İş İlanları

 • Damla İnsan Kaynakları

  Acil Hasta Bakıcıları Arıyoruz Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul'da ikamet eden seçkin ailelerimiz için, Hasta bakıcıları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sigara kullanmayan,Hastanın tüm kişisel ve hijyenik bakımını yapabilecek, İşini severek yapan, Pozitif, Sabırlı, Haftanın 6 veya 5 günü yatılı / gündüzlü olarak çalışabilecek, 22-50 yaşları arasında olan, En az 2 yıl hasta bakımı tecrübesi olan ve referans verebilen, Bay / Bayan

 • İnka

  Müşteri İlişkileri Personeli İnka

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bünyemizde istihdam edilmek üzere, Türkiye'nin önde gelen otomotiv firmasının müşteri ilişkilerini yürütebilecek, Araç kiralama süreci sonrasında müşteri memnuniyetini sağlayıp, araç prezantasyonunu yapabilecek, 15 Mayıs-30 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek çalışma için takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 20-28 yaş arası, İngilizceyi akıcı konuşabilen, Tercihen hizmet sektöründe deneyimli, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Güler yüzlü, iletişim kabiliyeti yüksek, Avrupa yakasında ikamet eden, 8 saatlik vardiya sistemine ayak uydurabilecek, Maaş+yemek+sgk Bay-Bayan

 • Fatih Akademik Ortaokulu

  Görsel Sanatlar / Resim Öğretmeni Fatih Akademik Ortaokulu

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fatih Dersanesi eğitimde ve başarıda 45 yılın verdiği profesyonelliği tek tek tüm öğrencilerine aktararak, adını Türk eğitim sistemine altın harflerle yazdırmıştır. Şimdiyse yarım yüzyıllık tecrübesiyle öğrenci ve velilerinin karşısına akademik okul formatında Fatih Akademik Ortaokulu ve Fatih Akademik Liseleri olarak çıkıyoruz. Liselere geçiş sistemi ile sergilediğimiz eğitim sistemine yön veren başarımız şimdi Fatih Akademik Ortaokulu ve Liseleri’nde okuyacak öğrencilerimizi de içine alıyor. 2015-2016 eğitim-öğretim döneminde Fatih Akademik Ortaokulu ve Fatih Akademik Liseleri kampüslerinde görev yapacak Görsel Sanatlar/Resim Öğretmenleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 'Resim Öğretmenliği' bölümünden mezun, Pedagojik Formasyon belgesine sahip, Öğretmenlik mesleğini seven, Başarı odaklı, Yaratıcı,üretken, Yenilikçi, İletişim gücü yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İdealist Öğretmenler aranmaktadır.

 • Fatih Akademik Ortaokulu

  Müzik Öğretmeni Fatih Akademik Ortaokulu

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fatih Dersanesi eğitimde ve başarıda 45 yılın verdiği profesyonelliği tek tek tüm öğrencilerine aktararak, adını Türk eğitim sistemine altın harflerle yazdırmıştır. Şimdiyse yarım yüzyıllık tecrübesiyle öğrenci ve velilerinin karşısına akademik okul formatında Fatih Akademik Ortaokulu ve Fatih Akademik Liseleri olarak çıkıyoruz. Liselere geçiş sistemi ile sergilediğimiz eğitim sistemine yön veren başarımız şimdi Fatih Akademik Ortaokulu ve Liseleri’nde okuyacak öğrencilerimizi de içine alıyor. 2015-2016 eğitim-öğretim döneminde Fatih Akademik Ortaokulu ve Fatih Akademik Liseleri kampüslerinde görev yapacak Müzik öğretmenleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 'Müzik Öğretmenliği ve Konservatuar' bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyon belgesine sahip, Eğitim teknolojilerini derslerinde severek uygulayan, Öğretmenlik mesleğini seven, Başarı odaklı, Yaratıcı, Yenilikçi, Takım çalışmasına yatkın, İletişim gücü yüksek,üretken, İdealist Öğretmenler aranmaktadır.

 • Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uyg.Arş.Merkezi

  Bulaşıkçı Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uyg.Arş.Merkezi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ZÜBEYDE HANIM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZ'İNDE YEMEKHANEDE ÇALIŞMAK ÜZERE BULAŞIKÇI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • Firma Adı Gizli

  Satış Müdürü Firma Adı Gizli

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Nitelikler: Bodrum da 5 yıldızlı otelimize Satış Müdürü (Sales Manager ) aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Satış Müdürü ; Üniversite mezunu (Tercihen turizm işletmeciliği, satış pazarlama, halkla ilişkiler, işletme bölümleri) 5 yıldızlı otellerde yönetici olarak çalışmış Satış, pazarlama ve e-business konusunda deneyimli İyi derecede İngilizce bilgisi olan MS Office ve Opera veya Fidelio programlarını iyi derecede kullanabilen Dış görünümüne önem veren ve temsil yeteneğinde güçlü Aktif araç kullanabilen Askerlikle ilişiği olmayan(Erkek Adaylar İçin)

 • Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uyg.Arş.Merkezi

  Uzman Hekim Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uyg.Arş.Merkezi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ZÜBEYDE HANIM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZ'İNDE ACİL'DE ÇALIŞMAK ÜZERE UZMAN HEKİM ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler TECRÜBELİ-YENİ MEZUN, BAY/BAYAN.

 • Fatih Akademik Ortaokulu

  Beden Eğitimi Öğretmeni Fatih Akademik Ortaokulu

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fatih Dersanesi eğitimde ve başarıda 45 yılın verdiği profesyonelliği tek tek tüm öğrencilerine aktararak, adını Türk eğitim sistemine altın harflerle yazdırmıştır. Şimdiyse yarım yüzyıllık tecrübesiyle öğrenci ve velilerinin karşısına akademik okul formatında Fatih Akademik Ortaokulu ve Fatih Akademik Liseleri olarak çıkıyoruz. Liselere geçiş sistemi ile sergilediğimiz eğitim sistemine yön veren başarımız şimdi Fatih Akademik Ortaokulu ve Liseleri’nde okuyacak öğrencilerimizi de içine alıyor. 2015-2016 eğitim-öğretim döneminde Fatih Akademik Ortaokulu ve Fatih Akademik Liseleri kampüslerinde görev yapacak Beden Eğitimi öğretmenleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 'Beden Eğitimi Öğretmenliği' bölümlerinden mezun, Pedagojik formasyon belgesine sahip, Eğitim teknolojilerini derslerinde severek uygulayan, Öğretmenlik mesleğini seven, Başarı odaklı, Yaratıcı, Yenilikçi, Takım çalışmasına yatkın, İletişim gücü yüksek, İdealist Öğretmenler aranmaktadır.

 • Karadeniz Bilişim

  Satış, Pazarlama & Muhasebe Karadeniz Bilişim

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bilişim sektöründe hizmet veren firmamız bünyesinde bölge bayiliğini yaptığımız muhasebe programları ve yazılım çözümleri ile ilgili gerek kendi müşteri ziyaretleri gerekse saha çalışmaları yapabilecek kurumsal çözümler sunabilecek tecrubeli arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Saha çalışması yapabilecek , müşteri memnuniyet görüşmeleri yapabilecek diksiyonu diksiyonu düzgün tecrubeli bilgisayar ve donanım bilgisi olan eğitim ve tanıtım yapabilecek kişiliği düzgün arkadaşlar arıyoruz

 • •	turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi • turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Dağıtım Merkezinde; ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ aramaktayız. Çalışma Yeri:İZMİR-Konak

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Öğrenmeye ve gelişime açık Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl süre ile tecilli durumda olan

 • Özel Şahinkaya Okulları

  İngilizce Öğretmeni Özel Şahinkaya Okulları

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tecrübeli, MS Office programlarına hâkim, Başarı odaklı, takım çalışmasına yatkın, İletişim gücü yüksek, üretken, Kariyer planı olan, idealist, Bursa'da ikamet eden, İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ ARAMAKTAYIZ.

 • Teknoteks

  Turkcell İletişim Danışmanı Teknoteks

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöre yön veren firmalardan olan BALTÜRK A.Ş.'nin yatırımcılığında SEFAKÖY ARMONİPARK AVM.'de bulunan TURKCELL İletişim Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; - İletişim Danışmanı sertifikalı - Kendine güvenen ve insan ilişkileri güçlü - Sorun çözme yetisine sahip ve sonuç odaklı düşünebilen - Müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlayabilecek - Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit edip doğru ürün ve hizmetlerle buluşturabilecek - Güleryüzlü ve dış görünümüne önem veren - Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyumlu - 30 YAŞINI AŞMAMIŞ - BAY-BAYAN İletişim Danışmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Fatih Akademik Ortaokulu

  Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Fatih Akademik Ortaokulu

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fatih Dersanesi eğitimde ve başarıda 45 yılın verdiği profesyonelliği tek tek tüm öğrencilerine aktararak, adını Türk eğitim sistemine altın harflerle yazdırmıştır. Şimdiyse yarım yüzyıllık tecrübesiyle öğrenci ve velilerinin karşısına akademik okul formatında Fatih Akademik Ortaokulu ve Fatih Akademik Liseleri olarak çıkıyoruz. Liselere geçiş sistemi ile sergilediğimiz eğitim sistemine yön veren başarımız şimdi Fatih Akademik Ortaokulu ve Liseleri’nde okuyacak öğrencilerimizi de içine alıyor. 2015-2016 eğitim-öğretim döneminde Fatih Akademik Ortaokulu ve Fatih Akademik Liseleri kampüslerinde görev yapacak Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Adaylarda aranan nitelikler; Eğitim Fakültelerinin Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Pedagojik formasyon belgesine sahip, Alanında yeterli bilgi birikimine sahip, Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip edebilen, Çağdaş eğitim yöntem ve teknolojilerini kullanabilen, İletişim gücü yüksek , Hitap ettiği kimseleri motive edebilen ve bilgisiyle etkileyici olabilen , Başarı odaklı, Öğretmenler aranmaktadır.

 • Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  Muhasebe Yardımcısı Elkima Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret San. Ltd.Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan ve İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan firmamız için Muhasebe departmanın da görevlendirilmek üzere, Genel Muhasebe işlemlerini yürütmek için Muhasebe Yardımcısı, İzmir Karşıyaka - Bayraklı - Bornova - Yeşilova - Çınarlı - Mersinli - Buca -Şirinyer - Kemalpaşa 'da ikamet eden ve aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklar mevcuttur (sigorta, yemek, servis).

  Aranan Nitelikler Tercihen Ticaret Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının (MYO) Muhasebe bölümünden mezun veya, A.Ü. Açık Öğretim Fakültesi Muhasebe bölümünden mezun ve ya, Diğer üniversitelerin işletme, iktisat veya muhasebe bölümünden (2 veya 4 yıllık) mezun, Çalışma saatleri konusunda esnek, uzun çalışma saatlerine alışkın, Netsis Entegre w3 ve Office programlarını iyi derece bilen, Ehliyeti olan ve aktif araç kullabilen, 20-30 yaş aralığında, Kendini geliştirmeye istekli, Seyahat engeli olmayan, Kalite odaklı, dinamik, dikkatli ve işini sahiplenebilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerileri gelişmiş, Analitik düşünce yapısına sahip, detaylara önem veren, Takipçi, sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz, Firmaların muhasebe kadrolarında çalışmış, BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

 • Öncü Güvenlik Sistemleri A.Ş

  Satış Destek Mühendisi Öncü Güvenlik Sistemleri A.Ş

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bayilerden gelen fırsat projelerinin tasarım ve tekliflerinin oluşturulması için satış ekibine gereken desteği sağlanması, Projelerin uygulanması aşamasında gereken teknik ve idari takibatının sağlanması, Saha çalışmalarını etkin yürütebilmesi için gereken desteğin sağlanması, Olası aksaklık ve problemleri önceden tespit etmek sureti ile tedbir alınmasını ve problemin çözülmesinin sağlanması, Saha ekiplerine gerekebilecek teknik eğitimin verilmesi, Sorumluluğu kapsamındaki projelere ait raporlama ve tespitlerin düzenli bildiriminin sağlanması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Bilgi İşlem ve Haberleşme ile ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl iş deneyimine sahip, Yeterli düzeyde İngilizce bilen, Gerektiğinde yurtdışı eğitim ve seminerlere katılım sağlayabilecek, Sistemli ve düzenli çalışma disiplinine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve gelişime açık, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul (Anadolu Yakası) ilinde İkamet eden,

 • İbm İnsan Kaynakları

  Satış Temsilcisi İbm İnsan Kaynakları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız, sektöründe lider olan kuru yemiş firmasına İzmir genelinde bay bayan satış temsilcisi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve insanlarla iletişim kurmada zorluk yaşamayan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren, Takım çalışmasına uygun ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Renata Suıtes Boutique Hotel

  Satis Pazarlama ve Onburo Muduru Renata Suıtes Boutique Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler *40 yaşını aşmamış *Prezantabl *Konuşma ve diksiyon bozukluğu olmayan *Otel İşletim sistemine hâkim *Satış ve Pazarlama konusunda bilgili *Önbüro konusunda night dahil tüm shiftleri yapabilen *Çözüm odaklı çalışabilen *Güler yüzlü ve samimi olan *Erkeklerde askerlik problemi olmayan

 • Öncü Güvenlik Sistemleri A.Ş

  Teknik Servis ve Montaj Elemanı Öncü Güvenlik Sistemleri A.Ş

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen ve konusunda lider konumda olan firmamızın teknik grubunda yer alacak, planlı servis ve montaj faaliyetlerinde bulunacak, uyumlu ve verimli çalışma temposuna ayak uyduracak ,takım çalışmasına yatkın kişiler tarafından başta kurumsal firmalar olmak üzere sistem kurulum ve de kontrol faaliyetlerinin yürütülmesidir.

  Aranan Nitelikler • Tercihen Meslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, • Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, • Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, • Tercihen güvenlik sistemlerinin montaj ve kablolaması konusunda tecrübeli • MS ofis programlarına hakim • B sınıfı sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli bulunmayan • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden • Askerlik görevini tamamlamış olan

 • Firma Adı Gizli

  Satış Pazarlama Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tercihen Mühendislik Formasyonuna Sahip, İyi Derecede İngilizce Bilen (Okuma,Yazma,Konuşma), Endüstriyel Ürün ve/veya Proje Satışı Konusunda 3-5 yıl Tecrübesi Olan, Bağlı Bulunan Ekibini Objektif Kriterlerle Yönetme Tecrübesine Sahip, Bu Konuda Somut Örnekleri Olan, İşin Yönetiminde Hedeflere Ulaşmak İçin Gerekli Stratejileri Üretip Yönetime Önerebilecek, Bu Stratejik Planları Aksiyona Çevirerek Ekibi Bu Konuda Yönlendirebilecek, Tercihen İhale Prosedürü İle Satış Yapmış, Bu Konudaki Hazırlık, Katılım ve Sonuçlandırma Bilgi ve Becerisinin Somut Örneklerine Sahip, Bütün Bu Konularda İşin Satış, Karlılık,Bütçe Yönetimi Konularında Yönetime Karşı Sorumluluk Alıp,İşin Büyütülmesini Sağlayacak, Seyahat Engeli Olmayan, B Sınıfı Araç Ehliyeti Olan, Bay/Bayan adaylar

  Aranan Nitelikler

 • Smile

  Satış Danışmanı & Kasiyer (Pendik Marintürk Marina) Smile

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul'da Pendik Marina'da bulunan perakende mağazamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti ve devamlılığı sağlayarak firma hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü, dinamik, diksiyonu düzgün, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Müşteri odaklı, İnsan ilişkileri güçlü, Kasiyer için; konusunda en az 1 yıl deneyimli, 18-25 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli

 • Medicana Diş Bahçelievler

  Diş Hekimi Medicana Diş Bahçelievler

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BAHÇELİEVLER MEDİCANA DİŞ HASTANEMİZDE GÖREV YAPACAK NÖBETÇİ DİŞ HEKİMİ ARANMAMAKTADIR...

  Aranan Nitelikler BAHÇELİEVLER MEDİCANA DİŞ HASTANEMİZDE GÖREV YAPACAK NÖBETÇİ DİŞ HEKİMİ ARANMAMAKTADIR...

 • Hrwm Consultancy

  Mağaza Satış Danışmanı Hrwm Consultancy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, sektöründe lider firma için mağaza satış danışmanı aramaktayız. * Müşterileri karşılamak, bilgilendirmek, taleplerini ve sorularını cevaplamak * Ürünlerin satışını yapmak * Kasa ve stok takibi yapmak * Butiğin gerekli durumlarda idari yönetimi ve düzenini sağlamak

  Aranan Nitelikler * Perakende sektöründe veya mağazacılıkta benzer pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli * Aktif olarak İngilizce konuşabilen * A+ müşteri segmentine hizmet verebilecek * Ekip çalışmasına yatkın * Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş ve güler yüzlü * Giyimine ve görünüşüne özen gösteren * Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek

 • Forever New

  Satış Danışmanı-Viaport AVM Forever New

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı benzersiz ve birbiriyle uyumlu koleksiyonlarıyla modaya yön veren FOREVER NEW Türkiye, şık mağaza ortamı ile müşterilerine ayrıcalıklı alışveriş deneyimi sunmaya ve genç, dinamik kadrosu ile perakende sektöründe hızla ilerlemeye devam ediyor. Markamızın İstanbul Anadolu Yakasında yer alan VİAPORT Alışveriş Merkezi’ ndeki mağazasında Satış Danışmanı (Full-time) pozisyonunda bu deneyimin bir parçası olmak isteyen yeni bir ekip üyesi aranmaktadır. En az lise mezunu Tercihen 1 yıl deneyimli veya yetiştirilebilecek Kariyerini mağazacılık alanında geliştirebilecek Satış odaklı İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, dinamik Kişisel bakımına özen gösteren,prezantabl Modaya ilgi duyan

  Aranan Nitelikler Hedefler doğrultusunda satış yapmak Müşteri memnuniyeti yaratacak şekilde servis vermek Ürünlerin satışını, müşteri tercih ve beklentilerini, satın alma alışkanlıklarını gözlemleyip değerlendirmelerini bir üst yöneticisiyle paylaşmak

 • Bülent Gülen Tekstıl

  Bodrum ve Göcek İçin Mağaza Satış Sorumlusu Bülent Gülen Tekstıl

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firma Hakkında / www.bng-design.com : Lütfen başvuru öncesi web sayfamızı yeterli hissedin. Yakalamış olduğumuz bu değerlerle yoğun tempoda disiplinli, dinamik çalışan ve BNG ruhunu benimseyebilecek takım arkadaşlarıyla çalışmayı hedefliyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Sektörde tecrübeli, - Satış ve pazarlama konusunda tecrübeli, - Nebim Winner programı kullanabilen, - Concept Mağazalarımız için Nebim Wınner Programı , - Tecrübeli, Brans vb yakın eğitimli,İngilizce bilen - Yurtdışı seyahat engeli olmayan 30-40 yaş arası prezentable, - Dünya markaları kültürlü Not: Tünel,Göcek,Bodrum'daki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere

 • Teknosa

  Mağaza Satış Danışmanı - İstanbul Avrupa Teknosa

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Teknosa Akademi'de eğitim sürecini tamamladıktan sonra kariyer hayatına devam edecek, mağazada satılan ürünler konusunda müşterilere danışmanlık yaparak ürünlerin satışını gerçekleştirecek, müşteri memnuniyetini sağlayarak alışveriş sürekliliğini arttıracak. (İstanbul Avrupa bölgemiz için) Nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).

 • Forever New

  Satış Danışmanı-İzmir Forum Bornova Forever New

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı benzersiz ve birbiriyle uyumlu koleksiyonlarıyla modaya yön veren FOREVER NEW Türkiye, şık mağaza ortamı ile müşterilerine ayrıcalıklı alışveriş deneyimi sunmaya ve genç, dinamik kadrosu ile perakende sektöründe hızla ilerlemeye devam ediyor. Markamızın İzmir' de yer alan FORUM BORNOVA Alışveriş Merkezi’ ndeki mağazasında Satış Danışmanı (Full-time) pozisyonunda bu deneyimin bir parçası olmak isteyen yeni bir ekip üyesi aranmaktadır. En az lise mezunu Tercihen 1 yıl deneyimli veya yetiştirilebilecek Kariyerini mağazacılık alanında geliştirebilecek Satış odaklı İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, dinamik Kişisel bakımına özen gösteren,prezantabl Modaya ilgi duyan

  Aranan Nitelikler Hedefler doğrultusunda satış yapmak Müşteri memnuniyeti yaratacak şekilde servis vermek Ürünlerin satışını, müşteri tercih ve beklentilerini, satın alma alışkanlıklarını gözlemleyip değerlendirmelerini bir üst yöneticisiyle paylaşmak

 • Firma Adı Gizli

  Dış Ticaret Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Trafik Mühendisliği standartlarına uygun, trafik işaretleri ve yol çizgileri uygulamalarını gerçekleştiren sektörün önde gelen kuruluşlarından birisi olan firmamız için; "DIŞ TİCARET SORUMLUSU” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, Uluslararası Pazarlama ve Satış Konusunda Deneyimli, Fuar Katılım ve Yurt Dışı Müşteri Ziyareti Konusunda Deneyim Sahibi, Dış Ticarette Yazışma Tekniklerini Bilen, E-Ticaret Uygulamalarına Hakim, İthalat ve İharacat İle İlgili Kanun ve Mevzuatlara Hakim, Operasyonel Bilgisi Olan, Üretim Yapan Firmalarda Benzer Görevde En Az 3 Yıl Çalışmış, Çok İyi Derecede İngilizce Bilen (İkinci Dil Tercih Sebebidir.) Ms Ofis Programlarını Çok İyi Bilen, Tercihen ERP Tabanlı Paket Programlarını Kullanmış, Bay İstanbul Anadolu Yakasında İkamet Eden,

 • Mbk Köseoğulları

  Çay Servisi ve Temizlik Elemanı Mbk Köseoğulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara Sincanda ki mağazalarımıza, Çay ve temizlik hizmetlerinde tecrübe sahibi, Kesinlikle sigara kullanmayan Uzun süreli çalışmayı hedefleyen BAY personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Lescon

  Ankara Kızılay AVM Mağaza Yönetici Yardımcısı Lescon

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza Yöneticisi konusunda minimum 2 sene deneyimli Tercihen aktif spor sektöründe çalışmış Minimum lise mezunu MS Office uygulamalarına ve Wınner Nebim Programına hakim Marka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünen Sektör trendlerini yakından takip eden Ekip çalışmasına inanan Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren Bay /Bayan

  Aranan Nitelikler Firmamız Aktif Spor Hazır Giyim alanında faaliyet göstermektedir. Ankara Kızılay AVM'de açılacak mağazamız için; Bay Bayan Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır

 • Lescon

  Ankara Kızılay AVM Mağaza Yöneticisi Lescon

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza Yöneticisi konusunda minimum 2 sene deneyimli Tercihen aktif spor sektöründe çalışmış Minimum lise mezunu MS Office uygulamalarına ve Wınner Nebim Programına hakim Marka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünen Sektör trendlerini yakından takip eden Ekip çalışmasına inanan Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren Bay /Bayan

  Aranan Nitelikler Firmamız Aktif Spor Hazır Giyim alanında faaliyet göstermektedir. Ankara Kızılay AVM'de açılacak mağazamız için; Bay Bayan Mağaza Yöneticisi aranmaktadır

 • Lescon

  Ankara Kızılay AVM Satış Danışmanı Lescon

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En Az Lise mezunu, Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, ANKARA ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Firmamız Aktif Spor Hazır Giyim alanında faaliyet göstermektedir. Ankara Kızılay AVM'de Açılacak Mağazamız için; Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alarak müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunacak, Eksik ürünlerini takip edecek, Bay/Bayan Satış Danışmanları aranmaktadır.

 • Yeditepe Üniversitesi Hastanesi

  Anestezi Teknikeri Yeditepe Üniversitesi Hastanesi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ bünyesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Anestezi Teknikerliği bölümü mezunu, Tercihen en az 2 yıl deneyimli, Ameliyathane deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ANESTEZİ TEKNİKERİ aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Odyolog Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sağlık Sektörünün Öncü Firmasında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Odyoloji bölümlerinden mezun, Odyometrist test ve ölçümleme yöntemleri konusunda gerekli teorik ve pratik bilgiye sahip, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, İletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Hasta memnuniyetine önem veren, Anadolu yakasında ikamet eden, ODYOLOG aranmaktadır.

 • Yeditepe Üniversitesi Hastanesi

  Hemşire Yeditepe Üniversitesi Hastanesi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çalışma alanlarımız: Dahili Bilimler (Endokrinoloji, Gastroenteroloji, Romatoloji, Dermatoloji, Göğüs Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Geriatri, Nefroloji) Cerrahi Bilimler ( Ortopedi, Genel Cerrahi, Üroloji, KBB, Göğüs Cerrahisi, Kardiyovasküler Cerrahi, Plastik Cerrahi, Göz Hastalıkları) Nörolojik Bilimler (Nöroloji, Nöroşirurji) Onkoloji (Kemik iliği Transplantasyon Ünitesi, Ayaktan Kemoterapi Ünitesi) Yoğun Bakımlar ( Yenidoğan Yoğun Bakım, Cerrahi Yoğun Bakım, Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, Reanimasyon, Koroner Yoğun Bakım) Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Acil Servis Sunulan olanaklar: Vardiyalı çalışan hemşirelerimiz için Akşam Vardiyası Primi Maaş ve performans priminden oluşan ücret paketi Oryantasyon ve Hizmet içi eğitim programı Hemşirelere özel koçluk eğitimleri ve kişisel gelişim olanakları, Mesleki eğitimler ve yetkinliğe yönelik sertifika ve kurs programları, Kongre ve sempozyumlara katılım, Bilimsel araştırma desteği, Lojman, yemek, servis ve özel sağlık sigortası imkanları

  Aranan Nitelikler Çalışan ve hasta güvenliğini daima ön planda tutan, Ulusal ve uluslararası standartlarda hemşirelik bakımı uygulayan Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’ne; Dahiliye Servis, Ortopedi Servis, Onkoloji- Kit Servis, Nörolojik Bilimler Servis, Cerrahi Servis ve Yoğun Bakımlarda görevlendirilmek üzere Hemşire alınacaktır. Aranılan özellikler: Üniversitelerin Hemşirelik Bölümlerinden mezun, Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Sektördeki gelişmeleri ve teknolojiyi takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, Gelişime açık, güleryüzlü, Vardiyalı çalışabilecek

 • Enginsan Ltd. Şti

  İngilizce Öğretmeni Enginsan Ltd. Şti

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KURUMUMUZA ÖZGÜ, AKADEMİK İNGİLİZCE (TEKNİK İNGİLİZCE) PROGRAMLARINDA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE VEYA BU ALANDA YETİŞMİŞ '' İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ '' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR. ### SADECE İNGİLİZ DİLİ EDEBİYATI, AMERİKAN DİLİ EDEBİYATI, İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ ve MÜTERCİM TERCÜMANLIK BÖLÜMÜ MEZUNLARI DEĞERLENDİRİLECEKTİR. ###

  Aranan Nitelikler 35 YAŞINI AŞMAMIŞ (BAY-BAYAN), EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN, GÜLER YÜZLÜ, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYGUN, ÖZ GÜVENİ YÜKSEK, KENDİSİYLE BARIŞIK, ENERJİK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI.

 • Ermiş A.Ş.

  Operatör ve Operatör Yardımcılar Ermiş A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İTOB Organize Sanayi Bölgesinde mobilya sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere, operatör ve operatör yardımcıları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen endüstri meslek lisesi, teknik lise veya meslek yüksek okulu mezunu Tercihen üretim sektöründe benzer pozisyonda 1 yıllık deneyimli Takım çalışmasına yatkın Üretim makineleri ve yardımcı ekipman bilgisine sahip Mekanik aksam ve ölçüm ekipmanları kullanma becerisine sahip Belirlenen prosedürlere göre formlarla çalışabilme becerisine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Aramıza katılacak yeni takım arkadaşlarımıza şirketimiz tarafından eğitim verilecektir.

 • Cookshop

  Barmen/Barmaıd Cookshop

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul'da 7, Türkiye genelinde 11 şubesi bulunan Cafe-Restaurant zinciri olan firmamızın Maltepe Park AVM, Forum İstanbul AVM ve Nişantaşı şubelerinde görevlendirilmek üzere Barmen/Barmaid takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Cafe-Restaurant (Dünya Mutfağı) işletmelerinde en az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip, Müşteri odaklı hareket eden, Güler yüzlü, enerjik ve sabırlı, Dış görünüşüne özen gösteren, Hijyen kurallarına önem veren, Takım ruhuna sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek

 • Suwen

  Mağaza Müdürü Gaziemir Optımum Suwen

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gaziemir Optimum'da bulunan SUWEN İç Giyim Mağazalarımızda görev almak üzere Mağaza Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Marka mağazacılıkta en az 2 yıl deneyimli *İç giyim tecrübesi bulunan *En az lise mezunu *Mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş *İletişim becerileri güçlü *Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyen *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Tercihen nebim winner kullanabilen *Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren

 • Halka Grup

  Alanya - Manavgat Dönemsel Merchandiser Halka Grup

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider firmamız adına; Zincir ve Yerel marketleri rut planı dahilinde ziyaret ederek; • Reyon düzenleme, • Raf tanzim teşhir, • Stok Kontrolü yapacak bayan personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · 20-32 yaşlarında, · Görünümü ve telaffuzu düzgün, · Tercihen daha önce bu görevde çalışmış ve marketleri bilen, · Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon, rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlama yapabilecek, · Reyon tanzim, teşhir sonrasında ürüne reyonda satış desteği verecek, . Envanter sorunu olmayan, · Bayan adayların güncel başvurularını beklemekteyiz. Çalışma Şartlarımız ; Asgari Ücret + AGİ + Açık Yol + 364TL Yemek İzin Günü : Pazar FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR.

 • Fred Perry

  Satış Danışmanı Fred Perry

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dış görünüşüne ve kişisel imajına özen gösteren, En az lise mezunu, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri kuvvetli, Müşteri odaklı, Güleryüzlü, hızlı, 18-25 yaş arası,

  Aranan Nitelikler Panora Avm'de yer alan Fred Perry mağazamızda görevlendirilmek üzere; -Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak ürünlerin satışında aktif rol oynayacak, -Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan Satış Danışmanları arıyoruz.

 • Kama Pres

  Satış Temsilcisi Kama Pres

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Güneşli'deki fabrikamızın satış departmanına.

  Aranan Nitelikler MYO ve Üniversitelerin,Teknik bölümlerinden mezun olan, İngilizce veya herhangi bir yabancı dil bilen,(Tercih sebebidir) Ofis ve üretim sahasında görev alabilecek, Müşteri talepleri doğrultusunda,ürün tanıtımı ve satışına yönelik bilgi aktarımında bulunabilecek, Askerliğini tamamlamış, B Sınıfı sürücü belgeli, Bay/Bayan satış temsilcileri alınacaktır. İkametgahı Güneşli ve yakın çevresinde olması tercih tercih sebebidir.

 • Team Gerilla

  Merchandiser-Raf Besleme Team Gerilla

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızlı Tüketim Sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir Sigara firması adına, Verilecek Route planları doğrultusunda Zincir Mağazalara ziyaret yapıp, Raf Besleme, Ürün ve Stok Kontrolü, Mağaza iletişimini yapacak aktif araç kullanabilen ve en az 2 yıllık ehliyeti olan Marmaris Bölgesinde ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz. Proje : Dönemsel (6 Ay) Proje Başlanıgıcı : 10 Mayıs Verilecek ekipmanlar : Araba, kıyafet.

  Aranan Nitelikler Aktif araç kullabilen Marmaris,Bölgesinde ikamet eden En az 2 yıllık ehliyeti olan En az lise mezunu İnsan ilişkilerinde başarılı İletişimi yüksek Dış görünümüne özen gösteren Takım çalışmasına yaktın Ajans deneyimi ve tecrübesi olan

 • Kama Pres

  Plastik Enjeksiyon Elemanı Kama Pres

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Güneşli'de Bulunan Fabrikamıza;

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, Sorumluluk sahibi, Askerliğini yapmış, Güneşli ve civarında İkamet eden, Plastik Enjeksiyon Bölümünde çalışacak Elemanlar alınacaktır,

 • Hak Gıda

  Genel Muhasebe Hak Gıda

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar · Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere; · Ticaret Lisesi, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Genel Muhasebe konusunda en az 2 Yıl tecrübeli · Tek düzen hesap plana hakim ve uygulamalı olarak kullanmış, · MS Office uygulamalarını kullanabilen, · Eta SQL programını aktif kullanabilen, · Ekip çalışmasında başarılı ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Evrak kayıt ve tertip düzenine sahip, · Öğrenmeye açık, *Sefaköy ve civarında oturan

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Dil Okulları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Istanbul Kavacık Temsilciliğimiz tarafından görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Mbk Köseoğulları

  Mağaza Müdürü Mbk Köseoğulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Mobilya, Beyaz Eşya, Elektronik, Züccaciye ürün gruplarından en az birine hakim ürün bilgisi bakımından eğitim verebilme seviyesinde, * Perakende mağazacılıkta en az 2 yıl yönetici ünvanı ile görev almış, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek *Liderlik özelliklerine sahip, ekibini başarı ile yönlendirebilen, *Satış odaklı, *Yenilikçi müşteri beklentilerini iyi algılayacak, *Sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak *Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren * Askerlik Görevini tamamlamış. *Tercihen Nebim/Winner bilen Mağaza Yöneticileri Arıyoruz..

 • Secret Age Cosmetics

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi-Outbound Secret Age Cosmetics

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Açıklaması TARABYA'DAKİ Firmamız bünyesinden verilecek eğitim sonrası kişisel yeteneklerini geliştirmeye açık, satış yapmaktan zevk duyan, kariyer hedefi olan, nezih ve profesyonel bir ortamda çalışmak isteyen 'ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar İstenen Yetenek ve Uzmanlıklarİstenen Yetenek ve Uzmanlıklarİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az LİSE mezunu Diksiyonu ve ses tonu düzgün, akıcı konuşabilen, İkna kabiliyeti yüksek, hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, İletişim becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri başarılı, pozitif tutum sergileyen, güler yüzlü, dinamik, Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, Ms Office uygulamalarını kullanabilen, Motivasyonu yüksek, Tam zamanlı , 1000 TL NET MAAŞ + YOL + YEMEK + SİGORTA + YÜKSEK PRİM imkanları ile çalışacak 20-35 yaş bayan

 • Cirit Turizm Otomotiv Taşımacılık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  Muhasebe Sorumlusu Cirit Turizm Otomotiv Taşımacılık İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Cirit Turizm Taşımacılık firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Şirket muhasebe departmanında çalışacak, Konusunda tecrübeli, MS Office Programlarına hâkim, En az lise tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tek düzen hesap planına hakim, irsaliye, fatura, cari ve banka kayıtlarının girilmesi, BA / BS formlarının mutabakatları, kasa günlük kayıtları, resmi tahsilat ve ödemelerin muhasebe kayıtlarını yapacak, Personel Özlük ve Bordro işlemlerinin yapılması ile ilgili tüm muhasebe süreçlerinin yürütülmesini sağlayacak , Bayan.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Batman Park AVM - Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Batman

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Batman Park AVM ' de açılacak olan mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı- Full Time - Çanakkale Burda17 Defacto

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?