İş İlanları

 • İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır farklı sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçları doğrultusunda adayları yönlendiririz. 20 yıldır Türkiye’de Tekstil sektöründe 15 Ülkeye İhracat yapan müşterimiz için İhracat Müşteri Temsilcisi arayışımız söz konusudur. ***Çalışma Lokasyonu: Esenyurt Müşterilerin ihtiyaç ve isteklerini gidermek, Ürünlerin yurtdışı satış bağlantılarını kurmak, Müşterilerden geri bildirim akışını sağlamasında teşvik edici olmak, Aktif olarak satış süreçlerini gerçekleştirmek. FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun -İyi derecede İngilizce ve Rusça bilen -Seyahat engeli olmayan, -35 yaşını aşmamış, -Ekip çalışmasına yatkın, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Yaptığı işin bilincinde ve sorumluluğunu taşıyabilen, -Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, kurumsal müşterilerine; bilgi teknolojileri, iklimlendirme cihazları, ödeme kaydedici cihazlar, güç elektroniği ve elektronik güvenlik sistemleri gibi farklı alanlarda, entegre hizmetler, proje tasarımı ve uygulama, sahada kurulum, bakım, onarım, garanti ve 7/24 satış sonrası destek hizmetleri veren müşterimiz için aşağıda nitelikleri yer alan Kurumsal Satış Yöneticisi arayışındayız. .

  Aranan Nitelikler • 4 Yıllık üniversite mezunu (tercihen teknoloji, mühendislik, işletme) • Kurumsal firmalara Teknoloji, altyapı sistemleri satış ve pazarlaması yapmış • Satış rolünü seven, • Pipeline yönetmiş olması tercih nedeni • Yeni müşteri kazanımı çalışmaları yanısıra, birlikte çalışılan müşterilerin tekliften tahsilata kadar tüm süreçlerini yönetebilecek

 • İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, sektöründe öncü müşterilerimiz için; ' Muhasebe Uzmanı' arıyoruz. Muhtasar Beyannamesi, Geçici Peşin Vergi Beyannamesi, Katma Değer vergisi Beyannamesi ve sigorta bildirgelerini e-beyanname ortamında gönderebilecek, Tiger Plus'ta muhasebe kayıtlarını yapabilecek, E- sigorta ortamında eleman giriş ve çıkış işlemlerini yapabilecek, Go- bordro programında aylık maaş hesaplamalarını yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında ikamet eden, Üniversite mezunu, Benzer görevlerde minimum 5 yıl tecrübeli, Tiger Plus programını kullanabilen, Sorumluluk sahibi. FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Çevre Konusunda faaliyet gösteren laboratuvarımızda " Ölçüm Sorumlusu"olarak çalışacak mesai arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümlerinden mezun, *Verilen görevi eksiksiz yerine getirebilecek, *Sorgulama ve araştırma becerisi olan, *Analiz ve raporlama becerisi olan, *Takım çalışmasına uygun, *Öğrenmeye ve gelişime açık, *Dinamik ve hızlı uyum sağlama becerisine sahip, *Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, *MS Office programına hakim, *Seyahat engeli bulunmayan, *Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, *Askerlik hizmetini tamamlamış, *B sınıfı ehliyet olan ve aktif olarak araç kullanabilen

 • İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak 20 yıldır İnsan Kaynakları alanında seçme & yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlığını yaptığımız, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde kendinden yapışkanlı etiketlik ve kimyasalların önde gelen üreticilerinden biri olan müşterimiz için Yurt Dışı Satış Asistanı arıyoruz. Çalışma Lokasyonu; Beylikdüzü'dür. Yakın lokasyonda ikamet eden ve İngilizce bilen adaylar değerlendirilecektir. Satış ekibinin seyahat ve ziyaretlerini destekleyecek, ofis işlerinin takibi Sipariş almak ve siparişlerin zamanında sevk edilebilmesi için planlama departmanı ile etkin iletişim kurmak Gerekli durumlarda, siparişlerin durumu hakkında müşteri ile iletişim kurmak İlgili departmanlar ile iletişim kurarak, müşteri ihtiyaçlarının ve sorunlarının hızla giderilmesini sağlamak Satış sürecinin öncesinde ve sonrasında, satışı destekleyecek, müşteri servisini güçlendirecek, müşteri riskini azaltmaya dönük tüm çalışmalarda aktif görev alınması, ​FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İhracat satış bölümlerinde, müşteri hizmetleri görevinde, en az 1-2 yıl deneyimli, İngilizce (önemli) ve Türkçe dillerinde, iyi yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti olan, Müşteri odaklı zihniyet sahibi, Çalışkan, takım ortamında aktif ve etkin, iş disiplini ve iş takip kabiliyeti yüksek, Office programlarını kullanabilen, SAP programı bilen,

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Bahçelievlerde ikamet eden ailemiz için, çocuk bakıcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -25-40 yaşları arasında olan, -Güler yüzlü, -Pozitif, -İşini severek yapan, -Çocuklara büyük bir sevgi ve özveriyle yaklaşacak, -Haftanın 5 günü 09:00-18:00 saatleri arasında, -1500-1800 TL ücret karşılığında çalışacak, -Tercihen ehliyeti olan, -Referans verebilen, deneyimli bayan çocuk bakıcısı arıyoruz

 • İş Açıklaması Zincirlikuyu'da açılacak olan otelimizde ,güvenlik görevlisi olarak çalışacak

  Aranan Nitelikler 5188 sayılı yasa gereği özel güvenlik kimlik kartı bulunan (silahlı-silahsız) Askerliğini tamamlamış 40 yaşını aşmamış erkek adaylar Referans verebilecek En az 3 yıl tecrubeli, Tercihen Zincirlikuyu'ya yakın ikamet eden güvenlik görevlisi aramaktayız.

 • İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Deri imalatı alanında faaliyet gösteren firmamız için Ön Muhasebe Elemanı arayışımız söz konusudur. Ön Muhasebe işlemlerine destek olabilecek, Sevkiyat işlemlerine destek olabilecek, Gerektiğinde telefon trafiğini yönetebilecek ve müşterileri karşılayabilecek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, ETA SQL programını bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, En az 1 yıl Ön Muhasebe alanında tecrübe sahibi FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Satış Sorumlusu
  Fortune Danışmanlık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için; ' Satış Pazarlama Sorumlusu' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, 25-35 yaş arası, Müşteri ilişkileri kuvvetli, Prezentabl, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması İstanbul Ümraniye' de bulunan mağazamızda görev almak üzere aşağıdaki görev tanımı ve kriterlere uygun "Satış Danışmanı" çalışma arkadaşları aramaktayız. Uygun iletişim tarzı ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet vererek satış gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlayacak, Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyonu yapacak, Sorumlu olduğu satış alanını şirket standartlarına uygun hale getirecek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, İletişim yeteneği güçlü ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Sonuç odaklı, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan), Sorumluluk sahibi adaylar Askerlğini tamamlamış

 • İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kahve ve kahve makinaları alanında faaliyet gösteren uluslararası firmamız için 'Kahve Satış Uzmanı' arayışımız söz konusudur.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - Tercihen ingilizce bilen, -Satışı kuvvetli, -Müşteri ilişkilerini yönetebilen, FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması İstanbul Ümraniye mağazamızda görev almak üzere aşağıdaki görev tanımı ve kriterlere uygun "Uzman Satış Danışmanı" çalışma arkadaşları aramaktayız. Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine en doğru ve kaliteli hizmeti vererek satış yapabilecek, Görevli olduğu satış alanını kurum standartlarına uygun hale getirerek bu standartları koruyacak, Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyon yapacak, Müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlayacak.

  Aranan Nitelikler Lise veya Önlisans mezunu, Perakende sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Kariyer hedefi mağazacılık olan, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, İletişim yeteneği kuvvetli ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Sonuç odaklı, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan), Sorumluluk sahibi adaylar Askerlğini tamamlamış

 • İş Açıklaması Kasa çıkışlarını ve işlemlerini gerçekleştirmek, takibini sağlamak, Günlük kasa işlemlerini şirket kurallarına uygun bir şekilde hızlı, doğru, eksiksiz ve güvenilir olarak yerine getirmek, Gün başı ve gün sonu kasa açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Pierre Cardin markamızın İstanbul Forum AVM'de bulunan mağazası için mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan, Kasa Sorumluları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Pierre Cardin markamızın İstanbul Forum AVM'de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan, Satış Danışmanları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Çevre Konusunda faaliyet gösteren laboratuvarımızda " Ölçüm Birim Yöneticisi"olarak çalışacak mesai arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, *Tercihen İSG ve Emisyon alanlarında 3 yıl deneyimli, *Verilen görevi eksiksiz yerine getirebilecek, *Sorgulama ve araştırma becerisi olan, *Analiz ve raporlama becerisi olan, *Takım çalışmasına uygun, *Öğrenmeye ve gelişime açık, *Dinamik ve hızlı uyum sağlama becerisine sahip, *Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, *MS Office programına hakim, *Seyahat engeli bulunmayan, *Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, *Askerlik hizmetini tamamlamış, *B sınıfı ehliyet olan ve aktif olarak araç kullanabilen

 • İş Açıklaması Taşeron firma süreçlerinin değerlendirilmesi ve takibi (Personel taşıma, Yemek, Güvenlik,Servis,Kargo, Temizlik, bakım-onarım vb.) Bina bakım ve tadilat işlerinden sorumlu olacak, Sorumluluğu dahilinde kamu kurum ve kuruluşları ile ilgili işlemlerin yürütülmesini sağlayacak, Yangın / ilk yardım vb. ekipman konularının bakımı ve takibini yapacak, Kamu kurum ve kuruluşlarıyla ilgili süreçlerin kontrol ve takibinin yapılması (Belediye, su, elektrik, vergi dairesi vb.) Taşeron firma vb. hizmetlere ait sözleşme süreçlerinin kontrolü ve koordinasyonun sağlanması İki şube arasındaki gerekli trafiğin organizasyonu sağlayacak, "İdari İşler Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksekokul mezunu, Benzer pozisyonlarda minimum 2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İş takibi ve raporlama yönü kuvvetli, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına uyumlu,

 • Gıda Mühendisi
  Gusta Catering
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Gıda sektöründe 1998 yılından beri butik olarak çalışan catering toplu yemek hizmeti veren yemek fabrikamıza Kagıthane bölgesi civarı ikamet eden bayan GIDA MÜHENDİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun Tercihen Catering firmasında çalışmış veya yeni mezun Tercihen araç kullanabilen Uzun vadeli çalışmayı hedefleyen Sabırlı analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışan Planlama beceri yüksek Diksiyonu düzgün Prezentable Müşteri memnuniyeti odaklı ve müşteri ilişkiler güçlü Tercihen C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesi olan Kağıthane bölgesi yakınlarında ikamet eden BAYAN.

 • İş Açıklaması Ücret ödemeleri ve sosyal haklara ilişkin gerekli tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi, tüm ayni-nakdi yardımların ödenmesi, kontrolü ve dağıtımının yapılması Avans, borç, prim, yıllık izin vb. ara ödeme işlemlerinin yürütülmesi Özlük dosyalarını takibi, düzenlenmesi SGK işe giriş, işten çıkış, aylık e-bildirge ve Ek-10 gibi yasal bildirimlerinin yapılması, Personel özlük işlemleri, bordrolama, yasal bildirimlerin ve yasal süreçlerin (SGK, İş-Kur, e-bildirge vb.) mevzuata uygun olarak yerine getirilmesi Resmi kurum ve kuruluşlarla (SGK, Çalışma Bakanlığı, Bölge Çalışma, İcra Daireleri ve İŞKUR) ilgili yasal süreçlerin sorunsuz olarak yürütülmesi

  Aranan Nitelikler Genpa A.Ş. Etiler Genel Merkezi'nde İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne bağlı çalışacak, Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Personel özlük, bordro ve SGK işlemleri konusunda 5 yıl deneyimli İş mevzuatına (SGK, Bağkur, İş Kanunu, Yönetmelikler v.s.) hakim Tercihen çok iyi derecede SAP İnsan Kaynakları Modülünü kullanabilen MS Office programlarını etkin kullanabilen, teknolojinin getirdiği araçları rahatlıkla kullanabilen Ekip çalışmasından keyif alan ve insan ilişkilerinde başarılı Çözüm üreten, hızlı ve etkin çalışabilen Esnek çalışma saatlerine açık Askerlik görevini tamamlamış(Erkek adaylar için)

 • İş Açıklaması Yönetim politikalarına, planlarına, programlarına, yasalara uygunluğu ölçmek ve aksaklıkları düzeltmek amacıyla, İlk Amiri tarafından hazırlanan Denetim programları çerçevesinde bağlı birimlerde denetimlerde bulunmak ve üst yönetime raporunu hazırlamak İç Kontrol Sistemlerinin kurulduğu gibi İşleyip işlemediğini ve varsa aksaklıkların tespit ve giderilmesini sağlamak amacıyla denetimlerde bulunmak Şirketin kaynaklarının ekonomik ve verimli kullanılıp kullanılmadığını ölçmek amacıyla denetimlerde bulunmak Genpa ve bağlı bütün birimlerin kaydi tutarların ve miktarların (Kasa, Stok, Çek vs.)doğruluğunu belirlemek amacıyla denetimlerde bulunmak Şirketin faaliyetlerinin plan, program, prosedür, yasalar ve genel kabul görmüş ilkelere göre uygunluğunu kontrol etmek ve şirkete KATMA DEĞER yaratmak amacıyla denetimlerde bulunmak

  Aranan Nitelikler GENPA, Türkiye distribütörü olduğu Nokia cep telefonları ve aksesuarlarının, Samsung cep telefonları, tablet ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu, iPad ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinden mezun Şirketlerin ‘’iç denetim’’ departmanlarında staj yapmış, ve konusunda toplam en az 2 yıl tecrübeli Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Vergi uygulamaları ve İş Kanunu mevzuatı hakkında bilgi sahibi Denetim alanındaki uluslararası yenilikleri takip eden İnsan ilişkileri kuvvetli Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Tercihen sigara kullanmayan İngilizce bilgisine sahip Aktif araç kullanabilen GSM sektörünün öncü firmalarından olan GENPA A.Ş.' nin finansal ve operasyonel periyodik iç denetimlerini gerçekleştirecek, ‘’İç Denetim Uzman Yardımcısı’’ arayışımız bulunmaktadır.

 • Yazılım Uzmanı ( .Net)
  Genpa A.Ş
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Web Servis geliştirmiş ve Web Servisler ile entegrasyon konusunda tecrübeli Süreç programlama konusunda deneyimli, konuşulanı anlayıp, bilgisayar ortamına geçirebilecek, C#, ASP.NET, MS SQL ortamlarında uygulama geliştirebilecek

  Aranan Nitelikler GENPA, Türkiye distribütörü olduğu Nokia cep telefonları ve aksesuarlarının, Samsung cep telefonları, tablet ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcellişbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu, iPad ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir. Genpa A.Ş Bilgi Teknolojileri ve Yönetim Bilgi Sistemleri Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Yazılım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu İş/Proje tecrübesi en az 2 yıl olan Askerliğini tamamlamış Tercihen sigara kullanmayan Ekip çalışmasına uygun İyi derecede İngilizce bilen (Okuma/Anlama/Yazma: İyi) Bilmesi İstenen Teknolojiler: (yazılım dilleri, ürün bilgileri vb.) ve Seviyeleri. C#, .Net, Web Servis, Wcf, Ms-Sql Server, Transact-Sql, Katmanlı Mimari, SOA konularına vakıf

 • İş Açıklaması ~~TURKCELL SERTİFİKALI İLETİŞİM DANIŞMANLARI İletişim danışmanı SERTİFİKASI olan Yüzyüze kanalda olmanın bilinciyle satış ve hizmet odaklı bir şekilde sorumluluklarını yerine getirecek, perakende sektöründe deneyimli, Turkcell ürün ve servislerine hakim, Tercihen Maya ve güncel programları kullanabilen, Müşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı, İletişim becerileri yüksek, güler yüzlü ve pozitif,

  Aranan Nitelikler ~~•Şirket hedef, politika, yönetmelikleri ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda Satış ve Hizmet işlemlerini gerçekleştirmek, •Müşterilere mağazadaki ürünlerin ve kampanyaların tanıtımını yaparak, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretmek, •İlgili evrakların ve işlemlerin aktivasyon süresi içerisinde tamamlamak ve zamanında birimlere yönlendirmek. •Satışı gerçekleşen ürünlere ait fatura, irsaliye vb. resmi ve diğer evrakları düzenlemek, •Mağazanın belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak, •Mağazanın görsel düzenini sağlamak ve mevcut düzeni korumak

 • İş Açıklaması Genel Nitelikler TURKCELL SERTİFİKALI İLETİŞİM DANIŞMANLARI İletişim danışmanı SERTİFİKASI olan Yüzyüze kanalda olmanın bilinciyle satış ve hizmet odaklı bir şekilde sorumluluklarını yerine getirecek, perakende sektöründe deneyimli, Turkcell ürün ve servislerine hakim, Tercihen Maya ve güncel programları kullanabilen, Müşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı, İletişim becerileri yüksek, güler yüzlü ve pozitif, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Bahçelievler, Şirinevler, Bakırköy, Yenibosna, Haznedar, Güngören, Levent, Mecidiyeköy, Bayrampaşa, Çağlayan, Çemberlitaş, Gaziosmanpaşa, Şişli, Acıbadem, Bostancı, Çengelköy, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar ve Ataşehir bölgelerinde ve bu bölgelere yakın ikamet eden, Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Şirket hedef, politika, yönetmelikleri ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda Satış ve Hizmet işlemlerini gerçekleştirmek, Müşterilere mağazadaki ürünlerin ve kampanyaların tanıtımını yaparak, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretmek, İlgili evrakların ve işlemlerin aktivasyon süresi içerisinde tamamlamak ve zamanında birimlere yönlendirmek. Satışı gerçekleşen ürünlere ait fatura, irsaliye vb. resmi ve diğer evrakları düzenlemek, Mağazanın belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Mağazanın görsel düzenini sağlamak ve mevcut düzeni korumak

 • Satış Danışmanı
  Genpa A.Ş
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Esenler Turkcell mağazamız için Satış Danışmanları arıyoruz Turkcell satış /iletişim/kasa danışmanı olarak; mağazamızda satış yapacak ve müşterilerimize çözüm üreterek ilgili konularla ilgili sorunlarına çözüm bulacak, süreç hakkında müşteri ihtiyacını belirtip ihtiyacını karşılaycak bu sürecin takibinden sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunuysanız, (tercihen yüksekokulların Bilgisayar Prg. bölümlerinden mezun) - Askerliğinizi tamamlamış ya da 3 yıl tecil ettirmişseniz, - Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, - Daha önce Satılş Danışmanlığı deneyiminiz varsa, - Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, - Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, - Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız Genpa Ailesi'ne katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz

 • Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı
  Genpa A.Ş
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir Bugün

  İş Açıklaması Müşteriler tarafından getirilen arızalı cihazların teslim alınması, sisteme kayıtlarının yapılması ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması için gerekli iletişimi sağlamak. Teknik servis ve depo süreçlerine destek vermek.

  Aranan Nitelikler GENPA A.Ş.'nin İstanbul, Ankara, İzmir Bölge Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere; Lise veya ön lisans mezunu 18 - 25 yaş aralığında MS Office programlarını kullanabilen Takım çalışmasına yatkın İletişim gücü ve özgüveni yüksek Sigara kullanmayan Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

 • Gsm Teknisyeni
  Genpa A.Ş
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması GSM ürünlerinin bakım ve onarımında görevlendirilmek üzere, teknik servis süreçlerinin tümünde görevlendirilecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Elektronik sektörünün öncü firmalarından olan şirketimizin Hasanpaşa ve Etiler Merkez Operasyon Teknik Servislerinde görevlendirilmek üzere Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektronik / Haberleşme / Mekatronik / Elektrik bölümlerinden mezun Tercihen GSM sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını kullanabilen Tercihen sigara kullanmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması Elektronik sektörünün öncü firmalarından olan şirketimizin Adana Teknik Servisi'nde bulunan cihaz ve yedek parça stoklarının muhafazası ve yönetilmesi ile ilgili süreçte rol alacak ‘Depo Uzman Yardımcısı’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Elektronik sektörünün öncü firmalarından Adana Teknik Servis ekibi bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘Depo Uzman Yardımcısı’ arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu Tercihen stok işleyişi, depo faaliyetleri ve lojistik süreçler hakkında 1 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın MS Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında, FİAT Yetkili Servis Mekanik Atölyede görevlendirilecek, Tercihen Meslek Lisesi mezunu B Sınıfı ehliyete sahip, aktüf araç kullanabilen Yetkili Serviste en az 1 Yıl iş tecrübesine sahip Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Askerlik engeli bulunmayan İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden Bakım / Onarım / Motor ustaları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Operasyon Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması PMUM, Portal ve Takasbank ekranlarının etkin bir şekilde kullanılabilmesi, PMUM kayıt işlemleri ile ilgili Dağıtım Şirketleri-TEAİŞ-PMUM gibi kurumlarla ilişkilerin yürütülmesi, Portföydeki müşteriler ile ilgili belgelerin sistem dahilinde arşivlenmesi, tüm veri tabanının güncel tutulması, İç kontrol sistemi dahilinde, operasyon raporlarının hazırlanması, Serbest tüketicilerle satış sonrası faturalama ve tahsilat, tüketimlerin profillenmesi, teminat mekanizması ve sözleşme sürelerinin kontrolü gibi satış sonrası süreçlerin yönetilmesi, Beyannamelerin Hazırlanması (TRT,BTV,Enerji Fonu,GİB), Sayaç Giriş/Çıkış işlemlerinin yapılması ve takibi, Sistem Kullanım faturalarının ve GDDK (Geriye dönük düzeltme kalemi)’ların kontrolü, Müşteri destek sürecinde müşteri talep ve şikayetlerinin yönetilmesi ve raporlanması, Sözleşme/İndirim oranı/ürün kontrolleri Bayi/Müşteri Hizmetleri desteklerinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, ENERJİ sektöründe 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen ENXP programını kullanmasını bilen, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, İletişim ve takip becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Dağıtım Merkezinde; İnsan Kaynakları süreçlerinin düzenli olarak yürütülmesi ve takibinde bulunarak, seçme ve yerleştirme sürecinden sorumlu olacak; Özlük evrak işlerini yürütecek; İNSAN KAYNAKLARI UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İnsan Kaynakları alanında en az 2 yıl deneyimli Problem karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilecek, sonuç odaklı Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Çalışan bağlılığı ve motivasyon faaliyetleri için öneride bulanabilecek ve uygulama desteği verebilecek Seçme yerleştirme süreçlerinin kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarda bulunabilecek Farklı kaynaklardan aday havuzu oluşturabilecek Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek İletişim becerileri güçlü Dinamik, sorumluluk sahibi Ekip çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

 • İş Açıklaması Bisquitte Bornova, Bostanlı, Kordon, Buca, Optimum ve Manisa Magnesia şubelerimizde görevlendirilmek üzere bizim gibi mutlu olmayı ve mutlu etmeyi seven takım arkadaşları arıyoruz ! Son yılların en çok konuşulan markasının bir parçası olmak ister misiniz ? Dünya mutfaklarının karma lezzetlerinden oluşan bir çok yaratıcı tadı sunmak için yola çıktık. Güler yüzlü, empati kurabilen Hızlı, dinamik, anlayışlı olabilen Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı Mesleki ve kişisel gelişime açık Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen İşinde titiz, pratik ve işine aşık Ekip ve takım çalışmasına uyum sağlayabilen Bisquitte kültürünü ve markasını sahiplenecek BAR, SERVİS ve MUTFAK için takım arkadaşları arıyoruz. İyi bir yemek, doymaktan öte, ruhumuzu besleyen sırlara sahiptir. Bisquitte, sırlarını paylaşmayı sever. Bisquitte’nin sırlarına sizin de ortak olmanızı istiyoruz. Siz de mutluluğa göz kırpmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin...

  Aranan Nitelikler

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?