Kıdemli İç Denetçi İş İlanları

Hepsini Temizle
Kıdemli İç Denetçi
 • Denetçi Asistanı

  MOOREİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün
  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu yakasında ( Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye ve çevresi ) ikamet eden, prezantabl ve iş odaklı.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Tek düzen hesap planına hakim, Vergi ve muhasebe mevzuatları konusunda ilgisini çeken, Seyehate mani bir durumu olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneği olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul anadolu yakasında ( Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye ve çevresi ) ikamet eden, Denetçi olarak yetiştirilmek üzere, Şirketimizin denetim bölümüne denetçi asistanı pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Denetçi, Denetçi Yardımcısı, İç Denetçi, Vergi Denetçisi, Baş Denetçi Yardımcısı, Kıdemli İç Denetçi, Kıdemli Vergi Denetçisi, Vergi Denetmen Yardımcısı

 • İç Denetim Uzmanı

  ÇetinkayaAdana, Mersin(İçel) 22 Eylül 2022
  İş AçıklamasıTürkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA MAĞAZALAR ZİNCİRİ’nin gelişen ve büyüyen organizasyonunda yer alacak İç Denetim Uzmanı ekip arkadaşları arıyoruz. Mağazaların denetim süreçlerini oluşturmak ve mağazacılığa ait tüm süreçlerin prosedür ve yönetmeliklere uygun şekilde denetimini sağlamak. Denetim raporlarını hazırlamak ve mağazalarda ilgili düzenlemelerin yapılması için takip ve yönlendirmelerde bulunmak. Denetim kapsamında envanter sayımı gerçekleştirmek ve operasyonel çalışmaları yürütmek. Mağaza açılış, satın alma gibi işlemlerin takip ve kontrolünü gerçekleştirmek. Mağaza denetim konuları ile ilgili iyileştirme önerilerinde bulunmak ve uygulanabilirliği konusunda kontrollerini sağlamak.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden veya Mühendislik fakültesi mezunu isen, İç Denetim konusunda en az 1 yıl tecrübeliysen, İç Denetim standartları konusunda bilgi sahibiysen ve perakende mağaza denetimi çalışma standartlarına hakimsen, MS Office Programlarını etkin kullanabiliyorsan, Analitik düşünme kabiliyetin kuvvetli ve sonuç odaklı çalışabiliyorsan, Takip, planlama ve organizasyon konusunda yetkinsen, Analiz etme, dikkatli ve detay odaklı çalışabileceksen, Seyahat engelin bulunmuyorsa, Askerlik hizmetini tamamlamış durumdaysan (erkek adaylar için) Adana veya Mersin İkamet ediyorsan, başvurunu bekliyoruz.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Denetçi, Denetçi Yardımcısı, İç Denetçi, İç Denetim Sorumlusu, İç Denetim Uzman Yard, İç Denetim Uzmanı, Mağaza Denetçisi, İç Denetim Uzman Yardımcısı, Kıdemli İç Denetçi, Stajyer Denetçi

İş Habercisi - Kıdemli İç Denetçi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?