İş İlanları

 • Firma Adı Gizli

  Perakende Mağaza Müdürü - Bursa Firma Adı Gizli

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara, İstanbul ve Bursa'da mağazaları bulunan firmamıza ,Bursa mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe yönetici pozisyonunda en az 5 yıl deneyimli, Sadık müşteri yaratma, müşteri sayısı ve satış hacmini arttırmaya yönelik projeleri olan, En az Lise, Tercihen M.Y.O Satış ve Pazarlama, Perakendecilik vb mezunu Nebim programı ve MS Offıce programlarına hakim, Liderlik ve İletişimi kuvvetli, Ekip yönetme ve hedefe motive etme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Bursa'da ikamet eden, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması şarttır.

 • Sts Garaj Oto Hasar Onarım

  Ön Muhasebe İdari İşler Sts Garaj Oto Hasar Onarım

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketin İkitelli Başakşehir girişinde yeni açılan servisi için ofis ve idari işlerinde, yönetim ,ön muhasebe,kasiyer olarak görevlendirilecek bayan personeller aranmaktadır. Daha önce otomotiv hasar bölümlerinde çalışmış arkadaşlar tercihimiz olacaktır. Bizzat bu ilanı inceleyerek başvuru yapan arkadaşların ayrıca mail adresimizede

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Ms Office Programlarını bilen, Ön muhasebe bilgisi olan, Diksiyonu düzgün,kendisine özen gösteren, Değişim ve gelişime açık,iletişimi kuvvetli.

 • Abc Deterjan

  İstanbul Avrupa Yakası Satış Temsilcisi Abc Deterjan

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakasında görev yapacak, Yeni satış noktalarının kazanımı için ziyaretlerin yapılması, pazar ve rakip takibinin yapılarak raporlanması, Saha ziyaretlerinin yapılarak ürün ile ilgili her türlü fiyat, tanzim teşhir vb. konuların kontrol edilmesi, eksikliklerin giderilmesi ve raporlanması, Bölge Müdürü tarafından iletilen bölgesel satış hedef ve aksiyonların Bayi Yöneticileri ve satış ekibiyle paylaşılması, hedeflerine ulaşmaları konusunda ekibin yönlendirilmesi, kontrol edilmesi ve ilgili aksiyonların alınması konusunda Bölge Müdürü’nün bilgilendirilmesi, Bölge Müdürü tarafından iletilen ürün fiyat listeleri, aktivite ve uygulamaların Bayi ekibi ile paylaşılması, uygulamaların kontrol edilmesi ve raporlanması, Stok seviyelerinin kontrol edilerek ürün sipariş listelerinin hazırlanması ve Bölge Müdürünün onayına sunulması, Bayi tahsilatının yapılması, mutabakatların gerçekleştirilmesi, Fatura takibinin yapılması, Bayi satış ekibine ürün tanıtımlarının yapılması ve ürün eğitimlerinin verilmesi, Hasarlı ürün ve iade durumunda gerekli prosedürlerin işletilmesi ve gerekli organizasyonun yapılması, Müşteri şikâyetlerinin yerinde çözümü için ilgili kişilerle ile görüşmelerin yapılarak gerekli aksiyonların alınmasının sağlanması, Bölge Müdürü’nün istemiş olduğu satış ile ilgili tüm raporlamaların (satış, bütçe, stok vb.) yapılması.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Hızlı tüketim sektöründe bayi kanalında en az 5 yıl satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA ikamet eden.

 • Kale Bağlantı Teknolojileri

  Kalıp Bakım Elemanı Kale Bağlantı Teknolojileri

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız Kalıp Bakım Bölümü'nde görevlendirilmek üzere "Kalıp Bakım Elemanları" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinin birinden mezun, Üniversal takım tezgahları kullanabilen, Talaşlı imalat bilgisine sahip, Sürekli öğrenmeye ve gelişmeye istekli, analitik düşünebilen, tempolu çalışma ortamına uyumlu, Sac kalıpçılığı ve bakımı konularında en az 5 yıl deneyimli, Kumpas,mikrometre gibi ölçme aletlerini kullanabilen, Teknik resim okuyabilen, Darıca - Gebze - İstanbul Anadolu yakası için E-5 güzergahında oturan, Askerliğini yapmış, Vardiyalı çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Opak Optik

  Satış Temsilcisi Opak Optik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Konya, Malatya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'de Optik Sektörünün öncüsü ve dünyaca ünlü markaların satış ve üretimini gerçekleştiren firmamızın Bakırköy/Bursa/Eskişehir/Gaziantep/Kadıköy/Konya/Malatya/Samsun bünyesinde görevlendirilmek üzere; "SATIŞ TEMSİLCİSİ" aramaktayız. Periyodik müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek ürünlerimiz, kampanyalarımız ve promosyonlarımız hakkında müşteriyi bilgilendirebilecek, Müşteri siparişlerini doğru şekilde alıp ilgili Birime ileterek takibini yapabilecek, Hesap, Tahsilat ve İskonto işlemlerini yapıp Yöneticisine bilgi verebilecek, Müşteri Eğitim Programlarını uygulayıp değerlendirme yapabilecek, Müşteri şikayetleri ve Ürünlerle ilgili sorunları takip edip Yöneticisine iletebilecek, Optik Piyasasını takip ederek Bölge Satış Ağını genişletebilecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Satış ve Pazarlama konusunda en az 3 yıl deneyimi olan(tercihen optik sektörü) 25-32 yaş aralığında, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İkna kabiliyeti yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Sonuç ve Çözüm odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Yaratıcı gücü ve ifade yeteneği yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için)

 • Altay Güvenlik

  Sarıyer Özel Güvenlik Görevlisi Altay Güvenlik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZEKERİYAKÖY SARIYER DE BULUNAN SİTE İÇİN ÖZEL GÜVENLİK SOSYAL HAKLAR + 1450 TL MAAŞ ÇALIŞMA ŞEKLİ 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 OF

  Aranan Nitelikler -5188 SAYILI YASA GEREĞİ GÜVENLİK KİMLİK KARTI OLAN -İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK,DİKSİYONU DÜZGÜN -GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN -YÖNLENDİRME KABİLİYETİNE SAHİP

 • Kale Bağlantı Teknolojileri

  Tasarım Geliştirme Elemanı Kale Bağlantı Teknolojileri

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız Mühendislik Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Tasarım Geliştirme Elemanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin (Lisans / Ön Lisans )Makina ve Kalıp Tasarımı konusu ile bağdaşır bölümlerinden mezun, 3D CAD programlarına hakim, Sac kalıpçılığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Makina,fikstür tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Teknik resim oluşturabilme,tolerans verebilme yeteneğine sahip, Boyutsal ölçme yeteneğine sahip, Darıca - Gebze - İstanbul Anadolu yakası için E-5 güzergahında oturan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Tercihen B sııfı sürücü belgesi olan.

 • Kale Bağlantı Teknolojileri

  Tel Erezyon Operatörü Kale Bağlantı Teknolojileri

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız kalıphane departmanında görevlendirilmek üzere "Tel Erezyon Operatörü "alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Teknik resim okuyabilen, Darıca - Gebze - İstanbul Anadolu yakası için E-5 güzergahında oturan, Askerliğini yapmış, Vardiyalı çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinin birinden mezun, Sac kesme kalıpları imalatı konusunda tecrübeli, Tel Erezyon Tezgahı ve CAD/CAM programlarını kullanabilen, Sürekli öğrenmeye ve gelişmeye istekli, analitik düşünebilen, tempolu çalışma ortamına uyumlu, Kumpas,mikrometre gibi ölçme aletlerini kullanabilen, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Altay Güvenlik

  Ataşehir Özel Güvenlik Görevlisi Altay Güvenlik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KÜÇÜKBAKKAL KÖY ATAŞEHİR 'DE SİTE İÇİN ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ SOSYAL HAKLAR + 1450 TL MAAŞ + 100 TL MULTİNET ÇALIŞMA ŞEKLİ 1 HAFTA GÜNDÜZ 1 HAFTA GECE

  Aranan Nitelikler -5188 SAYILI YASA GEREĞİ GÜVENLİK KİMLİK KARTI OLAN -İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK,DİKSİYONU DÜZGÜN -GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN -YÖNLENDİRME KABİLİYETİNE SAHİP

 • Acar Tekstil

  Modelist Acar Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması iç piyasaya yönelik bayan dış giyim üretimi yapan firmamıza (ETEK-ELBİSE-CEKET-PANTOLON) Deneyimli BAYAN MODELİST.

  Aranan Nitelikler 1- lise ve ya dengi okul mezunu 2- Teknik anlamda : Kalıp-Kumaş konularında deneyimli 3- En az 10 yıllık piyasa çalışma deneyimi olan 4-İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden 5-istikraralı ve uzun vadeli çalışmayı düşünen. BAYAN MODELİST.

 • Beta Optik

  Bakım Onarım Teknisyeni Beta Optik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'de Optik Sektörünün öncüsü firmamızın İstanbul /Anadolu Yakasındaki Üretim Departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere; Makine, tesisat, atölye, bakım, v.s.konularında bilgi sahibi olan ,müdahele ve tamir edebilecek, raporlanması ve her an çalışır durumda olmasını temin edebilecek Bakım Onarım Teknisyeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen b sınıfı ehliyet sahibi, EML veya Teknik Lise ve veya MYO mezunu. 40 yaşını aşmamış. Makine,mekanik tesisat,atölye ve bakım konularında bilgi sahibi. Konusunda tecrübeli-en az 3-4 yıl deneyimli Askerlik görevini tamamlamış. Ümraniye ve civarında ikamet eden. Ekip çalışmasına yatkın,Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Fabrika deneyimi olan ve gelişime açık.

 • Teknik Data İnternet Teknolojileri

  Hosting Destek Teknik Data İnternet Teknolojileri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mevcut Hosting ve Bulut sunucu altyapısının yönetim ve geliştirme süreçlerinde yer almaktan heyecan duyan Windows Linux işletim sistemleri kurulum ve destek hizmetlerinde çalışmaktan yorulmamış olan Telefon/Ticket/Mail/Canlı destek iletişim araçları ile destek vermekten keyif alan Hosting Destek çalışma arkadaşımıza ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Müşterilerimize destek vermekten keyif alan Sorunu araştırıp bulup çözen Kısa sürede öğrenme kabiliyeti olan Bir kaç yıl hosting tecrübeli 30 Yaşını aşmamış Daha önce WordPress, Joomla gibi bir web sitesi kurmuşsan, Hosting ve uygulama servisleri konusunda tecrübe sahibi Linux İşletim sistemlerine kurulum (Redhat, Centos, Debian, Ubuntu) , konfigürasyon ve yönetim seviyesinde hakim Apache web sunucusu yönetim bilgisine sahip Hosting kontrol panellerinin (Plesk, Cpanel) kurulum ve yönetiminde tecrübe sahibi Sanallaştırma teknolojilerini (Vmware, OpenVz, KVM vs ) daha önceden kullanmış Sorumluluk alabilecek Öğrenmeyi ve kendini geliştirmeyi seven Yükselmek hedefi olan Hosting Destek çalışma arkadaşımıza ihtiyacımız vardır.

 • Reysaş Logistics

  Kesin Hesap Mühendisi Reysaş Logistics

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Lojistik Sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizin yapılmış olan Depo/Antrepolarının, Otellerinin ve yeni yapılacak inşaatların şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, * İnşaat ile ilgili prosedürleri ve yönetmelikleri bilen, * Proje okuyabilen, * Hakediş, Kesin Hesap ve Metraj bilgisi olan, * En az 5 - 7 yıl deneyimli, * Aktif araç kullanabilen, * Seyahat engeli olmayan, * İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, * Askerlik görevini tamamlamış, * Bay, "Kesin Hesap Mühendisi" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Teknet Haberleşme ve Pazarlama

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Teknet Haberleşme ve Pazarlama

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çağrı merkezinde Türk Telekom ve Diğer operatörde olan müşteri arayarak %40 daha indirimli hizmet sunacağımız Turknete geçişi için randevu alabilecek bayan arkadaşlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, Çözüm odaklı çalışmayı İnsan ilişkilerinde başarılı, Disiplinli ve sistemli çalışan, Motivasyonu yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, 18 - 35 yaş aralığında bayan takım arkadaşları alınacaktır

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Eğitim Koçu Amerikan Kültür Kolejleri

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Koleji MAMAK temsilciliğinde görev alacak EĞİTİM KOÇU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, Çocuklarla çalışmayı seven, Dış görünüşüne dikkat eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, Etkili iletişim kurabilen,Veli/öğretmen tarafından tespit edilen sorunlar ve sorunlu çocuklar ile ilgili özel çalışmalar yapabilecek olan,

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Kolejleri

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Koleji MAMAK temsilciliğinde görev alacak İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, Amerikan Dili ve Edebiyetı bölümlerinden mezun olan, - Tam zamanlı çalışabilecek olan, - Kurumun misyonunu taşıyabilecek, - Dış görünüşüne özen gösteren, - Hizmet kalitesine önem veren,

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Beden Eğitimi Öğretmeni Amerikan Kültür Kolejleri

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür KOleji MAMAK temsilciliğinde görev alacak BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversiteleri İlgili Bölümlerinden mezun olan, Dış görünüşüne dikkat eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, Alanında tecrübeli olan, Hizmet kalitesine önem veren,

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Müzik Öğretmeni Amerikan Kültür Kolejleri

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Koleji MAMAK temsilciliğinde görev alacak MÜZİK ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek,

 • Mass Tanıtım

  Satış Temsilcisi - Türkiye Geneli Mass Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir, Adana, Edirne

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Fuar organizasyonlarında, Stand çalışmalarında, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Konya, Eskisehir, Mersin, Trabzon, Gaziantep, Sakarya, Aydın Başta olmak üzere tüm Turkiye'de full-time satış temsilcilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Resim Öğretmeni Amerikan Kültür Kolejleri

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Koleji MAMAK temsilciliğine RESİM ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, Hizmet kalitesine önem veren, Dış görünüşüne dikkat eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, Çocuklarla çalışmayı seven,

 • Adil Işık Group

  İdari İşler Asistanı Adil Işık Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Kağıthane Genel Merkezimizde çalışacak "İdari İşler Asistanı" arıyor.

  Aranan Nitelikler En az Lise veya 2 yıllıkYüksek okul mezun olan, İdari işler departmanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, İletişim gücü kuvvetli, presentable, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İş ve sonuç odaklı çalışabilecek,

 • Mass Tanıtım

  Satış Temsilcisi - İstanbul Mass Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Fuar organizasyonlarında, Stand çalışmalarında, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere full-time satış temsilcilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Mass Tanıtım

  Part Time Satış Temsilcisi - İstanbul Mass Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Fuar organizasyonlarında, Stand çalışmalarında, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere part-time satış temsilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Mbk Köseoğulları

  Satış Danışmanı / Kasiyer Mbk Köseoğulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MBK köseoğulları Yenimahalle/Demetevler mağazalarında çalışacak,güler yüzlü,gelişime açık,perakende sektöründe kariyer hedefleyen,müşteri odaklı çalışabilecek,sorumluluk sahibi,işinin tüm gerektirdiklerini istekle yerine getirebilecek,genç,dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimseyen / benimseyecek Değişime ve gelişime açık, Pratik ve pozitif düşünebilen, Müşteri odaklı, bakış açısını benimseyen. Yoğun iş temposunda çalışacak ve vardiyalı çalışma saatlerine uyabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Planlama ve organize etme yetilerine sahip, İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlikle alakası olmayan, takım arkadaşlarımızı arıyoruz.

 • Mbk Köseoğulları

  Satış Danışmanı (Polatlı) Mbk Köseoğulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MBK köseoğulları Ankara Polatlı İlçesinde görevlendirilecek, Güler yüzlü ve gelişime açık, Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, Müşteri odaklı çalışabilecek ve Sorumluluk sahibi, İşinin tüm gerektirdiklerini yerine getirebilecek, Polatlı İlçesinde ikamet eden/edebilecek, Bay ve bayan, Genç ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimseyen / benimseyecek Bilgisayar bilgisi iyi, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne önem veren, Müşteri odaklı bakış açısını benimseyen. Yoğun tempoda ve vardiyalı esnek çalışma saatlerine uyabilecek, 35 yaşını aşmamış, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Planlama ve organize etme yetilerine sahip, İletişim becerisi yüksek ve insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetiyle alakası olmayan

 • Kahve Dünyası

  Barista - Moda Kahve Dünyası

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye genelinde 120'yi aşkın satış noktamızın KADIKÖY/MODA'da bulunan mağazasında, Kahve Dünyası Ailesine dahil olarak, eşsiz lezzetteki ürünlerimizin uluslararası hizmet standartlarında misafirlerimize sunumunu ve satışını gerçekleştirecek BARİSTALAR aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu/Tercihen Turizm ve Otelcilik mezunu En az 2 yıl tecrübeli Esnek çalışma saatlerine uyumlu Takım çalışmasına yatkın İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü Diksiyonu düzgün, güler yüzlü Kişisel görünümüne özen gösteren Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)

 • Çetinkaya

  Depo Şefi Çetinkaya

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan Çetinkaya'nın, mağazalarında görevlendirilmek üzere dinamik ve çağdaş, takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön palanda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, inisiyatif kullanabilen, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan DEPO ŞEFİ takım arkadaşları arıyoruz. Tedarikçilerden gelen ürünlerin ve malzemelerin sayımı, kabulü, sipariş kontrolü, irsaliyelerin girişinin yapılması ve depo düzenine göre yerleştirilmesi Tedarikçilerden gelen malların sayımı, kabulü, sipariş kontrolünün yapılması İrsaliyelerin stoklara girişinin yapılması Barkot sisteminin uygulanması Depo düzeninin korunması Gerektiğinde mağazalara ürünün araba ile dağıtımının koordinesi İade malların hazırlanması, raporlarının düzenlenmesi ve ilgili firmaya kargo ile gönderilmesi

  Aranan Nitelikler Meslek yüksek okulu veya lisans mezunu Depo yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli Sorumluluk alabilecek yapıda ve mağazacılıkta kariyer hedefleyen Ürün giriş, çıkışını takip edecek, stok yönetimi yapabilecek Dikkatli, düzenli, takipçi 22–32 yaş arasında Askerlik hizmetini tamamlamış bay adaylar Sigara kullanmayan

 • Amerikan Kültür Erken İngilizce Etüt Merkezleri

  Natıve Speaker Amerikan Kültür Erken İngilizce Etüt Merkezleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We have been currently looking for Native / Foreign Teachers who live close to Ataşehir and have previous experience of working with primary and secondary students.

  Aranan Nitelikler The qualificaitons are; Active Cheerful Disciplined Punctual Teamwork skills Organized

 • Çetinkaya

  Seçme ve Geliştirme Müdürü Çetinkaya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Giyim San. A.Ş’nin Genel Müdürlük / İnsan Kaynakları Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere ; SEÇME VE GELİŞTİRME MÜDÜRÜ takım arkadaşı arıyoruz. İşe alım süreçlerinin yönetiminde en az 3 yıl deneyimli, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe deneyimli Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş Temsil becerisi güçlü Kariyer ve yetenek yönetiminde deneyimli Analitik düşünebilen Sistem / Ekip kurma ve yönetiminde deneyimli Tercihen ingilizce bilen Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek Sigara kullanmayan

  Aranan Nitelikler Personel ihtiyaç analizlerinin yapılması ve değerlendirilmesi İşe alım süreçlerinin etkin olarak yönetilmesi Kariyer ve yetenek yönetimi süreçlerinin takibi ve yönetilmesi Performans değerlendirme süreçlerinin takibi ve yönetilmesi Personel geliştirme faaliyetlerinin planlanması ve yürütülmesi İşe alım süreçlerinin bütçe planı çerçevesinde denetlenmesi ve raporlanması Kenidisine bağlı ekibin koordine edilmesi

 • Firma Adı Gizli

  Endüstri Mühendisleri Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * PLANLAMA DEPARTMANINDA GÖREV ALACAK, * ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, * MİN 3-4 YIL TECRÜBELİ, * İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN/EDEBİLECEK, * ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, * BAY

 • Autoneum Erkurt Otomotiv Yan Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Kalıp Değişim Elemanı Autoneum Erkurt Otomotiv Yan Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde işlemini sürdüren firmamızda preslerin üretime hazırlanması, kalıp değişimi, ayarı ve birinci seviye bakımını yapabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi mezunu, Makine kalıp değişimi konusunda en az 2 yıl tecrübesi olması, Esnek çalışma saatlerine uyumlu , vardiyalı çalışabilen, Sorumluluk sahibi, Takım ruhuna sahip Askerlik görevini tamamlamış.

 • Diaverum Diyaliz Hizmetleri

  Ofis Asistanı Diaverum Diyaliz Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gelen tüm çağrıları karşılamak, ilgili yerlere yönlendirmek, gerekli mesajları almak, Seyahat düzenlemelerini gerçekleştirmek, uçak ve otel rezervasyonlarını yapmak, vize işlemlerini takip etmek, Yazışmaları hazırlamak, raporlar, formlar ve diğer dosyaların takibini yapmak, Toplantı ve etkinliklerin düzenlenmesine yardım etmek, Gelen misafirleri karşılamak, Ofis malzemelerini takip ederek, ihtiyaç olduğunda sipariş vermek, Ofis ortamında düzeni sağlamak,

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü Mezunu, Ofis asistanlığı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, iletişimi ve insan ilişkileri güçlü, Takipçi, sorumluluk sahibi, işini takip eden, Tercihen İngilizce bilen, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,

 • Herry İdealtepe

  Satış Danışmanı Herry İdealtepe (Sahilyolu Şub.) Herry İdealtepe

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İdealtepe Herry Mağazamızda görevlendirmek üzere "Satış Danışmanı" arıyoruz. Satış hedeflerini gerçekleştirmek için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak Herry standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Güler yüzlü ve hızlı, müşteri odaklı satışta aktif rol alacak, Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Desa Deri

  Düzce Fabrika Üretim ve Planlama Mühendisi Desa Deri

  Düzce

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Düzce fabrikamızda görev alacak, üretim takibi ve planlamasını yapabilecek, etüt planlama yapabilecek, fabrika üretim akış şemalarını güncelleyecek, endüstriyel sistemleri kurdurabilecek Üretim Mühendisi.

  Aranan Nitelikler Fakültelerin Endüstri, İşletme veya Tekstil Mühendislik bölümlerinden mezun olmak, Üretim bölümlerinde en az 1 senelik deneyim sahibi olmak, MS Office programlarını çok iyi kullanmak, 30 yaşını aşmamış olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Esnek çalışma saatlerine uyabilmek.

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Dil Okulları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Dil Okulları BEŞİKTAŞ temsilciliğinde görevlendirilmek üzere İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, - Yabancı uyruklu olabiir, Türkiyede oturma izni olan - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - Full time çalışabilecek, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Zonguldak - Mağaza Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Zonguldak

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZONGULDAK'da bulunan MADAME COCO mağazalarımızda değerlendirmek üzere, mağaza ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli MAĞAZA MÜDÜRÜ pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

 • İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  Etüt Öğretmeni İngiliz Kültür Etüt Merkezleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Early American English İzmir Bornova Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ETÜT ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Matematik veya Fen Bölümü Mezunu, - Part time çalışabilecek, - Bornova ve yakınlarında ikamet eden, - İletişim becerileri güçlü, - Prezantabl, - Alanında kendini geliştirmeye açık, - Çocuklarla çalışma konusunda istekli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Enerjik ve güler yüzlü,

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Bolu - Mağaza Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Bolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BOLU'da bulunan MADAME COCO mağazalarımızda değerlendirmek üzere, mağaza ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli MAĞAZA MÜDÜRÜ pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Düzce - Mağaza Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Düzce

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜZCE'de bulunan MADAME COCO mağazalarımızda değerlendirmek üzere, mağaza ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli MAĞAZA MÜDÜRÜ pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

 • C&A Moda Tic. A.Ş.

  Mağaza Satış Danışmanları(Part Time) - Cevahir AVM C&A Moda Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ KİMİZ ? 1841 yılında kurulan Alman-Hollanda uyruklu firmamızın ilk mağazası Sneek şehrinde açılmıştır. Şu anda Avrupa'nın 21 ülkesinde 1500'den fazla mağazamızla faaliyet göstermekteyiz ve aynı hızla büyümeye devam etmekteyiz. Merkez ofislerimiz Düsseldorf ve Brüksel'de yer almaktadır. 37.500 çalışanımızla, yıllık 5.5 milyar euroluk ciroya sahibiz. İş prensibimiz - paranızın karşılığı hem de her gün. C&A aynı zamanda Güney Amerika'da da lider moda şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. Tüm aile bireylerine, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktayız. Etik değerlerimiz, yüksek profesyonellik anlayışıyla, etik standartları koruyarak, sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmektir. Temel değerlerimiz, açıklık, bütünlük, kişiliklere saygı ve sosyal sorumluluk bilincidir. KİMİ ARIYORUZ ? Biz, perakende sektöründe faaliyet gösteren çok uluslu bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, İstanbul Avrupa yakasındaki CEVAHİR AVM' de bulunan mağazamızda görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip, yarı zamanlı çalışabilecek "Mağaza Satış Danışmanları" aramaktayız. Kasa işlemleri Deneme kabini hizmetleri Ürün iadesi ve değiştirme işlemleri Etiketleme ve alarmlama Ürün yerleşimi görevlerinde ve bayan, erkek, çocuk, konsept kategorilerinde dönüşümlü olarak çalışılmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen mağazacılık alanında deneyim sahibi Esnek çalışma saatlerine uyumlu Algılama yeteneği yüksek, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş Takım çalışmasına uyumlu Dikkatli Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen Civar semtlerde ikamet eden

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmit- Mağaza Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİT'te bulunan MADAME COCO mağazalarımızda değerlendirmek üzere, mağaza ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli MAĞAZA MÜDÜRÜ pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

 • Cadosa Grup

  Barista / Cafe Elemanı Cadosa Grup

  İzmir, Kocaeli, Adana, Çanakkale, Konya, Manisa, Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir, Çanakkale, Manisa Akhisar, İzmit, Muğla Milas,Adana,Afyon,Konya ve Tokat'da yer alan cafe zincirlerimizde görev alacak; Konsept menü’ müz içerisinde yer alan sıcak ve soğuk yiyecek ve içeceklerin hazırlanması ve sunumu ile ilgili işlemlerden sorumlu olacak, Müşteri memnuniyeti üzerine konsantre olarak, işletme içi gerekli tüm donanımı ve akışı sağlayacak. Kahve sektöründe ilerlemeyi hedefleyerek, uyum içerisinde çalışarak ekibini kuracak, güler yüzlü takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Yiyecek, içecek ve hizmet sektöründe çalışmış veya yetiştirilmek üzere, Müşteri memnuniyeti odaklı, Güleryüzlü, Eğitime ve öğrenmeye açık, vizyonunu geliştirmeye istekli, ekip çalışmasından keyif alan, uyumlu, Kişisel görünümüne önem veren, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylarda tercihen askerlik görevini tamamlamış. Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Bilkay Grup

  Muhasebe ve Finans Elemanı Bilkay Grup

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel merkezi Şişli'de bulunan firmamız için Muhasebe ve Finans Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans veya ön lisans mezunu(Muhasebe,İşletme,İktisat,Maliye) Muhasebe-Finans alanında minimum 2 yıl deneyimli, Bilgisayarlı muhasebe konusunda deneyimli, Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen, 22-27 yaş aralığında, Erkek adaylar için, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan, Diksiyonu düzgün, iletişim yönü güçlü,

 • Komşufırın

  Ücret ve Özlük İşlemleri Yönetmeni Komşufırın

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip PERSONEL VE ÖZLÜK İŞLERİ YÖNETMENİ aranmaktadır. Söz konusu görevin temel sorumlulukları; Personelin puantaj kontrolünü yapmak, bordro tahakkuk işlemlerini gerçekleştirmek, banka listelerinin oluşturulması ve ödenmesini takip etmek, Personelin devam kontrolünün takibi, Ücretlendirme, yan haklar, sosyal haklar ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi, Personelin iş sözleşmeleri ve yönetmelik, talimat ve prosedürlere uyumunun kontrolü ve takibinin sağlanması, Personel işe giriş-işten çıkış süreçlerinin kanuna uygun ve sağlıklı yürütülmesinin sağlanması, Yıllık izin planlarının oluşturulması ve izinlerin takip edilmesi, Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin yürütülmesi. Kıdem ve İhbar Tazminatı, yıllık izin uygulamaları ve personel özlük işleri uygulamalarının takibi İşten çıkarma, yıllık ücretli ve ücretsiz izin, mazeret izni doğum izni gibi işlemlerin iş kanununa uygun olarak planlanması ve takip edilmesi, İşe yeni başlayan personelin özlük işlerinin yapılması ( SGK işe giriş bildirgesi, sözleşme, eksik evrak tamamlatılması ve özlük dosyasının açılması gibi) İş Sağlığı ve Güveliği risklerini analiz etmek ve gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak; SGK Aylık E-Bildirgelerin yapılması ve istirahatlı personelin sistem üzerinden takibi, Aylık İşkur personel bildiriminin yapılması, İnsan kaynakları yönetimi ile ilgili tüm prosedür, yönetmelik ve sözleşmeleri hazırlamak gerekli görüldüğünde gözden geçirmek ve de tüm çalışanlar tarafından kullanılmasını sağlamak İnsan kaynakları sistemleri ile ilgili istenilen bilgi ve raporları sunmak, Risk değerlendirme çalışmalarına departmanı adına katılmak

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu SAP bilen Perakende sektöründe tecrübeli Excel Raporlamalar yapabilen SGK ve İş Hukuku mevzuatlarına hakim Tuik, İşkur, SGK vb. raporları yapabilen Tecrübeli bir bordro elemanı için

 • Babacan Yapı

  Bekçi Babacan Yapı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza atan firmamızın, yeni başlayacak Sefaköy Şantiyesinde görevlendirilmek üzere, şantiyenin güvenliğinden sorumlu olacak aşağıdaki niteliklerde “Bekçi” arıyoruz.  Minimum İlkokul mezunu  Daha önce bekçilik deneyimi olan tercih sebebi  Adli sicil kaydı olmayan  30 ile 45 yaş arası  Güvenilir, Çalışkan, Dikkatli, Sorumluluk Sahibi  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden (Sefaköy’ e ulaşım sorunu olmayan tercih sebebi) Vardiyalı çalışabilecek ( sabah: 08:00–akşam: 20:00 / akşam: 20:00–sabah: 08:00 )  Askerlik hizmetini tamamlamış  Bay

  Aranan Nitelikler Şantiyenin güvenliğinden sorumlu olarak, belirlenen güvenlik kontrollerini yapmak, Şantiye güvenliği ile ilgili sorun tespit edilmesi durumunda ilgililere haber vermek, gereken önlemleri almak

 • Adas Dayanıklı Tüketim Malları

  Dış Ticaret Sorumlusu Adas Dayanıklı Tüketim Malları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Dış Ticaret Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İhracat ve İthalat konularında deneyimli, İleri düzeyde İngilizce ve Almanca bilen, Ms Office programlarına hakim, Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Yeni müşteri yaratma konusunda deneyim sahibi, İletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksek, Takipçilik,raporlama ve dosyalama yeteneği olan, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, 20 ile 35 yaşları arasında olan, Erkek adaylar için askerliğini tamalamış,

 • Era İnsan Kaynakları

  Elektrik / Mekanik Bakım Operatör ve Teknisyenleri Era İnsan Kaynakları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterimiz olan APM Terminalleri’nin İzmir Aliağa’daki konteyner limanı yatırımı için farklı bakım pozisyonlarında arayışımız bulunmaktadır. APM Terminalleri, Danimarkalı A.P. Moller-Maersk Grubu bünyesinde yer alan terminal operatörü şirketidir. 60'dan fazla ülkede yer alan limanları, 20,000'in üzerinde çalışanı ve konteyner liman operasyonlarındaki güçlü deneyimi ile hizmet vermeye tutkun olan büyük bir ailenin parçası olmaya hazırsanız, siz de başvurunuzu bize ulaştırın! İzmir’in en büyük konteyner terminali olması planlanan APM İzmir Terminali, son nesil gemilere hizmet vererek deniz taşımacılığının bölgedeki ölçeğinin artmasına da katkıda bulunacaktır. Bu yatırımda çalışmak üzere başvuracak adaylarımıza; ·Yüksek iş güvenliği standartlarını hedefleyen güvenli bir çalışma ortamı, ·Uluslararası, köklü geçmişi olan kurumsal bir şirket kültüründe kariyer fırsatı, ·Teknik ve operasyonel alanlarda sağlanacak mesleki eğitimlerle kendinizi geliştirme fırsatı vaat ediyoruz.

  Aranan Nitelikler Elektrik veya mekanik bakım konularında deneyimli ya da soğutma sistemleri konusunda bilgi sahibi, Liman, maden veya ağır metal sanayi ya da farklı bir sektörde faaliyet gösteren üretim firması deneyimi bulunan, 22-40 yaş arası, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet ediyor ya da edebilecek durumda olan

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı- Part/Full Time- Edirne Saraçlar Defacto

  Edirne

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Dönemsel Veri Giriş Elemanı Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız. En az lise mezunu MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen Dönemsel / proje bazlı çalışmalara açık Bilgisayarda veri girişi yapabilecek Sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın Titiz, detaylara önem veren, dikkatli İş Tanımı Verilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde sisteme aktarılması, girişlerinin yapılması

 • Era İnsan Kaynakları

  Operasyon Görevlisi (Liman İşletmesi) Era İnsan Kaynakları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterimiz olan APM Terminalleri’nin İzmir Aliağa’daki konteyner limanı yatırımı için ekipman, personel, gemi ve yükleme süreçlerinin kayıt ve takibini yürütecek ''Operasyon Görevlisi'' arayışımız bulunmaktadır. APM Terminalleri, Danimarkalı A.P. Moller-Maersk Grubu bünyesinde yer alan terminal operatörü şirketidir. 60'dan fazla ülkede yer alan limanları, 20,000'in üzerinde çalışanı ve konteyner liman operasyonlarındaki güçlü deneyimi ile hizmet vermeye tutkun olan büyük bir ailenin parçası olmaya hazırsanız, siz de başvurunuzu bize ulaştırın! İzmir’in en büyük konteyner terminali olması planlanan APM İzmir Terminali, son nesil gemilere hizmet vererek deniz taşımacılığının bölgedeki ölçeğinin artmasına da katkıda bulunacaktır. Bu yatırımda çalışmak üzere başvuracak adaylarımıza; ·Yüksek iş güvenliği standartlarını hedefleyen güvenli bir çalışma ortamı, ·Uluslararası, köklü geçmişi olan kurumsal bir şirket kültüründe kariyer fırsatı, ·Teknik ve operasyonel alanlarda sağlanacak mesleki eğitimlerle kendinizi geliştirme fırsatı vaat ediyoruz.

  Aranan Nitelikler Operasyonel süreçler ile ilgili genel bilgi birikimine sahip, Tercihen Kargo ya da liman işletmelerinde Yükleme- Boşaltma Sayım Memuru, Depo Sayım Memuru, Kontrol Memuru ve benzeri pozisyonlarda deneyim elde etmiş olan, En az lise mezunu (yüksekokul mezunu olmak tercih sebebidir), 22-40 yaş arası, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet ediyor ya da edebilecek durumda olan.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?