İş İlanları

 • Aysira Tekstil

  Tasarım Yardımcısı Aysira Tekstil

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Kurumsal bir yapı sistemi ile çalışan Aysira ürün çeşitliliği ve kalitesinde ulaşmış olduğu nitelikli seviyelerden ötürü, bir başka dünya markası olan Pierre Cardin Wedding üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğini de güçlendirmiştir. Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Aysira renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir. 5000 m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira Genel Merkez bünyesinde görevlendirmek üzere Tasarım Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Moda Tasarımı ve Tekstil, Hazır Giyim,gibi ilgili bölümlerimden mezun Hazır giyim alanına ilgi duyan ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen, Moda ve tasarım zevki olan, dünya modasını yakından takip edebilecek, Renk, kumaş, aksesuar ve dikim teknikleri konusunda bilgili, Model çizimi üzerinden ölçü tablosu hazırlayabilen, kalıp sonrası gelen ürünü oluşturabilecek, Asistanlık ve yardımcılık yapabilecek, MS Office programlarına hâkim, Kontrol gözü kuvvetli, sorumluluk almaktan açınmayan,

 • Atılgan Otomotiv

  Garanti Elemanı Atılgan Otomotiv

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Atılgan Otomotiv İstanbul Sultanbeyli şubesinde görevlendirilmek üzere "Garanti Elemanı” arıyoruz..

  Aranan Nitelikler * En az MYO mezunu, * Garanti uygulamalarında en az 2 yıl tecrübeli, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * MS Office uygulamalarına hakim, * Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  E-Ticaret Genel Müdürü Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Nitelikler: Enigma Analiz, ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDIT INFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun · Akıcı İngilizce bilgisine sahip, e-ticaret terminolojisi ve teknik terimlerine hâkim · Internet teknolojilerine yatkın ve ilgili alanda yurtiçi ve yurtdışı trendleri ve yenilikleri takip eden · E-ticaret sektöründe en az 5 yıl deneyimli · E-ticaret sitesi, projeleri ve operasyonları yönetmiş, referans sunabilecek · Satın alma operasyonları ve süreç yönetimi bilgisine sahip · Tedarikçi seçimi ve alternatif tedarikçi geliştirme konusunda uzman · Seyahat engeli bulunmayan · Aktif araç kullanabilen · Prezantabl · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İş Tanımı E-ticaret yönetim sisteminin uygulanabilmesi için gerekli kaynakları sağlamak E-ticaret politika, hedef ve stratejilerini belirlemek ve bu faaliyetlere önderlik etmek Kuruluş içi e-ticaret yönetim sisteminin değerlendirilmesi faaliyetleri ile ilgili olarak; denetçi grupları tarafından hazırlanan raporları incelemek, görüşlerini bildirerek önerilerde bulunmak E-ticaret mali yapısını yönetmek E-ticaret operasyonel akışına hâkim olmak, resmi kurumlara karşı temsil etmek, şirketin ilişkide bulunduğu ve ilişkide bulunmayı hedeflediği özel ve resmi kurumlarla iyi ilişkiler kurmak

 • Hotel Su /Sunis Hotels

  Santralist Hotel Su /Sunis Hotels

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sunis Hotels grubu Hotel Su'da çalıştırılmak üzere "Santralist" alımımız olacaktır. Başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler İyi derece de İngilizce dil bilgisine sahip, (2. dil tercih sebebidir.) Takım çalışmasına yatkın, Bayan, Diksiyonu düzgün

 • Firma Adı Gizli

  Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mevcut ithalat ve ihracat operasyon işlemleri yapmak, Gümrüklere gelen malzemelerin takibini yapmak ve ilgili malzemenin ithalat dosyasını hazırlayarak Gümrük Müşaviri ‘ne göndermek ve malzemenin ithalatının yapılıp fabrikaya teslimini sağlamak, Gerçekleşen ithalat dosyalarını takip etmek, raporlamak, analiz etmek, Satış bölümünden gelen yurtdışı siparişleri hazırlamak ilgili tedarikçiye sipariş için gerekli bilgileri vermek, Malların yola çıkışından itibaren stok girişine kadar tüm süreçleri yürütmek özellikle sevkiyat planını yapmak, Ürünün sevkiyatı için uygun nakliye şirketleri ile anlaşmak, İthalat ve ihracat işlemlerinin mevzuata uygun bir şekilde gerekli resmi izinleri alarak gerçekleştirmek, Yurtdışı tedarikçileri ile koordinasyonu sağlamak, tedarikçi yönetimi ve takibini sağlamak, Ürünün doğrudan farklı bir ülkeye ihraç edilmesi halinde süreci organize etmek, gerekli dokümantasyonları müşterinin gerekli departmanı ile paylaşmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. İyi derecede İngilizce bilen, okuma yazma konuşma kabiliyeti yüksek, Tercihan dış ticaret operasyonu (ithalat-ihracat) konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Raporlama, dosyalama konusunda titiz ve düzenli, ayrıntılara önem veren, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Takipçi, hızlı, dinamik ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Sigara kullanmayan, Kesinlikle Anadolu yakasında tercihan Tuzla, Gebze, Pendik, Kartal, Kaynarca bölgesinde ikamet eden, Çalışma arkadaşları arıyoruz. Aranılan özelliklere uymayan özgeçmişler dikkate alınmayacaktır!!! NOT: İşyerimiz Birlik Organize Sanayi Bölgesi Tuzla'dır.

 • Sgs Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri

  İngilizce Bilen Üniversite Öğrencileri Sgs Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Güneşli merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, telefon trafiğini yönetebilecek "İngilizce Bilen Üniversite Öğrencileri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MYO veya Lisans bölümleri öğrencisi, 16:00-20:00 Saatleri arasında çalışabilecek, Gelen telefonları karşılayabilecek, İleri seviyede İngilizce bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın,

 • Aroma Tekstil

  Mağaza Müdürü Aroma Tekstil

  Kırklareli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uzun süreli perakende deneyimi ile ünlü markaların distribütörlüğünü gerçekleştiren Aroma Tekstil, ''LÜLEBURGAZ'' ''Loft Mağazası'' için ''Mağaza Müdürü' arıyor. Mağaza organizasyonunda sorumlu olmak, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak , Müşteri ilişkilerini yönetmek, Mağaza ekibinin işe alım, performans yönetimi ve eğitimlerini gerçekleştirmek, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek, Etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden, Mağaza yöneticiliğinde en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan, İletişim becerisi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, adaylar aranmaktadır.

 • Bilişim Eğitim Merkezi

  Kurumsal Satış Uzmanı Bilişim Eğitim Merkezi

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarının belirlenip satış süreçlerinin yönetilmesi, Mevcut kurumsal müşteri portföyünü yönetmek ve yeni satış projeleri geliştirmek, Kendisine verilen satış ve müşteri memnuniyeti hedefini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilişim sektöründe en az 2 yıl Kurumsal Satış tecrübesi olan, Tercihen Kamu kurumlarına satış tecrübesi ve portföyü olan, Belirlenen hedefler doğrultusunda müşteri ziyaretlerinde bulunmak ve sahada sıcak satış yapmak, MS Office Programlarına hakim, İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli, takipçi, güvenilir, aktif ve sorumluluk sahibi, İletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve hırslı, Diksiyonu düzgün, sunum yeteneğine sahip, prezantabl, Kalite, başarı ve hedef odaklı çalışmayı benimsemiş, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş, Motivasyonu ve enerjisi yüksek,

 • Aroma Tekstil

  Mağaza Müdürü Aroma Tekstil

  Edirne

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uzun süreli perakende deneyimi ile ünlü markaların distribütörlüğünü gerçekleştiren Aroma Tekstil, 'Edirne Margi Outlet'' ''Loft Mağazası'' için ''Mağaza Müdürü' arıyor. Mağaza organizasyonunda sorumlu olmak, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak , Müşteri ilişkilerini yönetmek, Mağaza ekibinin işe alım, performans yönetimi ve eğitimlerini gerçekleştirmek, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek, Etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden, Mağaza yöneticiliğinde en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan, İletişim becerisi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, adaylar aranmaktadır.

 • Jotun Group

  Satınalma Uzmanı - İstanbul Jotun Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hammadde ve ambalaj malzemelerinin sipariş planlamalarını yapmak. Hammadde ve ambalaj malzemesi dışında kalan tüm şirket ihtiyaçları için gerektiğinde pazar araştırması yapmak ve teklif almak. Yurtiçi ve yurtdışı siparişlerin teyitlerini kontrol etmek, fabrika ve/veya gümrük noktasına varışına kadar takibini yapmak, konu hakkında ilgili rapor ve bilgilendirmeleri yapmak. Siparişlerin yükleme şekline göre gereken nakliye organizasyonlarını yapmak. Günlük ve haftalık gümrükleme planını oluşturmak, tüm ithal malzemelerin gümrük sürecini takip etmek ve sonlandırmak. Hammadde ve diğer malzemelerin fiyat ve ek maliyet bilgilerini güncellemek. Tüm hammadde, ambalaj, nakliye ve gümrük hizmet faturalarını kontrol etmek, muhasebeye teslim etmek. Çeşitli raporlar hazırlamak (Örnek: Günlük depo varış bilgisini depoya iletmek, analiz sertifikası listesini güncellemek.)

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu İyi derecede yazılı ve sözlü İngiliz bilgisine sahip Tercihen benzer bir görevde 1-2 yıl deneyimli Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli Gerektiğinde seyahat edebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • D's Damat

  Satış Danışmanı - İstanbul Güngören Kale AVM D's Damat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Güngören Kale AVM'de bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.

 • Aroma Tekstil

  Mağaza Müdürü Aroma Tekstil

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uzun süreli perakende deneyimi ile ünlü markaların distribütörlüğünü gerçekleştiren Aroma Tekstil, 'İzmit'te yeni açılacak olan Symbol Avm'ye'' ''Loft Mağazası'' için ''Mağaza Müdürü' arıyor. Mağaza organizasyonunda sorumlu olmak, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak , Müşteri ilişkilerini yönetmek, Mağaza ekibinin işe alım, performans yönetimi ve eğitimlerini gerçekleştirmek, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek, Etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden, Mağaza yöneticiliğinde en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan, İletişim becerisi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, adaylar aranmaktadır.

 • Medicana

  Anlaşmalı Kurumlar Uzmanı Medicana

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal Pazarlama Direktörü' ne bağlı olarak çalışıp; imzalanan özel sağlık sigortası ve/veya anlaşmalı kurumlar sözleşmelerinin sistem tanımlamalarını yapmak, bu alanda talep edilecek raporları hazırlamak ve analizlerini yapmak.

  Aranan Nitelikler Medicana Sağlık Grubu Yönetim Merkezi' nde görevlendirilmek üzere; * En az Ön Lisans mezunu ( Lisans mezunları tercih sebebidir), * Anlaşmalı kurumlar ve özel sigortalarla ilgili olarak en az üç yıllık deneyime sahip olan, * TTB, HUV ve SGK mevzuatlarına hakim, bu alanlardaki güncel gelişmeleri yakından takip eden, * Hastane otomasyon sistemlerini aktif olarak kullanabilen, * Planlama ve raporlama becerileri gelişmiş olan, * MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, * Tercihen İstanbul Avrupa yakasından ikamet eden ( çalışma yeri Tekstilkent' tir),

 • Era İnsan Kaynakları

  Muhasebe Sorumlusu Era İnsan Kaynakları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız müşteri firmamız adına "Muhasebe Sorumlusu ” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Görev Tanımı : Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, dış ticaret muhasebesi, vergi mevzuatı, finansal raporlama konularındaki çalışmaların yürütülmesi, Vergi uygulamaları ve SPK mevzuatı ile iligli süreçlerin yönetilmesi, Tüm yasal beyannamelerin hazırlanması, Dönemsel ve dönem sonu işlemlerinin yapılması, Aranan Nitelikler: Meslek yüksek okulları ya da üniversitelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe konusunda minimum 4 sene deneyime sahip, MS Office ve muhasebe paket programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden

 • D's Damat

  Satış Danışmanı - İstanbul Perlavista AVM D's Damat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Perlavista AVM'de bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.

 • Aysira Tekstil

  İzmir Bölge Sorumlusu Aysira Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aysira Tekstil bünyesinde mağazacılık alanında görev alacak; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe bölge yönetiminde minimum 3 yıl deneyimli, Ekip liderliğine sahip ve ilişki yönetimine duyarlı, Etkin ekip yönetimi ile yüksek performanslı bir takım yaratabilen, Sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Analitik düşünme ve problem çözme, planlama ve organizasyon yönleri kuvvetli, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, Disiplinli, dikkatli, titiz ve sistematik çalışan, Kişiler arası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan,

  Aranan Nitelikler Sorumlu olduğu mağazalarla ilgili bütçe, stok, maliyet, sipariş, tahsilat, sevkiyat, görsel ve personel yönetimini sağlayacak, Mağazalarda satış verimliliğinin arttırılması, iş akışı ve sorunların takibinin gerçekleştirilmesi için düzenli periyotlarla mağaza ziyaretlerini gerçekleştirecek, İstenilen bilgi girişleri ve raporlamalarla bölgesinin hedeflerine ulaşmasını sağlayacak, Ekibin yüksek motivasyonlu, hedeflerini gerçekleştiren ve sürekli ileriye taşıyan şekilde yönetim ve geliştirilmesinden sorumlu olacak, Aysira İzmir Mağazalar Bölge Sorumlusu aranmaktadır..

 • Medicana

  Kurumsal Pazarlama ve Anlaşmalı Kurumlar Sorumlusu Medicana

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal Pazarlama Direktörü' ne bağlı olarak çalışıp; özel sigortalar ve anlaşmalı kurumlar ile imzalanacak sözleşmelerin hazırlığını yapmak, imzalanan sözleşmelerin sistem tanımlamalarını gerçekleştirmek, tüm anlaşmalı kurumlar ve özel sigortaların yazışmalarını takip etmek ve ilgili birimleri bilgilendirmek, kurumlardan gelecek olan ödemeleri ve revizyon taleplerini takip etmek, sigorta şirketleri ve bankalarla koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler Medicana Sağlık Grubu Yönetim Merkezi' nde görevlendirilmek üzere; * En az Ön Lisans mezunu ( Lisans mezunları tercih sebebidir), * Anlaşmalı kurumlar ve özel sigortalarla ilgili olarak en az üç yıllık deneyime sahip olan, * TTB, HUV ve SGK mevzuatlarına hakim, bu alanlardaki güncel gelişmeleri yakından takip eden, * Özel sağlık sigortası şirketleriyle anlaşmalar yapmış/yapabilecek olan, * Hastane otomasyon sistemlerini aktif olarak kullanabilen ve gerekli hallerde sistem geliştirmelerine katkı sağlayabilecek olan, * Aktif araç kullanabilen ve şehir dışı seyahat engeli bulunmayan, * Planlama ve raporlama becerileri gelişmiş olan, * Sunum yapma ve iletişim becerileri yüksek olan, * MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, * Tercihen İstanbul Avrupa yakasından ikamet eden ( çalışma yeri Tekstilkent' tir),

 • Eren İletişim Gıda Turizm

  Turkcell Satış/Kasa/İletişim Danışmanları Eren İletişim Gıda Turizm

  Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul (Silivri) , Tekirdağ (Çorlu , Çerkezköy , Kapaklı ,Saray) ve Kırklareli (Merkez)de bulunan ''Turkcell İletişim Merkezi'' mağazalarımızda Turkcell kalite standartları dahlinde satış hedeflerine ulaşılması , müşteri memnuniyetinin sağlanması , aktivasyon işlemlerinin gerçekleştirilmesinde görev alacak pozitif, güleryüzlü ,insan ilişkileri kuvvetli dinamik ,hizmet ve hedef odaklı Satış Danışmanı , Kasa Sorumlusu ve İletişim Danışmanı ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Şirket politika, yönetmelikleri ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda mağazlarımızda Satış ve Hizmet işlemlerini gerçekleştirecek Müşterilere mağazadaki ürünlerin ve kampanyaların tanıtımını yaparak, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üreten, Mağazanın belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlayan, Mağazanın görsel düzenini sağlamak ve mevcut düzeni koruyabilecek. Gelişen teknolojlere özellikle Mobil Telekomünikasyon sektörüne ilgi duyan, Aktif, gelişime açık, satış becerileri ve iletişim tekniklerini etkin şekilde kullanabilen, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyeti ve hedef odaklı çalışabilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen

 • Team Gerilla

  Satış Destek Süpervizörü Team Gerilla

  Eskişehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına SATIŞ DESTEK SÜPERVİZÖRÜ arıyoruz. Proje Koordinatörüne bağlı olarak ; kendisine ait bölge ekibinin yönetiminin ve koordinasyonunun sağlanması. Yöneticisi tarafından bildirilecek etkinliklerin yönetimi ve hızlı aksiyon alınarak ekibe uygulaması. Ekip Route larının hazırlanması ve uygulatılması. Çalışma yapılacak hizmet noktalarının tespit edilmesi ve görüşmelerin yapılması, portföy oluşturulması. Bölge ekibinin iş takibinin ve günlük düzenli olarak saha kontrolünün yapılması. Marka yöneticileri ile saha ekibinin arasındaki korrdinasyonun sağlanması ve istenilen bilgiler doğrultusunda raporlamaların yapılması. Ekibe yeni katılan veya ayrılan pesonellerin işe giriş/çıkış evrakalrının takibinin yapılması. Ekibin saha ve eğitim masrafalrının takibi ve kontrolü. Günlük, Hafalık ve Aylık raporların zaman planına uygun hazrılanması. Personel izinlerinin yönetilmesi ve hastane raporlarının takibi. Bölge ekibinin genişletilmesi, ekipten ayrılan personellerin yerine yeni adaylar bulunması ve yedek ekip oluşturulması. İşi geliştirmeye yönelik yeni fikirlerde bulunulması.

  Aranan Nitelikler Ajans ve saha deneyimi olan. Tercihen Üniversite ve MYO mezunu olan. Daha önce en az 10 kişilik ekip yönetiminde bulunmuş. En az 3 senelik Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve yoğun çalışma saatlerine uyabilen. Kişisel görünümüne özen gösteren. Şirket temsil yeteneği olan. Takım çalışmasına uygun. İletişimi güçlü. İnsan ilişkilerinde başarılı

 • Angels Never Die

  Baskı Nakış Sorumlusu Angels Never Die

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ‘Angels Never Die’ markası sıradanlıktan kopmak ve beklenenlerin üstüne çıkmak için tüm dikkatiyle yeni formların ve farklı dokuların arayışına odaklanmış uluslararası bir giyim firmasıdır. Üretilen her bir ürün sıradan olmayı reddedip, kendinden emin bireyselliği savunarak yepyeni bir tavır ortaya koyar. Uluslararası bir marka olan ‘Angels Never Die’ ailesine katılmak üzere Baskı Nakiş Sorumlusu aranmaktadır

  Aranan Nitelikler -Tercihen en az lise mezun olmak -Baskı Nakış üretimini takip ve kontrol edebilecek bilgi ve iş deneyimine sahip olmak, -Temel Ofis programlarini kullanabilen, -Analitik düşünebilen, sorunlara pratik,akilci ve çözüm odaklı yaklaşabilen, -Güçlü iletişim ve ikna kabiliyetine sahip -Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar icin) -Sürücü belgesine sahip -Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden Baskı Nakış Üretim Sorumlusu alınacaktır.

 • Optima Mühendislik

  Mekanik Teknisyeni Optima Mühendislik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin Kanyon Projesinde görevlendirmek üzere Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun, Isıtma, soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli, Tercihen işletme deneyimine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mekanik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Şoför Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Demir Çelik" alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için personel servisinden sorumlu, aşağıdaki niteliklere sahip ''ŞOFÖR'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler E sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak kullanan, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, Tercihen benzer pozisyonlarda görev almış, Askerlik hizmetini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış, Bornova veya Bayraklı semtlerinde ikamet eden, ERKEK

 • Remax Flex

  Danışmanlık Remax Flex

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İŞ AÇIKLAMASI RE/MAX FLEX Gayrimenkul Danışmanlık Ofisi İzmir’in hızla gelişmekte olan Güzelbahçe bölgesinde açılmaya hazırlanıyor.Ofisimiz kadrosuna yeni ekip arkadaşlarını arıyor!! SİZDE BEN BU İŞİ YAPARIM DİYORSANIZ ……….. GELİN GÖRÜŞELİM!!!! Ekibimize dahil edeceğimiz gayrimenkul danışmanları bizim bir elemanımız yada personelimiz değil birlikte çalıştığımız bağımsız iş ortaklarımız olacaklardır.Ferah ,sakin ve enerjisi yüksek olan bir ofis ortamında İzmir ,Güzelbahçe ve bölgesine çalışma imkanı sunmaktayız.Kendi işini yapmayı hedefleyen,özgüven sahibi ,dürüst ,etik kurallara bağlı kalabilen ,insan ilişkilerine güvenen ,ben bu işi yaparım ve başarırım diyenler !! ofisiniz sizler için hazırlanıyor.TECRÜBEM YOK diye düşünmeyin ,gereken tüm eğitim hem RE/MAX TÜRKİYE tarafından hemde RE/MAX FLEX tarafından (ofis içi eğitim) verilmektedir. GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE RE/MAX FLEX ÇATISI ALTINDA BAŞARI VE YÜKSEK KAZANÇ SİZLERİ BEKLİYOR. GELİN KARİYERİNİZDE DEVRİM YAPIN!!!!!!

  Aranan Nitelikler ARANAN ÖZELLİKLER; Dürüst ve güvenilir iş yapmak isteyen, Etik kurallara bağlı kalabilen, Hedefleri ve tecrübelerini yüksek kazanca çevirmek isteyen, Sistemli çalışmanın önemini kavrayan ve faydasını bilen , Profesyonel olmanın gücüne inanan, Ekip çalışmasının bireysel yükselişine faydası olduğunu düşünen, Finansman sorunu olmayan, Kariyerine Gayrimenkul sektöründe yön vermek isteyen, ve en önemlisi BEN BU İŞİ YAPARIM diyenler; GÜZELBAHÇE (İZMİR)BÖLGESİNDE ÇALIŞMAK İSTEYEN BAY VE BAYAN ARKADAŞLAR

 • Randstad Türkiye

  Satış ve Pazarlama Yöneticisi Randstad Türkiye

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz uluslararası kuru gıda alanında faaliyet gösteren müşterimiz için Satış&Pazarlama Sorumlusu/Yöneticisi aramaktayız. - Kuruyemiş, kurugıda ve kahve alanında faaliyet gösteren mevcut / potansiyel müşterileri ziyaret etmek, ilişkileri geliştirmek - Ürün portföyünün oluşturulmasında sorumluluk almak , satış ve dağıtımını organize etmek - Pazar ve rakipteki gelişmeleri takip etme, büyüme odaklı pazarlama çalışmalarını yürütmek ve kaliteli servis anlayışını yerleştirmek

  Aranan Nitelikler - 5-7 yıl kuruyemiş, kurugıda ve kahve satış tecrübesine sahibi olmak - B tipi sürücü belgesine sahip olmak ve seyahate engeli olmamak - Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak ve takım çalışmasına yatkın olmak - MS Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilmek - erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak - Istanbul’da ikamet eden

 • Akım Metal

  Elektronik Teknisyen/Teknikerleri Akım Metal

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Akım Metal Ar-Ge Merkezimiz için belirtilen nitelikler doğrultusunda Elektronik Teknisyen/Teknikerleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise veya M.Y.O. Elektrik & Elektronik, Mekatronik bölümlerinden mezun Ölçü aletleri ve test cihazları kullanabilen Elektronik kart üretimi,tamiri veya kalite kontrolü alanında 2 yıl deneyimli ESD bilincine sahip Takım çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul; Maltepe, Kartal,Pendik, Tuzla veya Kocaeli; Çayırova, Gebze, Darıca civarında ikamet eden veya ikamet edebilecek

 • Aroma Tekstil

  Satış Danışmanı Aroma Tekstil

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uzun süreli perakende deneyimi ile ünlü markaların distribütörlüğünü gerçekleştiren Aroma Tekstil, İzmit Symbol Avm için ''Satış Danışmanı'' arıyor. Dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Mağaza ürünlerinin iyi bir şekilde teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az lise mezunu veya yüksekokul/üniversite öğrencisi, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Hayat tarzı olarak mağazacılığı benimseyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • D's Damat

  Satış Danışmanı - İstanbul Gaziosmanpaşa Go Park D's Damat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Gaziosmanpaşa Go Park AVM'de bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az Lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.

 • D's Damat

  Satış Danışmanı - İstanbul Dudullu İmes D's Damat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Dudullu İmes'de bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.

 • Sefam Turizm Catering

  Satış- Pazarlama Temsilcisi (Ankara) Sefam Turizm Catering

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SUİT GRUP bünyesinde hizmet veren Catering (Yemek) Fırmamızın tanıtım ve satışında görev yapacak; mevcut müşteri portföyünün korunması; geliştirilmesi ve yönetiminden sorumlu olacak Satış sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen lisans mezunu Satış ve pazarlama konularındaistekli Satışı meslek olarak benimsemiş ve bu alanda kariyer hedefi olan Yazılı ve sözlü etkin iletişim becerilerine sahip Sorun çözebilme becerileri, iş takibi gelişmiş Sonuç odaklı çalışabilen 40 yaşını aşmamış Bay "Satış Temsilcileri” arıyoruz.

 • Bilkon Grup

  İnsan Kaynakları Sorumlusu - Anadolu Yakası Bilkon Grup

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Kadıköy’ de ki merkezinde görevlendirilmek üzere, İnsan Kaynakları Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız. Görev Tanımı; Personelin puantaj kontrolü ve maaş ödemelerinin yapılması, Personelin devam kontrolünün takibi, Ücretlendirme ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi, Personelin iş sözleşmeleri ve yönetmelik, talimat ve prosedürlere uyumunun kontrolü ve takibinin sağlanması, Bordro tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Ücret, yan haklar ve sosyal haklar ile ilgili çalışmaların sürdürülmesi, Uygun eğitim ihtiyaçlarını analiz edilmesi ve organizasyonunun sağlanması, Personelin işe giriş-işten çıkış süreçlerinin kanuna uygun ve sağlıklı yürütülmesinin sağlanması, Yıllık izin planlarının oluşturulması ve takip edilmesi, Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin tamamının yürütülmesi, Belirli aralıklarla performans değerlendirmelerinin gerçekleştirilmesi ve raporlanması,

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler; Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Personel Özlük işleri ve Bordrolama uygulamalarında en az 4 yıl deneyimli, Birebir ve toplu mülakat organizasyonlarını gerçekleştirebilecek, İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim, MS Office programlarını bilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • D's Damat

  Kasa Sorumlusu - İstanbul Brandium AVM D's Damat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Brandium AVM'de bulunan mağazamız için ''Kasa Sorumlusu” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, Mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş ve bu alanda kariyer yapmak isteyen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Nebim programını bilen, 28 yaşını aşmamış bayan adaylar.

 • Puledro

  Makastar Puledro

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 20 yıllık geçmişe sahip olan Oylum Tekstil bünyesinde çalıştırılmak üzere

  Aranan Nitelikler Tekstil sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Sorumluluk sahibi, Modaya ilgi duyan, Askerliğini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, MAKASTARLAR aranmaktadır Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir.

 • Form Elektrik

  Satınalma ve Lojistik Form Elektrik

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara'da enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler En az Yüksek Okul mezunu, Sipariş takibi ve satınalma yapabilecek, İletişim yeteneği kuvvetli, Dikkatli, detaycı ve takip yeteneği kuvvetli, Problem çözme, koordinasyon ve organizasyon yeteneği güçlü, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, LOGO GO Plus programını kullanmayı bilen bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Aynes Gıda

  Muhasebe Elemanı Aynes Gıda

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Süt ve süt ürünleri sektörünün lider kuruluşu AYNES A.Ş.'nin, İzmir Bölgesinde Muhasebe Bölümü'nde çalışabilecek takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ticaret Meslek Lisesi, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıllık tecrübe sahibi Çalışma disiplini yüksek, sorumluluk sahibi, MS ofis programlarına hâkim (excel, word), Tercihen SAP Programını kullanabilen, İş ve evrak takibi konusunda dikkatli ve deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylarımız için askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan.

 • Klüh Servis Yönetimi

  İşletme Mühendisi Klüh Servis Yönetimi

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Planlama, organizasyon becerileri güçlü ve çözüm odaklı , Kaızen-5S çalışmalarında bulunmuş İŞLETME MÜHENDİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine, Elektrik-Elektronik, Kimya veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomotiv sanayinde benzer pozisyonda en az 1-2 yıl çalışmış , fikstür ve aparat alanlarında tecrübeli, ISO/TS 16949, ISO 14001, PPAP, APQP, MSA, SPC, 8D konularında bilgi sahibi, İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Office programlarına hakim , raporlama yapabilecek, Tercihen SAP sistemi konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, 30 yaşını aşmamış, Kartal/Gebze arasında ikamet eden, B sınıfı sürücü ehliyeti olan,

 • D's Damat

  Satış Danışmanı - İstanbul Altunizade D's Damat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İstanbul Altunizade'de bulunan mağazamız için "Satış Danışmanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.

 • D's Damat

  Kasa Sorumlusu - İstanbul İdealtepe - Sahilyolu D's Damat

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İİstanbul İdealtepe Sahilyolu'nda bulunan mağazamız için ''Kasa Sorumlusu” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, Mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş ve bu alanda kariyer yapmak isteyen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Nebim programını bilen, 28 yaşını aşmamış bayan adaylar.

 • Beymen

  Ürün Sorumlusu (Beymen Collection Erkek) Beymen

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * En az 5 senelik perakende ürün yönetimi tecrübesine sahip (özellikle erkek giyiminde) * Kreatif çözümler yaratabilen, moda ve marka bilinci olan, * Çok iyi derecede İngilizce bilen, * Analitik bakış açısı olan, * MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen (tercihen SAP bilen)

 • Tellioğlu Gıda AŞ.

  Kasiyer Tellioğlu Gıda AŞ.

  Balıkesir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektörünün köklü ve öncü firması Tellioğlu Gıda'nın Tellioğlu Değirmen Restoran bünyesinde görevlendirilmek üzere "Kasiyer" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 20 - 35 yaşları arası, Yazar kasa ve post cihazı konusunda deneyimli, Ön muhasebe bilgisi olan, Kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü, dinamik ve takım çalışmasına yatkın Vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Bay - Bayan adaylar. Not: Haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Sadece fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

 • Babacan Yapı

  Proje Satış Müdürü Babacan Yapı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yabancı müşterilerden sorumlu olacak Satış arttırmaya yönelik stratejiler geliştirmek Belirlenen konut satış ve pazarlama stratejileri doğrultusunda satış organizasyonunu yönetmek

  Aranan Nitelikler Sektöründe hep ilklere imza atan firmamızın, satış ofisinde, yeni başlayacak projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "PROJE SATIŞ MÜDÜRÜ" arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen pazarlama satış üzerine yüksek lisans derecesine sahip Gayrimenkul pazarlamada minimum 3 ile 5 yıl faaliyet göstermiş İNGİLİZCE bilen Pazarlama araştırmaları ve analizleri yapıp, pazarlama stratejisi oluşturacak Güler yüzlü, prezantabl İkna kabiliyeti yüksek Bahçeşehir, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece ve yakın bölgelerde ikamet eden

 • Mt System

  Yazılım Geliştirme Uzmanı Mt System

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde geliştirilen yazılım projelerinde bir ekip ile birlikte görev alacak, görev sorumlulukları ve işlemleri bazında Yazılım geliştirme, Raporlama ve destek işlemlerini yapacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar/Elektronik/Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 1-2 yıl kurumsal yazılım geliştirme konusunda deneyimli, MS Visual Studio.Net teknolojilerine hakim ve kullanabilen, C#, ASP.Net Web Form ve Web Servis bilen, C#, Windows Form ve Windows Servis bilen, ORM toollarından en az birini kullanabilen, MS SQL Server; T-SQL ve programlama bilen, Tercihen Asp.net MVC, SOA, Jquery, Javascript, CSS konularında bilgisi olan, Teknik döküman okuyabilecek derecede ingilizce bilen, Üretken ve zamanı iyi yönetebilen,pozitif iletişim yeteneği olan, Süreç bakış açısına; analitik düşünme, problem çözme yeteneğine sahip, Çözüm üretmeyi seven, Yeni teknoloji ve uygulamalara hızla uyum sağlayabilme, daha önce hiç tanışmadığı teknolojileri araştırıp öğrenebilme, öğrendiklerini sonuç odaklı hayata geçirebilme becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Beymen

  Supplier Relations And Merchandising-Specialist Beymen

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Bachelor’s degree (Engineering, Economy or related preferred) Minimum 3 years of experience in Planning /Supply Chain /Merchandising Proficient in MS Office applications (esp. in Excel) Excellent command of English Must have an understanding of supply chain process Good planning, follow up, problem solving and communication skills

 • Playland

  Üretim İşçisi Playland

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Playland Türkiye' nin en büyük Oyun/Eğlence merkezidir. Türkiye genelinde 53 Avm' de 7'den 70'e her yaş grubuna hizmet vermekte koşulsuz müşteri memnuniyeti ile eğlendirmeyi hedeflemektedir. Hızla büyüyen Playland ailesinde sizde yerinizi alabilirsiniz. Merkez Fabrikamızda görevlendirilmek üzere; *Tercihen Fabrika deneyimli, *Askerliğini yapmış, *Pendik civarında ikamet eden, Üretimde çalışacak personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Satış Danışmanı-Eskişehir Espark AVM Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Eskişehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Eskişehir Espark AVM Mağazamızda görevlendirmek üzere; "Satış Danışmanı'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Tellioğlu Gıda AŞ.

  Pompacı Tellioğlu Gıda AŞ.

  Balıkesir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda sektörünün köklü ve öncü firması Tellioğlu Gıda'nın OPET Tellioğlu Akaryakıt istasyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ortaokul mezunu, Benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimli, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Balıkesir’de ikamet eden, Bay. Not: Haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Sadece fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

 • Beymen

  Monobrand Mağazalar-İşe Alım ve Eğitim Yöneticisi Beymen

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beymen Monobrand Mağazalarımızın işe alım ve eğitim süreçlerinden sorumlu olacak;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Lüks perakende sektöründe ve konusunda en az 8 yıl deneyimi olan, * Analitik / raporlama yetkinlikleri olan * Etkin iletişim, planlama/organizasyon ve sunum becerileri olan * Öğrenmeye açık, araştırmacı, yaratıcı * İletişim becerileri kuvvetli, * Çok iyi seviyede İngilizce bilgisi olan, * MS Office programlarını bilen "İşe Alım ve Eğitim Yöneticisi" aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  Yatılı Çocuk Bakıcısı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması (Biri 2,5 – diğeri 7,5 yaşında olan) İki çocuğun bakımı ile ilgilenebilecek, Florya/Basınköy’ deki evimizde haftanın 6 günü yatılı bir şekilde çalışacak (haftada 1 gün izin kullanacak) tecrübeli bayan "Yatılı Çocuk Bakıcısı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun Alanında tecrübeli, Referans verebilecek Dikkatli Güler yüzlü Hijyen kurallarına önem veren Temizliğe ve titizliğe özen gösteren Tercihen sigara kullanmayan Yatılı olarak çalışabilecek

 • Fresenius Medical Care

  Quality Assurance Responsible Fresenius Medical Care

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması As a leading multinational company in healthcare sector; we are looking for a new team member for our Quality Assurance Department. The person will be located in our HQ, in Istanbul; also will be able to travel within Turkey and abroad. The main responsibilities are; performing trainings & audits in our clinics and other facilities, supporting documentation and HSE activities and supporting effective execution of IMS (Quality & HSE) in our group companies.

  Aranan Nitelikler B.S. degree in Engineering (Industrial/ Chemical/ Biomedical/ Environmental); 2 years of experience in management systems of quality, environment, occupational health and safety (i.e. ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, OHSAS 18001) Preferably auditing experience, auditor certificates for the above mentioned management systems; Prefarably qualified as "C Class Occupational Health and Safety Specialist” by Ministry of Labor, and/or "Environmental Officer” by Ministry of Environment ; Fluent in English, both for written and verbal communication skills; Preferably experience in healthcare, medicine, and/or biomedical sectors; Good command of MS Office applications; Good organisation and communication skills; Flexibility for frequent travelling (domestic/abroad); No military service obligation for male candidates.

 • Beymen

  Beymen Home-Ürün Uzman Yardımcısı Beymen

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Sektörde ve benzeri bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, * Home marka deneyimi olan veya kendini bu alanda geliştirmek isteyen, * Analitik, * Operasyonel süreçlerde ve iş takibi konusunda yetkin * Çok iyi derecede İngilizce bilen * Ms Office programlarını etkin kullanabilen, * Tercihen SAP bilen,

 • Beymen

  Buyer (Women/Men Rtw-Shoes-Handbags) Beymen

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Bachelor's degree At least 4 years of buying experience in a luxury, retail environment Strong interest in fashion and brands Must have excellent analytical, communication and negotiation skills Good command of written and spoken English, a second language (Italian or French) would be an asset No travel restrictions

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?