İş İlanları

 • Tekpan Pano

  İhracat Satış Temsilcisi Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren firmamıza İhracat Satış Temsilcisi aramaktayız. İhracat operasyon vb. işlemlerin yürütülmesi ve takibi, Şubedeki tüm ofis ve evrak işlerinin koordinasyonunun sağlanması, Bölgesi ile ilgili tüm gönderimleri koordine etmek, teslimatları takip etmek, Bölgesi ile ilgili tüm veri tabanını güncel tutmak, düzenli formları toplamak ve dosyalamak, Müşteriler ile ilişkilerin etkili bir şekilde yürütülmesi; müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Mühendislik veya Dış Ticaret bölümlerinden mezun, İhracat alanında en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen 2. Yabancı Dil bilen MS Office programlarını ve Ofis ekipmanlarını kullanabilen Teknik konularda yetiştirilmeye açık, İnsan İlişkilerinde başarılı, girişken, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Müşteri odaklı çalışabilen, destek konusunda yetenekli ve istekli, Seyahat engeli olmayan Diksiyonu düzgün, ikna ve analiz kabiliyeti olan, İzmir'de ikamet eden, Askerliğini tamamlamış (Bay adaylar için) Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • Tnt İnşaat Danışmanlık Hizmetleri

  Pazarlama Tnt İnşaat Danışmanlık Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sağlık, kozmetik ve eğitim sektörlerinde satış, pazarlama ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren firmamızda, saha ve kurumsal satış - pazarlama alanında çalışacak, organizasyon kabiliyeti olan SATIŞ PAZARLAMA DANIŞMANLARI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * 28 yaş üstü, * Alanında en az 2-3 yıl tecrübeli * Satış odaklı, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, * İnsan ilişkilerinde başarılı, genç, dinamik, güleryüzlü, * Müşteri odaklı çalışan, * Giyimine özen gösteren,diksiyonu düzgün, * pozitif yaklaşım sahibi ,enerjisi yüksek olması tercih sebebi olacaktır.

 • Trem Turkey

  Sekreter / Yönetici Asistanı Trem Turkey

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Telefon, mail trafiğini yönetmek Gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi, Misafirlere ikramda bulunulması Projelerin ön tanıtımı yapılması Ofisin düzeninden sorumlu olmak Günlük verilen işlerin takibi ve raporlanması

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS office programlarında kullanıcı deneyimi olan, Tercihen sosyal medya ilgili, araştırmacı raporlama becerileri yüksek, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon, planlama ve temsil becerisi gelişmiş, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda sorumluluk sahibi Diksiyonu düzgün ve insan ilişkileri kuvvetli, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, Temiz ve düzenli, Gelişime açık Sekreter / Yönetici Asistanı aramaktayız. şirketimiz Beylikdüzü Güzelyurt metrobüs durağına 50 metre uzaklıktadır. aranan niteliklerde uygun adaylarımızın başvurularını bekliyoruz..

 • Manpower Suadiye

  Temporary Customer Service Specialist (1 Year) Manpower Suadiye

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are looking for a 'Temporary Customer Service Specialist' for our leading multinational client which is operating in automation and control system sector. Receive and evaluate purchase requisitions for goods / materials / equipment – identify supplier, price, payment terms, delivery requirements, and that all applicable documents are included, Drive the use of preferred suppliers and use of negotiated catalogues, Issue Purchase Order commitment ensuring all relevant requirements are communicated to the supplier, Provide information to Procurement Specialist on non-preferred / non-catalogue orders, for consideration, Track delivery status of orders, expedite as required to meet project / service schedules, Provide procurement system support to suppliers / subcontractors and internal customers, Co-ordinate returns and repairs process, Assist in invoice resolution and payment queries from suppliers / subcontractors, working with Accounts Payable / Finance or Operations, Process manual or expedited payments.

  Aranan Nitelikler Able to work project based for 1 year, Good command of both spoken and written English, Completed secondary-level education requirements (equivalent to high school diploma at a minimum), Some post-secondary education preferred, Experience in a Purchasing/Supply environment preferred, Experience with SAP or similar ERP procurement system preferred, Strong communication skills – verbal and written, ability to communicate effectively to varied audiences, Keyboard proficiency, Self-motivated, able to perform role with minimal supervision, Able to manage multiple priorities in a dynamic environment, Ability to work in a team environment to consistently achieve results, Strong organizational skills.

 • Pro Tanıtım

  Dönemsel Etkinlik Sorumlusu - Gaziantep Pro Tanıtım

  Gaziantep

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması PRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren, araştırma, pazarlama, danışmanlık ve birçok alanda saha hizmetleri sunan, sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz sektöründe lider müşterilerimizin etkinlik organizasyonlarında görevlendirilmek üzere, büyümekte olan dinamik kadromuza değer katacak “DÖNEMSEL ETKİNLİK SORUMLUSU” arayışımız bulunmaktadır. Görev Tanımı : AVM bünyesindeki; Kiracı ilişkilerinin yürütülmesi, Nokta içi ve nokta dışı etkinliklerin koordinasyonu ve eksiksiz yürütülmesinin sağlanması, Etkinlik raporlarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen organizasyon süreçlerinde tecrübeli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Gaziantep'te ikamet eden bay ve bayan adaylar.

 • Saadet Gıda

  Üretim Şefi Saadet Gıda

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda firmasında 1-2 yıl deneyimli Personeli yönetebilecek , organize edebilecek , eleman dağılımını sağlayabilecek , üretim programı dahilinde üretimi organize edecek , kalite kriterlerine uygun olarak gerekli kontrolleri yapacak . Üretim miktarında her geçen gün artış için çözüm sağlayabilecek, bunun için çözüm önerileri sunabilecek . Raporlama ve takip yapabilecek Bilgisayar excel vb. Microsoft Office programlarını kullanabilen

  Aranan Nitelikler Tercihen gıda teknikerliği bölümünden mezun

 • Stratej İk

  Elektronik Mühendisi Stratej İk

  Bilecik

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, uluslararası alanda ısıtma ve soğutma sektöründe; sıcak su, klima cihazları ve bu cihazlara ait sistem çözümleri sunan grup firmasının AR-GE merkezinde görev alacak "Elektronik Mühendisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Elektronik / Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, -Seri üretim odaklı, mikroişlemci gömülü sistem donanım tasarımı konusunda tecrübeli, -Elektronik tasarım, doğrulama ve elektronik kart üretim süreçleri deneyimine sahip, -Gömülü C programlama dili bilgisine sahip, -Elektromanyetik uyumluluk konusunda bilgi sahibi, -Bilgisayar destekli tasarım programlarında (Mentor Graphics, OrCAD, Altium) deneyimli, -Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeli, -Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, -Güçlü analiz ve problem çözme becerisine sahip, -Sonuç odaklı, takip ve raporlama yönü kuvvetli, -Takım çalışmasına uygun ve katkı sağlayacak, -İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerileri yüksek, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Adecco Bursa

  Testere Operatörü Adecco Bursa

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ​ Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Testere Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. En az meslek lisesi mezunu olan, Teknik resim ve imalata yönelik projeleri okuyabilen (Autocad,Solidwork,Inventor,Catia) En az 2 yıl testere-plazma ve depo operatörlüğü konularında tecrübe sahibi, Vinç ve forklift kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış, Bursada ikamet eden veya edebilecek olan.

  Aranan Nitelikler Açık fikirli olan, Çalışma arkadaşları ile iletişimde başarılı, Çoklu görev formunda çalışma konusunda sorunu olmayan, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek. Adecco, İşkur’un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • My Staff İnsan Kaynakları

  Sekreter My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kuruçeşme'nin en gözde mekanlarından birinde görevlendirmek üzere; - Haftanın 6 günü çalışabilecek - Gelen rezervasyonları ve talepleri takip edebilecek - İşletmede gerekli envanter ve dosya takibi yapabilecek - İşletmenin markasına yakışır şekilde temsil edebilecek Bayan Ön Büro Personeli/Resepsiyonist aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ön lisans / Lisans mezunu veya Lise mezunu (Turizm bölümü) Konusunda tecrübeli MS Office Programlarına hakim Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş Planlama ve organizasyon becerisine sahip, zamanı iyi yöneten Diksiyonu düzgün ve dış görünüşüne önem veren Düzenli, titiz ve işine saygılı Güler yüzlü, aktif 30 yaşını aşmamış bayan

 • Proton Otomasyon

  Saha Mühendisi Proton Otomasyon

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * SAHA MÜHENDİSİ; - OTOMASYON PROJELERİ İÇİN SIEMENS PLC YAZILIMI VE PROGRAMLAMASI YAPACAK, - YAZILIMI YAPILAN PROGRAMLARIN SAHADA DEVREYE ALMASINI GERÇEKLEŞTİRECEK, - DEVREYE ALMASI GERÇEKLEŞTİRİLEN PROJELERİN, İHTİYAÇ HALİNDE SERVİS VE BAKIMLARINI SAĞLAYACAK, - DEVREYE ALMA EKİBİNE LİDERLİK YAPACAK, - YURTİÇİ VE YURTDIŞI PROJE YÖNETİMİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler * ÜNİVERSİTELERİN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, * DENİZLİ'DE İKAMET EDEN, * ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ, * İNGİLİZCE BİLEN, * 23-30 YAŞLARI ARASI, * EN AZ 2 YILLIK SAHA TECRÜBESİNE SAHİP, * ÇALIŞMAYI SEVEN, * ŞEHİRDIŞI VE YURTDIŞI ÇALIŞMA ENGELİ OLMAYAN, * YENİLİKLERE AÇIK, ADAYLAR ARANMAKTADIR.

 • Prosistem

  Tekniker/Mühendis Aranıyor Prosistem

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Frimamızda tam zamanlı çalışmak üzere elektronik tasarımda çalışacak aşağıda ki niteliklerde Tekniker/Mühendis aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Microcontroller programlama (PIC) konusunda tecrübeli Kart tasarımı yapabilen (Proteus veya benzeri) Malzeme tespiti yapıp, sipariş verebilecek durumda olması Erkek adaylar için askerliklerini yapmış olması tercih sebebidir. İlgilenen arkadaşların cv lerini enisk@prosistem.com.tr adresine de mail atmaları rica olunur.

 • Elle

  Kasa Sorumlusu Elle

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elle Ayakkabı, İstanbul Avrupa yakası BEYOĞLU İSTİKLAL CADDESİ mağazasında görevlendirilmek üzere mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip Kasa Sorumlusu BAYAN personel aramaktadır.Nebim programı bilmesi tercihimizdir. **Sadece Kasa Sorumlusu tecrübesi olan adaylarin basvurulari ciddiye alinacaktir**

  Aranan Nitelikler · Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, · En az lise mezunu, · Özgüveni ve iletişim becerileri ile markalarımızı en iyi şekilde temsil edecek, · Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek, · İşinde fark yaratacak yetkinliklere sahip, · Dış görünüsune ve giyimine onem veren, modayi takip eden . Nebim Winner Programını bilen adaylar tercih sebebi olacaktır. Bayan kasa sorumlulari ile birlikte calismak istiyoruz.

 • Elle

  Kasa Sorumlusu Elle

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elle Ayakkabı, İstanbul Avrupa yakası MERTER MARMARA FORUM AVM deki mağazasında görevlendirilmek üzere mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip Kasa Sorumlusu BAYAN personel aramaktadır.Nebim programı bilmesi tercihimizdir. **Sadece Kasa Sorumlusu tecrübesi olan adaylarin basvurulari ciddiye alinacaktir**

  Aranan Nitelikler · Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, · En az lise mezunu, · Özgüveni ve iletişim becerileri ile markalarımızı en iyi şekilde temsil edecek, · Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek, · İşinde fark yaratacak yetkinliklere sahip, · Dış görünüsune ve giyimine onem veren, modayi takip eden . Nebim Winner Programını bilen adaylar tercih sebebi olacaktır. Bayan kasa sorumlulari ile birlikte calismak istiyoruz.

 • Altınbaş Mücevherat

  Gaziantep Mağaza Satış Danışmanı Altınbaş Mücevherat

  Gaziantep

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "PARLAYAN” BİR KARİYER İÇİN DOĞRU TERCİH ALTINBAŞ MÜCEVHERAT… 1975 yılında Gaziantep’te kurulan, başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştiren ALTINBAŞ HOLDİNG, Altınbaş Mücevherat, Assos ve Pera Pırlanta markalarıyla mücevherat sektöründe, Creditwest Bank, Creditwest Factoring ve Creditwest Insurance markalarıyla finans sektöründe, Alpet ve Alpet Madeni Yağlar markalarıyla enerji sektöründe, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ile eğitim alanında, Galata Denizcilik ve Transal markalarıyla lojistik sektöründe önde gelen markalar yaratmıştır. ALTINBAŞ MÜCEVHERAT bu markalar arasında önemli bir yer tutmaktadır. Altınbaş markası bugün üretim, toptan ve perakende alanında 600’ye yakın doğrudan ve 5000’e yakın dolaylı istihdam sağlayarak faaliyetini sürdürmektedir. TURQUALITY® devlet teşvik sistemi desteği kapsamına girmiş bir marka olarak mücevherat sektöründe yeni tasarımlar yaratmaya ve yurtdışı mağazacılığa odaklanmaktadır. Altınbaş Mücevherat olarak, ailemize katılan yeni mağazalar ile her geçen gün daha da büyümekte, çalışan sayımızı arttırmaktayız. Güçlenerek büyüyen Altınbaş ailesinin yeni üyelerini aramaktayız. Aşağıda belirtilen özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; ilanımıza başvuruda bulunarak aramıza katılmak için ilk adımı atabilirsiniz. ALTINBAŞ MÜCEVHERAT, Gaziantep Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip ‘Satış Danışmanı’ arıyor: Satış Danışmanı; müşteri ilişkileri ve satışları yöneterek mağaza hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlar. Satış aktivitelerini yürütme, yeni müşteri kazanımı ve mağaza karlılığını arttırmaya yönelik gerekli iş geliştirme çalışmalarını gerçekleştirir.

  Aranan Nitelikler "Satış Danışmanı” pozisyonu için; Perakende mağazacılık satış ve yönetiminde en az 1 yıl ve üzeri deneyime sahip, Tercihen mücevherat ve perakende sektöründe deneyimli, En az lise mezunu, Sunum yetkinlikleri ve ikna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, En fazla 30 yaşında.

 • Nwg Services

  Teknik Eleman (Karaman) Nwg Services

  Karaman

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Teknik veya endüstri meslek lisesi mezunu, Elektrik, su tesisatı, kaynak gibi işlerde bilgisi olan, Vardiyalı çalışabilecek, Karaman'da ikamet eden, 20-40 yaş arası, Bay.

  Aranan Nitelikler

 • Euro-Line Sağlık Hizmetleri

  İş Güvenliği Uzmanı Euro-Line Sağlık Hizmetleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Bornova'da bulunan ve OSGB olarak hizmet verdiğimiz bir inşaat projesinde tam zamanlı görevlendirilecek C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler ÇSGB tarafından onaylı C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip olan; *İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, *Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş, *İletişim becerisi yüksek, *Takım çalışmasına yatkın, istikrarlı *Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, *Raporlama yönü güçlü, *En az 1 yıl iş deneyimi olan, *Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Arda Mühendislik

  Endüstri Mühendisi Arda Mühendislik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde yer alan ERP Proje ve Destek departmanına, tecrübesi ve yetkinlikleri ile katkı sağlayacak proaktif takım arkadaşları arayışındayız.Başvuracak adayların İstanbul Avrupa Yakası Tercihen Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Bahçelievler ilçelerinde ikamet etmeleri gerekmektedir. * Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, * Bilişim sistemleri ile ilgili temel bilgi ve tecrübeye sahip, * İlgili departmanlarda yazılım uygulama projelerinde 2-3 yıl aktif olarak görev almış, * Tercihen E-MOR konusunda bilgili, * Takım çalışmasına uyumlu, * Proje, zaman yönetimi ve planlama becerilerine sahip, * Yazılım geliştirme süreçleri, veri mimarisi ve modellemesi konularında temel düzeyde ERP bilgisi olan, * Çok iyi derecede İngilizce bilen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler * Anahtar kullanıcılardan gelen ilk seviye taleplere destek vermek, * Anahtar kullanıcılardan gelen ileri seviye geliştirme ve uygulama talepleri için danışmanlarla çalışarak talepleri sonlandırmak, * Son kullanıcılara E-MOR uygulamalarının ilk seviye desteğini vererek çözüm sağlamak, eğitim vermek,

 • Arda Mühendislik

  Tercüman Arda Mühendislik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslarası işlere imza atan şirketimizin merkez ofisinden görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde tercüman aranmaktadır , Yurtdışındaki müşterilerimizle iletişimimizi sürdürebilecek, Arapça, İngilizce ve Fransızca konuşabilen, Yazışmaları kontrol ederek tercüme edebilecek, Tercihen uluslarası satış pazarlama deneyimi olan, Gerektiğinde seyahat edebilecek , seyahat engeli olmayan, Tercihen Esenyurt Avcılar Beylikdüzü lokasyonuna yakın ikamet eden, Tercüman arkadaşlar arıyoruz,

  Aranan Nitelikler

 • Teknosa

  Hukuk İşleri Destek Elemanı Teknosa

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hukuk Departmanı içerisinde evrak işleri, dosyalama, postalama vb. operasyonel süreçlere 6 ay süresince destek olmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek.

 • Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri San.Ve Tic.A.Ş.

  Depo Elemanı Günsu Enerji Sistemleri ve Konfor Tesisleri San.Ve Tic.A.Ş.

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bodrum Şubelerimizde görevlendirilecek depo sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise veya MYO Mezunu Tercihen office programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Dikkatli ve detaylara önem vererek çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın Bodrum'da ikamet eden veya edebilecek

 • Morven

  Satış Danışmanı – İskenderun Morven

  Hatay

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİLİR Giyim genişleyen mağazalar zinciri olan morven markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip ŞEHİT PAMİR CAD. mağazamız için "Satış Danışmanı" aramaktayız. Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, ürünleri müşterilerin beğenisine sunmak, Ürün bilgilerine hakim olmak ve müşterileri bu konuda bilgilendirmek, Mağazada bulunan ürünlerin düzenli olmasını sağlamak, Ödeme koşulları hakkında bilgi vermek ve gerekli tadilat işlemlerini alarak sonuçlandırılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 1 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

 • Morven

  Mağaza Müdürü - İskenderun Morven

  Hatay

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİLİR Giyim genişleyen mağazalar zinciri olan morven markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip ŞEHİT PAMİR CAD. mağazamız için "Mağaza Müdürü" aramaktayız. Mağaza personel yönetiminde deneyimli, Ürün bilgilerine hakim ve personelini bu konuda bilgilendirebilen, Mağaza depo ve ürün yönetimine hakim, Mağaza ürün ve görsel düzeni sağlayabilen, Aylık satış hedeflerini gerçekleştirebilen.

  Aranan Nitelikler Erkek Klasik Giyim sektörü ve Mağaza Yöneticiliği konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, Mağazacılığı yaşam tarzı ve meslek olarak gören, Modayı yakından takip eden, Markayı temsil yeteneğine sahip, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Gelişime açık, İletişim gücü ve ekip ruhu kuvvetli, Problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Nebim Winner programını bilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Oryantasyon ve rotasyona açık.

 • Morven

  Mağaza Müdür Yardımcısı - İskenderun Morven

  Hatay

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİLİR Giyim genişleyen mağazalar zinciri olan morven markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip ŞEHİT PAMİR CAD. mağazamız için "Mağaza Müdür Yardımcısı" aramaktayız. Müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesini sağlamak, Ürünlerin müşterilere doğru şekilde sunulması hakkında personeli bilgilendirmek. Mağaza görsel düzenini korumak, Mağazanın yönetim ve idaresinde, Mağaza Müdürüne yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler Erkek Klasik Giyim sektörü ve Mağaza Yöneticiliği konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, Mağazacılığı yaşam tarzı ve meslek olarak gören, Modayı yakından takip eden, Markayı temsil yeteneğine sahip, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Gelişime açık, İletişim gücü ve ekip ruhu kuvvetli, Problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Nebim Winner programını bilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Oryantasyon ve rotasyona açık.

 • Firma Adı Gizli

  Antrepo/Depo Sorumlusu ve Yetkilisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MERKEZİ HADIMKÖYDE OLAN FİRMAMIZ İÇİN; ANTREPO VE DEPO SEVKİYATLARININ KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK ÜRÜNLER VE PERSONEL İLE İLGİLİ GEREKLİ KONTROLLERİ YAPACAK MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNİ YÜRÜTECEK ANTREPO VE DEPO İŞLEYİŞİNDE DENEYİMLİ ANTREPO VE DEPO SÜREÇ YÖNETİMİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLECEK TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler DÜRÜST, İŞİNE HAKİMİYETİ OLAN, İNSAN İLİŞKİLERİ GELİŞMİŞ TECRÜBELİ, SORUMLULUK SAHİBİ GÜVENİLİR, ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

 • Joker

  Mağaza Müdür Yardımcısı Joker

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bebek ve Oyuncak sektöründe Türkiye'nin önde gelen perakendecisi Joker, hızlı büyüme hedeflerini hayata geçirebilecek, Mağaza Müdür Yardımcıları arıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Perakende / Mağazacılık sektöründe deneyimli, Minimum 4 yıl satış tecrübesi ve 1 yıl yönetsel tecrübeye sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilen, MS Office uygulamalarına hakim, Organizasyon ve ekip yönetim becerisine sahip, analitik düşünebilen, İletişim becerileri gelişmiş, koordinasyon yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Kas Otomotiv

  Mühendislik Müdürü Kas Otomotiv

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 'Mühendislik Müdürü' pozisyonuna ait iş tanımı aşağıdaki gibidir; 1. Tasarım ve Proje genel planlarını oluşturmak ve yönetmek 2. Bölüm hedeflerini oluşturmak, uygulatmak ve iyileştirmek 3. Bağlı organizasyonları yönetmek, denetlemek ve geliştirmek 4. Mühendislik bölümü vizyonuna katkıda bulunmak

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektörü saç parça üreticisi ve ihracatçısı firmamızın , Nilüfer İlçesinde faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Mühendislik Müdürü' aranmaktadır. Tercihen Mühendislik Fakültesi mezunu, Tasarım konusuna hakim ve tecrübeli Proje Yönetimi konusunda tecrübeli, Karar alma, yönetme ve planlama yetkinliklerine sahip, Direkt müşterilerle çalışma konusunda tecrübeli, İleri seviyede İngilizce ve/veya Almanca bilen, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Yurtdışı müşterilerle çalışmış, MS Office Programlarına ve en az bir tasarım programına hakim.

 • Firma Adı Gizli

  Mağaza Müdürü Firma Adı Gizli

  Batman

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Batman Park AVM'deki mağazamızda görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Mağaza Müdürü" aramaktayız. Stok takibi ve ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek, Planlama, raporlama ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, Personel yönetimini sağlamak, Müşteri portföyünü genişletmek, Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunmak. Görsel ve vitrin standartlarını mağazaya uygulamak,

  Aranan Nitelikler Mağaza yöneticiliği konusunda deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe hedefleyen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Müşteri beklentilerini iyi algılayacak ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Değişime açık ve gelişimi hedefleyen, Ekip çalışmalarında başarılı ve ekibini iyi yönlendiren, Pozitif, güleryüzlü ve enerjisi yüksek, Batman'da ikamet eden Mağaza Müdürü aramaktayız.

 • Kas Otomotiv

  Kalıphane Müdürü Kas Otomotiv

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 'Kalıphane Müdürü' pozisyonuna ait iş tanımı aşağıdaki gibidir; 1. Kalıphane iş planını oluşturmak, 2. Kalıphane verimlilik hedeflerini oluşturacak ve uygulatacak 3. Bağlı organizasyonları yönetmek, denetlemek ve geliştirmek 4. Kalıphane vizyonuna katkıda bulunmak

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektörü saç parça üreticisi ve ihracatçısı firmamızın ,Nilüfer İlçesinde faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Kalıphane Müdürü' aranmaktadır. Tercihen Mühendislik Fakültesi mezunu, Sac-metal kalıp tasarımı ve üretimi konusunda tecrübeli, Proje Yönetimi konusunda tecrübeli Problem çözme ve karar alma kabiliyeti kuvvetli, Liderlik becerileri gelişmiş, Öngörü ve çözümleme, planlama ve organize etme becerileri gelişmiş, proaktif, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Yurtdışı müşterilerle çalışmış MS Office Programlarına hakim

 • Firma Adı Gizli

  Satınalma Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GIDA SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ İMALATÇI FİRMAMIZA BAY SATINALMA SORUMLUSU ARANMAKTADIR. Sorumluluğunda bulunan satınalma sürecinin yürütülmesi, Talep edilen malzemelerin istenen noktalara zamanında, istenen kalitede, en uygun fiyata ve standartlara uygun olarak tedarik edilmesinin sağlanması, Tedarikçilerle ilişkilerin yönetilmesi ve alternatif tedarikçilerin geliştirilmesi, Tedarikçi performans değerlendirmelerinin yapılması, Verimlilik projelerinin yönetilmesi ve alternatif malzemeler geliştirilmesi.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Gıda sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, - MS Office programlarına hakim, - Sonuç odaklı, hızlı ve pratik düşünebilen, - Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, - İkna kabiliyeti yüksek, pazarlık etme kabiliyeti olan, - B sınıfı ehliyete sahip ve aktif manuel vites araç kullanabilen, - İstanbul Avrupa Yakasında oturan, - 25 – 35 yaş aralığında olan, - Askerlik hizmeti tamamlamış, - BAY

 • Artek Mühendislik Çevre Ölçüm ve Dan. Hiz.Tic.A.Ş.

  Ölçüm Personeli Artek Mühendislik Çevre Ölçüm ve Dan. Hiz.Tic.A.Ş.

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızda Emisyon Ölçüm biriminde görevlendirilmek üzere ölçüm yardımcı personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler · Meslek liselerin veya yüksekokulların çevre,kimya,makine, elektrik/elektronik bölümlerinden mezun olması, · Adana’da ikamet eden, · Askerlik ile ilişiği olmayan, · B Sınıfı ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen), · Seyahat engeli olmayan, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, · Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, · Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, · MS Office programına hakim, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, · Takım çalışmasına uygun

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?