İş Hayatına Dair

Yöneticiler Yaratıcı Uygulamalarıyla Yarıştılar
Yöneticiler Yaratıcı Uygulamalarıyla Yarıştılar

Boyner Grup yöneticileri arasında düzenlenen innovasyon yarışması BİGerçek Başarı’da kazanan proje YKM Mağazasındaki çocuk reyonunda ezberbozan uygulama oldu. Mağaza Müdürü Nilüfer Akgül, ödül olarak New York’ta dünyanın en büyük perakende konferansı "NRF Retail’s Big Show”a katılacak.

Bu yıl 10.su yapılan BİGerçek Başarı yarışmasına müşteri deneyimlerini ve mutluluğunu önemli ölçüde iyileştirecek, başarılı sonuçlara ulaşmayı sağlayacak bir uygulama hayata geçiren, yeni bir model geliştiren ya da bunları sağlayacak fikirleri olan yöneticiler katıldı. Değerlendirilen elliye yakın başvuru arasından "Çocuk Reyonunda Ezber Bozduk” projesi ile, YKM Forum İstanbul Mağaza Müdürü Nilüfer Akgül büyük ödülün sahibi oldu. Alışılmış reyon düzenini değiştirerek müşterilerin istek ve beklentilerini daha iyi karşılayan Akgül, bu uygulama ile mağazanın satış performansını da ilgili kategoride en yukarıya artırmayı başardı. Nilüfer Akgül, Ocak ayında New York’ta düzenlenecek olan ve adeta perakendenin kalbinin attığı dünyanın en önemli etkinliklerinden birine, "NRF Retail’s Big Show”a katılacak.

Mansiyon ödülleri ise, "Joker Oyuncu” adlı projesi ile farklı pozisyonlardaki çalışanları satış danışmanlarına destek olacak eğitimlerle mağaza operasyonuna dahil eden YKM Marmara Forum Mağaza Müdür Yardımcısı Sibel Karakaya’nın ve geçen yılın BİGerçek Başarı Şampiyonu, Boyner Büyük Mağazacılık’tan Kategori Müdürü Gökçer Yıldıran’ın oldu. Yıldıran, yeni bir aplikasyon geliştirerek, merkez ziyaretleri sırasında mağazalarda iyileştirilmesi gereken noktaların kayıt altına alınmasını ve uygulama üzerindeki kontrol listesinden kolayca denetlenebilmesini sağladı.

 


 

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver