İş İlanları

 • Özsüt

  Servis Elemanı Özsüt

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 76 yıllık tecrübesiyle Türkiye'nin ilk ve en hızlı büyüyen kafe zinciri Özsüt, franchising sistemiyle ülkemizin dört bir yanında yeni şubeler açmayı sürdürürken, yeni gireceği iş kolları ile de Türk tüketicilerini yepyeni tatlar ile tanıştırmaya hazırlanıyor. Ürün çeşitliliği ve mönüsünü sürekli olarak geliştiren, faaliyetlerini çok yakında yeni işkollarıyla zenginleştirmeye hazırlanan Özsüt, kendisi gibi ciddi çalışan, atak, yaratıcı, profesyonel yaklaşıma sahip adaylar ile tanışmak istiyor. Bu amaçla ÖZSÜT BAYİMİZ "MECİDİYEKÖY” için 'SERVİS ELEMANI' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen Turizm Otelcilik Lisesi Mezunu İletişim becerisi kuvvetli, Organizasyon ve Satış becerisine sahip, 18-25 yaş arası, Güler yüzlü İş disiplinine sahip Sorumluluk sahibi Ekip ruhu ile çalışan Yeniliklere açık Tecrübeli BAY/BAYAN

 • Özsüt

  Aşçı Özsüt

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 76 yıllık tecrübesiyle Türkiye'nin ilk ve en hızlı büyüyen kafe zinciri Özsüt, franchising sistemiyle ülkemizin dört bir yanında yeni şubeler açmayı sürdürürken, yeni gireceği iş kolları ile de Türk tüketicilerini yepyeni tatlar ile tanıştırmaya hazırlanıyor. Ürün çeşitliliği ve mönüsünü sürekli olarak geliştiren, faaliyetlerini çok yakında yeni iş kollarıyla zenginleştirmeye hazırlanan Özsüt, kendisi gibi ciddi çalışan, atak, yaratıcı, profesyonel yaklaşıma sahip adaylar ile tanışmak istiyor. Bu amaçla MECİDİYEKÖY ÖZSÜT bayimiz için Dünya mutfağına hakim, vizyon sahibi, bu alanda kendisini yetiştirmeye istekli, yenilikleri takip eden "Aşçı " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik ya da aşçılık okullarından mezun Restaurant mutfaklarında en az 2 yıl deneyimli Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış BAY / BAYAN.

 • Yargıcı

  Mağaza Satış Danışmanı - Forum Bornova Yargıcı

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Forum Bornova mağazamızda görevlendirmek üzere; -Satış hedeflerini gerçekleştirmek için Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak Yargıcı standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, -Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan "Satış Danışmanları" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, - Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı satışta aktif rol alacak, - Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, - Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın.

 • Bilkay Grup

  Çağrı Merkezi Telesatış Temsilcisi Bilkay Grup

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Isıtma ve soğutma sektöründe (Güneş Enerjisi Sistemleri, Otomatik Kontrol Cihazları, Klimalar, Elektrikli Isıtıcılar, Gaz Yakıtlı Cihazlar) faaliyet gösteren firmamız için, mevcut müşterilere arama yaparak yan ürün ve hizmet tanıtımı, satışı yapacak Telesatış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. *Çalışma Lokasyonu Çengelköy (Güzeltepe)

  Aranan Nitelikler Minimum Önlisans mezunu 28 yaşını aşmamış, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti ve iletişim yeteneği yüksek, Müşteri odaklı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış ya da minimum 2 yıl tecilli, Anadolu Yakasında ikamet eden,

 • Analiz Kariyer

  Resepsiyonist Analiz Kariyer

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Analiz Kariyer işe yarayan ve özgün insan kaynakları çözümlerine odaklanmış, ülkemizin EN YENİ ve EN YENİLİKÇİ insan kaynakları firmasıdır. Bilimsel analizler ve veri yönetimi ilkeleri kullanarak işverenin ve çalışanın kazançlı ve mutlu olacağı profesyonel birliktelikler kurar. Kurumsal müşterimiz olan Ankara'da faaliyet gösteren seçkin bir otel için; Otelin resepsiyon ve ön büro hizmetlerinde görev alacak, 4 yıldızlı otellerde resepsiyonist olarak görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Otel satış alanında kariyerini geliştirmek isteyen, "Resepsiyonist" alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, yüksekokulların Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Ön büro ve satış tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Misafir ve kalite odaklı çalışan, Güleryüzlü, insan ilişkilerinde olumlu, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, 24-30 yaşlarında Analiz Kariyer, İŞKUR'un denetiminde 21.10.2014 tarihli 700 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz. Türkiye İş Kurumu Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Sağlık Sok. No:1 Sıhhiye ANKARA T: 444 75 87

 • Avivasa
 • Just Englısh

  Bursa Şubemize İngilizce Öğretmeni Just Englısh

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel İngilizce ve akademikte eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bursa şubemizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi herşeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

 • Süvari Giyim

  Satış Danışmanı - (Ümraniye Alemdağ Caddesi) Süvari Giyim

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın ÜMRANİYE ALEMDAĞ CADDESİ'nde bulunan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • Fatih Medical Park Hastanesi

  Raportör Fatih Medical Park Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MedicalPark Hastaneler Grubu Fatih Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen yüksekokul ya da üniversitelerin tıbbi dokümantasyon, sekreterlik veya sağlıkla ilgili bölümlerinden lisans mezunu, Tercihen sağlıkla ilgili bir alanda 1 yıl deneyim sahibi olan, Olumlu iletişim becerilerine sahip, Etkili zaman yönetimi yapabilme becerisine sahip, Sorun çözme becerisine sahip olan, .

  Aranan Nitelikler ' Raportör ' aramaktayız

 • Süvari Giyim

  Satış Danışmanı - (Metrogarden AVM) Süvari Giyim

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın İSTANBUL METROGARDEN AVM'de bulunan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • Berk Yapı

  İnşaat Mühendisi Berk Yapı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlusu olduğu projelerdeki inşaat işlerini yürütmek ve denetlemek, Sorumlusu olduğu projelerdeki inşaat işlerinin iş programını, hedeflenen bütçe ve kaliteye uygun olarak yürütülmesini sağlamak, Kesin hesap ve hakedişleri düzenlemek, Keşif ve metrajları çıkarmak, Tasarım, Elektrik ve Mekanik İşler ekibi ile koordineli çalışmak, İşçi Sağlığı ve iş güvenliğinin sağlanması ile ilgili çalışmaları yapmak, Üst yönetime düzenli raporlama yapmak.

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu Yakası'nda Kentsel Dönüşüm Projelerimizin imalat aşamasında Şantiye Şefi olarak görev alabilecek; İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, En az 7 yıllık şantiye şefliği deneyimi olan, Autocad, MS Project ve MS Office programlarına hakim, Askerliğini yapmış veya muaf, Uygulama bilgisi, zaman yönetimi, inisiyatif alma ve detay çözme konularında çözüm odaklı ilerleyen, İş programı ve planlama yapabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, İnşaat Mühendisi aranmaktadır.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Tamir Takip Elemanı Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Halkalı İkitelli Depomuzda çalışacak Tamir Takip elemanı arayışımız bulunmaktadır. Satış sonrası iade ve/veya değişim ürünlerinin incelemesini yapacak, Sonuçların sisteme girişlerini sağlayacak, Düzenli raporlama yapacak, Mağazalardan gelen inceleme ürünlerinin açılması, kontrol edilmesi ve inceleme sonucuna karar verilmesinden sorumlu olacak, Müşteri hizmetleri inceleme ekibine dahil olacak,

  Aranan Nitelikler Ayakkabıcılık yüksek okulu mezunu, Ayakkabı ürün grubunda müşteri şikayetlerini inceleme deneyimine sahip, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına uyum sağlayan, Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen, Ayakkabı üretimi konusunda tecrübeli Detaylara hakim, Çözüm odaklı, iş takibine özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında kamet eden,

 • Hleks Gıda San ve Tic. A.ş.

  Yurtdışı Bölge Satış/Pazarlama Sorumlusu Hleks Gıda San ve Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Patlayan Şeker üretiminde dünya lideri olan şirketimizin Gebze Plastik OSB'de bulunan Satış bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özellikleri haiz Yurtdışı Bölge Satış/Pazarlama Sorumluları aranmaktadır. Adayların özgeçmişlerini göndermeleri rica olunur.

  Aranan Nitelikler -İHRACAT PAZARLAMA VE SATIŞINDA İSTEKLİ, -İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, -YURTDIŞI SEYAHATE ENGELİ OLMAYAN, -MÜŞTERİ ODAKLI VE SATIŞA DÖNÜK DÜŞÜNME BECERİSİNE SAHİP, **1 ÇOK İYİ İSPANYOLCA BİLEN, **1 ÇOK İYİ RUSÇA BİLEN, Yurtdışı Bölge Satış/Pazarlama Sorumluları aranmaktadır.

 • Hleks Gıda San ve Tic. A.ş.

  Yurtdışı Satış/Pazarlama Müdürü Hleks Gıda San ve Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Patlayan Şeker üretiminde dünya lideri olan şirketimizin Gebze Plastik OSB'de bulunan üretim tesisinde görevlendirilmek üzere Yurtdışı Satış/Pazarlama Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -İHRACAT PAZARLAMA VE SATIŞINDA EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ -ÇOK İYİ İNGİLİZCE BİLEN -İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI -YURTDIŞI SEYAHATE ENGELİ OLMAYAN -MÜŞTERİ ODAKLI VE SATIŞA DÖNÜK

 • Manpower Gayrettepe

  Merchandising Manager Allocation Manpower Gayrettepe

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Develop allocation plans for Retail,Partner,Consigment doors, Ensure flawless drop strategy, Review all assortment plans by category for both initial buys and reorders to support financial objectives and store needs, Ensure the appropriate depth/breath of styles by volume group; may support regional buying strategy, Initiates analysis of business trend, including regional, category, and size selling, Monitor supply chain efficiency and accuracy to ensure optimized store inventories, Responsible for Footwear allocation, Lead the Apparel&Acc allocator, Repsonsible for MFO buy, Make the price update according to Financial Sales & GP Targets, Feedback the merchandising planning team on timeline of return, hash products.

  Aranan Nitelikler We are seeking for a 'Merchandising Manager Allocation' for our multinational company. University graduation, Innovation, Impact and Influence, Teamwork, Self-control, Fluent English both written and spoken.

 • Simetrik Pro Endüstrıyel Ekıpmanları Teknolojılerı San.ve Tıc.ltd.stı.

  Robot Devreye Alma Teknisyeni Simetrik Pro Endüstrıyel Ekıpmanları Teknolojılerı San.ve Tıc.ltd.stı.

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv ve Genel Endüstri sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, Robotlu Prosesler ve Otomasyon Biriminde istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun Robot Devreye Alma Teknisyenleri aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler Meslek Liselerinin ve/veya Üniversitelerin Makine, Mekatronik , Elektrik veya Elektronik Bölümlerinden mezun, Robot teknikeri/teknisyeni olarak çalışmış ve/veya robot mekanik ve elektrik sistemleri konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen ABB Robotları hakkında bilgi sahibi, PLC konusunda bilgi sahibi, ilgili Programları yazabilen, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Askerliğini yapmış, aktif araç kullanabilen, dinamik, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Kpt Lojistik

  Ön Muhasebe Kpt Lojistik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Faaliyetlerini Hadımköy'de sürdüren şirketimiz KPT Lojistik'te görevlendirilmek üzere tüm ön muhasebe süreçlerini yönetebilecek muhasebe elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * 25 - 35 Yaş arası, * Fakülte, yüksek okul veya ticaret liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, * Tüm ön muhasebe süreçlerini yönetebilecek, * Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, * Mevzuata ve tek düzen hesap planına hakim, * Müşteri cari hesap takibi ve mutabakat yapabilecek, * Tercihen Netsis Muhasebe Programı'nı kullanabilen, * Ms Office programlarına hakim, * Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş, * İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, * Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, * İstanbul Avrupa yakasında (Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Bağcılar) ikamet eden, * Bayan muhasebe elemanı arıyoruz.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Gıda Mühendisi Sini Ev Böreği - Baklava

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir/Karabağlar'da üretim yapan tesisimize "Gıda Mühendisi" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Araştırmacı, Sorumluluk duygusu gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Gelişmeye açık ve kendine güvenen, İnsan ilşkilerinde başarılı, Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Şoför Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara'nın köklü kuruluşlarından birinde görevlendirilmek üzere: C veya E sınıfı ehliyeti olan Kendini geliştirebilecek nitelikte olan Takım çalışmasına uyumlu Askerlik görevini tamamlamış Şoför ve sevkiyat elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ankara'nın köklü kuruluşlarından birinde görevlendirilmek üzere: C veya E sınıfı ehliyeti olan Kendini geliştirebilecek nitelikte olan Takım çalışmasına uyumlu Askerlik görevini tamamlamış Şoför ve sevkiyat elemanları aranmaktadır.

 • Kampanya Elektronik

  Perakende Mağaza Müdürü Tokat Kampanya Elektronik

  Tokat

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Turkcell İletişim Merkezi şubelerimizde görevlendirilmek üzere Perakende Mağaza Müdürü aranmaktadır. Yöneticisi olduğu mağazada satış ve pazarlama faaliyetlerini etkin bir şekilde yöneterek, mağazanın ve şirketin hedeflerine ulaşmasını sağlamak,

  Aranan Nitelikler Tokat ' ta ikamet eden , Tercihen önlisans veya lisans mezunu İletişim Teknolojilerine ilgi duyan, Liderlik ve yönetme becerilerine sahip, Analitik, planlı , hedef odaklı ve gelişime açık MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

 • Bimser İletişim

  Çağrı Merkezi Eğitmen ve Takım Liderleri Bimser İletişim

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çağrı merkezimizde müşterileri temsilcilerimizin eğitim,motivasyon ve koordinasyonunu sağlamak.Satış ve telefonda konuşma konusunda eğitimler vermek.

  Aranan Nitelikler 25-45 yaş aralığında, En az Lise Mezunu, Özgüveni yüksek, Çağrı merkezi konusunda tecrübeli ve eğitimli, İnsan ilişkilerinde iyi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Akıcı konuşma ve problem çözme becerisine sahip, Olaylara ve insanlara objektif ve adil yaklaşabilen, İkna kabiliyeti yüksek, Ofis içerisinde çalışacak, Bay/Bayan MS Ofis programlarına hakim, Müşteri memnuniyeti odaklı, takım arkadaşları arıyoruz.

/
750
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan