Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Mağaza Müdürü

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

SUWEN - Mağaza Müdürü

İş Açıklaması

İç giyim alanında öncü, üstün tasarım ve üretim uzmanlığı ile inovatif, fonksiyonel, ulaşılabilir fiyat ve zarif tasarımlarla farklı yaşam tarzına sahip olan Suwen, Edirne Erasta Avm mağazasında görevlendirilmek üzere "Mağaza Müdürü" aramaktadır. Mağazanın günlük/ aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olmak, Çalışan memnuniyetini ve satış performansını arttırıcı faaliyetler geliştirmek, Ekibine koçluk yaparak istikrarlı bir performans sağlanmasından sorumlu olmak, Mağaza içi müşteri portföyü oluşturmak, Müşteri şikayet ve önerileri takip ederek, merkez ile koordinasyonu sağlamak, Gerekli raporlamaların merkez ofise zamanında ve doğru yapılmasını sağlamak, Ürün sayım ve stok takibini gerçekleştirmek.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Marka mağazacılıkta en az 3 yıl Mağaza Yöneticisi olarak görev almış, Tercihen İç giyim/tekstil tecrübesi bulunan, Üniversite mezunu, Mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş, Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen Nebim V3 kullanabilen, Tüketici kanunları uygulamaları konularında bilgi ve tecrübeye sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen. Edirne ilinde ikamet edebilecek/görev alabilecek olan.
İlan Tarihi:
23-01-2023
İstihdam Türü:
Tam Zamanlı
Pozisyon:
Mağaza Müdürü, Mağaza Satış Müdürü, Mağaza Satış Yöneticisi / Yönetmeni, Mağaza Yöneticisi, Mağaza Yöneticisi / Yönetmeni
Eğitim Seviyesi:
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
SUWEN İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim