İş İlanları

 • Unida

  Insan Kaynaklari Uzmanı Unida

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kozmetik üretimi sektörüne Türkiye'nin önde gelen şirketlerinen biri olan müsterimiz icin Insan Kaynaklari Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Dört senelik yüksek okul ya da üniversite mezunu İnsan Kaynakları Yönetimi alanında en az 3 yıl tecrübeli Üretim şirketlerinin insan kaynakları uygulamalarında deneyim sahibi İşe Alım, oryantasyon, eğitim planlama ve raporlarma, çalışan ilişkileri yönetimi başta olmak üzere insan kaynakları fonksiyonlarında deneyimli İş hukuku, özlük ve bordro konularında bilgi sahibi Başarılı ilişki yönetimi yapabilen Sonuç odaklı Astları ve üstleri ile etkin iletişim kurabilen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Yömser Ambalaj

  İnsan Kaynakları Sorumlusu Yömser Ambalaj

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çalışanların tüm bordro /tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Fabrika’daki personel ihtiyacına göre Seçme ve yerleştirme sürecinin yürütülmesi Tüm yasal bildirgelerin yapılması Personel işe giriş ve çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi Resmi kurum ve kuruluşlarla yazışmaların gerçekleştirilmesi Personel eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi, programlanması ve gerekli eğitimlerin zamanında verilmesi Alt işverenin hak edişlerinin takip ve kontrolünün yapılması Personel özlük dosyalarının düzenlenmesi ve güncel tutulması Personel sağlık raporlarının takibi ve periyodik muayenelerin düzenli takibi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İnsan Kaynakları pozisyonda en az 6 yıl tecrübeli Microsoft Office programlarına hakim İş Kanunu, İSG ve SGK Mevzuatına hakim , Fabrika puantaj tecrübesi olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Logo Bordro Plus programını kullanabilen

 • Egeria İstihdam

  Satınalma Sorumlusu Egeria İstihdam

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ilaç ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Satınalma Sorumlusu aramaktayız. Hammadde,malzeme,hizmet satınalmalarını gerçekleştirecek, Yurt içi ve yurt dışı satın almaları yapacak, Kimya mevzuatına hakim, Yeni tedarikçiler araştıracak, Raporlama işlemlerini yapacak

  Aranan Nitelikler · 4 Yıllık üniversitelerin kimya veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, · İlaç ve kozmetik üretim sektöründe satınalma alanında en az 1 yıl deneyim sahibi olmak, · Microsoft ofis programlarını etkin kullanabilen, · Çok iyi derecede İngilizce bilen, · 25-35 yaş arası askerlik engeli olmayan , · Sürücü belgeli,aktif araç kullanıyor olan aday arayışımız bulunmaktadır.

 • İntergeo Çevre Teknolojileri

  Elektrik Teknisyeni İntergeo Çevre Teknolojileri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Akaryakıt istasyonlarında çalışacak,

  Aranan Nitelikler Seyahat engeli bulunmayan, Akaryakıt istasyonları elektrik bakım işlerinde çalışabilecek, Bay personel.

 • Şekerler Turizm Taşımacılık

  Yönetici Asistanı Şekerler Turizm Taşımacılık

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şekerler Turizm Taşımacılık 1994 yılında Antalya’da kurulmuş bir personel servis taşımacılığı alanında hizmet üreten bir grup şirketidir. Uzmanlık alanı başta personel servis taşımacılığı olup grup şirketleri çatısı altında topladığı diğer şirketleri ile turizm taşımacılık ve acente hizmetleri, online transfer hizmetleri, turizm incentive ve organizasyon hizmetleri gibi pek çok alanda hizmet üretmekte olup son olarak da filo satış hizmetleri alnında da faaliyet göstermektedir. Bu bağlamda, başta Antalya olmak üzere Türkiye genelinde proaktif ve stratejik birçok projeye imza atan Şekerler Grup aynı zamanda kadrosunda bulundurduğu deneyimli çalışanları ile sektörel bazda başarıyla hizmet üretmekte olup, mükemmeliyetçi hizmet anlayışıyla da aynı zamanda ülkemizin çok önemli bir sorunu olan trafik terörüne de "dur" demektedir Sonuç olarak başta Antalya olmak üzere Türkiye genelinde pek çok il ve ilçede çeşitli faaliyetler ile ulusal alanda da yer almakta ve taşımacılık sektöründe bayrağı zirveye ulaştırmaya çalışmaktayız. Bu bağlamda gelişen iş hacmi ve yeni oluşturduğumuz inovatif ve proaktif iş alanları için yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktayız. İşin/Görev Tanımı: Grup şirketleri bünyesinde, şirket kurucuları ve genel müdürlerini doğrudan asiste edebilecek, iş akış programları ve günlük işleyişi organize edebilecek, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, yüksek okul ya da üniversite mezunu, bayan çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite / Yüksek okullardan herhangi birisinden mezun, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, İş yaşamında tecrübeli ya da tecrübesiz olmak, Bayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Antalya’da ikamet eden, Tam zamanlı çalışmaya uygun.

 • Yeniçeri Turizm

  Halkla İlişkiler/Satış Elemanı Yeniçeri Turizm

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yurt içi ve yurt dışı birçok tatil köyünün ve 5 yıldızlı otellerin tanıtım organizasyonu ve ofis işi çalışma arkadaşları aramaktayız. Yer:Mithatpaşa Cad 27/5 halk bankası 4. Katı. MAAŞ+prim+yemek+ssk+kısıtlı derecede konaklama.

  Aranan Nitelikler Bay ve bayan, Diksiyonu düzgün, 18-35 yaş arası, Prezentabl, İletişimine güvenen, Kariyer hedefi olan, Güleryüzlü,iş disiplini olan, Dış görünümüne özen gösteren takım arkadaşları aranıyor..

 • İntergeo Çevre Teknolojileri

  Elektrik / Elektrik Elektronik Mühendisi İntergeo Çevre Teknolojileri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye genelinde Akaryakıt istasyonları bakım işleri için Saha Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere Elektrik, Elektrik Elektronik Mühendisleri (EMO'ya kayıtlı ya da kayıt olabilecek) alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Akaryakıt istasyonlarında çalışacak, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden ya da İstanbul'da ikamet edebilecek, Deneyimli / Deneyimsiz, Askerliğini yapmış ya da en az 1 yıl tecilli, Tercihen Topraklama Eğitimi almış.

 • İntergeo Çevre Teknolojileri

  Mekanik Teknisyeni İntergeo Çevre Teknolojileri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Akaryakıt istasyonlarında çalışacak,

  Aranan Nitelikler SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN EHLİYETLİ ( tercihen SRC belgeli ) DENEYİMLİ

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  İnsan Kaynakları Ofis Asistanı Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DSG İK ve Danışmanlık kendi sektöründe lider firmalara Personel Seçme ve Yerleştirme süreçlerinde hizmet vermeyi amaçlayan bir insan kaynakları danışmanlık firmasıdır. Danışmanlık firmamızda görevlendirilmek üzere "OFİS ASİSTANI" yönünde arayışımız bulunmaktadır. Ofisin genel düzeninden sorumlu olmak, Telefon ve faks trafiğini yönetmek, kargo takibi gerçekleştirmek, Veri girişlerini yapmak, İK portallarının güncellemelerini gerçekleştirmek, Pozisyonlar dahilinde özgeçmişlerin taranması,aday mülakatları takviminin düzenlenmesine ve randevuların alınması, Mülakata katılan adayları karşılamak, yönlendirmek. Muhasebesel evrak düzeninin sağlanması,

  Aranan Nitelikler MYO mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, görüntüsüne ve giyimine özen gösteren, MS Office programlarını iyi derecede kullanan, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,

 • Lignadecor

  Technical And Maintenance Manager Lignadecor

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are one of the leading manufacturers of surfacing materials for furniture industry in Turkey. LIGNADECOR is looking for ambitious and dynamic candidates that meet the following qualifications for ‘Technical and Maintenance Manager’ position. * University degree in Electrical/Electronics or Mechanical Engineering * Minimum 5 years of experience on leading a team * Implementing and Managing Predictive and Preventive Maintenance program * Good skills of problem solving and communicating, * Fluency in English (German is an asset) * Experienced in 5S and TPM applications * No military obligation for male candidates

  Aranan Nitelikler The selected candidate will be reporting to General Manager * In charge of Maintenance of whole Manufacturing Machinery and Auxiliaries * Increase the TPM level of the Plant * Plan the Predictive / Preventive Maintenance * Control and optimization of the maintenance processes with cost saving projects * Monitor the use and inventories of spare parts, maintenance supplies, and equipment and initiates reordering when necessary * Prepare reports, analyzes data, and makes recommendations for improving plant operations and solving maintenance-related problems * Maintains safety, health, and environmental policies and procedures

 • Saadet Gıda

  Ar-Ge Sorumlusu Saadet Gıda

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni ürünlerin ambalaj tasarımı ve seri üretime geçiş aşaması ile ilgili süreçte bulunmak , gerekli uygulamaları gerçekleştirmek. Ambalaj malzemesi ve alternatif malzeme denemelerini gerçekleştirmek .

  Aranan Nitelikler Esenyurt' ta gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Üniversitelerin gıda mühendisliği ya da gıda teknikerliği bölümlerinden mezun Arge alanında en az 2 yıl tecrübeli Araştırmacı , yeniliklere açık Takım çalışmasına yatkın ERP , MS Office tecrübeli Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Avrupa yakasında ikamet eden ekip arkadaşı aranmaktadır.

 • Lintek Teknoloji

  İç Satış Destek Elemanı Lintek Teknoloji

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek; Şirket içi Satış Organizasyonunu Yönetebilecek, Teklif Hazırlama ve Takibini Yapabilecek, Siparişlerin Verilmesi ve Müşteriye Ulaştırılması Süreçlerini Yürütebilecek, Stok Takibi Yapabilecek, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' İÇ SATIŞ DESTEK ELEMANI '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstriyel ürün bilgisine sahip (Elektronik ve Mekanik Malzemeler Üzerine) Okulların Elektronik yada Makina Mühendisliği yada Teknikerliği Bölümlerinden Mezun Müşterilere karşı anlayışlı ve düzgün bir diksiyona sahip, Dikkatli, Sabırlı ve anlayışlı, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olması, B sınıfı ehliyete sahip olması.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Yeni Mezun .Net Yazılım Uzmanı (Mvc) Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İnternet portalı için ".NET YAZILIM UZMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun, Web tabanlı yazılım geliştirme projelerinde tecrübe edinmiş, .Net teknolojileri (c#, ASP.Net WebForms & MVC ) konusunda bilgi sahibi, Klasik ASP konusunda bilgi sahibi, OOP konusunda bilgi sahibi, Css, XHTML, HTML, JS, JQuery, Ajax konularında bilgi sahibi, Tercihen Oracle veritabanı sorguları (PL/SQL) konusunda bilgi sahibi, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Çözüm odaklı, inisiyatif alabilen, sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın ve işbirliğine yönelik ilişkiler kurabilecek, Literatürü takip edecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Maslak Spıne Tower CarrefourSA Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maslak Spıne Tower Plaza da Açılacak olan CarrefourSA mağazamızda Kasa ve Reyonlarda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Diksiyonu düzgün, - Dinamik bir ortamda çalışacak, - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, - 18-35 yaş arası - Lise mezunu ya da açıktan lise okuyan Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Mercury Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş

  Kurumsal Pazarlama Mercury Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mercury Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş, Sigorta Brokerliği, Reasürans Brokerliği, Risk Yönetimi ve Affinity Çözümleri hizmetleri konularında uluslararası hizmet sağlayıcısıdır. Sigortaya konu olan her alanda, yerli ve yabancı bir çok şirkete brokerlik hizmeti vermektedir. MERCURY’nin en büyük avantajı, günümüz ekonomisinin en önemli konusu olan "insan ve risk”e geniş bakış açısıyla bakabilmesidir. MERCURY, şirket hedeflerine ulaşmada müşteri projelerinin geliştirilmesi, sinai yapıların sigortalanması, hasar sonrası destek çalışmaları ve 7/24 ulaşılabilir olmasıyla müşterilerinin özel ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Çözüm üretmek konusunda hızlı yapısıyla kusursuz hizmet sunmaya hazır olup her şeyden önce müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak adına dokunulabilir ve şeffaf yapısıyla kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. www.mercurybroker.com.tr · Kurumsal Pazarlama · Sağlık Operasyon · Bireysel Sağlık · Teknik Departman · Hasar Departman İlgili departmanlarda eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler · Üniversite mezunu · Sigorta, reasürans ve brokerlik alanında en az 2 yıllık iş deneyimi · Çabuk karar alan ve harekete geçebilen · Analitik düşünen, problem çözebilen · Müşteri odaklı yaklaşabilen · Güçlü iletişim becerilerine sahip

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Seyrantepe Vadi İstanbul Mağaza Görevlisi Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Seyrantepe Vadi İstanbul Evlerinde bulunan CarrefourSA Mini mağazamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Sebze - Meyve, Gıda ve Gıda Dışı reyonları için tam zamanlı çalışarak mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler Dinamik bir ortamda çalışacak, - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip, - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, - 18 - 35 yaş arasında, - Lise mezunu, (açık lisede okuyanlar dahil) takım arkadaşları arıyoruz. SERVİS MEVCUTTUR.

 • Brj Lubnatsi Danışmanlık A.Ş.

  Satış Temsilcisi & Bayi Yönetmeni Brj Lubnatsi Danışmanlık A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız Uluslararası Otomotiv yedek parça satış ve hizmet alanında faaliyet gösteren müşterimizin bünyesinde; Satış Temsilcisi & Bayi Yönetmeni aranmaktadır. Bayi stok ve satış yönetimi, Bayilik ağına yeni bayiler ilave edilmesi, Bayi ile birlikte saha çalışmaları yapılması, Yeni ürün gelişimi için ilgili departmana destek verilmesi, Pazar ile ilgili bilgi akışının ilgili kişi ve departmanlara sağlanması, Tahsilatların takibi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Satış sonrası hizmetler alanında ve Otomotiv sektöründe deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış,

 • Tüyap Fuarcılık Grubu

  Fuar Proje Satış Temsilcisi Tüyap Fuarcılık Grubu

  Kocaeli, Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TÜYAP tarafından hazırlanan uluslararası ölçekte sektörel fuar projelerinin; satışını gerçekleştirecek organizasyon yönetiminde görev alacak yüksek çalışma motivasyonuna sahip, yeni müşteri kazandırma konusunda süreklilik yaratabilecek, iletişim ve sunum becerileri etkin şekilde kullanabilen, deneyimli proje ekibi ile birlikte sorumluluk üstlenecek. takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lisans Mezunu, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Satış-pazarlama deneyimi olan, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Sürücü ehliyeti sahibi, 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.

 • Mango

  Odakule - Depo Personelleri Mango

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, büyüyen organizasyonumuz içerisinde bulunan İSTİKLAL_ODAKULE mağazamız için "Depo Personeli" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Depo düzeninde titiz, Ürün takibi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, hevesli,sıcakkanlı,samimi ve nazik, İletişimi iyi olan – dikkatli bir şekilde dinleyen, açık ve düzgün bir biçimde iletişime geçen, Zamanı etkili bir biçimde yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu. Tercihen askerliğini yapmış, BAY Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise GELİN, EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN !

 • Fıratteks Tekstil

  Üretim Mühendisi Fıratteks Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dokuma hazır giyim ihracatı yapan konfeksiyon fabrikamıza aşağıdaki vasıflara haiz Üretim Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tekstil veya Endüstri Mühendisi benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli. Üretim optimizasyon çalışmalarının yürütülmesi, işgücü dağılım planlarının güncel tutulması Operatör yetkinlik tablolarının hazırlanması ve teknik eğitim ihtiyaçlarının tespit edilmesi, Üretimdeki tüm makine-ekipman demirbaş listesinin güncelliğinin kontrol edilmesi ve üretim alanı genel yerleşim çizelgesinin (lay-out) güncel tutulması, Performans problemi olan kişiler için performans iyileştirme çalışmalarının yapılması Raporlama faaliyetlerinin takibi, koordinasyonu ve yayınlanması

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan