Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

The Green Park büyümeye devam ediyor

Kariyer Rehberi

The Green Park büyümeye devam ediyor
Grup otelinizden biraz bahseder misiniz, The Green Park Hotels & Resorts ne zamandır hizmet veriyor?

The Green Park Grubu, 1994’te turizm sektörüne girdi. İlk otelini 1995’deTaksim’de hizmete açan grubumuz, ikinci otelini Merter’de 2001 yılında hizmete açtı. Anadolu Yakası’nın ilk 5 yıldızlı oteli olan The Green Park Hotel Bostancı’yı ise 2003 yılında, 4 mevsim hizmet verdiğimiz Kartepe Turizm Tesisleri’ni ise 2005 yılında hizmete açtık.

Kaç bölgede faaliyet göstermektesiniz, toplam kaç çalışanınız bulunmakta?

Şimdilik Kocaeli ve İstanbul’daki 5 otelimiz ile turizme hizmet veriyoruz. Yaklaşık 1000 çalışanımız bulunmaktadır.

İşe alım otellerinizde ne şekilde uygulanıyor?

İşe alım süreçlerimiz İnsan Kaynakları Müdürlüğümüz tarafından yürütülmektedir. Tüm süreçlerimiz profesyonel şekilde pozisyonun gereklerine göre yetkinlik ve davranış bazlı mülakatlar ile harmanlanarak sürdürülmektedir.

Çalışanlarınıza sağladığınız olanaklar neler ve çalışan memnuniyeti için neler yapıyorsunuz?

Dış müşteri mutluluğunun iç müşteri mutluluğundan yani çalışan memnuniyetinden geçtiğine inanıyoruz. Personel toplantılarımızla, her ay gerçekleştirdiğimiz ayın elemanları ödüllerimizle, yılın personelleri ödüllerimizle ve daha pek çok imkanlarımız ile personelimizin başarısını ödüllendiriyoruz.

Otellerimizde ve merkezimizde açık ofis sitemi uygulanmaktadır. Tüm personelimiz, çalışma arkadaşlarımız kapalı kapılar ardındaki değil her zaman yanlarında hissettikleri birim yöneticilerine, genel müdürlerine ve merkez üst yönetimine rahatlıkla ulaşabilmekte ve fikir paylaşımında bulunabilmektedir. Bu sistem çok daha olumlu sonuçlar ve personel motivasyonu getirdiği için tüm grubumuzda uygulanmaktadır.


Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim