Bartın İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Bartın
 • İş Açıklaması2006 yılında kurulan Loris Parfüm Dünya çapında 450’nin üzerindeki mağazası ile kozmetik sektöründe lider konumundadır. “Senin Kokun” mottosu ile 16 yıldır kozmetik sektöründe hizmet vermektedir. AR-GE, üretim ve perakendeyi tek çatı altında yöneten Loris Parfüm, işini tutkuyla yapan, alanında uzmanlaşmak ve gelişmek hedefinde ekip arkadaşları arıyor.. Loris Parfüm Van mağazasında Part Time Satış Danışmanı olarak görev yapacak ekip arkadaşımız sen olmak istiyorsan başvurunu yaparak Loris ailesine katılmak için ilk adımı atabilirsin. İŞİN TANIMI Mağaza önü tanıtımı yapamak Koku testeri sunumu yapmak Müşteriyi kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve yönlendirmek
  Aranan NiteliklerDisiplinli, özgüveni olan ve insan ilişkilerinde başarılı olduğunu düşünen, Aktif satışı seven ve ikna gücü yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyetine önem veren Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mağaza Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması2006 yılında kurulan Loris Parfüm Dünya çapında 450’nin üzerindeki mağazası ile kozmetik sektöründe lider konumundadır. “Senin Kokun” mottosu ile 16 yıldır kozmetik sektöründe hizmet vermektedir. AR-GE, üretim ve perakendeyi tek çatı altında yöneten Loris Parfüm, işini tutkuyla yapan, alanında uzmanlaşmak ve gelişmek hedefinde ekip arkadaşları arıyor.. Loris Parfüm Bartın mağazasında Part Time Satış Danışmanı olarak görev yapacak ekip arkadaşımız sen olmak istiyorsan başvurunu yaparak Loris ailesine katılmak için ilk adımı atabilirsin. İŞİN TANIMI Mağaza önü tanıtımı yapamak Koku testeri sunumu yapmak Müşteriyi kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve yönlendirmek
  Aranan NiteliklerDisiplinli, özgüveni olan ve insan ilişkilerinde başarılı olduğunu düşünen, Aktif satışı seven ve ikna gücü yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyetine önem veren Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mağaza Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTürkiye’nin lider “ Kişisel Bakım Marketi” Gratis, 500’ü aşkın mağazasıyla büyümeye ve hizmet vermeye devam ediyor. 2009 yılında, Sedes Holding bünyesinde, Demir Sabancı tarafından kurulan Gratis, müşterilerinin sağlık ve yaşam kalitesini arttırmak için ihtiyaç duyabileceği, kozmetik ,cilt, kişisel bakım alanları dahil toplam 12 kategoride,1500 tanesi kendi markalarına ait olmak üzere, 10.000’den fazla ürünü müşterilerine sunmaktadır. Siz de büyüyen, dinamik bir ortamda bizimle çalışmak ve kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız hemen başvurun! Lise mezunu, Tercihen Perakende / Mağazacılık / Kozmetik sektöründe, satış alanında deneyimli, Satış becerileri gelişmiş, hedef odaklı çalışabilecek, Aktif satışı seven, ikna kabiliyeti yüksek, İletişimi güçlü, güleryüzlü, ekip çalışmasına yatkın, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.
  Aranan NiteliklerMağaza satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinde etkin rol almak, Mağazanın günlük operasyonel süreçlerinde görev almak, Mağazanın görsel standartlarının uygulanmasından, depo ve reyonların düzeninden sorumlu olmak, kampanya dönemi süreçlerinde aktif görev almak, Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve yönlendirmek.

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Kasiyer, Mağaza Satış Temsilcisi, Makyöz, Müşteri Temsilcisi, Perakende Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıYurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın Bartın Cadde mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan NiteliklerMarka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Aktif Satış Danışmanı, Mağaza Elemanı, Mağaza Kasiyeri, Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Sorumlusu, Mağaza Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Mağaza Personeli, Mağaza Satış Personeli

 • Mağaza Müdürü(Mavi-Puma-Hummel-Vans-Columbia Şubelerine)

  Sezda Giyim Öze Eğitim Hiz.Nak.İth.İhr.ve Tic.Ltd.ŞtiAnkara, Bartın, Bayburt, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale, Samsun 8 Şubat 2023
  İş AçıklamasıTürkiye'nin parekende öncüsü olan SEZDA giyim genç ve dinamik yeni ekip arkadaşları arıyor. Yerli ve global bir çok marka ile iş ortaklığı yaptığımız mağazalara(Mavi,Hummel,Puma,Columbia,Vans) tecrübeli,dinamik,paylaşımcı,yeni projeler geliştirecek takım arkadaşları arıyoruz.
  Aranan NiteliklerÜstün ürün ve hizmet kalitemizi müşterilerimize aktaracak, mağazacılık kariyerine SEZDA ailesinde başlamak isteyen full time MAĞAZA MÜDÜRLERİ arıyoruz. Mağazacılıkta tecrübeli Mağazalarımızın hareketli ve neşeli çalışma ortamında, dinamizmi ile müşteri mutluluğumuzu arttırmayı hedefleyen, Güleryüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli, En az lise mezunu Mavi,Hummel,Puma,Columbia,Polo,Vans markalarında çalışacak

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Mağaza Müdürü, Mağaza Sorumlusu

Sayfa:/6

İş Habercisi - Bartın İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Bartın İş İlanları

Bartın, Karadeniz Bölgesi içinde, Zonguldak ve Karabük’ün tam ortasında yer alan, hem yüzölçümü hem de nüfus anlamında Türkiye’nin en küçük şehirlerinden biridir. Fakat nüfusu küçük olsa da, ekonomisi son yıllarda büyümektedir ve şehir son yıllarda yapılan yatırımların etkisiyle göç alan bir konuma gelmiştir. Şehir böylece ticari anlamda gelişmiş bir kent haline gelmeye başlamıştır.

Şehrin merkezinin denize kıyısı olmasa da denize sadece 15 km mesafededir. Şehrin gelişmesine en büyük katkıyı, Batman çayının denize döküldüğü yerdeki liman vermiştir. Bu liman şehirdeki istihdam olanaklarını artıran faktörlerin başında yer almaktadır. Şehrin gelişmesi, ekonominin canlanması, turizm ve inşaat sektörleri gibi farklı sektörlerde de iş imkânlarının ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bartın iş ilanları sayfamızı takip ederek özelliklerinize uygun ve aradığınız imkânları sunan iş olanaklarını (güncel olarak) inceleyebilirsiniz.

Limandan Doğan İstihdam

Liman bulunan her şehirde olduğu gibi, Bartın’da da denizcilik önemli bir sektör olarak gelişmiştir. Limanda ve limana yanaşan gemilerde çalışmak üzere personelarandığı (sıklıkla) görülmektedir. Gemi elemanları için geniş istihdam alanları mevcuttur. Ayrıca, limanın varlığı şehrin ticari hareketini de artırmıştır. Bu da şehirde hizmet sektörünün de gelişmesine neden olmuştur.

Turizm Canlanıyor

Şehir, Karadeniz illeri arasında turizm hacmi en büyük olan illerden biridir. Amasra ilçesi yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Bu yüzden özellikle bu ilçe civarında birçok otel, restoran açılmıştır ve özellikle turizm dönemlerinde bu tesislerde çalışacak aşçılara, garsonlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Şehrin turistik yönünün ön plana çıkartılmasıyla birlikte, Bartın iş ilanları turizm sektöründe önemli ölçüde canlanmıştır. İnşaat sektörünün gelişimi ve turizm sektörüne yapılan yatırımların artması, şehirdeki iş imkânlarının çoğalmasını ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar tarafından verilen iş ilanlarının sayısının artmasını sağlayan faktörlerdir.

İnşaat Sektörü

Bartın’da gerçekleşen ekonomik büyüme, şehre göçleri ve dolayısıyla nüfus artışını da beraberinde getirmiştir. Bu durum da, inşaat sektöründe bir canlanmaya yol açmıştır ve sürekli olarak yeni konutlar inşa edilmektedir. Bu konutların inşaatında çalışacak mühendislere, işçilere ve diğer personele sürekli olarak ihtiyaç duyulmaktadır.