Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Kariyer & Eleman İş İlanları
Bu ilan artık aktif değil.

MONETIZEAD Pazarlama ve Perakende Satış Anonim Şirketi - Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

İş Açıklaması

MonetizeAd 2017 yılında Saraybosna, Bosna Hersek'te kurulmuştur. MonetizeAd, LimitedCharm, MonadPlug, MonadGames ve MonadLead markaları olarak yazılım, dijital pazarlama, e-commerce ve takviye edici gıda sektörlerinde birkaç yıldır gelişmekte. Türkiye piyasasına 2020 yılında MonetizeAd Türkiye adıyla girişimizi yaptık. Ürünlerimizin kalitesi olsun, markamızın ismi olsun çok hızlı tanınmış, üretim ve satışlarımız %200 olarak artış göstermiştir. Şirketimiz şu anda Türkiye ile birlikte Avrupa'nın 15 ülkesinde faaliyetini sürdürmektedir.

MonetizeAd Türkiye, beş yıllık tecrübesiyle yenilikçi ve modern yöntemler kullanarak Türkiye’de iki yıldır faaliyet gösteren bağımsız bir markadır. Geliştirdiğimiz doğal formülleriyle birlikte günlük ihtiyaçlarınız için %100 doğal çözümler sunmaktayız.

İstanbul Kağıthane'de bulunan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Kağıthane Merkez Mahallesi'nde bulunan firmamızın çağrı merkezi departmanında satış yapabilecek, bilgisayarı aktif kullanabilen, etkili iletişim becerilerine ve akıcı bir diksiyona sahip, öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, tercihen ingilizce bilen çalışma arkadaşları aranmaktadır.
(Gerekli eğitim tarafımızdan verilmektedir.)

SGK + maaş + yemek ücreti + prim gibi olanaklar mevcuttur.

Not: Home office çalışma şekli yoktur. Tecrübeli elemanlara ve depremzedelere öncelik verilecektir.

İlanı Şikayet Et
İlan Tarihi
15-05-2023
İstihdam Türü
Tam Zamanlı
Pozisyon
Çağrı Merkezi Asistanı, Çağrı Merkezi Elemanı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi, Çağrı Merkezi Temsilcisi, Müşteri Hizmetleri Temsilcisi, Tele-Satış Elemanı, Müşteri Hizmetleri Danışmanı, Müşteri Hizmetleri Görevlisi, Müşteri İlişkileri Danışmanı
Eğitim Seviyesi
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı
MONETIZEAD Pazarlama ve Perakende Satış Anonim Şirketi İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim