İlan Detay

Remax Pusula

Gayrimenkul Danışmanlığı

İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

Remax Pusula - Gayrimenkul Danışmanlığı

İş Açıklaması

Hakkımızda

1973 yılında kurulan RE/MAX, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren marka olup; 100’ü aşkın ülkede, yaklaşık 7.000 ofis ve 120.000 danışman sayısı ile profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
1997 yılından itibaren ülkemizde de faaliyet gösteren RE/MAX, kendi işini kurmak isteyen girişimcilere ofis açabilme veya mevcut ofislerinde gayrimenkul danışmanı olarak ekibin bir parçası olabilme fırsatı sunmaktadır. Bununla birlikte RE/MAX bünyesinde yurt içinden ve yurtdışından alanında uzman deneyimli eğitmenler tarafından verilen teknik eğitimlerle kendinizi ve kariyerinizi en doğru biçimde şekillendirme şansına sahip olabilirsiniz.
Bizler de RE/MAX Pusula Ofisi olarak, sizleri hem ekibimizin bir üyesi hem de bu büyük markanın bir parçası olarak görmek isteriz.

Neden başvurmalıyım?

- Türkiye’nin sektör payında önemli bir yere sahip olan ve sürekli ivme kazanan gayrimenkul piyasasına ilgi duyuyorsanız,

- Yoğun çalışma saatlerine rağmen emeğinizin karşılığını alamadığınızı düşünüyorsanız,

- Hem çalışıp kazanmak hem de kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmak istiyorsanız,

- Minimum sermaye ile kendi işinizi kurmayı; kişisel becerileriniz, eğitimler ve sizin için sunduğumuz koçluk sistemi sayesinde kazancınızı yüksek noktalara taşımayı hedefliyorsanız,

- Kurumsal bir çatı ve marka güvencesi altında konusunda uzman, tecrübeli bir ekip ile birlikte çalışmayı tercih ediyorsanız,

Sizleri; mevcut şartlarımız, marka ve ofisimizin sunduğu olanaklar hakkında daha yakından bilgilendirmek için Erenköy’de bulunan ofisimize bekliyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Nasıl başvuru yapabilir?/ Görüşme sağlayabilirim?

Bize, secretcv de yer alan ilanımız üzerinden direk başvuru yaparak; ya da web sitemiz, sosyal medya kanallarında belirtilmiş olan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Akabinde en kısa sürede sizlere dönüş sağlanacaktır.

Gelin, birlikte büyük başarılara imza atalım.