İş İlanları

 • Yenigüller Uluslararası Nakliyat İth. İhr. Kerestecilik İnş. Taah. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Parsiyel Elamanı Yenigüller Uluslararası Nakliyat İth. İhr. Kerestecilik İnş. Taah. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler 20 - 35 yaş arasında, Küçükbakkalköy civarında ikamet eden, Lojistik sektöründe deneyimli, Tercihen Bayan "Parsiyel Elemanı" alınacaktır.

 • Levent Kağıt San. ve Tic.A.Ş.

  Üretim Elemanları Levent Kağıt San. ve Tic.A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da kurulu olan Türkiye'nin en büyük Kağıt,Karton üretimi yapan Fabrikalarından birisi olan Fabrikamıza vardiyalı çalışabilecek üretim elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek lisesi mezunu veya Kalfalık,Ustalık Belgesi olan veya Mesleki eğitim sertifikası olan Erkek,Askerliğini Tamamlamış 30 Yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek Tercihen Kemalpaşa veya Bornova bölgesinde ikamet eden

 • Zeta İnsan Kaynakları

  Bireysel Kredi Danışmanı (Dönemsel) Zeta İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Okullarda bulunan kredi destek bankolarında yaz döneminde (Haziran/Eylül) sabit olarak görevlendirmek üzere Bireysel Kredi Danışmanları aranmaktadır. (Final sınavları zamanında izin verilecektir)

  Aranan Nitelikler Devam zorunluluğu olmayan Üniversite öğrencisi veya mezunu, İletişimi Güçlü, İkna kabiliyetine sahip, Satış konusunda kendine güvenen, Dış görünümüne özen gösteren, Hafta sonu çalışma engeli olmayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Ardes Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

  Yurt Müdür Yardımcısı Ardes Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 750 Kişi kapasiteli Özel Yükseköğrenim Öğrenci Yurdumuza Yurt Müdür Yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ön Lisans veya Lisans Mezunu Tercihen, üniversitelerin işletme, turizm otelcilik ve konaklama işletmeciliği bölümlerinden mezun, Yurt, otel ve konaklama tesisleri işletmeciliği alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyime sahip, Yurt Yönetimi mevzuatına hakim Yurdun operasyonel işletiminden sorumlu olacak İdari ve mali işleri yürütecek, Personel yönetimine hakim Planlama, koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Organizasyon ve iş takip yeteneği gelişmiş, Ekip motivasyonunu sağlayabilecek, Çözüm odaklı çalışabilen, Müşteri memnuniyeti konusunda titiz, Temsil yeteneğine sahip, Tercihen İngilizce bilen, MS Office Programlarını etkin derecede kullanabilen " Yurt Müdür Yardımcısı ” arıyoruz.

 • Aykanlar Gıda

  Bilgi Sistem Uzmanı Aykanlar Gıda

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde Bilgi Sistemleri Uzmanı olarak görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Matematik, Bilgisayar, Elektronik, Haberleşme Müh., MIS veya ilgili bölümlerden mezun, Sunucu, Veri Depolama ve Yedekleme sistemleri ve yazımları hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Windows ve Exchange Server olmak üzere, Microsoft teknolojilerine hakim, çeşitli kurulum ve projelerde görev almış (Tercihen MCSE veya MCSA sertifikalarından birinr sahip), Konsolidasyon ve sanallaştırma konularında bilgi ve tecrübesi olan (Sertifikasyon tercih sebebi olacaktır), Benzer pozisyonlarda en az 4 sene deneyimli, İyi derecede ingilizce bilen, Analitik düşünüp, problem çözebilme yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri odaklı bakış açısına sahip, takım çalışmasına yatkın, Kendini geliştirmek isteyen, yeniliklere açık, Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

 • Önalanlar Yapı

  Satış Temsilcileri Önalanlar Yapı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakasındaki firmamızda banyo ve mutfak departmanlarımızın satış ekibinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip, ince yapı malzemeleri satışında tecrübeli çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ofis ve mimari çizim programlarına hakim, Yapı malzemeleri satışında tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Temsil yeteneği gelişmiş, iletişim becerileri yüksek, müşteri memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Yönetsel ve organizasyon becerileri yüksek, Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların güncel ve fotoğraflı CV’ leriyle başvurmalarını rica ederiz.

 • Vakkorama

  Satış Danışmanı - Vakkorama Suadiye Vakkorama

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Satış Temsilcisi - Beykoz Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dijital Platform'un lider markasının İstanbul Anadolu Yakasında Beykoz'da bulunan yetkili satış bayilerinde görev alacak, sahada satış gerçekleştirebilecek bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş 1050TL+ Yemek 250TL + Yol 170TL SSK +Prim

  Aranan Nitelikler - Ürün tanıtım ve satışı yapabilecek, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, satış yapabilecek, - İletişim becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, -Kendi müşteri portföyünü oluşturacak - Dönemsel olarak satış arttırıcı etkinlikler düzenleyebilecek, - Girişimci, - Diksiyounu düzgün, - Sorumluluk sahibi, Bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır.

 • Penti

  Satış Danışmanı - Bodrum Penti

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın Bodrum'daki mağazaları için aşağıda nitelikleri taşıyan "Satış Danışmanı" aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Tercihen bayan,

 • Joker

  Joker Satış Danışmanı _Cepa Joker

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Mağaza görsel standartların uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak, müşterilere ürün özelliklerini etkin şekilde anlatmak ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünü müşteriye sunmak.

  Aranan Nitelikler Bebek ve oyuncak sektöründe Türkiye’nin önde gelen perakende firması Joker, hızlı büyüme hedeflerini ve müşteri ilişkileri politikalarını hayata geçirebilecek Satış Danışmanları arıyor. En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Pozitif, dış görünümüne önem gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın.

 • Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi

  Cildiye Uzman Hekimi Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Çanakkale Anadolu Hastanesinde görevlendirilmek üzere, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli Çanakkale de ikamet eden / edebilecek İletişimi Kuvvetli, aktif ve tam zamanlı çalışabilecek "Cildiye Uzman Hekimi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Satış Temsilcisi - Bahçelievler Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dijital Platform'un lider markasının İstanbul Avrupa Yakasında Bahçelievler'de bulunan yetkili satış bayilerinde görev alacak, sahada satış gerçekleştirebilecek bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş 1050TL+ Yemek 250TL + Yol 170TL SSK +Prim

  Aranan Nitelikler - Ürün tanıtım ve satışı yapabilecek, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, - Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, satış yapabilecek, - İletişim becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, -Kendi müşteri portföyünü oluşturacak - Dönemsel olarak satış arttırıcı etkinlikler düzenleyebilecek, - Girişimci, - Diksiyounu düzgün, - Sorumluluk sahibi, Bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır.

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Satış Temsilcisi - Zeytinburnu Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dijital Platform'un lider markasının İstanbul Avrupa Yakasında Kadıköy Zeytinburnu'nda bulunan yetkili satış bayilerinde görev alacak, sahada satış gerçekleştirebilecek bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş 1050TL+ Yemek 250TL + Yol 170TL SSK +Prim

  Aranan Nitelikler - Ürün tanıtım ve satışı yapabilecek, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, - Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, satış yapabilecek, - İletişim becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, -Kendi müşteri portföyünü oluşturacak - Dönemsel olarak satış arttırıcı etkinlikler düzenleyebilecek, - Girişimci, - Diksiyounu düzgün, - Sorumluluk sahibi, Bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır.

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Satış Temsilcisi - Bakırköy Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dijital Platform'un lider markasının İstanbul Avrupa Yakasında Bakırköy'de bulunan yetkili satış bayilerinde görev alacak, sahada satış gerçekleştirebilecek bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş 1050TL+ Yemek 250TL + Yol 170TL SSK +Prim

  Aranan Nitelikler - Ürün tanıtım ve satışı yapabilecek, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, - Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, satış yapabilecek, - İletişim becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, -Kendi müşteri portföyünü oluşturacak - Dönemsel olarak satış arttırıcı etkinlikler düzenleyebilecek, - Girişimci, - Diksiyounu düzgün, - Sorumluluk sahibi, Bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır.

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Satış Temsilcisi - Şişli Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dijital Platform'un lider markasının İstanbul Avrupa Yakasında Şişli'de bulunan yetkili satış bayilerinde görev alacak, sahada satış gerçekleştirebilecek bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş 1050TL+ Yemek 250TL + Yol 170TL SSK +Prim

  Aranan Nitelikler - Ürün tanıtım ve satışı yapabilecek, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, - Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, satış yapabilecek, - İletişim becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, -Kendi müşteri portföyünü oluşturacak - Dönemsel olarak satış arttırıcı etkinlikler düzenleyebilecek, - Girişimci, - Diksiyounu düzgün, - Sorumluluk sahibi, Bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır.

 • Sun Tekstil

  Kumaş Satın Alma Sorumlusu Sun Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşin tanımı: 25 yıllık deneyimi ile alanında öncü olan Sun Tekstil bünyesinde yer alacak Kumaş Satın Alma Sorumlusu aranmaktadır. · Müşteri siparişleri doğrultusunda satın alınacak kumaşların istenilen kalite, termin ve fiyatta tedarik edilmesini sağlamak, · Kumaş ile ilgili doğacak riskleri önceden görerek gerekli tedbirleri almak, · Kumaş ve kaliteleri takip etmek ve buna göre bilgisini geliştirme .

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: · Tercihen üniversite veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun · Kumaş satın alma konusunda 3 yıl deneyimli · MS Office ve Netsis uygulamalarına hakim olan · Örme kumaş özellikleri ve satın alması konusunda ileri derecede bilgili · Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliklerine sahip · İnsiyatif sahibi, hızlı ve doğru karar verebilen, · Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, · Strese dayanıklı · Takım çalışmasına yatkın, · Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, · Seyahat engeli olmayan, · Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Satış Temsilcisi - Beşiktaş Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dijital Platform'un lider markasının İstanbul Avrupa Yakasında Beşiktaş'da bulunan yetkili satış bayilerinde görev alacak, sahada satış gerçekleştirebilecek bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş 1050TL+ Yemek 250TL + Yol 170TL SSK +Prim

  Aranan Nitelikler - Ürün tanıtım ve satışı yapabilecek, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, - Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, satış yapabilecek, - İletişim becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, -Kendi müşteri portföyünü oluşturacak - Dönemsel olarak satış arttırıcı etkinlikler düzenleyebilecek, - Girişimci, - Diksiyounu düzgün, - Sorumluluk sahibi, Bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır.

 • Defacto

  Ankara Antares AVM Müşteri Danışmanı - Part Time Defacto

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetin artırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Satış Temsilcisi - Pendik Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dijital Platform'un lider markasının İstanbul Anadolu Yakasında Pendik'de bulunan yetkili satış bayilerinde görev alacak, sahada satış gerçekleştirebilecek bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş 1050TL+ Yemek 250TL + Yol 170TL SSK +Prim

  Aranan Nitelikler - Ürün tanıtım ve satışı yapabilecek, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, satış yapabilecek, - İletişim becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, -Kendi müşteri portföyünü oluşturacak - Dönemsel olarak satış arttırıcı etkinlikler düzenleyebilecek, - Girişimci, - Diksiyounu düzgün, - Sorumluluk sahibi, Bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır.

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Satış Temsilcisi - Üsküdar Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dijital Platform'un lider markasının İstanbul Anadolu Yakasında Üsküdar'da bulunan yetkili satış bayilerinde görev alacak, sahada satış gerçekleştirebilecek bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş 1050TL+ Yemek 250TL + Yol 170TL SSK +Prim

  Aranan Nitelikler - Ürün tanıtım ve satışı yapabilecek, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, satış yapabilecek, - İletişim becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, -Kendi müşteri portföyünü oluşturacak - Dönemsel olarak satış arttırıcı etkinlikler düzenleyebilecek, - Girişimci, - Diksiyounu düzgün, - Sorumluluk sahibi, Bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır.

 • Ayyıldız

  Mağaza Müdürü, Müd.Yrd. ve Satış Personeli Ayyıldız

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Antalya, İzmir, Adana, Aydın, Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması LÜTFEN BAŞVURDUĞUNUZ MAĞAZAYI BELİRTİNİZ. Mağaza lokasyonları: İstanbul - VIAPORT AVM İstanbul - Palladium AVM İstanbul - Levent İstanbul - AXIS AVM Kağıthane Adana Antalya Aydın - Söke Aydın - Kuşadası İzmir - Alaçatı Bodrum mağazaları AÇIKLAMA: Yarım asrı aşkın süredir kategorisinde lider olan, dünya markası olmuş firmamızın bayan giyim mağazalarında görev almak üzere sizleri birlikte çalışmaya davet ediyoruz. Hem keyifle çalışabileceğiniz, hem de kendinizi geliştirme fırsatı bulabileceğiniz bir çalışma ortamında hedeflerimizi birlikte gerçekleştirmek istiyoruz. Satış Danışmanı / Mağaza Müdür Yardımcısı / Mağaza Müdürü olmak üzere 3 farklı seviyede BAYAN PERSONEL alımı yapılacaktır. Ağırlıklı olarak, henüz tecrübesi bulunmayan ve perakendecilik kariyeri hedefleyen genç bayan adaylar için Satış Danışması pozisyonunda işe alım olacaktır. Görev tanımı: * Müşterilerimizin mağazamızdan en yüksek memnuniyetle ayrılmasını sağlayacak şekilde servis vermek, * Mağazanın operasyonel işlerinde (stok takibi, raporlama, kasa vs. gibi) görev dağılımına göre mesuliyetlerini yerine getirmek, * Aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamak, * Mağaza müdürü ve sorumlusu olacak kişiler için: Personel yönetimi, bölge müdürlüğü ile koordinasyon, aylık programların uygulanması gibi ek görev ve sorumluluklar mülakat esnasında paylaşılacaktır.

  Aranan Nitelikler * Mağaza müdürlükleri için 45 yaşının altında tecrübeli bayan adaylar başvurabilir (adaylar niteliklerine göre farklı seviyelerde işe alınacaktır). * Satış personeli için tecrübesiz adaylar da başvurabilir. * Belirtilen mağazalara yakın ikamet eden adaylar tercih edilecektir. * Görevi ne seviyede olursa olsun işini benimsemek ve sahiplenmek şirket kültürümüzde ilk beklenen niteliktir. * Müşterileri ve amirlerini anlayarak dinleyip uygulayabilen, * İşini keyifle yapmayı başarabilen güleryüzlü, * Kolaylıkla demotive olmayan pozitif, * Müşterilere sunum ve ikna kabiliyeti olan, * Takım arkadaşlarıyla iyi ilişkiler kurabilen, * Estetik zevki bulunan (sunum veya vitrin düzenlemede gerekli olacak), * Satışları artırmak için hırslı bir yapıya sahip, * Sezonsal yoğunluklarda fiziksel olarak güçlü kalabilen enerjik, * Stok takibi veya kasa/pos/bilgisayar işlemlerini öğrenebilecek altyapıya (en az lise veya kendini bu seviyede geliştirmiş) sahip olmak, * Yabancı dil bilen ve bilmeyen adaylar başvurabilir (görev verilen mağazaya göre avantaj sağlayacaktır)

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Satış Temsilcisi - Ümraniye Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dijital Platform'un lider markasının İstanbul Anadolu Yakasında Ümraniye'de bulunan yetkili satış bayilerinde görev alacak, sahada satış gerçekleştirebilecek bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş 1050TL+ Yemek 250TL + Yol 170TL SSK +Prim

  Aranan Nitelikler - Ürün tanıtım ve satışı yapabilecek, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, satış yapabilecek, - İletişim becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, -Kendi müşteri portföyünü oluşturacak - Dönemsel olarak satış arttırıcı etkinlikler düzenleyebilecek, - Girişimci, - Diksiyounu düzgün, - Sorumluluk sahibi, Bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır.

 • Acıbadem Sağlık Grubu

  Hasta Hizmetleri Sertifika Programı / Taksim Acıbadem Sağlık Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi tarafından ücretsiz sertifikalı eğitim verilecektir. Program sonunda başarılı olan adaylara iş imkanı sağlanacaktır.

  Aranan Nitelikler Acıbadem Sağlık Grubu yeni açılacak TAKSİM hastanesi bünyesinde değerlendirilmek üzere; Hasta Hizmetleri alanında kariyer hedefleyen, İletişimi güçlü,insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne önem veren, Hasta ve Hasta yakınları ile olan iletişimde empati kurabilecek, Hastaneler vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Sigara kullanmayan

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Satış Temsilcisi - Kadıköy Sahrayıcedit Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dijital Platform'un lider markasının İstanbul Anadolu Yakasında Kadıköy Sahrayıcedit'de bulunan yetkili satış bayilerinde görev alacak, sahada satış gerçekleştirebilecek bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş 1050TL+ Yemek 250TL + Yol 170TL SSK +Prim

  Aranan Nitelikler - Ürün tanıtım ve satışı yapabilecek, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, satış yapabilecek, - İletişim becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, -Kendi müşteri portföyünü oluşturacak - Dönemsel olarak satış arttırıcı etkinlikler düzenleyebilecek, - Girişimci, - Diksiyounu düzgün, - Sorumluluk sahibi, Bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır.

 • Aker Mağazacılık

  Kasiyer / Ümraniye Meydan AVM Aker Mağazacılık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde yeni açılacak olan MEYDAN AVM mağazamızda görevlendirilmek üzere kasa görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan En az lise mezunu, Perakende sektöründe deneyimli Ofis programlarına hakim Tercihen Nebim programını etkin kullanabilen İletişim yeteneği güçlü, güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın adaylar

 • Aker Mağazacılık

  Satış Danışmanı / Ümraniye Meydan AVM Aker Mağazacılık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde ÜMRANİYE MEYDAN AVM ( MEYDAN İSTANBUL AVM) şubesinde görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan En az lise mezunu, Mağazacılık deneyimine sahip, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Kendine ve işine özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Özgüven sahibi, ikna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Satış Temsilcisi - Kadıköy Hasanpaşa Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dijital Platform'un lider markasının İstanbul Anadolu Yakasında Kadıköy Hasanpaşa'da bulunan yetkili satış bayilerinde görev alacak, sahada satış gerçekleştirebilecek bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır. Net Maaş 1050TL+ Yemek 250TL + Yol 170TL SSK +Prim

  Aranan Nitelikler - Ürün tanıtım ve satışı yapabilecek, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, satış yapabilecek, - İletişim becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, -Kendi müşteri portföyünü oluşturacak - Dönemsel olarak satış arttırıcı etkinlikler düzenleyebilecek, - Girişimci, - Diksiyounu düzgün, - Sorumluluk sahibi, Bay - bayan satış temsilcileri aranmaktadır.

 • Oto Altay Otomotiv Yedek Parça

  Depo Personeli Oto Altay Otomotiv Yedek Parça

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması JAPON VE KORE GURUBU ARAÇLARIN YEDEK PARÇALARININ İTHALAT VE TOPTAN PAZARLAMASINIGERÇEKLEŞTİREN SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ FİRMAMIZIN DEPOLARINDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE; YURTİÇİ VE YURTDIŞI TEDARİKÇİLERDEN GELEN ÜRÜNLERİN İNDİRİLMESİ, TASNİF VE SAYIMI, YURTİÇİ BAYİLERİNE GÖNDERİLECEK ÜRÜNLERİN PAKETLENMESİ VE SEVKİ, DEPO TEMİZLİK VE DÜZENİN SAĞLANMASI, GÖREVLERİNDE BULUNACAK '' DEPO PERSONELİ '' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, 35 YAŞINI AŞMAMIŞ, TERCİHEN YEDEK PARÇA BİLGİSİNE SAHİP.

 • Aker Mağazacılık

  Mağaza Müdür Yardımcısı - Ümraniye Meydan AVM Aker Mağazacılık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde Ümraniye MEYDAN AVM'de yeni açılacak şubemizde görevlendirilmek üzere, tecrübeli bayan Mağaza Müdür Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen üniversite mezunu, Modayı ve mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş, Yöneticilik ve liderlik becerilerine sahip, Hazır giyim mağaza yöneticiliği konusunda en az 3 yıl deneyimli, Güler yüzlü, Takım çalışmasının gücüne inanan, Satış odaklı hareket eden, Müşteri memnuniyetine önem veren, Görünüşüne ve giyimine özen gösteren, Problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, BAYAN, Mağaza Müdürü Yardımcısı aranmaktadır.

 • Aker Mağazacılık

  Mağaza Müdürü - Ümraniye Meydan AVM Aker Mağazacılık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde ÜMRANİYE MEYDAN AVM'de yeni açılacak şubemizde görevlendirilmek üzere, tecrübeli bayan Mağaza Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler •En az lise, tercihen üniversite mezunu, •Modayı ve mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş, •Yöneticilik ve liderlik becerilerine sahip, •Hazır giyim mağaza yöneticiliği konusunda en az 3 yıl deneyimli, •Güler yüzlü, •Takım çalışmasının gücüne inanan, •Satış odaklı hareket eden, •Müşteri memnuniyetine önem veren, •Görünüşüne ve giyimine özen gösteren, •Problem çözme yeteneğine sahip, •MS Office programlarını kullanabilen, •BAYAN, Mağaza Müdürü aranmaktadır.

 • Emka Konut

  Sekreteya- Ön Muhasebe Emka Konut

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Açıklaması Çekmeköy de bulunan merkez ofiside görevlendirilmek üzere Ofis Asistanı aranmaktadır. Toplantı ve organizasyonların planlanması, Misafirlerin karşılanmasını ve ağırlanmasını sağlamak, Kargo ve kurye süreçlerinin organize edilmesi, Tüm ofis süreçlerinin yönetilmesi, Şirket telefon ve faks işlerinin aksamadan yürümesini sağlamak, İdari personele ve misafirlere çay, kahve servisi yapmak,

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az 2 yıl tecrübeli, Lise ya da dengi okullarda mezun, Güler yüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren, Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven, Düzenli ve disiplinli çalışan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisi güçlü, Kalite odaklı çalışan, titiz ve düzenli, Anadolu yakasında ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan

 • Onkel Dış Tic Aş

  Muhasebe Elemanı Onkel Dış Tic Aş

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere BAYAN MUHASEBE ELEMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Alanında 1 yıl deneyimli, Muhasebe Proğlamlarına Hakim, Seyahat Engeli Olmayan, Firmamızın Bursa/Yenişehir Tesislerinde Yılın Ağustos-Eylül-Ekim aylarında çalışabilecek ( Yani Her yıl ; yılın 9 ayı Antalya merkezimizde ve 3 ayı Bursa/Yenişehir tesislerimizde olmak üzere ) BAYAN elemana ihtiyaç vardır.

 • Mapp Pazarlama

  Ön Muhasebe Elemanı Mapp Pazarlama

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2001 yılından bu yana sektörlerinde lider firmalara "merchandising" hizmeti veren firmamızın İstanbul - Anadolu yakasında bulunan ofisimizde 8 ay belirli süreli görevlendirilmek üzere; Fatura, personel gider gibi girişlerin yapılması ve takibinin sağlanması, Muhasebe'ye destek verilmesi, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Ön Muhasebe Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen alanında önlisans mezunu, En az 1 yıl tecrübeli, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen LOGO bilgisi iyi seviyede, Genel muhasebe - tek düzen hesap planına hakim, Gelişime ve öğrenmeye açık, İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden, Bay - bayan, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Communıcations Manager (E-Commerce) Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması •Responsible for executing and developing Marketing plans (online & offline), •Sales Campaigns management and reporting, •3rd party alliances, Social media content development and management, •Event Management, Sponsorship Management, •Design and Production of all marketing materials including site and campaign banners, video, email designs •Works closely with Performance Marketing and CRM teams to create communication and campaign strategies for consumer acquisition and retention, based on consumer insights and shopping habits. •Manages Media, Social Media and PR agencies.

  Aranan Nitelikler •Min 4 years of professional experience in Marketing Communications, with all aspects of marketing and communications, especially in digital marketing, holistic initiative /campaign management, social media and PR. •Experience in E-commerce would be a highly preferable asset. •Proven leadership skills - managing direct reports. •Superior oral and written communications skills and presentation skills. •Fluent in English (both writing & speaking)

 • Fortune Danışmanlık

  Ofis Asistanı Fortune Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, müşterimiz için 'OFİS ASİSTANI' arayışındayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Orta seviyede İngilizce bilen Ofis asistanlığı konusunda minimum 1 yıl tecrübeli Avrupa yakasında ikamet eden veya lokasyon sorunu olmayan Bilgi ve evrak akışını organize edebilecek Şirket içi ve dışı iletişimi sağlayacak İnsan ilişkileri güçlü, Planlama ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Prezentabl

 • Burkay Tekstil

  Müşteri İlişkileri Temsilcisi Burkay Tekstil

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 40 yılı aşkın süredir Ev Tekstili alanında faaliyet gösteren firmamız Editör Depo Bölümünde ‘Müşteri İlişkileri Temsilcisi’’ olarak görev yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz. Lise Mezunu, İletişimi yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 30 Yaşını Aşmamış, Bursa'da İkamet Eden, Askerliğini tamamlamış bay,

  Aranan Nitelikler Günlük veya haftalık olarak bayilerden gelen ürün siparişlerini takip ederek bayilere sevkini sağlamak Bayilerden gelen istek ve önerileri değerlendirerek ilgili birimleri bilgilendirmek

 • Rabek Tekstil

  Şoför Rabek Tekstil

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Boya - Baskı - Apre Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamıza '' Şoför '' Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler E Sınıf Ehliyeti olan En az 5 yıl tecrübeli Otomobil, Jeep, Kamyonet gibi motorlu taşıtları kullanabilen, Otomatik ve Düz vites araç kullanabilen, Şirket araçlarının temizliğini yapabilecek, Araçlarla ilgili tüm resmi işlemleri takip edebilecek, Diksiyonu düzgün, Askerlik hizmetini tamamlamış ''Şoför''Aranmaktadır.

 • Ancha Lighting

  Satış Destek Sorumlusu Ancha Lighting

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmamız LED’li Aydınlatma ürünleri üretmektedir. Firmamızın Satış-Pazarlama Departmanı’nda görev alacak, iş akışı ve planlama odaklı Satış Destek Sorumlusu pozisyonu için takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Satış Ekibi ve Üretim Ekibi arasında gerekli tüm koordinasyonları yapabilecek Satış Ekibinden gelen destek taleplerini yönetebilecek Alınan siparişleri ve depodan yapılacak sevkiyatları/kargo gönderilerini iyi bir planlama ile koordine edecek MS Office programlarını işinde etkin kullanabilen Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli (Tercihen aydınlatma sektöründe tecrübesi olan) Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi güçlü Planlama odaklı ve analitik düşünebilen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Ancha Lighting

  E- Ticaret Sorumlusu Ancha Lighting

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmamız LED’li Aydınlatma ürünleri üretmektedir. Firmamızın ana iş konusu olan LED’li aydınlatma ürünlerinin, kendi E-Ticaret sitemizde ve ulusal/uluslararası E-Ticaret sitelerinde Satış ve Pazarlama faaliyetlerini yürütebilecek operasyonel karlılığı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışacak, sonuç odaklı bir E-Ticaret operasyon sorumlusu işe almak istiyoruz

  Aranan Nitelikler E-ticaret sitesi ve operasyonlarını yönetebilecek, E-Ticaret ile ilgili tüm kampanya düzenleme ve takip edecek Alınan siparişleri ve depodan yapılacak sevkiyatları iyi bir planlama ile koordine edecek MS Office programlarını işinde etkin kullanabilen Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli (Tercihen e-ticaret, online satış pazarlama ve operasyon alanında tecrübesi olan) Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi güçlü Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen. Karlılık kritierini ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak operasyonu idare edebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Lescon

  Güngören Üçyüzlü Outlet Yönetici Yardımcısı Lescon

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza Yöneticisi konusunda minimum 2 sene deneyimli Tercihen aktif spor sektöründe çalışmış Minimum lise mezunu MS Office uygulamalarına ve Wınner Nebim Programına hakim Marka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünen Sektör trendlerini yakından takip eden Ekip çalışmasına inanan Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren Bay /Bayan

  Aranan Nitelikler Firmamız Aktif Spor Hazır Giyim alanında faaliyet göstermektedir. Güngören Üç yüzlü Outlet mağazamız için; Bay Bayan Mağaza Yöneticisi aranmaktadır

 • Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Kimya Mühendisi Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşe Alınacak olan kişi; Tüm üretim sürecininin ve Laboratuvarın yönetiminden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ YAPI MALZEMELERİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN 'KİMYA MÜHENDİSİ' ARAMAKTAYIZ. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yapı kimyasalları alanında en az 3 yıl deneyimli, Hafif Agrega, dolgu malzemeleri, seramik yapıştırıcıları, derz dolgu ürünleri, çimento esaslı sıva ve şaplar, kuru karışım harçlar konusunda tecrübeli olup ürün reçete ve formülasyonlarını hazırlayabilecek, 'TSE - ISO – CE' belgelerinin alınması, muayene ve deneyleri konusunda tecrübeli ve bu süreçler için gerekli deney ve analizleri yapabilecek, Ürün reçete ve formülasyonlarını hazırlayabilecek, Fabrika ortamında sertifikasyon ve belgelendirme süreçlerini yönetebilecek.

 • Ramada Plaza İzmir

  Stajyer Ramada Plaza İzmir

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe departmanımızda görevlendirilmek üzere STAJYER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Halka Grup

  Merchandiser ( Reyon Elemanı ) Pendik-Kurtköy Halka Grup

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz,Sektöründe Lider Bir Firma için Pendik-Kurtköy rut planı dahilindeki ulusal zincir mağazalarda çalışabilecek ekip arkadaşları aramaktayız ; Sipariş ve stok takibi Ürünlerin satışına destek Reyon düzenlemeleri Reyon konumu yönetimi (Maaş+Agi+Açık yol+Yemek )

  Aranan Nitelikler Tercihen sektörde deneyimli 20-35 yaş aralığında Prezantabl ve güler yüzlü Pendik-Kurtköy 'de ikamet eden veya ulaşım problemi olmayan İletişimi kuvvetli Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği kalmamış yada en az 2 yıl tecillli, Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Isıtma Makina Tesisat

  Elektrik Teknisyeni Isıtma Makina Tesisat

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Usta , meslek lisesi yada yüksek okul elektrik elektronik veya otomasyon bölümü mezunu Tercihen ısıtma sektöründe olmak üzere alanında en az 2 yıl deneyime sahip, Temel elektrik ölçü cihazlarını ve el aletlerini kullanabilen · Elektrik şeması okuyabilen Proses otomasyon sistemleri ve zayıf akım konusunda tecrübeli, Kazan ve brülör arıza bakım konularında tecrübeli Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış. Office programlarını kullanılabilen Geçerli elektrik işlerinde çalışma sertifikalarına sahip Araç kullanabilen

 • Elit Mühendislik

  Satış Temsilcisi Elit Mühendislik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ELİT MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ FİRMAMIZIN İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA'DA BULUNAN ŞUBESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; * EN AZ LİSE MEZUNU * DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖNEM VEREN * SAHADA SICAK SATIŞ DENEYİMİNE SAHİP * EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN * SORUMLULUK SAHİBİ * B SINIF EHLİYET SAHİBİ AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN * ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ * İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI VE İKNA KABİLİYETİNE SAHİP * TERCİHEN DOĞALGAZ BİLGİSİ VE SEKTÖR DENEYİMİ OLAN * İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN YA DA EDEBİLECEK OLAN TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • Medkar Sağlık Hizmetleri

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu Medkar Sağlık Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Medikal sektörde faaliyet gösteren firmamızda hastanelere aktif satış yapabilecek, satış ve pazarlama sorumlusu bay-bayan alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Medikal sektörde tecrübesi olan, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl ve diksiyonu düzgün, B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Lise veya Üniversite mezunu,

 • Decathlon

  Office Asistant Decathlon

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Answer telephones and give information to callers, take messages, or transfer calls to appropriate individuals, Arrange and confirm appointments, Arrange conferences, meetings, and travel reservations for office personnel, Prepares administrative reports, Implement and maintain office systems, Ensure filing systems are maintained and current, Ensure security and confidentiality of data, Handle incoming mail and other material, Monitors office operations, Maintaining the condition of the office and arranging for necessary repairs, Monitor and maintain office supplies inventory, Maintain schedules and calendars, Organize internal and external events, Operate office equipment, Open, read, route, and distribute incoming mail and other material, and prepare answers to routine letters, Sorting and distributing incoming post and organising and sending outgoing post.

  Aranan Nitelikler Loves and practices sports regularly Graduate from at least two years university and/or have some professional experience Energetic,responsible and organized Excellent oral and written communication skills both in English & Turkish, Detail oriented and works with a high degree of accuracy, Ability to multitask and meet changing deadlines, Planning and organizing, Work and time management, Stress tolerance, Teamwork and collaboration

 • Yargıcı

  Mağaza Satış Danışmanı - Erenköy Yargıcı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Erenköy mağazamızda görevlendirmek üzere; -Satış hedeflerini gerçekleştirmek için Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak Yargıcı standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, -Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan, "Satış Danışmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, - Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı satışta aktif rol alacak, - Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, - Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın.

 • Superslow Zone- Dilek Emir

  Yönetici Asistanı Superslow Zone- Dilek Emir

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirket'in Türkiye Yetkilisi ile bire bir çalışacak, İngilizce bilen, Sonuç odaklı çalışan, takipçi, planlama ve raporlama becerisi yüksek, Sözlü, yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği güçlü, Hızlı düşünüp çabuk karar verebilen, yeniliklere açık, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, dinamik ve pozitif, İletişim becerisi gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı Dosyalama, ön muhasebe raporlama ve takip becerisi olan, Reklam, sosyal medya , pazarlama bilgi ve tecrübesi olan

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İngilizce bilen Yönetici Asistanlığı konusunda en az 3 yıl deneyimi olan, MS Office programlarını aktif kullanabilen, İngilizce bilgisine sahip, Sonuç odaklı çalışan, takipçi, planlama ve raporlama becerisi yüksek, Sözlü, yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği güçlü, Hızlı düşünüp çabuk karar verebilen, yeniliklere açık, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, dinamik ve pozitif, Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, İletişim becerisi gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı Dosyalama, raporlama ve takip becerisi olan,

 • Novalüks Aydınlatma

  Satınalma Sorumlusu Novalüks Aydınlatma

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretimini kendimizin yaptığı aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren şirketimize " SATINALMA SORUMLUSU" aramaktayız. Şirketin satınalma politikası doğrultusunda fiyat, imalatçı ve tedarikçi araştırmalarını gerçekleştirmek Satınalma prosedüründe her türlü resmi evrağın kaydını tutmak Tedarikçi ve müşteri ile ortak çalışarak sistem ve kalite faaliyetlerinin koordinasyonunu sağlamak Gerektiğinde ticari ve teknik bilgi içeren sözleşmeleri hazırlamak ve onaya sunmak

  Aranan Nitelikler Lisans veya önlisans mezunu(Tercihen Elektrik veya Makine mühendis), Satış ve pazarlama tecrübesi olan, En az bir yabancı dili olan , Pratik ve hızlı hareket edebilen, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın planlama ve koordine yeteneğine sahip, Analiz ve raporlama yapabilen, Dikkatli, düzenli ve sistemli çalışmayı prensip edinmiş, Güçlü iletişim yeteneklerine sahip, Dakiklik ve güvenilirlik, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, Tercihen avrupa yakasında ikamet eden.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?