İş İlanları

 • Hastek

  Satış Mühendisleri Hastek

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Plastik sektörüne 1962 senesinden bu yana hizmet eden Hastek firmamıza, Plastik Enjeksiyon Makineleri , Endüstriyel Soğutma Cihazları ( Chiller ) Masterbatch boya dozajlama cihazları Satışları konusunda az veya çok belirli bir deneyimi olan, Satış konusunda kariyer hedefi olan veya planlayan Bay veya Bayan satış mühendisleri Kadromuza Katılmaktadır ve Sürekli katılacaktır. Başvurular tek tek değerlendirilmektedir.

  Aranan Nitelikler Araç Kullanımı ve ehliyet Mikrosoft ofis programlarına hakimiyet Satış konusunda kabiliyeti olduğuna inanan Uzun vadeli çalışmak isteyen Bay veya Bayan Satış Mühendisleri

 • Hasboy

  Sekreter Hasboy

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İkitellideki büromuza , Telefonlara bakacak , Büro düzenini kontrol altında tutacak, Satış personeli için telefon ile randevular alabilecek, Teklif hazırlayıp mail yolu ile gönderecek ve arşivleyecek, Şirket sahibinin işlerini takip edip asiste edecek, Bayan Sekreter .. NOT: Pozisyon Kişinin kabiliyetleri doğrultusunda gelişime ve yükselmeye açıktır.

  Aranan Nitelikler Yakın civarda oturan , iş yerine metro veya toplu taşıma ile gidip gelebilecek , Telefondaki sesi ve ikna kabiliyeti yüksek, Mikrosoft programlarına ( word, excel vb ) yeteri kadar hakim, Bayan Sekreter .. Çalışma saatleri Hafta arası 08.30-18.30 - Ctesi günleri 09.00 - 15.00 Maaş Yol, Yemek dahil : 1500 TL Şirketimizde SSK ilk günden yapılmaktadır.

 • Hasboy

  Grafiker Hasboy

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hasboy internet sitelerimizin arayüzleri, mailing materyalleri ve dergimizin sayfalarının tasarımlarını yapabilecek , Photoshop veya benzeri programları iyi kullanabilen Grafiker.

  Aranan Nitelikler Photoshop veya benzer bir programı iyi kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Grafikerler.

 • Hasboy

  Reklam Satış Yetkilileri Hasboy

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hasboy firmamızın aşağıda belirtilen mecralarında, - Banner reklam alanları, - Sektörel sezonluk dergi reklam alanları, - Internet projeleri sponsorluk, - Advertorial reklam, - Kurumsal üyelik satışlarını hazır müşteri portföyüne yapacak, Reklam Satış Yetkilileri . Mecralarımız : www.plastikciyiz.biz / www.plastigo.com.tr - dijital dergi / www.kalipciyiz.biz / www.ambalajciyiz.biz / Sektörel Dergi 'plastikciyiz biz' Not : Mecralarımız şimdilik bu kadar olmak ile beraber yazılımı devam eden iki projemiz de mecra portföyümüze katılacaktır.

  Aranan Nitelikler Satış kabiliyeti olduğuna inanan , İkna kabiliyeti yüksek, Aktif dinamik TERCİHAN Presentable Bayan TERCİHAN Araç Sürüş Tecrübesi ve ehliyeti olan Reklam satış yetkilileri

 • Century 21 Life

  Gayrimenkul Danışmanı Century 21 Life

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Century21 Markası altında, müsteri memnuniyetini ilke edinmis, hizmet kalitesinden taviz vermeyen hazır işleyen bir ofiste, gayrimenkul konusunda eğitimler alarak, tüm sorunlarınızda sizi destekleyen tecrübeli Broker ve Ofis ekibi ile Century21 sistemini uygulayarak kendi kazancınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Sistem detayı karşılıklı görüşmelerde anlatılacaktır. Unutmayın, insanların üç temel ihtiyacı yemek, giyinmek ve barınmaktır. Bu sebeple her zaman faal olan bu sektörde sizlerde yerinizi alınız!..

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde güçlü, iç motivasyonu yüksek; ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler; - 25 yaş üzerinde; - Kurumsal gayrimenkul şirketlerinde 1 yıl deneyimli; - Danışman odaklı çalışan ofisimizde % 50 prim ile kendi işinin sahibi olacak; - Kariyerini gayrimenkul Sektöründe yapmak veya devam ettirmek isteyen; - Girişimci ruhlu, pozitif düşünceli, vizyon sahibi satış konusunda tecrübeli; hırslı, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek; İnsan ilişkileri güçlü, motivasyonu yüksek; - Dış görünümüne önem veren, prezantabl; - Yüksek kazanç hedefi olan; - Özgür bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi sekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer alacak; - MS Office programlarını ve interneti iyi ve etkin kullanabilen; - Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır.

 • Avivasa
 • Erenler Mobilya

  Muhasebe Elemanı Erenler Mobilya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler MOBİLYA MAĞAZASINDA ÇALIŞACAK, TUZLA ,ESENYALI, İÇMELER, KAYNARCA VE PENDİK'TE İKAMET EDEN DİNAMİK VE İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, SATIŞ YAPMA BECERİSİNE SAHİP GRUP ÇALIŞMASINA YATKIN, EV DEKORU VE TASARIMI SEVEN YENİ FİKİRLERE AÇIK, TİCARET LİSESİ VEYA MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNU, 18 / 30 YAŞ ARASI, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, TECRÜBELİ YA DA TECRÜBESİZ BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

 • Site Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Özel Eğitim Danışmanlık Hizmeleri

  İş Güvenliği Uzmanlığı Site Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Özel Eğitim Danışmanlık Hizmeleri

  Edirne, Tekirdağ, Uşak

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun. A , B, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasından birine sahip İşyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği konusunda ilgili mevzuata uygun olarak gerekli eğitimleri verebilecek, İnşaat işlerinde çalışabilecek, İşyerlerinde konusuyla ilgili saha çalışmaları yapabilecek, saha ekibini yönetebilecek, denetimlerini yapacak ve toplantılara önderlik edecek, Konusuyla ilgili risk analiz raporu başta olmak üzere tüm raporlamaları hazırlayabilecek, İyi derecede takip ve dokümantasyon-kayıt tutma becerisine sahip, Karşılıklı iletişimde başarılı, sorumluluk sahibi, dikkatli, MS Ofice programlarını iyi derecede kullanabilen B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Tam zamanlı çalışmaya engeli olmayan, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay veya bayan adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Arma Kontrol Sistemleri

  Ön Muhasebe Arma Kontrol Sistemleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tercihen; Başakşehir, Küçükçekmece, Halkalı, Sefaköy, İkitelli ve Bağcılar’da ikamet eden Muhasebe/Ön Muhasebe konusunda deneyimli, Ticaret Lisesi ya da tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Gelir-gider-banka evraklarını işleyebilen ve stok takibi yapabilecek, Müşteri faturalarını düzenleyerek, muhasebe kayıtlarını ve mutabakatını yapabilecek, Alacakları ve sözleşmeleri sürekli takip edebilecek, MS Office programlarını ve özellikle Excel'i etkin kullanabilen, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Dikkatli ve sistemli çalışabilecek,

  Aranan Nitelikler Güvenlik Kontrol Sistemleri konusunda Türkiye’nin lider kuruluşlarından Arma Kontrol Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere, Genel Muhasebe işlemlerinden sorumlu olacak ve raporlama yapacak "Ön Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız.

 • Team Gerilla

  Satış Destek Personeli-Çanakkale Team Gerilla

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına ÇANAKKALE ilinde ikamet den BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-27 yaş aralığında. BAYAN Çanakkale'de ikamet eden İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. İş disiplini olan. Takım çalışmasına yatkın.

 • Çapa Medikal

  Saha Satış Elemanı Çapa Medikal

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketin misyon, vizyon, değer ve satış-pazarlama hedefleri doğrultusunda, belirlenen satış hedeflerine ulaşmak için sağlık profesyonelleri ve kurumlar nezdinde ürünlerimizi tanıtacak ve satış sürecinin yönetimini sağlayacak takım arkadaşları aranmaktadır. Haftalık ziyaret planı hazırlayarak bu plan dahilinde sorumlu olduğu bölgedeki hastane, doktor ve hemşire ziyaretlerini gerçekleştirmek ve ürün tanıtımı yapmak, ürünlerin uygulamalı olarak kullanım şekillerini göstererek satış imkanı yaratmak. Şirketin ve bağlı olduğu birimin yıllık satış pazarlama hedeflerine paralel olarak, bölgesi için belirlenen satış hedeflerini gerçekleştirmek. Haftalık ziyaret planını hazırlamak, bu plan dahilinde sorumlu olduğu bölgedeki sağlık profesyonelleri ve kurum ziyaretlerini gerçekleştirmek ve gerektiğinde uygulamalı ürün tanıtımı yaparak satış imkanı yaratmak. Satış ekibine yeni katılan Bölge Satış Sorumlularının adaptasyonunu, bölgenin stratejik planlamasını ve etkin hastane & müşteri yönetiminin güçlenmesini gereken koçluk desteğini vererek bağlı olduğu yöneticisine raporlamak suretiyle gerçekleştirmek Hastanelerde doktor ziyaretleri yaparak talep yaratmak, ihale listesinde ürünlerinin yer almasını sağlamak, ihale şartnamelerinde ürünlerin özelliklerinin ve faydalarının yer almasını Kamu İhale Kanunu çerçevesinde sağlamak. Hastane satınalma ziyaretlerinde bulunarak sorunlarını gidermek ve depolarda çalışana sipariş ekibini bilgilendirmek, onların eksikliklerini gidermek ve çalışmalarını yönlendirmek. Özel hastane ödemelerinde meydana gelen gecikmelerde, tahsilat sorumlusu arkadaşlarla birlikte hareket ederek finans departmanına destek olmak. Gerektiğinde Hastane, Sağlık Bank kanalı ile ihaleleri takip etmek, ihale listelerini temin ederek ilgili ürünleri belirlemek ve zamanında kod çevirilerini yaparak bağlı olduğu Satış Yöneticisine sunmak. Tüm aşamalarında ihaleleri yasal çerçevede takip etmek, ihalenin firma lehine sonuçlanması için yasal düzeyde ve Çapa Medikal tıbbi etiğine bağlı kalmak koşuluyla çalışmak ve ürün tanıtımlarını yapmak. Bağlı olduğu Satış Yöneticisinden elde ettiği satış rakamlarını günlük olarak takip etmek ve günlük satış raporlarını incelemek. Haftalık ve aylık satış ve ziyaret raporları ile seyahat ve masraf formlarını hazırlamak ve düzenli olarak bağlı olduğu Satış Yöneticisine sunmak. Her ayın belirlenmiş tarihine kadar tahmini satış öngörüsünü ürün bazında ilgili yöneticisine vermek. Bağlı bulunduğu yöneticisiyle hedeflerini belirli dönemler için belirlemek ve gözden geçirmek. Bölgesinde bulunan yeni ve potansiyel hastanelerin araştırmasını yaparak yeni hedefler yaratmak ve mevcut hastanelerde yeni ürün potansiyelleri oluşturmak. Hedefleri doğrultusunda eğitim, kongre ve toplantılara katılmak. Pazardaki gelişmeleri takip ederek her türlü rekabet bilgisini bağlı olduğu Satış Yöneticisine raporlamak. Klinik çalışmalarda kullanılan ürünlerle ilgili çalışmaları okumak, anlamak ve bunları hedef doktor/hemşirelerle paylaşmak.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık lisans mezunu olmak, Tercihen sağlık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip olmak, Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, Takım çalışmasına yatkın olmak. Tercihen ingilizce bilgisine sahip olmak, MS ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için), İletişim yönü ve insan ilişkileri kuvvetli olmak, Seyahat engeli olmamak.

 • Sezer Design&Printing

  Yurt Dışı Reklam &Tanıtım Satış Uzmanı Sezer Design&Printing

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yurt dışı Satış konusunda Kendine güvenen ve kariyerini satışta hedefleyen, Şirketimizin Yurt dışı hedeflerini bizimle birlikte gerçekleştirecek yüksek motivasyonlu aktif Bayan Yurt dışı Reklam &Tanıtım Satış Uzmanı.. • Azerbaycan-Kazakistan-İran-Rusya vb. • Yurt dışı ilgili sektörlerde Pazar oluşturma, • Yeni müşterileri bulmak ve satışı arttırmak. • Gerektiğinde müşteriyi Ziyaret etmek, • Başlangıç ve Bitiş takibini yürütmek ve Sonlandırmak, Hedef: Yurt dışında ilgili sektörlerin Broşür, katalog, sektörel dergi, insert, afiş, kitap, ansiklopedi, magazin dergi, takvim, klasör, çanta vb. tüm tanıtım grubu ürünlerinde yeni müşteriler kazanmak.

  Aranan Nitelikler • Yurt dışındaki sektörlere hâkim veya araştırmacı yönü kuvvetli, • Reklam ve Basılı Görsel iletişimine yatkın hevesli, • Bayan 21-33 yaş aralığı tercihen evli olmayan, • İleri seviyede Yabancı dil bilgisine sahip (İngilizce-Rusça) • Sözlü ve yazılı görüşmeleri etkin, ikna kabiliyeti yüksek, • Hedef Kotalı Sabit maaş ile çalışma, • Hedef Kotalı Sabit maaş + prim ile çalışma veya, • Her aldığı iş faturasından % pay, • Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, bakımına özen gösteren, • Yurt dışı seyahati ve çalışma engeli olmayan,

 • Sezer Design&Printing

  Reklam &Tanıtım Saha Satış Uzmanı Sezer Design&Printing

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış konusunda Kendine güvenen kariyerini satışta hedefleyen, şirketimizin şehir içi şehir dışı satış hedeflerini bizimle birlikte gerçekleştirecek yüksek motivasyonlu aktif Bayan Saha Satış Uzmanı Şehir içi ve Şehir dışı tüm sektörlerde Pazar oluşturma, Yeni müşterileri bulmak ziyaret etmek ve satışı arttırmak. İş takibini yürütmek ve Sonlandırmak, Hedef: Şehir içi ve şehir dışı tüm sektörlerin Broşür, katalog, dergi, insert, afiş, kitap, ansiklopedi, klasör, takvim, çanta, basılı evraklar vb. tüm tanıtım ve basılı grubu ürünlerinde yeni müşteriler kazanmak..

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişimi yüksek, Bayan 21-30 yaş aralığı, tercihen evli olmayan, Reklam ve Basılı Görsel iletişimine hevesli yatkın, En az 1 yıl benzer iş tecrübesine sahip veya saha satışını seven, Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, Hedef Kotalı Sabit maaş ile çalışma, Hedef Kotalı Sabit maaş + prim ile çalışma veya, Her Aldığı iş faturasından % pay, Ofis dışında aktif tempoda çalışabilecek,(şehir içi-şehir dışı) Sürücü belgesine sahip (aktif araç kullanabilen), Tercihen özel aracı olan, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, bakımına özen gösteren, Ofis programlarını aktif kullanabilen,

 • Sezer Design&Printing

  Halkla İlişkiler Sorumlusu Sezer Design&Printing

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin hedeflerini bizimle birlikte gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak, yüksek motivasyonlu Bayan Halkla İlişkiler Sorumlusu Ofis içinde ilgili birimin A’dan Z’ye iş takibini yürütmek ve sonlandırmak,

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişimi yüksek, Müşteri memnuniyetini önemseyen, Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, Ofis programlarını aktif kullanabilen, Araştırmacı ve takip yönü kuvvetli, En az 1 yıl benzer iş tecrübesine sahip, Titiz ve programlı çalışan, yeniliklere öğrenime açık, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, bakımına özen gösteren, Uzun süre çalışabilecek ve kariyer hedefi olan, Bayan 21-30 yaş aralığı,

 • Arma Kontrol Sistemleri

  Satış Uzmanı Arma Kontrol Sistemleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamıza ait ürünlerin verilen hedefler doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı satışını gerçekleştirmek müşteriler ile satış anlaşmaları için görüşmeleri yürütmek, fiyat tekliflerini hazırlamak ve sunmak potansiyel müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, takibini yapmak ve sonuçları raporlamak üzere Şirketimizin Merkez Ofisinde görev alacak, satış ve pazarlamadan sorumlu bay, bayan ; ' SATIŞ UZMANLARI ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler GENEL NİTELİKLER En az lise mezunu, · Minimum 3 yıl aktif satış deneyimli · İyi derecede İngilizce bilen ve akıcı konuşabilen, · Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, · Gerektiğinde iş toplantılarına/fuar ve kongre vb. organizasyonlara katılabilecek, takip edebilecek · Yeni müşterilere ulaşmak amacıyla pazar araştırması yapabilecek,şirketin portföyüne yeni müşteriler katabilecek, · İstanbul’da İkamet eden veya edebilecek, · Aktif araç kullanabilen · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Arma Kontrol Sistemleri

  Genel Muhasebe Sorumlusu Arma Kontrol Sistemleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Genel Muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, · Ticaret Lisesi, Ön-lisans ya da tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun · Gelir-gider-banka evraklarını işleyebilen ve stok takibi yapabilecek, · Müşteri faturalarını düzenleyerek, muhasebe kayıtlarını ve mutabakatını yapabilecek, · Alacakları ve sözleşmeleri sürekli takip edebilecek, · Müşteri ve Tedarikçi cari hesap mutabakatlarının ve BA / BS mutabakatlarını yapabilecek, · Aidat / Emlak / ÇTV / İlan vergilerinin takibi ve ödeme listelerinin hazırlayabilecek, · Orka,Eta ve Mikro programlarını bilen, · MS Office programlarını ve özellikle Excel'i etkin kullanabilen, · İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, · Dikkatli ve sistemli çalışabilen,

  Aranan Nitelikler Güvenlik Kontrol Sistemleri konusunda Türkiye’nin lider kuruluşlarından Arma Kontrol Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere, Genel Muhasebe işlemlerinden sorumlu olacak ve raporlama yapacak "Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız.

 • Arma Kontrol Sistemleri

  Elektrik/Elektronik Teknisyeni-Teknikeri Arma Kontrol Sistemleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Güvenlik Kontrol Sistemleri konusunda Türkiye’nin lider kuruluşlarından Arma Kontrol’de görev almak üzere; proje uygulamalarında görev alacak, otomasyon sektöründe kariyer yapmayı hedef olarak benimsemiş Elektrik-Elektronik Teknikeri ve Teknisyeni aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknik servis ve montaj konusunda en az 2 yıl deneyimi olan. Meslek Lisesi veya Yüksekokul Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun. Makine bakım ve montajı devreye alma konusunda tecrübeli. Arıza tespit ve çözümleme konularında tecrübeli. Müşterilerle etkin bir iletişim kurularak gerekli durumlarda telefon ile teknik destek hizmeti sunabilen. Temel düzeyde bilgisayar ve İngilizce bilen. Otomatik kumanda ve otomasyon konusunda bilgili. Elektronik, elektromekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek. Sistem geliştirme ve iyileştirme bakışı olan. Sürücü ehliyeti sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen. Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen. Askerlik hizmetini tamamlamış. Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri yüksek, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Bay.

 • Site Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Özel Eğitim Danışmanlık Hizmeleri

  İş Güvenliği Uzmanlığı Site Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Özel Eğitim Danışmanlık Hizmeleri

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun. A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip İşyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği konusunda ilgili mevzuata uygun olarak gerekli eğitimleri verebilecek, İşyerlerinde konusuyla ilgili saha çalışmaları yapabilecek, saha ekibini yönetebilecek, denetimlerini yapacak ve toplantılara önderlik edecek, Konusuyla ilgili risk analiz raporu başta olmak üzere tüm raporlamaları hazırlayabilecek, İyi derecede takip ve dokümantasyon-kayıt tutma becerisine sahip Karşılıklı iletişimde başarılı, sorumluluk sahibi, dikkatli, MS Ofice programlarını iyi derecede kullanabilen B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Tam zamanlı çalışmaya engeli olmayan, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay veya bayan adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İletim Mühendislik

  Muhasebe ve Personel Sorumlusu İletim Mühendislik

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde görev yapacak MUHASEBE ve PERSONEL sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Benzer bir pozisyonda en az 5-10 yıl deneyimli, Genel muhasebe, tek düzen hesap planına ve dönem sonu işlemlerine hakim, · Genel Muhasebe ve SSK Mevzuatı Konusunda bilgili · Personel bordro ve özlük hakları işlemlerini yürütebilecek LOGO GO programını çok iyi derecede kullanabilen, Ms office ( Word, Excel programlarını) iyi derecede kullanabilen Outlook programlarını etkin bir şekilde kullanan · Analiz ve raporlama becerisi olan, · Planlama ve organizasyon yapabilen, · Ekip çalışmasına yatkın adaylar tercih edilecektir

 • A Grup

  Satış ve Tanıtım Personelleri A Grup

  Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Mersin(İçel), Malatya

  4 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması A Grup, 1 Merkez 5 Bölge ofise bulunan, tam zamanlı çalışan ve güçlü personel kadrosunu sahip, 1000'i aşan tanıtım personeli ile sınıfında lider firmalara hizmet veren kurumsal bir şirkettir. Şirketimiz, Türkiye'nin tüm şehirlerinde etkin, verimli, iş yapabilen mağaza datalarına sahip olup bu noktalarda hizmet verme yetkinliğine sahiptir. Dünya markaları A Grup uzmanlığında, A Grup'un belirlediği üstün çalışma standardında rakiplerinden ayrılarak sahada müşteriyle buluşmaktadır. Tanıtım konusunda deneyimli, şirket yönetmelik ve kurallarına; rekabet ve gizlilik politikalarına uyacak, iletişimin ve temsil yetkinliğinin öneminin farkında olan ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Hafta içi ve Cumartesi günleri (Full Time) * Hafta sonu Cumartesi-Pazar (Part Time) * İlgili marka ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapabilecek, * Enerjisi, öz güveni ve çalışma disiplini ile markayı en iyi şekilde temsil edebilecek * Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyumlu * Saha çalışmasında tecrübeli * Satış ve müşteri odaklı * Prezantabl * İletişimi kuvvetli * Öğrenciler için Sigortalı çalışmaya uygun Full Time ve Part Time, Satış/Tanıtım Personelleri aramaktayız.

 • Bilgial Danışmanlık

  Dıgıturk Müşteri Temsilcisi-Akşam Vardiyası Bilgial Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  4 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, DIGITURK paketlerinin satışını gerçekleştirebilecek; operasyonumuzda bizlerle birlikte, keyifle çalışacak, YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. Hafta içi 19:00 - 22:30, Haftasonu 10:00 - 18:00 saatleri arasında çalışabilecek, Hafta içi izin kullanabilecek. Sıfırdan satış yapmak istemiyorum, müşteriler beni arasın diyorsanız, İş yaşamına ilk adımı atıp, kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız, Satış benim işim deyip bu konuda kendinize inanıyorsanız, Çevremde iş arayan arkadaşlarım var, onlarla beraber aynı ortamda çalışmak istiyorum diyorsanız, İkna yeteneğinize güveniyorsanız, Telefonla konuşmayı seviyorsanız, Ses tonunuza, diksiyonunuza güveniyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışmak motivasyonumu yüksek tutuyor diyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize takım lideri, süpervisor, insan kaynakları vb... alanlarında devam etmek istiyorsanız,

  Aranan Nitelikler Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödülller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı prim olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz. İşyerimiz; 4. Levent Metro durağı yakınındadır. Servis imkanımız yoktur.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan