Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tasarım İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tasarım
 • İş AçıklamasıAntalya'da Grubumuza Bağlı Creative Reklam Ajansımıza,"Grafik Tasarımcı ve Sosyal Medya Uzmanı" Ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az 3 yıl aktif deneyim yaşamış, Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi, Görsel İletişim Tasarım mezunu Abobe programlarına hakim (Ai,Ps,İd,Ae,Dw), Dijital trendleri yakından takip eden, Adobe programlarını entegreli şekilde kullanabilen, Tasarım Süreçlerine hakim, Yenilikçi, yaratıcı bakış açısına sahip, estetik algısı güçlü, SOSYAL MEDYA Sosyal Medya Hesaplarını Yönetilmesi ve takibi. Mesaj ve Yorumlara Anlık Cevap Verilmesi. Günlük ve Aylık Paylaşımları WATERMARK uygun şekilde yapılması. Dijital PR Çalışmaları Kurgulayıp Sonuçlandırmak. Sosyal Medya Reklamcılığı. Facebook-Twitter-İnstagram-Pinterst-Linkedin-Google+

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Tasarımcı

 • Grafik Tasarımcı

  BERTEKS KONFEKSİYONİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGüzel sanatlar fakültelerinin Tekstil veya Grafik bölümü mezunu, Photoshop ve illustrator proğramlarına hakim, Araştırmacı, yeniliklere açık, Esnek iş saatlerine uyabilecek, En az 5 yıl deneyimli, İspanya pazarında görev alabilecek metraj baskı, grafik ve nakış tasarımları yapabilecek Grafiker Tasarımcı çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Grafiker

 • Web – Grafik Tasarım

  Kozmelaİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİş Açıklaması Kozmela - Web Tasarım / Grafik Tasarım İş Açıklaması Türkiye’nin En Büyük Kozmetik ve Kişisel Bakım E-ticaret Sitesi Kozmela.com. Web Tasarım / Grafik Tasarım için ekip üyeleri arıyor.. Kozmetik ve Perakende sektöründe kendinize güveniyorsanız, eğlenceli ve dinamik bir ekibin üyesi olmak istiyorsanız hemen başvurun! Görev Tanımı - Kozmela.com marka içeriklerinin planlanması , stratejisinin belirlenmesi ve siteye yansıtılması - Tanımlanan proje kapsamındaki (web sitesi, sosyal medya, katalog vb.) grafik tasarım taleplerine (online / basılı malzeme) cevap verilmesi

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - Adobe Illustrator, Freehand, InDesign, Photoshop programlarına hakim - Dijital pazarlama ve Sosyal medya konuları ile ilgili, trendleri takip eden - Görsel materyallerin web sitelerine uyarlanması konusunda bilgi sahibi - Tüm iletişim ve pazarlama faaliyetlerine destek olabilecek bilgiye sahip, baskı tecrübesi olan - Proje yönetim bilgisi olan ve portfolyo sunabilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: E-Ticaret, Kozmetik

  Pozisyon: Web Designer

 • İş AçıklamasıTEMSER, 1994 yılında ekipman pazarlama temsilcisi ve hizmet tedarikçisi olarak kurulmustur. Zaman içerisinde, çevre teknolojileri ve endüstriyel uygulamalara yönelik talepler doğrultusunda ekipman tasarımı ve imalatı ile faaliyet alanını genisletmistir. TEMSER, İstanbul Şekerpınar Endüstriyel Bölgesinde 2200 m2 kapalı alana sahip üretim tesisinde faaliyetine devam etmektedir. Firmamıza "Tasarım /Ar-ge Mühendisi" takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerŞekerpınar/Gebze Fabrikamızda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun Makine tasarım ve Ar-ge faaliyetlerinde tecrübeli İyi derecede excel ve 2D CAD programı kullanabilen Analitik düşünebilen Takım çalışmasına yatkın Askerliğini tamamlamış İyi derecede İngilizce bilmesi tercih nedenidir.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Ambalaj sektörlerinde faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Müşteriyle grafik tasarım çalışmaları süreçlerinin aktif olarak yürütülmesi, Müşterinin yeni tasarım istemesiyle hazırlık çalışmalarının yürütülmesi ve sipariş termin süresinin belirlenmesi, Siparişlere yönelik daha önce çalışılan mevcut ürünler için numunelerin oluşturulması (çizim, ambalaja ait örnekler, tüm bilgilerin tedarik edilmesi), Piyasadaki gelişmeler doğrultusunda grafik tasarım konusunda araştırma ve geliştirme / özgün tasarım faaliyetlerinin yürütülmesi,

  Aranan NiteliklerLise ya da meslek yüksek okulu mezunu, Ambalaj sektöründe deneyimi olan, Ofset ve Flekso baskı tekniklerinin en az birinde deneyimli, Adobe Illustrator ve Photoshop programlarını iyi seviyede kullanabilen, Tasarım alanında kendini geliştirmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma gün ve saatlerine uyum sağlayabilecek, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis programlarından etkin düzeyde yararlanabilen bayan veya askerlikle ilişkisi olmayan bay adayların başvurmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Grafiker

  Full Group of CompaniesAntalya 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFull Group bünyesinde görev yapmak üzere, az zamanda çok ve büyük işler başarma azmi ve yeteneğine sahip, her türlü konvansiyonel ve dijital tasarımdan sorumlu takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerGrafik Tasarımı bölümü mezunu, ya da kendi yolunu kendi çizen hatta kendi kendini eğiten (alaylı) Alanında deneyimli,( tercihen 40 yıl ama ilk günkü heyecanından hiç birşey kaybetmemiş Freehand, Adobe Illustrator, InDesign ve Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, okuyan, anlayan, öğrenen, yeniliklere açık Windows ve Macintosh işletim sistemleriyle çalışabilen, ama gerektiğinde kendi bilgisayarını dahi imal edip yoktan iş üreten, Web tasarımı, sosyal medya tasarımı, dijital tasarımlar ve daha bin türlü kreatif konuda deneyimli, Baskı hazırlık, renk ayrımı ve matbaa takibi konularında bilgili, gerekirse kafasını gözünü yara yara matbacıya işini öğretecek, kağıtçıyı dövecek, lakçıya sövecek kadar sağlam basan Indoor ve outdoor tasarımlar üretebilen, Analitik düşünen ,sonuç odaklı, zaman baskısı altında çalışabilecek, patron kahrı çekmeye dayanıklı, barışçıl saygılı, hayata ve iş arkadaşlarına pozitif bakmayı bilen Ağzımızın tadını bozmayacak, huzurumuzu kaçırmayacak, takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü,yeniliklere ve öğrenmeye açık, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli ve detaylara önem veren, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş Açıklaması• Doğrudan pazarlama esaslı kampanyaların konsept bulma aşamasında yaratıcı çalışmalarda bulunmak • Kampanyalar ile ilgili araştırma yapmak, fikir ve öneri geliştirmek • Kampanyaların tasarımını gerçekleştirmek • Şirket kurumsal tanıtım materyallerinin içeriklerini oluşturmak. Sunumlar için içerik oluşturulmasına destek vermek • Projelerin yürütülmesi için gerekli diğer çalışmalara destek vermek (Araştırma yapmak, sunumlara destek olmak, fikir ve öneri geliştirmek) • Şirket içi ve diğer departmanlara görsel konularda destek vermek • Kampanyalar ile ilgili basılı ve elektronik arşiv oluşturulmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler• Illustrator, Photoshop,Indesing,MS Office programlarına hakim, • Dijital dünyanın dinamiklerine hakim, görsel yönü güçlü olan, • Yaratıcı kampanya fikri geliştirmek, tasarım, metin yazımı, içerik geliştirme konusunda en az 1 yıl deneyimli, • Sosyal medyanın dilinden anlayan tasarımlar yaratabilecek, • E-bülten, mailing, mektup, kutu vs. tasarım çalışmaları gerçekleştirmiş, • Stratejik pazarlama yaklaşımları geliştirmede, sunmada konusunda hevesli, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, hızlı davranabilen,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıSaha Ajansın; Genç ve dinamik kadrosunda sizler de yer almak ister misiniz? Eğer aşağıdaki nitelikler tam beni ifade ediyor diyorsanız; Meslek Yüksekokullarının veya üniversitelerin Endüstriyel Tasarım, Grafik veya Görsel Tasarım bölümlerinden mezun, Temel sanatlara yatkın, estetik yargıları yüksek ve mekanik konulara ilgi duyan, 3D Studio Max, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Rhinoceros programlarını iyi derecede kullanabilen Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeye sahip Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Sunuma yönelik görsel ve sözel anlatım teknikleri kabiliyeti yüksek, Görev tamamlama bilinci ve çok yönlü düşünme kabiliyeti olan, Analiz kabiliyeti yüksek, gelişime açık, yenilikçi, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Sürekli değişen kullanıcı ihtiyaçlarının takibi ve bu ihtiyaçlara yönelik fikirlerin geliştirilmesi Reklam Sektöründe çalışmış Kreatif, yeniliklere, değişikliklere ve gelişime açık, kendini güncelleyen, trendleri takip edebilen, Raporlama yapabilecek, İngilizce bilen, Yeni ürün geliştirme sürecinin takibi Katalog çalışmaları, Ürün ve referansların web sitelerinde tanıtılması Başvuruda bulunmak için hala neyi bekliyorsunuz?

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirma bünyesinde geliştirilen yazılımlara uygun arayüzlerin ve görsellerin tasarlanması Var olan standart işlerin takibi ve güncellemeleri

  Aranan NiteliklerPortfolyosunu referans olarak sunabilen (Behance, dribbble vb.) Web tasarım alanında en az 2 yıl iş deneyimine sahip Web tasarım programlarını etkin kullanabilen Yeni tasarımlar üretmekten keyif alan Uygulanabilir çalışmalar tasarlayabilmek için temel HTML/CSS bilgisi Teknolojiyi yakından takip ederek yetkinliklerini sürekli yenileyen İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün ve müşteri ihtiyaçlarını özümseyerek görsel alternatifler oluşturabilen Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek olan takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Tasarımcı, Web Designer

 • İş AçıklamasıTürk çiçek sektörünün öncü ve yenilikçi kuruluşlarından MARGiNAL FLOWER / iSTANBUL çiçek tasarımcısı olarak yetiştirmek ve istihdam etmek üzere takım arkadaşı arıyor. Üniversitelerin tasarım, mimari, ziraat ve peyzaj bölümlerinden mezun arkadaşlar öncelikli tercihimizdir. (Endüstriyel, moda, grafik, cam ve seramik, takı, iç mimar vb.)

  Aranan NiteliklerTasarımın her kulvarından mezun tasarımcılardan, ziraat mühendisleri ve peyzaj mimarlarından, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine Ve hafta sonu çalışma temposuna ayak uydurabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıAnkara Öveçler'deki ofisimizde aşağıda belirtilmiş alanlarda çalışacak tam zamanlı takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAnimasyon Uzmanı * 3ds Max programına hakim, * Karakter animasyonu hazırlayabilen VFX Görsel Efekt Uzmanı * 3ds Max programıyla etkileşimli vfx efektler hazırlayabilen * Partikül, yanma, patlama, yıkılma, sıvı efektleri vb., efekt sonrası render ve kompozit işlemlerini yapabilecek Rig Uzmanı * 3ds Max programına hakim takım arkadaşları aramaktayız. Sadece Portfolyo ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınacaktır. Portfolyolarınızı cv@idesa.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

  Sektör: Ajans, Medya, Reklamcılık

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Animatör

 • Lazer Tasarım Sorumlusu

  Akarteks Tekstilİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDenim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, Lazer Tasarım Departmanında "Lazer Tasarım Sorumlusu" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı aramaktayız... Denim Lazer makinesi ile müşteri istekleri doğrultusunda desen, çizim, yıpratma v.s. işlemlerini yapmak, Yeni trendler çerçevesinde koleksiyon oluşturmak.

  Aranan NiteliklerBu alanda en az 2 yıllık bilgi ve deneyime sahip, Denim kuru işlem teknikleri konusunda bilgi sahibi, Jeanologia eMark programına hakim, Photoshop,illustrator ve coreldraw programlarını iyi derecede kullanabilen, Görsel analiz yeteneği kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü, Araştırmacı ve yenilikçi bir yapıya sahip, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış, Bay/Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Yetkili, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • Tasarımcı

  Urart El Sanatlarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTakı ve obje tasarımında görevlendirilmek üzere personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar ve Tasarım Bölümlerinden mezun Dünya tasarım ve trendlerini takip edebilen Takım ruhuna uygun hareket eden, sorumluluk sahibi, takipçi, gelişime açık Matrix, Jewelcad, Rhino programlarından en az birini iyi derecede kullanabilen, Referans çalışmaları sunabilen

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıÜrünün kalıp siparişleriden seri üretime geçene kadar olan sürecini uygulamak ve yönetmek Plastik kalıplarının çalışır ve teknik resme uygun parça üretebilir durumda seri üretime teslim edilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerKalıp üretimi ve imalat sektöründe faaliyet gösteren firmamıza . AR-GE tasarım departmanında çalışıcak, tecrübeli Kalıp tasarım Uzmanı aramaktayız. Üniversite , Teknik Eğitim Fakültesi veya MYO mezunu , Tercihen Beyaz eşya ve Elektrik sektörlerinde deneyimli, Plastik kalıp tasarımında min. 3 yıl deneyimli, Kalıp modelleme yapabilen, 2D imalat resimlerini hazırlayabilen ve numune onay sürecine kadar takip edebilecek, Unigraphicsi, Solidworks programlarından en az birine hakim, Erkek Adayların askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet edebilecek adaylar.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Tasarımcı, Teknik Ressam, Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard, Eleman

 • Art Dırector

  CRM Tanıtım Hizmetleriİstanbul Anadolu 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTo be part of international technology company we are looking for and art director to: Develop and implement innovative visual communications for integrated cross–channel initiatives including print, and web. Collaborating marketing team to address the business needs. Maintain consistency based on the brand guides. Being responsible to take ideas from concept through production. 

  Aranan NiteliklerKey Skills, Experience And Education A strong portfolio that demonstrates creative solutions across a variety of media Bachelor's degree in Graphic Design, Communication Design, Advertising Design or similar. Minimum of 3 years of experience working in a design or advertising agency. Professional in the use of Adobe Creative Suite CC, including Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat and other graphic packages. Additional experience in 3D and motion graphics. Basic knowledge of MS Office (Word, Excel, PowerPoint) Must be able to effectively multi-task assignments and to work under time constraints to meet tight turn-around times and deadlines. Fluent in English. Completed military service – for male candidates only.  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıAnkara Öveçler'deki ofisimizde aşağıda belirtilmiş alanlarda çalışacak tam zamanlı takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler3D Modelleme Uzmanı * 3ds Max ve Z-Brush programlarına hakim, * Texture ve malzeme bilgisine sahip, * Karakter ve/veya mekan modelleme yapabilen, * Low Poly modelleme yeteneğine sahip Render Görselleştirme Uzmanı * 3ds Max ve Z-Brush programlarına hakim, * Texture ve malzeme bilgisine sahip, * Vray motoru kullanabilen takım arkadaşları aramaktayız. Sadece Portfolyo ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınacaktır. Portfolyolarınızı cv@idesa.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

  Sektör: Ajans, Medya, Reklamcılık

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz hidrolik, pnömatik ve otomasyon sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’Proje Tasarım Mühendisi’’ arayışımız mevcut.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Hidrolik ve pnömatik sektöründe proje ve tasarım konusunda en az 3 yıl tecrübeye sahip, Baştan sona proje tasarımı yapabilen, saha tecrübesi olan İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, SolidWorks bilgisi ileri seviyede olan, Temsil yeteneği kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, İstanbul-Anadolu Yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, Otomasyon, Endüstri

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • Mekanik Tasarım Sorumlusu

  Çemesan Yassı Metal Makineİstanbul Anadolu, Kocaeli 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKurumumuzda büyüyen ve gelişen iş hacmine paralel olarak, Ar-Ge departmanında iş tanımında belirtilen süreçleri yürütecek aşağıdaki niteliklere sahip “Ar-Ge Bölüm Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. "

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( MYO, Mühendislik ) En az 2-5 yıl meslek dalında deneyimi olan, Metal Parça ve saç şekillendirme sistemleri konusunda bilgi sahibi, Ürün modelleme yapabilecek Kalite standartlarına hakim, Autocad ve Solidworks programlarını seri şekilde kullanabilen; Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen, Ekip çalışmasına yatkın, yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Yüksek mesai temposuna ayak uydurabilecek, Tercihen İngilizce bilen

  Sektör: Makine, Metal Sanayi, Demir-Çelik

  Pozisyon: Tasarımcı, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Konstrüktör Ressam

  Umar makinaİstanbul Anadolu 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAmbalaj makinaları üretimi yapan DUDULLU OSB’deki fabrikamızda tam zamanlı çalıştırılmak üzere Konstrüktör Ressam alınacaktır. Aşağıdaki özelliklere sahip olan adayların başvuruları beklenmektedir. Ar-Ge departmanında tasarımı yapılan projelerin teknik resimlerinin çizilmesi, proje dosyalarının oluşturulması ve sisteme uygun olarak kayıtlarının tutulması, ERP programımız için ürün ağaçlarının oluşturulması ve sisteme kaydedilmesi,

  Aranan Nitelikler- MYO / Endüstri Meslek Lisesi Makine Konstrüksiyon veya Makine Resim bölümü mezunu - İlgili alanda min. 2 yıl deneyim sahibi - Tercihen Autodesk Inventor programını kullanabilen - Orta seviyede İngilizce bilen - MS Office programlarına hakim - Analitik düşünme yeteneğine sahip, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, yenilikçi - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış - Dudullu ve çevresinde ikamet eden

  Sektör: Makine, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıTEMSER, 1994 yılında ekipman pazarlama temsilcisi ve hizmet tedarikçisi olarak kurulmustur. Zaman içerisinde, çevre teknolojileri ve endüstriyel uygulamalara yönelik talepler doğrultusunda ekipman tasarımı ve imalatı ile faaliyet alanını genisletmistir. TEMSER, İstanbul Şekerpınar Endüstriyel Bölgesinde 2200 m2 kapalı alana sahip üretim tesisinde faaliyetine devam etmektedir. Tedarikçi takibi, Satınalma ve planlama faaliyetlerinde görev alacak Excel ve Autocad iyi seviyede kullanabilen Makine imalatında tecrübeli olması tercih sebebidir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği veya Meslek Yüksek Okullarından mezun MS Office programlarına hakim Analitik düşünebilen Takım çalışmasına yatkın Askerlikle ilişiği olmayan

  Sektör: Makine, İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • Model Makineci

  Çetinkayaİstanbul Anadolu 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA MAĞAZALAR ZİNCİRİ’nin Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Model Makineci arıyoruz. Ürünün işlem sırasını tespit etmek. Dikim öncesinde ve dikim sonrasında kullanılacak araç gereçleri kullanıma hazırlamak. Büyük ve küçük parçaların kesimden sonra düzeltme işlemi olan regula işlemini yapmak. Model doğrultusunda oluşturulan parçaların sırasına göre dikimini ve birleştirilmesi işlemini yapmak.

  Aranan NiteliklerMakine ve dikiş teknik bilgim iyi düzeyde diyorsan, Dokuma ve erkek dış giyimde en az 3 yıl model makinecilik deneyimine sahipsen, İletişimin güçlü ve ekip çalışmasına uygunsan, Titiz ve düzenli çalışıyorsan başvurunu bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Model Makinacı

 • Mimari Tekniker

  AdeccoAnkara 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Mimarlık Mühendislik Müşavirlik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Mimari Tekniker " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az meslek lisesi, tercihen Önlisans ve ya Lisans mezunu Mimarlık ofislerinde tecrübe sahibi Mimari projelendirme çizim alanında en az 5 yıl tecrübeli Farklı mimari tasarımlarda, özgün projelerde çalışmış Autocad programını iyi derece kullanabilen Tercihen Revit programını kullanabilen

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker

 • Aksesuar Tasarımcı

  KT LABELİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesinde tekstil aksesuarı( deri etiket, metal aksesuar vb) üretimi yapan tesisimizde; . Tasarım talepleri doğrultusunda yeni ürün tasarımlarının gerçekleştirilmesi,

  Aranan Nitelikler. Tercihen üniversitelerin Endüstriyel Tasarım veya Moda ve Tasarım bölümlerinden mezun, . Solidworks 3D, photoshop, corel draw programları hakkında bilgi sahibi, . Tercihen ingilizce bilen, . Ekip çalışmasına uygun, motivasyonu yüksek, . İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, . Yaratıcı, sonuç odaklı, hayal gücü yüksek ve hızlı çözüm üretebilen takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıBuypaşa Bilişim Teknoloji Medya A.Ş - Web Tasarım / Grafik Tasarım Uzmanı İş Tanımı ve Açıklaması Pazar yeri, E-İhracat ve E-ticaret sektöründeki işletmemizin merkez ofisinde bizimle birlikte çalışacak, öncelikli olarak web sitemiz olmak üzere tüm dijital görsel, banner, mailing ve baskı tasarımlarından ek sorumlu olacak yeni ekip arkadaşı arıyoruz. Büyüyen ekibimizin en yaratıcı üyelerinden biri olmak için hemen başvurabilirsin. Genel görevleriniz: Görsel tasarım, banner tasarımı, infografik tasarımı, baskı tasarımları, (e-posta içerik) bulkmail / mailing tasarımı, gerekirse web arayüzü, anasayfa ve içerik tasarımı. Ek görev tanımları: Sosyal medya ve diğer dijital mecralar için görsel içerik üretmek ve yayına almak, Şirketin ihtiyaçları doğrultusunda banner, ürün, kampanya v.b. konularda dijital görselleri hazırlamak, Kataloglar, fiyat listeleri, broşürler gibi basılı dokümanları tasarımını yapmak, Üçüncü partiler tarafından hazırlanan görsellerin/numunelerin kurumsal kimlik standartlarına uygunluğunu kontrol etmek. Çalışma şekli olarak: Tam zamanlı (Ofis ortamında) Yarım zamanlı (Ofis ortamnda) Freelance / Freelancer (Ofis ve Homeoffice ortamında) özgür çalışma seçenekleri bu iş bölümü için mevcuttur. Kendinizi sürekli geliştirmeniz için ek ilave özel eğitimler ve etkinlikler teşvik edilmektedir.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı veya ilgili bölümlerinden mezun, Grafik Tasarım konularında en az 3 ila 5 yıl arası deneyimli, Windows ve Mac ortamında Photoskop, Illustrator, Indesign, Acrobat Pro PDF, (tercihen 3DMAX) gibi tasarım programlarına hakim ve hızlı çalışabilen, Web yazılımı alanı için iyi derecede HTML, XHTML bilgisi olan, Orta derece CSS, PHP yazılım dillerine hakim olan, Orta derece Wordpress, Plesk, Cpanel, SQL, FTP kullanımı ve gerekirse yedekleme bilgisine sahip olan, Genel SEO, SEM ve SEA hakkında sürekli kendini bilgilendiren, Genel yeni program kullanımları ve yazılım dilleri hakkında kendini bilgilendiren, Araştırmacı, aktif, canlı, Tasarım ve fikirleriyle fark yaratan, Sedece grafiksel değil, fikir ve metin alanlarında da kreatif bakış açısına sahip, konsept geliştirme konusunda deneyimli, Hızlı ve pratik çözümler üretebilen, gelen revizyonları hızlı ve dikkatli şekilde tamamlayabilecek, Yaratıcı, pozitif, esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Tüm tasarım süreçlerinde (dijital ve basılı işler) aktif rol alarak doğru yönlendirmeleri yapabilecek, Planlama, önceliklendirme ve iş takibi becerisine sahip, Tasarım trendlerini, sosyal ve teknolojık olayları yakından takip eden, sorumluluk sahibi, yaratıcı, yenilikçi, proaktif, Enerjik, dinamik ve ekip içinde her zaman sevilen yeni ekip arkadaşımızla tanışmak istiyoruz...! Bu benim diyorsan... İş başvurunu bekliyoruz... İş ilanı etiketleri: yazılım, yazılımcı, tasarımcı, tasarım, grafiker, grafik uzmanı, photoshop, web tasarımcı, web, internet, eticaret, eihracat, e-ticaret, e-ihracat, pazar yeri, marketplace, freelance, freelancer, freelance çalışma, freelance iş ilanı, freelance iş ilanları, freelance iş, tam zamanllı, tam zamanlı çalışma, tam zamanlı iş ilanları, bilişim, web tasarım, web tasarım uzmanı, web developer, illustrator, adobe, dreamweaver, 3dmax, banner tasarımı, arayüz tasarımı, infografik tasarımı, flatdesign, wordpress, bilişim uzmanı, yazılım uzmanı, analiz, yazılım geliştirme, sistem geliştirme, sistem, bilgisayar, donanım, bilgisayar donanımı, bilgisayar sistemi, bilgisayar yazılım, bilgi işlem, bilişim sektörü, bilişim iş ilanları, bilgi teknolojileri, teknoloji, bilgi sistemleri, grafik tasarım uzmanı, sanal dükkan, sanal pazar, sanal pazar yeri, proje geliştirme, art direktor, art director, görsel tasarım, görsel tasarımcı, görsel tasarım uzmanı, Web tasarım, Grafik tasarım, Webtasarım, Webtasarımcı, Grafiktasarım, Grafiktasarımcı, Yazılım Destek Uzmanı, Yazılım Geliştirme, Yazılım Uzmanı, Yazılım Analisti, Web Tasarımcısı, Arayüz Tasarımcısı, Web Master, Web arayüz geliştiricisi, Web Developer

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • İş AçıklamasıMakine İmalatı yapan firmamıza tecrübeli Satınalma, Üretim Planlama, ar-ge departmanına solidworks kullanabilen tasarımcı ve Yönetici Asistanı arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mühendislik, Makine

  Pozisyon: Asistan, Tasarımcı

 • Proje Çizim Elemanı

  Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve çiziminde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun, b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen daha önce benzer görevler üstlenmiş d. Proje okuyabilen, çizebilen e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Uyumlu, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tasarımcı, Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • İş AçıklamasıZücaciye sektörünün bilinen ve öncü konumda olan markası ile faaliyet gösteren firmamızın, Haramidere'de bulunan Genel Merkezi'nde görev alacak; Ürün geliştirme sürecinde aktif olarak görev alacak Firma ve sektör ihtiyaçlarına göre yeni ürün tasarımları gerçekleştirecek Yeni ürünlerin tasarımından imalata alınmasına kadar geçecek sürelerde üretim ile sürekli koordinasyon halinde olacak Sektörle ilgili pazar tredlerini sürekli olarak takip edecek Endüstriyel Tasarımcı ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstriyel Tasarım ile ilgili bölümlerinden mezun Endüstriyel Tasarım alanında en az 2 yıl deneyimli Rhinoceros 3D, 3D Studio Max, V-Ray, Photoshop,Adobe ıllustrator programlarına hakim Ekip çalışmasına önem veren Özgün tasarım yeteneğine sahip Bay adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen İngilizce bilen İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden

  Sektör: Cam ve Seramik, İmalat, Plastik

  Pozisyon: Tasarımcı, Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • Tasarım Yöneticisi (Ty-Ak01)

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMüşterilerin beklenti-isteklerini karşılayan ve markanın konseptine uygun özgün ürünleri tasarlamak. Üretim sürecini takip ederek mevcut koleksiyonun planlı ve düzenli olarak işleyişini sağlamak. Yurt içi-Yurt dışı fuarları yakından takip ederek moda ve trendleri araştırmak. Hızla değişen moda ve trendler doğrultusunda mevcut koleksiyonunu geliştirerek yeni fikir ve projeler üretmek. Rakip analizleri yapmak. Ürün performans raporlarını incelemek ve yeni koleksiyon oluşturulurken bunları dikkate almak. Sezon renklerine, ürünlerde kullanılacak olan aksesuarlara, dikiş ipliğine vb. kriterlere karar vermek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, İlgili Fakültelerinden ve Bölümlerinden Mezun İyi Derecede Yabancı Dil Bilgisi (Tercihen İngilizce) Olan Tasarım Programlarını Bilen ve Aktif Olarak Kullanan Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlişkisi Olmayan İstanbul’da İkamet Eden Yurt Dışı ve Yurt İçi Seyahat Engeli Olmayan Kadın Hazır Giyim Tasarımı Konusunda Deneyimli Aksesuar, Dikim, Dokuma, Kalıp, Kumaş, Örme ve Triko Konularında Bilgili İletişimi Güçlü ve İnsan İlişkilerinde Başarılı Takım Çalışmasına Uyumlu ve Sosyal Planlı ve Organize Çalışmayı Kendine İlke Edinmiş Sorumluluk Anlayışı Yüksek ve Vizyoner Analitik, Araştırmacı ve Detaycı Yenilikleri Takip Eden ve Uygulayan Alanında lider konumda bulunan şirketimizin Üretim Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere uygun “Tasarım Yöneticisi” arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı, Modelist, Stilist, Yönetici

 • İş Açıklaması2 ve 3 boyutlu tasarım yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okullarının Makina , Makina Resim Konstrüksiyon veya Otomotiv Bölümünden mezun, Konusunda 2-3 yıl tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, Takım çalışmasına yatkın, Analiz yeteneğine sahip,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTürkiye’de ses ve ışık sektörünün öncülerinden olan DİNAKORD ‘un merkez Kadrolarında görevlendirilmek üzere, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan aşağıdaki niteliklere uygun Grafiker takım arkadaşı arıyoruz. · Tercihen Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya Grafik bölümlerinden mezun · Tercihen en az 3 yıl deneyimi olan · Illustrator, Photoshop, vb. grafik programlarını iyi derecede kullanabilen · Fotoğraf, video çekme ve düzenleme tecrübesine sahip · Şirketimizin yaratmakta olduğu yeni markaları kurgulayacak, yönetebilecek ve digital ortama, sosyal - yazılı medyaya aktarabilecek · Proje kapsamındaki web projelerine ait grafik tasarım ve HTML/CSS uygulamalarını gerçekleştirecek · Oluşturulan web sitelerinin içerik ve görsel açıdan zenginleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlayacak, · Renk ve kompozisyon bilgisi olan · Broşür, insert, katalog, poster vb. çalışmalar hazırlayabilecek · Dikkatli, hızlı, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, · Tercihen 30 yaşını aşmamış · Bayan / Bay · Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek (çalışma yeri Şişli-Feriköy’dür)

  Aranan NiteliklerÜrünleri Spot Fotoğraflarını çekmek; Varolan ve Çekilen Resimlerin düzenlenmesi; Katalog ve Muhtelif baskı çalışmaları için düzenlemelerin yapılması;

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Web Master, Web Designer, Tasarımcı, Grafiker, Fotoğrafçı

İş Habercisi - Tasarım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?