İş İlanları

 • Mothercare

  Mothercare Bakırköy Carousel AVM- Kasiyer Mothercare

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Tüm kasa işlemlerinde aktif rol almak, gerektiğinde satışa destek vermek.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılıkta tercihen kasa alanında deneyimliyseniz, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Mess Eğitim Vakfı

  Eğitim Uzmanı Mess Eğitim Vakfı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Mühendislik fakültesi mezunu, (Tercihen Endüstri Mühendisi) Almanca ve İngilizce diline hakim, Sektör deneyimi tercih sebebi.

 • Em-Sa Denizcilik ve Karayolu

  Muhasebe ve Planlama Em-Sa Denizcilik ve Karayolu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taşımacılık Sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul Seyrantepe'de bulunan Genel Merkezinde Muhasebe Departmanı’nda görev alacak Muhasebe Personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Fatura vs gibi evrak girişlerinin yapılması, · Microsoft Office programlarına hakim, · Tercihen ETA programı bilen, · Aylık Tahsilat ve ödeme raporlarının hazırlanması · Cari mutabakatlara hakim, · Raporlama becerileri gelişmiş, · Sorumluluk sahibi ve insan ilişkilerinde başarılı, · 30 yaşını aşmamış

 • Rossmann

  Part-Time Kasiyer-Uşak Festiva Outlet AVM Rossmann

  Uşak

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uşak/Festiva Outlet AVM'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, müşteri odaklı erkek part-time kasiyer aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Dinamik çalışma ortamında bulunmayı seven, güleryüzlü takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Ersoy Gıda

  Market Elemanı Ersoy Gıda

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın Ümraniye ve Kadıköy şubelerinde görevlendirilmek üzere ,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Rafların düzeninin sağlanması, Siparişlerin hazırlanması, Stok takibi yapacak, Yetiştirilmek üzere diksiyonu düzgün iletişim becerileri kuvvetli özgüveni olan girişken, Güler yüzlü hizmet verecek, 25-35 yaş arası bayan elemanlar .

 • Ersoy Gıda

  Ön Huhasebe ve Genel Muhasebe Elemanı Ersoy Gıda

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın Ümraniye ve Kadıköy şubelerinde görevlendirilmek üzere ,

  Aranan Nitelikler Fakülte yüksek okul veya ticaret liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Ofis programlarına hakim, Fatura irsaliye takibi, Müşteri çek senet takibi, Banka hesap takibi, Kasa hesap takibi yapacak , Evrak düzeni ve dosyalanmasın'dan sorumlu olacak, Genel muhasebe için aylık beyannameleri hazırlayacak muhasebe mevzuatına ve Muhasebe standartlarına hakim 25-35 yaş arası bayan elemanlar alınacaktır .

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Kalite Güvence Personeli Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MOBİLYA SEKTÖRÜNDE YÜZEY KAPLAMA MALZEMELERİ ÜRETİMİ YAPAN, SEKTÖRÜNÜN LİDERİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, Üretim hatları in-process kalite kontrol faaliyetlerini gerçekleştirecek.

  Aranan Nitelikler E.M.L. ve / veya M.Y.O Kimya bölümü mezunu, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli, Düzenli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, 22 - 37 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 / 24:00 - 08:00 vardiya sistemine ayak uydurabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden (servis imkanı bulunmaktadır), Bay, "KALİTE GÜVENCE ELEMANLARI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Cim Teknoloji İç ve Dış Ticaret A.Ş.

  Outbound Takım Lideri Cim Teknoloji İç ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış operasyonunun hedefleri doğrultusunda ekibine gereken koçluk ve yönlendirmeleri yaparak satış hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamak. Ekibinin günlük ve aylık performans değerlendirmelerini gerçekleştirmek, ekibine yönelik gelişim planlarını yaparak bireysel ve mesleki gelişimlerini sağlamak. Takımının performansına ve hedef başarı durumlarına ilişkin raporlarının yönetici ile paylaşılması, Verimli bir çalışma için gerekli ortamın ve araçlarının sağlanması, Sorumluluğundaki süreçlerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla çalışmaların başlatılması ve sonuçlarının değerlendirilmesi, Ekibin motivasyonunu ve performansını artırarak devamlılığını sağlanmak.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin 2 yıllık önlisans veya 4 yıllık fakültelerinden mezun, • Satış departmanlarında takım lideri ve benzer pozisyonlarda minimum 3 yıl deneyim sahibi, • Ekip çalışmasına uygun,koçluk becerilerine ve analitik düşünme yeteneğine sahip, • Sorumluluk sahibi ve insan ilişkilerinde başarılı, • Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, • Yoğun çalışma temposunda motivasyonunu kaybetmeden sonuç odaklı çalışan, • Tercihen sigorta satış, telesatış ya da çağrı merkezi alanında deneyim sahibi, • Sektörü ve gündemi takip eden, değişimleri işine uyarlayabilen, • Yönetim bilişim sistemlerine aşina, raporlama becerileri gelişmiş, • MS Office kullanımına hâkim,

 • Simirna Yapı

  Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu Simirna Yapı

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat malzemeleri ve orman ürünleri sektöründe bilgi ve tecrübeye sahip, Tüm ithal ürünlerin ithalat planlamalarının yapılarak resmi prosedürlerinin hazırlanması ve takibi, İthal ürünlerin sipariş ve stok planlamasının yapılması ve plana uygun tedarik edilmesi amacı ile ithalat sürecinin etkin yönetimi, İthal ürünlerin mevzuatlara uygun olarak zamanında tedarik edilmesi için gerekli belgelerin hazırlanması, Gümrük sorumluları ile koordinasyon ve evrak tanzimi, Ürünlerin navlun takibi ve antrepo yönetimi, Lojistik bilgiye sahip, lojistik operasyonları başından sonuna takip edecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin dış ticaret, lojistik, işletme veya iktisad bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Dış Ticaret Mevzuatına hakim, İzmir ilinde ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneğine sahip, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Sistemli ve düzenli çalışma yeteneği olan Çözüm odaklı ve takım çalışmasına uygun personel alınacaktır.

 • Ege Uluslararası Gözetim Ltd. Şti.

  Ziraat Mühendisi Ege Uluslararası Gözetim Ltd. Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası Gözetim firmamız için '' ZİRAAT MÜHENDİSİ '' arıyoruz: Ofiste ve şehir dışı saha çalışmalarında aktif görev almak, Saha da meyve / sebze kalite kontrolü gözetimi yapmak, Saha raporlarını düzenlemek, Ofis ortamında dosya sorumlusu olarak görev yapmak, Ofis ortamında dosyaları takip etmek, Müşterilerle yazılı ve sözlü iletişimi yürütmek, Müşteri odaklı çalışma sistemimizde müşteri raporlarını düzenlemek,

  Aranan Nitelikler 4 yıllık lisans eğitiminden mezun Meyve kalite kontrolunda tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Bireysel olarak görev alacağı çalışmalarda yeterli sorumluluk bilincine sahip, İletişim yönü güçlü, araştırmacı, sonuç odaklı çalışabilen, Dinamik, uzun süre işe odaklanabilen, Analitik düşünebilen, problem çözme ve hızlı karar verme yeteneğine sahip ,

 • Koton

  Kasiyer - Ataşehir Brandıum AVM Koton

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? ATAŞEHİR BRANDIUM AVM' de bulunan Koton mağazamız için; Tüm kasa işlemlerinde aktif olarak rol alacak, gerektiğinde satışa destek verebilecek, mesleğinde kariyer yapmak isteyen kasiyer adayları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen hazır giyim sektöründe satış ve kasa konusunda deneyimli, En az lise tercihen üniversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarına hakim, IBM kasa programını bilen. İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Alanya - Mağaza Ekip Üyesi Simit Sarayı Yatırım ve Tic Aş

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Alanya Simit Sarayı Mağazasında görevlendirmek üzere, Ekip Üyesi pozisyonunda çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18 yaşından büyük, Pozitif, güler yüzlü, dinamik, temiz, Öğrenmeye ve yeniliklere açık, Takım çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

