İş İlanları

 • İş Açıklaması magzamızda on muhasebe, kasa sorumlulugu ve magza sorumlulugu yapabılecek

  Aranan Nitelikler magzamızda on muhasebe, kasa sorumlulugu ve magza sorumlulugu yapabılecek

 • İş Açıklaması KURTKÖY LONDONHOUSE DİL OKULU ÖN MUHASEBE ve SEKRETERLER ALINACAKTIR. -İŞYERİ KURTKÖY PENDİK BÖLGESİNDEDİR.

  Aranan Nitelikler KURTKÖY LONDONHOUSE DİL OKULU -İlgili, dinamik, iletişim gücü yüksek ,üretken -Motivasyonu yüksek, organizasyon kabiliyeti güçlü, -Profesyonel dış görünüş ve davranışlara sahip -Satışlarıyla ve kayıt sonrası öğrenci işleriyle ilgilenecek, -Öğrencilere ve Velilere eğitim programları ile ilgili gerekli bilgiyi verip bu süreci takip edebilecek - MS Office uygulamalarını kullanabilen, - Esnek çalışma saatlerine ,tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek - Genel muhasebe bilgisine sahip , - En az lise mezunu -EĞİTİM DANIŞMANLARI ALINACAKTIR. -İŞYERİ KURTKÖY PENDİK BÖLGESİNDEDİR.

 • İngilizce Öğretmeni
  Londonhouse
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması .S.S. İLİM İSTANBUL EĞİTİM KOOPERATİFİ; LONDONHOUSE   DİL OKULU KURTKÖY YERLEŞKESİNE İngilizce Öğretmenleri aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler LONDONHOUSE   DİL OKULU KURTKÖY YERLEŞKESİNE   Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı ,Mütercim Tercümanlık bölümlerinden mezun olan-İlgili, dinamik,iletişim gücü yüksek ,üretken Motivasyonu yüksek, organizasyon kabiliyeti güçlü, Profesyonel dış görünüş ve davranışlara sahip,güleryüzlü Kurumumuzun eğitim tekniklerini kullanarak öğrencilerin eğitimine destek olabilecek. MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, Öğrencilerin gelişimlerinin takibini yapacak ve verim arttırıcı önerilerde bulunabilecek. Esnek çalışma saatlerine ,tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Hafta sonları çalışabilecek , Çalışma arkadaşları ile koordineli bir şekilde çalışabilecek, Full Time veya part time İngilizce öğretmenleri aramaktayız. Ücret tatmin edicidir. İŞYERİ KURTKÖY PENDİK BÖLGESİNDEDİR.

 • Mağaza Müdür Yardımcısı
  Karaca A.Ş
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Optimum Outlet AVM'de ve 212 Power Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere; Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirecek, Tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlayacak, Kasa, stok, müşteri hizmetleri ve operasyonel işlerin yönetiminde mağaza müdürüne yardımcı olacak,

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO veya üniversite mezunu, Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimli, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen,

 • Bilgi İşlem Görevlisi
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...  TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere BİLGİ İŞLEM GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan,  Bilgi sistemleri ile ilgili gelişmeleri takip eden,  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Konusunda en az 2 yıl deneyimli,  İşletim sistemleri, İnternet Teknolojileri, Bilgisayar ve çevre birimleri (Otelcilikte kullanılan Yazılımlar ve donanımlar) hakkında teknik donanım, yazılımsal bilgiye ve uygulama yeteneğine sahip,  Takım oyununu benimsemiş,  Çözüm odaklı çalışan,  Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün,  Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır

 • Güvenlik Görevlisi
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...  TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere GÜVENLİK GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   En az lise mezunu,  5188 sayılı kanuna uygun ve özel güvenlik sertifikasına sahip, Tercihen otellerde güvenlik görevlisi olarak çalışmış, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Vardiyalı çalışmasına engel olmayan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren,  

 • Meydan Görevlisi
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş,    Genel alan temizliği ve kimyasal temizleyiciler konusunda bilgi sahibi,  Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün

 • İş Açıklaması Klasik Bayan Giyim Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların  Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası  Firmamızın Ankara Yenimahalle Podium AVM de açılacak olan Mağazasında görevlendirilmek üzere,   '' Bayan Kasa Sorumlusu '' aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler  Kasa Sorumlusu ;  » Kariyerini Klasik Bayan Giyim Sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen » Mağaza Kasiyerliği dalında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, » Yöneticileri ile uyumlu ve koordineli çalışabilen » Ekip ruhuyla hareket edebilen »  İnsan ilişkilerinde başarılı, Güler yüzlü, Dikkatli ve detaylara önem veren » En az lise mezunu (tercihen meslek yüksek ya da üniversite mezunu) » Nebim Winner Programını iyi derecede kullanabilen      çalışma arkadaşları aramaktayız.   

 • İş Açıklaması Sektörün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın, Ankara Yenimahalle Podium AVM'de açılacak olan Mağazasında görevlendirilmek üzere;   *Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen *Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek *Satış ve hedef odaklı çalışmaya yatkın *Ekip yönetiminde başarılı, analitik düşünme yetkinliğine sahip *Güçlü iletişim becerilerine sahip, yenilikçe ve değişime açık *Mağaza içi operasyonların yönetilmesinde rol alacak yöneticisiyle koordineli çalışacak   "BAYAN MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCILARI"İstihdam edilecektir.  

  Aranan Nitelikler *Mağaza yönetici yardımcılığı konusunda en az 3 yıl deneyimi olan *Nebim Winner programını aktif kullanabilen *MS Office programlarını iyi derece kullanabilen *En az lise tercihen meslek yüksek okulu (İşletme, iktisat, Pazarlama vb.ilgili bölümlerden mezun) *28-35 yaş arası çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın; Ankara Yenimahalle Podium AVM'de açılacak olan Mağazasında görevlendirilmek üzere,  "Mağaza Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Bayan Giyim Mağazacılık alanında tecrübeli * En az 5 yıl Perakande Mağaza Müdürlüğü yapmış, * Yüksek Okul Mezunu * 25-30 Personele kadar yönetmiş, * Personeli motive ederek verimli çalıştırma kabiliyetine sahip, * Müşteri Portföyü bulunan, * Ürün takibi,teşhiri,kombini konularında detaycı * Çalışkan , Mesleğini Seven, * Strese, Yoğun İş Temposuna dayanıklı, * Esnek ve Uzun Çalışma Saatlerine uyumlu,   "MAĞAZA MÜDÜRÜ"   Adaylarının Başvurularını Bekliyoruz. 

 • İş Açıklaması Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın; Ankara Yenimahalle Oprium AVM.'de bulunan mağazasında görevlendirilmek üzere,     -Ürün reyonlarındaki satış faaliyetlerini yürütmekten, -Reyonların satışa hazırlanması ve satış işleminin gerçekleştirilmesinden, -Reyonda eksilen ürünlerin siparişini hazırlamaktan, -Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak teşhir edilmesi ve kombinlemelerinin yapılmasından,  -Müşterilerin talepleri doğrultusunda hizmet sunmaktan sorumlu olacak,   Bayan Reyon Sorumlusu aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler   -25-30 yaş aralığında, -Tercihen benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, -İletişim becerileri kuvvetli ve diksiyonu düzgün, -Müşteri odaklı, -Değişime ve gelişime açık, -Satış yeteneğine sahip, -Takım çalışmasına yatkın, -Özgüveni yüksek , disiplinli çalışmayı ilke edinmiş olan, -Yoğun Çalışma Temposuna ve Esnek Mesai Saatlerine ayak uydurabilecek Bayan Reyon Sorumlusu   Adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın;  Ankara Yenimahalle Porium AVM'de açılacak olan mağazasında görevlendirilmek üzere, '' Bayan Uzman Satış Danışmanları '' aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   - En az lise mezunu ( Tercihen Yüksek okul ya da Üniversite mezunu ) - Bayan klasik giyim sektöründe en az 3 yıl deneyimli, - İşini severek yapan , Güleryüzlü - Kendini sürekli geliştiren,modayı ve sektörü takip eden, - Sektörde hedefleri olan, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Dış görünüşüne özen gösteren, - Ekip ruhuyla çalışabilecek, - Esnek Mesai Saatlerine ve Yoğun İş Temposuna ayak uydurabilecek,   Bayan Uzman Satış Danışmanı   Adaylarının Başvurularını Bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Klasik Bayan Giyim Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların  Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası  Firmamızın İstanbul Sultanbeyli Atlaspark AVM de açılacak olan Mağazasında görevlendirilmek üzere,   '' Bayan Kasa Sorumlusu '' aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler  Kasa Sorumlusu ;  » Kariyerini Klasik Bayan Giyim Sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen » Mağaza Kasiyerliği dalında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, » Yöneticileri ile uyumlu ve koordineli çalışabilen » Ekip ruhuyla hareket edebilen »  İnsan ilişkilerinde başarılı, Güler yüzlü, Dikkatli ve detaylara önem veren » En az lise mezunu (tercihen meslek yüksek ya da üniversite mezunu) » Nebim Winner Programını iyi derecede kullanabilen      çalışma arkadaşları aramaktayız.   

 • İş Açıklaması Sektörün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın, İstanbul Sultanbeyli Atlaspark AVM'de açılacak olan Mağazasında görevlendirilmek üzere;   *Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen *Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek *Satış ve hedef odaklı çalışmaya yatkın *Ekip yönetiminde başarılı, analitik düşünme yetkinliğine sahip *Güçlü iletişim becerilerine sahip, yenilikçe ve değişime açık *Mağaza içi operasyonların yönetilmesinde rol alacak yöneticisiyle koordineli çalışacak   "BAYAN MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCILARI"İstihdam edilecektir.  

  Aranan Nitelikler *Mağaza yönetici yardımcılığı konusunda en az 3 yıl deneyimi olan *Nebim Winner programını aktif kullanabilen *MS Office programlarını iyi derece kullanabilen *En az lise tercihen meslek yüksek okulu (İşletme, iktisat, Pazarlama vb.ilgili bölümlerden mezun) *28-35 yaş arası çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın;  İstabul Sultanbeyli Atlaspark AVM'de açılacak olan Mağazasında görevlendirilmek üzere,  "Mağaza Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Bayan Giyim Mağazacılık alanında tecrübeli * En az 5 yıl Perakande Mağaza Müdürlüğü yapmış, * Yüksek Okul Mezunu * 25-30 Personele kadar yönetmiş, * Personeli motive ederek verimli çalıştırma kabiliyetine sahip, * Müşteri Portföyü bulunan, * Ürün takibi,teşhiri,kombini konularında detaycı * Çalışkan , Mesleğini Seven, * Strese, Yoğun İş Temposuna dayanıklı, * Esnek ve Uzun Çalışma Saatlerine uyumlu,   "MAĞAZA MÜDÜRÜ"   Adaylarının Başvurularını Bekliyoruz. 

 • İş Açıklaması Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın; İstanbul Sultanbeyli Atlaspark AVM.'de bulunan mağazasında görevlendirilmek üzere,     -Ürün reyonlarındaki satış faaliyetlerini yürütmekten, -Reyonların satışa hazırlanması ve satış işleminin gerçekleştirilmesinden, -Reyonda eksilen ürünlerin siparişini hazırlamaktan, -Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak teşhir edilmesi ve kombinlemelerinin yapılmasından,  -Müşterilerin talepleri doğrultusunda hizmet sunmaktan sorumlu olacak,   Bayan Reyon Sorumlusu aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler   -25-30 yaş aralığında, -Tercihen benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, -İletişim becerileri kuvvetli ve diksiyonu düzgün, -Müşteri odaklı, -Değişime ve gelişime açık, -Satış yeteneğine sahip, -Takım çalışmasına yatkın, -Özgüveni yüksek , disiplinli çalışmayı ilke edinmiş olan, -Yoğun Çalışma Temposuna ve Esnek Mesai Saatlerine ayak uydurabilecek Bayan Reyon Sorumlusu   Adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın;  İstanbul Sultanbeyli Atlaspark AVM'de açılacak olan mağazasında görevlendirilmek üzere, '' Bayan Uzman Satış Danışmanları '' aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   - En az lise mezunu ( Tercihen Yüksek okul ya da Üniversite mezunu ) - Bayan klasik giyim sektöründe en az 3 yıl deneyimli, - İşini severek yapan , Güleryüzlü - Kendini sürekli geliştiren,modayı ve sektörü takip eden, - Sektörde hedefleri olan, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Dış görünüşüne özen gösteren, - Ekip ruhuyla çalışabilecek, - Esnek Mesai Saatlerine ve Yoğun İş Temposuna ayak uydurabilecek,   Bayan Uzman Satış Danışmanı   Adaylarının Başvurularını Bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Klasik Bayan Giyim Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların  Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası  Firmamızın Afyonpark AVM de açılacak olan Mağazasında görevlendirilmek üzere,   '' Bayan Kasa Sorumlusu '' aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler  Kasa Sorumlusu ;  » Kariyerini Klasik Bayan Giyim Sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen » Mağaza Kasiyerliği dalında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, » Yöneticileri ile uyumlu ve koordineli çalışabilen » Ekip ruhuyla hareket edebilen »  İnsan ilişkilerinde başarılı, Güler yüzlü, Dikkatli ve detaylara önem veren » En az lise mezunu (tercihen meslek yüksek ya da üniversite mezunu) » Nebim Winner Programını iyi derecede kullanabilen      çalışma arkadaşları aramaktayız.   

 • İş Açıklaması Sektörün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın, Afyonpark AVM'de açılacak olan Mağazasında görevlendirilmek üzere;   *Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen *Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek *Satış ve hedef odaklı çalışmaya yatkın *Ekip yönetiminde başarılı, analitik düşünme yetkinliğine sahip *Güçlü iletişim becerilerine sahip, yenilikçe ve değişime açık *Mağaza içi operasyonların yönetilmesinde rol alacak yöneticisiyle koordineli çalışacak   "BAYAN MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCILARI"İstihdam edilecektir.  

  Aranan Nitelikler *Mağaza yönetici yardımcılığı konusunda en az 3 yıl deneyimi olan *Nebim Winner programını aktif kullanabilen *MS Office programlarını iyi derece kullanabilen *En az lise tercihen meslek yüksek okulu (İşletme, iktisat, Pazarlama vb.ilgili bölümlerden mezun) *28-35 yaş arası çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın; Afyonpark AVM'de açılacak olan Mağazasında görevlendirilmek üzere,  "Mağaza Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Bayan Giyim Mağazacılık alanında tecrübeli * En az 5 yıl Perakande Mağaza Müdürlüğü yapmış, * Yüksek Okul Mezunu * 25-30 Personele kadar yönetmiş, * Personeli motive ederek verimli çalıştırma kabiliyetine sahip, * Müşteri Portföyü bulunan, * Ürün takibi,teşhiri,kombini konularında detaycı * Çalışkan , Mesleğini Seven, * Strese, Yoğun İş Temposuna dayanıklı, * Esnek ve Uzun Çalışma Saatlerine uyumlu,   "MAĞAZA MÜDÜRÜ"   Adaylarının Başvurularını Bekliyoruz. 

 • İş Açıklaması Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın; Afyonpark AVM'de bulunan mağazasında görevlendirilmek üzere,     -Ürün reyonlarındaki satış faaliyetlerini yürütmekten, -Reyonların satışa hazırlanması ve satış işleminin gerçekleştirilmesinden, -Reyonda eksilen ürünlerin siparişini hazırlamaktan, -Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak teşhir edilmesi ve kombinlemelerinin yapılmasından,  -Müşterilerin talepleri doğrultusunda hizmet sunmaktan sorumlu olacak,   Bayan Reyon Sorumlusu aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler   -25-30 yaş aralığında, -Tercihen benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, -İletişim becerileri kuvvetli ve diksiyonu düzgün, -Müşteri odaklı, -Değişime ve gelişime açık, -Satış yeteneğine sahip, -Takım çalışmasına yatkın, -Özgüveni yüksek , disiplinli çalışmayı ilke edinmiş olan, -Yoğun Çalışma Temposuna ve Esnek Mesai Saatlerine ayak uydurabilecek Bayan Reyon Sorumlusu   Adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın;  Afyonpark AVM'de açılacak olan mağazasında görevlendirilmek üzere, '' Bayan Uzman Satış Danışmanları '' aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   - En az lise mezunu ( Tercihen Yüksek okul ya da Üniversite mezunu ) - Bayan klasik giyim sektöründe en az 3 yıl deneyimli, - İşini severek yapan , Güleryüzlü - Kendini sürekli geliştiren,modayı ve sektörü takip eden, - Sektörde hedefleri olan, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Dış görünüşüne özen gösteren, - Ekip ruhuyla çalışabilecek, - Esnek Mesai Saatlerine ve Yoğun İş Temposuna ayak uydurabilecek,   Bayan Uzman Satış Danışmanı   Adaylarının Başvurularını Bekliyoruz.

 • İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamızın İstanbul Ataşehir'de bulunan Merkez Üretim Tesisine "Gıda Mühendisi/Gıda Teknikeri” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda Mühendisliği veya Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Benzer işlerde en az 2 yıl deneyimli, Yöneticilik vasfına sahip, İnsan ilişkilerinde ve yönetiminde başarılı, MS Office ve ERP programlarının kullanımına hakim, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır. Adayların İstanbul Anadolu Yakası'nda Ataşehir, Ümraniye, Kadıköy, Üsküdar gibi yakın çevrelerde ikamet etmeleri gerekmektedir.

 • İş Açıklaması   - Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. - İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır. - Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. - Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. - Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. - Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.  

  Aranan Nitelikler Ankara ANKAMALL AVM Mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu   - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek   - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın   - Ankara YENİMAHALLE'de ikamet eden        Part Time- Full Time  Satış Danışmanları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Büro Makinaları ve Dökümantasyon alanında lider olan şirketimize, İstanbul Merkezimizde görevlendirilmek üzere UFRS ve Bütçe Uzmanı aramaktayız. ·         Firmanın UFRS ve Yurtdışı Raporlamalarının yapılması, ·         Firmanın bütçe planının hazırlanması, ·         Karşılaştırmalı Aylık Bütçe-Gerçekleşen raporlarının yapılması, ·         Üst yönetimin ihtiyaç duyduğu tüm raporların oluşturulması ve analizlerin yapılması,

  Aranan Nitelikler ·         Üniversite mezunu (tercihen İşletme, İktisat, İşletme ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun), ·         Temel muhasebe, mali tablolar, hesap planı, hesaplar arası ilişkiler, yönetim muhasebesine hakim, ·  Min. 3 Yıl Denetim Firma tecrübeli, ·         UFRS’nin tüm detay ve tekniklerine hakim, ·         Bütçe planlama, analiz ve kontrol konularında deneyimli, ( Bütçe ile fiili karşılaştırılması ve raporlanabilmesi) ·         Minimum 3 yıl audit tecrübesi bulunan, ·         İyi düzeyde İngilizce bilen, ·         Analitik düşünme yeteneği güçlü, ·         Detaylara odaklanabilen, rakamlarla çalışmayı seven, ·         Titiz ve dikkatli çalışmayı kendine ilke edinmiş, ·         İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın ve hedef odaklı, 

 • İş Açıklaması Kurum ve / veya Evlere hizmetli yerleştirme konusunda faaliyet gösteren firmamız da görevlendirilmek üzere, tam zamanlı  İnsan Kaynakları Sorumlusu aranmaktadır. - Mülakatlar için aramalar yapmak,- Veri girişlerini yapmak, - CV güncellemelerini gerçekleştirmek, - Aday mülakatları takviminin düzenlenmesi ve randevuların alınması,

  Aranan Nitelikler **  Bayan, ** 20-30 yaş arasında, ** Üniversitelilerin ilgili bölümlerinde öğrenim gören, ** Klavyesi hızlı, MS Office programlarını iyi kullanabilen, ** Ekip çalışmasına uyumlu, ** Diksiyonu düzgün, ** Türkçe'yi etkili bir şekilde kullanabilen, ** İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefi olan, ** İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti güçlü olan, ** Avrupa yakasında ikamet eden,

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesine min. 5 yıl tecrübeli, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasını iyi derecede bilen tır ve kamyon şöförü alınacaktır. Tel No:0212 659 05 81

  Aranan Nitelikler Şirketimiz bünyesine min. 5 yıl tecrübeli, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasını iyi derecede bilen tır ve kamyon şöförü alınacaktır. Tel No:0212 659 05 81

 • İş Açıklaması Bimeks Kasiyeri olarak; Günlük kasa işlemlerini şirket kurallarına uygun bir şekilde hızlı, doğru, eksiksiz ve güvenilir olarak yerine getirmek, Gün başı ve gün sonu kasa açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmekten sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler Hatay'daki Bimeks mağazamız için Part Time Kasiyerlerimizi arıyoruz. - Üniversite öğrencisiyseniz ve part time çalışmak istiyorsanız, - Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, - Daha önce kasiyerlik deneyiminiz var ya da kasiyerlik yapabileceğinizi düşünüyorsanız, - Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, - Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, - Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, - Sigara kullanmıyorsanız,   Bimeks Ailesi'ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz.  

 • İş Açıklaması Hatay'daki Bimeks mağazamız için Satış Danışmanlarımızı arıyoruz. Mağazalarımızda, aktif olarak satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, mağazada satışa sunulacak ürünleri teslim alacak ve takibini yapmaktan sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen yüksekokulların Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezunsanız, Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, Daha önce Satış Danışmanlığı deneyiminiz varsa, Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Ofis Asistanı
  Remax Vista
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması RE/MAX Vista, Pendik Kurtköy'de 10 yıla yakın süredir, 20 kişilik kadrosu ile gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren bir firmadır. Sektörün profesyonelleşmesi ve standartlarının yükseltilmesini kendisine misyon edinmiştir.   Firmamıza, Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Sorumlulukları: Yönetici ile gayrimenkul danışmanları arasında iletişimi sağlamak Dosyalama ve evrak takibi yapmak Sosyal medya yönetimi, insan kaynakları gibi konularda destek vermek REMAX VİSTA ofisinde belirlenen kural ve standartların uygulanmasına destek olmak Gerektiğinde ofise gelen telefon ve müşterilerin yönlendirmesinde ofis asistanımıza destek olmak

  Aranan Nitelikler Ön lisans ve üzeri eğitim derecesine sahip Ofis asistanlığında en az 1 yıl tecrübeli MS Office programlarını ve sosyal medyayı iyi derecede kullanabilen Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip İletişim becerileri yüksek, sorumluluk sahibi Ofisin dışa açılan yüzü olarak her zaman olumlu, kibar ve güleryüzlü Haftada altı gün çalışabilecek Tercihen Kurtköy'de ikamet eden Tercihen 22 yaş üzeri Bayan

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?