Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Kalıp Ustası

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

Candy Hoover Euroasia Ev Gereçleri San. Tic. A.Ş. - Kalıp Ustası

İş Açıklaması

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Haier Europe Türkiye Fabrikaları Endüstriyel Mühendislik Direktörlüğü’ne bağlı Kalıp Yatırımları Müdürlüğü’nde görev alacak Kalıp Ustası çalışma arkadaşları arıyoruz. İş Tanımı Sac metal kalıplarındaki arızaların giderilmesi, Sac metal kalıplarının periyodik bakımlarının yapılması, Sac metal kalıplarında proses ve tasarım iyileştirmelerinin yapılması, Kalıp sarf malzemelerinin takip edilmesi.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Endüstri Meslek Lisesi Torna Tesviye veya Kalıpçılık bölümlerinden mezun, Sac Metal Kalıpları konusunda en az 8-10 yıl tecrübeli, Teknik resim okuyabilen, Parça ve kalıp ölçme bilgisine sahip, Yatay ve uçar kam mekanizmaları vb. sistemlere hakim, Üniversal torna, freze, satıh taşlama vb. tezgahları kullanabilen, Tercihen kaynak bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Eskişehir' de ikamet eden / edebilecek, Sahip olduğu yetenekler ile ilgili sertifikaları da bulunan.
İlan Tarihi:
18-01-2023
İstihdam Türü:
Tam Zamanlı
Pozisyon:
Kalıp Tasarım Uzmanı, Kalıp Bakım Elemanı, Kalıp Bakım Sorumlusu, Kalıp Elemanı, Kalıp Geliştirme Sorumlusu, Kalıp Ustası, Kalıp Uzmanı
Eğitim Seviyesi:
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
Candy Hoover Euroasia Ev Gereçleri San. Tic. A.Ş. İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim