İş İlanları

 • İş Açıklaması Plastik enjeksiyon kalıbı imalatı yapan firmamızda,Cnc freze (dik işlemde ) tezgahlarımızda çalışacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Cnc freze oparatörlüğünde en az 2 sene tecrübesi olan. Askerliğini yapmış veya en az 2 sene tecili olan. Grup çalışmasına yatkın. Vardiya sisteminde çalışmasına engel olmayan

 • İş Açıklaması İhracat operasyon vb. işlemlerin yürütülmesi ve takibi, Yurt dışı Satış Departmanı'nın tüm ofis ve evrak işlerinin koordinasyonunun sağlanması, İş akışını sağlamak, saha ekibi ve müşteri arasında koordinasyonu sağlanması, telefon trafiğinin yürütülmesi, Yurt dışı Satış Departmanı ile ilgili tüm gönderimleri koordine etmek, teslimatları takip etmek, Yurt dışı Satış Departmanı ile ilgili tüm veri tabanını güncel tutmak, düzenli formları toplamak ve dosyalamak, Müşteriler ile ilişkilerin etkili bir şekilde yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Mühendislik veya Dış Ticaret bölümlerinden mezun, İhracat / Lojistik alanında en az 1 yıl deneyimli, Tecihen akreditif süreç yönetimi konusunda deneyim sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen 2. Yabancı Dil bilen MS Office programlarını ve Ofis ekipmanlarını kullanabilen (Netsis bilmek tercih sebebidir), Teknik konularda yetiştirilmeye açık, İnsan İlişkilerinde başarılı, girişken, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Müşteri odaklı çalışabilen, destek konusunda yetenekli ve istekli, Diksiyonu düzgün, ikna ve analiz kabiliyeti olan, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Yöneticisi yurt dışında bulunduğu zamanlarda yöneticisini temsil edebilecek bilgi ve tecrübeye sahip, 25 yaş ve üzeri, Bayan takım arkadaşı aramaktayız. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması KONYA KENTPLAZA de ''Ayakkabı'' Sektöründe çalışmış MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI alınacaktır... Mağaza müşteri hizmet birimlerinin faaliyetleri ile ilgili merkez ve mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak ve takibini yapmak, Çalışan memnuniyeti ve satış performansını arttırmak, Mağaza içi müşteri portföyü oluşturmak, Müşteri şikayet / öneri sistemini yönetmek, Ürün sayımının yapılarak, stok takibi gerçekleştirmek, Mağaza içi lojistik uygulamaları yürütmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında ilgili görevlerde tecrübe sahibi, Müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri yüksek, Hızlı ve dinamik iş ortamını yönetebilen, Erkekler için askerliği tamamlanmış, Ayakkabı sektöründe çalışmış, En az lise mezunu, Kişisel Bakımına önem veren, Bay,Bayan MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI ALINACAKTIR

 • İş Açıklaması Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Baskı hazırlık, Sosyal medya görselleri oluşturabilecek (Twitter, Facebook, Instagram gibi sitelerde kullanılmak üzere içerik görselleri hazırlayabilecek) Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, hızlı ve üretken, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, analitik düşünebilen, Sorumluluk bilincine sahip,

  Aranan Nitelikler Müşteri Odaklılık /Customer Oriented İletişim Odaklılık / Communication Oriented Çözüm ve sonuç odaklılık / Solution and Result Oriented Kalite bilinci / Quality Conscious Takım Çalışması /Team Work Photoshop Bilgisi Üst Seviye Grafik Tasarım konusunda deneyimli Fotoğraf Çekebilen tercihimizdir. Bay/Bayan

 • Data Analyst
  Manpower Professional
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Collecting and analyzing internal and external customer data, Developing reports using MS-SQL, or other tools, Evaluating report results by investigating data, analysis and assessment of related documents, Reviewing detailed analysis to determine structure and content of the data by examining various data, Following data mapping requirements needed to integrate with the data warehouse or other systems, Collaborating with the team to design and perform testing on our data warehouse.

  Aranan Nitelikler We are seeking for a 'Data Analyst' to join the team of our client operating in Financial Investment Consultancy industry. Bachelor's degree in a relevant field must be in Engineering, Minimum 3 years data analysis experience, Excellent MS SQL,Excel, or a similar modeling tool/system knowledge, Deep knowledge in Information Technologies System, Analytical perspective, effective problem solving, multi-tasking, result oriented and strong communication skills, Good command of English, No military service obligation for male candidates.

 • İş Açıklaması In charge of the development and maintenance of health, safety and environmental systems, Ensure the standards are observed, Conduct in-depth statistical analyses, Define risks, Propose appropriate solutions in accordance with applicable legislation and corporate policies, Ensure the implementation of new standards, Be the main contact for inspection services, Train personnel on the standards to be observed, Negotiate and manage the health, safety and environment budget, Participate in internal awareness campaigns.

  Aranan Nitelikler We are seeking for a 'Health & Safety Coordinator' to join the team of our client operating in automotive industry in Bursa. B.Sc. degree in Engineering, At least 5 years experience in health & safety management within international structure, Have to have a B class Occupational Health & Safety Certificate valid by the ministry of labor and social security, Fluent in English, Residence in Bursa. No military obligation for male candidates.

 • Kalite ve Bilgi Güvenliği Uzmanı
  Manpower Professional
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Enerji sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Bilgi Teknolojileri departmanında görev almak üzere aşağıdaki özelliklerde 'Kalite ve Bilgi Güvenliği Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır. Bilgi Teknolojileri süreçlerinde bilgi güvenliği politikalarının ve sistemlerinin oluşturulması ve uygulanması, Bilgi güvenliği olaylarının tespit edilmesi ve raporlanması, Yürütülen projelerde güvenlik danışmanlığının gerçekleştirilmesi, Uyumluluk ve denetim projelerinde görev alınması, ISO 20000,27001 sertifikalarının alınmasında aktif rol üstlenilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Matematik v.b. lisans bölümlerinden mezun, COBIT, ITIL, gibi standart ve uygulamalar konusunda uzmanlık derecesinde bilgi sahibi, bunların şirket içinde uygulamasında aktif rol almış, Kalite ve Bilgi güvenliği konusunda en az 4 yıl deneyimli, Sistem veya network yönetimi konularında teknik deneyim sahibi, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.

 • İş Açıklaması Planning, evaluating and reporting of annual budget and sales targets, Managing the relationship with international sales channel and coordinating between respective departments of client and company, Evaluating current and potential clients for opportunities, Improving of sales activities and centrally defined sales strategy in excellence, Following up account agreements with the clients, Supporting whole sales and after sales technical process, Establishing a client based organization to increase commercial activities and revenues, Evaluating risk limits of the accounts and taking precaution if necessary, Following up previous data including sales and expenses.

  Aranan Nitelikler We are looking for an ‘’ International Area Sales Manager ’’ to join the team of our international client in Manufacture/Electronic industry. University degree in Electronic Engineering or Electronic & Communication Engineering, Minimum 5 years of work experience in Broadcast or Telecom sector, At least 3 years must be experience in International Account Management, Deep knowledge and experience in IT or Satellite Telecommunication, Good knowledge of CIS, Middle East and Africa areas, Excellent command of English, Flexibility for abroad travel, No military obligation for male candidates, Preferably residence in Asia side.

 • İş Açıklaması Hastanemizde çalışmak üzere; 'Yardımcı Sağlık Personeli' aramaktayız

  Aranan Nitelikler · Lise mezunu, · Tercihen alanında deneyimli, · Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, · Ekip çalışmasına yatkın · Vardiyalı çalışabilecek, · Hastane içinde taşınması gereken evrakları,malzemeleri ilgili yerlere götürmek, · Hemşire refakatinde,birimler arası hasta transferini prosedürü doğrultusunda gerçekleştirmek.

 • Süpermarket Personeli (Yetiştirilmek Üzere)
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir süpermarketlerin çeşitli departmanlarında çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 45 yaş arası Perakende mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • İş Açıklaması İŞ TANIMI BİZ KİMİZ ? Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan SPORTİCA SPORTİF PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. MİSYONUMUZ Çevikliğimiz, örgütsel verimliliğimiz ile sürekli fark ve değer yaratarak çalışan memnuniyetini, müşteri sadakatini temel alan bir yaklaşım sergilemek. VİZYONUMUZ Ülkemizde lider, dünyada model olabileceğimiz bir yapıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak. PROJELERİMİZ SİGORTA - https://sigortarobotu.com/ SPORTİF - https://www.taraftarcicek.com/ TUR ORGANİZASYONU - http://www.asktur.com/ LOJİSTİK - http://www.nakliyatfirsati.com/ gibi bir çok projelerin yanı sıra e-ticaret sektöründe de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

  Aranan Nitelikler ARANAN NİTELİKLER Lise veya üniversite mezunu/öğrencisi, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve pozitif, Tercihen satış alanında deneyimli, Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İkna kabiliyeti yüksek, eğlenmeyi eğlendirmeyi seven, Kariyer hedefleyen , ekip çalışmasına yatkın, Daha önce ekip yönetimi konusunda deneyim sahibi, Takım Lideri Arayışımız vardır. OKMEYDANI Lokasyonumuzda Maaş + prim sistemi ile çalışılacaktır.

 • İş Açıklaması İŞ TANIMI BİZ KİMİZ ? Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan SPORTİCA SPORTİF PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. MİSYONUMUZ Çevikliğimiz, örgütsel verimliliğimiz ile sürekli fark ve değer yaratarak çalışan memnuniyetini, müşteri sadakatini temel alan bir yaklaşım sergilemek. VİZYONUMUZ Ülkemizde lider, dünyada model olabileceğimiz bir yapıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak. PROJELERİMİZ SİGORTA - https://sigortarobotu.com/ SPORTİF - https://www.taraftarcicek.com/ TUR ORGANİZASYONU - http://www.asktur.com/ LOJİSTİK - http://www.nakliyatfirsati.com/ gibi bir çok projelerin yanı sıra e-ticaret sektöründe de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

  Aranan Nitelikler ARANAN NİTELİKLER Lise veya üniversite mezunu/öğrencisi, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve pozitif, Tercihen satış alanında deneyimli, Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İkna kabiliyeti yüksek, eğlenmeyi eğlendirmeyi seven, Kariyer hedefleyen , ekip çalışmasına yatkın, Daha önce ekip yönetimi konusunda deneyim sahibi, Takım Lideri Arayışımız vardır. OKMEYDANI Lokasyonumuzda Maaş + prim sistemi ile çalışılacaktır.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN, SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK, BAYAN 25 - 40 YAŞ ARASI ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR. ***BAY ADAYLARIN BAŞVURUSU DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR. YILDIRIM BÖLGESİNDE İKAMET EDENLER ÖNCELİKLİ DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

 • İş Açıklaması İŞ TANIMI BİZ KİMİZ ? Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan SPORTİCA SPORTİF PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. MİSYONUMUZ Çevikliğimiz, örgütsel verimliliğimiz ile sürekli fark ve değer yaratarak çalışan memnuniyetini, müşteri sadakatini temel alan bir yaklaşım sergilemek. VİZYONUMUZ Ülkemizde lider, dünyada model olabileceğimiz bir yapıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak. PROJELERİMİZ SİGORTA - https://sigortarobotu.com/ SPORTİF - https://www.taraftarcicek.com/ TUR ORGANİZASYONU - http://www.asktur.com/ LOJİSTİK - http://www.nakliyatfirsati.com/ gibi bir çok projelerin yanı sıra e-ticaret sektöründe de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

  Aranan Nitelikler ARANAN NİTELİKLER Lise veya üniversite mezunu/öğrencisi, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve pozitif, Tercihen satış alanında deneyimli, Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İkna kabiliyeti yüksek, eğlenmeyi eğlendirmeyi seven, Kariyer hedefleyen , ekip çalışmasına yatkın, Daha önce ekip yönetimi konusunda deneyim sahibi, Takım Lideri Arayışımız vardır. Okmeydanı lokasyonumuzda Maaş + prim sistemi ile çalışılacaktır.

 • İş Açıklaması Şirketimizin Yenibosna Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler 20-25 Yaş arası, Ticaret Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, Ön Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen Nebim Winner Muhasebe modülünü kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Bayan ön muhasebe elemanı aramaktayız.

 • İş Açıklaması İZMİR AGORA Avm 'de bulunan mağazamız için Satış Danışmanı arıyoruz.....

  Aranan Nitelikler 20-40 yaşları arasında, Mağazacılık ve satış konusunda en az 1 yıllık iş deneyimi olan, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu, Bay

 • İş Açıklaması İSTANBUL ASTORIA Avm'de bulunan mağazamız için Satış Danışmanları arıyoruz.....

  Aranan Nitelikler 20-40 yaşları arasında, Mağazacılık ve satış konusunda en az 1 yıllık iş deneyimi olan, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu, Bay,bayan

 • İş Açıklaması GÖKTÜRK /EYÜP 'DE BULUNAN SİTE PROJEMİZ İÇİN ; SSK + 1400 TL MAAŞ + 100 TL YOL ÇALIŞMA ŞEKLİ 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 OF

  Aranan Nitelikler -5188 SAYILI YASA GEREĞİ GÜVENLİK KİMLİK KARTI OLAN -İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK,DİKSİYONU DÜZGÜN -GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN -YÖNLENDİRME KABİLİYETİNE SAHİP -BAY GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARANMAKTADIR. İLETİŞİM TEL : 0543 956 78 67 / 0549 630 61 34

 • İş Açıklaması Mağaza satış hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamak, Mağaza ve kasa açılış-kapanış işlemlerini yürütmek, Gerekli raporları hazırlamak, siparişleri vermek, stok takibi yapmak, Depo sevkiyatlarını teslim almak ve depo girişlerini yapmak, Ürün iadeleri ile ilgilenmek, Sorumluluğundaki mağaza ekibini eğitmek, denetlemek ve yönetmek

  Aranan Nitelikler Mutfak Eşyaları Perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren Tantitoni Mağazalarının Adana Ziyapaşa Caddesi'nde yer alan mağazasında görev yapacak Mağaza Yöneticisi aranmaktadır. En az Yüksek okul mezunu, En az 2 yıl benzer sektörde Mağaza Yöneticiliği yapmış, Ekibini satış ve mağazacılık konularında geliştirebilecek ve motive edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, Analitik düşünebilen, pratik hareket edebilen ve çözüm odaklı çalışabilen, Nebim Winner programını kullanabilen, Mağazacılık konusunda kariyer hedefleyen, adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması * En az Lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış,

  Aranan Nitelikler Mutfak Eşyaları Perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren Tantitoni Mağazalarının İstanbul Göktürk'de yer alan franchise mağazasında görev yapacak Part Time Satış Danışmanı aranmaktadır.

 • İhracat Yöneticisi
  Tantitoni
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yeni pazarlar ve müşteriler sağlamak, Tüm ihracat operasyon işlemlerinin koordinasyon ve takibini sağlamak, Müşteri datasını kontrol etmek ve güncellemek Kilit müşterileri araştırıp fiyat teklifi vermek Müşteri cirolarını analiz etmek ve büyük potansiyeli olan müşterileri belirlemek Yeni ürünlerin müşterilere tanıtımını yapmak (katalog göndermek ve takip etmek) Şirketin katıldığı fuarlarda aktif görev yapmak Mevcut müşterileri ziyaret etmek Seyahat planlarını ve organizasyonunu yapmak Yurtdışı Fuar ziyaretleri yapmak, potansiyel müşterileri tespit etmek, iletişim kurarak mevcut müşteriye dönüştürmek. Yurtdışı fuar organizasyonlarını kurulumundan bitimine kadar organize etmek, fuara gidecek ürünleri seçmek ve gümrük giriş çıkış işlemlerini yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İhracat Konusunda 2 yıl tecrübeli, Tercihen züccaciye sektöründe yurtdışı satış konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen; aktif olarak yazma ve konuşma becerisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, İletişim becerisi yüksek, Planlama, organizasyon, ve koordinasyon kabiliyetleri gelişmiş, Müşteri ilişkilerinde başarılı, analitik düşünebilen, Raporlama yapabilen,ekip çalışmasına uygun, Tercihen 30 yaşı aşmamış, Tercihen Sigara kullanmayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın MERSİN FORUM AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak Part Time Satış Danışmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az Lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış, tercihen sigara kullanmayan

 • İş Açıklaması Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın yeni açılacak olan KOCAELİ 41 BURDA AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak aşağıdaki özelliklere sahip 'Satış Danışmanları' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * En az Lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış,tercihen sigara kullanmayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Mağaza satış hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamak, Mağaza ve kasa açılış-kapanış işlemlerini yürütmek, Gerekli raporları hazırlamak, siparişleri vermek, stok takibi yapmak, Depo sevkiyatlarını teslim almak ve depo girişlerini yapmak, Ürün iadeleri ile ilgilenmek, Sorumluluğundaki mağaza ekibini eğitmek, denetlemek ve yönetmek

  Aranan Nitelikler Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın yeni açılacak olan KOCAELİ 41 BURDA AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak aşağıdaki özelliklere sahip 'Mağaza Yöneticisi' aramaktayız. En az Yüksek okul mezunu, En az 2 yıl benzer sektörde Mağaza Yöneticiliği yapmış, Ekibini satış ve mağazacılık konularında geliştirebilecek ve motive edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, Analitik düşünebilen, pratik hareket edebilen ve çözüm odaklı çalışabilen, Nebim Winner programını kullanabilen, Mağazacılık konusunda kariyer hedefleyen, adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması * En az Lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış,

  Aranan Nitelikler Mutfak Eşyaları Perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren Tantitoni Mağazalarının İstanbul Göktürk'de yeni açılacak olan franchise mağazasında görev yapacak Satış Danışmanları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren Tantitoni Mağazalarımızın PIAZZA SAMSUN mağazasında görev yapacak PART TIME SATIŞ DANIŞMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * En az Lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış, tercihen sigara kullanmayan,

 • Muhasebe Stajyeri
  Tantitoni
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye’de züccaciye sektörünün öncülerinden olan İNTER MUTFAK EŞYALARI TİC.A.Ş’nin gelişen ve büyüyen organizasyonunda yer alacak, aşağıdaki niteliklere sahip MUHASEBE STAJYERİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenimine devam eden, Staj zorunluluğu bulunan, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Hafta içi en az 3 gün staja devam edebilecek, Öğrenmeye ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Trabzon Forum AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak Part Time Satış Danışmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az Lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış, tercihen sigara kullanmayan

 • Yetiştirilmek Üzere Mağaza Yönetici Adayları
  Tantitoni
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Mutfak Eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren Tantitoni Mağazalarımızın İstanbul'da bulunan mağazalarında görev yapacak, yetiştirilmek üzere "Mağaza Yöneticileri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, Perakende Satış Mağaza Yöneticiliği ve tercihen mutfak eşyaları alanında sektör deneyimi olan, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, 30 yaşını aşmamış, tercihen sigara kullanmayan, Nebim Winner programını aktif kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İnsan Kaynakları Stajyeri
  Tantitoni
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye’de züccaciye sektörünün öncülerinden olan İNTER MUTFAK EŞYALARI TİC.A.Ş’nin gelişen ve büyüyen organizasyonunda yer alacak, aşağıdaki niteliklere sahip İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenimine devam eden, Staj zorunluluğu bulunan, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Hafta içi 5 gün staja devam edebilecek, Öğrenmeye ve gelişime açık, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli. İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen, adayların başvurularını bekliyoruz.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?