İş İlanları

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Boyner Depo Elemanı Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şaşkınbakkal (Bağdat Caddesi) BOYNER Mağazasında görev almak üzere tam zamanlı , Bay / Depo Elemanı aranmaktadır. *PERSONELLER DİREK OLARAK BOYNER’İN SGK’SINA BAĞLI OLACAKTIR. MAAŞLAR BOYNER TARAFINDAN ÖDENECEKTİR. İş Tanımı: Yöneticisinin belirlediği ilke ve talimatlar doğrultusunda, mağaza deposuna giren ve çıkan tüm ürünlerin giriş/çıkış bilgi sistem kayıtlarını, irsaliye bilgileri doğrultusunda, zamanında ve doğru olarak yapmak. Çalışma Saatleri FULL - TİME : Gün içerisinde 8 saatlik çalışma yapılacaktır. Haftada bir gün hafta içerisine denk gelecek şekilde izin kullanılacaktır. Ücretlendirme: Asgari ücret + Mağaza arka ofis havuz prim sistemine göre prim + Yemek(Yemekhane veya ticket) + SGK + Personel ulaşım servisi Başvuran adayların Secret CV başvurularına ek olarak http://www.jotformpro.com/Buajans/boyner_fulltime linki üzerinden ayrıca başvurularını iletmeleri önemle rica olunur.

  Aranan Nitelikler · En az Lise mezunu, · Mağazacılık alanında tercihen deneyim sahibi, · Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · İletişim becerileri kuvvetli, · Kişisel gelişimine ve dış görünüşüne önem veren,

 • My Staff İnsan Kaynakları

  Havalimanı Ofis Personeli My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Atatürk havalimanın da turizm firmasında görevlendirilmek üzere; - Atatürk havalimanın da iç hatlar ve dış hatlarda 08:00 – 21:00 saatleri arasında çalışabilecek - Araç teslimat noktasına giden ve o noktadan gelen shuttle araçlarla iletişim kuracak ve müşterilere araçlara kadar ya da ofise kadar eşlik / yardım edebilecek - Müşteri sırada beklerken talepleri olursa yardımcı olacak ve uzun bekleyen müşterilere ikramda bulunabilecek - Bay personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - 20 ile 25 yaş aralığında - Üniversite öğrencisi veya mezunu - Prezentabl - İyi derecede İngilizce bilen - İletişimi kuvvetli - Dış görünümüne özen gösteren - Bay ofis personeli aramaktayız.

 • Beşiktaş Gemi İnşa A.ş.

  Gemi İnşa Raspa Boya Formeni Beşiktaş Gemi İnşa A.ş.

  Kocaeli, Yalova

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1. Proje sorumlusunun vereceği termin tarihine göre personel planlaması yapmak ve planlamayı yüklenici firmalara uygulatmak. 2. Raspa ve boya uygulaması öncesi tüm kriterleri kontrol etmek. 3. Sonucun termin planını aksattığı noktaları üstüne bildirerek, önlemlerin alınmasını sağlamak. 4. Owner ve enspektör çağrılması için boya zemininin hazır olup olmadığını kontrol etmek. 5. Boya işlemleri süresince boya işlerini yapan yüklenici firmaları kontrol etmek. 6. Toplam Kalite Sisteminin gerektirdiği dokümantasyon çalışmalarını yapmak. 7. Raspa, boya ve taşlamalar ile ilgili çalışanlara bilgi vermek, yapılan uygulamaları standartlara göre takip etmek, boya ve taşlama kalitelerini arttırmak. 8. İlgili standartları takip edip uygulamak.

  Aranan Nitelikler · Tersanemizin Gemi İnşa Üretim departmanında görevlendirilmek üzere, · Alanında en az 5 yıl tecrübeli, · İngilizce bilen, · Askerliğini yapmış, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, · Takım çalışmasına yatkın, · İzmit-Yalova arasında ikamet eden,

 • Süvari Giyim

  Satış Danışmanı - (Alanya) Süvari Giyim

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın ALANYA'da bulunan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • Fred Perry

  Satış Danışmanı Fred Perry

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dış görünüşüne ve kişisel imajına özen gösteren, En az lise mezunu, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri kuvvetli, Müşteri odaklı, Güleryüzlü, hızlı, 18-25 yaş arası,

  Aranan Nitelikler Panora Avm'de yer alan Fred Perry mağazamızda görevlendirilmek üzere; -Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak ürünlerin satışında aktif rol oynayacak, -Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan Bayan Satış Danışmanları arıyoruz.

 • Avivasa
 • Universal Handlers

  Forklift Bakım&Onarım Teknisyeni Universal Handlers

  Kayseri

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Universal Handlers ;STFA Makina Tic. A.Ş. Türkiye’nin en büyük forklift ve depo içi ekipman kiralama firmalarından biridir.Türkiye’nin 15 ilinde operasyon yürüten firma bir STFA Holding iştirakidir. STFA Makina Ticaret A.Ş. bünyesinde Kayseri'de çalışmak üzere Teknisyen aranmaktadır. •Sorumluluğunda olan makinelerin bakım ve onarımlarını servis manuellerine uygun olarak zamanında yapmak. •Yedek parça taleplerini doğru olarak yapmak ve takip etmek. •Sorumluluğunda olan projelerdeki makinelerin periyodik muayenelerinin zamanında yapıldığını takip etmek. •Müşteri firma ile merkez arasındaki iletişimi sağlıklı bir şekilde yürütmek.

  Aranan Nitelikler •Tercihen Meslek Liselerinin Motor/Oto Elektrik-Elektronik/ Hidrolik/ Mekanik bölümlerinden mezun •Tercihen Ustalık veya Kalfalık belgesine sahip •Tercihen Forklift bakımı konusunda tecrübeli ancak otomobil ve/veya ağır vasıta deneyimli de olabilir. •Aktif araç kullanabilen •Seyahat engeli olmayan •Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen •Kayseri'de ikamet eden

 • Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama

  Part Time Saha Satış Danışmanı (Giresun) Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama

  Giresun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Almanya merkezli, Avrupa'da 25 ülke ve Amerika'da, I AM ve SIX aksesuar Markaları altında faliyet gösteren 400'e yakın mağazası 15,000 üzerinde farklı satış noktası ile Takı ve Aksesuar sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamızın, Giresun'da bulunan satış noktalarında görevlendirilmek üzere PART TIME SAHA SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz Farklı çalışma ortaklarımızın mağazalarında konumlandırdığımız standlarımızın görsel düzenini ve donanımını sağlayacak Haftalık siparişleri verip, aksesuar standlarının her zaman beeline standartları dahilinde olmasını sağlayacak Ürün eksiklerini tamamlayarak , görselliği sağlamak amacı ile günlük mağaza ziyareti yapacak Stok ve sipariş takibi yapabilecek

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Hareketli yaşam tarzını benimsemiş, hareket etmeyi seven Modayı yakından takip eden Ürün görsel düzenleme konusunda kabiliyetli Bireysel çalışma konusunda motivasyonu yüksek Tercihen satış deneyimine sahip Yarı zamanlı (part time) çalışabilecek, Tercihen bayan

 • Halka Grup

  Supervisor Halka Grup

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ajansımız bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Yapılacak Çalışmanın detayları aşağıdaki gibidir. -Müşteriler için mağaza ve eleman ziyaretleri -Eleman bulma, yönlendirme ve öngörüşme -Özlük İşleri Takibi -Rakip ürün hareketlerini izleme, yapılan çalışmaları raporlamadır.

  Aranan Nitelikler -20-35 Yaş aralığında, -Prezantabl, -Diksiyonu Düzgün, -Market Tecrubeli ( MERCH-REYON DESTEK -SUPERVISOR YAPMIŞ) -İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Aktif Araç kullanabilen adayların başvurularını acil beklemekteyiz. Cumartesi yarım gün, Pazar tatil.

 • Go Group Danışmanlık

  Saha Müşteri Danışmanı Go Group Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gerçekleşen satışları düzenli raporlamak.

  Aranan Nitelikler Enerji sektöründe yer alan lider firmamız için, SAHA MÜŞTERİ DANIŞMANI aramaktayız. Tercihen saha satış ve tanıtım çalışmalarında tecrübeli, 20-35 yaş aralığında,BAY/

 • Hleks Gıda San ve Tic. A.ş.

  Vardiya Amiri Hleks Gıda San ve Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Patlayan Şeker üretiminde dünya lideri olan şirketimizin Gebze Plastik OSB'de bulunan üretim tesisi için aşağıda belirtilen özellikleri haiz eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler VARDİYA AMİRİ: En az Meslek yüksek okullarının gıda,kimya veya makine bölümlerinden mezun, Tercihen gıda üretimi yapan firmalarda 2-3 yıl benzer deneyime sahip, Sorumlu olduğu vardiyada personelin ve makinelerin en verimli şekilde çalışmasını sağlayacak, Ürünlerin kalite kontrolünü takip edecek, herhangi bir olumsuzluk durumda raporlama yapabilecek, Üretim planlama doğrultusunda üretimin doğru ve sorunsuz gerçekleşmesini sağlayacak, İş güvenliği kuralları konusunda bilgi sahibi, Kalite odaklı, kalite sistemleri konularında bilgili, Sorumluluk sahibi, dinamik, çözüm odaklı, disiplinli, pozitif, MS office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olması tercih sebebidir Gebze, Darıca veya Çayırova civarında ikamet eden, (Çalışma yeri Gebze GEPOSB)

 • Fcl Assist

  Tele Satış Elemanı Fcl Assist

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için tele satış elemanları arıyoruz. 1.100 tl net maaş + 250 tl multinet ( yemek kartı) + sigorta ; Günlük, haftalık, aylık yüksek primle çalışma imkanı.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , 30 yaş ve altı Bay/Bayan satış elemanları arıyoruz.

 • Jnr Tekstil

  Denim Kumaş Satış ve Pazarlama Jnr Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denim Kumaş sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Satış ve pazarlama Temsilcisi olarak görevlendirmek üzere BAY -BAYAN takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Denim Kumaş pazarlama ve satış alanında tecrübeli, Üniversite mezunu, Müşteri portföyü olan, ekip çalışmasına uyumlu, sonuç odaklı çalışabilen, Office programlarına hakim, Aktif araç kullanabilen, erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış BAY - BAYAN takım arkadaşları aranmaktadır. Adayların ingilizce konuşma, anlama ve yazma tercih sebebi olacaktır.

 • Euro Park Otel

  Güvenlik Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimize; Güvenlik Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen myo mezunu, 5188 sayılı kanun doğrultusunda özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olan, Vardiyalı çalışabilecek, İletişim becerisi güçlü olan, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 23-35 yaşları arasında, Güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • Euro Park Otel

  Doorman Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararası otelimizde; görevlendirmek üzere Doorman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik mezunu, Sevk ve organizasyon kabiliyeti olan, İngilizce bilgisine sahip, Çözüm odaklı çalışabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve prezantabl, B sınıfı ehliyet sahibi, Aktif araç kullanabilen, Başarının Takım Çalışması ile yakalanacağına inanan, Arkadaşlar arıyoruz.

 • Sistem İlaçlama

  Ön Muhasebe Sistem İlaçlama

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Entegre Zararlı Mücadelesi konusunda 1992 yılından bugüne hizmet veren firmamızn Bursa merkez ofisinde çalışacak; • Ön muhasebe işlemleri yapabilecek • Fatura ve irsaliye kesilmesi • Telefon, faks, gelen-giden evrak trafiği yönetiminin yapılması • Günlük yazışmaları, dosyalama ve arşivleme çalışmalarının yapılması • personel özlük dosyaları işe giriş/çıkış işlemlerinin takibi ve puantaj kayıtlarının oluşturulması

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Genel nitelikler: • ZİRVE Muhasebe programını kullanabilen • MS Office programlarını bilen etkin biçimde kullanabilen • Evrak yönetimi konusunda dokümantasyon dosyalama bilgisine sahip • Dikkatli, düzenli,sabırlı sorumluluk sahibi ve insan ilişkileri güçlü • İletişim yönü gelişmiş, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, enerjik, ve işini titizlikle yapan • 25-35 yaşlarında BAYAN • En az Lise mezunu

 • Beta Ayakkabı

  Kasa Sorumlusu_ist. Marmara Park (Beylikdüzü) Beta Ayakkabı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektörünün özgün markalarından olan BETA’nın İstanbul Marmara Park AVM mağazasında görevlendirilmek üzere, perakendeciliği meslek olarak benimsemiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kasanın tüm sorumluluğunu üstlenecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi mezunu olan (Tercihen Yüksekokul mezunu), İlgili pozisyonda en az 2 yıl iş tecrübesi olan, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, "Dinamik" ve "Güleryüzlü" Müşteri odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Çözüm odaklı ve sorumluluk sahibi, Yeniliklere ve gelişmelere açık, Modayı takip eden, müşterilerinin aldıkları ürün ile birlikte mutlu bir şekilde mağazadan ayrılmasını sağlayabilen, 27 yaşını aşmamış olan Bayan,

 • Beta Ayakkabı

  Kasa Sorumlusu_torium AVM Beta Ayakkabı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektörünün özgün markalarından olan BETA’nın İstanbul Torium AVM mağazasında görevlendirilmek üzere, perakendeciliği meslek olarak benimsemiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kasanın tüm sorumluluğunu üstlenecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi mezunu olan (Tercihen Yüksekokul mezunu), İlgili pozisyonda en az 2 yıl iş tecrübesi olan, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, "Dinamik" ve "Güleryüzlü" Müşteri odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Çözüm odaklı ve sorumluluk sahibi, Yeniliklere ve gelişmelere açık, Modayı takip eden, müşterilerinin aldıkları ürün ile birlikte mutlu bir şekilde mağazadan ayrılmasını sağlayabilen, 27 yaşını aşmamış olan Bayan,

 • Btos Bilişim

  Midlevel Kullanıcı ve Sistem Destek Uzmanı Btos Bilişim

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için, aşağıdaki niteliklere sahip MidLevel Sistem Kullanıcı ve Destek Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Server, Storage, Network donanımları konusunda tecrübeli, • TCP/IP, Routing, LAN Switching, Firewall, WAN, WI-FI ve VPN konularında bilgi sahibi, • Kurumsal Antivirüs, Proxy, URL filtreleme, Microsoft Exchange vb. güvenlik uygulamaları konusunda bilgili, • Microsoft ve Linux sunucu yazılımları kurulum ve yönetimi konusunda deneyimli, • Network ve güvenlik cihaz yönetim ve konfigürasyonu konularında tecrübeli, • Vmware / HyperV sanal platform kurulum ve yönetimi konusunda bilgi sahibi, • Backup ve veri koruma teknolojilerini bilen, • İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, • Yeni teknoloji ve uygulamalara hızla uyum sağlayabilme becerisine sahip, • Çözüm odaklı,düzenli ve disiplinli çalışan, • Mesleğini seven, analitik düşünce yapısına sahip, araştırmaktan ve öğrenmekten keyif duyan • Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ve Aktif araç kullanabilen,

 • Btos Bilişim

  Kullanıcı ve Sistem Destek Uzmanı Btos Bilişim

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için, Kartal bölgesindeki büyük bir şirkette görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Sistem Kullanıcı ve Destek Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Ağ problemleri, donanım sorunları ve çözümü konusunda tecrübeli, • TCP/IP, Routing, LAN Switching, Firewall, WAN, WI-FI ve VPN konularında bilgi sahibi, • Kurumsal Antivirüs, Proxy, URL filtreleme, Microsoft Exchange vb. güvenlik uygulamaları konusunda bilgili, • Microsoft ve Linux sunucu yazılımları kurulum ve yönetimi konusunda deneyimli, • Network ve güvenlik cihaz yönetim ve konfigürasyonu konularında tecrübeli, • Vmware / HyperV sanal platform kurulum ve yönetimi konusunda bilgi sahibi, • Backup ve veri koruma teknolojilerini bilen, • İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, • Yeni teknoloji ve uygulamalara hızla uyum sağlayabilme becerisine sahip, • Çözüm odaklı,düzenli ve disiplinli çalışan, • Mesleğini seven, analitik düşünce yapısına sahip, araştırmaktan ve öğrenmekten keyif duyan • Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Rossmann

  Muhasebe Personeli Rossmann

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeşilköy'de bulunan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilecek Muhasebe Personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi mezunu, tercihen MYO mezunu, Benzer pozisyonda 1 yıl deneyimli, tercihen perakende sektöründe, Yasal mevzuatına ve Tek Düzen Hesap planına hakim, Ms Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Askerlik görevini tamamlamış;erkek adaylar için.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan