İş İlanları

 • Superslow Zone- Dilek Emir

  Spor Eğitmeni -Fitness Antrenörü Superslow Zone- Dilek Emir

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul - Zekeriyaköy şubemiz için SuperSlow Zone Eğitmeni olarak yetiştirilecekler gençler arıyoruz; SuperSlow Zone sertifikasıyla salonlarımızda yepyeni bir kariyer imkanı bulacak adayların, PRESENTABL, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, ENERJİK, POZİTİF, GÜLERYÜZLÜ, İKNA KABİLİYETİ, İŞ DİSİPLİNİ VE SORUMLULUK DUYGUSU YÜKSEK olmaları beklenmektedir. Sertifikalar yalnızca Türkiye'deki SuperSlow Zone'larda değil, Amerika'daki SuperSlow Zone'larda da geçerliliğe sahiptir. • Merkezimizde üyelere SuperSlow Zone egzersiz yöntemini uygulamak, • Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, • Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, • Enerjisi, öz güveni ve iletişim becerileri ile SuperSlow Zone markasını en üst düzeyde temsil etmek, • Yeni müşteri kazanımı sağlayarak, mevcut müşteri portföyünü koruyabilmek. • Üyelik yenileme programını uygulamak. detaylı bilgi için www.superslowzoneturkey.com ve facebook sayfalarımızı ziyaret ediniz.

  Aranan Nitelikler - Gerekli eğitimleri tamamlayarak, uluslararası geçerliliği olan IACET onaylı sertifika alabilecek dikkat ve çalışkanlığa sahip, - Esnek / Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Neşeli, dinamik, enerjik, pozitif, - Askerlikle ilişiği bulunmayan (Bay adaylar için), - Sigara kullanmayan - Lise veya Üniversite mezunu

 • Vakko

  Satış Danışmanı - Nişantaşı Vakko

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu Tercihen İngilizce bilen

 • A Grup

  Satış Danışmanı Arzum A Grup

  Bilecik

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması UZMANLIK ALANLARIMIZ; Promosyonel Pazarlama, Satış Noktalarında Pazarlama, Veri Tabanına Dayalı Pazarlama, Etkinlik Pazarlaması, Satış Noktalarında Pazarlama, Merchandising.

  Aranan Nitelikler BİLECİK, BOZÜYÜK En az lise mezunu Satış ve Pazarlama alanında deneyimli İletişimi güçlü Diksiyonu düzgün Tercihen küçük ev aletleri sektör tecrübeli 19-30 yaş arası bayan "Satış Danışmanı” aramaktayız. ÜCRET; 1015,00 TL Maaş + 300 TL Yemek + SSK NOT: LÜTFEN CV'LERİNİZİ FOTOĞRAFLI OLARAK GÖNDERİNİZ. (Bay adayların cv leri değerlendirmeye alınmayacaktır.)

 • Express Englısh

  Kantin İşletmecisi Express Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumumuz avcılar şubesinin kantin işletmesini devralacak kişi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Barçın Spor

  Satış Danışmanı - Rings AVM Barçın Spor

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Rings AVM'de açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere, Mağazasının/reyonunun belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlayacak, Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunacak, Mağazasının/reyonunun global görsel sunum prensiplerine uygunluğunu sağlayacak. Satış Danışmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen bir sene perakende satış tecrübesi sahibi, En az lise mezunu, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Güleryüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, Pozitif, iletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetini benimsemiş, Dinamik, kendisine özen gösteren, Not: Cv'lerin fotoğraflı olması tercih sebebidir.

 • Pera Event

  Proje Direktörü Pera Event

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası etkinlik firmamızın Antalya şubesinde görev almak üzere, Proje Direktörü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun Etkinlik ve Organizasyon alanında minimum 5 yıl deneyimli Organizasyonun tüm aşamalarında bilgi ve deneyim sahibi Proje dosyası oluşturma, proje geliştirme ve sunum yapma konularına hakim Çok iyi derece İngilizce bilgisine sahip, yurt dışında yaşamış veya eğitim almış MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen Analiz etme, planlama, raporlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı Dış görünüşüne özen gösteren Takım çalışmasına uyumlu Yurt içi ve yurt dışı seyahat ve çalışma koşullarına uygun Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu

 • Özel Altın Nesil Okulları

  Öğretmen Özel Altın Nesil Okulları

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bursa İnegöl'de 1995 yılından bu yana faaliyet gösteren; Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi türlerinde eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren kurumumuzun eğitim kadrosuna çeşitli branşlarda öğretmenler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Özel öğretim kurumu vizyonuna sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Kurumsallaşmış bir özel okulda uzun süreli kariyer yapmayı hedefleyen, Mesleğine değer veren ve alanında kendine güvenen, Anasınıfı, ilkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi bölümlerine sahip kurumumuzda görev yapacak çeşitli branşlarda öğretmenler alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Satış,Pazarlamada Tecrübeli Bay,Bayan Aranmakta Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimize Satış ve Pazarlamada Tecrübeli Aktif Satış Yapabilecek Pazarlamayı meslek edinmiş diksiyonu Düzgün giyimine Özen Gösteren Bay ve Bayan Elemanlar Aranmaktadır.Adayların Cvleri info@cctvdepocu.com adresine mail atmanız gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler Pazarlamayı Meslek Edinmiş Tecrübeli Adaylar Aranmaktadır.

 • Express Englısh

  Englısh Teacher Express Englısh

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KURUMUMUZUN AVCILAR ŞUBESİNDE GÖREV ALACAK İNGİLİZCE BÖLÜM,VEYA İNGİLİ DİLİ EDEBİYATI MEZUNU ÖĞRETMEN ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • Firma Adı Gizli

  Şirketimiz Yönetici Asistanı Aranmaktadır. Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimize Yönetici Asistanı aranmaktadır.Ofis Gereçlerini kullanmasını bilen word excel gibi ofis programlarını kullanmasını bilen yabancı dili olan bayan sekreter aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ofis gereçlerini kullanmasını bilen.

 • Pan Etiket

  Kurumsal Satış Müdürü Pan Etiket

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe öncü olan firmamıza sadece ofis bünyesinde çalışacak 'Satış Müdürü' aramaktayız. İş tanımı: Yeni müşteri portföyü oluşturabilmek, mevcut olan müşteri portföyünü korumak ve geliştirme çalışmalarını yürütmek, Belirlenmiş satış hedefleri doğrultusunda, kurumsal satış işlemlerini gerçekleştirmek, Düzenli görüşmeler ile sürekli iletişim halinde kalarak, müşterilerle yakın ilişki kurmak ve müşteri ihtiyaçlarını belirlemek, Yeni ürün ve hizmetlerimizin kurumsal müşterilere tanıtılması ve satışa dönüştürülmesi, Yapılan çalışmalarla alakalı raporlamaları tutmak ve bunun dışında yetkililerce istenebilecek rapor ve dökümanları yetkililere iletmek. Kendisine bağlı olan ekibi yönetmek, analiz etmek ve yönlendirmek.

  Aranan Nitelikler En az ön lisans mezunu mezunu, Kurumsal satış konusunda en az 3 deneyimli, Ms Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, Tercihen CRM yazılımı kullanmış olan Ekip çalışmasına yatkın, girişken, araştırmacı ve dinamik, ofis içi satış yapabilecek olan Diksiyonu düzgün, İletişim becerisi yüksek ve ikna yeteneği güçlü, Müşteri ve çözüm odaklı, müşteri memnuniyetine önem veren, Sorumluluk sahibi, Analitik düşünebilen, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Evdema

  Elektrik Aydınlatma Elemanı Evdema

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Dekorasyon Malzemeleri Satışında, Sektörün Lideri Konumunda olan EVDEMA Yapı'nın Çatalca Lojistik Deposunda Görevlendirmek Üzere Elektrik/Aydınlatma Elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölümünden mezun, Elektrik malzeme satış ve montajını yapan işyerlerinde çalışmış, Teknik ve pratik tecrübeye sahip, Gelişmeye açık, Kendine güvenen, Disiplinli ve düzenli çalışmayı seven 30 yaşını aşmamış, Küçükçekmece, Çatalca arası E5 e yakın kısımlarda ikamet eden, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Satış Destek Uzmanı Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, SATIŞ DESTEK UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Öykü Lojistik

  Antrepo Sorumlusu Öykü Lojistik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Hadımköy'de bulunan depomuzda görevlendirilmek üzere, 'Antrepo Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır. -Arnavutköy , Beylükdüzü , Avcılar lokasyonlarında ikamet eden, -En az 1 yıl Antrepo, depo deneyimi bulunan,-Erkek, -Askerliğini yapmış , -Üniversite, Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu , -MS Office Programları'na hakim, -Evrim programını kullanabilen (tercih sebebidir. -Depo Ekibi ile birlikte operasyonları yönlendirecek, -Antreponun tertip ve düzeni ile temizliğini kontrol edecek, -Malzeme hareketleriyle ilgili her türlü sistem operasyon ve evrak işlerini takip edecek, -Belli dönemlerde stok sayımları yaparak bunları raporlayacak, -Tüm bu işlemler ile ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak yürütecek, -Gümrük mevzuatına vakıf.

  Aranan Nitelikler Antrepo hizmeti verilen müşterilere faturaların kesilmesi, günlük operasyonel iş akışlarının yürütülmesi, Ürün sevkiyat sürecinin organize edilmesi Antrepo’dan doğrudan sevkiyat süreçlerinin planlanması ve sorumluluğu.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Şarküteri Elemanı-Avcılar Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu, büyüyen ve gelişen organizasyonunda Avcılar mağazamız için aşağıdaki niteliklere uygun Şarküteri Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (tercih sebebidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, Güler yüzlü, Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Just Englısh

  Beylikdüzü Şubemiz İçin Muhasebe Elemanı Just Englısh

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin 5 şehrinde 15 şubesiyle yabancı dil eğitimi alanında hizmet veren ''Just English Center'' Dil Okulları, sağlanması için NİLÜFER şubesine muhasebe işlemlerine yardımcı olacak ve ödeme takibi yapabilecek takım arkadaşları aramaktadır. Siz de Ödüllere doymayan Justenglish ile çalışmaya hazır mısınız? 2011 En İyi Dil Okulu Ödülü 2012 World Quality Award (Los Angeles, USA) 2013 World Quality Award (New York, USA) 2013 World Quality Award (London, UK) 2014 Avrupa Kalite Ödülü.

  Aranan Nitelikler Lise,Ön Lisans veya Lisans mezunu, Problem çözme/ Karşılama yetisine sahip , Telefonda iletişim becerisi yüksek , MS (Office, Word ve Outlook) programlarına hakim, Hafta sonu çalışabilecek, Düzgün diksiyona sahip, Ödeme kontrollerini düzenli yapacak, Alanında tecrübeli veya kendini bu alanda geliştirmek isteyen 18 / 30 yaş arası, Maaş ,SGK, Yol, Yemek, Prim Hakları mevcut , Bayan adaylar aranmaktadır...

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Manav Elemanı-Avcılar Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuza Avcılar mağazalarımızda değerlendirilmek üzere meyve ve sebze ürünlerinin yönetimini ve satış süreçlerini yönetecek aşağıdaki niteliklere uygun Manav Elemanı/Şefi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (tercih sebebidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, Güler yüzlü, Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dönem sonu maliyet muhasebesi ve envanter işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Üretim maliyetleri,stok ve karlılıkla ilgili dönemsel raporların hazırlanması, Ürün reçeteleri,aktivite türleri ve dağıtım anahtarlarının takip edilmesi, Bütçe dönemlerinde üretilen malın maliyeti ve satılan malın maliyeti çalışmalarının yapılması, Bütçe ve gerçekleşen maliyet verilerinin karşılaştırılması, analiz edilmesi ve raporlanması, Güncel maliyet ve maliyet simülasyonlarının hazırlanması, analizleri ve raporlanması, Yeni ürün maliyet / fiyat çalışmalarının yapılması, Fiili-kaydi stok mutabakatlarının yapılması , Üretim prosesi ve stok sarfiyat hareketlerinin takibinin yapılması , Masraf yeri muhasebesinin Mikro üzerinde yürütülmesinin kontrolü,

  Aranan Nitelikler Lisans Mezunu, Tercihen Maliye, İktisat, İşletme Üretim firmasında Maliyet Muhasebesi konusunda asgari 5 yıl deneyimli Tercihen Mikro kullanabilen Ms Ofis programlarını çok iyi kullanabilen Üretim firması deneyimi olan İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden yada edebilecek olan Bay adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Kasap Elemanı - Avcılar Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda Avcılar'da yer alan mağazalarımız için yeni mağazamız için aşağıdaki niteliklere uygun Kasap Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (tercih sebebidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, Güler yüzlü, Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Şantiye Yöneticisi/Şefi Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası şantiyelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Şantiye Yöneticisi/Şefi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Konut sektöründe en az 7 yıl tecrübeli, Şantiye tecrübesi olan ve şantiyede çalışmak isteyen, Konut sektöründe tünel kalıp ve konvansiyonel kalıp imalatları konusunda tecrübeli, MS Office programlarına hakim, ileri düzeyde Autocad bilen, Takım çalışmasına yatkın ve takım yönetebilme becerisi olan, Taşeronları yönetebilecek, Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, işinin takipçisi, sonuç odaklı, Şantiye kaba ve ince imalatlarını sevk ve idare edebilecek, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden.

 • Cenap Bora Elektronik Ltd.Şti.

  E-Ticaret Operasyon Görevlisi  Cenap Bora Elektronik Ltd.Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Internet uzerindeki bir satış sitesi üzerinden gelen siparişlerin karşılanması kargo işlemlerinin yapılması gibi E-Ticaret operasyon işlemlerinde aktif olarak görev alacak, Satış sonrası iade ve/veya değişim prosedürünün takibini yapacak, müsteri memnuniyetinin sağlanmasında,satışta oluşan problemlerin çözümü üzerinde MTK ofisimizde görev alacak E-Ticaret Operasyon Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 2 yıllık tercihen 4 yıllık üniversite mezunu, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Eğ, Edebiyat Fakültelerinden mezun, Tercihen tayin bekleyen Öğretmen, E-Ticaret operasyonunda deneyim tercih nedenidir , MS Office programlarına hakim, Detaylara dikkat eden Çözüm odaklı, iş takibine özen gösteren, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına uyum sağlayan, Bornova ve çevresinde ikamet eden, 30 yaşını aşmamış Bayan.

 • İstanbul Golden City Hotel

  Garson İstanbul Golden City Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2010 yılında Karaköy de açılan İstanbul Golden City Hotel, 62 odalı lüks sınıf bir butik oteldir. Otelin teras katında bulunan Peninsula Restaurant'ın müşteri kitlesini otelde bulunan yabancı misafirler ile otel dışından gelen yerli ve yabancı misafirler oluşturmaktadır. Otel kahvaltısında, grup ve ziyafet yemeklerinde ve a la carte yemeklerde misafilere kusursuz hizmeti sunabilecek bir kadro oluşturulacaktır.

  Aranan Nitelikler Adaylarda aradığımız başlıca nitelikler şu şekildedir : -Otellerin restaurant bölümünde en az 2 yıl çalışmış olmak. -En az servis seviyesinde (tercihen iyi seviyede) ingilizce bilgisine sahip -Güleryüzlü -Dinamik -Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, hijyen konusunda bilgili. -Takım çalışmasına uygun, saygılı -Tercihen avrupa yakasında ve Karaköy bölgesine yakın ikamet eden. -Ulaşım, sağlık ve zaman sorunu olmayan. -İşletme çıkarlarını koruyan. -Eğitim ve yeniliklere açık.

 • Easy Food

  Üst Düzey Yönetici Asistanı Easy Food

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması … senelik Dayanıklı Gıda Ürünleri üreten, pazarlayan bir hazır yemek firmasında büyüyen iş hacmi dolayısıyla şirketin Yönetim Kuruluna / Genel Müdüre bağlı olarak görev yapacak iş disiplinini önemseyen, ekip çalışmasına uyumlu, planlama, organizasyon ve etkin zaman yönetimi yapabilen, kişisel gelişimine önem veren, öğrenmeyi seven, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren BAYAN - ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI aramaktayız. Yönetim Kurulunun / Genel Müdürün telefon, faks, kargo ve randevu trafiğini yönetmek, Üst yönetime gelen misafirleri karşılayıp, gerekli yönlendirmeleri yapmak, Yöneticilerin toplantı, görüşme ve seyahat programının oluşturulmasına destek olup asistanlık yapmak, Şirkete gelen ve giden tüm evraklarla ilgili kayıtları tutmak ve dosyalama işlemlerini yerine getirmek, Yönetici ile diğer birimler arasında iletişimin ve koordinasyonun sağlanması konusunda görev alacak, Ön muhasebe konusunda muhasebe/finans bölümü ile koordineli çalışacak, …………. Satış Pazarlama bölümlerine ve Lojistik Bölümlerine Sipariş takip ve inceleme Fatura / irsaliye kesme Bayi ve müşterileri yeni ürün ve fiyatlarla ilgili bilgilendirme Raporlama gibi işlerde destek olacak

  Aranan Nitelikler En az Yüksek Okul MEZUNU (İşletme , Muhasebe … bölümlerinden mezun ) İyi derecede İngilizce konuşabilen ve yazabilen MİCROSOFT OFİS PROGRAMLARINA İYİ KULLANABİLEN( WORD, EXCEL, POWERPOİNT VB. ) En az 5 YIL deneyimli 30 -45 YAŞ ARALIĞINDA Gebze (Pazar Yerinden) ve Kartal Metro durağından 2 yönde servisimiz bulunmaktadır. Müracaat eden adayların bu servislerimize ulaşabilecek veya Fabrikaya yakın oturan adayların müracaat etmeleri istenmektedir.

