İş İlanları

 
 • DilişimEskişehir 29 Kasım 2016

  İş AçıklamasıEskişehir Teknopark Ofisimizde çalışmak üzere: Yazılım ekibiyle işbirliği yaparak, tasarımdaki görsellerin ön yüz programlamasını gerçekleştirmek, Web arayüz standartlarını oluşturmak ve denetlemek, Arayüzün W3C standartlarına, SEO ve UX dinamiklerine uygun, performanslı bir şekilde tüm tarayıcılarda çalışacak şekilde geliştirilmesini sağlamak. Firmamızda web ve mobil projelerin frontend tarafında ihtiyaç duyulan geliştirmeler için takım arkadaşı arıyoruz.   

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıl web programlama konusunda deneyimli Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Programlama veya ilgili bölümlerinden mezun, HTML5, XHTML, CSS3, JavaScript, jQuery kodlamada tecrübeli AJAX, JSON ve XML tecrübesi olan, Cross-Browser kodlama konusunda dikkatli ve deneyimli, Kod optimizasyonu ve SEO dinamiklerine göre kod yazabilen, Tercihen kullanıcı deneyimi (UX) konusunda bilgi sahibi, Adobe Photoshop kullanabilen, Tercihen PHP dilinde proje geliştirmiş, En az İngilizce doküman ve kaynakları inceleyebilecek derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl askerlik ile ilişkisi olmayan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Web Designer, Web Developer, Web Master

 • Manpower Trade MarketingAnkara, İstanbul Anadolu 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıOtomotiv sektörününde faaliyet gösteren müşterimizin Çankaya lokasyonundaki showroomunda görevlendirilmek üzere, gelen misafirlere içecek ikramında bulunacak "İkram Görevlisi" arayışımız vardır.   Bulunduğu ofis içerisinde çay-kahve servisinin yapılması.

  Aranan Nitelikler  Kişisel görünümüne önem veren,  İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • Manpower Trade Marketingİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıOtomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya) ve Bursa lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; Showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlileri' arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan NiteliklerTercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, Tam zamanlı ve haftada 6 gün çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.

  Sektör: Gıda, Otomotiv, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Garson, Hostes, Barista

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıMy Staff İnsan Kaynakları İstanbul içi ve dışı kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, 18-32 yaş arası, İleri seviyede işaret dili bilen ve bu alanda sertifika sahibi olan, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Windows tabanlı internet uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Hostes, Host

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Avrupa 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıGüneşli de bulunan ofiste 3 ay süre ile hafta içi 5 gün Almanca arama ve satış yapacak bay&bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAkıcı seviyede Almanca konuşabillen, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna ve analiz yeteneğine sahip, Müşteri odaklı, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli MS Office programlarını kullanabilen 25-35 yaş aralığında bay bayan

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması· Üretim Şefinden gelen iş emirleri doğrultusunda Fason imalat takibi yapabilecek, · Üretimin maksimum kapasite ile verimli çalıştırılmasını sağlayacak, · Üretim iş emirlerinin, iş planı dahilinde yürütülmesinin sağlayacak, · Kendisine bağlı ekiplere liderlik edecek, · Üretim, kalite, bakım, süreç iyileştirme çalışmalarına katılacak, · Üretim süreç performansını izleyip arrtıacak, · Üretim için gerekli olan işgücü, zaman, makine kapasitesi, kaynak ve hammaddelerin planlamasını yapacak ve kontrol edecek,

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin MYO, Teknik Öğretmenliklerin ilgili bölümlerinden veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, · En az 2 yıl üretim tecrübesi olan, · Mavi yaka personel sevk ve yönetimi konusunda tecrübeli, · Solidworks ve Autocad programlarını kullanabilen, · Askerlik görevini tamamlamış, · Kendisi ile birlikte çalışan vardiyalı ekibi yönetebilecek, · Şehirlerarası ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, · Aktif araç kullanabilen, · Yalova'da ikamet eden/edebilecek · Tercihen sigara kullanmayan, takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mühendislik, Makine, Demir-Çelik

  Pozisyon: Mühendis

 • ManpowerTekirdağ, İstanbul Anadolu 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası ilaç firmasının Üretim departmanına alınmak üzere Makine Operatörü arayışındayız. Üretim esnasında prosesi teslimatlara göre gerçekleştirmesini sağlamak, gerekirse ayarlamak ve böylece ürünün kendi spesifikasyonlarına uygun üretim yapmak, Üretim esnasında kullanılan yazılı ve onaylı prosedürlere uymak, GMP kurallarını çalıştığı bölümde uygulamak ve uygulatmak.

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen Meslek Yüksek Okul mezunu İlaç sektöründe ambalaj veya diğer üretim makinelerinde en az 3 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma sisteemine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tekirdağ Çerkezköy veya civarında ikamet eden/edebilecek Makine Operatörü aranmaktadır.

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Eleman

 • ManpowerTekirdağ, İstanbul Anadolu 9 Aralık 2016

  İş Açıklaması  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Çerkezköy Organize Sanayi bölgesinde yer alaç ilaç firması için Tartım Sorumlusu arayışı içerisindeyiz.      Tartım alanlarının ve ekipmanın temizliğinden sorumlu olmak.   Hazırlanan aktif ve yardımcı maddelerin isim, kod ve lot bazında uygunluğunu  kontrol etmek.  Uygun dökumantasyon ve prosedürlere göre tartım alınmasını sağlamak.  Biriminde malzeme kalitesini korumak amacıyla tutulan kayıtları doğru, eksiksiz ve zamanında tamamlamak. Genel tertip,düzen ve temizliğe uygun olarak çalışmak; ekipman,materyal ve malzeme kullanımında özenli olmak. Birim personeli olarak gerekli görülen eğitimlere katılmak. Birimde uyulması gereken temizlik ve hijyen kurallarına uymak. Üstü tarafından görevlendirildiği projelerde yer almak. Şirket içinde uyulması gereken yasal ve firma kurallarına uymak. GMP açısından tüm işlemlerde uygunluk.  

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Üretim teknikleri ve GMP açısından en az 3 yıl deneyim

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Uzman

 • Otomatik Otopark Sistemleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıOtomatik otopark sistemleri (Araçları otomasyon ile park yerlerine taşıyan) ve araç asansörleri alanında ürün geliştirme, ön imalat ve prototip çalışmaları yapabilecek, tasarımdan imalata süreçleri takip edecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, SolidWorks programında uzman en az 3 yıl tecrübe sahibi, Tercihen AutoCAD kullanabilen, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek ve sorumluluk alabilecek, Teknik resim okuma, anlama ve yorumlama becerisine sahip, Makine parça tasarımında tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Otomasyon, Mühendislik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Sorumlu, Asistan

 • Manpowerİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıMüşterilerden gelen siparişlerin faturaya dönüştürülmesi ile ilgili sürece hakim, Riski yüksek müşterileri takip ederek gecikmiş alacak raporları hazırlamak ve ilgili birimlere bilgi vermek  Müşterilerden gelen iade ve fark faturalarının takibini yapmak ve gerekli kayıtların zamanında yapılmasını sağlamak, Cari hesapların takibini ve mutabakatlarını yapmak, gerekli aksiyonları almak, Mal fazlası primlerini kontrol etmek ve muhasebe sistemine girişlerini yapmak, Endirekt satınalma işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve destek verilmesi Ba-Bs formlarının hazırlanması ve mutabakatların yapılması, Diğer genel muhasebe işlemlerine destek vermek,

  Aranan NiteliklerKozmetik alanında faaliyet gösteren müşterimiz için Engelli Kadorsu'nda değerlendirebileceğimiz 'Muhasebe Uzmanı' arıyoruz. Meslek Yüksek Okulu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış ve genel muhasebe ve tahislat konularında en az 3 yıl deneyimli, E-fatura, e-defter uygulamalarına hakim, Sorumluluk bilinci yüksek, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Detay odaklı ve planlı çalışma yetkinliklerine sahip, MS Office ve Excel programlarını kullanabilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek

  Sektör: Kimya, Kozmetik

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Memur

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıPlanlamadan gelen iş emirlerini, program doğrultusunda makinelere dağıtmak ve işin bitimine kadar olan süreci takip etmek Verilen işlerin talimatlara uygun biçimde yapılıp yapılmadığını denetlemek Kayıtların doğru tutulmasından sorumlu olmak.(  Reçete ve güncellemeleri ) Mevcut işlerde verim arttırıcı çalışmalar yapmak. Boyahane birim yöneticisiyle birlikte prosesleri geliştirip maliyetleri düşürmek.  Arge çalışmalarını desteklemek ve konunun takipçisi olmak İşletme sürecine hakim olarak makine arızalarının veya bakımlarının takibini yapmak bu konuda idari işler ile sürekli canlı bir diyalog yürütmek Kullanılan boyarmadde ve kimyasalları tanımak, işletme reçetelerinin kuralına göre oluşturulmasını takip etmek

  Aranan NiteliklerTekstil sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız adına "Boyahane Şefi" arayışımız bulunmaktadır. Tercihen üniversitelerin kimya / kimya mühendisliği mezunu veya tekstil okullarının boya ve apre bölümü mezunu olan Tekstil sektöründe en az 3-4 yıl boyahane tecrübeli (tercihen naylon boyama) 35 yaşını aşmamış Takım çalışmalarına yatkın İş motivasyonu yüksek, algısı açık, çalışkan, analitik düşünebilen Zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Avcılar civarında ikamet eden

  Sektör: Tekstil, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Usta

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıGelen çağrıları müşteri memnuniyeti çerçevesinde cevaplamak, Gerekli çağrıların ilgili departmanlarla koordinasyonunu sağlamak, Müşterileri araması gerçekleştirerek kasko yenilemelerini yapmak.

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimizin sigorta biriminde değerlendirilmek üzere 'Sigorta Tele Satış Uzman Yardımcısı' aramaktayız.   Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Çağrı merkezi ve tele satış alanında en az 1 yıllık deneyim sahibi, Tercihen ilgili deneyimini sigorta alanında kazanmış, İletişim becerisi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Yüksek motivasyona sahip, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İngilizce bilen, Tercihen Segem belgesi olan.

  Sektör: Otomotiv, Sigortacılık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci, Yetkili Yardımcısı

 • Dardeniaİstanbul Anadolu 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıDardenia bünyesinde çalışacak; Sevkiyatı yapılacak ürünlerin toplanması, hazırlanması, sevkiyata hazır hale getirilmesi Depodan sevk edilecek ürünlerin araçlara yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Lojistik Merkezlerine gelen ürünlerin araçlardan indirilerek sorumlular tarafından belirlenen şekilde depoya yerleştirilmesi, Depolanacak ürünlerin depo içerisine kurallar çerçevesinde istiflemelerinin yapılması , Depolanacak ürünlerin sağlam olup olmadığının (ambalaj hasarı, ürün hasarı v.b.) kontrolünün yapılması, Stok seviyelerini düzenli olarak kontrol edilmesi, Envanter sayımına iştirak edilmesi,

  Aranan NiteliklerLise veya dengi okullardan mezun, Depolama ve depo kaydı tutma konusunda deneyimli, Esnek,yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen ve vardiyalı çalışabilen, Takım Çalışmasına yatkın, Ümraniye ve Dudullu ilçe merkezlerine yakın ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlanmış veya en az 2 yıl tecilli olan, Genç ve dinamik

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Anatomica Tıp Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Aralık 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ·         Pazarlama alanında en az 4 yıllık yöneticilik tecrübesi olan, ·         Tüm pazarlama ve tanıtım faktörlerini kullanarak marka imajı  ve bilinilirliği ile pazar payının arttırılmasına yönelik çalışmaları yönetecek yetkinliğe sahip, ·         Temsilci  ve hasta  ilişki yönetimi konusunda deneyimli, ·         Liderlik ve temsil yeteneği güçlü, sonuç odaklı, ·         İletişim kabiliyeti, ekip  koordine becerileri gelişmiş, ·         Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen, ·         Tercihen İngilizce bilen, ·         Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, ·         Kendine güvenen ve iletişimi iyi,  ·         Kurumsal İletişim alanında tercihen sağlık sektöründe en az 2 yıl deneyimli ·         Yeni müşteri talepleri oluşturabilmek için fikirler geliştirilmesi, bu anlamda tüm tanıtım faaliyetlerinin devreye alınması, piyasa ve rakip analizlerinin yapılarak buna göre ürüne yön verilmesi. ·         İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, dinamik ve prezantabl,    ·          Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip ·         Saha ve merkez  arasındaki tüm iletişim, veri, bilgi, rapor, doküman trafiğini yönetmek, sistem kurmak ve geliştirmek

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Uzman

 • Webhelp Groupİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıWebhelp; çağrı, sosyal ve dijital kanallar üzerinden Müşteri Hizmetleri, Telesatış, Tahsilat, Teknik Destek, Acil Yol Yardım Hizmetleri üzerinde uzmanlaşmış, küresel bir iş süreçleri dış kaynak hizmet sağlayıcısıdır. Avrupa’nın en büyük dış kaynak hizmet sağlayıcılarından Webhelp dünya genelinde 26 ülkede, 35.000 kişilik güçlü kadrosu ile müşterilerinin iş süreçlerinde kalıcı dönüşüm yaratarak performans artışı ve maliyet avantajı sağlamaktadır. Webhelp Türkiye olarak İstanbul, Bingöl, Yozgat ve İzmir’de toplam 4 lokasyon ve 2.5000 çalışanımızla müşterilerimize katma değerli hizmetler sunmaktayız. Firmamız bünyesinde, çeşitli satış operasyonlarımzda yer alacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Şikayet çözümleme projelerimiz için 7/24 vardiyalı çalışabilecek, Satış odaklı projelerimiz için ikna kabiliyetine güvenen, 18-28 yaş aralığında, İyi derece MS Office programlarını kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, diksiyonu düzgün, Çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, yoğun tempoya ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Anadolu yakasında çalışabilecek adaylar.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman

 • Reed Türkiyeİzmir, İstanbul Anadolu 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıReed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz sektöründe lider konumdaki global müşterimizin montaj hatlarında görevlendirilmek üzere "Üretim Operatörleri" arayışımız bulunmaktadır. Üretim departmanının bir parçası olarak montaj faaliyetlerini yürütmek. İş güvenliği talimat ve ve prosedürlerini yaptığı görevin bir parçası olarak etkin bir şekilde uygulamak.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Liseleri tercihen motor, makine, metal işleri, torna-tesviye ve elektrik bölümlerinden mezun. Minimum 2 yıl üretim tecrübesi bulunan. Tercihen 25-35 yaş aralığında. Takım çalışmasına yatkın. Organizasyon vardiya sistemi içerisinde çalışmamaktadır ve haftasonu çalışması yoktur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Operatör

 • Otomatik Otopark Sistemleriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıSatış ve Satış Sonrası Hizmet Birimlerinin Müşteri İlişkilerini yürütmek, Müşteri taleplerini, çağrıları karşılayarak, ilgili birimlere yönlendirecek, kayıt altına alacak ve sonuçlarını takip etmek, Satış ve Satış Sonrası Hizmet birimlerinin yazışma ve dokümantasyon, teklif, sözleşme hazırlama gibi ofis hizmetlerini desteklemek, İlgili birimlerin günlük, dönemsel aktivite raporlarını hazırlamak,

  Aranan NiteliklerTercihen MYO mezunu İngilizce dilini sözlü ve yazılı olarak kullanılabilen, Satış ve satış sonrası hizmetler birimlerinde ofis hizmetlerinde çalışma deneyimi olan, AutoCad programını bilen, MS Office programlarını bilen, Diksiyonu düzgün, özgüveni ve temsil kabiliyeti yüksek, Dinamik ve pozitif iletişim kurabilen, Planlama ve koordinasyon becerisi bulunan, Aktif araç kullanabilen Hızlı ve pratik çözümler üretebilen, Askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Mühendislik, İnşaat, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Yardımcı, Asistan

 • Manpower Trade Marketingİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıElektrikli ev aletleri sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Makam Şoförü" arıyoruz. Bağlı olunan yöneticinin planlı ve güvenli bir şekilde ulaşımının sağlanması, Bağlı olunan yöneticinin özel işlerine destek olunması,

  Aranan NiteliklerKurumsal bir fitmada Üst Düzey Yöneticilere en az 5 yıl makam şoförlüğü yapmış, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, Teknolojiyi takip eden (akıllı telefon vb.kullanabilen), Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Seyahat engeli bulunmayan,  Psikoteknik testlerden geçmiş olan, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • Tchiboİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıNişantaşı City's AVM içinde bulunan mağazamız için; Hem kurumsal, hem de amatör ruhunu kaybetmemiş olsun, Hem hedef odaklı bir takım olsun, hem de sıcak bir aile ortamı olsun, Mağazada sıkılmaya zamanım olmasın, dinamik, haraketli olsun diyorsan, Her hafta değişen bir tema ile, el havlusundan, kahve makinasına binbir çeşit ürün uzmanlığı geliştirebilmek istiyorsan,   Bu iş tam sana göre !! Secretcv üzerinden başvurunu yapabilirsin.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı seven, satış ve müşteri hizmeti odaklı, İletişim becerileri güçlü, Hızlı ve çözüm odaklı, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Lise mezunları, üniversite öğrencileri/mezunları.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • Tchiboİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıHem kurumsal, hem de amatör ruhunu kaybetmemiş olsun, Hem hedef odaklı bir takım olsun, hem de sıcak bir aile ortamı olsun, Mağazada sıkılmaya zamanım olmasın, dinamik, haraketli olsun diyorsan, Her hafta değişen bir tema ile, el havlusundan, kahve makinasına binbir çeşit ürün uzmanlığı geliştirebilmek istiyorsan.

  Aranan NiteliklerMağazacılığı seven, satış ve müşteri hizmeti odaklı, İletişim becerileri güçlü, Hızlı ve çözüm odaklı, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Lise mezunları, üniversite öğrencileri, mezunları, ev hanımları.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıDeneyimli, dinamik ve genç kadrosuyla İstanbul içi ve dışı organizasyon kongre ve davetlerde part time ve dönemsel personel desteği sağlayan sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıyız. Bu alanda kendini geliştirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun adayları bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerEsnek çalışma saatlerine uyabilecek Dış görünüşüne özen göteren ms office programlarına hakim Levent e yakın bölgelerde ikamet eden 25-30 yaş aralığında Sözlü ve yazılı iletişim yönü güçlü Takım çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi olan ve insiyatif alabilen Depo ve Mağazacılık alanında tecrübeli Askerliğini tamamlamış Bay takım arkdaşları arıyoruz

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMy Staff İnsan Kaynakları kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİzmir'de ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak, Kongre sektöründe çalışmak isteyen, Tercihen yabancı dil bilgisi olan, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli, Ayda en az 20 gün müsaitliği olan, SGK sorunu olmayan, Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Eleman, Hostes, Host

 • Otomatik Otopark Sistemleriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıOtomatik otopark sistemleri (Araçları otomasyon ile park yerlerine taşıyan) ve araç asansörleri alanında yeni ürünler tasarlayacak, Ürün geliştirme, ön imalat ve prototip çalışmaları yapabilecek, tasarımdan imalata tüm süreçleri takip edecek, TÜBİTAK ile yürütülen AR-GE desteği alan projelerimizde ilgili süreçleri yürütecektir. Yeni tasarlanan ürünlerin tüm imalat süreçlerini takip edecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen en az 5 yıllık AR-GE mühendisliği tecrübesi olan, SolidWorks Programını uzman derecesinde kullanabilen AutoCAD bilgisi olan, Makine konstrüksiyonu tasarım ve imalatında deneyimli, Tasarımdan imalat resimlerine kadar iş emirleri oluşturabilen, Tedarikçiler ve yan imalatçılar ile çalışma deneyimi sahibi, Tercihen otomasyon sistemleri, kaldırma ve taşıma makineleri konusunda bilgi ve deneyimli, Yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İmalat, Otomasyon, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Manpowerİstanbul Avrupa, Tekirdağ, İstanbul Anadolu 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası ilaç firmasının Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikasının ÜRETİM  departmanına alınmak üzere Üretim Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen İlaç ve Gıda sektöründe üretim departmanlarında 1-2 yıl tecrübeli, Tekirdağ Çerkezköy, Çorlu veya yakın ilçelerde ikamet eden / edebilecek, Esnek çalışma saatlerine ve Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Gıda, İlaç

  Pozisyon: Eleman

 • Otomatik Otopark Sistemleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıPlanlı müşteri ziyaretleri ile hedef projelere ulaşarak, projelere uygun ürünlerle ilgili teklifler sunarak satış sözleşmesi ve projenin tamamlanma sürecini ilgili birimler ile çalışarak yönetecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik ve Mimarlık bölümlerinden mezun, 1 yıl satış deneyimi olan, İthalat ve İhracat tecrübesi olan, Autocad programını kullanabilen, İyi derecede İngilizcesi olan, Office programları ve web uygulamaları ile müşteri sunumu yapabilecek, Projelere; teklif, şartname hazırlayabilecek, satış sürecini yönetebilecek, Proje yönetiminde deneyimli, hedef odaklı, kişisel gelişime ve öğrenmeye açık, Takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, Aktif araç kullanabilen, Yurt dışı ve yut içi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mühendislik, Metal Sanayi, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Temsilci

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıCari hesap hareketlerinin (mutabakat,borç ve alacak) takibini yapmak, Ödemeler ve tahsilatlar ile ilgili aylık ve haftalık rapor hazırlamak, Şirketler muhasebesi ve İthalat muhasebesi süreçlerinin gerçekleştirilmesi, Resmi daireler ile iletişimin ve işleyişin sağlanması (damga vergisi, aylık KDV beyannamelerinin verilmesi), BA-BS bildirim formlarının hazırlanması safhasında firmalarla ilgili mutabakatları yapmak.

  Aranan Nitelikler Baskı teknolojileri alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için “Dönemsel Muhasebe Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İktisat, İşletme, Muhasebe ve Finans), İlgili pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen Oracle ve Logo Tiger programlarını kullanmış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıÜretim için gerekli yurt dışından temin edilecek ticari mamül, yedek parça ve hammaddelerin Tedarikçi Seçme ve Değerlendirme Talimatı’nda belirtildiği şekli ile temin edilmesini organize etmek, Her yıl sonunda tedarikçileri, Tedarikçi Seçme ve Değerlendirme Talimatı’nda belirtildiği şekli Kalite Birimi ile birlikte değerlendirmek, Onaylı Tedarikçi Listesi’de yer alan tedarikçilerin değişmesi ve/veya yeni bir tedarikçi ile çalışılmaya başlanması durumunda Kalite Birimi ile iletişime geçmek, Satınalma siparişinin geçilmesi öncesi (yeni tedarikçi ise) Tedarikçiden PEFC belgelerinin kopyasının Yurtdışı Satınalma Sorumlusu tarafından istendiğini kontrol etmek, yılda bir defa Kalite Birimi ile tedarikçilerin belge kapsamlarını kontrol etmek, Satış ekibi tarafından doldurulan Aylık Forecast dosyasına Ticari Mamul stoklarını girmek ve ihtiyaç oluşması durumunda Yurtiçi Satınalma Sorumlusu ile birlikte planlanan Ticari Üretimlerin gerçekleştirilmesini sağlamak, Yurtiçi Satınalma Sorumlusu tarafından hazırlanan siparişleri kontrol etmek ve uygun bulması durumunda onaylamak, Ticari ürün üretimlerini günlük olarak takip edilmesini kontrol etmek, Ticari ürün mal kabulü esnasında çıkan problemlerin giderilmesini sağlamak, Yurtiçi Satınalma Sorumlusu tarafından iletilen Fatura, irsaliye, Ürün Giriş Evrağı ve Dış Depo Araç Kontrol Formu’nu kontrol etmek, Ticari mamul tedarikçileri ile fiyat anlaşmaları yapmak ve/veya iştirak etmek

  Aranan NiteliklerAmbalaj sektöründe faaliyet gösteren yabancı menşeli müşteri firmamız adına "Tedarik Zinciri Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun olan (Tercihen Endüstri Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği mezunu) Min. 2 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen İyi derecede Microsoft Office Programlarını bilen Müzakere, analiz ve raporlama, karşılaştırma, rekabet edebilme becerisine sahip olan Seyahat engeli olmayan B sınıfı Sürücü ehliyetine sahip olan Askerlik görevini tamamlamış olan

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.ŞKocaeli, İstanbul Avrupa 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıŞirket değerlerini koruyup müşteri portföyünü geliştirerek şirketini sahada en iyi şekilde temsil etmek Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek

  Aranan NiteliklerTercihen en az Ön Lisans mezunu Saha satış konusunda tercihen minimum 1 yıl deneyimli Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek Randevu ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek Gebze, Darıca, Dilovası, Çayırova ve Hereke'de ikamet eden veya edebilecek

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Plasiyer

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Aralık 2016

  İş Açıklamasıİlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Hadımköy sevkiyat deposunda görevlendirilmek üzere "Depo Elemanı" aramaktayız. Depodaki düzenin korunması, Gelen ve giden ürünlerin giriş ve çıkışının takip edilmesi, Gerekli sayımların yapılması, Depodaki ürün sevkiyatlarının kontrolü, Fatura ve irsaliye kesimleri,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Deneyimsiz veya benzer bir pozisyonda 1 yıl deneyim sahibi, İstanbul-Avrupa Yakası'nda ikamet eden,

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Eleman

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Aralık 2016

  İş AçıklamasıYazılı basın alanında hizmet veren ulusal gazetenin editörlüğünü yapacak bay-bayan personel aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin basın yayın veya ilgili bölümlerinden mezun Alanında en az 2 sene tecrübeli Güncel gelişmeler ve ekonomi anlamında bilgi sahibi ve kendini geliştirmeye açık Gerekli sorumlulukları alabilecek Konuşma ve yazı dilinde gerekli beceriye sahip olan Girişken ve iletişimi kuvvetli MS Office Programlarına hakim 25-40 yaş arası Bay/Bayan personel aranmaktadır.

  Sektör: Ajans, Yayıncılık

  Pozisyon: Editör

/50

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?