Relax Mode

Firmayı Şikayet Et
Relax Mode İş İlanı Ara

Relax Mode İş İlanları

Relax Mode firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Relax Mode Hakkında

1965 yılında tekstil sektöründe üretime başlayan ÜNPAR GİYİM Sanayi, yaşamı rahatlatmak amacıyla yarattığı Relax Mode markası ile tüm deneyimini günümüze aktarmakta. 

İzmir de bulunan fabrikamızda özgün tasarımlar ile yarattığımız koleksiyonlarımızla rahat giyim sektöründe piyasanın ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Rahat giyim sektörüne yeni bir bakış açısı getiren firmamız; üretim kapasitesi, kalite standartları ve özgün koleksiyonları ile dünya markalarıyla aynı kulvarda yarışmaktadır.

Dünya pazarlarında ticari ilişkilerini sürdüren firmamız Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa pazarlarında sizlerle çalışmaktan ve uzun süreli ortaklıklar başlatmaktan memnuniyet duyacaktır. 

Tekstil sektöründe üretim kapasitesi, kalitesi ve özgün tasarımları ile rekabet yaratan Relax Mode 'un yönetim felsefesi bayi ve müşteri memnuniyeti odaklıdır. 

Özgün temalı koleksiyonları ile geniş bir yaş ve beğeni kitlesine hitap eden marka, tasarımlarını DAY ve NIGTH olmak üzere iki grupta toplamakta ve böylece müşterilerine çok alternatifli ürün grupları sunmaktadır. 

Hazır giyim sektöründe kombinli satış stratejisini benimseyen Relax Mode, müşterilerine yoğun hayat tempolarında fiyat avantajı ve hem rahat hem de şık olabilme imkanı sağlar. Markanın gücü tüm aile bireylerinin ihtiyacını karşılayacak ürün çeşitliliğinden doğar. Relax Mode markası altında konsept tasarım olarak satışa sunulan Club ürünleri, DAY ve NIGHT gruplarımız ile uyum içerisindedir.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 18:00 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Servis Yemekhane

Relax Mode İş Başvurusu

Relax Mode, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Relax Mode firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Relax Mode ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Relax Mode iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Relax Mode iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver