İş İlanları

 • Müşteri Temsilcisi
  İnterlink Şirketler Grubu
  İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İnterlink Şirketler Grubuna dahil olan şirketimizin Seyrantepe'deki merkez binasında çalışacak Kurumsal Satış MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ alınacaktır. Mevcut müşteri portföyümüzdeki firmalarla irtibatımızı devam ettirecek müşteri temsilcisi adayları danışman eğitim şirketimiz tarafından otel konaklamalı eğitim programımıza tabi tutulacaklardır.

  Aranan Nitelikler MS Office uygulamalarına hakim, Çözüm odaklı, analitik düşünebilen, iletişim kabiliyeti yüksek, Kurumsal müşteri portföyü oluşturabilecek, Kurumsal firmaların projelerine destek verebilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Satış pazarlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Asgari lise mezunu (tercihen üniversite mezunu), B sınıfı ehliyet sahibi, aktif sürücü ve seyahat engeli olmayan, 45 yaşını aşmamış.

 • Yönetici Asistanı
  İnterlink Şirketler Grubu
  İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İnterlink Şirketler Grubuna dahil olan şirketimizin Seyrantepe'deki merkez binasında çalışacak Satış ekibimizin şirket içi iş akışını takip edip yönlendirecek SATIŞ ASİSTANI alınacaktır. Satış asistanı adayları danışman eğitim şirketimiz tarafından otel konaklamalı eğitim programımıza tabi tutulacaklardır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Temsil yeteneği ve insan ilişkileri güçlü, MS Office uygulamalarına hâkim, Diksiyonu düzgün ve prezantable, Yöneticisinin projelerinin takibini yapacak Mail trafiğinin idare edecek, Yöneticisinin sekreteryasını düzenleyecek Bayan adaylar.

 • Call Center Elemanı
  İnterlink Şirketler Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Mevcut operasyonlarda görevlendirilmek üzere,çağrı merkezi departmanında çalışacak, -en az lise mezunu, -tercihen çağrı merkezi iş deneyimi olan, -Diksiyonu düzgün,akıcı Türkçe konuşabilen, -bilgisayar kullanabilen, -müşteri memnuniyeti odaklı, -canlı,dinamik,ekip çalışmasına yatkın, -bay-bayan eleman.

  Aranan Nitelikler

 • Depo Elemanı
  İnterlink Şirketler Grubu
  İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması * Ürün kabul ve ürün çıkışlarını fiziken yapabilecek * Paketleme ve etiketleme yapabilecek * İletişimi güçlü, ekip çalışmasına uyumlu * Tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek * Dikkatli ve disiplinli * 25-35 yaşları arasında * Askerlik görevini tamamlamış * Tercihen Seyrantepe civarında oturan * Bay eleman

  Aranan Nitelikler -Depo/Lojistik departmanında görev almak üzere, -Depo giriş ve çıkışlarına ait muhasebe işlemlerini yürütebilecek, -Ürün alımı ve gönderimini kontrol ve takip edebilecek, -En az Lisesi mezunu -Tercihen ETA SQL bilen -Bay ,

 • İş Açıklaması Firmamizin uretim departmaninda kesimci olarak calisacak: - Penyede ve Dokumada deneyimli eleman alinacaktir.

  Aranan Nitelikler - Penyede, Dokumada deneyimli - en az 5 yillik kesim tecrubesi olan - Caliskan - Duzenli -isinde ciddi -

 • Kampanya Yönetmeni
  İnterlink Şirketler Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Müşteri ihtiyaçlarının anlaşılması ve kampanya yönetimi sisteminin yetkinliklerinin değerlendirilmesi sonrasında doğru müşteriye, doğru çözümü sunmak, · Kampanya stratejisi doğrultusunda gerekli ürün seçimi, planlama ve aksiyonları yapmak, kampanyalar için analiz, tasarım, uygulama çalışmalarını yürütmek, · Sadakat programlarıyla ilgili her türlü raporlama ve analiz çalışmalarını yapmak, · Fizibilite çalışmasının oluşturulup değerlendirilmesi sonrası tüm operasyonel süreçleri ve kampanya iletişim çalışmalarının planlaması, şirket içi ilgili birimlerle iletişim kurup gerekli çalışmaları tamamladıktan sonra kampanyanın hayata geçmesini sağlamak, Tüm yapılan kampanyaların sonuçlarını analiz etmek, kampanya süreleri için takvim oluşturmak, ilgili aksiyonları takip etmek ve güncelliği sağlamak.

  Aranan Nitelikler İyi derecede MS office bilgisine sahip (özellikle excel) Analitik düşünen, araştırmacı, takipçi, özgüveni yüksek,yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışması öğrenmenin bir parçası olarak gören, iletişim ve ikna becerisi yüksek, Sonuç odaklı, detaycı, izleme ve kontrol becerisi olan, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, İnterneti aktif ve sürekli kullanıp teknolojiyi yakından takip eden ve edebilecek, Tercihen kampanya yönetimi veya CRM konusunda en az 1 yık tecrübeli, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, En az ön lisans mezunu, 35 yaşını aşmamış, Askerliğini yapmış, Bay eleman

 • İş Açıklaması MERSİNLİ ÖZEL SAĞLIK GRUBU bünyesinde görevlendirmek üzere; İzmir / Torbalı'da yeni binasında, Özel Hastane dönüşüm sürecinde bulunan; A Tipi Cerrahi Tıp Merkezi olarak faaliyet gösterecek olan, TORBALI TIP MERKEZİ'nde çalışacak ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI olan hekim aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Merkezimiz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği'nde görev yapacak Ekip çalışmasına yatkın Uzmanlığının tanı ve tedavi algoritmaları konusunda güncel kalabilen Hasta memnuniyeti odaklı çalışabilen İletişim yeteneği güçlü

 • İş Açıklaması MERSİNLİ ÖZEL SAĞLIK GRUBU bünyesinde görevlendirmek üzere; İzmir / Torbalı'da yeni binasında, Özel Hastane dönüşüm sürecinde bulunan; A Tipi Cerrahi Tıp Merkezi olarak faaliyet gösterecek olan, TORBALI TIP MERKEZİ'nde çalışacak KULAK BURUN BOĞAZ UZMANI (KBB UZMANI) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Merkezimiz KBB Kliniği'nde görev yapacak Aktif cerrahi yapabilen Cerrahi deneyimi olan Ekip çalışmasına yatkın Uzmanlığının tanı ve tedavi algoritmaları konusunda güncel kalabilen Hasta memnuniyeti odaklı çalışabilen İletişim yeteneği güçlü

 • İş Açıklaması Hızla gelişen bayan giyim markamız TAKAWEAR de çalışacak, Dokuma, orgu ve abiyede deneyimli, Gerber programı bilen modelist arkadaş alınacaktır..

  Aranan Nitelikler GERBER bilgisayarlı kalıp programı kullanmasını bilen, En az 10 yıl modelistlik yapmış, İşinde ciddi Tercihen moda evlerinde çalışmış.

 • İş Açıklaması Grup Marketlerimizin Göztepe'de Bulunan Şubesinde Görevlendirilmek Üzere; "Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Ön lisans, tercihen Üniversite mezunu, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu, 6111 sayılı Teşvik kanunu ve mevzuatı konusunda bilgi sahibi, Personel özlük işlemleri ve bordrolama konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik mevzuatına uygulayıcı düzeyinde hakim, Bordro, tahakkuk ve puantaj uygulamalarına hakim, SGK, Çalışma Bakanlığı, Bölge Çalışma ve İş kurumu ile ilgili işlemler hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını, özellikle Excel programını, çok iyi düzeyde kullanabilen, Personel özlük dosyalarının oluşturulması, güncellenmesi, takibinin sağlayabilecek, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Diğer insan kaynakları süreçlerine destek verebilecek, Takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,

 • Kurumsal Satış Uzmanı
  Bsb Asansör
  İstanbul Anadolu 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Asansör sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, Satış ve Pazarlama Departmanımıza, Yurtiçi ve Yurtdışı satış yapmak, Pazar araştırması ve yeni müşterilerin bulunmasına dair çalışmaları yapmak, Müşteri ziyaretlerinde bulunmak, Müşteri taleplerine ve mevzuatlara uygun şekilde dokümantasyon hazırlamak, Siparişin alınmasından, ürünlerin zamanında sevkine kadar geçen sürecin takibini yapmak, Yurtdışı satışlarda gümrük ve nakliyecilerle, yükleme ve gümrükleme adımlarını koordine etmek, İhracat evraklarını ilgili banka veya finans kurumlarına iletilerek tahsilât sürecinin başlatılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen ASANSÖR sektöründe tecrübeli, Çokiyi derecede İngilizce, Arapça, Fransızca yada Rusça bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Gerekli görüldüğünde yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Müşteri portföyünü geliştirme konusunda deneyimli, İş disiplini ve takip yeteneği olan, yeniliklere açık, Müşteri odaklı ve araştırmacı, İletişim becerileri gelişmiş ve ikna kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına uyumlu, pratik ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Takım arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere part-time satış temsilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Patenli Tanıtım Personeli
  Mass Tanıtım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Sektöründe öncü Lojistik firmamızın Saha Tanıtım Aktiviteleri bünyesinde; Cadde üzerlerinde yapılacak olan saha ve stand tanıtım aktivitelerinde görev alacak; İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası bölgesi.

  Aranan Nitelikler Paten kullanabilen Satış deneyimi olan Sahada; Kredi kartı, Güvenlik sistemi, Sigorta, Emeklilik...vb satış işleri yapmış olan Konuşmayı seven Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan takım arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? MALATYA CADDE'de bulunan KOTON mağazamızda görevlendirilmek üzere ; Sorumlu olduğu mağazanın görsel uygulamalarından sorumlu olacak Görsel Sunum Sorumlusu arıyoruz...

  Aranan Nitelikler * Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip, * Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan, * Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi, * Gözlemci, araştırmacı, dinamik, * Ekip çalışmasına yatkın, * Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) * Malatya da ikamet eden.

 • İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? MALATYA CADDE'de bulunan "Koton" mağazası için, Tüm atış sürecinde aktif olarak rol alacak, Müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif sunacak, Ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, Tadilat alacak,eksik ürünlerini takip edecek, Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Hazır Giyim sektöründe satış konusunda deneyimli, En az lise,tercihen üniversite mezunu, Yoğun tempoda haftasonu çalışbilecek, Kendine güvenen,özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, Malatya Cadde Mağazasına yakın ikamet eden .

 • İş Açıklaması Şirketin sunmuş olduğu hizmetlerle ilgili bilgi almak isteyen müşterilerle iletişim kurmak, ihtiyaç ve taleplerini anlamak ve doğru birim/kişilere yönlendirmek, Ofis içi telefon trafiğini ve santral görevini yürütmek, Randevu, rezervasyon organizasyonları ile ilgilenmek, Gelen misafirleri karşılamak, Kurye hizmeti alınan şirket ile irtibatı sağlamak, İdari işler ve müşteri ilişkileri fonksiyonuna destek olmak. Faks, fotokopi ve evrak işleri ile ilgili olarak gerekli birimlere destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Diksiyonu düzgün, giyinimine ve dış görünümüne özen gösteren, Minimum 1 yıl benzer pozisyonda görev almış, Organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, Dikkatli, düzenli ve sistemli çalışmayı prensip edinmiş, Planlama, organizasyon becerileri ve temsil yeteneği güçlü, Pratik ve hızlı hareket edebilen, Tercihen avrupa yakasında ikamet eden, Ofis Asistanı aramaktayız.

 • Teknik Ressam
  Arda Mühendislik
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Model, maça ve işleme resimlerinin 2D ve/veya 3D olarak hazırlanması, Gelen teknik resimlerin incelenmesi veya numune üzerinden alınan ölçülerle teknik resimlerin oluşturulması, Model imalatı esnasında gerçekleştirilen revizyonların projelere işlenmesi, Hazırlanan teknik resimlerin prosedürlere uygun şekilde dokümantasyonunun, dağıtımının ve arşivlenmesinin yapılması, Diğer departmanlardan gelebilecek teknik resim ihtiyaçlarının karşılanması.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları/Meslek Liseleri'nin Makina Resim Konstrüksiyon veya ilgili bölüm/proğramlarından mezun. Solid Works 2015 Bilgisayar destekli çizim /tasarım proğramlarını çok iyi seviyede kullana bilen (yada benzer proğramları kullanabilen). Bilgisayar destekli imalat proğramları hakkında bilgili. Teknik resim geometrik toleranslandırma,okuma,anlama ve yorumlama becerisine sahip. Mekanik tasarım ile ilgili malzeme ve standartlar konusunda bilgili. Modelcilik konusunda deneyimli . MS-Office proğramını iyi derecede kulanabilen. Yaratıcı,çözüm odaklı,disiplinli ve Özenli Kendini geliştirmeye ve devamlı öğrenmeye istekli. Erkek adaylar askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen Esenyurt Avcılar Beylikdüzü lokasyonuna yakın ikamet eden,

 • İş Açıklaması • Designing appropriate solutions to support the business development teams in the pursuit of new business • Supporting the country operations teams in the implementation of new business • Supporting the country operations in the improvement of existing operations through the application of Solutions Design and Operational Process knowledge. • Prepare models, including cost models. • Size operational requirements through the use of appropriate modelling tools. • Undertake data analysis to identify key operational characteristics of new and existing operations. • Scope the analysis/modelling required to formulate accurate, detailed solutions including costs. • Support the development of tools and models to improve efficiency of use and robustness in terms of costs.

  Aranan Nitelikler Analytical thinking and problem solving attributes, Strategic Thinking, Fluent English, Strong communication, Team-minded, Analysis of customer requirements, Create technical solution design, Provide technical support in transition and transformation phase concerning the customer solution, Present the solution to the customer, Understanding of business structures, influences and requirements of customers, Experience in the international business environment

 • İş Açıklaması Execute all matters pertaining to personnel for hiring and exiting process of employees and maintaining and updating personnel files, Supporting all business functions in terms of human resources management (performance management, recruitment, training&development) Ensuring the necessary communication with official institutions and goverment. Provide support and guidance to operations and functions about learning, development, career management,performance evaluation,recruitment Take an active role at developing career management process of the company, provide guidance about forming talent pool, realizing career and development plans, implementing succession plans and career development activities Organize training modules and orientation training for new starters Conduct monthly HR Metrics reports Take an active part at projects that are aimed to enhance employee engagement Prepare/update, announce and keep track of implementation of HR procedures, policies, guides and forms

  Aranan Nitelikler University degree in Business Administration and Industrial Engineering. Minimum 4 years experience in all areas of HR functions such as performance management,traning&development,recruitment,employee relations Preferably blue collar workers dominate the relationship Willing to work cooperatively as a team member Self disciplined and motivated Good knowledge of English, Use MS Office programs can be effective, No military obligation for male candidates. Resident in Asian side(especially Gebze) Class B driving license,

 • İş Açıklaması MERSİNLİ ÖZEL SAĞLIK GRUBU bünyesinde görevlendirmek üzere; İzmir / Torbalı'da yeni binasında, Özel Hastane dönüşüm sürecinde bulunan; A Tipi Cerrahi Tıp Merkezi olarak faaliyet gösterecek olan, TORBALI TIP MERKEZİ'nde çalışacak 60 YAŞINI DOLDURMUŞ KARDİYOLOJİ UZMANI olan hekim aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Merkezimiz Kardiyoloji Kliniği'nde görev yapacak 60 yaşını doldurmuş Ekip çalışmasına yatkın Uzmanlığının tanı ve tedavi algoritmaları konusunda güncel kalabilen Hasta memnuniyeti odaklı çalışabilen İletişim yeteneği güçlü

 • İhracat Operasyon
  Arda Mühendislik
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İnşaat Projeleri için üreticilerden alınan malzemelerin, Yurt dışı şantiyelerine sevk edilmesi ve ihracat işlemlerinin yapılması, İhracat evraklarının hazırlanıp, Operasyonun yönetilmesi, Çeki listeleri, Paket Listesi, Faturasının hazırlanması, Alımı yapılan malzemeler ihracat bilgilerinin tamamlanması, Gümrük şirketi ile gümrük işlemlerini takip edilmesi, Akreditif metnine uygun evrakların hazırlanması,

  Aranan Nitelikler Yüksek okul mezunun En az 3 yıl tecrübesi olan, İhracat operasyonun bilen, İhracat evraklarını düzenlemeyi bilen İhracat mevzuatlarını bilen İhracat kayıtlı mal ihracatının yapmayı bilen,

 • İş Açıklaması Job Description Looking For English Teachers Who Would Like To Work Part Time / Full Time In İZMİR-ALSANCAK Branch Of AmericanLIFE Language Institute

  Aranan Nitelikler Qualifications & Requirements CANDIDATES SHOULD HAVE THE FOLLOWING QUALIFICATIONS; -Candidates are required to have a university degree (English Language Teaching-English Linguistics-English Language and Literature,American Language and Literature / A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate for foreigns) -At least 2 years teaching experience in EFL/ESL. -Result orientated -Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. -Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. -Willing to work in flexible working hours. -Willing to use interactive and communicative methods in classes. -Have no difficulty in adapting new cultures for foreigns. -Careful about his/her appearance -Strong communication skills, good appearance and speech, -Ability to use digital teaching materials (Internet, PC, projector, sound systems), -Creative and outgoing, -Focus on innovation and teamwork, -Effective use of MS Office programs, -Completed or 2 year delayed military service situation for male candidates.

 • İş Açıklaması CAVIAR HOUSE SİZLERE MUTLAK LÜKS, GÜLER YÜZLÜ HİZMET, HEYECAN VERİCİ BİR AMBİYANS VE KALİTELİ BİR BAŞLANGIÇ YAŞATMAK İÇİN GELİYOR.. Dünyanın bir numaralı lüks gıda markalarından biri olan Caviar House yenilikçi ve gelişime açık ekip arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler Tercihen yiyecek & içecek sektöründe özellikle deniz ürünleri konusunda 2 yıl deneyimli Sürekli gelişimi hedefleyen Ekibin faaliyetlerini koordine edebilen Mağaza ekibiyle pozitif iletişimde olabilen Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, güler yüzlü İş disiplinine önem veren, sorumluluk sahibi Vardiyalı sistemde çalışabilen Havaalanında çalışabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması *RENKLİ KOZMETİK -MAKYAJ-PARFÜM -KİŞİSEL BAKIM SEKTÖRÜNDE PERAKENDE MAĞAZAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, *SATIŞ- UYGULAMA-YÖNETİM-MAĞAZANIN TÜM İŞLEVLERİNDE SORUMLULUK ALARAK, *PLANLANAN SATIŞ HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK, *ÜLKE GENELİNDE ÜST GELİR SEVİYESİNDE KAZANÇ SAĞLAMAK COŞKUSU OLAN, *PERAKENDE KASA-SATIŞ-MAĞAZA İŞLEYİŞ GÖREVLERİNDE MİN 3 YIL DENEYİM SAHİBİ, *EKİP RUHU İLE PERFORMANS SONUÇLU HEDEF ALABİLECEK, , *MAKYAJ YAPMAYI - UYGULAMAYI SATMAYI SEVEN, EKİP ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ..

  Aranan Nitelikler *Makyaj yapmayı bilen ve kendine yakıştıran-Farklılık yaratabilen bayan, *Makyaj konusunda kariyer hedefi olan, *Perakende sektöründe Mağaza tecrübe sahibi, *Prezantabl,Makyaj yapmayı seven,enerjik, *Bilgisayar hakimiyeti ve yazar kasa kullanım deneyimli, *İletişim yeteneğini ve enerjisini satışa dönüştürebilecek,güler yüzlü; *Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, uygulamalı çözüm üretip satış ile sonuçlandırabilecek, *Kozmetik ve Mağazacılık sektöründe kariyer planlayıp, kısa dönemde yöneticilik hedefi olan, *Çalışma saati (10:00- 18:30 ve 13.30- 22:00 arasında mesai değişimli ) prensiplerine uyum sağlayabilecek, *BAYAN çalışma arkadaşları arıyoruz… (Resimsiz başvurular kesinlikle değerlendirilmemektedir)

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz,sektöründe lider firmamız adına mağazalarda züccaciye reyonunda,satışa destek sağlayacak ürün danışmaları aranmaktadır. Sosyal Haklar: Maaş+SSK+Yol+Yemek Ücreti şeklindedir. Hafta içi 1 gün izin kullanılmaktadır. FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

  Aranan Nitelikler mağazacılık sektöründe deneyimli - - Prezantabl ve güler yüzlü - Perakende sektöründe ve satış konusunda tecrübe sahibi - İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerileri gelişmiş - bayan Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız. - Özellikle Elvankent,sincan,etimeskut,batıkent züccaciye mağazalarımızda çalışabilecek arkadaşlar aramaktayız.

 • İş Açıklaması Şirket leh ve aleyhine açılmış olan davalar, icra takipleri ve diğer harici hukuki işlemlerin denetim ve takibinin yapılması, Şirketin taraf olduğu sözleşmelerin hazırlanması ve hukuksal yönden incelenmesi ve denetlenmesi, müzakere edilmesi, risklerin belirlenmesi ve ilgili birimlerle ortak çalışmalarla sonlandırılması, Şirketin günlük hukuki işlerinin takibi ve sonuçlandırılması, Şirketin kurumsal yapısıyla ilgili projeler var olması halinde bu projeler içinde gerekli hukuki desteğin verilmesi, Yürürlükteki ve yeni hukuki düzenlemeler ile ilgili yöneticilerin bilgilendirilmesi, Talep edilecek raporların hazırlanması ve sunulması.

  Aranan Nitelikler Şirketin faaliyet konusuyla ilgili yürürlükteki mevzuatı ve mevzuatta meydana gelen değişiklikleri takip edebilecek, Takip yeteneği güçlü, zaman yönetiminde başarılı, analiz ve raporlama becerisi kuvvetli, Analitik düşünebilme yetisine sahip, Dikkatli ve öğrenmeye açık, Temsil kabiliyeti kuvvetli, güçlü iletişim, etkin yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı ve planlama yeteneğine sahip, Tam zamanlı olarak çalışacak, Mesleğinde 2 yıl ve üzeri deneyim sahibi, Zorunlu avukatlık stajını tamamlamış.

 • Rüzgar Servis / Bakım Onarım Teknikeri
  Renerser Rüzgar Enerji
  İstanbul Avrupa, Afyon, Balıkesir, Çanakkale, Hatay, Mersin(İçel), Tekirdağ Bugün

  İş Açıklaması Türkiye genelinde bulunan rüzgar enerji santrallerindeki rüzgar türbinleri için bakım onarımda görev alacak Elektrik ve Mekanik teknikerleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Elektrik projesi okuyabilen Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye istekli Seyahat engeli olmayan Yüksekte çalışmaya engel bir durumu olmayan İngilizce'ye en az orta derecede hakim Askerlikle ilişiği olmayan B sınıfı ehliyeti ve aktif sürücülük deneyimi olan MS Office uygulamalarına hakim Tercihen enerji santrallerinde deneyim sahibi, AG-OG-YG deneyimi olan Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek 32 yaşını aşmamış Tercihen Yüksek Gerilim İşletme belgesine sahip Tercihen Enstrüman (Pompa, valf, hidrolik borular, rulman) konularında deneyim sahibi, Tercihen EKAT Belgesi bulunan Takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Üniversitelerin Elektrik/Elektrik-Elektronik/Makine/Mekatronik/Fizik vb. mühendislik bölümlerinden mezun; Ankara Oran'da bulunan ofiste çalışacak; Dönemsel olarak Hatay'da bulunan rüzgar enerji santrallerindeki rüzgar türbinleri için bakım onarımda bulunacak; Tecrübeli ya da tecrübesiz

  Aranan Nitelikler İngilizce'ye iyi derecede hakim Askerlikle ilişiği olmayan Seyahat engeli olmayan Yüksekte çalışmaya engel bir durumu olmayan B sınıfı ehliyeti ve aktif sürücülük deneyimi olan Sorumluluk sahibi MS Office uygulamalarında bilgi sahibi Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, öğrenme ve gelişmeye açık 30 yaşını aşmamış takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz Yapı Malzemeleri alanında faaliyet gösteren, Lider Markalar bünyesinde değerlendirilmek üzere (Banyo) bölümünde görev alacak, Yapı Market Satış Danışmanı arıyoruz!

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise mezunu, En az 1 yıl yapı market tecrübesi olan, İletişim ve satış becerisi yüksek, Askerlik görevini tamamlamış, 20- 40 yaş arası BAY takım arkadaşları arıyoruz!

 • İş Açıklaması Ofisin genel temizlik işleri ile ilgilenmek Çay ; kahve servisi ikramını yapmak

  Aranan Nitelikler Dış görünüşüne dikkat eden Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan Ofisin genel temizlik işleri ile ilgilenmek Çay ; kahve servisi ikramını yapmak 40 yaşını aşmamış Bayan personeller başvurabilir.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?