İş İlanları

 • İş Açıklaması ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerinde belgelendirme hizmeti veren kuruluşumuz için Planlama Sorumlusu aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerinde bilgi sahibi, Tercihen 20-30 yaş arasında, bayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, İyi derecede yazılı-sözlü İngilizce bilen (Zorunlu), Bilgisayar kullanmayı bilen, Denetim planlamaları yapacak, Müşteriler ile iletişimi sağlayacak, Yabancı akreditasyonlar ve yurt dışı temsilciliklerle görüşme ve yazışmaları yapacak,Yabancı akreditasyon denetimlerinde sözlü çeviri görevini üstlenecek. Çalışkan, dürüst Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır

 • İş Açıklaması Jeneratör konteyner ve kabin imalatlarında kullanılacak olan  karbon çelik, paslanmaz malzemeden çelik, boru, saç ve fittings malzemelerinin kaynağının yapılması.

  Aranan Nitelikler Endüstriyel sektörde faliyet gösteren, Uluslararası müşterimiz için Gebze fabrikasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip 'Gazaltı - Argon ve Elektrik Kaynakçısı' arayışımız bulunmaktadır. Gazaltı - Argon ve Elektrik metodlarının üçüne de sahip, TÜV, TÜRK LOYDU, TÜRK AK vb. sertifikaları bulunan, ASME veya EN sertifikası bulunan, karbon çelik, saç ve paslanmaz boru kaynağı yapabilen, Endüstriyel projelerde doğalgaz santrali, rafineri vb. projelerinde deneyimli, Kocaeli, Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Bina ve Tesis Yönetimi Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan Koza Yönetim ve Servis A.Ş, yönetimini üstlendiği bir okul için binanın onarım işlerini yapacak Marangoz aramaktadır. 

  Aranan Nitelikler -Gebze' de ikamet eden, -Marangozluk/Ahşap tecrübesi olan, -30-40 yaşları arasında, -Bay

 • İş Açıklaması Tedarikçi faturalarının kayıtlarını yapmak, Cari hesapların takibini ve mutabakatlarını yapmak, Satış faturalarını kesmek, Banka hesap hareketlerini muhasebeleştirmek, Müşteriler ile hesap mutabakatlarının yapılması Kdv-Muhtasar-Geçici Vergi beyannamelerinin düzenlenmesine destek verilmesi BA-BS formlarının düzenlenmesine destek verilmesi

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu Genel Muhasebe –Ön Muhasebe deneyimli Tercihen en az 4 yıl tecrübe sahibi E-Fatura , E-Defter bilgisine sahip İyi derecede MS Office bilgisi olan Logo Go3 Programını kullanmayı bilen Yüksek dikkat ve konsantrasyon becerisine sahip Ekip çalışmasına yatkın İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. (Çalışma yeri İkitelli’ dir.) Bay / Bayan Elemanlar.  

 • Bölge Satış Temsilcisi
  Waternet
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Kariyerin ve yüksek kazanç için iyi bir başlangıç yapmak istiyorsan sürekli gelişen ve hızla büyüyen Waternet ailesine sen de katıl!  

  Aranan Nitelikler Waternet Su Hizmetleri A.Ş., 2012 yılında sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketicilerle buluşturmak amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz, 'Taze İçme Suyuna Ulaşmanın En Kolay Yolu’ ilkesini benimser.Waternet, yenilikçi  yaklaşımıyla  ev ve işyerlerinde sağlıklı içme suyuna erişimi zahmetsiz bir hizmete dönüştürür. Ekibimiz, hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda bizlerle beraber büyümek isteyen profesyonellerden oluşur.    Satış sektörü ilgimi çekiyor; satış alanında kariyer yolu çizmeyi hedefliyorum diyorsan, Waternet ’de alacağın eğitimlerle kendini geliştirmek ve satış alanında uzmanlaşmak istiyorsan, Masa başında değil, dinamik ve aktif olarak sahada takım arkadaşların ile çalışarak birlikte değer yaratmak istiyorsan, Her yeni fikre, her eleştiriye önem veriyorsan; değişimleri gerçekleştirecek cesarete ve beceriye sahipsen, Hayal etmek, ezber bozmak, yenilikçi olmak ve özgür düşünmek tam bana göre diyorsan, Erkek adaylar için askerlik görevimi tamamladım ya da henüz vaktim var diyorsan, Avrupa ve Asya’yı birleştiren mühür İstanbul’da yaşıyorsan,        Waternet ailesi olarak seni heyecanla bekliyoruz.

 • İş Açıklaması SYMBOL AVM'de bulunan HUMMEL mağazamız için, Sorumluluğu altındaki ürünlerin müşteriye satışını yapmak, Müşteri soru ve şikâyetleriyle etkin bir şekilde ilgilenmek, Sorumluluğu altındaki ürünlerin reyon yerleşimini ve gerektiğinde reyon değişimi, etiketleme ve stok kontrollerini yapmak, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Satış Sorumlusunun vereceği diğer işleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, İZMİT ve çevre ilçelerde ikamet eden, 18 ile 26 yaş arası, Bay/Bayan adaylar.

 • Tezgahtar
  Hacı Sayid Gıda
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Gıda sektöründe pastane - kafe alanında faaliyet gösteren, İstanbul 'un çeşitli semtlerinde 41Şubeye sahip firmamızın çeşitli şubelerinde (  halkalı, sefaköy, bahçelievler, beylikdüzü, küçükköy, başakşehir... ) görevlendirilmek üzere deneyimli Tezgahtar, Tezgahtar Yardımcısı ve yetiştirilmek üzere deneyimsiz tezgahtar yardımcısı elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Baklava - pasta alanında tezgahtarlık deneyimi bulunan * yetiştirilmek üzere deneyimsiz tezgahtar yardımcısı * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Sabah ve öğle vadiyasında çalışabilecek * Ekip çalışmasında uyumlu * Kişisel bakımına özen gösteren * İletişimi düzgün * Dinamik, güleryüzlü * Avrupa yakasında ikamet eden * Bay bayan Tezgahtar, Tezgahtar yardımcısı olarak elemanlar alınacaktır.  

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda aşağıdaki pozisyonlarda Ferforje İmalat Elemanı alınacaktır. Kaynakçı Dövme Pres Elemanı Kesim Presleri Elemanı Lazer Operatörü Ayrıca ferforje üretiminde diğer pozisyonlarda çalışmış arkadaşlarda değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler 30 yaşını aşmamış Askerliğini yapmış Ferforje imalatı konusunda ya da ilgili iş alanında deneyim sahibi olması

 • İş Açıklaması İdilbanu’nun uzmanlık alanı fuar,kongre ve tanıtım standlarıdır. Standlar Burkhardleitner Constructiv markası ile firmaların ihtiyaçlarına göre kurumsal kimlikleri korunarak pazardaki stratejik yapıları dikkate alınarak tasarlanır. İyi bir takım ruhuyla çalışmanın önemli olduğu bu noktada, Fuar ve kongre standları olarak faaliyet gösterdiğimiz firmamıza 3d max, photoshop ve autocad programlarına hakim, takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Fuar ve Kongre alanında deneyimli, 3d max ,autocad ,photoshop programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Plan ve görünüş okuyabilen, Tercihen İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Mağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak, Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek, yönlendirmek, Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek, Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, Mağazanın verimli işleyebilmesi için Mağaza koordinatörüyle koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri odaklı düşünen, Takım üyesi olan ve takımını geliştiren, Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturabilen, Stok satış raporlarını takip eden, Mağaza müdürü arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması İzmir Pınarbaşı'nda faaliyet göstermekte olan şirketimiz için; - Üretim planlama sorumlusuna bağlı olarak çalışacak, - Oracle programında tüm ürünlerin recetelerini oluşturacak, güncelliğini sağlayacak, - Günlük olarak tezgahlarda üretilecek ürünlerin kanban çalışmalarını yürütecek, - Üretimde yapılan ürünlerin zaman etüdü, üretim verimliliği, v.b gibi konularda istatistikler oluşturacak, Üretim Planlama Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Endustri Mühendisliği ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, - Talaşlı imalat sektöründe tecrübe sahibi, - Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, - Tercihen Oracle, MRP programlarını kullanmasını bilen, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Kalite ve iş düzeni konusunda hassas, - Sorumluluk almaya istekli,inisiyatif kullanabilen, - Aktif iş temposuna ayak uydurabilecek, - İzmir'de ikamet eden, - Askerlik görevini tamamlamış, - Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi, - İç denetçi belgesi olması tercih sebebidir.

 • Mağaza Satış Danışmanı
  Dinapa
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Tekirdağ Bugün

  İş Açıklaması Nike, Levis, Dockers, Urban Play, Urban Soul mağazalarımız için Mağaza Satış Danışmanı  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Minimum Lise mezunu, İletişim becerisi yüksek, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek, Güleryüzlü, pozitif, dinamik, İstanbul veya Tekirdağ,Çorlu'da Avantaj AVM'ya yakın lokasyonlarda ikamet eden  

 • İş Açıklaması İSTANBUL ÜSKÜDARDA FAALİYET GÖSTEREN ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÇEŞİTLİ PROJELERDE ÜRÜNLERİNİN TANITIMINI VE SATIŞINI YAPACAK  ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. 1500 TL MAAŞ + YÜKSEK PRİM SABAH 10:00 AKŞAM 18:30  

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Öğrenmeye ve gelişime açık Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

 • Üretim Personeli
  Birikim Pilleri
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Pil ve batarya gruplamada çalışacak,meslek lisesi mezunu bay çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, El becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Elektrik- elektronik konusunda deneyimli çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Alanında lider firmamızın Ankara Üretim Tesisinin Üretim Müdürlüğü'ne bağlı Sirkülasyon pompası üretim hattında 'Plastik Enjeksiyon Operatörü' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz. İŞ TANIMI: Tam otomatik robotlu döner tablalı ve dik plastik enjeksiyon makinesinin yer aldığı üretim hattının hedeflenen günlük üretimin yapılması, Enjeksiyon makinesi kalıp değişimi yapmak, Bağladığı kalıbın enjeksiyon ayarlarını yapmak, üretime hazırlamak, Sorumulu olduğu makine ve ekipmanların üretime hazır bulundurulması, arıza ve eksikliklerin sorumlulara bildirirerek takip edilmesi, Günlük, haftalık, aylık üretim takibinin yapılması, yetkili kişiye raporlama yapılması, Bölümde üretilen ürünlerin kalitesinin denetlenmesi, Sorumlu olduğu alandaki verimliliğin sürekliliğinin sağlanması ve şirket hedeflerine ulaşılması için diğer sorumlularla gerekli koordinasyonun ve işbirliğinin gerçekleştirilmesi,

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek liselerinin Plastik Teknolojisi vb. bölümlerinden mezun ya da Plastik Enjeksiyon Operatörü sertifikası olan, Plastik enjeksiyon alanında en az 2-3 yıl tecrübeli, Enjeksiyon parametrelerinin ayarlanması konusunda bilgi sahibi, Plastik hammaddeler ve plastik enjeksiyon kalıpları konusunda bilgi sahibi, Genel ölçme tekniği ve toleranslar konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını ve bilgisayarı etkin kullanabilen, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen. Temel seviye Elektrik, Mekanik ve Hidrolik bilgi sahibi, Dikkatli, titiz, sorumluluk sahibi, iş takibi ve arıza çözmede yetkin, Ekip çalışmasına yatkın, paylaşımcı, sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, Ankara’da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması NEOMARİN AVM'de bulunan HUMMEL mağazamız için, Sorumluluğu altındaki ürünlerin müşteriye satışını yapmak, Müşteri soru ve şikâyetleriyle etkin bir şekilde ilgilenmek, Sorumluluğu altındaki ürünlerin reyon yerleşimini ve gerektiğinde reyon değişimi, etiketleme ve stok kontrollerini yapmak, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Satış Sorumlusunun vereceği diğer işleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, PENDİK ve çevre ilçelerde ikamet eden, 18 ile 26 yaş arası, Bay/Bayan adaylar.

 • Satış Danışmanı
  Rem Spor Giyim
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması NEOMARİN AVM'de bulunan RS mağazamız için, Sorumluluğu altındaki ürünlerin müşteriye satışını yapmak, Müşteri soru ve şikâyetleriyle etkin bir şekilde ilgilenmek, Sorumluluğu altındaki ürünlerin reyon yerleşimini ve gerektiğinde reyon değişimi, etiketleme ve stok kontrollerini yapmak, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Satış Sorumlusunun vereceği diğer işleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, PENDİK ve çevre ilçelerde ikamet eden, 18 ile 26 yaş arası, Bay/Bayan adaylar.

 • İş Açıklaması Mağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak, Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek, yönlendirmek, Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek, Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, Mağazanın verimli işleyebilmesi için Mağaza koordinatörüyle koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri odaklı düşünen, Takım üyesi olan ve takımını geliştiren, Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturabilen, Stok satış raporlarını takip eden, Mağaza müdürü arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması - Lise veya E.M.L.Mezunu - Askerliğini yapmış - 25 - 35 yaşlarında - Gaz altı ve punta kaynak konusunda - En az 3 Yıl mesleki tecrübeye sahip - Yoğun iş temposuna ayak uyduracak - Vardiyalı çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Otomotiv Yan Sanayinde faaliyet gösteren firmamıza , Gazaltı Kaynak Operatörleri + Punta Kaynak operatörleri alınacaktır.

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Sevkiyat bölümünde çalışmak üzere SEVKİYAT ELEMANLARI  alınacaktı

  Aranan Nitelikler Hasanağa bölgesinde otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere; - En az Lise veya Meslek Lisesi Mezunu - Otomotiv sektöründe çalışmış - Sevkiyat konusunda tecrübeli - Kasaya parça dizme ve sayma işi yapabilecek - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek - Tercihen Forklift ehliyeti olan - 23-30 yaş arasında - Askerliğini yapmış  

 • İş Açıklaması İstanbul Aydın Üniversitesi tanıtım ofisinde görevlendirilecek,üniversitemizin tanıtım ve organizasyon faaliyetlerini gerçekleştirecek Gaziantep ve Şanlıurfa Bölge İletişim Temsilcisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lisans mezunu, Tercihen Eğitim Sektöründe deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü, iletişim becerisi gelişmiş, Okullara ve dershanelere tanıtım ziyaretlerinde bulunacak, Fuarlara katılarak stand sorumluluğu alabilecek, Öğrenci ve veli karşılama yapabilecek, Tanıtım ve satış becerileri gelişmiş, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Sektördeki yenilikleri takip eden, Görünüşüne ve giyimine özen gösteren, Aktif araç kullanabilen (Kendi aracı ile görev yapabilecek) Bay/Bayan 

 • İş Açıklaması Oto Yan Sanayı alanında faaliyet gösteren firmamızda, preslerde çalışacak tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Prograsif (Sürücülü) Preslerde Deneyimli - Preslerde Kalıp Söküp-Takıp Ayar Yapabilen - Takım Çalışmasına Yatkın - Askerlik Görevini Tamamlamış - Min. 3 Yıl Tecrübeli - Vardiyalı Çalışabilecek

 • Finans Tahsilat Uzman Yardımcısı
  Brj Lubnatsi Danışmanlık…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız Uluslararası Plastik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz bünyesinde Finans Tahsilat Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.   Gelen ödemelerin  sisteme girilmesi (Nakit, Banka, Çek, Senet vs. günlük olarak sisteme işlenmesi) Müşteri Kredi limitlerinin takibi ve yönetilmesi Belirlenen Kredi limitlerine uyumu sağlamak amacı ile yönetici ve satış departmanı ile etkin iletişimin sağlanması, Alacakların takibi Tahsilatların zamanında gerçekleştirilmesi için müşterilerle mutabakatların sağlanması, ödeme günlerinin takip edilmesi, müşterilere gerekli hatırlatmaların zamanında yapılması. Haftalık olarak alacak raporlarının hazırlanması, Vadesi geçen, ödeme problemi olan müşterilerin yönetime ve satış temsilcilerine bildirilmesi ve gerekli aksiyonların alınmasından sorumlu olacaktır.  

  Aranan Nitelikler Muhasebe meslek yüksek okulu, Üniversitelerin işletme, iktisat, ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen 1-2 yıl finans, muhasebe alanında deneyimli. Excel’i etkin kullanan, muhasebe programları hakkında bilgi sahibi. Analitik düşünme yetkinliğine sahip, çözüm ve sonuç odaklı Öğrenmeye açık. İletişim, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Dikkatli, çalışkan, takipçi, zamanı iyi yönetebilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Anadolu yakası veya Gebze’de ikamet eden. Kadın ve erkek adaylar.

 • İş Açıklaması Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Antalya AKADEMİ Şubemizde görevlendirilmek üzere SERVİS ELEMANI aranıyor.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, En az 1 yıl tecrübeli, Hijyen kurallarına uyabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış veya tecilli (erkek adaylar için), Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip, Lara-Güzeloba civarında ikamet eden, Tam zamanlı çalışmak isteyen personel,servis gorevlisi arkadaşlar arıyoruz.  

 • Yol Yardım Müşteri Temsilcisi
  Eurocross Turkey
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Hakkımızda Eurocross Turkey, uluslararası seyahat sigortalarına ve asistans firmalarına Türkiye’de pazar lideri, trend belirleyici, medikal asistans, maliyet kontrol ve yol yardım hizmetleri sunan genç, dinamik ve uluslar arası bir firmadır. Türkiye’yi ziyaret eden turist ve expatların 24 saat hizmet alabildikleri başlıca konular ağırlıklı olarak sağlık ve finans üzerinedir. Eurocross’un %100’ü Hollanda’nın en büyük Sağlık Sigorta Konsorsiyumu olan Achmea bünyesinde yer almaktadır ve hizmetlerini Altunizade’deki merkez ofisinde yürütmektedir. İş Tanımı Çağrı merkezimize gelen yol yardım taleplerini alarak hizmetleri organize etmek, talebin dosyasını oluşturmak ve süreci takip etmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen assistanslık, yol yardım veya çağrı merkezi deneyimi olan 7/24 vardiyalı sistemde çalışabilecek Çok iyi telefon ve iletişim becerilerine sahip ve diksiyonu düzgün Bizim sunduklarımız Dinamik bir iş ortamı Eğitim ve gelişim fırsatları Firma içinde açılacak pozisyonlarda değerlendirme Rekabetçi ve güvenli ücret paketi Özel sağlık sigortası

 • İş Açıklaması Mağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak, Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek, yönlendirmek, Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek, Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, Mağazanın verimli işleyebilmesi için Mağaza koordinatörüyle koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri odaklı düşünen, Takım üyesi olan ve takımını geliştiren, Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturabilen, Stok satış raporlarını takip eden, Mağaza müdürü arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Almanya ve İtalya için resmi Vize Başvuru Merkezi olarak faaliyet gösteren firmamızın Bursa Osmangazi'de bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere; - Şubeye gelen vize başvuru sahiplerini karşılayacak, - Başvuru sahiplerinin sorularını yanıtlayacak, - Başvuru dosyalarının kontrolünü sağlayıp , veri girişlerini yapacak - Başvuru sahiplerinin parmak izi kayıtlarını alacak - Şubeler arası kargolama işlemlerini yerine getirecek,

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Dikkatli, titiz, özenli, kurallara sadık, - Diksiyonu düzgün, kendini iyi ifade edebilen, - Sabırlı, güleryüzlü, insanlara yardımcı olmayı seven, - Erkek adaylarımız için askerliğini tamamlamış, - Tercihen Almanca,İngilizce ve İtalyanca dillerinden en az birini bilen,

 • Aşçı
  Akp Otomotiv
  Bursa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Lise veya Myo mezunu En az 3 yıl deneyimli Türk mutfağı konusunda uzman Günlük haftalık mutfak ihtiyaçlarınının planlanmasını yapabilecek Hijyen kurallarına dikkat eden temizliğe ve titizliğe özen gösteren Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun Dinamik yaratıcılık yönü kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askelik hizmetini tamamlamış Fabrika bünyemizde çalışacak AŞÇI ve AŞÇI YARDIMCILARI alınacaktır.

 • İş Açıklaması Oto yan sanayinde faaliyet gösteren firmamızın Kalıphane Bölümünde , Torna Operatörü olarak çalıştırılmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Kalıphane bölümünde çalışmak üzere - Konveksiyonel torna tezgahında çalışacak - Kalıp montaj bilgisi olan - Tercihen Meslek lisesi mezunu - Askerliğini yapmış - Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Muhasebe Sorumlusu
  Artar Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tekstil sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için "Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız. Muhasebe departmanında Genel Muhasebe süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olacaktır. Cari hesap,stok ve muhasebe kayıtlarının güncel olarak işlenmesinden nakit, çek, banka hesaplarının kontrolü, kur farkı hesaplamaları, nakit akışının yönetimi, tüm mali gelir-gider, giriş-çıkışların kaydedilmesinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe alanında en az 5 yıl iş tecrübesine sahip, İhracat Kdv iade dosyaları hazırlama konusunda bilgi sahibi olunması, Tek düzen hesap planına vakıf, Yasal beyannamelerin raporlanmasını ve düzenlenmesini yapabilen, Orka programını bilen, Ofis programlarını kullanabilen, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, İletişim becerisi yüksek,analitik düşünebilen "Muhasebe Sorumlusu" alınacaktır.

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?