Finspor

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.finspor.com.tr

Finspor hakkında:

Koşu bantlarından vücut geliştirme cihazlarına, kondisyon bisikletlerinden egzersiz bilgisayarına dünyaca ünlü spor markalarını sporseverlerle buluşturan Finspor, 40 yıllık tecrübesi ve 200 kişiye yaklaşan profesyonel ekibiyle Türkiye’de sportif yaşam ve sporun öncüsüdür... Sürekli gelişerek, yenilikleri takip ederek sizlere en doğru hizmeti vermeyi hedefleyen Finspor, online satış mağazasıyla her zaman en yakınınızda hizmet vermeye devam ediyor. Spor yapmayı kolaylaştırmak ve konfor katmak için, en son teknolojinin kullanıldığı ürünleri, yaşamınızın tam kalbine, evinize kadar getiren Finspor servis öncesi ve sonrası sunduğu teknik destekle herkesin güvendiği ve tercih ettiği tek adres olmayı sürdürüyor.
Sağlıklı bir yaşam için size özel çözümler sunan Finspor’un en seçkin dünya markalarından oluşan geniş ürün portföyü, farklı zevklere, ihtiyaçlara ve bütçelere cevap verebiliyor.

ISO 9001 standartlarında hizmet veren Finspor'dan aldığınız ürünler 2 yıl garanti güvencesi taşırken, Türkiye çapında yaygın dağıtım avantajının yanı sıra ücretsiz kurulum ve Türkiye genelinde nakliye hizmetinden de yararlanmanız mümkündür.

Finspor Danışmanlık ve Teknik Servis Hizmeti de Finspor’a geldiğiniz hatta telefon ettiğiniz ilk andan başlayarak, ürünü kullandığınız süre boyunca yanınızdadır.

Türkiye’nin her noktasına ulaşan Finspor hizmet ağı,
Ücretsiz proje ve danışmanlık hizmetleri,
Stoktan anında hızlı teslimat,
Kesintisiz servis ve yedek parça hizmeti,
Güvenilir ve kolay ödeme seçenekleri...

Evinizin rahatında sportif ve sağlıklı bir yaşama kavuşmak isteyen tüm sporseverlerle Finspor'da buluşuyoruz…

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 09:00-18:00
  • Cumartesi: 14:00-00:00
  • Pazar Yok
  • Açıklama: Belirtilen saatler merkez ve bölge müdürlükleri' mizin çalışma saatleridir. Mağazalarımızın çalışma saatleri ; 10:00-18:00 14:00-22:00 10:00-22:00 şeklindedir.
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Yemek Kartı

Finspor İş İlanları