Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tahsilat İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tahsilat
 • Tahsilat Uzmanı

  Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıMüşteri risk limitlerini belirlemek ve sistemde gerekli tanımlamaları yapmak. Müşteri risk durumlarının takibini yapmak ve düzenli olarak raporları oluşturmak. Müşteri tahsilatlarının takibini yapmak, tahsilatların zamanında yapılabilmesi için gerekli aksiyonları almak, bu doğrultuda müşterilerle iletişime geçilmesini sağlamak. Müşteri yaşlandırma tablolarını periyodik olarak hazırlanmak Müşteri tahsilatlarının aylık planlarını hazırlayıp rapor halinde Mali İşler Müdürü’ne sunmak. Müşterilerin alternatif ödeme planları ve kampanyalar hakkında bilgilendirilmesi konusunda gerekli çalışmaları yapmak. Tahsilat hedeflerini gösteren nakit akış bütçesini hazırlamak, Mali İşler Müdüründen onay almak ve gerçekleşmesini sağlamak Alacak gün sayısının azaltılması için gerekli çalışmaları yapmak. Müşteri tahsilatlarındaki sorunlu alacakları belirlemek ve aksiyon alabilmek için gerekli raporlamaları yapmak. Gerektiği durumlarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek. Tahsilat süreciyle ilgili gerekli olabilecek ek raporları hazırlamak

  Aranan NiteliklerMedikal alanında sektör lideri olan bir müşterimiz için 'Tahsilat Uzmanı' arıyoruz. Üniversite mezunu (Tercihen İşletme, Pazarlama, Muhasebe bölümlerinden mezun) Tahsilat konusunda 3-4 yıllık tecrübe sahibi Tercihen Netsis veya diğer muhasebe programlarından en az birisine hakim Microsoft Office programlarına hakim (Özellikle Excel) İletişim ve pazarlık becerileri güçlü, kendisini iyi ifade eden, disiplinli, dikkatli, özenli çalışan, takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, gizlilik prensibine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan

  Sektör: Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıAlacak Yönetimi(collection) sağlayan firmamızda ; müşterilerimizin resmi evraklarının takibi, düzenlemesi ,sisteme yüklenmesi,eksik evraklarının tamamlanması , mail akışlarının sağlanması gibi operasyonel işlemlerde görevlendirmek üzere İstanbul/ Kartal'daki ofisimize 'Operasyon Elemanı(Back Office Elemanı) 'pozisyonunda çalışacak personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerLisans, ön lisans ve lise mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi Dikkatli, Takım çalışmasına uyumlu, Ms Office programlarına hâkim, hızlı klavye kullanabilen, Tercihen Çağrı Merkezi ve Tahsilat Teknikleri konularında eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir

  Sektör: Bankacılık / Finans, Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Incoming Operasyon Elemanı

 • İş AçıklamasıHys Genel Merkezinde tahsilat departmanında borçlu müşterilerle telefonla görüşerek tahsilat sağlamak. Tahsilat odaklı dosyanın araştırılıp, ulaşım sağlanarak takibini yürütmek.

  Aranan NiteliklerHys ve Köroğlu Mağazalarımız; Mobilya, Halı, Telefon, Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili, Züccaciye, Elektronik, Giyim, Aksesuar, Motorsiklet ve Bisiklete Kadar Uzanan Geniş Ürün Yelpazesi İle Müşterilerine Güleryüzlü Hizmet Sunmaktadır. En az Lise mezunu, MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, İkna gücü ve enerjisi yüksek, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, Alacak Yönetimi konusunda kariyer hedefleyen, Bay ve Bayan adaylar (Bay adaylar askerliğini tamamlamış) Bandırmada ikamet eden veya edebilecek, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. Bolu'da bulunan şubemizde Tahsildar Şoför olarak görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler• Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, • Tercihen SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan, • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, • En az Lise mezunu, • Seyahat engeli olmayan, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Güvenlik Hizmetleri, Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şoför

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde ön muhasebe departmanında çalışmak üzere; 25-35 Yaş arası, En az 3 yıl deneyimli, Diksiyonu Düzgün, Bilgisayar Programını çok iyi derecede kullanabilecek, Firma tahsilat aramalarına vakıf, Cari hesapları yönetebilecek, Sorumluluk sahibi bayan adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler25-35 YAŞ ARASI İKNA YETENEĞİ MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP NOT: İŞYERİMİZ ANADOLU YAKASI MALTEPE İLÇESİNDEDİR BAŞVURULARINIZI BU YÖNDE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  Sektör: Ajans, Medya, Reklamcılık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler- Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan, - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şef / Amir, Şoför

 • İş AçıklamasıOfisimizde "Tahsilat Yetkilisi" pozisyonunda çalışacak personeller alınacaktır. Görev tanımı; *Müşterileri, idari veya yasal takipte olan dosyaları hakkında bilgilendirmek, *Kişileri aramak ve gelen çağrıları karşılamak, *Dosyalardaki ulaşım bilgilerinin güncellenmesi, *Kişilere ödeme seçenekleri sunmak(borç yapılandırması), *Yapılan anlaşmalara bağlı olarak ödemeleri takip etmek. *Ve tahsilat sağlamak.

  Aranan NiteliklerHukuk ve Tahsilat sektöründe kariyer hedefleyen, *Tahsilatta tecrübesi olan, *Lisans, önlisans veya lise mezunu, *İkna Kabiliyeti yüksek, *Hedef odaklı çalışabilecek, *Ekip çalışmasına uyumlu, *Sözlü iletişim becerisi gelişmiş olması gerekmektedir

  Sektör: Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan NiteliklerVeri girişi yapabilecek Engel durumu nakit merkezi içerisinde ki çalışmaya uygun olan (Kıymetlerin taşınması) En az Lise mezunu İletişim becerileri kuvvetli Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık. Excell ve bilgisayar kullanımı bilgisi olan Askerlik ile ilişiği olmayan,muaf

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Şoför

 • İş Açıklamasıİşin tanımı Sektörün lider firmalarından Yeşil Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere; Tahsilat yeteneğinizi kullanarak yüksek kazanç elde edebileceğiniz özel bir sistemle grup şirketi bünyesindeki 2. El ve sıfır Vasıtaların satışı sonrası senet ödemelerinin takibi, müşteri aramalarının düzenli ve titiz yapılması, ödeme girişlerinin operasyon birimiyle takibi.

  Aranan NiteliklerEn az önlisans tercihen üniversite mezunu, Min. 1 yıl tahsilat iş tecrübesi olan, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, Güler yüzlü, dinamik, proaktif ve vizyon sahibi, Microsoft Office programlarını bilen ve aktif olarak kullanabilen Telefon görüşmelerinde kurallara uygun ve tahsilata yönelik etkin görüşme ve tahsilat yapabilecek, Güçlü ve etkili iletişim kurabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren ve müşteri odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi. Sorun çözebilen, sorumluluk alabilen, pratik, Güler yüzlü ve prezantabl, Ekip çalışmasına önem veren, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların fotoğraflı başvuru yapmaları rica olunur.

  Sektör: Holding, İnşaat, E-Ticaret

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Tahsilat Uzmanı

  Süper Tekstilİstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSüper Holding bünyesinin merkez ofisinde görevlendirilmek üzere, Tahsilat Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı Portföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Ödeme planlarını oluşturacak, Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek. Tahsilatların düzenli ve zamanında yapılması kapsamında müşterilerle irtibata geçmek, Gecikmiş alacakların süreç yönetimi ve işlemlerinin takibini yapmak, Riskli müşteriler için gerekli aksiyonları almak, Cari hesapların müşterilerle ve muhasebe kayıtlarıyla mutabakatlarını gerçekleştirmek, Tahsilat performansını periyodik olarak raporlamak,

  Aranan NiteliklerGenel Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Cari hesap yönetimi, mutabakat ve muhasebeleştirme konularına hakim, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, Organizasyon, planlama, iş takip ve iletişim yönleri güçlü.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • Hukuk Büromuzun Call Center Biriminde Görevlendirmek Üzere

  TEMLİK A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEn az lise mezunu Banka ve kurum alacaklarının tahsilatı konusunda minimum 1 yıl deneyimli Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek Tahsilata yönelik hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek Düzenli ve planlı çalışma becerisine sahip Takım çalışmasına uyumlu Dış görünüşüne özen gösteren Yöneticilerine ve iş arkadaşlarına saygılı

  Aranan Niteliklerİcra Hukuku mevzuatına hakim İcra Pro, YTS, HTS, Ms Office programlarına hakim Hızlı klavye kullanabilen

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıKüresel Hukuk Bürosunun Takip Elemanlığı kadrosunun gerektirdiği işlerden sorumlu olmak, Alanıyla ilgili uygulamaların sorumluluğunu yürütmek ve Adliyede icra işlemlerini takip etmek, Yönetimin vereceği görevleri icra etmek. İcra işlemlerini eksizsiz yerine getirmek. icra dosyalarında yapılması gereken işlemleri hızlı bir şekilde yapmak.

  Aranan NiteliklerİCRA TAKİP ALANINDA TECRÜBELİ, Hukuk Ofisimizin kurumsal yapısına uyum sağlayabilecek, En az lise mezunu olan, Takip elemanı olarak minumum 1 yıl deneyim kazanmış, İcra Takip bilgisi olan Sürekli gelişime açık, Problem çözme becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecil hakkı olan Avrupa yakasında ikamet eden Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, İCRA TAKİP ALANINDA TECRÜBELİ Takip Elemanları aranmaktadır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıŞirketimizin alacaklarını takip edip tahsilat süreçlerinde gereken işleri yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerBeyazıt yerleşkesinde bulunan şirketimizde çalışmak üzere; Minimum lise mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen (ek bilinen yabancı diller artı değerdir-tercihen Balkan dilleri), Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Tahsilat alanında tecrübeli (tercihen factoring firmaları veya hukuk büroları), 'Tahsilat Yetkilisi' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Yetkili, Eleman

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler- Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan, - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şef / Amir, Şoför

 • Tahsilat Sorumlusu

  GÜRSA OLUKLU MUKAVVAİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTahsilatların düzenli ve zamanında yapılması kapsamında müşterilerimizle irtibata geçmek, Vadesi gelen/geçen müşteri bakiyelerinin takibini yapmak ve zamanında tahsil edilmesini sağlamak, (olası gecikmelerde müşteriler ile bire bir iletişime geçerek ve etkin bir iletişim kurarak tahsilat takibini yürütmek) Müşteri bakiyeleri ve ödeme vadelerine göre rapor hazırlamak ve ilgililere sunmak, Satışlara istinaden müşterilerden alınan çek ve senetlerin sisteme girilmesi, Günlük olarak banka bakiyelerinin dökümünü almak kontrolünü yapmak, Tahsilat raporlarının hazırlanması ve sorunlu tahsilatların hukuksal süreçlerinin takip edilmesi, Tahsilatçıları günlük programa göre yönlendirmek, Amirleri tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek

  Aranan NiteliklerLise veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun, Mali İşler, Denetim, Finans veya benzer alanlarda deneyimli, Tahsilat konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Müzakere yetkinlikleri gelişmiş, En az bir muhasebe programını kullanabilen, İletişim ve temsil yeteneğine sahip, İleri seviyede MS Office uygulamalarını kullanabilen Analitik/sistematik düşünebilen, raporlama yeteneğine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Esenyurt, Beylikdüzü, Kıraç civarında ikamet eden,

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıBankalardan veya finansal kurumlardan devralınmış kurumların yasal(kanuni) takipteki dosyalarının telefon aracılığlıyla tahsilatını sağlayacak aşağıda yer alan niteliklere sahip personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş portföy yönetiminde çalışabilmek., Müşteri portföyünde verilen aylık tahsilat hedeflerini yerine getirmek. Hukuki konularda bilgi vererek müşterileri ödeme yapmaya ikna etmek. Borçlular ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek, alacak tahsilatı yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takibini yapmak. Şirket sistemlerindeki kayıtların doğru ve eksiksiz tutulmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerBankacılık/Finans alanında kariyer hedefleyen, Lisans, ön lisans ve lise mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek, Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına uyumlu, Ms Office programlarına hâkim, hızlı klavye kullanabilen, Tercihen Çağrı Merkezi ve Tahsilat Teknikleri konularında eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir

  Sektör: Hukuk, Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Temsilci

 • İş AçıklamasıFirmamız; Türkiye'nin önde gelen finans ve reel sektör kuruluşlarına çağrı merkezi yönetimi ve tahsilat ( collection ) hizmetleri vermektedir. Firmamız bünyesinde görevlendirmek üzere 'TAHSİLAT ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM LİDERİ' pozisyonu için aşağıda yer alan niteliklere sahip İstanbul / Anadolu Yakası'ndaki ofisimizde istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş alacakların takibi ve tahsili konularında tecrübeli, Ekip yönetimi tecrübesi olan, Kendisine bağlı ekibin hedeflerine ulaşması için gerekli aksiyonların alınmasından sorumlu olacak, Ekip performansları hakkında yönetime raporlama yapacak, Ekibinin daima yüksek motivasyon ile çalışmasını sağlayacak

  Aranan NiteliklerHukuk Büroları, Bankalar veya Varlık Yönetim Şirketlerinde "tahsilat” alanında deneyimi olan, Çağrı Merkezi Ekip yönetimi konusunda en az 1 yıl tecrübeli Analitik düşünce yapısına sahip, Lisans ya da ön lisans mezunu Hedef odaklı çalışabilecek, Ms Office programlarına hakim, Yönetime raporlama yapabilecek seviyede Powerpoint kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Takım Lideri

 • İş AçıklamasıPortföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Ödeme planlarını oluşturacak, Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek.

  Aranan NiteliklerTercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Ümraniye'ye ulaşım problemi olmayan En az Lise Mezunu, Tercihen Bankaların /Varlık Yönetim /Collection Şirketlerinin, Hukuk Bürolarının ve Çağrı Merkezlerinin Bireysel Tahsilata yönelik bölümlerinde görev almış, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçeyi akıcı ve doğru konuşabilen, Organizasyon yeteneği gelişmiş,Telefon trafiğini idare edebilecek,İkna kabiliyeti ve iletişim gücü yüksek, hedef odaklı çalışabilecek Kurumsal kültüre uygun, dış görünümüne özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını kullanabilen,Tam mesai çalışacak, Firmanın bankalardan ya da finansal kuruluşlardan devraldığı ve yasal sahibi olduğu alacakları,uygun ödeme planıyla yeniden yapılandırmak suretiyle tahsil etmek, Müşterilerle tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek alacak tahsilat yapmak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takip etmek için Çalışma arkadaşları aramaktayız

  Sektör: Hukuk, Diğer, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • İş AçıklamasıOfisimizde "Tahsilat Yetkilisi" pozisyonunda çalışacak personeller alınacaktır. Görev tanımı; *Müşterileri, idari veya yasal takipte olan dosyaları hakkında bilgilendirmek, *Kişileri aramak ve gelen çağrıları karşılamak, *Dosyalardaki ulaşım bilgilerinin güncellenmesi, *Kişilere ödeme seçenekleri sunmak(borç yapılandırması), *Yapılan anlaşmalara bağlı olarak ödemeleri takip etmek. *Ve tahsilat sağlamak.

  Aranan NiteliklerHukuk ve Tahsilat sektöründe kariyer hedefleyen, *Tahsilatta tecrübesi olan, *Lisans, önlisans veya lise mezunu, *İkna Kabiliyeti yüksek, *Hedef odaklı çalışabilecek, *Ekip çalışmasına uyumlu, *Sözlü iletişim becerisi gelişmiş olması gerekmektedir

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • Tahsilat Uzmanı (Call Center)

  Özcan Hukuk Bürosuİstanbul Anadolu 11 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAltunizade/Üsküdar'da bulunan ÖZCAN HUKUK BÜROSU; banka kredi alacaklarının yasal takibi ve tahsilatı işlemlerini yürütmektedir. Büromuz bünyesindeki "Call Center/Tahsilat" departmanı; telefonla ve yüzyüze borçlu görüşmeleri yapmakta, alacakların hızlı ve ekonomik tahsilatı ve raporlama görevini yerine getirmektedir. "Call Center/Tahsilat" departmanında görevlendirilmek üzere yukarıdaki niteliklere sahip personel aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerBünyemizde bulunan Telefonla Tahsilat Departmanında görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, Banka alacaklarının telefonla tahsilatı konusunda en az iki yıl deneyimli, Telefonla ve yüzyüze görüşmede kurallara uygun ve tahsilata yönelik etkin görüşme ve tahsilat yapabilecek, Düzenli ve planlı çalışma becerisine sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, İddialı ve hedefleri olan,maaş+prim ile çalışacak personel alınacaktır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Tahsilat Uzmanı

  Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bir holdinginin finans alanında faaliyet gösteren iştirak firmasında görevlendirilmek üzere "Tahsilat Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Portföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Ödeme planlarını oluşturacak, Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek.

  Aranan NiteliklerMin. Önlisans mezunu, MS Office programlarına hakim, Telefonda etkin iletişim kurabilen, Stres altında çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için - askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıBrokerliğimizin organizasyon yapısını geliştirmek ve genişletmek üzere İstanbul Merkez Büromuz için elementer, hasar, yangın, trafik, muhasebe/tahsilat branşlarında vizyonumuzu paylaşacak, sigortacılığı meslek olarak seçmiş kolay yılmayacak, pozitif enerji ile görev yapacak tecrübeli personeller arıyoruz. Bu ilana yapılan başvurular aday veri tabanımızda kayıt altına alınarak, mevcut ve oluşabilecek yeni pozisyonlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu olup tercihen 4 yıllık Üniversite veya 2 yıllık Sigortacılık M.Y.O. mezunu Sigorta Şirketleri ekran bilgisi olan Telefonda kolay iletişim kurabilecek diksiyona sahip Tercihen SEGEM Sertifikasına sahip En az iki yıl deneyimli adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıÇağrı merkezine gelen ve giden çağrıları (inbound - outbound) kaliteli hizmet anlayışı ile ve belirlenmiş kurallar doğrultusunda karşılamak, Takım çalışması ile etkin iletişim ve ikna yöntemlerini kullanarak alacak tahsilat arttırıcı yöntemler geliştirmek. Gerekli durumlarda ilgili birimlere yönlendirmek, araştırmalar yapmak ve dosyanın son aşamasına kadar takibini sağlamak. Hukuk Bürolarında veya Alacak Takip Birimlerinde en az 1 yıl deneyimli olmak.

  Aranan NiteliklerKüresel Hukuk & Danışmanlık olarak, HAFTA SONU ÇALIŞMASI OLMAYAN,Call Center Birimine; En az Lise mezunu, Hukuk Bürolarında veya Alacak Takip Birimlerinde en az 1 yıl deneyimi olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İkna kabiliyeti yüksek, MC Office Programlarına hakim, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Sabırlı, çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Hedef odaklı ve takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi olan, Dinamik, Problem çözme yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Bay / Bayan, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıYetiştirilmek üzere ; Bankalardan veya finansal kurumlardan devralınmış kurumların yasal(kanuni) takipteki dosyalarının telefon aracılığlıyla tahsilatını sağlayacak aşağıda yer alan niteliklere sahip personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş portföy yönetiminde çalışabilmek., Müşteri portföyünde verilen aylık tahsilat hedeflerini yerine getirmek. Hukuki konularda bilgi vererek müşterileri ödeme yapmaya ikna etmek. Borçlular ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek, alacak tahsilatı yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takibini yapmak. Şirket sistemlerindeki kayıtların doğru ve eksiksiz tutulmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerBankacılık/Finans alanında kariyer hedefleyen, Lisans, ön lisans ve lise mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek, Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına uyumlu, Ms Office programlarına hâkim, hızlı klavye kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir

  Sektör: Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • Banka Çağrı Merkezi Tahsilat Yetkilisi

  Stratej İKİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 11 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin önde gelen bankasında Bireysel Kredileri İzleme ve Tasfiye departmanında görev alarak bankacılığa ilk adımını atacak "Banka Tahsilat Temsilcileri" arıyoruz. Tahsilat operasyonlarına gelen aramaları operasyonun işlem talimatı doğrultusunda karşılamak ya da dış arama yoluyla müşterileri arayarak tahsilat sağlamak, İç ve dış müşteri memnuniyetini sağlamak için problemler karşısında hızlı ve kesin çözümler sağlamak, Takip edilmesi gereken konularda diğer birimlerle işbirliği içine girmek ve müşteriyi her aşamada bilgilendirmek.

  Aranan NiteliklerMinimum Önlisans mezun, 09:00-18:30 arası hafta içi 5 günlük çalışma sistemde görev alabilecek, (Ayda iki Cumartesi çalışma mevcut) İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen ( Performansa bağlı olarak kariyer imkanları bulunmaktadır)

  Sektör: Çağrı Merkezi, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Yetkili Yardımcısı

 • Muhasebe ve Tahsilat Uzmanı

  Kuzey Sigorta Acenteliğiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıSİGORTACILIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN ACENTEMİZE MUHASEBE DEPARTMANINDA DEĞERLENDİRİLMEK ÜZERE MUHASEBE VE TAHSİLAT UZMANI ARAMAKTAYIZ .

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 27 - 35 Yaş aralığında Fatura tahsilat süreçlerinde minimum 2 yıl tecrübeli, tercihen genel muhasebe tekniklerini bilen, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek, Etkili iletişim kurabilme yeteneğine sahip, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Analitik, dinamik, araştırmacı, sorgulayan, sonuç odaklı ve iş takibi yapabilecek, Vadesi gelen tahsilatların, müşteriyle doğru iletişimi kurarak tahsil edilmesini sağlamak, Aylık ve haftalık tahsilat ve müşteri alacak raporlarını hazırlamak, Kredi kartı, VPOS, havale ve otomatik ödeme tahsilat işlemlerinin takibi ve raporlanması, Raporlama yapabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden Bay - Bayan Çalışma Arkadaşları Aramaktayız !!!

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Uzman

 • Tahakkuk Uzmanı

  Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Anadolu 4 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Altunizade Hastanesi-Mali İşler Tahsilat Müdürlüğü Tahakkuk bölümünde görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Ön muhasebe işlemlerinin sorumluluğunu alabilecek muhasebe bilgisi ve deneyimi olan, İnsan ilişkileri kuvetli, Ekip çakılmasına yatkın "Tahakkuk Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıSatınalması gerçekleşen malzemelerin faturalarını RMS sistemine giriş yaparak kayıtların tutulması, Faturaların, evraklarını, onaylarını ve fiyat kontrolünün sağlanması, Yurtdışı işortaklarımızla ilgili ilişkilerin yönetimi, Onay döneminde imza sürecini başlatarak Muhasebe departmanına gönderimi.

  Aranan NiteliklerAcıbadem Sağlık Grubu Mali İşler Direktörlüğü bünyemizde görev almak üzere; Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, Finans, Ekonomi bölümlerinden mezun, İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Ödeme takipler konusunda minimum 1 yıl tecrübeli, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, Takipçi, sonuç odaklı, Ms Office program bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Yurtdışı Ödeme Takip Uzmanı" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Fatura Kontrol Memuru

  Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Anadolu 4 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıAcıbadem Altunizade Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere; SGK ve Özel Sağlık Sigortası ile ilgili mevzuata hakim, Ayaktan / Yatarak Tedavi faturalandırma süreçlerinde deneyimli, MS Office programlarına ve raporlama becerisine sahip, En az 1 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış "Fatura Kontrol Yetkilisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, Telekomünikasyon sektöründe önde gelen marka için çalışacak, aşağıdaki özellikleri taşıyan BayiSaha Sorumlusu aramaktayız. -Sorumluluğunda bulunan bayi mağazaları ile satış operasyonlarının yürütülmesi ve periyodik ziyaretlerin gerçekleştirilmesi, -Bayi siparişlerinin alınması, satışların gerçekleştirilmesi, -Potansiyel müşteri ve pazar araştırmalarının yapılması, -Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi, -Bayi satış ve stok hedeflerinin tutturulması için çalışmaların yapılması, -İlgili tüm satış, rapor ve analizlerinin hazırlanması, satış veritabanının güncel tutulması,

  Aranan NiteliklerAsgari lise, tercihen meslek yüksek okulu mezunu, Telekomünikasyon ve bayi ilişkilerinde deneyimli, Min. 3 yıl dayanıklı tüketim sektörü deneyimi olan, Güleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Aktif olarak araç kullanabilen Elazığ'da ikamet eden veya edebilecek olan,

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu

İş Habercisi - Tahsilat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?