İlan Detay

Teleperformance

Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı

İstanbul Avrupa

Teleperformance - Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı

İş Açıklaması

Şirket Tanıtımı

Dünya çapında mükemmel müşteri deneyimi sağlama konusunda lider konumda olan Teleperformance, uluslararası ölçekte firmalara hizmetler sağlar, kurumların müşteri hizmetleri, teknik destek, satış, pazarlama, tahsilat süreçlerinin yönetiminde üstün sonuçlar elde eder.

Teleperformance Grup, 83 ülkede, 265+ dil ve lehçede, 450 Çağrı merkezinde380.000'den fazla çalışanıyla farklı sektörlerde, çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren büyük ölçekli uluslararası firmalara dış kaynaklı Çağrı Merkezi hizmeti sunmaktadır.

Hizmet sunmakta olduğumuz sivil toplum kuruluşu lider firmalardan biri olan müşterimiz için telefon aracılığıyla müşterileredergiaboneliğini telefonda tanıtabilecek, satış ve tanıtım konusunda kendini geliştirmeye hevesli ve bu alanda kariyer yapmayı planlayan, araştırmacı, genç ve dinamik, 'Etkileşim Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.

Sende çevre suçlarının çözümüne katkıda bulunmak istiyor ve aşağıdaki niteliklere uyduğunu düşünüyorsan bu ilan tam sana göre olabilir:

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • İletişim yönü güçlü ve kendine bu konuda güvenen,
  • Takım başarısına ve şiddetsiz iletişime inanan,
  • Kendini çevre ve iletişim konularında geliştirmek isteyen,
  • Daha önce sosyal sorumluluk projelerinde görev yapmış olan,
  • En az lise, tercihen önlisans ve lisans mezunu

Birlikte çalıştığımız Çağrı Merkezi bünyesinde İstanbul Avrupa Yakasıı Flatofis kampüsümüzde çalışmak ve ailemize katılmak istersen ilana hemen başvurabilirsin.

Hizmet sunmakta olduğumuz sivil toplum kuruluşu fırsat eşitliğine değer veren bir kurumdur. Çalışan çeşitliliğini savunurken cinsiyet, etnik veya dinsel grup gözetmeksizin her başvuruyu değerlendiriyoruz.

TELEPERFORMANCE’IN ÇALIŞANLARINA SUNDUĞU FIRSATLAR
Bünyemize katılan arkadaşları dünya çapında başarı ile uyguladığımız yapılandırılmış gelişim programları olan TOPS ve BEST ile destekleyerek profesyonel gelişimlerini ve kariyer planlamalarını sağlıyoruz.