Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

İK Blogger’ları Hikâye Atölyesi’ni deneyimledi.

Kariyer Rehberi

İK Blogger’ları Hikâye Atölyesi’ni deneyimledi.

Duyu, hareket ve duygu hafızasını etkinleştirerek kalıcı bir öğrenme deneyimi sağlamak için sahnede yetkinlik atölyeleri düzenleyen Burcu Yularcı Eğitim ve Koçluk, İnsan Kaynakları Blogger’larını, Beyoğlu Maya Cüneyt Türel Sahnesi’nde düzenlediği Hikâye Atölyesi’nde ağırladı.

İK blogger’ları 5 saat süren atölye boyunca gerçek bir sahnenin büyülü atmosferinde, hikâyenin yapı-taşlarını öğrenerek, kendi hikâyelerini oluşturmak için kullandılar. Hikâyeyi etkili şekilde aktarmanın sırlarını keşfettiler ve gerçek bir tiyatro oyuncusu gibi deneyim yaşayarak öğrendiklerini beden hafızalarına kaydettiler.

13 yıl boyunca çok-uluslu kurumlarda İnsan Kaynakları yönetimi yapan Burcu Yularcı 2012’den bu yana kariyerine eğitimcilik, profesyonel koçluk ve tiyatro oyunculuğu ile devam ediyor. Burcu Yularcı Danışmanlık çözüm ortakları ekibi, yaratıcı gelişim programları geliştirmek üzere bir araya gelmiş koçlar, profesyonel oyuncular, psikologlar ve eğitimcilerden oluşuyor.

Sözel hafızanın yanı sıra hareket, duygu ve duyu hafızalarını en üst seviyede kullanan tiyatro oyunculuğu tekniklerini, iş yetkinliklerini geliştirmek üzere kurguladıkları eğitim ve gelişim programlarına uyarlıyorlar.

Hikâye Atölyesi’ni Burcu Yularcı, profesyonel oyuncu ve eğitimci Sezen Çiftçi beraber tasarlıyor ve uyguluyor. Atölyede katılımcılara koçluk ve kolaylaştırıcılık yapıyorlar.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim