İş İlanları

 • Just Englısh

  Kadıköy Şubemize İngilizce Öğretmeni Just Englısh

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kadıköy şube-Genel Merkezimizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve Akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

 • Just Englısh

  İzmit Şubemize İngilizce Öğretmeni Just Englısh

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel İngilizce ve/veya Akademik İngilizce eğitimi verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İzmit şubemizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

 • Just Englısh

  İzmir-Alsancak Şubemize İngilizce Öğretmeni Just Englısh

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İzmir-Alsancak şubemizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

 • Echomar Sağlık Grubu

  Hemşire Echomar Sağlık Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şişli' de bulunan polikliniğimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Yüksek Okullarının Hemşirelik bölümlerinden mezun, Damar yolu açma, kan alma, ekg, efor konusunda deneyimli, 30 yaşını aşmamış, Hasta memnuniyetine önem veren Şişli' ye ulaşım sıkıntısı olmayan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden Güler Yüzlü Avrupa Yakasında ikamet eden Çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 • Just Englısh

  İzmir-Karşıyaka Şubemize İngilizce Öğretmeni Just Englısh

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İzmir-Karşıyaka şubemizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

 • Avivasa
 • Just Englısh

  Beşiktaş Şubemize İngilizce Öğretmeni Just Englısh

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Beşiktaş şubemizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

 • Just Englısh

  Beylikdüzü Şubemize İngilizce Öğretmeni Just Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Beylikdüzü şubemizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

 • Just Englısh

  Bakırköy Şubemize İngilizce Öğretmeni Just Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

 • Hrt Organizasyon

  Satış Temsilcisi / Marmara Forum Hrt Organizasyon

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA MARMARA FORUM MEDİA MARKT'DA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TELEFON KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK+ PRİM

  Aranan Nitelikler TELEFON satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Teknolojiyi takip eden, Teknoloji mağazalarında satış tecrübesine sahip Kendine özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Bay ya da Bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Hrt Organizasyon

  Satış Temsilcisi / Bayrampaşa Hrt Organizasyon

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA BAYRAMPAŞA CARREFOUR'DA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA VE TV KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletler satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Bay ya da bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Echomar Sağlık Grubu

  Finans Uzmanı Echomar Sağlık Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şişli Echomar Görüntüleme Merkezimizde görevlendirilmek üzere Bay/Bayan Finans Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin örgün öğrenim veren Maliye, İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi, Lise ve Önlisans programlarından da mezun olan Tercihen Eğitim Sektöründe, finansman yöntemleri ve uygulamaları alanında minimum 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Mali, finansal tablolar ve raporlamalar konularında bilgi sahibi ve tecrübeli, Finans alanındaki hukuksal mevzuat hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Resmi kurum ve Bankalarla yürütülen finansal işlemler ve dokümanlar hakkında bilgili ve tecrübeli, MS Ofis programlarına hakim, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Analitik düşünebilen, her zaman dikkatli ve ayrıntılara önem veren, Sorumluluk sahibi, sonuç ve çözüm odaklı, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden, Bay/Bayan

 • Arow Mağazacılık

  Airport - Mağaza Şefi Arow Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri memnuniyeti ile ilgili tüm süreçleri takip etmek, · Mağaza çalışanlarına şirket standartlarını uygulanması konusunda katkı sağlamak. · Mağazanın hedeflediği ciroya ulaşması için planlama yapmak. · Çalışanların hedeflerine ulaşması için destek vermek ve çalışanları yönlendirmek, · Çalışanların gelişimlerine katkı sağlamak, · Mağazadaki tüm idari ve operasyonel süreçleri yönetmek, · Mağaza ile ilgili bütün raporlamaları yapmak · Mağaza müdürü olmadığında mağaza sevk ve idaresinden sorumlu olmak · Mağaza müdürü olduğu dönemlerde satışı artırma süreçleri üzerine yoğunlaşmak · Mağaza görseline katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (Tercihen üniversite mezunu) · Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimi olan (Ayakkabı sektörü tercih nedenidir), · MS Office bilgisi iyi düzeyde olan, · Nebim Winner programını kullanabilen, · İletişim becerisine sahip, · Problem çözme yeteneği olan, · Liderlik özelliklerine sahip, · Dış görünüşüne önem veren · Askerliğini yapmış (Bay adaylar için)

 • Martı Otel İşletmeleri A.ş.

  Kasiyer Martı Otel İşletmeleri A.ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Martı İstanbul Otel'imiz de Kasiyer olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Beş yıldızlı otellerin restaurant bölümünde çalışmış, En az iki yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde kuvvetli, Misafirler ile birebir dialog kurabilecek, Prezentabl, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,

 • Enplus

  Temizlik Destek Görevlisi Enplus

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enkay Group Ümraniye Genel Müdürlüğümüzde görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip; -Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, -Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, -Dış görünümüne dikkat eden, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Aranan Nitelikler 30 - 50 yaş aralığında, En az ilkokul veya lise mezunu, Ümraniye, Sultanbeyli, Çekmeköy, Ataşehir, Üsküdar ve çevresinde ikamet eden, Ekip çalışmasına uygun, İletişim yeteneği güçlü, Askerlik engeli olmayan , Sigara Kullanmayan, Bay

 • My Staff İnsan Kaynakları

  İtalyanca Bilen Hostes My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - İtalyanca Mihmandarlık yapabilecek - SGK sorunu olmayan - Fuar ve toplantı org tecrübesi olmuş - Organizasyon becerisi yüksek

  Aranan Nitelikler - 18-30 yaş arasında olan - İstanbul'da ikamet eden - İtalyanca tercümanlık yapabilecek - Esnek çalışma saatlerine uygun - Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz

 • Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri San.ve Tic.a.ş.

  Satınalma Sorumlusu Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri San.ve Tic.a.ş.

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde satınalma süreçlerini takip edebilecek, Tedarikçi firmalarla görüşme yapabilecek, Satınalma sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Antalya'da ikamet eden veya edebilecek, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

 • Roman

  Proje Stajyeri Roman

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin mühendislik bölümlerinde okuyan, -Gelişime ve yeniliklere açık, -Ms office programlarına hakim -Raporlama konusunda başarılı -Haftanın en az 2 günü çalışabilecek,

 • Elist Mühendislik

  Elektrik Mühendisi Elist Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektrik Proje ve Taahhüt alanında faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Anadolu Yakası'ndaki şantiyelerinde görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, - AG/YG/OG/Zayıf Akım uygulamalarında minimum 5 yıl saha deneyimine sahip, - İyi derecede Autocad kullanabilen, - Keşif, metraj, pursantaj konularında tecrübe sahibi, - Askerlik görevini tamamlamış,

 • Saha Eğitim ve Danışmanlık

  Kurumsal Satış Sorumlusu - Home Office Saha Eğitim ve Danışmanlık

  Ankara, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İtalya merkezli ve aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 16 ülkede faaliyet gösteren çözüm ortağı olduğumuz şirket, bulunduğu piyasada finansal enformasyon üretme konusunda rakipsiz bir konumda bulunmaktadır. Türkiye'de bulunan merkez binası İstanbul'da olmakla birlikte, İzmir ve Ankara'da ikametli, Home office çalışarak; Kendisine sağlanan küçük, orta ve büyük işletme portföyü üzerinden günde üç ziyarete giderek ilgili şirketin ürün tanıtımını ve satışını gerçekleştirecek "Kurumsal Satış Uzmanı" aramaktayız. Eğitimlerle desteklenecektir.

  Aranan Nitelikler En az lisans mezunu, Finans sektörüne ilgisi olan, Satışa bakış açısı olumlu, Kurumsal bir profil sergileyebilecek düzeyde, Aktif araç kullanabilecek, Seyahat engeli olmayan.

 • Adecco Bakırköy

  Saha Şefi (İstanbul Avrupa-Edirne-Tekirdağ) Adecco Bakırköy

  İstanbul Avrupa, Edirne, Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz FMCG sektörünün liderlerlerinden olan müşterimiz için İstanbul Avrupa-Edirne ve Tekirdağ lokasyonlarında görevlendirilecek "Saha Şefi" aramaktayız. Mağaza içi yoğun trafik alanlarının belirlenerek anlaşmalı teşhirlerin kurulması, Mağazaların belirlenen rut dahilinde düzenli olarak ziyaret edilmesi, Mağazalardan şirkete her bilginin doğru ve açık iletilmesinin sağlanması, Rafta bulunurluk, raf payı, tanzim-teşhir uygulamaları, ürün gamının dağılımı fiyat açılarından mağaza içi planların, aktivitelerin ve müşteri geliştirme politikalarının doğru uygulanması, Bölgesinde sorumlu olduğu merchandising ekibinin idari amirliğinin yapılması, Bölgesindeki mağaza temsilcisi ekibinin optimum kullanımı ve performans takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, MS Office programlarını iyi derece kullanabilen, B Sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Ekip çalışmasına uygun, Hızlı tüketim sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan