İş İlanları

 • Focaccıa

  Pasta Ustası ve Yardımcıları Focaccıa

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması focaccia markamız için yenibosna da bulunan fabrikamıza yenilikçi, farkli ürün geliştirebilen pasta ,özellikle dilim pasta konusunda sıradışı işlere imza atacak ,ekler petifur konusunda tecrübeli ,takım çalışmasına yatkın ,çalıkan,disiplinli takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler çok özel ve farkli pasta çeşitleri bilen ekler ve dilim pasta konusunda çok çeşit yapabilen üst düzey pastacılık yapmış ustalar ve gelişime açık daha önceden az da olsa pasta üretimin de çalışmış yardımcı ustalar aranıyor. yenibosna civarında oturan yada ulaşım açısından yakın yerlerde oturan adaylar tercih edilecektir.

 • Twigy

  Mağaza Satış Danışmanı (Deepo AVM / Antalya) Twigy

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyaca De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip bir DEEPO AVM^'de görev yapacak bir SATIŞ DANIŞMANI ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Mağazacılığı mesleği olarak benimsemiş, * Kariyer beklentisi olan, * Marka kültürüne sahip, Moda ile ilgili, * Genç, dinamik ve girişimci ruhu olan, * Müşteri memnuniyeti odaklı * İletişim becerisi yüksek, proaktif,ikna kabiliyeti olan * Araştırmacı, güleryüzlü, genç ve dinamik * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek. * 18 / 25 yaşları arasında. * Esnek çalışma saatlerini işinin bir parçası olarak görebilen, gülümseyerek iş yapan ve pozitif enerjisini etrafındakilere de yansıtabilen, * MS Office programlarına iyi derecede hakim, tercihen Nebim Winner Kullanabilen, * ANTALYA - DEEPO AVM civarlarında oturanlar tercih sebebidir.(Servis imkanı bulunmamaktadır.) * Tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratıp "ANTALYA DEEPO AVM" mağazamızda çalışacak SATIŞ DANIŞMANI arıyoruz.

 • Ay Marka Mağazacılık

  Satış Danışmanı-Kanyon Fabrika - Network Ay Marka Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması A&Y Marka Magazacılık hakkında; Boyner Holding'e bağlı olan AY Marka Mağazacılık; 1999 yılından itibaren ardarda doğan markalarla yapıtaşları oluşmaya başlayan tekstil perakende operasyonunun, Ekim 2008'de tüzel kimlik kazanmasıyla doğdu. Bugün şemsiyesi altında bulunan Beymen Bussiness, NetWork, Fabrika, Que, Divarese markalarıyla Türk hazırgiyim ve aksesuar sektöründe modaya yön veriyor. Müşteri odaklı yaklaşımlarla en kaliteli hizmeti sunmak, Satış hedefini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyeti ilkesi ile servis vermek.

  Aranan Nitelikler Avrupa yakasında bulunan Kanyon Fabrika Network mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmanlarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu

 • Firma Adı Gizli

  Specialist İn Production And Supply Management Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması International automotive company starting operations in Turkey is recruiting a Specialist in Production and Supply Management that will work under the guidance of the Production Manager of the plant. Perform the control and provision of maintenance spare parts and packaging, coordinate the logistics with external accessory workshops. Steel and Accessories Follow up inventory and identify steel and accessories needs. Maintenance Establish and maintain minimum maintenance spare stocks. Analyze daily outcoming of spare parts from maintenance warehouse and their replacement. Tools Follow up the condition of the tools and ensure their replacement Purchase Management Attend and solve requests of purchase of unforeseen or emergency needs of equipment for production and maintenance. Find the necessary materials for installation of new facilities or the modification of machines, including the request for proposals , negotiating with suppliers , obtaining internal approvals , issuing orders and claim the corresponding deliveries . Steel Logistics Perform the administrative management of production operations and administrative support for the planning of production. Administrative Management Monitor and review production operators signings, checking possible deviations from manufacturing orders. Analyze work and productivity during the working hours, and detecting and analyzing potential incidents. Generate manufacturing reports. Develop and register in the system every launching production orders. Prepare production reports and review to check for possible deviations from the established planning. Prepare productivity monthly reports of machines and operators. Develop and register in the BPCS system monthly closing production signing. Prepare the purchasing and stocks of goods reports at the end of the month. Perform ongoing and completed inventory at the end of the year. Conduct inventory adjustment of scrape products . Production Planning Develop twice a week, the forecasts production orders report that will be launched. General Functions To promote, coordinate and monitor compliance with the provisions of management systems for quality, environmental management, and management of health and safety at work. Develop and submit proposals that contribute to innovation and continuous improvement.

  Aranan Nitelikler Graduated from Industrial or mechanical engineering. Good computer skills, MS Office especially with Excel. Experience in ERP and stock control is an asset. Result oriented, motivated, responsible, open minded. Fluent both in verbal and written English. Logistic management knowledge is also an asset. Military service completed. Driver licence and active driver. Living on Istanbul Asian side or Gebze area, or willing to move.

 • Capitol Alışveriş Hizmetleri

  Hakediş Uzmanı Capitol Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tercihen mimar ve inşaat mühendisi bölümlerinden mezun, Daha önce hakediş ve iş programı (MS Project) işlerini takip etmiş, Metraj/ keşif çalışması yapabilecek, Haftada 6 gün çalışabilecek, En az 5 deneyimli, Ofis ve autocad programı kullanabilecek, Askerliğini yapmış veya tecilli olmak, AVM' de sürecek olan renovasyon kapsamında görev alacak Hakediş Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Turkvent Klima Havalandırma Sistemleri

  Satınalma,Lojistik,Satış Sonrası Hizmetler Turkvent Klima Havalandırma Sistemleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmada ki satınalma işlemi aşamasındaki ürünlerin tedarik takibini yaparak ürünlerin sevkiyatını gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler -Ön lisans (teknikerlik) mezunu -Panelvan (11m³ Master) ticari araç kullanabilen (Tercihen SRC belgesi olan) -MS Office (Outlook ve Excel) bilgisi olan -İstanbul Maltepe ve civarında ikamet eden -Askerliğini yapmış, bay çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Halıcı Elektronik

  Saha Pano Montaj Elemanı Halıcı Elektronik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması •Pano & Saha montaj bölümünde çalışacak, proje okuma konusunu bilen, •Elektrik ve otomasyon sektöründe tecrübe sahibi, •Elektrik ve kumanda pano ekipmanlarını tanıyan, •Pano Toplama, saha montajı, arıza tespit ve bakım konularında çalışacak, •Sistemli, disiplinli, sorumluluk sahibi, ekip çalışması yapabilen, uyumlu ve çözüm odaklı çalışabilen, •Askerlik ile ilgili ilişiği kalmamış, •B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, •30 yaşını aşmamış, •İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ya da ikamet edebilecek. •Bay Tekniker çalışma arkadaşları alınacaktır. •Seyahat engeli olmayan •Yurtiçi ve yurtdışı projelerinde çalışabilecek

  Aranan Nitelikler

 • Playland

  Şube Müdür Yardımcısı Playland

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marmaraforum Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playbowling&Playland mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdür Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirebilecek, Genel Merkez ve Bölge Koordinatörleriyle koordinasyonu sağlayabilecek, En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerileri güçlü ve liderlik vasıfları gelişmiş, MS ofis programlarına hakim, Dış görünümüne önem veren,

 • Playland

  Müdür Yardımcısı - İzmir Optimum Playland

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Optimum İzmir Alışveriş Merkezi'nde açılacak Playbowling mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdür Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirebilecek, Genel Merkez ve Bölge Koordinatörleriyle koordinasyonu sağlayabilecek, En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerileri güçlü ve liderlik vasıfları gelişmiş, MS ofis programlarına hakim, Mağaza müdürüne her konuda destek verebilecek, Dış görünümüne önem veren, İzmir Optimum AVM civarında ikamet eden Bay - Bayan

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  A Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı (İzmir) Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir’ de danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde tam zamanlı çalışmak üzere "A SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanı olarak deneyim olan, A sınıfı İSG Uzmanlığı sertifikasına sahip, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak, Tam zamanlı olarak çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Aktif olarak araç kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan adaylar

 • Playland

  Şube Müdürü - Adana Optimum Playland

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adana Optimum Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playland&Playbowlıng mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirebilecek, Genel Merkez ve Bölge Koordinatörleriyle koordinasyonu sağlayabilecek, En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerileri güçlü ve liderlik vasıfları gelişmiş, MS ofis programlarına hakim, Dış görünümüne önem veren, Optimum AVM'ye yakın ikamet eden Bay - Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Özsoy İnşaat Turizm Ticaret Sanayi A.Ş.

  Bütçe Planlama Uzmanı Özsoy İnşaat Turizm Ticaret Sanayi A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mali İşler Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere "Bütçe ve Planlama Uzmanı” aranmaktadır. Şirket hedeflerine uygun olarak tüm bölümlerin hazırladığı bütçelerin kontrolünü ve konsolidasyonunu yaparak,şirket bütçesinin oluşturulması, Aylık bütçe gerçekleşme karşılaştırmalarının yapılması, farklılıkların analiz edilmesi ve raporlanması, Departman giderlerinin bütçe ile uyumluluğunun kontrol edilmesi, Diğer departmanların bütçeleme, tahmin ve gider kontrol konularında desteklenmesi,

  Aranan Nitelikler Kuruluşun gider ve sabit kıymet bütçelerini hazırlamak, Mali analiz ve kontrol raporlarının hazırlanmasına destek vermek, Yönetim raporlarının oluşturulmasına destek vermek, Yatırım fizibilite çalışmalarına destek vermek, Üniversitelerin işletme, iktisat, ya da işletme mühendisliği bölümlerinde lisans eğitimini tamamlamış, Tercihen konusunda en az 5 yıl deneyimli, Tercihen Yapıtaşı ERP programını kullanabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen.

 • Özsoy İnşaat Turizm Ticaret Sanayi A.Ş.

  Proje Müdürü / Şantiye Şefi / Mimar / İnş. Mh. Özsoy İnşaat Turizm Ticaret Sanayi A.Ş.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul,Avrupa yakasında başlayacak inşaat projemizde görevlendirilecek. 1-Proje Müdürü Deniz yapıları ve AVM proje yönetimlerinde tecrübeli, Mimar veya İnşaat müh. 2-Şantiye Şefi Deniz yapıları Proje yönetim tecrübeli, İnşaat Mühendisi.. 3-Mimar Tasarım ve ince imalat detay çözümlerinde tecrübeli.. 4-İnşaat Mühendisi Deniz yapıları,Zemin kazı ve fore kazık,duvar ile beton imalatlarında tecrübeli.. 5-Makina Mühendisi Isıtma,Soğutma ve Cojenerasyon sistemleri konusunda tecrübeli 6-Elektrik Mühendisi Orta gerilim, kuvetli ve zayıf akım işlerinde tecrübeli.. 7-Makina Teknikeri Taşeron yönetiminde tecrübeli 8-Elektrik Teknikeri Taşeron yönetiminde tecrübeli.

  Aranan Nitelikler .

 • Cihan Gıda

  Üst Düzey Yönetici Asistanı Cihan Gıda

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 25-30 yaş arası, diksiyonu düzgün, İngilizce bilen, en az önlisans mezunu, insan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü, problem çözme ve karar verme becerileri gelişmiş bay/bayan Üst Düzey Yönetici Asistanı alınacaktır. Telefon trafiğini yönetmek , toplantı, randevu ve seyehat organizasyonunu gerçekleştirmek, gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi, ve ağırlanması sürecini yürütmek. Yöneticisini asiste ederek verdiği tüm görevleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler Güvenilir , soğukkanlı, proaktif olmak, İyi bir gözlemci ve dinleyici olmak, Ekip çalışmasına yatkınlık, İnisiyatif kullanabilmek, Değişen önceliklerle baş edebilmek için yeterli esnekliği göstermek, Dakik ve hızlı olmak Stres ve zamansızlıkla başa çıkabilmek, Yönetici ve diğer çalışanlara geri besleme yapmak, Personel/iletişim toplantılarında yöneticiyi temsil etmek, İç ve dış müşterilerin memnuniyetini sağlamak, Planlı olmak, kriz anında soğukkanlı davranmak, İyi bir telefon tekniğine sahip olmak, İyi bir sözlü ve yazılı iletişim tekniğine sahip olmak, Yöneticinin yokluğunda ofis işlerinin yürütülmesini sağlamak.

 • Aksu Vital Doğal Ürünler Gıda

  Muhasebe Uzmanı Aksu Vital Doğal Ürünler Gıda

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın, Muhasebe Departmanına bağlı olarak, Stok Kontrol ve Takip, Faturalandırma bölümünde çalışmak üzere; •Muhasebe kayıtlarını Mali mevzuata uygun olarak yapmak, •Mal ve hizmet alım ve satımlarına ilişkin belgelerin kontrol etmek muhasebeleştirmek, •Müşteri ve tedarikçi hesaplarının mutabakatı yapmak, •Yasal defterleri mevzuata uygun olarak, zamanında ve eksiksiz olarak düzenlenmek, •İş ile ilgili bilgi sistemlerini etkin olarak kullanmak, •Maliyet muhasebesine destek olunması. •Aylık olarak gerekli raporların hazırlanması. •Fatura ve irsaliye düzenlenmesini sağlayacak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yılllık İşletme, İktisat,Muhasebe Finansman,Maliye veya 2 yılllık MYO Muhasebe Bölümü mezunu, -Genel Muhasebe Konusunda En az 5 yıl tecrübeli ve 35 yaşını aşmamış, -Tercihen Oracle JD Edwards konusunda deneyimli, -Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, -Tek düzen hesap planı ve mali mevzuata hakim, -Maliyet, satınalma ve stoklarla ilgili muhasebe işlemlerinde deneyimli, -Takipçi, çözüm odaklı, yüksek tempoda çalışabilecek, -Mesleğinin önemine ve ciddiyetine inanan; düzenli, titiz ve sorumluluk sahibi, -Ayrıntıya önem veren dikkatli ve düzenli çalışmayı ilke edinen, -Askerlik görevini tamamlamış -Dinamik,ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, yaratıcı, çözüm/sonuç odaklı ve takip yeteneği gelişmiş -Yazılı ve sözlü iletişim beceresine sahip ve kişiler arası ilişkilerde başarılı, -Tüm birimler ile koordineli çalışacak, -Beylikdüzü ve çevresinde ikamet eden. Bay çalışma arkadaşı arıyoruz...

 • Eniyihekim.Com

  Bölge Satış Sorumlusu Eniyihekim.Com

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Eniyihekim.com Türkiye'nin 1 numaralı doktor randevu ve tercih portalıdır. 2014 yılı itibariyle 17 milyon hastaya hizmet veren internet sitemizde 150.000 doktor listelenmektedir. Eniyihekim.com 25 ülkede faaliyet gösteren DocPlanner.com'un Türkiye'deki temsilcisidir. Her ay binlerce hasta randevularını bizim üzerimizden alıyor. Çok yakında milyonlara ulaşmayı hedefliyoruz. Yaşadığı ilde ve civar illerde özel sektörde hizmet veren doktorlara ulaşıp Eniyihekim.com'un muhteşem hizmetlerini anlatmak Müşteri ziyaretlerinde Eniyihekim.com'un yüzü olmak Doktorların Eniyihekim.com'dan beklentilerini anlayıp çözüm üretmek Aylık satış hedeflerini keyifle tutturmak ve hatta üzerine çıkmak

  Aranan Nitelikler Eniyihekim.com'un en eğlenceli birimlerinden olan satış ekibinde görevlendirilecek; Daha önceki satış tecrübelerinde başarılı olup satışa aşık olmuş Rüyalarında bile müşteri görüşmeleri yapan Uzun vadeli iş ilişkileri kurmakta başarılı olan Seyahat etmeyi seven İnternetin insanların hayatını nasıl değiştirdiğinin farkında olan Kendini geliştime konusunda istekli Hayata gülümseyerek bakan, Leb demeden leblebiyi cebinden çıkartacak seviyede analitik ve pratik olabilen Üniversite mezunu Bölge Satış Sorumlusu takım arkadaşımız belki de sizsiniz! Bizim yerimize başka bir firmada çalışmaya karar vermeden önce, mutlaka size sunabileceğimiz aşağıdaki imkanları dikkate alın! Başarıyı ödüllendiren prim sistemimiz Kişisel gelişim eğitimlerimiz En büyük hazinesi insan olan bir ortamda çalışmak

 • Firma Adı Gizli

  Kumaş Planlama Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kumaşın tedarik aşamasından itibaren depoya gelip , üretime çıkıncaya kadar olan tüm sürecini planlamak ve takip etmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Tekstil MYO mezunu Tekstil de örme kumaş ile ilgili süreçlerde çalışmış ,kumaşı tanıyan Tercihen Sentez programını kullanmayı bilen Süreç kontrolü yapabilen Stok yönetimi ile ilgili bilgi sahibi

 • Miniço Çocuk Dünyası

  Part-Time Mağaza Satış Danışmanları Miniço Çocuk Dünyası

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakasında faaliyet gösteren mağazalarımızda görevlendirilmek üzere; Satış hedeflerini gerçekleştirmek için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak Miniço Çocuk Dünyası standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan "Part Time Mağaza Satış Danışmanları arıyoruz.....

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağaza satış danışmanı veya kasiyer olarak en az 1 yıl deneyimli, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Güleryüzlü ve hızlı, Müşteri odaklı ve satışta aktif rol alacak, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Not: Fotoğrafsız başvurular kesinlikle değerlendirilmeye alınmayacaktır.

 • Levant Education Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

  English Coach Levant Education Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Job Definition Studybritish.com work with busy professionals in Istanbul to train them on English for International Communication. Our native-speaker English Coaches go into companies and work with managers / senior personnel with the aim of improving fluency, confidence and accuracy of spoken and written English. We adapt the content depending on the level and business area of the company we are working with. We are now seeking to grow our team of English coaches. We prefer native English speakers with TEFL qualifications and experience. We are a business service, so professionalism is important.

  Aranan Nitelikler Qualifications Native speaker with TEFL qualifications Genuine fascination with language, interest in people, empathy with learners and a lot of creativity. Highly conscientious and committed to the highest standards of professional service. Excellent communication and organisational skills. Caring and motivated by the best interests of students. Willing to engage in ongoing professional development. Ability to relate well to different groups of students of different ages and ability levels. Self-belief and the ability to maintain discipline. Team-player who can collaborate with colleagues

 • Uya Bilişim Teknolojileri

  Network Güvenlik Mühendisi Uya Bilişim Teknolojileri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bilgi ve Network Güvenliği konusunda kurumsal müşterilere hizmet ve çözümler sunmakta olan UYA bünyesinde satış sonrası hizmetler bölümünde görev alacak ve şirket içi eğitimlerini tamamladığında aşağıdaki belirtilen sorumlulukları alacak bir çalışma arkadaşı aramaktayız. Sorumlu olduğu ürünlerle ilgili olarak literatürü ve üreticilerin acil durum duyurularını takip ederek şirket içi / şirket dışı bilgi paylaşımları yapmak Sorumlu olduğu ürünlerle ilgili kurulum prosedürleri hazırlamak Satış sonrası Destek Hizmetleri kapsamında müşterilerden gelen çağrılara cevap vererek, uzaktan erişim ile ve/veya müşterinin lokasyonunda yerinde destek vermek, tüm çağrıları ve sağlanan çözümleri kayıt altına almak Gerekli durumlarda 7x24 esasına göre çalışmaya hazır olmak Çözülemeyen problemlerle ile ilgili olarak üreticiler nezdinde gerekli çağrıları açmak, takip etmek, gerekli eskalasyonları yönetmek ve çözüm sağlanana kadar süreci takip etmek Yaptığı işlerle ilgili olarak şirket içi raporlama yapmak.

  Aranan Nitelikler Başvuracak adayların tercihen Üniversite mezunu olması, Network ve Bilgi Güvenliği konusuna ilgi duymaları, bu konuda bir kariyer planlamaları ve en az literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce'ye hakim olmaları beklenmektedir.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Müdür Yardımcısı Boy İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bayan giyim sektöründe faaliyet gösteren mağazamız için,

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Prezantabl, İletişimi kuvvetli, Tercihen giyim sektöründe çalışmış, Mağaza Müdür yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

 • Nihat Uyar

  Ön Muhasebe Elemanı Nihat Uyar

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İRSALİYE KESİLMESİ, GENEL MUHASEBEYE EKSİKSİZ BİLGİ AKIŞININ SAĞLANMASI, SATIŞ TEMSİLCİLERİNE DÜZENLİ BİLGİ VERİLMESİ, İRSALİYE VE İLGİLİ EVRAKLARIN DÜZENLENMESİ, DOSYALANMASI, WORD VE EXCEL PROGRAMLARI İLE GEREKLİ EVRAKLARIN HAZIRLANMASI,

  Aranan Nitelikler LİSE MEZUNU ÖN MUHASEBE ELEMANI TERCİHEN ÖN MUHASEBE KONUSUNDA 1 YIL DENEYİMLİ LOGO PROGRAMINDA İRSALİYE MODÜLÜNÜ KULLANABİLEN MS OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM (WORD VE EXCEL) DİKKATLİ, TİTİZ VE PRATİK, ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK YAPMIŞ, İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN (TERCİHEN AVCILAR, ESENYURT, BEYLİKDÜZÜ, BÜYÜKÇEKMECE, HADIMKÖY CİVARINDA OTURAN) TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, İLGİLİ BÖLÜMLERLE KOORDİNELİ ÇALIŞACAK, ÇOK UZUN YILLAR HİZMET EDEBİLECEK

 • B Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. – Busem

  Fason Takip Sorumlusu B Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. – Busem

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması B Tekstil in kesim aşamasından sonraki fason atölyelerinde yapılacak olan iş akışını takip ederek , istenilen kalitede ürünün firmaya dönüşümünü sağlamaktır. Planlanan terminler doğrultusunda atölyelere iş dağılımını yapmak Hazırlanan üretim planına istinaden atölyelerdeki ürün durumlarını kontrol etmek Ürün üzerinde ilik/düğme/elişi vb işlemler varsa ilgili süreçleri takip etmek Tüm dış fason süreçleri tamamlanan ürünlerin firmaya istenilen termin ve kalitede girişini sağlamak

  Aranan Nitelikler Tercihen örme kumaş bilgisi olan Kalıp ve ölçü genel teknik bilgisine sahip Dikim talimatları ve teknik föyleri okuyup , uygulayabilen Tercihen MYO ilgili bölüm mezunu Aktif araç kullanabilen Zaman planı yapabilen Organizasyon yapma ve yönetme yetkinliğine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Bay veya bayan

 • Furkan Group

  Üretim Planlama Mühendisi Furkan Group

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış taleplerine göre aylık ve yıllık üretim planlarının yapılması, Geçmiş yıllardaki satış verilerinden yararlanarak yıllık ve aylık planların yapılması. Yapılan plan doğrultusunda yapılacak ürünler için yıllık ve aylık malzeme ihtiyaçlarının belirlenmesi. Satın alma yapılacak malzemeler ile ilgili araştırmaların yapılması ve fiyat tekliflerinin alınması. Yapılacak üretimin takibi,üretimle alakalı ortaya çıkabilecek sorunların hızlı bir şekilde çözümü. Üretim bölümleri arası koordinasyonun sağlanması. Maliyetlerin güncellenmesi ve yeni üretimi yapılacak ürünler için maliyetlerin hazırlanması. Zincir marketlerin yapacakları alımlar için ileriye dönük üretimle ilgili teslimat tarihlilerinin belirlenmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümünden mezun, Analitik düşünen ve iletişim becerileri güçlü, İnisiyatif kullanabilir çözüm odaklı ve karar verme kabiliyetine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ms Excel uygulamasını çok iyi derecede kullanabilen, Üretim Takip ve Üretim Planlama konularında en az 4-5 yıl deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, BAY.

 • İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  Beton Santral Operatörü (Adana/Aladağ) İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız Yol İnşaat Firmamız için hazır beton santralinde Operatör olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Santral Bakım-Onarım ile ilgili konularda deneyim sahibi, Şantiye ortamında tahsis edilen konaklama alanında ikamet edecek, Otomasyon arızalarına müdahale edebilecek, En az 5 yıl tecrübe sahibi arkadaşlar aramaktayız. İŞTE SİZ İŞ-KUR'un denetiminde 02.07.2014 tarihli 676 no.lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı İş Kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.

 • Altay Güvenlik

  Esenler Bay Özel Güvenlik Görevlisi Altay Güvenlik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ESENLER ATIŞALANI MEVKİİNDE BULUNAN PROJEMİZ İÇİN SSK +1400 TL MAAŞ + YEMEK + MESAİ İMKANI ( 70 TL) ÇALIŞMA ŞEKLİ 2 GÜNDÜZ + 2 GECE 2 OF İLETİŞİM TEL : 0543 956 78 67 / 0549 630 61 34

  Aranan Nitelikler -5188 SAYILI YASA GEREĞİ GÜVENLİK KİMLİK KARTI OLAN -İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK,DİKSİYONU DÜZGÜN -GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN -YÖNLENDİRME KABİLİYETİNE SAHİP -BAY GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARANMAKTADIR.

 • Kotonteks Tekstil

  Kumaş Pazarlama Müşteri Temsilcileri Kotonteks Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Uzun yıllardır başarıyla ihracatını yaptığımız fantezi kumaşlarımızın yurtiçi ve yurtdışında pazarlamasında görevlendirmek üzere çalışma arkadaşları alınacaktır. İSTANBUL KUMAŞ PAZARLAMA - portföyünde sağlam İstanbul ihracatçı konfeksiyon piyasası olan, -Kendi aracı olan ve tercihen İstanbul’da ikamet eden ANKARA KUMAŞ PAZARLAMA - portföyünde sağlam Ankara konfeksiyon piyasası olan, -Kendi aracı olan ve tercihen Ankara’da ikamet eden İHRACAT KUMAŞ PAZARLAMA - portföyünde sağlam yurtdışı müşterileri olan, -Yurtdışına seyahat engeli olmayan PAMUK VE POLYESTER FASON İPLİK BOBİN BOYA PAZARLAMA - portföyünde sağlam fason iplik boyatan müşteri portföyü olan, -Tercihen kendi aracı olan DİJİTAL BASKI FASON KUMAŞ PAZARLAMA - portföyünde sağlam fason dijital baskı müşteri portföyü olan, -Tercihen kendi aracı olan

 • Viptaş Uluslararası Lojistik Yük ve Deniz Taş.

  Operasyon Uzmanı Viptaş Uluslararası Lojistik Yük ve Deniz Taş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Forwarding deniz taşımacılık konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen ingilizce bilen, MS Office uygulamalarında deneyimli, Operasyon süreçlerini takip edebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve hedef odaklı.

 • Bilkay Grup

  Teknik Şef Bilkay Grup

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Plastik şişe, kapak ve damacana üretiminde hizmet veren firmamız için Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan üretim tesislerinde görev alacak Teknik Şef arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Makine, Elektrik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Plastik ve Enjeksiyon, bakım-onarım konularında en az 5 yıl deneyimli, Kalite güvence sistemleri ve gıda güvenliği konularında bilgi sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip yönetiminde tecrübeli, Gerekli durumlarda insiyatif alabilecek, İyi derecede ingilizce bilen, 35 yaşını geçmemiş,

 • Viptaş Uluslararası Lojistik Yük ve Deniz Taş.

  Satış Pazarlama Temsilcisi Viptaş Uluslararası Lojistik Yük ve Deniz Taş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Forwarding deniz taşımacılık konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen ingilizce bilen, MS Office uyğulamalarınıda deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı ve hedef odaklı.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?