Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Biyomedikal Teknik Destek Koordinasyon Sorumlusu

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

BioGen Medikal Cihazlar - Biyomedikal Teknik Destek Koordinasyon Sorumlusu

İş Açıklaması

Patoloji laboratuvarlarında kullanılan, Avrupa ve Amerikada üretilen sarf malzeme ve tıbbi cihazların 1997’den beri ithalatını yapmaktayız. Tüm Türkiye'deki hastane ve laboratuvarlara hizmet verildiğinden dolayı teknik destek ekibimiz giderek genişlemektedir. Bu pozisyona alınacak sorumlu kişi, EPREDIA firması başta olmak üzere (SHANDON, MICROM, MENZEL, RAS) gibi temsilcisi olduğumuz firmaların TIBBİ CİHAZLARI ve ürünleri hakkında bilgilendirilecek ve eğitimlerle yetiştirilecektir. İstanbul merkez, Ankara ve İzmir şubelerde görev yapan Teknik Servis personellerini koordine edecek, teknik destek talep ve arıza bildirimlerini sahada görev yapan teknik personele iletecektir. Yeni cihazların ilk kalite kontrolünün yapılması, yedek parça stok takibi, yedek parçaların sipariş takibi ve sayımı, mevcut cihazların periyodik bakım takvimlerinin takibi ana sorumluluklar arasındadır. Sahadan gelen geri bildirimler, yapılan kurulumlar ve tamamlanan işler CRM takip programına kaydedilecek ve kayıt altına alınacaktır. Cihaz ihaleleri takip edilecek ve ihale dosyası hazırlamaya destek verilecektir.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

· Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden, tercihen Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Biyomedikal Mühendisliği, veya Patoloji Teknikerliği mezunu, · Tercihen Tıbbi Cihazlarla ilgili bir teknik kılavuzu okuyup, anlayabilecek düzeyde temel İNGİLİZCE bilen, · MS Office uygulamalarına hâkim (Word, Excel ve Outlook) · Tercihen İstanbul Esenlerdeki merkez ofise yakın ikamet eden, · Ekip çalışmasına yatkın, özverili, öğrenmeye istekli, · Biyomedikal, Tıbbi Cihaz Teknik Destek Koordinasyonu alanında yetiştirilmek üzere, iş arkadaşları arıyoruz.
İlan Tarihi:
22-02-2023
İstihdam Türü:
Tam Zamanlı
Eleman Sayısı:
1
Pozisyon:
Biyomedikal Sorumlusu, Biyomedikal Teknisyeni, Biyomedikal Uzmanı, Sorumlu, Teknik Servis Sorumlusu, Teknik Servis Teknisyeni, Teknik Servis Uzmanı
Referans No:
Biyomedikal_2023
Eğitim Seviyesi:
Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
BioGen Medikal Cihazlar İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim