Karaman İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Karaman
 • İş AçıklamasıCarrefourSA ailesi olarak Franchise mağazalarımızla büyümeye devam ediyoruz. Yaklaşık 150 mağaza ve 750’ye yakın personel sayısı ile Franchise mağazalarımızla daha fazla müşteriye daha hızlı ulaşmayı hedefliyoruz. Karaman/Merkez İstasyon'da yeni açılacak olan CarrefourSA Franchise mağazamızda “Mağaza Görevlisi” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz! Görev Tanımı; Mağazadaki operasyonel işlerden sorumlu olarak, görevlendirildiği bölümlerde; reyon, kasa ve depoda aktif olarak çalışmak, Mağaza düzenini sağlanmak, Müşteri memnuniyetini sağlayarak müşteri portföyü oluşturmak ve müşterinin devamlılığını sağlamak, Müşteri siparişleri hazırlamak ve paketlemek, Hijyen, kalite ve gıda güvenlik prosedürlerine uygun olarak çalışmak, Sevkiyat ve talimatlara göre müşteri siparişlerini hızlı bir şekilde hazırlamak.
  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Müşteri memnuniyeti ön planda tutan, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, Dinamik bir ortamda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Kasiyer, Mağaza Elemanı, Mağaza Görevlisi, Mağaza Kasiyeri, Market Elemanı, Market Satış Temsilcisi, Market Sorumlusu, Reyon Elemanı, Kasiyer Şefi, Market Görevlisi

 • İş AçıklamasıCarrefourSA ailesi olarak Franchise mağazalarımızla büyümeye devam ediyoruz. Yaklaşık 150 mağaza ve 750’ye yakın personel sayısı ile Franchise mağazalarımızla daha fazla müşteriye daha hızlı ulaşmayı hedefliyoruz. Karaman'da bulunan CarrefourSA Franchise mağazalarımızda “Mağaza Müdürü/ Mağaza Müdür Yardımcısı” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz! Görev Tanımı; Şirket standart işleyişini, prosedürleri, talimatları, görev tanımları ve süreçleri mağazada hedefler doğrultusunda sağlamak, Mağazadaki operasyonel süreçleri organize etmek ve yönetmek, Müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konuda ekibe örnek olmak, Mağaza ihtiyaçları doğrultusunda gıda, gıda dışı ürün faaliyetlerini ticari bakış açısıyla yönetmek ve mağazanın satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Hijyen, kalite ve gıda güvenliği standartlarını en üst seviyede sağlamak, İnsan kaynakları süreçlerini; idari ve özlük konuşarı, işe alım, eğitim ve organizasyonel gelişim ile ilgili sorumlulukları eksiksiz yürütmek, Ekip motivasyonu için koçluk yapmak ve ekibi geliştirmek.
  Aranan NiteliklerPerakende sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip, En az MYO/Üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, MS office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyetini birinci öncelikli gören, Raporlama ve analiz becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına önem veren, Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Mağaza Bölge Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı, Mağaza Müdürü, Mağaza Yönetici Yard., Mağaza Yöneticisi, Market Müdürü, Zincir Mağazalar Müdürü, Zincir Mağazalar Yöneticisi/Yönetmeni, Mağaza Yönetici Adayı, Zincir Mağazalar Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Sayfa:/9

İş Habercisi - Karaman İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Karaman İş İlanları

Eskiden Konya’ya bağlı bir ilçe olan Karaman, Orta Anadolu’nun geliştirilmesi kapsamında, 1989 yılında Konya’dan ayrılarak il statüsüne kavuşmuştur. Tarım alanında gelişen Karaman’da, sanayi de yıllar içinde yavaş yavaş gelişmiştir. Aynı Konya gibi son derece bereketli toprakları vardır ve bu yüzden tarım verimli şekilde yapılabilmektedir.

Şehirde sanayi sektörü de canlıdır ve birçok fabrika bulunmaktadır. Verimli tarımın etkisiyle gıda sektörü de gelişmeye başlamıştır.

Karaman’da Hizmet Sektörü

Karaman iş ilanları arasında en çok göze çarpan sektör, hizmet sektörüdür. Birçok firma, çağrı merkezi personeli, insan kaynakları sorumlusu, müşteri hizmetleri görevlisi gibi pozisyonlar için personel aramaktadır. Hizmet sektörü şehirde her geçen gün biraz daha büyümektedir.

Hizmet sektörünü takip edense sağlık sektörüdür. Karaman’da son zamanlarda, iş yeri hekimliği, ilaç mümesilliği gibi alanlarda önemli ölçüde istihdam gerçekleşmiştir.

Gıda Sektöründe Geniş Fırsatlar

Karaman topraklarının tarıma elverişli olması sebebiyle buğday, mısır, ayçiçeği gibi ürünler yetiştirilmektedir. Bu ürünlere yönelik tarım ve tarıma yönelik sanayi şehirde gelişmiş durumdadır ve Karaman iş ilanları arasında gıda sektörü büyük yer tutmaktadır.

En Çok Fırsat Merkezde

Karaman, altı tane ilçeye sahip, ufak bir şehirdir. Şehrin gelişimi genelde merkez etrafında olmuştur. Bu yüzden, ilçelerde yaşayan insanlar da sık şekilde merkezde iş aramaktadır. Şehirde kurulu fabrikaların büyük kısmının merkezde olması, merkezde daha fazla istihdam olmasına, iş ilanları verilmesine yol açmaktadır.