İş İlanları

 • Mahir Gıda San. ve Tic. A.Ş.

  Toptan Satış Elemanı Mahir Gıda San. ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TOZKOPARAN FABRİKAMIZDA GENÇ BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU; 18-25 YAŞ ARASI GENÇ BAYAN ; DİNAMİK ,KENDİNE GÜVENEN; TAKIM ARKADAŞLARINA UYUM SAĞLAYABİLECEK; SATIŞ BÖLÜMÜ İÇİN ELEMAN ARANMAKTADIR.

 • Trem Turkey

  İnşaat Mühendisi Trem Turkey

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çekmeköydeki konut inşaatın da şantiyede inşaat mühendisi olarak görevlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler

 • 444 İk İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri

  Bankacılık Ürünleri Aktif Satışı Antalya 444 İk İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış kariyerine danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bankalarından birinin bünyesinde alacağı Temel Bankacılık ve Satış Eğitimleri ile başlayıp, Türkiye’nin en iyi ve en başarılı direkt satış ekibine “Perakende Direkt Satış Yetkilisi” olarak katılacak ve kendisini geliştirerek banka şubelerinde kendilerine kariyer fırsatı yaratabilecek takım arkadaşları aramaktayız Banka' nın Antalya direkt satış ekibinde sahada (ofis dışında) bankanın kredi kartı ve diğer perakende bankacılık ürünlerinin (Pos satısı ,Esnek hesap, İnternet bankacılığı, Maaş kartı-debit, Vadesiz hesap, Çalışan hesap, Otomatik ödeme talimatı, Vb.) satışında görev alacak Sabah 08.00 - 09:00 saatleri arasında Antalya Merkez'de (Kapalıyol) bulunan bölge satış ofisinde takım arkadaşları ve bölge yöneticileri ile yapılacak toplantının ardından gün içerisinde müşteri ziyaretleri yapılması ve günlük hedeflerin tutturulması için gerektiğinde fazla mesai yapılması beklenmektedir. Haftada 5 gün çalışılıyor, ancak hedefleri yerine getirmek amaçlı Cumartesi günleri mesai yapılması istenebilmektedir. Her satış temsilcisinin kredi kartı satış hedefi olmaktadır. Herkesin kendi müşteri portföyünü oluşturması beklenecektir. Hedeflerini yerine getiren ve satışlarını arttıran müşteri temsilcileri sabit maaşlarını primleriyle destekleyeceklerdir. Maaş + Prim Gebze Bayramoğlu'nda 10 gün sürecek konaklamalı eğitim uygulanıyor. Minimum 2 sene bu pozisyonda çalıştıktan sonra bankanın ihtiyaçları ve gerekli kriterleri yerine getirmeniz durumunda yükselme veya Banka'nın farklı birimlerine geçme fırsatı verilmektedir.

  Aranan Nitelikler Üniversite / MYO mezunu veya devam zorunluluğu bulunmayan lisans bölümünde son sınıf öğrencisi olan, Kişisel başarının ödüllendirildiği, eğitim ve kariyer imkanı olan bir ortamda çalışmayı tercih eden, Seyahat engeli bulunmayan ayda 2 hafta Antalya dışında konaklamalı olarak seyahat ederek satış yapabilecek, Satış aktiviteleri için sahada (ofis dışında) görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, zaman yönetiminde başarılı olan, Satış etkinlikleri konusunda kendine güvenen, dinamik, aktif ve hızlı, Dış görünümüne özen gösteren, 28 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

 • Loya Mağazacılık

  Ankara Satış Danışmanı Loya Mağazacılık

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ANKARA/KIZILAY Mağazamızda görevlendirilmek üzere öğrenmeye ve gelişime açık, yenilikçi ve yeniliklere kısa zamanda adapte olabilecek Full Time Satış Danışmanı arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışacak, İnsan ilişkileri kuvvetli, 18-25 yaş aralığında BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.

 • 444 İk İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri

  Bankacılık Ürünleri Aktif Satışı Samsun 444 İk İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri

  Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış kariyerine danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bankalarından birinin bünyesinde alacağı Temel Bankacılık ve Satış Eğitimleri ile başlayıp, Türkiye’nin en iyi ve en başarılı direkt satış ekibine “Perakende Direkt Satış Yetkilisi” olarak katılacak ve kendisini geliştirerek banka şubelerinde kendilerine kariyer fırsatı yaratabilecek takım arkadaşları aramaktayız Banka' nın Samsun direkt satış ekibinde sahada (ofis dışında) bankanın kredi kartı ve diğer perakende bankacılık ürünlerinin (Pos satısı ,Esnek hesap, İnternet bankacılığı, Maaş kartı-debit, Vadesiz hesap, Çalışan hesap, Otomatik ödeme talimatı, Vb.) satışında görev alacak Sabah 08.00 - 09:00 saatleri arasında Samsun Merkez'de (Gazi cad.) bulunan bölge satış ofisinde takım arkadaşları ve bölge yöneticileri ile yapılacak toplantının ardından gün içerisinde müşteri ziyaretleri yapılması ve günlük hedeflerin tutturulması için gerektiğinde fazla mesai yapılması beklenmektedir. Haftada 5 gün çalışılıyor, ancak hedefleri yerine getirmek amaçlı Cumartesi günleri mesai yapılması istenebilmektedir. Her satış temsilcisinin kredi kartı satış hedefi olmaktadır. Herkesin kendi müşteri portföyünü oluşturması beklenecektir. Hedeflerini yerine getiren ve satışlarını arttıran müşteri temsilcileri sabit maaşlarını primleriyle destekleyeceklerdir. Maaş + Prim Gebze Bayramoğlu'nda 10 gün sürecek konaklamalı eğitim uygulanıyor. Minimum 2 sene bu pozisyonda çalıştıktan sonra bankanın ihtiyaçları ve gerekli kriterleri yerine getirmeniz durumunda yükselme veya Banka'nın farklı birimlerine geçme fırsatı verilmektedir.

  Aranan Nitelikler Üniversite / MYO mezunu veya devam zorunluluğu bulunmayan lisans bölümünde son sınıf öğrencisi olan, Kişisel başarının ödüllendirildiği, eğitim ve kariyer imkanı olan bir ortamda çalışmayı tercih eden, Seyahat engeli bulunmayan ayda 2 hafta Samsun dışında konaklamalı olarak seyahat ederek satış yapabilecek, Satış aktiviteleri için sahada (ofis dışında) görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, zaman yönetiminde başarılı olan, Satış etkinlikleri konusunda kendine güvenen, dinamik, aktif ve hızlı, Dış görünümüne özen gösteren, 28 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

 • Loya Mağazacılık

  Ankara Mağaza Müdürü Loya Mağazacılık

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Faaliyet konusu iç giyim olan firmamızın ANKARA/KIZILAY MAĞAZAMIZA MAĞAZA MÜDÜRÜ alınacaktır. İŞİN TANIMI: * Müşteri ihtiyaçlarının tespit edilerek uygun ürün ve hizmeti sunmak, * Müşteri memnuniyetini sağlamak, * Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek, * Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulayıp denetlemek, * Mağaza personel ihtiyacının tespit edilerek, personelin idaresinden sorumlu olmak, * Merkez ile mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak, * Stok yönetimini kontrol altında tutmak.

  Aranan Nitelikler * Mağazacılık alanında min. 3 yıllık yöneticilik deneyimine sahip, * Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Ekip yönetme konusunda başarılı, * İletişim becerileri güçlü, * Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek, * Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * Enerjisi ve özgüveni yüksek. * Nebim Winner programı bilmek

 • 444 İk İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri

  Bankacılık Ürünleri Aktif Satışı Bursa 444 İk İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış kariyerine danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bankalarından birinin bünyesinde alacağı Temel Bankacılık ve Satış Eğitimleri ile başlayıp, Türkiye’nin en iyi ve en başarılı direkt satış ekibine “Perakende Direkt Satış Yetkilisi” olarak katılacak ve kendisini geliştirerek banka şubelerinde kendilerine kariyer fırsatı yaratabilecek takım arkadaşları aramaktayız Banka' nın Bursa direkt satış ekibinde sahada (ofis dışında) bankanın kredi kartı ve diğer perakende bankacılık ürünlerinin (Pos satısı ,Esnek hesap, İnternet bankacılığı, Maaş kartı-debit, Vadesiz hesap, Çalışan hesap, Otomatik ödeme talimatı, Vb.) satışında görev alacak Sabah 08.00 - 09:00 saatleri arasında Bursa Osmangazi'de bulunan bölge satış ofisinde takım arkadaşları ve bölge yöneticileri ile yapılacak toplantının ardından gün içerisinde müşteri ziyaretleri yapılması ve günlük hedeflerin tutturulması için gerektiğinde fazla mesai yapılması beklenmektedir. Haftada 5 gün çalışılıyor, ancak hedefleri yerine getirmek amaçlı Cumartesi günleri mesai yapılması istenebilmektedir. Her satış temsilcisinin kredi kartı satış hedefi olmaktadır. Herkesin kendi müşteri portföyünü oluşturması beklenecektir. Hedeflerini yerine getiren ve satışlarını arttıran müşteri temsilcileri sabit maaşlarını primleriyle destekleyeceklerdir. Maaş + Prim Gebze Bayramoğlu'nda 10 gün sürecek konaklamalı eğitim uygulanıyor. Minimum 2 sene bu pozisyonda çalıştıktan sonra bankanın ihtiyaçları ve gerekli kriterleri yerine getirmeniz durumunda yükselme veya Banka'nın farklı birimlerine geçme fırsatı verilmektedir.

  Aranan Nitelikler Üniversite / MYO mezunu veya devam zorunluluğu bulunmayan lisans bölümünde son sınıf öğrencisi olan, Kişisel başarının ödüllendirildiği, eğitim ve kariyer imkanı olan bir ortamda çalışmayı tercih eden, Seyahat engeli bulunmayan ayda 2 hafta Bursa dışında konaklamalı olarak seyahat ederek satış yapabilecek, Satış aktiviteleri için sahada (ofis dışında) görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, zaman yönetiminde başarılı olan, Satış etkinlikleri konusunda kendine güvenen, dinamik, aktif ve hızlı, Dış görünümüne özen gösteren, 28 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

 • Enplus

  İnsan Kaynakları Uzman Yrd. Enplus

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazacılık Sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizin Ümraniye'de bulunan Genel Müdürlük İnsan Kaynakları Departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun ''İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler M.Y.O veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında en az 1 yıl iş deneyimi bulunan, İşe alım süreçleri başta olmak üzere , İnsan kaynakları alanında kendini geliştirmiş, Microsoft Office programlarına hakim, Ümraniye ilçesine ulaşım sorunu olmayan, İletişim yeteneği ve sorumluluk bilincine sahip, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İş ve sonuç odaklı çalışabilecek, 30 yaşını aşmamış, Bayan ''İnsan kaynakları Uzman Yardımcısı'' arayışımız bulunmaktadır.

 • 444 İk İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri

  Bankacılık Ürünleri Aktif Satışı Bursa 444 İk İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış kariyerine danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bankalarından birinin bünyesinde alacağı Temel Bankacılık ve Satış Eğitimleri ile başlayıp, Türkiye’nin en iyi ve en başarılı direkt satış ekibine “Perakende Direkt Satış Yetkilisi” olarak katılacak ve kendisini geliştirerek banka şubelerinde kendilerine kariyer fırsatı yaratabilecek takım arkadaşları aramaktayız Banka' nın Bursa direkt satış ekibinde sahada (ofis dışında) bankanın kredi kartı ve diğer perakende bankacılık ürünlerinin (Pos satısı ,Esnek hesap, İnternet bankacılığı, Maaş kartı-debit, Vadesiz hesap, Çalışan hesap, Otomatik ödeme talimatı, Vb.) satışında görev alacak Sabah 08.00 - 09:00 saatleri arasında Bursa Osmangazi'de bulunan bölge satış ofisinde takım arkadaşları ve bölge yöneticileri ile yapılacak toplantının ardından gün içerisinde müşteri ziyaretleri yapılması ve günlük hedeflerin tutturulması için gerektiğinde fazla mesai yapılması beklenmektedir. Haftada 5 gün çalışılıyor, ancak hedefleri yerine getirmek amaçlı Cumartesi günleri mesai yapılması istenebilmektedir. Her satış temsilcisinin kredi kartı satış hedefi olmaktadır. Herkesin kendi müşteri portföyünü oluşturması beklenecektir. Hedeflerini yerine getiren ve satışlarını arttıran müşteri temsilcileri sabit maaşlarını primleriyle destekleyeceklerdir. Maaş + Prim Gebze Bayramoğlu'nda 10 gün sürecek konaklamalı eğitim uygulanıyor. Minimum 2 sene bu pozisyonda çalıştıktan sonra bankanın ihtiyaçları ve gerekli kriterleri yerine getirmeniz durumunda yükselme veya Banka'nın farklı birimlerine geçme fırsatı verilmektedir.

  Aranan Nitelikler Üniversite / MYO mezunu veya devam zorunluluğu bulunmayan lisans bölümünde son sınıf öğrencisi olan, Kişisel başarının ödüllendirildiği, eğitim ve kariyer imkanı olan bir ortamda çalışmayı tercih eden, Seyahat engeli bulunmayan ayda 2 hafta Bursa dışında konaklamalı olarak seyahat ederek satış yapabilecek, Satış aktiviteleri için sahada (ofis dışında) görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, zaman yönetiminde başarılı olan, Satış etkinlikleri konusunda kendine güvenen, dinamik, aktif ve hızlı, Dış görünümüne özen gösteren, 28 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

 • Hrt Organizasyon

  Satış Temsilcisi / Çanakkale Hrt Organizasyon

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA ÇANAKKALE TROYA BİMEKS MAĞAZASINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA VE TV KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletler satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Bay ya da bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • E7 İnşaat

  Santral Görevlisi E7 İnşaat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Günlük telefon,mail trafiğini yönetmek, Kargo,evrak takibi yapmak, Gelen misafirleri ilgili kişilere yönlendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen büro yönetimi ve sekreterlik bölümü mezunu, Ms Office programlarını aktif kullanabilen, Ofis araçlarının kullanımına hakim, Diksiyonu düzgün,iletişimi kuvvetli, Planlama ve temsil becerileri gelişmiş, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, SANTRAL GÖREVLİSİ alınacaktır.

 • Anadolunet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Takım Lideri Anadolunet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çağrı Merkezimizin Tele Satış operasyonunda görev alacak, Kendisine bağlı ekibin iş planlamasını yapmak ve koordinasyonunu sağlayacak, Takımına verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi için gerekli çalışma şartlarını sağlayarak ekibini yönetebilecek, Ekibin performans ve kalite performasını sürekli geliştirecek faaliyetlerde bulunacak, Ekibin motivasyonunun yüksek tutulmasını ve çalışma kapasitesinin arttırılmasına katkı sağlayıp ve ekibin bireysel gelişiminden sorumlu olacak Tele Satış alanında Deneyimli Takım Liderleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 1 yılı yöneticilik olmak üzere 2 yıl ve üstü Çağrı Merkezi deneyimine sahip, Ekip çalışmasına uygun, koçluk becerilerine ve analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme yetisi güçlü, Operasyon genelinde ve ekip içinde sorumluluk alabilen, Uzun ve kısa vadeli hedef odaklı çalışan, Özgüven sahibi, enerjik, güler yüzlü ve motivasyonu yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposunda çalışabilen, Analitik düşünme ve hızlı problem çözme yeteneği gelişmiş, Tele marketing dinamiklerine hakim.

 • Fresenius Medical Care

  Diyaliz Hekimi / Pratisyen Hekim (Kahramanmaraş) Fresenius Medical Care

  K.Maraş

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Grubumuzda, Kahramanmaraş'da bulunan diyaliz merkezimizde görevlendirilmek üzere Diyaliz Hekimi / Pratisyen Hekim arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Diyaliz Sertifikasına sahip veya Diyaliz Sertifika eğitimine katılabilecek · Tercihen Kalite Yönetim Sistemleri ve ISO konularında bilgili ve deneyimli · Full time veya Part time çalışacak · Tercihen İngilizce bilen · MS Office uygulamalarına hakim · Presentabl, ikna kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına yatkın · Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış

 • Ertan Kasap Gıda Urunlerı

  Muhasebe&Finans Elemanı Ertan Kasap Gıda Urunlerı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Banka kayıtlarının işlenmesi Faturaların işlenmesi Cari hesap mutabakatlarının sağlanması E-fatura işlemlerinin yürütülmesi Müşteri ile iletişim kurulması Tüm muhasebe kayıt ve işlemlerinin yapılması

  Aranan Nitelikler * Muhasebe uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli, * ETA 7 ve ETA 8 programlarına hakim * Tercihen e-fatura uygulamalarını bilen *World-excel ofis programlarına hakim * Çalışkan ve güvenilir, uzun soluklu çalışabileceğimiz bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Mersinli Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

  İşyeri Hekimi Mersinli Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MERSİNLİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ bünyesinde İzmir'de çalışabilecek İŞYERİ HEKİMİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İşyeri hekimliği belgesine sahip, İletişim becerisi kuvvetli, İş güvenliği uzmanı ile ekip olarak çalışabilecek, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yürütülmesini sağlayacak, Hafta içi mesai saatlerinde çalışabilecek

 • Spig Soğutma Sistemleri

  Satış Mühendisi Spig Soğutma Sistemleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SPIG Soğutma Sistemleri, merkezi İtalya’da bulunan SPIG S.p.A. (1936 ) şirketinin Türkiye'de kurmuş olduğu SPIG Soğutma Sistemleri Tic. Ltd. Şti. 1998 yılından bu yana özellikle enerji üretim santrallerinde, rafineri ve petrokimya tesislerinde ve demir çelik endüstrisinde kullanılmakta olan inşai tip su soğutma kuleleri ve hava soğutmalı kondenserler (ACC) konusunda anahtar teslim taahhüt hizmeti vermektedir. SPIG Türkiye, yukarıda belirtilen endüstrilerde bulunan mevcut soğutma sistemlerine yedek parça, bakım, tamirat ve revizyon işlerinin satışı için SATIŞ MÜHENDİSİ aramaktadır. - Türkiye'deki yukarıda belirtilen endüstrileri ziyaret ederek yeni çalışma imkanları sağlayacak. - Ziyaret veya Teklif Talebi sonrası İtalya Merkez ve Türkiye Satış Müdürlüğü ile koordineli teklif hazırlayıp, teklifi takip edip, işin alınması sonrası projenin organizasyonunu sağlayacak. - Mevcut müşteriler ile ilişkilerin geliştirilmesini sağlayacak - Kendisine verilen yıllık satış hedefini tutturmak adına gerekli planları yapacak. - İzmir'de ikamet edip, ayın büyük bölümünü yurtiçi seyahatlerinde geçirecek

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Makine, İnşaat Mühendisliği vb. bölümlerinden Mezun - En az 3 Yıl Aktif Saha Satış Tecrübesi Olan - Tercihen 3 Yıl Enerji veya Çelik Konusunda Tecrübeli - İtalya Merkez ile sözlü-yazılı görüşebilecek düzeyde İyi İngilizce Bilen - B Sınıfı Ehliyet ile aktif araç kullanan - Soğutma Kulesi ve Hava Soğutmalı Kondenserler teknik konularını öğrenmeye hevesli - Proje Okumasını Bilen - Müşteri ile İyi iletişim Kurabilecek - İş Takibi Yüksek, Sonuç odaklı - Yıllık Satış Hedefini tutturmak için gayretle çalışacak

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Kalite Kontrol Elemanı Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde "plastik " sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip "KALİTE KONTROL SORUMLUSU" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO ya da teknik lise mezunu, Kalite kontrol alanında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Bornova-Çiğli güzergahında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlanmış, 40 yaşını aşmamış.

 • İzaks Kalıp ve Plastik

  Muhasebe Elemanı İzaks Kalıp ve Plastik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mobilya aksesuarları üreten firmamız bünyesinde, muhasebe departmanında görevlendirmek üzere '' ÖN MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, En az 3 yıl deneyimli, Mikro kullanmayı bilen, Stok, banka, kredi, çek takibi, BA ve BS formu yapabilen MS Office programlarına hakim, ( WORD, EXCEL vs.) Müşteri İlişkileri Kuvvetli, sigara kullanmayan

 • 444 İk İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri

  Almanca-Vardiyasız Telefon Bankacılığı 444 İk İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Telefon Bankacılığı aracılığıyla ALMANCA Bankacılık hizmeti almak için arayan müşterilerin taleplerinin alınması ve gerçekleştirilmesi, ayrıca banka ürünlerinin satışının yapılması. Not: Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Bankanın kadrolu çalışanı olup; kariyerine banka Çağrı Merkezi, diğer Genel Müdürlük birimleri ve şubelerinde devam etme imkanı bulur.

  Aranan Nitelikler Türkiye’ nin önde gelen bankalarından birinin Çağrı Merkezi Birimi' nde çalışabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız. - Lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu ya da öğrencisi, - Almanca çağrı karşılayabilecek, - Henüz 30 yaşını aşmamış, - İstanbul'da ikamet eden (Görev yeri Güneşli), - Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli (erkek adaylar için) - Haftanın herhangi 5 günü 09:00-18:00 saatleri arasında çalışabilecek, - İletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda istekli

 • Sembol Patent

  Marka ve Patent Satış Danışmanı Sembol Patent

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sınai Mülkiyet Hakları (Marka Tescili, Patent, Endüstriyel Tasarım vb.) konusunda hizmet veren SEMBOL PATENT LTD. ŞTİ. bünyesinde görevlendirilmek üzere "Marka ve Patent Satış Danışmanları” aramaktayız. Potansiyel müşterilere firmamız ve hizmetlerimiz hakkında telefonda bilgi verilmesi, Tespit edilen ihtiyaçlar doğrultusunda fiyat tekliflerinin hazırlanması, Gerektiğinde müşteri ziyaretleri yaparak, ihtiyaçlara yönelik çözümler sunulması, Mevcut müşterilerle ilişkilerin devamlılığını sağlamak, Satış hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe satış ve pazarlama yapabilecek, Tercihen marka ve patent konusunda satış ve pazarlama deneyimi olan, Tercihen üniversite (lisans/ön lisans) mezunu, Ofis ortamı içinde ve dışında çalışabilecek, Ofis programları ve donanımlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi etkin biçimde kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Sabit ücret + primle yüksek gelir elde etmeyi hedefleyen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış bay veya bayan takım arkadaşları aramaktayız.

 • Orto -Tek Medikal

  Ön Muhasebe ve Sekreterya Elemanı Orto -Tek Medikal

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gelen misafirlerin yönlendirmesini yapacak Gelen evrak teslim alımı ve gönderilmesini sağlayacak Günlük basit muhasebe Ofisimizin telefon trafiğini yönetecek işlerini yürütecek(fatura vs. sisteme işlenmesi gibi) ve merkez muhasebe departmanı ile köprü oluşturacak Ofisin genel düzeninden sorumlu olacak

  Aranan Nitelikler Sürekli gelişen dinamik ekibimize katılmak üzere; ön muhasebe bilgisi olan, ofis işleri konusunda kendisine güvenen, uzun süreli çalışmayı amaçlayan, ciddi sorumluluk sahibi bayan asistan alınacaktır. Sekreterlik ve ön muhasebe işlemlerinden anlayabilen Kasa ve finansman konularını yönetebilecek Bilgisayar ve MS Office programlarını kullanabilen Ön muhasebe kayıtları, evrak dosyalaması ve takibi yapabilen Diksiyonu düzgün, telefon trafiğini yönetebilecek Sistemli, disiplinli, özenli, işine sadık, güler yüzlü ve dış görünüşüne dikkat eden Tercihen ön lisans ve lisans mezunu

 • Koca İnşaat

  Bilgi İşlem Sorumlusu Koca İnşaat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Bilgi İşlem Sorumlusu/Web Geliştirici aramaktayız. Şirketimiz bünyesinde geliştirilen e-ticaret ve diğer internet tabanlı web tasarımı, uygulamaları ve bunlara bağlı olarak arama motoru-reklam optimizasyonu süreçlerinde aktif olarak çalışabilecek. Şirket içi mevcut teknik ve idari çalışmaların analizini yaparak, dosya yönetim sistemi başta olmak üzere, IT altyapısını geliştirebilecek, Tüm bilgi işlem ve iletişim sistemlerinin arızalarını takip edip, sonlandırabilecek, Bilgi işlem envanter yapısını takip edip, raporlayabilecek, Uzaktan bağlantı Remote Desktop, VPN üzerinden birebir destek verebilecek, Firewall kurulum ve yönetimini yapabilecek, Windows Server, Domain Controller, SQL Server, Active ve Directory kurulum yönetim süreçlerini yönetecek,

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Temel IT bilgisine sahip; Server donanım, Server yönetimi, Microsoft İşletim Sistemi ve MS Office. programlarını kurabilen, Bu programlara ait sorunları giderme konularında uzmanlaşmış, Network, Network altyapısı, kablolama, bakım-onarım konularındaki her türlü soruna çözüm üretebilecek, Windows işletim sistemleri, Microsoft Windows 2003/2008 sunucularının bakımı, yönetimi ve yedeklemesi konusunda Exchange Server konusunda deneyimli, LAN / WAN yönetimi ve güvenliği konusunda bilgi ve deneyim sahibi, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, IT ve diğer konularda araştırmayı seven ve becerileri gelişmiş, Askerlik görevini tamamlamış, Anadolu yakasında,(Tercihen Ümraniye-Ataşehir civarında) ikamet eden,

 • Supplementler.Com

  Mağaza Perakende Satış Temsilcisi Supplementler.Com

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sporcu gıdaları perakendeciliği konusunda lider firmamıza ait İstanbul mağazalarımızda çalışmak üzere takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün ve müşteri ile iyi düzeyde iletişim kurabilen, Fit, prezentabl, Bilgisayar kullanabilen, Spora ilgi duyan, Sporcu gıdaları konusunda bilgi sahibi olmak tercih sebebidir, İngilizce bilmesi tercih sebebidir.

 • Medicana

  Yönetici Asistanı Medicana

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Medicana Lojistik şirketimizde görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu, Çok iyi derece (konuşma/yazma ve okuma) İngilizce bilen, Üst düzey yönetici asistanlığı deneyimi bulunan, İletişim becerileri gelişmiş olan, Planlama, organizasyon yapma ve raporlama becerileri yüksek olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dış görünümüne önem veren, prezantabl, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( çalışma yeri Ümraniye' dir) Bayan yönetici asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Yurtdışı satış ve pazarlama faaliyetlerinin de yürütüldüğü şirketimizde; bağlı olduğu yöneticinin günlük/haftalık ve aylık görüşmelerini organize etmek, yurtdışı bağlantılarında bilfiil görüşmeleri yapmak, yöneticisinin isteyeceği raporları hazırlamak.

 • Team Gerilla

  Ajans Süpervizörü-İzmir Team Gerilla

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ajansımıza projelerimizde görev alacak,Projelerimize personel tedariki sağlayabilecek seyahat engeli olmayan,aktif araç kullanabilen ajans deneyimi olan SÜPERVİZÖR arıyoruz. Proje Koordinatörüne bağlı olarak ; kendisine ait bölgeki projeleri yönetiminin ve koordinasyonunun sağlanması. Yöneticisi tarafından bildirilecek etkinliklerin yönetimi ve hızlı aksiyon alınarak ekibe uygulaması. Çalışma yapılacak projeye personel bulunması Çalışma yapılacak projelerin organizasyonun yapılması. Marka yöneticileri ile saha ekibinin arasındaki korrdinasyonun sağlanması ve istenilen bilgiler doğrultusunda raporlamaların yapılması. Projenin personel ödemelerinin takibi ve raporlarının yapılması. Günlük, Hafalık ve Aylık raporların zaman planına uygun hazrılanması. Bölge ekibinin genişletilmesi, ekipten ayrılan personellerin yerine yeni adaylar bulunması ve yedek ekip oluşturulması. İşi geliştirmeye yönelik yeni fikirlerde bulunulması.

  Aranan Nitelikler Ajans ve saha deneyimi olan. Tercihen Üniversite, MYO ve Lise mezunu olan. Daha önce en az 10 kişilik ekip yönetiminde bulunmuş. En az 3 senelik Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve yoğun çalışma saatlerine uyabilen. Kişisel görünümüne özen gösteren. Şirket temsil yeteneği olan. Takım çalışmasına uygun. İletişimi güçlü. İnsan ilişkilerinde başarılı

 • İmk İnşaat Mak. Kim. San. Tic. Ltd. Şti.

  Makine Mühendisi İmk İnşaat Mak. Kim. San. Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mekanik tesisat (ısıtma,soğutma, havaladırma, yangın, sıhhi tesisat) taahhüt işleri yapan firmamıza şantiye de görevlendirilmek üzere makine mühendisi pozisyonun da çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mekanik tesisat sektöründe en az 5 yıl şantiye deneyimli, Autocad , MS Ofis programlarına hâkim, Şantiye de görevlendirilmek üzere, Ekip çalışmasına uyum sağlayacak, Analitik düşünme yetkisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, Görevlendirildiği şantiye de mekanik detay projelerini çizebilecek, satın alma listesini aktarabilecek,

 • Mothercare

  Mothercare Kanyon AVM -Satış Danışmanı Mothercare

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Team Gerilla

  Satış Destek Personeli-Çanakkale Team Gerilla

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına ÇANAKKALE ilinde ikamet den BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-27 yaş aralığında. BAYAN Çanakkale'de ikamet eden İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. İş disiplini olan. Takım çalışmasına yatkın.

 • B&G Store

  Mağaza Müdürü B&G Store

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri Çocuk Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki yetmişi aşan satış noktası ile kaliteyi , modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren anne- babaların öncelikli tercihi olan firmamızın İstanbul Avrupa Yakasında yer alan mağazalarında görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip BAYAN Mağaza Müdürleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta yönetici pozisyonunda çalışmış, - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Tercihen mesleki düzeyde İngilizce, tercihen Arapça yabancı dil bilgisine sahip, - Tercihen Nebim V3 kasa programına hakim. - Bayan.

 • Armine

  Ustabaşı Armine

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bayan Giyim Sektörünün öncüsü olan ARMİNE markamızın, üretim tesisinde çalışabilecek;

  Aranan Nitelikler *En Az Lise Mezunu *Bayan Ceket imalatında en az 15 yıl tecrübesi olan *Planlama ve Koordinasyon yönü güçlü, *Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, *iletişimi düzgün ve güçlü, *Ms Office programlarını kullanabilen, *Ceket bandının takibini yapacak Erkek "USTABAŞI / BANT ŞEFİ" arıyoruz.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?