Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Operasyon İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Operasyon
 • Grafiker

  Afkimİstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıPromosyon sektöründe üretici olarak 24 yıldır faaliyet gösteren firmamızın ,grafik çalışmalarını yürütecek bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler* Adobe Illustarator,Freehand ve Photoshop programlarını kullanabilen, * Meslek lisesi, 2 yıllık yüksekokul mezunu yada 4 yıllık üniversite mezunu, * Kariyer hedefleri olan,prezentabl, çözüm odaklı-analitik düşünebilen * İletişim becerileri ve koordinasyon ,planlama kabiliyeti yüksek, * Kurumsal müşterilerle muhatap olabilecek, *Üretimimiz ile bu kurumsal firmalar arası koordinasyonu sağlayacak,onların taleplerini fiyatlandırıp , baskı onay hazırlayarak müşterinin her türlü istek ve talebini üretim sonuna kadar takip etmek. *Anadolu yakasında tercihen Ferhatpaşa,Ataşehir,Şerefali,Ümraniye ,Maltepe Kartal ve civarlarında oturan, Bayan Çalışma arkadaşları arıyoruz. LÜTFEN Nitelikleri taşıyan arkadaşlar ilana başvursun.

  Sektör: Halkla İlişkiler, İmalat, Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker

 • Bursa Araçlı Kurye

  TelekuryeBursa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıToplu gönderim sektörünün ilk ve en büyüğü olarak faaliyet gösteren firmamızda görev alacak, Belirli plan dahilinde evrak toplama ve gönderi dağıtım işlemlerini yapacak, Firma aracı ile çalışacak, Bursa'da ikamet eden Takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen en az Lise mezunu Dağıtım sektöründe dağıtım operasyonlarında, 1-2 yıl şoför olarak deneyime sahip, Takipçi, dikkatli, titiz ve planlı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, SRC4 belgesi olan, B sınıfı araç ehliyeti sahibi ve en az 3 yıllık aktif olarak araç kullanım deneyimine sahip olan, 21-35 yaş arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

  Sektör: Dağıtım

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıSigorta şirketi ekranlarından etkili , hızlı teklif verebilecek , teknik konulara ve ürün bilgilerine hakim ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAnadolu yakasında ikamet eden Tercihen üniversite veya 2 yıllık sigortacılık mezunu En az 2 yıl iş tecrübesi olan Sigorta şirketi ekranlarına ve ürün bilgilerine hakim Segem belgesi olan Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek , Dış görünümüne özen gösteren , sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş ,diksiyonu düzgün Ekip çalışmasına uyumlu , insan ilişkileri güçlü

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMüşteri hizmetlerinin verdiği pickliste göre Arşivleme merkezinden müşterinin talep ettiği evrağın bulunması Scanner ile okutulması Scanner ve talep edilen evrakın müşteri hizmetlerine teslim edilmesi Müşteriden geri gelen taleplerin depoda yerine yerleştirilmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen en az lise mezunu, 20-30 yaş arası, askerliğini tamamlamış Birden fazla görev üzerinde aynı anda çalışabilme Elleçleme ve Operasyonel süreçlere, scanner cihazı kullanımında hakimiyet İnsan ilişkileri yüksek, Ekip çalışması, işbirliği Disiplinli ve tertipli, Değişen koşullara uyum sağlama, Sabırlı, Düzenli ve İstekli Silivri veya Çatalca bölgesinde ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıUluslararası Nakliye sektöründe faaliyet gösteren, İstanbul/ Büyükçekmece / Tepecik'te bulunan firmamızda Doğu Avrupa Ülkeleri Operasyonuna vakıf TEDARİK UZMANI aranmaktadır. Doğu Avrupa Ülkeleri Operasyon araç tedariki yapabilecek, Doğu Avrupa lisanlarından en az birine sahip, Planlama ve organizasyon yapabilen, Takım çalışmasına yatkın, Takip edilen tüm süreçlerin düzenli olarak raporlamasını yapacak, Araçların prosedür ve kurallara uygun olarak yüklenmesi ve kontrolünün sağlayabilecek, Analiz yaparak süreçleri geliştirecek,

  Aranan NiteliklerUluslararası Karayolu Taşımacılığında Doğu Avrupa Ülkeleri Operasyon tedarik alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Taşımacılık mevzuatları, konusunda bilgi sahibi, Şirket menfaatlerini gözetecek, Tercihen Üniversite mezunu, Analiz etme, bütünü görebilme, ikna kabiliyeti yüksek ve hedef odaklı takım çalışmasına yatkın, İletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü, Tercihen Soft Trans programı kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, Hızlı karar alabilen, pratik, Mukayese becerisine sahip, Esnek mesai saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman

 • Gratis - Envanter Elemanı - Anadolu Yakası

  Gratisİstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEnvanter yönetmeliğine uygun olarak mağazalarda yapılan sayımlara katılmak, Sayım sırasında mağaza düzen ve prosedürlerine uygun davranmak, Merkez depo sayımlarına katılmak.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Tercihen perakende sektöründe envanter ve stok sayımında deneyim sahibi olan, Gece sayımlarında görev alacak, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Manisa Araçlı Kurye

  TelekuryeManisa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıToplu gönderim sektörünün ilk ve en büyüğü olarak faaliyet gösteren firmamızda görev alacak, Belirli plan dahilinde evrak toplama ve gönderi dağıtım işlemlerini yapacak, Firma aracı ile çalışacak, İzmir'de ikamet eden Takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen en az Lise mezunu Dağıtım sektöründe dağıtım operasyonlarında, 1-2 yıl şoför olarak deneyime sahip, Takipçi, dikkatli, titiz ve planlı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, SRC4 belgesi olan, B sınıfı araç ehliyeti sahibi ve en az 3 yıllık aktif olarak araç kullanım deneyimine sahip olan, 21-35 yaş arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

  Sektör: Dağıtım

  Pozisyon: Eleman

 • Proje Sorumlusu

  Core Marketing Groupİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıCore Marketing Group, satış destek (merchandising), mağaza içi ve dışı tanıtım, pazar araştırması, Çatkapı çalışmaları(D2D), yönetim danışmanlığı alanlarında Türkiye sathına yayılmış 10 ofis ve depoları üzerinden sektörünün önderi konumundaki firmalara hizmet vermektedir. Yıllık 40.000 aktivite gerçekleştirme ortalaması ve binleri bulan bordrosundaki personel sayısıyla doğrudan pazarlama sektörünü şekillendiren firmalardan biri olan firmamızda görev yapmak üzere aşağıda belirtilen pozisyon için görüşmeler yapılacaktır; Pozisyon: Proje Sorumlusu -Saha çalışmalarının planlama ve organize edilme süreçlerinin yürütülmesi. -Sahada görevi yerine getirecek personellerin belirlenme sürecinde mülakatların yapılması, ekibin oluşturulması. -Çalışma esnasında personellerin yönlendirilmesi, takibi, gerektiğinde sahada denetiminin yapılması. -Çalışma esnasında ve sonrasında performans değerlendirme raporlarının oluşturulmasının koordine edilmesi.

  Aranan Nitelikler-24- 35 yaş arasında -En az 2-3 yıl ajans tecrübesi olan (Çizgi altı- Çizgi üstü). -Hizmet verilen firmaların üst yönetimleriyle doğru ilişkiler kurabilecek iletişim özelliklerine ve tecrübesine sahip. -‘’B’’ sınıfı ehliyet sahibi ve aktif sürücü. -Referanslarını sunabilecek durumda olunması. -Erkek adayların askerliğini yapmış olması.

  Sektör: Ajans, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Uzman, Yönetici Adayı, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSALES & OPERATIONS ASSISTANT SPECIALIST (INT’L TRADING) (Ref. HR-SOP1701) Reporting directly to the department head, Sales & Operations Assistant Specialist in Odelux Ligthing Industry & Trade Co. undertakes a range of functions to support the sales activities in a customer oriented base, so that the customer satisfaction on main activities of sales department will run excellent. It is aimed to polish the skills and market insight of Sales & Operations Assistant Specialist through comprehensive and attentive training and mentoring program during his/her career in Odelux Ligthing Industry & Trade Co. Sales & Operations Assistant Specialist is one of the key contacts for the daily business. We invite enthusiastic applicants who want to continue his/her career in international sales operations, to be a member of our people-powered organization! JOB DESCRIPTION : Reporting directly to Sales & Operations Manager in the organization, Sales & Operations Assistant Specialist will assist his/her department’s day-to-day and project-based operations in those following core tasks, while working in a challenging and flexible environment by putting his/her enthusiasm. + Receiving and sending feedbacks to/from the related production units and QA/QC Dept., service providers and all related parties (for warehousing, customs-related procedures, port handling operations, inland transportation, shipments, third party inspections etc.) to exchange a set of prescriptions for action to fulfil his/her tasks + Handling RFI and RFQ messages and fulfilling clients’ demands timely; + Performing outbound calling to the clients periodically to achieve timely follow up and thorough qualification of sales leads; sending introduction / event announcement emails, reporting the outcomes. + Keeping the both softcopy and hardcopy records of the daily operations run by the Sales & Operations Department. + Assisting Sales & Operations Manager in sales meetings (both internal and external meetings) to discuss the commercial and technical matters with the related parties,

  Aranan NiteliklerExperience & Career Interests 1-2 years of experience in a similar position in an international (globally operated) or export-oriented organization preferably serving for the following industries: ligthing, energy, electric. Formal Education Candidates with educational background in engineering or business or Russian literature are welcome Essential Abilities & Attributes + Ability of multi-tasking and maintaining a sound time management + Managing priorities effectively to meet deadlines + Having an organizational and multi-cultural awareness to understand and respect for the different cultures and organizational climates; + Maintaining positive team work ethic; Languages + Fluency in spoken and written Russian and Turkish (additional language is a plus) Computing Skills + High level of computer literacy (databases, spread sheets, presentations) + Competency in any CRM software package Desired but not essentially required: + Moderate knowledge in any workflow management software and any ERP software package; + Certified competency at one of the following CAD software packages: AutoCad, SolidWorks (3D) Others + No obstacle to travel (domestic or abroad) and flexible attitude to working hours, + Having driving licence, + No military obligations for male candidates + Being Turkish Citizen

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Dış Ticaret, Aydınlatma

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Yetkili Yardımcısı

 • Anadolu Yakası Araçlı Kurye

  Telekuryeİstanbul Anadolu 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıToplu gönderim sektörünün ilk ve en büyüğü olarak faaliyet gösteren firmamız için Anadolu yakasında görev alacak, Anadolu yakasında evrakların alımını ve dağıtımını gerçekleştirecek, Firma aracı ile çalışacak Takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen en az Lise mezunu Dağıtım sektöründe dağıtım operasyonlarında, 1-2 yıl şoför olarak deneyime sahip, Takipçi, dikkatli, titiz ve planlı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, SRC4 belgesi olan, B sınıfı araç ehliyeti sahibi ve en az 3 yıllık aktif olarak araç kullanım deneyimine sahip olan, 21-35 yaş arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

  Sektör: Dağıtım

  Pozisyon: Eleman

 • Servis Şoförü

  Turex Turizmİstanbul Anadolu 20 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİş Tanımı Personel Taşıma Sektöründe;

  Aranan NiteliklerAranan Temel Nitelikler Personel taşıma sektöründe deneyimli, 26 - 50 yaş aralığında, İstanbul Anadolu yakasında (Beykoz, Ümraniye, Maltepe) ikamet eden , B-E sınıfı için sürücü belgesi , Src (2) ve Psikoteknik belgelerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sağlık yönünden çalışmasında herhangi bir engeli olmayan servis şoförleri aranmaktır. İletişim : 0530 497 72 79

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıMüşteri hizmetlerinin verdiği pickliste göre Arşivleme merkezinden müşterinin talep ettiği evrağın bulunması Scanner ile okutulması Scanner ve talep edilen evrakın müşteri hizmetlerine teslim edilmesi Müşteriden geri gelen taleplerin depoda yerine yerleştirilmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen en az lise mezunu, 20-30 yaş arası, askerliğini tamamlamış Birden fazla görev üzerinde aynı anda çalışabilme Elleçleme ve Operasyonel süreçlere, scanner cihazı kullanımında hakimiyet İnsan ilişkileri yüksek, Ekip çalışması, işbirliği Disiplinli ve tertipli, Değişen koşullara uyum sağlama, Sabırlı, Düzenli ve İstekli Kocaeli (Gebze, Darıca, Derince, Çayırova) veya Anadolu yakasında (Tuzla, Pendik, Kartal) ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • Emlak Birim Yöneticisi

  Darüşşafaka Cemiyetİstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, 154 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla annesi veya babası hayatta olmayan, ailesinin maddi olanakları nedeniyle iyi eğitim alamayan başarılı öğrencilere, ortaokul 1. sınıftan başlayarak üniversiteye kadar yatılı ve tam burslu, kolej eğitimi vermektedir. Kapsamlı mevcut bir durum analizini takiben, gayrimenkullerimizin verimlilik ve potansiyeline bağlı olarak strateji oluşturulması ve oluşturulan stratejilerin uygulanmasının ve gerekli aksiyonların alınmasının sağlanması, Cemiyete ait gayrimenkullerin ekspertizlerinin yaptırılarak , ihale ile satılması, kiralanması süreçlerinin yönetilmesi, gerektiğinde bizzat ön değerleme raporunun hazırlanması, Alıcı , kiracı adayları ile pazarlık sürecinin yürütülmesi, Gazete ilanı, web ilanı, emlak portalları gibi kanalları bizzat kullanarak ihale, ilan ve duyurularının yayımlanması, Kiralama işlemleri komisyonu, varlık yönetimi komisyonu gibi yönetimsel karar alma mekanizmalarına katılım sağlanması ve bu komisyonların işleyişinden sorumlu olunması, Gayrimenkul portföyümüzün zaman içindeki değer değişimi ve verimini sürekli test edip raporlayarak, gerekli revizyonları gündeme getirerek maksimum fayda ve kazanç elde edilmesi, Varlık kayıtlarının ve takibinin sağlanması, diğer birimlerle raporlama ve koordinasyonunun sağlanması, Kiracı ilişkileri yönetiminden sorumlu olunması, Taşınmazlarla ilgili her türlü sorunları , talepleri değerlendirerek kurum prosedürleri doğrultusunda çözüme ulaştırılması, En iyi etkin kullanım analizlerinin yapılması, Taşınmaz bakım onarım işlerinin yaptırılması, aidat vb. taleplerin değerlendirilmesi, Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinin analiz edilerek kentsel dönüşüm uygulanmalarının yürütülmesi, Taşınmazların saha kontrollerinin, Tapu ve Kadastro , Belediye, Sular İdaresi vb. kurumlarında yürütülecek saha operasyonlarını koordine edilmesi, Gayrimenkul satış ve kiralama ihalelerinin süreçlerinin etkin bir şekilde yönetilmesi.

  Aranan NiteliklerDarüşşafaka Cemiyeti'nde '' Emlak Birim Yöneticisi '' olarak görevlendirilebilecek adayların sahip olmasını beklediğimiz nitelikler: Üniversitelerin Şehir ve Bölge Planlama, Tapu Kadastro veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gayrimenkul sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, Gayrimenkul değerleme, ihale yönetimi, kiralama , sözleşme yönetimi süreçlerinde deneyimli, Gayrimenkul / konut değerleme lisansına sahip, değerleme raporu kontrolü ve yorumlaması yapabilecek, Varlık yönetimi sürecini yürütebilecek, yönetime yapılacak sunum ve raporlamaları yapabilecek, Tapu ve Kadastro, Belediye vb. resmi kurumların mevzuatına hakim, Planlama, uygulama, raporlama ve saha deneyimi olan, Kentsel dönüşüm, kat karşılığı inşaat uygulamalarına hakim, Gayrimenkul ile ilgili hukuksal mevzuata aşina, gerekli konuları hukuk birimi ile koordineli olarak çözüme ulaştırmak, Analitik düşünme, koordinasyon yetenekleri gelişmiş ve insan ilişkilerinde başarılı, Sunum, temsil ve organizasyon yönleri güçlü olan, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanım deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Eğitim, Sağlık/Hastane, Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Yönetici

 • Logistics Pricing Specialist

  Gacİstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1991 yılında kurulan GAC Türkiye Lojistik, bir LAM ve GAC (www.gac.com) ortak girişimidir. İki şirket arasında 30 yıl süren işbirliğinin sonucu olan bir girişimdir. Taraflar, en başından beri ortak profesyonel ve etik değerleri paylaştıkları bir sinerji içinde çalışmaktadır. Istanbul Kabataş'da yer alan ofisimiz için Deniz yolu Fiyatlandırması yapacak operasyon kökenli bir ekip arkadaşı arayışımız bulıunmaktadır

  Aranan Niteliklerİş Tanımı: Uluslararası taşımacılığa ilişkin günlük fiyatlandırma işleyişinin yürütülmesi Acentalar ile ilişkilerin düzenli tutulması ve sürekli iletişim halinde olunması Satışçılardan gelebn fiyat taleplerine karşı en rekabetçi fiyatın sağlanması Piyasadan sürekli haberdar olarak en güncel haber ve değişiklikler hakkında bilgi sahibi olunması Yurtdışı ve yurtiçi acenteler ile yazışmaların yapılması Mevcut müşterilerle koordinasyonu sağlamak, Verilen fiyat tekliflerinin ve yapılan sözleşmelerin takiplerini yapmak, Düzenli raporlama yapmak, Firma içinde diğer departmanlarla koordineli olarak çalışmak. Genel Nitelikler: Üniversitelerin tercihen İşletme, İdari Bilimler veya Lojistik bölümlerinden mezun, En az 3 yıl uluslararası deniz operasyon tecrübesi olan, Lojistik sektöründe satış alanında tecrübeli, Çok iyi derecede sözlü ve yazılı ingilizce bilgisine sahip, Uluslararası deniz taşımacılığı (FORWARDER) şirketlerinde en az 3 yıl ithalat ve ihracat fiyatlandırma ve/veya operasyon tecrübesi olan, Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık, analitik düşünme yeteneğine sahip, Sonuç ve çözüm odaklı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, MS office programlarına hakim, Askerlik hizmetiyle ilişiği bulunmayan (Erkek Adaylar) çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Denizcilik, Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Bireysel Grup Yöneticisi

  Bilişim Eğitim Merkeziİstanbul Anadolu 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıHakkımızda; Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir. Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü Partnerler Eğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, CISCO, EC-Council, Nebim gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur. Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet Yelpazesi Kurumsal Eğitim Partneriniz Eğitim Sektöründe ilk defa Franchise! İŞ TANIMI: Satış hedefleri doğrultusunda bölgesinde bulunan şubeleri yönetmek Sorumlu olduğu bölgedeki şubelerin ve bireysel satış ekiplerinin hedeflerinin ve operasyon süreçlerinin kontrolünü sağlamak Müşteri ilişkilerini güçlendirmek ve olası problemlere kalıcı çözümler üretmek. İlgili pazardaki faaliyetleri takip etmek, rakip analizleri yapmak ve raporlamak. Pazar payı, bulunabilirlik ve satış hacmi için gerekli çalışmaları yapmak, aksiyonları hayata geçirmek. Satış faaliyetlerine yönelik, hedefler ve sonuçlarla ilgili olarak, haftalık ve aylık raporlar oluşturmak, Bireysel satış merkezi iş süreçleri ile ilgili gerekli kontrol, verimlilik, performans ve gelişim analizlerinin yapılması ve planlanması Satış, hacim ve karlılık hedeflerinin gerçekleştirilmesi ve arttırılması Bireysel satış aktivitelerinin performans ve kalite hedefleri doğrultusunda sürdürülmesi, Kendisine bağlı ekibin yönlendirilmesi, yol gösterilmesi ve geliştirilmesi, Bireysel Satış ekibinin performans değerlendirilmesi, denetimi, geliştirilmesi, Satışı artırmaya yönelik projeler geliştirilmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Analitik bakış açısına sahip, ilişki yönetimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, planlama ve organize etme yeteneği yüksek. Tercihen Eğitim sektöründe, şube yönetimi bireysel satış alanında en az 5 yıllık deneyime sahip. MS Office programlarını etkin kullanabilen. Analiz ve raporlama becerilerine sahip. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. Kendini geliştirebilen, kendine güvenen, hırslı ve heyecanlı İletişimi kuvvetli, Hedef ve sonuç odaklı Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Koordinatör, Yönetici

 • İşletme Müdürü

  YKS Tesis Yönetim Hizmetleriİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİzmir'in Bornova ilçesinde bulunan site projemiz için İşletme Müdürü arayışımız mevcuttur. İşletme ve Sosyal tesisin hizmet kalitesini geliştirmek ve devamlı olarak yüksek seviyede tutmak için günlük/haftalık/aylık/yıllık planları oluşturmak, işlerin zamanında ve süresinde yapılmasını sağlamak, İşletmenin Teknik, Mekanik, Temizlik ve diğer tüm bakım planlarını oluşturmak, doğru ve zamanında yaptırılmasını sağlamak, İşletme ile ilgili tüm mali ve operasyonel raporları düzenli olarak hazırlamak, yönetim kuruluna rapor etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Plaza, Sosyal Tesis, Residence vb. Gayrimenkul projelerinin yönetiminde en az 4 yıl deneyimli, Kat mülkiyeti kanununa hakim, Personel sevk ve idaresinde deneyimli, kendisine bağlı olan ekibi koordine edebilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı, İşletme faaliyetlerinin aksaksız yürütülmesini sağlamak için gerekli takip ve kontrolleri yapabilecek, İletişim gücü yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, MS Office ve Site uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 30-45 yaşları arasında, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, İzmir / Bornova bölgesinde görev alabilecek, İşletme Müdürü arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıDoğrudan Satış & Operasyon müdürüne rapor verecek, departman içerisinde günlük görev ve proje bazlı operasyonların temel gerekliliklerini yerine getirecek Üretim ve kalite kontrol departmanlarıyla, servis sağlayıcılarla ve ilgili diğer tüm taraflarla (depolama, iç nakliye, sevkiyatlar, üçüncü parti teftişler vb.) devamlı irtibat halinde olacak ve bilgi akışını sağlayacak Teklif ve bilgi taleplerini takip edecek ve müşteri taleplerini vaktinde yerine getirecek Periyodik olarak müşteri (kurumlar, proje firmaları…vs) aramaları ve ziyaretleri yapacak, satış ürün tanıtımı ve proje takibi yapacak, satış talimatlarının eksiksiz yerine getirilmesini sağlayacak, bilgilendirme / duyuru, e-postaları gönderecek ve geri bildirimleri rapor edecek Günlük operasyonların hem basılı hem yazılı kopyalarını tutacak Ticari ve teknik konularla ilgili taraflarla görüşmek üzere gerçekleştirilecek satış toplantılarına (iç ve dış toplantılar) katılacak

  Aranan NiteliklerİŞ DENEYİMİ & KARİYER HEDEFİ: Tercihen aydınlatma, enerji, elektrik ya da benzer alanlarda faaliyet gösteren bir organizasyonda 1-2 yıllık tecrübesi olan EĞİTİM ALANI: Mühendislik veya İşletme eğitimi almış adaylar (Tercihen elektrik-elektronik mühendisliği mezunu) ARANAN NİTELİKLER: Tc vatandaşı olan, Zaman yönetimi konusunda iyi, Verilen son tarihlere uyabilecek, Ekip çalışmasının önemine sahip, Analiz ve sorun çözme becerileri konusunda kendisine güvenen, olumlu yaklaşımları ile öne çıkan, Detaylara önem veren, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, Şehirdışı seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen YABANCI DİLLER: Ek diller tercih sebebidir BİLGİSAYAR BECERİLERİ: Ofis yazılımlarını (Word, Excel, Power Point, Outlook) iyi düzeyde kullanbilen Herhangi bir CRM yazılım paketinde yetkin olan

  Sektör: Aydınlatma, Elektrik ve Elektronik, Enerji

  Pozisyon: Mühendis, Satış Temsilcisi

 • 212 AVM - Mağaza Müdür Yardımcısı

  Soobeİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş Açıklaması212 AVM'de bulunan mağazamız için; Ezber bozan Soo be mağazacılık anlayışıyla mağazasını yönetecek Müdür Yardımcısı arıyoruz!

  Aranan NiteliklerSoo be mağazaları ile çocukların dünyasında sahne alacak, Ekibiyle birlikte kazanmaya ve yüksek skor tutturmaya hevesli, Operasyonel açıdan düzgün işleyen bir mağaza ortaya çıkaracak, Fark yaratmayı seven, Çalışırken eğlenmeyi bilen, müşterisine ve ürününe aşık, Sürekli öğrenmeye ve öğrendiklerini paylaşmaya açık, Müdür Yardımcısı adayları, Soo be dünyasının yıldızı olmak için hemen, şimdi başvurun!

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Mağaza Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıEtiler Arçelik Mağazamız İçin Satış ve Operasyon Temsilcileri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerYapılan satış işlemlerinin kayıt takip ve raporlamasını takip etmek, Satış Odaklı Ön muhasebe bilgisi olan, Benzeri görevlerde asgari 2 yıllık iş deneyimi, Detaylara önem veren,takip yönü kuvvetli, İletişim ve operasyonel yeteneği güçlü, MÜŞTERİ ODAKLI,EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN.

  Sektör: Beyaz Eşya, Elektrik ve Elektronik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • Genel Başvuru (Engelli)

  Beymenİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİstanbul mağazalarımızda değerlendirilmek üzere ekibimize katılacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, İletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Görevli, Eleman, Asistan

 • Araçlı Kurye

  Telekuryeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıToplu gönderim sektörünün ilk ve en büyüğü olarak Kağıthane'de faaliyet gösteren firmamızda görev alacak, Evrakların alımını ve dağıtımını gerçekleştirecek. Dağıtımların öncesi ve sonrasında merkez ofise geri dönüş sağlayıp, ilgili zimmetleri teslim edecek. Firma aracı ile çalışacak. Takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen en az Lise mezunu Dağıtım sektöründe dağıtım operasyonlarında, 1-2 yıl şoför olarak deneyime sahip, Takipçi, dikkatli, titiz ve planlı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, SRC4 belgesi olan, B sınıfı araç ehliyeti sahibi ve en az 3 yıllık aktif olarak araç kullanım deneyimine sahip olan, 21-35 yaş arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

  Sektör: Dağıtım

  Pozisyon: Eleman

 • Gemi Acente Operasyon Yetkilisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıDENIZCILIK SEKTORUNDE BUYUYEN BIR FIRMADA IK-002 GEMİ ACENTE OPERASYON SORUMLUSU Gemi Acente Operasyon Sorumlusu olarak gorevlendirilecek Acentelik yapilan gemilerin proforma islemleri, gemi evraklarinin takibi, Manifesto - Konsimento hazirlanmasi konularina hakim, Gemi Armator, Kaptan, Yukleyici, Kiraci, Alicilarla irtibat halinde olacak, Terichen Gemi Acente Operasyon Sorumlusu pozisyonu için en az 1 yil benzer gorevde calismis, Tercihen Gemi Acente Personel Kartina sahip, Tercihen üniversitelerin ilgili bolumlerinden mezun ve iyi derecede İngilizce okuma-yazma-konusmaya vakıf, Erkek adaylar icin askerlik hizmetini tamamlamış, Istanbul Anadolu yakasinda ikamet eden, 25-35 yaslar arasi Bay - Bayan takim arkadaşları aranmaktadir.

  Aranan NiteliklerAcentelik yapilan gemilerin tum operasyonlarindan sorumlu olacak, musteri iliskilerini yonetecek, yapilan islerle ilgili ust yonetime raporlama yapabilecek, operasyon sirasinda analitik düşünüp çözüm odakli olacak, yeni müsteri kazanımları konusunda çalışmalar yapabilecek olması.

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • Motokurye

  Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSizlerle Büyüyen Saygın Motorlu Kurye Kadrosu ile hizmet veren müşterimizin İstanbul'un çeşitli semtlerinde görev alacak A1 veya A2 ehliyet Sahibi Farklı Saat Aralıklarında yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışabilecek MOTOKURYE Pozisyonunda ihtiyaçlar bulunmaktadır. Hızla büyüyen bu saygın kurumun saygın bir üyesi olmak için hala şansın var. Başvurunu yap, bizi ara, seninle görüşelim ve kariyerinde yeni bir sayfayı birlikte aralayalım Motor-Kask-Mont özel olup firma tarafından karşılanacaktır

  Aranan Nitelikler

  Sektör: E-Ticaret, Lojistik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Kurye

 • Engelli İdari Personel

  HRT İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKadıköy Koşuyolu ofisimizde istihdam etmek üzere, engelli ofis çalışanı aramaktayız. Tüm departmanlara evrak takibi, kargo takibi ve ofis dışı işler konusunda destek olması beklentilerimiz arasındadır.

  Aranan NiteliklerKoşuyolu'ndaki ofisimize ulaşımda problem yaşamayacak, Engelli belgesini bizimle paylaşabilecek, Dinamik, güler yüzlü, çalışmayı seven, kendini ekibimizin bir parçası olarak görecek, adaylar tercih sebebimizdir.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıBağdat caddesi, Arçelik Mağazalarımız İçin Satış Operasyon Temsilcileri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerYapılan satış işlemlerinin kayıt takip ve raporlamasını takip etmek, Ön muhasebe bilgisi olan, Benzeri görevlerde asgari 2 yıllık iş deneyimi, Detaylara önem veren,takip yönü kuvvetli, İletişim ve operasyonel yeteneği güçlü, MÜŞTERİ ODAKLI,EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Beyaz Eşya, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • Operasyon Sorumlusu

  OTOCAR RENT A CARİstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıOtocar destek operasyon departmanında görevlendirilmek üzere müşteri memnuniyeti ön planda olmak kaydı ile Bay/Bayan "Operasyon Elemanı" aramaktayız. Kiralama öncesi öncesi hazırlık.(rezervasyon) Çalışmış olduğumuz firmalar ile sürekli kontak ve isteklerinin takibi , Müşterilere sürekli geri bildirim yapılması, Araç teslim, iade işlemlerinin sistem üzerinden yürütülmesi,

  Aranan NiteliklerTercihen operasyonel filo kiralama veya otomotiv sektöründe tecrübesi olan Lise veya ön lisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Raporlama yapabilen, Prezantabl, insan ilişkileri başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yenibosna ve civarında oturan. En az A2 İngilizce seviyesinde.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMüşterilerimizin kendi lokasyonlarına talep ettiği belgelerin, arşiv merkezinden alınıp araçlarımıza yüklenip müşterilerimize zamanında ve eksiksiz ulaşmasının sağlanması Müşterilerimizin arşiv merkezlerimize göndermek istediği belgelerin, müşterilerimizin kendi lokasyonundan alınıp araçlarımıza yüklenip arşiv merkezlerimize zamanında ve eksiksiz ulaşmasının sağlanması Müşteri ile iletişimde bulunulduğu süre içerisinde şirket vizyon ve misyonuna uygun hareket edip müşteri memnuniyetinin sağlanması

  Aranan NiteliklerTercihen en az lise mezunu, 20-30 yaş arası, askerliğini tamamlamış Birden fazla görev üzerinde aynı anda çalışabilme Ulaştırma ve yükleme süreçlere, scanner cihazı kullanımında hakimiyet SRC Belgesine sahip İnsan ilişkileri yüksek, Ekip çalışması, işbirliği Disiplinli ve tertipli, Değişen koşullara uyum sağlama, Sabırlı, Düzenli ve İstekli Silivri bölgesinde ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • Depo Operasyon Uzman Yardımcısı

  Mudoİstanbul Anadolu 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAylık haftalık günlük Operayonel raporların yayınlanması Operasyon bütçe ve hedeflerin takip edilmesi Operasyon geliştirme faaliyetlerine destek olması gerekli olduğu durumlarda sorumluluk alması Süreç haritalarının hazırlanmasının sağlanması Operasyon ve diğer birimler arasındaki koordinasyonu sağlaması Operasyonel sistemlerin gelişmesine katkı sağlayarak operasyonel verimliklik artışı sağlaması İş gücü planlaması ve depo kapasitelerinin yönetiminde görev alacak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun Tercihen Endüstri Mühendisi Planlama ve depo operasyon / lojistik alanında minimum 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analiz ve raporlama yönü kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi kuvvetli, Sorumluluk ve insiyatif alabilen, Takipçi ve sonuç odaklı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard

 • L'Oréal Uzun Dönem Stajyer

  L'Oréalİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGüzelliğe liderlik etme hikâyemiz hakkında konuşmaya başlayabiliriz. Dürüst olalım hızlı büyüyoruz. Bu nedenle liderliği yeniden tanımladık. Bu büyümeye liderlik edecek stajyer arıyoruz. Ofis ortamında çalışabilecek, Minimum 6 ay çalışabilecek, Üniversitede eğitimine devam eden, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Veri girişi ve data yönetimi tecrübesi olan, Dikkatli, işinde disiplinli, titiz ve takipçi, Ekip çalışmasına yatkın,

  Aranan NiteliklerBunun için; İşini tutku ile yapan ve oldukça yenilikçi ekiplerle yakın iletişim halinde olacağın ve iş birliği yapacağın için güçlü iletişim yeteneği ve müzakere becerisine sahip olman gerekiyor, Fark yaratmaya isteğinle dilediğin projeyi geliştirip hayata geçirebileceksin, Merak etme, dünyanın en prestijli ürünleri için inisiyatif alırken, güzelliğin hayatı değiştirdiğine şahit olacaksın, Hızlı bir tempoda öğrenmeye odaklanmış ekibin bir parçası olmak istiyorsan, seni yakından tanımayı isteriz. L’ORÉAL Türkiye, Tüketici ürünleri, Profesyonel ürünler, Lüks ve Aktif Kozmetik olmak üzere, 4 farklı iş biriminde faaliyet gösterir. Tüm dünyada güzellik sektörünün lideri olan L’ORÉAL, 42 fabrika ve 145 dağıtım merkezi ile faaliyetlerini sürdürmekte ve 140 ülkede 89,000 çalışana kariyer fırsatları sunmaktadır.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Stajyer

 • Palamar / Gemici

  Egesu MarinaMuğla 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞirketimize bağlı, Mugla ili, Milas ilcesine bagli, Güllük ve Kiyikislacik' mahallerinde bulunan marinalarimizda gorev yapacak Gemici ve Palamarlar ise alinacaktir.

  Aranan NiteliklerGemici veya Usta Gemici yeterlilik ve ehliyetine sahip, Denizcilik, veya Tersane, veya Tekne ve Gemilerde veya Marina İşletmelerinde en az 2 yıl çalışmış olmak, Servis/Palamar/Zodiac botunu iyi derecede kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az iki yil askerliğini tecil ettirmiş olması (Erkekler icin), Tercihen B sınıfı araç ehliyetine sahip olan 23-45 yaş aralığında, Sağlık sorunları olmaması, Esnek çalışma saatlerine sahip (Hafta sonu, Gece, Tatillerde Calisabilecek)

  Sektör: Denizcilik, Turizm, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Gemici, Kaptan

İş Habercisi - Operasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?