İş İlanları

  • İş Açıklaması perakende satıs uzerıne satıs danısmanları alınacaktır

    Aranan Nitelikler ıs tecrubesı olmak tercıh sebebıdır

  • İş Açıklaması Karşıyaka’da zücaciye ve çeyiz sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıdaki özelliklere sahip Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

    Aranan Nitelikler Tercihen ön muhasebede deneyimli Winner programlarını kullanabilen Karşıyaka ve civarında ikamet eden 32 yaşını geçmemiş Bayan

  • İş Açıklaması Firmamız Mühendislik Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Sac Kalıp Tasarım Uzmanı" alınacaktır.

    Aranan Nitelikler Üniversitelerin (Lisans / Ön Lisans )Makina ve Kalıp Tasarımı konusu ile bağdaşır bölümlerinden mezun, Solidworks 3D programına hakim, Sac kalıpçılığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Makina,fikstür tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Teknik resim oluşturabilme,tolerans verebilme yeteneğine sahip, Boyutsal ölçme yeteneğine sahip, Darıca - Gebze - İstanbul Anadolu yakası için E-5 güzergahında oturan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Tercihen B sııfı sürücü belgesi olan.

  • Operations Development Specıalıst
    Watsons
    İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

    İş Açıklaması Assisting Mystery Shopper project, analyzing questionnaire and objections. Preparing reports including possible action plans, and regression analysis with other KPI’s, Planning setups for people counting devices for stores, maintaining system health with low error and data loss rate. Reporting according to data, Tracking operational standards compliance level and assisting action plans according to results, Preparing different store dashboards including all main KPI’s for stores, analyzing stores individually to point out possible improvement action, Buying and tendering for non-commercial, store operational consumption materials, Assisting and/or being involved in functional, inter-functional and global projects.

    Aranan Nitelikler University degree, Fluency in English, Minimum 2 years of experience in related field (Preferably FMCG ) Good command of MS Office applications, Careful and detail oriented work attitude, patient personality, believes in teamwork, Excellent analytical and communication skills.

  • İş Açıklaması Şirketin mevcut ve potansiyel müşterileri doğrultusunda satış hacminin arttırılmasından sorumludur.

    Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Akaryakıt / Madeni yağlar, Otomotiv/Yedek parça veya FMCG sektöründe soğuk satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Ofis programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli olan, Antalya'da ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış, Bay, Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

  • İş Açıklaması Front-End & Back-End Arayüz Geliştirme Uzmanı Hali hazırda Ankara, İstanbul ve Paris ofisleri ile faaliyet gösteren MAE Reklam Ajansının, bünyesinde çalışmak üzere Front-End / Back-End Developer ekip arkadaşları aranmaktadır. Araştırmacı ve yenilikçi bir yaklaşım gösterebilen, takım çalışmasına yatkın, hızlı öğrenebildiğini düşünen, verimli çalışabilen, analitik yönü güçlü, dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen müşterileri için özgün işler çıkartmak konusunda titiz olan ve işine aynı bakış açısı ile yaklaşan yeni ekip arkadaşlarını aramızda görmeyi bekliyoruz.

    Aranan Nitelikler Front-End / Arayüz Geliştirme Uzmanı için; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Front-End alanında en az 3 yıl deneyimli, HTML konusunda uzman, HTML5 konusunda bilgi sahibi, CSS'i çok iyi derecede bilen, CSS3 ve CSS frameworkler konusunda bilgi sahibi, JavaScript bilen, JQuery ile hazır pluginleri kullanmanın ötesinde ihtiyaç doğrultusunda gerekli pluginleri yazabilen, AJAX, JSON ve XML tecrübesi olan, CSS ve HTML Valid arayüz geliştirebilecek, Cross-Browser ve SEO uyumlu kod yazabilen, Responsive design hakkında uzman, yaptığı tüm çalışmalarda standartlara uygun responsive yapısını uygulayabilecek, Tasarım yeteneğine sahip, sayfa yerleşimi, tasarım dengesi, renk bütünlüğü konularında kabiliyetli, Web standartlarını ve browser compatibility sağlayacak kadar PSD2HTML kodlayan, Ekip çalışmasına yatkın, tercihen ajans deneyimi olan, Tercihen ASP.Net, C# yazılım dillerine aşina olan, Referans çalışmalarını online olarak gösterebilecek, Back-End / Yazılım Geliştirme Uzmanı için; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl yazılım geliştirme deneyimi olan, .NET platformu teknolojilerine hakim, uygulama geliştirmiş, C#, .NET, ASP.NET, XML, CSS, HTML, Javascript, JQuery, Ajax konularında bilgi sahibi, MSSQL veritabanı tasarımı, sorgulama ve veritabanı programlama konusunda deneyimli, Web teknolojileri, web servis kullanımı ve yazılımında tecrübeli, Nesne yonelimli programlama konularında tecrübe sahibi, Content Management System(CMS) hakkında tecrübe sahibi, Test süreçlerine hâkim ve test senaryoları üretebilen, Yeni nesil web teknolojileri ve cross-browser konusunda deneyimli, Mobil optimizasyon ve mobil site konusunda deneyimli ya da kendisini geliştirebilecek, SEO konusunda deneyimli ve yazdığı kodlarda SEO'ya dikkat eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, Araştırmacı, öğrenmeye açık, analitik düşünce ve problem çözme becerisi güçlü, Referans çalışmalarını online olarak gösterebilecek,

  • İş Açıklaması CLK TÜRKİYE A.Ş.15 yıllık tecrübesiyle il, ilçe ve bölge bazında şubeler açan, şubelerini belirlediği kurallara uygun olarak bir çatı altında toplayan; Türkiye genelinde hizmet sağlamayı hedefleyen, deneyimli ve güçlü bir Gayrimenkul Danışmanlığı şirketidir. 1999 yılında İstanbul Çekmeköy' de kurulan CLK TÜRKİYE A.Ş. 2009 yılı başında şubelerini genişletme kararı alarak tüm altyapı çalışmalarını 2010 yılı başında tamamlamıştır. CLK TÜRKİYE A.Ş. geliştirdiği sistemle ile tüm Türkiye genelinde çeşitli il ve bölgelerde şubeler açmaya başlamıştır. CLK, hızla büyüyen bu sektörde kurumsal olarak yer alabilen, yeniliğe açık yöneticilik vasfına sahip şube ortaklarıyla hızla büyümekte olup İstanbul’da Avrupa ve Anadolu Yakası’nda toplamda 9, Ankara, Ordu ve Sinop illerinde de CLK TÜRKİYE A.Ş. şubelerimiz bulunmaktadır. Akademik eğitimlerle kendine güvenen, bilgili, profesyonel gayrimenkul uzmanları yetiştirmektedir. Her türlü teknolojik ve lojistik alt yapı ile desteklenen şubeler bölgelerinde ve projelerinde tercih edilmektedir. Müşterilerimize öncelikle en iyi hizmeti vermek ve danışmanlık alabilecekleri, güvenebilecekleri marka olmak ilk hedefimizdir.

    Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu Yakasın’da bulunan ATAŞEHİR, TAŞDELEN ve ÇEKMEKÖY’de ki şubelerimizde çalışmak üzere; • Satış ve pazarlama deneyimi olan, • Kendi zamanını planlayarak kendi işini yönetebilecek, • Müşteri ilişkilerinde başarılı ve ikna etme yönü kuvvetli, • Kurumsal bir kimliği, giyimi ve diksiyonu ile yansıtabileceğine inanan, • Kariyerini Gayrimenkul üzerine kurmayı, bu alanda uzmanlaşmayı hedefleyen, • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, • Tercihen Anadolu yakasında oturan, • Maaşlı bir sistemle değil, Net %50 Prim oranıyla çalışacak • 20 yaş ve üzeri Bay / Bayan Gayrimenkul Danışmanı arkadaşlar alınacaktır.

  • İş Açıklaması Hazır Giyim ve perakende sektörünün en önemli markalarının bir arada olduğu özel bir projede Mahmutbey / 212 Avm yanında bulunan modern mağazamızda görev almak üzere,

    Aranan Nitelikler 28 Eylül - 18 Ekim tarihleri arasında dönemsel olarak mağaza içinde raf ve ürün düzeni, temini vb görevleri yapacak, Güler yüzlü, çalışkan, dinamik, Ekip çalışmasına yatkın, Zamanı doğru kullanabilen, Motivasyonu yüksek, tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, 18-25 yaş aralığında En az lise mezunu olan(LYS-LGS-KPSS Hazırlık) çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  • İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Marmaris Bölge Tesislerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız. "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

    Aranan Nitelikler Mesleki İngilizceye sahip En az ortaögretim mezunu İnsan ilişkilerinde seviyeli ve nezaket kurallarına uygun hareket eden Güler yüzlü Prezentabl Takım ruhuna uyumlu Düzgün diksiyona sahip Hızlı ve etkili karar verme kabiliyetinin sahip En az 3 yıl mesleki deneyimi Esnek çalışma saatlerine uyumlu Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  • İş Açıklaması Firmamızın, Bilgi Teknolojileri- Yazılım İş Geliştirme bölümünde görevlendirilmek üzere, Proje ve program geliştirme konularında tecrubeli,

    Aranan Nitelikler > İş analisti olarak en az 2 yıl deneyim sahibi, > Bilgisayar veya Matematik, mühendisliği bölümlerinden mezun, > İlişkisel veri yapıları, SQL Server, T-SQL konularında bilgi ve deneyim sahibi, > Tercihen CRM, Masaüstü yazılımları üzerinde deneyim sahibi, > Önyüz tasarımı, kullanılabilirlik gibi kavramlar hakkında bilgi sahibi, > İletişim ve sunum becerileri kuvvetli, > Planlı, organize ve belgeleyerek çalışabilen, sorumluluk üstlenebilen, > Tercihen Github,Jira vb. proje yönetimi uygulamalarına hakim, > Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış, İş Analisti arıyoruz.

  • İş Açıklaması Online yemek siparişi sektöründe 2006 yılından bugüne hizmet veren ve şuan Tüm Türkiye pazarına , internetin "en hızlı" yemek siparişi alt yapısı ile girmeye çalışan neyiyelim.com, Bünyesine yeni Kafe, Pastane, Restoran ve benzeri, Paket Servis Hizmeti bulunan firmalar katmak istiyor. Saha Satış tecrübeniz , bilginiz ve donanımınız var ise , size bir teklifimiz var,

    Aranan Nitelikler Kendine Güvenen Tercihen Bilgi Teknolojileri sektöründe çalışmış, Proje Satış/Pazarlama'sında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen konusunda bilgili, proje satışında ciddi ve başarılı satış deneyimi olan, Yönetsel yetkinlikleri gelişmiş, Zaman yönetimi, Planlama ve organizayon becerisi yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, temsil yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi, yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, İstekli, girişimci, iletişim ve satış becerisine güvenen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Saha Satış Profesyönelleri arıyoruz.

  • İthalat Personeli
    Kotil Dış Ticaret
    İstanbul Anadolu Bugün

    İş Açıklaması - Yurtdışı tedarikçi firmalarla iletişimi yürütmek, - Satınalma siparişlerinin sistemsel olarak takibini gerçekleştirmek, - İthalat, nakliye ve lojistik süreçlerini organize etmek, - İthalat dokümantasyonunu hazırlamak, kontrol etmek ve gümrükleme sürecini takip etmek.

    Aranan Nitelikler Yer döşemeleri sektöründe, İstanbul merkezli 36 yıldır ithalat ve distribütörlük yaparak faaliyetini sürdürmekte olan firmamızın İthalat Departmanında görevlendirilmek üzere ''İthalat Personeli'' işe alımı gerçekleştirilecektir. - Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - İthalat ve Gümrük mevzuatlarına hakim, - İyi derecede İngilizce bilen, - MS Office programlarına hakim, - Konusunda en az 3 yıl deneyimli, - Dinamik, dikkatli, bilgili, - Motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, - Gerektiğinde yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, - Sigara kullanmayan, - Bayan aday,

  • İş Açıklaması Merkezi İstanbul’ da olan Ecza Depomuz için, İstanbul Avrupa yakasında yerleşik çalışacak ‘ Tele Satış Müşteri Temsilcisi ’ aramaktayız.

    Aranan Nitelikler Lise veya üzeri eğitimi olan, 20-35 yaş arası, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Benzer pozisyonda deneyimli, Pazarlama ve Satış Teknikleri konusunda bilgili, Sorumluluk alabilen, girişken, telefonda ikna yeteneği kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Gerekli raporlamalar için MS Office programlarını yeterli düzeyde kullanıyor olması, Aranan adayların, İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyor olması gerekmektedir. Portföyünde bulunan hastaneleri aramak , sipariş almak ve sevkini sağlamak. Şirketini ve kurumunu müşteriye karşı en iyi şekilde temsil etmek. Şirketi ve müşterisi arasında bir iletişim köprüsü olmak(satıştan tahsilata kadar). Portföyünün bulunduğu bölgede açılacak olan yeni hastaneleri takip etmek ve onları şirkete kazandırmak.

  • Proje Satış Sorumlusu
    Teknopalas
    İstanbul Anadolu Bugün

    İş Açıklaması Kartlı geçiş,RFID ve kamera teknolojileri temelli otomasyon yazılımları geliştiren , kamuda ve özel sektörde projeler üreten firmamıza tecrübeli ‘Satış Sorumlusu’ alınacaktır. Şirket değerlerini koruyup müşteri portföyünü geliştirerek şirketini sahada en iyi şekilde temsil etmek, Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, Pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliğini ve müşteri bağlılığını artırmak, Müşteri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunmak. Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir

    Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (tercihen mühendislik) En az 2 yıl sektörel saha tecrübesi olan, Karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak, Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, Randevu ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek, İş takibi yüksek ve sonuç odaklı, İletişim becerisi yüksek ve özel müşterileri yönetebilecek, Sunum hazırlama ve sunma becerisi yüksek, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Bayan

  • İş Açıklaması 13 SİGORTA ŞİRKETİNİN A ACENTELİĞİNİ YAPAN , TÜM SİGORTA BRANŞLARINDA ÇALIŞAN BİR ACENTEYİZ.ELEMENTER BRANŞTA TEKLİF GİRİŞİ, POLİÇE DÜZENLENMESİ, TAHSİLAT İŞLEMLERİNİ YAPABİLECEK VE DİĞER BRANŞLARDA EĞİTİM VERİLECEK , · · %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan · Poliçe ürün bilgisi olan ve müşteriye bunu anlatabilen takım arkadaşları arıyoruz · kendisine güvenen ve yetiştirlmek üzere adayları da bekliyoruz · SEGEM Eğitim Sertifikası olan tercih sebebi olacaktır

    Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (tercihen sigortacılık myo mezunu) Askerliğini tamamlamış(erkek adaylar için) Sigorta elementer branşına bilgisi olan, sigorta firmalarının kullandığı sistemleri arayüzlerini kullanabilen tercih sebebidir Microsoft office (world-Excell)uygulamalarını iyi derecede kullanabilen 20-30 yaşları arasında,Takım arkadaşları arıyoruz.

  • İş Açıklaması Satış irsaliyelerinin ve faturalarının kesilmesi, Alış satış faturalarının işlenmesi , Kasa ve banka işlemlerinin muhasebeleştirilmesi, Çek senet giriş çıkışlarının yapılması, C/H Mutabakatlarının yapılması, Ba / Bs Mutabakatlarını yapmak, Şirket ödemelerinin takibi konusunda yardımcı olmak, KDV muavin kontrollerini yapmak, Personel işe giriş-çıkışları muhasebeye bildirmek , özlük dosyası hazırlama, yıllık izin ve raporları takip etmek, Personelin aylık çalışma puantajlarını hesaplayıp ücret bordrolarını hazırlamak, Geçici bir süre (Çalışma ofisinin ve genel müdür ofisinin temizliğini yapmak ve misafirlere çay ikramında bulunmak)

    Aranan Nitelikler Ticaret meslek lisesi veya MYO Muhasebe bölümü mezunu Analitik düşünen, dikkatli ve çözüm odaklı çalışan, takip yetkinlikleri kuvvetli, Ön muhasebe ve bordrolama konularında deneyimli, Genel muhasebe konularına da en az temel düzeyde bilgisi olan, Tek düzen hesap planına hakim, Tercihen Mikro programını kullana bilen, MS Office programlarına hakim , Referans verebilecek, Sorumluluk bilinci ve iş disiplini gelişmiş, ofis temizliğine önem gösteren 20-30 yaş aralığında bayan çalışma arkadaşı,

  • İhracat Uzmanı
    Team Fores HR
    İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa Bugün

    İş Açıklaması TEAM FORES HR Team Fores HR İnsan Kaynakları Ekibi 25 yıllık Yerel ve Uluslararası iş tecrübesine sahip olup, işletmelerdeki yardımcı işlere yönelik; dönemsel ve uzun dönemli işgücü temini ile bu işgücünün yasal operasyonel işlemlerini yönetir. Team Fores HR danışmanlık ve Eğitim birimi, uluslararası proje yönetimi tecrübesine ve “daha iyisi için sürekli gelişim” felsefesine sahip danışmanları ile insan faktörüne odaklanan değişim ve gelişim stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanmasına katkıda bulunur. İHRACAT UZMANI Endüstriyel Mutfak sektöründeki marka bilinirliği yüksek firmamız için ‘İhracat Uzmanı’ arkadaşlar aramaktayız.

    Aranan Nitelikler Endüstriyel mutfak sektöründe minimum 2 yıl tecrübeli, Üniversitelerin Makine/ Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Autocad kullanabilen (Tercihen), Dış ticaret mevzuatına hakim, İhracat evrakları hazırlamada tecrübeli, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli olmayan (Avrupa ve Ortadoğu), Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa ya da İstanbul'da ikamet eden.

  • Yönetici Asistanı
    Turkuvaz Medya Grubu
    İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

    İş Açıklaması Turkuvaz Medya bünyesinde görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.

    Aranan Nitelikler Tercihen önlisans mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Benzer pozisyonlarda 2-3 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, kendine güvenen, İletişim becerisi yüksek, sonuç odaklı, dinamik, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip.

  • Satış Temsilcisi
    Team Fores HR
    İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

    İş Açıklaması TEAM FORES HR Team Fores HR İnsan Kaynakları Ekibi 25 yıllık Yerel ve Uluslararası iş tecrübesine sahip olup, işletmelerdeki yardımcı işlere yönelik; dönemsel ve uzun dönemli işgücü temini ile bu işgücünün yasal operasyonel işlemlerini yönetir. Team Fores HR danışmanlık ve Eğitim birimi, uluslararası proje yönetimi tecrübesine ve “daha iyisi için sürekli gelişim” felsefesine sahip danışmanları ile insan faktörüne odaklanan değişim ve gelişim stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanmasına katkıda bulunur. SATIŞ TEMSİLCİSİ Endüstriyel Mutfak sektöründeki marka bilinirliği yüksek firmamız için ‘Satış Temsilcisi’ arkadaşlar aramaktayız.

    Aranan Nitelikler Endüstriyel mutfak sektöründe minimum 2 yıl tecrübeli, Üniversitelerin Makine/ Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, İyi derecede İngilizce bilen, Office programlarını iyi derecede kullanan Tercihen Autocad programını bilen, Erkek adaylarda askerlik ile ilişiği olmayan, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip olan Diksiyonu düzgün, prezentabl, Analitik düşünceye sahip, Ankara ya da İstanbul da ikamet eden.

  • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için; Mali Müşavirlik ofisinde genel muhasebe işlemlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak "Muhasebe Elemanı" arıyoruz.

    Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Mali Müşavirlik ofisinde en az 3 yıl deneyimli, Ms Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Sorumluluk sahibi, iş takip yeteneği gelişmiş, Sistemli ve disiplinli çalışabilen, Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

  • İş Açıklaması AMBALAJ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA BAYAN SAHA SATIŞ PAZARLAMA TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR.

    Aranan Nitelikler Kendine güvenen, sorumluluk sahibi, İletişim becerisi güçlü, diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek, Tercihen Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, En az lise mezunu, Kariyer hedefini satış alanında geliştirmek isteyen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dışa dönük, pozitif bakış açısına sahip, Dış görünüşüne ve giyimine özen gösteren, Bayan "Satış - Pazarlama Temsilcileri" aranmaktadır.

  • İş Açıklaması Tesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş” ; yönetimini üstlendiği bir binada görev almak üzere "Danışma Görevlisi” aramaktadır. * Gelen ziyaretçilerin karşılanması, * Ziyaret sebeplerinin öğrenilerek kişilere yardımcı olunması, * Ziyaretçilerin kayıtlarının tutularak raporlama yapılması,

    Aranan Nitelikler * Benzer görevlerde en az 2 yıllık deneyime sahip, * Diksiyonu düzgün, * Dış görünümüne özen gösteren, * İletişim becerileri kuvvetli, * Ankara Çankaya' da ikamet eden veya ulaşım problemi olmayan

  • Çağrı Merkezi Supervisoru
    Immergas
    İstanbul Anadolu Bugün

    İş Açıklaması Uluslararası bir şirket olan İMMERGAS 1964 yılında kuruldu. 1998'den bugüne kesintisiz olarak,birçok üreticinin yer aldığı İtalya pazarında marka liderliğini sürdürmektedir. 1992'den günümüze kadar Türkiye'de faliyet gösteren İMMERGAS doğalgazın ulaştığı hemen her ilde bayi ve servis organizasyonlarını gerçekleştirmiştir.Tam donanımlı teknik servis ve yetkili özel servis ağıyla satış sonrası servis hizmetlerini sürdürmektedir. Şirketimizin Call Center satış ekibinde liderlik edecek, kampanyalarımız, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili olarak mevcut müşterilerimizin bilgilendirilmesini ve ürünlerin garanti süresinin uzatılması ve bakımı için müşterilerin aranmasını sağlayan ve satış gerçekleştiren ekibimize destek olacak 'Çağrı Merkezi Supervisorü' arıyoruz.

    Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Yüksekokul veya Üniversite mezunu, Inbound ve outbound projelerde ekip yönetim deneyimi olan, Ekip Yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyime sahip, Çağrı Merkezi raporlama tecrübesi olan Müşteri ve çözüm odaklı, iyi bir supervisor olacağına inanan, Sektörü ve gündemi takip eden, değişimleri işine uyarlayabilen, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerinde yüksek motivasyonla çalışabilecek, Stres yönetimi konusunda tecrübeli Anadolu Yakası'nda ikamet eden Takım arkadaşları arıyoruz. İş tanımı: Güven ortamı yaratarak enerji ve coşkusuyla motivasyonu, üretkenliği arttırmak, Projelerde etkin olarak yer almak, Kendisine verilen hedeflerin tutmasını sağlamak. Kendisine bağlı olan ekibin motivasyonunu yüksek tutmak Teknik bilgi desteği sağlamada çözümcül sonuçlara varmak

  • İş Açıklaması • Bağlı bulunduğu yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ve raporlamaya destek olmak, •Telefon, e-mail, evrak trafiğinin yönetilmesi, •Yöneticinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, •Evrakların dosyalama tekniğine uygun olarak dosyalanması, •Talep doğrultusunda gelen konular hakkında araştırma ve inceleme yaparak yöneticiye rapor sunulması, •Yönetici ile diğer birimler arasında iletişimin ve koordinasyonun sağlanması, •Kişisel takviminin takip ve organize edilmesi.

    Aranan Nitelikler •Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, •İnsan ilişkilerinde başarılı, •Çözüm odaklı, araştırmacı, pratik, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, •Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, •MS Office Programlarına hakim, •Yazılı/sözlü iletişim becerileri gelişmiş, •İstanbul Avrupa Yakasın'da ( Avcılar ,Beylikdüzü ,Esenyurt ,Büyükçekmece ,Küçükçekmece) ikamet eden.

  • Muhasebe Elemanı
    Tez Plastik
    İstanbul Avrupa Bugün

    İş Açıklaması Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamıza bayan Muhasebe Elemanı alınacaktır.

    Aranan Nitelikler MS OFFİCE, LOGO PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN, DOSYALAMA YAPABİLEN, DİKKATLİ ÖZENLİ ÇALIŞAN, KARİYER HEDEFİ OLAN, ÇALIŞMA DİSİPLİNİ OLAN, BEYLİKDÜZÜ - KIRAÇ FABRİKAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE .BAYAN ELEMAN ARANIYOR. LOKASYONUMUZA UYGUN ( BEYLİKDÜZÜ AVCILAR SEFAKÖY ESNYURT KIRAÇ BAYRAMPAŞA ESENLER GAZİOSMANPAŞA SERVİS İMKANIMIZ BULUNMAKTADIR

  • İş Açıklaması Tesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş”; yönetimini üstlendiği bir bina için " Teknik Görevli ” aranmaktadır. · Tüm elektrik işlerini yürütmek, bakım ve tamir işlerini gerçekleştirmek. · Ortak alanlarda ((Merkezi Isıtma/Soğutma Sistemi ve Sıcak/Soğuk Kullanım Suyu, Kazan Dairesi, Hidrofor Dairesi, Aydınlatma, Güvenlik, Güvenlik Geçiş, Yangın Tesisatı) ve tesiste bulunan tüm elektrik / elektronik sistemlere ait işleri yürütmek, bakım ve tamir işlerini gerçekleştirmek. · Destek hizmeti alınan teknik servislerin ve tedarikçi kuruluşların site içersinde yürütecekleri tüm teknik çalışmalara refakat etmek.

    Aranan Nitelikler · Konusunda en az 4 yıllık deneyimi bulunan, · Isıtma, soğutma, havalandırma, yangın, doğalgaz ve sıhhi tesisat deneyimi bulunan, · Çankaya veya yakınında ikamet eden, · Askerlik hizmetini tamamlamış, · İletişimi güçlü, müşteri odaklı. · Ekip çalışmasına yatkın,

  • İş Açıklaması - Ürünlerin Kategori sıralamasını yapacak; - Sektördeki ürünleri araştıracak; - Ürünlerin ve markaların açıklamasını yazacak, - Piyasadaki rakipleri konusunda sürekli güncel bilgileri takip edebilecek, - E-Ticaret ekibi ile koordineli çalışacak ve projeler üretecek, Türkiye genelinde; 4 İl, 15 şubesiyle 28 yıldır perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, takım arkadaşları arıyoruz.

    Aranan Nitelikler - Editörlük bilgisine sahip, - Analitik düşünce yapısına, stratejik bakış açısına sahip, - Dikkatli, sabırlı, ayrıntıya önem veren, - E-Ticaret yapısını bilen, - Blog yazımını bilen, - E-ticaret ürün kategorisine hakim, - Konya’da ikamet eden

  • İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, büyüyen organizasyonumuz içerisinde ANKARA CEPA mağazamız için "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

    Aranan Nitelikler Dinamik, hevesli, sıcakkanlı, samimi ve nazik, İletişimi iyi olan – dikkatli bir şekilde dinleyen, açık ve düzgün bir biçimde iletişime geçen, Dış görünümüne önem veren ve güleryüzlü, Satışa ve modaya ilgi duyan, Zamanı etkili bir biçimde yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu, Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise GELİN, EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN !

  • Team Leader / Knitwear
    Saide Tekstil
    İstanbul Avrupa Bugün

    İş Açıklaması Responsible for complete development & production process, Dealing direct with customers and design teams to develop garments, Follow up all stages of production, product development, pricing, collection and sample till delivery, To ensure proper and on time delivery.

    Aranan Nitelikler A unique opportunity to join our fast growing Group. We are engaged in designing and short-term producing of clothing and related articles. For our Saide Marketing Department, we are looking for Team Leader/ Knitwear; University graduate ( preferably in Textile Engineering), Good command of MS Office programs, Fluent in both written and spoken English, Availability to business trips, Male candidates should have completed military service obligation, Driving license, Good team player, Minimum 5 years of experience, Experienced in team management, planning and organisation, Well organized and strong daily follow up skills, Able to work analytical and organized in a dynamic environment, Strong analyzing and problem solving skill, Being fast and tidy in details, Have strong sense of quality and fashion.

  • Proje Müdürü
    Sofra Yemek Üretim ve Hizmet…
    Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Eskişehir Bugün

    İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

    Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Gıda Teknikerliği, Diyetisyenlik ve/veya Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Tercihen İSG Uzmanlığı sertifikasına sahip MS Ofice programlarını iyi derecede kullanabilen, Proje yönetimi konusunda 2 yıl ve üzeri deneyime sahip, Planlama, organizasyon ve raporlama konularında tecrübeli, Proje çözme yeteneğine sahip, iletişimi güçlü ve sonuç odaklı çalışan, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

/
500
  • Engelli Aday

    Özel Tasarımlı İlan

    Videolu İlan

    Eski Hükümlü

  • Staj

    Mavi Yaka

    Şehit Yakını/Terör Mağduru

    Haritalı İlan

  • Sorulu İlan

    Takip Edilen İlan

    Takip Edilen Şirket

    İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?