İş İlanları

 • Fit İn Time Merkez

  Kişisel Fitness Eğitmeni Fit İn Time Merkez

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Kocaeli, Adana, Denizli, Gaziantep, Muğla, Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şehir/Ülke: Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Gaziantep, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Kocaeli, Mersin, Muğla (Bodrum) Personel sayısı: - FitinTime Genel nitelikler: * Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu bir spor dalında derecesi olan * Kişisel antrenman hazırlama konusunda deneyimli veya kişisel antrenman hazırlama konusunda kendini geliştirmek isteyen * Bireysel antrenman eğitmenliği yapmış veya bireysel antrenman eğitmenliğinde kendini geliştirmek isteyen * Bay ve Bayan fitness antrenörleri arıyoruz * Çeşitli dallarda sertifikaları olan eğitmenler öncelikli tercih sebebi olacaktır. İş tanımı: Türkiye'nin ilk ve tek bireysel antrenman stüdyosu zinciri olan Fitintime'ın İSTANBUL Göktürk, Ataköy, Florya, Suadiye, Ataşehir, Cihangir, İstinye, Levent, Çekmeköy, Beylikdüzü, ANKARA, ADANA, ANTALYA, BODRUM, BURSA, DENİZLİ, GAZİANTEP, İZMİR, KOCAELİ, MERSİN Stüdyolarında, üyelerin postür analizlerinin ve kişisel antrenman programlarının hazırlanmasını,antrenmanların antrenör eşliğinde birebir gerçekleştirlmesini sorumluluk bilinciyle üstlenicek, bay ve bayan antrenörler arıyoruz. * Tam zamanlı ve yarı zamanlı antrenörlerle çalışılacaktır * Adaylar, Fitintime takımının üyesi olduktan sonra her ay sürekli eğitimlerimize katılarak kendilerini geliştirme ve sertifika edinme imkanlarına sahip olacaklardır. Firmanın ilana eklediği diğer bilgiler: Pozisyon Tipi: Permanent / Full Time Eğitim Seviyesi: Vocational school (Student), Vocational school (Graduate), University (Student), University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate (Student), Doctorate (Graduate) Tecrübe: 1 - 5 yıl tecrübeli adaylar

  Aranan Nitelikler Şehir/Ülke: Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Gaziantep, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Kocaeli, Mersin, Muğla (Bodrum) Personel sayısı: - FitinTime Genel nitelikler: * Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu bir spor dalında derecesi olan * Kişisel antrenman hazırlama konusunda deneyimli veya kişisel antrenman hazırlama konusunda kendini geliştirmek isteyen * Bireysel antrenman eğitmenliği yapmış veya bireysel antrenman eğitmenliğinde kendini geliştirmek isteyen * Bay ve Bayan fitness antrenörleri arıyoruz * Çeşitli dallarda sertifikaları olan eğitmenler öncelikli tercih sebebi olacaktır. İş tanımı: Türkiye'nin ilk ve tek bireysel antrenman stüdyosu zinciri olan Fitintime'ın İSTANBUL Göktürk, Ataköy, Florya, Suadiye, Ataşehir, Cihangir, İstinye, Levent, Çekmeköy, Beylikdüzü, ANKARA, ADANA, ANTALYA, BODRUM, BURSA, DENİZLİ, GAZİANTEP, İZMİR, KOCAELİ, MERSİN Stüdyolarında, üyelerin postür analizlerinin ve kişisel antrenman programlarının hazırlanmasını,antrenmanların antrenör eşliğinde birebir gerçekleştirlmesini sorumluluk bilinciyle üstlenicek, bay ve bayan antrenörler arıyoruz. * Tam zamanlı ve yarı zamanlı antrenörlerle çalışılacaktır * Adaylar, Fitintime takımının üyesi olduktan sonra her ay sürekli eğitimlerimize katılarak kendilerini geliştirme ve sertifika edinme imkanlarına sahip olacaklardır. Firmanın ilana eklediği diğer bilgiler: Pozisyon Tipi: Permanent / Full Time Eğitim Seviyesi: Vocational school (Student), Vocational school (Graduate), University (Student), University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate (Student), Doctorate (Graduate) Tecrübe: 1 - 5 yıl tecrübeli adaylar

 • Domino's Pizza

  Pizza Yapım Elemanı - İstanbul / Küçükyalı Domino's Pizza

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşte bir fırsat daha! Pizza Yapım Elemanı olmak istersen… Sihirli parmaklarının seni ileriye taşıdığı kariyer yolunda; Restoran Müdürü, Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, Pizza Yapım Elemanından kariyerini üst basamaklara taşımış çok insan var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!Hareketli tempoda çalışmaktan hoşlanıyorsan, İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse, Kariyer hedeflerin varsa, Ekip olarak çalışmayı seviyorsan, Küçükyalı şubemizde sana Pizza Yapım Elemanı deriz. Şans senin yanında! J Bu ilana hemen başvur Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

 • Çamkıran Honda Plaza

  Mekanik Servis Danışmanı Çamkıran Honda Plaza

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZ MEKANİK BÖLÜMDE ÇALIŞMAK ÜZERE SERVİS DANIŞMANI BAY BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • Mobiljet Dayanıklı Tüketim Mamülleri

  E Ticaret Depo Elemanı Mobiljet Dayanıklı Tüketim Mamülleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması E-Ticaret Deposunda Stok takibi, Ürün giriş ve çıkış verilerinin doğru ve eksiksiz bir şekilde sisteme aktarılmasında görev alacak.Depoların fiziksel şartlarının kontrol altında tutulması, mal kabul,sipariş,paketleme süreçlerinin yerine getirilmesinde görev alacak.

  Aranan Nitelikler Düz lise, Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulu mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen En az 2 yıl tecrübeli MS Office programlarını (özellikle excel) iyi derece bilen, Askerliğini tamamlamış Depo yönetimi uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli, Sipariş süreçleri ve stok kontrolü yapabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, 20-25 Yaş aralıklarında, öğrenmeye ve gelişime açık, En az lise mezunu, Askerliğini tamamlamış. e-ticaret depo deneyimi tercih nedenidir.

 • Playland

  Alan Personeli -(marmara Forum AVM) Playland

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Playland Türkiye' nin en büyük Oyun/Eğlence merkezidir. Türkiye genelinde 53 Avm' de 7'den 70'e her yaş grubuna hizmet vermekte koşulsuz müşteri memnuniyeti ile eğlendirmeyi hedeflemektedir. Hızla büyüyen Playland ailesinde sizde yerinizi alabilirsiniz. Marmara Forum' da bulunan yeni açılacak Soft Play Oyun merkezimiz için aşağıdaki niteliklere uygun adaylar alınacaktır. Kesinlikle çocuk gelişimi mezunu, İnsan ilişkileri kuvvetli, Çocukları seven, Koşulsuz müşteri memnuniyetini benimnseyen, Temsil etme ve ikna kabiliyeti yüksek, Word, excel vb ofis programlarını kullanabilen, En az 1 yıl benzer iş tecrübesine sahip, Titiz ve programlı çalışan, yeniliklere açık, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren, Uzun süre çalışmayı ve kariyer hedefleyen , Bayan 18-25 yaş aralığı, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş; diksiyonu düzgün, Sonuç odaklı, İş takibi ve planlama becerisi olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan.adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Avivasa
 • Playland

  Kasa Personeli -(marmara Forum AVM) Playland

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Playland Türkiye' nin en büyük Oyun/Eğlence merkezidir. Türkiye genelinde 53 Avm' de 7'den 70'e her yaş grubuna hizmet vermekte koşulsuz müşteri memnuniyeti ile eğlendirmeyi hedeflemektedir. Hızla büyüyen Playland ailesinde sizde yerinizi alabilirsiniz. Marmara Forum' da bulunan yeni açılacak Soft Play Oyun merkezimiz için aşağıdaki niteliklere uygun adaylar alınacaktır. Kesinlikle çocuk gelişimi mezunu, İnsan ilişkileri kuvvetli, Koşulsuz müşteri memnuniyetini benimnseyen, Temsil etme ve ikna kabiliyeti yüksek, Word, excel vb ofis programlarını kullanabilen, En az 1 yıl benzer iş tecrübesine sahip, Titiz ve programlı çalışan, yeniliklere açık, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren, Uzun süre çalışmayı ve kariyer hedefleyen , Bayan 18-25 yaş aralığı, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş; diksiyonu düzgün, Sonuç odaklı, İş takibi ve planlama becerisi olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan.adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Playland

  Halkla İlişkiler Sorumlusu Playland

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Playland Türkiye' nin en büyük Oyun/Eğlence merkezidir. Türkiye genelinde 53 Avm' de 7'den 70'e her yaş grubuna hizmet vermekte koşulsuz müşteri memnuniyeti ile eğlendirmeyi hedeflemektedir. Hızla büyüyen Playland ailesinde sizde yerinizi alabilirsiniz. Marmara Forum' da bulunan yeni açılacak Soft Play Oyun merkezimiz için aşağıdaki niteliklere uygun adaylar alınacaktır. Kesinlikle çocuk gelişimi mezunu, İnsan ilişkileri kuvvetli, Koşulsuz müşteri memnuniyetini benimnseyen, Temsil etme ve ikna kabiliyeti yüksek, Word, excel vb ofis programlarını kullanabilen, En az 1 yıl benzer iş tecrübesine sahip, Titiz ve programlı çalışan, yeniliklere açık, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren, Uzun süre çalışmayı ve kariyer hedefleyen , Bayan 21-30 yaş aralığı, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş; diksiyonu düzgün, Sonuç odaklı, İş takibi ve planlama becerisi olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan.adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Gcm Menkul Kıymetler A.Ş.

  Finansal Raporlama Yöneticisi Gcm Menkul Kıymetler A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde Mali İşler kapsamına giren işlemlerin mevzuata ve Şirket’in yazılı kurallarına uygun olarak kayıtlara alınmasının sağlanması

  Aranan Nitelikler Şirketimizin İstanbul Maslak'taki Merkezinde aşağıdaki niteliklere sahip Finansal Raporlama Yöneticisi istihdam edilecektir.Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Maliye, Ekonometri veya ilgili bölümlerinden mezun, Bağımsız denetim firmalarında mali tablo denetiminde en az 3 yıl çalışmış, Şirketin finansal tablolarını Uluslararası Finansal Raporlama Standartlarına (UFRS) uygun olarak hazırlayabilecek, kontrol edebilecek ve sunacak, Analitik düşünme yeteneğine sahip, detaycı ve dikkatli, öğrenmeye veyeniliklere açık, iş konusunda takipçi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarından özellikle çok iyi derecede Excel kullanabilen, Şirket bütçesinin ilgili departmanlarla koordineli olarak hazırlanması,bütçe uygulamalarının kontrolü ve raporlanması, Fiili-Bütçe Karşılaştırma analizlerinin yapılması, Günlük kar zarar,nakit akışının takip ve raporlamasının yapılması, Üst yönetime sunulacak raporların hazırlanması.

 • Jimmy Key

  Satış Danışmanı - Aydın Forum Jimmy Key

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aydın Forum Mağazamızda ailemize katılacak Mağaza Satış Danışmanı takım arkadaşları aramaktayız. · Mağazanın temizliği ve düzenine dikkat etmek · Ürünlerin ideal şekilde sergilenmesini sağlamak · Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmak · Müşterilerden gelen sorulara en doğru cevapları vermek ve beklentilerini en doğru şekilde karşılamak · Ürünlere hakim olmak · Bireysel ve mağazaya ait aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek · Ürün ve stok takibi yapmak · Güçlü bir iletişim ile müşterisi ile arasında doğru iletişim kurmak

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: · En az lise mezunu · Tercihen İngilizce bilen · Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu · Ekip çalışmasına yatkın · Modayı takip eden · İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek · Pozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren, enerjik · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen · Müşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemiş · Jimmy Key ruhunu ve anlayışını benimseyebilen

 • Gcm Menkul Kıymetler A.Ş.

  Müfettiş Gcm Menkul Kıymetler A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması § Şirketin Teftiş Kurulu bünyesinde, Şirketin günlük faaliyetlerinden bağımsız, yönetimin ihtiyaçları ve Şirketin yapısına göre mevzuat ve Şirket politikalarına uygunluk denetimlerini içeren, başta iç kontrol sisteminin ve risk yönetim sisteminin işleyişi olmak üzere Şirketin tüm faaliyetlerini ve birimlerini kapsayan gözetim ve teftiş fonksiyonunun yerine getirilmesi

  Aranan Nitelikler Şirketimiz Teftiş Kurulu bünyesinde görevlendirilmek üzere 'Müfettiş' istihdam edilecektir. § Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden (tercihen İktisat , İşletme veya Hukuk) mezun § Sermaye piyasaları mevzuatı çerçevesinde, aracı kurum , menkul kıymet alım satım işlemleri , muhasebe, vergi, kambiyo, bilgi sistemleri denetimi konularında deneyimli § Aracı kurumlarda Müfettiş olarak en az 3 yıllık deneyime sahip § Tercihen Kaldıraçlı Varlık Alım Satım İşlemleri yapan aracı kurumların işleyiş ve operasyonları hakkında bilgi sahibi § SPK Düzey 3 lisansı ve tercihen , ayrıca Türev Araçlar lisansına sahip § MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen ve en az orta düzeyde İngilizce bilen § Analitik düşünebilme yetisine sahip § Detaylara önem veren, titiz ve sonuç odaklı çalışabilen § Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve müzakere becerileri kuvvetli § Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Jimmy Key

  Mağaza Müdürü - Aydın Forum Jimmy Key

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aydın Forum ailemize katılmak üzere Mağaza Müdürü ekip arkadaşı aramaktayız. · Ürün ve stok takibi yapmak · Genel merkeze zamanında ve doğru raporlama yapmak · Mağaza çalışanlarının gerekli eğitimleri almasını sağlamak · Beraber çalıştığı ekibi bilgilendirmek, yönlendirmek, geliştirmek ve motivasyonlarını sağlamak · Mağazasının ve bireysel hedeflerinin ay ve dönem bazında yakalama · Satış odaklı olmak ve daima daha iyiye ulaşmaya çalışmak · Müşteri şikayet / öneri sisteminin yönetilmesini sağlamak, · Ekibinin performansını arttırmaya yönelik faaliyetler yürütmek, - Mağazasında satılacak ürünlerin seçimini yapmak, · Mağazasında çalışanların özlük dosyalarının tamamlanıp genel merkeze göndermek · Mağazasının genel düzen ve temizliğinin yapılmasını sağlamak · Mağazasının tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetmek.

  Aranan Nitelikler · Tercihen Üniversite mezunu · Tercihen İngilizce bilen · Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimli · Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu · Planlama, raporlama ve organizasyon becerisine sahip · Ekip çalışmasına yatkın · Modayı ve sezon trendlerini takip eden · İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek · Pozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren, enerjik · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen · Müşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemiş · Jimmy Key ruhunu ve anlayışını benimseyebilen

 • Triko Mısırlı

  Satış Danışmanı (Ankara) Triko Mısırlı

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Ankara Armada Mağazamızda görevlendirilmek üzere ‘’Satış Danışmanı’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılığı bir yaşam tarzı ve kariyer olarak benimsemiş, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Perakende mağaza satış konusunda en az 3 yıl deneyime sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, güleryüzlü ve dinamik, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen,

 • Jimmy Key

  Mağaza Müdür Yardımcısı - Aydın Forum Jimmy Key

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Jimmy Key Mağazacılık bünyesinde çalışacak Mağaza Müdür Yardımcısı aramaktayız. · Ürün ve stok takibi yapmak · Müdürüne ve genel merkeze zamanında ve doğru raporlama yapmak · Müdürü ile birlikte çalışanlarının gerekli eğitimleri almasını sağlamak · Beraber çalıştığı ekibi bilgilendirecek, yönlendirip, geliştirebilecek · Mağazanın ve kendi bireysel hedeflerini aylık ve dönemlik olarak yakalamak · Satış odaklı olmak ve daima daha iyiye ulaşmaya çalışmak · Müşteri şikayet / öneri sisteminin yönetilmesine yardımcı olmak, · Ekibini motive edebilmek onlara yardımcı olabilmek ve çalışan performansını arttırmaya yönelik faaliyetler yürütebilen · Müdürü ile birlikte mağazada çalışan elemanların özlük dosyalarının tamamlanıp genel merkeze gönderilmesini sağlamak · Mağazanın genel düzen ve temizliğinin yapılmasını sağlamak · Mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarının yönetimine yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler · Tercihen Üniversite mezunu · Tercihen İngilizce bilen · Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimli · Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu · Planlama, raporlama ve organizasyon becerisine sahip · Ekip çalışmasına yatkın · Modayı takip eden · İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek · Pozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren, enerjik · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen · Müşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemiş · Jimmy Key ruhunu ve anlayışını benimseyebilen

 • Ceva Logistics

  Depo İşçisi Ceva Logistics

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ürünlerin sevkiyat için hazırlanması, Teslimata uygun ürünlerin araçlara yüklenmesi ve/veya boşaltılması, Saha içerisindeki ürünlerin elleçlenmesi.

  Aranan Nitelikler Anadolu Bölge Müdürlüğümüz Gebze Operasyonlarımız'da Depo İşçisi olarak görev yapacak, En az ilkokul mezunu, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Lojistik sektöründe kariyer hedefleyen, Takipçi ve dikkatli çalışmayı prensip edinmiş, adaylar aranmaktadır.

 • Demircode Uygulama Geliştirme

  .net Yazılım Uzmanı Demircode Uygulama Geliştirme

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Demircode, 2012 yılında kurulmuş genç dinamik yıllarca bu sektörde yer almış uzman bir ekibe sahiptir. Kurumsal çözüm ortaklarıyla büyüyen firmamızın bünyesine tecrübeli, saygılı, bilgili, enerji dolu, kendini sektörde geliştirmek ve yerini sağlamlaştırmak isteyen arkadaşlar arıyoruz. Kendinizi uygun görüyorsanız görüşüp çay içmeye bekleriz...

  Aranan Nitelikler Yüksekokul Programlama Bölümünden Mezun veya 4 Senelik Yazılım ile ilgili Üniversitelerin birinden Mezun. .Net Framework Ortamına Hakim, Birden fazla programlama dili bilen, C# Diline hakim ASP.NET web uygulaması geliştirmiş, ASP.NET MVC uygulama geliştirmiş, EntityFramework Aktif Kullanan, MSSQL Aktif Kullanan, JQuery ile validation ve ajax işlemleri yapabilen, Orta Düzey HTML ve CSS Bilgisine sahip(NOT: Frond End Personelimiz Bulunmaktadır.), Çok Katmanlı uygulama geliştirme hakkında bilgi sahibi, SOA tabanlı uygulamalar hakkında bilgi sahibi, Desing Patterns bilgisine sahip Araştırma yapabilecek kadar teknik ingilizce bilen, Askerliğini yapmış veya en az 2 sene tecilli. Tam zamanlı çalışabilecek.

 • Ziya Mağazacılık

  Depo Elemanı - Pendik Ziya Mağazacılık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Pendik'deki depomuzda çalışmak üzere; Depoya gelen ürünlerin kontrolü, kabulü ve tasnifi, Mağazalara sevk edilecek ürünlerin hazırlanması ve kontrolü işlemlerini gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen depo alanında tecrübeli, Orta öğretim veya lise mezunu, Herhangi bir fiziksel engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli, Anadolu yakasında ikamet eden, Depo Elemanı aramaktayız.

 • Ziya Mağazacılık

  Kasiyer - Kadıköy Ziya Mağazacılık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kadıköy mağazamız için, tüm kasa işlemlerinden sorumlu olacak, gerektiğinde satışa destek verecek BAYAN KASİYER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yazar kasa, POS ve satış ile ilgili cihazları kullanabilmek, Nebim Winner Kasa programını bilmek ve Microsoft Office programlarına hâkim olmak, Lise mezunu olmak (Ticaret Lisesi tercih nedenidir), Hazır giyim, ayakkabı sektöründe Satış ve Kasa konusunda deneyimli, Yoğun tempoda, hafta sonu da çalışacak, Kendine güvenen ve özen gösteren, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Yalın Yatçılık / Swordfish Travel

  Part Time Halkla İlişkiler & Tanıtım Personeli Yalın Yatçılık / Swordfish Travel

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Maslak'taki merkezinde, ofisimize gelen müşteri ve misafirlerimizle ilgilenilmesi, şirketimizin tatil paketleri ve tur seçeneklerinin tanıtılması için Müşteri İlişkileri ve Halkla İlişkiler departmanlarına part time olarak çalışacak üniversite öğrencisi arkadaşlar arıyoruz. Part time: Cumartesi ve Pazar günleri ve hafta içi 2 gün 4'er saat

  Aranan Nitelikler - İletişim becerileri yüksek - Başarı odaklı çalışabilecek - Problem çözebilen - Dış görünümüne özen gösteren - Pozitif enerji yayabilen - Halkla ilişkiler, turizm alanlarına ilgili adaylar

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  Alacak Takip Uzmanı Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere Alacak Takip Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. · En az Lise mezunu · Tercihen Hukuk Bürolarında benzer görevler yapmış veya bankaların Risk İzleme, Kredi Takip, Çağrı Merkezi Bölümlerinde çalışmış · En az 1 yıllık tecrübe sahibi · İdari takip konusunda deneyimli · Diksiyonu düzgün · Sorun çözme ve insan ilişkileri kuvvetli · İkna kabiliyeti yüksek İş Tanımı · Müşterilerin gecikmiş ödemelerinin takibini yapmak, müşterileri telefonla arayarak tahsilatın yapılmasını sağlamak

 • Koton

  Mağaza Müdür Yardımcısı - İzmit Koton

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? İZMİT'deki mağazamız için, Mağazasını ekip halinde müşteri memnuniyeti ve satışa odaklayarak belirlenen mağaza hedeflerinin gerçekleşmesini sağlayacak Mağaza Müdür Yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 2 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İZMİT'de ikamet eden.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan