İş İlanları

 • Cms Jant ve Makine

  İnsan Kaynakları Uzmanı/Engelli Cms Jant ve Makine

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri Avrupanın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun 'İnsan Kaynakları' departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde 'İnsan Kaynakları Uzmanı' aramaktayız. Şirket politikaları ve stratejileri doğrultusunda personel özlük işleri, bordro puantaj, İş kanunu ve SGK ile ilgili gerekli uygulamaların yerine getirilmesi, Personel işe giriş ve çıkışları ile ilgili yasal işlemlerin gerçekleştirilmesi, Personel sicil dosyalarının oluşturulup güncelliğinin sağlanması, Maaş ve prim hesaplamalarının yapılandırılması ve uygulanmasının sağlanması, İnsan kaynakları süreçlerinin iyileştirilme çalışmalarında bulunulması.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okul tercihen üniversite mezunu Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, İş kanunu ve SGK mevzuatına hakim, bordrolama, puantaj, maaş konularında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Terhicen SAP ve Bardes programlarını bilen, Takım çalışmasına yatkın, yenilikçi, dinamik ve iletişim yeteneği yüksek, Analitik düşünebilen,baştan sona süreç yönetebilecek, detaylar konusunda hassas.

 • Lds Lodos Teknik

  Elektrik / Elektronik Mühendisi Lds Lodos Teknik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Bakım Onarım Bölümünde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Elektrik/Elektronik Mühendisi' aranmaktadır. Tesislerin elektrik ve elektronik arızalarını gidermek bakım planlarını ve bakımlarını yapmak. Proje kapsamındaki işlerde çalışmak. Düzeltici ve önleyici faaliyetleri gerçekleştirmek. Enerji verimlilik çalışmaları yapmak/yaptırmak. Toplam Verimli Bakım uygulamalarında çalışmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Endüstriyel elektronik ve elektronik kart tamirleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, CNC bakım, PLC programlama, Elektronik sistemler ve arıza bulma konularında tecrübesi olan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen ve vardiyalı çalışabilecek, Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İletişim yeteneği ve beşeri ilişkileri güçlü, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Sürücü ehliyeti bulunan.

 • Saha

  Proje Asistanı Saha

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmet sektörünün öncü firmalarına Doğrudan Pazarlama ve Operasyonel süreçlerde hizmet veren Saha Ajans; kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel ekipleri, sürekli yenilediği hizmet portföyü ile müşterilerinin en zorlandığı alanlarda hizmet ihtiyaçlarını güvenle outsource edebilen sektörün öncü firmalarından biridir. Saha Ajans, farklı sektörlerden müşterilerine tüm Türkiye’de ağırlıklı olarak, aktivite yönetimi ve promosyon alanında hizmet vermek üzere Proje Asistanı aramaktadır Tüm Türkiye genelinde projelerinin koordinasyonunu sağlayacak, Ekiplerin sahadan istenilen verileri zamanında ve eksiksiz toplamasını sağlayacak,

  Aranan Nitelikler Bilgisayarı iyi kullanabilen Ofis programlarına hakim, etkin biçimde rapor ve sunum hazırlayabilen, Planlama, koordinasyon ve denetleme becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı ve yönlendirici, Dış görünüşüne önem veren, Çalıştığı firmada ilerleme motivasyonuna sahip, Şişli - Gayrettepe'ye ulaşım zorluğu bulunmayan

 • Sahab Lazer Kesim

  Satış Pazarlama Temsilcisi Sahab Lazer Kesim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Lazer, KESİM ve MARKALAMA alanında faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Ayakkabı, Terlik, Tekstil, Kot firmaları vb sektörlerde deneyimli, tercihen portföy sahibi, Sahada aktif pazar araştırması yaparak şirketimize yeni müşteriler kazandıracak, Var olan müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyeti ve ilişkilerini artırmaya yönelik çalışmaları yürütecek, Satış faaliyetlerini ve projeleri takip ederek neticelendirip raporlayacak Diksiyonu düzgün Giyimine özen gösteren Takım çalışmasına yatkın. Sigara kullanmayan, Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini yapmış Dinamik ve Güler yüzlü Uzun vadeli çalışmayı düşünen, Bay / bayan Satış Pazarlama Temsilcileri aramaktayız.

 • Kamtek Mühendislik ve Makina

  Cnc Torna,Freze,Borwerk, İşleme Merkezi Operatörü Kamtek Mühendislik ve Makina

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CNC Tezgahlarda Deneyimli veya Yetiştirilmek Üzere ( Torna, taşlama ,freze, delik delme vb) işlemek.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler: Talaşlı İmalatta "Deneyimli" veya "Yetiştirilmek" Üzere Takım Arkadaşları Alınacaktır. Meslek LisesininTorna/Tesviye/CNC/Makine bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Çıraklık Okulunda Eğitimi Devam Eden. Mesleki Yeterlilik Belgesine Sahip. Resim okuma ve ölçme bilgisine sahip, CNC program bilgisine sahip, CNC tezgah kullanımı konusunda tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kartal,Pendik,Kaynarca,Tuzla,Çayırova,Darıca,Gebze ikamet eden/edebilecek.

 • Saha

  Aktif Saha Temsilcileri (İstanbul) Saha

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hizmet sektörünün öncü firmalarına Doğrudan Pazarlama ve Operasyonel süreçlerde hizmet verenSaha Ajans; kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel ekipleri, sürekli yenilediği hizmet portföyü ile müşterilerinin en zorlandığı alanlarda hizmet ihtiyaçlarını güvenle outsource edebilen sektörün öncü firmalarından biridir. Hizmet vermekte olduğumuz sektörün önde gelen telekomünikasyon alınında hizmet veren müşterimiz için erimiz için, ''Saha Satış Temsilcisi'' aramaktayız. Çat kapı sistemiyle sahada son kullanıcıya TV Paketi satış yaparak, Verilen aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi Müşteri memnuniyetinin sağlanması Haftanın 6 günü çalışacak (haftaiçi 1 gün izinli)

  Aranan Nitelikler Tercihen en az Lise mezunu Satışı seven ve bu alanda deneyimli ya da deneyim kazanmak isteyen, Takım ruhuna sahip, Prezantabl İnsan ilişkileri kuvvetli İkna kabiliyeti yüksek NOT: Kriterleri sağlamayan başvurular dikkate alınmayacaktır, lütfen iş tanımını dikkatlice okuyunuz.

 • Yeşilyurt İnşaat

  Satış Danışmanı Yeşilyurt İnşaat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeşilyurt İnşaat A.Ş' nin bünyesinde bulunan konut projelerinin müşterilere tanıtılması ve proje satışının gerçekleştirilmesi, Faaliyet Raporlarının hazırlanması, Müşteri takiplerinin yapılması, Müşterilerin kampanya ve yeniliklerden haberdar edilmesi, Satışların geliştirilmesi ve arttırılması konusunda gerekli fikir ve geri bildirimlerde bulunulması, Projenin fuar vb. medya tanıtım faaliyetlerinde aktif görev alınması.

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul sektöründe deneyimli veya bu alana ilgi duyan ve kendine güvenen, Konut satışında en az 1 yıl tecrübeye sahip. Müşteri odaklı çalışan, insan ilişkilerinde başarılı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, MS Office ve CRM programlarına hakim. Aktif araç kullanabilen

 • Yeşilyurt İnşaat

  Ofis Asistanı Yeşilyurt İnşaat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeşilyurt İnşaat A.Ş.' nin bünyesinde bulunan konut projelerinin satış ofislerinde görev alacak; Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek Ofisin dışa açılan yüzü olarak her zaman olumlu, kibar, güler yüzlü, şık ve bakımlı olmak, Başlatılan her işi ve konuyu takip etmek ve geri bildirimini sağlamak, Ofise gelen telefonlara cevap vermek ve yönlendirmek, Santral, faks, fotokopi, yazıcı gibi ofis cihazlarını kullanmak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerileri gelişmiş, prezentabl, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, MS Office programlarını (özellikle Excel) etkin kullanabilen, Temsil yeteneği güçlü, Hafta içi izin kullanabilecek, Kurtköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan 35 yaşından gün almamış Bayan.

 • Yeşilyurt İnşaat

  İnşaat Mühendisi Yeşilyurt İnşaat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Kurtköy şantiyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip İnşaat Mühendisi (Yeni Mezun) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Sahada ki imalatların kontrolünü ve takibini yapabilecek Planlama, iş paylaşımı, takım halinde çalışma konularına önem veren. İyi derecede AutoCad kullanabilen, Ekip çalışmasına uygun, En fazla 1 yıl tecrübeli,yetiştirilmek üzere TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • Yeşilyurt İnşaat

  Mimar Yeşilyurt İnşaat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Kurtköy şantiyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip MİMAR (Yeni Mezun) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Detay kararları alınmış ve tasarımı yapılmış imalatlar için uygulama projelerinin çizimini yapabilecek. İşleri planlayıp, organize edebilecek, Planlama, iş paylaşımı, takım halinde çalışma konularına önem veren. En fazla 2 yıl tecrübeli, İyi derecede AutoCad kullanabilen, Ekip çalışmasına uygun, TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • Yeşilyurt İnşaat

  Şenör Yeşilyurt İnşaat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurtköy bölgesinde ki şantiyelerimizde çalışacak, Projeye ait ölçme faaliyetleri ile ilgili imalatların uygulamasındaki tüm ölçüm işlerinin yapılmasında ekibe destek vermek Verilen kotlara kot işaretlemelerini yapmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış Konut şantiyesinde en az 2 yıl tecrübeli, Uygulama bilgisine ve saha tecrübesine sahip, Ölçüm aletlerini etkin bir şekilde kullanabilen, Kurtköy'e ulaşım sorunu olmayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Medient Kbb

  Çağrı Merkezi Operatörü Medient Kbb

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kozyatağı'ndaki Kulak Burun Boğaz branş hastanemizde görevlendirmek üzere "Çağrı Merkezi Operatörü" aramaktayız (telefonda satış değildir).

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen üniversite mezunu, Doktor asistanlığı / Hasta danışmanlığı pozisyonunda en az 2 yıl deneyime sahip, İletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, dinamik, eğitime açık, Prezantabl, Düzgün ve güçlü bir diksiyona sahip, Dikkatli ve detaylara önem veren, Anadolu Yakası'nda ikamet eden 17-25 yaş aralığında Bayan "Çağrı Merkezi Operatörü" aramaktayız.

 • Medient Kbb

  Kbb Doktor Asistanı Medient Kbb

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kozyatağı'ndaki Kulak Burun Boğaz branş hastanemizde görevlendirmek üzere "KBB Doktor Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Doktor asistanlığı / Hasta danışmanlığı pozisyonunda en az 2 yıl deneyime sahip, İletişimi kuvvetli ve planlama - organizasyon yeteneğine sahip, Güler yüzlü, dinamik, Prezantabl, Düzgün ve güçlü bir diksiyona sahip, Dikkatli ve detaylara önem veren, Anadolu Yakası'nda ikamet eden 17-25 yaş aralığında Bayan "Doktor Asistanı / Hasta Danışmanı" aramaktayız.

 • Mothercare

  Mothercare Kanyon AVM -Satış Danışmanı Mothercare

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Demsa Group

  Demstock Kozyatağı Kasiyer Demsa Group

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Harvey Nichols, D&G, Gianfranco Ferré, Just Cavalli, Gerard Darel, Guess, Mothercare, Laura Ashley, Charles & Keith ve daha birçok markayı Türk tüketicisi ile buluşuturan, mağazacılık sektörünün öncüsü Demsa Group' un Kozyatağı' nda bulunan Demstock Mağazasında görevlendirilmek üzere Kasiyer arayışımız bulunmaktadır. Tüm kasa işlemlerinde aktif rol almak, gerektiğinde satışa destek vermek.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Dinamik, gelişime açık, dış görünümüne önem veren, Mağazacılık sektöründe çalışmak isteyen, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,

 • Guess

  Guess Cevahir AVM-Satış Danışmanı Guess

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı Guess Türkiye olarak 20'in üzerinde mağazamızla 8 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. 1981 yılında California’da küçük bir jean firması olarak kurulmuştur. Dünyada 1400’den fazla mağaza ile hizmet vermektedir. Temelini jean pantolonların oluşturduğu Guess markasının ürün çeşitliliğinde kadın, erkek, çocuk giyimi ile aksesuarlar da yer almaktadır. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada modayı yakından takip ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Demsa Group

  Demstock Kozyatağı Satış Danışmanı Demsa Group

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Harvey Nichols, Brandroom, Guess, Mothercare, Laura Ashley, Charles & Keith, Kurt Geigerve daha birçok markayı Türk tüketicisi ile buluşturan, mağazacılık sektörünün öncüsü Demsa Group' un,Demstock mağazalarında tüm markalarının sezon sonu ürünleri satılmaktadır. * Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunuysanız, * Mağazacılık alanında deneyimli yada deneyimsiz * Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, * İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Demsa Group

  Brandroom Bodrum Dönemsel Satış Danışmanı Demsa Group

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya modasına yön veren markaları ve en yeni koleksiyonları moda tutkunlarıyla buluşturanBrandroom kadın, erkek, çocuk, aksesuar, denim, iç çamaşırı ve kozmetik kategorilerinde 300'ü aşkın dünya markasının da en seçkin koleksiyonlarına sahip multi-brand mağazacılık konseptidir. Bodrum Palmarina da yer alan Brandroom mağazamızda değerlendirmek üzere ‘Dönemsel Satış Danışmanı’ arayışımız bulunmaktadır. Bireysel ve mağaza bazında verilen hedefleri gerçekleştirmek, Mevcut ve potansiyel müşteri portföyünü geliştirmek, Mağaza içerisindeki tüm marka ve ürünler hakkında bilgi sahibi olmak, Mağaza içi reyon ve görsel düzeni sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.

 • Mothercare

  Mothercare Astorıa AVM -Satış Danışmanı Mothercare

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Demsa Group

  Mıchael Kors Dönemsel Terracıty Satış Danışmanı Demsa Group

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bireysel ve mağaza bazında verilen hedefleri gerçekleştirmek Mevcut ve potansiyel müşteri portföyünü geliştirmek Mağaza içerisindeki tüm marka ve ürünler hakkında bilgi sahibi olmak Mağaza içi reyon ve görsel düzeni sağlamak.

  Aranan Nitelikler Michael Kors Hazir giyim, aksesuar ve erkek koleksiyonu, özgün tasarımlarındaki çizgisi ve modellerdeki kalitesi ile dünya markaları arasında en kalici yer edinmis olanlarinin basinda geliyor. MICHAEL KORS TERRACITY mağazamızda değerlendirilmek üzere ‘Dönemsel Satış Danışmanı’ arayışımız bulunmaktadır. Tercihen üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.

 • Demsa Group

  Brandroom Mağaza Müdür Yardımcısı (Adana) Demsa Group

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya modasına yön veren markaları ve en yeni koleksiyonları moda tutkunlarıyla buluşturan Brandroom, kadın, erkek, çocuk, aksesuar, denim, iç çamaşırı ve kozmetik kategorilerinde 300'ü aşkın dünya markasının da en seçkin koleksiyonlarına sahip multi-brand mağazacılık konseptidir. Demsa Group olarak Brandroom Adana mağazamızda görevlendirilmek üzere "Müdür Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Lüks mağaza yönetimi konusunda en az 2 yıllık deneyim sahibi, Raporlama konusunda tecrübeli, Kişisel bakımına özen gösteren, Moda ve trendleri yakından takip eden, Liderlik yeteneği olan, Satış ve müşteri odaklı çalışan, Analitik yönü gelişmiş, Takım yönetimi ve motivasyonu konusunda deneyimli, Yoğun iş temposunda özveriyle çalışabilen

 • Demsa Group

  Akasya AVM Lüks Markalar Satış Danışmanı Demsa Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bireysel ve mağaza bazında verilen hedefleri gerçekleştirmek, Mevcut ve potansiyel müşteri portföyünü geliştirmek, Mağaza içerisindeki tüm marka ve ürünler hakkında bilgi sahibi olmak, Mağaza içi reyon ve görsel düzeni sağlamak.

  Aranan Nitelikler Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group Lüks Markalar bünyesinde Akasya AVM'de yer alan Michael Kors, Maje, Sandro, Long Champ, Hackett, Agent Provocataur markalarımızda değerlendirmek üzere SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz. Tercihen Üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.

 • Demsa Group

  Mıchael Kors / Palladıum İstanbul Kasiyer Demsa Group

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kasa işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Michael Kors Hazir giyim, aksesuar ve erkek koleksiyonu, özgün tasarımlarındaki çizgisi ve modellerdeki kalitesi ile dünya markaları arasında en kalici yer edinmis olanlarinin basinda geliyor. - Tercihen üniversite mezunu, - Tercihen İngilizce bilen, - Kasa ve muhasebe uygulamaları konusunda deneyimli, - Sorumluluk sahibi, - Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, - Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,

 • Demsa Group

  Harvey Nıchols İstanbul Kasiyer Demsa Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kasa işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Demsa Group, Lüks mağazacılık bünyesinde faaliyet gösteren dünyaca ünlü markaları müşterisinin beğenisine sunan Harvey Nichols İstanbul mağazasında görevlendirilmek üzere Kasiyer aramaktadır. - Tercihen üniversite mezunu, - Tercihen İngilizce bilen, - Kasa ve muhasebe uygulamaları konusunda deneyimli, - Sorumluluk sahibi, - Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, - Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren,

 • Demsa Group

  Ted Baker Satış Danışmanı / Ankara Demsa Group

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çarpıcı renkleri, nefes kesen baskıları ve koleksiyonlarında tercih ettiği dramatik kumaşlarla dikkat çeken ünlü İngiliz markası Ted Baker Panora mağazamızda değerlendirmek üzere "Satış Danışmanı” arayışımız bulunmaktadır. Bireysel ve mağaza bazında verilen hedefleri gerçekleştirmek. Mevcut ve potansiyel müşteri portföyünü geliştirmek. Mağaza içerisindeki tüm marka ve ürünler hakkında bilgi sahibi olmak. Mağaza içi reyon ve görsel düzeni sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, Lüks marka mağazacılığı konusunda deneyimli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.

 • Mothercare

  Mothercare Zorlu Center AVM -Satış Danışmanı Mothercare

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Mothercare

  Mothercare Suadiye( Bağdat Caddesi)- Kasiyer Mothercare

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. {C} Tüm kasa işlemlerinde aktif rol almak, gerektiğinde satışa destek vermek.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılıkta tercihen kasa alanında deneyimliyseniz, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • Michael Kors

  Mıchael Kors Zorlu Depo Elemanı Michael Kors

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Michael Kors Hazir giyim, aksesuar ve erkek koleksiyonu, özgün tasarımlarındaki çizgisi ve modellerdeki kalitesi ile dünya markaları arasında en kalici yer edinmis olanlarinin basinda geliyor. Michael Kors Zorlu mağazamızda görevlendirilmek üzere DEPO ELEMANI arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık stok programlarını kullanabilen Mağazacılık sektöründe en az 4 yıl deneyimli, Depoculuk alanında tecrübesi olan, En az lise mezunu, MS Office programlarını kullanabilen, Yoğun iş temposunda çalışabilen, Askerlik görevini tamamlamış

 • Guess

  Guess Demirören AVM- Satış Danışmanı Guess

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı Guess Türkiye olarak 20'in üzerinde mağazamızla 8 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. 1981 yılında California’da küçük bir jean firması olarak kurulmuştur. Dünyada 1400’den fazla mağaza ile hizmet vermektedir. Temelini jean pantolonların oluşturduğu Guess markasının ürün çeşitliliğinde kadın, erkek, çocuk giyimi ile aksesuarlar da yer almaktadır. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada modayı yakından takip ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Mothercare

  Mothercare Suadiye(Bağdat Caddesi)-Satış Danışmanı Mothercare

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı,Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada çocuk gelişimi ile ilgili eğitim almışsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

/
500
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?