İş İlanları

 • Sbs Motif

  Satış Destek Uzman ve Sorumlusu Sbs Motif

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İç dekorasyon sektörünün, kapı-mutfak-parke-duvar kağıdı ürün grubunda faaliyet gösteren, 300 ü aşan personeli 20,000-m2 kapalı alana sahip modern üretim tesisi,ithalat da exclusive distribütörlüğe sahip ve ihracat yapan grup firmalarının İstanbul merkezli firmasına SATIŞ DESTEK UZMAN VE SORUMLUSU alınacaktır. İşin yanımı ; Müşterilerden gelen siparişlerin işleme alınması Müşteri projelerine uygun ürün ve alternatifleri belirlenip müşteriye sunmak Firmanın distribütörü olduğu ürünlerle ilgili müşterilere teknik destek verilmesi Teklif öncesi ürünler için üreticilerden özel fiyat talebinde bulunulması Siparişlere ilişkin operasyonel ve lojistik sürecin takip edilmesi Alınan siparişlerin tedarikinden müşterilere teslimine kadar olan süreci takip etmek Verilen tekliflerin olumlu olumsuz geri dönüşlerinin raporlamasını yapmak Sorunlu yada yanlış verilen ürünlerin iade süreç takibinin yapılması Satış bölge müdürü ve temsilcileri ile operasyonel işlere yönelik yazışma ve görüşmeleri yapmak İkincil görev olarak sorumluluk dahilinde olan portföye ait ödemelerin ilgili departmanla birlikte takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler Office programlarına hakim, Tercihen daha önce mobilya ve duvar kağıdı sektöründe çalışmış İyi seviyede yabancı dili olan, Deneyimli ve Üniversite mezunu BAYAN personel alınacaktır.

 • Altus Yapı

  Satış Sorumlusu, Müşteri Temsilcisi Altus Yapı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal Satış Temsilcisi olarak çalışacak, Satış ve Pazarlamada güçlü hedefleri olan, portföyünü yönetebilecek SATIŞ SORUMLUSU, MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Satış, Pazarlama deneyimi olan, İyi iletişim kurabilen, Prezantabl, Temsil ve ikna kabiliyeti güçlü, Müşteri portföyünü düzenli olarak yönetebilecek, Sonuç odaklı düşünen, Motivasyonu yüksek, MS Office programlarını iyi kullanabilen, SATIŞ SORUMLUSU MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ arıyoruz..

 • Zühre Tekstil İnşaat

  Üretim Müdürü Zühre Tekstil İnşaat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe pardesü alanında , kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan ZÜHRE PARDESÜ Mahmutbey de bulunan genel merkezinde görevlendirmek amacıyla 'ÜRETİM MÜDÜRÜ' arayışındayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tekstil ve/veya endüstri mühendislik bölümlerinden mezun Tekstil, tasarım, moda ve bayan dış giyiminde en az 5 yıl deneyimli Kapasite analizi, bütçeleme, hammadde satın alması ve üretim hatlarının optimizasyonu konusunda süreçleri yönetebilecek nitelikte Ekip yönetme tecrübesi olan liderlik vasıflarına sahip organizasyon ve iletişim becerisi yüksek seviyede gelişmiş Vizyon sahibi, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip Maliyet yönetimi ile üretim maliyet sistemleri konusunda tecrübe sahibi Kalite ve iş güvenliği sistemleri konusunda bilgi sahibi Raporlama, takip ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş İyi derecede ingilizce konuşma ve yazma bilgisi olan Office programlarını etkin verimli şekilde kullanabilen B sınıfı sürücü ehliyetine sahip aktif araç kullanabilen Avrupa yakasında ikamet eden

 • Altus Yapı

  İnşaat Teknikeri Şantiye Sorumlusu Altus Yapı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye genelinde değişik illerde ki şantiyelerimizde Kaba Yapı ve İnce Yapı Uygulama Sorumlusu olarak çalışacak, İnşaat Teknikeri ariyoruz.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul inşaat bölümü mezunu Minimum 5 sene tecrübesi olan, İstanbul dışında değişik illerde çalışabilen, Şantiye organizayonu yapabilen, Metraj ve Hakediş hazırlayabilen, Ofis programlarına hakim, özellikle Excel, Autocad programını hakediş ataşmanlarını hazırlayacak kadar kullanabilen, Şantiye Sorumlusu İnşaat Teknikeri ariyoruz.

 • Hasboy

  Yönetici Asistanı Bayan Hasboy

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Plastik sektörü, İnternet, yazılım ve reklamcılık sektörlerinde faal olan üst düzey yöneticimizin tüm işlerini takip edecek, raporlayacak, görev takibi yapacak bayan yönetici asistanı .. Çalışma Saatleri : Hafta içi her gün saat 09.30 - 19.30 İşyerimiz İkitelli organize sanayi bölgesinde merkezi bir yerde showrrom ofistir. Mülakata gelmeyecek olan adaylar başvurmasın ve randevu vermesinler lütfen.

  Aranan Nitelikler Analitik düşünebilen, Pratik, İnsan ilişkileri kuvvetli , Presentabl, Bayan

 • Nakliye Merkezi

  Saha Satış Temsilcisi - Pazarlama Uzmanı Nakliye Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Nakliye sektöründe bulunan firmamız adına şehir içi/dışı sahada nakliyeci ve firmalarla görüşerek sistemimize üye kazandırmak. Müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunarak, bölgesinde pazarlama faliyetlerini yürüterek marka bilinirliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Saha satış konusunda tercihen 3 yıl deneyimli, En az ön lisans, tercihen üniversite mezunu, Aktif araç kullanabilen, Askerliği tamamlamış, 25-35 yaş aralığında, İkna kabiliyeti yüksek, Dış görünüşüne özen gösteren, Diksiyonu ve iletişim yeteneği güçlü, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, dinamik, Enerjisi yüksek ve kendine güvenen BAY SATIŞ TEMSİLCİLERİ ARAMAKTAYIZ. NOT: Özgeçmişinde fotoğraf bulunmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 • Aysira Tekstil

  Kasiyer Aysira Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Aysira ,İstanbul Bakirkoy Şubesi için, En Az Lise Mezunu Mağazacılık Alanında Tecrübesi olan Analitik Problemler Karşısında Çözüm Üretebilen Sabırlı Marka Bilincine Sahip ve Müşteri Odaklı Düşünebilen Takım Çalışmasına Yatkın Kurumsal Temsil Yeteneği Yüksek ve İletişim Becerisi Güçlü Dinamik ,Yeniliklere Açık Referans Verebilecek Kasa Tecrübesi Olan Raporlama Yapabilecek Bayan Kasiyer Aranıyor.

 • Aysira Tekstil

  Kasiyer Aysira Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Aysira ,İstanbul Fatih Şubesi için, En Az Lise Mezunu Tercihen Yüksek okul Mağazacılık Alanında Tecrübesi olan Analitik Problemler Karşısında Çözüm Üretebilen Sabırlı Marka Bilincine Sahip ve Müşteri Odaklı Düşünebilen Takım Çalışmasına Yatkın Kurumsal Temsil Yeteneği Yüksek ve İletişim Becerisi Güçlü Dinamik ,Yeniliklere Açık Referans Verebilecek Kasa Tecrübesi Olan Raporlama Yapabilecek Bayan Kasiyer Aranıyor.

 • Nakliye Merkezi

  Ofis Elemanı-Sekreter Nakliye Merkezi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Microsoft Excel ve benzeri ofis programlarını kullanarak bilgisayara veri girişi yapabilecek, fax/yazıcı/fotokopi makinelerini kullanabilecek, telefonla arama yapıp, gelen aramaları da karşılayabilecek, ofisin servis ve misafir ağırlama işlerini yürütebilecek, Yenidoğan/Sancaktepe mevkine ulaşım problemi olmayan bir eleman aramaktayız. Çalışma saatlerimiz hafta içi 8.00-18.00 arasıdır.

  Aranan Nitelikler Bayan 18-23 yaş arası, Tercihen lise veya ön lisans mezunu, Benzer pozisyonlarda iş tecrübesi bulunan, Ofis programlarını bilen, Çalışmaya istekli, bulunduğu ortama uyum sağlayabilecek, Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın, Sigara kullanmayan. BAYAN OFİS ELEMANI ARAMAKTAYIZ. NOT: Özgeçmişinde fotoğraf bulunmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 • Zühre Tekstil İnşaat

  Model Makinacı Zühre Tekstil İnşaat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe pardesüde alanında , kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan ZÜHRE PARDESÜ Mahmutbey de bulunan genel merkezinde 'Model Makinacı' olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Alanında minimum 5 yıl deneyimli Tercihen bayan hazır dış giyim sektöründe çalışmış ( ceket, manto, kaban) Kesimden iliğine, düğmesine kadar dikim yapabilecek (komple model makinacı) Minimum ilkokul mezunu 25 - 40 Yaş aralığında Bay Aksaray-Bayrampaşa-Şirinevler-Yenibosna-Esenler-Sultangazi semtlerinde ikamet eden

 • Zühre Tekstil İnşaat

  Modelist Zühre Tekstil İnşaat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe pardesüde alanında , kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan ZÜHRE PARDESÜ Mahmutbey de bulunan genel merkezinde mevcut kadromuzu genişletmek amacıyla 'Modelist' olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Alanında minimum 5 yıl deneyimli Wecad programını etkin kullanabilen 3D giydirme programını temel düzeyde kullanabilen Baz kalıptan üretime kadar tüm süreçleri takip edebilecek yetkinliğe sahip(pastal hazırlama, kalıp yapma) Tercihen bayan hazır dış giyim sektöründe çalışmış ( ceket, manto, kaban) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan 25 - 45 yaş aralığında Tercihen endüstri meslek lisesi ve üzeri eğitim kurumlarının moda tasarım, tekstil bölümlerinden mezun Ms Office programını kullanabilen Takım çalışmasına yatkın Dinamik ve hareketli iş temposuna ayak uydurabilecek

 • Hasboy

  Reklam Satış Sorumlusu Hasboy

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Plastik sektörü için mevcut 4500 firmalık data basemize randevular alıp ziyaret ederek aşağıdaki mecralarımızın reklamlarını satacak, sponsorluk ve pazarlama projeleri sunacak ve pazarlayacak ikna kabiliyeti olan , presantable Reklam satış sorumluları Mecralarımız : a) Plastikciyiz.biz 3 ayda bir çıkan sezonlu dergi reklam satışları b) www.plastikciyiz.biz VE www.kalipciyiz.biz web sitesi banner alanları , Kurumsal üyelik satışları, sponsorluk satışları c) Savcılıktan izinli tek dijital dergi olan Plastigo.com.tr reklam satışları Diğer bitecek olan projelerimizin sponsorluk ve reklam alanları da mevcut müşteri portföyüne sunulabilir.

  Aranan Nitelikler Satış konusunda kendisine güvenen, İkna kabiliyeti olduğuna inanan , Presentable, Çalışkan ve aktif Reklam Satış Sorumlusu Not : Müşteri kitlemiz çok kaliteli sanayicilerden oluşmaktadır ve 50 yıllık bir portföydür. Müşteri bulma sorunu olmayan bu reklam satış işinde anlatım tarzı ve ikna kabiliyeti yeterlidir.

 • Yöntem Filo Yönetimi Araç İzleme

  Büyük Müşteri Temsilcisi Yöntem Filo Yönetimi Araç İzleme

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GPS Teknolojileri konusunda profesyonel hizmet veren firmamızda, tercihen GSM operatörlerinde kurumsal Portföy Yönetimi tecrübeli, "BÜYÜK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ” arıyoruz. Portföyündeki tüm Türkiye genelindeki Kurumsal Müşterilerin memnuniyetini sağlayacak, Müşteri bağlılığını sağlama ve arttırmaya yönelik faaliyetleri gerçekleştirecek, Satış ve satış sonrası süreçleri takip edecek, Müşteri şikayetlerinin takibini ve çözümünü gerçekleştirecek, Düzenli yüz yüze müşteri ziyaretleri yaparak kayıtlarını tutacak, Müşteri potansiyelini ve ihtiyaçlarını tespit edip, uygun ürün ve çözümlerin satışlarını gerçekleştirecek, İlgili raporlamaları yapacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal Müşteri Portföy Yönetimi, Müşteri Bağlılığı, Saha Satış konularında tecrübeli, GSM veya Telekomünikasyon sektöründe Portföy Yönetimi yapmış, İletişim, ikna ve temsil becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Çalışma disiplini ile fark yaratacak, sorumluluk bilinci yüksek, takipçi, Analitik düşünen, dinamik, takım çalışmasını seven, gelişime açık, Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, Teknolojik gelişmeleri, müşteri ve rekabet bilgilerini yakından takip eden, MS Office uygulamalarını çok iyi kullanabilen, Aktif olarak araç kullanan (B sınıfı ehliyet sahibi), Seyahat engeli olmayan, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Aysira Tekstil

  Mağaza Satış Danışmanı Aysira Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AYSİRA GELİNLİK Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır.Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır.Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır.Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür.

  Aranan Nitelikler Aysira Gelinlik ,İstanbul Bakırköy Şubesi için, En Az Lise Mezunu Mağazacılık Alanında Hedefleri Olan ve Bu Alanda Kariyer Yapmak İsteyen, Analitik Problemler Karşısında Çözüm Üretebilen Sabırlı Marka Bilincine Sahip ve Müşteri Odaklı Düşünebilen Takım Çalışmasına Yatkın Temsil Yeteneği Yüksek ve İletişim Becerisi Güçlü Dinamik ,Yeniliklere Açık Kişisel Bakımına Özen Gösteren Bayan Satış Danışmanları Aranıyor.

 • Yöntem Filo Yönetimi Araç İzleme

  Aktivasyon Yönetmeni Yöntem Filo Yönetimi Araç İzleme

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Avea Gold Partner olarak Araç Takip Sistemleri konusunda profesyonel hizmet veren şirketimizde, İzmir merkez ofisimizde görev alacak "AKTİVASYON YÖNETMENİ ve ÖN MUHASEBE PERSONELİ ” arıyoruz. Sözleşme kontrollerinin yapılıp, onay sürecinden geçirilmesi, Aktivasyon işlemlerinin ve sistem kayıtlarının doğru, eksiksiz ve zamanında yapılması, İşlemlerin evrak takibinin ve kontrolünün sağlanarak arşivlenmesi, İşlem prosedürlerinin uygulanmasının sağlanması ve takip edilmesi, Müşterilerden gelen çağrıların cevaplanarak müşteri memnuniyetinin sağlanması, Operasyon ve satış arasındaki bilgi akışının sağlanması, Faturalama ve sipariş takibinin yapılması, Gerekli raporlamaların yapılması

  Aranan Nitelikler Ticaret MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede Excel ve diğer MS Office uygulamalarını kullanabilen, Ofis malzemeleri kullanmakta yetkin, İnsan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, Analitik düşünme yetisine ve gerekli iş disiplinine sahip, Müşteri odaklı, problem çözme becerisine sahip, İş takibi konusunda titiz ve dikkatli, Sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen ön muhasebe konusunda öğrenmeye açık, Dinamik, güler yüzlü ve pozitif.

 • Altus Yapı

  Şantiye Şefi; İnşaat Mühendisi Veya Mimar Altus Yapı

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul dışında değişik illerde ki şantiyelerimizde Kaba Yapı ve İnce Yapı Uygulama Sorumlusu olarak çalışacak, İnşaat Mühendisi veya Mimar Şantiye Şefi ariyoruz.

  Aranan Nitelikler Minimum 5 sene tecrübeli, İstanbul dışında değişik illerde çalışabilen, Kaba ve İnce Yapı şantiye organizayonu yapabilen, Metraj ve Hakediş hazırlayabilen, Ofis programlarına hakim, özellikle Excel, Autocad programını minimmum ataşman ve shop drawing çizebilecek kadar kullanabilen, Tercihen B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, İnşaat Mühendisi veya Mimar şantiye şefi ariyoruz.

 • Century 21 Life

  Gayrimenkul Danışmanı Century 21 Life

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Century21 Markası altında, müsteri memnuniyetini ilke edinmis, hizmet kalitesinden taviz vermeyen hazır işleyen bir ofiste, gayrimenkul konusunda eğitimler alarak, tüm sorunlarınızda sizi destekleyen tecrübeli Broker ve Ofis ekibi ile Century21 sistemini uygulayarak kendi kazancınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Sistem detayı karşılıklı görüşmelerde anlatılacaktır. Unutmayın, insanların üç temel ihtiyacı yemek, giyinmek ve barınmaktır. Bu sebeple her zaman faal olan bu sektörde sizlerde yerinizi alınız!..

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde güçlü, iç motivasyonu yüksek; ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler; - 25 yaş üzerinde; - Kurumsal gayrimenkul şirketlerinde 1 yıl deneyimli; - Danışman odaklı çalışan ofisimizde % 50 prim ile kendi işinin sahibi olacak; - Kariyerini gayrimenkul Sektöründe yapmak veya devam ettirmek isteyen; - Girişimci ruhlu, pozitif düşünceli, vizyon sahibi satış konusunda tecrübeli; hırslı, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek; İnsan ilişkileri güçlü, motivasyonu yüksek; - Dış görünümüne önem veren, prezantabl; - Yüksek kazanç hedefi olan; - Özgür bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi sekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer alacak; - MS Office programlarını ve interneti iyi ve etkin kullanabilen; - Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır.

 • Zühre Tekstil İnşaat

  Ütücü Zühre Tekstil İnşaat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Orta doğu ve avrupa başta olmak üzere 20 ye aşkın ülkeye ihracat yapan bayan dış giyimine yeni bir anlayış getiren sitil sahibi bayanların sevilen markası olan zühre tekstil Takım Arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler Tekstil sektöründe benzer pozisyonda 2 yıl deneyim sahibi Minimum ilköğretim mezunu Askerlik hizmetini tamamlamış Daha önce çalışmış olduğu yerle ilgili referans verebilecek 22-40 yaş aralığında olan El göz koordinasyon ve dikkat problemi bulunmayan Otomatik Pres makinasını kullanabilen Bay Çalışma arkadaşları aramaktayız. Aksaray-Bayrampaşa-Şirinevler-Yenibosna-Esenler-Sultangazi semtlerine servis imkanı bulunmaktadır. Not: Ücretlendirme liyakata göre belirlenecektir.

 • Bhm Biomedikal Hizmetler Merkezi

  Medikal / Tibbi Satis Temsilcisi Bhm Biomedikal Hizmetler Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararasi tibbi cihaz firmalarinin Türkiye yetkili temsilciliğini yapan firmamızda görev alacak çalışkan, başarılı olmayı ve kariyer yapmayı hedefleyen Medikal / Tıbbi Satış Temsilcisi arkadaşlara ihtiyaç vardır. Hastanelerin Yoğun Bakım, Kemoterapi ve Anestezi-Ameliyathane bölümlerinde;Infuzyon-Beslenme-Enjektor Pompalari, PCA (Agri) Pompalari ve bunlara bağlı sarf malzemeler, Kemoterapi-Onkoloji, Kateterlerin tanitimi ve satışı yapılacaktır. 1 ay süresince teknik cihazlarla ve diğer ürünlerle ilgili eğitimler verilecek, eğitim sonrasında şirket aracı tahsis edilecektir. Deneme süresi 2 aydır. Firmamız ve ürünleri hakkında daha detaylı bilgi icin www.bhmtr.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Anestezi, Ameliyathane, Yoğun Bakım Ürünlerinin satışında deneyimli, 25-35 Yaş aralığında, İhale bilgisine sahip, Medikal ve Tıbbi Terminolojiye hakim, Dürüst, çalışkan, anlama kapasitesi yüksek, hırslı Yeterli seviyede İngilizce bilgisi olan, Askerliğini yapmış,

 • Aysira Tekstil

  Mağaza Satış Danışmanı Aysira Tekstil

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AYSİRA GELİNLİK Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır.Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır.Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır.Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür.

  Aranan Nitelikler Aysira Gelinlik ,İstanbul Kadıköy Şubesi için, En Az Lise Mezunu Mağazacılık Alanında Hedefleri Olan ve Bu Alanda Kariyer Yapmak İsteyen, Analitik Problemler Karşısında Çözüm Üretebilen Sabırlı Marka Bilincine Sahip ve Müşteri Odaklı Düşünebilen Takım Çalışmasına Yatkın Temsil Yeteneği Yüksek ve İletişim Becerisi Güçlü Dinamik ,Yeniliklere Açık Kişisel Bakımına Özen Gösteren Bayan Satış Danışmanları Aranıyor.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan