İş İlanları

 • İş Açıklaması Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın İZMİR MAVİ BAHÇE AVM'de açılacak olan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • İş Açıklaması Müşterileri güleryüz ile karşılayarak, satış ve ödemelere ait kasa işlemlerini gerçekleştirmek. Kasa ile ilgili günlük, periyodik rapor ve evrakların düzenini sağlamak. Satış ekibine destek olmak.

  Aranan Nitelikler Yurt içi ve yurt dışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın İZMİR MAVİ BAHÇE AVM 'de açılacak olan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen, Güleryüzlü, Dikkatli ve rakamlarla çalışabilen, Bayan Kasiyer arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • İş Açıklaması Müşterileri güleryüz ile karşılayarak, satış ve ödemelere ait kasa işlemlerini gerçekleştirmek. Kasa ile ilgili günlük, periyodik rapor ve evrakların düzenini sağlamak. Satış ekibine destek olmak.

  Aranan Nitelikler Yurt içi ve yurt dışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın İZMİR POINT BORNOVA AVM 'de açılacak olan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen, Güleryüzlü, Dikkatli ve rakamlarla çalışabilen, Bayan Kasiyer arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve ; Öncelikli olarak alüminyum ve inşaat sektöründe çalışmış olan, Çok iyi derecede Netsis bilen, Tüm ön muhasebe süreçlerini takip etmek, Mevzuattaki değişiklikleri düzenli olarak takip etmek, Yöneticisine raporlama yapmak, Genel muhasebe ve diğer tüm muhasebe işlemlerine yardımcı olmak, Muhasebe sistemine ait evrakları kayıt etmek, görevlerinde bulunabilecek '' MALİ İŞLER/ÖN MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi mezunu, Ms Office Programları ve muhasebe programlarına vakıf olan, Ön muhasebe departmanlarında veya muhasebe bürolarında çalışmış, Raporlama, analiz ve istatistikte tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı, iletişim becerisi gelişmiş, Dikkatli, detaycı, titiz, çalışkan, disiplinli Çözüm odaklı, proaktif olan ve analitik düşünen, 35 yaşını aşmamış, BAYAN.

 • Yetiştirilmek Üzere Mağaza Personeli
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 45 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • Acente Teknik Personel
  Ces Sigorta
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Anadolu Sigorta,Güneş Sigorta,Generali Sigorta,Orient Sigorta ve BnpParibasCardif Emeklilik acentelikleri olan Beylikdüzü merkezli şirketimize , poliçe düzenleyecek , fiyat çalışması yapacak , ekran bilgisi olan tercihen segem belgesine haiz teknik personel aranmaktadır

  Aranan Nitelikler -En az lise , tercihen bankacılık sigortacılık fakülteleri mezunu olan -Şirket ekranlarını kullanabilen -Tercihen Segem belgesine sahip -22 - 35 yaş aralığında -Tercihen deneyimli Teknik personel aranmaktadır

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ·Mağazacılık konusunda en az 1 yıl deneyimli, ·En az lise mezunu, ·Müşteri ihtiyaçlarını anlayabilen, ·İletişim becerisi yüksek, ·Güleryüzlü, pozitif, dinamik, ·Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek, ·18-28 yaşları arasında, ·Askerlik hizmetini tamamlamış, ·Bay-bayan takım arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde tüm bilgi işlem faaliyetleri ve yazılım geliştirme uygulamalarından sorumlu olacak Yazılım Geliştirme Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * En az Ön Lisans Mezunu * Ağırlıklı olarak .NET , SQL, PHP ve diğer Microsoft yazılımları konusunda deneyimli * Tercihen Windows Server ,Exchange Server gibi sistemler üzerinde bilgi sahibi * Tercihen Mikro ERP programları üzerinde bilgi sahibi olan * Raporlama yapabilecek * İş takibi ve sonuçlandırma konusunda başarılı * Askerlik görevini tamamlamış * Aktif araç kullanabilen ( Tercihen ) * Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek

 • Koordinasyon Sorumlusu
  Acarlar Makine
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Firmamızda ofis ve makine parkurunun koordinasyonuna destek verecek Koordinasyon Sorumlusu arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen Platform, Forklift ve/veya İş Makineleri sektöründe benzer pozisyonda tecrübeli, İngilizce bilen, Müşterilerle Teknik Servis ile ilgili teklif, sözleşme, vb. konularda iletişim kuracak, Çok yönlü çalışabilen, İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı düşünebilen, Raporlama yapabilen, Disiplinli, sorumluluk sahibi, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek.

 • İş Açıklaması Firmamızda Servis Teknisyeni olarak çalışmak üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * EML / MYO Elektrik-Elektronik, Motor, Otomotiv veya Mekatronik bölümlerinden mezun, * Ustalık veya Kalfalık belgesine sahip, * Tercihen Platform, Forklift ve/veya İş Makineleri sektöründe deneyimli, * Elektrik-Elektronik, Elektro-Mekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek, * Motor ve hidrolik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek, * İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, * Tercihen MS Office programlarını kullanabilen, * B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * 35 yaşını aşmamış, * İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek.

 • İş Açıklaması Firmamızda Servis Teknisyeni olarak çalışmak üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * EML / MYO Elektrik-Elektronik, Motor, Otomotiv veya Mekatronik bölümlerinden mezun, * Ustalık veya Kalfalık belgesine sahip, * Tercihen Platform, Forklift ve/veya İş Makineleri sektöründe deneyimli, * Elektrik-Elektronik, Elektro-Mekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek, * Motor ve hidrolik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek, * İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, * Tercihen MS Office programlarını kullanabilen, * B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * 35 yaşını aşmamış, * İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek.

 • İthalat Sorumlusu
  Acarlar Makine
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirketin makine ithalat süreçlerinde rol almak ve tüm dış ilişkilerden sorumlu olmaktır.

  Aranan Nitelikler * Üniversite Mezunu * En az 5 yıl tecrübesi bulunan * İthalat-İhracat ile ilgili tüm operasyonel süreçleri yönetebilecek * Gümrük mevzuatının yasal ve operasyonel süreçlerine vakıf * Çok iyi seviyede İngilizce bilen * Tercihen Mikro programına vakıf * Askerlik hizmetini tamamlamış ( Erkek adaylar için ) * Aktif araç kullanabilen * Anadolu Yakası'nda ikamet eden

 • İş Açıklaması Firmamızda Servis Teknisyeni olarak çalışmak üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * EML / MYO Elektrik-Elektronik, Motor, Otomotiv veya Mekatronik bölümlerinden mezun, * Ustalık veya Kalfalık belgesine sahip, * Tercihen Platform, Forklift ve/veya İş Makineleri sektöründe deneyimli, * Elektrik-Elektronik, Elektro-Mekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek, * Motor ve hidrolik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek, * İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, * Tercihen MS Office programlarını kullanabilen, * B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * 35 yaşını aşmamış, * Ankara'da ikamet eden veya edebilecek.

 • Koordinasyon Elemanı
  Acr Platform
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakasında yeni açılacak şubemizde ofis ve makine parkurunun koordinasyonuna destek verecek Koordinasyon Elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Lise ve Yüksekokul mezunu * 35 yaşını aşmamış * İletişim becerisi yüksek * Müşteri odaklı * Teknik becerilere sahip ( Tercihen ) * Aktif araç kullanabilen * Askerlik görevini tamamlamış * Bay * İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden

 • Kiralama Asistanı
  Acr Platform
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şirketin ilgili bölgesinin tüm makine kiralama işleri ile ilgili süreçlerde Bölge Sorumlusu'na yardımcı olmak ve bölgenin tüm Ön Muhasebe işlerinde aktif rol oynamaktır.

  Aranan Nitelikler * En az Lise Mezunu ( Tercihen Muhasebe Bölümü) * Ön Muhasebe konusunda deneyimli * Takım çalışmasına yatkın * Müşteri odaklı düşünebilen * İletişim becerisi yüksek * MS Office programlarına hakim * Bayan * Avrupa Yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Avrupa ve Amerikada üretilen Patoloji ve Sitoloji laboratuvarlarında kullanılan, laboratuar sarf malzemeleri ve Tıbbi Cihazların 1997’den beri ithalatını yapan bir aile şirketiyiz. Bu pozisyona alınacak elemanlar, temsilcisi olduğumuz firmaların TIBBİ CİHAZLARI hakkında bilgilendirilecek, yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerle yetiştirilecektir. Eğitim sonrası tüm Türkiye’de KURULUM ve TEKNİK SERVİS görevleri verilecektir. Ayrıca kurulum sonrası APLİKASYON aşamasında destek verilmesi de istenecektir.

  Aranan Nitelikler · Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden, tercihen Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Biyomedikal Mühendisliği, veya Patoloji Teknikerliği mezunu, · Tıbbi Cihazlarla ilgili bir teknik kılavuzu okuyup, anlayabilecek düzeyde İNGİLİZCE bilen, · MS Office uygulamalarına hâkim (Word, Excel ve Outlook) · Erkek adaylar için askerliğini kesinlikle tamamlamış, · Şehirlerarası seyahat engeli olmayan, · B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, · Ekip çalışmasına yatkın, özverili, öğrenmeye istekli, · Tıbbi Cihaz Teknik Servis ve Aplikasyonu alanında yetiştirilmek üzere, bay - bayan iş arkadaşları arıyoruz.

 • Çağrı Merkezi Elemanı
  Aria Aydınlatma
  İstanbul Anadolu, Ankara Bugün

  İş Açıklaması İstanbul ve Ankara merkezlerimiz için; En az lise mezunu tercihen Önlisans/Lisans mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, Müşteri odaklı, Problem çözme becerisi gelişmiş, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, 18-30 yaş arası, Tercihen daha önce çağrı merkezinde çalışmış, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Bay ve Bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Dünyanın en iyi aydınlatma markalarına ait ürünlerin temsilciliğini yapan, Ankara ve İstanbul merkezimize tecrübeli, kariyer hedefleyen Çağrı Merkezi elemanları alınacaktır http://www.ariaaydinlatma.com/

 • Sekreter
  Aria Aydınlatma
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Ataşehir'de bulunan proje ofisimiz için Ön muhasebe bilen sekreter arıyoruz. - Diksiyonu düzgün - Prezantabl - Tercihen logo muhasebe programini bilen - Fatura, cari hesap, kasa konularini bilen - Telefon trafiğini yonetibilecek - Ekibe ayak uydurabilecek - 4 yıllık üniversite mezunu - Tercihen ingilizce bilen

  Aranan Nitelikler

 • Saha Satış Uzmanı
  Aria Aydınlatma
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul merkezimizde görevlendirmek üzere satış uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Saha Satışı alanında tecrübeli -İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek -Diksiyonu düzgün -Motivasyonu ve özgüveni sağlam -Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek -Kariyerini satış üzerine kurmuş ve bu alanda ilerlemeyi hedefleyen -Dış görünüşüne özen gösteren -Prezentasyonu kuvvetli

 • İş Açıklaması Ankara'da bulunan mağazalarımızda görevlendirmek üzere Montaj Elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Tercihen Meslek Lisesi mezunu -Tercihen ehliyet sahibi -Takım çalışmasına yatkın yetiştirilmek üzere montaj elemanları

 • İş Açıklaması Ankara Cankaya'da bulunan aydinlatma magazamiz icin muhasebe sorumlusu ariyoruz. - Muhasebe konusunda en az 5 yil deneyimli - Logo Go muhasebe programina hakim - Fatura, cari hesap, kasa, cek-senet, bankalar, genel muhasebe konularini iyi derecede bilen - Dosyalama sistemini bilen - 4 yıllık üniversite mezunu - Sigara kullanmayan

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde mağaza içinde çalışacak Mağaza Satış Elemanı arayışımız bulunmaktadır. Özellikle, Kitap satış srumlusu olmakla birlikte, Kırtasiye, Fotokopi ve İnternet işlemleri gibi diğer departmanlarla birlikte çalışılacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Diksiyonu düzgün, Sürekli çalışacak, Bay-Bayan.

 • İşletme Sorumlusu
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Güvenlik, temizlik ve diğer taşeron kadrolarının saha işlerinin takibi ve yönetimini yapabilecek, Operasyonel konularda mağazalar ile ilgili ilişkileri yönetebilecek, Bütçe hazırlama, satınalma vb. konularda koordinasyonu ve denetimi sağlama konusunda üstlerine raporlama yapacak, Düzenli olarak AVM'yi kontrol ederek AVM Müdürü'ne raporlama yapacak, AVM ile ilgili aksaklıkları ilgili birimlere iletecek "İşletme Sorumlusu” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Alışveriş Merkezi veya 5 Yıldızlı Otel yönetiminde görev almış, Personel sevk ve idaresinde deneyimli, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, vardiyalı sistemde çalışabilecek, Yönetsel yeteneklere sahip, İşbirliği ve takım çalışmasına inanan, Planlama, koordinasyon ve organizasyon becerileri yüksek, Raporlama konusunda uzman, Zamanı iyi planlayan ve etkin kullanabilen, Tercihen üniversite mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarına hakim. Alışveriş Merkezinin Operasyonel işlerinin yürütülmesinde görev alacak,

 • Temizlik Personeli
  Fuska AVM
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul / Sultanbeyli İlçesinde bulunan Plato Alışveriş Merkezinde ( Uyum Temizlik firması bünyesinde ) görevlendirilmek üzere TEMİZLİK PERSONELLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Temizlik hizmetlerinde deneyimli, 35 yaşını aşmamış, Düzenli ve sistemli çalışan, Ekip çalışmasına yatgın, Baylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Bay / Bayan adaylar aranmaktadır. İLETİŞİM : 0216 398 64 64 ( 3010 )

 • Proje Satış Müdürü
  Dekon İnşaat
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Pazarlama ve Satış Koordinatörlüğü bünyesinde, Anadolu Yakası ndaki projelerimizde görevlendirilmek üzere "PROJE SATIŞ MÜDÜRÜ” aramaktayız. Sorumlu olduğu projeyle ilgili satış stratejilerini geliştirmek ve uygulamak, Satış ekibinin yönetiminden ve satış performansının takibinden sorumlu olmak, İş geliştirme, personel motivasyonu ve verimliliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, tercihen konut sektöründeki kurumsal firmalarda görev almış, Satış ve satış yönetimi konusunda deneyim sahibi, İletişim becerileri gelişmiş, güçlü müzakere yeteneğine sahip, girişken ve sonuç odaklı, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, CRM uygulamaları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Analitik, sonuç odaklı, iletişim ve yöneticilik becerileri gelişmiş, Anadolu Yakası nda ikamet eden.

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Kadıköy Bölgesi Satış Ekibi' nde görevlendirilmek üzere PROJE SATIŞ DANIŞMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen Kadıköy/Bağdat Caddesi ve etki alanındaki bölgelerde satış deneyimi ve müşteri portföyü olan, Satış hedeflerini, müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlayarak gerçekleştirebilecek, Konut satışı alanında kariyer yapmak isteyen, MS Office programlarına hakim, İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Hafta sonu çalışıp, hafta içi izin kullanabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Online Yemek Siparişi sektöründe Türkiye'nin en teknolojik ve internetin en hızlı firması olarak anılan ve sektöründe 2006 yılından bugüne hizmet veren neyiyelim.com bünyesinde, Cafe/Restoran ve benzeri işletmelerin neyiyelim.com'a dahil olma süreçinde görev almak üzere güler yüzlü, en az bizim kadar enerjisi olan ve çok para kazanmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler neyiyelim.com ve onlineyemek.com markalarımız ile, sektörün en iyisi olma isteğimizi paylaşacak, zorluklarla başa çıkmayı bilen, değişimi yönetebilen ve bundan zevk alan, yenilikçi fikirler üretebilecek kişilerle çalışmak istiyoruz.

 • Kuaför
  Fes Spa Hamam
  İzmir Bugün

  İş Açıklaması İşletmemiz için; Manikür / pedikür,sir,fön işlemini yapabilen, Bayan, Güler yüzlü personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Resepsiyon Görevlisi
  Vepa Group
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 53. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan ve 1962 yılında İstanbul'da kurulan Vepa Group, geçen 53 sene içerisinde spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu. Türkiye'ye kozmetik ithal eden ilk şirket olan Vepa Group, bu sektörde dünyanın en ünlü markalarını olan MAC, CLINIC, ESTEE LAUDER ve SHISEIDO’yu Türkiye’ye kazandırdı. Spor giyim kategorisinde ise NIKE markasını Türkiye pazarına getiren ilk firma olan Vepa Group, yine distribütörü olduğu NEW BALANCE markası ile 2005 yılında "EMEA Yılın Distribütörü" ödülüne layık görüldü. Halen bünyesinde; Vepa’62 mağazalarına ek olarak New Balance, Shiseido, NARS, Make Up For Ever, Valmont, Fitflop ve Lalique, Liu Jo, H20+ gibi dünyanın lider markalarını bulunuduran Vepa Group ; kurulduğu günden bugüne kadar müşteri ve tedarikçileriyle kurduğu ticari ve insani ilişkilerde karşılıklı güven ve saygıyı ön planda tutmaya özen gösterir; bu doğrultuda kaliteli ürün ve hizmet sunmayı temel ilke olarak benimsemiştir. Ürün ve hizmetlerini tıpkı dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de bu ilkelerine bağlı kalarak sunmaya devam edecek olan Vepa Group Türkiye genelinde yaklaşık 64 monobrand mağazası ve 620 çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Vepa Group'un Ortaköydeki Merkez ofisinde görev alarak; Santral telefon trafiğinin yönetilmesi, Misafirlerin ilgili birimlere yönlendirilmesi, Toplantı odalarının koordine edilmesi, Vepa Group çalışan iletişim bilgilerinin güncellenmesi, Çalışanların seyahat planlarının organize edilmesi (vize işlemlerinin hazırlanması ve takibi, uçak ve otel rezervasyonlarının yapılması vb) Çalışanların kartvizit siparişlerinin verilmesi, Çalışanların doğum günleri vb.aktivitelerin koordine edilmesi, Kargo ve kurye gönderimlerinin yapılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Orta düzeyde sözlü ingilizce bilgisine sahip, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda 2- 3 yıl deneyimi olan, Ms Office programlarını aktif kullanabilen, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri gelişmiş, Güleryüzlü, prezentabl, Istanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ve Ortaköy'e ulaşım problemi olmayan, Bayan "Resepsiyon Görevlisi" ekip arkadaşı arıyoruz.

 • Yönetici Asistanı
  Acarsoy Saat
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması YÖNETİCİNİN SAĞ KOLU OLABİLECEK BAYAN ASİSTAN ARANIYOR Tatminkar ücretle,ithalat yapan firmamız için;presantabl, yazışma işlemlerini takip edecek ofis ortamında işleri yapacak,

  Aranan Nitelikler 30 yaşını aşmamış Yurtiçi, yurtdışı (İsviçre,Fransa ve İtalya gibi ülkelere ) hiçbir seyahat engeli bulunmayan

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?