Dijital Bankacılık Müşteri Temsilcisi

Burgan Bank - Dijital Bankacılık Müşteri Temsilcisi

İş Açıklaması

KIPCO Grubu'nun (Kuwait Projects Company) bir iştiraki olarak 1977 yılında kurulan Burgan Bank Grubu, MENAT (Orta Doğu&Kuzey Afrika, Türkiye) bölgesinin en büyük şube ağına sahip bankalarından biridir. Özellikle kurumsal müşterilere, finansal kurumlara ve özel bankacılığa odaklanmış olup bireysel ve özel bankacılık alanlarında büyüyen bir markadır.

2013 yılından bu yana Burgan Bank Türkiye olarak sürekli değişen ve gelişen dünyanın dinamik yapısına hızla ayak uyduruyor, yenilikleri fırsata dönüştürüyoruz. Her zaman güvene dayalı, samimi ve sürdürülebilir ilişkiler kurarak tecrübeleri ve uzmanlıklarıyla birbirini besleyen ‘biz olmak, dinamizm ve kazanmak’ değerleri doğrultusunda uyum içinde çalışan bir kurumuz.

Hedefe ulaşırken tüm ekip arkadaşlarımızın çabasını ve performansını güçlendirmek için çalışan mutluluğunu benimsiyoruz. Ailemizin her üyesine daha ilk günden itibaren “Burgan seninle” mesajını veriyor; kariyer, gelişim, gelecek ve yaşam yolculuğunda her türlü eğitim, seminer ve uygulamalarla Burganlılara destek oluyoruz.

Genel Müdürlük, Dijital Bankacılık, İletişim Merkezi ekibimizde görev alacak Dijital Bankacılık Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

“Başvurunuz nedeni ile paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) kapsamında işlenmekte ve korunmaktadır. KVKK kapsamında işlenen kişisel verilerinize ilişkin detaylı bilgilendirme; Bankamız internet sitesinde yer alan “Kişisel Verilerin Korunması” sekmesi aracılığıyla ulaşabileceğiniz “Çalışan Adaylarına Ait Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni”nde yer almaktadır.”

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun ya da 4.sınıf öğrencisi olan
  • Bankacılıkta kariyer hedefi olan
  • 7/24 vardiya sistemi ile çalışabilecek
  • Telefonda ikna ve iletişim yeteneği gelişmiş
  • İyi derecede bilgisayar kullanabilen
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli

isen ailemize katılmaya ne dersin?

veya
İlanı Şikayet Et
İlan Tarihi
24-05-2024
İstihdam Türü
Tam Zamanlı
Pozisyon
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi, Çağrı Merkezi Uzmanı, İletişim Danışmanı, Müşteri Danışmanı, Müşteri Temsilcisi, Tele-Satış Elemanı, Tele-Satış Müşteri Temsilcisi, Tele-Satış Satış Temsilcisi, Uzman Müşteri Temsilcisi
Eğitim Seviyesi
Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı
Burgan Bank İş İlanları
Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver