İş İlanları

 • İş Açıklaması Alsancak’  Gül sokakdaki  gayrimenkul yatırım şirketimize firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip '' YÖNETİCİ ASİSTANI '' aranmaktadır. Günlük iş planının organize edilmesi ve telefon trafiğinin yönetilmesi, Randevu organizasyonlarının yapılması, Yurt içi ve yurt dışı organizasyonların ve yazışmaların yapılması, Evrak takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler 24 – 35 yaş aralığında olan, En az lise mezunu, Ön muhasebe bilen, Planlama becerisi yüksek, Organizasyon yeteneği gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, Sözlü ve yazılı iletişimi gelişmiş, Seyahat Engeli olmayan Bayan .  

 • Klima Sistemleri Servis Mühendisleri/Teknisyenleri
  Atlantik
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Atlantik Grup olarak AAON . HITECSA, MITA,CENTURY, AIRWELL gibi merkezi soğutma, ısıtma ve klima sistemleri konusunda dünyanın önde gelen firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız  İstanbul Üsküdar'da faaliyet gösteren şirketimize servis departmanında  görev alacak  servis mühendisi   veya  teknisyeni  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin  makina ,elektrik , iklimlendirme ve soğutma bölümlerinin lisans veya ön lisans programlarından mezun. Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için) Merkezi klima sistemi ekipmanları (chiller, rooftop, ısı pompası, soğutma kulesi )servisinde tecrübeli Uzun vadeli çalışmayı ve kendini geliştirmeyi hedefleyen Takım çalışmasına uygun Seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü ehliyeti olan Tercihan iyi derecede İngilizce bilen Tercihan İstanbul Anadolu yakasında (Üsküdar'a yakın ) ikamet eden

 • İş Açıklaması İNGİLİZCE BİLEN BAYAN TASARIMCI     YURT DIŞI İŞLERİ İMALAT CİZİMLERİ  VE İS AKIŞININ TAKİBİNİ YAPACAK İNGİLİZCE BİLEN

  Aranan Nitelikler BAYAN TASARIM SORUMLUSU •İyi Derecede İngilizce Bilen Bayanlar, •Deneyimli Makine Tasarım (yapma yetisine sahip )yapabilen solidworks programına planlama ve malzeme bilgisine hakim olmalı, •Sosyal yanı gelişmiş olmalı, •Aktif araç kullanabilen ve sürücü belgeli olmalı, •Aldığı her görevi onuru kadar sahiplenme duygusuna sahip olmalı, •Devingen ve üretken özelliğine sahip olmalı,   Yukarıdaki özelliklere sahip kişiler başvurusu dikkate alınacaktır.

 • İş Açıklaması • Teklif aşamasında satış departmanı ile koordineli çalışma yapmak. • Proje analizini yapıp pano ve malzeme seçimini yapmak. • Elektrik projesini çizilmesi. • Plc Hmi ve Scada programlarını yazılması. • Projenin sahada devreye alınması. • Yapılan Projenin dökümantasyonunun yapılması. • Devreye alma sonrasında müşteriye gerekli eğitimlerin verilmesi. • İhtiyaç durumunda müşteriye teknik destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler Eksproma Elektronik Kontrol Sistemleri, 2004 yılından beri endüstriyel otomasyon alanında faliyet göstermektedir.  Fabrika Otomasyonu, Makine Otomasyonu, Tasarım, Taahhüt, Uygulama, Yazılım ve Scada Uygulaması, Devreye Alma, Satış (Malzeme-Proje) ve Satış sonrası hizmetleri alanlarında hizmet vermektedir. Endüstriyel Otomasyon ürünleri üreten çeşitli uluslararası firmaların bayilik ve sistem entegratörlüğünü yapan şirketimiz kurumsal müşterilerine çeşitli sektörlerde profesyonel çözümler sunmaktadır. Büyüyen ve gelişen yapısı dahilinde Otomasyon Proje faliyetlerinde destek vermek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan yeni iş arkadaşları aranmaktadır.     • Üniversitelerin ELEKTRİK-ELEKTRONİK, MEKATRONİK ve KONTROL SİSTEMLERİ mühendislikleri bölümlerinden mezun. • Teknik döküman takip edebilecek düzeyde ingilizce bilen. • 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, • Plc, Hmi ve Motor Hız Kontrol Sistemleri konularında uygulama deneyimli. • Tercihen Allen Bradley ve Siemens Otomasyon sistemleri deneyimi olan • Aktif olarak araç kullanabilen, • Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasında başarılı, • Aktif araç kullanabilen, • Sorun çözme, problem karşısında hızlı aksiyon alabilme becerisine sahip, • Sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş, • Yurt içi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve Stres altında çalışabilecek, • Microsoft Office ve sunum programlarını aktif kullanan, raporlama yetkinliği olan, • Kocaeli-İzmit sınırları içerisinde ikamet eden/edebilecek.

 • İş Açıklaması SUTHEM MAKİNE TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ' ne ait, Park, bahçe, tarım, orman makineleri, alet ve ekipmanları üzerine, satış ve satış sonrası servis, bakım, onarım hizmeti vermekte olan BAHÇE DÜNYASI Büyükçekmece mağazamızda, satış ve satış sonrası hizmetlerden sorumlu olarak çalışacak, tercihen erkek, sürücü belgesine sahip, ziraat mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen, Ekip çalışmasına uyumlu, Sezon içinde yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, B sınıfı ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen, İyi derecede bilgisayar kullanabilen Bay adaylar için, askerliğini bitirmiş olan, Avrupa yakasında ikamet eden , 40 yaşını aşmamış, Çıraklıktan yetişmiş, ya da yetiştirilmek üzere meraklı, Meslek Lisesi veya M.Y.Okulu makine, motor bölümü, veya Ziraat Fakültesi mezunu, İlgili, istekli ve kaabiliyetli, Personel aranıyor.

 • Bireysel Emeklilik Aracısı ve Finansal Danışman
  Dsm Extra A.Ş (Nn Hayat…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Antalya, İzmir, Kayseri, Samsun Bugün

  İş Açıklaması DSM EXTRA A.Ş (NN HAYAT ve EMEKLİLİK İŞTİRAKİDİR)  Büyüyen kadrolarında görevlendirilmek üzere; Türkiye'nin Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortacılığı sektöründe liderliği üstlenmiş ve iştiraki olduğumuz NN HAYAT ve EMEKLİLİK  ürünlerinin saha satışında ve satış yönetiminde İSTANBUL–İZMİR–ANKARA–KAYSERİ–SAMSUN-ANTALYA şubelerinde görev alacak takım arkadaşları ve yönetici adayları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler BİREYSEL EMEKLİLİK ARACISI ve FİNANSAL DANIŞMAN    Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları konularında deneyimli veya yetiştirilecek.  BES aracılık lisans sahibi veya Emeklilik Gözetim Merkezi sınavından sonra alabilecek yeterlilikte.  4 Yıllık Lisans programlarından yada 2 Yıllık Sigortacılık, Bankacılık, Borsa ve Finans, İşletme, Maliye, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Muhasebe, Para ve Sermaye Yönetimi, Pazarlama Meslek Yüksel Okullarından mezun yönetici adayları.   İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün.  Fiziksel görünümüne güvenen, bakımlı.  Kariyer ve Yüksek Kazanç hedefleri olan. Saha satışında ve yönetiminde kendine güvenen.  Takım çalışmasına yatkın.  Çalışma disiplini ve çözüm odaklı sistem uyumu ile fark yaratacağını düşünen.  Gelişmelere açık, Lider ruhlu.  Portföy yönetimi ve oluşturulması konularında istekli.  Uluslararası Şirket bünyesinde çalışacak.  Yurt içi ve Yurt dışı eğitim programlarına ve aktivitelerine katılabilecek.  MAAŞ+YÜKSEK PRİM+YOL+YEMEK+ŞİRKET HATTI ve tüm sosyal haklar dahilinde çalışacak.  İSTANBUL – İZMİR – ANKARA – KAYSERİ – SAMSUN - ANTALYA'da ikamet eden.  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olan.  BAY-BAYAN BİREYSEL EMEKLİLİK ARACILARI-FİNANSAL SATIŞ DANIŞMANLARI  ALINACAKTIR. FOTOĞRAFSIZ CV’ler değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması ÜRETİMİNİ VE DIŞ ALIMINI YAPTIĞIMIZ TEST CIHAZLARINI, YURT İÇİ VE YURT DIŞI ALICILARLA BULUŞMASINI SAĞLAMAK İÇİN DENEYİMLİ SATIŞ MÜHENDİSLERİ İLE ÇALIŞMAK İSTERİZ.

  Aranan Nitelikler * SATIŞ YETENEGİ OLAN , İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ VE SOHBETİ SEVEN, *TERCİHEN SATIŞ DENEYİMLİLER, *YAPTIĞI İŞTEN TAT ALABİLEN,İŞ ODAKLI, *MEMUR ANLAYIŞINDAN UZAK,İŞİ PROFESYONEL ANLAYIŞLA YAPAN, *İLKELİ,SORUMLULUK SAHİBİ VE ÇÖZÜM ÜRETEBİLEN, *MS Office programlarına hakim, *Seyahat engeli olmayan, AKTİF SATIŞ İÇİN.*** Askerlik hizmetini tamamlamış, *Ehliyet sahibi ve sürcü demeyimi olan, *İngilizce bilen, TERCİHEN  İNGİLİZCEY İYİ DERECE BİLEN,   *Jeoloji, İnşaat , Hidrojeoloji,    Maden, Mühendislik bölümlerinden mezun "BAY" Satış Mühendisleri ile birlikte çalışmak isteriz. NOT: İNGİLİZCE BİLMEYEN VE BAYAN ADAYLARIN BAŞVURMAMASI RİCA OLUNUR, UYUMAYANLAR İŞLEME ALINMAYACAKTIR !!  

 • İş Açıklaması Samsung Elektronik Güvenlik Sistemleri Satışı Yapan Firmamızda Görevlendirilmek Üzere, Yönetici Asistanı aramaktayız. Telefon, Faks ve Mail Trafiği yönetebilecek, Gelen, Giden Evrak Kaydını, Kontrolünü ve Arşivlemesini Yapabilecek, Ön Muhasebe Faaliyetlerini yönetebilecek, Ofis Genel Düzenini ve gerekli koordinasyonunu sağlayabilecek, Çalışma Yeri: Flat Ofis Haliç Mesai Saatleri: Hafta içi: 08.30 – 18.00, Cumartesi 08.30 – 13.30 ‘dur.

  Aranan Nitelikler En az 3 Yıl Tecrübeli Ön Muhasebe Bilgisine Sahip Logo GO Plus ve MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Telefon karşılama ve yönlendirme derecesinde İngilizcesi olan, Organizasyon, koordinasyon ve planlama yeteneğine sahip, Dikkatli, Planlı ve Programlı Çalışan, Problem Çözebilme Kabiliyetine Sahip Kendini Geliştiren ve Öğrenmeye Açık Güleryüzlü Tercihen, Sigara Kullanmayan *** Logo Go Plus Programı kullanımı bilgisi olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması İyi bir yaşam hedefi olan, Liderlik vasıfları gelişmiş, Eğitim sürecine ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Türkiye geneli bay & bayan satış sorumluları..

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen üniversite mezunu, Hırslı, sorumluluk sahibi, Kendine güvenen ve ifade edebilen, Çözüm odaklı, analitik düşünme yetenekleri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, Aktif sürüş deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.

 • Bölge Satış Sorumluları
  Dorakim Endüstriyel Kimya…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması  İstanbul Anadolu ve  Avrupa, Kocaeli , Sakarya bölgelerinde görevlendirilmek üzere "Bölge Satış Sorumluları" alınacaktır.   Sorumlu olduğu bölgede bulunan fabrika, otel, hastane ve endüstriyel her türlü işletmeye kimyasal malzeme satışı amacıyla ziyaretler düzenlemek, Firma müşterilerini düzenli olarak ziyaret ederek, mevcut satışın devamlılığını sağlamak ve firma portföyüne yeni müşteri ve satış kanalları kazandırmak, Ürün demolarını yaparak ürünlerimizi tanıtmak ve ihtiyaçları tespit ederek sonuç odaklı satış yapmak, Bölgesinde piyasa araştırması ve potansiyel müşterilerin tespitini yapmak, hizmet verilen müşteri sayısını artırmak, verilen hedef bütçeleri tutturmak.

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakası ; Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Silivri ve  Avrupa Yakası' nda Beylikdüzü, Hadımköy, İkitelli sanayi bölgeleri ve civarında, Anadolu Yakası ; Pendik, Tuzla, Kurtköy, Ümraniye ve civarında ve Sakarya,Kocaeli,  Gebze bölgelerinde ikamet eden, İletişim becerisi ve öz güveni yüksek, İkna ve temsil yeteneği olan, Prezantabl, Müşteri ve satış odaklı çalışma yeteneğine sahip, Tercihen satış ve pazarlama konusunda tecrübeli, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanıcısı, Bayan.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bankasının Çağrı Merkezi departmanında görev alacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen, "Banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri" arıyoruz.   Gelen çağrıları karşılayarak (inbound) EFT, havale, kredi kartı işlemleri, bilgi güncelleme vs gibi tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek Müşterilerden gelen talep, öneri ve şikayet bildirimlerini alarak çözümlemek veya çözümlenmesi için ilgili birimlere yönlendirerek takip etmek Müşteri bilgilendirmesi ve bilgi güncellemesi amacıyla dış arama (outbound) yaparak bankacılık ürünlerinin telefonda satışını gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler En az Önlisans mezun, 28 yaşından gün almamış, 7/24 vardiyalı sisteme uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Eğitim durumu ve performansa bağlı olarak terfi imkanları bulunmaktadır)

 • İş Açıklaması Samsung Elektronik Güvenlik Sistemleri Satışı ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamız için;  Elektronik Güvenlik Sistemleri Proje Satışında Aktif Olarak Görevlendirilecek, Proje Süreçlerini (Etüt/Keşif, Sunum, Teklif, Satış, Takip, Kapanış) İyi Bir Şekilde Yönetebilecek ve Koordine Edebilecek, Teknik Servis ile Koordineli Olarak Güvenlik Projelerinin Saha Etütlerini Gerçekleştirebilecek, Etüt Çalışması Yapılan Projelerin, Teklif ve Sunum Dosyalarını Hazırlayıp Takibini ve Yönetimini Yapabilecek, Müşteri İhtiyaçlarının Analiz Edebilmesi, Yeni Projelerin Oluşturulması ve Müşteri Portföyünün Geliştirilmesi Süreçlerinde Aktif Rol Alabilecek, Takım arkadaşları aramaktayız. Çalışma Yeri        : Flat Ofis Haliç / İstanbul Çalışma Saatleri  : Hafta içi : 08:30-18:00 Ctesi : 08:30 – 13:00

  Aranan Nitelikler Asgari Eğitim Düzeyi: Ön Lisans, (Elektronik, Elektrik, Bilişim vb.)  Elektronik güvenlik sistemleri Kurumsal Proje Satışında, Zincir Proje Satışında ve Proje Yönetiminde en az 3 yıl tecrübeli  Program Kullanımı: MS Office, MS Project, Autocad Network, işletim sistemleri yazılım ve donanım konularına hâkim IP CCTV ve Geçiş Kontrol Sistemleri Satışında Tecrübeli Tercihen, Fiber Altyapı, Yangın, Alarm ve Kişi Sayım Sistemlerine Hâkim Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Araştırmacı, girişken ve kendini sürekli geliştiren, Takım çalışmasında uyumlu ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü, İkna kabiliyeti güçlü, Dinamik çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Diksiyonuna ve dış görünümüne önem veren Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması Stratej Human Resources is the fastest growing HR consulting company.    We are expanding our executive team's HR range from Banking, Finance, Logistics, Information Technologies and Telecommunication industries to FMCG, Media & PR, Energy, Automotive, Textile and Healthcare industries.   Apart from the mass recruitment team, we are looking for a human resources assistant who has experience in executive search&selection or headhunt process. If you, are or know who we are looking for; if you have any idea who we should employ, please apply but only if you apply.

  Aranan Nitelikler We value your youth but we prefer your enthusiasm,   We value your enthusiasm but we prefer your education,   We value your education but we prefer your experience,   We value your experience but we prefer your catholicity,   We value your catholicity but we prefer your analytical intelligence,   We value your analytical intelligence but we prefer your regularity,   We value your regularity but we prefer your creativity,   We value your creativity but we prefer your compatibility,   We value your compatibility but we prefer your ability

 • Takım Arkadaşı (Part Time)
  Ayşar Turizm
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir, Samsun Bugün

  İş Açıklaması Turizm sektöründe 20 yıllık deneyim sahibi olmanın vermiş olduğu tecrübe ile lider kuruluşumuzda her geçen gün büyümekte olduğumuz oluşum içerisinde yer alacak, anlaşmalı olduğumuz otel, yat ve tatil köylerinin tanıtım ve reklam organizasyonu gerçekleştirecek tecrübeli veya tecrübesiz yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Anketör Departmanı İş Tanımı: Şirketin anlaşmalı olduğu yerlerde ailelere 10 saniye süren, 3 sorulu anket yapılıyor. Rezervasyon Departmanı İş Tanımı: Ofis ortamında çalışılıp, anket çalışmasına katılan aileler telefonla aranıp tanıtımlarımıza davet ediliyor. Tanıtım Departmanı İş Tanımı: Tanıtımımıza katılan misafirlerimize çay, kahve eşliğinde otellerimiz ve yatımız tanıtılıyor.

  Aranan Nitelikler Prezentable Diksiyonu düzgün Kendine güvenen Yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan Deneyimli deneyimsiz 16-26 yaş arası  takım arkadaşları aranmaktadır...   ###ARANAN KRİTERLERDE YABANCI DİL GEREKMEMEKTEDİR. ### ###  LÜTFEN BAŞVURUNUZDA DEPARTMAN İSMİ (REZERVASYON, TANITIM, ANKETÖR) BELİRTİNİZ. ###   ### İZMİR İÇERİSİNDEN SADECE REZERVASYON DEPARTMANI BAŞVURULARI KABUL EDİLECEKTİR. ### ### İSTANBUL İÇERİSİNDEN SADECE TÜM DEPARTMANLARA BAŞVURULAR KABUL EDİLECEKTİR. ###

 • İş Açıklaması KİMYA SEKTÖRÜNDE SATEŞ DESTEK ELEMANI OLARAK GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE PERSONEL ALINACAKTIR.   Saha satış personelini destelemek adına yapılabilecek tüm faaliyetler, Alınan siparişlerin muhasebe programına aktarılması, Sözlü olarak, telefonla yada email İle gelen tekliflerin hazırlanması, Satış ekibi yada müşterilerle stok ve/veya fiyat bilgisi paylaşımı,  

  Aranan Nitelikler Müşteri odaklı, birebir iletişim ve telefonda iletişim konusunda yetenekli, Diksiyonu düzgün ve sosyal iletişim becerileri yüksek, Sonuç odaklı, analitik düşünebilen, takip yönü kuvvetli, Özellikle Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, ekip içinde uyumlu, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Düzenli ve sistemli çalışma kabiliyeti yüksek, En az lise  ( tercihen üniversite ) mezunu TUZLA, PENDİK, KURTKÖY civarında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Bilgi ve Network Güvenliği konusunda kurumsal müşterilere hizmet ve çözümler sunmakta olan UYA bünyesinde satış sonrası hizmetler bölümünde görev alacak, aşağıdaki belirtilen sorumlulukları almaya hazır çalışma arkadaşları aramaktayız.   Sorumlu olduğu ürünlerle ilgili olarak literatürü ve üreticilerin acil durum duyurularını takip ederek şirket içi / şirket dışı bilgi paylaşımları yapmak Sorumlu olduğu ürünlerle ilgili kurulum prosedürleri hazırlamak Satılan projelerle ilgili olarak kurulum işlemlerini planlamak ve gerçekleştirmek Satış sonrası Destek Hizmetleri kapsamında müşterilerden gelen çağrılara cevap vererek, uzaktan erişim ile ve/veya müşterinin lokasyonunda yerinde destek vermek, tüm çağrıları ve sağlanan çözümleri kayıt altına almak Gerekli durumlarda 7x24 esasına göre çalışmaya hazır olmak Çözülemeyen problemlerle ile ilgili olarak üreticiler nezdinde gerekli çağrıları açmak, takip etmek, gerekli eskalasyonları yönetmek ve çözüm sağlanana kadar süreci takip etmek Yaptığı işlerle ilgili olarak şirket içi raporlama yapmak.

  Aranan Nitelikler Başvuracak adayların tercihen Üniversite mezunu olması, tercihen konuyla ilgili  tecrübesinin olması ve literatürü takip edecek seviyede İngilizce'ye hakim olmaları beklenmektedir.

 • İş Açıklaması Samsung Elektronik Güvenlik Sistemleri Satışı Yapan Firmamızın, İstanbul Ofisinde Çalışmak Üzere, MS Office ve Logo GO Plus Programlarını iyi kullanabilen, Ön Muhasebe Faaliyetlerini yönetebilecek, Telefon, Faks ve Mail Trafiği yönetebilecek, Gelen, Giden Evrak Kaydını, Kontrolünü ve Arşivlemesini Yapabilecek Ofis Genel Düzeninden Sorumlu Olacak, Çalışma arkadaşları aramaktayız.  Mesai Saatleri: Hafta içi: 08.30 – 18.00 Cumartesi 08.30 – 13.30 ‘dur. Çalışma Yeri : Flat Ofis, Eyüp, İstanbul *** Logo Go Plus Programı kullanımı bilgisi olmayan adayların başvuru yapmamaları önemle rica olunur.

  Aranan Nitelikler En az 3 Yıl Tecrübeli Mali Tablo Hazırlanması ve Raporlama konusunda tecrübeli, Logo Go Plus ve Microsoft Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlı ve Programlı Çalışma Yeteneği olan, Problem Çözebilme Kabiliyetine Sahip, Kendini Geliştiren ve Öğrenmeye Açık, Güleryüzlü ve Diksiyonu iyi

 • İş Açıklaması yapı sektöründe ve perakende sektöründe deneyimli çalışma arkadaşları

  Aranan Nitelikler yapı sektöründe ve perakende sektöründe deneyimli , mali disiplin ve muhasebe denetimine hakim çalışma arkadaşları.

 • Muhasebe Uzmanı
  Akarteks Tekstil
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Denim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, Muhasebe Departman organizasyonu içerisinde "Muhasebe Uzmanı" olarak, aktif rol üstlenecek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tekstil sektöründe ihracatçı firma deneyimi olan, 27-35 yaş aralığında, MS Office ve Mikro programına son derece hakim, Raporlama yapabilecek yetkinliğe sahip, Dikkatli ve detaylara önem veren,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünümüne önem veren, İletişimi kuvvetli, Askerliğini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay/Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Medya planlama ve satın alma başta olmak üzere tam hizmet ajansı olarak faaliyet gösteren firmamıza Animasyon ve Görsel Tasarım Uzmanı alınacaktır. Firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda, TV ( Kuşak ve bant reklam ), Outdoor, internet, basılı yayınlar gibi tüm mecralarda görsel tasarımlarının hazırlanması. Mevcut müşterilerimize aktif kampanyaları dışında, yeni fikirler doğrultusunda tasarım çalışmaları hazırlayarak, reklam çalışmalarını arttırmaya yönelik müşteri temsilcilerimize yaratıcı destek verilmesi. Hazırlanacak çalışmalarla ilgili ayrıntılı bilgi edinmek ve araştırma yapmak. Görsel çalışmaların hazırlanma sürecinde, gerek duyulması durumunda teknik konularla ilgili müşteri ile bire bir iletişimde olmak. Ajans ile ilgili müşteri sunumları hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Adobe After Effects, Illustrator, Premiere, Photoshop programlarına hakim,  MS Office programlarını ( özellikle Powerpoint ) sunum hazırlama yeterliliğinde kullanabilen, Takım çalışmasına uygun, Araştırmacı, İletişimi güçlü, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden, Ve minimum 2 sene iş tanımında belirtilen çalışmalarla ilgili iş deneyimine sahip adayların başvurmaları rica olunur.

 • İş Açıklaması Bölgede bulunan potansiyel müşterileri tespit etmek,planlı ziyaretler gerçekleştirmek,yeni müşterilerin kazanılmasına odaklanarak satış sürecinin yönetilmesi, Satış süreci sonunda kazanılan müşterilerin bağlılığını ve memnuniyetinin arttırılmasına odaklanarak sorumlu olduğu müşterilerle ilgili tüm sürecin yönetilmesi, Kurumsal firmalara Shell Taşıt Tanıma Sistemi satış ve ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek, Satış amaçlı saha satış çalışmaları ve müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek , Satış faaliyetlerini düzenli olarak raporlamak, Pazardaki gelişmeleri ve rakip faaliyetleri araştırarak raporlamak,  

  Aranan Nitelikler Kendini ve işini geliştirmek isteyen, Yüksek motivasyon ve satış odaklı, Verilen hedefin gerçekleştirilmesi için gerekli plan ve programını yapabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı ,iletişim gücü ve ikna kabiliyeti yüksek, Problem çözme becerisi olan, Diksiyonu düzgün,dış görünüşüne önem veren, Dinamik bir ortamda müşteri ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinen, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden B sınıfı ehliyet belgesi olup aktif araç kullanabilen  

 • Gayrimenkul Danışmanı
  Century 21 Ece Emlak
  Türkiye, İngiltere, Almanya 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması İyi  insan ilişkileri . Gayrimenkul sektörü ile ilgili gerekli araştırmaları yapmak ; Gayrimenkul sahipleri ile düzenli görüşmeler yapmak ; Portföy çalışmaları yaparak bunlarla ilgili pazarlama faaliyetlerinde bulunmak ; Gayrimenkul  Değerleme / Ekspertiz yapmak ve raporlar hazırlamak  ;  Tanıtım toplantıları düzenlemek ; Portföy sunum dosyası hazırlamak . Kentsel dönüşümle ilgili çalışmalar yapmak .

  Aranan Nitelikler Günümüzde kariyer yapmak için en gözde meslek haline gelen '' Gayrimenkul Danışmanı '' olarak Dünyanın en tanınmış  emlak markası , Century21 ailesinde , çalışmaya ne dersiniz ?   1. En az yüksekokul mezunu ( erkek adayların askerliğini yapmış olması )   2. Tercihen İstanbul , Anadolu yakasında ikamet eden   3. Girişimci ruha sahip , satışı seven , prezentabl   Century21 sistemi içinde çalışmanın ve koşullarının ne kadar iyi olduğunu görünce şaşıracaksınız . 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimize Sinerji katacak çalışkan ve dürüst adaylarla  tanışmak istiyoruz .

 • Ofis Asistanı
  Century 21 Ece Emlak
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Telefon trafiğini yönetmek , İnternete ilan girişlerini yapmak , İyi derecede bilgisayar , özellikle de excel kullanımı , Pozitif insan ilişkileri . Gayrimenkul portföy yönetimi . Ofise bağlı Gayrimenkul Danışmanlarının portföylerinin takibi . 

  Aranan Nitelikler Istanbul Anadolu yakasında veya  İzmir de ikamet etmek , 26-39 yaş arası olmak , Dinamik , işini seven , en az lise mezunu . 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimize sinerji katacak akıllı ve becerikli bir Asistan arıyoruz .

 • Broker Asistanı
  Century 21 Ece Emlak
  Türkiye, İngiltere, Almanya 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması İyi derecede bilgisayar kullanımı , Broker'in gayrimenkul portföy ve müşteri trafiğini yönetmek ,   Gayrimenkul sahipleri ile telefon görüşmeleri yapmak ,  İyi insan ilişkileri kurmak . Şirket aracı verilecektir .

  Aranan Nitelikler Çalışkan ve azimli olmalı .  Kariyer sahibi olmak isteyen ,  İyi insan ilşkileri ,  Bilgisayar bilgisi . Pratik zeka sahibi . İşine konsantre olan Maaş + Prim sistemi ile çalışacak . Araç kullanabilme ( ehliyet ve pratik )

 • İş Açıklaması KARTAL da bulunan Arçelik mağazamızda görevlendirilmek üzere Beyaz Eşya,Elektronik,Küçük Ev Aletleri satış konusunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler •En az Lise mezunu. •Satış konusunda deneyimli. •Müşteri beklentilerini algılayarak , müşteri memnuniyetini sağlayabilecek. •Diksiyonu düzgün , akıcı konuşabilen. •Dış görünüşüne önem veren. •Takım çalışmasına yatkın , iletişimi kuvvetli.

 • İş Açıklaması Firmamızın Ümraniye, Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Üsküdar şubelerinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Fakülte, yüksek okul veya ticaret liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Ofis programlarına hakim, Fatura irsaliye takibi, Müşteri çek senet takibi, Banka hesap takibi, Kasa hesap takibi  yapacak , Evrak düzeni ve dosyalanmasın'dan sorumlu olacak, Genel muhasebe için aylık beyannameleri hazırlayacak muhasebe mevzuatına ve Muhasebe standartlarına hakim 25-35 yaş arası bayan elemanlar alınacaktır .

 • Kaynak Ustaları
  Bsb Asansör
  İstanbul Anadolu 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Asansör kabin ve aksamları alanında faaliyet gösteren firmamıza kaynak ustaları alınacaktır.  Görev Tanımlaması: Amirlerinin vermiş olduğu kaynak projelerine göre kaynak işlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi Metal İşleri bölümünden veya Çıraklık okulundan mezun, (Meslek lisesi mezunu olmayan kişiler için sertifika gereklidir.) İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Takım çalışmasına uyumlu Verilen işi tam ve zamanında yapacak Askerlikle ilişkisi olmayan Bay Eleman aranmaktadır. Not: Kartal-Uğurmumcu Güzergahında servisimiz vardır. Çalışma Saatleri  Hafta içi : 08:30 - 18:00 Cumartesi : 08:30 - 13:00

 • Almanya Gayrimenkul Direktörü
  Century 21 Ece Emlak
  Türkiye, Avusturya, Almanya 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması ALMANYA DA ÖZELLİKLE KUZEY BATI BÖLGESİNDE BULUNAN GAYRİMENKULLERİMİZİN PAZARLANMASI

  Aranan Nitelikler ÇOK İYİ DERECEDE ALMANCA BİLMEK . İŞİN GEREKTİRDİĞİ DONANIMA SAHİP OLMAK. TERCİHAN ALMANYA DA İKAMET ETMEK.

 • İş Açıklaması Sektörde 25 senedir hizmet veren Acenteliğimizde Hasar Sorumlusu olarak görev yapabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  En az 2 yıl sigortacılık tecrübesi olan Avrupa yakasında ikamet eden  Axa,Güneş,Mapfre Genel ve Sompo Japan Sigorta şirketlerinin Ürün ve ekran bilgilerine haiz, Bireysel ve Kurumsal Hasarları yönetebilecek, Kariyerini sigorta sektöründe belirlemiş, dürüst ve sosyal yönü gelişmiş Mesleğinde başarılı ve uzun dönemli çalışabilecek, prezantabl Tercihen Üniversitelerin ilgili branşlarından mezun veya Sigortacılık Yüksek Meslek Okulu mezunu  Daha önce müraacat etmiş veya müraacat edip davet edildiği halde teşrif etmeyen adayların müraacat etmemesi önemle rica olunur.

 • İş Açıklaması Hasanpaşa'da Kadıköy Evlendirme karşısında ( Metrobüs'e 5 dakika yürüme mesafesinde ) bulunan Organizasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Temizlik elemanı alınacaktır.   Çalışma Günleri: Haftaiçi 2 gün - Ayda 8 gün  Çalışma Saatleri: 07:30 - 14:00   Bu pozisyon için aylık 400 TL ödenecektir. Bu ücrete personelin yemeği ve ulaşımı dahildir. Yemek için ofisteki mutfak kullanılabilir.    Özet İş Tanımı: Haftada 2 gün her sabah ofisin masa ve genel temizliği Ofiste sabah ayıltmak amaçlı 2 tur çay – kahve sorulması ardından herkesin çayını kahvesini kendi yapması. Ancak mutfakta bulunduğu sürede demli çay olması Fuar için bulunan ekipmanların sürekli temiz tutulması. Bulaşıkların günlük yıkanması WC lerin sabah ve çıkmadan temizlenmesi. Ofis çiçek ve ağaçlarının bakımı   Detay İş Tanımı: - Haftada 2 gün boyunca ofise sabah 07:30’da geliyor. - Ofisin sabah genel temizliği ve masa üstü temizliklerini yapıyor. Çay demliyor. - Ofisin sabah herkes gelmeden ve öğle saatlerinde 2 kere WC lerinin temizliği yapılıyor. - Ayda 1 gün cam temizliği. - Ofis kıyafetlerinin işlerden gelse de gelmese de sürekli olarak temizlik ve muntazamlıklarını denetliyor. Çamaşır + Kurutma + Ütü yapıp yerlerine koyuyor. - Dolapta kıyafetlerin düzeninden de kendisi sorumlu. - Ofiste bulunduğu süreklerde sürekli demleme çay oluyor. - Ofiste sabah insanları ayıltmak için 2 tur çay ve kahve soruluyor. Ardından herkes kendi çayını kahvesini kendi alıyor. - Fuar catering ekipmanlarının fuar departmanı yönlendirilmesiyle fuar öncesi ve sonrasında temizlenmesi. - Ofis çiçek ve ağaçlarının sulanması ve bakımı  

  Aranan Nitelikler KADIN olması   Çalışkan ve İş Disiplini olan Ofisle uyumlu çalışacak. İstanbul Anadolu Yakasında yakın mesafelerde ikamet eden

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?