Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tasarım İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tasarım
 • Tasarım Mühendisi

  Manpower Maltepeİstanbul Anadolu 8 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıUluslararası alanda Makine sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Tasarım Mühendisleri" arıyoruz; Savunma,otomotiv, gaz sektörlerinden müşterilerin taleplerine istinaden makinelerin ve tüm parçalarının tasarımlarının gerçekleştirilmesi, Üretimde karşılaşılan sorunlara istinaden tasarım revizasyonlarının yapılması, Tasarımı yapılan sistemlerin test ve doğrulama, teknik dokümantasyon süreçlerinin yürütülmesi, Tasarımı yapılan parçaların prototip imalatını takip etmek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Tasarım veya Ar-Ge alanında çalışmış, İmal usullerine ve malzeme bilgisine hakim, Mekanik ve hareket sistemleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Teknik resim standartlarına hakim, SolidWorks programına hakim ve kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Sorumluluk alabilen ve takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıŞirketimizin İstanbul Şişli' de bulunan Turizm Organizasyon Hizmetleri kapsamında Grafik Tasarım Yönetici Yardımcısı kadrosunda görevlendirilecek genel niteliklerde belirtilen özelliklere sahip Bay personel arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Grafik Tasarım ve Görsel İletişim tasarımı vb. bölümlerinden mezun, Reklam ajansında veya benzeri alanda en az 3 yıl tecrübeli, Müşteri odaklı projelerde yer alıp ,yeni tasarımlar geliştirmek, Tasarımların üretim süreçlerinin takibini yapmak, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, InDesing, gibi tasarım programlarına hakim Tercihen 3D max program bilgisi olan, Konusunda portfolyo sunabilecek, Daha önce hazırladığı çalışmaları referans gösterebilecek Özellikle Sahne, podyum, dekor alanlarında tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı Sorumluluk bilincine sahip ve iletişimi güçlü olmak, Ekip Çalışmasına yatkın ve esnek çalışma saatlerine uygun, Tercihen İngilizce bilen, Istanbul’da ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış Bay çalışma arkadaşı aranmaktadır İş başvurusunda bulunan adayların görüşmeye portfolyo ile birlikte gelmeleri gerekmektedir.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Yönetici Sekreteri, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması24 yıldır faaliyet gösterdiği Dijital Baskı Makineleri sektörünün öncü firması Optimum Digital Planet Fabrika Test ve Kalibrasyon Departmanında görevlendirilmek üzere Dijital Baskı Yazılım, Test ve Kalibrasyon Uzmanı aranmaktadır. Dijital Baskı Makineleri RIP yazılımlarının yönetilmesi Dijital Baskı Makinesi baskı performans testlerinin yapılması Dijital Baskı Makinesi renk ayarlarının yapılması Dijital Baskı Makinesi Kalibrasyonlarının yapılması Şirket içi/dışı eğitimler düzenlenmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik veya Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun İyi derece İngilizce bilen Grafik tasarım bilgisi olan Tercihen renk konusunda bilgi sahibi Tercihen dijital baskı makineleri hakkında bilgi sahibi Tercihen RIP programları hakkında bilgi sahibi Tecrübesiz veya en fazla 2 yıl tecrübeli MS Office programlarına hakim Takım çalışmasına uyumlu, iletişim becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı Analitik düşünme yeteneği yüksek Disiplinli, sorumluluk sahibi, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Sürücü belgesi ve araç kullanım tecrübesi olan Yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli bulunmayan İstanbul Anadolu Yakası (Pendik/Tuzla) ikamet eden

  Sektör: İmalat, Mühendislik

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Tekniker

 • Modelist

  MODAYSAİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıOsmanbey’de hazır giyim üzerine faaliyet gösteren firmamıza Abiyede EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ Modelist alınacaktır. Aranan özellikler aşağıda belirtilmiştir.

  Aranan NiteliklerABİYE grubunda en az 5 yıl deneyimli, AUDOCES programı kullanabilen ya da verilecek eğitim sonrasında kısa sürede programı kullanabilecek Dikim tekniklerine hakim, Kalıp, dijit, serileme, ölçü tablosu hazırlamada bilgisi olan, En az 5 yıl deneyimi olan, Kalıbı çıkarılan modelin kesim ve dikim aşamalarında ilgili ekibe modelle ilgili bilgi vermek, Modellerin dikimin sonuçlanmasını sağlamak, Dikilen modeli ilik, aksesuar, el işi, ütü için ilgili birimlere teslim etmek, Tam zamanlı çalışabilecek bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Stilist

 • Model Makineci

  Çetinkayaİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA MAĞAZALAR ZİNCİRİ’nin Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Model Makineci arıyoruz. Ürünün işlem sırasını tespit etmek. Dikim öncesinde ve dikim sonrasında kullanılacak araç gereçleri kullanıma hazırlamak. Büyük ve küçük parçaların kesimden sonra düzeltme işlemi olan regula işlemini yapmak. Model doğrultusunda oluşturulan parçaların sırasına göre dikimini ve birleştirilmesi işlemini yapmak.

  Aranan NiteliklerMakine ve dikiş teknik bilgim iyi düzeyde diyorsan, Dokuma ve erkek dış giyimde en az 3 yıl model makinecilik deneyimine sahipsen, İletişimin güçlü ve ekip çalışmasına uygunsan, Titiz ve düzenli çalışıyorsan başvurunu bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Model Makinacı

 • Web Tasarım Uzmanı(Bayan )

  Bas Aküİstanbul Anadolu 15 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1958 yılında kurulan firmamızda çalışmak üzere, Web Tasarım Konusuna Hakim Web Tasarım Uzmanı Bayan Eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler23-35 yaş arasında, Web tasarım bölümünde deneyimli, Kartal ve çevresinde ikamet eden, BAYAN WEB TASARIM UZMANI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman

 • Tasarım Sorumlusu (Çanta - Ayakkabı)

  Desa Deriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEğer "ben” Moda Dünyası’nın içinde yer almalıyım diyorsanız, eğitim, yetenek, yabancı dil, sabır, azim ve en önemlisi tutku bunların hepsi bende var diyorsanız, Ülkemizin önde gelen markası olan DESA’nın yurtiçi ve yurtdışı mağazalarnda koleksiyon hazırlamak isterim diyorsanız, ÇANTA VE AYAKKABI TASARIM ekibimize sizide bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Moda Tasarım ya da Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, · Konusunda en az 5 yıl deneyimli, · Dünya moda ve trendlerini yakından takip eden,bu doğrultuda yeni fikirler ve projeleri doğru kalite ve zamanda üretebilen, · Tasarlanan modeli, modelhane ve üretim departmanına aktarabilecek ve takibini yapacak, · Deri, metal aksesuar ,kalıp teknikleri konusunda bilgili, · Ekip çalışmasına yatkın, sosyal ilişkilerinde başarılı.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıGelişen ve büyüyen, alanında öncü firmamızın Varyant bölümünde çalışacak;

  Aranan NiteliklerTercihen Güzel Sanatlar mezunu En az 3 yıl tecrübeli Desen çizim programlarına hakim Modayı / gündemi takip eden ve tasarımlarına uygulayabilen Görsel tasarım yeteneği gelişmiş, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı, yetenekli Bay veya bayan "Varyant Uzmanı" arıyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Desen Tasarımcısı

  Evdemaİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıEv Dekorasyon Malzemeleri satışında Sektörün lideri EVDEMA nın, Bünyesinde bulunan, Silivri de kurulu DU&KA Duvar kağıdı fabrikasının Grafik Tasarım Departmanı'nda görevlendirilecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun Konusunda 3 yıl deneyimli, Alanında gerekli programlara vakıf (Illustrator, Photoshop, Indesign ) Analitik Düşünebilen Gelişime Açık, Kariyer Hedefleyen İstanbul Esenyurt ve Silivri civarı ile Küçükçekmece Silivri arası E5 e yakın yerlerde ikamet eden, Grafik Tasarım Elemanı Arıyoruz.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Desinatör

 • Photoshop Operatörü

  Evidea.comİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıE-ticaret sektöründe öncü olan yabancı sermayeli şirketimiz, genç ve dinamik ekibi ile hızla büyümeye devam ediyor! Siz de hem deneyimlerinizi kullanıp bu büyümeye katılmak hem de ekibimizde yer alarak gelişimin kendisi olmak isterseniz, ekibimize katılmanızı bekliyoruz!

  Aranan NiteliklerYüksekokul ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Photoshop'a ileri düzeyde hakim, Ürün dekupe, ürün yerleştirme ve retouch konusunda en az 1 yıl deneyimli, Stüdyo içinde ürün kurulumu gibi konularda Fotoğrafçıyı asiste edebilecek, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Hızlı ve seri bir şekilde çalışabilecek, Analitik düşünen ve takım çalışmasına yatkın, Hedef odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Operatör, Asistan

 • Tasarım

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması-İletilen konsept bilgisi doğrultusunda, Markanın hedef müşteri uygun tarzda özgün tasarımlar hazırlayıp Tasarım Müdürü onayına sunmak. - Seçilen modellerin plannan satış toplantısına kadar modelhane ile birlikte çalışarak prototiplerinihazırlatmak. - Toplantıda imalat için seçilen modellerin üretim kartlarını hazırlayıp imalat planlama departmanına vermek, - Katalog çekim numunelerini çekim tarihine kadar hazırlamak ve çekimlerin organizasyonuna yardımcı olmak,

  Aranan Nitelikler- Pijama ve Homewear grubunda en az 2 yıl deneyimli - Tercihen Üniversitelerin ' Tekstil Tasarım ' bölümünden mezun - Dünya Trendlerini ve odayı yakından Takip eden - Kreatif yönü ve görsel zevki gelişmiş, algıda seçicilik, satılabirlik konularına hakim, - Renk, Kumaş, Aksesuar, Baskı,Nakış, Kalıp ve Dikim bilgisi olan. Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • Üniversite Stajyeri

  Hatemoğluİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGenel Müdürlüğümüzde, yaz döneminde veya uzun dönem görevlendirilmek üzere; -Tekstil Mühendisliği -İnsan Kaynakları -Moda Tasarım -Pazarlama ve Marka departmanlarımızda görevlendirmek üzere stajyer arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLisans ya da önlisans üniversite öğrencisi, Örgün olarak eğitimi devam eden, Zorunlu staj yükümlülüğü bulunan (sigortası okul tarafından karşılanan) Aktif, dinamik bir yapıda çalışabilecek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklamasıİdilbanu’nun uzmanlık alanı fuar,kongre ve tanıtım standlarıdır. Standlar Burkhardleitner Constructiv markası ile firmaların ihtiyaçlarına göre kurumsal kimlikleri korunarak pazardaki stratejik yapıları dikkate alınarak tasarlanır. İyi bir takım ruhuyla çalışmanın önemli olduğu bu noktada, Fuar ve kongre standları olarak faaliyet gösterdiğimiz firmamıza 3d max, photoshop ve autocad programlarına hakim takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerFuar ve Kongre alanında deneyimli, 3d max, autocad, photoshop programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Plan ve görünüş okuyabilen, Tercihen İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Tasarımcı, İç Mimar, Mimar

 • İç Çamaşır ve Mayo Model Makinacısı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTasarımcı ve Modelistten gelen çizime ve ölçülere (teknik föye) göre uygulamaya geçilmesi, Bayan iç çamaşır ve sütyen ürünlerinin numune ve üretim kalıplarına göre doğru dikilmesi ve kritikler hakkında modelistin zamanında bilgilendirilmesi, işlemlerinden sorumlu olacak,

  Aranan NiteliklerAlanında en az 5 yıl deneyimli, Bayan iç çamaşır ve sütyen konusunda dikiş bilgisi tam olan, Hızlı ve seri çalışan, Verilen modelin zamanında askılanmasını sağlayacak, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı çalışabilecek, Genel Müdürlüğümüzde görev alacak İÇ ÇAMAŞIR VE SÜTYEN MODEL MAKİNACISI aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Teknik Ressam

  Airplus İklimlendirmeİstanbul Anadolu 15 Ağustos 2017

  İş Açıklaması* Tüm çalışmalarını işletme kalite politikası, hedefleri ve talimatlarına uygun yapmak * Üretim bölümüne ait dokümantasyonun arşivlenmesi (basılı ve soft ortamda) * Satış Bölümünden gelen sözleşme ve eklerinde yer alan bilgiler doğrultusunda cihaz tasarımı yapmak, üretim müdürüne onaylatmak * Kendi yetki ve sorumluluğunu, inisiyatifini aşan konularda Üretim Müdürü ile sürekli iletişim halinde çalışır. * Sorumlu olduğu operasyonlar bünyesindeki tüm süreçlerin, bilgi güvenliği politikalarına uygun işletiminin sağlanması. * Üretim Planlama ile kordinasyon sağlayabilecek.

  Aranan Niteliklerİstanbul Çekmeköy de yer alan tesisimizde çalışöak üzere. Endüstriyel makine ressamlığında minimum 3 yıl tecrübeli. Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı. 28-45 yaş aralığında, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, İleri derece Autocad ve Solidworks'e hakim. İletişimi güçlü ekip çalışmasına ayak uydurabilecek

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİzmir, Gaziemir-Sarnıç’ta bulunan ve tekstil sektöründe hizmet veren %100 yerli sermayeli firmamızda görevlendirmek üzere “Moda Tasarımcı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinin Tekstil - Tasarım - Moda - Grafik bölümlerinden mezun, Erkek Dış Giyim Tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli( Palto, Takım Elbise, Ceket, Yelek, Pantolon vb. ), Tercihen İngilizce bilen, Modayı ve trendleri yakından takip eden, Kalıp,Dikim,Kumaş,Aksesuar bilgisi olan, Tüm tasarım ve çizim programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda ve özgün tasarımlar yapabilecek, Dünya moda trendlerini yakından takip eden, Bay veya Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Fotoğraf Asistanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıŞirketimizin genel merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Fotoğraf Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Ürün dekupe, retouch, ürün yerleştirme (manipülasyon) yapabilecek Fotoğraf çekiminden önce ürün kurulumunu yapabilecek ve sonrasında fotoğraf düzenlemelerinde görev alabilecek

  Aranan NiteliklerYüksekokul ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 1 yıl Photoshop tecrübesine sahip Hızlı, pratik, hevesli, öğrenmeye açık İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan, Eleman

 • İş AçıklamasıKurumsal sitelerimizin geliştirmesinde görev alacak Front-End developer aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerHTML5 ve CSS'e hakim, katman tabanlı kodlama yapabilen,tablosuz sayfa yapısı tasarlayabilen, Responsive tasarım hakkında mutlaka deneyimli ve tecrübe sahibi Çok İyi derecede Javascript yazabilen, Tercihen JQuery bilen, Web tasarımı konusunda deneyimli ve yaratıcı fikirler sunabilen, Optimizasyon ve seo konusunda tecrübe sahibi, Gerektiğinde tasarıma müdahale edebilecek ve tasarımı devam ettirebilecek kadar Photoshop gibi uygulamaları kullanabilen, Browser uyumluluğunu sağlama konusunda deneyimli (internet explorer, mozilla, safari), Web 2.0 gibi yeni teknolojileri takip eden ve uygulayan, E-ticaret uygulamalarında tecrübeli ya da istekli, Yeni proje üretebilecek, web tasarımına çevirebilecek, Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, İngilizce bilen adaylar tercih edilecektir. Teknik Bilgi : İyi düzeyde HTML5, CSS 3, Javascript JQuery, Responsive tasarım konularında bilgi ve tecrübe sahibi Tercihen PHP konularında bilgi sahibi

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Web Designer

 • Görsel Düzenleme Sunum Tasarım Uzmanı

  Enplusİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMeslek Yüksek Okulları ve Üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı, Dekorasyon vb. bölümlerinden mezun, 20-25 Yaş aralığında, En az 2 yıl deneyimli, Yenilikçi fikirler üretebilen ve gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bay / Bayan Mağaza Görsel Düzenleme Personeli Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜrünlerin satışını destekleyecek görsel düzenlemeleri yapacak, Mağaza konseptine uygun olarak ürün konumunu ve görselliğini yönetecek, Ürünü tanıtmaya yönelik etkinlikler ve demolar yapacak, Etiket ve fiyat kontrolü yapacak, Eksik veya hatalı ürün bildirimleri ve siparişlerinin verilmesi gibi görevleri yerine getirerek ; Mağaza içi Reyon, vitrin düzeni ve kontrolünden sorumlu olacak,

  Sektör: Beyaz Eşya, Mağazacılık / Perakendecilik, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Tasarımcı, Görsel Yönetmen

 • İş Açıklaması-Kiosk ve endüstriyel monitor ürünleri geliştiren ve üreten firmamızda yeni ürün tasarımlarının yapılması -Yapılan tasarıma göre metal parçaların ürettirilmesi -Yapılan tasarımların prototiplerinin üretilmesi -Prototip aşamsından seri üretim aşamasına geçilmesi işlerinden sorumlu olacaktır. Başvuran adayların tasarım portföylerini getirmeleri rica olunur.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun -Tasarım ve ürün geliştirme süreçlerinde görev almak isteyen -Endüstriyel tasarım ve mekanik uygulama konularında iş tecrübesi olan -İyi derecede Solidworks kullanabilen -Tasarımlarını sunum haline getirebilecek. -Özgün ve yenilikçi tasarımlar geliştirerek bunları 3D ortama aktarabilecek. -Tasarımların teknik çizimlerini hazırlayabilecek ve render alabilecek -Üretim ve detay çözümleri üzerinde çalışabilecek. -Üretim ve malzeme bilgisine sahip, -İmalat odaklı tasarım yapabilecek -İngilizce bilen (Tercihen) -İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İkitelli O.S.B. tesisinde istihdam edilecektir. -Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adaylar için)

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz medya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''Web Tasarım Uzmanı'' arıyoruz. Cloud üzerinde barındırılan servislerin yönetilmesi, Performans çalışmalarının gerçekleştirilmesi, Data Mining çözümlerinin üretilmesi, Ekosistem içerisinde yeni projelerin kurgulanmasına katkı sağlanması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tasarım bölümlerinden lisans mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıllık iş deneyimine sahip, Arayüz geliştirme konusunda tecrübeli, HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery kullanarak grafik arayüz ve etkileşim tasarımında tecrübeli, CSS Framework (Less ya da Sass) konusunda bilgili, Cross-browser çözümleri konusunda deneyim sahibi, User Experience ve User Interface tasarım prensiplerini bilen, Konusu ile ilgili yeni teknolojileri takip eden, Adobe Photoshop programına iyi derecede hakim, Indesign, Illustrator programlarını etkin olarak kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, yaratıcı, hızlı iş üreten, Zaman yönetimi konusunda başarılı, verilen işi taahhüt ettiği sürede bitirebilen, bunun gerçekleşmesi için gerekli tedbir ve aksiyonları alabilen, Araştırmayı seven, dijital trendleri yakından takip eden, Analitik düşünme becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı, problem çözmeyi seven, Sorumluluk ve iş disiplini sahibi, Çalışmaları ile ilgili bir portfolyo sunabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Web Designer

 • Kıdemli Görsel Sunum Uzmanı

  HRT İnsan Kaynaklarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyaca ünlü elektronik ve beyaz eşya markası için kıdemli görsel sunum/vitrin uzmanı arayışımız mevcuttur. Pazarlama stratejilerini kullanarak satışlarımızı arttırmaya yönelik parlak fikirlere sahip, en estetik ve sanatsal görüş benimki diyebilen, bakış açısı, vizyonu ve hayal dünyası ekvator kadar geniş, yaratıcı, kariyerinin zirvesine çıkmak isteyen arkadaşlar fırsatınız tam olarak burada yatıyor.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinden mezun, Görsel sunum, planlama,tasarım konularında en az 5 sene deneyim sahibi, Vitrin tasarımı,ürünlerin mağaza içerisindeki yerleşimi,ışıklandırma planlamaları uygulamalarına hakim, Bayi ve merkez arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek. Görselliğin satışın temel ilkelerinden olduğunun bilincinde, Planogram uygulamalarına hakim, Alıcıya ürünlere baktırabilmeyi en iyi şekilde yapabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Elektrik ve Elektronik, Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Sorumlu, Tasarımcı, Yönetici

 • Teknik Ressam

  Brj Lubnatsi Danışmanlık A.Ş.Sakarya, Manisa, Kocaeli, İzmir, Denizli, Bursa, Aydın Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız, otomotiv yan sanayi sektöründe, ticari araç kliması ve soğutucusu üreten uluslararası müşterimiz bünyesinde ürün geliştirme, ürün ortaklaştırma, ürün imalat ve montaj süreçlerinde ilgili teknik resimleri 2D ve 3D oluşturarak ve yayınlanması alanında çalışacak Teknik Ressam adayı arayışımız bulunmaktadır

  Aranan NiteliklerMeslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarınınilgili bölümlerinden mezun, 3D Bilgisayar programlarının kullanımına hakim , tercihen Catia kullanım tecrübesi olan. Tercihen Otomotiv,Soğutma sektörü hakkında deneyim sahibi , Teknik resim alanında en az 2 yıl deneyimli. Aktif B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Askerliğini tamamlanmış, MS Ofis programları uygulamalarına hakim, İzmir de ikamet eden ya da edebilecek

  Sektör: Otomotiv, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Teknik Ressam, Tasarımcı, Operatör, Tekniker

 • Tasarımcı

  KT LABELİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesinde tekstil aksesuarı( deri etiket, metal aksesuar vb) üretimi yapan tesisimizde; . Tasarım talepleri doğrultusunda yeni ürün tasarımlarının gerçekleştirilmesi,

  Aranan Nitelikler. Tercihen üniversitelerin Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, . Solidworks 3D, photoshop, corel draw programları hakkında bilgi sahibi, . Tercihen ingilizce bilen, . Ekip çalışmasına uygun, motivasyonu yüksek, . İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, . Yaratıcı, sonuç odaklı, hayal gücü yüksek ve hızlı çözüm üretebilen takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Tasarımcı

  Güven Çelik Makina Sanayiİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMakina imalatı yapan firmamızda - Tasarım mantığı olan - 3-5 yıl deneyimi olan - Tasarımı kendine hobi edinmiş - İşini seven - Sonuç odaklı - 25 -35 yaş arası dolgun maaşla personel alınıcaktır

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Tasarımcı ( Pijamada Deneyimli)

  Halit Tekstilİstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna’da bulunan ve hazır bayan giyim üzerine faaliyet gösteren firmamıza tasarım alanında kabiliyetli çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTELERİN GRAFİK/TASARIM VE MODA TASARIM BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, İŞ ALANINDA, ÖZELLİKLE BAYAN PİJAMA,GECELİK, ABİYE GECELİK ÜZERİNE EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ, PHOTOSHOP, COREL DRAW GRAFİK PROGRAMLARINA İLERİ DÜZEYDE HAKİM, EMPRİME PARÇA BASKI, METRAJ BASKI TEKNİKLERİNDE DENEYİMLİ, TASARIM YÖNÜ GÜÇLÜ, ARAŞTIRMACI, TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU, SEKTÖRÜNDEKİ YENİLİKLERİ TAKİP EDEN, DİSİPLİNLİ, DİKKATLİ VE ÖZENLİ ÇALIŞABİLEN, TERCİHEN AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Stilist

 • Grafiker

  İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'da bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere, CSS, Photoshop, illustrator programlarında tecrübeli HTML, Java konularında bilgili

  Aranan NiteliklerMesleki bilgi, becerilerini sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek geliştirme yetenek ve birikimine sahip, Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen, Kişisel bakım ve prezentasyonuna dikkat eden, Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen, İstikrarlı, Prensipli, Karakterli Çalışma Ahlak ve Yetkinliğine Sahip, Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan, İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan, Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, Profesyonel çalışma kültür ve iş dünyası tecrübelerine sahip, Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan, Takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip, Reklamcılık ve tasarımcılık yönü kuvvetli, Çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Uzman, Web Designer, Web Master

 • Endüstriyel Tasarım Uzmanı

  AVRUPAX MÜHENDİSLİKİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAraç üstü ve araçla taşınabilir komponentte gezici yapı projelerinin( mobil ev, mobil ofis, mobil sağlık klinikleri, mobil sosyal hizmet araçları vs hayata dair her alanda mobil projeler) tasarım ve imalatı yapan firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere aşağıdaki pozisyon ve niteliklerde çalışma arkadaşları arıyoruz!

  Aranan NiteliklerFakültelerin ilgili bölümlerinden mezun İstanbul Avrupa yakasında çalışabilecek Taşınabilir anlamda mikro yapı çözümlerine odaklı tasarım ve fonksiyonel çözüm üretebilen(araç üstü, araçla çekilebilir komponentte) Faaliyet alanımızı küresel anlamda takip ederek tasarımlara yön vermeli Araştırmacı ruha sahip olmalı Tasarımda klasik yaklaşımların tersine yenilikçi tarza sahip olmalı 3D programlarından en az birine iyi derecede hâkim olmalı İngilizce mutlak bilmeli Malzeme bilgisi olmalı Gerektiğinde firmamızı temsil edecek öz güvene, iletişim becerisine sahip olmalı Firmamızı kendi firması gibi sahiplenmeli ve sorumluluklarını bu bilinçle yerine getirmeli Seyahat engeli olmamalı Tecrübe yılı kriterimiz yok Cinsiyet kriterimiz yok

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Sorumlu, Tasarımcı

 • Tasarım Uzmanı

  Giovane G. Designersİstanbul Avrupa 13 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıErkek Giyim Sektörününün Öncü ve Yükselen Markası Giovane G. Designers Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere "Tasarım Uzmanı" arıyor;

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu Tercihen İngilizce bilen Alanında en az 2 yıl deneyimli Photoshop, Freehand, Indesign, Adobe, Illustrator gibi Grafik tasarım programlarına hakim Moda sektörü ve zincir mağazacılık alanlarında uygulamalar geliştirebilen Verilen ön bilgiler doğrultusunda yaratıcı çalışmalar yapabilecek Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde iletişim becerisi yüksek Çözüm odaklı ve analitik düşünce gücüne sahip Motivasyonu yüksek Sorumluluk bilincine sahip Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip Kumaş ve kalıp bilgisine sahip Yenilikçi ve özgün tasarım ruhuna sahip Dünya trendlerini yakından takip eden, yurtdışı ve yurtiçi moda fuarları konusunda deneyimli Koleksiyon sürecini takip ederek düzenli ve planlı işleyişini sağlayabilecek Teknik dosyaları oluşturabilecek Hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek Tüm olası Grafik uygulamalarında destek verebilecek Üretim ve sürüçlerine hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Diğer, Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Web Designer

 • Dizgi/ Mizanpaj Personeli

  Magma Çeviri Yönetimiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFirmamı tasarım departmanında görevlendirilmek üzere " Dizgi / Mizanpaj " elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Indesing, Ouark, IIIustrator, Photoshop ve Frame Maker programlarını iyi derecede kullanabilen, * On parmak klavye kullanma özelliğine sahip, * Tercihen daha önce kullanım klavuzu dizgisi yapmış, * Alanında en az 2 yıl deneyimli, * Esnek çalışma saatlerine uygun, Bayan çalışma arkadaşarı aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Ajans

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Tasarım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?