Iğdır İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Iğdır
 • Kurumsal Saha Satış Temsilcisi

  Ayaz 4 - KÇM ErzurumAğrı, Erzincan, Erzurum, Iğdır, Kars 19 Aralık 2022
  İş AçıklamasıTurkcell'in şirketlere özel ürün ve servislerinin satışının yüz yüze kanalda gerçekleştirilmesi, Mevcut müşteri yönetimi ve yeni müşteri kazanımı, Satış ve satış sonrası müşteri takibi süreçlerinin kontrol edilmesi Müşteri memnuniyetinin arttırılması İşlem sonrası takip sağlanması, Aylık satış hedefinin gerçekleştirilmesi.
  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Saha Satış ve/veya hizmet sektöründe deneyimli, Düzenli, takipçi, hedef ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Prezentabl, dış görünümüne özen gösteren, İkili ilişkileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik, teknolojiye yatkın ve yenilikçi, İlana konu olan ilde yaşıyor olmak, Maaş + Prim + Yemek + Özel sağlık sigortası gibi yan haklar ile genç ekibimize dinamizm katacak yeni takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Ambalaj ve Kağıt, Beyaz Eşya, Bilgisayar / BT / Internet, Cam ve Seramik, Dağıtım, Danışmanlık, Dayanıklı Tüketim Malları, Demir-Çelik, Denizcilik, Deri/Ayakkabı, Dernek ve Vakıf, Dış Ticaret, Eğitim, Eğlence, Endüstri, Faktoring, Gayrimenkul, Gıda, Halkla İlişkiler, Havacılık, Hayvancılık, Hizmet / İşletme Servisi, Holding, Hukuk, İlaç, İmalat, İnşaat, İthalat/İhracat, Kamu, Kimya, Kozmetik, Leasing/Finansal Kiralama, Madencilik, Mağazacılık / Perakendecilik, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Medya, Mimarlık, Lojistik, Otelcilik, Otomotiv, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Reklamcılık, Restorancılık, Sağlık/Hastane, Sanat, Savunma/Güvenlik, Sigortacılık, Sosyal Servisler, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Tekstil, Telekomünikasyon ve Network, Tıbbi Malzeme, Toptancılık, Turizm, Ulaşım, Yapı Malzemeleri, Yatırım / Menkul Değerler, Yayıncılık, Diğer, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Hızlı Tüketim Malları, Bankacılık / Finans, Fuar ve Organizasyon, Ajans, Pazar / Piyasa Araştırma, Müşteri ilişkileri, Alüminyum, Aydınlatma, Belgelendirme/Marka/Patent, Bioteknik, Mobilya/Dekorasyon, Büro Makineleri, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Enerji, Gemi/Yat/Tersane, Çevre, Kuyumculuk/Pırlanta, Otomasyon, Makine, Çağrı Merkezi, Matbaacılık/Baskı, Mühendislik, Sivil Toplum Kuruluşu, İnsan Kaynakları, Spor, Kırtasiyecilik, Çimento, Gümrükleme, Mekanik Tesisat, Rehabilitasyon, Network Marketing, Plastik, Barter, E-Ticaret, Optik, Yumurtacılık/Tavukçuluk, Metal Sanayi, Oyuncak, İş Sağlığı ve Güvenliği, Süt ve Süt Ürünleri, Proje ve Taahhüt, Ofis Malzemeleri, Kargo-Kurye, Catering, Tekstil Boya ve Kimyasalları, Su Ürünleri, Açık Hava Reklamcılığı, Tercüme Hizmetleri, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri, Bina ve Tesis Yönetimi, Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri, Döküm, Yalıtım, Ödeme Hizmetleri, Motosiklet, Asansör ve Yürüyen Merdivenler, Üretim / Endüstriyel Ürünler

  Pozisyon: Aktif Satış Görevlisi, Aktif Satış Temsilcisi, Saha Satış Temsilcisi, Aktif Satış Sorumlusu, Saha Satış Danışmanı

Sayfa:/6

İş Habercisi - Iğdır İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Iğdır İş İlanları

Iğdır, Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan bir sınır ilidir ve Doğu Anadolu Bölgesindeki şehirlerin genelinde olduğu gibi, sert, kurak ve soğuk bir iklime sahiptir.

Şehir maalesef ekonomik olarak fazla gelişmemiştir ve istihdam alanları çok çeşitlenmemiştir. Tarım ve hayvancılık şehirde yaygın biçimde yapılmaktadır ve birçok kişiye istihdam alanı yaratmaktadır. Ayrıca, şehirde eğitim ve sağlık sektörü de (nüfusa oranla) çok sayıda kişiye iş imkânı sağlamaktadır.

Tarım Sektörü

Şehir, sanayi anlamında gelişmemiş olsa da tarım konusunda avantajlıdır çünkü oldukça verimli topraklara sahiptir. Aras Nehri tarafından sulanan Iğdır Ovası, şehirde tarım yapılmasını son derece elverişli hale getirmektedir. İklimin de uygun olduğu dönemlerde, bu ova üzerinde birçok tarım ürünü yetişebilmektedir. Iğdır’da yetişen başlıca tarım ürünleri arasında buğday, arpa, şekerpancarı ve pamuk gelmektedir. Zaman zaman şeftali bile yetiştirilmektedir.

Hayvancılık da Önemli Yer Tutuyor

Şehrin ekonomisinde önemli pay sahibi olan sektörlerden birisi de hayvancılıktır. Yaylaları son derece geniş olan Iğdır’da, mera hayvancılığı yaygın biçimde yapılmaktadır. Koyun,en çok yetiştirilen hayvan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Canlı hayvan ticareti yapıldığı gibi, hayvanların sütünden de yararlanılır. Süt, peynir, yoğurt gibi ürünler ile şehrin ekonomisi gelişmektedir.

Hayvancılık alanında da istihdam olanakları dönem dönem yükselmektedir. Özellikle veterinerlere ve ziraat mühendislerine uygun birçok iş ilanı mevcuttur. Tarlalar ve meralarda çalışmak üzere, vasıfsız personel de aranmaktadır.