Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Animatör İş İlanları

Hepsini Temizle
Animatör
 • İş AçıklamasıGün boyunca düzenlenen yarışma ve oyunların gerçekleşmesinden sorumlu olmak, Şirket değerlerini benimseyip görevi kapsamına giren faaliyetleri gerçekleştirirke,n şirket değerleri ve kuralları doğrultusunda hareket etmek,

  Aranan NiteliklerHattuşa Vacation Thermal Club Kazdağları bünyemizde görevlendirilmek üzere, En az Lise Mezunu, 22 - 30 yaş arası, En az bir yabancı dil bilen, En az 3 yıl deneyimi bulunan, İletişim yönü kuvvetli, Yeniliğe ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın, İş Ahlakı (Sorumluluk Bilinci) gelişmiş, Askerliğini tamamlamış, Edremit ve çevresinde ikamet eden Bay "Animatör Sorumlusu" aranmaktadır. *Şehir dışından yapılacak başvurular için lojmanımız bulunmaktadır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Animatör

 • İş AçıklamasıÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN GENÇ,DİNAMİK, ÇOCUKLARI SEVEN VE İLETİŞİM KURABİLEN TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN ARKADAŞLARI ARAMIZA BEKLİYORUZ.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Animatör

 • İş AçıklamasıDracolex, kurumların uzaktan eğitim ihtiyaçları için e-öğrenme projeleri, oyunlar ve animasyonlar geliştiren bir kreatif ajanstır. Ekibimizi büyütmek için İstanbul / Mecidiyeköy’deki ofisimize, deneyimli veya yeni mezun tasarımcılar ve metin yazarları arıyoruz. Örnek projelerimizi, http://www.dracolexstore.com adresinden inceleyebilirsiniz. Eğer siz de bu keyifli içerikleri üreten eğlenceli ve kreatif ekibin bir parçası olmak istiyorsanız; başvurularınızı, kendinizi tanıtan kısa bir ön yazı ve aranan niteliklerde yer alan kategorilerden hangisi için başvurduğunuzu belirterek yapabilirsiniz. Önemli not: Önyazıda, aranan niteliklerdeki kategorilerden (1-2-3-4) hangisi için başvurduğunuzu mutlaka belirtin. Mülakata davet edilen adayların, görüşmeye gelmeden önce örnek projelerimizi incelemelerini hatırlatır, başarılar dileriz. Dracolex

  Aranan NiteliklerBöte mezunları yada devam zorunluluğu olmayan son sınıf öğrencileri. Lisans mezunu, yetiştirilmek üzere başvuran deneyimsiz adaylar. Daha önce e-öğrenme projelerinde görev almış, iyi seviyede Flash bilen deneyimli tasarımcılar. Eğitim metni yazabilen içerik tasarımcıları.

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, Eğitim

  Pozisyon: Animatör, Grafiker, Tasarımcı

 • Sibay Araç Park ve Turizm HizmetleriAnkara, Bursa, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mart 2017

  İş AçıklamasıGayrettepe(Astoria) şubemize ait gişede görev alacak,Gişe Memuru alınacaktır.

  Aranan Nitelikler43 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Dış görünüşüne önem veren, dinamik, İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü, Tercihen sigara kullanmayan, Tercihen sürücü ehliyetine sahip Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda en az 2 yıl görev yapmış, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomotiv, Sosyal Servisler, Turizm, Çağrı Merkezi, Diğer

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Eleman, Görevli, Animatör, Anketör, Hostes

 • Slayt Productionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıSLAYT AJANS bünyesinde; tv dizilerinde, sinema filmlerinde, promosyon ve tanıtım filmlerinde, reklam ve klip çekimlerinde, fuar ve çeşitli organizasyonlarda görevlendirilmek üzere MODEL, OYUNCU, YARDIMCI OYUNCU (FGR), HOST, HOSTES aranmaktadır. Başvuracak tüm adayların kayıtları yapılacak ve uygun görülen çekimler veya organizasyonlarda değerlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerBay, Bayan, Yaşlı, Genç, Çocuk, her yaştan adayın başvurusu değerlendirilecektir. BU İLAN SADECE İSTANBULDA YAŞAYANLAR İÇİN GECERLİDİR

  Sektör: Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Oyuncu, Hostes, Animatör, Manken

 • İş AçıklamasıAnkara merkezli şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere; - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Adobe Premier ve After Effect programlarına hakim, - 2D infografik tarzda yaratıcı animasyonlar tasarlayabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Animatör

 • İş AçıklamasıAnkara merkezli şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere; - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - 3D karakter animasyonu yapabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Animatör

İş Habercisi - Animatör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Animatör Nedir ?

Animatör, kariyeri süresince topluluklar için özel eğlence programları düzenleyen keyifli vakit geçirebilmelerini sağlayan kişidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.