İş İlanları

 • Adecco Şişli

  Yönetici Asistanı Adecco Şişli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, hukuki danışmanlık hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamız için " Yönetici Asistanı” arayışımız bulunmaktadır. Bağlı olduğu yöneticilerin, seyahat, toplantı vb. organizasyonlarının takibini yapmak, Telefon ve e-mail trafiğini yönetmek, yazışmalarını yapmak , Gelen konukları karşılanması ve yönlendirilmesi, Ofis içi satın alma işlerinin ve kargo gönderilerinin takibini yapmak, Dosyalama ve evrak takibi.

  Aranan Nitelikler Ön lisans ve üzeri eğitim derecesine sahip, İdari asistanlık ya da ofis asistanlığı alanında 1 yıl tecrübe sahibi, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Ofis içi tempoya uyum sağlayabilen Bay/Bayan

 • Adecco

  Adminıstratıve - General Manager Assıstant Adecco

  Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a "ADMINISTRATIVE - GENERAL MANAGER ASSISTANT" for our multinational client with the following skills and the qualifications; - - Provide Personal/Executive support to High Level Management as needed. - Assisting and planning General Manager's agenda, - - Making business and personal travel arrengements - Receiving and screening visitors, phone calls and e-mail messages, - Responsible for general office upkeep and renovations etc..

  Aranan Nitelikler - - University or vocational school - - Minimum 2 years experience in an administrative/ management assistant position preferably in an international organization - - Good knowledge of MS Office applications - - Good presentation and interpersonal skills, - - Fluent in both written and spoken English - - Proactive, and open-minded personality, ability and willingness to learn - - Organizing meetings, meeting facilities and taking care of the follow-up activities. - - Excellent time management and prioritization skills.

 • Adecco

  Administrative And Financial Executive Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Groupis a Fortune Global 500 company. We are looking for a "Administrative and Financial Executive" for our multinational client with the following skills and the qualifications; · Adminstration of all office related needs /purchasing , documantation, ,invoicing, order processing and communication the warehouse etc. · Coordinate the process import procedures and warehouse monitoring, · Execution of financial processes (Simple book keeping, Cash Flow monitoring, financial reporting and analysis)

  Aranan Nitelikler University degree(preferably economics), Minimum 5 years of experience in a similar position, Fluent in both written and spoken English, Good knowledge of MS Office applications Strong interpersonal and effective communication skill, Capable of analizing and reporting process.

 • Adecco

  Alacak Takip Personeli Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk firmasının tahsilat biriminde görevlendirilmek üzere ‘Tahsilat Uzmanı ‘arayışımız bulunmaktadır. Portföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Ödeme planlarını oluşturacak, Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tahsilat alanında deneyimli, İkna kabiliyeti ve telefonla iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Kurumsal şirket profiline uygun.

 • Adecco

  Faturalama (Muhasebe) Uzmanı Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Profesyonel Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri firmasının Muhasebe biriminde görevlendirilmek üzere ‘Faturalama Uzmanı ‘arayışımız bulunmaktadır. Faturalandırma süreçlerinde aktif rol alacak(kesimi,girişi vb.) Stok takibi,kontrolüne destek olacak, Çeşitli proje takiplerinde ,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, E fatura, stok kontrol konusunda deneyimli, Logo, tiger programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Kurumsal şirket profiline uygun. Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.,

 • Adecco

  Ehliyetli Moto Kurye Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup , 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 'Dağıtım Elemanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, A2 Ehliyeti olan, İstanbul avrupa yakasinda ikamet eden tercihen Fulya ,Şişli, Mecidiyeköy civarinda yada dmetro ulasimina yakin yerlerde ikamet eden İletişimi kuvvetli,dinamik,prezentabl. Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Adecco

  Saha Satış Uzmanı Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup , 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün öncü firmalarından biri için aşağıdaki özelliklere sahip 'Saha Satış Uzmanı' aramaktayız. Müşteri ziyaretleri yaparak müşterinin potansiyelini ve ihtiyaçlarını tespit etmek, en uygun kurumsal ürün ve çözüm satışlarını gerçekleştirmek, Müşteri ziyaretlerine yönelik aylık, haftalık, günlük rut planı hazırlamak, Portföyündeki müşterilerin bağlılığını sağlama ve arttırmaya yönelik faaliyetleri gerçekleştirmek, Müşteri şikayetlerinin takibini ve çözümünü gerçekleştirmek, ilgili ekipleri bilgilendirmek, Müşteri memnuniyetini sağlamak, Satış ve satış sonrası süreçleri takip etmek, Günlük, haftalık, aylık hedeflerini gerçekleştirmek ve raporlamalarını yapmak Portföyündeki müşteri bilgilerinin güncelliğinin sağlamak, müşterilerine yönelik envanter bilgilerine ve tüm rakamlarına hakim olmak

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az Ön lisans mezunu Saha satış ya da aktif satış deneyimi olan Müşteri memnuniyeti ve satış odaklı Tercihen Gıda dağıtım firmalarında deneyim sahibi, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İletişim ve ikna becerileri güçlü Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş Sorumluluk bilinci yüksek, takipçi, empati kurabilen. Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Okul Öncesi Öğretmeni Amerikan Kültür Anaokulları

  Uşak

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Uşak Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin en az 2 yıllık Anaokulu Öğretmenliği,Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Okul Öncesi Öğretmenliği bölümlerinden mezun olan, • Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli veya istekli, • Tam zamanlı çalışabilecek, • Çalışma prensiplerine sadık, • Dış görünüşüne dikkat eden, • İletişim becerileri yüksek • Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek . Uşak'ta ikamet edenlerin başvuruları dikkate alınacaktır. . Tercihen Bayan adayların başvurmasını rica ederiz.

 • Reyhan Pastanesi

  Garson/Komi Reyhan Pastanesi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR' DEKİ PASTANELERİMİZ' DE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, '' GARSON, KOMİ '' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • Odt Yapı Dekorasyon Mimarlık

  Satış Temsilcisi Odt Yapı Dekorasyon Mimarlık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Ön muhasebe konusunda bilgili, Perakende satış konularında deneyim sahibi, Bilgisayar ve office programlarını (Wold,excel vb.) iyi derecede kullanabilen En az 2 yıl iş deneyimi bulunan Dış görünüşüne dikkat eden, prezentabl, güven veren,güler yüzlü, vizyon sabibi, Halkla ilişkiler ikna ve iletişim konularında tecrübeli, Müşteriyle satış ve sonrası iletişim halinde kalabilecek, Ofis düzen ve tertibine dikkat edebilecek Tercihen Küçükçekmece,Avcılar civarında ikamet eden Bayan eleman arıyoruz.

 • Reyhan Pastanesi

  Kasiyer Reyhan Pastanesi

  İzmir

  24 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR'DE ŞUBELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, TECRÜBELİ KASİYERLER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler 22 - 30 yaş arası, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, En az 1 yıl tecrübeli, Halkla ilişkiler konusunda da tecrübesi olan, Titiz ve disiplinli çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan

 • Reyhan Pastanesi

  Tezgahtar Reyhan Pastanesi

  İzmir

  24 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR' DEKİ PASTANELERİMİZ' DE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, ''TEZGAHTAR'' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler İZMİR' DE İKAMET EDEN 18-30 YAŞ ARASI, KONUSUNDA TECRÜBELİ, PREZENTABLE, DİKSİYONU DÜZGÜN, EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, ALANINDA DENEYİMLİ, BAY/BAYAN

 • Bisen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

  Kağıthane - Satış Danışmanı Bisen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazamızı ziyaret eden müşterilere indirimli elektrik hakkında bilgi vermek ve sözleşme yenilemelerini yapmak Gerçekleşen satışları düzenli olarak raporlamak.

  Aranan Nitelikler Firmamız için Zincir Mağaza içerisindeki Kioskumuzda (Mağazamızda) görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyetine güvenen, pozitif düşünce yapısına sahip, Temel Bilgisayar kullanımına hakim, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Evrak ve sözleşme takibi yapabilecek, Enerjisi, özgüveni ve fiziksel görünümü ile firmamızı temsil edebilecek, Tecrübeli Bay, Bayan Kiosk -Satış Danışmanı aramaktayız.

 • Reyhan Pastanesi

  Barista Reyhan Pastanesi

  İzmir

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR' DEKİ PASTANELERİMİZ' DE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, '' BARİSTA '' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler İZMİR' DE İKAMET EDEN 18-30 YAŞ ARASI, KONUSUNDA TECRÜBELİ, ALANINDA DENEYİMLİ, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, GELİŞİME VE ÖĞRENMEYE AÇIK, BAY/BAYAN

 • Reyhan Pastanesi

  Pasta Ustası Reyhan Pastanesi

  İzmir

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması REYHAN PASTANESİ ÜRETİM BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK PASTA USTASI ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR.

  Aranan Nitelikler *ALANINDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ, *ŞEKER HAMURUYLA DEKOR YAPABİLEN,FİGÜRLEME YETEĞİNİ OLAN, *YARATICI VE YENİLİKLERİ TAKİP EDEN, *EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLECEK, *HİJYEN VE GIDA KONULARINDA BİLGİ SAHİBİ, *BAY

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Anaokulları

  Uşak

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları UŞAK Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - 2 yıllık veya 4 yıllık Üniversite Mezunu olan, - İyi derecede İngilizce bilen, - Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli veya istekli, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Reyhan Pastanesi

  Satış Pazarlama Temsilcisi Reyhan Pastanesi

  İzmir

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması FİRMAMIZA; *MÜŞTERİ PORTFÖY GELİŞTİRME ÇALIŞMALARINI YÜRÜTECEK, *MEVCUT MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN KORUNMASI VE ARTTIRILMASI KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPACAK, *SATIŞ PAZARLAMA FAALİYETLERİNİ YÜRÜTECEK *DÜZENLİ MÜŞTERİ ZİYARETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK, SATIŞ PAZARLAMA TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler *TERCİHEN ÜNİVERSİTELERİN HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, *B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP, *GIDA SEKTÖRÜNDE AKTİF SATIŞ PAZARLAMA KONUSUNDA EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ, *EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN,İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI *GÜLERYÜZLÜ,İKNA VE İLETİŞİM KABİLİYETİ YÜKSEK, *DİKSİYONU DÜZGÜN,DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN, *25-32 YAŞ ARASI *BAYAN SATIŞ PAZARLAMA TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR.

 • Reyhan Pastanesi

  Depo Sorumlusu Reyhan Pastanesi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MERKEZ DEPOMUZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ''DEPO SORUMLUSU'' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler *DEPO KAYDI TUTMA,STOK KONTROLÜ VE STOK TAKİBİ KONULARINDA DENEYİMLİ, *MUHASEBE BİLGİSİ OLAN,MS OFFİCE VE NETSİS PROGRAMINI ETKİN KULLANABİLEN, *EN AZ LİSE,TERCİHEN YÜKSEK OKUL MEZUNU, *ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, *25-35 YAŞLARI ARASINDA, *YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK, *BAY

 • Odt Yapı Dekorasyon Mimarlık

  Mutfak ve Temizlik Görevlisi Odt Yapı Dekorasyon Mimarlık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ofis düzenine ve temizliğine özen gösterecek, Günlük, ofis çalışanlarına yemek yapabilecek, (maksimum 5 kişilik) Dış görünüşüne dikkat eden, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü Tercihen Avcılar ve Küçükçekmece civarında ikamet eden çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Bisen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

  Merter - Satış Danışmanı Bisen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazamızı ziyaret eden müşterilere indirimli elektrik hakkında bilgi vermek ve sözleşme yenilemelerini yapmak Gerçekleşen satışları düzenli olarak raporlamak.

  Aranan Nitelikler Firmamız için Zincir Mağaza içerisindeki Kioskumuzda (Mağazamızda) görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyetine güvenen, pozitif düşünce yapısına sahip, Temel Bilgisayar kullanımına hakim, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Evrak ve sözleşme takibi yapabilecek, Enerjisi, özgüveni ve fiziksel görünümü ile firmamızı temsil edebilecek, Tecrübeli Bay, Bayan Kiosk -Satış Danışmanı aramaktayız.

 • Tekpan Pano

  Kalite Mühendisi Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir de elektrik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Kalite Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Endüstri, Elektrik / Elektronik veya Makine Müh.) fakültelerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen Kalite alanında en az 3 yıl tecrübeli, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Askerliğini yapmış, B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, Yalın uygulamalar konusunda tecrübeli, 30 yaşını aşmış Bay

 • Tekpan Pano

  Üretim Hattı Mühendisi Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İzmir de faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Mühendislik fakültesi mezunu En az 3 yıl iş tecrübesi olan, Tercihen metal işleme sektöründe tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden, 30 yaşını aşmış, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, insan ilişkileri ve yöneticilik becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uygun, Kendisine bağlı organizasyonların koordinasyonunu başarıyla yürütebilecek, Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan,, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Tekpan Pano

  Elektrostatik Toz Boya Ustası Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kemalpaşa da faaliyet gösteren fabrikamızda toz boya bölümünde çalıştırılmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Elektrostatik Toz Boya Konusunda Tecrübeli, Fazla mesai sorunu olmayan, Yoğun iş temposunda çalışabilecek Disiplinli İşini takip eden Askerlik ile ilişkisi olmayan Bay

 • Tekpan Pano

  Arge Mühendisi Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ar-Ge bölümünde tasarım ve projelerde kişisel ve ortak çalışmalar yapmak, ürün süreçlerinin takibini yaparak yeni ürün ve tasarımları uygulamaya geçirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, 30 yaş ve üzeri Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Tercihen metal / elektrik sektöründe çalışmış, İyi düzeyde Solidworks ve Autocad bilen, En az 3 yıl iş tecrübesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Bay, İzmir de ikamet eden

 • Bisen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

  İzmit - Satış Danışmanı Bisen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İndirimli elektrik tanıtımını yapmak ve satış gerçekleştirmek Gerçekleşen satışları düzenli raporlamak.

  Aranan Nitelikler Firmamız için Zincir Mağaza içerisindeki Kioskumuzda (Mağazamızda) görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Temel Bilgisayar kullanımına hakim, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Evrak ve sözleşme takibi yapabilecek, Tecrübeli SATIŞ DANIŞMANI aramaktayız.

 • Tekpan Pano

  Montaj Operatörü Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Montaj Operatörü takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 1 yıl iş tecrübesine sahip Lise Mezunu (Teknik lise mezunu olmak tercih sebebidir) Askerlik hizmetini tamamlamış Erkek

 • Tekpan Pano

  Ar-Ge Müdürü Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de faaliyet gösteren firmamıza, İlgili fabrikanın Ar-Ge ekibini yönetecek, Projelerin zamanında ve uygun tamamlanmasını sağlayacak, Üretimin sürekliliğini ve iyileşmesini sağlayacak projeler yaratacak, 'AR-Ge Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Ar-Ge alanında 10 yıl deneyimli, Tercihen metal / elektrik sektöründe çalışmış, Okuma-yazma ve konuşma alanlarında ileri düzey İngilizce dil bilgisine sahip ve aktif olarak kullanabilen, Solidworks ve Autocad programlarını bilen, MS Office Programlarını (İleri excel ve power-point) etkin olarak kullanabilen, İzmir'de ikamet eden / edebilecek olan, Askerliğini tamamlamış, 30 ile 40 yaş aralığında, Bay

 • Tekpan Pano

  Dubai İhracat Satış Temsilcisi Tekpan Pano

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren firmamızda Dubai İhracat Satış Temsilcisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Mühendislik veya Dış Ticaret bölümlerinden mezun, İhracat alanında en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen 2. Yabancı Dil olarak Arapça bilen MS Office programlarını ve Ofis ekipmanlarını kullanabilen Teknik konularda yetiştirilmeye açık, İnsan İlişkilerinde başarılı, girişken, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Müşteri odaklı çalışabilen, destek konusunda yetenekli ve istekli, Seyahat engeli olmayan Diksiyonu düzgün, ikna ve analiz kabiliyeti olan, Dubai'de ikamet edecek, Askerliğini tamamlamış, Bay takım arkadaşları aramaktayız. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • Tekpan Pano

  Punch Operatörü Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir de faaliyet gösteren fabrikamızda CNC-Punch operatörü olarak çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler - Daha önce metal işleme Punch-Pres makinasında çalışmış - Teknik resim okuyabilen - Askerlik hizmetini tamamlamış - İzmir de ikamet eden CNC-Punch makina operatörü alınacaktır.

 • Tekpan Pano

  Abkant Operatörü Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir de faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler Meslek liseleri ya da meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, CNC Abkant makinası kullanımında (programlama ve bükme) en az 2 yıl tecrübeli, Titiz çalışan, işine sadık, Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden 'Abkant Operatörü' aranmaktadır.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?