Relax Mode

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.relaxmode.com.tr

Relax Mode hakkında:

1965 yılında tekstil sektöründe üretime başlayan ÜNPAR GİYİM Sanayi, yaşamı rahatlatmak amacıyla yarattığı Relax Mode markası ile tüm deneyimini günümüze aktarmakta.

İzmir de bulunan fabrikamızda özgün tasarımlar ile yarattığımız koleksiyonlarımızla rahat giyim sektöründe piyasanın ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Rahat giyim sektörüne yeni bir bakış açısı getiren firmamız; üretim kapasitesi, kalite standartları ve özgün koleksiyonları ile dünya markalarıyla aynı kulvarda yarışmaktadır.

Dünya pazarlarında ticari ilişkilerini sürdüren firmamız Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa pazarlarında sizlerle çalışmaktan ve uzun süreli ortaklıklar başlatmaktan memnuniyet duyacaktır.

Tekstil sektöründe üretim kapasitesi, kalitesi ve özgün tasarımları ile rekabet yaratan Relax Mode 'un yönetim felsefesi bayi ve müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Özgün temalı koleksiyonları ile geniş bir yaş ve beğeni kitlesine hitap eden marka, tasarımlarını DAY ve NIGTH olmak üzere iki grupta toplamakta ve böylece müşterilerine çok alternatifli ürün grupları sunmaktadır.

Hazır giyim sektöründe kombinli satış stratejisini benimseyen Relax Mode, müşterilerine yoğun hayat tempolarında fiyat avantajı ve hem rahat hem de şık olabilme imkanı sağlar. Markanın gücü tüm aile bireylerinin ihtiyacını karşılayacak ürün çeşitliliğinden doğar. Relax Mode markası altında konsept tasarım olarak satışa sunulan Club ürünleri, DAY ve NIGHT gruplarımız ile uyum içerisindedir.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:00-18:00
  • Sosyal ve Yan Haklar
    •  Servis
    •  Yemekhane

Relax Mode İş İlanları

Relax Mode firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!