İş İlanları

 • Euphorıa Aegean Resorts&Spa Teos-İzmir-Türkiye

  Front Office Guest Relations Euphorıa Aegean Resorts&Spa Teos-İzmir-Türkiye

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip ‘Prince Group’ bünyesinde EUPHORIA AEGEAN RESORT İZMİR/SFERİHİSAR otelimiz için çalıştırılmak üzere "ÖN BÜRO-MİSAFİR İLİŞKİLERİ ve EĞLENCE DEPARTMANINA personel aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve öğrenci, 25 yaşımı aşmamış, Bayan, Fransızca , Felemenkçe ve İngilizce dillerinden aktif konuşabilen, Otel deneyimi olan, Empati yeteneği yüksek, prezantabl, müşteri odaklı çalışmayı seven, İletişim bilgileri ve ikna becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın,

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Uzman Satış Danışmanı (İstanbul Capacity) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Capacity AVM' de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmeti vererek satış yapabilecek Görevli olduğu satış alanını kurum standartlarına uygun hale getirerek bu standartları koruyacak Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyon yapacak uzman satış danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise veya Önlisans mezunu Perakende sektöründe en az 3 yıl tecrübeli Kariyer hedefi mağazacılık olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan) Sosyal ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın ve dinamik İletişim yeteneği kuvvetli ve ikna kabiliyeti gelişmiş Sonuç odaklı Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi adaylar.

 • Focaccıa

  Şube Müdürü Focaccıa

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörde 5 yıllık tecrubesi bulunan focaccia patisserie-fırın-cafe-restaurant konseptinde hizmet vermektedir. geleceğin trend iş kollarında çalışarak büyüme hedefi doğrultusunda 100 mağaza hedefleyen firmamızda çalışacak ekip liderleri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Patisserie-fırın-cafe-restaurant alanında en az 5 yıllık yönetici tecrübesi bulunan, avrupa yakasında oturan, hırslı-azimli ve başarıyı hedefleyen, ekip yönetebilen,ekip ruhunu çok iyi yaşayabilen, liderlik özelliklerine sahip, yoğun tempoya ayak uydurabilen, bay-bayan yönetici adayları arıyoruz.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Kasiyer (İstanbul Capacity) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Capacity AVM' de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kasa hizmeti verecek Kasa noktasında yasal mevzuatlara ve şirket standartlarına uygun hizmeti sunacak kasiyerler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uygun (Bay- Bayan) İletişim yeteneği güçlü Müşteri odaklı Detaylara hakim Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi Nebim-winner kullanabilen adaylar

 • Bayındır Hastanesi

  Yoğun Bakım Hemşiresi Bayındır Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ataşehir'de yer alan Özel Bayındır İçerenköy Hastane'mizde tam zamanlı olarak çalıştırmak üzere;

  Aranan Nitelikler * Okulların hemşirelik bölümlerinden mezun, * Tercihen en az 1 yıl yetişkin yoğun bakım tecrübesi olan, * Tercihen yoğun bakım sertifikası olan, * Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, * Güler yüzlü, Yoğun Bakım Hemşiresi adayları arıyoruz.

 • Porto Azzurro Hotels &Resort

  Gece Resepsiyonisti Porto Azzurro Hotels &Resort

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip ‘Prince Group’ bünyesinde "PORTOAZZURROHOTELS” Otelimiz için "GECE RESEPSİYONİSTİ” aramaktayız. · Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Ekip çalışmasına yapabilen, · Benzer tesislerde minimum 2 yıl tecrübeli, · İyi düzeyde RUŞÇA-İZGİLİZCE veya RUSÇA – ALMANCA konuşup yazabilen, · Diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren, · Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, · Empati yeteneği yüksek, prezantabl, proaktif düşünen, · Başvuruların resimli ve otelimize mail yoluyla başvuru yapılabilir,

 • Edenred Kurumsal Çözümler

  Tele Marketing Sorumlusu Edenred Kurumsal Çözümler

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 42 ülkede 6.000 çalışanıyla faaliyet gösteren, ön ödemeli hizmet kuponları ve kartlarında dünya lideri Edenred, yaşam kalitesini yükselten ve kurumların performansını artıran çözümler sunmaktadır. Türkiye’de önde gelen ürünleri Ticket Restaurant, Ticket Compliments, Ticket Business Fuel, Ticket Service, Ticket Plus ve Red Club ile hizmet veren Edenred Türkiye, İstanbul Genel Müdürlük ofisinde Ticket Compliments Tele Marketing Departmanında görev almak üzere DÖNEMSEL Tele Marketing Sorumlusu aramaktadır. - Müşteri veri tabanını geliştirecek, - Sektördeki gelişmeleri yakından takip edebilecek, - Müşteri portföyünün geliştirilmesine yönelik verimli kaynaklar yaratabilecek, - Bölgesel ve Sektörel potansiyel müşterilerle ilgili araştırmalar ve analizler yapabilecek, - Şirket içi marketing datalarını verimli kaynaklara dönüştürebilecek, - Çağın pazarlama yöntemlerini yakından takip edecek ve yeni pazarlama kanallarını yönetebilecek, - Etkin ve verimli pazarlama yöntemleri izleyebilecek,

  Aranan Nitelikler - 22-30 yaşları arasında - Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu - En az 2 yıl tele satış veya tele marketing konusunda tecrübeli - Kurumsal satış konusunda deneyimli - Hedef ve sonuç odaklı, - Ekip çalışmasına yatkın, yüksek iletişim becerilerine sahip, insiyatif kullanabilen - Çok yönlü, araştırmacı ve analitik düşünce yapısına sahip - İkna kabiliyeti kuvvetli - Takipçi ve sistematik çalışan - MS Office programlarına hakim, iyi derecede Excel kullanabilen, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış / muaf

 • Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  Akevler Reyon Görevlisi Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazalarımızda raf düzenleme işlemlerinde görev yapmak üzere firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Reyon Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Güler yüzlü, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yetiştirilmek üzere, 30 yaşını aşmamış, Bay çalışma arkadaşarı arıyoruz.

 • Euphorıa Hotel Tekirova  Tekirova-Antalya-Türkiy

  Misafir İilişkileri Elamanı Euphorıa Hotel Tekirova Tekirova-Antalya-Türkiy

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya-Kemer bölgesinde bulunan ve 12 ay açık olan 5 yıldızlı otelimizde çalıştırılmak üzere; Misafir İlişkileri Elemanı (Bay/Bayan) Rusça diline hakim (T.C vatandaşı olması tercih sebebidir)

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Prezentabl,diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına uyumlu, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ve güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Pratik ve çözüm odaklı çalışan, İnsan ilişkileri kuvvetli

 • Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  Akevler Kasiyer Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması FİRMAMIZ İÇİN BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA KASİYER ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU GÜLER YÜZLÜ TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,İLETİŞİMİ KUVVETLİ YETİŞTİRİLMEK ÜZERE YEŞİLYURT- BOZYAKA SEMTLERİNDE OTURAN, BAY-BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR.

 • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  Emeklilik ve Sigorta Danışmanı Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  Edirne

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumluluğunda bulunan Banka şubeleri ile koordinasyon ve iletişimi sağlamak, düzenli ziyaretler yapmak, Banka kanallı Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası satışı yapmak, Bireysel ve kurumsal ürünler için hedeflenen üretim rakamlarını gerçekleştirmek, Bireysel ve kurumsal tüm üretimlerinin kalite rasyoları hakkında aksiyonlar almak.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okul mezunu, tercihen Üniversite mezunu, Konusunda tercihen 1-2 yıl deneyimli, Tercihen Bireysel Emeklilik Aracıları Lisans Belgesine sahip, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Planlama, koordinasyon ve organizasyon yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yönü kuvvetli, Analitik düşünce yapısına sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Satış fonksiyonunu yerine getirmeye hevesli ve ikna yeteneği kuvvetli "Emeklilik ve Sigorta Danışmanı" aramaktayız. Şehirdışından yapılan başvurular değerlendirilecektir.

 • Nt

  Fuar Stant Personeli Nt

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası İzmir Fuar Alanında Düzenlenecek Olan İzmir Tüyap Kitap Fuarı'ndaki stantlarımızda 17 Nisan - 26 Nisan tarihleri arasında görev almak isteyen adayların başvuruları değerlendirilmektedir. Stant kurulum, Stant ürün yerleşimi ve düzeni, Eksilen ürünlerin tamamlanması, Satış hizmeti, Stant toplanması ve paketlenmesi.

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü, 18-25 Yaşları arasında, İzmir'de ikamet eden, En az lise mezunu ve/veya üniversite öğrencisi, Üniversite öğrencilerinin sınav ve derslerinin bu tarihlerde olmaması, Tercihen satış tecrübesi olan, İletişim becerileri yüksek, Kitap okumayı ve kitapları seven, Tercihen Bay .

 • Aydın Trafo

  Depo Sorumlusu Aydın Trafo

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve; Kendisine bağlı 2 eleman ile depolama faaliyetlerine ait operasyonların düzenli yürütülmesini denetlemek, Gelen mal ve ürünlerin irsaliyeler ile karşılaştırmasını yapıp, teslim almak, Sistem üzerine giriş ve çıkış işlemlerini yapmak Depolama faaliyetlerinin iş talimatlarına uygun şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak, Üretim birimlerin ihtiyaç duyduğu malzemelerin depodan teslimini sağlamak, Depo envanterinde bulunan tüm stokların, kaydı ve fiili olarak tutmasını sağlamak. Kritik stok seviyelerine ulaşan ürünler ile ilgili birimlere haber vermek, Periyodik sayımları organize edip, fiili sayımların gerçekleştirilmesini sağlamak Depo alanının temizlik, düzen vb. gereksinimlerini kontrol etmek ve gerekli aksiyonları almak, görevlerini yürütebilecek '' DEPO SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, Depo yöneticiliği yapmış Benzer sektörlerde depo alanında en az 5 yıl deneyimli Ms Office programlarını aktif bir şekilde kullanabilen, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın Planlama, koordinasyon ve takip becerisi yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış, BAY.

 • Aksu Çarşı

  Muhasebe Yöneticisi Aksu Çarşı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm alış ve satış faturalarının takibi ve muhasebe kayıtlarının, muhasebe mevzuat ve usullerine uygun olarak yapılması, Cari hesapların takibi ve müşterilerle mutabakatların sağlanması, Tüm beyannamelerin hazırlanması ve takibi, Dönem sonu muhasebe işlemlerinin yapılması, Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların vergi usul kanunu doğrultusunda hazırlanması, Mizan çalışmaları ve kontrolü konusunda tecrübeli takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Muhasebe veya Finans Bölümü mezunu (Muhasebe MYO, tercihen üniversite mezunu) Tercihen perakende/mağazacılık sektöründe en az 3 yıl muhasebe deneyimi olan MS Ofis programlarını, özellikle Excel'i etkin kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme ve raporlama yönü kuvvetli olan, Operasyon süreçlerini dikkatli ve hızlı bir şekilde yürütebilecek ve takip edebilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış / ilişiği olmayan

 • Cvplus Search & Selection

  Yetenek Yönetimi Uzmanı Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’YETENEK YÖNETİMİ UZMANI’’ arıyoruz. Yedekleme ve Yetenek Yönetimi metodolojilerinin oluşturulması, Yedekleme planlamalarının yapılması ve potansiyellerin belirlenmesi, Çalışan memnuniyeti ve elde tutma çalışmalarının tasarlanması ve yönetimi, Liderlik ve Yetenek Gelişimi eğitim stratejilerinin oluşturulması ve analizlerinin yapılması noktasında eğitim birimi ile iş birliği yapılması, Üst yönetime gerekli raporlamaların gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, Yetenek&Yedekleme Yönetimi alanında min. 2 yıl deneyimli, İletişim yönü kuvvetli olan, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik, takım çalışmasına yatkın, Yurt içi seyahat engeli bulunmayan, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Dijital Pazarlama Sorumlusu Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Turizm sektöründeki müşterimiz için 'DİJİTAL PAZARLAMA SORUMLUSU' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Dijital pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli SEM, Google Analytics, E-mail pazarlaması kullanımı konusunda tecrübeli Dijital ajanslarla çalışma tecrübesi olan Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan İyi düzeyde İngilizce bilen Dijital pazarlama kampanyalarının bütçe ve hedefler doğrultusunda yönetilmesi ve optimizasyonu Hedefler doğrultusunda performans raporlarının hazırlanması Diğer ekiplerle olan iletişimin yürütülmesi

 • Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  Üretimde Çalışacak Elemanlar Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan ve İzmir Kemalpaşa da bulunan firmamız için çeşitli departmanlarda üretim elemanı olarak görevlendirilmek üzere İzmir'de Karşıyaka - Bayraklı - Bornova - Yeşilova - Çınarlı - Mersinli - Buca -Şirinyer - Kemalpaşa ve Manisa Turgutlu 'da ikamet eden ve aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklar mevcuttur (sigorta, yemek, servis).

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liseleri (EML) ve Meslek Yüksek Okullarının (MYO) tüm bölümlerinden mezun; Endüstriyel üretim ve montaj konusunda deneyimli, Çalışma saatleri konusunda esnek, insan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerileri gelişmiş, Takım halinde çalışabilecek, 20-40 yaş aralığında, Kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için), Kalite odaklı, dinamik, dikkatli ve işini sahiplenebilecek, BAY/BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

 • Zimek Makina Mermer San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Satış-Pazarlama Yetkilisi Zimek Makina Mermer San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zimek Makine Sanayi, faaliyetlerine 1995 yılında Denköy Sanayi Alanında (Denizli) kurulan fabrikasında tekstil makineleri üretimiyle başlamıştır. Kendi sınıfında uzmanlaşmış Zimek, kaliteli ürün-kaliteli hizmet çizgisini hiç kaybetmeyerek kısa süre içerisinde doğal taş sektöründe kendini kanıtlamış ve saygın bir marka haline gelmiştir. Bugün, ülkesinin mermer sektörüne yön veren öncü bir kuruluşu olmasının yanı sıra 16 ülkeye yaptığı ihracat ile uluslararası alanda da adından sıkça söz ettiren Zimek, hem ürün kalitesi hem de satış sonrası sunduğu hizmetler ile yerli ve yabancı müşterileri tarafından oldukça beğenilen öncü bir kuruluştur. Mermer makinesi imalatı yapan firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' SATIŞ-PAZARLAMA YETKİLİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler MERMER SEKTÖRÜNDE "EPOKSİ, ABRASİV VE ELMAS" SATIŞI YAPMIŞ VE TECRÜBELİ, 25-40 YAŞ ARALIĞINDA, B SINIFI EHLİYET SAHİBİ, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, BÖLGESEL OLARAK SEYAHAT EDİP, AKTİF PAZARLAMA VE SATIŞ YAPABİLECEK, GÜLER YÜZLÜ, DİKKATLİ VE TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, BAY/BAYAN.

 • Farma Sigorta

  Sigorta Danışmanı Farma Sigorta

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Açıklaması - Türkiye genelindeki tüm eczacılara telefon ve seyahat aracılığı ile danışmanlık hizmeti vermek

  Aranan Nitelikler - 4 yıllık veya 2 yıllık Bankacılık ve Sigortacılık üniversite mezunu, - Sigortacılık konusunda en az 2 yıl deneyimli, - Aktif araç kullanan ve seyahat engeli olmayan, - Maaş+Prim ile çalışacak, - İkna kabiliyeti yüksek ve güler yüzlü, - Uzun yıllar güvenle bizimle bir aile gibi çalışmak isteyen -Teknik anlamda,yenileme ve hasar konularında tecrübeli - Segem sertifikasına sahip, -Prezantabl -Diksiyonu Düzgün - Erkek adaylar aranmaktadır.

 • Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  Kaynak Operatörleri Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan firmamız için Kemalpaşa 'da bulunan fabrikamız ortamında Kaynak Operatörü olarak görevlendirilmek üzere bay elemanlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu veya tercihen Endüstri Meslek Liseleri ve Meslek Yüksek Okullarının Kaynak Teknolojisi bölümünden mezun, En az 2 yıl deneyimli, Çalışma saatleri konusunda esnek, Takım halinde çalışabilecek, 20-40 yaş aralığında, Kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de Karşıyaka - Bayraklı - Bornova - Yeşilova - Çınarlı - Mersinli - Buca -Şirinyer - Kemalpaşa ve Manisa Turgutlu 'da ikamet eden, BAY ELEMANLAR ARANMAKTADIR.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan