İş İlanları

 • Tema Sigorta Dan. ve Aracılık Hizm.

  Muhasebe Tema Sigorta Dan. ve Aracılık Hizm.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sigorta Acenteliği faaliyetinde bulunan , 10 Sigorta Şirketi ile çalışan Acentemizde Muhasebe Servisinde çalışabilecek, Kredi Kartı tahsilatları işini yapabilecek, tercihen Sigorta acenteliği muhasebe bilgisi olan, Polisoft programını bilen bir elemana ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler

 • Guess

  Guess Ankara Armada AVM- Satış Danışmanı Guess

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünya markalarını güçlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisine sunan ve hızlı büyümesini devam ettiren Demsa Group'a bağlı Guess Türkiye olarak 20'in üzerinde mağazamızla 8 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. 1981 yılında California’da küçük bir jean firması olarak kurulmuştur. Dünyada 1400’den fazla mağaza ile hizmet vermektedir. Temelini jean pantolonların oluşturduğu Guess markasının ürün çeşitliliğinde kadın, erkek, çocuk giyimi ile aksesuarlar da yer almaktadır. Tüm satış süreçlerinde aktif rol almak, mağaza hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunuysanız, Mağazacılık alanında deneyimli yada modayı yakından takip ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız, Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Aker Mağazacılık

  Satış Danışmanı - Starcity AVM Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde Starcity AVM'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan, En az lise mezunu, Mağazacılık deneyimine sahip, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Kendine ve işine özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Century 21 Life

  Gayrimenkul Danışmanı Century 21 Life

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Century21 Markası altında, müsteri memnuniyetini ilke edinmis, hizmet kalitesinden taviz vermeyen hazır işleyen bir ofiste, gayrimenkul konusunda eğitimler alarak, tüm sorunlarınızda sizi destekleyen tecrübeli Broker ve Ofis ekibi ile Century21 sistemini uygulayarak kendi kazancınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Sistem detayı karşılıklı görüşmelerde anlatılacaktır. Unutmayın, insanların üç temel ihtiyacı yemek, giyinmek ve barınmaktır. Bu sebeple her zaman faal olan bu sektörde sizlerde yerinizi alınız!..

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde güçlü, iç motivasyonu yüksek; ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler; - 25 yaş üzerinde; - Kurumsal gayrimenkul şirketlerinde 1 yıl deneyimli; - Danışman odaklı çalışan ofisimizde % 50 prim ile kendi işinin sahibi olacak; - Kariyerini gayrimenkul Sektöründe yapmak veya devam ettirmek isteyen; - Girişimci ruhlu, pozitif düşünceli, vizyon sahibi satış konusunda tecrübeli; hırslı, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek; İnsan ilişkileri güçlü, motivasyonu yüksek; - Dış görünümüne önem veren, prezantabl; - Yüksek kazanç hedefi olan; - Özgür bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi sekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer alacak; - MS Office programlarını ve interneti iyi ve etkin kullanabilen; - Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Servis Persoenli Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bakırköy Botanık Park ıcınde bulunan 2hece Restaurantımıza Bay,Bayan servis personeli alınacaktır,( Komı,Garson,Baklava Reyon ustası,) Adres, İstanbul Bakırköy Osmaniye Mah. Çolak Ibrahım Sok. No.20 / 1 E 5 yanyol Bakırköy / İst. İritibat No. 0535 339 70 56 Sedat Bey

  Aranan Nitelikler -Titiz -Dürüst -Disiplin

 • Avivasa
 • Jimmy Key

  Satış Danışmanı Marmaris Jimmy Key

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşin Tanımı: Jimmy Key Mağazacılık bünyesinde çalışacak Mağaza Satış Temsilcileri aramaktayız. · Mağazanın temizliği ve düzenine dikkat etmek · Ürünlerin ideal şekilde sergilenmesini sağlamak · Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmak · Müşterilerden gelen sorulara en doğru cevapları vermek ve beklentilerini en doğru şekilde karşılamak · Ürünlere hakim olmak · Bireysel ve mağazaya ait aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek · Ürün ve stok takibi yapmak · Güçlü bir iletişim ile müşterisi ile arasında doğru iletişim kurmak

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: · En az lise mezunu · Tercihen İngilizce bilen · Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu · Ekip çalışmasına yatkın · Modayı takip eden · İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek · Pozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren, enerjik · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen · Müşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemiş · Jimmy Key ruhunu ve anlayışını benimseyebilen

 • Aker Mağazacılık

  Mağaza Müdür Yardımcısı / Mall Of İstanbul Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde, Mall Of İstanbul da bulunan Mağazamızdaki tüm idari ve operasyonel süreçlerin yürütülmesinde, Mağaza Müdürü'ne destek olmak üzere Mağaza Müdür Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tekstil mağaza yöneticiliği konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen Nebim – Winner programını kullanabilen, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Pozitif, güler yüzlü, Bayan adaylar aranmaktadır.

 • Smartice Gıda

  Muhasebe Elemanı Smartice Gıda

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya Altınova'da bulunan üretim tesisimizde görevlendirilmek üzere, yenilikçi, dinamik, gelişime açık, süreç odaklı çalışan ve iş takibini yapacak,görevinin gerektirdiği sorumlulukları yerine getirecek,muhasebe personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az MYO mezunu, tercihen LİSANS mezunu, Benzer pozisyonda 1 yıl deneyimli, Genel muhasebeye, vergi kanunlarına ve tek düzen hesap planına vakıf, MS Office programları ve uygulamaları konusunda deneyim sahibi, 25-30 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, yaratıcı ve öğrenmeye istekli, Antalya'da ikamet eden, adayların başvurularını beklemekteyiz.

 • Damat - Tween

  İnsan Kaynakları Stajyeri Damat - Tween

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in merkez ofis İnsan Kaynakları Departmanında görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Stajyer" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 3. veya 4. sınıf öğrencisi olan Çok iyi derecede MS Ofis programlarını kullanabilen Sabırlı, dikkatli, titiz ve öğrenmeye açık Takım çalışmasına yatkın, disiplinli İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Haftanın en az 3 günü staj yapabilecek bayan adaylar.

 • Euro-Line Sağlık Hizmetleri

  İş Güvenliği Uzmanı Euro-Line Sağlık Hizmetleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye genelinde birçok yerli ve yakasında hizmet verdiğimiz inşaat firmasında görevlendirilmek üzere "İş Güvenliği Uzmanı" aramaktayız. İş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, İşyerinde yapılan çalışmalar ile ilgili tasarım, makine ve teçhizatların durumu, bakımı ve seçimi ile; işin plânlanması, uygulanması ve raporlanması, Risk analizleri yapılarak tehlikeli faaliyet ve davranışlara müdahale edilmesi ve gerekli tedbirlerin alınmasının sağlanması, İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, İşyerinde kaza, yangın veya patlamaların önlenmesi için mevzuata uygun çalışmalar yapılması ve gerekli kontrollerin gerçekleştirilmesi İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin ilgili mevzuatlara uygun olarak plânlanması ve uygulanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun İş güvenliği alanında deneyimli, C sınıfı sertifika sahibi, Bay, Tercihen şantiye tecrübesi olan, Cumartesi günleri de çalışabilecek, Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, MS Ofis programlarını kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Mbk Köseoğulları

  Mağaza Müdürü Mbk Köseoğulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En az 2 yıl perakende sektöründe Mağaza Müdürü ve/veya benzer pozisyonda görev almış, Perakende sektöründe deneyimli, Mağaza açma tecrübesi olan, Satın alma konusunda tecrübeli ve sektöre hakim, Personel ve stok yönetimi konusunda deneyimli, Reklam ve teşhir çalışmaları yapmış, Tercihen Üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, Girişimci, disiplinli, pozitif ve enerjisi yüksek, Müzakereci, Yenilikçi ve Müşteri odaklı çalışan, İletişimi kuvvetli, Analiz yeteneğini olan, Ekip çalışmasına yatkın, satış odaklı düşünen ve liderlik vasıfları gelişmiş, Hareketli iş temposuna ayak uydurabilen ve stres altında çalışabilen. Ankara ilinde ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan.

  Aranan Nitelikler Yönetimindeki mağazada şirket değerlerimiz ve kurumsal yapı çerçevesinde çalışanlar açısından pozitif bir çalışma ortamı yaratacak, Müşteri memnuniyeti ve bağlılığını korumak koşulu ile maksimum kârlılığı sağlayacak, Mağaza içi operasyon sürecinin şirketimiz çalışma prensiplerine uygun bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayacak, Gerektiğinde Satın alma yapacak, Ürün fiyatlandırılması ve takibini yapacak, Mağazamızın reklâm faaliyetlerini yürütecek, Mağaza personelinden sorumlu olacak, Personel izin, çalışma saatleri, kılık kıyafet ve performanslarını yönetebilecek Aylık ve dönemsel satış hedeflerini yerine getirebilecek Bay / Bayan Mağaza Yöneticisi arıyoruz.

 • Levent Kağıt San. ve Tic.a.ş.

  Üretim Elemanları Levent Kağıt San. ve Tic.a.ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da kurulu olan Türkiye'nin en büyük Kağıt,Karton üretimi yapan Fabrikalarından birisi olan Fabrikamıza vardiyalı çalışabilecek üretim elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek lisesi mezunu veya Kalfalık,Ustalık Belgesi olan veya Mesleki eğitim sertifikası olan Erkek,Askerliğini Tamamlamış 30 Yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek Tercihen Kemalpaşa veya Bornova bölgesinde ikamet eden

 • Tema Sigorta Dan. ve Aracılık Hizm.

  Sekreterya Tema Sigorta Dan. ve Aracılık Hizm.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sigorta Acenteliği faaliyetindeki Şirketimizde, Sekreterya masasına vakıf olabilecek, santral ve gelen faxları cevaplarken güler yüzü sesine yansıtabilecek, uyumlu, çalışkan bir bayan arkadaşa ihtiyaç duyulmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Opticleaner Hijyen ve Sağlık Ürünleri

  Satış Temsilcisi Opticleaner Hijyen ve Sağlık Ürünleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, İzmir, Erzurum, Gaziantep, Ordu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Optik ve Eczane pazarlaması konusunda faaliyet göstermekte olan firmamız için portföyümüzde olan ürünlerin; *Ziyaret programlarına uyarak belirlenen ürün veya ürün gruplarının optikçilere ve eczacılara tanıtımını yapmak *Çalışma yaptığı optikçiler ve eczacılar ile şirket arasındaki iletişimi sağlamak *Çalışma bölgesindeki tüm bayi eczanelerini çalışma yaptığı ürünler konusunda bilgilendirmek ve ürünlerin optik ve eczanelerde bulundurulmasını sağlamak *Bölgesinde bulunan tüm bayi optik ve eczanelere kampanyaları, promosyonları ve diğer satış pazarlama etkinliklerini tanıtmak üzere, satışını yapabilecek SAHA SATIŞ TEMSİLCİLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Aktif araç kullanabilen Bay - Bayan satış mümessilleri aranmaktadır.

 • Tekzen Yapı Market

  Toplu Satış Sorumlusu (Hep İstanbul Projesi) Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Esenyurt Hep İstanbul İnşaat projesi'nde "Toplu Satış Sorumlusu” pozisyonunda görev alabilecek çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise veya üniversite mezunu, İlgili alanda minimum 3 yıl tecrübeli, Yapı ve inşaat malzemeleri ile alakalı ürün bilgisine sahip ve sektöre hakim, Müşteri hesap takibi yapabilecek, Depolar arası sevkiyat konusunda bilgi ve tecrübeye sahip, Şirket temsil becerisine sahip, Satın alma ve satış kabiliyeti yüksek, MS Office programlarına hakim, Tercihen Derinsis program bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

 • Aker Mağazacılık

  Satış Danışmanı / Ankara Antares AVM Aker Mağazacılık

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde Ankara Antares AVM'de bulunan şubemizde görevlendirilmek üzere, Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan, En az lise mezunu, Perakende sektöründe deneyimli, İletişim yeteneği güçlü, güler yüzlü, Takım çalışmasına yatkın adaylar,

 • Firma Adı Gizli

  İdari İşler Uzmanı Firma Adı Gizli

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye' nin önde gelen firmalarından birisi olan kurumumuzda; Temizlik, yemekhane, güvenlik, ulaşım hizmetlerinin koordine ve kontrol edilmesi, Güvenlik hizmeti alınan firma ile ilişkilerin yürütülmesi, Konusunda resmi makamlar ile iletişim ve ilgili evrakların hazırlanması, görevlerini yürütebilecek '' İDARİ İŞLER UZMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise ve / veya MYO mezunu, İdari işler konusunda en az 1 yıl deneyimli, Ms-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aydın’da ikamet eden.

 • Aker Mağazacılık

  Satış Danışmanı / Akasya AVM Aker Mağazacılık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil Sektörünün öncü markalarından AKER Mağazacılık bünyesinde, AKASYA AVM'de bulunan şubemizde görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanları" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan En az lise mezunu, Mağazacılık deneyimine sahip, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Kendine ve işine özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Özgüven sahibi, ikna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  Bilgi İşlem Uzmanı Firma Adı Gizli

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Şirketimize Bilgi İşlem Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının İlgili bölümlerinden mezun, Temel IT bilgisine sahip (MS işletim sistemi MS Office ve benzer programları kurma ve sorun giderme) Bilgisayar kurulum, masaüstü/dizüstü, arıza tespit ve giderme tecrübesine sahip, Server, network, donanım, telekomünikasyon, veri tabanı uygulamaları, kamera sistemleri kurulum ve yönetimi konularında deneyim ve bilgi sahibi olmak, Bilgisayar yedek parça ihtiyacını belirlemek, donanım tedariklerinde koordinasyonu sağlamak. Sunucu ve kullanıcılardaki yazılım ve donanımlarda oluşan problemleri çözüme kavuşturmak Mevcut yazılımlara gerektiğinde müdahale edebilmek, Sunucular üzerindeki domain yapısını ve Active Directory yönetimini sağlamak. Düzenli olarak backup almak ve takip etmek. AYDIN ilinde ikamet eden Alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip, Askerliğini hizmetini tamamlamış erkek adaylar.

 • Panço

  Mağaza Satış Danışmanları (İzmir) Panço

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Biz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, İzmir'deki mağazalarımızda görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Mağaza Satış Danışmanları" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık alanında deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Algılama yeteneği yüksek, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Satış odaklı hareket edebilen, Takım çalışmasına uyumlu, Dikkatli ve aktif, Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen, Kişisel bakımına özen gösteren, MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktayız.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan