İş İlanları

 • Go Group Danışmanlık

  Güzellik Uzmanı -İskenderun / Hatay Go Group Danışmanlık

  Hatay

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu kozmetik markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirmek, Görev yaptığı kozmetik mağazalarında, markasının ürün raflarının düzenli ve marka standartlarına uygun olmasını sağlamak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşteri ve Pazar ile ilgili bilgileri bağlı olduğu yöneticiye raporlamak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl MAĞAZA tecrübesi bulunan, Tercihen Cilt Bakımı ve Makyaj uygulamaları ve satışı konusunda deneyimli, Prezantabl, MAKYAJ yapmayı seven, ENERJİK, Renkli Kozmetik ve Mağazacılık konusunda kariyer hedefi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı yapmayı seven, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Bart İletişim Hizmetleri

  Etkinlik Satış Yöneticisi Bart İletişim Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ortaköy’de bulunan Özel etkinlik mekanında "Satış Yöneticisi" olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Daha önce tercihen 5 yıldızlı otellerin etkinlik satış bölümlerinde çalışmış, En az 5 yıl deneyim sahibi, Çok iyi derecede İngilizce yazıp konuşabilen.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Kıdemli .net Yazılım Uzmanı Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bilişim sektöründe lider müşterimiz bünyesinde değerlendirilmek üzere "KIDEMLİ .NET YAZILIM UZMANI" arayışı içerisindeyiz.

  Aranan Nitelikler Müşteri ihtiyacına yönelik tasarım yapılması, Ürün üzerinde ihtiyaca yönelik geliştirmeler yapılması, XML, Javascript teknolojilerinde deneyimli, Tercihen XAML ve .Net tecrübesi bulunan, Web servisler konusunda deneyimli, Business süreçlerine hakim,

 • Doruk Tütün

  Satış Temsilcisi Doruk Tütün

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Distribütörlüğünü yaptığımız markanın sorumluluk bölgesindeki satış hedeflerini şirket hedef ve politikalarıyla paralel gerçekleştirmek, Ziyaret planına uygun olarak, satış noktalarına direkt satış ve tahsilat aktivitelerini yerine getirerek, ürün bulunurluğunu sağlamak, Günlük ve haftalık satış planlarını uygulamak, ziyaret planının daha etkin bir konuma gelmesini sağlamak, Tüm satış noktaları ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Hızlı tüketim ürünleri sektöründe deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Planlama ve problem çözme yeteneklerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, kararlı ve başarı odaklı, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen SRC2/4 belgesine sahip, Sakarya’da ikamet eden Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.ş.

  Bolu Merkez CarrefourSA Mağaza Görevlisi Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.ş.

  Bolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni açılacak olan Maltepe CarrefourSA mağazamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Kasap, Şarküteri, Sebze - Meyve, Gıda ve Gıda Dışı reyonları için tam zamanlı çalışarak mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler Dinamik bir ortamda çalışacak, - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip, - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, - 30 yaşını aşmamış, - En az Lise mezunu, takım arkadaşları arıyoruz.

 • Doğatek İç ve Dış Tic.ltd.şti.

  Satın Alma ve Kalite Kontrol Sorumlusu Doğatek İç ve Dış Tic.ltd.şti.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 21 YILLIK LİDER SAÇ KOZMETİK ÜRÜNLERİ İTHALATÇISI/ÜRETİCİSİ FİRMAMIZ İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖREVLERİ ÜSTLENECEK VE AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERDE MESAİ ARKADAŞI ARANMAKTADIR. Üretim ve idari ofis için gereksinim duyulan malzemelerin ihtiyaç taleplerine yönelik olarak satın alma sürecinin yürütülmesi Tedarikçilerle olan ilişkilerin yürütülmesi ve yeni tedarikçiler bulunması Tedarik edilen malzemenin kalite kontrolünün yapılabilmesi için tedarikçilerin ve şirket deposunun sık sık ziyaret edilmesi Yapılan satın alımların kayıtlarının düzenli olarak tutulması Siparişi verilen malzemenin/ürünün üretim ve teslim süreçlerinin takip edilmesi Yüklemelerin ve mal kabullerinin eksiksiz ve doğru şekilde yapılmasının sağlanması

  Aranan Nitelikler Yüksekokul ya da üniversite mezunu, Temel satın alma, ticaret, tedarikçi değerlendirme konularında bilgili ve tercihen aynı alanda en az 2 yıl iş deneyimine sahip, MS Office programlarını ve LOGO - Tiger programını bilen, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, telefon ile anlatım ve iletişim becerisi kuvvetli,

 • Atomizer Kozmetik

  Grafiker Tasarım Web Dizayn Atomizer Kozmetik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Pazarlama Departmanı'nda Marka ve Ürün Yöneticisi'nin direktif ve planlamasında satış hazırlık, katalog, etiket, poster, broşür vb. grafik tasarım işlerini gerçekleştirecek, yaratıcı fikirleri ve pazarlama vizyonu ile firmaya değer katacak full-time Görsel İletişim ve Grafik/Web Tasarımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, meslek liselerinin ya da ilgili eğitim kurslarının görsel iletişim, grafik tasarım, web sitesi tasarımcılığı bölümlerinden mezun, Kurumsal pazarlama, marka ve ürün yöneticiliği alanlarında bilgi sahibi, Pazarlama ve satış renkli vizyonuna sahip, İş disiplini bilincinde, Verilecek görevlerin gereken sorumluluğuna sahip olabilecek, İnsan ilişkilerinde kuvvetli, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Tercihen İngilizce'ye hakim.

 • Simge Antalis Kağıt San.ve Tic. A.ş.

  Backseller Simge Antalis Kağıt San.ve Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Value Added Products ürün grubunda bulunan ve/veya ileride eklenecek satışa konu malları şirket içinde ve dışında tanıtmak, Ajans ve matbaa ziyaretleri ile yüz yüze ürün tanıtım ve talep yönlendirmesi yapmak, Pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi için yöneticisine öneride bulunmak, müşteri / pazar analizlerinde yararlanmak üzere gerektiğinde müşteri ziyaretleri yapmak, Raporlamaların zamanında ve doğru yapılması Satış hedeflerine ulaşmak için gerekli olan stok seviyesininin ve kırılımlarının yönetilmesi, Tedarikçi firma ile Antalis TR arasındaki ürün promosyon çalışmalarını yönetmek Şirketin ve ürünlerinin imaj güçlendirmesi faaliyetlerine katkıda bulunmak

  Aranan Nitelikler · Basım, Basım ve Yayın Teknolojileri, İletişim, İşletme, İktisat fakültelerinden mezun, · Satış ya da pazarlama dalında tecrübesi olan, · Tercihen kağıt/yayın sektörünü tanıyan, · Satış ya da Pazarlama dalında uzun vadeli bir kariyer yapmayı planlayan, · İnsan ilişkileri kuvvetli, · Tercihen İyi derece İngilizce bilgisi olan, · Bayan.

 • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Eğitim Koordinatör Yardımcısı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları İstanbul Üsküdar Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; EĞİTİM KOORDİNATÖR YARDIMCISI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun (İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili ve edebiyatı, Amerikan dili ve edebiyatı), -Koordinasyonu kuvvetli, -Sonuç odaklı ve düzenli çalışan, -Problem karşılama ve çözme yetisine sahip, -Dış görünüşüne özen gösteren, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -eğitim koordinatörüne yardımcı olacak (seviye tespit yapabilecek, hocaların ders programlarını ayarlayabilecek ve toplam ders saatlerini tutabilecek vs.) gerekirse derslere de girebilecek, tercihen yeni mezun

 • Manpower Gayrettepe

  Uzman Tıbbi Mümessil - Istanbul Manpower Gayrettepe

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Vitamin ve gıda takviye ürünleri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Istanbul'da görev alacak ‘’Tıbbi Mümessil" arıyoruz. Firma aracı ile ilgili ürünlerin tanıtımı için doktor ve eczane ziyaretleri gerçekleştirmek, Ürünlerin satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu, Tıbbi Mümessil pozisyonunda en az 3-4 yıl iş deneyimi olan, Hedef odaklı çalışacak, satış teknikleri konusunda bilgili, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve iyi derecede araç kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Ramsoy Grup

  Bölge Satış Yöneticisi Ramsoy Grup

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dekoratif duvar panelleri üretimi ve satışı yapan firmamız için İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında görevlendirilmek üzere Bölge Satış Yöneticisi arıyoruz. İşin Tanımı: · Firmanın mevcut ve yeni ürünlerinin pazarlama, tanıtım ve satışını gerçekleştirmek, · Firmaya yeni müşteriler kazandırmak, bayii ağının gelişmesine-geliştirilmesine katkıda bulunmak, · Sorumlu olduğu bölgedeki müşterileri düzenli olarak ziyaret etmek, · Potansiyel müşteriler ile görüşmek, mevcut bayilerle yapılan çalışmaların takibini sağlamak, · Belirlenen satış hedeflerini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Satış&Pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimli (Tercihen İnşaat yapı malzemeleri, İnşaat Boyaları veya Isı yalıtım sistemleri satışı ve pazarlaması konusunda tecrübeli) Bayi ve Satış hedefleri yönetiminde deneyimli, MS Office (Word, Excel, Powerpoint) programlarını kullanabilen, Bağlı olduğu yöneticisi ve tüm ekiple uyumlu çalışabilecek niteliklerde, İkna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, disiplinli, organize çalışabilen, Sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı, Prezentabl, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B-sınıfı ehliyete sahip, aktif olarak araç kullanan,

 • Ekol Logistics

  Finansal Raporlama ve Kontrol Uzman Yardıomcısı Ekol Logistics

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Üniversitelerin İşletme,Ekonomi, İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun • Konusunda 1-2 yıl deneyimli (Denetim tecrübesi tercih sebebi), • MS Office uygulamalarına hakim, • Yoğun iş temposunda çalışabilecek, • Analitik düşünebilen, planlama ve organizasyon yapabilen, takım çalışmasına yatkın, • İyi derecede İngilizce bilen, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, • Tercihen Anadolu Yakası’nda ikamet eden.

  Aranan Nitelikler • Yıllık iş planı ve bütçeleme çalışmalarında yer almak, • Mali tabloları incelemek, analiz etmek, faaliyetler ve müşteriler bazında karlılık analizleri yapmak, • Yönetim kurulu, üst yönetim ve 3.partilere periyodik raporlamalar yapmak, • Denetim çalışmalarına destek sağlamak, • Stratejik plan ve yıl sonu projeksiyon çalışmalarında yer almak, • Yatırım fizibilitelerinde ve yeni proje değerlendirmelerinde çalışmak.

 • Oyak Yatırım Menkul Değerler A.ş.

  Hazine Uzmanı Oyak Yatırım Menkul Değerler A.ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul’da yerleşik Genel Müdürlüğü’nün yanı sıra 13 Şubesi ile yaygın bir satış ağına sahip olan Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin Hazine Birimi’nde görevlendirilmek üzere Uzman - Uzman Yardımcıları arıyoruz. Gün içinde sabit getirili işlemlerin yapılması, hatasız gerçekleştirilmesi. Piyasadaki gelişmelerin izlenmesi, gelişmeler doğrultusunda hedef ve stratejilerin güncellenmesi, Nakit pozisyonunun takip edilmesi, Müşterilerin alım-satımına sunulacak sabit getirili menkul kıymetler için alış-satış faiz oranları, kesin alım satım işlemlerinin karşılanması için gerekli stok takibi işlemlerinin yapılması. İhale taleplerinin toplanmasının organizasyonu ve sonuçların takibi. Yeni ürün geliştirilmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler 4 Yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri veya Mühendislik Fakülteleri bölümlerinden mezun, Benzer bir görevde (Aracı kurum ya da bankalarda yatırım ürünleri, hazine ekibinde ) en az 2 yıl ve üzerinde deneyime sahip olan, Sermaye Piyasası Kurulu Düzey 3, ve/veya Türev lisanslarına sahip. MS Office uygulamalarına hakim, Çok iyi derecede ingilizce bilen, Analitik düşünme becerisine, sayısal konulara yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Tüm Branşlarda Öğretmen Amerikan Kültür Kolejleri

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Koleji için İNCEK temsilciliğine tüm branşlarda öğretmen alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -Kendine güvenen, -Başarma azmine sahip, -Farkındalık ve fark yaratma düzeyi yüksek, -Sorumluluk alabilen, -Yenilikçi,yaratıcı -Çözüm odaklı, -Analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip, -Değişen çalışma şartlarına uyum sağlayabilen, -İnsan ilişkileri, kendini ifade yeteneği güçlü, -Organizasyon ve yönetim becerisine sahip, -Her okul ve sınıf seviyesinde görev yapmayı kabul edecek, -Günümüzün gerektirdiği bilgi iletişim (ICT) araçlarını kullanmaya istekli , -Branş Öğretmenleri alınacaktır.

 • Marpro Logistics

  Karayolu Operasyon Uzmanı Marpro Logistics

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Araç takibi yapılması ve ithalat&ihracat yüklemelerinin zamanında yapılmasının sağlanması, Özmal dışında dış tedarik araç bulunması ve alt taşıyıcı sözleşmelerinin yapılması, Müşteri, tedarikçi, şirket iletişiminin ve dolayısı ile operasyonun sorunsuz yapılmasının sağlanması, Araçların en kısa sürede, verilen terminde yükleme ve boşaltma yerlerine ulaşmasının sağlanması, Gümrük müşaviriği ile koordineli çalışarak karayolu yükleme organizasyonun yapılması ve tüm sürecin takibi Doğru faturalama yapılmasının sağlanması.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okul mezunu ( Dış Ticaret, Lojistik Yönetimi vb. ), Tercihen karayolu ihracat-ithalat operaston konusunda tecrübeli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yüksek iş takibi becerisine sahip ve sorumluluk sahibi, Titiz, detaycı, planlı, çabuk organize olabilen, doğru neden-sonuç ilişkisi kurabilen ve çözüm odaklı, Bilgi akışı, iletişim ve koordinasyon becerilerine sahip, Diksiyonu düzgün, iş ahlakına sahip, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olma şartı aranmaktadır.

 • Desa Deri

  Konfeksiyon Satınalma Sorumlusu Desa Deri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerde kullanılan aksesuar ve malzemelerin depolarla koordineli çalışarak ihtiyaç tespitini yapacak, kalite, maliyet ve terminleri göz önünde bulundurarak satınalmasını yapacak, yeni tedarikçi ve ürünler araştıracak, takım arkadaşı.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Mühendisliklerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, tercihen tekstil şirketlerinde deneyimli. Wındows office programlarını kullanabilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  Yurtiçi ve Yurtdışı Satış Süpervizörü Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DIC Grubu üyesi Sun Chemical, dünyanın en büyük mürekkep ve pigment üreticisi ve aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik, kozmetik ve diğer endüstriyel pazarların lider malzeme tedarikçisidir. Yıllık 3.5 milyar $ aşan satış miktarı ile Sun Chemical, tüm dünyada müşterilerine hizmet veren 10.000'den fazla çalışana sahiptir. Sun Chemical Matbaa A.Ş. merkezi Parsippany, New Jersey, ABD'de olan bir kuruluştur. Sektörünün lideri konumundaki şirketimizin, Aliağa Organize Sanayi Bölgesi'nde yaptığı yeni yatırım ile büyüyen organizasyonunda, Satış ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı arıyoruz. · Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizden gelen siparişlerin alınma ve sisteme kayıt, üretim ve sevkiyat, müşterilerin süreç adımları hakkında bilgilendirilmesi adımlarının takip edilmesi, · Kendisine bağlı ekibin takibi ve gelişiminin planlanması, hedefler doğrultusunda çalışmasının koordine edilmesi, Sektörel gelişmeler, mevzuat, rakip takip ve analizlerinin yapılması, Müşterilerin talep, şikayet ve tahsilatlarının aktif olarak takip edilip ilgili bölümlere aktarılması, Pazar araştırmalarının, rekabet analizlerinin, yeni müşteri talepleri ve müşteri risk analizlerinin yapılması, Hedef alınan müşteri ve/veya sektöre yönelik stratejileri içeren iş planlarının hazırlanması, tekliflere ilişkin analizlerin yapılması ve zaman içinde gözden geçirilmesi, Periyodik yurtiçi ve yurtdışı raporların hazırlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen ve akıcı konuşabilen, MS Office programları kullanımına hakim ve tercihen SAP bilgisine sahip, Tercihen 3-4 yıl satış ve ekip yönetimi konusunda deneyimli ve takım çalışmasına inanan, Yurtiçi satış ve ihracat satış, operasyon ve dış ticaret mevzuatı bilgisi olan, Aliağa, Menemen, Çiğli, Karşıyaka, Bornova civarında ikamet eden takım arkadaşı arıyoruz.

 • Adecco

  Malzeme Planlama Sorumlusu Adecco

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren İtalyan müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Malzeme Planlama Sorumlusu aramaktayız, Ham madde ve yarı mamul malzeme planlarının yapılması, Stokların takip edilmesi, Minimum stok seviyelerinin belirlenmesi, Malzemelerin istenilen sürede firmaya ulaşmasının sağlanması, Tedarikçilerle ilişkilerin yürütülmesi, Ham madde siparişlerinin satınalma birimi ile koordineli olarak verilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv veya beyaz eşya sektöründe benzer bir pozisyonda min 2 yıl deneyimli, İleri derecede İngilizce (Sözlü, Yazılı), tercihen İtalyanca bilen, Avrupa ve Çin lokasyonlarında ki tedarikçiler hakkında bilgi sahibi, MRP ve ERP deneyimi olan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Esse

  Mağaza Müdür Ayvalık Kipa AVM Esse

  Balıkesir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AYVALIK KİPA AVM de açılacak mağazamız için, Esse standartlarına uygun bir şekilde, mağaza planlama ve organizasyonunu yaparak, mağazasındaki satışları yükseltmek; müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet vermek üzere ekibini, ürünü, mağazayı yönetmek ve geliştirmek.

  Aranan Nitelikler •Yüksek motivasyonlu çalışma ortamı yaratarak mağazadaki diğer çalışanlara organizasyon,yönetim ve satış konusunda liderlik edebilecek, •En az lise, tercihen Üniversite mezunu , •Mağazacılığı bir meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, •Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, •Satış performansının arttırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulayacak, •Dinamik bir ortamda, esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek mağaza yöneticileri arıyoruz. •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • Esse

  Satış Danışmanı Ayvalık Kipa AVM Esse

  Balıkesir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AYVALIK KİPA AVM de açılacak mağazamız için,iş tecrübesi olan yada olmamasına rağmen çalışmak isteyenler için full-time satış danışmanlığı ve kasiyerlik.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı meslek olarak benimsemek isteyen, • Tecrübeli yada tecrübesiz, • Değişime ve gelişime açık, • Diksiyonu düzgün, • Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, • Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, • İnsan ilişkileri kuvvetli ve dinamik, • Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış olmak zorunludur.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan