İş İlanları

 • Defacto

  Mekanik Bakım Teknikeri / Teknisyeni Defacto

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazaların mekanik bakım onarım süreçlerinin yürütülmesi, Hakediş süreçlerinin takip edilmesi, Arıza taleplerinin giderilmesinin sağlanması, Merkez bina soğutma sisteminin takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu ya da Endüstri Meslek Lisesi İklimlendirme Soğutma, Tesisat Teknolojisi, Elektrik bölümlerinden mezun, Mekanik tesisatları ve hakediş konularında tecrübeli, Auto CAD Programı kullanabilen, Yangın yönetmeliği ve İş güvenliği konusunda bilgi sahibi, Elektrik tesisatları konusuna hakim, Bina bakım onarım konusunda tecrübeli, Ms Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Kopuz Şirketler Grubu

  Muhasebe Uzmanı Kopuz Şirketler Grubu

  Trabzon

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel muhasebe ile ilgili işlemlerin mevzuata, muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak yapılması.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul veya dört yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel muhasebe alanında tercihen 2-3 yıl tecrübeli, E-fatura, e-defter uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Mutabakat,fatura,stok, çek-senet süreçlerinde deneyimli, Paket programları kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, Analitik düşünce yeteneği olan, Dikkatli ve detaylara önem veren, Trabzon'da ikamet eden.

 • Tanay Turizm Otelcilik Ekipmanları

  Depo ve Sevkiyat Personeli Tanay Turizm Otelcilik Ekipmanları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Günlük sevkiyat programına göre Depodan ürünlerin araçlara yüklenmesi veya Depoya gelen ürünlerin Depoya alınması. Yoğun sevkiyat dönemlerinde Sevkiyat Sorumlusu ile birlikte ürünlerin sevkiyatının yapılması.

  Aranan Nitelikler · Depo malzeme giriş-çıkışlarını yapacak, · Araçla malzeme sevkiyatında yardımcı olacak, · Tercihen Ms. Office programlarını kullanabilen, · Askerlik görevini tamamlamış, · Tercihen İstanbul Anadolu yakasında E5 güzergahında ikamet eden.

 • Ersoy Hastanesi

  Pratisyen Hekim Ersoy Hastanesi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ersoy Sağlık Grubu'nun Kurtköy Şubesinde görevlendirilmek üzere; Tıp Fakültesi mezunu, Hasta memnuniyetine odaklı, Ekip çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayan, İletişim gücü yüksek , Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Acil Servis'te görevlendirilmek üzere "Pratisyen Hekim" aramaktayız.

 • Diztaş İnşaat Malzemeleri

  Akaryakıt İstasyon Muhasebe Sorumlusu Diztaş İnşaat Malzemeleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HADIMKÖY' deki Akaryakıt İstasyonumuz için Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Yüksek okul mezunu, -En az 3 yıl tercrübeli, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -İyi derecede Excel ve Word kullanabilen, -İstasyonun tüm muhasebe işlerini yürütebilecek, -Micro paket programını iyi derecede kullana bilen -Askerlikle ilişkisi kalmamış, -İletişim yeteneği kuvvetli.

 • Sunglass Hut Gözlük

  Mağaza Satış Danışmanı Sunglass Hut Gözlük

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Moda tutkunu musun? Stil sahibi misin? Sunglass Hut dünyasında parlak bir kariyer seni bekliyor 1971’de Miami ‘de kurulan Sunglass Hut olarak bugün Dünya’da 3.000’e yakın mağazamız ile müşterimizi en güçlü markalar, son moda güneş gözlükleri, sadece bize özel modeller ile buluşturuyor ve geniş kapsamlı güneş gözlüğü servisimiz ile fark yaratıyoruz. 2011 yılında Türkiye’ye gelen Sunglass Hut ile bugün 70 satış lokasyonunda müşterilerimiz ile buluşuyoruz. Satış Danışmanı olarak aramıza katılmaya ve Sunglass Hut deneyimini müşterilerimize yaşatmaya ne dersin?

  Aranan Nitelikler Müşterilerimize Sunglass Hut farkını yaşatacak enerjiye sahip, iletişime açık, güler yüzlü, çözüm odaklı Kendisi de modanın bir parçası olan ve kendine o şekilde özen gösteren Kendine güvenen Aylık kişisel ciro hedefi ile çalışacak Askerliğini tamamlamış veya en az 2016 sonuna kadar tecilli En az lise mezunu 18 yaşını tamamlamış İstanbul’ da ikamet eden Perakendenin dinamik çalışma düzenine uyum sağlayacak Alımlarımız Mağazalarımız, Boyner ve YKM içindeki mağazalarımız ve Beymen içindeki mağazalarımız için yapılacaktır. Adaylarımız geçmiş deneyimleri ve potansiyellerine göre bu lokasyonlardan uygun olanlarda değerlendirilecektir. Mağazalarımızda ve Beymen ‘lerde görev alacak adaylarımızın geçmişte mağazacılık tecrübesi olması avantaj yaratacaktır.

 • Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uyg.Arş.Merkezi

  Santral Memuru Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uyg.Arş.Merkezi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ZÜBEYDE HANIM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZ'İNDE ÇALIŞMAK ÜZERE SANTRAL MEMURU ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler BAY / BAYAN DENEYİMLİ

 • Özel İstanbul Medicine Hospital

  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Özel İstanbul Medicine Hospital

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Grubumuz bünyesindeki Güneşli Hastanemizde görevlendirilmek üzere " Bayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, - Hasta memnuniyetine önem veren, - İletişimi kuvvetli, - Tam zamanlı görev yapabilecek - Bayan

 • Özel İstanbul Medicine Hospital

  Pratisyen Hekim Özel İstanbul Medicine Hospital

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Grubumuz bünyesindeki Güneşli Hastanemiz Acil Servisinde görevlendirilmek üzere " Pratisyen Hekim” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, - Hasta memnuniyetine önem veren, - İletişimi kuvvetli, - Tam zamanlı görev yapabilecek

 • B Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. – Busem

  Tasarım Asistanı B Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. – Busem

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Merter'de bulunan firmamıza güngören,sefaköy,merter,bağcılar,gaziosmanpaşa bölgelerinde ikamet eden bayan tasarım asistanı aranmaktadır...

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin moda tasarım bölümünden mezun Photoshop ve İllustrator programlarını iyi düzeyde kullanabilen, MS Ofis programlarına hakim Takip, raporloma ve arşivleme becerisi gelişmiş Yeniliklere açık, öğrenmeye istekli Pozitif, enerjisi yüksek Tasarım programlarını bilen Kreatif çözümler yaratabilen Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş Tasarım ve planlama arası düzeni sağlayabilecek, İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Tasarım ve ürün geliştirme sürecinin planlamasını ve takibini yapabilecek.

 • Beks Çorap ve İçgiyim San. ve Tic. A.Ş.

  Yurt Dışı Satış Pazarlama Sorumlusu Beks Çorap ve İçgiyim San. ve Tic. A.Ş.

  Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyaca ünlü markalara çorap ve iç giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamıza; Çorap ve/veya dikişsiz (Seamless) iç giyim yurtdışı satış ve pazarlamasında en az 5 yıl deneyimli, İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca dillerinden en az birisini iyi derecede bilen (İkinci ve diğer diler tercih nedenidir.) Çok iyi derecede yurt dışı çorap veya seamless (Dikişsiz iç giyim) pazar bilgisine sahip, Yurt dışı zincir mağazalar bilgisi olan, mağazalarla satış odaklı iletişim kurmuş ve kurabilecek, Araştırmacı, sosyal iletişim ve müzakere becerileri gelişmiş, Analitik düşünen, satış, kalite ve sonuç odaklı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın, raporlama becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, YURT DIŞI ÇORAP VE İÇ GİYİM SATIŞ VE PAZARLAMA SORUMLUSU arıyoruz

  Aranan Nitelikler

 • Yalı Spor Malzemeleri

  Forum Kapadokya Satış Danışmanı Yalı Spor Malzemeleri

  Nevşehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'un Forum Kapadokya mağazasında görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak Yalı Spor firması standartlarına uygun, satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinde aktif rol oynayacak; Mağazacılık alanında gelişime açık ve kariyer hedefi olan Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan En az lise mezunu 18-28 yaş arası Aktif satışı seven Güleryüzlü, dinamik ve pozitif İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yoğun tempoda çalışabilecek Sporu ve spor giyimi seven Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Park Bravo

  Satış Danışmanı (Marmara Park Park Bravo) Park Bravo

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Mağazacılık konusunda minimum 1 sene deneyimli Minimum Lise mezunu İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek 18-28 yaşları arasında Güleryüzlü, pozitif, dinamik Bay / Bayan

 • B&G Store

  Müdür Yardımcısı B&G Store

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri Çocuk Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 60 mağazayı aşan satış noktası ile kaliteyi , modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren anne- babaların öncelikli tercihi olan firmamızın İzmir Kıdsmall mağazasında görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip Yönetici yardımcıları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta tercihen tecrübeli. - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Bayan - Bay - Yabancı Dil tercih sebebidir.

 • Beta Ayakkabı

  Muhasebe Elemanı Beta Ayakkabı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektörünün öncülerinden olan Beta Ayakkabı’nın İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere Tek düzen hesap planına hakim cari hesap, stok ve muhasebe kayıtlarının güncel olarak işlenmesinden sorumlu olacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi mezunu veya Ön Lisans Mezunu, İlgili pozisyonda en az 3 yıl iş tecrübesine sahip, Tek Düzen Hesap Planına hakim, Maliyet Muhasebesi bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek, Yeniliklere ve gelişmelere açık, Sorumluluk sahibi, Winner Muhasebe programı kullanabilrn, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden. Tercihen İkitelli-Küçükçekmece semtleri,

 • Penti

  Satış Danışmanı - Kadıköy Halitağa Caddesi Penti

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın Kadıköy Halitağa Caddesi'nde yer alan mağazası için aşağıdaki nitelikleri taşıyan "Satış Danışmanı" aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • Schafer

  Mağaza Müdürü ( Arenapark - AVM / K.Çekmece ) Schafer

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Züccaciye sektörünün öncü firmalarından birisi olan SCHAFER 'in mağazalarında ( ARENA PARK AVM - HALKALI / K.ÇEKMECE ) görevlendirilmek üzere mağaza müdürü aramaktayız. Temel Beklentiler; Müşteri ihtiyaçlarını tespit etmek , uygun ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak , Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek , Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulamak , Merkez ile mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak , Hergeçen gün büyüyen bir sistem olan SCHAFER mağazacılıkta kariyer planlayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler ARENAPARK - AVM ' - HALKALI mağazamızda görevlendirilmek üzere tercihen ; yakın semtlerde ikamet eden , Bay 25-45 yaş arasında, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Güleryüzlü,hızlı müşteri odaklı,diksiyonu düzgün, Marka satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren , Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek , Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Perakende sektöründe deneyimli , Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş , Mağazacılık sektöründe kariyer planlaması yapan, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Mango

  Nişantaşı-Valikonağı - Depo Personelleri Mango

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, büyüyen organizasyonumuz içerisinde bulunan NİŞANTAŞI-VALİKONAĞI mağazamız için "Depo Personeli" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Depo düzeninde titiz, Ürün takibi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, hevesli,sıcakkanlı,samimi ve nazik, İletişimi iyi olan – dikkatli bir şekilde dinleyen, açık ve düzgün bir biçimde iletişime geçen, Zamanı etkili bir biçimde yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu. Tercihen askerliğini yapmış, BAY Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise GELİN, EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN !

 • Elle

  Kasa Sorumlusu Elle

  Mersin(İçel)

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elle Ayakkabı, MERSİN FORUM avm de kendine meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip Kasa Sorumlusu BAYAN personel aramaktadır.Nebim programı bilmesi tercihimizdir. **Sadece Kasa Sorumlusu tecrübesi olan adaylarin basvurulari ciddiye alinacaktir**

  Aranan Nitelikler · Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, · En az lise mezunu, · Özgüveni ve iletişim becerileri ile markalarımızı en iyi şekilde temsil edecek, · Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek, · İşinde fark yaratacak yetkinliklere sahip, · Dış görünüsune ve giyimine onem veren, modayi takip eden . Nebim Winner Programını bilen adaylar tercih sebebi olacaktır. Bayan kasa sorumlulari ile birlikte calismak istiyoruz.

 • Mango

  Zorlu Center - Depo Personelleri Mango

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, büyüyen organizasyonumuz içerisinde bulunan ZORLU CENTER mağazamız için "Depo Personeli" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Depo düzeninde titiz, Ürün takibi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, hevesli,sıcakkanlı,samimi ve nazik, İletişimi iyi olan – dikkatli bir şekilde dinleyen, açık ve düzgün bir biçimde iletişime geçen, Zamanı etkili bir biçimde yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu. Tercihen askerliğini yapmış, BAY Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise GELİN, EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN !

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan