Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kırklareli İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Kırklareli
 • Boya Çözümleriİstanbul Avrupa, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çanakkale Bugün

  İş AçıklamasıBoya Çözümleri, Endüstri, Deniz ve İnşaat sektörlerinde koruyucu boyaların pazarlaması, satışı ve uygulamaları konusunda faaliyet gösteren bir şirkettir. Temsil ettiği markalar ile distribütörlük ölçeğinde çalışmakta, dünyanın en büyük kaplama ve özel kimyasallar üreticisi AkzoNobel grubu ile iş ilişkisini sürdürmektedir. Temsilcisi olduğumuz AkzoNobel Türkiye şirketleri International Paint (Protective & Marine) ile Marshall Boya'dır. Şirket büyüme stratejilerimize paralel olarak dinamik ekibimiz genişliyor. Batı Marmara bölgesinde etkinliğimizi arttırmamız gerekiyor ve bunun için hedefleri olan, zeki, çevik ve ahlaklı çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var. Bu nedenle, Çorlu ofisimize bağlı olarak çalışacak sizin gibi yönetici adayları arıyoruz! İş Tanımı Aradığımız Aday, Hedef sektörleri, müşterileri ve projeleri tespit etmek Potansiyel ve Mevcut müşterilere düzenli ziyaretler gerçekleştirmek, ihtiyaçlarını belirlemek, ihtiyaçlarına uygun ürün ve çözüm önerileri sunmak Mevcut müşterilerin stok ve siparişlerini takip etmek, Satış ve sevkiyat sonrası müşteri taleplerini takip etmek ve raporlamak Haftalık çalışmalarını bağlı olduğu yöneticiye düzenli raporlamak görevlerini yerine getirecektir.

  Aranan NiteliklerÇalışmak isteyeceğimiz adayın; Tercihen Mühendislik bölümünden mezun ve ingilizce bilen, Tercihen boya veya yapı kimyasalları satışı konusunda tecrübeli MS Office programlarını ve özellikle MS Excel programını etkin kullanabilen B Sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Ekip çalışmasına yatkın ve ekip içerisinde sorumluluk alabilecek Sigara kullanmayan, görünümüne özen gösteren Özgüveni yüksek, diksiyonu düzgün Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve temsil yeteneği olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış özelliklerine sahip olması gerekmektedir.

  Sektör: Endüstri, Denizcilik, İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mühendis, Uzman

 • Boya Çözümleriİstanbul Avrupa, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çanakkale Bugün

  İş AçıklamasıBoya Çözümleri, Endüstri, Deniz ve İnşaat sektörlerinde koruyucu boyaların satışı ve uygulamaları konusunda faaliyet gösteren bir şirkettir. Temsil ettiği markalar ile distribütörlük ölçeğinde çalışmakta, dünyanın en büyük kaplama ve özel kimyasallar üreticisi AkzoNobel grubu ile iş ilişkisini sürdürmektedir. Temsilcisi olduğumuz AkzoNobel Türkiye şirketleri International Paint Türkiye (Protective & Marine) ile Marshall Boya'dır. Şirket büyüme stratejilerimize paralel olarak dinamik ekibimiz genişliyor. Batı Marmara bölgesinde etkinliğimizi arttırmamız gerekiyor ve bunun için hedefleri olan, zeki, çevik ve ahlaklı çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var. Bu nedenle, Çorlu ofisimizde çalışacak sizin gibi yönetici adayları arıyoruz! Aradığımız Aday, Şirketimizin ön muhasebe ve kurumsal iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi İşiyle ilgili evrakların düzenli olarak kayıt altına alınması ve arşivlenmesi Ürünlerin, müşteri tarafından belirlenen kriterlerde ulaşabilmesi için gereken satış-lojistik koordinasyonunun sağlanması Stokların siparişler ve istatistiki veriler ışığında optimum seviyede tutulmasının sağlanması Sorumluluk alanında yönetime düzenli raporlama yapılması görevlerini yerine getirecektir.

  Aranan NiteliklerÇalışmak isteyeceğimiz adayın; En az iki yıllık yüksekokul mezunu Çorlu’da ikamet eden, aktif olarak araç kullanabilen Muhasebe, ofis yönetimi veya depo yönetimi konusunda eğitim almış Muhasebe, ofis yönetimi veya depo yönetimi konusunda en az iki yıllık deneyim sahibi MS Ofis yazılımları, Muhasebe programı ve sosyal medya dahil bilgisayar yetkinliği olan Ekip çalışmasına yatkın ve ekip içerisinde sorumluluk alabilecek karakterde Sigara kullanmayan, görünümüne özen gösteren Özgüveni yüksek, diksiyonu düzgün Güler yüzlü ve temsil yeteneği olan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış özelliklere sahip olması gerekmektedir.

  Sektör: Kimya, Yapı Malzemeleri, Endüstri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıMarket Group olarak 12 yıldır doğrudan pazarlama alanında lider firma olarak 1 milyon kişiye istahdam sağlamış sektöründe öncü bir firmayız. Sektöründe lider bir çok firma ürününün tanıtım ve reklamını yapan Market Group satış oranlarını ciddi bir farkla artırmaya devam etmektedir. Türkiye' de Ankara, Antalya, Adana, İzmir, Bursa ve Konya olmak üzere 6 bölge müdürlüğüne sahibiz. Sizde profesyonel bir ekiple birlikte çalışmak ve Market Group'un bir parçası olmak istiyorsanız, mutlaka ilanımıza başvurun veya "insankaynaklari@marketgroup.biz" adresine özgeçmişinizi paylaşın. Öğrenci misiniz ? Boş zamanlarınızı paraya mı çevirmek istiyorsunuz ? Ek gelir nasıl kazanırım diye mi düşünüyorsunuz ? O halde mutlaka bu ilana bir gözatın deriz ! Haftasonu 11:00 - 20:00 saatleri arasında çalışabilecekseniz, aşağıdaki nitelikleri taşıyorsanız ilanımıza başvurmanız yeterli olacaktır. Niteliklerinizin uyması halinde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler İlköğretim, Lise / Meslek Yüksekokulu Mezunu, Meslek Yüksekokulunda veya Üniversitede öğrenci iseniz, 18 - 35 Yaşları Arasındaysanız, Güler Yüzlüyseniz, İletişiminize Güveniyorsanız, İnsan İlişkileriniz Kuvvetliyse birlikte birçok projede yer alabiliriz. Not: Sadece resimli olan özgeçmişler değerlendirmeye alınacaktır. Giyim Prosedürü: Kot, T- Shirt

  Sektör: Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Eleman

 • Sst TeknolojiTekirdağ, Edirne, Kırklareli 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin sektöründe lider firmasında uzun soluklu bir kariyere var mısınız? Size başta benzeri olmayan eğitim ve gelişim programları olmak üzere, kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz özgür bir çalışma ortamı ve kariyer hedefinize ulaşabileceğiniz yolda tıpkı sunduğumuz hizmet gibi güvenli bir gelecek sunuyoruz. Trakya bölgesinde faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük saha satış organizasyonu bünyesinde çalışacak bay/bayan deneyimli/deneyimsiz saha satış danışmanları arıyoruz. İş tanımı: Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak şirket satış hedefleriyle uyumlu bireysel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Yeni referanslar oluşturup satış portföyünü büyütmek ve yönetmek, Müşteri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunmak, Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürmek. İş tanımı: Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak şirket satış hedefleriyle uyumlu bireysel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Yeni referanslar oluşturup satış portföyünü büyütmek ve yönetmek, Müşteri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunmak, Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürmek.

  Aranan NiteliklerGenel nitelikler: 25-35 yaş aralığındaysanız, En az lise mezunuysanız, Takım çalışmasına yatkınsanız, İletişim ve ikna beceriniz yüksek ise, Hedef ve sonuç odaklıysanız, Enerjikseniz ve kendinize güveniyorsanız, Verilecek satış eğitimleri ile kendinizi geliştirmeye hazırsanız, Başardıkça yüksek kazanç elde edip kariyer hedefinize ulaşmak istiyorsanız ( NET MAAŞ + YOL + YEMEK + YÜKSEK PRİM ) ‘’Sahada olmayı ve satış yapmayı seviyorum.’’ ya da ‘’Satış işini öğrenmek istiyorum.’’ Diyorsanız, ACELE EDİN, SAHADA ÇOK İŞİMİZ VAR!!!!

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • AK NİŞASTAKırklareli, Tekirdağ, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Edirne 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun. Tercihen Lüleburgaz'da ikamet Eden/ Edebilecek Benzer tesislerde 5 yıl iş tecrübesine sahip olmak MS Office uygulamalarını son derece etkin kullanabilen. Analitik bakış açısına sahip, mücadeleci, ekip oyuncusu. Liderlik ve ekip yönetimi becerileri yüksek. Teknik Toplantılarda Kendini rahatlıkla ifade edebilecek,Teknik yazışmaları yapabilecek literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen Makine Mühendisi alınacaktır. AUTOCAD kullana bilen

  Aranan NiteliklerFabrika Duruşlarının azaltılmasını sağlayacak aksiyonların alınması Bakım maliyetlerinin azaltılmasını sağlayacak çalışmalar yapmak Planlı bakım sisteminin devreye alınması Kullanıcı bakım sisteminin devreye alınması Operatör ve bakım personelinin teknik eğitimlerinin verilmesi, verdirilmesi Makine yedek parça sürecinin yönetilmesi Fabrika yardımcı tesisler (hava, su, buhar vs., ) bakım süreçlerinin yönetimi Ekibinin gelişimi için sürekli eğitimleri vermesi ve verdirilmesinin koordine edilmesi Etkin raporlama yaparak süreç performansının sürekli takip etmesi

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Müdür

 • AK NİŞASTAKırklareli 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAk Nişasta San A.Ş. bünyesinde, Üretim bölümlerinde çalışacak ''KİMYA MÜHENDİSİ'' personel ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler7/24 çalışan gıda fabrikamızın sürekli gelişen organizasyonunda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun Lüleburgaz'da İkamet Eden Üretim departmanında çalışacak Literatürü takip edecek seviyede İngilizce bilen İnsan İlişkileri güçlü Takım Çalışmasına uygun Kendisine bağlı personeli sevk ve idare edebilecek. Sürekli öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık. Sorumluluk bilinci yüksek. Tertip, düzen, hijyen bilinci yüksek. Analitik düşünebilen. Problem çözebilecek. İnisiyatif kullanabilen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 5 yıl Tecrübeli veya yeni mezun Bay ve Bayan

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Mühendis

 • Doğuş Plastik Makine Kalıp AskıKırklareli, Tekirdağ, Edirne, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli 18 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKIRKLARELİ'NDE YENİ KURULAN FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE PLASTİK ENJEKSİYON KALIPHANE USTASI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerPlastik enjeksiyon kalıplarında uzman, 5 yıl deneyimli, Maçalı sistemlere vakıf, Sıcak yolluklu sistemlere vakıf, Yenilikçi dinamik takım çalışmasına uyumlu, Problem anlama ve çözme yetisi olan, Torna, freze, edm tezgahlarını kullanabilen KALIPHANE USTASI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Usta

 • AK NİŞASTAKırklareli 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAkışkan Yataklı Kömür Kazanı Operatörü

  Aranan NiteliklerAkışkan Yataklı Kömür Kazanı Tecrübesi Olan Sanayi tipi kazan çalıştırma belgesi (mak.müh.odasından) Katı Yakıt Kazanları Çalıştırma Belgesi olan Kazan Dairesi Ekipmanlarının bakımından da sorumlu olacak Kazanın 7/24 Sorunsuz çalışmasını sağlayacak Askerlik Görevini Tamamlamış Lüleburgaz, Babaeski, Büyükmandıra'da İkamet eden Vardiyalı çalışabilecek Personeller Aranmaktadır.

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Kazancı

 • AK NİŞASTAKırklareli 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMakine Bakım Operatörü Aranmaktadır

  Aranan NiteliklerMeslek Liselerinin İlgili bölümlerinden Mezun Nişasta, Yağ, Un, vb. Gıda Sektörü Fabrikalarında deneyim Sahibi Lüleburgaz , Babaeski çevresinde İkamet eden Askerlik Görevini Tamamlamış Personeller Aranmaktadır.

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • AK NİŞASTAKırklareli 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıElektrik Bakım Operatörü Aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın elektrik bölümlerinden mezun Alanında 3 yıl tecrübesi bulunan Elektrik, Elektromekanik sistem projelerini okuyabilme ve sistemler hakkında bilgi sahibi Elektrik ve güç sistemleri arıza, bakım-onarım konularında tecrübeli Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen EKAT belgesi sahibi Lüleburgaz, Babaeski ve çevresinde İkamet eden Personeller Aranmaktadır.

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıKırklareli lokasyonunda bulunan mağazalarımız görevlendirilmek üzere; Sezonluk ‘Kasiyer’, ‘Tezgahtar’, ‘Kasap’, ‘Şarkütör’,’Meyve-Sebze Satış Elemanı’ olarak görev yapacak kişiler; - Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan, - Mal Kabul Görevlileri'ne destek vermekten, - Ürünlerin reyonlarda standartlara göre olmasını sağlamaktan, - Mağaza kasalarıyla ilgili tüm işlemleri yerine getirmekten - Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır.

  Aranan NiteliklerTezgahtar ve Kasiyer için; -Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, Kasap-Şarkütör-Meyve Sebze Satış Elemanı için; -Konusunda deneyimli, çalışma arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan NiteliklerEn az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 6 ay tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Sorumlu, Temsilci

 • Doğuş Plastik Makine Kalıp AskıKırklareli, Edirne, Tekirdağ, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli, Çanakkale 13 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKırklareli Fabrikamızda Görevlendirilmek Üzere "Enjeksiyon Ustaları" Aramaktayız. Üretim bölümünde enjeksiyon makinalarında çalışacak. İş emirlerine uygun olarak üretim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi. Sorumlu olduğu makinaların ayar ve kalıp değişimlerinin yapılması. Sorumlu olduğu ekibin İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ kuralları ile uyum içerisinde çalışılmasının sağlanması.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun yada sektörden deneyimli olan, Plastik enjeksiyon konusunda uzman, Tercihen otomasyon konusunda deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, problem çözme yetkinliğine sahip, Plastik enjeksiyon üretiminde enjeksiyon proses parametreler, plastik hammedeleri konusunda minumum 5 yıl deneyimli, Vardiyasındaki personelin sevk ve idaresini sağlayabilecek yönetim kabiliyetine sahip, Askerliğini tamamlamış Bay Çalışma arkadaşları aramaktayız. www.dogusaski.com.tr

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Plastik Enjeksiyon Ustası

 • İş AçıklamasıBNP PARIBAS CARDIF Emeklilik A.Ş., Çorlu, Beylikdüzü, Güneşli çevresinde görevlendirilmek üzere"Lisanslı Emeklilik ve Yaşam Danışmanı" aramaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden veya ilgili MYO okulundan mezun, BES Sertifikasına sahip, Sigortacılık sektöründe Emeklilik ve Hayat ürün satışı deneyimine sahip, Kırklareli, Edirne, Lüleburgaz veya Çorlu civarında ikamet eden, Kariyerini satış üzerinde kurmayı hedefleyen, Sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın, organizasyon ve planlama becerisi kuvvetli, Satış hedefleri ile ilgili her türlü pazar araştırması ve yeni müşteri yaratma sürecine aktif katkı sağlayacak, Temsil kabiliyetine sahip, kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, Askerliğini tamamlamış veya tercihan en az 1 yıl tecil ettirmiş. (Erkek adaylar için)

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Asistan

 • Doğuş Plastik Makine Kalıp AskıKırklareli, Edirne, Tekirdağ, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Çanakkale, Kocaeli 10 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKIRKLARELİ ORGANİZE SANAYİ İÇERİSİNDE YENİ KURULAN FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÜRETİM PLANLAMA MÜDÜRÜ ARAMAKTAYIZ Yönetim ve çalışanlar arasındaki iletişimi sağlamak. Üretime ait periyodik raporların tanzim edilerek, ilgili bölümlere zamanında iletimini sağlamak. Yeni, yüksek verimli ve modern ekipman ihtiyaçlarını belirler ve yönetime sunumunu yapar. Üretimdeki tüm ekipmanların bakım, onarım, tadilat, dekorasyon vb. konularında ilgili kişilerle koordinasyonu sağlayarak onarımlarını gerçekleştirir. Üretim Planlama, Stok Kontrol faaliyetlerini yönetmek, kontrol altında tutmak. Maliyet ve fire oranlarını düşürücü faaliyetlerin içerisinde yer almak. Günlük iş ve üretim planı organizasyonu yapmak. Kırklareli Fabrika ile İstanbul Fabrika arasındaki iletişim, sevk ve idareyi sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin Endüstri Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun. Alanında en az 5 yıl deneyimli. Analitik düşünce yapısına sahip. Problem çözme ve karar verme yeteneği kuvvetli. Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli ve ekibini koordine edebilecek. İyi derecede ingilizce bilen. Kırklareli ve civarında ikamet eden.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Müdür

 • EvdizKırklareli 6 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİş açıklaması Montaj Hizmetleri Ekip Üyesi; mobilya(oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo vb.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek ilgili departmana iletir.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Yoğun iş teposuna uyuım sağlayabilecek Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıLÜLEBURGAZ-BERCADİA AVM içinde bulunan FUNNYDAY eğlence alanımız için bizimle çalışmak isteyen tam zamanlı Bay çalışma arkadaşları arıyoruz. *elektirik-elektronikden anlayan adayların başvurması rica olunur *Adaylarımızdan taleplerimiz, son 3 aydır sigortasız çalışmış olmak ve yakın çevrede ikamet etmesidir..

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü, Çocukları seven, İnsan ilişkileri kuvvetli, Satış yapmaktan keyif alan, Diksiyonu düzgün,

  Sektör: Oyuncak

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Pro Tanıtımİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Osmaniye, Tekirdağ, Mersin(İçel), Kırıkkale, Samsun 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıPRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren,araştırma,pazarlama,danışmanlık ve bir çok alanda saha hizmetleri sunan,Sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz sektöründe lider müşterilerimizin yerel ve ulusal mağazalarda görevlendirilmek üzere, büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak ; Rut planı dahilinde mağaza ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Ürün satış faaliyetlerinin desteklenmesi, Raf, reyon ve görsel düzenlemelerin yapılması ve eksiklerin takip edilmesi, Depo ve stok kontrolünün yapılması, Rakip ürün-marka takibinin yapılması, Gerekli raporlamaların gerçekleştirilmesi, görevlerinde bulunabilecek "TANZİM TEŞHİR ELEMANLARI – MERCHANDISER” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen ürün tanıtım çalışmalarında deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna yatkın, NOT: Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Merchandiser

 • Pro Tanıtımİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Düzce, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, Kırklareli, Karabük, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Niğde, Ordu, Samsun 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıPRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren, araştırma, pazarlama, danışmanlık ve birçok alanda saha hizmetleri sunan, sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz sektöründe lider müşterilerimizin tanıtım ve satış projelerinde görevlendirilmek üzere, büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak ve; Marka ve ürünün, tüm satış kanallarında ( zincir mağaza, avm, satış noktaları v.b.) verilen eğitimler doğrultusunda, müşterilere gerekli bilgilendirmelerin yapılması ve satış destek faaliyetlerinin yürütülmesi, Müşterilerle etkin iletişim kurularak ideal ürün ve hizmetin sunulması, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve firmanın en iyi şekilde temsil edilmesi, Marka ve ürünle ilgili promosyon dağıtım çalışmalarının yürütülmesi, Aktivite raporlamalarının gerçekleştirilmesi, görevlerinde bulunabilecek " TANITIM ELEMANI - AKTİVİTE ELEMANI” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen ürün tanıtım, saha aktivite ve stand çalışmalarında deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Güler yüzlü, girişken ve dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna yatkın. NOT: Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Mağazacılık / Perakendecilik, Reklamcılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temsilci, Hostes

 • İş AçıklamasıHaftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetlerinin arttırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan NiteliklerSayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul’da görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1550 lira, “Part Time” için 827 lira maaş teklif ediyoruz. 2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor. Kariyerine Müşteri Danışmanı olarak başlayıp Mağaza Müdürü olarak devam eden DeFacto çalışanlarının videolarını izlemek için www.gelecegedepar.com’u tıklayın. Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Dil Okulları LÜLEBURGAZ Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar -Üniversitelerin İngiliz veya Amerikan Dili Edebiyatı/İngilizce Öğretmenliği, bölümlerinden mezun -Toefl ve ielts dersi verebilecek, -İletişim becerileri gelişmiş, -İlgili, dinamik, -Motivasyonu yüksek, -Organizasyon kabiliyeti güçlü, -Profesyonel dış görünüş ve davranışlara sahip -Kurumumuzun eğitim tekniklerini kullanarak öğrencilerin eğitimine destek olabilecek. -Öğrencilerin gelişimlerinin takibini yapacak ve verim arttırıcı önerilerde bulunabilecek.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıÜrettiği her üründe kaliteye önem veren, müşteri odaklı, yenilikçi bir iç giyim markası olarak sektürün önde gelen firması olan Loya Mazağcılık Lüleburgaz'da bulunan mağazası için "Satış Danışmanı" aramaktadır.

  Aranan NiteliklerEn Az Lise Mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışacak, İnsan ilişkileri kuvvetli, 18-30 yaş aralığında

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • İş AçıklamasıSaha uygulamalarında projenin koordinasyonunun sağlanması. İdari ve teknik açıdan ilgili sorumlulukların alınması. Şantiyede ana yüklenici supervisor ekibi ile ilişkilerin yürütülmesi Proje öncesi ve sonrası gerekli etüdlerin yapılması ve raporlanması. Tüm üretim, montaj, söküm vb. süreçlerinin planlı bir akışla kontrol altında bulundurulması Projelerle ilgili kaynak kullanımı ve maliyet analizi çalışmalarının yapılması. Uygulama süresince sorumluluğu ve yetkinliği dahilindeki tüm raporlama süreçlerinin takip edilmesi, gerekli raporların hazırlanması ve uygulama yöneticisine iletilmesi

  Aranan NiteliklerEğitim; Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden asgari lisans mezunu olmalıdır. Makine mühendisliği bölümünden mezun olması, yabancı dilde eğitim yapan bir okuldan mezun olması tercih nedenidir. Deneyim; Proje taahhüt sektöründe asgari 3 yıl şantiye deneyimi gerekmektedir. Bilgisayar kullanımına yatkın olmalı, özelde AutoCad ve MS Office uygulamalarına hakim olmalıdır. Diğer; Yaygın kullanımı olan yabancı dillerden en az birisini yeterli düzeyde bilmelidir. Kişilik özellikleri itibariyle; insan ilişkilerinde dikkatli, etkileyici, kolay iletişim kurabilen, duygu mantık dengesini iyi kurmuş, özgüvenli, pratik zekaya ve analitik düşünce yapısına sahip olması beklenmektedir. Süreçleri ve kişileri organize etme yeteneği bu görevin en temel nitelik gereksinimlerinden birisi olup, detaycı, takipçi ve lider bir kişiliğe sahip olması önemli bir zorunluluktur. Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmamalıdır. Şantiye ve kamp rutininde çalışabilecek/yaşayabilecek kabiliyette olmalıdır.

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Enerji

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Şef Yardımcısı

 • MANAV GRUPÇanakkale, Bursa, Balıkesir, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli 25 Nisan 2017

  İş AçıklamasıSatış Temsilcilerinin iş tanımında; Bölgesinde firma tanıtım faaliyetlerini yürütmek ve yeni satış noktaları oluşturmak, Mevcut müşteri portföyünde iş hacmini genişletmek ve güçlendirmek, Belirlenen aylık/yıllık satış hedeflerini öngörülen vade yapısında gerçekleştirmek, Haftalık müşteri ziyaretlerini rut planına uygun olarak gerçekleştirmek, Hedef tahsilat planını düzenli olarak gerçekleştirmek yer almaktadır.

  Aranan NiteliklerMerkezi Çanakkale ilinin Biga ilçesinde bulunan Manav Yem ve Un San. Tic. A.Ş.’ de görevlendirilmek üzere Satış Temsilcileri aranmaktadır. Üniversitelerin Veteriner Hekimlik ya da Ziraat Mühendisliği (Zootekni) bölümlerinden mezun, Büyükbaş, Küçükbaş ve Kanatlı hayvan besleme konuları hakkında bilgi sahibi, Büyükbaş ve Küçükbaş Yem satışı konusunda tercihen en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını bilen, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli illerinden birinde ikamet eden/edebilecek, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olan, Yem sektöründe uzun yıllar kariyer yapmayı hedefleyen; idealist, insan ilişkileri kuvvetli, özgüveni, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, pratik ve sonuç odaklı Satış Temsilcileri aranmaktadır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • EvdizSamsun, Tekirdağ, Bursa, İstanbul Avrupa, Şanlıurfa, Eskişehir, Kırklareli 17 Nisan 2017

  İş AçıklamasıEvdiz mağaza zincirinin şubelerinde görevlendirilmek üzere perakende mobilya, beyaz eşya, elektronik vs.satışlarında deneyimli, müşteri memnuniyeti ve satıs odaklı hedeflerin gerçekleştirilmesini sağlayacak,personellerinin koordineli bir şekilde işleri gerçekleştirebilmesi için gerekli düzenlemeleri yapabilen Mağaza Müdürleri Aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMarka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünen, Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz edebilen, Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yardımcısı, Bölge Müdürü, Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,

  Aranan NiteliklerKaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın Kırklareli Lüleburgaz Cadde'de yer alan mağazası için aşağıdaki nitelikleri taşıyan "Satış Danışmanı" aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Trada Pazarlama ve Reklamcılıkİstanbul Avrupa, Tekirdağ, Edirne, İstanbul Anadolu, Sakarya, Kocaeli, Kırklareli 20 Mart 2017

  İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Ürün tanzim ve teşhir düzenine destek olacak, Ürünle ilgili gerekli raporlamaları yapacaktır. Sorumlu olduğu küçük ev aletleri markasının mağaza içinde tanıtım personelliğini yapacak,

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Güleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve etkin iletişim becerileri olan, Tercihen elektrikli küçük ev aletleri, züccaciye bölümünde satış deneyimli, Kariyerine pazarlama alanında devam etmek isteyen, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Edirne, Tekirdağ, İzmit, Kırklareli illerinde ikamet eden.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı, Promotör

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Dil Okulları Lüleburgaz temsilciliğimizde görev almak üzere İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin yabancı dil-edebiyat, tercümanlık ve öğretmenlik bölümlerinde mezun, Tercihen YDS, TOEFL, IELTS gibi yabancı dil sınavlarına hakim olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Hizmet kalitesine önem veren, İnsan ilişkileri kuvvetli, Prezantable, İletişim becerileri güçlü,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıKırklareli Lüleburgaz' da bulunan mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri, mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak, bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' ile kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Kasiyer, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAmerika Kültür Dil Okulları LÜLEBURGAZ temsilciliğine ALMANCA ÖĞRETMENİ alınacaktır  

  Aranan Nitelikler  - Üniversitelerin Almanca öğretmenliği bölümlerinden mezun, -Özel ders veye gru derslerine girebilecek - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

İş Habercisi - Kırklareli İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?