İş İlanları

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  29 Mayıs Üni. Dönemsel Sekreterya Personeli Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Altunizade'de bulunan 29 Mayıs Üniversitesi'nde kampüsünde 07 - 30 Mayıs tarihleri arasında görev alacak İngilizce bilen erkek personel aranmaktadır. İş Tanımı: Kampüsün sekreteryasında görev alınacak olup, günlük raporlamaların yapılması, aramaların gerçekleştirilmesi, gelen konukların karşılanması gibi görevlerden sorumlu olunacaktır. Genel olarak organizasyon firmamızın orada ihtiyaç duyacağı işlemleri alandaki temsilcileri olarak gerçekleştirilecektir. Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00 Günlük Ücret: 60 TL + Yemek. Başvuran adaylar hızlı şekilde görüşmeye davet edilecektir.

  Aranan Nitelikler -20-32 yaş arasında, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Ofis çalışmalarını yürütebilecek, -Disiplinli, -Raporlama sağlayabilecek, -LCV aramalarını yürütebilecek, -İngilizce bilen adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Aker Mağazacılık

  Bayan Prova Mankeni Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü kuruluşlarından AKER Mağazacılık bünyesinde, Şişli / Bomonti de bulunan üretim biriminde, koleksiyon çalışmalarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki ölçülere sahip 'Prova Mankeni' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Prova Mankeni beden ölçüleri : Göğüs :88 cm Bel :68 cm Basen :98 cm Boy :1.67 cm- 1.73 cm Başvurunun değerlendirmeye alınması için ölçülerin mezura ile kontrol edilerek belirtilmesi önemle rica olunur.

 • Bessini Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti

  İk Stajyeri Bessini Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İK Departmanında görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okumakta olan BAYAN stajyer alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Vakko

  Şablon Dairesi Sorumlusu Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Emprime İşletmesi Birim Yöneticiliğinde şablon ile baskı konularında bilgili "Şablon Dairesi Sorumlusu” takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının Tekstil veya Makine bölümlerinden mezun, Tekstil’de baskı konusunda 5-10 yıl deneyimli, Baskılı desen bilgisine sahip , Planlama ve zaman yönetimi becerilerine sahip, Problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Adeo Bilişim Danışmanlık Hizmetleri

  Network Danışmanı Adeo Bilişim Danışmanlık Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklerde ve belirtilen sorumlulukları yürütebilecek takım arkadaşaları aramaktayız. Network ürünleri konusunda, atanmış oldukları işler ile ilgili olarak şirket bünyesinde sorunların tespiti ve çözülmesi çalışmalarını yürütmek, Network cihazlarının kurulmasını sağlamak, proje adımlarını gerçekleştirmek, teknik boyutta proje veya kuruluş yönetimi yapmak ve gerekli olan konfigürasyonları, dokümantasyonu, checklistleri vb. oluşturmak, Periyodik olarak network ağının çalışırlığını test etmek, tekrarlanan sorunların giderilmesinde etkin ve kalıcı çözümler geliştirmek; kurulu network üzerinde optimizasyon ve tuning işlemlerini yapmak. İlgi ve yönetiminde olan networklerde oluşacak yeni ihtiyaçlara çözüm araştırmak bu kapsamda oluşacak yeni projelerde aktif rol almak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili teknik fakültelerinden mezun. Tercihen (Elektronik, Elektrik, Bilgisayar, Matematik) Tercihen HP, Huawei , Dell Network ürün ailesinde saha tecrübesi olan, Fortigate veya Checkpoint ürün ailelerinden enaz birinde saha tecrübesi olan, Seyahat engeli olmayan.

 • Bikar İlaç

  Ruhsatlandırma Uzmanı Bikar İlaç

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun olan adaylar değerlendirmeye alınacaktır. İlgili mevzuat doğrultusunda CTD formatına uygun olarak yerli ve ihraç ürünlerin ruhsat başvuru dosyalarının hazırlanması ve başvurularının yapılması, Ürünlerin varyasyon başvurularının hazırlanması, Ruhsat yenileme ve dosya güncellemelerinin yapılması, Bakanlıktan ve diğer resmi kurumlardan gelen yazılara yanıt verilmesi, kayıt altına alınması ve arşivlenmesi, KÜB/KT bilgilerinin hazırlanması, Ruhsatlandırma ile ilgili ulusal ve uluslararası yönetmelikler ve mevzuatın takip edilmesi, Tercihen ARGE (metot geliştirme) çalışmalarına destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın, araştırmacı ve gelişime açık

 • Vakko

  Kimya Mühendisi Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Emprime İşletmesi Birim Yöneticiliğinde ipek kumaşlar üzerine boya - baskı - apre konularında görev alacak "Kimya Mühendisi" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Tekstil Kimyası konusunda deneyimli, Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgili, İletişim ve analitik becerileri yüksek, sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Adecco

  Satış Mühendisi Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Endüstriyel Kapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Satış sürecinde fiyatlandırma, teslimat, kalite ve sevkiyatı yönetecek. Müşteri ziyaretleriyle aktif müşteri yönetimi yapacak. Teklif hazırlayacak , gerektiğinde revize edecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun. Minumum 2 yıl satış tecrübesi olan. İyi derecede İngilizce bilen. Takipçi, iletişimi güçlü. Aktif araç kullanabilen.

 • Win Bilgi İletişim Hizm. A.Ş

  Genel Muhasebe Uzmanı Win Bilgi İletişim Hizm. A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bizimle Çalışmaya Ne Dersiniz? Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde, Muhasebe Uzmanı olarak görev yapacak, en az 3 yıl deneyimli çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 24-34 yaş arası, En az Ticaret Meslek Lisesi mezunu, Tercihen MYO'larının ilgili bölümlerinden mezun, (İşletme, Muhasebe, ...) Genel Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olan, Tercihen SMMM veya YMM bürosu tecrübesi olan, LOGO, Mikro, Luca muhasebe programlarından herhangi birini iyi derece kullanabilen, Faturaların düzenlenmesi, muhasebe hesaplarının tutulması, hesap mutabakatlarının yapılması, gelir ve gider hesaplarının takibi işlerinin yürütülmesinde aktif rol alabilecek, Prezentabl, İnsan ilişkileri gelişmiş, iletişimi güçlü, Sigara kullanmayan, Bir şirketin tüm muhasebe hareketlerini Mali Müşavir gözetiminde yürütebilen, Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

 • Ptc Metalurji Dökümhane ve Endüstri Malzemeleri

  Satış Mühendisi Ptc Metalurji Dökümhane ve Endüstri Malzemeleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması PTC Metalurji; demir dışı döküm sektörüne kaliteli hizmet vermek amacı ile 2005 yılında ticari faaliyetine başlamıştır. Amacımız ticari ortağımız olan değerli müşterilerimizin problemlerine akılcı ve sonuç odaklı çözümler sunarak, maksimum verimlilik ve minimum maliyetler ile ekonomik üretim olanağı sağlamaktır. Bu nedenledir ki, ‘’ Metalurji’de Akılcı Çözümler ‘’ sloganımızdır. PTC olarak, metal sektöründe faaliyet gösteren her bir firmaya ulaşarak çözüm ortaklıkları yaratmak, yeni ürünlerin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve sektördeki yerimizi kullanıcılarımız için vazgeçilmez kılmaktır. PTC Metalurji’nin verdiği hizmetler ve servis sağladığı sektörler; Döküm Sanayi - Alüminyum Basınçlı Döküm - Kum Döküm - Kokil Döküm Dövme Sanayi - Pirinç Dövme - Çelik Dövme - Alüminyum Dövme Otomasyon - Kalıp Yağlama Ekipmanı ve Otomasyonu - Piston Yağlama Ekipmanı (Sıvı & Granül) - Otomatik Kepçe Ekipmanı ve Otomasyonu - Pirinç Kokil Döküm Ekipmanı ve Otomasyonu - Otomatik Dozajlama Ünitesi Firmamız HENKEL bayisi olup ileri teknoloji ile yenilikçi, çevre dostu Bonderite marka ürünler sunmaktadır. Metal işleme endüstrisinin değişmez sarf malzemesi olan "endüstriyel yağlar" konusunda görevlendirilmek üzere (Bay / Bayan) · Satış stratejileri ve prensipleri doğrultusunda ürünlerin satışını gerçekleştirecek, · Çalışma planına bağlı olarak düzenli müşteri ziyareti gerçekleştirecek ve raporlayacak, · Endüstriyel yağlar ve özellikle metal işleme sektöründe yeni müşteriler kazanabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Endüstriyel Madeni Yağlar & Metal İşleme konusunda tecrübeli, En az 2 yıl satış tecrübesine sahip, Müşteri portföyü olan, 30 yaşını aşmamış, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış, İnsan ilişkilerinde başarılı ve sonuç odaklı, MS ofis programlarını kullanabilen,

 • Ekol Mağazaları

  Mağaza Satış Danışmanı Ekol Mağazaları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması EKOL Kadın Giyim alanında her geçen gün büyüyen ve gelişen bir marka olarak mağazalaşmasını sürdürüyor. Kızılay Bölgesinde bulunan mağazalarımız için Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz. Mağazanın genel anlamda temiz ve düzenli olmasını sağlar. Görsel standartlara bağlı kalarak reyon ve raflardaki ürünlerin düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. Kargo ile gelen ürünlerin teslim alınması, sayılması ve reyonlara dağıtımını sağlar. Müşterileri güler yüzle karşılar istek, talep ve ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamaya çalışır. Ürün toplama, katlama, askılama, alarmlama ve etiketleme işlemlerini hızlıca yürütür. Mağazayı her zaman satışa ve hizmete hazır halde bulunmasınısağlar. Ürün özellikleri hakkında bilgi sahibi olur. Markanın yüzü olarak genel görüşü, kıyafeti ve davranışlarıyla marka imajına katkı sağlar. Mağaza satış hedeflerini gerçekleştirmek için mücadele verir. Satış performansını en üst düzeyde tutmak ve sıcak satışın sürekli içinde bulunmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kadın Giyim sektöründe en az 1 yıl tecrübeli Ekip çalışmasında başarılı, İşinde istekli, mücadeleci ve hevesli, Güler yüzlü, pozitif ve enerjik, Modayı, görselliği ve yeni trendleri takip eden, Yeniliklere ve değişime açık

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Fastfood Mutfak Aşçısı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, GIDA ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; Büfe içinde menülerde bulunan ürün yelpazesini( tost, ıslak hamburger vb.) üretmek için gerekli donanıma ve bilgiye sahip,

  Aranan Nitelikler 18 - 30 yaş aralığında, Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, Daha önce benzer bir iş tecrübesi olan, En az ilköğretim mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden( Ümraniye bölgesine ulaşım imkanı bulunan) Bay " AŞÇI " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Remax Flex

  Ofis Elemanı Remax Flex

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İŞ AÇIKLAMASI; RE/MAX FLEX Gayrimenkul Danışmanlık Ofisi İzmir’in hızla gelişmekte olan Güzelbahçe bölgesinde açıldı.Ofisimiz kadrosuna yeni ekip arkadaşlarını arıyor! OFİS ELEMANI POZİSYONUNDA ; Ofisimizde belirli çalışma saatleri çerçevesinde çalışmak üzere, Kurumsal bir çatı altında çalışabilecek,etik kurallara bağlı kalabilecek, Ofisimize gelen potansiyel müşterilerimizi karşılayacak, Gelen Telefon trafiğini cevaplayacak ve ilgili gayrimenkul danışmanına yönlendirecek Bazı durumlarda ofis Danışmanlarına teknik destek verebilecek, Ofis içi düzen ,temizlik ,ikram ve ofis tertibinden sorumlu olabilecek, Ofis açma-kapama sorumluluklarını yerine getirebilecek

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar ARANAN ÖZELLİKLER; Ekip çalışma ruhunu benimseyecek, Kurumsal bir çatı altında çalışabilecek sorumlulukta, İletişim ,temsil , ikna,ve sorun çözebilme yeteneğine sahip, pozitif ,güler yüzlü,enerjik,ve çalışkan , Dış görümüne önem veren, M.S. (Microsoft) programlarına hakim, Eğitime ve gelişime açık, GÜZELBAHÇE (İZMİR)BÖLGESİNDE ÇALIŞMAK İSTEYEN BAYAN ARKADAŞLAR

 • Demircan İnşaat Elektrik Makina San.Ve Tic.A.Ş

  Ön Muhasebe Sorumlusu Demircan İnşaat Elektrik Makina San.Ve Tic.A.Ş

  Ordu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Demircan A.Ş.’ nin ana faaliyet konusu Elektrik iletim ve dağıtım tesisleridir. Kuruluşundan bu yana bir çok şehir ve köyde elektrik şebekesi ve enerji nakil hattı projesini başarıyla tamamlayarak sektöründe kendine saygın bir yer edinmiştir. 2006 yılında İnşaat sektörüne girme kararı alan Demircan A.Ş. bu sektörde kendisine müşterilerinin beklentisi doğrultusunda, doğayla uyumlu, modern, güvenli ve konforlu yapılar kazandırmayı amaç edinmiştir. Şirket hedef politika ve stratejileri doğrultusunda, programa uygun olarak Merkez ve İlçe Şantiye işlerinin yürütülmesini sağlamak. İş programını uygulamak, uygulatmak, koordine etmek, denetlemek ve işleyişten sorumlu olarak; gerekli kanuni ve idari yükümlülükleri yerine getirmek ve getirilmesini sağlamak. Demircan A.Ş. olarak, Ordu/FATSA Ofisi'mizde görevlendirmek üzere Ön Muhasebe Sorumlusu arıyoruz!

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksek Okul ‘ların ilgili bölümlerinden mezun, Ön Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli, B sınıfı sürücü belgesi bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen, Onay süreçleri tamamlanan gider faturalarının kayıtlarının oluşturulması, muhasebeleştirilmesi, raporlanması işlerini yürütebilecek Cari hesap mutabakatlarını ve Ödeme işlemlerinin takibini yapabilecek Banka hareketlerinin takibi ve muhasebeleştirilmesi işini yapabilecek Kendi sorumluluğu altında olan, Şirketin yasal/diğer evraklarını emniyetli, düzenli bir şekilde muhafaza edip arşivleyecek Tek düzen hesap planına, Cari hesap ve mutabakat süreçlerine hakim, MS Office programlarına, LOGO GO muhasebe uygulamalarına hakim ve raporlama yapabilen, Ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, saha ve büro çalışmalarına yatkın adayların başvuruları beklenmektedir.

 • Gnc

  Ürün Danışmanı - Genel Başvuru Gnc

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir, Adana, Gaziantep

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm Türkiye Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Mağaza Müdürü'ne bağlı olarak çalışacak, müşteri ihtiyaçlarını anlayıp doğru ürünler tercih etmelerini sağlayabilecek "Takım Arkadaşları" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, tercihen ( Yüksekokul veya Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Biyoloji, Kimya, Beslenme Diyetetik, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler, Ziraat, Süt Teknolojisi veya Gıda Teknolojisi, Beden Eğitimi Bölümlerinden mezun) Perakende sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Genç, dinamik, pozitif, güler yüzlü, ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, MS Office ve internet uygulamalarına hakim.

 • Aysira Tekstil

  Tasarım Yardımcısı Aysira Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Kurumsal bir yapı sistemi ile çalışan Aysira ürün çeşitliliği ve kalitesinde ulaşmış olduğu nitelikli seviyelerden ötürü, bir başka dünya markası olan Pierre Cardin Wedding üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğini de güçlendirmiştir. Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Aysira renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir. 5000 m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira Genel Merkez bünyesinde görevlendirmek üzere Tasarım Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Moda Tasarımı ve Tekstil, Hazır Giyim,gibi ilgili bölümlerimden mezun Hazır giyim alanına ilgi duyan ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen, Moda ve tasarım zevki olan, dünya modasını yakından takip edebilecek, Renk, kumaş, aksesuar ve dikim teknikleri konusunda bilgili, Model çizimi üzerinden ölçü tablosu hazırlayabilen, kalıp sonrası gelen ürünü oluşturabilecek, Asistanlık ve yardımcılık yapabilecek, MS Office programlarına hâkim, Kontrol gözü kuvvetli, sorumluluk almaktan açınmayan,

 • Atılgan Otomotiv

  Garanti Elemanı Atılgan Otomotiv

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Atılgan Otomotiv İstanbul Sultanbeyli şubesinde görevlendirilmek üzere "Garanti Elemanı” arıyoruz..

  Aranan Nitelikler * En az MYO mezunu, * Garanti uygulamalarında en az 2 yıl tecrübeli, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * MS Office uygulamalarına hakim, * Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • Kırmızı Ayakkabı

  Satış Elemanı Kırmızı Ayakkabı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Spor ayakkabı mağazasında çalışacak tecrübeli "Satış Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende satış ve müşteri hizmetlerinde deneyimli, Mağazacılığı kariyer olarak hedeflemek, Diksiyonu düzgün, pozitif , güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı, Satış ve ikna kabiliyeti yüksek ,müşteri takibi konusunda disiplinli, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, Sonuç odaklı ve analitik yönü kuvvetli, Modayı yakından takip eden ve dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş.

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  E-Ticaret Genel Müdürü Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Nitelikler: Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun · Akıcı İngilizce bilgisine sahip, e-ticaret terminolojisi ve teknik terimlerine hâkim · Internet teknolojilerine yatkın ve ilgili alanda yurtiçi ve yurtdışı trendleri ve yenilikleri takip eden · E-ticaret sektöründe en az 5 yıl deneyimli · E-ticaret sitesi, projeleri ve operasyonları yönetmiş, referans sunabilecek · Satın alma operasyonları ve süreç yönetimi bilgisine sahip · Tedarikçi seçimi ve alternatif tedarikçi geliştirme konusunda uzman · Seyahat engeli bulunmayan · Aktif araç kullanabilen · Prezantabl · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İş Tanımı E-ticaret yönetim sisteminin uygulanabilmesi için gerekli kaynakları sağlamak E-ticaret politika, hedef ve stratejilerini belirlemek ve bu faaliyetlere önderlik etmek Kuruluş içi e-ticaret yönetim sisteminin değerlendirilmesi faaliyetleri ile ilgili olarak; denetçi grupları tarafından hazırlanan raporları incelemek, görüşlerini bildirerek önerilerde bulunmak E-ticaret mali yapısını yönetmek E-ticaret operasyonel akışına hâkim olmak, resmi kurumlara karşı temsil etmek, şirketin ilişkide bulunduğu ve ilişkide bulunmayı hedeflediği özel ve resmi kurumlarla iyi ilişkiler kurmak

 • Hotel Su /Sunis Hotels

  Santralist Hotel Su /Sunis Hotels

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sunis Hotels grubu Hotel Su'da çalıştırılmak üzere "Santralist" alımımız olacaktır. Başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler İyi derece de İngilizce dil bilgisine sahip, (2. dil tercih sebebidir.) Takım çalışmasına yatkın, Bayan, Diksiyonu düzgün

 • Firma Adı Gizli

  Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mevcut ithalat ve ihracat operasyon işlemleri yapmak, Gümrüklere gelen malzemelerin takibini yapmak ve ilgili malzemenin ithalat dosyasını hazırlayarak Gümrük Müşaviri ‘ne göndermek ve malzemenin ithalatının yapılıp fabrikaya teslimini sağlamak, Gerçekleşen ithalat dosyalarını takip etmek, raporlamak, analiz etmek, Satış bölümünden gelen yurtdışı siparişleri hazırlamak ilgili tedarikçiye sipariş için gerekli bilgileri vermek, Malların yola çıkışından itibaren stok girişine kadar tüm süreçleri yürütmek özellikle sevkiyat planını yapmak, Ürünün sevkiyatı için uygun nakliye şirketleri ile anlaşmak, İthalat ve ihracat işlemlerinin mevzuata uygun bir şekilde gerekli resmi izinleri alarak gerçekleştirmek, Yurtdışı tedarikçileri ile koordinasyonu sağlamak, tedarikçi yönetimi ve takibini sağlamak, Ürünün doğrudan farklı bir ülkeye ihraç edilmesi halinde süreci organize etmek, gerekli dokümantasyonları müşterinin gerekli departmanı ile paylaşmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. İyi derecede İngilizce bilen, okuma yazma konuşma kabiliyeti yüksek, Tercihan dış ticaret operasyonu (ithalat-ihracat) konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Raporlama, dosyalama konusunda titiz ve düzenli, ayrıntılara önem veren, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Takipçi, hızlı, dinamik ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Sigara kullanmayan, Kesinlikle Anadolu yakasında tercihan Tuzla, Gebze, Pendik, Kartal, Kaynarca bölgesinde ikamet eden, Çalışma arkadaşları arıyoruz. Aranılan özelliklere uymayan özgeçmişler dikkate alınmayacaktır!!! NOT: İşyerimiz Birlik Organize Sanayi Bölgesi Tuzla'dır.

 • Sgs Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri

  İngilizce Bilen Üniversite Öğrencileri Sgs Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Güneşli merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, telefon trafiğini yönetebilecek "İngilizce Bilen Üniversite Öğrencileri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MYO veya Lisans bölümleri öğrencisi, 16:00-20:00 Saatleri arasında çalışabilecek, Gelen telefonları karşılayabilecek, İleri seviyede İngilizce bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın,

 • Aroma Tekstil

  Mağaza Müdürü Aroma Tekstil

  Kırklareli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uzun süreli perakende deneyimi ile ünlü markaların distribütörlüğünü gerçekleştiren Aroma Tekstil, ''LÜLEBURGAZ'' ''Loft Mağazası'' için ''Mağaza Müdürü' arıyor. Mağaza organizasyonunda sorumlu olmak, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak , Müşteri ilişkilerini yönetmek, Mağaza ekibinin işe alım, performans yönetimi ve eğitimlerini gerçekleştirmek, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek, Etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden, Mağaza yöneticiliğinde en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan, İletişim becerisi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, adaylar aranmaktadır.

 • Bilişim Eğitim Merkezi

  Kurumsal Satış Uzmanı Bilişim Eğitim Merkezi

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarının belirlenip satış süreçlerinin yönetilmesi, Mevcut kurumsal müşteri portföyünü yönetmek ve yeni satış projeleri geliştirmek, Kendisine verilen satış ve müşteri memnuniyeti hedefini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilişim sektöründe en az 2 yıl Kurumsal Satış tecrübesi olan, Tercihen Kamu kurumlarına satış tecrübesi ve portföyü olan, Belirlenen hedefler doğrultusunda müşteri ziyaretlerinde bulunmak ve sahada sıcak satış yapmak, MS Office Programlarına hakim, İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli, takipçi, güvenilir, aktif ve sorumluluk sahibi, İletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve hırslı, Diksiyonu düzgün, sunum yeteneğine sahip, prezantabl, Kalite, başarı ve hedef odaklı çalışmayı benimsemiş, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş, Motivasyonu ve enerjisi yüksek,

 • Aroma Tekstil

  Mağaza Müdürü Aroma Tekstil

  Edirne

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uzun süreli perakende deneyimi ile ünlü markaların distribütörlüğünü gerçekleştiren Aroma Tekstil, 'Edirne Margi Outlet'' ''Loft Mağazası'' için ''Mağaza Müdürü' arıyor. Mağaza organizasyonunda sorumlu olmak, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak , Müşteri ilişkilerini yönetmek, Mağaza ekibinin işe alım, performans yönetimi ve eğitimlerini gerçekleştirmek, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek, Etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden, Mağaza yöneticiliğinde en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan, İletişim becerisi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, adaylar aranmaktadır.

 • Jotun Group

  Satınalma Uzmanı - İstanbul Jotun Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hammadde ve ambalaj malzemelerinin sipariş planlamalarını yapmak. Hammadde ve ambalaj malzemesi dışında kalan tüm şirket ihtiyaçları için gerektiğinde pazar araştırması yapmak ve teklif almak. Yurtiçi ve yurtdışı siparişlerin teyitlerini kontrol etmek, fabrika ve/veya gümrük noktasına varışına kadar takibini yapmak, konu hakkında ilgili rapor ve bilgilendirmeleri yapmak. Siparişlerin yükleme şekline göre gereken nakliye organizasyonlarını yapmak. Günlük ve haftalık gümrükleme planını oluşturmak, tüm ithal malzemelerin gümrük sürecini takip etmek ve sonlandırmak. Hammadde ve diğer malzemelerin fiyat ve ek maliyet bilgilerini güncellemek. Tüm hammadde, ambalaj, nakliye ve gümrük hizmet faturalarını kontrol etmek, muhasebeye teslim etmek. Çeşitli raporlar hazırlamak (Örnek: Günlük depo varış bilgisini depoya iletmek, analiz sertifikası listesini güncellemek.)

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu İyi derecede yazılı ve sözlü İngiliz bilgisine sahip Tercihen benzer bir görevde 1-2 yıl deneyimli Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli Gerektiğinde seyahat edebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • D's Damat

  Satış Danışmanı - İstanbul Güngören Kale AVM D's Damat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Güngören Kale AVM'de bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.

 • Aroma Tekstil

  Mağaza Müdürü Aroma Tekstil

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uzun süreli perakende deneyimi ile ünlü markaların distribütörlüğünü gerçekleştiren Aroma Tekstil, 'İzmit'te yeni açılacak olan Symbol Avm'ye'' ''Loft Mağazası'' için ''Mağaza Müdürü' arıyor. Mağaza organizasyonunda sorumlu olmak, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak , Müşteri ilişkilerini yönetmek, Mağaza ekibinin işe alım, performans yönetimi ve eğitimlerini gerçekleştirmek, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek, Etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden, Mağaza yöneticiliğinde en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan, İletişim becerisi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, adaylar aranmaktadır.

 • Medicana

  Anlaşmalı Kurumlar Uzmanı Medicana

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal Pazarlama Direktörü' ne bağlı olarak çalışıp; imzalanan özel sağlık sigortası ve/veya anlaşmalı kurumlar sözleşmelerinin sistem tanımlamalarını yapmak, bu alanda talep edilecek raporları hazırlamak ve analizlerini yapmak.

  Aranan Nitelikler Medicana Sağlık Grubu Yönetim Merkezi' nde görevlendirilmek üzere; * En az Ön Lisans mezunu ( Lisans mezunları tercih sebebidir), * Anlaşmalı kurumlar ve özel sigortalarla ilgili olarak en az üç yıllık deneyime sahip olan, * TTB, HUV ve SGK mevzuatlarına hakim, bu alanlardaki güncel gelişmeleri yakından takip eden, * Hastane otomasyon sistemlerini aktif olarak kullanabilen, * Planlama ve raporlama becerileri gelişmiş olan, * MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, * Tercihen İstanbul Avrupa yakasından ikamet eden ( çalışma yeri Tekstilkent' tir),

 • Era İnsan Kaynakları

  Muhasebe Sorumlusu Era İnsan Kaynakları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız müşteri firmamız adına "Muhasebe Sorumlusu ” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Görev Tanımı : Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, dış ticaret muhasebesi, vergi mevzuatı, finansal raporlama konularındaki çalışmaların yürütülmesi, Vergi uygulamaları ve SPK mevzuatı ile iligli süreçlerin yönetilmesi, Tüm yasal beyannamelerin hazırlanması, Dönemsel ve dönem sonu işlemlerinin yapılması, Aranan Nitelikler: Meslek yüksek okulları ya da üniversitelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe konusunda minimum 4 sene deneyime sahip, MS Office ve muhasebe paket programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden

 • D's Damat

  Satış Danışmanı - İstanbul Perlavista AVM D's Damat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Perlavista AVM'de bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.

 • Aysira Tekstil

  İzmir Bölge Sorumlusu Aysira Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aysira Tekstil bünyesinde mağazacılık alanında görev alacak; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe bölge yönetiminde minimum 3 yıl deneyimli, Ekip liderliğine sahip ve ilişki yönetimine duyarlı, Etkin ekip yönetimi ile yüksek performanslı bir takım yaratabilen, Sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Analitik düşünme ve problem çözme, planlama ve organizasyon yönleri kuvvetli, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, Disiplinli, dikkatli, titiz ve sistematik çalışan, Kişiler arası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan,

  Aranan Nitelikler Sorumlu olduğu mağazalarla ilgili bütçe, stok, maliyet, sipariş, tahsilat, sevkiyat, görsel ve personel yönetimini sağlayacak, Mağazalarda satış verimliliğinin arttırılması, iş akışı ve sorunların takibinin gerçekleştirilmesi için düzenli periyotlarla mağaza ziyaretlerini gerçekleştirecek, İstenilen bilgi girişleri ve raporlamalarla bölgesinin hedeflerine ulaşmasını sağlayacak, Ekibin yüksek motivasyonlu, hedeflerini gerçekleştiren ve sürekli ileriye taşıyan şekilde yönetim ve geliştirilmesinden sorumlu olacak, Aysira İzmir Mağazalar Bölge Sorumlusu aranmaktadır..

 • Medicana

  Kurumsal Pazarlama ve Anlaşmalı Kurumlar Sorumlusu Medicana

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal Pazarlama Direktörü' ne bağlı olarak çalışıp; özel sigortalar ve anlaşmalı kurumlar ile imzalanacak sözleşmelerin hazırlığını yapmak, imzalanan sözleşmelerin sistem tanımlamalarını gerçekleştirmek, tüm anlaşmalı kurumlar ve özel sigortaların yazışmalarını takip etmek ve ilgili birimleri bilgilendirmek, kurumlardan gelecek olan ödemeleri ve revizyon taleplerini takip etmek, sigorta şirketleri ve bankalarla koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler Medicana Sağlık Grubu Yönetim Merkezi' nde görevlendirilmek üzere; * En az Ön Lisans mezunu ( Lisans mezunları tercih sebebidir), * Anlaşmalı kurumlar ve özel sigortalarla ilgili olarak en az üç yıllık deneyime sahip olan, * TTB, HUV ve SGK mevzuatlarına hakim, bu alanlardaki güncel gelişmeleri yakından takip eden, * Özel sağlık sigortası şirketleriyle anlaşmalar yapmış/yapabilecek olan, * Hastane otomasyon sistemlerini aktif olarak kullanabilen ve gerekli hallerde sistem geliştirmelerine katkı sağlayabilecek olan, * Aktif araç kullanabilen ve şehir dışı seyahat engeli bulunmayan, * Planlama ve raporlama becerileri gelişmiş olan, * Sunum yapma ve iletişim becerileri yüksek olan, * MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, * Tercihen İstanbul Avrupa yakasından ikamet eden ( çalışma yeri Tekstilkent' tir),

 • Eren İletişim Gıda Turizm

  Turkcell Satış/Kasa/İletişim Danışmanları Eren İletişim Gıda Turizm

  Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul (Silivri) , Tekirdağ (Çorlu , Çerkezköy , Kapaklı ,Saray) ve Kırklareli (Merkez)de bulunan ''Turkcell İletişim Merkezi'' mağazalarımızda Turkcell kalite standartları dahlinde satış hedeflerine ulaşılması , müşteri memnuniyetinin sağlanması , aktivasyon işlemlerinin gerçekleştirilmesinde görev alacak pozitif, güleryüzlü ,insan ilişkileri kuvvetli dinamik ,hizmet ve hedef odaklı Satış Danışmanı , Kasa Sorumlusu ve İletişim Danışmanı ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Şirket politika, yönetmelikleri ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda mağazlarımızda Satış ve Hizmet işlemlerini gerçekleştirecek Müşterilere mağazadaki ürünlerin ve kampanyaların tanıtımını yaparak, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üreten, Mağazanın belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlayan, Mağazanın görsel düzenini sağlamak ve mevcut düzeni koruyabilecek. Gelişen teknolojlere özellikle Mobil Telekomünikasyon sektörüne ilgi duyan, Aktif, gelişime açık, satış becerileri ve iletişim tekniklerini etkin şekilde kullanabilen, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyeti ve hedef odaklı çalışabilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen

 • Team Gerilla

  Satış Destek Süpervizörü Team Gerilla

  Eskişehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına SATIŞ DESTEK SÜPERVİZÖRÜ arıyoruz. Proje Koordinatörüne bağlı olarak ; kendisine ait bölge ekibinin yönetiminin ve koordinasyonunun sağlanması. Yöneticisi tarafından bildirilecek etkinliklerin yönetimi ve hızlı aksiyon alınarak ekibe uygulaması. Ekip Route larının hazırlanması ve uygulatılması. Çalışma yapılacak hizmet noktalarının tespit edilmesi ve görüşmelerin yapılması, portföy oluşturulması. Bölge ekibinin iş takibinin ve günlük düzenli olarak saha kontrolünün yapılması. Marka yöneticileri ile saha ekibinin arasındaki korrdinasyonun sağlanması ve istenilen bilgiler doğrultusunda raporlamaların yapılması. Ekibe yeni katılan veya ayrılan pesonellerin işe giriş/çıkış evrakalrının takibinin yapılması. Ekibin saha ve eğitim masrafalrının takibi ve kontrolü. Günlük, Hafalık ve Aylık raporların zaman planına uygun hazrılanması. Personel izinlerinin yönetilmesi ve hastane raporlarının takibi. Bölge ekibinin genişletilmesi, ekipten ayrılan personellerin yerine yeni adaylar bulunması ve yedek ekip oluşturulması. İşi geliştirmeye yönelik yeni fikirlerde bulunulması.

  Aranan Nitelikler Ajans ve saha deneyimi olan. Tercihen Üniversite ve MYO mezunu olan. Daha önce en az 10 kişilik ekip yönetiminde bulunmuş. En az 3 senelik Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve yoğun çalışma saatlerine uyabilen. Kişisel görünümüne özen gösteren. Şirket temsil yeteneği olan. Takım çalışmasına uygun. İletişimi güçlü. İnsan ilişkilerinde başarılı

 • Angels Never Die

  Baskı Nakış Sorumlusu Angels Never Die

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ‘Angels Never Die’ markası sıradanlıktan kopmak ve beklenenlerin üstüne çıkmak için tüm dikkatiyle yeni formların ve farklı dokuların arayışına odaklanmış uluslararası bir giyim firmasıdır. Üretilen her bir ürün sıradan olmayı reddedip, kendinden emin bireyselliği savunarak yepyeni bir tavır ortaya koyar. Uluslararası bir marka olan ‘Angels Never Die’ ailesine katılmak üzere Baskı Nakiş Sorumlusu aranmaktadır

  Aranan Nitelikler -Tercihen en az lise mezun olmak -Baskı Nakış üretimini takip ve kontrol edebilecek bilgi ve iş deneyimine sahip olmak, -Temel Ofis programlarini kullanabilen, -Analitik düşünebilen, sorunlara pratik,akilci ve çözüm odaklı yaklaşabilen, -Güçlü iletişim ve ikna kabiliyetine sahip -Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar icin) -Sürücü belgesine sahip -Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden Baskı Nakış Üretim Sorumlusu alınacaktır.

 • Optima Mühendislik

  Mekanik Teknisyeni Optima Mühendislik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin Kanyon Projesinde görevlendirmek üzere Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun, Isıtma, soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli, Tercihen işletme deneyimine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mekanik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Şoför Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Demir Çelik" alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için personel servisinden sorumlu, aşağıdaki niteliklere sahip ''ŞOFÖR'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler E sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak kullanan, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, Tercihen benzer pozisyonlarda görev almış, Askerlik hizmetini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış, Bornova veya Bayraklı semtlerinde ikamet eden, ERKEK

 • Remax Flex

  Danışmanlık Remax Flex

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SİZDE BEN BU İŞİ YAPARIM DİYORSANIZ ……….. GELİN GÖRÜŞELİM!!!! Ekibimize dahil edeceğimiz gayrimenkul danışmanları bizim bir elemanımız yada personelimiz değil birlikte çalıştığımız bağımsız iş ortaklarımız olacaklardır.Ferah ,sakin ve enerjisi yüksek olan bir ofis ortamında İzmir ,Güzelbahçe ve bölgesine çalışma imkanı sunmaktayız.Kendi işini yapmayı hedefleyen,özgüven sahibi ,dürüst ,etik kurallara bağlı kalabilen ,insan ilişkilerine güvenen ,ben bu işi yaparım ve başarırım diyenler !! ofisiniz sizler için hazırlanıyor.TECRÜBEM YOK diye düşünmeyin ,gereken tüm eğitim hem RE/MAX TÜRKİYE tarafından hemde RE/MAX FLEX tarafından (ofis içi eğitim) verilmektedir. GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE RE/MAX FLEX ÇATISI ALTINDA BAŞARI VE YÜKSEK KAZANÇ SİZLERİ BEKLİYOR. GELİN KARİYERİNİZDE DEVRİM YAPIN!!!!!!

  Aranan Nitelikler ARANAN ÖZELLİKLER; Dürüst ve güvenilir iş yapmak isteyen, Etik kurallara bağlı kalabilen, Hedefleri ve tecrübelerini yüksek kazanca çevirmek isteyen, Sistemli çalışmanın önemini kavrayan ve faydasını bilen , Profesyonel olmanın gücüne inanan, Ekip çalışmasının bireysel yükselişine faydası olduğunu düşünen, Finansman sorunu olmayan, Kariyerine Gayrimenkul sektöründe yön vermek isteyen, ve en önemlisi BEN BU İŞİ YAPARIM diyenler; GÜZELBAHÇE (İZMİR)BÖLGESİNDE ÇALIŞMAK İSTEYEN BAY VE BAYAN ARKADAŞLAR

 • Randstad Türkiye

  Satış ve Pazarlama Yöneticisi Randstad Türkiye

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz uluslararası kuru gıda alanında faaliyet gösteren müşterimiz için Satış&Pazarlama Sorumlusu/Yöneticisi aramaktayız. - Kuruyemiş, kurugıda ve kahve alanında faaliyet gösteren mevcut / potansiyel müşterileri ziyaret etmek, ilişkileri geliştirmek - Ürün portföyünün oluşturulmasında sorumluluk almak , satış ve dağıtımını organize etmek - Pazar ve rakipteki gelişmeleri takip etme, büyüme odaklı pazarlama çalışmalarını yürütmek ve kaliteli servis anlayışını yerleştirmek

  Aranan Nitelikler - 5-7 yıl kuruyemiş, kurugıda ve kahve satış tecrübesine sahibi olmak - B tipi sürücü belgesine sahip olmak ve seyahate engeli olmamak - Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak ve takım çalışmasına yatkın olmak - MS Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilmek - erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak - Istanbul’da ikamet eden

 • Akım Metal

  Elektronik Teknisyen/Teknikerleri Akım Metal

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Akım Metal Ar-Ge Merkezimiz için belirtilen nitelikler doğrultusunda Elektronik Teknisyen/Teknikerleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise veya M.Y.O. Elektrik & Elektronik, Mekatronik bölümlerinden mezun Ölçü aletleri ve test cihazları kullanabilen Elektronik kart üretimi,tamiri veya kalite kontrolü alanında 2 yıl deneyimli ESD bilincine sahip Takım çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul; Maltepe, Kartal,Pendik, Tuzla veya Kocaeli; Çayırova, Gebze, Darıca civarında ikamet eden veya ikamet edebilecek

 • Aroma Tekstil

  Satış Danışmanı Aroma Tekstil

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uzun süreli perakende deneyimi ile ünlü markaların distribütörlüğünü gerçekleştiren Aroma Tekstil, İzmit Symbol Avm için ''Satış Danışmanı'' arıyor. Dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Mağaza ürünlerinin iyi bir şekilde teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az lise mezunu veya yüksekokul/üniversite öğrencisi, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Hayat tarzı olarak mağazacılığı benimseyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • D's Damat

  Satış Danışmanı - İstanbul Gaziosmanpaşa Go Park D's Damat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Gaziosmanpaşa Go Park AVM'de bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az Lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.

 • D's Damat

  Satış Danışmanı - İstanbul Dudullu İmes D's Damat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Dudullu İmes'de bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.

 • Sefam Turizm Catering

  Satış- Pazarlama Temsilcisi (Ankara) Sefam Turizm Catering

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SUİT GRUP bünyesinde hizmet veren Catering (Yemek) Fırmamızın tanıtım ve satışında görev yapacak; mevcut müşteri portföyünün korunması; geliştirilmesi ve yönetiminden sorumlu olacak Satış sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen lisans mezunu Satış ve pazarlama konularındaistekli Satışı meslek olarak benimsemiş ve bu alanda kariyer hedefi olan Yazılı ve sözlü etkin iletişim becerilerine sahip Sorun çözebilme becerileri, iş takibi gelişmiş Sonuç odaklı çalışabilen 40 yaşını aşmamış Bay "Satış Temsilcileri” arıyoruz.

 • Bilkon Grup

  İnsan Kaynakları Sorumlusu - Anadolu Yakası Bilkon Grup

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Kadıköy’ de ki merkezinde görevlendirilmek üzere, İnsan Kaynakları Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız. Görev Tanımı; Personelin puantaj kontrolü ve maaş ödemelerinin yapılması, Personelin devam kontrolünün takibi, Ücretlendirme ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi, Personelin iş sözleşmeleri ve yönetmelik, talimat ve prosedürlere uyumunun kontrolü ve takibinin sağlanması, Bordro tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Ücret, yan haklar ve sosyal haklar ile ilgili çalışmaların sürdürülmesi, Uygun eğitim ihtiyaçlarını analiz edilmesi ve organizasyonunun sağlanması, Personelin işe giriş-işten çıkış süreçlerinin kanuna uygun ve sağlıklı yürütülmesinin sağlanması, Yıllık izin planlarının oluşturulması ve takip edilmesi, Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin tamamının yürütülmesi, Belirli aralıklarla performans değerlendirmelerinin gerçekleştirilmesi ve raporlanması,

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler; Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Personel Özlük işleri ve Bordrolama uygulamalarında en az 4 yıl deneyimli, Birebir ve toplu mülakat organizasyonlarını gerçekleştirebilecek, İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim, MS Office programlarını bilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • D's Damat

  Kasa Sorumlusu - İstanbul Brandium AVM D's Damat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Brandium AVM'de bulunan mağazamız için ''Kasa Sorumlusu” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, Mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş ve bu alanda kariyer yapmak isteyen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Nebim programını bilen, 28 yaşını aşmamış bayan adaylar.

 • Puledro

  Makastar Puledro

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 20 yıllık geçmişe sahip olan Oylum Tekstil bünyesinde çalıştırılmak üzere

  Aranan Nitelikler Tekstil sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Sorumluluk sahibi, Modaya ilgi duyan, Askerliğini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, MAKASTARLAR aranmaktadır Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir.

 • Form Elektrik

  Satınalma ve Lojistik Form Elektrik

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara'da enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler En az Yüksek Okul mezunu, Sipariş takibi ve satınalma yapabilecek, İletişim yeteneği kuvvetli, Dikkatli, detaycı ve takip yeteneği kuvvetli, Problem çözme, koordinasyon ve organizasyon yeteneği güçlü, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, LOGO GO Plus programını kullanmayı bilen bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Aynes Gıda

  Muhasebe Elemanı Aynes Gıda

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Süt ve süt ürünleri sektörünün lider kuruluşu AYNES A.Ş.'nin, İzmir Bölgesinde Muhasebe Bölümü'nde çalışabilecek takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ticaret Meslek Lisesi, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıllık tecrübe sahibi Çalışma disiplini yüksek, sorumluluk sahibi, MS ofis programlarına hâkim (excel, word), Tercihen SAP Programını kullanabilen, İş ve evrak takibi konusunda dikkatli ve deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylarımız için askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?