Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Vardiya İş İlanları

Hepsini Temizle
Vardiya
 • Vardiya Müdürü

  İNKAİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz fast food sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "VARDİYA MÜDÜRÜ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Tercihen perakende ve fast food sektöründe deneyimli, Benzer pozisyonda en az 6 ay tecrübesi olan, P&L hesaplarını bilen, İstanbul Anadolu Yakası'nda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Müdür, Şube Müdürü

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Konya fabrikasında görevlendirilmek üzere ''Vardiya Mühendisi'' arıyoruz. Vardiyasında üretimin kaliteli, verimli ve güvenli biçimde yürütülmesini sağlamak, Vardiyasında üretim personelini sevk ve idare etmek, Mesai saatleri dışındaki vardiyalarda fabrika yönetimini temsil etmek.

  Aranan NiteliklerTeknik branşlarda önlisans mezunu veya mühendislik mezunu, Konusuna hakim, en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, Vardiya çalışma temposuna uyum sağlayabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, liderlik yönü güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Konya'da ikamet eden veya edebilecek olan, Seyahat engeli olmayan.

  Sektör: Danışmanlık, Ambalaj ve Kağıt, İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • Fabrika İşçisi

  Osel İlaç Sanayiİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş Açıklaması3 Vardiya olmak üzere 24:00-08:00, 08:00-16:00, 16:00-24:00 sisteminde haftanın altı günü çalışmak üzere vasıfsız fabrika işçisi aramaktayız. İletişim numarası:(216)320-4550

  Aranan NiteliklerServis + Sigorta + Yemek + Asgari Ücret Servis güzergahları: Kavacık, Çekmeköy, Taşdelen, Yenimahalle mahallesi, Ümraniye sondurak, Göztepe köprüsü, Beylerbeyi, Çengelköy, Sultanmurat, Rasathane, Tokatköy, Ortaçeşme, Beykoz Merkez, Paşabahçe, Dedeoğlu, Çubuklu, Soğuksu, Çavuşbaşı, Rüzgarlıbahçe, Yavuztürk Mah., Kazım Karabekir Mah., Elamlıkent Mah.

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temsilci, Şef / Amir

 • İş Açıklaması1. Bağlı bulunduğu depoda kendi vardiyasında mal kabul operasyonlarının düzenli, gıda güvenliği kalite sistemine, operasyonel kurallara uygun gerçekleştirilmesini sağlamak, 2. Mal kabulü yapılan ürünlerin gıda güvenliği, kalite sistemlerine, operasyonel kurallara uygun olarak depolara yerleştirilmesini ve depolanmasını sağlamak, 3. Müşteri siparişlerinin gıda güvenliği, kalite sistemine, müşteri isteklerine, operasyonel kurallara uygun olarak hazırlanmasını sağlamak, 4. Mal kabulünde ürün sıcaklıklarında, depolamada depo sıcaklıklarında sapmalar tespit edildiğinde ürün ve depo kontrolü yapmak, depo şefi / kalite güvence sorumlusuna / müdürüne bilgi vermek, kayıt altına almak / alınmasını sağlamak 5. Depo şefi tarafından hazırlanan vardiya planına uygun olarak personelin uyumlu, verimli, belirlenen kurallara uygun çalışmasını, iş akışının aksamamasını sağlamak, 6. Vardiyası içinde tespit edilen her türlü uygunsuzluğu, personel ve depo sıkıntılarını, karşılaşılan olumlu ve olumsuz durumları depo şefi ile paylaşmak, yönlendirmesine göre hareket etmek / aksiyon almak, 7. Personele (vardiyada olan / işe yeni başlayan) genel – kişisel hijyen, gıda güvenliği, kalite sistemleri, ISO 9001, BRC Storage and Distribution standartları, iş güvenliği, mesleki eğitimler ve operasyonel kurallar konularında eğitim vermek, branşı dışındaysa eğitim verilmesi için depo şefine / kalite güvence sorumlusuna talepte bulunmak, planlanan eğitimler için depo çalışanlarını organize etmek ve eğitimlere katılımını sağlamak, eğitim sonrasında personel bilinç ve davranışlarında ilerleme olup olmadığını gözlemlemek, gözlem sonuçlarını depo şefi ile paylaşmak, gerektiğinde eğitimin tekrarını talep etmek, 8. Yeni başlayan personele oryantasyon eğitimi vermek, 9. Depo içinde günlük hijyen – sanitasyon, depo sıcaklık, ahşap malzeme, kimyasal malzeme, kesici alet / ekipman / falçata, kemirgen / haşere, bina bakım kontrolleri yapmak, kontroller sırasında uygunsuzluk tespit edildiği takdirde giderilmesi için depo şefine ve kalite güvence sorumlusuna bildirimde bulunmak ve uygunsuzluğun giderilmesini sağlamak, 10. Personelin iş güvenliği kurallarına uygun olarak çalışmasını sağlamak, personeli gözlemlemek, uygunsuz durum ve davranışlarda depo şefine ve iş güvenliği uzmanına / kalite güvence uzmanına bilgi vermek, 11. Depo genelinde personel ile iletişim halinde bulunarak operasyonel süreçler, kalite sistemi hakkında bilgi alışverişini sağlamak, 12. Depo alanlarının efektif kullanımı için depo personelini yönlendirmek, 13. Depo şefine günlük ve vardiya sonu raporlarını sunmak, 14. Depo şefinin / depo müdürünün / kalite güvence sorumlusunun verdiği görevleri yapmak.

  Aranan NiteliklerAta Holding, Depolama ve Lojistik Grubu bünyesinde görev yapan Fasdat Gıda Dağıtım San. Ve Tic. A.Ş. Muğla Lojistik Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere Depo Vardiya Sorumlusu aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. 1. En az lise mezunu (Önlisans ve üstü mezuniyete sahip olmak tercih sebebidir), 2. Gıda depolama sektöründe en az 2 yıllık tecrübe sahibi olmak, 3. Vardiya yönetiminde en az 1 yıllık tecrübe sahibi olmak, 4. Sürekli gelişimi prensip edinmiş, 5. Takım çalışmasına yatkın, 6. Esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek, 7. Muğla merkez - Bayır arası herhangi bir konumda ikamet eden/edebilecek.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Depo Vardiya Amiri

  Sapro Temizlik Ürünleriİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 49. sırada olan SAPRO A.Ş., 2015 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 277. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2016 yılı İhracatın Yıldızları Islak Mendil Üretimi alanında 1.lik ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır. - Mal Kabul, Depolama, Sevkiyat başta olmak üzere tüm deoı süreçlerinin oganizasyonundan ve yönlendirilmesinden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler- Yüksek Okul veya Üniversite mezunu, - Vardiyalı sistemde çalışabilecek, - Benzer bir görevede en az 3 yıl tecrübeli, - MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, - Mal Kabul, Depolama, Sevkiyat süreçlerinin oganizasyonundan ve yönlendirilmesinden sorumlu olacak, - Küçükçekmece - Silivri güzergahında ikamet eden, - Askerliğini yapmış, Depo Vardiya Amiri alınacaktır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir

 • Sevkiyat Şoförü

  Saray Muhallebicisiİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Şubeler arası ürün sevkiyatını sağlayacak. Ürünlerin, teslimat noktalarına zamanında eksiksiz ve sorunsuz ulaştırılmasının gerçekleştirecek. Gece vardiyasında çalışabilecek. Güneşli'de bulunan lojistik birimimizde çalışacak, Sevkiyat Şoförü arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerEn az İlkokul mezunu. C veya E sınıfı ehliyeti olan. SRC 2 veya 4 belgesine sahip. İletişim becerileri gelişmiş. Ağır vasıta deneyimi olan. Depo ve sevkiyat konusunda minimum 5 yıl tecrübeli. İşini dikkatle yapan. Gece vardiyasında çalışacak. Askerlik hizmetini tamamlamış. 30 yaş ve üzeri. Bağcılar, Küçükçekmece lokasyonunda ikamet eden.

  Sektör: Restorancılık, Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför, Sorumlu, Uzman, Görevli, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek ve; Üretim bölümümüzde, üretim hattında görev alınması, Vardiyadaki çalışanların sevk ve idaresinin sağlanması. görevlerini yürütebilecek '' VARDİYA AMİRİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun ve/veya Meslek Lisesi Tercihen ambalaj sektöründe çalışmış, Vardiyalı çalışabilecek, İnsan ilişkileri güçlü, Çözüm odaklı, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İzmir’in Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş' nin grup şirket bünyesinde değerlendirilmek üzere Çayırova ofisinde depo birimine bağlı olarak, Verilerin sisteme kayıt edilmesi, Ürün denetim, sipariş giriş ve kontrolünün yapılması Raporlanmasından sorumlu olacak 'Veri Giriş Elemanı' pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMinimum Lise veya MYO mezunu, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Veri Giriş, İrsaliye kesme,Fatura takibi konusunda deneyimli, Raporlama bilgi ve becerisine sahip, İletişim becerisi kuvvetli ve problem çözme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Vardiya sistemi ile çalışabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Tercihen Çayırova ,Gebze ve civarı), Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Vardiya İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?