İş İlanları

 • İş Açıklaması Atatürk Havalimanı dış hatlar gümrüksüz alanda (duty free) bulunan saat ve mücevher mağazalarımızda görev almak üzere aşağıdaki özellik ve donanımlara sahip personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lüks üretim ve marka mağazacılığı 'profesyonel meslek' olarak algılayıp severek yapabilen Aşağıda belirtilen lisanlardan bir ya da birkaçını 'iyi' konuşabilen (İngilizce, Arapça, Rusça) Sigara kullanmayan 20-33 yaşları arasında Sabırlı ve kararlı Düzen ve disiplinli Konuşma ve ifade edebilme yeteneği yüksek Havalimanı çalışma sistemine (vardiyalı) uygun çalışabilecek Erkek adaylar için asker görevini tamamlamış ya da ilişkisi olmayan

 • Dış Ticaret Elemanı
  Kama Pres
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Güneşli'de bulunan Fabrikamızın Dış Ticaret ve Yurtiçi Ticaret Bölümlerinde yetiştirilmek üzere görevlendirilecek "Ticaret Elemanları" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul mezunu, İngilizce,İspanyolca,Arapça veya Farsça bilen, Sürücü belgesi olan, Erkek adayların Askerliğini yapmış olması Güneşli ve çevresinde ikamet eden, Bay/Bayan eleman alınacaktır.

 • Satış Temsilcisi
  Kama Pres
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Güneşli'deki fabrikamızın satış departmanına.

  Aranan Nitelikler MYO ve Üniversitelerin Teknik bölümlerinden mezun olan, Ofis ve üretim sahasında görev alabilecek, Askerliğini tamamlamış, B Sınıfı sürücü belgeli, Bay/Bayan satış temsilcileri alınacaktır. İkametgahı Güneşli ve yakın çevresinde olması tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması Güneşli'deki Fabrikamızın çeşitli departmanlarında yetiştirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Makina ve Endüstri Mühendisliği Bölümü Mezunu, Askerliğini yapmış, İstanbul Avrupa yakasında (Tercihen Bağcılar/Güneşli civarında ) ikamet eden, Bay/Bayan Makina ve Endüstri Mühendisleri alınacaktır.

 • Pazarlama
  Tnt İnşaat Danışmanlık…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Sağlık, kozmetik ve eğitim sektörlerinde satış, pazarlama ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren firmamızda, saha ve kurumsal satış - pazarlama alanında çalışacak, organizasyon kabiliyeti olan SATIŞ PAZARLAMA DANIŞMANLARI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * 28 yaş üstü, * Alanında en az 2-3 yıl tecrübeli * Satış odaklı, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, * İnsan ilişkilerinde başarılı, genç, dinamik, güleryüzlü, * Müşteri odaklı çalışan, * Giyimine özen gösteren,diksiyonu düzgün, * pozitif yaklaşım sahibi ,enerjisi yüksek olması tercih sebebi olacaktır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığı yapmakta olduğumuz müşterimiz, geniş vizyonu ile sektörüne öncülük eden, sürekli gelişime inanan, yenilikçi ve yatırımlarını bu doğrultuda sürdürmekte olan kimyasal madde geliştirici ve üreticilerinden biridir. Ar-Ge gücü ve yüksek üretim kapasitesiyle Türkiye’de ve Dünya’da önemli bir Pazar payına sahip olarak büyümeye devam etmektedir. Firmamızın yatırımlarına paralel olarak geliştirmekte olduğu yeni projelerinde görevlendirilmek üzere “Yazılım Mühendisi” aramaktayız. Bilgi teknolojileri bölümünde yeni projeler geliştirmek, Yürüyen projelere destek vermek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Mühendisliği Bölümlerinden mezun, NET C# ve ASP.NET teknolojileri ile yazılım geliştirme konusunda tecrübeli, ORACLE veri tabanı ve PL/SQL konusunda deneyimli, BI bilgisi tercih nedeni, Kurumsal yazılımlar konusunda en az 3 yıllık bir çalışma gerçekleştirmiş ve proje deneyimi olan, Yazılım sektöründeki teknolojileri yakından takip eden, yeniliklere ve gelişmelere açık, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Yaratıcı, analitik düşünen, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip. Yukarida özellikleri verilen pozisyon ile ilgileniyorsaniz, ref.no. 58175 ile yapacaginiz basvuruyu tercihen ISG career portal ya da mail araciligi ile yapmanizi bekliyoruz .

 • İş Açıklaması Mercury Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş, sınai, ticari, hizmet ve finans kuruluşlarına sigorta danışmanlığı ve risk yönetimi hizmet tecrübesine sahip şirketimiz sigortaya konu olan her alanda, yerli ve yabancı bir çok şirkete brokerlik hizmeti vermektedir. Şirketler bizimle zorlu global risklerini ortaya çıkarmak, görülemeyen riskleri öngörmek ve fırsatları ortaya çıkarmak için çalışırlar. Her fırsat aynı zamanda risk demektir. Çözüm üretmek konusunda hızlı yapısıyla kusursuz hizmet sunmaya hazır olup her şeyden önce müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak adına dokunulabilir ve şeffaf yapısıyla kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Geçmişten günümüze sigortacılık sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Mercury Broker olarak profesyonel kadromuz ve çağdaş yaklaşımımız ile Türkiye’de lider aracı kurumlar arasında olmanın gururunu yaşamaktayız. Sizde bu ekibin bir parçası olmak istemez miydiniz? Mercury, ana merkezi İstanbul olmak üzere Ankara’da da hizmet vermektedir. Yerli ve yabancı sermayeli işletmelere risk ve sigorta brokerliği ve danışmanlık alanlarında hizmet veren Mercury müşteri portföyü arasında Türkiye’nin lider konumundaki birçok lider şirket ile çalışmaktadır. www.mercurybroker.com.tr Pazarlama- Destek Elemanı İstanbul- Anadolu Kurumsal Pazarlama Uzmanı İstanbul- Anadolu Bireysel Sağlık Pazarlama Elemanı İstanbul- Anadolu Kurumsal Teknik Uzmanı İstanbul- Anadolu Hasar Asistanı / Uzmanı İstanbul- Anadolu ·

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Sigorta alanında en az 2 yıllık iş deneyimi Çabuk karar alan ve harekete geçebilen Analitik düşünen, problem çözebilen Müşteri odaklı ve kalite bilinci yüksek, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ms Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Detaylara hakim ve analiz edebilme yeteneği olan.

 • İş Açıklaması Korupark ve Zafer Plaza mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Bayan Satış Danışmanı aranıyor.......

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu, -Güler yüzlü,pozitif, -İletişim becerisine sahip, -Takım çalışmasına yatkın,dinamik, -Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimi olan, -Yeni çalışma ortamına kolay uyum sağlayabilen, -Bayan satış danışmanları ve müdür yardımcısı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Korupark ve Zafer Plaza mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Bayan Satış Danışmanı & Müdür Yardımcısı aranıyor.......

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu, -Güler yüzlü,pozitif, -İletişim becerisine sahip, -Takım çalışmasına yatkın,dinamik, -Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimi olan, -Yeni çalışma ortamına kolay uyum sağlayabilen, -Bayan satış danışmanları ve müdür yardımcısı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini, değer yargısı olarak kabul eden HRT Event & Casting, ürün lansmanları, açılışlar, saha aktiviteleri, tanıtım organizasyonları ve davet gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. HRT Event & Casting attığı her adımda müşterilerini hedeflerine ulaştırırken, ilkeleriyle rakiplerinin önüne geçmeyi hedefler. AĞUSTOS VE EYLÜL AYLAR ARASINDA YAPILACAK ETKİNLİKTE ÇALIŞABİLECEK KIRTASİYE MALZEMELERİNİN SATIŞ DESTEĞİNDE BULUNACAK SATIŞ PERSONELİ ARAMAKTAYIZ. ÇALIŞMA 1 AY SÜRESİNCE ÇALIŞILACAKTIR. MAAŞ + YOL + YEMEK + SSK

  Aranan Nitelikler Ürünlerin sıralarına göre dizilmesi, stokkontrolü Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, Dinamik ve güler yüzlü, Takım çalışmasında başarılı, İkna kabiliyeti güçlü, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, 20 - 27 yaş arası BAYAN / BAY personeller aranmaktadır.

 • İş Açıklaması A+ misafir grubuna hizmet veren, Alaçatı bölgesinin en büyük ve prestijli tesisi olan Alaçatı Beach Resort bünyesinde, otel misafirleri ile sürekli iletişim halinde olarak tüm istek ve talepleri gerekli bölümlere aktararak memnuniyeti en üst seviyede tutmak. Ön büro departmanına bağlı olarak resepsiyon hizmetleri dahil olmak üzere misafir takibini kesintisiz sürdürmek. %70 "repeat guest"oranı ile hizmet veren işletmede misafir isteklerinin önceden hazır edilmiş olduğundan emin olmak ve kontrolünü sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul veya üniversite mezunu, tercihen Turizm-otelcilik bölümlerinden mezun. Dış görünüşüne son derece dikkat eden, kişisel gelişimini hep ön planda tutan. İletişim becerileri en üst seviyede olan ve gelişime açık. Misafirler ile olan koordinasyonu sağlayabilecek ve hep üst seviyede tutabilecek. Raporlama becerileri olan ve raporlama okuyabilen. Orta-üst İngilizce konuşma becerisi olan. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Çeşme bölgesi veya tesis bünyesinde ikamet edebilecek, Takım arkadaşları arıyoruz...

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz finans sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Hazine ve Risk Müdürü arayışımız bulunmaktadır. - banka ve arac1 kurumlarda benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, - düzey 3 ve Türev Araçlar SPL lisanslarına sahip, - çok İyi derecede İngilizce bilen, - analitik Düşünme yeteneğine sahip, - yoğun iş temposunda çalışabilecek; sorumluluk sahibi, - detaylara özen gösteren, disiplinli ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, - erkek adaylar için askerliği tamamlamış,

  Aranan Nitelikler - forex, CFD, yurtdışı vadeli piyasa ürünlerine hakim, BIST&VIOP piyasalarındaki iş akış süreçlerini bilen, - kurum ve müşteri piyasa riskleri ile operasyonel riski yakından takip ederek kurumun LP’lerdeki varlık, pozisyon ve margin durumunu mikro ve makro seviyede takip edecek, gerektiğinde ilgili uyarı ve aksiyon mekanizmasını çalıştırabilecek, - çoklu likidite sağlayıcılar ile desteklenmiş risk yönetimi modellerinde yüksek ölçekte kurum ve müşteri riski yönetme tecrübesi olan, - yeni ürün gruplarının tanımlanması , vadelerinin belirlenmesi ve vade değişimlerinin takibi konularında tecrübeli, - sektördeki bridge programları, işleyiş prensipleri ve borsa emir iletimi kurallarına hakim, - MT4 işlem platformu manager ve admin panelleri ile birlikte etkin kullanabilecek, - hazine risk yönetimi görevi başta olmak üzere Dealing, Araştırma ve Retention departmanlarının yönetim ve operasyonundan sorumlu olacak, -likidite sağlayıcılarla kurum ilişkilerini yürütecek,fiyat sağlama , emir iletimi ve raporlama konularında kurum standartlarının uygulanması ve denetimini sağlayacak, - işlem platformunun sürekliliğinin sağlanması ve yönetimi süreçlerini takip ederek; ihtiyaçları belirleyecek ve geliştirmeler yapacak, - ilgili tüm iş birimleri ile koordineli çalışacak,

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sigorta sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için bordro ve özlük işleri uzman yardımcısı aramaktayız. - çalışanların özlük bilgilerini eksiksiz bir şekilde tamamlamak, - tüm yasal bildirgeleri doğru ve zamanında yapmak, - resmi kurum ve kuruluşlar ile yazışmaları gerçekleştirmek,S - yasal mevzuat takibini yapmak, süreçleri mevzuata uygun olarak yürütmek, - çalışan izinlerini yasal mevzuat ve şirket prosedürleri doğrultusunda takibini yapmak, - tüm İnsan Kaynakları iş süreçlerine destek olmak. - sistem ve süreç iyileştirmelerine destek olmak.

  Aranan Nitelikler - üniversitelerin 4 yıllık örgün öğretim veren fakültelerinden mezun - İlgili pozisyonlarda min 1 yıllık deneyimi olan - analitik düşünce yapısına sahip, - MS Office ve LOGO program kullanım tecrübesi olan, tercihen sap hr veya oracle deneyimi olan - insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Sivas'daki Bimeks mağazamız için Satış Danışmanlarımızı arıyoruz. Mağazalarımızda, aktif olarak satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, mağazada satışa sunulacak ürünleri teslim alacak ve takibini yapmaktan sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen yüksekokulların Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezunsanız, Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, Daha önce Satış Danışmanlığı deneyiminiz varsa, Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • İş Açıklaması GİYİMKENTTE BULUNAN MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİMİZDE ÇALIŞACAK "ETA" PROGRAMINI BİLEN,DENEYİMLİ BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR. * Fatura girişlerini yapmak * Kdv,muhtasar,geçici vergi gibi tüm beyannameleri düzenlemek * Sgk işe giriş-çıkışlarını,hizmet bildirgelerini düzenlemek * Cari hesap mutabakatlarını yapmak, banka ekstrelerini işlemek * Tek düzen hesap planına göre tüm işlemleri eksiksiz yapmak

  Aranan Nitelikler -Eta sql programını bilen -Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimi olan -Tercihen esenler bölgesinde ikamet eden -Sorumluluk alabilecek,düzenli,işinde titiz

 • İş Açıklaması Müşterilere etkili hizmet sunulması Mağaza satış hedeflerinin takip edilerek hedefe ulaşmak için uygun satış yöntemlerinin uygulanması Mağaza düzeninin sağlanması Ürünler hakkında müşterinin bilgilendirilmesi

  Aranan Nitelikler Tommy Hilfiger Hakkında… Tüm dünyada 90 ülkede 1000’den fazla ve her yıl daha da büyüyen mağaza sayısıyla, spor giyim ve denim çizgisinde bir yaşam tarzı sunan Tommy Hilfiger markası, dünyanın en tanınmış tasarımcı giyim gruplarından birisidir. Yüksek kalitede üretilmiş erkek, kadın, çocuk ve denim koleksiyonunun yanı sıra aksesuar ve parfüm ürünlerini de tasarlayıp pazarlamaktadır. Tommy Hilfiger, Türkiye’de 25 sezon ve 12 outlet şirket mağazası ile faaliyet göstermektedir. Mağazacılık sektöründe tercihen deneyimli, Müşteri ve satış odaklı, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, Gelişim ve yeniliklere açık, Tercihen üniversite mezunu, İngilizce ve Arapça bilen Ekip arkadaşlarımızı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Müşterilere etkili hizmet sunulması Mağaza satış hedeflerinin takip edilerek hedefe ulaşmak için uygun satış yöntemlerinin uygulanması Mağaza düzeninin sağlanması Ürünler hakkında müşterinin bilgilendirilmesi

  Aranan Nitelikler Tommy Hilfiger Hakkında… Tüm dünyada 90 ülkede 1000’den fazla ve her yıl daha da büyüyen mağaza sayısıyla, spor giyim ve denim çizgisinde bir yaşam tarzı sunan Tommy Hilfiger markası, dünyanın en tanınmış tasarımcı giyim gruplarından birisidir. Yüksek kalitede üretilmiş erkek, kadın, çocuk ve denim koleksiyonunun yanı sıra aksesuar ve parfüm ürünlerini de tasarlayıp pazarlamaktadır. Tommy Hilfiger, Türkiye’de 25 sezon ve 12 outlet şirket mağazası ile faaliyet göstermektedir. Mağazacılık sektöründe tercihen deneyimli, Müşteri ve satış odaklı, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, Gelişim ve yeniliklere açık, Tercihen üniversite mezunu, İngilizce ve Arapça bilen Ekip arkadaşlarımızı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Müşterilere etkili hizmet sunulması Mağaza satış hedeflerinin takip edilerek hedefe ulaşmak için uygun satış öntemlerinin uygulanması Mağaza düzeninin sağlanması Ürünler hakkında müşterinin bilgilendirilmesi

  Aranan Nitelikler Tommy Hilfiger Hakkında… Tüm dünyada 90 ülkede 1000’den fazla ve her yıl daha da büyüyen mağaza sayısıyla, spor giyim ve denim çizgisinde bir yaşam tarzı sunan TommyHilfiger markası, dünyanın en tanınmış tasarımcı giyim gruplarından birisidir. Yüksek kalitede üretilmiş erkek, kadın, çocuk ve denim koleksiyonunun yanı sıra aksesuar ve parfüm ürünlerini de tasarlayıp pazarlamaktadır. Tommy Hilfiger, Türkiye’de 37 sezon mağazası, 8 outlet ve 132 çok marka bulunduran mağazalar aracılığıyla müşterilerine ulaşmaktadır. Mağazacılık sektöründe tercihen deneyimli, Müşteri ve satış odaklı, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, Gelişim ve yeniliklere açık, Tercihen üniversite mezunu, İngilizce ve Arapça bilen Ekip arkadaşlarımızı aramaktayız.

 • Pazarlama Elemanı
  Otocar Rent A Car
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Araç kiralama sektöründe faliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere aktif pazarlama personeli alınacaktır. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Avrupa ve Anadolu yakasında ikamet eden, Sektör tecrübesi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Raporlama yapabilen, Prezantabl, insan ilişkileri başarılı ve takım çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, lise-Üniversite mezunu Tercihen portföy sahibi, Pazarlama elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması LK & JNS DEW Beylikdüzü'nde bulunan Genel Müdürlük'te Bilgi Teknolojileri departmanında Bilgi İşlem/Helpdesk Ekibi'nde görev alacak takım arkadaşımızın görev tanımları aşağıdaki gibi olacaktır: Şirket Helpdesk birimine destek olmak; personellerinin e-mail hesaplarının oluşturulmasında ve bakımında görev almak Donanım/Yazılım Kurulumları PC, notebook ve çevre birimlerinde ve network altyapı sistemlerinde arıza tespiti ve sorun giderme IT departmanı operasyonuna destek olmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO yada liselerin Bilgisayar bölümlerinden mezun, Minimum 1 yıl Bilgi İşlem deneyimi olan, Microsoft Windows ve Office Sistemlerinde deneyimli, PC, notebook ve çevre birimlerinde ve network altyapı sistemlerinde arıza tespiti ve sorun giderme tecrübesi bulunan, Donanım/Yazılım Kurulumlarında Bilgi Sahibi, Telefonda iletişim ve sorun çözme becerisi yüksek, Yoğun Çalışma Temposuna Ayak Uydurabilecek, Takım Çalışmasına Yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi, Sonuç odaklı Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli, Mağaza kullanıcılarına online destek verebilecek, Tercihen perakende sektöründe Bilgi İşlem bölümlerinde deneyime sahip. Network ve server kurulumu ve yönetimi, İyi seviyede LAN ve temel seviyede WAN Topolojileri ile Server donanım ve çevre birimleri bilgisine sahip, Erp yazılım bilgi sahibi (tercihen Nebim Winner programı) ve alt yapısına hakim, İstanbul Beylikdüzü civarında İkamet eden.

 • 35 Yaş Üzeri Bayan Satış Temsilcisi / Promotör
  Enkay Group
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enkay Group çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Lise veya Meslek Yüksek Okulları perakende bölümü mezunu, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, Dinamik ve pozitif Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek 35 yaş ve üzeri, Bayan,

 • İş Açıklaması Faaliyet göstermekte olduğumuz Beyaz Eşya ve Elektronik Mağazacılık sektöründe Muhasebe departmanına Sorumlu olarak çalışacak 'Genel Muhasebe Deneyimli Muhasebe Sorumlusu ' personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tic. Lise veya tercihen Yüksekokul Muhasebe Mezunu, En az 5 yıl deneyimli, Mc Office programlarına iyi derecede kullanabilen Tercihen micro programını bilen, Sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa Yakasında (Esenler, Bayrampaşa, Bağcılar, Güngören, Fatih, Z.Burnu) civarında ikamet eden. Bayan Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

 • İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ilaç sektöründe faaliyet gösteren yabancı müşterimiz için Medical Manager aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tıp, Eczacılık, Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Kimya vb. bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe 5 yıla kadar deneyimli veya yeni mezun Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya uzun dönem tecilli olmak.

 • İş Açıklaması Bayan Dış Giyim sektöründe kendi markasıyla faaliyet gösteren Şirketimizde görevlendirilmek üzere; - En az Lise Mezunu, ( 30 – 45 yaş aralığında ) - Dokuma ağırlıklı olarak sektörde en az 10 yıl deneyimli, - Disiplinli, dikkatli ve kalite bilincine sahip, - Seyahat engeli olmayan, - Aktif olarak araç kullanabilen, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “ Fason Takip Sorumlusu ” istihdam edilecektir. Şirket Merkezi Şişli/Bomonti’de yer almaktadır. carla.com.tr

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Merkezi İstanbul’da hizmet veren Speak Çağrı Merkezi’nin yeni açılacak Sivas lokasyonunda görevlendirilecek, iş ortaklığı yapmakta olduğumuz sektörünün önde gelen şirketlerine ait ürünlerin telefon üzerinden tanıtım ve satışını gerçekleştiren Takım Lideri ve Satış Danışmanlarını operasyon ve satış hedefleri doğrultusunda yönetebilecek, kişisel ve mesleki gelişimlerinden sorumlu olacak, üst yönetime değerlendirme ve analiz raporları sunabilecek Operasyon Yöneticisi arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Telesatış alanında en az 5 yıl ekip yönetiminden sorumlu olarak çalışmış, Çağrı Merkezi performans göstergelerine hakim, Yönetim bilişim sistemlerine aşina, Raporlama becerileri gelişmiş, Günlük ve aylık satış hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunumu konusunda ekibini yönlendirebilecek, İyi derecede MS Office uygulamalarını kullanabilen, Tercihen yabancı dil bilgisine sahip ( İngilizce ) En az MYO , Tercihen Üniversite Mezunu, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek Adaylar için )

 • İş Açıklaması RENKLİ KOZMETİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN ALANINDA LİDER FİRMAMIZ FLORMAR İÇİN PERAKENDE MAĞAZALARIMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE SATIŞ, UYGULAMA, YÖNETİM VE MAĞAZANIN TÜM İŞLEYİŞİNDEN SORUMLU OLUP, AYNI ZAMANDA PLANLANAN SATIŞ HEDEFLERİNE ULAŞMAK VE BU DOĞRULTUDA YÜKSEK ÜCRET KAZANMAK

  Aranan Nitelikler KOZMETİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN PERAKENDE SEKTÖRÜNDE MAĞAZA SATIŞ DENEYİMİNE SAHİP TERCİHEN BİLGİSAYAR VE YAZAR KASA KULLANMAYI BİLEN İLETİŞİM BECERİSİNİ SATIŞA DÖNÜŞTÜREBİLECEK MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINI DOĞRU ANALİZ EDİP, UYGULAMALI ÇÖZÜM İLE SATIŞ İLE SONLANDIRACAK VARDİYALI VE EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLECEK PREZANTABL

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, İskenderun'daki mağazası için 'Mağaza Müdürü' arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hakim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, teknoloji sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Sosyal Medya pazarlaması, Sektörel Medya ile iletişim, Kurumsal web sayfası yönetimi ve Kurumsal Organizasyon konularında Satış ve Pazarlama Departmanı bünyesinde çalışacak 'Pazarlama Uzmanı' arayışımız söz konusudur.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İletişim, İşletme, Sosyal Bilimler vb bölümlerinden mezun, Kurumsal İletişim, reklam, pazarlama ve halkla ilişkiler konularında en az 3 yıl deneyim sahibi, Sosyal medya ve digital pazarlama süreçlerine hakim, web tasarım uygulamalarına hakim, teknoloji ve medyaya ilgi duyan günümüz trend ve gelişmelerinden haberdar, Pazarlama ve sektörel fuar katılım faaliyetleri takip sürecini yönetebilecek marka yönetimi ilkelerini bilen ve uygulaması için fikirler geliştirebilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, yaratıcı, organizasyon ve planlama becerileri güçlü, insan ilişkilerinde ve iletişim becerilerinde güçlü, ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı insiyatif alma becerisine sahip, proaktif yaklaşım sergileyebilen, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden "Pazarlama Uzmanı" alınacaktır. FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması KEMAL TANCA İstanbul AXIS AVM , Fırsat Çadırımızda görevlendirilmek üzere; Fırsat Çadırımızda Profesyonel Kadromuza destek olacak, Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunacak, Reyon temizlik ve düzenini koruyacak, ürün güvenliğini sağlayacak, Tam veya yarım zamanlı çalışabilecek, Geçici veya sürekli görev yapabilecek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Kişisel bakımına önem veren, Satış Danışmanı ve Adayları arıyor;

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?