Depo İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Depo
 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÜrünlerin paketlenmesi, Depo düzeninin korunması.

  Aranan NiteliklerEtiket sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin Beylikdüzü deposunda görevlendirilmek üzere "Dönemsel Paketleme Elemanı" arayışımız mevcuttur. En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 6 ay deneyimli, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÜrünlerin paketlenmesi ve kolilenmesi, Depodaki düzenin korunması.

  Aranan Niteliklerİlaç sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamızın Hadımköy sevkiyat deposunda görevlendirilmek üzere“Dönemsel Depo Elemanı” aramaktayız. En az lise mezunu, Deneyimsiz veya benzer bir pozisyonda 1 yıl deneyim sahibi, İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDoğrudan pazarlama sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın İstanbul, Ataşehir'de bulunan deposunda görevlendirilmek üzere "Depo Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, Dinamik çalışma ortamına ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Stok ve sevkiyat işlemlerinde dikkatli çalışabilecek, Depo içerisindeki düzeni sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği kalmamış, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden, 21 - 33 yaş aralığında, Bay, adayların başvurularını bekliyoruz. Not: Engelli adayları da pozisyon için değerlendirmekteyiz.

  Sektör: Ajans, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Spora Clubİstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKozyatağı'nda bulunan Spor Kulübü ve Restauranttan oluşan büyük bir tesisin depo bölümünde çalıştırılmak üzere Depo Sorumlu Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu Alanında en az 2 yıldeneyimli Gıda sektöründe çalışmış MS Office programlarını kullanabilen Takım çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen 24 - 35 yaş aralığında Anadolu yakasında ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış Bay

  Sektör: Turizm, Spor, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerEv dekorayonu alanında hizmet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere; Lise veya MYO mezunu, Avrupa yakasında Hadımköy civarında ikamet eden, Minimum 1 yıl tecrübeli, Depo Personeli aramaktayız. 

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman

 • İz BaskıKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması1987 yılında İstanbul’da kurulan İz Baskı A.Ş. 20 yılı aşan tecrübesiyle silikon ve mastik yapıştırıcıları için plastik kartuş üretmektedir. Yüksek teknoloji ile plastik enjeksiyon ve yüksek kalitede ofset baskı tekniği ile Türkiye ve Orta Doğu pazarının lider firması olan İz Baskı A.Ş, Slovenya’da bulunan ikinci üretim tesisi ile birlikte Avrupa’nın önde gelen firmalarından biridir. İz Baskı A.Ş. büyüyen ekibimize Depo Ve Forklift Elemanı olarak destek verecek ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo alanında en az 1-2 yıl deneyimli, gerekli yetenek ve tecrübede olan, Kimya sektöründe hammadde kabul, mamul sevk gibi konularda depo tecrübesi bulunan El terminali kullanabilen Forklift ehliyetine ve en az 3 yıl kullanma tecrübesine sahip, Pozitif, enerjisi yüksek ve güler yüzlü, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Pendik, Tuzla, Gebze, Darıca ve civarında ikamet eden Adayların başvurularını iletmelerini rica ederiz. (Mülakatta yazılı ve forklift kullanımına dayalı uygulamalı test yapılacaktır.)

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İnkaşİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİnkaş İngilizce Neşriyat Kitapçılık San. Ve Tic. A.Ş., Express Publishing, Trinity College London, Editorial Edinumen ve Learning Resources ile kurduğu ortaklıklar ve ana dili İngilizce olan akademik eğitim kadrosu ile İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Fransızca eğitiminde öğretmen ve öğrencilere geniş çaplı kaynaklar sunmaktadır. Genel Müdürlüğü İstanbul şehrinde bulunan İnkaş, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Samsun, Trabzon, Sakarya illerinde bulunan temsilci ve iş ortaklarıyla Türkiye çapında tüm okullara yabancı dil eğitim sektöründe zamanında ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Yenibosna Merkez binamızda bulunan Depo Sevkiyat ekibimize dâhil edilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Depo Elemanı” aramaktayız;

  Aranan NiteliklerLise veya Ön lisans mezunu, En az 2 yıl depo operasyon tecrübesine sahip, B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen; SRC belgeleri olan, MS Office programlarını (özellikle excell) etkin kullanabilen, İşi ile alakalı raporlamaları yapabilen, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İşinde titiz, dikkatli ve sorumluluk alabilen, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gereklidir.

  Sektör: Yayıncılık, Eğitim

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Sorumlu, Operatör

 • İş AçıklamasıU.S. Polo Assn. markamızın İstanbul Anadolu yakasında yer alan Meydan İstanbul AVM mağazası için, Depo Sorumluları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, • Engel durumu mağaza içinde aktif çalışmasına uygun, • Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı, • En az lise mezunu, • İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve etkin iletişim kurabilen, • Ekip çalışmasına yatkın, • Sorumluluk bilinci yüksek, • Mağaza satış kadroları için; tercihen mağazacılık/perakende deneyimi olan, hedef bazlı çalışmaya yatkın, • Depo kadroları için; tercihen mağazacılık/perakende de ürün kabul ve ürün sevkiyat süreç yönetiminde deneyimli, • Vardiyalı çalışma sisteminde görev yapabilecek, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Firma Adı GizliKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEkibimize Depo Sorumlusu olarak destek verecek ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo ve sevkiyat süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, gerekli yetenek ve tecrübede olan, Analitik düşünebilen, organizasyon becerileri gelişmiş Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Microsoft Office programlarını kullanabilen Pozitif, enerjisi yüksek ve güler yüzlü, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Bay İstanbul Asya yakası, Tuzla, Gebze, Darıca ve civarında ikamet eden Adayların başvurularını iletmelerini rica ederiz.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • ATES GROUPKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİzmit-Kartepe de bulunan şirketimizde görevlendirmek üzere depo sevkiyat personeli -Organizasyon Şoförleri aranmaktadır; Günlük gelen siparişlerin hazırlanması, Siparişlerin kargolara ve gelen müşteri araçlarına verilmesi, Sevkiyata çıkılacak aracın yüklenmesi ve ürünlerin müşterilere dağıtılması, Personelimizin taşınması, Depolarımızda yer alan malzemelerin yüklenmesi, boşaltılması, durumlarının takibi ile ilgilenilmesi, Etkinlik olmayan zamanlarda depolarımızdaki malzemelerin sayım, bakım ve onarımından sorumlu olunması

  Aranan Niteliklerİzmit - Kartepe ikamet eden 25-35 yaşları arasında, E sınıfı ehliyeti olan, Psikoteknik ve SRC Belgelerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın ve İletişimi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askeliğini tamamlamış

  Sektör: Endüstri, Gıda, Metal Sanayi

  Pozisyon: Şoför

 • İNKAYozgat, İzmir Bugün

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz hazır giyim sektöründe isim yapmış markalara üretim yapan tekstil firmamızın Yozgat şubesinde değerlendirilecek "Vasıfsız Eleman" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, 20 - 40 yaş arası, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Tecrübeli ya da tecrübesiz, yetiştirilmek üzere, Yozgat'ta ikâmet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda; Apre ve İplik Depo bölümlerinde görev alacak Tekstil Teknolojisi mezunları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler"Tekstil Teknolojileri" bölümü Önlisans mezunu, Tercihen Tekstil tecrübesi bulunan, Kariyerine tekstilde devam etmek isteyen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • U.S. Polo Assn.Tekirdağ, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMağazaya gelen ürünleri depolamak, İhtiyaç duyulan ürünleri mağaza içindeki reyona yönlendirmek, Stok takibi yapmak ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerU.S.Polo Assn. markamızın Tekirdağ Orion AVM' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip, En az Lise mezunu, MS Ofis programı kullanabilen, Ürün kabul ve ürün sevkiyat süreç yönetiminde deneyimli, Tercihen benzer pozisyonda perakende sektöründe deneyimli, İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneğine sahip, dikkatli, ayrıntılara önem veren, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış Depo Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıPENDİK de bulunan depomuz için aşağıdaki özelliklere sahip, birlikte çalışabileceğimiz "Depo Yöneticisi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU, EN AZ 2 YIL DEPO/SEVKİYAT TECRÜBESİ , EN AZ 2 YIL DEPO YÖNETİCİLİĞİ TECRÜBESİ OLAN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ 30-40 YAŞ ARASINDA EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM , RAPORLAMA BECERİLERİ GELİŞMİŞ TERCİHEN NEBİM PROGRAMINI BİLEN , BARKOD SİSTEMİNİ KULLANMIŞ DEPO ÇALIŞANLARININ FAALİYETLERİNİ PLANLAYIP YÖNETEBİLECEK VE SEVKİYATLARIN TAM VE ZAMANINDA YAPILMASINI SAĞLAYABİLECEK PENDİK VE CİVARINDA İKAMET EDEN BAY

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür

 • MANGOİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıGiyim ve aksesuar tasarlayan, üreten ve satan çok uluslu bir moda firmasıyız. Mağazalarımızda ve Barselona merkezlerimizde 15.000 çalışanımız ile 109 ülkede 2.700'den fazla mağaza ağımız, Kadın, Erkek, Çocuk ve Violeta by MANGO olmak üzere güncel olarak dört farklı markamız mevcuttur. Sorumluluk paylaşmayı, hem profesyonel hem de bireysel olarak gelişmeyi seviyorsanız ve büyüyen dinamik bir moda perakende satışı yapan şirketimizde gelişmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın! ‘’Dünyanın her bir şehrinde var olma’’ hedefimize ulaşmamızda bize eşlik edin. MEYDAN AVM'de bulunan mağazamız için Depo ekibimize katılacak "DEPO PERSONELLERİ" arıyoruz. Mağazanın doğru zamanda doğru ürünü elinde bulundurduğundan emin olmak için şirket prosedürlerine göre mağaza stoğunu tamamlamanın yanında depoda ürün karşılaması, ürün kontrolü ve depolanmasından sorumlu olacaksınız.

  Aranan NiteliklerDüzen ve tertipliliği sürdürerek, zarardan kaçınarak ve stok kaybını önleyerek günlük olarak dağıtımlar ile ilgilenmek ve eksik ürün stoğunu tamamlamak Kolileri karşılamak, kabul etmek, açmak ve ürünleri depo yönergelerine göre her gün en iyi ve sistematik bir biçimde organize etmek Eksik olan ürün stoğunu tamamlayıp ve gerekli olduğunda ek sipariş geçerek mağaza katında iş arkadaşlarına destek sağlamak Bireysel mağaza talepleri ile hızlı ve verimli bir şekilde ilgilenebilmek Mağaza ihtiyaçlarına göre depo alanını en iyi şekilde yeniden organize etmek Temiz ve tertipli bir depo bakımından sorumlu olmak Mağaza değişikliklerini yerine getirecek materyal hazırlığında işbirliği yapma Hem ekibin bir parçası olarak hem de gerekli olduğunda kendi kendine çalışabilecek motive, çalışkan, verimli ve organize birini arıyoruz. Dinamik misiniz? Harika zaman yönetme becerileriniz, öncelik verme yeteneğiniz var ve hızlı mı çalışıyorsunuz? Şimdi başvurun ve MANGO'da uzun ve başarılı bir kariyere başlayın.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda; Satın Alma birimi bünyesinde Malzeme Deposundan sorumlu olacak, ön muhasebe bilgisine sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin İktisat ve Ekonomi bölümleri mezunu, Satın Alma ve Depo tecrübesi bulunan, İrsaliye ve fatura kesme gibi ön muhasebe bilgilerine sahip, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • U.S. Polo Assn.Aydın, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMağazaya gelen ürünleri depolamak, İhtiyaç duyulan ürünleri mağaza içindeki reyona yönlendirmek, Stok takibi yapmak ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerU.S. Polo Assn. markamızın Kuşadası Setur'da bulunan mağazasında, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip, En az Lise mezunu, MS Ofis programı kullanabilen, Ürün kabul ve ürün sevkiyat süreç yönetiminde deneyimli, Tercihen benzer pozisyonda perakende sektöründe deneyimli, İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneğine sahip, dikkatli, ayrıntılara önem veren, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış Depo Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda; İplik Depo bölümünde görev yapacak Forklift Ehliyeti bulunan Sevkiyat Görevlisi çalışma arkadaşı aramaktayiz.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, Sevkiyat konusunda tecrübeli, Fokrlift Ehliyeti bulunan, Takım çalışmasına uygun, Sorumluluk ve dikkat sahibi, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • NWG ServicesKocaeli, İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTuzla Deri OSB'de bulunan lojistik depomuzda çalışacak, ürün toplama, sevkiyat, elleçleme-aktarma, yükleme vb görevleri yerine getirecek BAY personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler18-35 yaş arası, Askerliğini yapmış yada 2 yıl tecilli, Sağlık sorunu ve sabıkası olmayan, Sabit gündüz (08.00-17:30) çalışacak (C.tesi 08:00-12:00) Gerektiğinde mesaili çalışabilecek, Sorumluluk ve iş ahlakına sahip, En az ilkokul mezunu, Tercihen depo tecrübesi olan, Servis güzergahına uygun ikamet eden adaylar değerlendirilecektir. Servis : Gebze-Darıca-Beylikbağı

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıPerakende mağazalarımızda depo süreçlerinin yönetilmesinden sorumlu olacak, engelli kadroda değerlendirilmek üzere, erkek personel alımı yapılıyor olacaktır.

  Aranan NiteliklerTüm dünyaya kadın çorabı üreten ve Avrupa'nın da sayılı üreticilerinden biri olan PENTİ  Giyim Ticaret A.Ş, İzmir mağazalarımızda  görevlendirmek üzere;   En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe depo deneyimi olan, Mal kabul, stok sayımı konularında tecrübeli, İletişimi güçlü, Takım Çalışmasına yatkın, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 20 yaşını doldurmuş, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli,  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görevli

 • Penta Grup Yapıİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFOKLİFT EHLİYETİ OLAN EL TERMİNALİ İLE DEPODA ÜRÜN TOPLAMA VE SEVKİ YAPILACAK ÜRÜNLERİN HAZIRLANMASINDA İSTİHDAM EDİLMEK PERSONEL ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler<span style="\&quot;font-weight:" bold;\"="">*TERCİHEN SULTANBEYLİ-KARTAL-PENDİK CİVARINDA İKAMET EDEN

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu, Memur, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması55. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan ve 1962 yılında İstanbul'da kurulan Vepa Group, geçen 55 sene içerisinde spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu. Türkiye'ye kozmetik ithal eden ilk şirket olan Vepa Group, bu sektörde dünyanın en ünlü markalarını olan MAC, CLINIC, ESTEE LAUDER ve SHISEIDO’yu Türkiye’ye kazandırdı. Spor giyim kategorisinde ise NIKE markasını Türkiye pazarına getiren ilk firma olan Vepa Group, yine distribütörü olduğu NEW BALANCE markası ile 2005 yılında "EMEA Yılın Distribütörü" ödülüne layık görüldü. Halen bünyesinde; Vepa’62 mağazalarına ek olarak New Balance, Shiseido, NARS, Liu Jo gibi dünyanın lider markalarını bulunuduran Vepa Group ; kurulduğu günden bugüne kadar müşteri ve tedarikçileriyle kurduğu ticari ve insani ilişkilerde karşılıklı güven ve saygıyı ön planda tutmaya özen gösterir; bu doğrultuda kaliteli ürün ve hizmet sunmayı temel ilke olarak benimsemiştir. Ürün ve hizmetlerini tıpkı dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de bu ilkelerine bağlı kalarak sunmaya devam edecek olan Vepa Group Türkiye genelinde yaklaşık 68 monobrand mağazası ve 620 çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Vepa'62 İstinyepark Mağazasının deposunda görev alarak; İnternet siparişlerinin hazırlanarak müşterilere kargolanmasının sağlanması, Depo düzeninin sağlanması, Depo ürünlerinin mal kabulunun yapılarak ilgili bölümlere yeterleştirilmesi, Sayımların yapılmasına destek olunması, İrsaliye faturaların kesilmesi ve diğer fatura işlemlerinin yapılması,

  Aranan NiteliklerBenzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Aktif bilgisayar kullanabilen, SAP program kullanım deneyimine sahip, Vepa'62 İstinyepark mağazamızın deposunda görev alabilecek, Mağaza deposunda çalışmasını engelleyecek herhangi bir sağlık problemi olmayan, Dinamik,dikkatli,öğrenmeye açık

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Ayakkabı DünyasıSakarya, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; Sakarya Agora Alışveriş Merkezi' nde yer alan mağazasında çalışmak üzere ''Depocu'' aramaktadır.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Benzer görevlerde deneyimli (tercih nedenidir), Ürün kabul/teslim işlemlerini bilen (fatura ve irsaliye takibi yapabilen), Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Mağazanın genel temizlik ve düzenini sağlayabilecek, Tercihen askerlik görevini tamamlamış, erkek.   Not : Yukarıda belirtilen özelliklere uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır.      

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Vatan BilgisayarMuğla, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıFETHİYE'de bulunan mağazalarımız içerisinde  istihdam etmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Fethiye Mağazası için Depo Elemanı pozisyonunda çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız.   - En az lise mezunu, - Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, - Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Prezantabl, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakendecilik ve teknolojik ürün satışında deneyimli veya Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen,  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMADAME COCO, Hatay İskenderun  Mağazalarımızda görevlendirmek üzere  perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan DEPO GÖREVLİSİ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan NiteliklerBilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, El terminaliyle mal kabul yapabilecek Benzer pozisyonda en az bir yıl deneyimli Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay          

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması0-16 Yaş Bebek ve Çocuk Giyim sektöründe öncü olmayı hedefleyen sürekli büyüyen ve gelişen 10 Mağazalı Fanpop Bebek ve Çocuk Giyim olarak Pendik-Kaynarca'da bulunan depomuz için aşağıdaki özelliklere sahip, birlikte çalışabileceğimiz "Depo Elemanı" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerDepoyu ve ürünleri sürekli düzenli tutacak ve temizliğini sağlayacak, Depoya gelen ürünlerin kabulü ve yerleştirilmesini yapabilecek, Ürünlere barkod ve alarm takabilecek, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yöneticilerinin verdiği görevlerin yerine getirecek, Ekip çalışmasına yatkın, En Az Lise mezunu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Pendik Kaynarca’da ve yakın yerlerde ikamet eden, ulaşım problemi olmayan, Bay “Depo Elemanı” aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Çağın Ofis Mobilyaİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Engelli Personel Alımı ''yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Yenibosna ,Halkalı,İkitelli ,Kayaşehir,Bağcılar ,Gaziosmanpaşa ikamet eden) * Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli (%40 ve üzeri engeli olan) kapsamında değerlendirilebilecek, * Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, * Güler yüzlü ve çalışkan, * İnsan ilişkileri kuvvetli, * Ekip çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren * Bay Adayların başvurularını bekliyoruz. Not: Başvuran adayların özgeçmişlerinde ya da ön yazılarında sağlık kurulu raporlarında yazılı olan işgücü kaybı yüzdesini, engellerini ve hangi işlerde çalışabileceklerine dair olan ibareleri belirtmeleri gerekmektedir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • MTN Kalıpİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıPlastik Enjeksiyon Kalıp İmalatı yapan ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan işyerimizde görevlendirilmek üzere, Malzeme Girişi ve Stok Kontrol faaliyetlerini yapabilecek ve kayıtlarını tutabilecek, Yan sanayiden gelen hammadde, yarı mamul, mamul veya yardımcı malzemeleri teslim alabilecek, Teslim alınanhammadde, yarı mamul, mamul veya yardımcı malzemeleri, depoda (stok alanında) veya işletmede ilgili alana yerleştirebilecek, Stok seviyelerini izleyebilecek, Depodaki malzemelerin genel sayımını belirlenen periyotlarda gerçekleştirebilecek "Girdi ve Stok Kontrol Görevlisi" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerLise-Mesleki lise eğitimi tamamlamış olmak. İşletmenin ürün imalatında ve genel tüketiminde kullandığı değişik malzemeleri tanımak. Kayıtları doğru olarak usulüne uygun şekilde yapabilmek. Stok Kontrol-Girdi Kalite kontrol konusunda min. 1 yıl tecrübeye sahip olmak. Hızlı ve yavaş kumanda düzenekli gezer köprülü vinçleri kumanda etmek. Ofis programlarını bilmek, bilgi giriş çıkışı yapabilmek ve ihtiyaç duyulan raporları hazırlayabilmek. Malzeme, hammadde veya ürünlerin stoklandığı alanlarda ve kalıphane ortamında çalışabilmek.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • MTN Kalıpİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYan sanayiden gelen hammadde, yarı mamul, mamul veya yardımcı malzemelerin araçtan indirmek veya indirilmesini sağlamak, Hızlı ve yavaş kumanda düzenekli gezer köprülü vinçleri kumanda etmek, Teslim alınan hammadde, yarı mamul, mamul veya yardımcı malzemeleri, sayım yaparak, depoda alana taşımak, istiflemek ve kayıtlarını tutmak, Girişi yapılan malzemeleri izlenebilirliğini ve yerleşimini sağlamak, Depodan (stoktan) çekilmek üzere talep edilen malzemeleri hazırlamak, malzemeyi vermek ve kayıtlarını tutmak. Kalite onayı almayan hammadde/yarımamul ve mamulleri depoda bulunmamasını sağlamak Stok seviyelerini izlemek, gerekli takibii yaparak stok seviyesinin altına düşen malzemeler ile ilgili Yöneticisi’ne bilgi vermek.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Benzer pozisyonda deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay Tercihen sigara kullanmayan Servis güzergahımızdaki adaylar tercih edilecektir. Güneşli, Bağcılar, Esenler, Bayrampaşa, Başakşehir, Halkalı, E5 Otoyol durakları, Eyüp, Sultangazi, Okmeydanı, Şişli bölgelerine servisimiz vardır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıKişisel ve Kurumsal Depolama hizmeti veren firmamızda görev alacak olan aradığımız ekip arkadaşımız genel olarak depoların müşteriye ulaştırılması, eşyaların boş depoya taşınması için ekip arkadaşlarına yardımcı olmaktan, ana depoya geri getirilmesi ve sahada müşterilerimiz ile iyi iletişim kurmaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerKamyonet kullanabilen, E,B,C Sınıfı ehliyet sahibi, SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Evden eve nakliye işinde çalışmış, Kamyonet ile müşteri adresine gidip, eşyaların araca yüklenmesine destek olacak, Eşya paketlemeyi bilen, Nakliye sırasında yük taşınmasını ve nakliye ekibini koordine edecek, yük taşıyabilecek, Müşteri ile karşılıklı konuşup, evrak işlerini yapabilecek, Bilgisayar, tablet gibi teknolojileri kullanmaya yatkın, 25-40 yaş arası, Kamyonet kullanmayı iyi bilen, SRC ve Psikoteknik belgesine sahip, Dış görünümüne önem veren, Esnek çalışma koşullarına yatkın, dürüst, yaptığı işi benimseyen dinamik ve pozitif ekip arkadaşları arıyoruz. Askerliğini tamamlamış, Ekibimize güç katacak bir çalışma arkadaşı arıyoruz Depomuz Gebze gişeler yakınındadır. Sadece Çayırova, Darıca, Dilovası, Gebze bölgelerinde oturan adayların CV leri değerlendirilecektir.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

/10

İş Habercisi - Depo İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?