Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tasarım İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tasarım
 • Moda Tasarım Elemanı

  Alldayİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması• Moda ve trendleri takip ederek, koleksiyon oluşturmak • Koleksiyonda yer alacak modellerin teknik dosyalarını hazırlayıp takibini yapmak, • Departmanlar ( Planlama, Model Hane, Dikim Hane vs) arasındaki koordinasyonu sağlamak, • Renk kartelalarını hazırlamak, • Departmana ait raporları hazırlamak. • Aksesuar, baskı ve nakış numunelerini takip etmek Çalışma Saatleri: 08.45 – 18.30 / C.tesi 08.45 – 13.00

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Hazır Giyim, Moda Tasarımı ve Tekstil bölümlerinden mezun, • MS Office programlarını iyi derecede bilen • Modayı ve yeni trendleri takip eden, araştırmacı bir yapıya sahip • Renk, kumaş, aksesuar ve dikim konularında bilgili, • Ekip çalışmasına yatkın, sosyal ilişkilerinde başarılı, • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden • Çalışma ikameti Küçükçekmece, Beşyol metrobüs güzargahı yol üzerindedir.

  Sektör: Tekstil, E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Yardımcı, Asistan

 • İş AçıklamasıProje departmanında standartlara uygun tasarımda yeni ArGe projelerinin çizimi, Siparişi alınan makinelerin, imalata ve montaja yönelik çizim çalışmalarının gerçekleştirilmesi, Mevcut ürünlerde iyileştirmeler yapılması,

  Aranan NiteliklerÜniversite, MYO Makine Konstrüksiyon bölümlerinden veya Teknik Eğitim Makine Konstrüksiyon Öğretmenliği bölümlerinden mezunu, Analitik düşünebilen ve çözüm üretebilen, inisiyatif kullanabilme yetisine sahip olan, Bilgi ve tecrübesini geliştirme, mesleğinde ilerleme hedefi olan, İnsan İlişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın olan, SOLİDWORKS PROGRAMINI AKTİF KULLANABİLEN MAKİNA KONSTRÜKSİYON ÇİZİMİ YAPACAK MS. Office (Word, Excel) programlarını, Solid Works programlarını kullanımında en az 5 yıl deneyimli olan, Sigara kullanmayan, 30-35 YAŞ ARALIĞINDA İzmit losyonda ikamet eden bay veya bayan eleman (Erkek elemanların askerliğini yapmış olması gerekmektedir). EHLİYETİ OLUP AKTİF ARABA KULLANABILEN

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıÖrme, bayan dış giyim alanında Avrupa pazarı için üretim ve ihracat yapan firmamıza "BASKI-NAKIŞ SORUMLUSU " arıyoruz.

  Aranan NiteliklerBaskı nakış takibinde en az 5 yıl tecrübeli, Dinamik ve hızlı üretim temposuna ayak uydurabilecek, Emprime -Sublime baskı, Boncuklu - Payetli nakış, Taş vb.pres uygulamaları ve El işleme konularında yeterince teknik bilgiye sahip, Detaylara önem veren, İletişim, İnsan ilişkileri ve takip yeteneği güçlü, Kesim programını takip ederek ilgili atölyelere önceden program yapabilen, İşlem başlangıcında gerekli kontrolleri yaparak onay verebilecek, Müşteri beklentilerine göre kalite ve termini de göz önünde bulundurarak takibini yapabilecek, Tekstil yada moda tasarımı , ilgili meslek okulu yada meslek lisesi mezunu, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıPLASTİK ENJEKSİYON ÜRÜNLERİ VE PLASTİK ŞİŞİRME ÜRÜNLERİ TASARIMI YAPACAK, MEVCUT TASARIMLARIN GELİŞTİRİLMESİNİ SAĞLAYACAK, TASARLANAN ÜRÜNLERİN DAHA ÖNCE PİYASAYA SUNUMU HAKKINDA ENDÜSTRİYEL TASARIM, FAYDALI MODEL VS. ARAŞTIRMALARI YAPACAK TASARIMCI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerTercihen Solidworks programı kullanarak ürün tasarımı yapabilen, Autocad proğramına hakim, Ürün tasarımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tam zamanlı olarak çalışacak, disiplinli sorumluluk alabilen ve uzun vadeli çalışmayı düşünen, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, aynı zamanda proje sorumlusu olara çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkeklerde askerliğini yapmış, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar civarında ikamet eden tasarımcı alınacaktır.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Model Makineci

  Çetinkayaİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA MAĞAZALAR ZİNCİRİ’nin Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Model Makineci arıyoruz. Ürünün işlem sırasını tespit etmek. Dikim öncesinde ve dikim sonrasında kullanılacak araç gereçleri kullanıma hazırlamak. Büyük ve küçük parçaların kesimden sonra düzeltme işlemi olan regula işlemini yapmak. Model doğrultusunda oluşturulan parçaların sırasına göre dikimini ve birleştirilmesi işlemini yapmak.

  Aranan NiteliklerMakine ve dikiş teknik bilgim iyi düzeyde diyorsan, Dokuma ve erkek dış giyimde en az 3 yıl model makinecilik deneyimine sahipsen, İletişimin güçlü ve ekip çalışmasına uygunsan, Titiz ve düzenli çalışıyorsan başvurunu bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Model Makinacı

 • Mimari Tasarım Uzmanı

  Adil Işık Groupİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, "Mimari Tasarım Uzmanı" arıyor. Projelerin detaylandırılması, uygulanması takiplerini yapmak ve proje çalışmalarına katkı sağlamak, Mimari proje ve çizimlerde sorumluluk almak, Sorumlu olduğu projede görevli teknik ekibi yönlendirmek ve denetlemek, Projeler kapsamında kalite, termin, planlama ve maliyet çalışmalarını gerçekleştirmek, Mimari konseptlerin gelişimine, yenilenmesine yönelik araştırmalar yapmak, dünya mağazacılık trendlerini takip etmek. Adil Işık Group Şirket'inde dumansız yaşama destek olmak ve sağlıklı yaşam alanları yaratmak amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip adaylar arasında sigara içmeyen adaylar tercih edilmektedir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık / İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Perakende sektörüyle ilgili, Mağazacılık alanında konsept, detay, teknik çizim, uygulama ve malzeme bilgisine sahip, MS Office, Autocad ve 3DStudio Max programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Render ve Photoshop programlarını bilen, Uygulama takibini yapabilecek, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Tercihen ingilizce bilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Analitik yönü kuvvetli, iletişim becerisi yüksek, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıTürkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, "Mimari Uygulama Uzmanı" arıyor. Projelerin detaylandırılması, uygulanması takiplerini yapmak ve proje çalışmalarına katkı sağlamak, Sorumlu olduğu projede görevli teknik ekibi yönlendirmek ve denetlemek, Mimari proje ve çizimlerde ihtiyaç halinde sorumluluk almak, Mimari konseptlerin gelişimine, yenilenmesine yönelik araştırmalar yapmak, dünya mağazacılık trendlerini takip etmek. Adil Işık Group Şirket'inde dumansız yaşama destek olmak ve sağlıklı yaşam alanları yaratmak amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip adaylar arasında sigara içmeyen adaylar tercih edilmektedir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektörüyle ilgili, Mağazacılık alanında konsept, detay, teknik çizim, uygulama ve malzeme bilgisine sahip, MS Office, Autocad programlarını bilen, Uygulama takibini yapabilecek, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Kendisine bağlı ekipleri yönetebilecek, Organizasyon becerisine sahip, Hakediş ve metraj konularında deneyimli, Tercihen ingilizce bilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Analitik yönü kuvvetli, iletişim becerisi yüksek, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar, Uzman

 • İş AçıklamasıPerakende elektrik satış sektöründe faaliyet gösteren lider firmamıza Sosyal Medya & Görsel Tasarım Uzmanın aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Photoshop, Adobe Illustrator ve CorelDRAW başta olmak üzere ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tüm sosyal medya platfomlarında (Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Google vb.) iletişim stratejilerine uygun olarak içerik paylaşımlarını yapabilecek yaratıcılığa sahip, Sosyal medya platformlarına ilişkin performans ve kullanıcı verilerini analiz edebilen, raporlama konusunda deneyimli, Sosyal medyada ve dijital platformlarda reklam yönetimi konusunda bilgi sahibi, Detaylara önem veren, takipçi, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Sosyal medya ve dijital pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli, Temel matbaa ve dijital baskı teknikleri, baskı öncesi hazırlık ve matbaa konularında deneyimli, Planlama, önceliklendirme ve iş takibi becerisine sahip, Dinamik, sorunluluk sahibi, sabırlı, iletişim becerisi yüksek, Yeniliklilere açık, yaratıcı, araştırmacı, sunum hazırlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.

  Aranan NiteliklerSosyal medya, web sitesi ve dijital pazarlama gibi alanlarda dijital görselleri hazırlamak, Dijital medya satın alma sürecini ve dijital reklam projelerini geliştirmek, yürütmek ve raporlamak, Marka iletişim çalışmalarına dijital pazarlama alanında destek vermek, Sosyal medya üyelikleri ve reklam planlarını yönetmek Sosyal medyada takipçi sayısını arttıracak çözümler üretmek, Kurumsal tanımım için görseller ve grafikler hazırlamak, Sosyal medya hesaplarına gelen soru ve sorunları yetkililere iletmek ve cevaplamak,

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Enerji

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Tasarımcı, Grafiker

 • Web Tasarımcı

  Yceo Bilisim Teknolojileriİstanbul Anadolu 23 Eylül 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz Bünyesinde E-Ticaret ve E-Ticaret Bileşenleri Tasarımları Konusunda Deneyimli Grafik Tasarımcıları Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler24 Yaşını Doldurmuş 2 Sene Askerlik Problemi Bulunmayan Adobe veya Benzeri Uygulamaları Kullanabilen Görsel Yetenege Sahip Tasarımcılar.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Kartela Elemanı - İstanbul

  İmzaİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Halkalı Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere KARTELA ELEMANI aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler  Kartela konusunda deneyimli, Tasarım Geliştirme çalışmaları sırasında verilen görevleri yerine getirebilen, İletişim yeteneği güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, 25-30 yaşlarında, Tercihen teksil konusunda eğitim almış, Bayan adaylar,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Modelist, Grafiker, Sorumlu, Stilist

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek ve; Kendi koleksiyonumuz, müşteri koleksiyonları ve iştirak edilen fuarlar için; trend, dizayn, müşterinin beğenisi, ebatlar gibi kriterleri göz önünde bulundurarak belirlenen termine uygun olarak kreasyon hazırlamak, Hazırlanan tasarımları Pazarlama Birimine sunarak müşterek karar vermek, kararlaştırılan dizaynın çizimi ve uygulamasını ilgili sorumlularla beraber çalışarak ürünün planlandığı gibi imal edildiğini izlemek. Pazarlama birimi ile sürekli iletişim halinde olup, müşterilerin belirttiği tema veya müşterinin gönderdiği mail, katalog, havlu, kumaşa göre desen çizimleri yapmak, uygulanabilirliği için Desen Uygulama Birimi ile değerlendirmek, uygulamak ve çıktıyı Pazarlama Birimine sunmak, görevlerini yürütebilecek '' DESEN TASARIMCISI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin güzel sanatlar fakülteleri veya meslek yüksek okullarından mezun, Tercihen dokuma/örgü teknikleri konusunda bilgi sahibi, Sektörel araştırmalar yaparak hayal gücünü ve yaratıcılığını ürüne yansıtabilen, Etkili iletişim kurabilen, iş takibini ve zaman planlamasını yapabilen, 30 yaşını aşmamış, Denizli'de ikamet eden ve/veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar aramaktayız. Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar olabilir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Modelist, Uzman, Stilist

 • İş Açıklaması• Doğrudan pazarlama esaslı kampanyaların konsept bulma aşamasında yaratıcı çalışmalarda bulunmak • Kampanyalar ile ilgili araştırma yapmak, fikir ve öneri geliştirmek • Kampanyaların tasarımını gerçekleştirmek • Şirket kurumsal tanıtım materyallerinin içeriklerini oluşturmak. Sunumlar için içerik oluşturulmasına destek vermek • Projelerin yürütülmesi için gerekli diğer çalışmalara destek vermek (Araştırma yapmak, sunumlara destek olmak, fikir ve öneri geliştirmek) • Şirket içi ve diğer departmanlara görsel konularda destek vermek • Kampanyalar ile ilgili basılı ve elektronik arşiv oluşturulmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler• Illustrator, Photoshop,Indesing,MS Office programlarına hakim, • Dijital dünyanın dinamiklerine hakim, görsel yönü güçlü olan, • Yaratıcı kampanya fikri geliştirmek, tasarım, metin yazımı, içerik geliştirme konusunda en az 1 yıl deneyimli, • Sosyal medyanın dilinden anlayan tasarımlar yaratabilecek, • E-bülten, mailing, mektup, kutu vs. tasarım çalışmaları gerçekleştirmiş, • Stratejik pazarlama yaklaşımları geliştirmede, sunmada konusunda hevesli, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, hızlı davranabilen,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Grafiker

 • Mimar - İç Mimar

  Bakış İnş. Mimarlıkİstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıGayrettepe' de bulunan firmamız için şantiye ve ofiste görevlendirilmek üzere Mimar - İç Mimar takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMağaza iç dekorasyonu konusunda tecrübesi olan, Autocad, 3D Max, Ms Office programlarını kullanabilen, Ofis ve şantiye işlerinde iş takibi ve sonuçlandırmasını yapabilecek, Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ehliyeti olan ve araç kullanmada tecrübeli Erkek adayların askerllikten muaf olması Tercihen İngilizce bilen

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Designer

  Can Moda Tekstilİstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAvrupa ülkelerine, örme kumaştan bayan dış giyim konfeksiyon imalatı ve ihracatı yapan firmamıza Müşteri talepleri ve istekleri doğrultusunda ürün tasarlayabilecek, tasarlanan ürünlerin her aşamsını takip edebilecek "DESIGNER" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Grafik, Tasarım veya ilgili bölümlerinden mezun , Tekstil grafik tasarımı konusunda en az 10 yıl deneyim sahibi , İngilizce bilen, Baskı-nakış tekniklerini bilen, Corel Draw, Photoshop, Illustrator başta olmak üzere grafik programlarını aktif olarak kullanabilen, Portfolyosu güçlü, Renk ve kompozisyon bilgisine sahip, Yaratıcı, problem çözme, analitik düşünme, planlama, organizasyon ve iletişim becerisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, detaylara önem veren ve sorumluluk sahibi,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı, Desinatör

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Makine Tasarım Sorumlusu" arıyoruz. Şirketin Ar-Ge merkezinde görev alarak, yeni proje tasarımları, ürünlerin teknik parça çizimleri konularında çalışacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya MYO Makine bölümlerinden mezun, Makine üretim sektöründe, 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Çok iyi derecede Solidworks programı kullanabilen, AutoCAD programı bilen, Hayal etme yetisine sahip, 3 boyutlu düşünebilen, Ekip çalışmasına inanan, Kendisini geliştirmeye açık, İzmir'de ikamet eden (Yeşildere - Bayraklı - Karşıyaka - Çiğli güzergahlarına servis mevcuttur), Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: İmalat, Makine

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıÜrün tasarımı ve mühendislik alanında hizmet veren firmamızda çalışmak üzere, Ürün geliştirme ekibinde yer alacak Tasarımı yapılan ürünlerin parça ve montaj çizimlerini yapacak Prototip ve üretim süreçlerini yönetecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği, Teknik Eğitim / Teknoloji Fakültesi veya MYO mezunu 3D / 2D parça ve kalıp modelleme programlarından en az birini çok iyi derecede kullanabilen Plastik parça / plastik kalıp tasarımı ve üretim süreçleri hakkında bilgi sahibi Sac metal tasarımı ve üretim süreçleri hakkında bilgi sahibi İmal usüllerine ve malzeme bilgisine hakim Tasarım ve Ürün Geliştirme konusunda çalışmaya hevesli, öğrenmeye açık Tercihen, Tasarım veya Ar-Ge alanında çalışmış, en az 2 yıl deneyimli Sorumluluk alabilen, takım çalışmasına yatkın Seyahat engeli bulunmayan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek

  Sektör: Mühendislik, Makine, Endüstri

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker, Teknik Ressam

 • İş Açıklaması24 yıldır faaliyet gösterdiği Dijital Baskı Makineleri sektörünün öncü firması Optimum Digital Planet Fabrika Test ve Kalibrasyon Departmanında görevlendirilmek üzere Dijital Baskı Yazılım, Test ve Kalibrasyon Uzmanı aranmaktadır. Dijital Baskı Makineleri RIP yazılımlarının yönetilmesi Dijital Baskı Makinesi baskı performans testlerinin yapılması Dijital Baskı Makinesi renk ayarlarının yapılması Dijital Baskı Makinesi Kalibrasyonlarının yapılması Şirket içi/dışı eğitimler düzenlenmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik veya Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun İyi derece İngilizce bilen Grafik tasarım bilgisi olan Tercihen renk konusunda bilgi sahibi Tercihen dijital baskı makineleri hakkında bilgi sahibi Tercihen RIP programları hakkında bilgi sahibi Tecrübesiz veya en fazla 2 yıl tecrübeli MS Office programlarına hakim Takım çalışmasına uyumlu, iletişim becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı Analitik düşünme yeteneği yüksek Disiplinli, sorumluluk sahibi, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Sürücü belgesi ve araç kullanım tecrübesi olan Yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli bulunmayan İstanbul Anadolu Yakası (Pendik/Tuzla) ikamet eden

  Sektör: İmalat, Mühendislik

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve çiziminde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun, b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen daha önce benzer görevler üstlenmiş d. Proje okuyabilen, çizebilen e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Uyumlu, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tasarımcı, Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • Tasarım Yöneticisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİlgili Üniversitelerden, Fakültelerden ve Bölümlerden Mezun İyi Derecede Yabancı Dil Bilgisi (Tercihen İngilizce) Olan Tasarım Programlarını Bilen ve Kullanan Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlişkisi Olmayan İstanbul’da İkamet Eden Yurt Dışı ve Yurt İçi Seyahat Engeli Olmayan Kadın Hazır Giyim Tasarımı Konusunda Deneyimli Aksesuar, Dikim, Dokuma, Kalıp, Kumaş, Örme ve Triko Konularında Bilgili İletişimi Güçlü ve İnsan İlişkilerinde Başarılı Takım Çalışmasına Uyumlu ve Sosyal Planlı ve Organize Çalışmayı Kendine İlke Edinmiş Sorumluluk Anlayışı Yüksek ve Vizyoner Analitik, Araştırmacı ve Detaycı Yenilikleri Takip Eden ve Uygulayan

  Aranan NiteliklerMüşterilerin beklenti-isteklerini karşılayan ve markanın konseptine uygun özgün ürünleri tasarlamak. Üretim sürecini takip ederek mevcut koleksiyonun planlı ve düzenli olarak işleyişini sağlamak. Yurt içi-Yurt dışı fuarları yakından takip ederek moda ve trendleri araştırmak. Hızla değişen moda ve trendler doğrultusunda mevcut koleksiyonunu geliştirerek yeni fikir ve projeler üretmek. Rakip analizleri yapmak. Ürün performans raporlarını incelemek ve yeni koleksiyon oluşturulurken bunları dikkate almak. Sezon renklerine, ürünlerde kullanılacak olan aksesuarlara, dikiş ipliğine vb. kriterlere karar vermek. Alanında lider konumda bulunan şirketimizin Üretim Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere uygun “Tasarım Yöneticisi” arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıFUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN FİRMAMIZIN İKİTELLİ MASKO ŞUBESİNDE BULUNAN TASARIM BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerDEVLET ÜNİVERSİTELERİNİN İÇ MİMARLIK veya ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE 3D MAX ve AUTOCAD PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, İNGİLİZCESİNE GÜVENEN, SEKTÖRDE EN AZ İKİ YIL DENEYİMLİ, REFERANSLARINA VE PORTFOLYOSUNA GÜVENEN, YAPTIĞI TASARIMI İMALATLA SONLANDIRABİLECEK, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, BAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN. (PERSONEL SERVİSİMİZ YOKTUR.)

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Tasarımcı, İç Mimar, Görsel Yönetmen

 • İş Açıklaması2001 Yılından Bu yana Sektörünün Öncüsü Olan Firmamızda görevlendirilmek üzere Web sitesi çalışmalarımıza gerektiğinde yazılımsal ilaveler ve güncellemeler yapacak, Mevcut projelerin geliştirilmesi, kontrolü, bakım ve desteğini sağlayacak, Sektördeki yenilikleri takip ederek yeni web siteleri hazırlayacak, var olan işlevselliğini artıracak, Alanında firmamıza katma değer sağlayacak yeni projeler üretebilecek, Görev tanımında yer alan çalışmaları projelendirebilecek, İş akışı sürelerine uyabilecek, Uzun süreli kariyer hedefi olan bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız

  Aranan NiteliklerPHP & MySQL konusunda uzman Web tabanlı projelerde en az 1 yıl deneyimli (CSS, HTML, jQuery Javascript, Ajax vb.) konularına bilgi sahibi Sıfırdan proje üretebilecek,web tasarımı çevirebilicek. Görsel metaryalleri web tabanlı projelere uygulayabilecek. SEO (Search engine optimization) ve Google Analytics, konusunda bilgili ve tecrübeli, Kendini geliştirme ve sürekli öğrenme konusunda istekli Sistemli ve planlı çalışma disiplinine sahip Ekip çalışması sürecini en az bireysel çalışma süreci kadar iyi yönetebilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış yada en az 2 yıl tecil ettirmiş.

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • İş AçıklamasıYaratıcı, web ve mobil ara yüz tasarımı yaparım. Burada yazdıklarınızı ANLADIM ve çok YARATICIYIM diyorsanız: yazılımcılar içinde tek başına bir yaratıcı insan olmaktan çekinmiyorsanız, aradığımızın SİZ 'olduğuna inanıyorsanız, buyrun sizi bekliyoruz, buton oralarda bir yerlerde...

  Aranan NiteliklerTasarım Programları, Web mimarisi, Responsive design, HTML5, CSS, Javascript ve UX Kullanıcı Deneyimi ve UI Kullanıcı Ara yüzü Tasarımı konularında bilgili. Referans proje gösterebilecek Çığır açan ara yüzler ve tasarımlar yaparım diyen, Yazılımcılar ile takım oyuncusu olarak konuşabilen, Daha öncede projeler yapmış deneyimli, çok deneyimli, ya da hemen aşarım, Bursa’da yaşayan, yazın denizde, kışın Uludağ’da, hafta içi doğal alanlarda ve iş saatinde üniversite kampüsünde teknoloji geliştirme bölgesinde çalışırım, Sorumluluk sahibiyim proje üretirim, en az 2 yıl veya daha uzun soluklu çalışmaya niyetliyim, enerji doluyum, meraklıyım ve o benim diyorsanız! Bursa’yı bilmeyenlere de bir faydamız olsun. bursa.com.tr

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Web Master, Web Designer, Tasarımcı, Grafiker

 • Tasarımcı

  Raw Denimİstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıDENİM VE DOKUMA PANTALON, CEKET, ELBİSE, GÖMLEK VE BUNA BENZER ÜRÜNLERİN PFD KUMAŞINDAN PARÇA BOYA TASARIMINI VE TAKİBİNİ YAPABİLEN

  Aranan NiteliklerDENİMDE 10 YIL DENEYİMLİ LALELİ PİYASASINI İYİ BİLEN YIKAMA, BASKI, NAKIŞ VE DENİM KUMAŞINDA TECRÜBELİ 25-35 YAŞ ARASINDA

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İç Çamaşır ve Mayo Model Makinacısı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTasarımcı ve Modelistten gelen çizime ve ölçülere (teknik föye) göre uygulamaya geçilmesi, Bayan iç çamaşır ve sütyen ürünlerinin numune ve üretim kalıplarına göre doğru dikilmesi ve kritikler hakkında modelistin zamanında bilgilendirilmesi, işlemlerinden sorumlu olacak,

  Aranan NiteliklerAlanında en az 5 yıl deneyimli, Bayan iç çamaşır ve sütyen konusunda dikiş bilgisi tam olan, Hızlı ve seri çalışan, Verilen modelin zamanında askılanmasını sağlayacak, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı çalışabilecek, Genel Müdürlüğümüzde görev alacak İÇ ÇAMAŞIR VE SÜTYEN MODEL MAKİNACISI aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Model Makinacı

 • İş AçıklamasıKırtasiye, hediyelik eşya, tanıtım ve promosyon alanlarında faaliyet gösteren, sektöründe fark yaratan ve yenilikçi ürünler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere "tasarım yönü kuvvetli" grafiker aramaktayız. Ürünlerin tanıtım görsellerinin hazırlanması, ambalaj ve görsel ürün tasarımı, baskı süreçlerinin takip edilmesi çalışanımızın ana görevi olacaktır.

  Aranan Nitelikler- Böyle de olur mantığını sevmeyen! ve en iyisini hedefleyen - Yaratıcı, özgün fikirler üreten ve uygulayabilen - Temel matbaa, dijital baskılar ve malzemeleri konusunda bilgili - Tercihen Üniversitelerin Grafik / Görsel Sanatlarla ilgili bölümlerinden birini bitirmiş olan - Özellikle Adobe illustrator & Photoshop veya Corel uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen - Detaylara önem veren - Çalışma disiplinine sahip - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Kırtasiyecilik, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Grafiker

 • Tasarım Elemanı - İstanbul

  İmzaİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Halkalı Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere TASARIM ELEMANI aramaktayız.    

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Corel Draw programını kullanabilen, Tercihen Erkek klasik giyimde 3 yıl çalışmış ve Dokuma ürün grubunda (takım elbise, gömlek, pantolon, ceket) tecrübeli, Ürün grubunun üretim planlama süreçlerine hakim ve sorumluluğunu alabilen, Tasarım Geliştirme çalışmaları sırasında verilen görevleri yerine getirebilen, Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşıma sahip, İletişim yeteneği güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden, 26-30 yaşlarında, Bayan adaylar,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Grafiker, Modelist, Sorumlu, Stilist, Tasarımcı

 • İç Mimarlık ve Dekorasyon Eğitmeni

  Bilişim Eğitim Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 24 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAkademik eğitimler veren eğitim kurumumuz bünyesinde Dönemsel veya Proje bazlı olarak (hafta içi veya hafta sonu) çalışabilecekİç Mimarlık ve Dekorasyon Eğitmeni aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin İç Mimarlık veya Mimarlık bölümlerinden mezun, * İç mekan tasarımında uzman derecesinde bilgili ve malzeme konusuna hakim, * Tercihen alanında eğitmenlik deneyimi olan veya bu konuda kendini yeterli gören, * Tercihen bilgisayar destekli tasarım konusunda bilgi sahibi olan, özellikle autocad, * Yaratıcı ve özgüveni yüksek, * İnsan ilişkilerinde başarılı,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Mimar, Eğitmen, İç Mimar

 • İş AçıklamasıKurumsal sitelerimizin geliştirmesinde görev alacak Front-End developer aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerHTML5 ve CSS'e hakim, katman tabanlı kodlama yapabilen,tablosuz sayfa yapısı tasarlayabilen, Responsive tasarım hakkında mutlaka deneyimli ve tecrübe sahibi Çok İyi derecede Javascript yazabilen, Tercihen JQuery bilen, Web tasarımı konusunda deneyimli ve yaratıcı fikirler sunabilen, Optimizasyon ve seo konusunda tecrübe sahibi, Gerektiğinde tasarıma müdahale edebilecek ve tasarımı devam ettirebilecek kadar Photoshop gibi uygulamaları kullanabilen, Browser uyumluluğunu sağlama konusunda deneyimli (internet explorer, mozilla, safari), Web 2.0 gibi yeni teknolojileri takip eden ve uygulayan, E-ticaret uygulamalarında tecrübeli ya da istekli, Yeni proje üretebilecek, web tasarımına çevirebilecek, Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, İngilizce bilen adaylar tercih edilecektir. Teknik Bilgi : İyi düzeyde HTML5, CSS 3, Javascript JQuery, Responsive tasarım konularında bilgi ve tecrübe sahibi Tercihen PHP konularında bilgi sahibi

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Web Designer

 • İş AçıklamasıO İŞİN TANIMI: Ongan Holding farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Ongan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa olarak faaliyet gösteren şirketimizin Avcılar Mağazasında, kumaş kılıf sistemli kanepe, koltuk, yastık, yemek masa seti ve aksesuarlar gibi ürünlerimizin projeli satışlarda müşterilerimize sunumu ile ilgili görsel çalışmalar düzenleyip,satışa destek olabilecek, farklı mecmualarda kullanılmak üzere ürünlerimizin görsel renderlerını hazırlamada destek olabilecek ,aşağıdaki özelliklere uygun " Endüstriyel Tasarımcı ve ya İç Mimar " ekip arkadaşı arıyoruz. Sunulan İmkanlar: Yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple çalışma ortamı. Sektörde kendini geliştirme ve yenilikleri takip edebilme imkanı. Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. SGK, servis, yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır. Fabrikamız Esenyurt’ta bulunmaktadır

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İç Mimarlık ve ya Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümlerinden mezun , Mağaza, hotel ,villa, hastane,daire gibi müşteriden gelen proje ve yerleşim taleplerinde, ürünlerimizin kullanımı ile ilgili 2 boyutlu ve 3 boyutlu görselleştirme tekniklerini kullanarak sunum hazırlayabilecek, Rhino,Keyshot, Autocad, 3 d max ve vray programlarına hakim, Teknik çizimler ile malzeme seçimi yapıp, üretim çizimleri hazırlayabilecek teknik bilgiye sahip, Mobilya sektöründe en az 3 yıl çalışması değerlendirmede avantaj, İyi düzeyde İngilizce bilen,(Mülakat İngilizce olarak yapılacaktır.) Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu. Seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış olması

  Sektör: Mimarlık, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, İç Mimar

 • Desinatör

  Aydın Mensucatİstanbul Avrupa 23 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Genel Merkezli, Aydın Mensucat Döşemelik Kumaş A.Ş. ‘nin Başakşehir 'deki entegre tesisinde üretilen Döşemelik Kumaşların desen tasarımında görevlendirilmek üzere; KADİFE, SATEN, DİJİTAL bölümlerine;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar bölümünden mezun, Desen tasarımı konusunda en az 1 yıl deneyimli Firmamızın desen, tasarım, trend ve imaj öncülüğüne katkı sağlayacak , EAT,COREL,PHOTOSHOP programını kullanabilen, Kreatif yönü kuvvetli Bay / bayan Desinatörler alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Asistan

İş Habercisi - Tasarım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?