İş İlanları

 • Kar-Sa İnş. Mak.

  Teknik Ressam / Designer Kar-Sa İnş. Mak.

  Erzincan

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2006 yılından günümüze endüstriyel tesislerde kurulum , modifikasyon , bakım konularında mekanik&elektrik kapsamlı hizmetler veriyoruz. Yapısal çelik imalat ve montajı , ekipman montajı , elektrik işleri , test ve devreye alma , modifikasyon ve bakım ana iş kalemlerimizdir. Yukarıda tanımlı faaliyetlerimizden özellikle mekanik işlerle ilgili taslak çizimler , detay çizimler ve imalat resimlerinin hazırlanmasında Teknik Ressam olarak görev almak üzere Makina Mühendisi / Makina Teknikeri takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Auto-Cad ve Solidworks programlarına çok iyi derecede hakim , * Makina ve çelik konstrüksiyon tasarımlarında en az 2 yıl deneyim sahibi , kesim kaynak montaj vb konulara hakim * Saha revizyon projelerinin çıkartılmasındaki süreçleri organize edebilecek , * Sahadan birebir ölçü alarak projeye aktarabilecek , * Ön dizayn , dizayn ve imalat detay resimlerini hazırlayabilecek , * Saha atölyesi veya dış atölyelere verilen imalat siparişlerini takip edebilecek ve yönlendirebilecek * Erzincan İliç ilçesinde ikamet edebilecek , * Tecihen Makina Mühendisi veya Makina Yüksek Okul mezunu, * Tercihen ingilizce bilen , * Sürücü belgesi (en az B sınıfı ve en az 2 yıllık ) olan ve aktif araç kullanabilen , * Askerlik görevini tamamlamış veya muaf Proje & Tasarım & İmalat konusunda Teknik Ressam olarak çalışmak üzere Makina Mühendisi veya Makina Teknikeri takım arkadaşları arıyoruz.

 • Aydınlı Group

  Pierre Cardin İst 212 Outlet AVM Satış Danışmanı Aydınlı Group

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Reyonunda aktif olarak satış yapmak, • Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, • Depo ve reyon düzenini sağlamak, • Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, • Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, • Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak, • Müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Pierre Cardin markamızın İstanbul 212 Outlet AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; • En az Lise tercihen Üniversite mezunu, • Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, • Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, • Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, • Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dâhilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, • Marka satış bilinci dâhilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, • Modayı yakından takip eden, • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, • 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanı aramaktayız..

 • Zf Lemförder Aks Modülleri

  Üretim Operatörü Zf Lemförder Aks Modülleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv yan sanayisinin öncülerinden Çiğli AOSB’de kurulu olan % 100 Alman Sermayeli "ZF Lemförder Aks Modülleri San. Tic. A.Ş”de İŞKUR İşgücü Yetiştirme Programı kapsamında alacağı 6 aylık eğitim sonunda başarılı olması durumunda, adaylar; 2009 yılında çıkan yönetmelik hükümlerine uygun, Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Sertifikası’na sahip olacak, Eğitim sonunda, şirketimizin uygun, boş kadrolarında değerlendirilecektir. Üretim Operatörü olarak çalışacak adayların aşağıdaki niteliklere uygun olması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler Düz Lise, Meslek Lisesi yada Çıraklık Eğitim Merkezlerinin; Metal, Torna Tesviye, CNC, Makina bölümleri dışındaki bölümlerden mezun, Tercihen seri üretim şartlarında minimum 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan, Tercihen Çiğli, Karşıyaka, Bornova, Bayraklı semtlerinde ikamet eden.

 • St Uluslararası Deniz Taşımacılığı

  Muhasebe Sorumlusu St Uluslararası Deniz Taşımacılığı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası Nakliye yapan Lojistik firmamıza Ön Muhasebeye ve Finans departmanına deneyimli Muhasebe sorumlusu.

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebeye hakim, Finanstan anlayan, Logo programını bilen, İngilizce yazma ve konuşmaya hakim, en az 4 yıl deneyimli.

 • İpekyol

  Mağaza Müdürü İpekyol

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ipekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın& Miroglio Grubu Aplus AVM Twist Mağazamız için "Mağaza Müdürü" pozisyonunda yeni ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek Mağazayı ve ekibini yönetmek Mağazada müşteri memnuniyetini sağlamak, Sadık müşteriler yaratmak, Ekibini yetiştirmek

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Minimum 4 yıllık perakende tecrübesi ve minimum 1 yıllık yönetsel tecrübeye sahip Modayı ve trendleri takip eden Erkek adaylarda askerlik ilişiği olmayan

 • Lk&Jns Dew

  Örme Kumaş Satın Alma Lk&Jns Dew

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Örme Kumaş konusunda deneyimli, Satın alma ve takibini yapabilecek Bay-Bayan Kumaş Satın Alma Sorumlusu Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Mothercare

  Mothercare İstanbul Forum AVM-Kasiyer Mothercare

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Tüm kasa işlemlerinde aktif rol almak, gerektiğinde satışa destek vermek.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılıkta tercihen kasa alanında deneyimliyseniz, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Bilkay Grup

  Aktif Satış Temsilcisi Bilkay Grup

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın satış ekibinde görevlendirmek üzere Aktif Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. Görev Tanımı; Telefonda agresif pazarlama ve satış yapılması, Gerektiğinde müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi,

  Aranan Nitelikler Minimum Ön Lisans mezunu, Satış –Pazarlama üzerine en az 3 yıl tecrübesi olan, Akıcı şekilde ingilizce bilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Bay ve Bayan, 25 -35 yaş aralığında, İş disiplini ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Kendini geliştirebilen, güler yüzlü ve prezantabl,

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Sekreter Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ AMBALAJ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN LİDER BİR YABANCI FİRMA İÇİN; Şirket içi ve şirket dışı iletişimi sağlayacak, Telefon, faks ve mail trafiğini yönetecek, Kargo, gelen ve giden evrakların takibini yapacak, Genel ofis düzenini sağlayacak, Toplantı ve seyahat organizasyonlarını yapacak, Gelen misafirleri karşılacak,

  Aranan Nitelikler En az önlisans mezunu, 25-35 yaşları arasında, İstanbul Avrupa yakası E-5 hattına yakın ikamet eden, En az 3 yıl benzer bir pozisyonda tecrübe sahibi, Diksiyonu düzgün, görünüşüne önem veren, güleryüzlü ve prezentabl, İngilizce bilgisi olan ve etkin şekilde konuşabilen, Bayan, "SEKRETER" arayışımız bulunmaktadır. www.maviyakaik.com

 • İmamoğlu Soğutma Cihazları

  Tasarımcı Grafiker İmamoğlu Soğutma Cihazları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yazılım ekibi ile birlikte Görsel Tasarım hazırlama, Katalog, Fuar vb. işlerde grafik tasarım işlerinin yürütülmesi, Web sayfası tasarımı yapmak.

  Aranan Nitelikler En az MYO mezunu, Endüstriyel Soğutma Sistemleri, makina imalat sektörünü bilmek, Baskı ve web sektöründe deneyimi olan, özgün tasarım yeteneğine sahip Tercihen web arayüz görselleri de hazırlamış, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, CorelDraw, Photoshop, Solidworks, Keyshot programlarını aktif olarak kullanabilen, Grafik uygulamaları konusunda en az 2 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, stres altında çalışabilen, Yaratıcılık ve Tasarım becerileri kuvvetli.

 • Hisar Intercontinental Hospital

  İç Denetim Müdürü Hisar Intercontinental Hospital

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Bölümlerle denetim sürecini gerçekleştirmek, denetim bulguları doğrultusunda iyileştirme projelerini planlamak, • Risk yönetimini geliştirme ve katma değer yaratma amaçlı proje ve faaliyetler planlamak, • İdari ve klinik süreçlerde daha iyi kararlar verebilmesine yönelik olarak proje çalışmalarına destek olmak.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun (Tercihen, İşletme, İktisat), • MS Office programlarına hakim ve iyi derecede kullanabilen, • Yasal Mevzuat konusunda bilgi sahibi • Raporlama ve iş takip yeteneği gelişmiş • Kişiler arasında iyi ve etkili iletişim kurabilen, • Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş, • Bütçe hazırlama ve bütçe takip tecrübesi olan, • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek ve Takım çalışmasına yatkın • En az 7 yıl tecrübesi olan,

 • Has Vida Sanayi

  Ön Muhasebe Sorumlusu Has Vida Sanayi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektrik – Elektronik, Beyaz Eşya, Otomotiv, İnşaat, Mobilya ve Makine İmalat ısektörlerine hizmet sağlayan köklü kuruluşumuz Has Vida LTD.ŞTİ bünyesinde çalıştırılmak üzere; Ön Muhasebe Sorumlusu olarak çalışacak takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Günlük muhasebe kayıtlarının sisteme girişinin yapılması Gerekli belgelerin arşivlenmesi Gelen giden evrak takibinin yapılması Ön Muhasebe işlemlerinin yapılması Personel Özlük işlemlerinin takibi ve gerçekleştrilmesi

  Aranan Nitelikler MYO veya üniversitelerin İşletme,İktisat Maliye bölümlerinden mezun, Ön Muhasebe alanında 1-2 yıl deneyimli MS Office ve muhasebe programlarına hakim Tercihen ERP programını kullanabilen Takipçi, Dinamik ve detaylara önem veren Analitik ve sistematik düşünce yapısına sahip Diikatili ve özenli Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden 25-30 yaş aralığında, bayan

 • Işıklar Ambalaj Pazarlama A.Ş

  Area Sales Manager Işıklar Ambalaj Pazarlama A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are looking Area Sales Managers for our internationally growing kraft paper sack business to expand our sales coverage in different markets around the World in order to make our business to grow globally in a profitable manner. Main responsibilities are as follows : To reach the yearly sales and profitability objectives To identify and create new markets and customers To take the responsibility of existing customers in the defined territory, and ensure their loyalty and reach annual budgets To launch new products to existing customers and identify customers’ need in the defined territory and markets Manage and sustain customers relationship To organize logistics issues with the customers Coordinate all activities among customer, accounting, production, delivery and other departments

  Aranan Nitelikler University degree on, International Trade, Business Management, Economics, Engineering, or equivalent Experienced on export sales and familiarity with European, Middle East, American and Emerging markets Minimum 2 years of active sales experience, especially on international sales Bilingual: Excellent command of English and French. Good understanding of incoterms, international trade rules and international logistics Good command of Excel, Powerpoint, Word and ability to use company system to enter and track customers’ orders Result oriented, analytical, and highly sales and profit oriented No limitation to travel woldwide Reporting ability Loyalty to company rules and procedures No military obligation for male candidates

 • Kesit Bilişim Teknolojileri

  Satış Yöneticisi Kesit Bilişim Teknolojileri

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kesit Bilişim 2012 yılında kurulmuş platform bağımsız entegrasyon çözümleri üreten bir yazılım ve teknoloji firmasıdır. Kuruluşun satış hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunacak şekilde satış aktiviteleri gerçekleştirmek Satış hedefleri doğrultusunda kişisel hedef ve temel eylemlerin oluşturulmasını sağlamak Sorumlu olduğu sektörler için iş planı oluşturmak ve aksiyonları hızla hayata geçirmek Mevcut müşteri portföyünü Kuruluş’a kazandırmak Yeni müşteri ziyaretleri planlamak ve yoğun müşteri ziyaretleri yapmak Hunter olarak pipeline oluşturmak ve kısa sürede somut kazanımlar elde etmek İş ortaklarıyla etkili iletişim geliştirmek ve iş geliştirme aktiviteleri ile projeler kazandırmak Key accountlar yaratmak Müşteri ile ilgili tüm süreçleri iç ve dış unsurları kullanarak etkili bir biçimde yönetmek Kurumsal ve ürün tanıtımları için gerçekleştirilecek pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunmak Müşteri ile Kuruluş’un iletişim ağı koordinasyonunu sağlamak Teklif ve sözleşmelerin zamanında, hatasız, müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmasını sağlamak Sözleşmelerin hukuka uygunluğu konusunda hukuk birimi ile iletişimi koordine etmek Satış faaliyetleri ile ilgili raporlama yapmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik veya işletme bölümlerinden mezunu Bilişim sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl satış iş tecrübesi olan Teklif, sözleşme vb. süreçleri yürütebilecek düzeyde temel sözleşme ve hukuk bilgisi olan Çok iyi derecede İngilizce bilen Teknoloji konseptlerini iyi bilen, müşteride ihtiyaçları ortaya çıkarıp doğru ürün ve çözümleri konumlandırabilen Geniş networkü olan ve etkili iş bağlantılarına dönüştürebilen Müşteri odaklı, iletişimi güçlü, iş takibi ve planlama yetkinliğine sahip Yurtiçi / Yurtdışı Seyahate engel durumu bulunmayan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen

 • Mytechnıc - Aircraft Mro Services

  Hemşire Mytechnıc - Aircraft Mro Services

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesis içerisinde oluşabilecek yaralanmalarda ilk müdahalenin yapılması, Revir ihtiyaçlarının takibi, Periyodik muayenelerin organizasyonunun sağlanması, İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal işlemlerin takibi.

  Aranan Nitelikler İlkyardım bilgisi ve deneyimi olan, Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksek Okulu mezunu, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.

 • Watsons

  Mağaza Geliştirme Uzmanı Watsons

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza açılış süreçlerinde belediye ile ilgili süreçlerin takibi, Elektrik / su sayaçları takibi ve abonelik işlemlerinin takibi, Cadde ve AVM mağazaları için Noter işlem süreçlerinin yürütülmesi, Cadde mağazaları için cari işlem açılışların yapılması, Mağaza açılışları sonrasında eski mağaza/mal sahibi ilşkilerinin takibi, ​Mağaza ödeme takipleri.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Minimum 2 sene benzer iş deneyimine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, En az 3 yıl aktif araç kullanmış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Yargıcı

  Depo Operasyon Sorumlusu Yargıcı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çözüm ortağımızın Gebze' de yer alan yerleşkesinde Yargıcı ürünlerinin giriş - çıkışlarının kontrolü, depolama ve sevkiyatı, envanter ve stok kontrolü süreçlerinin yönetiminden sorumlu olacak “Depo Operasyon Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, tercihen Nebim bilen, Tekstil ürünleri kalite kontrol süreci hakkında bilgi sahibi, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, çözüm odaklı, Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Klimasan Klima

  Elektrik Bakım Teknisyeni Klimasan Klima

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu Elektrik veya Otomasyon bölümlerinden mezunu, Elektrik bakım konusunda en az 3 yıl tecrübeli olan, Pnomatik konusunda bilgi sahibi olan, Arıza bulma ve çözme konusunda deneyim sahibi olan, Takım çalışmasına uygun. Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Tercihen Forklift ehliyetli olan, Askerliğini yapmış, Elektrik bakım teknisyeni aramaktayız.

 • Yks Tesis Yönetim Hizmetleri

  Temizlik Personeli Yks Tesis Yönetim Hizmetleri

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş,nin projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip TEMİZLİK PERSONELİ aramaktayız, İlköğretim ve/veya lise mezunu 20-40 yaşları arasında, Alanında en az 1 yıl deneyimli İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı, Koceli Başiskele bölgesinede görev alacak Bay / Bayan personeller alınacaktır

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması " Muhasebe Müdürü " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerinin İşletme, İktisat, Maliye ve Muhasebe bölümlerinden mezun Tercihen Serbest Mali Müşavir Muhasebeciliği (SMMM) belgesine sahip, Günlük, haftalık, aylık raporları hazırlayıp ve yönetime sunabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Mesleki bilgisayar programlarına hakim Beyanname sürecine hakim (KDV, Muhtasar, Damga, Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi, BABS vb.) Ayrıntılara önem veren, dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Doğanlar Yatırım Holding

  Restoran Yöneticisi Doğanlar Yatırım Holding

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe faaliyet göstermekte olan KUFTA Köfte Restoranlarının yeni açılacak İstanbul ve Edremit/Balıkesir şubelerinde görevlendirmek üzere Restoran Yöneticisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 25-35 yaşları arasında, Restoran yöneticiliği konusunda en az iki yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay/bayan

 • Fcl Assist

  Müşteri Temsilcisi Fcl Assist

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için satış elemanları arıyoruz. 1.100 tl net maaş + 250 tl multinet ( yemek kartı) + sigorta ; Günlük, haftalık, aylık yüksek primle çalışma imkanı.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , 30 yaş ve altı Bay/Bayan satış elemanları arıyoruz. Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi: 09:00-18:30 Hafta sonu: Cumartesi: Size Bağlı Pazar Off Hafta içi: 09:00-18:30 Hafta sonu: Cumartesi 09:30-17:00 Pazar Off

 • Mass Tanıtım

  Part Time Satış Temsilcisi-Pendik-Maltepe-Bostancı Mass Tanıtım

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Fuar organizasyonlarında, Stand çalışmalarında, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere part-time satış temsilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • İpekyol

  Mağaza Müdürü İpekyol

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İpekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın&Miroglio Grubu Trump AVM İpekyol Mağazamız için "Mağaza Müdürü "pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek Mağazayı ve ekibini yönetmek Mağazada müşteri memnuniyetini sağlamak, Sadık müşteriler yaratmak, Ekibini yetiştirmek

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Minimum 4 yıllık perakende tecrübesi ve minimum 1 yıllık yönetsel tecrübeye sahip Modayı ve trendleri takip eden Erkek adaylarda askerlik ilişiği olmayan

 • Mass Tanıtım

  Part Time Satış Temsilcisi - Mallofıst ve 212 AVM Mass Tanıtım

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Fuar organizasyonlarında, Stand çalışmalarında, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere part-time satış temsilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • İpekyol

  Mağaza Müdürü İpekyol

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ipekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın&Miroglio Grubu Vialand İpekyol Mağazamız için "Mağaza Müdürü" pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek Mağazayı ve ekibini yönetmek Mağazada müşteri memnuniyetini sağlamak, Sadık müşteriler yaratmak, Ekibini yetiştirmek

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Minimum 4 yıllık perakende tecrübesi ve minimum 1 yıllık yönetsel tecrübeye sahip Modayı ve trendleri takip eden Erkek adaylarda askerlik ilişiği olmayan

 • Mass Tanıtım

  Part Time Satış Temsilcisi - Fethiye-Bodrum-Aydın Mass Tanıtım

  Aydın, Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Fuar organizasyonlarında, Stand çalışmalarında, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere part-time satış temsilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Yks Tesis Yönetim Hizmetleri

  İşletme Müdürü Yks Tesis Yönetim Hizmetleri

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş,nin projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip İŞLETME MÜDÜRÜ aramaktayız, - Kendisine bağlı bulunan tüm personelin sevk ve idaresini yapacak, - Müşteri ilişkilerini yürütecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mezunu Konut ve işletme Projelerinde min. 5 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Dışgörünümüne özen gösteren, Çözüm odaklı, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Kocaeli Başiskele bölgesine ulaşım sorunu olmayan

 • Palmiye Gıda

  Analiz ve Raporlama Elemanı Palmiye Gıda

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tahsilatların vade ve adat raporlarının yapılması Satışların raporlama ve analizinin yapılması Satınalma maliyetlerinin ve satış fiyatlarının takibi Stok seviye takibi ve siparişlerin oluşturulması Gider kalemlerinin takip ve analizi yapabilecek ANALİZ VE RAPORLAMA ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Logo bilen, ileri düzeyde excell kullanabilen Erkek, askerliğini yapmış, 35 yaşından gün almamış Kağıthane'ye yakın oturan takım arkadaşları aramaktayız.

 • Aster Tekstil

  Koleksiyon Modelisti Aster Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektöründe örme ve dokuma konfeksiyon alanında faaliyet gösteren firmamız, %100 ihracat yapmakta olup, Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmakta ve üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firmamızın Modelhane Departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere ; KOLLEKSİYON MODELİSTİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Tekstil Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu 'Hazır Giyim ve/veya Moda Konfeksiyon' bölümü mezunu, Dokuma konfeksiyon ihracat firmasında min. 5 yıl Kolleksiyon Modelistliği pozisyonunda deneyimli Tasarım departmanıyla birebir çalışmış Çok iyi derecede dikiş bilgisine sahip, bitmiş kalıp veya ürün ile ilgili oluşabilecek riskleri önceden tespit ederek gerekli önlemleri alabilecek Gerber kalıp programını kullanabilen Avrupa yakasında ikamet eden (Avcılar ve çevresi) Bayan

 • Escada

  Kasiyer - Etiler Escada

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ESCADA Etiler Mağazamızda görev alacak, mağazacılığı kariyer olarak benimsemiş ve bunu sektördeki en prestijli markalardan birinde, en üst seviyede yapmak isteyen "Kasiyer” adayları aranmaktadır. Ekip çalışmasını bilen, işini en iyi şekilde yaparak satışa da katkı sağlayabilen, pos, kasa ve güvenlik sistemleri ile ilgili ileri düzeyde bilgi sahibi, hatasız ve hızlı çalışabilen, matematik zekasına güvenen,

  Aranan Nitelikler KASİYER Mağazacılık(tercihen Lüks Kadın Giyim) sektöründe, kasiyer olarak en az 7 yıl deneyimli, Kariyerini hayatında önemli, vazgeçilmez bir unsur olarak gören ve önceliklerini buna göre belirleyen, İletişim becerileri gelişmiş, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi seviyesi yüksek, Modayı yakından takip eden ve kişisel bakıma özen gösteren, En az lise, tercihen üniversite mezunu, 30 yaşını aşmamış Bayan Adaylar.

 • Konak Civata

  Kalite Yönetim Takım Lideri Konak Civata

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kalite Yönetim Sisteminin sürekliliğini sağlamak, Süreçlerin performans göstergelerini takip etmek, Üretim ile koordinasyon sağlayarak verimliliği arttırıcı çalışmalar yapmak, Kalite Yönetim Sistemi kapsamında iç denetimlerin planlanmasını ve yürütülmesini sağlamak, Fabrikada oluşan tüm kalite şikayetlerini ve uygunsuzlukları analiz etmek ve raporlamak. Üretim ile işbirliği yapmak kaydı ile hataların kök nedenlerinin tespit etmek ve ortadan kaldırılması için aksiyonların alınmasını sağlamak. Kalite bilincinin kurum içinde yaygınlaşmasını sağlamak, Görevin kapsamına giren bütün fonksiyonlar ile ilgili sistemlerin düzenli olarak yürütülmesini, yeni sistemlerin tasarlanmasını ve mevcut istemlerin geliştirilmesini sağlamak. Üretim ve kontrol faaliyetlerine yönelik kural , standart ve norm oluşturulması çalışmalarına katkıda bulunmak, Firmada kullanılan ölçüm - doğrulama ve kontrol araçlarının bakım ve kalibrasyon planlarının hazırlanmasını, uygulanmasını ve uygunluğu temin edilmiş araçların kullanılmasını sağlamak, Gerekli girdilerde mal kabul öncesi kalite kontrol yapılmasını sağlamak, gerekli üretim süreçlerinde, üretim içi kalite kontrol yapılmasını ve gerekli kalite onaylarının verilmesini sağlamak Sistem performansı ile ilgili yönetime raporlama yapmak, Çevre.işçi sağlığı ve iş güvenliği uygulamalarında sorumlu olmak,

  Aranan Nitelikler Bağlantı elemanları pazarına vida ve civata üretimi yapan Sancaktepe'deki fabrikamızda, Kalite Yönetim Sisteminin ve Kalite kontrol işlemlerinin sorumluluğunu alabilecek, titiz ve disiplinli çalışmayı kendine felsefe edinmiş aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız. Üniversitelerin tercihen; Endüstri, Makina veya Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun En az 3 yıl kalite yönetim tecrübesi olan ISO 9001: OHSAS 18001 ,ISO/TS 16949 , ISO 14001 Çevre Yönetim sistemlerine hakim, Tercihen; MSA, SPC, PPAP, APQP, FMEA, 8D konularında uygulama yapmış veya eğitim almış, Yalın üretim tekniklerine hakim, Dökümantasyon yönetimi ve denetimler konusunda deneyimli, Kalite iyileştirme ve geliştirme çalışmalarında organizasyondaki ilgili bölümlere ve ekibine liderlik edebilecek bilgiye sahip, Kalite eğitimlerini verebilecek, Takım çalışmasına yatkın , İnisiyatif kullanabilen ve sorumluluk alabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Not: Değerlendirmede resimli özgeçmişler dikkate alınacaktır.

 • Aster Tekstil

  Production Merchandiser Aster Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are seeking for a "Production Merchandiser” to be assigned in the developing and growing organization of our company:

  Aranan Nitelikler Very well organized and strong daily follow up skills University degree preferably in textile or ready to wear dept. Minimum 3 years experience in a similar role Good command of written and spoken english Knowledge of jersey or woven products Proactive with very strong communication, negotiation and analytical skills

 • Aster Tekstil

  Product Merhandiser Aster Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are seeking for a "Product Merchandiser” to be assigned in the developing and growing organization of our company:

  Aranan Nitelikler Ability to quick response and to build strong relationships with costumers Proactive with very strong communication , negotiation and analytical skills Good sense of fashion and follow up trends Very well organized and strong daily follow up skills University degree preferably in textile engineering Minimum 3years experience in a similar role Knowledge of jersey or woven products Good command of written and spoken english No military obligation for male candidates Willing to travel abroad

 • Fırın Bonaffee

  Kasa Sorumlusu / Ön Muhasebe Fırın Bonaffee

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterileri güler yüz ile karşılayarak, satış ve ödemelere ait kasa işlemlerini gerçekleştirmek, Kasa ile ilgili günlük,periyodik rapor ve evrakların düzenini sağlamak, İlgili alış faturaları ve giderleri sisteme işlemek, Çalıştığı alanın tertip ve düzeninden sorumlu olmak, Satış ekibine destek olmak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Dinamik iş temposunda çalışabilecek, Ön muhasebe bilgisi bulunan, Kişisel görünümüne önem gösteren, Ekip çalışmasına ve müşteri memnuniyetine önem veren, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerisi yüksek, 25-40 yaş arası Avrupa yakasında (K.Çekmece yakınlarında) ikamet eden, Bay/Bayan kasa sorumlusu ve ön muhasebe yapabilecek ekip arkadaşları aramaktayız.

 • Damla İnsan Kaynakları

  İngilizce Bilen Yatılı Çocuk Bakıcısı Arıyoruz Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Florya'da ikamet eden ailemiz için, Haftanın 6 günü yatılı olarak, 8 yaşındaki erkek çocuğuyla ilgilenip ona İngilizce öğretebilecek, Çocuğun diğer derslerine de yardımcı olabilecek, Bakıcı / dadı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce bilen, Kesinlikle sigara kullanmayan, Güvenilir ve sevecen, 30-45 yaşları arasında olan, En az 2 yıl deneyim sahibi ve referansı olan, Bayan

 • Adil Işık Group

  Düzce Mağaza Müdürü Adil Işık Group

  Düzce

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Düzce 'deki Mağazası için "Mağaza Müdürü" arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hâkim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Adil Işık Group

  Alanya Mağaza Müdürü Adil Işık Group

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Alanya Liman Cadde'sindeki mağazası için 'Mağaza Müdürü' arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hakim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Senior Test Engineer Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are looking for a SENIOR TEST ENGINEER for our customer operates as one of the leading e-commerce companies in Turkey. Service Acceptance Testing, Test Automation Test Environment Management Activities, such as: Package deployment Loading necessary test data Configuring environment for planned testing

  Aranan Nitelikler 5 years of testing experience, Capybara, TDD knowledge, test case experience, Experience of using testing tools and SQL Advanced problem solving and consultative skills Negotiation skills Team player skills Strong focus on delivering to fulfill customer needs Fluent in English Military status is completed or postponed at least 3 years.

 • Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  Bayan Satış Temsilcisi - İçerenköy CarrefourSA Eao Reklam ve İletişim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün önde gelen elektronik markası için; İstanbul Anadolu yakasında İçerenköy AVM'de bulunan elektronik mağaza içinde süpürge ve küçük ev aletlerinin tanıtımını ve satışını gerçekleştirecek, günlük ve haftalık raporlamaları yapabilecek satış temsilcileri aranmaktadır. 1050TL net maaş + 170 TL yol + 275TL yemek + Prim + SSK

  Aranan Nitelikler Anadolu yakası İçerenköy civarında ikamet eden, Tercihen perakende mağaza satış tecrübesine sahip, Elektroniğe, özellikle süpürge ve küçük ev aletlerine ilgi duyan, Tercihen elektronik market tecrübesine sahip, Haftalık satışlarını raporlama yapabilecek, Diksiyonu düzgün, Girişken, İletişim yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın Bayan Satış Temsilcileri aranmaktadır.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Gıda Teknikeri Sini Ev Böreği - Baklava

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamıza "Gıda Teknikeri” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda Mühendisliği veya Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Benzer işlerde en az 1 yıl deneyimli, Yöneticilik vasfına sahip, İnsan ilişkilerinde ve yönetiminde başarılı, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır. Adayların İstanbul Anadolu Yakasında ikamet etmesi gerekmektedir.

 • Barbera

  Asci Barbera

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sirkeci deki Barbera Hotel bunyesinde bulunan Taze Restaurant mutfaginda calismak uzere dunya mutfagi hakkinda bilgi sahibi,yaratici ve modern ascilar otelimiz bunyesine katilacaktir. Restaurant imiz tapas ve meze agirlikli yemek servisi yapacak olup yenilikci ve yaratici sefler aramaktayiz.

  Aranan Nitelikler Cafe restoran veya Otel mutfaklarında en az 2 yıl deneyimli, Dünya mutfağı lezzetleri hakkında bilgi sahibi, Dinamik, işini seven, Hijyen kurallarına dikkat eden, Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun, İnsan ilişkilerinde başarı, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Orta seviyede ingilizce bilen ascilar sirketimiz bunyesinde ise alinacaktir.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Gıda Mühendisi / Gıda Teknikeri Sini Ev Böreği - Baklava

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1999 yılından itibaren gıda sektöründe hizmet veren firmamızın Gece Üretiminde çalışacak "Gıda Mühendisi / Gıda Teknikeri” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gıda Mühendisliği veya Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Gıda güvenliği ve yönetim sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Gece Fabrika Sorumluluğunu alabilecek bilgi ve tecrübeye sahip, Benzer işlerde en az 1 yıl deneyimli, Yöneticilik vasfına sahip, İnsan ilişkilerinde ve yönetiminde başarılı, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına uygun, Yeniliklere açık kişiler olmalıdır. Adayların Ankara’ da ikamet etmesi gerekmektedir.

 • Firma Adı Gizli

  Fon Yönetim Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Fon yönetimi bölümü tarafından yapılan tüm işlemlerin bankalar ile günlük, aylık mutabakatların ve bu işlemlerin sistem kontrolünün yapılması, * Bankalarla yapılan işlem sözleşmelerinin takip edilmesi, işlemlerin bu sözleşmelerle uygunluğunun kontrolü, * Vadesi gelen işlemlerin raporlanması, operasyonların hazırlanması, muhasebe kayıtları yapılması vadesi gelmemiş tüm işlemlerin günlük cari piyasa fiyatlarıyla değerlendirilmesi ve güncel kar zarar tablolarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler * Fon yönetimi bölümünde görev alacak, * Üniversite mezunu, * Türev araçları bilgisi olan (opsiyon, forward) SPK türev araçlar lisansı olması tercih sebebidir. * Krediler, Bütçe ve bilanço bilgisi olan, * Tercihen İngilizce bilen, * Tercihen bankaların veya aracı kurumların hazine bölümlerinde 3 veya daha fazla süreli çalışmış olan. * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, * Bay adaylarda askerliğini yapmış, * Bay veya bayan

 • Ermat Motorlu Araçlar

  Mekanik Teknisyen Ermat Motorlu Araçlar

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mekanik Teknisyen; Servisimizde görevlendirilmek üzere; günlük oluşturulan araç kayıtlarına göre, bakım ve onarım işlerini marka standartlarının belirlediği kriterler doğrultusunda gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler ~~Mekanik Teknisyen •Tercihen Motor meslek lisesi mezunu •Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli ( Tercihen yetkili servis tecrübeli ) •Askerlikle görevini tamamlamış •30 yaşını aşmamış •B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen •Seyahat engeli olmayan •Takım çalışmasına uyumlu

 • Halavet

  Traktör ve Mini Eskavatör (Jcb) Operatörü Halavet

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Halavet Gıda' da üretim yapılan fabrikada, işlentilerde kullanılan ürünlerin sevk, teslim ve idaresini yapacak; JCB Belgesine sahip, Mini Eskavatör kullanımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Fazla mesai sorunu olmayan, Anadolu yakasında (Tercihen tuzla civarında) oturan, Askerlik ile ilişkisi olmayan, Mini Eskavatör (JCB) Operatörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Roman

  Stajyer Roman

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil ve Bayan Hazır Giyim sektöründe lider olan firmamızın merkez ofisinde; Muhasebe, İnsan Kaynakları, Pazarlama departmanlarında görevlendirilmek üzere STAJYER aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan,tercihen son sınıf öğrencisi, -Ms office programlarına hakim, -Gelişime ve yeniliklere açık, -İletişimi kuvvetli, -Takım çalışmasına yatkın. -

 • Ermat Motorlu Araçlar

  Mekanik Servis Danışmanı Ermat Motorlu Araçlar

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mekanik Servis Danışmanı; Servise gelen müşteriyi güleryüzle karşılayarak, müşteri şikayetlerini dinlemek, araç kaydını oluşturarak işleri takip etmek ve müşteri ile atölye arasındaki bilgi akışını en üst düzeyde yönetmek.

  Aranan Nitelikler Mekanik Servis Danışmanı Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli Yetkili servis tecrübesi olan ( Tercihen Renault ) Düzenli , tertipli ve sorumluluk alabilen, Müşteri Odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip, Stres altında çalışabilen Seyahat engeli olmayan Microsoft Office uygulamalarına hakim B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 30 yaşını aşmamış En az MYO mezunu ( Tercihen Otomotiv )

 • Ekol Mağazaları

  Analist Ekol Mağazaları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Merkez ofisimizde görev alacak 'Analist' aranmaktadır. Üniversitelerin Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede excel, powerpoint ve diğer ofis yazılımlarını kullanıyor olmak, Analitik düşünme,yorumlama ve problem çözme yetkinliğine sahip olmak, Sunum ve raporlama teknikleri konusunda tecrübeli olmak, Gelişmiş analiz ve yorumlama becerilerine sahip olmak, Sorumluluk sahibi ve yoğun iş ortamında, dikkatli, planlı, detaycı çalışan, Değişime ve öğrenmeye açık, Yaratıcı ve sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı etkili iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Çeşitli stratejik projelerde veri toplanması, analiz edilmesi, gerekli araştırmaların gerçekleştirilmesi ve bu çalışmalar ışığında çözüm önerilerinin oluşturulması, Yönetim tarafından uygun bulunan çözüm önerilerinin ilgili departmanlarla birlikte uygulamasının gerçekleştirilmesi, Yönetim için gerekli periyodik raporların oluşturulması ve sunulması, Kampanya yönetimi için gereken tüm çalışmaların gerçekleştirilmesi, Finansal analiz, modelleme ve değerleme çalışmalarının hazırlanması.

 • Poyraz İnşaat

  Makine Mühendisi Poyraz İnşaat

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ANKARA VE ÇEVRESİ PROJELERİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE MEKANİK TAAHHÜT KONUSUNDA DENEYİMLİ 10 YIL TECRÜBELİ MAKİNA MÜHENDİSİ

  Aranan Nitelikler MEKANİK TAAHHÜT KONUSUNDA ( ISITMA,SOĞUTMA,YANGIN, DİSİPLİNLERİNDE ) EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ, AUTOCAD VE OFİS PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN, HAKEDİŞ VE RAPORLAMA KONUSUNDA DENEYİMLİ, TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN, İKİLİ İLİŞKİLERDE BAŞARILI SAHA TECRÜBESİ OLAN MAKİNA MÜHENDİSLERİ

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?