İş İlanları

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Mağaza Müdürü- Atlas Park AVM Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ürün takibi ve gerekli raporlamaları yapabilecek, Etkin müşteri hizmetleri konusunda beraber çalıştığı ekibi bilgilendirebilecek, Mağazanın hedeflerine ulaşılmasını sağlayabilecek, Ekibini yüksek verimliliği sağlama konusunda bilinçlendirip, mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetebilecek, İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli'de açılacak olan Atlas Park AVM mağazamız için mağaza müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, yönetici vasıfları taşıyan, Dinamik çalışma temposunda sorunları çözme yeteneğine sahip, Ürün stok devir hızı takibi yapabilecek, tercihen Netsis programını bilen, Hedefler doğrultusunda çalışacak, Yaratıcı, yenilikçi ve gelişime açık; sistem geliştirme yeteneğine sahip, Ekibini yönetebilecek ve liderlik yapabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği güçlü, Koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen, Askerlik görevini tamamlamış olan (bay adaylar için),

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Kasiyer - Atlas Park AVM Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli'de açılacak olan Atlas Park AVM mağazamızda görev almak üzere;

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Satış Danışmanı-Atlas Park AVM Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli'de açılacak olan Atlas Park AVM Mağazamızda görev almak üzere;

  Aranan Nitelikler Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe 1 yıl deneyimli, Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli, Dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • My Staff İnsan Kaynakları

  03-17may Steward&Stewardess To Work At World Summt My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are looking for people to work at the World Summit that will take place in Antalya on the dates between 03-17 May

  Aranan Nitelikler - Age between 18/28 -Previously worked on meetings/events - Proficiency in Ebglish - Eligiblity to work on flexible work hours - Strong communication skills - Male / Female

 • Ant İnşaat

  Makine Mühendisi Ant İnşaat

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alanya-Taşkent yol şantiyemizde Makine Şefi olarak görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * En az 5 yıl şantiye iş makinaları konusunda tecrübeli, * Bilgisayar ve MS Office programı kullanabilen, MAKİNE MÜHENDİSİ aranmaktadır.

 • Ant İnşaat

  Proje Müdürü / Şantiye Şefi Ant İnşaat

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alanya-Taşkent yol şantiyemizde Proje Müdürü/Şantiye Şefi olarak görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * En az 10 yıl yol şantiyesi tecrübesi olan, * Bilgisayar ve MS Office programı kullanabilen, * Planlama, organizasyon ve ekip yönetme deneyimi olan, * yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü İNŞAAT MÜHENDİSİ aranmaktadır.

 • Cihan Deri Sanayi

  Muhasebe Bürosu ve Şirket Tecrübesi Olan Muhasebec Cihan Deri Sanayi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere minimum 3 yıl şirket tecrübesi olan muhasebeci alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ticaret meslek lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tek Düzen Hesap Planına vakıf, genel muhasebe alanında deneyimli, Minimum 3 yıl şirket tecrübesi olan Problem çözme yeteneği olan, Esnek çalışma saatlerine yatkın, Ekip çalışmasına uyumlu, Gebze-Maltepe arası ikamet eden, Sigara kullanmayan, Bayan AÇIKLAMA Çalışma saatimiz Cumartesi günü saat 2 ye kadar devam etmektedir.

 • T.J. Gayrimenkul

  Muhasebe Uzmanı T.J. Gayrimenkul

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel muhasebe işlemlerinin yasal gereklilikler ve prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirilmesi, Tek düzen hesap planında yapıya uygun kayıtlar yaratılarak takip edilmesi, Alacakların ve sözleşmelerin düzenli olarak takibi, Muhtasar, KDV, Damga Vergisi, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannamelerinin düzenlenmesi, Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların Vergi Usul Kanunu doğrultusunda hazırlanması, Muhasebe ile ilgili diğer konulara destek verilmesi Banka, Fatura, Çek senet kayıtlarının girilmesi, Personel işe giriş-çıkış işlemlerinin takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler Tek düzen hesap planına hakim, · Microsoft Office programlarını kullanabilen, · Netsis programını kullanabilen, · Şirket muhasebesinde en az 5 yıl deneyimli, · Evrak kayıt, tertip ve düzene sahip, · Ön muhasebede tüm işlemleri yapabilecek yetkinliğe sahip, · Finans ve pos işlemlerine hakim, · Kuyumcu muhasebesinde daha önce deneyimli olmak ( Tercih sebebi), · Şirket dışındaki resmi işlemleri yapabilecek, · Tüm muhasebe veri giriş – çıkışları günlük olarak yapabilen, · Amirinin vereceği tüm görevleri yerine getirebilecek, · Genel muhasebe elemanına ihtiyaç vardır.

 • Karaca Otel

  Aşçı Yardımcısı Karaca Otel

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 4 Yıldızlı otelimize mutfak departmanında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 2 yıl tecrübeli,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 25-35 yaş arası.

 • Damla İnsan Kaynakları

  Ankara İçin Yatılı Ev İşi Temizlik Personeli Damla İnsan Kaynakları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara Çankaya'da ikamet eden ailemiz için, Referanslı ev işi temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kesinlikle kendisi de anne olan, Güvenilir, Titiz ve güler yüzlü, Pratik, Evin tüm temizlik ve yemek sorumluluğunu üstlenebilecek, Bebek bakıcısının olmadığı gün bebekle ilgilenebilecek, 35-45 yaşları arasında olan, Haftanın 6 günü yatılı olarak, 2000-2250 TL aralığında ücret + sigorta karşılığında çalışabilecek, Bayan

 • Ekol Mağazaları

  Mağaza Satış Danışmanı Ekol Mağazaları

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması EKOL Kadın Giyim alanında her geçen gün büyüyen ve gelişen bir marka olarak mağazalaşmasını sürdürüyor. ADAPAZARI AGORA AVM'de açılacak mağazamız için Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz. Mağazanın genel anlamda temiz ve düzenli olmasını sağlar. Görsel standartlara bağlı kalarak reyon ve raflardaki ürünlerin düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. Kargo ile gelen ürünlerin teslim alınması, sayılması ve reyonlara dağıtımını sağlar. Müşterileri güler yüzle karşılar istek, talep ve ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamaya çalışır. Ürün toplama, katlama, askılama, alarmlama ve etiketleme işlemlerini hızlıca yürütür. Mağazayı her zaman satışa ve hizmete hazır halde bulunmasınısağlar. Ürün özellikleri hakkında bilgi sahibi olur. Markanın yüzü olarak genel görüşü, kıyafeti ve davranışlarıyla marka imajına katkı sağlar. Mağaza satış hedeflerini gerçekleştirmek için mücadele verir. Satış performansını en üst düzeyde tutmak ve sıcak satışın sürekli içinde bulunmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu Kadın Giyim sektöründe en az 1 yıl tecrübeli Ekip çalışmasında başarılı, İşinde istekli, mücadeleci ve hevesli, Güler yüzlü, pozitif ve enerjik, Modayı, görselliği ve yeni trendleri takip eden, Yeniliklere ve değişime açık

 • May Optik

  Reklam ve Tanıtım Sorumlusu May Optik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Optik Perakende/Mağazacılık alanında faaliyet gösteren Grup şirketlerimizin Bağcılar, Bakırköy ve Gaziosmanpaşa Mağazalarında görevlendirilmek üzere Reklam ve Tanıtım Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Optik Mağazacılığı konusunda deneyimli, -Ekip çalışmasına yatkın, -İletişim becerisi yüksek, -Diksiyonu düzgün, -Güler yüzlü, -Temsil yeteneği kuvvetli, -Dış görünümüne önem veren, -Askerliğini tamamlamış,

 • Firma Adı Gizli

  Sabit Vardiya İle Maaş+prim+sgk Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İDDİA EDİYORUZ, BİZ BİR İLKİZ... Bu nedenle de çalışanlarımıza Türkiye'nin en yüksek PRİMİNİ veren şirketlerden biriyiz… 1200TL Net Maaş +Yüksek Prim+Sgk Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları ile, Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, satış gerçekleştirebilecek; operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak, GÜNLÜK PRİM SİSTEMİYLE, YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sıfırdan satış yapmak istemiyorum, müşteriler beni arasın diyorsanız, İş yaşamına ilk adımı atıp, kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız, Satış benim işim deyip bu konuda kendinize inanıyorsanız, Çevremde iş arayan arkadaşlarım var, onlarla beraber aynı ortamda çalışmak istiyorum diyorsanız, İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışmak motivasyonumu yüksek tutuyor diyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. İşyerimiz; 4. Levent Metro durağı yakınındadır. Servis imkanımız yoktur.

 • Pure Nature

  Satış Danışmanı - Pure Nature Pure Nature

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Pure Nature’ı eczanelerde satış hedefi ile temsil etmek Yeni müşteri eczane portföyü oluşturmak Mevcut müşteri ve satış noktaları ile periyodik görüşmeleri yürütmek ve ürünleri tanıtmak Bağlı olduğu satış yöneticisine raporlama yapmak

  Aranan Nitelikler Özel bir teknoloji ile üretilen mikrokapsüllü inceltici ve sıkılaştırıcı Purenature ürünlerimizin pazarlamasında çalışmak üzere; Tercihen üniversite mezunu Dermokozmetik ve OTC ürünler satış tecrübesi olan Eczane kanalında tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti yüksek Enerji düzeyi yüksek, yeniliklere ve gelişmeye açık Aktif pazarlama yöntemleri ile çalışabilecek, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Etkin iletişim becerisine sahip, Seyahat engeli olmayan Sürücü ehliyeti olan ve aktif şekilde araç kullanan Askerlik görevini tamamlamış, (Erkek adaylar için) SATIŞ PAZARLAMA TEMSİLCİSİ arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Ayda 5000tl. Kazanmak İster Misiniz? Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Markapark

  Satış Danışmanı (Göztepe-Optimum) Markapark

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri odaklı yaklaşımlarla en kaliteli hizmeti sunmak, Satış hedefini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyeti ilkesi ile servis vermek.

  Aranan Nitelikler Göztepe Optimum Alışveriş Merkezinde MARKA PARK mağazasında Armani Jeans, Guess, Fred Perry, New Balance,Toms, Superga, Vans, Skechers gibi dünyaca ünlü ayakkabı markalarının satışında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, AVM çalışma saatlerine uyum gösterebilen Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu

 • Sun Tekstil

  Kumaş Teknikeri Sun Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Örme kumaş teknolojisi konusunda bölgesinde LİDER , dünyanın en büyük giyim markalarına gerçekleştirdiği ihracat ile ülkemizin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan firmamızda :Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Tekstil örme kumaş konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetinin öncelikli görev olduğuna inanan Grubumuzu temsil edebilecek Bilgisayar kullanabilen (tercihen Netsis bilen) Sipariş alımından sevkiyata kadar tüm işlemleri gerçekleştiren, müşteri takımlarımızdan birinde çalışacak 'MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ TAKIM ARKADAŞLARI ' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Özel Conkbayırı Koleji

  Genel Öğretmen Alımı (Lise) Özel Conkbayırı Koleji

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin (Fizik,Kimya,Biyoloji,Coğrafya,Edebiyat ve Matematik) bölümünden mezun Sosyal ve profesyonel birikimi olan, Pozitif, iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Öğrencilerinin yetenek ve potansiyelini ortaya çıkarmaya hazır, Yaratıcı ortamda üretken bireyler yetiştiren, Günümüz eğitim teknolojilerine hakim, Yenilikçi ve gelişime açık Kocaeli'nde ikamet sıkıntısı olmayan Kurumumuzun lise kısmında tam zamanlı çalışacak alanında uzman ve YGS-LYS'ye öğrenci hazırlamış tecrübeli öğretmen alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin (Fizik,Kimya,Biyoloji,Coğrafya,Edebiyat ve Matematik) bölümünden mezun Sosyal ve profesyonel birikimi olan, Pozitif, iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Öğrencilerinin yetenek ve potansiyelini ortaya çıkarmaya hazır, Yaratıcı ortamda üretken bireyler yetiştiren, Günümüz eğitim teknolojilerine hakim, Yenilikçi ve gelişime açık Kocaeli'nde ikamet sıkıntısı olmayan Kurumumuzun lise kısmında tam zamanlı çalışacak alanında uzman ve YGS-LYS'ye öğrenci hazırlamış tecrübeli öğretmen alınacaktır.

 • Sun Tekstil

  Giysi Tasarımcısı Sun Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Örme konfeksiyonda teknolojisi ve entegrasyonu ile bölgesinde LİDER dünyanın en büyük giyim markalarına gerçekleştirdiği ihracat ile ülkemizin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan firmamızda : Dünya çapında ünlü olan moda markaları için bayan kolleksiyonu hazırlayabilecek, ürün geliştirebilme isteği olan, işini aşkla yapan tasarım sürecinin yürütülmesini sağlayan 'GİYSİ TASARIMCISI ' arıyoruz. - En az 2 yıl deneyimli - Müşteri beklentilerini doğru anlayarak zamanında cevaplayabilecek - Grubumuzu en iyi şekilde temsil edebilecek - Çok iyi derecede İngilizce bilen - Sezon trend ve müşteri beklentilerini takip edebilen bu alanlarda öngörüsü ve araştırma yapabilen - Hazırlamış olduğu koleksiyonun takibini yapabilen - Vizyoner bakış açısı ile çalışan - Alanında kullanması gereken Bilgisayar Programlarına hakim ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUNU ,DİNAMİK , İDDİALI, YARATICI ,DEĞİŞİME AÇIK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler

 • Sun Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Sun Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Örme kumaş teknolojisi konusunda bölgesinde LİDER , dünyanın en büyük giyim markalarına gerçekleştirdiği ihracat ile ülkemizin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan firmamızda :Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Tekstil örme kumaş konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetinin öncelikli görev olduğuna inanan Grubumuzu temsil edebilecek Bilgisayar kullanabilen (tercihen Netsis bilen) Sipariş alımından sevkiyata kadar tüm işlemleri gerçekleştiren, müşteri takımlarımızdan birinde çalışacak 'MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ TAKIM ARKADAŞLARI ' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Damla İnsan Kaynakları

  Ümraniye İçin Yatılı Bebek Bakıcısı Arıyoruz Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Ümraniye'de ikamet eden ailemiz için, Referanslı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen İngilizce bilen, Kesinlikle sigara kullanmayan, Güvenilir, 25-45 yaşları arasında olan, 6 aylık bebek bakımı deneyimi olan, Haftanın 6 günü yatılı olarak, 2500 TL ücret karşılığında çalışabilecek, Bayan

 • Amerıcan National Elt

  İngilizce Öğretmeni Amerıcan National Elt

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması American National ELT firmasına ait özel okullarda görevlendirilmek üzere İZMİR geneli İngilizce Öğretmenleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İngilizce öğretmenliği bölümü mezunu veya pedagojik formasyon sahibi, Türk ve yabancı uyruklu olabilir Alanında yeterli bilgi birikimine sahip, MEB tarafından özel okullarda atanma engeli bulunmayan, İletişim becerileri yüksek, farklı yaş grupları ile kolay iletişim kurabilen, güler yüzlü, Çağdaş eğitim yöntem ve teknolojilerini kullanabilen, Genç, iletişime ve gelişime açık, sosyal yönü gelişmiş Uyumlu, takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, Kitap tanıtım,satışında etkin rol üstlenebilecek Kariyer planı olan, mesleğini severek yapan 0232 243 0 243 iletişim numarasından başvurularınızın sonucuna ulaşabilirsiniz.

 • Markapark

  Satış Danışmanı (Bağcılar 212 AVM) Markapark

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BAĞCILAR 212 AVM'de MARKAPARK mağazasında, Guess, Fred Perry, New Balance, Sperry, Vans, Superga, Sperry, Skechers, Vans, Tiger, gibi dünyaca ünlü ayakkabı markalarının satışında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, AVM çalışma saatlerine uyum gösterebilen Prezantabl, diksiyonu düzgün, pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Nezaket ve zarafet kurallarını gündelik yaşamına hakim kılmış, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Güçlü referanslara sahip 20-35 yaş arası bay, bayan çalışma arkadşları

 • Lamartine Otel

  Aşçı Lamartine Otel

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması -Otel ve restorant mutfağında çalışmış -Alakart tecrübesi olan -Vardiyalı çalışabilecek -Tercihen Beyoğlu ve civarında ikamet eden -Sigara içmeyen -Uyumlu ekip arkadaşları

  Aranan Nitelikler

 • Damla İnsan Kaynakları

  Kadıköy'de Gündüzlü Ev İşi Temizlik Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Kadıköy'de ikamet eden ailemiz için, Referanslı ev işi temizlik personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Çalışkan, Sorumluluk sahibi, Güler yüzlü, Titiz ve dinamik, 35-45 yaşları arasında olan, Gündüzlü olarak, Haftanın 5 günü, 08:30-18:00 saatleri arasında, Evin tüm temizlik ve yemek sorumluluğunu üstlenebilecek, 13:00 'da kreşten gelecek olan çocukla ilgilenebilecek, 1300 TL ücret + sigorta karşılığında çalışabilecek, Bayan

 • Markapark

  Satış Danışmanı (Şişli Cevahir AVM) Markapark

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Şişli Cevahir AVM MARKA PARK mağazasında, Armanı Jeans, Guess, Fred Perry, Calvin Klein, Birkenstock, New Balance, Toms, Superga, Sperry, Skechers, gibi önemli ayakkabı markalarının satışında görevlendirilmek üzere, satış danışmanları.

  Aranan Nitelikler Pe Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, En az lise mezunu, · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, · Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, · Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, · Ekip çalışmalarında başarılı, · AVM çalışma saatlerine uyum gösterebilen · Prezantabl, diksiyonu düzgün, pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, · Nezaket ve zarafet kurallarını gündelik yaşamına hakim kılmış, · Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, · Güçlü referanslara sahip 20-35 yaş arası bay, bayan çalışma arkadaşları

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Eğitim Uzmanı Yardımcısı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Eğitim ihtiyaç analizleri doğrultusunda eğitim planlamasının yapılması ve yürütülmesi, Eğitim içeriklerinin geliştirilmesi ve tasarlanması, Oryantasyon ve mağazacılık işbaşı eğitimlerinin verilmesi, Eğitim organizasyonlarının eksiksiz yürütülmesi, değerlendirme sürecinin raporlanması, Tüm eğitim süreçlerine destek verilmesi, Tüm eğitimlerin, eğitim bütçesi dahilinde organizasyonunun gerçekleştirilmesi, Verilen eğitimlerin, verimliliğinin ve etkinliğinin ölçülmesi, Gelişim ihtiyaçlarına yönelik eğitim firmalarını araştırması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans programlarından mezun Perakende sektöründe, eğitim verme, eğitim ihtiyaç analizi yapma, eğitim içeriği hazırlama, değerlendirme ve raporlama konularında min. 2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Teknik ve yetkinlik geliştirme eğitimleri verebilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, Sunum becerisi gelişmiş, Planlama ve organize etme yeteneği gelişmiş, Etkin iletişim becerisine sahip, MS office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan

 • Skala İnşaat

  Muhasebe ve Finans Uzman Yardımcısı Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çek girişlerini ve çıkışlarını yapmak, Kasa işlemlerini tutmak ve LOGO programına girişlerini yapmak, Banka cari hesaplarının günlük mutabakatını yapmak ve günlük banka işlemlerini muhasebeleştirmek, Maaş ödemelerini gerçekleştirmek, Muhasebe işlemlerine yardımcı olmak,

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasındaki Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat v.b. ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 2 en fazla 5 yıl deneyim sahibi, Finansal planlama, nakit yönetimi, kredi işlemleri, banka işlemleri, finansal raporlama ve bütçe konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, MS Office ve internet uygulamalarına hakim, LOGO Go Plus Programını kullanabilen, Sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Hızlı, etkili ve çözüme yönelik karar verme yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Ataşehir lokasyonuna kolay ulaşım sağlayabilen, Tercihen Bay, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Muhasebe ve Finans Uzman Yardımcısı aranmaktadır.

 • Bessini Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti

  Danışma Görevlisi Bessini Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Dahili ve harici telefon ve fax trafiğini yönetmek, - Gelen misafirlerle ilgilenmek - Sempatik ve güleryüzlü olmak - Dış görünümüne özen göstermek - İşini severek yapmak

  Aranan Nitelikler - Minimum 3 yıl deneyimli - Diksiyonu düzgün, prezentabl - Akıcı İngilizcesi olam (Tercih sebebidir) - MS Office programlarını etkin kullanmak - Şişli ve civarında ikamet etmek - 22-30 yaş aralığında - BAYAN

 • Markapark

  Satış Danışmanı (Kadıköy Nautilus) Markapark

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kadıköy Nautilus Alışveriş Merkezi MARKA PARK mağazasında Armanı Jeans, Guess, Calvin Klein, Fred Perry, New Balance, Toms, Superga, Sperry, Vans, Skechers gibi dünyaca ünlü ayakkabı markalarının satışında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, AVM çalışma saatlerine uyum gösterebilen Prezantabl, diksiyonu düzgün, pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Nezaket ve zarafet kurallarını gündelik yaşamına hakim kılmış, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Güçlü referanslara sahip 20-35 yaş arası bay, bayan çalışma arkadaşları

 • Markapark

  Satış Danışmanı (Ümraniye Buyaka AVM) Markapark

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ümraniye Buyaka Avm MARKAPARK mağazasında, Armanı Jeans, Guess,Calvin Klein, Fred Perry, New Balance, Toms, Superga, Sperry, Vans, Skechers,gibi dünyaca ünlü ayakkabı markalarının satışında görevlendirilmek üzere satış danışmanları.

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, AVM çalışma saatlerine uyum gösterebilen Prezantabl, diksiyonu düzgün, pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Nezaket ve zarafet kurallarını gündelik yaşamına hakim kılmış, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Güçlü referanslara sahip 20-35 yaş arası bay, bayan çalışma arkadaşları

 • Markapark

  Satış Danışmanı-Profilo AVM Mecidiyeköy Markapark

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mecidiyeköy PROFİLO AVM MARKA PARK mağazasında Armani Jeans, Guess, Calvin Klein, Fred Perry, New Balance, Toms, Skechers, Vans, Superga gibi dünyaca ünlü ayakkabı markalarının satışında görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu, · Perakende mağazacılık konusunda kariyer hedefi olan, · Alışveriş merkezi çalışma saatlerine uyum gösterebilen, · Prezantabl, diksiyonu düzgün, güler yüzlü,

 • Suwen

  Engelli Adaylar Suwen

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paketleme, depo, operasyonel süreçlerde görev alacak engelli adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İŞKUR'a kayıtlı ve en az %40 engel raporu bulunan. Adaylarımızın ön yazılarında sağlık kurulu raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini ve engellerini açık olarak belirtmeleri rica olunur.

 • Academic Hospital

  Ebe Hemşire Academic Hospital

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Academic Hospital bünyesinde istihdam edilmek üzere; • Sağlık Meslek Lisesi veya Üniversitelerin Hemşirelik bölümünden mezun, • İnsan ilişkilerinde başarılı, • Dikkatli, titiz, • Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, • Vardiyalı sitemde çalışabilecek, 'Ebe Hemşire' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Doramafi Textile

  Fason Takip Doramafi Textile

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul-Halkalı’da, örme ve dokuma erkek giyimi üzerine iç ve dış piyasaya üretim yapan tesisimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki pozisyonlarda çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Hazır giyim sektöründe Fason Takipçiliği konusunda en az 5 yıl deneyimli, Penye ve Gömlek konfeksiyonu ürünleri konusunda Atölye portföyüne sahip, Makinelere ve Dikiş Tekniklerine hakim olan, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen sentez konfeksiyon programını kullanabilen, En az lise mezunu, 25-40 yaş arasında,

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Beylikdüzü AVM Part-Time Tanıtım Hostesleri Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2-10 Mayıs tarihleri arasında toplamda 9 gün Beylikdüzü'nde yer alan AVM içerisinde medikal ürünlerimizin tanıtımı yapacak, müşterilere bilgi aktaracak ve satışını destekleyecek BAYAN promotör çalışma arkadaşları aramaktayız. Çalışma belirtilen tarihlerde 9 gün boyunca devam edecektir. Çalışma kapsamında herhangi bir izin kullanılmayacaktır. Çalışma Saatleri: Gün içerisinde 8 - 9 saatlik periyotlar. Günlük Ücret: 55 TL + Yemek + SSK. Toplam Ücret : 495 TL + Yemek + SSK. Başvuran adayların ayrıca https://secure.jotformeu.com/Buajans/beylikduzuavm210may linki üzerinden fotoğraflı başvurularını iletmeleri gerekmektedir. Görüşme randevuları olumlu adaylar için hızlı şekilde planlanacaktır.

  Aranan Nitelikler -20 - 30 yaş arasında, -Tercihen üniversite öğrencisi veya yeni mezun, -Tercihen tanıtım ve organizasyon çalışmalarında daha önce görev almış ve tecrübeli, -Prezantabl, -İletişimi kuvvetli ve sosyal yönden başarılı kendine güvenen adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  2-10 Mayıs Satış Destek Temsilcileri Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2-10 Mayıs tarihleri arasında toplamda 9 gün Beylikdüzü'nde yer alan AVM içerisinde medikal ürünlerimizin tanıtımı yapacak, müşterilere bilgi aktaracak ve satışını destekleyecek BAYAN promotör çalışma arkadaşları aramaktayız. Çalışma belirtilen tarihlerde 9 gün boyunca devam edecektir. Çalışma kapsamında herhangi bir izin kullanılmayacaktır. Çalışma Saatleri: Gün içerisinde 8 - 9 saatlik periyotlar. Günlük Ücret: 55 TL + Yemek + SSK. Toplam Ücret : 495 TL + Yemek + SSK. Başvuran adayların ayrıca https://secure.jotformeu.com/Buajans/beylikduzuavm210may linki üzerinden fotoğraflı başvurularını iletmeleri gerekmektedir. Görüşme randevuları olumlu adaylar için hızlı şekilde planlanacaktır.

  Aranan Nitelikler -20 - 30 yaş arasında, -Tercihen üniversite öğrencisi veya yeni mezun, -Tercihen tanıtım ve organizasyon çalışmalarında daha önce görev almış ve tecrübeli, -Prezantabl, -İletişimi kuvvetli ve sosyal yönden başarılı kendine güvenen adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Üniversite veya MYO mezunu, * Muhasebe ve vergi uygulamalarında bilgili, * En az 3 yıl tecrübeli, * K.Çekmece, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece, Mimarsinan, Silivri, Çatalca' nde ikamet eden, * Baylarda Askerliğini yapmış, * Bay/Bayan

 • Turkcell Superonlıne İletişim Ofis Abone Merkezi

  Saha Satış Temsilcisi Turkcell Superonlıne İletişim Ofis Abone Merkezi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Satış yapmaktan keyif alıyorum, satış alanında uzmanım, deneyimlerim var diyorsan yada Yeni mezunum Satış alanında kariyer yapmak istiyorum diyorsan, • Gelişim alanlarını fark ederek, Turkcell Akademi'de aldığın eğitimlerle kendini geliştirmek istiyorsan, • İşini eğlenceye çevirerek çalışmak istiyorsan, • Dört duvar arasında değil , dinamik ve aktif olarak saha da çalışmak istiyorsan, • Meraklıyım, hırslıyım ve bahanelere sığınmayarak zorlukların üstesinden gelebilirim diyorsan, • Vatani görevimi tamamladım yada henüz vaktim var diyorsan, • Ege'nin incisi İzmir'de ikamet ediyorsan, • •"Binlerce Turkcell Superonline Super Kahramanları gibi sen de başarı hikayeni yazmak istiyorsan, seni de ailemize heyecanla bekliyoruz .”

 • Medicana Çamlica

  Diş Hekimi Medicana Çamlica

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÇAMLICA MEDİCANA HASTANEMİZE GÜNDÜZ DİŞ HEKİMİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler ÇAMLICA MEDİCANA HASTANEMİZE GÜNDÜZ DİŞ HEKİMİ ARANMAKTADIR.

 • Süper Tekstil

  İç Denetim Elemanı Süper Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Oluşturulan risk bazlı yıllık denetim planı çerçevesinde denetimlerin gerçekleştirilmesi ve denetim sonuçlarını raporlamak, Kaynakların etkili, ekonomik ve verimli kullanılması bakımından incelemeler yapmak ve önerilerde bulunmak, Risk analizlerine dayanarak şirket içi bölümlerin iç kontrol yapılarının etkinlik ve verimliliğini değerlendirmek, Satın alma, muhasebe, finansman, pazarlama ve satış departmanları iş süreçlerini ve ilgili risklerini kontrol etmek, Üst yönetime denetim bulgularını raporlamak, Tespit edilen bulgular ile ilgili düzeltme faaliyetlerini takip etmek ve raporlamak, İhbar ve yolsuzluk incelemelerini yapmak ve uyum komitesine raporlamak, Bölümlerden gelen mali ve idari mevzuata ve uygulamalara ait sorulara ilişkin danışmanlık hizmeti vermek. Şirket bünyesindeki şirketlerinin finansal, operasyonel ve uygunluk denetimlerinin planlanması, icra edilmesi ve raporlanmasında görev almak, Stok hareketlerinin kontrolü, ürün transferlerinin takibi ve raporlamasını yapmak, Tüm hammadde ve ürün ilgili eksik takibini yapmak ve sorumlularına raporlamak, Maliyet muhasebesi hakkında bilgi sahibi olmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, İngilizce bilen, Finansal ve operasyonel denetimler konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış( erkek adaylar için). Ürün ve stok yönetimi konusunda bilgi sahibi.

 • Enplus

  Mağaza Yönetici Adayları Enplus

  İstanbul Anadolu, Bursa, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen İstanbul, İzmir ve Bursa Mağazaları Yönetici Adayları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında en az 4 yıl deneyim sahibi, Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Yüksekokul veya Üniversitelerin perakende bölümü mezunu, Organizasyon ve planlama yeteneği güçlü, Liderlik vasıfları ve iletişim yeteneği gelişmiş, 35 yaşını aşmamış, Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Askerliğini tamamlamış.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Ofis Elemanı Özgü İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ümraniye' de deposu bulunan dünyaca ünlü sektöründe lider müşterimiz için Ofis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler *18-40 yaşları arasında, *Fatura ve irsaliye kesebilecek, *SAp programını kullanabilen *Tercihen benzer pozisyonda tecrübesi olan, *Ümraniye ve civarında ikamet eden, *Vardiya düzeninde çalışabilecek, *Erkek.

 • Doğan Hastanesi

  Çağrı Merkezi Operatörü Doğan Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Doğan Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az ön lisans mezunu , Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere Satış alanında ve Çağrı Merkezinde en az 2 yıl deneyimi bulunan MS Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, Çağrı Merkezi Operatörü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Fcl Assist

  Müşteri Temsilcisi Fcl Assist

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için satış elemanları arıyoruz. 1.100 tl net maaş + 250 tl multinet ( yemek kartı) + sigorta ; Günlük, haftalık, aylık yüksek primle çalışma imkanı.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , 30 yaş ve altı Bay/Bayan satış elemanları arıyoruz. Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi: 09:00-18:30 Hafta sonu: Cumartesi 09:30-17:00 Pazar Off

 • Secretcv.Com

  Java Yazılım Stajyeri Secretcv.Com

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Secretcv.com bünyesinde değerlendirilmek üzere Bilgi İşlem Departmanında görevlendirilecek JAVA Yazılım Stajyeri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da son sınıf öğrencisi, PHP, JAVA, MYSQL, MAVEN, GIT bilgisine sahip, Nesneye Yönelik Programlama bilen, Tercihen Hibernate ve Spring hakkında bilgi sahibi, Pozitif, motivasyonu yüksek, Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Secretcv.Com

  PHP Yazılım Stajyeri Secretcv.Com

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Secretcv.com bünyesinde değerlendirilmek üzere Bilgi İşlem Departmanında görevlendirilecek PHP Yazılım Stajyeri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da son sınıf öğrencisi, PHP, JAVA, MYSQL, HTML, CSS, GIT bilgisine sahip, PHP Framework hakkında bilgisi olan, Nesneye Yönelik Programlama bilen, Tercihen Laravel Framework bilgisi olan, Pozitif, motivasyonu yüksek, Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Express Englısh

  Fizik-Kimya Öğretmeni(Part Time) Express Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması YARI ZAMANLI OLARAK BİREBİR ÜNİVERSTEYE HAZIRLIK DERS VEREBİLECEK..AYNI ZAMANDA LİSE VE İLKÖĞRETİM DERSLERİNE GİREBİLECEK ADAYLARIN BAŞVURMASI BEKLENMEKTEDİR..

  Aranan Nitelikler BAY - BAYAN MESAİ SAATLERİ İÇERİSİNDE SİGARA KULLANMAYAN PART TIME

 • Express Englısh

  Matematik Öğretmeni(Part Time) Express Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması YARI ZAMANLI OLARAK BİREBİR ÜNİVERSTEYE HAZIRLIK DERS VEREBİLECEK..AYNI ZAMANDA LİSE VE İLKÖĞRETİM DERSLERİNE GİREBİLECEK ADAYLARIN BAŞVURMASI BEKLENMEKTEDİR..

  Aranan Nitelikler BAY - BAYAN MESAİ SAATLERİ İÇERİSİNDE SİGARA KULLANMAYAN PART TIME

 • Evidea.Com

  Operasyon Uzmanı Evidea.Com

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alanında lider olan yabancı sermayeli şirketimiz, genç ve dinamik ekibi ile e-ticaret sektöründe hızla büyümeye devam ediyor. Siz de Operasyon Departmanımızın dinamik ekibinde yer almak ve Evidea'nın keyifli çalışma ortamına katılmak isterseniz hemen başvurun!

  Aranan Nitelikler Tercihen lisans veya ön lisans mezunu, E-ticaret, perakende veya üretim sektöründe operasyonel süreçler konusunda deneyimli, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Sonuç odaklı, pratik çözümler getirebilen, Takım içinde uyumlu çalışabilen, iletişimi kuvvetli, İlişki kurma ve yürütme becerilerine sahip, Tempolu ortamda çalışmaktan keyif alacak, İyi derecede MS Office bilgisine sahip, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan