Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kat hizmetleri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Kat hizmetleri
 • İş AçıklamasıTecrübeli Sarıyer taraflarında 5 yıldızlı otelde çalışacak housekeeping, kat temizlikçisi

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Kat Görevlisi

  Omuz Omuzaİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİş Tanımı; Bulunduğu katın mutfak,temizlik ve çay-kahve servisinden sorumlu olacak

  Aranan NiteliklerGenel Nitelikler; • Min lise mezunu, • Anadolu Yakasında ikamet eden, • Min. 2 yıl deneyimli, • İnsan ilişkileri gelişmiş, prezantabl, • Düzenli, disiplinli, dikkatli, • Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, •Türkiye İş Kurumuna kayıtlı.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Yolcu Gemilerinde Çalışacak Kat Görevlileri ( Housekeeping )

  Zirve DenizcilikTüm Türkiye, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Ankara, Edirne, Bursa Bugün

  İş AçıklamasıULUSLARARASI ÇALIŞAN YOLCU GEMİLERİNDE ÇALIŞACAK KAT GÖREVLİLERİ ( Housekeeping ) ODA TEMİZLEYECEK BAY / BAYAN PERSONELLER ALINACAKTIR. TERCİHEN AZ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN BAY / BAYAN PERSONELLER. 0216 999 38 84 - 0541 832 82 15 - 0541 832 82 16 www.zirvedenizcilik.net

  Aranan NiteliklerKılık kıyafetine önem veren Dİksiyonu düzgün En az lise mezunu Bay / bayan Bakımlı olan kişiler başvuru yapabilirler.

  Sektör: Denizcilik, Otelcilik, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • Meydancı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTaksim bölgesinde bulunan 4 yıldızlı otelimizde görevlendirilmek üzere Meydan Temizlik Görevlisi arıyoruz. Otel genel alan temizliği konusunda bilgili Benzer görevde en az bir yıl tecrübe sahibi Kullanılan temizlik kimyasalları ve ekipman hakkında bilgi sahibi Dış görünümüne ve hijyen kurallarına özen gösteren Misafir memnuniyeti odaklı çalışan ve daima güler yüzlü Kendini ifade edebilen ve iletişimi becerisi güçlü Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Ekip çalışmasına yatkın Eğitimlere açık

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Meydancı

 • İş AçıklamasıKat Şefinin verdigi talimatlar dogrultusunda misafir odalarını ve genel mekanları her gün hijyen kurallarına uygun sekilde temizlemek. Misafirlerin tamamen hijyenik bir ortamda tatillerini geçirmelerini saglamak, kalite yönetim sisteminin gereklerini yerine getirmek ve maksimum misafir memnuniyetinin saglanmasına katkıda bulunmak.

  Aranan NiteliklerEn az Ortaöğrenim veya lise mezunu Konusunda en az 2 yıl, 5 yıldızlı otel deneyimine sahip, Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren Temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünüşüne önem veren ,

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Temizlikçi, Meydancı, Bulaşıkçı

 • İş AçıklamasıDoubleTree by Hilton İzmir Airport otelimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere Housekeeping departmanına tecrübeli '' MAİD ve MEYDANCI EKİP ÜYELERİ '' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıl ilgili bölümlerde tecrübesi olan, Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren Vardiyalı sistemde çalışabilecek Esnek ve yoğun çalışma koşullarına uyum sağlayabilen Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Meydancı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz büyük oteller zinciri olan müşterimiz için “Otel Temizlik Görevlisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Misafir memnuniyeti odaklı, • Benzer pozisyonda deneyimli, • Takım çalışmasına önem veren, • İletişimi güçlü, • Titiz, hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden, • Güleryüzlü, enerjik. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Görevli, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz büyük oteller zinciri olan müşterimiz için “Kat Hizmetleri Şefi” arayışımız bulunmaktadır. . Kendisine bağlı olan ekibi idare etmek ve günlük kontrolleri sağlamak, . Odaların ve koridorların temizliğinden sorumlu olmak, . Temizlik malzemelerinin yenilenmesini takip etmek, depolamak, kontrol etmek.

  Aranan Nitelikler• Misafir memnuniyeti odaklı, • Benzer pozisyonda deneyimli, • Takım çalışmasına önem veren, • İletişimi güçlü, • Titiz, hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden, • Güleryüzlü, enerjik.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıÜsküdar Bosna Bulvarı üzerinde bulunan okullarımızda çalışacak elemanlar aramaktayız.

  Aranan NiteliklerKurumlarımızda Temizlik ve Çay servisi yapacak Okullarda çalışma deneyimi bulunan

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıAvrupa yakasında bulunan Four Points By Sheraton- Batışehir otelimizde görevlendirmek üzere;Kat Hizmetleri Şef Yardımcısı Arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen 5 yıldızlı otellerin Kat hizmetleri bölümünde deneyim sahibi, Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, Misafir memnuniyeti odaklı,ekip çalışmasına yatkın, Güleryüzlü,dış görünümüne önem veren, Üstlerine geri bildirim verebilecek, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları zorunludur.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMisafir oda temizlik ve düzenini en yüksek standartlarda eksiksiz yapmak. Görev aldıgı oda, koridor ve kat ofisi temizliğini sağlamak. Odalardaki arızaları zamanında şefine veya ilgili departmana bildirmek. Odalardaki unutulan eşyayı lost and found prosedürüne uygun olarak teslim etmek. İşe zamanında gelmek ve katlarda zamanında işe başlamak. Daima temiz ve düzenli bir görünüm içinde olmak. Günlük iş çizelgesine göre, bakım ve temizliğini yapacağı odaların anahtarını teslim alıp ve işi bittiğinde imza karşılığı teslim eder. Görevli olduğu alanlarda gördüğü şüpheli şahısları üstlerine bildirmek. Konuklarına karşı her zaman güler yüzlü ve yardımcı olmak, bilmediği konularda fikir yürütmeden amirine konuyu iletmek. Kat koridorlarındaki boş tabak, bardak vb toplamak. Genel alan görevlisi olmadığı zamanlarda koridorların, kat genel alanlarının spot temizliğini yapmak. Otelin yangın, sağlık ve güvenlik kurallarına ve standartlarına uymak.

  Aranan NiteliklerAvrupa yakasında bulunan Four Points By Sheraton- Dudullu otelimizde görevlendirmek üzere; Tercihen 5 yıldızlı otellerde Kat hizmetleri görevlisi olarak deneyim sahibi, Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, Misafir memnuniyeti odaklı,ekip çalışmasına yatkın, Güleryüzlü,dış görünümüne önem veren, Üstlerine geri bildirim verebilecek, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları zorunludur.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • Kat Hizmetleri Müdürü

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 23 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTaksim bölgesinde bulunan 4 yıldızlı otelimizde görevlendirilmek üzere Kat Hizmetleri Müdür Yardımcısı pozisyonunda istihdam edilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz,

  Aranan NiteliklerUluslararası zincir otellerde benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli Üniversitelerin Turizm-Otelcilik bölümlerinden mezun Hijyen kuralları, ekipman ve kimyasallar hakkında bilgi sahibi Bütçeleme ve maliyet konularında tecrübeli Opera sistemine hakim Planlama, koordinasyon ve organizasyon yeteneğine sahip İletişimi kuvvetli, analitik düşünebilen Dinamik, gelişime açık, takım çalışması seven, güler yüzlü İnsan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Bayan Kat Hizmetleri Müdür Yardımcısı aranmaktadır.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Housekeeper

 • İş AçıklamasıAmericanLIFE İzmir-Bornova şubesinde görevlendirilmek üzere kurumun temizliğinden ve yemeklerinden sorumlu ekip arkadaşı arıyoruz. Çalışma saatleri 08.30 - 14.00 arasındadır. Diğer detaylar yüz yüze görüşülecektir.

  Aranan NiteliklerTercihen tecrübeli, 4-6 kişiye yemek hazırlayabilecek, Temizlik işlerinde iyi olan.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Temizlikçi, Hizmetli

 • Kat Görevlisi

  WYNDHAM İstanbul Petekİstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıWyndham Grand İstanbul Europe Kat Hizmetleri Departmanında Kat Temizlik Personeli olarak görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerTercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan, İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Titiz, hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden, Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş, Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen askerliğini yapmış Bay/Bayan Tercihen (Halkalı,Bağcılar, Güneşli, Bahçelievler) ikametgahı Güneşli'ye yakın olan adaylar

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Görevli

 • Kat Şefi

  WYNDHAM İstanbul Petekİstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Avrupa / Güneşli bölgesinde bulunan uluslar arası beş yıldızlı otelimize,sorumlu olduğu katlardaki oda ve alanların temizlik,bakım ve kontrolünü sağlamak,bu süreçleri işletme standartları doğrultusunda sürdürmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Aynı pozisyonda 5 yıldızlı otellerde en az 2 yıllık Kat Hizmetleri deneyimi olan, Takım çalışmasına uygun , Otel personeli için belirlenen kurallara uyabilen , Belirlenen iş tanımı için uygun , İletişim ve eleştiriye açık Sorumluluk bilinci gelişmiş, İki vardiyalı çalışa bilen, Fiziken sağlıklı ve enerjik

  Sektör: Turizm, Otelcilik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Kat Hizmetleri Görevlisi

  Yaşmak Turizmİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıİSTANBUL'da Tarihi yarımadada faaliyet gösteren Grubumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Kat Hizmetleri görevlileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler"Kat Hizmetleri Departmanında" Kat Hizmetleri Görevlisi olarak görev yapmış, Gerekli Mesleki bilgiye ve Kimyasal bilgisine sahip, Turizm & Otelcilik alanında tecrübesi olan Güvenilir ve güleryüzlü, Misafir memnuniyeti odaklı, Titiz, ayrıntılara önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Kişisel bakımına özen gösteren,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklamasıİzmir merkezde bulunan 4 yıldızlı otelimizin Kat Hizmetleri Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Executive Housekeeper aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, * İlgili pozisyonda en az 3 yıl, dört yıldızlı şehir oteli tecrübesine sahip, * İngilizce dil bilgisine sahip, * Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, * Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, * Bayan Kat Hizmetleri Müdürü aranmaktadır.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıGüçlü mali yapısı ile tesis yönetimi sektörünün liderlerinden biri olan İş Merkezleri Yönetim ve İşletim A.Ş. ; Tesis Yönetimi ve İşletim Hizmetleri Bakım Arıza ve Onarım Hizmetleri Proje Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri Data Center Kurulum Hizmetleri Taahhüt Hizmetleri ATM Kurulum & Değişim ve Temizlik Hizmetleri Ortak Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri POS Saha & POP Merchandising Hizmetleri Bordro Düzenleme Hizmeti Otel Yönetimi ve İşletimi Hizmetleri vermektedir.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu Levent,Tuzla ,İçerenköy ve Kavacık lokasyonlarında yer alan şubelerimizde görev yapacak temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Diğer, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi, Eleman, Görevli

 • Çayservis ve Temizlik Elemanı

  Smileİstanbul Avrupa 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTekstil imalatı ve ihracatı yapan firmamızda misafir ve çalışanlarımıza çay servisi ve idari bölümlerin temizlik işlerini yapacak bayan eleman aranıyor.

  Aranan NiteliklerÇay servisi ve temizlik hizmetinde deneyimli, - 40 yaşını aşmamış, - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, - Güler yüzlü ve uyumlu çalışabilecek, - Kendine güvenen, iletişimi kuvvetli, disiplinli, dış görünümüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, sorumluluk sahibi, - Merter bölgesine yakın ikamet eden Bayan Çay Servis ve Temizlik Elemanı aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi, Bulaşıkçı, Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıTarabya'da bulunan otelimizde çalışacak Kat ve Oda Temizlik görevlileri Aranıyor.

  Aranan NiteliklerOtel tecrübesi olan ve deneyimli Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Kişisel temizliğine özen gösteren Dış görünüşüne önem veren, güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın Bay & Bayan adaylar

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi, Housekeeper

 • Garson

  Memorial Sağlık Grubuİstanbul Avrupa 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıServis alanını sürekli kontrol ederek servis kalitesinin arttırılmasını sağlamak Müşteri ile iletişim halinde olarak istekler ile ilgilenmek

  Aranan NiteliklerZorlu Center'da yer alan Wellness Center'da görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Garson arayışımız bulunmaktadır: En az lise tercihen turizm otelcilik meslek lisesi mezunu, Servis ve sunum deneyimi olan, Tercihen mesleki ingilizce bilgisine sahip, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmaya önem veren, Pozitif ve güleryüzlü hizmete öncelik veren, Dış görünümüne özen gösteren.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Garson

 • İş AçıklamasıYabancı misafirleri karşılayacak ve ulaşımını sağlayacak yabancı dil bilen çalışma arkadaşları aramaktayız. Psikoteknik ve SRC belgesi bulunan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Aranan Nitelikler23 Yaşını aşmış, Çok iyi derecede yabancı dil bilgisi olan, İletişim yönünde kuvvetli, Prezantabl Şoför istihdam edilecektir.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü, Güvenlik Görevlisi, Bulaşıkçı

 • Kat Şefi

  Larespark Hotel İstanbulİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıOtelimizde, Housekeeping departmanında görevlendirilmek üzere Kat Şefi aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMin. 2 yıl otelcilik sektöründe Kat Şefi tecrübesi bulunan, Kimyasal ürünler ve teknik cihazlar hakkında gerekli bilgiye sahip, Detaylara önem veren, dikkatli, prensipli ve iş disiplinine sahip, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Raporlama bilgisine sahip,

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Bay - Bayan Temizlik Personeli

  Yabancı Dil Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÜMRANİYEDEKİ DERSHANEMİZE PART TIME VE FULL TIME BAY-BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ ALINACAKTIR..

  Aranan NiteliklerTEMİZLİK VE HİJYEN KONUSUNDA TİTİZ ÇALIŞAN - BAY-BAYAN

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Diğer

  Pozisyon: Görevli, Çırak, Housekeeper, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıMisafir oda temizlik ve düzenini en yüksek standartlarda eksiksiz yapmak. Görev aldıgı oda, koridor ve kat ofisi temizliğini sağlamak. Odalardaki arızaları zamanında şefine veya ilgili departmana bildirmek. Odalardaki unutulan eşyayı lost and found prosedürüne uygun olarak teslim etmek. İşe zamanında gelmek ve katlarda zamanında işe başlamak. Daima temiz ve düzenli bir görünüm içinde olmak. Günlük iş çizelgesine göre, bakım ve temizliğini yapacağı odaların anahtarını teslim alıp ve işi bittiğinde imza karşılığı teslim eder. Görevli olduğu alanlarda gördüğü şüpheli şahısları üstlerine bildirmek. Konuklarına karşı her zaman güler yüzlü ve yardımcı olmak, bilmediği konularda fikir yürütmeden amirine konuyu iletmek. Kat koridorlarındaki boş tabak, bardak vb toplamak. Genel alan görevlisi olmadığı zamanlarda koridorların, kat genel alanlarının spot temizliğini yapmak. Otelin yangın, sağlık ve güvenlik kurallarına ve standartlarına uymak.

  Aranan NiteliklerAvrupa yakasında bulunan Four Points By Sheraton- Batışehir otelimizde görevlendirmek üzere; Tercihen 5 yıldızlı otellerde Kat hizmetleri görevlisi olarak deneyim sahibi, Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, Misafir memnuniyeti odaklı,ekip çalışmasına yatkın, Güleryüzlü,dış görünümüne önem veren, Üstlerine geri bildirim verebilecek, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları zorunludur.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıHavacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde, misafir bagaj ve kargolarının uçağa yüklenmesi ve boşaltılması, apron araç ve ekipmanlarının kullanımında görev alacak, belirtilen niteliklere sahip Sabiha Gökçen Havalimanı’nda görev alacak İŞÇİ arayışımız bulunmaktadır. Ücret ve Yan Haklarımız; 1500 TL Net Maaş + AGİ Aylık Multinet ve Servis

  Aranan Nitelikler- Anadolu Yakası’nda ikamet eden, - Tercihen B/E sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, - 3’lü vardiya düzenine uyum sağlayabilecek, - Askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, - Ekip çalışmasına yatkın, - 45 yaşını geçmemiş Bay adaylar.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hizmetli

 • İş Açıklaması4 Yıldızlı Hotelimizin Housekeeping Departmanında görevlendirilmek üzere " HOUSEMAN / MEYDANCI " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler* 5 veya 4 yıldızlı otel deneyimine sahip, * Verilen işi eksiksiz ve süratle yerine getirecek, * Housekeeping Departmanında en az 2 yıl deneyimli, * Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, * Herzaman güleryüzlü, * Askerlik hizmetini tamamlamış bay.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Meydancı

 • İş Açıklaması4 Yıldızlı Otelimizin Housekeeping Departmanında görevlendirilmek üzere " Kat Şefi (H/K Supervisor) " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler* 5 veya 4 yıldızlı şehir oteli deneyimine sahip, * H/K operasyonlarını koordine edebilecek, * Verilen işi eksiksiz ve süratle yerine getirecek, * Housekeeping Departmanında en az 3 yıl deneyimli, * Kişisel görünümüne ve bakımına özen gösteren, * Tercihen sigara kullanmayan, * Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, * Her zaman güler yüzlü, * Bayan

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Çay Servis ve Temizlik personelinin Turkcell Superonline Abone Merkezinde görevleri, Ofislerin günlük temizliğini yapmak, Toplantı ve organizasyonlarda gerekli servisleri yapmak, Ofis ve lavabo temizliğini hijyen kurallarına uygun olarak yapmak ve günlük kontrol etmek, Hazır olarak gelen yemekleri servis etmek ve yemekhanenin tertip ve düzeninden sorumlu olmak, Kullanmış olduğu araç ve gereçlerini korumak ve düzenli tutmak

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Pratik, Hijyen kurallarını bilen ve temizlik konusunda titiz olan, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Mimaroba, Sinanoba'da ikamet eden. 25-45 yaş arası Bayan Son 3 ay içinde SGK girişi bulunmayan En az %40 engelli Yol + Yemek + SSK

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Hizmet / İşletme Servisi, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Temizlikçi, Çaycı, Hizmetli

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Yabancı Dil Kursları ŞELALE Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; TEMİZLİK ELEMANI alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler- Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek  

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Kat hizmetleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?