İş İlanları

 • Termokar

  Kalite Teknisyenleri Termokar

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız da görev alabilecek ve ; Kalite planlarına, teknik resimlere ve satınalma siparişine uygun olarak girdi kontrolleri yapmak ve Girdi Kalite Kontrol Raporunu hazırlamak. Proses içerisinde belirlenen noktalarda, kalite planları ve teknik resimlere uygun olarak ara kontrolleri yapmak. Üretim proseslerinde ilk numune onayını vermek. Montaj sonrası yapılan kontroller ile ilgili onayı Üretim Akış programı üzerinden vermek. Bütün ara kontrollerde yapılan ölçümleri resim üzerine işlemek. Sızdırmazlık testinden çıkmış, ambalajlamayı bekleyen ürünleri kalite planına uygun olarak kontrol edip, final kontrol onayı vermek. (Üretim Akış programı üzerinden) Kalite kontrol sırasında karşılaşılan uygunsuzluklar ile ilgili uygunsuzluk formunu doldurmak ve Kalite Teknikerini bu konuda bilgilendirmek. görevlerinde bulunabilecek '' KALİTE TEKNİSYENİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi/Yüksek Okulu mezunu, Askerliğini yapmış, Temel teknik resim okuma becerisi olan, 35 yaşını aşmamış, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, BAY. Tercihen ISO 9000:2008 Kalite Yönetim Sistemi uygulayan bir firmanın Kalite Bölümünde daha önce çalışmış.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Mağaza Müdürü Boy İnsan Kaynakları

  Elazığ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir bayan giyim mağazası için - Elazığ'da ikamet eden -Bayan giyim sektöründe en az 5 yıl deneyimli -Ekip yönetme becerisine sahip -Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan MAĞAZA MÜDÜRÜ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Karaca A.Ş

  Grafik Tasarımcı Karaca A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Katalog, kampanya afişi, cd, broşür ve bunun gibi tüm basılı görsel iletişim ve pazarlama tanıtım materyallerinin tasarımının yapılabilmesi Baskı öncesi ve sonrası süreçlerİn takibinin yapılabilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar fakültelerinden mezun, Matbaa, baskı süreçleri ve dijital yayıncılık hakkında bilgili Alanında tecrübeli, Basılı ve dijital portfolyo sunabilen Photoshop, indesign ve illüstratör başta olmak üzere adobe programlarını kullanabilen Tasarım yönü güçlü, hızlı fikirler üretip uygulayabilen, Özgün tasarım yeteneğine sahip, Tercihen İngilizce bilen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için),

 • D&A Realty

  Emlak Danışmanı D&A Realty

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması D&A REALTY Gayrimenkul Danışmanlık Ofisi Batı Ataşehir'de bulunmaktadır. Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayabilecek ve müşterilerinin beklentilerini karşılayacak çözümler üretebilecek Emlak Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İşine ve kendisine özen gösteren, Disiplinli çalışan, Dürüst, Araç kullanabilen, Prezantabl, En az lise mezunu, 22-50 yaşları arasında, Gelişime açık, Ataşehir ve civarında oturan, Ekip çalışmasına uygun çalışma arkadaşları arıyoruz.Deneyimli olması tercih sebebidir.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Satış Danışmanı Boy İnsan Kaynakları

  Gaziantep

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bayan giyim sektöründe faaliyet gösteren mağazamız için,

  Aranan Nitelikler Gaziantep'te ikamet eden, Prezantabl, İletişimi kuvvetli, Tercihen giyim sektöründe çalışmış, Bayan, Satış danışmanları arayışımız bulunmaktadır.

 • Erkap Kağıt

  Ön Muhasebe Elemanı Erkap Kağıt

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda ambalajı sektöründe üretim ve yapan firmamızda görevlendirilmek üzere; - Telefon ve mail yoluyla gelen siparişlerin sisteme girişini yapacak, - Sevkiyatı gerçekleşecek olan siparişlerin irsaliye ve faturalarını düzenleyebilecek, - Stok kontrolü ve raporlanmasını yapabilecek

  Aranan Nitelikler MS Office programlarına, LOGO GO muhasebe uygulamalarına hakim ve raporlama yapabilen, - Raporlama, Analiz, Planlama, Organizasyon becerilerine sahip, araştırmacı, - İletişim becerileri gelişmiş, dinamik, sonuç odaklı, - Yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Diksiyonu düzgün, - Pozisyonla ilgili yeterli tecrübeye sahip, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, - Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

 • D&A Realty

  Gayrimenkul Danışmanı & Broker D&A Realty

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ataşehir ve Ümraniye Tatlısu, Çamlık, Site Mahallesi, Armağan Evler bölgelerinde konut, arsa, ticari gayrimenkullerin malikleri ile görüşülmesi, satış ya da kiralama yetkisinin alınarak portföy oluşturulması ve bu portföylerin satış ya da kiralanması için pazarlama aktivitelerinin oluşturulması, tanıtılması ve hedeflenen sonuca ulaştırılması. Niçin D&A Realty: Samimi bir çalışma ortamı sunar, Kurumsalılığın getirdiği hantallık yoktur, proaktif hareket edebilirsiniz, Deneyimli yönetici ile çalışırsınız, bire bir koçluk alırsınız, Ofis tarafından verilen eğitim dahil her türlü desteğe ücretsiz ulaşırsınız.

  Aranan Nitelikler Ataşehir ya da Ümraniye bölgesinde ikamet eden, İşine ve kendisine özen gösteren, Çalışkan, disiplinli, Kendi işinin patronu olabilecek girişimci ruha sahip Problemleri fırsat olarak gören, Sonuç odaklı İletişim ve satış becerisi yüksek Ekip çalışmasına uygun, Araç kullanabilen, Tercihen gayrimenkul sektöründe deneyimli ve müşteri portföyü olan Takım arkadaşları arıyoruz

 • Depar Ltd Şti

  Pazarlama Asistanı Depar Ltd Şti

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin işletme, halkla ilişkiler veya iletişim bölümünden mezun, iyi derecede İngilizce bilen tasarım konusunda da deneyimi olan şirketin ürünlerinin özellikle sosyal medyada ve e-ticaret sitesinde pazarlamasını ve reklamını yapacak en az 3 yıl tecrübeli dinamik ve disiplinli pazarlama asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İngilizce, 3 yıl deneyim, üniversite mezunu, tasarım

 • Ses İşitme Cihazları

  Pazarlama Analisti Ses İşitme Cihazları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması PAZARLAMA ANALİSTİ Üniversitelerin İstatistik, Matematik, İdari Bilimler fakültelerinden mezun İletişim becerileri kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler OTİCON SES İŞİTME CİHAZLARI A.Ş.' ATAŞEHİR Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere; MS Excel' i iyi kullanabilen Rakamlarla arası iyi olan CRM uygulamalarında görev almış Pazarlama alanında tecrübeli Sunum tekniklerine hakim SQL ve benzeri yazılımları kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyabilen Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Bay/Bayan PAZARLAMA ANALİSTİ çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Damla İnsan Kaynakları

  Şişli'de Part Time Ev İşi Temizlik Personeli Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Şişli'de ikamet eden ailemiz için, Bayan temizlik personeli arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çalışkan, Sorumluluk sahibi, Güler yüzlü, Titiz ve dinamik , 25-45 yaşları arasında olan, Part time olarak, Haftanın 5 günü, 12:30 - 17:30 saatleri arasında, 1000 TL ücret + sigorta karşılığında, Ev işi temizlik , ütü ve yemek yapabilecek, En 2 yıl deneyim sahibi ve referans verebilen

 • Ayakkabı Dünyası

  Satış Danışmanı - Ankara Ayakkabı Dünyası

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; Ankara'da yer alan mağazalarında çalışmak üzere Satış Danışmanı arıyor.

  Aranan Nitelikler Tercihen ayakkabı satışı konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Türkçe' yi doğru kullanan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve dinamik, Kendine ve giyimine özen gösteren, 18-32 yaş arasında, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). Not : Yukarıdaki niteliklere uygun özelliklere sahip adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

 • Aze Mühendislik

  Makine Mühendisi Aze Mühendislik

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Hizmet binası, konut ve/ veya sosyal amaçlı yapıların sıhhi, kalorifer, havalandırma, soğuk hava, mutfak, yangın, doğalgaz, müşterek ve benzeri makine tesisatının yaptırmak, As-build projeleri hazırlamak, Keşiflerini, metrajlarını ve hakedişlerini hazırlamak, Periyodik raporları düzenlemek. Gerektiğinde görevleriyle ilgili malzeme alımlarına katılmak, kontrollerini yapmak, Görevlerinin yürütülmesinde Mimar, İnşaat ve Elektrik Mühendisleriyle gerekli irtibatı sağlamak, Görevleriyle ilgili yazışmaları hazırlamak, Gerektiğinde bu işlerin seyrini resmi kuruluşlarda izlemek ve sonuçlandırmak, Mesleği, unvan ve görevleriyle uyumlu verilecek diğer işleri yapmak.

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Karabük CarrefourSA Mini Mağaza Görevlileri Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Karabük

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Karabük 100.yıl mahallesinde açılacak olan yeni CarrefourSA mini mağazamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Sebze-Meyve, Gıda ve Gıda Dışı reyonları için; mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler - Dinamik bir ortamda çalışacak - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü - 35 yaşını aşmamış - En az lise mezunu (Açık lisede okuyanlar dahil) takım arkadaşları arıyoruz.

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Düzce CarrefourSA Mini Mağaza Görevlileri Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Düzce

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Düzce Memursen konutlarında açılacak olan yeni CarrefourSA mini mağazamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Sebze-Meyve, Gıda ve Gıda Dışı reyonları için; mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler - Dinamik bir ortamda çalışacak - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü - 35 yaşını aşmamış - En az lise mezunu (Açık lisede okuyanlar dahil) takım arkadaşları arıyoruz.

 • Euro Moda Bijuteri

  Bodrum Midtowm Mağaza (Bayan Satış Elamanı) Euro Moda Bijuteri

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen üniversite mezunu, İletişimi çok iyi, 20-30 yaş arası BAYAN Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek,

 • Roman

  Mağaza Müdürü (İzmir) Roman

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bayan Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, firmamızın İzmir de bulunan mağazalarında görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Marka Mağazacılıkta en az 4 yıl deneyimli, Mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş, İletişim becerileri güçlü, Nebim- Winner programını iyi derecede kullanabilen, Modayı yakından takip eden, Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Enerjisi ve özgüveni yüksek, Bayan Not: Yalnızca fotoğraflı başvurular değerlendirilmeye alınacaktır.

 • Keyveni

  Muhasebe Elemanı Keyveni

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirilmek üzere; daha önce şirket muhasebesinde çalışmış, genel muhasebe yapabilen, tekdüzen hesap planına hakim, beyanname düzenlemeyi bilen, 5 yıl deneyimli bayan MUHASEBE ELEMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - lisans mezunu - en az 5 yıl deneyimli - genel muhasebe bilgisine hakim - tek düzen hesap planını bilen - bayan çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • Hrt Organizasyon

  Satış Temsilcisi / Ankara Hrt Organizasyon

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA ANKARA TAŞPINAR GAZİNO AVM'DE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA, CEP TELEFONU VE TV KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK+ PRİM

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletler satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Bay ya da bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Helion Researh

  Gizli Müşteriler Helion Researh

  Niğde

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HELION Mystery Shopping Gizli arastirma metodu ile 90 ülkede Pazar araştırması yapan uluslararası bir şirkettir. Bir Helion Değerlendiricisi olarak, Bilgisayar Mağazaları, Mobilya Mağazaları, Araba Galerileri de dahil olmak üzere her türlü hizmeti değerlendireceksiniz. Yapacağınız her değerlendirme için takip edeceğiniz bir senaryo oluşturulacak ve sonra sizden çevrim içi bir rapor doldurmanız istenecektir. Yalnızca kendi bölgenizde gerçekleştirebileceğiniz ve tamamlamak için yeterli zamanınızın olduğu işleri seçeceksiniz. Size tamamladığınız her değerlendirme için işi tamamlamadan önce kabul ettiğiniz sabit bir ücret ödenecektir. Her bir değerlendirme için €10 ile €20 arasında bir ödeme yapılacaktır. Tecrübe edindikçe günde birden fazla değerlendirme yapıp daha fazla para kazanabilirsiniz. Değerlendirmesini tamamladığınız mağazalar için size aylık olarak ödeme yapılacaktır. Mystery Shopping (Gizli Alışveriş) tam zamanlı bir iş değildir, ancak ek bir gelir kazanmak için harika bir yoldur. Türkiye’nin HERYERİNDE görevlerimiz mevcuttur. Deneyime sahip olmanız gerekmez. Helion size tam kapsamlı çevrim içi bir eğitim verir ve her değerlendirme için ayrıntılı talimatları Türkçe olarak sağlar. Profilinizi açtıktan ve 100% olarak doldurduktan sonra, Gizli Müşteri olarak çalışmaya başlayabilirsiniz! çevrenizdeki görevleri yapılabilir değerlendirmelerim ’altında bulabilirsiniz. Kendinizi aday gösterin! Adaylığınız kabul edildiğinde görev mevcut değerlendirmelerim’ altın da kategorilenecektir, ve onay edildigine dair E-posta gönderilecektir.

  Aranan Nitelikler 18 yaş ve üzeri olmanız, Ayrıntılara dikkat etmeniz, İnternet bağlantısı olan bir bilgisayara erişim sahibi olmanız, Telefonla ve E-posta yoluyla ulaşılabilir olmanız,

 • Hrt Organizasyon

  Satış Temsilcisi / Konya Sille Hrt Organizasyon

  Konya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA KONYA SİLLE BİMEKS'DE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA VE TV KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK+ PRİM

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletler satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Bay ya da bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Hrt Organizasyon

  Satış Temsilcisi / Maltepe Park Hrt Organizasyon

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA MALTEPE PARK MERKEZ CARREFOUR'DA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA VE TV KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletler satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Bay ya da bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Kozmetik Kategori Satınalma Yöneticisi Boyner Büyük Mağazacılık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Müdürlük Merchandising Grubumuzun Kozmetik kategorisinde görevlendirilmek üzere: Bütçe hedefleri doğrultusunda firma / marka bazlı satınalma yönetimine destek verecek, Mağazalar ve tedarikçi firmalar ile koordinasyonu sağlayacak, Satınalma, stok ve ürün yönetimi ile ilgili operasyonları koordine ederek uygulamaları izleyecek, Tedarikçi ve ürün performansını ilgili birimlerden de destek alınarak takip edecek, sonuçlarla ilgili olarak gerekli aksiyonların uygulayacak, Ürün ve stok yönetimi, kampanya planlaması gibi kategori yönetimi faaliyetlerini satış ve pazarlama departmanları ile koordineli olarak yürütecek, ''Kozmetik Satınalma Yetkilisi'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen satın alma ve/veya kategori yönetimi konusunda en az 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Perakende sektöründe gelişmeleri takip eden, vizyon sahibi, Analitik düşünme yeteneğine sahip, organizasyon becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı, süreç ve kurum adaptasyonu hızlı ve yüksek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş,

 • Firma Adı Gizli

  Makam Şöförü Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Büro Makinaları ve Dökümantasyon alanında lider olan şirketimize, İstanbul Merkez Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere Makam Şoförü aramaktayız. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 5 yıl deneyimli ve referans sunabilecek, Lise mezunu, Otomobil ehliyet sahibi, aktif kullanıcı, Lise mezunu, Evli, 50 yaşını geçmemiş, Askerlik ile ilişiği olmayan, Yaz mevsiminin 4 ayını Silivri'de geçirebilecek, Makam Şöförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Hrt Organizasyon

  Satış Temsilcisi / İstanbul Optimum Hrt Organizasyon

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA İSTANBUL OPTİMUM MEDİA MARKT'DA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA VE TV KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK+ PRİM

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletler satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Bay ya da bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Hrt Organizasyon

  Satış Temsilcisi / İzmit Real Bimeks Hrt Organizasyon

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA İZMİT REAL BİMEKS'DE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA VE TV KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK+ PRİM

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletler satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Bay ya da bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Hrt Organizasyon

  Satış Temsilcisi / Bostancı Bimeks Hrt Organizasyon

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA BOSTANCI BİMEKS'DE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA VE TV KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK+ PRİM

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletler satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Bay ya da bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Altay Güvenlik

  Güneşli-Ateştuğla-Bağcılar Altay Güvenlik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GÜNEŞLİ-ATEŞTUĞLA-BAĞCILAR 'DA BULUNAN PROJEMİZ İÇİN ; ÇALIŞMA SİSTEMİ :2 GÜNDÜZ+ 2 GECE + 2 OF ŞEKLİNDEDİR. SOSYAL HAKLAR + 1300 TL MAAŞ + 100 TL YOL + 100 TL YEMEK

  Aranan Nitelikler -5188 SAYILI YASA GEREĞİ GÜVENLİK KİMLİK KARTI OLAN -İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK,DİKSİYONU DÜZGÜN -GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN -YÖNLENDİRME KABİLİYETİNE SAHİP -BAY GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARANMAKTADIR.

 • Artek Mühendislik Çevre Ölçüm ve Dan. Hiz.Tic.A.Ş.

  Satış Sorumlusu Artek Mühendislik Çevre Ölçüm ve Dan. Hiz.Tic.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği ölçüm ve analizleri konularında faaliyet gösteren şirketimizde, Satış Sorumlusu pozisyonunda İstanbul ofisimizde görev alacak , gelen müşteri taleplerini cevaplayacak, verilen teklifleri takip edecek, sahada çalışan saha satış personeline destek verecek ,yapılan sözleşmeleri, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Mevzuatını takip edecek Çevre Mühendisi ve Bursa , Konya lokasyonlarında görevlendirilecek yeni müşteri portföyü oluşturabilecek ve mevcut müşteri portföyünü takip edebilecek Saha Satış Sorumlusu olarak çalışabilecek Çevre Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun , * Tercihen 2 yıl Çevre Danışmanlık veya Çevre Laboratuvarı sektöründe deneyimi olan, * Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, * Microsoft Office uygulamalarına hakim, * İyi derecede İngilizce bilen, * Dışa dönük, yaratıcı, iletişim becerileri yüksek olan, * Analitik düşünme, sorun çözme ve karar verebilme becerilerine sahip, * Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, * Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, * Ekip çalışmasına yatkın, * 30 yaşından gün almamış,

 • Hrt Organizasyon

  Satış Temsilcisi / Balıkesir Bandırma Hrt Organizasyon

  Balıkesir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA BALIKESİR BANDIRMA HYS AVM'DE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA VE TV KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK + PRİM

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletler satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Bay ya da bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Hrt Organizasyon

  Satış Temsilcisi / Bursa Hrt Organizasyon

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA BURSA BÖLGESİNDE YER ALAN; MEDİA MARKT ,CARREFOUR, BİMEKS GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA VE TV KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK+ PRİM

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletler satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Bay ya da bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Fas Firma Destek Hizmetleri

  Dönemsel Veri Girişi ve Sayım Personelleri - Acil Fas Firma Destek Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul lokasyonlu Müşterilerimizdeki projelerimizde çalışmak üzere ; Veri Girişi – Demirbaş sayımı konularında tecrübeleri olan aşağıdaki niteliklere sahip personel arayışımız bulunmaktadır. -Üniversite öğrencisi veya mezunu (tercihen Ekonomi, İşletme dalları) -Çok iyi Excel bilgisi olan, -Dönemsel veya proje bazlı çalışabilecek, -Dikkatli ve takım çalışmasına yatkın, -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanan

  Aranan Nitelikler

 • Secret Age Cosmetics

  Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi-Outbound Secret Age Cosmetics

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Açıklaması İş Açıklamasıİş Açıklaması TARABYA'DAKİ Firmamız bünyesinden verilecek eğitim sonrası kişisel yeteneklerini geliştirmeye açık, satış yapmaktan zevk duyan, kariyer hedefi olan, nezih ve profesyonel bir ortamda çalışmak isteyen 'ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar İstenen Yetenek ve Uzmanlıklarİstenen Yetenek ve Uzmanlıklarİstenen Yetenek ve Uzmanlıklarİstenen Yetenek ve Uzmanlıklarİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az LİSE mezunu Diksiyonu ve ses tonu düzgün, akıcı konuşabilen, İkna kabiliyeti yüksek, hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, İletişim becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri başarılı, pozitif tutum sergileyen, güler yüzlü, dinamik, Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, Ms Office uygulamalarını kullanabilen, Motivasyonu yüksek, Tam zamanlı , 1000 TL NET MAAŞ + YOL + YEMEK + SİGORTA + YÜKSEK PRİM imkanları ile çalışacak 20-35 yaş bayan

 • Ermat Motorlu Araçlar

  Müşteri Temsilcisi Ermat Motorlu Araçlar

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ermat Motorlu araçlar A.Ş bünyesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Müşteri Temsilcisi' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve yoğun iş temposunda çalışmaya istekli takım arkadaşı arıyoruz. Görev Tanımı; Müşteri Temsilcisi; satış sonrası hizmetler biriminde, müşteri odaklı çalışmak, firma müşterilerine karşı şirketi temsil etmek, müşteri şikayet ve memnuniyetleriyle yakından ilgilenmek, müşteri ihtiyaçlarının eksiksiz olarak karşılanabilmesi için gerekli sorumlulukların alınmasını sağlamaktan sorumludur. O

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan, Tercihen otomotiv sektöründe 1-2 yıl deneyimi olan Seyahat engeli olmayan

 • Alaçatı Beach Resort

  Kasiyer Şefi Alaçatı Beach Resort

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesis bünyesinde yer alan ürün satış ve misafir giriş noktalarında yer alan kasa Noktalarının denetimi,sistemli çalışması, raporlama ve raporları analiz etme becerilerine sahip kasiyer şefi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Daha önce benzer pozisyonda minimum 3 yıl deneyimli olmak. Micros kullanmayı bilen Yüksek okul veya Üniversite mezunu, iletişim becerileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uygun, Hizmet odaklı,güler yüzlü,dinamik, Tercihen İngilizce bilen, Alaçatı ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Ezcane Teknisyeni Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere "Eczane Teknisyeni" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Eczane Teknisyenliği sertifikası olan, Hastane eczanesi deneyimi olan, İyi derecede ilaç bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çiğli ilçesine ulaşım problemi olmayan, 20 - 28 yaşları arasında, Hızlı hareket edebilen ve iletişimi kuvvetli.

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Aksesuar Kategorı Satınalma Yöneticisi Boyner Büyük Mağazacılık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Müdürlük Merchandising Grubumuzun Aksesuar kategorisinde görevlendirilmek üzere: Sorumlu olduğu ürün grubuna yönelik müşteri tercihlerini ve pazar eğilimlerini takip edecek, Ürün grubu ile ilgili yurtiçi ve yurtdışında tüm trend ve gelişmeleri izleyip yorumlayacak, Alternatif firma ve/veya marka arayışını yapacak, Koleksiyonun seçimi ve oluşturulmasında aktif rol alacak, Ürün grubunun satınalma ve fiyatlandırma işlemlerinde sorumluluk sahibi olacak, Ürün ile ilgili tüm pazarlama kampanyalarına katılacak, planlamasında yer alacak, ürün pazarlama faaliyetlerinin planlama takvimini oluşturup takibini yapacak, Tedarikçi firmalar ile ilişkileri yürütecek, ''Aksesuar Satınalma Yöneticisi'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Bağlı olduğu kategoriyi yurtiçi ve yurtıdışında etkili temsil etme yeteneğine sahip, Perakende satınalma operasyonlarında en az 2 yıl tecrübe sahibi, Tercihen aksesuar ürün grubunda kolleksiyon hazırlama bilgisi olan, Fiyatlandırma, raporlama ve analiz konularında tecrübeli, analitik düşünce yapısına sahip, Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip eden, Tedarikçi firmalarla etkin iletişim kurabilecek, İlişki yönetimi, problem çözme ve karar verme, etkin zaman yönetimi becerilerine sahip, Tercihen SAP bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen.

 • Altan Hidrolik Mühendislik

  Şube Yöneticisi Altan Hidrolik Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize, Hidrolik alanında tecrübeli aşağıdaki özelliklerde takım arkadaşı aramaktayız. Şubeleri ziyaret eden müşterilerin taleplerini anlamak,ürünleri tanıtmak,fiyatlandırma yapmak, Siparişin müşteriye teslim edilmesine kadar ki süreci yönetmek, Rakip uygulamaları takip etmek ve yönetime raporlamak, Şube uygulamaları,ürün teşhirleri gibi kurumsal tanıtım faaliyetlerini yönetmek, Tahsilatların tam ve zamanında yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu mezunu, Analitik düşünce yapısına sahip, Problem çözme yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkileri ve yöneticilik becerileri güçlü, Takım yönetimi konusunda başarılı, Bilgisayar uygulamalarına hakim, Askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Aktif olarak araç kullanabilen,

 • Altan Hidrolik Mühendislik

  Üretim Teknisyeni Altan Hidrolik Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, Merkez Fabrikada görevlendirilmek üzere takım arkadaşı aramaktayız. Fabrikamızın üretim departmanında görev alacak, Kendisine verilen talimatlar doğrultusunda üretim ve üretim kontrollerini yapmak, Ekip yönetimini sağlamak,

  Aranan Nitelikler En az Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Üretim tecrübesi olan, Sorumluluk sahibi, Aidiyet duygusu güçlü, Askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu yakasında Tuzla ve çevresinde ikamet eden,

 • Altan Hidrolik Mühendislik

  Üretim Elemanı Altan Hidrolik Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimizde görev alacak aşağıdaki özelliklerde''Üretim Elemanı" aramaktayız. Firmamızın Üretim departmanında görev almak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen EML (makine, tesviye, torna vb bölümler), İletişim becerisi kuvvetli, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış

 • Altan Hidrolik Mühendislik

  Şube Satış Temsilcisi (İmes) Altan Hidrolik Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize, aşağıdaki özelliklere sahip "Şube Satış Temsilcisi" olarak görev alacak takım arkadaşları aramaktayız. Müşterilerden gelen siparişleri sisteme zamanında ve doğru olarak işlemek. Teklif hazırlamak ve takibini yapmak, gerektiğinde raporlamak, Siparişin müşteriye ulaştırılmasına kadar ki tüm süreçleri kontrol etmek. Tahsilatların zamanında yapılmasını sağlamak.Oluşabilecek geçikmelerde gerekli birimleri haberdar etmek. Müşteri memnuniyeti çalışmalarını yürütmek.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu (makine,tesviye,torna vb bölümler), Tercihen üretim yapan bir firmada benzer bir görevde çalışmış, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış. 30 yaşını aşmamış.

 • Hleks Gıda San ve Tic. A.Ş.

  Yurtdışı Satış/Pazarlama Müdürü Hleks Gıda San ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Patlayan Şeker üretiminde dünya lideri olan şirketimizin Gebze Plastik OSB'de bulunan üretim tesisinde görevlendirilmek üzere Yurtdışı Satış/Pazarlama Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -İHRACAT PAZARLAMA VE SATIŞINDA EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ -ÇOK İYİ İNGİLİZCE BİLEN -İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI -YURTDIŞI SEYAHATE ENGELİ OLMAYAN -MÜŞTERİ ODAKLI VE SATIŞA DÖNÜK

 • Hleks Gıda San ve Tic. A.Ş.

  Yurtdışı Bölge Satış/Pazarlama Sorumlusu Hleks Gıda San ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Patlayan Şeker üretiminde dünya lideri olan şirketimizin Gebze Plastik OSB'de bulunan Satış bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özellikleri haiz Yurtdışı Bölge Satış/Pazarlama Sorumluları aranmaktadır. Adayların özgeçmişlerini göndermeleri rica olunur.

  Aranan Nitelikler -İHRACAT PAZARLAMA VE SATIŞINDA İSTEKLİ, -İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, -YURTDIŞI SEYAHATE ENGELİ OLMAYAN, -MÜŞTERİ ODAKLI VE SATIŞA DÖNÜK DÜŞÜNME BECERİSİNE SAHİP, **1 ÇOK İYİ İSPANYOLCA BİLEN, **1 ÇOK İYİ RUSÇA BİLEN, **1 ÇOK İYİ ÇİNCE BİLEN, Yurtdışı Bölge Satış/Pazarlama Sorumluları aranmaktadır.

 • Altan Hidrolik Mühendislik

  Ar-Ge Teknik Destek Uzmanı Altan Hidrolik Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize aşağıdaki özelliklere sahip ''Ar-ge Teknik Uzmanı" aramaktayız. Saha çalışmalarında ürüne ait teknik data ve ölçümlemeleri almak, Montaj çalışmaları yapmak, Yeni ürün tasarım faaliyetlerini karşılamak için müşteri ziyaretleri yapmak, Ürünün teknik tasarımı ve malzeme listesi hazırlanması çalışmalarına katılmak, Satış ekibine geliştirilen yeni ürünlerle ilgili olarak teknik destek vermek, Saha çalışmalarında montaj işlemlerini yapmak,

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya MYO mezunu, En az 1 yıl sektör tecrübesi olan, Tercihen orta seviye ingilizce bilgisine sahip, MS Office program, Solidworks, ERP, PDM, Draftsight bilgisi olan, Mutlak suretle Solidworks bilgisi olan, 3 boyutlu tasarım programı kullanma becerisi olan, İç ve Dış müşteri odaklı olmak, Yeniliklere açık olmak ve yaratıcılık, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren,aidiyet duygusu güçlü, İletişim yönü kuvvetli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış,

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın merkezinde görevlendirilmek üzere; konut teslim sürecinin yürütülmesi ve takibini yapabilecek; müşteri taleplerini değerlendirebilecek; iş planlarının takibini yapabilecek; "SATIŞ SONRASI HİZMETLER MÜDÜRÜ” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Bölümlerinden mezun, · Satış Sonrası Hizmetler, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve benzeri bölümlerde en az 10 yıl görev almış, · Tercihen İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, · MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, tercihen MS CRM bilgisi olan, · Analitik düşünebilme, hızlı problem çözme, sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, · Organizasyon ve çözüme yönelik çalışma yetkinliği gelişmiş, · Vizyonel bakış açısına sahip, yeni uygulamaları, sektörel gelişmeleri takip eden ve uygulayan, · İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, · Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Netlog Lojistik Grubu

  İstif Makineleri Pazarlama Şefi Netlog Lojistik Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2004 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 18 şirket ve markalarıyla yerel, bölgesel ve global pazarlarda hizmet sunarak hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan Polar Express (PolarXP ) Soğuk Zincir Lojistik, İntercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), Netlog Global Forwarding, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, Netfilo, Netİstif, NetKargo, Eurasia ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Tedarik Zinciri, GreenBridge Multimodal (MM), Bleckmann gibi marka ve firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,780'in üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır.” Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun 'NETİSTİF Makineleri Genel Müdürlüğü' bünyesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer görevde 4 yıllık deneyimi olan, İstif makineleri pazarlaması ve satışı konusunda tecrübeli, piyasaya hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için) 'İstif Makineleri Pazarlama Şefi' arayışımız bulunmaktadır.

 • Altan Hidrolik Mühendislik

  Sektör Satış Yöneticisi Altan Hidrolik Mühendislik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar, Boru Bağlantı elemanları ve aksesuarları sağlayıcısı konumunda lider kurumlardan bir firma olan ALTAN HİDROLİK'te kendi sektöründe potansiyel müşterilere ulaşacak, müşterilerle ilişkileri yönetecek, teklif ve tahsilat arasındaki sürecin tamamını ilgili bölümlerle koordineli olarak yürütecek SEKTÖR SATIŞ YÖNETİCİLERİ aramaktayız. Görevler: Satış hedeflerine uygun iş planlarını yapmak. Sorumlu olduğu sektörde kurumu ve ürünlerini en verimli şekilde konumlandırmak. Sektöründeki mevcut müşterilerle ilişkileri yönetmek, potansiyel müşterileri belirlemek ve kuruma kazandırmak. Teklif, sipariş ve tahsilat sürecini yönetmek. Müşterilerin risklerini izlemek ve gerekli önlemleri almak. Sektöre yönelik pazar analizi yaparak pazarlama faaliyetleri yürütmek. Sektördeki gelişmeleri yakından izlemek, potansiyel fırsatlar ve tehditlere yönelik aksiyonlar almak. Sektördeki rakipleri izlemek ve rekabet stratejileri geliştirilmesine katkıda bulunmak. Görevlerine ilişkin raporlamaları yapmak.

  Aranan Nitelikler Mühendislik veya işletme bölümü mezunu, Tercihen aşağıdaki sektörlerden birine yönelik satış deneyimli, *Makine Üreticileri,Madencilik,Savunma Sanayi,Denizcilik,Mobil İş Makineleri Üretimi ve Servisi, *Araç Üstü Ekipmanlar,Tarım Makineleri,Otomotiv,Endüstriyel Tesisler İngilizce bilen, Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Banka Çağrı Merkezi Tahsilat Yetkilisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları’ nın danışmanlığını yapmakta olduğu Türkiye’nin önde gelen bankasında Bireysel Kredileri İzleme ve Tasfiye departmanında görev alarak bankacılığa ilk adımını atacak "Banka Tahsilat Temsilcileri" arıyoruz. Tahsilat operasyonlarına gelen aramaları operasyonun işlem talimatı doğrultusunda karşılamak ya da dış arama yoluyla müşterileri arayarak tahsilat sağlamak, İç ve dış müşteri memnuniyetini sağlamak için problemler karşısında hızlı ve kesin çözümler sağlamak, Takip edilmesi gereken konularda diğer birimlerle işbirliği içine girmek ve müşteriyi her aşamada bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler Minimum Önlisans mezun, 28 yaşından gün almamış, 09:00-18:00 arası hafta içi 5 günlük çalışma sistemde görev alabilecek, (Ayda iki Cumartesi çalışma mevcut) İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen ( Performansa bağlı olarak kariyer imkanları bulunmaktadır)

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Dıyarbakır Boyner / Uzman Lojıstık Sorumlusu Boyner Büyük Mağazacılık

  Diyarbakır

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazalar arası transfer / iade süreçlerini yönetmek, Mağazaya ürün sevklerini belirlenen optimum stok tutma seviyelerine göre yapmak, Depodaki stokların etkin yönetilmesi için stok seviyelerinin ayarlamalarını yaparak olası satış kayıplarını engellemek, Lojistik-dağılım süreçlerinde sistem geliştirme ihtiyaçlarını tespit ederek sistem geliştirmesini sağlamak; ilgili süreçleri raporlamak.

  Aranan Nitelikler Diyarbakır FORUM AVM'de açılacak olan Boyner Bayi mağazası için, aşağıdaki niteliklere sahip Uzman Lojistik Sorumlusu aranmaktadır; Yüksekokul/üniversite mezunu, Tercihen lojistik sektöründe deneyimli, Office programlarına hakim, Analitik düşünme becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uygun, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Firma Adı Gizli

  Psikolog Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Grup kuruluşumuz olan Türkiye’nin en büyük Psikolojik Danışmanlık Merkezi PSİKOAKADEMİ'de çalıştırılmak üzere alanında uzman PSİKOLOG’lar alınacaktır. - 4 yıllık Psikoloji bölümünden mezun - En az 5 yıl alanında terapi deneyimi bulunan - Psikoloji terapi, eğitim ve test uygulamalarına hakim - Aile danışmanlığı sertifikası sahip - Branşı ile ilgili eğitim verme beceresine haiz uzman psikologlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - İnsan İlişkileri Kuvvetli, - Takım Çalışmasına Önem Veren, - Yeniliğe ve Öğrenmeye Açık, - Görünümüne ve Kişisel Hijyenine Önem Veren, - Bilgisayar kullanma beceresine sahip, - Fen Edebiyat fakültesinden mezun, - İstanbul Avrupa veya Anadolu yakasında ikamet eden, - İletişim yeteneği kuvveti olan, - MS Office uygulamalarına hakim, - Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, - Yarı ve tam zamanlı görev alabilecek, Psikologlar alınacaktır.

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Dıyarbakır Boyner / Urun Destek Elemanı Boyner Büyük Mağazacılık

  Diyarbakır

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza müşteri hizmet birimlerinin (Ürün Destek Servisi, Hediye Paket Servisi, Anahtar Noktası, Santral) faaliyetlerinin yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler Diyarbakır FORUM AVM'de açılacak olan Boyner Bayi mağazası için, Müşteri İlişkileri bünyesinde çalışacak Ürün Deste Elemanı aranmaktadır; En az lise mezunu Müşteri ilişkileri sürecinde en az 1 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, çözüm üreten, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen SAP programını kullanmış,Tercihen IBM kasa programını bilen,

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?