İş İlanları

 • Dış Ticaret Elemanı
  Kama Pres
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Güneşli'de bulunan Fabrikamızın Dış Ticaret ve Yurtiçi Ticaret Bölümlerinde yetiştirilmek üzere görevlendirilecek "Ticaret Elemanları" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul mezunu, İngilizce,İspanyolca,Arapça veya Farsça bilen, Sürücü belgesi olan, Erkek adayların Askerliğini yapmış olması Güneşli ve çevresinde ikamet eden, Bay/Bayan eleman alınacaktır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığı yapmakta olduğumuz müşterimiz, geniş vizyonu ile sektörüne öncülük eden, sürekli gelişime inanan, yenilikçi ve yatırımlarını bu doğrultuda sürdürmekte olan kimyasal madde geliştirici ve üreticilerinden biridir. Ar-Ge gücü ve yüksek üretim kapasitesiyle Türkiye’de ve Dünya’da önemli bir Pazar payına sahip olarak büyümeye devam etmektedir. Firmamızın yatırımlarına paralel olarak geliştirmekte olduğu yeni projelerinde görevlendirilmek üzere “Yazılım Mühendisi” aramaktayız. Bilgi teknolojileri bölümünde yeni projeler geliştirmek, Yürüyen projelere destek vermek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Mühendisliği Bölümlerinden mezun, NET C# ve ASP.NET teknolojileri ile yazılım geliştirme konusunda tecrübeli, ORACLE veri tabanı ve PL/SQL konusunda deneyimli, BI bilgisi tercih nedeni, Kurumsal yazılımlar konusunda en az 3 yıllık bir çalışma gerçekleştirmiş ve proje deneyimi olan, Yazılım sektöründeki teknolojileri yakından takip eden, yeniliklere ve gelişmelere açık, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Yaratıcı, analitik düşünen, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip. Yukarida özellikleri verilen pozisyon ile ilgileniyorsaniz, ref.no. 58175 ile yapacaginiz basvuruyu tercihen ISG career portal ya da mail araciligi ile yapmanizi bekliyoruz .

 • Yönetici Asistanı
  Hasboy
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Plastik sektöründe , üretim makineleri ithalatı ve sektörel internet tanıtımı konularında uzun süredir faaliyet gösteren şirketimizin Genel Müdürüne Yönetici Asistanı..

  Aranan Nitelikler Analitik düşünce yapısına sahip Pratik çözümler üretebilen, İş takibi ve raporlaması iyi Bay veya Bayan Yönetici Asistanı

 • Satış Yetkilisi
  Hasboy
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Plastik sektöründe tanıtım & pazarlama, danışmanlık & yurtdışı mümessillik konularında faal firmamıza Satış Ekibi oluşturulacaktır.

  Aranan Nitelikler Satış konusunda başarılıyım diyen her aday

 • İş Açıklaması İstanbul Ümraniye Mağamızda görev almak üzere aşağıdaki görev tanımı ve kriterlere uygun "Mağaza Müdür Yardımcısı" aramaktayız; Mağazasının operasyonel süreçlerini şirket standartlarına ve yasal mevzuatlara dayalı yönetecek, Müşterilere kurum standartları doğrultusunda hizmet verilmesini kontrol ve takip edecek, Mağazanın satış, denetim, sayım açığı vb. performans alanlarında ki hedeflere ulaşabilmesi için stratejik çalışmalar yapabilecek, Modayı takip ederek müşterilere tarz danışmanlığı yapabilecek, Mağaza giderlerini ve personel bütçelerini kontrol altında tutabilecek, Belirlenen görsel sunum standartlarının uygunluğunu kontrol edebilecek, Bağlı çalışanlarının gelişim ve eğitimleri için koçluk ve mentörlük yapabilecek,

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe en az 2 yıl Mağaza Müdür Yardımcılığı deneyimi olan Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Takım çalışmasına yatkın Astlarını motive edebilecek İletişim becerisi güçlü Kalite odaklı Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Nebim-Winner ve MS-Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak

 • Gece Bekçisi
  Babacan Yapı
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza atan firmamızın, yeni başlayacak Sefaköy Şantiyesinde görevlendirilmek üzere, şantiyenin güvenliğinden sorumlu olacak aşağıdaki niteliklerde “GECE BEKÇİSİ” arıyoruz.  Minimum İlkokul mezunu  Daha önce bekçilik deneyimi olan tercih sebebi  Adli sicil kaydı olmayan  30 ile 45 yaş arası  Güvenilir, Çalışkan, Dikkatli, Sorumluluk Sahibi  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden (Sefaköy’ e ulaşım sorunu olmayan tercih sebebi) Akşam: 20:00–Sabah: 08:00  Askerlik hizmetini tamamlamış  Bay

  Aranan Nitelikler Şantiyenin güvenliğinden sorumlu olarak, belirlenen güvenlik kontrollerini yapmak, Şantiye güvenliği ile ilgili sorun tespit edilmesi durumunda ilgililere haber vermek, gereken önlemleri almak

 • Satınalma Uzmanı
  2d .Yapı İnş. Taah.
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma süreçleriyle ilgili en az 2-3 yıl deneyim sahibi, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim tercihen LOGO TİGER programını kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Talep edilen malzemelerin temininde istenilen kalite, en uygun fiyat ve standartlara uygun olarak satınalma sürecinin yönetilmesi, Tedarikçi firmalar ile ilişki yönetiminin gerçekleştirilmesi, Fiyat ve tedarikçi araştırmalarının yapılması, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Alternatif malzeme ve yeni tedarikçi firmaların kazanılmasına yönelik çalışmaların sağlanması.

 • İş Açıklaması Etkinlik ajansı tecrübesine sahip, Alan, sahne, stand vb. 3D modelleme yapabilecek Etkinlik sektörüne hakim Uygulamacı değil tasarım yönü kuvvetli Yaratıcı takımımızda yer alacak, fikir üretebilecek arkadaşlarımızın başvurularını beklemekteyiz.

  Aranan Nitelikler Meslek liseleri, Güzel Sanatlar Liseleri Grafik Tasarım Bölümü, Tercihen Üniversitelerin 2 ve 4 yıllık Güzel Sanatlar Fakülteleri, Grafik Tasarım Bölümü Mezunu olmak, Photoshop, Indesign, Illustrator, 3DMAX, Maya, Fireworks vb gibi tasarım programlarına hakim olmak. Benzeri pozisyonlarda en az 3 yıl iş tecrübesi olmak. Esnek çalışma saatlerine uygun olmak.

 • İş Açıklaması We are looking for Deputy Team Leader to work in a supervision project financed by European Union.

  Aranan Nitelikler Qualifications and skills; University degree in Civil / Mechanical Engineering, Good command of written and spoken English, Full computer literacy. General professional experience; At least 10 years of professional experience. Specific professional experience; At least 5 years of working site experience within construction of buildings, Experience as supervisor or engineer of superstructure (buildings) works for at least 5 years.

 • Kasiyer - Akmerkez
  Yargıcı
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Akmerkez mağazamızda görevlendirmek üzere; -Kasa işlemlerini 'Yargıcı' standartlarına uygun olarak yürütürken, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilecek "Kasiyer" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Dış görünümüne ve kişisel imajına özen gösteren, - Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı, - Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan - Kişisel ve mesleki gelişime önem veren, mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, - Analitik, konsantrasyonu yüksek ve dikkatli, - İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın.

 • İş Güvenliği Uzmanı
  Med Akademi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, İşyerinde yapılan çalışmalar ile ilgili tasarım, makine ve teçhizatların durumu, bakımı ve seçimi ile; işin plânlanması, uygulanması ve raporlanması, Risk analizleri yapılarak; tehlikeli faaliyet ve davranışlara müdahale edilmesi ve gerekli tedbirlerin alınmasının sağlanması, İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, İşyerinde kaza, yangın veya patlamaların önlenmesi için mevzuata uygun çalışmalar yapılması ve gerekli kontrollerin gerçekleştirilmesi İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin ilgili mevzuatlara uygun olarak plânlanması ve uygulanması.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın İstanbul - Anadolu / Avrupa Yakasında (Dudullu - Ümraniye - Sultanbeyli - Maslak - İkitelli vb.) hizmet vermiş olduğu kurumsal müşteri firmalarında görevlendirilmek üzere; İş güvenliği alanında en az 1 yıl deneyimli, C sınıfı geçerli sertifika sahibi, Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen, Çeviri yapabilecek düzeyde İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, 'İş Güvenliği Uzmanı' aramaktayız.

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde bulunan Kolej'de temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.

 • İş Açıklaması 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile "Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Kurumumuzun en önemli değerlerinden biri olan "birlikte başarabiliriz” duygusuna sahip takım arkadaşlarını Doğa ailesine davet ediyoruz. Yıllık ve revize bütçelerin hazırlanması, Aylık yönetim raporlarının hazırlanması, Periyodik bütçe-fiili karşılaştırmalarının yapılması, Bütçe-fiili araştırmaların yapılması, Bütçe sisteminin kurgulanmasına ve oluşturulmasına destek verilmesi, Departman bazında giderlerin raporlanması ve takibinin sağlanması, Sabit kıymet ve yatırımların raporlanıp kontrolünün sağlanması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat ,İşletme v.b. bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda min.3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Problem çözme yeteneği gelişmiş, İletişim yeteneği kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan,

 • İş Açıklaması Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , İstanbul Ataköy A Plus mağazamızda görevlendirmek üzere mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen satış danışmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Mağazacılık alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20 yaşını doldurmuş, Modayı yakından takip eden, İletişim becerileri kuvvetli, Kişisel gelişimine ve dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Satış Danışmanı – Bursa Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, Bursa Asmerkez AVM Mağazası için "Satış Danışmanı" aranmaktadır. Mağazaya gelen müşterileri karşılamak, Müşteri ihtiyacını anlayıp, ilave alternatif ürünler sunarak satış yapmak, Mağazanın satış hedeflerine gerekli katkıyı sağlamak ve satışlarının takibini yapmak, Eksik ürünlerin mağaza yöneticisine bildirmek varsa depodan çıkarıp, reyona yerleştirmek, Ürünlerin ve reyonun temizliği ve düzeninden sorumlu olmak, Mağaza içi sayımlara katılmak, Mal kabule gelen ürünleri mağazaya taşımak sayımlarını yapmak ve reyonuna yerleştirmek, Etiket kontrolü yapmak, eksik etiketleri tamamlamak ve hatalı etiketleri tespit ederek düzeltmek, Mağazanın gerekliliği olan her işte aktif rol almak, Pozisyonun Amacı; Şirketin mevcut ve potansiyel müşterileri doğrultusunda satış hacminin artırılması, Şirket stratejilerine uygun olarak satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, müşteri memnuniyetini artırmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen ev tekstili, mobilya, bahçe mobilyaları, aydınlatma veya dekorasyon ürünlerinin satışında tecrübesi olan, Mağazacılık sektöründe satış veya kasa konularında en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması FİRMAMIZIN BURSA ORHANGAZİ BÖLGE MÜDÜRÜLÜĞÜ BÜNYESİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE ZEYTİN KONUSUNUDA TECRÜBELİ GIDA TEKNİKERİ ALIMI YAPILACAKTIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ 5 YIL TECRÜBESİ BULUNAN ALANINDA UZMAN OLMAK ÜRETİM VE KALİTE KONUSUNDA TECRÜBESİ BULUNAN HAMMADDE VE STOK TAKİBİ VE KONTROLÜNÜ YAPABİLECEK KALİTE VE SİSTEM BELGELERİ KONUSUNDA TECRÜBELİ MİKRO PROGRAMINI KULLANABİLMEK TERCİH SEBEBİDİR GEMLİK VE ORHANGAZİDE BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN

 • Takım Lideri
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Yeni gelişmekte olan ve büyüme potansiyeli çok yüksek bir sektörde, birlikte çalışacak ''Çağrı Merkezi Takım Lideri '' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 27 yaşını aşmamış, Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Sabırlı, sürekli öğrenmeye ve öğretmeye açık, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve ekip yönetiminde başarılı, Takım çalışmasına yatkın ve koçluk becerisi gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksek Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, Yoğun çalışma temposunda motivasyonunu kaybetmeden hedef odaklı çalışan, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri yüksek, Çağrı merkezinde özellikle Bankacılık sektöründe minimum 1 yıl outbound / satış,tahsilat projelerinde takım lideri olarak çalışmış, İleri seviyede MS Office programlarını kullanabilen,raporlama becerileri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ''Bayan Takım Lideri'' aramakayız. *Aranan niteliklere uygun olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için “Muhasebe Müdürü” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme,İktisat,Maliye vb.) UFRS konusunda bilgili ve tecrübe sahibi Genel Muhasebe, Vergi Mevzuatı, Maliyet Muhasebesi konularında bilgi ve tecrübe sahibi SMMM belgesine sahip, Çok iyi derecede MS Office programlarını kullanabilen Raporlama ve dokümantasyon yeteneği gelişmiş, Analitik düşünme, analiz ve yorum yapabilecek bilgi ve beceriye sahip , Minimum 15 yıl deneyim sahibi, 5 yıl yöneticilik yapmış Sistemli, takipçi ve dikkatli. ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • İş Açıklaması Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , Bursa Korupark Alışveriş Merkezi'nde yer alan Boyner Saat&Saat reyonunda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Başvurulan pozisyonda minimum 1 sene deneyimli, Müşteri odaklı çalışabilecek ve ikna yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Modayı yakından takip eden, Kişisel gelişimine ve dış görünüşüne önem veren, güleryüzlü, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması ACİL OLARAK RESEPSİYONİST ARANMAKTADİR.

  Aranan Nitelikler İNGİLİZCE BİLEN, ÜNÜVERSİTE MEZUNU

 • İş Açıklaması Sunis Hotels grubu Hotel Su'da çalıştırılmak üzere "Genel Kasa Sorumlusu" alımımız olacaktır. Başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer unvanlarda min. 3 yıllık iş tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın,

 • İş Açıklaması H&M Türkiye, Great Place to Work® Türkiye Enstitüsü tarafından “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2015” yarışmasının 500-2000 çalışan kategorisinde 3. Olarak Türkiye’nin En İyi İşverenlerinden birisi olurken; aynı zamanda bu yarışmada listeye giren tek perakende şirketi oldu. Bu başarımızın temelinde ise şirketimizde çalışan ekip arkadaşlarımızın olduğunu biliyoruz. Hey Sen! Mükemmel bir kariyere, en çok çalışılmak istenilen şirkette mi ulaşmak istiyorsun? Sana başta benzeri olmayan eğitim ve gelişim programları olmak üzere, kendini rahatça ifade edebileceğin özgür bir çalışma ortamı ve tıpkı gardırobundaki kombinler gibi sonsuz bir kariyer imkanı sunuyoruz. Buradan sadece Konya'ya açacağımız Kule Site AVM'deki mağazamıza başvurabilirsiniz. Yapacağınız görüşme sonucunda Part ya da Full Time olarak değerlendirilebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Genel Görev Tanımı: Müşterilere en iyi alışveriş deneyimini, farklı ürün yelpazesi sunarak yaşatmak. Görev Sorumlulukları/ Ancak sadece bunlarla sınırlı değildir: Müşteri Servisi · H&M standartlarına göre direkt veya dolaylı yollarla en iyi müşteri servisini satış, kabin ve kasa alanlarında sunmak. İş Tanımı · Aktif olarak ürünlerle çalışır, stoklama, eksik çıkartma, askılama, görsel düzenleme yaparak, H&M standartlarına göre maksimum satış fırsatı yaratır · Sevkiyat aracının karşılanması, boşaltılması, kolilerin teslim alınıp, ürünlerin açılması/kapatılması ve ürünlerin alarmlandığından emin olmasını sağlamak. · Kasa noktalarında müşterilere hızlı yardımcı olarak, ürün satışı,iade gibi tüm işlemlerini gerçekleştirir. Verimlilik · İndirim, fiyat değişikliği, transferler ve kasa rutinlerini eksiksiz uygular. · H&M prosedürleriniin uygulanması, güvenliğin sağlanması ve firenin önlenmesinde aktif rol oynar. Takım Çalışması · Satış alanı, kabinler, kasa noktası ve depoda takım arkadaşlarıyla verimli bir şekilde takım halinde çalışır. · H&M değerlerine, şirket içi standartlarına, prosedürlerine ve politikalarına bağlı olarak çalışır. Minimum Aday Yeterliliği: · En az Lise ya da dengi mezunu olmak. · Benzer pozisyonda en az 1 senelik perakende tecrübesine sahip olmak. · Koli vb. ağır materyalleri kaldırabilmek. Yetenek, Beceri ve Diğer Gereklilikler: · Mükemmel müşteri servisi becerisi · Satış fırsatlarını görüp, bunları uygulamaya koyabilen · Yeni şeyler öğrenmeye açık · İyi iletişim becerisine sahip olmak · Çoklu iş yapabilen ve hızlı bir doğaya sahip olmak · Görevleri bitirebilen ve yeri geldiğinde insiyatif alabilen · Verilen görevleri zaman sınırını geçirmeden bitiren · Zamanı iyi kullanabilen ve öncelik sırası yapabilen · Esnek çalışma saatlerine uygun olan. (Haftasonu ve akşam da dahil olmak üzere)

 • İş Açıklaması İzmir, BORNOVA ilçesi TESCO KİPA A.V.M. içerisinde olan Funnyday çocuk eğlence alanımıza tam zamanlı uzun süre çalışmak isteyen bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Tercihen yakın çevrede ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü, Çocuklarla iletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri kuvvetli, Satış yapmaktan keyif alan, Tercihen çocuk gelişim mezunu

 • İş Açıklaması Seferihisar Sığacık şubemiz için Servis Elemanı ve Barista olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, müşterinin en uygun seçimi yapabilmesini sağlayabilecek Kahve ve tatlı siparişlerini servis edebilecek Mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek Misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Tercihen İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi Ulaşım sorunu olmayacak şekilde ikamet eden

 • Teknik Destek Personeli
  Lk&Jns Dew
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Minumum teknik lise mezunu, İletişim becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi, Sonuç odaklı, Bilgisayar donanım bilgisine sahip, Windows işletim sistemlerine hakim, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağaza kullanıcılarına online destek verebilecek, Tercihen perakende sektöründe Bilgi İşlem bölümlerinde deneyime sahip.

  Aranan Nitelikler

 • Aşçı Yardımcısı
  Evidea.Com
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın İdari İşler Departmanında görev alacak; Yiyeceklerin hazırlığı, pişirilmesi ve sunuma hazırlanmasında aşçımıza yardımcı olacak, Mutfağın ve tezgahın düzeninin ve temizliğini sağlayacak, En az ilköğretim mezunu Koşuyolu bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak, Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden, "Aşçı Yardımcısı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Seferihisar Sığacık şubemiz için Aşçı Yardımcısı olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Menüde bulanan yemekleri hızla servise hazırlayabilecek, Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi Ulaşım sorunu olmayacak şekilde ikamet eden

 • İş Açıklaması Seferihisar Sığacık şubemiz için bulaşıkçı olarak çalışacak bay/bayan eleman alınacaktır. Adaylarımızın deneyim sahibi olmaları tercih sebebi olarak değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Hastanemiz bünyesinde Ataşehir Lokasyonlarımızda Ameliyathane Teknisyeni olarak görevlendirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler Ameliyathane Teknisyeni olarak aktif çalışmış, En az 1-2 Yıl deneyimli, Takım Çalışmasına Uyumlu, Kişisel Hijyenine Özen Gösteren, Anadolu Yakasında İkamet Eden,

 • İş Açıklaması MADAME COCO, KARAMAN' da olan mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Part Time Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?