İş İlanları

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "SATIŞ TEMSİLCİSİ” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lisans mezunu, Yapı malzemeleri sektöründe satış konusunda deneyimli, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Sorumluluk sahibi, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan BAY çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet göstermekte olan Şirketimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen lojistik sektöründe 1 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gebze veya Darıca'da ikamet eden, "Endüstri Mühendisi" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Çiğli Organize Sanayi Bölgesi civarında büyük bir işletmede çalışacak Elektrik Teknikeri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Meslek lisesi elektrik bölümünden mezun, - Yetiştirilmek üzere, - Askerliğini yapmış - Bay.

 • İş Açıklaması - Müşterileri güleryüz ile karşılamak, - Ürünler ile ilgili ihtiyaçlarını doğru anlamak, - Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda, doğru ürünlerin tanıtımını yapmak, - Tamamen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışlarını gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Teknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın MANİSA Mağazası için Satış Temsilcileri aramaktayız;   - En az lise mezunu, - Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, - Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Prezantabl, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakendecilik ve teknolojik ürün satışında deneyimli veya Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen, - Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

 • İş Açıklaması Optik Perakende/Mağazacılık alanında faaliyet gösteren, uluslararası firmamızın Eskişehir' de yer alan mağazasında görev alacak, aşağıdaki özelliklere sahip yetiştirilmek üzere Satış Danışmanları arıyoruz:   Müşterileri güleryüzle karşılayacak, Ürünler hakkında doğru bilgileri verecek, Müşterilere ihtiyaç duydukları tüm konularda yardımcı olacak takım arkadaşları arıyoruz.   Not: Uygun görülen tüm adaylar, işe başladıktan sonra kendileri için Atasun Akademi'de hazırlanan eğitim programlarına katılacaktır.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Minimum 1 yıl perakende deneyimi olan İkna ve iletişim gücü yüksek Problem çözme kabiliyetine sahip, takım çalışmasına yatkın Müşteri odaklı, presentable Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  

 • Satış Temsilcisi
  Meksa Yatırım Menkul Değerler
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Adana Bugün

  İş Açıklaması Sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın İstanbul Genel Müdürlük (Kavacık), İzmir, Ankara ve Adana ofisleri için yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. Ofis içi dinamik çalışma ortamında, son dönemin popüler sektörü Forex piyasalarını anlatıp, kurumumuza müşteri katılımları sağlamak ana hedefimizdir. İşe başlamadan önce sektörel eğitim verilecektir.

  Aranan Nitelikler Lisans veya Ön Lisans mezun, Satış becerileri güçlü, Müşteri takip ve kontrolü konusunda yetenekli, Hırslı, ikna kabiliyeti yüksek, Çalıştığı oranda geri dönüş alacağının bilincinde, Yüksek prim kazanma arzusuna sahip, Kariyer hedefleri olan  arkadaşlar arıyoruz

 • Unlu Mamuller Ustası
  Kim Grup
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Sultançiftliği'nde bulunan merkezimizin Unlu Mamüller bölümünde çalıştırılmak üzere  kuru pasta, kek, çörek, paket mallar  konusunda tecrübeli HAMUR USTASI aranıyor.

  Aranan Nitelikler Unlu mamüller konusunda deneyimi olan, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyetine önem veren, Mutfaktaki tertip, düzen ve hijyeni sağlayacak.

 • İş Açıklaması Alarko Turizm Grubu bünyesindeki Cinecity Çiğli Kipa Sinema İşletmemiz'de Film Gösterim Elemanı olarak görev almak üzere takım arkadaşı arıyoruz.   İş Tanımı Filmlerin gösterime hazırlanması, gösteri öncesi kontrollerinin yapılması, fuaye ve salonlardaki gerekli kontrollerin yapılması ve eksiklerin giderilmesi.

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen hizmet sektöründe deneyimli, Vardiyalı bir sistemde çalışabilecek, 30 yaşını aşmamış.  

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan  Adil Işık Group, Antalya Deepo AVM'deki mağazası için 'Satış Danışmanı' arıyor.  

  Aranan Nitelikler  En az lise mezunu,   Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli,  Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,  Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş,  Değişime açık, gelişimi hedefleyen,  Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,  Ekip çalışmalarında başarılı,  Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek,  Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üretim noktalarımızda istihdam edilmek üzere; Üniversitelerin tekstil, kimya ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe en az 1 yıl çalışmış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.  

 • İş Açıklaması Okul öncesi döneminde eğitim alacak bir öğrenciye özel ders verebilecek,etkinliklerle öğrencinin yaratıcılığını ve ingilizce bilgisini geliştirecek öğretmen adayı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Anaokullarında tecrübesi olan, Okul öncesi dönemi için yapılan etkinliklerle alakalı bilgi sahibi, İngilizce Öğretmeni ve ya Çocuk Gelişimi Uzmanı, İyi derecede İngilizce bilen , Hafta İçi sabahtan akşama kadar çalışabilecek, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan eğitmen Arıyoruz.

 • Bay-Bayan Tasarımcı
  Sayım Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Yenibosna'da bulunan Tekstil fabrikasında görevlendirilmek üzere BAY-BAYAN 'Tasarımcı'  alınacaktır. İyi derecede İngilizce bilgisi tercih sebebidir.  

  Aranan Nitelikler   ÇOK İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN Erkek giyim imalatı yapan firmamıza İtalyan Tasarımcı ile birlikte çalışacak iyi derecede İngilizce bilen Tecrübeli Bay-Bayan Tasarımcı İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden. Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Okulların ilgili Tekstil ve Tasarım bölümlerinden mezun İyi derecede Coral Draw, Adobe İllüstratör ve Photoshop kullanabilen    

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşteri firmamız için "İnsan Kaynakları Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İşletme kültürünün, politika ve prosüdürlerin oluşturulması. Kadrolaşma çalışmalarının yapılması. (İş analizleri, iş sınıflandırılması, iş tanımları.) Ücretlendirme, yan haklar ve bordro süreçlerinin yürütülmesi İşe alım süreçlerinin yönetilmesi Personellerin oryantasyon ve eğitim süreçlerinin gerçekleştirilmesi Performans değerlendirme sisteminin geliştirilmesi ve uygulanması Eğitim ve geliştirme programlarının uygulanması

 • Antrepo Sorumlusu
  Ekol Logistics
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, depolama hizmeti verecek Çayırova'daki tesisimiz için, antrepoda yapılan tüm operasyonların, müşteri talepleri doğrultusunda zamanında gerçekleştirilmesini yönetecek, depo yönetim programı ile operasyonu takip edecek ''ANTREPO SORUMLUSU'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Üniversite mezunu,   Lojistik sektöründe min. 5 yıl deneyimli,   Antrepo operasyon süreçlerine hakim,   SAP bilen,   Esnek çalışma saatlerine  uyabilecek,  Askerlik hizmetini tamamlamış,   Kocaeli ve çevresinde ikamet eden çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Enerji Sektörü adına sağladığımız hizmetleri, Müşterilerimize uygun seçenekler sunarak, Enerji sektöründe kalıcı ve yönlendirici rol almayı hedeflemekteyiz.  Elektrik kurumunun özelleşmesi sebebiyle  D2D  ( Saha Satış ) çalışmalar ile Tabletle yüklenen DATA dahilinde, hane ziyaretleri gerçekleştirerek İndirimli Elektrik kullanımı adına Potansiyel Müşterilerin Firmamıza aktarımını gerçekleştirecek '' Saha Satış Temsilcisi '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler ·         Lise, üniversite veya MYO mezunu, ·         Dış görünümüne özen gösteren, ·         Satış tecrübesi olan, ·         Tercihen Saha Satış deneyimli, ·         Diksiyonu düzgün , kurumsal imajımıza uyum sağlayabilecek, ·         Müşteri odaklı ve etkin iletişim becerilerine sahip ·         İnsan ilişkilerinde başarılı , İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı ·         Kendisine verilen işi üstlenen , sorumluluk sahibi, ·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ·         Ofis dışında görev alabilecek, ·         Alacağı ürün eğitimi ile kariyer basamaklarında hızlı adımlarla ilerleyebileceğine inanan, ·         Ekip bilinci ile temsil ve takip gücüne sahip, ·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  

 • Vize Takip Elemanı
  Trek Turizm
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Vize uygulamalarında bilgili Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İnsan İlişkilerinde başarılı İletişim becerisi yüksek, saygılı güleryüzlü Dış görünümüne özen gösteren

  Aranan Nitelikler Taksim şubemizde vize departmanımızda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Konak Hastaneler Grubu bünyesinde; İzmit Konak Hastanemizde değerlendirilmek üzere, En az lise mezunu,  Otelcilik hizmetleri ya da sağlık sektöründe temizlik konusunda en az 2 yıl deneyimli Ekip yönetebilen İletişim becerisi yüksek, sonuç odaklı, prezantabl Organizasyon yeteneği gelişmiş Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek

  Aranan Nitelikler ''Bayan Temizlik Şefi'' aramaktayız.

 • İş Açıklaması Makine veya Metalurji Mühendisi - İngilizce bilen (Bu ilana sadece; İNGİLİZCE bilen, Makine veya Metalurji lisansında mühendisliği bulunan adayların başvuruları kabul edilir) Diğer mühendislik dallarından mezun adayların başvuruları kabul edilmez. Bu ilan sadece BAY adaylar için geçerlidir. 1991 yılında kurulmuş olan ve güncel olarak 274 SGK-lı kalifiye personeli bünyesinde barındıran şirketimizde istihdam edilmek üzere QA/QC Mühendisi arkadaşlar aranmaktadır. Görev tanımı: Yurtdışı (Fas, UAE, Irak, Umman, Kazakistan, Ozbekistan, Katar, Rusya) şantiyelerimizdeki, 2nd Party olarak, QA/QC (Kalite Kontrol ve Kalite Güvence) faaliyetlerini yönetir. Saha denetimlerini gerçekleştirir. Şantiye ofisinde raporlama/döküman hazırlama faaliyetlerini icra eder. Bağlı olduğu yöneticisinden (Proje Müdürü) kendisine iletilen tüm faaliyetleri gerçekleştirir. Söz konusu QA/QC dökümanlarını hard ve soft copy olarak aktif projesi içerisinde dosyalar. WPS, PQR, Kaynakçı Belgelendirme işlemlerini yapar.(Kaynak Mühendisliği sertifikası mevcut ise) Projesinde, şantiyesinde, montajı veya imalatı yapılan, söz konusu ürün/makina/aksam'ın Kalite Planı ve Teknik Şartname'ye uygunluğunu kontrol eder ve QA/QC terminolojisine uygun şekilde İNGİLİZCE olarak dökümante eder. İşveren/Proje sahibi (müşteri) temsilcisi olan Kalite Müdürü ile bir araya gelip, günlük-haftalık-aylık ilerleme toplantıları ve eylem planları gerçekleştirir.    

  Aranan Nitelikler -Askerliğini tamamlamış BAY -En az 5 yıl benzer iş deneyimi  -Mühendislik Fakültelerinden Üniversite Mezunu (Makine, Metalurji ve Malzeme) -Kaynak Mühendisi / Welding Engineer (Tercih sebebi) -27~40 Yaş aralığında -B-Sınıfı Ehliyet sahibi, Araç Kullanabilmesi ZORUNLU dur (en az 5 yıllık ehliyet) -İngilizce bilen, konuşabilen, ingilizce raporlama yapabilen (Başlangıç seviyesi kabul edilemez, Mülakat İngilizce yapılacaktır. Akıcı İngilizce konuşma becerisi beklenmektedir) -Türkiye dışı, uzun süreli projelerde görev alabilecek -Sistem Dökümantasyonu yapabilen, form hazırlayabilen, prosedür yazabilen -Şantiye deneyimi olan -Saha montajı, Fabrika imalat kontrolü/denetimi bilen -Seyahat Engeli bulunmayan, (Evinden uzun süre ayrı kalabilecek olan) -Türkiye dışı görevlere gidebilecek (kara veya hava yolculuğu) -Hem şantiye ofisinde hem saha'da çalışabilecek olan İNGİLİZCE konuşabilen/yazabilen ve yukarıda tanımlı iş deneyimi veya bilgi veya tecrübe sahibi olan Mühendis arkadaşları arıyoruz.     

 • Management Trainee (Yönetici Yetiştirme Programı)
  Karaca A.Ş
  Adana, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Trabzon Bugün

  İş Açıklaması Karaca, mağazalarındaki büyüme  hızına eşlik edecek takım arkadaşlarını bünyesine katmaya devam ediyor... 2014 yılında hem mevcut ekiplerimizde görev alan arkadaşlarımızı bir üst pozisyon için hazırladık, hem de  yeni arkadaşları geçirdikleri keyifli eğitim dönemi sonrasında aramıza kazandırdık.  Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi BÜYEM'in teorik eğitimlerini kapsayan sertifikalı eğitim programı ile gerçekleşecek, Eğitim Süresi boyunca İş-Kur tarafından günlük 50.-TL ile ücretlendirilecek ve iş kazası ve meslek hastalığı ile genel sağlık sigortası yapılacak, 32 gün teorik, 22 gün uygulamalı eğitim sürecinden sonra Yetiştirilmek üzere Mağaza Müdür Yardımcısı olarak istihdam edeceğimiz, yeni MT programımıza Mart ayında başlıyoruz .

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun , Büyüyen bir organizasyondaki fırsatların farkına varan, Mağazacılığı bir meslek olarak benimsemiş ve bu alanda kariyer hedefleyen, Tercihen mağaza satış kadrolarında deneyimi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına önem veren, Yeni fikirlere ve öğrenmeye açık, Kendine güvenen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eğitim süresi boyunca konaklamalar şirketimiz tarafından karşılanacaktır.

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür  Dil Okulları İstanbul Levent Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; EĞİTİM DANIŞMANI alınacaktır.      

  Aranan Nitelikler          Gerek telefonda gerekse yüz yüze görüşmelerde hizmet satışı yapabilecek,          Öğrenci işleri ve evrak takibi gibi konularda organizasyon becerisi olan,          Hizmet satışı konusunda tecrübesi bulunan,          Gelişime açık ve özgüveni yüksek,          Tercihen İngilizce bilen veya öğrenmek isteyen  

 • İş Açıklaması *Yurtiçi ve Yurt dışı satın alma faliyetlerini şirket prosedürü ve hedeflerine uygun olarak yerine getirilmesini sağlamak *Yurtiçi ve Yurt dışından tedarik edilen malzeme ve hizmetlerin aylık-yıllık bazda satın alma ve harcama raporlarını oluşturmak  *Tedarik süreçlerin analizlerini yapmak, toplam satın alma maliyetlerini düşürmek  *Yeni maliyet düşürücü projeler üretmek 

  Aranan Nitelikler **Üniversitelerin Makine veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun  *Tercihen Otomotiv sektöründe satın alma konusunda 2 yıl tecrübesi olan  *İyi derecede İngilizce bilen (Okuma -Yazma-Konuşma) *İnsan İlişkileri ve müzakere becerileri güçlü, analitik düşünebilen ve çözüm üretebilen *Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek  *MS Office programlarına hakim *Tedarikçi yönetimi ve geliştirme faaliyetlerinde deneyimli  *Askerlik hizmetinin tamamlamış (Erkek adaylar için) *Eskişehir ilinde ikamet eden veya edebilecek olan

 • İnsan Kaynakları Sorumlusu
  Tuğba Deri ve Konfeksiyon…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması  Personel özlük işlemlerinin yerine getirilmesi, tüm İnsan Kaynakları süreçlerine destek olmak, • Aylık puantajların hazırlıklarını eksiksiz olarak yapmak,  • Personel ücret, bonus ve yan haklar ödemelerinin hazırlanarak, tüm ödemelerin gerçekleştirilmesini sağlamak, • Personel SGK işe giriş ve çıkış işlemlerinin yapılması ve özlük işlemlerinin takibini yapmak, • SGK, İş Kurumu vs.(e-bildirge,ek-10,işgücü çizelgesi) resmi kurumlarla ilişkileri mevzuata uygun şekilde yürütmek, • Çalışan bazında personel veritabanını güncel tutmak, • Yıllık izinlerin takibini yapmak, • Çalışanların evrak taleplerini (vize, bordro vs.) karşılamak • Şubeler arasında koordinasyonu sağlayarak insan kaynakları departmanın koordinasyonunu sağlamak, • işe alım sürecinin baştan sona yürütülmesinden sorumlu olmak,  • İlanların güncellemek, başvuruları değerlendirmek, cv taramasını yaparak adayları telefon ile mülakat sürecine dahil etmek, • Referans kontrollerinin yapılmasını sağlamak, • Olumlu geçen görüşmeler için İş Teklifinin yapılarak, yeni personelin özlük dosyasının düzenlemesini sağlamak, • Kendisinden beklenen raporları eksiksiz ve zamanında hazırlanmasını sağlayarak üst yönetime raporlamak.

  Aranan Nitelikler  Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İktisat, İşletme, İşletme Müh., Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,    * İK alanında  en az 2 yıl tecrübeli,(ÖZLÜK VE İŞE ALIM OLMAK ÜZERE) * 4857 sayılı İş Kanunu, SGK ve tüm çalışma mevzuatlarına  hakim, * Personel özlük işleri ve diğer hukuksal altyapı bilgileri olan, * Sorumluluk sahibi, takipçi ve sistematik çalışan, * Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, analitik yönü, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, * Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen, * Tercihen perakende sektöründe tecrübeli, * BAY / BAYAN

 • İş Açıklaması İş sağlığı ve güvenliği alanında faaliyet gösteren UZMANİŞ OSGB 'de, çeşitli projelerde tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere İstanbul Anadolu yakasında İkamet eden  C sınıfı sertifikalı, iş güvenliği alanında en az 2 yıl tecrübeli İş Güvenliği Uzmanı alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler · ÇSGB tarafından geçerli "C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı" sertifikasına sahibi olmak ·  En az 2 yıl iş güvenliği konusunda tecrübe sahibi olmak · İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmek · Proje takibi yapabilecek nitelikte ve iyi bir dokümantasyon bilgisine sahip olmak · Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak · Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanıyor olmak · İyi bir takip ve dokümantasyon becerisine sahip olmak · Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak · Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak · Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak · En az orta düzeyde İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip olmak

 • İş Açıklaması PFW is a recognized specialist for system solutions and a reliable partner of the world-wide aviation industry. Conforming to the highest quality standards, with our highly qualified employees, we design and produce on the highest level of technology. For the further development of our Supply Chain Department in our Factory in Izmir, we are looking for “Purchasing Specialist” having following qualifications; Preparing orders, Communicating suppliers, tracking of orders, Preparing reports and documentation.

  Aranan Nitelikler BS or MSc degree in related department, Good command of verbal and written English is must (German as a second language is an asset) Minimum 2 years experience in purchasing Having knowledge about procurement process, Technical background, Proficiency in MS-Office applications, Teamwork, communication, reliability, high self-motivation skills, Able to work in Izmir, Military service must be completed for male candidates.  

 • İş Açıklaması Üretim içinde her operasyonda ara kontrolleri yapıp, bulunan mevcut problemlerin çözülerek, final kontrollerini yapıp, malın yüklemeye hazır hale getirilmesi,

  Aranan Nitelikler * Tekstil Meslek Yüksekokul Mezunu * Tercihen iki yıl deneyim, * Seyahat engeli olmayan, * Sürücü belgesi olan, * Raporlama yapabilen, Konfeksiyon üretim yaptıran firmamızda çalışmak üzere Kalite Gücence Departmanına bağlı olarakçalışacak, Kalite Güvence Elemanı alınacaktır.

 • İş Açıklaması Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği konusunda faaliyet göstermekte olan firmamızın İzmir Bölge Müdürlüğü’ ne Depo ve Saha Sorumlusu alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlikle ilişkisi olmayan, Tercihen Menemen veya Aliağa ilçelerinde ikamet eden Depo ve Stok takibi konularında tecrübeli Elektrik –Elektronik ve araç yedek parçaları konularında bilgi sahibi 30 yaşını aşmamış Bilgisayar bilgisi olan Meslek Lisesi mezunu

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Gezer Köprülü Tavan Vinç operatörleri (en az 2 yıl deneyimli)   EML veya MYO mezunu Askerliğini yapmış, Servis güzergahında ikamet eden,(Çayırova-Gebze- Darıca -Dilovası) 35 yaşını geçmemiş, Sağlık Sorunu olmayan, Bay elemanlar

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler FİRMAMIZDA ÖN MUHASEBEYE BAKABİLECEK MUHASEBE MİCRO PROGRAMINI İYİ DERECEDE BİLEN OFİS MALZEMELERİNİ KULLANABİLEN İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

 • İş Açıklaması Fatih Cadde Mağazamız için satış danışmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  

 • İş Açıklaması Kasa çıkışlarını ve işlemlerini gerçekleştirmek, takibini sağlamak,

  Aranan Nitelikler En az orta öğretim, tercihen lise mezunu, Tercihen Yiyecek/İçecek veya Turizm sektöründe 2 sene deneyimli, Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü,  Titiz ve dikkatli, 6 ay süre ile Antalya’da ikamet edebilecek ve çalışabilecek.

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?