İş İlanları

 • Re/Max Piramit

  Gayrimenkul Danışmanı Re/Max Piramit

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, Çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyebilmek ve kazancınızı arttırarak yüksek gelir sahibi olmak istiyorsanız Gayrimenkul Danışmanlığı tam size göre. Sektörün en büyük ve güvenilir kurumlarından RE/MAX’ de Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizlere sunmaktayız. REMAX’ ın sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Türkiye’nin hızla büyüyen Gayrimenkul sektöründe kariyer yapıp yüksek kazançlı bir profesyonel olmak istiyorsanız bizi arayın. İnsan ilişkileri güçlü, dinamik girişimcilerden oluşan bir ortamda sizde yerinizi alın, hayallerinizi gerçekleştirin..! GELİN BİRLİKTE ÇALIŞALIM..!

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA OTURAN (tercihen Acıbadem ve çevresinde) 25 yaş ve üstü, Gayrimenkul Sektörüne ilgi duyan, Mesleği ne olursa olsun hedef ve beklentileri yüksek olan, Kendi işini yapmak isteyen, Kurumsal bir markayı temsil edebileceğine inanan, En az lise ve üzeri okullardan mezun olmuş İnsan ilişkilerinde başarılı,kendine güvenen, İkna kabiliyeti yüksek, Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, Büyük hedefler koyan, hedef çıtasını sürekli yükselten

 • Taha Gökçe

  Proje Sorumlusu Taha Gökçe

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şahıs işletmesi olarak başlangıç yaptığım iş dünyasında profesyonel olarak ve bir ekiple birlikte daha kararlı bir şekilde devam etmek istiyorum. Şu anda bir şirkette tam zamanlı olarak çalışıyorum. Önümdeki kısıtlar sebebiyle ilk etapta işimden ayrılmadan bir organizasyon disiplini ve işleyen bir sistem oluşturmak, temel atmak istiyorum. Amaç değil ama ufuk olarak; toplam iş hacmi bakımından dünya sıralamasında liste başı olan bir şirketler topluluğu olabiliriz. Şu anki plan; 9 farklı ticari proje ve iş kolunda faaliyet gösterecek, entegre ve yatay/düşey büyümeleri birlikte gerçekleştirecek bir girişimci şirketler topluluğuna doğru yol almak. Her bir proje için gereken tüm faaliyeti yürütecek, Proje Sorumlusu diyebileceğimiz, çalışma ve yol arkadaşları arıyorum. İlk etapta 2 kişi istihdam edilecektir, ilerlemeye göre sayı artacaktır. Ofis olarak Şişli'de Studio Offices İş Merkezi'ndeki ofisimiz kullanıma hazır durumdadır. Her bir çalışana şu an için ayrılan bütçe aylık 2.000 TL olacak. Yasal kesintilerden sonra aylık net maaş 1.300 TL olacak. Ama elde edilen gelir öncelikli olarak maaşlara ayrılacak ve aylık net 5.000 TL gibi bir tavan miktara kadar ulaşacak. Kar fazlası havuz hesabına ve büyümeye ayrılacak. Kurmaya çalıştığım yapı; salt para dürtüsüyle strateji belirleyen bir işletme olmayacak. Parayı sürdürülebilirliğin gereği olarak gören, ilke ve prensip sahibi, asıl amacı; çalışanların geçimlerini sağladığı; akıl, mantık, rasyonalite ve bilgi ile hareket edilen, çıkarcı hiyerarşiden uzak, bariyersiz, özgür ve ideal bir çalışma ortamının sağlandığı; iş dünyasındaki mevcut çarpıklık, yanlış ve saçmalıkların olmadığı ve bunlara karşı mücadele edilen; aynı zamanda bir dava ve ülkünün taşıyıcısı olan, rehber anlamında dini referansları da olan; toplumsal, siyasal, kültürel, spor, vs. alanlarda ülke ihtiyaçlarını ve ülke/dünya çapında insani gereksinimleri gözetecek, ve nihayetinde insanı temel alan; bir mekan, marka ve topluluk olabilmek. İş kolları aşağıdaki gibidir; 1) İhracat pazarlama 2) Diğer; - Yurtdışı gayrimenkul - Online pazarlama - Danışmanlık (2) - Üretim - İnşaat (2) - Gıda perakendeciliği 2 Proje Sorumlusu'ndan biri İhracat Pazarlama alanında mevcut iş üzerinde çalışırken, diğeri ortak karar sonucu seçilen mevcut projelerden birine odaklanacaktır. İşin içeriğine dair ayrıntı ve iş planı hazır olup, işe alım sonrası yönlendirme yapılacak ve hemen aksiyona geçilecektir. Mülakat/Tanışma için hafta içi 18:30-19:15 veya hafta sonu; yer olarak da Şişli'deki ofis veya ulaşım açısından iki tarafın o günkü durumuna uygun bir semt ve dışarda mülakata uygun bir yer seçilebilir.

  Aranan Nitelikler - "İyi bir üniversiteden mezun" veya "kendini geliştirmiş" veya "öğrenmeye açık, istekli", - "İlgili bölümlerden mezun" veya "4 yıllık İngilizce eğitim veren bir bölümden mezun" veya "çok iyi derecede İngilizce'si olan" - Çalışmayı seven, çalışma disiplini olan, çalışmanın ne olduğunu bilen, - Başarmaya karşı inancı olan, bir ideali taşıyabilecek, - Projenin gerekleri doğrultusunda, gerektiğinde ofisten gerektiğinde mobil olarak çalışacak, seyahat edebilen, gerektiğinde tek başına hareket edebilen gerektiğinde talimatla çalışabilecek, ama bir takım olarak hareket edebilen, engelleri aşma azmini gösterebilecek, - Sıradışı fikir, strateji, hareket tarzına açık; sürekli öğrenen ve uygulayan; çalıştığı sektörlerde paradigma değişimine öncülük etmeye aday ve bu yolda çalışabilecek; cesur, adım atmaktan korkmayacak, yapabileceğine inanan, - Benliğinden sıyrılabilen, kendi için istediğini başkası için de isteyen, öte bir amaç için ortak hareket edebilen, - Ortaklığın; olabildiğince hiyerarşiden uzak ve dışarıdan katılıma açık, sıradışı büyüme stratejisine uyum sağlayabilecek, - Firmalarla ve müşterilerle görüşme ve yazışmaları yürütüp gerekli aksiyonları alacak, - vs.

 • Discover Language Schools

  Eğitim Danışmanı Discover Language Schools

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bakırköy'de bulunan şubemizde görevlendirilmek üzere Eğitim Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Ön lisans veya lisans mezunu,* Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,* İngilizce bilen,* Karar alma ve organize olma becerisi olan,* Prezantabl, aktif ve sosyal,* Analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Sorumluluk sahibi Çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Discover Language Schools

  Part Time Ingılızce Öğretmenleri Discover Language Schools

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerde ya da Eğitim Kurumlarında tam zamanlı çalışıp, hafta sonu İlköğretim Okulu öğrencilerine İngilizce eğitimi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin; İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı, ve İngilizce Öğretmenliği bölümlerinden mezun; Hakimiyeti ve alan bilgisi iyi, Tercihen yurt dışında yaşamış, İletişimi kuvvetli İşini seven Ekip çalışmasına uygun Proje üretebilen, Kendine güvenen, Dışa dönük, Kurum kurallarını ve kurum kültürünü özümseyebilen İngilizce öğretmenleri alınacaktır.

 • Batıfren

  Muhasebe Elemanı Batıfren

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe servisinde en az 5 yıl çalışmış, Mali Müşavirlik ile ilgili yasal mevzuat ve uygulamalarına,tek düzen hesap planına ve raporlama süreçlerine hakim(Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tablolar ) Vergi beyannameleri, ücret bordroları, ve SGK Bildirgelerini düzenleyip, internet ortamında gönderebilen, Microsoft Office programlarına hakim, Ticaret Sicil İşlemlerini yapabilen, Üniversitelerin işletme, iktisat, ekonomi, maliye, muhasebe veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Logo (Tiger) programı kullanmış, Ehliyeti olan ve aktif şekilde araba kullanan Ataşehir ofisimizde çalışmak üzere muhasebe elemanları aramaktayız. e-fatura mevzuatına sahip olması ve Ataşehir'e çevre semtlerde oturması tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe ile ilgili işlemlerin mevzuata, muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak yapılması Banka hesap hareketlerinin muhasebeleştirilmesi Ücret bordrosu kontrollerinin yapılması, muhasebeleştirilmesi, E-bildirgelerin kontrolü ve Onaylanması KDV, Muhtasar, Geçici Vergi beyannamelerinin hazırlanması, takibi Personel ve SSK mevzuatlarına hakim, Faturaların düzenlenmesi, kontrolleri ve fatura girişlerinin yapılması Cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi BA & BS mutabakatlarının yapılması ve formlarının hazırlanması Mali tabloların ve raporlamaların hazırlanması Resmi dairelerdeki işlerin takibi ve yürütülmesi Satış ve Satın alma analiz raporlarını çıkarmak ve yönetime sunmak, Tahsilat listelerini oluşturmak, tahsilatı takip etmek, Banka hesaplarını takip ve kontrol etmek, Müşteri çekleri ve firmamız çeklerini takip etmek, Günlük, haftalık ve aylık raporların hazırlanması ve takip edilmesi, Dönemsel beyannamelerin takibi, hazırlanması ve tahakkuklarının yapılması

 • American Life Language Institute

  İngilizce Öğretmeni / English Teacher American Life Language Institute

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Job Description Looking For English Teachers Who Would Like To Work Part Time / Full Time In İZMİR-ALSANCAK Branch Of AmericanLIFE Language Institute

  Aranan Nitelikler Qualifications & Requirements CANDIDATES SHOULD HAVE THE FOLLOWING QUALIFICATIONS; -Candidates are required to have a university degree (English Language Teaching-English Linguistics-English Language and Literature,American Language and Literature / A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate for foreigns) -At least 2 years teaching experience in EFL/ESL. -Result orientated -Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. -Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. -Willing to work in flexible working hours. -Willing to use interactive and communicative methods in classes. -Have no difficulty in adapting new cultures for foreigns. -Careful about his/her appearance -Strong communication skills, good appearance and speech, -Ability to use digital teaching materials (Internet, PC, projector, sound systems), -Creative and outgoing, -Focus on innovation and teamwork, -Effective use of MS Office programs, -Completed or 2 year delayed military service situation for male candidates.

 • Mt Gıda Teks. ve Yapım Prodüksiyon

  Mutfak Personeli Mt Gıda Teks. ve Yapım Prodüksiyon

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründe Cafe - Restaurant alanında faaliyet gösteren, İstanbul'un çeşitli semtlerinde şubeye sahip firmamızda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Cafe'nin çalışma düzenine uygun hareket eden, * Kişisel bakımına özen gösteren, * Çalışma alanlarında hijyen kurallarına önem veren, * İşinde titiz,pratik * Ekip çalışmasına yatkın * 25-40 yaş arasında * Dinamik ve sorumluluk sahibi, * Yoğun iş temposuna alışkın, Bay & Bayan personel arayışımız bulunmaktadır

 • Stratej İk

  Dönemsel Banka Gişe Yetkilisi - İzmir Stratej İk

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının İzmir Alaçatı şubesinde görev alacak, "Dönemsel Gişe Yetkilileri" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince dönemsel çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde kadroya alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lisans Mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Stratej İk

  Saha Bankacılık İşlemleri Yönetmeni - Sakarya Stratej İk

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye'nin önde gelen bankalarında görevlendirilmek üzere "Saha Bankacılık İşlemleri Yönetmeni" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Minimum lisans mezunu, Operasyonel mevzuat bilgisi yüksek, Bankacılık sektöründe tercihen operasyon kadrolarında en az 4 yıllık iş deneyimine sahib, Operasyon Yönetmeni’nin olmadığı durumlarda vekaleten Operasyon Yönetmeni görevini yürütebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Şube lokasyonunda ikamet eden veya edebilecek durumda olan, Şube sahası içerisindeki diğer şubelerde de görev alabilecek mobilizasyona sahip, Erkek adaylarımız için askerlik ilişkisi bulunmayan

 • Stratej İk

  Saha Bankacılık İşlemleri Yönetmeni - Aksaray Stratej İk

  Aksaray

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye'nin önde gelen bankalarında görevlendirilmek üzere "Saha Bankacılık İşlemleri Yönetmeni" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Minimum lisans mezunu, Operasyonel mevzuat bilgisi yüksek, Bankacılık sektöründe tercihen operasyon kadrolarında en az 4 yıllık iş deneyimine sahib, Operasyon Yönetmeni’nin olmadığı durumlarda vekaleten Operasyon Yönetmeni görevini yürütebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Şube lokasyonunda ikamet eden veya edebilecek durumda olan, Şube sahası içerisindeki diğer şubelerde de görev alabilecek mobilizasyona sahip, Erkek adaylarımız için askerlik ilişkisi bulunmayan

 • Stratej İk

  Saha Bankacılık İşlemleri Yönetmeni - Konya Stratej İk

  Konya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye'nin önde gelen bankalarında görevlendirilmek üzere "Saha Bankacılık İşlemleri Yönetmeni" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Minimum lisans mezunu, Operasyonel mevzuat bilgisi yüksek, Bankacılık sektöründe tercihen operasyon kadrolarında en az 4 yıllık iş deneyimine sahib, Operasyon Yönetmeni’nin olmadığı durumlarda vekaleten Operasyon Yönetmeni görevini yürütebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Şube lokasyonunda ikamet eden veya edebilecek durumda olan, Şube sahası içerisindeki diğer şubelerde de görev alabilecek mobilizasyona sahip, Erkek adaylarımız için askerlik ilişkisi bulunmayan

 • Decathlon

  İstanbul Bayrampaşa Part Time Satış Asistanı Decathlon

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SPOR TUTKUNUZU PAYLAŞIN 1976 yılında kurulan Decathlon'un her zaman tek bir hedefi olmuştur. 'SPOR TUTKUSUNU HERKESE YAŞATMAK.' Bu hedefi dünyanın dört bir köşesinde, 25'ten fazla ülkede 40.000 çalışanımızla gerçekleştirdik. Spor ürünlerinin tasarımı, üretimi ve satışı konusunda Avrupa lideri olmamızın nedeni, Dünyanın her yerindeki insanlara sporu ulaşılabilir hale getirmemizdir. Takım Arkadaşları Arıyoruz Decathlon bünyesindeki eğitimin ardından mağazamıza gelen müşterileri karşılamak, spor ürünlerimizle ilgili danışmanlık sunmak, ürünlerimizin satışını gerçekleştirmek ve reyon düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Aktif olarak Balıkçılık,Avcılık,Binicilik,Hedef Sporlarından en az biri ile ilgilenen, Departman müdürü ile koordine çalışarak eğtimleri doğrultusunda geleceğin Departman Müdürü olacak şekilde kendini yetiştirebilecek , Müşteri odaklı, ekip çalışmasına uyumlu, Güleryüzlü, aktif, 18-26 yaş arası takım arkadaşları alınacaktır.

 • Stratej İk

  Teknik Müdür Yardımcısı Stratej İk

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, yabancı bir Sigorta Brokeri olan iş ortağımız için aşağıdaki görevlerde rol alacak "Teknik Müdür Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır. Direkt müşterilerin poliçe ve teminatlarının değerlendirilmesi Yurt içi –yurt dışı market ile teklif ve plasman çalışması Teklif ve plasman sürecine ilişkin operasyonel süreçlerin yürütülmesi Müşteri ziyaretleri ve yönetimine destek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip En az 4-5 sene Sigorta şirketlerinin ilgili teknik departmanlarında deneyim kazanmış Özellikle Yangın, Mühendislik veya Finansal Sigortaların bir veya birkaçında teknik bilgisi olan

 • D's Damat

  Ütü - Paket Uzmanları - İkitelli D's Damat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · ORKA Holding' in İkitelli Organize Sanayi Bölgesi' nde bulunan Lojistik departmanında görevlendirilmek üzere " Ütü-Paket Uzmanları " aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Erkek hazır giyimde çalışmış Dokuma ve örme grubunda en az 3 yıl tecrübeli Tekstil ütü/paket sistemini çok iyi bilen adaylar

 • D's Damat

  Model Makinacı - İkitelli D's Damat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · ORKA Holding' in İkitelli Organize Sanayi Bölgesi' nde bulunan lojistik departmanında görevlendirilmek üzere " Model Makinacı " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az üç yıl deneyimli, (DENİM- GÖMLEK- T-SHIRT vb.) Modelhane de kalıbı oluşturulan modellerin örnek model ve/veya teknik çizimi dikkate alarak model dikimini sağlayabilecek Dikilen modellerin tasarım ve kalıp sorumlusu ile birlikte kritik ve değerlendirmelerini yapabilecek Model kesimi yapabilecek ( elde yada kesim motorunda ) 45 yaşını aşmamış adaylar Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması gerekmektedir.

 • Kentplus Sitesi

  Site Müdür Yardımcısı Kentplus Sitesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Kendisine bağlı personele iş dağılımlarını yapmak, faaliyetlerini gözetmek, iş düzenini, disiplinini ve verimini arttırmak. · Taşeron firmaların sözleşmelerini takip etmek, planlamak ve gerektiğinde tekliflerini toplamak. · Binaların her türlü teknik onarım ve bakımını doğru ve zamanında yapılmasını sağlamak, ajandasını oluşturmak. · Bütün faaliyetlerini haftalık, aylık ve yıllık olarak raporlamak. · Yıllık bütçe hazırlama ve işletme projesi çalışmalarına yardımcı olmak. · Site yönetimine ilişkin talep ve şikayetleri karşılamak, iş emrine dönüşmek ve ilgili personeli yönlendirmek. · İnternet tabanlı kullanılan programlarda yapılan faaliyetleri oluşturmak ve yönetmek · Site sakinleri ile iletişimi doğru ve verimli tutmak, sitenin marka değerine uygun şekilde yön vermek.

  Aranan Nitelikler · Takım çalışmasına yatkın · Her yaş grubu ile doğru ve etkin iletişim kurabilen · Çözüm odaklı · Yeniliklere ve gelişime açık, çağın gereklerini çalışma yaşamında uygulayan · MS Ofice Programlarını (Word, Excel, Powerpoint) iyi derecede kullanabilen · Sorumlu olduğu konularda bilgi ve tecrübe sahibi · Teknik bakım konusunda en az 3 yıl çalışmış · Askerliğini tamamlamış · Site yönetimi konusunda deneyimli adaylar tercih nedeni olacaktır.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COLDWELL BANKER GOLDEN GAYRİMENKUL Ne kadar para kazanacağınızı ve ne kadar çalışacağınıza kendiniz karar vereceksiniz. Gayrimenkul danışmanları, Coldwell Banker sisteminde belirli bir maaş geliri olmaksızın prim sistemi ile çalışılmaktadırlar. Bu sebeptendir ki kazanacağınız paranın limiti olmaksızın, işinize olan bağlılığınız ve harcayacağınız emek kazancınızı belirleyecektir. Yani; LİMİT "SİZ” SİNİZ... İş Tanımı COLDWELL BANKER, 1906 yılında San Francisco’ da kurulmuş olup, Dünyanın en eski ve işlem hacmi en büyük gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren kuruluşudur. COLDWELL BANKER GOLDEN GAYRİMENKUL olarak, Ankara’nın en prestijli ve gelişen bölgesi olan ÇAYYOLU ‘nda (Angora, Ümitköy, Beysukent, Konutkent , Koru Sitesi, Alacaatlı, Yaşamkent) faaliyet gösteriyoruz. Sınırsız bir potansiyele sahip gayrimenkul sektöründe, Coldwell Banker gibi bir Dünya markası çatısı altında; takım ruhuna inanan profesyonel bir ekibin parçası olacak ve aynı zamanda bağımsız ve özgür bir çalışma ortamında çalışmak isteyen, YAŞ SINIRLAMASI OLMADAN, tamamen profesyoneller tarafından sürekli olarak verilecek eğitimlerle kendilerini geliştirebilecek "Gayrimenkul Danışmanları” arıyoruz. Coldwell Banker’ın teklifi asla maaşlı iş arayan kişilere alternatif bir teklif değildir. Kendi işini kurmak isteyen kişiler için benzersiz bir fırsattır. Ekibimize katılacak Gayrimenkul Danışmanları, Coldwell Banker’ın hazırladığı altyapı ve ofis içi mentorluk eşliğinde elde edecekleri kazançtan ofise pay verirler.

  Aranan Nitelikler · Tercihen lise/yüksekokul mezunu · "Emlakçı” değil "Gayrimenkul Danışmanı” olmak isteyen · Gayrimenkul sektöründe yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan · Kendini işine adayan ve ciddiyetle bu işi yürütebilecek · Temsil ettiği markayı kendi özellikleri ile karşı tarafa taşıyabilen · İş ahlakına önem veren, dürüst, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak benimseyecek · Temsil ve ikna kabiliyetine güvenen, özgüveni yüksek, girişimci ruha sahip · Bilgisayar kullanabilen (office ve internet) · Kendi işini hızlandırmak amacıyla tercihen araç sahibi · Daha önce bir firmada gayrimenkul danışmanlığı yapmış ya da kendini bu işi yapmaya uygun gören

 • Century21 Şişli Merkez (Işıl Gayrimenkul)

  Gayrimenkul Danışmanı Century21 Şişli Merkez (Işıl Gayrimenkul)

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CENTURY 21 Yapılan anket ve araştırmalarda dünyanın en yaygın ve tanınmış gayrimenkul şirketi olduğu kanıtlanmıştır.Amerikadan Avusralyaya , Afrikadan Japonyaya Dünyanın neredeyse tamamında 6.600 Ofis ve 200.000 civarında Gayrimenkul Danışmanı vardır.Dünyanın en fazla gayrimenkul satan,kiralayan ve müşteri memnuniyetiyle de her sene dünya birincisi olan şirkettir... Gayrimenkul Danışmanları; bir Century21 ofisi bünyesinde çalışırlar. Her bir danışman ofisin imkanlarından faydalanarak kendilerine tahsis edilen bölgelerde görev yaparlar. Gayrimenkul danışmanlığı imkanı sağlayan bir meslektir. Çalışma bölgesinde satılık/kiralık portföy oluşturup, portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı geliştirip uygularlar. Satıcı ve alıcı veri tabanı oluştururlar.

  Aranan Nitelikler Şişli Merkezde ki Century21 Ofisimize Gayrimenkul Danışmanları Arıyoruz. İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, Ekip çalışmasına inanan, vizyon sahibi, gelişime açık Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, Century21 Gayrimenkul Danışmanlığı kültürünü, giyimi ve konuşma tarzıyla yansıtabileceğine inanan, İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için sahsi aracı olan, En az lise mezunu,Sabit gelir ile değil komisyon paylaşımı esası ile çalışıp,saygın ve yüksek gelirler elde etmek istiyorsanız, 18-35 yaş arası Bay veya Bayan girişimciler, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyenler, bugün sizde kazanan koltuğunda oturarak geleceğinizi tayin etmek istiyorsanız Century21 Şişli Merkez Işıl Gayrimenkul Danışmanlığı ailesinde yerinizi alın.

 • Lov İletişim

  Müşteri Temsilcisi Lov İletişim

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri ilişkilerini yönetmek ve düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirecek, müşteri ihtiyaçlarını belirleyecek, Yapılan çalışmaların koordinesini sağlayabilecek, çalışmalarla alakalı raporlamaları tutabilecek, Müşteri talepleri doğrultusunda aktivite başlangıcından sonuna kadar geçen süre içerisindeki tüm aşamaları takip edecek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Daha önce en az 2 yıl ajans sektöründe çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü Organizasyon, problem çözme, karar verme becerileri gelişmiş Vizyonu yüksek, öncelikle işine inanan, Esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Müşteri odaklı, ikna yeteneği gelişmiş, Sektörde kariyer hedefi olan, Seyahat engeli olmayan, 25-35 yaş aralığında BAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Aranmaktadır.

 • Orka Holding

  Satış Danışmanı - İstanbul Metrocity AVM Orka Holding

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Metrocity AVM'de bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar

 • D's Damat

  Satış Danışmanı - İstanbul Trump Towers AVM D's Damat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasının, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Trump Towers AVM'de bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar

 • D's Damat

  Satış Danışmanı - İstanbul Özdilek Park AVM D's Damat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasının, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Özdilek Park AVM' de bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar

 • Titiz Granit Mermer San Tic Ltd Şti

  Genel Muhasebe Personeli Titiz Granit Mermer San Tic Ltd Şti

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel muhasebe işlemleri yapmış ve yasal mevzuata hakim, Cari hesap mutabakatları, Banka ve çek - senet muhasebe işlemleri, Kasa defteri, maaş ödemeleri, Genel muhasebe ve diğer tüm muhasebe işlemlerine yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler En az myo mezunu ya da üniversitenin ilgili bölümünden mezun, MS Office programlarını kullanabilen, tercihen Excel'i etkin bir şekilde kullanan, Benzer pozisyonda minimum 3 yıl deneyimli, Muhasebe programlarını kullanabilen, tercihen ETA programını bilen, Yasal mevzuat bilgisi olan ve gelişmeleri takip eden, Kendini geliştirmeye önem veren, iletişim becerileri kuvvetli, Sorumluluk becerileri yüksek, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, 25 - 35 yaş arası, Bayan "Muhasebe Elemanı" alınacaktır.

 • Yüksel Kaya S.M.M.M.

  Muhasebe Elemanı Yüksel Kaya S.M.M.M.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması S.M.M.M. Yüksel Kaya Pendik'te bulunan muhasebe ofisinde çalışacak "Muhasebe Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Pendik, Kartal ve Tuzla ilçelerinde ikametgah edip, Orka muhasebe programına hakim, En az 2 yıl tecrübesi olan, Bay eleman aranmaktadır. Not: Başvuru esnasında cv'nizi bulundurmanızı rica ederiz.

 • Spa Sigorta

  Sigorta Teknik Personel Uzman ve Uzman Yardımcısı Spa Sigorta

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SPA SİGORTA ACENTELİĞİ 26 yılıdır ihtisas sigortacılığı alanında faaliyet gösteren, ülkemizde ilk kez Sinema -TV film çekim ve yayım sigortalarını başlatan, halen bu alanda öncülüğünü sürdüren sektöre çok önemli katkılar sağlayan farklı bir acentedir. Kadrosunu genç arkadaşlarla takviye ederek yeni bir oluşum sağlamak istemektedir. İlgilenen arkadaşlarımızın mutlaka www.spasigorta.com adresini ziyaret etmelerini öneririz

  Aranan Nitelikler MS Oficce programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi çalışkan ve aktif, Uzman personelin SEGEM sertifikalı ve AXA ekranını çok iyi kullanabilmesi, Uzman yardımcılarının yeni mezun veya mezun olmak üzere olan, Ataşehir veya Ataşehir'e yakın bir semtte ikamet etmesi, Bayan.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Beyaz Eşya Nakliye ve Montaj Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, BEYAZ EŞYA SEKTÖRÜNDE TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK MARKALARINDAN BİRİNİN YETKİLİ SERVİSİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, Satılmış olan ürünün taşınması, montajı ve müşteriye kullanımı hakkında bilgi verilmesinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Minimum EML mezunu, Beyaz Eşya sektöründe deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İstanbul Anadolu yakasında (Ümraniye, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kartal veya Maltepe lokasyonlarından birinde) ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, 25 - 45 yaşları arasında, Bay, "NAKLİYE VE MONTAJ TEKNİSYENLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Beyaz Eşya Arıza Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, BEYAZ EŞYA SEKTÖRÜNDE TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK MARKALARINDAN BİRİNİN YETKİLİ SERVİSİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, Müşteri taleplerine göre, ürün arızalarının tespiti ve yerinde servis hizmeti verecek.

  Aranan Nitelikler Minimum EML mezunu, Beyaz Eşya sektöründe deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İstanbul Anadolu yakasında (Ümraniye, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kartal veya Maltepe lokasyonlarından birinde) ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, 25 - 45 yaşları arasında, Bay, "ARIZA SERVİS TEKNİSYENLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mt Gıda Teks. ve Yapım Prodüksiyon

  Gıda Mühendisi Mt Gıda Teks. ve Yapım Prodüksiyon

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren MT Gıda’nın okul projesinde çalışmak üzere ; Üretim planı doğrultusunda istenilen kalite ve zamanda üretimin gerçekleştirilmesini sağlamak, Yasal mevzuatın takibini yapmak, Üretim kalite yönetim sistemini denetlemek ve geliştirmek, İmalatta kullanılacak ürünlerin düzenli stok kontrollerini yaparak gerekli olan hammadde siparişlerini oluşturmak, Müşteriden gelen gıda kalitesi ile ilgili şikayetleri değerlendirmek, Şubelerde hijyen ve gıda güvenliği uygulamalarını kontrol etmek, Üretilecek ürünlerin reçetelerini hazırlamak, Malzeme firelerini azaltacak ve kaliteyi yükseltecek metot / yöntemler geliştirmektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Gıda güvenliği ve mevzuatına hakim, Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri (TS EN ISO 22000 ve 9001) konularında bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen cafe-restoran alanında tecrübeli, Stok takibi ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünce yapısına sahip, Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, Seyahat engeli olmayan, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir. BAY & BAYAN "GIDA MUHENDİSİ" aranmaktadır.

 • D's Damat

  Mağaza Müdürü - Balıkesir Bandırma Liman AVM D's Damat

  Balıkesir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; Balıkesir Bandırma Liman AVM'de bulunan mağazamız için "Mağaza Müdürü” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sektörde 5 sene, mağaza yönetimi konusunda en az 2 sene görev almış Üniversite mezunu Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Başarılı, liderlik özelliklerine sahip, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yenilikçi Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Dünya modasını yakından takip eden, ekibinin de bu değerler doğrultusunda çalışmasını sağlayabilecek Görsel ve vitrin standartlarını uygulayabilecek Nebim V3 programını bilen 28 yaş ve üzeri adaylar. (Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekir.)

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Teknisyen Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK HAVA YOLU ŞİRKETİNİN İŞTİRAKİ OLAN, HAVA TAŞITLARININ, KABİN İÇİ SİSTEM VE KOMPONENTLERİNİN TASARIMI, ÜRETİMİ, LOJİSTİK DESTEĞİ, MODİFİKASYONU VE PAZARLANMASI FAALİYETLERİNİ GERÇEKLEŞTİREN MÜŞTERİMİZ İÇİN Galley (uçak mutfağı) testlerine, statik test bölümünde yer alarak destek verecek;

  Aranan Nitelikler Minimum Teknik Meslek Lisesi mezunu, En az 2 yıl üretim tecrübesi bulunan, Takım - aparat hakkında bilgi sahibi, Tercihen teknik resim okuyabilen, 20 - 35 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, Bay "TEKNİSYENLER" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Intime Solutions Bilişim Hizmetleri

  Proje Yöneticisi Intime Solutions Bilişim Hizmetleri

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Finans sektöründe yürütmekte olduğumuz yazılım projelerimizde; Müşteriyle şirket çalışanları arasındaki iletişimi ve ilişkileri yönetecek, Çalışma kapsamının oluşturulmasına aktif olarak katılacak, Kapsama uygun iş gücü, zaman ve bütçe planlamasını gerçekleştirecek, Risk yönetim planını oluşturup, alınacak aksiyonları planlayacak ve gerçekleştirilmelerini takip edecek, Performansı izleyip, süreç sahiplerine düzenli olarak rapor edecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun, Yazılım sektöründe proje yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli, Müşteride ve şirket içinde proje yönetmiş, Tercihen proje yönetimi sertifikasına sahip, Proje yönetimi araçlarını iyi kullanan, Dokümantasyona ve düzenli raporlamaya önem veren, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Stratej İk

  Kobi Portföy Yöneticisi - Çorum Stratej İk

  Çorum

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye'nin önde gelen bankalarında görev alacak "Kobi Portföy Yönetmenleri" arıyoruz. Üst yönetim tarafından banka politikaları doğrultusunda belirlenen kriterlere uygun potansiyel müşterilerin kazandırılmasına yönelik çalışmalar yaparak müşteri portföyü oluşturmak ve müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek Müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri sunmak, kaliteli hizmet anlayışının ve müşteri tatmininin yaratılarak müşteri portföyünü karlılık, verimlilik ve müşteri bilgileri gizliliği esaslarına uygun yönetmek Şube müdürü ve ilgili satış yönetimi tarafından belirlenen bütçe hedeflerinin gerçekleştirmek, hedeflerin gerçekleşme oranlarını izlemek Karlılığı sağlamak için müşteri bazında ilgili satış yönetiminin yönlendirmesi doğrultusunda şube müdürü ile birlikte gerekli aksiyonların alınmasını sağlamak Portföyünde bulunan müşterilerin bütçe-gerçekleşme ve performans raporlarını oluşturmak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi Kobi portföy yönetimi deneyimine sahip Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları takip ve analiz eden Analitik düşünme yeteneğine sahip İletişim becerileri güçlü

 • Decathlon

  Mersin Part Time Satış Asistanı Decathlon

  Mersin(İçel)

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Decathlon bünyesindeki eğitimin ardından mağazamıza gelen müşterileri karşılamak, Spor ürünlerimizle ilgili danışmanlık sunmak, Ürünlerimizin satışını gerçekleştirmek ve reyon düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Aktif olarak Sporla ilgilenen, Departman müdürü ile koordine calısarak eğtimleri dogrultusunda geleceğin Departman Müdürü olacak şekilde kendini yetistirebilecek, Müşteri odaklı, ekip çalışmasına uyumlu, Güleryüzlü, aktif,

 • Decathlon

  Mersin Full Time Satış Asistanı Decathlon

  Mersin(İçel)

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Decathlon bünyesindeki eğitim ardından mağazamıza gelen müşterileri karşılamak, spor ürünlerimizle ilgili danışmanlık sunmak, ürünlerimizin satışını gerçekleştirmek ve reyon düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Aktif olarak sporla ilgilenen, Departman müdürü ile koordine calışarak eğtimleri dogrultusunda geleceğin Departman Müdürü olacak şekilde kendini yetiştirebilecek, Müşteri odaklı, ekip çalışmasına uyumlu, Güleryüzlü, aktif, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 20-28 yaş arası, Erkek adaylar icin askerliğini tamamlamış.

 • Decathlon

  İstanbul Bayrampaşa Full Time Satış Asistanı Decathlon

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SPOR TUTKUNUZU PAYLAŞIN. 1976 yılında kurulan Decathlon'un her zaman tek bir hedefi olmuştur. 'SPOR TUTKUSUNU HERKESE YAŞATMAK.' Bu hedefi dünyanın dört bir köşesinde, 25'ten fazla ülkede 40.000 çalışanımızla gerçekleştirdik. Spor ürünlerinin tasarımı, üretimi ve satışı konusunda Avrupa lideri olmamızın nedeni, Dünyanın her yerindeki insanlara sporu ulaşılabilir hale getirmemizdir. Takım Arkadaşları Arıyoruz. Decathlon bünyesindeki eğitim ardından mağazamıza gelen müşterileri karşılamak, spor ürünlerimizle ilgili danışmanlık sunmak, ürünlerimizin satışını gerçekleştirmek ve reyon düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Aktif olarak Sporla ilgilenen, Departman müdürü ile koordine calısarak eğtimleri dogrultusunda geleceğin Departman Müdürü olacak şekilde kendini yetistirebilecek, Müşteri odaklı, Ekip çalışmasına uyumlu, Güleryüzlü, aktif, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 20-28 yaş arası , Erkek adaylar icin askerligini tamamlamış.

 • Decathlon

  İstanbul Bayrampaşa Part Time Satış Asistanı Decathlon

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SPOR TUTKUNUZU PAYLAŞIN 1976 yılında kurulan Decathlon'un her zaman tek bir hedefi olmuştur. 'SPOR TUTKUSUNU HERKESE YAŞATMAK.' Bu hedefi dünyanın dört bir köşesinde, 25'ten fazla ülkede 40.000 çalışanımızla gerçekleştirdik. Spor ürünlerinin tasarımı, üretimi ve satışı konusunda Avrupa lideri olmamızın nedeni, Dünyanın her yerindeki insanlara sporu ulaşılabilir hale getirmemizdir. Takım Arkadaşları Arıyoruz Decathlon bünyesindeki eğitimin ardından mağazamıza gelen müşterileri karşılamak, spor ürünlerimizle ilgili danışmanlık sunmak, ürünlerimizin satışını gerçekleştirmek ve reyon düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Aktif olarak Sporla ilgilenen, Departman müdürü ile koordine çalışarak eğtimleri doğrultusunda geleceğin Departman Müdürü olacak şekilde kendini yetiştirebilecek , Müşteri odaklı, ekip çalışmasına uyumlu, Güleryüzlü, aktif, 18-26 yaş arası takım arkadaşları alınacaktır.

 • Decathlon

  Genel Başvuru (Engelli) Decathlon

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Ekip lideri tarafından verilecek olan görev ve sorumlulukları titizlik ile yerine getirecek. - Departmanının ekonomik karlılığı için aksiyon alabilecek adaylar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Takım Çalışmasına yatgın - Müşteri servisi odaklı - Güleryüzlü

 • Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  Data Analyst Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Customer analytics and data mining (customer segmentation, targeting, predictive modeling, insight generation) Collecting and analyzing internal and external customer data Managing analytical CRM Working with other departments (including IT, marketing and other operational departments) to collect relevent data Performing detailed analysis to determine structure, content and quality of the data by examining various data samples and sources Maintain data integrity and ongoing quality control of delivered reports through testing and validation to ensure they function per the requirements specification Assess reporting results by investigating data, analysis and evaluation of related documents Utilize Business Intelligence tools to build and support dashboards, KPI Monitoring Working in cooperation with local and global data analytics, CRM teams and external consultants where necessary Detailed and summarizes reports for management of the company

  Aranan Nitelikler Bachelor's degree or equivalent certification or related experience At least 4 years of data analytics experience building maintainable, standardized reports and dashboards including analyzing large data sets, data mining and providing consultation to stakeholders Experience with SQL and/or Oracle to perform data manipulation and analysis using report writing tools (Crystal Reports / Business Objects, Microsoft SQL Server Management Studio, Microsoft SQL Server Reporting Services (SSRS), etc) Experience with BI tools (Windesk , Oracle etc) and building dashboards Experience with database administration tasks (creating/designing databases & tables, management of file groups, SQL Agent Jobs, etc.) Excellent analytical skills, with deep attention to detail and complex problem solving abilities from an operational and technical perspective Ability to take initiatives and High level verbal and written communication skills both in Turkish and English

 • B&G Store

  Satış Danışmanı B&G Store

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen çocuk giyim markası B&G STORE'un yeni açılacak mağazalarında görevlendirilecek Bay& Bayan Satış Danışmanları istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı meslek olarak belirlemiş ve bu alanda kariyer hedefleri olan Tercihen mesleki düzeyde İngilizce & Arapça yabancı dil bilen Satış yapmayı seven İletişimi güçlü Kişisel bakımına özen gösteren Ekip çalışmasına yatkın Yoğun iş temposunda müşteri odaklı çalışabilecek Bay & Bayan.

 • B&G Store

  Müdür Yardımcısı B&G Store

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması YENİ AÇILACAK MAĞAZALARIMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE; ÜRÜN TAKİBİNİ VE GEREKLİ RAPORLAMALARI YAPABİLECEK, ETKİN MÜŞTERİ HİZMETİ KONUSUNDA BERABER ÇALIŞTIĞI EKİBİ BİLGİLENDİREBİLECEK, YÖNETİP, GELİŞTİREBİLECEK. MAĞAZA HEDEFLERİNE ULAŞMAYI SAĞLAYABİLECEK MAĞAZANIN TÜM İHTİYAÇ VE KAYNAKLARININ YÖNETİMİNE YARDIMCI OLACAK BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE EN AZ 3 YIL, BENZER POZİSYONDA EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ, PERSONEL İDARESİ, ÜRÜN YÖNETİMİ, MAĞAZA GÖRSEL DÜZENİ KONUSUNDA BİLGİLİ, NEBBİM V3 PROGRAMLARINA HAKİM ( TERCİH SEBEBİ) KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, MESLEKİ DÜZEYDE İNGİLİZCE & ARAPÇA YABANCI DİL BİLEN ( TERCİH SEBEBİ) EN AZ LİSE MEZUNU, BAYAN.

 • B&G Store

  Mağaza Müdürü B&G Store

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri Çocuk Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 60 'ı aşan satış noktası ile kaliteyi , modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren anne- babaların öncelikli tercihi olan firmamızın yeni açılacak mağazalarında görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Müdürleri istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, - Mağazacılıkta yönetici pozisyonunda deneyimli, - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Tercihen mesleki düzeyde İngilizce & Arapça iletişim kurabilen. - Tercihen Nebim v3 programına hakim - Bayan - Bay

 • Mt Gıda Teks. ve Yapım Prodüksiyon

  Bulaşıkçı Mt Gıda Teks. ve Yapım Prodüksiyon

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektöründe Cafe - Restaurant alanında faaliyet gösteren, İstanbul'un çeşitli semtlerinde şubeye sahip firmamızda görevlendirilmek üzere Bay - Bayan çalışma arkadaşı aranıyor.

  Aranan Nitelikler Cafe'nin çalışma düzenine uygun hareket eden, Tercihen ilgili pozisyonda çalışma tecrübesi bulunan, Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, İşine sadık, İletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına uyumlu, işbirlikçi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 25 – 45 yaşları arasında, Sorumluluk sahibi, Not: Kartal, Ataşehir, Çekmeköy, Levent çalışabilecek.

 • Remax Akın

  Gayrimenkul Danışmanı Remax Akın

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, kazancınızı da arttırmak istiyorsanız, yüksek gelir sahibi olmak için Gayrimenkul Danışmanlığı tam size göre. Sektörün en büyük ve en güvenilir kurumlarından RE/MAX’in RE/MAX Akın ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizlere sunulmaktadır. RE/MAX ‘in ve RE/MAX Akın’ın sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında bulunan gayrimenkul ofisimizde görevlendirilmek üzere GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, 27 yaş ve üzeri , Gayrimenkul sektörü ve satışa ilgi duyan kendi işini yapmak isteyen ve işine yatırım yapabilecek, Bilgisayar kullanabilen, Özgüven ve vizyon sahibi, Güzel konuşma ve ikna yeteneğine sahip, Dış görünüşüne önem veren, Performansı ile orantılı maksimum kazanç hedefleyen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Girişimci ruha sahip, İstanbul Anadolu yakasında özellikle Yenidoğan/Sancaktepe, Samandıra, Kartal, Ümraniye, Uğurmumcu, Sultanbeyli, Dudullu,Ataşehir, Çekmeköy, Paşaköy yakınlarında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, Eğitimli,konusunda uzman bir ekiple,keyifle çalışılabilecek geniş bir bölgede,modern,alt yapısı kusursuz bir ofiste çalışmak üzere GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI Arıyoruz… SADECE İSTANBUL ANADOLU YAKASI ADAYLARIN BAŞVURULARI DİKKATE ALINACAKTIR.

 • Stratej İk

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Şanlıurfa Stratej İk

  Şanlıurfa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Şanlıurfa Birecik şubesinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön lisans Bankacılık ve Sigorta Mezunu / Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Damat - Tween

  İnsan Kaynakları Stajyeri Damat - Tween

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in merkez ofis İnsan Kaynakları Departmanında görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Stajyer" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 3. veya 4. sınıf öğrencisi olan Çok iyi derecede MS Ofis programlarını kullanabilen Sabırlı, dikkatli, titiz ve öğrenmeye açık Takım çalışmasına yatkın, disiplinli İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Haftanın en az 3 günü staj yapabilecek bayan adaylar.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Talaşlı İmalat Yardımcı Elemanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK HOLDİNGLERİNDEN BİRİNE BAĞLI OLAN, ROBOT TEKNOLOJİLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Talaşlı imalat bölümünde tezgahlara malzemelerin hazırlanması, * Tezgahlardan çıkan malzemelerin tesviyesi, dişlerin çekilmesi v.s gibi yardımcı işlemlerin yapılması *Malzemelerin gerekli yerlere gönderilmesi

  Aranan Nitelikler * EML ve/veya MYO mezunu, * Talaşlı imalatta minimum 1 yıl deneyimli, * Matkap, klavuz ve el aletlerini kullanabilen, * Talaşlı imalat yöntemlerini bilen, * 30 yaşını aşmamış, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Kurfalı Kartal güzergahından Kocaeli Son Durak Halkevi'ne kadar servis imkanı bulunmaktadır), * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "TALAŞLI İMALAT YARDIMCI ELEMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Kaynaklı İmalat Yardımcı Eleman Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK HOLDİNGLERİNDEN BİRİNE BAĞLI OLAN, ROBOT TEKNOLOJİLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Kaynaklı imalat bölümünde verilen iş programına göre malzeme hazırlıklarının yapılması, * İmalat yapılacak gerekli ortamın hazırlanmasının sağlanması, * İmalattan çıkan malzemelerin yüzey işlemlerinin yapılması, * Malzemelerin gerekli yerlere ulaştırılmasının sağlanması,

  Aranan Nitelikler * EML ve/veya MYO mezunu, * Kaynaklı imalatta minimum 1 yıl deneyimli, * Gerekli el aletleri (testere vs) kullanabilen, * 30 yaşını aşmamış, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Kurfalı Kartal güzergahından Kocaeli Son Durak Halkevi'ne kadar servis imkanı bulunmaktadır), * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "KAYNAKLI İMALAT YARDIMCI ELEMANLARI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Boya Ustası Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK HOLDİNGLERİNDEN BİRİNE BAĞLI OLAN, ROBOT TEKNOLOJİLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Boyahane bölümünde verilen iş programına göre ürünlerin yüzey temizliğini yapmak, * İstenilen boya özelliğine göre boya uygulaması yapıp kontrolünü sağlamak , * Ürünün istenilen şartlara uygun olarak gerekli yerlere ulaşmasını sağlamak,

  Aranan Nitelikler * EML ve/veya MYO mezunu, * İmalat boya alanında minimum 3 yıl deneyimli, * Boya ve yüzey temizliği yöntemlerini bilen, * 30 yaşını aşmamış, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Kurfalı Kartal güzergahından Kocaeli Son Durak Halkevi'ne kadar servis imkanı bulunmaktadır), * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "BOYA USTASI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Dinamik Bilişim Yazılım Danışmanlık

  Erp Yazılım Uzmanı Dinamik Bilişim Yazılım Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ERP Danışmanlığı veren firmamızda görev almak üzere özellikle Microsoft Dynamics Ax. (AXAPTA) alanında uzmanlaşmış ERP YAZILIM MÜHENDİSLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Büyük resmi görebilen Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliğinden mezun X++ ve ERP tecrübesi olan Yazılım mimarisi bilgisine sahip, object oriented tasarım yapabilen Kodlama standartlarına katkıda bulunabilecek, uyabilecek Ekip çalışmasına yatkın, pozitif enerjili ve iletişim yetenekleri kuvvetli Çabuk problem çözebilme yetisine sahip Şehir dışı ve yurt dışındaki projelerde çalışılabilecek Şirketine her anlamda değer katacak

 • Damat - Tween

  Satış & Kasa - İstanbul Viaport Outlet AVM - Çadır Damat - Tween

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan Damat Tween markasının, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Viaport Outlet AVM'de açılacak Çadır mağazamız için "Satış Danışmanı ve Kasa Sorumlusu” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar ( Kasa Sorumlusu adayların Nebim V3 programını bilmesi gerekmektedir.)

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan