İş İlanları

 • Kiğılı

  Laleli Toptan Şubesi / Satış Danışmanı Kiğılı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Laleli Toptan mağazamız için Arapça - Farsça - Rusça dillerinden biri yada birden fazlasını bilen Takım Arkadaşları arıyoruz. Müşterilere, KİĞILI marka güvencesi ile kaliteli hizmet sunmak, Aylık satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşterilere sunacağı ürünlerin ve koleksiyonun özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve müşterileri bilgilendirmek, Merkezde ve mağazada aldığı eğitimleri hayata geçirmek ve işine en iyi şekilde yansıtmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, İngilizce bilen, İletişim becerileri kuvvetli, güler yüzlü, Modayı takip eden, kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Koton

  Satış Danışmanı - Kemerburgaz Göktürk Eyüp Koton

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, İst. Avrupa Yakası (Kemerburgaz/Göktürk/Eyüp/Yeşilpınar/Kağıthane ve civarında) ikamet eden ​NOT: personel için yol ücreti vardır.

  Aranan Nitelikler KEMERBURGAZ MERKEZ'de bulunan KOTON mağazamız için, SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz.

 • Koton

  Satış Danışmanı - Şişli Cadde Koton

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, İst. Avrupa Yakası (Şişli/M.köy/Fulya ve civarında) ikamet eden

  Aranan Nitelikler ŞİŞLİ CADDE'de bulunan KOTON mağazamız için, SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz.

 • Koton

  Satış Danışmanı - Profilo AVM Mecidiyeköy Koton

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, İst. Avrupa Yakası (Mecidiyeköy/Gülbay ve civarında) ikamet eden

  Aranan Nitelikler PROFİLO AVM ve CADDE'de bulunan KOTON mağazalarımız için, SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz.

 • Panel Kırtasiyecilik

  Oyuncak Satış (Mağaza) - Yetiştirilmek Üzere Panel Kırtasiyecilik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyaca ünlü oyuncak markalarının satıldığı Kitap-Kırtasiye-Oyuncak kategorilerin de hizmet vereten Erenköy -Kadıköy bölgesinde yer alan 800 m2 mağazamızın, oyuncak bölümünde görevlendirilmek üzere Satış Personeli arıyoruz. İş Detayı : Mağazaya gelen ürünlerin , fiyatlanıp reyonlara dizilmesi, Satış sırasında müşterilere yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Oyuncak satışında deneyim sahibi ya da bu alana ilgi duyan, 30 yaşını aşmamış, İnsan ilişkilerinde başarılı , güleryüzlü Dış görünümüne özen gösteren , bakımlı Bay veya Bayan Tecrübesiz, Anadolu Yakasında ikamet eden

 • Manpower

  Aktif Satış Mühendisi Manpower

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri ilişkileri geliştirmek ve sıcak satış takibi için müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek. Müşterilerle görüşerek proje araştırmak, ihaleleri takip etmek. Satışı yapılan ürünler ile ilgili tekliflendirme sürecini takp etmek. Satışı gerçekleştirilen projelerin proje yönetimini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Anahtar teslim tesis kurulumu gerçekleştiren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Satış Mühendisi' aramaktayız; Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun. Teknik ürün satış konusunda minimum 1 yıl tecrübeli. Proje bazlı satış ve proje yönetimi süreçlerinde aktif olarak bulunmuş. İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.

 • Koton

  Satış Danışmanı - Beşiktaş Cadde Koton

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, İst. Avrupa Yakası (Beşiktaş ve civarında) ikamet eden

  Aranan Nitelikler BEŞİKTAŞ CADDE'de bulunan KOTON mağazalarımız için, SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz.

 • Koton

  Satış Danışmanı - Nişantaşı Cıty's AVM Koton

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, İst. Avrupa Yakası (Şişli/Nişantaşı ve civarında) ikamet eden

  Aranan Nitelikler NİŞANTAŞI CITY'S AVM'de bulunan KOTON mağazamız için, SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz.

 • Kiğılı

  Özdilek Şubesi / Satış Danışmanı Kiğılı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterilere, KİĞILI marka güvencesi ile kaliteli hizmet sunmak, Aylık satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşterilere sunacağı ürünlerin ve koleksiyonun özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve müşterileri bilgilendirmek, Merkezde ve mağazada aldığı eğitimleri hayata geçirmek ve işine en iyi şekilde yansıtmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, İletişim becerileri kuvvetli, güler yüzlü, Modayı takip eden, kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Kiğılı

  İstinye Park Şubesi / Satış Danışmanı Kiğılı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterilere, KİĞILI marka güvencesi ile kaliteli hizmet sunmak, Aylık satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşterilere sunacağı ürünlerin ve koleksiyonun özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve müşterileri bilgilendirmek, Merkezde ve mağazada aldığı eğitimleri hayata geçirmek ve işine en iyi şekilde yansıtmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, İngilizce bilen, İletişim becerileri kuvvetli, güler yüzlü, Modayı takip eden, kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Koton

  Satış Danışmanı - Demirören AVM Beyoğlu Koton

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, İst. Avrupa Yakası (Beyoğlu ve civarında) ikamet eden

  Aranan Nitelikler DEMİRÖREN AVM'de bulunan KOTON mağazamız için, SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz.

 • Kiğılı

  Cevahir Şubesi / Satış Danışmanı Kiğılı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterilere, KİĞILI marka güvencesi ile kaliteli hizmet sunmak, Aylık satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşterilere sunacağı ürünlerin ve koleksiyonun özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve müşterileri bilgilendirmek, Merkezde ve mağazada aldığı eğitimleri hayata geçirmek ve işine en iyi şekilde yansıtmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, İyi derecede İngilizce veya Arapça bilen, İletişim becerileri kuvvetli, güler yüzlü, Modayı takip eden, kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık Aş

  Satış Danışmanı Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık Aş

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketin belirlenen ürün ve satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak için satış arttırıcı kampanya ve faaliyetlerin mağaza ve görev çerçevesinde yerine getirilmesini sağlamak, Kendinden beklenen satış müşteri memnuniyeti v.b. Gibi hedefleri gerçekleştirmek için çaba sarfetmek, Ürün tertip düzen ve teşhiri ile hizmet sunuş standartlarının titizlikle uygulanmasını sağlamak amacıyla gerekli uygulama ve kontrolleri yapmak.

  Aranan Nitelikler Navek sportif ürünler A.Ş.'nin Göztepede bulunan Mağazası için mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; Lise mezunu veya tercihen yüksek okul mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışacak, İnsan ilişkileri kuvvetli, telefonda satış yapabilecek Bay,Bayan satış danışmanları aramaktayız.

 • Kiğılı

  Cevahir Şubesi / Kasiyer Kiğılı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kasa işlemlerini KİĞILI prosedürüne uygun olarak yürütmek, Mağaza içi kasa hareketlerini kontrol edip parasal işlemlerin, hızımız ve performansımız açısından iyileşmesine ve gelişmesine yardımcı olmak, Kasada müşteri olmadığı zaman satış alanına inerek diğer çalışanlara destek olmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, MS Office programlarına hakim, Dikkatli, kasa sorumluluğunu alabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, güler yüzlü, Planlama yeteneğine sahip, Modayı takip eden, kişisel bakımına özen gösteren, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Bayan.

 • Kiğılı

  Venezia / Kasiyer Kiğılı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kasa işlemlerini KİĞILI prosedürüne uygun olarak yürütmek, Mağaza içi kasa hareketlerini kontrol edip parasal işlemlerin, hızımız ve performansımız açısından iyileşmesine ve gelişmesine yardımcı olmak, Kasada müşteri olmadığı zaman satış alanına inerek diğer çalışanlara destek olmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, MS Office programlarına hakim, Dikkatli, kasa sorumluluğunu alabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, güler yüzlü, Planlama yeteneğine sahip, Modayı takip eden, kişisel bakımına özen gösteren, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Bayan.

 • Kiğılı

  Venezia / Satış Danışmanları Kiğılı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterilere, KİĞILI marka güvencesi ile kaliteli hizmet sunmak, Aylık satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşterilere sunacağı ürünlerin ve koleksiyonun özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve müşterileri bilgilendirmek, Merkezde ve mağazada aldığı eğitimleri hayata geçirmek ve işine en iyi şekilde yansıtmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, İletişim becerileri kuvvetli, güler yüzlü, Modayı takip eden, kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık Aş

  Kasa Sorumlusu Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık Aş

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kasa çıkışlarını ve işlemlerini gerçekleştirmek, takibini sağlamak, Günlük kasa işlemlerini şirket kurallarına uygun bir şekilde hızlı, doğru, eksiksiz ve güvenilir olarak yerine getirmek, Gün başı ve gün sonu kasa açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Navek sportif ürünler A.Ş.'nin Göztepede bulunan Mağazası için mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; Meslek Lisesi veya tercihen yüksek okul mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışacak, İnsan ilişkileri kuvvetli, Bayan Kasa Sorumlusu aramaktayız.

 • My Staff İnsan Kaynakları

  26-27-28-29-30 Mayıs Fuar ve Kongre Hostesi My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - İstanbul'da ulusal&uluslararası kongrelerde çalışabilecek - Esnek çalışma saatlerine uygun Bay&bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - 18 ile 28 yaş aralığında - Kongre sektöründe çalışmak isteyen - Tercihen yabancı dil bilgisi olan - Dış görünümüne özen gösteren - İletişim yönü kuvvetli

 • Firma Adı Gizli

  Üretim ve Planlama Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ahşap Finishing Makineleri yapan ve Türkiyede bu alanda lider olan firmamıza; Üretim Planlama ve İmalat takibi yapacak, Satınalma ile koordineyi sağlayıp iş emirleri hazırlayacak, Satınalma ile Fason u koordine edecek, Fason tedarikcileri yonetecek, Talaşlı imalat ve montajı yönetecek Üretim süreçlerini kontrol edecek, Teknik resama patlatılmış resim, montaj veya imalat resimleri ile ilgili geri bildirim yapıp, teknik resimi yönetecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Müh. Bölümünden veya Teknik Öğretmen Bölümünden mezun, Makine İmalat konusunda en az 5 yıl deneyimli, Malzeme konusuna hakim, Makine elemanları, Pnömatik, Hidrolik bilgisi olan Sonuç odaklı ve problem çözme yeteneği yüksek Dinamik ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek İyi derecede En az 1 CAD ve CAM bilgisi olan, Tercihen Solidworks ve edgecam, Teknik resim ve imalat montaj resim konusuna hakim, Yeni teknolojileri takip etme konusunda istekli, araştırma becerisine sahip İstanbul Anadolu yakasında oturan, İngilizce bilen,

 • Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık Aş

  Depo Sorumlusu Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık Aş

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Prosedürlere uygun ürün kabul istif ve depolama , firmalara ve müşterilere gönderilecek ürünleri sevkiyat prosedürüne uygun olarak hazırlamak ve sevkiyatı gerçekleştirmek, Periyodik ürün sayımını yapmak, prosedüre göre bilgisayara stokları girmek maliyetleme ve satış fiyatlarını uygulamak Depo düzen tertip ve temizlik kontrollerini yapmak İşleri organize etmek , yönlendirmek ve kontrol etmek İlgili analiz ve raporları mağaza müdür yardımcısına sunmak

  Aranan Nitelikler Lise mezunu veya tercihen yüksek okul mezunu, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarına hakim, tercihen akın soft programını bilen, Zaman planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan. Değişime ve gelişime açık,takımın ve mağaza operasyonlarının başarıya yöneltilmesine destek olacak Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışcak, depo sorumlusu aramaktayız

 • Cetek Makina

  Kalite Yönetim Temsilcisi. Cetek Makina

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1. Kalite Yönetim Sistemi için gerekli proseslerin oluşturulmasını, uygulanmasını ve sürdürülmesini sağlamak 2.Kalite Yönetim Sisteminin performansı ve iyileştirilmesi için üst yönetime rapor vermek. 3. Kurumda, müşteri şartlarının bilincinde olunmasının yaygınlaştırılmasını sağlamak. 4. Kurumun tüm birimlerine, kalite yönetim sistemi faaliyetlerinde karşılaşılacak sorun ve ihtiyaçlar için rehberlik yapmak, bunların çözümü için birimler arası koordineli bir çalışmanın yürütülmesini sağlamak. 5. Kalite eğitimlerinin planlanması, koordinesi ve uygulamasında yönlendirici olmak, değerlendirmeler ile etkinliği sağlamak. 6. Kalite yönetim sisteminin kurulması, uygulanması ve sürekli geliştirilmesine yönelik üst yönetimce işletme dışından tedarik edilen konusunda uzman kişilerle koordineli çalışmak vs.

  Aranan Nitelikler AS 9100:2009 rev.c havacılık ,14001 ve 18001 kalite yönetim sistemleri ve gereklilikleri konusunda yeterli olmak, İngilizce yabancı dili konuşma düzeyi yüksek olmak,(10 üzerinden 8-9) Kalite yönetim sistemleri ile ilgili sertifikalara sahip olmak, Maaş beklentinizi net olarak belirtiniz.Aksi durumda değerlendirmeye alınmaz. Talaşlı imalat (üretim) bilgisine sahip olmak, Tam zamanlı çalışmak ve esnek çalışma saatlerine uymak.

 • Birim Makina San.İ Tic. A.Ş.

  Cnc Operatörü  Birim Makina San.İ Tic. A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda CNC OPERATÖRÜ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik Lise, EML veya MYO'larının Makine,CNC,Tesviye bölümlerinden mezun, Askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına ayak uydurabilecek, Tercihen tercihen Kemalpaşa ve Turgutlu civarlarında ikamet eden Bay

 • Arow Ayakkabıcılık

  Ayakkabıcı Yöneticiler Aranıyor Arow Ayakkabıcılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Mağaza performansının artırılması, - Mağaza hedef ciro takibininin yapılması, - Mağaza nakit planlamasının merkezle paralel olarak yapılması , - Mağaza personelinin yönetimi ve motive edilmesi, - Müşteri ihtiyaçlarının doğru analiz edip, ideal ürün ve hizmetin sunulması, - Mağaza ile ilgili tüm raporlamaların Mağazalar Satış Direktörüne yapılması, Antalya'da yer alan mağazamızda sorumlu olacak" Mağaza Yöneticisi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Mağazacılık sektöründe (tercihen ayakkabı) yöneticilik deneyimi bulunan - En az 4 yıl iş deneyimi olan, - Müşteri memnuniyeti, satış teknikleri ve mağazacılık konusunda eğitim verebilecek kadar deneyimli, - Mükemmel seviyede NEBİM WİNNER mağazacılık programını bilen ve kullanabilen, - Tercihen Üniversite Mezunu, - İnsan ilişkilerinde başarılı, liderlik özelliklerine sahip, takım çalışmasına yatkın, güleryüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,

 • Koton

  Satış Danışmanı - Trump Towers AVM Mecidiyeköy Koton

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, TRUMP TOWERS AVM'ye ulaşım sorunu olmayan

  Aranan Nitelikler TRUMP TOWERS AVM'de bulunan KOTON mağazamız için, SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz.

 • Lk&Jns Dew

  Ön Muhasebe Lk&Jns Dew

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması EXCEL,WORD KULLANABİLEN TEKSTİL BİLGİSİ OLAN PLANLAMA,STOK TAKİP,TAKİBİNİ YAPABİLECEK BAY-BAYAN MUHASEBE ELEMANLARI ARANIYOR

  Aranan Nitelikler

 • Özel İstanbul Göz Hastanesi

  Hemşire/Sağlık Memuru/Acil Tıp Teknisyeni Özel İstanbul Göz Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2001 yılından itibaren Göz Sağlığı alanında faaliyette bulunan hastanemizde mevcut açık pozisyonlar için yapılacak başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Yüksekokulu Hemşirelik, Sağlık Meslek Lisesi Sağlık Memurluğu veya Acil Tıp Teknisyenliği bölümlerinden mezun, 18-35 yaş aralığında olan, İstanbul Avrupa yakası Bahçelievler ve civarında ikamet eden, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Serviste görev alabilecek, vardiya sisteminde çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yeni mezun veya deneyimli, "Hemşire/Sağlık Memuru/Acil Tıp Teknisyeni " aramaktayız. (Bayanlar için lojman imkanımız mevcuttur.)

 • Liv Hospital Group

  Pazarlama İletişim Müdürü Liv Hospital Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Sağlık sektörünün her geçen gün büyüyen lider kuruluşu için; Üniversitelerin 4 yılık lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış, Kurumsal iletişim ve pazarlama alanında deneyimli, (tercihen sağlık sektöründe) Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Koordinasyon ve takip yeteneğine sahip, Sunum becerileri gelişmiş ve temsil yeteneği kuvvetli, Dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın ve genç bir ekibin bir parçası olabilecek, 'Pazarlama İletişim Müdürü' arıyoruz. *Liv Hospital Sağlık Grubu 'nda, kadınların iş yaşamına katılımını güçlendirmek amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip iki aday olması durumunda, kadın aday tercih edilmektedir.

 • American Life Language Institute

  Eğitim Danışmanı - Kavacık American Life Language Institute

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AmericanLIFE Dil Okulları - Kavacık Temsilciliğimizde 'Eğitim Satış Temsilcisi' olarak görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler - Satış ve hizmet sektöründe kariyer yapmak isteyen, - Yüksekokul ya da Üniversite Mezunu - MS Office ve dengi bilgisayar programlarını kullanabilen, - Tercihen daha önce satış pozisyonunda çalışmış, - Takım çalışmasına uyumlu, - Diksiyonu düzgün, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Dış görünüşüne özen gösteren, - Problem çözme yetisine sahip, sonuç odaklı ve düzenli çalışabilen takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Playland

  Aşçı Playland

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marmara Forum Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playbowling mağazamıza Aşçı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Firmamızda 25 kişilik yemek hazırlayabilecek, •Çay servisi ve temizlik işleri ile ilgilenecek, •Aşçılık deneyimine sahip, •Temiz, hijyene önem veren, •Ekip çalışmasına uyumlu •Bayan personel alınacaktır.

 • Renkler Makina ve Yedek Parça

  Kaynak Operatörü Renkler Makina ve Yedek Parça

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde bizimle çalışacak Kaynak Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - TIG,MAG kaynaklarında tecrübeli, - Teknik resim okuyabilen, - Meslek lisesi veya çıraklık okulunun metal işleri bölümü mezunu, - Askerliğini yapmış, - Vardiyalı çalışabilecek, - İzmir’de ikametgah eden, edebilecek, - Bay. Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler: Renkler Makine Kemalpaşa fabrikası bünyesinde kaynakhane bölümünde; Kendisine verilen iş emirlerinin ilgili teknik dokümanlara göre kaynaklı üretiminin etkin şekilde yapılmasımndan sorumludur .

 • Çolakoğlu Yapı Malzemeleri San.Tic .A.Ş

  Satın Alma Müdürü Çolakoğlu Yapı Malzemeleri San.Tic .A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SATIN ALMA MÜDÜRÜ. Esenyurt Kıraçta ki Firmamız bünyesinde çalışacak aşağıdaki özelliklere sahip deneyimli Satın alma Müdürü aranmaktadır. İlgilenen adayların talep ettikleri ücreti de belirterek müracaat etmeleri rica olunur.

  Aranan Nitelikler · Satınalma konusunda en az 8 yıl tecrübeli · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun · Yapı sektöründe ki tüm malzemeleri tanıyan ve bu konular da satın alma faaliyetlerinde bizzat bulunmuş, şantiye veya fabrika çalışma ortamını bilen deneyimli. MS ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,üst yönetime raporlama yapabilecek düzeyde bilgi sahibi. · Tercihen logo Tıger kullanmasını bilen · Araştırmacı,yaratıcı,yenilikçi,müşteri ve sonuç odaklı çalışan · 30-45 yaşları arası Bay (askerlikle ilişkisi olmayan) · Avrupa yakasında ikamet eden bir adet Satın alma müdürü aranmaktadır.

 • Renkler Makina ve Yedek Parça

  Pres Operatörü Renkler Makina ve Yedek Parça

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde bizimle birlikte çalışacak Pres Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Eksantirik, Hidrolik Pres operatörlüğü (ayar-kullanım) konusunda tecrübeli, - Teknik resim okuyabilen, - Tercihen meslek lisesi veya çıraklık okulu mezunu, - Askerliğini yapmış, - Vardiyalı çalışabilecek, - İzmir’de ikametgah eden, edebilecek, - Bay. Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler: Renkler Makine Kemalpaşa fabrikası bünyesinde preshane bölümünde; kendisine verilen iş emirlerinin ilgili teknik dokümanlara göre presli üretimin etkin şekilde yapılmasımndan sorumludur .

 • Çolakoğlu Yapı Malzemeleri San.Tic .A.Ş

  Sevkiyat ve Lojistik Planlama Sorumlusu Çolakoğlu Yapı Malzemeleri San.Tic .A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beton üretimi ve Yapı sektöründe faaliyet gösteren Esenyurt Kıraçta ki Firmamız bünyesinde çalışacak, işletmenin tüm sevkiyat ve lojistik işlemlerinin sorunsuz şekilde yapılmasını sağlayabilecek İnşaat Teknikeri veya Mühendisi Aranmaktadır. İlgilenen taliplilerin mail yoluyla istediği ücretide belirecek şekilde resimli cv.lerini göndermeleri rica olunur.

  Aranan Nitelikler - Öncelikle İnşaat ve yapı alanında sektör tecrübesi olan.Bu alanda lojistik işemlerinde bulunmuş. - Alınan sipariş doğrultusunda ürünlerin zamanında ve eksiksiz teslimini sağlayabilecek. - Konusuyla ilgili altyapının oluşturulması ve yönlendirilmesinde etkin rol alabilecek. - Raporlama tabanlı çalışma deneyimli,dikkatli,titiz ve sonuç odaklı çalışabilecek. - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.Uyumlu ve iyi İnsan ilişkileri kurabilen. - Konusunda en az 5 yıl deneyimli ve en fazla 45 yaşında olmak. - Tercihan erkek olmak. - logo tıger bilenler öncelikle tercih edilecektir. - İnşaat teknikeri veya İnşaat mühendisi aranmaktadır.

 • Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Personel Uzmanı Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Personelin puantaj kontrolü • Personelin devam kontrolünün takibi, • Ücretlendirme ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi, • Bordro tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, • Personel işe giriş-işten çıkış süreçlerinin kanuna uygun ve sağlıklı yürütülmesinin sağlanması, • Yıllık izin planlarının oluşturulması ve izinlerin takip edilmesi, • Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Personel Özlük işleri ve Bordrolama uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli • 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim, • MS Office programlarını bilen ve tercihen LOGO veya NETSİS deneyimi olan, • Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, • İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). Gebze,Darıca, Tuzla, Kartal ve Maltepe civarında ikamet eden

 • Kalenet Bilgisayar

  Satış Yöneticisi Kalenet Bilgisayar

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başarı Hikayeni Bizimle Yaz! Ekibimizde yerin hazır. Tabi, 5 yıl veya daha fazla satış tecrüben varsa Üniversitelerin 4 yıllık Pazarlama ya da İletişim bölümlerinden mezun isen Portföy oluşturabilir ve Müşteri ağını yönetebilirsen Kalenet’te “Satış Yöneticisi” olarak ekibe katılabilir ve başarı hikayeni yazmaya başlayabilirsin! www.kalenet.com.tr 444 6 839

  Aranan Nitelikler

 • Faturalı Satış Kanalı Yiğit İletişim

  Vodafone Satış Temsilcisi Faturalı Satış Kanalı Yiğit İletişim

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Vodafone'un belirlemiş olduğu lokasyonlar içinde; Sahaya çıkarak esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, Numara taşıma yöntemiyle şirketimize yeni müşteriler kazanmamızı sağlamak, Satış sonrası portföy yönetimini gerçekleştirmek, Satışları raporlamak, Verilen satış hedefleri doğrultusunda Maaş + Bayi Primi + Vodafone Primi + Ticket + Ssk düzeneğinde çalışarak şirkete ve kuruma (+) değer katmak, Satıştaki ve kurum içindeki uyumu dahilinde kariyer basamaklarını tırmanmak adına aksiyonlar almak, görevlerinde bulunabilecek '' VODAFONE SATIŞ TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 20 - 35 yaşları arası Tercihen üniversite mezunu, en az lise mezunu Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış olmak Prezentabl İkna kabiliyetine güvenen, insan ilişkileri yüksek Takım çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi Kariyer hedefleri ve beklentileri olan Tercihen sahada satış yapma konusunda tecrübe sahibi Tercihen sektör tecrübesi olan Tercihen Buca Şirinyer yakını oturan veya kolay ulaşım sağlayabilecek Kişisel bakımına özen gösteren Özgüveni yüksek Kazan Kazan modeline uyum sağlayacak Ne istediğini bilen Disiplinli iş koşullarımıza uyum sağlayacak.

 • Hışım Grup

  Garson Hışım Grup

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması NORDSTERN HOTEL GALATA otelimiz için " Garson " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip, * Mutfak bilgisi olan, * Tercihen İngilizce bilen, * Müşteri odaklı hareket eden, * Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın.

 • Hışım Grup

  Barista Hışım Grup

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fransız Konsolosluğunun içerisinde yer alan Cafe Français kafemiz için "Barista" arayışımız bulumaktadır.

  Aranan Nitelikler *En az 1 yıl benzer görevde tecrübesi bulunan *Servis becerisine sahip, *Ekip çalışmasına önem veren *Bulunduğu göreve değer katacak

 • Alternatif Çözümler

  Çağrı Merkezi Tahsilat Yetkilisi Alternatif Çözümler

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alternatif Çözümler, Türkiye'nin önde gelen finans ve reel sektör kuruluşları adına çağrı merkezi yönetimi ve tahsilat ( collection ) hizmetleri vermektedir. Firmamız bünyesinde görevlendirmek üzere 'TAHSİLAT YETKİLİSİ' pozisyonu için aşağıda yer alan niteliklere sahip İstanbul / Kadıköy'deki ofisimizde istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş portföy yönetiminde çalışabilmek., Müşteri portföyünde verilen aylık tahsilat hedeflerini yerine getirmek. Hukuki konularda bilgi vererek müşterileri ödeme yapmaya ikna etmek. Borçlular ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek, alacak tahsilatı yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takibini yapmak. Şirket sistemlerindeki kayıtların doğru ve eksiksiz tutulmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler · Hukuk Büroları, Bankalar veya Varlık Yönetim Şirketlerinde "tahsilat” alanında deneyimi olan, · Lisans, ön lisans ve lise mezunu, · Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen, · Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, · İkna kabiliyeti yüksek, · Hedef odaklı çalışabilecek, · Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, · Takım çalışmasına uyumlu, · Ms Office programlarına hâkim, hızlı klavye kullanabilen, · Tercihen Çağrı Merkezi ve Tahsilat Teknikleri konularında eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COLDWELL BANKER KİMDİR? 1906 yılında SAN FRANCISCO’da Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER, Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında Uluslararası en yüksek satış hacmine sahip, sektöründe dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir aralıksız LİDER MARKASIDIR. Coldwell Banker; gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk gayrimenkul firmasıdır. Yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ,konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmadır. Coldwell Banker olarak 50 ülkede, 3.200’ü aşkın ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. COLDWELL BANKER ORJİN GAYRİMENKUL Dünyanın en büyük gayrimenkul markası artık Taksim’de !! İstanbul’un kalbi Taksim’de hizmet veren Orjin Gayrimenkul tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla birlikte, alt yapısı hazırlanmış, modern ve prestijli bir ofis imkanı sunar. Çalışma bölgesindeki gayrimenkul sirkülasyonu ve bölgenin yurtiçi ve yurtdışındaki cazibesi gayrimenkul danışmanlarına büyük avantaj sağlar. Güçlü altyapısı, eğitimlerin sektördeki en deneyimli eğitmenler tarafından verilmesi,uluslararası eğitim imkanı,kongreler ve seminerler ile ulaşmak istediğiniz hedeflere ulaşmanızda size yardımcı olur. Coldwell Banker Orjin Gayrimenkul , bünyesine katılan gayrimenkul danışmanlarına her türlü altyapıyı ve imkanları bedelsiz olarak sunar.Kendi işini kurmak isteyen girişimcileri ve İŞ ORTAKLARIMIZ ‘ı arıyoruz. Gayrimenkul’de dünyanın bir numarası ile İstanbul’un kalbi Taksim’de buluşalım.

  Aranan Nitelikler - Halen bu işi yapan,ya da bu işi yapıyor olup da konumundan ve kazancından memnun olmayan, satış ve pazarlamada deneyimli ya da deneyimsiz veya bu alana ilgi duyan, (Olmazsa olmaz) - Tercihen 25 yaş üstü - Tercihen üniversite mezunu, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Daha fazla para kazanmayı hedefleyen, - Bilgisayar, ofis programları ve internet konularında tecrübeli, - Kendi işinin başında olup da,yatırım için çok da para harcamak istemeyenler, - Prezentabl, özgüven ve vizyon sahibi, - Dürüst,ikna kabiliyeti yüksek ve sebat etmeyi bilen,

 • Saha

  Aktif Saha Temsilcileri (Ankara ) Saha

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çat kapı sistemiyle sahada son kullanıcıya satış yapacak (TV paketleri) Verilen aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi Müşteri memnuniyetinin sağlanması Haftanın 6 günü çalışacak (haftaiçi 1 gün izinli)

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Sahayı seven ve bu alanda deneyimli ya da deneyim kazanmak isteyen, Takım ruhuna sahip, Prezantabl, İnsan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, "BİREYSEL SAHA SATIŞ TEMSİLCİLERİ” arıyoruz. NOT: Kriterleri sağlamayan başvurular dikkate alınmayacaktır, lütfen iş tanımını dikkatlice okuyunuz.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Ofis Asistanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! 109 yıldır Dünyanın 1 Numarası Coldwell Banker ile yeni ufuklara ulaşamaya nedersiniz? Taksim’de açtığımız ofisimiz Coldwell Banker Orjin Gayrimenkul için ofis asistanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme ve bilgilendirme)yönetmek, Kurye/Kargo gönderimi ve alımlarını koordine etmek , Toplantı odaları kullanım organizasyonlarını yapmak , MS Office uygulamalarını (Word, Excel,PPoint) aktif olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş , prezentabl, Güler yüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın 1 Numaralı Gayrimenkul Danışmanlık Firmasında Çalışmak İstermisiniz? Hayallerinize Hoşgeldiniz... Kariyerinizi en üst düzeye taşımak istermisiniz? Dünyanın sektöründe sıradışı başarılara imza atmış şirketi Coldwell Banker 109 yıllık birikimi ile sizlere kendi işinizi kurma imkanı sunuyor… İzmir Karşıyaka Çarşı Metro Durağında açılan Coldwell Banker Sava Gayrimenkul Gayrimenkul Danışmanı arıyor.

  Aranan Nitelikler • Minimum sermaye ile maximum kazanç elde etmek istiyorsanız... • Kendi işinizi kurmak istiyor ancak yeterli sermayem yok diyorsanız... • Eğitime ve öğrenmeye önem veriyorsanız… • Girişimci bir ruha sahipseniz… • Görünümünüze ve kendinizi geliştirmeye özen gösteriyorsanız... • Özgüveniniz yüksek, insanlarla iletişiminiz güçlü ise... • İkna kabiliyetinize güveniyorsanız... • Dürüstlüğü ilke edinmişseniz... • Prestij ve kariyer sağlamak istiyorsanız... • Çalışkan ve yaşama pozitif bakan bir kişilikseniz... • Tercihen üniversite mezunu iseniz... • 25 yaş ve üzerinde iseniz... • Sabit bir maaş beklentiniz yok ise... Profesyonel ekibimize katılmak için yeterli özelliklere sahipsiniz demektir… Dünya'da en yüksek gelir elde edenler hizmet sektörü çalışanları ve hizmet bedeli ile kazanç sağlayanlardır. Üst kazanç limiti olmayan başka bir sektör mevcut değildir.

 • Kurt Makina

  Teknık Ressam Kurt Makina

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ege Serbest Bölge -Gaziemir/İZMİR de bulunan firmamıza MAKINE TEKNIK RESSAM alınacaktır.

  Aranan Nitelikler MAKINE MUHENDISLIGI VEYA TEKNIK RESSAM BOLUMLERINDEN MEZUN İŞLETME SORUMLULUĞU ALABİLECEK EN AZ 2 YIL DENEYIMLI

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sizde bu başarılı takımın bir parçası olmak ister misiniz? GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! 1906 yılında SAN FRANCISCO’da Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER, Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında Uluslararası en yüksek satış hacmine sahip, sektöründe dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir aralıksız LİDER MARKASIDIR. Antalya Uncalı'da Coldwell Banker Limit Gayrimenkul'ün bir parçası olmak için?

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul Satışı konusunda kariyer hedefi olan Kurumsal bir kimlik altında Kendi işinin sahibi olmak isteyen İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek Bireysel çalışma ve iç disiplini sağlama konusunda motivasyonu yüksek Prezantabl Kurumsal eğitimlere katılma konusunda motivasyona sahip ve sürekli gelişime açık olan ANTALYA-KONYAALTI ' da ikamet eden Yaşam standartlarını yükseltmek ve hayallerini hedef haline getirmekte kararlı olan İŞ İNSANLARI Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyenler, bugün sizde kazanan koltuğunda oturarak geleceğinizi tayin etmek istiyorsanız KONYAALTI - COLDWELL BANKER LİMİT ailesinde yerinizi alın..

 • Coldwell Banker Türkiye

  Ofis Asistanı Coldwell Banker Türkiye

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GAYRIMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker, gayrimenkul sektöründeki liderliğini 109 yıldır sürdüren en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün lider firmasıdır. 1906 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde, San Francisco’da kurulmuş olan Coldwell Banker 50 ülkede, 3.000’ü aşkın ofisi ve 100.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir. Ön Büro yönetimi konusunda tecrübeli iseniz ve profesyonel, huzurlu ve kaliteli bir ortamda çalışmak istiyorsanız, 2010 yılından beri Bodrum Yarımadası'ndan hizmet veren COLDWELL BANKER ARTEMİS GAYRİMENKUL sizin için doğru adres. Misafirlerimizin karşılanması ve ağırlanması Ön muhasebe, İdari işlerinin takibi Telefon trafiğinin yönetimi Gayrımenkul Danışmanlarımızın ve Borkerın asiste edilmesi Merkez ile ilgili koordinasyonunun sağlanması

  Aranan Nitelikler Ofis Asistsanımızdan beklentimiz: Tercihen 28 yaş ve üstü, üniversite mezunu Güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve görünümüne özen gösteren Organizasyon yeteneği yüksek Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven Mesai saatlerinde esnek Güvenilir, düzenli ve disipli çalışan MS Ofis programlarını kullanabilen Bodrum Yarımadası ve çevresinde ikamet eden Kadın

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COLDWELL BANKER HAKKINDA: Coldwell Banker 1906 yılında kurulmuş dünyadaki ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Bununla birlikte 3.000’ü aşkın franchise ofisi, 100.000’i aşkın profesyonel Gayrimenkul Danışmanı ile bugün 51 ülkede, 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD hizmet bedeli cirosu ile en fazla işlem kapanışı yapan gayrimenkul markasıdır. Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında Uluslararası en yüksek satış hacmine sahip, sektöründe dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir aralıksız LİDER MARKASIDIR. Gayrimenkul Danışmanlarımız, *COLDWELL BANKER MAYA Ofisimizde iş ortaklarımız olurlar. *Kesinlikle maaşlı değil, %50-65-85 ya da %100 gelir paylaşımı ile çalışırlar. *COLDWELL BANKER’ın yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerini Uluslararası ödüllü eğitmenlerinden alır, yurtiçi ve yurtdışı kongrelere katılırlar. *Ofisimizin teknik destek ve altyapısına ek olarak COLDWELL BANKER’ın İntranet ve CRM programlarını kullanırlar. *Portföyümüzdeki Gayrimenkullerin Satış, Kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar. *Yeni portföy çalışmaları yaparlar.

  Aranan Nitelikler SİZDE ARADIKLARIMIZ… *Sıfır sermaye ile kendi işini kurmak isteyen *Gayrimenkul Sektöründe deneyimli ya da deneyimsiz *Kurumsal bir kimlik altında çalışabilecek sorumlulukta olan *İnsanlarla kolay iletişim kurabilen *Çalışkan, disiplinli *Tercihen Batı Ataşehir bölgesine yakın ikamet eden ya da ulaşım sorunu olmayan *Bay/Bayan iş ortakları aranmaktadır

 • Firma Adı Gizli

  Operasyon Sorumluları Firma Adı Gizli

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bursa Bölge Müdürlüğümüzde nakliye operasyonlarının sevk ve idarelerini sağlayacak, Operasyon Sorumlusu takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Gürsu ve civarında ikamet eden, * En az lise mezunu, * Bilgisayar kullanabilen (excel-word), * Aktif araç kullanabilen (B sınıfı ehliyet sahibi), * Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, * Askerlikle ilişkisi bulunmayan * Sorumluluk sahibi, temsil yeteneği olan, giyimine özen gösteren, 'BAY' adaylar,

 • Aker Mağazacılık

  Mağaza Müdürü / Symbol AVM / Kocaeli Aker Mağazacılık

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil Sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde, SYMBOL AVM - KOCAELİ Şubemizde görevlendirilmek üzere tecrübeli bayan Mağaza Müdürü aranmaktadır..

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen üniversite mezunu, Modayı ve mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş, Yöneticilik ve liderlik becerilerine sahip, Hazır giyim mağaza yöneticiliği konusunda deneyimli, Güler yüzlü, Takım çalışmasının gücüne inanan, Satış odaklı hareket eden, Müşteri memnuniyetine önem veren, Görünüşüne ve giyimine özen gösteren, Problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, BAYAN, Mağaza Müdürü aranmaktadır.

 • Aker Mağazacılık

  Mağaza Müdür Yardımcısı / Symbol AVM / Kocaeli Aker Mağazacılık

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde SYMBOL AVM - KOCAELİ şubemizde görevlendirilmek üzere, tecrübeli bayan Mağaza Müdür Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen üniversite mezunu, Modayı ve mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş, Yöneticilik ve liderlik becerilerine sahip, Hazır giyim mağaza yöneticiliği konusunda en az 3 yıl deneyimli, Güler yüzlü, Takım çalışmasının gücüne inanan, Satış odaklı hareket eden, Müşteri memnuniyetine önem veren, Görünüşüne ve giyimine özen gösteren, Problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, BAYAN, Mağaza Müdürü Yardımcısı aranmaktadır.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?