 • Penti

  Mağaza Müdür Yardımcısı - Samsun Lovelet AVM Penti

  Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza müşteri hizmet birimlerinin faaliyetleri ile ilgili merkez ve mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak ve takibini yapmak, Çalışan memnuniyeti ve satış performansını arttırmak, Mağaza içi müşteri portföyü oluşturmak, Müşteri şikayet / öneri sistemini yönetmek, Mağazanın karlı ve örnek bir operasyona dönüşmesini sağlamak, Gerekli raporlamaların Merkez ofise zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlamak, Ürün sayımının yapılarak, stok takibini gerçekleştirmek, Mağaza içi lojistik uygulamalarını yürütmek.

  Aranan Nitelikler En az yüksek okul mezunu,tercihen üniversitelerin mezunu Mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere,minimum 3 yıl deneyimli Etkin İletişim Becerileri, Satış Sonrası Servis, Tüketici Kanunu Uygulamaları konularında bilgi ve tecrübeye sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek; Takım çalışmasına yatkın Modayı yakından takip eden Müşteri Memnuniyeti Hizmet İlkesine Önem veren, Kredi kartı ve nakit işlemlerinde deneyimli

 • Penti

  Mağaza Müdürü - Samsun Lovelet AVM Penti

  Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza müşteri hizmet birimlerinin faaliyetleri ile ilgili merkez ve mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak ve takibini yapmak, Çalışan memnuniyeti ve satış performansını arttırmak, Mağaza içi müşteri portföyü oluşturmak, Müşteri şikâyet / öneri sistemini yönetmek, Mağazanın karlı ve örnek bir operasyona dönüşmesini sağlamak, Gerekli raporlamaların Merkez ofise zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlamak, Ürün sayımının yapılarak, stok takibini gerçekleştirmek, Mağaza içi lojistik uygulamalarını yürütmek,

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın Samsun Lovelet AVM'de yeni açılacak mağazası için aşağıdaki nitelikleri taşıyan 'Mağaza Müdürü' aramaktayız. En az yüksek okul mezunu, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, minimum 5 yıl deneyimli, Etkin İletişim Becerileri, Satış Sonrası Servis, Tüketici Kanunu Uygulamaları konularında bilgi ve tecrübeye sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Modayı yakından takip eden, Müşteri Memnuniyeti Hizmet İlkesine Önem veren, Kredi kartı ve nakit işlemlerinde deneyimli

 • Penti

  Satış Danışmanı - Samsun Lovelet AVM Penti

  Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın Samsun Lovelet AVM'de açılacak mağazası için aşağıda nitelikleri taşıyan "Satış Danışmanı" aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • Kahve Diyarı

  Servis Elemanı ve Barista-Suadiye Kahve Diyarı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Suadiye şubemiz için Servis Elemanı ve Barista olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, müşterinin en uygun seçimi yapabilmesini sağlayabilecek Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek ve servis edebilecek Mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek Misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi Suadiye, Bostancı, Göztepe, Maltepe, Kadıköy bölgelerinde ikamet eden 18-30 yaş aralığında

 • Enter İnsan Kaynakları

  Home Agent (Kurumsal Satış) Enter İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşe alım danışmanlığını yapmakta olduğumuz telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren Türkiye ‘nin en büyük GSM Operatörünün müşteri için ; Home Agent olarak (Evinden çalışabilecek) Müşteri Hizmetlerinden dış arama yoluyla kurumsal müşterilere kontrat güncelleme,tarife yenileme ve cep telefonu ürün servis satışını gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Evde çağrı alabileceği uygun, sessiz bir ortama sahip olmak En az lise olmak Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Konuşma,dinleme ve ikna becerisi yüksek Problem çözme,anlama ve yorum yetisi gelişmiş İş odağı yüksek, dikkatli ve analitik düşünebilen Hızlı klavye kullanabilen Kurumsal Müşteri Temsilcileri Aramaktayız ‘’GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdamBürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’

 • Remax İkon

  Gayrimenkul Danışmanı Remax İkon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ~~RE/MAX Intertnational Kimdir? 1973 yılında ABD de kurulmuş, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren ve halen 64 ülkede, 6.755 franchise ofisi ve 119.990 gayrimenkul danışmanı ile sektöründe alım-satım, aracılık ve ekspertiz konularında lider firmadır. RE/MAX Türkiye Kimdir? 1997 yılında Türkiye de kurulan ilk uluslararası gayrimenkul franchise firması olarak çalışmalarına başlamıştır. TOYP tarafından finans ve girişimcilik dallarında "en başarılı genç girişimci ve işadamı” ödülünü alan Murat Goldştayn tarafından kurulmuştur.Bugün Türkiye ve KKTC’de 45 şehirde 220 frenchise ofisi ve 1800 ü aşkın profesyonel gayrimenkul danışmanı ile ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe liderliğe oynayan firma durumundadır. -İç Motivasyonu yüksek ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler, -İletişim becerileri yüksek, vizyon sahibi, gelişime açık, dinamik, dış görünümüne önem veren, -Satış ve pazarlama deneyimi olan veya ilgi duyan, -Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen, -Özgür bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi şekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer alacak, -Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır.

  Aranan Nitelikler RE/MAX İKON MALTEPE OFİSİMİZE ** KENDİ İŞİNİ YAPMAK İSTEYEN ** YÜKSEK HEDEFLERİ OLA ** YÜKSEK HEDEFLERİ OLAN, ** SATIŞ YAPMA RUHUNA SAHİP, ** KAZANÇTA SINIR TANIMAYAN, ** SORUNLARIN ÜSTESİNDEN GELEBİLEN, ** MAAŞLI BİR İŞTE KAZANAMAYACAĞI KADAR YÜKSEK KAZANÇ HEDEFİNE ŞARTLANMIŞ OLAN, ** MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞAN, ** BİREYSEL HEDEFLERİNİ ÖNEMSEYEN, ** GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE İLGİ DUYAN VE GELİŞMELERİ TAKİP EDEN, ** SABİT GELİR YERİNE YÜKSEK PRİM KAZANCI İLE DAHA YÜKSEK GELİR ELDE ETMEYİ HEDEFLEYEN, ** ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK DURUMUNU TAMAMLAMIŞ '' ARTIK BAŞKASI İÇİN DEĞİL KENDİSİ İÇİN ÇALIŞMAYA KARAR VERMİŞ GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE KARİYER YAPMAK İSTEYEN GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI ALINACAKTIR..''

 • Subaşı Tekstil

  Planlama ve Müşteri Temsilcisi Subaşı Tekstil

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konfeksiyon firmamızda çalışacak deneyımlı planlamacı ve müsteri temsilcisi aranmaktadır.2 kısı olarak

  Aranan Nitelikler Bay bayan olacak (bayan agırlıklı) tecrübeli konfeksiyon planlamada çalışmış müsteri temsilcisi nilüfer bolgesinde ıkamet eden (görükle agırlıklı) 2 kısı alınacaktır servis*yemek*sgk*dolgun maaş verilecektır tel:224-261-31-05 veya 06 yı arayabılırsınız tesekkurler

 • Gebe

  Satış Danışmanı Buyaka AVM Gebe

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hamile Modasının Tüm Dünyadaki etkili markası GeBe'nin Mağazalarında görevlendirilmek üzere, Kurumsal bir ortamda çalışmak isteyen, Müşteri memnuniyeti için maksimum özenle çalışmayı yaşam tarzı edinmiş, Ailemizin parçası olarak uzun soluklu çalışacak, BUYAKA AVM'de bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler Kariyer gelişimine önem veren, Minimum 3 yıl mağazacılık tecrübesi olan, AVM çalışma saatlerine uyumlu, Yenilikçi fikirlere açık ve yenilikçi fikirlere sahip, Bayan Satış Danışmanları arıyoruz. www.gebe.com.tr

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan