İş İlanları

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Toyota Plaza Er Sivas ta çalışmak üzere misafir karşılama elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen MYO ya da Turem Mezunu, Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşe önem veren, Prezantabl, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, iletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, Ekip çalışmasına uyumlu, Gelişime açık, Kariyer hedefleri olan, Misafir Karşılama Elemanı olarak görev alacak bayan ekip arkadaşları aramaktayız.

 • Reyon Görevlisi (Yetiştirilmek Üzere)
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir süpermarketlerde çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 35 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • İş Açıklaması Bursa'da uluslararı alanda faaliyet gösteren Perpax Turizm Seyahat Acenta'sında çalışmak üzere Fuar Proje ve Otel satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Müşterilerden ve partnerlerden gelen talepleri cevaplamak, Fuar ve kongre organizasyonlar için gelen talepleri araştırmak ve uygun teklifi araştırıp sunmak, Yurtiçi ve yurtdışı rezervasyonlarda istenilen oteller için online otel rezervasyon sisteminden veya otellerden en uygun fiyatı araştırıp müşteriye sunmak, Otel rezervasyon işlemini gerçekleştirmek, Yapılan yurtiçi veya yurtdışı rezervasyonları günlük olarak kontrol etmek, Rezervasyon formlarına tüm rezervasyon detaylarını işlemek (otel yazışma, teyid, misafirin talep yazısı ve misafirin son onay teyidi)

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Turzim Otelcilik bölümlerinden mezun, Turizm sektöründe en az 2 yıllık acenta tecrübesi olan, Sektörel fuarlar ve terimler konusunda bilgili Otel rezervasyon ve fuar kuralları ve iptal politikaları hakkında bilgi sahibi olan, İkna kabiliyeti yüksek, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen, iyi derece İngilizce bilen, ikinci dil tercih sebebidir, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,

 • İş Açıklaması Bursa'da uluslararı alanda faaliyet gösteren Perpax Turizm Seyahat Acenta'sında çalışmak üzere Finans Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Yönetime sunmak üzere projelere ilişkin ilerleme, süreç ve operasyonel raporları hazırlamak, Banka talimatlarını düzenlemek, ödemeleri yapmak ve takip etmek ; gerekli birimlere bilgilendirmeler yapmak, günlük rapor hazırlamak, MS Office uygulamalarına ve muhasebe programlarına hâkim olmak Araştırmaya yatkın olmak, analitik becerileri yüksek olmak Çözüm ve gelişim odaklı olmak, İletişimi ve takım çalışması kuvvetli olmak Raporlama, analiz ve sunum becerilerine hakim olmak Günlük nakit durumlarını izlemek, Güncel finansal piyasa gelişmeleri ve mevzuatı takip etmek Ekip yönetimi deneyimine sahip olmak Dış Ticaret Muhasebesine hakim Cari Hesap mutabakatı, Ba-Bs formlarının takibini yapacak, Bütçe hazırlık çalışmalarında bulunmak ve projeksiyon sağlamak,

  Aranan Nitelikler Finans alınanında en az iki yıl çalışmış, Lisans mezunu, Finansal analiz ve modelleme konusunda bilgili MS Office Programlarına hakim ve iyi düzeyde MS Excel kullanabilen, Problem çözme, analitik düşünme ve araştırma yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, planlama ve iş takibi yetkinlikleri olan, Gelişim odaklı, sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü, Prezantabl, ilişki yönetiminde başarılı, Tercihen Micro bilgisine sahip olmak Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan Dinamik, güler yüzlü, titiz, diksiyonu düzgün ve öğrenme isteği olan

 • İş Açıklaması ANKARA , İZMİT , BURSA , KONYA , İZMİR, ADANA , KOCAELİ , MANİSA , İKAMET EDEN , Minimum 2 yıl mağaza satış deneyimi olan, Tercihen market, departmant işleyişlerine hakim, Nezaket ve zarafet kurallarını gündelik yaşamına hakim kılmış, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri gelişmiş, Hedeflerle yönetimi esas alan, Ofis programlarına ve raporlama sistemlerine vakıf, Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen Bay bayan personel Kasa idaresi yapabilcek... Güler yuzlu İsını benımsıyecek Magza ıcı kurallara uyacak

  Aranan Nitelikler Mağazasında belirlenen satış hedeflerine ulaşmak, satışlarını, siparişlerini ve stoklarını düzenli olarak kontrol etmek, Müşteri profili ve ürün analizlerini raporlamak ve satış arttırıcı önerilerde bulunmak, Reyon ve teşhir ürünlerinin düzen-temizlik ve görselliğini sağlamak, Çağdaş mağazacılık trendlerini takip etmek ve raporlamak, Etkili ve verimli stok yönetimi sağlamak, Tüm mağaza içi kasa nakit ve işlemlerini yapmak, Mağaza ve Merkez arasındaki koordinasyonu sağlamak ve takibini yapmak. DOĞSAN GROSS MADENİ YAĞ MAĞAZALARI A.Ş.

 • İş Açıklaması Aktif olarak telefon görüşmesi yapabilecek, telefonda konuşmaya hakim, çözüm üretebilen, hızlı düşünüp, hızlı cevap verebilecek, satış tekniklerini bilen,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18-35 yaş arası, Ekip çalışmasına yatkın, Telefonda iletişim ve ikna becerisi yüksek, Satış kabiliyeti olan, Müşteri odaklı ve müşteri sadakatine önem veren Çağrı Merkezi- Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

 • İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla ÖN MUHASEBE ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Microsoft Office programlarına hakim, Ön muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Cari hesap açma, sipariş girme, fatura kesme gibi, fatura stok cari hesaplar ile ilgili bilgi sahibi, Esenyurt,Avcılar,Beylikdüzü,Küçükçekmece Civarı İkamet Eden BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANLARI

 • İş Açıklaması Mecidiyeköy lokasyonunda görevlendirilmek üzere lider firmalardan olan kurumsal müşterilerimize kalite kriterleri doğrultusunda hizmet sunabilecek, sektörde kariyer hedefleyen Çağrı Merkezi Bay Müşteri Temsilcileri (Outbound) aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18-35 yaş arası, Telefonda iletişim, ikna becerisi ve iç motivasyonu yüksek, Satış kabiliyeti olan, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı ve müşteri sadakatine önem veren, Askerlik ile ilişiği olmayan Çağrı Merkezi- Bay Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

 • İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz.

  Aranan Nitelikler Gıda sektöründe ve konusunda en az 1 yıl deneyimli, Bilgisayar office programlarını iyi şekilde kullanabilen, Büro ekipmanlarını kullanabilen, Bay depo sorumlusu.

 • İş Açıklaması İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çerçevede, Esenyurt'da bulunan Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere "VASIFSIZ ELEMANLAR" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Mecidiyeköy lokasyonunda görevlendirilmek üzere lider firmalardan olan kurumsal müşterilerimize kalite kriterleri doğrultusunda hizmet sunabilecek, sektörde kariyer hedefi olan Çağrı Merkezi- Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 18-35 yaş arası, Telefonda iletişim, ikna becerisi ve iç motivasyonu yüksek, Satış kabiliyeti olan, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı ve müşteri sadakatine önem veren Çağrı Merkezi- Müşteri Temsilcisi (Bayan) aramaktayız.

 • İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla BÖLGE MÜDÜRLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Catering (Toplu yemek ) sektöründe en az 5 yıl iş tecrübesine sahip, Konusu ile ilgili imalat, proses, hijyen konularında yeterli bilgi sahibi, ISO 9000 ve HACCP (IS0 22000) sistemleri konusunda uygulamada yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Analiz yeteneği olan, detaycı olan,Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip olan, Sonuç odaklı çalışabilen,Ekip çalışmasına yatkın İletişim bilgisi ve insani ilişkileri güçlü olan, Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen Esenyurt,Avcılar,Beylikdüzü,,) Çalışmaya istekli, 26-45 yaş aralığında, Bay-Bayan BÖLGE MÜDÜRLERİ.. EHLİYETLİ AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN

 • İş Açıklaması Kurulduğu günden beri Çocuk Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 60 mağazayı aşan satış noktası ile kaliteyi , modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren anne ve babaların öncelikli tercihi olan firmamızın Gaziantep mağazalarında değerlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip, bayan mağaza müdürleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta yönetici pozisyonunda deneyimli - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Tercihen Nebim V3 programına hakim. - Bayan - Yabancı Dil tercih sebebidir.

 • Müdür Yardımcısı
  B&G Store
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması VİA-PORT TUZLA MARİNA AVM B&G STORE MAĞAZAMIZDA GÖREVLENDİRİLECEK; ÜRÜN TAKİBİNİ VE GEREKLİ RAPORLAMALARI YAPABİLECEK, ETKİN MÜŞTERİ HİZMETİ KONUSUNDA BERABER ÇALIŞTIĞI EKİBİ BİLGİLENDİREBİLECEK, YÖNETİP, GELİŞTİREBİLCEK. MAĞAZA HEDEFLERİNE ULAŞMAYI SAĞLAYABİLECEK MAĞAZANIN TÜM İHTİYAÇ VE KAYNAKLARINI YÖNETEBİLCEK, BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE BENZER POZİSYONDA DENEYİMLİ PERSONEL İDARESİ, ÜRÜN YÖNETİMİ, MAĞAZA GÖRSEL DÜZENİ KONUSUNDA BİLGİLİ, NEBİM V3 PROGRAMINA HAKİM ( TERCİH SEBEBİ) KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLCEK, EN AZ LİSE MEZUNU, TERCİHEN MESLEKİ DÜZEYDE '' İNGİLİZCE '' BİLEN. BAYAN.

 • İş Açıklaması MARAŞ PİAZZA AVM B&G STORE MAĞAZAMIZDA GÖREVLENDİRİLECEK; ÜRÜN TAKİBİNİ VE GEREKLİ RAPORLAMALARI YAPABİLECEK, ETKİN MÜŞTERİ HİZMETİ KONUSUNDA BERABER ÇALIŞTIĞI EKİBİ BİLGİLENDİREBİLECEK, YÖNETİP, GELİŞTİREBİLCEK. MAĞAZA HEDEFLERİNE ULAŞMAYI SAĞLAYABİLECEK MAĞAZANIN TÜM İHTİYAÇ VE KAYNAKLARINI YÖNETEBİLCEK, BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE BENZER POZİSYONDA DENEYİMLİ PERSONEL İDARESİ, ÜRÜN YÖNETİMİ, MAĞAZA GÖRSEL DÜZENİ KONUSUNDA BİLGİLİ, NEBBİM V3 PROGRAMINA HAKİM ( TERCİH SEBEBİ) KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLCEK, EN AZ LİSE MEZUNU, TERCİHEN MESLEKİ DÜZEYDE '' İNGİLİZCE '' BİLEN. BAYAN.

 • Müdür Yardımcısı
  B&G Store
  Mersin(İçel) Bugün

  İş Açıklaması MERSİN MAĞAZALARIMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE; ÜRÜN TAKİBİNİ VE GEREKLİ RAPORLAMALARI YAPABİLECEK, ETKİN MÜŞTERİ HİZMETİ KONUSUNDA BERABER ÇALIŞTIĞI EKİBİ BİLGİLENDİREBİLECEK, YÖNETİP, GELİŞTİREBİLECEK. MAĞAZA HEDEFLERİNE ULAŞMAYI SAĞLAYABİLECEK MAĞAZANIN TÜM İHTİYAÇ VE KAYNAKLARININ YÖNETİMİNE YARDIMCI OLACAK BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE , BENZER POZİSYONDA DENEYİMLİ, PERSONEL İDARESİ, ÜRÜN YÖNETİMİ, MAĞAZA GÖRSEL DÜZENİ KONUSUNDA BİLGİLİ, NEBBİM V3 PROGRAMLARINA HAKİM ( TERCİH SEBEBİ) KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLCEK, EN AZ LİSE MEZUNU, BAYAN.

 • Satış Danışmanı
  B&G Store
  Mersin(İçel) Bugün

  İş Açıklaması MERSİNDE YER ALAN MAĞAZALARIMIZ İÇİN BAYAN SATIŞ DANIŞMANLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIĞI MESLEK OLARAK SEÇMİŞ, MAĞAZACILIK ALANINDA KARİYER HEDEFLERİ OLAN, İLGİLİ SEKTÖRDE TERCİHEN 1 YIL DENEYİMLİ, KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, BAYAN.

 • Bilgi İşlem Asisanı
  B&G Store
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması BAYRAMPAŞA DA YER ALAN MERKEZ OFİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLECEK AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERE SAHİP, BİLGİ İŞLEM ASİSTANI İSTİHDAM EDİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler İLGİLİ BÖLÜMLERDEN LİSANS DERECESİNDE MEZUN BİLGİSAYARA YAZILIM VE DONANIMLARI KONUSUNDA BİLGİLİ OFFİCME PROGRAMLARINA HAKİM, ÇOK İYİ DERECEDE EXCEL BİLEN TERCİHEN NEBİM V3 YA DA WİNNER PROGRAMLARINI KULLANABİLEN PERAKENDE STOK İŞLEYİŞİ İLE İLGİLİ BİLGİ SAHİBİ TERCİHEN İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN B SINIFI EHLİYETE SAHİP, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN SONUÇ ODAKLI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN BAY & BAYAN

 • İş Açıklaması İZMİR MAĞAZALARIMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE; ÜRÜN TAKİBİNİ VE GEREKLİ RAPORLAMALARI YAPABİLECEK, ETKİN MÜŞTERİ HİZMETİ KONUSUNDA BERABER ÇALIŞTIĞI EKİBİ BİLGİLENDİREBİLECEK, YÖNETİP, GELİŞTİREBİLCEK. MAĞAZA HEDEFLERİNE ULAŞMAYI SAĞLAYABİLECEK MAĞAZANIN TÜM İHTİYAÇ VE KAYNAKLARININ YÖNETİMİNE YARDIMCI OLACAK BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE BENZER POZİSYONDA DENEYİMLİ, PERSONEL İDARESİ, ÜRÜN YÖNETİMİ, MAĞAZA GÖRSEL DÜZENİ KONUSUNDA BİLGİLİ, KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, EN AZ LİSE MEZUNU, NEBİM V3 PROGRAMINA HAKİM, BAYAN.

 • İş Açıklaması BODRUM OASİS DE YER ALAN MAĞAZAMIZ İÇİN MAĞAZACILIK ALANINDA KARİYER HEDEFLEYEN BAYAN SATIŞ DANIŞMANLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, tercihen benzer pozisyonda deneyimli, ekip çalışmasına yatkın, kişisel bakımına önem gösteren, yoğun iş temposunda müşteri odaklı çalışabilecek, en az lise mezunu, 18-35 yaş aralığında bayan. takım arkadaşları arıyoruz...

 • Satış Danışmanı
  B&G Store
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul mağazalarımızda görevlendirilecek mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan bayan satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan Benzer pozisyonlarda tercihen en az bir yıl deneyimli Yoğun iş temposunda müşteri odaklı çalışabilecek Kişisel bakımına özen gösteren Diksiyonu düzgün 18-25 yaş aralığında Bay,bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Mağaza Müdürü
  B&G Store
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri ÇocukHazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 50 'yi aşan satış noktası ile kaliteyi , modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren anne- babaların öncelikli tercihi olan B&G STORE'un AKMERKEZ de yer alan mağazasında MAĞAZA MÜDÜRÜ pozisyonunda görevlendirilecek, takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta yönetici pozisyonunda deneyimli, - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Bayan - Yabancı Dil tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması Çocuk giyim sektörünün öncü markası B&G STORE 'un Bayrampaşa 'da yer alan merkezinde Reklam departmanında görevlendirilecek, yeni mezun departman asistanı istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO mezunu, Halka ilişkiler, reklamcılık bölümlerinden mezun Photoshop programını kullanabilen Düzenli,sistemli çalışabilecek Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü, Bayrampaşa'ya ulaşım sorunu olmayan. Bayan.

 • İş Açıklaması TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN ÇOCUK GİYİM MARKASI B&G STORE'UN ANKARA MAĞAZALARINDA GÖREVLENDİRİLECEK BAY&BAYAN SATIL DANIŞMANLARI İSTİHDAM EDİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIĞI MESLEK OLARAK SEÇMİŞ, MAĞAZACILIK ALANINDA KARİYER HEDEFLERİ OLAN, İLGİLİ SEKTÖRDE TERCİHEN DENEYİMLİ, KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, BAYAN.

 • Müdür Yardımcısı
  B&G Store
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İSTİNYE PARK AVM DE YER ALAN,MAĞAZAMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE; ÜRÜN TAKİBİNİ VE GEREKLİ RAPORLAMALARI YAPABİLECEK, ETKİN MÜŞTERİ HİZMETİ KONUSUNDA BERABER ÇALIŞTIĞI EKİBİ BİLGİLENDİREBİLECEK, YÖNETİP, GELİŞTİREBİLECEK. MAĞAZA HEDEFLERİNE ULAŞMAYI SAĞLAYABİLECEK MAĞAZANIN TÜM İHTİYAÇ VE KAYNAKLARININ YÖNETİMİNE YARDIMCI OLACAK BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE BENZER POZİSYONDA DENEYİMLİ, PERSONEL İDARESİ, ÜRÜN YÖNETİMİ, MAĞAZA GÖRSEL DÜZENİ KONUSUNDA BİLGİLİ, NEBBİM V3 PROGRAMLARINA HAKİM ( TERCİH SEBEBİ) KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, MESLEKİ DÜZEYDEN İNGİLİZCE TERCİHEN ARAPÇA YABANCI DİL BİLGİSİNE SAHİP EN AZ LİSE MEZUNU, BAYAN.

 • İş Açıklaması İZMİR MAĞAZALARIMIZDA GÖREVLENDİRİLECEK AŞAĞIDA BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP BAY & BAYAN SATIŞ DANIŞMANLARI İSTİHDAM EDİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, Mağazacılığı kendine meslek edinmiş, Benzer pozisyonda tercihen deneyimli Kişisel bakımına özen gösteren Diksiyonu düzgün Ekip çalışmasına yatkın Yoğun iş temposunda müşteri odalı çalışabilecek BAY& BAYAN takım arkadaşları arıyoruz....

 • İş Açıklaması Kurulduğu günden beri Çocuk Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 60 mağazayı aşan satış noktası ile kaliteyi , modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren anne- babaların öncelikli tercihi olan firmamızın İzmir mağazalarında görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Müdürü çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır:

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta yönetici pozisyonunda deneyimli - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Bayan - Yabancı Dil tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması Bursa Koru park mağazamızda görevlendirmek üzere,mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, mağazacılığı kendine meslek edinmiş, benzer pozisyonda tercihen bir yıl deneyimli kişisel bakımına özen gösteren diksiyonu düzgün ekip çalışmasına yatkın yoğun iş temposunda müşteri odalı çalışabilecek BAYAN takım arkadaşları arıyoruz....

 • İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen çocuk giyim markalarından B&G STORE 'un '' Diyarbakır Ceylanpark AVM '' mağazasından görevlendirilecek. Aşağıdaki özelliklere sahip bayan satış danışmaları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, Mağazacılığı kendine meslek edinmiş, butik mağazacılık konusunda deneyimli kişisel bakımına özen gösteren diksiyonu düzgün ekip çalışmasına yatkın yoğun iş temposunda müşteri odalı çalışabilecek BAY-BAYAN Takım arkadaşları arıyoruz...

 • Mağaza Müdürü
  B&G Store
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri ÇocukHazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 50 'yi aşan satış noktası ile kaliteyi , modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren anne- babaların öncelikli tercihi olan firmamızın İstanbul Anadolu Yakası mağazalarında görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Müdürü alımları yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta yönetici pozisyonunda deneyimli, - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Tercihen Nebim V3 Programına hakim - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Yoğun iş temposunda müşteri odaklı çalışabilecek -Tercihen Mesleki düzeyde İngilizce ya da Arapça bilen - Bayan

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?