İş İlanları

 • Adas Dayanıklı Tüketim Malları

  Dış Ticaret Sorumlusu Adas Dayanıklı Tüketim Malları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Dış Ticaret Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İhracat ve İthalat konularında deneyimli, İleri düzeyde İngilizce ve Almanca bilen, Ms Office programlarına hakim, Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Yeni müşteri yaratma konusunda deneyim sahibi, İletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksek, Takipçilik,raporlama ve dosyalama yeteneği olan, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, 20 ile 35 yaşları arasında olan, Erkek adaylar için askerliğini tamalamış,

 • Vakko

  Ürün Takip Sorumlusu Vakko

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Vakko bünyesinde değerlendirmek üzere, üretim ve sipariş süreçlerinden sorumlu “Ürün Takip Sorumlusu” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ekonomi, yönetim bilimleri ve ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Minimum 5-7 yıl alanında deneyim sahibi, İyi seviye İngilizce bilen, Tekstil tedarik & üretim süreçlerine ve operasyonlarına hakim, İç ve dış pazarda ilgileneceği ürün grubunun gelişmelerini takip eden, Maliyetlendirme ve bütçe alanlarında deneyim ve bilgi sahibi, Planlama ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İletişim ve koordinasyon konusunda yetkin.

 • Vakko

  Prova Mankeni Vakko

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İmalata girecek olan modellerin provası için tam zamanlı çalışacak "Bayan Prova Mankeni" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Moda ve trendleri takip eden, Tercihen yabancı dil bilen, 25 yaş ve üzeri, 168-170 cm boylarında, 88 cm göğüs, 68 cm bel ve 94 cm basen ölçülerine sahip, Tercihen prova mankeni olarak görev almış, Kişisel bakımına önem veren.

 • Vakko

  Satış Danışmanı - Kanyon Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, "Satış Danışmanı" pozisyonunda Vakko Kanyon mağazamızda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli

 • Firma Adı Gizli

  Dıgıtal Marketıng Responsıble Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are looking for candidates who will be responsible for all digital marketing activities of our brands. Coordinating digital marketing activities within marketing department, e-commerce department and 3rd party agencies. Managing, tracking , monitoring and optimising PPC campaigns Responsible for all SEM activities for both corporate and e-commerce websites. Identifying and implementing innovative SEO strategies. Tracking web site analytics and reporting monthly progress against KPI’S Setting up e-mail marketing strategies and tracking open & click rates. Development and execusion of new tactics to drive organic growth of the company’s websites. Identifying alternative digital marketing channels and assessing of opportunities Execute profitable media buys through display channels, retargeting networks, social paid ads, and email lists Determine test budgets, media, and buying strategy Coordinate creative direction and implementation. Continuously test, optimize, and analyze campaigns to achieve and maintain KPIs Develop and maintain collaborative relationships with media partners and internal team members Track the market for trends, opportunities, etc. and use that information to make recommendations Overseeing all socail media campaigns

  Aranan Nitelikler BS degree in marketing, business or similar discipline Minimum of 3 years of digital marketing experience . Experience in digital media agencies is a plus. Experience with SEO, SEM, CPC, CPA campaigns PLA/AdWords & Google analytics Strong at analyzing key marketing metrics Knowledge/experience with Interactive Marketing, Marketing Strategies, Social Media, affiliate marketing,Have experience in SEO reporting, Google Webmaster Tools, Google AnalyticsPassionate follower of digital marketing trends in the world;Have interest in fashion Strong attention to detail with the ability to execute projects from beginning to end Strong Excel skills Self-motivated , Must have a great attitude and be able to work well on a team. Strong organizational and time management skills.

 • Vakko

  Kasa Sorumlusu - Vakko Kanyon Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Vakko Kanyon mağazamızda "Kasa Sorumlusu" olarak görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kasa konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu (tercihen Ticaret Lisesi mezunu), Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen, sayısal işlem yapma becerisine sahip, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, Güleryüzlü,

 • Bizler Tekstil

  Kalite Güvence ve Fasoncu Bizler Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÖRME DIŞ GİYİM İHRACATI YAPAN FİRMAYA DENEYİM Lİ FASONCU VE KALİTE GÜVENCE ELEMANI ALINACAK. AVCILAR-SEFAKÖY-BEYLİKDÜZÜ-ESENYURT-YENİBOSNA CEVARINDA OTURANLAR TERCİHİMİZDİR.

  Aranan Nitelikler *KONUSUNDA EN AZ 5YIL DENEYİM Lİ *KALIBTAN,DİKİMDEN ANLAYAN *EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN *İLETİŞİM BECERİLERİ GÜÇLÜ *EHLİYETİ OLAN ,AKTİF ARABA KULLANABİLEN

 • Bizler Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Bizler Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Beylikdüzünde örme dış giyim ihracatı yapan firmamıza; Koleksiyondan, siparişin alınmasından, ürünün sevk anına kadar; tüm süreçlerin firma beklentileri doğrultusunda planlaması ve takibini yapacak,

  Aranan Nitelikler Microsoft, Ms Office programlarına hakim raporlama yapabilecek, İhracat firmalarında benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Yabancı dili olan, (İngilizce) Planlama tecrübesi olan, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Sefaköy,Büyükçekmece ve çevresinde ikamet eden, Takipçi ve çözüm odaklı, Sorumluluk alabilecek, 'Müşteri Temsilcisi' aranmaktadır.

 • Cvplus Search & Selection

  Yönetici Asistanı Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz Türkiye'nin en büyük sendikalarından biri olan müşterimiz için ‘’YÖNETİCİ ASİSTANI’’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okul Mezunu, Alanında min. 1 yıl deneyimli, İletişim yönü kuvvetl, prezantabl, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen.

 • Cvplus Search & Selection

  Endüstri Yönetimi Uzmanı (Endüstri Mühendisi) Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz Türkiye'nin en büyük sendikalarından biri olan müşterimiz için ''ENDÜSTRİ YÖNETİMİ UZMANI'' arıyoruz. Ücret ve iş gücü maliyet hesaplamalarının gerçekleştirilmesi, İş analizi ve değerlendirme çalışmalarının yürütülmesi, Yeni senaryo ve alternatiflerin üretilmesi, İş kazası ve meslek hastalıkları ile ilgili olarak istatistiklerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Türkiyenin önde gelen Üniversitelerinin Endüstri Mühendisliği, İstatistik, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun, Alanında min. 2 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, İleri derecede Excel programına hakim, SPSS, Minitab vb. gibi istatistiksel programları aktif olarak kullanabilen, Raporlama becerileri gelişmiş, analitik, Gelişime açık, kariyer hedefi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Cvplus Search & Selection

  Satış Mühendisi - Klima Sektörü Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz endüstriyel ve proses soğutma sistemleri üzerine faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’SATIŞ MÜHENDİSİ’’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Makine Mühendisi veya İklimlendirme/Soğutma ön lisans bölümlerinden mezun, Tercihen İklimlendirme/Soğutma sektöründe en az 2 yıllık satış tecrübesi olan, İyi seviyede İngilizce bilen, İletişim yönü kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Anadolu Yakasında veya Kocaeli Bölgesinde ikamet eden, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Cvplus Search & Selection

  Ürün Grup Yöneticisi Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz elektronik cihazlar sektöründe faaliyet gösteren firmamız için ÜRÜN GRUP YÖNETİCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, - En az 2 yıl elektronik sektöründe , pazarlama deneyimi olan, - Analitik düşünme yeteneğine sahip, - İletişim gücü yüksek, raporlama ve planlama becerisine sahip, - Çok İyi derecede İngilizce bilen, - İkinci dil olarak Almanca tercih sebebidir. - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Askerlik görevini tamamlamış,

 • Cvplus Search & Selection

  Ar-Ge Proje Lideri Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz kompanzasyon, enerji kalitesi, ölçme, koruma, kontrol ve uzaktan izleme alanlarında elektronik cihaz üretimi gerçekleştiren müşterimiz için ‘’AR-GE MÜHENDİSİ / PROJE LİDERİ’’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Elektrik- Elektronik Öğretmenliği lisans bölümlerinden mezun, Alanında min. 6 yıl tecrübeli, Gömülü sistem yazılımı konusunda deneyimli, Min. Orta düzeyde İngilizce bilen, C ve C++ programlama dillerine hakim, Altium Designer ve MS Project deneyimi olan, İletişimi kuvvetli, analitik, problem çözme yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Cvplus Search & Selection

  Üretim Mühendisi Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz kompanzasyon, enerji kalitesi, ölçme, koruma, kontrol ve uzaktan izleme alanlarında elektronik cihaz üretimi gerçekleştiren müşterimiz için ‘’ÜRETİM MÜHENDİSİ’’ arıyoruz. Üretimin takip edilmesi ve verimliliğinin arttırılması için gerekli çalışmaların yürütülmesi, Üretim proseslerinin iş akış planlarına göre yürütülmesi, İngilizce teknik doküman ve katalogların hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği lisans bölümlerinden mezun, Üretim alanında min. 2 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, analitik, problem çözme yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Cvplus Search & Selection

  Bütçe ve Kontrol Uzman Yardımcısı Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz lojistik sektöründe faaliyet gösteren ve sektör lideri organizasyonlardan olan müşterimiz için ‘’BÜTÇE VE KONTROL UZMAN YARDIMCISI’’ arıyoruz. Finansal ve operasyonel raporların hazırlanması, Bütçe hazırlama ve düzenleme süreçlerine destek sağlanması, Genel gider analizlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında min. 1 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen SAP konusunda bilgi sahibi olan, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve stres altında çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Cvplus Search & Selection

  Satış ve Pazarlama Yöneticisi Cvplus Search & Selection

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz matbaa sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’ SATIŞ VE PAZARLAMA YÖNETİCİSİ ’’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Matbaa sektöründe min. 5 yıl satış/pazarlama deneyimi olan, Ekip çalışmasına yatkın, hedef odaklı çalışabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Cvplus Search & Selection

  Yazılım Uzmanı Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz Mağazacılık sektörünün lider firmalarından olan müşterimiz için "YAZILIM UZMANI’’ arıyoruz. Şirket içinde ihtiyaç duyulan araçların ve yazılımları geliştirmek, Varolan projelerin içerisinde kodlama yapmak ve proje ekiplerine destek vermek, Rapor geliştirme ve süreç takipleri yapmak. ERP süreçleri içerisinde süreçlere dahil olmak , analiz ve geliştirme faaliyetleri içerisinde bulunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili birimlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği,Matematik Mühendisliği vb.) Microsoft .Net ortamında en az 2 yıllık Yazılım Geliştirme deneyimi olan ( C# , .Net framework ) Masa üstü yazılım geliştirme kabiliyeti ve geçmişi olan, İlişkisel veritabanı, SQL veya PL/SQL bilgisine sahip, Araştırmacı, gelişmiş problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Literatür takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen, Tercihen SQL Server deneyimi olan, Tercihen ERP yazılımları üzerinde süreç çalışması ve rapor uygulaması yapmış, Tercihen web servis , share point kullanım tecrübesi olan, Şirket içi iş süreçleri üzerinde yazılım geliştirme deneyimi olan.

 • Cvplus Search & Selection

  Satış Destek Asistanı Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz iş makineleri alanında sektör liderlerinden olan Japon menşeli müşterimiz için "SATIŞ DESTEK ASİSTANI" arıyoruz. İş Açıklaması · Satış operasyon işlemlerini başlatmak ve müşteri dosyalarını hazırlamak, Satış Bilgi formu ve gerekli satış evrakları ve müşteriden alınacak her türlü kıymetli evrakın teslim alınması ve Muhasebe Müdürlüğü’ne teslimini sağlamak, · Satışı yapılmış İş Makinelerinin müşteri teslimatına hazır hale gelmesi için gerekli hazırlıkların yaptırılmasını ve sevk onayı alındıktan sonra yurt içi müşteriler için müşteriye sevk ettirilmesini sağlamak, · Makine, kova ve ataşman alış faturalarının sisteme girişlerinin yapılması sonrasında faturaların kesilmesini gerçekleştirmek, · İş Makineleri satış, günlük fatura adedi, haftalık, aylık ve yıllık satış durumu, Satış Departmanın satış ve tüm diğer raporlarını hazırlamak ve sunmak, · Tüm fatura ve beyanname kayıtlarını doğru ve güncel olarak sistemde idame ettirmek, · Satışla ilgili Yönetim raporlarını, tabloları ve istatistikler ile her türlü kurumsal yazışmayı ve mektupları hazırlamak, · Çalışma ve sorumluluk alanlarında; Kalite Yönetimi, Çevre Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi, Bilgi Güvenliği ve Sosyal Sorumluluk ile ilgili oluşturulan politika ve hedefleri bilmek, temel iş ve İSG kurallarına uymak, · Sorumlu olduğu alanlarda; Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile ilgili politikaları bilmek, ilgili talimat ve kurallara uymak, bu konudaki ihlalleri bildirmek, sınıflandırılmış bilgiyi uygun şekilde ele almak, kullanmak, transfer etmek, saklamak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu ( İşletme, İktisat, Ekonometri, İstatistik ), Satış Destek Hizmetlerinde en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Müşteri ilişkilerinde ve telefonla iletişimde sabırlı, çözüm üreten, Satışta güvenilir müşteri ilişkileri ve memnuniyetine odaklı, Bilgi toplama, analiz etme ve yorumlama, raporlama becerisine sahip. Bireysel başarısını takım başarısıyla bütünleştiren Takımdaşlık bilincinde, Proaktif, yenilikçi ve yaratıcı, Dinamik ve zorlu rekabet koşullarında mücadeleci ve hırslı, Problem çözümünde hedef ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Bilgiyi paylaşabilen ve sürekli öğrenen, kendini geliştirmeye açık ve istekli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış, MS Ofis programlarına hakim.

 • Cvplus Search & Selection

  Resepsiyonist Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz iş makineleri alanında sektör liderlerinden olan Japon menşeli müşterimiz için "RESEPSİYONİST’’ arıyoruz. Santral programı ve telefon bağlantıları ile ilgili teknik servis ihtiyaçlarını ve problemlerini Bilgi Sistemleri Yönetmeni ile koordineli olarak gidermek, Yıllık olarak Türkiye çapında 3 ve 4 yıldız otel araştırması yapmak, Muhasebe ve Satınalma Müdürüne rapor etmek ve onun onayı ile kalite ve maliyet açısından en uygun olan otelleri belirleyip indirimli özel anlaşmalarının yapılmasını sağlamak ve Departman Direktörleri ve Müdürlerinin bilgisine sunmak, Departman Asistanlarının kendi Departman çalışanlarına verdiği idari destek kapsamında seyahat, konaklama ve araç kiralama gibi organizasyonlarına ve gerekli rezervasyonlarının yapılmasına uçak, araç kiralama gibi ulaşımla ilgili her türlü rezervasyon işlemlerine, vize ve pasaport işlemlerine talep edildiğinde destek vermek, Yabancı personel istihdamı ortaya çıktığında onların yasal işlemlerine ilişkin olarak ; a. Çalışma Bakanlığı’ndan "Çalışma Müsaadesi" alınması, b. Emniyet Müdürlüğü'nden "Oturma İzni" alınması, c. Arabalarını yurtdışından getirecek olanlar için "Mavi Karne"lerin alınması, d. İlk göreve başlamalarında, evlerinin kiralanması, oturmaya hazır hale getirilmesi için gerekli işlemlerin yaptırılması, e. Evden ayrıldıklarında da eşyalarının taşınma işlemlerinin yaptırılması, f. Varsa okuyan çocuklarının dengi okullarına yerleştirilmesinin sağlanması gibi her türlü idari desteklerini sağlamak, Tüm faaliyetlerinde GİZLİLİK ve KETUMİYET prensiplerini tam olarak uygulamak, Çalışma ve sorumluluk alanlarında; Kalite Yönetimi, Çevre Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi, Bilgi Güvenliği ve Sosyal Sorumluluk ile ilgili oluşturulan politika ve hedefleri bilmek, temel iş ve İSG kurallarına uymak, Sorumlu olduğu alanlarda; Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile ilgili politikaları bilmek, ilgili talimat ve kurallara uymak, bu konudaki ihlalleri bildirmek, sınıflandırılmış bilgiyi uygun şekilde ele almak, kullanmak, transfer etmek, saklamak, İSG Uzmanı tarafından belirlenmiş İSG Risk Yönetimi prensipleri kapsamında kurumsal İSG kurallarına uymak ve İSG riskleri ile ilgili tehlikelerden ve oluşturacağı riskleri yakından izlemek ve analiz ederek risk alanları konusunda varsa ilave düzeltici önlem önerilerini İSG Uzmanıyla paylaşmak, ihtiyaç halinde İSG konusunda Eğitim talebinde bulunmak, İSG kurallarının uygulanmasına ve gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu (Tercihen Turizm İşletme, İletişim, Halkla İlişkiler), Turizm veya Sağlık sektöründe resepsiyon veya misafir ilişkileri konusunda en az bir yıllık iş tecrübesine sahip, Müşteri ilişkilerinde sabırlı ve her koşulda güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı,diksiyonu düzgün,etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip. Bireysel başarısını takım başarısıyla bütünleştiren takımdaşlık bilincinde, Proaktif, yenilikçi ve yaratıcı, Dinamik ve zorlu rekabet koşullarında mücadeleci ve hırslı, Problem çözümünde hedef ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Bilgiyi paylaşabilen ve sürekli öğrenen, kendini geliştirmeye açık ve istekli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış, MS Ofis programlarına hakim.

 • Cvplus Search & Selection

  İdari İşler Sorumlusu Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz yayıncılık alanında faaliyet gösteren ve merkezi Slovenya’da olan müşterimiz için ‘’ İDARİ İŞLER SORUMLUSU’’ arıyoruz. Kargo takibinin yapılması, ofis düzeninden sorumlu olunması, Müşteri takibinin yapılması ve bilgilerinin güncel tutulmasının sağlanması, Tahsilatlarla ilgili olarak gerekli görüşmelerin yapılması, Sisteme veri girişi, analizi, raporlama süreçlerinin yürütülmesi, Gerekli dosyalama ve raporlamaların yapılması, Şirketin tüm idari işler süreçlerinden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Lisans mezunu, Orta düzeyde İngilizce bilen, İdari işler alanında min. 1 yıl deneyimli, İyi seviyede Logo bilgisi olan, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen(Özellikle Excel bilgisi iyi seviyede), Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İletişimi kuvvetli, prezantabl, güleryüzlü, Anadolu Yakasında ikamet eden.

 • Cvplus Search & Selection

  Eğitim Yönetmeni Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘EĞİTİM YÖNETMENİ’’ arıyoruz. Eğitim prosedürünü yürütmek, Mağaza ve Merkez çalışanlarının, kurumsal&prosedürel, teknik&uzmanlık kategorilerindeki eğitim ihtiyaçlarının giderilmesi için eğitim araştırması yaparak, uygun yeni eğitim programlarını yıllık eğitim planı dahilinde uygulanmasını sağlamak, Şirket için yıllık eğitim planını hazırlayarak aylık ve günlük takibini yapmak. Eğitim şirketleri ile ilişkileri yürütmek, gerektiğinde eğitim bütçesi dahilinde teklif almak, İhtiyaç analizi sonucuna göre eğitim tasarlayıp geliştirmek ve vermek, Eğitim organizasyon ve koordinasyonunu yapmak, Eğitim dokümanlarını hazırlamak, Oryantasyon eğitim sunum tasarımını yapmak, planlamasını yaparak eğitim sunumunu gerçekleştirmek Eğitim değerlendirme ve takip sistemi geliştirmek ve uygulamak, Performans değerlendirme süreci sonrası gerekli eğitim ihtiyaç analizlerini yaparak, raporları çıkarmak, Performans değerlendirme ile ortaya çıkan eğitim ihtiyacını giderecek önlemleri yerine getirmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Eğitim alanında min. 5 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Ofis programlarına hakim, tercihen SAP bilgisine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Cvplus Search & Selection

  İş Geliştirme Uzmanı Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz iş makineleri alanında sektör liderlerinden olan Japon menşeli müşterimiz için ‘’ İŞ GELİŞTİRME UZMANI’’ arıyoruz. Sektörle ilgili gelişmeleri araştırmak ve stratejik olarak analizini gerçekleştirmek, Pazar dinamiklerini, müşteri ihtiyaçlarını ve müşteri beklentilerini anlamaya yönelik olarak saha çalışmaların da bulunmak, Sorumlu olduğu markalara yönelik olarak İş Geliştirme ve stratejik planlama yapmak, süreci takip etmek ve üst yönetime raporlama yapmak, Rakip faaliyetlerini takip etmek, satış ve rekabet gücünün arttırılmasına yönelik çalışmalarda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihen İşletme, Pazarlama, Endüstri Mühendisliği, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Finans, İşletme-Ekonomi) Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Pazarlama, Ürün ve Marka Yönetimi alanında min. 2 yıl tecrübeli, Makine, sanayi veya otomotiv sektöründe iş geliştirme alanında deneyim sahibi olan, Bilgi toplama, analiz etme ve yorumlama, raporlama becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, yenilikçi ve yaratıcı, İnsan ilişkileri kuvvetli, analitik, hedef ve sonuç odaklı, MS Office programlarını ileri derece kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Cvplus Search & Selection

  Finans Uzmanı-2805 Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz iş makineleri alanında sektör liderlerinden olan Japon menşeli müşterimiz için ‘’ FİNANS UZMANI’’ arıyoruz. Günlük, aylık ve yıllık nakit akış işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve raporlanması, Bankada tahsilde bekleyen çeklerin kontrol edilmesi ve gerekli işlemlerin yapılması, Günlük personel, tedarikçi ve yurtiçi/dışı ödemelerin yapılmasının sağlanması, İthalat ihracat dosyalarının takip edilmesi ve muhasebeleşmesi için gerekli evrakların hazırlanması, Bankalardan alınan teminat mektuplarının açma ve kapama sürecinin takip edilmesi ve dosyalanması, Yapılan ödemelerin, transferlerin, teminat mektuplarının ve diğer banka nezdindeki masrafları muhasebeleştirilmesi, Kredi ve faizlerin takip edilmesi ve bunlarla ilgili gerekli raporlamaların yapılması, İhtiyaç duyulduğunda bankalar ve resmi dairelere şahsen başvuruların gerçekleştirilmesi ve işlemlerin koordine edilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihen İşletme, İktisat, Ekonometri, İstatistik veya Maliye), Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Finans alanında min. 2 yıl tecrübeli, Bilgi toplama, analiz etme ve yorumlama, raporlama becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, yenilikçi ve yaratıcı, İnsan ilişkileri kuvvetli, analitik, hedef ve sonuç odaklı, MS Office programlarını ileri derece kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Cvplus Search & Selection

  Ticari Muhasebe Şefi Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz mağazacılık sektöründe Türkiye'nin önde gelen markalarından biri olan müşterimiz için ''TİCARİ MUHASEBE ŞEFİ'' arıyoruz. Genel Muhasebe işlemlerinin gerçekleştirilmesi Üst yönetime periyodik olarak raporlamaların yapılması Kendisine bağlı bulunan ekibin yönetilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun, Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Ticari Muhasebe uygulamalarına hakim, Dönem sonu işlemleri ve beyanname düzenleyebilen, SMMM, ya da SMMM stajı yapan, MS Office ve muhasebe programlarını kullanabilen Tercihen Axapta programını kullanabilen, Tercihen daha önce ekip yönetmiş, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, Takip yeteneği gelişmiş, insiyatif alabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Cvplus Search & Selection

  Yurt İçi Satış Bölge Yöneticisi Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz elektronik cihazlar sektöründe faaliyet gösteren firmamız için YURT İÇİ SATIŞ BÖLGE YÖNETİCİSİ aramaktayız. Yeni iş ortaklıkları kurmak; var olan ilişkilerin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlamak, bayi ziyaretleri gerçekleştirip; yeni satış kanalları geliştirmek başlıca sorumluluk alanları olacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Elektrik-Elektronik Satış alanında en az 5 yıl tecrübeli, Bayi yönetiminde en az 3 yıl deneyimli, Analitik yönü kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Cvplus Search & Selection

  İhracat Operasyon Şefi Cvplus Search & Selection

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ürünlerin sevkiyat sürecindeki tüm operasyonel işlemlerini yapmak, gümrük ve nakliye firmalarıyla gerekli iletişimi sağlamak ve ihracat dökümantasyonunu hazırlamak, ihracat operasyon sürecini birebir yürütmek ve takip etmek. Müşteri taleplerinin karşılanması için şirket içi gerekli departmanlarla koordinasyon ve işbirliği sağlamak. Müşteri ürün numune taleplerini karşılamak. Gümrük firmalarıyla ihracat süreçlerini yürütmek. Nakliye organizasyonu için gerekli araştırmaları yapmak, maliyet-zaman analizlerini yapmak. İhracat operasyonlarını mevzuata uygun olarak yürütmek, raporlamak.

  Aranan Nitelikler GEBZE Organize Sanayii bölgesinde Elektrikli Küçük Ev Aletleri alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerine üretim yapan fabrikamızın İhracat Satış Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İhracat operasyonel işlemleri konusunda en az 5 yıl deneyimli, İngilizce bilen, MS Office programlarını etkili bir şekilde kullanabilen, Tercihen Microsoft Axapta programını kullanan, İhracat ve Gümrük Mevzuatına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze’de ikamet eden “İhracat Operasyon Şefi” alınacaktır.

 • Cvplus Search & Selection

  Satış Mühendisi Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz 40 yılı aşkın bir süredir metal sanayii sektöründe üretim faaliyeti gösteren müşterimiz için ‘’SATIŞ MÜHENDİSİ’’ arıyoruz. Yan sanayi alanında üretim gerçekleştiren firma projelerinin takip edilmesi, Proje bazlı satışların gerçekleştirilmesi, Mevcut müşteri portfoyünün yönetimi ve yeni müşteri kazanımı çalışmalarının yapılması, Satış faaliyetleri ve rakip analiz çalışmaları ile ilgili düzenli raporlamaların yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Hidrolik Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satış üzerine en az 2 yıl deneyimli, Tercihen bağlantı elemanları satışı alanında tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Anadolu yakasında ikamet eden yada edebilecek olan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen.

 • Cvplus Search & Selection

  Genel Müdür Asistanı Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz lojistik sektöründe faaliyet gösteren yabancı menşeli müşterimiz için ‘’GENEL MÜDÜR ASİSTANI’’ arıyoruz. Yöneticinin seyahat organizasyonlarının sağlanması, Bağlı bulunduğu yöneticinin ajandasının takip edilmesi, planlama ve koordinasyonun sağlanması, Tüm birimlerle iletişim ve koordinasyonun gerçekleştirilmesi, Bölge sunumlarının ve gerekli raporlamaların yapılması, Yöneticinin telefon ve e-mail trafiğinin yönetilmesi, Yönetici ile birlikte toplantılara iştirak edilmesi ve toplantı notlarının hazırlanması,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda min. 4 yıl deneyimli, İyi seviyede Fransızca ve İngilizce bilen, İletişim yönü kuvvetli, dış görünümüne özen gösteren, Takipçi ve detaylara önem veren, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Cvplus Search & Selection

  Elektrik Mühendisi Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz üretim alanında faaliyet gösteren müşterimiz için "Elektrik Mühendisi" arıyoruz. •İşletme tezgah ve ekipmanlarının ve yardımcı tesislerin bakım faaliyet planlarını yapmak ve uygulamak, •Arızaların zamanında giderilmesi için gerekli ekipman ve yedek parçaların tedariğini sağlamak, •Dış kaynak bakım hizmetleri çalışmalarını takip etmek, •Enerji Yönetimi ve Verimliliği çalışmalarını yürütmek, •Bina işletme ve tesis bakım yönetimini yapmak, •İşin bitirilmesi için gerekli faaliyetleri koordine etmek ve raporlamak, •Planlı bakım faaliyetlerini yürütmek, •İş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili, iş güvenliği tüzüğünde belirtilen tedbirlerin alınmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin ELEKTRİK/ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ bölümünden mezun, •Elektrik/Elektronik konularında yeterli teknik bilgiye sahip, •Enerji Yönetimi sertifikası sahibi, •Tercihen Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Belge sahibi, •İyi derecede İngilizce dil bilgisi, •Tercihen otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyime sahip, •İyi derecede MS Office programını kullanabilen ve SAP programını bilen, •Analiz yapma becerisine sahip, •Sonuç odaklı, proaktif davranabilen, •Zaman yönetimi becerisine sahip, •İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Cvplus Search & Selection

  İdari Asistan/Ofis Sorumlusu Cvplus Search & Selection

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz ofis kiralama sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’OFİS SORUMLUSU’’ arıyoruz. Telefon ve fax trafiğini yönetmek, Misafirleri karşılamak ve yönlendirmek, Müşteri taleplerini karşılamak ve oluşan sorunlara çözüm üretmek, Şirkete gelen-giden evrakların kontrol ve kaydını yapmak, Toplantı ve ofis rezervasyonlarının yönetilmesinden sorumlu olmak, Faturalama süreçlerine destek vermek, İdari işler süreçlerinden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda min. 1 yıl tecrübeli, Tercihen otelcilik sektöründe asistanlık deneyimi bulunan, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İletişimi kuvvetli, prezantabl, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen(özellikle Excel ve Word programları), Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?