İş İlanları

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına  Antalya ilinde ikamet eden BAYAN SATIŞDESTEK ELEMANLARI arıyoruz.     Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-27 yaş aralığında. ( BAYAN ) İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli.  Kendine güvenen.  Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü.  İş disiplini olan. Takım çalışmasına uygun.

 • Müşteri Hizmetleri Temsilcisi
  Enplus
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Beyaz Eşya,Elektronik ve Küçük ev aletleri sektörlerinde birçok dünya lideri markaların Türkiye distribütörü olarak ENPLUS  perakende zincirimiz ile tüketicilere modern pazarlama anlayışı ve etkili stratejilerimiz doğrultusunda %100 müşteri odaklı, kaliteli hizmeti anlayışını sunmaktayız.   ENPLUS Ümraniye Genel Müdürlük Müşteri Hizmetleri Departmanında görevlendirilmek üzere; Müşteri sorunlarını takip etmek, raporlamak ve çözümlenmesine yardımcı olmak, Müşterilerin öneri ve isteklerine yazılı veya sözlü cevap vermek, Müşterilerden gelen servis taleplerini planlayarak yetkili servislere iletmek, Servise yönlendirilen işleri takip etmek ve sonuçlandırmak, Nakliye ve montaj listelerinin takibini ve raporlanmasını yapmak, Müşteri şikayetlerinin çözümlenmesine yönelik ilgili birimleri bilgilendirmek, gerekli aksiyonları almak ve bu sürecin takibini yapmak, Sorumlu olduğu konular kapsamında ilgili raporları zamanında ve beklenen standartlarda hazırlama ve sunma görevlerini yerine getirebilmek. 

  Aranan Nitelikler Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İkna, yönlendirme ve iletişim yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, problem çözme yeteneğine güvenen ve bu konuda istekli, Diksiyonu düzgün,prezentabl, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisine sahip, MS Office Programlarına hakim, bilgisayarı işinin bir parçası olarak aktif şekilde kullanabilen, Organizasyon becerisi olan,Takım çalışmasına önem veren, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, 20-28 yaşları arasında, Bayan. Müşteri temsilcisi takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversite veya Sağlık MYO Hemşirelik bölümü mezunu, Sorumlu Hemşire düzeyinde en az 2 yıl çalışmış , Ekip çalışmasına yatkın, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Kişisel gelişimine önem veren, İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, "Yoğun bakım sorumlu hemşireleri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Bilgisayar,elektronik ve müzik aletleri alanında uluslararası ticaret yapan firmamızın Samandıra'daki ofisinde görevlendirmek üzere, satış destek ve depo elemanları alınacaktır. Satış Asistanı İş Tanımı: Gelen müşteri taleplerini cevaplamak, müşteriye ürünlerle ilgili danışmanlık yapmak,  Satış destek çalışmalarının yürütülmesi, (Ürün tanıtım föyleri, fiyat listelerinin hazırlanması, toplu e-posta gönderimi, ) İnternet sitesinin güncellenmesi (yeni ürün eklenmesi, haber, anket, reklam alanlarının güncellenmesi) E-ticaret siparişlerinin takibi ve e-ticaret satış aktivitelerinin yürütülmesi. Saha satış personeline ofis içi destek verilmesi. Satış evraklarının düzenlenmesi (Fatura-İrsaliye) Depo-Sevkiyat Elemanı İş Tanımı: Gelen Siparişlerin hazırlanıp kargoya verilmesi, Şirket aracıyla İstanbul içi sevkiyatların yapılması, İthalatla ve iç piyasadan gelen malların depoya alınması ve düzenlenmesi, Belirli aralıklarla depo sayımı ve kontrollerinin yapılması, depo düzeninin sağlanması.    

  Aranan Nitelikler Satış Personeli için: En az 2 yıl benzer pozisyonlarda tecrübesi olan, Tercihen Photoshop,Indesign vb. tasarım programlarını ve MS Office programlarını (Excel,Word,Powerpoint) ve ofis araç-gereçlerini etkin kullanabilen, Sorumluluk sahibi (iş bitirme ve takip konusunda dikkatli ve titiz) Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, 40 yaşını aşmamış, Samandıra/Sancaktepe civarında ikamet eden bay-bayan personel arıyoruz Depo Personeli için: B sınıfı ehliyeti olan ve İstanbul trafiğinde etkin araç kullanabilen, Daha önce benzer pozisyonda en az iki yıl tecrübe sahibi olan, Yükleme boşaltma işlemlerinde fiziki bir engeli bulunmayan, 50 yaşını aşmamış, Samandıra çevresinde ikamet eden Bay personeller arıyoruz.    

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına  SATIŞ DESTEK SÜPERVİZÖRÜ arıyoruz.   Proje Koordinatörüne bağlı olarak ; kendisine ait bölge ekibinin yönetiminin ve koordinasyonunun sağlanması. Yöneticisi tarafından bildirilecek etkinliklerin yönetimi ve hızlı aksiyon alınarak ekibe uygulaması. Ekip Route larının hazırlanması ve uygulatılması. Çalışma yapılacak hizmet noktalarının tespit edilmesi ve görüşmelerin yapılması, portföy oluşturulması. Bölge ekibinin iş takibinin ve günlük düzenli olarak saha kontrolünün yapılması. Marka yöneticileri ile saha ekibinin arasındaki korrdinasyonun sağlanması ve istenilen bilgiler doğrultusunda raporlamaların yapılması. Ekibe yeni katılan veya ayrılan pesonellerin işe giriş/çıkış evrakalrının takibinin yapılması. Ekibin saha ve eğitim masrafalrının takibi ve kontrolü. Günlük, Hafalık ve Aylık raporların zaman planına uygun hazrılanması. Personel izinlerinin yönetilmesi ve hastane raporlarının takibi. Bölge ekibinin genişletilmesi, ekipten ayrılan personellerin yerine yeni adaylar bulunması ve yedek ekip oluşturulması. İşi geliştirmeye yönelik yeni fikirlerde bulunulması.  

  Aranan Nitelikler Ajans ve saha deneyimi olan. Tercihen Üniversite ve MYO mezunu olan. Daha önce en az 10 kişilik ekip yönetiminde bulunmuş. En az 3 senelik Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve yoğun çalışma saatlerine uyabilen. Kişisel görünümüne özen gösteren. Şirket temsil yeteneği olan. Takım çalışmasına uygun. İletişimi güçlü. İnsan ilişkilerinde başarılı

 • İş Açıklaması Sac işleme (kesim, punch, lazer, büküm, kaynak vs..) üzerine uzmanlaşmış ve cihaz kasa,gövdeleri&panelleri konularında ürün iyileştirme/geliştirme yapabilecek ''SOLIDWORKS ve/veya INVENTOR '' bilen Teknik Ressamlar aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Tercihen konusunda en az 3 yıl deneyime sahip, CAD-CAM programları alt yapısı olan (Solidworsk, Invertor programlarından en az birine iyi derecede hakim olabilen), Sac işleme işlerinde (kesim, punch, laser, büküm, kaynak vs..) tecrübeli, Yönetim becerisine sahip, ekip yönetimi, hedeflerle yönetim ve koordinasyon konusunda yetkinlik sahibi, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli ve titiz, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İzmir dışı başvurular için lojman verilebilir. Detaylı bilgi için www.elektral.com.tr web adresimizi ziyaret ediniz.

 • İş Açıklaması Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satış/Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Yapı Malzemeleri sektörü ile Satış / Pazarlama alanında minimum 3 yıl deneyimli, İletişim becerisi güçlü, Asgari B sınıfı ehliyete ve araç kullanma pratiğine sahip, Seyahat edebilme engeli olmayan, Bursa il sınırları içerisinde ikamet eden, Askerliğini yapmış 28- 40 yaşları arasında BAY personeller alınacaktır.

 • İş Açıklaması Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satış/Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Yapı Malzemeleri sektörü ile Satış / Pazarlama alanında minimum 3 yıl deneyimli, İletişim becerisi güçlü, Asgari B sınıfı ehliyete ve araç kullanma pratiğine sahip, Seyahat edebilme engeli olmayan, Kocaeli il sınırları içerisinde  ikamet eden, Askerliğini yapmış 28- 40 yaşları arasında BAY personeller alınacaktır.          

 • İş Açıklaması EMLAK SEKTÖRÜNE İLGİ DUYAN İŞ ORTAKLARI ARIYORUZ ! Emlak sektöründe yer almak isteyip,kendi ofisini açmak isteyen,bir ofisim işyerim olsun diyenler, Fazla sermayesi olmayan,sermayesi oranında ortaklık düşünenler, Veya yüksek primlerle ofisimiz çatısı altında gayrimenkul danışmanı,iş ortağı olarak çalışmayı düşünen,emlak sektöründe tecrübeli olanlar, Veya tecrübesiz olup sektöre ilgisi yoğun olan,öğrenmeyi çok isteyen,satışa kendisini yakın hissedenler, 5 yıldır Remax/Borsem gibi kurumsal firmalarla çalışan,10 tecrübeli gayrimenkul danışmanı olan,müşterisi oturmuş ofisimizde her türlü düşünenlere fırsat ve öneri bulunmaktadır.Arayıp randevu alınız,alternatifleri görüşelim.                       İRTİBAT NUMARALARIMIZ:                       Borsem Rekor  Ofis: 0312 475 32 32                       Fatma Yılmazoğlu: 0553 229 96 76                       Pelin Karadağ: 0537 983 23 75

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına ADANA ilinde ikamet eden Part-time BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz.  (Haftada 3 gün çalışma yapılacaktır)   İşin Tanımı : Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu.   ADANA  ilinde ikamet eden 19-28 yaş aralığında.( BAYAN ) İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. Disiplinli. Takım çalışmasına yatkın

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren öncü firmamız için Ankara 'da görev almak üzere Satış Süpervizörü arayışımız bulunmaktadır. İç Anadolu ve Karadeniz Bölgesi'ndeki bayi ve servis kanallarının ziyaret edilmesi,

  Aranan Nitelikler   Meslek liselerinin veya MYO'ların Otomotiv bölümlerinden mezun , Otomotiv sektöründe tecrübeli ve Otomotiv konusunda teknik bilgi birikimine sahip olan, Tercihen araç servisi veya lastik servislerinde çalışmış olan, Satış alanında tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, İletişim yönü kuvvetli, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Mağazalar ile ilgili günlük, haftalık, aylık istatistiksel raporlarının yapılması, İş, proje takibinin tam ve zamanında yapılması, projelerin testler yapılarak sonuçlandırılması, Mağazalarla ilgili iş verimliliği ve bütçe çalışmalarının yapılması, Mağazaların norm kadro planlaması, aylık malzeme ihtiyaçlarının planlanması gibi satış destek süreçlerinde bulunulması, Prim hesaplamaları gibi mağaza performans yönetiminin sağlanması ve gerekli raporların hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İstatistik, Matematik, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun, Analitik düşünme, problem çözme ve sayısal raporlama becerisine sahip, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Restaurant ve Cafe sektöründe uzman bir ekiple tasarlanan ‘ KaffaKeyf- Cafe Restaurant ‘  Konak Vapur İskelesi üzerinde kapılarını açmaya hazırlanıyor. İnsan ilişkilerinden keyif alan, işinin ehli, birlikte yol alabileceğimiz İş Arkadaşları ( ŞEF GARSON – GARSON – KOMİ – BARİSTALAR ) arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Mesleki tecrübeye ve iş disiplinine sahip, İnsan ilişkileri – İletişim becerisi güçlü, Müşteri memnuniyeti odaklı, Ekibindeki kişilerle uyum içinde çalışacak, Kişisel görünümüne özen gösteren, Bay- Bayan.  

 • Muhasebe Sorumlusu
  Megavizyon
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Bilgisayar-Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın SAMANDIRA'daki merkez ofisinde görevlendirmek üzere, genel muhasebe ve cari hesap konularına vakıf muhasebe sorumlusu arıyoruz.        İşin Tanımı     Giriş-çıkış faturaları ve ithalat işlemleri, Cari hesap mutabakatları (müşteri-satıcı-yurtdışı), Beyannamelerin hazırlanması, Finans takibi, (haftalık tahsilat ve ödemelerinin takibi, nakit akışı) Bankacılık işlemleri,  Sevkıyat-teslimat, envanter-stok takibi, Personel özlük işlemleri, Finans-muhasebe raporlarının hazırlanması.  Özetle tüm mali yükümlülüklerin takibi ve sorumluluğu Mesai Saatleri: Hafta içi 08:30 -18:30 Cumartesi:08:30 -14:00      

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin ve ticaret liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Enaz 3 yıl muhasebe deneyimine sahip, 'Tekdüzen Hesap Planı' ve 'Genel Muhasebeye' vakıf, İthalat işlemlerinde tecrübeli, MS Office programlarına hakim (özellikle exceli iyi kullanabilen) Askerliğini yapmış(erkek adaylar için), Sancaktepe civarında ikamet eden, Mali müşavir stajerleri kabulümüzdür. Bay-bayan muhasebe sorumlusu arıyoruz.

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına Eskişehir ilinde ikamet eden BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-27 yaş aralığında.( BAYAN ) İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. Disiplinli. Takım çalışmasına yatkın

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına TRABZON ilinde ikamet eden Part-time BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz.  (Haftada 3 gün çalışma yapılacaktır)   İşin Tanımı : Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu.   TRABZON  ilinde ikamet eden 19-27 yaş aralığında.( BAYAN ) İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. Disiplinli. Takım çalışmasına yatkın

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az ön lisans mezunu, Özel hastanelerin Medikal Muhasebe ve SGK faturalama konusunda deneyim sahibi, Mevzuat , SGK sözleşmeleri ve  klinik faturalama konularını bilen, İletişimi kuvvetli, analitik düşünebilen, Planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Mutfak/Banyo dolapları ve Membran kapı üreten firmamızın mobilya tasarım faaliyetlerini yürütebilecek  Mobilya Tasarımcısı arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (- Endüstri /Mobilya Ürünleri Tasarımcılığı,İçmimarlık) *Üretilecek mobilyanın proje/modellemesini yapabilecek * Proje ve detaylarda pratik, seri şekilde çizimlerini yapabilen Sorumluluk alabilecek, *Bay/Bayan *Bursa'da ikamet eden

 • İş Açıklaması Meskar Yapı Malzemeleri Ltd. Şti. Sevkiyat departmanlarında görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler E,C,D sınıfı ehliyete ve araç kullanma pratiğine sahip, Şehirlerarası yol deneyimi olan ve şehir içini iyi bilen, SRC (2-4) belgesine sahip, Malzeme yükleme ve araçtan Malzeme indirme yapapilecek Esnek çalışma saatleri ile birlikte yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bursa ili Kestel,Gürsu,Yıldırım ve Osmangazi ilçe sınırları içerisinde ikamet eden, Teminat ve referans verebilecek, 25-40 yaşları arasında askerliğini yapmış BAY personeller alınacaktır. İŞ BAŞVURU KOŞULLARINA UYMAYAN MÜRACAATLAR DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.

 • İş Açıklaması Yem ve Gıda sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Bilecik/ Osmaneli'de bulunan ileri işlenmiş fabrikası ve kesimhanede görevlendirilmek üzere İŞÇİ arıyoruz.   Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere Osmaneli’de ikamet eden Vardiyalı çalışabilecek

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Bünyemizde görevlendirilmek üzere; "Endüstri Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Girişken, gayretli ve sonuç odaklı çalışmaya uygun, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Bay/Bayan  

 • İş Açıklaması Akaryakıt alanında hizmet veren şirketimizin Genel Müdürlük Satın Alma Departmanında çalışacak  " Satın Alma Yöneticisi " aranmaktadır. Pozisyonla ile ilgili olarak görev tanımı ve aranılan özellikler aşağıda yer almaktadır.   Siparişlerin açılması ve takibinin sağlanması, Verilen siparişlerle ilgili operasyonel işlemlerin yürütülmesi ve sisteme girişinin yapılması, Bulunan yeni ve alternatif kaynaklar için kalite ve fiyat analizlerinin yapılması, Uygun bulunan kaynaklardan gerekli dokümanların sağlanıp incelenmesi, numune tedarik sürecinin yürütülmesi ve kaynağın onaylatılmasına kadar olan süreçte ilgili  departmanlarla koordineli iş takibinin yapılması Ürünlerin temininde istenilen kalite, en uygun fiyat ve standartlara uygun olarak satın alma sürecinin yönetilmesi, Tedarikçi firmalar ile ilişki yönetiminin gerçekleştirilmesi, Fiyat ve tedarikçi araştırmalarının yapılması, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Alternatif yeni ürün  ve yeni tedarikçi firmaların kazanılmasına yönelik çalışmaların sağlanması. Market departmanının reyon bölümleriyle ilgili faaliyet ve düzenlemelerin gerçekleştirilmesi Market ürünlerinin misafirlere tanıtımı, ürünlerle ilgili yönlendirme yapılarak satışların desteklenmesi Reyonlardaki ürünlerin takibi, düzenlenmesi, fiyat – ürün eşleşmelerinin kontrolü ve stok takibi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat bölümlerinden mezun, Zincirleme marketlerde çalışmış, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Perakende tecrübesi olan, En az 3 yıl satış alanında yöneticilik tecrübesi bulunan, Yeni pazarlama gelişmelerini takip eden, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü Ekip çalışmasına yatkın, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış 40 yaşını aşmamış BAY,

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına BURSA ilinde ikamet eden Part-time BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz.     Haftada 3 gün çalışma yapılacaktır.     İşin Tanımı : Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-28 yaş aralığında.( BAYAN ) İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. Disiplinli. Takım çalışmasına yatkın

 • Satış / Pazarlama Mühendisi
  Elbak Makina
  İstanbul Anadolu, İzmir Bugün

  İş Açıklaması 1988 yılından bu yana İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan şirketimizde yaklaşık 34 kişilik çalışanımızla İstanbul, Ümraniye Yukarı Dudullu 'da yerleşik 2 ayrı yerleşkemizden Türkiye Sanayisine hizmet vermekteyiz. Mühendislik ekseninde çeşitli endüstriyel ürünlerin ithalatını ve satışını yapan bölümümüze PROJE, SATIŞ ve PAZARLAMA konularında çalışacak MAKİNA Mühendisleri aramaktayız. REDÜKTÖR, DİŞLİ SİSTEMLERİ, GÜÇ AKTARMA ÜRÜNLERİ, KONVEYÖR SİSTEMLERİ için PAZARLAMA ve PROJE GELİŞTİRME faaliyetine yönelik Makina Mühendisleri arıyoruz.İtalya 'dan ithal ederek Türkiye 'de satışını yaptığımız dişli kutuları, redüktörler, hassas dişli sistemleri, elektrik motorları 'nın ülkemizdeki mevcut ve yeni müşterilere tanıtımı ve pazarlama hizmeti TEKNOMARKET Bölümümüz tarafından yapılmaktadır. TEKNOMARKET adı altında faaliyet gösteren bölümümüzde ağırlıklı olarak İtalya, Almanya ve İngiltere 'den ithal ederek Türkiye 'de satışını yaptığımız endüstriyel ürünlerin ülkemizdeki mevcut müşterilere ve yeni müşterilere tanıtımı ve pazarlama hizmeti yapılmaktadır. Söz konusu teknik ürünler ağırlıklı olarak konveyör sistemlerinde, paketleme makinalarında kullanılmakta olup endüstrinin ihtiyacı olan güç aktarma elemanları (zincir, redüktör, kaplin v.b) satışı yapılmaktadır.        

  Aranan Nitelikler 26 -35 YAŞLARINDA, Askerlikle ilişkisi olmayan, seyahat etmekten hoşlanan takım çalışmasına uyumlu, Tercihen İstanbul/Anadolu Yakasında veya İzmir'de ikamet eden, İngilizce okuyan, yazan ve konuşan,  Güzel Türkçe konuşan ve yazan, KONVEYÖR SİSTEMLERİ, endüstride kullanılan her türlü ZİNCİR, REDÜKTÖR, DİŞLİ KUTULARI ve TRANSMİSYON SİSTEMLERİ konularında ve/veya Gıda Sektöründe deneyimli, Aktif otomobil kullanan ,  Sigara kullanmayan;        

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Yapı marketimizde çalışmak üzere; Barkod sistemini, irsaliye ve stok takibi yapmayın bilen, En az 2 yıl deneyimli Sevkiyat&Satış Personeli alınacaktır.    

 • İş Açıklaması Yem ve Gıda sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Sinop, Samsun, Ordu, Amasya,Tokat bölgelerinden sorumlu olarak görevlendirilmek üzere 'YEM SATIŞ ŞEFİ' arıyoruz. Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler; Üniversitelerin Veterinerlik Fakültelerinden,Zootekni bölümlerinden mezun, Satış fonksiyonuna yatkın, Orta derecede İngilizce bilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Samsun’da ikamet eden veya edebilecek olan,

  Aranan Nitelikler Yem Satış Şefimizin sorumlu olacağı konular; Bayi ve müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi Üretici ziyaretlerinin yapılması ve teknik çalışmaların gerçekleştirilmesi Müşteri tahsilatlarının yapılması ve takip edilmesi

 • Web Uygulama&Geliştirme Uzmanı
  Memorial Sağlık Grubu
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Mevcut kurumsal web sitelerinin ve uygulamaların takibi ve güncellemelerinin gerçekleştirilmesi, Görsel materyallerin web tabanlı projelere uygulanması, Yeni projelerin yazılım geliştirme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ve 10 Hastane, 3 Tıp Merkezi ve 1 Tüp Bebek Merkezi ile hizmet vermektedir. Genel Müdürlüğümüz Medya ve İletişim Koordinatörlüğü bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız: Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı veya ilgili bölümlerinden mezun, PHP/MySQL ile en az 3 yıllık web geliştirme tecrübesi olan, XHTML, CSS, JavaScript Ajax, JQuery, Bootstrap teknolojilerine hakim, Adobe Photoshop kullanabilen, tasarım yönü kuvvetli, Tercihen Python/Django yapısına hakim, OOP, ORM, MVC, framework yapıları hakkında bilgi sahibi, Web standartlarını ve yenilikleri yakından takip eden, Yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Sosyal paylaşım platformlarına hakim, Eğitim ve gelişime açık, Askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecili olan.

 • İş Açıklaması Restoranlarımızda misafir ağırlama sürecinde görev almak.

  Aranan Nitelikler - Restaurant sektöründe kariyer hedefi olan - Mesleki gelişime önem veren - Takım çalışmasına uygun - Dikkatli, pratik, hızlı ve enerjik - Temizlik ve titizliğe önem veren - Tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere Korupark İskender şubede Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Kurumun ve Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğünün belirlediği politika, hedef,kural ve düzenlemeler doğrultusunda hemşirelik hizmetlerinin yerine getirilmesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler Medicana Sağlık Grubuna bağlı "Medicana İnternational İstanbul Hastanesi" bünyesinde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi Mezunu Hasta güvenliğine ve hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına uyumlu, İletişim becerisi kuvvetli, Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden, Eğitim ve gelişime açık '' Hemşire '' Aramaktayız.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler BURSA'DA İKAMET EDEN, EN AZ BİR YIL SÜRE İLE MOTORLU KURYELİK YAPMIŞ, SORUMLULUK BİLİNCİ YÜKSEK,DİKKATLİ,ENERJİK, EN AZ LİSE MEZUNU, ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ, A2 EHLİYETİNE SAHİP, ADAYLAR ARANMAKTADIR.

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?