İş Hayatına Dair

“Danone Camp” Genç Yetenekleri Bir araya Getirdi...
“Danone Camp” Genç Yetenekleri Bir araya Getirdi...

Mümkün olan en fazla sayıda insana gıda yoluyla sağlık ulaştırma misyonu ile faaliyet gösteren Danone Türkiye; yalnızca bir kariyer yolculuğu değil, daha sağlıklı bir dünya için çalışılan anlamlı bir yolculuk söylemiyle yola çıkarak, kendi anlamlı hikayesini tasarlamak isteyen 1200 üniversite öğrencisi arasından seçilen 27 genç yetenek ile Danone Camp etkinliğinde bir araya geldi. 

Etkinliğe katılan üniversite öğrencileri Danone Türkiye altında faaliyet gösteren su, sütlü ürünler, medikal beslenme ve anne bebek beslenmesi iş birimleri ve Danone’nin sağlık odağı hakkında bilgi aldı. Ayrıca Danoneli yöneticiler Satış, İnsan Kaynakları, Pazarlama, Medikal, Tedarik Zinciri, Finans gibi iş hayatındaki önemli fonksiyonları öğrencilere tanıtırken kendi iş deneyimlerini de aktardı.

Kişisel Marka, Stil ve İmaj Yönetimi Uzmanı Rüzgar Mira Okan’ın da konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte genç yeteneklerin kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak "Okul hayatından hayat okuluna anlamlı bir yolculuk” konulu bir konuşma gerçekleştirildi. Tüm gün süren Danone Camp’e katılan üniversite öğrencileri grup yarışmaları, vaka çalışmaları gibi etkinliklere katıldı. Gün sonunda yapılan yarışmanın kazananı üç şanslı katılımcı geribildirim seanslı mülakat tecrübesi ve kişilik envanterinden yararlanma hakkı kazandı. Etkinlik sonrası katılımcılar, Danone yöneticileri ile bir akşam yemeğinde bir araya gelerek hem kişisel ve sektörel deneyimleri dinleme hem de sorularının cevaplarını bulabilme fırsatını yakaladı.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver