Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İdari İşler İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İdari İşler
 • Ofisboy

  Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu 16 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıerakende sektöründe faaliyet gösteren lider firmalara sahada doğrudan pazarlama hizmeti sunan firmamız adına, Ataşehir Genel Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, Resmi kurumlar (Vergi Dairesi, SGK, Noter gibi) ile ilgili tüm yazışmaların gerçekleştirilmesi ve evrak kayıtlarının tutulması, Şirketin sahadaki evrak işlerinin ve fatura işlemlerinin yapılması gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Ofisboy" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen askerlik ile ilişiği olmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Hem ofis içerisinde hem de sahada görev alabilecek, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Aktif, dinamik ve diksiyonu düzgün, Resmi kurumlarda çıkabilecek proplemler karşısında çözüm odaklı çalışabilecek, En az %40 engeli bulunan, İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden ve Ataşehir'e ulaşım konusunda bir problem yaşamayacak, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Temizlik Görevlisi

  Manpower Gayrettepeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıHolding bünyesindeki ofislerin temizliği; - Yerlerin süpürülmesi - Masaların silinmesi - Camlı kapıların temizlenmesi - Çöplerin boşaltılması

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik Hijyen konusunda bilgili ve duyarlı Dezenfeksiyon maddeleri kullanımı konusunda bilgili Hizmet bilincinde ve misafir odaklı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günlerinde 17:00-23:00 arası, Cumartesi öğlene kadar ve Pazar tüm gün çalışmaya hevesli

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Temizlikçi, Eleman, Çaycı, Ev Hizmet Elemanı, Hizmetli

 • Çay Servis ve Temizlik Elemanı

  Kaptan Şirketler Grubuİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Altunizade'de bulunan merkez ofisinde görevlendirmek üzere bayan Çay Servisi ve Temizlik görevlisi aramaktayız.

  Aranan NiteliklerBenzeri görevlerde 1- 2 yıl deneyim sahibi. Temizlik konusunda hassas davranacak. Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden. Tercihen 40 yaşını aşmamış.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, 154 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla annesi veya babası hayatta olmayan, ailesinin maddi olanakları nedeniyle iyi eğitim alamayan başarılı öğrencilere, ortaokul 1. sınıftan başlayarak üniversiteye kadar yatılı ve tam burslu, kolej eğitimi vermektedir. Kapsamlı mevcut bir durum analizini takiben, gayrimenkullerimizin verimlilik ve potansiyeline bağlı olarak strateji oluşturulması ve oluşturulan stratejilerin uygulanmasının ve gerekli aksiyonların alınmasının sağlanması, Cemiyete ait gayrimenkullerin ekspertizlerinin yaptırılarak , ihale ile satılması, kiralanması süreçlerinin yönetilmesi, gerektiğinde bizzat ön değerleme raporunun hazırlanması, Alıcı , kiracı adayları ile pazarlık sürecinin yürütülmesi, Gazete ilanı, web ilanı, emlak portalları gibi kanalları bizzat kullanarak ihale, ilan ve duyurularının yayımlanması, Kiralama işlemleri komisyonu, varlık yönetimi komisyonu gibi yönetimsel karar alma mekanizmalarına katılım sağlanması ve bu komisyonların işleyişinden sorumlu olunması, Gayrimenkul portföyümüzün zaman içindeki değer değişimi ve verimini sürekli test edip raporlayarak, gerekli revizyonları gündeme getirerek maksimum fayda ve kazanç elde edilmesi, Varlık kayıtlarının ve takibinin sağlanması, diğer birimlerle raporlama ve koordinasyonunun sağlanması, Kiracı ilişkileri yönetiminden sorumlu olunması, Taşınmazlarla ilgili her türlü sorunları , talepleri değerlendirerek kurum prosedürleri doğrultusunda çözüme ulaştırılması, En iyi etkin kullanım analizlerinin yapılması, Taşınmaz bakım onarım işlerinin yaptırılması, aidat vb. taleplerin değerlendirilmesi, Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinin analiz edilerek kentsel dönüşüm uygulanmalarının yürütülmesi, Taşınmazların saha kontrollerinin, Tapu ve Kadastro , Belediye, Sular İdaresi vb. kurumlarında yürütülecek saha operasyonlarını koordine edilmesi, Gayrimenkul satış ve kiralama ihalelerinin süreçlerinin etkin bir şekilde yönetilmesi.

  Aranan NiteliklerDarüşşafaka Cemiyeti'nde '' Emlak Birim Yöneticisi '' olarak görevlendirilebilecek adayların sahip olmasını beklediğimiz nitelikler: Üniversitelerin Şehir ve Bölge Planlama, Tapu Kadastro veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gayrimenkul sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, Gayrimenkul değerleme, ihale yönetimi, kiralama , sözleşme yönetimi süreçlerinde deneyimli, Gayrimenkul / konut değerleme lisansına sahip, değerleme raporu kontrolü ve yorumlaması yapabilecek, Varlık yönetimi sürecini yürütebilecek, yönetime yapılacak sunum ve raporlamaları yapabilecek, Tapu ve Kadastro, Belediye vb. resmi kurumların mevzuatına hakim, Planlama, uygulama, raporlama ve saha deneyimi olan, Kentsel dönüşüm, kat karşılığı inşaat uygulamalarına hakim, Gayrimenkul ile ilgili hukuksal mevzuata aşina, gerekli konuları hukuk birimi ile koordineli olarak çözüme ulaştırmak, Analitik düşünme, koordinasyon yetenekleri gelişmiş ve insan ilişkilerinde başarılı, Sunum, temsil ve organizasyon yönleri güçlü olan, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanım deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Eğitim, Sivil Toplum Kuruluşu, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yönetici

 • Çay ve Servis Elemanı

  Bizim Servisİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAltunizade' de bulunan Ofisimiz için görevlendirilmek üzere; Erkek Çay ve İkram Elemanı alınacaktır. Çalışma gün ve saatleri; Haftaiçi 5 gün 08:30 - 18:30 dur.

  Aranan Nitelikler* Kişisel bakımına özen gösteren, titiz, * 21 - 44 yaşları arasında, * Tercihen çay ve ikram işlerinde çalışmış, * En az Lise mezunu, * Erkek Çay ve İkram personeli.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Çaycı

 • İş AçıklamasıFirmanın, idari satın alma ihtiyaçlarının temini, işyerlerinin resmi kurumlarla yapılacak işlerin takibi, şirketin çevre temizliği ve düzenin sağlanması, şirket misafirlerinin karşılama, konaklama, geliş-gidiş organizasyonlarının sağlanması, inşaat ve tadilat işleri takibi yapmak.

  Aranan NiteliklerHys ve Köroğlu Mağazalarımız; Mobilya, Halı, Telefon, Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili, Züccaciye, Elektronik, Giyim, Aksesuar, Motorsiklet ve Bisiklete Kadar Uzanan Geniş Ürün Yelpazesi İle Müşterilerine Güleryüzlü Hizmet Sunmaktadır. En az Lise mezunu, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, Planlama konularında deneyimli, İnşaat sektöründe deneyim sahibi, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Tercihen Erkek Adaylar (askerliğini tamamlamış), Bandırmada ikamet eden veya edebilecek, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıGenel Merkezi İstanbul'da bulunan büyük bir kurumun Kocaeli şubesinde, çalıştırılmak üzere'Şoför' aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerKocaeli'de çalışmak üzere, E sınıfı ehliyete sahip, 35 yaşını aşmamış, aktif, En az 5 yıl aktif sürüş tecrübesine sahip,(çeşitli sürüş tekniği kurslarına katılmış olması tercih sebebidir) SRC ve Psikoteknik belgeleri olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Verilen talimatlara göre yükleme, boşaltma, malzeme teslim, evrak takip işlemlerini yapabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıMediaMarkt Çorum mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere; Mağazanın Kasa, Depo, Müşteri Hizmetleri ve Ofis bölümlerinin idaresinden sorumlu olan, Mağaza Müdürüne temel Mağaza Performans Göstergeleri hakkında analiz yapma ve rapor sunma, Diğer bölümlerin Takım Liderlerine idari konularda destek verecek, Mağaza idari işlerinden sorumlu olacak, "İdari İşler Takım Lideri" ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise veya dengi okul, tercihen üniversite mezunu, En az 2 yıl perakende sektöründe deneyimli, Muhasebe bilgisine sahip, MS Office Programlarına hakim, tercihen ERP kullanan, Ekip yönetimi güçlü, İletişim ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Analitik düşünebilen, Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Takım Lideri

 • İş AçıklamasıIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ilk 500 büyük firması arasında yer alan SAPRO A.Ş., 2015 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 277. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2016 yılı İhracatın Yıldızları Islak Mendil Üretimi alanında 1.lik ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır. İşletme içi soyunma odaları, wc, ofis temizlik işlerini yapacak temizlik personeli alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİlköğretim veya tercihen Lise Mezunu İşine ve Hijyen Kurallarına özen gösteren Benzer bir görevde daha önce görev yapmış Küçükçekmece – Silivri – Çerkezköy Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur ).

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Avukat

  Güneri Şehircilik İnşaatİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÜniversitelerin Hukuk Fakültesi bölümünden mezun, Şirketimiz bünyesinde tam zamanlı çalışacak, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Borçlar Hukuku, Ulusal ve Uluslararası Ticaret Hukuku mevzuatı hakkında bilgi sahibi, Şirketimizin genel hukuki işlemlerinin takibini yapacak ve özellikle kentsel dönüşüm yasasına hakim, uyumlu bir avukat arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMS Office programlarına hakim İyi seviyede İngilizce konuşabilen, yazabilen ve okuyabilen Serbest avukat olarak veya hukuk bürosunda çalışma tecrübesi olan Yüksek iletişim ve ikna becerisine sahip, kurumsal temsil yeteneği olan İş takibi, planlama, zaman yönetimi, koordinasyon ve raporlama konusunda yetenekli Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: İnşaat, Pazar / Piyasa Araştırma, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Avukat, Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİşletmemizde görev yapacak tecrübeli ms office programlarını bilen

  Aranan NiteliklerEn az Lisesi mezunu,5 yıl deneyimli olan,Gaziosmanpaşa, Sultangazi,Arnavutköy ve Alibeyköy'de oturan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Gıda, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Eleman, Memur, Asistan

 • İş AçıklamasıSektörünün belirleyicisi durumunda, global pazarların gözde markaları arasında yerini almış, şıklığın ve zerafetin aranan markası firmamızın; AFYON'da faaliyet gösteren Mağazasında; SETRMS’in misyon, vizyon, felsefesine ve hedefleri doğrultusunda, mağaza satış performansının ve hizmet kalitesinin belirlenen hedeflerin gerçekleştirilmesi amacıyla; sorumlu olduğu mağazanın satış- stok yönetimi, muhasebe işlemleri, insan kaynakları, halkla ilişkiler ve tanıtım ile ilgili tüm faaliyetlerini planlamak, organize etmek, gerekli kontrolleri yapmak, koordinasyonu sağlamaktan sorumlu olacak; "Mağaza Müdürü" istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerMağazanın tüm satış stok işlemlerini, muhasebe işlemlerini içeren programı iyi düzeyde kullanabilecek, Mağazanın pos, telefon, fax cihazı, kamera sistemi teknik elektronik cihazlarını kullanabilecek, Mağazanın tüm bilgi işlem ve teknik sistemlerinin sürekli olarak çalışır durumda olmasını, çıkan sorunların giderilmesini sağlayabilecek, Belirli periyotlarda hazırlanarak merkeze gönderilmesi gereken tüm raporların ( Haftalık Çalışma Programı, Personel Haftalık satış raporları, Günlük Haftalık Kontrol Raporları, Satış raporları, RPT raporları vb. ) zamanında ve belirlenen içerikte doğru kontrol edilmiş olarak hazırlanmasını sağlayarak ve üst yönetime sunabilecek, Günlük Kasa İcmallerini Yapabilecek, Yıllık mağaza envanter sayımlarına ve gerekli kontrolleri yapabilecek, Kendisine bağlı yöneticilerle ve personelleriyle günlük, haftalık toplantılar yapabilen ve eylem planı hazırlayabilecek, Terzihane, Depo, Mutfak, Kasa ve Satış birimlerinin SETRMS disiplin yönetmeliğine uygun hareketinden sorumlu olması mucince tespit, ikaz ve ihtar uygulamalarını yapabilecek, Müşteri ve personel memnuniyetini sağlayacak ve sağlayacak yollar geliştirebilecek, Vitrin ve Mağaza içi dekorları dizayn edebilecek, Mağaza Çalışma Programını oluşturabilecek, Piyasayı yakından takip ederek ürün, fiyat, personel gibi mağaza genelini doğrudan veya dolaylı olarak etkileyen faktörleri takip edebilecek, Personelin işbaşı eğitimlerini planlayacak ve uygulayacak, Eğitim ve Oryantasyon toplantılarını yapabilecek, Kendini Sürekli Geliştiren, Modayı ve Sektörü Takip eden, Eğitimci Kabiliyeti Olan, Analitik Düşünebilen, Görselliği Koruyan, Titiz ve Temiz, Doğru ve Net ifade Yeteneğine sahip, Sabırlı ve Strese dayanıklı, Empati Yapabilen, Kendisine Hakim ve Kontrolü Kaybetmeyen, Öngörü Yeteneğine Sahip ve Her Zaman B planı olan, Hatasını Kabul Edebilen, Ödül vermeyi ve Ceza vermeyi Bilen, Ekibine Sahip Çıkan, Yeniliklere Açık olup Kendini de Yenileyen, Takibi ve Kontrolü Elden Bırakmayan, İletişime açık, Eleştirileri Olumlu Karşılayabilen. İyi bir Örnek olup ve Özendirici olabilen. Bayan Giyim Mağazacılık alanında tecrübeli; En az 5 yıl Perakande Mağaza Müdürlüğü yapmış; Yüksek Okul Mezunu; 25-30 Personele kadar yönetmiş; Müşteri Portföyü bulunan; Personeli motive ederek verimli çalıştırma kabiliyetine sahip; Ürün takibi, teşhiri, kombini konularında detaycı; Çalışkan, Mesleğini Seven; Strese, Yoğun İş Temposuna dayanıklı; Esnek ve Uzun Çalışma Saatlerine uyumlu "MAĞAZA MÜDÜRÜ" Adaylarının Başvurularını Bekliyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müdür

 • İdari İşler Amiri

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıOkulumuzun Beşiktaş kampüsünde görevlendirmek üzere Kampüs genelinde ; personel taşıma, yemek, temizlik, güvenlik, bina ve demirbaş, bakım onarım, sosyal alanlar, şirket araçları vb. konularda gerekli süreçleri merkezi bir şekilde ekibi ile birlikte yönetecek, Yeni projeler geliştirilmesi için sistemlerle ilgili çalışma yapacak, proje geliştirecek, Bina ve tesis bakımı standartlarını tespit edecek, belirlenen standartlar doğrultusunda ihtiyaçları belirleyecek ve karşılanmasına yönelik çalışmaları yürütecek, Hizmet alınan tedarikçi firmalar ile ilgili süreçleri yönetecek, Resmi kurum ve kuruluşlarla olan tüm iletişimi sağlayacak ve yönetecek, Birimi ile ilgili yasal mevzuatı takip edecek, yapılan işlerin bu mevzuata uygunluğunu değerlendirmek gibi sorumluluklar üstlenecek, İdari İşler yapılanmasını oluşturacak ve devamlılığını sağlayacak,

  Aranan Niteliklerİdari İşler ve Satın Alma Yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Organizasyon, planlama ve ve raporlama becerileri yüksek, Her türlü idari işler, servis, yemek, temizlik, bakım onarım, vardiya konusunda tecrübeli, Yeni projeler geliştirilmesi için sistemle ilgili çalışma yapabilecek ve yönetebilecek yetkinliğe sahip, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, Kendisine bağlı ekibin iş organizasyonlarını yönetim tecrübesine sahip, Resmi kurum ve kuruluşlarda iletişim, temsil yeteneği güçlü, İş disiplinine önem veren, sorumluluk sahibi, Konusu ile ilgili bütçe hazırlama, maliyet değerlendirme, analiz yapma ve raporlama konusunda deneyimi olan Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıAlışveriş Merkezi ve Residence projemiz Maslak 42 AVM lokasyonunda sahada görev yapacak ; Sorumluluğu altındaki ekibi şirket hedefleri doğrultusunda yönetecek, performansını geliştiren ve motivasyonunu sağlayan, müşterileri karşılayarak verilen hizmetler konusunda %100 müşteri memnuniyeti kapsamında yönlendirebilecek, istekleri konusunda yardımcı olabilen, ekibi ile koordineli çalışabilecek, gereken kontrolleri yapıp, evrakları doldurup ve istenen raporları yöneticisine hazırlayabilecek Şube Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Ekip çalışmasına uygun, · İletişim kabiliyeti yüksek, · Liderlik vasıfları maksimum düzeyde olan, disiplin sahibi, · % 100 Müşteri memnuniyet odaklı düşünen , · Planlama ve Organizasyon yeteneği olan, · Çalışma tipi: Tam Zamanlı ( Esnek çalışma saatlerinde görev yapabilecek ) · Cinsiyet: Bay - Bayan , · Yaş: 28 ile 40 yaş arasında dinamik, Ehliyet : B sınıfı ( Ehliyet sicili temiz ) , · Yabancı dil ve teknik beceriler: İngilizce dil bilgisine sahip , Word / Excel / Power Point kullanabilen, Tercihen sigara kullanmayan SAHA ŞUBE SORUMLUSU adayları aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Savunma/Güvenlik, Turizm, Ulaşım, Diğer

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici, Takım Lideri, Denetçi

 • Yönetici Asistanı

  AdeccoAnkara 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıYöneticisinin telefon trafiğini yönetmek, Yöneticisinin tüm ajanda ve program takibini gerçekleştirmek, Yurt içi-yurt dışı seyahat-transfer-konaklama organizasyonlarını yapmak, Konuk karşılama ve yönlendirme süreçlerini yönetmek, İdari İşler süreçlerine destek vermek

  Aranan NiteliklerAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda Endüstrisi alanında faaliyet gösteren firmamızın Genel Müdür'ünü asiste edecek Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun, Tercihen yönetici asistanlığı konusunda tecrübeli, MS Office programlarını (Excel, Word, PowerPoint) ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Güler yüzlü, prezantabl, diksiyonu düzgün, Dikkatli ve detaylara önem veren, planlama ve organizasyon yönü gelişmiş, Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıMağazamız bünyesinde görevlendirilmek üzere;. Mağazanın Kasa, Depo, Müşteri Hizmetleri ve Ofis bölümlerinin idaresinden sorumlu olmak, Mağaza Müdürüne temel Mağaza Performans Göstergeleri hakkında analiz yapmak ve rapor sunmak, Diğer bölümlerin Takım Liderlerine idari konularda destek vermek, Mağaza idari işlerinden sorumlu olmak. "İdari İşler Takım Lideri" takım arkadaşı arıyoruz

  Aranan NiteliklerEn az lise veya dengi okul, tercihen üniversite mezunu, En az 2 yıl perakende sektöründe deneyimli, Muhasebe bilgisine sahip, MS Office Programlarına hakim, tercihen ERP kullanan, Ekip yönetimi güçlü, İletişim ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Analitik düşünebilen, Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen, Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Takım Lideri, Lider

 • İş AçıklamasıFOTOĞRAFÇILIKLA ilgili ürünlerin ithalat ve Türkiye içerisinde satışını yapan şirketimizin İstanbul-Dolayoba/Pendik bulunan merkez ofisine aşağıdaki niteliklerde muhasebe personeli aranmaktadır. Yakın çevrede oturanlar tercih edilecektir

  Aranan Nitelikler*Raporlandirma yapabilecek * TEK düzen hesap planı çerçevesinde şirket belgelerinin kaydını yapabilecek, * CARİ hesap mutabakatları ve banka kayıtlarını yapabilecek, * VERGİ beyan ve bildirimlerini hazırlayabilecek ve takibini yapabilecek, * PERSONEL SGK işlemlerini ve takibini yapabilecek, * LOGO-GO PLUS ve LUCA programına hakim. * İLGİLENEN adayların resimli CV'lerini iletmelerini rica ederiz

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Dış Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef / Amir

 • Çaycı - Pendik Marina

  Bizim Servisİstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıPendik Marina' da bulunan ofisimizde 20 kişilik kadronun çay, kahve ihtiyaçlarını karşılayacak, temizlik personeline yardımcı olabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Yönetim ve gelen misafirlere çay / kahve servisi yapabilecek, Mutfak düzeni ve temizliğinden sorumlu olacak, Ofis masalarının temizliğinden sorumlu olacak. Çalışma yeri Pendik Marina (Pendik Sahilde) dedir.

  Aranan NiteliklerKişisel bakımına özen gösteren, titiz, 25 - 40 yaşları arasında, Çalışkan, güler yüzlü, Daha önce Çay servisi ve ikram konusunda iş deneyimi olan,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Çaycı

 • İş AçıklamasıMey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Fabrika’nın mali ve idari işlemlerinin sevk ve idare etmek Kendisine bağlı Ambar, Depo, Muhasebe,Personel ve Satınalma Departmanlarını yasal mevzuata,şirket prosedür / talimatlarına uygun yönetilmesini sağlamak. Fabrikanın güvenliğinin sağlanması ve genel görünümünün iyileştirilmesi çalışmalarını koordine etmek, özel Güvenlik hizmetlerinin takibini yapmak ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerBilecik Fabrikası’nda görev almak üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden veya mühendislik fakültelerinin endüstri / işletme bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyime sahip, MS Ofis uygulamalarına hakim, Vergi Kanunu, İş Kanunu ve SSK yönetmelikleri konusunda bilgiye sahip, tercihen SAP bilen, Analitik düşünme,güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, Yeniliklere ve gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Arvento Araç Takip Uzmanı

  Dilek Grupİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması* Araç takip sistemi (Arvento) takılı araçların rutlarının takip edilmesi ve ilgili yöneticilere raporlanması * Cihazların sisteme kayıtlarının güncel tutulması * Cihazların talep, çıkış vs işlemlerin operasyon işlemleri * Ayrıca araçlarda takılı HSG- OGS takip * Araç filo departmanına diğer operasyonel işlerde destek

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Benzer görevde 1-2 yıl çalışmış, Tecihen araç takip sistemi proğramlarını kullanmış veya çabuk kavrayıp kullanabilecek Tercihen cihazın montaj işlemlerini de bilen Ms-Office programlarına iyi derecede hakim, Sorumluluk sahibi, takipçi , işini geliştirebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Lojistik, Otomotiv, Ulaşım

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • Engelli İdari İşler Elemanı

  Koza Yönetimİstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTesis yönetimi ve hizmetleri konusunda uzman bir kuruluş olan Koza Yönetim ve Servis A.Ş, yönetimini üstlendiği bir plazada görevlendirmek üzere 'Engelli İdari İşler Elemanı' aramaktadır.

  Aranan Nitelikler-Esenler ve civarında ikamet eden, -Daha önce ofiste idari işler elemanı olarak görev almış, -İŞKUR da engelli kaydı bulunan, -Bay eleman arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Güvenlik Personeli

  Med Marineİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıDanışma ve yönlendirme görevinde çalışacak, verilen görevleri eksiksiz yerine getirecek, dikkatli, yaptığı işe önem veren DANIŞMA VE YÖNLENDİRME PERSONELİ alınacaktır

  Aranan Nitelikler- En az Lise mezunu, - Diksiyonu düzgün, prezentabl, - Dinamik, İletişim yeteneği kuvvetli, - Vardiyalı çalışabilecek, - Güvenlik Görevlisi olarak veya benzer pozisyonda (özel ev/villa deneyimli tercihen) en az 2 yıl deneyimli, - B sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanabilen, - Beşiktaş 'a ulaşım sorunu olmayan, - Askerlik ile ilişiği olmayan / Bay. - Tercihen Emekli Polis, DANIŞMA VE YÖNLENDİRME PERSONELİ alınacaktır.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Bina ve Tesis Yönetimi, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi, Eleman, Görevli, Sorumlu, Yetkili

 • Satınalma (Sebze-Meyve)

  Hacı Sayid Gıdaİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGıda sektöründe pastane - restaurant alanında faaliyet gösteren, İstanbul 'un çeşitli semtlerinde 43 Şubeye sahip, firmamızın Haramidere Beylikdüzü'nde bulunan Genel Merkezimizin Satınalma Bölümünde MEYVE-SEBZE satın almasında tecrübeli görevlendirmek üzere esnek çalışma saatlerine uygun GECE ÇALIŞACAK Satınalma Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Tercihen MYO veya üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun * Tercihen satınalma alanında 3-5 yıl deneyime sahip * MS office programlarını kullanabilen * İyi derece excel programını kullanabilen * Aktif araç kullanabilen * Avrupa yakasında ikamet eden, * Öğrenmeye açık, sorumluluk sahibi,ekip çalışmasında uyumlu * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış * Tercihen İngilizce bilen Satınalma Personeli Aranmaktadır

  Sektör: Restorancılık, Gıda

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard

 • Sevkiyat Şoförü

  Enplusİstanbul Anadolu 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÜmraniye’de bulunan Genel Müdürlüğümüze bağlı olarak çalışacak, Şirketin genel işleyişine bağlı olarak Mağazalarımıza yapılacak ürün sevkiyatlarında görev alacak, sevkiyat şoförü arıyoruz.

  Aranan NiteliklerE sınıfı ehliyete sahip, En az lise mezunu, Depo sevkiyat şoförlüğü veya ilgili alanda en az 1 yıl deneyim sahibi, Dinamik, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, referans verebilecek, 25-35 yaş aralığında, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sigara kullanmayan Anadolu Yakası'nda ikamet eden şirket şoförü arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Beyaz Eşya, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Şoför

 • Ofisboy

  Ahes İnşaat Ticaret ve Sanayiİstanbul Anadolu 13 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÇamlıca'da bulunan Merkez ofisimizde birlikte çalışmak üzere; şirket içi işlerde, şirket dışı işerde, gerektiği zamanlarda şehir dışı işlerde çalışabilecek sürücü belgesi olan dinamik ve hızlı çalışabilecek ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSürücü Belgesi olan Tercihen en az lise Mezunu İş ayrımı yapmayan Özgüveni ve diksiyonu düzgün

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerHoroz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. ve  SDV Horoz Taşımacılık ve TİC. A.Ş. Şirketlerimizin Mahmutbey Merkez Lokasyonu' nda görevlendirilmek üzere, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, En az Lise, tercihen Yüksekokul mezunu, MS Ofis uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü ve sorumluluk sahibi, Tercihen sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İnsan Kaynakları Müdürü

  SBS MotifGaziantep 8 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGaziantep’te İç Mekan Kapıları, Mutfak ve Banyo Ürünlerinin üretimini ,gerçekleştiren, Organizasyonunda 300 kişilik kadroya sahip firmamıza aşağıdaki pozisyonlara yönelik Uzman ve Yöneticiler aranmaktadır. Firmanın İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim kültürüne uygun bir yapıyı yönetmek İnsan Kaynakları ve Organizasyonel gelişimine ait, bu günkü ve gelecekteki ihtiyaçlarına uygun politikaları hayata geçirmek Personel Planlama, Seçme ve Yerleştirme başta olmak üzere ihtiyaçlara uygun bir Organizasyonu yönetmek ArGe, Planlama, Üretim, Lojistik, Mali İşler Yönetimi, Satış Organizasyonları yönetimi başta olmak üzere, bütün merkezi departmanların ve kar merkezlerinin NORM KADRO çalışmaları yürütmek Görev Tanımları, Organizasyonel Yapının ihtiyaçları, Yetkinlik analizleri yapmak ve buna uygun bir Organizasyonu fonksiyonel olarak yönetmek İş ve Verimlilik analizleri konusunda çalışmaları yürütmek İş disiplini ve Organizasyonel kültür açısından yeterli ölçüde Yasal ve Prosedürel uygulamaları devreye almak ve yönetmek Ücret sisteminde bir standart (matris) planlayarak işe alımlarda ve sonrasındaki değerlendirmelerde Liyakata uygun bir sistemi planlamak ve uygulamak Performans kriterleri üzerinde çalışmalar yaparak, Performansa dayalı çalışan değerlendirmesini planlamak ve yönetmek Mavi Yaka Personelin verimlilik analizlerini inceleyerek, Vardiya ve mesai düzenlemesini etkin ve verimli yönetmek Çalışanların sorunlarını, Motivasyonunu etkileyen unsurları incelemek ve çözümler üretmek

  Aranan NiteliklerOrta ve Büyük ölçekli Organizasyonlarda en az 3 Yılı yönetici olmak koşuluyla, 10 Yıl İnsan Kaynakları alanında, Sorumlu, Uzman veya Yönetici görevi üstlenmiş olmak. İK süreçlerinin tamamında (İşe alım, Ücret, Yetkinlik analizi, Norm Kadro, Performans Değerlendirme…)görev yapmış olmak En az Lisans seviyesinde eğitime sahip, tercihen ( Çalışma Ekonomisi, İşletme, Psikoloji, Hukuk… vb )sosyal branşlardan mezun veya Lisans üzerine İK sertifika programlarından mezun olmak 4857 No lu yasanın uygulamalarına hakim, Çalışan İşveren ilişkilerinin düzenlenmesinde deneyim sahibi olmak İnsan Kaynaklarının verimli uygulamalarını sağlayabilecek YASAL ve PROSEDÜREL düzenleme yapma becerisinde, İnsan Kaynakları metodolojisini hazırlayabilme deneyiminde olmak İnsan İlişkisi, Koordinasyon Becerisi ve Takım uyumu konusunda örnek bir kimliğe sahip olmak İletişim Becerisinde Etkin, Çatışma Yönetimi ve Sorun çözmede beceri sahibi olmak Planlama, Uygulama ve Geliştirme konularında disiplin sahibi olmak. Teorik çalışmalarla, uygulamaya alınmış mesafeleri dengeleyebilmek. GAZİANTEP il sınırları içinde ikamet etmek.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ilk 500 büyük firması arasında yer alan SAPRO A.Ş., 2015 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 277. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2016 yılı İhracatın Yıldızları Islak Mendil Üretimi alanında 1.lik ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler- E sınıfı ehliyetli - Otomobil, Minibüs veya Kamyonla sevkiyat ve malzeme tedariği işlerini takip edecek - Askerlik hizmetini tamamlamış - Src ve Psikoteknik belgelerine sahip - Bay - Silivri Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur ) Şoför alınacaktır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıEskişehir Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrika işyerimize;İnsan Kaynakları Müdürü alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, tercihen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İktisat, İşletme bölümlerinden mezun, İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim,İş kanunu, SGK Kanunu, Borçlar Kanunu, İSG kanunu ve uygulamalarına hakim, İşe alım, Performans Yönetimi, Eğitim ve Gelişim, Ücret ve Yan Haklar Yönetimi konularında tecrübeli Tercihen üretim işletmelerinde bordrolama ve işe alım süreç yönetimi deneyimli, MS Office programlarını ve ERP uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Aktif çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Bina ve tesis bakımı standartlarını tespit edecek, belirlenen standartlar doğrultusunda ihtiyaçları belirleyecek ve karşılanmasına yönelik çalışmaları yürütecek, Hizmet alınan tedarikçi firmalar ile ilgili süreçleri yönetecek, Resmi kurum ve kuruluşlarla olan tüm iletişimi sağlayacak ve yönetecek, Birimi ile ilgili yasal mevzuatı takip edecek, yapılan işlerin bu mevzuata uygunluğunu değerlendirmek gibi sorumluluklar üstlenecek, İdari İşler yapılanmasını ve devamlılığını sağlayacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen İngilizce bilen adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, mobil ürün ve aktivasyon işlmeler, yapabilecek, donanımsal ürün takibinden sorumlu olacak, ofis içerisinde aktif olarak çalışacak SATIŞ DESTEK UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - İdari İşler İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?