Eskişehir İş İlanları

Hepsini Temizle
Eskişehir
 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İzmir, Kocaeli 28 Ekim 2016

  İş Açıklaması Şirket değerlerini koruyup müşteri portföyünü geliştirerek şirketini sahada en iyi şekilde temsil etmek Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Tercihen en az Ön Lisans mezunu Saha satış konusunda tercihen minimum 1 yıl deneyimli Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek Randevu ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Plasiyer, Satış Temsilcisi, Tıbbi Mümessil

 • AvivaSA Emeklilik ve Hayat İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Eskişehir, İzmir, Kocaeli 20 Ekim 2016

  İş Açıklaması Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün öncü kuruluşu AvivaSA olarak, Banka Sigortacılığı kanalımızda görevlendirilmek üzere yetiştirilecek, kuracağı etkin ilişki yönetimi sayesinde kaliteli hizmet vererek müşteri yönetimini sağlayacak Sales Trainee adayları arıyoruz.              

  Aranan Nitelikler   *Tercihen Üniversitelerin 4 yıllık Bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun *27 yaşını aşmamış *Satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen *Başarı odaklı *Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek *Planlama ve organize etme yeteneği güçlü *Kişisel gelişime açık *Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş * Geçerli olan MYO Bölümleri : Banka ve Sigorta Yönetimi,Bankacılık,Bilgisayar Destekli Muhasebe,Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları,Borsa ve Finans, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği,Elektronik Ticaret,Emlak ve Emlak Yönetimi,Emtia Borsası,Endüstriyel Yönetim,E-Ticaret,Finans,Finans ve Muhasebe,Genel İşletme,Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı,Gümrük İşleri/Gümrük İşletme,Halkla İlişkiler/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık /Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler,İnsan Kaynakları,İnternet ile Pazarlama,İş İdaresi,İşletme,İşletme(Uzaktan Eğitim),İşletme/İşletmecilik,İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi,İşletme Yönetimi, İthalat-İhracat,Kargo,Kargo Hizmetleri,Kooperatifçilik,Lojistik,Mağaza İşletmeciliği,Maliye,Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası,Orta Kademe Banka-Sigorta Yönetimi/Yöneticiliği/Yöneticilik,Para ve Sermaye Yönetimi,Pazarlama,Pazarlama ve Satış,Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi,Personel Yönetimi,Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama/Reklamcılık,Reklamcılık Yönetimi,Satış ve Reklam Yönetimi,Satış Yönetimi,Sermaye Piyasası ve Borsa,Sigortacılık,Tarım İşletmeciliği ve Pazarlama,Tarımsal Kooperatifçilik,Tarımsal Pazarlama,Ticaret ve Yönetim,Uluslararası Lojistik/TaşımacılıkYönetimi/Ticaret/Ticaret Yönetimi     * Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 2 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır. 

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 19,67'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. Direkt satış ekiplerinde,belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan Nitelikler • Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun  • Satış alanında kariyer hedefleyen  • Başarı odaklı  • Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek  • Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek  • Gelişime açık  • Planlama ve organize etme becerisine sahip  • Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan • Eskişehir'de ikamet eden   * Geçerli olan MYO Bölümleri : Banka ve Sigorta Yönetimi,Bankacılık,Bilgisayar Destekli Muhasebe,Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları,Borsa ve Finans, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği,Elektronik Ticaret,Emlak ve Emlak Yönetimi,Emtia Borsası,Endüstriyel Yönetim,E-Ticaret,Finans,Finans ve Muhasebe,Genel İşletme,Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı,Gümrük İşleri/Gümrük İşletme,Halkla İlişkiler/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık /Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler,İnsan Kaynakları,İnternet ile Pazarlama,İş İdaresi,İşletme,İşletme(Uzaktan Eğitim),İşletme/İşletmecilik,İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi,İşletme Yönetimi, İthalat-İhracat,Kargo,Kargo Hizmetleri,Kooperatifçilik,Lojistik,Mağaza İşletmeciliği,Maliye,Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası,Orta Kademe Banka-Sigorta Yönetimi/Yöneticiliği/Yöneticilik,Para ve Sermaye Yönetimi,Pazarlama,Pazarlama ve Satış,Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi,Personel Yönetimi,Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama/Reklamcılık,Reklamcılık Yönetimi,Satış ve Reklam Yönetimi,Satış Yönetimi,Sermaye Piyasası ve Borsa,Sigortacılık,Tarım İşletmeciliği ve Pazarlama,Tarımsal Kooperatifçilik,Tarımsal Pazarlama,Ticaret ve Yönetim,Uluslararası Lojistik/TaşımacılıkYönetimi/Ticaret/Ticaret Yönetimi   * Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 2 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Somunarası! eşsiz bir kültürü , güçlü değerler ve harika insanların bir arada olduğu büyük bir ailedir.. Eğer; Vardiyalı çalışmak isterseniz , restorantlarınızın her alanına değer katarım , yeri gelir kasada çalışır yeri gelir ızgarada ürünleri ben pişiririrm diyorsanız. Bu iş tam size göre! Gelin tanışalım , birlikte çalışalım..

  Aranan Nitelikler Deneyimli - Deneyimsiz Güleryüzlü İnsan ilişkileri kuvvetli Uzun soluklu bir çalışma ortamı arayan  eskısehır şubemize Mutfak personelleri alınacaktır.  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Bulaşıkçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektörünün öncü firması için "Kredi Kartı Satış Temsilcisi" pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Kredi kartlarımızın hedef kitlesine giren müşteri adaylarını bulmak, onların finansal ihtiyaçlarını bankamız kredi kartlarıyla karşılayabilecek satış görüşmelerini yapmak ve müşteri adaylarının talep başvurularını almak.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler En az meslek yüksekokul mezunu, Sahada çalışmaya istekli, Seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük Diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış / 2 yıl tecilli, MS Office Programlarını kullanabilen.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması AmericanLIFE Eskişehir Temsilciliğinde Görevlendirilmek Üzere "Eğitim Satış Danışmanı" aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler - Satış ve hizmet sektöründe kariyer yapmak isteyen,  - Minimum üniversite mezunu (Ön lisans ya da lisans)  - MS Office ve dengi bilgisayar programlarını kullanabilen,  - Tercihen daha önce satış pozisyonunda çalışmış,  - Takım çalışmasına uyumlu,  - Diksiyonu düzgün, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek  - İnsan ilişkilerinde başarılı,  - Dış görünüşüne özen gösteren,  - Problem çözme/Karşılama yetisine sahip, sonuç odaklı ve düzenli çalışabilen  takım arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az  1.75m. boyunda, Askerlik Hizmetini  tamamlamış olan, Güvenlik Görevlileri alınacaktır.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • Hanşah Turizm Bursa, Eskişehir, Kütahya 28 Ekim 2016

  İş Açıklaması Kütahya ılıca’da bulunan Harlek otelin konaklamalı tanıtımını ve satışını yapacak bayan personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Turizm otelcilik konusunda deneyimli Seyhat engeli olmayan Satış konusunda deneyimli  Planlama,analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Müşteri odaklı,problem çözme becerisine sahip Satış ve teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek Diksiyonu düzgün 18-28 yaş arası Bayan Güler yüzlü ve neşeli personeller alınacaktır. YEMEK+PRİM+KONAKLAMA şirketimize aittir.  

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Müşteri Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, toptan satış ayağında görev yapacak Aktif Pazarlama Personeli alınacaktır. Çalışma bölgesi Eskişehir olacaktır. Maaş+Araç+SGK+Yemek+Prim

  Aranan Nitelikler Toptan sektöründe en az 2 sene deneyimli, Satış becerisi olan, Tekstil ve ayakkabı alanında bilgili, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne önem veren, Eskişehir ve çevresinde müşteri portföyü olan, MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposunda dinamik çalışabilecek, seyahat engeli olmayan, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, SRC-2 ve SRC-4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, NOT:Sadece Ayakkabı ve Tekstil pazarlama deneyimi olan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Evdiz zincir mağazalarnın Eskişehir Şubesinde görevlendirilmek üzere; Satışı yapılan ürünlerin yüklemesi ve teslimatının yapılması, Sevkiyat işlemleriyle ilgili evrakların düzenlenmesi Müşteri memnuniyeti konusunda hizmet verilmesi Ürün kontrol ve sevkiyat işlemlerinde en az 2 yıl tecrübeli,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, 25-45 yaş arası B sınıfı ehliyete sahip aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış Sevkiyat elemanları ve Kredi Ekspertiz elemanları alınacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması LK&JNS DEW ' de Çalışmak üzere Yöneticiler Aranıyor.  

  Aranan Nitelikler  MÜDÜR ADAYLARI İÇİN ARANAN ŞARTLAR 22- 35 yaş arası--- ESKİŞEHİR da ikamet eden; Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında bilgili Mağaza prosedürleri hakkında bilgi sahibi Problem çözme yeteneğine sahip Diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, prezantabl  Performansa göre kazancını yükseltecek ve  Kendi kazancını kendi belirleyecek bir sistemde çalışacak  Bayan veya Bay (Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış)   Mağaza Müdür ve Yardımcıları veya Yönetici Adayları aranıyor.    Not: Referans bilgileri eksik olan başvurular dikkate alınmayacaktır. 

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Alınan ürünlerin barkod ve seri numaralarını hızlı bir şekilde okutmak, Kredi Kartı ve nakit ödemeleri hatasız olarak tahsil ederek fatura kesmek.

  Aranan Nitelikler Teknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Eskişehir Mağazası için Kasa Elemanı pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız;   En az lise mezunu, Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan, Genç, Dinamik ve Enerjik, Prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Diğer

  Pozisyon: Danışman, Eleman

 • İş Açıklaması Bestseller, 1975'de Danimarka'da kurulmuş; bayan ve erkeklere yönelik giyim, aksesuar satışı yapan bir aile şirketidir. Bugün Avrupa, Asya, Kanada, Ortadoğu ve Uzakdoğu'da 46 ülkede, 12.000'den fazla satış noktası bulunmaktadır. Türkiye'de JACK&JONES, VERO MODA, ONLY, PIECES ve SELECTED HOMME markaları ile 33 mağazada müşterileriyle buluşmaktadır. Uluslararası alanda faaliyet gösteren perakende şirketimizin Eskişehir Espark AVM' de bulunan Vero Moda mağazamızda görevlendirilmek üzere Part Time Satış Danışmanları aramaktayız;   Müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak ve uygulayacak, En az lise mezunu, tercihen üniversite öğrencisi, Müşteri ilişkilerinde başarılı, İletişim becerileri gelişmiş, 18-27 yaşları arasında, Motivasyonu yüksek, Dinamik bir ortama ayak uydurabilen.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Eskişehir Espark AVM için satış danışmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Bestseller, 1975'de Danimarka'da kurulmuş; bayan ve erkeklere yönelik giyim, aksesuar satışı yapan bir aile şirketidir. Bugün Avrupa, Asya, Kanada, Ortadoğu ve Uzakdoğu'da 46 ülkede, 12.000'den fazla satış noktası bulunmaktadır. Türkiye'de JACK&JONES, VERO MODA, ONLY, PIECES ve SELECTED HOMME markaları ile 33 mağazada müşterileriyle buluşmaktadır. Uluslararası alanda faaliyet gösteren perakende şirketimizin Eskişehir Espark AVM' de bulunan Jack&Jones  mağazamızda görevlendirilmek üzere Part Time Satış Danışmanları aramaktayız;   Müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak ve uygulayacak, En az lise mezunu, tercihen üniversite öğrencisi, Müşteri ilişkilerinde başarılı, İletişim becerileri gelişmiş, 18-27 yaşları arasında, Motivasyonu yüksek, Dinamik bir ortama ayak uydurabilen.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Somunarası eskısehır şubesinde çalışacak deneyimli-ızgaracı-pişiriciler alınacakır.

  Aranan Nitelikler -Daha önce restorancılık sektöründe çalışmış -Esnek çalışma saatlerine uyabilecek -Ekip çalışmasına uyumlu -Izgarada çalışacak

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Somunarası! eşsiz bir kültürü , güçlü değerler ve harika insanların bir arada olduğu büyük bir ailedir.. Eğer; Vardiyalı çalışmak isterseniz , restorantlarınızın her alanına değer katarım , yeri gelir kasada çalışır yeri gelir ızgarada ürünleri ben pişiririrm diyorsanız. Bu iş tam size göre! Gelin tanışalım , birlikte çalışalım..

  Aranan Nitelikler Deneyimli  Güleryüzlü İnsan ilişkileri kuvvetli Uzun soluklu bir çalışma ortamı arayan  Eskısehır şubemize Salon personelleri alınacaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Garson

 • İş Açıklaması Somunarası! eşsiz bir kültürü , güçlü değerler ve harika insanların bir arada olduğu büyük bir ailedir.. Eğer; Vardiyalı çalışmak isterseniz , restorantlarınızın her alanına değer katarım , yeri gelir kasada çalışır yeri gelir ızgarada ürünleri ben pişiririrm diyorsanız. Bu iş tam size göre! Gelin tanışalım , birlikte çalışalım.

  Aranan Nitelikler Ekip yönetiminde deneyimli Güleryüzlü İnsan ilişkileri kuvvetli Uzun soluklu bir çalışma ortamı arayan  Eskişehır merkez'de açılacak yeni şubemize Restoran Müdürü alınacaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Firmamız PUPA BİLİŞİM HİZMETLERİ TİC.A.Ş , Apple perakende mağazacılık ve kurumsal satış alanında ülkemizin en önde gelen yatırımcısıdır. İstanbul'da 4  ve Anadolu'da 8 olmak üzere toplam 11 noktada  perakende satış mağazalarımızın yanısıra Ataşehir'de merkez ofisimiz ve 10 noktada yetkili teknik servisimiz mevcuttur. Espark Avm'de  bulunan mağazamızda bizimle birlikte  "Teknik Servis Uzmanı " pozisyonu ile  çalışmak isteyen tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Çalışma saatlerimiz 10:00 - 19:00 saatleri arasındadır . Pazar günü hafta tatilidir.Maaşa ilave olarak , yemek için 375 TL multinet kart uygulamamız mevcuttur.  

  Aranan Nitelikler -Prezantabl,dinamik olmak, -Teknik servis ve Apple ürünleri konusunda tecrübesi bulunmak  -Tercihen Bilişim Sektöründe tecrübeli olmak ve ingilizce bilmek -Erkek adaylarda , askerliğin yapılmış olması tercih sebebidir.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Uzman

 • İş Açıklaması Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın yeni açılacak olan ESKİŞEHİR ESPARK AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak aşağıdaki özelliklere sahip 'Mağaza Yöneticisi' aramaktayız.   * En az Yüksekokul mezunu, * En az 2 yıl benzer sektörde Mağaza Yöneticiliği yapmış, * Ekibini satış ve mağazacılık konularında geliştirebilecek ve motive edebilecek, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Analitik düşünebilen, pratik hareket edebilen ve çözüm odaklı çalışabilen, * Nebim V3 programını kullanabilen,   * Mağazacılık konusunda kariyer hedefleyen,   adayların başvurularını bekliyoruz.  

  Aranan Nitelikler * Mağaza satış hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamak, * Mağaza ve kasa açılış-kapanış işlemlerini yürütmek, * Gerekli raporları hazırlamak, siparişleri vermek, stok takibi yapmak, * Depo sevkiyatlarını teslim almak ve depo girişlerini yapmak, * Ürün iadeleri ile ilgilenmek, * Sorumluluğundaki mağaza ekibini eğitmek, denetlemek ve yönetmek.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici, Müdür Yrd, Müdür

 • Adecco Eskişehir 28 Ekim 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Otomativ" sektöründe faaliyet gösteren  müşterimiz için 1ay sürecek olan  'Satış Temsilcileri ' aramaktayız. İstenen Yetenek Ve Uzmanlıklar   Ürün tanıtmı ve satışını sağlayabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek En az Lise mezunu  Tercihen otomativ sektöründe deneyimli Dinamik, ikna kabileyeti yüksek İnsan ilişkileri kuvvetli Dış görünümüne önem veren prezantabl Eskişehir merkezde ikamet eden Çalışma 1 aylık projedir

  Aranan Nitelikler    

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Danışman

 • İş Açıklaması ESKİŞEHİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE DOĞALGAZ SAYAÇLARI ÜRETİM, SATIŞ,İTHALAT VE İHRACATI YAPAN ŞİRKETİMİZE   EN AZ 2-3 YIL TECRÜBELİ SATIŞ VE PAZARLAMA MÜHENDİSİ ALINACAKTIR. 

  Aranan Nitelikler BAY/BAYAN ADAYLARIN SATIŞ-PAZARLAMA KONULARINDA EN AZ 2-3 YIL TECRÜBE SAHİBİ OLMALARI GEREKMEKTEDİR.GAZ-SU VE ELEKTRİK ENERJİ ÖLÇÜM SEKTÖRLERİNDE TECRÜBE ,TERCİH SEBEBİ OLACAKTIR.ALINACAK PERSONELİN İNGİLİZCE DİLİNE İYİ DERECEDE YAZILI VE SÖZLÜ HAKİMİYETİ VE ERKEK ADAYLARIN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ OLMALARI GEREKLİDİR. MÜHENDİSLİK EĞİTİMİ YANISIRA İŞLETME MASTER DERECESİ TERCİH EDİLECEKTİR.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI İzmir, Eskişehir 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için "Bakım Yöneticisi" arıyoruz. Fabrikanın mekanik ve elektrik-elektronik bakım çalışmalarının planlanması, yönetilmesi, TPM ve 5S bakım süreçlerinin takip edilmesi, uygulanması, İyileştirme çalışmalarına liderlik edilmesi, Bakım ekibinin koordinasyonunun sağlanması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik / Elektrik & Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim sektöründe, mekanik ve elektrik bakımda yöneticilik deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Yöneticilik, planlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş, Analitik, iş süreçlerinde geliştirmeler yapabilen, İşini sonuna kadar takip eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

  Sektör: Otomotiv, İmalat, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici, Şef / Amir, Müdür Yrd, Müdür

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için "Üretim ve Planlama Uzmanı" arıyoruz. Üretim planının belirlenip, takip edilmesi, Üretimin planlanan zamanda istenen kalitede gerçekleştirilmesinin sağlanması, Kendisine bağlı üretim biriminin sevk ve idaresinin gerçekleştirilmesi, Üretim kapasitesinin izlenmesi, kapasitenin optimum kullanımı için gerekli planlamanın gerçekleştirilmesi ve değişimlerin üst yönetime rapor edilmesi, Üretim ve planlama analiz tablolarının hazırlanması, İyileştirme faaliyetlerinde aktif rol alarak, yapılan zaman etütleri ile verimliliğin arttırılması, Birimlerden gelecek fazla mesaiye kalma isteklerinin değerlendirilmesi, Bakım bölümü ile iletişim kurarak bakım zamanlarının belirlenmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yalın Üretim konusunda bilgili ve tecrübeli (5S, Kanban, Kaizen), Adam/saat, Zaman etüdü, Verimlilik analizi, Toplam Kalite yönetiminde deneyimli, Teknik resim okuma bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Organizasyon ve problem çözme kabiliyetine sahip, Dinamik, motivasyonu yüksek, 30 yaşını aşmamış, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

  Sektör: Beyaz Eşya, İmalat, Otomotiv

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu, Mühendis

 • İş Açıklaması   Mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamızın yeni açılacak olan Eskişehir ESPARK AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak Satış Danışmanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler    * En az Lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli,    * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü,   * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden,    * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen,   * Tercihen sigara kullanmayan   adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Mağazasının tüm operasyonel süreçlerini eksiksiz yönetecek, ekip üyelerini motive edip, kişisel gelişimlerini destekleyecek, satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp belirlenen mağaza hedeflerinin gerçekleşmesini sağlayacak Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcıları arıyoruz!!!

  Aranan Nitelikler -Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl olmak üzere, yönetici pozisyonunda en az 1 yıl deneyim sahibi, -En az lise, tercihen üniversite mezunu, -MS Office programlarına hakim, -İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, -Müşteri memnuniyetine önem veren, -Eskişehir'de ikamet eden  

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Hızlı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yrd, Sorumlu, Süpervizör, Şef / Amir, Yetkili Yardımcısı

 • Miso Eskişehir 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması ESKİŞEHİR DE AÇILAN MAĞAZAMIZA MÜDÜR VE SATIŞ ELAMANLARI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler DENEYİMLİ ARKDAŞLAR

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Ege Bölgesi' nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'un gelecekteki yönetim pozisyonlarında değerlendirilmek üzere; perakende sektörüne ilgi duyan, öğrenmeye istekli ve yeniliklere açık yeni mezunlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan ve bu alanda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Prensip ve sorumluluk sahibi, Türkiye'de yer alan tüm mağazalarımızda görev yapabilecek, Rotasyona açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak, İkna gücü kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı adayların başvurularını bekliyoruz.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici Adayı

 • Pupa Bilişim Eskişehir 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması Firmamız PUPA BİLİŞİM HİZMETLERİ TİC.A.Ş , Apple perakende mağazacılık ve kurumsal satış alanında ülkemizin en önde gelen yatırımcısıdır. İstanbul'da 4  ve Anadolu'da 7 olmak üzere toplam 11 noktada  perakende satış mağazalarımızın yanısıra Ataşehir'de merkez ofisimiz ve toplamda 10 noktada yetkili teknik servisimiz mevcuttur. Eskişehir Espark AVM'de bulunan mağazamızda bizimle birlikte satış heyecanını yaşamak "Ürün Danışmanı " pozisyonu ile  çalışmak isteyen tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Maaşa ilave olarak , yemek için 375 TL multinet kart uygulamamız mevcuttur.  

  Aranan Nitelikler -Prezantabl,dinamik olmak, -Perakende sektöründe en az 5 yıl satış tecrübesi bulunmak  -Tercihen Bilişim Sektöründe tecrübeli olmak ve ingilizce bilmek -Erkek adaylarda , askerliğin yapılmış olması tercih sebebidir.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Yönetici Adayı, Takım Lideri, Plasiyer

 • İş Açıklaması Giriş Kontrol Kalite Teknikeri olarak çalışacak çalışma arkadaşları

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okulunun Makine, Otomotiv, Metalurji bölümlerinden mezun Ölçüm cihazlarını kullanabilen ( Kumpas,mikrometre v.b ) Kontrol sonuçlarını kaydetmek ve yayınlamak Fabrikaya gelen tüm girdi malzemelerin giriş kalite kontrol kabul işlemlerini tamamlamak. Gelen ürünlerin, tedarikçi sertifikasyonlarının ve kalitesinin takip ve kontrolünden sorumlu olmak, Planlama, çözümleme ve iş takibi becerisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen ISO/TS16949 Kalite Sitemi konusunda bilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, B sınıfı sürücü belgesine sahip ce aktif araç kullanabilen, Eskişehir'de ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna adapte olabilecek, Yurt içi seyahat engeli olmayan, Askerlikle ilişiği olmayan erkek adaylar,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Tekniker

/
5

İş Habercisi - Eskişehir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?