Veteriner İş İlanları

Hepsini Temizle
Veteriner
 • İş Açıklaması Ekiz Tavukçuluk Kemalpaşa Üretim tesislerinde görevlendirilmek üzere Ziraat Mühendisi ya da Veteriner Hekim istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Ziraat Mühendisi (Zooteknist) ya da Veteriner Hekim Saha faaliyetlerini başarı ile yürütebilecek Bilgisayar kullanabilen MS Office programlarına hakim Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen 35 yaşını aşmamış Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Öğrenmeye açık, İletişim becerileri güçlü.

 • Veteriner Hekim
  Firma Adı Gizli
  Türkiye Geneli 8 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Ankara'da kurulacak büyükbaş besi çiftliğimiz için, büyükbaş hayvan sağlığı, hayvan beslenmesi ve çiftlik yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli bay ve bayan veteriner hekim aramaktayız. Sadece ANKARA, KONYA ve AKSARAY illerinde ikamet eden veya edebilecek adayların başvurması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler Çiftlik İnşaatı sırasında danışmanlık ve tavsiyeler bulunabilecek seviyede çiftlik tecrübesi ve bilgisine sahip olmak İnşaat sonrasında hayvan alımı sırasında muayene için seyahat etmek Sürü yönetimi sistemi kurmak Yem rasyonları hazırlamak Seyahat engeli bulunmaması, sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilmek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak Koruyucu Hekimlik uygulamalarını yapmak, (Aşılama programı,ayak bakım programı,rutin test analizleri-kan, vb.) Hastalık teşhis ve tedavi işlemlerini takip etmek. Lütfen çiftliğin Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinin sınırları içerisinde kurulacağını göz önünde bulundurun.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Veteriner İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?