İş İlanları

 • American Life Language Institute

  İngilizce Öğretmeni / English Teacher American Life Language Institute

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Job Description Looking For English Teachers Who Would Like To Work Part Time / Full Time In İZMİR-ALSANCAK Branch Of AmericanLIFE Language Institute

  Aranan Nitelikler Qualifications & Requirements CANDIDATES SHOULD HAVE THE FOLLOWING QUALIFICATIONS; -Candidates are required to have a university degree (English Language Teaching-English Linguistics-English Language and Literature,American Language and Literature / A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate for foreigns) -At least 2 years teaching experience in EFL/ESL. -Result orientated -Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. -Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. -Willing to work in flexible working hours. -Willing to use interactive and communicative methods in classes. -Have no difficulty in adapting new cultures for foreigns. -Careful about his/her appearance -Strong communication skills, good appearance and speech, -Ability to use digital teaching materials (Internet, PC, projector, sound systems), -Creative and outgoing, -Focus on innovation and teamwork, -Effective use of MS Office programs, -Completed or 2 year delayed military service situation for male candidates.

 • Moda Life

  Mobilya Satış Danışmanı Moda Life

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın yönlendirmeleri kapsamında çalışma kalitesini geliştirmek Sorumluluğu altındaki ürünlerin müşteriye satışını yapmak Satış hedeflerini gerçekleştirmek Müşteri odaklı hizmet sunmak Mağazasının görsel sunum prensiplerine uygunluğunu sağlamak

  Aranan Nitelikler Mağazacılık ve perakende sektöründe tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, Mağazacılığı ve Perakende sektörünü kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş ve bu alanda kariyer yapmak isteyen, Satış odaklı çalışma ilkelerini öğrenmek isteyen Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek Motivasyonu yüksek hedef odaklı çalışabilecek Enerjisi ve özgüveni ile kaliteyi temsil edebilecek ve bu yeteneklerini satışa dönüştürebilecek Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, güleryüzlü Öğrenmeye, bilgi paylaşmaya ve ekip çalışmasına uyumlu MS office uygulamalarını kullanabilen En az lise mezunu Bay / Bayan Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "SATIŞ DANIŞMANI” TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

 • Ermat Motorlu Araçlar

  Kaporta Ustası Ermat Motorlu Araçlar

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Oto mekanik, kaporta konusunda deneyimli, Yetkili servis veya özel servislerde tamir, bakım işlerinde görev almış, B sınıfı ehliyet sahibi, Kaporta Ustası aramaktayız.

 • Evdema

  Şöför Evdema

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Dekorasyon Malzemelerinde sektörün lideri EVDEMA nın bünyesinde bulunan Çatalca Lojistik depomuzda görevlendirilecek Şöförler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Avrupa yakası E-5 istikametinde ikamet eden, 22-35 yaşlarında, Askerliğini tamamlamış, E sınıfı ehliyete sahip, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, Kamyon ve Kamyonet aracı kullanabilecek, İstanbul içinde, kısmen İstanbul civarında dağıtım yapabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Adaylar arıyoruz.

 • Evdema

  Depo ve Sevkiyat Elemanı Evdema

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Dekorasyon Malzemeleri Satışında, Sektörün Lideri Konumunda olan Şirketimizin Çatalca Deposunda Görevlendirmek Üzere Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen depo ve sevkiyatta çalışmış, Depolama alanını iş süreçlerine uygun ve verimli hale getirebilecek, Ürünlerin depoya boşaltılması,stoklamak ve birleştirmekle sorumlu olabilecek, Sevkiyat öncesi ürünlerin ambalajlasını ve etikketlenmesini yapacak, Sevk edilecek ürünlerin irsaliyeye uygun olarak hazırlanması ve araca yüklemesini yapabilecek, Depo personeli aranmaktadır. Adayların İstanbul Avrupa Yakası, Çatalca Merkez ve çevresinde ikamet etmesi tercihimizdir. E-5 ten Servisimiz vardır.

 • Evdema

  Yardımcı Eleman Evdema

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Dekorasyon Malzemelerinde sektörün lideri EVDEMA nın bünyesinde Bulunan DU&KA Duvar Kağıdı fabrikamızda görevlendirilecek Yardımcı eleman arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaşlarında, Tercihen askerliğini yapmış, Tercihen Silivri ve civarında ikamet eden, Küçükçekmece'den Silivri'ye servisimiz vardır, Servis istikameti ve E-5 e yakın oturan adaylar tercih edilecektir.

 • Evdema

  Satış Temsilcisi Evdema

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul’da bulunan mağazalarımızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Temsilcisi pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi EVDEMA ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar Ofis proğramları kullanabilen, Perakende mağazacılık alanında deneyimi olan, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Bay ve bayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Cihan Elektronik

  Sony Servis Müşteri Temsilcisi Cihan Elektronik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Istanbul Merter E-5 üzerinde bulunan SONY Eurasia Bölge Servisi'nin müşteri ilişkileri bölümünde çalışmak üzere aşağıda görev tanımları belirtilen müşteri temsilcileri alınacaktır. Mesai saatlerimiz (Merter): 09:00 – 19:00 Gelen kullanıcıların ürünlerini teslim almak ve kayıtlarını gerçekleştirmek Çıkışı yapılacak ürünlerin servis formlarını hazırlamak Muhasebesel işlemleri tamamlamak Ürünler hakkında kullanıcılara telefon ve e-posta ile bilgi vermek Günlük,haftalık ve aylık tanımlanan periyodik görevleri tamamlamak

  Aranan Nitelikler • Problem çözme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, • Sektör ve meslek deneyimli • 23-30 yaşları arasında, • Ofis uygulamalarına hakim, • Bilgi girişlerini seri bir şekilde yapabilecek, • Sorumluluk almayı seven, • Yoğun çalışma temposunda müşteri iletişimi kurabilecek, • Dikkatli, diksiyonu düzgün, • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, (Shift ile) Not: Başvuruların resimli CV ile yapılması gerekmektedir.

 • Cihan Elektronik

  Çağrı Merkezi Müşteri Hiz. Temsilcisi - Cesny -01 Cihan Elektronik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CİHAN ELEKTRONİK Dünya Lideri firmalara İstanbul'un her bölgesine verdiği destek hizmetinin yanında Anadolu'da da birçok çözüm ortağına danışmanlık ve teknik servis hizmeti vermekte olan kurumumuz TS-10956, TS-12485 ve TS-12498 belgeleri ile üst düzey normlarda kalitesini belgelemiştir. LED& LCD TV, Plazma TV, Monitör, Kamera, Fotoğraf Makinesi, Audio cihazlarının yanında PC’lerinde satış sonrası hizmetlerini bünyesinde bulunduran firmamız 5 farklı lokasyonda1400 metrekarelik bir alanda 80 kişinin üzerinde bir ekiple yeniden yapılanıyor. İşin tanımı 1 aya yakın oryantasyon ve ürün eğitimleri sonrasında modern ve kurumsal bir çalışma ortamında sektöründe lider firmaların operasyonlarında Müşteri Hizmetleri Temsilcisi olarak görev almak için hemen başvur. Görev Yeri : Merter - Platform yanı Görüşme Yeri : Merter - Platform yanı

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Bünyemizde çalışacak Müşteri Hizmetleri Temsilcilerinden aşağıdaki nitelikleri beklemektedir; Çağrı Merkezi sektöründe kariyer hedefi olan Üniversite, Yüksekokul veya Lise Mezunu Diksiyonu düzgün, Türkçe'yi akıcı ve doğru konuşabilen MS Office uygulamalarına hakim Tercihen minimum 6 ay Çağrı Merkezi ve/veya Müşteri Hizmetleri tecrübesi olan Müşteri memnuniyeti odaklı Stres yönetimi konusunda başarılı Aksiyon odaklı ve sabırlı Bu özellikleri taşıdığını düşünüyorsan hemen başvur. Çalışma saatleri: 09:00/18:00 ve 12:00/21:00 şeklinde 2 vardiyadan oluşmaktadır. Pazar günleri tatil . 2 haftada 1 cumartesi günleri de tatildir. Asgari Ücret+170 TL Yol ücreti+220 TL Yemek ücreti + SSK+ Performans primi

 • Hekim Holding

  Resepsiyonist Hekim Holding

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hekim Holding A.Ş. merkezinde resepsiyon ve santralden sorumlu olarak istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler • En az Lise, Tercihen; Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunu • Resepsiyon'da en az 3 yıl tecrübeli • Telefon trafiğini yönetecek düzeyde İngilizce bilen • MS Office programlarına hakim • Diksiyonu düzgün, prezentabl, kendine güvenen • Office araçlarını kullanabilen (santral, fax, fotokopi vb.) • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen • Anadolu yakası, Tercihen Pendik, Kartal,Tuzla civarı ikamet eden • Bayan

 • Tribal

  Süpervizör_Ankara Tribal

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bölgesindeki pazarlama aktivitelerinin planlama ve operasyonunda görev alacak, "Süpervizör" aranmaktadır. * Proje ihtiyaçlarına uygun ekiplerin kurulması, * Lojistik ve operasyonel süreçlerin yürütülmesi, * Raporlamaların ve süreç kontrollerinin sağlanması bu pozisyonun ana sorumluluklarındandır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Hızlı tüketim ürünleri, perakende sektöründe tecrübeli. Tercihan organizasyon ve saha ekipleriyle çalışmış, 20-30 yaş arasında, Office programlarına hakim, Sorumluluk sahibi, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, Diksiyonu düzgün, prezentabl, kurum kültürünü yansıtabilecek adaylar aranmaktadır.

 • Aysira Tekstil

  İstanbul - Stilist Aysira Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Kurumsal bir yapı sistemi ile çalışan Aysira ürün çeşitliliği ve kalitesinde ulaşmış olduğu nitelikli seviyelerden ötürü, bir başka dünya markası olan Pierre Cardin Wedding üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğini de güçlendirmiştir. Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Aysira renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir. 5000 m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira Genel Merkez bünyesinde görevlendirmek üzere STİLİST arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen moda tasarım ile ilgili eğitim almış olmak, Tercihen gelinlik tasarım, üretim ve satış süreçlerinde en az 2 yıl deneyimli olmak, Moda trendlerini takip eden, Ms Office programlarına hakim, Müşteri odaklı, Ekip çalışmasına yatkın,kendini geliştiren Yüksek kalite bilincine sahip,firma temsil yeteneği güçlü, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek;

 • Bodrum Capital

  Tanıtım Elemanı Bodrum Capital

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AVRUPA YAKASINDA OTELLERİMİZİN TÜRK AİLELERİNE YÖNELİK TANITIM ORGANİZASYONUNDA GÖREV ALABİLECEK ;

  Aranan Nitelikler 18-25 YAŞ ARASI , PART-FULL TİME , ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. NOT : AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDENLERİN BAŞVURULARI DİKKATE ALINACAKTIR.

 • Bulut İnşaat Yapı

  Genel Müdür Bulut İnşaat Yapı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BULUT İNŞAAT' TA TÜM OPERASYONEL SÜREÇLERİ YÖNETMEK.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar İnşaat sektöründe en az 15 yıl operasyonel yöneticilik yapmış, l iderlik ve yöneticilik vasıfları gelişmiş, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, İ şletmenin gelişmesini ve büyümesini sağlayacak politikalar çerçevesinde belirlenen hedefler doğrultusunda Genel Müdürlüğe bağlı tüm birimleri ve çalışanlarını sevk ve idare edecek, Çalışanlar arası koordinasyonu yüksek tutacak, firmanın genel politika stratejilerinin belirlenmesine katkı sağlayacak, Şirket hedeflerine ve kalite politikasına uygun bir yönetim sistemi oluşturulmasını, sürdürülmesini ve sürekli iyileştirilmesini sağlayacak, Firmanın genel durumu, mali yapısı, hedefleri ve göstergeler doğrultusunda hedeflerin gerçekleşme durumları hakkında raporlar hazırlayarak/hazırlatarak Yönetim Kuruluna sunacak, İşi ile ilgili istatiksel veri analizleri yapacak, ödeme dengelerinin ve nakit akış tablosunu oluşturacak, maliyetleri takip edecek, Güçlü ve sürdürülebilir bir ilişkiyi yatay grup arkadaşları, üst yönetim, bankalar, ilgili kurumlar ve diğer iş ortakları ile yönetebilecek, Proaktif olarak gelir tablosu, nakit akışı, bilançonun yönetilmesi, Operasyonel süreçlerin iyileştirilmesinin sağlanması ve şirket performansını artırabilecek verimliliğin geliştirilmesi, Süreç, organizasyon ve ekipmanın sürekli olarak optimize edilmesinin sağlanması ve gerekli hizmet kalitesinde satış ve teknik ekibe hizmet verilmesi, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan; Mevcut müşterilerle ilişkileri güçlendirecek ve yeni müşteriler kazandırabilecek portföye sahip adaylar değerlendirilecektir

 • Bulut İnşaat Yapı

  Resepsiyonist Bulut İnşaat Yapı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İSTANBUL AVCILAR E-5 ÜZERİ MERKEZ BİNAMIZDA ; Gelen müşterileri karşılamak, Telefonlara bakmak Fax ve evrak takibi yapmak,

  Aranan Nitelikler stenen Yetenek ve Uzmanlıklar - güleryüzlü - sorumluluk sahibi, - resepsiyon deneyimi olan yada olmayan - insan iletişimi kuvvetli, - prezentabl - diksiyonu düzgün bayan resepsiyonist aranmaktadır. Not: şirketimiz avcılar da e-5 üzeri metrobüse durağıyla karşılıkdır.Benim için ulaşımla ilgili sıkıntı olmaz diyen adaylarımızın başvurması rica olunur. DOLGUN MAAŞ +PRİM+YEMEK+SSK+

 • Bulut İnşaat Yapı

  Çağrı Merkezi Temsilcisi Bulut İnşaat Yapı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SEKTÖRDE ÖNCÜ FİRMAMIZA ; ÇAĞRI MERKEZİ DENEYİMLİ, YADA BU ALANA İSTEKLİ EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN AVCILAR E-5 ÜZERİ MERKEZ BİNAMIZDA ÇALIŞACAK TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK ÇAĞRI MERKEZİ TEMSİLCİLERİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler ÇAĞRI MERKEZİ KONUSUNDA DENEYİMLİ YADA BU ALANA İSTEKLİ YAPABİLECEĞİNE İNANAN, EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, KARİYER HEDEFİNİ ÇAĞRI MERKEZİ TEMSİLCİLĞİ ÜZERİNE YOĞUNLAŞTIRAN, GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN PREZENTABL ÇAĞRI MERKEZİ TEMSİLCİLERİ ARANMAKTADIR. DOLGUN MAAŞ +PRİM+YEMEK+SSK+

 • Express Englısh

  Anketör Express Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KURUMUMUZUN AVCILAR ŞUBESİNDE ANKETÖR (CANLI) OLARAK SAHADA ÇALIŞACAK BAY BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR.MAAŞ + PRİM ÜCRET DOLGUNDUR.

  Aranan Nitelikler İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK HIRSLI ÇALIŞKAN

 • Express Englısh

  Eğitim Merkezine Ev Görüşmesi İçin Deneymli Eleman Express Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İSTANBUL (AVCILAR) ŞUBEMİZE : İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, EV GÖRÜŞMELERİNE GİDECEK KAYIT BAŞI PİRİMLE ÇALIŞABİLECEK DENEYİMLİ ELEMANLAR ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ:18:00-21:00 NOT:LÜTFEN DAHA ÖNCE BENZER İŞ YAPMIŞ OLAN ADAYLAR BAŞVURUDA BULUNSUN

  Aranan Nitelikler - EV GÖRÜŞMELERİNDE DENEYİMLİ -DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL - BAY VE BAYAN

 • Chn Güvenlik

  Satış ve Pazarlama Chn Güvenlik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AVCILAR VE K.ÇARŞI MERKEZLİ FİRMAMIZDA , ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ SATIŞ VE PAZARLAMASINDA GÖREV ALACAK, - İLGİLİ ÜNİVERSİTELERİN ELEKTRİK/ELEKTRONİK/BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİ MEZUNU VEYA MYO MEZUNU - ASKERLİK İLİŞİĞİ BULUNMAYAN - EN AZ 3 YIL SEKTÖR DENEYİMİNE HAİZ - YURT İÇİ / YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN - ÇOK İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN - MS OFİS PROGRAMLARINA HAKİM - TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, - AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN - OTO EHLİYETİNE HAİZ

  Aranan Nitelikler

 • Bulut İnşaat Yapı

  Satış Temsilcisi Bulut İnşaat Yapı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SEKTÖRDE ÖNCÜ FİRMAMIZA ; KONUT SATIŞINDA DENEYİMLİ, YADA BU ALANA İSTEKLİ EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN AVCILAR E-5 ÜZERİ MERKEZ BİNAMIZDA ÇALIŞACAK PROJE TANITIMI YAPACAK SATIŞ TEMSİLCİLERİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler KONUT PROJESİ SATIŞI KONUSUNDA DENEYİMLİ YADA BU ALANA İSTEKLİ YAPABİLECEĞİNE İNANAN, EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, KARİYER HEDEFİNİ SATIŞ ÜZERİNE YOĞUNLAŞTIRAN, PREZENTABL SATIŞ TEMSİLCİLERİ ARANMAKTADIR. GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN HAFTA SONU ÇALIŞIP HAFTA İÇİ İZİN ULLANABİLECEK DOLGUN MAAŞ +PRİM+YEMEK+SSK+

 • Bodrum Capital

  Tanıtım Elemanı Bodrum Capital

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Turizm sektörünün hızla yükselen şirketi Capital Bodrum Takım arkadaşları arıyor! Siz de bu keyifli ekibin bir parçası olmak ve birbirinden yetenekli pazarlama ekibi üyelerimizle birlikte yeni projelerimizde yer almak istiyorsanız hemen başvurun!

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkileri kuvvetli , Diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne özen gösteren, Prezentabl,Bayan Represant takım arkadaşları aranıyor. 12 ay Bodrum da konaklama imkanı

 • Chn Güvenlik

  Montaj ve Servis Teknisyenleri Chn Güvenlik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AVCILAR VE K.ÇARŞI MERKEZLİ FİRMAMIZDA , ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ KURULUMUNDA VE SERVİS HİZMETLERİNDE GÖREV ALACAK ... - ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ VEYA MYO MEZUNU - ASKERLİK İLİŞİĞİ BULUNMAYAN - EN AZ 2 YIL SEKTÖR DENEYİMLİ - OTO EHLİYETİNE HAİZ - MS OFİS PROGRAMLARINA HAKİM - TERCİHEN ; SİGARA KULLANMAYAN - TERCİHEN ; AVCILAR, K.ÇEKMECE, BEYLİKDÜZÜ, BAKIRKÖY BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN - SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN

  Aranan Nitelikler

 • Gazi Metal Mamullerı

  İdari İşler Müdürü Gazi Metal Mamullerı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Personel yönetimi yapabilecek * Tesis bakım onarımı ve temizlik faaliyetlerini koordine edecek * İşletmedeki güvenlik, yemek, servis, nakliye vs. faaliyetlerinin yönetimi * İİdari konularda resmi dairelerle ilgili yazışmaları, görüşmeleri vs. koordine etmek, gerektiğinde işletmeyi temsil etmek * Vardiya planlaması ve yönetimini yapmak

  Aranan Nitelikler * Üniversite mezunu * İngilizce bilgisi * Ofis programlarını kullanabilen (Word, Excel, Outlook, Power point) * İletişim yeteneği çok iyi olan * Karasu / Sakarya 'da ikamet eden/edebilecek * B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen * Bay

 • Express Englısh

  Çağrı Merkezi Express Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AVCILAR ŞUBEMİZE: DENEYİMLİ, DİKSİYONU DÜZGÜN,YOĞUN TELEFON ARAMALARI YAPACAK BAY - BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR. NOT: DAHA ÖNCE BÖYLE İŞİ YAPMIŞ YA DA BENZER İŞTE ÇALIŞMIŞ KİŞİLERİN BAŞVURMASI RİCA OLUNUR.

  Aranan Nitelikler DİKSİYONU DÜZGÜN DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE DİKKAT EDEN BAY / BAYAN

 • Express Englısh

  Broşür Dağıtımı ve Pazarlama Yapacak Elemanlar Express Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KURUMUMUZUN AVCILAR ŞUBESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE AKTİF ŞEKİLDE BROŞÜR DAĞITARAK ANKETÖRLÜK YAPIP KURUMA KAYIT KAZANDIRACAK İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK BAY BAYAN PAZARLAMA ELEMANLARI ALINACAKTIR MAAŞ +PRİM ÜCRET DOLGUNDUR.

  Aranan Nitelikler

 • Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Aliağa Mağ.Satış Danışmanı Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En az lise mezunu, Hazır giyim, perakende mağazacılık sektöründe en az 6 Ay deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Sorumlu olduğu satış alanında görsel düzenlemelerin uygunluğunu ve sürekliliğini sağlayacak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen,

  Aranan Nitelikler Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alarak; müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunacak, ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, tadilat alacak, eksik ürünlerini takip edecek; Aliağa Mağazamızda görev alacak Satış Danışmanı takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Evdema

  Saha Satış Temsilcisi Evdema

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Dekorasyon malzemeleri satışında sektörün lideri olan EVDEMA Yapı'nın Şirketimizin Projeli işler departmanı için, Avrupa ve Anadolu Yakasında Görevlendirilecek, Kurum stratejilerine uygun, Belirlenen lokasyonda program dahilinde, Müşteri ziyaretleri yapacak, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen yapı malzemeleri sektöründe satış konusunda deneyimli, Tercihen Üniversite mezunu, en az Lise mezunu Bay ve bayan, 30 yaşını aşmamış, İstanbul'da İkamet eden, B Sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen Yurt İçi ve Yurt Dışı Seyahat engeli olmayan. Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Kendine güvenen, özgüveni yüksek, Sunum kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı çalışabilen, Güler yüzlü, sorunların çözümünde pozitif düşünebilen, Kurumunun ve kendinin standartlarını yükseltebilecek, Takım çalışmasına uygun, niteliklerde arkadaşlar arıyoruz

 • Team Gerilla

  Satış Destek Personeli-Kayseri Team Gerilla

  Kayseri

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına KAYSERİ ilinde ikamet eden BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-28 yaş aralığında. Bayan, Kayseri'de ikamet eden İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. İş disiplini olan. Takım çalışmasına yatkın.

 • Pamukkale Grup

  Bilet Satış Personeli Pamukkale Grup

  Çanakkale

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Pamukkale Turizm yeni açılan Çanakkale Biga otogar ve şehir içi Bilet satış tesislerinde çalıştırılmak üzere Bilet Satış Personelleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 19-35 yaş arasında, Lise veya dengi okul mezunu veya terk, Diksiyonu düzgün, Vardiyalı çalışabilecek, Sabırlı ve pozitif yaklaşım sergileyebilecek, Stres altında performans gösterebilen, Hızlı değişimi ayak uydurabilecek, MS Ofis programlarını çok iyi kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneğine sahip, İkna kabiliyeti yüksek, Bay / Bayan, Başvuru yapacak kişilerin, Bölge Müdürümüz Basri ÖZDEMİR ile (Tel :0530-546 7990) ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.

 • Doria Hotel

  İnşaat ve Boya Ustası Doria Hotel

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bodrum’a ilk geldiğinizde Halikarnas Balıkçısı karşılar sizi, "Merhaba! Yokuşbaşına geldiğinde Bodrum’u göreceksin. Sanma ki sen geldiğin gibi gideceksin. Senden öncekilerde hep böyleydiler. Akıllarını hep Bodrum’da bırakıp gittiler” Homeros ise Ebedi mavilikler ülkesi diye tanımladı Bodrum’u. İşte, Yüzyıllarca Ege mavisine doğan güneşi hep aynı noktadan uğurlayan Gündönümü Mevkiine kurulu Doria Hotel, Eşsiz Ege Koyları, Tarihi Yel Değirmenleri ve Kara ada manzarasıyla, kendine özgü doğal plajları ve mandalina bahçeleriyle ünlü Bitez’de saklı; rahatlama & dinlenme noktası. Doria Hotel; minimal modern mimarisi, mavi tonların hakim olduğu büyüleyici Ege atmosferi ve Bitez’in en çekici koyundaki plajıyla evinizdeki rahatlığı ve konforu Bodrum’da sunuyor.

  Aranan Nitelikler Makyol Grubu bünyesindeki 12 ay açık Doria Hotel Bodrum için; Tercihen meslek lisesi mezunu Tercihen benzer bir görevde en az 1 yıl deneyimi olan Arıza, destek, bakım onarım ve boya işleri alanlarında çalışmış İnşaat işlerinden anlayan Askerlik hizmetini tamamlamış Siz de yeteneklerinizi gösterebileceğiniz çalışma ortamında Doria ekibinde görev almak isterseniz, özgeçmişinizi bizlere iletebilirsiniz.

 • Bahçeşehir Bella Vista

  Restaurant Şefi Bahçeşehir Bella Vista

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BAHÇEŞEHİRDE BULUNAN RESTAURANT LARIMZA TECRÜBELİ RESTAURANT ŞEFİ ARAMAKTAYIZ

  Aranan Nitelikler DIŞ GÖRÜNÜŞÜN ÖNEM VEREN DİSİPLİNLİ,TİTİZ ,EĞİTMEN

 • Doria Hotel

  Yönetici Asistanı Doria Hotel

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bodrum’a ilk geldiğinizde Halikarnas Balıkçısı karşılar sizi, "Merhaba! Yokuş başına geldiğinde Bodrum’u göreceksin. Sanma ki sen geldiğin gibi gideceksin. Senden öncekilerde hep böyleydiler. Akıllarını hep Bodrum’da bırakıp gittiler.” Homeros ise "Ebedi mavilikler ülkesi” diye tanımladı Bodrum’u. İşte, yüzyıllarca Ege mavisine doğan güneşi hep aynı noktadan uğurlayan Gündönümü Mevkiine kurulu Doria Hotel, eşsiz Ege koyları, tarihi yel değirmenleri ve Kara Ada manzarasıyla, kendine özgü doğal plajları ve mandalina bahçeleriyle ünlü Bitez’de saklı, rahatlama & dinlenme noktası. Doria Hotel; minimal modern mimarisi, mavi tonların hakim olduğu büyüleyici Ege atmosferi ve Bitez’in en çekici koyundaki plajıyla evinizdeki rahatlığı ve konforu Bodrum’da sunuyor.

  Aranan Nitelikler Makyol Grubu bünyesindeki 12 ay açık Doria Hotel Bodrum için; Ön lisans veya lisans mezunu En az 2 yıl benzer bir iş tecrübesine sahip MS Office programlarını iyi derecede kullanan Ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen Yazışma, dosyalama ve raporlama teknikleri ile protokol kurallarını iyi bilen Diksiyonu iyi, prezentabl, güler yüzlü Dış görünüşüne özen gösteren Özgüven ve sorumluluk sahibi Planlama, iş takibi ve organizasyon yeteneği gelişmiş Siz de yeteneklerinizi gösterebileceğiniz çalışma ortamında Doria ekibinde görev almak isterseniz, özgeçmişinizi bizlere iletebilirsiniz.

 • Yns Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Asistanı Yns Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yenibosna da bulunan ,İhracat firmamızın penye gurubunda çalışacak "Müşteri Temsilcisi Asistanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen İngilizce bilen, Bayan, Servis imkanımız mevcutdur , Yenibosna Bakırköy,Bahçelievler,Halkalı,Sefaköy, Bağcılar Avcılar.

 • Halka Grup

  Ykm Züccaciye Satış Danışmanı Halka Grup

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması YKM MAĞAZASINDA züccaciye reyonunda,satış destek ve ürün danışmanlığı yapılacaktır. Asgari ücret+ AGİ+ 170 yol ücreti+300 TL Ticket Çalışma Saatleri: Mağazaya göre belirlenecektir. Hafta içi 1 gün izin kullanılmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz,Sektöründe Lider Bir Firma için; Tercihen ZÜCCACİYE sektöründe deneyimli 20-30 yaş aralığında Prezantabl ve güler yüzlü Perakende sektöründe ve satış konusunda tecrübe sahibi İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerileri gelişmiş YKM gibi zincirlerde mağaza satış deneyimi olan Bayan Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız. FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR. SHIFT’Lİ ÇALIŞILACAĞI İÇİN,İKAMETİ YAKIN OLAN ADAYLARIN BAŞVURMASI RİCA OLUNUR.

 • Parantez Giyim

  Aydınlıkevler-Satış Danışmanı Parantez Giyim

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterisine ürün hakkında bilgi vererek ihtiyaçlarına göre hizmet sunmak

  Aranan Nitelikler Tekstil sektörünün öncü kuruluşlarından Parantez Giyim'in Aydınlıkevler Şubesi'nde görevlendirilmek üzere; mağazacılığı meslek olarak benimseyen aşağıdaki niteliklere sahip 'Satış Danışmanı” arıyoruz .•Hazır giyim mağazacılık alanında en az 1 yıl tecrübeli •İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve dinamik •İkna yeteneği yüksek •Takım çalışmasına yatkın •Dış görünüşüne özen gösteren •Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen •Bayan

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO bünyesinde; Mecidiyeköy Merkez Ofisimizde Görevlendirmek Üzere "BORDRO VE PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ UZMANI” aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Mağazacılık Sektöründe Deneyimli, Personel Özlük İşleri ve Bordro Yönetimi alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi, 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu mevzuatlarına hakim, Tercihen NEBİM personel programını etkin kullanabilen, MS Office uygulamalarına yeterli derecede hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Bay/Bayan

  Aranan Nitelikler Çalışan personelin aylık mesai ve puantaj bilgilerinin sisteme aktarılması, Çalışan personelin aylık tüm bordro ve tahakkuk işlemlerinin yapılması, İlgili raporların düzenlenmesi, kontrolü ve raporlanmasından sorumlu olacak, SGK işe giriş, işten çıkış, aylık e-bildirge ve Ek-10 gibi yasal bildirimlerinin yapılması, Personel özlük işlemleri kapsamındaki gerekliliklerin yerine getirilmesi, Resmi kurum ve kuruluşlarla (SGK, Çalışma Bakanlığı, Bölge Çalışma, İcra Daireleri ve İŞKUR) ilgili yasal süreçlerin sorunsuz olarak yürütülmesi,

 • Psg Mühendislik

  İş Güvenliği Uzmanları Psg Mühendislik

  İzmir, Aydın, Çanakkale, Denizli, Kırıkkale, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ŞANTİYELERİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI ALINACAKTIR. İş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, İşyerinde yapılan çalışmalar ile ilgili tasarım, makine ve ekipmanların durumu, bakımı ve seçimi ile işin plânlanması, uygulanması ve raporlanması, Risk analizleri yapılarak; tehlikeli faaliyet ve davranışlara müdahale edilmesi ve gerekli tedbirlerin alınmasının sağlanması, İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, İşyerinde kaza, yangın veya patlamaların önlenmesi için mevzuata uygun çalışmalar yapılması ve gerekli kontrollerin gerçekleştirilmesi İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin ilgili mevzuatlara uygun olarak plânlanması ve uygulanması.

  Aranan Nitelikler C Sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifikası sahibi Bay / Bayan Prezantabl, Dış görünüşüne önem veren İletişim becerisi kuvvetli, Ekip çalışmasına uyumlu, Analitik düşünebilen... Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen Tercihen Sağlık-Emniyet-Çevre uygulamalarında şantiye tecrübesi olan, Risk değerlendirme metodolojilerine hakim Veri analizi ve raporlama konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Çevre, İşçi sağlığı ve iş güvenliği mevzuat ve yönetmeliklerine hakim, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen.

 • Pizzabulls

  Grafiker Pizzabulls

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Pizzabulls Merkez Ofis Pazarlama departmanında görevlendirmek üzere yetiştirilecek grafiker aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 1-Photoshop,ilustrator ve corel kullanabilen, 2-Yaratıcı, 3-Hızlı iş üretebilen, 4-Yoğun mesai sistemine ayak uydurabilecek, 5-Tercihen Ümraniye Dudullu'da ikamet eden, 6-Amatör ruha sahip,

 • Psg Mühendislik

  Şantiye Şefleri - Makina Mühendisleri Psg Mühendislik

  İzmir, Aydın, Çanakkale, Denizli, Kırıkkale, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enerji Sektöründe faaliyet gösteren, Endüstriyel Tesis uygulamalarında nitelikli projelere imza atan firmamızın İzmir merkez ofisinde ve Şantiyelerinde (İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Çanakkale, Kırıkkale) görevlendirilmek üzere kariyer hedefleri olan, kurumsal firma kimliği altında ekibimize ivme ve değer katacak ŞANTİYE ŞEFLERİ - MAKİNA MÜHENDİSLERİ alınacaktır. Aşağıdaki tanımlayıcı iş süreçlerinin yönetim ve koordinasyonunun sağlanması. Şantiyeler için Bay adaylar tercihimizdir; Şantiyelerimizde kullanılacak olan malzeme ve ekipmanların sevk, idare ve organizasyonunun sağlanması, Şantiyeler için belirlenen iş programının mevcut süre içerisinde uygulanması ve tamamlanması, Şantiyelerimizde yapılan uygulamaların merkez ofise rapor edilmesi, Tüm uygulamaların projede istenilen kalitede olmasının sağlanması, Bünyemizde görevli olan ekip ve taşeron firmaların koordinasyonunun sağlanması, Hakediş, iş programı, raporlama, metraj v.b. görevlerinin yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler ŞANTİYE ŞEFLERİ Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 4-10 yıl arası deneyimli, Endüstriyel Tesis ve Enerji Santrali şantiyelerinde Şantiye Şefliği yapabilecek, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş. Projenin tüm aşamaları arasındaki koordinasyonunu sağlayabilecek, Tercihen İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı, Keşif, metraj, saha ve ekip yönetimi, Kaliteli imalat ve montaj kontrolü, denetim ve iş planı, iş akış ve yönetimi, malzeme yönetimi yapabilecek büyük projelerde görev almış konusunda tecrübeli ve bilgi sahibi. Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, yaratıcı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünen, raporlama tekniklerine hakim, günlük-haftalık-aylık raporların muntazam hazırlayıp zamanı içinde yayınlanması, Yoğun ve esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Autocad, MS Office ve diğer ofis araçlarını yeterli derecede kullanabilen. Tercihen İngilizce bilen. Bay adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Çanakkale, Kırıkkale, illerinde ikamet eden veya bu illerde çalışabilecek, B sınıfı Ehliyet sahibi, seyahat engeli olmayan adaylar. MAKİNA MÜHENDİSLERİ Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 3 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, araştırmacı, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş. Projenin tüm aşamaları arasındaki koordinasyonunu sağlayabilecek, Tercihen İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı, Kalite ve Çevre Yönetim sistemleri konusunda tecrübe ve bilgi sahibi veya yetiştirilmek üzere, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, yaratıcı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünen, raporlama tekniklerine hakim, Yoğun ve esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Autocad, MS Office ve diğer ofis araçlarını yeterli derecede kullanabilen. Tercihen İngilizce bilen. Bay adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Çanakkale, Kırıkkale, illerinde ikamet eden veya bu illerde çalışabilecek, B sınıfı Ehliyet sahibi, seyahat engeli olmayan adaylar.

 • Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

  Muhasebe Personeli Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesin’de görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe uygulamalarına ve Tekdüze hesap planına hakim Tüm beyanları internet ortamında verebilecek En az 5 yıl A.Ş muhasebesi deneyimi olan Logo Tiger programını ve Mc Office programlarını iyi derecede kullanabilen Ehliyet sahibi ve aktif sürücü Askerliğini tamamlamış Bay MUHASEBE PERSONELİ aramaktayız

 • Bulut İnşaat Yapı

  Muhasebe Personeli Bulut İnşaat Yapı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bulut İnşaat ; - Gelen tüm alış faturalarının mikro programa girişinin yapılması - Ay sonunda gelen tüm banka ekstrelerinin programa girişinin yapılması, - Gelen faturaların sıralı sistem ile cari hesaplarını takip etmek (ay ve yıl bazında) - Perakende fişlerini (gıda ve akaryakıt) kdv ve matrah ayırarak listelenip programa girilmesi - Müşteriden alınan tahsilatların (çeklerin- ödemelerin) programa girişlerinin yapılması, - Finans tarafından yapılan her türlü ödemenin makbuzlarını alıp programa girişinin yapılması

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, -Analitik düşünen prezantabl -Tek düzen muhasebe sistemine vakıf ve muhesebe kayıt ve işlemleri konusunda en az beş yıl deneyimli, -SGK giriş çıkış bildirgesi ve aylık prim bildirgesi verebilen, -KDV, muhtasar beyannamelerini verebilen, Muhasebe sorumlusu

 • Fcl Assist

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsicisi Fcl Assist

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için satış elemanları arıyoruz. 1.100 tl net maaş + 250 tl multinet ( yemek kartı) + sigorta ; Günlük, haftalık, aylık yüksek primle çalışma imkanı.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , 30 yaş ve altı Bay/Bayan satış elemanları arıyoruz. Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi: 09:00-18:30 Hafta sonu: Cumartesi 09:30-17:00 Pazar Off

 • Ermat Motorlu Araçlar

  Kaporta Teknisyeni ve Ustası Ermat Motorlu Araçlar

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Oto mekanik, kaporta konusunda deneyimli, Yetkili servis veya özel servislerde tamir, bakım işlerinde görev almış, B sınıfı ehliyet sahibi,

 • Abs Wellness Sportif Ürünler A.Ş.

  Ofis Yönetimi Abs Wellness Sportif Ürünler A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Spor/sağlıklı yaşam/zayıflama/güzellik sektörlerinde en az 3 yıl tecrübeli, Bilgisayar kullanmayı bilen, basit muhasebe işlemlerini yönlendirebilecek, Ekip yönetim tecrübesi olan, Tercihen ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, A+ müşteriye hitap etmeyi bilen, kibar, güleryüzlü, Müşteri ile iletişimi kuvvetli, diksiyonu ve konuşması iyi, İşin dinamiği gereği sağlıklı ve kişisel bakımına özen gösteren İnisiyatif alabilen, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Sigara kullanmayan, Caddebostan'da oturan ya da ulaşım süresi 30 dk. Yı geçmeyecek semtlerde ikamet eden, 40 yaşını aşmamış, çalışkan ve dinamik BAYAN

 • Turkcell Superonlıne Erdem Teknoloji Abone Merkezi

  Saha Satış Temsilcisi Turkcell Superonlıne Erdem Teknoloji Abone Merkezi

  Gaziantep

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Enplus

  Galleria Satış Uzmanları Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması General Electric, Sub-Zero,Wolf, Loewe, Breville,Silit, Bertazzoni, Hitachi ,Laurastar ve Richardson Sheffield gibi Beyaz eşya,elektronik ve küçük ev aletleri sektörlerinde birçok dünya lideri A

  Aranan Nitelikler 25 yaş ve üzeri, En az lise,Tercihen Üniversite mezunu, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Ekip çalışmasına ve müşteri memnuniyetine önem veren, İletişim ve problem çözme yeteneğine sahip, Prezantabl, Satış konusunda deneyimli ve gelişime açık, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmayan , Bay / Bayan takım arkadaşları.

 • Özel Göztepe Hastanesi

  Yönetici Asistanı Özel Göztepe Hastanesi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda min. 2 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, İletişim yönü kuvvetli, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Dinamik, takipçi ve detaylara önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden. Bayan aday aramaktayız

 • Echomar Sağlık Grubu

  Yönetici Asistanı Echomar Sağlık Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda min. 2 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, İletişim yönü kuvvetli, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Dinamik, takipçi ve detaylara önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden. · Bay aday aranmaktadır.

 • Bülent Gülen Tekstıl

  İmalat Sorumlusu Bülent Gülen Tekstıl

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Amerika, Japonya başta olmak üzere tüm dünya çapında 200 seçkin butikte satılan ve Türkiye’de 12 mağazası bulunan BNG imajını çok hızlı bir grafikle yükseltmiştir. BNG markasının arkasında 20 senelik bilgi ve tecrübe birikimi yatmaktadır. BNG, son koleksiyonuyla sofistike, rahat ve lüks dokunuşlu ifadelerini yansıtan A ve A Plus bir marka olarak yerini daha da sağlamlaştırdı. BNG’ye damgasını vuran temel özellik, markanın lokomotifi olan siyah renge verdiği önemdir. BNG’yi farklı kılan özelliklerden bir diğeri ise fonksiyonel olması. Keşfetmeyi ve keşfedilmeyi seven BNG kadını, bu ürünleri kişiselleştirerek, kendi tarzını yaratabiliyor. Web Sayfası www.bng-design.com Lütfen başvuru öncesi web sayfamızı yeterli hissedin.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler *örme ve dokumada 10 yıl tecrübeli *fason atölye çevresi olan *Yoğun çalışma saatleri ve temposuna ayak uydurabilecek *kesimden paketlemeye tüm imalat sürecini yönetecek ekip arkadaşı arıyoruz *branş eğitimli Ek Bilgiler İş Alanı Üretim Planlama Organizasyondaki Yeri Orta Düzey Yönetici Çalışma Şekli Tam zamanlı Deneyim 10 yıldan fazla Çalışma Yeri İstanbul - Avrupa - Türkiye İstanbul - Asya - Türkiye

 • Netlog Lojistik Grubu

  Müşteri Temsilcisi Netlog Lojistik Grubu

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2004 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 18 şirket ve markalarıyla yerel, bölgesel ve global pazarlarda hizmet sunarak hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan Polar Express (PolarXP ) Soğuk Zincir Lojistik, İntercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), Netlog Global Forwarding, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, Netfilo, Netİstif, NetKargo, Eurasia ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Tedarik Zinciri, GreenBridge Multimodal (MM), Bleckmann gibi marka ve firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,780'in üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır.” Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "Antalya” lokasyonunda görevlendirilmek üzere; Operasyonun günlük takibini gerçekleştirecek, Günlük planlamaları oluşturacak, KPI'lar doğrultusunda periyodik günlük, haftalık, aylık raporlamaları gerçekleştirecek. 'Müşteri Temsilcisi' takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İletişim becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan