İş İlanları

 • Pologarage

  Kasa/Satış Tuzla Marina İstanbul Pologarage

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ekip çalışmasını seven ve mağazacılığı meslek olarak benimseyen, Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Değişime ve gelişime açık, pratik ve pozitif düşünebilen, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, bakış açısını benimseyen, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Nebim Winner Kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlamış,

  Aranan Nitelikler Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alarak; Müşteri Odaklı Yaklşımlarla en Kalitei Hizmet sunmak Satış Hedefini gerçekleştirmek Müşteri mennuniyeti ilkesi ile servis vermek Satış & Satış Kasa Sorumluları olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Kaymas Hukuk Bürosu

  Call Center - Çağrı Merkezi Kaymas Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hukuk Büromuzda Call Center ekibinde görevlendirilmek üzere; -Kendisine tanımlanan dosyaları takip ederek borçlu aramalarını yapacak -Ödeme planları oluşturarak aylık bazda tahsilatları takip edecek -Verilen tahsilat hedeflerine yoğunlaşarak borcun kısa sürede tasfiyesi için ikna odaklı yaklaşımla tahsilatı gerçekleştirecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Lise mezunu -Ses tonu, diksiyonu düzgün, iş takibinde başarılı, hırslı -Telefonda iletişim gücü ve ikna becerisine sahip -Pozitif ve çözüm odaklı düşünebilen -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış -Uzun süreli çalışmayı düşünen personel aramaktayız.

 • Maviyol Uluslararası Taşımacılık

  Satış ve Pazarlama Uzmanı Maviyol Uluslararası Taşımacılık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2001 yılında kurulan MAVİYOL ULUSLARARASI TAŞIMACILIK; müşterilerine titiz ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş, gelişimini bu yönde gerçekleştirmiş " Sizin İsteğiniz Bizim Vazifemizdir " ilkesi ile halen bu gelişimini devam ettiren bir kurumdur. T.C Ulastırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlıgı’nca verilmis en ust duzey yetki belgelerine ( R2) sahip olup, vermiş olduğu hizmet kalitesini ISO 9001:2008 Kalite Belgesi ile de taçlandırmıştır. Uluslararası kuruluşlar FIATA, EFFA, AON, CPN ile yurt içinde faaliyet gösteren UTIKAD, DENİZ TİC. ODASI ‚ ITO, TOBB ´a üye olan Kurumumuz; uluslararası taşımacılıkta karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu, proje taşımacılığı ve 3üncü ülke taşıma ile yurtiçi taşımacılık ve lojistik hizmetleri vermektedir. Büyüme hedefinde olan Kurumumuz; Lojistik hizmetleri FORWARDING bölümünde SATIŞ HİZMETİNİ yerine getirecek : ‘’SATIŞ & PAZARLAMA UZMANLARI‘’ aramaktadır. Müşteri portfoyümüzü büyütmek amaçlı, yeni müşterilerin oluşturulması Mevcut müşterilerin takibi ve tutundurulması Tedarikçi portföyüne hakim olarak ve büyüterek hizmet farkı yaratılması Fiyat teklifi hazırlanması, raporlama ve analizler

  Aranan Nitelikler Tercihen Kara & Deniz Taşımacılığı ve/veya Proje Taşımacılığı konusunda en az 3 yıl deneyimli ve belli bir müşteri portföyüne sahip, veya Forwarding işlemleri yapan firmaların ilgili departmanlarında en az 3 yıl deneyimli, satış başarısına güvenen, Üniversitelerin Pazarlama, Dış Ticaret, Lojistik veya benzer bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Windows Office Programlarını etkin kullanan, Lojistik programlarından en az birini etkin kullanan, Ehliyeti olan ve aktif otomobil kullanan, Yurt içi ve yurt dışı seyehat engeli bulunmayan, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için: askerlik ile ilişiği bulunmayan.

 • Maviyol Uluslararası Taşımacılık

  Muhasebe Personeli Maviyol Uluslararası Taşımacılık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2001 yılında kurulan MAVİYOL ULUSLARARASI TAŞIMACILIK; müşterilerine titiz ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş, gelişimini bu yönde gerçekleştirmiş " Sizin İsteğiniz Bizim Vazifemizdir " ilkesi ile halen bu gelişimini devam ettiren bir kurumdur. T.C Ulastırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlıgı’nca verilmis en ust duzey yetki belgelerine ( R2) sahip olup, hizmet kalitesini ISO 9001:2008 Kalite Belgesi ile birlestirmiştir. Uluslararası kuruluşlar FIATA, EFFA, AON, CPN ile yurt içinde faaliyet gösteren UTIKAD, DENİZ TİC. ODASI ‚ ITO, TOBB ´a üye olan Kurumumuz; uluslararası taşımacılıkta karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu, proje taşımacılığı ve 3üncü ülke taşıma ile yurtiçi taşımacılık ve lojistik hizmetleri vermektedir. Büyüme hedefinde olan Kurumumuz; aşağıda belirtilen görevleri yerine getirecek Muhasebe Personeli aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ya da Ticaret lisesi mezunu, Tekdüzen hesap planını bilen, Lojistik muhasebesi ve muhasebenin diğer uygulamaları konusunda minimum 2 yıllık deneyimli Çok iyi derecede lojistik ile entegre muhasebe programları kullanabilen (tercihen ULUKOM ) Windows Office Programlarını etkin kullanan, Insan ilişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş, sorumluluk sahibi, Problem çözme yeteneği olan, 20-30 yaş aralığında olan, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, B tipi sürücü belgeli ve aktif otomobil kullanan, İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir veya civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine yatkın (Cumartesi yarım iş günü çalışma vardır.) Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.

 • Nilera İlaç Eczacılık Kozmetik Ürünleri

  Kişisel Bakım ve Kozmetik Tanıtım Temsilcisi Nilera İlaç Eczacılık Kozmetik Ürünleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Gaziantep, Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kişisel Bakım ve Kozmetik alanında, doktor ve eczane çalışması yapacak; Bayan / Bay, "Ürün Tanıtım Temsilcilerine" ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Başvuru sahiplerinin kesinlikle ; * Üniversitelerin en az 4 yıllık öğrenim bölümlerinden mezun (AÖF hariç), * 29 yaşından gün almamış, * İnsan ilişkileri mükemmel, * İş disiplini konusunda kusursuz, * Aktif olarak araç kullanabilen ve en az B sınıfı ehliyete sahip olan,

 • Naz İnşaat Gayrimenkul

  Şirket Satış Uzmanı Naz İnşaat Gayrimenkul

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taksim bölgesinde bulunan 4+ yıldızlı otelimizde istihdam edinmek üzere, İşletmenin sektörel bazda Satış hedeflerini tutturucak ve yeni şirketlerin işletmeye kazandırılmasını sağlayacak Şirket Satış Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az 2 yıl tecrübesi olan * Şirket portföyü olan * İyi derecede ingilizce bilen * Takim çalışmasına yatkın , insan ilişkileri gelişmiş * Dış göürünüşüne önem gösteren * Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş * Üniversite veya Yüksek lisans mezunu Opera programına hakim * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan

 • Mango

  Kanyon-Satış Danışmanları Mango

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, büyüyen organizasyonumuz içerisinde Kanyon mağazamız için "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dinamik, hevesli, sıcakkanlı, samimi ve nazik, İletişimi iyi olan – dikkatli bir şekilde dinleyen, açık ve düzgün bir biçimde iletişime geçen, Dış görünümüne önem veren ve güleryüzlü, Satışa ve modaya ilgi duyan, Zamanı etkili bir biçimde yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu, Tercihen KAĞITHANE'de ikamet eden, BAYAN Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise GELİN, EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN !

 • Schafer

  Satış Danışmanı ( Kipa Balçova AVM - İzmir ) Schafer

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Züccaciye sektörünün öncü firmalarından birisi olan SCHAFER 'in mağazalarında (KİPA BALÇOVA AVM - İZMİR ) görevlendirilmek üzere bay ve bayan satış danışmanları aramaktayız. Temel Beklentiler; Müşteri ihtiyaçlarını tespit etmek , uygun ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak , Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek , Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulamak , Merkez ile mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak , Hergeçen gün büyüyen bir sistem olan SCHAFER mağazacılıkta kariyer planlayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler KİPA BALÇOVA AVM- İZMİR ' mağazamızda görevlendirilmek üzere tercihen ; yakın semtlerde ikamet eden , Bay ve bayan, 19-30 yaş arasında, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Güleryüzlü,hızlı müşteri odaklı,diksiyonu düzgün, Marka satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren , Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek , Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Perakende sektöründe deneyimli , Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş , Mağazacılık sektöründe kariyer planlaması yapan, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Adstation Reklam Organizasyon

  Satınalma Yöneticisi Adstation Reklam Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tedarikçi ve üretici firmalar ile ilişkilerin yönetilmesi ve alternatif tedarikçiler/üreticiler geliştirilmesi, Tedarikçi ve üretici firma performans değerlendirmelerinin yapılması, Proje bütçe hedefi doğrultusunda hedef maliyet üzerinden ürün ve malzeme tedarik etmek, Ajansın kurumsal ve genel yönetim ihtiyaçlarına etkin çözüm üretebilecek, Pazarlama sektörüne hakim, Mevcut tedarikçileri ve üreticileri ziyaret ederek doğru fiyattan, doğru ürün seçimlerinde bulunarak operasyonel verimliliği artırabilecek, Ajansımıza "Satınalma Yöneticisi" takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Reklamcılık sektöründe deneyimli Benzer pozisyonda en az 3 yıl görev almış, Özellikle stant, tekstil, pop, matbaa sektörlerinde satınalma deneyimine sahip, Analitik düşünebilen, yönetsel becerileri gelişmiş, Etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Müzakere becerisi ve ikna yeteneği güçlü, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,

 • Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  Bölge Satış Yöneticisi Optimum Danışmanlık Hizmetleri

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız ambalaj ve kağıt sektöründe faaliyet gösteren Manisa'da yerleşik firmamız için BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİ aranmaktadır. *Şirketin büyüme ve karlılık hedeflerine ulaşması için gerekli olan görev ve sorumlulukları yerine getirmek, *Sorumlu olacağı bölge içerisinde yer alan potansiyel müşteriler ile düzenli, devamlılık arz eden ticari ilişkilerin yürütülmesini sağlamak, *Şirkete yeni potansiyel müşteriler kazandırmak, *Marmara veya Ege-Akdeniz bölgelerindeki satış aktivitelerinden sorumlu,

  Aranan Nitelikler *Üniversite mezunu * Ambalaj Sektöründe farklı pozisyonlarda en az 10 yıl, en az 5 yıl aktif satış ve müşteri yönetimi deneyimi * Yurtiçi seyahat engeli olmayan * Askerliğini yapmış * B sınıfı ehliyete sahip * İyi derecede İngilizce bilen

 • Hrt Organizasyon

  Bilet Satış ve Kontrol Personeli Hrt Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini, değer yargısı olarak kabul eden HRT Event & Casting, ürün lansmanları, açılışlar, saha aktiviteleri, tanıtım organizasyonları ve davet gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. HRT Event & Casting attığı her adımda müşterilerini hedeflerine ulaştırırken, ilkeleriyle rakiplerinin önüne geçmeyi hedefler. 9 NİSAN - 9 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA BEYOĞLU TOPHANE-İ AMİRE'DE YAPILACAK SERGİDE ÇALIŞABİLECEK BİLET KONTROL VE BİLET SATIŞ PERSONELLERİ ARANMAKTADIR. ÇALIŞMA 2 AY SÜRESİNCE OLUP VARDİYA SİSTEMİ İLE ÇALIŞILACAKTIR. (10.00-19.00 / 13.00-22.00) MAAŞ + YOL + YEMEK + SSK

  Aranan Nitelikler Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, Dinamik ve güler yüzlü Takım çalışmasında başarılı İkna kabiliyeti güçlü İnsanlarla iletişimi kuvvetli 25 - 35 yaş arası BAYAN / BAY personeller aranmaktadır.

 • Ventech İnşaat Vetesisat A.Ş.

  Sapancı Ventech İnşaat Vetesisat A.Ş.

  Irak

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kaldırma ve taşıma ekipmanları vasıtasıyla malzemenin yükleme, boşaltma ve nakil işlemlerinin güvenli bir şekilde yürütülmesi için kaldırılacak yükün dengeli ve güvenli şekilde bağlanmasını, istiflenmesini, düzenlenmesini ve kontrolünün yapılmasını, yükün ağırlık ve özelliğine göre sapan ve halat seçimini ve kontrolünü sağlamak. Bu ilan, Türkiye İş Kurumunun 17.05.2014 tarih ve 21143 sayılı izni ile verilmiştir..

  Aranan Nitelikler *En az Lise mezunu, *Tercihen Petrol sahalarında, tershanelerde, gemilerde veya ağır sanayide minumum 5 yıl deneyim sahibi, *Milli Eğitim Bakanlığı onaylı "Mesleki Eğitim Sertifikasına” sahip, *30-45 yaşlarında, *Petrol sahasında çalışmaya engel herhangi bir sağlık problemi olmayan, *Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için),

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Ofis Elemanı (Engelli Kadrosu) Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis içerisinde verilen evrakların, dokümanların sistemlere girilmesi, gereken zamanlarda evrakların postaneye götürülmesi gibi işlemlerde görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, BİLGİSAYAR OFİS PROGRAMI KULLANMAYI BİLEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, TECRÜBELİ veya TECRÜBESİZ

 • Fortune Danışmanlık

  Yurtdışı Satış Bölge Sorumlusu Fortune Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dijital baskı malzemeleri alanında ‘‘Yurtdışı Satış Bölge Sorumlusu’’ pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız. -Üniversite mezunu -İhracat satış bölümlerinde, ihracat satış görevinde en az 2-3 yıl tecrübeli -Değişik ülkelerde, yurtdışı satış görevi için seyahat etmiş, her ay en az 3 ülke ziyareti yapabilecek -Yurtdışı fuar tecrübeleri edinmiş, -Dış ticaret sürecine hakim, -Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen, -Müşteri odaklı zihniyet sahibi, takım ortamında aktif ve etkin, , iş disiplini ve iş takip kabiliyeti yüksek -Office programlarını kullanabilen -Askerlik hizmetini tamamlamış -Tercihen Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Gürpınar, Avcılar veya Bağcılar çevresinde ikamet eden.

  Aranan Nitelikler - Yıllık satış ve karlılık hedeflerini gerçekleştirebilmek için, satış stratejileri geliştirmek, yoğun müşteri ziyaretleri yapmak , mevcutları koruyarak, yeni müşteriler kazandırmak, mevcut ve yeni müşterilerde ticari ve teknik ihtiyaçları belirlemek, müşteri ilişkilerini geliştirmek, - Pazar payı ve rekabet gücü artışı için öneriler getirmek, pazar bilgilerini düzenli ve eksiksiz olarak raporlamak, - Şirkette geliştirilen yeni ürünlerin, pazardaki yerini ve müşterilerdeki sonuçlarını takip etmek, yöneticisine ve teknik ekiplere geri bilgi ulaştırmak, - Ürün gamımızda yer almayan ürünlerin pazardaki yerini ve önemini takip etmek, raporlama yapmak, - Çalışılan müşterilerin ödeme performansını sürekli takip etmek, ödeme riskini minimum düzeyde tutabilmek için, gerekli önlemleri almak, gerekliyse müşteriden ödeme metodunda değişiklik talep etmek, - Yeni müşterilerde, firmanın ve bulunduğu ülkenin şartları göz önüne alınarak, en uygun ödeme metodunu belirlemek, müşteriye kabul ettirmek, - İhracat satış ile üretim, doğru stok yönetimi ve tedarik zinciri süreçlerinin entegre ve maksimum verimlilikle yürütülmesinde aktif görev almak.

 • Fred Perry

  Metro Garden AVM Mağaza Satış Danışmanı Fred Perry

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul MetroGarden Avm'de yer alan Fred Perry/Lole mağazamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak ürünlerin satışında aktif rol oynayacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Dış görünüşüne ve kişisel imajına özen gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri kuvvetli, Müşteri odaklı, Güler yüzlü ve hızlı, 18-25 yaş arası

 • Pologarage

  Kasa/Satış Symbol Kocaeli AVM Pologarage

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ekip çalışmasını seven ve mağazacılığı meslek olarak benimseyen, Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Değişime ve gelişime açık, pratik ve pozitif düşünebilen, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, bakış açısını benimseyen, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Nebim Winner Kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlamış,

  Aranan Nitelikler Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alarak; Müşteri Odaklı Yaklşımlarla en Kalitei Hizmet sunmak Satış Hedefini gerçekleştirmek Müşteri mennuniyeti ilkesi ile servis vermek Satış & Satış Kasa Sorumluları olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Otomatik Otopark Sistemleri

  Pazarlama Uzmanı Otomatik Otopark Sistemleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Pazarlama planını, bütçesini oluşturmak ve uygulamak, Reklam, tanıtım, promosyon stratejilerini saptamak, Pazar ve Rekabet Analizi; rakiplerin ve rakip uygulamalarının analizi, fırsat ve tehditlerin tespiti ve satış müdürüne raporlanması, Satış iş programını ilgili bölüm yöneticileri ile beraber oluşturmak, Satış ile ortak çalışmalar yaparak farklı kanal ve bölgeler için promosyon planları yapmak, her türlü malzeme desteğini ve tanıtımını planlamak, uygulamak ve değerlendirmek, Satıştan gelen promosyon pazarlama materyalleri taleplerinin toparlanması ve koordine edilmesi, Pazarın talepleri ve pazardaki gelişmelere göre yeni ürün ihtiyaçlarının tespiti ve geliştirilmesi, koordinasyonu, Çizgi altı reklam uygulamalarının koordinasyonu ( katalog, broşür, web sitesi, sosyal medya vb.), Görsel standartları geliştirmek, ilgili malzemelerin hazırlanmasını sağlamak ve satış grubunun kullanımına sunmak, Fuar Etkinliklerinin organizasyon ve katılımını organize etmek ve satış ile iş birliği içinde uygulamak, Eğitim ve tanıtım seminerlerin ilgili satış birimleri ile koordineli organize edilmesi ve toplantı organizasyonlarını gerçekleştirmek, Yeni pazarlama stratejilerinin oluşturulması. Telefon akışının yönetilmesi ve gerekli yönlendirmelerin yapılması, İlgili yöneticilerin takviminin kontrol edilmesi, Departmanın rutin işlerinin yapılması ve yönlendirmelerin yapılması, Toplantı ve seyahat organizasyonlarını gerçekleştirecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin İşletme veya Pazarlama bölümlerinden mezun, · Pazarlama alanında en az 5 yıl deneyimli, · İyi derecede İngilizce bilen, · Hedeflere yönelik ve çözüm odaklı çalışabilecek, · Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, · Yeni pazarlama trendlerini takip eden, · İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, · Takım çalışmasına yatkın, · MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen · Dış görünümüne önem gösteren, diksiyonu düzgün, · Seyahat engeli olmayan, · Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Penti

  Satış Danışmanı - İzmir Forum Bornova AVM Penti

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın İzmir Forum Bornova 'de açılacak mağazası için aşağıdaki nitelikleri taşıyan 'Satış Danışmanı' aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • Penti

  Mağaza Müdürü - İzmir Forum Bornova AVM Penti

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza müşteri hizmet birimlerinin faaliyetleri ile ilgili merkez ve mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak ve takibini yapmak, Çalışan memnuniyeti ve satış performansını arttırmak, Mağaza içi müşteri portföyü oluşturmak, Müşteri şikâyet / öneri sistemini yönetmek, Mağazanın karlı ve örnek bir operasyona dönüşmesini sağlamak, Gerekli raporlamaların Merkez ofise zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlamak, Ürün sayımının yapılarak, stok takibini gerçekleştirmek, Mağaza içi lojistik uygulamalarını yürütmek,

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın İzmir Forum Bornova'da yeni açılacak mağazaları için aşağıda nitelikleri taşıyan 'Mağaza Müdürü' aramaktayız. En az yüksek okul mezunu, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, minimum 5 yıl deneyimli, Etkin İletişim Becerileri, Satış Sonrası Servis, Tüketici Kanunu Uygulamaları konularında bilgi ve tecrübeye sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Modayı yakından takip eden, Müşteri Memnuniyeti Hizmet İlkesine Önem veren, Kredi kartı ve nakit işlemlerinde deneyimli, Bayan,

 • Century21 As Gayrimenkul

  Danışman Century21 As Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Açıklaması Size, KENDİ İŞİNİZİ bizim mükemmel alt yapımız üzerine KURABİLME ŞANSI veriyoruz. "GAYRİMENKUL DANIŞMANI" bir KARİYER tanımıdır. KARİYER sahibi olabilmek için, doğal bazı becerilere sahip olmanın yanı sıra, işinizi daha iyi yapabilme olanağı sunan bir EĞİTİM SÜRECİ geçirmek, mesleki uygulamaları PROFESYONELLER ile birlikte yaşayarak kısa sürede olabildiğince fazla DENEYİM kazanabilmek ve bütün bunları CENTURY21 AS bünyesinde, aynı anda YÜKSEK GELİR elde ederek, gerçekleştirebilmek çok önemlidir Aşağıdaki asgari NİTELİKLERE ve GİRİŞİMCİ RUHUNA sahipseniz, yeni dostluklar kurup, insanların hayallerine kavuşmanın mutluluğunu yaşamak istiyorsanız atmanız gereken İLK ve doğru ADIM, bir an önce CENTURY21 AS ile tanışmanızdır, Bizimle hemen temas kurun, CV’nizi değerlendirelim, GAYRİMENKUL DANIŞMANI adaylarımız arasına katılın. KARİYER sahibi olabilmek için, doğal bazı becerilere sahip olmanın yanı sıra, olmazsa olmaz bir EĞİTİM SÜRECİ geçirmek, mesleki uygulamaları PROFESYONELLER ile birlikte yaşayarak kısa sürede olabildiğince fazla DENEYİM kazanabilmek ve bütün bunları CENTURY21 AS bünyesinde, aynı anda YÜKSEK GELİR elde ederek, gerçekleştirebilmek çok önemlidir. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Aranan Nitelikler *Bir haftalık kurum içi eğitim alarak sistemli bir ofiste danışmanlığa adım atmak istiyorsanız, *Kendi işinde çalışarak, yüksek gelir kazanmayı hedefleyen, *İletişim becerileri güçlü, öz güvenli , *Hedef odaklı, enerjik ve sabırlı, *Zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden, *Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen, *İSTANBUL BEŞİKTAŞ / Barbaros bulvarı caddesi üzerindeki ofisimize bekleriz. Ek Bilgiler İş Alanı Satış-Pazarlama Gayrimenkul Danışmanlığı Organizasyondaki Yeri Danışman Çalışma Şekli Tam zamanlı Deneyim Deneyimsiz Çalışma Yeri İstanbul Avrupa Yakası - Türkiye İlan Tarihi 13 Şubat 2015 İstihdam Türü Tam Zamanlı Eleman Sayısı Belirtilmemiş Pozisyon Danışman

  Aranan Nitelikler

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan