İş İlanları

 • Firma Adı Gizli

  Bölge Satış Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bölgesi dahilindeki bayilerinin satışlarını artırmaya yönelik çalışmalar yapmak, Bayi ziyaretleri yapmak, Bölgesine yeni bayiler kazandırmak, Sektör ile ilgili ihtiyaç duyulan pazar araştırmalarının gerçekleştirmek, fuarlara katılmak, Bölgesi dahilindeki bayilerin tahsilatlarını takip edip gerçekleştirmek, Saha ziyaretleri ve bayi ziyaretlerini düzenli ve talep edilen kriterlere uygun rapor etmek, Bayilerin eğitim ihtiyaçlarını belirleyip organizasyonunu sağlamak, Bayiler ile gerçekleştirilen; toplantı, lansman ve organizaSyonlara katılmak, hazırlık aşamasında gerekli bilgilendirmeleri ilgili departmanlar ile paylaşmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lisans mezunu, İyi düzeyde bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İletişimi kuvvetli, güler yüzlü En az 3 yıl Dayanıklı Tüketim sektöründe fiili satış ve bayi ağı yönetme tecrübesi olan, Tahsilat tecrübesi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Antalya Deepo Outlet /Satış Danışmanı Boyner Büyük Mağazacılık

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş ANTALYA DEEPO OUTLET mağazamız için En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. "Satış Danışmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Tüzün

  Satış Danışmanları Tüzün

  Gaziantep

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GAZİANTEP MAĞAZAMIZA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE BAYAN SATIŞ DANIŞMANLARI ARAMAKTAYIZ...

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli Planlama organizasyon yeteneği güçlü Sorumlu olduğu mağazada müşteri memnuniyeti sağlayan Sadık müşteriler oluşturacak Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek Mevcut satış performansını arttıracak İletişim becerisi güçlü Modaya ilgi duyan

 • Firma Adı Gizli

  Bölge Satış Müdürü Firma Adı Gizli

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Birlikte çalıştığı ekibi şirketin hedefleri doğrultusunda yönlendirmek, Periyodik bayi ziyaretleri yapmak ve raporlamak, Şubelerin satış arttırıcı faaliyetlerin planlanması ve uygulanmasını sağlamak, Bölge ile merkez arasındaki koordinasyonu ve bilgi akışını sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Bölge satış yönetimi konusunda deneyim sahibi, Perakende sektöründe tecrübeli, Koordinasyon, organizasyon becerisi yüksek, Raporlama, analiz ve sunum yeteneği gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

 • Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  Muhasebe Elemanı Karizma Beşler Et Gıda San Tic.Ltd.Şti

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Silivri'de bulunan fabrikamızda görevlendirmek üzere

  Aranan Nitelikler *MS Office ve Excel uygulamalarını çok iyi derecede bilen , *LOGO TİGER programını iyi derecede kullanabilen, *Ticaret Lisesi ve M.Y.O mezunu, *Silivri ve civarında ikamet eden, *19-30 yaşları arasında Bay- Bayan, *Disiplinli, çözüm odaklı ve analitik düşünebilen, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Temizlik Personeli Amerikan Kültür Dil Okulları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Dil Okulları İstanbul Altunizade Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; TEMİZLİK PERSONELİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek

 • Sunny Elektronik

  İthalat Uzmanı Sunny Elektronik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik sektöründe 1979 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Atmaca Elektronik, Sunny markasıyla televizyon ve uydu alıcı üretimi gerçekleştirerek Türkiye’nin 3. büyük elektronik üreticisi olmuştur. Yüksek teknolojiye sahip üretim tesisleri 110.000m2 kapalı alanda İstanbul Esenyurt’da faaliyet göstermektedir. Genel merkezimizde bulunan İthalat Departmanımızda görev alacak "İthalat Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Yurtdışı tedarikçilerle sözlü ve yazılı iletişim içinde olunması, Siparişlere ilişkin ödeme koşullarına göre gereken işlemlerin yapılması, bankalarla iletişime geçilmesi, Sipariş terminlerinin takip edilip, anlaşılan termin süresi içinde yüklemelerin yapılması, Gümrükleme işlemi için gerekli evrakların gümrük müşavirliğine zamanında gönderilmesi ve gümrükleme sürecinin takibi, Depo ve Satış Departmanlarına siparişin geleceği tarihin bildirilmesi, yükleme listelerinin iletilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Dış Ticaret, Uluslararası Ticaret, Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun, Dış Ticaret alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olan, Dış Ticaret Mevzuatına hakim, Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.

 • Sunny Elektronik

  İnsan Kaynakları Stajyeri Sunny Elektronik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik alanında faaliyet gösteren şirketimizin İnsan Kaynakları Departmanı’nda Gönüllü Staj yapmak üzere, İnsan Kaynakları Stajyeri arayışımız bulunmaktadır. Tüm işe alım süreçlerine destek verilmesi, İlgili raporlamaları hazırlanması, İnsan kaynakları süreçlerinin tümünde aktif olarak rol alacak ve veri tabanımız için veri girişi yapacak stajyer arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen İnsan Kaynakları, Endüstri Mühendisliği, İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri vb bölümlerin 3. sınıf ve ya 4.sınıfında öğrenim gören, yeni mezun ya da yüksek lisans öğrencisi, Minimum haftanın 3 günü işe devam edebilecek, Uzun soluklu staj yapma imkanı olan, MS Office programlarına hakim, İnsan kaynakları alanında kariyer hedefi olan, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, İletişim ve organizasyon yeteneği kuvvetli, Gönüllü staj yapmaya istekli, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ( Tercihen Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt civarında ikamet eden )

 • Hatemoğlu

  Destek Personeli - Hatemoğlu Forum Kayseri Hatemoğlu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza genel temizliğini ve hijyenini sağlamak Misafir ikramlarını hazırlamak ve sunmak Ürün alarmlama, askılama, gelen ürünlerin reyonlara yerleştirilmesi, iade veya transfer amaçlı ürün toplama, katlama çalışmalarına katılmak. Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunmak.

  Aranan Nitelikler Forum Kayseri Mağazamızda çalışacak, Titiz ve disiplinli, Güler yüzlü, pozitif, dinamik, İş yeri kurallarına uyum sağlayabilecek, Kişisel bakımı ve genel temizlik kuralları konusunda prensip sahibi, Diksiyonu düzgün, Bayan.

 • Mothercare

  Mothercare Bakırköy Carousel AVM -Satış Danışmanı Mothercare

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Lk&Jns Dew

  Satış Danışmanı Lk&Jns Dew

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Uygun iletişim tarı ile müşteri ihtiyaç ve memnuniyeti doğrultusunda hizmet verebilecek *Sorumlu olduğu mağazanın satış alanını şirket standartlarına uygun hale getirecek *Bulunduğu mağazaya değer katabilecek satış danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 1 deneyimli Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş Değişime açık, gelişimi hedefleyen İletişim becerisi yüksek Ekip çalışmalarında başarılı Kişisel bakımına, dış görünüşüne özen gösteren Esnek çalışma saatlerine yatkın ve dinamik olan En az lise mezunu Sorumluluk sahibi Bay/Bayan Satış danışmanları aranmaktadır. ( Baylar için Askerlik problemi olmayan)

 • Beta Ayakkabı

  Satış Danışmanı_Ankara Ankamall Beta Ayakkabı

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektörünün öncülerinden olan BETA’nın Ankara ANKAmall AVM mağazasında görevlendirilmek üzere, perakendeciliği meslek olarak benimsemiş, müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip ideal ürün ve hizmetleri sunacak, müşteri memnuniyetini ön planda tutan takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, (Perakende Meslek Lisesi mezunu olmak tercih sebebidir.) * İlgili pozisyonda en az 2 yıl iş tecrübesi olan, * Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, "Dinamik" ve "Güleryüzlü" * Müşteri odaklı çalışabilen, * Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, * Çözüm odaklı ve sorumluluk sahibi, * Yeniliklere ve gelişmelere açık, * Modayı takip eden, müşterilerini satınalma sürecinde yönlendirebilecek, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli, * 27 yaşını aşmamış olan

 • Beta Ayakkabı

  Satış Danışmanı_Ankara Cepa Beta Ayakkabı

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektörünün öncülerinden olan BETA’nın Ankara CEPA AVM mağazasında görevlendirilmek üzere, perakendeciliği meslek olarak benimsemiş, müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip ideal ürün ve hizmetleri sunacak, müşteri memnuniyetini ön planda tutan takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, (Perakende Meslek Lisesi mezunu olmak tercih sebebidir.) * İlgili pozisyonda en az 2 yıl iş tecrübesi olan, * Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, "Dinamik" ve "Güleryüzlü" * Müşteri odaklı çalışabilen, * Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, * Çözüm odaklı ve sorumluluk sahibi, * Yeniliklere ve gelişmelere açık, * Modayı takip eden, müşterilerini satınalma sürecinde yönlendirebilecek, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli, * 27 yaşını aşmamış olan

 • Kayalar İnş.Yapı Malz.

  Muhasebe Kayalar İnş.Yapı Malz.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kayalar inşaat yapı malzemeleri 1988 kurulumlu olup, inşaat malzemeleri şatış ve pazarlamasının yapıldığı firmamıza muhasebe bölümünde çalıştırılmak üzere arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Pendik ve çevresinde ikamet eden,(özellikle işyerimize yakın ikamet eden) Muhasebe konusunda deneyimli,(ön muhasebe,satış,evrak takibi v.b.) Tercihen micro programını kullanabilen, Ofis programlarını aktif kullanabilen.

 • Firma Adı Gizli

  Satış Danışmanı-Marmara Forum Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumluluğu altındaki ürünlerin müşteriye satışını yapmak, Müşteri soru ve şikâyetleriyle etkin bir şekilde ilgilenmek, Sorumluluğu altındaki ürünlerin reyon yerleşimini ve gerektiğinde reyon değişimi, etiketleme ve stok kontrollerini yapmak, Mağaza müdür ve müdür yardımcısının vereceği diğer işleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler Eğitim Durumu: Lise ve üstü Deneyim Süresi: 0-2 Yıl ve üstü Tercihen sigara kullanmayan İyi görünümlü, bakımlı Aranan Yetkinlikler Ekip çalışması, İletişim, Müşteri Odaklılık, Problem Çözme, İkna ve müzakere

 • Mango

  Mall Of İstanbul-Satış Danışmanları Mango

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, büyüyen organizasyonumuz içerisinde Mall Of İstanbul mağazamız için "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dinamik, hevesli, sıcakkanlı, samimi ve nazik, İletişimi iyi olan – dikkatli bir şekilde dinleyen, açık ve düzgün bir biçimde iletişime geçen, Dış görünümüne önem veren ve güleryüzlü, Satışa ve modaya ilgi duyan, Zamanı etkili bir biçimde yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu, Tercihen İKİTELLİ ve KÜÇÜKÇEKMECE çevresinde ikamet eden, BAYAN Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise GELİN, EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN !

 • Mango

  Samsun Pıazza AVM-Depo Personelleri Mango

  Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SAMSUN PIAZZA AVM'de bulunan mağazamız için perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, büyüyen organizasyonumuz içerisinde "DEPO PERSONELİ" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Depo düzeninde titiz, Ürün takibi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, hevesli,sıcakkanlı,samimi ve nazik, İletişimi iyi olan – dikkatli bir şekilde dinleyen, açık ve düzgün bir biçimde iletişime geçen, Zamanı etkili bir biçimde yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu. Tercihen askerliğini yapmış. Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise GELİN, EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN !

 • Trek Turizm

  Bayan Veri Giriş Elemanı Trek Turizm

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Aksaray'daki merkez binamızda görevlendirilmek üzere veri girişi elemanı aranmaktadır. - Ofis programlarına hakim (Excel,Word...), - Hızlı klavye kullananabilen, - Diksiyonu, Türkçe'si düzgün,

  Aranan Nitelikler Google başta olmak üzere arama motorlarında ön sıralarda çıkmak için yaptığımız SEO çalışmalarında bize yardımcı olacak takım arkadaşı aramaktayız. SSK, YEMEK

 • Express Englısh

  Eğitim Merkezine Ev Görüşmesi İçin Deneymli Eleman Express Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İSTANBUL (AVCILAR) ŞUBEMİZE : İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, EV GÖRÜŞMELERİNE GİDECEK KAYIT BAŞI PİRİMLE ÇALIŞABİLECEK DENEYİMLİ ELEMANLAR ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ:18:00-21:00 NOT:LÜTFEN DAHA ÖNCE BENZER İŞ YAPMIŞ OLAN ADAYLAR BAŞVURUDA BULUNSUN

  Aranan Nitelikler - EV GÖRÜŞMELERİNDE DENEYİMLİ -DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL - BAY VE BAYAN

 • Denizatı Petrokimya Ürünleri

  Yönetici Asistanı Denizatı Petrokimya Ürünleri

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yöneticisinin kurum içi ve kurum dışı iletişimini sağlamak, Ajanda ve iş takibini sağlamak, Yazışmaları ve dosyalama sistemini takip etmek, Yöneticisinin masaüstü verimliliğine katkıda bulunmak ve genel düzeni sağlamak, Yöneticisinin telefon, yazışma, gönderi ve kayıtlarının koordinasyonunu sağlamak, Toplantı ön hazırlığını yapmak, Yöneticisinin seyahat organizasyonunu düzenlemek, uçak, otel rezervasyonlarını ve yurtdışı vize işlemlerini takip etmek, Üst Yönetimi ziyarete gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek,

  Aranan Nitelikler · Tercihen Üniversite mezunu · Tercihen İngilizce Bilen , Yönetici Asistanlığı konusunda deneyimli, 30 yaşını aşmamış, tercihen bekar, Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli ve sonuç odaklı çalışabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, Prezantabl, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren bayan adaylar. (İstanbul Anadolu yakasından başvurular için personel servisimiz E5 üzerinden Küçükyalı'ya kadardır, İzmit, Dilovası ,Hereke ,Körfez ,Gebze ve Darıcaya servisimiz vardır )

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan