Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Depo İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Depo
 • Dönemsel Depo Elemanı

  Manpowerİstanbul Anadolu 6 Aralık 2017

  İş AçıklamasıMağaza bazında ayrılmış paletlerin üzerine ürün dağılımlarının yapılması ve sevkiyata hazır hale getirilmesi, Deponun sevl ve idaresinin sağlanması.

  Aranan NiteliklerPerakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip dönemsel olarak görev alacak "Depo Uzmanı" aramaktayız; Minimum lise mezunu, Daha önce depo süreçlerinde yer almış, Haftanın 6 günü 13:00-22:00 saatleri arasında çalışabilecek. Çalışma motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Kartal bölgesinde ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Paketleme Elemanı (2 Aylık)

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 4 Aralık 2017

  İş AçıklamasıÜrünlerin makina/el yardımıyla paketlenmesi, Depo düzeninin korunması, Üretimin diğer alanlarına destek verilmesi.

  Aranan NiteliklerFarklı sektörlerde faaliyet gösteren müşteri firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda görevlendirilmek üzere 2 Aylık çalışabilecek“ Dönemsel Paketleme Elemanı” arayışımız bulunmaktadır. En az ilköğretim mezunu, Benzer pozisyonda deneyimli veya deneyimsiz, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul-Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Depo Görevlisi / Engelli Kadrosu

  ZARAİstanbul Avrupa 30 Kasım 2017

  İş AçıklamasıZara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 94 ülkede, 7300'den fazla mağazasıyla moda akımlarına öncülük ediyor. 160.000'den fazla profesyonel çalışanımızla yarattığımız farkın tek bir hedefi var; dünyada milyonlarca insanı giydirecek olan modayı yaratmak. Bu heyecan verici ve dinamik çalışma ortamında sizler gibi profesyoneller ile çalışmak istiyoruz. Depo düzeninden sorumlu olmak, Ürün günleri ürünün teslim alınması, etiketlenmesi ve reyona çıkarılmasını sağlamak, Reyon ve görsel düzenleme sonrasındaki fazla ürünlerin depoda uygun yerleşimini ve muhafazasını sağlamak, Müdürler tarafından verilen ekstra sorumlulukları (mağazalar arası transfer gibi) gerçekleştirmek, Saatlik satış raporundaki ürünlerin reyona zamanında ve eksiksiz çıkarılmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerTam zamanlı çalışabilecek, Sorumluluk bilinci yüksek, Dikkatli ve özenli çalışma konusunda hassas, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Adayların Sağlık Kurulu raporlarında yazılı olan işgücü kaybı yüzdesini ve engellerini açık olarak özgeçmişinde belirtmeleri gerekmektedir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Depo Elemanı\ Dönemsel

  Manpowerİstanbul Anadolu 7 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMağaza bazında ayrılmış paletlerin üzerine ürün dağılımlarının yapılması ve sevkiyata hazır hale getirilmesi, Deponun sevl ve idaresinin sağlanması.

  Aranan NiteliklerPerakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip dönemsel olarak görev alacak"Depo Uzmanı"aramaktayız; Minimum lise mezunu, Daha önce depo süreçlerinde yer almış, Dönemsel olarak çalışa motivasyonu yüksek, Çalışma motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tuzla-Darıca-Çayırova-Gebze lokasyonunda oturan,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman, Şef / Amir

 • Depo Görevlisi

  ZARAİstanbul Avrupa 30 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDepo düzeninden sorumlu olmak, Ürün günleri ürünün teslim alınması, etiketlenmesi ve reyona çıkarılmasını sağlamak, Reyon ve görsel düzenleme sonrasındaki fazla ürünlerin depoda uygun yerleşimini ve muhafazasını sağlamak, Müdürler tarafından verilen ekstra sorumlulukları (mağazalar arası transfer gibi) gerçekleştirmek, Saatlik satış raporundaki ürünlerin reyona zamanında ve eksiksiz çıkarılmasını sağlamak. Salı ve Cuma günleri sabah 5.00 - 13.00 arası çalışabilecek. (max 13.00) Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günlerinde, mağazanın açık olduğu saatlerde ortalama 2 gün çalışabilecek.

  Aranan NiteliklerZara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 94 ülkede, 7300'den fazla mağazasıyla moda akımlarına öncülük ediyor. 160.000'den fazla profesyonel çalışanımızla yarattığımız farkın tek bir hedefi var; dünyada milyonlarca insanı giydirecek olan modayı yaratmak. Bu heyecan verici ve dinamik çalışma ortamında sizler gibi profesyoneller ile çalışmak istiyoruz. İstinye Park Zara mağazamız için Tercihen lise mezunu, Yarı zamanlı çalışabilecek, Disiplinli, takipçi, analitik düşünebilen, Yüksek tempoda çalışmaya uyum sağlayabilecek, Sorumluluk bilinci yüksek, Dikkatli ve özenli çalışma konusunda hassas,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Sorumlu

 • Depo Sorumlusu

  ZARAİzmir 30 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDepo düzeninden sorumlu olmak, Ürün günleri ürünün teslim alınması, etiketlenmesi ve reyona çıkarılmasını sağlamak, Reyon ve görsel düzenleme sonrasındaki fazla ürünlerin depoda uygun yerleşimini ve muhafazasını sağlamak, Müdürler tarafından verilen ekstra sorumlulukları (mağazalar arası transfer gibi) gerçekleştirmek, Saatlik satış raporundaki ürünlerin reyona zamanında ve eksiksiz çıkarılmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerZara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 94 ülkede, 7300'den fazla mağazasıyla moda akımlarına öncülük ediyor. 160.000'den fazla profesyonel çalışanımızla yarattığımız farkın tek bir hedefi var; dünyada milyonlarca insanı giydirecek olan modayı yaratmak. Bu heyecan verici ve dinamik çalışma ortamında sizler gibi profesyoneller ile çalışmak istiyoruz. İstanbul, İzmir ve Bursa' daki mevcut mağazalarımız için Tercihen lise mezunu, En az 6 ay perakende sektöründe depo tecrübesi olan, Tam zamanlı çalışabilecek, Disiplinli, takipçi, analitik düşünebilen, Yüksek tempoda çalışmaya uyum sağlayabilecek, Sorumluluk bilinci yüksek, Dikkatli ve özenli çalışma konusunda hassas, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili, Eleman

 • İş AçıklamasıPİRİ REİS DENİZCİLİK Yurtiçi, Yurt Dışı Çalışan Yolcu, Ro-Ro, Tanker, Yük Gemileri ve Özel Yatlarda Çalışabilir, Denizcilik sektöründe iyi bir kazanç ve Meslek sahibi olabilirsiniz. Vasıflı/Vasıfsız personel kadrolarında; 3500-4500 TL ve DOLAR arası Kazanç ile Mesai + İkramiye + Sgk + Prim + Sefer Başı Prim + Yemek + Kalacak Yer + 6 Ayda 1 Maaş İkramiye.

  Aranan Nitelikler• Sabıka Kaydınız Yoksa (Varsa ve 1 Yıldan az ve Yüz kızartıcı suç değil ise), • En az İlköğretim Mezunu iseniz, • 18-55 Yaş Aralığında iseniz, • T.C. vatandaşı iseniz, • Seyahat Engeliniz de yoksa Müşteri Temsilcilerimizden Detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca; Gemi adamı cüzdanı olmayan acemi personeller için M.E.B ve denizcilik haberleşme bakanlığı onaylı anlaşmalı kurumumuzda tam teşekküllü gemi adamı yetiştirme kursları düzenlenmektedir. Cüzdan ile ilgili Müşteri Temsilcilerimizden her sorunuz için cevap alabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimizle: Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-16:00 Saatleri arası iletişime geçebilirsiniz. TEL: 0216 418 7014 TEL: 0216 418 7011 CEP:0539 291 8134 CEP:0544 305 9605 CEP:0505 033 5883

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Garson, Komi, Barmen/Barmaid

 • İş AçıklamasıHizmet vermiş olduğumuz lojistik firmanın deposunda çalışacak Froklift Operatörleri aramaktayız. Vardiya bilgileri; 16.00/00.00 - 00.00/08.00 5-6 haftada bir gündüz 08.00/16.00 vardiyasına denk gelmektedir. Hafta tatili pazar günü.

  Aranan Nitelikler-G sınıfı ehliyeti bulunan, -Sabıka kaydı ve sağlık problemi bulunmayan, -Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, -En az 2 yıl tecrübeli -Fazla mesai yapabilecek -Gebze - Darıca Bölgesinde ikamet eden İletişim: 05339617191 Tuncay Bey

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıBAĞCILAR GÜNEŞLİ DE BULUNAN 1989 YILINDAN BU YANA EVCİL HAYVAN SEKTÖRÜNE DEĞER KATAN FİRMAMIZIN DEPOSUNDA FORKLİFT OPERATÖRÜ VE DEPO DESTEK ELEMANI OLARAK ÇALIŞACAK YAKIN LOKASYONDA OTURAN, 40 YAŞINI DOLDURMAMIŞ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ. FORKLİFT KULLANIMI OLMADIĞI ZAMANDA DEPONUN GENEL DÜZENİ VE RAF TAMAMLAMA GİBİ DESTEKLERDE BULUNACAK. DEPO ŞEFİNE BAĞLI ÇALIŞACAK.

  Aranan Nitelikler* FORKLİF KULLANMAYA GEREKLİ TÜM EVRAKLARA SAHİP, *FİZİKSEL, BEDENSEL ENGELİ VE SAĞLIK SORUNU OLMAYAN, *40 YAŞINI DOLDURMAMIŞ, *AVRUPA YAKASINDA, BAĞCILAR’A YAKIN LOKASYONDA İKAMET EDEN, *İLETİŞİM KURMAYI BİLEN, SAYGILI İHTİYAÇ HALİNDE EKİP ARKADAŞLARINA YARDIM EDEBİLECEK, * DEPO AMİRİNE BAĞLI ÇALIŞACAK ÇALIŞMA SAATLERİ: 08:30-18:00 CUMARTESİ: 08:30 - 13:00

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Depo Elemanı

  NWG Servicesİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıSancaktepe ' de bulunan depomuzda el terminali ile ürün hazırlamak, araçlara yüklemek-boşaltmak ve yüklenen-boşaltılan ürünlerin kontrolünü yapmak.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, Sancaktepe ve Çekmeköy civarında ikamet eden, 18-35 yaş arası, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • Depo Elemanı (Tuzla)

  NWG Servicesİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıHizmet vermiş olduğumuz lojistik firmanın deposunda çalışacak; -RF El terminali ile ürün toplayacak, -Paletteki ürünlerin streçlenmesi, -Paletten palete ürün aktarma, -Etiket ve barkod yapıştırma süreçlerinde çalışacak, Vardiya bilgileri; 16.00/00.00 - 00.00/08.00 5-6 haftada bir gündüz 08.00/16.00 vardiyasına denk gelmektedir. Hafta tatili pazar günü.

  Aranan Nitelikler-Sabıka kaydı ve sağlık problemi bulunmayan, -Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, -Fazla mesai yapabilecek -Gebze - Darıca Bölgesinde ikamet eden İletişim: 05339617191 Tuncay Bey

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ilk 500 büyük firması arasında yer alan SAPRO A.Ş., 2015 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 277. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2016 yılı İhracatın Yıldızları Islak Mendil Üretimi alanında 1.lik ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler-Vardiyalı sistemde ve yoğun tempoda çalışabilecek -Küçükçekmece-Silivri-Çerkezköy Böl.nde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur ) -Reach Truck Operatörü alınacaktır.

  Sektör: Tekstil, Kozmetik, Kimya

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıTürkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zincirinden olan Ayakkabı Dünyası, İstanbul Venezia Alışveriş Merkezi'nde açılacak olan mağazasında çalışmak üzere Depo Görevlisi arıyor.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Benzer görevlerde deneyimli (tercih nedenidir), İdari işler konusunda bilgili, Ürün kabul/teslim işlemlerini bilen (fatura ve irsaliye takibi yapabilen), Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Askerlik görevini tamamlamış, erkek. Not : Yukarıda belirtilen özelliklere uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıTürkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zincirinden olan Ayakkabı Dünyası, İstanbul Vialand Alışveriş Merkezi'nde açılacak olan mağazasında çalışmak üzere Depo Görevlisi arıyor.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Benzer görevlerde deneyimli (tercih nedenidir), İdari işler konusunda bilgili, Ürün kabul/teslim işlemlerini bilen (fatura ve irsaliye takibi yapabilen), Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Askerlik görevini tamamlamış, erkek. Not : Yukarıda belirtilen özelliklere uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıVASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR YOLCU GEMİLERİ VE KURUYÜKGEMİLERİNDE VE TUR YATLARI VE ÖZEL YATLARDA ÇALIŞACAK PERSONELLER ALINACAKTIR MAAŞ: 1500 USD TL VE 2500 USD TL AŞÇI - GARSON - YAGCI - ELEKTRİKCİ - VE VASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR GEMİADAMI CÜZDANI OLMAYANLAR İCİN FİRMAMIZ TARAFINDAN TEMİN EDİLMEKTEDİR NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI İCİN GEREKLİ EVRAKLAR İLE MÜRACAT EDEBİLİRSİNİZ ( KİMLİK FOTOKOBİSİ ) İKAMETGAH) DİPLOMA NOTER ONAYLI ) SABIKA KAYDI ) ASKERLİK İLİŞKİ BELGESİ 15 ADET RESİM ARKAFONU BEYAZ) TEL : 05305944111-0530 594 41 12- 0530 594 41 13-0530 594 41 16

  Aranan NiteliklerVASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR YOLCU GEMİLERİ VE KURUYÜKGEMİLERİNDE VE TUR YATLARI VE ÖZEL YATLARDA ÇALIŞACAK PERSONELLER ALINACAKTIR MAAŞ: 1500 USD TL VE 2500 USD TL AŞÇI - GARSON - YAGCI - ELEKTRİKCİ - VE VASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR GEMİADAMI CÜZDANI OLMAYANLAR İCİN FİRMAMIZ TARAFINDAN TEMİN EDİLMEKTEDİR NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI İCİN GEREKLİ EVRAKLAR İLE MÜRACAT EDEBİLİRSİNİZ ( KİMLİK FOTOKOBİSİ ) İKAMETGAH) DİPLOMA NOTER ONAYLI ) SABIKA KAYDI ) ASKERLİK İLİŞKİ BELGESİ 15 ADET RESİM ARKAFONU BEYAZ) TEL : 05305944111-0530 594 41 12- 0530 594 41 13-0530 594 41 16

  Sektör: Denizcilik, Restorancılık, Catering

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Çaycı, Barista, Komi

 • İş AçıklamasıTürkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zincirinden olan Ayakkabı Dünyası, İstanbul Vialand Alışveriş Merkezi'nde açılacak olan mağazasında çalışmak üzere Depo Görevlisi arıyor.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Benzer görevlerde deneyimli (tercih nedenidir), İdari işler konusunda bilgili, Ürün kabul/teslim işlemlerini bilen (fatura ve irsaliye takibi yapabilen), Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Askerlik görevini tamamlamış, erkek. Not : Yukarıda belirtilen özelliklere uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıBu ilanı açmakla birlikte Perakende Sektörünün yükselen yıldızı olan şirketimizde yüksek kazançlı kariyer imkanları ile bir başarı hikayesi yazmak için ilk adımı attınız. Hedefe giden yolda birlikte yürümek, hızla gelişen ve büyüyen şirketimizin başarısında pay sahibi olmak için bu ilana başvurun.

  Aranan NiteliklerMağazacılık sektöründe deneyimli Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren Modayı takip eden İnsan ilişkileri kuvvetli Sorumluluk sahibi 15 Aralık - 31 Ocak tarihleri arasında çalışacak

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı

 • İş Açıklaması· Mağazaların ve Depo Stoklarının takibi, · Depo Düzeni, gelen yeni ürünlerin kontrolleri ve girişlerinin yapılması. · Gelen ürünlerin barkodlanması, etiketlerinin takılması ve mağazalara ayrılması. · Deponun düzenininin yapılması, ürünlerin bedenli, düzgün bir şekilde gruplandırılıp yerleştirilmesi. · Mağazaların siparişlerinin hazırlanması. · El terminalinden mağazaya gönderilecek ürünlerin çıkışlarının yapılması. · Mağaza ve Depo sayım işlemlerinin planlanması,gerçekleştirilmesi, sonuçların sisteme aktarılması, değerlendirilmesi, · Mağazalardan gelen defolu ürünlerin üreticilere iadelerinin kesilmesi ve takibinin yapılması, · Aylık depo sayımı yapılması. · Mağazalar arası ürün transferlerinin kontrolü. · Günlük, haftalık ve aylık mağaza satış raporlarının Nebim V3 programından çekilmesi ve raporlanması.

  Aranan NiteliklerEn az Lise, Tercihen Üniversite mezunu Tekstil Depo yönetiminde tercihen tecrübe sahibi (tercihen kadın giyim) İstanbul Bomonti'de çalışacak. Temel Yetkinlikler: Detaylara Önem Verme Dürüstlük, İş Ahlakı ve Güvenilirlik Ekip / Takım Çalışmasına Yatkınlık Motivasyonu Yüksek Problem Çözme Sonuç Odaklılık Kalite ve Mükemmellik Planlama ve Organize Etme Sorumluluk Alma Baskı Altında Çalışabilme Teknik Yetkinlikler: Tercihen Nebim V3 bilgisi Depo / Stok Yönetimi Bilgisi Raporlama Bilgisi Bilgisayar bilgisi olan Ofis programlarını kullanabilen bir eleman aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması· Mağaza içerisinde ürünlerin istenilen zamanda ve şekilde fiziksel ve sistemsel işlemlerini (mal kabul, depolama, stok sayım vb.) ilgili ekipmanları kullanarak hasarsız şekilde gerçekleştirebilecek, · Mağaza stok takibini yaparak ve mağaza içerisindeki reyonların eksiksiz olmasını sağlayacak. · Çalıştığı alanın düzenini koruyarak, gerektiğinde temizlik işlemlerini gerçekleştirecek. KARACA’da paylaşacağımız çok şey var!

  Aranan NiteliklerAşağıdaki özeliklere sahip adaylarımız için KARACA mutfağında bir tabak da sizin için ekliyoruz… Carousel Avm'de olan mağazamızda “Mağaza Depo Elemanı” pozisyonunda görevlendirilmek üzere, · En az lise mezunu · Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli, · Perakende ürün ve dinamiklerine hakim, · Takım çalışmasına uyumlu, · Disiplinli, sorumluluk bilinci gelişmiş, · Dikkatli ve özenli çalışma konusunda yetkinlikleri yüksek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıSilivri'de bulunan fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Depo Lojistik Elemanı arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı - Lojistik faaliyetlerimizin süreçlerini gerçekleştirmek, -İşin belirlenen süreç ve talimatlara uygun olarak yapılmasını sağlamak, - Üretim bölümümde üretilen ürünleri teslim almak, - Gıda güvenliği, İş sağlığı ve güvenliği kuralları doğrultusunda hareket etmek. Not: Tekirdağ Çorlu'ya servis imkanımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerDeneyimli veya yetiştirilmek üzere, En az lise, tercihen önlisans mezunu, Hızlı, dikkatli, azimli ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli olan, Çorlu ilçesinde ikamet eden.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Forklift Operatörü

  Bizim Servisİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıEsenyurt' da bulunan Fabrikamızda, Forklift Operatörü görevlendirilmek üzere, aşağıdaki nitelikleri taşıyan personel alımı yapılacaktır. Çalışma yeri Esenyurt' da olup; Avcılar, Küçükçekmece ve Esenyurt istikametlerine personel servisleri temin edilmektedir.

  Aranan Nitelikler* Kişisel bakımına özen gösteren, titiz, * 21- 45 yaşları arasında, * Forklift ehliyeti bulunan, * Gece ve Günzdüz vardiyalarında çalışabilecek, * Forklift kullanımı konusunda tecrübeli. İletişim: 0555 705 45 52

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Muğla ve ilçelerinde bulunan mağazalarında değerlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Depo düzenini sağlayacak, Ürün yükleme ve mal kabul işlerinde ürünlerin taşınmasına destek olacak, Mağazanın düzen ve temizliğini yapacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo ve stok yönetimi konusunda deneyimli, Titiz ve özverili, İşkur'a kayıtlı ve engel derecesi % 40 ve üzeri olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş AçıklamasıMudo ekibi olarak; Ankara Panora Concept mağazamızda mağaza depo operasyon ve sevkiyat işlemlerinin gerçekleştirilmesinde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Mağazaya gelen ürünlerin sevkiyat aracından teslim alınıp, ilgili depo alanına yerleştirilmesinden, mağaza içerisinde belirlenen alanlara taşınmasından ve genel depo düzeninden sorumlu olacak, Yoğun / fiziksel çalışma temposu ve esnek saatlere uyum sağlayabilen, Askerlik görevinin tamamlamış, Bodrum'da ikamet eden.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu depolama sürecinde malzeme, hammadde ve mamullerin uygun depolanması, zarar görmemesi ve sevkiyatı için gerekli organizasyonun yapılmasından, iyileştirilmesinden sorumlu olunması, İlgili talimatların gerektirdiği şekilde işin yapılması( gıda güvenliği, iş güvenliği ve çevre standartlarına uygun ) İş süreçlerinde yüksek verim ve yüksek kalite ve iş güvenliği kurallarına uyarak çalışması, Forklift ve fiziki el ile ürünlerin aktarım yapılması, Sevkiyat süreçlerinde siparişe ürünlerin doğru hazırlanması, Stokların doğru sayılması, Yapılan faaliyetlerden sonra ortaya çıkan atıkların ayrıştırılması, İyileştirme projelerine katılması, İşletme genel kurallarına uygun davranışların sergilenmesi.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Analitik düşünebilen, Görevi ile ilgili en az 2 yıl iş tecrübesi olan Vardiya ve ekip çalışmasına uyumlu, Genel PC kullanımını bilen, tercihen excel outlookta deneyimli, Forklift ehliyetli olan ya da forklift ehliyeti almasında mani olmayan, Matematiksel hesaplamalar yapmaya uygun eğitim ve öğrenime sahip,

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Görevli, Forklift Operatörü / Reachtrack, Operatör

 • İş AçıklamasıLojistik Sevkiyat bölümümüzde ataçmanlı forklift ile büyük ebatlı bobin taşıması yapmak üzere forklift operatörü adaylarımızı bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerBasım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Tercihen Lojistik Depo (Matbaa/Kağıt ürünleri) Alanında tecrübesi bulunan, Benzer pozisyonda 1 yıl ve üzeri deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dikkatli, düzenli, disiplinli ve takım çalışmasına yatkın, Forklift kullanma ehliyeti ya da belgesi olan, Askerlik ile ilişiği olmayan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahında ikamet eden) 'Forklift Operatörü' takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıSitil Çizgi Şirketler Grubu bünyesinde, CENTONE Mağazalar Zincirinin YENİBOSNA'da ki genel merkezinde DEPO ELEMANI olarak görev yapabilecek takım arkadaşı aramaktayız. - Askerlik görevini tamamlamış, - Yenibosna ve yakın çevresinde ikamet eden, - BAY.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİzmir in en büyük kırtasiye mağazası olan Analiz Kırtasiye için Netsis i iyi derecede kullanabilen stok giriş ve depo sorumlusu pozisyonunda çalışacak iş arkadaşları alınacaktır Giriş faturalarının kontrolü, işlenmesi ve mal kabul işlemlerinin yapılması, Satış takibi ve bu doğrultuda depodan reyona ürün tamamlama süreçleri, Depo düzeninin sağlanması, Depo güvenliğinden sorumlu olunması, Stok , satış ve diğer raporlamaların yapılması Görevlerini yapabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip ‘’ STOK GİRİŞ ve DEPO SORUMLUSU ‘’arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise tercihen yüksekokul veya 4 yıllık öğretim veren üniversitelerden mezun, İyi derecede NETSİS kullanabilen En az 3 yıl tecrübeli, Ms office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Analitik düşünebilen ve takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Öğrenmeye ve gelişime açık.

  Sektör: Kırtasiyecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıHys ve Köroğlu Mağazalarımız; Mobilya, Halı, Telefon, Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili, Züccaciye, Elektronik, Giyim, Aksesuar, Motorsiklet ve Bisiklete Kadar Uzanan Geniş Ürün Yelpazesi İle Müşterilerine Güleryüzlü Hizmet Sunmaktadır. Depoya giren / çıkan ürünlerin emniyetli bir şekilde indirmek, yüklemek ve amirinin planladığı konumlara göre yerleştirmek.

  Aranan NiteliklerHerhangi Bir Sağlık Problemi Olmayan, Bandırmada ikamet eden. Adayların Başvurularını Bekliyoruz

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıEn az 3 yıl tecrübeli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Sevkiyat ve üretim aşamasında görev alacak, Forklift ehliyeti olan ve aktif forklift kullanabilen, Takım çalışmasına uygun, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına dikkat ederek çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Güzelyalı ve Maltepe-E5 güzergahında servisimiz vardır. İrtibat : 533 935 93 27 – 216 591 05 40

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Makine, Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman, Usta, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Forklift Operatörü

  AdeccoKocaeli 10 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAdecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000'in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur . Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Lojistik sektörünün öncü firması için "Tuzla" Lokasyonundaki deposunda görev almak üzere "Forklift Operatörü" aramaktayız. *Lojistik sektöründe çalışmak için istekli, *Vardiyalı düzende çalışmaya uyum sağlayabilecek.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar *İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, *G Sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif forklift kullanabilen. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

/15

İş Habercisi - Depo İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?