İş İlanları

 • Tekpan Pano

  Arge Mühendisi Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ar-Ge bölümünde tasarım ve projelerde kişisel ve ortak çalışmalar yapmak, ürün süreçlerinin takibini yaparak yeni ürün ve tasarımları uygulamaya geçirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, 30 yaş ve üzeri Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Tercihen metal / elektrik sektöründe çalışmış, İyi düzeyde Solidworks ve Autocad bilen, En az 3 yıl iş tecrübesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Bay, İzmir de ikamet eden

 • Tekpan Pano

  Ar-Ge Müdürü Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de faaliyet gösteren firmamıza, İlgili fabrikanın Ar-Ge ekibini yönetecek, Projelerin zamanında ve uygun tamamlanmasını sağlayacak, Üretimin sürekliliğini ve iyileşmesini sağlayacak projeler yaratacak, 'AR-Ge Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Ar-Ge alanında 10 yıl deneyimli, Tercihen metal / elektrik sektöründe çalışmış, Okuma-yazma ve konuşma alanlarında ileri düzey İngilizce dil bilgisine sahip ve aktif olarak kullanabilen, Solidworks ve Autocad programlarını bilen, MS Office Programlarını (İleri excel ve power-point) etkin olarak kullanabilen, İzmir'de ikamet eden / edebilecek olan, Askerliğini tamamlamış, 30 ile 40 yaş aralığında, Bay

 • Tekpan Pano

  Üretim Hattı Mühendisi Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İzmir de faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Mühendislik fakültesi mezunu En az 3 yıl iş tecrübesi olan, Tercihen metal işleme sektöründe tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden, 30 yaşını aşmış, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, insan ilişkileri ve yöneticilik becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uygun, Kendisine bağlı organizasyonların koordinasyonunu başarıyla yürütebilecek, Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan,, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Tekpan Pano

  İhracat Satış Temsilcisi Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren firmamıza İhracat Satış Temsilcisi aramaktayız. İhracat operasyon vb. işlemlerin yürütülmesi ve takibi, Şubedeki tüm ofis ve evrak işlerinin koordinasyonunun sağlanması, Bölgesi ile ilgili tüm gönderimleri koordine etmek, teslimatları takip etmek, Bölgesi ile ilgili tüm veri tabanını güncel tutmak, düzenli formları toplamak ve dosyalamak, Müşteriler ile ilişkilerin etkili bir şekilde yürütülmesi; müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Mühendislik veya Dış Ticaret bölümlerinden mezun, İhracat alanında en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen 2. Yabancı Dil bilen MS Office programlarını ve Ofis ekipmanlarını kullanabilen Teknik konularda yetiştirilmeye açık, İnsan İlişkilerinde başarılı, girişken, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Müşteri odaklı çalışabilen, destek konusunda yetenekli ve istekli, Seyahat engeli olmayan Diksiyonu düzgün, ikna ve analiz kabiliyeti olan, İzmir'de ikamet eden, Askerliğini tamamlamış (Bay adaylar için) Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • Tekpan Pano

  Kalite Mühendisi Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir de elektrik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Kalite Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Endüstri, Elektrik / Elektronik veya Makine Müh.) fakültelerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen Kalite alanında en az 3 yıl tecrübeli, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Askerliğini yapmış, B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, Yalın uygulamalar konusunda tecrübeli, 30 yaşını aşmış Bay

 • Tekpan Pano

  Elektrostatik Toz Boya Ustası Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kemalpaşa da faaliyet gösteren fabrikamızda toz boya bölümünde çalıştırılmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Elektrostatik Toz Boya Konusunda Tecrübeli, Fazla mesai sorunu olmayan, Yoğun iş temposunda çalışabilecek Disiplinli İşini takip eden Askerlik ile ilişkisi olmayan Bay

 • Tekpan Pano

  Dubai İhracat Satış Temsilcisi Tekpan Pano

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren firmamızda Dubai İhracat Satış Temsilcisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Mühendislik veya Dış Ticaret bölümlerinden mezun, İhracat alanında en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen 2. Yabancı Dil olarak Arapça bilen MS Office programlarını ve Ofis ekipmanlarını kullanabilen Teknik konularda yetiştirilmeye açık, İnsan İlişkilerinde başarılı, girişken, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Müşteri odaklı çalışabilen, destek konusunda yetenekli ve istekli, Seyahat engeli olmayan Diksiyonu düzgün, ikna ve analiz kabiliyeti olan, Dubai'de ikamet edecek, Askerliğini tamamlamış, Bay takım arkadaşları aramaktayız. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • Tekpan Pano

  Montaj Operatörü Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Montaj Operatörü takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 1 yıl iş tecrübesine sahip Lise Mezunu (Teknik lise mezunu olmak tercih sebebidir) Askerlik hizmetini tamamlamış Erkek

 • Tekpan Pano

  Punch Operatörü Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir de faaliyet gösteren fabrikamızda CNC-Punch operatörü olarak çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler - Daha önce metal işleme Punch-Pres makinasında çalışmış - Teknik resim okuyabilen - Askerlik hizmetini tamamlamış - İzmir de ikamet eden CNC-Punch makina operatörü alınacaktır.

 • Tekpan Pano

  Abkant Operatörü Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir de faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler Meslek liseleri ya da meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, CNC Abkant makinası kullanımında (programlama ve bükme) en az 2 yıl tecrübeli, Titiz çalışan, işine sadık, Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden 'Abkant Operatörü' aranmaktadır.

 • Tekpan Pano

  Teknik Ressam Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir’de, Endüstriyel Tipte Elektrik Panosu İmalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • Tasarım sevgisi ve yeteneği olan, • Meslek lisesi Makine Ressamlığı , MYO mezunu, • Sac tasarımında deneyimli, • Solidworks programını çok iyi derecede kullanabilen , 3D ve 2D hızlı çizim yapabilen, • Uluslararası teknik resim standartlarına hakim • 30 Yaşını aşmamış, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek, • Tercihen Metalix programını kullanabilen • Askerliğini yapmış, Bay takım arkadaşı arıyoruz.

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Müşteri Hizmetleri Müdür Yardımcısı Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDİT İNFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek Müşteri Hizmetleri Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. En az Lise mezunu En az 1 yıl Çağrı Merkezi ve/veya Müşteri Hizmetleri tecrübesi olan Müşteri odaklı Problem çözme becerisi kuvvetli Diksiyonu düzgün Ekip yönetebilecek İnsan ilişkilerinde başarılı İkna kabiliyeti yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İş Tanımı Müşteri Hizmetleri Departmanı ile ilgili tüm raporlamaları yapmak Şirketimize gelen çağrıları cevaplamak (Inbound Çağrı) Gelen çağrılar esnasında karşılaşılan müşteri sorunlarını çözüme kavuşturmak ve gerekli görüldüğü durumlarda sorunu ilgili bölümlere aktarmak Şirketin kurumsal iş akışlarına uygun olarak müşterilere yardımcı olmak Belirlenen hedefler doğrultusunda ürünlerin satışını yapmak Telefonda verilen hizmet esnasında kurumun en iyi şekilde temsil edilmesini sağlamak

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDİT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız. En az Lise mezunu Tercihen 6 ay Çağrı Merkezi ve/veya Müşteri Hizmetleri tecrübesi olan Müşteri odaklı Problem çözme becerisi kuvvetli Diksiyonu düzgün İnsan ilişkilerinde başarılı İkna kabiliyeti yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İş Tanımı Şirketimize gelen çağrıları cevaplamak (Inbound Çağrı) Gelen çağrılar esnasında karşılaşılan müşteri sorunlarını çözüme kavuşturmak ve gerekli görüldüğü durumlarda sorunu ilgili bölümlere aktarmak Şirketin kurumsal iş akışlarına uygun olarak müşterilere yardımcı olmak Belirlenen hedefler doğrultusunda ürünlerin satışını yapmak Telefonda verilen hizmet esnasında kurumun en iyi şekilde temsil edilmesini sağlamak

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İdari Takip Elemanı Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere Alacak Takip Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. {C}· En az Lise mezunu {C}· Tercihen Hukuk Bürolarında benzer görevler yapmış veya bankaların Risk İzleme, Kredi Takip, Çağrı Merkezi Bölümlerinde çalışmış {C}· En az 1 yıllık tecrübe sahibi {C}· İdari takip konusunda deneyimli {C}· Diksiyonu düzgün {C}· Sorun çözme ve insan ilişkileri kuvvetli {C}· İkna kabiliyeti yüksek İş Tanımı {C}· Müşterilerin gecikmiş ödemelerinin takibini yapmak, müşterileri telefonla arayarak tahsilatın yapılmasını sağlamak

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Senior Yazılım Geliştirme Uzmanı Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız. {C}· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun {C}· En az 2 yıl tecrübe sahibi {C}· İyi derecede C# bilgisine sahip {C}· MSDN 2013 üzerinde çalışacak {C}· Özellikle Entity Framework deneyimi olan {C}· MySQL veritabanı konusunda tecrübe sahibi (t-sql, procedure, function, view, job vs.) {C}· Teknik dokümanları takip edebilecek yeterlilikte İngilizce bilgisine sahip {C}· Kendini geliştirmeye açık, yeni teknolojilere kolayca adapte olabilen {C}· Analitik düşünme, problem çözme ve takım oyununa uyum yeteneği olan {C}· Takım çalışmasına yatkın {C}· Yoğun iş temposunda çalışabilen, sorumluluk sahibi {C}· Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Junior Yazılım Geliştirme Uzmanı Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız. {C}· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun {C}· İyi derecede C# bilgisine sahip {C}· MSDN 2013 üzerinde çalışacak {C}· Özellikle Entity Framework deneyimi olan {C}· MySQL veritabanı konusunda tecrübe sahibi (t-sql, procedure, function, view, job vs.) {C}· Teknik dokümanları takip edebilecek yeterlilikte İngilizce bilgisine sahip {C}· Kendini geliştirmeye açık, yeni teknolojilere kolayca adapte olabilen {C}· Analitik düşünme, problem çözme ve takım oyununa uyum yeteneği olan {C}· Takım çalışmasına yatkın {C}· Yoğun iş temposunda çalışabilen, sorumluluk sahibi {C}· Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Alacak Takip Elemanı Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere Alacak Takip Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. {C}· En az Lise mezunu {C}· Tercihen Hukuk Bürolarında benzer görevler yapmış veya bankaların Risk İzleme, Kredi Takip, Çağrı Merkezi Bölümlerinde çalışmış {C}· En az 1 yıllık tecrübe sahibi {C}· İdari takip konusunda deneyimli {C}· Diksiyonu düzgün {C}· Sorun çözme ve insan ilişkileri kuvvetli {C}· İkna kabiliyeti yüksek İş Tanımı {C}· Müşterilerin gecikmiş ödemelerinin takibini yapmak, müşterileri telefonla arayarak tahsilatın yapılmasını sağlamak

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  E-Ticaret Operasyon Müdürü Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Nitelikler: Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun E-ticaret sitesi ve operasyonlarını yönetmiş Satın alma ve lojistik operasyonları bilgisine sahip Seyahat engeli bulunmayan Aktif araç kullanabilen Prezantabl Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İş Tanımı Ürünlerin tedariki, taşınması, envanteri, depolanması, idaresi ve paketlenerek müşteriye ulaştırılmasını etkin ve verimli bir şekilde planlanmak ve sorunsuz bir şekilde uygulanmasını sağlamak Ürün ve kategorilerinin girişlerini yapmak, görsel ve içerik bilgilerini yüklemek Kurumsal İletişim & Pazarlama Bölümü ile koordineli olarak e-mailing çalışmalarını yürütmek; kampanya, indirimler, hediye çekleri, indirim kuponları gibi aktiviteleri düzenlemek Ürün bazında günlük adet ve gelir performanslarını takip etmek E-ticaret operasyonu ile ilgili tedarikçi firmalar ile olan süreçleri yönetmek Stokları takip etmek ve güncel tutmak Fatura, kredi çeki, iade ve değişim işlemlerinin takibini yamak Satış ve satış sonrası hizmetlerin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak, müşteri memnuniyetini oluşturmak

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Çağrı Merkezi Tahsilat Takip Elemanı Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere Alacak Takip Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. {C}· En az Lise mezunu {C}· Tercihen Hukuk Bürolarında, Varlık Yönetimi, Faktoring veya bankaların Risk İzleme, Kredi Takip, Çağrı Merkezi Bölümlerinde çalışmış {C}· En az 1 yıllık tecrübe sahibi {C}· İdari takip konusunda deneyimli {C}· Diksiyonu düzgün {C}· Sorun çözme ve insan ilişkileri kuvvetli {C}· İkna kabiliyeti yüksek İş Tanımı {C}· Müşterilerin gecikmiş ödemelerinin takibini yapmak, müşterileri telefonla arayarak tahsilatın yapılmasını sağlamak

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Satış Direktörü Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Nitelikler: Enigma Analiz ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini ve değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDİT İNFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere Satış Direktörü aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Daha önce Satış Direktörü veya Satış Müdürü pozisyonunda çalışmış Kurumsal satış ve saha satış organizasyonlarında en az 5 yıl deneyimli Banka, sigorta şirketi veya kurumsal bir şirket tecrübesi olan Satış stratejileri oluşturabilen ve yeni inovasyonları takip eden Yıllık bütçe dahilinde satış hedeflerini gerçekleştirebilen Global satış vizyonuna ve altyapısına sahip Analitik, hızlı, sonuç odaklı, takipçi, yaratıcı ve proaktif Liderlik ve temsil yeteneğine sahip MS Office programlarını etkin kullanabilen İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Seyahat engeli bulunmayan Aktif araç kullanabilen Prezantabl 40 yaşını aşmamış Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İş Tanımı Yeni potansiyel müşteriler ve yeni kaynaklar bulmak Aktif randevular alarak müşteri ziyaretleri yapmak Portföyündeki firmalarla sürekli ilişkide olmak Merkez organizasyondaki gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek saha çalışmalarına uyarlamak Enigma ürünlerinin Türkiye piyasalarında sunum ve satışını yapmak İş akışlarına göre satışların takibini yapmak Günlük, haftalık yönetim raporlarını hazırlamak Kendisine bağlı Satış Ekibi’nin tüm saha ziyaretleri ve raporlama planlarını yapmak Aktif pazarlama aksiyonunu sürekli canlı tutmak ve yürütmek Pazarın analizini yaparak doğru zamanda, doğru yerde olmak

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Operasyon Uzmanı Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDİT İNFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Tercihen deneyimli, · İletişim ve insan ilişkileri kuvvetli · Ofis programlarını çok iyi kullanabilen · Diksiyonu düzgün , dış görünüşüne önem veren · Analitik düşünen, detaylara önem veren ve problem çözme yeteneği güçlü · Ekip çalışmasına yatkın · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek · · 28 Yaşını aşmamış Bay / Bayan İstanbul / Maslak da bulunan Genel Müdürlük binamızda çalışabilecek

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Satış Müdürü Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Nitelikler: Enigma Analiz ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini ve değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDİT İNFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans mezunu Tercihen İngilizce dil bilgisine hakim Daha önce banka , sigorta şirketi veya kurumsal bir şirkette çalışmış Satış ve saha satış Organizasyonlarında en az 5 yıl deneyimli Analitik,hızlı,sonuç odaklı,takipçi,yaratıcı,proaktif, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Hedef odaklı çalışabilecek İletişim ve koordinasyon yeteneği gelişmiş Liderlik ve temsil yeteneğine sahip Seyahat engeli bulunmayan Aktif araç kullanabilen Referans verebilecek İstanbul Maslak’da bulunan Genel Müdürlüğümüzde çalışacak Giyimine özen gösteren 35 yaşını aşmamış Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Görev Tanımı: Yeni potansiyel müşteriler, yeni kaynaklar bulmak, Aktif randevular alınarak müşteri ziyaretlerinin yapılması Portföyündeki firmalarla sürekli ilişkide olmak, Merkez organizasyondaki gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek saha çalışmalarına uyarlamak, Enigma ürünlerinin Türkiye piyasalarda sunum ve satışını yapabilmek, Satışların iş akışlarına göre takiplerinin yapılması, Günlük geri bildirim raporlamaların yapılması Satış hedefleri doğrultusunda geliştirici çalışmaların yürütülmesi, Aktif bir pazarlama aksiyonunu sürekli canlı tutmak ve yürütmek, Pazarın analizini yaparak doğru zamanda doğru yerde olmak,

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Tahsilat Takip Elemanı Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere Alacak Takip Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. {C}· En az Lise mezunu {C}· Tercihen Hukuk Bürolarında, Varlık Yönetimi, Faktoring veya bankaların Risk İzleme, Kredi Takip, Çağrı Merkezi Bölümlerinde çalışmış {C}· En az 1 yıllık tecrübe sahibi {C}· İdari takip konusunda deneyimli {C}· Diksiyonu düzgün {C}· Sorun çözme ve insan ilişkileri kuvvetli {C}· İkna kabiliyeti yüksek İş Tanımı {C}· Müşterilerin gecikmiş ödemelerinin takibini yapmak, müşterileri telefonla arayarak tahsilatın yapılmasını sağlamak

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Data Giriş Elemanı-Dönemsel Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız. En az lise mezunu MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen Dönemsel / proje bazlı çalışmalara açık Bilgisayarda veri girişi yapabilecek Sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın Titiz, detaylara önem veren, dikkatli İş Tanımı Verilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde sisteme aktarılması, girişlerinin yapılması

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Operasyon Müdürü Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Nitelikler: Enigma Analiz ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini ve değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDİT İNFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere Operasyon Müdürü aramaktayız. {C}· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun {C}· Sistematik çalışma prensibini benimseyen {C}· Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek {C}· Liderlik ve temsil yeteneğine sahip {C}· MS Office programlarını etkin kullanabilen {C}· Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip {C}· Prezantabl · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İş Tanımı Satış sonrası destek hizmetlerinin tüm süreçlerinden sorumlu olmak, ilgili birimler ile koordinasyonu sağlamak

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Muhasebe Uzmanı Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDİT İNFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu Muhasebe alanında 2 yıl tecrübeli Ön Muhasebe işlemlerini yapabilecek.(Satış Faturaları, Alış Faturaları, Cari hesap takibi ve mutabakatı vb.) Tek Düzen Hesap planı bilgisi olan Micro programı ve Windows Ofis programlarını etkin biçimde kullanabilen (Tercihen excel'i iyi kullanan İnsan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına uyuml İstanbul / Maslak da bulunan Genel Müdürlük binamızda çalışabilecek 30 Yaşını aşmamış Bay / Bayan

 • Herry İdealtepe

  Bayan Mağaza Satış Danışmanı Herry İdealtepe Herry İdealtepe

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İdealtepe Herry Mağazamızda görevlendirmek üzere "Bayan MağazaSatış Danışmanı" arıyoruz. Satış hedeflerini gerçekleştirmek için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak Herry standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan.

  Aranan Nitelikler ilk öğretim ve üzeri Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Güler yüzlü ve hızlı, müşteri odaklı satışta aktif rol alacak, Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Global Kurumsal Hizmetler

  Turkcell Perakende Satış Danışmanları Global Kurumsal Hizmetler

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tanıtım: Mobil Telekomünikasyon sektöründe hizmet sunan şirketimizin İçerenköy CarrefourSA Ataşehir/İstanbul Turkcell İletişim Merkezinde görev alacak çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş Tanımı: * Müşterileri yeni teknolojiler ve ürünler ile Turkcell hizmetleri ve kampanyaları hakkında bilgilendirmek, * Müşterilerin mevcut ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek, * Gerekli operasyonel işlemleri ve raporlamayı gerçekleştirmek, * Şirket bazında belirlenen mağaza satış ve hizmet hedeflerine ulaşmak, * Müşterilere karşı nazik ve etkili hizmet sunarken ekip üyeleriyle yardımlaşmaya ve paylaşıma açık olmak, * Mağaza içerisindeki tüm satış operasyonlarına iş akışı çerçevesinde destek olmak.

  Aranan Nitelikler * İstanbul, Anadolu yakasında (Kadıköy, Ataşehir İlçelerinde) ikamet eden, * Asgari lise, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Perakende Mağaza Yöneticiliği, İşletme, Pazarlama, Satış Yönetimi, vb.) mezunu * Gelişen teknolojilere özellikle mobil telekomünikasyon sektörüne ilgi duyan, * Telekomünikasyon ve GSM sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden, * GSM ürünleri satışı ve aktivasyonu konusunda tecrübeli, * Hizmet danışmanlığı ve satış becerileri tekniklerini etkin şekilde kullanabilen, * İletişime açık, ekip çalışmasına uyumlu, * İletişim becerileriyle markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, * Diksiyonu düzgün, Sabırlı ve çözüm üretebilen, * Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, * MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, * Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Tercihen Turkcell İletişim Merkezinde çalışmış, * Satış konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi, Tercihen mağazacılık deneyimi bulunan

 • Hleks Gıda San ve Tic. A.Ş.

  Vardiya Amiri Hleks Gıda San ve Tic. A.Ş.

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Patlayan Şeker üretiminde dünya lideri olan şirketimizin Gebze Plastik OSB'de bulunan üretim tesisi için aşağıda belirtilen özellikleri haiz eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek yüksek okullarının tercihen gıda bölümlerinden mezun Tercihen gıda üretimi yapan firmalarda 2-3 yıl benzer deneyime sahip Sorumlu olduğu vardiyada personelin ve makinelerin en verimli şekilde çalışmasını sağlayacak Ürünlerin kalite kontrolünü takip edecek, herhangi bir olumsuzluk durumda raporlama yapabilecek Üretim planlama doğrultusunda üretimin doğru ve sorunsuz gerçekleşmesini sağlayacak İş güvenliği kuralları konusunda bilgi sahibi Kalite odaklı, kalite sistemleri konularında bilgili. Sorumluluk sahibi, dinamik, çözüm odaklı, disiplinli, pozitif MS office programlarını kullanabilen. Takım çalışmasına yatkın Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar askerlik hizmetini yapmış olmalıdır. Gebzede ikamet eden. (Çalışma yeri Gebze GEPOSB)

 • Rtl Group

  Reklam Danışmanı / Satış Pazarlama Rtl Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Business Chanel TV ve TV kanallarına hazırlanan programların içerik, reklam ve sponsorluk satış temsilciliği konusunda çalışacak, ayrıca hazırlanan programlarda muhabir olarak görevlendirilebilecek takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler 18-35 yaşları arasında, Enerjik, dinamik ve eğlenceli çalışma ortamında çalışabilecek, Hırslı, özgüven sahibi, Diksiyonu düzgün, kendini iyi ifade eden, İnisiyatif kullanabilen, gelişime açık Şehir içi ve şehir dışı seyahat engeli olmayan, Minimum Lise mezunu, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip,

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?