İş İlanları

 • Century21 Odak

  Century21 Odak Ofis Asistanı Aranıyor. Century21 Odak

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İŞ AÇIKLAMASI; Ofisimiz kadrosuna yeni ekip arkadaşlarını arıyor! OFİS ASİSTANI POZİSYONUNDA ; Ofisimizde belirli çalışma saatleri çerçevesinde çalışmak üzere, Kurumsal bir çatı altında çalışabilecek,etik kurallara bağlı kalabilecek, Ofisimize gelen potansiyel müşterilerimizi karşılayacak, Gelen Telefon trafiğini cevaplayacak ve ilgili gayrimenkul danışmanına yönlendirecek Bazı durumlarda ofis Danışmanlarına teknik destek verebilecek, Ofis içi düzen ,temizlik ,ikram ve ofis tertibinden sorumlu olabilecek, Ofis açma-kapama sorumluluklarını yerine getirebilecek

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar ARANAN ÖZELLİKLER; Ekip çalışma ruhunu benimseyecek, Kurumsal bir çatı altında çalışabilecek sorumlulukta, İletişim ,temsil , ikna,ve sorun çözebilme yeteneğine sahip, pozitif ,güler yüzlü,enerjik,ve çalışkan , Dış görümüne önem veren, M.S. (Microsoft) programlarına hakim, Eğitime ve gelişime açık, İSTANBUL KOZYATAĞI/ATATÜRK CADDESİ ÜZERİNDEKİ OFİSİMİZE OFİS ASİSTANI ARIYORUZ.

 • Century21 Odak

  Bizimle Çalışmak İstermisiniz? Century21 Odak

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması -Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak, -Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak, -Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, -Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, güncel olmak -Century 21 etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Kurum içi eğitim alarak sistemli bir ofiste danışmanlığa adım atmak istiyorsanız, Kendi işinde çalışarak, yüksek gelir kazanmayı hedefleyen, İletişim becerileri güçlü, öz güvenli , Hedef odaklı, enerjik ve sabırlı, Zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden, Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen, İSTANBUL KOZYATAĞI / ATATÜRK CADDESİ üzerindeki ofisimizde çalışmak isteyen adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Randstad Türkiye

  Resepsiyonist Randstad Türkiye

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 ⃧alışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz global bir müşterimiz için resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır. - telefon, fax ve posta trafiğinin ilgili bölümlere yönlendirilmesi, - gelen misafirlerin karşılanması, - kargo ve evrak işlerine destek olmak, - insan kaynakları departmanını asiste etmek, - idari işler fonksiyonuna destek olmak.

  Aranan Nitelikler - üniversite mezunu - iletişimi kuvvetli ve düzgün diksiyonu olan - min. 1 yıl benzer pozisyonda görev almış - organizasyon ve planlama yeteneğine sahip - prezentabl

 • Superslow Zone- Dilek Emir

  Denizli Merkezimiz İçin Fitness Antrenörü Superslow Zone- Dilek Emir

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SuperSlow Zone DENİZLİ şubemiz için Fitness Eğitmenleri alınacaktır. SuperSlow Zone sertifikasıyla salonlarımızda yepyeni bir kariyer imkanı bulacak adayların, PRESENTABL, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, ENERJİK, POZİTİF, GÜLERYÜZLÜ, İKNA KABİLİYETİ, İŞ DİSİPLİNİ VE SORUMLULUK DUYGUSU YÜKSEK olmaları beklenmektedir. Sertifikalar yalnızca Türkiye'deki SuperSlow Zone'larda değil, Amerika'daki SuperSlow Zone'larda da geçerliliğe sahiptir. • Merkezimizde üyelere SuperSlow Zone egzersiz yöntemini uygulamak, • Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, • Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, • Enerjisi, öz güveni ve iletişim becerileri ile SuperSlow Zone markasını en üst düzeyde temsil etmek, • Yeni müşteri kazanımı sağlayarak, mevcut müşteri portföyünü koruyabilmek. • Üyelik yenileme programını uygulamak.detaylı bilgi için www.superslowzoneturkey.com ve facebook sayfalarımızı ziyaret ediniz.

  Aranan Nitelikler

 • Playland

  Alan Personeli & Axix AVM (Kağıthane) Playland

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kağıthane Axix Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playland mağazamızda görevlendirilmek üzere Alan Personeli arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Oyun Alanında görevlendirilmek üzere, orta alan personeli aramaktayız. Güleryüzlü , dış görünümüne önem veren, 20-26 yaş aralığında, İletişim becerileri gelişmiş, Tercihen Kağıthane civarında ikamet eden, Sosyal haklar (Asgari Ücret + SSK + Yemek) Bay - Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Playland

  Alan Personeli & Rings İstanbul AVM Playland

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Rings İstanbul Alışveriş Merkezi'nde açılacak Playland mağazamızda görevlendirilmek üzere Alan Personeli arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu, İletişim becerisi yüksek, 20-25 yaşları arasında Güleryüzlü, pozitif, dinamik Tercihen Sancaktepe, Sarıgazi, Sultanbeyli civarında ikamet eden, Deneyimli - Deneyimsiz Bay-Bayan

 • Playland

  Şube Müdürü - Rings İstanbul AVM Playland

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Rings İstanbul Alışveriş Merkezi'nde açılacak Playland mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirebilecek, Genel Merkez ve Bölge Koordinatörleriyle koordinasyonu sağlayabilecek, En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerileri güçlü ve liderlik vasıfları gelişmiş, MS ofis programlarına hakim, Dış görünümüne önem veren, Tercihen Sancaktepe, Sultanbeyli, Yenidoğan, Taşdelen civarında ikamet eden Bay-Bayan

 • Endo Endüstriyel Donanım ve Otomasyon Sistemleri

  Otomasyon Mühendisi/Teknikeri Endo Endüstriyel Donanım ve Otomasyon Sistemleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya lider markalarının temsilciliklerine sahip İzmir ve İstanbul(Avrupa) da bulunan şirketlerimizin, ürün yelpazesinde bulunan markalarımızı temsil edebilecek, Servo motorlar, Motion kontrol üniteleri, CNC Kontrol üniteleri ve Mekatronik sistemlerinin proje, satış ve teknik destek konularında çalışacak, insan ilişkileri ve becerileri gelişmiş, tecrübeli veya gelişmeye açık genç mühendislerle çalışmayı arzu etmekteyiz.

  Aranan Nitelikler Servo motorlar, sürücüler ile CNC ve Motion Kontrol sistemleri konusunda tecrübeli, Herhangi bir CNC Kontrol ünitesini iyi bilen, tercihen FAGOR kontrol ünitesi Mekatronik konularında bilgi sahibi, İnsan ilişkileri ve operasyonel becerileri gelişmiş, Ürün pazarlama ve satış yapabilen, İş takip yeteneğine sahip, İletişim becerisi ve temsil gücü yüksek, Yurtiçi ve yurtdışı eğitimlere katılabilecek, İyi seviyede İngilizce bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir’de ikamet eden, Bay/Bayan(Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak),

 • Playland

  Kasiyer& Marmarapark AVM Playland

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marmarapark Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playland mağazamızda görevlendirilmek üzere Bayan Kasiyer Takım Aarkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen perakende sektöründe deneyimli, En az lise mezunu, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Esenyurt civarında ikamet eden. Kasa programından herhangi birini kullanan. BAYAN Takım arkadaşı arıyoruz

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-Ankara/Ankamall AVM Rossmann

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara/Ankamall AVM'de açılacak olan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe; tercihen temizlik, hızlı tüketim malları, gıda veya kozmetik gruplarından birinde deneyimli, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Renkler Makina ve Yedek Parça

  Planlama Mühendisi Renkler Makina ve Yedek Parça

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa fabrikamız bünyesinde Renkler Makina ile çalışacak Planlama Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Planlama Mühendisi, Renkler Makina bünyesinde aşağıdaki amaçlar için çalışacaktır; *** Üretimin sürekliliği ve stok çevrim hızı hedefi doğrultusunda malzeme ihtiyaç planlama ve stok kontrol faaliyetlerini etkin olarak yürütmek. *** Müşteri siparişleri ve tahminleri doğrultusunda üretimi planlamak, bu çerçevede üretimin akışını izlemek, müşteri sevkiyatlarını planlamak ve yapılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik fakültelerinin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, İngilizce yazma ve konuşma becerisine sahip, Tercihen sac-metal parça imalatı yapan üretim firmalarında planlama departmanında deneyim sahibi, MS Office programlarına hâkim, Tercihen Netsis programının ilgili modüllerini kullanabilen, İşi ile ilgili hızlı ve çözüm odaklı karar verebilen, Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden.

 • Rossmann

  Kozmetik Satış Görevlisi-Ankara/Ankamall AVM Rossmann

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara/Ankamall AVM'de açılacak olan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Kozmetik Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • İmza

  Toptan Satış Bölge Yöneticisi-İstanbul İmza

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; Toptan satış yönetimi ile corner ve bayiler arasındaki koordinasyonun sağlamak, Mevcut portföyü yönetmek ve yeni müşteriler kazandırmak, Corner ve bayilerin satışlarının arttırılmasına yönelik faaliyetlerde bulunmak, Corner ve bayi anlaşmalarının ,saha uygulamalarını takip ve kontrol etmek, Sipariş ve sevkiyat işlemleri takip etmek, Bölgesine ait satış bütçesini ve hedeflerini yönetmek, Sorumluluğu dahilindeki corner ve bayilerin cari hesap kontrol ve takibini yapmak, Potansiyel satış alanlarının araştırmasını yapmak,bayi ağının geliştirilmesini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu En az 3 yıl toptan satış kanalı ve bayi yönetiminde görev almış Klasik erkek giyim sektöründe tecrübesi olan Ms Office,Nebim V3 uygulamalarına hakim Analitik düşünme, liderlik ve iletişim becerileri gelişmiş Aktif olarak araç kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan BAY adaylar,

 • Rossmann

  Kasiyer-Ankara/Ankamall AVM Rossmann

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara/Ankamall AVM'de açılacak mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, kurum kültürünü benimseyerek iş hayatına yansıtacak müşteri odaklı Kasiyerler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık alanında en az 2 yıllık kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Tercihen satış konusunda deneyimli, Dinamik çalışma ortamında bulunmayı seven, Güleryüzlü, temsil yeteneğine sahip, Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Sinem Ayakkabıcılık

  Bayan Kasiyer Sinem Ayakkabıcılık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Açıklaması Perakende sektörünün köklü markalarından olan SİNEM AYAKKABI mağazasında görevlendirilmek üzere, perakendeciliği meslek olarak benimsemiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kasanın tüm sorumluluğunu üstlenecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar İlgili pozisyonda en az 6 ay iş tecrübesi olan, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, "Dinamik" ve "Güleryüzlü" Müşteri odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Çözüm odaklı ve sorumluluk sahibi, Yeniliklere ve gelişmelere açık, Modayı takip eden, müşterilerinin aldıkları ürün ile birlikte mutlu bir şekilde mağazadan ayrılmasını sağlayabilen

 • Renkler Makina ve Yedek Parça

  Planlama Uzmanı Renkler Makina ve Yedek Parça

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa fabrikamız bünyesinde Renkler Makina ile çalışacak Planlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Planlama Uzmanı, Renkler Makina bünyesinde aşağıdaki amaçlar için çalışacaktır; *** Üretimin sürekliliği ve stok çevrim hızı hedefi doğrultusunda malzeme ihtiyaç planlama ve stok kontrol faaliyetlerini etkin olarak yürütmek. *** Müşteri siparişleri ve tahminleri doğrultusunda üretimi planlamak, bu çerçevede üretimin akışını izlemek, müşteri sevkiyatlarını planlamak ve yapılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İngilizce yazma ve konuşma becerisine sahip, Tercihen sac-metal parça imalatı yapan üretim firmalarında planlama departmanında deneyim sahibi, MS Office programlarına hâkim, Tercihen Netsis programının ilgili modüllerini kullanabilen, İşi ile ilgili hızlı ve çözüm odaklı karar verebilen, Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden.

 • Timecom Yazılım Bilgisayar Ltd.Şti.

  Tecrübeli Yazılım Uzmanı / C# .Net Developer Timecom Yazılım Bilgisayar Ltd.Şti.

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Timecom Yazılım, işletme ihtiyaçlarını sorunsuz karşılamak için ticari yazılım çözümleri sunmaktadır. Ana hedefimiz bulunduğumuz sektörde müşteri memnuniyeti sağlamak ve onları yenilikçi çözümlerle güçlü bir altyapıya kavuşturmaktır. Amaç olarak edindiğimiz "teknolojiyi faydaya dönüştürme” ilkesi altında on binlerce müşterimize hizmet vermekteyiz. Temel Ürünlerimiz: Mali Müşavir Seti Personel Devam Kontrol Sistemleri Personel Bordro Programı Genel Muhasebe Programı Ürünlerimizi geliştirebilecek Visual Studio .NET alanında uzman yazılımcılar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Yazılım Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi veya İlgili Bölümlerden Mezun, C# programlama dilnde ileri düzeyde çalışabilen ve C# diline hakim, (en önemli kriter) SQL'e Hakim, Object-oriented programming mantığını çözmüş, Programlama temelleri iyi gelişmiş ve yüksek verimli algoritmalar yazma konusunda yetenekli, Kodlamalarına yorum satırı ekleyen, Yeni teknolojilere kolay adapte olabilen ve çözüm odaklı, Takım çalışmasını benimsemiş, yüksek motivasyona ve etkin iletişim becerilerine sahip, En az 3 yıl ticari uygulama üzerinde iş tecrübesine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış (tecil kabul edilmemektedir.) Ankara dışında ikamet eden, yukarıdaki kriterleri sağlayamayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

 • Saygı Hastanesi

  Raportör Saygı Hastanesi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sgk İşgöremezlik Raporları ( Hastalık , analık , iş kazası vb. ) Emzirme Raporları, İşe giriş Sağlık Raporları ( Tek hekim ağır ve tehlikeli iş vb.) Resmi Yazışmaları, Hazırlayabilecek bu konularda en az 1 yıl deneyimli Raportör aramaktayız,

  Aranan Nitelikler On parmak klavye kullanabilen , MS Office uygulamalarını kullanabilen, Lise veya üniversite mezunu, Öğrenmeye açık, sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, Sağlık sektöründe kariyer hedefleyen, Sigara kullanmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden. Sağlık sektöründe ‘Raportör’ pozisyonunda en az 1 yıl çalışmış, Hasta memnuniyetine önem ve öncelik veren, Sabırlı, güler yüzlü ve dinamik, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Tam zamanlı

 • B Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. – Busem

  Üretim Sorumlusu B Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. – Busem

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması B Tekstil in üretim ile ilgili tüm iş akışlarını takip etmek ,ekibi kontrol etmek ve yönetmek

  Aranan Nitelikler Örme , dokuma kumaş bilgisi olan Bayan hazır giyim üzerine tecrübeli Kalıp ve ölçü genel teknik bilgisine sahip Tercihen MYO ilgili bölüm mezunu Aktif araç kullanabilen Zaman planı yapabilen Organizasyon yapma ve yönetme yetkinliğine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Bay veya bayan

 • Morven

  Mağaza Müdürü - İskenderun Morven

  Hatay

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİLİR Giyim genişleyen mağazalar zinciri olan morven markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip ŞEHİT PAMİR CAD. mağazamız için "Mağaza Müdürü" aramaktayız. Mağaza personel yönetiminde deneyimli, Ürün bilgilerine hakim ve personelini bu konuda bilgilendirebilen, Mağaza depo ve ürün yönetimine hakim, Mağaza ürün ve görsel düzeni sağlayabilen, Aylık satış hedeflerini gerçekleştirebilen.

  Aranan Nitelikler Erkek Klasik Giyim sektörü ve Mağaza Yöneticiliği konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, Mağazacılığı yaşam tarzı ve meslek olarak gören, Modayı yakından takip eden, Markayı temsil yeteneğine sahip, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Gelişime açık, İletişim gücü ve ekip ruhu kuvvetli, Problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Nebim Winner programını bilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Oryantasyon ve rotasyona açık.

 • Morven

  Mağaza Müdür Yardımcısı - İskenderun Morven

  Hatay

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİLİR Giyim genişleyen mağazalar zinciri olan morven markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip ŞEHİT PAMİR CAD. mağazamız için "Mağaza Müdür Yardımcısı" aramaktayız. Müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesini sağlamak, Ürünlerin müşterilere doğru şekilde sunulması hakkında personeli bilgilendirmek. Mağaza görsel düzenini korumak, Mağazanın yönetim ve idaresinde, Mağaza Müdürüne yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler Erkek Klasik Giyim sektörü ve Mağaza Yöneticiliği konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, Mağazacılığı yaşam tarzı ve meslek olarak gören, Modayı yakından takip eden, Markayı temsil yeteneğine sahip, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Gelişime açık, İletişim gücü ve ekip ruhu kuvvetli, Problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Nebim Winner programını bilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Oryantasyon ve rotasyona açık.

 • Morven

  Satış Danışmanı – İskenderun Morven

  Hatay

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİLİR Giyim genişleyen mağazalar zinciri olan morven markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip ŞEHİT PAMİR CAD. mağazamız için "Satış Danışmanı" aramaktayız. Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, ürünleri müşterilerin beğenisine sunmak, Ürün bilgilerine hakim olmak ve müşterileri bu konuda bilgilendirmek, Mağazada bulunan ürünlerin düzenli olmasını sağlamak, Ödeme koşulları hakkında bilgi vermek ve gerekli tadilat işlemlerini alarak sonuçlandırılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 1 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

 • Morven

  Mağaza Müdür Yardımcısı - Adana Morven

  Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİLİR Giyim genişleyen mağazalar zinciri olan morven markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip KENANEVREN, BARAJYOLU, ATATÜRK CAD, YAĞCAMİİ, KOZAN YOLU, PAZARLAR CAD mağazalarımız için "Mağaza Müdür Yardımcısı" aramaktayız. Müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesini sağlamak, Ürünlerin müşterilere doğru şekilde sunulması hakkında personeli bilgilendirmek. Mağaza görsel düzenini korumak, Mağazanın yönetim ve idaresinde, Mağaza Müdürüne yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler Erkek Klasik Giyim sektörü ve Mağaza Yöneticiliği konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, Mağazacılığı yaşam tarzı ve meslek olarak gören, Modayı yakından takip eden, Markayı temsil yeteneğine sahip, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Gelişime açık, İletişim gücü ve ekip ruhu kuvvetli, Problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Nebim Winner programını bilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Oryantasyon ve rotasyona açık.

 • Gnc

  Eczane Kanalı Bölge Temsilcisi Gnc

  Ankara, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bayi eczanelerin, GNC satış ve pazarlama strateji ve hedeflerine uygun bir şekilde yönetilerek verimli faaliyet göstermelerini sağlamak , Bayi eczaneleri ziyaret etmek, ürünler hakkında bilgi vererek satışını ve tahsilatını gerçekleştirmek, Bayi Eczanelerinin GNC konseptine paralel vitrin ve iç mekan görsellerinin periyodik olarak revize edilmesini sağlamak, Eczane satış danışmanının aylık ziyaret programını planlamak ve raporlamak.

  Aranan Nitelikler İLAÇ sektöründe 1-2 yıl deneyimli (tercihen OTC ürün grubu çalışmış), Üniversite mezunu, İletişim ve insan ilişkileri konusunda kendine güvenen, Müşteri odaklı çalışan, Temsil, satış ve ikna kabiliyeti yüksek, Yoğun çalışma düzenine ayak uydurabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, MS Office ve internet uygulamalarına hakim.

 • Vakko

  Yazılım Uzman Yardımcısı Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Vakko Esenyurt Üretim Merkezi, Yazılım Birim Yöneticiliği bünyesinde istihdam edilmek üzere "Yazılım Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler o Yüksekokul (Bilgisayar Programcılığı, Elektrik, Elektronik vb) mezunu, o Tercihen MySql ve SQL konusunda bilgi sahibi, o Geliştirilen uygulamaların fonksiyonel testlerini yapabilecek, o Microsoft İşletim Sistemleri ve Office programları kurma ve sorun gidermede tecrübeli, o Network altyapısı, ağ teknolojileri, sunucu yazılımları ve güvenlik yönetiminde tecrübeli, o Kurum içinde kullanılan uygulamalara destek verebilecek, o Tercihen Microsoft sertifikalı, o Tercihen CISCO Firewall cihaz yönetimini bilen, o Araştırmacı, problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, o İnsan ilişkileri güçlü ve iletişim becerisi yüksek, o İngilizce bilen, o B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kulanabilen, o Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, o İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

 • Kompedan

  Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcısı (Türkiye Geneli) Kompedan

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazalarımızda görev alacak, Mağaza Müdür/Müdür yardımcıları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite veya Yüksekokul mezunu, Benzer görevde en az 2 yıl deneyimli, Mağaza müdürüne asiste edecek, ekip çalışması ile satış odaklı çalışabilecek, Liderlik ve pozitif iletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyetini benimsemiş, Satış motivasyonu yüksek tutabilecek, 25-35 yaşları arasında Bay, Bayan

 • Adecco Gebze

  Merchandiser (Tanzim Teşhir Şefi) Adecco Gebze

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Açıklaması Adecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000'in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur . Danışmanlığını yapmış olduğumuz ''Uluslararası Gıda Sektöründe Güçlü Marka'nın satış destek kadrolarında görevlendirilmek üzere, yerel ve ulusal zincir mağazalarda yürütülen satış ve marka temsilciliği ( Merchandising/ Tanzim Teşhir Şefi ) pozisyonumuz için Adapazarı- SAKARYA ilinde görev alacak; Sorumlu Oldukları Bayilikler ile görüşmeleri sağlayıp, Markanın Temsilciliğini yönetecek, Ürünlerin satışını destekleyecek, Reyon düzenlemelerini yapacak, Raf konumunu yönetecek, Stok kontrolünü yapacak, SATIŞ DESTEK ŞEFİ ( Tanzim Teşhir Şefi / Merchandıser ) alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Kadrolu olarak tam zamanlı çalışabilecek ( Maaş + Yol +Yemek +SGK ) En az lise mezunu, 18-29 yaş arası, Prezantable ve Satış konusunda deneyimli İletişim ve organizasyon yeteneği güçlü adaylar

 • Mocassini

  Satış Danışmanı Mocassini

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZORLU CENTER'da bulunan mağazamızda "Satış Danışmanı" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • En az lise, tercihen üniversite mezunu, • Perakende sektöründe başvurulan pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, • Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, • Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, • Tercihen İngilizce bilen veya bir yabancı dil bilen, • İletişim becerileri yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, • Müşteri ve satış odaklı, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Mocassini

  Zorlu Ksyr Mocassini

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ZORLU CENTER'da bulunan mağazamızda "Kasiyer" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • Mağazacılık sektöründe başvurulan pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, • Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, • Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, • Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek, • İletişim becerileri yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, • En az lise, tercihen üniversite mezunu, • İngilizce veya bir yabancı dil bilen.

 • Optima Mühendislik

  Makina Mühendisi Optima Mühendislik

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektro Hidrolik Makinalar üreten firmamızda çalıştırılmak üzere Makine mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Solidworks , AutoCad çizim programlarına hakim, İngilizce bilen, 35 yaşını aşmamış Takım çalışmasına istekli, yenilikçi ve gelişime açık, İnisiyatif kullanabilen, iletişim becerileri yüksek, koordinasyon yetenegi güçlü, Tercihen Ankara, sincan ‘da ikamet eden, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Tercihen askerliğini tamamlamış bay

 • Morven

  Satış Danışmanı – Malatya Morven

  Malatya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİLİR Giyim genişleyen mağazalar zinciri olan morven markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip İNÖNÜ CAD. mağazamız için "Satış Danışmanı" aramaktayız. Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, ürünleri müşterilerin beğenisine sunmak, Ürün bilgilerine hakim olmak ve müşterileri bu konuda bilgilendirmek, Mağazada bulunan ürünlerin düzenli olmasını sağlamak, Ödeme koşulları hakkında bilgi vermek ve gerekli tadilat işlemlerini alarak sonuçlandırılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 1 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

 • Kompedan

  Bölge Müdürü (Türkiye Geneli) Kompedan

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazaların yönetim ve operasyon süreçlerini verimli hale getirmek. Sorumlu olduğu bölgede faaliyet gösteren mağazaların, iş süreçlerinin şirket standartlarında yapılmasını sağlamak, Sorumluluğundaki mağazaları; satış, kârlılık ve bütçe hedefleri doğrultusunda yönetmek, Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, Mağazaların satış performanslarını takip etmek ve satış performanslarının arttırılmasına yönelik faaliyetleri yürütmek, Yeni açılacak mağazaların açılış koordinasyonunu yapmak, Mevcut faaliyetlerinin genel merkeze raporlanmasını gerçekleştirmek, Merkez - mağaza arasındaki koordinasyonu yürütmek,

  Aranan Nitelikler Perakende ve Mağazacılık yönetiminde bölge müdürü olarak tecrübeli, Ms Office ve Nebim V3 programını kullanabilen , Satış ekibini oluşturup koçluk yapabilecek, Sonuç odaklı çalışmaya hakim, Liderlik ve yönetme yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik yenilikçi ve yaratıcı, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen,

 • Dinler Mobilya

  Mağaza Satış Temsilcisi Dinler Mobilya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu yakası(Pendik)ilçesinde bulunan İstikbal,Bellona ve Mondi mağazalarımızda istihdam edecek,mağazamızın teşhir uygulamaları,perakende satış ve diğer süreçlerinde aktif olarak görev alacak

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu Mağazacılık,perakende satış ve pazarlama konularında görev alacak Güler yüzlü,ikna kabiliyeti yüksek,iletişim yönü güçlü,diksiyonu düzgün Dış görünümüne özen gösteren,prezantable 20 - 35 yaş aralığında Ekip çalışmasına yatkın Mağazacılık ve perakende satış alanında kariyer hedefi olan MS office uygulamalarına hakim İstanbul Anadolu yakasında (Tuzla,Pendik,Kartal,Maltepe) ikamet eden Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış ve B sınıfı ehliyetli

 • Smile

  Satış Danışmanı & Kasiyer (Marmaris Netsel Marina) Smile

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marmaris Netsel Marina'da bulunan perakende mağazamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti ve devamlılığı sağlayarak firma hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü, dinamik, diksiyonu düzgün, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Müşteri odaklı, İnsan ilişkileri güçlü, Kasiyer için; konusunda en az 1 yıl deneyimli, 18-25 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli Marmaris'te ikamet eden

 • Güv-Tem

  Sevkiyat Destek Elemanı Güv-Tem

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Taşeronluğunu üstlendiğimiz sektöründe lidere Erikli Su & Nestle Waters firmasının Kestel Bursa Çimento Fabrikası üstünde bulunan Erikli Su & Nestle Waters Uludağ fabrikasında görevlendirilmek üzre; vardiyalı görev alacak 'SEVKİYAT DESTEK ELEMANI' ERKEK personel arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Bursa'da ikamet eden, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Fabrikada çalışma tecrübesi olan, * Dikkatli,titiz ve özenli çalışabilecek, * Yaz sezonunda yoğun iş temposunda yasal sınırlar içersinde fazla mesaili çalışabilecek, * Lise Mezunu, * İletişimi kuvvetli, * Tam zamanlı çalışabilecek, * 25 Yaşını doldurmuş (35 yaşını aşmamış), * Erkek personel

 • Süvari Giyim

  Mağaza Yöneticisi - (Konya) Süvari Giyim

  Konya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza Yöneticisi olarak istihdam edilecek kişi; Mağazanın tüm fonksiyonları ile hizmete hazır hale gelmesini sağlamak, Ekibindeki satış kadrolarının uyumlu çalışmasını sağlamak, Tüm satış ekibine koçluk yapmak ve rol model olmak, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti yaratmak, Satış artırıcı öneri ve çalışmalar yapmak ve Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlamaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Yurt içi ve yurt dışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın KONYA'da bulunan mağazalarında istihdam edilmek üzere; Tercihen Üniversite Mezunu, Mağaza Yöneticiliği yapmış, Satış ve Perakende alanında deneyimli, Askerlik dahil herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmayan, Seyahat engeli bulunmayan, Mağaza Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • Smile

  Mağaza Müdürü (Marmaris Netsel Marina) Smile

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marmaris Netsel Marina'da açılacak olan hazırgiyim perakende mağazamızda görevlendirilmek üzere; Mağaza personelini müşteri memnuniyeti ve satış odaklı yönlendirecek, Ürün takibi ve raporlama yapacak, Görsel ve vitrin düzenlemesi ve bunların denetimini yapacak,

  Aranan Nitelikler Mağaza yönetimi konusunda en az iki yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, İnsan ilişkileri başarılı, güçlü iletişim yeteneğine sahip, Tercihen ingilizce bilen, Liderlik vasıflarına sahip, ekibini yönlendirebilen ve yenilikçi, Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren, Nebim Winner mağazacılık grogramı konusunda deneyimli, 25-40 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Marmaris'te ikamet eden

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  CRM Elemanı Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yenibosna' da bulunan genel müdürlüğümüzde istihdam edilmek üzere CRM Elemanı aramaktayız; Mağazalarda doldurulan sadakat kart (karacard) başvuru formlarını kontrol edecek, Müşterilere verilen sadakat kartlara puan yüklemelerini yapacak, İnternet sitesi üzerinden yapılan sadakat kart Başvurularının ilgili kişilerin adreslerine iletilmesini sağlayacak, Kart, cover, başvuru formu gibi materyallerin stoğunu takip edip bitmesine yakın satın alma departmanına sipariş geçecek, Kart performans raporlarını hazırlayacak, Müşteri ürün iadelerinde işlemlerin doğruluğunu kontrol edip kartlara parapuan yükleyecek, Müşteri sadakati ve data geliştirmek üzerine proje üretecek, Mükerrer müşteri kayıtlarını birleştirecek, Müşteri Hizmetlerine gelen müşteri talep ve soruları hakkında müşteri hizmetlerini bilgilendirecek, Mağazaların dataları hatalı ve eksik girmemesi için uyarılar yapacak, Mağazaların yapacağı kurumsal anlaşmalar ile ilgili yönlendirme yaparak işleyişi anlatacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Ön Lisans ve Lisans bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, MS Office ve Nebim - Winner programlarını kullanabilen, Sürekli öğrenme ve gelişime açık, İş ve zaman yönetimi yapabilen, Sorun tespiti ve problem çözme yetkinliğine sahip, Stresli ortamlarda çalışabilecek, İş takibi yapabilen, Takım çalışmasına yatkın adaylar.

 • Waternet

  Saha Satış Danışmanı Waternet

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış Müdür Yardımcısına bağlı çalışacak; Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirecek, Müşterileri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunacak, Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirecek, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirecek, Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinilirliğini artıracak. Temiz ve sağlıklı su içmek herkesin hakkı!!

  Aranan Nitelikler Waternet Su Hizmetleri A.Ş. 2012 yılında sağlıklı yaşamın temel gerekliliklerinden biri olan sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketici ile buluşturmak amacıyla kurulmuştur. "Sağlıklı Su Herkesin Hakkı” ilkesini benimseyen Waternet; gelişen teknoloji ve büyüyen kentleşme ile birlikte her geçen gün daha da uzak kaldığımız sağlıklı yaşama, bizi bir adım daha yaklaştırmak için sağlıklı su içmeyi bir hizmete dönüştürmüştür. Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Eğitimi gelişimin bir parçası olarak gören, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Erp Yazılım Uzmanı Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün öncüsü olan online platform için “ERP YAZILIM UZMANI”

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar, Yazılım, Matematik Mühendisliği veya ilgili sayısal bölümlerinden mezun, ERP programlama konusunda en az 2 yıl deneyimli, Microsoft .NET platformu, tercihen C#, ASP.NET konularında deneyimli, Çok katmanlı mimari ve Nesne Tabanlı Programlama konusunda deneyimli, Tercihen Web teknolojileri (Ajax, Javascript, CSS vb.) konusunda bilgi sahibi, MSMQ ve Web Servis ile entegrasyon konularında deneyimli, MS SQL Server Veri Tabanı Yönetimi ve Raporlama konusunda deneyimli, Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, Takım çalışmasına uyumlu, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Firma Adı Gizli

  Planlama Mühendisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Trafik Mühendisliği standartlarına uygun, trafik işaretleri ve yol çizgileri uygulamalarını gerçekleştiren sektörün önde gelen kuruluşlarından birisi olan firmamız için,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Kademeli ürün ağacı ve rota mantığına hakim, Üretim takip, sipariş akışı, stok takibi, hammadde takibi konularında deneyimli, Projeler ve üretim kaynakları doğrultusunda üretim planlarını yapabilecek, Günlük üretim akışını takip edebilecek, oluşan kayıpları tespit edip ve üretim birimleriyle koordineli olarak telafi planları yapabilecek, MRP ve ERP programları konusunda tecrübeli (Tercihen CANIAS) MRP modülü sürecini aktif olarak yönetebilecek (Üretim Planları, İş Emirleri…) MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim yeteneği güçlü, analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. Planlama Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

 • Ges Endüstriyel Elektronik

  Ön Muhasebe Ges Endüstriyel Elektronik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GES ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK İSİMLİ FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ÖN MUHASEBECİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler İŞYERİMİZ İKİTELLİ O.S.B. BULUNMAKTA SERVİSİMİZ YOK BU SEBEPLE İKİTELLİ O.S.B. YAKIN YERLERDE İKAMET EDEN TERCİHİMİZDİR.

 • Ersey Makina

  Makina Teknikeri Ersey Makina

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Hadımköyde faaliyet göstermekte olan şirketimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 'Mekanik Bakım Teknisyeni/Teknikeri' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler EML / MYO Motor / Gemi makinaları / Mekanik / Metal işleri / Torna tesviye vb bölümlerinden mezun CNC ile üretim yapan işletmelerin bakım onarım bölümünde veya CNC tezgah servislerinde en az 5 yıl tecrübeli CNC Tezgah bakım onarımında tecrübe sahibi CNC Spindle ve eksen rulmanları gibi hassas aksamların sökülüp takılmasında tecrübeli Tercihen Robotik sistemler ve arızaları konusunda tecrübeli Makina teknik resmi okuyup çizebilen Hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda tecrübeli Tercihen Torna -Freze kullanabilen

 • Nwg Services

  Depo Elemanı Nwg Services

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretime elle besleme, dolum, yükleme boşaltma, streçleme, etiketleme v.b. işleri yapmak.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, Kocaeli'nin Gebze ve İzmit ilçelerinde ikamet eden, Vardiyalı çalışabilecek, 42 yaşını aşmamış, Bay. İrtibat No: 0532 623 70 54

 • Gebe

  Mağaza Müdür Yardımcısı Carousel A.V.M Gebe

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hamile Modasının Tüm Dünyada etkin markası GeBe, İstanbul Avrupa yakasında yer alan CAROUSEL AVM mağazası için Mağaza Müdür Yardımcısı arıyor, Kurumsal bir ortamda çalışmak isteyen, Müşteri memnuniyeti için maksimum özenle çalışmayı yaşam tarzı edinmiş, Ailemizin parçası olarak uzun soluklu çalışacak,

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakendecilik - Mağazacılık konusunda en az 5 yıl deneyimi olan, Güleryüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, Satışı bir yaşam biçimi olarak gören, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Olgun davranış biçimine sahip, Yönetim kabiliyeti gelişmiş. Ekip çalışmalarında başarılı, Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek, Verilen hedeflere ulaşmak için bölgesel çalışmalar da yapabilecek, BAYAN MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI arıyoruz. www.e-gebe.com

 • Kansan Makina Ltd.Şti.

  Talaşlı İmalat Sorumlusu Kansan Makina Ltd.Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Talaşlı üretim bölümünün sevk ve idaresinin sağlanması, Günlük üretim planlamasına uygun iş takibinin yapılması, Talaşlı üretim operatörlerinin sevk ve idaresinin yapılması,

  Aranan Nitelikler Dünyanın pek çok ülkesine anahtar teslim ıslak mendil üretim hatları, paketleme makinaları ve özel imalat makina ihracatı gerçekleştiren sektöründe dünyanın önde gelen firmalarından biri olan firmamızın Talaşlı Üretim Bölümünde görev yapmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversite mezunu,tercihen Makine Mühendisliği,Talaşlı İmalat Öğretmenliği,Makine Resmi ve Kontrüksiyon Öğretmenliği bölümlerinden mezun, En az 1 yıl talaşlı üretim tecrübesi olan, Tercihen Netsis kullanabilen, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Çözüm odaklı,sorumluluk alabilecek, Bay, Karşıyaka-Bayraklı-Bornova-Yeşilyurt-Şirinyer-Gaziemir ve Torbalı'dan servisimiz vardır.

 • Park Bravo

  Kasiyer (Capitol Parkbravo) Park Bravo

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Capitol ParkBravo Mağazamız için "Kasiyer" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık konusunda deneyimli Tercihen IBM kasa programını bilen Minimum Lise mezunu İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek 18-28 yaşları arasında Güleryüzlü, pozitif, dinamik Bayan

 • Hotel Su /Sunis Hotels

  Resepsiyonist Hotel Su /Sunis Hotels

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sunis Hotels grubu Hotel Su'da çalıştırılmak üzere "Gece Resepsiyonisti" alımımız olacaktır. Başvurularınızı bekliyoruz. Otelimiz 12 ay açık olup, lojmanımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler İlgili üniversitelerin bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, Microsoft Office programlarına hakim, Sürekli 24.00-08.00 (C vardiyasında) çalışabilecek, Konusunda en az 3 yıllık Resepsiyonistlik tecrübesi olan, Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Altan Hidrolik Mühendislik

  Bilgi İşlem Elemanı Altan Hidrolik Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnsan kaynağını, en değerli varlığı olarak gören ve sürekli geliştirmeyi öncelik bilen, ana faaliyet alanı imalat olan şirketimizin Bilgi İşlem Bölümü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde takım arkadaşı aramaktayız. Kullanıcı desteği verebilecek, güvenlik kamera sistemi, pc ve yazıcı kurulumu yapabilecek, pc ve yazıcılarının periyodik bakımlarını yapabilecek, Kullanılan bütün yazılımların Lisanslı olması konusunda güvenliği sağlamak, personelin bilgisayar kullanımında güvenlik önlemlerini almak, Sistem yönetimi, network çözümleri donanımı konusunda çözüm üretebilecek, Bilişim sisteminin bilgi yedeklerinin her gün/ayrıca gerektiğinde alınmasını sağlamak, alındığından sorumlu olmak, bu bilgilerin teknik olarak güvenli bir ortamda muhafaza edilmesini sağlamak, Yazıcı, faks, fotokopi ve telefon sistemleri hakkında bilgi sahibi,

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının veya Meslek Liselerinin bilgisayar (tercihen programlama,yazılım) bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübesi olan, MS Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren,aidiyet duygusu güçlü Yazılı ve sözlü iletişim becerisi olan, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden , Askerliğini tamamlamış. Bay adaylar tercih sebebidir.

 • Turnike Media

  Muhasebe Sorumlusu Turnike Media

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ..

  Aranan Nitelikler ..

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?