İş İlanları

 • Flopal Teknik Yapı

  Satış Temsilcisi Flopal Teknik Yapı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri satış ve uygulamaları ile ilgili; Teklif taleplerinin değerlendirilmesi ve teklif yönetimi, Keşif, teknik şartname ve teklif dosyalarının düzenlenmesi, Satış sözleşmesi ve iş programının hazırlanması, Uygulama ve as-built projelerin çizilmesi, Taşeron uygulamalarını ve şantiye yönetimi ile ilişkilerin yürütülmesi, Müşteri ve proje yöneticileri ile satış ve uygulama süreçlerinin yönetimi. Aranan Nitelikler

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık /İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak, İyi derecede Auto-Cad bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Mimari proje ve uygulama projeleri ve kesit-detay çizimleri yapabilen, Yapı malzemeleri ve ince işler bilgisine sahip ve deneyimli olmak, Saha surveyi ve projelendirme çalışmaları yapabilecek, İletişim becerileri ve ifade yeteneği güçlü,kendine güveni yüksek, Stres yönetiminde başarılı,sorumluluk bilincine sahip ,takım çalışmasına yatkın, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç/otomobil kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan. (Erkek adaylar için)

 • Altınbaş Mücevherat

  Antalya Mağaza Müdürü Altınbaş Mücevherat

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "PARLAYAN” BİR KARİYER İÇİN DOĞRU TERCİH ALTINBAŞ MÜCEVHERAT… 1975 yılında Gaziantep’te kurulan, başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştiren ALTINBAŞ HOLDİNG, · Altınbaş Mücevherat, Assos ve Pera Pırlanta markalarıyla mücevherat sektöründe, · Creditwest Bank, Creditwest Factoring ve Creditwest Insurance markalarıyla finans sektöründe, · Alpet ve Alpet Madeni Yağlar markalarıyla enerji sektöründe, · İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ile eğitim alanında, · Galata Denizcilik ve Transal markalarıyla lojistik sektöründe önde gelen markalar yaratmıştır. ALTINBAŞ MÜCEVHERAT bu markalar arasında önemli bir yer tutmaktadır. Altınbaş markası bugün üretim, toptan ve perakende alanında 600’ye yakın doğrudan ve 5000’e yakın dolaylı istihdam sağlayarak faaliyetini sürdürmektedir. TURQUALITY® devlet teşvik sistemi desteği kapsamına girmiş bir marka olarak mücevherat sektöründe yeni tasarımlar yaratmaya ve yurtdışı mağazacılığa odaklanmaktadır. Altınbaş Mücevherat olarak, ailemize katılan yeni mağazalar ile her geçen gün daha da büyümekte, çalışan sayımızı arttırmaktayız. Güçlenerek büyüyen Altınbaş ailesinin yeni üyelerini aramaktayız. Aşağıda belirtilen özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; ilanımıza başvuruda bulunarak aramıza katılmak için ilk adımı atabilirsiniz. ALTINBAŞ MÜCEVHERAT, Antalya'daki mağazalarında görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip Mağaza Müdürü arıyor: Müdür; müşteriler, iş ortakları, ilgili birimlerle ilişkileri ve iletişimi yönetir. Satışları yöneterek yeni müşteri kazanımı, satış aktivitelerini yürütme ve mağaza karlılığını arttırmaya yönelik iş geliştirme amaçlı öneri ve faaliyetlerde bulunur. Mağaza hedeflerinin gerçekleştirilmesini, mağazanın genel düzeninin devamlılığını, şirket kuralları ve kurum kültürümüzün mağaza çalışanları tarafından doğru olarak uygulanmasını sağlar. Mağazaya ilişkin tüm süreçleri koordine eder.

  Aranan Nitelikler "Müdür” pozisyonu için: · Perakende mağazacılık satış ve yönetiminde en az 5 yıl ve üzeri deneyime sahip, · Tercihen mücevherat ve perakende sektöründe deneyimli, · Tercihen İngilizce, Rusça, Almanca dillerinden en az birini bilen, · En az lise mezunu, · Takım yönetimi, organizasyon becerisi, sunum yetkinlikleri ve ikna kabiliyeti yüksek, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · En fazla 35 yaşında.

 • Renkler Makina ve Yedek Parça

  Kalite Mühendisi Renkler Makina ve Yedek Parça

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret A.Ş., kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde Renkler Makine ile çalışacak Kalite Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Kalite Mühendisi Renkler Makine bünyesinde aşağıdaki amaçlar için çalışacaktır; Kalite yönetim sistemi gerekliliklerine uygun dokumantasyon faaliyetlerinin etkin şekilde yürütülmesini sağlamak. İlgili bölümler ile koordinasyon halinde çalışarak PPAP süreçlerindeki sorumluluk ve görevleri gerçekleştirmek. Müşteri şikayetleri yönetim sürecine destek vermek. Tedarikçi geliştirme sürecinin kalite ayağına destek vermek. SPC, MSA vb. argümanların kullanımı ve raporlanması ile ilgili olarak yürütülen süreç kalitesi izleme ve iyileştirme çalışmalarına katkıda bulunmak. Sistem, proses ve müşteri denetimlerinde firmayı temsil etmek. Yalın araçların etkin kullanılmasını sağlayarak, sürekli iyileştirme ve geliştirme sürecine katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik fakültesinden mezun (tercihen makina, endüstri mühendisliği bölümü mezunu), Tercihen sac-metal parça imalatı yapan üretim firmalarında kalite güvence ve kalite kontrol ile ilgili süreçlerde deneyim sahibi (dokumantasyon-operasyon), MS Office programlarına hâkim, Özellikle Excel programını ileri düzeyde kullanabilen, Kalite yönetim sistemleri ( ISO 9001, TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001 ) konusunda bilgi sahibi, tercihen iç denetçilik belgesine sahip, Analitik düşünebilen, hızlı ve çözüm odaklı karar verebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden.

 • Express Englısh

  Ofis Personeli Express Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Merter Meridyen Plaza'daki merkez ofisimizde çalışmak üzere basit ofis işleriyle ilgili çalışacak personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Sigara kullanmayan Ofis programlarını basit düzeyde kullanabilen

 • A&L İletişim

  Satış Temsilcisi A&L İletişim

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aktif satış ekipleri içerisinde Saha Satışı ile ilgili süreçleri öğrenmek ve uygulamak, Kendisinin belirleyeceği route düzeni ile Çat kapı müşteri ziyaretleriyle yeni müşteri kazanımı gerçekleştirmek, Mevcut ve yeni kazanılmış müşterilerin ihtiyaçlarına göre TURKCELL ürünlerinin satışında bulunmak, Kendisine verilen satış hedeflerini ilgili dönem aralığında gerçekleştirmek, AKTİF ARAÇ KULLANMAYAN ADAYLARIN BAŞVURU YAPMAMASI ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Kariyerini Satış Süreçleri üzerine geliştirmek isteyen, Satış odaklı düşünce yapısına sahip, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasını seven ve etkin iletişim kurabilen, Dış görünümüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olan, BURSA MERKEZ de ikamet eden, Maaş + Prim sistemiyle ve kazan – kazan mantığıyla yüksek gelir elde etmeyi hedefleyen

 • Güres Group A.ş.

  Pastörize Sıvı Yumurta Üretim Şefi Görev Tanımı Güres Group A.ş.

  Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin ‘Gıda Mühendisliği’ bölümlerinden mezun, Siparişlere göre üretimi planlayabilecek, Kaliteli hizmet yaklaşımı ile tesis personeline liderlik edebilecek, İnsan ilişkileri ve ekip yönetimi konularında başarılı, problem karşısında çözüm üretebilecek, İş takibi güçlü, sonuç odaklı çalışan, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için) Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen ,

  Aranan Nitelikler

 • Keşif Arge Yazılım Elek.elektronik Mak.dan.tic.san.a.ş.

  Bilgisayar & Yazılım & Elektrik Elekt. Mühendisler Keşif Arge Yazılım Elek.elektronik Mak.dan.tic.san.a.ş.

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KEŞİF ARGE A.Ş. bünyesinde geliştirilen yüksek teknolojik projelerde görevlendirilmek üzere -Bilgisayar mühendisi -Elektrik Elektronik mühendisi -Yazılım Mühendisleri işe alınacaktır. Magento, PHP, SQL bazlı web sitelerin ve yardımcı modüllerin kurulumu, geliştirilmesi ve düzenlenmesi için Web Yazılım uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler : Magento, PHP, SQL, CSS,Javascript bazlı web sitelerin ve yardımcı modüllerin kurulumu, düzenlenmesi ve geliştirilmesi. Özel Nitelikler: - ARGE projelerinde görevlendirilmek üzere; - Elektrik Elektronik, Bilgisayar veya Yazılım Mühendisligi bölümünden mezun olmus, - Html ve Css ve Javascript konularina oldukca hakim, - MVC kütüphaneleri ile çalışmış (backbone.js, ember.js, angular.js vb.) veya öğrenmeye açık, - Bootsrap, Compass, Sass, Less gibi Css catilarilari ve araclari ile ilgili bilgi sahibi, - Askerlik görevini tamamlamış - Teknik Ingilizce veya Almanca bilen. - Gerekli durumlarda homeofis çalışma disiplinine uyun sağlayacak çalışma arkadaşları aramaktayız

 • Hasboy

  Genel Müdür Yardımcısı Hasboy

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Plastik sektöründe ( a) Plastik Makine İthalat ve Satış / b) Reklam satış konularında ) faal olan Genel Müdürümüze, Tecrübeli Bay veya (Tercihan) Bayan Genel Müdür Yardımcısı / Asistanı .

  Aranan Nitelikler Tecrübeli ve bilgili, Kendine güvenen, Analitik düşünen ve pratik Hiç bir işten kaçmayan, yılmayan. Proje üretebilen, Yönetici özellikleri olan, Yakında Genel Müdür olmaya aday ve istekli, Bay veya (Tercihan) Bayan

 • Berramo Mobilya

  Mobilya Yurtiçi Aktif Pazarlama Berramo Mobilya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AHŞAP & MODERN MOBİLYA ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE Mobilya Sektöründe Pazarlama Alanında Deneyim Sahibi (ÖNEMLİ) Analitik Düşünme Yetisine Sahip ve İnsiyatif Alabilen Diksiyonu Düzgün & Prezentable İkili İlişkilerde Başarılı ve İkna Kabiliyeti Yüksek En Az Lise Mezunu Seyahat Engeli Olmayan Aktif Pazarlama ve Saha Faaliyetlerinde Bulunabilecek En Az B Sınıfı Ehliyetli ve Aktif Araç Kullanabilen Saha ve Sektör Dinamikleri Paralelinde Firmayı Yönlendirebilecek Tüm Pazarlama Faaliyetleri Konusunda Tam Yetki İle Çalışabilecek PAZARLAMA YETKİLİSİ İSTİHDAM EDİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler Adayların İnegöl ikametinde olmaları tercihtir ancak Bursa ili dışında ikamet eden adaylar HomeOffice çalışabileceklerdir.

 • Fulaş Şirketler Grubu

  Muhasebe Sorumlusu Fulaş Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Maslak merkez ofisinde çalışmak üzere, Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır, • Sektörde en az 5 yıl muhasebe tecrübesi olan • Tek düzen hesap planına vakıf • UFRS sistemi ve muhasebe standartlarına hakim • Vergi ve SSK Mevzuatına hâkim • Muhasebe kayıtlarının doğru ve zamanında tutulması, beyannamelerin doğru ve zamanında verilmesini takip edecek, • Bilanço, Gelir Tablosunun hazırlanmasını sağlayacak • Aylık, yıllık beyannamelerin zamanında ve hatasız olarak verilmesini sağlayacak • Maliyet muhasebesi konusunda deneyim sahibi • Tercihen Micro programına hakim, • MS Office Programlarını, iyi derecede kullanan, • Analitik düşünebilen ve kar-zarar tablolarını çıkartabilen • Muhasebe ekibi çalışanlarının görev ve sorumluluklarını takip edecek, yönetimlerine, gelişimlerine destek olacak ve ekip motivasyonunu sağlayacak

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin tercihen İşletme, Ekonomi, Maliye vb. bölümlerinden mezun, • 35 yaş üstü prezentabl Bay, Bayan • Aktif araç kullanabilen • Tercihen SMMM belgesine sahip • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış • Seyahat engeli olmayan

 • Kontrolsis

  Satış Uzmanı Kontrolsis

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri , Bariyer - Otopark Sistemleri ile Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamıza Satış Uzmanı personel alınacaktır. Faaliyet konularımız üzerinde çalışmış olması tercih sebebi olacaktır. Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda Satış Tecrübesi olan arkadaşların başvurularını bekliyoruz. Faaliyet Konularımız : Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri, Sıramatik Sistemleri, Alarm Sistemleri, Kamera Uygulamaları, Otopark Sistemleri ,Otomatik Kapı Sistemleri ile Özel proje uygulamaları ..

  Aranan Nitelikler En az yüksekokul mezunu, İzmir de İkamet eden, Faaliyet konularımızda en az 1 yıl deneyimli (Elektronik Güvenlik Sistemleri), Tercihen faaliyet konularında kendine bağlı müşteri portföyü oluşturmuş, İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, 40 yaşını aşmamış, Askerlikle ilişkisi olmayan personel. ### NOT: BAŞVURULAR KESİNLİKLE GİZLİ TUTULACAKTIR. ###

 • Firma Adı Gizli

  Sıhhi Tesisat Elemanları Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Büyük bir üretim işletmesinde, * Tesisat Bakım konusunda tecrübeli, * Büyük bir üretim fabrikasında görev alacak, *Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Esenyurt, Arnavutköy, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Yenibosna civarında ikamet eden, * Askerliğini Yapmış * Bay

 • Firma Adı Gizli

  Mekanik Bakım Elemanları Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Mekanik Bakım konusunda tecrübeli, * Büyük bir üretim fabrikasında görev alacak, * İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Askerliğini Yapmış * Bay

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Satış Danışmanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN VE DÜNYANIN ÖNDE GELEN MARKALARINI BÜNYESİNDE BULUNDURAN, 24 MAĞAZASI İLE BEYAZ EŞYA ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN VE İLAVE MAĞAZALARLA BÜYÜMEYİ HEDEFLEYEN PRESTİJLİ MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin, satışından ve düzeninden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Tercihen beyaz eşya sektöründe deneyimi olan, * İstanbul Avrupa yakasında (E-5 hattına yakın semtlerde) ikamet eden, * Müşteri memnuniyetine önem veren, * Satışı seven, * Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, * Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), * Bay / Bayan, "SATIŞ DANIŞMANLARI” aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Firma Adı Gizli

  Kalite Kontrol Elemanları Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * MYO VEYA MESLEK LİSESİ MEZUNU, * VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK,YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, * AVCILAR, BEYLİKDÜZÜ, B.ÇEKMECE, ESENYURT, SEFAKÖY, SİLİVRİ,ARNAVUTKÖY,ŞİRİNEVLER,HADIMKÖY,ALTINŞEHİR, ESENLER, BAĞCILAR,SULTANÇİFLİĞİ,KÜÇÜKÇEKMECE,ÇATALCA CİVARINDA İKAMET EDEN, * ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, * 30 YAŞINI AŞMAMIŞ, * BAY

 • Aykanlar Gıda

  Santral Elemanı Aykanlar Gıda

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimize gelen tüm telefon iletişimini doğru, hızlı ve etkin bir şekilde sağlamak, gelen misafirleri karşılamak ve ilgili departmana yönlendirmek.

  Aranan Nitelikler Şirketimizde görevlendirilmek üzere; En az lise, tercihen MYO Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunu En az 2 yıl benzer pozisyonda deneyimli Diksiyonu düzgün, ifade gücü kuvvetli, telefon trafiğini kusursuz yönetebilen İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü, prezentabl Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş Etkin iş takibini sürdürebilen, aynı anda farklı konuları yürütebilen ve problem çözme yeteneğine sahip Ekip çalışmasına yatkın Tüm ofis programlarını etkin kullanabilen Santral Elemanı olarak görev yapacak takım arkadaşı aramaktayız.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Mağaza Müdürleri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN VE DÜNYANIN ÖNDE GELEN MARKALARINI BÜNYESİNDE BULUNDURAN, 24 MAĞAZASI İLE BEYAZ EŞYA ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN VE İLAVE MAĞAZALARLA BÜYÜMEYİ HEDEFLEYEN PRESTİJLİ MÜŞTERİMİZ İÇİN, · Müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalarak mağaza satış hedeflerini gerçekleştirecek, · Mağaza stok ve personel yönetiminden sorumlu olacak, · Mağazanın operasyonel süreçlerini yönetebilecek,

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu, · 45 yaşını aşmamış, · Beyaz eşya sektöründe tercihen Arçelik ve Bosch mağazalarında / bayilerinde yöneticilik deneyimi olan, · Müşteri memnuniyeti, personel ve stok yönetimi konusunda başarılı, · Anadolu yakası "Metrogarden Çekmeköy AVM, Kozyatağı Carrefour lokasyonlarına uygun” ve Avrupa yakası "Cevahir, Merter, Yenibosna, Avcılar ve Beylikdüzü lokasyonlarına uygun” ikamet eden, · Askerlik ile ilişiği bulunmayan veya en az 2 yıl tecilli, · Bay, Bayan "MAĞAZA MÜDÜRLERİ” aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Tiamat Telekomünikasyon

  İnsan Kaynakları Uzmanı Tiamat Telekomünikasyon

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çağrı merkezi ( call center ) alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Türkiye ve dünya çapında telekomünikasyon sektörünün öncülerine iş ve çözüm ortaklığı sunmaktadır. Bu süreçte firmamızın Ümraniye'de bulunan lokasyonun da görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Uzmanı istihdam edilecektir. Şirkete ait ilanların belirli mecralarda yayınlanması, gelen başvuruların incelenmesi, mülakat organizasyonları ve referans araştırmaları gibi tüm işe alım faaliyetlerini yürütülmesi Mülakat ve test süreçlerini yönetilmesi Personel arayışın da farklı kanalların oluşturulması Mülakat raporlarını hazırlayarak işe alım ve onay sürecini tamamlanması İşe alım süreçlerinin iyileştirilmesi ve sistem geliştirme çalışmaları da aktif rol üstlenme Personeller de aidiyet ( tutundurma ) duygusunun oluşturulmasına yönelik proje üretimi

  Aranan Nitelikler Seçme ve yerleştirme aşamalarında dikkate alınacak unsurlar şu şekildedir: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İnsan Kaynakları süreçlerinde 2 yıllık deneyimi olan İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen MS Office uygulamalarına hâkim Yukarıda yazanlara ek olarak Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı stratejiler geliştirebilen insanlar İnsan kaynaklarını ve insanı anlama konusun da her zaman başarılı olmuşlardır. ARADIĞIMIZ KİŞİ SİZ MİSİNİZ ?

 • Seapart

  Satış Müdür Yardımcısı Seapart

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satiş ekibimize güç katacak dinamik elemanlara ihtiyacımız vardır. Bizim is konumuzla ilgili tecrubesi olan, yakında oturan elemanlar oncelikle tercih edilecektir. Açık pozisyon; Satış Müdür Yardımcısı (SMY) 1 kişi alınacaktır! Kozyatağı, İçerenköy yolu üzerindeki kendi binamızda hizmet vermekteyiz. Deniz ticaret gemilerinin makineleri, elektrikli ve elektronik cihazlarinin parçaları, komple gemi donanımları ve ithal etmekte olduğumuz bazı ürünlerin satışıyla ticaretini sürdüren, 25 yıllık bir firmayız. 8-10 kişi çalışmaktayız. Cumartesi ve Pazar günleri olağan dışı bir gereksinim olmadıkça çalışmıyoruz. SMY’lerin İngilizce bilmesi, Makine Mühendisliği eğitimi görmüş ve benzer iş kolunda deneyimli olmaları tercih sebebidir. Bu pozisyonlarda çalışacak yeni arkadaşlarımız yurt içi ve yurt dışından gelecek talepleri değerlendirerek, yine yurt içinden veya dışından teklifler verecek, teklifleri takip edip sipariş olmaları için çalışacak, sipariş olanların satışını ve sevkini düzenleyecektir. Mevcut müşterilerle olan ilişkilerin aksamadan sürdürülmesi, yeni müşterilerin portföye katılması için tanıtımlar yapacaktır. Müşteri ziyaretleri sözkonusu olmasına rağmen zamaninin büyük bölümünü ofis çalışması olarak bilgisayar karşısında geçirmeyi sevenlere uygun bir iştir. Ücretlendirme "maaş + prim” olarak uygulanmaktadır. Yurt dışına çıkış engeli bulunmamalıdır. 25 senelik deneyimleriyle sirketimiz çalışma standartları oturmus, sektöründe prestijli bir firmadır. Tüm yazışmalar şirkete özel standart formlarla yapılır. Modern yaşamı, uygarlık ve medeniyeti seven,Atatürkilkelerini benimsemiş adaylar için uygun bir çalışma ortamıdır.

  Aranan Nitelikler Satış Müdür Yardımcısı (SMY) için; Makine, elektrik, elektronik, denizcilik, uluslararası ilişkiler, dış ticaret eğitimi almış veya yaptığımız işle ilgili deneyimi olan adaylar oncelikli tercihimizdir. Makine ile ilgili eğitim almış olanlar ilk önceliğimizdir. Takım çalışmasını, sosyal ilişkileri ve insanlarla diyalog kurmasını seven, dinamik ve yabancı kültürlere ilgi duyanlar için uygun bir seçenek olabilir. Zamanının büyük bölümünü ofis içinde bilgisayar kullanarak geçireceğinden bu tür çalışmayı sevmek gerekir. Yoğun sayılmayacak müşteri ziyaretleri ve bazen de yurt dışı seyahatleri hariç saha çalışması veya imalatla ilgili çalışmamız yoktur. Kendine özgüveni olan, diyaloglarında her zaman olumlu ve uyumlu olmayı tercih edenlerin başarılı olabileceği bir iş.

 • Tan Sağtürk Akademi - Göktürk

  Finans- Muhasebe Sorumlusu Tan Sağtürk Akademi - Göktürk

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Göktürk'deki okulumuzda görevlendirilmek üzere finans muhasebe sorumlusu aranmaktadır. - Gerekli muhasebe kayıtlarının düzenlenmesi, - Banka işlemlerinin yapılması ve ilişkilerin sürdürülmesi, - Mali raporların düzenlenmesi, - Günlük, haftalık ve aylık raporların hazırlanması ve takip edilmesi, - Şirket ana faaliyetine, amaçlarına ve prosedürlerine uygun olarak genel muhasebe ve maliyet muhasebesinin sonuç hesaplarına intikal eden kayıtların doğru ve zamanında raporlanabilmesi için kayıtların tutulması ve kontrol edilmesi, - Dönemsel beyannamelerin hazırlanması ve tahakkuklarının yapılması, - Dönem sonların da sonuç hesaplarının kayıtlarının yapılması, kontrolü ve ilgili tabloların hazırlanması,

  Aranan Nitelikler · · -Üniversitelerin iktisat,işletme, muhasebe vb. bölümlerinden mezun, · -Mesleki alanından referans verebilecek durumda olan, · -Sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen, dikkatli, · -Ekip çalışmasına yatkın, özverili ve öğrenmeye istekli, · -İş, evrak, dosya takibi ve çalışma düzeni iyi olan, · -MS Office (Word, Excel ve Outlook) uygulamalarına hakim, · -İstanbul Avrupa yakasında tercihen şirket merkezine yakın bir semtte ikamet eden,

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan