İş İlanları

 • Doruk İletişim

  Turkcell Kurumsal Satış Temsilcisi Doruk İletişim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Belirlenmiş müşteri portföyünde düzenli yüzyüze müşteri ziyaretleri yaparak müşteri memnuniyeti ve satış faaliyetlerini gerçekleştirmek, · Müşteri portföyünün geliştirilmesini sağlamak. · Müşteri envanterini oluşturmak · Müşteri ziyaretlerine yönelik aylık, haftalık, günlük rut planı hazırlanmak · Günlük düzenli yüzyüze müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirmek ve müşteri ziyaret kayıtlarını tutmak · Planlı ve aktif ziyaretler yaparak müşteri potansiyelini ve ihtiyaçların tespit etmek, müşterilere uygun Turkcell kurumsal ürün ve çözüm satışlarını gerçekleştirmek · Portföyündeki müşterilerin bağlılığını sağlama ve arttırmaya yönelik faaliyetleri gerçekleştirmek · Müşteri memnuniyetini sağlamak · Müşteri şikayetlerinin takibini ve çözümünü gerçekleştirmek, müşterilerini ve ilgili ekipleri bilgilendirmek · Satış ve satış sonrası süreçleri takip etmek · Riskli müşterilerine yönelik alarm üretmek · Günlük, haftalık, aylık hedef ve gerçekleşen takibini yapmak, hedeflerini gerçekleştirmek, performansına yönelik düzenli takip ve raporlama yapmak · Günlük, haftalık, aylık hedef ve gerçekleşen takibini yapmak, hedeflerini gerçekleştirmek, performansına yönelik düzenli takip ve raporlama yapmak · Portföyündeki müşteri bilgilerinin güncelliğinin sağlamak, müşterilerine yönelik envanter bilgilerine ve tüm rakamlarına hakim olmak · İşine yönelik çözümler, projeler, ürünler, kampanyalar, yeniliklerle ilgili Turkcell ve Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi bilgilendirmelerini düzenli takip etmek, müşterilerine bu konularla ilgili bilgilendirme ve danışmanlık yapmak · Turkcell Akademi’nin kendisine atayacağı eğitimlere, sınavlara düzenli katılım sağlamak

  Aranan Nitelikler · Ön lisans ya da Üniversite mezunu · Kurumsal Müşteri Portföy Yönetimi, Saha Satış, Müşteri Bağlılığı konularında tecrübeye sahip, bilişim, teknoloji, ilaç, hızlı tüketim yada sigorta sektörlerinde çalışmış, tercihen portföy yönetimi yapmış · Kurduğu ilişkilerde uzun vadeli işbirliğini hedefleyen, müşteri memnuniyeti ve satış odaklı · Müşteri verileri ve veri tabanını yönetebilir, analitik ve sonuç odaklı · Çalışma disiplini ile fark yaratacak. Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, analitik ve sonuç odaklı · Teknolojik gelişmeleri, müşteri ve rekabet bilgilerini yakından takip eden · İletişim ve ikna becerileri güçlü · Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş · Sorumluluk bilinci yüksek, takipçi, empati kurabilen. · Aktif araç kullanabilen · Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış · MS Office programlarını iyi kullanabilen (powerpoint, excel, word, vb…)

 • Bayındır Hastanesi

  Perfüzyonist Bayındır Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ataşehir'de yer alan Özel Bayındır İçerenköy Hastanesi'nde tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere;

  Aranan Nitelikler * Tercihen Perfüzyonist alanında lisans ya da yüksek lisans mezunu, * Sağlık Bakanlığının Perfüzyonist yetki belgesi sahibi, * En az 4 yıl alanında tecrübeli Perfüzyonist adayları aramaktayız.

 • Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş / Acente Kanalı

  Bireysel Risk Ürünleri Satış Uzmanı Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş / Acente Kanalı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya çapında öncü sigorta sağlayıcısı, kendisine bağlı yan kuruluşları ve iştirakları aracılığıyla A.B.D, Japonya, Latin Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında lider konumunu sürdürmekte olan MetLife bünyesinde; - Yüksek gelir ve kariyer hedefiyle sigorta danışmanlığı hizmeti verebilecek, - Ürün satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirebilecek, - Girişimci ruhla kendi portföyünün yönetiminden ve devamlılığından sorumlu olabilecek,

  Aranan Nitelikler - Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık, Sigortacılık, Pazarlama, Aktüerya veya Risk Yönetimi bölümlerinden mezun yada Lise Dengi Okullar, - 25-30 yaş arası, - Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmak isteyen, - Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, - Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, - İnsan ilişkileri güçlü, - Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, - Prezentabl, - Dışa dönük, eğlenerek çalışmayı seven, - Tercihen satış konusunda tecrübeli, Takım arkadaşları alınacaktır.

 • Coşar Kuyumculuk Hed. Eşya Gümüş

  Dış Ticaret Asistanı Coşar Kuyumculuk Hed. Eşya Gümüş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması YURTDIŞINDA HIZLA BÜYÜYEN GÜMÜŞ TAKI SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ FİRMALARINDAN OLAN ŞİRKETİMİZİN YENİBOSNA'DAKİ YÖNETİM MERKEZİNDE, İHRACAT VE İTHALAT DEPARTMANINDA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ÇALIŞACAK BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN 4 YILLIK BÖLUMLERİNDEN MEZUN. İYİ DERECE YAZILI VE SÖZLÜ İNGİLİZCE BİLEN. MS OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM. PRATİK VE ANALİTİK DÜŞÜNCE KABİLİYETİ OLAN. EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN. SORUMLULUK SAHİBİ. 2. YABANCI DİL TERCİH SEBEBİDİR ( FRANSIZCA/ ARAPCA / İSPANYOLCA /ÇİNCE).

 • Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş / Acente Kanalı

  Bireysel Emeklilik Aracısı Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş / Acente Kanalı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya çapında öncü sigorta sağlayıcısı, kendisine bağlı yan kuruluşları ve iştirakları aracılığıyla A.B.D, Japonya, Latin Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında lider konumunu sürdürmekte olan MetLife bünyesinde; - Yüksek gelir ve kariyer hedefiyle finansal danışmanlık hizmeti verebilecek, - Ürün satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirebilecek, - Girişimci ruhla kendi portföyünün yönetiminden ve devamlılığından sorumlu olabilecek,

  Aranan Nitelikler - 4 Yıllık Üniversite Mezunu ya da Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık, Sigortacılık, Pazarlama, Aktüerya veya Risk Yönetimi bölümlerinden mezun, - 25-30 yaş arası, - Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmak isteyen, - Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, - Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, - İnsan ilişkileri güçlü, - Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, - Prezentabl, - Dışa dönük, eğlenerek çalışmayı seven, - Tercihen Bireysel Emeklilik Lisansı olan ve Bireysel Emeklilik Portföyü oluşturmuş, Takım arkadaşları alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Satış Yönetici Adayı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya çapında öncü sigorta sağlayıcısı; Kendisine bağlı yan kuruluşları ve iştirakları aracılığıyla A.B.D, Japonya, Latin Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında lider konumunu sürdürmekte olan uluslararası şirketimizde; - Yüksek gelir ve kariyer hedefiyle finansal danışmanlık hizmeti verecek, - Ürün satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirecek, - Girişimci ruhla kendi portföyünün yönetiminden ve devamlılığından sorumlu olacak, Satış Yönetici Adayları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin lisans ve lisansüstü programlarından ya da Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık, Sigortacılık, Pazarlama, Aktüerya veya Risk Yönetimi bölümlerinden mezun, - 30 yaş ve üzeri, - Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmak isteyen, - Kariyer hedeflerinde sınır tanımayan, - Eğitimi kişisel gelişimin bir parçası olarak gören, - Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, - Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, - İnsan ilişkileri güçlü, - Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, - Prezentabl, - Dışa dönük, eğlenerek çalışmayı seven, - Performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen, - Tercihen BES lisansına sahip,

 • Firma Adı Gizli

  Kurumsal İletişim Sorumlusu Firma Adı Gizli

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizcilik sektöründe faaliyet göstermekte olan kurumumuzun Antalya Şubesinde görev yapacak “Sorumlu” pozisyonunda personel aranmaktadır. İşin Tanımı: Kurumsal iletişim ve etkinlikleri gerçekleştirmek, kurumsal internet sitesi ve sosyal medya sayfalarının içerik yönetimini yürütmek.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Basın-Yayın, Medya ve İletişim bölümlerinden mezun • İyi düzeyde İngilizce bilen • MS Ofis Programlarına hâkim • Kurumsal sosyal medya hesabı yönetiminde bilgi sahibi • İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın • Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış • Antalya‘da ikamet eden

 • Ena Tekstil Tic. ve Sanayi A.Ş

  İplik Boyama Kalite Kontrol Personeli Ena Tekstil Tic. ve Sanayi A.Ş

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2003 yılında kurulan E.N.A. Tekstil, kurucularının sahip olduğu dört kuşağı aşan tekstil tecrübesi ile, kurulduğu günden itibaren büyümeye devam etmiş; İplik Üretimi, İplik Boyama, İplik Satış Pazarlama ve Dokuma konusunda sektörünün en önemli şirketlerinden biri haline gelmiştir. Türkiye'nin tekstil sanayinde hak ettiği yere gelebilmesi için, sürekli gelişme, artan kalite anlayışı ile dış pazarda rekabet gücüne ulaşarak var olan şirket Yalın Altı Sigma uygulamaları ile de, maksimum müşteri memnuniyeti, maksimum verim ile dünya şirketleri arasında yerini almaktadır. Grup olarak E.N.A, Tekstil sektörünün yanı sıra, Enerji, Çimento ve yurt dışı yatırımları ile de büyümeye devam etmekte olup, bu vizyonu paylaşacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İplik Boyama Kalite Kontrol Bölümümüzde görevlendirilecek, -Endüstri Meslek Lisesi Tekstil veya Kimya Bölüm mezunu, -Tercihen benzer pozisyonda tecrübeli -Vardiyalı çalışabilecek bayan.

 • Mina Baby & Kids

  Satış Elemanları Mina Baby & Kids

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MİNA Baby&Kidsbebek ve çocuk ürünleri alanında müşterilerine en kaliteli ürün ve markaları en uygun koşullarda sunmayı amaçlayan ve sürekli büyüme hedefleri olan bir marketler zinciridir. Selway Balçova mağazasına Satış Elemanları aramaktadır. Mağaza müdürüne bağlı olarak çalışacaktır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında en az 3 yıl tecrübe (özellikle bebek araç-gereç ve mobilya satışında tecrübeli) En az lise mezunu Ekip çalışmasına yatkın Şift sisteminde çalışabilecek Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) YER:Selway Balçova

 • Boy İnsan Kaynakları

  Muhasebe ve Finans Sorumlusu Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren firmanın merkez ofisinde çalışacak, - Konusunda en az 3 yıl deneyimli -Muhasebe Programlarına hakim -Bankacılık işlemleri, krediler, cari hesap ödemeleri, cari hesap tahsilatları, nakit akışı, finansal analiz ve raporlama konularında deneyimli, -Finans muhasebe uygulamalarına vakıf, -Tek düzen hesap planına, personel, ssk, bordro konularına hakim, -Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren firmanın merkez ofisinde çalışacak, - Konusunda en az 3 yıl deneyimli -Muhasebe Programlarına hakim -Bankacılık işlemleri, krediler, cari hesap ödemeleri, cari hesap tahsilatları, nakit akışı, finansal analiz ve raporlama konularında deneyimli, -Finans muhasebe uygulamalarına vakıf, -Tek düzen hesap planına, personel, ssk, bordro konularına hakim, -Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış

 • Sılam Mağazacılık Tic. A.Ş.

  Mağaza Satış Danışmanı Sılam Mağazacılık Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sılam Mağazacılık İGS Bağdat Caddesi mağazamızda görevlendirilmek üzere mağazacılığa ilgi duyan ve kariyer hedefleyen "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. Adres: BAĞDAT CAD. 418/B İGS SILAM MAĞAZACILIK. İSTANBUL

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen Mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu Bayan

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Şoför Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hastanemizde görevlendirilmek üzere, Karşıyaka/Çiğli ilçesinde ikamet eden ''ŞOFÖR'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler ''E SINIFI'' Ehliyetli, SRC (1), SRC(2), SRC(3), SRC (4), PSİKOTEKNİK VE İLKYARDIM SERTİFİKALARININ TÜMÜNE SAHİP, Deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, Tercihen 35 yaşını aşmamış, Askerliğini tamamlamış, Esnek Çalışma Saatlerine uyum sağlayabilen çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Sdh Bilişim Sistemleri Servis ve Destek Hizmetleri Ltd. Şti.

  Kodak Yardım Masası Müşteri Temsilcisi Sdh Bilişim Sistemleri Servis ve Destek Hizmetleri Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmetlerini vermekte olduğumuz Kodak Markalı Ürünlerin, Yardım Masası Hizmetinin verilmesi ; Telefon üzerinden Müşteriler ile iletişim sağlanması, Müşteri sorunlarının telefonda çözümlenmesi, Telefon desteği ile çözümlenemeyen sorunların Uzaktan Erişim ile çözümlenmesi,

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Bilgi Teknolojilerinde bilgisi ve merakı olan, En az Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Satış Sonrası Destek Hizmetleri konusunda bilgi sahibi, MS İşletim Sistemlerini ve MS Office Programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, akıcı ve düzgün konuşabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Park Bravo

  Mağaza Müdürü (G.Antep Prime Mall Park Bravo) Park Bravo

  Gaziantep

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış grafiğini denetlemek ve satışları arttırıcı gerekli aksiyonları alıp, uygulamak En yüksek düzeyde marka değerlerini temsil etmek Mağazanın görsel imajının korunması sağlamak Haftalık çalışma programlarından sorumlu olmak, mola süreleri, çalışma saatleri ve izin günlerini kontrol etmek Doğru ve verimli bir şekilde stok kontrolü yapmak Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak Mükemmel hizmet sunmak için satış ekibine liderlik yapmak Satışları arttırmak ve verimliliği sağlamak için ekibi motive etmek Şirket kültürüne uygun ve takım çalışmasına yatkın personel yetiştirmek

  Aranan Nitelikler Mağaza yöneticiliği konusunda minimum 3 sene deneyimli Tercihen üniversite mezunu MS Office uygulamalarına hakim Marka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünen Ekip çalışmasına inanan Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • American Time Dil Okulları

  Eğitim Danışmanı American Time Dil Okulları

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması American Time Language Schools Kocaeli Şube de görevlendirilmek üzere Eğitim Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Yüksekokul ya da lisans mezunu, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Ekip çalışmasına yatkın, - İnisiyatif kullanabilen, - Tercihen İngilizce bilen, - Eğitim ve satış sektöründe deneyimli, - Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, - Giyimine özen gösteren ve güleryüzlü - 21 - 27 yaş aralığında - Bay - Bayan

 • Firma Adı Gizli

  Grafiker Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Ambalajların revize işlemlerini yapmak , * Kullanım klavuzu ve klişelerini hazırlamak , * Reklam maillerini hazırlamak, * Sosyal medya profillerinin aktif olarak yapılması ve güncellenmesi

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Grafik Tasarımı bölümlerinden mezun , * Alanında en az 3 yıl deneyimli , * Photoshop ve Freehand programlarına hakim , * Baskı öncesi ve sonrası çalışmalarını yürütebilecek, * Tasarım yeteneği kuvvetli, araştırmacı, kendini geliştirebilen, * Bay arkadaşlar için askerlik hizmetini tamamlamış Çalışma Arkadaşları aramaktayız.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Üst Düzey Yönetici Asistanı (Tuzla) Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Tuzla'da faaliyet gösteren müşterimiz için, "ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Üniversite mezunu, • Üst düzey yönetici asistanlığı konusunda en az 3 yıl tecrübeli, • MS Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, • Çok İyi derecede İngilizce bilen, • Planlama, iş takibi ve organizasyon becerisi yüksek, • Raporlama ve yazışmaları yapabilecek, • Temsil yeteneği yüksek, • Yeniliklere açık, • Öğrenmeye istekli, pratik çözümler üretebilen, • Hızlı ve doğru aksiyonlar alabilen, • Analitik düşünce yapısına sahip, • İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

 • Firma Adı Gizli

  Mağazalar Muhasebe Yöneticisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazalardan gelen Günlük Kasa, Banka Pos & Slip & Satış Belgelerinin Kontrolü, Hesaplamaların Yapılması, Hataların Tespiti, Düzeltilmesi Ay kapanış tarihlerine göre, iç kontrol listesi kapsamındaki işlerin, belirlenen tarihlerde bitirilmesi ve tüm mutabakatların tamamlanması Perakende satışlar ile ilgili, ERP sistemindeki faturalama, iade, kasa kapama vb. süreçlerin doğru çalıştığının kontrolü ve aksaklıkların raporlanması Tüm banka işlemlerinin (POS tahsilatları, ödemeler vb.) muhasebe kayıtları ve banka ekstreleri ile kontrolü Mağaza Satışlarının Gün Bazında Muhasebe Sistemine Entegre Edilmesi ve Kontrolü Günlük ciro tahsilat kontrolü Mağazalara Muhasebe ve Doküman Yönetimi Konularında Destek Verilmesi, Mağaza Eksikliklerinin (kasa/pos rulosu/fatura/gider pusulası vb.) tamamlanması Mağazalara ait Giderlerin Muhasebeleşmesi / Mutabakatların Yapılması Aylık KDV kontrollerinin yapılması

  Aranan Nitelikler Yüksekokul ve ya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık alanında muhasebe süreçlerinde en az 2-3 yıl deneyimli Genel Muhasebe uygulamalarına hakim Nebim Winner programı kullanım bilgisine sahip MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen Dikkatli, planlı ve analitik yönü gelişmiş Sorumluluk alabilen ve çözüm odaklı Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden

 • Tema Teknoloji Paz. San. Tic. Ltd.Şti.

  Müşteri Temsilcisi Tema Teknoloji Paz. San. Tic. Ltd.Şti.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 6 yıldır çalışan ve müşteri memnuniyeti misyonu ile faaliyet gösteren firmamızda kaliteli ve eğlenceli ortamda çalışabileceğiniz bir iş imkanı sunuyoruz. Siz de TEMA ailesine katılabilir, hızla büyüyen firmamız ağında ve ideal çalışma ortamımızda başarılı bir geleceğe emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler 18-27 YAŞ ARALIĞINDA Kişisel gelişimine önem veren, Motivasyonu yüksek, Başarılı bir ekibin parçası olmak isteyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri ve özgüveni yüksek, Kararlı ve Azimli, Hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, Levent'e ulaşım problemi olmayan Kısa sürede yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan outbaound- inbaount (Bay / Bayan) takım arkadaşları aramaktayız. maaş+yemek+prim+ssk

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Ön Muhsebe Personeli Amerikan Kültür Kolejleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması American Fine Arts and Drama Primary Schools İstanbul Yeşilköy Temsilciliğinde görevlendirilmek üzere; ÖN MUHASEBE PERSONELİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe konusunda deneyimli ve sorumlu olucak, Aynı zamanda ihtiyaç olduğu durumlarda eğitim danışmanlığı yapacak 25-35 yaş aralığında bay-bayan çalışan Presentable Ek Bilgiler İş Alanı Eğitim-Öğretim

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Satınalma Sorumlusu Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bağlantı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " SATINALMA SORUMLUSU" aramaktayız. Şirketin satınalma politikası doğrultusunda fiyat, imalatçı ve tedarikçi araştırmalarını gerçekleştirmek Satınalma prosedüründe her türlü resmi evrağın kaydını tutmak Tedarikçi ve müşteri ile ortak çalışarak sistem ve kalite faaliyetlerinin koordinasyonunu sağlamak Gerektiğinde ticari ve teknik bilgi içeren sözleşmeleri hazırlamak ve onaya sunmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan İleri seviyede İngilizce bilen Yurtdışı-Yurtiçi satınalma ve planlama konusunda minimum 2 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan SAP tecrübesi olan Analitik düşünme, planlama, takip ve koordinasyon yetenekleri gelişmiş olan İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,

 • Karaca A.Ş

  Bayi Görsel Düzenleme Uzmanı Karaca A.Ş

  Ankara, İzmir, Adana, Mersin(İçel)

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel merkez Görsel Sunum departmanıyla sıkı bir ekip çalışması gerçekleştirerek, sorumlu olduğu mağazada başarılı görsel sunum uygulamaları gerçekleştirilmesini sağlayacak, Aktif satış süreci içinde de yer alarak, müşterilere ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünleri sunacak ve satışını gerçekleştirecek, Bayi Görsel Düzenleme Uzmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Mağaza görsel düzenleme alanında bilgi ve deneyim sahibi, Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi, Dinamik ve yoğun tempoda çalışabilecek, Etkin iletişim becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Arthur&Miller Real Estate

  Yönetici Asistanı Arthur&Miller Real Estate

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul’un yükselen değeri Ataşehir’de bitmek üzere olan projelerin merkezinde bulunan ofisimize, tecrübeli ve uzman kadrolarıyla, sektörü domine eden, lider kurumsal gayrimenkul firmasında, Gayrimenkul Broker Asistanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bay,Bayan, 23-40 yaş aralığında, Tercihen Satış & Pazarlama tecrübesi olan, Maaş+Prim gelir sistemiyle, Emlak alım-satım-kiralama işlemlerini gerçekleştirecek, Girişimci tarafı ve motivasyonu yüksek, Özgüven sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, kolay iletişim kurup ilişki geliştirebilen, ikna kabiliyeti yüksek, Genel görünümüne özen gösteren, prezentabl, Hedefleri olan, Vizyon sahibi, Satış alanında kariyer yapmak isteyen, MS Office uygulamalarına hakim ve teknoloji ürünlerinin kullanımına yatkın, Tercihen Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitim Sertifikası’na sahip,

 • Coquet Accessories

  Satış Danışmanı-Ataköy Aplus Coquet Accessories

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Coquet Accessories, her geçen gün aramıza yeni katılan mağazalarımızla büyümeye devam ediyor. Siz de ekibimize katılmak ister misiniz? İstanbul - Ataköy Aplus Mağazamızda çalışmak üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip UzmanSatış Danışmanı' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen perakende sektöründe deneyimli, En az lise mezunu, İkna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Na-De Elektronik A.Ş.

  Üretim Planlama Sorumlusu Na-De Elektronik A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bina Aydınlatma Otomasyonu ve Bina İletişim Sistemleri sektöründe 44 yılı aşkın tecrübesi ile Tuzla Dericiler Organize Sanayi Bölgesinde Avrupa' nın en modern üretim tesisini kuran yurt içi piyasa ile birlikte 50 ' yi aşkın ülkeye aktif ihracat yapan NA-DE Elektronik ailesine aşağıdaki niteliklere sahip " Endüstri Mühendisi" arıyoruz. * Müşterilerden gelen siparişlerinin takibini yaparak üretim ihtiyaçlarını belirlemek ve fabrikanın üretim planlamasını yerine getirmek, * Üretim malzeme ihtiyaçlarının takip etmek, * Üretim hatlarında yapılan çalışmaların , hazırlanan planlara uygun olarak gerçekleştirilmesinin takibini yapmak, * Üretimdeki iş akışını kontrol etmek ve üretim planına uygunluk takibini gerçekleştirmek, * Üretimden alınan verilen verileri günlük , haftalık ve aylık raporlamalarını gerçekleştirmek, * İş, Zaman, Metod etüdü yürütmek,

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümleri mezunu, * Üretim sektöründe benzer pozisyonda min. 5 yıl tecrübeli, * İleri seviyede Excel kullanabilen, * Takım çalışmasına yatkın , analitik düşünce yapısına sahip ve alternatif çözüm üretebilen, * Yoğun iş temposunda çalışabilecek, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze bölgesinde ikamet eden(servisimiz mevcuttur),

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Santral Operatörü Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE A PLUS KESİME HİTAP EDEN MÜŞTERİMİZİN 4. LEVENT GENEL MÜDÜRÜLÜĞÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; * Şirketin iç-dış telefon trafiğini yönlendirecek, * Faks, kargo ve yazışmaları takip edecek,

  Aranan Nitelikler * 18 - 25 yaşları arasında, * Minimum lise mezunu, * Santral deneyimi olan, * MS Office programlarına hakim, * Dikkatli, takipçi ve sonuç odaklı, * Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (4. Levent lokasyonuna ulaşım imkanı bulunan), * Bayan, "SANTRAL OPERATÖRÜ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Fms Temizlik Hizmetleri

  Temizlik Şefi - Supervizör Fms Temizlik Hizmetleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ticari hizmet sektöründe lider kuruluşlarından FMS Servis Grup projelerinde görevlendirilmek üzere proje yöneticileri ve supervisörler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek Personel sevk ve idaresine hakim Askerliğini yapmış 45 yaşını aşmamış Aktif araç kullanabilen Tercihen Yüksekokul mezunu İzmir ikametli

 • Bodrum Capital

  Admin Bodrum Capital

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Turizm sektöründe kısa süre de başarı sağlayan ve hedeflerine ulaşan bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Tercihen Üniversite Mezunu, *İnsan ilişkilerinde başarılı, *Giyimine özen gösteren, *Bilgisayar kullanımana hakim, *Evrak alışverişini sağlayacak,kontrol edebilecek, *Tempolu iş hayatına uyum sağlayabilecek, *Seyahat engeli olmayan, *Tercihen Kartal ve çevresinde ikamet eden, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Suwen

  Satış Danışmanı Kadıköy Bahariye Caddesi Suwen

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi benimseyip bu doğrultuda hizmet veren SUWEN markamızın Anadolu yakasındaki BAHARİYE caddesinde yeni açılacak mağazası için ekibimize dahil olacak Satış Danışmanı arkadaşlar aramaktayız. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, mevcut mağaza hedeflerinin gerçekleştirmek, Mağaza görsel standartlarına uygun ürün düzeninin sağlamak, Ürün ve stok takibinin gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü, pozitif, insan ilişkilerinde başarılı, Mağazacılığı benimseyen, tercihen marka mağazacılıkta deneyimli, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, Yoğun iş temposuna dayanıklı, esnek çalışma saatlerine uygun, En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Winner kullanabilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren, diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, Modayı takip eden, Ekip çalışmasına uygun Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Na-De Elektronik A.Ş.

  İhracat Satış Uzmanı Na-De Elektronik A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hedef pazar/pazarlarda yeni bayiler/müşteriler bularak ciro ve pazar payını arttırmak. Mevcut ve potansiyel müşteri portföyünün takibini yapmak, gelişimlerini sağlayıcı faaliyetlerde bulunmak ve bunlara yönelik yeni stratejiler geliştirmek. Pazar, fiyat analizleri ve tüketici davranışlarını belirleyen analizleri incelemek ve bunları raporlamak. Müşterilerin ihtiyaçlarını, beklentilerini anlayarak doğru ürün, hizmet ve çözümleri sunmak. Mevcut bayilere/müşterilere siparişten sevkiyata kadarki süreçlerde servis vermek ve ilgili takipleri gerçekleştirmek. Yeni trendleri, potansiyelleri, rakip firma faaliyetlerini, pazardaki potansiyel riskleri ve fırsatları takip etmek ve yönetime raporlamak. Yurt dışı fuar organizasyonlarını organize etmek. Yürütülen çalışmalarla ilgili dönemsel raporları hazırlanmak. Ürün karlılıklarını takip etmek ve raporlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Elektronik sektöründe yurt dışı satışında en az 3 yıl deneyim sahibi, İleri derecede İNGİLİZCE bilen, MS Office programlarına hakim, Prezantabl, insan ilişkileri kuvvetli, sunum ve iletişim becerileri gelişmiş, Temsil ve koordinasyonu yeteneği güçlü, Analitik yaklaşıma sahip, metodik ve hedefe yönelik çalışan, ikna kabiliyeti yüksek, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Hızlı ve yoğun iş temposunda çalışabilecek, B sınıf ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul (Anadolu yakası) ve Gebze bölgesinde ikamet eden (servisimiz mevcuttur) İHRACAT SATIŞ UZMANI arayışımız bulunmaktadır.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Gaziosmanpaşa Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Hizmetleri biriminin yönetiminden sorumlu olacak “Hemşirelik Hizmetleri Müdürü” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hemşirelik bölümleri mezunu, Tercihen Hemşirelik süreçleri ile ilgili Yüksek lisans yapmış, Benzer pozisyonda en az 10 yıllık deneyim sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Sorumluluk sahibi, Ekip yönetme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, Ms Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Tam zamanlı çalışabilecek,

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Mağaza Müdürü Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE A PLUS KESİME HİTAP EDEN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Mağaza düzeninin sağlanması, * Mağazanın tüm işletme organizasyonundan ve personelden sorumlu olunması, * Müşteri memnuniyetini artırıcı faaliyelerde bulunulması, * Mağaza hedefi doğrultusunda personel hedeflerinin tespit edilmesi, * Mağaza stoklarının takip edilip siparişlerin verilmesi, * Mağaza personelinin eğitim ve gelişim süreçlerinde aktif rol oynanması görevlerinden sorumlu olacak;

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, tercihen Ön Lisans ve / veya Üniversite mezunu, * 28 - 35 yaşları arasında, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( Suadiye bölgesine ulaşımda her hangi bir problem yaşamayacak ), * Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 senelik deneyimi olan, * Güler yüzlü ve insan ilişkilerinde kendine güvenen, * İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına uyumlu ve yöneticilik vasfına sahip, * Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * Modayı ve sektörü yakından takip eden, * Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyetini sağlayabilecek, * Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Bayan, "MAĞAZA MÜDÜRÜ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Altıparmak Gıda (Balparmak/Binbirçiçek/Balkovan)

  Muhasebe Stajyeri Altıparmak Gıda (Balparmak/Binbirçiçek/Balkovan)

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması FMCG (Hızlı Tüketim) sektöründe, Bal Kategorisinin Lider Firması Altıparmak (Balparmak-Binbirçiçek-Balkovan) Grubunda, Muhasebe Bölümüzmüz de ''Stajyer' olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz. * Zorunlu Staj kapsamındaki başvurular değerlendirilmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler •Tercihen M.Y.O Muhasebe, İşletme bölümlerinde öğrenim gören, •Haziran - Eylül döneminde, haftada 5 gün tam zamanlı olarak devam edebilecek, •Sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, •İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, •Projelere ve ilgili departmana destek olabilecek, •İstanbul Anadolu Yakası'da ikamet eden, •Muhasebe alanında Kariyer Hedefleyen.

 • Na-De Elektronik A.Ş.

  Ar-Ge Mühendisi Na-De Elektronik A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Toplam Kalite Yönetimi ile yönetilen, dünya standartlarında üretim yapan kuruluşumuzda Elektronik Projeler alanında görev alınacaktır. Microcontroller tabanlı devre tasarımında tecrübeli, C/C++ Dili ile program yazabilen, EMC , EMI konularında bilgili, Altium designer programı ile PCB tasarımı yapabilen,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl Elektronik Ar-Ge tecrübesi olan, MS Office programlarını kullanabilen, İleri düzey seviyede İngilizce bilen, Flayback SMPS tasarımı konusunda tecrübeli, Anahtarlamalı sabit akım ve sabit gerilim kaynağı tasarımı yapabilen, Güç faktörü düzeltme (PFC) ve toplam harmonik bozulma (THD) konularında bilgili, Çalışma Arkadaşları Aramaktayız. Fabrikamız Tuzla Deri Sanayi Bölgesi'nde olup, Anadolu yakasına servisimiz mevcuttur.

 • Banco Çelik AVM

  Sevkiyat Personeli Banco Çelik AVM

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çelik Avm mağazalarında görevlendirilmek üzere satılan ürünleri müşterilerimize sevk edecek ekip çalışma arkadaşlarımıza ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Tercihen,mobilya montajında, sevkiyatında tecrübeli E sınıfı ehliyeti ve Src 4 belgesi bulunan Benzer bir işte çalışmış,deneyimli. Disiplinli, Düzenli, takipçi, yoğun iş temposunda çalışabilecek, Herhangi bir fiziksel ve sağlık problemi olmayan, Araç ve ürün sorumluluğu alabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan Bay sevkiyat personeli ekip çalışma arkadaşlarımıza ihtiyaç vardır,

 • Sahaf Turizm /Casa Rosso

  Servis Elemanı Sahaf Turizm /Casa Rosso

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kadıköy çarşı içindeki Italyan Mutfağı konseptli cafemizde tam zamanlı ve de part time çalışacak bay bayan genç takım arkadaşları arıyoruz. Tam zamanlı pozisyon için Net maaş, Tip ve Hedef Prim sistemi, SGK, Yemek ve Hafta içi 1 gün izin işletme tarafından sağlanmaktadır (not. pozisyonun ortalama geliri 1500 tl civarındadır). Kadıköy ve Kadıköy'e ulaşım sorunu olmayan çevre mühitlerde oturanlar tercih sebebidir. Değerlendirmeler kısa sürede sonuçlandırılacaktır.

  Aranan Nitelikler Genç,dinamik, kişisel bakımına özen gösteren, sormluluk sahibi, çalışkan, verilen görevi yerine getiren, güler yüzlü.

 • Galeri İrfan Home AVM

  Bayan Elektronik ve Beyaz Eşya Satış Danışmanı Galeri İrfan Home AVM

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Galeri İrfan alışveriş merkezlerinin avcılar, şubemizde görevlendirilmek üzere Elektronik&Beyaz Eşya reyonumuza satış danışmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe deneyimli Teknolojiyi takip eden Beyaz eşya elektronik konusunda tecrübeli Lise mezunu Bay Satış Danışmanı alınacaktır

 • Galeri İrfan Home AVM

  Cafe Elemanı Galeri İrfan Home AVM

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Galeri İrfan Alışveriş Merkezi, Avcılar Merkez Şubemizde Görevlendirilecek, Mağazamızda Çay demleyip müşterilerimize ikram edebilecek,

  Aranan Nitelikler Avcılar ve Çevresinde İkamet eden, Güler yüzlü Bay - Bayan Çay Servisi Elemanı Alınacaktır.

 • Effect Consultancy

  Promotör, Satış Destek Personeli Effect Consultancy

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal bir marka adına; Zincir Mağazalarda satış desteği yapabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Iletişim ve satış becerisi yüksek, güler güzlü, dış görünüşüne özen gösteren, tercihen en az lise mezunu, gerektiğinde inisiyatif kullanabilen, sorumluluk duygusu yüksek adaylar arıyoruz.

 • A Grup

  Supervisor A Grup

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider bir firma adına bölgesi dahilindeki mağazaları ziyaret ederek ürün siparişi almak ve müşteri ilişkileri

  Aranan Nitelikler Aktif araç kullanabilen ve seyahate mani hali olmayan elektrikli ev aletleri konusunda tecrübeli diksiyonu ve insan ilişkileri düzgün 22-35 yaş aralığında bay-bayan ( 1500 maaş+300 yemek+araç+ssk)

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Lise Okul Müdürü Amerikan Kültür Kolejleri

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gebze Amerikan Kültür Koleji temsilciliğinde görev alacak LİSE OKUL MÜDÜRÜ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu olan, İdareci olma vasıflarına sahip olan, Kurumumuzun misyon ve vizyonunu taşıyacak, Özel okul veya dershanelerde idarecilik yapmış. Resmi mevzuata hakim olan, Alanında 5 yıl tecrübeli

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Fen Bilgisi Öğretmeni Amerikan Kültür Kolejleri

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Koleji GEBZE temsilciliğine Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Fen Bilgisi öğretmenliği bölümlerinden mezun, - Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli veya istekli, - Dış görünümüne dikkat eden, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek,

 • Kale Bağlantı Teknolojileri

  Proje Mühendisi Kale Bağlantı Teknolojileri

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bağlantı Teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren, alanında lider ve ihracat ağırlıklı çalışan firmamızda görevlendirilmek üzere "PROJE MÜHENDİSİ" alınacaktır. Yeni projelerle ilgili, teklif aşamasından seri üretime geçişe kadar tüm aşamalarda aktif olarak sorumluluklar üstlenecek Fizibilite ve maliyet çalışmalarında yer alacak, PPAP, APQP çalışmalarında aktif olarak yer alacak, Alınan projenin seri üretime geçiş aşamasında proje koordinasyonunu sağlayacak, Numune üretimlerinde gerekli bölümlerle koordinasyonu sağlayabilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen (okuma, yazma ve konuşma), ISO/TS 16949 Kalite sistemi bilgisine sahip, İletişim becerileri kuvvetli, Otomotiv sektöründe en az 2 yıl proje mühendisi olarak görev almış, MS Office ve Solidworks programlarına hakim, Tercihen B sınıfı sürücü belgesi olan Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Kale Bağlantı Teknolojileri

  Ürün Mühendisi Kale Bağlantı Teknolojileri

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bağlantı Teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren, alanında lider ve ihracat ağırlıklı çalışan firmamızda görevlendirilmek üzere "ÜRÜN MÜHENDİSİ" alınacaktır. Ürünle ilgili ISO/TS 16949 gerekliliklerine göre tüm dokümantasyonu hazırlayacak ve takip edecek, Ürün teknik resimlerini hazırlayacak, PPAP, APQP çalışmalarında aktif olarak yer alacak, Mühendislik test çalışmalarını gerçekleştirecek, analiz ve raporlamasını yapacak, Numune üretimlerinde aktif rol alacak ve gerekli koordinasyonu sağlayacak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen (okuma, yazma ve konuşma), ISO/TS 16949 Kalite sistemi bilgisine sahip, İletişim becerileri kuvvetli, MS Office ve Solidworks programlarına hakim, Tercihen B sınıfı sürücü belgesi olan Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği

  Associate Protection Officer (Community Based) Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler UNITED NATIONS HIGH COMMISSIONER FOR REFUGEES BRANCH OFFICE ANKARA INTERNAL/EXTERNAL VACANCY NOTICE VN 040/15 Title of Post : Associate Protection Officer (Community-Based) Category and Level : NOB Position No. : 10022625 Duration : 1 year Location : Ankara Closing Date : 09 June 2015 FUNCTIONS: The Associate Protection Officer (Community-based) is a member of the protection team in a Country or Sub-Office and may report to the Head of Policy Development Unit. Under the overall direction of the Head of the Unit, and in coordination with other UNHCR protection and program staff, government, NGO partners and other stakeholders, the Associate Protection Officer (Community-based) works directly with communities of concern to identify the risks they face and to leverage their capacities to protect themselves, their families and communities. The incumbent may have direct supervisory responsibility for part of the protection staff and community-services staffand supports the application of community-based protection standards, operational procedures and practices in community-based protection delivery at the field level. To fulfil this role the Associate Protection Officer (Community-based) is required to spend a substantial percentage of her/his time working outside the office, building and maintaining networks within communities of persons of concern. The development and maintenance of constructive relationships with persons of concern that measurably impact and enhance protection planning, programming and results forms the core of the work of the Associate Protection Officer (Community-based). The incumbent also supports the designing of a comprehensive community-based protection strategy by ensuring that it is based on consultation with persons of concern. S/he provides timely analysis on the protection situation in the field, highlighting important political, social, military and economic developments affecting the protection of persons of concern and the identification of solutions, based upon information obtained through direct communication with persons of concern and a network of local partners. The incumbent plans and undertakes quality, timely and effective responses to the needs of all segments of populations of concern, in an age, gender and diversity inclusive manner. Under the supervision of the Senior Protection Officer, the Associate Protection Officer (Community-Based) will; Be fully informed about community structures and the protection and security situation of the population of concern and develop strong links with a cross-section of members of refugee/IDP/stateless communities, using an AGD approach. Through relationships with persons of concern and network of partners stay abreast of political, social, economic and cultural developments that have an impact on the protection environment and provide advice to senior management. Ensure that the perspectives, capacities, needs and resources of the persons of concerns are reflected in the protection strategy, planning processes and operations plan addressing the specific protection needs of women and men, children, youth and older persons, persons with disabilities, minority groups such as sexual minorities and persons living with HIV/AIDS. Ensure through direct action and advocacy with more senior protection staff that the necessary resources are allocated to enable community work to identify and address protection and assistance gaps. Support a consultative process with government counterparts at local levels, partners and persons of concern to develop and implement integrated strategies that address the key protection priorities, including, for example, child protection, education and SGBV, and solutions approaches. Provide technical guidance and support to UNHCR and partners and implement and oversee Standard Operating Procedures (SOPs) on all community-based protection related issues. Support the design, implementation and evaluation of protection centred and solutions oriented programming with implementing and operational partners guaranteeing that community-owned activities are integrated. Support communities in establishing representation and coordination structures Promote confidence building and conflict resolution among populations of concern, authorities and host communities. Maintain protection presence through regular field missions and reports, making direct contact with persons of concern, host communities, local authorities and partners. In operations applying the humanitarian cluster system, contribute to ensuring that the response of the Protection Cluster is grounded in an AGD-compliant strategy which covers all assessed and prioritized protection needs of the affected populations. Support the Operation's work to ensure the protection strategy is fully integrated into the Country Operations Plan, the UN Development and Assistance Framework (UNDAF), the Humanitarian Country Team’s common humanitarian action plan where applicable. Contribute to the Protection team's information management component which: provide disaggregated data on populations of concern and their problems; researches, collects and disseminates relevant protection information and good practices to enhance protection delivery and provide technical advice if necessary. Ensure participatory, community-based protection and AGD approaches are included in, strategies and plans in the country operation. Ensure community understanding of UNHCR's commitment to deliver on accountability and quality assurance in its response. Support persons of concern to develop structures that enhance their participation and protection. QUALIFICATIONS: Education and skills University degree in International Development, Cultural Studies, Human Rights, International Social Work, Social Science, Political Science, Anthropology, International Law or other clearly related disciplines Competencies Empowering and Building Trust Judgement and Decision Making Analytical Thinking Planning and Organizing Political Awareness Experience Minimum 4 years (2 years with Advanced University degree) relevant professional experience, including in the areas of community based protection, community services, social work, and human rights. Languages Excellent knowledge of English and working knowledge of another UN language. Desirable Qualifications and Competencies Diverse field operational experience. Good IT skills including database management skills. Proven communication skills, both oral and written. Demonstrated knowledge of community communication and engagement approaches. Understanding of and demonstrated competencies in forced displacement and protection, particularly SGBV prevention and response, child protection, education, gender equality, and the application of the Age, Gender and Diversity Policy. If you wish to be considered for this vacancy, please apply in writing to turanpa@unhcr.org e-mail address directly referring to Vacancy Notice 040/15 no later than 09 June 2015 Only Turkish Nationals are eligible for National Officer positions All applicants are required to submit a motivation letter. External applicants are also required to submit a CV/resume and a fully completed P.11 Personal History Form. Short-listed candidates will be required to pass a written test. Please note that the United Nations office is a smoke free environment. Only short-listed candidates will be notified. Diversity Policy.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  İnsan Kaynakları Müdürü Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Gaziosmanpaşa Hastanemizde görevlendirilmek üzere; İşe Alım, Kariyer Planlama, Eğitim, Özlük İşleri vb. İnsan Kaynakları süreçlerinin yönetiminden sorumlu olacak "İnsan Kaynakları Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Psikoloji, Sosyoloji, İktisat bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında yüksek lisans yapmış (tercihen), Sağlık sektörü deneyimi olan (tercihen), En az 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İngilizce bilen (tercihen), İş kanunu, SGK, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatlarına hakim, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,ikna kabiliyeti yüksek, Birimler arası iletişimi sağlayabilecek, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Problem çözme yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı, Ekibinin gelişim ve motivasyonunu sağlayabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,

 • Aymir Yayın Basım Dağıtım

  Grafiker&Web Tasarım Aymir Yayın Basım Dağıtım

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de ikamet eden ve yayınevimizde çalışacak olan deneyimli grafiker alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Photosop, Corel Draw, İllüstrator programlarını kullanabilen Ofset ve iç - dış mekan baskı konusunda deneyimli Yaratıcı, araştırmacı ve görsel yönü kuvvetli Web tasarımı ve site yönetimine hakim

 • Kale Bağlantı Teknolojileri

  Genel Başvuru Kale Bağlantı Teknolojileri

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız Üretim Müdürlüğün'de çeşitli görevlerde değerlendirilmek üzere "Üretim Elemanları" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek okullarının Kalıpçılık veya Metal işleri bölümü mezunu, Pres ve kalıplar konusunda deneyimli, Kumpas,mikrometre gibi ölçme aletlerini kullanabilen, Düzenli ve tempolu çalışma ortamına uyumlu, Kendisini geliştirmeye açık, Teknik resim okuyabilen, Darıca - Gebze - İstanbul Anadolu yakası için E-5 güzergahında oturan, Askerliğini yapmış, Vardiyalı çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış,

 • Panço

  Mağaza İçi Görsel Düzenleme Uzmanı Panço

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Görsel düzenleme ile ilgili standartların oluşturulması ve uygulanması, Mağaza içi görsel düzenlemeleri gerçekleştirmek, düzenlemelerin sürekli takibi ve yenilenmesini sağlamak, Ürün teşhirinde ve promosyon alanlarında kullanılan malzemelerin seçimi ve tasarımı, Mağaza çalışanlarına görsel düzenleme standartları ve teknikleri konusunda destek verilmesi, Sezon konsepti doğrultusunda eksiklikleri belirleyip tamamlanması için gerekli işlemleri yürütmek mağazalarımızdaki tüm uygulama süreçlerinden sorumlu "Mağaza İçi Görsel Düzenleme Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya görsel düzenleme alanında özel eğitim almış, Perakende sektöründe mağaza içi görsel alanda en az 1 yıl deneyimli, Moda ve Trendlerden haberdar, yaratıcı, estetik bakış açısına sahip, trendleri takip eden, Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı ilke edinmiş, Ürün yerleşimi ve teşhiri vb. konulara hakim, Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş ve yaratıcı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Bay/bayan adaylar. (Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.)

 • Boy İnsan Kaynakları

  Satış Danışmanı Boy İnsan Kaynakları

  Konya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bayan giyim sektöründe faaliyet gösteren mağazamız için,

  Aranan Nitelikler Konya' da ikamet eden, Prezantabl, İletişimi kuvvetli, Tercihen giyim sektöründe çalışmış, Bayan, Satış danışmanları arayışımız bulunmaktadır.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?