İş İlanları

 • Grımex Grup Elektronik Bilişim Teknoloji

  Satış Temsilcisi , Müşteri Temsilcisi Grımex Grup Elektronik Bilişim Teknoloji

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş tanımı: Güvenlik Sistemleri Ürünlerinde; Yeni müşteri portföyü oluşturabilmek, mevcut olan müşteri portföyünü korumak ve geliştirme çalışmalarını yürütmek, Belirlenmiş satış hedefleri doğrultusunda, kurumsal satış işlemlerini gerçekleştirmek, Düzenli görüşmeler ile sürekli iletişim halinde kalarak, müşterilerle yakın ilişki kurmak ve müşteri ihtiyaçlarını belirlemek, Yeni ürün ve hizmetlerimizin kurumsal müşterilere tanıtılması ve satışa dönüştürülmesi, Sahada yapılan çalışmalarla alakalı raporlamaları tutmak ve bunun dışında yetkililerce istenebilecek rapor ve dökümanları yetkililere iletmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Kurumsal satış konusunda en az 1 yıl deneyimli, Ms Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, girişken, araştırmacı ve dinamik, ofis içi ve sahada satış yapabilecek olan Bay ve Bayan Elemanlar. Diksiyonu düzgün, Giyimine özen gösteren İletişim becerisi yüksek ve ikna yeteneği güçlü, Sektörde kariyer hedefi olan Müşteri ve çözüm odaklı, müşteri memnuniyetine önem veren Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sahada çalışacak olanlarda, seyahat engeli olmayan

 • Koç Kozmetik Paz. San Tic Ltd Şti

  Bölge Satış Temsilcisi Koç Kozmetik Paz. San Tic Ltd Şti

  Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ARAÇ İLE ŞİRKET MÜŞTERİLERİNİN ZİYARETİNİN YAPILMASI. MÜŞTERİLERİN SİPARİŞLERİNİ ALINMASI. ALINAN SİPARİŞLERİN HAZIRLANIP MÜŞTERİYE TESLİM EDİLMESİ VERİLEN ÜRÜNLERİN HESABINI YAPIP TAHSİLATININ YAPILMASI

  Aranan Nitelikler İLKADIM VEYA CANİK İLÇESİNDE İKAMET EDEN. EN AZ LİSE MEZUNU ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ AKTİF ARAÇ KULLANMADA DENEYİMLİ EN AZ B SINIFI EHLİYETLİ SORUMLULUK SAHİBİ,TEMİZ,BAKIMLI, TERTİP VE DÜZENLİ İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP,MOTİVASYONU YÜKSEK,İLETİŞİMİ İYİ ERKEK BÖLGE SATIŞ TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR.

 • Acr Platform

  Servis Teknisyeni - Elektrik/Mekanik Acr Platform

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda Servis Teknisyeni olarak çalışmak üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * EML / MYO Elektrik-Elektronik, Motor, Otomotiv veya Mekatronik bölümlerinden mezun, * Ustalık veya Kalfalık belgesine sahip, * Tercihen Platform, Forklift ve/veya İş Makineleri sektöründe deneyimli, * Elektrik-Elektronik, Elektro-Mekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek, * Motor ve hidrolik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek, * İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, * Tercihen MS Office programlarını kullanabilen, * B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * 35 yaşını aşmamış, * Ankara'da ikamet eden veya edebilecek.

 • Acr Platform

  Kamyon Şoförü Acr Platform

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Personel Yükseltici Platform sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, müşterilere teslim edilecek makinelerin araca yüklenmesi/indirilmesi, teslimat sonrası kullanım eğitiminin verilmesi ile görevlendirilecek KAMYON ŞOFÖRÜ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Ağır Vasıta ehliyeti sahibi * Platform, Forklift, vb. iş makinesi kullanma tecrübesine sahip (tercihen) * İletişim becerisi yüksek * Takım çalışmasına yatkın * 35 yaşını aşmamış * Askerlik ile ilişkisi bulunmayan * İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden/edebilecek

 • Go Group Danışmanlık

  Güzellik Uzmanı -Diyarbakır Boyner Go Group Danışmanlık

  Diyarbakır

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu kozmetik markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirmek, Görev yaptığı kozmetik mağazalarında, markasının ürün raflarının düzenli ve marka standartlarına uygun olmasını sağlamak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşteri ve Pazar ile ilgili bilgileri bağlı olduğu yöneticiye raporlamak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl MAĞAZA tecrübesi bulunan, Tercihen Cilt Bakımı ve Makyaj uygulamaları ve satışı konusunda deneyimli, Prezantabl, MAKYAJ yapmayı seven, ENERJİK, Renkli Kozmetik ve Mağazacılık konusunda kariyer hedefi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı yapmayı seven, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Kibaroğlu Gıda

  Mağaza Yönetici ve Yardımcıları Kibaroğlu Gıda

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KİBAROĞLU & KİBARIM & KİBARIM EKSPRES Mağazacılık / Perakendecilik Sektöründe Zincir Mağazacılık Alanında Hizmet veren Firmamıza Mağaza Yöneticisi, Mağaza Yönetici Yardımcısı olarak takım arkadaşları alınacaktır. Mağazanın açılış-kapanış, satış, stok , sipariş, personel vb. yönetim süreçlerini etkin bir şekilde takip etmek, Mal kabul, temizlik ve düzenin sağlanmasından sorumlu olmak ve kontrol sürecini gerçekleştirmek, Reyon teşhir, tanzim ve aktivitelerinin verimli şekilde yürütülmesini sağlamak, alan yönetimi yapmak, Fiyat kontrollerini yapmak, insert hazırlıklarını tamamlamak, teşhir-afiş-reklam ürünlerini zamanında ve uygun olarak yapılmasını sağlamak Market personelini günlük, haftalık ve aylık hedefler konusunda sürekli bilgilendirmek ve hedefler doğrultusunda motive etmek, Market masraflarını kontrol etmek, bütçe sınırları içinde kalmasını ve izin verilen harcamaların gerçekleşmesini kontrollü bir şekilde sağlamak, Marketlerin stok, lojistik v.b. gibi operasyonel süreçlerinin iyi koordine edilmesini sağlamak, Market personelinin gelişiminden sorumlu olmak , tüm eğitim faaliyetlerini planlayarak , Genel Müdüre eğitim taleplerini iletmek, Kar-zarar analizini yaparak aksiyon planlarını oluşturmak ve uygulamak, Genel Müdürlüğe ve bağlı olduğu birime raporlama yapmak. Düzen akışını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Tecrübeli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen , Analitik düşünebilen Perakende sektöründe en az 3 yıl deneyimli, B sınıfı ehliyeti olan, MS Office programlarını kullanabilen, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Kibaroğlu Gıda

  Kasa Reyon Görevlisi Kibaroğlu Gıda

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KİBAROĞLU & KİBARIM & KİBARIM EKSPRES Mağazacılık/Perakendecilik Sektöründe Zincir Mağazacılık alanında Hizmet veren Firmamıza en az lise mezunu,meslek yüksek okulu mezunu, dört yıllık üniversite mezunu deneyimli , deneyimsiz , takım çalışmasına uyum sağlayabilen ,analitik düşünebilen Takım Arkadaşları alınacaktır. *KASA İŞLEMLERİ ; (MÜŞTERİ KARŞILAMA,FATURA İŞLEMİ,KREDİ KARTI İŞLEMİ,ÜRÜN İADE İŞLEMİ) *REYON DÜZENİ ; (ÜRÜN DİZİMİ,ÜRÜN RAFLARININ TEMİZLİĞİ,ÜRÜN BULUNURLUĞU,ÜRÜN FİYAT ETİKET DÜZENİ) KİBAROĞLU & KİBARIM & KİBARIM EKSPRES

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, deneyimli , deneyimsiz ,

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Sorumlusu Firma Adı Gizli

  Aksaray

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kimya sektöründe öncü firmamızda "Muhasebe Sorumlusu" pozisyonunda değerlendirilmek üzere minimum 2 yıl tecrübeli adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Muhasebe departmanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Aksaray’da ikamet eden veya edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Bay - Bayan "Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız. Firma: Aksaray ilinde bulunmaktadır.

 • Park Bravo

  Satış Danışmanı (Maltepe Carrefour Park Bravo) Park Bravo

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maltepe Carrefour ParkBravo Mağazamız için "Satış Danışmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık konusunda minimum 1 sene deneyimli Minimum Lise mezunu İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek 18-28 yaşları arasında Güleryüzlü, pozitif, dinamik Bay / Bayan

 • Park Bravo

  Satış Danışmanı (Nautilus Park Bravo) Park Bravo

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Nautilus ParkBravo Mağazamız için "Satış Danışmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık konusunda minimum 1 sene deneyimli Minimum Lise mezunu İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek 18-28 yaşları arasında Güleryüzlü, pozitif, dinamik Bay / Bayan

 • Yordam Danışmanlık

  Finance Manager Yordam Danışmanlık

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Our Client is the leading manufacturing facility in global aviation sector. The ideal candidate will be responsible for: • Financial reporting and analysis. • Monthly actual financial analysis. • Sales proposal analysis and approval. • Establishing and maintaining a strong internal controls environment. • Coordinating and completing all audit requirements. • Capital project analysis and approval. • Headcount and productivity analysis. • Product Line cost and profitability review. • Support operations with all financial information requests.

  Aranan Nitelikler • Bachelor’s degree in related fields. • Min. 8 years of relevant financial experience. • Previous Audit experience from a top 4 practices. • Determined, able to persist through problems and deliver the required objectives. • Excellent analytical skills, ability to make insightful business recommendations to influence the direction of the business. • Ability to deliver high quality work to tight deadlines. • Relationship building and adept communication. • Fluent written and spoken English. • Eager to live in İzmir. *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Santral ve ofis içi iş akışını yönetebilecek, Genel olarak e-mail, faks takibini yapabilecek, Amirlerinin vermiş olduğu iş takiplerini gerçekleştirebilecek, Dosyalama, arşivleme ve evrak yönetimi takibini sağlayabilecek, Randevuları ayarlayabilecek, Gelen misafirleri karşılayıp, ilgili kişilere yönlendirebilecek,

  Aranan Nitelikler MS Office programını kullanabilen, (World, Excel, Powerpoint, Outlook.) En az lise, tercihen MYO veya üniversite mezunu, Gelen misafirleri karşılayıp, telefonlara bakabilecek, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli olan, Sorumluluk sahibi, işinde titiz ve düzenli, Diksiyonu düzgün, telefonda akıcı konuşma yeteneğine sahip, Güler yüzlü, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, 20-35 yaş aralığında, BAYAN takım arkadaşı arıyoruz.

 • Doğan Çanta

  Marka Yöneticisi Doğan Çanta

  Konya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Tanımı Şirketin vizyon ve hedefleri doğrultusunda markaların pazarlama ve ürün geliştirme aktivitelerin uygulanmasına destek vermek Ürün pazarlaması altında belirli planları ve eylemleri yürütmek, desteklemek Pazardaki rakip aktiviteleri düzenli olarak takip etmek, aksiyon önerileri hazırlamak Satış faaliyetleri ve saha pazarlama aktivitelerinin genel marka stratejisi ve entegre kampanyalar ile uyumlu olmasını sağlamak Sorumlu olunan markalar ile ilgili aylık raporların hazırlanması Önceden belirlenen stok, pazarlama ölçüm ve analizlerine yardımcı olmak Diğer bölümler ile şirketin ürün faaliyetlerini koordine ve kontrol etmek Yönettiği markanın satış süreçleri, fiyat yapısı ve rekabeti hakkında gerekli takibi yapmak, Sorumlu olduğu markanın reklam ve dijital tanıtım faaliyetlerini yönetmek, Marka bilinirliğinin araştırılması ve pazar hakkında sektör araştırmaları yapmak, Pazarlama bütçesinin yönetimi ve raporlamasını yapmak, Kurumsal kimliğin oluşturulması ve korunmasını sağlamak, Marka konumlandırmasına uygun olarak belirlenmiş aktiviteleri planlamak ve yürütmek,

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Önlisans (Marka Yönetimi, Marka İletişimi, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi) veya Yüksek lisans (Marka Yönetimi, Stratejik Marka Yönetimi, Marka Pratiği, Küresel Pazarlama ve Marka Yönetimi, Reklamcılık ve Marka İletişimi Yönetimi) mezunu, Pazarlama alanında 2-3 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına ve bilgisayar bilgisine hakim Sonuç odaklı yönetim tarzına ve sahiplenme duygusuna sahip Planlama, koordinasyon yönü güçlü ve ekip yönetimi becerisine sahip Güçlü sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip Stratejileri belirleme ve planları uygulamak için güçlü analitik beceriler ile yaratıcı, dinamik ve proaktif kişiliğe sahip

 • Mango

  Brandıum - Satış Danışmanları Mango

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, büyüyen organizasyonumuz içerisinde BRANDIUM mağazamız için "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dinamik, hevesli, sıcakkanlı, samimi ve nazik, İletişimi iyi olan – dikkatli bir şekilde dinleyen, açık ve düzgün bir biçimde iletişime geçen, Dış görünümüne önem veren ve güleryüzlü, Satışa ve modaya ilgi duyan, Zamanı etkili bir biçimde yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu, Tercihen Ataşehir'de ikamet eden, Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise GELİN, EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN !

 • Ftn Enerji Telekomünikasyon

  Bayimiz Olur Musun? Ftn Enerji Telekomünikasyon

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hayalindeki kariyer fırsatı FTN'de... Değişen Dünyanın değişmeyen ihtiyaçları elektrik, telefon ve internet hizmetlerini daha ucuza kullanmak mümkün. Altyapıda hiçbir değişiklik olmadan aynı kalitedeki aynı hizmet devam eder hemde hiçbir ücret ödemeden ve en düşük fiyat garantisi ile. Tüketicilere bu avantajları sunarak kendine bağlı müşteri portföyü oluşturup geleceğin sektöründe yer almak ve YETKİLİ BAYİ olarak kayıtlı tüm müşterilerinin ödediği her faturadan para kazanmak için hemen bizimle irtibata geç.

  Aranan Nitelikler *Çevrenin geniş olduğunu düşünüyorsan, *İletişim yeteneğine ve ikna kabiliyetine güveniyorsan, *Girişimci ve enerjik bir yapıya sahipsen, *Emir altında çalışmak sana itici geliyor ise, *Kendi işinin patronu olmak istiyorsan, ARADIĞIN İŞ BİZDE...

 • Zen Pırlanta

  Endüstri Mühendisi Zen Pırlanta

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SAP programının tüm akışı ve takibinin kontrolünü yapacak, hedeflerin oluşturulması, takibi ve sonuçların raporlanması ile ilgilenecek proje mühendisi arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu, Analitik düşünebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Etkin problem çözebilme yaklaşımı olan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış, SAP programını kullanabilen,

 • Halka Grup

  Flormar Satış Danışmanı Halka Grup

  Eskişehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması RENKLİ KOZMETİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN ALANINDA LİDER FİRMAMIZ FLORMAR İÇİN PERAKENDE MAĞAZALARIMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE SATIŞ, UYGULAMA, YÖNETİM VE MAĞAZANIN TÜM İŞLEYİŞİNDEN SORUMLU OLUP, AYNI ZAMANDA PLANLANAN SATIŞ HEDEFLERİNE ULAŞMAK VE BU DOĞRULTUDA YÜKSEK ÜCRET KAZANMAK

  Aranan Nitelikler KOZMETİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN PERAKENDE SEKTÖRÜNDE MAĞAZA SATIŞ DENEYİMİNE SAHİP TERCİHEN BİLGİSAYAR VE YAZAR KASA KULLANMAYI BİLEN İLETİŞİM BECERİSİNİ SATIŞA DÖNÜŞTÜREBİLECEK MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINI DOĞRU ANALİZ EDİP, UYGULAMALI ÇÖZÜM İLE SATIŞ İLE SONLANDIRACAK VARDİYALI VE EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLECEK PREZANTABL

 • Nilera İlaç Eczacılık Kozmetik Ürünleri

  Kişisel Bakım ve Kozmetik Tanıtım Temsilcisi Nilera İlaç Eczacılık Kozmetik Ürünleri

  İstanbul Anadolu, Adana, Gaziantep, Mersin(İçel), Konya, Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kişisel Bakım ve Kozmetik alanında, doktor ve eczane çalışması yapacak; Bayan / Bay, "Ürün Tanıtım Temsilcilerine" ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Başvuru sahiplerinin kesinlikle ; * Üniversitelerin en az 4 yıllık öğrenim bölümlerinden mezun (AÖF hariç), * 29 yaşından gün almamış, * İnsan ilişkileri mükemmel, * İş disiplini konusunda kusursuz, * Aktif olarak araç kullanabilen ve en az B sınıfı ehliyete sahip olan,

 • Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş / Acente Kanalı

  Bireysel Emeklilik Aracısı Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş / Acente Kanalı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya çapında öncü sigorta sağlayıcısı, kendisine bağlı yan kuruluşları ve iştirakları aracılığıyla A.B.D, Japonya, Latin Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında lider konumunu sürdürmekte olan MetLife bünyesinde; - Yüksek gelir ve kariyer hedefiyle finansal danışmanlık hizmeti verebilecek, - Ürün satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirebilecek, - Girişimci ruhla kendi portföyünün yönetiminden ve devamlılığından sorumlu olabilecek,

  Aranan Nitelikler - 4 Yıllık Üniversite Mezunu ya da Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık, Sigortacılık, Pazarlama, Aktüerya veya Risk Yönetimi bölümlerinden mezun, - 25-30 yaş arası, - Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmak isteyen, - Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, - Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, - İnsan ilişkileri güçlü, - Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, - Prezentabl, - Dışa dönük, eğlenerek çalışmayı seven, - Tercihen Bireysel Emeklilik Lisansı olan ve Bireysel Emeklilik Portföyü oluşturmuş, Takım arkadaşları alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Satış Yönetici Adayı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya çapında öncü sigorta sağlayıcısı; Kendisine bağlı yan kuruluşları ve iştirakları aracılığıyla A.B.D, Japonya, Latin Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında lider konumunu sürdürmekte olan uluslararası şirketimizde; - Yüksek gelir ve kariyer hedefiyle finansal danışmanlık hizmeti verecek, - Ürün satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirecek, - Girişimci ruhla kendi portföyünün yönetiminden ve devamlılığından sorumlu olacak, Satış Yönetici Adayları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin lisans ve lisansüstü programlarından ya da Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık, Sigortacılık, Pazarlama, Aktüerya veya Risk Yönetimi bölümlerinden mezun, - 30 yaş ve üzeri, - Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmak isteyen, - Kariyer hedeflerinde sınır tanımayan, - Eğitimi kişisel gelişimin bir parçası olarak gören, - Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, - Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, - İnsan ilişkileri güçlü, - Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, - Prezentabl, - Dışa dönük, eğlenerek çalışmayı seven, - Performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen, - Tercihen BES lisansına sahip,

 • Asaş Filtrasyon Teknolojileri

  Üretim Müdürü Asaş Filtrasyon Teknolojileri

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri siparişlerinin hedeflenen kalite, maliyet ve zamanında teslimat çerçevesinde üretimini sağlamak, kapasite değişimi gerektiğinde kaynak (ekipman, işgücü, tesis vs...) tespitleri yapmak ve yönetmek, Günlük planların zamanında ve sorunsuz bitmesini sağlamak, Üretimden çıkan (fire, hurda vs. gibi) negatif ürünlerin azalmasını ve kontrol altında tutulmasını sağlamak, Üretim personelinin sevk ve idaresini gerçekleştirmek, Üretim süreçlerinin ve sonuçlarının kalite, verimlilik ve maliyetler açısından sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak, Yönetim tarafından set edilmiş şirket hedeflerini gerçekleştirmek, Üretim prosesleri için know-how oluşturmak, Üretimdeki bütün faaliyetlerin süreçlere dayalı Kalite Yönetim Sistemine uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak, Bakım faaliyetlerini yürütmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe imalat konusunda min. 5 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, Yalın Üretim Sistemleri (SMED, TPM, 5S, Kaizen, Poke Yoke vb.) uygulamalarında bilgi ve deneyim sahibi ve bu sistemlere ait süreçleri yönetmiş olan, Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Sistemleri konularında bilgi sahibi, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,(ek olarak Almanca bilgisi tercih sebebidir) Liderlik, problem çözme, insiyatif alma yetkinliklerine sahip, dinamik, sonuç ve başarı odaklı, Çalışma disiplini konusunda çalışma arkadaşlarına örnek olacak, Üretim yapan işyerlerinde ERP süreçlerini bilen ve uygulayabilecek, Ürün maliyetlerinin hedeflenen değerlere doğru yönlenmesi için üretim prosesleri tarafında gerekli tedbir ve uygulamaları planlayabilecek / geliştirebilecek, MS Office programlarını etkin olarak kullanan, Sakarya ve çevresinde ikamet eden / ikamet edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş / Acente Kanalı

  Bireysel Risk Ürünleri Satış Uzmanı Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş / Acente Kanalı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya çapında öncü sigorta sağlayıcısı, kendisine bağlı yan kuruluşları ve iştirakları aracılığıyla A.B.D, Japonya, Latin Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında lider konumunu sürdürmekte olan MetLife bünyesinde; - Yüksek gelir ve kariyer hedefiyle sigorta danışmanlığı hizmeti verebilecek, - Ürün satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirebilecek, - Girişimci ruhla kendi portföyünün yönetiminden ve devamlılığından sorumlu olabilecek,

  Aranan Nitelikler - Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık, Sigortacılık, Pazarlama, Aktüerya veya Risk Yönetimi bölümlerinden mezun yada Lise Dengi Okullar, - 25-30 yaş arası, - Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmak isteyen, - Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, - Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, - İnsan ilişkileri güçlü, - Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, - Prezentabl, - Dışa dönük, eğlenerek çalışmayı seven, - Tercihen satış konusunda tecrübeli, Takım arkadaşları alınacaktır.

 • Bisse

  Bursa Mağaza Müdürü Bisse

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen markamızın BURSA 'da bulunan mağazası için mağaza müdürü arıyoruz....

  Aranan Nitelikler * 25-45 yaşları arasında, * Tercihen klasik erkek giyim tecrübesi olan, * Mağaza yöneticiliği konusunda en az 3 yıl tecrübeli, * Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, * Değişime açık, gelişimi hedefleyen, * Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, * Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * Tercihen Nebim programını bilen, * En az lise mezunu, * Bay,bayan

 • Playland

  Mağaza Yöneticisi&Kasiyer -Konya Novada AVM Playland

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Playland Türkiye' nin en büyük Oyun/Eğlence merkezidir. Türkiye genelinde 53 Avm' de 7'den 70'e her yaş grubuna hizmet vermekte koşulsuz müşteri memnuniyeti ile eğlendirmeyi hedeflemektedir. Hızla büyüyen Playland ailesinde sizde yerinizi alabilirsiniz. İnsan ilişkileri kuvvetli, Çocukları seven, Koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen, Temsil etme ve ikna kabiliyeti yüksek, Word, excel vb ofis programlarını kullanabilen, En az 1 yıl benzer iş tecrübesine sahip, Titiz ve programlı çalışan, yeniliklere açık, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren, Uzun süre çalışmayı ve kariyer hedefleyen , Bayan 18-25 yaş aralığı, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş; diksiyonu düzgün, Sonuç odaklı, İş takibi ve planlama becerisi olan, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden, Bay, Bayan.adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Playland ve Playbowling mağazamıza; *Mağaza Yöneticisi *Mağaza Yönetici Yardımcısı *Teknik Personel *Deneyimli Kasiyerler *Alan görevlileri

 • Watsons

  İnşaat Teknikeri Watsons

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Yenilenecek ve yeni açılacak mağazaların rölevelerinin çıkarılması, * Yeni açılacak şehiriçi ve şehirdışı mağazalarımızın projelendirilme ve koordinasyonu, * Şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerinin yapılması, * Taşeron firmaların koordine edilmesi ve ekipman kurulum süreçlerinin kontrol edilmesi, * Metraj ve hakediş konrollerinin yapılması, * Mevcut mağazaların bakım, onarım çalışmalarının yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler * Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, * Alanında en az 1 yıl tecrübeli, (Tercihen mağaza projelerinde görev almış) * MS Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, * Planlama, projelendirme ve tadilat konularında deneyimli, * Analitik düşünebilen, liderlik vasfına sahip, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Aktif araç kullanabilen, * Seyahat engeli olmayan, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Laboratuvar Şefi Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MATBAA MALZEMELERİNİN ÜRETİMİNİ YAPAN ALMAN MENŞELİ MÜŞTERİMİZ İÇİN LABORATUVAR ŞEFİ ARAMAKTAYIZ -Üniversitelerin kimya ve benzeri bölümlerinden mezun -Daha önce mürekkep, boya, kimyasal ve benzeri sektörlerde çalışmış -Tercihen laboratuvar idaresi konusunda deneyimli -MS Office uygulamalarına hâkim -Tercihen SAP bilen -Teknik becerileri gelişmiş -Tercihen İngilizce bilen -Seyahat engeli bulunmayan -Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen -İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden -Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış -Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler -Belirlenen iş emirleri doğrultusunda siparişlerin beklenen kalitede ve terminde üretilmesinin sağlanması -Ham madde stok durumlarının takip edilmesi, ihtiyaçların zamanında ilgili kişilere bildirilmesi -Laboratuvardaki cihaz ve aletlerin amaçları doğrultusunda ve bakımı yapılmış şekilde kullanıldığının takip edilmesi -Kalite planı doğrultusunda gerekli testlerin bizzat yapılması -Gerektiğinde üretim safhaları hakkında ilgili kişilerin bilgilendirilmesi -Ürünün kalitesinde sorun olursa ilgili kişileri sözlü yada yazılı olarak uyarılması, ürün hakkında bilgi verilmesi -Laboratuvar alanının, makinelerin ve çevresinin temiz olmasının sağlanması. --Gerekli bakım, test ve kalibrasyonlarının yapılmasının takip edilmesi. Ortamın ve çalışanların güvenliğinin kontrol edilmesi veya ettirilmesi -Raporlama ve bilgi akışının zamanında ve doğru şekilde sağlanması -Sisteme veri girişlerinin zamanında ve doğru şekilde yapılması -Tamamlanan ürünlerin ilgili kişilere sevk bilgisinin verilmesi -Laboratuvar ekibinin iş güvenliği ile ilgili kıyafet ve teçhizatları düzenli şekilde kullandığının kontrol edilmesi -Laboratuvar ekibinin fazla mesai, izin vb. idari uygulamalarının takip edilmesi, fazla mesai ve izin durumlarında departman yöneticilerine bilgi verilmesi. Olağan dışı durumların zamanında aktarılması -Gerektiğinde şirket bayilerinin laboratuvar ile ilgili sorunlarına çözüm getirilmesi ve müşteri ziyaretlerinde bulunulması görevlerinden sorumlu olacaktır.

 • Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Temizlik Müdürü Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adapazarı serdivan bölgesinde çalışacak temizlik proje müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Uzman Satış Danışmanı ( Olivium ) Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Olivium AVM' de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine en doğru ve kaliteli hizmeti vererek satış yapabilecek Görevli olduğu satış alanını kurum standartlarına uygun hale getirerek bu standartları koruyacak Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyon yapacak Müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlayacak uzman satış danışmanları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Lise veya Önlisans mezunu Perakende sektöründe en az 3 yıl tecrübeli Kariyer hedefi mağazacılık olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan) Sosyal ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın ve dinamik İletişim yeteneği kuvvetli ve ikna kabiliyeti gelişmiş Sonuç odaklı Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi adaylar.

 • Bist Cafe & Restaurant

  Aşçı ve Hostes Bist Cafe & Restaurant

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakası Maltepe sahil yolu üzerinde bulunan işletmemize tecrübeli Bay - Bayan Aşçı ve Hostes personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Daha önce benzer işlerde görev almış, Güler yüzlü, Fiziği ve diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış, Tercihen Maltepe ilçesine yakın yerlerde ikamet eden, Tercihen Turizm Otelcilik mezunu.

 • Bist Cafe & Restaurant

  Garson ve Barista Bist Cafe & Restaurant

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakası Maltepe sahil yolu üzerinde bulunan işletmemize tecrübeli Bay - Bayan Garson ve Barista personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Daha önce benzer işlerde görev almış, Güler yüzlü, Fiziği ve diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış, Tercihen Maltepe ilçesine yakın yerlerde ikamet eden, Tercihen Turizm Otelcilik mezunu.

 • Tantitoni

  Depo Elemanı Tantitoni

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DEPOYA GELEN SİPARİŞLERİ HAZIRLAMAK, ÜRÜNLERİ SEVKİYAT ARACINA YÜKLEMEK, DEPO DÜZEN VE TERTİBİNİ SAĞLAMAK, GELEN ÜRÜNLERİ BOŞALTMAK.

  Aranan Nitelikler Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın DEPO bölümünde görev yapacak aşağıdaki özelliklere sahip 'Depo Elemanı' aramaktayız. SİGARA KULLANMAYAN EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ TAKIM ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYAN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYAN TERCİHEN BAĞCILAR,ESENLER,İKİTELLİ,GÜNGÖREN, GÜVERCİNTEPE, ALTINŞEHİR CİVARINDA İKAMET EDEN ÇALIŞMA ARKADAŞLAR ARIYORUZ.

 • Pharmavision

  İlaç Üretim Operatörü Pharmavision

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beşeri ilaç üretimi yapan fabrikamızda, muhtelif imalat birimlerinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler MYO ve liselerin; Kimya, Makina veya Elektrik Bölümlerinden mezun Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Kendini geliştirmeye açık Vardiyalı çalışabilecek 30 yaşını aşmamış, askerlik görevini tamamlamış olmak İlaç Üretim Operatörleri alınacaktır.

 • English Home

  Sezonluk Satış Danışmanı ( Alaçatı- Çeşme- İzmir ) English Home

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 6 ay tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Toirent A.Ş.

  Resepsiyonist Toirent A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde görevlendirmek üzere ‘’ Resepsiyonist ‘’ aranmaktadır. En az MYO Mezunu, Ticaret Lisesi Muhasebe çıkışlı tercih sebebi, Ön muhasebe bilgisi olan, Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, dinamik, güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı, Temsil kabiliyeti ve kendisini ifade yeteneği yüksek, Sefa köy bölgesine ulaşım problemi olmayan, Takım çalışmasına yatkın, 25 Yaşını aşmamış,

  Aranan Nitelikler

 • Toirent A.Ş.

  Malzeme Kabul,Ambar ve Lojistik Sorumlusu Toirent A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mevcut deponun fiziki şartlarını sevkiyat ve depolamaya uygun ve elverişli hale getirilmesi için yapılacak çalışmalardan sorumlu olmak Açık ve kapalı ambarın genel düzen, temizlik ve sürekliliğini sağlamak Eksik malzeme ve ekipmanların satın alma birimi üzerinden teminini yapmak. Satın alınmış malzemelerin prosedürlere uygungiriş kalite kontrolünü ve kabulünü yapmak ve belirlenmiş yerlerine yerleştirmek. Gelen ve/veya sevk edilen malzemelerin yükleme,boşaltma ve ambarlara yerleştirme işlemlerini gerçekleştirmek. Ambardan sahaya yapılan bütün sevkiyatların hatasız ve düzgün bir şekilde hazırlanması ve gerçekleştirilmesini sağlamak, kayıt altına almak, raporlamak Sahadan ambara yapılan bütün sevkiyatlarda, malzeme ve ekipmanların kontrollerini yaparak prosedürlere uygun girişini yapmak, kayıt altına almak ve raporlamak. Haftalık ve aylık ambar sayımlarını yapmak, sonuçları raporlamak Şirket ihtiyaçlarına göre ulaşım ve taşıma işlerinikoordine etmek El Terminali ile ERP sistemi üzerinde mal kabul, giriş-çıkış işlemlerini yapmak. Demirbaşların her türlü giriş ve çıkış kayıtlarını yapmak Her koşulda; malzeme, ekipman ve araç arızalarını takip ederek belirlemek kayıt altına alıp ilgili birimi bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az meslek lisesi veya myo ilgili bölümlerinden mezun, Ürün ve malzeme teslim alma, Ambar, Sevkiyat, Yükleme ve Lojistik, Sayım, Stok Kontrol konularında minimum 3-5 yıl tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Planlama, süreç ve zaman yönetimi koordinasyonbecerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, iletişimi güçlü, enerjisi yüksek, iş disiplinine uyum sağlayabilen ve pozitif yaklaşıma sahip, Diksiyonu düzgün, prezantabl ve dış görünümüne özen gösteren, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, ERP programlarına aşina, tercihen ticari program Logo Tiger programını kullanabilen, B sınıfı ve sürücü belgesine sahip,forklift (sertifikalı) ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.

 • Ekol Mağazaları

  Mağaza Satış Danışmanı Ekol Mağazaları

  Eskişehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması EKOL Kadın Giyim alanında her geçen gün büyüyen ve gelişen bir marka olarak mağazalaşmasını sürdürüyor. Eskişehir ESPARK AVM'de bulunan mağazamız için Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz. Mağazanın genel anlamda temiz ve düzenli olmasını sağlar. Görsel standartlara bağlı kalarak reyon ve raflardaki ürünlerin düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. Kargo ile gelen ürünlerin teslim alınması, sayılması ve reyonlara dağıtımını sağlar. Müşterileri güler yüzle karşılar istek, talep ve ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamaya çalışır. Ürün toplama, katlama, askılama, alarmlama ve etiketleme işlemlerini hızlıca yürütür. Mağazayı her zaman satışa ve hizmete hazır halde bulunmasınısağlar. Ürün özellikleri hakkında bilgi sahibi olur. Markanın yüzü olarak genel görüşü, kıyafeti ve davranışlarıyla marka imajına katkı sağlar. Mağaza satış hedeflerini gerçekleştirmek için mücadele verir. Satış performansını en üst düzeyde tutmak ve sıcak satışın sürekli içinde bulunmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kadın Giyim sektöründe en az 1 yıl tecrübeli Ekip çalışmasında başarılı, İşinde istekli, mücadeleci ve hevesli, Güler yüzlü, pozitif ve enerjik, Modayı, görselliği ve yeni trendleri takip eden, Yeniliklere ve değişime açık

 • Ikea

  Çağrı Merkezi Ekip Üyesi - Ikea Servis Ofis Ikea

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Telefon ve mail yoluyla gelen müşteri dilek ve şikayetleri ile ilgilenmek Müşteri sorunlarını dinleyip en kısa sürede ilgili departmanlarla iletişim kurarak çözüm için harekete geçmek Müşterilere mağaza hakkında genel bilgi vermek (yol tarifi, katalog talepleri, unutulan ürünler, online satış bilgisi, teknik destek, iade bilgisi, nakliye montaj bilgisi vb.) Çağrı Merkezi Ekip Üyesi, Katalog ve Ülke Müşteri Hizmetleri Müdürü’ne bağlı olarak çalışır.

  Aranan Nitelikler Minimum 2 yıllık Çağrı Merkezi deneyimine sahip Lise mezunu Bilgisayar kullanmaya yatkın İletişim becerileri kuvvetli Erkek adaylar için askerlik görevininin tamamlanmış olması.

 • Evidea.Com

  Operasyon Uzmanı Evidea.Com

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alanında lider olan yabancı sermayeli şirketimiz, genç ve dinamik ekibi ile e-ticaret sektöründe hızla büyümeye devam ediyor. Siz de Operasyon Departmanımızın dinamik ekibinde yer almak ve Evidea'nın keyifli çalışma ortamına katılmak isterseniz hemen başvurun!

  Aranan Nitelikler Tercihen lisans veya ön lisans mezunu, E-ticaret, perakende veya üretim sektöründe operasyonel süreçler konusunda deneyimli, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Sonuç odaklı, pratik çözümler getirebilen, Takım içinde uyumlu çalışabilen, iletişimi kuvvetli, İlişki kurma ve yürütme becerilerine sahip, Tempolu ortamda çalışmaktan keyif alacak, İyi derecede MS Office bilgisine sahip, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Firma Adı Gizli

  Gemi Kaptanı Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 40 yaşını aşmamış, 20 metre motor yat kullanabilecek Kaptan Mevki Çeşme

  Aranan Nitelikler

 • Evidea.Com

  Yazılım Uzmanı Evidea.Com

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması E-ticaret sektöründe öncü olan yabancı sermayeli şirketimiz, genç ve dinamik ekibi ile hızla büyümeye devam ediyor! Siz de hem yazılım deneyimlerinizi kullanıp bu büyümeye katılmak hem de Web, ERP, Mobil Uygulama, Mobil Terminal, B2B gibi projelerde yer alarak gelişimin kendisi olmak isterseniz, Yazılım Ekibimize katılmanızı bekliyoruz!

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MVC ile geliştirme yapmış .NET, C#, SQL, Windows Form konularında bilgili, HTML, CSS, AJAX, JavaScript, JQuery konularına hakim Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Analitik düşünen ve takım çalışmasına yatkın AR-GE projelerinden keyif alan Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan veya en az 2 yıl tecilli Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Tekpan Pano

  Afrika Kıtası Satış Temsilcisi Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren firmamıza Afrika Kıtası Satış Temsilcisi aramaktayız. İhracat operasyon vb. işlemlerin yürütülmesi ve takibi, Şubedeki tüm ofis ve evrak işlerinin koordinasyonunun sağlanması, Bölgesi ile ilgili tüm gönderimleri koordine etmek, teslimatları takip etmek, Bölgesi ile ilgili tüm veri tabanını güncel tutmak, düzenli formları toplamak ve dosyalamak, Müşteriler ile ilişkilerin etkili bir şekilde yürütülmesi; müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Mühendislik veya Dış Ticaret bölümlerinden mezun, İhracat alanında en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen 2. Yabancı Dil bilen MS Office programlarını ve Ofis ekipmanlarını kullanabilen Teknik konularda yetiştirilmeye açık, İnsan İlişkilerinde başarılı, girişken, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Müşteri odaklı çalışabilen, destek konusunda yetenekli ve istekli, Afrika Bölgelerine seyahat edebilecek Diksiyonu düzgün, ikna ve analiz kabiliyeti olan, İzmir'de ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Bay takım arkadaşları aramaktayız. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • Tekpan Pano

  İhracat Satış Temsilcisi Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren firmamıza İhracat Satış Temsilcisi aramaktayız. İhracat operasyon vb. işlemlerin yürütülmesi ve takibi, Şubedeki tüm ofis ve evrak işlerinin koordinasyonunun sağlanması, Bölgesi ile ilgili tüm gönderimleri koordine etmek, teslimatları takip etmek, Bölgesi ile ilgili tüm veri tabanını güncel tutmak, düzenli formları toplamak ve dosyalamak, Müşteriler ile ilişkilerin etkili bir şekilde yürütülmesi; müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Mühendislik veya Dış Ticaret bölümlerinden mezun, İhracat alanında en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen 2. Yabancı Dil bilen MS Office programlarını ve Ofis ekipmanlarını kullanabilen Teknik konularda yetiştirilmeye açık, İnsan İlişkilerinde başarılı, girişken, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Müşteri odaklı çalışabilen, destek konusunda yetenekli ve istekli, Seyahat engeli olmayan Diksiyonu düzgün, ikna ve analiz kabiliyeti olan, İzmir'de ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Bay takım arkadaşları aramaktayız. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • Al-Kor Makina

  Cnc Operatörü Al-Kor Makina

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Kalıphane bölümünde görevlendirilmek üzere; CNC Operatörü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Meslek Lisesi, EML ve/veya ilköğretim okulu mezunu, -Cnc tezgahlarında çalışmış, -Min. 1 yıl tecrübeli, -Avrupa yakasında ikamet eden, -Erkek askerlik hizmetini tamamlamış adaylar tercih edilecektir.

 • Tersan Tersanecilik

  Tamir Üretim Müdürü Tersan Tersanecilik

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tamir bölümüne gelen gemilerin gemi onarım - yönetim organizasyonunu gerçekleştirecek.

  Aranan Nitelikler Gemi inşa fakültesi mezunu İyi derecede İngilizce bilen (Okuma - Konuşma - Yazma) İnsan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın Koordinasyon ve organizasyon becerisi olan Problemler karşısında pratik çözümler üretebilen Tercihen Yalova bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan En az 5 yıl tamir tersanesi / havuz tecrübesi olan

 • Kompedan

  Satış Danışmanı (Muğla/Merkez) Kompedan

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1999 yılında İzmir’de kurulan; iç giyim, kozmetik ve çorap üzerine perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren ve sektöründe öncü firmalardan biri olan Kompedan, Muğla Outlet Park Avm’de değerlendirilmek üzere; En az Lise Mezunu Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, İletişim becerileri yüksek, Diksiyonu düzgün, Ekip ruhuna sahip, Kasa bilgisine sahip, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 18-26 yaş arası Bayan genç ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dışa dönük, analitik düşünebilen, iç ve dış müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, dış görünümüne önem veren, kalite odaklı, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisine sahip, kariyer hedefleyen, artan iş hacminin gerektirdiği performansı sergileyebilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, bayan iç giyim ve dış giyim satışında tecrübeli ve Muğla Outlet Park Avm'de bulunan Mağazamızda görevlendirilmek üzere, Takım arkadaşları arıyoruz...

 • Granit Center

  Yönetici Sekreteri Granit Center

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız Yönetim kademesinde sekreter ve asistan pozisyonunda görevlendirilmek üzere tecrübeli kadın elemana ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler * Yüksek okul mezunu olması tercih nedenidir. * telefon trafiğini yönetebilecek * En az Bir Yabancı Dil bilgisi olan * Avrupa yakası (şişli, eyüp, kağıthane) oturan * En az 5 yıl tecrübeli * Ön Muhasebe bilgisi olan * Diksiyonu Güçlü * Sabırlı * iç ve dış ticaret konusunda bilgili * evrak takibi işlerinde titiz * dosyalama konusunda dikkatli

 • Med Marine Elektrik Donatım San. ve Tic. Ltd Şti

  Elektrik – Elektronik Mühendisi Med Marine Elektrik Donatım San. ve Tic. Ltd Şti

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Deniz araçları imalat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda yetiştirilmek üzere Mühendisler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen. EPLAN yazılımını bilen. Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Ekip çalışmasına uygun, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen ehliyet sahibi.

 • Renault Detay Otomotiv Plaza

  Showroom Resepsiyonist Renault Detay Otomotiv Plaza

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Asgari lise, tercihen üniversite mezunu, · Asgari 3 yıllık kurumsal firmada benzer görevler ile çalışmış olmak, · Anadolu yakasında ikamet etmek, · Tüm MS Office programlarına hakim ve raporlama düzenleyebilen, · Tercihen büyük ölçekli kurumsal firma telefon santrali kullanımı konusunda deneyimli, · Prezentabl, diksiyonu düzgün, dış görünümüne ve bakımına özen gösteren, · Kurumsal ve bireysel iş disiplinine sahip ve takım çalışmana uyumlu,

  Aranan Nitelikler · Showroom’a gelen tüm müşterilerin ve ziyaretçilerin tümünü istisnasız bir biçimde karşılamak, · Yetkili satıcılık politikası uyarınca tüm telefonları hemen ve nazik bir biçimde cevaplamak, tüm telefonları uygun yerlere yönlendirmek, bağlandıklarını teyit etmek, tüm telefon notlarını almak ve ilgililere zamanında iletmek, · Showroom trafiğine ait günlük olarak rapor tutmak ve bunu ilgililere göndermek, · Tüm personel ile yakın bir iş ilişkisi içinde bulunmak ve müşterilerle iletişimlerinde yardımcı olmak, · Müşterilere Müşteri Ağırlama Servisi kapsam çerçevesinde nazik ve güler yüzlü bir biçimde karşılamak, ağırlamak, ikramda bulunmak ve uğurlamak, · Satış görevlilerinin programlarına ilişkin olarak günlük, haftalık, aylık kayıt tutmak, · Tüm müşterileri, taleplerini hemen ve doğru bir biçimde iletebilecekleri uygun personele yönlendirmek ve neticelerini takip etmek, · Tüm showroom alanının ve resepsiyonist masasının temiz, bakımlı ve düzenli olmasını sağlamak ve mütemadiyen tüm showroom alan ve masalarını kontrol etmek, · Hızlı, güvenilir, pratik ve disiplinli bir biçimde daima sorumlu ve dinamik olmak, · Tüm faaliyetlerinde ve iletişimlerinde, daima içten ve güler yüzlü bir ev sahibi tavrıyla, profesyonelce hareket etmek.

 • Pierre Cardin

  Kasa Sorumlusu-Historia Pierre Cardin

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kasa çıkışlarını ve işlemlerini gerçekleştirmek, takibini sağlamak, Günlük kasa işlemlerini şirket kurallarına uygun bir şekilde hızlı, doğru, eksiksiz ve güvenilir olarak yerine getirmek, Gün başı ve gün sonu kasa açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Pierre Cardin markamızın Historia AVM'de bulunan mağazası için mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bayan, Kasa Sorumluları aramaktayız.

 • My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Da Hızlı Tüketim Sekt. De Çal.Hostes My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir firmanın saha aktivitesin de çalışacak bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - 175 cm boy ve üzeri - 19 ve 28 yaş aralığında - İstanbul'da ikamet eden - Diksiyonu düzgün-İletişim kabiliyeti yüksek - Esnek çalışma saatlerine uygun - 3000 TL net maaş - Günlük 8 saat mesai yapacak - Ortaköy/ Kuruçeşme'de ki mekanlarda çalışacak - Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?