İş İlanları

 • Legacy Ottoman Hotel

  Resepsiyonist Legacy Ottoman Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tarihi Yarımada içerisinde, Boğazın eşsiz manzarasına sahip 5 Yıldızlı Legacy Ottoman Hotel, Önbüro Departmanında Resepsiyonist pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, * İyi düzeyde İngilizce bilen, * Tercihen ikinci bir dile daha sahip, * 5 yıldızlı otellerde min. 2 yıl iş tecrübesi bulunan, * Fidelio V 8 programını kullanabilen, * Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, * İşinde titiz ve dikkatli, * Hizmet sektörünün inceliklerine sahip, misafir odaklı, * Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, enerjik ve pratik, * Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Askerlik görevini tamamlamış ( Erkek adaylar için)

 • Legacy Ottoman Hotel

  Garson Legacy Ottoman Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tarihi Yarımada içerisinde, Boğazın eşssiz manzarasına sahip 5 Yıldızlı Legacy Ottoman Hotel, Yiyecek & İçecek Departmanı Garson pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, * İyi düzeyde İngilizce bilen, * Tercihen ikinci bir dile daha sahip, * 5 yıldızlı otellerde min. 2 yıl iş tecrübesi bulunan, * Servis ve sunum bilgisi iyi düzeyde olan, * Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü, * Diksiyonu düzgün, * Hizmet sektörünün inceliklerine sahip, misafir odaklı, * Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, enerjik ve pratik, * Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Askerlik görevini tamamlamış ( Erkek adaylar için)

 • Firma Adı Gizli

  Turquality Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamızda değerlendirilmek üzere Turquality Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun • Turquality alanında en az 5 yıl deneyimli, • Tercihen ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlar tarafından sağlanan kaynakların takibi ve başvuru sürecinde deneyimli, • İyi düzey İngilizce bilen, • MS Office programlarına hakim, • Proje yönetimi metodolojisini bilen, • Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, • Raporlama becerisi yüksek, • Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü, • Analitik düşünen ve sonuç odaklı, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Cps Pressform

  Mekanik Bakım Elemanı Cps Pressform

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fabrikamızda tesis bakımcı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · En az meslek lisesi mezunu · Pres makineleri üzerine en az 3 yıl deneyimli, · Hidrolik ve pinömatik tecrübesine sahip, · Mekanik bakım onarımda tecrübeli · Yoğun iş temposunda çalışmaya istekli, · Askerlik görevini tamamlamış

 • Ak Nişasta

  Ofis Elemanı Ak Nişasta

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız İstanbul EGS Bloklarında bulunan ofisimize; ofisiçi düzen, temizlik, ikram ve ofis tertibinden sorumlu olacak personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Bilgisayar kullanabilen, Etik Kurallara bağlı kalarak, kişisel görünüm ve bakımına önem veren, Gelen telefonları cevaplandırıp ilgili yönlendirmeleri yapabilecek, Kargo hazırlayıp gelen kargoları ilgili birimlere iletme, Takip ve sonuçlandırma konusunda yetkin, Ofis açma- kapama sorumluluklarını yerine getirecek, Konuşması ve hitap şekli düzgün,pozitif, güler yüzlü, enerjik, çalışkan,titiz ve disiplinli, 20-35 yaşları arası, Bayan eleman arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Elektrik Bakım Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv Yan sanayisinde öncü firmamıza; Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi Elektrik, Elektronik bölümü mezunu, En az 3 yıl benzer pozisyonda elektrik-elektronik bakım konusunda tecrübe sahibi, PLC, ve otomasyon bilgisi olan PLC ile çalışan makinelerin bakım& onarım ve arıza bulma& çözme faaliyetlerinde tecrübeli Yeni teknolojileri takip etme konusunda istekli, araştırma becerisine sahip Tercihen pres rve robot tecrübesi olan Elektrik proje okuyup yorumlayabilen, askerlik hizmetini tamamlamış 3 Vardiya çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Üretim faaliyetlerinin sürekliliğini sağlayabilmek için sorumlu olduğu tüm makinaların elektrik-elektronik arızasını en kısa zamanda gidermek, bakımını yapmak Fabrikada kullanılan makine, ekipman ve tesisatın istenilen süreler içinde planlı, önleyici ve kestirimci bakımlarını yapmak Arıza analizlerine katkıda bulunup tekrarının engellenmesi için gerekli önlemlerin alınmasına yardımcı olmak. Üretim hatlarında kaliteyi ve verimliliği arttırmak için oluşan projelerde aktif yer almak Belirlenmiş üretim programının etkin bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için tüm üretim hatları ve yardımcı tesisleri çalışır durumda tutmak

 • Coquet Accessories

  Mağaza Müdürü- İstinyepark Coquet Accessories

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza Müdürü; Müşteriler, iş ortakları, ilgili birimlerle ilişkileri ve iletişimi yönetir. Satışları yöneterek yeni müşteri kazanımı, satış aktivitelerini yürütme ve iş geliştirme amaçlı öneri, faaliyetlerde bulunur. Mağaza hedeflerinin gerçekleştirilmesini, mağazanın genel düzeninin devamlılığını, şirket kuralları ve kurum kültürümüzün mağaza çalışanları tarafından doğru olarak uygulanmasını sağlar. Mağazaya ilişkin tüm süreçleri koordine eder.

  Aranan Nitelikler Coquet Accessories, her geçen gün aramıza yeni katılan mağazalarımızla büyümeye devam ediyor.. İstanbul da bulunan İstinyepark mağazamızda çalışmak üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip 'Mağaza Müdürü' arıyoruz. "Mağaza Müdürü” pozisyonu için: Perakende mağazacılık satış ve yönetiminde en az 5 yıl ve üzeri deneyime sahip, Tercihen aksesuar ve perakende sektöründe deneyimli, En az lise mezunu, Takım yönetimi, organizasyon becerisi, sunum yetkinlikleri ve ikna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Damla İnsan Kaynakları

  Moda'da Çalışabilecek Oyun Ablası Arıyoruz Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ve İstanbul Moda'da ikamet eden ailemiz için , Haftanın 5 günü 10:00-18:00 saatleri arasında, 1500 TL ücret karşılığında, 4 yaşındaki erkek çocukla onu geliştirecek oyunlar oynayıp onun sosyalleşmesine katkıda bulunacak, Çocukla birlikte sinemaya, tiyatroya , oyun parkına gidebilecek, Oyun ablası arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü veya dengi olan bölümlerden mezun olmuş, Enerjik ve hareketli, Yüzme bilen, Güler yüzlü, Sempatik ve sevecen, 20-35 yaşları arasında olan, Deneyim sahibi ve referans verebilen

 • Kırkpınar Lokantaları

  Teknik Servis Elemanı Kırkpınar Lokantaları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mutfak ekipmanlarının tüm teknik (soğutma sistemleri, sıhhi tesisat, elektrik, elektronik) işleyişinden sorumlu olmak; Mutfak ekipmanlarının tamir, onarım ve periyodik bakım işlemlerini yapmak; Oluşabilecek ani arıza ve aksaklıklara müdahale etmek, Birimi ile ilgili alınması gereken tasarruf önlemleri konusunda çalışmalarda bulunmak; İş geliştirme ilgili yönetime önerilerde bulunmak.

  Aranan Nitelikler Kırkpınar Lokantalarının Dudullu/Ümraniye'de bulunan merkez ofisinde , Teknik Servis Elemanı olarak görevlendirmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip bay takım arkadaşı arıyoruz. Meslek Yüksek Okullarının ve ya Meslek Liselerinin, makina, mekatronik, elektrik – elektronik ya da ilgili bölümlerinden mezun; Endüstriyel mutfak ekipmanlarının arıza, bakım, onarım ve kurulumunda asgari 2 yıl tecrübeli; MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen; Şehir içi seyahat engeli olmayan; Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek; Dinamik ve iş odaklı çalışabilen; B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen; Tercihen, Anadolu yakasında ikamet eden; Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış; Analitik becerileri gelişmiş, iletişimi güçlü, enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip.

 • Kırkpınar Lokantaları

  Vasıfsız Elemanlar Kırkpınar Lokantaları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe, zincir şubeler şeklinde faaliyet gösteren Kırkpınar Lokantalarının genişleyen organizasyon ve ihtiyaçları doğrultusunda, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan şubelerinde yetiştirilme üzere, VASIFSIZ ELEMANLAR arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Şoför Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla ESENYURT'ta bulunan merkezimiz için Yemek dağıtımı yapacak aşağıdaki özelliklere sahip ŞOFÖRLER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN SRC-3 , SRC-4 ve PSİKOTEKNİK BELGELERİNE SAHİP İSTANBUL'U İYİ BİLEN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ DİSİPLİNLİ TİTİZ ÇALIŞAN 25 - 50 YAŞLARINDA AVCILAR, ESENYURT VEYA BEYLİKDÜZÜ'NDE OTURAN, (AVCILAR - ESENYURT ARASI E-5 SERVİSİ MEVCUTTUR )

 • Vakko

  Satış Danışmanı - Butik Vakko Duty Free Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde yeralan "Butik Vakko Duty Free" mağazasında görevlendirilmek üzere perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, modaya ve mağazacılığa ilgi duyan "Satış Danışmanı" arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş İyi düzeyde İngilizce bilen Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli Üniversite mezunu ve/veya öğrencisi

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Tahsilat Elemanı Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çerçevede, Esenyurt'da bulunan Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "TAHSİLAT ELEMANI" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Ön muhasebe konusunda en az 1 yıl deneyimli, Askerlik ile ilişiği olmayan Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanan, Esenyurt, Avcılar,K.Çekmece, Beylikdüzü civarında ikamet eden ERKEK

 • Çetinkaya

  İş ve Süreç Geliştirme Yöneticisi Çetinkaya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul/Dudullu ’da bulunan Çetinkaya Genel Müdürlük / İnsan Kaynakları Müdürlüğüne bağlı olarak görevlendirilmek üzere; Çetinkaya bünyesinde yer alan projelerin geliştirilmesinde görev alacak Süreç geliştirme fırsatlarını belirleyerek proje önerileri sunacak Satış hedeflerine bağlı olarak süreçlerde aksayan noktalarda müdahale edecek ve çözümler üretecek, süreç iyileştirme çalışmalarında yer alacak, Norm kadroları oluşturacak ve revize edecek Yetenek ve performans süreçlerini yönetecek Müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak ilgili ekipler ile koordineli çalışacak Projeyle ilgili satış, stok vs. gibi raporlar alacak ve sonuçlara bağlı olarak harekete geçecek Operasyonun tüm evrelerinde ekibin birbiriyle koordinasyonunu sağlayacak Stok yönetimi planlamasını yapabilecek Şikâyet oranlarının düşürülmesi ve maliyet azaltma çalışmalarında aktif rol alacak İş ve Süreç Geliştirme Yöneticisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen Endüstri veya İşletme Mühendisliği) mezun Proje yönetimi, iş geliştirme veya planlama konularından en az birinde 2 yıl tecrübeli Süreç performans analizi (KPI, PI belirleme) konusunda bilgi sahibi Tercihen mağazacılık ve perakende süreçleri hakkında bilgi sahibi Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi yüksek İyi seviyede MS Office programlarını kullanabilen Yenilikleri yakından takip eden ve girişimci düşünce şekli gelişmiş

 • Genç Bayramoğlu Tesisat İnş ve Malzemeleri San.Tic.Ltd.Şti.

  Şantiye Şefi Genç Bayramoğlu Tesisat İnş ve Malzemeleri San.Tic.Ltd.Şti.

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BURSA İLİ ŞANTİYESİNDE GÖREV YAPABİLECEK ŞANTİYE ŞEFİ * Üniversitenin inşaat mühendisliği bölümünden mezun * En az 5 yıl tecrübesi olan * Şantiye sevk ve idari koordinasyonunu sağlayabilecek. * İyi derecede AUTOCAT ve OFİS programları kullanabilen * Hakediş ,birim fiyat analizleri ,proje üzerinden metraj, maliyet kontrol ve projelendirme konularında tecrübeli * Taşeronları sevk ve idarede edebilecek * Askerlik görevini tamamlamış, * Kalite yönetimi ve iş güvenliği odaklı çalışabilecek, * Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, analitik ve sonuç odaklı düşünebilen

  Aranan Nitelikler

 • Genç Bayramoğlu Tesisat İnş ve Malzemeleri San.Tic.Ltd.Şti.

  Doğalgaz Teknikeri Genç Bayramoğlu Tesisat İnş ve Malzemeleri San.Tic.Ltd.Şti.

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *DOĞALGAZ TESİSATI MEKANİK TESİSATI PROJE OKUMA VE ÇİZİM *SOĞUTMA İKLİMLENDİRME KLİMA V.S PROJE OKUMA ÇİZİM *ŞANTİYE KONTROLÜ VE RAPORLAMA YAPABİLECEK *SATIŞA TEKLİF HAZIRLAYABİLECEK

  Aranan Nitelikler * DOĞALGAZ SEKTÖRÜNDE ÇALIŞACAK MAKİNA MÜHENDİSİ&TEKNİKER *İYİ DERECEDE AUTOCAT ZETACAT MS OFİS PROGRAMLARI KULLANABİLEN *ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE VE EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLECEK. *BURSAGAZ ŞARTNAMESİNİ BİLEN VE BİREYSEL VE ŞANTİYE İŞLERİNİ TAKİP EDEBİLECEK *SORUMLULUK ALABİLECEK DENEYİMLİ İŞ ARKADAŞLARI

 • Empatik İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık

  Zincir Mağazalar Reyon Personeli Empatik İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektörünün öncü perakende firmalarından olan müşterimiz için ''Zincir Mağazalar Reyon Personeli'' olarak görevlendirilmek üzere; Kendisine ait reyonların temizlik ve düzenini sağlayacak, Kendisine ait reyonların ürün teşhirini yaparak satışa hazır hale getirilmesini sağlayacak, Ürün etiket ve fiyat kontrollerinin yapılmasını sağlayacak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlayacak, Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlayacak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Dinamik, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Temizlik ve hijyen kuralları konusunda titiz, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, İletişim yeteneği güçlü, ikna kabiliyeti kuvvetli, Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü, Takım ruhuna sahip, motivasyonu yüksek, Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden adaylar aramaktayız.

 • Karaca A.Ş

  Görsel Düzenleme Uzmanı Karaca A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza alanının optimum görsel sunum yerleşimini yapmak, Düzenli mağaza ziyaretleri yaparak, bizzat görsel sunum değişikliklerini yapmak, Kurum kimliği ve görsel sunum standartları doğrultusunda tüm uygulamaları eksiksiz yapmak ve kontrol etmek.

  Aranan Nitelikler Görsel Düzenleme Departmanı bünyesinde görev alacak, Üniversite mezunu, Mağaza görsel düzenleme üzerine deneyimli, Güleryüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, Moda ve trendleri takip eden, Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği güçlü, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden,

 • Saha

  Satış Destek Personeli (Adıyaman) Saha

  Adıyaman

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, sektörün önde gelen küçük ev aletleri firması için,teknolojik marketlerde görev alacak, ürünlerin tanıtım ve sunumundan sorumlu, satış destek personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -18 yaşından gün almış, -Sorumluluk sahibi,-Diksiyonu düzgün, -Full-time olarak çalışmayı düşünen, -İstanbul'da ikamet eden, -Mağazacılık ve satış tecrübesi bulunan, -MALTEPEPARK CARREFOUR 'da görev alacak personel alınacaktır. - Hafta içi 1 gün izin, 11:00 - 20:00 mesai aralığı, 1 saat öğle yemeği molası

 • Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.

  Bulaşıkhane Personeli Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdakli niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Toplu Yemek Üretimi sektöründe en az 1 yıllık tecrübeye sahip, Hijyen kurallarına önem veren, Vardiyalı çalışabilecek, Anadolu yakasında ; tercihen Kartal, Pendik, Tuzla bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay / bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İmza

  Müşteri İadeleri Takip Elemanı / İstanbul İmza

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza ve bayilerimizden gelen ürünlerin inceleme sürecinin takibini yapmak ve yönetmek, Firmamıza iade edilen ürünlerle ilgili tüm iade giriş - çıkışlarını kontrol ederek, gerektiğinde Kalite Kontrol yönlendirmesini yapmak, Ürün incelemelerinin sonuçlandırılmasını sağlamak, raporlamak, Nebim V3 Sistemine ilgili kayıtları girmek, dökümantasyon ve arşivleme yapmak, Müşteri İlişkileri Departmanı ile koordineli çalışmak, İade ürünlerin fiziki incelemeleri esnasında; gerek görüldüğünde ürünlerin tadilat düzeltme v.b. faaliyetlerini yürütmek,

  Aranan Nitelikler Ünivestenin ilgili bölümlerinden mezun, Ürün inceleme konusunda en az 1 yıl deneyimli, Kumaş ve örme bilgisine sahip, İletişim yeteneği güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Nebim V3 programını kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünce yeteneği olan, Dikkatli ve titiz çalışabilen, Detaylı raporlama ve iş takibi yapabilecek, Bay / bayan adaylar.

 • Kontrolsis

  Elektronik Teknisyeni Kontrolsis

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik Otomasyon ve Güvenlik Sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamızın Sistem Destek ve ARGE Departmanına Elektronik Teknisyeni alınacaktır. Zayıf Akım Sistemleri konularından (Kartlı Geçiş Sistemleri (PDKS - Access vs.), Hırsız ve Yangın Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri, CCTV Sistemleri, Otopark Sistemleri, Sıramatik vs.. ) en az birinde çalışmış olması tercih sebebi olacaktır.

  Aranan Nitelikler Teknik lise ya da yüksek okul mezunu (Elektronik , End.Otomasyon), , Güvenlik Sistemleri kurulumlarında tecrübeli olması, Tercihen faaliyet konularında tecrübeli ve elektro mekanik bilgisi de olan, Söz konusu Sistemlerimize kısa sürede destek verebilecek bilgi altyapısına sahip Askerlikle ilişiği olmayan, Ehliyeti olan ve Aktif araç kullanan, İzmir de ikamet eden, İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Seyahat engeli olmayan Mesai arkadaşları arıyoruz. Başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • Lunchbox

  The Box Coffee İçin Garson Lunchbox

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bahçeşehir Akbatı Fransız Sokağında yeni açılan The Box Coffee için Deneyimli / Deneyimsiz GARSONLAR aranmaktadır. İlgilenen kişilerin Bülent Bey'le görüşmeleri gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler

 • Atalar Giyim

  Samsun Piazza Kasiyer Atalar Giyim

  Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Samsun Piazza AVM'deki mağazamız için ''kasiyer'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu, Bayan, 20-35 arası, Mağazacılık deneyimi olan tercihen Bayan giyimi konusunda Nebim-Winner programını kullanabilen, Dinamik ve ekip ruhunu benimseyecek,iletişimi güçlü Öğrenmeye açık ekip arkadaşları, Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Natıve Speaker Amerikan Kültür Dil Okulları

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması WE ARE LOOKING FOR NATIVE SPEAKER ENGLISH TEACHERS WHO WOULD LIKE TO WORK IN ANTALYA LARA BRANCH OF AMERICAN CULTURE LANGUAGE SCHOOL

  Aranan Nitelikler Experience in teaching: General English , Speaking Classes, -Candidates are required to have a university degree (B.A.), TESOL, TEFL, CELTA or DELTA certificate, -Result orientated -Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. -Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. -Willing to work in flexible working hours. -Willing to use interactive and communicative methods in classes. -Have no difficulty in adapting to new cultures. -Candidates with Turkish citizenship or bearers of work and/or residence permit are preferred.

 • Altınbaş Mücevherat

  Planlama Uzmanı Altınbaş Mücevherat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "PARLAYAN” BİR KARİYER İÇİN DOĞRU TERCİH ALTINBAŞ MÜCEVHERAT… 1975 yılında Gaziantep’ te kurulan, başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştiren ALTINBAŞ HOLDİNG, Altınbaş Mücevherat, Assos ve Pera Pırlanta markalarıyla mücevherat sektöründe, Creditwest Bank, Creditwest Factoring ve Creditwest Insurance markalarıyla finans sektöründe, Alpet ve Alpet Madeni Yağlar markalarıyla enerji sektöründe, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ile eğitim alanında, Galata Denizcilik ve Transal markalarıyla lojistik sektöründe önde gelen markalar yaratmıştır. ALTINBAŞ MÜCEVHERAT bu markalar arasında önemli bir yer tutmaktadır. Altınbaş markası bugün üretim, toptan ve perakende alanında 600’ye yakın doğrudan ve 5000’e yakın dolaylı istihdam sağlayarak faaliyetini sürdürmektedir. TURQUALITY® devlet teşvik sistemi desteği kapsamına girmiş bir marka olarak mücevherat sektöründe yeni tasarımlar yaratmaya ve yurt dışı mağazacılığa odaklanmaktadır. Altınbaş Mücevherat olarak, ailemize katılan yeni mağazalar ile her geçen gün daha da büyümekte, çalışan sayımızı arttırmaktayız. Güçlenerek büyüyen Altınbaş ailesinin yeni üyelerini aramaktayız. Aşağıda belirtilen özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; ilanımıza başvuruda bulunarak aramıza katılmak için ilk adımı atabilirsiniz. Altınbaş Mücevherat, İstanbul Nuruosmaniye merkez ofiste görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip Planlama Uzmanı arıyor: Planlanlama Uzmanı; stratejik ve finansal planlama sürecinde üst seviyede oluşturulan planların ürün/kategori ve kanal boyutunda kırılımların oluşturulması, ilk tahsisat planlarının oluşturarak opsiyon ve SKU bazında toplam satın alma adetlerinin planlanması ile kategori ve ürün, mağaza bazlı talep tahmin verilerinin oluşturulmasından; ürün çeşitlilik sürecinde aylık ve haftalık bazdaki alt kategori/mağaza planlarının doğruluğu ve tutarlılığının denetlenmesi, gerekli düzeltme ve güncellemelerin yapılmasından sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler "Planlama Uzmanı” pozisyonu için: Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 2 yıl planlama rollerinde tecrübesi bulunan, Analitik düşünce kabiliyeti kuvvetli, Planlama araçlarına ve metodolojilerine hakim; düzenli, periyodik veya ihtiyaca yönelik bulgular ve raporlar hazırlayabilen, İleri seviye istatistiksel analiz, matematiksel modellemeye hakim, İstatistik programlarını ileri seviyede kullanabilen, Ekip çalışmasına açık, iletişim ve planlama becerilerine gelişmiş, Dikkatli ve titiz çalışan, iş takibi ve koordinasyon sağlayabilen, MS Ofis programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini hizmetini tamamlamış.

 • Turkcell Superonlıne İletişim Ofis Abone Merkezi

  Saha Satış Temsilcisi Turkcell Superonlıne İletişim Ofis Abone Merkezi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Satış yapmaktan keyif alıyorum, satış alanında uzmanım, deneyimlerim var diyorsan yada Yeni mezunum Satış alanında kariyer yapmak istiyorum diyorsan, • Gelişim alanlarını fark ederek, Turkcell Akademi'de aldığın eğitimlerle kendini geliştirmek istiyorsan, • İşini eğlenceye çevirerek çalışmak istiyorsan, • Dört duvar arasında değil , dinamik ve aktif olarak saha da çalışmak istiyorsan, • Meraklıyım, hırslıyım ve bahanelere sığınmayarak zorlukların üstesinden gelebilirim diyorsan, • Vatani görevimi tamamladım yada henüz vaktim var diyorsan, • Karşıyaka ve çevresinde ikamet ediyorsan, •"Binlerce Turkcell Superonline Super Kahramanları gibi sen de başarı hikayeni yazmak istiyorsan, seni de ailemize heyecanla bekliyoruz .”

 • Bessini Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti

  Taşımacı - Sevkiyat Şoförü Bessini Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazalar arası ürün transferlerini yapmak, Misafirlerin karşılanması, havaalanlarından alınıp bırakılması, Kargolara ürünlerin teslim edilmesi, Bankalar, resmi daireler vb. idari işler için yetkililerin götürülüp getirilmesi,

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, B sınıfı ehliyet sahibi, Aktif sürücü, En az 3 yıllık Tekstilde sürücülük deneyimine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Askerliğini yapmış, Şişli ve yakın güzergahta oturan, SRC2 ve SRC4 belgelerine sahip, Tercihen Psikoteknik belgesi olan.

 • Karaca A.Ş

  Lojistik Depo Elemanı Karaca A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Lojistik Merkezlerine gelen ürünlerin araçlardan indirilerek sorumlular tarafından belirlenen şekilde depoya yerleştirilmesi, Depolanacak ürünlerin depo içerisine kurallar çerçevesinde istiflemelerinin yapılması Depolanacak ürünlerin sağlam olup olmadığının (ambalaj hasarı, ürün hasarı v.b.) kontrolünün yapılması, Depodan sevk edilecek ürünlerin araçlara yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler İlköğretim mezunu, Depo ve sevkiyat konusunda tecrübeli, El terminali kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili bulunan, Sağlık durumu depoda çalışmaya engel teşkil etmeyen Ekip çalışmasına yatkın Depo Elemanları aranmaktadır.

 • Karaca A.Ş

  Mağaza Müdürü Karaca A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Balıkesir, K.Maraş, Osmaniye

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza hizmet kalitesini Karaca standartlarına uygun olarak en üst seviyede tutacak, Müşteri beklentilerini en iyi şekilde algılayarak, sürekli müşteri memnuniyeti sağlayacak ve müşteri sadakati yaratabilecek, Piyasa ve rakiplerle ilgili bilgi sahibi olarak, şirketi doğru şekilde yönlendirebilecek, Mağaza performansı ve verimlilik ilkeleri doğrultusunda ekibin çalışma düzenini ve vardiya programlarını yönetecek, Mağaza stoklarını etkin bir şekilde yönetecek, Mağazanın bölge müdürleri ve genel müdürlük merkez ofisi ile iletişimini sağlayacak

  Aranan Nitelikler 212 Power AVM, Tuzla Marine AVM,Venezia Viaport AVM,İzmit Sembol AVM, Adapazarı Agora AVM, Edremit Novada AVM’lerde yeni açılacak mağazalarımızda ayrıca İstanbul MetroGarden Avm, İstanbul Historia Avm, Osmaniye Park 328 AVM, Gebze Center AVM, Kahramanmaraş Piazza AVM ve Antalya Migros AVM mağazalarımızda görev alacak, Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksel Okulu mezunu, Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmiş, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen,

 • Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  İş Güvenliği Elemanı Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Şirketimizin İş Güvenliği Müdürlüğünde görev alacak "İŞ GÜVENLİĞİ ELEMANI" işe alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tersane tecrübesi olan, 20-40 yaş aralığında, Tercihen Setifika sahibi olan, İstanbul Anadolu yakası Tuzla ve çevresinde ikamet eden,

 • Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  Depo Elemanı Anadolu Deniz İnşaat Kızakları San. ve Tic.AŞ.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tercihen en az Lise mezunu, 20-29 Yaş aralığında, Tersanenmize gelen ürünlerin araçlardan indirilerek sorumlular tarafından belirlenen şekilde depoya yerleştirecek, Depolanacak ürünlerin depo içerisine kurallar çerçevesinde istiflemelerini yapacak, Depolanacak ürünlerin sağlam olup olmadığının kontrolünü yapacak, Depodan sevk edilecek ürünlerin araçlara yükleme işlemlerinin gerçekleştirilecek; Tersanemiz kadrsounda çalışacak ANADOLU YAKASI TUZLA ve ÇEVRESİNDE ikamet eden "Depo Elemanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Yalı Spor Malzemeleri

  Forum Kapadokya Satış Danışmanı Yalı Spor Malzemeleri

  Nevşehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'un Forum Kapadokya mağazasında görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak Yalı Spor firması standartlarına uygun, satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinde aktif rol oynayacak; Mağazacılık alanında gelişime açık ve kariyer hedefi olan Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan En az lise mezunu 18-28 yaş arası Aktif satışı seven Güleryüzlü, dinamik ve pozitif İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yoğun tempoda çalışabilecek Sporu ve spor giyimi seven Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Öykü Lojistik

  İhracat Müşteri Temsilcisi Öykü Lojistik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketler Grubumuz dahilinde bulunan Gümrük Müşavirliği Şirketi'nde gerçekleşen gümrük ihracat operasyonlarının, evrak hazırlık aşamasından, süreç sonuçlandırma aşamasına kadar, iş takibini yapmak, müşteri ilişkilerini yönetmek ve düzenlemek için Müşteri Temsilcileri aranmaktadır. •Gümrük ihracat operasyon işlemlerini organize etmek, etkin hızlı ve sistematik bir şekilde yürütmek ve sonlandırmak •Düzenli olarak müşteri bilgilendirmesi ve operasyonel raporlama yapmak

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun •En az 4 yıl gümrük ihracat müşteri temsilcisi olarak görev yapmış •Gümrük mevzuatı, İthalat ve İhracat ile ilgili mevzuat ve yönetmeliklerindeki güncel bilgilere sahip, •Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, başarı odaklı, •İnsan ilişkileri kuvvetli, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, •Müşteri odaklı çalışabilen, •Microsoft Ofis programlarına ve tercihen Evrim Dış Ticaret Programına hakim.

 • Öykü Lojistik

  Kargo Operasyon Uzmanı Öykü Lojistik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Öykü Lojistik A.Ş. Kargo Departmanı'mızda çalışacak, Kargo Operasyon Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Üniversite Mezunu *Konusunda deneyimli *Kargo sektöründe Bölge/Şube tecrübesi olan *Office programlarına hakim *Avrupa yakasında ikamet eden *Bay/Bayan

 • Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Şoför Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Işıkkent’te bulunan yemek fabrikasına Src-4/Psikoteknik Belgeli Şoför ve Şoför Yardımcıları aranmaktadır

  Aranan Nitelikler

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Satış Danışmanı - İzmit Ykm Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , İzmir YKM içinde yer alan Saat&Saat reyonumuzda görevlendirmek üzere Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Mağazacılık alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20 yaşını doldurmuş, Modayı yakından takip eden, İletişim becerileri kuvvetli, Kişisel gelişimine ve dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Turancam

  Muhasebe - Mali İşler - Finansman Turancam

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Tanımı “İstanbul Çekmeköy ’de kurulu fabrikamızda görev alacak, İnşaat taahhüt işleri ve giydirme cephe / cam imalatı ve montaj işleri yapan şirketimize "MUHASEBE & MALİ İŞLER UZMANI" aramaktayız. Muhasebe ve Finans konularını koordine edecek, Planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Muhasebe ve iç kontrol sistemleri kurmaya yatkın,

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, iktisat Maliye vb. 4 yıllık bölümlerinden mezun yada meslekte kendini yetiştirmiş kariyer sahibi bay, İnşaat ve imalat sektöründe en az 10 yıl deneyimli 30 - 40 yaş arasında Genel Muhasebe Mevzuatı gibi tüm muhasebe süreçlerine hakim, Finansal ve muhasebe tablolarının hazırlanması ve raporlanması, Banka ve finans hareketlerinin uygulama, kontrol ve takip işlerini yönetebilecek, Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi ve Finans konularında deneyimli, Finansal ve muhasebe tablolarının hazırlanması ve raporlanması, Banka ve finans hareketlerinin uygulama, kontrol ve takip işlerini yönetebilecek, Nakit ve nakit akış yönetimi, risk yönetimi, işletme sermayesi yönetimi, bilanço analizi ile mali raporlama konularında bilgi ve deneyim sahibi, Personel maaş ödemeleri, bordro tahakkuk işlerini bilen Ücret talebi yazılmayan müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • Bimeks

  Yazılım Uzmanı Bimeks

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bimeks Yenisahra, Ataşehir Genel Merkezimizde, görev alacak Yazılım Uzmanımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans, tercihen Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezunsanız, - .NET (C#) ile ASP.NET MVC, ile N-tier ve OOP yazılım mimarisilerine hakimseniz, - MS SQL Server veri tabanı ve T-SQL konularında bilgi sahibiyseniz, - ORM tecrübesiniz varsa, (Dapper, Entity framework, NHibernate ), - Css, XHTML, HTML, JS, JQuery, Ajax konularında bilgi sahibiyseniz, - Web api ile servis geliştirmiş yada bilginiz var ise, - Web tabanlı uygulama geliştirme konusunda 3-5 yıl deneyimliyseniz, - E-ticaret ve internet teknolojileri konularına hakimseniz, - Sorumluluk sahibi, ekibin etkin üyesi olarak çalışabilecek, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahipseniz, - Konusu ile ilgili teknik literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce biliyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz. *Daha önceki çalışmalarınızdan CV'nizde kısaca bahsediniz.

 • Bimeks

  Mağaza Satış Danışmanı- Ordu Bimeks

  Ordu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ordu'daki Bimeks mağazamız için Satış Danışmanlarımızı arıyoruz. Mağazalarımızda, aktif olarak satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, mağazada satışa sunulacak ürünleri teslim alacak ve takibini yapmaktan sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen yüksek okulların Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezunsanız, Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, Daha önce Satış Danışmanlığı deneyiminiz varsa, Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Sigara kullanmıyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Direct Scouts

  Deutschsprachige Kundenbetreuer Direct Scouts

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gegründet im Jahr 2010, ist Direct Scouts Istanbul seitdem kontinuierlich gewachsen und bedient mit über 60 Mitarbeitern eine breite Palette an Callcenter Aufgaben für die unterschiedlichsten Branchen. Der Standort in Istanbul ermöglicht mit mehrsprachigen Kundenbetreuern ein internationales Geschäft, mit dem Hauptfokus Deutschland und Türkei. Für den Qualitätsfaktor sorgen die ausschließlich festangestellten Mitarbeiter, die alle Kundenprojekte in festen Teams bearbeiten. Für unseren Standort in Şişli – Osmanbey suchen wir, für einen der führenden Tiefkühl-Heimservice Dienstleister in Deutschland hochmotivierte Kundenbetreuer für unser Outbound-Team. Alle Interessenten haben bereits den Produktkatalog in der Hand und sind über den Anruf informiert.

  Aranan Nitelikler Ihr Profil: Sehr gute Deutschkenntnisse Grund-PC-Kenntnisse für die Nutzung der webbasierten Systeme Begeisterung für aktive Gespräche mit potenziellen Kunden Gute Kommunikationsfähigkeit Bereitschaft in Teams zu arbeiten Wir bieten: Feste Arbeitszeiten von 10:00 – 19:00 Uhr Sicheres Einkommen Sehr hohe Provisionsmöglichkeiten Fahrtgeld Essensgeld (Multinet) Private Krankenversicherung Umfangreiche Schulungen Aufstiegsmöglichkeiten

 • Capitol Alışveriş Hizmetleri

  Sergi Alanı Görevlisi Capitol Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sanat galerimizde sergilenen sanatçilarimizin eserlerini ziyaretçilerimize tanıtacak,sipariş ve satış sürecini takip edecek Takım Arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Sanat Tarihi, Moda Tasarım, Resim, Görsel Düzenleme bölümlerinden üniversite öğrencisi veya üniversiteden mezun olmuş, -Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, -Müşteri ilişkileri iyi, -Güler yüzlü, dinamik, bakımlı, -Sorumluluk sahibi, -Ekip çalışmasına yatkın, -İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,

 • Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Atölye Müdürü Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kocaeli-Gebze'de faaliyet gösteren Atölye Birimimize aşağıdaki niteliklerde "Atölye Müdürü" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Ağır vasıta araçlar ve iş makineleri bakım-onarımı / yönetimi konusunda en az 10 yıl deneyimli, Ms office programlarına hakim, İletişim, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yetenekleri gelişmiş, Analitik , hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze civarında ikamet eden/edebilecek

 • Fcl Assist

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Fcl Assist

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için satış elemanları arıyoruz. 1.100 tl net maaş + 250 tl multinet ( yemek kartı) + sigorta ; Günlük, haftalık, aylık yüksek primle çalışma imkanı.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , 30 yaş ve altı Bay/Bayan satış elemanları arıyoruz.

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Beden Eğitimi Öğretmeni Amerikan Kültür Anaokulları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları İstanbul Ümraniye Şerifali Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek, - Alanında 2 yıl deneyimi olan, İngilizce bilen

 • Go Group Danışmanlık

  Diyarbakır-Merchandiser Go Group Danışmanlık

  Diyarbakır

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zincir mağazalarda ve bayilerde route planı dahilinde ziyaretlerde bulunmak. Müşteri ilişkilerini iyileştirmek. Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunarak, satış yapmak. Ürün görsel düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler TÜRKİYE’NİN LİDER DIGITAL PLATFORMU BÜNYESİNDE GÖREV ALABİLECEK; Üniversite mezunu Tercihen Medya ve Telekomünikasyon sektöründe deneyimli Zincir Mağaza ve Bayi kanalında promotör olarak görev almış İnsan ilişkileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Firma temsil yeteneğine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan MERCHANDISER Arıyoruz!

 • Go Group Danışmanlık

  Bursa-Merchandiser Go Group Danışmanlık

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zincir mağazalarda ve bayilerde route planı dahilinde ziyaretlerde bulunmak. Müşteri ilişkilerini iyileştirmek. Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunarak, satış yapmak. Ürün görsel düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler TÜRKİYE’NİN LİDER DIGITAL PLATFORMU BÜNYESİNDE GÖREV ALABİLECEK; Üniversite mezunu Tercihen Medya ve Telekomünikasyon sektöründe deneyimli Zincir Mağaza ve Bayi kanalında promotör olarak görev almış İnsan ilişkileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Firma temsil yeteneğine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan MERCHANDISER Arıyoruz!

 • Go Group Danışmanlık

  Trabzon-Merchandiser Go Group Danışmanlık

  Trabzon

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zincir mağazalarda ve bayilerde route planı dahilinde ziyaretlerde bulunmak. Müşteri ilişkilerini iyileştirmek. Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunarak, satış yapmak. Ürün görsel düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler TÜRKİYE’NİN LİDER DIGITAL PLATFORMU BÜNYESİNDE GÖREV ALABİLECEK; Üniversite mezunu Tercihen Medya ve Telekomünikasyon sektöründe deneyimli Zincir Mağaza ve Bayi kanalında promotör olarak görev almış İnsan ilişkileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Firma temsil yeteneğine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan MERCHANDISER Arıyoruz!

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Kırşehir Cadde- Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Kırşehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Kırşehir Cadde'de bulunan Mağazasında görevlendirmek üzere perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan SATIŞ DANIŞMANI olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Go Group Danışmanlık

  Antalya-Merchandiser Go Group Danışmanlık

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zincir mağazalarda ve bayilerde route planı dahilinde ziyaretlerde bulunmak. Müşteri ilişkilerini iyileştirmek. Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunarak, satış yapmak. Ürün görsel düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler TÜRKİYE’NİN LİDER DIGITAL PLATFORMU BÜNYESİNDE GÖREV ALABİLECEK; Üniversite mezunu Tercihen Medya ve Telekomünikasyon sektöründe deneyimli Zincir Mağaza ve Bayi kanalında promotör olarak görev almış İnsan ilişkileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Firma temsil yeteneğine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan MERCHANDISER Arıyoruz!

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?