İş İlanları

 • İş Açıklaması Elektrik Bakım Mühendisi ve Elektrik Bakım Teknisyeni tarafından belirlenen bakım ve iş planları doğrultusunda, birimlerdeki tüm elektrik cihazları+makinaları ile bunların elektrik tesisatlarının montajı, planlı veya arizi bakımı, onarımı ve gerekli kalibrasyon faaliyetlerini yapmak.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek okul Elektrik Bölümü’ nden mezun 2 yıl deneyimli 22-35 yaş aralığında askerliğini yapmış Tercihen Ekat belgesi ve Enerji santralinde çalışmış olması

 • İş Açıklaması Fabrikamızda bulunan olan atık ısı elektrik santralinde operatör/saha personeli olarak çalıştırılmak üzere personel alınacaktır. Söz konusu personel Santral şefi ve teknisyeninin talimatları doğrultusunda santralin çalıştırılması (operasyon ) ve saha kontrolleri faaliyetlerinde bulunacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek okul Elektrik/Makina bölümlerinden mezun MS Office programlarını kullanabilen 2 yıl iş deneyimi olan Gebze veya Darıca'da ikamet eden 22-35 yaş aralığında Askerliğini yapmış Tercihen Elektrik santralinde çalışmış ve buhar sistemlerinde tecrübeli Vardiya sisteminde çalışabilecek

 • İş Açıklaması Elektronik Bakım Mühendisi ve Elektronik Bakım Teknisyeni tarafından belirlenen bakım ve iş alanları doğrultusunda, birimlerdeki tüm elektronik cihaz makina ile bunların elektrik tesisatlarının montajı, planlı veya arizi bakımı, onarımı ve gerekli kalibrasyon faaliyetlerini yapmak ve sonuçlarını Elektronik Bakım Teknisyeni, Elektronik Bakım Ustabaşı ve Elektronik Bakım Ustasına raporlamak.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesiveya Meslek Yüksek okul Elektronik Bölümü’ nden mezun En az 2 yıl deneyimli Gebze veya Darıca'da ikamet eden 22-35 yaş aralığında askerliğini yapmış Vardiya sisteminde çalışabilecek (08:00-16:00 / 16:00-24:00 / 24:00-08:00 vardiyalarında)

 • İş Açıklaması Gıda sektöründe; otomasyona dayalı, el değmeden üretim yapan unlu mamüller fabrikamızda kalite süreçlerinde görev alacak, son ürün ve girdi kontrolünü yapacak, mevzuat ve yasal şartları takip edebilecek, vardiyalı çalışabilecek Kalite Sağlama Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Teknikerliği, Kimya Teknikerliği, Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kalite yönetim sistemleri ve gıda üretim sektöründe en az 2 yıl deneyimli, ISO 9001, ISO 22000 belge ve takip sürecinde yer almış, MS Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk alabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (tercihen Kartal, Gebze arasında), Adayların başvurularını beklemekteyiz...

 • İş Açıklaması BURGER KING Restaurantlarının ; arıza-bakım servis işidir.

  Aranan Nitelikler -Trabzon da ikamet eden, -Meslek liselerinin elekrik/elektronik,iklimlendirme ve soğutma,mekanik,makina v.s benzeri bölümlerinden mezun, -Askerliğini yapmış, 30 yaş altı bay, -Trabzon ili ve çevresindeki illerin restaurant arızalarından da sorumlu, -Aktif olarak araç kullanan,B sınıf ehliyetli, -Esnek çalışma koşullarına uyabilecek, -Takım arkadaşlarıyla uyumlu çalışabilecek, -Teknisyen/Tekniker

 • İş Açıklaması BURGER KING Restaurantlarının mevcut elektik, soğutma-ısıtma sistemleri ve mutfak ekipmanlarının bakım ve servis işidir. (FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİNİN ARIZA ve BAKIMLARINDA TECRÜBE tercih sebebidir)

  Aranan Nitelikler -Ankarada da ikamet eden, -Meslek liselerinin elekrik/elektronik,mekanik,makina....v.s bölümlerinden mezun, -Askerliğini yapmış, 30 yaş altı bay, -Aktif olarak araç kullanan,B sınıf ehliyetli, -Esnek çalışma koşullarına uyabilecek, -Takım arkadaşlarıyla uyumlu çalışabilecek, -Teknisyen/Tekniker

 • Genel Başvuru
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Gıda sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan firmamız için "Genel Başvuru" ilanına yapılan tüm başvurular aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır. Başvurularınız ileride şirketimizde oluşabilecek tüm pozisyonlar için İnsan Kaynakları Bölümü tarafından değerlendirilecektir. Başvurunuzu yaparken özellikle çalışmak istediğiniz sektörü, bölümü, pozisyonu belirtmenizi rica ediyoruz. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması BURGER KING,POPEYS,SBARRO ve ARBY'S Restauranlarının mevcut bacaların, kanalların bakım ve temizlik işidir.

  Aranan Nitelikler -Ankara'da ikamet eden, -En az Ortaokul mezunu, -Askerliğini yapmış, 30 yaş altı bay, -Aktif olarak araç kullanan,B sınıf ehliyetli, -Esnek çalışma koşullarına uyabilecek, -Takım arkadaşlarıyla uyumlu çalışabilecek, -Şehir dışına çıkmaya seyahat engeli olmayan, -Gece çalışmalarına engeli olmayan

 • Uzman Satış Danışmanı - Etiler
  Escada
  İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması ESCADA Etiler Mağazamızda görev alacak, mağazacılığı kariyer olarak benimsemiş ve bunu sektördeki en prestijli markalardan birinde, en üst seviyede yapmak isteyen "Uzman Satış Danışmanı” adayları aranmaktadır. Görevli olduğu mağazada ekip çalışmasına azami katkı sağlamak, müşteri ilişkilerini en üst düzeyde yöneterek müşteri memnuniyeti ile satışları desteklemek, ürün sunum ve servisini en iyi şekilde organize edebilmek,

  Aranan Nitelikler UZMAN SATIŞ DANIŞMANI Mağazacılık(tercihen Lüks Kadın Giyim) sektöründe en az 6 yıl deneyimli, Satış ve sonuç odaklı, Kariyerini hayatında önemli, vazgeçilmez bir unsur olarak gören ve önceliklerini buna göre belirleyen, İletişim becerileri gelişmiş, Pozitif, güleryüzlü, enerji seviyesi yüksek, Modayı yakından takip eden ve kişisel bakıma özen gösteren, En az lise, tercihen üniversite mezunu, 35 yaşını aşmamış Bay/Bayan Adaylar

 • İş Açıklaması Yetiştirilmek Üzere Makinelerin Mekanik veya Elektrik/Elektronik olarak işletilmesinde Vardiyalı çalışma düzenine göre çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın Tecrübeli veya Tecrübesiz Bakım ve Teknik Bölüm Tekniker veya Teknisyeni Çalışma Yeri Gebze'dir. İstanbul Anadolu tarafı ve Gebze Darıca servislerimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler MESLEK LİSESİ , TEKNİK LİSE VEYA MESLEK YUKSEK OKULU - Elektrik, Mekanik ,Endüstriyel elektronik , Otomasyon , Mekatronik bölümlerinden mezun, - Askerliğini tamamlamış - Oto Sürücü Ehliyeti olan - Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek,

 • Şantiye Şefi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İNŞAAT SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin İnşaat veya Makine Mühendisliği bölümünden mezun, * Min. 7 yıl saha tecrübesine hakim *Autocad ve Ms-Office programlarına hakim, *Seyahat engeli olmayan, *Esnek çalışma saatlerine uyumlu *Askerliğini tamamlamış, *Aktif olarak araç kullanabilen, *Analitik düşünme becerisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli, raporlama yapabilecek Takım arkadaşları aramaktayız.

 • Temizlik ve Servis Elemanı
  Escada
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ESCADA Etiler Mağazamızda görev alacak; müşterilere VIP catering servisi yapacak, mağazanın temizlik ve vale işleri ile de ilgilenecek "Temizlik ve Servis Elemanı” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Titiz, temiz ve güler yüzlü, Dinamik, Prezentabl, Kendine güvenen ve diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına uyumlu, Insan ilişkilerinde başarılı, Tercihen mağazacılık sektöründe çalışmış, Askerliğini tamamlamış, Ehliyet sahibi, 25-35 yaş aralığında BAY, Servis ve temizlik görevlisi aranmaktadır.

 • İş Açıklaması GIDA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN GEBZE'DE KURULU FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen ÜRETİM /GIDA sektörü tecrübeli, Gebze, Darıca E-5 Karayoluna yakın ikamet eden, Üretim odaklı firmaların muhasebe departmanlarında en az 3 yıl çalışmış, İyi derecede Excel bilgisi olan, İnsan ilişkileri kuvvetli, enerjik çalışmayı benimsemiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Sistemsel ay kapanışı işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Depo stoklarının kontrolü; sistemsel ve fiziki stok uyumunun periyodik takibi, Üretim maliyetlerinin hesaplanması, Ürün bazında gerçekleşen maliyetlerin analizi, Maliyetlendirme çalışmalarını etkileyen diğer muhasebe kayıtlarının doğruluğu ve güvenirliğini sağlamak amacıyla muhasebe kayıt kontrollerinin yapılması.

 • İnşaat Su Tesisat Teknsyeni
  Mes Mutfak
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yeni/Eski Restaurantların; tüm su tesisat ve giderlerinin , arıza,bakım ve montajları işidir.

  Aranan Nitelikler -MESLEK LİSESİ , TEKNİK LİSE VEYA MESLEK YUKSEK OKULU ŞARTI YA DA MESLEKİ YETERLİLİK SERTİFİKA ŞARTI VARDIR. -Meslek liselerinin metal/tesisat/mekanik.... v.b bölümlerinden mezun. - Askerliğini tamamlamış - Oto Sürücü Ehliyeti olan - İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek, -Tecrübeli Adaylar .

 • İş Açıklaması GIDA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN GEBZE'DE KURULU FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,

  Aranan Nitelikler * En az Yüksek Okul mezunu, tercihen üniversitelerin Lojistik bölümlerinden mezun, * Lojistik, Stok yönetimi ve Depo yönetimi konularında en az 5 yıllık yöneticilik tecrübesi olan, * Sipariş takibi yapabilecek, * İletişim yeteneği kuvvetli, * Dikkatli, detaycı ve takip yeteneği kuvvetli, * Problem çözme, koordinasyon ve organizasyon yeteneği güçlü, * MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, * Vardiyalı çalışabilecek, * Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış Sevkiyat ve Lojistik Amiri adayları ile tanışmak istiyoruz.

 • Saha Teknikeri
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İNŞAAT SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin İnşaat, elektrik veya Makine teknikerliği bölümünden mezun, -Autocad ve Ms-Office programlarına hakim, -Seyahat engeli olmayan , -Esnek çalışma saatlerine uyumlu, -Askerliğini tamamlamış, -Analitik düşünme becerisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli,raporlama yapabilecek Takım arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması BURGER KİNG RESTAURANTLARININ TÜM SU TESİSAT ve GİDERLERİNİN ARIZA-BAKIM işidir.

  Aranan Nitelikler - ADANA İLİNDE İKAMET EDEN -GECE ÇALIŞABİLECEK -ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ -B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP -SU TESİSAT ve GİDER montaj/arıza ve bakımında tecrübeli

 • İş Açıklaması BURGER KİNG RESTAURANTLARININ TÜM SU TESİSAT ve GİDERLERİNİN ARIZA-BAKIM işidir.

  Aranan Nitelikler -MESLEK OKULLARININ İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN -GECE ÇALIŞABİLECEK -ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ -B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP -SU TESİSAT ve GİDER montaj/arıza ve bakımında tecrübeli

 • İş Açıklaması GIDA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN GEBZE'DE KURULU FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,

  Aranan Nitelikler Ticaret Meslek Lisesi ve Yüksek Okul Mezunu 23-35 yaşları arasında Sevk irsaliyelerini ve satış faturalarını düzenleyebilecek Satın Alma İrsaliyelerini sisteme girişleri yapabilecek Günlük ve Haftalık düzenli olarak merkez ofise bilgi ve belgeleri gönderecek Logo paket programı kullana bilen Askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek Bay ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Tekniker ve Teknisyen
  Mes Mutfak
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması BURGER KING RESRORANLARININ BAKIM ONARIM ARIZA İŞLERİ.

  Aranan Nitelikler *MESLEK VE TEKNİK LİSELERİN, 2 YILLIK YÜKSEK OKULLARIN, ELEKTRİK, ELEKTRONİK, SOĞUTMA, İKLİMLENDİRME MEKANİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, OTO SÜRÜCÜ EHLİYETİNE SAHİP, 30 YAŞINI GEÇMEMİŞ . ANADOLU VE AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN TEKNİKER VE TEKNİSYENLER ARANMAKTADIR. ÖNEMLİ NOT : ASKERLİĞİNİ YAPMAMIŞ ADAYLARIN BAŞVURUSU DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.

 • Arşiv Personeli
  Fasdat
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Ata Holding bünyesinde faaliyet gösteren Depolama ve Lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından Fasdat Gıda – Gebze ofisinde görevlendirilmek üzere; mali arşivi oluşturabilecek ve muhafaza edebilecek, dijital arşiv çalışmalarını yürütebilecek, departmanların arşivlenmiş belge taleplerini karşılayabilecek ve arşiv rotasyonunu sağlayabilecek "Arşiv Personeli” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Bilgi ve Belge Yönetimi (Arşivcilik & Kütüphanecilik) bölümünden mezun, · Konusunda en az 3 yıl tecrübeli · Döküman Yönetim Programlarına ve MS Office programlarına hakim ve aktif olarak kullanabilen, · İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, iş takibi yüksek, · 25-35 yaş arası, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli; Gebze, Darıca, Dilovası ilçelerinde ikamet eden, Adayların başvurularını beklemekteyiz...

 • İş Açıklaması Gıda üretimi üzerine çalışan tesislerimizin ( Et tesisleri ) • Makinelerin elektrik , elektronik ve Mekanik arızalarını gidermede tecrübeli, • Vardiyalı çalışma düzenine göre çalışabilecek • Makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, • Makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak • Makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak, • Benzer pozisyonda daha önce çalışmış,

  Aranan Nitelikler Gıda sektöründe tecrübe tercih nedenidir. • Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, • Takım çalışmasına önem veren • Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), • Askerlikle ilişkisi olmayan • Amasya Suluova da ikametgah edebilecek Makine ve Elektrik Teknisyenleri

 • İş Açıklaması Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren grup şirketimizin İzmir şubesinde görevlendirilmek üzere; teknik ve idari tüm işleri takip edip yöneticisine aktarabilecek, yöneticisinin günlük iş akışını ve telefon trafiğini yönetebilecek,şirket içi tüm departmanlara bilgi akışını sağlayabilecek "Yönetici Asistanı” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Konusunda en az 5 yıl tecrübeli, · 25-35 yaş arası, · İyi derecede ingilizce bilen, · İletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün, prezantabl, · Ms Office programlarına hakim ve aktif olarak kullanabilen, · İzmir ve çevresinde ikamet eden, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz...

 • İş Açıklaması Şirketimizin merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, Sorumluluğundaki projeleri teknik şartnamelere uygun olarak hazırlayacak, Projeye yönelik malzeme siparişi ve satın alma süreçlerini yönetecek, Taşeon ekiplerle koordinasyonu sağlayarak saha uygulamalarına destek verecek, Gerektiğinde proje uygulama kontrolü ve hakediş kontrolü yapacak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl proje ve teknik ofis tecrübesi olan, Çok iyi derecede Autocad ve MS Office bilgisine sahip, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Tercihen 35 yaşını aşmamış, Sorumluluk sahibi ve disiplinli,

 • İş Açıklaması Gıda üretimi üzerine çalışan tesislerimizin;( Et tesisi ) Makinelerin Mekanik arızalarını gidermede tecrübeli, Vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, Makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, Makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak Makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak, Benzer pozisyonda daha önce çalışmış,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Solidworks veya Autocad bilgisi olan . Gıda sektöründe tecrübe tercih nedenidir. Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına önem veren İyi derece İngilizce bilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), Amasya Suluova'da ikamet eden veya edebilecek, (önemli)

 • İş Açıklaması Gıda üretimi üzerine çalışan tesislerimizin;( Et tesisi ) Makinelerin elektrik , elektronik ve Mekanik arızalarını gidermede tecrübeli, Vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, Makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, Makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak Makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak, Benzer pozisyonda daha önce çalışmış,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik , Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, PLC li otomasyon sistemleri konusunda Tecrübe tercih nedenidir. Gıda sektöründe tecrübe tercih nedenidir. Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına önem veren İyi derece İngilizce bilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), Amasya Suluova'da ikamet eden veya edebilecek, (önemli)

 • İş Açıklaması Adapazarında bulunan mağazamız için MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI aranmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesini sağlamak, Ürünlerin müşterilere doğru şekilde sunulması hakkında personeli bilgilendirmek. Mağaza görsel düzenini korumak, Mağazanın yönetim ve idaresinde, Mağaza Müdürüne yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 3 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü, Problem çözme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve başarı odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

 • İş Açıklaması Hatay Reyhanlıda'da açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere; Mağaza Müdürü aranmaktadır. Mağaza personel yönetiminde deneyimli, Ürün bilgilerine hakim ve personelini bu konuda bilgilendirebilen, Mağaza depo ve ürün yönetimine hakim, Mağaza ürün ve görsel düzeni sağlayabilen, Aylık satış hedeflerini gerçekleştirebilen.

  Aranan Nitelikler Erkek Klasik Giyim sektörü ve Mağaza Yöneticiliği konusunda en az 3 yıl deneyimli, En az lise mezunu Mağazacılığı yaşam tarzı ve meslek olarak gören, Modayı yakından takip eden, Markayı temsil yeteneğine sahip, Dış görünümüne özen gösteren, Gelişime açık, İletişim gücü ve ekip ruhu kuvvetli, Problem çözme yeteneğine sahip, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Oryantasyon ve rotasyona açık,

 • İş Açıklaması Hatay Reyhanlı'da açılacak olan mağazamız için SATIŞ DANIŞMANLARI aranmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, ürünleri müşterilerin beğenisine sunmak, Ürün bilgilerine hakim olmak ve müşterileri bu konuda bilgilendirmek, Mağazada bulunan ürünlerin düzenli olmasını sağlamak, Ödeme koşulları hakkında bilgi vermek ve gerekli tadilat işlemlerini alarak sonuçlandırılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 1 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

 • İş Açıklaması Kırıkhan' da bulunan mağazamız için SATIŞ DANIŞMANLARI aranmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, ürünleri müşterilerin beğenisine sunmak, Ürün bilgilerine hakim olmak ve müşterileri bu konuda bilgilendirmek, Mağazada bulunan ürünlerin düzenli olmasını sağlamak, Ödeme koşulları hakkında bilgi vermek ve gerekli tadilat işlemlerini alarak sonuçlandırılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 1 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?