İş İlanları

 • Sekreter
  Rms Alüminyum
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tercihen en az Lise mezunu Konusunda en az 2 yıl deneyimli Yazılı, sözlü iletişim becerisi yüksek ve zamanlaması iyi olan İyi derecede bilgisayar kullanabilen MS Office uygulamalarına hakim Sistemli ve düzenli çalışma yeteneğine sahip sorumluluk sahibi Diksiyonu düzgün, güleryüzlü ve giyimine dikkat eden

  Aranan Nitelikler Firmamızın Çağlayan 'da bulunan ofisinde çalışmak üzere Telefon akışını ve yazışmalarını yönetecek Ofis dosyalama işlerini yapabilecek Misafir karşılanmasını sağlamak ve gerektiğinde ağırlanması konusunda destek verecek Sekreter elemanı alınacaktır. Not : Resimsiz CV 'ler kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması Gebze'de bulunan çelik konstrüksiyon fabrikamız ve Şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere Makine ve/veya İnşaat Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Çelik konstrüksiyon sektöründe çalışmış, Teknik-İmalat resim bilgisine sahip olan, İyi derecede Autocad kullanabilen, Xsteel ve SAP programlarına hakim, Ofis programlarına hakim, Askerliğini yapmış, Esnek çalişma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen. Bay adaylar değerlendirilecektir.

 • İş Açıklaması Üretim yapan firmamızın üretim ve maliyetlendirme biriminde yetiştirilmek üzere üretim takip sorumlusu aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Üretim Takip ve Maliyetlendirme süreçlerinde yetiştirilmek üzere Üretim alanında deneyim sahibi Üretim evrelerinin başlangıcından bitişine takibini yapacak Analitik düşünmeye ve rakamlara hakim İş takibi güçlü, sorumluluk sahibi Ekip çalışmasına yatkın Raporlama yapabilecek Birimler arası koordinasyonu sağlayacak Gelişime açık En az Meslek Lisesi mezunu 30 yaşını aşmamış Askerliğini yapmış Tuzla, Kartal, Pendik civarında ikamet eden Erkek ekip arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak, çözüm ortaklığını yapmakta olduğumuz bir firma için; çok iyi derecede Angular JS bilen Front-End developer aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İngilizce konuşabilen, JavaScript ve JQuery bilgisi iyi olan, Webservis ve JSON ile çalışmış, Angular.js ile projeler geliştirmiş olan, Güncel Web Teknolojilerini takip etmeden içi rahat etmeyen, Takım çalışmasına uyumlu, yeni teknolojilere açık, insiyatif kullanabilen, çözüm odaklı, pratik, sorumluluk sahibi.

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için, IoT projelerinin Mobil uygulama geliştirme tarafında iOS client uygulamaları geliştirecek iOS yazılımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Özellikle öğrenmeyi seven ve öğrenmeye istekli, - Analitik düşünme gücü yüksek, - Sorumluluk sahibi, - Proje bazlı çalışılacağı için, projenin belli aşamalarında yoğun çalışma temposuna ayak uyduracak, - İyi derecede İngilizcesi olan, - Müşteri tarafında, farklı zamanlarda farklı lokasyonlarda çalışabilecek, - En az 2 yıl IOS geliştirme tecrübeli, - En az 2 uygulama geliştirmiş, - IOS 6 ve üzeri ve iPhone 4S ve üzeri platformlarında geliştirme tecrübesi olan, - iPad+ platformlarında geliştirme tecrübesi olan, - Temel IOS tasarım ve UX prensiplerini bilen.  - En az bir kere "iOS Human Interface Guidelines" okumuş. - Tercihen Application Store'da uygulama yönetme ve yayınlama tecrübesi olan, - Mobil uygulama geliştirirken server ile REST / SOAP ile entegrasyon yapmış. - Tercihen Java / J2EE / Spring hakkında bilgi veya tecrübeye sahip, - 4 yıllık fakülte mezunu. Tercihen Bilgisayar / Elektrik / Elektronik / Matematik Mühendisliği mezunu, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, - Genel SQL bilgisi iyi, SQL-Lite kullanmış. Tercihen Oracle / Mysql / MSSQL tecrübeli.

 • İş Açıklaması B2B başta olmak üzere E-ticaret yazılım alanında faaliyet gösteren ve Türkiye'de bir çok sektörde kullanılan (Otomotiv, Tekstil, Kuyumculuk, Gıda vs ) BayiPro B2B  ve ShopPro B2C ürünlerinde yazılım ve ARGE çalışmaları yapacak Senior Yazılımcı (Yazılım Uzmanı) alınacaktır.   Vizyon sahibi (Türkiye başta olmak üzere Dünyayı hedefleyen vizyonumuzla bize eşlik edecek)

  Aranan Nitelikler Jquery bilen ve JSON ile kullanarak yazılım geliştirmiş C# ve ASP.NET üzerinde bir çok yazılım geliştirmiş, MS SQL veritabanı tasarımı ve ADO.NET sorgulamalarına hakim, SOAP web servisleri konusunda deneyimli, Minimum 2 yıl deneyimli, Kod düzeni, güvenlik ve performans konularına hakim, En az literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilen, Detayları önemseyen ve titiz çalışmaya özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için aşağıdaki iş tanımını gerçekleştirebilecek IoT (Internet of Things) Uzman Yazılım Mimarı ve Geliştiricisi aramaktayız. Tüm yazılım geliştirme süreçlerinin yönetimi, IoT Platform Yazılım geliştirme süreçlerinin yürütülmesi,  Yazılım mimarisinin oluşturulması, Web/mobil projelerinin yönetilmesi, Görütüntü işleme projelerinin yönetilmesi, Gömülü sistem sistem projelerinin yürütülmesi.    

  Aranan Nitelikler      Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun       Daha önce B2C ve / veya B2B Internet sitelerinin geliştirilmesinde sorumluluk almış,       Yazılı ve sözlü çok iyi derecede İngilizce bilen      İletişim becerileri yüksek,     Ekip çalışmasına yatkın ve daha önce takım projelerinde rol almış,      Java (Web), C#.Net, Python veya PHP dillerinin birinde çok iyi tecrübe ve bilgi sahibi,      Nesneye dayalı tasarım ve programlamaya ileri düzeyde hakim,      HTML5, CSS3, Javascript, Jquery, XML, Json gibi teknolojilerde deneyimli olan,      MS Sql Server, Oracle, MySQL ya da benzeri bir ilişkisel veri tabanı ile çalışmış, SQL konusunda tecrübeli,        Veri yapıları, algoritmalar ve tasarım kalıpları (Design Patterns) konusunda oldukça deneyimli,       API servisleri ve SOAP kaynaklı servisler geliştirmiş,       Tercihen bir Source Control yazılımı kullanarak proje geliştirmiş,       Sinyal sistemler konusunda bilgili ve çalışmalar yapmış.               

 • İş Açıklaması Yazılım projelerinin zamanında ve belirlenmiş kalite standartları içerisinde geliştirilmesi Yeni projeler için gerekli teknik analiz, teknik tasarım, veri tabanı tasarımı ve mimari altyapı çalışmalarının gerçekleştirilmesi Teknik dokümanların hazırlanması/güncellenmesi Müşterilerde oluşabilecek yazılımsal problemlere çözüm sağlanması

  Aranan Nitelikler Visual Studio .NET C# ve Windows Forms ile uygulama geliştirmiş Microsoft Azure konusunda deneyimi bulunan HTML Parse konusunda deneyimi bulunan MS-SQL Server veritabanı konusunda tecrübeli Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun En az 5 yıl yazılım geliştirme deneyimi olan  Yeni teknolojileri öğrenmeye ve kullanmaya meraklı Teknik dokümanları takip edebilecek kadar İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl ilişkisi olmayan Tercihen sigara kullanmayan

 • PHP Yazılım Uzmanı
  Btos Bilişim
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak, danışmanlığını yaptığımız bir firma için PHP Yazılım Uzmanı aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler İyi derecede PHP / MySql deneyimi olan, Linux sistemlerine aşina olan, Tercihen Laravel ve / veya Codeigniter php­ framework’leri ile proje geliştirmiş ya da php üstünde framework yapısına adapte olabilecek, Çok iyi algoritma geliştirme yeteneği olan, Yeni bir şey öğrenmediği günü boş geçmiş kabul eden, İngilizce konuşabilen, Disiplinli ve sorumluluk sahibi.  

 • Gayrimenkul Danışmanı
  Remax Akın
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, kazancınızı da arttırmak istiyorsanız, yüksek gelir sahibi olmak için  Gayrimenkul Danışmanlığı tam size göre.   Sektörün en büyük ve en güvenilir kurumlarından RE/MAX’in RE/MAX Akın ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizlere sunulmaktadır. RE/MAX ‘in ve RE/MAX Akın’ın sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında bulunan gayrimenkul ofisimizde görevlendirilmek üzere GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, 27 yaş ve üzeri , Gayrimenkul sektörü ve satışa ilgi duyan kendi işini yapmak isteyen ve işine yatırım yapabilecek, Bilgisayar kullanabilen, Özgüven ve vizyon sahibi, Güzel konuşma ve ikna yeteneğine sahip, Dış görünüşüne önem veren, Performansı ile orantılı maksimum kazanç hedefleyen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Girişimci ruha sahip, İstanbul Anadolu yakasında özellikle Yenidoğan/Sancaktepe, Samandıra, Kartal, Ümraniye, Uğurmumcu, Sultanbeyli, Dudullu,Ataşehir, Çekmeköy, Paşaköy yakınlarında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, Eğitimli,konusunda uzman bir ekiple,keyifle çalışılabilecek geniş bir bölgede,modern,alt yapısı kusursuz bir ofiste çalışmak üzere GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI Arıyoruz…   SADECE İSTANBUL ANADOLU YAKASI ADAYLARIN BAŞVURULARI DİKKATE ALINACAKTIR.  

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için, iOS, Android veya C# (Telerik) ile uzman mobil uygulamalar yazabilen takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İyi düzeyde iOS veya Android veya C# (Telerik) deneyimi olan, Javascript  konusunda tecrübeli, MySQL ve/veya Oracle veritabanları ile çalışmış, Teknik İngilizcesi kuvvetli, Askerliğini yapmış, Çözüm odaklı düşünebilen.

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için, CRM Projelerinde aşağıdaki görevleri yapmak üzere Yazılım Proje Yöneticisi aramaktayız. • Müşteri ekibi ve proje yöneticisi ile koordinasyonun sağlanması, • Proje planına uygun olarak projenin ve ilgili görevlerin zamanında, hedef maliyette ve kaliteli tamamlanması, bunun için gerekli kontrol ve takibin yapılması, • Proje ile ilgili risk, plan, fiili bütçe, terminleme, uygunluk takibi ve raporlama yapılması, • Kaynak havuzunun verimli çalışma prensipleri ile yönetilmesi.  

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin mühendislik, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) veya benzer bölümlerinden mezun, • Tercihen ilgili bölümlerde veya Mühendislik Yönetimi/Endüstri Mühendisliği vb alanlarda yüksek lisans yapmış, • En az 5 yıl yazılım/danışmanlık sektöründe tecrübeli, • Analitik düşünme kabiliyetine sahip, • CRM ve/veya ERP süreç ve mimari bilgisi olan, • Microsoft Office Word, Excel, Power Point, Visio ve Project uygulamalarına hakim, • Proje yönetim metodolojileri konusunda bilgili, • İletişim becerisi (yazılı ve sözlü) yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, • Vizyon sahibi, karar vermekte yetkin, sorumluluk alabilen • İleri seviyede İngilizce bilen, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, • İstanbul'da ikamet eden/edebilecek olan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.  

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak çözüm ortalığı yapmakta olduğumuz bir firma için, Microsoft Dynamics CRM projelerinde görevlendirilmek üzere C#.NET Yazılımcılar ve Uzman Yazılımcılar aramaktayız. İşin Tanımı: Danışmanlar tarafından oluşturulan dokümantasyon doğrultusunda yazılım geliştirmek ve test etmek, Teknik tasarım ve dokümantasyon gerçekleştirmek, Proje performans testlerini yapmak, Ekip arkadaşlarına gerekli noktalarda destek vermek, İhtiyaç halinde ön analiz aşamasında ekibe teknik destek vermek.

  Aranan Nitelikler ·           UZMAN YAZILIMCI için en az 5 yıl, YAZILIMCI için en az 2 yıl üzerinde geliştirme yapmış olması, tercihen Microsoft Dynamics CRM geliştirmiş olması, ·           .Net Framework 4.5 ,ASP.NET, C#, WCF, MVC,OOP/OOD, Windows Service, Angular JS konularında deneyimli olması ·           Veri tabanı modelleme, MS SQL Server ve T-SQL hakkında bilgi sahibi olması ·           İyi derecede İngilizce bilgisine sahip ·           Bilgi paylaşımını önemsemesi ·           Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması ·           UZMAN YAZILIMCI için Yazılım ekibi içerisinde, kritik konularda karar verme süreçlerinde sorumluluk alabilecek ·           Modern frameworkler konusunda bilgi sahibi ve öğrenmeye meraklı ·           N katmanlı uygulama mimarisine hakim Problem çözme kabiliyetine sahip, analitik düşünebilen

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir ajans için; Avrupa'da faaliyet gösteren büyük ve tanınan şirketlerin sosyal medya ve diğer dijital ihtiyaçları karşılamak adına yeni teknolojiler uygulanarak geliştirilen büyük çaplı ve çok dilli çeşitli projelerde uzmanlık alanı ile ilgili olarak katkıda bulunacak MidLevel PHP Backend Developer çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Sosyal Mecra API'lerini kullanmış, REST API tecrübesi olan, Tercihen Codeigniter veya Laravel ile proje yapmış, API dökümantasyonlarını okuyabilecek seviyede ingilizce bilen, Takım çalışmasına uyumlu, yeni teknolojilere açık, çözüm odaklı ve pratik düşünebilen, Tercihen ajans tecrübesi olan.

 • İş Açıklaması BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz çözüm ortağımız için, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Denetçisi olarak yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız. Eğitim Planı:  Öncelikli olarak ISO 27001 baş denetçi eğitimiminin tamamlanması ve sertifika alması, daha sonra staj süresinin doldurulmasına müteakip denetçi yetkisinin verilmesi ve entegre denetimlerde görev alabilmesi için aynı sürecin ISO 9001, ISO 14001, OHS 18001 standartları içinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Ayrıca Bilgil Güvenliği konusunda boşluk analiz yapılması, risk analizi yapılması konularında eğitim verilecek. NOT:  Eğer aday penetrasyon testi vb. hizmetleri verebilecek kapasitede ise bu tür işler de görevlendirilebilir.

  Aranan Nitelikler - En az 4 yıllık çalışma hayatı olması ve bunun en az 2 yılı Bilgi Güvenliği alanında olması, - 4 Yıllık fakülte mezunu olması, - Erkek adaylar için askerlikle ilişkisinin bulunmaması, - Seyehat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, - İyi derecede İngilizce bilmesi, - Bilgi Güvenliği Testleri, Risk Yönetimi, Risk Analizi ve Tetkiki konularında bilgili, - Dokümantasyon ve Raporlama becerisine sahip, - Analitik ve geniş vizyonla düşünebilen, - Uzun yıllar bu sektörde kariyer planlayan.

 • Garson
  Vizyon Deniz
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması KURU YÜK GEMİLERİNDE 15-30 KİŞİLİK GEMİ MÜRETTEBATINA YOLCU(RORO) GEMİLERİ ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA MÜRETTEBAT+YOLCU VE MÜŞTERİLERE  SERVİS VE SUNUM YAPABİLECEK GEREKLİ MESLEKİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN GARSON(KAMAROT) OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER.    

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK VE YOLCU GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA YÜKSEK GELİR HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA ÇALIŞACAK DENİZ DENEYİMİ OLAN OLMAYAN  GARSONLAR ALINACAKTIR.     NOT : GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİR. CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZE DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞI VE MEB. TARAFINDAN DÜZENLENEN GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİRME YAPILARAK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİNİZ YAPILABİLMEKTEDİR..

 • İş Açıklaması KOZMETİK DEPOMUZDA ÇALIŞACAK,  18-35 Yaş arası Bay  ve  Bayan deneyimli ( Ürün toplama, etiketleme, iade vb.) depo personeller alınacaktır,  3 vardiyalı Çalışma,+ 4 Saat Fazla Mesai  1 Gün Pazar Hafta Tatili,  Depoda El terminali kullanarak ürün toplama yapmış tecrübeli personellerin başvurması  önemle hatırlatılır.   MMAŞ+ SGK + YOL + YEMEK + Özel Sağlık Sigortası + İhtiyaç olması durumunda (Fazla  Mesai )  İrtibat :0533 961 63 70- 0533 961 64 05

  Aranan Nitelikler Enaz İlkokul Tercihen Lise Mezunu, 18-35 yaş arası Bay ve Bayan Peroneller değerlendirilecektir,  Sğlık Problemi Bulunmayan,  Sabıka kaydı bulunmayan, Depoda El terminali kullanarak ürün toplama yapmış ( BAY ) , Depoda Etiketleme yapmış tecrübeli ( BAYAN ) personellerin başvurması önemle hatırlatılır. Kendini geliştirebilecek ve kendine güvenen, Servis Güzergahı:Gebze, Darıca, Çayırova, Kartal Adliye sarayından E-5 üzerinden Gebze depo. İrtibat :0533 961 63 70- 0533 961 64 05        

 • İş Açıklaması Gümrük Müşavirliği alanında faaliyet gösteren firmamızın, faturalama, cari hesap takipleri, personel avansları, banka hareketleri vb. muhasebe ve finans hareketlerinin icra ve raporlanması. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İş tanımında belirtilen konularda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen Gümrük Müşavirliği firmasında çalışmış, Evrim, ETA veya Micro programlarını bilen, Personel ve insan ilişkilerine güvenen  Alanında mevzuatı takip edebilecek ve fikir üretebilecek takım arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları’nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye’nin önde gelen bankalarının, Kocaeli'de kredi kartı satış ekiplerinde görev alacak Direkt Satış Yetkilileri arıyoruz. Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen adayların, aşağıdaki belirtilen kriterleri gerçekleştirmesi gerekmektedir.   Kredi Kartı satışı gerçekleştirmek Sahada, aktif olarak, randevulu veya randevusuz müşteri ziyaretlerinde bulunmak Haftanın 5 günü çalışmak, gerektiğinde Cumartesi günleri çalışabilmek Esnek çalışma saatlerinde görev yapmak Günlük, Haftalık ve Aylık hedefleri tutturmak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu veya üniversite öğrencisi Tercihen önlisans veya lisans mezunu 30 yaşını aşmamış İletişim becerileri yüksek Tercihen satış ve ikna kabiliyetine sahip Ekip çalışmasına yatkın Genel görünümüne özen gösteren, yaptığı işe saygı duyan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak  

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bankasının İzmir' de açılacak Çağrı Merkezi departmanında görev alacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen, "Banka Çağrı Merkezi Satış Temsilcileri" arıyoruz.   Adayların, bankanın kadrolu personeli olarak görev alacağı ve tüm sosyal haklardan faydalanacakları bu pozisyonda,  aşağıda belirtilen hizmeti yerine getirmesi gerekmektedir.   Bankacılık ürünlerinin (kredi kartı, ek kart, sigorta, vs.) telefonda satışı amacıyla dış arama (outbound) yapılması;  

  Aranan Nitelikler En az önlisans mezunu, 1988 ve üzeri doğumlu, 09:00 - 18:00 saatleri arasında çalışabilecek, (Cumartesi-Pazar tatildir) İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Satış becerisi güçlü, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Eğitim durumu ve performansa bağlı olarak terfi imkanları bulunmaktadır)

 • İş Açıklaması İstanbul G.O.Paşa Beşyüzevlerde faaliyet gösteren Lisemize ve B.Paşada faaliyet gösteren Etüt merkezimize Yöneticiler ve Eğitim Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yöneticiler / Eğitim Danışmanlar için ; Eğitim yöneticiliğine hakim yada bu alana kolay uyum sağlayabilen Hızlı karar verebilen ve inisiyatif almaktan çekinmeyen Kriz yönetiminde etkin ve Pozitif özelliklere sahip Tercihen Lisans Mezunu. Satış stratejilerine hakim  Kayıt ve Tanıtım çalışmaları yapabilen  Diksiyonu düzgün Takım çalışmasına uyum uyumlu  Dış görünümüne özen gösteren.

 • İş Açıklaması Alsancak’  Gül sokakdaki  gayrimenkul yatırım şirketimize firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip '' YÖNETİCİ ASİSTANI '' aranmaktadır. Günlük iş planının organize edilmesi ve telefon trafiğinin yönetilmesi, Randevu organizasyonlarının yapılması, Yurt içi ve yurt dışı organizasyonların ve yazışmaların yapılması, Evrak takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler 24 – 35 yaş aralığında olan, En az lise mezunu, Ön muhasebe bilen, Planlama becerisi yüksek, Organizasyon yeteneği gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, Sözlü ve yazılı iletişimi gelişmiş, Seyahat Engeli olmayan Bayan .  

 • İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları’nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye’nin önde gelen bankalarının, kredi kartı satış ekiplerinde görev alacak Direkt Satış Yetkilileri arıyoruz. Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen adayların, aşağıdaki belirtilen kriterleri gerçekleştirmesi gerekmektedir.   Kredi Kartı satışı gerçekleştirmek Sahada, aktif olarak, randevulu veya randevusuz müşteri ziyaretlerinde bulunmak Haftanın 5 günü çalışmak, gerektiğinde Cumartesi günleri çalışabilmek Esnek çalışma saatlerinde görev yapmak Günlük, Haftalık ve Aylık hedefleri tutturmak  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu veya üniversite öğrencisi Tercihen önlisans veya lisans mezunu 30 yaşını aşmamış İletişim becerileri yüksek Tercihen satış ve ikna kabiliyetine sahip Ekip çalışmasına yatkın Genel görünümüne özen gösteren, yaptığı işe saygı duyan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak  

 • Ön Muhasebe Bilen Yönetici Sekreteri
  Özlem Tav Gıda İnş.
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Antalya Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe / ofis asistanlığı pozisyonu için, Bilgisayar kullanabilen,ön muhasebe bilen, MS Ofis programlarını (Word, Excel)  kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri ile temsil yeteneği güçlü, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Sigara kullanmayan, 27 -40 yaş arası  BAYAN personel aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Tarsu Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playland & Bowling mağazamızda görevlendirilmek üzere Teknik Personel arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 1)Tercihen Elektrik - Elektronik bölümü mezunu, 2)Mekanik bilgisi olan, 3)Askerlik hizmetini tamamlamış, 4)Ekip çalışmasına yatkın, 5)Aktif iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, 6)25-30 yaş aralığında Bay adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Banka Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Bursa, İzmir Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye’nin yeni ve büyümekte olan bir bankasının Direkt Satış Ofisi departmanında görev alarak bankacılığa ilk adımını atacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen "Çağrı Merkezi Satış Temsilcileri" arıyoruz.   Adayların, bankanın kadrolu personeli olarak görev alacağı ve tüm sosyal haklardan faydalanacakları bu pozisyonda,  aşağıda belirtilen hizmeti yerine getirmesi gerekmektedir.   Bankacılık ürünlerinin (kredi kartı, ek kart, sigorta, vs.) telefonda satışı amacıyla dış arama ( outbound ) yapılması;

  Aranan Nitelikler En az önlisans mezunu, 1984 doğumlu ve üzeri, 09:00 - 18:00 saatleri arasında çalışabilecek,  Çağrı Merkezi/Telefon Bankacılığı alanında min 1 yıl satış tecrübesi olan, Satış konusunda kendine güvenen, Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Eğitim durumu ve performansa bağlı olarak terfi imkanları bulunmaktadır.)

 • Garson
  Tuğba Kuruyemiş
  Ankara, İzmir Bugün

  İş Açıklaması Tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimizi (Kuruyemiş, Lokum, Kahve, Draje, Şekerleme, İncir, Baharat vs.) ülkemizin en güzel noktalarında ki butik mağazalarımızla müşterilerimize ulaştırıyoruz... Aydın, Denizli, Muğla, Afyon, Manisa, Kütahya, Balıkesir, Uşak, Eskişehir, Bursa, İzmir, Ankara ve İstanbul illerinde 63 adet mağazamız bulunmaktadır... Yeni Cafe konseptimiz için, Ankara Kızılay mağazamızda görevlendirilmek üzere  Garson aramaktayız.   Not: Maaş Dolgundur, yemek ve yol verilmektedir...    

  Aranan Nitelikler   BAYAN : 18-30 yaş   BAY      : 21-30 yaş (Askerliğini Tamamlamış)   Güleryüzlü, insan ilişkilerinde güçlü, genç, dinamik, diksiyonu düzgün Konusunda deneyim sahibi Minimum lise mezunu Sıcak ve soğuk içecek konusunda tecrübeli Hizmet ve kalite odaklı Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Firmamızın ''Burada Gülümseme Hizmet Eder'' felsefemizine uygun çalışma arkadaşları arıyoruz.   Not 1 :Başvurular hemen değerlendirmeye alınacak, pozisyon açığı kapatıldıktan sonra yeni açılacak diğer mağazalar için aynı başvurular tekrar değerlendirilecektir.   Not 2 : Fotoğrafsız CV'ler değerlendirilmeyecektir                www.tugbakuruyemis.com.tr

 • İş Açıklaması İyi bir yaşam hedefi olan, Liderlik vasıfları gelişmiş, Eğitim sürecine ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Türkiye geneli bay & bayan satış sorumluları..

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen üniversite mezunu, Hırslı, sorumluluk sahibi, Kendine güvenen ve ifade edebilen, Çözüm odaklı, analitik düşünme yetenekleri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, Aktif sürüş deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.

 • Depo Personeli
  Hepsii Life Ev Tekstili
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması *Mağazalara ürün sevkiyatı yapmak *Depoyu düzenlemek *Ürün teslimi almak *Barkotlama yapmak  

  Aranan Nitelikler *Maltepe civarında ikamet eden *Aktif araç kullanan *Lojistik ve sevkiyat tecrübesi olan *Tercihen 25-40 yaş arası    

 • Banka Çağrı Merkezi Tahsilat Yetkilisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin önde gelen bankasında Bireysel Kredileri İzleme ve Tasfiye departmanında görev alarak bankacılığa ilk adımını atacak "Banka Tahsilat Temsilcileri" arıyoruz. Tahsilat operasyonlarına gelen aramaları operasyonun işlem talimatı doğrultusunda karşılamak ya da dış arama yoluyla müşterileri arayarak tahsilat sağlamak, İç ve dış müşteri memnuniyetini sağlamak için problemler karşısında hızlı ve kesin çözümler sağlamak, Takip edilmesi gereken konularda diğer birimlerle işbirliği içine girmek ve müşteriyi her aşamada bilgilendirmek.  

  Aranan Nitelikler Minimum Önlisans mezun, 28 yaşından gün almamış, 09:00-18:00 arası hafta içi 5 günlük çalışma sistemde görev alabilecek, (Ayda iki  Cumartesi çalışma mevcut) İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen ( Performansa bağlı olarak kariyer imkanları bulunmaktadır)

/
500

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?