Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İnternet İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İnternet
 • İş AçıklamasıEmbarcadero Delphi ve MS SQL ile yazılım üretebilen YAZILIM Geliştirici'ler; Aradığımız özelliklere tıpatıp uyan ; SİZ 'seniz buyrun sizi bekliyoruz, buton oralarda bir yerlerde... Lütfen burda yazanlar hakkında fikriniz/bilginiz yoksa başka ilanlarımıza bakınız.:)

  Aranan NiteliklerEmbarcadero Delphi, MS SQL ile daha öncede projeler yapmış deneyimli, çok deneyimli, az deneyimli yada hemen aşarım Bursada yaşayan, yazın denizde, kışın uludağda, hafta içi doğal alanlarda ve iş saatinde üniversite kampüsünde teknoloji geliştirme bölgesinde çalışırım, sorumluluk sahibiyim proje üretirim, enerji doluyum, meraklıyım ve aradığınız benim diyorsanız.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Mühendis

 • Yankı TeknolojiBalıkesir, Çanakkale Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye'nin lider operatörü Turkcell Superonline saha operasyonunda görev alacak, Yeni aboneleri ziyaret edecek, İnternet kurulum ve arıza konularında destek olacak

  Aranan NiteliklerB sınıfı ehliyet sahibi Aktif araç kullanabilen, Tercihen internet kurulum ve kablolamada tecrübeli, Bilgisayar ve internet teknolojisiyle ilgili & bilgili, İkna kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış, Balıkesir de ikamet eden ya da edebilecek Satış tecrübesi olan ve daha önce bu sektörde çalışmış yada bu sektöre yatkın adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sorumlu

 • İNKAİstanbul Avrupa, İzmir Bugün

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, ağırlıklı olarak web ve sosyal medya alanında deneyim sahibi olan "Web Master" arayışımız bulunmaktadır. bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLisans mezunu, Web sitelerin tasarımları, içerikleri, kurumsal ve görsel düzeyde hazırlayabilme konusunda 2 yıl tecrübe sahibi, Sosyal medya reklam ve hesaplarının yönetilmesi gibi işlemleri gerçekleştirmiş, Çok iyi derecede SEO bilgisi olan Wordpress, blogspot gibi sistemler konusunda tecrübeli, Google Analytics, Adwords ve benzeri web analiz araçları hakkında bilgi sahibi, Adobe Photoshop ve Adobe Illusator üzerinde çalışmış, Raporlama becerileri gelişmiş, Yeni kampanyalar ve uygulamalar konusunda yaratıcı fikirler üretebilecek ve online satış üzerinde bu kampanyaları uygulayabilecek, Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden, alanında sürekli kendini geliştiren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Web Master

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde görevlendirilmek üzere, site ve bina yönetimleriyle görüşmeler yaparak Turkcell Superonline altyapısı ile ilgili sözleşme ve gerekli düzenlemeleri gerçekleştirecek, PROTOKOL UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLise, MYO veya Üniversite mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli İkna kabiliyeti yüksek Yüz yüze iletişimde başarılı Diksiyonu düzgün MS Office uygulamaları konusunda bilgi sahibi Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan Büyükçekmece Merkez, Mimaroba, Sinanoba, Gürpınar, Yakuplu, Beylikdüzü'nde ikamet eden Bayan Yol+Yemek+SSK+Prim+Araç

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Yetkili

 • İş AçıklamasıAloTech tarafından geliştirilen Bulut Çağrı Merkezi ve Bulut Santral Çözümleri ürünlerini kullanan kurumsal müşterilerimizden gelen taleplere telefon, e-posta ve uzaktan bağlantı yoluyla konfigürasyon ve kullanım desteği verilmesi süreçlerinde görev alacak aşağıda belirtilen niteliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAloTech Destek ekibinde görev almak üzere, · Çağrı Merkezi ( Müşteri Hizmetleri, Teknik Destek, Operasyon Yönetimi) tecrübeli · Çağrı Merkezi ve CRM uygulamaları hakkında bilgisi olan, · En az Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili diğer bölümlerinden mezun olmuş, · Yeni ürün ve teknolojileri öğrenmeye istekli ve teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen, · Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · İnsan ilişkileri güçlü, müşteri ve çözüm odaklı, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, · Telefonda etkili iletişim kurabilen, · Raporlama becerilerine sahip, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde görevlendirilmek üzere, site ve bina yönetimleriyle görüşmeler yaparak Turkcell Superonline altyapısı ile ilgili sözleşme ve gerekli düzenlemeleri gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLise, MYO veya Üniversite mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli İkna kabiliyeti yüksek Yüz yüze iletişimde başarılı Diksiyonu düzgün MS Office uygulamaları konusunda bilgi sahibi Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan Büyükçekmece Merkez, Mimaroba, Sinanoba, Gürpınar, Yakuplu, Beylikdüzü'nde ikamet eden Bayan Yol+Yemek+SSK+Prim+Araç

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Desa Deriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıOnline iletişim, pazarlama ve satış konusunda verimliliği arttıracak projeler üretip, uygulamaya koymak ve offline kampanyalar ile entegrasyonu sağlamak, e-Ticaret alt yapısına tüm detayları ile hakim olmak ve geliştirmek, Web sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerini yönetmek, Satışı yapılacak ürünlerin resim, içerik ve tanıtım yazılarının güncelliğini takip etmek, Ürünlerin veritabanı bilgilerini denetlenmek, fiyat kontrolü ve ürünlerin satışa açılması süreçlerini denetlemek, Satışı gerçekleşen ürünlerin depo lojistik bölümü ile entegre şekilde tüketiciye ulaşmasını sağlamak, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sunacak çalışmalar yapmak, Online satış performansını raporlamak, Sosyal paylaşım sitelerinde marka iletişiminin gerçekleştirilmesini sağlamak, Büyümekte olan eticaret ekibini yönetmek, pazarlama, perakende ve tasarım ekibi ile koordineli olarak çalışmak, Ajanslar ile ilişkileri yönetmek.

  Aranan NiteliklerOnline Pazarlama süreçlerinde yönetici/ uzman olarak min 2 yıl deneyimli, Perakende sektöründe tecrübe sahibi, Teknik ekibi/ajansları yönetmek için gerekli teknolojik bilgiye sahip, Raporlama tekniklerine hakim, yazılı ve görsel sunum becerileri gelişmiş, Türkçe ve İngilizce’ye yazılı ve sözlü çok iyi derecede hakim, Online reklam kampanyaları konularında tecrübeli, Tüm dünyadaki moda e-ticaret sektörünü takip eden, Sosyal medya ile ilgili web trendlerini ve gelişen teknolojileri yakından takip eden, İnternete yoğun ilgi duyan, Web dünyasına ve internet uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarına ve web teknolojlerine hakim Üniversite Mezunu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Sigara kullanmayan.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Yönetici

 • Tekimed Bilgi İşlem Hizmetleriİstanbul Anadolu 25 Mart 2017

  İş AçıklamasıYazılım sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görev alacak adaylar, web tabanlı projelerimizde çalışacaklardır. Çalışma yeri İstanbul-Anadolu Yakası-Kozyatağı olup adayların İstanbul-Anadolu yakasında ikamet ediyor olmaları tercih edilecektir.

  Aranan Nitelikler► HTML5, Javascript, CSS bilen ( SASS, LESS bilmesi de tercih sebebi), ► Tercihen Angular2.0 bilen veya AngularJS, Jquery, React, Knockout kütüphanelerinden en az birini bilen, ► Bootstrap ile ve yukarıdaki JS kütüphanelerinden biri ile responsive tasarıma sahip web uygulaması geliştirmiş, ► MS C#, MS SQL bilen, ► Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, ► Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ► İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay yada Bayan "Yazılım Geliştirme Uzmanı" olarak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Web Developer, Web Designer

 • İş Açıklaması· Tüm dijital mecralarda (Facebook, Twitter, Youtube, Blog vb.) markaların iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize etmek, · Her platform için hedef kitleye uygun günlük, haftalık veya aylık içerik planları oluşturarak düzenli paylaşım içeriği sunmak, · Mevcut sayfaları canlı tutup, topluluk yönetimi yapacak, şikayet ve soruları yetkililere iletmek ve cevaplamak, · Sosyal medyada takipçi sayısını artıracak çözümler üretmek · Rakipler hakkında takip raporları oluşturarak, bunları düzenli olarak paylaşmak, · Dijital kampanya planlaması yapmak, · Sosyal medya konusunda yeni müşteriler yaratmaya yönelik sunum ve rapor hazırlamak, · Dijital trendleri yakından takip ederek çalıştığı projelere uygulamak, · Markaların pazarlama stratejilerine uygun olarak yaratıcı proje fikirleri geliştirebilecek · Aylık ve haftalık raporlama yapmak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Müşteri ilişkilerini yürütebilecek, · En az 3 yıl markaların şirket ya da ajans tarafında kurumsal sosyal medya hesaplarını aktif olarak yönetmiş, sosyal medya kampanya deneyimi olan, · Görsel algısı yüksek · Türkçe'yi doğru ve akıcı kullanan, yazı ve sosyal medya diline hakim, · Dijital medya gündemini ve gelişmeleri sürekli takip eden · Araştırmacı, yeniliklere açık, yaratıcı, sunum hazırlayabilen, dijital teknolojilere ve yeniliklere hakim, · Kriz yönetimi yapabilecek ve doğru kriz stratejilerini üretebilecek, gerektiğinde insiyatif kullanabilecek, · Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, ekibin bir parçası olarak, disiplinli, iş takibi yapabilen, sosyal medyanın 24 saat ilgi istediğini bilen, Bayan adaylar

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Kozmetik, E-Ticaret

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Booklogic Bilgi Tek. Ve Turizmİstanbul Avrupa, Antalya, İstanbul Anadolu 25 Mart 2017

  İş AçıklamasıBookLogic is a global leader in Hotel and Travel Technologies as well as Online Hotel Marketing Services. For our Internet Marketing and Web Development Department, we are seeking Web Design & Development, SEO, Adwords, Yandex Advertisement and Meta Search Engine experts to SEOptimise and SEMarket hotel’s official websites and travel related websites. The best candidate has a strong SEO, Website Design, Web Development, Adwords Optimisation and Hotel/Tourism background. Job Description • Managing on-page optimizations (metadata, keyword usage, internal linking, etc.) and offsite initiatives (link building, "widgets", social media projects, etc.) • Building the SEO and Adwords marketing strategy • Auditing websites, suggesting on landing pages, participating in site redesign and optimization process • Collaborating with Marketing, Content Team and Technical People to optimize content and implement recommended SEO tactics to drive quality traffic • Participating in website redesign, development and optimization process from scratch • Management of statistical web analytic tools such as Google Analytics, Omniture Site Catalyst etc. • Leading SEO, web analytics and search research tools and technologies • Researching new ideas, trends and technologies within the SEO space and educating the cross-functional team • Reporting on weekly / monthly SEO analytics such as keyword rankings, SEO traffic, ROI and conversion data • Optimize google adwords campaigns

  Aranan NiteliklerQualifications • Advanced knowledge of English • 2+ years of work experience required in SEO & Adwords, preferably in a ecommerce • Excellent problem solving, analytical skills and HTML knowledge • Good Knowledge of brand marketing, PR beneficial, SEM, digital media, and social platforms Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, Tumblr etc... • Solid experience of keyword research and working with popular keyword tools • Excellent knowledge of Search Engines, SEO, Adwords, Yandex.Advertising, Website Design & Development • Ability to work with other teams and individually to drive results. Ability to lead SEO teams • Strong written and verbal communication skills

  Sektör: Turizm, Otelcilik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı, Web Designer, Web Developer

 • YAYIN DÜNYASI YAYINCILIK GAZETECİLİKİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAltınbaş Holding çatısı altında kurulan, kuyumculuk ve mücevherat sektörüne yönelik faaliyet gösteren yayın grubumuzun ''Yazı İşleri, Digital Marketing ve Müşteri İlişkileri'' departmanlarında görevlendirilmek üzere ‘’UZUN DÖNEM STAJYERLER’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin iletişim, iktisadi ve idari bilimler, mühendislik fakültelerinde okuyan, * Editörlük, internet teknolojleri, sosyal medya ve mücevher alanlarına ilgi duyan, * Haftada 3 gün devam edebilecek, * Takım çalışmasına yatkın, * İletişim becerisi yüksek, * Öğrenmeye açık, kendini geliştirmeye istekli, * Sorumluluk sahibi, * Prim esasına göre gelir de elde edebilecek,

  Sektör: Yayıncılık, Halkla İlişkiler, Reklamcılık

  Pozisyon: Stajyer, Uzman Yard

 • İş Açıklamasıİstanbul Adalet Sarayının karşındaki merkezimizde çalışacak grafiker editör aramaktayız. www.haber1461.com İnternet haber sitesi için yayıncılık deneyimi olan veya olmayan, GRAFİKER HABER EDİTÖRÜ aramaktayız. Ayrıca iletişim fakültesi gazetecilik bölümünde okuyan veya yeni mezun, part time çalışabilecek BAYAN talipliler başvuru yapabilir. Ayrıntılı bilgi için KOBİDER Genel Merkezi Vatan Caddesi (İstanbul Adalet Sarayı'nın karşısındaki Ziraat Bankasının karşı çaprazında) Yurt Sokak No:41/1 34403 Çağlayan - İSTANBUL WEB : www.kobider.org.tr E-Posta : info@kobider.org.tr basin@kobider.org.tr kobider@hotmail.com

  Aranan NiteliklerDENEYİMLİ HABER EDİTÖRÜ İş Tanımı: Haberlerin güncellenmesi, düzenlenmesi ve geliştirilmesi, haber kaynaklarından gündemi takip ederek haberin görsel malzemelerle desteklenip etkili ve ilgi uyandırıcı şekilde sunulması, mevcut içeriklerin değerlendirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla yaratıcı fikirler üretilmesini gerçekleştirmek üzere görev yapacak İnternet HABER Editörü aranmaktadır. Beklenen Özellikler: * Photoshop ve Office programlarını kullanabilen, * Türkçe dil kuralları ve haber diline hakim, * Bilgisayara ve internet kullanımına hakim, * İstanbul'da ikamet eden, * Esnek çalışma saatlerine uygun, * Öğrenmeye istekli ve sorumluluk alabilecek, * Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli, Kemal Yıldız 0544 384 1461 **Tam zamanlı veya part time İnternet haberciliği yapabilecek bayan editörler aramaktayız.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Editör, Grafiker

 • İnterLink Şirketler Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıElektronik, Küçük ev aletleri, Bilgisayar ve çevre bilimleri konusunda tecrübeli, Sorumlu bulunduğu kategoride planlama ve takip yapılması, Şirketin satış ve karlılık hedefleri doğrultusunda satın alma yapılması, İhtiyaçları belirleyip ürün gamına eklenip çıkarılacak ürünlerin belirlenmesi, Tedarikçiler ile iletişim halinde olunması, ürün içeriği, görsel gibi gerekli bilgilerin temin edilmesi ve siteye eklenmesi, Ürün içeriklerinin zenginleştirilmesi, düzenlenmesi, Ürün sınıflandırma, fiyatlandırma ve marj çalışmalarının yapılması, Piyasa fiyatlarının takibi, Kendi ürün grubu ile ilgili kampanyalar düzenlenmesi, Üst yönetime raporlama yapılması,

  Aranan NiteliklerMinimum 2 yıl satın-alma tecrübesi olan, Etkin iletişim ve ikna kabiliyeti olan, 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamamış, İstanbul’da ikamet eden, Dinamik ve hareketli çalışmaya uygun, prezantabl, takım arkadaşları arıyoruz,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıWEB ORGANİZASYON YÖNETİMİ ( W.O.Y. ) ekibimize dahil olarak, müştrilerimize ait web sitelerrinde içerik ve arayüz yönetimi sağlamak üzere konumlandırılacak takım arkadaşları a- Görsel içerik hazırlayabilecek b- İyi derecede Photoshop bilgisine sahip c- Reklam ve içerik metni oluşturmada tecrübeli ve kendine güvenen d- Google AdWords ve diğer arama motorları reklamcılığında yönetim yapmış ya da bu konuda bilgi sahibi e- Sosyal medya etkileşimlerini etkin kullanan e- Webmaster Tools gibi analiz programlarının kullanımı ve çözümleri hakkında bilgi sahibi Yukarıdaki alanlarda bilgili, tecrübeli ya da bu alandaki okullardan mezun olmuş yetiştirilmek üzere takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEsenler Tekstilkente ulaşım sorununuzun olmaması Prezentabl olmanız Sigara kullanmıyor olmanız tercih sebebidir.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Grafiker, Web Master, Sosyal Medya Uzmanı, Bilgisayar Programcısı, Web Designer

 • Kenyapİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıOnline mobilya satışı yapmakta olan e-ticaret web sitemizin yönetiminde ve bizim ürünlerimizin satışını yapan eticaret firmaları ile olan ticaretimizde çalışacak,bu konuda tecrübeli E-Ticaret Sorumlusu aranmaktadır. Web sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerini yönetmek, Satışı yapılacak ürünlerin resim, içerik, özellik ve tanıtım yazılarının düzenlenmesi ve takibini yapmak, Ürünlerin veritabanı bilgilerini denetlemek, fiyat kontrolü ve ürünlerin satışa açılması süreçlerini yönetmek ve takip etmek, Yeni kampanyalar ve uygulamalar konusunda yaratıcı fikirler üretmek ve online satış üzerinde bu kampanyaları uygulamak, Benzer rakip firmaların e-ticaret çalışmalarını takip etmek.

  Aranan NiteliklerTercihen Anadolu yakasında oturan,bayan elaman Daha önce e-ticaret konusunda tecrübeli İnternet teknolojileri alanında ürün ve proje deneyimi olan, Ms office uygulamalarına ve web teknolojilerine hakim, Planlama, takip ve organizasyon becerileri gelişmiş, Online satışın tüm süreçlerini takip ve kontrol edebilecek, Levent,ümraniye,çekmeköy,sultanbeyliden Tuzlaya şirket servisi vardır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Uzman Yard, Yardımcı, Uzman

 • İş AçıklamasıKurumsal web tasarım ve yazılım hizmeti verdiğimiz şirketimizin mevcut projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıda ki özelliklerde PHP yazılım uzmanı aranmaktadır ;

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Fakülte/MYO) Mezun, Tercihen İngilizce Bilgisine Sahip, PHP, MySQL, HTML, CSS konularında en az 3 yıl deneyimli, PHP Konusunda Nesne Yönelimli (Object Oriented) Kodlama Yeteneğine Hakim, MVC Tasarım Desenine Yabancı Olmayan, Referans projeler gösterebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek Adaylar İçin) 35 yaşını aşmamış, Bay, Bayan, Tuzla, İçmeler bölgesine erişim problemi yaşamayacak, Ekibimiz İle Birlikte Uyum İçinde Çalışabilecek Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıFreelance ( Merkezimize bağlı kalmadan ) Ayda maksimum 4 Toplantıya dahil olarak Aşağıdaki alanlardan herhangi birinde uzmanlığınız var ise Biz sizinle çalışmak istiyoruz. Web Grafik Düzenleme Hizmetleri SEM ( Arama Motoru Reklamcılığı ) SEO ( Arama Motoru Optimizasyon ) Görsel ve metin ağırlıklı reklam yazarlığı Sosyal Medya Uzmanlığı WEB ORGANİZASYON YÖNETİMİ ( W.O.Y. ) ekibimize dahil olarak, müşterilerimize ait web sitelerinde içerik ve ara yüz yönetimi sağlamak üzere konumlandırılacak takım arkadaşları Çalışmalar ilk 15 Günlük tam zamanlı eğitim ve oryantasyon sonrasında başlayacaktır. Gerekli görülmesi durumunda belirli aralıklarla önceden bildirilerek iş akışının düzenlenmesi ve çalışmaların başarısı için toplantılara davet edilebilirsiniz. Alternatif çözüm olarak telekonferans yöntemi ile merkezimizdeki yönetici koordinatörlerden iş akışınızı ve iş takviminizi alabileceksiniz. Woy hizmetlerimizle alakalı detay bilgiye bu bağlantıdan ulaşabilirisiniz. https://www.dayneks.com/web-organizasyon-yonetim-hizmeti

  Aranan NiteliklerHiç bir sosyal nitelik aramıyoruz. Uzmanlık alanınız ve iş becerileriniz ile ilgileniyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Grafiker, Web Master, Sosyal Medya Uzmanı, Bilgisayar Programcısı, Web Designer

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek  Tekirdağ Merkez civarında ikamet eden  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Temsilci, Uzman

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisindeki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMuhasebe sorumlumuza bağlı çalışacak, destek verecek ve sosyal medya yönetimi yapabilecek ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler-Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu -Tercihen 2 yıl tecrübeli -Dikkatli,titiz,disiplinli, -Takım çalışmasına yatkın, -İletişim yönü kuvvetli, -Analitik düşünebilen, -Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, -İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Memur, Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Reklamcılık bölümü öğrencileri,   Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) yetiştirilmek üzere; Haftada en az 3 gün staj programına devam edebilen(tam veya yarı zamanlı), Pazara yeni ürün sunmayı ve ürün özelliklerinin nasıl oluşturulduğunu merak eden, Müşteri talepleri doğrultusunda iş süreçleri, akış ve detaylı analizlerini oluşturmak konusunda çalışmak isteyen, Satış-Pazarlama gibi konulara ilgi duyan, Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, Her durumda olumlu ve güler yüzlü olmayı elden bırakmayan,   Hadi aramıza katıl, iş hayatına bir adım önde başla.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Asistan, Bilgisayar Programcısı, Editör, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin İletişim Fakültesi (tercihen Gazetecilik Bölümü) öğrencileri,     Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) yetiştirilmek üzere; Haftada en az 3 gün staj programına devam edebilen(tam veya yarı zamanlı), Web site içeriklerinin hazırlanması, özgün içerik geliştirilmesi, SEO kurallarına göre içeriğin düzenlenmesi, Yaratıcı konuların araştırılması, site konseptinin uyarlanması, Gündem takibi yaparak sektörel makalelerin hazırlanması, Haber, Bülten gibi düzenli hazırlanan içeriklerin geliştirilmesi.   Kariyer hedefinse, bu alanlara ilgi duyuyorsan, Hadi aramıza katıl, iş hayatına bir adım önde başla.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Asistan, Editör

 • İş AçıklamasıTürkiye’nin hızla büyüyen, Telekomünikasyon firmasının ürünlerinin sahada işyerlerine ve büyük kurumsal firmalara tanıtım ve satışını gerçekleştirecek DOOR TO DOOR faaliyetlerini ekipçe sürdürecek, Saha Satış Temsilcileri aramaktayız. Rut planı çerçevesinde saha taramasının ve Door to Door satışın gerçekleştirilmesi, Büyük işyerlerine, telefon ile randevu alarak satış gerçekleştirilmesi, Günlük müşteri aramaları yaparak müşteri portföyünü genişletmek, Müşteri ilişkilerini koordine etmek, Müşterilerin teknik taleplerine cevap vermek.

  Aranan Nitelikler· Aktif satış konusunda deneyimli, · Hırslı ve hedefe odaklı çalışabilen, · Satış alanında gelir hedefi olan, . Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen · Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan, öz güven sahibi, · Takım çalışmasına uygun, · Diksiyonu düzgün, kurumsal imajımıza uyum sağlayabilecek, · Sahada çalışmaya uygun, · Etkileme, iletişim ve ikna gücü yüksek, · Diksiyonu düzgün, · Ekip bilinci ile temsil ve takip gücüne sahip, · Aktif, dinamik, heyecanlı, · İnsan ilişkilerinde etkili, iletişim yeteneği güçlü, · Tam zamanlı çalışabilecek, · Sabit maaş + prim +yemek+ yol+ sgk · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, . Alacağı ürün eğitimi ile kariyer basamaklarında hızlı adımlarla ilerleyebileceğine inanan, 18-35 yaşları arasında, Tercihen İSTANBUL / AVRUPA YAKASINDA ikamet eden, Bay-Bayan TAKIM ARKADAŞLARINI aramızda görmek isteriz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTürkiye’nin hızla büyüyen, Telekomünikasyon firmasının ürünlerinin sahada işyerlerine ve büyük kurumsal firmalara tanıtım ve satışını gerçekleştirecek DOOR TO DOOR faaliyetlerini ekipçe sürdürecek, Saha Satış Temsilcileri aramaktayız. Rut planı çerçevesinde saha taramasının ve Door to Door satışın gerçekleştirilmesi, Büyük işyerlerine, telefon ile randevu alarak satış gerçekleştirilmesi, Günlük müşteri aramaları yaparak müşteri portföyünü genişletmek, Müşteri ilişkilerini koordine etmek, Müşterilerin teknik taleplerine cevap vermek.

  Aranan Nitelikler• Satış faaliyeti yürütülecek sahaları belirlemek, çalışma için gerekli izinleri almak, • İlgili satış hedeflerinin, ilgili zaman diliminde gerçekleştirilmesi için, önceden belirlenmiş olan adresler doğrultusunda ekibiyle birlikte müşteri ziyareti yapmak ve satış ekibini koordine etmek, • Ekibinin, dış görünüş, etkin iletişim becerisi ve konuya hakimiyeti ile firma kurumsal kimliğine yakışır, güleryüzlü ve müşteri odaklı yaklaşım sergilemesini sağlamak, ekibinin performansını ölçmek ve raporlamak, • Ekibinin, ziyaret ettiği adreslerde, firma ürün ve kampanyalarının tanıtımını ve satışını yapmak/yapılmasını sağlamak, • Ekibi çalışma yerlerine bırakmak ve gün içerisinde yönlendirmek, • Firma ürün ve kampanyalarını tanıtmak üzere kurulan Stand faaliyetlerine katılmak, • Rakip faaliyetlerinin takip etmek ve raporlamak, • Bağlı bulunduğu yöneticisi ve ekip arkadaşlarıyla uyumlu ve satış odaklı yaklaşım sergilemek, • Tercihen Telekomünikasyon, teknoloji ürünleri ya da yazılım alanlarında satış sürecinde görev almış, • Toplu yaşam alanlarında ( Site, kampus, yurt vb. ) çalışmış yada iş gereği ilişki içerisinde olmuş, • Tercihen Door to Door satış tecrübeli, • Yönetsel yetkinlikleri ve koordinasyon yetkinlikleri gelişmiş, tercihen ekip yönetmiş, • MS Office uygulamalarına hakim, • Analitik, • Takım çalışmasına yatkın, • Etkin iletişim ve ikna yeteneği gelişmiş, • Tercihen B Sınıfı ehliyeti olan ve en az 2 yıl aktif araç kullanmış, 20-35 yaşları arasında, Tercihen İSTANBUL / AVRUPA YAKASINDA ikamet eden, Bay-Bayan takım arkadaşlarını aramızda görmek isteriz

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Süpervizör

 • İş AçıklamasıFull Group provides software outsourcing solutions for companies mainly from Europe with headquarters in Antalya and contact offices in the Netherlands and Germany. Full Group offices in both Turkey and Europe and customers from several European countries enable us to offer an international working environment for our employees. We also offer the chance to be innovative and challenged professionally while using the latest technologies. We are looking for a PHP Developer, who can adapt to our young, energetic team & dynamic working atmosphere.

  Aranan NiteliklerRequirements Bachelor’s or Master’s degree from Computer Science or equivalent At least 2 years of experience on PHP At least 2 years of experience on MySql Have no restrictions to travel Preferences Drupal knowledge HTML5, CSS3, Javascript and one of its libraries (preferably jQuery) Unix experience Server administration 3rd party server-side systems such as Varnish, Nginx, Solr, Memcached etc. Additional Team player, dedicated, easy going, non-smoker, driving lisence, no military obligations Position Type: Permanent / Full Time Educational Level: University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate (Student), Doctorate (Graduate) Experience: Minimum 1 Year(S) Experience

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 5 Ocak 2017

  İş AçıklamasıKablosuz Teknolojiler konusunda sektöründe lider Distribütör ve Entegratör wireless altyapı şirketinin; 2.3 GHz – 23 GHz arasındaki frekanslarda hizmet sunduğu Outdoor Wi-Fi, Mobil ve Sabit WiMAX, P2P, PtMP, IP Backhauling ve Mobility çözümleri için,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektronik ve Haberleşme bölümlerinden mezun, Sektörde en az 3 yıllık deneyime sahip, TSS, RF, RNP planlaması ve desktop KMZ - network dizaynı yapabilecek, Ekipman montajı, Konfigürasyon, Parameter settings, Transmisyon, On-Airing, optimizasyon ve controlling konusunda deneyimli, Telekomünikasyon ve yeni teknolojiler konusunda yakın ilgili, Seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek, Tercihen İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan,

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Mühendislik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Mühendis

İş Habercisi - İnternet İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?