İş İlanları

 • Fcl Assist

  Müşteri Temsilcisi Fcl Assist

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için satış elemanları arıyoruz. 1.100 tl net maaş + 250 tl multinet ( yemek kartı) + sigorta ; Günlük, haftalık, aylık yüksek primle çalışma imkanı.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , 30 yaş ve altı Bay/Bayan satış elemanları arıyoruz. Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi: 09:00-18:30 Hafta sonu: Cumartesi 09:30-17:00 Pazar Off

 • Hello Kıtty World Peritozu

  Satış Danışmanı Hello Kıtty World Peritozu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hello Kitty World markamızın Aqua Florya AVM mağazası için aşağıdaki nitelikleri taşıyan Satış Danışmanları aramaktayız. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre uygun ürünü sunmak Müşterilere ürün özelliklerini anlatmak. Reyon ve ürün düzeni Sipariş ve stok takibi

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu , Perakende, tekstil ve mağazacılık sektöründe en az 2 yıl tecrübesi olan, Tekstil ve çocuk ürünleri satan markalar ile çalışmış, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Avrupa yakasında ikamet eden, Full time çalışabilen , Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bay- bayan,

 • Yiğit Mağazacılık

  Arşiv Elemanı Yiğit Mağazacılık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için , Arşiv bölümünde görevlendirilecek arşiv elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Office programlarını kullanabilen, Tercihen arşivleme bölümünde deneyimli, dosyalama konusunda bilgili, Organizasyon, planlama, takip yönleri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen Anadolu Yakası'nda ikamet eden,Bayan arşiv elemanı aranmaktadır.

 • Enplus

  Paketleme Elemanı Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tedarikçilerden ve İthalattan gelen malların sayımı,kabulü, paketlenmesi, sipariş kontrolünün yapılması, Depo düzeninin korunması, Düzenli bir şekilde yönetime rapor verilmesi.

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl depo konusunda iş tecrübesi bulunan, Bilgisayar kullanabilen,(MS Office Proğramlarına hakim) Takım çalışmasına uyumlu, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış erkek adaylar

 • Suwen

  Yetiştirilmek Üzere İnsan Kaynakları Elemanı Suwen

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnsan Kaynakları bünyesinde mağazacılık ve genel müdürlük işe alım süreçlerinde ve diğer İnsan Kaynakları süreçlerinde de görev alacak Yetiştirikmek Üzere İnsan Kaynakları elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İşe alım süreçlerinde destek verecek, Personel özlük işlemlerinde aktif olarak görev alacak, İletişimi kuvvetli Takım çalışmasına uygun Esnek saatlerde çalışabilecek, Yetirilmek üzere bayan insan kaynakları elemanı aramaktayız.

 • Dovi Ofis Mobilyaları

  Satış ve Pazarlama Elemanı Dovi Ofis Mobilyaları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis Mobilyası sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Masko şubesinde çalıştırılmak üzere Kurumsal Satış ve Pazarlama elemanlanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen ofis mobilya ürünlerinin satışında en az 5 yıl tecrübesi olan, *Devlet Malzeme Ofisi kurumlarına pazarlama konusunda bilgisi olan , *Kamu kurum ve kuruluşlarına mobilya pazarlama konusunda tecrübeli , * İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, * Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, * Ekip çalışmasına yatkın, * Tercihen üniversite mezunu, * Askerlik görevini tamamlamış veya muaf , * Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, *Ehliyeti olan

 • Damla İnsan Kaynakları

  Bakırköy'de Yatılı Ev İşi / Temizlik Personeli Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Bakırköy'de ikamet eden ailemiz için, Haftanın 6 günü yatılı olarak, 1750 TL ücret + sigorta karşılığında , Evin tüm temizlik sorumluluğunu üstlenebilecek, Ev işi temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Titiz ve güler yüzlü, Pratik ve hareketli, En az 2 yıl deneyim sahibi ve referans verebilen , 25-45 yaşları arasında olan, Bayan

 • Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Night Auditor Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Resort Hotel Marmaris / Muğla bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler İyi seviyede ingilizce bilgisine hakim, tercihen 2. bir dil bilen, Üniversitelerin ilgili bölümleri ya da Turizm Otelcilik ve Meslek Yüksekokulu mezunu, İlgili pozisyonda minimum 1 yıl tecrübesi olan ve gece shiftinde çalışabilecek Önbüro program ve Windows Office programlarına eksiksiz hakim olan, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, hızlı ve etkili karar verebilen, Sorunlara soğukkanlı yaklaşabilen ve problem çözme becerisi yüksek, Çözüm odaklı ve temsil yeteneği kuvvetli, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü ve prezantabl, 22-35 yaşları arasında bay / bayan takım arkadaşları.

 • Akgün Radyatör

  Makina-Endüstri ve Kaynak Mühendisi Akgün Radyatör

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Trafo Kazanı İmalatı sektöründe faaliyet gösteren firmamızın bünyesinde çalıştırılmak üzere, İMALAT VE PLANLAMA BÖLÜMÜNE HAKİM KALİTE SORUMLUSU ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hakim, Sonuç odaklı ve problem çözme yeteneği yüksek Takım çalışmasına inanan, iletişim becerisi gelişmiş, Tercihen ingilizce bilen Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.

 • Beta Optik

  Kalite Kontrol Sorumlusu Beta Optik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'de Optik Sektörünün öncüsü firmamızın İstanbul /Anadolu Yakasındaki Kalite Kontrol Departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu (tercihen biyoloji ve kimya bölümü) Benzer bir görevde en az 2 yıl deneyimli Kalite güvence sistemleri (Iso 9001 vb.) konusunda deneyimli Kalite kontrol sistemi ve İstatiksel Proses Kontrol konusunda tecrübeli Tercihen İngilizce bilen Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen Değişime açık, dinamik, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın Tercihen Ümraniye ve civarında ikamet eden Kalite Kontrol Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Beta Optik

  Motorlu Kurye Beta Optik

  Kocaeli, Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'de Optik Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Kadıköy Şubesine bağlı olarak, Adapazarı - İzmit Bölgesinde görevlendirilmek üzere; Müşterilere ürün teslimi aşamasında, doğru ve zamanında hizmet verecek olan, Ürün sevkiyat işlemlerini gerçekleştirilmesinde görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Tercihen Depoculuk, kurye hizmetleri alanında deneyimli, Sorumluluk sahibi ve iletişimi güçlü, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış, Kendisine ait motorlu aracı olan, Adapazarı veya İzmit'te ikamet eden,

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Yetiştirilmek Üzere Tahsilat Personeli Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ.TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTMEK.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN,

 • Uzman İş Güvenliği

  Kalite Yöneticisi Uzman İş Güvenliği

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TS EN ISO/IEC 17025 Standardı deneyimli en az dört yıllık lisans eğitimi veren Çevre Mühendisliği veya diğer mühendislik fakültelerinden mezun olmuş ve laboratuvar yönetim sistemi kurulmasından, uygulanmasından, iyileştirilmesinden, tespit edilen eksik ve/veya uygunsuzlukların yönetime bildiriminden sorumlu çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Kalite sistemleri konusunda bilgili ve en az 3 yıl tecrübeli, -Laboratuvar ve iç ortam ölçümlerinde tecrübe veya bilgi sahibi olmak, -25-45 yaşları arasında, -İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, -Azimli,çalışkan,uyumlu ve sabırlı, - Bay veya Bayan - Sürücü belgesi olan - İş takibi iyi ve belirlenen programlar temposunda çalışmaya uyumlu.

 • Secret Age Cosmetics

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi-Outbound Secret Age Cosmetics

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Açıklaması SARIYER'DEKİ Firmamız bünyesinden verilecek eğitim sonrası kişisel yeteneklerini geliştirmeye açık, satış yapmaktan zevk duyan, kariyer hedefi olan, nezih ve profesyonel bir ortamda çalışmak isteyen 'ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az LİSE mezunu Diksiyonu ve ses tonu düzgün, akıcı konuşabilen, İkna kabiliyeti yüksek, hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, İletişim becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri başarılı, pozitif tutum sergileyen, güler yüzlü, dinamik, Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, Ms Office uygulamalarını kullanabilen, Motivasyonu yüksek, Tam zamanlı , 1000 TL NET MAAŞ + YOL + YEMEK + SİGORTA + YÜKSEK PRİM imkanları ile çalışacak 20-35 yaş bayan

 • Coffeemania

  Coffeemania / İzmir / Bornova-Süvari CAD / Barista Coffeemania

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COFFEEMANİA İZMİR BORNOVA SÜVARİ CADDESİ şubemizde , en seçkin kahve çekirdekleri ile hazırlanan soğuk/sıcak içeceklerimizi hazırlayacak ve onlara eşlik eden enfes tatlılarımızı sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, deneyimli barista alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan Müşteri taleplerini nazikçe ve güleryüzle karşılayan Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen Kahveye gönül vermiş barista çalışma arkadaşı aranıyor.

 • Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Makina Mühendisi ve Makina Teknik Ressamı Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde,SIHHİ TESİSAT-HAVALANDIRMA-KLİMA-ISI KAYBI-ISI KAZANCI VE YALITIM PROJE VE HESAPLARINI hazırlayacak,deneyimli MAKİNA MÜHENDİSLERİ ve TEKNİK RESSAMLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Proje hazırlanmasında çalışmak üzere; a- Havalandırma-Klima-Isı Kaybı-Isı Kazancı Hesap programlarına hakim,Autocad programını iyi derecede kullanabilen MAKİNA MÜHENDİSLERİ b- Havalandırma-Kalorifer-Sıhhi Tesisat çizimlerini yapabilecek,Autocad programına hakim TEKNİK RESSAMLAR

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Kurumsal İletişim Sorumlusu Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Gebze Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 3 yıl deneyime sahip, • Grafik Tasarımı konusunda bilgi sahibi, • Pazarlama konusuna hakim, • Basın bültenlerinin, haberlerin ve röportajların oluşturulması ve yayınlanması, ajans ile ilişkilerin yürütülmesinde görev almış, • Kurumsal organizasyonlarda aktif olarak görev alabilecek, • Sağlık ile ilgili yayınları takip eden, • Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, • MS Office programlarına hakim, • Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, • Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, • Sunum becerileri gelişmiş, • Ekip çalışmasına yatkın, • Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, • Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Kurumsal İletişim Sorumlusu" alınacaktır.

 • Barbera

  Barmen Barbera

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sirkeci de yeni acilan Barbera Hotel in Tapas Bar kisminda calisacak barmenler ise alinacaktir.

  Aranan Nitelikler Barmenlikte tecrubeli,orta seviyede ingilizce bilen,ekip ruhuna deger veren barmenler aranmaktadir

 • Karakaya Otomotiv

  Muhasebe Elemanı Karakaya Otomotiv

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv Sektöründe Muhasebe Sorumlusu olarak görev yapacak, tüm muhasebe ve finans işlemlerini yürütebilecek, yetki ve sorumluluk üstlenebilecek, iletişim becerileri güçlü, bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. Alış ve satış faturalarının işlenmesi BA/BS mutabakatları Banka talimatlarının hazırlanması Fatura/makbuz düzenleme Beyannamelerin hazırlık çalışmaları Personel formlarının takibi(izin, masraf vs.) Aidat ve vergi ödemelerinin takibi Müşteri cari hesaplarının takip edilmesi Telefon ile mutabakat ve tahsilat yapabilmesi

  Aranan Nitelikler Tercihen Otomotiv Sektöründe tecrübeli. Genel Muhasebe alanında tecrübeli MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, iş takibi konusunda dikkatli, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme kabiliyetine ve problem çözme yeteneğine sahip, Başarı ve sonuç odaklı, düzenli ve sistemli çalışan Bayan

 • Barbera

  Asci Yardimcisi Barbera

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sirkeci de acilan Barbera Hotel de calismak uzere tecrube sahibi asci yardimcisi ise alinacaktir.

  Aranan Nitelikler Cafe restoran veya Otel mutfaklarında en az 1 yıl deneyimli, Dünya mutfağı lezzetleri hakkında bilgi sahibi, Dinamik, işini seven, Hijyen kurallarına dikkat eden, Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun, İnsan ilişkilerinde başarı, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış bay-bayan asci yardimcisi ise alinacaktir.

 • İstanbul Bilişim

  Tekstil Ürünleri Kategori Sorumlusu İstanbul Bilişim

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil Ürünleri Kategori Sorumlusu (Ref: ) İş Açıklaması Elektronik ürünlerde gerçekleştirmiş olduğumuz başarıyı İstanbul Style markası ile tekstil kategorisinde de yakalamaya var mısın?! İnternet sitemizde satılan (satılacak olan) ürünlerle ilgili pazar araştırması yapabilecek, Ürün seçimi ve tedarik edilmesi konusunda çalışacak, İlgilendiği grubun ürün sipariş, stok, iade ve kampanyalarını yönetebilecek, Ürünlerin mağazalardaki satışlarını kontrol ederek bulunurluğuna ve görselliğine katkı sağlayacak, Tedarikçi ilişkilerini iyi yönetecek, Ürün siparişlerini kontrol edecek, Kategori ile ilgili reklam kampanyalarını yönetecek, Kategoride trendleri takip edip tüketici ihtiyaçlarına uygun model seçecek, Anlaşma yapılan ürünlerin web sitesine eklenmesini, sıralanmasını ve bannerlarını takip edecek,

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Satış, pazarlama ve satın alma konularında en az 2 yıl deneyimli, En az 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunu, Tekstil kategorisinde portföyü olan, Analitik yönü güçlü, detaylara dikkat eden, iş takibi iyi, Takım çalışmasına uygun, iletişim ve ikna becerisine sahip, MS Office programlarına hakim, Raporlama yapabilecek, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Kategori Yöneticileri arıyoruz

 • Günaydın Group

  Müşteri Temsilcileri ve Operasyon Elemanları Günaydın Group

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kargo şirketimizde çalıştırılmak üzere Müşteri Temsilcileri ve Operasyon Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Bay veya Bayan , İnsan ilişkileri kuvvetli , ikna kabiliyeti yüksek Temsil ve düzgün konuşma yeteneği olan İzmir'de ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış alınacaktır.

 • Emis Kalibrasyon ve Ölçüm Hizmetleri

  Kalibrasyon Uzmanı Emis Kalibrasyon ve Ölçüm Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Laboratuvar ortamında Ölçü aletlerinin kalibrasyonlarını yapmak, ölçümleri raporlamak

  Aranan Nitelikler 2 yıllık meslek yüksek okulu (elektrik) veya 4 yıllık teknik okul mezunu (fizik) Tercihen kalibrasyon tecrübesi olan Iyi derecede İngilizce okuma Microsoft office programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini yapmış Takım çalışmasına yatkın Tempolu iş ortamına uyum sağlayabilecek Seyahat engeli olmayan Sigara kullanmayan Anadolu Yakasında ikamet eden B sınıf Ehliyet sahibi

 • Ateş Halat Hırdavat

  Ön Muhasebe Personeli Ateş Halat Hırdavat

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE, ÖN MUHASEBE İŞLERİNE HAKİM ELEMANLAR ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler -- BURSA İLİNDE İKAMET EDEN, -- FATURA-İRSALİYE,CARİ,STOK TAKİBİ GİBİ KONULARDA EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ, -- EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, -- ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNİ PROBLEM ETMEYEN, -- PRATİK ZEKALI VE AKTİF, -- YÖNETİCİLİK VASIFLARINA SAHİP, -- İYİ SEVİYEDE OFİS PROGRAMLARINI KULLANAN, -- ERKEK ADAYLARDA ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, -- 25-40 YAŞ ARASI, -- BAY, ÖN MUHASEBE PERSONELİ ARANMAKTADIR.

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe ile ilgili olarak tüm alış, satış faturalarının tek düzen muhasebe sistemine göre kayıt edilmesi Banka, pos ve kredi kartı kayıtlarının düzenlenmesi KDV, Muhtasar ve SGK Bildirgelerinin tüm alt yapısının oluşturulması SGK İşe Giriş ve Çıkışların yapılması Vergi Dairesi, Ticaret Odaları ve SGK larda işlem takibi yapılması Muhasebe ile ilgili diğer işlemler

  Aranan Nitelikler Kadıköy İTO Şubesine ve metrobüs durağına yürüme mesafesindeki mali müşavirlik ofisimize aşağıdaki niteliklere haiz Muhasebe Elemanı alınacaktır. Huzurlu bir ortamda çalışmak isteyen, Titizliğe önem veren, detaylı düşünen Muhasebe mesleğini layıkıyla öğrenmek isteyen, Ticaret Lisesi, Muhasebe Yüksekokulu veya Üniversite Mezunu, Stajyer veya stajyer adayı, Muhasebe alanında en az 1-3 yıl çalışmış, Aktif bilgisayar kullanımı yetisine sahip ve tercihen Mikro Muhasebe Programını kullanmış, Teknoloji ile barışık Mali Müşavir olmak isteyen ve saygın bir şekilde bu mesleği yapmaya aday, Analitik düşünen, Çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Çalıştığı işyerine aidiyet ile uzun süre çalışmak isteyen, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Kama Pres

  Preshane Elemanı Kama Pres

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Güneşli'de Bulunan Fabrikamıza;

  Aranan Nitelikler Teknik Lise Mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Askerliğini yapmış, Güneşli ve civarında İkamet eden, Preshane de çalışacak Elemanlar alınacaktır,

 • Altınbaş Mücevherat

  Yönetici Asistanı Altınbaş Mücevherat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması PARLAYAN BİR KARİYER İÇİN DOĞRU TERCİH ALTINBAŞ MÜCEVHERAT… 1975 yılında Gaziantep’te kurulan, başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştiren ALTINBAŞ HOLDİNG, · Altınbaş Mücevherat, Assos, Onsa ve Pera Pırlanta markalarıyla mücevherat sektöründe, · Creditwest Bank, Creditwest Factoring ve Creditwest Insurance markalarıyla finans sektöründe, · Alpet ve Alpet Madeni Yağlar markalarıyla enerji sektöründe, · İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ile eğitim alanında, · Galata Denizcilik ve Transal markalarıyla lojistik sektöründe önde gelen markalar yaratmıştır. ALTINBAŞ MÜCEVHERAT bu markalar arasında önemli bir yer tutmaktadır. Altınbaş markası bugün üretim, toptan ve perakende alanında 600’ye yakın doğrudan ve 5000’e yakın dolaylı istihdam sağlayarak faaliyetini sürdürmektedir. TURQUALITY® devlet teşvik sistemi desteği kapsamına girmiş bir marka olarak mücevherat sektöründe yeni tasarımlar yaratmaya ve yurtdışı mağazacılığa odaklanmaktadır. Altınbaş Mücevherat olarak, ailemize katılan yeni mağazalar ile her geçen gün daha da büyümekte, çalışan sayımızı arttırmaktayız. Güçlenerek büyüyen Altınbaş ailesinin yeni üyelerini aramaktayız. Aşağıda belirtilen özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; ilanımıza başvuruda bulunarak aramıza katılmak için ilk adımı atabilirsiniz. ALTINBAŞ MÜCEVHERAT, Sultanahmet merkez ofiste görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip Yönetici Asistanı arıyor: Yönetici Asistanı; Üst yönetimin günlük işlerinin, randevu ve seyahatlerinin organizasyonundan, yazışma ve dosyalama sistemlerinin yürütülmesinden ve gerekli diğer çalışmaların gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen üniversite mezunu, * Benzer pozisyonda 3 yıl tecrübeli, * İyi derecede İngilizce yazılı ve sözlü iletişim kurabilen, * İletişim ve organizasyon becerisi güçlü, * Raporlama konusunda deneyimli, * Seyahat engeli olmayan, * Bayan,

 • Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  Hasta Kabul Yetkilisi Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hastanemiz bünyesinde Kadıköy Lokasyonlarımızda Hasta Kabul Yetkilisi olarak görevlendirilmek üzere. Hastaneye gelen hastaların kayıt işlemlerinin yapılarak ilgili doktorla görüşmelerinin ve hizmetin alınmasını ve faturalandırma işlemlerinin uygulanmasını ve değerlendirmesini sağlar.

  Aranan Nitelikler • İnsan ilişkileri kuvvetli, • Takım çalışmasına önem veren, • Yeniliğe ve öğrenmeye açık, • Görünümüne ve kişisel hijyene önem veren, • En az lise mezunu, • Faturalama sürecine hâkim, • İlgili alanda en az 1–2 yıl deneyimli, • Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Ekol Mağazaları

  Kasiyer Ekol Mağazaları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması EKOL Kadın Giyim alanında her geçen gün büyüyen ve gelişen bir marka olarak mağazalaşmasını sürdürüyor. Ankara genelinde bulunan farklı mağazalarımız için Kasiyer pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz. Kasada görev alan kişi kasanın tüm işlerinden, materyallerinden ve dokümanlarından sorumludur. Tahsilat, Fatura düzenleme, POS cihazından ödeme alma, gider pusulası düzenleme, müşteri iade ve değişimlerini yapma, müşteri bilgilerini alarak sisteme girişini yapma, gelen e-postaları kontrol etme ve ilgili kişilerle paylaşma, indirim etiketi, fiyat etiketi çıkarma gibi işlemlerin yapılmasını sağlar. POS cihazlarından gün sonu raporlarının alınmasını ve kasa fişini düzenleyerek merkeze kasa evraklarının gönderilmesini sağlar. Kasanın düzenli, temiz ve görsel olarak düzgün kalmasını sağlar. Nakit paraların kontrolü, sayımı ve bankaya eksiksiz ve tam yatırılması sorumluluğunu alır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu Tercihen mesleki dilde İngilizce bilen, Kasa bölümünde en az 1 yıl tecrübeli Bilgisayar / Kasa programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasında başarılı, Dikkatli kontrollü ve rakamlarla çalışabilen, Planlı, programlı ve düzenli, Güler yüzlü, pozitif ve enerjik, Yeniliklere ve değişime açık, Mağazacılığı meslek olarak seçmiş ve kariyerini bu alanda sürdürmek isteyen Bayan arkadaşlar arıyoruz.

 • Panel Kırtasiyecilik

  E-Ticaret Kategori Yöneticisi Panel Kırtasiyecilik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması E- Ticaret alanında hızla gelişme ve büyüme kat eden E - Ticaret departmanımızın İstanbul Kozyatağı ofisinde görev almak üzere bay/bayan Kategori Yöneticisi alınacaktır. * Kobimaster altyapısını bilen (tercih sebebidir) * Kategorisi ile ilgili tüm markaların takibini yapmak * Site içi ürünlerin stok durumlarının kontrolü * Müşteri beklentilerini karşılayabilecek piyasa, moda ürün, mevsimsel ya da özel günlere ait ürünleri araştırmak,fiyatlandırmak, satışını sağlamak, * Oluşturulan kampanyaların reklam görsellerinin siteye uygulanması * Siteye ürün girişlerinin formata uygun yapılmasını takip etmek * İnternet sunumlarını yapmak, içerikleri hazırlamak www.panelkirtasiye.com www.markakalem.com www.okulsepeti.com.tr

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu - E-ticaret sektöründe en az 2 yıl deneyimli - Tercihen iş tanımındaki konular hakkında deneyimli - Görsel yeteneklerine güvenen - Hızlı Klavye kullanabilen - Tercihen İstanbul anadolu yakasında ikamet eden (Yakın bölgeler tercih sebebidir) - Bay veya Bayan

 • Panel Kırtasiyecilik

  E-Ticaret Veri Giriş Personeli Panel Kırtasiyecilik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Kozyatağı bölgesinde yer alan online satış ofisimizde görevlendirilmek üzere ürün girişi yaparak veri akışını sağlayacak tam zamanlı çalışma arkadaşı arıyoruz. www.panelkirtasiye.com www.okulsepeti.com.tr www.markakalem.com Siteye yüklenmesi gereken ürünlerin veri girişlerini yapmak, Photoshop da resim düzenleme (basic) Ürün içeriği girmek ve ürün görsellerini eklemek

  Aranan Nitelikler Anadolu yakasında ikamet eden (tercihen yakın bölgeler) E-ticaret alanında kendini geliştirmek isteyen MS Office programlarına hakim Takım çalışmasına yatkın İş takibi ve sonuçlandırma becerisine sahip Bay/Bayan 30 yaşını aşmamış Yetiştirilmek üzere Proje hazırlık sürecinde çalışabilecek

 • Mm Grup Gıda Bilişim Teknolojileri İnşaat ve Dış Ticaret A.Ş

  Reyon Personeli Mm Grup Gıda Bilişim Teknolojileri İnşaat ve Dış Ticaret A.Ş

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İŞLETİCİSİ OLDUĞUMUZ, MİGROS VE CARREFOUR MAĞAZALAR ZİNCİRLERİNİN KURUYEMİŞ REYONLARINDA; ÜRÜNLERİN SATIŞININ YAPILMASI, ÜRÜNLERİN REYONLARA YERLEŞTİRİLMESİ VE DÜZENİNİN SAĞLANMASI, REYONLARDA YER ALAN ÜRÜNLERİN GÖRSEL SUNUMLARINI YAPILMASI VE BU GÖRSEL SUNUMUN KORUNMASI, ÜRÜNLERİN DEPO VE REYON STOK KONTROLÜNÜN TAKİBİ, REYONDA EKSİK OLAN ÜRÜNLERİN TAMAMLANMASINDAN SORUMLU OLACAK. İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, ANTALYA, ESKİŞEHİR, AFYON, BOLU, ZONGULDAK, ERZURUM, DİYARBAKIR, TEKİRDAĞ, İZMİT/KOCAELİ, SAMSUN, KAYSERİ, ORDU, TOKAT, GİRESUN, SİVAS, TRABZON, RİZE, DENİZLİ, MANİSA, ISPARTA, ÇEŞME, KUŞADASI, BODRUM 'DA YER ALAN MAĞAZALARIMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE KURUYEMİŞ REYONLARINDA ÇALIŞACAK SATIŞ PERSONELLERİ ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler 18-40 YAŞ ARALIĞINDA, EN AZ LİSE MEZUNU, MAĞAZACILIK TECRÜBESİ OLAN YA DA PERAKENDE SEKTÖRÜNDE KARİYER YAPMAK İSTEYEN, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, GÜLER YÜZLÜ VE EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNA VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN,

 • Saha

  Satış Destek Elemanı (İst-Avr) (Full-Time) Saha

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, sektörün önde gelen küçük ev aletleri firması için,teknolojik marketlerde görev alacak, ürünlerin tanıtım ve sunumundan sorumlu, satış destek personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -18 yaşından gün almış, -Sorumluluk sahibi, -Diksiyonu düzgün, -Full-time olarak çalışmayı düşünen, -İstanbul'da ikamet eden, -Mağazacılık ve satış tecrübesi bulunan personel alınacaktır. - Hafta içi 1 gün izin, 11:00 - 20:00 mesai aralığı, 1 saat öğle yemeği molası

 • Enplus

  Pazarlama Uzman Yardımcısı Enplus

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Ümraniye'de bulunan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Pazarlama Uzman Yardımcısı takım arkadaşı arıyoruz Pazarlama planının oluşturulması ve uygulanması, Reklam, tanıtım, promosyon stratejilerinin saptanması, Pazar ve Rekabet Analizi; rakiplerin ve rakip uygulamalarının analizlerinin raporlanması, Ajanslar ile koordineli çalışarak promosyon planlarının yapılması, her türlü malzeme desteğinin ve tanıtımının planlanması, uygulanması ve değerlendirilmesi, Online Satış ve Web sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesi, Insert,broşür vb. gibi Reklam uygulamalarının koordinasyonun sağlanması, Satış noktaları için görsel standartları geliştirmek, ilgili malzemelerin hazırlanmasının sağlanılması ve satış grubunun kullanımına sunulması, Yeni pazarlama stratejilerinin oluşturulması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme,İktisat veya Pazarlama bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında min. 3 yıl deneyimli, Çokiyi düzeyde İngilizce ve tercihen Almanca bilen, Analitik düşünce yapısına sahip ve çözüm odaklı çalışabilen, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Yeni pazarlama gelişmelerini takip eden, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Excel de raporlama yapabilen, Dış görünümüne önem gösteren, diksiyonu düzgün, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli, İngilizce bilmeyen adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  Hasta Bakıcı Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hastanemiz bünyesinde Kadıköy Hastanemizde (Hasta Bakıcı) Sağlık Teknisyeni olarak görevlendirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler Bebek Odası, Erişkin Yoğun Bakım ve Hasta katlarında, Sağlık teknisyeni veya Hasta Bakıcı olarak görev yapmış, En az 1-2 Yıl deneyimli, Takım Çalışmasına Uyumlu, Kişisel Hijyenine Özen Gösteren, Anadolu Yakasında İkamet Eden,

 • Renata Suıtes Boutique Hotel

  Bellboy Renata Suıtes Boutique Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * 35 Yaşını aşmamış, * Presentable * Konuşma ve diksiyon bozukluğu olmayan, * Üç vardiyada çalışma konusunda problemi olmayan, * Güleryüzlü ve samimi olan, * Erkeklerde askerlik problemi olmayan, * En az bir yabancı dili olan takım arkadaşları arıyoruz...

 • Areta İnternet İletişim

  Alarm Montaj Teknisyeni Areta İnternet İletişim

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması -Firmamızda Teknik Servis Departmanında görev yapacak Elektrik-Elektronik Teknisyeni, -Elektronik Güvenlik Sistemlerinin montaj, devreye alınması ve bakımını gerçekleştirecek, -Güvenlik Sistemlerine teknik olarak hakim, çalışkan, düzenli ve planlı, -Elektrik Tesisatı ve Kablolama Konularında Deneyimli, -Sistemlerin müşteriye eğitimini verebilecek, -Ekip çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır

  Aranan Nitelikler - Askerlik engeli olmayan, - Aktif olarak araç kullanabilen, - Tercihen Proje Deneyimi olan,

 • Suwen

  Satış Danışmanı Orıon AVM Suwen

  Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İç giyimde modanın öncüsü Suwen Markamızı Tekirdağ çorlu ORION AVM lokasyonunda temsil etmek üzere, Aktif, dinamik, başarı ve satış odaklı satış danışmanı arkadaşları aramaktayız,

  Aranan Nitelikler *Marka mağazacılıkta en az 1 yıl deneyimli *İç giyim tecrübesi bulunan *En az lise mezunu *Mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş *İletişim becerileri güçlü *Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyen *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Tercihen nebim winner kullanabilen *Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren

 • Firma Adı Gizli

  Dönemsel Çağrı Merkezi Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Eğitim sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan firmamızın İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki kampüslerinde yaz dönemi boyunca görevlendirilmek üzere "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen çağrı merkezi deneyimi olan, Haziran- Eylül arası dönemde görev alabilecek, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Bilişim Eğitim Merkezi

  Ofis Asistanı Bilişim Eğitim Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bilişim eğitimleri alanında teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni eğitim modelleri geliştiren kurumumuzun Şubelerinde görevlendirilmek üzere Ofis Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, MS Office programlarını çok iyi derecede bilen, Ön muhasebe bilgisi olan, Diksiyonu düzgün,görünümüne önem veren, Kişisel gelişime açık,düzenli, Yoğun çalışma temposuna ve hafta sonu çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, 22 - 30 yaşlarında ,Bayan.

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Pratisyen Hekim Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanemizde görevlendirilmek üzere "Pratisyen Hekim" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İzmir Karşıyaka, Çiğli ilçelerinde ikamet eden veya edebilecek olan, Nöbet usulü çalışabilecek bay "Pratisyen Hekim" aramaktayız.

 • Toyota Plaza/Er Otomotiv

  Satış ve Pazarlama Müdürü Toyota Plaza/Er Otomotiv

  Sivas

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Merkezi ve üretim tesisleri Sivas'ta bulunan Tuğba Süt Fabrikasında görevlendirilmek üzere; Satış hedeflerini gerçekleştirecek, Bayi ağı yönetimini şirket prosedürlerine göre gerçekleştirebilecek, Sipariş ve sevkiyatların sağlıklı gerçekleşmesini kontrol ve takibini yapıp, destek verecek, Müşteri cari hesap mutabakatlarını takip ederek gerekli tahsilatları yapabilecek, Müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, Pazarlama vb. bölümlerinden mezun, Satış pazarlama konusunda yeterli deneyime sahip Süt ürünleri veya benzeri sektörlerde en az 2 yıl deneyimli İletişim becerileri yüksek, Tedarik Zinciri Yönetimi konusunda uzman, Sosyal Medya ve İnterneti etkin bir pazarlama aracı olarak kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İletişim, ilişki, yönetim ve liderlik becerileri gelişmiş, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Seyahat engeli olmayan, 40 yaşını aşmamış Askerlik görevini yapmış(erkek adaylar için) Aktif araç kullanabilen

 • CRM Tanıtım Hizmetleri

  Antalya Bölgesi Saha Sorumlusu ( Merchandiser) CRM Tanıtım Hizmetleri

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş ortağı olarak çalıştığımız dünyanın önde gelen şirketlerinden biri için ANTALYA bölgesindeki zincir mağazalardan sorumlu olacak, saha ekibini yönetecek MERCHANDİSER adayları aramaktayız. Route planı doğrultusunda müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi Ürün raf/reyon düzenlemelerinin yapılması ve eksiklerin takip edilmesi Ürünlerin ilgili satış noktalarında bulunurluğunun ve görünürlüğünün sağlanması Mağazaların satış adet ve ciro hedeflerinin tutturulması Günlük ve haftalık raporlamanın yapılması Bölgesindeki pesonellerin yönetimi ve motivesinin sağlanması

  Aranan Nitelikler Saha satışında tecrübeli, Saha ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış alanında kariyer hedefleyen, Satış odaklı düşünce yapısına sahip, ikna kabiliyeti yüksek, pratik düşünebilen, Ekibiyle etkin iletişim kurabilen, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Prezantabl, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Aktif araç kullanabilen, Bay

 • Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Saha Satış Danışmanı-İzmir Şube Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış Müdür Yardımcısına bağlı çalışarak; • Yeni müşteri kazanımı amacıyla haftalık plan çerçevesinde yöneticisinin belirlediği hedef üzerinde günlük randevu planlamasını yapmak. • Saha da aktif müşteri ziyaretleri gerçeleştirmek • Müşterinin sahip olduğu riskler hakkında bilinç yaratmak • Şirket tarafından duyurulan ve talimat olarak yayınlanan her türlü bilgi, kampanya ve sürece hakim olmak ve müşterileri doğru şekilde bilgilendirmek • Müşterilerde pozitif intiba yaratmak ve şirket ve marka bilinirliğini artırmak • Şirket tarafından verilen eğitimlere katılmak • Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler • Satış alanında kariyer hedefi bulunan ve Saha Satış alanında kendini geliştirmek isteyen • Kendini genç ve dinamik hisseden • En az Lise mezunu • Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek ve güler yüzlü • Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna yeteneği güçlü • Giyimine ve görünüşüne özen gösteren • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli • İzmir’ de ikamet eden • Bay/Bayan İZMİR ŞUBEMİZ İÇİN "SAHA SATIŞ DANIŞMANLARI" ARAMAKTAYIZ.

 • Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Bölge Satış Temsilcisi-İzmir Şube Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Görev tanımı doğrultusunda sahada müşterilere aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek • Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek • Bölgesinde satış - pazarlama faaliyetlerini yürüterek şirket ve marka bilinirliğini arttırarak, müşteri bağlılığını yükseltmek.

  Aranan Nitelikler Satış sektörü ilgimi çekiyor; satış alanında kariyer hedefliyorum satış sektöründe tecrübem var diyorsan, Eğitim olmazsa olmaz deyip, bizden alacağın eğitimlerle kendini geliştirmek ve satış alanında uzmanlaşmak istiyorsan, İşini eğlenceye çevirerek çalışmak istiyorsan, Dört duvar arasında sabit olarak değil, dinamik ve aktif olarak sahada takım arkadaşların ile birlikte çalışmak istiyorsan, Meraklıyım, hırslıyım ve bahanelere sığınmayarak zorlukların üstesinden gelebilirim diyorsan, Vatani görevimi tamamladım yada henüz vaktim var diyorsan, İzmir'de ikamet ediyorsan. Seni de Bu Büyük Aileye Bekliyoruz.

 • Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Satış Müdürü-İzmir Şube Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • MYO veya Üniversite mezunu, • Min. 2 yıl aktif satış tecrübesi olan, • Min. 1 yıl aktif saha satış ekipleri yöneticilik deneyimi olan, • Satış Yöneticiliği becerilerine sahip, • İletişim yönü kuvvetli, • Önceliklerle iş, zaman ve ekip planlama yetkinliği güçlü, • Girişimci ruhla sonuç odaklı çalışma disiplinine sahip, • Rapor okuma becerisine ve analiz yeteneğine sahip, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İZMİR ŞUBEMİZ İÇİN "SATIŞ MÜDÜRÜ" ARAMAKTAYIZ

  Aranan Nitelikler • Kendisine bağlı satış ekibinin yönetilmesi, • Ekip performansının hedeflerine ulaşması için gereken yönlendirme ve desteğin verilmesi, • Ekipte görevli sistem danışmanları ile sahada aktif olarak ziyaretlerin yürütülmesi, • Ekibin yetkinlik ve becerilerinin geliştirilmesi, • Şirket çalışma sistemi üzerindeki raporların analiz edilmesi, • Ekip satışlarının arttırılması için gerekli aksiyonların alınması, ekibe uygulatılması • Yeni satış kanallarının yaratılması ve büyük müşteri kazanılması, • Satış Müdür Yardımcıları ile birlikte satış faaliyetlerini yürüterek şirket ve marka bilinirliliğini arttırılması.

 • Mido Mimarlık

  Yönetici Asistanı Mido Mimarlık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Beyoğlu Merkez Ofisi 'nde görevlendirilmek üzere "Yönetici Asistanı" istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler En az üniversite mezunu, (Tercihen Güzel Sanatlar Mezunu) Office programlarına hakim, Dosyalama sistemi oluşturabilecek, En az 2 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu , Sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz Mesai saatlerine özen gösteren, İş disiplinine sahip, Dinamik, takipçi ve detaylara önem veren, Diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne özen gösteren, 30 yaşını aşmamış, Beyoğlu bölgesinde ikamet eden, (Tercihen tek vasıta ile gelebilecek ulaşım sıkıntısı olmayan.) Bayan yönetici asistanı aranmaktadır.

 • Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Satış Destek-İzmir Şubesi Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Ofis içerisinde, telefon trafiğini yönetecek, *Bilgisayar üzerinden sözleşmelerin ve sistemlerin takibini yaparak; sahadaki satış ekibine destek verecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İzmir'de ikamet eden BAYAN.

 • Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İnsan Kaynakları Uzmanı-İzmir Şube Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Tüm insan kaynakları süreçlerinden sorumlu olmak • Kendisine verilen hedefler doğrultusunda işe alım sürecinin baştan sona yürütülmesinden sorumlu olma, (Portallar üzerinden Aday araştırma, cv tarama, telefonda ön mülakat ve birebir mülakatların gerçekleştirilmesi) • Referans kontrollerinin ve iş tekliflerinin yapılması, • Kendisinden beklenen raporların eksiksiz ve zamanında hazırlanmasından sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler • 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun • İnsan kaynakları alanında en az 2 yıl tecrübeli, • Tercihen danışmanlık, bankacılık,sigorta veya perakende sektöründe işe alım tecrübesi olan, • Ms Office uygulamalarına hakim, • Enerjik, pozitif, sonuç odaklı,takipçi • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, • İzmir'de ikamet eden, İZMİR ŞUBEMİZ İÇİN "İNSAN KAYNAKLARI UZMANI" ARAMAKTAYIZ.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Karşılama Hostesi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, CAFE, BAR, RESTAURANT İŞLETMECİLİĞİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN VE SEKTÖRÜNDE EN PRESTİJLİ İSİMLERDEN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZİN BATI ATAŞEHİR ŞUBESİ İÇİN; Müşteri ve rezervasyon takibi yapacak, restaurant menüsü hakkında bilgi sahibi olacak, müşterileri en iyi şekilde ağırlayacak,

  Aranan Nitelikler * 18 - 30 yaşları aralığında, * En az Lise mezunu, * Tercihen benzer bir pozisyonda deneyimli, * Dış görünüşüne önem veren, * İletişim becerileri kuvvetli, * Güler yüzlü ve misafir memnuniyeti odaklı çalışan, * Tercihen mesleki İngilizce seviyesi iyi olan * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( Batı Ataşehir bölgesine ulaşım imkanı bulunan), * Bayan " KARŞILAMA HOSTESİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?