İş İlanları

 • Penti

  Satış Danışmanı - İstanbul Nişantaşı Valikonağı Ca Penti

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın İstanbul Nişantaşı Valikonağı Cadde'sindeki mağazası için aşağıda nitelikleri taşıyan "Satış Danışmanı" aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • Alternatif Çözümler

  Tahsilat Yetkilisi Alternatif Çözümler

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alternatif Çözümler, Türkiye'nin önde gelen finans ve reel sektör kuruluşları adına çağrı merkezi yönetimi ve tahsilat ( collection ) hizmetleri vermektedir. Firmamız bünyesinde görevlendirmek üzere 'TAHSİLAT YETKİLİSİ' pozisyonu için aşağıda yer alan niteliklere sahip İstanbul / Kadıköy'deki ofisimizde istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş portföy yönetiminde çalışabilmek., Müşteri portföyünde verilen aylık tahsilat hedeflerini yerine getirmek. Hukuki konularda bilgi vererek müşterileri ödeme yapmaya ikna etmek. Borçlular ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek, alacak tahsilatı yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takibini yapmak. Şirket sistemlerindeki kayıtların doğru ve eksiksiz tutulmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: Hukuk Büroları, Bankalar veya Varlık Yönetim Şirketlerinde "tahsilat” alanında deneyimi olan, Bankacılık / Finans alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Lisans, ön lisans ve lise mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen, Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek, Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına uyumlu, Ms Office programlarına hâkim, hızlı klavye kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir.

 • Alternatif Çözümler

  Tahsilat Yetkilisi Yardımcısı Alternatif Çözümler

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alternatif Çözümler, Türkiye'nin önde gelen finans ve reel sektör kuruluşları adına çağrı merkezi yönetimi ve tahsilat ( collection ) hizmetleri vermektedir. Firmamız bünyesinde görevlendirmek üzere 'TAHSİLAT YETKİLİ YARDIMCISI' pozisyonu için aşağıda yer alan niteliklere sahip İstanbul / Kadıköy'deki ofisimizde istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş portföy yönetiminde çalışabilmek., Müşteri portföyünde verilen aylık tahsilat hedeflerini yerine getirmek. Hukuki konularda bilgi vererek müşterileri ödeme yapmaya ikna etmek. Borçlular ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek, alacak tahsilatı yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takibini yapmak. Şirket sistemlerindeki kayıtların doğru ve eksiksiz tutulmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: Bankacılık/Finans alanında kariyer hedefleyen, Lisans, ön lisans ve lise mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek, Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına uyumlu, Ms Office programlarına hâkim, hızlı klavye kullanabilen, Tercihen Çağrı Merkezi ve Tahsilat Teknikleri konularında eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir.

 • Pharmavision

  Bakım Onarım Teknisyeni / Teknikeri Pharmavision

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beşeri ilaç üretimi yapan fabrikamızda; ilaç üretim makinalarının tamir ve bakımı ile buhar kazanı işletiminde görevlendirilmek üzere Teknik Personeller aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının veya Meslek Liselerinin / Mekatronik, Makina, Endüstriyel Otomasyon veya Elektrik-Elektronik Bölümünden mezun En az 4 yıl deneyimli Kendini geliştirmeye açık Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek ve vardiyalı çalışabilecek 30 yaşını aşmamış ve askerlikle ilişiği olmayan Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Lösev

  Hasta Danışmanı & Supervısor Lösev

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara İncek’de açılacak olan, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en teknolojik ve en donanımlı hastanesinde görevlendirilmek üzere; Kurumumuzun, genel misyon ve vizyonu doğrultusunda, Hasta Hizmetleri Koordinatörlüğü’ nün belirlediği prosedür, protokol ve talimatlara uygun olarak; Polikliniğe başvuran hastalara randevu düzenlemek, Hastane bilgi sistemine kabulünü yapmak, Hastaları hasta rehberleri eşliğinde yönlendirmek, Hastaları bilgilendirmek ve doktorlar ile iletişimlerini sağlamak, Tibbi işlemleri biten hastaların fatura işlemlerini yapmak, Hastanın memnun bir şeklide ayrılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Sıralamada tercihen; Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunları, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunları, Önlisans mezunları, Sağlık Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Sekreterlik ve Dökümantasyon mezunları, Lise Mezunları.

 • Firma Adı Gizli

  Bölge Satış Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bölgesi dahilindeki bayilerinin satışlarını artırmaya yönelik çalışmalar yapmak, Bayi ziyaretleri yapmak, Bölgesine yeni bayiler kazandırmak, Sektör ile ilgili ihtiyaç duyulan pazar araştırmalarının gerçekleştirmek, fuarlara katılmak, Bölgesi dahilindeki bayilerin tahsilatlarını takip edip gerçekleştirmek, Saha ziyaretleri ve bayi ziyaretlerini düzenli ve talep edilen kriterlere uygun rapor etmek, Bayilerin eğitim ihtiyaçlarını belirleyip organizasyonunu sağlamak, Bayiler ile gerçekleştirilen; toplantı, lansman ve organizaSyonlara katılmak, hazırlık aşamasında gerekli bilgilendirmeleri ilgili departmanlar ile paylaşmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lisans mezunu, İyi düzeyde bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İletişimi kuvvetli, güler yüzlü En az 3 yıl Dayanıklı Tüketim sektöründe fiili satış ve bayi ağı yönetme tecrübesi olan, Tahsilat tecrübesi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış

 • Firma Adı Gizli

  Bölge Satış Müdürü Firma Adı Gizli

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Birlikte çalıştığı ekibi şirketin hedefleri doğrultusunda yönlendirmek, Periyodik bayi ziyaretleri yapmak ve raporlamak, Şubelerin satış arttırıcı faaliyetlerin planlanması ve uygulanmasını sağlamak, Bölge ile merkez arasındaki koordinasyonu ve bilgi akışını sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Bölge satış yönetimi konusunda deneyim sahibi, Perakende sektöründe tecrübeli, Koordinasyon, organizasyon becerisi yüksek, Raporlama, analiz ve sunum yeteneği gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

 • Renata Suıtes Boutique Hotel

  Soguk Sorumlusu Renata Suıtes Boutique Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Osmanbey/ Sisli'de yeni acilacak butik otelimiz icin: - 35 yasini asmamis, - Uluslararasi mutfaklar konusunda bilgi sahibi olan, - En az 4 yil soguk yemekler konusunda tecrubeli olan, - Hijyen ve sanitasyon egitimi almis takim arkadaslari aramaktayiz.

 • Renata Suıtes Boutique Hotel

  Sicak Sorumlusu Renata Suıtes Boutique Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Osmanbey/ Sisli'de yeni acilacak butik otelimiz icin: - 35 yasini asmamis, - Uluslararasi mutfaklar konusunda bilgi sahibi olan, - En az 4 yil sicak yemekler konusunda tecrubeli olan, - Hijyen ve sanitasyon egitimi almis takim arkadaslari aramaktayiz.

 • Onur

  E-Ticaret Yazılım Uzmanı Onur

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özen Şirketler Grubu, Türkiye genelindeki toplam 76 mağazası ve 2.500 çalışanıyla, modern perakende mağazacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Onur Market, Onursal Tarım ve Onurca markalarını çatısı altında toplayan Özen Şirketler Grubu, Türkiye’de yerel perakendenin lideri olmayı hedeflemektedir. Özen Şirketler Grubu, kurulduğu yıldan bu yana, yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlarla tüketicisiyle buluşturarak, Türkiye’nin en çok rağbet gören gıda alanında mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere" E-Ticaret Yazılım Uzmanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı veya ilgili bölümlerinden mezun, PHP/MySQL ile en az 3 yıllık web geliştirme tecrübesi olan, XHTML, CSS, JavaScript Ajax, JQuery, Bootstrap teknolojilerine hakim, OOP, ORM, MVC, framework yapıları hakkında bilgi sahibi, Twitter, Facebook vb sosyal platformlara entegrasyon konusunda bilgili, SEO ve Analytics konularında tecrübeli, Sanal post entegrasyonlarını bilen, Web standartlarını ve yenilikleri yakından takip eden, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Tercihen E- Ticaret portalları geliştirmiş olmak / geliştiren ekipte içinde görev almış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Müdür Yardımcısı-İstanbul Anadolu Yakası Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasındaki mağazalarımız için mağaza müdür yardımcısı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu En az 3 yıl deneyimli veya mağazacılık sektöründe deneyimli, Bilgisayar kullanma becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği güçlü, Koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen, Dinamik çalışma temposunda sorunları çözme yeteneğine sahip, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ankara Öveçler Cadde - Part Time Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Ankara Öveçler Cadde'de açılacak olan mağazamızda görevlendirmek üzere; Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, Dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Part Time Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ankara Öveçler Cadde - Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, ANKARA Öveçler Cadde'de açılacak olan mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Karaca A.Ş

  Ürün Sevkiyat Şoförü Karaca A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satışı gerçekleşen ürünlerin müşterilerimize ulaştırılmasının sağlanması.

  Aranan Nitelikler Sektörünün lideri Karaca A.Ş. bünyesinde görev alacak Tercihen Lise mezunu Akif olarak sahada görev alacak, 10:00 – 20:00 saatleri arasında çalışacak, B sınıfı sürücü ehliyeti , SRC belgesi, Psikoteknik belgesi olan, Askerliğini yapmış, İstanbul’da Avrupa yakasında ikamet eden, Ürün Sevkiyat Şoförü aranmaktadır...

 • Karaca A.Ş

  Pazarlama Uzmanı Karaca A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüketici şikayetlerinin değerlendirilmesini, raporlanmasını, takibini ve çözümünü sağlamak, Satış noktalarının görsel pazarlama malzemeleri ihtiyaçlarını belirleyerek, sipariş vermek ve takip etmek, Basımı yapılan afiş ve görsellerin satış noktalarına gönderimini sağlamak, Açılış öncesi görsel ekipmanların organize edilerek satış noktalarına gönderimini gerçekleştirmek, Fuar, toplantı ve bayi toplantı organizasyonlarını gerçekleştirmek, Saha ve franchise mağaza çalışanlarının görsel pazarlama eğitim organizasyonlarına destek vermek.

  Aranan Nitelikler Grup şirketlerimizden KARACA HOME bünyesinde istihdam edilmek üzere; Tercihen İletişim Fakültesi mezunu, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Perakende sektöründe minimum 2 yıl pazarlama alanında deneyimi olan, PR, CRM, reklam çalışmaları ve tedarikçi ilişkileri yönetiminde görev almış, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Çözüm odaklı, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Pazarlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ankara Öveçler Cadde - Mağaza Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Ankara Öveçler Cadde'de açılacak olan Mağazasında görevlendirmek üzere, MAĞAZA MÜDÜRÜ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

 • Karaca A.Ş

  Tedarik Zinciri Yönetimi Kalite Kontrol Uzman Yard Karaca A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ürünlerin giriş kalite kontrollerinin yapılması Kalite standartlarına uygunluğunun incelenmesi Gerektiğinde kalite kontrol testlerinin yapılması Tedarikçilerin kalite performans skorlarının belirlenmesi ve raporlanması Gerektiğinde tedarikçilerin ziyaret edilmesi güçlü bir işbirliği sağlanması Tedarikçi sathında kalite kontrollerin yapılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Seramik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen kalite kontrol yönetimi konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Detaylara dikkat eden, Analitik düşünen Seyahat engeli olmayan

 • Sports International

  Fıtness Eğitmeni (Şişli) Sports International

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesise gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Üyelik yenileme programını uygulamak, Üyelerin tüm faaliyetlere katılımlarını sağlamak için gerekli sorumlulukları yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ŞİŞLİ Tesisimizde görevlendirilmek üzere; - BESYO mezunu*, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Full Time, - 22-30 yaşları arasında bay/bayan, - İstanbul'da (Avurpa) ikamet eden, - Askerlikle ilişiği bulunmayan (Bay adaylar için), Fitness Eğitmeni alınacaktır. *Antrenörlük Belgesi olanlar tercih sebebidir.

 • Firma Adı Gizli

  Saha Operasyon Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Proje süreçlerini takip etmek ve yapılmasını sağlamak Sahada çalışan Anketör ve Süpervizörlerin denetimini yapmak Proje eğitimlerini organize etmek, eğitim vermek Yetkiler doğrultusunda karar vermek, çözüm üretmek, üretilen çözümü ilgili kişilerle paylaşmak Sahada olması gereken kurallara bağlı kalınmasını sağlamak, gerektiğinde uygulayıcı faliyetlerde bulunmak

  Aranan Nitelikler Aktif araç kullanan ve seyahat engeli olmayan MS Office uygulamaları kullanım becerisi Güçlü İletişim becerileri Çözüm odaklılık Organizasyonel beceriler Esneklik ve uyum Bilgi ve Deneyim: Tecrübe: 2+ Öğrenim Durumu: Lise / Üniversite Mezunu Kişisel Özellikler: Takım çalışmasına yatkın; etkili sözlü / yazılı iletişim becerisi; ikna kabiliyeti yüksek

 • Lösev

  Cafe Süpervisor Lösev

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin ve Avrupa'nın en teknolojik, en donanımlı Hastane-Otel-Eğitim Komleksi'nde, Ankara İncek'de görevlendirilmek üzere; Cafe açılış ve kapanışlarının belirlenen saat ve prosedürlere uygun olarak yapılması, tüm prosedürlerin eksiksiz takip edilmesi. Kahvaltı, Öğle ve akşam yemeklerinde ürünlerin eksiksiz ve standartlara uygun kalite dahilinde sunum ve satışının yapılması Cafe düzeni, mise en place (ön hazırlık), masa ve lokasyonun temizliği, personel görümü ve menü bilgisi konusunda toplantı ve kontrol yapar. Kat koridor ve F&B kat pantry`lerinin belirli aralıklarda düzenli kontrolünü sağlayarak kirli tepsi vb. olmamasını sağlar. Hastane içerisinde özel toplantı ve Banquet hazırlık ve servisinden sorumludur. Personelin, Çalışma Rota’sına uyulmasını sağlamak, Operasyon ve izin düzenlemelerinde F&B Müdürü’ne yardımcı olmak. Service öncesi personelini toplayarak meeting yapmak, operasyon için gerekli bilgileri, özel diyetleri ve talimatları vermek. Service öncesi personelin servis / posta dağılımını yapmak. İşbaşı yapmadan önce tüm personelinin standart kıyafetini ve temizliğini kontrol etmek. Çalıştığı alanların denetimini, temizliğini ve hijyenini sağlamak. Misafir’lerden gelecek olan olumlu ya da olumsuz şikâyetleri nezaketle dinlemek ve F&B Müdürü’ne bildirmek. Operasyon öncesi ve sonrası oluşan tüm aksaklıkları F&B Müdürü’ne bildirmek. F&B Ünitelerinin Service için hazırlanmasını sağlamak. Operasyon anında kontrol’u elden bırakmamak ve servise yardımcı olmak. Gerektiğinde Misafir’den sipariş almak ve servisini yapmak. F&B Departman’ındaki bütün malzemenin envanter için hazırlığını yapmak ve sayıma katılmak. F&B Malzemesi, Porselen, Cam, Metal, tüm malzemelerin depolanmasını ve yerinde kullanılmasını sağlamak. Muhasebe departmanı ile organize olarak rutin kasa sayımı ve kasiyer kontrolü yapar. Astları’ nın eğitimini ve yetişmelerini sağlamak ve değerlendirmeye tabi tutmak. Yukarıda yazılı esas görevleri dışında F&B Müdürü’nün vereceği herhangi bir görevi yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler En az bir veya iki dili akıcı bir şekilde konuşmalıdır. Tercihen Turizm ve Otelcilik veya yüksekokul mezunu olmak. Otel ve Hastahanelerde Mesleki deneyim sahibi olmak. Geniş bir Meslek bilgisine haiz olmak. Yöneticilik vasıflarına sahip olmak.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan