile sürekli fark ve değer yaratarak çalışan memnuniyetini, müşteri sadakatini temel alan bir yaklaşım sergilemek. VİZYONUMUZ Ülkemizde lider, dünyada model olabileceğimiz bir yapıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak. PROJELERİMİZ SPORTİF - https://www.taraftarcicek.com/ TUR ORGANİZASYONU - http://www.asktur.com/ LOJİSTİK - http://www.nakliyatfirsati.com/

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Üniversitelerin tercihen “İletişim” veya “Sosyal Bilimler” bölümlerinden mezun, Sosyal Medya (facebook, twittter, instagram, linkedin, youtube vb.) konularında aktif olarak kullanabilen, Sosyal Medya hesaplarını anlık yönetebilen, Sosyal Medya raporlama ve sunum araçlarına hakim, Dijital gelişmeleri, sosyal medya trendlerini ve gündemi takip eden, Raporlama ve analiz yapabilen, Editoryel düzeyde Türkçe’yi iyi kullanan, dilbilgisi ve imla kurallarına hakim, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Banner Reklam yönetimi yapabilecek, İletişim ve araştırma becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sosyal medya pazarlama ve içerik üretme konusunda bilgisi olan, Erkekler için askerlikle ilişiği olmayan, Bay, bayan İş Tanımı Kuruma ait sosyal medya içeriklerini ve yayın planlarını ilgili birimlerle koordineli oluşturacak, Kuruma ait sosyal medya hesaplarında aktif paylaşımda bulunacak, paylaşımlara gelen yorumları cevaplayacak, güncel paylaşımları takip edecek, Sosyal medya hesaplarının ve web siteleri raporlamalarını yapacak, Kurumdaki ilgili departmanlara destek verecek, Kurum içi etkinliklerin sosyal medya yönetimini sağlayacak, Sosyal medya platformlarındaki reklam stratejilerinin geliştirilebilmesi için destek verecek, Sosyal Medya Uzmanı alınacaktır.

 • İş Açıklaması Büyük markaların, ürün satışlarının yapıldığı çağrı merkezimizde YÜKSEK GELİR elde etmek isteyen yetiştirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.. 5.000 TL, prim kazanan takım üyelerinin yer aldığı ekiplerle yüksek prim kazanmak isteyen, 1200 net maaş + prim Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, hediyeler.. Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Gelişime açık, para kazanmak isteyen ; İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı,Hırslı, Sorumluluk sahibi, başarı hikayesi olan, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ne mezunu olduğun önemli değil, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00

 • Dıgıturk'te Kariyer Hedefleyenler...
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması DIGITURK PAKETLERİNİN SATIŞINI YAPACAK, 1200TL Net Maaş +Yüksek Prim+Sgk Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları ile, YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışmak motivasyonumu yüksek tutuyor diyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. İşyerimiz; 4. Levent Metro durağı yakınındadır. Servis imkanımız yoktur.

 • İş Açıklaması Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! 1200TL Net Maaş + SGK, Yüksek Prim, Günlük Bonuslar,Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Maaşınızın yanı sıra performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları,

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, 17-32 yaş arası, Takım çalışmasını seven, İkna yeteneğine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk sahibi, Sabit çalışma saatleri 09:30-19:00

 • Digiturk-Satış Temsilcisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, DIGITURK paketlerinin satışını gerçekleştirebilecek; operasyonumuzda bizlerle birlikte, keyifle çalışacak, YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. Sıfırdan satış yapmak istemiyorum, müşteriler beni arasın diyorsanız, Satış benim işim deyip bu konuda kendinize inanıyorsanız, İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışmak motivasyonumu yüksek tutuyor diyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız,

  Aranan Nitelikler 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. Sabit çalışma saatleri 09:00-18:30 İ

 • İş Açıklaması Evet Yanlış Okumadınız.. 5 Bin TL Gelir... Yüksek Prim, Günlük Bonuslar,Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Maaşınızın yanı sıra performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları,

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Takım çalışmasını seven, İkna yeteneğine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk sahibi, Sabit çalışma saatleri 09:30-19:00

 • 1200tl. Maaş + 5000tl. Prim + Sgk
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda; Çağrı Merkezimizde, gelen çağrıları karşılayarak, güler yüzle ve özenle müşterilerle görüşerek çağrıları satışa dönüştürebilecek ekip arkadaşları arıyoruz. 1200TL Net Maaş + SGK, Yüksek Prim, Günlük Bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen Müşteri İlişkileri, Satış vb... eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az Lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Takım çalışmasını seven, İkna yeteneğine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk sahibi, Ms office ve bilgisayar kullanabilen arkadaşları bekliyoruz... Sabit çalışma saatleri 09:30-19:00 İşyerimiz; 4. Levent Metro durağına yakındır.

 • Yazılım Uzmanı
  Teknopalas
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bilişim teknolojileri üzerine farklı sektörlere çözümler sunan firmamızda çalışmak isteyecek iş arkadaşları arıyoruz. Firma olarak önceliğimiz her zaman son teknolojilere hızlı uyum sağlamak olduğu için sürekli öğrenmenin ve gelişmenin mutluluğuna ve heyecanına ortak olmanızı istiyoruz. Firmamız genel olarak RFID ve IOT(Internet of Things) alanında paket yazılım ve AR-GE çalışmalarına ağırlık vermektedir. Proje kapsamında kendisine aktarılacak projelerin: Programlanması/kodlanması, Kendi ön testlerinden sonra test için sorumlu ekip liderine aktarılmas şeklinde bir işleyiş yapısı vardır. Ek sorumluluklar olarak: Sistemleri ve yeni fikirlerin geliştirilmesi araştırılması, Özellikle performans ve ergonomi konusunda sıra dışı çözümler üretmek için incelemeler ve testler yapılması, Proje konusuna katkı sağlayabilecek yeni teknolojileri araştırması.

  Aranan Nitelikler Aradığımız Genel Özellikler: Araştırmacı ve yenilikçi bir yaklaşım gösterebilen, Takım çalışmasına yatkın, Hızlı öğrenebildiğini düşünen, Verimli çalışabilen, Analitik yönü güçlü, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tasarımlarını kullanıcı gözüyle de bakıp değerlendirebilen, Askerliğini tamamlamış, Bay, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet edenler. Teknik yetkinlikler olarak: Programlama ve algoritma bilgisi (MS .Net ile programla yapmış, olmak özellikle multi layer mimari kullanımı tercih sebebidir) C#.NET dilleri konusunda uygulama geliştirebilecek, .NET Entity Framework Mimarisine hakim, WPF mimarisinde uygulama geliştirme tecrübesine sahip İlişkisel veritabanı sistemleri üzerinde çalışabilecek, Web uygulamaları alt yapıları hakkında bilgili, WCF framework hakkında bilgi sahibi, ASP.NET MVC design patern’ine hakim, Microsoft SQL Server(T-SQL) konusunda çalışmış, LINQ, nHibernate ya da benzer ORM deneyimi olan, HTML,DHTML ve CSS tabanlı kullanıcı arabirimi geliştirebilen, Network programlama ve şifreleme algoritmaları konusunda bilgi sahibi olan, İngilizce konusunda sıkıntısı olmayanlar tercih sebebi olacaktır.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?