İş İlanları

 • Winstar//Uras Plastik

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu Winstar//Uras Plastik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ihracat ve ithalatta deneyimli ingilizce , arapça veya ingilizce, rusça vaya arapça ,fransızca dillerine hakim çalışma arkadaşları...

  Aranan Nitelikler

 • Winstar//Uras Plastik

  Sorumlu Müdür Winstar//Uras Plastik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Avm projemizin yapılandırılmasında ve yönetiminde aktiv rol alabilecek, deneyimli çalışma arkadaşları...

  Aranan Nitelikler

 • Winstar//Uras Plastik

  Satın Alma Yetkilisi Winstar//Uras Plastik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yapı market yoğunluklu avm projemizin yapılandırılmasında, yönetiminde deneyimli çalışma arkadaşları...

  Aranan Nitelikler

 • Ayşar Turizm

  Takım Arkadaşı (Part Time) Ayşar Turizm

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Turizm sektöründe 20 yıllık deneyim sahibi olmanın vermiş olduğu tecrübe ile lider kuruluşumuzda her geçen gün büyümekte olduğumuz oluşum içerisinde yer alacak, anlaşmalı olduğumuz otel, yat ve tatil köylerinin tanıtım ve reklam organizasyonu gerçekleştirecek tecrübeli veya tecrübesiz yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Anketör Departmanı İş Tanımı: Şirketin anlaşmalı olduğu yerlerde ailelere 10 saniye süren, 3 sorulu anket yapılıyor. Rezervasyon Departmanı İş Tanımı: Ofis ortamında çalışılıp, anket çalışmasına katılan aileler telefonla aranıp tanıtımlarımıza davet ediliyor. Tanıtım Departmanı İş Tanımı: Tanıtımımıza katılan misafirlerimize çay, kahve eşliğinde otellerimiz ve yatımız tanıtılıyor.

  Aranan Nitelikler Prezentable Diksiyonu düzgün Kendine güvenen Yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan Deneyimli deneyimsiz 16-26 yaş arası takım arkadaşları aranmaktadır... ###ARANAN KRİTERLERDE YABANCI DİL GEREKMEMEKTEDİR. ### ### LÜTFEN BAŞVURUNUZDA DEPARTMAN İSMİ (REZERVASYON, TANITIM, ANKETÖR) BELİRTİNİZ. ### ### İZMİR İÇERİSİNDEN SADECE REZERVASYON DEPARTMANI BAŞVURULARI KABUL EDİLECEKTİR. ### ### İSTANBUL İÇERİSİNDEN SADECE ANKETÖR DEPARTMANI BAŞVURULARI KABUL EDİLECEKTİR. ###

 • Erenler Mobilya

  Muhasebe Elemanı Erenler Mobilya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MOBİLYA SATIŞ MAGAZASI MUHASEBE VE SATIŞ ALANINDA TECRÜBELİ YADA TECRÜBESİZ MOBİLYA ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAGLAYACAK ÇALIŞMA İSTEKLİ ARKADAŞLARIN CV LERİNİ BEKLİYORUZ

  Aranan Nitelikler MOBİLYA MAĞAZASINDA ÇALIŞACAK, TUZLA ,ESENYALI, İÇMELER, KAYNARCA VE PENDİK'TE İKAMET EDEN DİNAMİK VE İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, SATIŞ YAPMA BECERİSİNE SAHİP GRUP ÇALIŞMASINA YATKIN, EV DEKORU VE TASARIMI SEVEN YENİ FİKİRLERE AÇIK, TİCARET LİSESİ VEYA MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNU, 18 / 30 YAŞ ARASI, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, TECRÜBELİ YA DA TECRÜBESİZ BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

 • Century 21 Life

  Gayrımenkul Danısmanı Century 21 Life

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Century21 Markası altında, müsteri memnuniyetini ilke edinmis, hizmet kalitesinden taviz vermeyen hazır işleyen bir ofiste, gayrimenkul konusunda eğitimler alarak, tüm sorunlarınızda sizi destekleyen tecrübeli Broker ve Ofis ekibi ile Century21 sistemini uygulayarak kendi kazancınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Sistem detayı karşılıklı görüşmelerde anlatılacaktır. Unutmayın, insanların üç temel ihtiyacı yemek, giyinmek ve barınmaktır. Bu sebeple her zaman faal olan bu sektörde sizlerde yerinizi alınız!..

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde güçlü, iç motivasyonu yüksek; ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler; - 25 yaş üzerinde; - Kurumsal gayrimenkul şirketlerinde 1 yıl deneyimli; - Danışman odaklı çalışan ofisimizde % 50 prim ile kendi işinin sahibi olacak; - Kariyerini gayrimenkul Sektöründe yapmak veya devam ettirmek isteyen; - Girişimci ruhlu, pozitif düşünceli, vizyon sahibi satış konusunda tecrübeli; hırslı, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek; İnsan ilişkileri güçlü, motivasyonu yüksek; - Dış görünümüne önem veren, prezantabl; - Yüksek kazanç hedefi olan; - Özgür bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi sekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer alacak; - MS Office programlarını ve interneti iyi ve etkin kullanabilen; - Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır.

 • Btos Bilişim

  3d Generalist Btos Bilişim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yaptığımız bir firma için 3D Generalist aramaktayız. Şişli / İstanbul’dan, Dünya çapında 11 ülke’de gerçekleştirdiği projelerde 3D Generalist olarak görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere uygun takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel olarak rigleme, modelleme ve animasyon bilgisi ve tecrübesine sahip. - After Effects - Cinema4D - Softimage | XSI - 3D Studio Max Bilgilerinin yeterli seviyede olması.

 • Btos Bilişim

  3d Karakter Tasarım Uzmanı Btos Bilişim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yaptığımız bir firma için 3D Karakter Tasarım Uzmanı aramaktayız. Şişli / İstanbul’dan, Dünya çapında 11 ülke’de gerçekleştirdiği projelerde 3D Karakter Tasarım Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere uygun takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Karakter veya Objelerin yapılan kemiklendirme (Rigger) sonrasında, bunların hareketlendirilmesi (animasyonu) işinde görev alacak. Çok iyi derecede; - After Effects - Cinema4D - Softimage | XSI - 3D Studio Max bilmek.

 • Task Bilgi Sistemleri

  Yazılım Mühendisi Task Bilgi Sistemleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TUBİTAK destekli projemizdeki yazılımların geliştrilmesi

  Aranan Nitelikler * Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliği bölümünden mezun, * Microsoft .Net platformuna deneyimli * Microsoft SQL Server veri tabanı sistemlerinde deneyimli * Takım çalışmasına yatkın, * İletişim konusunda başarılı, * Teknik dökümantasyon yapabilen, * Teknik dökumanları ve eğitimleri takip edebilecek düzeyde ingilizce bilgisine sahip * Geliştirdiği kodları örnek olarak gösterebilecek, * Teknolojiye, yeniliklere ve gelişmeye açık * İstanbul Anadolu yakasında oturan * Kesinlikle sigara kullanmayan * Askerlikle en az 2 yıl ilişkisi olmayan (Erkek adaylar için)

 • Konuşarak Öğren

  Telesatış Temsilcisi Konuşarak Öğren

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konuşarak Öğren geliştirdiği benzersiz uygulaması ile İstanbul Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi'ne kabul edilmiş ilk dil eğitim projesidir. Dil eğitim sisteminin satışında görev alacak, İnternet sitesi üzerinden başvuran adayları telefon ile arayıp, ürün tanıtımı yaparak, satış gerçekleştirmek, En en az 2 sene satış tecrübesi olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir. Telefonla satış yapabilecek, Telefonda insanları ikna edecebileceğine inanan, Tercihen çağrı merkezi tecrübesi olan, Daha önceden telefon ile satış yapmış ve kendine güvenen, En az 19 yaş ve üzerinde olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler İstanbul Şirinevler'de bulunan merkezimizde maaş ve yüksek pirimle çalışacak Tele Satış Yetkilileri alınacaktır.

 • Ebes

  Editör Ebes

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; uluslararası bilimsel akademik dergilerin yayına hazırlık sürecinde editör yardımcısı olarak çalışacak iyi derecede İngilizce bilen, tercihen yüksek lisans derecesine ve yurtdışı tecrübesine sahip bayan editör alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine çok yakın). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. Cumartesi günleri dönüşümlü olarak yarım gün çalışılmaktadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır. Servis yok, ama yol parası verilecektir. Yılda iki kez 4-5 günlük yurtdışı seyahati olacaktır. Dileyenler bilgin@ebesweb.org adresinden pozisyonla ilgili daha detaylı bilgi edinebilirler.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip, iyi derecede İngilizce bilen, bilimsel yayınlar konusunda deneyimli, akademik işler konusunda bilgi sahibi, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli bayan editör alınacaktır.

 • Ebes

  Ofis Yönetmeni Ebes

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; ilgili akademik konular ve ofis işlerinin yapımı/takibini yapabilecek, iyi derecede İngilizce bilen, tercihen yüksek lisans derecesine sahip bayan eleman alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine çok yakın). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. Cumartesi günleri dönüşümlü olarak yarım gün çalışılmaktadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır. Servis yok, ama yol parası verilecektir. Yılda iki kez 4-5 günlük yurtdışı seyahati olacaktır. Dileyenler bilgin@ebesweb.org adresinden pozisyonla ilgili daha detaylı bilgi edinebilirler.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip, iyi derecede İngilizce bilen, ofis yönetimi/işleri konusunda deneyimli, akademik işler konusunda bilgi sahibi, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli bayan eleman alınacaktır.

 • Hyk İletişim Yönetim

  Müşteri Temsilcisi Hyk İletişim Yönetim

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HYK İLETİŞİM YÖNETİM A.Ş.; bankalara ve kurumsal firmalara Alacak Yönetimi ve Müşteri Memnuniyeti alanlarında hizmet vermektedir. Projelerimizde yetiştirilip Uzman olarak görev yapacak personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler HYK İLETİŞİM YÖNETİM A.Ş.’nin İstanbul, Ataşehir / K.Bakkalköy merkezinde, Uzman olarak görev yapacak personeller arıyoruz. Diksiyonu düzgün, İletişimi iyi, Takım çalışmasına uyumlu, En az lise mezunu, MS office programlarını kullanabilen, Tercihen Ataşehir ilçesine yakın ikamet eden, Bayan, 35 yaşını geçmemiş,

 • Btos Bilişim

  3d Rigger / Rigleme Uzmanı Btos Bilişim

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yaptığımız bir firma için 3D Rigger / Rigleme Uzmanı aramaktayız. Şişli / İstanbul’dan, Dünya çapında 11 ülke’de gerçekleştirdiği projelerde 3D Rigger / Rigleme Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere uygun takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Tasarım ve model aşaması bitmiş bir karakterin içerisine iskelet sistemi yerleştirerek, bir mekanizmanın ya da bir objenin animasyona hazırlanmasını sağlayabilmek. Çok iyi derecede; - Cinema4D (Tercih sebebi) - Softimage | XSI - 3D Studio Max bilmek.

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Yardımcısı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm Mutabakatların Yapılması, Masraf Formlarının Düzenlenmesi ve Girişinin Yapılması, Fatura ve İrsaliyelerin Kesilmesi ve Dosyalanması Evraksal İşlerin Takibi ve Dosyalanması, Beyanname Süreçlerine Destek Verilmesi, Ofis Telefon Trafiğinin Yürütülmesi, Diğer Muhasebesel İşler

  Aranan Nitelikler 25-30 Yaş aralığında BAYAN En az Ticaret Lisesi veya Ön Lisans mezunu ve üzeri, Ön muhasebe ve Muhasebe alanında 4-5 yıl deneyimli, Tercihen İhracat KDV İade işlemlerinden anlayan. Beyanname Düzenleyebilen, Ofis telefon trafiğini yönlendirebilecek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik yönü kuvvetli, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Tercihen Sentez Programını Kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve Şişli'ye ulaşım sorunu olmayan, Sigara Kullanmayan, ~~(Cumartesi yarım gün (13:00) mesai vardır.)~~

 • Firma Adı Gizli

  Müşteri Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Basın Ekspres Yolunda bulunan Bayan Dış Giyim üzerine dünyaca ünlü markalara üretim ve ihracat yapmakta olan Tekstil Şirketimiz için aşağıdaki niteliklere sahip BAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen üniversitelerin tekstil mühendisliği veya Tekstil MYO bölümünden mezun olmak İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen İkinci dil olarak Fransızca bilen, Ulusal ve uluslararası seyahat engeli olmayan, Kalite anlayışına sahip ve müşteri beklentilerine öncelik veren, Takip yönü güçlü, detaylara hakim, sorumluluk alabilen, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Tekstil ve üretim konularında en az 5 yıl deneyimli, 25-35 yaş aralığında Portföyde yer alan müşterilerin tüm satış süreçlerini yönetmek, yeni müşteriler bulmak Sipariş aşamasından sevk ve teslim aşamasına kadar müşteri taleplerini takip etmek Müşteri memnuniyetini sağlamak için gerekli tüm aksiyonları almak, Gelen siparişleri üretim bölümü ile koordine etmek. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek

 • Firma Adı Gizli

  Ön Muhasebe ve Sekreterya Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alıcı Satıcı Mutabakatlarının Yapılması, Masraf Formlarının Düzenlenmesi, Fatura ve İrsaliyelerin Kesilmesi, Evraksal işlerin takibi ve dosyalanması, Ofis Telefon ve Kargo Trafiğinin Yürütülmesi, Diğer Muhasebesel İşlere Destek Verilmesi.

  Aranan Nitelikler 25-30 Yaş aralığına BAYAN En az Ticaret Lisesi veya Ön Lisans mezunu ve üzeri, Ofis telefon ve kargo trafiğini yönlendirebilecek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Ön muhasebe alanında 4-5 yıl deneyimli, Analitik yönü kuvvetli, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Tercihen Sentez Programını Kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve Şişli'ye ulaşım sorunu olmayan, Sigara Kullanmayan, ~~(Cumartesi yarım gün (13:00) mesai vardır.)

 • Firma Adı Gizli

  Özel Güvenlik Satış ve Pazarlama Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni kurulan Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi firmalarımızda istihdam edilmek üzere Operasyon ve Pazarlama Uzmanı arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Hizmet (ÖZEL GÜVENLİK, Temizlik ve Tesis Yönetimi ) sektörlerinde satış ve pazarlama departmanında çalışmış, tercihen bu sektörlerde operasyonda da görev almış Pazarlama ve Satış konularını kendine meslek edinen 3-4 yıl deneyimli, Tercihen kendi portföyü olan Yazılı ve sözlü sunum becerisi yüksek olan, Analitik düşünce yapısına sahip, Etkin planlama ve iş takibi becerisi olan, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, İkna yeteneği yüksek, satış ve hedef odaklı çalışabilen, İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden, (tercihen Maltepe- Kadıköy-Ataşehir-Üsküdar) 45 yaşını aşmamış bay adaylar

 • Firma Adı Gizli

  Güvenlik Operasyon ve Pazarlama Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul İçerenköy merkezli şirketimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Anadolu yakasında ikamet eden * Daha önce benzer bir pozisyonda sektör tecrübesine sahip * B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen * Yöneticilik vasıfları gelişmiş * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek * Seyahat engeli olmayan * Güvenlik personeli portföyü olan *Puantajlama konusunda bilgi sahibi * İyi derecede bilgisayar kullanabilen *Kendine özen gösteren *İnsan ilişkileri kuvvetli *Şirketimiz bünyesine yeni müşteriler kazandırabilecek *İş kanununa hakim

 • Ford Otosan

  E/E EDS System Engineer Ford Otosan

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Responsible for development of system design of electrical distribution system • Responsible for; • Fusing • Wire sizing • Layout Design • Establishes topology based on E/E architecture • Circuit numbering • Compatibility Reviews • Creation of design verification plan (DVP) • Support harness optimizations

  Aranan Nitelikler Ford Otosan Product Development invites bright engineering graduates to join in our development teams for challenging international Electrical Electronic System Engineering Projects. General Requirements : •B.Sc/M.Sc degree in Electrical&Electronics, Control, Mechatronics Engineering from a reputable university in Turkey or abroad •Outstanding academic record •Fluent in English to support international work environment •No restriction in travelling to abroad frequently •Self-motivation and discipline •Interested in designing and developing vehicle Electrical systems and wiring design. No military service obligation will be treated as an asset for male candidates. E/E EDS System Engineer candidates are expected to; • Have good communication skills • Be eager to perform design and development of vehicle EDS system • Have good knowledge of product development quality tools and methods • Preferably have experience in vehicle (Automotive, Rail Transportation, Aviation etc.) E/E system design • Preferably have experience in Zuken E3, Mentor CHS or CATIA based layout design • Preferably have experience in logical schematics development • Preferably have experience in 2D/physical schematics design • Preferably have experience in E/E CAE

 • Ford Otosan

  Electrical Distribution System (Eds) Design And Ford Otosan

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Role: • Responsible for development of system design of electrical distribution system Responsible for; • Fusing • Wire sizing • Layout Design • Establishes topology based on E/E architecture • Circuit numbering • Compatibility Reviews • Creation of design verification plan (DVP) • Support harness optimizations

  Aranan Nitelikler Ford Otosan Product Development invites bright engineering graduates to join in our development teams for challenging international Electrical Electronic System Engineering Projects. General Requirements : •B.Sc/M.Sc degree in Electrical&Electronics, Control, Mechatronics Engineering from a reputable university in Turkey or abroad •Outstanding academic record •Fluent in English to support international work environment •No restriction in travelling to abroad frequently •Self-motivation and discipline •Interested in designing and developing vehicle Electrical systems and wiring design. No military service obligation will be treated as an asset for male candidates. E/E EDS System Engineer candidates are expected to; • Have good communication skills • Be eager to perform design and development of vehicle EDS system • Have good knowledge of product development quality tools and methods • Preferably have experience in vehicle (Automotive, Rail Transportation, Aviation etc.) E/E system design • Preferably have experience in Zuken E3, Mentor CHS or CATIA based layout design • Preferably have experience in logical schematics development • Preferably have experience in 2D/physical schematics design • Preferably have experience in E/E CAE

 • Ford Otosan

  Product Development Engineer/Ürün Geliştirme Müh Ford Otosan

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Technical Specialist – Advanced Engineering/Research - Code: RNA Role: •Responsible for development of new technologies in the field of engine and powertrain systems •Responsible for advanced engineering activities to support concept phase of engine and powertrain systems design and development programs •Develops core foundation documents, advanced engineering tools and methodologies Profile: RNA candidates are expected to have: •Minimum M.S., preferably Ph.D. degree in the relevant fields. •Research projects and/or work experience in relevant fields; •Tribology, Lubrication, Friction, Piston-Ring Dynamics, Wear Mechanisms •Advanced Multi-body Dynamics, Control Systems, Acoustics, Mechanical Vibrations, Neural Networks, Mechanisms •Combustion, Internal Combustion Engines, Alternative Fuels, Computational Heat Transfer, Spray Combustion •Automotive Catalysts, Exhaust Emission Control, Chemical Kinetics •Computational Fluid Dynamics, Experimental Fluid Mechanics, Turbomachinery •Plasticity, Solid Mechanics, Mechanics of Composite Materials, Contact Mechanics of Graded and Coated Surfaces, Fracture Mechanics, Impact Mechanics, Theory of Elasticity Design and Release Engineer - Code: DRE Role: •Responsible for design and development of the systems and components from concept phase to final product phase (quality, cost, weight, and function). •Uses state of the art CAD/CAE tools, develops Product Development processes, core foundation documents, knowledge base for the systems and components they are responsible for. DRE are the business owners for their parts/sub-systems and act as the single point of contact for the suppliers for engineering direction. Profile: DRE candidates are expected to: •Have good knowledge of manufacturing methods •Have good communication skills •Be eager to perform design and development of engine and powertrain components •Have good knowledge of product development quality tools and methods Any of the following will be considered as an asset; •Work experience in engine design and development field •Experience in 3D CAD tools (Ideas, CATIA) and parametric design •Profound engine and/or powertrain systems knowledge •Hands on CAE experience Test and Methodologies Engineer - Code: TME Role: •Develop system level design verification plans using reliability methods •Follow up and/or execute system level engine tests •Perform engine teardowns and post-test inspections •Lead and perform mechanical development activities Profile: TME candidates are expected to have: •Good knowledge of product development quality tools and methods •Excellent communication skills and team oriented Any of the following will be considered as an asset; •Work experience in engine development field •Experience in design of experiments •Profound engine and/or powertrain systems knowledge Engine and Powertrain Calibration and Controls Engineers - Code: CALCON Role: •Development (design, testing and validation) of calibrations and tools for engine control units to meet emissions, performance, economy, driveability and NVH targets of new and existing engines and powertrains, •Development of engine and powertrain control software feature Profile: Engine/Powertrain Calibration and Controls Engineers expected to: •has very good knowledge and special interest in internal combustion engines, automotive engineering and their testing systems •have a strong background in control systems theory •are experienced in Matlab/Simulink •have experience on optimisation methods, engine and powertrain simulation and modeling techniques, design of experiments •have good knowledge of product development quality tools and methods Project Management/Coordination Engineers - Code: PMCE The Project Management/Coordination team is looking for candidates who; •Has B.Sc. or M.S. degree in mechanical or industrial engineering from a reputable leading university and good academic record •Is an effective team player, has excellent interpersonal skills, is self motivated and result-oriented, willing to take initiative and drive a team for results •Haspreferable1-2 years of experience in product development teams in automotive business •Has knowledge on project management and coordination skills •Is enthusiastic about coordination of developing combustion engines andpowertrainsystems •Is professional in MS Office and MS Project Design Engineers - Code: CADE Role: •Responsible for design and development of powertrain components using CAD software •Performs engineering calculations of moderate complexity and does dimensional analysis, including tolerance stack-ups. •Lead Design and Drawing Reviews for new components on assigned projects Profile: Design Engineers for Powertrain CAD Team who: •Have 3D modelling skills and strong analytical skills and be able to resolve technical design issues •Casting design experience or equivalent manufacturing design experience is strongly preferred. •Are experienced in CATIA V5 and/or I-DEAS or one of the 3D CAD softwares. •Are familiar with and able to properly apply GD&T to casting, machining and assembly models and drawings per ASME/ANSI Y14.5-1994 •Must have knowledge of parametric design and design to manufacture •Are preferably experienced in CATIA V5 analysis tools and has studied structural analysis •Are preferably familiar with the engines and engine components CAE/NVH Engineers Structural Analysis Engineers - Code: ANAE Analysis Engineers for Powertrain CAE Team who: •Have studied or experienced in one structural analysis, machine dynamics, vibration or acoustics modeling •Are enthusiastic about developing powertrain systems for high technology diesel and gasoline engines •Are experienced in finite elements, dynamics or vibration theory and software such as Abaqus, Nastran, Adams, AVL Excite •Preferably have completed his national service for male candidates Computational Fluid Dynamics Analysis Engineers - Code: CFDE CFD Analysis Engineers for Powertrain CAE Team who; •Have studied or experienced in 3D computational fluid dynamics, thermodynamics modeling and emissions development. •Are experienced in at least one 3D CFD software such as Fluent, Star CD, AVL Fire and also in Hypermesh, Icem-CFD or a similar pre-processor. •Are enthusiastic about developing combustion and emissions aftertreatment systems for high technology diesel and gasoline engines. •Preferably have completed military service. •Preferably can use one of the 3D CAD design program (preferably CATIA, IDEAS) •Preferably have knowledge of a combustion modeling software such as Kiva and a chemical modeling software such as Chemkin Engine & Powertrain NVH Development / Analysis Engineers - Code: PTNV Role: •Responsible for NVH development/testing and CAE in the development of engine and powertrain systems •Develops core foundation documents, advanced engineering tools and methodologies Profile: Candidates are expected to have: •B.S. in Mechanical, Aeronautical or Mechatronics Eng. •M.S. or Ph.D. degree in the NVH relevant fields is a very important asset. •Very good knowledge of Mechanisms, Dynamics and Mechanical vibrations •Experience in the following fields is an asset: Acoustics; Finite Element Analysis, Boundary Element Analysis; Multi-body; Dynamics, Control Systems; Engine dynamics, vehicle dynamics; Engine NVH, Powertrain NVH, Vehicle NVH; Flow induced vibrations; Modal analysis and testing

  Aranan Nitelikler Ford Otosan Product Development invites bright engineering graduates to join in our development teams for challenging international Engine, Powertrain and Vehicle Projects. General Requirements : •B.Sc/M.Sc degree in Mechanical, Mechatronics, Aerospace, Automotive, Industrial, Electrical/Electronics Engineering from a reputable university in Turkey or abroad •Outstanding academic record •Fluent in English to support international work environment •No restriction in travelling to abroad frequently •Self motivation and discipline •Interested in designing and developing high technology diesel/gasoline engines, powertrain and vehicle systems. No military service obligation will be treated as a very important asset for male candidates. Ph.D will be considered as an asset. 4th year and M.Sc/Ph.D Students can also apply to the open positions.

 • Ford Otosan

  Ürün Geliştirme Elektrik Elektronik Mühendisi Ford Otosan

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektriksel sistem tasarimi ve analizi Transient Analizi ve EMI Microcontroller ve/veya programlanabilir cihazlar (örn. PLC ) üzerinde yazılım geliştirme CanBus ve diğer haberleşme protokolleri Kumanda sistemleri, otomasyon, elektrik motorları, güç kaynakları.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik / Elektronik / Mekatronik / Kontrol Mühendisliği bölümlerinden mezun Elektrik/Elektronik Devre Elemanlari ve çalışma prensiplerine hakim Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan İyi derecede İngilizce bilgisi olan Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için tercihen askerliğini yapmış

 • Ford Otosan

  CAD Designer Ford Otosan

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe üç boyutlu tasarım yapmak, Projelerin devreye girmeden önce Cad ortamında kontrollerini yapmak, Yeni geliştirilen ürünlerle ilgili olarak; parça, montaj, mamul veya sistem tasarım ve modellemesini yapmak, Modellemesi tamamlanmış projelerin dijital ortamda ön kontrolünü yapmak, çeşitli parçaların aralarındaki ve nihai montajın diğer montajlarla uyumunu kontrol ederek gereken veya istenilen her türlü değişikliği yapmak, Gerekli durumlarda temel verilere göre alternatif konstrüksiyonlar geliştirmek.

  Aranan Nitelikler Makina Resim Konstrüksiyon, Teknik Eğitim, Tasarım veya Otomotiv Öğretmenliği mezunu, CATIA kullanan, Ofis programlarında yetkin olma, İmalat/Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İngilizce bilen, B sınıfı ehliyet sahibi olan.

 • Ford Otosan

  Calibration Engineer Ford Otosan

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ford Otosan Powertrain Calibration Team is looking for automotive enthusiasts to share our passion! We are inviting passionate and creative individuals to work with us on international Ford passenger car and commercial vehicle engine development projects, mainly on below tasks: Evaluate new engine hardware and technology for future applications Collect, manipulate and utilize large and complex sets of data for calibration optimization Exhaust after-treatment design, material selection, testing and calibration for best fuel economy and durability, satisfying Euro emission legislations (depending on the market sold) Vehicle torque control for best drive-ability and fuel economy

  Aranan Nitelikler Candidates should fulfill the following requirements: B.Sc./M.Sc. degree in Mechanical and Mechatronics Engineering from top-level universities in Turkey or abroad Strong fundamental knowledge in Thermodynamics, Fluid Dynamics, Heat Transfer and Control Theory Experience with Matlab/Simulink and similar CAE tools Formidable academic record and a lot of passion for automobiles!

 • Ford Otosan

  Alias 3 Boyutlu Modellemeci Ford Otosan

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ford’un gelecekteki araçlarını şekillendirecek Ford Otosan Design Stüdyo’sunda görev alacak, 3D Alias model geliştirme konusunda uzman olan veya kendini bu konuda geliştirmek isteyen takım arkadaşları aranıyor. Form algısı yüksek: Tasarımcılar tarafından belirlenen formları hızlıca anlamak, Autodesk Alias modelleme tutkusu olan, kendini geliştirmeye açık: Yeni teknikler ve araçlar ile modelleme yeteğini sürekli geliştiren, proaktif, Otomotiv tasarımına meraklı olan.

  Aranan Nitelikler Autodesk Alias modelleme bilgisine sahip olmak. Tasarım eskizlerini hızlı okuma ve yorumlayabilme yeteneğine sahip olmak. Tarama ve poligon datayı baz alarak modelleme tecrubesine sahip olmak. Photoshop, Showcase veya VRED programları ile ilgili bilgi sahibi olmak adayları pozisyon için avantajlı hale getirecektir. Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun olmak tercih sebebidir. Başvurunuzla birlikte güncel portfolionuzu eklemeniz öncelik sağlayacaktır.

 • Adecco Bakırköy

  Tahsilat Uzmanı Adecco Bakırköy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yaptığımız bir hukuk firması için müşteriler ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek alacak tahsilatı yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takip edecek Tahsilat Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 20 - 35 yaş arası En ön lisans lise mezunu Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Takım çalışmasına yatkın, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, İkna gücü ve enerjisi yüksek, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek

 • Adecco Bakırköy

  Muhasebe Uzmanı Adecco Bakırköy

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan danışmanlığını yaptığımız kurumsal bir firma için Muhasebe Uzmanı aramaktayız. Banka hesaplarının muhasebeleştirmesi ve mutabakatların yapılması, Alış ve gider faturalarının muhasebeleştirilmesi, Cari hesap kontrolü ve mutabakatlarının yapılması, Vergi beyannamesinin hazırlanması,

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe süreçlerinde minimum 2 yıl tecrübe sahibi, Vergi, SGK ve İş Hukuku mevzuatını bilen, Cari kart açılışlarını bilen, Finans bilgisi olan, Sıcak satış tarafında deneyimli, Gerektiği durumlarda ofis dışındaki süreçleri de yürütebilecek, Microsoft Office yazılımlarını, Erp programlarını(Tercihen Netsis) kullanabilen, İş konusunda takipçi, dinamik, dikkatli, sorumluluk sahibi ve disiplinli. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur."

 • Firma Adı Gizli

  Proje Müdürü  Firma Adı Gizli

  İzmir

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Proje& Tasarım ve Ar-ge bölümlerinin çalışmalarını planlamak ve koordinasyonunu sağlamak. Departman çalışanlarının eğitimi, geliştirilmesi ve bu yönde planlamanın yapılarak ilgili birimlerle koordinasyonu sağlamak. Mevcut ürün ve proseslerde, verim ve kalite arttırıcı projeler geliştirerek sürekli iyileştirme ile maliyetlerin düşürülmesini sağlamak, Departmanın etkin ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak, analiz ve raporlamaları düzenli olarak yönetime sunmak. PROJE & ARGE bölümünde görevlendirilmek üzere; PROJE MÜDÜRÜ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Araç Üstü Ekipman / Otomotiv sektöründe Proje Yönetimi/Mühendisliği konusunda en az 5 yıl deneyimli, Tercihen kalite yönetim sistemi konusunda tecrübeli, Ekip yönetme becerisine sahip, takım çalışmasını bilen, Yenilikçi, yaratıcı ve sorumluluk almaya istekli, öğrenmeye açık, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği güçlü, analitik düşünen, Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Disiplinli ve titiz çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen iyi derece İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan Tercihen İzmir’de ikamet eden Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan

 • Firma Adı Gizli

  Kalite Kontrol Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İzmir

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Araç üstü ekipman üretimi yapan şirketimizde Girdi, Proses ve Final Kalite Kontrol çalışmaları yapabilecek ve bu çalışmaları ISO 9001 kalite yönetim sistemine uygun şekilde dokümante edebilecek " Kalite Kontrol Elemanı " alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu Mekatronik, otomotiv, makine bölümlerinden mezun, Tercihen Otomotiv Yan Sanayi Üretim veya Montaj fabrikalarında, montaj, kalite kontrol elemanı olarak en az 3 yıl çalışmış, Tercihen Kumpas mikrometre gibi ölçü aletlerini kullanabilen Teknik resim okuyabilen MS Office programlarını kullanabilen ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem tecrübesi olan Askerlik görevini tamamlamış Tercihen E sınıfı sürücü ehliyeti olan 35 yaşını aşmamış, BAY.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?