İş İlanları

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için, iOS, Android veya C# (Telerik) ile uzman mobil uygulamalar yazabilen takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İyi düzeyde iOS veya Android veya C# (Telerik) deneyimi olan, Javascript  konusunda tecrübeli, MySQL ve/veya Oracle veritabanları ile çalışmış, Teknik İngilizcesi kuvvetli, Askerliğini yapmış, Çözüm odaklı düşünebilen.

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için, CRM Projelerinde aşağıdaki görevleri yapmak üzere Yazılım Proje Yöneticisi aramaktayız. • Müşteri ekibi ve proje yöneticisi ile koordinasyonun sağlanması, • Proje planına uygun olarak projenin ve ilgili görevlerin zamanında, hedef maliyette ve kaliteli tamamlanması, bunun için gerekli kontrol ve takibin yapılması, • Proje ile ilgili risk, plan, fiili bütçe, terminleme, uygunluk takibi ve raporlama yapılması, • Kaynak havuzunun verimli çalışma prensipleri ile yönetilmesi.  

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin mühendislik, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) veya benzer bölümlerinden mezun, • Tercihen ilgili bölümlerde veya Mühendislik Yönetimi/Endüstri Mühendisliği vb alanlarda yüksek lisans yapmış, • En az 5 yıl yazılım/danışmanlık sektöründe tecrübeli, • Analitik düşünme kabiliyetine sahip, • CRM ve/veya ERP süreç ve mimari bilgisi olan, • Microsoft Office Word, Excel, Power Point, Visio ve Project uygulamalarına hakim, • Proje yönetim metodolojileri konusunda bilgili, • İletişim becerisi (yazılı ve sözlü) yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, • Vizyon sahibi, karar vermekte yetkin, sorumluluk alabilen • İleri seviyede İngilizce bilen, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, • İstanbul'da ikamet eden/edebilecek olan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.  

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için, IoT projelerinin Mobil uygulama geliştirme tarafında iOS client uygulamaları geliştirecek iOS yazılımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Özellikle öğrenmeyi seven ve öğrenmeye istekli, - Analitik düşünme gücü yüksek, - Sorumluluk sahibi, - Proje bazlı çalışılacağı için, projenin belli aşamalarında yoğun çalışma temposuna ayak uyduracak, - İyi derecede İngilizcesi olan, - Müşteri tarafında, farklı zamanlarda farklı lokasyonlarda çalışabilecek, - En az 2 yıl IOS geliştirme tecrübeli, - En az 2 uygulama geliştirmiş, - IOS 6 ve üzeri ve iPhone 4S ve üzeri platformlarında geliştirme tecrübesi olan, - iPad+ platformlarında geliştirme tecrübesi olan, - Temel IOS tasarım ve UX prensiplerini bilen.  - En az bir kere "iOS Human Interface Guidelines" okumuş. - Tercihen Application Store'da uygulama yönetme ve yayınlama tecrübesi olan, - Mobil uygulama geliştirirken server ile REST / SOAP ile entegrasyon yapmış. - Tercihen Java / J2EE / Spring hakkında bilgi veya tecrübeye sahip, - 4 yıllık fakülte mezunu. Tercihen Bilgisayar / Elektrik / Elektronik / Matematik Mühendisliği mezunu, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, - Genel SQL bilgisi iyi, SQL-Lite kullanmış. Tercihen Oracle / Mysql / MSSQL tecrübeli.

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak çözüm ortalığı yapmakta olduğumuz bir firma için, Microsoft Dynamics CRM projelerinde görevlendirilmek üzere C#.NET Yazılımcılar ve Uzman Yazılımcılar aramaktayız. İşin Tanımı: Danışmanlar tarafından oluşturulan dokümantasyon doğrultusunda yazılım geliştirmek ve test etmek, Teknik tasarım ve dokümantasyon gerçekleştirmek, Proje performans testlerini yapmak, Ekip arkadaşlarına gerekli noktalarda destek vermek, İhtiyaç halinde ön analiz aşamasında ekibe teknik destek vermek.

  Aranan Nitelikler ·           UZMAN YAZILIMCI için en az 5 yıl, YAZILIMCI için en az 2 yıl üzerinde geliştirme yapmış olması, tercihen Microsoft Dynamics CRM geliştirmiş olması, ·           .Net Framework 4.5 ,ASP.NET, C#, WCF, MVC,OOP/OOD, Windows Service, Angular JS konularında deneyimli olması ·           Veri tabanı modelleme, MS SQL Server ve T-SQL hakkında bilgi sahibi olması ·           İyi derecede İngilizce bilgisine sahip ·           Bilgi paylaşımını önemsemesi ·           Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması ·           UZMAN YAZILIMCI için Yazılım ekibi içerisinde, kritik konularda karar verme süreçlerinde sorumluluk alabilecek ·           Modern frameworkler konusunda bilgi sahibi ve öğrenmeye meraklı ·           N katmanlı uygulama mimarisine hakim Problem çözme kabiliyetine sahip, analitik düşünebilen

 • PHP Yazılım Uzmanı
  Btos Bilişim
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak, danışmanlığını yaptığımız bir firma için PHP Yazılım Uzmanı aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler İyi derecede PHP / MySql deneyimi olan, Linux sistemlerine aşina olan, Tercihen Laravel ve / veya Codeigniter php­ framework’leri ile proje geliştirmiş ya da php üstünde framework yapısına adapte olabilecek, Çok iyi algoritma geliştirme yeteneği olan, Yeni bir şey öğrenmediği günü boş geçmiş kabul eden, İngilizce konuşabilen, Disiplinli ve sorumluluk sahibi.  

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak, çözüm ortaklığını yapmakta olduğumuz bir firma için; çok iyi derecede Angular JS bilen Front-End developer aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İngilizce konuşabilen, JavaScript ve JQuery bilgisi iyi olan, Webservis ve JSON ile çalışmış, Angular.js ile projeler geliştirmiş olan, Güncel Web Teknolojilerini takip etmeden içi rahat etmeyen, Takım çalışmasına uyumlu, yeni teknolojilere açık, insiyatif kullanabilen, çözüm odaklı, pratik, sorumluluk sahibi.

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir ajans için; Avrupa'da faaliyet gösteren büyük ve tanınan şirketlerin sosyal medya ve diğer dijital ihtiyaçları karşılamak adına yeni teknolojiler uygulanarak geliştirilen büyük çaplı ve çok dilli çeşitli projelerde uzmanlık alanı ile ilgili olarak katkıda bulunacak MidLevel PHP Backend Developer çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Sosyal Mecra API'lerini kullanmış, REST API tecrübesi olan, Tercihen Codeigniter veya Laravel ile proje yapmış, API dökümantasyonlarını okuyabilecek seviyede ingilizce bilen, Takım çalışmasına uyumlu, yeni teknolojilere açık, çözüm odaklı ve pratik düşünebilen, Tercihen ajans tecrübesi olan.

 • İş Açıklaması Alsancak’  Gül sokakdaki  gayrimenkul yatırım şirketimize firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip '' YÖNETİCİ ASİSTANI '' aranmaktadır. Günlük iş planının organize edilmesi ve telefon trafiğinin yönetilmesi, Randevu organizasyonlarının yapılması, Yurt içi ve yurt dışı organizasyonların ve yazışmaların yapılması, Evrak takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler 24 – 35 yaş aralığında olan, En az lise mezunu, Ön muhasebe bilen, Planlama becerisi yüksek, Organizasyon yeteneği gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, Sözlü ve yazılı iletişimi gelişmiş, Seyahat Engeli olmayan Bayan .  

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için aşağıdaki iş tanımını gerçekleştirebilecek IoT (Internet of Things) Uzman Yazılım Mimarı ve Geliştiricisi aramaktayız. Tüm yazılım geliştirme süreçlerinin yönetimi, IoT Platform Yazılım geliştirme süreçlerinin yürütülmesi,  Yazılım mimarisinin oluşturulması, Web/mobil projelerinin yönetilmesi, Görütüntü işleme projelerinin yönetilmesi, Gömülü sistem sistem projelerinin yürütülmesi.    

  Aranan Nitelikler      Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun       Daha önce B2C ve / veya B2B Internet sitelerinin geliştirilmesinde sorumluluk almış,       Yazılı ve sözlü çok iyi derecede İngilizce bilen      İletişim becerileri yüksek,     Ekip çalışmasına yatkın ve daha önce takım projelerinde rol almış,      Java (Web), C#.Net, Python veya PHP dillerinin birinde çok iyi tecrübe ve bilgi sahibi,      Nesneye dayalı tasarım ve programlamaya ileri düzeyde hakim,      HTML5, CSS3, Javascript, Jquery, XML, Json gibi teknolojilerde deneyimli olan,      MS Sql Server, Oracle, MySQL ya da benzeri bir ilişkisel veri tabanı ile çalışmış, SQL konusunda tecrübeli,        Veri yapıları, algoritmalar ve tasarım kalıpları (Design Patterns) konusunda oldukça deneyimli,       API servisleri ve SOAP kaynaklı servisler geliştirmiş,       Tercihen bir Source Control yazılımı kullanarak proje geliştirmiş,       Sinyal sistemler konusunda bilgili ve çalışmalar yapmış.               

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz çözüm ortağımız için, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Denetçisi olarak yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız. Eğitim Planı:  Öncelikli olarak ISO 27001 baş denetçi eğitimiminin tamamlanması ve sertifika alması, daha sonra staj süresinin doldurulmasına müteakip denetçi yetkisinin verilmesi ve entegre denetimlerde görev alabilmesi için aynı sürecin ISO 9001, ISO 14001, OHS 18001 standartları içinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Ayrıca Bilgil Güvenliği konusunda boşluk analiz yapılması, risk analizi yapılması konularında eğitim verilecek. NOT:  Eğer aday penetrasyon testi vb. hizmetleri verebilecek kapasitede ise bu tür işler de görevlendirilebilir.

  Aranan Nitelikler - En az 4 yıllık çalışma hayatı olması ve bunun en az 2 yılı Bilgi Güvenliği alanında olması, - 4 Yıllık fakülte mezunu olması, - Erkek adaylar için askerlikle ilişkisinin bulunmaması, - Seyehat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, - İyi derecede İngilizce bilmesi, - Bilgi Güvenliği Testleri, Risk Yönetimi, Risk Analizi ve Tetkiki konularında bilgili, - Dokümantasyon ve Raporlama becerisine sahip, - Analitik ve geniş vizyonla düşünebilen, - Uzun yıllar bu sektörde kariyer planlayan.

 • İş Açıklaması EN AZ LİSE MEZUNU ; YATIN SEVK VE İDARESİ , PERSONEL GÜVENLİĞİ, PERSONEL EĞİTİMİ VE İDARESİ, YANGIN ÖNLEME VE YANGINLA MÜCADELE, CAN KURTARMA ARAÇLARINI KULLANMA, ELEKTRONİK HARİTA KULLANIMI, TELSİZ İLETİŞİM SİSTEMİ GİBİ ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERDE VERECEĞİMİZ 4.5 AY SÜRELİ EĞİTİMLERİMİZE KATILABİLECEK, EĞİTİM SONUNDA ÇEŞİTLİ TURİSTİK BÖLGELERDE VE İSTANBUL İÇİ MARİNALARDA YAT KAPTANI OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK, 20 YAŞ VE ÜZERİ BAY - BAYAN YETİŞTİRİLMEK ÜZERE; ORTALAMA 3000-5000 TL MAAŞ ÜZERİNDEN ÇALIŞACAK YAT KAPTANI ADAYLARI ALINACAKTIR...  

  Aranan Nitelikler * 20 YAŞ ÜZERİ * EN AZ LİSE MEZUNU * TERCİHEN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ(ERKEKLER İÇİN) * SAĞLIK PROBLEMİ OLMAYAN * HERHANGİBİR KPSS ,LYS, YGS GİBİ SINAVLARA TABİ TUTULMADAN VERECEĞİMİZ EĞİTİM SÜRECİNİ TAMAMLAYABİLECEK * SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN  * UZUN VADEDE MESLEK SAHİBİ OLMAK İSTEYEN  YAT KAPTANI ADAYLARI...

 • İş Açıklaması Tarsu  Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playland & Playbowlıng mağazamızda görevlendirilmek üzere Alan Personeli-Kasiyer arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu, İletişim becerisi yüksek, 20-25 yaşları arasında Güleryüzlü, pozitif, dinamik Deneyimli - Deneyimsiz Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tokat Novada AVM'ye yakın ikamet eden, Bay-Bayan  

 • Garson
  Vizyon Deniz
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması KURU YÜK GEMİLERİNDE 15-30 KİŞİLİK GEMİ MÜRETTEBATINA YOLCU(RORO) GEMİLERİ ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA MÜRETTEBAT+YOLCU VE MÜŞTERİLERE  SERVİS VE SUNUM YAPABİLECEK GEREKLİ MESLEKİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN GARSON(KAMAROT) OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER.    

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK VE YOLCU GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA YÜKSEK GELİR HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA ÇALIŞACAK DENİZ DENEYİMİ OLAN OLMAYAN  GARSONLAR ALINACAKTIR.     NOT : GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİR. CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZE DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞI VE MEB. TARAFINDAN DÜZENLENEN GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİRME YAPILARAK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİNİZ YAPILABİLMEKTEDİR..

 • İş Açıklaması KOZMETİK DEPOMUZDA ÇALIŞACAK,  18-35 Yaş arası Bay  ve  Bayan deneyimli ( Ürün toplama, etiketleme, iade vb.) depo personeller alınacaktır,  3 vardiyalı Çalışma,+ 4 Saat Fazla Mesai  1 Gün Pazar Hafta Tatili,  Depoda El terminali kullanarak ürün toplama yapmış tecrübeli personellerin başvurması  önemle hatırlatılır.   MMAŞ+ SGK + YOL + YEMEK + Özel Sağlık Sigortası + İhtiyaç olması durumunda (Fazla  Mesai )  İrtibat :0533 961 63 70- 0533 961 64 05

  Aranan Nitelikler Enaz İlkokul Tercihen Lise Mezunu, 18-35 yaş arası Bay ve Bayan Peroneller değerlendirilecektir,  Sğlık Problemi Bulunmayan,  Sabıka kaydı bulunmayan, Depoda El terminali kullanarak ürün toplama yapmış ( BAY ) , Depoda Etiketleme yapmış tecrübeli ( BAYAN ) personellerin başvurması önemle hatırlatılır. Kendini geliştirebilecek ve kendine güvenen, Servis Güzergahı:Gebze, Darıca, Çayırova, Kartal Adliye sarayından E-5 üzerinden Gebze depo. İrtibat :0533 961 63 70- 0533 961 64 05        

 • İş Açıklaması İşletmedeki tüm bilgi teknolojileri ve sistemlerinin kesintisiz, güvenli ve verimli bir şekilde çalışıyor olmasını sağlamak ve mağazalara ihtiyaçları doğrultusunda servis vermek,  Düzenli olarak bilgi-işlem raporlarını hazırlayıp üst birime sunmak,  Kullanıcılara PC, yazıcı, network, windows, donanım ve yazılım sorunlarına destek verip gidermek,  Güvenlik kamerası, alarm ve araç takip sistemlerini yönetmek, İşletim sistemleri ve yazılımlarını güncellemek ve genel bakımını rutin olarak yapmak, Şirketin bilgi işlem güvenliği konusunda gerekli altyapıyı oluşturup, ihtiyaç olması durumunda yeni güvenlik yazılım ve donanım altyapısının kurulmasını sağlamak, Sistem back-up larını düzenli olarak almak ve kontrolünü yapmak, Sistem ihtiyaçlarını belirleyip, bilgi işlem ile ilgili ekipmanların satın alım işleri için gerekli aksiyonları alıp üst birimi bilgilendirmek,  Donanımla ilgili bakım anlaşmalarının araştırması ve takibini yapıp, tedarikçi ilişkilerini maksimum verimlilik anlayışıyla yönetmek,  

  Aranan Nitelikler MYO Bilgisayar teknikerliği ya da üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun, Domain Server, SQL Server, network destek, veri depolama ve donanım konusunda teknik bilgi sahibi olup en az 3 yıl tecrübeli, Windows 2003 – 2008 Server ve temel network konularında bilgi sahibi olan, Adope Photoshop ve Nebim Winner programını etkin olarak kullanabilen,  PC ve notebook donanım sorunlarına müdahale edebilecek, sorun tespiti yapabilecek seviyede bilgili, Telefon, kamera kayıt ve veri tabanı bilgileri yedekleme konularında yetkin,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyetli aktif araç kullanabilen, Tercihen Maltepe civarında ikamet eden  

 • İş Açıklaması Tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimizi (Kuruyemiş, Lokum, Kahve, Draje, Şekerleme, İncir, Baharat vs.) ülkemizin en güzel noktalarında ki butik mağazalarımızla müşterilerimize ulaştırıyoruz... Aydın, Denizli, Muğla, Afyon, Manisa, Kütahya, Balıkesir, Uşak, Eskişehir, Bursa, Antalya, İzmir, Ankara ve İstanbul illerinde 62 adet mağazamız bulunmaktadır... Samsun mağazamızda görevlendirilmek üzere  SATIŞ TEMSİLCİLERİ aramaktayız.   Not: Maaş Dolgundur, yemek verilmektedir...    

  Aranan Nitelikler   BAYAN : 18-25 yaş BAY      : 21-25 yaş (Askerliğini Tamamlamış) Güleryüzlü, insan ilişkilerinde güçlü, genç, dinamik, diksiyonu düzgün Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Firmamızın ''Burada Gülümseme Hizmet Eder'' felsefemizine uygun çalışma arkadaşları arıyoruz.   Not 1 :Başvurular hemen değerlendirmeye alınacak, pozisyon açığı kapatıldıktan sonra yeni açılacak diğer mağazalar için aynı başvurular tekrar değerlendirilecektir. Not 2 : Fotoğrafsız CV'ler değerlendirilmeyecektir                www.tugbakuruyemis.com.tr

 • Banka Direkt Satış Yetkilisi - İstanbul
  Stratej İk
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları’nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye’nin önde gelen bankalarının, İstanbul'da kredi kartı satış ekiplerinde görev alacak Direkt Satış Yetkilileri arıyoruz. Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen adayların, aşağıdaki belirtilen kriterleri gerçekleştirmesi gerekmektedir.   Kredi Kartı satışı gerçekleştirmek Sahada, aktif olarak, randevulu veya randevusuz müşteri ziyaretlerinde bulunmak Haftanın 5 günü çalışmak, gerektiğinde Cumartesi günleri çalışabilmek Esnek çalışma saatlerinde görev yapmak Günlük, Haftalık ve Aylık hedefleri tutturmak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu veya üniversite öğrencisi Tercihen önlisans veya lisans mezunu 30 yaşını aşmamış İletişim becerileri yüksek Tercihen satış ve ikna kabiliyetine sahip Ekip çalışmasına yatkın Genel görünümüne özen gösteren, yaptığı işe saygı duyan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak  

 • Banka Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Bursa, İzmir Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye’nin yeni ve büyümekte olan bir bankasının Direkt Satış Ofisi departmanında görev alarak bankacılığa ilk adımını atacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen "Çağrı Merkezi Satış Temsilcileri" arıyoruz.   Adayların, bankanın kadrolu personeli olarak görev alacağı ve tüm sosyal haklardan faydalanacakları bu pozisyonda,  aşağıda belirtilen hizmeti yerine getirmesi gerekmektedir.   Bankacılık ürünlerinin (kredi kartı, ek kart, sigorta, vs.) telefonda satışı amacıyla dış arama ( outbound ) yapılması;

  Aranan Nitelikler En az önlisans mezunu, 1984 doğumlu ve üzeri, 09:00 - 18:00 saatleri arasında çalışabilecek,  Çağrı Merkezi/Telefon Bankacılığı alanında min 1 yıl satış tecrübesi olan, Satış konusunda kendine güvenen, Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Eğitim durumu ve performansa bağlı olarak terfi imkanları bulunmaktadır.)

 • İş Açıklaması Gümrük Müşavirliği alanında faaliyet gösteren firmamızın, faturalama, cari hesap takipleri, personel avansları, banka hareketleri vb. muhasebe ve finans hareketlerinin icra ve raporlanması. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İş tanımında belirtilen konularda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen Gümrük Müşavirliği firmasında çalışmış, Evrim, ETA veya Micro programlarını bilen, Personel ve insan ilişkilerine güvenen  Alanında mevzuatı takip edebilecek ve fikir üretebilecek takım arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması ŞEKERPINARDA BULUNAN DEPOMUZA %40 VE ÜZERİ ENGELLİ PERSONEL ALINACAKTIR. Şekerpınarda bulunan Lojistik depomuza Güvenlik girişinde Ziyarteçi ve Araçların kayıtlarını (PC ) Bilgisayara girebilecek düzeyde deneyimi bulunan, % 40 veya üzeri Engelli Raporu Bulunan, 2 Vardiya Çalışabilecek, Gebze - Darıca veya Çayırovada İkamet eden,18-40 yaş arası, Bay peronel alınacaktır. Hafta Tatili Bir Gün : PAZAR MAAŞ + YOL + YEMEK + ( İhtiyaç Durumunda ) Fazla Mesai + 1 Yılı Dolduran Peronellere Sosyal Haklar verilmektedir. İrtibat: 0533 961 64 05 - 0533 961 63 70

  Aranan Nitelikler 18-40 yaş arası Bay, % 40 veya üzeri Engelli Raporu Bulunan, 2 Vardiya Çalışabilecek, Gebze - Darıca veya Çayırovada İkamet eden, Askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli, Sabıka kaydı bulunmayan, İrtibat: 0533 961 64 05 - 0533 961 63 70

 • Banka Çağrı Merkezi Tahsilat Yetkilisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin önde gelen bankasında Bireysel Kredileri İzleme ve Tasfiye departmanında görev alarak bankacılığa ilk adımını atacak "Banka Tahsilat Temsilcileri" arıyoruz. Tahsilat operasyonlarına gelen aramaları operasyonun işlem talimatı doğrultusunda karşılamak ya da dış arama yoluyla müşterileri arayarak tahsilat sağlamak, İç ve dış müşteri memnuniyetini sağlamak için problemler karşısında hızlı ve kesin çözümler sağlamak, Takip edilmesi gereken konularda diğer birimlerle işbirliği içine girmek ve müşteriyi her aşamada bilgilendirmek.  

  Aranan Nitelikler Minimum Önlisans mezun, 28 yaşından gün almamış, 09:00-18:00 arası hafta içi 5 günlük çalışma sistemde görev alabilecek, (Ayda iki  Cumartesi çalışma mevcut) İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen ( Performansa bağlı olarak kariyer imkanları bulunmaktadır)

 • İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları’nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye’nin önde gelen bankalarının, kredi kartı satış ekiplerinde görev alacak Direkt Satış Yetkilileri arıyoruz. Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen adayların, aşağıdaki belirtilen kriterleri gerçekleştirmesi gerekmektedir.   Kredi Kartı satışı gerçekleştirmek Sahada, aktif olarak, randevulu veya randevusuz müşteri ziyaretlerinde bulunmak Haftanın 5 günü çalışmak, gerektiğinde Cumartesi günleri çalışabilmek Esnek çalışma saatlerinde görev yapmak Günlük, Haftalık ve Aylık hedefleri tutturmak  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu veya üniversite öğrencisi Tercihen önlisans veya lisans mezunu 30 yaşını aşmamış İletişim becerileri yüksek Tercihen satış ve ikna kabiliyetine sahip Ekip çalışmasına yatkın Genel görünümüne özen gösteren, yaptığı işe saygı duyan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak  

 • İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bankasının Çağrı Merkezi departmanında görev alacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen, "Banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri" arıyoruz.   Gelen çağrıları karşılayarak (inbound) EFT, havale, kredi kartı işlemleri, bilgi güncelleme vs gibi tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek Müşterilerden gelen talep, öneri ve şikayet bildirimlerini alarak çözümlemek veya çözümlenmesi için ilgili birimlere yönlendirerek takip etmek Müşteri bilgilendirmesi ve bilgi güncellemesi amacıyla dış arama (outbound) yaparak bankacılık ürünlerinin telefonda satışını gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler En az Önlisans mezun, 28 yaşından gün almamış, 7/24 vardiyalı sisteme uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Eğitim durumu ve performansa bağlı olarak terfi imkanları bulunmaktadır)

 • Asistan
  Slayt Production
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Kadıköy ‘de  Cast Ajansı olarak hizmet veren firmamıza deneyimli - deneyimsiz ‘ ASİSTAN ‘  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezenu , MS Office programlarına hakim , Fotoshop yada Fotofiltre bilen 18-28 yaş arası , Deneyimli veya yetiştirilmek üzere , Sorumluluk sahibi , Diksiyonu düzgün , dış görünüşüne özen gösteren , Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek , Anadolu , Avrupa yakasında oturan ( Firmamız Kadıköy ‘dedir , ulaşım sorunu olmayan adaylar değerlendirilecektir. ) Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması  

  Aranan Nitelikler * 1300 TL Maaş + Prim + Yol + Yemek TECRÜBELİ SATIŞ DANIŞMANI aranmaktadır. * Ümraniye, Üsküdar, Küçükyalı, Pendik, Maltepe, Bostancı civarında ikamet eden tercih sebebidir.  

 • Vasıfsız Eleman
  Vizyon Deniz
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması GEMİ İÇERİSİNDE GÜVERTE  DEPARTMANINDA   BAKIM ONARIM PERSONELİ OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN UZUN VADELİ ÇALIŞACAK ORTALAMA 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA , TECRÜBELİ- TECRÜBESİZ PERSONELLER ALINACAKTIR.    

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK GEMİLERİNDE, YÜKSEK GELİR VE KARİYER HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA GÜVERTEDE BAKIM ONARIM İŞLERİ İLE İLGİLENECEK EN AZ İLK OKUL MEZUNU VASIFSIZ PERSONELLER.. NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR. GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZİ DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞININ  VE MEB'İN DÜZENLEDİĞİ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİREREK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİ YAPILABİLMEKTEDİR..

 • Depo Personeli
  Hepsii Life Ev Tekstili
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması *Mağazalara ürün sevkiyatı yapmak *Depoyu düzenlemek *Ürün teslimi almak *Barkotlama yapmak  

  Aranan Nitelikler *Maltepe civarında ikamet eden *Aktif araç kullanan *Lojistik ve sevkiyat tecrübesi olan *Tercihen 25-40 yaş arası    

 • İş Açıklaması İyi bir yaşam hedefi olan, Liderlik vasıfları gelişmiş, Eğitim sürecine ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Türkiye geneli bay & bayan satış sorumluları..

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen üniversite mezunu, Hırslı, sorumluluk sahibi, Kendine güvenen ve ifade edebilen, Çözüm odaklı, analitik düşünme yetenekleri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, Aktif sürüş deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bankasının Çağrı Merkezi departmanında görev alacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen, "Banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri" arıyoruz.   Gelen çağrıları karşılayarak (inbound) EFT, havale, kredi kartı işlemleri, bilgi güncelleme vs gibi tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek Müşterilerden gelen talep, öneri ve şikayet bildirimlerini alarak çözümlemek veya çözümlenmesi için ilgili birimlere yönlendirerek takip etmek Müşteri bilgilendirmesi ve bilgi güncellemesi amacıyla dış arama (outbound) yaparak bankacılık ürünlerinin telefonda satışını gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Lisans mezun ve üzeri 27 yaşından gün almamış, 7/24 vardiyalı sisteme uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Eğitim durumu ve performansa bağlı olarak terfi imkanları bulunmaktadır)

 • İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları’nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye’nin önde gelen bankalarının, kredi kartı satış ekiplerinde görev alacak Direkt Satış Yetkilileri arıyoruz. Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen adayların, aşağıdaki belirtilen kriterleri gerçekleştirmesi gerekmektedir.   Kredi Kartı satışı gerçekleştirmek Sahada, aktif olarak, randevulu veya randevusuz müşteri ziyaretlerinde bulunmak Haftanın 5 günü çalışmak, gerektiğinde Cumartesi günleri çalışabilmek Esnek çalışma saatlerinde görev yapmak Günlük, Haftalık ve Aylık hedefleri tutturmak  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu veya üniversite öğrencisi Tercihen önlisans veya lisans mezunu 30 yaşını aşmamış İletişim becerileri yüksek Tercihen satış ve ikna kabiliyetine sahip Ekip çalışmasına yatkın Genel görünümüne özen gösteren, yaptığı işe saygı duyan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak  

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?