İş İlanları

 • İş Açıklaması Türkiye ve Dünya Projesi Olan 3. Havalimanı Projesinde görev yapmak üzere Tıbbi Sekreter Aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler *Solunum Fonksiyon Testi ve EKG kullanabilecek(gerekirse öğretebiliriz) *Evrak takibi yapabilecek, *Full-time çalışacak, *Devletle ilişiği olmayan, *Ekip, nöbet ve çalışma şartlarına uyum sağlayan, *Hızlı, pratik ve sempatik olan, *Sektörde en az 1 yıl tecrübesi olan, *Diksiyonu düzgün, prezentabl, iletişim ve ikna yeteneği yüksek, *Temsil yeteneğine ve aidiyet duygusuna sahip ve insan ilişkilerinde başarılı, *Bilgisayar kullanabilen, *İstanbul'da ikamet eden adaylar önceliğimizdir. Ulaşım ve yemek imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Erkek adaylar için lojman imkanımız mevcuttur. Başvurular İnternet Üzerinden yapılacaktır.

 • İş Açıklaması ÇANAKKALE  KAZDAĞLARINDA FİRMAMIZ BÜNYESİNDE  BULUNAN 20 ODALI BUTİK OTELİMİZE DAHA ÖNCE YÖNETİCİLİK YAPMIŞ DENEYİMİ OLAN BAY VEYA BAYAN MÜDÜR ARAMAKTAYIZ YATILI ÇALIŞLMA OLABİLİR LOJMAN İMKANIMIZ VARDIR MÜRACAT TEL 05325092425

  Aranan Nitelikler DAHA ÖNCE YÖNETİM DEPARTMANINDA YER ALMIŞ YÖNETİCİLİK KABİLİYETİ OLMASI ERKEKLER İÇİN ASKERLİK YAPMIŞ OLMASI BAYANLAR İÇİN SEYAHAT ENGELİNİN OLMAMASI

 • Paramedik&Att
  Hy Ambulance
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 3.Havalimanı ve 3.Köprü projelerinde ambulans ve revirlerimizde nöbet usulü ve staff çalışacak personeller aramaktayız. Nöbet usulü 24 saat, staff çalışıldığında ise 08:00-18:00 arası hizmet vermekteyiz. Servislerimiz 06:45-7:00 arasındadır.Her lokasyon için değişkenlik göstermektedir.  Erkek personeller için lojman imkanımız mevcuttur.    

  Aranan Nitelikler   En az 1 yıl sahada aktif görev almış olmalı, Diksiyonu ve hastaya yaklaşımı düzgün iyi iletişim kurabilen, Nöbet gün ve saatlerine uyum konusunda dikkat edecek personeller aramaktayız.      

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası, Adana Optimum Alışveriş Merkezi' nde olan mağazasında çalışmak üzere ''Kasiyer'' aramaktadır.

  Aranan Nitelikler   En az lise mezunu (tercihen), Mağazacılıkta kasiyer olarak deneyimli (tercih nedenidir), Rakamlarla çalışmayı seven ve işlemlerde dikkatli, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmalarına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü ve dinamik.  

 • Resepsiyonist
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ·         Gelen misafirlerin karşılanması, ilgili birimlere yönlendirilmesi, ·         Evrak ve kargo takibinin yapılması, ·         Telefon trafiğinin yönetilmesi ve yönlendirilmesi, ·         Otel ve uçak rezervasyonlarının yapılması, ·         Toplantı odalarının koordine edilmesi ve takibi.

  Aranan Nitelikler Perakende sektörünün öncü firmalarından olan ve birçok lokasyon da hizmet veren şirketimizin, merkez ofisinde çalışmak üzere ‘’Resepsiyonist’’ aranmaktadır. ·         Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun, ·         MS Office programlarına hakim, ·         Resepsiyon pozisyonun da en az 2 yıl deneyimli, ·         Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli olan,  ·         Güler yüzlü, ·         Enerjik, ·         Sorumluluk sahibi, ·         Problem çözme yeteneği gelişmiş, ·         Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Süpermarket Personeli (Yetiştirilmek Üzere)
  Ft Grup
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Kurumsal süpermarketlerin çeşitli departmanlarında çalışacak, yetiştirilmek üzere vasıflı/vasıfız elemanlar aranmaktadır. 1300 TL ve üzeri maaş + SGK + Prim + Yol + Yemek

  Aranan Nitelikler 17 - 35 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • İş Açıklaması Anadolu Yakasında; Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli,Tuzla, Beykoz, Çekmeköy ilçelerindeki kurumsal mağaza ve süpermarketlerin çeşitli departmanlarında çalışacak, yetiştirilmek üzere vasıflı/vasıfız elemanlar aranmaktadır. 1300 TL ve üzeri maaş + SGK + Prim + Yol + Yemek

  Aranan Nitelikler 16 - 35 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • İş Açıklaması Türkiye ve Dünya Projesi Olan 3. Havalimanı Projesinde görev yapmak üzere İş Yeri Hekimi Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Full-time çalışacak, *Devletle ilişiği olmayan, *Ekip, nöbet ve çalışma şartlarına uyum sağlayan, *Hızlı, pratik ve sempatik olan, *Sektörde en az 1 yıl tecrübesi olan, *Diksiyonu düzgün, prezentabl, iletişim ve ikna yeteneği yüksek, *Temsil yeteneğine ve aidiyet duygusuna sahip ve insan ilişkilerinde başarılı, *Bilgisayar kullanabilen, *İstanbul'da ikamet eden adaylar önceliğimizdir. Ulaşım ve yemek imkanımızdan yararlanabilirsiniz.  

 • İş Açıklaması İstanbul G.O.Paşa Beşyüzevlerde faaliyet gösteren Lisemize ve B.Paşada faaliyet gösteren Etüt merkezimize Yöneticiler ve Eğitim Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yöneticiler / Eğitim Danışmanlar için ; Eğitim yöneticiliğine hakim yada bu alana kolay uyum sağlayabilen Hızlı karar verebilen ve inisiyatif almaktan çekinmeyen Kriz yönetiminde etkin ve Pozitif özelliklere sahip Tercihen Lisans Mezunu. Satış stratejilerine hakim  Kayıt ve Tanıtım çalışmaları yapabilen  Diksiyonu düzgün Takım çalışmasına uyum uyumlu  Dış görünümüne özen gösteren.

 • İş Açıklaması 3. KÖPRÜ VE 3. HAVALİMANI projelerini yöneten firmamızın Ambulans ve Acil Yardım İstasyonlarında görevlendirilmek üzere "Ambulans Sürücüsü" aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler *Sağlık Bakanlığından onaylı Temel İlkyardım Eğitim Belgesi olan, *SRC Belgesi, Psikoteknik Belgesi, İleri Sürüş Teknikleri Belgesi olan, *Ekip, nöbet ve çalışma şartlarına uyum sağlayan, *Sektörde en az 1 yıl tecrübesi olan, *Diksiyonu düzgün, prezentabl, iletişim ve ikna yeteneği yüksek, *Temsil yeteneğine sahip ve insan ilişkilerinde başarılı, *Bilgisayar kullanabilen, *İstanbul'da ikamet eden. Servis ve yemek imkanımız mevcuttur. Erkek adaylar için lojman sistemimiz mevcuttur.    

 • İş Açıklaması Convert concepts in the source language to equivalent concepts in the target language, Listen to speakers' statements to determine meanings and to prepare translations, using electronic listening systems as necessary, Assimilating speakers' words quickly, including jargon and acronyms, Writing notes and keeping for records when necessary.

  Aranan Nitelikler University degree preferably from Translation & Interpreting Department, At least 2 years of relevant work experience in consecutive interpretation, Excellent communication and reporting skills both in English & Turkish, Excellent communication, interpersonal and teamwork, Excellent MS Office skills, Commitment to work, and other professional ethics, Located or willing to relocate in Antalya with a 6 months contract. 

 • Misafir Hekim İlişkileri Yetkilisi
  İstanbul Cerrahi Hastanesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Fulya lokasyonunda görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip, "Misafir Hekim İlişkileri Yetkilisi" aramaktayız. Hastaneye gelen dış doktorların tüm süreçlerinin takip edilmesi ve yürütülmesinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun ( Tercihen Hemşirelik Bölümü) İlgili pozisyonda en az 1 yıl  deneyimli, Sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, İletişim ve organizasyon yeteneği güçlü, Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, takım çalışmasına artı değer katabilecek,

 • İş Açıklaması İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu'nda görevlendirilmek üzere 'Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, 40 yaşını aşmamış, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Tam zamanlı çalışabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu,güler yüzlü çalışabilen, İletişim yönü güçlü, pozitif, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması İş Tanımı: Mayıs 2008 tarihinden bu yana televizyon ve sinema için alt yazı ve dublaj çevirisi alanında hizmet vererek kalitesi, hızı, dil bilinci ve ele aldığı işlere ciddi yaklaşımıyla sektöründe isim yapan firmamızda, spotting yapmak üzere bizimle çalışmak isteyecek arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: Çok iyi İngilizce ve müthiş Türkçe bilgisine sahip olduğunu düşünen ve ana dili Türkçe olan, Tercihen üniversitelerin dil bölümlerinden mezun, Ofis içinde tam zamanlı mesai yapabilecek, Bilgisayar ve klavye kullanma konusunda pratik ve kendine güvenen, Dikkatli, titiz, özenli, sabırlı, kurallara sadık, Dinamik çalışma ortamına ve ekip çalışmasına uyum gösterebilecek, Sonuç odaklı ve işleve yönelik çalışabilecek, Öğrenme şevkine ve azmine sahip takım oyuncularının bu ilana yapacağı başvurular tarafımızdan değerlendirilecek, adaylar görüşmeye alınarak uygulanacak deneme çevirisi sonucunda karara varılacaktır. Adayların sigara kullanmaması tercih sebebidir. Çalışma Sürecinde Beklediklerimiz: Her zaman erişilebilir olmak, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmek, Geri bildirimlerimizi dikkate alarak kendini geliştirmek. Alanımıza dair tecrübeniz varsa öz geçmişinizde detaylı şekilde belirtmeniz rica olunur. Altyazar’a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

 • Hemşire
  İstanbul Cerrahi Hastanesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Fulya ve Nişantaşı lokasyonlarında görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip 'Hemşire' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Sağlık Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu, Lisans düzeyinde Hemşirelik bölümü mezunu, Alanında en az 2 yıllık deneyimli ve yeterli bilgi birikimine sahip, Hasta ve hasta yakını odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Hasta güvenine ve hasta memnuniyetine önem veren, İletişim yeteneği kuvvetli ve güleryüzlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Uygulanacak her türlü sağlık işleminin güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlayabilen, Eğitime ve gelişime açık,

 • İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık GrubuFulya ve Nişantaşı lokasyonlarında görevlendirilecek, ayrıca 2016 yılında açılması planlanmış 300 yataklı-30 katlı Levent lokasyonu için yetiştirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip 'Yoğun Bakım Hemşiresi' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu, Lisans düzeyinde Hemşirelik bölümü mezunu, Yoğun Bakım deneyimine ve yeterli bilgi birikimine sahip, Hasta ve hasta yakını odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Hasta güvenine ve hasta memnuniyetine önem veren, İletişim yeteneği kuvvetli ve güleryüzlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Uygulanacak her türlü sağlık işleminin güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlayabilen, Eğitime ve gelişime açık,

 • İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Fulya ve Nişantaşı lokasyonlarında görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip 'Yardımcı Sağlık Personeli-Porter' aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Alanında en az 1 yıllık deneyimli ve yeterli bilgi birikimine sahip, Hasta güvenine ve hasta memnuniyetine önem veren, Hasta transferlerini yöneticileri gözetiminde prosedürlere uygun gerçekleştirebilecek, Hastane içi malzeme, evrak, dosya dağılımını yapabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Eğitime ve gelişime açık, Vardiya sisteminde çalışacak, Bay/Bayan

 • İş Açıklaması Kasa çıkışlarını ve işlemlerini gerçekleştirmek, takibini sağlamak,

  Aranan Nitelikler En az orta öğretim, tercihen lise mezunu, Tercihen Yiyecek/İçecek veya Turizm sektöründe 2 sene deneyimli, Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü,  Titiz ve dikkatli, 6 ay süre ile Antalya’da ikamet edebilecek ve çalışabilecek.

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; İstanbul Torium Alışveriş Merkezi' nde yer alan mağazasında çalışmak üzere ''Kasiyer'' aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (tercihen), Mağazacılıkta kasiyer olarak deneyimli (tercih nedenidir), Rakamlarla çalışmayı seven ve işlemlerde dikkatli, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmalarına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü ve dinamik.

 • Muhasebe Destek Elemanı
  Fuska AVM
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Alışveriş Merkezimizin Muhasebe departmanında günlük işlemlerin takibini yapacak ve Muhasebe Müdürü’nü asiste edecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   30 yaşını aşmamış, Meslek Yüksek Okulu veya tercihen ilgili bölümlerden 4 yıllık fakülte mezunu Satış Faturalarını hazırlayabilecek, Operasyonel işlemleri sorunsuz ve eksiksiz yürütebilecek,  Evrak Takip ve klase işinde becerikli,  Düzenli, dikkatli, titiz  İletişim becerileri gelişmiş,  Benzer bir görevde en az 1 yıl tecrübe sahibi,  Özel dönemlerde esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,  Firma Kurum kültürüne çabuk adapte olabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Sahada aktif ziyaretler yaparak, satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, Şirket vizyonuna uygun olarak geliştirilmiş satış stratejilerini uygulamak, Sürekli yeni müşteri edinmek için gerekli çalışmaları yapmak,  Gerektiğinde çalışmaları ile ilgili raporlama ve sunum yapabilecek

  Aranan Nitelikler • Müşteri ilişkileri ve satış konusunda başarılı , • Planlama ve organizasyon becerisi yüksek , • Ekip çalışmasına yatkın, • Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile şirketini en iyi şekilde temsil edebilecek, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, • Dış görünüşüne özen gösteren, • B Sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan,    Bay ve bayan  Aktif Satış Uzmanları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Merkez ekibinde  görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip 'Uluslararası Hasta İlişkileri Bölge Sorumluları"  aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Rusya, Afrika-Körfez ,Balkan Ülkeleri, Avrupa Ülkeleri,Ortadoğu Ülkeleri için ayrı ayrı görevlendirmek üzere, İyi derecede İngilizce bilen ve yanı sıra  Rusça,Bulgarca,Arapça,Sırpça,Boşnakça dillerinden en az birini de aktif olarak konuşabilen, Yazışma diline hakim,profesyonel iş teamüllerine uyumlu, Sağlık turizminde tecrübe sahibi ( tercihen saha satış ) İletişim ve pazarlama yeteneği güçlü, Seyehat engeli olmayan, Kurumsal temsil yeteneği gelişmiş, Tercihen İlaç sektöründe yurtdışı pazarlama sorumluluğu tecrübesi olan,

 • İş Açıklaması G.O.Paşa Beşyüzevlerde faaliyet gösteren Okulumuza ve B.Paşa Beşyüzevlerde faaliyet  gösteren Etüt Merkezimizde değerlendirilmek üzere  İngilizce Matematik Fen (Fizik-Kimya-Biyoloji) Türkçe-Edebiyat Almanca Tarih

  Aranan Nitelikler Ulaşım problemi yaşamayacak  tecrübeli öğretmenler alınacaktır.

 • İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Merkez ekibinde  görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip 'Biyomedikal Grup Müdürü"  aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Elektronik veya Biyomedikal Mühendisliği bölümlerinden mezun, • Tercihen alanında  en az 5 yıl yönetici olarak toplam da  10 yıl deneyim sahibi, • Teknik konularda yeterli bilgi ve donanıma sahip, • MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, • Tercihen İngilizce bilen, • Sorumluluk sahibi, • Organizasyon yeteneği kuvvetli, • İletişim ve sunum yapma becerileri gelişmiş • Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, takım çalışmasına artı değer katabilecek, • Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Merkez ekibinde  görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip " Yabancı Hasta Danışmanı "  aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce bilen ve yanı sıra Rusça,Bulgarca,Arapça,Sırpça,Boşnakça  dillerinden en az birini de aktif olarak konuşabilen, Tercihen sağlık sektöründe en az 2 yıl deneyimli,  Ekip çalışmasına yatkın, Hasta ve hasta yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip,  Problem çözme yeteneği gelişmiş, Güleryüzlü, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,

 • İş Açıklaması ManpowerGroup™ has beentheworld’sworkforce expert for more than 65 years. We source, assess, develop and manage talent across a widerange of skills and industries. Our Manpower Group family of brands helps 400,000 clients in 80 countries and territories improve work force performance, while connecting more than 600,000 individuals to meaningful work. ManpowerGroup was name done of the World’s Most Ethical Companies for the fourth consecutive year in 2014, confirming our position as the most trusted brand in the industry. We keep growing in Turkey and are seeking for high caliber "Search and Selection Consultant"  • Establish the start up temporary staffing needs of our “International Fair Project (Antalya)” • Identify core applicants and implement appropriate methods to attract them, • Interview applicants within corporate guidelines to establish strengths, skills and requirements, • Accurately interpret positions’ profile specifications and identify suitable applicants through effective job-matching in a very fast pace, • Maintain accurate, well-organized documentation.

  Aranan Nitelikler •University degree from a reputable university, •Proven professional experience in either recruitment  in a multinational environment, Tourism Hospitality area and/or human resources company, •Strong inner drive, creativity and persistence to succeed, •Capable to manage variety of recruitment projects at one time fast and efficiently, •Enthusiastic to work with clear performance targets and get rewarded for high performance, •Flexible, co-operative and team worker with a “can do” attitude, •A talented communicator with strong presentation and influencing skills, •Fluency both in oral and written English, •Proficiency in MS Office and Internet applications, •Active Driver, •Located or willing to relocate in Antalya with a 9 months contract. 

 • Mobilya Ustası
  Armony Mobilya
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Tasarım mobilya üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren firmamızın  fabrika üretim bölümünde üretimde çalışacak ustalar, kesimci ve cilacı  

  Aranan Nitelikler -Meslek lisesi  Mobilya Dekorasyon bölümlerinden mezun, -Mobilya sektöründe deneyimli veya az deneyimli -Minifix ile üretime yatkın, -Dekorasyonda çalışmış, -Proje okuyabilen, -Usta, kalfa, kesimci, cilacı -40 yaşından küçük -İşyeri örnek mahallesi, ataşehir dedir. -İstanbul dışı ve avrupa yakasından yapılan başvurular değerlendirilmemektedir..  

 • İş Açıklaması Türkiye ve Dünya Projesi Olan 3. Havalimanı Projesinde görev yapmak üzere Odyometri& Tıbbi Lab.& Radyloji Teknikeri Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Evrak takibi yapabilecek, *Full-time çalışacak, *Devletle ilişiği olmayan, *Ekip, nöbet ve çalışma şartlarına uyum sağlayan, *Hızlı, pratik ve sempatik olan, *Sektörde en az 1 yıl tecrübesi olan, *Diksiyonu düzgün, prezentabl, iletişim ve ikna yeteneği yüksek, *Temsil yeteneğine ve aidiyet duygusuna sahip ve insan ilişkilerinde başarılı, *Bilgisayar kullanabilen, *İstanbul'da ikamet eden adaylar önceliğimizdir. Ulaşım ve yemek imkanımızdan yararlanabilirsiniz.  

 • Mall Of İstanbul Mağazası- Departman Müdürü
  Decathlon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Join us as a department manager you’ll be running your own business from the start: Recruiting, training and managing your own team Planning your commercial activity Managing your stock to ensure you run a profitable business. It’s not a nine-to-five desk job, so you’ll need plenty of energy and a desire to work hands-on, in a customer-facing environment.   In return you’ll get plenty of training and coaching, real responsibility, a competitive salary and benefits package and the opportunity to work with the sport you love. Now’s a great time to join us, because we want today’s department managers to be tomorrow’s Store Managers, Regional managers and beyond. If you're not practicing any sport, and if you're not ready to move out of ISTANBUL after 2 years please don't apply to this job.    

  Aranan Nitelikler We are looking for a Department Managers for our sport-departments in our stores with the following qualification. Our new store will be opened in MALL OF İSTANBUL in April of 2014.   A graduate and/or with previous experience, you're passionate about sport and are seeking a managerial role. You're energetic and have a sense of responsibility and organisation. Your service attitude and team spirit are your key strengths. You want an active role where you'll be making decisions every day. New challenges is your source of motivation. Male candidates must have completed their military service.

 • İş Açıklaması •Mutfak alanlarının temiz, hijyenik ve kullanıma hazır tutulması, •Mutfakta kullanılan araç, gereç ekipmanlarının (bulaşık makinesi, tezgah vs.) düzenli ve işler halde tutulması, •Mutfağa yıkanmak üzere gelen servis malzemelerinin şekilde yıkanması, istiflenmesi ve servise hazır hale getirilmesi, •Kullanılan temizlik malzemelerinin stok takibinin yapılması, eksikliklerin bildirilerek temininin sağlanması, •Çıkan çöplerin düzenli olarak atılması ve çevre temizliğinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler •En az orta öğretim mezunu, •Ekip çalışmasına yatkın, •Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren •Hijyen ve kimyasallar konusunda eğitimli, •Benzer pozisyonda en az 2 sene deneyimli, •Vardiyalı çalışmaya açık, •6 ay süre ile Antalya’da ikamet edebilecek ve  çalışabilecek.  

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?