Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tahsilat İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tahsilat
 • Tahsilat Uzmanı

  Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu 23 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMüşteri risk limitlerini belirlemek ve sistemde gerekli tanımlamaları yapmak. Müşteri risk durumlarının takibini yapmak ve düzenli olarak raporları oluşturmak. Müşteri tahsilatlarının takibini yapmak, tahsilatların zamanında yapılabilmesi için gerekli aksiyonları almak, bu doğrultuda müşterilerle iletişime geçilmesini sağlamak. Müşteri yaşlandırma tablolarını periyodik olarak hazırlanmak Müşteri tahsilatlarının aylık planlarını hazırlayıp rapor halinde Mali İşler Müdürü’ne sunmak. Müşterilerin alternatif ödeme planları ve kampanyalar hakkında bilgilendirilmesi konusunda gerekli çalışmaları yapmak. Tahsilat hedeflerini gösteren nakit akış bütçesini hazırlamak, Mali İşler Müdüründen onay almak ve gerçekleşmesini sağlamak Alacak gün sayısının azaltılması için gerekli çalışmaları yapmak. Müşteri tahsilatlarındaki sorunlu alacakları belirlemek ve aksiyon alabilmek için gerekli raporlamaları yapmak. Gerektiği durumlarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek. Tahsilat süreciyle ilgili gerekli olabilecek ek raporları hazırlamak

  Aranan NiteliklerMedikal alanında sektör lideri olan bir müşterimiz için 'Tahsilat Uzmanı' arıyoruz. Üniversite mezunu (Tercihen İşletme, Pazarlama, Muhasebe bölümlerinden mezun) Tahsilat konusunda 3-4 yıllık tecrübe sahibi Tercihen Netsis veya diğer muhasebe programlarından en az birisine hakim Microsoft Office programlarına hakim (Özellikle Excel) İletişim ve pazarlık becerileri güçlü, kendisini iyi ifade eden, disiplinli, dikkatli, özenli çalışan, takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, gizlilik prensibine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan

  Sektör: Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. Kastamonu şubemizde, operasyon memuru olarak görev almak üzere aşağıdaki niteliklerdeki adaylarla tanışmak istiyoruz.

  Aranan Nitelikler- Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan, - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık. - 20-38 Yaş arasında erkek adaylar

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Şoför

 • İş AçıklamasıHatay Erzin'de açılan termal işletmemizin ADANA Merkez Ofisinde üye ilişkileri ve tahsilat ile ilgili görev alacak deneyimli veya deneyimsiz "Müşteri Temsilcileri" alınacaktır. NOT: Satış - Pazarlama ile ilgili bir iş değildir. Başvurular bu doğrultuda gerçekleştirilebilir.

  Aranan Nitelikler18 - 30 yaş aralığında bay/bayan, En az lise mezunu, Çağrı Merkezi deneyimi bulunan, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, İletişim yeteneği güçlü, İkna kabiliyeti yüksek, Müşteri odaklı çalışabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adana'da ikamet eden veya edebilecek olan,

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Halkla İlişkiler, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş AçıklamasıHukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkillerimize "Dava, Danışmanlık, İcra ve Uluslararası Hukuk" alanlarında 22 yıldır hizmet vermekteyiz. Alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 200’ den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir. Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak, alanlarında deneyimli "Çağrı Merkezi Alacak Tahsilatı (Kıdemli Müşteri Temsilcisi)”arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerYeni projelerle norm kadro artışı yaptığımız Çağrı Merkezi Birimimizde telefonla alacak tahsilatı yapmak üzere çalışacak "Kıdemli Müşteri Temsilcisi",​ · Önlisans veya tercihen Lisans mezunu, · Inbound ve/veya outbound çağrı merkezlerinde tercihen Yasal Takip/ Collection operasyonlarda minimum 4 yıl çalışmış, "Kıdemli Müşteri Temsilci” pozisyonunda da en az 2 yıl tecrübesi olan, · 100-200 kişilik ekiplerin ve farklı projelerin içerisinde yer almış, · Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, · Yoğun iş temposunda iş önceliklerini belirleme becerisine sahip, · Raporlama noktasında ofis programlarını iyi kullanan, · Hızlı aksiyon alabilen, hedef ve sonuç odaklı, · Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, · İnsan ilişkilerinde başarılı olup, iç motivasyon ve enerjisini üst düzeyde tutabilen, · Ekip arkadaşlarının gelişimine katkı sağlayabilecek, · Esnek (yoğun) çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, · Dinamik ortamları seven, "Pozitif ve Enerjik”, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden. Not: Çalışma yerimiz metro güzergahında bulunan İst. Dünya Ticaret Merkezi (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.) İŞ TANIMI Yöneticisi tarafından kendisine verilen kurum dosyalarıyla ilgili arama ve araştırma işlemleri yaparak, borçlulardan ödeme sözü alacak ve/veya ödeme yapmalarını sağlayacak.

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci, Eleman, Asistan

 • İş AçıklamasıHukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkillerimize "Dava, Danışmanlık, İcra ve Uluslararası Hukuk" alanlarında 22 yıldır hizmet vermekteyiz. Alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 200’ den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir. Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak, alanlarında deneyimli "Engelli Kadro”arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerHukuk Ofisimizde yer alan tüm birimlerde yetiştirilmek üzere veya uzmanlık alanına uygun pozisyonlarda değerlendirilecek engelli arkadaşlarımızdan: Ön yazılarında engel durumlarını tarif etmeleri ve raporlarında belirtilen işgücü kaybı yüzdesini, hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz. Tercihen lise mezunu, Tercihen ofis (word, excel) programlarına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 oranında engel raporu bulunan. Not: Çalışma yerimiz metro güzergahında bulunan İst. Dünya Ticaret Merkezi (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.)

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci, Eleman, Asistan

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. Çorlu şubemizde, operasyon memuru olarak görev almak üzere aşağıdaki niteliklerdeki adaylarla tanışmak istiyoruz.

  Aranan Nitelikler- Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan, - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık. - 20-38 Yaş arasında erkek adaylar

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Şoför

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler- Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan, - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Şoför

 • İş AçıklamasıGürses A.Ş şirketler grubunun, beyaz eşya alanında hizmet veren firması Gürses A.Ş Arçelik, 1975 yılından bu yana bayiliğini sürdürdüğü Arçelik markasının ürünlerini, en iyi hizmet anlayışı doğrultusunda ve müşteri memnuniyetini gözeterek tüketici ile buluşturmaktadır. Arçelik markalı ürünlerin satışını gerçekleştiren kurumlar içerisinde, her yıl ilk beş arasında yer alan Gürses A.Ş, üç satış noktasında yılda 50.000 tüketiciye hizmet vermektedir. Gürses A.Ş, Arçelik beyaz eşya, elektronik, ankastre ürünler ile markanın diğer tüm ürünlerinin ve Bellona nın tüm ürünlerinin satışını yapmaktadır. Merkezi Esenler'de Faaliyet göstermekte olduğumuz Beyaz Eşya, Elektronik ve Mobilya Mağazacılık sektöründe deneyimli Bayan Tahsilat Sorumluları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler20 - 30 yaş arası, En az 1 yıl hukuk bürosunda çalışmış, Meslek Yüksek Okulu veya üniversite mezunu, İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı, Temel PC, İnternet ve MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Esenler, Bayrampaşa, Güngören, Bağcılar, Bahçelievler, Fatih, Zeytinburnu, Merter bölgesinde oturan ve Esenler'e ulaşım problemi olmayan, Ofisde telefonda tahsilat görüşmeleri gerçekleştirecek.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. Bolu'da bulunan şubemizde Tahsildar Şoför olarak görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler• Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, • Tercihen SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan, • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, • En az Lise mezunu, • Seyahat engeli olmayan, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Güvenlik Hizmetleri, Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şoför

 • İş AçıklamasıBankalardan veya finansal kurumlardan devralınmış kurumların yasal(kanuni) takipteki dosyalarının telefon aracılığlıyla tahsilatını sağlayacak aşağıda yer alan niteliklere sahip personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş portföy yönetiminde çalışabilmek., Müşteri portföyünde verilen aylık tahsilat hedeflerini yerine getirmek. Hukuki konularda bilgi vererek müşterileri ödeme yapmaya ikna etmek. Borçlular ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek, alacak tahsilatı yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takibini yapmak. Şirket sistemlerindeki kayıtların doğru ve eksiksiz tutulmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerBankacılık/Finans alanında kariyer hedefleyen, Lisans, ön lisans ve lise mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek, Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına uyumlu, Ms Office programlarına hâkim, hızlı klavye kullanabilen, Tercihen Çağrı Merkezi ve Tahsilat Teknikleri konularında eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir

  Sektör: Hukuk, Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Temsilci

 • İş Açıklaması2005 yılından beri alacak takibi alanında faaliyet gösteren, İstanbul 4. Levent’te yerleşik, Bankalar, Varlık Yönetim Şirketleri, GSM şirket alacakları ile diğer kurumların alacaklarını, gerek yasal takip öncesi idari takip olarak adlandırılan süreçlerde, gerekse hukuki takip neticesinde sonuçlanmamış dosyaların tahsilatına yönelik hizmet veren firmamız2005 yılından beri alacak takibi alanında faaliyet gösteren, İstanbul 4. Levent’te yerleşik, Bankalar, Varlık Yönetim Şirketleri, GSM şirket alacakları ile diğer kurumların alacaklarını, gerek yasal takip öncesi idari takip olarak adlandırılan süreçlerde, gerekse hukuki takip neticesinde sonuçlanmamış dosyaların tahsilatına yönelik hizmet veren firmamız 2017 yılı itibariyle İzmir şubesinde günden güne büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir. İzmir şubesinde aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız. · Tahsilatı arttırmak için ekiplerinin performansının ölçülmesi ve iyileştirilmesi için aksiyonları almak · Belirlenen hedeflere ulaşmasında kendisine bağlı ekipleri yönlendirmek, · İş süreçleri ile ilgili gerekli kontrol, verimlilik ve performans analizlerini yapmak ve yönetmek, · Tahsilat raporlarını ilgili yöneticilerine sunmak, · Tahsilatı artırmaya yönelik projeler geliştirmek, · Tahsilat faaliyetlerinin yürütülmesi için gerekli organizasyon ve planlamaları yapmak, ekipleri yönlendirmek ve performans sonuçlarını takip etmek, · Kendisine bağlı ekiplerin organizasyon ve motivasyon çalışmalarını yürütmek, · Kurumsal Müşteri ilişkilerini yönetmek, · Birden fazla projenin yönetiminde etkin rol oynamak, · Tahsilat ekipleri tarafından yürütülen uygulamalara ait tüm süreçleri takip etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu, · Çağrı merkezi ve ekip yönetimi konusunda 4 yıllık tecrübesi olan, · Kurumsal temsil yeteneğine sahip, · Sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, · İyi derece MS Office programlarını kullanabilen, · Sorumluluk sahibi, hedef odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, · Analitik düşünebilen ve proaktif, · Raporlama becerisi ve analiz yeteneğine sahip, · Dinamik, yoğun tempoya ayak uydurabilecek, · İnsiyatif alabilen, · Liderlik, planlama, organizasyon ve motivasyon becerilerine sahip · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, · Yoğun iş temposunda performans odaklı ortamlarda çalışabilen.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Süpervizör

 • İş AçıklamasıCollecturk, bankaların, varlık yönetim şirketlerinin, GSM şirketlerinin ve diğer kurumların alacaklarının, gerek yasal takip öncesi idari takip olarak adlandırılan süreçlerde, gerekse hukuki takip neticesinde sonuçlanmamış dosyalarının tahsilatına yönelik hizmet vermektedir.

  Aranan Nitelikler-İyi derecede Rusça bilen -En az lise mezunu, -Takım çalışmasına yatkın, -Zaman kısıtları ve kesin hedeflerle çalışabilecek, -Sonuç odaklı çalışabilen, -Yüksek dinleme becerisine sahip, telefonla iyi iletişim kurabilen, -Sabırlı, düzenli ve istekli, -Microsoft Ofis uygulamalarına ve internet kullanımına hakim, -30 yaşını aşmamış takım arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıFirmamız; Türkiye'nin önde gelen finans ve reel sektör kuruluşlarına çağrı merkezi yönetimi ve tahsilat ( collection ) hizmetleri vermektedir. Firmamız bünyesinde görevlendirmek üzere 'TAHSİLAT ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM LİDERİ' pozisyonu için aşağıda yer alan niteliklere sahip İstanbul / Anadolu Yakası'ndaki ofisimizde istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş alacakların takibi ve tahsili konularında tecrübeli, Ekip yönetimi tecrübesi olan, Kendisine bağlı ekibin hedeflerine ulaşması için gerekli aksiyonların alınmasından sorumlu olacak, Ekip performansları hakkında yönetime raporlama yapacak, Ekibinin daima yüksek motivasyon ile çalışmasını sağlayacak

  Aranan NiteliklerHukuk Büroları, Bankalar veya Varlık Yönetim Şirketlerinde "tahsilat” alanında deneyimi olan, Çağrı Merkezi Ekip yönetimi konusunda en az 1 yıl tecrübeli Analitik düşünce yapısına sahip, Lisans ya da ön lisans mezunu Hedef odaklı çalışabilecek, Ms Office programlarına hakim, Yönetime raporlama yapabilecek seviyede Powerpoint kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Takım Lideri

 • Tahsilat Temsilcisi

  Ekokariyer İnsan Kaynakları Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBireysel Tahsilat departmanında görevlendirilerek; Portföyündeki banka yasal takip dosyalarının ilişki yönetiminden sorumlu olmak, Şirketin amaç ve hedeflerine uygun olarak portföyündeki müşterilere ulaşmak, Müşteriyi borçları konusunda bilgilendirmek ve uygun ödeme planı hazırlayarak tahsilatın gerçekleşmesi, Görüşmeler esnasında risk analizini yaparak gerekli aksiyonların alınmasının sağlanması.

  Aranan NiteliklerDanışmanlığını yaptığımız varlık yönetim sektöründeki lider müşterimiz için "Tahsilat Yetkilileri" arıyoruz. Minimum ön lisans mezunu, 28 yaşını aşmamış, Tercihen tahsilat deneyimli, İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Proaktif ve çözüm odaklı bakış açısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl tecilli

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıKendisine tanımlanan aylık tahsilat listesi içerisinden aylık bazda hedeflenen en yüksek tahsilatın sağlanmasıdır.

  Aranan NiteliklerKurumsal müvekkillere ait yasal takip dosyalarının tahsilatını sağlayan departmanımız bünyesinde görev almak üzere; • Eski işyerinden referans verebilecek, • Düzgün diksiyon ve güçlü bir ses tonuna sahip, • Tahsilat alma konusunda tecrübe sahibi • Araştırmayı seven,ikna yeteneği yüksek • Ekip çalışmasına yatkın, • Maaş + prim + sosyal haklar ile çalışacak, • Tercihen lise veya önlisans mezunu, • Cumartesi günleri çalışabilecek, • Bilgisayar ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Avukat

 • İş AçıklamasıOfisimizde "Tahsilat Yetkilisi" pozisyonunda çalışacak personeller alınacaktır. Görev tanımı; *Müşterileri, idari veya yasal takipte olan dosyaları hakkında bilgilendirmek, *Kişileri aramak ve gelen çağrıları karşılamak, *Dosyalardaki ulaşım bilgilerinin güncellenmesi, *Kişilere ödeme seçenekleri sunmak(borç yapılandırması), *Yapılan anlaşmalara bağlı olarak ödemeleri takip etmek. *Ve tahsilat sağlamak.

  Aranan NiteliklerHukuk ve Tahsilat sektöründe kariyer hedefleyen, *Tahsilatta tecrübesi olan, *Lisans, önlisans veya lise mezunu, *İkna Kabiliyeti yüksek, *Hedef odaklı çalışabilecek, *Ekip çalışmasına uyumlu, *Sözlü iletişim becerisi gelişmiş olması gerekmektedir

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • Tahsilat Uzmanı

  Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bir holdinginin finans alanında faaliyet gösteren iştirak firmasında görevlendirilmek üzere "Tahsilat Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Portföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Ödeme planlarını oluşturacak, Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek.

  Aranan NiteliklerMin. Önlisans mezunu, MS Office programlarına hakim, Telefonda etkin iletişim kurabilen, Stres altında çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için - askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. Kasımpaşa şubemizde görev almak üzere, aşağıdaki niteliklerdeki adaylarla tanışmak istiyoruz.

  Aranan Nitelikler- Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan, - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Şoför

 • İş Açıklaması2005 yılından beri İstanbul'da bankalara, gsm operatörlerine ve kamu kuruluşlarına hizmet veren şirketimiz Collecturk, 2017 yılı itibariyle İzmir şubesinde günden güne büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Şirket yönetim ve personel ihtiyaçları doğrultusunda raporlama sistemlerinin geliştirilmesi, analiz çalışmalarının yürütülmesi ve şirketin planlama faaliyetlerini yürütülebilmesini sağlayacak aşağıdaki nitelik ve yetkinliklere sahip Stratejik Planlama Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAnalitik zekası yüksek Inin bilen (Interactive Intelligence) Raporlama yapabilen Arama stratejilerini planlayabilecek ve uygulamaya geçirebilecek Tercihen bankacılık tecrübesi olan İletişim yeteneği kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Çağrı Merkezi, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. İstanbul Maslak şubemizde görevlenirmek üzere Tahsildar Şoför ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan, - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Şoför

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. Bursa şubemizde, operasyon memuru olarak görev almak üzere aşağıdaki niteliklerdeki adaylarla tanışmak istiyoruz.

  Aranan Nitelikler- Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - Tercihen SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan ya da görevi itibariyle başvuru yaparak bu belgeleri alabilecek olan, - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık. - 20-38 Yaş arasında erkek adaylar,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Memur, Şoför

 • İş AçıklamasıPortföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Ödeme planlarını oluşturacak, Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek.

  Aranan NiteliklerTercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Ümraniye'ye ulaşım problemi olmayan En az Lise Mezunu, Tercihen Bankaların /Varlık Yönetim /Collection Şirketlerinin, Hukuk Bürolarının ve Çağrı Merkezlerinin Bireysel Tahsilata yönelik bölümlerinde görev almış, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçeyi akıcı ve doğru konuşabilen, Organizasyon yeteneği gelişmiş,Telefon trafiğini idare edebilecek,İkna kabiliyeti ve iletişim gücü yüksek, hedef odaklı çalışabilecek Kurumsal kültüre uygun, dış görünümüne özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını kullanabilen,Tam mesai çalışacak, Firmanın bankalardan ya da finansal kuruluşlardan devraldığı ve yasal sahibi olduğu alacakları,uygun ödeme planıyla yeniden yapılandırmak suretiyle tahsil etmek, Müşterilerle tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek alacak tahsilat yapmak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takip etmek için Çalışma arkadaşları aramaktayız

  Sektör: Hukuk, Diğer, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. İstanbul Güneşli şubemizde, operasyon memuru olarak görev almak üzere aşağıdaki niteliklerdeki adaylarla tanışmak istiyoruz.

  Aranan Nitelikler- Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - Tercihen SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan ya da görevi itibariyle başvuru yaparak bu belgeleri alabilecek olan, - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık. - 20-38 Yaş arasında erkek adaylar,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Memur, Şoför

 • İş AçıklamasıOsmanbey'de bulunan büromuzun icra departmanında, kurum icra dosyalarının tahsili için borçluyla telefonda görüşüp tahsilat yapacak tecrübeli PERSONEL arıyoruz * Maaş + prim + günlük bonus + yo l+ yemek sistemi ile çalışmaktayız.

  Aranan Nitelikler· *BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ. · * TAHSİLAT ODAKLI , DOSYA TAKİBİNİ SONUNA KADAR GERÇEKLEŞTİRECEK . DETAYLI ARAMA VE ARAŞTIRMA YAPABİLECEK . · *20 - 40 yaş arası · *En az lise mezunu · *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, · *Takım çalışmasına yatkın, · *Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, · * İKNA gücü ve enerjisi yüksek, · *Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, · *''Alacak Yönetimi'' konusunda KARİYER hedefleyen. · *Tercihen İstanbul Avrupa yakasında oturan ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. Not : Tecrübesiz adayların başvuruları dikkate alınmayacaktir.

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Eleman, Müşteri Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Süpervizör(Çağrı Merkezi)

  ÇİFTÇİOĞLU HUKUK AVUKATLIK & DANISMANLIKİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıBakırköy İncirli’de faaliyet gösteren Hukuk Büromuz, Adliye, işlem ve Call Center birimlerinden oluşmakta olup çalışan mutluluğu ve motivasyonunu esas alan yönetim anlayışı ile hizmet ve tahsilat seviyesini en üst noktalara taşıma vizyonuna sahiptir. Çalışmakta olduğumuz kurumsal dosya takibi projelerinde hedefimiz daima hep daha iyisini gerçekleştirmektir. Bu amaçla; Bağlı olduğu yöneticiye tahsilat ekibinin günlük, haftalık, aylık raporlarının hazırlanması, Yönetici Talimatları doğrultusunda günlük iş planının ve personelin takip edilmesi, Günlük ve aylık prim hak edişlerinin raporlanıp yönetici onayına sunulması, Tahsilat ekibinin performansını sürekli geliştirecek faaliyetlerde bulunmak, Tahsilat ekibinin arama sayısı, süresi, mola ve ACV sürelerinin kontrolü, Personel devamlılığının sağlanması.

  Aranan NiteliklerEn az ön lisans mezunu, Kurum kültür ve prosedürlerine uyum sağlayacak, Büromuzu en iyi şekilde temsil edecek, Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Gecikmiş alacak yönetimi ve toplu icra takibi alanında hukuk bürosu veya tahsilat şirketlerinde en az 5 yıl supervisor pozisyonunda görev almış, Borçlu Aramaları ve Telefonda Tahsilat konusunda tecrübe sahibi olan, İkna kabiliyeti ve iletişim becerileri yüksek, diksiyonu düzgün, Raporlama ve sunum becerileri yüksek, Analitik ve problem çözme becerileri gelişmiş, Zamanını verimli ve etkin yönetebilen, Operasyonel ve finansal verimlilik bakış açısıyla proje yönetebilen, Sonuç odaklı, motive ve profesyonel bakış açısına sahip, İnisiyatif alma ve karar verme becerileri gelişmiş, Ekibindeki çalışan mutluluğunu ve bağlılığını tüm performans göstergeleriyle birlikte sağlayabilen, Ekibin hedefine ulaşabilmesi için gerekli koçluk ve yönlendirmeleri yapabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Kendini iyi ifade edebilen, Sorumluluk alabilen, İyi derecede Microsoft Office, Excel bilen ve planlama yeteneğine sahip, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, Kurum kimliğini profesyonel şekilde temsil edebilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, Çağrı merkezimiz için supervisor istihdam edilecektir.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Analist, Yönetici, Süpervizör

 • İş AçıklamasıBakırköy İncirli’de bulunan Hukuk Büromuza, Kurum kültür ve prosedürlerine uyum sağlayacak, Portföyünde ki icra takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Borçlulara hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgiyi aktararak tahsilat işlemlerini gerçekleştirebilecek ve ödeme planına bağlı olarak ödemeleri takip edebilecek, Tahsilatın yapılması konusunda borçlularla iletişime geçerek gerekli aksiyonları alacak, Ödeme planlarını oluşturacak, Ödemelerin zamanında yapılması için gerekli takibi yapacak, Hedef ve performans doğrultusunda borç tahsilatını yapabilecek ve tahsilat oranına bağlı yüksek performans primi ile çalışabilecek ‘Tahsilat Takip Personeli’ arıyoruz,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış/en az 2 yıl tecil ettirmiş adaylar tercih edilecektir. Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçeyi akıcı/doğru konuşabilen, Kurum alacaklarının telefonla tahsilatı konusunda tercihen Yasal Takip Sistemi tecrübesi olan, İnsan ilişkileri kuvvetli, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek ve borçlu ilişkilerinde başarılı olabilecek, Düzenli ve planlı çalışma becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenme ve sürekli gelişime açık, Tahsilat sağlamak amacıyla müşteri ile iletişim için gerekli araştırmaları geliştirecek, MS Office programlarına hakim, Rekabet ortamında, hedef odaklı ve enerjik çalışmaya hazır olan, Zamanı iyi yöneterek planlı sonuç üreten, Hukuk Ofisimize idari ve yasal takip departmanımız da görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıKurumsal müşterilerimizin, icra takibi sonrasında borcu bulunan müşterilerini aramak ,araştırmak ve tahsilatını yapmak, Aylık tahsilat hedefini gerçekleştirmek, Kendisine atanan dosyaları titizlikle takip etmek. Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Elemanı/Agent olarak çalışacak Takım Arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİstanbul 1.Levent'de faaliyet gösteren İcra Departmanımız; Adliye, İşlem ve Call Center Birimlerinden oluşmakta olup çalışan mutluluğu ve motivasyonunu esas alan yönetim anlayışı ile hizmet ve tahsilat seviyesini en üst noktalara taşıma vizyonuna sahiptir.Çalışmakta olduğumuz kurumsal dosya takibi projelerinde hedefimiz daima hep daha iyisini gerçekleştirmektir. Bu amaçla aynı hedefe odaklanacak, En az Lise mezunu , Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçe'yi akıcı konuşabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek ve müşteri ilişkilerinde başarılı olabilecek, Enerjik, pozitif, iç motivasyonu yüksek, iyi bir dinleyici, Hedef odaklı çalışabilen, Araştırmacı yönü kuvvetli , Takım çalışmasına yatkın, Takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, Yoğun tempoda titizlikle çalışabilecek, MS Office programlarına hakim , Alacak tahsilatı konusunda deneyimli, Sayılan özelikleri taşıyan başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıHukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkillerimize "Dava, Danışmanlık, İcra ve Uluslararası Hukuk" alanlarında 22 yıldır hizmet vermekteyiz. Alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 200’ den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir. Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak, alanlarında deneyimli "Çağrı Merkezi Alacak Tahsilatı (Müşteri Temsilcisi)”arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerYöneticisi tarafından kendisine verilen kurum dosyalarıyla ilgili arama ve araştırma işlemleri yaparak, borçlulardan ödeme sözü alacak ve/veya ödeme yapmalarını sağlayacak, Yeni projelerle 20 kişilik norm kadro artışı yaptığımız Çağrı Merkezi Birimimizde telefonla alacak tahsilatı yapmak üzere çalışacak, Lise mezunu veya tercihen meslek yüksekokul mezunu, Hukuk bürosu ve/veya çağrı merkezlerinde en az 1 yıl tecrübesi olan, Tercihen alacak tahsilatı deneyimi olan, Telefon görüşmelerinde girişken ve ikna kabiliyeti yüksek olan, Özgüveni yüksek, iş hakkında bilgi sahibi ve işini severek yapabilecek, Ofis programlarını kullanabilen, hızlı ve aktif olan, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı olup, enerjisini üst düzeyde tutabilen, Dinamik ortamları seven, “Pozitif ve Enerjik”. Tercihen sigara kullanmayan, 18 - 30 yaşları arasında bay/bayan, Analitik düşünebilme yetisine sahip, detaylara önem veren, hedef ve sonuç odaklı, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden. Not: Çalışma yerimiz metro güzergahında bulunan İst. Dünya Ticaret Merkezi (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.)

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması1995 yılından beri faaliyet gösteren Çarşım Alışveriş Merkezleri, bugün İstanbul'da 3 ayrı bölgedeki mağazaları ile kendi segmentinde ilk akla gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.Hedefimiz; dinamik, keyifli, sürekli kendini geliştiren perakendecilik anlayışı ve her aşamada yüksek kalite bilinci ile müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmaktır. Elektronik / Beyaz Eşya / Bilgisayar/ Küçük Ev Aletleri/ Spor Aletleri /Mobilya/ Mobilya aksesuarı / Halı /Ev tekstili /Porselen / Züccaciye / Kozmetik / Kişisel Bakım / Ziynet Eşyaları / Giyim ve Tekstil''bünyesinde barındıran şirketimize ‘’ YASAL TAKİP SORUMLUSU ’’ olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen; heyecanlı, yaratıcı ve profesyonel,ailemizin üyesi olacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerHukuk Ofisimizin kurumsal yapısına uyum sağlayabilecek, Tercihen Yüksekokul Mezunu, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yasal takibi alanında en az 2 yıl deneyimi olan Bankaların risk izleme, kredi takip veya tahsilata yönelik çağrı merkezlerinde çalışmış Borçlu dosyalarının incelemesini yaparak dosyanın tahsil kabiliyetini değerlendirecek Alternatif tahsilat kanallarının geliştirilmesine yönelik süreçlerde görev alacak Borçlulara yaşanacak hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi sağlayarak, tahsilat işlemlerini gerçekleştirecek. Hedef performans kriterleri doğrultusunda borç tahsilatını yapacak ve ödeme planına bağlı ödemeleri takip edecek Diksiyonu düzgün, yazılı/sözlü anlatım yeteneği gelişmiş, Hedef odaklı ve takım çalışmasına yatkın olan. Telefonda iletişim becerisi yüksek, Girişken, sosyal yanı ve ikna yeteneği güçlü, Tercihen Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü veya Büyükçekmece de ikamet eden Bay/Bayan personeller aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıAlacak Yönetimi(collection) sağlayan firmamızda ; müşterilerimizin resmi evraklarının takibi, düzenlemesi ,sisteme yüklenmesi,eksik evraklarının tamamlanması , mail akışlarının sağlanması gibi operasyonel işlemlerde görevlendirmek üzere İstanbul/ Kartal'daki ofisimize 'Operasyon Elemanı(Back Office Elemanı) 'pozisyonunda çalışacak personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerLisans, ön lisans ve lise mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi Dikkatli, Takım çalışmasına uyumlu, Ms Office programlarına hâkim, hızlı klavye kullanabilen, Tercihen Çağrı Merkezi ve Tahsilat Teknikleri konularında eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir

  Sektör: Bankacılık / Finans, Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Incoming Operasyon Elemanı

İş Habercisi - Tahsilat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?