İş İlanları

 • Zimek Makina Mermer San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İthalat/İhracat Pazarlama Personeli Zimek Makina Mermer San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zimek Makine Sanayi, faaliyetlerine 1995 yılında Denköy Sanayi Alanında (Denizli) kurulan fabrikasında tekstil makineleri üretimiyle başlamıştır. Kendi sınıfında uzmanlaşmış Zimek, kaliteli ürün-kaliteli hizmet çizgisini hiç kaybetmeyerek kısa süre içerisinde doğal taş sektöründe kendini kanıtlamış ve saygın bir marka haline gelmiştir. Bugün, ülkesinin mermer sektörüne yön veren öncü bir kuruluşu olmasının yanı sıra 16 ülkeye yaptığı ihracat ile uluslararası alanda da adından sıkça söz ettiren Zimek, hem ürün kalitesi hem de satış sonrası sunduğu hizmetler ile yerli ve yabancı müşterileri tarafından oldukça beğenilen öncü bir kuruluştur. Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' İTHALAT/İHRACAT PAZARLAMA PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler KONUŞMA VE YAZMADA AKICI İNGİLİZCESİ OLAN, YURT DIŞI İHRACAAT VE GÜMRÜKLEME MEVZUATI KONUSUNDA TECRÜBELİ, ADAYLARDA ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ, B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ OLAN, SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, BAY.

 • Papatya Tekstil

  Mağaza Satış Danışmanları Papatya Tekstil

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BAĞDAT CADDESİ'ndeki iç giyim Perakende Satış mağazamıza SATIŞ DANIŞMANLARI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Bayan Kadıköy semtine yakın semtlerde ikamet eden Perakende mağazacılık alanında aktif çalışmayı seven Dış görünümüne önem veren İnsan ilişkilerinde başarılı, güleryüzlü Ekip çalışmasına ayak uydurabilen

 • Tekzen Yapı Market

  Mağaza Personeli / Akhisar Tekzen Yapı Market

  Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir.Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, 50 İlde 88 Mağaza 12 Ekspress Şubesiyle Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. Manisa ilinin Akhisar ilçesinde açılacak mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri, mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak, bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' ile kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  İngilizce Usta Öğretici Amerikan Kültür Dil Okulları

  Hatay

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları ANTAKYA temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE USTA ÖĞRETİCİ alınacaktır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin yabancı dil ve dil bilimi bölümlerinden mezun, Tesol belgeye sahip Tercihen yurtdışında bir süre kalmış, Uzakta gelip Antakya da ikamet edecek olan, konaklama tarafımızdan karşılanabilir, İyi derecede İngilizce bilen, akıcı konuşabilen Başarı odaklı, takım çalışması ve motivasyonuna yatkın, Pozitif yaklaşımlı , enerjik ve iletişim becerileri yüksek, Çalışma prensiplerine sadık, Kişisel görünüşüne önem veren, İdealist ve kariyerine yatırım yapmış, 1.750 TL maaş imkanı,

 • •	turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Çağrı Merkezi Takım Lideri • turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Dağıtım Merkezinde; · Ekibinin koordinasyonunu sağlayacak · Belirlenen hedefler doğrultusunda gerekli yönlendirmeleri yapabilecek · Ekibinin iş verimliliği ve gelişimden sorumlu olacak ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM LİDERİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli Kalite standartları konusunda tecrübeli Inbound ve Outbound operasyonlarında takım yönetmiş Süreçlerin standartlar çerçevesinde yürütülmesinden sorumlu olabilecek Sürç raporlamalarını gerçekleştirecek, etkinlik analizlerini raporlayabilecek Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas MS Office uygulamalarına hakim

 • Avivasa
 • Koton

  Mağaza Müdür Yardımcısı - Adapazarı Agora AVM Koton

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? ADAPAZARI AGORA AVM'de açılacak olan KOTON mağazamız için, Mağazasını ekip halinde müşteri memnuniyeti ve satışa odaklayarak belirlenen mağaza hedeflerinin gerçekleşmesini sağlayacak Mağaza Müdür Yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 2 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Adapazarı'nda ikamet eden.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Satış Temsilcisi Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz elektrik ürünleri sektörünün lideri, 60 ülkede faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için Satış Temsilcisi aramaktayız. Bölgesi bazında elektrik tesisat malzemelerinin satışının yapılabileceği taahhüt firmaları, şantiyeler ve proje firmalarını ziyaret ederek, satış hedefini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler -Tercihen üniversite mezunu -Satışı seven ve kariyerini bu alanda devam ettirmek isteyen -İletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı -Seyahat engeli olmayan -Tercihen İngilizce bilen -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Alb Menkul Değerler Anonim Şirketi

  İdari İşler Asistanı Alb Menkul Değerler Anonim Şirketi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Merkezimizde görevlendirilmek üzere, ofis günlük kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayacak, arşivleme süreçlerine destek olacak, ofis dışı evrak teslim -takip işlemlerinde görev alacak Ofis Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 1 deneyimli, İşkur'a kayıtlı en az %40 engeli bulunan, Takipçi,düzenli çalışabilecek, Sorumluluk sahibi,

 • •	turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Kurye Saha Personeli • turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Sorumluluk bölgesinde ve ilinde Home office olarak; Sahada son kullanıcı ev yada iş adreslerine giderek teslimat yapacak ve gerekli sözleşmeleri tam ve eksiksiz alacak; KURYE SAHA PERSONELİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip İş takibi yüksek Takım çalışmasına yatkın Enerjisi, özgüveni, iletişim becerileri ile şirketi ve markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Dağıtım ve teslimat konusunda deneyimli;çalışacak olduğu il ve bölgesine hakim MS Office uygulamalarına hakim Seyahat engeli olmayan A2-B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Alınacak Personele bölgesinde kullanmak ve teslimat için araç verilecektir Trafiği yoğun olan sehirler de Motorlu Kurye tercih edilecektir Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl süre ile tecilli durumda olan

 • Kompedan

  Satış Danışmanı (Çorlu) Kompedan

  Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amasya Çorlu Mağazası'nda değerlendirilmek üzere; En az Lise Mezunu, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, İletişim becerileri yüksek, Diksiyonu düzgün, Ekip ruhuna sahip, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Satış ve kasa bilgisine sahip, 18-26 yaş arası Bay- Bayan genç ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dışa dönük, analitik düşünebilen, iç ve dış müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, dış görünümüne önem veren, kalite odaklı, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisine sahip, kariyer hedefleyen, artan iş hacminin gerektirdiği performansı sergileyebilecek, esnek çalışma saatlerine konusunda uyum sağlayabilecek ve Çorlu'da bulunan Mağazamızda görevlendirilmek üzere, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • •	turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Çağrı Merkezi Satış Müdürü • turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Dağıtım Merkezinde; Çağrı Merkezi ekibinin hizmet kalitesi performansını sürekli geliştirecek Ekip içerisinde gerekli koordinasyonunu sağlayarak iş planlamasını yapacak Belirlenen hedeflere ulaşılması için gerekli yönlendirmeleri gerçekleştirecek İş süreçleri ile ilgili gerekli kontrol, verimlilik ve performans analizlerini yönetecek ÇAĞRI MERKEZi SATIŞ MÜDÜRÜ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Inbound ve outbound operasyon yönetiminde en az 3 yıl deneyimli Kalite standartları süreçlerinin geliştirilmesi ve sürdürülmesinde tecrübeli Yoğun tempoda etkili iletişim kurabilecek İş konusunda başarılı Hizmet kalitesi önceliği olan Çözüm odaklı Zaman yönetimi konusunda hassas MS Office programları ve raporlama konularında hakim

 • Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama

  Muhasebe Şefi Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beeline Retail GmbH, Almanya-Köln merkezli olup Avrupa'da 35 ülkede ve Amerika'da yaygın perakende ağı ile I AM ve SIX aksesuar markalarını çatısı altında bulundurur. 400'e yakın sayıda I AM ve SIX mağazası, 15.000 üzerinde farklı satış noktası ile Takı ve Aksesuar sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizin, İstanbul Avrupa Yakasında Levent'te bulunan merkez ofisinde çalışacak Muhasebe Şefi arıyoruz. • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun • Tercihen Perakende sektöründe çalışmış • Muhasebe veya denetim alanında en az 5 yıllık tecrübeye sahip • İyi derecede SAP bilgisi olan • Genel muhasebe mevzuatına hakim ve değişiklikleri takip eden • KDV, Muhtasar, Kurumlar, KDV İadesi, Geçici Vergi çalışmalarında bulunmuş • Dönemsel ve dönem sonu işlemleri bilen • Tek düzen hesap planına ve Mali tablolara hakim, mesleki mevzuatı bilen • Tercihen iyi derecede İngilizce bilen • İş takibi konusunda dikkatli, analitik düşünebilen, sonuç ve çözüm odaklı • Ekip çalışmasına yatkın • MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Aranan Nitelikler • Fiş, fatura girişlerinin yapılması. • Genel evrak kontrolünün yapılması • Her ay başında Kira faturalarının takibi ve ödemelerinin ayarlanması • Genel Muhasebe mevzuatına hakim olarak, KDV, Muhtasar, Kurumlar, KDV İadesi,geçici vergi çalışmalarında bulunmak. • Dönemsel ve dönem sonu işlemlerini takip edilmesi (sabit kıymet kayıtları, 180 kayıtları, kur degerlemeleri vb.) • Ay sonu mizan kontrolünün yapılması. • Satılan Malın Maliyet kayıtlarının hazırlanması ve islenmesi • Vergi ile ilgili tüm işlemleri, beyannameleri, Ba&Bs formları, yetkili merciler tarafından istenen belge ve formların takibinin yapılması. • Genel Muhasebe mevzuatına hakim olarak, KDV, Muhtasar, Kurumlar,geçici vergi çalışmalarında bulunulması. • Tek düzen hesap planına ve Mali tablolara hakim olmak, mesleki mevzuatı uygulayabilmesi • Ekip içerisinde iş akışının sağlanması • Mali tabloların ve raporlamaların hazırlanması. • Alacak takibi , nakit akışı ve ilgili raporların hazırlanması • SMMM ve Yeminli Mali Müşavirle koordineli çalışılması

 • •	turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi • turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Dağıtım Merkezinde; ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Öğrenmeye ve gelişime açık Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl süre ile tecilli durumda olan

 • Koton

  Mağaza Müdürü - İstanbul Venezia AVM Koton

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? İSTANBUL VENEZİA AVM'de açılacak KOTON mağazamız için, Mağazasını ekip halinde müşteri memnuniyeti ve satışa odaklayarak belirlenen mağaza hedeflerinin gerçekleşmesini sağlayacak Mağaza Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim, Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık, İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

 • Klüh Servis Yönetimi

  İşletme Şefi Klüh Servis Yönetimi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv yan sanayii sektörünün öncü firmalarından olan tesisimizde görevlendirilmek üzere; İŞLETME ŞEFİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv yan sanayi alanında üretim yapan fabrikalarda en az 5 yıl deneyimli, İngilizce bilen, Bir Ekibin başında yönetcilik deneyimi olan, İşletmenin tüm idari sorumluluğunu üstlenebilecek, İletişim ve koordinasyon yeteneği yüksek, Analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş, Bursa veya Çorlu, Çerkezköy bölgesinde ikamet eden / edebilecek,

 • Özsüt

  Barista Özsüt

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 76 yıllık tecrübesiyle Türkiye'nin ilk ve en hızlı büyüyen kafe zinciri Özsüt, franchising sistemiyle ülkemizin dört bir yanında yeni şubeler açmayı sürdürürken, yeni gireceği iş kolları ile de Türk tüketicilerini yepyeni tatlar ile tanıştırmaya hazırlanıyor. Ürün çeşitliliği ve mönüsünü sürekli olarak geliştiren, faaliyetlerini çok yakında yeni işkollarıyla zenginleştirmeye hazırlanan Özsüt, kendisi gibi ciddi çalışan, atak, yaratıcı, profesyonel yaklaşıma sahip adaylar ile tanışmak istliyor. Anadolu Yakasında prestijli avm'lerden birinde yer alan Özsüt şubemize deneyimli, çalışma disiplinine sahip, güleryüzlü barista görevini üstlenecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm Otelcilik M.Y.O.,Turizm Otelcilik Meslek Lisesi veya Lise mezunu, İlgili pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli Yiyecek İçecek alanında kariyer hedefi olan, Dış görünüşüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Genç, güler yüzlü, dinamik, proaktif, Ekip çalışmasına önem veren, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek

 • Firma Adı Gizli

  Kalite Kontrol Teknisyeni Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Esenyurt/Kıraç bölgesindeki düzenli olarak 40'tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren, konumunda Türkiye Lideri, Avrupanın 3'ncü büyük şirketinde görevlendirilmek üzere; -Kalite süreçlerinin yürütülmesinde yardımcı olacak adaylar aramaktayız,

  Aranan Nitelikler - Teknik lise veya üniversitelerin 2 yıllık teknik bölümlerinden mezun, - Boyutsal ölçüm aletleri kullanabilen, - Tercihen plastik sektörü deneyimi olan, - Askerlik ile ilişi olmayan, - 25-35 yaşlarında, - Vardiyalı çalışabilecek, - Erkek,

 • Firma Adı Gizli

  Kalite Güvence Müdürü Firma Adı Gizli

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilecek Kalite Güvence Müdürü pozisyonu için takım arkadaşı aramaktayız,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik fakültesinden mezun, Tercihen Otomotiv parça imalatı yapan üretim firmalarında kalite güvence ve kalite kontrol ile ilgili süreçlerde deneyim sahibi ( Dökümantasyon - Operasyon), Kalite yönetim sistemleri ( ISO 9001, TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001 ) Konusunda bilgi sahibi, tercihen iç denetçilik belgesine sahip, Analitik düşünebilen, hızlı ve çözüm odaklı karar verebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,.

 • Acıbadem Sağlık Grubu

  Hasta Hizmetleri Sertifika Programı Acıbadem Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi tarafından ücretsiz sertifikalı eğitim verilecektir. Program sonunda başarılı olan adaylara iş imkanı sağlanacaktır.

  Aranan Nitelikler Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde değerlendirilmek üzere; Hasta Hizmetleri alanında kariyer hedefleyen, İletişimi güçlü,insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne önem veren, Hasta ve Hasta yakınları ile olan iletişimde empati kurabilecek, Hastaneler vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Sigara kullanmayan

 • Sanax İnşaat Enerji A.Ş

  Mimar Sanax İnşaat Enerji A.Ş

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Çeşitli illerdeki şantiyelerde çalışabilecek,proje bilen, Keşif yapabilecek, Bay _Bayan İnşaat Mühendisi -Mimar alınacaktır.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan