Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Depo İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Depo
 • İş AçıklamasıEtiket sektöründe lider global müşteri firmamızın Beylikdüzü genel merkezinde görevlendirilmek üzere7 günlük destek verebilecek "Bina Hizmetleri Personeli" arıyoruz. Mutfak ve Depo alanında destek olmak, İdari işler departmanına destek vermek.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Deneyimsiz veya bu alanda tecrübeli, Günlük çalışmaya sıcak bakan, Beylikdüzü civarında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman, Hizmetli

 • İş Açıklamasıİlaç sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamızın Topkapı merkezinde görevlendirilmek üzere“Dönemsel Paketleme Elemanı” aramaktayız. Ürünlerin paketlenmesi ve kolilenmesi, Depodaki düzenin korunması.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Deneyimsiz veya benzer bir pozisyonda deneyim sahibi, İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Dönemsel Eleman

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıGıda sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin Esenyurt merkezinde çeşitli rollerde görevlendirilmek üzere "Dönemsel Elemanlar" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Dönemsel çalışmaya sıcak bakan, İş disiplini olan, Esenyurt civarında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıListede belirtilen ürünlerin paketlenmesi, Paketlenen ürünlerin ilgili kolilere konulması.

  Aranan NiteliklerEtiket sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin Beylikdüzü deposunda görevlendirilmek üzere "Dönemsel Paketleme Elemanı" arayışımız mevcuttur. En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 6 ay deneyimli, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıFarklı sektörlerde faaliyet gösteren müşteri firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda görevlendirilmek üzere “Paketleme Elemanı” arayışımız bulunmaktadır. Ürünlerin paketlenmesi, Depo düzeninin korunması.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Benzer pozisyonda deneyimli veya deneyimsiz, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Depo Elemanı

  Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMevcut yüklemelerin toplama ve dağıtım operasyonlarında görev alması, Depoda kargoların sevkiyat programına göre ayrıştırılması ve sınıflandırılması, Depo düzenin sağlanması ve korunması, Depoya gelen ürünlerin kontrolü, teslim alınması, Depo sayımlarının yapılması ve stok durumlarının raporlanması operasyonlarına katılması.

  Aranan NiteliklerDepo, Lojistik ve Sevkiyat işlerinde deneyimli, Dikkatli ve seri çalışabilen, El terminali kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Genç, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan, adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTavşanlı'da bulunan depomuzda çalışacak, Enaz 2 yıl RT Operatörü olarak çalışmış Ehliyeti bulunan Askerlik görevini tamamlamış 21 / 40 yaş arası adaylar değerlendirilecektir İZMİT SERVİSİ SANTRAL TAKSİ DURAĞI-DERİNCE E/5-DERİNCE ÜST YOL-YARIMCA E/5-KÖRFEZ E/5-KİRAZLIYALI E/5-DİLOVASI E/5-FABRİKA ŞEKERPINAR-YENİMAHALLE SERVİSİ Ş.TOKİ-ÇAĞDAŞKENT-YENİMAHALLE-DEVELİ DURAĞI-E/5-FABRİKA DARICA-İSTASYON SERVİSİ OSMANGAZİ-ATATÜRK CD-DARICA MOPAŞ-İSTASYON-GEBZE CENTER-E/5 FABRİKA

  Aranan Nitelikler21-40 yaş arası bay G sınıfı ehliyeti olan 3 vardiya düzeninde ve mesaili çalışabilecek, Bay adaylar için askerliğini yapmış yada en az 2 yıl tecilli Sağlık problemi ve sabıka kaydı bulunmayan Sorumluluk sahibi, Servis güzergahına uygun ikamet eden adayların başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Montaj Elemanı Lüleburgaz

  NWG ServicesKırklareli, Tekirdağ Bugün

  İş AçıklamasıCAM FABRİKASINDA SEVKİYATTA KULLANILAN METAL VE AHŞAP TAŞIYICI MALZEMENİN MONTAJINI YAPMAK YÜKLEMESİ BİTEN ARAÇLARIN BRANDASINI ÇEKMEK

  Aranan NiteliklerÇORLU,ERGENE,LÜLEBURGAZ'DA İKAMET EDEN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ 22-45 YAŞ ARALIĞINDA BAY ELEMAN

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıHizmet vermiş olduğumuz lojistik firmanın deposunda çalıştırılmak üzere,aşağıdaki bölgelerde ikameteden çalışma arkadaşları aramaktayız. Gebze,Tuzla,Darıca,Dilovası,Çayırova,Beylikbağı,İzmit,Körfez,Derince

  Aranan Nitelikler-Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli -Sağlık problemi bulunmayan, -Adli sicil kaydı olmayan, -Vardiyalı çalışabilecek, -Mesai yapabilecek İrtibat : 05339617191

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • Forklift Oparatörü Lüleburgaz

  NWG ServicesKırklareli, Tekirdağ Bugün

  İş AçıklamasıCAM FABRİKASINDA SEVKİYAT YAPAN ARAÇLARA CAM MONTAJ MALZEMELERİNİ YÜKLEMEK BOŞALTMAK

  Aranan NiteliklerASKERLİĞİNİ YAPMIŞ G SINIFI EHLİYETLİ ,2 VARDİYA ÇALIŞACAK ,ÇORLU,ERGENE ,LÜLEBURGAZDA İKAMET EDEN 22-45 YAŞ ARALIĞINDA BAY FORKLİFT OPARATÖRÜ

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Muğla ve ilçelerinde bulunan mağazalarında değerlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Depo düzenini sağlayacak, Ürün yükleme ve mal kabul işlerinde ürünlerin taşınmasına destek olacak, Mağazanın düzen ve temizliğini yapacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo ve stok yönetimi konusunda deneyimli, Titiz ve özverili, İşkur'a kayıtlı ve engel derecesi % 40 ve üzeri olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Denizli'de bulunan mağazalarında değerlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Depo düzenini sağlayacak, Ürün yükleme ve mal kabul işlerinde ürünlerin taşınmasına destek olacak, Mağazanın düzen ve temizliğini yapacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo ve stok yönetimi konusunda deneyimli, Titiz ve özverili, İşkur'a kayıtlı ve engel derecesi % 40 ve üzeri olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş AçıklamasıSpor Perakendeciliği sektöründe lider Yalı Spor'un Ankara Kızılay Yalı mağazasında deposunda görevlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Ürün sevkiyat hazırlık sürecinde görev yapacak, Ürün yükleme ve mal kabul işlerinde ürünlerin taşınmasına destek olacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo ve stok yönetimi konusunda deneyimli, Askerliğini tamamlamış adaylar. İşkur'a kayıtlı ve engel derecesi % 40 ve üzeri olan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • Forklift/Reachtrack Operatörü

  3D Nakliyat GümrüklemeKocaeli, İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıDepo operasyon alanında çalışma yapabilecek;

  Aranan NiteliklerÇayırova Depomuzda ; Forklift Operatör Belgesi olan, RT ve Forklift ile Terminal kullanabilen Lojistik, depolama, nakliye ve sevk konularında deneyimli, Dinamik, güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış olan, çalışma arkadaşları arıyoruz..

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Depo Sorumlusu

  Shaya Mağazacılıkİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması2012 yılından beri İstanbul'da hizmet veren P.F. Chang's; yiyecek, içecek alanındaki hizmetleri, profesyonel bir organizasyonun çatısı altında toplayan Restoran sektöründe, Türkiye'nin en farklı ve yenilikçi işletmelerinden biridir. Dünya genelinde 250'ye yakın şubesi olan işletmemizde çalışmayı zevk edinen ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen hizmet sektöründe 1 yıl deneyimli, Depo deneyimi olan, Ürün takibi yapabilecek, Ekibindeki kişilerle uyum içerisinde çalışabilecek, Tam zamanlı çalışabilecek, Titiz ve detaycı.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıPerakende mağazalarımızda depo süreçlerinin yönetilmesinden sorumlu olacak, engelli kadroda değerlendirilmek üzere, erkek personel alımı yapılıyor olacaktır.

  Aranan NiteliklerTüm dünyaya kadın çorabı üreten ve Avrupa'nın da sayılı üreticilerinden biri olan PENTİ Giyim Ticaret A.Ş, Bursa Korupark mağazamızda görevlendirmek üzere; En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe depo deneyimi olan, Mal kabul, stok sayımı konularında tecrübeli, İletişimi güçlü, Takım Çalışmasına yatkın, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 20 yaşını doldurmuş, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Kastamonu'da yeni açılacak mağazamızda değerlendirilmek üzere Depo/Sevkiyat Şoförü poziyonu için takım arkadaşları aramaktayız; Depolardaki ürünlerin düzenli olarak istiflenmesini sağlar. Teslim alınan ürünleri belirlenen zamanda, güvenliği sağlanmış bir şekilde ilgili mağaza ve reyonlara iletir. Depodan reyona çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlar, SRC 3-4 ve Psikoteknik belgesi olmayan adaylar değerlendirilmeyecektir.

  Aranan NiteliklerEn az İlkokul mezunu, Sürücü Ehliyeti Olan ( SRC 3-4 ve Psikoteknik Belgesine sahip ), Şehir dışı seyahat engeli olmayan, Düzenli, titiz ve organizasyon becerisi olan, Genç, Dinamik ve Enerjik, Ekip çalışmasına yatkın, Perakende Mağazacılık ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Şoför, Mal Kabul Elemanı

 • İş AçıklamasıSakarya Akyazı' da bulunan Gıda Fabrikasında, Lojistik bölümünde çalışacak Forklift Operatörü alınacaktır. Çalışma yeri Akyazı' da olup; Akyazı ve Hendek istikametlerine personel servisleri temin edilmektedir.

  Aranan Nitelikler* Kişisel bakımına özen gösteren, titiz, * 21 - 40 yaşları arasında, * Gece ve Gündüz vardiya düzeninde çalışabilecek, * Tercihen en az 1 yıllık Forklift kullanım tecrübesi olan, * Forklift Operatörü ehliyeti bulunan, * Askerlik ile ilişiği bulunmayan, * Forklift Operatörü. İletişim: 0264 415 00 00 Ufuk Bey.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Depo Personeli

  HYS KÖROĞLU MAĞAZACILIKBalıkesir 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıHys ve Köroğlu Mağazalarımız; Mobilya, Halı, Telefon, Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili, Züccaciye, Elektronik, Giyim, Aksesuar, Motorsiklet ve Bisiklete Kadar Uzanan Geniş Ürün Yelpazesi İle Müşterilerine Güleryüzlü Hizmet Sunmaktadır. Depoya giren / çıkan ürünlerin emniyetli bir şekilde indirmek, yüklemek ve amirinin planladığı konumlara göre yerleştirmek.

  Aranan NiteliklerHerhangi Bir Sağlık Problemi Olmayan, Bandırmada ikamet eden. Adayların Başvurularını Bekliyoruz

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıSpor Perakendeciliği sektöründe lider Yalı Spor'un İzmir Merkez deposunda görevlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Ürün sevkiyat hazırlık sürecinde görev yapacak, Ürün yükleme ve mal kabul işlerinde ürünlerin taşınmasına destek olacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo ve stok yönetimi konusunda deneyimli, Askerliğini tamamlamış adaylar. İşkur'a kayıtlı ve engel derecesi % 40 ve üzeri olan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • Mobilya Depo Sorumlusu

  Proworkistİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürütmekte olduğumuz mobilya sektöründe yer alan firmamız için; Ürün giriş çıkışlarını takip ederek fatura düzenlemeleri yapabilecek, Ürün toplama, paketleme, yükleme konularında tecrübeli, Depo düzenini sağlayacak, DEPO SORUMLUSU arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndustri Meslek Lisesi veya Meslek lisesi mezunu, Logo ve ofis programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sorumluluk bilinci gelişmiş, Detaylı ve titiz çalışmayı prensip edinmiş çalışma arkadaşı arıyoruz. ÇALIŞMA YERİ: ESENYURT/KIRAÇ

  Sektör: Lojistik, Diğer, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Yetkili

 • Montaj Elemanı

  Doğrucan MobilyaMuğla 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFETHİYE MAĞAZADA belirtilen nitelikler doğrultusunda SEVKİYAT VE MONTAJ ELEMANI Genel Nitelikler; • En az lise ve dengi okullardan mezun, • Lojistik,sevkiyat ve montaj işlerinde en az 1 yıl deneyimli, • Mobilya ve teknik malzeme ,takım tezgahları bilgisine sahip, • Herhangi bir sağlık problemi olmayan,ağır çalışma şartlarına dirençli, • Müşteri memnuniyetini önemseyen, • Askerliğini tamamlamış, • Bay

  Aranan Nitelikler​ İş Tanımı · Ürünlerin sevkiyat aracına göre hazırlanması , sevk aracı organize edilmesi, · Mağazalara gelen ürünlerin kurulum ve montajının eksiksiz tamamlanması · Müşteriye ürünün eksiksik teslimi,montaj,kontrolü ve iletişiminin sağlanması Müracatların OZAN AYTEKİN'e yapılması rica olunur: TEL:05303966926

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Fethiye mağazalarının deposunda görevlendirilmek üzere "Depo Elemanı" aranmaktadır. Ürün sevkiyat hazırlık sürecinde görev yapacak, Ürün yükleme ve mal kabul işlerinde ürünlerin taşınmasına destek olacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo ve stok yönetimi konusunda deneyimli, Askerliğini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması· Mağaza içerisinde ürünlerin istenilen zamanda ve şekilde fiziksel ve sistemsel işlemlerini (mal kabul, depolama, stok sayım vb.) ilgili ekipmanları kullanarak hasarsız şekilde gerçekleştirebilecek, · Mağaza stok takibini yaparak ve mağaza içerisindeki reyonların eksiksiz olmasını sağlayacak. · Çalıştığı alanın düzenini koruyarak, gerektiğinde temizlik işlemlerini gerçekleştirecek. KARACA’da paylaşacağımız çok şey var!

  Aranan NiteliklerAşağıdaki özeliklere sahip adaylarımız için KARACA mutfağında bir tabak da sizin için ekliyoruz.. Konya M1 Alışveriş Merkezi'nde bulunan mağazamızda “MağazaDepo Elemanı” pozisyonunda görevlendirilmek üzere, · En az lise mezunu · Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli, · Perakende ürün ve dinamiklerine hakim, · Takım çalışmasına uyumlu, · Disiplinli, sorumluluk bilinci gelişmiş, · Dikkatli ve özenli çalışma konusunda yetkinlikleri yüksek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Depo Personeli

  AdeccoKocaeli Bugün

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lojistik sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için; Tuzla, Şekerpınar ve Tepeören depolarında çalıştırılmak üzere "Depo Personeli" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerDepo alanında çalışmak için istekli, Tercihen el terminali tecrübesi bulunan, Mesaili çalışmaya uyum sağlayabilecek. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıHizmet vermiş olduğumuz firmanın deposunda çalışacak,FLT Operatörleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler20-45 yaş, Aktif FLT kullanabilen, En az 2 yıl tecrübeli, G sınıfı ehliyet. Vardiyalı sistemde çalışacak (3'lü vardiya)

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıMediaMarkt Çorum mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere; Tüm ürün ve markaların stok takibini yapabilecek, Stok kayıtlarını tutulabilecek, Gelen stok kontrolünü ve stok yenilemesini yapabilecek. "Depo Görevlisi" takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise veya dengi okul, tercihen üniversite mezunu, En az 1 yıl perakende sektöründe Depo Görevlisi olarak çalışmış, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Analitik düşünebilen, Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen, Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması· Mağaza içerisinde ürünlerin istenilen zamanda ve şekilde fiziksel ve sistemsel işlemlerini (mal kabul, depolama, stok sayım vb.) ilgili ekipmanları kullanarak hasarsız şekilde gerçekleştirebilecek, · Mağaza stok takibini yaparak ve mağaza içerisindeki reyonların eksiksiz olmasını sağlayacak. · Çalıştığı alanın düzenini koruyarak, gerektiğinde temizlik işlemlerini gerçekleştirecek. KARACA’da paylaşacağımız çok şey var!

  Aranan NiteliklerAşağıdaki özeliklere sahip adaylarımız için KARACA mutfağında bir tabak da sizin için ekliyoruz... Tekirdağ Tekira Avm'de bulunan mağazamızda “MağazaDepo Elemanı” pozisyonunda görevlendirilmek üzere, · En az lise mezunu · Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli, · Perakende ürün ve dinamiklerine hakim, · Takım çalışmasına uyumlu, · Disiplinli, sorumluluk bilinci gelişmiş, · Dikkatli ve özenli çalışma konusunda yetkinlikleri yüksek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Depo Elemanı

  NWG Servicesİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıGüneşli'de bulunan depoda el terminali ile ürün hazırlamak, araçlara yüklemek-boşaltmak ve yüklenen-boşaltılan ürünlerin kontrolünü yapmak.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, Bağcılar,Sultangazi,Küçükçekmece ve civarında ikamet eden, 18-35 yaş arası, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay. B sınıfı ehliyeti olan,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack, Mal Kabul Elemanı

 • Lojistik Yöneticisi

  Hektaş Ticaret T.A.Ş.Kocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması61 yıldır imal ve ithal bitki koruma ürünleri ile tarım sektörüne hizmet sunmakta olan ve sektörünün lider firmaları arasında yer alan HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş., Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Genel Müdürlüğünde çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Lojistik Yöneticisi” aramaktadır: Bölgelerden gelen taleplere göre üretimin yönlendirilmesi İhracat siparişlerinin takibinin yapılması Hazırlanan mamullerin depolanması ve planlara göre dağıtımının gerçekleştirilmesi Fiktif depoya gelen hazır ürünlerin çekilme talimatının verilmesi Mamul sayımı yapma sürecinin yönetilmesi Nakliye firmaları ile görüşmelerin yapılması Depo/sevkiyat ile ilgili iyileştirme ve verim arttırma çalışmalarının yapılması Ürünlerin müşterilere ve depolara belirlenen zamanda, hasarsız ve doğru ulaşmasını sağlayacak şekilde sevkiyat planlamasının yapılması Depo faaliyetlerinin verimli şekilde yönetilmesinin sağlanması İş Güvenliğine uygun şekilde çalışılması Kendisine bağlı ekibin verimli ve etkin şekilde çalışmasının sağlanması Maliyet analizlerİ, maliyet azaltıcı ve iş geliştirici çözümler üretilmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Hızlı karar verebilen, hareketli çalışma ortamına uyum sağlayabilen Planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip Takım çalışmasına yatkın Tercihen tarım sektörü tecrübesi olan Tehlikeli Malların Karayolları ile Taşınması Yönetmeliği konusunda bilgi sahibi Alanı ile ilgili yönetmeliklere hakim olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını ve tercihen Axapta programını kullanabilen Tercihen Gebze civarı veya İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden

  Sektör: Kimya, İlaç

  Pozisyon: Yönetici

/13

İş Habercisi - Depo İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?