Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kat hizmetleri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Kat hizmetleri
 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu odaların ve katın temizliğinden, düzeninden ve bakımından sorumludur. Genel alan temizliği, düzeninden ve bakımından sorumludur.

  Aranan Nitelikler40 yaşını aşmamış, Temizlik konusunda en az 2 yıl iş tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Diksiyonu düzgün, Bay ve Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Hizmetli, Temizlikçi, Meydancı

 • İş Açıklamasıİzmir merkezde bulunan 4 yıldızlı otelimizin Kat Hizmetleri Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Executive Housekeeper aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, * İlgili pozisyonda en az 3 yıl, dört yıldızlı şehir oteli tecrübesine sahip, * İngilizce dil bilgisine sahip, * Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, * Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, * Bayan Kat Hizmetleri Müdürü aranmaktadır.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Müdür

 • Kat Hizmetleri Müdürü

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTaksim bölgesinde bulunan 4 yıldızlı otelimizde görevlendirilmek üzere Kat Hizmetleri Müdürü pozisyonunda istihdam edilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz,

  Aranan NiteliklerUluslararası zincir otellerde benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli Üniversitelerin Turizm-Otelcilik bölümlerinden mezun Hijyen kuralları, ekipman ve kimyasallar hakkında bilgi sahibi Bütçeleme ve maliyet konularında tecrübeli Opera sistemine hakim Planlama, koordinasyon ve organizasyon yeteneğine sahip İletişimi kuvvetli, analitik düşünebilen Dinamik, gelişime açık, takım çalışması seven, güler yüzlü İnsan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Housekeeper

 • Kat Hizmetleri Şefi

  Four Points by Sheraton İstanbul Dudulluİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDudullu'da bulunan Four Points By Sheraton Otelimiz için “Kat Hizmetleri Şefi” pozisyonunda istihdam edilmek üzere aşağıdaki özellikleri taşıyan takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite veya Turizm Otelcilik M.Y.O. mezunu, Mesleki düzeyde en az bir yabancı dil bilen, (tercihen İngilizce ) “Kat Şefi” olarak en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office uygulamalarını kullanabilen Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması, Planlama, organize etme, kısım yönetiminde tecrübeli, Kendisine bağlı olan personele eğitim verebilen, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı, proaktif, Titiz, ayrıntılara önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Misafir ve çalışan memnuniyeti odaklı, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, İzmit'te ikamet eden. Kat Hizmetleri Şefi aranmaktadır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Steward (Bulaşıkçı) - İstanbul

  BİG CHEFS İSTANBUL MERKEZİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBüyük Şef’lerin hijyen ve temizlik standartlarına göre misafir memnuniyetini sağlamak amacıyla görevlerini eksiksiz yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerBig Chefs Cafe & Brasserie bünyesinde İstanbul'daki şubelerimizde görevlendirilmek üzere; Steward(bulaşıkçı) pozisyonunda deneyimli, Hızlı, dikkatli ve düzene önem veren, Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, Hijyen kuralları hakkında bilgi sahibi ve temizliğe özen gösteren, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul’da ikamet eden, Vardiya sistemi içerisinde yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Steward (Bulaşıkçı) pozisyonunda takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Restorancılık, Gıda, Turizm

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Eleman, Temizlikçi, Görevli, Sorumlu

 • Temizlik Görevlisi

  Unal Groupİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıCevahir Avm de bulunan restoranımız ve Avcılar'da bulunan merkez ofisimiz için Temizlik Personeli aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu İşyeri, ofis, restoran vb. temizliğinde deneyimi olan Diksiyonu düzgün, disiplinli ve titiz Tercihen 40 yaşını aşmamış Takım çalışmasına yatkın Tam zamanlı olarak çalışabilecek ' Bayan' TEMİZLİK GÖREVLİSİ aranmaktadır.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıMüşterilerimize ve ofis çalışanlarımıza çay,kahve v.b içeçek servisi yapılması, Shrowroom ve ofis katının temizliğinin yapılması,

  Aranan NiteliklerDüzenli,temiz,disiplinli, İş arkadaşlarıyla uyum sağlayabilen, Hızlı, pratik ve çalışkan, Tam zamanlı çalışabilicek, Ulaşım sorunu olmayan, Tercihen bayan, Ankara Balgat'ta yer alan firmamız için, temizlik ve çay servisinde görev alacak bir ekip arkadaşı arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİzmir Balçovada bulunan Ramada Encore İzmir otelimizde görevlendirmek üzere; Tercihen 5 yıldızlı otellerde Kat hizmetleri görevlisi olarak deneyim sahibi, Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, Misafir memnuniyeti odaklı,ekip çalışmasına yatkın, Güleryüzlü,dış görünümüne önem veren, Üstlerine geri bildirim verebilecek, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları zorunludur.

  Aranan NiteliklerMisafir oda temizlik ve düzenini en yüksek standartlarda eksiksiz yapmak. Görev aldıgı oda, koridor ve kat ofisi temizliğini sağlamak. Odalardaki arızaları zamanında şefine veya ilgili departmana bildirmek. Odalardaki unutulan eşyayı lost and found prosedürüne uygun olarak teslim etmek. İşe zamanında gelmek ve katlarda zamanında işe başlamak. Daima temiz ve düzenli bir görünüm içinde olmak. Günlük iş çizelgesine göre, bakım ve temizliğini yapacağı odaların anahtarını teslim alıp ve işi bittiğinde imza karşılığı teslim eder. Görevli olduğu alanlarda gördüğü şüpheli şahısları üstlerine bildirmek. Konuklarına karşı her zaman güler yüzlü ve yardımcı olmak, bilmediği konularda fikir yürütmeden amirine konuyu iletmek. Kat koridorlarındaki boş tabak, bardak vb toplamak. Genel alan görevlisi olmadığı zamanlarda koridorların, kat genel alanlarının spot temizliğini yapmak. Otelin yangın, sağlık ve güvenlik kurallarına ve standartlarına uymak.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • Temizlik Şefi - Silivri

  Aplusİstanbul Avrupa, Tekirdağ 20 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin Hastane Odaklı Otelcilik Hizmeti sunan ilk ve tek firması APlus Silivri projesinde değerlendirmek üzere, Üniversite mezunu (tercihen turizm otelcilik) Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip MS Office programına hakim Esnek çalışma saatine uyum sağlayacak 2 yıllık otelcilik ve hastane sektörel deneyimine sahip Erkek adayların için askerlik hizmetini tamamlamış olması " Kat ve Temizlik Hizmetleri Şefi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Şef / Amir, Sorumlu, Yetkili

 • Bulaşıkcı

  Panayır Gıdaİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıEn az İlköğretim mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Hijyen kurallarına önem veren, Bedenen çalışmasında sakınca olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Dinamik ve sorumluluk sahibi. İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan, Bay / Bayan ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az İlköğretim mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Hijyen kurallarına önem veren, Bedenen çalışmasında sakınca olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Dinamik ve sorumluluk sahibi. İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan, Bay / Bayan ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Çırak, Bulaşıkçı

 • Servis Elemanı

  AdeccoAnkara 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmalarımızda oluşabilecek dönemsel ve daimi pozisyonlarda değerlendirilmek üzere "Temizlik ve Servis Elemanı" arayışımız söz konusudur.

  Aranan NiteliklerTercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Kişisel bakımına özen gösteren, Ankara'da ikamet eden, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Barmen/Barmaid, Garson, Çaycı, Hizmetli, Temizlikçi

 • Kat Şefi

  Larespark Hotel İstanbulİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıOtelimizde, Housekeeping departmanında görevlendirilmek üzere Kat Şefi aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMin. 2 yıl otelcilik sektöründe Kat Şefi tecrübesi bulunan, Kimyasal ürünler ve teknik cihazlar hakkında gerekli bilgiye sahip, Detaylara önem veren, dikkatli, prensipli ve iş disiplinine sahip, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Raporlama bilgisine sahip,

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Temizlik Görevlisi

  Aplusİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin İlk ve Tek Hastane Odaklı Otelcilik Hizmeti sunan Aplus firmasının Projelerinde görevlendirilmek üzere, Takım Çalışmasına Yatkın, Kişisel Hijyene Önem Veren, Güler Yüzlü, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış. Temizlik Görevlileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Temizlikçi, Eleman, Çaycı

 • İş AçıklamasıSektöründe lider olan Port VALE ' de, havalimanları,müze,residences,otel ve alışveriş merkezleri odaklı 24 saat faaliyet gösteren hizmet firmasın Oto Yıkama bölümüne; Vardiyalı bir şekilde çalışacak, Gelen müşterileri yönlendirebilecek, Araç takibi yapabilecek, Oto Yıkama Görevlisi takım arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler23 yaşından büyük ve 40 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Aktif sürücü ehliyetine sahip, Tercihen askerliğini yapmış, Oto yıkama konusunda tecrübeli, MAGUSA bölgesine ulaşım problemi olmayan, "Oto Yıkama Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli, Oto Yıkamacı, Housekeeper, Vale, Otopark Görevlisi, Güvenlik Görevlisi

 • İş AçıklamasıAmericanLIFE İzmir-Bornova şubesinde görevlendirilmek üzere kurumun temizliğinden ve yemeklerinden sorumlu ekip arkadaşı arıyoruz. Çalışma saatleri 08.30 - 14.00 arasındadır. Diğer detaylar yüz yüze görüşülecektir.

  Aranan NiteliklerTercihen tecrübeli, 4-6 kişiye yemek hazırlayabilecek, Temizlik işlerinde iyi olan.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Temizlikçi, Hizmetli

 • İş AçıklamasıEslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Turizm Otelcilik veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık sektöründe veya beş yıldızlı otellerde olmak üzere alanında en az 3 yıl deneyimine sahip, Tercihen ileri derecede İngilizce bilen, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Eleman

 • Operasyon Yöneticisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAtaşehirde bulunan firmamız bünyesinde; Merkeze bağlı çalışacak, Yapmakta olduğumuz Temizlik Hizmetini kontrol, denetim, müşteri ziyaretleri, kalitenin artırılmasında katkı sağlayacak, raporlama yapacak hem sahada (ağılıklı olarak sahada) hem de ofiste görev yapacak, organizasyonun içerisinde bulunacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Anadolu Yakasında ikamet eden, en az Lise Mezunu, Ehliyetli (aktif olarak araç kullanabilen), İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip(microsoft ofis programlarına hakim), Takım çalışmasına uyumlu, İnsan ilişkileri kuvvetli, Analitik düşünen, prezantabl ve diksiyonu düzgün, Proaktif düşünen Yönetici ve Yetiştirilmek üzere Yönetici Adayı aramaktayız.      

  Sektör: Otelcilik, Hizmet / İşletme Servisi, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Housekeeper, Sorumlu, Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş AçıklamasıMevcut projelerimizde değerlendirilmek üzere, çalışma atölyelerine göre farklılık gösteren Ofis Temizliği, Wc Temizliği, Zemin Temizliği, Dış Alan- Çevre Temizliği, Cam temizliği, Çay Ofisi Temizliği, Geri Dönüşüm Atık ( Karton,Kutu, Ambalaj)Toplama, Kasa İstifleme -Düzenleme gibi görevlerde bulunabilecek Temizlik Personelleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler3 Vardiya Sistemiyle çalışabilecek, Temizlik-Hijyen kuraallarına hakim, Temizlik Kimyasalları konusunda bilgi sahibi, Zemin Temizlik Makina kullanımı yapabilen, En az ilkokul mezunu, Disiplinli, çalışkan, 25-45 yaş arası, Bay-Bayan,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Fuar ve Organizasyon, Danışmanlık

  Pozisyon: Temizlikçi, Hizmetli, Eleman, Ofis Elemanı, BellBoy

 • İş AçıklamasıYabancı misafirleri karşılayacak ve ulaşımını sağlayacak, araç kullanım ve makam kurallarını bilen, yabancı dil bilgisi olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Psikoteknik ve SRC belgesi bulunan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Aranan Nitelikler23 Yaşını aşmış, Çok iyi derecede yabancı dil bilgisi olan, İletişim yönünde kuvvetli, Prezantabl Şoför istihdam edilecektir.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü, Güvenlik Görevlisi, Bulaşıkçı

 • İş AçıklamasıOtelimiz için belirtilen nitelikler doğrultusunda '' BELLBOY '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTurizm meslek lisesi veya üniversiterin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası otel deneyimi olan, İyi seviyede İngilizce bilen, Dış görünümüne özen gösteren, B sınıfı ehliyet sahibi aktif araç kullanabilen, Kariyer odaklı, iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, disiplinli, Askerlik görevini tamamlamış, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: BellBoy

 • Yolcu Gemilerinde Çalışacak Kat Görevlileri ( Housekeeping )

  Zirve DenizcilikTüm Türkiye, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Ankara, Muğla, Bursa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıULUSLARARASI ÇALIŞAN YOLCU GEMİLERİNDE ÇALIŞACAK KAT GÖREVLİLERİ ( Housekeeping ) ODA TEMİZLEYECEK BAY / BAYAN PERSONELLER ALINACAKTIR. TERCİHEN AZ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN BAY / BAYAN PERSONELLER. 0216 999 38 84 - 0541 832 82 15 - 0541 832 82 16 www.zirvedenizcilik.net

  Aranan NiteliklerKılık kıyafetine önem veren Dİksiyonu düzgün En az lise mezunu Bay / bayan Bakımlı olan kişiler başvuru yapabilirler.

  Sektör: Denizcilik, Gemi/Yat/Tersane, Otelcilik

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıTecrübeli Sarıyer taraflarında 5 yıldızlı otelde çalışacak housekeeping, kat temizlikçisi

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş Açıklamasıİzmit'te bulunan Hampton by Hilton Otelimiz için “Kat Hizmetleri Şefi” pozisyonunda istihdam edilmek üzere aşağıdaki özellikleri taşıyan takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite veya Turizm Otelcilik M.Y.O. mezunu, Mesleki düzeyde en az bir yabancı dil bilen, (tercihen İngilizce ) “Kat Şefi” olarak en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office uygulamalarını kullanabilen Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması, Planlama, organize etme, kısım yönetiminde tecrübeli, Kendisine bağlı olan personele eğitim verebilen, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı, proaktif, Titiz, ayrıntılara önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Misafir ve çalışan memnuniyeti odaklı, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, İzmit'te ikamet eden. Kat Hizmetleri Şefi aranmaktadır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Temizlik Personeli

  Sefam Turizm Cateringİstanbul Anadolu 10 Ekim 2017

  İş AçıklamasıHastane kurumumuza bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler18 - 45 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Pendik, Kartal, Sultanbeyli çevresinde ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Housekeeper, Yetkili

 • Housekeeper

  ÖzkaymakAntalya 15 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMisafir odaları ile tesisteki tüm genel alanların temizliğinin en üst standartta olmasını sağlamak, Minibar, çamaşırhane ve üniforma operasyonunun pürüzsüz işlemesini sağlamak, Bütçe hedefleri doğrultusunda, optimum stok seviyesi ile çalışarak oda başı maliyetleri sürekli denetlemek, Güçlü liderlik vasıfları ile takım arkadaşlarına koçluk yapmak, ekibinin misafir memnuniyeti ve kalite odaklı bir hizmet sunması için gerekli olan eğitimleri organize etmek.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümünden mezun Konusunda 5 yıldızlı otellerde minimum 4 yıl deneyimi olan, Güleryüzlü, İletişimi güçlü, Planlama ve koordinasyon yeteneği gelişmiş, detaylara önem veren, Hijyen, temizlik ürünleri ve kimyasalları hakkında bilgi sahibi, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Analitik düşünme ve liderlik vasıflarına sahip, Ekibinin eğitimlerine önem veren, Yeniliklere açık, takım çalışmasına uyumlu, Dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Antalya da ikamet eden

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Housekeeper

 • İş AçıklamasıÖZKAYMAK FALEZ otelimiz için aşağıda belirtilen departmanlarda görev yapmaya istekli adayların başvurularını değerlendirmekteyiz. * F&B * ÖNBÜRO * MUTFAK * HOUSEKEEPİNG * TEKNİK * BAHÇE PEYZAJ * GÜVENLİK

  Aranan NiteliklerBaşvuran adaylarda aranan genel nitelikler: Alanında mesleki deneyim (Otelcilik deneyimi tercih edilir), İş deneyimi olmayan adaylar için otel sektöründe kariyer yapma isteği ve mesleki yatkınlık, Mesleki ve kişisel gelişime önem vermek, İş odaklılık ve takım çalışmasına uyum, İş disiplini ve misafir memnuniyetini ön planda tutmak. Bazı departman ve görevler için yabancı dil bilgisi aranır. ANTALYA da ikamet eden adaylar değerlendirilecektir.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman, Müdür, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFabrika Merkezinde, görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde TEMİZLİK personeli aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Hijyen kurallarını bilen ve temizlik konusunda titiz olan, Güler yüzlü, kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, Yaptığı işi benimseyen ve gereklerini eksiksiz yerine getiren, Çalışkan, azimli, pratik ve aktif, 25-40 yaş aralığında, Benzer görevde tecrübe edinmiş, Binanın bakım ve temizliğini yapabilecek, Tercihen, İstanbul Avrupa yakasında Bağcılar,mahmutbey, İkitelli bölgesinde ikamet eden Bayan "Temizlik Personeli” aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Housekeeper

  ÖzkaymakAntalya 19 Haziran 2016

  İş AçıklamasıMisafir odaları ile tesisteki tüm genel alanların temizliğinin en üst standartta olmasını sağlamak, Minibar, çamaşırhane ve üniforma operasyonunun pürüzsüz işlemesini sağlamak, Bütçe hedefleri doğrultusunda, optimum stok seviyesi ile çalışarak oda başı maliyetleri sürekli denetlemek, Güçlü liderlik vasıfları ile takım arkadaşlarına koçluk yapmak, ekibinin misafir memnuniyeti ve kalite odaklı bir hizmet sunması için gerekli olan eğitimleri organize etmek.

  Aranan Nitelikler          Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümünden  mezun          Konusunda 5 yıldızlı otellerde minimum  4 yıl deneyimi olan,          Güleryüzlü, İletişimi güçlü,          Planlama ve koordinasyon yeteneği gelişmiş, detaylara önem veren,          Hijyen, temizlik ürünleri ve kimyasalları hakkında bilgi sahibi,          Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan,          Analitik düşünme ve liderlik vasıflarına sahip,          Ekibinin eğitimlerine önem veren,          Yeniliklere açık, takım çalışmasına uyumlu,          Dış görünüşüne özen gösteren,          Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen,          Antalya da ikamet eden

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Housekeeper

 • Housekeeper

  ÖzkaymakAntalya 7 Haziran 2016

  İş Açıklaması5 yıldızlı otelimize hk pozisyonu

  Aranan Niteliklerkonusunda deneyimli

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Housekeeper

 • İş AçıklamasıAlanya Avsallar bölgesinde faaliyet gösteren ÖZKAYMAK otellerimiz için aşağıda belirtilen departmanlarda görev yapmaya istekli adayların başvurularını değerlendirmekteyiz. * F&B * ÖNBÜRO * MUTFAK * HOUSEKEEPİNG * TEKNİK * BAHÇE PEYZAJ * MUHASEBE * İNSAN KAYNAKLARI VE İDARİ İŞLER  * GÜVENLİK  

  Aranan NiteliklerBaşvuran adaylarda aranan genel nitelikler: Alanında mesleki deneyim (Otelcilik deneyimi tercih edilir), İş deneyimi olmayan adaylar için otel sektöründe kariyer yapma isteği ve mesleki yatkınlık, Mesleki ve kişisel gelişime önem vermek, İş odaklılık ve takım çalışmasına uyum, İş disiplini ve misafir memnuniyetini ön planda tutmak. Bazı departman ve görevler için yabancı dil bilgisi aranır. Öncelikle Alanya ve çevresinde ikamet eden adaylar değerlendirilecek olmakla birlikte sınırlı sayıda lojman imkanımız vardır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Sorumlu, Müdür, Eleman

İş Habercisi - Kat hizmetleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?