Otomasyon Teknisyeni İş İlanları

Hepsini Temizle
Otomasyon Teknisyeni
 • Teknik Destek

  Autonics Otomasyonİstanbul Anadolu 29 Kasım 2022
  İş AçıklamasıA) Teknik destek ekibi personeli; 1-) Autonics ürünleriyle ilgili teknik soru ve sorunları ele alır. Telefon, e-mail gibi belirli mecralardan gerekli teknik desteği sağlar. 2-) Teknik servise gelen arızalı ürünlerin onarımı için teknik dökümanlar ve teknik birikimini kullanarak arızalarının giderilmesini sağlar. Yada arızanın nedenini belirler ve son kullanıcılara bilgilendirmesini sağlar. Ayrıca servis işlemini sonlandıracak diğer prosedürleri yerine getirir. B) İş aşağıdaki konuları içerir ancak bunlarla sınırlı olmayabilir; 1-) Distribütörler, son kullanıcılar, bayiler vb. için satış öncesi/sonrası teknik destek, 2-) Ürün eğitimlerinin düzenlenmesi ve yürütülmesi sırasında rol almak, 3-) Fuar/sergi, eğitim vb. çeşitli etkinliklere katılmak, 4-) Teknik destek/servis faaliyetlerinin planlanması ve raporlanması, 5-) Teknik serviste tamir, düzeltme vb. teknik işlemlerin gerçekleştirilmesi, 6-) Eğitim/destek için gerekli materyallerin/belgelerin tercümesi, 7-) Şirket/ekip çalışması, gerekli periyodik raporlamaların yerine getirilmesi. (Gerekli teknik ve pratik eğitimler firmamız tarafından sağlanacaktır.)
  Aranan Nitelikler1-) Tercihen endüstriyel otomasyon ve otomasyon ürünleri hakkında bilgi sahibi, 2-) Tercihen teknik İngilizce bilgisi olan, 3-) Ofis uygulamalarına hakim (PowerPoint, Word, Excel), 4-) Yurtdışına seyahat için herhangi bir engeli bulunmayan, 5-) Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), 6-) Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, 7-) Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli, insan ilişkilerinde iyi, 8-) Kendi kararlarını verebilen, işe başlama ve zaman yönetimi hakkında yetenekli. Tercihen, 1. İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, 2. Üniversitelerin Ön lisans/lisans teknik bölümlerinden (otomasyon, elektrik, elektronik, mekatronik vb.) mezun olan, 3. İstanbul - Anadolu Yakasında ikamet eden Adaylar tercih önceliklidir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomasyon

  Pozisyon: Teknik Destek Elemanı, Teknik Destek Mühendisi, Teknik Satış Mühendisi, Elektronik Kart Tamir Teknisyeni, Elektronik Kart Tamiri Sorumlusu, Elektronik Mühendisi, Elektronik Otomasyon Mühendisi, Otomasyon Teknisyeni, Teknik Bakım Elemanı, Teknik Personel

İş Habercisi - Otomasyon Teknisyeni İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?