İş İlanları

 • Karibu Turizm

  Muhasebe Personeli Karibu Turizm

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Seyahat Acentasında Operasyon ve Satış Ön Muhasebe Sorumlusu · Bursa ve İstanbul’da yurt içi/yurt dışı operasyonlar gerçekleştiren KARİBU Turizm, bünyesine yeni elemanlar katacaktır.

  Aranan Nitelikler Operasyon elemanlarının yurt içi/yurt dışı otel ve tedarikçilerle görüşmeleri yürütmesi, uçak bilet rezervasyonlarının düzenlenmesi, satış ve takibini yapılması; gerektiği durumlarda kurumu dış mekanlarda temsil edebilmesi beklenmektedir. Ön muhasebe (İrsaliye/fatura, banka, vb.) kayıtlarının titizlikle oluşturulması ve kontrolü. MS office programlarını kullanabilmesi beklenmektedir. Bursa’da İkamet Eden Tercihen üniversitelerin Turizm ya da Dil Bölümlerinden mezun (Operasyon) Tercihen alanında 3 – 5 yıl deneyimli Photoshop Programlarına hakim ve tasarım yapabilecek. Ekip Çalışmasına Yatkın Sorumluluk Sahibi İkna Kabiliyeti Yüksek Gerektiği Durumlarda Esnek Çalışma Saatlerine Sahip Kriz Yönetebilme Becerisine Sahip Erkek ise askerliğini tamamlamış İyi Derecede İngilizce Bilen ve yazışma yapabilecek( Tercih Sebebidir) Ehliyete Sahip ( Tercih Sebebidir)

 • Faveo Danışmanlık

  Mali İşler Müdürü Faveo Danışmanlık

  Irak

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız sektörünün güçlü markalarından olan müşterimiz için yurtdışında görevlendirilmek üzere "MALİ İŞLER MÜDÜRÜ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 7 yıl bahsedilen pozisyonda tecrübeli, SAP deneyimi olan, Denetim ve kontrol konusunda deneyimli olup yöneticilik ve liderlik vasıflarına sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Turizm - otelcilik sektöründe tecrübeli, Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Yönetim Muhasebesi, Finansman, Nakit Yönetimi ve konularında bilgi sahibi, İletişimi kuvvetli ve sonuç odaklı, İş konusunda titiz ve çalışkan, Kadın veya Erkek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, MS Office programlarını kullanabilen, Yurtdışında ikamet edebilecek çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 • Erteknik Elektrik Elektronik

  Satış Destek Personeli Erteknik Elektrik Elektronik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ASANSÖR SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZIN,SATIŞ DEPARTMANINDA '' SATIŞ DESTEK PERSONELİ '' OLARAK GÖREV ALABİLECEK PERSONEL ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN LİSE MEZUNU YA DA ÜNİVERSİTELERİN 2 YILLIK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN (ELEKTRİK – ELEKTRONİK BÖLÜMLERİ TERCİH SEBEBİDİR) DİKSİYONU DÜZGÜN İLETİŞİM KABİLEYETİ YÜKSEK SABIRLI VE KENDİSİNE GÜVENEN TAKIM ÇALIŞMASI BİLİNCİNDE OLAN BAYAN EVLİ.

 • Nwg Services

  Depo Operasyon Elemanı Nwg Services

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazadan satın alınan ürünlerin teslim alınması ya da mağaza deposundan tedarik edilmesi, ürün kontrolü, sistemden ürüne göre barkot çıkartılması ve nakliye araçlarına teslim edilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu,Vardiyalı çalışabilecek, 18-30 yaş arası, İstanbul Avrupa yakasında (Aksaray, Fatih, Topkapı, Bayrampaşa, Esenler, Merter, Zeytinburnu, Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy/Şirinevler, Yenibosna) Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Bay.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Müşteri Hizmetleri Elemanı Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz e-ticaret portalı için "MÜŞTERİ HİZMETLERİ ELEMANI" aramaktayız. Müşteri telefonlarına, e-maillerine cevap vermek, Inbound- Outbound telefon görüşmeleri yapmak, Müşteri iade süreçlerini yapmak

  Aranan Nitelikler Müşteri hizmetleri alanında tercihen e-ticaret sitelerinde 1 yıl deneyimli En az lise mezunu Seyrantepe'ye ulaşım sorunu olmayan

 • Watsons

  Satış Görevlisi - Adana Reşatbey Cad. Watsons

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni açılacak mağazamız için Part-Time, Full-Time Satış Görevlileri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunuysanız, · Adana'da ikamet ediyorsanız, · Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, · Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, · Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, · İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, · Her durumda güleryüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

 • Watsons

  Satış Görevlisi - Kocaeli Darıca AVM Watsons

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni açılacak mağazamız için Part-Time, Full-Time Satış Görevlileri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunuysanız, · Kocaeli’de ikamet ediyorsanız, · Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, · Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, · Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, · İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, · Her durumda güleryüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Ofis Asistanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası güvenilir, yenilikçi ve kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdüren konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak en yüksek satış hacmine sahip gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmadır. 250 milyar $ işlem hacmi ve 6.6 milyar $ ciro ile büyümeye devam etmektedir. Coldwell Banker'ın Atakent Ümraniye'de bulunan ofisi Coldwell Banker Şimşek Gayrimenkul'e bayan - bay ofis asistanı aranıyor.

  Aranan Nitelikler - En az 2 yıl asistanlık ve benzeri işlerde deneyimi bulunan - Telefon trafiğini yönetecek ve gelen misafirleri yönlendirecek - Güler yüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren - Diksiyonu iyi olan - Tercihen lise ya da üniversite mezunu - Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven - Düzenli ve disipli çalışan - Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen (Word, Excel, Powerpoint vb) - Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen (Fax, tarayıcı, yazıcı vb) - Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisi güçlü - Kalite odaklı çalışan, titiz ve düzenli - Anadolu yakasında ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan Ofis Asistanı arıyoruz

 • Umt Yapı İnşaat

  Muhasebe Sorumlusu Umt Yapı İnşaat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Alış,satış ve masraf evraklarının işlenmesi, çek ve senetlerin makbuzlarının kesilmesi ve işlenmesi , ilgili birimlerle mutabakatının yapılması. *Banka ekstrelerinin işlenmesi *Ba-Bs ve cari mutabakatlarının yapılması *Personel özlük ve masraf takibinin yapılması *Şirketin vergisel yükümlülüklerinin doğru olarak ve zamanında yerine getirilmesi. *Muhasebe kayıtlarının kanun ve mevzuata uygun olarak yapılması

  Aranan Nitelikler *Ticaret lisesi veya üniversitenin ilgili bölümünden mezun *Tercihen İnşaat sektöründe çalışmış *Tercihen E-Fatura konusunda bilgili *Genel muhasebe ve şirketler muhasebesi konusunda deneyimli *Resmi muhasebe ve cari hesaplar konusunda bilgi sahibi *Sgk işe giriş-çıkış ve E-Bildirge konusunda deneyimli *Beyannameleri ve mali tabloları hazırlama konusunda bilgili *Sorumluluk sahibi,dikkatli,titiz,hızlı ve sonuç odaklı çalışan *Aktif araç kullanabilen *26-35 yaşları arasında *Bay personel ( askerlik hizmetini tamamlamış) **Ümraniye (tepeüstü) ulaşım sorunu olmayan**

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Boyner Akasya / Özel Alışveriş Danışmanları Boyner Büyük Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazayı ziyaret eden müşteriler ile birebir ilgilenmek, Müşteri istek ve beklentilerini doğru anlayıp uygun çözümler üreterek ürün satışını gerçekleştirmek, Görev yaptığı bölümdeki reyon düzeninin, ürün teşhirinin ve ürün yerleşiminin oluşturulmasını sağlamak, Ürünlerin satışını, müşteri tercih ve beklentilerini, satın alma alışkanlıklarını gözlemleyip değerlendirmelerini bir üst yöneticisiyle paylaşmak.

  Aranan Nitelikler Akasya Alışveriş Merkezi (Acıbadem) içerisindeki Boyner mağazasında görevlendirilmek üzere "Özel Alışveriş Danışmanları” aramaktayız; Mağazacılık sektöründe en az 4 yıl satış deneyimine sahip, Kadın, Erkek, Çocuk, Ayakkabı ve ev tekstili kategorilerinin en az birinde uzmanlaşmış, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Ektin iletişim becerileri ve satış yetkinlikleri gelişmiş, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli.

 • Timsan

  İnşaat Mühendisleri Timsan

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dilovası MOSB’da bulunan şantiyemizde görevlendirilmek üzere İnşaat Mühendisleri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kaba ve ince inşaat işlerinde saha tecrübesi olan Autocad ve Ms Office programlarına hakim Hakediş ve as built konusunda uzman Askerliğini yapmış İngilizce bilen Konusunda en az 3 yıl tecrübeli Anadolu yakasında ve ya Gebze civarında ikamet eden

 • Watsons

  Satış Görevlisi - Forum Diyarbakır AVM Watsons

  Diyarbakır

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni açılacak mağazamız için Part-Time, Full-Time Satış Görevlileri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunuysanız, · Diyarbakır'da ikamet ediyorsanız, · Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, · Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, · Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, · İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, · Her durumda güleryüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

 • Mira İnşaat / İnnova Sultanahmet Hotelotel

  Bulaşıkçı Mira İnşaat / İnnova Sultanahmet Hotelotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BULAŞIK TEMİZLİK İŞLEMLERİ VE MUTFAK GENEL TEMİZLİĞİ

  Aranan Nitelikler EN AZ İKİ YIL DENEYİMLİ, EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU,

 • Yordam Danışmanlık

  İnsan Kaynakları Yöneticisi (Çanakkale) Yordam Danışmanlık

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biri olan firmamız için İnsan Kaynakları Müdürü’ne raporlayacak İnsan Kaynakları Yöneticisi aramaktayız. İnsan Kaynakları Yöneticisi, Kurumun İnsan Kaynakları yönetimi alanındaki personel temini, ücret yönetimi, performans yönetimi, yetenek yönetimi, eğitim ve organizasyonel gelişim ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli faaliyetlerin yürütülmesi ve operasyonel süreçlerin eksiksiz yönetilmesinden sorumlu olacaktır. Ana çalışma yeri Çanakkale olacak, zaman zaman İstanbul’daki Genel Merkeze seyahat durumu olacaktır.

  Aranan Nitelikler • Üniversite mezunu, • İnsan Kaynakları alanında en az 4 yıl tecrübeli, • İyi derecede İngilizce bilen, • Seçme Yerleştirme, Eğitim Gelişim & Planlama, Performans Yönetimi, Yetenek Yönetimi, Ücretlendirme Sistemleri (HAY Ücretlendirme Sistemi) süreçlerinde uygulama tecrübesine sahip, • Seyahat engeli olmayan, • Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, • Karar alma, işleri delege etme, alt ekibini geliştirme, ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı, • Güncel gelişmeleri takip eden, araştırmacı, *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Mira İnşaat / İnnova Sultanahmet Hotelotel

  Aşçı Yardımcısı (Gece) Mira İnşaat / İnnova Sultanahmet Hotelotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ALACART,ODA SERVİSİ VE ERTESİ SABAH KAHVALTI HAZIRLIKLARININ YAPILMASI.

  Aranan Nitelikler EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ, EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, İNSİYATİF KULLANABİLECEK NİTELİKLER DE

 • Koçtaş

  Ziraat Mühendisleri (İzmir) Koçtaş

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümeyi hedefleyen Koçtaş, İZMİR MAĞAZALARI için bahçe ve bahçe ürünleri alanında müşteri danışmanı olarak çalışacak "ZİRAAT MÜHENDİSLERİ" aramaktadır

  Aranan Nitelikler * Bahçe ve bahçe ürünleri konusunda bilgi sahibi * Üniversitelerin ziraat mühendisliğinin tarla bitkileri, toprak veya bahçe bölümlerinden mezun * Satış alanında deneyimli * MS Office uygulamalarına hakim * Vardiyalı ve haftasonu çalışmaya sıcak bakan

 • Firma Adı Gizli

  Kantar Elemanı Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Urla'da bulunan şantiyemize Kantar Sorumlusu alınacaktır

  Aranan Nitelikler ** En az Lise Mezunu, ** Netsis programını bilen, ** Stok ve cari takibi konularında deneyimli, ** Urlada ikamet eden, ** Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, ** Bay,

 • Watsons

  Satış Görevlileri - Erzurum AVM Watsons

  Erzurum

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aranan Nitelikler: En az lise mezunuysanız, Erzurum'da ikamet ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Her durumda güleryüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunuysanız, · Erzurum'da ikamet ediyorsanız, · Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, · Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, · Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, · İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, · Her durumda güleryüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

 • Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  İthalat Uzmanı Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MATBAA MALZEMELERİNİN ÜRETİMİNİ YAPAN ALMAN MENŞELİ MÜŞTERİMİZ İÇİN İTHALAT UZMANI ARAMAKTAYIZ Üniversite mezunu Dış ticaret, gümrük, ürün planlama ve depolama süreçlerine hakim Benzer görevde minimum 3 yıl deneyimli Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Tercihen SAP bilen veya paket program kullanım deneyimi olan MS Office uygulamalarına hakim, exceli çok iyi düzeyde kullanabilen Planlama, organizasyon becerileri gelişmiş İletişimi kuvvetli, dikkatli ve takipçi çalışabilen Yoğun çalışma temposuna uyumlu Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler İşe alınacak olan İthalat Uzmanı; İthalat planlama, satış ekibinin satış hedefleri ve geçmiş verilere istinaden yurtdışı tedariğinin gerçekleştirilmesi Minimum stok seviyelerinin kontrol altında tutularak stok gün hedeflerinin tutturulması İthalatın başlangıcından, gümrük girişine kadar gerçekleşecek lojistik süreçlerinin yönetilmesi Gümrük ve izne tabi ürünlerle ilgili işlemlerin takip edilmesi ve sürecin yönetilmesi Gümrükleme işlemi tamamlanan ithalatlar ile ilgili depo ve operasyon birimlerinin bilgilendirilmesi İthalat planlaması ve operasyonel sürecin yönetilmesi İthalat siparişinin açılması ile başlayıp malzemenin stoklara girişine kadar olan tüm sürecin sonuçlandırılması Yurt dışındaki fabrikalar ile görüşerek malzeme fiyatlarının alınması ve Satış departmanının bilgilendirilmesi Yurt dışı siparişlerinin verilmesi, yük organizasyonunun planlaması Nakliye sürecinin yönetilmesi Müşterilerden gelebilecek özel taleplerin en hızlı şekilde organizasyonunun sağlaması Ürünlerin stok girişleri için gerekli sistem ve organizasyon düzenlemelerinin yapılmasından sorumlu olacaktır. Çalışma yeri: İkitelli (Avrupa yakası içerisinde servis imkanı sağlanmaktadır) Çalışma gün ve saatleri: Hafta içi 5 gün, 8:15 - 17:45

 • Guess

  Guess Antalya - Satış Danışmanı Guess

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1981 yılında California’da küçük bir jean firması olarak kurulmuştur. Dünyada 1400’den fazla mağaza ile hizmet vermektedir. Temelini jean pantolonların oluşturduğu Guess markasının ürün çeşitliliğinde kadın, erkek, çocuk giyimi ile aksesuarlar da yer almaktadır. Guess Türkiye olarak 20'in üzerinde mağazamızla 8 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Tüm satışlar süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada modayı yakından takip ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, Başvurularınızı bekliyoruz.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan