İlan Detay
webhelp görsel

Webhelp Group - Hava Yolları İngilizce Müşteri Temsilcisi

İş Açıklaması

Türkiye’nin önde gelen havayolu firmasının müşterilerine danışmanlık yapmak ister misin?

Peki potansiyelini gerçekleştirebileceğin, büyüyebileceğin, bulunmaz bir kariyer fırsatıyla iş dünyasına giriş yapmak ister misin?

O zaman Webhelp İzmir tam sana göre!

WEBHELP HAKKINDA

Webhelp olarak; Dünya çapında edindiğimiz bilgi birikimi, tecrübe ve ilerlemiş bilgi teknolojileri ile ailemizi büyütmek istiyoruz. İş çözümleri, yenilikçi, yaratıcı, daha çok büyümeyi hedefleyen, işini severek yapan ve bu sevgiyi müşterilerimize samimiyetle yansıtan 28 ülkede 40.000+ çalışanımızla aynı çatı altında hizmet veriyoruz. Webhelp Türkiye olarak; İstanbul, İzmir, Yozgat, Van ve Bingöl lokasyonlarımızda; Müşteri deneyiminde mükemmellik sağlayan hizmetlerimizin altına imzamızı atmaya istikrarlı olarak devam ediyoruz. Misyonumuz; işimizi aşkla, tutkuyla yapmak ve başarı basamaklarını çalışanlarımızla el ele tırmanmak. İş süreçlerimizi, inovatif düşünce, mutlu ve bağlı çalışan, çözüm odaklı yaklaşım, iç ve dış müşterilerimizle aynı dili konuşmak kapsıyor. İhtiyaç duyduğunuz her yeni adımda tecrübemizle hep yanınızdayız.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

İzmir lokasyonumuzda birlikte çalıştığımız, havayolu sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz adına gelen İngilizce çağrıları yanıtlayacak, iletişimi kuvvetli, müşteri odaklı, gelişmeye ve öğrenmeye açık ekip arkadaşları arıyoruz.

  • Çözüm odaklıyım diyorsan,
  • İletişim kabiliyetine ve diksiyonuna güveniyorsan,
  • Takım çalışmasına yatkınsan,
  • 7/24 Vardiya düzeninde çalışabilirim diyorsan,
  • Yoğun ve dinamik tempoya ayak uydurabilirim diyorsan,
  • Akıcı İngilizce konuşabiliyorsan,

Seni de Webhelp ailesinin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyacağız.