İş Hayatına Dair

5. KOÇLUK KONFERANSI “İZ BIRAK”ACAK
5. KOÇLUK KONFERANSI “İZ BIRAK”ACAK

Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği (ICF Türkiye) tarafından profesyonel koçluk sanatını, bilimini ve mesleğini tanıtmak ve ilerletmek amacıyla düzenlenen 5. Koçluk Konferansı’nın tarihi ve yeri belli oldu. Konferans, 3 - 4 Mayıs 2016 tarihlerinde iki gün olarak Point Hotel Bosphorus’ta gerçekleşecek.

Konferansa koçluğa merak duyan ve bu alandaki fırsatlar ve gelişmeler ile ilgilenen tüm liderler, yöneticiler, insan kaynakları profesyonelleri, koçlar, iletişimciler, sporcular, eğitimciler, iş adamları, girişimciler, gazeteciler ve akademisyenler davet edilecek. 5. Koçluk Konferansı; önümüzdeki yıl "İz Bırak” temasıyla düzenlenecek.

Katılımcılara farkındalık kazandırmayı, koçluğu anlamayı ve iz bırakmanın önemini vadeden konferans; ulusal ve uluslararası alanlarda deneyimli, konusunda uzman konuşmacıları bir araya getirecek.Konferansta koçluğun kurumsal ve gündelik hayattaki her alanda insan üzerinde etki bırakan, sürekli yeni yöntemlerle kendini geliştiren ve ciddi uzmanlık gerektiren bir kavram ve güçlü, iz bırakan bir etkiye sahip olduğu mesajı verilecek.  İki gün sürecek konferansın ilk gününde özellikle koçluk kavramına katkı yapacak atölye çalışmalarına yer verilirken, ikinci gününde ise konusunda uzman konuşmacılar geçmiş deneyimleri ile nasıl "iz bırak”tıklarını anlatarak, geleceğe ilişkin katılımcılara ilham vermiş olacaklar.

5. Koçluk Konferansı’nın, koçluk mesleğinin gelişimi için önem teşkil eden bir etkinlik olduğunu anlatan ICF Türkiye Başkanı Naci Demiral, "Dünya’da ve Türkiye’de giderek artan bir ilgiyle karşılanan "Koçluk” bugün artık geleceğin en önemli meslekleri arasında. ICF Türkiye’de 500’e yaklaşan kayıtlı üye ve 275 ünvanlı koç mevcut. ICF onaylı eğitimlerin Türkiye de verilmeye başlanmasından bu güne kadar yaklaşık 3000 kişinin ICF onaylı bir eğitim aldığını söyleyebiliriz. Koçluk Konferansı, sağladığı bilgi ve network ile hızla gelişen bu meslek dalı için büyük değer taşıyor. Mayıs 2016’da gerçekleştireceğimiz 5. Koçluk Konferansı’mızda değerli dostlarımızı bu geniş kapsamlı aktivitemizde aramızda görmekten mutluluk duyacağız” dedi.

Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği (ICF Türkiye) ve 5. Koçluk Konferansı hakkında bilgi almak için www.koclukkonferansi.com ve www.icfturkey.org adresleri ziyaret edilebilir.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver