Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Çalışanlarımız öncelikli,çünkü bizim adımız Pronet

Kariyer Rehberi

Çalışanlarımız öncelikli,çünkü bizim adımız Pronet
Pronet’le ilgili biraz bilgi alabilir miyiz?

Deneyimli ve uzman kadrosuyla, "maksimum kalite” anlayışı doğrultusunda hizmet vermektedir. 75.000’i aşan aktif sistemi, sayıları 500’ü aşan özel güvenlik projeleri ve %50’lik pazar payıyla bugün itibariyle güvenlik sektöründe pazar lideridir.

Toplam kaç çalışanınız bulunmakta?

Pronet’in 821’si elektronik sistemlere yönelik olarak görev yapan 850’yi aşkın çalışanı bulunmaktadır.

Şirketinizin işe alım süreçleri hakkında bilgi verir misiniz?

İnsan kaynakları olarak çalışanlarımız öncelikli değerlerimizdir. Tüm insan kaynakları süreçlerimiz de bu doğrultuda düzenlenmiştir.

Şirketimizde insan kaynakları sorumluluk alanları işe alım, ücret yönetimi, performans yönetimi, yetenek yönetimi ve eğitim olarak belirlenmiştir.
İşe alımlarımızda temel prensibimiz açık pozisyonlarımıza şirket ve pozisyon yetkinliklerimize uygun adayları yerleştirmektir. Yoğun olarak gerçekleşen işe alım süreçlerimizde Secretcv.com’u etkin şekilde kullanarak açık pozisyonlarımızı kapatmaktayız. Ayrıca çalışanlarımızın referansıyla gelen başvurular Pronet için oldukça önemli olup "Pronetliler Pronetliler’i Çağırıyor”adlı projemizle teşvik edici bir primlendirme sistemi kurmuş ve uygular durumdayız.

İşe alım süreçlerimizi kişilik envanterleri ve pozisyona bağlı olarak değerlendirme merkezi uygulamaları ile destekleriz. İşe başlayan tüm personelimize "Hep birlikte yaşıyoruz” adını verdiğimiz oryantasyon programına dahil ederiz. Bu program doğrultusunda şirketimizin tüm birimleri hakkında bilgi sahibi olan çalışanlarımız Pronet ailesinin bir üyesi olduğunu gerçek anlamda hisseder.

Performans değerlendirme ve ücret yönetimi konusunda neler söyleyebilirsiniz?

Her yıl düzenlenen performans değerlendirme sistemiyle performans ölçümlemesi yapıp bu doğrultuda çalışanlarımızın eğitim-gelişim ihtiyaçlarını şekillendiririz. Yine performans değerlendirme sonucuna bağlı olarak terfi – rotasyon gibi mevcut yeteneklerimizin gelecek planlamalarını gerçekleştiririz. Ücret noktasında ise araştırmalara katılarak sektöre ve piyasa şartlarına uygun, adil bir ücret yönetim sistemi uygularız.

Şirketinizin eğitim uygulamaları hakkında bilgi alabilir miyiz?

Şirketimizin büyüme hızına paralel olarak artan eğitim ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2011 yılı itibariyle Pronet Eğitim ve Gelişim Akademisi (PEGA) kurulmuştur.
Eğitim uygulamalarımız İşe alınan personelin eğitimi (Başlangıç Eğitimi), gelişim & refresh eğitimleri ve dış kaynaklı eğitimler olmak üzere üç ana başlık altında toplanabilir.


Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim