İlan Detay

Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. - Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

İş Açıklaması

obilet Türkiye’nin en seçkin otobüs ve uçak firmalarını bünyesine katarak kullanıcılara en iyi firmaları kıyaslama ve kendilerine en uygun otobüs ve uçak biletini bulma imkanı sağlamak ve seyahat planlamayı daha keyifli hale getirmek için Ali Yılmaz ve Yiğit Gürocak tarafından 2012 yılında kuruldu.

Yurt dışından en çok yatırım alan Türk şirketi olarak dikkatleri üzerine çeken ve hızlı büyümesine devam eden obilet, son yatırım turuna EBRD’nin (Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası) de eklenmesi ile 5 yıl içinde 4. yatırımını alarak 2019 yılında da teknoloji sektörünün gündeminde kalmaya devam etti.

obilet ekibi genç, data ve sonuç odaklı, kendini her zaman geliştirmeye önceliği haline getirmiş bir ekipten oluşuyor. Birinci önceliğimiz obilet müşterilerimize benzersiz bir müşteri deneyimi yaşatmak.

Ekibimize katılması için Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ekip arkadaşları arayışımız var. Eğer o kişinin sen olduğunu düşünüyorsan, hemen başvurunu tamamla!

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Aradığımız Özellikler;

  • Bilgisayar ve klavye kullanımın çok iyiyse,

  • Çağrı merkezi, canlı destek tecrüben varsa ya da daha önce hizmet sektöründe çalıştıysan,

  • İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorsan,

  • Ve vardiyalı sistemde çalışabilirim diyorsan;

İş tanımın;

  • obilet Müşteri Deneyimi ekibine katılmak ve müşterilerimizin taleplerini karşılayarak onlara en kaliteli ve en hızlı desteği sağlamak, (inbound)

  • İşinin takibini yapmak ve gerekli raporları yöneticilerin ile paylaşmak.

Senden beraber yürüdüğümüz yol boyunca temelde isteğimiz şey bu ailenin parçası olup müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlaman.