Life Group Entertainment / Erdem İpekçi: Lifepark, Sezon Açılışını Mini Şenlik İle Gerçekleştiriyor

Life Group Entertainment / Erdem İpekçi: Lifepark, Sezon Açılışını Mini Şenlik İle Gerçekleştiriyor

Mekanlarınızda ne tür kurumsal organizasyonlara ev sahipliği yapıyorsunuz?

Kapalı mekanlarımızda yıl sonu kutlamaları ve lansmanlar çoğunlukta. Açık mekanlarımızda ise şirket piknikleri, çok özel lansmanlar, motivasyon toplantıları sıklıkla yapılmakta. Maslak Shearton 26. Katında bulunan Qubbe’de veLifeParkiçinde bulunan İzoletta’da happy hour çalışanların sıklıkla tercih ettikleri mekanlar. Qubbe Bahçe ve Hint bahçesi ormanın içinde çalışanların pikniklerini çok farklı hale getiriryor. Deneyimli ekibimiz organizator kimliği ile bu etkinlikleri çok farklı bir hale getirebiliyorlar. Bazen bir piknik karnaval havasına bürünebiliyor. 

Peki Lifepark için planlarınız nedir? Sezon açılışı Mini Şenlik’le mi gerçekleşecek? Yabancı hangi sanatçıları ağırlayacak bu sene Lifepark? Herhangi bir festival var mı? 

Mini Şenlik LIFEPARK’ın ilk festivali. Bu sebepten bu sene ve her sene tekrarlamayı planlıyoruz. Zaten Life Park konsept olarak ailelerin çocuklarıyla zaman geçirmeye geldiği bir kompleks. Life Park her ne kadar müzik festivalleri, konserler ve düğün & davet gibi farklı etkinliklere ev sahipliği yapsa da, günlük bağlamda Izoletta’da genellikle çocuklu aileleri misafir etmektedir.

LIFEPARK `ta bu sene pek çok önemli etkinliğe ev sahibi olarak kalmayı tercih edeceğiz. Örneğin Türkiye’nin en prestijli festivali; Chilliout Festival 25 Mayıs’ta Lifepark da gerçekleşecek. Geçtiğimiz sezon çok güzel katılmla gerçekleşen Ekşifest bu senede ev sahipliği yapacağımız etkinliklerden… Bizim kendi planlarımızda çocuk temalı etkinlikler ve Türk sanatçılarla gerçekleştireceğimiz programlar olacak.

Her ne kadar genç bir girişimci olsanız da, sektörde uzun senelere dayanan bir geçmişiniz var. Sizden daha tecrübesiz olanlara neler söylemek istersiniz?

Öncelikle Türkiye’de eğlence sektörünün büyümesi, genişlemesinden çok memnuniyet duyduğumu belirtmek isterim. Eğlence sektöründe dengeler çok hassastır. Buna çok dikkat etmek gerekmektedir. Gündemi yakından takip etmek, forumları okumak, trendlere hakim olmak, politikayla haşır neşir olmak gibi pek çok farklı konuyu bir arada bilmek ve bunları baz alarak geleceği görme yetisine sahip olmanız gerekmektedir. Yine de beklenmeyen olaylar hep karşınıza çıkacaktır. Bu noktada sakinliğinizi korumalısınız ve o şekilde düşünüp, karar vermelisiniz.