Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Türkiye’nin İK Merkezli İlk ve Tek Sosyal Medya Ajansı…

Kariyer Rehberi

Türkiye’nin İK Merkezli İlk ve Tek Sosyal Medya Ajansı…


Türkiye’nin önde gelen firmalarının İnsan Kaynakları iletişimlerini tasarlayan, kurgulayan ve uygulayan, Türkiye’nin İK merkezli ilk ve tek sosyal medya ajansı SOSYALİK Medya; İK’nın geleceğini bugünden yakalamak, işveren markalarını oluşturmak ve güçlendirmek isteyen firmalar için onlara özel iç ve dış iletişim projeleri hazırlıyor ve uyguluyor.

İşveren marka stratejinizin oluşturulmasından marka tasarımına, sosyal medya hesaplarınızın açılmasından içerik oluşturma ve sayfa yönetimine kadar, bu süreçte ihtiyacınız olan tüm adımlarda A’dan Z’ye hizmet veriyor.

Sosyal medyada aktif olmak, dijital iletişim araçlarını etkili şekilde kullanmak, işveren markası haline gelmek isteyen tüm firmalara çözümler sunan SOSYALİK Medya, konusunda tecrübeli bir ekiple hizmet veriyor.

Sosyal Medya

Sosyal medyanın hedeflediğiniz adaylara ulaşmak için en etkili yollardan biri olduğuna inanan, tüm sosyal medya araçlarını hedeflerinize uygun ve etkili şekilde kullanan SOSYALİK Medya;

·         Potansiyel adaylara yönelik işveren marka iletişiminizde,

·         İç iletişim projeleriniz ve uygulamalarınızın iletişiminde,

·         İşe alım süreçlerinizin güçlendirilmesinde,

·         Özel uygulamalarınız ve etkinliklerinizde,

sosyal medyanın gücünü kullanıyor, tümünün daha etkileşimli ve katma değerli olmasını sağlıyor.

Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter, Snapchat, YouTube gibi birçok farklı sosyal ağda firmanız adına sayfalarınızı açıyor ve yapılandırıyor; takipçi kazanımı, içerik üretimi, içerik yönetimi, sayfa moderasyonuna kadar, tüm süreci A’dan Z’ye üstleniyor.

İşveren Markası

SOSYALİK Medya, daha güçlü bir işveren markası için, hedeflediğiniz adaylar gözünde ‘en çok çalışılmak istenen firma’ algısını oluşturmak için; sizi en iyi yansıtacak söylemleri, vaatleri, renkleri, çizgileri tasarlayarak işe başlar. Firmanıza uygun işveren markasını tasarladıktan sonra, iç iletişim ve sosyal medya uygulamalarıyla, kurumunuz çalışanları ve hedeflediğiniz potansiyel adaylar gözünde en etkili şekilde hissedilmesini sağlar.

Online Uygulamalar

Online uygulamalar SOSYALİK Medya’nın önemli hizmetlerinden biridir;

·         İşe alım süreçlerinizi kolaylaştırmak, yalınlaştırmak ve daha etkili hale getirmek için, tamamen size özel online uygulamalar geliştirir.

·        Tasarımından kurgusuna, işleyişinden yazılım süreci ve teslim sonrası yönetimine kadar üstlendiği anahtar teslim projelerle; dönemsel ya da sürekli ihtiyaçlarınıza; hızlı ve etkili dijital çözümler üretir.

Multimedya İçerikler

Sizi anlatmak için kelimeler yetmez diyorsanız, SOSYALİK Medya’nın oluşturduğu multimedya içeriklerle hikayelerinizi en canlı, en dikkat çekici, en hareketli şekilde anlatabilirsiniz;

·       Hem sosyal medya gibi dışarıya dönük iletişim kanallarınız, hem de iç iletişiminiz için, video, animasyon, GIF, özel sunumlar gibi zengin içerikler hazırlar.

·       İçeriklerinizin kurgulanmasından metinlerinin yazılmasına, animasyonlarının oluşturulmasından prodüksiyona kadar A’dan Z’ye tüm aşamalarını tamamlar, istediğiniz mecralarda kullanıma hazır şekilde teslim eder.

 

SOSYALİK Medya ajansının hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi için www.sosyalikmedya.com adresine tıklayınız…

 

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim