İş İlanları

 • İş Açıklaması 25 YILDIR GÜVENİLİR SATIŞ SEKTÖRÜNDE LİDER OLAN AMERİKAN RAINBOW KURULUŞUNUN,TÜRKİYE RAINBOW ŞİRKETİNE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE DENEYİMLİ / DENEYİMSİZ  PART/TIME SATIŞ TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR. 

  Aranan Nitelikler SATIŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ/DENEYİMSİZ, KISA SÜREDE YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN, GİRİŞKEN,İLETİŞİM KABİLİYETİ YÜKSEK, HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞABİLECEK, SAAT 19.00 DAN ÖNCE VEYA SONRA ÇALIŞABİLECEK PART/TIME SATIŞ TEMSİLCİSİ ARIYORUZ...  

 • İş Açıklaması TELESES bünyesinde ki CARREFOUR TURKCELL İLETİŞİM MERKEZİmizde İletişim danışmanı olarak görevlendirilmek üzere; Turkcell ile müşterilerimiz arasında köprü olarak ürün ve hizmetlerin tanıtımından, müşteri işlemlerinin gerçekleştirilmesinden, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktan ve hedeflerine koşarken güçlü ekibimize katılarak başarılarımıza ortak olacak bay/bayan profesyonellerle tanışmak ve birlikte çalışmak istiyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu tercihen üniversite mezunu iseniz,  TERCİHEN TURKCELL iletişim danışmanı sertifikasına sahip iseniz,   Sorumluluk almak sizi güçlendiriyorsa,   Profesyonel satış benim mesleğim diyorsanız,   Esnek çalışma saatlerine uyumlu iseniz,   İletişim konusunda kendinize güveniyorsanız,   Mağazacılıkve parekendecilikte kariyer yapmayı hedefliyorsanız,   AVM lerde akşam 22:00 çıkışlı vardiyalarda çalışabilirim derseniz,   Teknolojiye (özellikle cep telefonlarına) meraklı iseniz,   Eğlenerek çalışmaya karşı değilseniz,   Müşteri memnuniyeti sizin için de çok önemli ise,   TURKCELL adına, TURKCELL standartlarında işlem yapabilirim diyorsanız,   Hedefe koşmak ve rekabet tam bana göre diyorsanız sizi ekibimize bekliyoruz.

 • İş Açıklaması 1983 yılından bu yana kompanzasyon, enerji kalitesi, ölçme, koruma, kontrol ve uzaktan izleme alanlarında ürettiği cihazlarla Türkiye'de lider firma konumundaki şirketimizin Pazarlama bölümünde görevlendirilecek Ürün Grup Yöneticisi alınacaktır. Ürün Grup Yöneticisi: Fiyat listesi, katalog ve diğer tüm tanıtıcı basılı evrakı tasarlamak, basımı takip etmek, dağıtımını koordine etmek ve güncel tutulması için sistematikler oluşturmak, Ürün yol haritası, Ürün lansmanlarını planlamak ve uygulamak, Yeni ürün gereksinimlerinin belirlenmesi ve Ar&Ge projelerinde tasarım girdilerinin oluşturulması ve benzeri süreçlerden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen yüksek lisans veya MBA yapmış - En az 2 yıl elektronik sektöründe , pazarlama deneyimli - Analitik düşünme yeteneğine sahip - İletişim gücü yüksek, raporlama ve planlama becerisine sahip - Çok iyi derecede İngilizce tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen - Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Makine Mühendisi
  Bsb Asansör
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Firmamız Asansör Kabin,kapı,otomatik kapı ve aksamları imalatı yapmaktadır. Faaliyet çerçevesinde Üretim Departmanımız da projelendirme, imalat ölçülerin çıkarılması, üretime sevk, takip ve kontrol v.b. hizmetlerin programlı bir şekilde yerine getirilmesidir.

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden Tercihen Asansör konusunda bilgili   Üniversite Mezunu Asansör Kabin,kapı ve otomatik kapı teknik çizimlerini yapabilecek  Üretim bölümünün programlaması yapabilecek İyi derecede Autocad, solidworks, Ofis Programlarına hakim Askerliğini tamamlamış Ekip çalışmasına uyumlu Makina Mühendisi alınacaktır.   Not: Resimsiz CV ler dikkate alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetin artırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için "part time" veya "full time" çalışacak müşteri danışmanları arıyoruz.  2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor. Kariyerine Müşteri Danışmanı olarak başlayıp Mağaza Müdürü olarak devam eden DeFacto çalışanlarının videolarını izlemek için www.gelecegedepar.com'u tıklayın. Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

 • Pazarlama
  F Keklik Otomotiv
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması -En az 3 yıl satış tecrübesi olan, -B sınıfı ehliyeti olan, -Prezentable bayan eleman. -2000 TL MAAŞ+YÜKSEK PRİM+SGK+YEMEK+SERVİS İMKANI.  

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu, -İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, -Dinamik ve dış görünüme özen gösteren, -Satış tecrübesi olan bayan satış elemanı arıyoruz.

 • İş Açıklaması RAINBOW REXAIR ILC. Ankara ofisinde çalışmak üzere yeni takım arkadaşları arıyoruz. Eğitim sonrası Rainbow® Akademi Diploması ile uluslararası bir kariyer fırsatı sunuyoruz. Maaş + Prim + Servis ile çalışılacaktır.   Başvurular gizli tutulacaktır. 

  Aranan Nitelikler Satış sektöründe kariyer hedefleyen, Takım çalışmasına yatkın, Çalışkan; Satış Temsilciliği, Satış Müdürlüğü ve Eğitim Müdürlüğü’nde kariyer hedefleyen yetenekli kişiler alınacaktır.

 • İş Açıklaması MADAME COCO, İstanbul İçerenköy Carrefour​ AVM'de bulunan mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Mağaza Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen,  Ev tekstiline ilgi duyan,  Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen,  Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek,  İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,  Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren,  Müşteri memnuniyetine önem veren,  Diksiyonu düzgün,  Yoğun iş temposunda çalışabilecek,  Bay ve bayan,  İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması  Tedarikçi ilişkilerini ve süreçlerini koordine edebilecek, tedarikçi portföyünü geliştirebilecek, Sürekli yeni ürün geliştiren ve satışı iyi ürünlerin alternatiflerinin devamlılığını sağlayabilecek, Ürün konumlandırma, fiyatlandırma, stok devir hızı yönetimi, stratejik iş planı hazırlama ve satış performansına göre aksiyon almada başarılı   Piyasa araştırmaları, emsal marka takibi, fuar ziyaretleri ile ürün konumlamayı destekleyen Hedef kâr marjı, fiyat, kalite ve teslim tarihinde tedarik edilmesini sağlayan

  Aranan Nitelikler •    Üniversite mezunu •    En az 5 yıl tekstil sektöründe (tercihen iç giyim) planlama, üretim takibi ve/veya satın alma konusunda tecrübeli  •    Esnek, yoğun ve hızlı çalışma modeline uyum sağlayabilecek   •    Liderlik, ekip koçluğu, motivasyon, sonuç ve başarı odaklı •    Seyahat engeli olmayan •    İngilizce bilen •    Askerlik ile ilişkisi olmayan

 • İş Açıklaması Mermerler Kozyatağında bulunan Plazada ofis ve Ticari alanlardaki teknik arızalar çözebilecek.Binadaki mekanik sistemlerin çalışması sağlayacak ve düzenli kontrolleri yapacaktır.Ayrıca bakım yapılacak tüm mekanik parçaların ve ekipmanların çözüm ortakları ile rutin bakımlarını koordine edecektir.

  Aranan Nitelikler Teknik meslek lisesi ya da Meslek yüksekokulundan mezun,  Mesleki sertifikalara sahip, en az 4 yıl saha deneyimine sahip , Ekip Çalışmasına Yatkın, Diksiyonu Düzgün, Dış Görünüş ve Kişisel Bakımına Özen Gösteren, Disiplinli, İşinde Titiz ve Özverili, İnsan İlişkileri ve İletişim Kabiliyeti Yüksek,  Vardiyalı Çalışabilecek, Eğitim Konusunda İstekli, Askerliğini Tamamlamış.

 • İş Açıklaması MADAME COCO, Balıkesir Ayvalık'da açılacak cadde mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen,  Ev tekstiline ilgi duyan,  Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,  Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek,  İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,  Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren,  Müşteri memnuniyetine önem veren,  Diksiyonu düzgün,  Yoğun iş temposunda çalışabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması MADAME COCO, Antakya Palladium Avm Mağazasında görevlendirmek üzere perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan Mağaza Depo Personeli olarak çalışacak takım arkadaşları arıyor.  

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen,  Ev tekstiline ilgi duyan,  Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen,  Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek,  İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,  Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren,  Müşteri memnuniyetine önem veren,  Diksiyonu düzgün,  Yoğun iş temposunda çalışabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması MADAME COCO, İstanbul Bakırköy ve çevresinde bulunan mağazalarımızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Joker Mağaza Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen,  Ev tekstiline ilgi duyan,  Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen,  Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek,  İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,  Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren,  Müşteri memnuniyetine önem veren,  Diksiyonu düzgün,  Yoğun iş temposunda çalışabilecek,  Bay ve bayan,  İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Adwords ve Dijital Pazarlama Uzmanı
  Dentram Diş Hekimliği
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Sağlık  sektöründe faaliyet  gösteren şirketimize GOOGLE ADWORDS de deneyimli " ADWORDS  VE DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI " aramaktayız. · Kurumsal sosyal medya hesaplarının, kurumun hedefleri ve stratejileri doğrultusunda yönetilmesi, ·  Sosyal medya içeriklerinin oluşturulması, ·  Sosyal paylaşım sitelerinde marka iletişim stratejileri geliştirilmesi çalışmalarında bulunmak, ·  Yeni projelendirilecek web siteleri için içerik geliştirmesi yapmak,  ·  Kurumsal web sitesi ve micro sitelerin içerik güncellemelerini yapmak, ·  Sosyal medya hesaplarını yönetmek ve içerik geliştirmek, ·  Yıllık Adwords bütçesi dahilinde aylık bütçe planlarını oluşturmak ve yönetmek, ·  Tüm Adwords faaliyetlerini raporlamak ve analiz etmek, ··  SEO iyileştirmelerine katkıda bulunmak

  Aranan Nitelikler ·   İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip,·   Adwords  ve Dijital Pazarlama konularında deneyimli, ·  Dijital Pazarlama, Viral Pazarlama, Sosyal Medya konusunda en az 3 yıl deneyimli, ·  Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, imla kurallarına hakim, dili iyi kullanabilen, ·  Google Analytics vb. web analiz araçları hakkında bilgi sahibi, ·  Dijital reklam kampanyalarında bilgi sahibi,

 • İş Açıklaması   Kasa çıkışlarını ve işlemlerini gerçekleştirmek, evrak takibini sağlamak, Günlük kasa işlemlerini şirket kurallarına uygun bir şekilde müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda hızlı, doğru, eksiksiz ve güvenilir olarak yerine getirmek, Gün başı ve gün sonu kasa açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmek.  

  Aranan Nitelikler MADAME COCO, İstanbul Anadolu Yakası'ndaki mağazalarında , mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; Tercihen Ticaret Meslek Lisesi veya Muhasebe MYO mezunu, Bilgisayar ve Nebim V3 programını kullanabilen, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Uyum sağlama kabiliyeti yüksek, Strese dayanıklı, İletişim becerileri gelişmiş, Zaman yönetimi konusunda yetenekli, Enerjisi yüksek, Sonuç ve müşteri odaklı, Uygulayarak öğrenme konusunda istekli Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Bay ve bayan, Kasiyer aramaktayız          

 • İş Açıklaması Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey... Bu düşün ilham kaynağı 'doğa'ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde 10000'i aşkın çalışanımızla 'MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR' felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Eğitimin sınıflarda dört duvar arasında değil, doğayla iç içe açık alanlarda özgürce, keyifle yapıldığı ve çocukların görerek, yaşayarak ve eğlenerek öğrendiği, sürekli gelişim felsefesine inanan öğretmenlerin çalıştığı eğitim yuvası Doğa, kendini geliştiren, değiştiren, yenileyen, çok yönlü Doğa Harikası Öğretmenlerini arıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 'Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği' bölümünden mezun veya 'İlahiyat' bölümünden mezun ve pedagojik formasyona sahip olan, Alanında en az iki yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış veya 2 yıl süre ile tecilli durumda olan, Eğitim teknolojilerini derslerinde severek uygulayan, akıllı tahta kullanımı bilgisine sahip, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yenilikçi, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, İletişim gücü yüksek, üretken, Kariyer planı olan, idealist, Tercihen İngilizce bilen,

 • Satış Destek Uzmanı
  Sbs Motif
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İş Açıklaması            İç dekorasyon sektörünün, kapı- mutfak-parke –duvar kağıdı ürün grubunda faaliyetler gösteren, 300'ü aşan personeli, 20.000 m2 kapalı alana sahip modern üretim tesisi, ithalatda exclusive distributörlüğe sahip ve ihracat yapan grup firmalarının İstanbul merkezli firmasına SATIŞ DESTEK UZMANI alınacaktır. İşin Tanımı Müşterilerden gelen veya satış organizasyonlarının yönlendirdiği siparişlerin işleme alınması Hazırlanan projelere göre, müşterilere ve potansiyel müşterilere uygun ürün ve alternatifleri hazırlamak ve sunmak Proje ve Satışların Teklif aşamasından, Planlama, Satış gerçekleşmesi, Satış Sonrası hizmetler aşamasına kadar, müşterilere teknik destek vermek Distribütörlüğünü üstlendiğimiz ürünlerle ilgili  müşterilere teknik destek verilmesi Fiyatlandırma çalışmalarında aktif rol almak ve teklif öncesi ürünler için üreticilerden özel fiyatlar almak Alınan veya yürümekte olan tüm siparişlerle ilişkin Operasyonel ve Lojistik sürecin takip edilmesi Alınan siparişlerin tedarikinden müşterilere teslimine kadar olan süreci takip etmek, gerekli raporlamaları yapmak Satış ekibi ile iyi bir iletişim ortamı sağlayarak, verilen tüm tekliflerin olumlu olumsuz geri dönüşlerinin raporlamasını yapmak Sorunlu yada yanlış verilen ürünlerin iade süreç takibinin yapılması. Sorun çözümüne kadar takip edilmesini sağlamak Satış bölge sorumluları ve Proje sorumluları ile Operasyonel işlere yönelik yazışma ve görüşmeleri yapmak İkincil görev olarak sorumluluk dahilinde olan portföye ait ödemelerin ilgili departmanla birlikte takibinin yapılması  

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite veya en az Meslek Yüksek Okulu mezunu olmak Yurtdışı yazışmaları ve telefonla iletişimi sağlayacak ölçüde İngilizce lisanına hakim olmak Office programlarını pratik ve çözüm üretecek ölçüde kullanabilmek Daha önce mobilya ve duvar kağıdı sektöründe çalışmış olmak veya farklı sektörlerde en az 3 yıl Satış Destek fonksiyonları yürütmüş olmak Kurumsal Kimlik  sahibi, yoğun iş temposunda dayanıklı ve Takım çalışmasına yatkın adaylar

 • İş Açıklaması Kırşehir Cadde Mağazamızda görevlendirmek üzere, MAĞAZA MÜDÜRÜ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen,  Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen,  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen,  Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli,  Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı   Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

 • İş Açıklaması TELESES bünyesinde AVM'lerde hizmet gerçekleştiren TURKCELL İLETİŞİM MERKEZlerimizde  görevlendirilmek üzere; İletişim danışmanı olarak; Turkcell ile müşterilerimiz arasında köprü olarak ürün ve hizmetlerin tanıtımından, müşteri işlemlerinin gerçekleştirilmesinden, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktan ve hedeflerine koşarken güçlü ekibimize katılarak başarılarımıza ortak olacak bay/bayan profesyonellerle tanışmak ve birlikte çalışmak istiyoruz.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu iseniz,  TURKCELL  iletişim danışmanı sertifikasına sahip iseniz, Sorumluluk almak sizi güçlendiriyorsa, Profesyonel satış benim mesleğim diyorsanız, Esnek çalışma saatlerine uyumlu iseniz, İletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Mağazacılıkve parekendecilikte kariyer yapmayı hedefliyorsanız, AVM lerde akşam 22:00 çıkışlı vardiyalarda çalışabilirim derseniz, Teknolojiye (özellikle cep telefonlarına) meraklı iseniz, Eğlenerek çalışmaya karşı değilseniz, Müşteri memnuniyeti sizin için de çok önemli ise, TURKCELL adına, TURKCELL standartlarında işlem yapabilirim diyorsanız,  Hedefe koşmak ve rekabet tam bana göre diyorsanız sizi ekibimize bekliyoruz  

 • İş Açıklaması Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, CEVİZLİ KARTAL Koçtaş Fix mağazası için "MÜŞTERİ DANIŞMANLARI" aramaktadır.  

  Aranan Nitelikler   En az lise mezunu Tercihen satış, kasa ya da mal kabul alanında en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Vardiyalı ve haftasonu çalışmaya sıcak bakan İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.

 • Satın Alma Kategori Yöneticisi
  İnterlink Şirketler Grubu
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Minimum 2 yıl satın-alma tecrübesi olan. Bilgisayar ve çevre birimleri ile ilgili ürün analizlerinizi yapmak. Şirketin satış ve karlılık hedefleri doğrultusunda satın alma yapmak. Kendi ürün grubu ile ilgili kampanyalar düzenlemek. Üst yönetime raporlama yapmak. 35 yaşını aşmamış. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamamış. İstanbul’da ikamet eden. Dinamik ve hareketli çalışmaya uygun,prezantabl ,takım arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler    

 • IT Yazılım Uzmanı
  Entes Elektronik
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 1983 yılından bu yana kompanzasyon, enerji kalitesi, ölçme, koruma, kontrol ve uzaktan izleme alanlarında ürettiği cihazlarla Türkiye'de lider firma konumundaki şirketimizin Bilgi İşlem Departmanı'nda çalışmak üzere IT Yazılım Uzmanı alınacaktır.    

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar Programlama bölümlerinden bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, .NET , C#, ASP ile program kodlama tecrübesi ve web programlama bilgisi, ORACLE 11G ,12G veritabanını yönetebilen, Oracle üzerinde Form Base uygulama geliştirebilen, PL/SQL ile sorgu ve program yazabilen, Tercihen IFS erp programını bilen ve geliştirebilecek düzeyde tecrübesi olan. Yoğun tempo ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına ve yeniliklere açık, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)  Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek.

 • İş Açıklaması MADAME COCO, Ankara Anatolium AVM'de açılacak olan mağazamızda görevlendirmek üzere;   Perakende sektöründe kariyer hedefleyen,  Dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Part Time Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.  

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen,  Ev tekstiline ilgi duyan,  Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen,  Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek,  İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,  Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren,  Müşteri memnuniyetine önem veren,  Diksiyonu düzgün,  Yoğun iş temposunda çalışabilecek,  Bay ve bayan,  İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması     DENTRAM DİŞ SAĞLIĞI ETİLER - LEVENT KLİNİĞİNE DENEYİMLİ SEKRETER - KLİNİK SORUMLUSU ARIYORUZ.      

  Aranan Nitelikler - Sağlık sektöründe deneyimli   Tercihan Dr. Organizer veya randevu takip bilgisayar sistemi kullanan - MS Office(Word, excel, powerpoint) programlarına hakim - Tercihen Sağlık sektöründe sekreterlik/ asistanlık yapmış - En az 5 yıllık tecrübeli - ön muhasebe bilgisi olan - Mesai saatlerinde sigara içmeyen - İletişim becerisi kuvvetli,işe hakim ve istekli - Nakit akışı,bankacılık işlemlerine hakim, - Fatura Kesimi, Pos cihazı, anlaşmalı kurum işlemlerini bilen - Ön Muhasebe konusunda deneyimi olan - Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, - Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, - Ekip çalışmasına yatkın, - Tempolu ve yoğun çalışma ortamına,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Bayi Satış Temsilcisi
  İdeaas Bilgisayar Sistemleri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İş Açıklaması Bayi satışına ilişkin, saha operasyon yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek Telefon ile  yeni bayi oluşturulması için müşteri ziyaret planlaması yapılması; gerekli müşterilerin aranıp aktif bayi ağına katılımlarının sağlanması Müşteri ziyaretleri Potansiyel müşteriler ile ilişkiler ve taleplerinin karşılanmasına yönelik koordinasyonu sağlamak Telefon ile aradığınız potansiyel bayileri bizlerlede çalışması için;  ürün alırken bizdende fiyat almasını sağlamaya çalışmak bu bayiler ziyaret edip çalışma potansiyelini arttırmak. temel iş tanımımızdır. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Satış yönetimi alanında en az 2 sene aktif satış tecrübesine sahip, Müzakere becerileri ve ilişki yönetimi becerisi kuvvetli, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, Orta düzey bilgisayar kullanımı. Özellikle Temel ofis programlarına hakimiyet, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Askerliğini tamamlamış, Etkin iletişim yeteneğine sahip.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Mağazacılık konusunda minimum 1 sene deneyimli Müşteri ihtiyaçlarını anlayabilen İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Pozitif güleryüzlü,enerjisi yüksek Ekip çalışmalarında başarılı Modayla ilgilenen, kişisel bakımına özen gösteren Askerlik hizmetini tamamlamış/Tecil edilmiş (erkek adaylar için ) 20-30 yaş arası Bay/Bayan

 • İş Açıklaması Ethica Sağlık Grubu 2 genel hastanesi, 2 tıp merkezi ve sağlık alanında yeni yatırım projeleriyle hizmet kalitesini ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, profesyonel kadrosu ve son teknoloji cihazlarıyla Türkiye'nin önde gelen bir sağlık kuruluşudur. Ethica markasıyla genel hastanecilik ve Estethica markasıyla da estetik-plastik cerrahi alanlarında dünyanın önde gelen sağlık kuruluşları arasında yer almayı hedef belirlemiş, yurtdışı yatırım projeleriyle bu hedeflerine doğru hızla yol alan bir sağlık grubudur. Öncülük ettiği sosyal sorumluluk projeleriyle de ülkemizin dünya çapındaki hedeflerine hizmet etmektedir.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu,  Tele Satış  pozisyonunda deneyimli ( Tercihen Sağlık sektöründe ),  Telefonda satış alanında çalışabilecek,  İyi düzeyde Satış ve İkna kabiliyeti olan,  Microsoft Office programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  Diksiyonu düzgün,   Sabit maaş+prim sistemi ile çalışacak,   İstanbul Anadolu yakasında (Ataşehir civarında)ikamet eden,

 • İş Açıklaması MADAME COCO, Manavgat  mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı ve Kasiyer pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen,  Ev tekstiline ilgi duyan,  Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen,  Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek,  İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,  Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren,  Müşteri memnuniyetine önem veren,  Diksiyonu düzgün,  Yoğun iş temposunda çalışabilecek,  Bay ve bayan,  İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması MADAME COCO, Ankara Öveçler Cadde  mağazamızda görevlendirmek üzere;   Perakende sektöründe kariyer hedefleyen,  Dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Part Time Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.  

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen,  Ev tekstiline ilgi duyan,  Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen,  Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek,  İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,  Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren,  Müşteri memnuniyetine önem veren,  Diksiyonu düzgün,  Yoğun iş temposunda çalışabilecek,  Bay ve bayan,  İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması 53. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan ve 1962 yılında İstanbul'da kurulan Vepa Group, geçen 53 sene içerisinde spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu. Türkiye'ye kozmetik ithal eden ilk şirket olan Vepa Group, bu sektörde dünyanın en ünlü markalarını olan MAC, CLINIC, ESTEE LAUDER ve SHISEIDO’yu Türkiye’ye kazandırdı. Spor giyim kategorisinde ise NIKE markasını Türkiye pazarına getiren ilk firma olan Vepa Group, yine distribütörü olduğu NEW BALANCE markası ile 2005 yılında "EMEA Yılın Distribütörü" ödülüne layık görüldü. Halen bünyesinde; Vepa’62 mağazalarına ek olarak New Balance, Shiseido, NARS, Make Up For Ever, Valmont, Fitflop ve Lalique, Liu Jo, H20+ gibi dünyanın lider markalarını bulunuduran Vepa Group ; kurulduğu günden bugüne kadar müşteri ve tedarikçileriyle kurduğu ticari ve insani ilişkilerde karşılıklı güven ve saygıyı ön planda tutmaya özen gösterir; bu doğrultuda kaliteli ürün ve hizmet sunmayı temel ilke olarak benimsemiştir. Ürün ve hizmetlerini tıpkı dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de bu ilkelerine bağlı kalarak sunmaya devam edecek olan Vepa Group Türkiye genelinde yaklaşık 64 monobrand mağazası ve 620 çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. VEPA'62 Mavibahçe Mağazamızda görev alarak markamızın hızla büyüyen bünyesinde yer almaktan gurur duyacak ve markanın standartları doğrultusuna hizmet sunup müşterilerimize; Ürünlerin özellikleri hakkında detaylı bilgi verecek, Talep ve ihtiyaçları konusunda destek verecek, Müşteri memnuniyetini sağlayacak, Marka ve kurum bilinci doğrultusunda satış gerçekleştirecek, Mağazanın düzenini sağlayacak, Ürünlerin vitrin ve reyonda sergilenmesine destek olacak,

  Aranan Nitelikler Tercihen satış ve mağazacılık konusunda deneyimli, En az lise mezunu, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşteri beklentileri ve davranışları konusunda deneyimli, Satış odaklı, VEPA'62 markasını en iyi şekilde temsil edecek, İletişim becerisi yüksek, güleryüzlü, Takım çalışmasına inanan, Dinamik, Bay veya bayan Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için). "SATIŞ DANIŞMANI" arıyoruz.

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?