 • Atak İnşaat Söve Tasarım

  Sekreter Asistan Yönetici Atak İnşaat Söve Tasarım

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel nitelikler: Sektör de Üst Sıralarda yer alan Dış Cephe Mantolama,Fugalı Panel ve Söve Sistemlerinin imalatını yapmakta olan firmamızın İstanbul Pendik'teki merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; • Tercihen Lise veya MYO’ nun Büro Yönetimi ve Sekreterlik vb. önlisans programlarından mezun, 30 yaşını aşmamış , İstanbul Anadolu yakasında ikametgahı bulunan, • İyi düzeyde akıcı sözlü ve yazılı İngilizce bilen, • MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilgisi iyi olan, • Yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli, • Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, • Planlama, organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip, • Zaman yönetimi konusunda başarılı, • Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi gelişmiş, Giyimine özen gösteren bakımlı • İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, • Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği bulunan, • Disiplinli, sorumluluk alabilen ve gizlilik kurallarına riayet eden, • Benzer bir konuda en az 2 yıl deneyimi olan. • Bayan'Yönetici Asistanı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Herry

  Bölge Yöneticisi Herry

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye Perakende mağazacılık sektörünün öncülerinden biri olan Şirketimizin büyüyen organizasyonunda görev alacak, dinamik, satış ve performans odaklı, takım ruhuna sahip, motivasyonu yüksek, inisiyatif kullanabilen, insan ilişkilerinde başarılı, üretken ve kendisine güveni olan Bölge Yöneticileri arıyoruz. Sorumlu olduğu bölgedeki mağazaların satış hedeflerinin gerçekleştirilebilmesi için gerekli önlemleri almak Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini tespit etmek. Müşteri memnuniyetini sağlayıcı gerekli sistemlerin kurulması için tespitlerini ilgili birimlere iletmek ve bu sistemlerin oluşturulmasını takip etmek. Kendisine bağlı personeli sevk ve idare etmek, çalışanlarına koçluk / mentörlük yapmak ve kurum kültürünü aşılamak, Personel eksiğini gidermek için İnsan Kaynakları ile birlikte çalışmalarda bulunmak Markanın pazarlama ve satış stratejileri doğrultusunda sorumlusu olduğu mağazalardaki satış performansını ve karlılığını arttırmak, mağazalarda kurumsal gerekliliklerin yerine getirilmesini sağlamak, Yapılan kampanyaların ve indirim çalışmalarının ilgili mağazalarda uygulanmasını sağlamak, Marka imajına uygun, satış potansiyeli yüksek yeni mağaza yerleri tespit ederek Satış Direktörü’ne önermek, Üretimden gelen ürünlerin zamanında mağazalarda olmasını, Kategori, Ürün Planlama ve Tedarik Zinciri Departmanları ile birlikte çalışarak takip etmek ve gerekli gelişim aksiyonlarını Satış Direktörü’ne raporlamak, Ürün ve hizmet kalitesini geliştirme yönünde çalışmalar yapmak, Ürün ile ilgili müşteri yorumlarını Kategori ve Ürün Planlama Departmanı ile paylaşmak, Sorumlu olduğu mağazalardaki tüm ekibin satış kabiliyetinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapmak, Ekibin kişisel gelişim planı doğrultusunda İnsan Kaynakları Departmanı ile koordinasyon içinde eğitim talep etmek, Ekibin motivasyon ve iş verimliliğinin üst seviyede olması için çalışmak, Sorumlu olduğu mağazaların bütçeye yönelik hazırlıklarını yapmak ve zamanında Satış Direktörü’ne raporlamak, Satış noktalarında bütçeleri düzenlemek ve bu noktaların ticari, ekonomik ve işlevsel düzenlerini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lisans Mezunu, Hazır giyim perakendeciliği yönetiminde minimum 5 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen Nebimv3 programının ilgili modüllerini kullanabilen, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, · B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen. Seyahat engeli olmayan ve Türkiye’nin her ilinde görev alabilecek, Ekip liderliğine sahip ve ilişki yönetimine duyarlı, Analitik düşünme ve problem çözme, planlama ve organizasyon yönleri kuvvetli,

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Stajyer Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kazançlı Alışverişin adresi Kiler Perakende Grubu olarak aşağıda bulunan Genel Müdürlük departmanlarımızda değerlendirmek üzere yaz dönemi için stajyer arayışımız bulunmaktadır. CRM Finans İdari İşler İnsan Kaynakları Kalite Lojistik Muhasebe

  Aranan Nitelikler Üniversitenin ilgili bölümlerinde okuyan, Zorunlu stajı olan öğrenciler değerlendirilecektir. (SGK'larının okulları tarafından yatırılması mecburidir) Staj süresinin en az 40 gün zorunlu olan, Yaz döneminde haftada 5 gün tam zamanlı olarak staj yapabilecek, İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın.

 • Firma Adı Gizli

  Günde 300 Tl Prim+sabit Maaş+ssk - Gelen Aramalar Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Firma Adı Gizli

  Günde 300 Tl Prim+sabit Maaş+ssk - Gelen Aramalar Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Uşak Karun AVM - Mağaza Müdürü Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Uşak

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Yeni açılacak olan Uşak Karun AVM mağazamızda görevlendirmek üzere, MAĞAZA MÜDÜRÜ olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Perakende sektöründe minimum 3 yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık operasyonel süreçlerine hâkim ( Depo düzeni, Ürün kabul, stok takibi, hedef takibi, görsel düzenleme vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli, Müşteri odaklı, Etkin iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, Sayısal ve sözel verileri anlamlandırıp, yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve destekleyen, Ekibini geliştiren, motive eden ve yönlendiren İş Tanımı Merkez tarafından belirlenen karar ve stratejilerinin mağazada uygulanmasını sağlamak, Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere uygun yürütülmesini sağlamak, Mağazasını denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak, Mağazasının belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, envanter süreçlerini ve kasa sistemlerini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak Ekibini eğitmek, geliştirmek ve motive etmek,

 • Firma Adı Gizli

  Dıgıturk Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi - Gelen Ar Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Firma Adı Gizli

  Dıgıturk Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi - Gelen Ar Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Wall Street English

  Bireysel Satış Uzmanı(Eğitim Danışmanı) - Bakırköy Wall Street English

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Potansiyel müşterilere eğitim sistemini etkili bir şekilde anlatmak, Zamanla bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturmak, Kendisine verilen bireysel (ağırlıklı olarak) ve kurumsal hedefleri gerçekleştirebilmek, Sisteme kayıt ettiği öğrencilerin gelişimlerini takip edebilecek, İşiyle ilgili gerekli raporlama ve dokümantasyonu yaparak görevlerini yerine getirebilmek, Çalışma saatleri: Hafta içi 5 gün 10:30-18:30 ve 13:30-21:30 shiftli çalışma, hafta sonu 1 gün 10:00-18:00 ve diğer gün izin vardır. İşe alınacak kişiler gerekli oryantasyon ve ürün eğitimlerinden geçirilecek olup, Şubesi için hazır hale getirilecektir.

  Aranan Nitelikler 1972 yılından bu yana var olan İngilizce dil eğitimi konusunda 300 uzman personeli ile Türkiye genelinde 16 Şube'de hizmet veren Şirketimizin Bakırköy Şubesinde görevlendirilmek üzere ağırlıklı olarak şube içinde bireysel satış yapacak 'Satış Uzmanı' alımı yapılacaktır. En az Ön Lisans mezunu, Kariyerini satış alanında geliştirmek isteyen, Tercihen hizmet sektöründe satış konusunda 1-2 yıl tecrübeli, İletişim becerilerini etkin şekilde kullanabilen, Başarı odaklı, hırslı, Analitik düşünebilen, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik, Takım çalışmasına yatkın, 22-30 yaşları arasında Tercihen İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Dıgıturk Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi - Gelen Ar Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Kurum Müdürü Amerikan Kültür Anaokulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları yeni açılacak olan AKDKIDS Eryaman temsilciliğine ANAOKULU ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Amerikan Kültür Kids Ankara Batıkent Anaokulumuzda psikolog ve kurum müdürü olarak çalışmak üzere; Üniversitelerin Psikoloji veya Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümlerinden mezun olan Anaokulu ve kreşlerde kurum müdürü olarak görev yapmış (tercihen) İnsan ilişkileri kuvvetli Prezantabl İletişim becerileri güçlü Hizmet kalitesine önem veren Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek Sigara kullanmayan personel alınacaktır.

 • Düzlem Metal

  İş Geliştirme Sorumlusu Düzlem Metal

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan dozajlama ve tartım sistemleri konusunda çalışan mühendislik firmamıza iş geliştirme sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Proses otomasyonu yapan firmamızın teklif verme aşamasından, projenin sonlanma aşamasına kadar geçen tüm süreçlerde , proje bölümünü tamamlayıcı dokümantasyon ekipman malzeme listelerinin hazırlanması, PID ( piping and instrumentation diagram.) çizimlerinin yapılması, sevkiyat listeleri, kullanım kılavuzları vb. firmaya değer katacak ve direkt olarak sonuçlarını hissedebileceğimiz çalışmaların prensipli, disiplinli ve programlı bir şekilde yapılması işidir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden veya makine resim konstrüksiyon bölümlerinden mezunu MS Office ve Auto cad programlarını çok iyi derecede kullanabilen MS Project vb. programlarını iyi derecede kullanabilen Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Minimum 2 yıl profesyonel iş hayatı tecrübesi olan Bay / Bayan (Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması) Anadolu Yakası'nda ikamet eden Uyumlu, ekip çalışmasına yatkın , insan ilişkilerinde başarılı.

 • Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi

  Bilgisayarlı Muhasebe Eğitmeni Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumumuzun Şişli şubesinde BİLGİSAYARLI MUHASEBE ETA 8 ve LOGO GO PLUS eğitimi verebilecek eğitmenler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Eğitmenlik deneyimi olan * ETA 8 ve LOGO GO PLUS programlarına eğitim verebilecek düzeyde hakim olan * Pzt-Sal-Çar-Perş. 09:00-12:00 veya Cmt-Pzr 15:00-18:00 saatleri arasında eğitim verebilecek * Part Time eğitmen

 • Atak İnşaat Söve Tasarım

  Bölge Satış Yöneticisi Atak İnşaat Söve Tasarım

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektör de Üst Sıralarda yer alan Dış Cephe Mantolama,Fugalı Panel ve Söve Sistemlerinin imalatını yapmakta olan firmamızın İstanbul Pendik'teki merkez ofisine bağlı olarak görevlendirilmek üzere İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden takım arkadaşları aranmaktadır. Aranılan kriterler aşağıda ki gibidir. Üniversite veya MYO mezunu MS Office programlarına hakim Sürücü belgesine sahip ve İstanbul trafiğinde iyi araç kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış Prezantabl güler yüzlü Esnek çalışma saatlerine ve cumartesi tam gün çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Kariyer hedefi olan Dinamik,müşteri odaklı,ekip çalışmasına yatkın,sorumluluk bilinci yüksek,takipçi ve satış becerileri gelişmiş adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Firmanın belirlemiş olduğu politika, hedef ve stratejiler doğrultusunda yöneticisi tarafından belirlenmiş olan satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Sorumlu Olduğu bölgenin; Müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi, tekliflerin hazırlanması ve takip edilmesi, Haftalık Düzenli ziyaret programı yapmak,Etkin Tahsilat süreci yönetimi ve Sonuçlandırılması ile tüm aktivitelerin bölge müdürüne raporlanması, Günlük planlanan ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Sorumlu olduğu bölgede yeni müşterilerin bulunması ve risklerin belirlenmesi, Pazardaki yeniliklerin, değişikliklerin ve rakip aktivitelerin (günlük gelişmeler, yeni çıkan ürünler, özellikleri, fiyatları, numuneleri, şirketle ilgili fırsatları ve tehlikeleri) yöneticisine raporlanması, Şantiye ve projeler kapsamında ziyaretlerin yapılması, potansiyelin belirlenmesi. Müşteri Memnuniyetinin sağlanması ve kalıcı kılınması Haftalık Düzenli ziyaret programı yapmak,Etkin Tahsilat süreci yönetimi ve Sonuçlandırılması ile tüm aktivitelerin bölge müdürüne raporlanması. Müşteri Memnuniyetinin sağlanması ve kalıcı kılınması

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Dönemsel Depo Elemanı-Esenyurt Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Esenyurt'ta bulunan depomuza paketleme ve sevkiyat bölümünde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun dönemsel Depo Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Esenyurt civarında ikamet eden, Depo Elemanları aramaktayız.

 • Bisse

  Müşteri İlişkileri Sorumlusu Bisse

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Markamızın Müşteri ilişkileri departmanında görev alacak ekip arkadaşı arıyoruz...

  Aranan Nitelikler * Tercihen Üniversite mezunu, * Planlama ve analiz becerisi gelişmiş, * Ms Office programlarına hakim, * İyi derecede Nebim Programını kullanabilen, * İletişimi kuvvetli, * Etkin iletişim becerilerine sahip, güler yüzlü, takipçi ve sonuç odaklı, * En az 2 yıl tecrübeli * Avrupa Yakasında ikamet eden, * Bayan takım arkadaşı arıyoruz.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Mağaza Görevlileri-Avcılar Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kazançlı Alışverişin adresi Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonuza Avcılar lokasyonunda yer alan mağazamız için aşağıda belirtilen niteliklere sahip Mağaza Görevlileri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (tercih sebebidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, Güler yüzlü, Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Sora Kozmetik

  Kimya Mühendisi Sora Kozmetik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 90' aşkın ülkeye ihracat yapmakta olan, kişisel bakım ve kozmetik sektörünün dinamik ve yenilikçi firmamızın gelişen organizasyonunda Silivri ofisimizde görevlendirilmek üzere... • Üretimde alanı ile ilgili verimlilik arttırıcı çalışmalarda bulunmak, • Üretimde sorumlu olduğu süreçlerin takibini yapmak, • Bölümü ile ilgili çalışmaları organize etmek, • Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili raporlamaları yapmak, • Üretim ile ilgili kendisine verilen görevleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, • İleri düzeyde İngilizce bilen, • MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, • Takım çalışmasına yatkın, • Analitik düşünebilme yeteneğine sahip, yaratıcı ve öğrenmeye istekli, • Üretim ortamında çalışabilecek, • Askerlik görevini tamamlamış bay, • İstanbul (Avr) yakasında, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri bölgelerinde ikamet eden,

 • My Staff İnsan Kaynakları

  Part-Time Turizm Ofis Elemanı My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Anadolu Yakasın'da yer alan turizm ofisinde görevlendirilmek üzere İdari Ofis Asistanı aramaktayız. Uçak, otel vs. seyahat organizasyonlarını gerçekleştirmek İdari İşlerin destek verdiği organizasyonlarda görev almak İdari İşler Bölümüne ait tüm süreçlere destek vermek.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinde 3. veya 4.sınıf öğrencisi · Haftanın en az 3 günü tam zamanlı çalışabilecek olan · İdari İşler ve organizasyon konusunda çalışabilecek yetkinlikte · Okuma, yazma ve konuşmada aktif İngilizcesi olan, · MS Office Programlarını etkin olarak kullanabilen, · SAP bilgisi olan · Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, · Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek, · Bay ile bayan adaylar

 • Ak Nişasta

  Kimya Mühendisi Ak Nişasta

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Lüleburgaz/ KIRKLARELİ de bulunan fabrikamızda çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, İyi derecede İngilizce bilen, Minimum 2 yıl deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı ve öğrenmeye istekli, Bay veya Bayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),

 • Amerikan Kültür Anaokulları

  Anaokulu Öğretmeni Amerikan Kültür Anaokulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları yeni açılacak olan AKDKIDS Eryaman temsilciliğine ANAOKULU ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Anaokulu öğetmenliği bölümlerinden mezun, -Kendine güvenen, -Başarma azmine sahip, -Farkındalık ve fark yaratma düzeyi yüksek, -Sorumluluk alabilen, -Yenilikçi,yaratıcı -Çözüm odaklı, -Analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip, -Değişen çalışma şartlarına uyum sağlayabilen, -İnsan ilişkileri, kendini ifade yeteneği güçlü, -Organizasyon ve yönetim becerisine sahip,

 • Autoneum Erkurt Otomotiv Yan Sanayi ve Ticaret A.Ş

  General Application Autoneum Erkurt Otomotiv Yan Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We kindly remind you that this application is a general application. Your resume will be kept in our database for future opportunities. We will contact you in case of vacant position matching your qualifications and career interests. Thank you for your application as Autoneum-Erkurt Human Resources Department!

  Aranan Nitelikler This is a General Application to be evaluated for the vacant positions may occur in the future in Autoneum-Erkurt Please add a cover letter including the department which you want to work in. Candidates should have the following qualifications; Bachelor’s or master degree from a reputable university with a relevant background Good command of English both written and spoken Interpersonal and communication skills and the ability to work well in a team Preferably have completed military obligations (for male candidates) No restriction to travel in Turkey and abroad. Residence in Bursa or willing to relocate

 • Autoneum Erkurt Otomotiv Yan Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Kalıp Montaj Operatörü Autoneum Erkurt Otomotiv Yan Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapmakta olan firmamızda "Pres Operatörü” olarak görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi yada Meslek Liselerinin kalıphane bölümlerinden mezun, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Forklift ehliyeti yada sertifikasına sahip (özel sürücü kurslarından alınan), Ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, çalışkan ve özverili, Kalıp değişimi konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden, 30 yaşını aşmamış.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Kasiyer-Beylikdüzü Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kazançlı Alışverişin adresi Kiler Perakende Grubu büyüyen ve gelişen organizasyonunda Beylikdüzü lokasyonunda yer alan mağazamız için aşağıda belirtilen niteliklere sahip Kasiyer arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih sebebidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, Güler yüzlü, Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Firma Adı Gizli

  Tele Satış - Gelen Aramalar Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Firma Adı Gizli

  Tele Satış - Gelen Aramalar Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Firma Adı Gizli

  Tele Satış - Gelen Aramalar Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

/
300
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?