Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Depo İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Depo
 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÜretim ve Tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren müşteri firmamız için “Vasıflı/Vasıfsız Eleman” arıyoruz. Üretimde makine başında görev alacak, Ambalaj/Paketleme tarafında ürünün paketlenmesi ve kolilenmesini sağlayacak.

  Aranan NiteliklerÜretim, ambalaj ve paketleme alanında deneyim sahibi veya deneyimsiz, Vardiyalı sistemde çalışabilecek (erkek adaylar için), Çalışmaya istekli ve aktif, Beylikdüzü ve civarında oturan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıÜrünlerin paketlenmesi, Depo düzeninin korunması.

  Aranan NiteliklerEtiket sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin Beylikdüzü deposunda görevlendirilmek üzere "Dönemsel Paketleme Elemanı" arayışımız mevcuttur. En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 6 ay deneyimli, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 21 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMüşteri firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda görevlendirilmek üzere “Depo Elemanı” arayışımız bulunmaktadır. Ürünlerin paketlenmesi ve kolilenmesi, Depodaki düzenin korunması.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Deneyimsiz veya benzer bir pozisyonda 1 yıl deneyim sahibi, İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 21 Haziran 2017

  İş AçıklamasıFarklı sektörlerde faaliyet gösteren müşteri firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda görevlendirilmek üzere “Paketleme Elemanı” arayışımız bulunmaktadır. Ürünlerin paketlenmesi, Depo düzeninin korunması.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Benzer pozisyonda deneyimli veya deneyimsiz, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTedarikçi firmalardan gelen ''Bilgisayar, Yazıcı, Dijital Ürünler, Plazma TV, Ses sistemleri ve GSM ürün'' faturaların kontrolünü gerçekleştirir. Teslim alınacak ürünlerin hasarlı olup olmadığını kontrol eder, hasarlı olan ürün bilgisini Ürün yöneticisi ve Satın almaya bildirir. Gelen bilgi doğrultusunda hareket eder. Depolardaki ürünlerin düzenli olarak istiflenmesini sağlar. Teslim alınan ürünleri belirlenen zamanda, güvenliği sağlanmış bir şekilde ilgili mağaza ve reyonlara iletir. Depodan reyona çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlar.

  Aranan NiteliklerTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Kuşadası Mağazası için Depo Elemanı pozisyonunda çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız. - En az lise mezunu, - Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, - Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Prezantabl, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakendecilik ve teknolojik ürün satışında deneyimli veya Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman

 • Rafex Raf Sistemleriİstanbul Anadolu, Kocaeli 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıEn az 3 yıl tecrübeli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Sevkiyat ve üretim aşamasında görev alacak, Tavan Vinç ehliyeti olan ve aktif kullanabilen, Takım çalışmasına uygun, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına dikkat ederek çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Güzelyalı ve Maltepe-E5 güzergahında servisimiz vardır. İrtibat: 533 935 93 27 – 216 591 05 40

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Demir-Çelik, Makine

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Vinç Operatörü, Vinç Operatörü Yardımcısı

 • Rafex Raf Sistemleriİstanbul Anadolu, Kocaeli 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıEn az 3 yıl tecrübeli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Sevkiyat ve üretim aşamasında görev alacak, Forklift ehliyeti olan ve aktif forklift kullanabilen, Takım çalışmasına uygun, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına dikkat ederek çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Güzelyalı ve Maltepe-E5 güzergahında servisimiz vardır. İrtibat : 533 935 93 27 – 216 591 05 40

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Demir-Çelik, Makine

  Pozisyon: Eleman, Usta, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Altis Hediyelik Eşyaİstanbul Anadolu 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINDA BULUNAN MAĞAZALARIMIZIN DEPO BÖLÜMÜNÜ ERKEK ELEMANLAR ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerLİSE MEZUNU ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ 22-35 YAŞ ARASI B2 EHLİYETLİ VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN PENDİK VE CİVARI İKAMET EDEN ERKEK ELEMANLAR ALINACAKTIR.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • NWG ServicesTekirdağ 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÇerkezköy'de yer alan firmamızda çalışmak üzere, - Çerkezköy,Çorlu,Saray da ikamet eden , - 3 vardiya çalışabilecek , - Askerlik ile ilişiği bulunmayan, - 35 yaşını aşmamış, - B sınıfı sürücü belgesi olan, - MS Office programlarını kullanabilen, - Bay

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • Galeri İrfan Home AVMİstanbul Avrupa 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAvcılar Merkez Mağazamızın Depomuzda Sevkiyat,ve Şöför olarak Çalışacak

  Aranan NiteliklerEv Tekstil Mobilya Mağazamızın Ana deposunda Sevkiyat ve Şöförlük yapabilecek B ehliyetli ve SRC 4 belgesi olan, Trafik kuralları konusunda titiz, 25 - 45 yaş arası, Avcılar,Beylikdüzü,Yenibosna civarcı ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay adaylar aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMağazaya gelen ürünleri depolamak, İhtiyaç duyulan ürünleri mağaza içindeki reyona yönlendirmek, Stok takibi yapmak ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerU.S.Polo Assn. markamızın Erzurum MNG AVM' de yeni açılacak olan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip, En az Lise mezunu, MS Ofis programı kullanabilen, Ürün kabul ve ürün sevkiyat süreç yönetiminde deneyimli, Tercihen benzer pozisyonda perakende sektöründe deneyimli, İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneğine sahip, dikkatli, ayrıntılara önem veren, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış Depo Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Promat Basım Yayın A.Ş.İstanbul Avrupa 25 Haziran 2017

  İş Açıklaması-Demirbaş sayımlarını düzenli olarak kontrol etmek, -Depodan çıkan her ürünün takibini ve dökümantasyonunu yapmak, -Depoda bulunanları saklama koşullarına ve birimine uygun olarak düzenlemek, -Ürünlerin zayi ve son kullanım durumlarını takip etmek.

  Aranan NiteliklerBasım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; -En az Lise mezunu, -Ms Office Programlarına hakim, -Tercihen Lojistik Depo (Matbaa/Kağıt ürünleri) Alanında tecrübesi bulunan, -Etkin bir şekilde bilgisayar kullanabilen, -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Askerlik mecburi hizmetini tamamlamış, -İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahında ikamet eden) "Bay Depo Personeli" alınacaktır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Operatör

 • Konsept Deriİstanbul Avrupa 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSefaköy - Söğütlüçeşme'deki Çanta üretim fabrikamızın paketleme departmanına; * Çalışan ekibi sevk ve idare edecek, * Paketleme bant sistemini kurup yönetecek, * Fason ve üretimden gelen tüm malları sayarak depoya almak ve sayarak çıkış yapmak, * Hatalı çıkan tamir edilecek ürünleri fason ekibine teslim ederek hızlı bir şekilde geri alıp onlarıda paketleterek sevkiyata hazır hale getirmek, * Sevkiyattan kalan malları düzenli şekilde kolileyerek stok listesine ekleyip ürünleri stoğa kaldırmak, * Planlamadan gelen bilgiler doğrultusunda malları sevkiyata hazırlamak ve geri bilgi vermek,

  Aranan Nitelikler25-40 yaş arası Erkek, Tercihen Lise Mezunu, Askerlikle ilişiği olmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Sefaköy bölgesine yakın olan ( Servisimiz yoktur )

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıİStanbul, Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamıza Sıvı Yakıt Kazanı Ehliyetli Mekanik Bakımcı, Forklift Ehliyetli Depo ve Sevkiyat Elemanı, Meslek Lislerinin Kimya Bölümünden mezun olmuş elemanlar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek ve Askerlik görevini tamamlamış olmak En az ortaokul , tercihen lise mezunu olmak Vardiyalı çalışabilecek , Tuzla ve yakın çevresinde ikamet ediyor olmak

  Sektör: İmalat, Kimya

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Eleman, Kazancı, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Gecem İç Çamaşırlarıİstanbul Anadolu 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıİÇ ÇAMAŞIRI VE PİJAMA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA, -Kumaş konusunda en az iki yıl deneyimli, -Gelen kumaşları cins, renk ve desen olarak sınıflandırıp , depoya uygun olarak yerleştirmek, -Kumaş giriş ve çıkışlarını yapabilecek, -Üretici firmalara kumaşların sevkiyatını yaptırabilecek, -20-40 yaşları arasında, -İstanbul, Aşağıdaki servis güzergahında ikâmet eden, -İş disiplinine sahip, -Genç, dinamik, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, -Askerlikle ilişkisi kalmamış Bay adaylar. TEKSTİL SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMAK İSTEYEN DENEYİMLİ- DENEYİMSİZ ELEMAN ALINACAKTIR. Çalışma saatleri; Hafta içi sabah 08:30 akşam 19:00 Cumartesi sabah 08:30 akşam 17:00 ( Yoğunlukta cumartesi bu saatler aralığında çalışılmaktadır.) Servis Güzergahı Ümraniye, Sultanbeyli, Sarıgazi, Yenidoğan, Kurtköy SERVİS + YEMEK + SGK + MESAİ VERİLMEKTEDİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir. Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. UŞAK FESTİVA OUTLET mağazamızda, döşeme, seramik, ev gereçleri, mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak, bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' , kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" ve depo süreçlerinde deneyimli "Depo - Bilgi İşlem Elemanı" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı, Eleman, Kasiyer, Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • Doğrucan MobilyaDenizli 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDENİZLİ MAĞAZADA belirtilen nitelikler doğrultusunda SEVKİYAT VE MONTAJ ELEMANI Genel Nitelikler; • En az lise ve dengi okullardan mezun, • Lojistik,sevkiyat ve montaj işlerinde en az 1 yıl deneyimli, • Mobilya ve teknik malzeme ,takım tezgahları bilgisine sahip, • Herhangi bir sağlık problemi olmayan,ağır çalışma şartlarına dirençli, • Müşteri memnuniyetini önemseyen, • Askerliğini tamamlamış, • Bay

  Aranan Nitelikler​ İş Tanımı · Ürünlerin sevkiyat aracına göre hazırlanması , sevk aracı organize edilmesi, · Mağazalara gelen ürünlerin kurulum ve montajının eksiksiz tamamlanması · Müşteriye ürünün eksiksik teslimi,montaj,kontrolü ve iletişiminin sağlanması Müracatların SEÇKİN ODABAŞ'a yapılması rica olunur: TEL:5323007579

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman Yard, Yetkili, Uzman, Sorumlu, Eleman

 • İş AçıklamasıGelen yedek parça siparişlerini almak Müşteriler ile iletişim kurmak Stok takibi yapmak ve raporlamak Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç duyulan yedek parçayı müşterilere göndermek.

  Aranan NiteliklerLise ve Meslek Yüksekokul mezunu, Tercihen depo, stok yönetimi ve sayımlar konusunda 2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyumsağlayabilecek, Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Sorumluluk bilinci yüksek, İletişimi kuvvetli, Yenilikçi ve gelişime açık, Prezantabl Askerliğini yapmış,

  Sektör: Makine, Diğer

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Tekniker, Teknisyen

 • Birikim Pilleriİstanbul Avrupa 25 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Şişli Perpa Ticaret Merkezinde bulunan şirketimizde görevlendirmek üzere depo sevkiyat personeli alınacaktır. Günlük gelen siparişlerin hazırlanması, kargolara ve gelen müşteri araçlarına verilmesi, Sevkiyata çıkılacak aracın yüklenmesi ve ürünlerin müşterilere dağıtılması.Firmamızın deposunda, yurt dışından gelen malların karşılanması sayılması ve istiflenmesi.

  Aranan Nitelikler-20 ile 30 yaş sınırları arasında sorumluluk alabilecek, -B sınıfı ehliyeti olan, -SRC - 3 veya SRC - 4 psikoteknik belgesine sahip olan, -Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, -Askeliğini tamamlamış çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; Bolu 14 Burda Alışveriş Merkezi' nde yer alan mağazasında çalışmak üzere ''Depocu'' aramaktadır.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Benzer görevlerde deneyimli (tercih nedenidir), Ürün kabul/teslim işlemlerini bilen (fatura ve irsaliye takibi yapabilen), Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Mağazanın genel temizlik ve düzenini sağlayabilecek, Tercihen askerlik görevini tamamlamış, erkek. Not : Yukarıda belirtilen özelliklere uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Tekzen Yapı Marketİstanbul Anadolu, Kocaeli 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş' nin grup şirket bünyesinde değerlendirilmek üzere, ÇAYIROVA şubemizde depo birimine bağlı olarak çalışacak 'Toplama Elemanı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMinimum lise mezunu, Daha önce el terminali kullanmış, Lojistik sektöründe en az 1 yıl tecrübeye sahip, Depolama süreçlerine hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan , Vardiyalı çalışma düzenine uyumlu, Kartal-Pendik-Maltepe- lokasyonları E/5 üzerinden ve Çayırova lokasyonları servis imkanı mevcuttur.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Makro Market A.Ş.İstanbul Avrupa 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDepomuza gelen ürünlerin araçlardan indirilerek belirlenen şekilde depoya yerleştirilmesi Depolanacak ürünlerin depo içerisine kurallar çerçevesinde istiflemelerinin yapılması Depolanacak ürünlerin kontrolünün sağlanması, Depodan sevk edilecek ürünlerin araçlara yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu 18-35 yaş aralığında, Depo içerisinde düzeni sağlayabilecek, Sevk edilecek ürünlerin hazırlanması ve araca yüklemesini yapabilecek, Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Bağcılar ve çevre bölgelerde ikamet eden, Erkek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Vatan Bilgisayarİstanbul Anadolu 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTedarikçi firmalardan gelen ''Bilgisayar, Yazıcı, Dijital Ürünler, Plazma TV, Ses sistemleri ve GSM ürün'' faturaların kontrolünü gerçekleştirir. Teslim alınacak ürünlerin hasarlı olup olmadığını kontrol eder, hasarlı olan ürün bilgisini Ürün yöneticisi ve Satın almaya bildirir. Gelen bilgi doğrultusunda hareket eder. Depolardaki ürünlerin düzenli olarak istiflenmesini sağlar. Teslim alınan ürünleri belirlenen zamanda, güvenliği sağlanmış bir şekilde ilgili mağaza ve reyonlara iletir. Depodan reyona çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlar.

  Aranan NiteliklerTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Maltepe Mağazası için Depo Elemanı pozisyonunda çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız. - En az lise mezunu, - Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, - Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Prezantabl, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakendecilik ve teknolojik ürün satışında deneyimli veya Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman

 • NWG ServicesKocaeli 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıLojistik depomuza paletler arası ürün aktarma, streçleme ve etiket yapıştırma yapabilecek eleman alınacaktır. GEBZE - DARICA bölgesinde ikamet eden

  Aranan Nitelikler18-40 yaş arası bay, Askerliğini yapmış yada en az 2 yıl tecilli Sağlık problemi ve sabıka kaydı bulunmayan, Topal vardiya şeklinde 3 vardiya çalışabilecek Sorumluluk sahibi, Lojistik sektöründe tecrübeli​

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • Vatan BilgisayarDiyarbakır 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSRC 2-4 yada SRC 1-3 belgesi olmayan adaylar değerlendirilmeyecektir.

  Aranan NiteliklerTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Diyarbakır Mağazası için sevkiyat bölümünde çalışacak "Sevkiyat Elemanı" (şoför) aramaktayız; Aranan Nitelikler: - En az lise mezunu, - SRC 2-4 yada SRC 1-3 ve Psikoteknik Belgesine sahip, - Şehir dışı seyahat engeli olmayan, - Düzenli, titiz ve organizasyon becerisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakende Mağazacılık ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen, - Tercihen askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Şoför

 • Vatan Bilgisayarİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTedarikçi firmalardan gelen ''Bilgisayar, Yazıcı, Dijital Ürünler, Plazma TV, Ses sistemleri ve GSM ürün'' faturaların kontrolünü gerçekleştirir. Teslim alınacak ürünlerin hasarlı olup olmadığını kontrol eder, hasarlı olan ürün bilgisini Ürün yöneticisi ve Satın almaya bildirir. Gelen bilgi doğrultusunda hareket eder. Depolardaki ürünlerin düzenli olarak istiflenmesini sağlar. Teslim alınan ürünleri belirlenen zamanda, güvenliği sağlanmış bir şekilde ilgili mağaza ve reyonlara iletir. Depodan reyona çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlar.

  Aranan NiteliklerTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Antalya Lara Mağazası için Depo Elemanı pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. - En az lise mezunu, - Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, - Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Prezantabl, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıErsaş Alüminyum A.Ş. Firmamızın Ankara/Altındağ-Siteler adresinde bulunan ve grup firmamız olan ALM Alüminyum Market A.Ş. Ankara Siteler Mağazası bünyesinde çalışacak aşağıda belirtilen niteliklere uygun 25-35 yaş arası Bay mağaza perakende satış/depo elemanı alınacaktır. Adres:Siteler Önder Mah.Ereğli Cad.No:17/A Altındağ/Ankara Tel:0312 348 48 54 - 56

  Aranan Nitelikler25-35 yaş aralığında, Tercihen alüminyum profil ve aksesuar malzemesi konusunda sektör deneyimi olan, Tercihen siteler bölgesine yakın yerlerde ikamet eden. Mağaza ve depo içi raf düzenini sağlayacak, Detaylı, titiz, düzenli ve iş takibi yapan, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilen, insan odaklı, yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, En az Lise, tercihen Meslek Yüksek okulu mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen B sınıfı ehliyete sahip, Altındağ, Siteler bölgesine yakın ikamet eden, Bay eleman alınacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Alüminyum

  Pozisyon: Eleman, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • MUTLU GİYİM İstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMUTLU TEKSTİL Ümraniye de bulunan genel merkezinde görevlendirmek amacıyla 'AKSESUAR DEPO SORUMLUSU' arayışındayız.

  Aranan NiteliklerAksesuar depo stoğunun kontrolü,takibi,güncel tutulması Aksesuar depo stoğuna hakim olmak Üretim için gelen dosyaların aksesuar ve yardımcı malzeme hazırlığını yapmak, Tedarikçilerden gelen aksesuarların ön kontrollerinin ve sayım işleminin yapılması Gelen aksesuarların kalite onayının alınması Aksesuarların fatura ve irsaliye bilgisine hakim olunması Eksik ve fazla malzeme takibinin yapılması Tercihen aksesuar alımında tecrübe sahibi olunması, Daha önce tekstil sektöründe çalışmış Aksesuar konusunda tecrübeli En az iki yıl deneyimli Bay elemanlar alınacaktır Ümraniye ve civarında ikamet eden aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Pançoİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÇocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Seyrantepe merkez ofisinde görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Kesimhane Taşıma Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler35 yaşını geçmemiş, Herhangi bir fiziksel engeli bulunmayan, Taşıma işlerini yapabilecek, Seyrantepe'ye ulaşım zorluğu olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İmalat, Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıErzurum MNG MALL AVM' de açılacak olan yeni mağazamızda, döşeme, seramik, ev gereçleri, mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak, bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' , kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" ve depo süreçlerinde deneyimli "Depo - Bilgi İşlem Elemanı" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Ekibin bir parçası ve Tekzen ailesinin bir üyesi olmak isteyen herkesin başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler*En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer, Mağaza Satış Danışmanı

/10

İş Habercisi - Depo İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?