İş İlanları

 • İş Açıklaması İZMİR'İN TİRE İLÇESİNDE İP VE HALAT ÜRETİMİ YAPAN,HIRDAVAT VE NALBURİYE PİYASASINA YÖNELİK ÜRÜNLER İTHAL EDEN ŞİRKETİMİZİN MEVCUT KADROLARINA İLAVETEN FİRMAMIZIN FİNANS BÖLÜMÜNE FİNANS UZMANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler -- TİRE'DE İKAMET EDEN YADA İKAMET EDEBİLECEK OLAN, -- ŞİRKET FİNANSMAN BÖLÜMLERİNDE EN AZ 5 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK, -- KONUSUNDA YÜKSEK ÖĞRENİM GÖRMÜŞ, -- BANKALAR KONUSUNDA TECRÜBELİ,MUHASEBEYİ BİLEN, -- PARA,ÇEK VE SENET KULLANIMINI YÖNLENDİREBİLECEK, -- FİNANSAL KONULARDA GEÇMİŞE VE İLERİYE DÖNÜK RAPORLAMALAR YAPABİLECEK, -- EKİP ÇALIŞMASINA İNANAN, -- İLERİYE DÖNÜK CİDDİ HEDEFLERİ OLAN, -- PLANLI VE TİTİZ ÇALIŞMAYI SEVEN, -- HIRSLI,İSTEKLİ,UZUN VADELİ ÇALIŞMAYI HEDEFLEYEN, -- BAY VEYA BAYAN, -- ERKEK ADAYLARIN ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLAMAYAN, -- FİNANS SORUMLUSU ALINACAKTIR. -- ADAPTASYON DÖNEMİNDE ŞİRKET LOJMANLARINDA İKAMET EDİLEBİLİR.

 • İş Açıklaması BAYINDIR İLÇESİNDE KURULU İP VE HALAT ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZIN BAKIM EKİBİNDE ÇALIŞACAK, - FABRİKADA MEYDANA GELEN ELEKTRİK ARIZALARINI GİDERMEK, - BAKIM FAALİYETLERİNİ UYGULAMAK VE TAKİP ETMEK, - GEREKTİĞİNDE MEKANİK BAKIM EKİBİNE DESTEK VERMEK

  Aranan Nitelikler - TİRE YADA BAKINDIR DA İKAMET EDEN YADA EDECEK OLAN, - MESLEK LİSE VE YÜKSEK OKULLARIN ELEKTRİK VEYA ELEKTRONİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK, - ÜRETİM YAPAN FABRİKLALARDA EN AZ 2 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK, - ELEKTRİK OTOMASYON ŞEMELARINI OKUYABİLEN, - PLC VE OTOMASYON KONUSUNDA TECRÜBELİ, - MALZEME VE KESTİRİMCİ BAKIM KONULARINDA BİLGİ SAHİBİ, - VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK, - DİNAMİK,EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN,ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU ELEKTRİK BAKIM TEKNİSYENİ ALINACAKTIR. -

 • İş Açıklaması BAYINDIR İLÇESİNDE KURULU İP VE HALAT ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZIN BAKIM EKİBİNDE ÇALIŞACAK, - FABRİKADA MEYDANA GELEN MEKANİK ARIZALARI GİDERMEK, - BAKIM FAALİYETLERİNİ UYGULAMAK VE TAKİP ETMEK, - GEREKTİĞİNDE ELEKTRİK BAKIM EKİBİNE DESTEK VERMEK

  Aranan Nitelikler - TİRE YADA BAKINDIR DA İKAMET EDEN YADA EDECEK OLAN, - MESLEK LİSE VEYA YÜKSEK OKULUNDAN MEZUN OLMAK, - ÜRETİM YAPAN FABRİKLALARDA MEKANİK BAKIM KONUSUNDA EN AZ 3 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK, - HİDROLİK VE PİNOMATİK SİSTEMLERİNE HAKİM, - MAKİNALARIN ARIZA VE PERİYODİK BAKIMLARINI YAPABİLECEK YATKİNLİKTE, - TORNA,RADYAL MATKAP VE KAYNAK MAKİNALARINI KULLANABİLEN, - ÇALIŞKAN VE SORUMLULUK SAHİBİ, - VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK, MEKANİK BAKIM TEKNİSYENİ ALINACAKTIR.

 • İş Açıklaması BAYINDIR İLÇESİNDE KURULU İP VE HALAT ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZIN BAKIM EKİBİNİ YÖNLENDİRECEK; - MAKİNE PARKURUNDAN SORUMLU OLACAK, - MAKİNE PARKURLARININ START-UP SÜREÇLERİNİ YÖNLENDİREBİLECEK, - ÜRETİM HATTINDA OLUŞAN ARIZALARLA İLGİLİ MÜDAHELELERDE BULUNACAK, - BAKIMLA İLGİLİ SÜREÇLERİN KOORDİNASYONUNU SAĞLAYACAK, - YAŞANAN TEKNİK PROBLEMLER VE ARIZALARLA İLGİLİ RAPORLAMALAR YAPABİLECEK, - MAKİNE PARKURUNUN BAKIM PLANLARINI HAZIRLAYIP,UYGULAYACAK, - ENERJİ VERİMLİLİĞİ ÇALIŞMALARI YAPACAK-YAPTIRACAK, - KENDİSİNE BAĞLI BAKIM EKİBİNİ YÖNETECEK,

  Aranan Nitelikler - TİRE YADA BAYINDIR DA İKAMET EDEN YADA EDECEK OLAN, - ÜNİVERSİTELERİN MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN, - ÜRETİM YAPAN FABRİKALARIN BAKIM BÖLÜMLERİNDE EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ, - TEMEL VE YÖNETSEL YETKİNLİKLERE SAHİP, - DİNAMİK,DİSİPLİNLİ,SONUÇ ODAKLI ÇALIŞABİLEN, - TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU,İLETİŞİM KABİLİYET YÜKSEK, - KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ, - YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK, MAKİNA MÜHENDİSİ ARANMAKTADIR.

 • İş Açıklaması İZMİR İLİNİN TİRE İLÇESİNDE KURULU ŞİRKETİMİZİN İNSAN KAYNAKLARI DEPARTMANINDA GÖREV ALACAK TİRE'DE İKAMET EDEN YADA EDECEK OLAN İK SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, - EN AZ BEŞ YIL İNSAN KAYNAKLARI SÜREÇLERİNDE ÇALIŞMIŞ, - İŞ KANUNU,SGK MEVZUATI,İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONULARINA HAKİM, - PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ,DEVAM,MESAİ,VERİM,TERFİ,PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ,EMEKLİLİK,AYRILMA,DİSİPLİN SÜREÇLERİNE HAKİM, - ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN, - LİDERLİK BECERİSİ YÜKSEK,SONUÇ ODAKLI,ORGANİZASYON YETENEĞİ GELİŞMİŞ, - İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI,SUNUM VE İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK, - PRATİK ÇÖZÜMLER ÜRETEBİLEN, - SORUN YARATICI DEĞİL,SORUN ÇÖZEN, - ŞİRKET VİZYONUNA VE STRATEJİLERİNE DESTEK OLABİLEN, - MS OFFİCE UYGULAMALARINA HAKİM, - TERCİHEN NETSİS İK PROGRAMINA HAKİM, - ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMAK, - BAY-BAYAN - İNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

 • İş Açıklaması İZMİR'İN TİRE İLÇESİNDE ÜRETİM YAPAN ŞİRKETİMİZİN GENEL MUHASEBE BÖLÜMÜNE TİRE'DE İKAMET EDEN YADA EDECEK OLAN MALİYET MUHASEBESİ BİLEN MUHASEBECİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler - ÜRETİM YAPAN ŞİRKETLERİN MUHASEBE BÖLÜMLERİNDE EZ AZ 5 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK, - ÜRETTİĞİMİZ ÜRÜNLERİN MALİYETLERİNİ,ÜRETİM BÖLÜMÜYLE BİRLİKTE ÇALIŞARAK ÇIKARTMAK, - ÜRETİM TARAFINDAN OLUŞTURULMUŞ MALİYET REÇETELERİNİ YORUMLAMAK VE KONTROL ETMEK, - ŞİRKETİN AYLIK KAR-ZARAR TABLOLARINI HAZIRLAMAK, - MALİYETLERDEKİ ARTI VE EKSİ DALGALANMALARIN SEBEPLERİNİ ARAŞTIRARAK YÖNETİME RAPORLAMAK, - GİDERLERİN OLUŞTURULMASI VE ÜRETİME YANSITILMASI KONULARINDA TECRÜBELİ, - MUHASEBE TEK DÜZEN HESAPLARINI İYİ BİLEN, - BAYAN YADA BAY - MALİYET MUHASEBESİ SORUMLUSU ALINACAKTIR. - TİRE DIŞINDAN GELİP İŞBAŞI YAPAN PERSONELLERİMİZE GEÇİCİ SÜREYLE LOJMAN VERİLMEKTEDİR.

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu İstanbul BAHÇELİEVLER şubesinde, kendisine verilen bireysel hedefleri gerçekleştirebilecek, sisteme kayıt ettiği öğrencilerin gelişimlerini takip edebilecek SATIŞ DANIŞMANI istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Satış konusunda 1-2 yıl tecrübeli, İletişim becerilerini etkin şekilde kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Hedef odaklı, hırslı, Diksiyonu düzgün, prezantabl Eğitim Danışmanı alınacaktır.

 • İş Açıklaması WE ARE LOOKING FOR TURKISH/BRITISH/AMERICAN ENGLISH TEACHERS WHO WOULD LIKE TO WORK IN ISTANBUL BAHCELIEVLER BRANCH OF AMERIKAN CULTURAL ASSOCIATION LANGUAGE SCHOOLS.

  Aranan Nitelikler For Turkish instructor; a university degree from foreign language department, For native instructor; a TESOL, TEFL, CELTA or DELTA certificate, For native instructor; British or American accent is required, Applications are for Bahcelievler Branch, Result orientated Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. Willing to work in flexible working hours. Willing to use interactive and communicative methods in classes. Have no difficulty in adapting new cultures.

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları İstanbul BAHÇELİEVLER/İSTANBUL şubesinde, öğretmen alımlarını gerçekleştirebilecek, eğitim programlarını düzenleyebilecek, öğrencilerin sorunlarına çözüm üretebilecek EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler En az 1 yıl İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİK tecrübesine sahip, Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, Mütercim Tercümanlık bölümlerinden mezun, Full time çalışabilecek, Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, İletişim gücü yüksek Eğitim Koordinatörü alınacaktır

 • İş Açıklaması MAĞAZA MÜDÜRÜ TALLY WEiJL dünyasına hoşgeldiniz... 32 ülkede 800'un üzerinde mağazasıyla, kreasyondan satişa kadar 'totally sexy' anlayışı ile genç bayan moda sektörünün öncülüğünü yapan TALLY WEiJL, Türkiye'de de İstanbul, Ankara, Antalya ve Eskişehir'deki mağazalarıyla sizlerle buluşuyor. Firmamızın bu başarısı, çalışanlarımızın takım ruhu, profesyonel ve esnek çalışma anlayışının ürünüdür. Ready for being totally sexy! ANKAMALL AVM ANKARA mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü aranmaktadır. Is Tanimi: Genç bir ekiple mağazayı başarıya ulaştırmak, Mağaza hizmet kalitesini Tally Weijl konseptine ve filozofisine uygun olarak en üst seviyeye taşımak, Mağaza ekibini, verilen hedefler doğrultusunda satış ve müşteri odaklı eğitmek, yönlendirmek ve yönetmek, Mağazadaki idari ve operasyonel görevlerden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu ve iyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif,güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayı kendine bir yaşam biçimi olarak seçmiş Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması MAĞAZA MÜDÜRÜ TALLY WEiJL dünyasına hoşgeldiniz... 32 ülkede 800'un üzerinde mağazasıyla, kreasyondan satişa kadar 'totally sexy' anlayışı ile genç bayan moda sektörünün öncülüğünü yapan TALLY WEiJL, Türkiye'de de İstanbul, Ankara, Antalya ve Eskişehir'deki mağazalarıyla sizlerle buluşuyor. Firmamızın bu başarısı, çalışanlarımızın takım ruhu, profesyonel ve esnek çalışma anlayışının ürünüdür. Ready for being totally sexy! TERRACITY AVM ANTALYA mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü aranmaktadır. Is Tanimi: Genç bir ekiple mağazayı başarıya ulaştırmak, Mağaza hizmet kalitesini Tally Weijl konseptine ve filozofisine uygun olarak en üst seviyeye taşımak, Mağaza ekibini, verilen hedefler doğrultusunda satış ve müşteri odaklı eğitmek, yönlendirmek ve yönetmek, Mağazadaki idari ve operasyonel görevlerden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu ve iyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif,güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayı kendine bir yaşam biçimi olarak seçmiş Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması ANKARA ANKAMALL AVM'deki mağazamızda görevlendirilmek üzere Part Time ve Full Time Satış Danışmanları aranmaktadır. Müşterisine her zaman yüksek motivasyonla servis vermek, Kabin bölümünde müşterisinin rüyalarındaki ürünleri sunmak ve kombinasyon oluşturmasına yardımcı olmak, Müşterisine ürün ve koleksiyon hakkında bilgi vermek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunmak, Satışlarını başarılı ve pozitif bir şekilde sonlandırmak, Mağazanın görsel düzeninden sorumlu olmak, Mağaza için verilen hedeflerden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli Dış görünümüne önem veren, Modayı kendine bir yaşam biçimi olarak seçmiş Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Pozitif,güleryüzlü, enerjisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu.

 • İş Açıklaması ESKİŞEHİR ESPARK AVM'deki mağazamızda görevlendirilmek üzere Part Time ve Full Time Satış Danışmanları aranmaktadır. Müşterisine her zaman yüksek motivasyonla servis vermek, Kabin bölümünde müşterisinin rüyalarındaki ürünleri sunmak ve kombinasyon oluşturmasına yardımcı olmak, Müşterisine ürün ve koleksiyon hakkında bilgi vermek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunmak, Satışlarını başarılı ve pozitif bir şekilde sonlandırmak, Mağazanın görsel düzeninden sorumlu olmak, Mağaza için verilen hedeflerden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli Dış görünümüne önem veren, Modayı kendine bir yaşam biçimi olarak seçmiş Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Pozitif,güleryüzlü, enerjisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu.

 • Mağaza Müdürü
  Tally Weijl
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MAĞAZA MÜDÜRÜ TALLY WEiJL dünyasına hoşgeldiniz... 32 ülkede 800'un üzerinde mağazasıyla, kreasyondan satişa kadar 'totally sexy' anlayışı ile genç bayan moda sektörünün öncülüğünü yapan TALLY WEiJL, Türkiye'de de İstanbul, Ankara, Antalya ve Eskişehir'deki mağazalarıyla sizlerle buluşuyor. Firmamızın bu başarısı, çalışanlarımızın takım ruhu, profesyonel ve esnek çalışma anlayışının ürünüdür. Ready for being totally sexy! İSTANBUL FORUM BAYRAMPAŞA mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü aranmaktadır. Is Tanimi: Genç bir ekiple mağazayı başarıya ulaştırmak, Mağaza hizmet kalitesini Tally Weijl konseptine ve filozofisine uygun olarak en üst seviyeye taşımak, Mağaza ekibini, verilen hedefler doğrultusunda satış ve müşteri odaklı eğitmek, yönlendirmek ve yönetmek, Mağazadaki idari ve operasyonel görevlerden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu ve iyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif,güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayı kendine bir yaşam biçimi olarak seçmiş Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Satış Danışmanları
  Tally Weijl
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MARMARAPARK AVM mağazamızda görevlendirilmek üzere Part Time ve Full Time Satış Danışmanları aranmaktadır. Müşterisine her zaman yüksek motivasyonla servis vermek, Kabin bölümünde müşterisinin rüyalarındaki ürünleri sunmak ve kombinasyon oluşturmasına yardımcı olmak, Müşterisine ürün ve koleksiyon hakkında bilgi vermek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunmak, Satışlarını başarılı ve pozitif bir şekilde sonlandırmak, Mağazanın görsel düzeninden sorumlu olmak, Mağaza için verilen hedeflerden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli Dış görünümüne önem veren, Modayı kendine bir yaşam biçimi olarak seçmiş Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Pozitif,güleryüzlü, enerjisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu.

 • İş Açıklaması Tesisin üyelik satış hedeflerine ulaşması için gerekli sorumluluğu taşıyarak kendisi için belirlenen kotayı tutturmak.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ŞİŞLİ TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, En az YÜKSEK OKUL MEZUNU, 22-30 yaşları arasında, Tercihen İngilizce bilen, İkna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişklerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneğine sahip, Hırslı, Sabırlı, Güler yüzlü, Satış alanında kariyer hedefleyen, İstanbul'da (Avrupa Yakası) ikamet eden, Bay / Bayan, SATIŞ TEMSİLCİLERİ alınacaktır.

 • İş Açıklaması 45 Ülkede 1000'i aşkın mağazası ile perakendecilik sektöründe bir dünya devi olan ve Türkiye'de 49 mağazası ile müşterilerlerine hizmet veren Marks & Spencer, Anadolu yakası mağazaları için Görsel Düzenleme Asistanları aryor... Kurumsal bir şirket ve uluslararası bir markada kendinizi geliştererek kariyerinize devam etmek istiyorsanız, haftada 2 gün izin kullanarak çalışacak Görsel Düzenleme Asistanlarından biri siz olabilirsiniz. MS Office programlarını kullanabilen, Mağazacılık Görsel Düzenleme uygulamalarında en az 1 yıllık iş deneyimi olan, Müşteri odaklı çalışabilen ve modaya ilgi duyan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, Kendini geliştirmeye açık ve yaptığı işten keyif alan, Esnek çalışma saatlerine ve yeni çalışma ortamına kolay uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Görsel Düzenleme Asistanları, mağazalardaki vitrin ve iç teşhir çalışmalarını, mağaza içi ürün düzenini Marks & Spencer görsel düzenleme standartlarına uygun şekilde gerçekleştirirler.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Catering alanında faaliyet gösteren firmamızın Ergene (Marmaracık) Üretim tesislerinde ve çevresindeki projelerimizde değerlendirilecek; Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Meydancı, Hazırlıkçı, Servis Garsonu, Şoför, Bulaşıkçı, işlerini yürütecek ve vardiyalı çalışacak personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleki yeterliliklere sahip,

 • İş Açıklaması Ongan Holding, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştiren, Türkiye ve yurtdışında mağazalar açacak olan yeni kurulmuş olan şirketimiz Momis Mobilya da, konusuna odaklanacak aşağıdaki özelliklere uygun grafik tasarımcı ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin grafik tasarımı bölümünden mezun, Sürekli olarak yurtdışında bulunan acenteler ile güncel bilgi paylaşımı sağlayacak, yaratıcı ve özgün tasarımlar hazırlayarak kataloglar ve sunum dosyaları hazırlayacak, Reklam firması ile koordineli şekilde çalışarak, koleksiyon üzerinde yapılan güncellemeleri aktaracak, farklı dönemlerde indirim veya özel günlerde konseptler hazırlayarak acenteler ve yurt içi mağazalara sunum dosyaları gönderecek, Minimum 5 yıl ve üzeri tecrübeli, Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign, Flash), Corel draw gibi tasarım programlarını kullanabilen, Ar-Ge bölümünde sürekli güncellenen kumaşların, hazırlanmış olan panolarda düzenli olarak revize edilmesi ve ekibe bildirilmesi, Ofis ortamında konuşma dilinin ingilizce olması sebebi ile çok iyi derecede ingilizce bilen, Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışma arkadaşı aramaktayız. Sunulan İmkanlar: Yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple çalışma ortamı. Sektörde kendini geliştirme ve yenilikleri takip edebilme imkanı. Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. SGK, servis, yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır. Fabrikamız Kıraç / Esenyurt bölgesinde bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Zayıf Akım Teknolojileri, Bina Otomasyon Sistemleri, Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri konusunda 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Entegre Satek Elektronik, Modern Binalar, Endüstriyel Tesisler, Alışveriş Merkezleri ve Ticaret Merkezleri, Kamu Binaları, Eğitim, Sağlık ve Turizm Tesisleri, Oteller, Havalimanları, Metro İstasyonları ve Stadyumlar gibi onlarca sektörde yüzlerce referans projeye imza atmış olmanın özgüveni ile ürettiği teknolojik çözümlerin her halkasında kalite ve müşteri memnuniyetini önemseyerek yoluna devam etmektedir. Proje danışmanlığı, proje entegratörlüğü ve ürün dağıtıcılığı kimliğiyle, müşterilerine, yurtiçi ve yurt dışında hizmet ve destek vermekte olan Entegre Satek Elektronik' in Servis Bakım departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Servis Bakım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme Müh. vb. mühendislik fakültelerinden mezun, Güvenlik teknolojileri ve zayıf akım sistemleri konularında en az 2 yıl deneyim sahibi, Autocad - Autocad LT, Word, Excel bilgisi olan, Bilgisayar üzerinde yapılacak ilgili sistem kurulumları ve devreye almaları gerçekleştirebilecek, Ürün kataloglarını okuyabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, CCTV, Yangın algılama, Kartlı Geçiş Sistemleri, Bina Otomasyon Sistemleri, Network ve TCP/IP konularında bilgisi olan, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, Sabırlı ve kendini geliştirmeye istekli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında oturan,

 • İş Açıklaması İstihdam edilecek aday; tüm muhasebe kayıtlarının yapılması ,yasal düzenlemeler,vergi ve muhasebe mevzuatı gerekliliklerin takibi,tüm yasal beyannamelerin (KDV,Muhtasar,geçici vergi,kurumlar vergisi, BA/BS formları vb.)hazırlanması, vergi daireleri başta olmak üzere işle ilgili tüm işlem ve takiplerin ilgili kamu kurumları nezdinde yürütülmesi ve görevlerini üstlenecektir.

  Aranan Nitelikler Zirve ticari paket programını bilen, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Genel muhasebe,tek düzen hesap planı bilgisi olan, Yasal mevzuat ve düzenlemeler konusunda tecrübeli, Mutabakatlar konusunda deneyimi bulunan, İhracat ve nakliyat muhasebesi konusunda tecrübeli, KDV iade alacağı talep işlemleri yapabilen, SGK işe giriş ve çıkış süreçlerinin takibi Sorumluluk alabilecek disiplinli,takipçi ve takım çalışmasına yatkın Bayan muhasebe personeli aranmaktadır.

 • İş Açıklaması microsoft navision programını kullanabilen program bilgisi olan bay bayan depo ve lojistik yöneticileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Telekomünikasyon ve Zayıf akım sistemlerinde 30 Yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile eşsiz projeleri ile piyasa lideri olan firmamız; Siemens, Telesis, Lg Ericsson ve Karel sayısal ve IP telefon santralları haberleşme ürünleri, Karel, Lg ve Samsung CCTV güvenlik sistemleri, Cooper marka Yangın Algılama, Profesyonel seslendirme, Smatv, Data, Kartlı geçiş sistemleri ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekte ve kurumsal müşterilerine özel projeler üretmektedir.Şirketimizin Mali İşler Departmanında çalışacak Muhasebe Personeli aramaktayız. Yasal beyannamelerin hazırlanması ve internet ortamında verilmesi Maliyet muhasebesi konusunda analizlerin yapılması ve raporların hazırlanması Finansal planlama ve kontrol, finansal risk yönetiminin yapılması Stokların takibi Sipariş ve satış maliyet analizlerinin yapılması ve raporlanması Yönetim ve diğer departmanların ihtiyaç duyduğu tüm mali raporların hazırlanması Firmanın cari hesap, risk durumu ve tahsilatının takibi, raporlaması

  Aranan Nitelikler Tercihen 5 yıl Muhasebe deneyimi olan İşletme, İktisat veya Muhasebe bölümü mezunu MS Office programlarını iyi derecede kullanan Yaratıcı, enerjik ve sonuç odaklı Etkin iletişim kurabilen, öğrenmeye ve değişime açık Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi yüksek Ekip çalışmasına yatkın B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araba kullanan Zirve programını kullanabilen Askerliğini yapmış 35 yaşını aşmamış bay eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde yer alan kent mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren öncü bir kuruluş için, Üretim Yönetimi departmanında çalışacak; - Üniversitelerin Teknik öğretmenliği veya Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun Bay (Askerliğini yapmış ) , Min. 5 yıl ve üstü iş tecrübeli , MRP , ERP. Program bilgili , ISO 9001/2008 eğitimli , İmalat ve montajda tecrübeli , Metal Literatürü bilgili , uluslararası normları bilen ve Kaynaklı imalat tecrübeli , NC. ve Üniversal Makina bilgili , Solidworks + auto-cad çizim programlarına hakim , Personel yönetiminde tecrübeli , sitres ve baskıyı tolere edebilecek kapasitede , 32 – 45 yaş aralığında , ulaşım sorunu olamayan , esnek çalışma saatlerini sorun etmeyen , çalışkan , uyumlu , mesleğinin gerektirdiği bilgi ve tecrübe sahibi.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde yer alan kent mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren öncü bir kuruluş için, Üretim Yönetimi departmanında çalışacak; - Üniversitelerin Teknik öğretmenliği veya Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun Bay (Askerliğini yapmış ) , Min. 5 yıl ve üstü iş tecrübeli , MRP , ERP. Program bilgili , ISO 9001/2008 eğitimli , İmalat ve montajda tecrübeli , Metal Literatürü bilgili , uluslararası normları bilen ve Kaynaklı imalat tecrübeli , NC. ve Üniversal Makina bilgili , Solidworks + auto-cad çizim programlarına hakim , Personel yönetiminde tecrübeli , sitres ve baskıyı tolere edebilecek kapasitede , 32 – 45 yaş aralığında , ulaşım sorunu olamayan , esnek çalışma saatlerini sorun etmeyen , çalışkan , uyumlu , mesleğinin gerektirdiği bilgi ve tecrübe sahibi.

 • İş Açıklaması Catering alanında faaliyet gösteren firmamızın Çorlu Ergene ya da Gebze şubelerinde değerlendirme üzere, idari işler alanındaki bütün faaliyetleri yürütecek ve Operasyon Birimine destek verecek "İdari İşler ve Operasyon Elemanı" aranmaktadır. * İdari İşler : Bakım, Onarım, Güvenlik, Temizlik, Çevre Düzenlemeleri, Demirbaşların se Sarf Malzemelerin sevk ve idaresi ve sair her türlü idari sürecin yürütülmesi, * Operasyon : Mutfak kurulumlarının yapılması aşamasındaki her türlü sürecin yürtülmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezun, Tercihen Hazır Yemek/Toplu Yemek sektöründe deneyimli, İnsan ilişkileri ve İletişimi güçlü, Dinamik, Takipçi, Planlama ve raporlama yeteneği gelişmiş, Sonuç Odaklı, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Bilgisayar ve Office uygulamalarına hakim, Çorlu-Ergene ya da Gebze'de ikamet eden, Aktif araç kullanabilen, Aserlik ile ilişiği olmayan, Bay, (Bayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir)

 • İş Açıklaması 1995'ten beri Türkiye'de Hastanecilik alanında faaliyet gösteren Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde bulunan Bursa Hastanemiz 2006 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olma misyonumuz ile grubumuz, 14 Hastane, 2 Hastane Kompleksi ve 2 Tıp Merkezi ile toplam 18 hizmet merkezi, 9.000'i aşkın çalışanıyla Türkiye'nin çeşitli illerinde hizmet vermektedir.

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu – BURSA Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere ‘Psikiyatri Uzman Hekimi' aramaktayız. •Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, •Alanında akademik deneyimi olan, •Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, •Hasta memnuniyetine önem veren, •İletişim yeteneği yüksek

 • İş Açıklaması "Vakkorama Armada" mağazamızda görevlendirilmek üzere, perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, "Kasa Sorumlusu" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen Mağazacılık sektöründe kasa pozisyonunda deneyimli En az lise mezunu

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde yer alan kent mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren öncü bir kuruluş için, Üretim Planlama Departmanında çalışacak; - Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun - En az 2 yıl deneyimli, - MRP , ERP. Program bilgili , ISO 9001/2008 eğitimli , ileri seviyede bilgisayar kullanımı bilgili , - 23 – 45 yaş aralığında , ulaşım sorunu olamayan , esnek çalışma saatlerini sorun etmeyen , çalışkan , uyumlu , mesleğinin gerektirdiği bilgi ve tecrübe sahibi - Bay adaylar için Askerlik görevini tamamlamış Bay, Bayan Endüstri Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde yer alan kent mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren öncü bir kuruluş için, Üretim Planlama Departmanında çalışacak; - Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun - En az 2 yıl deneyimli, - MRP , ERP. Program bilgili , ISO 9001/2008 eğitimli , ileri seviyede bilgisayar kullanımı bilgili , - 23 – 45 yaş aralığında , ulaşım sorunu olamayan , esnek çalışma saatlerini sorun etmeyen , çalışkan , uyumlu , mesleğinin gerektirdiği bilgi ve tecrübe sahibi - Bay adaylar için Askerlik görevini tamamlamış Bay, Bayan Endüstri Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen

 • İş Açıklaması Mağaza Yöneticisi olarak istihdam edilecek kişi; Mağazanın tüm fonksiyonları ile hizmete hazır hale gelmesini sağlamak, Ekibindeki satış kadrolarının uyumlu çalışmasını sağlamak, Tüm satış ekibine koçluk yapmak ve rol model olmak, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti yaratmak, Satış artırıcı öneri ve çalışmalar yapmak ve Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlamaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Yurt içi ve yurt dışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın DİYARBAKIR'da bulunan mağazalarında istihdam edilmek üzere; Tercihen Üniversite Mezunu, Mağaza Yöneticiliği yapmış, Satış ve Perakende alanında deneyimli, Askerlik dahil herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmayan, Seyahat engeli bulunmayan, Mağaza Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?