İş İlanları

 • Süpermarket Personeli (Yetiştirilmek Üzere)
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir süpermarketlerin çeşitli departmanlarında çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 35 yaş arası Perakende mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • Yetiştirilmek Üzere Satış Danışmanı
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda satış danışmanı olarak çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 35 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • İş Açıklaması RE/MAX ,1973 yılında ABD de kurulmuş, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren ve halen 64 ülkede, 6.755 franchise ofisi ve 119.990 gayrimenkul danışmanı ile sektöründe alım-satım, aracılık ve ekspertiz konularında lider firmadır. 1997 yılında Türkiye de kurulan ilk uluslararası gayrimenkul franchise firması olarak çalışmalarına başlamıştır. Bugün Türkiye ve KKTC’de 45 şehirde 250'yi aşkın franchise ofisi ve 2500 ü aşkın profesyonel gayrimenkul danışmanı ile ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe lider firma konumundadır. RE/MAX Oluşum Gayrimenkul Ofisi de , RE/MAX'in İstanbul Avrupa Yakasının hızla gelişen lokasyonu Güneşli / Basın Express çevresi merkezli Ticari, Konut ve Proje satışlarında faaliyet gösteren ve profesyonel satış kadrosunu hızla artıran öncü ofislerinden birisidir. '' Dünyada Hiç kimse RE/MAX 'ten Daha Fazla Gayrimenkul Satmıyor.''

  Aranan Nitelikler HAYATINIZI DEĞİŞTİRMEYE NE DERSİNİZ ..? Girişimci ruha sahip, 25 yaş ve üzerinde, Kendi işini yapmayı hedefleyen, Öz güven sahibi, Hedefleri olan, Yüksek prim sistemiyle çalışarak , çok kısa zamanda çok kazanmayı hedefleyen Kendi işi olarak çalışma temposunu ve mesai saatini ayarlayabilecek, Sistemli çalışmanın ve profesyonel eğitimin gücüne inanan, Profesyonel bir satış ekibinin parçası olabilecek , Kariyerine Gayrimenkul Satış,kiralama ve Pazarlamasında yön vermek isteyen , İstanbul Avrupa Yakası'nda çalışmak isteyen, Bayan - Erkek, Finansman sorunu yaşamayan,profesyonel olarak işine zaman yatırımı yapabilecek {C}"Ticari Gayrimenkul Uzmanı' ve / veya 'Gayrimenkul Konut Uzmanı" olmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

 • Vasıfsız Eleman
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 35 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • İş Açıklaması • Bağlı bulunduğu yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ve raporlamaya destek olmak, •Telefon, e-mail, evrak trafiğinin yönetilmesi, •Yöneticinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, •Evrakların dosyalama tekniğine uygun olarak dosyalanması, •Talep doğrultusunda gelen konular hakkında araştırma ve inceleme yaparak yöneticiye rapor sunulması, •Yönetici ile diğer birimler arasında iletişimin ve koordinasyonun sağlanması, •Kişisel takviminin takip ve organize edilmesi.

  Aranan Nitelikler •Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, •İnsan ilişkilerinde başarılı, •Çözüm odaklı, araştırmacı, pratik, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, •Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, •MS Office Programlarına hakim, •Yazılı/sözlü iletişim becerileri gelişmiş, •İstanbul Avrupa Yakasın'da ( Avcılar ,Beylikdüzü ,Esenyurt ,Büyükçekmece ,Küçükçekmece) ikamet eden.

 • Saha Amiri - Şube Müdürü Yardımcısı
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir Bugün

  İş Açıklaması Alışveriş Merkezi ,Otel ,Müze ve Residence projelerimizde sahada görev yapacak ; Sorumluluğu altındaki ekibi şirket hedefleri doğrultusunda yönetmek, performansını geliştirmek ve motivasyonunu sağlamak, müşterileri karşılamak verilen hizmetler konusunda %100 müşteri memnuniyeti kapsamında yönlendirmek, istekleri konusunda yardımcı olmak, ekibi ile koordineli çalışmak, gereken kontrolleri yapmak, evrakları doldurmak ve istenen raporları yöneticisine hazırlamak.

  Aranan Nitelikler ·         Ekip çalışmasına uygun, ·         İletişim kabiliyeti yüksek, ·         Liderlik vasıfları maksimum düzeyde olan, disiplin sahibi, ·         % 100 Müşteri memnuniyet odaklı düşünen , ·         Planlama ve Organizasyon yeteneği olan, ·         Çalışma tipi: Tam Zamanlı ( Esnek çalışma saatlerinde görev yapabilecek ) ·         Cinsiyet: Bay - Bayan , ·         Yaş: 30 ile 48 yaş arasında dinamik,           Ehliyet : B sınıfı ( Ehliyet sicili temiz ) ,           Vardiya : Gerektiğinde gece çalışabilecek, ·         Yabancı dil ve teknik beceriler:  İngilizce dil bilgisine sahip , Word / Excel / Power Point kullanabilen,           Tercihen sigara kullanmayan SAHA MÜDÜRÜ adayları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Firmaya ait hizmet ürünleri tanıyıp, saha satışını ve pazarlamasını yabilecek. Müşteri kaybını (churn) önleyici yaklaşımda bulunmak. Bu doğrultuda müşterileri tutmaya yönelik belirlenmiş argüman ve sistemlerle müşteriyi ikna etmek, ikna edilen müşteri için hizmet devamlılığını sağlamak, Müşteriye yıllık taahhütler vererek yıl içerisindeki tutarını düşürecek teklifler sunmak, Satış sonrası işlem ve hizmetler ile müşteri şikayet ve sorunlarını çözümleme işlemlerini müşteri memnuniyeti ve sürekliliği anlayışıyla yerine getirmek, Müşterilerinin karşılaştığı problemleri doğru analiz ederek çözüm üretmek, alternatif öneriler geliştirmek, doğru çözüm kanallarını kullanmak, gereken yönlendirmelerde ve bilgilendirmelerde bulunmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin pazarlama bölümlerinden mezun, Satış ve pazarlamada en az 5 yıl saha deneyimli , Hizmet ve Turizm hakkında yeterli düzeyde yeterli bilgiye sahip, İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, yabancı dili olan, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerliğini tamamlamış, 28-40 yaş arasında, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul ' da ikamet eden, İhtiyaç olduğunda seyahat engeli bulunmayan, Bilgisayar kullanan ve office programlarına hakim, Bay takım arkadaşları aranmaktadır ( Görev yeri sahadır ) 

 • Web Programlama &Tasarım Uzmanı
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmamız kendisine ait özel bir yazılım ile alışveriş merkezleri, residence ve otellere hizmet sunmaktadır. Kullandığımız yazılım,çeşitli satış, operasyon ve muhasebe uygulamalarını geliştirmektedir. Bu proje kapsamında, PHP ile web uygulamaları geliştirmek, var olan uygulamalar üzerinde değişiklik yapmak, çeşitli web servis uygulamarı geliştirmek ve partnerlik yaptığımız diğer firmaların web servisleri ile haberleşmek üzere kodlamalar yapılacaktır. Tüm uygulamalarda MySQL veritabanı kullanılmaktadır. Çalışma yeri İstanbul da olan şubelerimiz olacaktır. Gerektiğinde şehir dışı şubelerimize uzaktan bağlantı müdahele veya seyahat ederek yerinde teknik destek verebiliyor olacaktır. 

  Aranan Nitelikler yi derecede PHP ve MySQL bilgisine sahip ve PHP ile OOP,JQERY temellerinde bilgili olup, uygulama geliştirmiş olmalısınız, HTML ve CSS bilgisine sahip olmalı ve PHP ile HTML çıktısı üretebilmelisiniz, Jquery alt yapısını kullanarak javascript programlaması yapabilmelisiniz, Web servisleri konusunda bilgi sahibi olmalı ve PHP ile web servis geliştirebilmelisiz, En az 4-5 yıl iş tecrübesi bekliyoruz ancak yeni mezun arkadaşların okulda geliştirdikleri ciddi projeleri de görmek isteriz, Adaylar askerliğini yapmış olmalı, C# programlama dili ile program geliştirmiş olmak tercih sebebidir. Temel IT bilgisine sahip olan( PC donanımı, Windows işletim sistemleri, Ms Office Programları gibi), Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, çözüm odaklı olmalısınız, Daha önceden yapmış olduğu işleri bize CV de belirtmiş olan ( Tercih Sebebi), Temsilciliklerle teknik konular hakkında görüşme yapabilecek olan, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek , Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, 40 Yaşını aşmamış, tercihen sigara kullanmayan, Takım çalışmasına uyumlu, kendisine departman kurma görevi verilecek ve yeteneğine gövenen, Hizmet kalitesine önem veren, Tercihan daha önce basit düzeyde HTML web sayfaları hazırlamış, Photo Shop, Fireworks veya benzeri programlarlada web tasarımı yazılımıza müdahele edebilecek çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Hizmet sektöründe çeşitli noktalarda 24 saat faaliyet gösteren şirketimizin, Bahçelievler / İstanbul merkez ofisi bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip “ MUHASEBE UZMANI & FİNANS SORUMLUSU aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler          MYO veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ·         Ön muhasebe  konusunda en az 5 yıl deneyimli, ·         Ms Office programlarına hakim, ·         Muhasebe paket programı kullanabilen, ·         Resmi muhasebe bilgisi olan, ·         Bankalar ve resmi daireler ile ilgili işlemlerde kesinlikle yeterli düzeyde bilgisi olan, ·         Disiplinli ve çözüm üretebilen, sorun çözme ve raporlama kabiliyeti olan, ·         Titiz ve dikkatli, işletme gizlilik kurallarını uygulayabilen, ·         Takım çalışmasına yatkın ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek,            BAY veya BAYAN takım arkadaşı aranmaktadır.

 • Müşteri Karşılama & Müşteri Hizmetleri Uzmanı
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir Bugün

  İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz Zincirlikuyu Zorlu Center -  Başakşehir Mall Of İstanbul - Etiler Nispetiye On - Esentepe Astoria Alışveriş Merkezi - Bakırköy Capacity Alışveriş Merkezi - Şişli Memorial Hastanesi - Halkalı Arenapark AVM - Nişantaşı Maçka Residences - İzmir Forum AVM - Bursa Korupark AVM - Yenibosna STARCİTY AVM projelerimizde ve diğer şubelerimizde ilk karşılama ve müşteri ilişkilerinde sahada görev yapılması.

  Aranan Nitelikler *  En az Lise , Yüksek okul veya Üniversite mezunu, * İletişim yeteneği kuvvetli, ikna yeteneği güçlü, * Güler yüzlü, insan ilişkileri güçlü, daha evvel bu tarz görevlerde aktif olarak bulunmuş, * Ekip çalışmasını önemseyen,sahada birebir misafir sorunları ve memnuniyeti üzerinde görev yapacak, * Satış ve ikna kabiliyetine güvenen,sorun çözme yeteneğine sahip, * Tercihen hizmet sektöründe tecrübeli, * Diksiyonu düzgün,dış görünüşüne önem gösteren, * Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş hizmet anlayışına sahip, * Sabırlı, yoğun çalışma ortamı ve stres altında çalışabilen, * Vardiyalı çalışabilen, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, * Çalıştığı kuruma bağlı,sorumluluk sahibi, * Müşteri hizmetleri alanında kariyer hedefleyen, * Profesyonel çalışma ortamının gerektirdiği etik değerlere bağlı, * Bilgisayar ve interneti aktif kullanan, * Akıllı tablet ve cihazları kullanabilen, * 17 ile 38 yaş aralığında BAYAN çalışma arkadaşları aranmaktadır. Tüm sosyal haklarımız mevcuttur. 

 • İş Açıklaması Bilişim Çözümleri üreten firmamızda görevlendirilmek üzere; Kurumsal Satış Temsilcisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yazılım ve Donanım satışı yapabilecek, Dinamik ve Müşteri ziyaretleri yapabilecek Bilişim sektöründe tecrübesi olan Kurumsal Satış temsilcisi aranmakatadır.

 • İş Açıklaması Online yemek siparişi sektöründe 2006 yılından bugüne hizmet veren ve şuan Tüm Türkiye pazarına , internetin "en hızlı" yemek siparişi alt yapısı ile girmeye çalışan neyiyelim.com, Bünyesine yeni Kafe, Pastane, Restoran ve benzeri, Paket Servis Hizmeti bulunan firmalar katmak istiyor. Saha Satış tecrübeniz , bilginiz ve donanımınız var ise , size bir teklifimiz var,

  Aranan Nitelikler Kendine Güvenen Tercihen Bilgi Teknolojileri sektöründe çalışmış, Proje Satış/Pazarlama'sında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen konusunda bilgili, proje satışında ciddi ve başarılı satış deneyimi olan, Yönetsel yetkinlikleri gelişmiş, Zaman yönetimi, Planlama ve organizayon becerisi yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, temsil yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi, yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, İstekli, girişimci, iletişim ve satış becerisine güvenen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Saha Satış Profesyönelleri arıyoruz.

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Levent Özdilek Avm' deki mağazası için "Satış Danışmanları" arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması SPA SİGORTA ACENTELİĞİ 26 yılıdır ihtisas sigortacılığı alanında faaliyet gösteren, ülkemizde ilk kez Sinema -TV film çekim ve yayım sigortalarını başlatan, halen bu alanda öncülüğünü sürdüren sektöre çok önemli katkılar sağlayan farklı bir acentedir. Kadrosunu genç arkadaşlarla takviye ederek yeni bir oluşum sağlamak istemektedir. İlgilenen arkadaşlarımızın mutlaka www.spasigorta.com adresini ziyaret etmelerini öneririz.  

  Aranan Nitelikler Sigortacılığı meslek edinerek alanında uzmanlaşmak isteyen,  Temsil kabiliyeti yüksek , Takım çalışmasına uyumlu  , Sorumluluk sahibi , Çalışkan ve aktif , Sanata ve Sanat eserlerine ilgi duyan ,  Ataşehir veya Ataşehire yakın bir semtte ikamet eden,  Bayan Takım Arkadaşları.  

 • İş Açıklaması American Life Dil Okulları Isparta şubesinde görevlendirilmek üzere, Part-time yada Full time 'Broşur Dağıtım elemanı' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 17-30 yaş arası İletişim yeteneği kuvvetli, Sorumluluk sahibi, Haftalık sabit ücret ve prim sistemi ile çalışacak, Tercihen lise mezunu ya da Üniversite öğrencisi, Referans verebilecek,

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektörünün öncü firmalarından olan bir müşterimiz için "YAZILIM UZMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı/Mühendisliği ve benzeri bölümlerinden mezun, .Net teknolojileri (C# WinForms-Asp.Net MVC) ile projeler geliştirmiş, ORM kullanarak projeler geliştirmiş.Tercihen Devexpress XPO kullanmış, MS SQL yönetimi ve T-SQL konusunda bilgi ve deneyim sahibi, SVN, Git gibi kaynak versiyon kontrol araçları ile çalışmış Teknik İngilizce bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden, Bay/Bayan çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe öncü firmamız için "ÜRETİM DESTEK ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Disiplinli ve sorumluluk sahibi olan, Üçlü vardiya çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın bay çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız otomotiv yan sanayinin öncü firmalarından olan müşterimiz için 'KALİTE MÜHENDİSİ' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun, Otomotiv sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, ISO 16949 İç Denetçi Belgesine sahip olan, PPAP, SPC, FMEA kalite araçlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen(2 dil Almanca tercih sebebi), Takım çalışmasına uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları arayışımız mevcuttur.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için 'PROJE MÜHENDİSİ' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe çalışmış, Mevcut teknik ressamlara müşteri isteklerini yorumlayarak ürünün tasarımını gerçekleştirebilecek, Ürün devreye alma süreçlerini yönetebilecek, Satış departmanından gelen yeni mamül fiyatlandırma taleplerinin yapılabilirlik etüdünü yaparak potansiyel projeye onay verecek ya da geri çevirecek, Yapılabilirliğine karar verilmiş yeni ürün maliyetlendirme taleplerine ait üretim proses öngörülerini tespit edecek ve bu doğrultuda ürünün üretimine dair endüstriyel maliyetini belirleyecek ve raporlayacak, Projelerin en uygun kalitede prototiplerinin üretilmesi amacıyla ürünün çizimlerine bakılarak tasarımını sağlayabilecek, FMEA analizlerinin yapılıp gerekli iyileştirme ve geliştirme çalışmalarının ardından onaya sunulmasını sağlayacak, 28-34 yaş aralığında, Çok iyi derecede Almanca bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına uyumlu, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız perakende sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için 'MAĞAZA MÜDÜRÜ' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazanın ekip, ürün ve mekan açısından yönetilmesini sağlayacak, Mağaza hedeflerinin gerçekleştirilmesi yönünde planlamalar yaparak bu doğrultuda faaliyetlerde bulunacak, Mağazanın satış gücü yönetimi ve ekip motivasyon çalışmalarını yürütecek, Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetecek, Tercihen MYO ve/veya 4 yıllık üniversite mezunu, En az 3 yıl perakende tecrübesi olan, MS Office uygulamalarına hakim, 28-35 yaş aralığında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız gıda sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için 'DOLUM ve PAKETLEME SORUMLUSU' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili Mühendislik fakültelerinden mezun olmak, Gıda sektöründe en az 3 yıl dolum ve ambalajlamada üretim tecrübesine sahip olmak, Ms Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanıyor olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Manisa'da ikamet ediyor veya edebilecek olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak gerekmektedir.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız gıda sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için 'DIŞ TİCARET DİREKTÖRÜ' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dış Ticaret alanında en az 10 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, (2. dil tercih sebebidir.) Operasyonel süreçlere hakim, İzmir ya da Manisa'da ikamet eden veya edebilecek olan Dış Ticaret Direktörü arayışımız mevcuttur.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektörünün öncü firmalarından olan bir müşterimiz için "ÜRETİM PLANLAMA SORUMLUSU" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe üretim planlama alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetiminde yer almış, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve analitik becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/Bayan çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün öncü firmalarından olan bir müşterimiz için "MALİ İŞLER MÜDÜRÜ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İBBF bölümleri mezunu, Genel muhasebe, müşteriler muhasebesi, yönetim muhasebesi ve bütçeleme süreçlerine hakim, Vergi ve mali mevzuat konusunda deneyimli, Tek düzen hesap planına hakim, Alanında en az 7 yıl deneyimli, İleri düzeyde MS Office uygulamalarına hakim, Muhasebe ve Mali işler süreçlerinin ERP tercihen SAP uygulamalarına hakim, Motivasyonu yüksek, Sorumluluk sahibi ve inisiyatif alabilen, Dikkatli, çözüm ve sonuç odaklı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek ve ekip çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü, özellikle satıcı ve müşteri ilişkilerinde temsil ve iletişim yeteneğine sahip, Yönetim ve organizasyon becerileri gelişmiş, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün öncü firmalarından olan bir müşterimiz için "MALİ İŞLER SORUMLUSU" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İİBF mezunu, Genel muhasebe, müşteriler muhasebesi, yönetim muhasebesi ve bütçeleme süreçlerine hakim, Vergi ve mali mevzuat konusunda deneyimli, Tek düzen hesap planına hakim, Alanında en az 5 yıl deneyimli, İleri düzeyde MS Office uygulamalarına hakim, Muhasebe ve Mali işler süreçlerinin ERP uygulamalarına hakim, Motivasyonu yüksek, Sorumluluk sahibi ve inisiyatif alabilen, Dikkatli, çözüm ve sonuç odaklı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek ve ekip çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü, özellikle satıcı ve müşteri ilişkilerinde temsil ve iletişim yeteneğine sahip, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/Bayan çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün öncü firmalarından olan bir müşterimiz için "ELEKTRİK TASARIM UZMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen En az 3 yıl deneyim sahibi, AUTOCAD programı hakkında bilgi sahibi, Motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve dikkatli, Çözüm odaklılığı ve sonuç odaklılığı yüksek, İletişime açık, Bay adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/Bayan çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün öncü firmalarından olan bir müşterimiz için "ANALİZ UZMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen yüksek lisans yapmış, Tercihen İngilizce bilen En az 3 yıl deneyim sahibi, AUTOCAD, PRO ENGİNEER, CATIA, SOLID WORKS programları hakkında bilgi sahibi, ANSYS CFD, CFX, FLUENT programlarına hakim, Motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve dikkatli, Çözüm odaklılığı ve sonuç odaklılığı yüksek, İletişime açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/Bayan çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için "ELEKTRONİK TASARIM MÜHENDİSİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, En az 3 yıl deneyim sahibi, AUTOCAD programı hakkında bilgi sahibi, Motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve dikkatli, Çözüm odaklılığı ve sonuç odaklılığı yüksek, İletişime açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/Bayan çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için "YURT DIŞI SATIŞ UZMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun (Tercihen Mühendislik), Tercihen Endüstriyel Mutfak veya Beyaz Eşya sektörlerinde Yurt Dışı Satış tecrübesi olan, Çok iyi seviyede İngilizce bilen (İkinci yabancı dil tercih sebebidir) MS Office programlarına hakim, Autocad kullanabilen (Tercihen), Motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve dikkatli, Çözüm odaklılığı ve sonuç odaklılığı yüksek, İletişimi kuvvetli ikna kabiliyeti yüksek, Yurt dışı seyahate engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/Bayan çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için "PROJE UZMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Mimar / İnşaat Mühendisi / İnşaat Teknikeri, İnşaat ve mimari konularda bilgili, proje çizebilecek, Autocad kullanabilen, (3D-Max bilgisi avantaj olacaktır), Çok iyi seviyede İngilizce bilen Motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve dikkatli, Çözüm odaklılığı ve sonuç odaklılığı yüksek, İletişime açık, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/Bayan çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?