Müşterilerimize başarının lezzetini tattırmak için buradayız

Kariyer Rehberi

Müşterilerimize başarının lezzetini tattırmak için buradayız
Şirketinizle ilgili bilgi verir misiniz? NWG Service ne zaman kuruldu, hizmet alanları nelerdir?

NWG Service; 1996 yılından günümüze kurumlara Bordro Tahakkuk, Bordro İstihdam, Seçme & Yerleştirme, Temizlik ve Güvenlik konularında hizmet vermektedir.

NWG Service’ de çalışan personel sayısı nedir?

NWG bünyesinde çalışan toplam 4.500 personelimiz bulunmaktadır.

Bordrolama hizmeti konusunda neler yapıyorsunuz?

Bordrolama hizmetini müşterilerimize bordro tahakkuk ve bordro istihdam olmak üzere 2 modülde sunmaktayız.

Bordro İstihdam hizmetinde müşterilerimizin sürekli, dönemsel ve esnek iş gücü ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bunu yaparken bölgesel yapılanmamızın avantajını kullanarak müşterilerimize farklı bölgelerde de hizmet alabilme olanağını sunuyoruz.

Bordro Tahakkuk hizmetinde ise müşterilerimizin tüm yasal mevzuat takibi yükümlülüğünü üzerimize alarak teknik bordro işlerini yürütüyoruz. Böylece teknik alt yapı ve kadro maliyetinden kurtulmalarının yanı sıra mevzuat takibi yükümlülüklerini de ortadan kaldırmış oluyoruz.

Seçme ve yerleştirme hizmetinizden biraz bahseder misiniz?

NWG Service, kuruluşların kurum kültürleriyle örtüşen, ihtiyaç duydukları her pozisyon için uygun adayları; uzman kadrosunu, geniş aday veri tabanını ve güncel seçme değerlendirme yöntemlerini kullanarak firmalarla buluşturur.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun adaylar seçilirken, özenli bir süreç uygulanır. İlk olarak nitelikli bir işe alım uzmanı çalışma ortamını ziyaret eder. Hedefler hakkında bilgi alarak, kurum kültürünün şablonunu çıkartır ve en uygun adayları bulmak için bu şablon doğrultusunda kurum yetkilileri ile birlikte çalışır.

Seçme ve yerleştirme sürecinde; yetkinlik bazlı davranış odaklı mülakatlar, müşteri isteğine dayalı kişilik ve dikkat testlerinin yanı sıra kapsamlı referans kontrollerini yaparak, her adayı titizlikle araştırır. Yalnızca en uygun adayları görmenizi ve değerli vaktinizden tasarruf etmenizi sağlar.

NWG Service çalışanlarının memnuniyet düzeyini ölçümleyebiliyor musunuz? Bunun için kullandığınız yollar nelerdir?

Hizmet kalitesini arttıran ve başarıyı en üst basamağa taşıyan çalışanlarımızdır.
Huzurlu bir çalışma ortamı ile çalışanlarımızın mutluluğu şirketimizin temel yapı taşları içindeki en büyük değerlerimizdendir.

NWG ailesi olarak bünyemizde çalışan personellerin memnuniyetlerini ölçmek için çalışan memnuniyet anketleri yapıyoruz. Çalışanlarımızın motivasyonlarını yükseltmek ve iç iletişimi arttırmak için çeşitli sosyal aktiviteler de organize etmekteyiz.

Çalışanlarınızın kişisel gelişimlerini arttırmak için yürütmüş olduğunuz çalışmalar var mı?

Tüm çalışmalarımız ve çalışanlarımız kontrol ve disiplin altında yönetilir. Hizmetin bir emek işi ve tecrübe gerektirdiğini düşünürsek alışkanlıkların zaman içinde kalitenin önüne geçmesini önlemek ana gayemizdir.

Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini arttırmak için çeşitli eğitimlere tabi tutarak, bilgilerini tazelemelerini ve güncellemelerini sağlamaktayız. Eğitimler sonunda başarılı olan çalışanlarımızı eğitim konularına göre katılım sertifikaları ve başarı belgeleri ile ödüllendirmekteyiz.


Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim