Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Depo İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Depo
 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Mart 2017

  İş AçıklamasıÜrünlerin paketlenmesi, Depo düzeninin korunması.

  Aranan NiteliklerEtiket sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin Beylikdüzü deposunda görevlendirilmek üzere "Dönemsel Paketleme Elemanı" arayışımız mevcuttur. En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 6 ay deneyimli, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman

 • Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu 15 Mart 2017

  İş AçıklamasıDoğrudan pazarlama sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın İstanbul, Ataşehir'de bulunan deposunda görevlendirilmek üzere "Depo Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, En az %40 engelli raporu bulunan, Dinamik çalışma ortamına ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Stok ve sevkiyat işlemlerinde dikkatli çalışabilecek, Depo içerisindeki düzeni sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği kalmamış, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden, 21 - 33 yaş aralığında, Bay, adayların başvurularını bekliyoruz. Not: Engelli adayları da pozisyon için değerlendirmekteyiz.

  Sektör: Ajans, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Spora Clubİstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKozyatağı'nda bulunan Spor Kulübü ve Restauranttan oluşan büyük bir tesisin depo bölümünde çalıştırılmak üzere Depo Sorumlu Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu Alanında en az 2 yıldeneyimli Gıda sektöründe çalışmış MS Office programlarını kullanabilen Takım çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen 24 - 35 yaş aralığında Anadolu yakasında ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış Bay

  Sektör: Turizm, Spor, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman

 • HİSAR İNŞAATİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul Gaziosmanpaşa' da bulunan şantiyemizde görevlendirmek üzere "DEPO ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo ve sevkiyat süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, gerekli yetenek ve tecrübede olan, İnşaat sektöründe deneyimli, malzemeleri tanıyan ve bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Tercihen LOGO TİGER programında deneyimli olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dikkatli, titiz ve sorumluluk sahibi, İstanbul Gaziosmanpaşa ve civarında ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıÜrün kabul ve sevkiyatı yapabilecek, En az lise mezunu, Depo sorumluluğu konusunda en az 2 yıl tecrübesi olan, Tüm stok yönetimi aktivitelerini (barkod,irsaliye, fatura,sarf fişi, vs.) evraklarla ve sistemsel kayıt altına alacak Planlama ve takip becerisi yüksek,sonuç odaklı , Stok takibi ve raf düzeni yapabilecek, Satış / Kargo / İade vb. süreçleri takip edecek, Periyodik stok sayımlarını organize edecek ve gerçekleştirecek, Depolama alanı ve sevkiyatın sağlıklı işleyişini koordine edebilecek, Aktif araç kullanabilen, Tercihen sigara kullanmayan  

  Aranan Nitelikler• E-ticarette Ürün Kabul operasyonu yönetmiş •Mal kabulün sağlıklı işleyişinden sorumlu olmak ve ürünlerin zamanında depolama ve gönderim alanlarına yerleşimini sağlamak, •Gelen ürünlerin tamamının bedene kadar kontrolünu yapmak/yaptırmak • Nebim V3 veya benzeri muhasebe ERP programlarını ve MS Office uygulamalarını bilen ve hızlı şekilde el terminal kullanabilen, •Tercihen Ön Muhasebe bilgisi olan • E-ticaret konusunda bilgi ve deneyim sahibi veya kendini geliştirmeyi amaçlayan, • Hızlı ve hatasız çalışmaya özen gösterecek,  • Tekstil veya hazır giyimde tecrübesi olan, • Avrupa yakasında ikamet eden 

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman

 • Mercanlar Mutfak Eşyalarıİstanbul Avrupa 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıSevkiyatta çalışacak Forklift operatörüne destek verecek Çalışmış olduğu alanı düzenli bir şekilde kullanarak taşınacak malları kontrollü bir şekilde alacak, taşıyacak, yükleyecek, boşaltacak ve istifleyecek

  Aranan NiteliklerTercihen sevkiyat alanında 2 yıl tecrübeli Tercihen meslek lisesi mezunu Tercihen Forklift ehliyeti olan E sınıfı ehliyeti olan 20-35 yaş arası bay Askerliğini tamamlamış Avrupa Yakası'nda ikamet eden

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıHaftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekşeltirilmesi.

  Aranan NiteliklerEğer, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzli ve dinamiksen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Mudoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMüşteri Sevkiyat birimimizde görevlendirilmek üzere; Mağazalardan gelen sipariş formları ile depolardan ürün teminini sağlayacak, Müşteriye teslim edilecek ürünün kalite kontrolünü yaparak sevkiyat öncesi hazır hale getirecek, Mobilya grubu ile ilgili sevkiyatlarda, tamirhane-cilahane arası ürün hareketlerini koordine edecek, Araç yükleme sürecini yürütecek, İrsaliye ve sevkiyat evraklarını hazırlayacak,“Depo Sevkiyat Elemanı” aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerLise mezunu Depo ve sevkiyat konusunda en az 2 yıl deneyimli, Ms Office programlarını aktif kullanabilen, Yoğun iş temposunda işini sahiplenerek çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gebze ya da İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Paket Servis Elemanı, Mal Kabul Elemanı

 • İş AçıklamasıGebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi'nde Plastik Fitil ve Conta İmalatı yapan fabrikamızın Depo-Sevkiyat bölümünde görevlendirmek üzere disiplinli, dikkatli, görev ve sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşı arıyıoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu Vardiyalı çalışma engeli olmayan. G Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak forklift kullanabilen Ms Office programlarına hakim Stok kontrolü ve depo yönetimi konusunda tecrübeli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Gebze ve Darıca çevresinde ikamet eden

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıOrta Anadolu Bölgesi'nde bulunan MADAME COCO mağazalarımızda görevlendirmek üzere Bölge Stok Kontrol Uzmanı​ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Sevkiyat ve mal kabul konularında en az 2 yıl tecrübeye sahip, İrsaliye,stok kontrol  vb. konularda tecrübeli, Dikkatli ve titiz çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Konya da ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Upgradeİstanbul Avrupa 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıBayan Moda Giyim kategorisinde faliyet gösteren firmamızın, İstanbul da bulunan showroomunda​ "Depo Personeli​" pozisyonunda görev alacak ekip üyesi arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen meslek yüksek okulu mezunu, Hazır giyim sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Tüm ürün ve sevkiyat işlemlerini yönetebilecek, Tercihen Nebim V3 ERP programını kullanmayı bilen, Ön muhabe bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Zaman planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay veya Bayan ''Depo Personeli'' arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Eleman

 • Vatan BilgisayarHatay, İstanbul Avrupa 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıSRC 2-4 yada SRC 1-3 belgesi olmayan adaylar değerlendirilmeyecektir.

  Aranan NiteliklerTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Hatay Mağazası için sevkiyat bölümünde çalışacak "Sevkiyat Elemanı" (şoför) aramaktayız; Aranan Nitelikler: - En az lise mezunu, - SRC 2-4 yada SRC 1-3 ve Psikoteknik Belgesine sahip, - Şehir dışı seyahat engeli olmayan, - Düzenli, titiz ve organizasyon becerisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakende Mağazacılık ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen, - Tercihen askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Şoför

 • MANGOİstanbul Anadolu 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıGiyim ve aksesuar tasarlayan, üreten ve satan çok uluslu bir moda firmasıyız. Mağazalarımızda ve Barselona merkezlerimizde 15.000 çalışanımız ile 109 ülkede 2.700'den fazla mağaza ağımız, Kadın, Erkek, Çocuk ve Violeta by MANGO olmak üzere güncel olarak dört farklı markamız mevcuttur. Sorumluluk paylaşmayı, hem profesyonel hem de bireysel olarak gelişmeyi seviyorsanız ve büyüyen dinamik bir moda perakende satışı yapan şirketimizde gelişmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın! ‘’Dünyanın her bir şehrinde var olma’’ hedefimize ulaşmamızda bize eşlik edin. MEYDAN AVM'deki mağazamız için ekibimize katılacak "DEPO PERSONELLERİ" arıyoruz. Mağazanın doğru zamanda doğru ürünü elinde bulundurduğundan emin olmak için şirket prosedürlerine göre mağaza stoğunu tamamlamanın yanında depoda ürün karşılaması, ürün kontrolü ve depolanmasından sorumlu olacaksınız.

  Aranan NiteliklerDüzen ve tertipliliği sürdürerek, zarardan kaçınarak ve stok kaybını önleyerek günlük olarak dağıtımlar ile ilgilenmek ve eksik ürün stoğunu tamamlamak Kolileri karşılamak, kabul etmek, açmak ve ürünleri depo yönergelerine göre her gün en iyi ve sistematik bir biçimde organize etmek Eksik olan ürün stoğunu tamamlayıp ve gerekli olduğunda ek sipariş geçerek mağaza katında iş arkadaşlarına destek sağlamak Bireysel mağaza talepleri ile hızlı ve verimli bir şekilde ilgilenebilmek Mağaza ihtiyaçlarına göre depo alanını en iyi şekilde yeniden organize etmek Temiz ve tertipli bir depo bakımından sorumlu olmak Mağaza değişikliklerini yerine getirecek materyal hazırlığında işbirliği yapma Hem ekibin bir parçası olarak hem de gerekli olduğunda kendi kendine çalışabilecek motive, çalışkan, verimli ve organize birini arıyoruz. Dinamik misiniz? Harika zaman yönetme becerileriniz, öncelik verme yeteneğiniz var ve hızlı mı çalışıyorsunuz? Şimdi başvurun ve MANGO'da uzun ve başarılı bir kariyere başlayın.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıBu ilana girerek Perakende sektörünün yükselen yıldızı olan şirketimizde yüksek kazançlı kariyer imkanları ile bir başarı hikayesi yazmak için ilk adımı attınız. Hedefe giden yolda birlikte yürümek, hızla gelişen ve büyüyen şirketimizin başarısında pay sahibi olmak için bu ilana başvurun.

  Aranan Nitelikler-En az lise mezunu -Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli -MS Office uygulamalarına hakim -Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen -Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren -İnsan ilişkileri kuvvetli -Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek takım arkadaşları aramaktayız. Optimum AVM Mağazamız için Depo Görevlisi arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Temsilci

 • NWG Servicesİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTaşdelen'de bulunan depoda el terminali ile ürün hazırlamak, araçlara yüklemek-boşaltmak ve yüklenen-boşaltılan ürünlerin kontrolünü yapmak.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, Taşdelen ve civarında ikamet eden, 18-35 yaş arası, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • Mey İçkiNevşehir, İstanbul Avrupa 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıMey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Deponun genel işleyişini ve düzenini sağlamak Depo stoklarının takibini yapmak Ürünlerin sevkiyata hazırlık ve sevk aşamalarının koordinasyonunu sağlamak Sevk edilecek ürünlerin nitelik ve nicelik olarak doğruluğunu sağlamak, kontrollerini yapmak İade gelen ürünlerin kontrollerinden sorumlu olmak Stokların sayımlarını yapmak, sayım sonuçlarını raporlamak İyileştirme ve çözüm önerileri geliştirmek, verilen sorumlulukları yerine getirmek

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu Depo ve ekip yönetiminde tecrübeli, Analitik, insan ilişkilerinde başarılı, Aktif araç kullanabilen,ehliyet sahibi MS Office ve tercihen SAP uygulamalarına hakim Vardiyalı ve yoğun çalışma düzenine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Denizli'de bulunan mağazalarında değerlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Depo düzenini sağlayacak, Ürün yükleme ve mal kabul işlerinde ürünlerin taşınmasına destek olacak, Mağazanın düzen ve temizliğini yapacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo ve stok yönetimi konusunda deneyimli, Titiz ve özverili, İşkur'a kayıtlı ve engel derecesi % 40 ve üzeri olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Muğla ve ilçelerinde bulunan mağazalarında değerlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Depo düzenini sağlayacak, Ürün yükleme ve mal kabul işlerinde ürünlerin taşınmasına destek olacak, Mağazanın düzen ve temizliğini yapacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo ve stok yönetimi konusunda deneyimli, Titiz ve özverili, İşkur'a kayıtlı ve engel derecesi % 40 ve üzeri olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • ÖRNEK HALIİstanbul Avrupa 24 Mart 2017

  İş Açıklaması* Görevli olacağı deponun düzenini sağlamak * Stok durumlarına, ürün ebat kod ve renk katagorilerine hakim olmak * Eksik ürünleri belirleyip tedarik edilmesini sağlamak * Depo içerisindeki indir bindir işlerine vakıf olmak * Verilen siparişleri eksiksiz şekilde ayırmak ve gönderimine kadar ki aşamalara hakim olmak

  Aranan Nitelikler* Tercihen en az lise mezunu ve medeni durumu evli * Askerlik görevini tamamlamış bay * Office programlarını kullanabilen * Benzer pozisyonda tecrübeli yada öğrenmeye açık * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek * Yakın çevrede ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Çiğli Merkez deposunda görevlendirilmek üzere üzere "Depo Elemanı" aranmaktadır. Ürün sevkiyat hazırlık sürecinde görev yapacak, Ürün yükleme ve mal kabul işlerinde ürünlerin taşınmasına destek olacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo ve stok yönetimi konusunda deneyimli, Askerliğini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • Pak Yıkamaİstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıEndüstriyel çamaşır yıkama hizmeti veren tesisimizde çalışmak üzere; belirli rotalarımıza mal sevkiyat işlerini yürütecek, gece sevkiyat sorumlusu arıyoruz.

  Aranan NiteliklerŞöför mesai puantajını yapacak, Araç bakım, kaza, arıza, muayene, sigorta takibini yapacak, 35-45 yaş aralığında SRC 4 ve C, D, E sınıfı ehliyetlerinden herhangi birine sahip, Bilgisayar kullanabilen, irsaliye-fatura kesebilen, Askerliğini tamamlamış, Tercihen lise mezunu, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaelinde ikamet eden (Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Şekerpınar, Gebze, Darıca) Çalışma saatleri 14:00 - 00:00' dır

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik, Dağıtım

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un İzmir Agora Avm'de yer alan mağazalarının deposunda görevlendirilmek üzere "Depo Elemanı" aranmaktadır. Ürün sevkiyat hazırlık sürecinde görev yapacak, Ürün yükleme ve mal kabul işlerinde ürünlerin taşınmasına destek olacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo ve stok yönetimi konusunda deneyimli, Askerliğini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş AçıklamasıDEPOLARA ÜRÜN VE MALZEME GİRİŞİNİN KONTROLLÜ OLARAK YAPILMASININ SAĞLANMASI. DEPO STOKLARININ SİSTEM İLE TUTARLILIĞININ SAĞLANMASI.STOKLAMA ALANLARINDAKİ İŞ AKIŞININ DÜZENLENMESİ. Kendisine bağlı tüm bölüm ve birimleri sevk ve idare etmek, Müşteri sevkiyatlarının planlamak ve gerçekleştirilmesinin sağlanması, Planlama Sisteminin etkin çalışması ile ilgili süreç iyileştirmelerinin çalışması için yapılan faaliyetlere dahil olmak, Lojistik ve dağıtım stratejileri geliştirmek, Mali açıdan verimli, güvenilir ve zamanında lojistik çözümleri seçmek, geliştirmek ve uygulamak, Tüm süreçler ile ilgili stratejileri geliştirmek ve onaylanan stratejileri uygulamak, Tüm süreçleri raporlamak.

  Aranan NiteliklerŞİRKETİMİZİN ÇERKEZKÖY ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE BULUNAN MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE LOJİSTİK DEPO MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR. ÜNİVERSİTELERİN İŞLETME,İKTİSAT,LOJİSTİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, OFİS PROGRAMLARININ TÜMÜNE HAKİM, YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK, B SINIFI EHLİYETİ OLAN, ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,

  Sektör: İnşaat, İthalat/İhracat, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Görevli, Uzman, Sorumlu, Müdür, Uzman Yard

 • MANGOİstanbul Anadolu 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıGiyim ve aksesuar tasarlayan, üreten ve satan çok uluslu bir moda firmasıyız. Mağazalarımızda ve Barselona merkezlerimizde 15.000 çalışanımız ile 109 ülkede 2.700'den fazla mağaza ağımız, Kadın, Erkek, Çocuk ve Violeta by MANGO olmak üzere güncel olarak dört farklı markamız mevcuttur. Sorumluluk paylaşmayı, hem profesyonel hem de bireysel olarak gelişmeyi seviyorsanız ve büyüyen dinamik bir moda perakende satışı yapan şirketimizde gelişmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın! ‘’Dünyanın her bir şehrinde var olma’’ hedefimize ulaşmamızda bize eşlik edin. KOZZY AVM'deki mağazamız için ekibimize katılacak "DEPO PERSONELLERİ" arıyoruz. Mağazanın doğru zamanda doğru ürünü elinde bulundurduğundan emin olmak için şirket prosedürlerine göre mağaza stoğunu tamamlamanın yanında depoda ürün karşılaması, ürün kontrolü ve depolanmasından sorumlu olacaksınız.

  Aranan NiteliklerDüzen ve tertipliliği sürdürerek, zarardan kaçınarak ve stok kaybını önleyerek günlük olarak dağıtımlar ile ilgilenmek ve eksik ürün stoğunu tamamlamak Kolileri karşılamak, kabul etmek, açmak ve ürünleri depo yönergelerine göre her gün en iyi ve sistematik bir biçimde organize etmek Eksik olan ürün stoğunu tamamlayıp ve gerekli olduğunda ek sipariş geçerek mağaza katında iş arkadaşlarına destek sağlamak Bireysel mağaza talepleri ile hızlı ve verimli bir şekilde ilgilenebilmek Mağaza ihtiyaçlarına göre depo alanını en iyi şekilde yeniden organize etmek Temiz ve tertipli bir depo bakımından sorumlu olmak Mağaza değişikliklerini yerine getirecek materyal hazırlığında işbirliği yapma Hem ekibin bir parçası olarak hem de gerekli olduğunda kendi kendine çalışabilecek motive, çalışkan, verimli ve organize birini arıyoruz. Dinamik misiniz? Harika zaman yönetme becerileriniz, öncelik verme yeteneğiniz var ve hızlı mı çalışıyorsunuz? Şimdi başvurun ve MANGO'da uzun ve başarılı bir kariyere başlayın.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • NWG ServicesKocaeli, İstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıLojistik aktarma merkezimizde yükleme-boşaltma yapacak Forklift Operatörleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler18-35 yaş arası BAY Vardiyalı ve mesaili çalışabilecek Sağlık sorunu ve sabıkası olmayan Yoğun tempoda çalışabilecek Tercihen 2 yıllık belge ve tecrübesi olan Gebze-Darıca bölgesinde ikamet eden

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • NWG ServicesKocaeli, İstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıŞEKERPINARDA BULUNAN DEPOMUZDA TECRÜBELİ RT OPERATÖRLERİ ALINACAKTIR Enaz 2 yıl RT Operatörü olarak çalışmış Ehliyeti bulunan Askerlik görevini tamamlamış 21 / 40 yaş arası adaylar değerlendirilecektir. 1.ci vardiya Hafta içi = 08:00-17:30 Cumartesi 08:00-12:00 Pazar Hafta Tatili, 2.ci vardiya Hafta içi = 20:00-05:00 Cumartesi 15:00- 20:00 Pazar Hafta Tatili Servis Güzergahı : Kartal E-5 ten - pendik - kaynarca - içmeler -tuzla - Çayırova - darıca & Gebzeden.

  Aranan NiteliklerKriterler: *Sağlık sorunu bulunmayan, *Sabıka kaydı olmayan, *Rt tecrübesi bulunan ( Enaz 2 yıl ) *Takım çalışmasına yatkın adaylar İrtibat:0533 961 63 70

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması Cam işleme makinaları yapan Dilovasında bulunan fabrikamıza depo bölümünde görevlendirmek üzere,

  Aranan NiteliklerTercihen makina imalatı veya depo kurumu işleyişi kakkında tecrübeli, Depo yükleme,boşaltma ,stoklama ve sevkiyat işlerinin ve günlük iş akışının sağlanması Stok sayım ve kontrollerini yapacak Ms Office programlarını bilen Stok takibi mantığına hakim,dikkatli öğrenmeye açık Ekip çalışmasına yatkın,gerektiğinde fazla mesai yapabilecek Askerlikle ilişiği olmayan Ön muhasebe bilgisine sahip bay personel alınacaktır. İSTANBUL ANADOLU YAKASI E-5 GÜZERGAHINDAN SERVİSLERİMİZ MEVCUTTUR.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu

 • MANGOİstanbul Anadolu 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıGiyim ve aksesuar tasarlayan, üreten ve satan çok uluslu bir moda firmasıyız. Mağazalarımızda ve Barselona merkezlerimizde 15.000 çalışanımız ile 109 ülkede 2.700'den fazla mağaza ağımız, Kadın, Erkek, Çocuk ve Violeta by MANGO olmak üzere güncel olarak dört farklı markamız mevcuttur. Sorumluluk paylaşmayı, hem profesyonel hem de bireysel olarak gelişmeyi seviyorsanız ve büyüyen dinamik bir moda perakende satışı yapan şirketimizde gelişmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın! ‘’Dünyanın her bir şehrinde var olma’’ hedefimize ulaşmamızda bize eşlik edin. PALLADIUM AVM'deki mağazamız için ekibimize katılacak "DEPO PERSONELLERİ" arıyoruz. Mağazanın doğru zamanda doğru ürünü elinde bulundurduğundan emin olmak için şirket prosedürlerine göre mağaza stoğunu tamamlamanın yanında depoda ürün karşılaması, ürün kontrolü ve depolanmasından sorumlu olacaksınız.

  Aranan NiteliklerDüzen ve tertipliliği sürdürerek, zarardan kaçınarak ve stok kaybını önleyerek günlük olarak dağıtımlar ile ilgilenmek ve eksik ürün stoğunu tamamlamak Kolileri karşılamak, kabul etmek, açmak ve ürünleri depo yönergelerine göre her gün en iyi ve sistematik bir biçimde organize etmek Eksik olan ürün stoğunu tamamlayıp ve gerekli olduğunda ek sipariş geçerek mağaza katında iş arkadaşlarına destek sağlamak Bireysel mağaza talepleri ile hızlı ve verimli bir şekilde ilgilenebilmek Mağaza ihtiyaçlarına göre depo alanını en iyi şekilde yeniden organize etmek Temiz ve tertipli bir depo bakımından sorumlu olmak Mağaza değişikliklerini yerine getirecek materyal hazırlığında işbirliği yapma Hem ekibin bir parçası olarak hem de gerekli olduğunda kendi kendine çalışabilecek motive, çalışkan, verimli ve organize birini arıyoruz. Dinamik misiniz? Harika zaman yönetme becerileriniz, öncelik verme yeteneğiniz var ve hızlı mı çalışıyorsunuz? Şimdi başvurun ve MANGO'da uzun ve başarılı bir kariyere başlayın.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Rapsodi Tekstilİstanbul Avrupa 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıTekstil alanında faaliyet gösteren firmamıza Aksesuar Depo Sevkiyat elamanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerDaha önce tekstil sektöründe çalışmış Aksesuar konusunda tecrübeli En az iki yıl deneyimli Bay elemanlar alınacaktır İŞYERİMİZ GÜNEŞLİ'DEDİR. YAKIN YERLER TERCİH SEBEBİDİR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • Gapİstanbul Anadolu 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıSade, net, rahat, özgüveni yüksek, iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık, modayı yakından takip eden, kendine özgü tarzı olan... Dünyanın en büyük parekende zincirlerinden GAP, Akasya mağazasında çalışabilecek Depo Görevlisi arıyor... İş Tanımı: Sevkiyat ve transfer işlemlerinin operasyonel süreçlerinde görev alacak, Ürünlerin depoya yerleşimi ve düzeninden sorumlu olacak,

  Aranan NiteliklerÖğrenmeye, Kendini geliştirmeye açık, Sistemli ve düzenli çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

/10

İş Habercisi - Depo İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?