İş İlanları

 • Desa Deri

  '' İst Özdilek AVM'' Kasa Personeli Desa Deri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Deri deyince akla ilk gelen marka olan ve 40. Yılını kutlayan, sektörünün lideri DESA olarak İST ÖZDİLEK AVM mağazamız için ''KASA PERSONELİ'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sıcak satış konusunda kendine güvenen Mağazacılığı kendine kariyer hedefi ve yaşam tarzı olarak seçmiş, Kurumun ve markanın imajını taşıyabilecek ve ekibinin de bu değerler doğrultusunda çalışmasını sağlayabilecek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Dünya modasını yakından takip eden Kendini, geliştiren ve yenilikçi özelliklere sahip Sözlü iletişimi ve ikna kabiliyeti güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Tercihen en az lise mezunu

 • Big Chefs İstanbul Merkez

  Aşçı / Aşçı Yardımcısı Big Chefs İstanbul Merkez

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ~~Büyük Şefler olarak lezzet yolculuğumuz, kurucumuz Gamze Cizreli tarafından 2007 yılında Ankara'da başladı. 2009 yılında Gamze Cizreli ve Saruhan Tan ortaklığı ile tüm Türkiye'de Büyük Şefler zinciri olduk. Toplam 25 şubemiz ve bin kişiyi aşkın ekibimiz ile yılda toplam 4 milyon misafir ağırlıyoruz. Sende Büyükşefler( Bigchefs)in renkli ve lezzet dolu dünyasında yer almayı istersen, durma hemen başvuru butonuna bas!

  Aranan Nitelikler ~~Big Chefs Cafe & Brasserie zincirinin açılacak olan Bodrum (Merkez Marina) Şubesi'nde görevlendirilmek üzere; •Bodrum'da ikamet eden/edebilecek •Gastronomi veya Aşçılık Lisans/MYO bölümlerinde okuyan veya mezun, • Restoran mutfaklarında en az 1-2 yıl deneyimli, • Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe özen gösteren, • İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri memnuniyetine ve ekip çalışmasına önem veren, • Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Chef De Partie, Pastry Chef, Demi Chef ve Commis pozisyonunda takım arkadaşları arıyoruz.

 • Toyota Plaza/Er Otomotiv

  Müşteri İlişkileri Uzmanı Toyota Plaza/Er Otomotiv

  Sivas

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri takip, istek ve önerilerinin yerine getirilmesi Halkla ilişkiler faaliyetlerini yönetmek Hizmet almış müşterilerimizin müşteri memnuniyet anketlerinin yapılması, takibi ve raporlanması

  Aranan Nitelikler Sivas Toyota Plaza Er Otomotiv de Görevlendirilmek Üzere >> Benzer Pozisyonda deneyimli >> Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda çalışmış olması öncelikli aranan nitelik olacaktır. >> Beşeri ilişkilerde FİRMAMIZI temsil edebilecek seviyede deneyimli, >> Raporlama ve analiz yapma tekniklerini bilen, >> Müşteri takip ve müşteri istek ve önerilerinin yerine getirilmesinde etkin rol üstlenecek, >> Güler Yüzlü,Motivasyonu yüksek,Sabırlı ve hedef kriterleri olması tercih sebebi olacaktır.

 • Enuygun.Com İnternet Bilgi Hizmetleri

  Ofis Asistanı ve İdari İşler Sorumlusu Enuygun.Com İnternet Bilgi Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enuygun.com ekibine katılmak üzere bir Ofis Asistanı ve İdari İşler Sorumlusu arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekibe katılma fırsatı sunuyoruz. Enuygun.com, Türkiye'nin en büyük Uçak Bileti ve Kişisel Finans karşılaştırma sitesidir. Bunların yanısıra Otel, Sigorta, Alışveriş başlıkları altında servis vermektedir. Enuygun.com AŞ, bir Rocket Internet ve Investment Kinnevik AB yatırımıdır. Şirketimizde görev almak üzere: - Üniversite veya MYO mezunu, - Ön muhasebe bilgisi olan, - İletişimi ve insan ilişkileri güçlü, - Türkçeyi doğru kullanabilen, - Sistemli, dikkatli, titiz ve detaycı, - Disiplinli, iş takip, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, - Sorumluluk sahibi, güvenilir, çalışkan, - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, - Problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip - MS Office programlarını kullanabilen, - Anadolu yakasında ikamet eden, - Sigara kullanmayan bayan personel arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Telefon trafiğini yönetmek, - İç ve dış yazışmaların düzenlenmesi, - Şirket içi ihtiyaç tespiti ve malzeme satınalmalarını gerçekleştirmek, - Toplantı, seyahat organizasyonlarının koordine ve asiste edilmesi, - Evrak/ doküman akışını sistemli bir şekilde düzenlemek, - Personel giriş çıkışları takip etmek, - Ofis ve ortak kullanım alanlarının temizlik ve düzenin sağlanması, - Bunun dışında ofisin işleyişiyle ilgili her türlü işin takibi ve koordinasyonu.

 • Big Chefs İstanbul Merkez

  Servis Elemanı (Garson) Big Chefs İstanbul Merkez

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ~~Büyük Şefler olarak lezzet yolculuğumuz, kurucumuz Gamze Cizreli tarafından 2007 yılında Ankara'da başladı. 2009 yılında Gamze Cizreli ve Saruhan Tan ortaklığı ile tüm Türkiye'de Büyük Şefler zinciri olduk. Toplam 25 şubemiz ve bin kişiyi aşkın ekibimiz ile yılda toplam 4 milyon misafir ağırlıyoruz. Sende Büyükşefler( Bigchefs)in renkli ve lezzet dolu dünyasında yer almayı istersen, durma hemen başvuru butonuna bas!

  Aranan Nitelikler ~~Bigchefs Cafe & Brasseria bünyesinde Bodrum (Merkez Marina) Şubesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen Turizm Meslek Yüksek Okulu veya Turizm Meslek Lisesi mezunu • Garson ve Barmen Pozisyonları için; En az 1 yıl servis / bar deneyimine sahip • İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri memnuniyetine önem veren • Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, dinamik • Yiyecek İçecek alanında kariyer hedefi olan • Ekip çalışmasına ön planda tutabilen • Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

 • Altay Güvenlik

  Bahçeşehir Özel Güvenlik Görevlisi Altay Güvenlik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BAHÇEŞEHİR KONAKLARI 1 . KISIM MAHALLESİNDE BULUNAN ŞANTİYE PROJEMİZ İÇİN SOSYAL HAKLAR + 1250 TL MAAŞ + 100 TL YOL + YEMEK + MESAİ İMKANI (70 TL) ÇALIŞMA ŞEKLİ 2 GÜNDÜZ +2 GECE 2 OF

  Aranan Nitelikler -5188 SAYILI YASA GEREĞİ GÜVENLİK KİMLİK KARTI OLAN -İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK,DİKSİYONU DÜZGÜN -GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN -YÖNLENDİRME KABİLİYETİNE SAHİP İLETİŞİM TEL : 0543 956 78 67 / 0 549 630 61 34

 • Domino's Pizza

  B Sınıfı Ehliyetli Sürücüler - Kayaşehir Domino's Pizza

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşte bir fırsat daha: Sürücü olmak istersen; Motorunun seni götürdüğü kariyer yolunda Restoran Müdürü, Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var. Bizim burada sürücülükten Franchisee olmuş çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde! B Ehliyete sahipsen, Kayaşehir Şubesinde sana Lezzet Elçisi (Sürücü) deriz. Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

 • Levi Strauss & Co

  Store Manager Levi Strauss & Co

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are looking for Store Managers for our Levi’s® and Dockers® stores in Istanbul (both European side and Anatolian side) Deliver store profit; set actions to maximize sell-out, Ensure consistently high levels of customer service in line with company standards, Ensure effective replenishment of product and implementation of company VM standards always demonstrating commercial decision making, Execute store operations policies and procedures requirements, Ensure effective selection, recruitment, induction and on-going training of store team, Ensure commercial awareness and motivation of store team that inspires and generates a drive towards, achievement of the store’s KPIs.

  Aranan Nitelikler Min. 5 years of Retail experience, min 2 years experiences in a Store Manager position, at apparel sector (including sport/child wear, lingerie, accessories: shoes, bags, cosmetics), Profound retail operational knowledge. Understanding of store’s trading dynamics, Solid analytical experience expressed in financial acumen (budget management, understanding and influencing Retail KPIs), People manager focused on building capability of the team, able to motivate and inspire, Exceptional planning and execution skills, Personal engagement into the role and the brand, Independent and energetic with entrepreneurial attitude At least communicative knowledge of English (both written and spoken), University degree (5+ years of retail work experience may be substituted for a degree)

 • Cvplus Search & Selection

  Bilgi Sistemleri Yöneticisi Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ​Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz otomotiv sektörünün önde gelen firmalarından biri olan müşterimiz için '' Bilgi Sistemleri Yöneticisi '' arıyoruz. Şirketin bilgi teknolojileri ile ilgili ihtiyaç duyduğu politikalarını ve prosedürlerini hazırlamak, uygulamaya almak ve takibini yapmak. Uluslararası ve ulusal mevzuat ve prosedürlerine uygun sistemleri oluşturup uygulanmasını takip etmek. Şirketin ihtiyaçlarını analiz etmek ve doğru yatırımlarını planlamak. BT Yatırım, satın alma, masraf bütçelerini hazırlamak, kontrol etmek ve raporlamak. Şirketin lisans, yazılım, donanım envanterini hazırlanmasını sağlamak ve takibini yapmak. Şirketin ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet aldığı tedarikçileri ile servis seviyesi anlaşmalarının şartlarını belirlemek, bu anlaşmaların yapılmasını sağlamak ve yönetmek. Donanım, yazılım ve bakım satın alma sürecinde en uygun fiyat ve kalitede tedarikçiyi bulmak hizmet şartlarını belirlemek. Şirketin BT alımlarını şirketin satınalma departmanı ile birlikte yapılmasını sağlamak. Alınan hizmetleri sözleşmeler kapsamında kontrol etmek (yapılan iş ve faturalama), değerlendirmek. Bilgi Teknolojileri uygulama ihtiyaçlarının seçim ve değerlendirmelerini yapmak. Kullanıcı eğitimlerini organize etmek. Danışmanlık ile ilişkileri koordine etmek, Projelerde görev almak, Süreçlerin gözden geçirilmesi ve güncellenmesini sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Yazılım ihtiyaç analizi yapabilecek, SAP projeleri konusunda deneyimli, SAP R/3 MM,SD,FI modül&süreç bilgisi ve ilgili modüllerden birinde çalışmalarda bulunmuş, Network ve sunucu servisleri yönetimi konusunda tecrübeli, Proje yönetimi gerçekleştirmiş, Bilgi Güvenliği ve Bilgi Teknolojileri Servis Yönetimi konusunda tecrübeli, Tedarikçi yönetimi & bütçelendirilmesi yapabilecek, IT güvenlik sistemleri konusunda bilgi sahibi( Firewall,DHCP, Domain yönetimi), IT ekipmanları satınalma süreçlerine hakim, Tercihen Dealer Management System (DMS) konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü, İş ve sonuç odaklı çalışabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik hzimetini tamamlamış.

 • Kotil Dış Ticaret

  Ön Muhasebe Personeli Kotil Dış Ticaret

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Finans, muhasebe, kasa ve stok alanında en az 1 yıl deneyimli Tercihen Mikro programına hakim MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen MYO 'Muhasebe' bölümü mezunu Gelişime açık, titiz ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş, ayrıntılara önem veren Sigara kullanmayan Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz (!) Resimsiz başvurular değerlendirilmeye alınmamaktadır. (!) lütfen pozisyona uygunluğunuzu gözden geçirerek başvuru yapınız.

  Aranan Nitelikler İthalat ve distribütörlük yapmakta olan İstanbul merkezli şirketimizde çalışmak üzere; Ön muhasebe bilgisine sahip, Cari firma hesap takip ve mutabakatı, Alış fatura / irsaliye işlemlerinin yürütülmesi, Raporlama becerisine sahip, BA - BS mutabakat ve beyan işlemleri

 • Ekoçed Group

  Müşteri Temsilcisi Ekoçed Group

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Büyümekte olan Grup Şirketlerimiz bünyesinde değerlendirilmek üzere , en az lise tercihen 2 yıllık yüksek okul veya üniversite mezunu , diksiyonu düzgün,ikna ve iletişim kabiliyeti yüksek, insan ilişkilerinde başarılı , güler yüzlü ve temsil yeteneği güçlü , takım çalışmasına yatkın, MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ olarak görev yapacak ekip arkadaşları aramaktayız

  Aranan Nitelikler

 • Enuygun.Com İnternet Bilgi Hizmetleri

  Call Center Personeli Enuygun.Com İnternet Bilgi Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enuygun.com ekibine katılmak üzere “Seyahat Destek ve Call Center Personeli” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekibe katılma fırsatı sunuyoruz. Enuygun.com, Türkiye'nin en büyük Uçak Bileti ve Kişisel Finans karşılaştırma sitesidir. Bunların yanı sıra Otel, Sigorta, Alışveriş başlıkları altında servis vermektedir. Enuygun.com AŞ, bir Rocket Internet ve Investment Kinnevik AB yatırımıdır. En az lise mezunu, Türkçeyi doğru kullanabilen ve diksiyonu düzgün, Tercihen seyahat destek çağrı merkezinde 1-2 yıl tecrübesi olan, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve yeniliklere açık, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerinde yüksek motivasyonla çalışabilecek, Temel PC ve internet bilgisine sahip, Erkek adaylar için, en az 2 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, Anadolu yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Telefonda gelen talepleri karşılamak, Müşterilerimize seyahat konusunda rehberlik etmek, Yüksek kalite standartlarında misafir memnuniyeti yaratmak.

 • Finesse

  Üretim Planlama Elemanı Finesse

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Erkek takım elbise İmalatı yapan firmamızın Çağlayan Merkez binasında görevlendirmek üzere Planlamacı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Planlama konusunda minimum 2 yıl deneyimli, • Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, • Analitik düşünce ve koordinasyon becerisi olan, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adayların başvurularını beklemekteyiz.

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Mekanik Teknisyen Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi yada Meslek Yüksek Okulu Makina-Mekanik bölümü mezunu, Bakım onarım ve teknik servis hizmetleri konusunda deneyimi olan, Bina bakım işlerinde görev almış, Vardiyalı çalışabilecek, İletişim yeteneği kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Gf Hakan Plastik

  Proje Mühendisi Gf Hakan Plastik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimizin İstanbul Kıraç Bölge Müdürlüğü' nde görev yapacak "Proje Mühendisi” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek olan

 • Penti

  Dönemsel Satış Danışmanı - Marmaris Penti

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın Marmaris'teki mağazası için aşağıda nitelikleri taşıyan "Dönemsel Satış Danışmanı" aramaktayız. En az lise mezunu veya yüksekokul/üniversite öğrencisi, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Tercihen bayan,

 • Arvato Lojistik

  Reachtruck Operatörü Arvato Lojistik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Küresel çapta faaliyet gösteren bir holding şirketi olarak tanınmış pek çok şirket ve markanın hizmet ortağı olan ve merkezi Almanya'da bulunan Arvato'nun,Türkiye'de e-ticaret firmalarına sipariş sonrası operasyonel hizmet veren Arvato Lojistik firmasında görevlendirmek üzere, ekip arkadaşları aranmaktadır. Aşağıdaki özelliklerdeki kişiler değerlendirmeye alınacaktır; Depo operasyonu içerisinde aşağıdaki süreçlerde belirlenen görevlerde aktif olarak yer alacaktır; İşgüvenliği kurallarına, talimat ve prosedürlere uygun olarak sevkiyat faaliyetlerinde çalışmak. Reachtruck ve forklift araçları gibi iş makinalarını kullanarak, ürünleri raflara kaldırmak, raflardan alarak zemine ya da boşaltma-indirme alanına almak, ürünleri araçlara yüklemek veya araçlardan boşaltmak, ürünlerin depo içerisinde uygun şekilde yerlerini değiştirmek. Gerekli olduğu durumlarda depo içerisinde diğer süreçlere destek verebilmek.

  Aranan Nitelikler En az ortaokul mezunu, Forklift Ehliyetine sahip, Reachtruck kullanımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, 2 Vardiyalı ve sabit çalışma sistemine uyumlu, Sorumluluk sahibi ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen el terminali kullanmayı bilen, İş Güvenliği konularında bilgili, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli Gebze-Darıca bölgesinde ikamet eden,

 • Hlm İnternational Kompozit Panel San.Ve Tic.Ltd.Şti

  Montaj Elemanı Hlm İnternational Kompozit Panel San.Ve Tic.Ltd.Şti

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki özelliklere sahip '' MONTAJ ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi mezunu Havalı matkap / Elektrikli canavar / El frezesi kullanabilen Kumpas / metre vb. ölçüm aletlerini kullanabilen Teknik resim okuyabilen Vardiyalı çalışmaya uygun Öğrenmeye ve gelişime açık, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış Tercihen Doğanlar / Mevlana / Limontepe / Pınarbaşı / Şirinyer / Altındağ veya Çamdibi'nde ikamet eden 2-3 Yıl deneyimli 40 yaşını aşmamış Bay Eleman alınacaktır.

 • Avcılar İnşaat

  Satış Pazarlama Uzmanları Avcılar İnşaat

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda SATIŞ PAZARLAMA UZMANLARI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İnşaat sektöründe ve satış / pazarlamada deneyimli olan, Minimum yüksekokul mezunu, Bazı CRM programlarını kullanabilen, Prezentabl, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne önem veren, İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış(Bay adaylar için) Bay / Bayan.

 • Domino's Pizza

  A2 Ehliyetli Sürücüler - Kayaşehir Domino's Pizza

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşte bir fırsat daha: Sürücü olmak istersen; Motorunun seni götürdüğü kariyer yolunda Restoran Müdürü, Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var. Bizim burada sürücülükten Franchisee olmuş çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde! A2 Ehliyete sahipsen, Kayaşehir Şubesinde sana Lezzet Elçisi (Sürücü) deriz. Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

 • Temas Tanıtım

  Güzellik Salonu Yöneticisi Temas Tanıtım

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın İstanbul - Anadolu Yakasında bulunan Güzellik Merkezinin yöneticiliğini üstlenecek, çalışan personeli yöneterek müşteri portföyünü geliştirecek ve gerektiğinde bakım yapabilecek bilgiye sahip GÜZELLİK MERKEZİ YÖNETİCİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Estetisyen belgesine sahip, Cilt Bakımı uygulaması konusunda en az 3 sene deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, Minimum 2 sene salon yöneticiliği tecrübesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Problem çözme konularında yetkin

 • Şengüller

  Acıbadem Turkcell İletişim Merkezi Satış Danışmanı Şengüller

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek yola çıkan ŞENGÜLLER A.Ş’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz! Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde İstanbul Anadolu yakasındaki Acıbadem "Turkcell İletişim Merkezi" mağazalarımızda Satış ve Kasa Sorumlusu olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kasa ve satış yönetimi deneyimi olan ya da bu alanda kendini geliştirmeye istekli, Satış odaklı, Genel Ön Muhasebe bilgisi olan, Asgari lise mezunu, Bilgisayar kullanımına hakim olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-30 yaş aralığında, Askerlikle ilişkisi bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli, İstanbul Anadolu yakası Acıbadem ya da Acıbadem' e yakın bölgelerde ikamet eden, Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Uzman Satış Danışmanı ( Ankara Natavega ) Çift Geyik Karaca Giyim

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara Natavega AVM' de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmeti vererek satış gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlayacak, Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyonu yapacak, Görevli olduğu satış alanını kurum standartlarına uygun hale getirerek bu standartları koruyacak uzman satış danışmanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise veya Önlisans mezunu, Perakende sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Kariyer hedefi mağazacılık olan, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, İletişim yeteneği kuvvetli ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Sonuç odaklı, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan), Sorumluluk sahibi adaylar,

 • Nwg Services

  Temizlik Personeli Nwg Services

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ümraniye'de hizmet verdiğimiz ofis temizliğinde görevlendirilmek üzere ; 23.00-07.00 vardiyasında görev alabilecek, Ofis temizliğinde tecrübeli, Sağlık sorunu bulunmayan, Ekip çalışmasına uygun bay ve bayan personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Saygı Hastanesi

  Aşçı Saygı Hastanesi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Geçmişte hastane deneyimi olan ' aşçı / aşçı yardımcısı 'arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı Sistemde Çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, Sağlık sektöründe çalışmış, Sigara kullanmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden. Sağlık sektöründe ‘Aşçı/Aşçı Yardımcısı’ pozisyonunda en az 1 yıl çalışmış, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli (Erkek adaylar için)

 • Adecco

  Satış Mühendisi Adecco

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Nitelikler: Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta otomasyon ürünleri alanında faaliyet gösteren uluslararası firmamıza Ankara Bölgesi için SATIŞ MÜHENDİSİ arayışı bulunmaktadır. Kendisine bağlı olan bölgede makine imalatçıları ve fabrikaları ziyaret ederek PLC ve Operatör Paneli satışının gerçekleştirilmesi, Bölgede ürünlerin teknik tanıtımını yaparak satış ağının genişletilmesi,

  Aranan Nitelikler İş Tanımı: En az MYO mezunu (Teknik bölümler tercih sebebidir) Teknik satış, otomasyon satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli olmayan, Askerlik ile ilişiği bulunmayan. “ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur”

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Satış Danışmanı ( Ankara Natavega ) Çift Geyik Karaca Giyim

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara Natavega AVM' de bulunan mağazamızda istihdam edilmek üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet vererek satış gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlayacak, Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyonu yapacak, Sorumlu olduğu satış alanını şirket standartlarına uygun hale getirecek satış danışmanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, İletişim yeteneği güçlü ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Sonuç odaklı, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan), Sorumluluk sahibi adaylar

 • Sports International

  Cankurtaran (Şişli) Sports International

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üyelerin ve misafirlerin havuz, jakuzi, sauna gibi ıslak alanlardan güvenli ve Sports International tarafından belirlenen kullanım kurallarına uygun olarak yararlanmalarını sağlamak ve her türlü kaza anında ilkyardım ve cankurtarma işlemlerini uygulamak.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ŞİŞLİ TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, - BESYO mezunu, - TSSF'den onaylı Cankurtaran Belgesine sahip, - Yüzme Antrenörlük Belgesine sahip, (tercih sebebi) - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Full-time, - 22- 40 yaşları arasında, - Askerlikle ilişiği olmayan, (bay adaylar) Cankurtaran alınacaktır.

 • Watsons

  Mağaza Müdürü - İstanbul Ataköy 5.Kısım Watsons

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak.

  Aranan Nitelikler Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıda ve kozmetik perakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış, İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).

 • Firma Adı Gizli

  Çevre Mühendisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Çevre Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Çevre mühendisliği bölümünden mezun, • Çevre mevzuatı, ilgili diğer yasal mevzuatlar ve uygulamalarına hakim, • Çevre Görevlisi belgesine sahip, • Atık yönetimleri konusunda en az 1 yıl tecrübeli, • Planlama ve raporlama yapabilecek, • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, • Analitik düşünebilen, disiplinli, düzenli, takipçi, • Kendine güvenen, insan ilişkileri güçlü, gelişmeye açık, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, • Bay veya Bayan, • Tercihen Silivri ve civarında ikamet eden Çevre Mühendisi alınacaktır.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Kasiyer ( Ankara Natavega ) Çift Geyik Karaca Giyim

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara Natavega AVM' de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kasa hizmeti verecek Kasa noktasında yasal mevzuatlara ve şirket standartlarına uygun hizmeti sunacak kasiyerler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uygun (Bay- Bayan) İletişim yeteneği güçlü Müşteri odaklı Detaylara hakim Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi Nebim-winner kullanabilen adaylar.

 • Saygı Hastanesi

  Eczane / Kalfa Saygı Hastanesi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Geçmişte hastane eczanesi deneyimi olan ' Kalfa 'arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı Sistemde Çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, Sağlık sektöründe çalışmış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden. Sağlık sektöründe ‘Kalfa’ pozisyonunda en az 1 yıl çalışmış, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli (Erkek adaylar için)

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Uzman Satış Danışmanı ( Ankara Gordion ) Çift Geyik Karaca Giyim

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara Gordion AVM' de bulunan mağazamızda istihdam edilmek üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmeti vererek satış gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlayacak, Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyonu yapacak, Görevli olduğu satış alanını kurum standartlarına uygun hale getirerek bu standartları koruyacak uzman satış danışmanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise veya Önlisans mezunu, Perakende sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Kariyer hedefi mağazacılık olan, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, İletişim yeteneği kuvvetli ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Sonuç odaklı, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan), Sorumluluk sahibi adaylar,

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Satış Danışmanı ( Ankara Gordıon) Çift Geyik Karaca Giyim

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara Gordion AVM' de yer alan mağazamızda görev almak üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet vererek satış gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlayacak, · Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyonu yapacak, Sorumlu olduğu satış alanını şirket standartlarına uygun hale getirecek satış danışmanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, İletişim yeteneği güçlü ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Sonuç odaklı, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan), Sorumluluk sahibi adaylar

 • Abkay Grup

  Satış Destek Asistanı ve Pazarlama Sorumlusu Abkay Grup

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fujitsu Klima Sistemleri Türkiye Distribütörü Abkay Grup A.Ş. Bünyesinde, Pazarlama Bölümünde Görevlendirilmek Üzere "Satış Destek, Organizasyon ve Pazarlama Asistanı" aranmaktadır. Ayrıca şirketin yeni gelişen pazarlarda aktif rol alması için fuar, toplantı, seminer, bayi toplantıları v.b. organizasyonların planlama ve gerçekleştirme süreçlerinde direkt görev alabilecek nitelikte organizasyon yeteneğine güvenen adaylar tercih edilecektir. İleri düzeyde Türkçe, Rusça ve İngilizce dil bilgisi aranmaktadır. Advanced Level Russian and English MUST

  Aranan Nitelikler * Tercihen 4 Yıllık Mühendislik Lisans/Yüksek Lisans Programı Mezunu (Makine veya Endüstri Müh. Tercih Sebebidir) veya en az TBMYO Mezunu (İklimlendirme ve Soğutma Teknolojileri Bölümü tercih sebebidir) * Sözlü ve Yazılı Tercüme Yapabilecek Seviyede RUSÇA ve İNGİLİZCE dillerine hakim. * Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahat Engeli Olmayan * CRM uygulamaları konusunda bilgi sahibi * MS Office programlarına hakim ve Çok İyi derecede MS Excel bilgi ve deneyimine sahip * Tercihen Satış Destek, Asistanlık v.b. Deneyimi Olan * 35 Yaşını Aşmamış * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden * B Sınıfı Sürücü Ehliyeti Olan ve Aktif Araç Kullanabilen adaylar öncelikle tercih edilecektir. * Sigara alışkanlığı olmayan adaylar öncelikle tercih edilecektir. * Bayan

 • Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.

  Sevkiyat Elemanı Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sevkiyat Elemanı – Ankara Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın Ankara Mağazaları için "Sevkiyat Elemanı" aranmaktadır. Ürünlerin Fatura ve Sevk irsaliyelerini ilgili bölümden alıp, kontrolünü yapıp gerekli birimlere ulaşımını sağlamak. Ürünlerin ambalajlanması ve depoya uygun şekilde yerleşimini sağlamak, Sevk edilecek ürünlerin gerekli kontrolünü yapmak, Ürün taşırken dikkatli ve özenli olmak, sevkiyat süreci içerisinde hasar görmemesini sağlamak, Sevkiyatların zamanında araca yüklemesini yapıp, Müşteriye teslimini sağlamak,

  Aranan Nitelikler İlköğretim veya Lise mezunu, Kurumunu ve markasını iyi şeklide temsil edebilen, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen lojistik hizmetlerinde deneyim sahibi, Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, 25-40 yaşları arasında, Askerlik görevini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Gıda Mühendisi / Gıda Teknikeri (Gece) Sini Ev Böreği - Baklava

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamızın Gece Üretiminde çalışacak "Gıda Mühendisi / Gıda Teknikeri” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda Mühendisliği veya Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Gece Fabrika Sorumluluğunu alabilecek bilgi ve tecrübeye sahip, Benzer işlerde en az 1 yıl deneyimli, Yöneticilik vasfına sahip, İnsan ilişkilerinde ve yönetiminde başarılı, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır. Adayların Ankara’ da ikamet etmesi gerekmektedir.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Kasiyer ( Ankara Gordion ) Çift Geyik Karaca Giyim

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara Gordion AVM' de bulunan mağazamızda görev almak üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kasa hizmeti verecek Kasa noktasında yasal mevzuatlara ve şirket standartlarına uygun hizmeti sunacak kasiyerler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uygun (Bay- Bayan) İletişim yeteneği güçlü Müşteri odaklı Detaylara hakim Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi Nebim-winner kullanabilen adaylar.

 • Fcl Assist

  Telemarketing Satış Temsilcisi Fcl Assist

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için satış elemanları arıyoruz. 1.100 tl net maaş + 250 tl multinet ( yemek kartı) + sigorta ; Günlük, haftalık, aylık yüksek primle çalışma imkanı.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , 30 yaş ve altı Bay/Bayan satış elemanları arıyoruz. Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi: 09:00-18:30 Hafta sonu: Cumartesi: Size Bağlı Pazar Off

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Dil Okulları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları İstanbul Kurtköy Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır. -

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, Mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun olan, - Tam zamanlı çalışabilecek, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Dış görünüşüne dikkat eden, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Altan Hidrolik Mühendislik

  Santral Operatörü Altan Hidrolik Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize aşağıdaki özelliklerde "Santral Operatörü" aramaktayız. Gelen çağrıları en hızlı şekilde ilgili kişilere iletmek, Gelen, giden evrak dağıtımı, faks,kurye,kargo işlemlerini takip etmek, Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Şirket telefon rehberini güncel tutmak, Üst yönetim ve bölüm müdürlerinin gerekli hallerde görüşmelerini organize etmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen meslek yüksek okulu mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan, MS Office programlarını ve Ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne önem gösteren ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyetine önem gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.

 • Gf Hakan Plastik

  Mutfak-Temizlik Elemanı (Anadolu Yakası -Ümraniye) Gf Hakan Plastik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü’ nde çalışmak üzere 16 kişi için yemek hazırlanması, servisi, çay servisi ve ofis temizliğinden sorumlu olacak " Mutfak-Temizlik Elemanı ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında tercihen Ümraniye civarında ikamet eden, ikamet edebilecek Bayan

 • Ersa İthalat ve Ticaret A.Ş.

  Ürün Yöneticisi Ersa İthalat ve Ticaret A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1986 yılından bu yana Türkiye saat sektörünün önde gelen distribütör firmalarından ERSA Saat, Ürün Yönetimi Departmanı için yeni takım arkadaşları arıyor. Yurt dışında bulunan tedarikçiler ile iletişim sağlanmasıSatış stratejilerinin gelişmesine katkıda bulunulması Satış ve Stok raporlarının kontrol edilmesi Ürün portföyünün yenilenmesine katkı sağlanması ( ilave edilecek ve portföyden çıkarılacak ürünlerin belirlenmesi) Fiyatlandırma çalışmalarına yardımcı olmak Sorumlu olunan markalar ile ilgili saha ve mağazaları ziyaret ederek, ürünler hakkında geri dönüş sağlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Ürün Yönetimi veya Pazarlama alanında 1-2 yıl deneyimli, Bilgisayar donanım bilgisine sahip, MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Gelişmeye ve öğrenmeye açık, İletişim becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen ve sonuç odaklı

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Natıve Speaker Amerikan Kültür Dil Okulları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması WE ARE LOOKING FOR BRITISH/AMERICAN ENGLISH TEACHERS WHO WOULD LIKE TO WORK IN ISTANBUL KURTKÖY BRANCH OF AMERIKAN CULTURAL ASSOCIATION LANGUAGE SCHOOLS.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar CANDIDATES SHOULD HAVE THE FOLLOWING QUALIFICATIONS; -A university degree, A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate, -British or American accent, -Result orientated -Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. -Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. -Willing to work in flexible working hours. -Willing to use interactive and communicative methods in classes. -Have no difficulty in adapting new cultures.

 • Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.

  Depo Elemanı Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Depo Elemanı – Ankara Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, Ankara Mağazaları için, "Depo Elemanı" aranmaktadır. Depo ürünlerinin ambalajlanması, raflanması ve depoya uygun şekilde yerleşimini sağlamak, Depoya girişi yapılan ürünlerin Etiket-Barkod muhafazasını, eksik etiketlerin teminini sağlamak, Sevk edilecek ürünlerin araca yüklenmesini ve depoya girişi yapılacak ürünlerinin araçtan hasarsız bir şekilde indirilmesini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Ürün kabul, teslim işlerinde daha önce görev almış, Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, 25-40 yaşları arasında, Askerlik görevini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Stratej İk

  Bilgisayar Mühendisi Stratej İk

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, savunma, sanayi ve sağlık sektörlerine yönelik yüksek teknoloji ürünleri geliştiren, AR-GE çalışmaları yapan bilişim firmasında görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Bilgisayar Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun, C programlama dilini uzman düzeyde kullandığı projelerde görev almış (en az 2 yıl tecrübeli), Yazılım, test ve analiz süreçlerinde deneyimli, Proje yönetimi konusunda tecrübe sahibi, Analitik düşünen, sistemli çalışan, Ekip çalışmasına yatkın, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli

 • Dhl Lojistik Hizmetleri A.Ş.

  Arşivleme Elemanı Dhl Lojistik Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin çalışanı ve 23 milyon metrekare depolama alanında hizmet sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 1.530 çalışanı ve 315 bin metrekare depolama alanı ile sektörlerindeki dev firmalara depolama ve dağıtım yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri 20’ye yakın lokasyonda sunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye LLP (Lead Logistics Provider) Departmanı tedarik zinciri boyunca meydana gelen değişiklikleri teşvik etmek ve yönetmek, değişen iş ihtiyaçlarını ve müşteri taleplerini karşılamak üzere 4. parti lojistik hizmeti vermektedir. Departmanın faaliyetleri arasında; yalın lojistik süreçler uygulayarak tedarik zincirini müşteri adına yönetmek, tedarik zinciri ağlarını optimize ederek sürekli iyileştirmelerle tedarik zinciri maliyetlerini düşürmek bulunmaktadır. DHL Supply Chain Türkiye LLP Departmanı’na aşağıdaki niteliklerde 'Arşivleme Elemanı' arayışı içerisindeyiz. Eksik evrakların takibi, Orijinal Gümrük Evraklarının Takibi, Faturaların kontrolü ve onaylanması, Takip edilen evrakların raporlanması ve listelenmesi, Arşivleme ve Dosyalama.

  Aranan Nitelikler * Üniversite veya MYO mezunu, * Orta düzey İngilizce bilen, * Takım çalışmasına yatkın, * İletişim yeteneği kuvvetli, * Tercihen veri giriş veya arşivleme pozisyonunda çalışmış, * MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Linens Pazarlama

  Satış Danışmanı Linens Pazarlama

  Ordu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev tekstili sektörünün öncü firması LİNENS'in ORDU/FATSA'da açılacak mağazasında "SATIŞ DANIŞMANI" olmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık konusunda tecrübeli ya da bu alanda tecrübe kazanmak isteyen, İletişim yeteneği güçlü, Dinamik, En az lise, tercihen üniversite mezunu.

 • Linens Pazarlama

  Kasa Sorumlusu Linens Pazarlama

  Ordu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Tekstili Perakendeciliğinde öncü "Linens"in ORDU/FATSA'da açılacak mağazasında görev yapacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Kasa konusunda tecrübeli , En az lise, tercihen üniversitelerin muhasebe bölümlerinden mezun, İletişim yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın,

 • Faruk Güllüoğlu

  Satınalma Müdürü Faruk Güllüoğlu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda Merter Üretim Tesislerimizde çalıştırılmak üzere Satınalma Müdürü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin tercihen mühendislik fakültelerinden mezun, * Tercihen gıda üretimi yapan firmalarda benzer görevde en az 5 yıl deneyime sahip, * Tercihen gıda satın alma portföyü bulunan, * İyi derecede ingilizce bilen, * MS Office programlarına hakim, * Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, * Sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, * Raporlama tekniklerine hakim, * Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, * Ekip çalışmasında başarılı ve sosyal, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, * Merter ve civarında ikamet eden, * Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış,

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?