İş İlanları

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını gerçekleştirdiğimiz e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu tercihen üniversite eğitimini tamamlamış, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisine sahip ve sorumluluk alabilen, MS.Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Yargıcı

  Mağaza Satış Danışmanı - Trump Towers Yargıcı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Trump Towers mağazamızda görevlendirmek üzere; -Satış hedeflerini gerçekleştirmek için Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak Yargıcı standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, -Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan "Satış Danışmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, - Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı satışta aktif rol alacak, - Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın.

 • Fercam Lojistik

  Satış ve Pazarlama Fercam Lojistik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Italya merkezli Şirketimizin satış ekibinde Satış ve Müşteri yönetimini üstlenecek Satış Uzmanı aranmaktadır. • Satış hedefleri çerçevesinde, müşteri ziyaretlerinde bulunup, firmaya yeni müşteriler kazandırmak, • Mevcut müşteri portföyü ile sürekli koordinasyon halinde olup, ilişkileri geliştirmek, • Kendisine ve bölümüne verilen hedeflerin tutturulması yönünde çalışmak, • Belirli periyotlarda haftalık – aylık- dönemsel satış raporlarını hazırlayarak yöneticisine sunmak görevlerinden sorumlu olunacaktır.

  Aranan Nitelikler Lojistik sektöründe özellikle İtalya karayolu satış konusunda deneyimli saha satış pozisyonunda görev alabilecek; • Üniversite mezunu, • Lojistik satışında en az 2 yıl deneyimli, • MS Office programlarını kullanabilen, • Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, • Tercihen İngilizce bilen, • Pazar, müşteri ve iş fırsatlarını doğru analiz ederek, satış planlarını takip edecek ve sonuçlandırabilecek, • İş birimleri ile koordineli çalışacak, iletişimi kuvvetli, • Aktif araç kullanan, • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Satış Uzmanı aranmaktadır.

 • Saygı Hastanesi

  Temizlik Personeli Saygı Hastanesi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumumuzda istihdam edilmek üzere Temizlik Personeli

  Aranan Nitelikler Hastane tecrübesi olan, Kan tutmayan, alerjik hastalıkları olmayan, Güler yüzlü , sabırlı , hasta memnuniyetine önem veren Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan Askerlik Hizmetini tamamlamış ( Erkek adaylar için geçerli )

 • Prince Group

  Muhasebe Görevlisi Prince Group

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip "PRİNCE GROUP" bünyesinde çalıştırılmak üzere "Muhasebe Görevlisi" aramaktayız. Tekdüzen Hesap Planı ve Resmi Muhasebe uygulamaları konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Resmi beyannameleri düzenleyip, kontrol edebilen, Mevzuata ( VUK, TTK, SGK mevzuatı konularında ) hâkim Takipçi, disiplinli ve sorumluluk sahibi, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Proaktif, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 20 – 35 yaş arasında, Sürücü belgesine sahip (B sınıfı) ATHANE ve SEDNA programının bilinmesi tercih sebebidir.

 • Saygı Hastanesi

  Enfeksiyon/Eğitim Hemşiresi Saygı Hastanesi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumumuzda istihdam edilmek üzere hemşirelik bakım ve tedavi hizmetlerini planlandığı şekilde yerine getirecek ve sonuçlarını takip edecek Enfeksiyon / Eğitim Hemşiresi

  Aranan Nitelikler Lisans, Ön Lisans ya da Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümü mezunu, Alanıyla ilgili 2 yıldan fazla deneyime sahip, Uluslararası standartlarda ve kalitede hemşirelik hizmeti vermek bilincinde ve arzusunda olan, Alanıyla ilgili güncel gelişmeleri takip eden, Kurum içi eğitimleri düzenleyecek takip edecek , İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan Askerlik Hizmetini tamamlamış ( Erkek adaylar için geçerli ) Vardiyalı sistemde çalışabilecek

 • Özel Denizli Tekden Hastanesi

  Ebe/Hemşire Özel Denizli Tekden Hastanesi

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizli'nin en büyük hastanesi olan Özel Denizli Tekden Hastanesinde görevlendirilmek üzere '' EBE-HEMŞİRE '' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tecrübesi olan ( 3-5 yıl deneyimli ) Denizli'de ikamet eden Hemşire yada sağlık memuru çıkışlı.

 • Kazlıçeşme

  Kimyasal Test Laboratuvar Sorumlusu Kazlıçeşme

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kazlıçeşme Gıda Kontrol ve Araştırma Laboratuvarı Endüstriyel Laboratuvar Bölümü'nde değerlendirilmek üzere "Kimyasal Test Laboratuvar Sorumlusu "aramaktayız. Kimyasal analizler laboratuvarında gerçekleştirilecek yasaklı madde testlerinin yapılması, Laboratuvar içi tüm süreçlerin kalite yönetim sitemine uygun şekilde gerçekleştirilmesi ve raporlanması, İnorganik ve organik kimyasal analizlerin yapılması/yaptırılması, Yeni geliştirilecek metotların validasyon çalışmalarının yürütülmesi, Laboratuvar için kalite süreçlerini yönetilmesi ve raporlanması.

  Aranan Nitelikler Minimum ön lisans mezunu,Kimya Mühendisliği, Tekstil Mühendisliği veya Deri Mühendisliği Bölümlerinden mezun, İngilizce iyi seviyede olan,Ofis programlarına hakim, Tekstilde kimyasal analizler konusunda tecrübeli(Azo boyar madde, fitala vb.), GC-MS, HPLC, VE AAS kullanabilen, Minimum 2 yıl tecrübeli, Aktif araç kullanabilen, 30 yaşı geçmeyen, Tuzla ve çevresinde ikamet eden.

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Victoria's Secret-Mall Of İstanbul-Depo Elemanı Shaya Mağazacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Mağazacılık konusunda minimum 1 sene deneyimli Satış Danışmanlığı yapmış, tercihen depo tecrübesi olan Ürün takibi yapabilecek MS Office uygulamlarına hakim Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek 18-28 yaşları arasında Güleryüzlü, pozitif, dinamik Bay

 • Rossmann

  Kozmetik Satış Görevlisi-Antares AVM Rossmann

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara Antares AVM'de bulunan mağazamızda görev alacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Kozmetik Satış Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Maya Dizayn Reklam

  İngilizce Bilen Sekreter Maya Dizayn Reklam

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler 22-26 YAŞ ARALIĞI İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, DİNAMİK, POZİTİF ÖZGÜVEN VE SORUMLULUK SAHİBİ İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN SİGARA KULLANMAYAN BAYAN ELEMAN ARANIYOR

 • Prince Group

  Üretim Muhasebe Görevlisi Prince Group

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip "PRİNCE GROUP" bünyesinde çalıştırılmak üzere "Üretim Muhasebe Görevlisi" aramaktayız. Tekdüzen Hesap Planı ve Resmi Muhasebe uygulamaları konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Resmi beyannameleri düzenleyip, kontrol edebilen, Mevzuata ( VUK, TTK, SGK mevzuatı konularında ) hâkim Takipçi, disiplinli ve sorumluluk sahibi, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Proaktif, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 25 – 35 yaş arasında, Sürücü belgesine sahip (B sınıfı) MIKRO programının bilinmesi tercih sebebidir.

 • Kazlıçeşme

  Numune Alım Personeli Kazlıçeşme

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İSKEFE GRUP şirketlerinden KAZLIÇEŞME AR-GE Gıda Laboratuvarında çalışacak; · Kazlıçesme Arge Test Laboratuvarının numune toplama ve rapor dağıtım işlerini yapabilecek, · Gıda numunelerinde mikro biyolojik analizler için numune alabilecek. İstanbul trafiğinde aktif olarak araç kullanabilecek, · Numune toplama personeli müşteri isteklerine göre analizler ve mikro biyolojik analizler için numune alma işlemini gerçekleştirecek, · Laboratuvar raporlarının dağıtımını sağlayacak, Numune Alım Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Tercihen Gıda teknikerliği, biyoloji, kimya ile ilgili ön lisans veya teknik lise mezunu; • Aktif araç kullanabilen ve İstanbul'u iyi bilen, • Tercihen mikro biyolojik numune alma kurallarına uygun numune alabilecek, • Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, • Müşterilerle iyi diyalog kurabilecek, • Aktif çalışmayı seven, takipçi, • Askerliğini yapmış, Bay, • Tuzla'ya yakın çevrede oturan veya ulaşım sorunu yaşamayacak.

 • Hak Gıda

  Plasiyer/Satış Temsilcisi Hak Gıda

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bayiliğini yaptığımız İçim grubunda aktif satış yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler *Aktif büyük araç kullanabilen *Tercihen süt ve süt ürünleri satışında çalışmış *Tercihen SRC belgesine sahip *Kefil verebilecek

 • Direktika İnsan Kaynakları

  Direkt Satış Temsilcisi Direktika İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Direkt satış pozisyonunda; Minimum 1 yıl Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası ürünlerinin satışını gerçekleştirmiş adaylarımızın; Tercihen BES ve SEGEM lisansına sahip olması Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının mevzuatta belirlenen ilgili bölümlerinden* mezun olması veya Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu olması İstanbul veya Ankara'da ikamet etmesi Erkek adaylar için - askerlik görevi ile ilişiği olmaması veya en az 1 yıl tecilli olması DİREKT SATIŞ PROFESYONELLERİ ! TÜRKİYE FİNANS SEKTÖRÜNÜN EN HIZLI BÜYÜYEN ALANINDA KARİYER FIRSATI SİZİ BEKLİYOR! Direkt satış profesyonelleri; Dünya’da 37 ülkede faaliyet gösteren, Asya, Avrupa ve Latin Amerika’da güçlü bir konuma sahip lider finans kurumunun temsilciliğini yapan satış örgütünde bir araya geliyor. İşe alım temsilciğini yaptığımız Kurum; Türkiye genelinde büyük direkt satış ekiplerine liderlik etmiş profesyoneller tarafından kuruldu. Organizasyon; finansal direkt satış yönetimi konusunda uzun ve kanıtlanmış tecrübesi ile, çalışanlarına satış alanında gelişim ve kariyer imkanları sunuyor. Çağdaş ve geçerli bir meslek kazandırıyor. Misyonu olan, hayata ve insana fark katan, bireysel başarım kadar başkalarının hayatına da değer kattığım bir iş arıyorum! Yüksek enerjim ile, masa başında değil, insanlarla iletişim içinde sahada olmak istiyorum ! Başarım ve motivasyonuma güveniyorum. Gelirim ve kariyer hızımın buna paralel olması lazım, süreklilik arıyorum ! DİYORSANIZ Siz de; uzun yıllar boyunca çok sayıda satış temsilcisinin işe alımında, yetiştirilmesinde, yeteneklerini hayata geçirmesinde liderlik yapan yöneticilerle birlikte çalışabilir, direkt satış benim işim diyen bir ekipte DİREK SATIŞ TEMSİLCİSİ OLABİLİRSİNİZ.

  Aranan Nitelikler Türkiye’nin hızla büyüyen BES ve Hayat Sigortası satış organizasyonunda çalışma üzere; Müşterilere sunduğumuz finansal ürünler; insanların hayallerine kavuşmaları sağlayan, geleceklerini ve sevdiklerini güven altına alan hizmetler. Müşteri adaylarını ziyaret ederken farklı mesleklerden pek çok kişi ile tanışma ve yaşamlarına katkıda bulunma imkanına kavuşacaksınız, müşteriler için doğru çözümü üreterek geleceklerinde fark yaratacaksınız. Türkiye’nin hızla gelişen sektöründe eğitilecek ve uzmanlaşacaksınız. Nasıl mı? • Geleceğini güvence altına almak isteyen müşteri adaylarından randevu alarak, • Müşteri ziyaretleri ile Müşterilerin ihtiyaçlarını analiz ederek, • Müşterimize uygun olacak finansal ürünleri kendisine tanıtarak satış hizmetini gerçekleştirmek.

 • Direktika İnsan Kaynakları

  Direkt Satış Takım Lideri Direktika İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Direkt satış pozisyonunda; Minimum 3 yıl Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası ürünlerinin satışını gerçekleştirmiş adaylarımızın; Minimum 1 yıl ekip yöneticiliği yapmış BES ve SEGEM lisansına sahip olması Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının mevzuatta belirlenen ilgili bölümlerinden mezun olması veya Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu olması İstanbul veya Ankara'da ikamet etmesi Erkek adaylar için - askerlik görevi ile ilişiği olmaması veya en az 1 yıl tecilli olması DİREKT SATIŞ PROFESYONELLERİ ! TÜRKİYE FİNANS SEKTÖRÜNÜN EN HIZLI BÜYÜYEN ALANINDA KARİYER FIRSATI SİZİ BEKLİYOR! Direkt satış profesyonelleri; Dünya’da 37 ülkede faaliyet gösteren, Asya, Avrupa ve Latin Amerika’da güçlü bir konuma sahip lider finans kurumunun temsilciliğini yapan satış örgütünde bir araya geliyor. İşe alım temsilciğini yaptığımız Kurum; Türkiye genelinde büyük direkt satış ekiplerine liderlik etmiş profesyoneller tarafından kuruldu. Organizasyon; finansal direkt satış yönetimi konusunda uzun ve kanıtlanmış tecrübesi ile, çalışanlarına satış alanında gelişim ve kariyer imkanları sunuyor. Çağdaş ve geçerli bir meslek kazandırıyor. Misyonu olan, hayata ve insana fark katan, bireysel başarım kadar başkalarının hayatına da değer kattığım bir iş arıyorum! Yüksek enerjim ile, masa başında değil, insanlarla iletişim içinde sahada olmak istiyorum ! Başarım ve motivasyonuma güveniyorum. Gelirim ve kariyer hızımın buna paralel olması lazım, süreklilik arıyorum ! DİYORSANIZ Siz de; uzun yıllar boyunca çok sayıda satış temsilcisinin işe alımında, yetiştirilmesinde, yeteneklerini hayata geçirmesinde liderlik yapan yöneticilerle birlikte çalışabilir, direkt satış benim işim diyen bir ekipte DİREKT SATIŞ TAKIM LİDERİ OLABİLİRSİNİZ

  Aranan Nitelikler Türkiye’nin hızla büyüyen BES ve Hayat Sigortası satış organizasyonunda çalışma üzere; Müşterilere sunduğumuz finansal ürünler; insanların hayallerine kavuşmaları sağlayan, geleceklerini ve sevdiklerini güven altına alan hizmetler. Müşteri adaylarını ziyaret ederken farklı mesleklerden pek çok kişi ile tanışma ve yaşamlarına katkıda bulunma imkanına kavuşacaksınız, müşteriler için doğru çözümü üreterek geleceklerinde fark yaratacaksınız. Türkiye’nin hızla gelişen sektöründe eğitilecek ve uzmanlaşacaksınız. Nasıl mı? • Geleceğini güvence altına almak isteyen müşteri adaylarından randevu alarak, • Müşteri ziyaretleri ile Müşterilerin ihtiyaçlarını analiz ederek, • Müşterimize uygun olacak finansal ürünleri kendisine tanıtarak satış hizmetini gerçekleştirmek.

 • Aksem Plastik Metal Kalıp

  Kalıp Tasarım Uzmanı Aksem Plastik Metal Kalıp

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Plastik ve Metal enjeksiyon Kalıp imalatı konusunda faaliyet gösteren firmamıza KALIP TASARIM UZMANLARI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Teknik Liselerin Kalıp veya Makina bölümlerinden mezun, Tercihen Plastik veya Metal enjeksiyon kalıpları tasarımında tecrübeli, NX kullanabilen, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Çayırova, Gebze, Darıca civarında ikamet eden, Bay veya bayan

 • Firma Adı Gizli

  Özel Güvenlik Satış ve Pazarlama Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni kurulan Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi firmalarımızda istihdam edilmek üzere Satış ve Pazarlama Uzmanı arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Hizmet (ÖZEL GÜVENLİK, Temizlik ve Tesis Yönetimi ) sektörlerinde satış ve pazarlama departmanında çalışmış, tercihen bu sektörlerde operasyonda da görev almış Pazarlama ve Satış konularını kendine meslek edinen 3-4 yıl deneyimli, Tercihen kendi portföyü olan Yazılı ve sözlü sunum becerisi yüksek olan, Analitik düşünce yapısına sahip, Etkin planlama ve iş takibi becerisi olan, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, İkna yeteneği yüksek, satış ve hedef odaklı çalışabilen, İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden, (tercihen Maltepe- Kadıköy-Ataşehir-Üsküdar) 45 yaşını aşmamış bay adaylar

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Garson Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, GIDA ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; Büfe içinde müşterilerden sipariş alacak, Mutfaktan aldığı siparişleri müşterilere servis edecek, Paket siparişleri motorcuya doğru bir şekilde adres bilgisiyle beraber tarif ederek gönderecek, Büfenin genel temizliğini yapacak (masalar, wc, bahçe),

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş aralığında, Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, Daha önce benzer bir iş tecrübesi olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( Ümraniye bölgesine ulaşım imkanı bulunan) Bay " GARSON " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Rossmann

  Part-Time Kasiyer-Uşak Festiva Outlet AVM Rossmann

  Uşak

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uşak/Festiva Outlet AVM'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, müşteri odaklı erkek part-time kasiyer aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Dinamik çalışma ortamında bulunmayı seven, güleryüzlü takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Saha Satış Uzmanı Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz online emlak portalı için "SAHA SATIŞ UZMANI " aramaktayız. - Kendisine verilen bölge kapsamında potansiyel müşterileri ziyaret ederek ihtiyaçlarını analiz ederek firmanın ürününün tanıtımını ve satışını gerçekleştirmek. - Yeni müşteriler kazanarak, bölgesine geliştirecek ve satışlarını arttıracak, bölgeye ait portföy oluşturmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Aktif Satış konusunda tecrübeye sahip, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış ve ya en az 2 yıl tecilli, Başardıkça kazanıp yüksek gelir elde etmek isterseniz, Beklenenden daha iyisini gerçekleştirmeyi hedefleyen biriyseniz, Verilecek yoğun satış eğitimleri ile kendinizi geliştirmeye hazırsanız, Enerjikseniz ve kendinize güveniyorsanız, İletişim ve ikna becerileriniz yüksekse, Satış konusunda kariyer yapmak isterseniz, düşünüyorsanız...

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-Uşak Festiva Outlet AVM Rossmann

  Uşak

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uşak Festiva Outlet AVM'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe; tercihen temizlik, hızlı tüketim malları, gıda veya kozmetik gruplarından birinde deneyimli, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Onur

  Bağcılar Reyon Görevlisi ( Yeni Mağaza ) Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.100 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. · Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. · Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Bağcılar'da yeni açılacak olan mağazasında görevlendirilmek üzere '' Reyon Görevlisi '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın Reyon bölümünde görevlendirilmek üzere; · Tercihen Market sektöründe deneyimli, · Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Dikkatli ve titiz çalışan, · Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), · Market sektöründe kariyer yapmak isteyen, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Analizden İnsan Kaynakları

  Resepsiyonist Analizden İnsan Kaynakları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için "Resepsiyonist" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Tercihen Netsis programını bilen, Çalışkan, titiz ve ayrıntılara önem veren, Telefonda İletişim becerileri yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Organize çalışabilen, Çiğli ve çevresinde ikamet eden adaylar değerlendirilecektir.

 • Onur

  Bağcılar Kasa Görevlisi ( Yeni Mağaza ) Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.100 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. · Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. · Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Bağcılar'da yeni açılacak olan mağazasında görevlendirilmek üzere '' Kasa Görevlisi '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın Kasa bölümünde görevlendirilmek üzere; · Tercihen Market sektöründe deneyimli, · Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Dikkatli ve titiz çalışan, · Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), · Market sektöründe kariyer yapmak isteyen, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Satış Danışmanı - Ankara İzmir Cadde Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara İzmir Cadde mağazamız için satış danışmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Onur

  Bağcılar Manav Satış Görevlisi ( Yeni Mağaza ) Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.100 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. · Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. · Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Bağcılar'da yeni açılacak olan mağazasında görevlendirilmek üzere '' Manav Satış Görevlisi '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın Manav bölümünde görevlendirilmek üzere; · Tercihen Market sektöründe deneyimli, · Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Dikkatli ve titiz çalışan, · Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), · Market sektöründe kariyer yapmak isteyen, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Onur

  Bağcılar Şarküteri Satış Görevlisi ( Yeni Mağaza ) Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.100 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. · Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. · Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Bağcılar'da yeni açılacak olan mağazasında görevlendirilmek üzere '' Şarküteri Satış Görevlisi '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın Şarküteri bölümünde görevlendirilmek üzere; · Tercihen Market sektöründe deneyimli, · Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Dikkatli ve titiz çalışan, · Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), · Market sektöründe kariyer yapmak isteyen, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Onur

  Bağcılar Kasap Satış Görevlisi ( Yeni Mağaza ) Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.100 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. · Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. · Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Bağcılar'da yeni açılacak olan mağazasında görevlendirilmek üzere '' Kasap Satış Görevlisi '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Mağazamızın Kasap bölümünde görevlendirilmek üzere; · Tercihen Market sektöründe deneyimli, · Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Dikkatli ve titiz çalışan, · Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), · Market sektöründe kariyer yapmak isteyen, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Fas Firma Destek Hizmetleri

  Customer Service Specialist Fas Firma Destek Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Customer order entries / send out confirmations for open orders / follow up dispatches from warehouse, Invoicing domestic & export / make invoice controls, Support Sales team for allocated Customers – Involve actively Sales process for existing and new customer, sales price and conditions, return inbound, credits entries, Clarify with customer open / unclear issues, In case of delivery problems, cross checking and to resolve issue with customer and the warehouse, Working on the open orders list periodically and to share the information with related sales team.

  Aranan Nitelikler Graduates in Business Administration – Economy faculties, 2-3 years experience in Customer Service operations, Eager to learn & take responsibility, problem sover, SAP SD module experience is a must , Proficiency with computer programs including Excel, Word and PowerPoint, Good level of English speaking, Military Service completed for male candidates, Preferably Non smoker, Residing in Asian Side.

 • Bessini Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti

  İk Stajyeri Bessini Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İK Departmanında görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okumakta olan BAYAN stajyer alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Vakko

  Şablon Dairesi Sorumlusu Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Emprime İşletmesi Birim Yöneticiliğinde şablon ile baskı konularında bilgili "Şablon Dairesi Sorumlusu” takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının Tekstil veya Makine bölümlerinden mezun, Tekstil’de baskı konusunda 5-10 yıl deneyimli, Baskılı desen bilgisine sahip , Planlama ve zaman yönetimi becerilerine sahip, Problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Vakko

  Kimya Mühendisi Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Emprime İşletmesi Birim Yöneticiliğinde ipek kumaşlar üzerine boya - baskı - apre konularında görev alacak "Kimya Mühendisi" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Tekstil Kimyası konusunda deneyimli, Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgili, İletişim ve analitik becerileri yüksek, sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Ekol Mağazaları

  Mağaza Satış Danışmanı Ekol Mağazaları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması EKOL Kadın Giyim alanında her geçen gün büyüyen ve gelişen bir marka olarak mağazalaşmasını sürdürüyor. Kızılay Bölgesinde bulunan mağazalarımız için Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz. Mağazanın genel anlamda temiz ve düzenli olmasını sağlar. Görsel standartlara bağlı kalarak reyon ve raflardaki ürünlerin düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. Kargo ile gelen ürünlerin teslim alınması, sayılması ve reyonlara dağıtımını sağlar. Müşterileri güler yüzle karşılar istek, talep ve ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamaya çalışır. Ürün toplama, katlama, askılama, alarmlama ve etiketleme işlemlerini hızlıca yürütür. Mağazayı her zaman satışa ve hizmete hazır halde bulunmasınısağlar. Ürün özellikleri hakkında bilgi sahibi olur. Markanın yüzü olarak genel görüşü, kıyafeti ve davranışlarıyla marka imajına katkı sağlar. Mağaza satış hedeflerini gerçekleştirmek için mücadele verir. Satış performansını en üst düzeyde tutmak ve sıcak satışın sürekli içinde bulunmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kadın Giyim sektöründe en az 1 yıl tecrübeli Ekip çalışmasında başarılı, İşinde istekli, mücadeleci ve hevesli, Güler yüzlü, pozitif ve enerjik, Modayı, görselliği ve yeni trendleri takip eden, Yeniliklere ve değişime açık

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Fastfood Mutfak Aşçısı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, GIDA ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; Büfe içinde menülerde bulunan ürün yelpazesini( tost, ıslak hamburger vb.) üretmek için gerekli donanıma ve bilgiye sahip,

  Aranan Nitelikler 18 - 30 yaş aralığında, Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, Daha önce benzer bir iş tecrübesi olan, En az ilköğretim mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden( Ümraniye bölgesine ulaşım imkanı bulunan) Bay " AŞÇI " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Şoför Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Demir Çelik" alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için personel servisinden sorumlu, aşağıdaki niteliklere sahip ''ŞOFÖR'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler E sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak kullanan, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, Tercihen benzer pozisyonlarda görev almış, Askerlik hizmetini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış, Bornova veya Bayraklı semtlerinde ikamet eden, ERKEK

 • Bilkon Grup

  İnsan Kaynakları Sorumlusu - Anadolu Yakası Bilkon Grup

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Kadıköy’ de ki merkezinde görevlendirilmek üzere, İnsan Kaynakları Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız. Görev Tanımı; Personelin puantaj kontrolü ve maaş ödemelerinin yapılması, Personelin devam kontrolünün takibi, Ücretlendirme ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi, Personelin iş sözleşmeleri ve yönetmelik, talimat ve prosedürlere uyumunun kontrolü ve takibinin sağlanması, Bordro tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Ücret, yan haklar ve sosyal haklar ile ilgili çalışmaların sürdürülmesi, Uygun eğitim ihtiyaçlarını analiz edilmesi ve organizasyonunun sağlanması, Personelin işe giriş-işten çıkış süreçlerinin kanuna uygun ve sağlıklı yürütülmesinin sağlanması, Yıllık izin planlarının oluşturulması ve takip edilmesi, Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin tamamının yürütülmesi, Belirli aralıklarla performans değerlendirmelerinin gerçekleştirilmesi ve raporlanması,

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler; Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Personel Özlük işleri ve Bordrolama uygulamalarında en az 4 yıl deneyimli, Birebir ve toplu mülakat organizasyonlarını gerçekleştirebilecek, İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim, MS Office programlarını bilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • Puledro

  Makastar Puledro

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 20 yıllık geçmişe sahip olan Oylum Tekstil bünyesinde çalıştırılmak üzere

  Aranan Nitelikler Tekstil sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Sorumluluk sahibi, Modaya ilgi duyan, Askerliğini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, MAKASTARLAR aranmaktadır Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir.

 • Beymen

  Ürün Sorumlusu (Beymen Collection Erkek) Beymen

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * En az 5 senelik perakende ürün yönetimi tecrübesine sahip (özellikle erkek giyiminde) * Kreatif çözümler yaratabilen, moda ve marka bilinci olan, * Çok iyi derecede İngilizce bilen, * Analitik bakış açısı olan, * MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen (tercihen SAP bilen)

 • Babacan Yapı

  Proje Satış Müdürü Babacan Yapı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yabancı müşterilerden sorumlu olacak Satış arttırmaya yönelik stratejiler geliştirmek Belirlenen konut satış ve pazarlama stratejileri doğrultusunda satış organizasyonunu yönetmek

  Aranan Nitelikler Sektöründe hep ilklere imza atan firmamızın, satış ofisinde, yeni başlayacak projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "PROJE SATIŞ MÜDÜRÜ" arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen pazarlama satış üzerine yüksek lisans derecesine sahip Gayrimenkul pazarlamada minimum 3 ile 5 yıl faaliyet göstermiş İNGİLİZCE bilen Pazarlama araştırmaları ve analizleri yapıp, pazarlama stratejisi oluşturacak Güler yüzlü, prezantabl İkna kabiliyeti yüksek Bahçeşehir, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece ve yakın bölgelerde ikamet eden

 • Beymen

  Supplier Relations And Merchandising-Specialist Beymen

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Bachelor’s degree (Engineering, Economy or related preferred) Minimum 3 years of experience in Planning /Supply Chain /Merchandising Proficient in MS Office applications (esp. in Excel) Excellent command of English Must have an understanding of supply chain process Good planning, follow up, problem solving and communication skills

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Satış Danışmanı-Eskişehir Espark AVM Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Eskişehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Eskişehir Espark AVM Mağazamızda görevlendirmek üzere; "Satış Danışmanı'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Tellioğlu Gıda AŞ.

  Opet Akaryakıt İstasyonu Satış Görevlisi(Pompacı) Tellioğlu Gıda AŞ.

  Balıkesir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektörünün köklü ve öncü firması Tellioğlu Gıda'nın OPET Tellioğlu Akaryakıt istasyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ortaokul mezunu, Benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimli, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Balıkesir’de ikamet eden, Bay. Not: Haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Sadece fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

 • Beymen

  Monobrand Mağazalar-İşe Alım ve Eğitim Yöneticisi Beymen

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beymen Monobrand Mağazalarımızın işe alım ve eğitim süreçlerinden sorumlu olacak;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Lüks perakende sektöründe ve konusunda en az 8 yıl deneyimi olan, * Analitik / raporlama yetkinlikleri olan * Etkin iletişim, planlama/organizasyon ve sunum becerileri olan * Öğrenmeye açık, araştırmacı, yaratıcı * İletişim becerileri kuvvetli, * Çok iyi seviyede İngilizce bilgisi olan, * MS Office programlarını bilen "İşe Alım ve Eğitim Yöneticisi" aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  Yatılı Çocuk Bakıcısı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması (Biri 2,5 – diğeri 7,5 yaşında olan) İki çocuğun bakımı ile ilgilenebilecek, Florya/Basınköy’ deki evimizde haftanın 6 günü yatılı bir şekilde çalışacak (haftada 1 gün izin kullanacak) tecrübeli bayan "Yatılı Çocuk Bakıcısı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun Alanında tecrübeli, Referans verebilecek Dikkatli Güler yüzlü Hijyen kurallarına önem veren Temizliğe ve titizliğe özen gösteren Tercihen sigara kullanmayan Yatılı olarak çalışabilecek

 • Beymen

  Beymen Home-Ürün Uzman Yardımcısı Beymen

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Sektörde ve benzeri bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, * Home marka deneyimi olan veya kendini bu alanda geliştirmek isteyen, * Analitik, * Operasyonel süreçlerde ve iş takibi konusunda yetkin * Çok iyi derecede İngilizce bilen * Ms Office programlarını etkin kullanabilen, * Tercihen SAP bilen,

 • Beymen

  Buyer (Women/Men Rtw-Shoes-Handbags) Beymen

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Bachelor's degree At least 4 years of buying experience in a luxury, retail environment Strong interest in fashion and brands Must have excellent analytical, communication and negotiation skills Good command of written and spoken English, a second language (Italian or French) would be an asset No travel restrictions

 • Beymen

  Kurumsal ve Turist Satış Müdürü Beymen

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde Satış Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere 'Kurumsal ve Turist Satış Müdürü' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Üniversite mezunu, * Kurumsal Satış konusunda minimum 7 yıl tecrübe sahibi, * İş takibi ve koordinasyon becerisi olan, * İletişimi kuvvetli, dinamik ve hırslı, * Kalite ve hedef odaklı çalışabilen, * Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, * MS Office uygulamalarına hakim,

 • Vakko

  Gıda Mühendisi Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Topkapı'da faaliyet gösteren ve çikolata üretimi yapan firmamız için; satın alma, üretim, depolama, sevkiyat süreçlerinde görev alacak, Gıda Mevzuatına uygun ve Çikolata Kalite Standartlarında çalışılmasını sağlayacak "Gıda Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. -Çikolata Üretim Bölümü'nden sorumlu olmak, -Çikolata ve ürünlerinin üretildiği bölümün Gıda Mevzuatına uygunluğunu sağlamak, -Gıda Mevzuatını takip etmek, -Ürün kalitesinin arttırılması ile ilgili araştırmalar/çalışmalar yapmak, -Yeni ürünler için Gıda Üretim İzin Belgesi alınması için gerekli çalışmaları yürütmek, -Ölçüm cihazlarının kalibrasyon periyotlarını takip etmek, -Üretim reçetelerini hazırlamak, güncelliğini takip etmek, -Hammadde tanımlarının hazırlamak, güncelliğini takip etmek, -Üretimin kontrol etmek, izleyerek ölçmek ve dökümante etmek, -Üretim ve paketleme faaliyetlerini sürekli olarak kontrol etmek, -Bölüm için hijyen kurallarını oluşturmak ve kurallara uyulmasını sağlamak, -Birimi ilgilendiren yasal ve şirket içi prosedürleri takip etmek, uygulamak ve uygulatmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen gıda sektöründe, üretim süreçlerinde 2 yıl deneyimli, Kalite sistemleri ,(ISO 9000, ISO 22000, OHSAS 18001 vb.) uygulamalarında bilgi sahibi, Gıda Mevzuatı ve Gıda Güvenliği konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, özellikle ileri derecede Excel bilgisine sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, Sistematik dokümantasyon ve raporlama yapabilecek, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, Problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Stres altında çalışabilmek, Seyahat engeli olmamak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.

 • Rossmann

  Mağaza Müdürü-Tuzla/Viaport Marina AVM Rossmann

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tuzla Viaport Marina AVM'de açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü aramaktayız. Mağazanın operasyonel işleyişinin organize edilmesi, Mağaza personelinin yönetiminin gerçekleştirilmesi, gelişimlerinin desteklenmesi, gerekli eğitimlerin verilmesi, Mağaza ile ilgili tüm süreçlerin takip edilerek, merkez birimlere gerekli raporlamaların ve bilgilendirmelerin yapılması, Mağaza satış performansını arttırmak için gerekli olan çalışmaların planlanıp uygulanması görevlerini gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe; tercihen gıda veya kozmetik perakendeciliğinde, mağaza yöneticiliği konusunda en az 5 yıl deneyimli, En az lise mezunu, İngilizce veya Almanca bilen (tercih sebebidir), Organizasyon ve iletişim yeteneği güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Temsil yeteneğine sahip, liderlik becerileri gelişmiş, prezentabl, Güleryüzlü, dinamik, gelişime açık, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?