Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Pasta Ustası Eğitmeni

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

Mado Dondurma - Pasta Ustası Eğitmeni

İş Açıklaması

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Kahramanmaraş’ta ki Üretim Tesislerimiz , İstanbul, Ankara, İzmir Bölge Müdürlüklerimiz 305 Yurtiçi 75 Yurtdışı Mado Cafe Şubesi ile gün geçtikçe daha da büyüyüp güçlenen MADO Ailesi olarak ‘Pasta Ustası Eğitmeni " arıyoruz. İŞ TANIMI Mevcut ve yeni açılacak olan şubelerin personellere ürün hazırlık/sunum eğitimi, müşteri iletişimi eğitimleri vermek ve takip etmek, Yeni çıkacak ürünlerin ARGE'lerinin ve reçete çalışmalarını yapmak, Piyasa araştırması yaparak, trend ürünlerin takibini sağlamak ve raporlamak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

GENEL NİTELİKLER Tercihen üniversitelerin Gastronomi, Mutfak Sanatları Akademisinden mezun, Yaş pasta, mono pasta, kuru pasta vb. ürün grubunda deneyimi olan, Tercihen benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyim sahibi, Yiyecek ve İçecek sektörünü takip eden, yenilikçi, Gıda güvenliği ve Hijyen kurallarına özen gösteren, Eğiticinin Eğitimi ve Sunum Teknikleri konularında katılım belgesine/sertifikaya sahip Ekip çalışmasıyla başarıya ulaşılacağına inanan, İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünümüne önem veren, dikkatli ve titiz çalışan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
İlan Tarihi:
24-01-2023
İstihdam Türü:
Mavi Yaka, Tam Zamanlı
Pozisyon:
Pasta Ustası, Baklava Ustası, Çikolata Ustası, Pastacı, Pastahane Şefi, Sert Şeker Ustası, Şekerleme ve Lokum Ustası, Tatlı Ustası
Eğitim Seviyesi:
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
Mado Dondurma İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim