İş İlanları

 • Hakmar Alışveriş Merkezleri

  Yönetici Adayı ( Pendik -Tuzla - Kartal ) Hakmar Alışveriş Merkezleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakendenin yükselen yıldızı Hakmar Gurup bünyesinde görevlendirilmek ve yetiştirilmek üzere mağaza yönetici adayları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağaza yönetiminde en az 2 yıl tecrübe sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, Analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışan, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip, Ekip motivasyonuna önem veren, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, MS Office uygulamalarına hakim, Minimum Lise, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay, Askerlik görevini tamamlamış, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Havasis Sanayi Ürünleri ve Mak. Ltd.Şti.

  Satış Mühendisleri Havasis Sanayi Ürünleri ve Mak. Ltd.Şti.

  İzmir, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm Türkiye’de satış yapacak (seyahat engeli olmayan) İzmir ve Kocaeli ikametlisatış mühendisleri istihdam edilecektir. Bayisi olarak bünyemizde bulunan Markalardan aşındırıcı gurubu taş ve zımparaların , havalı, elektrikli sanayi tipi endüstriyel makinaların teknik denemelerini ve satışını yapmak. Marka olarak 3M Zımpara Grubu, Fein Tools, Honsel,Ema, Osaka, Apex, vs. ürünlerinin denemelerini yaparak satışını yapmak, Bölgelerde yeni müşteri portföyü oluşumunu sağlamak, Alt bayi yapılanmaları oluşturmak, Ana sanayi müşterileri ile satış diyaloğunun devamlılığını sağlayarak , çeyrek ve senelik hedefler doğrultusunda düzenli siparişler oluşturmak, Yeni ürün lansmanlarını , denemelerini ve demolarını yapmak, Sipariş ve teklif takibini düzenli olarak yapmak, Haftalık , Aylık, Dönemlik ve Yıllık satış analiz raporları hazırlamak, görevlerinde bulunabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' SATIŞ MÜHENDİSLERİ' istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin teknik bölümlerinden (Mühendislik Bölümlerinden) en az 2 yıllık ön lisans programlarından mezun,( 4 yıllık mezun ve saha satış tecrübeli adaylar tercih sebebidir) Saha satış, son kullanıcı konusunda tecrübeli, Yeni müşteri yapılandırması konusunda tecrübe sahibi, (Yeni pazar oluşturulması konusunda deneyimi olması tercih sebebidir), Orta derecede İngilizce konuşma ,okuma ve yazma becerisine sahip, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen (Özellikle Excel bilgisi iyi olan), B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, SRC, Psikoteknik Belgesine sahip, Şehirler arası seyahat ve ikamet etme engeli olmayan, Dış görünümüne özen gösteren, İkna yeteneği kuvvetli, İletişim becerilerine güvenen, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama , organizasyon ve iş takip yeteneği güçlü, 25-35 yaş arası, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Mapp Pazarlama

  Pazar Araştırma Elemanı Mapp Pazarlama

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz sektöründe lider uluslararası firmanın İstanbul Pazar Araştırma faaliyetlerinde 1 ay belirli süreli ve tam zamanlı olarak görev alabilecek "Pazar Araştırma Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18 - 35 yaş aralığında, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası bölgesine hakim, Saha çalışmalarında görev alabilecek, aktif - dinamik, İletişim kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, Dış görünümüne önem veren, 1 aylık süre ile proje bazlı çalışabilecek, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek, adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Teknik Teklab Laboratuvar Cihazları

  Teknik Servis Elemanı Teknik Teklab Laboratuvar Cihazları

  Mersin(İçel)

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Teknik Teklab firması Petrokimya, Gıda, Maden, Toprak v.b. alanlarda kalite kontrol laboratuvar cihazlarının ithalatını, satış&pazarlamasını ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini veren bir firmadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik, Elektronik Mühendisliği ya da Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun Tercihen Laboratuar cihazlarının teknik hizmetleri konusunda deneyimli İngilizce diline vakıf ve aktif kullanabilen B sınıfı ehliyeti olan ve araç kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Bay.

 • Ibc Agency Reklam ve Medya Hizmetleri

  Dijital Medya Sorumlusu Ibc Agency Reklam ve Medya Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Reklam, Dijital , Medya Planlama ve Satınalma alanlarında hizmet veren ajansımız bünyesinde görevlendirilecek "Dijital Medya Sorumlusu" alımı yapılacaktır. Facebook Ads, Google Adwords ve diğer online ve mobil reklam mecralarını kullanarak kampanya yönetmiş, sürekli performans takibi yaparak, kampanyaları optimize edilmesine destek verecek, Yapılan kampanyaların analiz ve performans raporlarını oluşturabilecek Sunum hazırlama ve Türkçe’yi doğru kullanabilme becerisine sahip Sosyal medya hesaplarını takip edecek, fikirler oluşturabilecek ve gün içerisindeki tüm paylaşımları yapacak. Sosyal medya dinamiklerine hakim ve sosyal medyayı yaşam şekli olarak benimsemiş olan, Sektörde en az 2 yıllık deneyim sahibi, Bünyemizde bulunan markaların sosyal medya hesaplarının yönetimini yapabilecek, Sosyal medyada neler olup bittiğine dair sürekli merak duyan.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin iletişim ya da ilgili bölümlerinden lisans ya da ön lisans mezunu, Profesyonel çalışma disiplini benimsemiş, görev odaklı çalışabilecek, sorumluluk sahibi, Yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı çalışan, ekip çalışmasına yatkın, Yeni trend ve teknolojileri takip eden, Müşteri odaklılık, inovasyon, planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen,Photoshop programına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • C&A Moda Tic. A.Ş.

  Mağaza Satış Danışmanları (Part Time)-Antares C&A Moda Tic. A.Ş.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ KİMİZ ? 1841 yılında kurulan Alman-Hollanda uyruklu firmamızın ilk mağazası Sneek şehrinde açılmıştır. Şu anda Avrupa'nın 21 ülkesinde 1500'den fazla mağazamızla faaliyet göstermekteyiz ve aynı hızla büyümeye devam etmekteyiz. Merkez ofislerimiz Düsseldorf ve Brüksel'de yer almaktadır. 37.500 çalışanımızla, yıllık 5.5 milyar euroluk ciroya sahibiz. İş prensibimiz - paranızın karşılığı hem de her gün. C&A aynı zamanda Güney Amerika'da da lider moda şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. Tüm aile bireylerine, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktayız. Etik değerlerimiz, yüksek profesyonellik anlayışıyla, etik standartları koruyarak, sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmektir. Temel değerlerimiz, açıklık, bütünlük, kişiliklere saygı ve sosyal sorumluluk bilincidir. KİMİ ARIYORUZ ? Biz, perakende sektöründe faaliyet gösteren çok uluslu bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, İstanbul Avrupa yakasındaki ANTARES AVM mağazamızda görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip, yarı zamanlı çalışabilecek "Mağaza Satış Danışmanları" aramaktayız. Kasa işlemleri Deneme kabini hizmetleri Ürün iadesi ve değiştirme işlemleri Etiketleme ve alarmlama Ürün yerleşimi görevlerinde ve bayan, erkek, çocuk, konsept kategorilerinde dönüşümlü olarak çalışılmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen mağazacılık alanında deneyim sahibi Esnek çalışma saatlerine uyumlu Algılama yeteneği yüksek, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş Takım çalışmasına uyumlu Dikkatli Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen Civar semtlerde ikamet eden

 • Teknik Teklab Laboratuvar Cihazları

  Satış ve Pazarlama Elemanı Teknik Teklab Laboratuvar Cihazları

  Mersin(İçel)

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Teknik Teklab firması Petrokimya, Gıda, Maden, Toprak v.b. alanlarda kalite kontrol laboratuvar cihazlarının ithalatını, satış&pazarlamasını ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini veren bir firmadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya, Biyoloji, Kimya Mühendisliği, Gıda Mühendisliği ve dengi bölümlerinden mezun Tercihen Laboratuar cihazları satış-pazarlama ve aplikasyon konusunda deneyimli İngilizce diline vakıf ve aktif kullanabilen B sınıfı ehliyeti olan ve araç kullanabilen Seyehat engeli bulunmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Bay.

 • Kahve Diyarı

  Servis Elemanı ve Barista -Manisa Osb Kahve Diyarı

  Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Manisa Organize Sanayi Bölge şubemiz için Servis Elemanı ve Barista olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, müşterinin en uygun seçimi yapabilmesini sağlayabilecek Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek ve servis edebilecek Mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek Misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi 18-30 yaş aralığında

 • Firma Adı Gizli

  Avukat Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası bir Grup özelinde görevlendirilmek üzere Kıdemli Avukat aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden Mezun, Özellikle Ceza Hukuku, Borçlar hukuku , Ticaret Hukuku ve icra & iflas hukuku mevzuatına hâkim, Uluslararasi sözleşmeleri hazırlayabilme, uluslararası iş görüşmelerini yürütebilme, uluslararası hukuk büroları ile süreç ve dava takibi yapabilme, Raporlarını ingilizce sunabilme seviyesinde hukuk ingilizcesine vakıf, Adliye süreçlerine hakim, duruşma tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarını ileri derecede kullanabilen, sunum ve raporlama yapabilen, Yönetim ve koordinasyon yeteneğine sahip, Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Sports International

  Fıtness Eğitmeni (Bilkent) Sports International

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesise gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Üyelik yenileme programını uygulamak, Üyelerin tüm faaliyetlere katılımlarını sağlamak için gerekli sorumlulukları yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler ANKARA BİLKENT Tesisimizde görevlendirilmek üzere; - BESYO öğrencisi/mezunu* - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Part-time, - 18-30 yaşları arasında bay/bayan, Fitness Eğitmeni alınacaktır. *Antrenörlük Belgesi olanlar tercih sebebidir.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmit -Part Time Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, İzmit mağazalarımızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Part Time Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Klüh Servis Yönetimi

  Üretim Personeli ( Bursa/Nilüfer ) Klüh Servis Yönetimi

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz Projede Oto Cam Fabrikasında Üretimde çalıştırılmak üzere Üretim Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 20-35 yaş arası bay, Askerliğini yapmış, Genel İş tecrübesi bulunan, Daha önce fabrika ortamında çalışmış,

 • İlke Yapı

  Mutfak Servisi ve Temizlik Personeli İlke Yapı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İLKE YAPI Balat şubemizdeki ofisimize "MUTFAK SERVİS/TEMİZLİK PERSONELİ” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ofisimizin ve mutfağın genel temizlik ve düzenini yapabilecek, Ofisimizin öğlen yemek yapımı ve servisini yapabilecek, Ofisimizin çay/kahve ikram servisini yapabilecek, Temizlik kurallarını bilen ve hijyen kurallarına uyan, Kişisel bakımına , dış görünüşüne özen gösteren, güleryüzlü, pozitif olan, Tercihen daha önce benzer pozisyonda çalışmış Avrupa yakasında ikamet eden, (Tercihen Fatih ve Eyüp Bölgesi) Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Not : Ofisimiz 80m² olup, 4 katlıdır.(Tarihi Balat evi)

 • Tüzder

  Satış Temsilcisi Tüzder

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Belirlenen satış hedeflerine ulaşması için gerekli çalışmalarda bulunmak. Bu amaçla ziyaret edilecek müşterilere, şirketin belirlediği satış fiyatları ve yine şirketin belirlediği satış enstrümanlarını kullanarak ve gerekli diğer iletişim tekniklerini kullanarak satış faaliyetinde bulunmak. Potansiyel müşterileri tespit etmek ve müşteri portföyünün artmasını sağlamak. Müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek müşteri ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin satışını gerçekleştirmek, Satış yapılacak müşterilerin tahsilatlarını gerçekleştirmek ve tahsilatların zamanında yapılması için gerekli önlemleri almak. Satış ve tahsilatlar ile ilgili istenen raporları tutmak ve bu raporları düzenli olarak yöneticilerine iletmek.

  Aranan Nitelikler Satış pazarlama deneyimi olan, Hedef ve müşteri odaklı çalışabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Askerliğini yapmış, Aktif olarak araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Güneşli'ye ulaşım sıkıntısı bulunmayan,

 • Park Bravo

  Satış Danışmanı (Capitol Park Bravo) Park Bravo

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Capitol ParkBravo Mağazamız için "Satış Danışmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık konusunda minimum 1 sene deneyimli Minimum Lise mezunu İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek 18-28 yaşları arasında Güleryüzlü, pozitif, dinamik Bay / Bayan

 • Penti

  Mağaza Sorumlusu - Konya Penti

  Konya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza müşteri hizmet birimlerinin faaliyetleri ile ilgili merkez ve mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak ve takibini yapmak, Çalışan memnuniyeti ve satış performansını arttırmak, Mağaza içi müşteri portföyü oluşturmak, Müşteri şikâyet / öneri sistemini yönetmek, Mağazanın karlı ve örnek bir operasyona dönüşmesini sağlamak, Gerekli raporlamaların Merkez ofise zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlamak, Ürün sayımının yapılarak, stok takibini gerçekleştirmek, Mağaza içi lojistik uygulamalarını yürütmek,

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründen en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamınızın Konya'da yeni açılacak mağazası için aşağıdaki nitelikleri taşıyan Mağaza Sorumlusu aramaktayız. En az yüksek okul mezunu, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, minimum 5 yıl deneyimli, Etkin İletişim Becerileri, Satış Sonrası Servis, Tüketici Kanunu Uygulamaları konularında bilgi ve tecrübeye sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Modayı yakından takip eden, Müşteri Memnuniyeti Hizmet İlkesine Önem veren, Kredi kartı ve nakit işlemlerinde deneyimli, Bayan,

 • Penti

  Satış Danışmanı - Konya Penti

  Konya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın Konya'da yeni açılacak mağazası için aşağıda nitelikleri taşıyan "Satış Danışmanı" aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • İpek Yolu Kuyumculuk Kıymetli Taşlar San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Değerli Taş Sektörü İçin Satış Danışmanı2 İpek Yolu Kuyumculuk Kıymetli Taşlar San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İpekyolu Kuyumculuk 1970 yılında kurulmuştur. Türkiye'de takı sektöründe kendini ispat etmiş olmanın verdiği güvenle perakende mağazalar zinciri kurmaya başlamıştır. Yönetim anlayışından iş disiplinine, kullandığı teknolojiden İnsan Kaynaklarına kadar, sürekli gelişim vizyonuna sahiptir. Sahip olduğu bu değerle her geçen gün performansına ve büyüklüğüne artı bir değer vermektedir.İpekyolu Kuyumculuk yaptığı dizaynlarla otantik ve engin Türk takı motiflerini çağdaş dünya takı modasıyla birleştirerek 96 ülkede ihracat yaparak alanında haklı bir yer sağlamıştır.İpekyolu Kuyumculuk sizlere takı sektöründe binlerce çeşit ürün ve profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurtdışındaki müşterilerimize sağladığımız müşteri memnuniyeti sonucu bir dünya markası olma yolunda ilerlemekteyiz. Seibu Değerli Ve Yarı Değerli Taşlar firmamızda çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler İkna kabiliyeti yüksek, Kolay uyum sağlama becerisine sahip, Satış fırsatları arttırma konusunda yeni fikirler üretebilen, Müşteri odaklı, Etkili iletişim kurma ve etkin öğrenme yetkinliklerine sahip, Zaman yönetimi konusunda yetenekli, Dikkatli ve titiz çalışan, Nezaket ve zarafet kurallarını gündelik yaşamına hakim kılmış, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri gelişmiş, Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren, Sigara kullanmayan, Bay/Bayan Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Penti

  Satış Danışmanı - Kocaeli Penti

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın Kocaeli'de yeni açılacak mağazası için aşağıda nitelikleri taşıyan "Satış Danışmanı" aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • Galeri İrfan Home AVM

  Mobilya Montaj Elemanı Galeri İrfan Home AVM

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GALERİ İRFAN ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ AVCILAR MERKEZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MOBİLYA MONTAJINDAN ANLAYAN ELEMAN

  Aranan Nitelikler Kamyon ve Kamyonet kullanabilen sürücü ehliyeti olan Tercihen Mobilya bölümü mezunu Kurulacak olan mobilyanın sevkiyatını ve kurulumunu yapabilecek Askerlik sorunu olmayan Tecrübeli Bay eleman

 • Suwen

  Satış Danışmanı Bursa Anatolium AVM Suwen

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marka mağazacılıkta kariyer hedefleyen, müşteri memnuniyetini esas almış markamızda görev alacak, başarı odaklı ekip ruhuna uyum sağlayacak, Bursa Anatolium mağazasında görev alacak , satın danışmanı arkadaşlar aramaktayız

  Aranan Nitelikler *Marka mağazacılıkta en az 1 yıl deneyimli *İç giyim tecrübesi bulunan *En az lise mezunu *Mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş *İletişim becerileri güçlü *Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyen *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Tercihen nebim winner kullanabilen *Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren

 • Firma Adı Gizli

  İthalat ve Satınalma Yöneticisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1964 yılından itibaren imalat ve birçok sektör için çeşitli yüzey işlem makine malzemeleri ve aşındırıcıları sağlayan Metalurji sektöründe lider İstanbul Tuzla Organize Sanayide Kurulu bulunan firmamıza, İthalat ve Satınalma Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İthalat sürecine ve İthalat mevzuatına hakim, İnsan ilişkileri yüksek,iletişim gücü ve ikna kabiliyeti olan, Dikkatli,titiz düzenli çalışmayı alışkanlık edinmiş, Dış ticaret ve lojistik alanında en az 5 yıl deneyimli, Dış ticaret,lojistik,gümrükleme tedarik konularına hakim, Satınalma yapılacak malzemelerin tedariki ve takibini yapabilecek İngilizceye yazılı ve sözlü olarak çok iyi derecede kullanabilen, MS Office ve Mikro modülünü çok iyi kullanabilen, Planlama ve Organizasyon kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Eren Perakende Satış ve Mağazacılık A.Ş.

  İnsan Kaynakları Elemanı Eren Perakende Satış ve Mağazacılık A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi bölümünden mezun, En az 1-2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Özlük işlemleri, işe giriş, işten çıkış ve sgk uygulamalarında bilgi sahibi, 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sigorta kanunu ve İş Hukuku konularına hakim, Resmi kurum ve kuruluşlarla olan yasal süreçleri sorunsuz olarak yürütebilecek, MS Office programları ve tercihen Oracle HR programını kullanabilen, Tempolu, yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil ve iletişim yeteneği yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İnsan Kaynakları ve eğitim planlama konularında deneyimli, Süreç analizleri, görev tanımları yapabilecek, Organizasyon şemasını oluşturup güncel tutabilen ve işe alım süreçlerinde destek ve takibini yapabilecek, İstanbul/Avrupa-Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Atılgan Otomotiv

  Muhasebe Uzman Yardımcısı Atılgan Otomotiv

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Atılgan Otomotiv Ford Plazamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, - Cari hesabı ve mutabakat işlemlerini yapabilecek, - Sorumluluk sahibi,dikkatli ve işine özen gösteren, - Mesleki kariyer hedefi olan gelişmeye açık, - Ofis programlarını çok iyi kullanan, raporlama yeteneği olan, - Sultanbeyli-Sancaktepe civarında ikamet eden, veyahut ulaşım sorunu olmayan

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Satış Danışmanı Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Yapı ve İnşaat" alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''SATIŞ DANIŞMANI'' arayışımız bulunmaktadır. Mağaza içi satış faaliyetlerinde bulunmak, Mağaza Sorumlusuna destek olmak, Mağazanın düzenini sağlamak, Gelen talimatlara en kısa sürede çözümlemek,

  Aranan Nitelikler Tercihen satış ve mağazacılık sektöründe tecrübeli, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Pozitif, aktif, iletişim becerisi yüksek, Dikkatli ve uyumlu, İzmir Seferihisar civarında ikamet eden ya da yatılı olarak kalabilecek, Erkek adaylar aranmaktadır.

 • Bimeks

  Yazılım Mühendisi Bimeks

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ataşehir'deki Genel Merkezimizde, Yazılım Departmanına bağlı olarak çalışacak, ağırlıklı olarak MS SQL, C# kullanan kurumsal yazılım uygulamalarında görev alacak Yazılım Mühendisi arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Mühendislik (tercihen Bilgisayar Mühendisliği) bölümlerinden mezunsanız, - Yazılım mimarilerine hakimseniz, - İngilizceyi iyi derecede biliyorsanız, - Microsoft .NET ve C# programlamada yetkinseniz, - Microsoft SQL Server veri tabanında yetkinseniz, - Problem çözmeyi seven, meraklı ve soru sormaktan çekinmeyen bir yapınız varsa, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışsanız, - İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet ediyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • D's Damat

  Satış Danışmanı - Bodrum Midtown AVM D's Damat

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; Aydın Kuşadası AVM'de bulunan mağazamız için"Satış Danışmanı”arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az Lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.

 • Bimeks

  Delphi Yazılım Uzmanı Bimeks

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ataşehir'deki Genel Merkezimizde, Yazılım Departmanına bağlı olarak çalışacak Delphi Yazılım Uzmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Mühendislik (tercihen Bilgisayar ve Endüstri Mühendisliği) bölümlerinden mezunsanız, - Delphi Yazılımı konusunda en az 3 yıl tecrübeniz varsa, - Yazılım mimarilerine hakimseniz, - İngilizceyi iyi derecede biliyorsanız, - Microsoft SQL Server veri tabanında yetkinseniz, - Problem çözmeyi seven, meraklı ve soru sormaktan çekinmeyen bir yapınız varsa, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışsanız, - İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet ediyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Necdet Alpata Gıda Pazarlama Dağıtım San. ve Tic. A.Ş.

  Satış Temsilcisi Necdet Alpata Gıda Pazarlama Dağıtım San. ve Tic. A.Ş.

  Eskişehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması -Günlük rut planı doğrultusunda sorumlu olduğu satış noktalarında sıcak satış gerçekleştirmek. -Şirket stratejileri doğrultusunda bölgenin belirlenmiş satış hedeflerini gerçekleştirmek. -Müşteri yönetimi ve yeni müşteri kazanımları sağlamak.

  Aranan Nitelikler Necdet Alpata Gıda A.Ş nin Eskişehir bölgesinde piliç eti ve ürünlerinin satış sürecinde görev alacak. -En az lise mezunu. -B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen. -SRC belgesine sahip. -Analitik bakış açısına sahip. ilişki yönetimi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın. -Tercihen saha satışı konusunda deneyimli. -Askerlik hizmetini tamamlamış. -Eskişehir ilinde ikamet eden. -Yeniliğe açık satış temsilcisi aranmaktadır.

 • Gratis

  Nevşehir Kapadokya Satış Danışmanları Gratis

  Nevşehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışa yönelik ürün tanıtımı yapmak, Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve bunlara yönlendirmek, Mağazanın temizliği, düzeni, depo süreçlerinde görev almak,

  Aranan Nitelikler Lise öğrencisi ya da lise mezunu Mağazaların çalışma saatlerine göre full time olarak vardiyalı çalışabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Kişisel bakım ürünlerine ilgi duyan, dinamik, iletişimi kuvvetli, Perakende sektöründe kariyer hedefleyen adaylar

 • Hisar Sigorta

  Sigorta Satış Destek Elemanı Hisar Sigorta

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin en büyük Sigorta aracılarından biri olan Şirketimizin Bakırköy Şubesinde; Telefonda Sigorta Ürünü Satışı, Yenileme ve yeni iş teklif poliçe işlemleri, Yeni Müşteri ziyaret planlamaları, alanlarında değerlendirilmek üzere Sigorta Satış Destek Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya yüksek okul mezunu olan, Sigorta sektöründe satış destek ,teknik ve poliçe operasyon bölümlerinde asgari iki yıl deneyimli, Sigorta Şirketlerinin teklif poliçe menülerine aşina ve seri olarak kullanabilen, Kurumsal kültüre uygun prezantabl, diksiyonu düzgün ve özellikle telefonla iletişimi etkili kullanabilen, Planlı ve hedefli çalışmaya yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Bermuteks Tekstil Turizm

  İhracat Sorumlusu Bermuteks Tekstil Turizm

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • İhracat işlemleri ile ilgili gerekli rezervasyonların sağlanması • Gümrük müşavirimize beyanname talimatı hazırlanarak gümrük çıkış beyannamelerinin takibi. • Lojistik firmalarıyla gerekli organizasyonun sağlanması • İthalat için gerekli evrakların hazırlanması, gerekli koordinasyonun sağlanarak işlemlerin yürütülüp sonuçlandırılması,

  Aranan Nitelikler Gümrük, lojistik ve operasyonel süreçleri takip edecek Dış ticaret ve gümrük mevzuatına hakim MS Office programlarında yetkin Takip yeteneği güçlü, detaylara önem veren, dinamik Araştırmacı, günlük çıkan kanun ve tebliğleri takip eden İnsan ilişkilerinde sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek İstikrarlı ve güvenilir bir yapıya sahip olan, Takım ruhunu benimsemiş ve insan ilişkilerinde güçlü, Analitik düşünme yeteneğine sahip,

 • Titanic Bayrampaşa

  Santralist Titanic Bayrampaşa

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Titanic Business Otel Bayrampaşa bünyesinde görev yapacak "Santralist" arıyoruz. Üniversitelerin ilgili turizm otelcilik bölümlerinden mezun, Turizm alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Etkin iletişim kurabilme ve problem çözme becerilerine sahip, İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün, Bayan.

  Aranan Nitelikler

 • Pilsan Plastik ve Oyuncak

  Teknisyen Pilsan Plastik ve Oyuncak

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En az elektrik veya elektronik meslek lisesi mezunu yada kalfalık veya ustalık belgesi olan Bilgisayar kullanabilen, Ölçü aletlerini kullanabilen, firmamızın üretmiş olduğu özellikle akülü şarjlı çocuk arabalarının iade ve tamir işlemlerini yapabilecek tercihen İZMİR GAZİEMİR bölgesinde ikamet eden, aktif araç kullanabilen ( SRC 3 VEYA SRC 4 ) belgesine sahip, insani ilişkileri kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın. Bay elektrik veya elektronik teknisyen alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az meslek lisesi mezunu, Bilgisayar kullanabilen, Ölçüm cihazı kullanabilen, Kablolama konusunda tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen SRC 3 veya SRC 4 belgesine sahip, Tercihen İzmir Gaziemir bölgesinde ikamet eden, İnsani ilişkileri kuvvetli, Bay elektrik veya elektronik teknisyeni alınacaktır.

 • Opmar Optik/De Rigo

  Satış Danışmanı Opmar Optik/De Rigo

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye genelinde bulunan mağazalarımız için Satış Danışmanları, Kasiyerler ve Optisyenler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Satış Danışmanı adaylar için tercihen optik sektöründe deneyimi bulunan, Kasiyer adaylar için, kasa programlarına hakim, tercihen Nebim programını bilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Müşteri odaklı, iletişimi güçlü, güleryüzlü, Dış görünümüne ve diksiyonuna önem veren, Takım çalışmasına uyumlu, Perakende mağazacılık alanında kariyer hedefi bulunan, Erkek adaylar içim askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil süresi bulunan, Bay / Bayan

 • Adecco

  Alacak Takip Personeli Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk firmasının tahsilat biriminde görevlendirilmek üzere ‘Tahsilat Uzmanı ‘arayışımız bulunmaktadır. Portföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Ödeme planlarını oluşturacak, Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tahsilat alanında deneyimli, İkna kabiliyeti ve telefonla iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Kurumsal şirket profiline uygun.

 • Acıbadem Sağlık Grubu

  Hasta Hizmetleri Yetkilsi Acıbadem Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1991 yılından günümüze, yaygın biçimde koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti veren, Türkiye’nin halka açık ilk sağlık kuruluşu olan Acıbadem Sağlık Grubu hastaneler ve tıp merkezlerinin yanı sıra sağlıkta dünyaya örnek olabilecek entegre özel sağlık sistemi modeli sunmakta, bünyesinde 12.000’i aşkın çalışan ve 17 genel amaçlı hastane, 12 tıp merkezi ve destek hizmet kuruluşları bulundurmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu bünyesindeki hastaneler ve ayaktan tedavi merkezlerinde, hasta/hasta yakını ve doktor arasındaki iletişimi sağlarken sürekli ve yüksek kalitede hizmet verilmesini destekleyen, hastaların hastaneye girişinden ayrılışına kadar olan süreçte; karşılama, randevu verme, hastayı bilgilendirme, ilgili bölüme yönlendirme gibi hastane içindeki tüm süreçlerinde rol alan "Hasta Hizmetleri” ekibimizde görev alacak takım arkadaşları aramaktayız. • Tedavi hizmetlerinden faydalanmak üzere gelen hastalara gerekli bilgileri aktaracak, • Önceden alınmış randevusu olmayan hastaya randevu verecek, • Hastaların kabul işlemleri için gerekli hazırlıkları tamamlayacak, • Ayaktan tedavi hizmetlerinden faydalanan/faydalanacak hastaların ödemesini alacak ve faturasını kesecek, • Hastanın ödemesiyle ilgili evrakların eksiksiz olduğunu kontrol ederek teslim edecek, • Gün sonunda ilgili bölüme kasa teslimi yapacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin önlisans ve lisans bölümlerinde mezun, İnsan ilişkileri ve iletişim konusunda başarılı, Problem çözme ve alternatif çözüm yolları üretme becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın,

 • Zümrüt Kuyumculuk

  Satış Elemanı Zümrüt Kuyumculuk

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINDA BULUNAN ÇİÇEK VE HEDİYELİK MAĞAZAMIZA SATIŞ ELEMANLARI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN EN AZ 1 YIL TECRÜBELİ 20-30 YAŞ ARASI BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR.

 • My Staff İnsan Kaynakları

  Havalimanı Personeli My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Atatürk havalimanın da turizm firmasında görevlendirilmek üzere; - Atatürk havalimanın da iç hatlar ve dış hatlarda 08:30 – 19:00 saatleri arasında çalışabilecek - Araç teslimat noktasına giden ve o noktadan gelen shuttle araçlarla iletişim kuracak ve müşterilere araçlara kadar ya da ofise kadar eşlik / yardım edebilecek - Müşteri sırada beklerken talepleri olursa yardımcı olacak ve uzun bekleyen müşterilere ikramda bulunabilecek - Bay personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - 20 ile 25 yaş aralığında - Üniversite öğrencisi veya mezunu - Prezentabl - İyi derecede İngilizce bilen - İletişimi kuvvetli - Dış görünümüne özen gösteren - Bay ofis personeli aramaktayız.

 • Grup Ofis Marka Patent A.Ş.

  Müşteri Temsilcisi Grup Ofis Marka Patent A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1984 yılından bu yana sınai mülkiyet hakları konusunda hizmet veren şirketimizin mevcut ve potansiyel müşterilerinin; Şirket faaliyet konuları ile ilgili bilgilendirilmesi, yönlendirilmesi, İhtiyaçları doğrultusunda raporlama yapılması, teklif verilmesi ve satış sonrası hizmetlerin yürütülmesi, Tescil ve tescil sonrası tüm işlemlerinin takibi ve sonuçlandırılması, Yeni müşteri ilişkilerinin kurulması ve geliştirilmesi.

  Aranan Nitelikler 1984 yılından bu yana 15.000'i aşkın müvekkiline marka, patent, tasarım olmak üzere, 70 kişilik kadrosu ile sınai mülkiyet hakları konusunda hizmet veren şirketimiz Grup Ofis Marka Patent ’in İstanbul Şubesinde görevlendirilmek üzere Müşteri Temsilcisi (Marka Patent Danışmanı) olarak görev yapacak ; Üniversitelerin 2 veya 4 yıllık fakültelerinden mezun, Aktif satış/pazarlama alanında en az 1 yıl deneyimi olan, Satış stratejisine hakim (tercihen hizmet satışı yapmış), Randevu sistemiyle yerinde müşteri ziyaretleri yapabilecek, Tercihen sınai mülkiyet hakları ( marka, patent, tasarım ) konusunda deneyimli, İşini sahiplenebilecek, çalıştığı kurumda uzun soluklu bir kariyer hedefleyen, Ms Office programlarına hakim, Telefon ile iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Temsil yeteneği olan, Sözlü ve yazlı iletişimi kuvvetli, Araştırma ve planlama becerileri gelişmiş, Enerjisi yüksek, pozitif, insan ilişkilerinde başarılı, Dikkatli, öğrenmeye ve gelişmeye açık, Avrupa yakasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Müşteri Temsilcisi olarak çalışabilecek takım arkadaşları ayırıyoruz

 • Gencallar

  Kasa Kredi Personeli Gencallar

  Düzce

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Güler yüzlü ve dinamik olmak Mağazacılık deneyimli Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli İnsan ilişkilerinde ve iletişimde başarılı Takım çalışmasına yatkın Tercihen Ticaret Lisesi mezunu Dikkatli, güvenilir ve sorumluluk üstlenebilecek

  Aranan Nitelikler Mağaza hedeflerini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Müşteri istek ve beklentilerini doğru anlayıp uygun çözümler üreterek ürün satışını gerçekleştirmek, Görev yaptığı bölümdeki reyon düzeninin, ürün teşhirinin ve ürün yerleşiminin oluşturulmasını sağlamak, Ürünlerin satışını, müşteri tercih ve beklentilerini, satın alma alışkanlıklarını gözlemleyip değerlendirmelerini bir üst yöneticisiyle paylaşmak. ADAPAZARI - ÇARK Caddesinde yeni açılacak Mağazamızda değerlendirilmek üzere Satış Temsilcisi olarak görev yapacak takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Satış Danışmanı - Armoni Park Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , İstanbul Sefaköy Armoni Park mağazamızda görevlendirmek üzere mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen satış danışmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Mağazacılık alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20 yaşını doldurmuş, Modayı yakından takip eden, İletişim becerileri kuvvetli, Kişisel gelişimine ve dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Ofis Asistanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çekmeköy’de gayrimenkul sektörünün güçlü markası COLDWELL BANKER SÖZ ofisinde çalışabileceğimiz ofis asistanı arıyoruz. Ofis veri tabanını güncel tutacak, Toplantı ve randevuları organize edecek, Müşteri yönlendirmesini yapacak, İşlem raporlamalarını ve takibini yapabilecek

  Aranan Nitelikler · MS Ofis programlarını bilen, · Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, · Takım çalışmasına değer veren, · Dış görünüşüne özen gösteren, · Dinamik

 • Park Bravo

  Satış Danışmanı (İzmir Bornova Forum Park Bravo) Park Bravo

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Bornova Forum ParkBravo Mağazamız için "Satış Danışmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık konusunda deneyimli Minimum Lise mezunu İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek 18-28 yaşları arasında Güleryüzlü, pozitif, dinamik Bay / Bayan

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gelişime ve değişime açık bir yerleşim bölgesi olan Çekmeköy’de gayrimenkul sektörünün güçlü markası COLDWELL BANKER SÖZ ofisinde iş ortağı olmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

  Aranan Nitelikler · Analitik ve Stratejik yetkinliği olan · İlişki kurma yeteneği olan ve insan ilişkilerinde başarılı · Müşteri kazanmayı işinin merkezine koyan · Takım çalışmasına değer veren · İkna yeteneği olan · Kişisel ve kültürel farklılıklara saygılı Bir kişi iseniz ve kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız sizi COLDWELL BANKER SÖZ Çekmeköy ofisimizde gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya davet ediyoruz.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İdari İşler Elemanı-001 Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kiler Alışveriş Genel Müdürlük İdari İşler Departmanında görevlendirilmek üzere, mağazalarımızın arıza, bakım, onarım, işlerinin yapılmasını yönlendirecek, işleyiş sürecini yönetecek aşağıda yer alan özelliklerde İdari İşler Elemanı arayışımız bulunmaktadır..

  Aranan Nitelikler Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Üniversite mezunu, Askerliğini hizmetini tamamlamış, Ms Office programlarına hakim, Esenyurt/Haramidere'de çalışabilecek,

 • Hrt Organizasyon

  Satış Temsilcisi / Çanakkale Hrt Organizasyon

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA ÇANAKKALE R17 BİMEKS'DE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA VE TV KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK+ PRİM

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletler satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Bay ya da bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Mimar Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mimarlık fakültesi mezunu, tam zamanlı çalışacak, mimarlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İşyeri Sapanca’da olup, yakın bölgede ikamet eden , Proje Yönetiminde Şantiyede görevlendirilmek üzere ; Raporlama yapabilen, İnce işlerde deneyimli , 5 yıllık tecrübeye sahip

 • Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Satış Sonrası Hizmetler Destek Asistanı-İstanb Turkey Sumitomo Construction Machinery

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış Sonrası Hizmetler ekibinin her türlü idari asistan desteğini sağlamak, seyahat, konaklama ve araç kiralama gibi organizasyonları koordine ederek planlamak ve gerekli rezervasyonları yaparak uçak, araç kiralama gibi ulaşımla ilgili her türlü rezervasyon onaylarını vererek biletlerin zamanında ödemelerinin yapılarak alınmasını sağlamak, vize ve pasaport işlemlerini koordine etmek ve ilgili Turizm Firmasıyla koordine ederek bu işlemlerin seyahatler öncesinde tamamlanmasını sağlamak, yurtdışı seyahat masraflarıyla ilgili döviz taleplerini ve alımlarını Muhasebe Departmanı ile koordine ederek seyahat öncesi hazırlanmasını sağlamak, SSH Direktörü onayı ile yedek parça satış faturalarını kesmek ve yedek parça satış operasyon işlemlerini başlatmak ve müşteri dosyalarını hazırlamak, Yedek Parça Satış Bilgi formu ve gerekli satış evrakları ve müşteriden alınacak her türlü kıymetli evrakın teslim alınması ve Muhasebe Müdürlüğü’ne teslimini sağlamak, Tüm fatura ve beyanname kayıtlarını doğru ve güncel olarak sistemde idame ettirmek, SSH Direktörü tarafından verilen Yönetim raporlarını, tabloları ve istatistikler ile her türlü kurumsal yazışmayı ve mektupları hazırlamak SSH Direktörü’nün toplantı, görüşme v.s. her türlü çalışma zaman programını ilgili birimlerle koordine ederek hazırlamak ve iş programının uygulanmasını sağlamak, katılacağı şirket içi veya şirket dışı toplantılarda toplantıda görüşülen konuların yazılı tutanaklarını hazırlamak, SSH Ofisinin dosyalama ve arşivleme sistemini gizlilik ilkesi ile düzenlemek ve muhafaza etmek, Çalışma ve sorumluluk alanlarında; Kalite Yönetimi, Çevre Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi, Bilgi Güvenliği ve Sosyal Sorumluluk ile ilgili oluşturulan politika ve hedefleri bilmek, TSM Global Personel Yönetmeliği ile çerçevesi belirlenmiş temel iş ve İSG kurallarına uymak, Sorumlu olduğu alanlarda; Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile ilgili politikaları bilmek, ilgili talimat ve kurallara uymak, bu konudaki ihlalleri bildirmek, sınıflandırılmış bilgiyi uygun şekilde ele almak, kullanmak, transfer etmek, saklamak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu ( İşletme, İktisat, Ekonometri, İstatistik ), Satış Destek Hizmetlerinde en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Müşteri ilişkilerinde ve telefonla iletişimde sabırlı, çözüm üreten, Satış Sonrası Hizmetlerde güvenilir müşteri ilişkileri ve memnuniyetine odaklı, Bilgi toplama, analiz etme ve yorumlama, raporlama becerisine sahip. Bireysel başarısını takım başarısıyla bütünleştiren Takımdaşlık bilincinde, Proaktif, yenilikçi ve yaratıcı, Dinamik ve zorlu rekabet koşullarında mücadeleci ve hırslı. Problem çözümünde hedef ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Bilgiyi paylaşabilen ve sürekli öğrenen, kendini geliştirmeye açık ve istekli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış, MS Ofis programlarına hakim.

 • Halka Grup

  Asistan Halka Grup

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Merchandising kadroları yönetimi yapan şirketimizin full time personel departmanında görev alacak Müşteri Yöneticimiz için asistan alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * İkili ilişkileri kuvvetli * Merchandising ( reyon destek elemanı) konususun da bilgi sahibi * Microsoft ofis uygulamalarına hakim * Kariyer hedefleyen * Ehliyeti olup aktif araç kullanabilen * Seyahat engeli olmayan, * Bay ve Bayan adayların acil başvurularını beklemekteyiz.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misiniz?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?