Kim Grup İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları

Kim Grup Hakkında

Türkiye' nin beş ilinde 133 KİM markalı mağazalarımız aracılığı ile, 2.336 çalışanımızla, müşterilerimize doğru ürünü, doğru üreticiden alarak doğru hizmet ve fiyatla müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Mağaza ağımızı, müşterilerimize daha etkili ulaşabilmek amacıyla sürekli ve hızlı bir biçimde genişletmekteyiz.

Şirketimiz, 1997 yılında ilk mağazasını açarak faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşundan itibaren Şirketimiz süpermarket formatında mağazalarıyla hizmet vermektedir. Bu konseptte ortalama 710 m²'lik alanlarda gıda, gıda dışı, şarküteri ve meyve-sebze ürünlerinin satışı yapılmaktadır.

Şirketimiz 2002 yılında aldığı kararla nevi değişikliğine giderek limited şirketten anonim şirkete çevrilmiştir. 2007 yılında yapılan hisse devriyle Şirket'in tüm hissesi Ersan Kardeşlere geçmiştir.

2008 yılında karlılık ve verimlilikten ödün vermeden İstanbul dışında da mağazalaşarak bölgesel bir zincir olma hedefi benimsenmiştir. Bu bağlamda 2008 ve 2009 yıllarında Şirketimiz İstanbul dışında Tekirdağ, Edirne ve Kocaeli'de de mağaza açarak operasyonunu İstanbul dışına da taşımıştır.

Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek hizmet kalitesinden ödün vermeyecek şekilde operasyonel süreçlerini değiştirebilen Şirketimiz, özel markalı (Private Label) ürünlere olan talep artışına paralel olarak 2018 yılında Kim markalı ürünler için bakliyat ve kuruyemiş tesisi kurarak özel markalı (Private Label) ürünlerin satışına başlamıştır.

Teknolojik gelişmeler ve pandemi sürecindeki tüketici alışkanlıklarının etkisiyle e-ticaret alanındaki satış hacminde hızlı bir yükselme yaşanmıştır. Yapılan sektör araştırmaları pandemi sürecinde e-ticaret hacminde %120 oranında kalıcı büyümenin meydana geldiğini göstermekte olup, Şirketimiz trendi takip eden yönetim anlayışı, hızlı operasyonel süreçleri ve güçlü alt yapısıyla e-ticaret alanında 2020 yılının ikinci çeyreğinden sonra faaliyetlerini artırmıştır.

KİM, başta müşteri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla, müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunmak için faaliyetlerine devam etmektedir.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

Kim Grup İş Başvurusu

Kim Grup, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Kim Grup firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Kim Grup ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Kim Grup iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Kim Grup iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim