İş İlanları

 • Adil Işık Group

  Güvenlik Amiri Adil Işık Group

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile global dünyada, bulunduğu segmentte yenilikçi marka olma iddiası ile beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet vaat eden, müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılan bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’inde İdari İşler Bölümünde görev alacak 'Güvenlik Amiri' arıyor.

  Aranan Nitelikler İlgili bölümlede değerlendirilmek üzere, Askeri personel olarak çalışıp, mecburi hizmetini tamamlamış ve kendi isteğiyle ayrılmış, 35 - 45 yaş arası erkek

 • Antalya Özel Yaşam Hastaneleri Sağlık Hizmetleri A.ş

  Kardiyoloji Uzmanı Antalya Özel Yaşam Hastaneleri Sağlık Hizmetleri A.ş

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Alanya Yaşam Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere, ' Kardiyoloji Uzmanı' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Tıp Fakültesi mezunu, * Kardiyoloji branşında uzman, * Tıp alanındaki gelişmeleri yakından takip eden, * İletişimi kuvvetli, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip, ' Kardiyoloji Uzmanı' aranmaktadır

 • Mae Reklam Tasarım

  Grafik Tasarımcı / Art Direktör Mae Reklam Tasarım

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ailemiz büyüyor! MAE İstanbul şubesi ekibimize katılmak üzere, tam zamanlı art direktör ve grafik tasarımcı yol arkadaşları arıyoruz. İşinden zevk alan, tasarlamak için nefes alan, bunu bir iş değil bir hayat görüşü olarak algılayan biriyseniz, elinizde de güvendiğiniz bir portfolyo var ise buyurun!

  Aranan Nitelikler Art Direktörler için; Adobe CS serisinin tüm programlarına hakim, İllüstrasyon yeteneği olan, Genel kültür seviyesi yüksek, İletişim becerileri güçlü, sunum yeteneği olan, İyi derecede ingilizce bilen, (ilave olarak fransızca bilmesi tercih sebebidir. ) Seyahat engeli bulunmayan (Yurtiçi, yurtdışı) Ekip çalışmasına yatkın olmak yetmez, onu yönetebilecek yetilere sahip olan, İleri seviyede ofset bilgisine sahip, Dijital medya bilgisine sahip, Minimum 5 yıl deneyimi olan, referans verebilecek, Gündemi takip eden, Dünya'yı takip eden, Bol bol okuyan, araştıran... Grafik Tasarımcılar Adobe CS serisinin tüm programlarına hakim, İllüstrasyon yeteneği olan, Genel kültür seviyesi yüksek, İletişim becerileri güçlü, sunum yeteneği olan, Seyahat engeli bulunmayan (Yurtiçi, yurtdışı) Ekip çalışmasına yatkın, İleri seviyede ofset bilgisine sahip, Dijital medya bilgisine sahip, Minimum 2 yıl deneyimi olan, referans verebilecek, Gündemi takip eden, Dünya'yı takip eden, Bol bol okuyan, araştıran...

 • Dd Değişim Dinamikleri

  Sosyal Medya Uzmanı Dd Değişim Dinamikleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren bir grup firmamız için; Kurumun sahip olduğu sosyal medya hesaplarının güncelliğini sağlayacak, Kurumun politikaları doğrultusunda takipçi sayısını arttırıcı faaliyetleri yürütecek, Sosyal medyadaki yenilikleri takip edip, yaratıcı ve geliştirici stratejiler belirleyecek ve kurumda uygulanmasını sağlayacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Görsel İletişim Tasarımı veya Grafik Tasarımı bölümlerinden mezun, tercihen alanında yüksek lisansını tamamlamış. Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya alanında en az 4 yıl deneyimli, Facebook Reklam Yönetimi, Google Analytics, google Trends, Google Adwors gibi internet sitelerine hakim, İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve Photoshop bilgisisne sahip, İletişim becerisi yüksek, Girişken bir yapıya sahip, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • Mothercare

  Mothercare Ankara Gordıon AVM -Satış Danışmanı Mothercare

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Yargıcı

  Seyahat ve Organizasyon Sorumlusu Yargıcı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yargıcı çalışanlarının tüm seyahat ve konaklama taleplerini karşılamak, Vize işlemlerinin koordinasyonunu sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yargıcı Merkez Ofis’de istihdam edilmek üzere 'Seyahat ve Organizasyon Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır. Adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir. Lisans veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Seyahat acentalarında en az 2 yıl deneyimli, Araştırmacı ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Organizasyon becerisi gelişmiş, İletişimi kuvvetli ve çözüm odaklı.

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün önde gelen internet firmalarından Çiçek Sepeti'nin çağrı merkezinde görev almak üzere bay - bayan müşteri temsilcileri aranmaktadır. Çağrı merkezi 4.Levent'tedir. Çalışma Saatleri: Haftada 5 gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında. 1 gün hafta içi, 1 gün hafta sonu izin kullanılacaktır. En az Lise mezunu, 28 yaşını aşmamış, Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen, Müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Telefonda görüşme becerileri yüksek, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Çağrı merkezi çalışma temposunu kaldırabilecek, Takım çalışmasına yatkın olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün önde gelen internet firmalarından Çiçek Sepeti'nin çağrı merkezinde görev almak üzere bay - bayan müşteri temsilcileri aranmaktadır. Çağrı merkezi 4.Levent'tedir. Çalışma Saatleri: Haftada 5 gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında. 1 gün hafta içi, 1 gün hafta sonu izin kullanılacaktır. En az Lise mezunu, 28 yaşını aşmamış, Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen, Müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Telefonda görüşme becerileri yüksek, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Çağrı merkezi çalışma temposunu kaldırabilecek, Takım çalışmasına yatkın olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Fcl Assist

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Fcl Assist

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için satış elemanları arıyoruz. 1.100 tl net maaş + 250 tl multinet( yemek kartı) + sigorta ; Günlük, haftalık, aylık yüksek primle çalışma imkanı.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , 30 yaş ve altı Bay/Bayan satış elemanları arıyoruz.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Ofis Asistanı Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DSG İK ve Danışmanlık kendi sektöründe lider firmalara Personel Seçme ve Yerleştirme süreçlerinde hizmet vermeyi amaçlayan bir insan kaynakları danışmanlık firmasıdır. Danışmanlık firmamızda görevlendirilmek üzere "OFİS ASİSTANI" yönünde arayışımız bulunmaktadır. Ofisin genel düzeninden sorumlu olmak, Telefon ve faks trafiğini yönetmek, kargo takibi gerçekleştirmek, Veri girişlerini yapmak, İK portallarının güncellemelerini gerçekleştirmek, Pozisyonlar dahilinde özgeçmişlerin taranması,aday mülakatları takviminin düzenlenmesine ve randevuların alınması, Mülakata katılan adayları karşılamak, yönlendirmek. Muhasebesel evrak düzeninin sağlanması,

  Aranan Nitelikler MYO mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, görüntüsüne ve giyimine özen gösteren, MS Office programlarını iyi derecede kullanan, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,

 • Yargıcı

  Mağaza Satış Danışmanı - Tepe Nautilus Yargıcı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tepe Nautilus AVM Mağazamızda görevlendirmek üzere; -Satış hedeflerini gerçekleştirmek için Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak Yargıcı standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, -Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan "Satış Danışmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, - Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı satışta aktif rol alacak, - Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, - Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın.

 • Playland

  Kasa Personeli - Rings İstanbul AVM Playland

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Playland Türkiye' nin en büyük Oyun&Eğlence merkezidir. Rings İstanbul Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playland mağazamızda görevlendirilmek üzere; *Ms Office programlarını kullanabilen, *Tercihen Meslek lisesi Muhasebe bölümü mezunu, *(Erkek adaylar için) Askerliğini yapmış olmak, *Değişime ve gelişmeye açık bir yapıya sahip olmak, *Müşteri ilişkileri ve insan yönetiminde başarılı, *Perakende mağazacılık deneyimli * Benzer bir pozisyonda 2 yıl tecrübeli, *Analitik düşünen, pozitif, güleryüzlü, *Sosyal yönü kuvvetli, insan ilişkilerinde oldukça başarılı, Bay&Bayan KASİYER Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Kasa Açılış&Kapanış işlemlerini gerçekleştirecek, Merkeze istenilen raporları zamanında gönderecek Mağazamızın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirebilecek, Genel Merkez ve Bölge Koordinatörleriyle koordinasyonu sağlayabilecek, En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerileri güçlü ve liderlik vasıfları gelişmiş, MS ofis programlarına hakim, Dış görünümüne önem veren, Tercihen Sancaktepe, Sultanbeyli, Yenidoğan, Taşdelen civarında ikamet eden Bay-Bayan

 • Yargıcı

  Mağaza Satış Danışmanı - Metrocity Yargıcı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Metrocity mağazamızda görevlendirmek üzere; -Satış hedeflerini gerçekleştirmek için Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak Yargıcı standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, -Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan "Satış Danışmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, - Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı satışta aktif rol alacak, - Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, - Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın.

 • Nmt İnsan Kaynakları

  Satış Danışmanı (Mağaza) Nmt İnsan Kaynakları

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En az Lise tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Satış alanında deneyimi olan, MS Office programlarını kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, İstanbul Asya ve Avrupa bölgelerinde farklı mağazalarda görev alacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Aranan Nitelikler Danışmanlık hizmeti verdiğimiz perakende sektöründe, aksesuar(gözlük) alanında faaliyet gösteren bir firmada görev alacak, Corner ve mağazalar bünyesinde aktif satışta rol alacak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek.

 • Koton

  Mağaza Müdürü-Ankara Batıkent Cadde Koton

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? ANKARA BATIKENT CADDE'de açılacak olan KOTON mağazamız için, Mağazasını ekip halinde müşteri memnuniyeti ve satışa odaklayarak belirlenen mağaza hedeflerinin gerçekleşmesini sağlayacak Mağaza Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim, Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık, İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

 • Bireysel Tanıtım ve Aktivite Hizmetleri A.ş

  Mobil Ekip Elemanı Bireysel Tanıtım ve Aktivite Hizmetleri A.ş

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bireysel Tanıtım ve Aktivite Hizmetleri A.Ş., sektöründe lider olan şirketlere, ülke genelinde görev yapan 1700’ü aşkın kadrosuyla merchandising hizmeti vermektedir. Perakende satış noktalarında çikolatadan bisküviye, mutfak grubundan kişisel bakım ürünlerine, çocuk bezinden mamaya, içecekten dondurmaya ve teknolojik ürünlere kadar birçok kategoride 100 ayrı markanın tanzim-teşhir, tadım-tanıtım, satış destek, satış promosyon, denetim ve raporlama faaliyetlerini yürütmektedir. Sektöründe lider olan ürün gruplarına hizmet vermek ve merchandising kadrolarımızda görevlendirilmek üzere yerel ve ulusal marketlerde kendisine zimmetlenecek araçla çalışacak; MOBİL EKİP ELEMANI aranmaktadır. GÖREV TANIMI: . Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik görevli olduğu reyonu ziyaret eden müşterilere gereken bilgilendirmeleri yapmak ve satışı arttırıcı faaliyetlerde bulunmak, . Reyonda gerekli temizlik ve düzeni devamlı olarak sağlamak, . Reyonda ürünlerin satışa hazırlıklı olması için stokların devamlı takip edilmesini ve reyonların takviye edilmesini sağlamak, . Stok rakamları konusunda ilgililere bilgi vermek, eksik stok ihtiyaçlarının siparişe dönüştürülmesini sağlamak, . Sevk edilmiş siparişleri mal kabulde karşılamak, gerek sayımı gerekse reyona alınması konusunda aktif olarak yer almak, . Mağaza içindeki ürünlerimiz ve sektörümüzle alakalı gelişmeleri takip etmek, ilgili kişilerle paylaşmak . Rakip firmaların ürünleri, fiyatları, çalışma şekilleri, promosyon çalışmaları ile ilgili bilgi toplamak, ilgili kişilerle paylaşmak

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu * Tercihen satış ve tanıtım alanında 1 yıl tecrübeli, * Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteye önem veren, * İkna kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı, * Çözüm odaklı çalışan, sabırlı ve temsil yeteneği kuvvetli, * Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, * Bay adaylar için Askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli, * Aktif olarak araç kullanabilen ve SRC Belgesi olan, * Kocaeli ilinde ikamet eden Firmamız ile ilgili detaylı bilgi için web adresimiz: www.bireyseltanitim.com.tr

 • Go Group Danışmanlık

  Güzellik Uzmanı - Adana Go Group Danışmanlık

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu kozmetik markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirmek, Görev yaptığı kozmetik mağazalarında, markasının ürün raflarının düzenli ve marka standartlarına uygun olmasını sağlamak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşteri ve Pazar ile ilgili bilgileri bağlı olduğu yöneticiye raporlamak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl MAĞAZA tecrübesi bulunan, Tercihen Cilt Bakımı ve Makyaj uygulamaları ve satışı konusunda deneyimli, Prezantabl, MAKYAJ yapmayı seven, ENERJİK, Renkli Kozmetik ve Mağazacılık konusunda kariyer hedefi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı yapmayı seven, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Go Group Danışmanlık

  Güzellik Uzmanı - Gaziantep Go Group Danışmanlık

  Gaziantep

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu kozmetik markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirmek, Görev yaptığı kozmetik mağazalarında, markasının ürün raflarının düzenli ve marka standartlarına uygun olmasını sağlamak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşteri ve Pazar ile ilgili bilgileri bağlı olduğu yöneticiye raporlamak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl MAĞAZA tecrübesi bulunan, Tercihen Cilt Bakımı ve Makyaj uygulamaları ve satışı konusunda deneyimli, Prezantabl, MAKYAJ yapmayı seven, ENERJİK, Renkli Kozmetik ve Mağazacılık konusunda kariyer hedefi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı yapmayı seven, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Go Group Danışmanlık

  Güzellik Uzmanı - Mersin Go Group Danışmanlık

  Mersin(İçel)

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu kozmetik markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirmek, Görev yaptığı kozmetik mağazalarında, markasının ürün raflarının düzenli ve marka standartlarına uygun olmasını sağlamak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşteri ve Pazar ile ilgili bilgileri bağlı olduğu yöneticiye raporlamak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl MAĞAZA tecrübesi bulunan, Tercihen Cilt Bakımı ve Makyaj uygulamaları ve satışı konusunda deneyimli, Prezantabl, MAKYAJ yapmayı seven, ENERJİK, Renkli Kozmetik ve Mağazacılık konusunda kariyer hedefi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı yapmayı seven, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Playland

  Mağaza Yöneticisi - Rings İstanbul AVM Playland

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Rings İstanbul Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playland mağazamızda görevlendirilmek üzere; *Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, *(Erkek adaylar için) Askerliğini yapmış olmak, *Değişime ve gelişmeye açık bir yapıya sahip olmak, *Müşteri ilişkileri ve insan yönetiminde başarılı, *Perakende mağazacılık deneyimli * Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, *Analitik düşünen, pozitif, güleryüzlü, *Sosyal yönü kuvvetli, insan ilişkilerinde oldukça başarılı, Bay&Bayan Mağaza yöneticisi Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirebilecek, Genel Merkez ve Bölge Koordinatörleriyle koordinasyonu sağlayabilecek, En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerileri güçlü ve liderlik vasıfları gelişmiş, MS ofis programlarına hakim, Dış görünümüne önem veren, Tercihen Sancaktepe, Sultanbeyli, Yenidoğan, Taşdelen civarında ikamet eden Bay-Bayan

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan