İş İlanları

 • İş Açıklaması Eyüp Ayvansaray FLATOFİS de bulunan firmamızda çalıştırılmak üzere bay/bayan kasiyer alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 1- Görünümüne dikkat eden 2- Bir hafta 10:00-19:00 saatleri, Bir hafta 13:00-22:00 saatleri arasında çalışabilelecek 3- Mağazacılık sektöründe yükselmeyi hedefleyen 4- Güleryüzlü ve cana yakın adaylar bu iş tanımına uygundur.

 • İş Açıklaması Eyüp Ayvansaray da bulunan FLATOFİS de görevlendirlmek üzere TEMİZLİK ŞEFİ alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler * Temizlik şefi olarak en az 2 sene tecrübesi bulunan, * Tercihen AVM, İş Merkezi ve Otel lerde temizlik ekiplerinin başında görev almış, * Liderlik özelliklerine sahip, ekibini en etkin şekilde yönetebilecek, * Görünümüne özen gösteren, * 27-45 yaş arası, BAY/BAYAN

 • İş Açıklaması Yurtiçi ve yurtdışında pazarlanmakta olan ürünlerimiz için; Rakip Ürün Analizi Teknik Dokümantasyon Eğitim (dokümantasyon, video, webinar) Ürün Gereksinim ve Yol haritasının Hazırlanması görevlerini üstlenecek, ürün geliştirme departmanında çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce konuşma ve yazma Endüstri veya Bilgisayar Mühendisliği mezunu En az 2 yıl sektör deneyimi  

 • Makastar
  Puledro
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 20 yıllık geçmişe sahip olan Oylum Tekstil bünyesinde çalıştırılmak üzere

  Aranan Nitelikler Tekstil sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Sorumluluk sahibi, Askerliğini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, MAKASTARLAR aranmaktadır Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir.

 • İş Açıklaması   Mağazalar zincirimiz için ; Ürünlerin özellik ve teknik detay bilgilerini müşterilerimize doğru aktarabilecek. Müşterilerimizin beklentilerini doğru anlayabilecek donanımda, Elektronik  reyonunun  düzen ve görselliğinden sorumlu olacak.         

  Aranan Nitelikler Tercihen lise ve üstü okul mezunu, Elektronik ürün satışı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, İşini takip eden, yeniliklere açık, ikna kabiliyeti yüksek. Teknolojik  gelişmeleri yakından takip eden,donanımlı,ilgili,  Müşteri memnuniyetini benimsemiş, Disiplinli ve sorumluluk sahibi. Güler yüzlü, pozitif,ekip çalışmasında başarılı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek   Bay / Bayan Elektronik Satış Danışmanı ekip çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • İş Açıklaması Banco Çelik Avm Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere,iyi derece bilgisayar kullanabilen, Kasada TAHSİLAT-İRSALİYE-FATURA-SATIŞ SÖZLEŞMESİ İşlemlerini yürütebilecek KASİYER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU, TERCİHEN,NEBİM,WINNER ONLINE MAĞAZA PROGRAMINI KULLANMAYI BİLEN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLEN,,DİNAMİK, ESNEK ÇALIŞMA GÜN VE SAATLERİNE ADAPTE OLABİLEN, İZMİR,MANİSA,AKHİSAR'DA İKAMET EDEN, BAY / BAYAN KASİYER ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

 • İş Açıklaması Merkezimizdeki Hukuk Departmanımız da görevlendirilmek üzere;   Ödemeleri gecikmeye girmiş müşterilerin takibini yapmak, Tahsilat işlemlerinin yürütülmesini sağlamak, Mağazalar ile koordineli bir şekilde çalışıp, ürünlerin çıkışlarını yaptırmak, Bölümü ile ilgili evrak düzeni ve takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler Telefonla etkili iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, Sorumluluk sahibi, çözüm odaklı çalışan, Özgüveni yüksek, İyi derecede bilgisayar ve Microsoft Office programlarını kullanabilen, Tercihen Nebim Winner program bilgisi olan, Karşıyaka bölgesinde ikamet eden.

 • Satınalma Destek Uzmanı
  Watsons
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Tüm satınalma ve operasyon süreçlerine destek olmak.  

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yeni mezun ya da 1 yıl tecrübeli (Tercihen FMCG veya perakende sektorü), İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Satınalma alanında kariyer hedefleyen, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek ve muhakeme yeteneği gelişmiş,  Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, analitik düşünebilen

 • Pazarlama Stajyeri (Yetiştirme Programı)
  Watsons
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Tüm pazarlama süreçlerine destek olmak.  

  Aranan Nitelikler   Uzman Yetiştirme Programı dahilinde Pazarlama Stajyeri alınacaktır. 20-25 yaşları arasındaysanız, En az lisans mezunuysanız, Şuan çalışmıyor ve iş arıyorsanız, Pazarlama alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İngilizce bilgisine sahipseniz, Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız, Diksiyonunuza güveniyorsanız, Ms Office Programlarını kullanabiliyorsanız, Dikkatli ve düzenli çalışma prensibine sahipseniz, başvurunuzu bekliyoruz. 

 • IT Destek Uzmanı
  Watsons
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Mağaza bilgi sistemleri alt yapısının (Bilgisayar, access point, modek, el terminali, printer vb.) ve de şirketin Genel Merkez ve Dağıtım Merkezi lokasyonlarındaki kurulum, bakım ve teknik destek hizmetlerinin yerinde veya uzaktan sağlamak, Çağrı yönetim  sisteminin takibini yaparak belirli bir SLA içinde çağrıların kapanmasını sağlamak, Promosyon dönemlerindeki Promosyon tanımlarının sisteme girişini sağlamak, İhtiyaç halinde proje bazlı işlerde belirli kurulum, dağıtım gibi görevleri yerine getirmek.  

  Aranan Nitelikler   Meslek Yüksekokulu veya Lisans mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 1-2 yıllık tecrübeye sahip, Genel network bilgisine sahip, Tercihen İngilizce bilgisi olan, Etkin iletişim becerisine sahip, Analitik düşünme yeteneği yüksek, takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2-3 yıl tecilli.    

 • İş Açıklaması İzmit Symbol Mağazamız için "Satış Danışmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık konusunda deneyimli Minimum Lise mezunu İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek 18-28 yaşları arasında Güleryüzlü, pozitif, dinamik Bay / Bayan

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık konusunda deneyimli, En az lise mezunu, İletişim becerisi yüksek, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek, 18-28 yaşları arasında, Güleryüzlü, pozitif, dinamik ve satış odaklı

 • İş Açıklaması Ankara Kentpark Aldo mağazamız için "Satış Danışmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık konusunda deneyimli Minimum Lise mezunu İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek 18-28 yaşları arasında Güleryüzlü, pozitif, dinamik

 • İş Açıklaması Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak.

  Aranan Nitelikler Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıda ve kozmetik perakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış, İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için). Tuzla ve çevresinde ikamet eden.

 • İş Açıklaması      

  Aranan Nitelikler ·        En az lise mezunuysanız, ·        Tuzla ve civarında ikamet ediyorsanız, ·        Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, ·        Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, ·        Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, ·        İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, ·        Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.  

 • Mağaza Personeli
  Ft Grup
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 35 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler 23-35 yaşları arasındaysanız, Tuzla ve civarında ikamet ediyorsanız, Kozmetik veya ilgili bir alanda eğitim aldıysanız (Lise, MYO veya sertifika programı), Kozmetik ürün satışı, cilt bakımı, makyaj uygulamaları veya benzeri alanlarda en az 2 yıllık deneyiminiz varsa, Uzun süreli bir iş arıyorsanız, Takım çalışmasına yatkınsanız ve müşteri ilişkilerinde başarılı olduğunuzu düşünüyorsanız, Dinamik ve kendini geliştirebileceğiniz bir çalışma ortamı arıyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.        

 • İş Açıklaması Firmamız Japonya’nın en önde gelen proje ve inşaat firmalarındandır. Her türlü alt yapı ve üst yapı projelerinde büyük tecrübe sahibidir. İstanbul’da 2012 yılında ofis açmıştır.

  Aranan Nitelikler We require following staff for a construction project; Language: Turkish & English Term: Project base ASAP – Aug 2016 Project: Construction of a factory     Admin (1) Degree level: Min. Diploma, Experience: 3 years+ Expected Roll: handle administration and other matters at a construction site, including document control, scheduling, travel arrangement, site office maintenance, and secretarial works for site managers, etc.  

 • İş Açıklaması Firmamız Japonya’nın en önde gelen proje ve inşaat firmalarındandır. Her türlü alt yapı ve üst yapı projelerinde büyük tecrübe sahibidir. İstanbul’da 2012 yılında ofis açmıştır.

  Aranan Nitelikler We require following staff for a construction project; Language: Turkish & English Term: Project base ASAP – Aug 2016 Project: Construction of a factory   Safety Manager: (1) Degree on Engineering, Certificate on Safety Management, +5 years experience at Construction site as Safety Officer.  

 • İş Açıklaması Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak.

  Aranan Nitelikler Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıda ve kozmetik perakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış, İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler 23-35 yaşları arasındaysanız, Kozmetik veya ilgili bir alanda eğitim aldıysanız (Lise, MYO veya sertifika programı), Kozmetik ürün satışı, cilt bakımı, makyaj uygulamaları veya benzeri alanlarda en az 2 yıllık deneyiminiz varsa, Uzun süreli bir iş arıyorsanız, Takım çalışmasına yatkınsanız ve müşteri ilişkilerinde başarılı olduğunuzu düşünüyorsanız, Dinamik ve kendini geliştirebileceğiniz bir çalışma ortamı arıyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.          

 • Aşçı Yardımcısı
  Kırkpınar Lokantaları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın İSTANBUL ANADOLU VE AVRUPA YAKASI Şubelerinde görevlendirmek üzere "AŞÇI ve AŞÇI YARDIMCILARI " alınacaktır. Kırkpınar kalite standartları ile hijyen kuralları çerçevesinde ve menüler doğrultusunda üretimlerin ön hazırlık, pişirme ve sunumunu yapmak, salatabar ile tezgah düzenini sağlamak ve ürün satışını yapmak, kullandığı araç, gereç ve teçhizatı uygun biçimde ve özenli kullanmak ve temizlemek,  tasarrufa yönelik tedbirleri uygulamak.  

  Aranan Nitelikler Zincir restoranlarda aşçı veya aşçı yardımcısı olarak çalışmış, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, 25-35 yaş aralığında, Vardiyalı çalışabilecek ve AVM'lerde bulunan restoran çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay/ Bayan

 • İş Açıklaması Firmamız Japonya’nın en önde gelen proje ve inşaat firmalarındandır. Her türlü alt yapı ve üst yapı projelerinde büyük tecrübe sahibidir. İstanbul’da 2012 yılında ofis açmıştır.

  Aranan Nitelikler We require following staff for a construction project; Language: Turkish & English Term: Project base ASAP – Aug 2016 Project: Construction of a factory   Accountant & admin (1) Degree level: Min.Bachelor Degree of Accounting, CPA advantageous Experience: 5 years+, knowledgeable with Accounting and Administration matters of construction projects including Tax Taxation, Salary calculations, SGK, stamp duties, etc.  

 • İş Açıklaması Genel nitelikler: -          Marka kültürü, ekip ruhu, merchandising size de bizimle aynı şeyleri ifade ediyorsa, -          Oyuncakla oynamayı, kurcalamayı, öğrenmeyi seviyorsanız, -          Çocuklar ile ilgilenmeyi seviyor, nezih bir ortamda çalışmak istiyorsanız, -          Uluslararası bir marka ile çalışmak size de hoş geliyorsa, -          Oyuncağın çocuk sağlığında etkileyici ve özel bir yeri olduğu fikrini bizimle paylaşıyorsanız, Sizi dünyanın en güzel oyuncak mağazalarında çalışmaya davet ediyoruz.    Madrid, Barselona, Paris, Roma, Milan, Moskova, Berlin, Amsterdam, Hong Kong gibi dunyanin onemli sehirlerinde 400’e yakın mağazasi bulunan dünyanın en özel oyuncak markası olan Imaginarium   Saskinbakkal Magazamizda SATIŞ DANIŞMANI olarak çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.                                                   İş tanımı: -          Misafirlerimize (bizim için müşterilerimiz misafirlerimizdir) değerlerimizi ve misyonumuzu doğru şekilde iletmek -          Misafirlerimizi koşulsuz memnun etmek ve Imaginarium Aile Kulübümüzün üye sayısını artırmak -          Ürünleri / koleksiyonumuzu / promosyonlarımızı ve firmamızın değerlerini ve satış tekniklerimizi bilmek. -          Mağazadaki iş akışını efektif bir şekilde yönetebilmek -          Mağazanın düzenini, imajını ve güvenliğini sağlamak ve korumak

  Aranan Nitelikler ARANILAN NİTELİKLER   -          Bireylerle birebir ilişkileri kuvvetli, özgüvenli, entellektüel, -          Dinamik, gelişime – öğrenmeye açık, ifade kabiliyeti yüksek, -          Misafirlerine ev sahibi özgüveniyle davranabilecek, -          Tercihen en az bir yabancı dil konuşabilen,  -          Tercihen çocuk gelişimi mezunu veya kendi çocuğu/yeğeni olan, -          Satış performans etkinliği sayesinde hak ettiğini kazanmak isteyen.

 • İş Açıklaması Firmamız Japonya’nın en önde gelen proje ve inşaat firmalarındandır. Her türlü alt yapı ve üst yapı projelerinde büyük tecrübe sahibidir. İstanbul’da 2012 yılında ofis açmıştır.

  Aranan Nitelikler We require following staff for a construction project; Language: Turkish & English Term: Project base ASAP – Aug 2016 Project: Construction of a factory   MEP (Mechanical, Electrical, Pluming) Manager (1) Degree level: Min.Bachelor Degree Experience: 5 years+, can manage Mechanical, Electrical, Plumbing side of a construction project.  

 • İş Açıklaması Buhaber.com bünyesinde haber editörlüğü yapacak stayjer arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Wordpress bilmesi tercih sebebidir, Türkçe ve yabancı kaynaklardan araştırma yapıp haber üretebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, MS Office Programlarını kullanabilen, Türkçe dilbilgisi ve yazım kurallarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın,                    

 • İş Açıklaması Liv Hospital ve Medical Park hastanelerinin resmi çağrı merkezi olan firmamızın diğer hastaneler  ve çağrı merkezine outsource proje veren firmalar ile iletişimini sağlayarak sözleşme veya partnerlik gerçekleştirebilecek “  Satış ve Pazarlama Sorumlusu ” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Dış görünüşüne önem veren prezantabl, Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti yüksek ve enerjik, Ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, Satış listesinde olan tüm ürünlerin gerekli sektörel araştırmasını yapabilecek ve hizmet akışını sağlayabilecek, Mevcut müşteri potansiyelini koruyacak  ve yeni müşteriler edinebilecek, Bayan ekip arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Tamamen otomatik makinelerle soda camı üretimi yapılmakta olan fabrikamız bünyesinde bulunan Elektrik ve Otomasyon sistemlerinin kontrolü, bakım ve projelendirilmesi ile birlikte yeni yapılacak olan tesislerin elektrik projelerinin hazırlanmasında görev alacak Elektrik Elektronik Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarını etkin kullanabilen, Kütahya'da ikamet Eden/Edebilecek, 30 yasını asmamıs, Takım çalışmasına istekli, yenilikçi ve gelişime açık, İnisiyatif kullanabilen, iletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • Makine Mühendisi
  Lav
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Güral Grubu bünyesinde faaliyet göstermekte olan şirketimiz tamamen otomatik makinelerle müşteri isteklerine uygun soda camı üretimi yapmaktadır.Mevcut otomasyon sistemlerimizin geliştirilmesi ve iyileştirilmesinin yanı sıra tasarım ve montaj çalışmalarında görev alacak Makine Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, Proses veya Proje Mühendisi olarak görevlendirilecek, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Kütahya'da ikamet Eden/Edebilecek, 30 yasını asmamıs, Takım çalışmasına istekli, yenilikçi ve gelişime açık, İnisiyatif kullanabilen, iletişim becerileri yüksek, koordinasyon yetenegi güçlü, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • Endüstri Mühendisleri
  Lav
  Eskişehir, Kütahya Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarını etkin kullanabilen, Kütahya ikamet eden/edebilecek, 30 yasını asmamıs, Takım çalışmasına istekli, yenilikçi ve gelişime açık, İnisiyatif kullanabilen, iletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?