İş İlanları

 • Tanca Ayakkabıcılık

  Satış Danışmanı (Cevahir AVM) Tanca Ayakkabıcılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CAPACİTY AVM'de bulunan mağazalarımızda "Satış Danışmanı" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • En az Lise mezunu, • Perakende sektöründe başvurulan pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, • Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, • Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, • Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek, • İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın ve diksiyonu düzgün, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Sports International

  Cankurtaran (Ataköy) Sports International

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üyelerin ve misafirlerin havuz, jakuzi, sauna gibi ıslak alanlardan güvenli ve Sports International tarafından belirlenen kullanım kurallarına uygun olarak yararlanmalarını sağlamak ve her türlü kaza anında ilkyardım ve cankurtarma işlemlerini uygulamak.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ATAKÖY TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, - BESYO mezunu, - TSSF'den onaylı Cankurtaran Belgesine sahip, - Yüzme Antrenörlük Belgesine sahip, (tercih sebebi) - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Full-time, - 22- 40 yaşları arasında, - Askerlikle ilişiği olmayan, (bay adaylar) Cankurtaran alınacaktır.

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Eğitim Danışmanı Amerikan Kültür Dil Okulları

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları İzmir Torbalı Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; EĞİTİM DANIŞMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Kurs satışlarıyla ve kayıt sonrası öğrenci işleriyle ilgilenecek, Satış ve halkla ilişkiler konusunda gelişime açık, Öğrencilere eğitim programları ile ilgili gerekli bilgiyi verip bu süreci takip edebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Organizasyon yeteneği olan , Hizmet kalitesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Prezantabl, MS Office uygulamalarını kullanabilen,

 • Beyaz Fırın

  Depo Elemanı Beyaz Fırın

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ataşehirde bulunan merkez depomuzda Depo Elemanı pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Mevcut Depo işleyişini sağlayacak, Ürün giriş çıkışını takip edecek. Depo düzenini sağlayacak Bay adaylar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Anadolu yakasında ikamet eden, -Tercihen askerliğini yapmış, -Tercihen Lise mezunu, -Bilgisayar kullanabilecek, -Kendini geliştirebilen ileride sorumluluk alabilecek, -Sipariş taleplerini hazırlayacak -Gelen siparişleri şirket kurallarına göre teslim alacak -Deponun genel düzenini ve temizliğini sağlayacak.

 • Beyaz Fırın

  Kasa Yetkilisi Beyaz Fırın

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kariyerinize Beyaz Bir Sayfa Açın Beyaz Fırın olarak sürdürdüğümüz 180 yıllık lezzet yolculuğumuzda bize destek olacak Kasa Yetkilisi pozisyonunda arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Yiyecek-İçecek sektöründe deneyimli veya bu konuda kariyer yapmak isteyen -Takım çalışmasına yatkın -İnsan ilişkilerinde başarılı -Yaptığı işten zevk alan -Diksiyonu düzgün, dinamik, kişisel bakımına özen gösteren -Anadolu yakasında oturan -Tercihen kasiyerlik tecrübesi olan -18-30 yaşları arası

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Eğitim Danışmanı Amerikan Kültür Dil Okulları

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İngilizce eğitim sektörünün köklü kuruluşu İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları'nın, Muğla temsilciliğinde görev alacak; EĞİTİM DANIŞMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Üniversite Mezunu, -Tercihen Satış ve Egitim Danışmanlığı tecrübesi bulunan, -Takım çalışmasına uyumlu, -Güleryüzlü, -Esnek çalışma saatlerine uyumlu, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren,

 • Özel Göztepe Hastanesi

  Hasta Danışmanı Özel Göztepe Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Göztepe Ataşehir Tıp Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Özel Göztepe Ataşehir Tıp Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; - Min. lise mezunu, - Daha önce bir sağlık kuruluşunda min. 1 yıl hasta danışmanı, banko personeli olarak görev yapımış, - Diksiyonu düzgün, - Dış görünümüne özen gösteren, - 35 yaşını aşmamış, - Sabah 08:30-18:00 arasında görev yapacak, - Anadolu yakasında ikamet eden - Bayan

 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli Sefam Turizm Catering

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak özel okulda temizlik işlerinde çalışacak, Ankara Çankaya ve Civarında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 35 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.

 • Defacto

  İhracat Operasyon Uzman Yardımcısı Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yurtdışında yer alan mağazalarımıza ve bayilerimize yapılan tüm ihracat işlemlerinin organizasyonunun ve takibinin yapılması, İhracat işlemleri ile ilgili tüm dokümantasyon, nakliye organizasyon ve gümrük işlemlerinin koordine edilmesi ve süreç içerisindeki diğer tüm adımların gerçekleştirilmesi, Karşı ülkelerdeki işlemlerin takip edilmesi, Yurtdışı mağazalar ve bayilerin işlemlerle ilgili bilgilendirmesi ve gereken koordinasyonun sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat, İşletme ve Gemi Ulaştırma bölümlerinden mezun, Tercihen İhracat dokümantasyonu ve operasyonunda en az 1 yıl deneyimli, İyi derecede Rusça veya İngilizce bilen, İletişim gücü ve analitik yönü kuvvetli, Planlı ve iş takibi konusunda titiz, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış.

 • Pizza Pizza

  Paket Servis Personeli,Kurye-İstanbul/Üsküdar Pizza Pizza

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider olarak faaliyet gösteren firmamızın İstanbul ÜMRANİYE de bulunan şubelerinde görev almak üzere 'Paket Servis Elemanı' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler A2 sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak motor kullanan, Tercihen hızlı tüketim, gıda maddeleri taşımacılığı deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, genç, dinamik, güler yüzlü, Sorumluluk sahibi dikkatli.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Resepsiyonist Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Turizm şirketimize ait Taksim ' de bulunan apart otelimizde çalışmak üzere; -Okulların ilgili bölümlerinden mezun, -En az 2 yıl resepsiyonist tecrubesi olan, -İngilizce dilini konuşma, yazma ve anlama olarak çok iyi ( advanced ) derecede bilen, -Tercihen 2. bir dil bilen, -Prezentabl, sorumluluk sahibi , organizasyon yeteneği olan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, bay ve bayan resepsiyonistler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Defacto

  İnsan Kaynakları Stajyeri Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnsan Kaynakları süreçlerinde Bölge İK uzmanına destek olmak, Adaylarla iletişim kurmak, Raporlama yapmak, İşe alım süreçlerini takip etmek.

  Aranan Nitelikler İstanbul'da ikamet eden, Office programlarına (word,excel, power point) hakim, İletişimi güçlü, Dış görünüşüne ve diksiyonuna önem veren adaylar arıyoruz.

 • Pizza Pizza

  Pizza Yapım Personeli-İstanbul/Üsküdar Pizza Pizza

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider olan firmamızın İstanbul ÜSKÜDAR da bulunan şubesinde görevlendirilmek üzere "Pizza Yapım Personeli" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler •Kariyerini Pizza yapımı ve fast food alanında ilerletmek isteyen, •Pizza yapımı konusunda en az 1 yıl deneyimli, •Hijyene ve kişisel bakımına özen gösteren, •Dinamik,dakik,sorumluluk sahibi, •Gelişime açık, •Müşteri Memnuniyetine önem veren, •Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

 • Pizza Pizza

  Restoran/Vardiya Müdürü- İstanbul/Üsküdar Pizza Pizza

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirket hedefleri doğrultusunda İstanbul/ ÜSKÜDAR şubesini yönetecek Restoran Müdürü ve Vardiya Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 25-35 yaş arası, Üsküdar ve yakınlarında ikamet eden,Vardiyalı çalışma sistemine yatkın, Fast-Food, tercihen Pizza sektöründe en az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübeli olan, Öğrenmeye ve gelişime açık, kariyer hedefi olan, Liderlik vasıflarına sahip, disiplinli, takım çalışmasına uyumlu, enerjik, Hizmet vereceği restoranda en üst seviyede kalite, servis ve temizlik standartlarını uygulatmak, Satış artışı faaliyetleri planlamak ve uygulatmak,Restoran karlılık hedefine ulaşmak,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak,Ekibini eğitmek ve geliştirmek,Kullanılan ekipmanların bakımlarını ve koruyucu faaliyetlerini yürütmek,Ürün ve stok yönetimini sürekli kontrol altında tutmak,Personel motivasyonu ve bağlılığını arttıracak faaliyetlerde bulunmak ve geliştirmek.

 • Defacto

  İş Analisti Defacto

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Merchandising, Ürün Geliştirme, Buying ve Tedarik Zinciri süreçleri iş geliştirme faaliyetleri uygulamaları, Sorumlu olduğu süreçlerde ihtiyaç duyulan analizlerin yapılması sorumluluğu, Matematiksel modeller ve karar destek sistemleri geliştirilmesi faaliyetleri.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik, Sistem Mühendisliği, MIS, İstatistik, Ekonometri bölümlerinden mezun, İş geliştirme ve iş analitiği konularında tercihen perakende sektöründe 3 yıldeneyimli, Uygulamalı istatistik, matematiksel modelleme (optimizasyon) veya veri madenciliği konularında bilgi sahibi, Tercihen bir optimizasyon veya istatistik yazılımını ileri düzeyde kullanabilen, İyi seviyede SQL bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Koçpınar İnşaat

  Mühendisler Koçpınar İnşaat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yol, İski, tretuar ve altyapı yapım işi konusunda (TECRÜBELİ ) şantiye şefliği yapacak , TÜM SAHA EKİBİNİ VE İŞ MAKİNALARINI ETKİN BİR ŞEKİLDE YÖNLENDİREBİLECEK , Yapılacak imalatın projesini çizebilecek ( yol,tretuvar ve perde duvar projeleri çizebilmek yeterlidir) , Yapılan imalatların hakedişini yaparak idareden takip edecek , ,analitik düşünme yeteneğine sahip girişken,çalışmaktan usanmayan,aldığı vazifeleri sıkı takip ederek sonuçlandıran Bay İnşaat, Harita ve Çevre Mühendisleri aranıyor . Adayın istanbul avrupa yakasında oturması tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Min. 2013 yılında İnşaat, Harita ve Çevre Mühendisliğinden mezun, TÜM SAHA EKİBİNİ VE İŞ MAKİNALARINI ETKİN BİR ŞEKİLDE SEVK VE İDARE EDECEK ŞEKİLDE DİNAMİK OLMAK Yol , tretuar ve kavşaklardaki yapım işi İLE İLGİLİ PROJELERİ ve HAKEDİŞLERİ yapabilmek, İmalat poz analizlerini iyi kavrama yeteneğine sahip olmak, Autocad programını iyi kullanabilmek, (mutlaka gerekli) B sınıfı ehliyet sahibi olup istanbulda araba kullanabilmek, Çalışma Yeri: Yol bakım onarım md.çalışma hudutları . (Arnavutköy, Fatih,Gaziosmanpaşa,Hadımköy) İdare:İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Onarım Müdürlüğü ve İston A.Ş.

 • Defacto

  Junior Buyer _ Çocuk Grubu Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Rakip - Müşteri araştırmalarının ve analizlerinin yapılması. Müşteri istek, tercih ve beklentilerini tespit edilerek koleksiyonların oluşturulması. Trendlerin ve müşteri talebindeki değişimlerin takip edilmesi. Satış performans göstergelerinin düzenli olarak gözden geçirilerek raporlamaların hazırlanması. Mevcut tedarikçiler ile ilişkilerin sürdürülmesi ve yeni ürünler için yeni kaynakların araştırılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Tercihen çocuk giyim kategorisinde benzer pozisyonda deneyimli, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Analitik düşünce yeteneği gelişmiş, pratik ve çözüm odaklı, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Mothercare

  Mothercare Konya Kentplaza AVM -Satış Danışmanı Mothercare

  Konya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Defacto

  Kayseri Meysu AVM Müşteri Danışmanı - Part Time Defacto

  Kayseri

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetin artırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim bercerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

 • Selem Group

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu Selem Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Selem Group, 1993 yılında Denizli’de kurulmuştur. Bu zaman süresince birçok kargo ve kurye firmasının Denizli il temsilciliğini yapmıştır. 15 yıllık bilgi birikimi ve kurum kültürüne dayalı olarak 09.09.2008 tarihi itibari ile İstanbul, İzmir, Manisa ve Bursa illerinde hizmet vermeye başlamıştır.03.01.2011 tarihi itibariyle de İstanbul Anadolu Yakasına şube açarak hizmet kalitemizi daha da hızlandırmış ve güçlendirmiştir. Yine aynı tarihten itibaren Tekirdağ, Çorlu, Saray bölgelerine de servis vermeye başlanmıştır. 2014 Yılında ise hizmet noktalarımıza yenilerini ekleyerek Denizli, Nazilli, Aydın, İzmir, Manisa, Uşak, Bursa, Yalova, Eskişehir ve Ankara arasında hizmet verme noktasına gelmiştir. Selem Group, hizmet kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarını sürekli geliştirmektedir. " KARGODA GÜVEN... ” sloganıyla değerli müşterilerimizin şu an için bu illere yapacakları gönderimlerde en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Zamanında, hasarsız ve minimum hata ile müşteri memnuniyetini sürekli artırmayı hedeflemiştir. Müşteri odaklı hizmet vermeyi prensip edinmiş ve bunun göstergesi olarak da ISO.9001 – 2000 kalite yönetim sistem belgesini Türkiye’de ilk alan lokal kargo ve kurye firmasıdır. İŞTE BU DEĞİŞİM VE GELİŞİM ÇİZGİSİNDEN HAREKETLE, FİRMAMIZ İZMİR, ANKARA, İSTANBUL, DENİZLİ BÖLGELERİMİZDE GÖREV ALABİLECEK Bölgede mevcut veya yeni müşterilerimizle ilişkilerimizi başlatabilecek ve doğru şekilde sürdürebilecek, Stratejik satış ve anlaşmalar yapabilecek, Sorumlu olunan bölgede potansiyel müşterilerin tespit edilmesinde görev alabilecek, Müşteri talepleri doğrultusunda ilgili birimlerle koordinasyonu sağlayabilecek, Yeni anlaşma ve üyelik konularında, bu işlemlerin doğru ve zamanında gerçekleştirilmesinde aktif olarak rol alabilecek, İşlemleri ilgili birim yöneticisine raporlayabilecek, İşlemleri etkin, hızlı ve sisteme uygun şekilde yürütebilecek, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' SATIŞ ve PAZARLAMA SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen En Az Yüksekokul veya Üniversite Mezunu, Tercihen Kargo Sektörü Tecrübesi Bulunan, Pazarlama ve Satış Konusunda tecrübeli, İyi Derecede Bilgisayar Kullanabilen (Netsis, MS Office Programları, Outlook) Ekip Çalışmasına Uygun, Raporlama Tecrübesi Olan, Yönetim Sevk ve İdare Yeteneğine Sahip, İkili İlişkilerde Son Derecede Başarılı, Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilecek, İzmir, İstanbul, Ankara ve Denizli’ de İkamet Eden, B Sınıfı Ehliyete Sahip ve Aktif Araç Kullanabilen. BAY/BAYAN. ### KARGO SEKTÖRÜ TECRÜBESİNE SAHİP ADAYLAR ÖNCELİKLİ OLARAK DEĞERLENDİRİLECEKTİR. ###

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan